PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rigobert Song Trabzonspor'da

Sayfa : [1] 2 3

hüseyin1975
24.06.2008, 18:50
Song'la sözleşme imzaladık

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/song.jpg
Kulübümüz Kamerun'un dünyaca ünlü yıldız oyuncusu Rigobert Song ile Paris'te sözleşme imzaladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Song'un transferi için Fransa'ya giden Genel Saymanımız Mahmut Aksu burada oyuncu ve menajeriyle masaya oturdu. Yapılan görüşmenin ardından taraflar tüm şartlarda anlaşmaya vardılar. Anlaşmanın ardından Song, Aksu'nun huzurunda kulübümüzle 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Onur Muhcu
24.06.2008, 18:52
En güzel Transferlerden biri oldu bence, Yönetimi çok başarılı buluyorum bu konuda, Süper Bir kadro yapımız oldu .. Song Camiamıza Hayırlı olsun.

Samet Yildirim
24.06.2008, 18:53
MÜTHIS bi tranfer hayirli ugurlu olsun...

Bu savunma gol yemesi icin mucizeler olmali...:alkış:

tebrikler yönetim:alkış:

hüseyin1975
24.06.2008, 18:54
MÜTHIS bi tranfer hayirli ugurlu olsun...

Bu savunma gol yemesi icin mucizeler olmali...:alkış:

tebrikler yönetim:alkış:

Mucizeye gerek yok.

Tolga var:p

Fatih
24.06.2008, 18:56
nisan ayında söylemiştim song alınmalı diye gerçekten harika transfer oldu songun tecrübesi yeter

song-giray havadan yerden geçit vermeyecektir

Murat Acar
24.06.2008, 18:57
Ben Song ve thomas ın birlikteki defans kurgusuna hayrandım o kurgunun bır benzerini biz yaptık tebrikler Yönetim artık şampiyonluk için gerçekten varız diyebiliriz..Bu kadro her takıma kafa tutacak bir kadro şimdi artık Avni Akeri eski günlerine getirmekde taraftara düşüyor.Bir zamanlar Rıdvan Dilmenin söylediği gibi artık korner atmayı bile başarı sayacakları günler geri geliyor..Haydi hayırlısı umarım bu takım bu moral motıvasyonla şampiyonda olur ....

Kazım Uzunboy
Süper oldu ya :)

Nefes almıştık biraz tekrar başladık birilerini almaya hadi bakalım hayırlısı :D

Mira_61
Defans kale oldu kale:) Hayırlısı bakalım tecrübesiyle bu sezon sıkıntımız biter İnşallah:)

ÖmerFarukYılmaz
Eğer Song'da alındıysa bence Song sağbek oynamalı...

Giray'a yazık etmeyelim..

Çünkü ortada Egemen'i oynatır diye düşünüyorum...

Song-Giray-Egemen-Cale..

Ama o zaman Sağbek'e çok para vermiş olucaz:)

OYılmaz
24.06.2008, 18:59
Yemişim Antzasını yaşa Song süper bir futbolcu takıma tecrübeli biri lazımdı aman Allahım Şampiyonluğa iyice inanmaya başladım böylesine müthiş takım kurduğumuzu hatırlamıyorum

Trkz61
24.06.2008, 19:00
GS'den Hasan Şaş'ta alınmalı bence.

Harun-61
Hayirli Olsun...

sanirim Tecrübesinden'de yararlanmak istiyor Teknik ekip.

umarim sakatlik/lar yasamaz !

.

Mustafa Önal
songdan tek beklentim bizim stoperlere bir şeyler katması adam paylaşımı kademe yer tutma vs. bu konularda çok şey öğreteceğini düşünüyorum.

AKSOY_61
24.06.2008, 19:01
GS'den Hasan Şaş'ta alınmalı bence.

Aman uzak dursun çirkefin teki ya

magicyattara
24.06.2008, 19:02
Transferin en hızlı takımı olan Trabzonspor yoluna hız kesmeden devam ediyor!

Karadeniz ekibinde uzun süredir gündemde olan bir ismin daha transferi sonuca ulaştı ve geçtiğimiz sezon sonu Galatasaray’dan ayrılan Kamerunlu defans oyuncusu Rigobert Song bugün Trabzonsporlu oldu!

Tarafların bu akşam Fransa’nın başkenti Paris’te bir araya geldikleri ve tecrübeli oyuncunun kendisini Trabzonsporlu yapan sözleşmeyi de bu şehirde imzaladığı öğrenildi.

Galatasaray’a transfer olduğu 2004 senesinden itibaren 121 maçta şans bulan Song, bu karşılaşmalarda takımına 5 gol kazandırdı. Song’un Türkiye’de sarı-kırmızılı ekiple beraber iki Turkcell Süper Lig şampiyonluğu bir de Fortis Türkiye Kupası şampiyonluğu başarısı bulunuyor.

Rigobert Song, Galatasaray'a Fransa'nın Lens takımından transfer olmuştu.

ordu-ts
24.06.2008, 19:02
tecrübesiz takıma iyi transfer ama songun gercek yaşının 40 dan aşağı olduğunu unutmayalım yinede iyi transfer...

Mustafa K. Demirbaş
24.06.2008, 19:03
hayırlı olsun inşallah başarılı olur

İbrahim CİHAN
antzası bi yunan olduğndan pek istemiodm hatta hiç istemiodm ben.. sanırım gelse Türkiye'ye gelmiş olan ilk yunan oyuncu olcaktı.. song müthiş bi transfer.. yaşı biraz ilerlemiş olması bence bizim için bi avantaj.. çünkü savunmamızda bu sezon oynaması beklenen oyuncular hep genç oyuncular.. onlara da örnek olur die düşünüorum tecrübesiyle.. kadromuz harika oldu gerçekten.. kamp dönemini hayırlısıyla iyi geçirirsek her şey çok güzel olacak..:)

Murat'
Takımımıza hayırlı olsun...bence çok iyi bir transfer...

Fatih
tecrübesiz takıma iyi transfer ama songun gercek yaşının 40 dan aşağı olduğunu unutmayalım yinede iyi transfer...

başladık yaş çetelesi tutmaya :rolleyes:

Trkz61
Aman uzak dursun çirkefin teki ya

Çirkef değil hırslı.Takımımıza büyük katkı sağlar bence.

Murat Acar
24.06.2008, 19:05
Aksu Song’la görüşüyor

Trabzonspor'da savunmaya ağabeylik yapması için transfer edilmesi gündemde olan 32 yaşındaki Kamerunlu futbolcu Rigobert Song'un 1,5 Euro'da diretmesi sıkıntı yarattı.Genel Sayman Mahmut Aksu'nun şu saatlerde Fransada bir araya geldiği Kamuranlı futbolcu ile görüşmelere devam ediyor.

Bonservisi elinde bulunan Song'un bir artı bir yıllığına toplam 1,5 milyon Euro isterken Bordo- Mavili yönetim bu futbolcuya 950 milyon Euro önerdi. Aksu'nun şuanda Song ile görüştüğü bir saat içerisinde transferin netlik kazanacağı öğrenildi.Öte yandan bu akşam İstanbul'a gelmesi beklenen kaleci Tony Sylva ise Fransaya henüz daha gelmediği ve bu yüzden bu oyuncu ile görüşme yapılamadığı öğrenildi. Bonservisi elinde olan Song'a en son yıllık 1 milyon dolar vermeyi gözden çıkaran bordo - mavili yönetim, futbolcunun istediği 1 milyon euro'yu vermeye ise yanaşmıyor

kaynak SPOR61.COM SAAT 18:56 HABERI UMARIM YANLISTIR

Uzunoğlu
24.06.2008, 19:06
içime sinmesede hayırlı olsun

Mertcan
24.06.2008, 19:06
bence iyi birini aldık

ordu-ts
24.06.2008, 19:07
başladık yaş çetelesi tutmaya :rolleyes:

tutmuyorum ,yararlı olur diyorum cünkü takım cok genc ama en fazla 1 sezon gider..
yaşının 40 dan aşağı olmadığını bilmeyen yok orası ayrı detay..

macka61
24.06.2008, 19:08
eğer anlaşmışsak hayırlı olsun

MuratB.
24.06.2008, 19:08
valla song iyi adam ama hiç sevinmedim bu transfere. keşke almasaydık bu adamı.

Onur Civelek61
24.06.2008, 19:09
Başarılı oyununu bizdede dewam ettirir umarım :)

Ömer SEVİNÇ
24.06.2008, 19:10
Kesinleşmeden başlık açmak iyi olmadı bence..

ccd6167
eeee kimi oynatcaz defansta giray egemen tayfun ceyhun simdide song mu?
bnce cok gereksiz 1250 euro o adama verecegimize bi sol acik almaliydik bnce..
ama songa gelince bence staponovdan sonra benm izledigim en ii defans adami diyebilirim

zahido
tutmuyorum ,yararlı olur diyorum cünkü takım cok genc ama en fazla 1 sezon gider..
yaşının 40 dan aşağı olmadığını bilmeyen yok orası ayrı detay..

40 mi :D Yok artik daha neler yaaa :D 40 yasinda bi adam boyle oynayabilir mi? Abartmayin bence..

zahido
24.06.2008, 19:12
eeee kimi oynatcaz defansta giray egemen tayfun ceyhun simdide song mu?
bnce cok gereksiz 1250 euro o adama verecegimize bi sol acik almaliydik bnce..
ama songa gelince bence staponovdan sonra benm izledigim en ii defans adami diyebilirim

bikere ceyhun defans oyuncusu degil.. tayfunun nasil bir futbolcu oldugunu hepimiz biliyoruz.. onun icin defansa yapilan takviyeyi cok olumlu buluyorum..

Selami Gürpınar
24.06.2008, 19:12
arkadaşlar transfer daha netleşmedi başlık açılması doğru deil

Selami Gürpınar
24.06.2008, 19:16
daha adam gelmeden başlık açioruz tony sylva içinde öle oldu ama adam daha bizde deil netleşmeden başlık açmayalım

Koray
24.06.2008, 19:17
Haber doğruysa hayırlı olsun...
Ama Egemen-Giray ikilisinden birinin bile yedek oturmasına gönlüm razı olmaz,kendi takımlarında göstermiş oldukları performansı baz alarak diyorum bunu...

Ayrıca bazı arkadaşlar sağ beke koymuşlar Song'u,Song kesinlikle sağ bek oynayamaz...

Samet Yildirim
24.06.2008, 19:19
Haber doğruysa hayırlı olsun...
Ama Egemen-Giray ikilisinden birinin bile yedek oturmasına gönlüm razı olmaz,kendi takımlarında göstermiş oldukları performansı baz alarak diyorum bunu...

Ayrıca bazı arkadaşlar sağ beke koymuşlar Song'u,Song kesinlikle sağ bek oynayamaz...

Savunmada lider adam lazim gözüm..
Egemen-Giray liderlik yapamaz ama SONG yapar;)...
Egemen-Giray ikilisinden kim iyise o oynar...

Ali Bektaş
İnşallah zamanında beşiktaştan aldığımız recep gibi olmaz

Kasım BEKTAŞ
eğer song alındıysa bu yönetim işi bildiğini belgelemiştir...

bu takıma böyle tecrübeli ve kaliteli hemde defans oyuncusuna çok çok ihtiyacı vardı...

helal olsun yönetime...,

kombine kalmasın avni aker kapalı gişe...

alper*
24.06.2008, 19:20
bu transfere sevinmedim.

sbay
24.06.2008, 19:23
iyi uyum sağlanırsa çok sağlam savunma kurgusu olur...song liverpoolda sağbek oynamıştır...

trabzonsporda yattaranın arkasında oynarsa ülkenin en iyi savunma yapan sağ beki ile en iyi sağ açığı bir arya gelir...en sağlam tarafımız sağ kanat olur..

agahozlu
şimdi lig tv 'de can karyağdı da transferi doğruladı.Hayırlı olsun.Fransa'da Ersun Yanal ve Mahmut Aksu ile beraber 2 yıllık anlaşmaya varıldı.Ufak pürüzler varmış bir kaç saat sonra anlaşma imzalanacak

Burçak
gelecek vaad edenlerin yanına Türkiye ligini yakınen bilen tecrübeli Song un alınmasına sevindim. İnşallah faydalıda olacak.

Samet Yildirim
24.06.2008, 19:25
şimdi lig tv 'de can karyağdı da transferi doğruladı.Hayırlı olsun.Fransa'da Ersun Yanal ve Mahmut Aksu ile beraber 2 yıllık anlaşmaya varıldı.Ufak pürüzler varmış bir kaç saat sonra anlaşma imzalanacak

Bizim SYLVA nolmus:)

Özge
24.06.2008, 19:25
Song'un alınması iyi oldu.Beğendiğim bir oyuncu umarım bizde de başarılı olur.

oktay61
24.06.2008, 19:26
Hatırlayan hatırlar , bu herif ile 6 sene önce de ilgilenmiş alamamıştık, kısmet moruklaşıncaymış ne diyelim hayırlısı olsun

Berk
24.06.2008, 19:27
Song ne 40'ı ya babanızla karıştırdınız herlade Song 31 yaşında 32 olacak işte.Bir defans oyuncusunun en verimli çağları 26-32 arasındadır.En az 2 yıl gider bizimle Song.Yılın en iyi transferlerinden..

e-mercan
adamın yaşıyla başıyla ilgilenenlerin futboldan ne denli uzak olduğunun resmidir... bu adam en az 2 sezon daha iş yapar takıma güven veren bi oyun stili var trabzonspora çok katkı sağlar bence... gerisi boş yaş falan ne alaka anlamadm

Göktuğ Altuntaş
harika bir transfer defansımız cok sağlam oldu artık süper :)

61viya
Hayırlı uğurlu olsun (: bu cümleyi yazmak ne kadar güzel yav (:

LazAnisT
24.06.2008, 19:28
Yunanlı ile kıyaslamıyorum bile.Güzel bir transfer

Harun-61
24.06.2008, 19:28
bu arada bonservis bedeli ödemeyecegiz. bu cok güzel olmus.
Song gibi Savunma oyuncusunu 1,5 milyon $'dan asagiya alamazdik...

:)

LazAnisT
24.06.2008, 19:29
Bizim SYLVA nolmus:)Ertelenmiş;)

Koray
24.06.2008, 19:29
iyi uyum sağlanırsa çok sağlam savunma kurgusu olur...song liverpoolda sağbek oynamıştır...

trabzonsporda yattaranın arkasında oynarsa ülkenin en iyi savunma yapan sağ beki ile en iyi sağ açığı bir arya gelir...en sağlam tarafımız sağ kanat olur..

Liverpool'da oynadığı süre içerisinde hep sağ bek oynadığını sanmıyorum...

Sağ bek dediğimiz zaman ;savunması çok güçlü olacak,ver-kaç yapabilecek,topla hızlı hareket edebilecek ve orta yapabilecek...

Song ise bu saydılarım içerisinde sadece savunma yönü çok güçlü diğerlerini yapamaz...

Samet Yildirim
24.06.2008, 19:30
Ertelenmiş;)

Yapma ya...bari imzayi atsa daha sonra...

headshot61
Arkadaslar, bazilarimiz bu Transfere sevinmiyor. "Bu Transfere sevinmedim " yaziyorsunuz nedenini yazmiyorsunuz. Neden Songun gelmesine sevinmediniz bunu da yazin bari.

Ben cok sevindim gelmesine,hayirli ugurlu olsun.

alper*
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_r1_sondakika.jpg

Trabzon'dan bir bomba daha

Transferin hızlı takımı Trabzonspor, son bombasını da patlattı. defans için arayışlarını sürdüren Bordo mavililer, Galatasaray'dan ayrılan başarılı futbolcu Rigobert Song ile anlaşmaya vardı.
Lig TV'den Can Karyağdı'nın verdiği gbilgiye göre iki taraf bugün Fransa'da biraraya geldi ve kesin anlaşma sağlandı. Resmi sözleşmenin de bugün imzalanması beklenirken Sog'un ne kadar alacağı konusunda hiçbir biligi verilmedi. Kamerunlu yıldız 2 yıllık sözleşme imzalaycak.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=40378

ugurTS1989
24.06.2008, 19:31
ne bıtmez 1 saat mıs be son 20 dk beklemedeyımmmmmmmmmmmmmmmm

Murat Keçeci
24.06.2008, 19:31
hayırlı olsun defans taş gibi oldu

erkankoc
24.06.2008, 19:32
bonservissiz aldigi icin bence cok yerinde bi transferrr....defansta tecrubeye ihtiyac vardir

Misina
24.06.2008, 19:33
Doğru bir Transfer Egemen Giray ve Ceyhun un yasnına Tecrübeli bir stoper gerekliydi.Başarılar dilşiyorum.İnşallah Garanti paraya değli maç başı paraya anlaşılmıştır.

Tolga_61
Gerek tecrübesi gerekse ligi tanıması açısından alınabilecek en iyi derans oyuncusunu aldık.Hayırlı olsun...

fetvaci
Çok SÜper Bİr Transfer Helal Olsun Bizim Yonetime...

Fatih
24.06.2008, 19:34
Çöpten çıkan yıldız: Rigobert Song

Zaman zaman parasını alamadığı için çıkardığı küçük çaplı isyanlarla Galatasaray yönetiminin tepkisini toplasa da sanki 40 yıllık ‘Aslan’mışçasına tekmeye kafa uzatan gözüpekliği, sınır tanımayan hırsı, arkadaşlarına güç katan karizması ve sahaya sadece fiziğini değil beynini de koyan akılcılığıyla sarı-kırmızılı taraftarların sevgilisi o. Aslında ‘Aslan’ unvanını kazanması Florya’nın kapısından girmesinden çok daha eskilere dayanıyor. Çünkü o bir Kamerunlu ve ülkesinin “Afrika Aslanları” olarak tanınan milli takımının da kaptanlığını yapıyor.
Babası Paul Song'u küçük bir bebekken kaybeden ve üzüntüsünü “Onu hiç tanıyamadım. Hiç bir şeyi babamla paylaşamadım. Başarılarımın mutluluğunu birlikte yaşamayı, meyvelerini onunla paylaşmayı çok isterdim. Ancak kader bu ve kabul etmekten başka hiçbir şey yapılamıyor” cümleleriyle dile getiren Rigobert Song’un Afrika’dan Fransa’ya, oradan da neredeyse bütün Avrupa’yı dolaştıktan sonra Türkiye’ye uzanan hayat öyküsü ilginç maceralarla dolu. Gelin bu hikayeyi Song’un ağzından dinleyelim.
GEREKİRSE TAŞ YİYECEKTİM
Genç Rigobert futbolcu olmayı kafasına koymuştur ve bu amaçla yaşadığı şehir olan Yaounde’yi terk ederek Bangou’nun yolunu tutar. Amacı, İtalya-90 Dünya Kupası’nda hayranlıkla izlediği ‘Kamerun Aslanları’ndan biri olmaktır. O günleri anlatırken şu sözleri kullanır Song: “Bangou şehrinin takımı Red Star'da oynamak için Yaounde'yi terk ederken, çok saygı duyduğum annem evden ayrılmamı büyük bir olgunlukla kabul etti ve hiç tepki göstermedi. Hayat benim için zorlaşmıştı. Kiramızı denk getirmek için bir odada kalabalık bir arkadaş topluluğuyla kalmak ve her sabah 200 litre su taşımak zorundaydım.
İtalya’daki Dünya Kupası’nda başarısına hayranlık duyduğum futbolcularla benim için yeni bir dönem de başlamış oldu. ‘Niçin bir gün ben de onlar gibi olmayayım?’ diye düşünüyordum. İdealim olan oyuncuları selamlamak için caddelerde otobüslerinin peşinden koştuğumu hayatım boyunca unutamayacağım. Zira ben de onlara benzemek istiyordum. Artık benim için çok sıkı çalışma zamanıydı ve hedeflerime ulaşmak için gerekirse taş bile yiyecektim.”
EVE DÖNÜŞ VE PROFESYONELLİK
Red Star’da sergilediği futbol ona sadece profesyonelliğin değil, annesinin yaşadığı şehir olan Yaounde’nin de kapılarını açacaktır. Tonnerre Yaounde’de oynarken futbolun yaşatabileceği her duyguyu tadar Song: “Korku, futbol tutkunu taşkın seyircilere karşı oynamak, zaman zaman hiç sebebi yokken karnımda duyduğum ağrı, sevinç, profesyonel futbolun size yaşatabileceği her şey artık hayatımın bir parçası oldu.”
SONG’A SONGO’O DESTEĞİ
http://www.sporx.com/images/galeri/129/1105/B_84ba5cddd6fd0a8b4e60f87957ecbf2b.jpgKamerunlu futbolcular için Avrupa’ya atlama taşı Fransa Ligi’dir. Bir tür menajerlik görevini de üstlenen amcası, Metz Kulübü ile temasa geçip Song’la ilgili bilgileri fakslar Fransız kulübüne. Ancak o dönemde Metz’in teknik direktörlüğünü yapan Joel Müller tüm bu bilgileri çöp sepetine göndermektedir.
Hikayenin bu bölümünü Song’dan dinleyelim: “Müller’in benimle ilgili belgeleri çöp kutusuna attığını gören ve Metz kulübünün kalecisi olan milli takımdan arkadaşım Jacques Songo’o duruma müdahale etmiş. Müller’e benim gerçekten iyi bir futbolcu olduğumu ve Metz’in işine yarayabileceğimi anlatmış. Bunun üzerine Müller benimle ilgili bilgileri çöp sepetinden çıkartıp yeniden incelemiş. 1994’te ABD'de düzenlenen Dünya Kupası’nın hemen öncesinde yaşanmıştı bu olaylar. Müller bana güvendi ve Metz’e transferim gerçekleşti. Ben de hem Dünya Kupası’nda oynadığım futbol hem de daha sonra Metz’de gösterdiğim performansla onu hayal kırıklığına uğratmadım. Bugün onu manevi babam olarak kabul ediyorum. Evimde de herkes onu tanır. Futbolu bana o öğretti ve başarılı olmamdaki en büyük etkenlerden biridir. Bugün geldiğim noktaya onun sayesinde ulaştım ve ona kocaman bir borcum olduğunu düşünüyorum.”
METZ’DE GÜZEL GÜNLER
http://www.sporx.com/images/galeri/129/1105/B_9893e22a9c61c2ecd00ba79b98c687ae.jpgMetz günleri, Song’un futbol hayatındaki en güzel dönemdir. Kamp ve deplasmanlardaki oda arkadaşı ise geçtiğimiz transfer döneminde Galatasaray’ın adını sakız gibi çiğnediği Robert Pires’tir. “Futbol kariyerimin en güzel golünü de Metz formasıyla Lyon’a attım” diye anlatır Song ve gerisini şöyle getirir: “Metz kulübünde futbol atmosferi çok iyiydi; en güzel günlerimi orada geçirdim. Futbol kariyerimin en güzel golünü de Lyon’a karşı oynarken attım. O gün sahadan 2-1’lik galibiyetle ayrıldık. Bugün Arsenal'de oynayan Robert Pires’le aynı odayı paylaşıyorduk. Gol attıktan sonra Pires'in arkasında diz çöker ve o pozisyonda yürürdük. Golden sonra sevincimizi böyle yaşardık. 1996'da Lig Kupası’nı kaldırdık, 1998'de de lig ikincisi olduk. Unutulmaz günlerdi.”
AVRUPA TURU İTALYA’DAN BAŞLIYOR
Song için o unutulmaz günlerin ardından bir Avrupa turu görünmektedir artık. Ve ilk durak İtalya’dır. Yeni kulübü ise Salernitana… “Benim için bir transit kulüp oldu” der Song Salernitana için, “İtalya bana göre dünyanın en büyük futbol ülkelerinden biridir. Burada dünyanın en kaliteli futbolcularıyla birliktesinizdir. Bu ülkede oynamak bütün futbolcuların rüyasıdır. İtalya’da Milan'da oynayan Gattuso ve Parma'da oynayan Di Vaio ile çok yakın arkadaşlık kurmuştum.”
İNGİLTERE’DE HAYAL KIRIKLIĞI
Sırada Liverpool vardır Kamerunlu için. 1998-99 sezonunda Ada’nın yolunu tutar: “Liverpool'da oynamak benim için gerçekleşemez bir rüyaydı sanki. Salernitana'dan sonra Liverpool'da oynamak Avrupa’da ciddi bir referanstır. Bu kulüpte Metz’de olduğu gibi futbol hayatımın en iyi performansını sergilemek istiyordum. Ancak teknik direktörümüzün sistemine ayak uyduramadım. Liverpool’dan derhal ayrılmam gerekiyordu. Bereket versin ki bana büyük bir destek veren Titi Camara ile karşılaştım. Bugüne kadar da iyi ilişkilerimizi koruduk. West Ham takımına transferim benim için bir kurtuluş oldu. Çünkü Liverpool’da oynayamıyordum. West Ham’da tekrar futbola dönme fırsatı bulmuştum. Başlangıçta her şey çok iyi gidiyordu. Ne yazık ki daha sonra aynı senaryo tekrarlandı ve yine sandalyede oturma dönemi başladı. Ancak Titi Camara bir kez daha imdadıma yetişti ve hafızamdan silmek istediğim bu kariyer dönemini Köln’e giderek kapattım.”
ALMANYA GÜNLERİ
Köln, Song için gerçekten bir kurtuluş kapısı olmuştur. Liverpool ve West Ham’da bulunduğu dönemde kenarda oturduğu günlerin acısını çıkarırcasına oynamaya başlar: “Köln’de başarılı futbol kariyerimi tekrar konuşturdum. Zira West Ham’da hiç oynayamamıştım. Çok sevdiğim bir şehre gelmiştim ve 2002 Dünya Kupası’ndan önce futbol oynama zevkini yeniden tattım.”
Ama her güzel şeyin olduğu gibi Köln defterinin de sonuna gelmişti Song: “Orada kalmayı çok isterdim. Ne yazık ki Bundesliga’da kalmayı başaramadık. Köln’de zamanımın büyük bir kısmını birlikte geçirdiğim Anthony Baffoe ve Alessane Ouedraego'nun tavsiyelerini hiç bir zaman unutmayacağım.”
FRANSA’YA DÖNÜŞ
http://www.sporx.com/images/galeri/129/1105/B_26216317cffa507f51663257d65192e9.jpgKöln’ün küme düşmesinin ardından Bayern Münih ve Bayer Leverkusen, Song için ciddi transfer girişimlerinde bulunur. Ama Lens daha hızlı davranmıştır: “Fransa’ya dönmeden önce Bayern Münih ve Bayer Leverkusen’le transfer noktasında çok ileri seviyeye giden temaslarımız oldu. Ancak Lens çok hızlı çıktı. Fransa’ya döndüğümde aynı motivasyonu tekrar yaşadım. Özellikle Joel Müller'i yeniden buldum. Burada ailemin diğer üyeleriyle de bir araya gelmiştim: Daguy Bakari ve Zoumana Camara. Birlikte çok mutlu zamanlarımız oldu.”
KAMERUN AŞKI
Kamerunlu olmak Song için önemli bir gurur kaynağı. Bu gururu anlamak için şu sözlerini kulak vermek yeterli: “Kamerun’u çok seviyorum. Ülkemi temsil eden bir sembol gördüğüm zaman içim titriyor. Ülkemin onuru için her şeyimi vermeye hazırım. Bunun içindir ki Milli Takım’a her çağrılışımda artık başka bir şey düşünemiyorum. Hangi takımda oynarsam oynayayım aklım devamlı Milli Takım’dadır. Böyle prestijli bir takımın kaptanlığını yapmak benim için büyük bir onur. Her zaman Milli Takım’a seçilmekten de doğrusu çok memnunum. Milli Takım’daki ambiyans çok güzel. Takım olarak büyük bir aile gibiyiz. Patrick Mboma ile düzenli olarak telefonlaşırız. Çok iyi bir ilişkimiz var. Bugün geriye dönüp baktığımda, yaptığım işten çok memnunum. En iyi oyuncu olmadığımı kabul ediyorum ancak elimden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyorum. Oynarken fiziki gücümün yanı sıra ruhumu da ortaya koymaya çalışıyorum.”
BÜYÜK ŞEF “RİGO”
http://www.sporx.com/images/galeri/129/1105/B_9464d474ff3456eafeb9616b0f742271.jpgKamerun Milli Takımı da onun değerini biliyor. Arkadaşları Song’a “Büyük Şef Rigo” diye hitap ediyor. Türkiye’ye geldiği tarih ise bir cumartesi gününe rastlayan 10 Temmuz 2004'tür. Bir sonraki gün pazar sabah saat 10.00'da sağlık kontrollerine başlayan Song, öğleden sonra saat 15.25’te Galatasaray'la bir yılı opsiyonlu üç yıllık sözleşme imzalar. Lens’ten ayrılıp Galatasaray’a demir atan Song’un duyguları nasıldır acaba?
“Lens'te oynarken kendimi çok iyi hissediyordum. Felix Bollaert Stadı’nı ve taraftarlarını asla unutmadım. Buradan bir defa daha onlara teşekkür ediyorum. İstanbul'da da aynı şeyleri yaşadım ve ümit ediyorum yaşamaya devam da edeceğim. İstanbul çok güzel bir şehir. En sevdiğim yemeklerin başında pilav geliyor. Çünkü pilav bizim milli yemeğimiz. Biz pilavı soslu yeriz. Acılı Afrika sosuyla tadına doyum olmaz. O sosu burada bulamadığımız için Fransa'dan getirtiyoruz.”
FUTBOL… BARIŞIN OYUNU
Song'a göre futbol, birleştirici ilkeleri olan, kitleleri kucaklayan, savaşları durduran, sınırlar ötesi siyasetleri bile etkisi altına alan bir oyun. Futbolun insanları savaşmamaya, birbirlerini yememeye, hiçbir şey için birbirlerini öldürmemeye iknâ edici bir rol üstlendiğini belirtiyor Kamerunlu oyuncu: “Bizim ülkemizde nüfusun tümünü birleştiren tek unsur futbol. Futbolcuların serinkanlı, husumetten uzak, yapıcı, birleştirici bir duruş sergilemesi gerektiğini düşünüyorum. Hayat tecrübem bana birbirimizi sevmemiz ve birlikte bir şeyler inşâ etmek için çalışmamız gerektiğini öğretti. Birlikten kuvvet doğar. Fakat bütün bu iyi niyet mesajları problemleri halletmiyor. İnsanların birbirlerini öldürdüklerini görmek hiç hoş değil. Bizim, mesleğimizi en iyi şekilde icra etmeye çalışırken, zaman zaman bu yönde insancıl mesajlar vermeye gayret etmemiz gerek.”

Song’un rekor defteri
http://www.sporx.com/images/galeri/129/1105/B_29cb7fc7876c5e322bc8086af0ae853c.jpgMısır'daki Afrika Kupası'nda, Angola karşısında giydiği milli takım formasıyla 100. defa milli olan ilk Afrikalı futbolcu unvanını elde etti. Togo'ya karşı 101. defa Kamerun Milli Takımı'nın formasını giyen Song için bu rekor ilk değil. 1994 yılında ABD'de düzenlenen Dünya Kupası finallerinde Brezilya maçında kırmızı kart görerek oyun dışında kalan Song, sadece 17 yaşındaydı ve Dünya Kupası'nda kırmızı kart gören en genç futbolcu oldu. 1998 yılında Fransa'da düzenlenen Dünya Kupası'nda Şili maçında da kırmızı kart gördü ve iki Dünya Kupası’nda kırmızı kart gören tek futbolcu unvanını aldı. Song, Kamerun Milli Takımı ile 2000 ve 2002 yıllarında Afrika Kupası'nı kazanmayı başardı.

Hekimoğlu
24.06.2008, 19:35
defansta tecrübe çok önemli.uyum sorunu da yaşamaz.olumlu bir transfer.

Cengiz
24.06.2008, 19:38
mükemmel oldu bu ya

Mustafa Önder
24.06.2008, 19:39
Mucizeye gerek yok.

Tolga var:p

abi bir numarasın:D:D:D

Murat'
24.06.2008, 19:42
Resmi sitede yayınlandı mı.....

mavilibordo
24.06.2008, 19:43
bencede çok isabetli bir trasfer çok sevindim tecrübesiyle genç arkadaşlarada tecrübe katar yönetimimize çok teşekkür ederim bu sene bizim senemiz olacak inş

DeAgLeMaNyAq
Hayırlı olur inşallah...

Can
süper transfer hayırlı olsn

İskender YILMAZ
24.06.2008, 19:44
song çok iyi oldu, egemen yedek kalacak ama olsun.. bu arada song'un sağ bek için alındığını hiç sanmıyorum.. he oynar mı? oynar, niye oynamasın..

Egemen Yılmaz
24.06.2008, 19:44
ligi tanıyan tecrübeli biri ama yaşı çok fazla, umarım tutar...

Mustafa Önder
24.06.2008, 19:45
bu arada market fiyatı 6 milyon euro yakına o liste de takım halinde zirvede olcaz:D

Erbay
24.06.2008, 19:47
Hayırlı olsun.Song bizde başarılı olacaktır.Defansta Song,Tayfun,Giray,Egemen var.Song sağ bek oynarsa daha iyi olur.Tecrübesi yeter bu adamın.Vallahi iyi transfer,helal olsun yönetime.

POYRAZ
24.06.2008, 19:47
Bu adamin alinmasi hakikatten iyi oldu. Galatasaray´da oynadigi zamanlarda da cok begeniyordum oyununu. Hatta bir Galatasaray - Trabzonspor macinda tekmelere kafa uzatiyordu adam. Hayirli olsun kulübümüz adina. Sadri Sener yine iyi bir is cikartti.

ilhan
24.06.2008, 19:49
Bir kaç gün önce Song'u istemeyenler el kaldırsın :)

Mustafa Ayazoğlu
24.06.2008, 19:50
Hayırlı olsun.. 10 Numara bir yıldız aldık mı şampiyonuz bu sene lig boşa oynanmasın :) Şampiyon belli

TS-Tiryaki
24.06.2008, 19:51
Hayirli ugurlu olsun

Murat61
24.06.2008, 19:52
ben istememistim hala daha olmazsada uzulmem yani ama keske yararlı olsa klube baska bise istemem

aka5
24.06.2008, 19:53
bence super oldu. bu kadar genc kadroya bole tecrubelı adam lazımdı. bırtanede orta alana hagı tarzı yaslı ama ıı topcu lazım 10 numara olcak bı adam lazım. song defansı toplar . eger su fıgo olayı olsadı ıı olurdu. yada aımar fılan dogrusa bıze sart o adam. bukadar genc topcuya tecrubelı bır orta saha lazım. defansta song gıbı bı adam var korkunuz olmasın. songun olusu oynar. neolur bıtanede orta sahaya yaslı tecrubelı topcu alın yonetım.!!!!

Erkan
24.06.2008, 19:54
Benim cok hosuma gitti bu Transfer, hayirli olsun... Antzas dan cok daha iyi bir oyuncu bence..:)

.....
24.06.2008, 19:56
hayırlı ugurlu olsun.song bu sezon yapılan en iyi transferlerden biridir.

sessizkral_1
24.06.2008, 19:57
arkadaşlar song çok küçük yaşta yıldızlaşan bir defans oyuncusu vede çok küçük yaşta kamerun milli takım kaptanlığı yaptığı için çok yaşlı olduğu sanılır halbuki çok yanlış song 31 yaşında yani bir defans oyuncusunun en verimli çağı diebilirim...kaldıki gs nin şampiyonluğundaki en büyük paylarda biriside songun..çok başarılı olacağını inanıyorum...egemen le birlikte oynar diye düşünüyorum egemenın yedek beklemesini kesinlikle istemem...

aka5
hem fıgo aımar gıbı yaslı tecrubelı orta saha alınırsa song gıbı nasıl defansı toplarsa oda orta alanı toplar super olur ayıca fıgo aımar gıbı adam hem tecrubesıle bıze katkı saglarken kombıne satıslarınıda patlatır. klubte rahatlamıs olur kombıneden gelecek paralarla.

Dursun Kaplan
Tekrar dan başLadık.. :)

HayırLı uğurLu oLsun... İşten eve geLene kadar bir transfer daha süper.....

Osman Yavuz
24.06.2008, 19:58
Arkadaşlar artık yaş konusunu kapatalım bence.Cannavaro bile Real Madrid'e 33 yaşında transfer oldu.Song 35 olsa ne olur.

sbay
24.06.2008, 19:59
Liverpool'da oynadığı süre içerisinde hep sağ bek oynadığını sanmıyorum...

Sağ bek dediğimiz zaman ;savunması çok güçlü olacak,ver-kaç yapabilecek,topla hızlı hareket edebilecek ve orta yapabilecek...

Song ise bu saydılarım içerisinde sadece savunma yönü çok güçlü diğerlerini yapamaz...

liverpolda sağbek oynadı...ayrıca stoperde oynadı...

ama songun hem milli takımda hemde diğer oynadığı klup takımlarında hiç te azımsanmyacak düzeyde sağ bek kariyeri mevcuttur...

yattaranın olduğu sağ tarafta da sadece savunması çok güçlü olsun o bana yeter..hocanın nerde deneyceğini zaman gösterecek..tandemin ortasında da dener sağda da hocanın kararını da beklemek lazım...

fındıkoğlu
24.06.2008, 20:00
hayırlı olur inşaallah...

Mert Marabaoğlu
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_r1_Song_sevinc001.jpg

Trabzon'dan bir bomba daha

Transferin hızlı takımı Trabzonspor, son bombasını da patlattı. Defans oyuncusu için arayışlarını sürdüren ve birçok isimle görüşen Bordo mavililer, Galatasaray'dan ayrılan başarılı futbolcu Rigobert Song ile anlaşmaya vardı.
Lig TV'den Can Karyağdı'nın verdiği gbilgiye göre iki taraf bugün Fransa'da biraraya geldi ve kesin anlaşma sağlandı. Resmi sözleşmenin de bugün imzalanması beklenirken Sog'un ne kadar alacağı konusunda hiçbir biligi verilmedi. Kamerunlu yıldız 2 yıllık sözleşme imzalayacak.

(Ligtv.com.tr)

Fatih
arkadaşlar song çok küçük yaşta yıldızlaşan bir defans oyuncusu vede çok küçük yaşta kamerun milli takım kaptanlığı yaptığı için çok yaşlı olduğu sanılır halbuki çok yanlış song 31 yaşında yani bir defans oyuncusunun en verimli çağı diebilirim...kaldıki gs nin şampiyonluğundaki en büyük paylarda biriside songun..çok başarılı olacağını inanıyorum...egemen le birlikte oynar diye düşünüyorum egemenın yedek beklemesini kesinlikle istemem...

egemenle değilde girayla oynamaları daha uygun olur düşüncesindeyim çünkü egemen ve song çok hırslı ve heyecanlı oynuyolar giray daha soğukkanlı bir futbolcu giray-song ikilisi çok iyi olacak:)

aka5
24.06.2008, 20:01
aimar requelme fıgo pıres nedved tarzı bı adam orta alanda nerde oynarsa oynasın ama tecrubelı bırde orta alan lazım. sole yaslı kurt !hem takım hem kombıne satısları cosar

ugurTS1989
24.06.2008, 20:01
beyler yasını trartısmayın yası tam 32 bakın 94 d.kupasında 17 yasındaydı dıyo

Muhammed
24.06.2008, 20:03
Bence sağ kanatta oynatılacak song

Oğuzhan Fidan
hayırlı olur inşallah takıma maddi konularda sert birisi ama işini çok iyi yapıyor =)

Samet KILIÇ
song en iyi transferlerden birisi camiamıza hayırlı olsun

aka5
24.06.2008, 20:04
bukadar genc topculara . yaslı bı kurt orta saha alınmazsa bıse beklmeyın bu sezondan . yaslı bır orta saha lazım tam 10 numara olcak. defansa song gıbı tecrube aldılar. o defansı toplar. ama ortayada adam lazım tecrubelı yaslı.

Hüseyin İlkin
24.06.2008, 20:05
Bir transfer daha bizim ekipten.Gökhan,Colman,Cale,Selçuk vs.vs. derken şimdide Song geldi.İyi işlerine devam ediyor yönetim,Song'un katacağı şey takıma,tecrübe olacak,bilgisi olacak.Bizim savunma öyle yaşlı değil,onlara bildiklerini öğretecek Song usta.Hem de Türkiye'yi iyi bilen bir oyuncu,bazı tereddütlerim vardı ama şuan hepsi silindi kafamda.

Antzas ismi geçiyordu,hani şu Yunan olan,Euro08'de de forma giymişti.Onu sırf tecrübesi için istiyorduk savunmaya,şimdi o tecrübeyi Türkiye'den,Türkiye'yi çok iyi bilen birinden bulduk,iyi de yaptık.Aferin ekibimize gerçekten,koca bir alkışı hak ediyor hepsi.

Bu arada,bir-iki transfer daha bekliyorum konusu açılmışken söyliyim dedim.Onlarda takıma katılınca,eksiksiz bir ekip olacağız,iyi yoldayız bence.Başarı gelmezse de sabretmeliyiz, sabrettikten sonra bu sene olmazsa seneye başarı gelecektir çünkü.

Teşekkürler Sadri Başkanım ve yönetimdeki diğer isimler,teşekkürler.

Hasan Ayvenli
24.06.2008, 20:05
yav gerçek mi bu? süper haber. harika oldu defans. bonservisi de yok :alkış:

Hasan61
24.06.2008, 20:08
hayırlı olsun
sıra sol açıkta

Osman Yavuz
24.06.2008, 20:08
liverpolda sağbek oynadı...ayrıca stoperde oynadı...

ama songun hem milli takımda hemde diğer oynadığı klup takımlarında hiç te azımsanmyacak düzeyde sağ bek kariyeri mevcuttur...

yattaranın olduğu sağ tarafta da sadece savunması çok güçlü olsun o bana yeter..hocanın nerde deneyceğini zaman gösterecek..tandemin ortasında da dener sağda da hocanın kararını da beklemek lazım...
Aynen katılıyorum.Ataklara katılmasına gerek yok.Zaten Yattara 3 kişilik hücum yapıyor.Savunması zaten çok sağlam.Çok hızlı.Birebirde inanılmaz etkili.Çok büyük transfer çoook.Gs'liler bile nasıl kaçırdık elimizden diye ağlarken bazı arkadaşlarımız beğenmiyorlar bu transferi.

Umut ÖZTÜRK
24.06.2008, 20:10
çok iyi bir transfer . Takımımıza hayırlı olsun .

Hasan Ayvenli
24.06.2008, 20:10
türkiye'deki en tecrübeli stoperi aldık. en sağlam adamlardan defansta. fanatikte de yayınlanmış haber. artık bitmiştir bu iş..

a d bacan
24.06.2008, 20:11
yunanlının gelmeyecegine dahada çok sevindim

Allah hayırlı uğurlu eylesin

furkansenokur
24.06.2008, 20:12
ligtv.com.tr de transferi doğruladığına göre işlem tamamdır http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=40378

futbalski60
24.06.2008, 20:12
defans problemimiz çözüldü diyebiliriz, artık Trabzonspor'a kaleci filan gelmez

Vkgz
24.06.2008, 20:14
hayırlı olsun geniş kadro ersun taktiği için gerekli ve oyle bir kadro kuruyor hoca

Bahadır Şimşek
Takımımıza hayırlı olsun.
Ben çok mutlu oldum bu transferden.

Hüseyin İlkin
Star'da dinliyordum haberleri;

O Artık Trabsong'lu =)

ilhan
24.06.2008, 20:15
Vestel Manisa'ya uzaktan attığı golü hatirliyorum. Aynılarını bizde de atar inşallah :)

Oğuzhan Fidan
haber kesinlik kazandı fanatikte saniyede 10 kişi okuyo haberi

baydere
bütün televizyon haberlerinde bomba üstüne bomba diye veriyor

Kasım BEKTAŞ
24.06.2008, 20:16
Trabzonspor, bi süredir transfer gündemine aldığı Kamerunlu futbolcuyu sounda renklerine bağladı.
24.6.2008

Transferin en hızlı takımı Trabzonspor bir bomba daha patlattı...Fransa'nın Lens takımından Galatasaray'a gelen Rigobert Song geçen sezon sonu Galatasaray ile yollarını ayırmıştı. Tecrübeli futbolculyu trasfer listesine alan Bordo-Mavililer Kamerunlu futbolcu ile bugün anlaşmaya vadı.Yıllık 1.2 milyon Euroya anlaştıkları deneyimli oyuncu önümüzdeki günlerde Trabzon'a gelerek 3 yıllık sözleşme imzalayacağı dile getirildi. Song'u renklarine bağlayan Trabzonspor, bu sezon Gökhan Ünal, Selçuk İnan, Giray ve Egemen gibi birçok takımın listesinde olan futbolcularla da anlaşma sağlamıştı.

Bu haber 4310 kez okunmuştur.
fanatik.com.tr

Uğur Erdoğan
24.06.2008, 20:16
Hrvoje Cale – defans - (Dinamo Zagrep)
Remzi Giray Kaçar – defans - (Gençlerbirliği OFTAŞ)
Ceyhun Gülselam – defans - (Unterhaching)
Gustavo Colman – orta saha - (Germinal Beerschot)
Selçuk İnan – orta saha - (V.Manisaspor)
Egemen Korkmaz – defans - (Bursaspor)
İsmail Özeren – defans - (Ç.Dardenelspor)
Buğra Erdoğan – defans - (Ç.Dardanelspor)
Yakup Bugun – kaleci - (Altınordu)
Gökhan Ünal – forvet - (Kayserispor)
Necdet Kaba – orta saha (Akçabat Sebatspor)
Zafer Aydoğdu – defans - (Akçaabat Sebatspor)
Mustafa Yumlu – defans - (Arsinspor)
Selçuk Yıldırım – orta saha - (Arsinspor)
Abdülaziz Solmaz – orta saha - (Pazarspor)
Eren Görür – forvet - (Pazarspor)
veeee SONG ( inşallah almışısızdır. )

krdnz
24.06.2008, 20:17
BU HIZA ŞAŞIYORUM... :):) http://tr.wikipedia.org/wiki/Rigobert_Song

W_O_L_D_A
24.06.2008, 20:18
Bu Yönetim Gercekten İşini İyi Yapıyor Umarım Hiç Bozulmaz Bu Cok İyi Oldu Bizim İçin Ya Hadi Hayırlısı

nuri45
Song transferi camiamiza hayirli ugurlu olsun.
Tekrar ataga kalktik galiba.
Siradaki gelsin:)

logitech
son dönemde sürekli sakatlanması başımıza iş açmazsa çok olumlu transfer.

macka61
24.06.2008, 20:19
Song’un dediği olmuyor
24 Haziran 2008 / 20:18
Aksu Kamerunlu futbolcunun şartlarını didik didik inceliyor.
Trabzonspor'un transfer etmek istediği Galatasaray'ın eski futbolcusu Kamerunlu Robert Song ve menejeri ile Fransa'nın Başkenti Paris'te yapılan uzun pazarlıklar sonucunda parasal konuda anlaşmaya varıldı.

Kamerunlu futbolcu ve manejerinin bazı ağır şartlar öne sürmesine karşı çıkan Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu bu şartları kabul etmeyerek görüşmeler sürdürüyor. Genel Sayman Mahmut Aksu, “Song'un ve menejerinin öne sürdüğü şartlardaki pürüzleri gidermeye çalışıyoruz” dedi. Trabzonspor için önüne sürülen şartları didik didik inceleyen Mahmut Aksu transferin bir saat içerisinde bitebileceğini söyledi.

Kaynak: haber61.net

Atalay
24.06.2008, 20:20
Vallahi song konusunda ben yaşı dolayısı ile çekimserdim....Ne diyelim hayırlısı olsun en azından bunca yıl Türkiye süper ligi teçrübesi olan biri...ama yinede şerhimi koyuyorum..

Baggio
24.06.2008, 20:23
Hayirli ugurlu olsun. Song bu yasdan sonra kesin sag bek oynamaz ve verimli olamaz. Stoper icin iyi bir transfer,hem süper ligi taniyor. Ama pek ac oldugunu sanmiyorum. Hayirlisi diyelim

bkandil
24.06.2008, 20:25
Hatırladığım kadarıyla Başkan seçimden sonra "İstanbul takımlarından futbolcu almayacağız ama mesela fener alexi satarsa alırım demişti" Eğer başkan aynı görüşünde ise ki değiştiğini sanmıyorum. Bu durumda bu transfer Ersun hocanın isteği üzerine yapılmıştır. Ersun hoca istediyse transferde sorun yada şüphe yoktur.

Trabzonli_61
24.06.2008, 20:26
Vallahi song konusunda ben yaşı dolayısı ile çekimserdim....Ne diyelim hayırlısı olsun en azından bunca yıl Türkiye süper ligi teçrübesi olan biri...ama yinede şerhimi koyuyorum..

alacagin antzasda 32 yasindaydi...songda 32 yasinda o kadar fazla degil...tecrübeli birisi olmasi iyidir

Emre Bekar
24.06.2008, 20:26
BU HIZA ŞAŞIYORUM... :):) http://tr.wikipedia.org/wiki/Rigobert_Song

harbi bu ne hız yaww:)

Furkan Dündar
24.06.2008, 20:27
harıka bır transfer yapmıs olduk mukemmel otesı bır savunmacı bnce bıze cok sey katacak atrıcva sag beck oynayacak gıbıme gelıyor :D

Emrullah
24.06.2008, 20:28
Transfer kesin değil arkadaşlar. Song 1 milyon euro istiyor ama bizim yöneticiler 1 milyon dolardan fazla para vermeyiz diyorlar. Yani sıkıntı var transferde. Bu kadar kesin konuşup sonra hayal krıklığı yaşamayalım.

yağız61
sevindim gerçekten iyi transfer.

İskender YILMAZ
türkiye'nin en iyi stoperine sahip olduk. --> song
türkiye'nin en iyi, en yetenekli oyuncusu bizde. --> yattara
türkiye'nin en iyi golcülerinden birine sahibiz. --> gökhan ünal

ve şuan kapalı kutu olan bir kaç en iyi ' ye daha sahip olmuş durumda olabiliriz.. ee..?

Varlıbaş61
24.06.2008, 20:30
oh bee
bayadır transfer yapmamıştık
iyi geldi bu haber
umarım hayırlı olur:D

İdris Toksoy
güzel haber :)

Mehmet Zeki
Iyi Transfer
Antzas'a para verecegimize.....

Emrullah
24.06.2008, 20:31
Transfer kesin değil arkadaşlar. Song 1 milyon euro istiyor ama bizim yöneticiler 1 milyon dolardan fazla para vermeyiz diyorlar. Yani sıkıntı var transferde. Bu kadar kesin konuşup sonra hayal krıklığı yaşamayalım. İş olmazsa morallerimizi bozmayalım. Ama umarım bu iş olur.

Kadir
24.06.2008, 20:31
Bu yaş meselesi ve geçen yılki sağlık problemleri beni de düşündürüyor ama sağlık sorunu olmayan bir Song iyi iş yapabilir .

Harun
24.06.2008, 20:32
İnşallah doğru haberdir.artık kim oynayacak diye değil kim yedek kalacak diye düşünmeye başladım:)

baydere
24.06.2008, 20:32
maç başına anlaşılmış,ntv de söyledi

Alptuğ
24.06.2008, 20:34
ben songu görmek isterim takımda çok sert oynuyor ama gsye yaptığı katkı ortada

TolgaTopçu61
24.06.2008, 20:35
cok iyi bir transfer, defans'a abilik yapar.
hayirli olsun

Varlıbaş61
24.06.2008, 20:36
bizim yönetim ve teknik direktör harbiden işi biliyor ya
ben artık dert etmiyorum
bundan sonra eksik yerlere de en iyi takviyeler yapılacaktır
nasılsa bu işi bilen adamlar başımızda
ohh beee:D

Trkz61
http://www.freewebs.com/burak-coolboy/song21.jpg

futbalski60
Song’un rekor defteri
http://www.sporx.com/images/galeri/129/1105/B_29cb7fc7876c5e322bc8086af0ae853c.jpgMısır'daki Afrika Kupası'nda, Angola karşısında giydiği milli takım formasıyla 100. defa milli olan ilk Afrikalı futbolcu unvanını elde etti. Togo'ya karşı 101. defa Kamerun Milli Takımı'nın formasını giyen Song için bu rekor ilk değil. 1994 yılında ABD'de düzenlenen Dünya Kupası finallerinde Brezilya maçında kırmızı kart görerek oyun dışında kalan Song, sadece 17 yaşındaydı ve Dünya Kupası'nda kırmızı kart gören en genç futbolcu oldu. 1998 yılında Fransa'da düzenlenen Dünya Kupası'nda Şili maçında da kırmızı kart gördü ve iki Dünya Kupası’nda kırmızı kart gören tek futbolcu unvanını aldı. Song, Kamerun Milli Takımı ile 2000 ve 2002 yıllarında Afrika Kupası'nı kazanmayı başardı.

aaahmet61
bu transfere gökhan ünal kadar sevindim.forvet tamam savunma tamam .belki orta sahaya bir futbolcu. transfer kapanabilir.yönetimi yürekten kutluyorum.

Hasan Ayvenli
24.06.2008, 20:37
kabile reisi yav
bu adamın lakabı REİS olsun :)

Ts_CLuB1967
24.06.2008, 20:37
bende eğer olursa en iyi transferlerden biri

Varlıbaş61
24.06.2008, 20:38
Bizim SYLVA nolmus:)

3 hafta önce yola çıktı
geliyormuş
türkiye sınırlarına girmek üzere:D:D:D

maskeli61
24.06.2008, 20:39
süp süp süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrr :)(: haYIRLI OLSUN

maskeli61
24.06.2008, 20:40
http://www.freewebs.com/burak-coolboy/song21.jpg

şu resme bi TRABZONSPOR forması giyindirib arkadaşlar ya :)

Baggio
24.06.2008, 20:42
Bir yandan sevindim. Kalitesi tartisilmaz. Uzun vaadeli transfer degildir. Yasini yine sorun etmek istememde,ama bana kalirsa,O gercekten 34'ün üstündedir. Benim oynadigim Kulübdede iki'tane sencilerimiz var. adamlar tuturuyor 18'diye,ama asil yaslari 23!!!!!!!!:confused:

Ali Can
24.06.2008, 20:42
bu haber kesin mi...

okg_53
24.06.2008, 20:44
spor61 hala inatla kesin anlaşmanın sağlanamadığını söylüyor...

Ness61TS
24.06.2008, 20:44
hayirli olsun bu yonetim gercekten isi biliyor:alkış:

A.T.R
24.06.2008, 20:46
Sizi bilmem ama ben Song transferinden sonra KALECİ transferini gereksiz buluyorum. Hem de çok gereksiz. Tolga ve/ veya Onur çok rahatlıkla bu defansın arkasında güven verecek şekilde kalede durabilirler.

Song transferi camiamıza hayırlı olsun.

erhank
cok iyi bir transfer, insallah hayirlisi olur bizim icin.

Samet KILIÇ
bu haber kesin mi...

sporx ve ntv verdiyse kesindir;)

Mehmet_Mercanlı
Song Trabzonspor'daTrabzonspor, G.Saray'la yollarını ayıran Song'la her konuda anlaştı.
Transfer sezonunun en hareketli takımı Trabzonspor bir büyük transfere daha imza atarak, Galatasaray'la yollarını ayıran Rigobert Song'la her konuda anlaşma sağladı. Sözleşmenin ise 2 yıllık olacağı bildirildi.

Semih Kırsüleymanoğlu
24.06.2008, 20:47
pek taraftar olmadim bu song isine ama.. Song da abi tipi var! Böyle bi tip lazimdi bize. Song bu isini görücektir takimda.

İskender YILMAZ
24.06.2008, 20:47
http://news.bbc.co.uk/media/images/38068000/jpg/_38068413_argument_ap.jpg

vur ula kafayı Kahn amcaya.. :)

Harun
24.06.2008, 20:48
Mehmet bu mu Trabzonsporlu Song:D

Mehmet_Mercanlı
24.06.2008, 20:49
songa teklıf verildi cumaya kadar bekliceklerdi ... song pek duşunmemiş anlaşılan

Ahmet Faruk
24.06.2008, 20:50
Harbiden iyi transfer yaptık.
Helal olsun bize.

Bu takımı ziyaret etmek şart oldu Geredede...

Şahinoğlu
24.06.2008, 20:51
Hayırlı olsun inşallah kondisyon sorunu yaşamaz ve başarılı olur yoksa kalitesi tartışılmaz.

berkan402
24.06.2008, 20:52
süper süper süper..ilk mesajım süper olsun...:)

Alibeyoglu
tamam iyi bi transfer diyecek bir seyimiz yok ama futbol yanlizca defans oyunculariyla oynanmiyor bize iyi bir 10 numara lazim

legend_ts_61
bu haberı duyunca cok sevındım..song super bır defans oyuncusu....turkıyede begendım defans oyuncularından bırını aldıgımız ıcın yonetım ı bu transfer ıcınde tebrık edıyorum...

İskender YILMAZ
24.06.2008, 20:53
yaptığımız 20 transferden sadece 2 ' si hücumcu.. :S garip bi şey değil mi?

Sencer Bulut
24.06.2008, 20:53
song sag bek oyancaktır büyük ihtimal ve bende tam orda oynamasını istiyorum yattarana arkası saglamlasacak...

song------egemen-----giray------cale böyle olacaktır.....

Kadir
24.06.2008, 20:55
song sag bek oyancaktır büyük ihtimal ve bende tam orda oynamasını istiyorum yattarana arkası saglamlasacak...

song------egemen-----giray------cale böyle olacaktır.....

Song stoperdir sağ bekde fazla yararlı olmaz. Stoperde Song - Giray oynar . Egemen yedek bekler .

OYılmaz
24.06.2008, 20:55
http://img246.imageshack.us/img246/6914/song5og4.jpg

İşte Afrika Aslanı seviyoruz seni Song :)

Hasan61
24.06.2008, 20:56
şu afrika ASLANı sıfatını değiştirsek güzel olur

yakuphoca
Defans defans defans..
Sakın şu orta sahanın ortasına adam alırlar..
Hayret bişe..

Ahmet Faruk
Afrika Kaplanı :D

Adem Erdoğan
24.06.2008, 20:57

Afrika hamsisi olsun.:rolleyes:

Hasan Ayvenli
24.06.2008, 20:58

SONG REİS O :)

Hekimoğlu
24.06.2008, 20:58
afrika fırtınası. :)

unique
24.06.2008, 20:59
İyi transfer. Orta saha, sol açık ve alternatif forvet alırsak transferi yüzde yüz başarıyla tamamlamış oluruz bence.

Tunç Tosun
Trabzonspor'dan son bomba
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/6/7_219069_song2803bb.jpg

Trabzonspor, bi süredir transfer gündemine aldığı Kamerunlu futbolcuyu sounda renklerine bağladı.
24.6.2008

Transferin en hızlı takımı Trabzonspor bir bomba daha patlattı...Fransa'nın Lens takımından Galatasaray'a gelen Rigobert Song geçen sezon sonu Galatasaray ile yollarını ayırmıştı. Tecrübeli futbolculyu trasfer listesine alan Bordo-Mavililer Kamerunlu futbolcu ile bugün anlaşmaya vadı.Yıllık 1.2 milyon Euroya anlaştıkları deneyimli oyuncu önümüzdeki günlerde Trabzon'a gelerek 3 yıllık sözleşme imzalayacağı dile getirildi. Song'u renklarine bağlayan Trabzonspor, bu sezon Gökhan Ünal, Selçuk İnan, Giray ve Egemen gibi birçok takımın listesinde olan futbolcularla da anlaşma sağlamıştı.

Sencer Bulut
Song stoperdir sağ bekde fazla yararlı olmaz. Stoperde Song - Giray oynar . Egemen yedek bekler .
eskiden sag bek oynuyordu galatasaraya geldikten sonra stopere gecti gercekten sag bektede basarılıydı...

KUTADGU
Afrika yunusu...

OYılmaz
afrika fırtınası. :)

Afrika Yunusu :D

Cem Balcı
24.06.2008, 21:00
iyi transfer...

tekrar hayırlı olsun...

OYılmaz
24.06.2008, 21:00
Bence başlık açalım Aslan olmasında ne olsun :)

Hasan Ayvenli
24.06.2008, 21:01
Bence başlık açalım Aslan olmasında ne olsun :)
SONG REİS DAA :D

Mehmet_Mercanlı
24.06.2008, 21:04
Mehmet bu mu Trabzonsporlu Song:D

artık yenı formayı giyince eklerim resimleri :D

Ömer1967
24.06.2008, 21:05
Allah'ın izniyle Şampiyon olacağız.

Can
24.06.2008, 21:06
ula ben bu herifi gece görsem korkarım :D süper transfer defans duvar gibi oldu

Murat'
24.06.2008, 21:07
Tam aradığımız oyuncu....Umarım takıma ve şehire alışır ve takıma çok faydalı olur...Sakatlıklardan her zaman uzak olur umarım..

Burak_52
24.06.2008, 21:08
hayırlı olsun bence daha kaleciye ihtiyaç yok bu defans tan gerçekten çok zor top geçer ve elimizdeki kalecilerde çok yetenekli ve 2010 dünya kupasında kesinlikle ikiside olacak

Doğan Şahin
24.06.2008, 21:08
Süper bir transfer daha. Yönetimi tekrar tebrik ediyoruz (DeJaVu).

Antzas ı tecrübesinden ve Yunanlıların başarılı defansif anlayışından dolayı istiyordum ancak Antzasın ete suya dokunmayan oyununu görünce Majstroviçi kaçırmamıza üzülmüştüm.

Song ise ikisini de katlar.
* Hem sağda kullanabilmemiz açısından,
* hem stoper eksikliğinde oraya çekebileceğimizden,
* hem de defans ileriye gittiğinde tek başına savunma yapabiliyor olmasından,
* hem lider özelliklerinden,
* hem korkusuz oluşundan,
* hem de tecrübelerini diğer futbolculara da aşılayacağından
* en önemlisi de yattaranın pek geri gelmeyebilecek olmasından dolayı
çok ama çok iyi bir transfer olduğunu ve
türkiyede defansif anlamda aurelio dan sonra en iyi oyuncuyu aldığımız için sevinçli olduğumu söyleyebilirim. bu transferle gese de bir o kadar kan(tecrübe) kaybedecektir.
hayırlı uğurlu olsun...

AKSOY_61
24.06.2008, 21:10
----------------SLYVA-----------------

SONG-----GİRAY-----EGEMEN------CALE

şimdi songun iyi olduğunu biliyoruz.cale yi de izleyenler sağlam oynadığını söylüyor.
giray zaten türkiyedeki en iyi yerli stoperlerden birisi.Egemen ise tecrübeli iyi bi stoper.
Bu defans gerçekten sağlam bi defans oldu.
Hazırlık maçlarında direk bu savunmayla çıkarsak ligede çok iyi bi defansla başlamış oluruz.

Mustafa Ağaoğlu
24.06.2008, 21:12
Siyahi hamsi .. :D

İleli
24.06.2008, 21:13
bence en kral transferimizi yaptik song ligin acik ara en iyi defans oyuncusu almamiz sahane oldu..

Ehrimen
24.06.2008, 21:13
Çok iyi bir Transfer oldu.

Bravo yönetim.

Mr.No
24.06.2008, 21:14
Ayni baslik dün gece kilit yemisti halbu ki... Resmi bir aciklama da yok. :S

gkdnz
24.06.2008, 21:14
iyi oldu iyi hem tecrübeli hem Türk futbolunu yakından tanıyan biri.bu defans artık gedik vermez gibi görünüyo hayırlı olsun tebrikler yönetim.

Kaan
24.06.2008, 21:15
Ayni baslik dün gece kilit yemisti halbu ki... Resmi bir aciklama da yok. :S

Evet abi yaa... :( Haksızlık oluyor bana... :(

Bir transfer başlığı açamadım... :(

Mayls
24.06.2008, 21:17
Hayirli olsun, bence cok yararli olacak.
Yönetimi tebrik ederim.

Fatih Ersoy
24.06.2008, 21:17
Tebrikler yönetim..

Defans'a yapılan en mükemmel hamlelerden biri oldu ;)

Hoşgeldin Song

Mustafa Ağaoğlu
24.06.2008, 21:18
Ben Song'un hiç sağ bek oynadığını görmedim ama olsun o her yerde oynar siyahi hamsi :)
Song'u çekemeyen Anten Taksın !

Adem Erdoğan
24.06.2008, 21:19
Song-Egemen-Giray

Çin seddi gibi oldu valla.

Mehmet_Mercanlı
24.06.2008, 21:23
http://img246.imageshack.us/img246/6914/song5og4.jpg

Trabzonspor transfer gündemine aldığı Kamerunlu futbolcuyu kesin olarak renklerine bağladı.

ntvspor

cnntürk

tgrthaber

Volkan Yavuz
24.06.2008, 21:24
Hayirli Olsun

İskender YILMAZ
24.06.2008, 21:25
Kulübümüz Kamerun'un dünyaca ünlü yıldız oyuncusu Rigobert Song ile Paris'te sözleşme imzaladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Song'un transferi için Fransa'ya giden Genel Saymanımız Mahmut Aksu burada oyuncu ve menajeriyle masaya oturdu. Yapılan görüşmenin ardından taraflar tüm şartlarda anlaşmaya vardılar. Böylelikle Song kulübümüzle 2 yıllık sözleşme imzaladı.

trabzonspor.org.tr

Can
24.06.2008, 21:26
heytttt song bee

Kaan
Hayırlı olsun... Çok iyi transfer...

Yalnız BMN Yöneticilerine çooook kırgınım... :(:N:U:hıh:hııh

Hasan Ayvenli
ve içimizi rahatlatan haber :)
hoşgeldin REİS-İ SONG

nuri45
24.06.2008, 21:27
Song'un transferi için Fransa'ya giden Genel Saymanımız Mahmut Aksu burada oyuncu ve menajeriyle masaya oturdu. Yapılan görüşmenin ardından taraflar tüm şartlarda anlaşmaya vardılar. Anlaşmanın ardından Song, Aksu'nun huzurunda kulübümüzle 2 yıllık sözleşme imzaladı.
kaynak:trabzonspor.org.tr

Selçuk Aydın61
24.06.2008, 21:27
tecrübeli hamsi :) hayırlı olsun

Egemen Yılmaz
24.06.2008, 21:28
kara fırtına :P

Hasan Ayvenli
24.06.2008, 21:31
song reis de ısrar ediyorum :D biriniz de destek verin bee :D

mensure 61
24.06.2008, 21:32
hayırlı olsun :)

Mr.No
24.06.2008, 21:32
Evet abi yaa... :( Haksızlık oluyor bana... :(

Bir transfer başlığı açamadım... :(

Sirf seni düsündügüm icin yazmistim. Ama resmi aciklama da geldi. :) Yine de ilk haber veren sensin. :ok

aybey61
24.06.2008, 21:33
iyi güzel transferler yapıyor.önümüzdeki sezon bu takım birde dikiş tutturursa şampiyonluk çok yaklaşır ama ekonomik yönden baya açıldık.inşallah yönetim ne yaptıgını biliyordur

Atılay
24.06.2008, 21:34
hayırlı olsun iyi transfer

Kaan

Sendenim Hasan abi... :D ;)

Sirf seni düsündügüm icin yazmistim. Ama resmi aciklama da geldi. :) Yine de ilk haber veren sensin. :ok

Çok teşekkür ederim... =') ;)

LazAnisT
Bir taşla iki kuş vurdular.Artık kaleciye gerek yok:)

okg_53

ben biliyorum neden kırgın olduğunu... :)
dün gece song trabzonsporda başlığını ilk sen açmıştın.kesin değil diye kilitlemişlerdi...demi?

Mustafa Çolak
24.06.2008, 21:35
Helal olsun Trabzonspor yönetimine çok güzelden öte çok süper transferler yaptı tebrik etmek lazım

zahido
24.06.2008, 21:35

Olur boyle seylerrr :) Takimimiz iyi olsunda varsin actiklarini silsinler bosver sen ;)

Kaan
24.06.2008, 21:36
ben biliyorum neden kırgın olduğunu... :)
dün gece song trabzonsporda başlığını ilk sen açmıştın.kesin değil diye kilitlemişlerdi...demi?

Evet... Ama kırgınlığım kilitlendiği için değil...

Sabah foruma açtığımda başlığı göremedim... Silinmiş yani...

:(

Ozzgur
24.06.2008, 21:36
Ohh bee.RİGOBERT SONG.Süper bir transfer.Birde Tony Sylva imzlasın defans kapı gibi oldu.Daha gol yemeyiz.Tebrikler Mahmut Aksu.Yönetici dediğinde böyle olur.

Hasan Ayvenli
24.06.2008, 21:37
Sendenim Hasan abi... :D ;)

heh beee :D
biz bu adama kabile reisi diyoduk bize geldi SONG REİS oldu :D o kadar. o kadar dedik :D

Ahmet Faruk
24.06.2008, 21:37

Song Reeeis, Song Reeis :D

61OKTAY
24.06.2008, 21:39
hayırlı olsun yerinde ve iyibi transfer umarım bi sakatlığı filan yoktur

Kaan
Olur boyle seylerrr :) Takimimiz iyi olsunda varsin actiklarini silsinler bosver sen ;)

Bu 2 oldu ama abi... :( 1.sinin kim olduğunu hatırlamıyorum... :(

Ben hiç mi transfer başlığı açamayacağım... :(

Tolga Han
çok yerinde bir transfer daha camiamıza hayırlı uğurlu olsun...

cendelsahinov
24.06.2008, 21:40
kaptan song reis...

mükemmel bir transfer

okg_53
Bu haberi ilk duyuran Cosmos Engine(meltem tv) teşekkür etmeliyiz arkadaşlar.

LazAnisT
Evet... Ama kırgınlığım kilitlendiği için değil...

Sabah foruma açtığımda başlığı göremedim... Silinmiş yani...

:(Bu yaşta bu kadar istihbaratı nerden alabilir diye tedirginliğie düşmüşlerdir:)

Hasan Ayvenli
Song Reeeis, Song Reeis :D

hadi bakayım katılın, hazırlanın onu SONG REİS diye çağırcaz tribünlere :D

Kaan
24.06.2008, 21:41
Bu haberi ilk duyuran Cosmos Engine(meltem tv) teşekkür etmeliyiz arkadaşlar.

Evet...

Bundan sonra her Pazartesi gecesi Meltem TV'yi izleyelim... :D

EmrahYalçınalp
24.06.2008, 21:42
Yaşıyla hiç ilgilenmiyorum. Dehane çok gençti mesela! İyi, nokta bir transfer. Sakatlık sorunu olmazsa sağlam bir adam aldık. Olursa da olur, ne yapalım. Çok uzatmaya gerek yok. Uzun lig maratonunda çok iş yapacaktır.

Mira_61
24.06.2008, 21:43
Bu 2 oldu ama abi... :( 1.sinin kim olduğunu hatırlamıyorum... :(

Ben hiç mi transfer başlığı açamayacağım... :(
Anlaştık yaa senle Yıldıray başlığı senin :) Song tekrar hayırlı olsun.gs liler şuan bunalımda:D

Kaan
24.06.2008, 21:44
Anlaştık yaa senle Yıldıray başlığı senin :) Song tekrar hayırlı olsun.gs liler şuan bunalımda:D

Hele bir gelsin de Yıldıray... :)

Mustafa Ayazoğlu
24.06.2008, 21:45
Ne mutlu Türküm diyene, Ne mutlu Trabzonsporluyum diyene..

TolgaTopçu61
24.06.2008, 21:46
mahmut aksu'ya da helal olsun, hangi oyuncuyla o ilgileniyorsa transfer bitmis oluyor

ilhan
24.06.2008, 21:48
Şu başlık muhabbetini artık kapatsak arkadaşlar? :)

Song hayırlı olsun. Defansa rekabet getirecektir. İyi bir alternatif , iyi bir toplayıcı olabilir arkada.

Mira_61
24.06.2008, 21:49
mahmut aksu'ya da helal olsun, hangi oyuncuyla o ilgileniyorsa transfer bitmis oluyor
Sadece ona değil yönetimdeki herkese.Allah razı olsun diyorum başkada bir şey diyemiyorum :)Helal olsun hepsine.

magickiss
24.06.2008, 21:55
Hayirli Olsunn Camİamiza

Ayşe Aygün
24.06.2008, 21:59
gs de beğendiğim tek oyuncuydu. Defansda oluşu hep beni korkutmuştu.Güven veriyodu çünkü.Yerinde transfer oldu.Hayırlı olsun.Teşekkürler başkan.

DNA-TS
24.06.2008, 22:01
şu yaş mevzusunu bi kenara bırakın ...nedir bu yaa yaşlı falan..nesi yaşlı anlamadım gitti...ygay kaç yaşında hangi ligde oynuyor...maldini costa curta,,,fernando couto makalele figo bu adamlar kaç yaşında oynadılar bilen varmı...34-35 yaşlarına kadar oynadılar maldini 37 yaptı..
bizim zihniyet 32 yaşına emekli diyor yazık vallahi...la millet 35 yaşında r.carlos getirdi bişe demedi biz adama emekli dedik...bu transferi bende istemiyordum ama sırf gs den olduğu için artık yapacak bişe yok hayırlı olsun...yaş muhabbetini bırakalım

Kaan
24.06.2008, 22:05
hehehe.. Lanet olası zenci ...:DHİç sevmem kendisini ... Kıırcık saçlar burma burma kız gibin .. Top oynamasını bilmiyor ben gelsem savunmaya ... of of. . . Elalemin diline düşecez şimdi . Bizim adamımızı aldınız hehe kıskandınız mı falan . hiç çekemeyecem ...

Ne biçim yorumdur yaa... :S

Hiç hayırlı olsun demez mi insan..? :S

Gelir gelmez ; sevmem , lanet olası...

Ne oluyor...?

Song bizim oyuncumuz artık... ;)

hakanhan
24.06.2008, 22:06
hayirli ugurlu olsun.. maldini 40 yasinda. costacurta 39 da birakti. avrupada defans kurgularina bakin 30 dan yukari defans demek tecrube demek. defans futbolcusundan yattara vari hareketlerde bekleyemezsin bu biraz komik..

TS-Tiryaki
24.06.2008, 22:07
Kara Türkü:D TRABZONSPORUMUZA Hayirli olsun

Gökhan Uzun
24.06.2008, 22:07
en azından tanıdık bildik oyuncu nasıl diye kendimizi yemiycez
unutmayın song bi aralar türkiye liginin en iyi defansıydı bundan sonra da öyle olur insallah

Hasan Ayvenli
24.06.2008, 22:08
Sana her yönden katılıyordum herşeyde her konuda .. ama ben song u sevmeme ve benim için bir trabzonludan ziyade bir gslidir kendisi ;)

kardeşim yabancı adam değil mi bu. alır parasını futboluna bakar. profesyonellik!!

Kaan
Sana her yönden katılıyordum herşeyde her konuda .. ama ben song u sevmeme ve benim için bir trabzonludan ziyade bir gslidir kendisi ;)

Anlayamadım..?

1982tr
DNA-TS'ye katiliyorum. Sonucta adama 3-4 milyon bonservis vermedik.Yillik alacagi para da iyi bir oyuncu icin cok yuksek degil.Bu sene Avrupa maclarimiz da yok.En azindan ilk kez birlikte oynayacak takimin basinda tecrubeli,soguk kanli bir adam olur.Hem defansi toparlar hem de onlara bir nevi ogretmen olur.

Liverpool Hypia ile oynuyor,adamlarin 20 yasindaki futbolcuya verecek parasi mi yok?

Cafer Bulur
24.06.2008, 22:09
pek hos bakmadigim bir transferdi.
bunun nedenleri de kemik yasi,sakatlik söylentileri ve g.saraydan gelmis olmasiydi.
yönetim ve teknik heyetimiz uygun gördügüne göre bize de hayirli olsun demek düser.
umarim oynadigi futbol ile benim gibi düsünenleri yaniltir.

Murat'
Arkadaşlar öyle ya da böyle bence ligin en kaliteli defans oyuncusunu aldık....Artık tek temennim uyum sorunu yaşamaması...

Emre B.
Türkiye'nin en iyi savunmacısını aldık.Tecrübesiyle, kalitesiyle takımımıza çok şeyler katıcak.

Kaan
24.06.2008, 22:11
Türkiye'nin en iyi savunmacısını aldık.Tecrübesiyle, kalitesiyle takımımıza çok şeyler katıcak.

Aynen böyle düşünüyorum... ;)

Ali Çolak
24.06.2008, 22:11
Anlayamadım..?
Sevmem yerine başka kelime yazmışım özür dilerim. Şöyle oluyorki "Ben song u sevmem ... benim için trabzonludan ziyade bir gslidir kendisi .. bu adama güven olmaz ribery gibi kaçar pişman olduğunda" demek istedim ;)