PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN İstanbul Türkiye-Almanya maçını birlikte izliyor...

Badaloğlu
23.06.2008, 16:26
BMN-İstanbul olarak Türkiye-Almanya arasında oynanacak Avrupa kupası yarı final maçını birlikte izliyoruz...

Muhit olarak mekanımız namazgahta bulunuyor. Ekspress Pizza, Samanyolu TV'ye giden yolun başında... Burada dev ekran'da milli takımımızın Çarşamba günü oynayacağı maçı birlikte izleyeceğiz.Gelmek isteyenler buyursunlar gelsinler...İnşaallah bu coşkuyu BMN olarak hep beraber yaşarız...

1) Badaloğlu
2) Külünkoğlu
3) ?

LazAnisT
23.06.2008, 16:37
Ahmet şu burjuva işlerini bırakmadınız gitti ne o pizza filan:)

1) Badaloğlu
2) Külünkoğlu
3) LazAnisT

EyüpKILIÇ61
23.06.2008, 16:38
Bende İsviçre'ye organizasyon yapacaksınız zannettim :D :D :D

Erkan
23.06.2008, 16:39

BMN bu beklenir :D..... Oyle bir organizasyon olsaydi gelmeyi dusunurdum :D..

Badaloğlu
23.06.2008, 16:42

Vize alamaduk:D İsviçre banka hesaplarına bakay... Bu arada Süleyman, Pizza ticari ismi :D Gelince görürsün mekanın sahipleri bizdendur.Akçaabat köfteside var.Kolatoğlundan geliy haberin ola...

Mustafa Önal
23.06.2008, 16:44
ahmet abi çok gelmek isterdim ama perşembe sabahı 9ve 11 de iki tane bütüm var malsef . malum oraya gelirsek gece kaçta döneriz maçı alırsak ALLAH KERİM

sümela61
23.06.2008, 16:47
benim Avrupa'ya dönüş sorun olmazsa (sanırım Kadıköy'den Topkapı'ya otobüsler vardı) aranızdayım seve seve... zaten günlerdir istiyordum böyle bir organizasyonu...

bu arada semt neresi Ahmet Abi?

AtalaY_BuğrA
23.06.2008, 16:48
Badaloğlu'na bu şık davetinden dolayı teşekkür ediyorum. Türkiye şartlarında iyi bir mekan.:)
O yüzden Badaloğlu'nun maç izleme teklifine varım diyorum. :D :D :D

A.Hilal Çakıroğlu
23.06.2008, 16:51
benim Avrupa'ya dönüş sorun olmazsa (sanırım Kadıköy'den Topkapı'ya otobüsler vardı) aranızdayım seve seve... zaten günlerdir istiyordum böyle bir organizasyonu...

bu arada semt neresi Ahmet Abi?Kadıköy'e gerek yok, oradan da otobüs var Mehmet abi;)

a f s
23.06.2008, 16:51
Tam da bizim tikanın karşısında hem da!:D

Tam lazluk bir soru sorayım da tam olsun: "Gelirum, maç kaçta du?"

Külünkoğlu
23.06.2008, 16:52
bu arada semt neresi Ahmet Abi?
Mehmet Avrupaya dönüş sorun olmaz çünkü kapısının önünden Mecidiyeköy uğraklı Alemdar - Cevizlibağ Topkapı arabaları geçiyor. 1 Minibüsle Kadıköy ve Üsküdara inemniz de mümkün.

Mekan Ümraniye'nin başında mezarlıkta inecek var deyin yeter. :)

Badaloğlu
23.06.2008, 16:56
ahmet abi çok gelmek isterdim ama perşembe sabahı 9ve 11 de iki tane bütüm var malsef . malum oraya gelirsek gece kaçta döneriz maçı alırsak ALLAH KERİM

Ola Allahın lazı, sen finale çıkarsan sabah bekle girersin sınava...Olum Türkiye yanacak sen daha sınavdan bahsediysın.:D Hem ben size demiyrım mı zamanında verin şu derslerinizi... Aha sonra sıkıntı oliyyy işte...

Yanlış soru soraysın, maçı alırsak bir yere döndüğümüz olmaz, bizde karuşuruk kutlamalara:D

Mustafa Önal
23.06.2008, 17:00
Ola Allahın lazı, sen finale çıkarsan sabah bekle girersin sınava...Olum Türkiye yanacak sen daha sınavdan bahsediysın.:D Hem ben size demiyrım mı zamanında verin şu derslerinizi... Aha sonra sıkıntı oliyyy işte...

Yanlış soru soraysın, maçı alırsak bir yere döndüğümüz olmaz, bizde karuşuruk kutlamalara:D

bende o yüzden dedim zaten ordan bi yere dönemyiz diye :) 10 sınavın hangi birini vereyim helede benim gibi birisi vede helde o hocayla . ismimi görünce kafadan bırakıyor :D

sınavdan ümidimi tamamen kesersem gelirim.

Harun
23.06.2008, 17:05
YarıFinal maçı-Ümraniye ve mezarlık:D:D

İskender
23.06.2008, 17:14
Seçilen mekan işyerime 100 metre, erken gelen arkadaşlar buyursun gelsinler çay ikram edeyim...

Organizasyona gelince 11:30 da maçın biteceğini düşünürsek o saatte toplu ulaşım aracıyla avrupa yakasına geçilebileceğini pek sanmıyorum...

Ahmet Kuru
23.06.2008, 17:14
ben O maçın 23:30 biteceğini sanmıyorum.:D

Harun-61
23.06.2008, 17:30
bizde almanya sokaklarindan canli yayinla katiliriz organizeye :)

ahmet abi, cep telini acik tut :D

.

Külünkoğlu
23.06.2008, 17:37
Arkadaşlar saat 24:30'a kadar hatta 01:00'a kadar ulaşım sorunu olmaz merak etmeyin. O saate kadar kimse de kalmaz yani. :)

sümela61
23.06.2008, 17:44
Arkadaşlar saat 24:30'a kadar hatta 01:00'a kadar ulaşım sorunu olmaz merak etmeyin. O saate kadar kimse de kalmaz yani. :)

ya finale çıkarsak? :)

Badaloğlu
23.06.2008, 17:45
ya finale çıkarsak? :)

O zaman hep beraber ÇILDIRIRIZ...

sümela61
23.06.2008, 17:49
O zaman hep beraber ÇILDIRIRIZ...

bana uyar... :)

Nurbanu
23.06.2008, 17:52
ula orada olmak vardı... kıskanıyorum sizi yaaa :) hadi hayırlısı olsun inşaalah şansımız yaver gider de yeneriz ve siz de hep beraber çıldırırsınız :) :) :)

Harun
23.06.2008, 17:52
Benide ekleyin listeye:)

Badaloğlu
23.06.2008, 17:58
1) Badaloğlu
2) Külünkoğlu
3) LazAnisT
4) AFS
5) Atalay
6) Savaş İskender
7) Sumela61
8) Harun
9)

Erken gelin, muhabbet ederuk...

sümela61
23.06.2008, 18:10
ben iş çıkışı direkt geçeceğim Çarşamba akşamı...

Kaya
23.06.2008, 22:41
Maalesef istesemde gelemiyeceğum. :) Karşıya geçmek kasıyor yav. :)

Recep Çaltepe
24.06.2008, 00:53
Selamlar BMN İstanbul :)

Herkese şimdiden iyi seyirler ;)

Külünkoğlu
24.06.2008, 08:41
1) Badaloğlu
2) Külünkoğlu
3) LazAnisT
4) AFS
5) Atalay
6) Savaş İskender
7) Sumela61
8) Harun
9)

Erken gelin, muhabbet ederuk...
5) Atalay :eek:

Gökhan Atalay mı ? :eek::eek: ben gelmiyorum. :o

LazAnisT
24.06.2008, 12:52
Ahmet kardeşim belirtmekte fayda var.Trabzonspor harici hç bir maçta taraf olmam.Yarında muhtemelen öyle olacak.İyi kim oynarsa alkışlarım.Mekanda bir problem olmaz umarım:rolleyes:.:cool:

Külünkoğlu
24.06.2008, 12:54
Bırak bu ayakları sen hep mazlumdan yanasındır. Hiçbir maçta öne geçemediğimizi varsayarsak sende bizden yanasın. :D

sümela61
24.06.2008, 13:01
Ahmet kardeşim belirtmekte fayda var.Trabzonspor harici hç bir maçta taraf olmam.Yarında muhtemelen öyle olacak.İyi kim oynarsa alkışlarım.Mekanda bir problem olmaz umarım:rolleyes:.:cool:

Almanya'nın yendiğini varsayarsak ve sen maç bittikten sonra Almanya'yı alkışlarsan, herkes "Olsun çocuklar yarı finale çıkmak da bir başarıdır, helal size" diye Türkiye'yi alkışladığını zanneder... problem olmaz yani... :)

Külünkoğlu
24.06.2008, 13:22
Ben öyle anlamam !

Yemin ediyorum yüz ifadesine bakarım eğer ters bir şey sezersem... fena olur. kimse kusura bakmasın..

ÜNAL
24.06.2008, 13:24
Zamanlamam çok kötü hafta sonu ordayım,maça gidemiyoz bu grupla iyi mi?:D

umraniye34
24.06.2008, 13:29
mekanı biliyorum güzül bi yer bende gelirim oraya ama maç sonrası almanları alkışlamaya degil tabiki:)
----------tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Külünkoğlu
24.06.2008, 13:33
Karıştırmayın ula başlığı :) ne almanyası ne cartı curtu. TÜRK'üz biz !
ula süleyman bu başlığı da karıştırdın ya ne diyeyim ben sana. :)

AtalaY_BuğrA
24.06.2008, 14:39
5) Atalay :eek:

Gökhan Atalay mı ? :eek::eek: ben gelmiyorum. :o

Benim ben o :) İki tane mesaj attık hiç dikkat bile etmemişsin. Özellikle dinamitli mesajım :)

Atalay
24.06.2008, 14:40
Beni bu listeye kim yazdı ula...

Metin merek etme rahat ol...

Bendeniz mazeretliyim...

Külünkoğlu
24.06.2008, 15:24
Allah'dan mazeretlisin bir kaç sene rahatız artık. :)
La Ati güvenlik sorunlu mesajlar atma ula, yok öyle birşey. gelince görürsün sadece...

Akif Gür
24.06.2008, 15:33
şimdi düşünüyorum maç en kısa zamanda bitse saat 23:30 olucak ordan otobüse binmesi 00:00 topkapı ya gelmesi 00:30 o saatten sonrada tramvay olmaz...birde o saattede topkapıda olmam imkansız gibi...maç uzarsa otobüs bile belki kalmaz...hele yenersek o zaman heralde oralarda sabahlarım

LazAnisT
24.06.2008, 15:53
Ağız tadıyla bir maç seyredemeyeceğizya ona yanarım.birde saat kaçta mekanda olursunuz.Yemek yiyiptemi gelelim yoksa ordamı yeruk:cool:

Bu arada anadolu yakasındaki arkadaşlar meraklanmasın maç sonrası evlere servis kalkacak:cool:

sümela61
24.06.2008, 15:59
gelecek arkadaşlar listeye isimlerini eklesinler... kalabalık olalım arkadaşlar... :)

Egemen
24.06.2008, 16:02
bmn izmir olarak alsancakta olacağım :)

istanbula inat tek bilek, tek yürek :)

gelmek isteyen gelsin ;)

ÜNAL
24.06.2008, 16:14
bmn izmir olarak alsancakta olacağım :)

istanbula inat tek bilek, tek yürek :)

gelmek isteyen gelsin ;)
Nerede Alsancak'ta?:D

Badaloğlu
24.06.2008, 16:53
Ağız tadıyla bir maç seyredemeyeceğizya ona yanarım.birde saat kaçta mekanda olursunuz.Yemek yiyiptemi gelelim yoksa ordamı yeruk:cool:

Bu arada anadolu yakasındaki arkadaşlar meraklanmasın maç sonrası evlere servis kalkacak:cool:

Valla Süleyman, uşakların köftesi Akçaabattan geldiği için istersen aç gel... Güzel bir köfte yeriz... Memleket hasretide bu sayede biraz dinmiş olur...

Harun
24.06.2008, 20:17
Ben de aç gelebilir miyim Ahmet abi:D

61 baha
24.06.2008, 20:37
Fiyat hakkında bilgisi olan arkadaşlar içecekler ve maç izleme ücretleri hakkında bi bilgi geçerlerse iyi olur

sümela61
24.06.2008, 21:43
Ben de aç gelebilir miyim Ahmet abi:D

demek ki senin tok gelme ihtimalin de var Harun... yani demek ki tok olabiliyorsun... bunu bilmiyordum... :D

Selman
24.06.2008, 22:11

Süleyman abim birtanedir, hep söylemişimidir.ççç

Badaloğlu
25.06.2008, 10:41
Fiyat hakkında bilgisi olan arkadaşlar içecekler ve maç izleme ücretleri hakkında bi bilgi geçerlerse iyi olur

Maç izlemenin parası mı olurmuş? Eğer yemek yer, içerseniz sadece onların parasını verirsiniz.Bu anlamda rakamlarda çok uygun olduğunu söyleyebilirim...Uşaklar, mekan bizim yabancıların değil yani... Hiç bir sıkıntınız olmasın,çayımızda demlukdedur...

Harun,
Mümkünse hayatım sen bir kazan yemek yiyip öyle gel:mad:

Emre B.
25.06.2008, 10:48
Size iyi seyirler.Bende maçı güzel Şehremini Meydanımda dev ekrandan izlerim.

Atalay
25.06.2008, 12:29
Bu kadarmısınız...ee öyle izmite yakın yerlerde toplanırsanız normal...

LazAnisT
25.06.2008, 12:34
Bu kadarmısınız...ee öyle izmite yakın yerlerde toplanırsanız normal...Bırak bu işleri.İstanbul'da tolandığımız zamanlarıda biliyoruz.Ne hikmetse hep başkalarına sözün oluyor:rolleyes:

sümela61
25.06.2008, 13:41
Bu kadarmısınız...ee öyle izmite yakın yerlerde toplanırsanız normal...

"İstanbul'da bir mekan belirlesek de, maçları toplanıp beraber seyretsek" diye yanıp tutuşan Gökhan Abi'nin bu akşam maçı bizlerle seyretmeyecek olmasına hala inanabilmiş değilim... :eek:

beni hayretler içinde bıraktın abi... :)

Külünkoğlu
25.06.2008, 13:46
Ya bırakın şu Gökhan'ı hep misafirim var, işim var, sözüm var. tereddüt etmeden geleceği bir tane gün olmaz onun.
komutan izin verimiyor değil mi ? doğrusunu söyle doğrusunuu..

sümela61
25.06.2008, 13:48
yoksa yoksa... aman Allah'ım... yoksa maç saati evde oturup Yaprak Dökümü'nü mü seyredeceksin Gökhan Abi?... :rolleyes:

Burçak
25.06.2008, 14:05
İç İşleri Bakanı mı yoksa Gökhan Abi. :D

Yunus Emre AYAZ
25.06.2008, 14:11
valla turkcell kuruçeşme arenada olmazsam oradayım.

sümela61
25.06.2008, 15:22
mekanı biliyorum güzül bi yer bende gelirim oraya ama maç sonrası almanları alkışlamaya degil tabiki:)
----------tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

bu renkdaşı eklemeyi unutmuşuz listeye...

Hüdai Pervaneli
25.06.2008, 15:24
hmm bol bol resim cekun arkadaslar:D

biz gelemiyoruz:D

Trabzona gelince bende cekerim:D

Mustafa Önal
25.06.2008, 18:43
SON anda kadroda yapılan değişiklikten dolayı yarın ki sınavımdan kalsamda oturup evde izleyeceğim maçı . gündüz açıklanan 11 çıksaydı maça gelecektim. son anda ahmet abiden aldığım kadro değişikliği haberi ile maçı evde izlemey karar verdim.

LazAnisT
26.06.2008, 09:16
Akşam epey kalabalıkdık.Fakat hüzünlü bir son oldu.Keşke bu kadar iyi oynamasaydık.Yemek filan yedik(Ahmet The Marmara'da yesek daha ucuza çıkardıkççç) .:cool:Maçı izlemeyip dışarda benle çay içecek adam bulamayınca mecbur seyretmek zorunda kaldık. Fakat dediğim gibi hüzünlü bir vedaydı.

Gecenin bombasını Ebru Ve Hilal komutasındaki Tsiralar patlattı..Maçın başlamasına çok az kala stattaki tribün gruplarına nazire yaparcasına :cool:içeriye baskın yapıp en öndeki yeri işgal ettiler.Bizde can güvenliğimizi düşünerek bir sıra geriye kaydık.ççç

a f s
26.06.2008, 10:25
Ayağınıza sağlık.
Benim için -sizinle izlediğimden olsa gerek- en zevkli maçıydı.
Sağ olun.

Tsira: Sizden korkulur. :D

Badaloğlu
26.06.2008, 11:15
Listede adı olupta maçı izlemeye gelmeyen Savaş İskender kardeşimiz bize bir açıklama yapmak zorundasın değil mi? Ya da maça geldin de biz mi görmedik! Eğer geldiysen ve de kendini bizim ile tanıştırmadıysan o dahada üzücü...

Süleyman, boşuna mı mekan bizim deduk, bırakta The Marmara'dan pahalı olsun...

Külünkoğlu
26.06.2008, 13:37
Yenildik ama güzeldi. Bi de yenseydik ne derdim bilmiyorum.

İrfan kadaşımun süprizi güzeldi.:U

En güzel yanı mekanın yarısını arkadaşlarımızın doldurması hep beraber olmamızdı tabi.

Notlar :
1) Aksal Abinin belediye seçimleri tarihindeki sebebini bilemediğimiz bir takım yanlışları :)
2) Afs ile Sümela Mehmeti maç öncesi bunaltmam maçın havasına bile zor girdiler. :)
3) Ebru ve Hilal hanımların "ön tarafı boşaltın bakıim biz geldik" demeleri,
4) Atalay_Buğra denilen şahsiyetin 2. golü yedikten sonra sanki biz geriden gelip maçı çevirmemişiz gibi dışarıya çıkması köşede bir yere çökmesi. GGOOOOLLLLL sesiyle uçarak içeriye koşması,
5) Devre arasında getirilen 3 tepsi karpuzun en son Harun'un bulduğu bölgede görülmesi,
6) Süleyman Lazanistinin ilk defa sözünde durması (Sümelam Mehmetim anladın sen onu herkese nasip olmaz ha )
7) Maç sonunda Badaloğlu Ahmet'in eruk zulasını patlatması

Velhasıl kelam güzel bi akşamdı.

ÜNAL
26.06.2008, 13:56
Az farkla bu gece kaçarmıydı ya:mad:

AtalaY_BuğrA
26.06.2008, 15:46
Güzel bir akşamdı,sizle olmaktan herzaman büyük bir keyif alıyorum ama keşke maçın sonu da güzel bitse idi.

Harun bi tepsi karpuzu ne ara yedin anlamadım bile.Ben bi dilimi yiyene kadar Harun üçüncü dilimin yarısını yemişti. :D

Badaloğlu
26.06.2008, 17:27
Güzel bir akşamdı,sizle olmaktan herzaman büyük bir keyif alıyorum ama keşke maçın sonu da güzel bitse idi.

Harun bi tepsi karpuzu ne ara yedin anlamadım bile.Ben bi dilimi yiyene kadar Harun üçüncü dilimin yarısını yemişti. :D

Ayıp oluyor ama!... Neden adamın kabuklarıyla 3 dilim karpızı yediğini ima ediysınız:D

İskender
26.06.2008, 18:13
Evet bir açıklama yapmam gerekli,

İşyerim buluşulacak mekanın yakınında fakat evim esenlerde...

Öğleden sonra avrupa yakasında görüşmelerim olduğu için yeniden anadolu yakasına açıkcası geçmek zor geldi...

Her hangi bir arkadaşın telefonu olmadığı için iletişim kuramadım...

tüm arkadaşlardan özür dilerim...

Badaloğlu
26.06.2008, 18:20
Evet bir açıklama yapmam gerekli,

İşyerim buluşulacak mekanın yakınında fakat evim esenlerde...

Öğleden sonra avrupa yakasında görüşmelerim olduğu için yeniden anadolu yakasına açıkcası geçmek zor geldi...

Her hangi bir arkadaşın telefonu olmadığı için iletişim kuramadım...

tüm arkadaşlardan özür dilerim...

Annaşildi merkez... Üsse geri dönüyoruz:D

İskender
26.06.2008, 18:24
bende kasıyordum kendi kendime ulan söz verdik gitmedik diye :)

bu kadarmıydı...

Mehmet_Mercanlı
26.06.2008, 19:10
şimdi böyle bir organızasyonda fotaraf yokmu ... ?

sümela61
27.06.2008, 00:56
yeni girebildim nete bugün (ufak bir rahatsızlıktan ötürü işe gidemedim)... o yüzden yazı bu saate kaldı...

öncelikle sizlerle bir arada olmak her şeye bedel... bir de buna final biletini de ekleyebilseydik şahane olacaktı...

gol sevinçleri ne de güzel oluyor ya... Süleyman Abi bile sevindi, o derece yani... :)

sağolsun Metin Abi beni daha caddenin başında karşıladı (adam ne yapsın 180 kere aradım; neye bineceğim, nerde ineceğim diye)... Üsküdar'dan bindiğim minibüsün şöförüne "Kısıklı mezarlık durağında ineceğim, hatırlatır mısınız?" dediğimde, "endişelenme hepimizin gideceği yer orası" diye bir cevap bekledim; ama gelmedi... :)

Metin Abi'yle birlikte önce Ali Fuat Abi'nin ofisini ziyaret ettik... Ali Fuat Abi, o arka tarafa geçemedim ya, içimde kaldı bilesin abi... :)

mekan gayet güzeldi, köfteler de güzeldi... mekan sahiplerinin yakın ilgi ve alakası için de ayrıca teşekkürler... çayı çok beğendim, bir tane kesmedi, ikinciyi de söyledim hemen... devre arasında yapılan karpuz ikramına sigara yaktığım için hemen cevap veremedim... sonra Harun aklıma geldi, panikle masaya yaklaştım, ama çok geçti... :)

TSira yine yapacağını yaptı... maçın başlamasına çok az bir süre kala, protokoldeki yerlerini aldılar... :) helal olsun size... :alkış:

Süleyman Abi... beni mahçup ettin... efendim olayı açıklayayım... bu (tıpkı diğerleri gibi) altın kalpli abimiz, o saatte beni Mecidiyeköy'e kadar bıraktı ve oradan geri döndü tekrar Anadolu yakasına... O'na kalsa eve de bırakacaktı neredeyse... tekrar teşekkürler abi... Süleyman Abi, bu arada Taksim'e uğramadım, direkt eve geçtim vallahi... :)

Ahmet Abi, Aksal Abi, Harun, Atalay... kısacası oradaki herkese teşekkür ediyorum, zaman ayırdıkları için...

hepinizi yürekten seviyorum... inşallah hep beraber Trabzonspor'umuzun şampiyonluk maçını izlemek de nasip olur...

sümela61
01.07.2008, 13:27
bende kasıyordum kendi kendime ulan söz verdik gitmedik diye :)

bu kadarmıydı...

açıkçası ben de "acaba neden gelmedi?" diye düşünmedim değil... kısmet olursa başka bir organizasyona katılırsınız... unuttuk sanmayın...

İskender
01.07.2008, 14:06
Evlilik sonrası tüm arkadaşlarıma dediğim gibi burdada dile getireyim, arkadaşlar söz verdiklerimin yüzde %49'una inanın...

İşin latifesi bunlar inş. en kısa sürede aileyle birlikte bir organizasyona katılabilirim...