PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce ''10''a İhtiyacımız Var mı?

Sayfa : 1 2 [3]

Tekke
18.11.2008, 14:09
Riquelme (bu resimler nasıl gösteriliyor bilmiyorum???)
http://tr.wikipedia.org/wiki/Resim:JR_Riquelme.jpg
Kişisel Bilgiler
Tam adı: Juan Román Riquelme
Doğum tarihi: 24 Haziran 1978
Doğum yeri: San Fernando Arjantin
Boyu: 1.82
Mevkii: Oyun Kurucu
Kulüp Bilgileri
Bulunduğu kulüp: Boca Juniors
Numarası: 10
Profesyonel Kariyeri
Yıl Kulüp Maç (gol)
1996–2002
2002–2003
2003–
2007-2008 Boca Juniors
FC Barcelona
Villarreal CF
→ Boca Juniors
Boca Juniors 151 (38)
30 (3)
105 (35)
24 (10)

Ömer SEVİNÇ
18.11.2008, 14:45
Riquelme Villareal CF'den önce Boca Juniors ve FC Barcelona formalarını da giydi. Ocak 2007 de eski kulübü Boca Juniors a geri döndü. Arjantin Milli Futbol Takımı'nın formasını da başarıyla giyen Riquelme Arjantin forması altında 41 maçta 16 gol kaydetti.2006-2007 sezonu içinde annesinin hastalığını öne sürerek ülkesi Arjantin'e giden yıldız eski takımı Boca Juniors'la tekrar sözleşme imzaladı.Riquelme ayrıca Şampiyonlar Ligi yarı finalinde penaltı kaçırarak Villareal'İ finalden eden isimdir.Ayrıca 2007 Copa Amerika da attığı 5 golün yanında yaptığı asistlerlede Arjantin'i finale kadar taşımış,kupaya damgasını vurmuştur.Futbol yaşantısınada Arjantin'in Boca Juniors takımında devam etmektedir.Devre arasında Trabzonspor'a transfer olacağı konusunda çok ciddi söylentiler yayılmıştır.

Seviyorum bu siteyi:D

Birtan Karaman
18.11.2008, 15:08
Adam demiş sol kanada yattara gibi birini arıyor yönetim bu bir Mansare işareti olabilir.:)

TSKara61
18.11.2008, 15:34
Riquelme'nin Trabzonspor'a gelme ihtimali 0'a yakin.

Ali Tunahan Güllü
18.11.2008, 15:49
bence de riquelme işi çok zor ama parayı veren düdüğü çalar:D

Tekke
18.11.2008, 16:35
Eomer, bir an kalbim fırlayacak sandım. Pinhani diyor ya, "Yalandan da olsa...."

Ben inanıyorum, çok para degil, zaten yaşı da Avrupa Klupleri için geçmiş. Biz yıldız adayı alamayız, Son demlerini yaşayan YILDIZ alabiliriz. FİGO bile Türkiyede 2 yıl ÜST DÜZEY top oynar.

Celâl Emre Samancı
18.11.2008, 16:47
arkadaşlar:) riquelme ne demek biliyormusunuz:) herkesin gözünün içine baka baka futbolda hile yapmak demek:)

o insan dışı varlığı bu takımda görürsek önümüzdeki 5 sene boyunca maç oynamadan şampiyon olmamız işten olmaz:)

Cem Akyüz
18.11.2008, 16:54
Riquelme bir hayal.Bir sol açık alınacaktır devre arasında belki birde forvet alınır ama onada pek ihtimal vermiyorum

Alihan Ertürk
18.11.2008, 17:01
diğer arkadaşlara katılıyorum ve Alex Meschini diyorum..Colman'la müthiş 2li olurlar..

ertek_ts61
18.11.2008, 17:32
kesinlikle 10 numara şart ama lincoln delgado tarzı değil...sol açıkta oynayacak Hagi gibi...oyunun sıkıştığı anlarda oyunu açacak bir adam lazım bize...çünkü bu oyun sisteminde lincoln delgado alex tarzı oyuncularla kafadan bir kişi eksik duruma düşebiliriz.çünkü bizim orta sahamız daha tam randımanlı çalışmıyor ayrıca çok da üretici değil.

Ali Tunahan Güllü
18.11.2008, 19:09
alex meschiniyi alırsak ....colman and alex süper demi:D

Serdar A
18.11.2008, 21:18
Tek geçiyorum:

JUAN ROMAN RIQUELME...

Bazıları, aaa biz niye düşünmedik, deyip alınamayacagını ima etse de, 30 yaşında olması-kariyerinin son transferine yakın olması, Boca Juniors gibi PARAYA AÇ bir takımda olması, transferini kolaylaştırır.

Trabzon için hayatının fırsatı bir kez daha, 3-5 mio dolara hiç izlemediğimiz Alex mi yoksa KILLER lakaplı Riquelme mi? Havası bile yeter. Zamanında yaşlı diye Stoickhov u-Şotayı almadık, bu tip adamlar futbol ögretir takıma. Gelsin, Gokhan Unal neymiş görürsünüz (bkn: Hagi önündeki Arif ve Alex önündeki Nobre) Vasat bir adamı bile gölcü yapar bu tip oyuncular.

Riquelmeeeeeeeeeeeeeeeeee, gel babanaaaa:) Hakkaten onun için çıldırıyorum, bi gelse, 100 SMS benden.

Bir kaç noktayı aydınlatalım . Aç dediğiniz Boca Riquelme'nin bonservisine 29 yaşındayken 12 milyon euro nakit ödeme yaptı , aylar süren pazarlıkların ardından. Ondan önce bir sezon kiralamak içinde yıllık 5 milyon euro civarında bir bedel ödedi. Riquelme'de şu an Arjantin'in en çok kazanan futbolcusu .

Riquelme aynı zamanda müthiş bir Boca taraftarıdır . Boca onu zamanında Barca'ya satabilmek için kırk dereden su getirdi . Hatta belki bu konuyla ilişkili belki başka şeylerden ötürü kız kardeşi kaçırıldı , bir dönem milli takımın dışında tutuldu vesaire...

Boca taraftarlarının gözünde en büyük efsane Maradona değil Riquelme'dir . Çünkü kalbini Boca'ya veren o dur .

Yani Riquelme'nin öyle transfer olayım , Avrupa'ya geri döneyim gibi beklentileri yok . Olsaydı geçen sezon sadece Premier ligten 3 kulüp resmi teklif yapmıştı , birini değerlendirirdi .

Riquelme'nin tekrar Boca'dan ayrılması için yönetimlerinin tıpkı yıllar önce yaptığı gibi futbolcuyu sille tokat kapıya koyması gerek .

Ali Şahin
18.11.2008, 21:27
juan roman riquelme. benim gözüm de dünyanın en büyük futbolcusu onun sahada yürümesine,koşmasına,pas atmasına,bakmasına,durmasına,hastayım ama bizde faydalı olurmu tartışılır

Hüseyin İlkin
19.11.2008, 07:00
Benim isteklerimin başında Caner Erkin gelmeye başladı . Ersun Yanal ile çalışmış olması büyük bir avantaj onun ve bizim için . Yani Ersun hocanın sisteminde yeri olan oyunculardan . Hem de yabancı kontenjanını doldurmayacak . Caner düşünülebilir , önce satılık olmadı kiralık ...

Özer Hurmacı ; bir başka alternatif olmalı bizim için . Bu sene nasıl bir çıkış trendi içerisinde olduğu açık . Hayır denilemeyecek tarzda bir oyuncu kısacası . Trabzonspor'umuza yakışır .

Engin Baytar : ne kadar disiplinsiz olduğu konuşulsada büyük camiaya gelince düzelir mi sorusu aklımı kurcalıyor . Trabzonlu olması ve Trabzonspor ' a gelince daha bir farklı olma ihtimali mevcut . Gençlerbirliği fazla para istemezse denenebilir diye düşünüyorum .

Bunun dışında ; Alex - Tabata ' ya da hayır demem tabii .

Alex ' in sol ayağına kurban oluyum diyerek mesajı bitiriyim :rolleyes:

5 isimden iki önceliğim ; Caner - Alex ...

alioglua
19.11.2008, 07:07
ne kadar güvenilir bilmiyorum tabi ama mansareyle ilgileniyoruz demiş fotomac gazetesi

demirel
19.11.2008, 08:57
bundan böyle bizim sol acığa her gün bi yıldız gelir... Mansare gelir,alex gelir,riquelme gelir.figo gelir :D birileri gelir.... Ama gercek su bariz bi sol acık lasım. Umarım baskan bunu es gecmez.. Devre arasında sadece 1 oyuncu yeter,iyi bir sol acık

TSKara61
19.11.2008, 10:04
Benim isteklerimin başında Caner Erkin gelmeye başladı . Ersun Yanal ile çalışmış olması büyük bir avantaj onun ve bizim için . Yani Ersun hocanın sisteminde yeri olan oyunculardan . Hem de yabancı kontenjanını doldurmayacak . Caner düşünülebilir , önce satılık olmadı kiralık ...

Özer Hurmacı ; bir başka alternatif olmalı bizim için . Bu sene nasıl bir çıkış trendi içerisinde olduğu açık . Hayır denilemeyecek tarzda bir oyuncu kısacası . Trabzonspor'umuza yakışır .

Engin Baytar : ne kadar disiplinsiz olduğu konuşulsada büyük camiaya gelince düzelir mi sorusu aklımı kurcalıyor . Trabzonlu olması ve Trabzonspor ' a gelince daha bir farklı olma ihtimali mevcut . Gençlerbirliği fazla para istemezse denenebilir diye düşünüyorum .

Dedigin isimlere harfiyen katiliyorum. Ben ozellikle Caner'i gormek istiyorum bu takimda ama ne taraftar da ne de yonetimde boyle bir dusunce var galiba.

TSKara61
19.11.2008, 10:06
Caner Erkin, Nizamettin Caliskan, Sezer Ozturk hepsi Ersun Yanal'in talebeleri hepsini Trabzonspor'da gormek isterim. Bunlarin yanina birde Ozer Hurmaci'yi alirsak Turkiye'nin en gozde genc yeteneklerini kapmis oluruz. Hem Rusya'da sezon bitmis bir durumda. Yani Caner'i almak icin buyuk bir avantaj.

Travelair
19.11.2008, 11:03
Yattara gibi bir Mansare işimize yarar mı?
Başkanın son röportajında krizden söz etmesi var. Bilseydim daha az transfer yapardım da diyor
Hes projesi önem kazandı

Ali Özcan
19.11.2008, 11:07
"Milli forma düşkünlüğüm yok"
Turkcell Süper Lig'de zor günler geçiren Gençlerbirliği'nde, son haftalarda oynadığı oyunla dikkatleri çeken Engin Baytar, milli formaya çok fazla düşkünlüğü olmadığını söyledi.
Herkesin (A) Milli Takım formasını giymek istediğini vurgulayan Engin, ''Açıkçası çok fazla milli forma düşkünlüğüm yok. Milli formayı taşımak insana ayrı bir gurur verir. O kadar çok fazla üstüne de düşmüyorum. Çağrılırsak gider elimizden geleni yaparız, çağrılmazam da gidenlere o formayı başarıyla taşımalarını dilerim'' diye konuştu.

Engin Baytar, kendisinin Trabzonlu olduğunu ve ailesinde Trabzonspor dışında takım taraftarı bulunmadığını ifade ederek, ''Ben aslen Trabzonluyum. Şu ana kadar sülalemde ne Fenerli, ne Galatasaraylı ne de Beşiktaşlı duydum. Herkes Trabzonspor'u tutuyor'' dedi.

-ÇOCUKKEN DEDESİNİN GAZABINA UĞRADI-

Dedesinin fanatik derecede Trabzonsporlu olduğunu ve bu konuda kendisine bile tavır aldığını anlatan Engin, başından geçen ilginç olayı şöyle anlattı:

''Trabzonspor-Galatasaray maçını ailece seyrediyorduk. Ben orada Galatasaray'ı tuttuğumu söyledim. Dedem beni o gün evden kovmuştu. Hiç kimse benimle konuşmadı. Trabzonspor, Galatasaray'ı 2-0 yenince, dedem ondan sonra değişti ve 'al, şimdi Galatasaray'ı tutabilirsin' dedi. Ben küçükken bir kere o hatayı yaptım, bir daha yapmadım.''

Şu anki konumu itibariyle profesyonel olduğunu hatırlatan Engin, ''Gençlerbirliği'nde oynuyorum. Üç büyüklere transferimde ailem zorluk çıkarmaz. Onlar da benim işimin gereğini biliyorlar. Hangi takımın ekmeğini yiyorsam, o takımı tutmalıyım. Ben kendime Trabzonsporlu diyemem. Ailem Fenerbahçe'ye gitsem biraz tepki gösterirler. Ama yine de pek hoşlanmazlar. Dedem beni Trabzonspor'da görmek istediğini söylüyor. İstanbul takımlarından birisine gidersem dedim dedeme, o bana 'o zaman yanıma yaklaşma' dedi.''

-''BEN SORUNLU OYUNCU DEĞİLİM''-

Gençlerbirliği'nde her sezon sorun çıkaran futbolcu gibi gösterildiğini vurgulayan Engin, kulüple sorunlar yaşadığını, ancak bunun tek taraflı olmadığını söyledi.

Sezon başı kampa pasaportunu uzatma konusunda yaşadığı sorun nedeniyle geç katıldığını anlatan genç oyuncu, ''Kulübümü aradım ve konuyu ilettim. Kulüp her türlü izni verdi ve '2-3 gün içinde hallet gel' dediler. Herkes beni kampa geç katıldı biliyor. Engin yine geç geldi, Engin yine kulüpte sorun yaratıyor diyorlar. Sorunlarda suçlu ben olsaydım, ben burada üç sene değil, üç hafta bile kalamazdım. Beni gönderirlerdi. Burası profesyonel bir kulüp. Buradan kimler gelip, geçti. Bir Engin'den mi vazgeçemeyecekler?'' şeklinde konuştu.

-HAKEMLERE TEPKİSİ-

Engin Baytar, birkaç sezondur takımın içinde bulunduğu kötü durum ve yaşadıkları olumsuz günler nedeniyle saha içinde hakemlere karşı agresif bir tavır sergilediğini söyledi.

Engin, şöyle devam etti:

''Maç içinde, o maçın psikolojisiyle bazı şeyleri kaybedebiliyorsunuz. Takımın kötü bir gidişi olunca, bu bizleri de psikolojik olarak etkiliyor. Sahaya yüzde yüz konsantre ile çıkıyorsun. Hakeme karşı bu atmosfer içinde tepki gösteriyorsun. Bu nedenle çok eleştiri aldım. Herkes bana çok konuşuyorsun diye söylüyor. Hırsımdan dolayı hakeme itirazlarım oluyor. Kesinlikle bir art niyetim yok. Maçtan sonra kendimi değerlendirip, maçın hakemlerinden özür diliyorum. Onlar da beni anlayışla karşılıyor.''

-TEKNİK DİREKTÖR DEĞİŞİKLİKLERİ-

Futbolcuların teknik direktör değişikliklerinden ister istemez etkilendiğine dikkati çeken Engin, son birkaç sezondur bunun sıkıntılarını çektiklerini ifade etti.

Gençlerbirliği'ne ilk geldiğinde ilk hocasının Mesut Bakkal olduğunu belirten Engin, ''Mesut hocayı çok severim. Mesut Bakkal ile birkaç sıkıntı yaşasam da o benim hocam ve büyüğümdür. Şu ana kadar zararım olmuşsa, sadece kendime zararım olmuştur. Etrafımdaki insanlara zarar vermem. Samet hoca ile ilk kez çalışıyorum. Çok memnunuz Samet Aybaba'dan. Futbolcularla birebir diyalogları, antrenmanları ve oynattığı oyun olsun, herşeyinden memnunum. Samet hoca ile çalışmalarımız neşeli geçiyor ve çok zevk alıyoruz. Bu ortamı da Trabzonspor maçına yansıttığımızı düşünüyoruz'' dedi.

Hoca değişikliğinin her yerde yeni bir kan, yeni bir hava oluşturduğunu vurgulayan Engin, ''Birkaç arkadaşımız yeni yeni kendine gelmeye başladı. Açıkçası çok umutluyum. Başarılı olacağımıza da inanıyorum'' diyerek görüşlerini açıkladı.

-''SOYUNMA ODASINDA AĞLAYANLAR VARDI''-

Engin Baytar, iyi oynadıkları, ancak 1-0 kaybettikleri Trabzonspor maçı sonrasında bazı arkadaşlarının soyunma odasında ağladığını söyledi.

Takımda çok genç futbolcunun bulunduğunu ifade eden Engin, ''İyi oynanmış bir Trabzonspor maçından sonra bırakın beraberliği, galibiyeti hak etmiştik. Neticesinde kötü bir gol yedik, yenilince de birkaç arkadaşımız hırsından dolayı gözyaşlarını tutamadı. Galibiyet hevesimiz kursağımız da kaldığı için yerlisi de yabancısı da gözyaşı döktü. Soyunma odasında böyle bir olay yaşandı. Bu da takımdaki değişikliklerin göstergesidir'' diye konuştu.

-TRABZONSPOR'UN ŞAMPİYONLUĞU-

Engin Baytar, kendisinin 1983 yılında doğduğunu ve Trabzonspor'un da son şampiyonluğun o yıl içinde elde ettiği hatırlattı.

Kendisi doğduktan sonra Trabzonspor'un şampiyon olamadığını ifade eden Engin, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Trabzonspor'un son şampiyonluğu da 1983 yılındaydı. Ben doğduktan sonra Trabzonspor şampiyon olamadı. İyi bir gidişleri var. Ben inanıyorum ki büyük maçlardan puanlar alırlarsa, şampiyon olabilirler. Yakaladıkları hava nedeniyle şampiyon olmamaları konusunda bir neden görmüyorum. Yıllar sonra Trabzonspor belki de o mutlu sona ulaşacak. Bir Trabzonlu olarak memleketimin takımın şampiyonluğuna sevinirim. En azından dedemin yanına rahat giderim.''

19.11.2008
Kaynak : AA

Mayls
19.11.2008, 13:19

Harfiyen katılıyorum. Caner bildiğim kadarıyla Moskova'da da sürekli oynamıyor. Sol kanat kaliteli bir isimle doldurulana kadar kiralık getirilebilir Caner.

ApoCaN28
19.11.2008, 14:02
Juninho diyeceğim şimdide başlık transfer başlığı değil ama 10 numara oyun yöneten kuran adam gerekli bence...

Emirhan Makul
19.11.2008, 17:34
Sol açık alırsak yok

Ali Tunahan Güllü
19.11.2008, 22:30
Adam demiş sol kanada yattara gibi birini arıyor yönetim bu bir Mansare işareti olabilir.:)

bencede mansare olabilir...

Muhammet
19.11.2008, 22:33
"10" olmasın zaten.

Fenere bakın, Alex olmadı mı kazanmaları zor.

Bjkye bakın, Delgado durdu mu? Takım da duruyor.

Lincoln ayrı bir hikaye zaten.

TSL'de bu tip oyuncular avantaj getirdiği gibi, dezavantaj da getiriyor.

Ali Tunahan Güllü
19.11.2008, 22:37
alex diyorum tabata diyorum...

Halil Atalay
19.11.2008, 23:16
bence 10 değilde onun yerine sol kanat ve sağ kanat oyuncu olsun sol kanat oyuncu aldığımızda colman tam anlamıyla orta saha çekilirse demeyin futbol a

ugurTS1989
19.11.2008, 23:19
konuyla alakası yok ama bu 41. yıl pıyango bıletını bılyoner.com dan alınca bılet nasıl elıme gecer..yada nerden alabılırımmm ıstanbuldan:o

devilkid
20.11.2008, 13:40
dün oynanan brazilya-portekiz macında sanırım internacionalli alex te vardı brazilya kadrosunda ...artık almamız cok cok zorlaşır..

egeli
20.11.2008, 15:26
Hagi tarzı hem sol hem forvet arkası olsa kimse hayır demez herhalde.

Süleyman50
20.11.2008, 15:44
kesinlikle var bazen öyle oluyorki ayağımızda top tutamıyoruz.......

colman
22.11.2008, 12:46
lulinho...

Öztürk Adem
22.11.2008, 12:56
10 Numara sart ama sole bır sy yapabılırlerse Mesela Fatıh Tekkı sadece yarım donemlıgıne kıralayabılırlerse bence hıcbır seye gerek yok sadece yarım doneme oynasın yeter bıze :)

TSummit
22.11.2008, 12:58
lulinho...
O kim ya ismide acayip

Birtan Karaman
13.07.2009, 18:15
Evet Var .

tanjugunduz
13.07.2009, 18:18
iyi bir onu numaraya kim hayır diyebilirki..

Alibeyoglu
13.07.2009, 18:26
trabzonspora ünaldan sonra 10 gelmedi hep ihtiyacimiz olan birsey
transfer döneminde yapilan en büyük hata bir 10 alinmamasi

Sencer Bulut
13.07.2009, 18:27
luninho fm de pontisiyeli en yüksek oyuncu gercekte hic izlemedim...

Serdar Ersoy
13.07.2009, 21:39
yok 10'a felan ihtiyaç colman var yetmez mi ?

Mesut
13.07.2009, 21:40
luninho fm de pontisiyeli en yüksek oyuncu gercekte hic izlemedim...
o dediğin lulinha olmasın coriantisdeki onun fiyatını ne sen sor nede ben soyliyim

el_conquistador
13.07.2009, 21:43
Bence bu baslik degistirilmeli. Bu kadar "10"'a ihtiyac var mi diye? Alanzinho, Engin, Zafer, Colman hatta Yattara'yida say...

Kara Mert61
13.07.2009, 22:14
bence gerek yok...10 numara olayı kalktı artık ...

magicyattara
13.07.2009, 22:28
10'a değil ona ihtiyacımız var.Onun kim olduğunu herkes biliyor:)

Ahmet Kuru
13.07.2009, 22:31
Bizim şuanki kadro yapımızda bence 10 numaraya ihtiyaç yok...
Zaten saha içinde Yattara ve Alanzinho gibi iki önemli silaha sahipsin...
Bunların yanında Colman,Selçuk.Yeni transferlerden Zafer Yelen ve Engin Baytar da klasik ortasaha oyuncuları değil...

Zaten bana göre artık günümüz futbolunda 10 numara olayı bitmiştir...
Durarak futbol oynayan,topsuz alanda sahada olmayan adamın devri kapandı.

hos_cocuk61
13.07.2009, 22:33
Sizce bu başlığa ihtiyaç varmı? 10 numara görevini Alanzinho, Colman rahat bir şeklikde yapar hiç kimsenin şüphesi olmasın!

steelturkTS
14.07.2009, 00:05
kesinlikle yok. alex malex tabata delgado hepsi hikaye.colman a sahip çıkılsın yeter.adamı futboldan küstürmesinler

Keleşoğlu
14.07.2009, 00:18
yok.. hortlatmayın eski sorunları şuan yeteri kadar var zaten

Hürgün Aygün
14.07.2009, 00:19
olmazmı fazlasıya ihtiyacımız var

irfanb
14.07.2009, 01:32
Ona ( Fatih Tekke`ye) ihtiyacimiz olmazmi ? :)

Enes Başkaya60
14.07.2009, 01:37
Fatih tekke.........

is_mail61
14.07.2009, 03:22
O na deliler gibi ihtiyacımız var adını yazmama gerek yok heralde

Murathan
14.07.2009, 03:24
Bence 10'a ihtiyacımız yok .

seydisehir1
14.07.2009, 03:40
Requelme yi getirmedigimiz surece... Colman yeterli dir... kesinlikle...

Burak
14.07.2009, 07:56
10 numaradan kastınız delgado alex lıncoln gıbı topcularsa colman 5 çakar onlara

BALKAN 06
14.07.2009, 08:03
Sizce ''10''a İhtiyacımız Var mı???

YOK...

matalar
14.07.2009, 08:21
bizim 9'a ihtiyacımız var.

Tolunay Abdioğlu
14.07.2009, 08:21
Bence de yok...
Bazı Futbolcuların yaptıklarının 5 mislini yapıyor CoLmAn.

Orhan Aydın
14.07.2009, 09:35
10 numaradan kastınız delgado alex lıncoln gıbı topcularsa colman 5 çakar onlara

katılmakla beraber ihtiyacımız olsada alınmayacağı aşikar

kudu_61
14.07.2009, 09:58
eğer o görevi colman yapacaksa var colman geçen seneki colman olacaksa kesin var eğer alınmayacaksa da bırakın o görevi alan yapsın ben colmandan daha iyi olacağına inanıyorum (geçen sene colmanın yürüyerek oynadığı birçok maç izledim ki bu yüzden koşarak oynadıklarını hatırlayamıyorum)

Mertcan
14.07.2009, 10:08
bizim 9'a ihtiyacımız var.
Nokta

(.)

:cool:

Badaloğlu
14.07.2009, 10:13
Günümüz futbolunda 10 numara diye bir kavram yok arkadaşlar.Alex, Delgado ve Lıncoln gibiler artık demode... Ersun Yanal, 10 numarasız bir takım için çok uğraştı.Ama takımın başında kalamadı, eğer kalsaydı bu sene yerinde orta saha transferleri ile çok iyi bir takım olabilirdik.

Orta sahası savaşan, mücadele eden takımlar artık günümüz futbolunda söz sahibi.Bakın Şampiyonlar ligine... Zirvedeki takımların hangisinde 10 numara diye bir kavram var? 10 numara hikâye...

Sahada, özellikle orta sahadaki oyuncular çok koşan, basan ve diri bir görüntü sergilediklerinde o zaman senin karşında kimse duramaz...

cihatöztürk
14.07.2009, 10:36
colman olur 10 numara aslında

Uluhan
14.07.2009, 10:41
Kesinlikle YOK

Ertuğrul ATALAY
14.07.2009, 14:11
En iyi orta saha bizde...Gerçi alanzinyo ile biraz dirençsiz kaldık ama hücum olarak ortasahamız mükemmeml....Günümüz futbolunda artık 10 diye bişey yok...Zaten ihtiyacımız da yok..Colman ve alanzinyonun yıldızlaşacağını düşünüyorum....

Samet Berber
14.07.2009, 14:13
Kesinlikle ihtiyacımız yok .

samet aslan
14.07.2009, 14:37
bence colman yeterlı yedeğinde zafer de var zten 10 numaraya gerek yok..

mehmets61
14.07.2009, 14:41
10 numara özellikle türkiye'de "bunda basının katkısı büyük her transfer döneminde bi 10 numara ortaya atılır" takıntı olmuştur.Ben böyle bi gereksinimni en azından her takıma gerekmedigini düşünüyorum.

Ertuğrul ATALAY
14.07.2009, 14:44
Colman sezonu ikinci yarısı gücünü iyi topladı....Alanzinyo ile veya selçukla iyi anlaşırsa orta saha mükemmel olacak...

Ertuğrul ATALAY
14.07.2009, 14:46
alanzinyo---colman---selçuk-----yattara

defansif olarak zayıf ama ofansifolarak bence Türkiyenin en iyi orta sahası

Fatih Kuloğlu
14.07.2009, 17:19
10 Numaradan kasıt iyi bir orta saha oyuncusu ise Colman değişilmez hem çok pres yapıyo hem iyi pas dağıtıyo hemde gol atıyo bizim lig için ideal bence.

Semih Aydın
14.07.2009, 17:22
Gerek yok...
Tekke gelsin yeter
10 numara lazım değil bana sorarsanız

Birtan Karaman
28.07.2010, 13:40
Gerek var. :)

Arif Timurcioğlu
28.07.2010, 13:52
Dünya artık 10 numaralı sistemde oynamıyor bunu biz kabul edemedik hala 10 numara diyoruz. Futbolun yeni 10 numaraları Selçuk ve Colman gibi ileri geri basan ortasaha oyuncularıdır.

Çakır
28.07.2010, 14:14
20'miz takımda olduğu sürece 10'a ihtiyacımız yok.

Ama mevcut 10'un yerinde oynayacak klasik bir 9'a ihtiyacımız var :)

_SaMeT_
28.07.2010, 20:08
Daha Forvet alamıyoruz..Forvet'i alıp kapatırız transferi..

İHTİLALL
29.07.2010, 11:43
Sadece ona değil,

Şuna ve buna da ihtiyacımız var..

Ama bunlar ,

Bir şekilde yetkiyi eline geçirmiş,

Onun,bunun,şunun yapabileceği işler değil..

Daha önce deyazmıştım,

Hayrettin bey,hiç bir birinci sınıf oyuncunun menajeri ile ,randevu bile alamaz..

Travelair
29.07.2010, 21:41
Biz forvet ve ortasaha (Forvet arkası) almayacak mıyız? Donovan'dan iyisini bulamayız. Hem Altidore genç çocuk alışması kolay olur. Altidore/Donovan çok iyi olur. Ama yine hayal kurdurup sonra yıkacaklarsa çok yazık

İskender YILMAZ
30.07.2010, 02:15
Donavan kalitesini defalarca ispatlamış, Premier Lig'de bile üst düzey piyasası olan bir futbolcu .. Bence çok çok zor transferi ..

Birtan Karaman
06.10.2010, 10:33
50'miz var bizim o mevkii için ama kullanabilene..

Tolunay Abdioğlu
06.10.2010, 10:34
Jaja'yı tam olarak izleyebilirsek bu sorunun cevabını daha kolay veririz.

Ben Jaja'dan çok umutluyum.

İsa
14.11.2010, 20:49
Bi beş sene kadar 10 numara kelimesini çöpe atalım lütfen:)

TylerDurden
15.11.2010, 03:19
10 numara mı bilmem ama umutun boşalttığı bölgeyi dolduracak bir oyuncuya ihtiyacımız var gibi duruyordu geçen senelerden bu yana jaja bursa maçında bu alanları çok iyi doldurdu sanırım ihtiyacımızı bulduk gibi..

Zeki Akyol
30.12.2010, 10:33
Jaja gerçekten hem 10 numara hemde forvet , fakat ben Jaja nın problemlı olduğunu düşünüyorum Şenol hoca taviz vermeyecektir ceza alır...gec geleceği için ...oynatmazsa Jaja yı sorun olacak :(

Deniz53
30.10.2011, 16:52
Ben Adrianın Jajadan iyi bir 10 numara olduğunu düşünüyorum. Zamanla iyi olacak. ;)

Travelair
30.10.2011, 17:06
10 numara Alex gibi, Hagi gibi olursa var

hodlu
30.10.2011, 18:23
Bence '10'a ihtiyacımız var.Ve o da 'Fatih TEKKE'...

Harun CAN
30.10.2011, 18:30
jajayı adrianla kıyaslamayın artık, çünkü çok farklı iki futbolcu bular. Jaja tıpkı Jardel gibi Yattara gibi futbolu yetenekleri çerçevesinde oynayıp profesyonel bir yapısı olmayan topçu, adrian ise disiplinli ama yapabildikleri kısıtlı bi oyuncu, Serkan gibi yeteneksizleri takımda barındırıp jaja-Engin gibi yetenekli ama sorunlu adamları yollamak hiç akıllı işi değil bence. Jajanın ölüsü 15 gol attı ve bi sürü de asist yaptı geçen sezon. Ama iyi bir Serkan senede en fazla 5 asist yapıp yediğimiz en az 10 gole doğrudan sebep olmuştur.

Bu takımın Jaja-Alex-Hagi gibi birine her zaman ihtiyacı var, tabi ki Szymek gibi birine de.

marcusjava
30.10.2011, 21:20
10'a ihtiyacı olacak kadar kötü ve demode bir takım değiliz bence. ama iyi bir 9'a ihtiyacımız olduğu çok açık.

Aleyna Yemenici
30.10.2011, 21:27
Ceza alırsa yandık. ama almasıda lazım..

balli_kuymak
01.11.2011, 10:00
Kesinlikle var orta sahada dikine paslar atabilen adam eksiltip ara pasları atabilen takıma yönlendirebilen bir 10 numaramız yok maalesef...

Samet Yildirim
02.11.2011, 20:24
gereksiz....

Erdal DİLEK
04.11.2011, 16:38
10 var 2 ye var, 3 e var 11 numaraya var ama 10,2,3 bu üçü önemli bu 3ünü istiyorum

playa
23.12.2011, 15:23
kesinlikle jaja nın geri gelmesi lazım.

Ufuk
26.12.2011, 21:49
Bizim takıma 50 lazım.. Umarım adrian alanzinhonun ilk geldiği zamanlardaki gibi bi olay yaşıyordur ve kendini toparlar yoksa yandık

Mert Özsarı
26.12.2011, 21:54
Kesinlikle var adrianın 10 hakettigini düsünmüyorum. Beklentileri hic vereemedi.

Ilelioglu
26.12.2011, 21:58
Bence "sabir"'a ihtiyacimiz var. :)

Yapilmasi gereken daha Stoper ve Forvet Transferleri var beyler. Ne "10"'u ?

Tekke
28.12.2011, 09:59
EVİNDE en çok gol yiyen takıma 10 değil de, 4 ve 5 lazım :(

ts.tirebolulu
01.01.2012, 17:52
10 u bırakın arkadaşlar jaja gelsin jaja

ts.tirebolulu
01.01.2012, 18:19
alınmalı arkadaşlar

mertdemircioglu
01.01.2012, 20:50
jajaya cok ihtiyacımız var ortasahadan gol atan adam yok

Koray10
03.01.2012, 23:39
alex gibi adam alacaksan lazim, en azindan onun ayarinda bir oyuncu alabilirsen lazim

navelpedved
04.01.2012, 00:07
10 numara pozisyonuna ihtiyaç aslında modern futbolda tamamıyla tükendi, sadece küçük bütçeli takımlar vasatın altındaki oyuncularına liderlik etmesi için kaba tabirler bir çobana ihtiyaç duyuyorlar ve burada devreye süreklilik problemi, özel hayatındaki olumsuzluklarıyla ünlenmiş ve nedense geneli aynı dertlerden muzdarip 10 numaralar giriyor. aslına bakılırsa futbolu güzelleştirdikleri kesin ama JOHAN CRUYFF'un "Futbol basit bir oyundur, zor olan ise basit futbol oynamaktır." sözünün tam aksi yönde hareket ediyorlar. trabzonspor takım kalitesi olarak başarı yakalamaya çalışan bir kulüp olmalıdır bence ve bu yüzden her yıl büyük umutlarla alınan ve ardından sezon boyu sadece 3 maçta kendisini gösterebilen 10 numara mevkiisi oyuncularından vazgeçmelidir.

Kellioglu-61
04.01.2012, 00:50
bence bizim takimin 10 numarasi colman olabilir yani gerek yok ama gecen günü antepde gördügüm oyuncu bence kacmaz 61 numarasiyla orhan gülle cok güzel teknigi var ve hizli ayrica 19 yasinda ve trabzonlu bence ben olsam bunu alirdim colmani 10 numara yapardim onuda defansiv orta saha oynatirdim gelecegin orta sahasi

endlessdeath
15.05.2012, 01:41
Bu takıma jaja gerekiyor adrian gitmeli

bilgehan83
15.05.2012, 10:24
takım 1
onur
serdar kurtuluş sivok dany hasan ali
colman zokora alper
battala muhammet amrabat

gokhankudas61
15.05.2012, 22:31
onur

hamit-ömer toprak-costa-hasan ali

zokora-colman-alper

volkan-burak-olcan

outoftime
15.05.2012, 22:51
colman 10 numara oynamalıdır
hem ağır oyuncu hem de tekniği iyi
final paslarını iyi atıyor
ama gel de bizim şenol hocaya anlat
adamı selçuk şahin yaptı

outoftime
15.05.2012, 22:52
volkan-burak-olcan üçlüsü tam bir fiyasko
çok kopuk oynuyorlar ve oyunu tek yönlü oynuyorlar

tturkmen
15.05.2012, 23:11
bence bizim takimin 10 numarasi colman olabilir yani gerek yok ama gecen günü antepde gördügüm oyuncu bence kacmaz 61 numarasiyla orhan gülle cok güzel teknigi var ve hizli ayrica 19 yasinda ve trabzonlu bence ben olsam bunu alirdim colmani 10 numara yapardim onuda defansiv orta saha oynatirdim gelecegin orta sahasi

Ya Orhan Gülle Antep te 11 oynayamıyorken biz de nasıl oynayacak bu adam merak ediyorum. Sapara bizde kadroya giremiyordu antepin bankosu oldu. Anadolu takımlarında azcık parlayan her adam bizde oynayamaz. Belki 3-5 sene oynayabilir ancak şu an ilk 18 e giremez.

tturkmen
15.05.2012, 23:13
Forvet oyuncusu bence Peter Crouch ya da Liverpool daki Andrew Carroll tarzı hava hakimiyeti olan adam olmalı. Burak ya da Muhammet Demir ya da Burak Yılmaz bu tip forvetin yanında ikinci forvet olabilir ancak.

Özgür KARADENİZ
16.05.2012, 00:22
10 numaraya değil ortasahayı toplayabilecek ,pas koordinasyonunu sağlayabilecek br oyuncu lazım

yaranozlu
16.05.2012, 06:55
ona değil dokaya ihtiyacımız var. 27 yaşında 3-4 sene bizde üst düzey oynar. problemsiz ve alexten iyi. dikkat edin, alexten iyi diyorum.

cakalkerem
16.05.2012, 10:33
günümüz futbolunda yok

Semih GÜL
28.05.2012, 22:43
Kesinlikle lazım ama ismi bile geçmiyor...

faysal
28.05.2012, 23:03
Bu takıma 10 numara hep lazım ama her transfer sezonunda almadan geçiyo..

M.S.SOFU
29.05.2012, 13:07
10 bizim takımdan uzak allaha yakın olsun.

Zeki Akyol
31.05.2012, 13:58
ona değil dokaya ihtiyacımız var. 27 yaşında 3-4 sene bizde üst düzey oynar. problemsiz ve alexten iyi. dikkat edin, alexten iyi diyorum.

aynen Doka acilen alınmalı ... ama biz istiyoruz kesinlikle alınmaz :)

kalkanbalığı
31.05.2012, 14:04
Bu yorumu çok sevdim...
Colman'ı Selçuk Şahin yapmak =))

Edrıyın'dan daha iyi 10 numara mı var Süper Lig'de.... Galatasarayda defans hattında bile gol atmayan kalmazsan Trabzonun 10 numarası en pahalı transferi ligi golsüz bitiriyor.. işte başarı budur... Adamlar ayıp olmasın diye kalecilerine bile gol attırdı.. Her neyse edrıyın harbiden 10 numara :)

Serdar A
31.05.2012, 14:08
http://www.turkspor.net/images/news/Umut_Bulut_Top_Surerken_Genis.jpg

Vendetta
06.06.2012, 00:01
10 numara benim için oyun kurucu demektir. Klasik mantıkla sürekli gol atan adama 10 numara verilmez. 10 numara takımın her şeyi demektir. Beyni, saha içindeki kalbi, futbol zekasıyla bir nevi ''abi''dir. Ve bu takımın da böyle bir adama ihtiyacı var.

Selman
06.06.2012, 09:32
10 numaradan kasıt Umut Bulut'sa sopayla kovalarım diyenleri :)

Paulo Henrique
10.06.2012, 19:38
61e ihtiyac var

jönts
21.06.2012, 03:16
10 numara aldık, adı da Emre Güral. Jebrin, Eren Albayrak, Sercan Kaya gibi olmaz inşallah.

Hüdai Pervaneli
21.06.2012, 03:47
Soner 10 numara oynasin Colmanin verimide artar degisir degisir Oynarlar

Veysel
27.06.2012, 07:42
Metin aktas 61 Tayfun cora 10

GT-S5300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Derbeder-53
21.07.2012, 06:08
10'a ihtiyacımız yok, zaten var. Bildiğim Olcan Adın, 10 numara Trabzonspor'lu.

inşallah gitmez ğs'ye.

titanic
22.07.2012, 22:59
10 a ıhtıyacımız mı var? o kim?

Semih GÜL
23.07.2012, 00:56
kesinlikle var bence oyunu ve takımı yönetecek,olmayan poziyonda gol atacak attıracak,frikiklerde bizi heyecanlandıracak birisi olmalı takımdan.adrian alanzinyo 2sini toplasan da bir etmiyor...

yatmaztara
23.07.2012, 00:57
jaja veya giovanni moreno iyi gider

Gresta
23.07.2012, 01:11
Valla bilmiyorum ama 10 numara bir site burası, Herkese merhaba

ferdeco128
23.07.2012, 01:15
Oynanılan sisteme bağlı. tek forvetle oynuyorsanız ihtiyacınız olabilir ama çift forvetle oynuyorsanız ihtiyaç olmayabilir. Orta alan futbolcuları skora dengeli olarak katkıda bulunuyorsa 10 numara tarzı futbolculara çok ihtiyaçta olmaz.

Hamza Milet
14.01.2013, 22:50
Artik yok, A d r i a n reyizz varr, 10numara adam !

Tolga
15.01.2013, 09:41
Şu sıralar 10'a ihtiyaç yok ama 3-5-7 ve 11'e çok ihtiyaç var bence . . .

erenslash
21.01.2013, 14:10
NE 10 U? 23456789......... ihtiyacımız var sadece 10 olsa iyi

Hamza Milet
06.07.2014, 14:22
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2e/Adem_b%C3%BCy%C3%BCk'14.JPG

Murathan
07.07.2014, 04:56
5+3te yabancı 10 numara kullanmak yerli ortasahası olmayan takım için intihar olur..
özerle kapatmamız lazım bu açığı belki soner..

Kemal Öztel
08.07.2014, 13:22
Ben Gökhan Karadenize çok güveniyorum.10 numarada 10 numara oynayacak inşallah :)

Haluk DAĞ
04.08.2014, 17:15
kesinlikle şart adrian tipi sürprizler yapacak adam lazım

bbaki1461
04.08.2014, 17:46
Adrian gittikten sonra bi 10 numara transferi 10 numara olur vallahi

outoftime
05.08.2014, 02:19
8 numara lazım

bordasevdali22
26.07.2019, 14:31
8 numara lazım

8 numara şart abi

M. Fatih ALEMDAR
26.07.2019, 18:42
8 numara şart abi

5 yil sonrami?:)

tsukru61
27.07.2019, 09:01
Nemanja Andjusic bu pozisyonda oynayabilir.

Kemal Öztel
27.07.2019, 12:34
Ben Gökhan Karadenize çok güveniyorum.10 numarada 10 numara oynayacak inşallah :)

:D

Anadolu topçusuna güvenmişiz patlamışız yine. Avrupanın çürüğü çarığı olsun bizim anadolunun yıldızından gelip iyi oynuyor. Yapmışız bir hata :)..

Vkgz
03.08.2019, 11:35
Eskide kaldı 10 işleri...

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erenslash
04.08.2019, 22:00
10 olur 8 olur ama bir ortasaha şart göbeğe yani

İ. SARAL
05.08.2019, 11:57
Transfer falan lazım değil. Birilerinin önü açılmalı.

Ozan Yılmaz
05.08.2019, 12:56
Ebrar Cumur
Kerem Baykus
Behlül Aydin
Ahmet Canbaz
Abdülkadir Ömür
Cafer Tosun
Abdulkadir Parmak
Murat Cem Akpinar

Kadrodaki alternatifler o bölge için

asilhamsi
07.08.2019, 09:36
Ebrar Cumur
Kerem Baykus
Behlül Aydin
Ahmet Canbaz
Abdülkadir Ömür
Cafer Tosun
Abdulkadir Parmak
Murat Cem Akpinar

Kadrodaki alternatifler o bölge için

hic biri skorer 10 numara değil

eger 4-2-3-1 oynayacaksak skorer bir 10 numara ekmek gibi su gibi lazım.

İsa Gündoğdu
07.08.2019, 10:50
..........ugurca........
pareria.....stoper ikilisi.......novak
.....parmak......obi........
ömür......sosa.......nakawame
...........sırp golcü.............

sosa nın 10 numarasını ilerde kullanmanın zamanı geldi geçiyor

catcat
17.11.2019, 00:45
http://www.milliyet.com.tr/skorer/oguz-akdeniz/ligin-one-cikan-yildizlari-3-2908390

neymartop
11.01.2020, 06:32
bencede yok...:eek: