PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şırnak / Şenoba Orgeneral Fevzi Türkeri İlköğretim Okulu'na Yardım Kampanyası...

Sayfa : [1] 2 3

Badaloğlu
19.06.2008, 17:00
Merhaba arkadaşlar,

2007-2008 Eğitim-öğretim sezonu malumunuz üzere geçen hafta sona erdi.Ama gene malumunuz üzere bir çok okulumuzda eğitim-öğretim eksik, yetersiz malzemelerle yapıldığı gibi bir çoğuda günümüz teknolojisinden bi haber!...

BMN olarak şimdiye kadar yurdumuzun değişik bölgelerinde okullarımızın istekleri ölçüsünde yardım kampanyaları yapmıştık.Bu kampanyaları sırasıyle hatırlayacak olursak:

1) Samsun-Bafra Dededağı Şehit İsa Kurt İ.Ö.O. kitap-kırtasiye yardım kampanyası.
2) Of-Cumapazarı ilköğretim okulu kitap-kırtasiye kampanyası
3) Şalpazarı ilköğretim okulu kitap-kütüphane-projeksiyon cihazı v.s.
4) Bolu- Çocuk toplum merkezi kitap kampanyası

Gene böyle bir okulumuz bize bazı konularda yardım etmemiz için bir fırsat ortaya koymuştur.Bizlere Şırnak İli, Uludere ilçesi, Şenoba köyünden ulaşan saygıdeğer öğretmenimiz'den bir mesaj var.Bu mesajı okuduğunuzda önce orada görev yapan öğretmenlerin, ardında o bölgede bırakın öğrenciliği herşeyden önce insan olmak için çaba gösteren talebelerin yerine kendiniz koyun.

Bahsi geçen okul, Şırnak ili uludere ilçesi şenoba beldesinde,mevcut 14 öğretmen,21 sınıf ve 550 öğrenciden oluşmaktadır.
Aynı zamanda okulumuz askeri birliğin içindedir haliylede yardımların ulaşması ve tasnifi konusunda en ufak bir sıkıntı yok,
Ayrıca beldede PTT şubesi mevcut,yardım gönderecek arkadaşların PTT kanalını kullanmaları rica olunur.

BMN olarak, gücümüz yettiği sürece bu tip yardım kampanyalarını istekler ölçüsünde gerçekleştrmeye devam edeceğiz.Sizlerde bu kampanyalara destek vererek, Trabzonsporluluk ruhunun sadece stadlarda değil; Ülkemizin her alanı ve köşesinde gösterme fırsatı bulacaksınız.

Aşağıda hocamızında yazdığı mesajı sizlerle paylaşmadan evvel, bir konuyu dikkatinize çekmek isterim.Arkadaşlar hayatta herşey para değildir!... Paranın da alamayacağı şeyler vardır.Mesela İnsanlık, parayla satın alınabilir mi? Adamlık, parayla satın alınabilir mi? Sizlerin bu organizasyonda gücünüz yettiğince destek olacağınızı biliyorum.Ama parası olmayan kardeşlerimizde ne olur elini bu taşın altına soksun.Evinde kullanmadığı eğitici kitaplar, ansiklopediler v.s. ne varsa bu okulumuza gönderebiliriz...

İş yerlerinde çalıştıkları firmalardan bu konuda destek isteyebilirsiniz... Kırtasiye malzemesi tedarik ettiğiniz firmalardan her konuda destek alabilirsiniz.Böyle bir kampanyadan kendilerine bahsedebilirsiniz...Ben inanıyorumki çok kısa sürede bu kampanya yeni eğitim-öğretim sezonuna okulumuz hazır hale gelecektir...

Ama maddi yardım yapmak isteyenler için hesap numaramız:

Ad-Soyad:Ahmet Haşim BADUR
Banka:Garanti Bankası
Şube: Sahray-ı Cedid
Hesap no: 277-6694527

-Okulumuzun acil olarak yapılması gereken 30 metre karelik kütüphanesinin boya-badana ve raf düzeni önceliktir.Bunun içinde öncelikle maddi katkılarınız gerekli

*Projeksiyon cihazı-Tepegöz-Fotokopi Makinesi-Bilgisayar
*Kütüphanenin boya-badana ve raf düzeni ( kütüphanemiz 30 metrekaredir )
*Seviye ilkokul kitapları
*Liseye hazırlık test kitapları
*Ansiklopediler (özellikle tarih-coğrafya ve edebiyat konularında olanlar)
*Bilim teknik dergi ve kitapları
*Çocuklara yönelik bilimsel dergiler ve bilim çocuk setleri
*Eğitim içerikli CD ler
*Velhasıl aklınıza gelebilecek her türlü eğitim-öğretim kitabı

Evet yardım yapmak herkese nasip olmaz!!! Haydin bakalım BMN gösterin gücünüzü...Şimdi hocamızın mesajını okuyalım...

NOT: HOCAMIZIN SÖZÜ VAR. BÜTÜN ÖĞRETMENLER VE ÖĞRENCİLER TRABZONSPOR'LU OLACAK!... BUNUN İÇİN BİLE BU ÇABA GÖSTERMEYE DEĞMEZ Mİ?:alkış:
-------------------------------------------------------------------------------

türkeri

Merhabalar,
Sizlere Şırnak, Uludere İlçesi Şenoba köyünden yazıyorum. Şu anda da köyde bulunan yaklaşık 550 öğrencili, 8 derslikli Orgeneral Fevzi Türkeri İlköğretim Okulunun müdürüyüm.
Kısıtlı imkanlarla mümkün olanın en iyisini kazandırmaya çalıştığımız öğrencilerimiz ve ülkemiz geleceği için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ancak bazı sorunlarımız var ki bizi ve imkanlarımızı aşıyor.
Şırnak gibi bir yerde eğitim öğretimin zorluk ve sıkıntılarından bahsetmeye bile gerek yok sanırım. Ancak yine de bizler ülkemizin müreffeh geleceği için vazgeçilmez öneme sahip olan eğitim ve gençlerimizin en iyi şekilde hayata hazırlanması konusunda elimizden geleni yapıyoruz.
Herkesin fedakarlık dediği şeyi bizler bu ülke ve onun insanına karşı bir görev olarak yapmaya çalışıyoruz. Ancak imkanlarımız belli. Buna karşılık ta buraya kadar deme lüksünü de kendimizde görmüyoruz. O yüzden biz eğitimcilerin daha çok emek vermesi ve siz hayırseverlerin yardımlarıyla eğitimizi daha üst seviyelere taşımak,öğrencilerimizin düşüncelerinde, davranışlarında ve yaşadıkları bölgelerinde bir takım değişiklikler yapabilmek ve ayrıca ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapabilmeliyiz.
Kısaca durumumuzdan bahsetmek istiyorum. Tümüyle plansız bir şekilde 2002 yılında yapılmış prefabrik ve her tarafı dökülen bir okulda eğitim öğretim yapıyoruz. Tavanın alçıpan ( karton gibi bir malzemeden yapılmış ) bir şekilde yapıldığını ve sadece bunun bize kışın getirdiği ısınma problemini düşünmek yeterli. Duvarlar kullanılan kalıp malzemenin kalitesizliğinden dolayı bir çiviyi bile tutmayacak vaziyette ve tüm sınıflarda tavandan tabana çatlaklar var. Sadece bu okulun işçiliğinin takibi bile bir idarecinin tüm mesaisini almaya yetiyor.
Halkın burada eğitime verdiği - maalesef - düşük destekten dolayı da velilerden fazla destek aldığımızı söyleyemeyiz. Tüm geliri - zoraki bulduğumuz - hizmetliye verdiğimiz için okula bir kağıt dahi alamadığımız çok zamanlar oluyor. Çoğu zaman ise okulun bazı ihtiyaçlarını öğretmen arkadaşlarımızdan aldığımız yardımlarla sağlıyoruz. Ancak nereye kadarını da artık siz düşünün. Neticede tümüyle yeni baştan belki elden - tamirden - geçirilmesi gereken bir okulumuz var.
Düzenlediğimiz hazırlık kursları ve diğer okul kırtasiye işleri için bir fotokopi cihazına, hazırladığımız programların sunumu için bir projeksiyona, sık sık elektrikler gittiği için bilgisayarlarımızın yanma tehlikesine karşın güç kaynaklarına ve öğrencilerimizin bol bol okumaları ve araştırma yapabilmeleri için tam donanımlı bir kütüphaneye ihtiyacımız var.Bunlar acil olan ihtiyaçlarımız. Ayrıca öğrencilerimiz ve okulumuz için kırtasiye malzemelerine, okulumuz için spor malzemelerine ve sınıflarımız için beyaz yazı tahtalarına ihtiyacımız var.

Neticede bizim yukarıda bahsettiğim sorunların çözümü ve ihtiyaçların karşılanması ve öğrencilerimizin daha iyi koşullarda eğitim öğretim görebilmesi için desteğe ihtiyacımız var. İlgileriniz ve vereceğiniz destekler için şimdiden tüm Trabzonspor’a gönül veren herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Şenoba Orgeneral Fevzi Türkeri İlköğretim Okulu
Uludere/ ŞIRNAK
TEL : 0 486 354 44 53

http://img110.imageshack.us/img110/3093/turkeriib8.gif

ilhan
19.06.2008, 17:03
Hesap numarasına elimden geldiğince para yatıracağım.

Selazurlu İsmail abimize teşekkür ediyorum, BMN yönetimini bu duyarlı davranışından ötürü tebrik ediyorum.

OYılmaz
19.06.2008, 17:05
Boluda yaşıyorum böyle bir duyumu Bmnden alıyorum utandım hemen yolluyorum kitap ortak hareket edelim ...

bordo61
19.06.2008, 17:09
Boluda yaşıyorum böyle bir duyumu Bmnden alıyorum utandım hemen yolluyorum kitap ortak hareket edelim ...

kampanya boluda değil sanırım şırnakta

OYılmaz
19.06.2008, 17:11
Bahsi geçen Bolu- Çocuk toplum merkezi kitap kampanyası durumunu pek anlayamadım :)

Badaloğlu
19.06.2008, 17:12
Arkadaşlar, şimdiden listemizi yapmaya başlayalım...

1) Selazurlu İsmail - Tepegöz
2) Külünkpğlu - Ansiklopedi Seti
3) Badaloğlu - 2 tk. Ansiklopedi seti + 14 adet Atlas

Badaloğlu
19.06.2008, 17:13
Bahsi geçen Bolu- Çocuk toplum merkezi kitap kampanyası durumunu pek anlayamadım :)

O kampanya bitti değerli kardeşim:D Seninde kısmetinde Şırnaktaki okulumuz çıktı... Hayde bakalım, ha Bolu, ha Şırnak değişen bir şey yok yani...

Kaya
19.06.2008, 17:33
Şenoba Orgeneral Fevzi Türkeri İlköğretim Okulu için;

belirtilen hesaba 20 YTL yatırılmıştır Ahmet abi...

17:32 itibari ile işlem olduğu için yarın görebilirsin sanırım...

Badaloğlu
19.06.2008, 17:45
türkeri

Merhabalar,
Sizlere Şırnak, Uludere İlçesi Şenoba köyünden yazıyorum. Şu anda da köyde bulunan yaklaşık 550 öğrencili, 8 derslikli Orgeneral Fevzi Türkeri İlköğretim Okulunun müdürüyüm.
Kısıtlı imkanlarla mümkün olanın en iyisini kazandırmaya çalıştığımız öğrencilerimiz ve ülkemiz geleceği için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ancak bazı sorunlarımız var ki bizi ve imkanlarımızı aşıyor.
Şırnak gibi bir yerde eğitim öğretimin zorluk ve sıkıntılarından bahsetmeye bile gerek yok sanırım. Ancak yine de bizler ülkemizin müreffeh geleceği için vazgeçilmez öneme sahip olan eğitim ve gençlerimizin en iyi şekilde hayata hazırlanması konusunda elimizden geleni yapıyoruz.
Herkesin fedakarlık dediği şeyi bizler bu ülke ve onun insanına karşı bir görev olarak yapmaya çalışıyoruz. Ancak imkanlarımız belli. Buna karşılık ta buraya kadar deme lüksünü de kendimizde görmüyoruz. O yüzden biz eğitimcilerin daha çok emek vermesi ve siz hayırseverlerin yardımlarıyla eğitimizi daha üst seviyelere taşımak,öğrencilerimizin düşüncelerinde, davranışlarında ve yaşadıkları bölgelerinde bir takım değişiklikler yapabilmek ve ayrıca ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapabilmeliyiz.
Kısaca durumumuzdan bahsetmek istiyorum. Tümüyle plansız bir şekilde 2002 yılında yapılmış prefabrik ve her tarafı dökülen bir okulda eğitim öğretim yapıyoruz. Tavanın alçıpan ( karton gibi bir malzemeden yapılmış ) bir şekilde yapıldığını ve sadece bunun bize kışın getirdiği ısınma problemini düşünmek yeterli. Duvarlar kullanılan kalıp malzemenin kalitesizliğinden dolayı bir çiviyi bile tutmayacak vaziyette ve tüm sınıflarda tavandan tabana çatlaklar var. Sadece bu okulun işçiliğinin takibi bile bir idarecinin tüm mesaisini almaya yetiyor.
Halkın burada eğitime verdiği - maalesef - düşük destekten dolayı da velilerden fazla destek aldığımızı söyleyemeyiz. Tüm geliri - zoraki bulduğumuz - hizmetliye verdiğimiz için okula bir kağıt dahi alamadığımız çok zamanlar oluyor. Çoğu zaman ise okulun bazı ihtiyaçlarını öğretmen arkadaşlarımızdan aldığımız yardımlarla sağlıyoruz. Ancak nereye kadarını da artık siz düşünün. Neticede tümüyle yeni baştan belki elden - tamirden - geçirilmesi gereken bir okulumuz var.
Düzenlediğimiz hazırlık kursları ve diğer okul kırtasiye işleri için bir fotokopi cihazına, hazırladığımız programların sunumu için bir projeksiyona, sık sık elektrikler gittiği için bilgisayarlarımızın yanma tehlikesine karşın güç kaynaklarına ve öğrencilerimizin bol bol okumaları ve araştırma yapabilmeleri için tam donanımlı bir kütüphaneye ihtiyacımız var.Bunlar acil olan ihtiyaçlarımız. Ayrıca öğrencilerimiz ve okulumuz için kırtasiye malzemelerine, okulumuz için spor malzemelerine ve sınıflarımız için beyaz yazı tahtalarına ihtiyacımız var.

Neticede bizim yukarıda bahsettiğim sorunların çözümü ve ihtiyaçların karşılanması ve öğrencilerimizin daha iyi koşullarda eğitim öğretim görebilmesi için desteğe ihtiyacımız var. İlgileriniz ve vereceğiniz destekler için şimdiden tüm Trabzonspor’a gönül veren herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Uludere/ ŞIRNAK
------------------------------------------------------------------------------------------

ALET-EDAVAT:

KİTAP-KIRTASİYE:

1) Külünkoğlu - Ansiklopedi Seti
2) Badaloğlu - 2 tk. Ansiklopedi seti + 14 adet Atlas

NAKİT YARDIMI:

1) Kaya 20 YTL
2) Volkan Albayrak 100 YTL
3) Gökhan Atalay 50YTL

Koray
19.06.2008, 18:13
güzel bi davranış teşekkürler...

Elimden geleni yapacağım...

m@rdi
19.06.2008, 18:16
Ahmet abi bulunduğumuz yerden kitapları kargo ya da PTT ile hangi adrese,kim adına yollayabiliriz?

Volkan Albayrak
19.06.2008, 18:18
100 ytl benden yaz

Volkan Albayrak
19.06.2008, 18:19
badaloğlu teşekkürler bu imkanı verdiğin için

Atalay
19.06.2008, 18:27
Şu binayıda bir boyasak mesela maviye sonrada bordo şeritler.... yarın sabah verilen hesaba 50 ytl yatırılacaktır...Teşekkürler ahmet...

Badaloğlu
19.06.2008, 18:42
badaloğlu teşekkürler bu imkanı verdiğin için

Volkancığım, asıl ben sana teşekkür ederim... İnşaallah Şırnak'da, Trabzonspor ordusunu kuracağız...Kimsenin kuşkusu olmasın...:alkış:

Badaloğlu
19.06.2008, 18:45
Şu binayıda bir boyasak mesela maviye sonrada bordo şeritler.... yarın sabah verilen hesaba 50 ytl yatırılacaktır...Teşekkürler ahmet...

Gökahancığım, doğru diyorsun ama arkadaşlarımızın bu konuda yapacakları katkılardan sonra bazı şeyleri konuşsak daha iyi olur kanaatindeyim... Öncelikle hocamızın acil isteklerini alabilirsek, onlar için dünyanın en güzel şeyi olur kanatindeyim...

Bu arada seninle telefonda görüşmem lazım...

Ömer SEVİNÇ
19.06.2008, 19:06
Ahmet Abi 1-2 tane roman tarzında kitap göndermek isterim ama alıcı ödemeli yollasam olur mu acaba? Öğrencilik işte ne yapalım:)

Badaloğlu
19.06.2008, 19:10
Ahmet Abi 1-2 tane roman tarzında kitap göndermek isterim ama alıcı ödemeli yollasam olur mu acaba? Öğrencilik işte ne yapalım:)

Bana gönder o zaman... Okula alıcı ödemeli yollamak olmaz...Olmadı Cengiz Çubukçu hocama gönder, o sana daha yakın.Onunla nasıl olsa İstanbul'da görüşme imkanımız oluyor...

Bu arada Mardi, kitpalarınızı hangi adrese ve kimin adına göndereceğinizi burada daha sonra yazacağız...

Mehmet_Mercanlı
19.06.2008, 19:14
bende elimden geldiğince yardım etmek isterim ...

macka61
19.06.2008, 19:16
çok güzel bir uygulama

Mehmet_Mercanlı
19.06.2008, 19:20
kitpalarınızı hangi adrese ve kimin adına göndereceğinizi burada daha sonra yazacağız...
ilkokul kiapları yolamaya özen gösterelim ...

Badaloğlu
19.06.2008, 19:24
çok güzel bir uygulama

Uygulama değil Buğracığım, yardım kampanyası bu... Seninde çorbada tuzun olsun diyorsan, sende düşünme hemen bu güzel organizasyona katıl...

Sinan SARI
19.06.2008, 19:34
Ahmet Abi çok güzel ve anlamlı bir organizsyon, şimdiden teşekkürler.

Duyarlı olmamız gereken bir organizasyon.Şunda ne gönderebilirim bilemiyorum ama evi bi altüst edim muhakkak birşeyler göndericem.

Birde bu kitap v.b şeyler herkez münferit ve değişik zamanlarda mı gönderebilir, veya toplu bir şekilde yapılması düşünülür mü?

Badaloğlu
19.06.2008, 19:38
Ahmet Abi çok güzel ve anlamlı bir organizsyon, şimdiden teşekkürler.

Duyarlı olmamız gereken bir organizasyon.Şunda ne gönderebilirim bilemiyorum ama evi bi altüst edim muhakkak birşeyler göndericem.

Birde bu kitap v.b şeyler herkez münferit ve değişik zamanlarda mı gönderebilir, veya toplu bir şekilde yapılması düşünülür mü?

Toplu gönderirsek çok dah aiyi olur.Ama öncelikle herkes elinde ne var ne yok! bir araya getirelim.Gönderme işini daha sonra halledeceğiz...

Mesela sen, Kuşadasında bu kampanyaya katılmak isteyen herkesten yardımları topla, hatt akatılmak istemeyenleride katmaya bak... Olaya sadece BMN olarak bakmayın arkadaşlar.Çevrenizdeki herkesin bu organizasyona katılmasını sağlayın... Belki çevrenizde gönlü zengin esnaf arkadaşlarımız vardır.Belki birisi çıkar bu okula bir bilgisayar alır.Belli mi olur...

Nytre
19.06.2008, 19:43
cok guzel ve anlamli bir davranis.

Trabzonsporluluk sadece taraftarlik degil , ulkenin milletin sosyal sorunlarina da sahip cikan , bu sorunlari kamuoyuyla paylasip onlari uyaran ve yaptigi faydali sosyal davranislarla ulkesine yararli olmaktir.

bu harekete en iyi sekilde katilmak hepimiz gorevidir.

fındıkoğlu
19.06.2008, 19:51
Nasip kısmet olursa bende bişeler yolllayacağım veyahutta maddi bi destek yapıcam yakın bi zamanda...:)
Teşekkürler Badaloğlu...
Ayrıca hocamıza da teşekkürlerimizi iletmek istiyorum böyle bir hayır işine bizleri sürüklediği için...:alkış:

Badaloğlu
türkeri

Merhabalar,

Uludere/ ŞIRNAK
------------------------------------------------------------------------------------------

ALET-EDAVAT:

KİTAP-KIRTASİYE:

NAKİT YARDIMI:

1) Kaya 20 YTL
3) Gökhan Atalay 50YTL
4) Hayırseverler 400YTL
5)

EmrahYalçınalp
Bu zaman diliminde EFT yapılamıyor(muş). İnşallah unutmazsam yarın, unutursam da -ki bu ara biraz fazla yoğun- en kısa sürede, mutlaka ve büyük bir zevkle destekte bulunacağım.

türkeri
19.06.2008, 19:54
öncelikle kampanyaya katılan tüm trabzonspor ailesine teşekkürleri bir borç biliriz. buradaki öğrencilerin sizlerin yapacağınız bu yardımlara çok ihtiyaçları var. inşallah yaptığınız bu yardımlarla bu bölgedeki öğrencilerimize daha iyi bir eğitim öğretim ortamı sağlayacağız. böylelikle onları mutlu ederek geleceğe daha umutlu bakmalarına yardımcı olacagız.
şimdiden yapacağınız yardımlar için teşekkür ederiz.

not: ismail beye bu kampanya başlarken söz vermiştik. başlangıç olarak tüm öğretmenlerimizi foruma yönlendirdik. trabzonsporlu olma adına ilk adımı attırmış olduk. inşallah hepsini aramıza katacağız.

Badaloğlu
19.06.2008, 19:58
Nasip kısmet olursa bende bişeler yolllayacağım veyahutta maddi bi destek yapıcam yakın bi zamanda...:)
Teşekkürler Badaloğlu...
Ayrıca hocamıza da teşekkürlerimizi iletmek istiyorum böyle bir hayır işine bizleri sürüklediği için...:alkış:

Arkadaşlar,

Asıl teşekkürü hak eden Selazurlu İsmail'dir.Bu okul ile tanışmamıza o vesile oldu.Ayrıca teşekkürleri biraz erken yapmayın derim.Önce şu işi alnımızın akıyla bir halledelimde...Teşekkür işi çokta önemli değil...

Arkadaşlar, burada sadece yapılan herhangi bir okula bir kaç yardım malzemesi ve bir kaç kitap felan değidlir.Ülkemnizin içinde bulunduğu durumu göz önüne alırsak o bölgede görev yapan öğretmenlerimizden, askerimize kadar herkes topyekün bir savaş veriyor.Nedir bu savaş? İnsanı kazanma savaşı... Bunuda eğitim ile yapacağız.Sadece bu eğitim savaşını orada bulunan öğretmen ve askerlerimi zile yapmayacağız.

Bu ülkeyi seviyorsak, herkes elini taşın altına sokacak.Çapulcuya meydanı bırakmak yok!... Bu çocuklar bizim geleceğimiz...Bu ülke bizim... Edirnesinden, Karsına, Şırnağından,Sinobuna,İzmirine kadar her taraf bizim...Bu ülkenin tek bir çakıl taşına yan bakanın gözünü oyarız...

Bir insana hayatta yapabileceğiniz en büyük kötülük onu CAHİL bırakmaktır.Cahil olursan seni koyun gibi güderler... O yüzden bu çocukları cahil bırakılmasına engel olmak için çorbada bizimde bir tuzumuz olursa ne mutlu bize...

türkeri
19.06.2008, 20:03
Ahmet abi bulunduğumuz yerden kitapları kargo ya da PTT ile hangi adrese,kim adına yollayabiliriz?

öncelikle şimdiden teşekkürler
yardım adresi: orgeneral fevzi türkeri ilköğretim okulu şenoba beldesi uludere/şırnak

İsmail Alkan
19.06.2008, 20:04
Badaloğlu kardeşim bu başlığın geneldeki kampanya başlığına ağırlık vermemiz açısından altına bir link koyularak birleştirilmesi veya kilitlenmesini rica ediyorum.

Badaloğlu
19.06.2008, 20:05
Bu zaman diliminde EFT yapılamıyor(muş). İnşallah unutmazsam yarın, unutursam da -ki bu ara biraz fazla yoğun- en kısa sürede, mutlaka ve büyük bir zevkle destekte bulunacağım.

Emrah hocam,

Senin sadece EFT yapmakla görevin bitmiyor bilesin... Bazı konularda senden yardım almak istiyoruz...Hatta buradaki tüm arkadaşların görevi bir miktar para göndermek ile de bitmiyor!... Herkesin görevi asıl şimdi başlıyor.Herkes çevresindekileri bu konuda uyaracak ve katkı için yardım yapmaya yönlendirecekler... Katkı yapamayan, kitap organizasyonu yapacak.Topladığımız kitapları en sonunda okulumuz topluca ulaştıracağız...

Türkeri, hocam... Okulumuzun kütüphanesi bildiğim kadarı ile 30metrekare bir şeymiş.. Boya badana ve kitaplık yaptıralım tabi ama burada sizede büyük iş düşüyor.Biz buradan kalkıp oraya bu konuda destek veremeyeceğiz.Ama siz kitaplık ve boya badana için ne kadar bir para tuttuğunu bize bildiriseniz, en kısa sürede bu parayı toplayıp size gönderelim...

Diğer kitap ve kırtasiye işlerini nasıl olsa zaman içerisinde gönderirirz...

m@rdi
19.06.2008, 20:06
öncelikle şimdiden teşekkürler
yardım adresi: orgeneral fevzi türkeri ilköğretim okulu şenoba beldesi uludere/şırnak

Adres tamam :) İsim olarak ne yazdıralım ya da sadece okulun adını verirsek sorun olur mu ?

Sinan SARI
19.06.2008, 20:20
Ahmet ABi bu konuyu, hassasiyetinden dolayı münasip bi zamanda giriş sayfasında reklamınıda yapsanız iyi olur daha çok ilgi görür bence.

İsmail Alkan
19.06.2008, 20:34
Adres tamam :) İsim olarak ne yazdıralım ya da sadece okulun adını verirsek sorun olur mu ?
İsme gerek yok,okulun kendi ismi yeterli
Bu arada badaloğlu kardeşim,listeye benim adıma 1 koli fotokopi kağıdı (en az 20 top kadar ) ilave edebilirsin,tarafımdan devamı gelecek :)

Mehmet_Mercanlı
19.06.2008, 20:52
farklı internet adreslerinde bu tür organızasyonlarda defalarca bulundum... özellikle sürmeneliler adresinde bu olayı geleneksel hale bile getirdik yanı her sene eğitim dönemi acılmadan bir okulun iğtiyaçlarını karşılamaya calıştık ... elimden gelenı yapmaya calışıcağımdan şüpeniz olmasın fakat benım amcım kendi yapabileceğimden cok cevremde butür kampanyaya kim destek verebilir
bana bu imkanı sağlayan abilerime nasıl teşekkür ediyorsam bende başkalarının bu sevaptan pay sağıbı olmalarını sağlaya bilirim ... başkasının sevap işlemesine vesile olmak kendi yaptığın sevaptan etkili olur diye duşunuyorum... benim cevrem de bu tür kampanyaya ilgi gösterecek insanların olduğunu duşunuyorum 2-3 günlük araştırmam benim sonuca ulaşmamı sağlar diye duşunuyorum ...

AHMET BADALOĞLU ile devamlı görüşme icerisindeyim
şimdiden
2 kolı kitap .... (ilk ve orta öğretim kitabi)
cok sayıda tarıh ve coğrafya kitabı ansıklopedi + atlas
bir miktar kirtasıye gerecı ...
bir miktar para
şahsım adına hazır..
ahmet abi fotokobi makinesinide haletmeye calışıcam ;)

ama dediğim gibi benim asıl yapacağım iş ... cevremde bu organızasyona kimi ne derece katacağım

Çetin Can
19.06.2008, 21:08
ard arda mesaj olacak ama.. toplanan yardımların ulaştırılması konusunda veya başka herhangi bi konuda yardıma ihtiyacınız olursa her konuda elimden geleni yaparım...

İsmail Alkan
19.06.2008, 21:12
ard arda mesaj olacak ama.. toplanan yardımların ulaştırılması konusunda veya başka herhangi bi konuda yardıma ihtiyacınız olursa her konuda elimden geleni yaparım...
Sağol,yardımların ulaşma konusundaki tüm altyapımızı hazırladık,en ufak bir sıkıntımız yok.
Tekrar sağol,

Kaya
19.06.2008, 22:23
İnşallah kısa zamanda daha güzel bir görünüm kazanacak...

Kaya
19.06.2008, 22:40
Kitaplığımın 5 güzel Peyami Safa eserini gönderiyorum. :) Katkılarımız devam edecek. :)

sancakbeyi_61
19.06.2008, 23:01
öncelikle düşünen,buraya sunan ve en ufak emegi gecen herkese helal olsun.ben de hesap numarasına en yakın zamanda imkanlarım ölçütünde para göndercem..

bende seneye bitirp ögretmen olacam kısmetse..kimbilir belki tayinim oraya cıkar.

Atalay
19.06.2008, 23:12
Evet arkadaşlar Yarın sabahtan itibaren ama iş yerinde ama evimizde okudugumuz artık fazla ihtiyacımız kalmadıgı sadece vitrin süsü olarak duran ansiklopedilerimizi kitaplarımızı okul malzemelerimizi bilümüm kırtasiye malzemelerimizi sizin anlayacagınız elimizde fazladan ne var ne yoksa o da olmadı nakti yardımlarımızı Ahmet kardeşimize ulaştıralım...Hayde arkadaşlar...

Uzunoğlu
20.06.2008, 01:25
Ben kitapları ancak ağustos sonu gönderebilirim ondan öncesi çok zor

Badaloğlu
20.06.2008, 09:36
Yeterki gönderin akadaşlar... Temmuz'u , Ağustos'u önemli değil...

Harun-61
20.06.2008, 09:57
Ahmet abi, duyarliliginiz icin sizlere tesekkür ediyorum.

BMN :alkış:

Almanya'dan bi sekilde havale yapacagim, olmaz ise Türkiyede'ki bi akrabami arayarak hesabina acizane bir miktar yolluyacagim.

Allah c.c su mübarek günde yaptigimiz ve yapacagimiz hayirlari kabul etsin.

AMIN
.

Vkgz
20.06.2008, 10:06
Daha mutlu bir ülke için hepimiz sorumluluk sahibiyiz sadece devlet değil! Köy okulunda öğretmenlik yapmanın ne demek olduğunu biz öğretmenler biliriz. Ekseriyetle sorumsuz aileler, Buz gibi soğukta öğretmenin gözünün içine bakarak ısınamya çalışan çocuklar ve yoklukları öğrencilerine aksettirmemek için belkide uykusuz geceler geçiren öğretmenler...
Vatan Toprağı Kutsaldır ve Kaderine Terkedilemez, terketmemeliyiz.
Yardımlarınız belkide bir mühendisin, öğretmenin, devlet adamının yetiimesine ön ayak olacak...

FatmaÇelik
20.06.2008, 10:11
BMN ye üye olduğum ,için kendimi o kadar şanslı hissediyorum ki..

Bu duyarlı davranışınızdan ötürü hepinize teşşekkür ediyorum .

Kardeşlerimize gerek para gerekse kitap konusunda elimizden geleni yapmaya çalışacağız.

Külünkoğlu
20.06.2008, 10:12
Eğitim için 5. kez düzenlediğimiz yardım kampanyasına da katkı da bulunmak hepimizin görevi. Nice 5'lerde 55'ler de buluşalım. 555 lerde buluşmamak için...

Külünkoğlu
20.06.2008, 10:35
Eğitim için 5. kez düzenlediğimiz yardım kampanyasına da katkı da bulunmak hepimizin görevi. Nice 5'lerde 55'ler de buluşalım. 555 lerde buluşmamak için...

ALET-EDAVAT:

1) Selazurlu İsmail - Tepegöz + 1 koli A4 Kağıdı

KİTAP-KIRTASİYE:

NAKİT YARDIMI:

1) Kaya 20 YTL
3) Gökhan Atalay 50YTL
4) Hayırseverler 400YTL
5) Külünkoğlu 30 YTL
6)

Dursun Kaplan
20.06.2008, 10:37
Metin abi eve gideyim bende güzeL bir kaLem,defter vs. bişeyLer ayarLayım..

Kargo yapıp göndereyim.. ;)

Faik Yılmaz
20.06.2008, 10:41
Bu kampanyayı en az diğerleri kadar önemsiyorum elimden gelen bütün desteği vermeye hazırım......

kitaplarımı bi karıştırayım bakalım neler çıkar.....

Hüseyin Bağdat
20.06.2008, 10:50
Eğitim her nerde olursa olsun herşeyden önce gelir. Bende elimden geldiğince yardımda bulunmaya gayret göstereceğim. Kitap ve kırtasiye yardımında bulunmaya çalışacağım inşALLAH...

Badaloğlu
20.06.2008, 11:12
Arkadaşlar, dün akşam okul müdürü olan Mehmet hocamız ile uzun uzun cepten konuştuk.Kendisi orada gerçekten çok büyük yokluklarla mücadele ediyor.Bu mücadelede asla yalnız olmadığını ispatlamak için kendisine sizin adınıza söz verdim...

Bana okulun eksiklerinden bahsetti.İlk yapacağımız okul kütüphanesi olacak.30 metrekare olan bu kütüphanemizi önce bir boya-badana yaptırıp sonrada raf ve dolap yaptıracağız.Hocamız yaptıracağımız dolap ölçülerini alacak ve orada o işi yaptıracak.Ama ben kendisine örnek olması açısından geçen sene Şalpazarındaki okul için yaptırdığımız dolapları görmesi, fikir edinmesi açısından fotoğrafını koyayım dedim...
http://i134.photobucket.com/albums/q99/cileq/3-2.jpg

Hocam, bu fotoğraftan da anlaşılacağı üzere dolaplarınızı bu şekilde yaptırırsanız çok daha kullanışlı olur kanaatindeyim...Siz dolap ölçülerini ve yapılacak işin ne kadar tutacağını bize bildirin, parayı sizin bildireceğiniz hesabınıza göndereyim...

Sonra bu dolaplar bittikten sonra topladığımız ya da toplayacağızmı tüm kitap ve kırtasiye ürünlerini okulumuza ulaştıracağız...

Tabi bu okul için herkesin yardım etmesini temenni ediyorum.Özellikle çocukların spor yapması için formalar, eşofmanlar,spor malzemeleri, futbol topu, basketbol ve voleybol toplarınada ihtiyaç vardır...O yüzden herkes elini bu taşın altına soksun...

Hocamız aynı zamanda Geredeli ve Trabzonspor'lu... Bu sene Gerede'de belki karşılaşıp tanışma imkanı bulursak mutlu olacağız...Haydin bakalım BMN, gösterilim gücümüzü...

FatmaÇelik
20.06.2008, 11:19
Bi şey sorcam belki saçma bulabilirsiniz ama ilköğretim ders kitabı işimize yarar mı...

Ders kitapları artıık her öğrenciye veriliyo ama belki bi işlerine yarar mı diye sordum bi bilgisi olan varsa sevinirim..

Cevap bekliyorum...

ApoCaN28
20.06.2008, 11:30
Elimizden gelen yardımı göstermeye çalışacağız tabiki...

Badaloğlu
20.06.2008, 11:33
türkeri

Merhabalar,

Herkesin fedakarlık dediği şeyi bizler bu ülke ve onun insanına karşı bir görev olarak yapmaya çalışıyoruz. Ancak imkanlarımız belli. Buna karşılık ta buraya kadar deme lüksünü de kendimizde görmüyoruz.

O yüzden biz eğitimcilerin daha çok emek vermesi ve siz hayırseverlerin yardımlarıyla eğitimizi daha üst seviyelere taşımak,öğrencilerimizin düşüncelerinde, davranışlarında ve yaşadıkları bölgelerinde bir takım değişiklikler yapabilmek ve ayrıca ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapabilmeliyiz.

Kısaca durumumuzdan bahsetmek istiyorum. Tümüyle plansız bir şekilde 2002 yılında yapılmış prefabrik ve her tarafı dökülen bir okulda eğitim öğretim yapıyoruz. Tavanın alçıpan ( karton gibi bir malzemeden yapılmış ) bir şekilde yapıldığını ve sadece bunun bize kışın getirdiği ısınma problemini düşünmek yeterli.

Duvarlar kullanılan kalıp malzemenin kalitesizliğinden dolayı bir çiviyi bile tutmayacak vaziyette ve tüm sınıflarda tavandan tabana çatlaklar var. Sadece bu okulun işçiliğinin takibi bile bir idarecinin tüm mesaisini almaya yetiyor.

Halkın burada eğitime verdiği - maalesef - düşük destekten dolayı da velilerden fazla destek aldığımızı söyleyemeyiz. Tüm geliri - zoraki bulduğumuz - hizmetliye verdiğimiz için okula bir kağıt dahi alamadığımız çok zamanlar oluyor.

Çoğu zaman ise okulun bazı ihtiyaçlarını öğretmen arkadaşlarımızdan aldığımız yardımlarla sağlıyoruz. Ancak nereye kadarını da artık siz düşünün. Neticede tümüyle yeni baştan belki elden - tamirden - geçirilmesi gereken bir okulumuz var.

Uludere/ ŞIRNAK

ALET-EDAVAT:

KİTAP-KIRTASİYE:

3) Mehmet Mercanlı 2 koli kitap

NAKİT YARDIMI:

1) Kaya 20 YTL
3) Gökhan Atalay 50 YTL
4) Hayırseverler 400 YTL
5) Külünkoğlu 30 YTL
6) Seyit Hoca 30 YTL
7) Mehmet Mercanlı 50 YTL
8) Serkan Giray-Olcay Çakır 100 YTL
9) Abdullah Altıntaş 100 YTL
10)

Çakır
20.06.2008, 11:39
Oluşumumuz bugüne kadar gerçekleştirdiği anlamlı organizasyonların hepsinde üyelerinden güç aldı, sizlerin varlığı ve desteğiyle en iyi, en doğru ve en zor görünen işleri başardı.

Dile kolay; Şırnak Şenoba Orgeneral Fevzi Türkeri İlköğretim Okulu, bordomavi.net olarak Trabzonspor taraftarları adına 5. kez eğitime destek vermek için harekete geçişimiz olacak. Daha önce bu işi 4 kez başarmışız, geleceğimizin daha güzel olmasını sağlayacak çocuklarımıza destek olmanın, onların gözünde mutluluk ışığı görmenin gururunu hep birlikte tam 4 kez yaşamışız.

Şimdi bir diğeri ve en anlamlılarından biri için, bir kez daha tüm üyelerimizi harekete geçmeye çağırıyoruz.

Şırnak Şenoba Orgeneral Fevzi Türkeri İlköğretim Okulu bizlerin desteğini bekliyor.

Geleceğimize ışık olmak için, çocuklarımıza yalnız olmadıklarını hissettirmek için, Trabzonspor taraftarının ve Trabzonsporluluğun farkını bir kez daha kanıtlayabilmek için...

Haydi, herkes görev başına!..

Bu iş bizim işimiz...

İsmail Alkan
20.06.2008, 12:42
http://img444.imageshack.us/img444/1303/55890782ce0.jpg
http://img444.imageshack.us/img444/5412/19923738dw9.jpg
http://img184.imageshack.us/img184/8849/85378576lz2.jpg
Okulumuzun mevcut kütüphanesi kitap zenginliği açısından oldukça fakir olduğundan ,şu anda kütüphane-sınıf ve fen lab şeklinde kullanılıyor.
Yeni sezonda sadece kütüphane olarak hizmet verecek.
Fiziki yapısının elden geçirilmesi gerekiyor,boya-badana-raf düzeni fln.
Kütüphanenin renk düzenine bordo-mavi renkler hakim olacak.

Faik Yılmaz
20.06.2008, 13:17
önce odayı şöyle bordo-mavi tonda bir boyarız.....

sonra duvardan duvara bir kütüphane.......

içini bir güzel doldururuz.....

kardeşlerimize formalar , kırtasiye mazlzemeleri Trabzonspor dergileri stickerlar yollarız.......

hatta bir fikrim daha var.. kardeşlerimize mektupta yollayalım. Öğretmenler sınıflarda okusunlar.. Onların orada yalnız olmadıklarını söylesinler.....

çok önemli bir olay bu çoook.....

Arkadaşlar lütfen bu konuyada eğilelim... bu günlerde transferdi stadyumdu gündemimiz bayağı yoğun ama bu konuyuda araya sıkıştıralık hatta sıkıştırmayalım genişçe bir yer açalım....

hem konuya yer açalım hem kardeşlerimiz için kalbimizde bir yer açalım.....

Güneydoğudan okullara değişim programı münasebetiyle öğrenciler gelmiş. Abim okulda güvenlik görevlisidir. Ta o kadar uzaktan gelen öğrencinin ayağında ayakkabısı olmadığını gözleri dolarak anlatıı bana. ertesi gün abim okulun hademesi bayanı hüngür hüngür ağlarken görmüş meğer o da o çoçuğu görmüş kendi parasıda yokmuş hem çoçuğun haline hemde cebinde ona ayakkabı alacak parası olmadığına ağlıyormuş. İşte verecek bir şeyi olmadığında bu gözyaşlarını veren ablamız gibi olalım.

Mehmet_Mercanlı
20.06.2008, 13:47
şimdiden
2 kolı kitap .... (ilk ve orta öğretim kitabi)
cok sayıda tarıh ve coğrafya kitabı ansıklopedi + atlas
bir miktar kirtasıye gerecı ...
bir miktar para
şahsım adına hazır..
ahmet abi fotokobi makinesinide haletmeye calışıcam ;)

ama dediğim gibi benim asıl yapacağım iş ... cevremde bu organızasyona kimi ne derece katacağım

şimdilik 50 ytl yatırıyorum pazartesi bu miktar artacaktır

Badaloğlu
20.06.2008, 13:52
şimdilik 50 ytl yatırıyorum pazartesi bu miktar artacaktır

Afferim Mehmetim sana... Hep böyle devam et kardeşim...:alkış: Allah razı olsun senden...

Faik Yılmaz
20.06.2008, 14:06
Eski Bilim Teknik Dergilerim var 30-40 tane...

göndersem ayıp olurmu acep....

Kaya
20.06.2008, 14:10
Eski Bilim Teknik Dergilerim var 30-40 tane...

göndersem ayıp olurmu acep....

Bence özellikle bilim-teknik dergilerinin eskilerini göndermeyelim Faik. Zira zaman hızla değişiyor; yer alan bilgilerin geçerliliği büyük ölçüde bitiyor o dergilerde.

Hüseyin Bağdat
20.06.2008, 14:10
Kitap ve kırtasiye malzemeleri ne zamana kadar toplanacak?

Faik Yılmaz
20.06.2008, 14:13
Bence özellikle bilim-teknik dergilerinin eskilerini göndermeyelim Faik. Zira zaman hızla değişiyor; yer alan bilgilerin geçerliliği büyük ölçüde bitiyor o dergilerde.

Evet haklısın... zaten koleksiyon amaçlı saklıyordum onları.....

bu hafta köye gidicem köyü bi tarayayaım bakalım neler çıkar..... Bende bir şeyler eklerimde bi kolide roman türü kitap ben söz vereyim ahanda verdim sözü artık geri dönüş yok.

eminbayram
20.06.2008, 14:20
askerliğimi şırnak ili uludere ilçesi şenoba ya bağlı bağlıca köyünde yaptım..bahsi geçen okulda 23 nisan etkinliklerinde kamera kaydı ve ses sistemi kurmakta görev yapmıştım..inanın bana hiçbirşey burdan göründüğü gibi değil..onların kitaptan önce ayakkabıya ihtiyacı var..yardım yaparken illa kitap, kırtasiye malzemesi yollamanız gerekmez..bunun yanında giymediğiniz kullanmadığınız eşyalarınızı gönderirseniz inanın onları çok sevindirirsiniz..zaten imkanları ve eğitim seviyeleri yeterli düzeyde olmadığı için terörle anılır oldular...inanın oraları görmeden önce çok farklı düşünüyordum...orda görev yapan hocalarında ne tür zorluklar çektiğini biliyorum..Allah hepsinin yardımcısı olsunn..ayrıca böyle bir kampanya başlattığı için bmn ye sonsuz teşekkürlerr..inşallah bu son olmazz...

İsmail Alkan
20.06.2008, 14:30
Kitap ve kırtasiye malzemeleri ne zamana kadar toplanacak?
Yaz tatili boyunca gönderebilirsiniz.Okullar açıldığında org. bitmiş olacak.

Atalay
20.06.2008, 16:30
Haydi arkadaşlar bu kampanyaya el birligiyle omuz verelim...

Badaloğlu
20.06.2008, 17:35
Haydi arkadaşlar bu kampanyaya el birligiyle omuz verelim...

Gökhancığım, bir önceki okula daha fazla destek vermiştin.Bu okula verdiğin destek biraz daha fazla olması anlam açısından da ha da büyük bir önem kazanmıştır...Veren el, alan elden her zaman daha üstündür... Anladın sen onu :alkış:

Abdullah Altıntaş
20.06.2008, 17:42
100 ytl hesaba geçtim.ALLAH utandırmasın.

Mehmet_Mercanlı
20.06.2008, 20:05
100 ytl hesaba geçtim.ALLAH utandırmasın.

abdullah abi sağol ... :)

Serdar A
20.06.2008, 20:24
Biraz geç farkettim ,

bende ansiklopedi ve kitap yardımında bulunmak istiyorum . Biraz etrafımada sorup soruşturacağım için tam net değil ama en az 2 koli tutacaktır . Bir çoğu tarih ansiklopedisi .

Ayrıca araç-gereç olarak neler mevcut , ne ihtiyaç var belirtilirse sevinirim .

Belki birimizin elinde işe yaramayan bir gereç , okulda iş görecektir .

Abdullah Altıntaş
20.06.2008, 20:40
abdullah abi sağol ... :)

Sende sağol kardeşim:)

İsmail Alkan
20.06.2008, 21:31
http://img381.imageshack.us/img381/1554/img0185mb2.jpg
http://img502.imageshack.us/img502/3858/img0171tb8.jpg
http://img502.imageshack.us/img502/2429/img0182cd1.jpg
http://img502.imageshack.us/img502/8614/img0176uu1.jpg
http://img502.imageshack.us/img502/4442/img0187ux6.jpg
http://img502.imageshack.us/img502/7393/img0190pc2.jpg
http://img126.imageshack.us/img126/8941/img0196vj3.jpg
http://img502.imageshack.us/img502/2787/img0198im2.jpg
http://img502.imageshack.us/img502/9659/img0172iq2.jpg
http://img126.imageshack.us/img126/9425/img0173yw7.jpg
Mehmet hocamızdan tarafıma gelen okulumuzdan bazı kesitler...
Biz koyalımda,bellimi olur belki Tarbzonsporlu bir hayırsever çıkarda derki "okulun genel tadilatınıda ben üstleniyorum" kimbilir...

Emre HIZAL
20.06.2008, 22:13
Öncelikle böyle güzel bir yardım kampanyası düzenlediği için bmnye ve yönetimine ve yardımlarını esirgemeyen renkdaşlarıma teşekkur ediyorum. Bende 1 koli kitap hazırlayıp yollamak istiyorum ve elimden geldiği kadarda hesap numarasına para yatırcam. Koliyi direk olarak okulamı yolluyoruz yoksa bir yerde toplanıp butun yardımlar birdenmi yollancak. Bide temmuza kadar suremiz vardır umarım şehir dışında okuyorum ve şu an sınavlarım var.

Bir isteğim olacak bu kampanyayı duzenliyen abilerimden okulun yapılacak olan kütüphanesine Kazım KOYUNCU'nun adının verilmesini sağlayabilirmisiniz.

İsmail Alkan
20.06.2008, 22:45
Öncelikle böyle güzel bir yardım kampanyası düzenlediği için bmnye ve yönetimine ve yardımlarını esirgemeyen renkdaşlarıma teşekkur ediyorum. Bende 1 koli kitap hazırlayıp yollamak istiyorum ve elimden geldiği kadarda hesap numarasına para yatırcam. Koliyi direk olarak okulamı yolluyoruz yoksa bir yerde toplanıp butun yardımlar birdenmi yollancak. Bide temmuza kadar suremiz vardır umarım şehir dışında okuyorum ve şu an sınavlarım var.

Bir isteğim olacak bu kampanyayı duzenliyen abilerimden okulun yapılacak olan kütüphanesine Kazım KOYUNCU'nun adının verilmesini sağlayabilirmisiniz.
Yardımalrımızı direkt olarak PTT kanalıyla okula göndereceğiz ama kütüphanemizin tadilatı ve raf düzeni yapıldıktan sonra.
Yaz tatili boyunca süremiz var.Kütüphanemizin ismini ise"bordomavi.net kütüphanesi" olarak belirlemiştik.
Bu arada nakdi yadım kısmını halledebilirsin :)

Cafer KILIÇSOY
20.06.2008, 23:26
Ahmet Abim ne zamana kadar halletmemiz gerekiyor bu görevimizi? Ay sonuna kadar zamanımız var mı acaba?

BMN'deki tüm arkadaşlarımdan bu konuya ilgi göstermelerini istiyorum. Özellikle daha çok Güneydoğudaki çocukların eğitime öğretime ihtiyacı var.

3 lira 5 lira hiç farketmez, elimizden ne geliyorsa

Mehmet_Mercanlı
21.06.2008, 13:54
Ahmet Abim ne zamana kadar halletmemiz gerekiyor bu görevimizi? Ay sonuna kadar zamanımız var mı acaba?

BMN'deki tüm arkadaşlarımdan bu konuya ilgi göstermelerini istiyorum. Özellikle daha çok Güneydoğudaki çocukların eğitime öğretime ihtiyacı var.

3 lira 5 lira hiç farketmez, elimizden ne geliyorsa

ARKADAŞLAR

CAFER abimizin dediği gibi 3-5 ne demeyelım ... ne yapabilirsek herkez elınden gelenı yapsun ...

Emre HIZAL
21.06.2008, 16:38
Yardımalrımızı direkt olarak PTT kanalıyla okula göndereceğiz ama kütüphanemizin tadilatı ve raf düzeni yapıldıktan sonra.
Yaz tatili boyunca süremiz var.Kütüphanemizin ismini ise"bordomavi.net kütüphanesi" olarak belirlemiştik.
Bu arada nakdi yadım kısmını halledebilirsin :)

Saolasın bilgi için nakid yardımını elimden geldiğince çabuk ve büyük yapmaya çalışcam malum oğrenci adamız gonul ister binlerce ytl verebilelim.

ÖmerFarukYılmaz
21.06.2008, 17:03
Haftaya hafta içi hesabınıza elimden geldiğince para yatıcaktır....

Ayşe Aygün
21.06.2008, 18:39
Ahmet abi pazartsi bir miktar para hesabında olacak.
Birde 100 temel esreden oluşan 30 kitap serisi ve bir ansiklopedi seti ve bir kaç tane daha kitap yardım için hazırdır.Onların okuası hepimizin geleceğidir.Teşekkürler herkese.

logitech
21.06.2008, 22:30
elimizde bilgisayar teknolojisi ile ilgili kitaplar mevcut. araştıralım olmaz ise başka şekilde katkıda bulunmaya çalışırız.

LazAnisT
22.06.2008, 13:00
İstanbulda yaşayıp bu kampanyayla alakalı olarak elinde malzeme yada kitap olan arkadaşlar bulundukları adrEsi özel mesaj yoluyla bana bildirsinler.

Bende iş yerinden bolca kitap ve kırtasiye malzemesi ayarlayacağım.
Birde İstanbul'daki malzemeleri Şırnağa göndermek şirketin anlaşmalı olduğu MNG KARGO ile bir görüşme yapacağız.Eğer o tarafa kargo servisi var ise bir aksilik olmaz ise Hürriyet Gazetesi sponsorluğunda gönderim işinide halledeceğiz...

Badaloğlu
23.06.2008, 10:53
türkeri

Merhabalar,

Herkesin fedakarlık dediği şeyi bizler bu ülke ve onun insanına karşı bir görev olarak yapmaya çalışıyoruz. Ancak imkanlarımız belli. Buna karşılık ta buraya kadar deme lüksünü de kendimizde görmüyoruz.

O yüzden biz eğitimcilerin daha çok emek vermesi ve siz hayırseverlerin yardımlarıyla eğitimizi daha üst seviyelere taşımak,öğrencilerimizin düşüncelerinde, davranışlarında ve yaşadıkları bölgelerinde bir takım değişiklikler yapabilmek ve ayrıca ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapabilmeliyiz.

Kısaca durumumuzdan bahsetmek istiyorum. Tümüyle plansız bir şekilde 2002 yılında yapılmış prefabrik ve her tarafı dökülen bir okulda eğitim öğretim yapıyoruz. Tavanın alçıpan ( karton gibi bir malzemeden yapılmış ) bir şekilde yapıldığını ve sadece bunun bize kışın getirdiği ısınma problemini düşünmek yeterli.

Duvarlar kullanılan kalıp malzemenin kalitesizliğinden dolayı bir çiviyi bile tutmayacak vaziyette ve tüm sınıflarda tavandan tabana çatlaklar var. Sadece bu okulun işçiliğinin takibi bile bir idarecinin tüm mesaisini almaya yetiyor.

Halkın burada eğitime verdiği - maalesef - düşük destekten dolayı da velilerden fazla destek aldığımızı söyleyemeyiz. Tüm geliri - zoraki bulduğumuz - hizmetliye verdiğimiz için okula bir kağıt dahi alamadığımız çok zamanlar oluyor.

Çoğu zaman ise okulun bazı ihtiyaçlarını öğretmen arkadaşlarımızdan aldığımız yardımlarla sağlıyoruz. Ancak nereye kadarını da artık siz düşünün. Neticede tümüyle yeni baştan belki elden - tamirden - geçirilmesi gereken bir okulumuz var.

Uludere/ ŞIRNAK

ALET-EDAVAT:

KİTAP-KIRTASİYE:

4) Farabi 2 koli kitap (Tarih ansiklopedileri ve kitaplar)
5) emmhre 1 koli kitap
6) Ayşe61 30 kitap (100 temel eserlerden)
7) Faik Yılmaz 20 adet Türk ve Dünya klasiği
8) Eomer 4 adet kitap, 3 adet bilim teknik ve 1 adet cd
9)

NAKİT YARDIMI:

1) Kaya 20 YTL
3) Gökhan Atalay 50 YTL
4) BMN 400 YTL
5) Külünkoğlu 30 YTL
6) Seyit Hoca 30 YTL
10)

Badaloğlu
23.06.2008, 10:56
Ever arkadaşlar, bu konuda herkes üzerine düşeni yapsın.Hiçbir şey yapamıyorsanız, çalıştığınız ortamlardaki imkanları bu okula yönlendirebilirsiniz... Çevrenizdekilerden yardım isteyebilirsiniz.

eminbayram
23.06.2008, 11:34
İstanbulda yaşayıp bu kampanyayla alakalı olarak elinde malzeme yada kitap olan arkadaşlar bulundukları adrEsi özel mesaj yoluyla bana bildirsinler.

Bende iş yerinden bolca kitap ve kırtasiye malzemesi ayarlayacağım.
Birde İstanbul'daki malzemeleri Şırnağa göndermek şirketin anlaşmalı olduğu MNG KARGO ile bir görüşme yapacağız.Eğer o tarafa kargo servisi var ise bir aksilik olmaz ise Hürriyet Gazetesi sponsorluğunda gönderim işinide halledeceğiz...

mng kargo gidiyorr..

Faik Yılmaz
23.06.2008, 11:36
Banada 20 adet Türk ve Dünya Klasiği yazarmısınız.....

İlerleyen zamanlarda bazı sorularım ve önerilerim olucak.

Volkan Albayrak
23.06.2008, 11:44
Ever arkadaşlar, bu konuda herkes üzerine düşeni yapsın.Hiçbir şey yapamıyorsanız, çalıştığınız ortamlardaki imkanları bu okula yönlendirebilirsiniz... Çevrenizdekilerden yardım isteyebilirsiniz.

ahmet kardeş benim cep teli özelden yolladım bi arayabilimisin beni

Atalay
23.06.2008, 12:00
Nerde bu BMN'tin kemik kadrosu alooo sizi soruyorum....

Ömer SEVİNÇ
23.06.2008, 13:19
Ahmet abi 4 adet kitap, 3 adet bilim teknik ve 1 adet cd'yi salı günü yollayacağım inşallah sana. Umarım kitaplar yeterli düzeydedir:)

Alpayer
23.06.2008, 14:22
İki sorum olacak,
Birincisi, Garanti Bankası'nda hesabım yok; kartım da yok, direkt bankamatikten yatırabilir miyim parayı?
Okuldan bazı eşyalar ayarlamaya çalışacağım ama ağırlıkları oldukça fazla olacaktır, bunların kargo ücreti de oldukça yüksek olur, bunun için nir çözüm var mıdır acaba?

Badaloğlu
23.06.2008, 14:25
Arkadaşlar,
Okulumuzun müdürü Mehmet bey ile yaptığım görüşmeden sonra acil ihtiyaçlarını burada liste halinde yazıyorum.Öncelik sırasını listemize göre verirsek çok yerinde olacaktır.Hocamız kütüphane dolapları için bir fiyat almıştır ama yarın tekrardan görüşmeler olacaktır.Çünkü orada fazla alternatif olmadığı için, bize fiyat veren mobilyacı arkadaş fiyatları anladığım kadarı ile biraz fazla yazmış gibi...

- Kütüphane (boya badana ve raflar yapılacak)
- Güç kaynağı
- Fotokopi makinesi
- Projeksyon cihazı
- Kitap ve kırtasiye malzemeleri
- Spor malzemeleri

Badaloğlu
23.06.2008, 14:27
İki sorum olacak,
Birincisi, Garanti Bankası'nda hesabım yok; kartım da yok, direkt bankamatikten yatırabilir miyim parayı?
Okuldan bazı eşyalar ayarlamaya çalışacağım ama ağırlıkları oldukça fazla olacaktır, bunların kargo ücreti de oldukça yüksek olur, bunun için nir çözüm var mıdır acaba?

- Bildiğim kadarı ile direk bankamatikten hesabımıza havale ve eft yapılabiliyor.
- Okuldan ayarlayacağınız malzemeler nelerdir? Yani ne kadar bir malzemeden bahsediyoruz? Bu konuda birşeyler ayarlamaya çalışalım...

Alpayer
23.06.2008, 14:30
- Bildiğim kadarı ile direk bankamatikten hesabımıza havale ve eft yapılabiliyor.
- Okuldan ayarlayacağınız malzemeler nelerdir? Yani ne kadar bir malzemeden bahsediyoruz? Bu konuda birşeyler ayarlamaya çalışalım...
Abi henüz hiç bir şey belli değil ama okulda fazladan fotokopi makinesi, ansiklopedi hatta boya vs var ise yollayabilirler mi diye bir soracağım. Ama söylediğim gibi henüz net değil, inşallah olur.

İsmail Alkan
23.06.2008, 14:46
Banada 20 adet Türk ve Dünya Klasiği yazarmısınız.....

İlerleyen zamanlarda bazı sorularım ve önerilerim olucak.
Faik bey,soru ve önerilerini ileriki zamanlara bırakma şimdi bizlerle paylaşki çözümleri için erkenden tedbir alabilelim:rolleyes:

Faik Yılmaz
23.06.2008, 15:47
Faik bey,soru ve önerilerini ileriki zamanlara bırakma şimdi bizlerle paylaşki çözümleri için erkenden tedbir alabilelim:rolleyes:

Abey organizasyonun üç nemli merjkezi olacak anladığım kadarıyla... ( Trabzon Ankara ve İstanbul) herkes ayrı ayrı kitapalrı yollamaya kalkarsa çok masraflı olur. Hemde çok dağınık olur. Bunları belli merkezlerde toplayalım hep birlikte yollayalım derim.

Ancak bu seferde o toplanan kitapları yollamak için kaynağa ihtiyacımız olacak. Bir kişiye kargo parasını yüklemek olmaz. Bunun içinde belli bir kaynak ayırrmak lazım. yada torpil yapıp kargoları bedava yollamak :)

Bu konuları açıklığa kavuşturalımki organizasyon daha düzenli bir şekilde ilerlesin.....

Bu arada bende kitaplarımı toplarlamaya başladım 20 yazdım ama daha fazla olabilir. Evdekilerden marketlerden özenle seçip hem sayı olarak hemde nitelik olarak doyurucu kitaplar ayırıyorum.

esmertr
23.06.2008, 17:04
Bizim evde kitap kıtlığı olduğu için iş arkadaşlarıma söyledim en kısa zamanda toplarım.Haftaya bir miktarda para gönderirim.

Ahmet Kuru
23.06.2008, 17:36
Eğitime her türlü Desteğe her zaman Varım...
lakin Maddi açıdan biraz sıkıntıdayım bu aralar...(öyle ki Kombine Biletini Bile Alamadım:()
Kendi adıma biraz zaman istiyorum...
gereken destek sağlanacaktır...Az da olsa..

Burçak
23.06.2008, 18:09
.

Ancak bu seferde o toplanan kitapları yollamak için kaynağa ihtiyacımız olacak. Bir kişiye kargo parasını yüklemek olmaz. Bunun içinde belli bir kaynak ayırrmak lazım. yada torpil yapıp kargoları bedava yollamak :)

Bu konuları açıklığa kavuşturalımki organizasyon daha düzenli bir şekilde ilerlesin.....

.

Bu Kaynak olsa olsa...
Trabzonda toplanan malzemeler için onlardan yardım isteyebiliriz.

Kulüpten bu konuda yardım isteyelim. Kulübün de desteği olmuş olsun.
Bu işi Trabzonsporlular adına yapıyoruz sonuçta.

Trabzonsporun yeni Kargo Sponsoru http://www.trabzonspor.org.tr/images/sponsor/yurtici.jpg

Burçak
23.06.2008, 18:10
.

.

Bu Kaynak olsa olsa...

Trabzonsporun yeni Kargo Sponsoru http://www.trabzonspor.org.tr/images/sponsor/yurtici.jpg

Serdar A
23.06.2008, 18:46
Eğer ihtiyaç var ise bir adet televizyon(55 ekran) ve vcd player ( samsung ) göndermek istiyorum .

Yanında Anabritanica vcd setiyle beraber . Sanıyorum 30-40 cdlik bir set , evin içinde bir yerlerde , bu gün yarın arar bulurum .

Eğer Din Kültürü ve Ahlak bilgisi öğretmeni var ise bu konu ile ilgilide cd eğitim setleri gönderebilirim .

Ayrıca listede benim adıma 2 koli kitap ve ansiklopedi yazılmış . Tam kesinleştiremedim ama hayli üzerinde olacak .

Badaloğlu
23.06.2008, 18:54
türkeri

Merhabalar,

Uludere/ ŞIRNAK

ALET-EDAVAT:

KİTAP-KIRTASİYE:

5) emmhre 1 koli kitap
9) Fındıkoğlu (Ana Brıtanıca, ansiklopedi seti)
10)

NAKİT YARDIMI:

1) Kaya 20 YTL
3) Gökhan Atalay 50 YTL
4) BMN 400 YTL
5) Külünkoğlu 30 YTL
6) Seyit Hoca 30 YTL
10) Cafer Özer 200 YTL
11) Tunga Liman 100 YTL
12) Güzel Yürek 25 YTL
13)

fındıkoğlu
23.06.2008, 19:08
Bir ana britanica ansiklopedi setiyle başlayayım şimdilik;)

İsmail Alkan
23.06.2008, 21:18
Abey organizasyonun üç nemli merjkezi olacak anladığım kadarıyla... ( Trabzon Ankara ve İstanbul) herkes ayrı ayrı kitapalrı yollamaya kalkarsa çok masraflı olur. Hemde çok dağınık olur. Bunları belli merkezlerde toplayalım hep birlikte yollayalım derim.

Faik bey,
Amaç bu malzemelerin okula bir şekilde ulaşması,ister toplu ister tek tek farketmez.
Benim görüşüm bu yardımları yapacak olan arkadaşların PTT kanalını (en ekonomik PTT kanalıdır) kullanarak bireysel olarak gönderilerini ulaştırmaları,sonuçta okulda kargoları teslim alacak görevliler olacak.
(Gönderileri yapan arkadaşların isimlerinin yanında bordomavi.net ve hatta kullanıcı adlarınıda ibaresinide yazarlarsa en azından kimin gönderilerinin gittiğini bilebiliriz)
Belirli merkezlerde toplanması bana göre ek iş ve ek külfet getirecektir,yani bir işi iki kez yapmış olacağızki bence buna gerek yok .Ayrıca belirli merkezlerde toplanacak kargoların gönderileri için ayırmamız gerekecek olan ek kaynağı okulun ihtiyaçlarında kullanmamız daha uygun olur.

@burçak
Kulüp bize destek olacaksa forma konusunda olsun,yurtiçi kargo ücretsiz götüreceksede yok demeyiz,aslında formalarıda bizler alalım kulübümüzede katkı olur diyeceğim ama okulumuzun okadar ihtiyaçları varki inanın 1 YTL lik yardıma bile.
Bizler kulübümüz için gerekli hertürlü destek ve fedakarlığı her platformda zaten yapıyoruz,kulübümüzde en azından buradaki çocukların forma itiyaçlarını karşılasın.
(Bu arada Puma formalar bitmeden ayrılırsa iyi olur.)

Badaloğlu
24.06.2008, 09:20
Bu Kaynak olsa olsa...

Arkadaşlar,

Merak etmeyin bu konuda zaten kulüp ilede irtibata geçtik, kendilerine bu konuda bilgilendirdik, haber bekliyoruz.

Yanlız bu başlığın bu kadar az ilgi görmesi beni üzüyor.Bir kere herşeyden önce şunu düşünmenizi istiyorum.Orasıda bizim vatan toprağımız, bu topraklar için binlerce şehit verdik.Vermeyede devam edeceğiz.Bu topraklara sahip çıkmak her vatandaşın görevidir.Özellikle de Trabzon'lu kardeşlerimin bu topraklara daha fazla sahip çıkmasını istiyorum...

Orada askerimiz görevde, öğretmenimiz görevde, mülki ve idari amir görevde... Ama bizler burada oturmuş sadece oralarda olup biteni eleştiriyor ve konuşuyoruz.Tabiri caiz ise kahve köşelerinde vıdı vıdı yapıyoruz...Oysa size bu konuda bir şeyler yapma imkanı veriyoruz.Ne duruyorsunuz? bundan daha güzel bir fırsat olabilir mi? Yani o topraklara sahip çıkmak, sadece Mehmetciğin ya da bir kaç idealist öğretmenin görevimidir?

Haydi BMN, haydi Trabzonsporlular... Ne duruyoruz? Herkes çevresindeki imkanları seferber etsin... 550 tane Şırnak'lı Trabzonspor'lu çocuk bizlerin yardımlarını bekliyor...

Faik Yılmaz
24.06.2008, 09:33
Çıkacaz Abi merak etme.......

Siz kargo işini halledin yeterki........ Gerisi kolay.....

Düşünün 50 kişi 20-30 ar Ytl verse kargo için en az 1000 ytl yapar oysa ben bu parayla en az 400 kitap alır ortalama bir kütüphane kurarım......

Mehmet_Mercanlı
24.06.2008, 12:38
bugun oldukca kitap topladım toplamaya devam ediyorum kutupane hazırlanmadan yolamak istemiyorum toplama işi devam ediyo ...

para yardımı için girişimlerim devam ediyo

Külünkoğlu
24.06.2008, 12:41
Sayın Badaloğlu yarın akşam hazırlıklı gelin lütfen. Ansiklopedi setini teslim edeceğim sana. Parayı da ay başında hesabına geçeriz.

LazAnisT
24.06.2008, 12:57
Arkadaşlar burası bir ilköğretim okulu bunu unutmayalım.Evinizde kıyıda köşede yer kaplayan koca koca ansiklopedileri yollamayın.Gelmesi,toplanması,taşınması herşeyi problem oluyor Lütfen çocuklara faydalı olabilecek kitapları yollayalım

Sinan SARI
24.06.2008, 13:12
Çıkacaz Abi merak etme.......

Siz kargo işini halledin yeterki........ Gerisi kolay.....

Düşünün 50 kişi 20-30 ar Ytl verse kargo için en az 1000 ytl yapar oysa ben bu parayla en az 400 kitap alır ortalama bir kütüphane kurarım......

Çok güzel bir tespit.Tebrikler.

Ahmet abi merak etme çalışmalarımız devam ediyor.Elimizden geldiği kadar birşeyler toparlamaya çalışıyoruz.Sanırım çok acelemiz yok bu konuda. O yüzden ne kadar kitap toplarsak kardır.

Ama bu konuyu bence biraz daha reklam yapalım.Enazından sitenin header-başlık kısmına bi bilgilendirici yazı koyalım.

Faik Yılmaz
24.06.2008, 13:21
Ya çok yazıyorum kusura bakmayın ama konunun önemine binaen bir süre sabitlense nasıl olur acaba..... sürekli göz önünde olursa daha fazla insan görür diye düşünüyorum.

fındıkoğlu
24.06.2008, 19:54
tamam ahmet abi. en kısa zamanda hepsini ayarlıcam;)

legend_ts_61
24.06.2008, 21:00
Burdakı ogrencılerın yerıne kendımı koydum ve burdakı ogrencılerede ben nakıt olarak 20 ytl vermek ıstıyorum...

İsmail Alkan
24.06.2008, 21:54
Burdakı ogrencılerın yerıne kendımı koydum ve burdakı ogrencılerede ben nakıt olarak 20 ytl vermek ıstıyorum...
:alkış::alkış::alkış:

Badaloğlu
25.06.2008, 08:58
Arkadaşlar,
Okulumuzun müdürü Mehmet bey ile yaptığım görüşmeden sonra acil ihtiyaçlarını burada liste halinde yazıyorum.Öncelik sırasını listemize göre verirsek çok yerinde olacaktır.Hocamız kütüphane dolapları için bir fiyat almıştır ama yarın tekrardan görüşmeler olacaktır.Çünkü orada fazla alternatif olmadığı için, bize fiyat veren mobilyacı arkadaş fiyatları anladığım kadarı ile biraz fazla yazmış gibi...

- Kütüphane (boya badana ve raflar yapılacak)
- Güç kaynağı
- Fotokopi makinesi (Mehmet MERCANLI)
- Projeksyon cihazı
- Kitap ve kırtasiye malzemeleri
- Spor malzemeleri

Arkadaşlar,

Okulumuzun yeni eğitim öğretim yılında tüm eksiklerini gidermek için çok büyük bir gayret içerisindeyiz...Okulumuzun acil ihtiyaçlarını yukarda sıralamıştım.Bu acil ihtiyaçlar içerisinden Fotokopi makinasını Mehmet MERCANLI kardeşim temin etmek için tüm imkanlarını seferber etti...Çevresindekilerden de yardımlar toplamak suretiyle fotokopi makinasını temin ettiğimizin müjdesini vermek inceliğini bize bırakacak kadarda alçak gönüllü bu güzel kardeşimizin, Allah kalbine göre versin diyor, diğer eksikler içinde sizlerden yardımlarınızı okulumuzdan esirgememenizi diliyorum...

Herşeyden önce şunu düşünmenizi istiyorum.Sizlerinde Şırnak'da doğabileceğinizi asla unutmayın! Kimsenin elinde değildir Trabzon'da doğmak...O yüzden bu kardeşlerimizin yerine kendinizi koyun ve hayata tutunmalarına yardımcı olmak için hep beraber onların eksikliklerini yerine getirmek herşeyden öncer insanlık görevimizdir...

Faik Yılmaz
25.06.2008, 09:28
Söylemeyeceğim diyorum ama günde ortalama 1000 kişinin girdiği bir sitede böylesine güzel bir organizasyon için 3-5 kişinin dışında kimsenin mesaj yazmaması çok düşündürücü. İnşallah arkadaşlar sesssizce hazırlandıkları içindir bu sessiz bekleyiş....

CAFER ÖZER
25.06.2008, 10:02
200 YTL Hesaba Eft yapılmıştır.

Badaloğlu
25.06.2008, 10:11
Cafer ağabey, Tunga ve adını vermek istemeyen güzel yürekli insan... Bu yolda yalnız olmadığımızı hisseettirdiğiniz için, hepinize teşekkür ediyorum...

Atalay
25.06.2008, 10:46
Biraz önce kırtasiye malzemeleri ve okul çantaları ile ilgili çalışmalar başlamıştır...

Hayden arkadaşlar....

Badaloğlu
25.06.2008, 11:03
Biraz önce kırtasiye malzemeleri ve okul çantaları ile ilgili çalışmalar başlamıştır...

Hayden arkadaşlar....

Eyvallah Gökhancığım, bu organizasyonda yalnız olmadığımızı hissettiren bütün BMN ailesine şimdeden sonsuz teşekkürler ediyorum. Bu işi el birliği ile çok güzel bir şekilde sonuçlandıracağız.Bundan eminim, ama sizlerden istirhamım bu konuya gereken hassasiyetinizi göstermenizdir...

En azından bu okulumuza yardım başlığı, 2008 - 2009 Sezonu Oyun Düzenimiz (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9303) başlığı kadar ilgiyi hak ediyor diye düşünüyorum...

KUTADGU
25.06.2008, 11:03
Merhabalar,
Manalı ve güzel çalışma için herkese teşekkür ediyorum.

Bu konuda bende bir şeyler yapmak istiyordum.
Öğretmen arkadaşlarla da konuştuk.
200'e yakın kitap yollamayı düşünüyoruz.
Lakin,
Okullar kapaacağı için
Tedariğimiz Eylül ayına sarkacak.
Bir de topladığımız kitapları size mi ulaştıralım?
Yoksa direk biz mi yollayalım?

Şimdiden Teşekkürler.

Badaloğlu
25.06.2008, 11:13
Merhabalar,
Manalı ve güzel çalışma için herkese teşekkür ediyorum.

Bu konuda bende bir şeyler yapmak istiyordum.
Öğretmen arkadaşlarla da konuştuk.
200'e yakın kitap yollamayı düşünüyoruz.
Lakin,
Okullar kapaacağı için
Tedariğimiz Eylül ayına sarkacak.
Bir de topladığımız kitapları size mi ulaştıralım?
Yoksa direk biz mi yollayalım?

Şimdiden Teşekkürler.

Değerli kardeşim,

Öncelikle yapmış olduğunuz katkıdan dolayı sizide ayrıca tebrik etmek isterim.Okulların kapalı olması sizlerin yardım yapma konusunda şevkini kırmasın.Tam tersi bu konuya daha bir fazla sarılmalıyız...

Öncelikle yapmayı düşündüğümüz okulun kütüphanesi, yani kitaplık ve dolaplar yapılıp boya badana işi halledilecektir.Sonrada kitapları göndermeyi düşünüyoruz.Gerçi okulumuzun müdürü bu konuda endişeniz olmasın, kitaplarınız kütüphane bitmeden gelse bile bir sıkıntı olmayacağını, en güzel şekilde onları koruma altına alacaklarını bizlere söylemişlerdir.Onun için diyorum ki: İsterseniz şimdiden kitaplarınızı direk olarak okulun adına PTT şubesine gönderin, ya da Eylül ayında gönderin.

Gönderdiğiniz zaman bize bilgi verirseniz kitap ve kolilerinizi almak için müdür beye haber veririz, onlarda gider teslim alırlar...PTT şubelerinde kitapları yollarken yardım amaçlı olduğunu söylerseniz belki dahada uygun fiyata onları oraya gönderebiliriz...Olmazsa kitapları tek elde toplar, hepsini birlikte göndeririz...

KUTADGU
25.06.2008, 11:53
Değerli kardeşim,

Öncelikle yapmış olduğunuz katkıdan dolayı sizide ayrıca tebrik etmek isterim.Okulların kapalı olması sizlerin yardım yapma konusunda şevkini kırmasın.Tam tersi bu konuya daha bir fazla sarılmalıyız...

Öncelikle yapmayı düşündüğümüz okulun kütüphanesi, yani kitaplık ve dolaplar yapılıp boya badana işi halledilecektir.Sonrada kitapları göndermeyi düşünüyoruz.Gerçi okulumuzun müdürü bu konuda endişeniz olmasın, kitaplarınız kütüphane bitmeden gelse bile bir sıkıntı olmayacağını, en güzel şekilde onları koruma altına alacaklarını bizlere söylemişlerdir.Onun için diyorum ki: İsterseniz şimdiden kitaplarınızı direk olarak okulun adına PTT şubesine gönderin, ya da Eylül ayında gönderin.

Gönderdiğiniz zaman bize bilgi verirseniz kitap ve kolilerinizi almak için müdür beye haber veririz, onlarda gider teslim alırlar...PTT şubelerinde kitapları yollarken yardım amaçlı olduğunu söylerseniz belki dahada uygun fiyata onları oraya gönderebiliriz...Olmazsa kitapları tek elde toplar, hepsini birlikte göndeririz...

Sayın Badaloğlu,
Bu konu hakkında üzerimize düşen neyse yapma hevesindeyiz.
Eylül Ayı bizim açımızdan kampanyaya daha büyük oranda katılmak açısından daha iyi olacaktır.
Bunun dışında başka bir problemimiz yoktur.
Kitaplar toplandıktan sonra gönderme meselesinini de hallederiz.
Üstelik geçen süre zarfında yardımın büyüklüğü ve niteliği de değişebilir.
Saygılarımla.

legend_ts_61
25.06.2008, 11:55
Aslında ablam bu sene oss ye gırdı ve onun kıtaplarınıda gonderırım ama onların bır ıslerıne yaramaz..Ancak yarar dıyorsanız adrese gonderım...

Badaloğlu
25.06.2008, 12:02
türkeri

Merhabalar,

Uludere/ ŞIRNAK
YARDIMLARINIZ İÇİN HESAP NUMARAMIZ:

ALET-EDAVAT:

2) Mehmet Mercanlı- Fotokopi makinesi
3) Aksal Yavuz - HP D1460 yazıcı(küçük)

KİTAP-KIRTASİYE:

5) emmhre 1 koli kitap
10) Uzunoğlu 30 ad. hikâye, roman ve şiir kitabı
11) Aksal Yavuz 10 ciltlik Osmanlı Tarihi-Osmanlı'nın dağılma devri-Muhteşem Türk Kanuni

NAKİT YARDIMI:

1) Kaya 20 YTL
3) Gökhan Atalay 50 YTL
4) BMN 400 YTL
5) Külünkoğlu 30 YTL
6) Seyit Hoca 30 YTL
10) Cafer Özer 200 YTL
11) Tunga Liman 100 YTL
12) Güzel Yürek 25 YTL
13) İlker DİNÇ 50 YTL
14) 24 Şubat 30 YTL
15)

Badaloğlu
25.06.2008, 12:03
Aslında ablam bu sene oss ye gırdı ve onun kıtaplarınıda gonderırım ama onların bır ıslerıne yaramaz..Ancak yarar dıyorsanız adrese gonderım...

Değerli kardeşim,

Bizim okulumuz ilköğretim okulu olduğundan dolayı bu konuda terettütlerim var.Ama ilerde başka okullar içinde göndermek için saklayabilirsin.her ihtimale karşı bu konuda daha emin olmak için okulumuzun müdürü ile bu konuyu görüşürüm...Eğer hocamız but-rada Lise dengi okulda var, oraya biz iletiriz ya da başka türlü bu kitaplardan faydalanmak isteriz derse onlarada gönderebiliriz...

Mehdi
25.06.2008, 13:57
En yakın zamanda katılım göstereceğim.Kim düşündüyse Allah razı olsun.

Mehmet_Mercanlı
25.06.2008, 15:32
Arkadaşlar,

Okulumuzun yeni eğitim öğretim yılında tüm eksiklerini gidermek için çok büyük bir gayret içerisindeyiz...Okulumuzun acil ihtiyaçlarını yukarda sıralamıştım.Bu acil ihtiyaçlar içerisinden Fotokopi makinasını Mehmet MERCANLI kardeşim temin etmek için tüm imkanlarını seferber etti...Çevresindekilerden de yardımlar toplamak suretiyle fotokopi makinasını temin ettiğimizin müjdesini vermek inceliğini bize bırakacak kadarda alçak gönüllü bu güzel kardeşimizin, Allah kalbine göre versin diyor, diğer eksikler içinde sizlerden yardımlarınızı okulumuzdan esirgememenizi diliyorum...
...

AHMET abim cok teşşekkür ederim

elimden geldiğince yardım yapmak isterim ...

sendende ALLAH RAZIOLSUN

türkeri
25.06.2008, 19:57
türkeri

Merhabalar,

Uludere/ ŞIRNAK

ALET-EDAVAT:

2) Aksal Yavuz - HP D1460 yazıcı(küçük)

KİTAP-KIRTASİYE:

5) emmhre 1 koli kitap
10) Aksal Yavuz 10 cilt Osmanlı tarihi-Osmanlının dağılma devri-Muhteşem Türk Kanuni
11)

NAKİT YARDIMI:

1) Kaya 20 YTL
3) Gökhan Atalay 50 YTL
4) BMN 400 YTL
5) Külünkoğlu 30 YTL
6) Seyit Hoca 30 YTL
10) Cafer Özer 200 YTL
11) Tunga Liman 100 YTL
12) Güzel Yürek 25 YTL
13)

yazılan mesajları okudukca toplanan yardımları gördükçe duygulanmamak elde değil... bu çocuklarımız için herkesin bişeyler yapmak için seferber olması insanı inanın duygulandırıyor ve geleceğimize daha umutla bakmamıza vesile oluyor... Sizler gibi değerli insanlara bu vatanın ihtiyacı var....

Hepinize katkılarınızdan dolayı öğrencilerimiz adına teşekkürler...

Uzunoğlu
26.06.2008, 00:53
şimdilik 30 tane hikaye roman şiir kitabı sözünü veriyim gerisi gelecektir

legend_ts_61
26.06.2008, 13:23
Değerli kardeşim,

Bizim okulumuz ilköğretim okulu olduğundan dolayı bu konuda terettütlerim var.Ama ilerde başka okullar içinde göndermek için saklayabilirsin.her ihtimale karşı bu konuda daha emin olmak için okulumuzun müdürü ile bu konuyu görüşürüm...Eğer hocamız but-rada Lise dengi okulda var, oraya biz iletiriz ya da başka türlü bu kitaplardan faydalanmak isteriz derse onlarada gönderebiliriz...

tamam abi anladım..

Mehmet_Mercanlı
26.06.2008, 18:51
arkadaşlar pek ilgisiz kalıyor bu başlık LÜTFEN biraz destek lalım inanın ordakilerin sizin 10 ytl nize bile iğtiyaçları var

türkeri
26.06.2008, 20:17
BordoMavi.net kütüphanesinin temelleri bugün itibariyle atılmış bulunmaktadır. Kütüphanemizi bugun boyattık ve resimlerini ekliyorum...

http://img183.imageshack.us/img183/9773/photo0070ou4.jpg
http://img233.imageshack.us/img233/7181/photo0069od6.jpg

http://img183.imageshack.us/img183/1363/photo0068ue0.jpg

İsmail Alkan
26.06.2008, 20:39
BordoMavi.net kütüphanesinin temelleri bugün itibariyle atılmış bulunmaktadır. Kütüphanemizi bugun boyattık ve resimlerini ekliyorum...

Sayın hocam elinize sağlık güzel olmuş :)
İçeriğinide doldurmak bizlerin görevi,okullar açıldığında eminimki o kütüphanede yer kalmıyacaktır.

Faik Yılmaz
27.06.2008, 08:07
çok güzel oldu tamda hayallerimdeki gibi......

şimdi güzel bir kütüphaneye ve içini doldurmaya sıra geldi.....

hayden arkadaşlar.....

Ayşe Aygün
27.06.2008, 08:22
Evet diğer başlıklar rekora koşarken neden bu sayı burda az.Hade herkes bir kitap verse günlük aktif kullanıcı sayımız kadar olur.
Bir şeyler yapın oda kitap bağışı olsun. Bari çoğumuz okumuyoruz , okuyamayanlara o desteği verelim.Hayden Kitap Kampanyasına :)

ÖmerFarukYılmaz
27.06.2008, 08:31
Bugün inşallah hesaba elimden gelen parayı yatıracağım...

Elimde ansiklopediler var onları nasıl göndereceğim hakkımda yardımcı olursanız sevinirim...

Elimde arkadan 4 prizli,İkinci el bir güç kaynağı var....

Ayrıca birde çift prizli var...

Fakat kargo bedeli çok korkutuyor beni,Zira baya ağırlar:)

Ayrıca mobilyalar için,Eğer istenirse lazımsa çeşitli mobilya aksesuarları gönderebilirim..(Vazo Ayak,Kırlangıç,Baza ayak...Kulp,Raf pimleri,)

Badaloğlu
27.06.2008, 08:57

Elimde ansiklopediler var onları nasıl göndereceğim hakkımda yardımcı olursanız sevinirim...

Değerli kardeşim öncelikle yapacağın yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.Kitaplar konusuna gelince, nerde ikamet ettiğini bilmediğimden sadece şu kadarını söylemek istiyorum.Elinizdeki kitapları Trabzon,İstanbul ya da Ankara'da iseniz, kitapları belli bir yerde toplayıp toplu gönderelim istiyoruz.Ama bu illerin dışında ikamet ediyorsanız yapacağınız en güzel gönderim şekli en yakın PTT şubesine gidip oranın en yetkilisi ile konuşup en uygun şartlarda kitaplarınızı Şenoba PTT şubesine okul adına göndermeniz yerinde olacaktır.Eğer bu şekilde gönderirseniz okuldan gidip kitapları ya da ne gönderecekeniz hepsini bizim adımıza teslim alacaklardır...

Bu arada akşam hocamızla telefonda görüştük.Ve hocamız yukarda fotoğraflarını gördüğünüz kütüphanenin dolaplarını yapmak için mobilyacı ile konuşmuş ve 1.800 YTL karşılığında anlaşılmıştır.Hocamıza ben bugün bu parayı göndereceğim ve dolap yapımına bugün itibari ile başlanacaktır.

Sizlerden ricam maddi olarak 10 YTL bile olsa bu konuda lütfen yardımlarınızı esirgemeyin arkadaşlar.Bu okul bizim okulumuz, o yüzden kimse 10YTL'yi küçümsemesin, yapacağınız en ufak bir yardım bile belki bir dolabın rafını teşkil edecektir...Elinizden ne geliyorsa katkıda bulunun.Damlaya damlaya göl olur unutmayın!...

Haydi BMN...

Külünkoğlu
27.06.2008, 08:59

Lazanist Süleyman bu mesaj sana, neler yapabiliriz bu konuda ?

ÖmerFarukYılmaz
27.06.2008, 09:07
Kitaplar konusuna gelince, nerde ikamet ettiğini bilmediğimden sadece şu kadarını söylemek istiyorum.Elinizdeki kitapları Trabzon,İstanbul ya da Ankara'da iseniz, kitapları belli bir yerde toplayıp toplu gönderelim istiyoruz

Abi Büyükçekmecede ikamet ediyorum,İşyeride ikitellide...

Badaloğlu
27.06.2008, 09:09

Elimde arkadan 4 prizli,İkinci el bir güç kaynağı var....

Ayrıca birde çift prizli var...

Ayrıca mobilyalar için,Eğer istenirse lazımsa çeşitli mobilya aksesuarları gönderebilirim..(Vazo Ayak,Kırlangıç,Baza ayak...Kulp,Raf pimleri,)

Değerli kardeşim,

bu elinizdeki güç kaynakları kaç KW? şunun için soruyorum, okulumuzda 20 tane bilgisayar var.Bu bilgisayarların bir güç kaynağına ihtiyaç var tabi.Ama elinizdeki güç kaynağı küçük ise diğer boşta kalanlar içinde bir şeyler düşünmemiz lazım gelir...

Kargo konusuna gelince bu ürünleri bir araya toplayabilirsek bir şekilde topluca göndermek için bir kargo şirketi ile üst seviyede konuşmamız gerekebilir...

Büyükçekmecede ikamet ediyorsan bizim Mehmet Mercanlı ile irtibata geçmeni sağlayalım.Ondada kitaplar ve alet edavatlar olacaktı.Hepsini bir araya toplar hep beraber göndeririz...

İnşaallah güç kaynağın 10KW'dır.

ÖmerFarukYılmaz
27.06.2008, 09:14
Değerli kardeşim,

bu elinizdeki güç kaynakları kaç KW? şunun için soruyorum, okulumuzda 20 tane bilgisayar var.Bu bilgisayarların bir güç kaynağına ihtiyaç var tabi.Ama elinizdeki güç kaynağı küçük ise diğer boşta kalanlar içinde bir şeyler düşünmemiz lazım gelir...

Kargo konusuna gelince bu ürünleri bir araya toplayabilirsek bir şekilde topluca göndermek için bir kargo şirketi ile üst seviyede konuşmamız gerekebilir...

Büyükçekmecede ikamet ediyorsan bizim Mehmet Mercanlı ile irtibata geçmeni sağlayalım.Ondada kitaplar ve alet edavatlar olacaktı.Hepsini bir araya toplar hep beraber göndeririz...

İnşaallah güç kaynağın 10KW'dır.

Abi büyük olanı 1320W yazıyor..:)

Mehmet abiyle tanıştım,Telefonuda var bende...

Badaloğlu
27.06.2008, 09:29
Abi büyük olanı 1320W yazıyor..:)

Markası ne bu cihazın? modeli yazarsan bakarız internette hemen...Büyük dediğin ne kadar büyük? Yüksekliği var mı 1 metreye yakın? Mehmet ile konuşurum sendeki göndereceğin ne varsa senden alır.Bir araya toplar sonrada bizimkiler ile bir araya getiririz.Sonrada hep beraber bir formülünü bulur göndeririz.

ÖmerFarukYılmaz
27.06.2008, 09:41
İnform Guard marka abi arkasında ne yazıyorsa yazıyorum....

Model:2200AP
İNPUT
AC:220-240V. 50/60HZ
10A MAX UPS:OUTPUT
AC:220V
50/60HZ :1320W/2200VA

http://www.okyanusbil.com.tr/hardware/ups.htm

Burdakiler kadar bişe abi...

24Subat
27.06.2008, 11:20
Herkese Merhaba,
Foruma yeni üye oldum ve ilk mesajım.

24Subat-tan bir damla su olması için , 30YTL havale yapılmıştır. Umarım işinizi görür,
sevgiyle-saygıyla...

Külünkoğlu
27.06.2008, 11:24
Herkese Merhaba,

24Subat-tan bir damla su olması için , 30YTL havale yapılmıştır. Umarım işinizi görür,
sevgiyle-saygıyla...
İlk mesajınızda böylesine hayırlı bir işe vesile olmak...
Tanıştığımıza memnun oldum. selamlar tebrikler arkadaşım.

Badaloğlu
27.06.2008, 11:52
Herkese Merhaba,

sevgiyle-saygıyla...

Serkan kardeş,

Öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum.Bende Metin gibi sizi tebrik etmek isterim.İlk mesajınızı böyle asil bir davranış ile taclandırmanız; umarım buradaki bazı arkadaşlarımızada örnek teşkil eder.Sizi can-ı gönülden tebrik ediyorum:alkış:

Bu arada Ömer Faruk Yılmaz kardeşim, eğer bilgileri doğru yazdıysan bu cihaz çok küçük ama senden ricam cihazın arkasına tekrardan bak ve kaç KWA olduğunu bize yaz.Birde cihazın boyu yarım adam boyu kadar m? yoksa 1-2 karış bir şey mi? Burdan da anlayabiliriz belki...

Mehmet_Mercanlı
27.06.2008, 12:14

faruk sen kendini ayarla sonra bana haber ver senden emaneti alıp benimkilerle birlikte AHMET abiye ulaştırım ...:)

AHMET abim bugun buyuk olasılıkla bir miktar daha para hesaba havale edilecek ... ;)

ÖmerFarukYılmaz
27.06.2008, 12:19
Serkan kardeş,

Öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum.Bende Metin gibi sizi tebrik etmek isterim.İlk mesajınızı böyle asil bir davranış ile taclandırmanız; umarım buradaki bazı arkadaşlarımızada örnek teşkil eder.Sizi can-ı gönülden tebrik ediyorum:alkış:

Bu arada Ömer Faruk Yılmaz kardeşim, eğer bilgileri doğru yazdıysan bu cihaz çok küçük ama senden ricam cihazın arkasına tekrardan bak ve kaç KWA olduğunu bize yaz.Birde cihazın boyu yarım adam boyu kadar m? yoksa 1-2 karış bir şey mi? Burdan da anlayabiliriz belki...

Ahmet abi;

Bir karış birşey...

İşe yararsa göndermeye hazırım:)Arkasına baktım maalesef k ile w harfi yanyana hiç gelmemiş..

faruk sen kendini ayarla sonra bana haber ver senden emaneti alıp benimkilerle birlikte AHMET abiye ulaştırım ...:)

AHMET abim bugun buyuk olasılıkla bir miktar daha para hesaba havale edilecek ... ;)

Tamam Mehmet abi ben kolilemeye başlıyorum...:)

Badaloğlu
27.06.2008, 12:21
türkeri

Merhabalar,

Uludere/ ŞIRNAK

ALET-EDAVAT:

KİTAP-KIRTASİYE:

5) emmhre 1 koli kitap
10) Uzunoğlu 30 ad. hikâye, roman ve şiir kitabı
11) Aksal Yavuz 10 ciltlik Osmanlı Tarihi-Osmanlı'nın dağılma devri-Muhteşem Türk Kanuni

NAKİT YARDIMI:

1) Kaya 20 YTL
3) Gökhan Atalay 50 YTL
4) BMN 400 YTL
5) Külünkoğlu 30 YTL
6) Seyit Hoca 30 YTL
10) Cafer Özer 200 YTL
11) Tunga Liman 100 YTL
12) Güzel Yürek 25 YTL
13) İlker DİNÇ 50 YTL
14) 24 Şubat 30 YTL
15) Aragorn1 50 YTL
16) dew-il 25 YTL
17) Bordobluex 20 YTL
18)

Badaloğlu
27.06.2008, 12:22

Mehmet iyi olur, bugün kütüphane için dolap işine başladık.Ve bu dolapların maliyeti olarak 1.800YTL tutuyor.Bu parayı ben dolapların yapılması için hocamıza gönderdim.Ama başka eksikler için muhakkak bize maddi anlamda da destek şart.Kütüphaneden sonra sırada güç kaynağı ve projeksiyon cihazı var.Onlar içinde para toplamamız lazım.

Ömer Faruk, o cihaz en fazla 2 bilgisayar içindir.O yüzden çok işimize yaramaz.Bize 20 bilgisayara güç sağlayacak bir cihaz lazım.Yani o da aşağı yukarı 8 ya da 10 KWA' dır.

Mehmet_Mercanlı
27.06.2008, 12:26
Mehmet iyi olur, bugün kütüphane için dolap işine başladık.Ve bu dolapların maliyeti olarak 1.800YTL tutuyor.Bu parayı ben dolapların yapılması için hocamıza gönderdim.Ama başka eksikler için muhakkak bize maddi anlamda da destek şart.Kütüphaneden sonra sırada güç kaynağı ve projeksiyon cihazı var.Onlar içinde para toplamamız lazım.

Abim cumadan sonra 50 veya 100 yatmış olacak ...

çalışmalarım devam ediyo... abim ben senı musait olursan 6-7 gibi arıcam ...

Çetin Can
27.06.2008, 14:05
Orada okuyan çocuklarımıza 25 YTL lik katkıda benden. havale az önce yapılmıştır bordomavi.net ailesine teşekkürler...

Bu arada şizlere şunu söylim 9 ay o köyde kaldım o okulda okuyan yavrularımızın bir kısmının babasıyla beraber bu vatanı PKK denen illetten korumak için mücadele verdim inanın hepsi mükemmel insanlar ve bu yardımları hakediyorlar.. inşallah çok daha fazlasını toplayabiliriz..

Badaloğlu
27.06.2008, 14:07
Aragorn, hesabımıza göndermiş olduğunuz 50 YTL gelmiştir.Haydin bakalım arkadaşlar, durmayalım daha yapacak çok işimiz var... Herkes işin ucundan tutmalı... Tamam yaz tatilindesiniz biraz ağırdan alıyorsunuz ama bu yaz boyunca biz okulumuzu yeni eğitim ve öğretim sezonuna hazır hale getirmek istiyoruz...

Öncelikle kütüphaneden başladık.Kütüphaneyi hocamız bizim istediğimiz gibi BORDO-MAVİ renge boyattırmış.Bizde şimdi dolapların yapımına orada başlanması için üzerimize düşen parayı hesaba havale ettik.Şimdi dolaplarımız yapılıp kütüphaneye monte edilecek.Sonrada herkes elindekini bir araya getirip okula kolilerimizi göndereceğiz.

Bu arada okulumuzun sınıflarında bulunan eski ve küçük kara tahtaların yerine, günümüz şartlarına uygun, modern beyaz yazı tahtaları için bir kaç arkadaşımla temas halindeyim, bir kaç tanesinin sözünü aldım ama bu yeterli değil!... Hepsini yani 8 tane tahtamızıda alıp okulumuza göndermek istiyoruz...

Fotokoği makinamızı Mehmet Mercanlı kardeşim kendi çevresinden bir şekilde ayarlayacak.Kitaplarımızı zaten herkes ayarlıyor.Bize geriye kalan 1 adet PREJEKSİYON cihazı ve GÜÇ KAYNAĞI almak kalıyor.Bunun içinde herkesin bu konuda desteğine ihtiyacımız olduğunu söylememize gerek yok sanırım...

HAYDİ BMN, göster bakalım gücünü...

Faik Yılmaz
27.06.2008, 14:16
Ahmet Abi....

Yanlış anlamayacağınızı bilerek ve de umarak bir konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.. Kütüphanenin boyasının yapıldığı ayrıca dolaplar için 1800 ytl ninde gönderildiği yazıyor. Yoksa yanlışmı anladım. Yulkardaki yardımları topladığımızda o rakamlar çıkmıyor acep ne olmuştur bu aradaki rakam....

Borçlandıysak borcumuzun ne kadar olduğunu vede yukardaki cihaz alet edevatın aşağı yukarı fiyatını bilirsek birde bunu üzerine çok öenmli olan kargo bedelinide ekelrsek kendimize bir hedef çizeriz diye düşünüyorum....

bu hafta yine köye gideceğiz bir sondaj daha vuralım kardeşlerimize bakalım neler daha çıkartırım...

Badaloğlu
27.06.2008, 14:18
Orada okuyan çocuklarımıza 25 YTL lik katkıda benden. havale az önce yapılmıştır bordomavi.net ailesine teşekkürler...

Bu arada şizlere şunu söylim 9 ay o köyde kaldım o okulda okuyan yavrularımızın bir kısmının babasıyla beraber bu vatanı PKK denen illetten korumak için mücadele verdim inanın hepsi mükemmel insanlar ve bu yardımları hakediyorlar.. inşallah çok daha fazlasını toplayabiliriz..

Çetin kardeşim, Allah senden razı olsun.Merak etme okulumuzu yeni sezona hazır hale getireceğiz...Bu konuda herkes az, çok demeden yardım gönderse okulun hiç bir eksiği kalmaz.

Yanlız bir konu beni açıkcası rahatsız ediyor.Daha önceki dönemlerde 4 tane daha okulumuza yapmış olduğumuz yardımlarda gösterilen ilgi ile bu okula gösterilen ilgi arasında biraz fark var.Sanki hafiftem bir bölgecilik yapıyormuşum gibi geliyor bana... Okulun Şırnakta olması aslında bizim daha fazla yardım yapmamız anlamına gelmeli... Orada Türkiye Cumhuriyeti bayrağı dalgalanıyorsa, kimse ordaki bu çığlığı duymamazlıktan gelemez.Herşeyi devletimizden beklemek gibi bir lüksümüzde olamaz arkadaşlar... Yardımlarınız bugün katlanarak artmalı...

Geredeli hocamızın orada vermiş olduğu bu asil mücadeleye bir omuzda bizler vermeliyiz.Yoksa hocamızında dediği gibi herkesin fedakarlık dediği bir yerde onlar görevlerini yapıyorlar.Yani bir memur maaşı için değer mi?Değmez!... Demekki hocamızın derdi daha başka... Pkk ile mücadele sadece silah ile olmaz arkadaşlar... Bu illetten kurtulmak için top yekün EĞİTİM ŞART...

Badaloğlu
27.06.2008, 14:23
Ahmet Abi....

Yanlış anlamayacağınızı bilerek ve de umarak bir konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.. Kütüphanenin boyasının yapıldığı ayrıca dolaplar için 1800 ytl ninde gönderildiği yazıyor. Yoksa yanlışmı anladım. Yulkardaki yardımları topladığımızda o rakamlar çıkmıyor acep ne olmuştur bu aradaki rakam....

Borçlandıysak borcumuzun ne kadar olduğunu vede yukardaki cihaz alet edevatın aşağı yukarı fiyatını bilirsek birde bunu üzerine çok öenmli olan kargo bedelinide ekelrsek kendimize bir hedef çizeriz diye düşünüyorum....

bu hafta yine köye gideceğiz bir sondaj daha vuralım kardeşlerimize bakalım neler daha çıkartırım...

Faikciğim,

Bu parayı ben kendi imkanlarımla tamamladım diyelim...Borcumuzun ne olduğunu ben daha bilmiyorumki buraya yazayım.Sadece şunu istiyourm elimizden gelen yardımları maddi-manevi yapalım...

Ama şöyle bir araştırma yaptım:

1 ad. Güç kaynağı 10 kWA 1.250$ü
1 adet projeksiyon cihazı 1.000 YTL

artık gerisini siz hesaplayın...

Faik Yılmaz
27.06.2008, 14:26
Geredeli hocamızın orada vermiş olduğu bu asil mücadeleye bir omuzda bizler vermeliyiz.Yoksa hocamızında dediği gibi herkesin fedakarlık dediği bir yerde onlar görevlerini yapıyorlar.Yani bir memur maaşı için değer mi?Değmez!... Demekki hocamızın derdi daha başka... Pkk ile mücadele sadece silah ile olmaz arkadaşlar... Bu illetten kurtulmak için top yekün EĞİTİM ŞART...

Karşınızdaki 3-5 teröristi vurur öldürürsünüz .... asıl sorun zihniyeti değiştirmekte eğitimde.. oradaki nisanların çoğu iyiniyetli ama cahil.. en büyük savaş cehaletle yapılandır......

köyüme yapılan yardımda dahil olmak üzere en anlamlı organizasyonumuz bu olacak arkadaşlar....

ÖmerFarukYılmaz
27.06.2008, 14:27
Abi birşey daha söylemek istiyorum...

Bu öğrencilerimiz kışın nasıl ısınıyorlar?Eğer gerekli para biriktirilebilirse,İnfrared ısıtıcılardanda almak gerekebilir....

Faik Yılmaz
27.06.2008, 14:28
Faikciğim,

Bu parayı ben kendi imkanlarımla tamamladım diyelim...Borcumuzun ne olduğunu ben daha bilmiyorumki buraya yazayım.Sadece şunu istiyourm elimizden gelen yardımları maddi-manevi yapalım...

Ama şöyle bir araştırma yaptım:

1 ad. Güç kaynağı 10 kWA 1.250$ü
1 adet projeksiyon cihazı 1.000 YTL

artık gerisini siz hesaplayın...

Abey sağolasın verdiğin bilgiler için...... rganizasyon işi çok zordur bilirim. Hem maddi hem manevi olarak yıpratır ama bir öğrencinin gözündeki gülümsemeyi görmemiz bile buna değer.

Elimden gelen yardımı yapacağım......

Serdar A
27.06.2008, 14:28
Daha önce Istanbul'dan kitap kolisi gönderen arkadaşlar hangi kargo firmasıyla ve kaç ytl ücretle gönderdiğini yazarsa çok sevinirim .

Elimde oldukça kitap birikti , insan anatomisi üzerinede bir çok yayın ve ansiklopedi göndermek istiyorum .

Kitapları kargoya verdikten sonra bir miktar nakit yardımında da bulunmak istiyorum .

OYılmaz
27.06.2008, 14:29
Sayın Badaloğlu Bmn olarak eminim ki herkes yardım etmek istiyor bazılarının banka hesabı yok ya da zamanı yok vs.. sms kampanyası yaparsak su gibi yardım akacağını düşünüyorum Sms kampanyasını düşünseniz nasıl olur diyorum ?

Badaloğlu
27.06.2008, 14:30

Bu öğrencilerimiz kışın nasıl ısınıyorlar?Eğer gerekli para biriktirilebilirse,İnfrared ısıtıcılardanda almak gerekebilir....

Ömerciğim,

Bu konuda hocamızın yazılarından okulun ısınma sorunuda var tabi ama öncelikle şu işleri bir halledelim gerisinide düşüneceğiz artık...

Badaloğlu
27.06.2008, 14:35
Daha önce Istanbul'dan kitap kolisi gönderen arkadaşlar hangi kargo firmasıyla ve kaç ytl ücretle gönderdiğini yazarsa çok sevinirim .

Elimde oldukça kitap birikti , insan anatomisi üzerinede bir çok yayın ve ansiklopedi göndermek istiyorum .

Kitapları kargoya verdikten sonra bir miktar nakit yardımında da bulunmak istiyorum .

Üstad,

Sen İstanbuldamısın? Eğer burdaysan, sendeki kitapları adresinden alıp bizdekilerle birleştirip birlikte göndermeye talibiz.

İstanbul'daki arkadaşlar, eğer böyle kitaplarınız varsa hepsini bir araya toplayıp öyle göndereceğiz.Ankara ve Trabzon'da da aynı uygulamayı yapmayı düşünüyoruz.

BU konuda çok fazla kolimiz olursa, bir firma ile görüşüp yardım mahiyetinde bu kitapları okulumuza ulaştıracaüız arkadaşlar...

Çetin Can
27.06.2008, 14:36

infrared ısıtıcıların o bölgede faydalı olacağını düşünmüyorum çünkü çok fazla elektrik kesintisi oluyo günlerce elektriksiz kaldıkları zamanlar olacaktır..

Serdar A
27.06.2008, 14:39
Üstad,

Sen İstanbuldamısın? Eğer burdaysan, sendeki kitapları adresinden alıp bizdekilerle birleştirip birlikte göndermeye talibiz.

İstanbul'daki arkadaşlar, eğer böyle kitaplarınız varsa hepsini bir araya toplayıp öyle göndereceğiz.Ankara ve Trabzon'da da aynı uygulamayı yapmayı düşünüyoruz.

BU konuda çok fazla kolimiz olursa, bir firma ile görüşüp yardım mahiyetinde bu kitapları okulumuza ulaştıracaüız arkadaşlar...

Tabi olur abi , İstabuldayım şu an .

Birde , projeksiyon için eğer 2. el düşünülürse 500 ytl gibi fiyata lambası sıfır ancak 2-3 sene öncesinin modeli olan bir cihaz ayarlayabiliriz .

Xga projeksiyonlar çok yaygınlaştığı için Svga modellerin fiyatı hayli düştü . Svga modellerde hemen her türlü okul ihtiyacını karşılayabilir .

Badaloğlu
27.06.2008, 14:39
Sayın Badaloğlu Bmn olarak eminim ki herkes yardım etmek istiyor bazılarının banka hesabı yok ya da zamanı yok vs.. sms kampanyası yaparsak su gibi yardım akacağını düşünüyorum Sms kampanyasını düşünseniz nasıl olur diyorum ?

Bu konuda bir bilgim yok! Ama bildiğim kadarı ile bir sürü prosüdürü var.Ve herhangi bir resmi kurumda olmadığımız için bu tarz girişimler yapamayız diye düşünüyorum.Sonuçta resmi olarak BMN bir kurum değil!...

Yardım etmek isteyen arkadaşlarımızın zamanı yok tarzındaki yorumunuza katılamıyorum.Zira, bir çok arkadaşımız bu sitede boş yere zaman geçirecekleri sayfalarda vakit öldürüyorlar.

Keşke bu dediğinizin doğru olduğuna inanabilsem.Varsa yoksa TRANSFER başlığı... Kafam atacak vuracağım oraya en sonunda bir kilit.Geyikten başk abir şey yok... Pysa burada değerli fikirlerini beklerim hepsinin.Sorularını ve yardım şeklini konuşmalıyız...

Ahmet Kuru
27.06.2008, 14:45
Her akşam iş çıkışı arkadaşın Kırtasiye dükkanına uğrayarak 4-5 tane 100 temel eser kitaplarından alıyorum...şuan 20 tane falan oldu heralde..ama bu miktarı çok daha fazladan yapıp,bir abimle hem sohbet etme fırsatı bulup hemde kitapları teslim etme imkanı sağlamış olurum

Not: çayınıda içeceğim tabi..Onu saymıyorum:)

Faik Yılmaz
27.06.2008, 14:46
Her gün ortalama 1000 kişi ziyaret ediyor forumu ama buraya gelen arkadaşlar ancak 20-30 kişi Ahmet Abinin ve Benim asıl rahatsız olduğumuz konu bence bu.....

Badaloğlu
27.06.2008, 14:47
Tabi olur abi , İstabuldayım şu an .

Birde , projeksiyon için eğer 2. el düşünülürse 500 ytl gibi fiyata lambası sıfır ancak 2-3 sene öncesinin modeli olan bir cihaz ayarlayabiliriz .

Xga projeksiyonlar çok yaygınlaştığı için Svga modellerin fiyatı hayli düştü . Svga modellerde hemen her türlü okul ihtiyacını karşılayabilir .

Gerçi bu cihazlar için daha vaktimiz var... Acelemiz yok şu anda tek istediğimiz şu kütüphaneyi bir an evvel hazır hale getirmek olsun...

Bu cihazların teknik özelliklerini daha sonra uzmanına sorarız.Okulda kullanışlı bir şey olmalı... Ama güç kaynağı şart! Dew-il'inde dediği gibi o bölgede çok kez elektrikler kesiliyormuş.O yüzden bilgisayarlarımızın yanmaması için güç kaynağı muhakkak olmalı... Bunun için internette araştırma yaptım.Bazı firmalarla birebir görüştüm ve en uygun olan fiyat olarak 1.250$ diye fiyat aldım.Ama montaja karışmıyorlarmış... Yeterki bu cihazı alalım, gerisini artık o bölgede bir şekilde halledeceğiz...

Bu arada kitapları alacağımız adresini bana özelden yazarsanız sevinirim.Ve tabi ne zaman müsait olursunuz?

Volkan Albayrak
27.06.2008, 14:47
p.tesi parayı yolluyorum kusura bakmayın geciktim

Badaloğlu
27.06.2008, 14:57
Her akşam iş çıkışı arkadaşın Kırtasiye dükkanına uğrayarak 4-5 tane 100 temel eser kitaplarından alıyorum...şuan 20 tane falan oldu heralde..ama bu miktarı çok daha fazladan yapıp,bir abimle hem sohbet etme fırsatı bulup hemde kitapları teslim etme imkanı sağlamış olurum

Not: çayınıda içeceğim tabi..Onu saymıyorum:)

Yukardaki ''bir abimle'' kısmından kastınız ben isem, size çaydanluk feda olsun...Her zaman beklerim... Yok başka bir ağbiden kastınız varsa, o zaman size afiyet olsun:D

Faik, dediğin doğru, buraya hergün binlerce insan geliyor, gidiyor ve bazılarıda bu başlığı okuyup gidiyor.O da ayrı bir sıkıntı, hep laf, sıra icraata gelince hoca ile Timur'un hikâyesi gerçekleşiyor...

İnsanlara sormak lazım... Neden kardeşim bu tip hayır ve yardım işlerinden uzak duruyorsunuz? Oradaki genç öğretmenimizin verdiği mücadeleye neden destek vermiyorsunuz? Sadece kahve köşelerinde o bölgede olan biteni eleştirmek kolay.Hadi buyrun size taşın altına elinizi sokma fırsatı.Sadece konuşmayalım, hep beraber bir şeyler yapalım.Oradaki insanların kaderine terkedilmediği hissini onlara yaşatalım...Çok mu şey istiyoruz yahu!...

Ahmet Kuru
27.06.2008, 15:07
Ahmet Abi,
valla kim getir bana kitapları derse getirirm ona...
ha şimdi sen dedin ki ''demluk'' feda olsun...bir adım öne geçtun:)
Tabi bu işin şakası...
ne demişler...ne verirsen elinle o gelir seninle... bu tip hayır işlerinin içinde olmamıza vesile olan herkese teşekkürler...Hepinizden Allah razı olsun...

Badaloğlu
27.06.2008, 15:21
Ahmet Abi,
valla kim getir bana kitapları derse getirirm ona...
ha şimdi sen dedin ki ''demluk'' feda olsun...bir adım öne geçtun:)
Tabi bu işin şakası...
ne demişler...ne verirsen elinle o gelir seninle... bu tip hayır işlerinin içinde olmamıza vesile olan herkese teşekkürler...Hepinizden Allah razı olsun...

Ben Anadolu yakasındayım... Bir adım daha öne geçeyim o zaman, demlukden geçtim, sağa kazan ile yapacağum çayı:D Bizim şirkette çay kazanı varda:D:D

UğuR
27.06.2008, 15:44
Maaşı alır almaz gereken yardım yapılacaktır.

Badaloğlu
27.06.2008, 15:47
türkeri

Merhabalar,

Uludere/ ŞIRNAK

ALET-EDAVAT:

KİTAP-KIRTASİYE:

1) Külünkoğlu: Ansiklopedi Seti
2) Badaloğlu: 2 tk. Ansiklopedi seti + 14 adet Atlas
3) Mehmet Mercanlı: 2 koli kitap
4) Farabi 2 koli kitap: (Tarih ansiklopedileri ve kitaplar)
5) emmhre: 1 koli kitap
6) Ayşe61: 30 kitap (100 temel eserlerden)
7) Faik Yılmaz: 20 adet Türk ve Dünya klasiği
8) Eomer: 4 adet kitap, 3 adet bilim teknik ve 1 adet cd
9) Fındıkoğlu: (Ana Brıtanıca, ansiklopedi seti)
10) Uzunoğlu: 30 ad. hikâye, roman ve şiir kitabı
11) Aksal Yavuz: 10 ciltlik Osmanlı Tarihi-Osmanlı'nın dağılma devri-Muhteşem Türk Kanuni
12) Akif_TS: 7 ad. konu anlatımlı dergi, 3 ad.deneme dergisi,4 ad.deneme, 33 ad.konu anlatımlı test kitabı,3 ad.tane ilköğretim 5. sınıf kitabı, 13 ad. hikaye kitabı, 5 ad.ingilizce-türkçe sözlük,1ad. defter
13) Ömer Sevinç: Bilim Teknik dergisi 4 adet, Metal fırtına 1-2, Hayalet Süvari, Dr,Jekyll v Mr.Hyde

NAKİT YARDIMI:

1) Kaya 20 YTL
3) Gökhan Atalay 50 YTL
4) BMN 400 YTL
5) Külünkoğlu 30 YTL
6) Seyit Hoca 30 YTL
10) Cafer Özer 200 YTL
11) Tunga Liman 100 YTL
12) Güzel Yürek 25 YTL
13) İlker DİNÇ 50 YTL
14) 24 Şubat 30 YTL
15) Aragorn1 50 YTL
16) dew-il 25 YTL
17) Bordobluex 20 YTL
18) Güzel Yürek 25 YTL
19) Ayşe_61 17 YTL
20) ????? 50 YTL
21) Gürkan Kalmuk 40 YTL
22)

İsmail Alkan
27.06.2008, 15:53
İnform Guard marka abi arkasında ne yazıyorsa yazıyorum....

Model:2200AP
İNPUT
AC:220-240V. 50/60HZ
10A MAX UPS:OUTPUT
AC:220V
50/60HZ :1320W/2200VA

http://www.okyanusbil.com.tr/hardware/ups.htm

Burdakiler kadar bişe abi...

Badaloğlu kardeşim,ömerFarukYılmaz'ın göndermek istediği güç kaynağını bence göndersin,belki 20 bilgisayara yetmez ama kütüphaneye kitapların dökümünün takip edileceği bir bilg koymak gerekecek,işte o bilgisayara takılabilir.

Badaloğlu
27.06.2008, 15:59
Badaloğlu kardeşim,ömerFarukYılmaz'ın göndermek istediği güç kaynağını bence göndersin,belki 20 bilgisayara yetmez ama kütüphaneye kitapların dökümünün takip edileceği bir bilg koymak gerekecek,işte o bilgisayara takılabilir.

İsmail ağabey, olur tabi bende gönderme demedim zaten... Ama ben istiyorumki şöyle 20 bilgisayarımıza yetecek kadar büyük bir cihazı bir hayırsever karşılasın.Çabamız o yöndedir.Yoksa Ömer kardeşimin makinesi 1 ya da 2 bilgisayara bağlanabilir...

antagonist
27.06.2008, 16:02
Ben de İstanbul'a geldiğimde kitap yardımında bulunabilirim.

ÖmerFarukYılmaz
27.06.2008, 17:48

İsmail ağabey, olur tabi bende gönderme demedim zaten... Ama ben istiyorumki şöyle 20 bilgisayarımıza yetecek kadar büyük bir cihazı bir hayırsever karşılasın.Çabamız o yöndedir.Yoksa Ömer kardeşimin makinesi 1 ya da 2 bilgisayara bağlanabilir...

O zaman onuda getiriyorum abi:)

Kitaplarıda kolileyip Mehmet Mercanlı abime hepsini teslim ederim...

ilhan
27.06.2008, 18:00
İlk fırsatta elime geçen parayı gönderiyorum. Şu kombine olayı için gitti bütün birikim :)

Muhtemelen Pazartesi günü karınca kararınca ne varsa göndereceğim Ahmet Abinin hesabına.

ÖmerFarukYılmaz
27.06.2008, 18:14
Ben Anadolu yakasındayım... Bir adım daha öne geçeyim o zaman, demlukden geçtim, sağa kazan ile yapacağum çayı:D Bizim şirkette çay kazanı varda:D:D

Abi güç kaynağını paketledim güzelce,Denedimde,Sağlam vaziyette,Ama bende vaktim ve vaktin olursa bir çayını içmek isterim:D

Badaloğlu
27.06.2008, 18:17
Abi güç kaynağını paketledim güzelce,Denedimde,Sağlam vaziyette,Ama bende vaktim ve vaktin olursa bir çayını içmek isterim:D

Valla sağada demluk ısmarlayayım diyeceğim ama gerek yok!... Kazanımız kaynayi, herkese yeter.Buyrun gelin bakalım, aluk uşaklar bir çaya tav oldiler:D

Ömer SEVİNÇ
27.06.2008, 18:51
Ahmet abi yurtiçi kargoyla gönderdim emaneti bugün. Yarın sende olur muhtemelen..

m@rdi
27.06.2008, 20:10
1 koli kitap hali hazırda yollanmayı beklemekte. Dolaplar yapıldığında okulumuza gönderilecektir.

Harun
27.06.2008, 22:15
Özel işlerimin yoğunluğundan dolayı ilgisiz kaldım biraz.Ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

EmrahYalçınalp
27.06.2008, 22:56
Ben de "zamansızlık" sonucu ilgisiz kalmış gibi gözükenlerdenim ama organizasyonla ilgili "derin" çalışmalar da devam etmiyor değil. Hafta içi çok daha somut destek ve müjdelerle burda olacağım inşallah...

Gürkan
27.06.2008, 23:15
Bu başlığı çok yalnız bırakmışız.

Ahmet abi havale yaptım hesabına.

Ayşe Aygün
28.06.2008, 10:39
Ahmet abi 20 ytl havale yaptım hesaba.

baştürk
28.06.2008, 12:19
habu Gada Yardim İle Bİz Kendi Adimizi Koydugumuz Yeni Okul Bile Yaparuk

bmn Trabzonspor Ilkogretim Okulu...

ÖmerFarukYılmaz
28.06.2008, 12:36
1 adet güç kaynağı,1 Koli ansiklopedi ve kitap....

Hepsi hazır,Mehmet abiyle konuşur,kutuların teslimatını kendisine yaparım...

Berk Akçay
28.06.2008, 13:34
Bende Trabzon'da araştırmaya devam ediyorum. Elimdeki kitap ve kırtasiye malzemelerini toplamaya başladım. Bu konu gerçekten çok önemli...

Burçak
28.06.2008, 21:58
Bende 20 YTL göndereceğim Ahmet abi.

Badaloğlu
30.06.2008, 09:33
Eomer,

Kargo poşetin bugün geldi, ama bir şey dikkatimi çekti.Ona verdiğim paraya üzüldüm.Çünkü bu kitapları oraya göndermek için bir daha posta parası verceğiz.O yüzden arkadaşlar, bundan sonra bu kitapları bana gönderene kadar, direk PTT yolu ile Şenoba PTT şubesine Org.Fevzi Türkeri ilköğretim okulu adına gönderin, okula kitaplarınız ulaşacaktır.

m@rdi (m@rdi),
Teşekkürler sana, bu tip konularda asla bizi yalnız bırakmıyorsun.Canla başla bu konuda bize destek oluyorsun.

Harun,
Katkılarınızı bekliyoruz Harunum.

Emrah,
İnşaallah güzel haberler bekliyoruz senden Emrah.

Gürkan,
Havalen geldi, teşekkürler ediyorum...

Ayşe,
Seninde havalen geldi ama içinden masraf kesmişler, teşekkürler

Baştürk,
Keşke senin dediğin kadar yardım eden olsa, bu konuda yardım yapan arkadaşlarımız genelde hep aynı yüzler.O yüzden biraz buruğuz...

Berk Akçay,
İnşaallah güzel sonuçlar elde ederiz.Katkılarını bekliyoruz Berk...

Burçak,
Daha herhangi bir havale gelmedi!...

Bu arada hesaba bir arkadaşımız 50 YTL gönderdi.Kim olduğunu yazmadı, yanılmıyorsam ATM cihazından işlem gerçekleştirildi.O yüzden adınızı yazamadınız.Adınbızı listeye dahi,l etmemi istiyorsanız bana özelden mesaj atın...

Atalay
30.06.2008, 10:50
Haydi millet bu kampanyaya omuz vermek boynumuzun borcu....

Ayşe Aygün
30.06.2008, 11:04
Lazanıst (Süleyman ) Kitapları işyerine getiridm artık müsait bir zamanda alırsın :)Teşekkür ederim.

Ömer SEVİNÇ
30.06.2008, 12:35
Eomer,

Kargo poşetin bugün geldi, ama bir şey dikkatimi çekti.Ona verdiğim paraya üzüldüm.Çünkü bu kitapları oraya göndermek için bir daha posta parası verceğiz.O yüzden arkadaşlar, bundan sonra bu kitapları bana gönderene kadar, direk PTT yolu ile Şenoba PTT şubesine Org.Fevzi Türkeri ilköğretim okulu adına gönderin, okula kitaplarınız ulaşacaktır.

Kusura bakma Ahmet abi. Öğrenci durumumuzla bu kadar yapabiliyoruz işte. Keşke yollayabilseydim direk:(

Badaloğlu
30.06.2008, 12:47
Kusura bakma Ahmet abi. Öğrenci durumumuzla bu kadar yapabiliyoruz işte. Keşke yollayabilseydim direk:(

Kusuru yok bu işin ama bu verdiğimiz parayla okulun küçükte olsa bir ihtiyacını karşılayabilirdik.Bunu anlatmaya çalışıyorum...

Gösterdiğin ilgi ve alakadan ötürü teşekkürler ediyorum sana...

FatmaÇelik
30.06.2008, 14:55
Kitapları size nasıl ulaştırıyoruz.Her ilden birileri toplayıp mı gönderiyo yoksa biz kendimiz mi yapıyoruz nasıl olcak yardımcı olabilir misiniz...

Badaloğlu
30.06.2008, 15:36
Kitapları size nasıl ulaştırıyoruz.Her ilden birileri toplayıp mı gönderiyo yoksa biz kendimiz mi yapıyoruz nasıl olcak yardımcı olabilir misiniz...

Fatma hanım,

Öncelikle toplamış olduğunuz kitapları Şırnak-Uludere/Şenoba PTT merkezine Org.Fevzi Türkeri ilköğretim okulu adına gönderirseniz, kitaplarımız okulumuza ulaşacaktır.Kitapları bize tekrardan göndermenize gerek yok.Bu yükün ltından tek başıma kalkmamıza imkan yok arkadaşlar...

Badaloğlu
30.06.2008, 15:36
türkeri

Merhabalar,

Uludere/ ŞIRNAK

ALET-EDAVAT:

1) Selazurlu İsmail : Tepegöz
2) Mehmet Mercanlı: Fotokopi makinesi
3) Aksal Yavuz : HP D1460 yazıcı(küçük)
4) Ömer Faruk Yılmaz: Güç kaynağı (Küçük)
5) Fındıkoğlu 2 ad.Ecza dolabı
6)

KİTAP-KIRTASİYE:

11) Aksal Yavuz: 10 ciltlik Osmanlı Tarihi-Osmanlı'nın dağılma devri-Muhteşem Türk Kanuni
12) Akif_TS: 7 ad. konu anlatımlı dergi, 3 ad.deneme dergisi,4 ad.deneme, 33 ad.konu anlatımlı test kitabı,3 ad.tane ilköğretim 5. sınıf kitabı, 13 ad. hikaye kitabı, 5 ad.ingilizce-türkçe sözlük,1ad. defter
13) Ömer Faruk Yılmaz: 1 koli ansiklopedi ve kitap
14) Ömer Sevinç: Bilim Teknik dergisi 4 adet, Metal fırtına 1-2, Hayalet Süvari, Dr,Jekyll v Mr.Hyde

NAKİT YARDIMI:

1) Kaya 20 YTL
3) Gökhan Atalay 50 YTL
4) BMN 400 YTL
5) Külünkoğlu 30 YTL
6) Seyit Hoca 30 YTL
10) Cafer Özer 200 YTL
11) Tunga Liman 100 YTL
12) Güzel Yürek 25 YTL
13) İlker DİNÇ 50 YTL
14) 24 Şubat 30 YTL
15) Aragorn1 50 YTL
16) dew-il 25 YTL
17) Bordobluex 20 YTL
18) Güzel Yürek 25 YTL
19) Ayşe_61 17 YTL
20) ????? 50 YTL
21) Gürkan Kalmuk 40 YTL
22) Özcan Asanoğlu 100 YTL
23) Kemence61 19 YTL
24) Müfitp 100 YTL
25)

İsmail Çavuşoğlu
30.06.2008, 15:53
bende maddi yardımda bulunmak isterim. yarın havaleyi BAdaloğlu nun hesabına geçeceğim...
saygılarımla...

Ahmet Kuru
30.06.2008, 16:26
Az önce Öğretmen adayı bir arkadaşımla konuştum...Kampanya hakkında bilgi verdim ve BMN ye bu fırsatı oluşturduğu için teşekkür etmemi Söyledi...Arkadaşım Adına herkese tekrardan Teşekkürler...İnşallah Oda elinden geldiğnce yardımını yapacak...

Halil Atalay
30.06.2008, 16:50
evt bmn biraz daha çalışalım bu konuda insanların elinden geleni yapması lazım

bende bu hafta ayarlamaya çalışacağım ahmet abi

Seyit Hoca
01.07.2008, 01:05
2 aydan fazla bir süre var okulların başlamasına.Bece yapılabilecek en az nakdi yardım bile bir kutu tebeşir , bir kitap set, , fiyakalı bir mevsim şeridi ya da bir ecza dolabı ile sınıfta yerinin alacaktır.
Haydi BMN liler .

JeoTR
01.07.2008, 05:05
Foruma yeni kayıt oldum ve direk bu konuyu gördüm saat şuan 5:04 ve sayın öğretminimizin mektubuna son derece duygulandım kendim ve çevrem destek verecektir

H.Tolga YİĞİT
01.07.2008, 09:16
Ansiklopedi göndermek istiyorum...
Okul adı şırnak uludere'ye göndermem yeterlimi...
Nasıl bir yol izliyoruz?

Badaloğlu
01.07.2008, 09:27
2 aydan fazla bir süre var okulların başlamasına.Bece yapılabilecek en az nakdi yardım bile bir kutu tebeşir , bir kitap set, , fiyakalı bir mevsim şeridi ya da bir ecza dolabı ile sınıfta yerinin alacaktır.
Haydi BMN liler .

Seyit hocam,

Tebeşir masrafından arkadaşları kurtaracağız gibi... Eğer konuştuğum ve istediğim gibi bazı şeyler gelişirse okulumuzun 8 tane ihtiyacı olan beyaz yazı tahtalarına kavuşturacağız.Bu konuda çalışmalarımız var, inşaallah tebeşir tozundan bu çocukları kurtaracağız...

Ama sana bir konuda katılıyorum, 10 YTL gibi bir parayı belki az diye göndermiyor bazı arkadaşlarımız ama inanın o paraların toplanması ile birlikte aklınıza dahi gelemeyecek okulumuzun ihtiyaçlarını karşılayacağımızı söyleyebilirim.Geçmiş yıllarda bunu tecrübe ile yaşadık.

Hadi biz 10YTL göndermiyoruz ama çevremizdeki insanları bu konudan haberdar edebiliriz.Siz 10YTL göndermiyorsanız bile belki çevrenizden bunun kat be kat fazlasını gönderecekler vardır.O yüzden bu konuya kayıtsız kalmayalım...

Bu arada 2 adet ecza dolabını da, Kerim kardeşim gönderecek...

Badaloğlu
01.07.2008, 09:29
Ansiklopedi göndermek istiyorum...
Okul adı şırnak uludere'ye göndermem yeterlimi...
Nasıl bir yol izliyoruz?

Göndermek istediğiniz kitapları Şırnak-Uludere/Şenoba PTT merkezine Org.Fevzi Türkeri ilköğretim okulu adına gönderirseniz, kitaplarımız okulumuza ulaşacaktır.Yalınız kitapları gönderdiğinizde bizede bilgi verirseniz hoıcamıza telefonla bilgi verir, işi sağlama alırız...

Faik Yılmaz
01.07.2008, 09:31
bir koli kitap yaklaşık olarak kaç Ytlye gider haberi olan varmıdır......

H.Tolga YİĞİT
01.07.2008, 09:36
Göndermek istediğiniz kitapları Şırnak-Uludere/Şenoba PTT merkezine Org.Fevzi Türkeri ilköğretim okulu adına gönderirseniz, kitaplarımız okulumuza ulaşacaktır.Yalınız kitapları gönderdiğinizde bizede bilgi verirseniz hoıcamıza telefonla bilgi verir, işi sağlama alırız...

Gönderildiği zaman haber verilecektir.

Teşekkürler yardımın için

Nebiye
01.07.2008, 09:36
Faikcim Postane ile gönder,fiyat çok daha uygun oluyor.Şu an da kampanya var diye biliyorum. 4YTL + Kilo başına 1 ytl mi neydi unuttum ama kargoya göre çok daha uygun olacaktır.Bi soruştur istersen. :yattara: ( Yoksa 2 YTL + Kilo başı 1 YTl miydi )
Ayrıca Badaloğlunun yazdığı gibi düşünenlerdenim.Dediği gibide etraftan da bişiler ayarlamaya çalışıyorum.En uygun zamanda halledecez inşaallah. :yattara:

Faik Yılmaz
01.07.2008, 09:40
Faikcim Postane ile gönder,fiyat çok daha uygun oluyor.Şu an da kampanya var diye biliyorum. 4YTL + Kilo başına 1 ytl mi neydi unuttum ama kargoya göre çok daha uygun olacaktır.Bi soruştur istersen. :yattara: ( Yoksa 2 YTL + Kilo başı 1 YTl miydi )
Ayrıca Badaloğlunun yazdığı gibi düşünenlerdenim.Dediği gibide etraftan da bişiler ayarlamaya çalışıyorum.En uygun zamanda halledecez inşaallah. :yattara:

Peki Nebiye geçnlerde sadece 1 kitap yollamıştım 4 ytl istemişlerdide ondan sordum. Amam galiba hızlı olanından yolladım ben...... Neyse kitapları derleyip toplarlayınca göndereceğim...

birde tatil zamanı şimdi okula yollasak kimse olurmu acaba..... geri dönmesin bir daha kitapcıklar....

Badaloğlu
01.07.2008, 10:03
Faik, bende onun için diyorum ki, kitapları gönderdiğinizde haberimiz olsun.Kitaplar geriye dönmez arkadaşlar merak etmeyin.Bu konuda hocamızlada konuştuk, bilgileri var.Yanlız arkadaşlar gönderdiğiniz kolinin parasını biz vereceğiz unutmayalım.Karşı ödemeli göndermeyin sakın!...

Faik Yılmaz
01.07.2008, 10:15
Faik, bende onun için diyorum ki, kitapları gönderdiğinizde haberimiz olsun.Kitaplar geriye dönmez arkadaşlar merak etmeyin.Bu konuda hocamızlada konuştuk, bilgileri var.Yanlız arkadaşlar gönderdiğiniz kolinin parasını biz vereceğiz unutmayalım.Karşı ödemeli göndermeyin sakın!...

Tabiki haber vereceğiz abi. merak etme.en kısa zamanda toplayayımda ilk kitaplar bizden olsun.....

Efkan Bahadır
01.07.2008, 10:22
Gerçekten çok olumlu bir çalışma. Düşünenlerden, emeği geçenlerden, katkı sağlayanlardan Allah razı olsun. İyiki varsınız.

Ben de şimdi düşünüyorum da 1 sene sonra öğretmen olduğumda böyle araç-gereç ve kitap ihtiyacı olan bir okula düşsem ve BMN'deki kardeşlerimize haber versem aynı duyarlılığı gösterirler mi? Aslında saçma bir soru. Tabiki gösterirler. Umarım böyle bir durumla karşılaşmam ama hayatın gerçekleri bunlar.

mufitp
01.07.2008, 10:44
100ytl de ben yatırdım.

Badaloğlu
01.07.2008, 10:46
100ytl de ben yatırdım.

Üstad,

bu asil davranışınızdan dolayı sizi tebrik etmek istiyorum.İlk mesajınızı böyle anlamlı bir şekilde yazmanızda cabası... BMN adına sizi tebrik ediyorum...

ilhan
01.07.2008, 10:51
Bugün İzmir'in herhangi bir yerinden 20ytl gelirse bil ki benimdir Ahmet Abi.

Bugün 20ytl göndereceğim atm ile.

Atalay
01.07.2008, 10:54
Hayden arkadaşlar....Omuz verelim...

ÇAĞDAŞ AYDIN
01.07.2008, 11:26
30 YTL Yatırdım.

ÇAĞDAŞ AYDIN
01.07.2008, 11:41
Bu acil olan güç kaynağı her bilgisayara ayrı ayrı mı olacak ? Yoksa hepsini besleyen tek bir kaynak mı olacak ? Bu güç kaynağı işini ben halletmeye çalışıcam. Kaç tane bilgisayar var acaba ?

ÖmerFarukYılmaz
01.07.2008, 12:01
Bu acil olan güç kaynağı her bilgisayara ayrı ayrı mı olacak ? Yoksa hepsini besleyen tek bir kaynak mı olacak ? Bu güç kaynağı işini ben halletmeye çalışıcam. Kaç tane bilgisayar var acaba ?

20 tane var benim bildiğim abi...

ÇAĞDAŞ AYDIN
01.07.2008, 12:10
20 tane var benim bildiğim abi...

UPS (http://www.enel) (Kesintisiz Güç Kaynağı) üreticisi ENEL benim müşterim. Birazdan gidicem fabrikalarına. Patronu ile aram çok iyi. İsticem bakalım , istiyenin bir yüzü kara vermeyinin iki yüzü.

ÇAĞDAŞ AYDIN
01.07.2008, 12:31
şimdi sordum MSN den ENEL de çalışan arkadaşa, 20 bilgisayarı 3 dk besleyecek kesintisiz güç kaynağı 1000 Euro civarındaymış. İşim çok zor olcak.

İsmail Alkan
01.07.2008, 12:47
UPS (http://www.enel) (Kesintisiz Güç Kaynağı) üreticisi ENEL benim müşterim. Birazdan gidicem fabrikalarına. Patronu ile aram çok iyi. İsticem bakalım , istiyenin bir yüzü kara vermeyinin iki yüzü.
20 Bilg.Besliyecek ( 10kw) bir güç kaynağına ihtiyacımız var,halledebilirseniz çok memnun kalırız,yok olmadı her bilgisayara ayrı ayrı da bireysel güç kaynağıda takılabilir.
Yani bir PC yi besliyecek kaç adet güç kaynağı olabilirse okadar olsun derim :)
Yok oda olmadı badaloğlunun hesabına nakit havale yardımıda olabilir:rolleyes:

Badaloğlu
01.07.2008, 12:55
türkeri

Merhabalar,

Uludere/ ŞIRNAK

Şube kodu: 277
Hesap no: 6694527

ALET-EDAVAT:

1) Selazurlu İsmail : Tepegöz
2) Mehmet Mercanlı: Fotokopi makinesi
3) Aksal Yavuz : HP D1460 yazıcı(küçük)
4) Ömer Faruk Yılmaz: Güç kaynağı (Küçük)
5) Fındıkoğlu 2 ad.Ecza dolabı
6)

KİTAP-KIRTASİYE:

13) Ömer Faruk Yılmaz: 1 koli ansiklopedi ve kitap
14) Ömer Sevinç: Bilim Teknik dergisi 4 adet, Metal fırtına 1-2, Hayalet Süvari, Dr,Jekyll v Mr.Hyde

NAKİT YARDIMI:

1) Kaya 20 YTL
3) Gökhan Atalay 50 YTL
4) BMN 400 YTL
5) Külünkoğlu 30 YTL
6) Seyit Hoca 30 YTL
10) Cafer Özer 200 YTL
11) Tunga Liman 100 YTL
12) Güzel Yürek 25 YTL
13) İlker DİNÇ 50 YTL
14) 24 Şubat 30 YTL
15) Aragorn1 50 YTL
16) dew-il 25 YTL
17) Bordobluex 20 YTL
18) Güzel Yürek 25 YTL
19) Ayşe_61 17 YTL
20) Mehmet Mercanlı 50 YTL
21) Gürkan Kalmuk 40 YTL
22) Özcan Asanoğlu 100 YTL
23) Kemence61 19 YTL
24) Müfitp 100 YTL
25) Çağdaş Aydın 30 YTL
26) Tolga Yiğit 25 YTL
27) İlhan 20 YTL
28) Atalay 50 YTL
29) Farabi 200 YTL
30) Uğur61 50 YTL
31) Ersen_k9 20 YTL
32) Kamil Çakmak 48 YTL
33) İbo_61 250 AVRO
34) İsmail Çavuşoğlu 30 YTL
35)

ÖmerFarukYılmaz
01.07.2008, 13:01

Hayırlısı abi inşallah....

İsmail Alkan
01.07.2008, 15:27
*22 Ocak 1987 Şırnak, Uludere ilçesi, Ortabağ köyü katliamı.
*23 Ocak 1987 Midyat, Bayburt köyleri, Efeler mezrası katliamı.
*20 Haziran 1987 Ömerli ilçesi, Pınarcık köyü katliamı. (16 Çocuk, 6 Kadın, 8 Erkek, Toplam 30 Kişi)
*20 Ağustos 1987 Siirt, Kılıçkaya köyü katliamı. (14 Çocuk, 10 Erkek, Toplam 24 kişi)
*12 Ekim 1987 Rezzuk mezrasında saldırı ve öldürme (Toplam 13 kişi)
*14 Eylül 1989 PKK, kaçırdığı öğretmenleri kurşuna dizdi.
*22 Mart 1990 Elazığ'da 9 mühendis, ayrılıkçı PKK örgütü militanları tarafından öldürüldü.
*11 Haziran 1990 Ayrılıkçı PKK örgütü Şırnak'ın Çevrimli köyünü basarak 27 kişiyi öldürdü. Ölenlerden 12'sinin çocuk, 7'sinin de kadın olduğu açıklandı. PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 4 korucu şehit oldu
*22 Şubat 1987 Şırnak Uludere ilçesine bağlı Taşdelen köyünde şehit edilen 14 vatandaş ...
Bu listeyi sayfalarca uzatmak mümkün.
Kanlı pkk nın 1984’teki ilk eylemi olan Şemdinli ve Eruh saldırılarından günümüze kadar yaptığı katliamları buraya taşımaya kalksak sayfalarımız yetmez.
Karşımızda eli kanlı bir terör örgütü var ve bizler devletin her bireyi her vatandaşı her kurumu topyekün bu pkk denen illeti bertaraf edebilmek için mücadele etmekle yükümlüyüz.
Askeri dağda , polisi şehirde kamu kurum ve kuruluşları görevleri ve sorumlulukları çerçevesinde,sivil toıplum örgütleri ellerinden geldiği ölçüde bu illetle mücadele etmek durumundadır.
Burada en büyük görev dağlarda tüm zorluklara rağmen gerektiğinde -45 lerde,gerektiğinde gölgede +45 derecelerde amansız bir mücadele içine giren ve gözünü kırpmadan bu vatan için canını seve seve kahpe mermiye göğüs geren güvenlik kuvvetlerimizdedir.
İkinci en önemli görev ise,yıllardır hain terör örgütünün tüm çabasına,tüm katliamına,tüm yıldırmalarına karşı nice gencecik meslektaşlarını şehit veren ancak asla ve asla yılmıyarak tüm zorluklar,imkansızlıklar la boğuşarak,gerektiği yerde kendi maaşıyla öğrencisine kalem defter alabilecek kadar kutsal bir görev yapan oradaki çocuklarımızı yani geleceğimizi bizlere hazırlıyan eğitimcilerimiz,öğretmenlerimizdedir.
Peki biz gerektiği zaman akşama sabahlara kadar net başında zaman geçiren,lafa-geyiğe sıra geldiğinde mangalda kül bırakmıyan bizlere görev düşmüyormu ?
Tabiiki düşüyor...
G.Doğuda binbir zorluklarla ve tüm olumsuzluk ve imkansızlıklarla mücadele edip oradaki çocuklarımızı eğitmeye ve bu ülkeye kazandırmaya çalışan öğretmenlerimizin yardım feryatlarına bizler elimizden geldiğince 10-20 ye 50 ye bakmadan yardımcı olarak onların bu çabalarına destek olabiliriz.
Her şehit haberinde kahrolan ve terör örgütüne lanet okuyan bizler,
Her şehit cenazesinde 10 binlerle meydanları dolduran bizler,
Her şehit cenazesinde yüreğimizden bir parça kopmuşçasına gözyaşlarına boğulan bizler..
Ateş düştüğü yeri yakar beyler...
Hepimizin yapacağı birşeyler var...

AtalaY_BuğrA
01.07.2008, 15:37
Ahmet Abi benide listeye ekler misin. Şu an için 50 YTL yazar mısın? Maaştan biraz daha arttırırsam takviye edeceğim.

Badaloğlu
01.07.2008, 15:39
Ahmet Abi benide listeye ekler misin. Şu an için 50 YTL yazar mısın? Maaştan biraz daha arttırırsam takviye edeceğim.

Tamam Ati yazdım bile... Tamda plakanı buldun ha:D

Volkan Albayrak
01.07.2008, 19:42
ahmet kardeş yarın sabah tarihli eft talimatını verdim kusura bakma geç kaldım

Serdar A
01.07.2008, 20:06
Ahmet abi

farabi adına 200 ytl eklermisin .

Çarşamba yada Perşembe hesaba yatırırım .

UğuR
02.07.2008, 14:22
Ahmet Abi hesabına 50 YTL havale yapılmıştır.
Bu konuyla uğraşan herketen Allah Razı olsun.
Teşekkürler.

Suha
02.07.2008, 14:36
bu anlamlı katkılar için herkese teşekkürler..Ahmet abi bende hesabına 20 ytl gönderdim..

Serdar A
02.07.2008, 17:15
Ahmet abi , 200 ytl Acıbadem şubesinden hesabına havale edilmiştir .

Kitapları ayıklamaya henüz fırsat bulamadım . Kısa süre içinde bu işide bitirmeyi planlıyorum .

Badaloğlu
02.07.2008, 17:33
Serdar, Uğur ağabey,Volkan ve Ersen göndermiş olduğunuz paralar hesabımıza geçmiştir.okulumuz adına hepinize teşekkürler ediyorum...

Kamil Çakmak
02.07.2008, 18:43
Bmn nin böyle organisazyonlarını gördükçe, ne kadar duygulanıyorum bilemessiniz.

Ayrıca diğer takımların taraftar sitelerindende çok farklı bir boyutta, arkadaşlık, yardımsever ve sanki bir aile gibi özelliklerimizi ön plana çıkarıyoruz. Helal olsun bize.

Eğitim ülkemizin sorunlarından birisi. Hele bu güneyde ve doğuda çok daha önem verilmesi gereken durum.

Bende yarın belirtilen hesaba 50 ytl yatırcam.

Berk Akçay
02.07.2008, 23:39
evet çabalarımız sonuç bulmaya başladı.. Bir adet tepegöz buldum...

İsmail Alkan
03.07.2008, 01:00
Tepegözümüz var + okuldada mevcut berk,tepegözü her ne şekilde temin ettiysen acaba farklı bir ürüne veya nakde sokamazmısın ?

Kamil Çakmak
03.07.2008, 09:52
Bmn nin böyle organisazyonlarını gördükçe, ne kadar duygulanıyorum bilemessiniz.

Ayrıca diğer takımların taraftar sitelerindende çok farklı bir boyutta, arkadaşlık, yardımsever ve sanki bir aile gibi özelliklerimizi ön plana çıkarıyoruz. Helal olsun bize.

Eğitim ülkemizin sorunlarından birisi. Hele bu güneyde ve doğuda çok daha önem verilmesi gereken durum.

Bende yarın belirtilen hesaba 50 ytl yatırcam.

hesaba eft yapılmıştır.

Ahmet üstat.

Garanti bankası şube kodunu SAHRAYI CEDİT şeklinde yassaydın bu kadar uğraşmayacaktım.:D 277 hesaba bağlı nurama sanıyordum. Meğer şube kodu imiş.
sabah sabah terlettin yahu:D

Badaloğlu
03.07.2008, 10:05
hesaba eft yapılmıştır.

Ahmet üstat.

Garanti bankası şube kodunu SAHRAYI CEDİT şeklinde yassaydın bu kadar uğraşmayacaktım.:D 277 hesaba bağlı nurama sanıyordum. Meğer şube kodu imiş.
sabah sabah terlettin yahu:D

Kamil hocam senin gibi internet kurdu bunu nasıl çözemez?:D Neyse, sayende bu düzeltmeyide yaptık...

Kamil Çakmak
03.07.2008, 10:16
Kamil hocam senin gibi internet kurdu bunu nasıl çözemez?:D Neyse, sayende bu düzeltmeyide yaptık...

Hah!. oldu şimdi. Teşekkür ederim. Üstat ne internet kurdusu:D.. işimiz sadece internette BMN:D

Atalay
03.07.2008, 10:32
Çok iyi gidiyoruz haydi arkadaşlar... yakında bir kaç destekte ben olacagım...

Berk Akçay
03.07.2008, 10:53
Alıntı:
Berk Akçay tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1460532#post1460532)

Tepegözümüz var + okuldada mevcut berk,tepegözü her ne şekilde temin ettiysen acaba farklı bir ürüne veya nakde sokamazmısın ?

İsmail abi şöyle yapabiliriz olsun sonuçta okul kampanyamız devam edecek Tepegöz bende durur bir dahak kampanyada kullanabiliriz. farklı olarak değiştirme imkanım yok. Hocamdan aldım daa sıfır kutusunda olduğuunu ve hiç kullanılmadığını söyledi bana gönderecek..

Badaloğlu
03.07.2008, 12:56
İbo_61, Adıma gönderdiğin parayı, müsait bir zamanda alıp, YTL'ye çevireceğim... Bu konuda bizi kırmayıp göstermiş olduğun yakın ilgi, alakandan ötürü sana sonsuz teşekkürler ediyorum...

İsmail Çavuşoğlu
03.07.2008, 13:44
Ahmet kardeş;
az önce bir miktar hesabına havale geçtim
hayırlı günler Kandilin mubaraek olsun..

İsmail Alkan
03.07.2008, 14:55
Alıntı:
Berk Akçay tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1460532#post1460532)

İsmail abi şöyle yapabiliriz olsun sonuçta okul kampanyamız devam edecek Tepegöz bende durur bir dahak kampanyada kullanabiliriz. farklı olarak değiştirme imkanım yok. Hocamdan aldım daa sıfır kutusunda olduğuunu ve hiç kullanılmadığını söyledi bana gönderecek..
Tamamdır,onuda başka bir okula göndeririz.Oradaki köy okullarının birine yollarız makbule geçer.

türkeri
04.07.2008, 01:02
tüm bmn ailesinin mubarek kandilini kutluyorum. kampanyaya destek veren herkese öğrencilerimiz ve okulumuz adına şimdiden teşekkür ederim. yapılan dstekleri ve çalışmaları gördükçe duygulanmamak elde değil. 12 temmuzda inşallah herkesi geredeye bekliyorum.