PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Platini: "Zenit'li Türk nerede?"

recce
17.06.2008, 11:00
A Milli Takım'ın Çek Cumhuriyeti ile oynadığı nefes kesen mücadeleyi protokol tribününde Şenes Erzik'le birlikte izleyen UEFA Başkanı Michel Platini, "Böyle bir takım görmedim. Son 15 dakikalık oyuna kimse dayanamaz. Kupayı alırsınız" dedi.

Platini maçtan sonra Türk Milli Takımı'nın kazanma azmine ve ortaya koyduğu futbola hayran kaldığını söyledi. UEFA Başkanı Erzik'i tebrik ederken “Bu son 15 dakikadaki futbolunuzla önünüzde kimse duramaz. Bu kadar yıldır futbolun içindeyim böyle bir maç ve takım seyretmedim' övgü dolu sözler etti.

Platini, "Böylesine üst düzey organizasyonlarda iki farklı yenilgiden maçın çevrilmesi kolay kolay raslanılamaz. Son 15 dakikada ortaya koyduğunuz tempoya turnuvada cevap verecek ekip yok.

Fransa'nın turnuvada kalması çok zor. Ama Türkiye devam ediyor. şampiyonanın en güzel maçını izledik. Arda ve Nihat'la çeyrek finali geçersiniz. Yarı finalde Portekiz'den rövanşı alırsınız" dedi.

Zenitli Türk nerede?

UEFA Başkanı Michel Platini ayrıca, Erzik'e kadroda göremediği Fatih Tekke'yi sordu. Türkiye'nin maçı yenik götürdüğü sırada yanındaki Erzik'e dönen Platini, “Zenitli Türk nerede' diye sordu. Fransızların efsane futbolcusu “Kadroda yok' cevabını alınca çok şaşırdı.

Yeni Şafak

Kaynak : http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=326389

Harun-61
17.06.2008, 11:03
Haci Sultan Tekke, Seni Seviyoruz

:)

OYılmaz
17.06.2008, 11:39
Erzik , platiniye deseydi ya Terim Galatasaraylı

murseltaskin
17.06.2008, 11:53
platinin işi yok da fatih tekke yi mi soracak.fatih tekke yi fazla büyütüyorsunuz arkadaşlar

Ozan
17.06.2008, 12:03
platinin işi yok da fatih tekke yi mi soracak.fatih tekke yi fazla büyütüyorsunuz arkadaşlar

UEFA final maçından sonra UEFA'nın resmi sitesinde maçın adamı seçilen bir Türk oyuncuyu sorması gayet normal bence .

Bence sen Fatih Tekke'nin ne kadar büyük bir futbolcu olduğunu anlayamamışsın .

OYılmaz
17.06.2008, 12:06

Platinin işi bu murseltaskin Fatih tekke orda bulunan Mevlütten iyidir ;) ayrıca uefa kupasını kaldırmış takımın forvet oyuncusu söylediklerim yeterlidir galiba

bordo61
17.06.2008, 12:06
Yeni Şafak :D albayrak grup

Kadir
17.06.2008, 12:25
Fatih Tekke(Mevlüt) , Yıldıray(Tümer) , Halil(C.Kazım) , Nuri(Ayhan) bu turnuvada olmalıydı bana göre ama artık bunları tartışmanın gereği yok .

recce
17.06.2008, 12:52
UEFA şampiyonu olduktan sonra UEFA başkanının Fatih'i tanıması çok doğal...

TS61_NL
17.06.2008, 12:52
Fatih Tekke(Mevlüt) , Yıldıray(Tümer) , Halil(C.Kazım) , Nuri(Ayhan) bu turnuvada olmalıydı bana göre ama artık bunları tartışmanın gereği yok .

+ imza + 1967

Tolpaş61
17.06.2008, 13:19
Zenitli Türk hayallerinin peşinde koşuyor.Avrupada oynayacaktı ya!!!!

macka61
17.06.2008, 13:30
birisine kap olmuştur diyecem ama nerede

trbahmet
17.06.2008, 13:32
demin atv euro 2008 sitesinin yazışma kısmına 3 tane mail attım...
konular fatih tekkeyi çağırmadın bari gökdenizi oyuna sok.
Viyanayı en iyi trabzonlular kuşatır:)
tarih tekerrürden ibarettir...

29 Ağustos (http://www.biyografi.info/bilgi/29-agustos) 1526 tarihinde I. Viyana Kuşatması
26 Eylül (http://www.biyografi.info/bilgi/26-eylul) 1529 tarihinde II. Viyana Kuşatması

tarihi yazan Trabzonlu Kanuni Sultan Süleyman

http://www.biyografi.info/kisi/kanuni-sultan-suleyman sitesinden detaylı okuyabilirsiniz:)

sanatik
17.06.2008, 14:02

dünkü macda kazim yerine halili düsünüyorumda hamitin yaninda neler olurdu ?

tümer yerine ise yildiray bizi bu kadar zor durumda (0:2 yerine 2:0 önde olmakda vardi 75 inci dakikaya kadar - o maci 5:0 kazanmakda vardi ) birakirmiydi.

fatih tekke gibi bir profesyonele gerek yok - yeni yetismis mevlüt varken.

ayhana zaten uyuz oluyorum.

Cem Akyüz
17.06.2008, 17:18
yanlış birlmiyorsam daha önceki senelerde platini Tekkeye hayran diye haberlerde çıkmamışmıydı yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum

Murat Aydın
17.06.2008, 17:19
fatih tekke her ne olursa olsun kadroda bulunmalıydı

peker61
17.06.2008, 17:20
Ne diyecekti şenes erzik bizim hoca çok bilmiş kibirli ukalanın tekimi diycekti ...

ilhan
17.06.2008, 18:34
Futbolu bilen insanlar milli takımın kadrosunu görünce kimi sorması gerektiğini biliyor. :)

Oruç
17.06.2008, 19:47
yanlış birlmiyorsam daha önceki senelerde platini Tekkeye hayran diye haberlerde çıkmamışmıydı yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum

Doğru hatırllıyosun kardeşim.

@murseltaskin

Kimsenin bu topicde O'nu büyüttüğüne dair en ufak bir şey görmedim.

@Tolpaş61

Adam Avrupa'nın 2 numaralı kupasını kaldırdı.

+

Ligleri de bizim "süpper (!)" ligimizden daha az süpper değil !

Biz futboldan anlamıyoruz onu geçtim yıllarca futbol oynamış biri, UEFA'nın patronu mu da futboldan anlamıyor (!) herhalde. Allah'ım sen aklıma mukayet ol. Tamam adamı sevmiyor olabilirsiniz ama en azından objektif olun azıcık ya...

Cafer Bulur
17.06.2008, 20:38
dogru söze ne denir ki?fatih tekke kadroda olsaydi ileri ikilide nihat la cok iyi bir ikili olusturabilirlerdi.fatihin cagrilmamasi fatih terimin kanimca en büyük yanlislarindan biriydi.

Mert67
17.06.2008, 21:41
Fatih Sultan Tekke

unique
17.06.2008, 21:44
Zenitli Türk herhalde televizyon karşısında Terim'e saydırmakla meşgul, kim bilir?

Murat'
17.06.2008, 21:53
erzik trabzlu diye almadı deseydi...

ÖmerFarukYılmaz
17.06.2008, 21:58
Evinde...:)

Herif biliyor kimi sorucağını...

61mehmet61
18.06.2008, 00:02
sanki F.terim kadar futboldan anlıyorsunuz!!! baksanıza Platini bile bu işten anlamıyor!!!

Barış Mayda
18.06.2008, 00:03
fatih tekke trabzonda tatilde

61mehmet61
18.06.2008, 00:25
f.tekke trabzonlu ve trabzonsporlu olmasının acısını çekiyor bence. sonuçta olan milli takıma oluyor. bu f.terim 2-0 dan maç alınca zannediyor ki kendisi bir halt olduğundan bu işler oluyor. bilmiyor ki takımın arkasında milyonların duası var.

mehmet83
18.06.2008, 05:30
Fatih Tekke'nin kadroda olmamasi cok buyuk bir ayiptir. Ayni sekilde Mehmet Topuz'unda kadroda olmasi lazimdi. Bu futbolcularin yerinde olsam, Terim gidene kadar Milli takimdan affimi isterdim.

Nytre
18.06.2008, 07:45
elin adami anlamis terimin yanlis yaptigini ama bir ulusal gazete cikip ayni soruyu sormadi!!!

ersun yanal h.sukuru kadroya almadiginda kiyameti koparanlar terim ayni seyi yapti ses cikarmadilar..

boyle ikiyuzluluk olmaz.

Hasan61
18.06.2008, 09:43
futbolu bilen adamın hali başka oluyor

sanatik
18.06.2008, 10:54
f.tekke trabzonlu ve trabzonsporlu olmasının acısını çekiyor bence. sonuçta olan milli takıma oluyor. bu f.terim 2-0 dan maç alınca zannediyor ki kendisi bir halt olduğundan bu işler oluyor. bilmiyor ki takımın arkasında milyonların duası var.

hirvat antrenörü bilgic cok dogru tesbit etmis (http://www.ajansspor.com/euro2008/agrubu/h/20080618/turklerin_gozu_kara.html): mac icinde degisiklik yaparak (hatalarini telafi etmek icin) dogru yapmaya calisiyor. "Oyun içinde sistemini tamamen değiştirebiliyor. Oyun içinde oyuncularını değiştirerek doğru kadroyu yakalamaya çalışıyor."

"İyi oynamıyorlar ama müthiş agresif yapıları var. Herkes bitti derken onlar bitti demiyor. İyi, etkileyici ve çok değerli golcülere sahipler."

digerleride Cesur olmayan antrenörlerde macdan önce (isini yaparak) dogru kadro ile cikiyor. ancak yaninda kac tane yardimci ile yanlis kadro ile sahaya cikiyorsan bu isde bir yanlis var demezlermi (nerdesin medya ?)

trbahmet
18.06.2008, 14:27
elin adami anlamis terimin yanlis yaptigini ama bir ulusal gazete cikip ayni soruyu sormadi!!!

ersun yanal h.sukuru kadroya almadiginda kiyameti koparanlar terim ayni seyi yapti ses cikarmadilar..

boyle ikiyuzluluk olmaz.

hemşerim bu iki yüzlü medya beni kahrediyor zaten...

bunlara haddini gösterse şu trabzonsporumuz!

bıktık artık yok fb,gs,bjk sanki başka takımyok türkiyede!

şunu diyim avrupanın çirkeflik yapacağı gibi trabzonsporun da güçlenmemesi için çirkefler ve çirkeflikler bizi bekliyor...

O yüzden bunların tuzağına düşmeyelim bence!

Zaten nuri başkandan kurtulduğumuza binlerce şükürler olsun!Artık Sadri Şener tüm ümitlerimiz sende...

sonuna kadar arkandayız Sadri Şener...

Ben şampiyonluk için trabzonspora 3 yıl veriyorum olamazsa da arkasındayız trabzonsporumuzun ama şu istanbul tayfasına haddini bildirecek birileri lazım bu ülkede onlar da trabzonsporumuz olacak düşüncesindeyim...

futbolu ve takım sevgimizi abartmamamız ve yanlışlara düşmememiz dileklerimle

bordomavilim57
18.06.2008, 14:47
artık mıllı takım oyle bı hale geldıkı tamamen bazı ınsanlar ıcın rant kapısı olmaya basladı...macları ızlıorum da mıllıyetcılık nedır bılmeyen ınsanlar bu takımda...90 dk bı taraflarını kıpırdatmayan adamlar sahada ve hoca bunları ızlıo...evet belkıı ıyı oyuncular ama ben herseye ragmen turk oglu turk olmayan bırlerının mıllı takımda oynamasına karsıyım...70 mılyonda adam mı kalmadı?en kotu cagırsalar ben gelırdım...yok efendım mehmet aurelıo,colım rıchards kazım...bu ne yaa...hangı ulkede yasıoruz...sahsen ben bu tıp olayları turkluge yapılmıs bı hakaret olarak goruorum...baska mılletlrın mıllı takımları benım alakadar etmez....ben turkum arkadas!!!

Gürkan
18.06.2008, 14:54
Zenithli türk nerede

kadroda yok.

bu kadar basit mi bu sorunun cevabı. kadroda yok. uefa kupasını almış final maçında 90 dakika oynamış ülkesinde gol kralı ve sayılı golcüleri arasında olan adam milli takımda yok.

cevap kadroda yok bu kadar basit. kadroda yok.

pReN@_61
18.06.2008, 15:21
Bu saatten sonra sorsa ne olacak ki..

CaMoKaEnEs
18.06.2008, 15:23
platini bile anladı o adamın nasıl birisi oldugunu terim anlamadı..

onun zaten işi gücü gs den futbolcu almak

takımın yarısından fazlası gs li

fatih tekke gs oynasaydı bakın o zaman nasıl alırdı..

Vkgz
18.06.2008, 15:27
fatih umarım şampiyonlar liginde bol bol gol atıp terime cevabını verir bu sene

Tayfun
08.07.2008, 09:57
Milli takıma çağırmayanlar utansın... ;)

Trkz61
08.07.2008, 15:25
Fatih kendi takımında bile oynamıyor.Bırakın takımcılık yapmayı.Fener'de oynayıp milli takıma alınmasaydı bu kadar tepki vermezdiniz.Ayrıca Fatih Tekke bizden ayrıldı ayrılalı kendisini hiç sevmiyorum.

Kadir
08.07.2008, 15:53
Fatih kendi takımında bile oynamıyor.Bırakın takımcılık yapmayı.Fener'de oynayıp milli takıma alınmasaydı bu kadar tepki vermezdiniz.Ayrıca Fatih Tekke bizden ayrıldı ayrılalı kendisini hiç sevmiyorum.

Emre Belözoğlu Newcastle'de 38 maç oynadı zaten geçen sezon :rolleyes:

Trkz61
08.07.2008, 17:13
Emre Belözoğlu Newcastle'de 38 maç oynadı zaten geçen sezon :rolleyes:

Emre'nin milli takımdaki performansı her zaman iyiydi.