PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnternette Hızlanmak mı istiyorsunuz?

bordo61
17.06.2008, 10:52
Birçok kişi tarafondan denenmiş başarısı ispatlanmış bir tarayıcı suanda kullanıyorum tıkladığım gibi sayfa açılıyor IE7 den en az 3 kat hızlı sizde bu hıza katılmak için
Mozilla Firefox
Sürüm : 3.0 RC1
link
http://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/3.0rc1/win32/en-US/Firefox Setup 3.0 RC 1.exe

bordo61
17.06.2008, 10:54
link resmi sitesinden alınmadır program ingilizcedir ama ben ingilizce olmasına ragmen bu hızı görünce dayanamadım sizle de paylaşmak istedim

Çağatay_
17.06.2008, 11:25
Mozilla Firefox en iyi tarayıcı seçildi daha 1-2 yıl olmadı.

Yıllardır Firefox kullanırım sürpriz değil benim için :) Ayrıca eklenti bakımından çok zengin bir tarayıcı resmi sitesinde yüzlerce eklentisi mevcut.

Türkçesine de ulaşabilirsiniz rahatlıkla Mozilla'nın Türkiye sitesinden.

Ama en hızlı tarayıcı Opera diye biliyorum bunu da eklemek isterim ;)

Mehmet Fırat
17.06.2008, 11:25
Opera Forever! ;)

:D

bordo61
17.06.2008, 11:26
Mozilla Firefox en iyi tarayıcı seçildi daha 1-2 yıl olmadı.

Yıllardır Firefox kullanırım sürpriz değil benim için :) Ayrıca eklenti bakımından çok zengin bir tarayıcı resmi sitesinde yüzlerce eklentisi mevcut.

Türkçesine de ulaşabilirsiniz rahatlıkla Mozilla'nın Türkiye sitesinden.

Ama en hızlı tarayıcı Opera diye biliyorum bunu da eklemek isterim ;)

:D ben suan bunu kullanıyorum 2 gundur daha once diğer turkce surumunu kullanıyordum ama bu super ya tavsiye ederim

bordo61
17.06.2008, 11:27
opera kullanmadım ama bunu kullanın bence begeneceksiniz :D

Sinan SARI
17.06.2008, 17:46
Ben üçünüde kullanıyorum bilgisarımda.:D ama virüslere karşı en etkili olanı firefox diye bilirim.:cool:

Ali Can
17.06.2008, 17:54
arkadaşlar nedendir bilmiyorum herkes mozilla iyi diyor..
bende explorer ve mozilla yüklü açıkçası ben explorer dan memnunum..
tabi bırakmak zor explorer ı ama bence frover explorer daha iyi :D:D alışkanlık işte..

Kazım Uzunboy
17.06.2008, 18:19
Fazla farketmedi gibi geldi bana ama teşekkürler..

Yükledim fazla mal göz çıkarmaz :D

W_O_L_D_A
17.06.2008, 20:09
Arkadaşlar Mozilla Firefox (Türkce) , Internet Explorer yada Opera Aralarında pek fark yoktur internette hızlanma diyede bir olay olmaz cünkü internetteki kızın sabittir Bunu En İyi dosya transferinde göre bilirsiniz pc nizin internette hızlı calışmasını istiyosanız pc bakımınız güncel tutunuz ayrıca pc doluşan cerezlerede dikkat ediniz
ufak bir hatırlatma daha :) internet hızınız atıyorum 1024 ise Ethernet kartını 100 lük ise 100.0 Mbps ile baglanırsınız :) 1024 asla kulanamazsınız

sebebine gelince bi düşünün Dünyada En palı Ve Düşük Hızdaki internete Sahip Olmamız ola bilirmi acaba ?