PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye - Hırvatistan: 4-2 | VİYANA FETHEDİLDİ!..

Sayfa : 1 [2] 3 4

TolgaTopçu61
19.06.2008, 20:55
servet iyileşemez mi maç saatine kadar...

ben umutluyum iyileşeceğinden..
turnuvayi kapatdi,daha oynayamiyacak

Cem Balcı
19.06.2008, 20:56
turnuvayi kapatdi,daha oynayamiyacak

valla bu habere hiç inanasım gelmiyor.bu herif resmen robot.ne olursa olsun oynuyodu.

ama bu sefer yoksa gerçekten işimiz çok zor.

emre aşık saç baş yoldurcak...

pReN@_61
19.06.2008, 21:02
turnuvayi kapatdi,daha oynayamiyacakeyvah!desenize defansımız çöktü..!:(

TolgaTopçu61
19.06.2008, 21:03
A Milli Futbol Takımımız'da Servet şoku! EURO 2008 boyunca sakat sakat mücadele eden ve savunmamızın en önemli ismi olan Servet Çetin'in, Hırvatistan ile oynayacağımız çeyrek final karşılaşmasında forma şansının çok zor olduğu ve durumunun maç saatinde belli olacağı belirtildi.

Viyana’dan aldığımız haberler doğrultusunda Servet Çetin’in bu karşılaşmada oynama şansının da olduğunu belirtmek isteriz.

Servet Çetin’in bu karşılaşmada oynamaması durumunda yerine Gökhan Zan’ın forma giyeceği belirtildi.

MARATON.COM.TR/ ÖZEL

maraton'a göre mac saatinde belli olacakmis servet'in oynayip oynamamasi

pReN@_61
19.06.2008, 21:05
bu adama sakatlık işlemiyor..

bence zırvatistan maçında oynar.

logitech
19.06.2008, 21:06
gökhan zan hem cam adam hem de canlı bomba. onun oynayacağı şartlar oluşmaz umarım.

Emirhan Makul
19.06.2008, 21:07
servet yoksa defansda yok demektir emre aşığa kaldık artık

Cafer Bulur
19.06.2008, 21:09
servetin oynayamayacak olmasi büyük handikap.
savunmada yere en saglam basan oyuncumuzdu.
hirvatistanin hizli oyuncularina karsilik emre ve gökhan zan ikilisi yumusak karnimiz olacaktir.
ben sahsen bu maci ancak ve ancak ilahi yardim ile kazanabilecegimizi düsünüyorum.
insallah mahcup olmayiz.

SERDAR-61
19.06.2008, 21:16
ŞU AN baktığımızda geri dörtlülerimizden stoperler emre aşık ve gökhan zan olacak ve galiba bu bölgede çok hata yapacağız İNŞALLAH YAPMAYIZ.kalemiz güvenilir ellerde gerek tecrübe gerek yetenek rüştü:)
beklere gelirsek solda hakan başarılı performan sergiliyor.soru işareti sağda kimin oynayacağı büyük ihtimal sinyör terim hamitlen başlayacak ve çok büyük hata yapacak.

orta sahamız iyi sayılır göbekte mehmet topal ve büyük ihtimal ayhan akman
sağ kanat tuncayın olacakmış:confused: solda da arda turan
ve işin en güzel yanı çift forvet mevlüt ve nihat
bu kadro tahmini bir kadro ŞİMDİDEN MİLLİ TAKIMIMIZA SONSUZ BAŞARILAR DİLER 70 MİLYON KALBİN BİRLİKTE ATACAK VE HIRVATLAR BOZGUNA UĞRAYACAK:alkış:
:Bayrağımız:

10 numara
19.06.2008, 21:27
servet yok yerine kim oynar acaba gökhan zan sağlamsa oynar belkide mehmet topal,ibrahim kaş'ı resmen arıyoruz

Emirhan Makul
19.06.2008, 21:29
gelde ibrahim toramanı arama yaaa kazım yerine onu alacaktı mevlüt yerine fatihi şimdi finaldeydik

10 numara
19.06.2008, 21:30
gelde ibrahim toramanı arama yaaa kazım yerine onu alacaktı mevlüt yerine fatihi şimdi finaldeydik

daha dur çeyrek oynayalaım :D

Ahmet Başkaya
19.06.2008, 21:31
beyler gökhan zan oynuo servetin yerine semihin yerinede kazım kadro belli oldu

DeAgLeMaNyAq
19.06.2008, 21:31
Servet'in olmayışı çok kötü oldu. Gökhan'da bir türlü güven vermiyor her an sakatlanabilir. Kazım efendi gene ilk 11'de...

h@msi61
19.06.2008, 21:33
Servet'in oynamamasi degil ama yerine Gokhan Zan denen bos adamin sahaya cikacak olmasi cok buyuk handikap, hele hele Emre Asik ile ikili olarak oynayacak olmalari kalbe zarar. Allah yardimcimiz olsun...

10 numara
19.06.2008, 21:36
beyler gökhan zan oynuo servetin yerine semihin yerinede kazım kadro belli oldu

nerde yazıyor ben görmedim :(

pReN@_61
19.06.2008, 23:58
servet maçta kesinlikle oynayamayacakmış...

ah servet ah !

Samet Başdağ
20.06.2008, 00:05
herkese hayırlı geceler...
ben yarın nasıl çalışacam ya...
kalbim gümbür gümbür atıyor taki servet oynamayacak yazısını okuyana kadar...
çok zor işimiz Allah yardımcımız olsun...
kalbimizi ve dualarımı esirgemeyelim.(cami hocası gibioldu ama :) )

Hamdi Karamahmutoğlu
20.06.2008, 00:28
Cok zor bir mac olacak.
Umarim ustesinden geliriz.

Orhan_Gazi
20.06.2008, 00:39
son iki maci ilahi yardim ile kazandik, artik bunuda insallah kazaniriz...

lazaytac
20.06.2008, 00:40
---------------Rüstü--------------------

Sabri----Servet---E.Asik(G.zan)--Ugur Boral

---------Mehmet Topal-------------------

----------------------Emre.B------------

Hamit--------------------------Tuncay

----------Nihat-----------------------

-------------------Mevlut--------------

Niye Mevlüt diyeceksiniz ama Fransa ligini biraz seyreden birisi bilirki bu oyuncunun hava hakimiyeti var.
Hakan Balta bana göre çok kötü bir tercih.
Hamit ne olursa olsun orta saha oynamasi lazim çünkü Bayern'de o mevkide oynuyor.

NB: Fatih terim'e hastayim bu adami TV'de gördügüm zaman cildirmak üzeregim ya ne kadar gicik bir adam bu kadar olur ya.

tisan61
20.06.2008, 00:52
ah tekke ah
olsaydı tamamdı

Emirhan Makul
20.06.2008, 00:58
Yarın Ayhan Akman 11'de Başlarsa Hiç Şaşırmayın..!

Fanatik28
20.06.2008, 01:05
Portekiz´in zayip tarafi yan toplar ve kaleciydi. Hirvatlarin zaafida ayni, kaleci vasat, defanslari agir. Hem yasli bir takim. Kondisyon olarak zayiflar. Ama cok teknik oyunculardan kurulu bir takim.

Bizim zayif bölgemiz defans. Macin ilk yarisini normal tempoda oynayip, ilk 60 dakikayi beraberlikle gecirebilirsek, son 30 dakikada tempoyu arttirip maci cok rahat aliriz. Ama bu defansla cok kafamiz agriyacak.

Ama Hamit, Arda, Tuncay, Nihat´taki azim yine üstdüzey olursa Almanlarin rakibi biz oluruz.

Portekiz mi, Almanya mi, Almanya´yi istedim. Cünkü teknik takimlara karsi sansimiz zayif.

Mehmet Fatih Yavuz
20.06.2008, 01:06
hırvatistanın zaafı yan toplar???

bizim zaafımız neresi acaba??

iddia ediyorum dünyada yan toplarda bizden daha güdük bir takım çok nadir bulunur..

MetiN08
20.06.2008, 01:26
arkadaslar buriya yaziyorum simdide (servet oynarsa) yarinki ve yari final maclari bizim ahan buriya yazdim simdiden sonra demeyin yok öyle yok böyle diye saat 00.26 tarih 20.06.08 bukadar emin konusuyorum ilk kez

Osman Yavuz
20.06.2008, 01:28
Fatih Terim'in bu balıyla Türkiye Hırvatistan'ı yenerse hiç şaşırmayın derim:DAncak bana kalırsa bu maçı 2-1 alır Hırvatlar.Ivica Olic ve Modric atar golleri.

AKSOY_61
20.06.2008, 01:35
Maçın başında golü attık attık tersine eğer gol yersek iişimiz yaştır.
Adamları paso bizim çek maçının son 20 dakkasını izliyormuş.Yani çekler gibi hazırlıksız yakalanacaklarını sanmıyorum.

Gol yiyip sonrada maçı çeviririz diye boş boş düşünmeyelim bence.(özellikle fatih terim)

MetiN08
20.06.2008, 01:36
Adamları paso bizim çek maçının son 20 dakkasını izliyormuş.Yani çekler gibi hazırlıksız yakalanacaklarını sanmıyorum.

Gol yiyip sonrada maçı çeviririz diye boş boş düşünmeyelim bence.(özellikle fatih terim)

bu hirvatlar ilk 60 dakka oynuyor sonra dökülüyorlar 3 mactan beri öyleler mac bizim yari final macida bizim

AYYILDIZ
20.06.2008, 01:38
Hırvatları 2*1 yeneriz golleri Nihat ve Hamit atar.

Laz_61
20.06.2008, 01:40
zor cok zor...servet yok,aurelio yok,emre yok..yok oglu yok cikip benmi oyniycam..hirvatlarin kadrosu cok güclü yenerler bizi hic umutlu degilim.

Fanatik28
20.06.2008, 01:42

Bizde Hirvatlarin Avusturya ve Almanlara karsi oynadigi son 30 dakikayi izleyelim. Düsündükce kendimizi yarifinalde görüyorum.

AKSOY_61
20.06.2008, 01:47
bu hirvatlar ilk 60 dakka oynuyor sonra dökülüyorlar 3 mactan beri öyleler mac bizim yari final macida bizim

Bizde Hirvatlarin Avusturya ve Almanlara karsi oynadigi son 30 dakikayi izleyelim. Düsündükce kendimizi yarifinalde görüyorum.

Valla buna hiç dikkat etmemiştim.İnşallah böyledir daha fazla umutlandım şimdi

61trabzonomer
20.06.2008, 01:48
Servet haricinde eksik yok aslında FATİH TERİM değilde bir başkası olsaydı bunada eksiklik demezdik çünkü kesin en az onun kadar iyi birini almıştı.Ne kadar kadronun yanlışlığını söylesekte sonuç itibariyle hırvatları yenecek güçteyiz ...

W_O_L_D_A
20.06.2008, 01:53
Arkadaşar Güzelde Volkan Cezalı Kalemizi Kim Koruyucak Gönlüm Tolgadan Yana Ama Tolganında Bu Macı Kaldıra Bilecegi Kanaatinde Degilim

AKSOY_61
20.06.2008, 01:56
Arkadaşar Güzelde Volkan Cezalı Kalemizi Kim Koruyucak Gönlüm Tolgadan Yana Ama Tolganında Bu Macı Kaldıra Bilecegi Kanaatinde Degilim

evet rüştü iyidir.
Tolga gibi her an patlayabilecek bombanın ilk 11 de sahaya sürülmesine gerek yok bence.

W_O_L_D_A
20.06.2008, 02:07
evet rüştü iyidir.
Tolga gibi her an patlayabilecek bombanın ilk 11 de sahaya sürülmesine gerek yok bence.

Rüştüye laf yok gercekten cok kaliteli bir kaleci ama ben güvenemiyorum of ya

astatin
20.06.2008, 02:21
zor cok zor...servet yok,aurelio yok,emre yok..yok oglu yok cikip benmi oyniycam..hirvatlarin kadrosu cok güclü yenerler bizi hic umutlu degilim.

Hırvatların kadrosunun bizim eksik halimizden dahi daha zayıf olduğunu düşünüyorum.Birebir oyuncuları karşılaştırırsak bizi artıların çok daha fazla olduğunu söyleyebiliriz.Ha şu gerçek onların üstün olduğu taraf takım oyunu oynamaları,ne yapacaklarını belli olması.Bu akşam kanalın birinde karşılaştırma yapıyorlardı bakınca bizimkiler çok daha kaliteli.Modriç harika adammış,kim bu adam bu sene ingiltereye transfer olmuş ne yapacağı belli değil.Bizde kendisini bu ligde attığı gollerle kanıtlamış Tuncay var,yarın Modriç esamesş bile okunmayacaktır.Başka kim varmış Rakitiç varmış Shalke takımında oynuyormuş harikaymış,bizim Hamit Shalkenin oynadığı ligin tartışmasız en iyi takımı Bayernin as oyuncusu.Başka kimleri varmış diye baktım Oliç Hamburgda oynayan çok tehlikeli adammış,eğer Oliç çok tehlikeli ise ben Nihat için Türkçemizde kullanacak kelime bulamam.Hamburg Alman liginde vasat bir takım,ama Villereal dünyanın en zorlu ligini oyuncumuzun takımının en iyisi olduğu sezonda ikinci bitirmiş.

Dezavantajlı olabileceğimiz tek nokta defansımız,eğer kişisel hatalar yapmazsak biz bu maçı alırız,alırız alırz.

61trabzonomer
20.06.2008, 02:25
Rüştüye laf yok gercekten cok kaliteli bir kaleci ama ben güvenemiyorum of ya

doğru olmadık yerde inanılmaz hatalar yapabiliyor ama mevcut kadroda en iyisi o tolga kaldırır mı ?zor gibi onun için risk almaya gerek yok Rüştü bu işi becererir..

sametaydin
20.06.2008, 03:21
İsviçre, çek cumhuriyeti maçındaki gibi şanslı olursak yine eleriz. Ama o da bir ere kadar. Sergen yalçın ne dedi. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar... :) O şans olmazsa eğer elememiz imkansız.Yine de hepsini tebrik edelim. Ülke puanımız arttı sanırım çeyrek finale çıkmamızla.

Uğurtan
20.06.2008, 03:24
Hırvatistan ve Çek Cumhuriyeti ekol olarak benzer takımlar.. Sadece Hırvatlarda kreatif anlamda daha fazla adam var.. Birde genç teknik adamları hırslı bi adam.. Ben son 2 maçta aldığımız gazla bu engeli de geçeceğimizi düşüüyorum.. Malum bizi bilirsiniz gaza gelmeye görelim.. :)

Furkan Dündar
20.06.2008, 03:44
kafanızı yormayın terımde bu bal olduktan sonra bı de son 15 dakıkayı ızlıolarmıs dıosunuz bence bızımkıler ızlemelı bızım son 15 dakıkayı kı nasıl oynayabıldıklerını anlasınlar hamıt sag acık oynasın mac esıt olur ama defansaın sımdı....
hakan balta-emre asık-gokhan zan-sabri (trabzonun defansı bole oacak deseler seneye ortalarda bıtırırız derım )macın 20. dakıkasında gokhan zan sakatlanırsa sasmayın,yattaranın hallac pamugu gıbı attıgı emre asık modric olic karsısında ne edecek dersınız sabrının bek oynadıgı lıverpool macında gayS nın yedıgı 2 kademe hatası golu hepımız hatırlarız hakan balta bence iç guveysınden hallıce bı adam orta hallı ne ıyı ne kotu.(Ama bız turkuz ıste bızım sanımız serefımız kullerımızden alev almamız:D)

W_O_L_D_A
20.06.2008, 04:10
Hırvatistan teknik direktörüne sormuşlar Türkiye Ne Yapar Diye Adam demişki Bütün Maclarını İzledim ama Hala Cözemedin Ne Yapa Biliceklerini ve nasılk oynadıkarını :D

Rüştü Beni Telaşlandırıyor Ahbe Volkan Ahbe Herşeyin Hayırlısı Diyelim Maca Saatler Kaldı ...

W_O_L_D_A
20.06.2008, 04:14
Hırvatistan ve Çek Cumhuriyeti ekol olarak benzer takımlar.. Sadece Hırvatlarda kreatif anlamda daha fazla adam var.. Birde genç teknik adamları hırslı bi adam.. Ben son 2 maçta aldığımız gazla bu engeli de geçeceğimizi düşüüyorum.. Malum bizi bilirsiniz gaza gelmeye görelim.. :)

bu mac çek cumhuriyeti macından kat kat daha zor çünkü Hırvatistan başarıya ac bir takım oldugu için işimiz gercekten zor son 2 macıda son dakkalar aldık bu macta o kadar şanslı olacagımız kanaatinde degilim bir cıkış yolu var çek cumhuriyeti macının son 15 dk oynadıgı oyunu oynarsa bu iş biter .

Hamdi Karamahmutoğlu
20.06.2008, 06:07
Terim'e ragmen kazanirsak guzel olur.
Bu macta Gokdeniz'e sans vermeli kesinlikle.

Nytre
20.06.2008, 06:34
servet oynamayacakmis herhalde. servetin vucudu bir de rakibin ustune kosmasi yeter onlari urtkutmeye. volkan milli olmus ama adam olamamis daha. en son bir istanbul takimlarininarasindaki macta da rakibine saldirmisti oyle. iste bu adamlar dunyanin parasini aliyorlar ama hic yoktan sebeplerden dolayi da seni yari yolda birakiyorlar.

Cengiz Çubukcu
20.06.2008, 08:13
Şimdi biz bu akşam, bizi yenen portekizi yenen Almanları yenen Hırvatlarla oynayacağız değil mi! tekerleme gibi oldu

Varlıbaş61
20.06.2008, 08:24
Şimdi biz bu akşam, bizi yenen portekizi yenen Almanları yenen Hırvatlarla oynayacağız değil mi! tekerleme gibi oldu

demek ki bizde onları yenecez bu akşam
tekerleme tam olacak...
Türkiye, ilk maçta kendisini yenen portekizi yenen Almanları yenen Hırvatları yendi:D

ÖmerFarukYılmaz
20.06.2008, 08:28

Abi biz yeneriz inşallah,Ama Fatih Terimde gider bu takımdan...

Cem Balcı
20.06.2008, 08:30
ah tekke ah
olsaydı tamamdı

servet maçta kesinlikle oynayamayacakmış...

ah servet ah !

ah ki ne ah...:(

Mert67
20.06.2008, 08:43
Sokağa dökülmeye hazırız!

TÜRKİYE, Avrupa Şampiyonası’nda bir ilke imza atıp yarı finale çıkmak için bu akşam Hırvatistan’la karşılaşıyor.

3 sakat, 2 de kart cezalısı oyuncusu bulunan Milli Takım’ı destekleyecek gurbetçiler için Türkiye’den Almanya’ya 1 milyon bayrak gönderildi. Emniyet yetkilileri, maçın galibiyetle sonuçlanması halinde havaya ateş açılmaması konusunda uyarıda bulunurken bu suçun 6 ay ile 3 yıl arasında hapis cezası öngördüğünü hatırlattı.

96’nın rövanşı
Türkiye daha önce yenemediği Hırvatistan ile bugün 4. kez karşılaşacak. İki ülke milli takımları ilk defa 11 Haziran 1996’da, İngiltere’de düzenlenen 10. Avrupa Şampiyonası finallerinde karşılaştı. Nottingham’da yapılan ve hafızalara kazınan maçı Hırvatistan, Vlaoviç’in 87. dakikada attığı golle 1-0 kazanmıştı. Japonya’da 1997’de düzenlenen Kirin Kupası’nda oynanan maç 1-1, 2004’te Zagreb’te yapılan özel karşılaşma ise 2-2 bitmişti.

451. milli sınav
Milli Takımımız, 451. sınavını Hırvatistan karşısında verecek. Ay-yıldızlılar, 85 yıllık tarihinde 235’i resmi, 215’i özel olmak üzere geride kalan toplam 450 maçta; 157 galibiyet, 107 beraberlik alırken, 186 kez rakiplerine yenildi. Milliler bu maçlarda rakip ağları 577 kez salladı, kalesinde ise 694 gol gördü. Teknik Direktör Fatih Terim ise Milli Takım’ın başında 75. maçına çıkacak. Türkiye, Terim yönetimindeki 74 karşılaşmada 35 galibiyet, 21 beraberlik, 18 yenilgi aldı.

TÜRKİYE
Rüştü
Sabri
Gökhan Zan
Emre Aşık
Hakan Balta
Kazım (Ayhan)
Hamit
M.Topal
Arda
Nihat
Tuncay

HIRVATİSTAN
Pletikosa
Simunic
R.Kovac
Corluka
Pranjic
Rakitic (Petric)
N.Kovac
Kranjcar
Srna
Modric
Olic

NASIL GELDİLER?
Hırvatistan-Avusturya: 1-0
Hırvatistan-Almanya: 2-1
Hırvatistan-Polonya: 1-0

NASIL GELDİLER?
Türkiye-Portekiz: 0-2
Türkiye-İsviçre: 2-1
Türkiye-Çek Cum.: 3-2

Milliyet

Dursun Kaplan
20.06.2008, 09:13
BakaLım bu akşamda Fatih Terim'in baLLı yönü oLucakmı..

İnşaLLah futboLcuLarımız işi erken bitirir... ;)

Uğurtan
20.06.2008, 09:19
Ümitsiz olanlar bence birşey hissedemeyenler.. Sırtımızdan esen o ılık rüzgarı hissetmiyormusunuz? :) Ben taa başından hissetmekteydim hala hissediyorum.. En son 2002'de esen rüzgardı bu.. Hırvatlar bizden iyi olabilir -ki iyiler.. Ama yeneceğiz.. Futbol oynayamasakta sahda savaşarak ve formamızı terleterek.. Yine bi zafer gecesi bizi bekliyor yazın bi kenara.. :)

İskender YILMAZ
20.06.2008, 09:39
servet ' de yokmuş, tam ofsayt olduk.. emre aşık ' la gökhan zan oynayacak.. :S ya şu fatih terim ' i varya.. la ne işi var milli takımda emre aşık ' ın? toraman gibi adam kadroda yok.. emre güngör bari oynasaydı ya.. en iyisi balta ' yı stopere çekip gökhan zan ' la birlikte oynatması diye düşünüyorum. sol bekte de uğur boral oynar.. inşallah yine saçmalayıp hamit ' i bekte oynatmaz.. işimiz çok zor, bari aurelio gibi bi garanti oynasaydı yahu. bu arada nihat tek forvet oynarsa yine bütün maç gezinir durur. nihat 2. forvet konumunda verimli olabilir ancak. mutlaka semih'in oynaması lazım ya da tuncay nihat'ın önünde oynayacak.. kazım ilk 11 de değil de 60. dk dan sonra girince çok daha verimli oluyor. sağda ya gökdeniz ya mevlüt le başlaması gerekir. en büyük güvencemiz ve umudumuz yine Arda..

.............. rüştü ...........

sabri .. zan .. balta .. boral

....... hamit .... topal ......

mevlüt .................. arda

........ nihat ...................

............. semih .............

oyuncu değişiklikleri :

dk 65 .. kazım in --> mevlüt out
dk 75 .. tuncay in --> nihat out
dk 85 .. ayhan in --> hamit out

oyuncu değişikliklerini bile söyledim daha ne yapayım..? :)

Berberoğlu
20.06.2008, 09:40
Hadi bakalım hayırlısı..

Bence denk güçlerin maçı olacak. Şansı yanında olan kazanır...

Bizde bireysel yetenekler daha fazla. Örneğin Çek maçındaki Nihat'ın attığı son golü Hırvat takımında atabilecek oyuncu olduğuna inanmıyorum.

İnanç, azim ve şansla maçı alabiliriz...

Metin Ural
20.06.2008, 10:28
tumer oynayabilecek durumda mı? servet, emre belozoglu ve emre gungor kesin yoklar degil mi?

EMine_61
20.06.2008, 10:31
Uyanık Hırvat televizyonu!
Milli takım, çeyrek finalde Hırvatistan ile yapacağı maçın hazırlıklarını bugün de sürdürdü.

Krems kasabasının stadında ilk yarım saati basına açık yapılan antrenmana Emre Güngör, Emre Belözoğlu ve Servet dışında tüm futbolcular katıldı.

Isınma hareketleriyle başlayan çalışmada futbolcular, kondisyoner yönetiminde performans çalışması yaptılar. Daha sonra teknik direktör Fatih Terim, orta yuvarlak içinde kısa süreli topla çalışma yaptırdı. Ardından antrenman basına kapalı olarak sürdü.

A milliler, yarın da maçın yapılacağı Ernst Happel Stadı'nda Fatih Terim'in basın toplantısının ardından 15 dakikası basına açık son çalışmasını gerçekleştirerek kampa girecek.

-UYANIK HIRVAT TV'Sİ-

Bu arada bugünkü antrenmanın yapıldığı sahanın çevresindeki binalardan birinin balkonuna kamera kurarak aşağıdaki canlı yayın arabasından yayın yapmaya çalışan bir Hırvat televizyonunun bu girişimi, Fatih Terim'in görevlileri uyarmasıyla engellendi.

Kadir
20.06.2008, 10:46
Volkan , Marco cezalı . Tümer , Emre , Servet , E.Güngör sakat dedi dün Ntv'de . Bu 6 oyuncu yok .

Servet'in olmaması kötü oldu stoperde Gökhan Zan ve Emre Aşık oynayacakmış işimiz zor gibi .

Cem Balcı
20.06.2008, 10:46
vay be bukadar uğraştıklarına göre bizle baya korkuyolar demekki :)

Ahmet Kuru
20.06.2008, 11:02
Bu akşamlar İnşallah Sokaklara döküleceğiz...
Fatih Terime İnat.....

Serdær
20.06.2008, 11:28
Konu Genelden niye buraya taşındı anlamadım ? :confused:

murseltaskin
20.06.2008, 11:31
90dakka berabere biter gerisini bilemem

Emiroğlu
20.06.2008, 11:47
Hırvat takımı çok seri futbol oynuyor.Ortasahası belki bizden - bireysel anlamda - kaliteli değil.Ama , bizden çoooook daha fazla takımlar.Buraya kadar zaten bu olgu getirdi onları...
Korktuğum 2 şey , Bizden daha fazla takımlar , Bizden çok daha hızlı top oynuyorlar.

Beni ümitlendiren ise , bütün zorluklar bizi buluyor ve bu beni ümitlendiriyor.Sebep ise ; Kanımız icabi , yumurtanın öngörülen yere gelmesi gerekiyor , Türk milletinin başarısı için...Yoksa futbol anlamında yine çok birşey beklemiyorum.

Serdær
20.06.2008, 11:55
"Yaşasın Nihat"

Milli futbolcu Nihat Kahveci'nin takımı Villarreal'in kulüp başkanı Fernando Roig, Avrupa Futbol Şampiyonası ile ilgili olarak, ''İspanya-Türkiye finali, biz Villarrealliler'in hoşuna gider'' dedi.
Roig, AS gazetesinde yayımlanan demecinde ümit ettiği İspanya-Türkiye finali için, ''Elbette bir de biz kazanırsak harika olur'' diye de ekledi.
Roig, bugün oynanacak Hırvatistan-Türkiye maçı sorulduğunda ise, ''Yaşasın Nihat!'' derken, ''Nihat, mükemmel bir forvet olduğunu gösterdi. Çekler'e attığı birinci golde tecrübeli ve kurnaz bir golcü olduğunu, ikinci golde de matador olduğunu gösterdi'' yorumunda bulundu.

Kaynak : DHA

Metin Ural
20.06.2008, 12:40
bu konunun genelde olması 1-2 gun icin cok buyuk sorun yaratmaz herhalde.

ÖzGür Ayar
20.06.2008, 13:02
Defans hattımız eğer yazıldığı gibi olucaksa gerçekten çok kötü. Az olan ümitlerimde yok oldu gibi birşey.
Müzmin sakat G.Zan ve sakat sakat gelen Servetin olduğu bir takıma stoprlerinde cezalı duruma düşme ihtimalinin çok yüksek olduğunu düşünürsek bildiğim kadarıyla birtek emre aşığı alan terimi tebrik ediyorum. Buraya kadar gelmişken dönmek olmamalı ama şu andada kadronun her tartafındaki eksiklikler ortaya çıktı. Tek sorumlusuda terimdir.

sümela61
20.06.2008, 13:05
ya şu bizim medya ne zaman adam akıllı başlık atacak...

http://img171.imageshack.us/img171/3680/cakmakuo5zp7.jpg

Berat
20.06.2008, 13:08
Hırvatistan kazanırsa "Bize çaktılar" diye başlık atacak kadar delikanlılık var mı acaba bunlarda?

ApoCaN28
20.06.2008, 13:08
Bakalım da bol şans demekten başka yapıcağımız bişi yok gerçi şansda bi yere kadar ama:D

seyyah61
20.06.2008, 13:26
---------------Rüştü-----------------
Sabri--Gökhan Zan--Emre Aşık--Hakan Balta
------Kazım (Ayhan)--M.Topal---Arda------
Hamit-------------------------Tuncay----
--------------Nihat----------------------

Böyle oynuycaz galiba, Nihat'in tek forvet olmasi kötü. Bence Kazim yerine Ayhan oynamasi gerekiyor. O zaman iki ön libero oynayabiliriz. Nihat'in yaninda da Semih olsaydi daha iyi olurdu.

Koray
20.06.2008, 13:27
Geçmiş sayfalarda en az 3 tane yeriz demiştim defansımız yüzünden,Servet'te olmadığına göre iyi halimiz yok...
Yan top zaafımız zaten üst seviyede,Hırvatlar kanatlardan çok zorlayacak bizi...

Kusura bakmayın ama şansımız yok,bence...

Kadir
20.06.2008, 13:41
Fanatik yine yapmış yapacağını . Yeri geldin mi spor dostluk barış kardeşlikdir diye konuşurlar attıkları başlığa bak çakmak lazımmış . Çok üstün zekalı bunlar çok .

sümela61
20.06.2008, 14:03
daha geçtiğimiz günlerde İsviçre basını için demediklerini bırakmamışlardı... şimdi aynı terbiyesizliği kendileri yapıyor... bir ülkenin medyası bu kadar "seviyesiz" ve "tutarsız" olabilir ancak...

sanatik
20.06.2008, 14:20
medya bu bir oyana bir buyana döner isine geldigi gibi.

türk medyasindan zaten bir beklentimde yok tam tersi en büyük naneyi biz yeriz sonra baskalarini türk düsmani ilan ederiz.

Nytre
20.06.2008, 16:12
hem o basligi kullanmislar hem de `hirvatistan 1 turkiye-0 `` demeyi de ihmal etmemisler..

sonra da diger ulke gazetelerini provakasyonlukla sucluyorlar.

durust olmayan nasil durustluk bekler. bu arada bir ilginc haber .

----------------
Hakemin annesi Hırvat çıktı
20 Haziran 2008 / 10:37
Bu akşam ilk çeyrek final maçımız var. Maçı Rosetti yönetecek. Biz onu İtalyan zannediyorduk ama bakın seceresinden ne çıktı?
Milli Takım'ın Hırvatistan maçını yönetecek hakem Rosetti'nin annesinin Hırvat olduğu ortaya çıktı. Hırvatistan bu haberi sevinçle karşıladı...

HIRVATİSTAN'IN 12. OYUNCUSU ROSETTİ

Bu akşam Milli Takım Hırvatistan karşısında ilk çeyrek final maçına çıkacak. Maçı Roberto Rosetti yönetecek. Ancak Rosetti'nin annesini Hırvat olması Hırvatistan'da büyük bir sevinçle karşılandı. Hırvat index.hr adlı internet sitesinde "Türkiye'ye karşı 12. futbolcumuz Rosetti mi olacak?" başlığı kullanıldı. 24 Sata gazetesinde de "Hırvatistan'ın çeyrek final maçını Hırvat çocuğu yönetecek" denildi.

ANNESİ HIRVATİSTAN DOĞUMLU

41 yaşındaki Roberto Rosetti'nin annesinin Hırvatistan'ın Pula şehri yakınındaki Vodnjan kasabasında doğduğu; İtalyan hakemin bir seminer dolayısıyla geldiği ülkede annesinin doğduğu toprakları ve burada bulunan kiliseyi ziyaret ettiği belirtildi.

ROSETTİ TÜRKLER'E DE UĞURLU GELİYOR

Roberto Rosetti, Hırvatlar'ın uğurlu hakemi sayılıyor. Ancak Rosetti daha önce 3 Türk takımı yönetti. A Milliler onun yönettiği Euro 2008 elemelerindeki Makedonya maçını 3-2 kazandı. Yine Rosetti'nin yönettiği Bordeaux maçında Galatasaray 0-0, Egaleo maçında da G.Birliği 1-1 beraberlik elde etti.

haber61

sümela61
20.06.2008, 16:19
20 Haziran Mor ve Ötesi konseri ve Hırvatistan-Türkiye Maçı

Eğlence ve dev ekranda maç keyfini bir arada yaşamak isteyenler için Milli Takımımız'ın grup maçları boyunca futbolun kalbi Turkcell Kuruçeşme Arena'da atacak.

Turkcell'liler EURO 2008 yazıp 5154'e kısa mesaj atarak 10.000 davetliden biri olabilecek.Turkcell'li olmayanlar 10 YTL ödeyerek Turkcell Kuruçeşme Arena'daki aktivitelere katılabilecek.

mavilibordo
20.06.2008, 16:30
bütün trabzonlu taraftarımıza sevgilerimi sunuyorum.37

sümela61
20.06.2008, 16:34
20 Haziran Mor ve Ötesi konseri ve Hırvatistan-Türkiye Maçı

Eğlence ve dev ekranda maç keyfini bir arada yaşamak isteyenler için Milli Takımımız'ın grup maçları boyunca futbolun kalbi Turkcell Kuruçeşme Arena'da atacak.

Turkcell'liler EURO 2008 yazıp 5154'e kısa mesaj atarak 10.000 davetliden biri olabilecek.Turkcell'li olmayanlar 10 YTL ödeyerek Turkcell Kuruçeşme Arena'daki aktivitelere katılabilecek.

aslında şundan erken haberimiz olsaydı, BMN olarak orada Trabzonspor formalarımızla toplanmak güzel olurdu... yarı finale çıkarsak, bu tür bir şey yapalım mı arkadaşlar?...

A.Furuncu
20.06.2008, 16:58
arkadaşlar www.bordomavi.net (http://www.bordomavi.net) giriş sayfamızda çalan şarkıyı kim sölüyo ve adı ne acaba bilen vrsa söleyebilir mi?:)

Mustafa K. Demirbaş
20.06.2008, 17:35
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda bu akşam Hırvatistan ile yarı finale çıkmak için mücadele edecek olan A Milli Takımımızın ilk 11'i belli oldu!..

Millilerimizin Euro 2008'de bugüne kadar oynadığı maçlardan önce yüzde yüz doğru kadroyu veren MARATON.COM.TR, Hırvatistan karşısında çıkacağımız ilk 11'i de karşılaşmadan saatler önce okurlarına duyuruyor...

Teknik Direktör Fatih Terim, Hırvatistan karşısında sahaya şu 11'i sürecek:

Rüştü, Sabri, Gökhan Zan, Emre Aşık, Hakan Balta, Kazım, Hamit, Mehmet Topal, Arda, Tuncay, Nihat

MARATON.COM.TR

SERDAR-61
20.06.2008, 17:54
İNŞALLAH BU MAÇI KAZANACAĞIZ VE SONRADA ALMANYAYI EZECEĞİZ:alkış:
:Bayrağımız::Bayrağımız:

sanatik
20.06.2008, 18:01
fatih terim 15 oyuncum + 2 kalecim diyor. kaynak almanca (http://www.welt.de/sport/em2008/article2127984/Tuerkei_mit_Problemen_vor_dem_Kroatien-Spiel.html)

ne söylesek bilemiyorum. Suclu kim ?

mladen petric:"nihat ne derse desin biz cevabi sahada verecegiz"

hirvatlar hafif favori görünüyor almanlara karsi oynadiklari modern futbol ile.

Mira_61
20.06.2008, 18:01
arkadaşlar www.bordomavi.net (http://www.bordomavi.net) giriş sayfamızda çalan şarkıyı kim sölüyo ve adı ne acaba bilen vrsa söleyebilir mi?:)
Kıraç-Haydi Haydi (Türk Milli takım Marşı) :ok

Yılmaz
20.06.2008, 18:03
çekirge (fatih t) 1 zıplar , 2 zıplar 3 cüde .......

TolgaTopçu61
20.06.2008, 18:06
cok zor bir mac olacak, ilk dakikadan itibaren atak oynamamiz gerek, insallah ilk macda oldugu gibi korkak futbol oynatmaz terim.

TSelif
20.06.2008, 18:09
Biz TÜRK'üz :)

Sacit
20.06.2008, 18:24

açıkcası bende öyle düsünüyom, bu kadar eksik de varken..

ama futbol bu... yeni bir tarih yazmak güzel olurdu.. :)

m@rdi
20.06.2008, 18:30

Mümkünse birkaç kez daha zıplasın. 3.de koyvermesin:cool:

tsburak08
20.06.2008, 18:32

kıraç söylüyor ama şarkının ismini bilmiyorum

Erbay
20.06.2008, 18:48
İlk 11'i gördüm moralim bozuldu.Orta sahamız:Kazım-Hamit-M.Topal-Arda... Portekiz maçını hatırlattı bana bu kadro.İnşallah öyle olmaz maçın sonucu.

alper*
20.06.2008, 18:49
çek maçından sonra milli takıma ısındım ve içimden bir ses bu maçı kazanırız diyor =)

OYılmaz
20.06.2008, 18:51
Biz TÜRK'üz :)

Evet biz Türküz işimizi sona bırakır son anda yaparız son 15 dk çok şey bekliyorum :)

UmutBaykan
20.06.2008, 19:07
Şerefsiz hırvatlar bizim seyircimize saldırmışlar..

lazooo28
20.06.2008, 19:12
hain herifler

sümela61
20.06.2008, 19:14
işte demek istediğim bu... bunların hepsi aynı... "haçlı" zihniyeti... bu yüzden başımızda Terim de olsa, başkası da olsa; sonuna kadar destek... dualarımız onlarla...

UmutBaykan
20.06.2008, 19:16
Defansta servet olsaydı umutlu olurdum ancak hiç umudum yok :( Allah yardımcımız olsun..

yorgun28
20.06.2008, 19:16
İlk 11'i gördüm moralim bozuldu.Orta sahamız:Kazım-Hamit-M.Topal-Arda... Portekiz maçını hatırlattı bana bu kadro.İnşallah öyle olmaz maçın sonucu.

ne diyeyim inşallah

Hasan61
20.06.2008, 19:21
kazım ilk yarı bitiminde oyundan alınır

UmutBaykan
20.06.2008, 19:22
kazım ilk yarı bitiminde oyundan alınır

bende öyle düşünüyorum..

lazooo28
20.06.2008, 19:23
defansimiz cok zayif ama belli olmaz Insallah galip gelen taraf biz oluruz..Almanlari fazla bekletmeyelim ;)

Cüneyt Canlıca
20.06.2008, 19:27
Servet'in sakatlığı nedeniyle takımda yer alamayacağı haberi milli takımda moralleri bozarken, alınan bilgiler Fatih Terim'in Kazım Kazım'ı ilk 11'de sahaya sürmeyeceği yönünde. Kazım'ın yedekte olması da Ayhan Akman ismini öne çıkarıyor. İşte maçın kuvvetle muhtemel 11'i şöyle:

Rüştü, Sabri, Gökhan Zan, Emre Aşık, Hakan Balta, Hamit Altıntop, Mehmet Topal, Ayhan Akman (Gökdeniz Karadeniz), Arda Turan,Tuncay Şanlı, Nihat Kahveci

Milliyet

Berk
20.06.2008, 19:39
Şerefsiz hırvatlar bizim seyircimize saldırmışlar..

Hırvatlar kendi aralarında kavga ettiler. Hajduk vs Dinamo;)

Maça gelince ümidimi her dakika taşıyacağım.Biz 96'da Sukerli kadroya bile kök söktürdük,bizde bu yürek oldukça yenemeyeceğimiz takım yok!

AYYILDIZ
20.06.2008, 19:39
2-1 alırız maçı bu sefer ilk golü biz Nihatla atarız.

OYılmaz
20.06.2008, 20:14
Servet'in sakatlığı nedeniyle takımda yer alamayacağı haberi milli takımda moralleri bozarken, alınan bilgiler Fatih Terim'in Kazım Kazım'ı ilk 11'de sahaya sürmeyeceği yönünde. Kazım'ın yedekte olması da Ayhan Akman ismini öne çıkarıyor. İşte maçın kuvvetle muhtemel 11'i şöyle:

Rüştü, Sabri, Gökhan Zan, Emre Aşık, Hakan Balta, Hamit Altıntop, Mehmet Topal, Ayhan Akman (Gökdeniz Karadeniz), Arda Turan,Tuncay Şanlı, Nihat Kahveci

Milliyet

Ha ayhan ha ayman ne farkeder Terim koy şu Gökdenizi inat etme o da futbolcu Trabzonlu oluşunu bir kere görmezlikten gel...

Trabzonli_61
20.06.2008, 20:21
İŞTE 11'İMİZ

TÜRKİYE: Rüştü, Sabri, Gökhan , Emre, Hakan, Tuncay Şanlı, Hamit Altıntop, Mehmet Topal, Arda Turan, Kazım Kazım, Nihat

ligtv.com.tr

Berk
20.06.2008, 20:22
Hele şükür kafamdaki 11i çıkarmış.Nasıl becerdi anlamış değilim.

Nihal Ayvaz
20.06.2008, 20:27
demin show tv viyanadan canlı yayın yapiyordu arkadan trabzonspor formalı 2kişi formalarını gösteriolardı :D:D heryerde kendimizi belli ederiz:cool:

antagonist
20.06.2008, 20:32
Orta sahada Mehmet Topal'ın tek oynaması bizi oldukça zorlayacak. Zaten önlerinde oynadığı Emre - Gökhan ikilisi de güven vermiyor. Hırvatlar bugün göbekten iyi gelebilirler.

Cem Balcı
20.06.2008, 20:38
eksiklerimiz çok.

umarım sıkıntı yaşamayız daha fazla...

Cafer Bulur
20.06.2008, 20:55
Orta sahada Mehmet Topal'ın tek oynaması bizi oldukça zorlayacak. Zaten önlerinde oynadığı Emre - Gökhan ikilisi de güven vermiyor. Hırvatlar bugün göbekten iyi gelebilirler.
dedigin gibi savunma ve orta alan blokunda agir oyuncularimiz var.
hirvatlar cok hizli bir sekilde rakip kaleye iniyorlar.
diger maclarin aksine geriye düsersek isimizin cok cok zor olacagini düsünüyorum.
isi bastan siki tutmaliyiz.

Mayls
20.06.2008, 21:04
Hamit Mehmet'i yalniz birakirsa Modric delik desik eder ortasaha ve defansimizi.

***NiLLYyY***
20.06.2008, 21:04
kazancaz bu aksam ve yari finalde almanlara karsi oyniycaz:D aksam almanlar uyutmadilar bizi,bu gece intikamimiz cok feci olcak:U:D

Mayls
20.06.2008, 21:06
kazancaz bu aksam ve yari finalde almanlara karsi oyniycaz:D aksam almanlar uyutmadilar bizi,bu gece intikamimiz cok feci olcak:U:D
Sabaha kadar uyumak yok :D Ama sanirim Polis bizi meydandan kovar gene 2-3 gibi :D

***NiLLYyY***
20.06.2008, 21:08
Sabaha kadar uyumak yok :D Ama sanirim Polis bizi meydandan kovar gene 2-3 gibi :D
meydan dan bana ne benim zorum komsularla:D:D

Mayls
20.06.2008, 21:10
meydan dan bana ne benim zorum komsularla:D:D
Bende aldim bir düdük (zurna, artik her neyse) :D:D Bugün derste calinca ögretmene kaptirdim ama ççç

***NiLLYyY***
20.06.2008, 21:13
Bende aldim bir düdük (zurna, artik her neyse) :D:D Bugün derste calinca ögretmene kaptirdim ama ççç
düdügü ne yapcan...zurna al zurna:D bu aksam kazanalim..almanya macina kadar megafon alcamççç:dvl:

Mayls
20.06.2008, 21:16
düdügü ne yapcan...zurna al zurna:D bu aksam kazanalim..almanya macina kadar megafon alcamççç:dvl:
Benim asil düsündügüm;
Almanya macindan sonra Almanca sinavim (Abschlussprüfung), Finalden sonra da Matematik sinavim var :D:D
Allah kolaylik versin bana.

Neyse maca dönecek olursak;
Dedigim gibi Modric'i iyi tutabilirsek her seyi yapabiliriz ama Modric'e bos alan birakirsak umutlarimiz Allah'a emanet :cool::cool:

7 AHMET 7
20.06.2008, 21:16
ben çıkıyorum . 'kaptan türkiye maçında inecek var'. güle güle özel takımın özel taraftarları....

***NiLLYyY***
20.06.2008, 21:28
bosver Modric i falan..bu mac bizim baska secenek yok:D hem servet kafayi takarsa Modric e,kesin sakatlanip cikar,böylece de tehlike kökünden cözülmüs olur:U:D

Mayls
20.06.2008, 21:29
Servet yok ççç

Koray
20.06.2008, 21:29
Geçmiş sayfalarda en az 3 tane yeriz demiştim defansımız yüzünden,Servet'te olmadığına göre iyi halimiz yok...
Yan top zaafımız zaten üst seviyede,Hırvatlar kanatlardan çok zorlayacak bizi...

Kusura bakmayın ama şansımız yok,bence...

Şu maçı alalım ben utanmaya razıyım haydi Türkiye'm...

Fatih
20.06.2008, 21:31
haydi Türkiyem

Mustafa Önal
20.06.2008, 21:35
keşke almanya ile eşleşmiş olsaydık. hırvatistan turnuva başından beri süpriz beklediğim bir ekip. genç ve başarıya aç bir ekip . işimiz baya zor. helede servet yokken dahada sor. srna ve oliç e özellikle dikkat etmeliyiz.

ancak turnuva şansımıza güveniyorum. şans yanımızda da olursa final yaparız diye düşünüyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
20.06.2008, 21:37
zooor zor..
allah yardımcımız olsun..

ilhan
20.06.2008, 21:38
Bu kadar yetmez Ah Türkiye'm ilerle!!!

Madem yola çıktık sonuna kadar gidelim.

Allah yardımcımız olsun.

Haydi Türkiye'm!

:bayrak3::Bayrağımız::trbyrk:

TS57
20.06.2008, 21:39
ALLAH yardımcımız olsun

Kaya
20.06.2008, 21:42
Yüce Allah, Türk çocuklarının yardımcısı olsun. Haydi inşallah.

ilhan
20.06.2008, 21:43
:bayrak3:

Maçtan sonra görüşürüz!

Hayde Türkiye'm!

:bayrak3:

ÖzGür Ayar
20.06.2008, 21:43
Şu kazımada biri İstiklal Marşımızı hala öğretememişmi uyuz oluyorum böyle sap gibi durunca

Bahadır Şimşek
20.06.2008, 21:53
macın linki var mı arkadaşlar???

lazooo28
20.06.2008, 21:54
ALLAH yardımcımız olsun

AMIN :Bayrağımız:

ÖzGür Ayar
20.06.2008, 21:59
2. bir santrafor girene kadar durun toplar yada uzaktan şutlar hariç gol bulmamız zor. 2. yarıya santraforlu başlarsak hırvatları sallarız. yıkma ihtimalimizde yüksek olabilir.

yorgun28
20.06.2008, 22:03
bu kazımı sahada görmeye dayanamıyorum
hele de gökdeniz yedekken

Kaya
20.06.2008, 22:05
Of offf yani...

Dua'larla ilerliyoruz...

ÖzGür Ayar
20.06.2008, 22:05
mucizevi bir gol kaçırdılar. % 500 milyonluk

***NiLLYyY***
20.06.2008, 22:06
rüstüüüüüüüüüü cok yaslandin cooooooooook:S yat bekle millet golllllllll diye bagirana kadar:@

Gürkan
20.06.2008, 22:12
adamlar gelmeye başladı

Gürkan
20.06.2008, 22:13
defans namına bir iey yok

deminki gibi harcarlarsa pozisyonları iyi.

Gürkan
20.06.2008, 22:15
Tuncay cezalı duruma düştü. fatih terim ne yapacak şimdi turu geçersek.

ÖzGür Ayar
20.06.2008, 22:17
Tuncay cezalı duruma düştü. fatih terim ne yapacak şimdi turu geçersek.

Fifa'ya saldırır basın açıklamasında kanımca. Bu kural saçma vb türü açıklamalarla. Sonra hakem ve basın mensuplarıda alır dersini :)

Harun-61
20.06.2008, 22:18
Hirvatistan bastiriyor, ilk 5 dakka haric kötüyüz.

.

Harun-61
20.06.2008, 22:21
ahhhh Hamitttt ahhhhhhh :(

penalti verebilirdi hakem ??? !!!

ve Kazim cikmali, Emre veya Semih girmeli.

.

Uğurtan
20.06.2008, 22:37
Aklımda kalalar..
-Hala şans yanımızda direte patladı o pozisyon şoktayım..
-Penaltımız yendi gene..
-Hamit orda kayılcak zaman mı .. :(

Fena değiliz aslında ama ilk golü bulan maçın kilidini açar.. Öyle bir maç..

ilhan
Fatih Terim'in Hamit'i sağ bek oynatmasının nedeni çıktı işte ortaya. Adamlar koridora çevirdiler. Sabri'yi adamlar çok rahat geçiyor.

Selman
Hırvatlar Türkiye'nin isminden korkmuş kontrollü oynuyorlar.Biraz saldırsalar golü rahat bulurlar bu savunmaya karşı.

Bu arada Mehmet Topal napıyon sen?:)O nasıl bir vuruş.

61viya
20.06.2008, 22:38
Terim sana uyuz olduğum kadar bi Nuriye uyuz olmuştum sanırım ama,Türkiye işte...!!!

Hırvatistan çok iyi ama bu maçı alabiliriz,Terim biraz daha akıllı olsun yeter!

Ve daha fazla cezalı,sakat olmasın...

Haydi Türkiye'm!

Cem Akyüz
20.06.2008, 22:39
gökdenizin girmesi lazım bence topu ileri taşıyamıyoruz tuncayıda beğenmedim hiç ilk yarı adamlar oynamaya başladılar zor bir 2.yarı bekliyorum 0-1 kazanırız ama:)

ilhan
Bu arada Mehmet Topal napıyon sen?:)O nasıl bir vuruş.

O top girseydi eminim uçmuştun havalara bizimle beraber :)

Hüseyin İlkin
Hırvatlar atarsa iyi yatar,biz atarsak epey bir zorlanırız çünkü iyi kapatamıyoruz sahamızı.

Umarım alırız,kilitlerden biri bizim sağ taraf.Sabri'nin olduğu yerden,folloş ediyorlardı herifler neredeyse.

robinhood61
20.06.2008, 22:40
tam gökdenizlik maç. ah fatih terim ah sen olmasan bu kadar zorlanmazdık.
ama sana rağmen alacağız inşallah bu maçı

m@rdi
Bizimkiler artık koşmuyor,koşamıyor.
Hırvatlar orta alanda paslaşıp hooop bizim kaleye ancak şans hala bizden yana.
Kazım topu seyir halinde,tüm pasları hızlı. Çıkması gerek.

Allah yardımcımız olsun.:cool:

Hasan61
kazım-sabri böyle giderse o taraftan gol yiyecez

Mehmet Fatih Yavuz
20.06.2008, 22:41
Hırvatlar atarsa iyi yatar,biz atarsak epey bir zorlanırız çünkü iyi kapatamıyoruz sahamızı.

Umarım alırız,kilitlerden biri bizim sağ taraf.Sabri'nin olduğu yerden,folloş ediyorlardı herifler neredeyse.
orada eksiklik sabride değil.
2 kişi yükleniyor, kazım savunmaya yardım etmiyor.

tek başına tüm kanadı tutamaz sabri..
kazım kazım denen ne işe yaradığından emin olmadığım vatandaşın sahadaki varlık sebebini de anlamış değilim zaten.

Dursun Kaplan
20.06.2008, 22:42
Sabri ne işe yararsın sen ya....:mad:

ilhan
20.06.2008, 22:43
Hamit sağ kanadı her maç tek başına götürüyordu. Bi zahmet Kazım ve Sabri'de kanatlarına ve yerlerine sahip çıksınlar.

Hasan61
20.06.2008, 22:44
orada eksiklik sabride değil.
2 kişi yükleniyor, kazım savunmaya yardım etmiyor.

tek başına tüm kanadı tutamaz sabri..
kazım kazım denen ne işe yaradığından emin olmadığım vatandaşın sahadaki varlık sebebini de anlamış değilim zaten.
kazım'ın sahada bulunmasının tek nedeni
malum turnuvanın en kısa takımıyız ya da en kısalarındanız duran toplarda biraz daha uzun olabilmek yoksa bundan başka mantıklı açıklaması yok
aslında buda pek mantıklı değil ama
terim ve mantık birbirinden uzak kelimeler

AKSOY_61
20.06.2008, 22:48
Maçtaki üstünlük ilk önce bizde sonra hırvatlarda sonra yine bizde oldu.
Oyuncuların konsantrasyonuna göre göre el değiştiriyor yani....

maçta zayıf halka sabri olarak görülüyor ama bunun nedeni destek almamasımı bilmiyorum
Tuncaysa diğer maçlara oranla çok daha fazla mücadele ediyor.

Defansımızı ise yine en kötü mevkiimiz

Harun-61
20.06.2008, 22:54
Arda'da cezali duruma düstü.

Rüstü ve defansimiz'dan muhtesem bir hata :(

.

Can
20.06.2008, 22:55
ulan rüştü kafayımı yedin neyapıosun

ÖzGür Ayar
20.06.2008, 22:56
Noluyo yav o pozisyonda bizimkiler bi anda akıl sağlık zeka v.b önemli şeylerinimi kaybetti. Neler oldu öyle.

Harun-61
20.06.2008, 22:58
Emre Asik :D yuhhh !!!

ÖzGür Ayar
20.06.2008, 23:07
U.Boralı değilde Gökdenizi düşünseydi F.Terim bence daha iyi olabilirdi.

Uğurtan
20.06.2008, 23:21
Naptı bu adam M.Topal'ı aldı oyundan.. ???

ÖzGür Ayar
20.06.2008, 23:22
Benim bildiğim risk alırken defanstan bir adam çıkar. takviye içinse hücuma dönük bir adam çıkar. Çok ters oyuncu çıktı.

Gerçi bu terim ne kadar ters değişiklik yaparsa yapsın sonunda şans yüzüme gülüyor. Herhalde uğur deniyor kendisi :)

Uğurtan
20.06.2008, 23:24
Orta sahamızı tek ayakta tutan admaı çıkarttı.. Bence çok büyük bir risk..

Fanatik28
20.06.2008, 23:30
Su Milli takim seyirciside Trabzonspor seyircisi gibi, mactan önce saatlerce bagirirlar, ondan sonra sus pus. En azindan simdi destek, Rüstü´nün kurtarisindan sonra...

ilhan
20.06.2008, 23:39
Turnuvanın en iyi kurtarışıydı bana göre Rüştü'nün çıkardığı o top :)

ÖzGür Ayar
20.06.2008, 23:39
Evet berabere bitti uzatmalar oynanıcak M.topalın oyundan çıkmasından sonra sanırım bir değişiklik yaparsak büyük ihtimal ayhan olucak. Topalın çıkması ne kadar yanlışsa hiç oynamamış uğurun girmeside yanlıştı.

Mehmet Fatih Yavuz
20.06.2008, 23:40
adamlar durmadan organize geldi geldi..
gene bi tane organize atak yok..:S

kazımı çıkardın ne halt etmeye uğuru sokuyorsun.
o bölgenin adamı gökdeniz.
ardayı çektin sağ tarafa adamın alışmadığı yer..

ya terim baştan dibe fiyaskosun.
m. topal hangi akla hizmet çıkar habu maçta.
tuncay çıkar topal çıkmazdı.
orta sahada tek başına duruyordu resmen adam..

vatandas61
20.06.2008, 23:41
sabriye verilen sans gökdenize verilseydi kesin gecmistik turu. Adamin tek bir iyi hareketi yok macta.

Mehmet Fatih Yavuz
20.06.2008, 23:42
sabriye verilen sans gökdenize verilseydi kesin gecmistik turu. Adamin tek bir iyi hareketi yok macta.

basit hatalarla kontrol edemediği toplarla kestiği ataklar hücum organizasyonlarımızın baya baya canına okudu.

mem_61
20.06.2008, 23:43
inşallah alırız ya ölüyom heyecandan....

ÖzGür Ayar
20.06.2008, 23:43
Yinede diyorum akıllı oyuncu değişiklikleri yapsaydık en baştan beri ve bu kadroda yıldırayı halili fatihi olsaydı çok rahat yolumuza devam ederdik bu turnuvada.

Cem Balcı
20.06.2008, 23:47
sana artık dicek bişeyim yok terim...

saçmalıkların devam ediyo...

tuncayın orda işi ne...

ÖzGür Ayar
20.06.2008, 23:48
Şu sabriyide giriceksin sahaya tekme tokat dövüceksin

Cem Balcı
21.06.2008, 00:00
Şu sabriyide giriceksin sahaya tekme tokat dövüceksin

aynen...:mad::mad:

vatandas61
21.06.2008, 00:03
bu adamlarin cogu hak etmedikleri halde, torpilli olduklariicin bu takimda oynuyorlar ya ben ona yaniyorum

ÖzGür Ayar
21.06.2008, 00:06
Gökdeniz giricek inşallah atarda utandırır Terimi.

Nihatın sakatlanması kötü oldu penaltılara giderse -1 oldu.

Kaya
21.06.2008, 00:15
Allah seni davul etsin Rüştüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü üüüüüüüüüüüüüü

ÖzGür Ayar
Yedi golü yazıklar olsun yapılmaz böyle hata.

vatandas61
fatih terimin eseri...

Kaya
21.06.2008, 00:16
Yaktın takımı Rüştü... Ne diyeyim sana. Mal herif.

ÖzGür Ayar
ulan tuncay 500 tane golün varsa son anda şut çekiyon

Dursun Kaplan
70 miLyon arkanda Rüştü hiç merak etme...

Bütün çabaLarı mahvettin aptaL adam...

Kaya
21.06.2008, 00:17
Yau bu Rüştü'yü boğarım bennnnn yaaaaaa...

vatandas61
futbol bu iste, 0-0 iken zamana oynarsan son dakikada yersin golü.
oyuncularin cogu mal zaten

ÖzGür Ayar
Gooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllll

Kaya
Gooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllll

vatandas61
21.06.2008, 00:18
gökdeniz atarsa kacirir gibime geliyor, adam daha isinamadi bile oyuna.

Selman
Stadın üstündeki melekler işbaşında:)

Kaya
Allah Im Sen En BÜyÜksÜnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Kaya
ALLAH YA ALLAH...

Başka birşey demiyorum....

SONSUZ ŞÜKÜRLER SANA RABBİM...

Dursun Kaplan
Ya noLuyooo.. :D

Rüştü bi tane panaLtı goLü yersen senin........

Fanatik28
hadi Aslanlarim su Bizansi dize getirin...

ÖzGür Ayar
21.06.2008, 00:19
Var bizde birşeyler gerçekten var :D

Gelde volkanı armaa şimdi

Kaya
21.06.2008, 00:19
Dua'larla Devam Edİyoruz... :)

Mucİze...

Dursun Kaplan
21.06.2008, 00:20
Bende kaLp var dayanamıcam.. :D

My
21.06.2008, 00:21
Herkes goool diye bağırırken bizim Sedat abi pijamalarla mahalleye fırladı elindede pompalı :D

Kaan
21.06.2008, 00:21
Off bee...

Nasıl maç bu..!?

Şoktayım hala...

Bu arada anladım... Bundan sonra ilk dakikalarda gol yiyecez...

Gol yemeden gol atamıyoruz çünkü... :D

Fanatik28
21.06.2008, 00:22
Ya illa gol´mü yememiz lazim atmak icin.

Hadi Rüstü bütün mac yattin, simdi ayaga kalk...Kalbimiz sizinle Mehmetcikler

İsmail Alkan
21.06.2008, 00:23
Bu şampiyona ömürümüzden 10 yılı aldı götürdü :)

Kaya
21.06.2008, 00:24
kaçırdılarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

My
Ahanda dışarı attı :D

Bluefire
gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllll

ÖzGür Ayar
Goool Arda

ÖzGür Ayar
21.06.2008, 00:26
Gooool Semih

ÖzGür Ayar
Oleyyyyyyy beeeeeeee

Kaya
kaçırdılarrrrrrrrrrrr ALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

My
21.06.2008, 00:27
Babama atamıcak baba bak seyret dedim vallahada adamadı keko :D

axelman
ulaaaaaaaaaaaaaaa atamadı malllllllllllllll

İsmail Alkan
Yapma raketiç,ne yaptın bea:D

Fanatik28
Arkadaslar benim her tarafim titriyor, futbolcular ne yapsin. Alllah´im sen büyüksün.

SEN BÜYÜKSÜNNNNNNNN

My
Gol beee gol :D

Sedat abi ve pompalısı yine sahnede :D

axelman
atttttıiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kaya
hayde aslanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Bluefire
21.06.2008, 00:28
goollllllll

My
:D:D:D:D Laaaaaaaaa ne ettik biz yaaaaauuuuu :D:D:D:D

Bluefire
Allahim sana Sükürler olsun Yarabbim

ÖzGür Ayar
Olay bu ya olay bu. Sonunda yarı finaldeyiz. ha gayret. Silah atan herkesi kınıyorum ama.

İsmail Alkan
Haydaaaaaa şimdi işin yoksa isviçreye geri dön,göçebeye döndük be :)

My
21.06.2008, 00:29
Abooooooo çılıgın la bu TÜRKLER :D Hahahahaaaa!... :D

Dursun Kaplan
21.06.2008, 00:29
Oleyyyyyyyy oleyyyyyy oleyyyyyy...

ilhan
21.06.2008, 00:30
OlllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeY!!!!!!!!! !!!!!

Türkiye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Helal olsun Çocuklar! Helal Olsun Türkiye!!!!!!!!!

Oflu Ayşe
21.06.2008, 00:30
Helal Sana TÜrkİye'mmmmmmmmm

Dursun Kaplan
21.06.2008, 00:31
Ben hastaneye gidiyom kaLbime bişiLer oLdu.. :D

ilhan
Ağladım ulan!

Helal olsun!

Harikasınız!

:Bayrağımız::bayrak3::bayrak3::bayrak3::bayrak3:

Koray
Allahıııımmmm sen ne büyüksün yarabbiimmm

Fanatik28
21.06.2008, 00:32
Almanya bekle bizi, almanlara bugün uyku yok, uleeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnn Türkler geliyorrrrrrrr

yorgun28
İnanamıyorum allahım büyüksün yarrabim

Kaya
Yüce Allah'a şükürler olsun...

Gürkan
Kirimizi..........................

ilhan
21.06.2008, 00:33
Ulan Rüştü!

Atsan atılmazsın satsan satılmazsın!

Ne büyük kalecisin sen ya!

Mucizeyi bir daha gerçekleştirdik!

Can
beyazzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Gürkan
allahım dualarım kabul oldu. sana sukurler olsun yarabbım.

Koray
Trabzon yıkılıyor silah sesleri ortalığı yakıyor şuan da...

m@rdi
Fatih Terim 'de bu bal varken sırtımız yere gelmeyecek inşallah :D

Çok şükür Allah'ım :)

İsmail Alkan
En büyükkkkkkkk..................

Gürkan
şampıyonnnnnnnnn

m@rdi
21.06.2008, 00:34
Türkiyeeeeeeeeeeee

Mehmet Fatih Yavuz
tamamen ilahi yardım abi.
böyle birşey yok.:)

gırtlağım parçalandı ama yani..
yok böyle bişey.
hakem düdüğü ağzına uzattı semih golü attı..
yok yani...

kupayı alacaz bu yardımla herhalde:D

Cüneyt Canlıca
biz bu kupayı alırız

axelman
21.06.2008, 00:35
lllaaayyynnnnnnnnnnnnnnn

yarı finaldeyiz vayy beeeeeee

Can
Allahım süper süper süperrr...

Koray
Biz bu balla kupayı alırız...
Allah bizi seviyor..

Mehmet Fatih Yavuz
kayışdağı poligonu.
millet kafayı yedi.:D

İsmail Alkan
21.06.2008, 00:36
biz bu kupayı alırız
Yok daha neler:D

m@rdi
:Bayrağımız: Viyana kırdık kapınıı :bayrak3:

61viya
Ay Allahım inanılır gibi değil:D:D Şaka gibi ya,şaka gibi :D

Şansımız çok yaver gidiyor,Allah nazardan saklasın,böyle gitsin inş hep :D:D

Oooooooooooooooooooooooooooooooo Hep seninleyiz Türkiye!!!!!!!!!!!!!! :D

Fatih
24 yaşındayım böyle bişi görmedim bune yahu dünyanın sonu olsa gerek Allahım sen günahlarımı affet :)

My
Çekleri son 15 dakkada 2:0 dan 3:2.
Hırvatları 119 da mağlupken 120 de beraberlik, yetmezmiş gibi bir de adamları ele :D