PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Sezon Açılışı da İstanbul'da Yapılsın..

Atalay
14.06.2008, 13:55
Evet Bmn üyeleri artık bazı projeleri bu yönetimle hayata geçirme vaktimiz geldi...

Yapılan transferlerle olumlu işlerle kulüp ve taraftar havaya girmiş durumda...

Bizlerde kulübümüze katkı yapabilmek için elimizden geleni ardımıza koymamaya gayret ediyoruz..

Ama kombine alıyoruz ama lisanslı ürün alıyoruz yada destek kampanyalarına katılıyoruz...

Bizler biliyoruzki Trabzonda yapılan sezon açılışının bir benzeri istanbulda yapılırsa burda kulüp çiddi gelirler toplar..

İşte inönü stadı işte ali samiyen stadı işte olimpiyat stadı. kiralayalım herhangi bir stadı yapalım bir sezon açılışı...

Çevirelim stadyumu bayram yerine festival alanına..

Ürünlerimizi tüketelim stadyum etrafındaki stantlarda kombine kampanyalarına üye kampanyalarına katılalım dergimize abone olalım..

Ts club tırımıza ürün satış noktalarına hucum edelim..

Yöresel sanatçılarımızla ünlü şarkıçıların açılış öncesi verecegi konserlerle çoşalım horon tepelim...

Gelecek nesillerimiz olan çoçuklarımıza TRABZONSPOR sevgisi aşılayalım..

Sesimizi duy ey yönetim..

Fenamı olur kötümü olur...Sevgilerimle...

MehmeTS_ADANA
14.06.2008, 13:57
olabilir fakat zor bi ihtimal

İskender YILMAZ
14.06.2008, 13:57
Evet Bmn üyeleri artık bazı projeleri bu yönetimle hayata geçirme vaktimiz geldi...

Bizlerde kulübümüze katkı yapabilmek için elimizden geleni ardımıza koymamaya gayret ediyoruz..

Ama kombine alıyoruz ama lisanslı ürün alıyoruz yada destek kampanyalarına katılıyoruz...

Bizler biliyoruzki Trabzonda yapılan sezon açılışının bir benzeri istanbulda yapılırsa burda kulüp çiddi gelirler toplar..

İşte inönü stadı işte ali samiyen stadı işte olimpiyat stadı. kiralayalım herhangi bir stadı yapalım bir sezon açılışı...

Ürünlerimizi tüketelim stadyum etrafındaki stantlarda kombine kampanyalarına üye kampanyalarına katılalım dergimize abone olalım..

Yöresel sanatçılarımızla ünlü şarkıçıların açılış öncesi verecegi konserlerle çoşalım horon tepelim...

çok iyi fikir. olimpiyat'ta olabilir. ayağımızın dibi hem :)

Murat'
14.06.2008, 14:02
böyle bir başlık vardı galiba bulmaya çalışıyorum.

Kaya
14.06.2008, 14:03
Yapılmalı. Bu fikre de katılıyorum. Böylesine iyi bir hava yakalamışken herkes motive edilmeli. Sezon sonunda mutlu olmak için takım-taraftar içiçe olmak zorunda.

Emirhan Makul
14.06.2008, 14:05
ben bu fikre karşıyım

Atalay
14.06.2008, 14:07
ben bu fikre karşıyım

Niye ne oldu hayırdın canınmı sıkıldı...??

Mustafa K. Demirbaş
14.06.2008, 14:08
eger ınonude samıyende saracoglunda yapılcaksa bende karsıyım

OLCAY ÇAKIR
14.06.2008, 14:08
Bu fikri destekliyorum.

Müthiş bir katkı elde edileceğine eminim.

Tribünleri düşünemiyorum.:)

ÖzGür Ayar
14.06.2008, 14:11
Trabzondaki sezon açılışından sonra İstanbulda yabancı bir takımla hazırlık maçı ayarlayıp burdada sezonu açabiliriz. 5-6 Saat maçıydı ürün satışıydı taraftarın gönlü hoş tutulabilir. Tabiki önce Trabzonda sezon açılışından sonra...

Murat Keçeci
14.06.2008, 14:11
aslında olabilirdi ama ts taraftarları sadece istanbulda oturmuyor bunun izmiride var ankarasıda var ayrıcalık olur düşüncesindeyim herkesi avni akere bekliyoruz

Mustafa Önal
14.06.2008, 14:12
çok uzun zamandır düğündüğüm bir şey yapılırsa çok iyi olur helede havamızı bulmuşken. sezon açılışı yapamıyorsan bile bir hazırlık maçı ayarla olmadı zubile maçı ayarla. çok şey kaybettirmez takımımıza aksine taraftarımızı çok şey kazandırır. çekersin stadın kapısına ürün tırını satarsın lisanslı ürün . açarsın dergi aboneliği standını çok fayadlı olur.

sezon açılışı yapamıyorsan bile çeşitli vakıflar yararına geliri bağışlanacak şekilde maç ayarlanabilir.

Atalay
14.06.2008, 14:14
Trabzondaki sezon açılışından sonra İstanbulda yabancı bir takımla hazırlık maçı ayarlayıp burdada sezonu açabiliriz. 5-6 Saat maçıydı ürün satışıydı taraftarın gönlü hoş tutulabilir. Tabiki önce Trabzonda sezon açılışından sonra...

Bizde yazdık zaten Trabzondaki sezon açılışından sonra diye özgür...

Uzunoğlu
14.06.2008, 14:15
Sezon bir defa açılır. Her potansiyelimizin olduğu yerde açılış yapmaya kalkarsak takımın iyi hali kalmaz :)

Lakin ismine sezon açılışı demeyiveririz güzel bir hazırlık maçı ayarlanır böyle bir organizasyon tertip edilebilir.

Bu konserlerden maksat bir kitleyi stadyuma çekmekse takım katılmasada bu yapılabilir. Amaç Trabzonspora katkı ve bazı duyguların harekete geçmesiyse bu şekilde de olabilir.

Ayaz
14.06.2008, 14:17
sezon açılışı olarak bir çalışma ile değilde, büyük bir avrupa kulübüyle dostluk maçı programı belirleyip kamp sonunda temmuz sonu gibi böyle bir oluşum gerçektende süper olabilir. İstanbuldaki katkıyı ilgiyi tahmin edebilmek hiçte güç değil. Elbette böyle bir fikir, düşünce gerçekleştirilebilir.. Olimpiyat dışındaki alternatifler şayet İnönü yıkılmaz ise İnönü en iyi fikir olarak benimsenebilir. Tabi Üç büyüklerin stadında bunun yapılmasına bir çok arkadaşımız dostumuz alınacaktır. Bu çatışma içerine düşmemek için olimpiyat ön plana çıkabilir, Ama yok Kardeşim ben sevmiyorum futbolcuları 30 metre beriden izlemeye.. :)

Tartışmaya açık, ama açık olan şudur ki sezon açılışı gibi bir planlama olamaz.

Fatih Öztürk
14.06.2008, 14:18
bu abimizin fikrine karşı duranlar bilincsiz hareket edenlerdir.
ne demek yani istanbulda olmasın filan.
düşünsenize olimpiyat stadını 70 binin üzerinde doldurmuşuz acılış öncesi stad etrafında standtlarda uzun kuyruklar oluşmuş,3-4 trilyon gelir elde etmişiz,taraftar camiasıyla bütünleşmiş istanbul ağzı acık Trabzonsporu izliyor. vesayire vesayire...
inşallah böyle bir açılış gerçekleşir.
kulubu mail faks yağmuruna tutalım.

Sezer Soykan
14.06.2008, 14:19
atalay söyledıklerıne bende katılıyorum istanbulda da bi açılış olabilir yalnız bu konu daha önce hodlu tarafından açılmıştı bu konu orada tartışılıyo gözünden kaçmış herhalde aynı konunun 2 farklı yerde tartışılmasına gerek yok diye düşünüyorum

Ünyeli Murat
14.06.2008, 14:22
bu fikre benzer bir şeyler atılmıştı...hazırlık maçı gibi....neyse istanbulda ciddi bir rakiple açılış yapılırsa iyi olur...bizde futbolcuları çıplak gözle seyredip bundan sonraki yorumlarımızı ona göre yapma şansına sahip oluruz....

Emo91
14.06.2008, 14:22
bilmiyorum, bu biraz bizim istanbuldan bagli oldugumuzu gösteriyor arkadaslar......
bana biraz tuaf geliyo ama yapilabilir

Serdar A
14.06.2008, 14:35
bilmiyorum, bu biraz bizim istanbuldan bagli oldugumuzu gösteriyor arkadaslar......

Diğer açıdan bakarsak , İstanbul'da ne kadar güçlü olduğumuzuda gösteriyor .

Yönetim mutlaka bu potansiyeli değerlendirecektir . Buna inanıyorum .

Ortalama 60000 taraftar , stad girişlerinde dev Trabzonspor ürünü satan noktalar .
Nereden bakarsan 5 milyon ytl ediyor . Şu ana kadar kombine karttan elde ettiğimiz gelirden daha yüksek .

ÜNAL
14.06.2008, 14:39
Güzel fikirler..

Harun-61
14.06.2008, 14:43
cok güzel bir fikir atalay abi.

Trabzon'a gec varacak olan Gurbetcilerimiz'de bi sekilde destek olabilir.

.

Ayaz
14.06.2008, 14:43

istanbul'da Trabzon Kütüklü, TrabzonSpor'lu kardeşlerimizin sayısı Trabzon daki hemşerilerimizin sayısından daha fazla çünkü.

Tabi bu durum herşeyi Istanbul'a endeksli kılmamalıdır. Sezon açılışı Trabzon'da Avni Aker de yapılmalıdır.Ve ben ayrıca kesinlikle şehir kıyaslamasıda yapmadım. Netice bizler gurbetteysek bu ekmeğimiz aşımız için. Hiçbir değerimizide unutmadan..

Özge
14.06.2008, 14:44
Katılıyorum bu fikre.Geçen gün biz de evde İstanbul'da da sezon açılışı yapılırsa çok iyi olur diye umarım yapılır.

Akif Gür
14.06.2008, 14:44
bu fikre karşıyım.çünkü Trabzon bizim baba ocağımız

Semih Kırsüleymanoğlu
14.06.2008, 14:48
sacma bi fikir! adama gülerler

Fatih Öztürk
bu fikre karşıyım.çünkü Trabzon bizim baba ocağımız

bırakalımda baba ocağı dışında gurbette sevenleriyle buluşsun!

A.Furuncu
Kesinlikle Bu Fikre Katılıyorum ...Stad Olarak Bnce Olimpiyat Olsun Öteki Stadlar Küçük Gelir:D

antagonist
14.06.2008, 14:50
İstanbul'a bağlılık vs.düşüncelere katılmıyorum. Real Madrid , Barcelona gibi kulüpler her sene dünyanın değişik yerlerinde hazırlık maçı, kamp vs. yapıyorlar. Bu organizasyonlardan da ciddi gelir elde ediyorlar.

Bence de Trabzonspor, sezon başlamadan önce İstanbul'a gelmeli. İstanbul'da bir stadı doldurursak, hem iyi bir gelir elde ederiz hem de sezon öncesi rakiplerimize göz dağı vermiş oluruz.

Fatih Öztürk
14.06.2008, 14:51
her fikre saygı gösterilir fakat bu önemli projeye karşı duranlara asla!..

Napoleon61
hem oyunculara büyük motivasyon olur hemde dosta düşmana gövde gösterisi yapmış oluruz

olimpiyatta 50-55 bin trabzon lu çok güzel olur lig öncesi

Serdar A
sacma bi fikir! adama gülerler

Merakımı bağışla .

Kim gülecek ?

6Şafak Aydın1
fikir prensip olarak uygun , bakalim bu baslik kilitlenirmi yine. Buna benzer birsey acmistim, kilitte degil direk silinmisti. Baska Derdimizmi yok denmisti...

alper*
14.06.2008, 14:53
ismi sezon açılışı olmaz belki ama böyle büyük bir organizasyon iyi olur =)

Mustafa OK
14.06.2008, 14:55
sezon açılışı değilde istanbulda maç olabilir bu başlıkta var zaten...

Fatih Öztürk
Merakımı bağışla .

Kim gülecek ?

bende merak ettim kim gülecek.
kargalarmı?

Emirhan Makul
Niye ne oldu hayırdın canınmı sıkıldı...??

bazı şeyleri doğal bırakmak lazım diye düşünüyorum sezon açılışı trabzonda olmuşdur orda kalmalı diye düşünüyorum

Ünyeli Murat
14.06.2008, 14:57
resmi lisanslı ürünlerin satılabileceği bir ortamda tesis edilmeli...bir istanbulspor maçına gittik...stadın önünde seyyar cirit atıyor tır gelmiş kimsenin haberi yok...gökdeniz ve tekke formaları 10 liraya havada gitti...

Emre B.
14.06.2008, 14:57
Trabzona gidemeyen taraftarlarımız takımı çıplak gözle izleme şansı bulur.İnşallah böyle bir organizasyon yapılır.

Fatih Öztürk
14.06.2008, 14:58
bazı şeyleri doğal bırakmak lazım diye düşünüyorum sezon açılışı trabzonda olmuşdur orda kalmalı diye düşünüyorum
hayır ne alaka şimdi istanbulda olsa dünyanın parası toplanır belki istediğimiz süper 10 numara transfer edilir fenamı olur.
istanbuldaki 3 milyon trabzonsporlu takımını bağrına basmaya hazır

asikaplan
14.06.2008, 15:00
çok pörfekto olur yani fenna bize her yer trabzon diye boşuna demiyoruz kanımca

Murat Acar
14.06.2008, 15:03
Sezon açılışı bence doğru yerde yani TRABZONDA yapılmalı ama buna ilaveten ikinci bir organizasyon denirse buna kimse karşı çıkmaz bence kaliteli yabancı bir takımla istanbul olimpiyat stadında yapılacak bir hazırlık yada jubile maçı o stadı dolduracak bir TRABZONSPOR taraftarı çok güzel reklam olur hem takımımız hemde tüm istanbul medyasına karşı ...Kim olduğumuzu ve bir daha bizim büyüklüğümüzü tartışamayacak taraftar topluluğunu karşılarında gördüklerinde seslerini kesmek için ideal bir yol olur kanısındayım

Dogan
14.06.2008, 15:03
Bir sezon da İstanbul'da oynayalıma gider bunun sonu. Hazırlık maçı yapılsın İstanbul'da kafi.

Abdullah Altıntaş
14.06.2008, 15:04
Karşı çıkan arkadaşlara hayret ediyorum.İstanbulda da açılış yapılsa günahamı gireriz.Ne güzel katkı yapar taraftar,medyada gündeme alır ses getirir.

6Şafak Aydın1
14.06.2008, 15:04
sezon acilisi olmasada Istanbul ve civardaki Kocaeli,Gebze,Sakarya vs. kitleye bir hazirlik maci cok görülmemeli ... cok fena olur zaten böyle birsey senelerdir bu imkanlar es geciliyor...

adamlar endonezya`da Asya turu bilmem ne turu mac yapiyor tanitim ve irtibat amaciyla..

Mehmet Fatih Yavuz
14.06.2008, 15:05
organizasyon yapılsın istanbulda..
ama açılış trabzonda olmalı..

dışarda heyecan yaratacağız derken takımın kalbi olan trabzondaki heyecanı düşürmemek lazım..

sezon açılışı mutlaka trabzonda olmalı.
ama istanbulda bir organizasyon tertip edilmesi güzel olur..
bi özel maç falan..

Emirhan Makul
14.06.2008, 15:07
sezonu kendi ilinde açarsın ya hazırlık maçı yapsın derseniz tamam olur hazırlık maçı olur ve farkedende birşey olmaz yine o stad dolar taşar ama sezon açılışı çok farklı birşey kutlamalar havaiii fişek konser futbolcular teknik heyet yönetim burayay taşınmak demek o hazırlıklara harcanacak paralar adam gibi olsun bi tane olsun Trabzonda olsun ama istanbulda hazırlık maçımız olsun futbolcuları tanımak için buna varım

Mayls
14.06.2008, 15:12
TSYD Karadeniz Kupasi yapiliyordu bir aralar. TSYD'yle irtibata gecilip Istanbul'da bir Karadeniz Kupasi organize edilebilir bence. Festival havasinda gecer.

macka61
14.06.2008, 15:32
TSYD Karadeniz Kupasi yapiliyordu bir aralar. TSYD'yle irtibata gecilip Istanbul'da bir Karadeniz Kupasi organize edilebilir bence. Festival havasinda gecer.

evet güzel olur zaten memleket hasreti çekiyoruz trabzonu burda 3-4 maç seyredebiliyor insanlarımız diğer karadeniz takımlarınıda kattık mı işin içine istanbulda baya karadenizli var ts club içinde iyi bir gelir olur

Osman Yavuz
14.06.2008, 15:38
Keşke bir açılış da burada olsa.Ama mümkünse Ağustos'un 10'undan önce olsun.:)Askere gidicem ben.Askere gitmeden bir açılış göreyim:D

turphan
14.06.2008, 15:43
Merakımı bağışla .

Kim gülecek ?

Bnece mükemmel bir fikir....Ankara'da yapılsa ii olur ama sanmıyorum öyle bir atmosferi yakalayabileceğimizi.

54gökten özlü61
14.06.2008, 15:51
bu çok iyi bir fikir Önce TRABZONda sezon açılışı yapılsın sonra istanbul da bu takıma artı motivasyon ve gelir getirir

Mustafa Yılmaz
14.06.2008, 17:19

Sevgili kardeşim gözlerinden öpüyorum.Böyle bir proje yakında takımıda istanbula taşımak istiyorsun manasına çekilip ,senin için bir linç kampanyasına dönüşebilir.Arkandayım

ilhan
14.06.2008, 17:24
Başlıkta bir sezon açılışı da İstanbul'da yapılsın deniliyor. Ama içerikde Trabzon'da açılış yapıldıktan sonra İstanbul'da bir maç yapılsın yazıyor.

Güzel fikir ama başlık uyumlu gelmedi açıkcası bana.

Egemen Yılmaz
14.06.2008, 17:51
istanbul' da hazırlık maçı yapılsın, orada para ve prestij kazanalım, ama "ikinci bir sezon açılışı" bana saçma geldi.

Hekimoğlu
14.06.2008, 18:44
sezon açılışı yanlış olur.ama İstanbuldaki taraftarlarımız için (en yoğun taraftarımızın olduğu il)hazırlık maçı yapılabilir.

Muhammed KOÇ
14.06.2008, 18:50
Kesinlikle destekliyorum bu başlığı.. her zaman varım :)

1-) mk_ts
2-)...
3-)..
4_).
:alkış:

oskanonur
14.06.2008, 18:53
Sezon acılısı olmasa da bir hazırlık macı super olur

doktorümit
15.06.2008, 09:54
Eğer Olimpiyat'ta yapılacaksa bence de çök güzel bi fikir. Hem İstanbul'daki taraftarımız kulübe ve oyunculara ciddi moral vermiş olur, hem ciddi gelir sağlanır, hem de camianın gücü özellikle İstanbul basınına bir daha gösterilmiş olur. Çünkü onlar için İstanbul dışı Türkiye değil sanki.
Diğer statlarda yapılması bence pek hoş olmaz. (rakip statlar olması dolayısıyla)

Mehmet
15.06.2008, 10:03
Olimpiyat stadın da bir pazar günü bir özel maç çok iyi olur.
Rakip de dandik bir takım olmayacak (!)

Evet Sezon başlamadan önce Olimpiyatta bir özel maç isteriz.
Tabiki yönetim uygun görürse.

Cem Zırıh
15.06.2008, 10:08
istanbul' da hazırlık maçı yapılsın, orada para ve prestij kazanalım, ama "ikinci bir sezon açılışı" bana saçma geldi.
katiliyorum sezon acilisi degil ama bir hazirlik maci mukemmel olur:)

ApoCaN28
15.06.2008, 10:32
Bencede sezon açılışı deil de Hazırlık maçı mükemmel olur:D

Sertan Danışer
15.06.2008, 14:07

bence yabancı bir takımla oynanacak maç(yabancı takım ünlü bi takım olursa ii olur) bence sezon açılışından önce almanya kampında oynanan hazırlık maçlarından sonra olmalı çünkü sezon açılışından sonra hazırlık maçı olmaz die düşünüyorum

ÇaGaTaY
15.06.2008, 14:12
Güzel bi fikir olursa gelirim bursadann.. tırdan da bir forma :D

Oğuzhan Fidan
15.06.2008, 14:25
güzel fikir önce trabzonda zaten görkemli bi açılış yapılacak daha sonra olimpiyatta ufak çaplı bi organizasyon yapılmalı ünlü bi yabancı takımla anlaşılıp maç organize edilmeli.. sanatçılar felan bunu istanbuldakilerin düşünmesi gerekli yönetime dayalı değil

OYılmaz
15.06.2008, 14:31
Trabzondakilerin başı kelmi :) illa olacaksa 2 yerdede açılış olmalı Trabzon baba ocağımız ;)

zafercalikoglu
15.06.2008, 14:33
Trabzondakilerin başı kelmi :) illa olacaksa 2 yerdede açılış olmalı Trabzon baba ocağımız ;)

Emre B.
15.06.2008, 14:52
Trabzonda olmasın denmiyoki.Başlığı dikkatli okursanız anlayabilrsiniz.

furkansenokur
15.06.2008, 14:53
Bencede Çok İyİ Bİr Fİkİr. Stad Dolar TaŞar

Cafer Bulur
15.06.2008, 15:04
sezon acilisi yapilmasi zor görünüyor ama mutlaka bir hazirlik maci yapilmalidir.zira istanbuldaki taraftarimiz bunu fazlasiyla hakediyor.

Özkan
16.06.2008, 01:37
Trabzon'da yapılacak açılıştan sonra İstanbul'da, Ankara'da, Almanya'nın çeşitli şehirlerinde hazırlık maçları yapılırsa iyi gelir gelir ama açılış Trabzon'da olmalıdır.

taroMİSAKİ
16.06.2008, 01:57
evet olimpiyatta yabancı kaliteli bir takımla hazırlık macı cok cok iyi olur. stadı tıka basa doldururz wallaa...

lazmanyaq
16.06.2008, 09:48
aslında olabilirdi ama ts taraftarları sadece istanbulda oturmuyor bunun izmiride var ankarasıda var ayrıcalık olur düşüncesindeyim herkesi avni akere bekliyoruz

öyle diyorsun da kardeş istanbuldaki trabzonspor taraftar sayısı trabzondakinden bile daha fazla buna ne diyeceksin? mutlaka yapılmalı.. küstürmemek lazım istanbul taraftarını..

Mehdi
16.06.2008, 09:51
Bir Sezon Açılışı da İstanbul'da Yapılsın..

Başlığı doğru algılamak önemli.

Bu sezon da İstanbul'da açılış yapılsın manası çıkaranlar olabilir.Trabzonda yapılacak coşkulu törenin aynısından İstanbul'da da yapılsın denmek isteniyor.

Destekliyorum.

LazAnisT
16.06.2008, 10:02
İlk önce İstanbulda açılış yapılmalı.Burdaki coşkuyu gördükten sonra takımımız karadenize yollanmalı

lazmanyaq
16.06.2008, 10:11
ya ben anlamıyorum bu trabzondaki taraftarlarımızı.. neden istanbuldaki taraftara bu kadar gıcıksınız ?? takıma bir faydamız olsun diye yırtınıyoruz burda.. siz hala yok aman ne alaka, trabzonspor trabzonundur,çok saçma, vs.. ozaman istanbuldaki maçlara da siz gelin destekleyin takımı.. kardeşim bu takımın koreli, afrikalı,arjantinli taraftarı bile varken bırakın artık bu konularda tartışmayı.. bu takım kars ta da oynar diyarbakırda da istanbulda da.. trabzonspor türkiyeye mal olmuş bir takım. sezon açılışını elbette trabzonda yapacak ama daha sonrasında da turneye çıkar gibi gelip istanbulda hazırlık maçı yapacak bu kadar basit..

Mertcan
16.06.2008, 11:42
yapılırsa 2 kere açılış yapılır .. ilki istanbulda olur kutlamalar yapılır.. trabzona dönülünce bide burda yeni stad falan yapılır bişeyler..

ben şahsen çok isterim ist.da açılışı görsünler orda ne kadar taraftarımız var

vallahi olimpiyatı doldururuz

Ömer Yüce
16.06.2008, 11:59
İnterle bi hazırlık maçı mükemmel olur..

Uzunoğlu
16.06.2008, 17:24
aslında istanbuldaki taraftarların kombineye ilgisini önce bir görsek sonra bu konuda yorum yapsak daha sağlıklı olur diye düşünüyorum...

lazmanyaq
16.06.2008, 17:28
aslında istanbuldaki taraftarların kombineye ilgisini önce bir görsek sonra bu konuda yorum yapsak daha sağlıklı olur diye düşünüyorum...

ne alakası var anlayamadım ?

a f s
16.06.2008, 17:35
İstanbul'daki taraftar kulübe destek olmak için kombine alacak. Maçlar İstanbul'da oynanmıyor ki. Değerlendirme ile hiç alakası olmayan bir durum. Ben hiçbir maça gidemeyeceğim halde 2 tane kombine aldım 3 tanede aldırdım. Buyrun sağlıklı değerlendirmek isteyene taze bir veri.

İstanbul'daki taraftarlar takımı bu kadar kötü halde bile nasıl sahiplendiğini gösterdi.
Yakalanan bu hava ile ilgisiz gibi ilgilileri de harekete geçirmiş olacağız.

Trabzonspor sevgisinin coğrafya ile ilgisi yok eğer talep varsa ve bu işten kulüp karlı çıkacaksa Almanya, Belçika gibi gurbetçilerimizin yoğun olduğu yerlerde de özel organizasyonlar mutlaka yapılmalı.

Taraftarın tek isteği gönül rahatlığı ile kendi takımını izleyip, destek olmak.

Böyle bir organizasyon hem güç gösterisi, takıma moral, hem de kulüp için bulunmaz bir gelir kaynağı olacaktır.
Ligin başında olmasa bile ortasında mutlaka İstanbul'da bir özel maç oynanmalı.

http://img359.imageshack.us/img359/2496/formaalzx2.png

Uzunoğlu
16.06.2008, 17:38
takımın istanbula bile taşınmasını iddia edenler vardı. Trabzon şehrini istanbuldan oturup suçlayanlar. Başarısızlığın ana sebebi olarak bu şehri görenler. Benim sözüm onlara. Düşüncelerinde tutarlı olduklarını göstersinler. Suçladıkları trabzon kadar bu işe sahip çıksınlar...

SDanışmaz
16.06.2008, 17:48
Harika bir düşünce.. Sezon öncesi rakiplerimize büyük bir göz dağı vermiş oluruz.

ELA ELA LEOSE
16.06.2008, 17:54
bence çok iyi bir fikir olimpiyatta olur mwsla 80.000 kişi iyi gelir getirir

_SeRKaN_
16.06.2008, 17:57
Sezon açılışı olmaz sanmıyorumda şöyle olabilir...Olimpiyat stadnda gövde gösterisi altında bir hazırlık maçı oynanabilir..Ama bir sezon açılışıda İstanbul'da yapılması yersiz olur..Şunu düşünelim Trabzonspor taraftarı yalnızca Trabzon ve İstanbul illerinde yok böyle birşey yapılırsa İzmir,Ankara,Bursa v.s illerdeki taraftarlarımıza yanlış yapılmış olmayacakmı ,ki böyle bir organizasyon olmaz sanmıyorum...Taş yerinde ağırdır diyerek Trabzon'daki sezon açılışı kafi gelir diyorum...Yazdıklarımdan bu işe karşı olduğum anlaşılmasın sadece bu projenin yapılamayacağını bu organizasyonun bir hazırlık maçıyla sonlandırılabileceği kanısındayım..

Atalay
16.06.2008, 18:55
takımın istanbula bile taşınmasını iddia edenler vardı. Trabzon şehrini istanbuldan oturup suçlayanlar. Başarısızlığın ana sebebi olarak bu şehri görenler. Benim sözüm onlara. Düşüncelerinde tutarlı olduklarını göstersinler. Suçladıkları trabzon kadar bu işe sahip çıksınlar...

Güzel kardeşim, Senin istanbulda yaşayan Trabzonsporlularla bir porobleminmi var?

Yani istanbuldaki Taraftarlardan kombinelere saldırmasını bitirmesinimi bekliyorsun?

Yani bizler maça gidemeyecegimiz halde BMN'deki listeye bakarsanda görürsün hepimiz kombine aldık ve almaya devam edecegiz...

Bizler Trabzonsporun asla istanbula taşınması gibi bir düşünceye sahip olmadık olmayacagızda...

Sen kombine satışlarını Trabzondaki taraftarlardan, esnafından,işadamından alıp ihaleyi istanbulda yaşayan insanlaramı vermek istiyorsun..

Bu düşünce çok yanlış ilk önce Trabzondaki Taraftarlarımız Kombine alacak bizlerde elimizden geldigi kadar burdan destek olmaya çalışacagız..

Her başlıkta bu tip yazılar yazıp istanbuldaki Trabzonsporlulara göndermeler yapıyorsun..

Lütfen ayrımcılık yapma hepimiz bir bütünüz..sevgilerimle..

Uzunoğlu
16.06.2008, 20:50
Güzel kardeşim, Senin istanbulda yaşayan Trabzonsporlularla bir porobleminmi var?

Yani istanbuldaki Taraftarlardan kombinelere saldırmasını bitirmesinimi bekliyorsun?

Yani bizler maça gidemeyecegimiz halde BMN'deki listeye bakarsanda görürsün hepimiz kombine aldık ve almaya devam edecegiz...

Bizler Trabzonsporun asla istanbula taşınması gibi bir düşünceye sahip olmadık olmayacagızda...

Sen kombine satışlarını Trabzondaki taraftarlardan, esnafından,işadamından alıp ihaleyi istanbulda yaşayan insanlaramı vermek istiyorsun..

Bu düşünce çok yanlış ilk önce Trabzondaki Taraftarlarımız Kombine alacak bizlerde elimizden geldigi kadar burdan destek olmaya çalışacagız..

Her başlıkta bu tip yazılar yazıp istanbuldaki Trabzonsporlulara göndermeler yapıyorsun..

Lütfen ayrımcılık yapma hepimiz bir bütünüz..sevgilerimle..

Alıntı yaptığınız yazımı sakin bir şekilde okursanız sözlerimin asla sizleri kastetmediğini anlayacaksınız. Bahsettiğim gibi düşünen arkadaşlarımız bu forumda dahi var. Hal böyle iken lafa gelince esip gürleyenlerin , trabzon halkını haksızca eleştirenlerin kombine almalarını beklememi neden garip karşılıyorsunuz. Bu kombineler satılsında nasıl satılırsa satılsın.

Tekrar söylememde fayda var. Ben küçük bir kesimden bahsediyorum ve sizlerin bu kesimde olmadığınızı çok iyi biliyorum. Tüm bunlara rağmen beni yanlış açıdan anlamanızdan dolayı büyük bir üzüntü yaşıyorum. Hatam olduysa affola. Bir daha kombine ve istanbul hakkında yazı yazmayacağım bu foruma...

omer61
16.06.2008, 21:42
ya arkadaşlar fenerbahce gibi bizm taraftarımız da bölünmesin, istanbul da açılışın yapılması trabzonspor'u istanbul'a daha da yaklaştırır, bizim 3eziklerden farklı olmamız lazım.. trabzonspor trabzonun takımıdır

Erdal
16.06.2008, 21:50

Başarısının sebebi elbette "şehir" dir Engin....Ama bizim şehrimiz,biz yani, biz başarısızlığın sebebi şehirdir derken kendimizi şehrin dışında tutmuyoruz....

Şehir takımları için başarı salt futbol takımının iyi olması ile gelmez...Trabzonspor un başarısını değerlendirirken olaya "sosyolojik bir vaka gibi bakmak lazım...Elbette başarısızlığınıda...Takımın İstanbula taşınması değil ama yükün önemli bir kısmının İstanbula yada daha genel ifade ile gurbete taşınması şarttır...Hatırlıyorum ben küçükken dedemler her sene gurbetteki hemşehrileri ziyarete çıkarlardı.Yayla yoluna para toplamak için. Değişen bir şey yok bu günde bu şehir için gurbet ve gurbettekiler vazgeçilmezdir...Biz gurbettekiler için de bu şehir...

Seyit Hoca
16.06.2008, 22:12
Trabzonspor'umuzun yeni kadrosunun , İstanbul'daki tarafatarımıza takdimi ve ertesinde fiyaklalı bir maç, zaten ''İstanbulda biz de varız'' diyerekten daha önce de bir kaç kez gösterdiğimiz boy gösterisini pekiştirecek , eh hatırı sayılı bir katkıyı da klübe sağlayacaktır.
Takım Trabzon şehrinin ''şehir'' takımıdır.Trabzon şehrine ''merhaba'' deyip ''bismil'' çektikten sonra , bence gitsin , eğer çıkacaksa 50 bin kişi,Kanada'da ya da Brezilya'da da kendini göstersin , burada ben de varım desin.
Trabzonspor'a İstanbul'da ikamet eden taraftarın da HOŞGELDİN demesi hakkıdır...Yakışır da..

Tabi insanın aklına , taraftar hep oradaydı , biz bu havayı ilk kez yakalamıyoruz ki.;
böyle bir organizasyon neden daha önce yapılmadı ki , sorusu da geliyor .

Selimag
17.06.2008, 01:46
Istanbul'da dogdum, buyudum ve Trabzonspor'un sayisiz macina gittim istanbulda, ama bu konuda kesinlikle sezon acilisi olarak Trabzon disi bir yerde yapilmamalidir diye dusunuyorum. Yanii Trabzonspor'un sezon acilisi Trabzon'da olmalidir. Bence yakisani budur, Ama bir baslik vardi istanbulda hazirlik maci ile ilgili, kesinlikle cok guzel bir fikir oldugunu dusundum, oraya yazdigimi buraya da kopyalamak istiyorum nacizane;

"istanbul'da bir hazirlik maci kesinlikle cok guzel olur, sezon oncesi destek ve moral acisindan da istanbul'da tiklim tiklim bir stad. Birlik beraberlik, tam destek, yeni transflerin de istanbuldaki trabzon seyircisi potansiyelini gormesi cok iyi olur.

Bence yonetim bu fikri ciddi ciddi dusunmeli.

ve gene kendi fikrim tabii, oynanan rakip ise hic onemli degil. Hatta mumkunse GS, FB, BJK olmasin, seyircimiz ile maca biz damgamizi vuralim. İstanbul medyasini da cagirip her turlu imkani kullanip iyice bir sova donusturelim, lig baslamadan rakiplerimize birlik beraberlik ile gozdagi verelim."

Selimag
17.06.2008, 01:48
kaldi ki bu olumlu hava ile Trabzonum, kendi PAF takimi ile bile oynasa, 20 binden asagi seyirciye oynamayacaktir istanbul'da. :p

ne dersiniz?

HAYRETTİN
17.06.2008, 03:04

Aynen katılıyorum önce trabzonda olmalı

Hamdi Karamahmutoğlu
17.06.2008, 05:31

Inter degilde, Drogheda Utd. Ya da Aston Villa olabilir.
Tribunlerde dolar.

Onur Civelek61
17.06.2008, 10:29

:) evet mükemmlel olur.Olimpiyat dolar valla:)

Atalay
17.06.2008, 10:36
Aynen katılıyorum önce trabzonda olmalı

Zaten bu başlığı açan bende dahil olmak üzere kimse ilk önce istanbulda olsun demedi...

Dedigimiz şu Trabzonda Yapılan sezon açılışının bir benzeri daha sonra istanbuldada yapılsın...

Bazı arkadaşlar yazmış olurmu öyle şey yakışırmı falan diye...

Sanki bir tabu...

Sanki diger dünya kulüpleri buna benzer uygulamalar yapıp kasalarını doldurmuyorlar...

Adamlar bırakın kendi ülkelerinin diger şehirlerini gidip libyalarda,japonyalarda,korelerde,amerikalarda bir çok aktivite maç yapıyorlar..

Bizde burda bir birimizi yiyoruz...

Sevgilerimle..

macka61
17.06.2008, 13:23
çok doğru söylüyorsun Gökhan abi eğer Trabzonspor para kazanacaksa fizanda yapsın açılışı yeterki kulübümüz kazansın

Selman
25.06.2008, 14:04
Az önce radyo sporda Ahmet Ağaloğluna bu konuyla ilgili bir taraftar mesaj attı.1-1,5 saat sonra başkanla yüz yüze görüşecekmiş.Taraftarın İstanbul'da özel bir maç istediğini söyleceğini bildirdi.

macka61
25.06.2008, 14:16
çok güzel bir haber bu gerçekten inşallah başkanda olumlu yaklaşır

a f s
25.06.2008, 14:47
İstanbul'da düşünülen hazırlık maçı için düşünülen stad olimpiyat olmaz umarım.

Ulaşım zorluğu, sahaya olan uzaklığı, Avni Aker'in dolu halini içine koysanız boş kalacak büyüklüğünün yerine,

Ulaşım kolaylığı olan, seyir zevki bulunan, full dolduldurabileceğimiz İnönü, Ali Sami Yen hatta Saraçoğlu hatta Güngören stadları daha uygun olacaktır diye düşünüyorum.

Çevremdeki insanların olimpiyat stadı ile ilgili tepkileri hep aynı.

İstanbul'daki taraftarların tercihlerini göz önüne alacaklarını umuyorum.

Yönetimin duruşu, nokta transferler, stadyumla ilgili çalışmalar, kombine kampanyası, bir dünya devi ile yapılan sponsorluk anlaşması, camiada oluşan olumlu hava v.s. v.s.

Böylesine iyi giden bir gidişatın sekteye uğramasını istemiyorum. Dolu bir tribünde futbolcuları görebileceğim bir maç izlemek istiyorum.

O maçtaki kalabalık takıma enerji camiaya moral olacaktır.
Fakat başka bir stadda dolu dolu görünecek sayıdaki taraftarın olimpiyatta daha azmış gibi görünmesini istemiyorum.

Dolduramama riskimiz, daha azmış gibi görünme dururumu ve bunca olumsuz yönü varken Olimpiyat yerine başka bir saha seçilmeli.

tisan61
25.06.2008, 15:40
avni aker de çalışmalar bitmeyeceği için olabilir
sıkı bir takımlada maç uyar
kombine alanada bedava olabilir

TS-FAN
25.06.2008, 16:26
futbol dışı bir örnek vereceğim ama sonuçta o da spor,ord da parlar dönüyor,orda da taraftar var,sevgi var,ekonomi var.
NBA Europe.
önümüzdeki aylarda NBA Avrupa'ya geliyor.
Dört NBA takımı Avrupa'da kendi aralarında maçlar oynayacak.
Amaç ne?,fayda ne?,mantık ne?..
Herkesin bildiği gibi marka değerini arttırmak,ilgiyi arttırmak,gelirleri arttırmak.
sen taaa Amerika'dan kalk gel taaa Avrupalarda maç yap.
olacak iş mi şimdi bu.
Trabzonspor'un İstanbul'da maç yapması gibi birşey bu..
olacak iş mi ...

TS-FAN
25.06.2008, 16:55
futboldan iki örnek
1-)Futbol Federasyonu şöyle diyor:"Futbolumuzu Türk Cumhuriyetlerinde izlettirip gelirlerimizi arttıracağız.
2-)İngiltere futbol federasyonu bazı lig maçlarını veya özel organizasyon maçlarını dünyanın değişik yerlerinde oynamayı planlıyor.
futbol değil ama spordan bir örnek:
NBA Avrupa'ya gelecek.Dört takımla önümüzdeki aylarda bir organizasyon gerçekleştirecek.(NBA Europe Live)
Şimdi NBA takımları ta Amerika'dan Avrupa'ya gelecek.
Türk takımları ve/veya milli takımımız Türk Cumhuriyetlerine gidecek,maçlar yapacak.
İngiliz takımları Çin'e gidiyor.Daha birçoklarının gitmesi planlanıyor.
Amaç ne?
Sempatiyi arttırmak.Dolayısıyla gelirleri arttırmak.
Olacak iş mi bunlar.Amerika nereee,Avrupa nere?..
İngiltere nereee,Çin nere?...
Trabzon nereee,İstanbul nere?..

61_dnc_TS
25.06.2008, 17:14
HABER61.NET ÖNERİYOR

Haber 61 net ,bu sezon yaptığı flaş transferlerle gündeme damgasını vuran Trabzonspor'un yeni sezon hazırlık döneminde gurbetteki taraftarlarıyla da buluşturulmasını öneriyor.

Yaptığı flaş transferlerle kadrosunu güçlendiren, taraftarlarını uzun yıllar sona başlayacak bir sezon öncesinde umutlandıran ve kombine bilet satış rekoruna koşan Trabzonspor yeni sezonda İstanbul Atatürk Olimpiyat stadında oynayacağı hazırlık maçı ile kent dışındaki taraftarları ile de mutlaka buluşturulmalı

Atatürk Olimpiyat stadında oynanacak olan karşılaşmada tribünlerin tıklım tıklım dolması hem ülkeye bir gövde gösterisi olmasının yanı sıra, hem kent dışındaki taraftarların takımına özlemini gidermesini sağlar. Bu yolla Bordo Mavililere hem prestij hem de ekonomik gelir elde eder.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

macka61
25.06.2008, 17:37
haber61.nette Gökhan abinin fikrini çalmış

pReN@_61
25.06.2008, 17:39
Son dakika haberi aldım bu konuda az sonra genel bölümüne açacağım.İstanbul'da maç kesin olacakmış duyduğum kadarıyla

Külünkoğlu
25.06.2008, 17:44
Olimpiyat stadı da nerden çıktı !

Bin kere tecrübe edildi ki olimpiyat stadı olmuyor olmuyor !

Geçmiş yıllarda inönü de sami yen'de hazırlık maçlarımızı oynadık. şimdi olmasında ne sakınca var..

inönü veya ali samiyen olursa full dolacağını garanti edebilirim.

SDanışmaz
25.06.2008, 17:50
HABER61.NET ÖNERİYOR

Haber 61 net ,bu sezon yaptığı flaş transferlerle gündeme damgasını vuran Trabzonspor'un yeni sezon hazırlık döneminde gurbetteki taraftarlarıyla da buluşturulmasını öneriyor.

Yaptığı flaş transferlerle kadrosunu güçlendiren, taraftarlarını uzun yıllar sona başlayacak bir sezon öncesinde umutlandıran ve kombine bilet satış rekoruna koşan Trabzonspor yeni sezonda İstanbul Atatürk Olimpiyat stadında oynayacağı hazırlık maçı ile kent dışındaki taraftarları ile de mutlaka buluşturulmalı

Atatürk Olimpiyat stadında oynanacak olan karşılaşmada tribünlerin tıklım tıklım dolması hem ülkeye bir gövde gösterisi olmasının yanı sıra, hem kent dışındaki taraftarların takımına özlemini gidermesini sağlar. Bu yolla Bordo Mavililere hem prestij hem de ekonomik gelir elde eder.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Kaynak olarak BordoMavi.Net yazsınlar da rezil olmaktan kurtulsunlar..

macka61
25.06.2008, 18:09
yani bu kadarda olmaz forma tasarımlarını çaldılar şimdi bu haberide çaldılar metin abi sana katılıyorum ama neresi olursa olsun dolar stad bu sene

pReN@_61
25.06.2008, 18:10
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9314

lazmanyaq
26.06.2008, 10:05
başka bir takımla oynamaya gerek yok o kadar çok adam aldıkki 2takım rahatlıkla çıkar hatta kadroya giremeyen bile olur :)

lazmanyaq
26.06.2008, 10:06
:alkış: İ N Ö N Ü :alkış:

a f s
26.06.2008, 10:30
Haydi bu başlığa bakalım. Tercihinizi kullanın.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1445609&posted=1#post1445609

Avni Aker'in dolu halini getirip yerleştirseniz boş duracak Olimpiyat olmamalı kesinlikle.

Ulaşım zorluğu, ne kadar kalabalık gidersek gidelim boş görünecek olması, sahaya uzaklığı, seyir zevkinin olmaması tatilin ortasına denk gelmesi gibi birçok dezajantajı var.

İstanbul'da dolu bir stadyumda büyük bir takımla yapılacak bir hazırlık maçı hem camiaya hem takıma moral olacaktır. Tribün geliri stadyum çevresinde yapılacak imza günleri ve ürün satışları ile de ciddi bir geliri de olacaktır.

Lakin, yönetim duruşu, nokta transferler, kombine kampanyası, dünya devi bir marka ile yapılan sponsorluk anlaşması, camiadaki heyecan... herşey güzel giderken, stadın sanki boşmuş gibi oluşturacağı olumsuz hava ile bu güzelliklerin sekteye uğramasını istemiyorum.

http://img528.imageshack.us/img528/476/inonuneu9kn6.jpg

Yönetimin sonuçta stada biz gideceksek olimpiyata gitmem diyenlerin çekincelerini göz önüne alması gerekir. Ulaşım kolaylığı staddaki seyir zevkinden dolayı tercihim İnönü yönünde.

Anketi de Olimpiyat ve Olimpiyatta olmasını istemeyenler olarak değerlendirmek lazım.

Tribünden yalnızca sarı kafalı ve zenci olduğu için Yattara'yı seçebiliyoruz Olimpiyatta. Şöyle burnumuzun dibinden keyifle seyredim işte, eziyete ne gerek var.

İnönü stadını çok rahat dolduracağımıza inanıyorum. Fakat İnönü'nün bile full dolu halini alıp Olimpiyata koyunca sanki boşmuş gibi görünecektir.

Mantıklı davranalım: dolu hatta staddan taşmış bir İnönü stadyumunun etkisiyle, -aynı sayı olsak bile- bölük börçük dolduramadığımız Olimpiyat stadı mı?

http://www.medyakaradeniz.com/resimler/haberler/518.jpg
http://img.mynet.com/sp/ataturk_olimpiyat.jpg

Riske girmeye hiç gerek yok bence. Takım iyi gitsin, nasıl olsa sene içinde Olimpiyat'ta maç oynayacağız.
Fakat bu camianın şu zamanda hata yapma lüksü yok!

Biz ancak Minyatürk'teki Olimpiyat Stadı'nı doldururuz gerisi yalan.
http://img410.imageshack.us/img410/2675/ataturkolimpiyatstadyumag2.jpg

Ayrıca olayı İstanbul'daki taraftarlar olarak değerlendirmemek lazım.

Böyle bir hazırlık maçına yurtdışından, Bursa'sından İzmit'inden, Adapazarı'ndan tutun bütün Anadolu akın edecektir.

Şehir dışından gelecekleri de hesap ederek İstanbul'un göbeğinde herkesin bulup ulaşabileceği mekan olarak İnönü daha avantajlı geliyor bana.

İstanbul'da yaşayan, altında arabası olsa bile eziyet gelen, zaten bir futbol stadı olarak tasarlanmamış Olimpiyat Stadı'na gidebilmek için, bir de şehir dışından gelenlere eziyet etmeye gerek yok.

Bu açıdan bakınca ankette daha önce Olimpiyat diyenlerin de düşüncelerinin değişeceğine inanıyorum.

Yanılıyor muyum, ne dersiniz?

Halil Atalay
26.06.2008, 10:42
evt inönü olurda oda yıkılacak bjk yeni stat yapacak bence ali sami yen olursa daha güzel olur şehrin en ortak yeri orasıtır bence ali sami yen stat olsun rakipde galatasayar olsun

agahozlu
26.06.2008, 10:48
Olimpiyat stadının olumlu tek bir tarafı var,o da tribünler tamamen dolu olduğu zaman ortaya çıkan görüntü.Onun dışında ne maç izlenebiliyor,ne takıma destek faydalı oluyor hiç bir işe yaramıyor.Şimdiye kadar orada kupa finali oynadık ve bir istanbulspor maçı akıllardan çıkmayan.Bu iki maç taraftar açısından en zengin maçlardı.Onun dışında oynanan sivas ve belediye maçlarında tribüne gelen taraftar sayısı en fazla 10 bin kişi oluyor.Bu hazırlık maçı büyük bir takımla yapılacaksa taraftar sayısı bir nebze artabilir ama yaz olduğu çoğu kişinin memlekette olabileceğini aklımızdan çıkarmamak gerekir.
İstanbuldaki diğer statlara bakıldığı zaman İnönü,saraçoğlu ve alisamiyen bu üç stadıda doldururuz.yok efendim şunun stadında niye maç yaptık niye böyle yaptık diye kesinlikle homurdanmalar çıkacaktır.Ama bunlar beni hiç enterese etmez,hem dolu tribünlere oynamak istiyorsak hemde gövde gösterisi yapmak istiyorsak önce istanbulda tribünleri doldururuz ardından da 17 ağustosta Trabzondaki açılışta tribünleri doldururuz.
Sonuç olarak olimpiyat stadının doldurabileceğimizi düşünmüyorum.Hatrı sayılır bir sayıya ulaşabiliriz ama dolduramayız.Sırf ulaşım probleminden oralara gelemeyen kaç kişi vardır.Milletin gözü korkuyor o stattdan artık.Halbuki ulaşımı kolay olan saydığım 3 statdan biri tercih edilirse oraları doldurcağımızdan şüphem yok.Umarım akıllı bir tercih yapılır ve lig öncesi takıma moral iyi bir şekilde taraftar tarafından verilir.Tüm camianın birlik beraberlik içinde olduğu gösterilir.

Atalay
26.06.2008, 11:15
Bu forumdaki insanların fikirlerini yürütmek...

Tasarımlarını iç etmek...

İnsanlara saygısızlıktır...

Yap haberini altınıda yaz falanca siteden alıntıdır...

Ayıptır günahtır..

Ayrıca benden önce hodlu nicli arkadaşımızda buna benzer bir başlık açmıştı o da hazırlık maçı olmasını istemişti..

Hoş herkes yıllardan beri İSTANBULDA sezon öncesi maçlar oynansın diye yırtınıyordu..

Şükürler olsun sonunda sesimizi duyan bir yönetim oluştu...

35deniz
26.06.2008, 12:26
gereklı gorulurse yapılabılır neden olmasın

lazmanyaq
27.06.2008, 17:19
futbol dışı bir örnek vereceğim ama sonuçta o da spor,ord da parlar dönüyor,orda da taraftar var,sevgi var,ekonomi var.
NBA Europe.
Herkesin bildiği gibi marka değerini arttırmak,ilgiyi arttırmak,gelirleri arttırmak.
olacak iş mi şimdi bu.
olacak iş mi ...

arkadaşım çok saçma bu söylediğin şey.. tamam amerikadan avrupaya bir takımın gelmesi saçma olabilir. ama bahsettiğin takım trabzonspor ve trabzonsporun istanbulda trabzondakinden daha çok taraftarı var kaldı ki trabzonsporun gidip diyarbakırda bile maç yapması gayet normal birşey bence..
sen diyorsun ki trabzon nere istanbul nere, ozaman madem trabzonun istanbulda işi yok sana göre, istanbullu taraftarlar desteklemesin takımı çeksin desteğini siz de kendi kendinize devlet olun trabzonda. anketlerde görürsün ondan sonra en çok taraftar sıralamasında nerelerdesin.. bursanın kayserinin arkasında kaçını olur artık bilmem..
ben bir tüelü anlayamıyorum trabzondakiler neden bu kadar düşman istanbuldaki taraftarına..unutmayın ki herkesin yolu istanbula düşebilir, ondan sonra takım istanbulda maç yapsın diye boğaz köprüsüne mi çıkarsın bilmem. biz artık o raddeye geldik..

KUTADGU
27.06.2008, 17:23
arkadaşım çok saçma bu söylediğin şey.. tamam amerikadan avrupaya bir takımın gelmesi saçma olabilir. ama bahsettiğin takım trabzonspor ve trabzonsporun istanbulda trabzondakinden daha çok taraftarı var kaldı ki trabzonsporun gidip diyarbakırda bile maç yapması gayet normal birşey bence..
sen diyorsun ki trabzon nere istanbul nere, ozaman madem trabzonun istanbulda işi yok sana göre, istanbullu taraftarlar desteklemesin takımı çeksin desteğini siz de kendi kendinize devlet olun trabzonda. anketlerde görürsün ondan sonra en çok taraftar sıralamasında nerelerdesin.. bursanın kayserinin arkasında kaçını olur artık bilmem..
ben bir tüelü anlayamıyorum trabzondakiler neden bu kadar düşman istanbuldaki taraftarına..unutmayın ki herkesin yolu istanbula düşebilir, ondan sonra takım istanbulda maç yapsın diye boğaz köprüsüne mi çıkarsın bilmem. biz artık o raddeye geldik..

Valla bence çok yanlış anlamışsın yazılanları.

Hatta çok çok yanlış anlamışsın.

TS-FAn çok güzel anlattın meramını. Katılıyorum sana

Gökhan ÖZDEMİR
30.06.2008, 12:28
sezon nezman açılyı arkadaşlar

Guroni
30.06.2008, 16:00
merhaba bazı arkadaşların yazılarını okudum buna daha güzel bir çözüm var aslında.
Yöneticiler bir uçak firmasıyla sezonluk ucuza TARAFTAR taşımaya anlaşsın biz İSTANBULDAKİLER geri kalan
bütün kombineleri alalım. Hazır Stad yapılırken maraton tirübününde kapasitesini artırsınlar gelir fazlası yaşansın
lazmanyaq arkadaş gibi biz istanbuldan trabzona bütün maçlara gelmeye razıyız yeterki yöneticiler öncü
olsunlar bizim TRABZONA ulaşım sorunu uçakla halletsinler İstanbul'daki TRABZONSPOR'lular her maça
en az 10.000 kişiyle Trabzona gelirler

Mardinli Davut
30.06.2008, 16:06
NBA Europe.
olacak iş mi şimdi bu.
olacak iş mi ...
5 seneye kalmaz Sadri baba istanbula stad yapmak için girişimlere başlayacak.Zaten evveldende bu düşüncesini dile getirmişti yanılmıyorsam 1992 veya 1993 yıllarında Türkiye gazetesinde bir röportajında

Samet Yildirim
30.06.2008, 16:12
Istanbulda ahzirlik maci olacakmis...ersun yanal söyledi...ama sezon acilisi olacagini sanmam..