PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gelecek Milli Takımın İskeleti Trabzonspor

cyberentalpi
13.06.2008, 13:45
Abartmadan yazıyorum. FT gibi 3 istanbul yalakasi biri olmazsa hayal degil.
Tolga: Milli takım Kalecisi su an
Onur: Umit Milli takım Kalecisi
Giray: Milli Takıma son anda alınmadi. Bence defans problemi olan milli takıma ilac olacak
Ceyhun: Bir kere milli oldu. Ts deki basarisi milli takıma yukseltir.
Egemen: Biraz zor ama Bursada kendini gosterdi. Tsde tekrarlasin ama zor
Selcuk: Onlibero bulamayıp orelyo on libero: Bence milli takım vazgecmmeli
Baris: Once umit formu yukselirse pekala a milli. Bu sene belli eder
Umut: Yaninda iyi bir golcu onun formunu yukseltiyor. Zaten alındı milli takıma
Gokhan Unal: Tamda ihtiyac duydugumuz donem. Ama alternatifi cok. Cok calisir ise neden olmasın

Ben acikca bugra ve samidende cok umutluyum.
Bu kadar oyuncu milli tamıma gidermi takılan olabilir ama kesinlikle Ts artik daha cok dusunulecektir.
Huseyin in bundan sonra milli takım isi zor olur..

Bununda yaninda Cale muhtemel hırvat milli takımına, Yattara gine milli takımına Slyva ise Senegalde oynayacak. Geriye kim kaldı yaw:)

Mira_61
13.06.2008, 13:52
Milli takıma tarafsız bir hoca gelmezse zor.Ama ''TARAFSIZ'' hocayla bu isimlerle birlikte Anadolu takımlarında milli takımı hakeden her futbolcu yer bulabilir milli takımızdan Emre Aşık ve Sabriden eksikleri yok çünkü.

Mayls
13.06.2008, 16:05
Iskelet demeyelim de gercekten futboldan anlayan bir hoca oldugunda tipki Ersun Yanal dönemindeki gibi 4 banko oyuncumuz olabilir Milli Takimda. O potansiyele sahip oldugumuza inaniyorum.

Cem Balcı
14.06.2008, 01:11
umut hariç diğerlerinde hemfikirim...

FatmaÇelik
14.06.2008, 09:37
İskelet biraz abartı olmuş bence de ama gerçekten bu yeni transferlerimizle milli takımda oynama kapasitesinde birçok futbolcu olduğuna inanıyorum.
Gökhan Ünal,Onur,Giray gibi...

Misina
14.06.2008, 09:45
Tolga milli takımda Giray Selçuk Ceyhun Gökhan da yakın bir zamana kadar milli takımdaydı.

Egemen in ise milli takıma çağrılmayışının tek nedeni istanbul patentli olmayışıdır.

Diğer gençlerde kendilerini biraz geliştirirlerse milli takım onlar açok uzak değildir.

Murat'
14.06.2008, 09:53
Tolganın milli takımda hiçbir işi olmadığını düşünüyorum...trabzonspor kontenjanından gitti avrupa şampiyonasına...

Hasan61
14.06.2008, 19:33
ismail,buğra'yı unutmayalım
içimde (özellikle buğra) bu ikiliden yıldız çıkacak diyor

krdnz
15.06.2008, 00:48
İlaveten Yıldıray'da olur inşallah...

tisan61
16.06.2008, 23:34
Abartmadan yazıyorum. FT gibi 3 istanbul yalakasi biri olmazsa hayal degil.
Giray: Milli Takıma son anda alınmadi. Bence defans problemi olan milli takıma ilac olacak
Gokhan Unal: Tamda ihtiyac duydugumuz donem. Ama alternatifi cok. Cok calisir ise neden olmasın

Ben acikca bugra ve samidende cok umutluyum.
Bu kadar oyuncu milli tamıma gidermi takılan olabilir ama kesinlikle Ts artik daha cok dusunulecektir.

Bununda yaninda Cale muhtemel hırvat milli takımına, Yattara gine milli takımına Slyva ise Senegalde oynayacak. Geriye kim kaldı yaw:)

arkadaş bu adamlar ağzıyla kuş tutsa zor
çünkü adam trabzon düşmanı
96 da okadar tsliyi nasıl almıştı anlamıyorum
bence ne yaptığını anlayamadığım bu adam italya dan kovulduktan sonra fıısssss

subay
17.06.2008, 15:13
Arkadaslar Allah askina su Umutun neyini begeniyorsunuz anlamakta inanin zorluk cekiyorum, 12-13 gol atti diye. Bugüne kadar Trabzonsporda her sezon en az 15 civarinda gol atmis bir oyuncu cikmistir. Ayrica Tolga Milli Takimda kalecilik yapacak biri degil. Fatih Terim onu cagirdi baska Teknik Direktör gelse onu cagiracagini hic sanmiyorum, en dogrusuda öyle olur zaten. Senol Günes bile gelse Trabzonsporun Milli Takimin iskeletini kuracagini sanmiyorum. Cünkü abartildigi kadar kaliteli oyuncular degil bu saydiklariniz.

...ama kesinlikle Ts artik daha cok dusunulecektir.

Orda sana katiliyorum, Milli Takimin kadrosuna baktinmi bizden zaten sirf Tolga var oda 3. kaleci. Illaki 1-2 oyuncu daha olacaktir, ama iskeletini olusturacagindan süphe duyuyorum.

Kadir
17.06.2008, 16:24
Tolga,Giray,Egemen,Ceyhun,Selçuk,Barış,Gökhan,Umut bu oyuncular önümüzde ki dönemde A milli takıma seçilebilecek oyuncular .

Tolpaş61
17.06.2008, 17:20
yabancı bir hoca milli takımı çalıştırırsa önümüzdeki dönemde en az 7 veya 8 futbolcumuz aday kadroya çağrılır.

Hasan61
17.06.2008, 19:29
yabancı bir hoca milli takımı çalıştırırsa önümüzdeki dönemde en az 7 veya 8 futbolcumuz aday kadroya çağrılır.
bırak yabancı hocayı
aklı başında birisi çalıştırsa bile o kadar oyuncu veririz milli takıma

Tayfun
24.06.2008, 16:45
umut hariç diğerlerinde hemfikirim...
Umut'un futbolculuğu yabana atılacak cinsten değil...

pReN@_61
25.06.2008, 18:29
Önce kendimizi bir toparlayalım da gerisi gelecektir inşallah..

Trkz61
25.06.2008, 20:33
Kabul edelimki bu oyunculardan daha kaliteli oyuncularda var.Hepsi alınmaz.

Kazım Uzunboy
26.06.2008, 07:51
Tarafsız hoca geldikten sonra bizde dahil anadolu kulüplerinden çook oyuncu alınır çoookk

OnurKul
28.06.2008, 01:07
Abartılmış tamamiyle :) kadronun başarısını görmeden yazmış bir arkadaş, bu kadro daha yeni toparlandı ki bireysel yeteneklerindne bile bir haberiz... Onun için takım ırkçılığı yapmaya hiç gerek yok. Takım çok genç ne yapıp ne yapamayacağını göreceğiz , daha öncede böyle çok tahmin yapıldı Metin Aktaş için Rüştü'den daha iyi yorumlarıda yapıldı. Ama ne oldu Metin'e?

Umut bu performansla milli takımı rüyasında görür...

Orada gözüme çarpan ve gerçekten umut vaad eden tek oyuncu var Barış Memiş... Diğerlerini daha görmedik bekleyeceğiz...

Yine söylüyorum Mübalağ etmişsiniz :) :) bu oyuncular şu an ki milli takımdan kimseyi kesemez...

Rıza ÇOLAK
28.06.2008, 10:49
Bu adam burdayken saydığınız adamlar ağzıyla kuş tutsa ne kuşu ejderha tutsa milli takıma gidemez.Es kaza gitse bile Sarbi nin yedekliğinden öteye geçemez

Trkz61
28.06.2008, 11:10
Bu adam burdayken saydığınız adamlar ağzıyla kuş tutsa ne kuşu ejderha tutsa milli takıma gidemez.Es kaza gitse bile Sarbi nin yedekliğinden öteye geçemez

Peki bu saydığın adamlar kimleri kesecek milli takımdan? Yahu daha bizde bile oynamadılar.

Murat Keçeci
28.06.2008, 12:26
2010 dünya kupası türkiye a milli takım 25 kişilik aday kadro

kaleciler :volkan demirel tolga zengin onur recep kıvrak
sağbekler:gökhan gönül xxxxxxx
solbekler:hakan balta xxxxxxxx
stoperler:servet çetin giray kaçar emre güngör xxxxxx
ön liberolar:mehmet aurelıo ceyhun gülselam selçuk inan
sol açıklar:arda turan gökdeniz karadeniz
sağ açıklar:sabri buğra erdoğan
ortada:hamit altıntop yıldıray baştürk
forvetler:gökhan ünal fatih tekke semih şentürk nihat kahveci tuncay şanlı

hayalimde böyle birşey var:):)

Cem Balcı
28.06.2008, 13:58

hımm ilginç bir hayal. :)

mamii61
28.06.2008, 15:14
Bu Takımı Ancak Şenol Hoca Yürütür Fatih Hoca Şenol Güneşin Sevdiği Futbolcuları Kadroya Almıoo

ÜNAL
28.06.2008, 15:19
TD ayrıca Türk oyuncularına karşı tarafsız olmalı..Trabzonspor'dan A milli takıma gidecek bir sürü yıldız mevcut.

Trkz61
28.06.2008, 16:37
TD ayrıca Türk oyuncularına karşı tarafsız olmalı..Trabzonspor'dan A milli takıma gidecek bir sürü yıldız mevcut.

Kim mesela?

Tanju
28.06.2008, 16:40
Şenol GÜneŞ

OnurKul
28.06.2008, 18:05

Böyle bir takım 2010 dünya kupasına gidemez :D abartmayın arkadaşlar daha bizde oynamayan adamları a milli takım yapmışsınız :D adamları ümit milli yapmadan a millli yaptınız ! Berbat bir milli takım bu bırakın şu takım ırkçılığını ! Buğra Erdoğan kim? ! sağ açık yapmışsınız :D Selçuk ve ceyhun Mehmet Topal'ı kesmiş :D çok güldüm valla... :D bu hayalden öteye gidemez hakikaten...

OnurKul
28.06.2008, 18:05

Trabzonsporda yıldız oyuncu mu varmış?

Murat Keçeci
28.06.2008, 18:50
Böyle bir takım 2010 dünya kupasına gidemez :D abartmayın arkadaşlar daha bizde oynamayan adamları a milli takım yapmışsınız :D adamları ümit milli yapmadan a millli yaptınız ! Berbat bir milli takım bu bırakın şu takım ırkçılığını ! Buğra Erdoğan kim? ! sağ açık yapmışsınız :D Selçuk ve ceyhun Mehmet Topal'ı kesmiş :D çok güldüm valla... :D bu hayalden öteye gidemez hakikaten...

o zaman kardeş bi hayalin üzerine bu kadar yorum yapmana ırkcılık mesajları vermene gerek yoktu bakıp geçebilirdin ;)

OnurKul
28.06.2008, 19:01
o zaman kardeş bi hayalin üzerine bu kadar yorum yapmana ırkcılık mesajları vermene gerek yoktu bakıp geçebilirdin ;)

Vermekte fayda ... Çünkü neredeyse bütün konularda trabzonspor deniliyor başka bişey denilmiyor.. Ben Ofluyum, Trabzonluyum, Trabzonsporluyum... Ama takımı böyle yere göğe sığdıramamak böyle hayaller üzerine konuşmak hoş değil.. Ayrıca sen yazmışsın bizim yorumlamamıza izin vermişsin niye bakıp geçeyim? Milli takım söz konusu olunca şu şapkaları çıkarıp önünüze koyun bir düşünün...

Murat Keçeci
28.06.2008, 19:11
Vermekte fayda ... Çünkü neredeyse bütün konularda trabzonspor deniliyor başka bişey denilmiyor.. Ben Ofluyum, Trabzonluyum, Trabzonsporluyum... Ama takımı böyle yere göğe sığdıramamak böyle hayaller üzerine konuşmak hoş değil.. Ayrıca sen yazmışsın bizim yorumlamamıza izin vermişsin niye bakıp geçeyim? Milli takım söz konusu olunca şu şapkaları çıkarıp önünüze koyun bir düşünün...

7-8 tane gsli milli takımda olabiliyorsa tsli niye olamasın sen önce takıma inan en büyük başarılar önce hayal kurup birşeylere inanmayla başlamıştır kardeş

OnurKul
28.06.2008, 19:17
7-8 tane gsli milli takımda olabiliyorsa tsli niye olamasın sen önce takıma inan en büyük başarılar önce hayal kurup birşeylere inanmayla başlamıştır kardeş

7-8 galatasarylı kendini ispatlamış.. Bu yazdıklarından hangisini gördük ? Hangisi yıldız ? Biz başarıyı yakalayınca bu çocukların iyi oynadığını görünce bunları yazabiliriz ama daha bismillah demeden milli takım'a alınabilir bunlar diyorsun :) komik oluyorsun , objektif davranın biraz ben şu an ki milli takıma ek olacak kişileri daha önce başka bir başlıkta yazmıştım trabzondan tolga haketti gitti, başka kimse alınamaz trabzondan... Zorlasan (daha öncede yazmıştım) çağdaş, erdinç başka kim var? Kimse yok... sen bu takımdan 7-8 oyuncuyu nerde alıyorsun? diğer kulüpleri niye hiçe sayıyorsun? Destekli hayal kuralım. Önce takımın başarısını düşünelim sonra tartışalım nedne mnilli takıma 7-8 trabzonlu gitmiyor diye... Pardon acaba 2 sezon (zorla) 4. son sezonda 6. bitirmemiz olabilir mi?

Murat Keçeci
28.06.2008, 19:21
7-8 galatasarylı kendini ispatlamış.. Bu yazdıklarından hangisini gördük ? Hangisi yıldız ? Biz başarıyı yakalayınca bu çocukların iyi oynadığını görünce bunları yazabiliriz ama daha bismillah demeden milli takım'a alınabilir bunlar diyorsun :) komik oluyorsun , objektif davranın biraz ben şu an ki milli takıma ek olacak kişileri daha önce başka bir başlıkta yazmıştım trabzondan tolga haketti gitti, başka kimse alınamaz trabzondan... Zorlasan (daha öncede yazmıştım) çağdaş, erdinç başka kim var? Kimse yok... sen bu takımdan 7-8 oyuncuyu nerde alıyorsun? diğer kulüpleri niye hiçe sayıyorsun? Destekli hayal kuralım. Önce takımın başarısını düşünelim sonra tartışalım nedne mnilli takıma 7-8 trabzonlu gitmiyor diye... Pardon acaba 2 sezon (zorla) 4. son sezonda 6. bitirmemiz olabilir mi?

yazdığım yazının başındakı yazıyı iyi oku kardeş 2010 milli takım kadrosu olarak belirttim başlıkta şimdinin değil gelecekteki milli takımdan bahsediyor başlıkta zaten geleceği soruyor ok;)

Mayls
28.06.2008, 19:21
Terim'e açık çekli süper teklif
28 Haziran 2008 Cumartesi 17:55
Fatih Terim'in Milli Takım'ın başındaki akıbeti belirsiz... Teklifler de peşpeşe geliyor. Şimdi de 'açık çek'li bir teklif geldi.

Güney Kore Futbol Federasyonu dün Fatih Terim’e resmi teklif yaptı. 2002 Dünya Kupası’nda Guus Hiddink döneminde Milli Takımımız’a yenilerek dünya 4’üncüsü olan ve o tarihten beri büyük bir çöküş yaşayıp hiçbir uluslararası organizasyonda boy gösteremeyen G.Kore, dün saat 15.00’te Terim’e teklifte bulundu.

Koreliler “Durumumuz kötü. Sizin kariyeriniz ve başarılarınız ortada. Takımın başına geçin, bizi siz kurtarırsınız” dedi ve açık çek teklif etti. Terim teşekkür ederken henüz bir cevap vermedi.

Bu arada dün Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl’ın Papermoon’daki yaşgünü yemeğine katılan Fatih Terim’in, bazı davetlilerin Ay-yıldızlı ekibi bırakıp bırakmayacağı konusundaki sorularına “Kararım kesin değil. Biraz zamana ihtiyacım var” dediği öğrenildi.

Öte yandan İtalyan gazeteleri dün de Fatih Terim’in Napoli Kulübü ile anlaştığını iddia etti.

OnurKul
28.06.2008, 19:22
yazdığım yazının başındakı yazıyı iyi oku kardeş 2010 milli takım kadrosu olarak belirttim başlıkta şimdinin değil gelecekteki milli takımdan bahsediyor başlıkta zaten geleceği soruyor ok;)

Tamam 2010'u konuşuyoruz zaten ::)

Murat Keçeci
28.06.2008, 19:24
Tamam 2010'u konuşuyoruz zaten ::)

2010nu konusuyorsan nıye hala erdınç falan dıyorsun ozaman ben tsnın aldığı gençleden bazılarının çıkış yapacanı milli takıma yükseleceni düşünüyorum

OnurKul
28.06.2008, 19:27
2010nu konusuyorsan nıye hala erdınç falan dıyorsun ozaman ben tsnın aldığı gençleden bazılarının çıkış yapacanı milli takıma yükseleceni düşünüyorum

"Hayal Ediyorum" diyorsun :D güzel hayaller bunlar ama konuşmak için çok erken... İşte görmeden bilmeden konuştuğumuz için ben diyoırum ki bu gözü kapalı takım ırkçılığına son verelim...

Murat Keçeci
28.06.2008, 19:31
"Hayal Ediyorum" diyorsun :D güzel hayaller bunlar ama konuşmak için çok erken... İşte görmeden bilmeden konuştuğumuz için ben diyoırum ki bu gözü kapalı takım ırkçılığına son verelim...

görmeden konuşuyoruz doğru başlıkta zaten onu soruyor gelecektekı mıllı takım diyor başlıklan tezat yorumlar yapıyon

OnurKul
28.06.2008, 19:37
görmeden konuşuyoruz doğru başlıkta zaten onu soruyor gelecektekı mıllı takım diyor başlıklan tezat yorumlar yapıyon

Şimdi laf yetiştirmeyi bırakıp olaya bir bakalım ben ne yazmışım sen ne yazmışsın... Ben şimdi diyorum ki "Nitelikli oyuncu yetiştirmek farklı bir durum. daha adamları görmeden 2010'a yollamak farklı bir durum" Sen ise "Laz İnadı" bu sanırım, inatla ve ısrarla "7-8 tane galatsaraylı oyuncu alınıyor niye trabzondan alınmasın " diyorsun... Bu oyuncuların iyi oynaycağı ne malum? neyse ben seni kendi haline bırakıyorum. Ama şu olaydan vazgeçelim en azındna milli takım konusunda Trabzonspor'u çok severim kalbümde yeri bambaşkadır milli takım bambaşkadır, diğer başlıklarda da bu durum sürüyor şu takım ırkçılığına son verelim... Sen niye 2010'a bu kadrodan kimseyi gönder miyorsun? Takım genç bir takım şu anki takımın yaş ortalaması düşük... İnatla trabzondan adam yollamaya çalışıyorsun hayallerinde

ÖzGür Ayar
28.06.2008, 19:39
Terim çakalı olmasaydı gelecekteki değil şu anki milli takımdada 3-5 oyuncu olurdu.

Gökhan : mevlütün yerine hayli hayli oynardı...
Giray, Egemen : Birisi durmadan sakatlanan G.Zanın Yerine rahatlıkla oynardı. Ötekiside sakat sakat kadroya alınan Servete alternatif olabilirdi.
Selçuk : Mehmet T. ve Aurellio ikilisinin alternatifi olabilirdi. İyi olan oynardı.
Ceyhun : Hem stoper hem ön libero oynadığı etkili şutları olduğu düşünülürse çok iyi bir alternatif olabilirdi. Son maçta gördük bu eksikliği takımda.

Murat Keçeci
28.06.2008, 19:41
Şimdi laf yetiştirmeyi bırakıp olaya bir bakalım ben ne yazmışım sen ne yazmışsın... Ben şimdi diyorum ki "Nitelikli oyuncu yetiştirmek farklı bir durum. daha adamları görmeden 2010'a yollamak farklı bir durum" Sen ise "Laz İnadı" bu sanırım, inatla ve ısrarla "7-8 tane galatsaraylı oyuncu alınıyor niye trabzondan alınmasın " diyorsun... Bu oyuncuların iyi oynaycağı ne malum? neyse ben seni kendi haline bırakıyorum. Ama şu olaydan vazgeçelim en azındna milli takım konusunda Trabzonspor'u çok severim kalbümde yeri bambaşkadır milli takım bambaşkadır, diğer başlıklarda da bu durum sürüyor şu takım ırkçılığına son verelim... Sen niye 2010'a bu kadrodan kimseyi gönder miyorsun? Takım genç bir takım şu anki takımın yaş ortalaması düşük... İnatla trabzondan adam yollamaya çalışıyorsun hayallerinde

bazı şeyleri anlamak istemiyorsun ben diyorum bu sene takıma kattığımız adamlardan bazıları çıkış yaparak 2010 milli takıma kadar yükselecek sadece bir temenni bu sen hala daha herşey olmuş bitmiş milli takımı ben kurmuşumda öyle hava estırıyorsun sen terımciliğe devam et türklerin maradonası olan gökdeniz 3 dk şans bulabılıyorsa bu onun ayıbı değildir

OnurKul
28.06.2008, 19:51
bazı şeyleri anlamak istemiyorsun ben diyorum bu sene takıma kattığımız adamlardan bazıları çıkış yaparak 2010 milli takıma kadar yükselecek sadece bir temenni bu sen hala daha herşey olmuş bitmiş milli takımı ben kurmuşumda öyle hava estırıyorsun sen terımciliğe devam et türklerin maradonası olan gökdeniz 3 dk şans bulabılıyorsa bu onun ayıbı değildir

gökdeniz ??? maradona ??? ne alaka :D gökdeniz oyuna küsen bir futbolcu , yedek kulübesinde otuturken, oyuna girerken bile surat yapıyor ! arkadaş 3 dakika kalmış tamkam oyun bitecek çıksın sahaya bütün gücünü versin o 3 dakikaya ama olur mu ! gökdeniz maradona , ya kulübede oturmayı kaldıramıyor ! Semih oyuna giriyor adam golünü atıyor ! milli takımda 3 dakika 5 dakika olmaz ! gireceksin görevini yapacaksın , ayağında ki topu tümer'e veriyor önü bomboş şut çekmiyor ! bu mu maradona? İsviçre maçında zemin zaten ağırlaşmış hala yerden oynuyor, çalıma giriyor topu kaptırıyor bu mu maradona?

Gökdeniz evet iyi bir futbolcu ama hangi otorite maradona dedi gökdeniz'e?

Murat Keçeci
28.06.2008, 19:53
gökdeniz ??? maradona ??? ne alaka :D gökdeniz oyuna küsen bir futbolcu , yedek kulübesinde otuturken, oyuna girerken bile surat yapıyor ! arkadaş 3 dakika kalmış tamkam oyun bitecek çıksın sahaya bütün gücünü versin o 3 dakikaya ama olur mu ! gökdeniz maradona , ya kulübede oturmayı kaldıramıyor ! Semih oyuna giriyor adam golünü atıyor ! milli takımda 3 dakika 5 dakika olmaz ! gireceksin görevini yapacaksın , ayağında ki topu tümer'e veriyor önü bomboş şut çekmiyor ! bu mu maradona? İsviçre maçında zemin zaten ağırlaşmış hala yerden oynuyor, çalıma giriyor topu kaptırıyor bu mu maradona?

Gökdeniz evet iyi bir futbolcu ama hangi otorite maradona dedi gökdeniz'e?

yunan basını dedi derdini onlara anlat 4.golü görmüşsündür o golden sonra;)

OnurKul
28.06.2008, 19:55
Terim çakalı olmasaydı gelecekteki değil şu anki milli takımdada 3-5 oyuncu olurdu.

Gökhan : mevlütün yerine hayli hayli oynardı...
Giray, Egemen : Birisi durmadan sakatlanan G.Zanın Yerine rahatlıkla oynardı. Ötekiside sakat sakat kadroya alınan Servete alternatif olabilirdi.
Selçuk : Mehmet T. ve Aurellio ikilisinin alternatifi olabilirdi. İyi olan oynardı.
Ceyhun : Hem stoper hem ön libero oynadığı etkili şutları olduğu düşünülürse çok iyi bir alternatif olabilirdi. Son maçta gördük bu eksikliği takımda.

Gökhana gelene kadar Şükür, Tekke, Halil ve daha niceleri var !

Giray ve egemen'e gelene kadar Toraman, İbrahim Kaş... servete ve gökhana alternatif bunlardır...

selçuk ! mehmet topal ve aurelio'nun yedeği olamaz !

daha çooook oyuncu var say say bitmez...

Bu oyuncuların hepsi tecrübeli saydığınız oyuncular kaç profesyonel avrupa maçı yapmış? Lütfen arkjadaşlar elemelerde oynamayan adamları nasıl alırsın kadroya?

OnurKul
28.06.2008, 19:58
yunan basını dedi derdini onlara anlat 4.golü görmüşsündür o golden sonra;)

1 golle maradona olunuyorsa Oktay Belçikaya attığı golle pele olmalıydı :D belçika basını dünya basını oktayada maradona demişti ki gökdeniz akltı üstü iki adam çalımladı ! Ama güzel gol Allah var yukarıda ! abartmamak lazım :D komşu abartmış sanki biraz... O golü sende yesen sende maradona golü dersin :D:D oktayın attığı gol birebir maradona kopyasıdır onu izlemeni öneririm, ipe diziyor belçikayı...

Dünyada kabul edilen tek bişey var Emre Türklerin maradonası , arda messi'si !

Murat Keçeci
28.06.2008, 19:58
kardeş peki ersun yanalın mılı takımda olduğu dönemde eleme maçlarında 7 gol atarak elemelerde en çok gol atan shvcenkoyla aynı oranda gol atan fatıh tekke bugun nıye mıllı takımda değil bunu ben değil 3-5 gün önce uefa başkanı platınıde sordu bu adamlar futboldan anlamıyor dımı

OnurKul
28.06.2008, 20:03
Gökhana gelene kadar Şükür, Tekke, Halil ve daha niceleri var !

Bu oyuncuların hepsi tecrübeli saydığınız oyuncular kaç profesyonel avrupa maçı yapmış? Lütfen arkjadaşlar elemelerde oynamayan adamları nasıl alırsın kadroya?

Dikkat !

kardeş peki ersun yanalın mılı takımda olduğu dönemde eleme maçlarında 7 gol atarak elemelerde en çok gol atan shvcenkoyla aynı oranda gol atan fatıh tekke bugun nıye mıllı takımda değil bunu ben değil 3-5 gün önce uefa başkanı platınıde sordu bu adamlar futboldan anlamıyor dımı

Evet ben yazmışım yukarıda da alıntı yaptım... O konu tartışılır konumuzla alakası yok... ama ben yazmışım yazacğımı tekke'nin milli takımda olması gerekir demişim... Pek alakasız bir yere bağlamışsın... Ayrıca tekke trabzonspor'da değil artık...

Murat Keçeci
28.06.2008, 20:06
Dikkat !

Evet ben yazmışım yukarıda da alıntı yaptım... O konu tartışılır konumuzla alakası yok... ama ben yazmışım yazacğımı tekke'nin milli takımda olması gerekir demişim... Pek alakasız bir yere bağlamışsın... Ayrıca tekke trabzonspor'da değil artık...

hem fatıh tekke olmalı demişssin hemde hala terime inanmaya devam ediyorsun sence bir tezatlık yok mu

OnurKul
28.06.2008, 20:07
hem fatıh tekke olmalı demişssin hemde hala terime inanmaya devam ediyorsun sence bir tezatlık yok mu

Hayır bir tezatlık söz konusu değil... Eleştiri yer yer olur buna itirazımız yok ama terim'in yaptığı bütün işleri eletirmek yani bodoslama konuşmak hoş değil. Biz onu bir hata olarak görebiliriz, ama bir tek Fatih Tekke'yi almadı diye yerden yere vurmak, başarıyı hazmedememek hoş mu?

Atakan
28.06.2008, 20:22
Sylva:Senegal Milli Takımında
Yattara:Gine Milli Takımında
Serkan Balcı:İyi bir form yakalarsa neden olmasın.

Bunların Yanında Buğra, Sami ve Fatih seçilirse oo daha ne isteriz nerden bakarsanız

Murat Keçeci
28.06.2008, 20:24
Sylva:Senegal Milli Takımında
Yattara:Gine Milli Takımında
Serkan Balcı:İyi bir form yakalarsa neden olmasın.

Bunların Yanında Buğra, Sami ve Fatih seçilirse oo daha ne isteriz nerden bakarsanız

bazı arkadaşlara göre bunlar kendisi milli takımda oynayıp brezılyaya 5 gol atması gibi bişeymiş fazla kafa yorma sende benım gıbı:)

robinhood61
29.06.2008, 02:47
boşuna hayaller kurmayalım bu istanbul yalakalığı devam ettikçe biz en fazla 1 futbolcu veririz milli takıma o da kaleci tolga olöur zaten

Kadir
29.06.2008, 13:55
Tolga artık yer bulamaz gibi kalete Sylva geçdi.
Giray rahat yer bulur ki geçen senede kadroya alındı.
Egemen iyi bir performans sergilerse milli takıma gider.
Ceyhun gidebilir geleceği olan bir oyuncu.
Selçuk geçen yıl oynadı milli takımda tekrar oynar.
Barış geleceği olan bir oyuncu eğer iyice parlarsa neden omasın ?
Gökhan Ünal ve Umut iyi form tutarlarsa kadroda yer bulabilirler.

Tabii ki tek engel Fatih Terim ! Eğer adaletli kadro kurarsa bu adamlar kadroda yer alır.

Sabri gibi bir kalas bile oynuyor bu takımda . O kadar milli maçda tek yaptığı olumlu hareket Lahm'a attığı çalım.. O çalım dışında hep hata hep hata.

OnurKul
01.07.2008, 02:29
bazı arkadaşlara göre bunlar kendisi milli takımda oynayıp brezılyaya 5 gol atması gibi bişeymiş fazla kafa yorma sende benım gıbı:)

:):):):):):) :D olur olur o da olur ;)

Murat'
03.07.2008, 11:59
Fatih Terim 2012'ye kadar sözleşmesini uzatmış...Bu da bunun biraz zor olacağının göstergesi bence...

Selimag
07.07.2008, 01:18
boşuna hayaller kurmayalım bu istanbul yalakalığı devam ettikçe biz en fazla 1 futbolcu veririz milli takıma o da kaleci tolga olöur zaten

Kesinlikle katilmiyorum. Zamaninda, ki 95 yili filandir sanirim, Orhan, Hami, Tolunay, Ogun, Abdullah, ve hatta takim o kadar formda idi ki, kaleci Nihat, Osman ve Cengiz de ayni anda yanlis hatirlamiyorsam milli takima cagrilmislardi. Takim iyi olduktan sonra; bu kadroda milli takim potansiyeli olan cok genc var... Insallah gene 7-8 oyuncu verecegimiz zamanlar geliyor.

Bakinca zaten, iyi bir baslangic yaparsak, Selcuk, Giray bence cok yakinda kadroya cagrilir ve goruruz insallah. Tolga ile Huseyin zaten milli takimdalar. (hemen itiraz edeceklere cevaben :p aurelio fenerden giderse zaten unutulur gider, kalir orta sahanin gerisi bizim Huseyin'e gene :p) Gokhan Unal ve Serkan Balci'nin cok iyi bir cikis yapmadiktan sonra tekrar cagrilacaklarina pek inanmiyorum. Hele bir sezon baslasin gerci, gorelim bakalim nasil bir takim olduk, nasilmis gencler, bir de iyi giderse isler, en genclerden Zafer Cansiz bile milli olursa sasmam :))

OYılmaz
07.07.2008, 12:15
Barış Memiş , Ceyhun Gülselam , Egemen Korkmaz , Giray Kaçar , Onur Kıvrak

Bunlar en büyük aday

TsClub41
15.07.2008, 02:47
Tolga artık yer bulamaz gibi kalete Sylva geçdi.
Giray rahat yer bulur ki geçen senede kadroya alındı.
Egemen iyi bir performans sergilerse milli takıma gider.
Ceyhun gidebilir geleceği olan bir oyuncu.
Selçuk geçen yıl oynadı milli takımda tekrar oynar.
Barış geleceği olan bir oyuncu eğer iyice parlarsa neden omasın ?
Gökhan Ünal ve Umut iyi form tutarlarsa kadroda yer bulabilirler.

Tabii ki tek engel Fatih Terim ! Eğer adaletli kadro kurarsa bu adamlar kadroda yer alır.

Sabri gibi bir kalas bile oynuyor bu takımda . O kadar milli maçda tek yaptığı olumlu hareket Lahm'a attığı çalım.. O çalım dışında hep hata hep hata.

Eğer adaletli kadro kurmassa İlah-i Adalet birgün Fatih Terimede tecelli eder merak etme.

Samet BuLut
15.07.2008, 14:45
Egemen, SeLçuk, Gökhan banko oynaması gerek.. ToLga, Giray, Ceyhun, Umut en azından aLternatif oLarak kadroda yer aLmaLıLar..

Cafer Bulur
19.08.2008, 21:55
milli takimin iskeleti olmamiz icin henüz erken ama önümüzdeki dönemlerde 3-4 oyuncu gönderecegimize inaniyorum.
yabanci oyuncularimizdan sylva,song,cale,yattara ve isaac cabasi olacak herhalde.

mehmet83
21.08.2008, 05:35
Be sene degilde, gelecek sene kadroda baya futbolcumuz olur. Ilk 11 icin; defansin gobeginde: Giray--Egemen. On liberoda; Selcuk. Forvette; Gokhan. Yedekler; Ceyhun,Umut ve bekledigimiz patlamayi yaparsa Baris. Bu futbolcularin Milli Takim'a cagrilacagini dusunuyorum. Tolga'nin, Volkan'i, Serdar'i gecebilecegini hic sanmiyorum. 3. kalecide zannedersem Ufuk olur.

İskender YILMAZ
21.08.2008, 15:27
...................... Volkan .......................

Gökhan ...... Servet .... Toraman ... Balta

............... Aurelio ........ Emre ...........

Hamit ....................................... Arda

............................ Tuncay ..............

..................... F. Tekke ....................

aslında bence milli takımın en ideal 11 ' i bu.. 23 - 24 kişilik bi kadro olacağını düşünürsek..

12. Serdar Kulbilge
13. Hakan Arıkan
14. Uğur Uçar
15. Emre Güngör
16. Egemen
17. Uğur Boral
18. Mehmet Topal
19. Selçuk İnan
20. Kazım Kazım
21. Gökdeniz
22. Semih
23. Nihat
24. Gökhan Ünal

şeklinde olmalı bana göre..

Onur Kıvrak, Giray Kaçar, Ceyhun Gülselam, Serdar Kurtuluş, Ayhan Akman, Serdar Özkan, Nuri Şahin, Mehmet Topuz, Ümit Karan, Ersen Martin ve Mehmet Yıldız da herangi bi aksilikte her zaman alternatifler olmalı..

Berk
21.08.2008, 15:52
@theChatl@qq-28 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19347)

Tuncay'ın yerine Nihat, Toraman'ın yerine Egemen'i koyarsan daha güçlü bri kadro olur bence.Ayrıca Emre'de sürekliliği olmayan bi oyuncu, Selçuk veya Topal daha yakşır oraya..

İskender YILMAZ
21.08.2008, 16:08
@theChatl@qq-28 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19347)

Tuncay'ın yerine Nihat, Toraman'ın yerine Egemen'i koyarsan daha güçlü bri kadro olur bence.Ayrıca Emre'de sürekliliği olmayan bi oyuncu, Selçuk veya Topal daha yakşır oraya..

senin fikrin, o da olabilir ama ben Nihat'ı pek beğenmiyorum açıkcası, Tuncay'ın yerini tutmaz.. Toraman'ın yerine Egemen olabilir tabi ama Toraman daha tecrübeli milli takım bazında.. ayrıca evet Emre sürekli sakatlık problemi yaşayan bi oyuncu ama bence çok önemli bi oyuncu, hatta Türkiye'nin en iyi orta saha oyuncusu bana göre, hem ofansif hem defansif anlamda çok yararlı bi adam.. + liderlik vasıfları var.. Emre bence hazır olduğu her zaman milli takımda banko oynamalı..

Cafer Bulur
12.10.2008, 21:47
Fatih terim oldugu müddetce milli takim iskeleti bizim oyuncularimizdan olusmaz.
Su anda lideriz,Gs den kötü oynamiyoruz ama bosna macinin ilk 11 inde tek bir oyuncumuz bile yok.
Hadi onu da gectim,yedeklerde bile oyuncumuz yoktu.

Emirhan Makul
12.10.2008, 22:20
Fatih Terim oldukça hiç bir Trabzonsporlu futbolcu Milli takımda başarılı olamaz.

Kadir
12.10.2008, 22:25
Sinyorita biz şampiyon olsak bile bizden oyuncu oynatmaz .

davut akbulut
12.10.2008, 22:40
emredeki liderlik vasfını birde biz görebilsek ama helal olsun oynamadan para kazanmasını biliyor

OnurKul
13.10.2008, 00:32
12. Serdar Kulbilge
13. Hakan Arıkan
14. Uğur Uçar
15. Emre Güngör
16. Egemen
17. Uğur Boral
18. Mehmet Topal
19. Selçuk İnan
20. Kazım Kazım
21. Gökdeniz
22. Semih
23. Nihat
24. Gökhan Ünal

olmalı..

hakan arıkan'ı milli takıma alanın zihninde soru işaretleri vardır. terim böyle bir hata yapmaz. tolga istikrar kazandı milli takımda. onur olabilir bizden... ama hakan arıkan olamaz... kova yaşar'dan daha beter bir kaleci kendisi.

volkan'da ne yazık ki çok istikrarlı bir performans sergilemiyor. çoğu zaman uyuyor kalede (bkz. belçika maçı)

.....
16.11.2010, 17:17
Onur , Serkan, Egemen , Giray , Mustafa , Ferhat , Selçuk , Ceyhun , Engin , Burak , Umut

Hey gidi Egemen hariç hepsi Milli Takıma çağırıldı.Allahın izniyle Egemende seçilecek.

EMiRHAN61
17.11.2010, 20:03
hakan arıkan'ı milli takıma alanın zihninde soru işaretleri vardır. terim böyle bir hata yapmaz. tolga istikrar kazandı milli takımda. onur olabilir bizden... ama hakan arıkan olamaz... kova yaşar'dan daha beter bir kaleci kendisi.

volkan'da ne yazık ki çok istikrarlı bir performans sergilemiyor. çoğu zaman uyuyor kalede (bkz. belçika maçı)

1e1de türkiyenin tartışmasız en iyi ismi onurdur volkansa tam aksine , ayıkken dahi :D 1e1 kaldığında kurtarma imkanı görmüyorum çok boşa çıkıyor çok çalım yiyor.