PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seyyar kanat!

hauptstrasse
14.02.2005, 04:50
seyyarkanat nedir? nerde bulunur! yenir mi icilir mi! kimler seyyar kanattan korkar kimler onu cok sever? seyyar kanatin futbola kattiklari nlerdir! futbol seyyar kanatla yeni birkavram mi kazanmistir?

bu benzetmeyi ( dilbigisinde bunun bir tanimi var ama hatirlayamadim! belki tamlamadir) bugun bir gazetede okudum! inanin cok keyiflendim! bakalim bu size neler dedirtecek! ne anliyorsunuz seyyar kanattan! herkez kendi dusuncesini yazsin bakalim! artik kazanacak miyiz kaybedecek miyiz korkusu yasamadigimiz icin hafta icinde bu tur eglencelikler bizi cansikintisindan kurtarir diye dusunuyorum hem bilenler arasindan yapacagim cekilisle ona bir hediye yollayacagimada soz veriyorum;-)

hadi hepinize iyi haftalar ve bol sanslar;-)

Duman
14.02.2005, 08:43
Seyyar kanat, ender oyunculardan biridir. Kanatda oynar,ama asist yapar,rakiplerin belini kirar,takimda en az parayi alir, ama en yararli oyunculardan biridir,siyahi bir oyuncu olmasina ragmen sarisindirda ayni zamanda. Bana göre sorunun cevabi tabii ki YATTARA...

metehan
14.02.2005, 12:06
Evet Fuat Ercan'in bugunkü yazisinda kullandigi bir ifadeydi bu ve benim de çok hosuma gitti. Diger güzel bir ifadesi de suydu :Sahada 2 takimlik bir görüntü veren "Süper Güç".

Insallah daha da iyi olacagiz. Unutmayalim ki, bu bizim elimizde baskalarina muhtaç degiliz.

Muhalif
14.02.2005, 12:44
seyyar kanatin Karel D'heane olmayacagi kesinsmileys/smiley36.gifbir zamanlar da ali sami mobil savunma diye bir tabir atmisti ortayasmileys/smiley17.gif aslinda bence forumun Türk futbolu kisminda konusulmali bu konu...