PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Yumlu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35

ÖmürKaradeniz61
13.03.2016, 16:32
Öncelikle defans oyuncusunda beklenti nedir ona bakmamız lazım.Defans diyince aklımıza topu taca vurmak,yeteneksiz olmak,topu oyuna sokamamak,pas atmayı bilmemek,kaçak oynamak gibi özellikler geliyorsa eyvallah Mustafa'ya tamam ama diğer türlü ise yandı gülüm keten helva.

eksikbirşey
13.03.2016, 20:05
Yahu bu adam duran topta defans çizgisini barajın önüne çekmeye çalışan bi zitoper. Ne topçusu ne lideri [emoji1]

kanterts
13.03.2016, 20:18
Yedekte sessiz kalmaz bu . kupada inegölspora karsi falan oynar diyecegimde isler cevirir yine . birde utanmadan kaptanlik vermisler bosingwa ve cardozo varken .
Kesin gitmeli . sözlesmesi uzatilirsa kapatalim Dükkani . . yumlu kimdir yeter artik burasi Trabzonspor.

Mert Acar
15.03.2016, 21:38
Lan şaban..

artvints
15.03.2016, 21:44
gomez'den uzak kalmamalıydı ama çok tecrübeli golcü, çok güzel arkaya atabiliyor kendini, boyu da uzun.orta da tam kafaya geldi.ona rağman dönüp müdahale etmeye çalıştı ama yetmedi. douglas hemen sağ kanada yönelmese defans dengesi bozulmazdı.bu kaymalara çok dikkat etmek lazım.en kral oyuncuyu da alsan beraber oynaya oynaya gelişiyor bunlar.

Hakan
15.03.2016, 21:48
Yine yedirdi,gasp ettiği kaçıncı puan acaba bir ara bakmak lazım.

DeAgLeMaNyAq
15.03.2016, 21:52
İki büyük hatası olsa da çok kötü bir performansı yoktu. Çevre kontrolü yapmaması pahalıya mal oldu...

artvints
15.03.2016, 21:54
İki büyük hatası olsa da çok kötü bir performansı yoktu. Çevre kontrolü yapmaması pahalıya mal oldu...

orda gomez'in önüne geçmek zorunda, sonra kontrol etmesi kolay değil. büyük hata değil iyi orta.

DeAgLeMaNyAq
15.03.2016, 22:06
orda gomez'in önüne geçmek zorunda, sonra kontrol etmesi kolay değil. büyük hata değil iyi orta.

Savunma oyuncusu tabii ki önüne geçecek ama rakibe yapışması lazımdı FB'li Alves ve Kjaer bu işi mükemmel yapıyor mesela...

artvints
15.03.2016, 22:09
Savunma oyuncusu tabii ki önüne geçecek ama rakibe yapışması lazımdı FB'li Alves ve Kjaer bu işi mükemmel yapıyor mesela...

önüne geçip nasıl yapışsın. bu kadar dengesiz yakalanırsa savunma yapacak çok az şey var. ufak bir hata var doğru ama kayma sorunundan kaynaklı .en temizi kaleci'nin boşluğu sezip öne çıkması.muslera iyi yapıyor bunu.

Fatih Özkan
15.03.2016, 22:15
En fazla iyi bir yedek olur.
Başka bişe olmaz.

DeAgLeMaNyAq
15.03.2016, 22:19
önüne geçip nasıl yapışsın. bu kadar dengesiz yakalanırsa savunma yapacak çok az şey var. ufak bir hata var doğru ama kayma sorunundan kaynaklı .en temizi kaleci'nin boşluğu sezip öne çıkması.muslera iyi yapıyor bunu.

Orada devreye kalite giriyor işte. Hem çevre kontrolü, hem rakibi faul yapmadan hareket ettirmeme. Yan toplarda ise nedense kalecilerimiz hiç çıkmıyorlar. Anadolu takımlarında adı duyulmamış kaleciler bile bütün ortaları elma armut gibi topluyorlar...

Murat'
15.03.2016, 22:22
Penaltı pozisyonundan sonraki tepkisi muazzamdı. Bence iyi bir yedek olur Mustafa, fazlası olmaz.

artvints
15.03.2016, 22:27
Orada devreye kalite giriyor işte. Hem çevre kontrolü, hem rakibi faul yapmadan hareket ettirmeme. Yan toplarda ise nedense kalecilerimiz hiç çıkmıyorlar. Anadolu takımlarında adı duyulmamış kaleciler bile bütün ortaları elma armut gibi topluyorlar...

abi ön direkte adam kalmamış, gomez feyk atıyor, bunu yemeyecek savunma oyuncusu yok.zaten douglas olmadığı için otomatik olarak boşluğa doğru yönelirsin. topu bırakıp adama baksa yine olmaz. şu pozisyonu gösterip futbolcu değil diyen adamlar var. sonra biz futboldan anlamıyoruz. kişisel davaya dönüştürmüşler resmen. oraya gelen kadar elli hata yapılmış. yumlu gol yedirdi oluyor sonuc.bunlar hataları böyle sayıyorsa futbolcu dayanmaz bu takıma. kajer ne hatalar yaptı bu sene, izleyen bilir.

Tayfun
15.03.2016, 22:33
" Taraftara söz veriyrım 3 maçtan 9 puan alacağuz"

Cıırrttt ...

DeAgLeMaNyAq
15.03.2016, 22:38
abi ön direkte adam kalmamış, gomez feyk atıyor, bunu yemeyecek savunma oyuncusu yok.zaten douglas olmadığı için otomatik olarak boşluğa doğru yönelirsin. topu bırakıp adama baksa yine olmaz. şu pozisyonu gösterip futbolcu değil diyen adamlar var. sonra biz futboldan anlamıyoruz. kişisel davaya dönüştürmüşler resmen. oraya gelen kadar elli hata yapılmış. yumlu gol yedirdi oluyor sonuc.bunlar hataları böyle sayıyorsa futbolcu dayanmaz bu takıma. kajer ne hatalar yaptı bu sene, izleyen bilir.

Şu aşamada Mustafa'yı günah keçisi ilan etmek boş bahanelere tutunup kendini tatmin etmekten öteye geçmez. Takımımız önce doğru dürüst top oynasın, ondan sonra Mustafa gol yedirip yenildiğimizde gerekirse suçlarız...

Sibel
15.03.2016, 22:57
Mustafa berbat bir hata yaptın.

selcuk
15.03.2016, 23:00
5.stoper ancak olur

Bedri Sertkaya
15.03.2016, 23:02
Konya maçı ve Osmanlı maçında başrollerdeydi 6 puana mal oldu.Bugün iyiydi ama o kadar uğursuz bir adamki her golde o var.

İ. SARAL
15.03.2016, 23:36
Kadroda kalır.

Fatih Öztürk
16.03.2016, 00:08
Çok kötü değildi ama talihsiz şekilde yaptığı yada yapamadığı hamlelerinden ötürü takım defansı sıkıntı yaşıyor.

Ahmet Kara
16.03.2016, 00:11
Sezon sonu takımda kalsada 4. stoper olur.

Şerafettin Kara
16.03.2016, 00:11
Rahat uyu koçum benim sen.Senin bu destekçilerin olduğu sürece bu meslekten çok ekmek yersin.Başkan kasma şu adamada bi plaket ver

artvints
16.03.2016, 00:12
Çok kötü değildi ama talihsiz şekilde yaptığı yada yapamadığı hamlelerinden ötürü takım defansı sıkıntı yaşıyor.

douglas'tır o. iki uzun yan yana oynuyor. sürekli hata yapan taraf da douglas.yumlu'nun kestiği bir sürü atak var maçta. demek ki o değişecek yanına daha uygun bir partner gelecek. aykut ve yumlu'nun beraber oynadığı maçların skorlarına bakalım.

Fatih Öztürk
16.03.2016, 00:20
douglas'tır o. iki uzun yan yana oynuyor. sürekli hata yapan taraf da douglas.yumlu'nun kestiği bir sürü atak var maçta. demek ki o değişecek yanına daha uygun bir partner gelecek. aykut ve yumlu'nun beraber oynadığı maçların skorlarına bakalım.

Douglas'ında engellediği toplar var lâkin başlı başına şu hatalı diyemeyiz çünkü her hafta zorunluluktan dolayı tandem değişiyor, Aykut haftaya dönsün en azından ikisi iyi ikili.

Ibrahim Gaygusuz
16.03.2016, 00:47
Mutlak gol onledi ilk yarida Gomez'in vurusu direk ters koseye gidiyordu.

Gol zaten geliyorum diyordu, Gomez gibi oyunculara karsi 90 dk bukadar baski altinda oynamak cok zor.

Şanlı SanMarino
16.03.2016, 03:04
Kaptanı Yumlu işte

Oradan anla, ne hale geldi takım. Utanıyoruz Dozer Cemil!

ÖmürKaradeniz61
16.03.2016, 14:26
Bu adam topçuluğu geçtim balıkçılık bile yapamaz.Bu kadar rezil bir futbolcu olur mu arkadaş.Vallaha senin gibiler yüzünden futboldan soğudum kardeşim ayıptır ya.Hayır ne olduda yakapaça gönderdiğimiz adamı 11e koyduk sonra kaptan yaptık.

BaşoğLu
16.03.2016, 14:42
valla Douglas gibi bir adamın yanında on numara stoper . Ama şampiyonluğa oynayacak takımın as stoperi olamaz. yedek duracaksa kalsın. zor zamanlarda kenarda duracak iyi bir yedek sayılabilir.

Arda'
16.03.2016, 15:37
https://pbs.twimg.com/media/CdnPQljUMAAzlYn.jpg:large

Hakan
16.03.2016, 17:46
Berbat bir yedek olabilir.

TSemih61
16.03.2016, 23:21
Gomez'in golüne benzer bi golü az önce Lewandowski attı Juventus'a. Üstelik Juve resmen 10 kişi defans yapıyorken. Bizim yediğimiz goldeki gibi top kaptırılıp da ani bir atakta değil yani, oyuncular tam konsantre Bayern hücumuna. Demek ki bazen öyle öldürücü ortalar oluyor ki çaresiz kalıyor savunmacılar. Neyse varacağım nokta yenilen golü Yumlu'ya yıkmanın anlamsızlığı... Yumlu'ya gelene kadar kaç kişinin hatası var orada. Bu art niyetli ve kin dolu eleştirilere son vermek lazım. Takımdaki çoğu oyuncuya öyle bir baskı var ki adamlar rahat top oynayamıyorlar. Örneğin: Yusuf ve Yumlu...

Şanlı SanMarino
16.03.2016, 23:57
Hocası Hami

Kaptanı Yumlu

Yani Trabzonspor bu olmuş, ölmüş ağlayanı yok.

İsterse dünyanın en iyi yönetimine sahip olsun

Samet Yildirim
17.03.2016, 01:02
Osmanlispor, Konyaspor ve Besiktas son 3 mac bunlar...Hepsinde Mustafa Yumlu gol yedirdi.

Yavuz Hasan
17.03.2016, 09:25
Yumludan pek hazzetmem ama yiğidi öldür hakkını teslim et demişler kendi çapına göre üst düzey oynuyor Beşiktaş maçındaki en iyi adamlardan biriydi

Hataları yok mu elbette var fakat

Boş kaleye gol atamayan iki metre top sürmeyen maç boyunca rakibine tek çalım atamayan başını kaldırıp 1 metre önünü görmeden dümdüz koşan bi orta açmayı beceremeyen vede teknik desen teknik bilgisi yok direktör desen traktör sürebilecek yeteneği olmayan adamların yanında yumluya sıra gelmez

Şanlı SanMarino
19.03.2016, 18:34
Ooo büyük kaptan. Naber?

İ. SARAL
19.03.2016, 18:35
İşini yapıyor adam. Seneye takımda kalmalı. Yedek mi olur as mı olur bilmem.

artvints
19.03.2016, 18:35
hücumdaki en efektif hareketi yaptı, bir de cardozo'nun özer'e pası var.

Şanlı SanMarino
19.03.2016, 18:39
Aklıma gelmişken. Önceki dönem kovulmadan önce Bosingwa ile kaptanlık krizinin doğru olduğu ortaya çıkıyor. Boss takımda ve Yumlu kaptan çıkıyor. O Antep maçı yaptığı hala yalanlanmadı. Böyle bir adamın hala bu formayı giymesi kulüp değerlerine aykırı.

ÖmürKaradeniz61
20.03.2016, 15:47
Tek zoruma giden bizleri enayi yerine koyması.İyi bir defans oyuncusu en ufak baskıda topu taca atmaz,yanındakine vermez.Fenerli kjaer,alves gibi oyunculara bakın birde bu vatandaşa.Şimdi bana saydıranlar olacaktır trabzonlu düşmanı diye ama ben Trabzonsporda kim haksız yere bulunursa ona düşman olurum babama bile.Bu adamı biz geçen sene gönderdik şimdi kaptan yaptık hocayıda hami yaptık istedikleri gibi at koştursunlar diye.Pirofozyonel Tirabzonzipor.

mustyde
20.03.2016, 17:40
Tek zoruma giden bizleri enayi yerine koyması.İyi bir defans oyuncusu en ufak baskıda topu taca atmaz,yanındakine vermez.Fenerli kjaer,alves gibi oyunculara bakın birde bu vatandaşa.Şimdi bana saydıranlar olacaktır trabzonlu düşmanı diye ama ben Trabzonsporda kim haksız yere bulunursa ona düşman olurum babama bile.Bu adamı biz geçen sene gönderdik şimdi kaptan yaptık hocayıda hami yaptık istedikleri gibi at koştursunlar diye.Pirofozyonel Tirabzonzipor.

+1 bu ve özer özevlatık felan deyip paraarı götürüyolar şimdi sövecemde neyse.

smart
26.03.2016, 19:43
Takımın bu halde olmasının sorumlusu 22 numara gibileri futbolcu sanan zihniyettir

artvints
02.04.2016, 17:53
kaptan gemisini kurtarıyor :D

Fatih Çelik
02.04.2016, 17:58

Forumda tahriğe ceza veriyoruz :D :p

Kaptanelli. Ne ballı adamsın :)

artvints
02.04.2016, 18:00
Forumda tahriğe ceza veriyoruz :D :p

Kaptanelli. Ne ballı adamsın :)

temiz 4 puanı var adamın.kasımpaşa maçı da bu maçın aynısı idi. sadi dizmişti ortasahaları. hiç hak etmediğimiz puanları aldık iki maçtan. o maçta da ortayı ekici yapmıştı.

Fatih Çelik
02.04.2016, 18:02
temiz 4 puanı var adamın.kasımpaşa maçı da bu maçın aynısı idi. sadi dizmişti ortasahaları. hiç hak etmediğimiz puanları aldık iki maçtan. o maçta da ortayı ekici yapmıştı.

Yumlu'nun zaman zaman yaptığı iyi işlerden biri bu zaten kariyerini böyle pozisyon değiştirdi ona atıf yaptım :)

Fatih Solmaz
02.04.2016, 18:05
yürü be kaptan kim tutar seni :D

Mert Oğuzlu61
02.04.2016, 18:12
Egemen in sözleşmesi bitiyordu kancayı takmayan kalkmamıştı taraftar gidecek diye ağlıyordu. Bunun sözleşmesi bitiyor, İstanbulluların varlığından bile haberi yok. Başkada söze gerek yok. Trabzon taraftarı yıllardır masallarla uyutuluyor, Özerler ile Yumlular ile başarılı olacağına inanan taraftar topluluğuna sahip tek takım Ts dir. Sonra sezon sonu ligde liderden 30 puan fark yediğinde gerçekler ortaya çıkıyor ama anlayana.

Ne kadar ekmek o kadar köfte...

Bu zinciri 2008 yazında kırdık ve oldukça uygun fiyata oluşturduğumuz (Gökdeniz den gelen para önemli kaynak oldu) kadro başarılı oldu, şikeyle dağıldı gitti. Yoksa gs nin alacağı kupaları yine bizimkiler alacaktı. Şimdi yine aynı yapılanmadan geçmemiz gerekiyor ve bu yeni yapılanmada loser isimler yerine winner isimler olmayacaksa büyük hayallerin peşinden koşmaya, insanları kandırmaya gerek yok. Yumlu ucuz oyuncu kalsın, alternatif olsun. Peki kabul ama stopere 2 tane dünya yıldızını getirip koyacaksın ki ben bunu kabul edeyim. Song-Egemen gibi güven veren ikili olmayacaksa Yumlular ile yola çıkmak hüsran demektir, başarısızlık demektir, zaman ve para kaybı demektir. Başkada bir şey değil. Hadi böyle bir ikili oluşturdun diyelim, Yumlu nun takım içinde mikserlik yapmayacağı ne malum ? Bunlarda önemli şeyler. O potansiyeli kendisinde görüyorum. Trabzonluların hepsinde görüyorum.

slmn
02.04.2016, 18:12
Bu golle sözleşme kapmaz umarım.

artvints
02.04.2016, 18:19
Egemen in sözleşmesi bitiyordu kancayı takmayan kalkmamıştı taraftar gidecek diye ağlıyordu. Bunun sözleşmesi bitiyor, İstanbulluların varlığından bile haberi yok. Başkada söze gerek yok. Trabzon taraftarı yıllardır masallarla uyutuluyor, Özerler ile Yumlular ile başarılı olacağına inanan taraftar topluluğuna sahip tek takım Ts dir. Sonra sezon sonu ligde liderden 30 puan fark yediğinde gerçekler ortaya çıkıyor ama anlayana.

Ne kadar ekmek o kadar köfte...

Bu zinciri 2008 yazında kırdık ve oldukça uygun fiyata oluşturduğumuz (Gökdeniz den gelen para önemli kaynak oldu) kadro başarılı oldu, şikeyle dağıldı gitti. Yoksa gs nin alacağı kupaları yine bizimkiler alacaktı. Şimdi yine aynı yapılanmadan geçmemiz gerekiyor ve bu yeni yapılanmada loser isimler yerine winner isimler olmayacaksa büyük hayallerin peşinden koşmaya, insanları kandırmaya gerek yok. Yumlu ucuz oyuncu kalsın, alternatif olsun. Peki kabul ama stopere 2 tane dünya yıldızını getirip koyacaksın ki ben bunu kabul edeyim. Song-Egemen gibi güven veren ikili olmayacaksa Yumlular ile yola çıkmak hüsran demektir, başarısızlık demektir, zaman ve para kaybı demektir. Başkada bir şey değil. Hadi böyle bir ikili oluşturdun diyelim, Yumlu nun takım içinde mikserlik yapmayacağı ne malum ? Bunlarda önemli şeyler. O potansiyeli kendisinde görüyorum. Trabzonluların hepsinde görüyorum.

bul song ile egemen'i yedek kalsın yumlu. egemen hızlı ve ayağı iyi özel bir stoper. uzun stoper'in yanına koyacağın tipten. o tip stoperi almak zorundasın zaten. yanında giray ile şampiyonluğa oynayabiliyorsun takım oturunca. giray'ın peşinden de kimse koşmadı ama. sorun yumlu değil. kendi özelliklerine göre gayet iyi oynuyor.

ToyerSefa
02.04.2016, 18:22
Tebrikler eğreti kaptan.

Mert Oğuzlu61
02.04.2016, 18:33
boş laflar. bul song ile egemen'i yedek kalsın yumlu. egemen hızlı ve ayağı iyi özel bir stoper. uzun stoper'in yanına koyacağın tipten. o tip stoperi almak zorundasın zaten. yanında giray ile şampiyonluğa oynayabiliyorsun takım oturunca. giray'ın peşinden de kimse koşmadı ama. sorun yumlu değil. kendi özelliklerine göre gayet iyi oynuyor.

Hafızanı tazelemem gerek... Peşinden kimsenin koşmadığı Giray Kaçar, o dönem ligde parlayan oyuncular arasındaydı ve kendisini bjk nin elinden kaptık.

Egemen ile Song u bulacak olan ben değilim, scout ekibinde değilim o görev 12 kişiye bırakıldı, antrenör gelince raporu alacak karar verecek. Ben çok basit bir durum tespiti ortaya atıyorum, Egemen serbest kalıyordu İstanbullular yarış içine girdi ve parayı veren düdüğü çaldı. Peki aynı pozisyonda olan Yumlu ya neden yokmuş muamelesi çekiliyor ?

Çünkü Yumlu loser oyuncu. Kaliteli stoper felan değil ligimize göre vasat stoper ve vasat stoper olduğu için sözleşmesinin bitmesine az bir süre kalmasına rağmen hiçbir kulüp kendisine teklif yapmıyor. Belki Hikmet Karaman lütfen bize gel diyordur (!) onun dışında sanmıyorum.

''Yumlu ile sözleşme yenileyelim... Sebep ? Ucuz ve alternatif olur...''

Bu bakış açısı 30 sene daha lig şampiyonluğu bekler. Kimse kimseyi kandırmasın, 2008 de bu düşünceyi ezdik geçtik sonuç ortada. Yine aynısını yapacaklar başka çaresi yok. Büyük takım taraftarı olduğunuzun farkına varın artık. Daha iyisini isteyin, 28 yaşında geleceği olmayan loser topçulardan fazlasını isteyin. Yok istemem diyorsanız şampiyonluktan kupalardan söz etmeyin, adımızı da Trabzon BB yapalım İBB gibi... O şekilde devam edelim...

artvints
02.04.2016, 18:37
yumlu iyi stoper benim tespitim bu. vasata razı olduğum yok yani. çok kaliteli stoperler alınırsa ki hiç zannetmiyorum, yedek kalabilir.onun dışında rotasyona girebilir, formayı da kapabilir.

bjk o dönem herkesin peşinden koşuyordu zaten.giray kötü bir stoperdi, yumlu'nun yanına yaklaşamaz benim ölçülerime göre.

Mert Oğuzlu61
02.04.2016, 18:40
Alınacak alınacak merak etme, çok daha fazlası yapılacak... Yusuf ile Yumlu yu sen bile unutacaksın seneye... :))))

artvints
02.04.2016, 18:49
Alınacak alınacak merak etme, çok daha fazlası yapılacak... Yusuf ile Yumlu yu sen bile unutacaksın seneye... :))))

oyuncunun kalitesinde anlaşamıyoruz yoksa bir sorun yok. öyle olsa özer de zeki de kalsın derim. ayrıca bütçe önemli. takımda bu kadar eksik varken sürekli oynayan stoper öyle kolay gönderilmez. defans alışma süreci ister, böyle fm gibi olmaz. bütün oyuncular gitsin diye bütçeyi bölüp vasat oyuncuları topluyorlar takıma sonra. mevcuttaki aykut uğur yumlu'nun yanına yaklaşamaz bana göre. önyargısız, mantıklı bir şekilde bakınca yumlu gitsin demenin hiçbir anlamı olmuyor benim için. boşuna tartışma yaşanıyor. kaliteli transferleri ön tarafta görelim önce. şut atmadan maç tamamlıyorlar her seferinde.

artvints
02.04.2016, 19:01
milli takıma gelince, 2008'e emre güngör'ün alındığı bir takım var. tam bir bomba, eskişehir'in küme düşmesinde büyük emekleri var. tartışmalı yani kararlar.genç milli takımlara çağrılmayan oyuncuları almıyorlar takıma. ya da istanbul takımlarında olması lazım işte. çok iyi analiz yapılmıyor. mesela egemen gibi bir oyuncu o dönem seçilmemiş. menejeri iyi olan gidiyor milli takıma.

Hakan
02.04.2016, 19:05
milli takıma gelince, 2008'e emre güngör'ün alındığı bir takım var. tam bir bomba, eskişehir'in küme düşmesinde büyük emekleri var. tartışmalı yani kararlar.genç milli takımlara çağrılmayan oyuncuları almıyorlar takıma. ya da istanbul takımlarında olması lazım işte. çok iyi analiz yapılmıyor. mesela egemen gibi bir oyuncu o dönem seçilmemiş. menejeri iyi olan gidiyor milli takıma.

Milli rakim için yeterli görüyorsun yani :) Harbiden 3 ay sonra sözleşmesi bitecek neden kimsenin umrunda değil? Şamil'in bile Bjk ile dedikodusu çıkmıştı

sanlitrabzonum
02.04.2016, 19:09
Koçum benim! Tam bu ligin adamı, düşük maaşı da cabası. Bu adamı neden sevmemezlik edelim ya, 2 tane temiz stoperin yanında harika bir 3. stoper olur. Hava topu hakimiyeti zaten tartışması yapılamaz bir gerçek. Bunun yanında bazen öne çıkıp hamle yapması, sorumluluktan kaçmadığının da kanıtı. Eh, arada böyle gol de attı mı daha ne yapsın diye düşünesi geliyor insanın. Aynen devam.

artvints
02.04.2016, 19:12
Milli rakim için yeterli görüyorsun yani :) Harbiden 3 ay sonra sözleşmesi bitecek neden kimsenin umrunda değil? Şamil'in bile Bjk ile dedikodusu çıkmıştı

yumlu'nun da gs ve bjk ile dedikodusu çıkmıştı zamanında.bu takımı izleyen mi var ahı gitmiş vahı kalmış. menejerler yönlendirdiği için adaletli olmuyor transferler. teknik veriler ön planda tutulsa yumlu öne çıkar. ahmet çalık öne çıkarıldı mesela. çok mu özellikleri var? yaşı genç, deneniyor işte. akhisar düzgün takım olduğu için hoca da hamza olduğu için zamanında uğur da seçilmişti. durum bu. çok ufak farklar var yani. hakemin takdiri gibi birşey. o takdir bizden yana olmaz hiçbir zaman.

kanterts
02.04.2016, 20:23
TRabzonsporda yeri yok . Eskisehirspor icin iyi bir oyuncu olabilir . Yabanci Hoca geldigi an tribüne yollar zaten bunu .

TSemih61
02.04.2016, 21:00
Ya arkadaş bu adamı eleştirin ama milli takım üzerinden yapmayın bari bunu. Serdar Aziz, Semih Kaya, Hakan Balta, Ersan Adem ve türevlerinin stoper oynadığı bir milli takımda siz tüm seçimlerin doğru ve dürüst bir biçimde olduğunu mu iddia ediyorsunuz? Siz de bunun böyle olmadığını biliyorsunuz ama kolay yoldan eleştirmek işinize geliyor.

Uğur Kalyoncu
02.04.2016, 21:08
''Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir''.

Onun için yapacak bir şey yok..

Milli takım noktasında da Ogün Alpay kıvamında topçular var da Mustafa mı oynayamayacak..

Geçen Avusturya maçında baktım Selçuk Hakan hatta Arda Caner gibi etkili duran top kullanan adamlar var bir tane hava topuna vuracak stoper yok..Ben de kullanılması gerektiğini düşünüyorum..

Sözleşmesi de kesinlikle uzatılmalı ama önüne 2 tane çok iyi stoper alınmalı..

Hakan
02.04.2016, 21:54
Haftaya helalinden bir gol yedirir buralar yine tenhalaşır.
Açın Fernandao'nun attığı golü bir izleyin,sonra milli takıma gidip Diego Costa'yı savunma ihtimalini konuşuruz.

Uğur Kalyoncu
02.04.2016, 22:17
Ömer Toprak,Serdar Tasci varda bizde Mustafa oynasin diyoruz sanir görende..Ahmet Calik ya..

İ. SARAL
03.04.2016, 13:07
Seneye takımda kalır.

Cengiz Çubukcu
03.04.2016, 13:51
Milli takım fırsatını kaçırdı, oyle ya da böyle Trabzonsporda kalıcı olacaktır...beğenmeyeler de çatlasın :)

ÖmürKaradeniz61
03.04.2016, 14:47
Gol attı diye sözleşme teklifi felan alırsa kapatalım kulübü gidelim.Bunun gibi vasıfsız bir defans oyuncusu görmedim ben.Beğenilmeyen Douglas bile bence bundan iyi.

kanterts
03.04.2016, 15:05
bunu Trabzonspor icin yeterli görenler var . yetmedi Milli Takim diyorlar :D :D :D Senol Bursaya almamisti bunu bilmem farkindamisiniz :D
zekide dönsün alternatif olur az para aliyor . akbasda dönsün o da 100 bin tlye oynar hem ucuz hem ara sira oynar ne güzel . kupada falan .
Kulübü Ofspora cevirdiniz . Bunlara izin vermeyecegiz . kalitesiz Trabzonlular buradan gi-de-cek .

artvints
03.04.2016, 18:32
bunu Trabzonspor icin yeterli görenler var . yetmedi Milli Takim diyorlar :D :D :D Senol Bursaya almamisti bunu bilmem farkindamisiniz :D
zekide dönsün alternatif olur az para aliyor . akbasda dönsün o da 100 bin tlye oynar hem ucuz hem ara sira oynar ne güzel . kupada falan .
Kulübü Ofspora cevirdiniz . Bunlara izin vermeyecegiz . kalitesiz Trabzonlular buradan gi-de-cek .
şenol hoca bursaspor'a almadı çünkü, mevcut oyuncuların parası ödenmeden transfer yapılmasına karşıydı.sürekli oyunculardan şikayet gelmesine rağmen
motivasyonlarini bozmamalari için büyük çaba harcadı. stoper ihtiyacı varken transfer yaptırmadı. samil'i stoper yaptı, kupa finaline 17 yaşında ertuğrul ve şamil defansı ile çıktı.maçı da böyle kaybetti.

tonya55
03.04.2016, 19:59
adam gibi adam mustafa yumlu.

orhanunal
03.04.2016, 20:09
adam gibi adam mustafa yumlu.

ama futbolcu gibi futbolcu değil.bakış açınız bu olmalı bence.

Cengiz Çubukcu
03.04.2016, 22:59
anlaşılan golü sadece rakibe atmamış...

selcuk
03.04.2016, 23:05
hahaha
40 gol yedir 1 gol at
büyük stopermis

bu mantalite yüzünden 30 yilda 1 sampiyonluk alabildik

artvints
03.04.2016, 23:10
bizim takımda bütün golleri yumlu yer, başka herhangi bir oyuncunun suçu yoktur. takım 37 gol yemiştir ama yumlu 40 gol yedirmiştir.

selcuk
03.04.2016, 23:18
bizim takımda bütün golleri yumlu yer, başka herhangi bir oyuncunun suçu yoktur. takım 37 gol yemiştir ama yumlu 40 gol yedirmiştir.
yumlu Trabzonspor formasinlan 26 maca cikmis sanan üye

artvints
03.04.2016, 23:21
yumlu trabzon'da bir gol attı sanan üye. toplamda da 40 gol falan yoktur. tabi sizin pozisyon yorumlarınızla yumlu'nun suçlu olmadığı gol yok. o yüzden trabzon'da bütün golleri yumlu yer.

selcuk
04.04.2016, 00:00
yumlu trabzon'da bir gol attı sanan üye. toplamda da 40 gol falan yoktur. tabi sizin pozisyon yorumlarınızla yumlu'nun suçlu olmadığı gol yok. o yüzden trabzon'da bütün golleri yumlu yer.
bende zaten attigi gol basi hespladim

orhanunal
04.04.2016, 00:04
osmanlı maçımızda canlı izledim adamı.sıfır ,evet sıfır adam.pozisyon alma yok bir şey yok.servet röveşatyla gol atmıştı iyi bir stoper olduğunu düşünen kaç kişi var.açın gomezin bize attığı golü izleyin şu adamı övmeden önce.

Berkan
04.04.2016, 00:49
Belki kendisi bile burda övenler kadar bir topçu olmadığının farkındadır. Şampiyonluğa oynayan takımın en iyi ihtimal 4. stoperi olabilecek kapasitede.

h@msi61
04.04.2016, 18:38
Gol sevincinde formasinin altina koydugu topla yaptigi asker selami gulumsetti :)

Helal olsun Yumlu, Aykut ile beraber fena is yapmadilar bu sene.

Hunk
05.04.2016, 13:32
osmanlı maçımızda canlı izledim adamı.sıfır ,evet sıfır adam.pozisyon alma yok bir şey yok.servet röveşatyla gol atmıştı iyi bir stoper olduğunu düşünen kaç kişi var.açın gomezin bize attığı golü izleyin şu adamı övmeden önce.

Sen mumkunse hicbir maci izleme ya.

orhanunal
05.04.2016, 15:51
Sen mumkunse hicbir maci izleme ya.

alın bunu burdan...

MarkusAntonyus
05.04.2016, 21:17
Süper Ligde 27.Haftanın en iyi oyuncusu seçildi :D Bknz: http://www.mackolik.com/Haber/180146/Mackolik-Haftanin-Oyuncusu-belli-oldu

Ozan Yılmaz
10.04.2016, 19:10
ne güzel adam tutuyor ama!

Hakan
10.04.2016, 20:59
Kaptan gemisini batırıyor :D

artvints
10.04.2016, 21:01
müthiş oynadı.

bahadır2561
10.04.2016, 21:21
Golde net hatası var tuttuğu adam kafayı vurdu

Sene sonu postalanmalı

Yavuz Hasan
10.04.2016, 21:22
son pozisyonda tam çıktı gidiyordu ki maç bitti bitmese o pozisyon gol olurdu :))

Fatih Çelik
10.04.2016, 21:23
Çok iyi oynadı. Ama gönderelim.

Steril61
10.04.2016, 21:25
Takımdaki diğer oyunculara bakarsak Mustafa onlara göre çok daha iyi. En azından yeteneği olmasa bile elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan ve mücadele eden ender oyunculardan. Dolayısıyla normal şartlarda vasat olsa da Trabzonspor düşünüldüğünde seviyesi gayet iyi.

İ. SARAL
10.04.2016, 21:25
Gol harici çok iyiydi.

artvints
10.04.2016, 21:28
golde rahat pozisyonda taç yerine kornere attı, muhammet'ti heralde. yanlış görmediysem kornerde yumlu'ya perdeleme yapıldı. maç içinde bir açıdan gösterdiler.koşu yolunda adam durdu. o yüzden geç kaldı.ona rağmen yalçın tepesiyle vuruyor, hatta vurmuyor top çarpıyor. esteban'ın kucağına gelmesi lazım topun, gereksiz bir telaş yapıp topu içeri aldı. kendi kendimize gol yiyoruz resmen. ayrıca sol taraf koridor oldu, arka arkaya korner kullandı rakip. düzgün pozisyon alamıyor orta saha hala. kaç maç oldu.

Hakan
10.04.2016, 21:30
1 tane gol yedirdi;50 tane saçma sapan faul yaptı,o frikiklerden de yeseydik bir tane görürdüm ben bu başlığı.

Ama yine çok iyi oynamış,yok ya :)

artvints
10.04.2016, 21:33
çoğu faul bile değildi. orta saha yok ne yapsın. adam orta saha gibi basıyor sonra dönüp savunma yapıyor, kolay değil bu işler.

Cengiz Çubukcu
10.04.2016, 22:19
Yediğimiz gol dışında iyiydi...arkadaşlar bazılarınız için uzgunum seneye de burada

Berkan
11.04.2016, 02:40
Bu adamın 11 oynadığı takım değil şampiyonluğa ilk 5 e girmesi büyük başarıdır. Sözleşme uzatılırsa kimse bana vizyondan bahsetmesin. 20 kat daha iyi oynayan akakpo var takımda. Adam Trabzonlu diye bu kadar torpil geçilmez ki yav.

Sefa
11.04.2016, 02:52
Yediğimiz gol dışında iyiydi...arkadaşlar bazılarınız için uzgunum seneye de burada
Gol yedirmesi dışında pek sorunu yok zaten Cengiz abi ne olacak gol yediriyorsa.. :)

Ibrahim Gaygusuz
11.04.2016, 04:48
Herkes degisiyor senin yerin degismiyor, hocanin az dogrularindan biride sensin. Boyle devam Musti

Cengiz Çubukcu
11.04.2016, 07:19
Gol yedirmesi dışında pek sorunu yok zaten Cengiz abi ne olacak gol yediriyorsa.. :)

tek başına yedirmedi hoş :)

Turgay Atalay
11.04.2016, 09:19
Kornerde tutması gereken tek adamı, şortundan tuttu...

SEDAT
11.04.2016, 15:24
* Senin gibi haini oynatanında senin gibi yeteneksiz haine futbolcu diyenlerede yazıklar olsun

ÖmürKaradeniz61
14.04.2016, 15:13
Senin bu takımda tekrardan oynamana sebep olan kim varsa hakkım haram zıkkım olsun.Yeteneksizliğini geçtim o olabilir fakat senin iyi niyetine inanmıyorum ben,en azından inanmak istemiyorum.

Tolga
14.04.2016, 15:43
Uşağı olmuş. Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Rabbim analı babalı büyütsün

Ahmet Ulusoy
14.04.2016, 17:59
Allah analı babalı büyütsün

Giallorossi
14.04.2016, 18:03
Hayirli evlat olur insallah. Allah analı babalı büyütsün

Sibel
14.04.2016, 18:57
Hayırlı olsun.

Ozan Yılmaz
14.04.2016, 19:57
hayırlı olsun fakat futbolcu olmasın :)

batuhanTs
15.04.2016, 10:19
Cocugun icin iyi dilekler dilerim ama yalvaririm aileni de al git bu takimdan

Cengiz Çubukcu
15.04.2016, 12:39
Allah analı babalı büyütsün....istediği işi yapmak nasip olsun :)

Kıvanç Çuvalcı
15.04.2016, 21:48
Ön yargisiz izliyorum kendisine yapilan bu kadar acimasiz elestiriyi kesinlikle hak etmiyor.

Tolga
16.04.2016, 00:03
Olur Abi, daha fazla eleştiririz ... :D

Ahmet Hamza
18.04.2016, 20:05
Ama çok az para alıyor, her hafta gol yedirse de önemli degil, öz evlat sonucta :(((

Ozan Yılmaz
18.04.2016, 20:10
ne güzel adam tutuyor ama!
her hafta tekrar yazmama gerek yok öncekilerden alıntı yap gitsin,
ne de olsa her hafta aynı golü yediriyorsun bize!!!

batuhanTs
18.04.2016, 20:24
Gol harici çok iyiydi.

golde rahat pozisyonda taç yerine kornere attı, muhammet'ti heralde. yanlış görmediysem kornerde yumlu'ya perdeleme yapıldı. maç içinde bir açıdan gösterdiler.koşu yolunda adam durdu. o yüzden geç kaldı.ona rağmen yalçın tepesiyle vuruyor, hatta vurmuyor top çarpıyor. esteban'ın kucağına gelmesi lazım topun, gereksiz bir telaş yapıp topu içeri aldı. kendi kendimize gol yiyoruz resmen. ayrıca sol taraf koridor oldu, arka arkaya korner kullandı rakip. düzgün pozisyon alamıyor orta saha hala. kaç maç oldu.

çoğu faul bile değildi. orta saha yok ne yapsın. adam orta saha gibi basıyor sonra dönüp savunma yapıyor, kolay değil bu işler.

yumlu iyi stoper benim tespitim bu. vasata razı olduğum yok yani. çok kaliteli stoperler alınırsa ki hiç zannetmiyorum, yedek kalabilir.onun dışında rotasyona girebilir, formayı da kapabilir.

bjk o dönem herkesin peşinden koşuyordu zaten.giray kötü bir stoperdi, yumlu'nun yanına yaklaşamaz benim ölçülerime göre.

Seneye takımda kalır.

İşini yapıyor adam. Seneye takımda kalmalı. Yedek mi olur as mı olur bilmem.

Hahahaha bu ikisi mütemadiyen yumlu yu ovuyorlar gelde cik isin icinden aralarinda nasil bir iliski var orasi ayri konu yoksa bunlar cidden futboldan anlamayan adamlar mi bu daha da vahim

SEDAT
18.04.2016, 20:38
Hahahaha bu ikisi mütemadiyen yumlu yu ovuyorlar gelde cik isin icinden aralarinda nasil bir iliski var orasi ayri konu yoksa bunlar cidden futboldan anlamayan adamlar mi bu daha da vahim

* Objektif yorumlar onlar sen ne bilirsinki :D

kanterts
18.04.2016, 20:45
saban yumlu ve onu savunanlar . aglanacak haldesiniz .

artvints
18.04.2016, 20:58
golü şimdi izledim verilen tepkiden kornerde çıktı kafayı kendi kalesine doğru vurdu zannettim. birinci dakikada korner veren takıma ne desen az.

selcuk
18.04.2016, 21:01
hayatimi karartin

eksikbirşey
18.04.2016, 21:05
Stocholm sendromu

bahadır2561
18.04.2016, 21:15
Saban'in iki golde de hatasi var alistik artik

Fatih Özkan
18.04.2016, 21:24
O kadar yetersizsin ki...

Ozan Yılmaz
18.04.2016, 21:52
golü şimdi izledim verilen tepkiden kornerde çıktı kafayı kendi kalesine doğru vurdu zannettim. birinci dakikada korner veren takıma ne desen az.
Her korner bunun tuttuğu adam gol atıyor. Hala savunabiliyorsun ya bu adami pes yani.

Bera B.
18.04.2016, 21:53
Yumlu maç esnasında foruma nasıl mesaj atabiliyor?

ToyerSefa
18.04.2016, 21:57
Çakma kaptan. Çin malı tam.

DeAgLeMaNyAq
18.04.2016, 22:03
Sorun Mustafa'dan yüksek beklentisi olan ve bunu empoze edenlerde ne yazık ki...

artvints
18.04.2016, 22:03
Her korner bunun tuttuğu adam gol atıyor. Hala savunabiliyorsun ya bu adami pes yani.

adamını verince bitiyor iş sanki, duran top çalışıyormuş gibi bir hali var mı takımın? bu kadar bitik bir takım duran toptan gol yer zaten. iyi çalışmıyorlar. savunulacak bir tarafı yok hiçbirinin. ama bir iki adam seçip onların üzerine ihaleyi yıkmaya çalışanlara inat yorum yaparım ben. bugünkü rezalete ne desen az kalır orası başka.

Ozan Yılmaz
18.04.2016, 22:07
adamını verince bitiyor iş sanki, duran top çalışıyormuş gibi bir hali var mı takımın? bu kadar bitik bir takım duran toptan gol yer zaten. iyi çalışmıyorlar. savunulacak bir tarafı yok hiçbirinin. ama bir iki adam seçip onların üzerine ihaleyi yıkmaya çalışanlara inat yorum yaparım ben. bugünkü rezalete ne desen az kalır orası başka.
Yoo ben hepsini eleştiriyorum fakat ilk hatayı yapan ilk sırayı alır elbet, tabi hamiden sonra. En başta hami sorumlu bu durumdan 3 korner bir penaltıya döndük.

Hakan
18.04.2016, 22:09
Sözleşmesi uzatılırsa başkanın bütün söylemleri taca çıkar.

Hami_41
18.04.2016, 22:21
Ya ne diyim seni bu takımda tutmak birde üstüne kaptan yapmak vizyonsuzluğun dibidir...

İ. SARAL
18.04.2016, 22:33
Kadroda olacak. Yedek mi as mi onu hoca bilir. Ama kaptanlik pazubandını takmasi skandaldır bu dogru.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
18.04.2016, 22:37
Kadroda olacak. Yedek mi as mi onu hoca bilir. Ama kaptanlik pazubandını takmasi skandaldır bu dogru.

kaptan onur kıvrak'tır. ikinci kaptanın bir önemi yoktur.her klüpte aynı şey var uzun dönem kalan oyuncu nöbetçi kaptan olur. necip çok mu kaptan? ama takıyor pazubandı, şampiyonluğa da oynuyorlar. suni gündem bunlar.

Bera B.
18.04.2016, 22:38
Evet ikinci kaptanın bir önemi yoktur. Mesela birinci kaptan aylar boyunca sakatlandığında maça kaptan olarak çıkmaz ve takımı sahada yönlendirmezler.

İ. SARAL
18.04.2016, 22:39
kaptan onur kıvrak'tır. ikinci kaptanın bir önemi yoktur.her klüpte aynı şey var uzun dönem kalan oyuncu nöbetçi kaptan olur. necip çok mu kaptan? ama takıyor pazubandı, şampiyonluğa da oynuyorlar. suni gündem bunlar.
Uzun suredir takimda diye bir adama kaptanlik verilmemeli. Liderlik vasfi kimdeyse o takmali pazubandi.

artvints
18.04.2016, 22:42
Uzun suredir takimda diye bir adama kaptanlik verilmemeli. Liderlik vasfi kimdeyse o takmali pazubandi.

öyle de olabilir, tersi de olsa bir faydası veya zararı yok. kaptan hocadır başkandır benim için. oyuncunun yapacağı pek bir şey yok.zaten o ağırlıkta kaptanımız var.

İ. SARAL
18.04.2016, 22:45
öyle de olabilir, tersi de olsa bir faydası veya zararı yok. kaptan hocadır başkandır benim için. oyuncunun yapacağı pek bir şey yok.zaten o ağırlıkta kaptanımız var.
Bence Onurdan da kaptan olmaz:)

endlessdeath
18.04.2016, 22:46
Ya ne diyim seni bu takımda tutmak birde üstüne kaptan yapmak vizyonsuzluğun dibidir... tebrik ederim tamda içimden geçenleri yazmışsın renkdaş

kanterts
18.04.2016, 22:46
Sözlesmesi uzatilirsa sampiyonluga oynuyoruz demesin yönetim . bu yetersiz amatör Trabzonspordan gitmeli .
gs taraftari onlari sampiyon yapan adamlari 3 ay sonra yolluyor yetersizler diye birakin artik bu isleri . insallah lucescu gelir . aninda yollar sabanlari .

Hakan
18.04.2016, 22:50
Bugün de çok iyi oynadı :)))))
Gol hariç mükemmeldi :))))))

artvints
18.04.2016, 23:37
Bugün de çok iyi oynadı :)))))
Gol hariç mükemmeldi :))))))

ikinci golde stancu'yu kim tutuyor? :D

Hakan
18.04.2016, 23:41
ikinci golde stancu'yu kim tutuyor? :D
Sırtına mı çıksın adam yapacak bir şeyi yok.Orda da Yumlu'nun suçu var boş boş bakacağına pozisyonu sezebilse keserdi topu

artvints
18.04.2016, 23:47
Sırtına mı çıksın adam yapacak bir şeyi yok.Orda da Yumlu'nun suçu var boş boş bakacağına pozisyonu sezebilse keserdi topu

tabi tabi, yumlu diğer adama yakın duruyor zaten. adam adama da hücum oyuncusu öncelik alabiliyormuş yani. yine yumlu diye ortalığı ayağa kaldırıyorsun.yine cavanda'lık hatalar sezon boyunca oldu ama avatar cavanda, ben diyor muyum sana bir şey?

batuhanTs
18.04.2016, 23:56
Artvints ile ismail saral i kâle alan var mi hala körler sagırlar birbini agirlar birakin takilsinlar su macta bile savunuyorlar ayip hayir göz disinda basla uzuvlarla izlediginize ben eminim ama lâl birisini getirin o bile sizden daha iyi yorum yapar

Hakan
18.04.2016, 23:57
tabi tabi, yumlu diğer adama yakın duruyor zaten. adam adama da hücum oyuncusu öncelik alabiliyormuş yani. yine yumlu diye ortalığı ayağa kaldırıyorsun.yine cavanda'lık hatalar sezon boyunca oldu ama avatar cavanda, ben diyor muyum sana bir şey?

Sen şimdi koskoca Belçika milli takımının oyuncusu,Hazard ile aynı tabaktan yemek yiyen adamla Yumlu'yu bir mi tutuyosun ? Tabi ki ona karşı daha anlayışlı olacağım,bir iki tane değerli adamımız var elleşme Cavanda'ya
Gomez'in golünde savunuyordun Yumlu'yu aynı pozisyon

selcuk
18.04.2016, 23:58
hala yumluya futbolcu diyenle futbol konusmam
adam o pazuband icin takimi satti

simdi 2. kaptanin ne önemi varmis

takimin bugünki duruma düsmesinde en büyük etkenlerden biri böyle yeteneksiz, 3 kere top sektiremeyen vasifsiz kisidir

artvints
19.04.2016, 00:04
Sen şimdi koskoca Belçika milli takımının oyuncusu,Hazard ile aynı tabaktan yemek yiyen adamla Yumlu'yu bir mi tutuyosun ? Tabi ki ona karşı daha anlayışlı olacağım,bir iki tane değerli adamımız var elleşme Cavanda'ya
Gomez'in golünde savunuyordun Yumlu'yu aynı pozisyon

alakası yok o pozisyonla. gomez arkadaydı. stancu, cavanda'nın önünden vuruyor. karşılaştırmıyorum, beğenmediğin oyuncudan daha fazla bireysel hata yapıyor cavanda. hataya odaklanmakla olmuyor bu işler. sol taraf felç olmuş, rakip karşılamak yok bir tane düzgün atak yapılmamış yine defans suçlu. şu ana kadar biraz direnç sağlayan da defansmış. bir kere rezalet oynadılar 60 dakikada üçlük olduk.bir tane karşı atak da yok. yusuf bahanesi de yok, o da yedek.

artvints
19.04.2016, 00:26
zaten oradan başladı tartışma. kendi hatalarını kapatmak için oyuncuya iftira atacaksın, harcamaya kalkacaksın kimse de kalkıp birşey demeyecek. adam olmayan bu iftirayı atıp ispatlamayanlardır. idaayı ispatlayın sonra istenildiği gibi ceza kesilsin.kimsenin şerefiyle oynanmasın. kimse de kimseyle futbol konuşmak zorunda değil, zorlayan da yok.

Hakan
19.04.2016, 00:30
alakası yok o pozisyonla. gomez arkadaydı. stancu, cavanda'nın önünden vuruyor. karşılaştırmıyorum, beğenmediğin oyuncudan daha fazla bireysel hata yapıyor cavanda. hataya odaklanmakla olmuyor bu işler. sol taraf felç olmuş, rakip karşılamak yok bir tane düzgün atak yapılmamış yine defans suçlu. şu ana kadar biraz direnç sağlayan da defansmış. bir kere rezalet oynadılar 60 dakikada üçlük olduk.bir tane karşı atak da yok. yusuf bahanesi de yok, o da yedek.

Kasımpaşa'da yaptığı bi penaltı var başka ölümcül hata yaptı mı hatırlamıyorum,görmezden geldiğim için de olabilir tabi :)
Stancu'nun bireysel becerisi her golde bir suçlu olmaz,sonuç olarak Yumlu'nun sözleşmesi uzatılmasın hepimiz rahat edelim.

Tuğrul
19.04.2016, 00:30
Hala şunu hamleyi yapmadı, o kademeye girmedi gibisinden tartışmalar görüyorum.

Yahu geriden topu başlatma işini beklerin yapıyor. Bunun özrü, kabahati olur mu ?

Topu kullanma becerisi olmayan, top almak için pozisyon almayan, hızlı ve isabetli pas yapamayan adam.

10 tane golü kaleden çıkarsa ne, çıkarmasa ne ? Hiç faydası yok.

He yaptığı hataları irdelememiz isteniyorsa tamamı ile '' oyun zekası '' ile ilgili.

Mustafa çevre kontrolünü yapacak, pas koridorunu süzecek teknik donanımdan uzak. Bu yüzden yaptığı hatalara şaşırmıyorum.

Sefa
19.04.2016, 00:40
Yine gol yedirmesi dışında kusursuz oynadı.. Trabzonlu oluşunu da katarsak senelik 2 Milyon€'dan 5 yıllık yeni sözleşme imzalanmalı..

Murathan
19.04.2016, 01:40
https://twitter.com/footballazzi/status/722176131244388356
başka da bir şey demiyorum

selcuk
19.04.2016, 02:11
https://twitter.com/footballazzi/status/722176131244388356
başka da bir şey demiyorum
pique yav

Şerafettin Kara
19.04.2016, 02:21
Burda bu adamı yağlayanlara ballayanlara ceza yağması gerek futbola hakaret ettikleri için

Yavuz KÜÇÜK
19.04.2016, 02:52
:d :d :d :d

Cengiz Çubukcu
19.04.2016, 07:35
üzülerek belirtiyorum burada bazı arkadaşlar onlara gösterdiğimiz saygıyı,sevgiyi hiç mi hiç haketmiyor....defalarca aynı üslüp terbiyesizliğini yapmalarına rağmen affediyoruz ama hatalarında ısrar ediyorlar... mustafa yumlu kadar olamıyorlar...

Adem Akyüz'
19.04.2016, 08:48
üzülerek belirtiyorum burada bazı arkadaşlar onlara gösterdiğimiz saygıyı,sevgiyi hiç mi hiç haketmiyor....defalarca aynı üslüp terbiyesizliğini yapmalarına rağmen affediyoruz ama hatalarında ısrar ediyorlar... mustafa yumlu kadar olamıyorlar...
Ya abi sen ne istiyorsun çok merak ediyorum. Yani bi futbolcuyu eleştirmek için o futbolcunun ne yapması lazım? Ve Trabzonlu diye bir insan eleştirilemez mi?

Cengiz Çubukcu
19.04.2016, 09:12
Ya abi sen ne istiyorsun çok merak ediyorum. Yani bi futbolcuyu eleştirmek için o futbolcunun ne yapması lazım? Ve Trabzonlu diye bir insan eleştirilemez mi?

konu futbolcu değil Adem, ne yazdığımı iyi oku...

Adem Akyüz'
19.04.2016, 09:14
konu futbolcu değil Adem, ne yazdığımı iyi oku...
Fark etmiyor abi. Konu futbol olunca da durum aynı.

Turgay Atalay
19.04.2016, 09:18
Zulüm ya, yeminle zulüm. Futbola, taraftara, insanlığa zulüm.

Cengiz Çubukcu
19.04.2016, 09:52
Fark etmiyor abi. Konu futbol olunca da durum aynı.

zorla beni kötü adam edeceksiniz, bazı şeyleri söylemeyince kendinizi ulema sanıyorsunuz ...ama hayatın gerçeklerinden bihabersiniz, bizim yazmaya çalıştığımız şeyi bile anlamaktan acizsiniz... pes ediyorum kendi adıma...alın forumunuz sizin olsun....

Mollasalihoğlu
19.04.2016, 09:56
zorla beni kötü adam edeceksiniz, bazı şeyleri söylemeyince kendinizi ulema sanıyorsunuz ...ama hayatın gerçeklerinden bihabersiniz, bizim yazmaya çalıştığımız şeyi bile anlamaktan acizsiniz... pes ediyorum kendi adıma...alın forumunuz sizin olsun....

Sakin reis.

Sen düzelteceksin gençleri yamukları varsa. ;)

Bera B.
19.04.2016, 10:18
Valla koca koca adamlar karşılarındakilere hiçbir şeyden anlamayan cahil muamelesi yapıyorsa karşılığında alacakları cevaplara ve sataşmalara hazır olmalı. Futboldan anladığınız yok, Yumlu Trabzonlu olmasa başlığına uğramazsınız. Her maç burada akil adamlık oynuyorsunuz. Sonra da küçük çocuk gibi alın başınıza çalın da bilmem ne.

Şahinoğlu
19.04.2016, 10:24
Bu arkadaşı sahaya hemde kaptan olarak çıkarmayı bize layık görenleri Allah'a havale ediyorum,gelecek sezon da bu ve türevleri (Özer,Erkan,Okay,Aykut) kadroda olursa seneyede hüsran başlamadan yazılabilir. Futboldan soğudum bunlar yüzünden.

Furkan S.
19.04.2016, 12:24
Aylardır süren cezam bitti tabi bu (TRABZONLU Hain maç satıcı yumli denen sudober )aynı.. Akyazı'ya çıkmayacak İNŞALLAH..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
19.04.2016, 12:36
https://www.facebook.com/TrabzonsporLovers.2/videos/518466511694319/

tristram
19.04.2016, 12:57
arada basliga bakiyorum bunu savunan adamlar hep aynii.bir bitin artik ya..yumlu futbol zekasi olmayan,yontulmamis,hantal,nerede duracagini bilmeyen bir futbolcu artigi.
bu adamin bu isten para kazanmasi dunya adaletsizligine cok guzel bir ornek..seni bu takima kazandiranlarin allah bin belasini versin..kac senedir kene gibi yapisti.

batuhanTs
19.04.2016, 13:16

Milli takım fırsatını kaçırdı, oyle ya da böyle Trabzonsporda kalıcı olacaktır...beğenmeyeler de çatlasın :)

Yasinizdan oturu fazla bir sey yazmak istemiyorum ama sizin yumluyu begenmeyenlere yazdığınız seyler cok mu terbiyeli üslubu güzel dogru biz ne anlariz ne de olsa hatamizda israr etmek huyumuz

ToyerSefa
19.04.2016, 14:19
Taktığı pazubant yakılarak imha edilmeli.

demir
19.04.2016, 14:31
asalım keselım biçelim trabzon kurtulur hersey de gulluk gulıstanlık olur

Murathan
19.04.2016, 19:26
asalım keselım biçelim trabzon kurtulur hersey de gulluk gulıstanlık olur

olabilir, en azından denemekten zarar gelmez ?

artvints
19.04.2016, 20:01
yoruma tahammül edemeyen adamlarla nasıl tartışacaksın.bu kadar nefrete ne gerek var onu anlamadım. ben hatırlıyorum geçen sene cardozo ve ekici başlığında belli mantıklı nedenler sıralayıp satılmalılar dedi biri. resmen linç edildi adamlığı tartışıldı, troll dendi. yav ne gerek var, adamın söylediği mantıklı şeyler var bu yorumda burada dursun ne zararı var dedim bana da sardılar. önce fikir söyleme özgürlüğüne uymak gerekir.niyet okumamak gerekir. aykut süper oyuncu, mükemmel oyuncu türkiye'nin en iyisi niye oynamıyor diyen adama kimse bir şey diyor mu, demiyor. aykut da trabzonlu. demek ki görüş farklılığı var. herkes kendi söylediğine dikkat etsin. kimsenin sizin korumanıza ihtiyacı yok.fikir empoze etmeye çalışıyorsa da herkesin aklı var, kendilerini koruyabilirler.ne demekse fikir empoze etmeye çalışmak artık. ceza alması gereken varsa onu da yöneticiler belirler, kimseye fikir empoze edemeden merak etmeyin.

Ahmet Kara
19.04.2016, 20:04
Trabzonspor'un stoperi olamaz... Kaptanı hiç olamaz...

Hami_41
19.04.2016, 20:18
Cengiz bey burada bir kongre üyesi olarak üyelere çocuk azarlar gibi ifadelerde bulunmak yetkisine sahip değilsiniz. Affediyoruz, zorla kötü adam ediceksiniz, kendinizi ulema saniyorsunuz gibi ifadeler üslup eleştirisi yapan birinin ağzında abes duruyor.Varsa forum kurallarına aykırı bir durum kurallar çerçevesinde gereği yapılmalı. Burası Trabzonspor'un en köklü ve prestijli taraftar forumu , buradaki üyeler ilkokul öğrencisi yöneticilerde ögretmen değil...

Uğur Ö.
19.04.2016, 22:20
Hakikatende bomba. El bombası. Pimi çekilmişinden.

artvints
19.04.2016, 22:35
Evet ikinci kaptanın bir önemi yoktur. Mesela birinci kaptan aylar boyunca sakatlandığında maça kaptan olarak çıkmaz ve takımı sahada yönlendirmezler.

necip pazubandı takınca o mu yönlendiriyor takımı sahada? veya bu durum nasıl bir zarar veriyor takıma söyle. gemi kaptanlığı değil bu. ayrıca nasıl bir yönlendirmeymiş bu bir anlatsana merak ettim. bana göre hiçbir önemi yok. liderlik doğaldır, pazuband takıp takmaması çok önemli değil o oyuncunun. oyun olarak yönlendirir zaten. suni gündem. ayrıca o takmayacak da o gün sahada olan kim takacaktı o bandı. özer mi? yoksa arkadaşına sus diyen ekici mi? yoksa tekvandocu aykut mu? hepsi aynı kapıya çıkıyor.

kanterts
19.04.2016, 22:41
Pazubandi takacak en son kisi saban yumludur . Onun disinda kim taksa okeydi . saban yumlu takamaz .
Kaptanlikla hic alakasi yok , ciddiye alinacak biri degil .

Hami_41
19.04.2016, 22:46
inanın esteban taksaydı daha iyiydi benim için

artvints
19.04.2016, 22:58
Pazubandi takacak en son kisi saban yumludur . Onun disinda kim taksa okeydi . saban yumlu takamaz .
Kaptanlikla hic alakasi yok , ciddiye alinacak biri degil .

şaban kadar olsan keşke. en azından güldürürdün.

kanterts
19.04.2016, 23:10
şaban kadar olsan keşke. en azından güldürürdün.
biz hep beraber iyi gülüyoruz saban yumluya merak etme sen ve 4-5 kisi haric .

artvints
19.04.2016, 23:13
biz hep beraber iyi gülüyoruz saban yumluya merak etme sen ve 4-5 kisi haric .

hep beraber camiayı getirdiğiniz yer belli, fazla gülünecek bir şey kalmadı tadını çıkarın.

Bera B.
19.04.2016, 23:15
necip pazubandı takınca o mu yönlendiriyor takımı sahada? veya bu durum nasıl bir zarar veriyor takıma söyle. gemi kaptanlığı değil bu. ayrıca nasıl bir yönlendirmeymiş bu bir anlatsana merak ettim. bana göre hiçbir önemi yok. liderlik doğaldır, pazuband takıp takmaması çok önemli değil o oyuncunun. oyun olarak yönlendirir zaten. suni gündem. ayrıca o takmayacak da o gün sahada olan kim takacaktı o bandı. özer mi? yoksa arkadaşına sus diyen ekici mi? yoksa tekvandocu aykut mu? hepsi aynı kapıya çıkıyor.

Kaptan dediğinin bir ağırlığı olur. Yeri gelir takımı ateşlersin, yeri gelir agresif olan takımı sözlerinle dindirirsin. Yönlendirme dediğim bu ve bunun gibi örneklerdir. Yumlu saha içinde takım arkadaşından yumruk yemiş adam. Kim ne takar onu? Onun koluna taktığın kaptanlık bandıyla anca kendine güldürürsün. Eminim millet içinden ulan bu da kolunda bant var diye bir şey sanıyor kendini diye geçiriyordur. Ayrıca kaptan olacak adam, takıma belki diğer herkesten çok katkı verecek. Sen her maç gol yedir daha top oynamayı bilme, sonra da ben kaptanım diye ortalıkta dolan.

Ayrıca gemi kaptanlığı benzetmen de bir harikaymış. Sen bu işlere pek girme bence. Verdiğin Necip örneği de benim dediğimi destekliyor fakat sen farkında bile değilsin. Necip de oranın özevladı işte. Hasbelkader kaptan olmuş biri daha. Gomez, Sosa falan ne sallıyordur bunu bir bilsen.

kanterts
19.04.2016, 23:22
hep beraber camiayı getirdiğiniz yer belli, fazla gülünecek bir şey kalmadı tadını çıkarın.
Trabzonsporu bu duruma düsürenler belli , gören görüyor . yumlu milli takimda oynar diyen gördüm , akbas dönsün 80 bin aliyor alternatif olur diyen gördüm ,
zeki cavandadan kötümü cavandanin sadece saclari daha güzel diyen gördüm , hami hami hami diye tutturan gördüm .
neyse uzatmayalim sabanada basarilar diliyorum , belki euro 2016ye gider :D

artvints
19.04.2016, 23:27
Kaptan dediğinin bir ağırlığı olur. Yeri gelir takımı ateşlersin, yeri gelir agresif olan takımı sözlerinle dindirirsin. Yönlendirme dediğim bu ve bunun gibi örneklerdir. Yumlu saha içinde takım arkadaşından yumruk yemiş adam. Kim ne takar onu? Onun koluna taktığın kaptanlık bandıyla anca kendine güldürürsün. Eminim millet içinden ulan bu da kolunda bant var diye bir şey sanıyor kendini diye geçiriyordur. Ayrıca kaptan olacak adam, takıma belki diğer herkesten çok katkı verecek. Sen her maç gol yedir daha top oynamayı bilme, sonra da ben kaptanım diye ortalıkta dolan.

Ayrıca gemi kaptanlığı benzetmen de bir harikaymış. Sen bu işlere pek girme bence. Verdiğin Necip örneği de benim dediğimi destekliyor fakat sen farkında bile değilsin. Necip de oranın özevladı işte. Hasbelkader kaptan olmuş biri daha. Gomez, Sosa falan ne sallıyordur bunu bir bilsen.

sen girersen ben hayli hayli girerim orayı geç, peki takımı nasıl etkiliyor onu söyle. necip kaptanlığı yüzünden ne olmuş takıma ne zararı var onu söyle.anca dedikodu. pazuband takmasına gerek yok o saydıklarını yapacak oyuncunun. yapan yapıyor zaten. suni gundem dediğim o. yumlu'nun kaptanlık meselesini önemsemesini eleştiren biri olarak söylüyorum.

bir de kaç yaşındasın onu soracağım merak ettim.

artvints
19.04.2016, 23:30
Trabzonsporu bu duruma düsürenler belli , gören görüyor . yumlu milli takimda oynar diyen gördüm , akbas dönsün 80 bin aliyor alternatif olur diyen gördüm ,
zeki cavandadan kötümü cavandanin sadece saclari daha güzel diyen gördüm , hami hami hami diye tutturan gördüm .
neyse uzatmayalim sabanada basarilar diliyorum , belki euro 2016ye gider :D

sen de aykut'u kadroya yazıyorsun bir dahakine seni de onların arasına yazıp listeyi ben güncelleyeceğim :)

İ. SARAL
19.04.2016, 23:38
Herkes fikrini yazsin. Begenmedigin bir sey varsa sen de kendi fikrini yaz buranin amaci bu zaten. Aklinca dalga gecmeye calisan tipler var. Kendi ulema tersini dusunen herkes ozevlatci futbol katili cahil vs. Bırakın bu isleri.

Berkan
19.04.2016, 23:41
Mustafayı foruma üye yapsak burda savunanlar kadar bir futbolcu olmadığının kendıde farkındadır. Adamın oyun zekası, kademe anlayısı, pas atma becerısı mınumum sevıyede ama burayı okuyan adamı topcu sanar. Sonra nıye 10. Yuz kardesım senın kaptanın Mustafa adamı altına s...mayın gulmekten

TSemih61
19.04.2016, 23:42
Performans düşüşü ve kötü futbol normal. Seneye devam.

Bera B.
19.04.2016, 23:42
sen girersen ben hayli hayli girerim orayı geç, peki takımı nasıl etkiliyor onu söyle. necip kaptanlığı yüzünden ne olmuş takıma ne zararı var onu söyle.anca dedikodu. pazuband takmasına gerek yok o saydıklarını yapacak oyuncunun. yapan yapıyor zaten. suni gundem dediğim o. yumlu'nun kaptanlık meselesini önemsemesini eleştiren biri olarak söylüyorum.

bir de kaç yaşındasın onu soracağım merak ettim.

Sen zaten giriyorsun da girme işte. Olmuyor. Aklıma konuyla alakalı şu geldi:

- Bir şemsiye tamircisi, yazmış olduğu şiirleri incelemesi için Shakespeare’e göndermiş. Yazar da kendisine şöyle cevap vermiş;
''Dostum siz şemsiye yapın,
hep şemsiye yapın,
sadece şemsiye yapın.''

Valla benim yazdıklarımda dedikoduluk ne vardı ben anlamadım. Adam saha içinde dayak yedi mi? Yedi. Adamı kaale alan var mı? TV programlarından ve maç esnasında gördüklerimizden anladığımız kadarıyla yok. E o zaman? Dikkat edersen Portekizce mesaj, ikinci kaptanlığın kolundan alınması sonrası yaşananlar gibi konulara girmedim. O zaman dedikodu olabilirdi.

İşler iyi giderken genelde pek bir sorun olmaz zaten ama geçen senenin ortalarını hatırlatırım, Necip'in kaptanlığı ile ilgili birçok tartışma dönüyordu. Vasıflar ve kaptanlık becerileriyle ilgili. Aynı mantık.

Yaşım 25.

artvints
19.04.2016, 23:48
Sen zaten giriyorsun da girme işte. Olmuyor. Aklıma konuyla alakalı şu geldi:

- Bir şemsiye tamircisi, yazmış olduğu şiirleri incelemesi için Shakespeare’e göndermiş. Yazar da kendisine şöyle cevap vermiş;
''Dostum siz şemsiye yapın,
hep şemsiye yapın,
sadece şemsiye yapın.''

Valla benim yazdıklarımda dedikoduluk ne vardı ben anlamadım. Adam saha içinde dayak yedi mi? Yedi. Adamı kaale alan var mı? TV programlarından ve maç esnasında gördüklerimizden anladığımız kadarıyla yok. E o zaman? Dikkat edersen Portekizce mesaj, ikinci kaptanlığın kolundan alınması sonrası yaşananlar gibi konulara girmedim. O zaman dedikodu olabilirdi.

İşler iyi giderken genelde pek bir sorun olmaz zaten ama geçen senenin ortalarını hatırlatırım, Necip'in kaptanlığı ile ilgili birçok tartışma dönüyordu. Vasıflar ve kaptanlık becerileriyle ilgili. Aynı mantık.

Yaşım 25.

sosa, gomez gülüyordur kısmına dedim dedikodu diye. bu hikayeye göre shakespeare sen oluyorsun yani. senin az önceki söylediğin mesajdaki gibi cevap vereceğim.verdiğin örneğe bayıldım.sen bu işlere hiç girme bence, git şiir yaz.

İ. SARAL
19.04.2016, 23:51
Mustafayı foruma üye yapsak burda savunanlar kadar bir futbolcu olmadığının kendıde farkındadır. Adamın oyun zekası, kademe anlayısı, pas atma becerısı mınumum sevıyede ama burayı okuyan adamı topcu sanar. Sonra nıye 10. Yuz kardesım senın kaptanın Mustafa adamı altına s...mayın gulmekten
Bu takim Giray gibi bir futbol katiliyle sampiyon olmus daha otesi olamaz. Şu varsa 10. Olursun gibi sığ dusunceleri birakin. Bu is takim işi. Onde oynayan sahtekarlar rakibi izlerse butun yuk on libero ve defansa biner butun suclu da onlar olur.

TSemih61
Uydurma haber yapıyor diye Cevat Kol ve yerel medya ile dalga geçen siz, Portekizce mesaj yalanına inanan yine siz. :D Bir tane dişe dokunur eleştiri yok. 3-4 yıl önce Colman'ın yaptığı haysiyetsizlik ile Yumlu'yu eleştirmenin saçmalığı da ayrı bir konu. Bir de kaale alınmıyormuş. Onur'un önünde secde ediyorlardı sanki. 80'lerde 90'larda değiliz, kaptanlık sizin sandığınız gibi bir şey değil. İşin garibi Bosingwa, Özer, Aykut filan takınca çok farklı davranıyorlardı sanki de Yumlu'yu eleştiriyorsunuz.

Futbolcuları sahanın ortasında koluna bez takmış bir adamla hizaya çekeceğini zanneden taraftara da kızmıyorum, o kadar çaresiziz ki siz de haklısınız, ne diyeyim.

Bera B.
sosa, gomez gülüyordur kısmına dedim dedikodu diye. bu hikayeye göre shakespeare sen oluyorsun yani. senin az önceki söylediğin mesajdaki gibi cevap vereceğim.verdiğin örneğe bayıldım.sen bu işlere hiç girme bence, git şiir yaz.

O dedikodu değil varsayım.

Bende daha iyi cevherler var. Yumlu konusundaki şiirlerimi bu konudan okumaya devam edersin.

artvints
19.04.2016, 23:56
O dedikodu değil varsayım.

Bende daha iyi cevherler var. Yumlu konusundaki şiirlerimi bu konudan okumaya devam edersin.

bence fazla zaman harcıyorsun olumsuzlukla, git iyi olduğunu düşündüğün şeyler için şiirler yaz ben de fikir sahibi olayım kişiliğinle ilgili. hem daha mutlu bir profil çizersin, o zaman belki kaynaşırız.

İ. SARAL
19.04.2016, 23:58
Görüşünüzü yazin beyler birbirimize sarmanin anlami yok. Herkes ayni seyleri düşünse buraya gerek yok zaten.

Bera B.
19.04.2016, 23:59
Uydurma haber yapıyor diye Cevat Kol ve yerel medya ile dalga geçen siz, Portekizce mesaj yalanına inanan yine siz. :D Bir tane dişe dokunur eleştiri yok. 3-4 yıl önce Colman'ın yaptığı haysiyetsizlik ile Yumlu'yu eleştirmenin saçmalığı da ayrı bir konu. Bir de kaale alınmıyormuş. Onur'un önünde secde ediyorlardı sanki. 80'lerde 90'larda değiliz, kaptanlık sizin sandığınız gibi bir şey değil. İşin garibi Bosingwa, Özer, Aykut filan takınca çok farklı davranıyorlardı sanki de Yumlu'yu eleştiriyorsunuz.

Futbolcuları sahanın ortasında koluna bez takmış bir adamla hizaya çekeceğini zanneden taraftara da kızmıyorum, o kadar çaresiziz ki siz de haklısınız, ne diyeyim.

1. Mesajda "o konuya girmedim. O zaman dedikodu olurdu" yazmışım. Demek ki? O konunun ben de dedikodu olduğunu düşünüyormuşum.
2. Colman'ın yaptığıyla Yumlu'yu değil aksine Yumlu'yu kaptanlığa layık görenleri eleştiriyorum.
3. Birinin dikkate veya ciddiye alınması için önünde secde edilmesine gerek yok. Onur'un kaptanlığa nasıl geldiğini, oyuncuların Onur'a nasıl ve ne kadar saygı duyduğunu görmek pek zor değil. Bugün takım içinde söz geçiremeyeceği tek bir kişi sayamazsınız. Çünkü Onur kişilik olarak da kaptanlığa uygun özelliklere sahip.
4. Dediğin oyuncuların hiçbiri kaptanlık yapacak vasıflara sahip değil zaten. Özer ve Aykut da Yumlu gibi aynı kriterlerden kalıyor. Bosingwa'nın kaptanlığını 3 4 maç gördük sanırım. Ben ondan da kaptan olabileceğini sanmıyorum ama en azından oyuncuların saygı duyacağı bir karakter.

Bera B.
20.04.2016, 00:01
bence fazla zaman harcıyorsun olumsuzlukla, git iyi olduğunu düşündüğün şeyler için şiirler yaz ben de fikir sahibi olayım kişiliğinle ilgili. hem daha mutlu bir profil çizersin, o zaman belki kaynaşırız.

Biz seninle herhalde sadece Usta'nın başkanlığında ortak noktada buluşabiliriz. Oradaki şiirlerim de hiç fena değildir, hem olumlu ve güzel şeyler de yazıyorum. Bir göz at derim.

yatara
20.04.2016, 00:10
bu ... bir kurtulamadik

artvints
20.04.2016, 00:11
Biz seninle herhalde sadece Usta'nın başkanlığında ortak noktada buluşabiliriz. Oradaki şiirlerim de hiç fena değildir, hem olumlu ve güzel şeyler de yazıyorum. Bir göz at derim.

en kısa zamanda göz atacağım. burada birlikte yorum yaptığın renktaşına biraz daha anlayışlı yaklaşırsan beraber de okuruz o şiirleri. futboldan anlamak o kadar elle tutulur birşey değil, burada tartışıp konuşup bir yerlere varmaya, iyi vakit geçirmeye çalışıyoruz. daha kafadan araya mesafe koyan yorumlara gerek yok.

TSemih61
20.04.2016, 00:18
Bera B.
Anlatmaya çalıştığım, kaptanlık mevzusunun boşuna abartıldığıydı. Oyuncu kaptana saygı duysa ne duymasa ne. Herhangi bir artısı var mı takıma? Hayır yani Onur ne yapıyordu da Yumlu'nun da onu yapmasını istiyorsunuz veya şöyle sorayım Onur'un yapıp Yumlu'nun yapamadığı şey ne? Takıma herhangi olumsuz bir etkisi mi var Yumlu'nun kaptan olmasının? Sırf Yumlu takıyor diye takmışsınız kaptanlığa kafayı. Yani başkası taksa gözünüze batmayacak, Yumlu nefretinizden böyle yapıyorsunuz.

demir
20.04.2016, 09:36
fenerbahce macında yok gorecez neler olacagını

Furkan S.
20.04.2016, 11:40
Gideceksinnnn

oflubektas
20.04.2016, 11:54
3-4 sene önce takımın 3 veye 4.stoperi olmalı diyordum. Şu an ise -maalesef- takımın en iyi stoperi...

Her maç en az 5-6 pas arası var, yapıştığı adamı döndürmüyor, hava topu da gayet iyi. Ah bir de Song'un yarısı kadar kademe bilse, Egemen'in 1/10'u kadar topu oyuna sokabilse.

Bu ahval ve şerait altında bulun şöyle 4 tane daha iyi stoper, Mustafa'nın paketinin kurdelesini bağlamaya şimdiden hazırım.

Cengiz Çubukcu
20.04.2016, 12:35
3-4 sene önce takımın 3 veye 4.stoperi olmalı diyordum. Şu an ise -maalesef- takımın en iyi stoperi...

Her maç en az 5-6 pas arası var, yapıştığı adamı döndürmüyor, hava topu da gayet iyi. Ah bir de Song'un yarısı kadar kademe bilse, Egemen'in 1/10'u kadar topu oyuna sokabilse.

Bu ahval ve şerait altında bulun şöyle 4 tane daha iyi stoper, Mustafa'nın paketinin kurdelesini bağlamaya şimdiden hazırım.
hocam etme gitme :) biz de savunuyoruz bu adamı diye linç ediliyoruz :)

İ. SARAL
20.04.2016, 13:13
Arkadaşların çoğu hayal dünyasında. Şu an kadroda bulunan en iyi stoperimiz Yumlu. Bunu söylemek öz evlat sevicilik mi oluyor? 2 tane taş gibi stoper aldılar da biz hala Yumlu diyorsak o zaman haklısınız. Kadroda kalacağı kesin. Yeni hoca ve yeni stoper/stoperlere göre de ilk 11 mi yoksa yedek mi yoksa 5. stoper alternatifi mi olacağını o zamanki şartlar belirler.

Ozan Yılmaz
20.04.2016, 13:23
Sadece yaptığı hataları görmezden gelmeyin yeter.

Furkan S.
20.04.2016, 13:28
Arkadaşların çoğu hayal dünyasında. Şu an kadroda bulunan en iyi stoperimiz Yumlu. Bunu söylemek öz evlat sevicilik mi oluyor? 2 tane taş gibi stoper aldılar da biz hala Yumlu diyorsak o zaman haklısınız. Kadroda kalacağı kesin. Yeni hoca ve yeni stoper/stoperlere göre de ilk 11 mi yoksa yedek mi yoksa 5. stoper alternatifi mi olacağını o zamanki şartlar belirler.
Şuan ki takımın en kötü stoperi bence fakat senin yazdığın gibi en iyisi olsa ne olacak ? Kıstas bu mu yani Allah akıl fikir versin..

İ. SARAL
20.04.2016, 13:35
Şuan ki takımın en kötü stoperi bence fakat senin yazdığın gibi en iyisi olsa ne olacak ? Kıstas bu mu yani Allah akıl fikir versin..

Yav he he.

Furkan S.
20.04.2016, 13:36
Yav he he.
Oflu musun?

Ahmet Hamza
20.04.2016, 13:37
Yapılması gerekeni yıllar önce Colman yapmıstı. Beyni kendine yetmeyen adamı tutup bir de kaptan yaparsan şikayet etmeye hakkın olmaz. Kaptanı bu stoper bozması, hocası Hami olan takımın bu durumda olması hic garip değil.

İ. SARAL
20.04.2016, 13:38
Oflu musun?

Hadi işine.

Emre B.
20.04.2016, 13:38
Gölge savunma.

Ahmet Kara
20.04.2016, 13:41
Bazıları Yumlu'nun iyi bir stoper olduğunu körü körüne kendini inandırmış... Yazık... : ) ) ) )

İ. SARAL
20.04.2016, 13:44
İyi stoper demek ile şu an ki kadro yapısında takımın en iyi stoperi demek aynı şey mi? :)

Hakan
20.04.2016, 13:46
Kayseri'nin elindeki en iyi stoper de Mustafa Akbaş.Onu da yakıştırıyormusunuz bize?

İ. SARAL
20.04.2016, 13:47
Kayseri'nin elindeki en iyi stoper de Mustafa Akbaş.Onu da yakıştırıyormusunuz bize?

Kayseri ile bizim alakamız ne? O takımın en iyisi bizim takımın da en iyisi olacak diye bir kural mı var?

bahadır2561
20.04.2016, 18:23
fenerbahce macında yok gorecez neler olacagını

Sanki her maç çok güzel oynuyor da :)

Tuğrul
20.04.2016, 19:31

Anadolu takımı için ideal bir stoper.

Çünkü topun arkasında kalan, topu karşılayan tarafta oluyorsunuz.

Fakat hedefi büyük takımlarda.

Oyun zekası olmamasından topsuz oyunda( Rakibi ofsayta düşüremez, çevre kontrolünü bilemez, hücum oyuncusunu box out edemez, hamle zamanlaması yetersizdir vs... )

Teknik becerisi olmamasından toplu oyunda ( Hızlı, isabetli pas yapamaz, araya girdiği topu olumlu kullanamaz, topa sahip olamaz, dripling yapamaz vs... )

Hal böyle olunca söylediğiniz herşeyin içi boş kalıyor.

redbul
20.04.2016, 20:06
bu mustafa yumluya topçu diyen adamla futbolu tartışmam bu mustafa yumlu sırf kimlik kartında memleketi trabzon yazıyor diye bu takımda oynuyor.

Furkan S.
20.04.2016, 22:59
Seni Trabzonspor'a layık görenlerin ... Amaaa du bakalım 1 ay kaldı sözleşmenin bitişine.

Murathan
21.04.2016, 00:10
Az kaldı az..
9028

demir
21.04.2016, 09:38
bu mustafa yumluya topçu diyen adamla futbolu tartışmam bu mustafa yumlu sırf kimlik kartında memleketi trabzon yazıyor diye bu takımda oynuyor.

madem boyle bir kriterle futbolcu oynatıyoruz kımlıgınde trabzon yazan ilk 11 oyuncumuz kactane var acaba ? hatta yedeğide katalım kactanedir ?

Faruk BERBER
21.04.2016, 12:05
İyi stoper demek ile şu an ki kadro yapısında takımın en iyi stoperi demek aynı şey mi? :)

İyi de bunu demenin bir önemi yok ki İsmail.

Kötü futbolcu de geç, nesini savunuyorsun ? Trabzonspor'da oynayacak futbolcu değil de, oynamamalı de.

Bunlarla gel :)

Bu arada ben takımın en iyi stoperi olduğuna da kesinlikle ve kesinlikle katılmamakla birlikte sözleşmesinin de uzatılmaması gerektiğini düşünüyorum. Nasıl Caner Osmanpaşa, Mustafa Akbaş, Zeki Yavru gibi oyuncuları bir şekilde kiralık veya satılık gönderdiysek önümüzdeki ilk 2 hamle de Yumlu ve Yusuf olmalı.

İ. SARAL
21.04.2016, 13:50
İyi de bunu demenin bir önemi yok ki İsmail.

Kötü futbolcu de geç, nesini savunuyorsun ? Trabzonspor'da oynayacak futbolcu değil de, oynamamalı de.

Bunlarla gel :)

Bu arada ben takımın en iyi stoperi olduğuna da kesinlikle ve kesinlikle katılmamakla birlikte sözleşmesinin de uzatılmaması gerektiğini düşünüyorum. Nasıl Caner Osmanpaşa, Mustafa Akbaş, Zeki Yavru gibi oyuncuları bir şekilde kiralık veya satılık gönderdiysek önümüzdeki ilk 2 hamle de Yumlu ve Yusuf olmalı.

Bence sözleşmesi uzatılır ve yedek stoper olarak kalır. Daha sonra her sene olan senaryo gerçekleşir. Aldığımız stoperler tırt çıkar yine Yumlu oynar ve yine hakaretler havada uçuşur. Dejavu oldu artık.

Furkan S.
21.04.2016, 16:25
Mayıstan sonra köyünde tarla belleyeceksin az kaldı son maç bükücü..

batuhanTs
21.04.2016, 22:57
Gittigin gun bayramdir bize

Emirhan Makul
21.04.2016, 23:34
O sözleşme yenilenecek hiç boşuna adama hakaret etmeyin. Bir kere örgüte girdin mi adamın oldu mu artık seni kimse gönderemez. Mustafada yerelci ekibin içerisinde onu göndermeye kimsenin gücü yetmez diye düşünüyorum. Özerin kurucusu olduğu çetenin ikinci adamı.

Alp Yavuz 13
26.04.2016, 14:32
şu mantığı anlamak istemiyorum "ee ama Trabzonlu" yemişim böyle Trabzonluluğu banane nereliyse nereli. yetenek yok yıllardır bjk attığı gol sayesinde oynuyor. Ts büyük kulüpse bu adamların yeri Trabzon'da 3. lig

Giallorossi
26.04.2016, 14:54
Kesinlikle Trabzonspor kalibresinde bir futbolcu degil, olamazda. Bizim kadar Trabzonsporlu olabilir ama bu takimin oyuncusu asla olamaz. Sözlesmesi bitmisken yollar ayrilmali gitsin Osmanli'da oynasin tam ona göre takim

bahadır2561
26.04.2016, 16:15
Kadro disi kalmali daha sonra ise feshedilmeli

İ. SARAL
26.04.2016, 16:27
Yakında sözleşme uzatma KAP'ı gelir.

batuhanTs
26.04.2016, 16:33
Insallah defolup gider

Hakan
26.04.2016, 16:34
Yakında sözleşme uzatma KAP'ı gelir.
Kesinlikle acele etmeliyiz Chelsea peşinde deniliyor.Sonuçta elimizdeki en iyi stoper.

İ. SARAL
26.04.2016, 16:36
Kesinlikle acele etmeliyiz Chelsea peşinde deniliyor.Sonuçta elimizdeki en iyi stoper.

Ben istediğim için demiyorum. Sözleşmesini uzatırlar gibi geliyor.

artvints
26.04.2016, 16:47
fener maçında olsa golleri bu yedirdi denirdi. olmasa bile diyecek birini bekliyordum ama çıkmadı. sözleşme uzatılması normal bir karar olur ama gitmesi gerektiğini düşünüyorum. osmanlıspor, ibb gibi takımlar talip olacaktır. taraftarsız, rahat oynasın.

SEDAT
28.04.2016, 10:41
* Kısa kesicem...DEFOL

Berkan
28.04.2016, 11:09
Teşekkür edilip yollanmalı. Bunun tartışması bile yanlış ha 4. stoper olarak kalacaksa kalabilir

İ. SARAL
28.04.2016, 12:38
Kan değişikliği isteniyorsa sözleşme yenilenmemeli. Oğulcan yukarı çıkarılsın.

Giallorossi
28.04.2016, 13:21
4. stoper olarakta kalmamali. Yoksa dönüp dolasip yine Yumluya kaliyoruz. Bu, Yumlunun iyi stoper oldugu icin degil bizim acizligimizden kaynaklanan birsey. Bilmem kac senedir bizi Yumludan kurtaramayanlar utansin. Usta baskan insallah bunu basaracak, öyle umuyorum. Sevmedigimiz iho bile eline firsat gecirmisken (Medjani ve Belkalem) bunu kendi elleriyle bozdu. Hem bizim icin, hem Yumlu icin en hayirlisi yollari ayirmak olacaktir. Osmanli, IBB, Akhisar, Kasimpasa gibi takimlarda rahat oynar

Ahmet Taşçı
28.04.2016, 13:30
Öncelikle şunu anlayalım, takır takır oynayan takımda eğer gerçekten çok kötü değillerse savunma adamları çok sırıtmaz. Mesela yumluyu eleştiriyoruz ya koy bjk takımna takımda en iyi stoper olur,adamlar stopersiz hatta kalecisiz liderler yahu. bizim takım her anlamda çöküş halindeyken her oyuncunun dip hali, o futbolcuların çok kalitesiz olduğunu göstermez. Giray gibi bi adam oynadı 2011deki şampiyonlukta ki bence Yumlu dan çok daha kötü bir stoperdi. Takım hele bi adam akıllı takım olsun sonra belli olur, bulanık suda balığın büyüklüğü değil kendisini bile görebilmek zordur.

ToyerSefa
28.04.2016, 13:47
Darısı senin defolup gitmene eğreti kaptan

tristram
28.04.2016, 14:49
sozlesmesi bu sene bitiyormus bilmiyordum..insallah uzatma gibi bir salaklik yapmayiz..

İ. SARAL
28.04.2016, 14:58
Öncelikle şunu anlayalım, takır takır oynayan takımda eğer gerçekten çok kötü değillerse savunma adamları çok sırıtmaz. Mesela yumluyu eleştiriyoruz ya koy bjk takımna takımda en iyi stoper olur,adamlar stopersiz hatta kalecisiz liderler yahu. bizim takım her anlamda çöküş halindeyken her oyuncunun dip hali, o futbolcuların çok kalitesiz olduğunu göstermez. Giray gibi bi adam oynadı 2011deki şampiyonlukta ki bence Yumlu dan çok daha kötü bir stoperdi. Takım hele bi adam akıllı takım olsun sonra belli olur, bulanık suda balığın büyüklüğü değil kendisini bile görebilmek zordur.

Aynen. Giray gibi bir futbol katili ile bu takım şampiyon oldu.

TSemih61
28.04.2016, 15:10
Bu adamın sözleşmesinin uzatılmasını istemeyenler, seneye takım BJK'nin durumuna düşerse görürüm sizi. Ersan'ı beğenmiyorlardı daha kötüsünü aldılar gidip. Üst düzey, kendini kanıtlamış stoper almadıkça yapacağın her transfer risktir. Yukarıdaki arkadaşın da yazdığı gibi iyi bir takımda Yumlu sırıtmaz hatta 2 sene önce olduğu gibi takımda öne çıkan isimlerden olur. Maliyeti az kendini kanıtlamış 2 tane yedek stoper bul getir Yumlu'yu gönder o zaman. Şuan sözleşme imzalamamak aptallıktır. Neyse uzatmayım, bazıları Douglas gibi stoperlerden hoşlanıyor. Transfer zamanı yapılan yorumlara baktığımızda dünya yıldızı stoper alıyorduk sözde.

sifuni
28.04.2016, 15:16
Bye Bye

özçelik61
28.04.2016, 15:55
beğenirsiniz, beğenmezsiniz..
lakin şu tiksindirici üslubu bırakın..

-bu adam bu takımda kaptanlık yaptı yapıyor
size göre bu düşünce yanlış ise beğenmiyorum gönderilmesi taraftarıyım deyin gitsin..
-ortalık zaten vandal kaynıyor bari burasının bir çizgisi olsun

ÖmürKaradeniz61
29.04.2016, 18:19
İyi veya kötü Trabzonsporun oyuncusuna defol,kaybol git gibi ağır ithamlarda bulunulmamalı.Sene sonu zaten sözleşmesi bitiyor teşekkür edilip yollar ayrılmalı.Mustafa yetenek olarak Trabzonsporda oynayabilecek bir oyuncu değil.Zaten bizden ayrılınca gideceği en iyi takım ya Rize olur ya da Antalya.

Hakan
29.04.2016, 20:23
"Bakın sakat olmama rağmen takımı yalnız bırakmıyorum,böyle de Trabzonsporluyumdur.Sözleşmemi uzatın"

artvints
11.05.2016, 13:23
kalmasına garanti gözüyle bakıyorum artık. diğer stoperler yumlu kadar tecrübeli değil.çok övülen uğur mra sisteminde iyi hücum oyuncularının olduğu bir takımda oynuyor. yumlu mra'nın takımında en çok övülen oyuncuydu.isteyen döner bakar eski sayfalara.üstelik sorunlu bir takımdı o. ortasaha ve hücum oyuncuları oturmamıştı tam olarak.

DeAgLeMaNyAq
11.05.2016, 18:37
Sözleşmesi biten oyunculara plaket verilirken Mustafa yer almıyorsa sözleşmeyi kaptı demektir. Temel bilgisi kısıtlı olduğundan çok büyük hatalar yaptığı için haklı olarak eleştirilse de iyi bir alternatif stoper olduğu kanaatindeydim. Yeni sözleşmesinde 1-2 milyon lira arasında bir ücret alır...

kanterts
11.05.2016, 19:09
Kovulmasi gereken Ilk Oyuncuyken Sözlesmesini uzatacaklar . Kaptanlik icin her yola basvuran , sahada kafasi kopmus bir tavuk gibi takilan bu eskisehirspor topcusunu
göndersek yine en fazla eskisehirspor alir .

Hakan
13.05.2016, 20:48
En azından alternatif olur,arada bir oynar fark yeriz :)