PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Yumlu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

F. Yıldırım
03.02.2015, 14:17
inşallah çok başarılı olur, hatta Eskişehir maçında efsane top oynar kendisini bir çırpıda silenlere tokat gibi cevap verir.... isterim ki bize gol bile atsın...

kişileri Trabzonspor'un üstünde tutmayalım

Bera B.
03.02.2015, 14:19
Gidiyor gönlümün efendisi...

Şaka şaka ne efendisi. İnşallah orada başarılı olur da tamamen kurtuluruz. Sırada Yavru var. Daha sonra da Akbaş.

Bera B.
03.02.2015, 14:21
bu nasıl bir yorum Allah aşkına birde kongre üyesi olacaksın utanır az insan !

Kendisi yerlinin yerlicisi galiba. Diğer yorumlarından öyle anlaşılıyor. Normaldir.

Nazim Can
03.02.2015, 14:23
inşallah çok başarılı olur, hatta Eskişehir maçında efsane top oynar kendisini bir çırpıda silenlere tokat gibi cevap verir.... isterim ki bize gol bile atsın...

Utanmadan birde gelip burda Trabzonsporluyum diyorsun dimi?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sadettin_
03.02.2015, 14:33
Jaja kayseriye gittiginde " allahim insallah jaja bize gol atar " diyenleride unutmadik .

Adamin trabzonspor umrunda degil . Adam gururu ve egosuyla mesgul . Trabzonspor yenilmis puan kaybetmis falan ilgilendirmiyor bazi arkadaslarimizi.

Tolga
03.02.2015, 14:36
İnşallah çok başarılı olur, hatta Eskişehir maçında efsane top oynar kendisini bir çırpıda silenlere tokat gibi cevap verir. İsterim ki bize gol atsın. Hat-trick yapsın. Ertesi sezon Real- Barca'dan birine gitsin. Orada efsane olsun, adına şiirler marşlar yazılsın. Geriye kalan futbol hayatı boyunca altın top hep Yumlu'ya verilsin. Bizde her sezon küme düşelim, beter olalım, bin belamız verilsin.

İşte Mustafa Yumlu'nun futbolu bu kadardı ...

Uğurtan
03.02.2015, 15:58
Gidişin olsun, dönüşün olmasın inşallah.

Cin olmadan adam çarpmaya kalkan keko.

Uğurtan
03.02.2015, 15:59

Cengiz abi, bırak bu öz evlat fetişizmini kurban olayım.

halil ibo
03.02.2015, 16:41
İnşallah çok başarılı olur, hatta Eskişehir maçında efsane top oynar kendisini bir çırpıda silenlere tokat gibi cevap verir. İsterim ki bize gol atsın. Hat-trick yapsın. Ertesi sezon Real- Barca'dan birine gitsin. Orada efsane olsun, adına şiirler marşlar yazılsın. Geriye kalan futbol hayatı boyunca altın top hep Yumlu'ya verilsin. Bizde her sezon küme düşelim, beter olalım, bin belamız verilsin.

İşte Mustafa Yumlu'nun futbolu bu kadardı ...

Küçük bir not: Kaptanlık hep ama hep onun olsun...

artvints
03.02.2015, 16:53
Olaylar o an algılandığı gibi yaşanır, konuşulur da gerçekler çok sonra ortaya çıkar.ilerde net olarak görürüz kim hain, kim yalancı, kim düzenbaz.

Anıl C
03.02.2015, 17:18
Belli olmaz gider gitmez kaptanligi da isteyebilir :)

28TS61
03.02.2015, 19:25
Belli olmaz gider gitmez kaptanligi da isteyebilir :)

o zaman yine kadro disi kalir :D

bahadır2561
03.02.2015, 19:37
Bi daha donmezsin insallah

28TS61
03.02.2015, 19:46
ne gibihaksizlik yapilmis acaba?
baska bir futbolcu oldumu bu zamana kadar topun pesinden kosup bilerek kornere birakan?
rakibin yaninda gölge olarak geziyor. her hareketi faul ve yaptigi her faulden sonra hakeme naptim degisinden baska napti bu zamana kadar?

burda coguna göre futbolcularimiz yeterki altyapidan yada trabzonlu olsun yeter düsüncesi var.

bide yok cok ucuza oynuyormus. begenmiyorsa daha fazla alacagi yere gitsin.

orhan42
03.02.2015, 22:06
Çok ağır bir kabahati olmasa şu yoklukta affedilirdi..Kendini de yaktı,bu dönemde takımını eksik de bıraktı..Keşke o gün soyunma odasında ne oldu öğrenebilsek.Emin olun öğrensek Yumlu'ya gözyaşı dökenler sövgüye başlarlar..

orhan42
03.02.2015, 22:08
Abi bu naslı bi mantıktır,izah edebilir misin?

Tayfun
03.02.2015, 22:08
Bi daha donmezsin insallah

Âmin.

Sibel
03.02.2015, 22:11
Yolun açık olsun Mustafa.
Sadece senin ama, takımının değil.

Cengiz Çubukcu
03.02.2015, 22:13
Utanmadan birde gelip burda Trabzonsporluyum diyorsun dimi?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet utanıyorum çunku aynı takımı tutuyoruz...

Cengiz Çubukcu
03.02.2015, 22:15
Abi bu naslı bi mantıktır,izah edebilir misin?

Samimi olsan izah ederdim...kendimi yoramam...

Cengiz Çubukcu
03.02.2015, 22:19
Cengiz abi, bırak bu öz evlat fetişizmini kurban olayım.

Ben kendi insanımı severim uğurtan, siz de kendi insanınızı onemseyin her seferinde tu kaka ilan etmeyin... Benim bu sevgi ve sahiplenme olayıma fetişizm dersen ben de sana daha farklı şeyler soylerim ama seni severim, onemserim sana kıyamam

ibrahim
03.02.2015, 22:33
Karın tokluğuna oynarsın, tonlarca küfür yersin aşağılanırsın gıkın çıkmaz, kaptanlığa yükselirsin. Bir sakatlığında yerin dibine sokulursun, kaptanlığın alınır elinden. Sonrada zamanında üçün beşin hesabını yapıp ezeli rakibimize giden, elimizden alınan şampiyonluğu hazmedebilen ve bundan utanmayan sıkılmayan adam gelir, iki hareketle tribünlerin gözünü boyar, utanmadanda kaptanlık pazubandını takar, kral Trabzonsporlu diye lanse edilir.

Hayat böyle kaypak işte Mustafa kardeşim. Gittiğin yerde başarılar.

F. Yıldırım
03.02.2015, 22:50
karın tokluğu mu kusura bakmayın ama yılda 400 bin tl net kazanan biri için bu söylemi söylemek ne kadar doğru

evet futbolda fahiş paralar dönüyor yalnız evine iki tane ekmek götüremeyen adam ile haftada 4 gün antrenman yapıp, 1 gün maça çıkan adam (ki 1 saat maç oynamak için 10 lira veren bir toplumuz) karşılaştırılamaz

bu mu kaypak hayat

Özer için söylenenlere katılıyorum

Bera B.
03.02.2015, 23:44
La arkadaş ne karın yokluğu ya. Senede 300 400000 lira alan adamın karnı nasıl aç oluyor. Az para alıyor vs tamam da karın tokluğuna demeyin hem ayıp hem günah. Millet 6 gün it gibi çalışıyor da 1200 lira alıyor zar zor. Sonra beyzadelerin gruplaşıp hizipçilik yapmalarının sonuçlarını izlemek zorunda kalıyor.

hasancebi81
04.02.2015, 00:38
Karin toklugu ??????

Asgari ucret 900 TL. Yilda 10800 TL. 10 yilda 108000.

Karin tokluguna oynayan arkadas bir asgari ucretlinin 40 yilda calisip kazanacagi parayi sadece 1 yilda kazaniyor. Duygu somurusu yapmaya gerek yok. Bu adam ne bir Pique ne bir Ramos.

Ayrica suan moralim acaip bozuk. KIRALIK nedemek ya. Neden kiralik ??? Zanirim Eskisehir almak istemedi. Bknz satin alma opsiyonu 1 milyon. Yani Turkiyenin en iyi2 -3 stoperinden birine kimse 1 milyon vermedi. Tuh yazik valla. Simdi sezon sonunda takima gerimi donecek. Hayallerim yikildi, umudum kirildi, acaip moralim bozuldu.

selcuk
04.02.2015, 00:46
Karin toklugu ??????

Asgari ucret 900 TL. Yilda 10800 TL. 10 yilda 108000.

Karin tokluguna oynayan arkadas bir asgari ucretlinin 40 yilda calisip kazanacagi parayi sadece 1 yilda kazaniyor. Duygu somurusu yapmaya gerek yok. Bu adam ne bir Pique ne bir Ramos.

Ayrica suan moralim acaip bozuk. KIRALIK nedemek ya. Neden kiralik ??? Zanirim Eskisehir almak istemedi. Bknz satin alma opsiyonu 1 milyon. Yani Turkiyenin en iyi2 -3 stoperinden birine kimse 1 milyon vermedi. Tuh yazik valla. Simdi sezon sonunda takima gerimi donecek. Hayallerim yikildi, umudum kirildi, acaip moralim bozuldu.

yumlu sadece yarim sezonluk imza atmis
yani satin alma opsiyonu yok olmus oldu
yil sonu fix geri dönecek

+yukarda 400 bin tl aldigi yaziyorda
en az bi okadarda mac baslari ve primlerlen aliyordur
yumlu icin kimse tedirgin olmasi gerekmez, onun karni tok degilse kiminki tok olacak

Furkan Özdem
04.02.2015, 00:53
Ben kendi insanımı severim uğurtan, siz de kendi insanınızı onemseyin her seferinde tu kaka ilan etmeyin... Benim bu sevgi ve sahiplenme olayıma fetişizm dersen ben de sana daha farklı şeyler soylerim ama seni severim, onemserim sana kıyamam

Kendi insanınız içinden sadece 1 birey için "insanınızın" belki de en büyük değeri Trabzonspor'un zarar görmesi istiyorsunuz. Çok mantıklı.

ibrahim
04.02.2015, 01:12
Profesyonel futbolda imza attığı ilk sözleşmeyi baz alarak yazdım. Bugün Trabzonun çocuğu diye lanse edilen herif, Yumlunun kazandığı o parayı kabul etmeyerek onun bir kaç mislini veren ezeli rakibe gitti. Trabzonspor için bu bedeli ödeyen birine tercih ediliyor şu an o şahıs. Vurgulamak istediğim olayın bu olduğu gayet açık. Kimse o yana bu yana çekmesin. Bu adam bu vefasızlığı hak etmedi.

Ozan Yılmaz
05.02.2015, 21:35
Zeki de affedildiğine göre, bu adamın suçu günahı neydi diye herkes içinden geçirmiştir herhalde, lakin zorla gönderildi-uzaklaştırıldı takımdan.

Sefa
05.02.2015, 21:47
Sanki olayın baş aktörü Zeki'ydi de o affedildi bunu neden gönderdik deniliyor..

bahadır2561
05.02.2015, 22:07
Aramizda olmadigi aklima geldikce mutlu olup sukrediyorum

Uğur Kalyoncu
05.02.2015, 22:15
Sezon sonu insallah geri döner. Istenilen yerli stoperden fazlasivar eksiği yok.

hasancebi81
06.02.2015, 00:43
Profesyonel futbolda imza attığı ilk sözleşmeyi baz alarak yazdım. Bugün Trabzonun çocuğu diye lanse edilen herif, Yumlunun kazandığı o parayı kabul etmeyerek onun bir kaç mislini veren ezeli rakibe gitti. Trabzonspor için bu bedeli ödeyen birine tercih ediliyor şu an o şahıs. Vurgulamak istediğim olayın bu olduğu gayet açık. Kimse o yana bu yana çekmesin. Bu adam bu vefasızlığı hak etmedi.

Neden bizim birileri için vefa göstermemiz gerekiyor pardon ??? Bak şöyle olsaydı olay anlardım.

Galatasaray Yumlu'ya yıllık 3 milyon teklif eder, bizde 1 veririz. Yumlu'da kusura bakmayın ben Trabzonsporluyum, başka bir takımın kaptanının arkasında sahaya çıkmam dese anlardım vefayı cefayı.

Yaw Mustafa'ya kimse Trabzonda aldığı parayı vermez. Kimse Mustafa için Trabzonun ödediği maaşı ödemez. O yüzden birisinin vefa göstermesi gerekiyorsa oda Mustafa'dır.

Yılda 400.000 lira alacak birde ona vefa gösterecem. Hadi göreceğiz diyorum size bakalım bizden sonra nerde oynayacak. Kim verecek ona o kadar para. Alanzinho fanlarıda çoktu burda. Futboldan anlamayan, iki çalıma kanan taraftar bulman çok kolay bu forumda. Şimdi gördük, Balıkesirde bile oynayamadı. Aaaaaaah, bir gün gelecek MUSTAFA YUMLU'ya asıl vefayı Trabzonsporun gösterdiğini, Trabzonspor olmasa Yumlu'nun ancak amatör kümede top oynayabileceğini herkes görecek.

hasancebi81
06.02.2015, 00:48
Sezon sonu insallah geri döner. Istenilen yerli stoperden fazlasivar eksiği yok.

Evet fazlalarını sayıyorum.

CM 2015

Makarna yemeking : 20
Hakeme itiraz etmeking : 19
Rakipten omuz yiyince düşme : 18
Yere düşünce ayağı 3 yerinden kırılmış gibi rol kesme : 21
Hakeme dönüp ben ne yaptım demeking :20
Kafa toplarına çıkamama :17
Rakibin arkasından gelerek üzerine tırmanıp kafa vurma : 19
vs. vs. vs.

Kusura bakmayın ama Mustafa Yumlu'nun Trabzonspor için yeterli bir stoper olduğunu düşünen arkadaşların futbol bilgisinden şüphe ederim...

61hikmet61
06.02.2015, 01:36

CM 2015

vs. vs. vs.

Kusura bakmayın ama Mustafa Yumlu'nun Trabzonspor için yeterli bir stoper olduğunu düşünen arkadaşların futbol bilgisinden şüphe ederim...

+1

Tolga
06.02.2015, 04:53
Madem Xeki affedilecekti bu garibanın ne günahı vardı. Bu daha futbolcuydu en azından ...

ravaillac
06.02.2015, 11:18
Sinirlenmeye gerek yok renktas. Şu forumda Mustafa Yumlu'nun İYİ bir stoper olmadığını herkesle tartışabilirim. Oyun bilgisi, pozisyon alma, birebirde adam tutabilme, hava toplarında hakimiyet, güç, dayanıklılık gibi özelliklerinden hiçbirisi İYİ bir stoper için yeterli değil.

Aslında şu pozisyon bile Mustafa'nın ne kadar alt yapısı olan ve futbolu bilen birisi olduğunu açıklar.

http://s14.directupload.net/images/120925/sa954clv.swf

Alanzinho forumuna aynen şunu yazmıştım.

Göklere çıkardığınız, öve öve bitiremediğiniz, dikine oynayabilen tek kişi, adam geçebilen tek kişi, süper yetenek, süper bücür dediğiniz adam serbest kaldığında kimin teklif yapacağını göreceğiz. Nitekim BALIKESİRSPOR yani şuanda lig sonuncusu takım aldı Alanzinhoyu. Yok yedek kalmayı problem etmemiş, yok yetenkliymiş.

Şimdi aynı şeyi Mustafa Yumlu için söylüyorum. Yakında satılık listesine konulduğunda Mustafa için kim teklif yapacak hep beraber göreceğiz. FB GS BJK den birisi teklif yapsın forum hesabımı silerim. Bursa Eskişehir Kasımpaşadan birisi yapsın foruma bir daha yazmam sadece takip ederim.

Bir stoperin görevi nedir, sadece kendi alanınımı savunacak. Tabiki sol bekin yada sağ bekin açıklarınıda kapatacak. Zaten eğer onların açıklarınıda kapatabiliyorsa İYİ stoper deriz. O pozisyonda bende olsam o çalımı bende yerdim. Demek benden iyi bir stoper değil Mustafa :) Fark yaratmıyorsa, maç kazandırmıyorsa nasıl İYİ bir stoper oluyor. Sadece yerli olması ve Trabzonsporlu olması İYİ olmasına yetiyormu ?

Hasanım sadece takip lütfen :)

Ahmet Ulusoy
06.02.2015, 11:56
Madem Xeki affedilecekti bu garibanın ne günahı vardı. Bu daha futbolcuydu en azından ...

Fitnenin başı Mustafaydı demek ki o gidince Zeki özür diledi. Ama yine de affedilmesi çok çok büyük hata böyle bir hayinin

Ahmet Ulusoy
06.02.2015, 11:57

CM 2015

vs. vs. vs.

Ayakkabı bağlamaking : 20 üzerinden 100

efes61
06.02.2015, 13:03

:))

Uğur Kalyoncu
06.02.2015, 13:32

CM 2015

vs. vs. vs.

Belkalem Medjani Ugur Akbas Aykut bu arkadaslardan daha kötü topcu degil..Mustafa bu takimda olmayi yetenek acisindan haketmiyorsa hedef o kadar buyukse bu arkadaslarda olmamali ki ben zaten gelsin direkt 11 oynasin demiyorum kadroda kesinlikle bulunmali.

Kolpacı
06.02.2015, 14:22
..

hasancebi81
06.02.2015, 15:49

:) iyi yakaladın. Eskişehir ne ara yazmışım yaa. Adamların kümede kalmak için oynayacağını nerden tahmin edeyim. Laf birkere ağızdan çıkar. Eskişehirden ayrılana kadar yazmayacaz demek. Yinede bi tahmin yapayım bari son kez. Eskişehirde ilk 11 oynayamaz :) hadi eywallah. Rava senle görüşeceeez bu arada. Yaktım çıranı.

TSemih61
09.02.2015, 19:50
Eskişehir-Galatasaray maçında Yumlu ilk 11'de. Bakalım aylar sonra nasıl oynayacak.

Sefa
09.02.2015, 20:20
Eskişehirspor Passsolig almış.. Sahanın en güzel yerinden izliyor maçı :)

İlk golde hatası bariz..

Böyle devam ederse kulübeye gömülür orada..

Cengiz Çubukcu
09.02.2015, 20:38
Siz de zil takıp oynarsınız!!!

Sefa
09.02.2015, 20:51
Siz de zil takıp oynarsınız!!!

Tek üzüntüm Eskişehir'in bunu almayıp yazık edeceği 1 Milyon € olur..

Geri dönünce sen sevinirsin artık Cengiz Abi..

28TS61
09.02.2015, 20:56
golde yumlunun hatasi var yine her zaman ki gibi. top takip etme ve kademeye girmesini bilmiyor. ofsayt taktigini bozuyor.

bide neymis türkiyenin en iyi stoperiymis :)

Necmettin ALTUNTAŞ
09.02.2015, 20:57
Eskişehirspor Passsolig almış.. Sahanın en güzel yerinden izliyor maçı :)

İlk golde hatası bariz..

Böyle devam ederse kulübeye gömülür orada..

Bence de hatalıydı.Gereksiz yere Snijder üzerine gitti yerini boşalttı.

artvints
09.02.2015, 21:16
Bence de hatalıydı.Gereksiz yere Snijder üzerine gitti yerini boşalttı.

gereksiz yere değil bence.sezgin öndeydi.snijder den bahsediyoruz.boş bir şekilde bir iki adım daha atsa topu doksana asardı.mecbur basacaksın.ama daha erken basmalıydı tabi.

28TS61
09.02.2015, 21:48
mustafa önünden gecen topu seyretti ve golün yenmesinde yine büyük pay sahibi oldu. ayagini uzatip topu kesseydi hic bisey olmazdi

artvints
09.02.2015, 21:56
mustafa önünden gecen topu seyretti ve golün yenmesinde yine büyük pay sahibi oldu. ayagini uzatip topu kesseydi hic bisey olmazdi

yok artık ali sami.

Cengiz Çubukcu
09.02.2015, 21:57

Bilerek yapmıştır!!!

Hakan
09.02.2015, 21:59
Arkadaşlarına üç net fırsat yarattı. Biri gol oldu, diğerlerini Emre Çolak ve Umut değerlendiremedi.

61_Hasan_69
10.02.2015, 00:53
maçı izlemedim eskişehir forumunu okudumda eskişehirliler çok begenmiş yumluyu. gs maçında çok iyi oynadığından bahsediyolar ama burayı okuyunca tam tersi bi algı var :)

Bera B.
10.02.2015, 01:15
Maçı izlemedim ama inşallah küçük şikeciler beğenmiştir de bonservisini alırlar. Yüksek performans gösterir inşallah her maçında da biz de görmeyiz bir daha.

28TS61
10.02.2015, 01:33

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/goller/2014-2015/19/galatasaray/selcuk-inan-15358

28TS61
10.02.2015, 01:37
yumlu sirf trabzonlu oldugu icin savunuluyor.

atomantcum
10.02.2015, 09:52
Özeti izliyorum şu an, atılan her ara pas kendi pozisyon hatası yüzünden tehlike oluyor.

Karşıdan sneijder geliyor, bir adam içerde çapraza doğru kaçıyor. Bizim Yumlu da o kaçan adamı takip etmek yerine bi anda dönüp 6-7 metre uzaktan sneijdere karşı pozisyon alıyor. Bu arada sneijderin önünde zaten bi tane esesli oyuncu olduğunu söyleyelim. Sonuç: Araya atılan çok rahat bir pas ve umut kaleciyle karşı karşıya. Bu pozisyonun tıpkısının aynısı 2-3 tane var.

Bizim maçlarda da hep bu kısa ara paslar tehlikeli oluyodu. Bariz bi şekilde Yumlu yüzündenmiş.

Edit: Aynı maçta Emre'nin süper bir şutu var, topu da kendi getirmiş. Yumlu'yu satıp Emre'yi kiralamamız gerekirken tam tersini yaptık.

28TS61
10.02.2015, 19:34
@atomantcum öyle deme düsman ilan ederler seni

B.Yiğit
10.02.2015, 19:41
Keşke gural kiralık gitseydi.

sason
13.02.2015, 18:13
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/goller/2014-2015/19/galatasaray/selcuk-inan-15358

Bu golde Mustafa hatalı ha?Futbol bilginize hayran kaldım:D

Mehmet BAŞ
14.02.2015, 19:36
İnsanların Mustafa Yumlu'yu beğenmesine bazı arkadaşlar neden bozuluyor anlamıyorum?

Siz beğenmiyorsunuz diye Mustafa Yumlu kötüdür diye yorum yapmamızı neden bekliyorsunuz?

Birçok antrenör ve futbol adamı bu oyuncunun ligin en iyi 3-5 stoperinden biri olduğunu ifade ediyor.

Bize saygınız yok, bari bu adamların dediğine biraz saygı gösterin yahu.

MuratJ
15.02.2015, 14:20
3-5 maç sonra eseste kadrodışı kalır. Bu sefer ihanetten değil, amatörlükten yetersizlikten. Çünkü orası Trabzonspor değil, topçu değilsen sadece Trabzonlusun diye barınamazsın.

Cengiz Çubukcu
17.02.2015, 00:21
bugün nasıl oynadı?

Hüseyin Başoğlu
17.02.2015, 00:23
Kötü oynasa Çoktan burada Göbek atıp söverlerdi.

Hoş 2-3 hafta iyi oynasın bizde niye böyle oynamıyodun diye sövecek aynı kişiler :D

artvints
17.02.2015, 00:31
ben baktım eskişehir forumuna.en iyi oynayanlar arasında gösteriliyor. ama burda yedikleri gol mustafa nın hatası diye bir yorum görmeyi bekliyordum.o gelmedi.

Cengiz Çubukcu
17.02.2015, 00:32
Kötü oynasa Çoktan burada Göbek atıp söverlerdi.

Hoş 2-3 hafta iyi oynasın bizde niye böyle oynamıyodun diye sövecek aynı kişiler :D

hakikaten on numara bir yorum :)

Nihat Güneş
17.02.2015, 00:32
Iyi oynadi iyi ama nasi desem oyle bir havasi var ki sanirsin Pique :) Vucut dili falan senelik 2 milyon yuro kazanan topcu gibi :) Ama gayet iyiydi hatta Eskisehir in en iyisiydi diyebilirim. Bir ust kademeye cikabilmesi ici su fizigini biraz daha guclendirmesi lazim ama :)

Mert Oğuzlu61
17.02.2015, 00:59
iyi oynasın da sezon sonu 1 milyon euro verir alırlar belki, iyi para kazanırız.

EcM812
17.02.2015, 01:45
Eskişehir'de ilk maçında yabancılık çektiği anlaşılıyordu, çok durgundu ama şimdi takımını sahiplenmiş gibi görünüyor. Bakıyorum yine bizdeki gibi kollarını iki yana açıp hakeme isyanlarda bulunuyor :) Bir de maç sonu es este herkes deli gibi sevinirken Yumlu'yu göremedim. Yumlu maalesef amatör bir oyuncu, her takımda oynamak ona göre değil. Gönülden bağlandığı takımlarda yüreğini sahaya koyar, her maç neredeyse takımın en iyisi olur. Yumlu bu takımda olsaydı böyle her maç 2-3 gol yemezdik çok eminim buna. Takım kötü olduğunda hırsıyla takımda öne çıkabilen birisi. Sorumluluk alıp defanstan oyun kurmaya çalışan bir oyuncu. Geçen sene bizde bunu hep yapıyordu, ortasahada top kapıyordu, defansı tek başına idare ediyordu, hatta hücuma çıkıp ara pas attığı bile oluyordu. Bu takım için büyük kayıptır Mustafa. İnşallah başarılı olur Eskişehir'de.

Sefa
17.02.2015, 02:03
Evet anlaşılan o ki Mustafa'yı eleştirdik diye tüm maçlarını izleyip iyi olduğu maçlarda kaybolup kötü olduğu maçlarda buraya koşmak lazım..

Yarın Eskişehir üyeliği açtırayım bari Lig TV'den..

Anlaşılmayan şu ben iyi oynasın istiyorum 1 Milyon €'nun peşindeyim..

Hakan
17.02.2015, 02:07
Geçen haftaki rezil performanstan sonra tekrar 11'de olması ilginç olmuş.

Turgay Atalay
17.02.2015, 16:41
Ha ha :) Eskişehir forumlarındaki Mustafa'ya bakış açısı yüzseksen derece değişmiş :) Hayırlısı bakalım.

Kolpacı
17.02.2015, 17:14
Medjani Aykut Uğur Mustafa seneye bu dörtlü olmalı takımda

Faruk BERBER
25.02.2015, 12:25
Terminatör olmuş bizim Yumlu :)

http://www.2eylul.com.tr/spor/terminator-mustafa-h42404.html

Terzioğlu
25.02.2015, 12:42
Eses forumunda övgüyle bahsediliyor.

Cengiz Çubukcu
25.02.2015, 12:48
Es es'liler bu işi bilmiyor!!!

Terzioğlu
25.02.2015, 13:13
Öz evlat oldugu icin övüyorlardir :)

Hunk
25.02.2015, 13:16
Medjani Aykut Uğur Mustafa seneye bu dörtlü olmalı takımda

Belkalemde olsa TAS gibi bir defansimiz olurdu. Mustafa, Aykut ve Ugurdan bir tanesine gule gule dememiz lazim.

Hun10
25.02.2015, 13:48
Eskişehirde iyi oynuyor bence. bu performansını sürdürürse kendisi için en hayırlısı eskişehirde devam etmek olur. nitekim seneye yabancı sınırı yok mevkisine yabancı oyuncu alınabilir.

sason
27.02.2015, 17:04
Gayet iyi gidiyor, beğeniliyor, zamanında şike yüzünden bazı açıklamaları önyargı oluştursada es es taraftarında ilk maçından itibaren takımın en beğenileni forumlarda.

Zaten bu camianın hak ettiği 3 milyonluk ruhsuzlar; ucuza, ayağında kırıkla oynayacak futbolcuların camiası değil.

Not:hasancebi81 hocam sana 20 kez mesaj atmayı denedim, devamlı düşüyorum gönderirken.

Tolga
28.02.2015, 04:08
Maşallah, Allah nazarlardan saklasın, 1 Milyon €uomlucuğumu ...

Oruç
28.02.2015, 10:10
yumlu sirf trabzonlu oldugu icin savunuluyor.

Savunanların da yerin dibine sokanların da asıl hareket noktası Trabzon'lu oluşu.

selcuk
03.03.2015, 22:38
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10989141_889734567751198_2124186882219255788_n.jpg ?oh=6b7b52d387ea24bf6fea27b7eeda4be1&oe=558F0155&__gda__=1435369180_bc87adf6ec29c7a712853f65d2c3e37 f
futbolcu dedigin böyle vucuta sahib olacak yumlu beyefendi

Cengiz Çubukcu
03.03.2015, 23:08
Yumlunun vucudu nasılmış?

artvints
03.03.2015, 23:10
Yumlunun vucudu nasılmış?

kıllı heralde.

signal
03.03.2015, 23:33
Yumlunun da vucudunu koyun da öyle kıyaslayalım:)

Oğuz B.
04.03.2015, 00:19
http://img69.imageshack.us/img69/5513/bodybuilder006.jpg

:D

kaynak: http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919104307&postcount=5

signal
04.03.2015, 00:50
http://img69.imageshack.us/img69/5513/bodybuilder006.jpg

:D

kaynak: http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919104307&postcount=5

Tartışmasız Yumlu derim:)

selcuk
04.03.2015, 00:51
http://i.imgur.com/UhsWhwj.jpg
su resmi bulana kadar google beni top bellemisdir
sonunda bunuda bmn de bulmam manidar
bmn varken ne gidersin google e

Harun-61
04.03.2015, 15:11
Asil komedi bu :D

https://pbs.twimg.com/media/B_GUhoDW4AAn1B8.jpg:large

selcuk
04.03.2015, 15:30
Asil komedi bu :D

https://pbs.twimg.com/media/B_GUhoDW4AAn1B8.jpg:large

bu komedi bilen degil
sen ardalan vs türk genc milli takimlarinin tarihinde basardigi en büyük basarinin bas aktörü ol, benzemaylan gol krali vs...
sonra bu resmi üret
ezikligin son noktasi

EcM812
07.03.2015, 20:10
Yumlu olsaydı bu sezon bambaşka bir takım izleyebilirdik. Stoperin önemini şikecilerdeki Egemen'i izleyerek anlayabilirsiniz. Futboldan anlamayan Trabzonspor taraftarına Yumlu fazlaydı bile.

endlessdeath
16.03.2015, 23:36
nede olsa kiralık gitti gerid dönermi bilinmez o da teknik heyete bağlı

sason
17.03.2015, 02:06
Gelmesin geri.Evlatlıklara milyonlar verip , rahatlasın bu taraftar.
Trabzonsporun başarısından çok özevlatların harcanması önemli, aman 3-5 kuruş ceplerine girer mazallah.

Bu arada gerçek futbol alimleri,Es Este mustafa'nın neler yaptığını görüp,kıs kıs gülüyorlardır.

Cengiz Çubukcu
17.03.2015, 07:11
lütfen dönme Mustafa, er ya da geç hakettiğin değeri başka bir yerde göreceksin....

Hunk
17.03.2015, 10:55
lütfen dönme Mustafa, er ya da geç hakettiğin değeri başka bir yerde göreceksin....

Katiliyorum. Bizim taraftara fazla bir oyuncu

Trabzonluluktan soguyorum taraftarlardan dolayi

sason
17.03.2015, 14:36
Katiliyorum. Bizim taraftara fazla bir oyuncu

Trabzonluluktan soguyorum taraftarlardan dolayi

Ben soğudum zaten.Şenol Güneş'e yazılanlar, Mustafa'ya yazılanlar, diğer futbolculara yapılan hakaretler, ne değer, ne vefanın kaldığı ,dibine kadar siyasetin içine batmış bir klüp, artık maçını izlemiyorum da.Özetler yetiyor.
Foruma giriyorsun bu çöp, bu defolsun gitsin, hele Trabzonluysa adam Ptt de oynamaz, bunu da satalım.Bu hain.Niyet okumalar hiç bir şey bilmeden.

Şu Mustafa'yı harcayacaz diye kaç para harcadık transfere, yerine kimler alındı,kimler oynadı.

Yemin ediyorum kardeşim yıldız futbolcu olsa söker alırım saçmalama Trabzonspor'da mı oynanır diye.

sason
17.03.2015, 14:43

Es es te görüyor değeri zaten de adam kararlıymış kalmamaya, sanırsam İstanbul'a gitmek istiyor.Umarım başarır.

Fatih Öztürk
17.03.2015, 15:08
Geçen sene Mustafa-Aykut Demir tandemi önümüzdeki sene için yeterlidir bir tane deneyimli yabancı stoper transferi defansa level atlatır dediğimde millet ters ters bakıyordu.Aykut'un ulaştığı noktayı herkes görüyor.keza Mustafa'nında öyle.

EcM812
18.03.2015, 21:27
Adam, adam. Mustafa gibi oyunculardan kurulu bir takımı izlerken keyif alırsın, yürekten oynarlar, adeta taraftarın sahada yansımadır.

Yaşar
19.03.2015, 00:52
Yabancı sınırının olmadığı bir ligde hiç bir Türk stoper büyük takımlarca transfer edilmez ve oynatılmaz. Seneye bütün büyük takımların tandemi yabancı lardan kurulur.

Sefa
21.03.2015, 01:38
:)

Uğurtan
21.03.2015, 03:32
:):):)

Fanatik34
21.03.2015, 04:18
Bir Kaptanlik ugruna takimi sabote etti...her ne sebebten olursa olsun,yedigine ihanet eden benim icin zor kendini affettirir!

selcuk
21.03.2015, 06:44
eskisehir maclarini izleyince bu adam bukadar kötümüydü diye soruyorum kendime
inanilmaz hatali oyun sergiliyor

Fatih Öztürk
21.03.2015, 13:19
Dün akşam çok kötüydü.fizik olarak eksiği var galiba çok kolay çalımlar yedi.

Hakan
21.03.2015, 13:50
Semih Kaya tam bir balon,Ersan çöp,Aykut Demir futbolcu değil,Serdar Aziz balonu yakında patlar, Marquinhos fazla abartılıyor,David Luiz sağlam kazık,Pepe kel,Chiellini tipsiz...
Sonuç olarak; Türkiyenin ve Avrupanın en iyi stoperi Mustafa YUMLU

Uğur Demircioğlu
21.03.2015, 15:01
Semih Kaya tam bir balon,Ersan çöp,Aykut Demir futbolcu değil,Serdar Aziz balonu yakında patlar, Marquinhos fazla abartılıyor,David Luiz sağlam kazık,Pepe kel,Chiellini tipsiz...
Sonuç olarak; Türkiyenin ve Avrupanın en iyi stoperi Mustafa YUMLU

Ersan konusunda yanıldığını düşünüyorum. Kademe anlayışı ve kesicilik yönünden Mustafa kadar iyi. Ancak Mustafanın dünkü performansına bakınca Mustafanın da Girayın son sezondaki performansı gibi düşüşe geçip geçmediği soru işareti.

sason
21.03.2015, 15:39
Bende sanıyordum ki Mustafa'yı bir ben takip ediyorum.Meğer iyi oynadığı için kimse yazmıyormuş.Kötü oynayınca çıkmış herkes deliğinden.
Aferin size yakışan budur zaten:)

6-7 maç sonra görüşmek üzere diyeyim bari:)

Onur Akyüz
21.03.2015, 19:49
Ben gülüyorum ya heyallahım! :)

Hazar_
22.03.2015, 01:29
Trabzon futbolu da altyapısı da ölmüş. Şu adamlar futbolcu oldu. Yazık

Sefa
22.03.2015, 22:49
Bende sanıyordum ki Mustafa'yı bir ben takip ediyorum.Meğer iyi oynadığı için kimse yazmıyormuş.Kötü oynayınca çıkmış herkes deliğinden.
Aferin size yakışan budur zaten:)

6-7 maç sonra görüşmek üzere diyeyim bari:)

Açık söyleyeyim son 1 aydır laptopum olmadığı için maç takibi yapamadım.. Bu süreçte fena oynamamış yazılanlara..

Yanlış anladığınız bir nokta var ben Mustafa'nın iyi oynamasını sizden daha çok istiyorum.. İyi oynasın orada kalsın..

Hakan
04.04.2015, 17:37
Mükemmel çalım yiyor, yine gol yedirdi.
Yazık Eskişehir taraftarına.

Sefa
04.04.2015, 21:16
Çalım yemede dünya markası.. 1'e 1'de başarılı olamıyor hiç bir zaman.. Hep söyledim defans oynayan takımda yardımlaşma ön plana çıktığında sırıtmaz.

Önde oynayan takımda defosu hemen kendini belli eder..

Anıl C
04.04.2015, 21:37
Bunca zamandir futboldan ekmek yediyse Trabzon'lu olusudur. Hayir isin daha da aci tarafi bu tip oyunculari sirf memleketlisi diye gozu kapali destekleyenler var

Faruk BERBER
04.04.2015, 22:03
Sezon hemen bitse de millet ayıkmadan birine itelesek de kurtulsak.

DeAgLeMaNyAq
05.04.2015, 00:13
Eskişehir küme düşerse imkanı yok 1 milyon euroyu ödeyemezler...

Furkan S.
05.04.2015, 00:50
Bize kalmaz inşallah eskişehir 5 kuruş vermez buna..

artvints
05.04.2015, 21:24
bu gitti şimdi pique'ler ramos'lar oynuyor defansta.

Anıl C
07.04.2015, 20:01
bu gitti şimdi pique'ler ramos'lar oynuyor defansta.

1982 yılı Gazi Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu’nda 2. sınıf öğrencileri Türkiye Ekonomisi dersinin hocasını bekliyor. Sınıf ögrencilerinin gürültü patırtısıyla sallanırken sert görünümlü hoca kapıda beliriyor. İçeriye kızgın bir bakış atıp kürsüye geçiyor.

Tebeşirle tahtaya kocaman bir (1) rakami çiziyor. “Bakın” diyor. “Bu kişiliktir. Hayatta sahip olabileceğiniz en değerli şey.

” Sonra (1)’in yanına bir (0) koyuyor: “Bu başarıdır. Başarılı bir kişilik (1)’i (10) yapar”.

Bir (0) daha koyuyor. “Bu tecrübedir. (10) iken (100) olursunuz”

Sıfırlar böyle uzayıp gidiyor: Yetenek… Disiplin… Sevgi…

Eklenen her yeni (0)’in kişiliği 10 kat zenginleştirdiğini anlatıyor hoca… Sonra eline silgiyi alip en bastaki (1)’i siliyor. Geriye bir sürü sıfır kaliyor. Ve Hoca:

Kişiliğiniz yoksa öbürleri hiçtir!

artvints
07.04.2015, 20:08
hikayeyi biliyorum da ilişkiyi kuramadım. yardımcı olman lazım :)

Anıl C
07.04.2015, 20:10
hikayeyi biliyorum da ilişkiyi kuramadım. yardımcı olman lazım :)

Artvinli hala iliskiyi kuramadim diyosun.
Adam elinden bi kaptanlik alindi diye 100 senelik cinar olmus bi kulube sahada sabotaj kurmaya calisti.
Daha ne olsun!!
Atatürk iste bu sebeple sporcunun ayni zamanda ahlaklisini severdi...

artvints
07.04.2015, 20:16
Artvinli hala iliskiyi kuramadim diyosun.
Adam elinden bi kaptanlik alindi diye 100 senelik cinar olmus bi kulube sahada sabotaj kurmaya calisti.
Daha ne olsun!!
Atatürk iste bu sebeple sporcunun ayni zamanda ahlaklisini severdi...

ben ihanete inanmadığım için kuramadım demek ki ilişkiyi. neyse bunun tartışmasını çok yaptık.herkes inanmak istediğine inanır.

Anıl C
07.04.2015, 20:17
ben ihanete inanmadığım için kuramadım demek ki ilişkiyi. neyse bunun tartışmasını çok yaptık.herkes inanmak istediğine inanır.

herkesin perspektifi kendi penceresi kadardir. Degerlendirmek herkesin hakki

jairzinho
08.04.2015, 07:32
sahadaki duruşu ve davranışlarına baktığımda ihanet edecek bir karekterde görmüyorum yumluyu.

işin teknik kısmı tartışılır.lakin yumlu sonrası gelen stoperler yumludan ne kadar iyi?ve maliyetleri ne?

150-200 bin avroya oynayan yumlu hakkında konuşmak kolay tabi.avraam belkelam trabzona ne verdi ne götürdü.soran yok.

E. Okan Bülbül
25.04.2015, 19:49
Fenerin şutu yoktu maçta Yumlu kendi kalesine attı https://vine.co/v/eWbPUavjaD5

B.Yiğit
25.04.2015, 19:52
Yumlu yavaş kalmış refleksi olsa gol olmazdi.

28TS61
25.04.2015, 20:31
süper stoper yumlu. umarim geri gelmezsin

talsuv61
25.04.2015, 23:34
eskişehiri de yaktın

atomantcum
26.04.2015, 10:03
Yine aynı şey.

Potansiyeli olan, yedekten girdiğinde bunları gösteren, ama fırsat bulamayan Emre'yi sattık.
Ligde bir buçuk sezon ilk 11 oynamış, ne olduğu ne olacağı belli olan, takım içi sorun yarattığı için kadro dışı bırakılan Yumlu'yu kiralık verdik.

Biri kendi kalesine gol attı, diğeri ise müthiş bir golle beraberliği getirdi, manşetleri süslüyor.

Uğur Ö.
26.04.2015, 10:54
Emredeki sorunu anlamadım hala.Sürekli oynasa gol kralı dahi olabilecek bir potansiyeli var ancak sanırım Eskişehirde'de sürekli oynamıyor.

Fatih Özkan
26.04.2015, 11:37
Ne televizyondan maçları izlerken ne de tribünde...
Hiç bir zaman aramadım Mustafa'yı... Yokluğunu hissetmedim.
Olmasa da olur.
Hatta mükemmel olur.
Antep maçında yaptıkları hala aklımda.

Kolpacı
26.04.2015, 11:47
Konuşun bakalım ezbere , attığı gol dışında hem savunmada hem hücumda iyi işler yaptı , gayet güzel bi maç çıkardı.

sason
26.04.2015, 12:10
Adama Es-Es forumunda istisnasız tapıyorlar, çoğu onun sayesinde kümede kaldık diyorlar, burda da Esesi yaktı diyorlar :) Anca 2. ligde oynar diyip tükürdüğünü yalamak zor olsa gerek tabiki.

F. Yıldırım
26.04.2015, 12:25
Eskişehir'de övülür, lakin biz Trabzonsporuz ve bundan sonra yeteneksiz futbolcularla işimiz yok.

EcM812
01.05.2015, 13:12
Eskişehir'de övülür, lakin biz Trabzonsporuz ve bundan sonra yeteneksiz futbolcularla işimiz yok.

Bu mantıkla Aytaç'ın ve Erkan'ın da bu takımda işi olmaması lazımdı ama transfer edilince kına yaktınız resmen.

EcM812
01.05.2015, 13:13
Forumda üslup kaygısı güden sayın "yöneticiler" Mustafa Yumlu'nun başlığındaki hakaretlere gözlerini neden yumuyor? Neydi bir söz vardı?

"Herkes için adalet"

Yöneticileri forumdaki herkese eşit davranmaya davet ediyorum.

Berke6198
01.05.2015, 17:59
Forumda üslup kaygısı güden sayın "yöneticiler" Mustafa Yumlu'nun başlığındaki hakaretlere gözlerini neden yumuyor? Neydi bir söz vardı?

"Herkes için adalet"

Yöneticileri forumdaki herkese eşit davranmaya davet ediyorum.

Bahsettiğiniz hakaretleri raporlarsanız veya alıntılayabilirseniz değerlendirmemiz daha hızlı bir şekilde olacaktır.

Cengiz Çubukcu
02.05.2015, 09:04
Yumlu kesinlikle Es Es'te kalmalı...onlar değerini anlarlar en azından....

Ozan Yılmaz
02.05.2015, 23:01
Bugünkü rakibe müdahalesi %100 penaltıydı.

EcM812
17.05.2015, 18:18
Bir kaptanlık için harcadılar reisi, pazubandı şimdi ortalık malı oldu. Özer bile takıyor! İHO'nun bu kulübe en büyük zararı kimliksiz bir takım yaratmak oldu. Kaptanlık pazubandı elden ele dolaşır oldu anlamını yitirdi.

Yumlu gibi adamları takımdan kovarsanız işte böyle olur. Trabzonspor gibi bir efsana yenilgiye karşı koyamaz olur. Ruhsuzlar 11'inden birini gördünüz mü galibiyete itiraz eden kabullenmeyen?

Adem Akyüz'
17.05.2015, 18:26
Eskişehir'de aldığın paraya ihanet etmeyip sonuna kadar mücadeleni gösterdiğin için teşekkürler.
Bugün iyi oynadığın için seni eleştirenler şike mücadelesini hiç anlamamış olan, sözde şikeyle mücadele eden kişilerdir.
İnşallah tekrar Bordo-Mavi formayı giyip kendi başarısızlıklarını örtmek için seni kurban edenlerden intikamını yine sahada alacaksın.

sason
17.05.2015, 18:30
Kusura bakma Mustafacım biz 3 milyondan aşağı stoper oynatmıyoruz.Sen takıl oralarda.Bizim babamız zengin. :P

Hakan
17.05.2015, 18:31
Neden yalan yere yerde kıvranıyorsun?

EcM812
17.05.2015, 18:33
Şu takımdaki defansların hepsini toplasan bir tane Yumlu etmiyor.

Bu formayı tekrardan sırtına giyip, şampiyonluklar yaşayacaksın inşallah Yumlu.

Firtina6117
17.05.2015, 18:36
Zaman gecirmen Yalan dan kendini Yerlere Birakman bir kez daha gelcek yüzünü gösterdi

Cengiz Çubukcu
17.05.2015, 18:38
Zaman her şeyin ilacıymış...adamlığına laf edenler senin milyonda birin adam değiller..bence ne olur donme

SEDAT
17.05.2015, 18:40
* Şu kazmayı yine tek maçla göklere çıkartmalar,hep aynı film

28TS61
17.05.2015, 18:54
yumlu TS insallah seneye avrupaya gider demis. zaten gidecegimize bilmemesi gercekten cok tuhaf. böyle futbolcularin bizde isi olmamalidir

sason
17.05.2015, 18:56
Bence bizde futbol bilmeyen taraftar ve yönetimin de işi olmamalıdır ama istemekle olmuyor işte :)

Bir Mustafa nın yerini dolduracaz diye kaç maç stopersiz çıktık, kaç para harcadık ama hala burda saçmalanıyor...........

Neyse.Size reva herşey.

Cengiz Çubukcu
17.05.2015, 19:09
* Şu kazmayı yine tek maçla göklere çıkartmalar,hep aynı film

Kiralık da olsa Trabzonsporun futbolcusuna kazma diyen arkadaş ceza almalı...

DeAgLeMaNyAq
17.05.2015, 19:18
Maç sonu röportajında 3-4 kere Trabzon'a dönmek istediğini dile getirdi. İşin ilginç tarafı gönderilme sebebi olarak gösterilen Bosingwa ile söze başlayıp övgüler yağdırmasıydı...

Emirhan Makul
17.05.2015, 23:00
Ya hazmedilemeyen nedir acaba hiç bir şey anlamıyorum ya kimse mustafaya oooo dünyanın en iyi defansı demiyor ya şişirmeyin bu ligi diyorum semih ve ersanlar oynuyor ya bu ligde mustafa kafa olarak tam oturmuştu aptalca bir şeyden gönderildi onla aynı suça ortak olan adam affedildi bir sürü parayı daha pozisyon almasını bilmeyen uğura verdik ne yaptığı belli değil böyle saçma işler olabilir mi ya mustafa bizde çok da güzel oynardı hem aykutla hem belkalemle hem medjani ile yazık çok yazık. Umarım döner ve uğur gider.

Fatih Öztürk
17.05.2015, 23:08
Mustafa Yumlu şampiyonluğa oynayan takımın stoperi olamaz ama iyi bir yedek olur.geçen sene sık sık dile getirmiştim,Aykut & Mustafa tandemiyle en azından tandemde çok iyi olmasada istikrar sağlayabilirdik.

Emirhan Makul
17.05.2015, 23:11
Kaçırdığı bir sürü adamı indiren ama hakem torpili ile faul verilmeyen medya ve romantik spikerlerin üzerine yüklediği centilmenlik sahteciliği ile muhteşem stoper semih ile gs şampiyon oluyor ama mustafa ile biz olamıyoruz. Ya bursaspor levent üzümcü ile falan şampiyon oldu bu kadar neden şişirildi anlamadım. Mustafanın son dönemlerinde her şey oturmuştu açın son 4 avrupa maçını izleyin.

Fatih Öztürk
17.05.2015, 23:17
Futbol sadece yürekle oynanmıyor.Özellikle stoperlerin çok soğukkanlı olacak ve kesinlikle hamle hatası yapmayacak.

SEDAT
17.05.2015, 23:25
* Bu adamın hatalarından belgesel yapsak 7-8 saat sürer herhalde

EcM812
17.05.2015, 23:27
Kaçırdığı bir sürü adamı indiren ama hakem torpili ile faul verilmeyen medya ve romantik spikerlerin üzerine yüklediği centilmenlik sahteciliği ile muhteşem stoper semih ile gs şampiyon oluyor ama mustafa ile biz olamıyoruz. Ya bursaspor levent üzümcü ile falan şampiyon oldu bu kadar neden şişirildi anlamadım. Mustafanın son dönemlerinde her şey oturmuştu açın son 4 avrupa maçını izleyin.

Kesinlikle, Mustafa'nın ne kadar iyi bir stoper olduğunu anlamak isteyen açsın Juventus maçını izlesin. Mustafa'nın kötü bir stoper olduğunu söyleyen futboldan anlamıyordur bu kadar açık ve net.

Fatih Öztürk
17.05.2015, 23:30
Çok iyi olsa Eskişehir'de ne işi var :)
Tamam yerli avantajı varken fena değildi lakin yabancı kontenjanının açıldığı yerde Mustafa'dan 5 gömlek üstün stoperler rahatlıkla bulunabilir.

Emirhan Makul
17.05.2015, 23:31
Kesinlikle, Mustafa'nın ne kadar iyi bir stoper olduğunu anlamak isteyen açsın Juventus maçını izlesin. Mustafa'nın kötü bir stoper olduğunu söyleyen futboldan anlamıyordur bu kadar açık ve net.

Teşekkür ederim futboldan anlayan birilerini görmek çok güzel keşke mustafa egeli falan olsaydı izmirin çöpü gelse üzerine efsane misyon yükleniyor ibrahim dağaşandan farksız aytaç bile oooo efsane ön libero oldu egeli olmak varmış ya nedir bu batı sevdası ya burası ortadoğu burası anadolu mezapotamya bizim çocuklarımız ağzı ile kuş tutsa kimsenin umrunda değil. Mustafanın kendini geliştirme aşamasını yakından takip ettim kesinlikle başarılı bir futbolcu eskişehirin yerinde olsam satın alırım. Ligde de her takımda oynar.

DeAgLeMaNyAq
17.05.2015, 23:38
Skibbe Mori'nin opsiyon ücretini vermeye gücümüz yok dedi. Mustafa'nın opsiyon ücretini verebilirler mi soru işareti...

Oğuz B.
17.05.2015, 23:40
İyidir kötüdür meselesine girmeyeceğim. Trabzonspor'un değirmeninde çoktan öğütüldü geri dönüp başarılı olma şansı yok denecek kadar az.

Mustafa'nın gol atma şansımız olmamasına rağmen neden süre geçirdiğini anlamadım. Bildiğin sarı kart yedi.

EcM812
17.05.2015, 23:44
Çok iyi olsa Eskişehir'de ne işi var :)
Tamam yerli avantajı varken fena değildi lakin yabancı kontenjanının açıldığı yerde Mustafa'dan 5 gömlek üstün stoperler rahatlıkla bulunabilir.

Bu yorumun çok mantıksız olmuş. Aytaç ve Erkan da Eskişehir'de oynuyordu bize gelince süper futbolcu mu oldular? Aytaç Aykut Akgün'ün 2 tık altı, Erkan Ptt topçusu. Aynı şekilde Sissoko ve Lawal mevkilerinde bizim takımdaki oyuncuların hepsinden iyi, Eskişehir'de oynuyorlar diye kötü olmuyorlar yani.

EcM812
17.05.2015, 23:48
Skibbe Mori'nin opsiyon ücretini vermeye gücümüz yok dedi. Mustafa'nın opsiyon ücretini verebilirler mi soru işareti...

https://twitter.com/TS_Lovers/status/599961017276178432

Bu twite göre opsiyon yok. Sizin kaynağınız nedir?

DeAgLeMaNyAq
17.05.2015, 23:49
https://twitter.com/TS_Lovers/status/599961017276178432

Bu twite göre opsiyon yok. Sizin kaynağınız nedir?

KAP'taki açıklamada opsiyon var yazıyor. Sonradan özel görüşmeler olduysa bilemem...

Fatih Öztürk
18.05.2015, 00:03
Bu yorumun çok mantıksız olmuş. Aytaç ve Erkan da Eskişehir'de oynuyordu bize gelince süper futbolcu mu oldular? Aytaç Aykut Akgün'ün 2 tık altı, Erkan Ptt topçusu. Aynı şekilde Sissoko ve Lawal mevkilerinde bizim takımdaki oyuncuların hepsinden iyi, Eskişehir'de oynuyorlar diye kötü olmuyorlar yani.

Son derece alakasız bir yorum.Erkan bencede ancak Eskişehir oyuncusu olabilir lakin Aytaç genç olmasına rağmen verdiği güvenle Aykut Akgün gibi oyuncuyla kıyaslanamaz.
Yorumdan anladığın buysa eyvah eyvah.
Şampiyonluğa oynayacak takımın her bireyi üstün nitelikli olmalı.Hele stoperlerin kusursuza yakın özelliklere sahip olmalı. Yok ben istemem kalsın diyorsan yeteneği kısıtlı oyuncularla ancak liderin peşinde nal toplarsın.

truva28
18.05.2015, 00:38
haksızlık yapıldı bu adama,sanki ülke müthiş stoper kaynıyor da Mustafa'yı beğenmedik..Nedense Trabzon kökenli oyuncu oldu mu saldırmaya yer arıyor bazı insanlar

mkmoglu
18.05.2015, 07:20
şikeden canı yanmış trabzonsporlar..mustafa hiç oynamayıp kendi kalesine gol atmasınımi bekliyordunuz..hiç yakışmiyor size..dün karakterli onurlu oynadi..mustafa seni tebrik ederim..seni kiskanıyorlar..çünkü trabzonlusun..nasil para kazanırsın.................

Cengiz Çubukcu
18.05.2015, 07:47
şikeden canı yanmış trabzonsporlar..mustafa hiç oynamayıp kendi kalesine gol atmasınımi bekliyordunuz..hiç yakışmiyor size..dün karakterli onurlu oynadi..mustafa seni tebrik ederim..seni kiskanıyorlar..çünkü trabzonlusun..nasil para kazanırsın.................

ah şu kıskançlık yok mu şu kıskançlık!! öldürecek insanımızı...

Hüseyin Başoğlu
18.05.2015, 08:34
Maç sonu röportajında 3-4 kere Trabzon'a dönmek istediğini dile getirdi. İşin ilginç tarafı gönderilme sebebi olarak gösterilen Bosingwa ile söze başlayıp övgüler yağdırmasıydı...

Ortalık yalan Kaynadığı için ilginç.
Bosi ile kavga ettiği konusunda kaynak kim ? Papyonlu bi bebe.
Her habere inanmayın demiştim o zaman da.

efes61
18.05.2015, 08:46
Burda birileri bahsetti diye biraz eskişehir forumunda başlığına baktım son sayfalardan. Ne yazdıkları önemli değil de yazanların üslubunu burayla kıyaslayınca daha da üzüldüm bizim için.

ccd6167
18.05.2015, 10:08
Yahu bi bulamadınız 5 10 gömlek üstün adamları su takıma mustafadan

Hani kademe hatası fazla hava hakimiyeti kötü deseniz anlıcam ama mustafa kötü defans falan filan

Bu adamın tek eksiği arkasında destek olmamasıdır.

Millet senede 4-5 trilyon alırken adam 175 bin euroya oynadı

Neyse aynen devam mustafa seni çekemyen cok futbolunda güzel oyununda güzel. Biraz daha güçlen.

selcuk
18.05.2015, 10:27
KAP'taki açıklamada opsiyon var yazıyor. Sonradan özel görüşmeler olduysa bilemem...

kulüplen opsiyonlari var ama yumlu opsiyonlu kontrat imzalamadi
oda imzalamadigi sürece istedikleri kadar bonservisini alsinlar

Ortalık yalan Kaynadığı için ilginç.
Bosi ile kavga ettiği konusunda kaynak kim ? Papyonlu bi bebe.
Her habere inanmayın demiştim o zaman da.

bosingwaylan kavga ettigini kimse demediki
hocadan bosingwaya verilen pazubandi istedi, hocada kaptan bosi deyince yüz yapti
hatta bosi hocada rica etti moreli bozulmasin diye mustafaya pazubandi vermek icin, hoca olmaz dedi
sonrada mustafanin yaptiklari ortada

Yiğit Gayretli
18.05.2015, 10:44
Ayıp ediyoruz ayıp. Çok üzülüyorum.

selcuk
18.05.2015, 10:45
yumluyami

sason
18.05.2015, 10:46
Bayağı soyunma odasındandan arkadaşları var burda anlaşılan.

Arkadaş yazmış bende girdim baktım Eses forumuna da bende utandım gerçekten.Adamların ne güzel üslubu var.Demek ki sorun futbol taraftarı olmakta değil, Trabzonspor taraftarı olmakta.Eğitim düzeyindenmidir bilemem ama ne güzel yazmışlar.Keşki taraftar transferide olsa. :(

Bu arada adamların tamamı çok üzülmüş.2. yarıdaki başarılarının baş mimarı Mustafa demişler ve çok üzülmüşler ayrılacak olmasına.Ama fanatiklik yapmamışlar dünkü açıklamasından sonra bile bizim gibi nankörce değil efendice adam gibi adam diyip uğurlamışlar.

Keşki bizim taraftarda böyle olsa ama boş hayal işte....

Cengiz Çubukcu
18.05.2015, 10:50
o foruma ben de üyeyim, ne yazık ki seviyelerini yıllardır koruyorlar bizde ise ortam goygoyculara kaldı...

selcuk
18.05.2015, 10:54
Bayağı soyunma odasındandan arkadaşları var burda anlaşılan.

Arkadaş yazmış bende girdim baktım Eses forumuna da bende utandım gerçekten.Adamların ne güzel üslubu var.Demek ki sorun futbol taraftarı olmakta değil, Trabzonspor taraftarı olmakta.Eğitim düzeyindenmidir bilemem ama ne güzel yazmışlar.Keşki taraftar transferide olsa. :(

Bu arada adamların tamamı çok üzülmüş.2. yarıdaki başarılarının baş mimarı Mustafa demişler ve çok üzülmüşler ayrılacak olmasına.Ama fanatiklik yapmamışlar dünkü açıklamasından sonra bile bizim gibi nankörce değil efendice adam gibi adam diyip uğurlamışlar.

Keşki bizim taraftarda böyle olsa ama boş hayal işte....
trabzonspordan bahsediyoruz
bu kulüpde hicbisey soyunma odasinda kalmadi
hersey bir gün cikti
nankörlügü yapan bizmiyiz yumlumu
ondan kimse zor bisey beklemedi
süperstar olmasinida istemedi
verdigi mücadele bu insanlara yetmisdi

ama o o kibirinlen herseye ihanet etti, dogrulari söylemek kötü, yanlis uslüpsa sucluyuz
iho kadar ihanet etti bu kulübe
bu taraftar koca haminin galatasarayda oynamak isterdim sözü gibi ufak bir olayi unutamazken bu adamin ihanetini nasil unutacak
nasil

sason
18.05.2015, 11:16
trabzonspordan bahsediyoruz
bu kulüpde hicbisey soyunma odasinda kalmadi
hersey bir gün cikti
nankörlügü yapan bizmiyiz yumlumu
ondan kimse zor bisey beklemedi
süperstar olmasinida istemedi
verdigi mücadele bu insanlara yetmisdi

ama o o kibirinlen herseye ihanet etti, dogrulari söylemek kötü, yanlis uslüpsa sucluyuz
iho kadar ihanet etti bu kulübe
bu taraftar koca haminin galatasarayda oynamak isterdim sözü gibi ufak bir olayi unutamazken bu adamin ihanetini nasil unutacak
nasil

Ben Hami nin sözünüde unuturum ,Mustafa'nın o maçınıda.Çünkü düşünürüm beynimde tartarım.Yaşım 15 değil ki hemen galyana geleyim.Bu hain, şu hain damgasını cart diye yapıştarayım lakabı.Hiç bir şey kalmazmış soyunma odasında.Peki ne kadar doğru yansıyor.Kim söyledi.Ne kadar doğru söyledi.Oyuncu bilerek mi kötü oynadı, yoksa demotivemiydi.Ne kadar biliyorum, ne kadar doğrudur.Bunları alır, beynimde süzer.Ona göre davranırım.Bir adama hain demek için önce klübün resmi açıklama yapmasını beklerim ki kulaktan dolma yalan yanlış bilgilerle bir adamın şerefini lekelemeyeyim.Buda yetmez.Sonra futbolcunun savunmasını dinlerim.Ondan sonra kafamda tartarım, karar veririm kim haklı diye.

Ergen gibi bu sarı aykkabı giydi bu hain, bu topu kornere kaçırdı bu hain,bu topu bilmemne yaptı bu çöp gibi yorumlar yapmam.Bir adamın şerefiyle bu kadar kolay oynayabilen bir taraftar topluluğu zaten beni ittikçe ittikçe gün be gün.

Böyle davranmayan taraftar grubunun seviyesi, yaptıkları ortadadır.Kendi futbolcusuna silah da çeker, döverde,söverde,hainde yapar.sadece bir dedikodu bile yeter sizlere.Nasılsa lekelenen sizin şerefiniz değil, nasılsa tekne sizin ekmek tekneniz değil.
Ama dostum bana yetmez işte.........

Hunk
18.05.2015, 13:50
Mustafa bu takımda şu an defans oynayan her futbolcudan iyidir.. Abartısız söylüyorum bunu. Onun gibi hava topu alabilen yok başka.

Murat'
18.05.2015, 13:51
Şu anda bizim takımımızda ondan iyi bir stoper yok, gerçek bu, kabullenelim.

Koray
18.05.2015, 13:54
Ah Mustafa ah.

Tam topçu olmuştun yaktın kendini..

Senle aynı suçu işleyen Zeki'nin affedilmesi de ayrı muamma gerçi.

Hunk
18.05.2015, 13:55

Kabullenemezler, değişik bir huyu var taraftarın. Tipine göre futbolculuk yorumu yapıyorlar. Yapmıyolar deseler bile yalan soyluyorlar... Adı da Mustafa olmasa cok iyi olurdu..

Hüseyin Başoğlu
18.05.2015, 13:56
bosingwaylan kavga ettigini kimse demediki
hocadan bosingwaya verilen pazubandi istedi, hocada kaptan bosi deyince yüz yapti
hatta bosi hocada rica etti moreli bozulmasin diye mustafaya pazubandi vermek icin, hoca olmaz dedi
sonrada mustafanin yaptiklari ortada

o zamanlarda yazılanları görmemişsin abi neyse uzatmaya gerek yok.
senin yazdıkların yüzde 80 oranında doğru ama eksikler var.

Fatih Öztürk
18.05.2015, 15:14
Arkadaşlar Mustafa bu sene doğru dürüst 3 maç çıkarmadı kendinizi kandırmayın.tamam Mustafa'nın elimizdeki stoperlerden performans anlamında pek farkı yok lakin Mustafa'yı özellikle bu sene yakından izleyenler görmüştür çok fahiş hatalar yapıyor.yukarıları hedefleyen takıma bu nitelikte stoper yetmez.

ayti35
18.05.2015, 15:19

Medjani, Belkalem, Aykut Demir üçüde Mustafa'dan iyi stoper.

poetricus
18.05.2015, 16:51
Yumlu Kainat Stoperi'dir. Bu unvana bayıldım ya...

artvints
18.05.2015, 16:54
yumlu ve yusuf vasat oyuncular tamam ama kendince bir kaç özellikleri gelişmiş. altyapıdan yetişmişler ve ortalamaya göre düşük maaş alıyorlar. sahada da dolaşmıyor koşuyorlar. ama bizim taraftarın kafası nasıl çalıyor anlamış değilim. bu adamlarla başarıya gidilmezmiş.bunların oynadığı takımdan hayır gelmezmiş.ne alakası varsa. önce bu adamları yedeğe düşürebilecek transferler yapılsın.maaş dengesi ayarlansın. sonra takımdan gönderilsin bu oyuncular. önce bunları göndermekle olmuyor.

selcuk
18.05.2015, 17:13
Ben Hami nin sözünüde unuturum ,Mustafa'nın o maçınıda.Çünkü düşünürüm beynimde tartarım.Yaşım 15 değil ki hemen galyana geleyim.Bu hain, şu hain damgasını cart diye yapıştarayım lakabı.Hiç bir şey kalmazmış soyunma odasında.Peki ne kadar doğru yansıyor.Kim söyledi.Ne kadar doğru söyledi.Oyuncu bilerek mi kötü oynadı, yoksa demotivemiydi.Ne kadar biliyorum, ne kadar doğrudur.Bunları alır, beynimde süzer.Ona göre davranırım.Bir adama hain demek için önce klübün resmi açıklama yapmasını beklerim ki kulaktan dolma yalan yanlış bilgilerle bir adamın şerefini lekelemeyeyim.Buda yetmez.Sonra futbolcunun savunmasını dinlerim.Ondan sonra kafamda tartarım, karar veririm kim haklı diye.

Ergen gibi bu sarı aykkabı giydi bu hain, bu topu kornere kaçırdı bu hain,bu topu bilmemne yaptı bu çöp gibi yorumlar yapmam.Bir adamın şerefiyle bu kadar kolay oynayabilen bir taraftar topluluğu zaten beni ittikçe ittikçe gün be gün.

Böyle davranmayan taraftar grubunun seviyesi, yaptıkları ortadadır.Kendi futbolcusuna silah da çeker, döverde,söverde,hainde yapar.sadece bir dedikodu bile yeter sizlere.Nasılsa lekelenen sizin şerefiniz değil, nasılsa tekne sizin ekmek tekneniz değil.
Ama dostum bana yetmez işte.........

ergen hmmm

peygamberimiz yapilan haksizlik karsisinda susan dilsiz seytandir dedi

böyle her seyi sulandirip corba yaparak bu ülke bu hale geldi

yedigi kapa sican adama adam demem

bu sitede arkalarada gidersen görürsünkü yaptigi hainlik öncesi bu adami en cok koruyanlardandim ve sevenlerden

yumlunun yaptiginin afi yok

ve ben cok iyi biliyorum olanlari, ister inanirsin ister inanmazsin önemi yok

o zamanlarda yazılanları görmemişsin abi neyse uzatmaya gerek yok.
senin yazdıkların yüzde 80 oranında doğru ama eksikler var.
neymis eksigi/fazlasi, yazda bilelim hisiyin

tekbüyük61
18.05.2015, 17:15
Eskisehirin Maclarini izliyorum.Bu Adam iyi falan oynamiyor,kötü goller yedirdi.

sason
18.05.2015, 18:01
ergen hmmm

peygamberimiz yapilan haksizlik karsisinda susan dilsiz seytandir dedi

böyle her seyi sulandirip corba yaparak bu ülke bu hale geldi

yedigi kapa sican adama adam demem

bu sitede arkalarada gidersen görürsünkü yaptigi hainlik öncesi bu adami en cok koruyanlardandim ve sevenlerden

yumlunun yaptiginin afi yok

ve ben cok iyi biliyorum olanlari, ister inanirsin ister inanmazsin önemi yok

neymis eksigi/fazlasi, yazda bilelim hisiyin

Bayılıyorum şu dini kullanıp, üstüne inançlı görünüp yazı yazanlara.

Madem çok inançlısın kardeşim bir, iki kişinin ağzımdan duyduğun lafla , bir insanın şerefine, namusuna yüzde yüz bilmenin imkansız olduğu bir konuda iftira atmak hakkında peygamberimiz ne demiş acaba?

Sorsan en imanlıda bunlardır.Hem ahlaksızca milletin günahına gir, hem din,peygamber ağzından düşürme.tövbe tövbe....

Ülkenin geldiği bu halinde en güzel özetisin.Çok iyi bir örnek olmuşsun.

SEDAT
18.05.2015, 22:23
* Bana göre futboluda bozukta hadi onu kenara koyalım bu adam kaptanlık verilmedi diye takımı sabote etti ! ey gidi bakıyorumda özevlatçılar sarıp sarmalıyor mustafayı hayat size güzel

selcuk
18.05.2015, 22:37
Bayılıyorum şu dini kullanıp, üstüne inançlı görünüp yazı yazanlara.

Madem çok inançlısın kardeşim bir, iki kişinin ağzımdan duyduğun lafla , bir insanın şerefine, namusuna yüzde yüz bilmenin imkansız olduğu bir konuda iftira atmak hakkında peygamberimiz ne demiş acaba?

Sorsan en imanlıda bunlardır.Hem ahlaksızca milletin günahına gir, hem din,peygamber ağzından düşürme.tövbe tövbe....

Ülkenin geldiği bu halinde en güzel özetisin.Çok iyi bir örnek olmuşsun.

inancli görülmeye calismadigimi biliyorum
bu söz benim mottolarimdan oldugu icin yazdim, ve son derece dinime uygunsuz yazdim, dini bir kazanc saglamak isteseydim o yazi bambaska gözükürdü

ve evet imanli olmaya calisiyorum, ama imanimi baska insanlarlan kiyaslayacak kadar kücülmedim, ins. hic nasip olmaz öyle bisey

bence o ülkenin geldigi en güzel örnek sensin
olanlari degerlendirecegine karsindakini sucla, yapilanlari evire cevire corbaya cevir, sonrada bütün kamuoyunu günah kecisi yap
tek sucsuz yumlu
zavalim nerden bilecekti önünden kornere giden topun dönüp gol olacagini...

ben yumluyu tömet altinda biraktiysam zamani geldimi hesabini veririm, sen kendin verecegin hasabi hesapla

Sefa
18.05.2015, 23:15
Hayırdır nereye geliyorsun ?

TSemih61
18.05.2015, 23:17
Kaptanlık yapacağı takıma geliyor inşallah. :)

Hakan
18.05.2015, 23:36
Bırakın gelsin :) Gel hele gel gel :)
Gel de yine kovalım gel :) :)

ilelebeTS
19.05.2015, 20:02
Yavaş yavaş kendimize geliyoruz şimdi yorum yapabiliriz;)

Yumlu'nun maçtaki mücadelesine diyecek bir şeyimiz yok. Lakin maçtaki zaman geçirme hareketleri yakışmadı bu yüzden sarı kart bile gördü. Sonrada çıkıp orada burada ben TS'liyim demiyorlar mı.. Sen gel de benim külahıma anlat onu.

bahadır2561
20.05.2015, 08:53
Hiç dönmeden başka takıma postalamak lazım

signal
20.05.2015, 11:15
Yavaş yavaş kendimize geliyoruz şimdi yorum yapabiliriz;)

Yumlu'nun maçtaki mücadelesine diyecek bir şeyimiz yok. Lakin maçtaki zaman geçirme hareketleri yakışmadı bu yüzden sarı kart bile gördü. Sonrada çıkıp orada burada ben TS'liyim demiyorlar mı.. Sen gel de benim külahıma anlat onu.

Mücadele etmesine bir şey dediğimiz yok tabi, etmesi de gerekir ancak benim kulübüm dediği Trabzonspor maçında zaman geçirmeye çalışıp ardından sarı kart görmesini ben de yadırgadım. Bu da profesyonellikle açıklanabilir tabi. O zaman maç sonu açıklamasını da profesyonel bir biçimde yapması gerekir.
"Ben çıktım görevimi yaptım" demesi gerekirdi.

figirm
22.05.2015, 14:10
Mustafanın gördüğü sarı karta çok lüzumsuz takılıyoruz,o kartı 90+3de gördü.Amacı da vakit geçirmek falan değildi,skor zaten 2-0,hakem neredeyse düdüğü çalacak.Mustafa cezalı duruma düşmek ve Eskişehir defterini kapamak için kasten kart gördü.Kendini yere attı denilen pozisyonda da Yusufun Mustafaya yaptığı net bir fauldü,hakem vermedi.Ben Mustafanın bu maçtaki mücadelesinde bize batacak hiçbirşey görmedim.

cakalkerem
22.05.2015, 14:54
orada kal mumkunse

İlker Yazıcıoğlu
22.05.2015, 17:23
Mustafanın gördüğü sarı karta çok lüzumsuz takılıyoruz,o kartı 90+3de gördü.Amacı da vakit geçirmek falan değildi,skor zaten 2-0,hakem neredeyse düdüğü çalacak.Mustafa cezalı duruma düşmek ve Eskişehir defterini kapamak için kasten kart gördü.Kendini yere attı denilen pozisyonda da Yusufun Mustafaya yaptığı net bir fauldü,hakem vermedi.Ben Mustafanın bu maçtaki mücadelesinde bize batacak hiçbirşey görmedim.

Bizim muhteşem taraftarımız her şeyin en iyisini bilir...

Adamlık rozetini de onlar takar,mallık rozetini de...

Burak'ı adam yapan adamlar,şimdi anasına sövüyor.

Niye? sözleşmesi bitince istediği takıma gitti diye...

Dün Yumlu'ya Trabzpnludur adamdır diyenler,Yumlu'yu maçı satmakla itham etti...

Neyse bir şekilde takımdan kovuldu Mustafa...

Şimdi adamlar,yok efendim Trabzon2a karşı niye böyle oynadı diyorlar...

Maçı izlemedim,ne yaptı ne etti bilmiyorum ama ne yaptıysa da iyi yaptı,ben olsam,takımdan iki kişinin de bacağını kırardım hırstan..

Hala Yumlu'ya laf atıyor millet.

Adam kovuldu takımdan artık,bitti,gitti....

Uğurtan
22.05.2015, 17:51
Dönmesin de ne yaparsa yapsın valla.

Mesut
23.05.2015, 13:38
Aldığı ücrete bakılarak yedek kulübesinde oturabilir.Aykut'un maliyeti daha fazla.
Aykut eğer 11 için düşünülmüyorsa gönderilmeli.

jairzinho
06.06.2015, 05:47
pique nin kötü kariyeri yok bence.genelde oyuncuların tavırlarına ve şekillerine göre damga vuruluyor türkiyede.galatasarayda sabri misal.gittiler veysel ve tarıka milyon avrolar verdiler.sonuç.gene sabri ile oynadılar.kıssadan hisse:daha iyisini satın alamıyorsan elindekini değerlendir.

http://www.transfermarkt.de/mustafa-yumlu/detaillierteleistungsdaten/spieler/76176

108 süper lig maçı. 6 gol 4 asist. fena değil.

Yaşar
06.06.2015, 12:01
Aykut ve Uğur dan eksiği olmadığını düşünüyorum. Ama sanırım yeni sezonda bizimlan değilsin.

Uğur Demircioğlu
07.06.2015, 09:20
Aykutu gönderilsin Mustafa takımda tutulsun.

lizarazu
07.06.2015, 10:17
Mustafa iyidir kotudur yorum yapmiyorum ama mustafa gonderilip ugur demirok alinir mi ne fazlasi var anlamiyorum

ayti35
07.06.2015, 13:10
Aykut kesinlikle Yumlu'dan iyidir.

Tolga
07.06.2015, 14:24
Aykut'un bjk maçında Ba'ya müdahale edemediği pozisyon Aykut düşmanlarının eline geçen en büyük fırsattı. Çünkü gözle görülen bariz ilk hatası oydu. O zamana kadar hata yapmamış olması Aykut düşmanlarını kudurtuyordu. Çünkü Aykut onların hayallerindeki mevkiide haksız yere oynuyordu. O mevkiiye layık olan kişiler Aykut veya bir başka savunma oyuncusu değil, bu mevcut Aykut düşmanları idi.

Ne hikmettir ki, Mustafa Yumlu Aykut'un o yaptığı hatayı her hafta 2-3 kez düzenli olarak yapar. Hatta bir maçta kendisini Trabzonspor'dan büyük gördüğü için bu hataları nasıl yaptığını uygulamalı olarak göstermeye kalktı ve ardından kadro dışı bırakılıp kovuldu.

Mustafa Yumlu kendisini istediği kadar geliştirsin. Asla ve asla bir halı saha futbolcusu olmaktan öteye gidemeyecektir. Kesinlikle profesyonel değildir çünkü vücudunda beyin yoktur. Varsa da işlevi yoktur.

Boşu boşuna ajitasyona, bilmem neye girmeyin. Bu adam bu takımı asla hak etmedi ve asla hak etmeyecek ...

Uğur Demircioğlu
07.06.2015, 14:34
Yok Tolga, Aykutla ilgili düşmanlık ya da bir sıkıntım yok. Yalnız onun oynadığı maçlarda kalemizde en az 2 gol görüyoruz. Diğer takım arkadaşlarıyla anlaşamıyor en kritik mevki de oynuyor. Bu takımda ancak 4.stoper olur. Mustafa da 3. olur. Belkalem'i göndermek hataydı. Şimdi iki tane stopere ihtiyacımız var.

ayti35
07.06.2015, 15:34
Yok Tolga, Aykutla ilgili düşmanlık ya da bir sıkıntım yok. Yalnız onun oynadığı maçlarda kalemizde en az 2 gol görüyoruz. Diğer takım arkadaşlarıyla anlaşamıyor en kritik mevki de oynuyor. Bu takımda ancak 4.stoper olur. Mustafa da 3. olur. Belkalem'i göndermek hataydı. Şimdi iki tane stopere ihtiyacımız var.

Mustafa'yı duyunca aklıma Bamba'dan yediği fırça geliyor.

Tolga
07.06.2015, 16:28

Benim mesajımda bu başlıktakilerle çokta alakalı değildi. Son zamanlarında sıkça görüyorum gereksiz eleştiriyi, bilgisayara kavuştum, aklımdayken buraya patladım ...

Görüşüm de değişmez. Aykut'un oynadığı her maç 2 gol yediğimiz tezini de kabul etmiyorum. Mustafa'nın oynadığı söylendiği bir maçta 4 gol yedik. Hemde Rakip Avrupa yakasından bile değildi. Golsüz ve savunmada aptal bile sayılmayacak hatamızın olmadığı hatta hatta 5-6'nın altında olmadığı maçımız yok ...

Aykut'un ezberi Hollanda eğitimli. Mustafa'nın ezberi bile yok. Sürekli doğaçlıyor. Düşünemeyen oyuncu nasıl oluyor da 3. stoper olabiliyor bu takımda. Anadolu'da gezsin, geliştirsin kendini. Madem bu kadar ederi varsa da Avrupa'ya değil Rusya'ya gitsin.

Bu kulübe gelmesin inşallah ...

28TS61
07.06.2015, 20:56
Aykut'un bjk maçında Ba'ya müdahale edemediği pozisyon Aykut düşmanlarının eline geçen en büyük fırsattı. Çünkü gözle görülen bariz ilk hatası oydu. O zamana kadar hata yapmamış olması Aykut düşmanlarını kudurtuyordu. Çünkü Aykut onların hayallerindeki mevkiide haksız yere oynuyordu. O mevkiiye layık olan kişiler Aykut veya bir başka savunma oyuncusu değil, bu mevcut Aykut düşmanları idi.

Ne hikmettir ki, Mustafa Yumlu Aykut'un o yaptığı hatayı her hafta 2-3 kez düzenli olarak yapar. Hatta bir maçta kendisini Trabzonspor'dan büyük gördüğü için bu hataları nasıl yaptığını uygulamalı olarak göstermeye kalktı ve ardından kadro dışı bırakılıp kovuldu.

Mustafa Yumlu kendisini istediği kadar geliştirsin. Asla ve asla bir halı saha futbolcusu olmaktan öteye gidemeyecektir. Kesinlikle profesyonel değildir çünkü vücudunda beyin yoktur. Varsa da işlevi yoktur.

Boşu boşuna ajitasyona, bilmem neye girmeyin. Bu adam bu takımı asla hak etmedi ve asla hak etmeyecek ...

katiliyorum

%1967 :alkış:

Anıl C
07.06.2015, 23:58
Aykut, Mustafa'nin yaninda nur nimet.

artvints
08.06.2015, 00:03
mustafa'dan beş kat fazla para alan ama formayı alamayan adamdan bahsediyoruz değil mi?

Emirhan Makul
08.06.2015, 02:12
Dön gel vaktimiz daraldı

Tolga
08.06.2015, 05:05
mustafa'dan beş kat fazla para alan ama formayı alamayan adamdan bahsediyoruz değil mi?

Aynen geldiği ilk günden itibaren mevkisi değiştirilen, mental sorunları olduğunda kendisine "Trabzonspor taraftarı" diyenlerin destek çıkmak yerine ana avrat düz gittiği Aykut.

Her oynadığında, en kötü performansında bile Mustafa'dan 5 kere daha fazla iyi oynayan Aykut.

Süper Lig şampiyonu MRA, Antalya'nın Süper Lig'e geri gelmesinde rolü büyük olan Hami ve Dünya Kupası'nı Cezayir ile kaldıran Vahid'in adam yerine koymadığı Aykut ...

cakalkerem
08.06.2015, 11:58
parası gelsin kendi kalsın mümkünse....

bu taraftar daha akbaşları yumluları görmek istemiyor

Hunk
08.06.2015, 12:36
parası gelsin kendi kalsın mümkünse....

bu taraftar daha akbaşları yumluları görmek istemiyor

Ben istiyorum. Akbasi degil , yumluyu

Tolga
08.06.2015, 12:48
Yumlu isteyen çayırlara baksın ...

artvints
08.06.2015, 12:50
Aynen geldiği ilk günden itibaren mevkisi değiştirilen, mental sorunları olduğunda kendisine "Trabzonspor taraftarı" diyenlerin destek çıkmak yerine ana avrat düz gittiği Aykut.

Her oynadığında, en kötü performansında bile Mustafa'dan 5 kere daha fazla iyi oynayan Aykut.

Süper Lig şampiyonu MRA, Antalya'nın Süper Lig'e geri gelmesinde rolü büyük olan Hami ve Dünya Kupası'nı Cezayir ile kaldıran Vahid'in adam yerine koymadığı Aykut ...

Neye gore mustafa'dan iyi oynamis? Oyle bir performans yok ortada henuz.kufur yemeye gelince yine aykut mustafa'nin yanina yaklasamaz. Aykut'u sahada goremiyoruz ki kim kufur edecek?

Ersun hocayi saymayi unutmussun.o da aykut yerine ugur'u tercih ediyor.

Tolga
08.06.2015, 12:56
Bana göre ...

Mustafa yediği bütün küfürleri tek tek hak etmiştir. Bunu Trabzonspor'un maçını kendi elleriyle sabote ederekte göstermiştir.

Mevcut duruma ses çıkarmamak için Ersun'un adını vermedim fakat geri kalan bu dönemde "Aykut'un formayı aldığı dönemde" gayet başarılı performans sergiledi. Ersun Hoca oyunu geriden kurayım vs. dedi diye Bosingwa'yı ısrarla stoperde oynattı. Bu karar geleceğe yönelik düşündüğünde başarılı fakat mevcut durumda da hatalı bir karardır.

Uğur'un sürekli oynuyor olması da Aykut'tan daha iyi performans gösterdiğini veya Aykut'tan iyi olduğunu da göstermiyor. Yine aynı güruh Uğur'u da izlemeden tek bir şans vermeden olumsuzca eleştirdi. Kaldı ki geri kalan sezonda Uğur değil Aykut'un Yumlu'nun yanında bile geçemeyecek bir performans gösterdi ...

sason
08.06.2015, 13:14

Keşki hakaret ederken kullandığın,Mustafa'da olmadığını idda ettiğin organ sende olsa.O organ olmadığı gibi terbiyende yok.Yok çayırlara baksınmış Mustafa'yı görmek isteyen.Bakıyorum ben seni görüyorum orada.Önce bir insan olun.Adam gibi, insanca yazmayı öğrenin.Terbiyesizlik yapmayın.

Senin gibi süper zekalar burda Papayı geldiğinde baş tacı ettiler.6 maçta 3 maç verdi.Mustafa'yı gönderdi senin zeki zihniyet sezon boyunca 2 tane sabit stoper bulamayıp en sonunda Bosiden stoper yaptık.Onun 5 katına adamlar aldık hala düzelmedi durum.Zekisiniz ya.Bu takım Yumlu ile şampiyon oldu.Şl de 7 puan topladı nerdeyse doğru düzgün gol yemeden.Eses forumunun tamamı dalga geçiyor bizle bu adamı kapmamız lazım diye.Sen hala burda hakaret et Ts sevgisinden neredeyse bedavaya oynayan adama.

Gerçekten çayırlar senin gibiler dolu...

Tolga
08.06.2015, 13:16
Keşki hakaret ederken kullandığın,Mustafa'da olmadığını idda ettiğin organ sende olsa.O organ olmadığı gibi terbiyende yok.Yok çayırlara baksınmış Mustafa'yı görmek isteyen.Bakıyorum ben seni görüyorum orada.Önce bir insan olun.Adam gibi, insanca yazmayı öğrenin.Terbiyesizlik yapmayın.

Senin gibi süper zekalar burda Papayı geldiğinde baş tacı ettiler.6 maçta 3 maç verdi.Mustafa'yı gönderdi senin zeki zihniyet sezon boyunca 2 tane sabit stoper bulamayıp en sonunda Bosiden stoper yaptık.Onun 5 katına adamlar aldık hala düzelmedi durum.Zekisiniz ya.Bu takım Yumlu ile şampiyon oldu.Şl de 7 puan topladı nerdeyse doğru düzgün gol yemeden.Eses forumunun tamamı dalga geçiyor bizle bu adamı kapmamız lazım diye.Sen hala burda hakaret et Ts sevgisinden neredeyse bedavaya oynayan adama.

Gerçekten çayırlar senin gibiler dolu...

Benim size bir hakaretim olmadı ...

İyi forumlar ...

sason
08.06.2015, 13:19
Benim size bir hakaretim olmadı ...

İyi forumlar ...

Ben veya Mustafa fark eder mi?Defalarca forma giymiş, bir sürü başarıya imza atmış bir Ts futbolcusuna etmeniz herhalde bana etmenizden çok daha kötüdür.

Sizede iyi forumlar

Tolga
08.06.2015, 13:20
Ben veya Mustafa fark eder mi?Defalarca forma giymiş, bir sürü başarıya imza atmış bir Ts fuy-tbolcunuza etmeniz herhalde bana etmenizden çok daha kötüdür.

Sizede iyi forumlar

Eder.

Eğer sizde Trabzonspor'un maçını sabote ederseniz size de hakaret ederim.

sason
08.06.2015, 13:25
Eder.

Eğer sizde Trabzonspor'un maçını sabote ederseniz size de hakaret ederim.

Nerden biliyor sunuz?Her denilen doğruysa eğer, o zaman Azizin Trabzon'da şike yaptı söylemide doğrudur.Niyet okumayla kimseyi sabote etti diyemezsiniz, kendini ifade etmesine izin bile verilmeyen adamı hele hiç edemezsiniz.Ederseniz sizde Azizden farksızsınızdır.

TSemih61
08.06.2015, 23:52
Eğer 2 tane üst düzey stoper takviyesi yapılmayacaksa, sözleşmesi bulunan stoperler arasında en iyisidir.

Emirhan Makul
09.06.2015, 00:48
Mustafa geri gelmeli, uğur'da eskişehire bedelsiz verilmeli hatta üzerine parada verilebilir, kimse tepki falan göstermez inanın bana sonuna kadar destekçisiyim.

kudu_89
09.06.2015, 01:05
Yazın günlükçü olarak fındığa verilmeli.

ahmet aydın
09.06.2015, 17:07
Mustafa Yumlu'ya yeni sezonda çok ihtiyacımız var.Buzlar eimeli takıma dönmeli

DEEP BLUE
09.06.2015, 20:10
Ne Yumlu'ymuş be... Forumda varlık sebebini ona dayandıran bile var... Akyazı inşaatında çalışsın Yumlu... Faydalı olacağı tek mevkii Akyazı....

Anıl C
09.06.2015, 21:33
Ne Yumlu'ymuş be... Forumda varlık sebebini ona dayandıran bile var... Akyazı inşaatında çalışsın Yumlu... Faydalı olacağı tek mevkii Akyazı....

Ama abi tip olarak andiriyosun da Yumlu'yu

DEEP BLUE
10.06.2015, 00:06
Ama abi tip olarak andiriyosun da Yumlu'yu
Beni birisiyle karıştırdın sanırım Anıl'cım... Nurella , Madonna'ya ne kadar benziyorsa, biz de o kadar benziyoruz.

Sercan Keleş
10.06.2015, 00:40
Yetenek ile karakter arasında kalırsanız çoğu zaman yeteneği tercih edersiniz ama karakterde lazım. Bence Yumlu iyi bir trabzonsporlu gelmesi veya gelmemesi fark etmeyecek.

cakalkerem
10.06.2015, 09:28
gelmesin...

Mert Acar
10.06.2015, 13:19
Yedek kulubesinde Aykut ve Demirok 1m.euro para alıyor.Yumluda aynı katkıyı verir.250 bin euroya mı ne oynuyor adam.

DeAgLeMaNyAq
10.06.2015, 15:32
Kalmasından yanayım ancak yerel basının şu Mustafa'yı parlatma sevdası bitmedi gitti. Devre arasında GS işe anlaştı diye iddia ettiler şimdi de BJK istiyormuş. Bir kere BJK oyuncu satmadan transfer yapamaz. Sivok'u gönderip Mustafa'yı almaları da çok inandırıcı değil...

jairzinho
10.06.2015, 17:39
avraam belkelam demir ve demirok un maliyetleri ve katkılarını düşünün.yumlu 250 bin avroya bunların yaptığı işlerden daha fazla katkı verdi zamanında.

MuratJ
11.06.2015, 22:15
Hala Yumlu sayikliyorlar inanilir gibi degil. Sonra da Trabzonspor buyuk takim diyorlar. Arkadas fikirlerinde ki takim kucuk yerel takim senin. Birakin su buyuk Trabzonsporun yakasini. Cekmeyin geri su yetersizlere karsi duydugunuz hayranliklarla.

TSemih61
12.06.2015, 14:20
Duyan da zannedecek takımdaki stoperlerin hepsi birer yıldız. Mustafa'dan iyi stoper getirdiler de biz mi kabul etmedik?

sason
12.06.2015, 15:45
Duyan da zannedecek takımdaki stoperlerin hepsi birer yıldız. Mustafa'dan iyi stoper getirdiler de biz mi kabul etmedik?

Sen ne diyorsun defansımız akıyor yav.Şl ve 2011 de pique ile oynamıştık.Yerine yenileri geldi.Hafif tuzlular ama olsun kekte , futbol masterıda bol nede olsa camiamızda.

Biraz büyük düşün hocam.El freni olma klubümüze :)

Onur Akyüz
13.06.2015, 11:45
Başlığı bekleyen adamlar var lan.

Hakkaten Mustafa Yumlu'nun askerleri var. :D

TSemih61
01.07.2015, 23:31
Haberler doğruysa Mustafa geri dönüyor. Ben olsam İHO'ya ... çekerdim. Yumlu'ya muhtaç kaldılar galiba.

DeAgLeMaNyAq
02.07.2015, 00:23
Savunmadaki bütün oyuncuların kalitesi üç aşağı beş yukarı aynı hiçbiri lider değil...

Furkan S.
02.07.2015, 00:44
Sen gelme..

Berke6198
02.07.2015, 01:28
Rotasyonda değerlendirilebilir, kalmasından tarafım.

Süper Lig deneyimi var artık, yedekte şans beklesin.