PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Yumlu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Mert Acar
26.10.2014, 17:59
beni adeta utandırdın yumlu,reis dedik özledik dedik olmadı hiç olmadı :(

Gökhan Uzun
26.10.2014, 17:59
Hazır olmadan oynatıldı. 3 gol net onun hatası

Mert'
26.10.2014, 18:02
İnanılmaz kötü oynadı ama zamanında ne kadar övdüğümüzü de unutmayalım canın sağolsun..

Tuğrul
26.10.2014, 18:03
1. gol - Topu taca değil, kornere atıyorsun. Golü yiyoruz.

2. gol - Adamı kovalamaktan acizsin yine gol yiyoruz.

3. gol- Ofsaytı bozuyorsun, yine golü görüyorsun

4. gol- Muhammed Demir bomboş bırakıyorsun

bordomaviask
26.10.2014, 18:10
Yediğimiz her gol senin yüzünden oldu maçta beni delirttin inşallah 34 hafta boyunca daha forma giyemezsin

Arif Timurcioğlu
26.10.2014, 18:11
Azımıza ettin bu akşam.

F. Yıldırım
26.10.2014, 18:15
Durun durun o en IYI yerli stoper.

Uğur Ö.
26.10.2014, 18:15
Ne gerek vardı hiç hazır olmayan bir topçuyu oynatmaya.Hadi Bosingwa olsa anlarımda hem hazır değil hemde Yumlu o futbolcu

Bülent Bayraktar
26.10.2014, 18:18
Birde herşeyi doğru yapmış gibi son dakikalarda pas vermek yerine şut atıyor delirmemek içten değil

Furkan Özdem
26.10.2014, 18:24
Her şey taça atamadığı topla başladı ve hatalar ardı ardına geldi... Fiziksel olarak çok güçsüzdü. Yani sorunun kökeninde hocanın erken forma vermesi yatıyor bence...

Bera B.
26.10.2014, 18:27
Abi neden futbol? İliklerimde hissederek soruyorum bu soruyu. Neden futbol? Hadi onu da geçtim neden Trabzonspor? Neden ulan neden ya.

Bud Spencer
26.10.2014, 18:29
Mustafa ve özer'e hakaret edenler gercek anlamda insafsizdir! ikiside 8 hafta sakat bekledi!! kendilerini bulmalari elbette Zaman alacaktir

Emre ÖZTÜRK
26.10.2014, 18:32
Adama kızalım evet ama hazır olmadan sahaya süren Bay Deha Vahid Hocamıza sakın bir şey demeyelim.

Mustafa bugün rezaletti.Adam koşamıyordu bildiğin yahu.Hangi mantıkla oynatıldı.

kudu_89
26.10.2014, 18:33
Mustafa ve özer'e hakaret edenler gercek anlamda insafsizdir! ikiside 8 hafta sakat bekledi!! kendilerini bulmalari elbette Zaman alacaktir
ronaldo mu bu
gol mü atmasını bekledik
4 gol yedirdi
0 istek ile 0 hırs ile oynadı
belkalem tepki gösterdi 3. golde yeter artık diye
hazır değilse hazır değilim desin

Hürgün Aygün
26.10.2014, 18:42
Çok kötüydü. Bunu sakatlıktan döndükten sonraki ilk maçı olmasına bağlıyorum. Düzelir inşallah.

Ali İhsan
26.10.2014, 18:51
3. golde asisti yapmamış olsaydı bugün kendisini istemediği iddia edilen Vahid'i kovdurmak için bilerek bunları yaptı yazacaktım buraya....

Yazdıracak kadar da oynadı....

Hepsini geçtim o çektiği şut....

Yüreğiyle yüreğimi kazanmıştı ama bugün yaptıklarıyla bitti bende... Bir değil iki değil üç değil dört golün dördünde de büyük ve temel hataları var...

bordomavi1
26.10.2014, 18:59
Mental olarak çok kötüydü. Konsantrasyon problemi vardı. Sakatlıktan yeni çıkması ve maç eksiğinden dolayı bu sorunları yaşadı. İleri ki haftalar da düzelecektir.

Enisc
26.10.2014, 19:10
Yumlu'nun en sevdiğim özelliği rakip futbolcuya top atılacağı zaman önceden sezip koşarak rakibin önüne geçip topa müdahele etmesi. Özellikle juve maçında bunu çok yapmıştı.

Bugüne gelecek olursak denilecek olanlar dendi zaten. Yumlu kendine gelecek şüphem yok. Ama umalımda bu erken olsun. Hem güç hem de yabancı kontenjanı açısından ilaç olur çünkü.

Terzioğlu
26.10.2014, 19:41
Bizdeki en kötü oyununu oynadi sanirim. Bi daha olmaz insallah, yakismadi.

Mert Oğuzlu61
26.10.2014, 20:01
bu adam için bir daha kimseyle laf dalaşına girmeyeceğim, daha geçen gün bjk li arkadaşlarımla ersan-semih-yumlu tartışması yaptık sırf semih ve ersan ın kova stoper olduğunu belirtip ''yumlu da milli takımda oynar arkadaş'' diyerek bizim uşağı çok enteresan bir biçimde savundum, adamlar güldüler yumlu kim dediler savundum savundum ama şu maçta kafama balyoz indirdin be yumlu, bari sıcağı sıcağına olmasaydı şu hataların... umarım maçı izlememişlerdir ve senin oynadığını görmemişlerdir. dillerinden kurtulamam.

sana ne zaman ısınsam, olumlu düşünmeye çalışsam ki inan bunun için şartları zorluyorum ve olabildiğince pozitif düşünmeye çalışıyorum (!) :) ama olmuyor, yine zorla söv bana söv bana yapıyorsun, bünye kaldırmıyor artık yumlu... en azından bir semih ol be arkadaş, milletin gözünde en kaliteli yerli stoper ama benim gözümde semih dandik bir defanstır yinede belli bir standartı var adamın, sende şu kontenjan sıkışıklığında elimizi rahatlat biraz oyna be kardeşim.

Erbay
26.10.2014, 20:12
Bu maçta oynamamış falan sayalım.

burasıdaTRABZON
26.10.2014, 20:21
nazar çıktı nazar

Sefa
26.10.2014, 20:22
Hahahahah ulan maç sırasında pc başında olsaydım muhtemelen yöneticilik dönemimde ilk cezamı alacaktım ama artık sakin gibiyim..

Keşke o golü atmasaydın silinip gitseydin..

İ. SARAL
26.10.2014, 20:30
Kafası başka yerdeydi.

Full HD
26.10.2014, 20:32
Trabzona layik olmayan bir oyuncu demek istiyorum ama bizde malesef basit bir takim olduk.Onun icin Trabzona layik bir oyuncu bence kaptan bile olabilir!

Sibel
26.10.2014, 20:46
Mustafa yaktın bizi bu maç. Golleri adeta sayende yedik. :(

Sefa
26.10.2014, 20:49
Karabük maçını yaşattın bize tekrardan.. Yaptığı tek olumlu(!) iş topu taça atmak onu da beceremiyor..

Hunk
26.10.2014, 20:55
Defansin en iyi oyuncusu normalde ama bugun feci bocaladi. Kendine gelir reis

SALDIRAY
26.10.2014, 20:59
Oysa Tribünden maç izlerken defans anlamında her şey ne kadar da yolundaydı.

U.Sadıkoğlu
26.10.2014, 21:29
Bir an önce sözleşmesi feshedilmeli ve yollanmalı. Kulübün doğal kaynaklarını ( Su, Elektrik, Yemek ) dahi tüketmeye hakkı olmadığını düşündüğüm futbolcumuz.

hasancebi81
26.10.2014, 21:34
Welcome to real world renktaslar. Yillarca burada Alanzinhoya ve onu savunan begenen renktaslara laf yetistirdim. Hiç sikilmadan usanmadan onlara su soruyu sordum. Alanzinho serbest kalsa Turkiye liginden ona kim talip olur? Bugun Allah izin verdide gorduk. Alanzinho suanda Balikesirde. Ne Gs de ne fb de ne bjk da. Hadi onu gectim Bursa yada eskisehir bile degil.
Simdi size bir soru soruyorum. Insallah Allah izin ederde bu sorunun cevabinida goruruz. Yumlu bugun serbest kalsa hangi takim Mustafaya talip olur? Gs bjk yada ezikbahce oynatirmi bunu defansta . Cevabini siz verin artik.

Kadir
Sakatlık sonrası kötü bir dönüş yaptı ama kellesi alınacak bir adam değil bence.

A. Aydın
Eskiden cok kotu oynuyodu.
Gecen sene oyununu vasat arada azcik vasat uzerine cikartti.
Herkes onu vazgecilmez yapti.
Sampiyonluga giden takimda mustafa stoper olamaz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yaşar
26.10.2014, 21:45
Ellerini ovusturup bu ani bekleyenlere gün doğdu. Hayırlısı bakalım, Allah bir daha böyle bir gün yaşatmaz inşallah Mustafa ya.

Ali İhsan
26.10.2014, 22:01
Ben elimi falan ovuşturmuyorum hatta bu adamı vazgeçilmezlerim arasında yazıyordum ama 4 golde de bariz hatası olan bir adama da bırakın yüklenelim.

Hazır değilse hocam hazır değilim desin hazır olan oynasın, Trabzonspor hazırlık kampı mı?

Zeki yüzünden Karabük'ten üç yedik

Mustafa yüzünden bugün dört

Giden beş puana yazık değil mi?

Yabancı sınırı yüzünden Zeki, Mustafa, Soner, Serdar gibi adamlara katlanmak zorundayız.

Yerli oyuncu Onur, Mehmet, Özer gibi değilse oynamamalı.

hasancebi81
26.10.2014, 22:15
http://s14.directupload.net/images/120925/sa954clv.swf

Olmaaaaaaz. Bambada kiziyordu bu adama, belkalemde bu sezon 3. Defa kizdi. Serbest kalsin ptt 1. Ligden transfer teklifi alir ancak.

bordomavi1
26.10.2014, 22:19
Gün doğdu. Vurun Yumlu'ya... Bayadır ellerinizi avuşturuyordunuz zaten.

hasancebi81
26.10.2014, 22:28
Gün doğdu. Vurun Yumlu'ya... Bayadır ellerinizi avuşturuyordunuz zaten.

Bayadir oynamiyordu cunku. Bayadir rakip santraforun ruzgarindan yikilan, rakibin serce parmagi degdiginde hakeme donup "faul faul hakem gormedinmi" diyen bir adam yoktu. Bayadir iki elini acip hocaaaa gormedinmi el vardi diyen, yerlere yatip ayagi kirilmis gibi tepinen bir adam yoktu. Kusura bakma, stoper dedigin kaya gibi olur, vurdumu devirir, vurdularmi devrilmez. Hep ayakta kalir, rakip santraforu yildirir dove dove. Bizdeki bildiin baby face. Aaaah Alanzinhoda hakli ciktim. Buda serbest kalsada gorsek hangi takim transfer teklifi yapacak saygideger yumluya. Ah bir gorsek balikesirspor bile alirmi yumluyu.

Ali İhsan
26.10.2014, 22:29
Adam iyi mürit yapmış yanlız, biz diyoruz Trabzonspor'un iki puanı çöp adamlar duygusala bağlamış bozuk plak gibi...

farozlufatih61
26.10.2014, 22:30
Ben ne defans oyuncuları gördüm bu forma altında senden kötüsünü hiç görmedim..

Sefa
26.10.2014, 22:32
Ellerini ovusturup bu ani bekleyenlere gün doğdu. Hayırlısı bakalım, Allah bir daha böyle bir gün yaşatmaz inşallah Mustafa ya.

İşimizin Allah'a kaldığını görebilmek güzel :)

Senede 3-5 maç iyi oynayacak diye amatör bir stoperle yola devam edilmez..

Yaşar
26.10.2014, 22:39
İşimizin Allah'a kaldığını görebilmek güzel :)

Senede 3-5 maç iyi oynayacak diye amatör bir stoperle yola devam edilmez..
2 senedir kötü oynadığı maçlarin sayısı 4 veya 5 tır. Bugün de o günlerden birisiydi sadece. Takıma üst düzey stoper alinmadiysa bu Mustafa nın suçu değil. Stoper lerden birisi yerli olmak zorunda ve bu da Mustafa olmalı. 20 maçta 2 veya 3 maç kötü oynar, bu kadar yerin dibine sokmaya gerek yok sadece.

tristram
26.10.2014, 22:45
2 senedir kötü oynadığı maçlarin sayısı 4 veya 5 tır. Bugün de o günlerden birisiydi sadece.

yok artik daha neler.bu adamin iyi oynadigi mac sayisi senede 5i gecmez.adam genel de bomba hatalar yapmaya alistirdigi icin yapmadigi zaman iyi oynadi deniyor..
bu forma altinda bir kisim trabzonspor taraftarinin sisirdigi balonlardan biridir mustafa.ayni balonu yakin tarihte aykut akgun'de gorduk,patladi..
mustafa yumlular zeki yavrular falan bu formanin adami degiller.

hasancebi81
26.10.2014, 22:50
2 senedir kötü oynadığı maçlarin sayısı 4 veya 5 tır. Bugün de o günlerden birisiydi sadece.

LOL :alkış:

Mustafa Yumlunun iyi oynadigi maclar yedek klubesinde yada tribunde oldugu maclardir. Kusura bakmayin ama Trabzonlu diye yalandan adami savunmaya gerek yok.

Cengiz Çubukcu
26.10.2014, 22:54
Kendisini ilk defa bu kadar kotu gordum, dilerim ilk ve son olur...

Sefa
26.10.2014, 22:57
2 senedir kötü oynadığı maçlarin sayısı 4 veya 5 tır. Bugün de o günlerden birisiydi sadece. Takıma üst düzey stoper alinmadiysa bu Mustafa nın suçu değil. Stoper lerden birisi yerli olmak zorunda ve bu da Mustafa olmalı. 20 maçta 2 veya 3 maç kötü oynar, bu kadar yerin dibine sokmaya gerek yok sadece.

20 maçta 2-3 maç kötü oynadığına inanıyorsan diyecek lafım yok..

Alphan Altun
26.10.2014, 23:03
Sakatlıktan sonra fabrika ayarlarına geri dönmüş gibiydi.En önemli özelliği mücadeleci yönü ama bugün etliye sütlüye karışmadan oynadı.Toparlanması ve yeniden savaşmaya başlaması şart.

KoRNea
26.10.2014, 23:15
Yediğimiz ikinci golün izahı yok maalesef. Bu gol formsuzluk, sakatlık, yeni dönmek vs. hiçbir şey ile açıklanamaz. Futboldan para kazanan adam böyle hatalar yapamaz. Üçüncü golden hiç bahsetmiyorum. Tüm pozisyonları benim gibi izledi. Futbolcu olduğunu düşünmüyorum. İstersen milli takıma seçil, hiçbir zaman yeterli bir oyuncu olmayacaksın. Kapasite yok.

Yaşar
26.10.2014, 23:19
20 maçta 2-3 maç kötü oynadığına inanıyorsan diyecek lafım yok..
insaf be Sefa. Yahu adam geçen seneden beri belli standartın altına düşmedi. Onur un bile çok kötü oynadığı maç hatırlarım Mustafa nın hatırlamıyorum. Adam sakatlıktan dönmüş, kötü oynamış olabilir, sanki takım şimdiye kadar her maçı kazandı da bu maç puan kaybetti. Eleştiri olacak tabii ama adamın çıkıp takır takır top oynadığı maçta da hakkını vereceksen o eleştiriye saygı duyarım ben. Burada eleştirenler kaç tanesi Mustafa nın iyi olduğu bir maçta çıkıp da bugün iyi oynadı diyor. Resmen bu an bekleniyordu , bu puan kaybının sorumlusu Mustafa Yumlu olabilir, Kasımpaşa maçında da Onur un yenmeyecek golü yemesiyle puan kaybedildi. Vicdan istiyorum sadece yahu, Başka bir şey değil.

Sefa
26.10.2014, 23:28
insaf be Sefa. Yahu adam geçen seneden beri belli standartın altına düşmedi. Onur un bile çok kötü oynadığı maç hatırlarım Mustafa nın hatırlamıyorum. Adam sakatlıktan dönmüş, kötü oynamış olabilir, sanki takım şimdiye kadar her maçı kazandı da bu maç puan kaybetti. Eleştiri olacak tabii ama adamın çıkıp takır takır top oynadığı maçta da hakkını vereceksen o eleştiriye saygı duyarım ben. Burada eleştirenler kaç tanesi Mustafa nın iyi olduğu bir maçta çıkıp da bugün iyi oynadı diyor. Resmen bu an bekleniyordu , bu puan kaybının sorumlusu Mustafa Yumlu olabilir, Kasımpaşa maçında da Onur un yenmeyecek golü yemesiyle puan kaybedildi. Vicdan istiyorum sadece yahu, Başka bir şey değil.

Mustafa'nın iyi oynadığı maçlar geriye yaslandığımız maçlar. Bu tür maçlarda tüm takım yardımlaştığı için defans hattı genelde iyi gözükür..

Dikkatli izleyin böyle açık oynadığımız her maç bombası var adamın..

Sezon başı Vahid Hoca onu istemediğinde çok güzel maçlar çıkarttı.

Dönüşü felaket oldu ama.. 4 golün 4'ünde hatası olan bir adama insaf gösterecek değilim kusura bakmayın..

Yahu 4 senedir top oynuyor hala topu taça atmanın mezihet olmadığını anlayamamış. 4. golden sonra saçma sapan vücut hareketlerine bürünüyor ki bunu sıkça yapıyor hele hakemle diyalogdayken..

Belkalem'i toplu oyunda beğenmiyorum ancak stoper dediğin onun gibi kale olacak. Aynı boydalar fizikler arasında dağlar kadar fark var..

Yaşar
26.10.2014, 23:38
Mustafa'nın iyi oynadığı maçlar geriye yaslandığımız maçlar. Bu tür maçlarda tüm takım yardımlaştığı için defans hattı genelde iyi gözükür..

Dikkatli izleyin böyle açık oynadığımız her maç bombası var adamın..

Sezon başı Vahid Hoca onu istemediğinde çok güzel maçlar çıkarttı.

Dönüşü felaket oldu ama.. 4 golün 4'ünde hatası olan bir adama insaf gösterecek değilim kusura bakmayın..

Yahu 4 senedir top oynuyor hala topu taça atmanın mezihet olmadığını anlayamamış. 4. golden sonra saçma sapan vücut hareketlerine bürünüyor ki bunu sıkça yapıyor hele hakemle diyalogdayken..

Belkalem'i toplu oyunda beğenmiyorum ancak stoper dediğin onun gibi kale olacak. Aynı boydalar fizikler arasında dağlar kadar fark var..
Sıkıntı bence Mustafa da falan değil, Belkalem - Mustafa ikilisi her maç bukadar gol yedirtir bize. Bu ikili ligin en ağır ikilisi ve koskoca transfer sezonunda bu bölgeye doğru dürüst bir transfer yapılmadı. Stoper de yerli oynatmak zorunda olduğumuz için Mustafa oynuyor takımda, yoksa Belkalem- Papa ikilisi en ideal ikilidir. Futbolda ben kesinlikle hatanın bireysel olduğuna inanmam. Defans oyuncusu hata yapınca yanındaki onun arkasını toplayacak arkadaş. Belkalem defansın lider oyuncusu olamaz. Bence ya Papa- Yumlu, ya da Belkalem - Aykut oynamaliyiz. Belkalem - Yumlu tandemi olmaz.

TSemih61
27.10.2014, 00:01
Yumlu'nun bir maç kötü oynaması iyi bir stoper olduğu gerçeğini değiştirmez fakat ilk defa isteksiz gördüm kendisini. Oyun içinde yılmayan yapısı ve mücadeleci yönü Yumlu'yu öne çıkarıyordu ama bu maçta eser yoktu eski halinden. Sakatlığın etkisi diyelim inşallah sakatlanmadan önceki formuna bir an önce kavuşur.

Soner Albayrak
27.10.2014, 00:23
https://pbs.twimg.com/media/B05lWq2CQAEh2-v.jpg

28TS61
27.10.2014, 00:34
hic bir tops müdahale etme. sirf rakibin yaninda eslik et. birde gol yiyince üzülmüs rolü yapiyor

Yaşar
27.10.2014, 00:34
Bu pozisyonu görmedim, maçın özetinde yoktu. Maçı izliyor olsaydım okkali bir küfür ederdim Mustafa ya. Solda bomboş Waris var, at önüne içine ettiğin maçın belki de kahramanı olurdun. Ah Mustafa ah.

Sefa
27.10.2014, 00:37
Bu pozisyonu görmedim, maçın özetinde yoktu. Maçı izliyor olsaydım okkali bir küfür ederdim Mustafa ya. Solda bomboş Waris var, at önüne içine ettiğin maçın belki de kahramanı olurdun. Ah Mustafa ah.

Ben ettim abi senin yerine merak etme :)

Nazim Can
27.10.2014, 00:49
Hep ayni, hep ayni, Yumlunun cok az kazanmasi, yerli olmasi, ligde ondan daha iyi bir yerli stoperin olmamasi(göreceli bir konu) hic bir sekilde bugün yenilen gollerin affi olmuyor, olmayacakda, tamam kapasitesini biliyoruz az cok da su dahiyane cümle geliyor birden aklima, Bu Yumlu eski Yumlu degil çok gelistirdi kendini.

Sibel
27.10.2014, 00:50
Şu pozisyonu silin Allah aşkına.
En nefret ettiğim şey.
Puan için can çekişen takımda futbolcunun kafasının güzelliği ile şutumsu çekmesi.

Yaşar
27.10.2014, 00:52
Bu sütun akıbeti ne oldu , top hala yere dusmedi mi yoksa?

Sefa
27.10.2014, 00:58
Babamı aradım yarım saat önce çamlıkta görülmüş..

Armağan Dere
27.10.2014, 01:04

şu topa gelişteki asalete bakar mısınız:)...

Heyt bee topa öle bi vurdu ki top korner bayrağı tarafına gitti koçum benim:)

Yiyin olum Trabzonspor'u sen ve senin türevlerin...

Yahu hiç yüzü de kızarmıyor adamın ya..Sen kimsin olum lan ordan vuruyorsun demiyor takımdan biri de ona

Nerde o 90'lı yılların taraftarı Uzun sokakta ya da meydanda okkalı bir dayak yemiyor bu ve ZEKİ..

Eee işte sabretmeye devam naapalım...

KoRNea
27.10.2014, 01:28
http://s14.directupload.net/images/130203/pkavib7m.swf

Antepli misin yoksa, öz evlat kontenjanı için kanduraysun bizi dimi :)

Turgay Atalay
27.10.2014, 08:46
Maç eksikliği bariz belliydi, Zeki ile kafa kafaya yarıştı rezillikte bu maçta. Ama Mustafa'dan daha suçlu biri varsa o da hocadır. Her maç kadroyla bu kadar oynanmaz.

Mehmet Dinç
27.10.2014, 09:25
Dün mustafa maçta oynadı mı ki? ben göremedim de!

Jackdaniels
27.10.2014, 09:25
Mustafa dün Anteple maç vardı niye gelmedin !!!

Nihat Güneş
27.10.2014, 09:43
Mac eksikligi degil kardesim buna bir tarafi kalkmis derler, oyle bir havalardaydi ki sanirsin podyuma cikmis manken...Hata yapilir da yaptiktan sonra artis artis hic bir sey olmamis gibi davranamazsin... Eskortluktan baska bir ise yaramadi...Allah boy vermis gerisini koyvermis iste...

Mactan once de aciklmaalar yapmis yok efendim bazi arkadaslar antremanlarda calismiyor mus filan...Sahada isini yaptin da arkadaslarin kaldi...

tristram
27.10.2014, 09:46
ustteki sutu cektiginde az kulaklarin cinlamadi mustafa hakkini helal et.yani ben anlamiyorum, sut cekmesini bilen bir adamin bencilligi zaman zaman anlasilabilir cunku
gol olma olasiligi var ama sen duz yolda yuruyemezken solunda adam bombosken ne deniyorsun olum, su ana kadar o bolgelerden kac tane gol attin,golu gectim kac tane etkili sutun oldu..bize saha icinde bu avellikleri uyaracak gerekirse tokati patlatacak kaptanlar lazim.sunu hali sahada yapsan oracikta doverler bir daha da cagirmazlar.

Courage
27.10.2014, 10:03
Bütün yediğimiz gollerde yürüyen adam.

Gerçekten çok kötü oynadı ,Medjani'yi yerine çekip önüne de Salih konsaydı 4-4 değil 4-1 bitecekti maç.

Dip.Ing.Mag.
27.10.2014, 10:15
duran adam

omondoles
27.10.2014, 10:21
Senin suçun yok, suç seni oynatanda.

Ahmet Kuru
27.10.2014, 10:22
dün kötüydü. Hatta çok kötüydü.
Ama Mustafa kendini çok geliştirdi. maç eksiği mi deriz, idmansızlık mı artık adı neyse ney..

Ama Mustafa bize lazım...

AdemS
27.10.2014, 11:00
İnşAllah toparlar kendini bir an önce. Dün hiçbir olumlu hareketi yoktu maalesef.

Onur Akyüz
27.10.2014, 12:15
Hele şu ilk golü bi açıkla Yumlu!

Topu ayağından açıp köşeye gitmen sonra taca atamayıp kornere bırakman?

2. golde sol bek kademesine girmen gerekirken kafası kesik tavuk gibi içeriye yönelmen?

Direkten dönen topa aval aval bakıp vurdurman?

Son golde adamı kaçırman?

Hayatında kaç kere kaleye isabetli şut çektin de Waris bomboşken orada şut çekiyorsun?

Yemin ediyorum bir adama çık şu maçı takımına kaybettir deseler senin yaptıklarını yapamazdı.

2 golden sonra en azından vicdanı sızlardı, bu kadar da yapılmaz derdi!

bahadır2561
27.10.2014, 12:16
Yumlu en iyi yerli stoper
Yersen

Tez zamanda kovulman dilegiyle

bordomavi1
27.10.2014, 12:42
Mac eksikligi degil kardesim buna bir tarafi kalkmis derler, oyle bir havalardaydi ki sanirsin podyuma cikmis manken...Hata yapilir da yaptiktan sonra artis artis hic bir sey olmamis gibi davranamazsin... Eskortluktan baska bir ise yaramadi...Allah boy vermis gerisini koyvermis iste...

Mactan once de aciklmaalar yapmis yok efendim bazi arkadaslar antremanlarda calismiyor mus filan...Sahada isini yaptin da arkadaslarin kaldi...

Bu Mustafa'nın açıklamaların kaynağı nedir? Haber, video bir şey var mı abi? İnternet de bir şey bulamadım.

Onur Akyüz
27.10.2014, 12:49
Çektiği şutu bundesliga ya da ligtv amblem olarak kullanabilir.

Öyle bir duruşu var ki dersin Ronaldo heyt be!

Fatih Çelik
27.10.2014, 13:27
"Kulübümüz olaya yönelik açıklamayı sosyal medya üzerinden "Oyuncularımız Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu, Yönetim Kurulu kararı ile, süresiz kadro dışı bırakılmıştır" şeklinde duyurdu."

Bu inanılacak gibi değil tamam çok çok kötüydü evet yetenekleri çok üst düzey değil çalışarak başarıyor ama sezon başındaki performansına bakacak olursak bu Mustafa için çok çok ağır bir ceza. Asıl cezalandırılması gerekenler hala oynuyorken.Büyük bir yanlış olur. Yedek bırakmak bir seçenek iken çok yanlı bir karar Mustafa için. Umarım sadece ders alması için kısa süreli 1-2 haftalık bir uzaklaştırma olur.

Sefa
27.10.2014, 13:38
Hadi doğru Sebatspor'a..

Bu adam için şöyle iyiydi böyle iyiydi diye düşünenler için atalarımız güzel bir laf söylemiş..

"Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler."

Yaşar
27.10.2014, 13:42
7 maçta kaybedilen 13 puanın bütün sorumluluğu M.Yumlu da imiş. Çok yanlış ve gereksiz bir karar olmuş. Gerekçe dünkü performansı ise tabi. Yok başka bir şey varsa onu bilemem.

bahadır2561
27.10.2014, 14:16
Omrumde duydugum en dogru kararlardan birisi
Kadro disi yetmez, sozlesmesi direk feshedilsin

TSemih61
27.10.2014, 14:19
Burada ve sosyal medyada yapılan yorumlara bak yazık vallahi. Mustafa bu takımda yüreğiyle mücadele eden ve bir kere bile paranın lafını yapmayan bu ligin en iyi stoperlerinden biri. Bu takım ve taraftar hiçbir şeyi hak etmiyor.

Bayundur Han
27.10.2014, 14:35
Mustafa Yumlu yillardir ustune kata kata oynuyor. Alnin teriyle savasiyior. Oyle bir silkide silinmez. Hoca iyice kudurdu. Getirdigi Medjani alip yurusun gitsin. Mustafa sakatliktan cikmis 90 dak mucadele ediyor faturayi ona kesiyor. Cok yazik. Su dustugumuz hallere bakarmisiniz? Adam gelmis birsuru para harcamis daha kadro kuramiyor. Neyineydi Mustafayi oynatmak? Medjaniyi defansa cek, gerektiginde Mustafayi ikinci yari sokarsin. Turk futbolcularini kusturuyor.

Mustafa Yumlu calisarak bu kadroya girdi. Madem o kadar kotuydu neden ikinci yari cikarmadin? Ya bu hoca manyak. Samimi soyluyorum Lazaroniyi alip gelsinler bundan iyi yapar. En azindan insandan anlar.

truva28
27.10.2014, 14:53
Bence Mustafa'ya haksızlık oldu gibi ama yine de diğer oyunculara mesaj verme adına doğru bir karardır bu.Türk futbolunda artık futbolcuların da bedel ödeme zamanı gelmiştir,hep antrenörler bedel ödeyecek değil ya?

Ufuk
27.10.2014, 14:54
Acayip haksızlık yapılıyor şuan. Çok yazık.

outlaws61
27.10.2014, 15:16
Ben klubü arayıp kadro dışıların sebebini soracağım. Böyle amatörce iş olmaz. Bir sebep sunmadan bir neden göstermeden oyuncuları kadro dışı bırakıyolar. Ben bir taraftar olarak bunun sebebini öğrenmek istiyorum. En doğal hakkımında bu olduğunu düşünüyorum. Zeki'ye bir anlam yükleyebiliriz performansı kötüydü onun suçu mu orası tartışılır tabiki ama Mustafa'ya cok büyük haksızlık yapılıyor

28TS61
27.10.2014, 15:18
dünki maci resmen katletti. özeti dikkatlice izleyin kornere biraktigi topla basladi maci katletmesi.
hem o pozisyonda ve diger yenilen gollerde hic ama hic ne topa nede rakibe müdahale ediyor.
rakibin yaninda gezip durdu sadece. maksat mücadele etmis gibi gözükmek

dağlıca61
27.10.2014, 15:22
Mustafa YUMLU daha sakatlıktan tam kurtulmadan kahraman olma hevesine kapıldı,oynayabilirim diyerek amatörce davrandı ve alabileceği en ağır cezayı aldı,

erolizmts
27.10.2014, 16:25
Yönetim ve hoca taraftarın gazını almak, suç konusunda hedefi başka yöne çekmek için bir operasyon yaptı ve ilk kellesi giden Yumlu oldu. Sanırsın 7 haftada kazanan takım ilk kez bu hafta puan kaybetti. Sanırsın 7 hafta süper futbol oynuyorduk. 10 kişi kalan Mersin'i zar zor yenebildi bu takım. Ne saftirik insanlarız. Aldılar mı gazınızı? 7 haftanın sorumlusu Mustafaymış, vay hain var.. En garibanlar ise İho ve her yanından ego akan Vahid. 7 haftanın hesabını soracağımız bir kişi halâ yok. Çok ilginç.

burasıdaTRABZON
27.10.2014, 16:47
Yanlis hesap bagdattan doner

28TS61
27.10.2014, 16:49
macin özetini izleyin ve ihaneti görün

Uğurtan
27.10.2014, 16:49
Pusucu futbolcuya yer yok!

Öznur61
27.10.2014, 17:26
Ben herkes Mustafanın destekçisi iyi ilerleme kaydediyor diye arkasında bilirdim, meğer ne Yumlu düşmanı varmış :)

İskender YILMAZ
27.10.2014, 17:43
Eğer performansından dolayı kadro dışı bırakıldıysa rezalet hatta ihanettir bunun adı.

artvints
27.10.2014, 18:08
ne yaptıysa gitsin özür dilesin yönetimden.zeki yle de arkadaşlık yapmasın bir daha.

Bera B.
27.10.2014, 18:16
Konunun kilitlendiği günleri de görürüz inşallah.

Hamza Yilmaz
27.10.2014, 18:21
Sen kim kaptanlik kim. Trabzonspor gibi büyük takimda oynuyorum diye sükredecegine kaptanlik icin artistlik yapiyorsun. Hadi simdi defol git orta sinif anadolu kulüpleri seni bekler belki oralarda kaptan olursun. HAIN!!!!

Soner Albayrak
27.10.2014, 18:32
Hadi doğru Sebatspor'a..

Bu adam için şöyle iyiydi böyle iyiydi diye düşünenler için atalarımız güzel bir laf söylemiş..

Yahu yemin ederim bunu yazmak için gelmiştim Sefa. Hay ağzına sağlık.

The Legend
27.10.2014, 18:39
Mustafayı savunurdum ama şu kaptanlıktan dolayı takımı sabote etmişse defolsun gitsin.

Fatih Çelik
27.10.2014, 18:41
Hadi doğru Sebatspor'a..

"O düğününüzde de oynarız beyler", derler

Hakan
27.10.2014, 19:03
http://awesomegifs.com/wp-content/uploads/leonardo-decaprio-as-a-bulldog-in-wolf-of-wall-street.gif

Ne yaptın da kaptanlığı istiyosun la ?

gabriel omar
27.10.2014, 19:07
Teknik direktörün tasarrufudur, bir şey diyemem Halilhodziçin bileceği iş kadro dışı bırakması.Yalnız , Mustafa eğer dünkü performansı yüzünden kadro dışı bırakılmışsa,haftalardır takımın ağzına ..... Medjani ve türevlerinin de aynı muamaleyi görmesi lazım.Yoksa bu işte adamcılık var demektir.

Ha , başka bir saygısızlık yaptı da ondan kadro dışı bırakıldıysa bilemem.O başka mesele.

Sefa
27.10.2014, 19:08
Bir futbolcu takımı sabote etmek istiyor. Ne yapar ?

Cevapları akşamki gollerle karşılaştırın..

hasancebi81
27.10.2014, 19:14
Allah'ıma şükürler olsun. O günler artık çok yakın. Forumda futboldan anlayan arkdaşımı çok. Açın Alanzinho başlığına bakın, kimler Alanzinhoya iyi demiş. Yıllarca bizim takımın oyuncusu değil demiştim, bknz şuanda Balıkesirde. Şimdi Yumluyu beğenen ve onun iyi bir stoper olduğunu savunan arkadaşlarda görecek. Aha buraya yazıyorum, yumluyu ya balıkesir ya akhisar ister. 3 eziklerden birisi alsın, şu foruma birdaha yazmam. Demek futboldan anlamıyormuşum der çekilir sadece yazılanları okurum.

Furkan Özdem
27.10.2014, 19:18
Dün inanılmaz kötüydü o ayrı mesele. Ben kesinlikle bir maçlık performans dışı bir nedenden kadro dışı kaldığını düşünüyorum...

Harun-61
27.10.2014, 22:42
Bir futbolcu takımı sabote etmek istiyor. Ne yapar ?

Cevapları akşamki gollerle karşılaştırın..

Kötü performans dan dolayı mı kadro dışı kaldı yoksa
Kaptan lık olayından dolayı mı ?

gerenimo
27.10.2014, 23:07
Kadro dışı kalmak futbolda olağan şeylerdir ancak bir futbolcuyu hain ilan etmek kolay birşey olmamalı. yönetim nu ihaneti somut delillerle ortaya koymalıdır. yoksa bu iki çocuğun ahlakları, meslek hayatlarıyla oynamış oluyorlar.

Yaşar
27.10.2014, 23:54
Kadro dışı kalma sebebinin kaptanlık mevzusu olduğu söyleniyor. Eğer mesele buysa ve Mustafa kaptanlik meselesini bahane edip bilerek takımı sabote etmiş ise ( olasılıktır) sadece kadro dışı kalması yetmez, takımdan kovulmalidir.

mustafakaya
28.10.2014, 00:05
performanstan dolayı futbolcu kadro dışı kalmaz en fazla yedek olur başka birşeyler olsa gerek.

Mert Acar
28.10.2014, 00:15
Hemen asıp,kesmeden önce bi açıklamaları bekleyin.Gerçekler gün yüzüne çıksın.

kudu_89
28.10.2014, 00:20
şu an yerli stoper 3 büyüklerden sadece beşiktaş istiyor beşiktaş para vermeden almak ister ama onun dışında şenol mra belki tolunay talip olur piyasası var

Timur Mikhail
28.10.2014, 00:54
Maçta çok abuk subuk oynadı sırf mustafa yüzünden 2 gol ve dolaylı olarak 1 gol yedik ama bugüne kadar canla başla mücadele etmişti ne olup bitiyor kestirmek mümkün değil gibi fakat zeki denilen futbolcumsu şeye gösterilen sabrı niye mustafaya göstermediler anlam veremiyorum.

tristram
28.10.2014, 01:00
mustafa sen ne ara bosingwa'nin kaptanligini sindiremeyecek kadar buyuk futbolcu oldun?suc sende degil seni soyle iyisin boyle iyisin diye
gazlayanlarda..ah be mustafa, sen bu goygoyculara kendini cok kaptirma.bu yeteneksizlikle trabzonspor'da bulundugun her gun icin sukur namazi kilsan yeridir ama senin yaptigin ise bak.hadi futbol cahili oldugunu zaten biliyoruz ama bari aklini biraz kullan.en azindan haddini bil.

İbrahim CİHAN
28.10.2014, 01:02
Mustafa'nın Trabzonsporluluğuna inanıyorum. Asla ihanet ettiğini de düşünmüyorum. Takımı sabote eden Mustafa değil. Akılalmaz tercihleri ile hocaya bir bakın derim. Yumlu uzun bir sakatlık döneminden çıkıp çok kötü bir oyun sergiledi hepsi bu. Şurdaki çoğu kişiden daha Trabzonsporlu o da Zeki de. Yetenekleri tartışılır. Ama Trabzonsporlulukları asla. İhanet yaftasını kabul etmiyorum. İnanmıyorum da.

Gökhan Uzun
28.10.2014, 01:23
Gaza gelmeden resmi açıklamaları beklemek lazım. Performans esaslı olarak kadro dışılara gireceksek Mustafadan önce Fatih Atik, Zeki, Soner, Medjani, vs bir sürü adam var. Akıl tutulması yaşamayın. Birazcık bekleyin nedenini öğrenelim somut konuşalım.

Sibel
28.10.2014, 11:05
Bu adam konuşmadan hiçbir şeye inanmayacağım.

ophius
28.10.2014, 16:07
2-3-4. golde hatalıydı
ama bu kadro dışı kalmasını açıklamaz
olayın altındaki şeyleri daha açıkça taraftarla paylaşmaları gerekiyor

Harun
28.10.2014, 17:12
Kısa ve öz forumdan yumlu yorumları

muswtafa kendı evladımızdır ve en az bızler kadar trabzonsporludur gun gectıkce kendısını gelıstırdıgını cok rahat gorebılıyoruz ılerleyen yıllarda bızım dahı beklemedıgımız performansı gosterecegıne ınanıyorum

dik oyna mustafa ! Sana güveniyor bu taraftar...

gözümüz seni arıyor ey büyük kaptan, neredesin?

büyük kaptan nerelerdesin be sana sallayanlar bile anladı kıymetini

pique denildiğinde dalga geçiyorduk, adam bu kadroda harbi öyleymiş.

adam'sın adam bu takımın tartışmasız en iyi stoperi
süper ligin tartışmassız yerli olarak en iyisi

sezgi konusunda ligin en önde gelen stoperi. Rakip forvete atılan ara paslarında 1 saniye önceden hamle yaparak sürekli top kapıyor. Ha ondan sonrasını kullanamıyor ama canı sağolsun...

yumlu geldi böyle oldu :) adamsın yumli

bu adama laf edeni allah çarpar :)

milli takıma alınmaması komedi. Takımda onur'dan sonra en çok hakeden oyuncu bence.

bir de kazandığı topları yerden oynamayı denerse dadından yenmez bir hal alır.

Helal mustafa.

yeri garanti.

takımın açık ara 1.stoperi maaşında iyileştirme havada kaldı herhalde..acilen düzenlenmesi lazım..ayıp..

yumliiiii helal olsun.
Onur'dan sonra yazılacak 2.isimsin.

takımın tartışmasız en iyi stoperi, sırtındaki renkler kırmızı ya da başka bir renk olsaydı çoktan milli takımdaydı.

ligin en iyi yerli stoperi. Hamleleri çok iyi. Tek bir hatası var. O da uzun top hastalığı. çok fazla uzun top deniyor ve bu uzun toplardan pek bir kazancımız olmuyor. Uzun topu atmayı da bırakırsa 4*4'lük olucak.

kaleye kaptanı, stopere mustafa'yı, sağ beke bosingwa'yı en öne cardozo'yu yazarım daha sonra gerisini doldururum.

bu adama laf söyleyenler başarışını kıskandığıni inaniyorum..mustafa bizum uşak ya nasil her maç iyi oynayabilir.................

evet onun sayesinde her sene ligin en az gol yiyen takımı oluyoruz :( kalite akıyor paçalarından

Oğuzhan
28.10.2014, 17:17
Yumlu asla kotu oyuncu degil yukardaki yorumlarima da bakarsaniz severim, sayarim kendisini. Ama kaptanlik meselesini sahaya yansittigini ben mac oynanirken anladim, yuzu asikti, umursamazdi. Geldigi yeri unutuyorsa bu kadro disi onu kendine getirecektir. Yine canla basla savassin basim gozum ustunde yeri var.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

farozlufatih61
28.10.2014, 18:11
Evet Yumlu kötü oyuncu değil ÇOK KÖTÜ OYUNCU....

Antonio
28.10.2014, 18:31
An itibariyle Bursaspora gitmesi planlanan kadro dışı bırakılmış futbolcu.

burasıdaTRABZON
28.10.2014, 21:02
yumlu kalsın hoca gitsin derim , yumlu kaptanlık istedi kestin , zeki kötü oynadı diye kesiyosun adam sezon başından beri köt oynuyo sana zorlamı oynattılar yavruyu be hoca

farozlufatih61
28.10.2014, 21:12
Yerel basın asparagasın bombasını manşette patlattı..
Yumlunun yeni takımı belli oldu BURSA diye...
İçerikte ise bir sürü ıvır zıvır öğrenildi iddia edildi falan filan...
Benim için hiçbir mansuru yok ha bursaya gitmiş ha şikebahçeye bizden defolup gitsinde kime giderse gitsin yolu açık olsun...

Ufuk
28.10.2014, 22:53
Bu yumlunun kaptanlik olayina da ihtimal vermiyorum. Ilk defa mi bosi kaptan oldu sanki. Kaptan olan adam da belkalem felan olsa anlarım da bosingwa be. Bu noktada ihtimal vermiyorum yumlunun böyle birşey yapacağına. Hemde bilerek maç verdi oynamadi diyenler falan var. Yumlu yetersiz olabilir kötü oynayabilir ama sattı demek ayıp. Üzülüyorum yeminle.

KoRNea
28.10.2014, 23:33
Valla 4 golde de inanılmaz, mantıkla açıklanmayacak hatalar yaparsan sattı da derler, hain de derler. Sözleşme feshedilsin. Yolu açık olsun.

Harun-61
29.10.2014, 11:15
Sakatligindan önce herkes Yumlu'yu alkisliyordu, normalde elestirenler bile.

Yumlu sakatlandi ve gecen süre zarfinda herkes onun ismini zikr etti.

Simdi kimse %100 neden kadro disi kaldigini bilmedigi halde salliyor, arkadas bir insana "hain" nasil dersiniz?
Evet, mac'da hata yapmis olabilir rezil oynamis olabilir ama yilda 10 mil.€ alan forvetler'de %100'lük goller kaciriyorlar.

Size isyerinde mesai arkadaslariniz hain dese nasil bir tepki verirsiniz.

Bir insan'a (kim olursa olsun) bu denli "zan" yapilmaz, yapilamaz.

!!!

Heisenberg
29.10.2014, 11:33

Simdi kimse %100 neden kadro disi kaldigini bilmedigi halde salliyor, arkadas bir insana "hain" nasil dersiniz?
Evet, mac'da hata yapmis olabilir rezil oynamis olabilir ama yilda 10 mil.€ alan forvetler'de %100'lük goller kaciriyorlar.

!!!

İnsanların takıldığı şey hata yapması değil. Bunu anlamak neden bu kadar zor geliyor? Mustafa hayatında ilk hatayı bu maçta yapmadı. Zaten her hata yaptığında millet silseydi şimdiye kadar 50 kere yollanmıştı. İnsanların takıldığı şey umursamaz tavırları. Önündeki topu taca atmak yerine kornere kadar eşlik etmesi, gollerde en ufak çaba göstermemesi. Ben Antep maçına kadar niyetinden zerre kadar şüphe duymadım. Bilerek kötü oynadığına da inanmak istemiyorum ama o topu bir insan neden taca atmaz aklım almıyor. Elimde olan bir şey değil.

ahmet aydın
29.10.2014, 14:26
Kaptan'ın suçsuz olduğunu düşünüyorum.Geçen yıldan beri 2.kaptan Mustafaydı.Hangi sebeple kaptanlığı maçtan önce Bosingwa'ya veriyorsun.Bosingwa'ya 2.kaptanlık sezon başında verilseydi eyvallah ama maçtan önce takımın kaptanı değişmez.Buna kim olsa tepki gösterirdi.

Ben Mustafa Yumlu'nun o formayı satacağına takıma ihanet edeceğini düşünmüyorum sadece bu olaydan dolayı motivasyonu bozulmuş olabilir.

Sibel
29.10.2014, 14:48

!!!
Abi burada neler yazıldı kimler için.
Bunlar bir şey değil.
İnsanlar kınamayı sever.
Ama birgün onu mutlaka yaşarlar. Elbet bu adam konuşacak.
O zaman bakacağız.

bahadır2561
31.10.2014, 12:23
Kornere biraktigi top aklima geldikce cildiriyorum
Utanmaz

burasıdaTRABZON
31.10.2014, 16:48
çık özrünü dile idmanın yap bitsin bu iş , mustafadan iyi stoper bulamayız

28TS61
01.11.2014, 01:07
hem bilerek maci sabote et, sonra özür dileyip tekrar kadroya gir. ne kadar kolaymis. tek yolu var o da gönderilmelidir

Antonio
01.11.2014, 12:18
sabotaj varsa kovulmalı. işn aslını öğrenmek lazım ama...

Emirhan Makul
01.11.2014, 12:19
1. golden önce taca atılacak topu kornere bırakmasından başka izlenecek görüntü yok bence.

umutberna
01.11.2014, 16:28
Kotu bir mac cikardi.
sakat sakat oynadi hicde siritmadi.
ne olursa olsun bu sekilde
bir cezayi haketmedigini
dusunuyorum
eger mustafa 2. kaptan olarak
belirlendiyse ve bu degismediyse
sahaya kaptan olarak cikmaliydi.
bu onceden konusulmayip
mac saati belirlendiyse mustafanin da kotu oynamaya
hakli olur.
alinan bu karar beni tatmin etmedi.
yonetim kotu bir hamle yapti vahitte dediklerinin aksine
Oyuncusunu korumadi

Hatice Aslan
03.11.2014, 20:32
Kaptan'ın suçsuz olduğunu düşünüyorum.Geçen yıldan beri 2.kaptan Mustafaydı.Hangi sebeple kaptanlığı maçtan önce Bosingwa'ya veriyorsun.Bosingwa'ya 2.kaptanlık sezon başında verilseydi eyvallah ama maçtan önce takımın kaptanı değişmez.Buna kim olsa tepki gösterirdi.

Ben Mustafa Yumlu'nun o formayı satacağına takıma ihanet edeceğini düşünmüyorum sadece bu olaydan dolayı motivasyonu bozulmuş olabilir.

Kaptanlığıda alınsa futbolcu buna tepki göstermemeli. Demek ki bu takımda arkadaşlık denen birşey yok bir bağ yok.. Kaptanlık alındı da Mustafa'dan aşağı birine mi verildi? İnsan Bosingwa'dan kaptanlığı istemeye utanır.

Hüseyin Başoğlu
03.11.2014, 20:36
Kaptanlığıda alınsa futbolcu buna tepki göstermemeli. Demek ki bu takımda arkadaşlık denen birşey yok bir bağ yok.. Kaptanlık alındı da Mustafa'dan aşağı birine mi verildi? İnsan Bosingwa'dan kaptanlığı istemeye utanır.

Bunun usulü vardır. Maç öncesinde yapmazsın.

Sene başında dersinki benim kaptanlarım şunlar şunlar olucak eyw. derim.

Ama bir futbolcu sakatlığının dönüşünde,bir de maç öncesine kadar beklersen kaptanlığının alındığını kusura bakma ama teknik direktör olarak ya bir halttan anlamıyorsundur ya da artniyetlisindir.

Hatice Aslan
03.11.2014, 20:45
Bunun usulü vardır. Maç öncesinde yapmazsın.

Sene başında dersinki benim kaptanlarım şunlar şunlar olucak eyw. derim.

Ama bir futbolcu sakatlığının dönüşünde,bir de maç öncesine kadar beklersen kaptanlığının alındığını kusura bakma ama teknik direktör olarak ya bir halttan anlamıyorsundur ya da artniyetlisindir.

Bu kaptanlık mevzusunun sadece o gün açıldığına inanmıyorum bu daha önceden olan birşey bence..

Hüseyin Başoğlu
03.11.2014, 20:48
Bu kaptanlık mevzusunun sadece o gün açıldığına inanmıyorum bu daha önceden olan birşey bence..

önceden olan bir şey olsa vahid çıkarmazdı yumluyu sahaya.

Hatice Aslan
03.11.2014, 20:52
önceden olan bir şey olsa vahid çıkarmazdı yumluyu sahaya.

Çıkarırdı. Futbolcusuna şans vermiştir fakat o verilen şansa rağmen takımını bile isteye mağlubiyete sürüklediyse böyle cezayı yer.

Kubilay ŞAHİN
04.11.2014, 11:41
Yapılanın sadece hoca oyuncu bazında değil, yönetim bazında birşey olduğunu düşünüyorum. Hala netlik kazanmadı bu olay.

Mert Oğuzlu61
04.11.2014, 12:09
başkanda çıktı açıkladı işte, bosigwa dan öğreneceği çok şey var ve onun kaptan olmasından herkes memnundu, mustafa kaptan olamadı diye oynamadı. bunu kabul edemem dedi adam.

yani bu konunun kaşınacak bir tarafı kalmadı. yumlu çıkar hocadan, bosigwa dan ve tüm takım arkadaşlarından özür diler, af diler. o zaman son kararı da hoca verir.

Harun-61
07.11.2014, 10:54
Merhaba dostum....

ANIL
09.11.2014, 12:51
En kısa zamanda 1461 e dönmen dileğiyle.

TSemih61
09.11.2014, 18:06
Bir an önce affedilmeli. Bu defansla bitmiş GS'den bile 5 yeriz.

Tansu Onur Erdoğan
09.11.2014, 18:12
büyük takımsan futbolcunun kölesi olmayacaksın.

mustafa işi bitmiştir, ......................... ............ denize varmamış
artistlik yapıyor.

tesislere bile alınmaması lazım

Mert Acar
09.11.2014, 18:16
hadi Yumlu,dön takıma ve geçen seneki performansınla kaldığın yerden devam et.Önemlisin bizim için.

Sefa
09.11.2014, 18:24
Good performance..

MuratJ
09.11.2014, 18:31
Ersun Yanal'a iftira yağdıran Trabzonlu sevicileri önce cin olmadan adam çarpmaya kalkan takımını satmaya kalkışan bu amatöre tepki göstersin. Derhal sözleşmesi fesh edilsin. Zeki ile birlikte tabi ki.

ibrahim_yattara
09.11.2014, 18:36
Sakatlanmadan önceki yumlu performansı

Bu ceyayirlileri birbirine çarpar, kendi içlerine böler..

Acilen affedilmeli!

Enisc
09.11.2014, 18:38
Yabancı kontenjanında yer de açacak dönse.

dönse...

Tolga
09.11.2014, 18:39
Good performance..

Hahahahaha :D :D

Nice Pic Bro ...

delikoyun
09.11.2014, 18:40
acilen belkalemin yanına gelmeli medajni tam bir fiyasko

diskus
09.11.2014, 18:42
Davranis tavri yüzünden Trabzonspor dan özür dilesin ve affedilsin.

F. Yıldırım
09.11.2014, 18:42
acilen belkalemin yanına gelmeli medajni tam bir fiyasko

gerek yok, Mustafa'nın performansını da biliyoruz, performansından öte takımı sabote edişini de biliyoruz

28TS61
09.11.2014, 18:43
taraftarimizin midesi baya genis bakiyorumda. bilerek antep macini sabote etmis birine af gelsin diyorlar.

o zaman sike yapanlarida af edelim öyleyse.

Onur Civelek61
10.11.2014, 10:03
Gs macinda sahada

Sibel
10.11.2014, 10:33
Umarım geri döner.

artvints
10.11.2014, 11:35
https://www.youtube.com/watch?v=UtLvmNA5GVM

bak ihanet böyle olur işte :) ama olur böyle şeyler deyip geçmişler.

selcuk
10.11.2014, 11:47
https://www.youtube.com/watch?v=UtLvmNA5GVM

bak ihanet böyle olur işte :) ama olur böyle şeyler deyip geçmişler.

ama o golden sonra o usak cilgin oynadi her yerde vardi, saldirdi,kendini paraladi

yumlu gibi forvetlerin yaninda jogging yapmadi

bilmem o maci düsündükce daha cok cildiriyorum
okadar güvenmisdim yumluya, ondan beklemezdim

artvints
10.11.2014, 11:53
ama o golden sonra o usak cilgin oynadi her yerde vardi, saldirdi,kendini paraladi

yumlu gibi forvetlerin yaninda jogging yapmadi

bilmem o maci düsündükce daha cok cildiriyorum
okadar güvenmisdim yumluya, ondan beklemezdim

kramer çok iyi oyuncu zaten.ortasaha oynuyor tabi ki parçalaycak.ama mustafa stoper.biz saldırırken top da bizdeyken neyini uğraşacak.yine de hücumda gol atmak için gayret etti. dün de söyledim. yusuf vahid varken bu kadar hırslı oynamıyordu.o da ihanet etti o zaman.

medjani nin dün yedirdiği gol.resmen pas verdi adama.vahid gönderildi diye ihanet etti demek ki.mustafa tekrar takıma girenen kadar bütün pozisyonlara böyle bakarım ben.

Tansu Onur Erdoğan
10.11.2014, 11:55
affetmeyeceksin
anyayo konyayaı anlayacak mustafa ve mustafadan sonra a takıma gelecek öz evlatlar

poetricus
10.11.2014, 12:16
affetmeyeceksin
anyayo konyayı anlayacak mustafa ve mustafadan sonra A takıma gelecek öz evlatlar.
Bir de eşek sudan gelene kadar döveceksin, tabii öncesinde suyu kesmeyi de unutmayacaksın.

Hadbilmezin cüretkarlığı işte. Futbolkcu kabul edilmesi yetmemiş, Trabzonspor'da oynaması yetmemiş, ücretinde iyileştirilme yapılması yetmemiş, beyimiz bir de kaptanlığı ister olmuş...

28TS61
10.11.2014, 12:40
af mi? af edelim yine kafasi eserse sabote etsin.
birakin bu af edilip geri dönsünü.
yaptiklarinin afedilcek yani yok derhal feshedilmeli.

MuratJ
10.11.2014, 13:40
Umarım geri döner.

Niye böyle birşey umuyorsunuz ? Sebeplerinizi merak ediyorum ? İhanetini görmemezlikten gelseniz bile adam futbol temel eğitimi olmayan amatör birisi. Hadi ihaneti geçeyim diyorum yine aklıma birşey gelmiyor. Tek sebebiniz Trabzon'da doğmuş büyümüş olması mı ? Bu koca Trabzonspor bu kadar küçük mü sizin dünyanızda ?

Bu adamın başlığı bu forumdan kaldırılmalıyken birileri hala dönsün yazıyor. Bunların çoğuda Ersun Yanal'a iftira atıyor yoktan yere birşeyler karalıyorlar. Gel gör ki cin olmadan adam çarpmaya kalkmış koca Trabzonspor'u satmış, ihanet etmiş Mustafa'ya geri dönsün diyorlar. Sizin samimiyetiniz nerede ? Yok ki bence. Ersun hocaya iftiralarla saydırın sonra umarım Mustafa geri döner diyin. Ki bu adam gözle de gördünüz ihanet etmiş bi adam. Hadi bunu görme adam aşırı kalitesiz. Bu konu sinirlendiriyor artık beni.

Derhal zeki ile birlikte sözleşmesi fesh edilmeli.

artvints
10.11.2014, 14:03
Niye böyle birşey umuyorsunuz ? Sebeplerinizi merak ediyorum ? İhanetini görmemezlikten gelseniz bile adam futbol temel eğitimi olmayan amatör birisi. Hadi ihaneti geçeyim diyorum yine aklıma birşey gelmiyor. Tek sebebiniz Trabzon'da doğmuş büyümüş olması mı ? Bu koca Trabzonspor bu kadar küçük mü sizin dünyanızda ?

Bu adamın başlığı bu forumdan kaldırılmalıyken birileri hala dönsün yazıyor. Bunların çoğuda Ersun Yanal'a iftira atıyor yoktan yere birşeyler karalıyorlar. Gel gör ki cin olmadan adam çarpmaya kalkmış koca Trabzonspor'u satmış, ihanet etmiş Mustafa'ya geri dönsün diyorlar. Sizin samimiyetiniz nerede ? Yok ki bence. Ersun hocaya iftiralarla saydırın sonra umarım Mustafa geri döner diyin. Ki bu adam gözle de gördünüz ihanet etmiş bi adam. Hadi bunu görme adam aşırı kalitesiz. Bu konu sinirlendiriyor artık beni.

Derhal zeki ile birlikte sözleşmesi fesh edilmeli.

o sizin iddanız.ihanet öyle basit birşey değildir. net olarak kanıtlanması gereken bir iddaa. çoğu kişi böyle söylüyor diye doğru olacak birşey de değildir. benim kanımca ihanet falan yok. moral ve konsantrasyon bozukluğu olarak açıklıyorum ben o durumu. dün yusuf un hırsını gördükten sonra iyice ikna oldum. sizin düşüncenize göre yusuf da ihanet etmiş olmalı. tabi onun sahadaki hataları tolere edilebildiği için hain damgası yemedi.

yeteneğine gelelim. türkiyedeki stoperlere bakınca biri ikisi hariç hepsi aşağı yukarı aynı yetenekte.o zaman devreye coğrafya giriyor.madem hepsi aynı, stada en yakın oturan bizde oynasın diyorsun.stoper diye gelen yabancıların kalitesi de mustafadan çok farklı bir yerde değil.hatta bence mustafa daha üstün şu an. getirirsen tartışmasız bir stoper. o zaman kimse mustafa demez. eskiden sürekli emre den bahsediyordum.değerlendirilmeli diyordum.niye? çünkü oynayan henrique idi. cardozo dan sonra kimse emre nin adını anıyor mu? hayır.bu da böyle bir durum.yani eldekilere göre konuştuğumuzu bir türlü öğrenemedi bazı taraftarlarımız.

kaptanlık meselesine gelince. orası tam olarak bir muamma. bosingwa nın kaptanlığını istedi gibi şeyler okuyorum.öyle bir şey yok.adam kendisine verilmiş olan kaptanlığı istemiş.bosingwa ile alakası yok yani. bu konuda hata yaptığını söylüyoruz zaten.ama hatadır, başka birşey değildir.

yedirdiği dört gole gelince, yok 14 diyorum. bence 2 golde net hatası vardır.3. ve 4. gol pozisyonun gelişimine göre çok normaldir. hem yeteneksiz diyeceksin, hem ihanet ettiğinden bahsedeceksin, hem de ramos performansı bekleyip yenilen her golde adama kulp takacaksın.çok şey istiyorsunuz bazen.

Uğur Kalyoncu
10.11.2014, 17:58
Ersun ile beraber takımın selameti açısından geri dönmeli..

Hüseyin Başoğlu
10.11.2014, 18:03
Geri dönecek inş. o cezayirlilerin bir tarafına tekmeyi basıp alacak formasını...

uemit
10.11.2014, 18:35
Affedilse bile yeterli degil helede sampionlar ligi oynamjs papa ve cok iyi alt yapisi olan medjanj den cok da kotu .. orta sahayi toplu turk yapinca stopere turk gerek degil zaten.. aykutla birlikte gitsin

efes61
10.11.2014, 18:51
İhanetmiş. Bunu iddia edenler, olmazsa başkanla yemek yer giderim diyerek 1.7 milyon € çarpıp kaçan kurnaz ile, Vahid giderse ben de giderim diyip, bir ayda Vahidi gönderen yönetim. İnananlar da imkan olsa da her "öz evlat" a laf sokmak için fırsat kollayan kıskanç kesim.

Böyle ağır ithamda bulunan ispatlar, ispatlamayacaksada kadro dışı bırakmaz gönderir.

Dün dortmund maçında rakip oyuncu 30 metreden kendi kalesine aşırtma gol attı. Ama adamlarda zeka ve medeniyet var işte, kötü futbolcu der hain demez.

Ufuk
10.11.2014, 19:09
medjaninin mi altyapısı iyi yapmayın allah aşkına..

Ben hala Yumlu-Aykut ikilisi Belkalem-Medjani ikilisinden eksik değil diye düşünüyorum. Ha şimdi adamlar duran toplarda iyi kabul de Aykut Gençlerde sürekli atıyodu. Bi de Ekicinin ortalarında nasıl vuracak bakmak lazım. Ben daha iyi olacaklarını düşünüyorum.

Samet Yildirim
10.11.2014, 19:24
afedilmesi söz konusu olamaz.

Koray
10.11.2014, 19:32
Kendisi bize lazim olsa da kolay kolay affedilmemeli.

Adam oldu da Bosingwa'nin kaptanligina trip atar oldu, hemde mac icinde.

Hüseyin Başoğlu
10.11.2014, 19:44
Bakın hala anlamıyorsunuz. Adamın bosingvaya trip attığı felan yok.

vahid süprüntüsü tarafından maç öncesi moralinin içine edildi ve sahaya sürüldü. Hem de sakatlıktan yeni çıkmışken.

Cardozo'yu bile sakatlıktan çıkar çıkmaz oynatmayan adam sene başı kadroda istemediği mustafa yumluyu hemen sahaya sürdü bakın siz şu işe. Bir üstüne durdu durdu maç öncesi kaptanlığının alındığını söyledi.

Ortada bir ihanet var ama bu ihanetin haini Mustafa Yumlu değil.

Kim ne derse desin.

calavera
11.11.2014, 01:36
Bosingwa nın elini öpsün, özür dilesin ve affedilsin, tabi Ersun Yanal teknik açıdan kullanmak isterse, ki bence ister.

Mustafa ne olursa olsun bugün 1.91 boyu olan, ağır denemeyecek, tekniği de çoğu türk stoperden iyi olan bi adam

seyyah61
11.11.2014, 03:16
Futbolcu kötü oynar motive olamaz bunlar dogal seyler. Fakat eger bir futbolcu gayet rahat taca atabilecegi bir topu bilerek kornere birakiyorsa bu futbolcu ihanet etmistir takimina. Daha neyi savunuyorsunuz? Diger yedirdigi golleri gectim, bunu nasil savunabilirsiniz? Nasil moral bozuklugu veya form düsüklügüyle aciklayabilirsiniz?

Jackdaniels
11.11.2014, 11:09
Kulağını çekip işine bakmasını söylemeliyiz şuan 2 yabancıyı stoperde oynatacak lüksümüz yok...

İ. SARAL
11.11.2014, 11:18
Her türlü oynar ama kulağı iyi çekilmeli. Ergen tripleri yakışmıyor.

Tolga
11.11.2014, 14:06
Kulağını değil ipini çeksinler :D

Hüseyin Başoğlu
11.11.2014, 14:37
Taca değil kornere bırakmış olaya bak. Sanki adamın içine doğdu medjaninin muhammetin önünde Eğilip gol olmasına izin vereceği.

artvints
11.11.2014, 14:42
Taca değil kornere bırakmış olaya bak. Sanki adamın içine doğdu medjaninin muhammetin önünde Eğilip gol olmasına izin vereceği.

kramer direk kaleye attı, kimse birşey diyor mu? :D

seyyah61
11.11.2014, 15:58
Gol yedirme, kendi kalesine attirma ayri olay. Bir insan hata yapabilir. Fakat taca atabilecegi bir topu bilerek kornere birakmak kötü niyet göstergesidir. Diger yedirdigi hatali goller alakali hicbir sey söylemedim. Ben hicbir futbolcu hakkinda su ana kadar kötü niyetli yorum yapmadim. Fakat Mustafa'nin bundan sonra Trabzonspor'da yeri yoktur. Ihanet eden futbolcu bu kulübün kapisindan girmemelidir.

Ufuk
11.11.2014, 16:03
Herkeste de niye okuma yeteneği var sanırım. Kesin olmayan bi durum varken ihanet etti deyip hain yaftasi yapıştırmak bize yakışmaz. Bu niyete girersek bu işin sonu da olmaz hani.

TSemih61
11.11.2014, 16:32
Birilerinin gazıyla hain ilan etmeye ne meraklı taraftarımız var. Mustafa kadro dışı bırakılmasaydı kimse hainlikten bahsetmeyecekti, birilerinin yönlendirmesiyle taraftardaki algı değişimi çok komik geliyor bana. Kimse Halilodzic'e giden paranın hesabını sormuyor. Asıl hainlik budur işte, kulübün parasını çarçur etmek. Bizim taraftara göreyse kulübe yürekten bağlı birinin moral bozukluğuyla çıktığı maçta kötü performans göstermesi ise hainlik oluyor.

Tabii suç biraz da Mustafa'da. Sen taraftara yürekten nasıl oynanır onu gösteriyorsun 2 sezondur, bir kötü performansla asılacağını nereden bilesin. Sen de yabancı oyuncular gibi lay lay lom top oyna çıkıp kimse sesini çıkarmazdı.

umutberna
11.11.2014, 17:12
Gol yedirme, kendi kalesine attirma ayri olay. Bir insan hata yapabilir. Fakat taca atabilecegi bir topu bilerek kornere birakmak kötü niyet göstergesidir. Diger yedirdigi hatali goller alakali hicbir sey söylemedim. Ben hicbir futbolcu hakkinda su ana kadar kötü niyetli yorum yapmadim. Fakat Mustafa'nin bundan sonra Trabzonspor'da yeri yoktur. Ihanet eden futbolcu bu kulübün kapisindan girmemelidir.
bana göre orada yaptığı iyiniyet/kötüniyetten öte konsantrasyon ile ilgiliydi.
maça hiçbir şekilde konsantre değildi ve olamadı, bu nedenle saçma sapan bir oyun oynadı.
Ne olursa olsun duygusal omadan işini yapması daha doğru olurdu ama malum biz karadenizlilerde bazen duygular mantığın çok önüne geçebiliyor.

seyyah61
11.11.2014, 17:23
Birilerinin gazıyla hain ilan etmeye ne meraklı taraftarımız var. Mustafa kadro dışı bırakılmasaydı kimse hainlikten bahsetmeyecekti, birilerinin yönlendirmesiyle taraftardaki algı değişimi çok komik geliyor bana. Kimse Halilodzic'e giden paranın hesabını sormuyor. Asıl hainlik budur işte, kulübün parasını çarçur etmek. Bizim taraftara göreyse kulübe yürekten bağlı birinin moral bozukluğuyla çıktığı maçta kötü performans göstermesi ise hainlik oluyor.

Tabii suç biraz da Mustafa'da. Sen taraftara yürekten nasıl oynanır onu gösteriyorsun 2 sezondur, bir kötü performansla asılacağını nereden bilesin. Sen de yabancı oyuncular gibi lay lay lom top oyna çıkıp kimse sesini çıkarmazdı.
Isi öteye beriye cekmeye gerek yok. Mustafa basligi oldugu icin Mustafa elestiriliyor burda. Yönetim elestirilecekse onun icin ayri bir baslik var. Yönetim yanlis yapiyor diye diger yanlislari gözardi edemeyiz.

Niyet okuma meselesine gelince. Ya ben anlatamiyorum ya da anlamak istemiyorsunuz.
Önünüzde acil kanamali bir kisi yatiyor. Siz de orda dikilip yardim etmiyorsunuz. Yardim etseniz, acili arasaniz bu kisinin kurtulma ihtimali var. Fakat öylece duruyorsunuz ve ben de sizin kötü niyetli oldugunuzu söyleyemecegim degil mi? Niyet okuma ayri bir seydir. Kötü niyetli oldugundan bu kadar emin olmasam burda bu ithamda bulunmazdim. Gercek Trabzonsporlu olabilir. Fakat hata yapmistir ve yaptigi hata da cok büyüktür. Affedilmemesi gerekir.

Ayrica konsantrasyon bozuklugu da ayri bir olay. Konsantrasyon bozukluundan adamini kacirabilirsin fakat iki metre önündeki topun kornere gitmesini seyretmezsin. Acik acik kötü niyettir bu. Baska bir aciklamasi olamaz.

fadigaTS
11.11.2014, 17:26
Kesinlikle affedilmemeli.

TSemih61
11.11.2014, 18:04
Isi öteye beriye cekmeye gerek yok. Mustafa basligi oldugu icin Mustafa elestiriliyor burda. Yönetim elestirilecekse onun icin ayri bir baslik var. Yönetim yanlis yapiyor diye diger yanlislari gözardi edemeyiz.

Niyet okuma meselesine gelince. Ya ben anlatamiyorum ya da anlamak istemiyorsunuz.
Önünüzde acil kanamali bir kisi yatiyor. Siz de orda dikilip yardim etmiyorsunuz. Yardim etseniz, acili arasaniz bu kisinin kurtulma ihtimali var. Fakat öylece duruyorsunuz ve ben de sizin kötü niyetli oldugunuzu söyleyemecegim degil mi? Niyet okuma ayri bir seydir. Kötü niyetli oldugundan bu kadar emin olmasam burda bu ithamda bulunmazdim. Gercek Trabzonsporlu olabilir. Fakat hata yapmistir ve yaptigi hata da cok büyüktür. Affedilmemesi gerekir.

Ayrica konsantrasyon bozuklugu da ayri bir olay. Konsantrasyon bozukluundan adamini kacirabilirsin fakat iki metre önündeki topun kornere gitmesini seyretmezsin. Acik acik kötü niyettir bu. Baska bir aciklamasi olamaz.

Kimsenin Mustafa'nın hatalarını gözardı ettiği yok ki. Herkes hemfikir Mustafa'nın kötü bir performans gösteridiği konusunda. Verdiğiniz örnek de alakasız bence.

Koner pozisyonuna ise o gözle bakan art niyetlidir başka da bir şey demem. Neredeyse her maç benzer pozisyonlar oluyor, hepsinde bir bit yeniği ararsak takımda futbolcu kalmaz. Mustafa'ya yöneltilen suçlamaların hepsi yönetim kaynaklıdır. Kulüp kaptanlık olayını profesyonel bir şekilde ele alamadığı için taraftarın önüne attı futbolcuyu. Bunu yapmasının sebebi herkesce biliniyor tekrar yazmaya da gerek yok.

seyyah61
11.11.2014, 18:27
Kimsenin Mustafa'nın hatalarını gözardı ettiği yok ki. Herkes hemfikir Mustafa'nın kötü bir performans gösteridiği konusunda. Verdiğiniz örnek de alakasız bence.

Koner pozisyonuna ise o gözle bakan art niyetlidir başka da bir şey demem. Neredeyse her maç benzer pozisyonlar oluyor, hepsinde bir bit yeniği ararsak takımda futbolcu kalmaz. Mustafa'ya yöneltilen suçlamaların hepsi yönetim kaynaklıdır. Kulüp kaptanlık olayını profesyonel bir şekilde ele alamadığı için taraftarın önüne attı futbolcuyu. Bunu yapmasının sebebi herkesce biliniyor tekrar yazmaya da gerek yok.
Topu laubali sekilde kornere birakan baska bir oyuncu gösterin o zaman bana. Madem her mac oluyor böyle seyler.

Hüseyin Başoğlu
11.11.2014, 23:04
Herkeste de niye okuma yeteneği var sanırım. Kesin olmayan bi durum varken ihanet etti deyip hain yaftasi yapıştırmak bize yakışmaz. Bu niyete girersek bu işin sonu da olmaz hani.

Dünyada bizden daha çok yakışan bir taraftar grubu yok.

Ufuk
11.11.2014, 23:09
Mustafa değil de Cardozo kadro dışı bırakılsa aynı şeyi mi söyleyecektiniz? Hiç samimi değil.

Yavuz Hasan
11.11.2014, 23:24
affedilmesi taraftarı değilim ama mecburen af gelecektir defansda üç yabancı fazla lüks

Hazar_
13.11.2014, 11:01
Affedilmeli. Yaptığı fazla bir şey olduğunu da düşünmüyorum. Vahid'in saçma sapan egosuna kurban gitti. Herkesi ihanetle suçlayan bu adamın asıl kendisi hain idi.

Mustafa'nın da zaten bazı şeylerde burnu sürtmüştür. Elimizdeki en iyi yerli stoper o. Yumlu olmazsa Akbaş olur. Kadroya dönmeli. Daha iyisi gelene kadar en iyisi Yumlu.

reisoğlu61
13.11.2014, 11:12
gökhan töre ye ceza gelmiyorsa, benim mustafa mda hemen affedilmeli...
defansta ona ihtiyacimiz var.

demir
13.11.2014, 11:18

bu hainlikse eger hain olmayan bı baskan ve yonetıcımız hıoc olmadı bızım ??

Turgay Atalay
13.11.2014, 11:36
Kaptanlık mevzusu dışında bizim bilmediğimiz bir olay yoksa Mustafa affedilmeli... Zeki ise dünya futbolunun geleceği gerekçe gösterilerek asılmalı :)

kopeli
13.11.2014, 12:23
M.Yumlu yerli bazında kaliteli bir stoper, kontejan sıkıntısı cektiginiz bir ortamda affedilmeli ve ilk 11'deki yerini almalı.

28TS61
13.11.2014, 13:00
kontenjan sikintisi cekerim yine afetmem. resmen sabote etti takimi

Tayfun
13.11.2014, 13:35
Kaptanlık pazu bandı verilsin sonra a2'ye yolla ...

gabriel omar
13.11.2014, 15:01
Mustafa,eğer Vahit hoca gitsin diye yahut kaptanlık meselesinin acısını çıkarmak için bilerek kötü oynadıysa tartışmanın lüzumu yok direk sözleşmesi feshedilsin.Dün Vahid hocaya yapan bugün Ersun hocaya yapar.Takımda tetikçiye ihtiyaç yok.

Yok moral bozukluğu yüzünden dikkat dağınıklığıyla istem dışı hatalar yaptıysa affedilsin.Ama karşılığında Mustafa evvela Bosingwa'dan özür dilesin ve kaptanlığı kendi isteği ile Bosingwa'ya teslim etsin.Esas mesele takımın başarısıdır,egolar geri planda tutulmalı.

Harun
13.11.2014, 15:39
Mustafa son dönemlerde iyi performans göstersede Trabzonsporun aradığı kalitede bir stoper olamadı hiç.Tek avantajı yerli olması.Onun haricinde kadroda yer bulması zor bence.

Mesut
13.11.2014, 15:45
Dönecektir.Dönmeli de

Hakan
14.11.2014, 19:33
Bazı arkadaşlar istediği kadar ilk 11'lere yazsın,yaptığın hainliği bizler unutmayacağız Türkiye'nin en iyi stoperi olan beyefendi

TSemih61
14.11.2014, 21:58
Mustafa Trabzonspor'dan daha büyük kulüplerde de oynayabilecek kapasitedir ve hainlik yapmamıştır. Yaptı diyen koysun delili ortaya görelim. Mustafa kendi ağzından ihanet ettiğini söylemediği sürece kimse bir ihanetten bahsedemez. Eğer bahseder bu iftira olur.

Tolga
14.11.2014, 22:00
Mustafa Yumlu, Trabzonspor'dan büyük olarak sadece Konyaspor'da oynayabilir ...

O da yüzölçümü bakımından ...

Abartmanın alemi yok ...

jojuk
14.11.2014, 22:02
gaziantep maçında bilerek yedirdiğin gollerden sonra affedilmesi söz konusu olamaz takımı resmen fişini çekti

Salih Edip
14.11.2014, 23:17
Gaziantep macinin hesabini verebiliyosa dönsün...

artvints
14.11.2014, 23:45
gaziantep maçında en çok koşan ikinci trabzonluydu.ama koştuğuna değmedi, hain damgası yedi.

Salih Edip
15.11.2014, 00:32
gaziantep maçında en çok koşan ikinci trabzonluydu.ama koştuğuna değmedi, hain damgası yedi.

Az koşan olsaydı affedilirdi ama madem en cok kosan madem o kadar mecali var nerdeyse ayagında olan topun aheste aheste kornere çıkmasını izlemesi sakatlığından dolayı değilmiş.

Emirhan Makul
15.11.2014, 00:48
Çalışmayı, başarmayı, işine bakmayı değil, forsu, gösterişi, namı seçmiştir, anadolunun saf ve bilgisiz insanı olduğunu kanıtlamıştır, asla profosyonel bir futbolcu olamayacak, elveda.

bahadır2561
15.11.2014, 08:36
Sozlemsesi feshedilmeli ne diye bos yere para veriyoruz

gökhants1966
15.11.2014, 16:49
Defolsun gitsin.

F. Yıldırım
15.11.2014, 17:42
3 gün içinde affedilmezse kurtuluruz.
Dayanın.

sason
16.11.2014, 08:21
Ne güzel , ne kolay hain damgası yapıştırabiliyorsunuz.Hiç mi korkunuz yok Allah tan?Mustafa hain ise Cinconlu Semih 3 haftadır hain oğlu haindir.Allah kuru iftiradan korusun seni Mustafa.

İki senedir Egemenden sonra ki en iyi stoperdir Mustafa Türkiye de .Ha beğenilmez yerden yere vurulur çünkü özevlattır.Adı Klaus, pasaportu Almanya, tipide biraz iyi olsaydı iki senedir gösterdiği performansla kral ilan edilirdi takımımızda.

B.Yiğit
16.11.2014, 09:41
Hain cok agir kacar ama Mustafa gibi yetenekleri kisitli bi futbolcunun boyle cikis yapmasi ilginc..

Demek biraz iyi oynasa yildizi parlasa neler yapacak..

Bence dogru karar ve ders olmasi icin sozlesmesi bile fesh edilebilir cokta onemli degil.

Uğur Kalyoncu
16.11.2014, 16:29
Kısa ve öz..Affedilsin..

fadigaTS
16.11.2014, 16:48
Kesinlikle affedilmemeli.Sözleşmesi hemen fesh edilsin.

artvints
16.11.2014, 16:51
gördüm ve arttırıyorum.affedilecek bişey yok.iftira atıldığı için özür dilensin, klüp binasının kapısında çiçeklerle karşılansın.

Hakan
16.11.2014, 17:58
gördüm ve arttırıyorum.affedilecek bişey yok.iftira atıldığı için özür dilensin, klüp binasının kapısında çiçeklerle karşılansın.
Kaptanlık da verek mi ? :)

artvints
16.11.2014, 18:09
Kaptanlık da verek mi ? :)

kendisi 2. kaptan olarak belirlenmiş zaten. verdikleri kararın arkasında dursunlar yeter. ya da yeni bir karar aldıklarında oyuncuya habar versinler.

Sefa
16.11.2014, 18:24
kendisi 2. kaptan olarak belirlenmiş zaten. verdikleri kararın arkasında dursunlar yeter. ya da yeni bir karar aldıklarında oyuncuya habar versinler.

Nerede belirlenmiş ? Yok öyle bir dünya yahu.. Sezon başı çoluk çocuk kadroda 2 maç pazuband taktı diye kendi kendine gelin güvey olmuş..

Tolga
16.11.2014, 18:29
Hainlerin hain ilan ettiği futbolcu.

Haberlerin doğru çıkma ihtimali var, ve eğer çıkarsa hain olarak ithamda bulunduğunuz kişilerin taraftarlık mevkiileri sizden yüksek mi olacak ? Ya da siz mi hain olacaksınız ?

Hoş bir mesaj değil ...

artvints
16.11.2014, 18:33
Nerede belirlenmiş ? Yok öyle bir dünya yahu.. Sezon başı çoluk çocuk kadroda 2 maç pazuband taktı diye kendi kendine gelin güvey olmuş..

geçen seneden beri öyle.sezon başında başlamadı.

bahadır2561
16.11.2014, 18:44
Onundeki topu taca atmayip kornere birakan profosyonel futbolcu
Yersen

TSemih61
16.11.2014, 19:20
Haberlerin doğru çıkma ihtimali var, ve eğer çıkarsa hain olarak ithamda bulunduğunuz kişilerin taraftarlık mevkiileri sizden yüksek mi olacak ? Ya da siz mi hain olacaksınız ?

Hoş bir mesaj değil ...

Tersini düşünürsek haberlerin yalan olma ihtimali de var. O zaman Mustafa'ya hain diyenlerin durumu ne olacak sizce?

Samet Yildirim
16.11.2014, 19:22
Afedilmesi söz konusu olamaz.

ibrahim_yattara
16.11.2014, 21:10
Sakatlıktan önceki performansı belkalemdende, medjanidende, aykuttanda, akbaştanda, avraamdanda iyiydi.

O performansınıda yakalayacaktır haftalarca oynamadı sonuçta..

Yabancı kontenjanı sıkıntımızda var cezayirliler yüzünden

Acilen affedilmeli..

Hatta sorunun ne olduğuyla ilgili basın açıklaması yapmasına izin verilmeli..

Yumlu gs maçına yetişmeli.. Waris ve yatabareyi kullanamıyoruz,

Cezayirlileri 11 de görmek istemiyorum vahidin peşinden gitsinler..

OĞUZHAN061
17.11.2014, 14:06

Hoş bir mesaj değil ...

Haberler doğru çıkmadan mustafa'yı hain ilan edenlere ne demeli

OĞUZHAN061
17.11.2014, 14:07
Mustafa'ya hain diyenlerin msj'ı silinmiyor ama ona hain diyenler için hain diyenin msj'ı siliniyor.

Harun-61
18.11.2014, 11:58
Af edildi mi Yumlu ?

28TS61
18.11.2014, 14:33
Af edildi mi Yumlu ?

kesinlikle af edilmemelidir. gönderilmesi gerekir

Bera B.
18.11.2014, 14:57
Ne değişti ki affedilsin? Hoca gönderildi diye mi?

Sözleşmesinin feshini görürüz ekürisi ile beraber inşallah.

Kolpacı
19.11.2014, 17:57
mustafanın sakatlığının ardından sadece fener maçında gol yememişiz , oynadığı 2 rostov ve erciyes maçında ise gol yememişiz belki de rastlantıdır

F. Yıldırım
19.11.2014, 18:14
mustafanın sakatlığının ardından sadece fener maçında gol yememişiz , oynadığı 2 rostov ve erciyes maçında ise gol yememişiz belki de rastlantıdır

Onur Kıvrak'ın kalede olmamasının etkisi olabilir mi acaba?
Hem Mustafa'yı Antep maçında gördük, Fatih Öztürkle birlikte kaleyi yol geçen hanına çevirdiler.
Ayrıca Rostov maçları da ölçüt değil bence.

TSemih61
19.11.2014, 23:06
Ya arkadaş Mustafa'nın iyi bir stoper olduğunu niye kabul edemiyorsunuz? Bu adam ne yaptı size anlamış değilim. Kadro dışı kalma olayına kadar takımda hiçbir zaman sorun yaratmayan bir oyuncuydu. Nereden ne ara beslediniz bu kadar kini akıl erdiremiyorum. Evet Yumlu Antep maçında kötüydü, olabilir. Onur da hatalı goller yiyor, kötü maçlar çıkartabiliyor ama bu onun kötü kaleci olduğu anlamına gelmez.

Kolpacı
19.11.2014, 23:58
Onur Kıvrak'ın kalede olmamasının etkisi olabilir mi acaba?
Hem Mustafa'yı Antep maçında gördük, Fatih Öztürkle birlikte kaleyi yol geçen hanına çevirdiler.
Ayrıca Rostov maçları da ölçüt değil bence.

tesadüfmüş demek ki

ibrahim
20.11.2014, 00:39
Ersunun gelişiyle birlikte kadroda yerini bulacaktır. Yönetim veya başka birileri karışmazsa tabi.

Gesendet.

Hunk
20.11.2014, 01:49
Ya arkadaş Mustafa'nın iyi bir stoper olduğunu niye kabul edemiyorsunuz? Bu adam ne yaptı size anlamış değilim. Kadro dışı kalma olayına kadar takımda hiçbir zaman sorun yaratmayan bir oyuncuydu. Nereden ne ara beslediniz bu kadar kini akıl erdiremiyorum. Evet Yumlu Antep maçında kötüydü, olabilir. Onur da hatalı goller yiyor, kötü maçlar çıkartabiliyor ama bu onun kötü kaleci olduğu anlamına gelmez.

Mesajlarima bakin, yillardir hep destek verdim, hep arkasinda durdum, Turkiyedeki en iyi yerli defans oyuncusu olduguu dusunuyorum. Fakat yaptigi olaydan sonra bir kalemde sildim. Kimse bu haddi kendinde bulmamali. O yuzden satilmali. Kendini yakti

Sibel
20.11.2014, 12:23
Ersunun gelişiyle birlikte kadroda yerini bulacaktır. Yönetim veya başka birileri karışmazsa tabi.

Gesendet.

Bizim ak kaşık yönetim affetmeyecekmiş.
Tebrikler!

sason
20.11.2014, 12:31
Bizim ak kaşık yönetim affetmeyecekmiş.
Tebrikler!

İyi koyarlar yerine cezayirlileri, 3-4 tane yabancı defanslı takım şaka gibi...

Sadettin_
20.11.2014, 12:38
affetmeyi düşünmüyoruz dedi ersun yanal .

Ufuk
20.11.2014, 13:00
yazık oldu.

28TS61
20.11.2014, 15:29
cok sükür zeki ile geri dönüslerine izin yok

Anıl C
20.11.2014, 15:34
Sevene saygim sonsuz ancak o macta oyle davranmicakti
Yazik oldu emeklerine
Akli varsa Senol hoca varken Bursa'ya kapak atsin
Diger anadolu takimlarinda kariyerini hepten bitirmesini istemem

cakalkerem
20.11.2014, 15:57
af mı var gündemde?

Sefa
20.11.2014, 16:00
Hala savunuyorlar pes...

cakalkerem
20.11.2014, 16:02
yok yok böyle iyiydi....

artvints
20.11.2014, 16:20
savunmaya devam. adam kaçırmak hainlik değildir.hata yapmak hainlik değildir. topu taca değil de kornere bırakmakla hainlik arasındaki ilişkiyi de tam anlamadım. bu konsantrosyon bozukluğu, morl bozukluğu , tercih hatası, bir anlık dalginlıkla rahatça açıklanabilir. mustafanın ben bu topu taça atmayayim kornere atayım, bana kaptanlık vermemek ne demekmiş görsünler diye bir düşünceye girdiğini zannetmiyorum. hainlik başka birşey.vahid in futbolculara hakaret ettiği basına sızıyor ya, kaptanlık mevzusu olduktan sonra mustafa ile vahidin arasında nasıl bir konuşma geçtiğini bilmeden meseleyi çözmek zor. orda hakaret mi yedi, ne oldu belli değil. madem ki affedilmeyecek, mustafa çıksın olayı anlatsın.bundan sonra suskun kalması alehine olur.çünkü onun futbol hayatını düşünen yok.

Ufuk
20.11.2014, 16:30
savunmaya devam. adam kaçırmak hainlik değildir.hata yapmak hainlik değildir. topu taca değil de kornere bırakmakla hainlik arasındaki ilişkiyi de tam anlamadım. bu konsantrosyon bozukluğu, morl bozukluğu , tercih hatası, bir anlık dalginlıkla rahatça açıklanabilir. mustafanın ben bu topu taça atmayayim kornere atayım, bana kaptanlık vermemek ne demekmiş görsünler diye bir düşünceye girdiğini zannetmiyorum. hainlik başka birşey.vahid in futbolculara hakaret ettiği basına sızıyor ya, kaptanlık mevzusu olduktan sonra mustafa ile vahidin arasında nasıl bir konuşma geçtiğini bilmeden meseleyi çözmek zor. orda hakaret mi yedi, ne oldu belli değil. madem ki affedilmeyecek, mustafa çıksın olayı anlatsın.bundan sonra suskun kalması alehine olur.çünkü onun futbol hayatını düşünen yok.

+1

Yetersiz dersin bize daha iyisi lazım dersin kadro dışı bırakırsın ama hain deyipte kovma diye bi olay yok.

halil ibo
20.11.2014, 16:35
Profesyonel;profesyonelliğinin hakkını verecek.Dalgınılık,isteksizlik,konsantrasyon kaybı bizim gibi fanilere ait hasletler !
Bir yerde haksız Mustafa;eğer o gün moral-motivasyonu zayıfsa affını isteyecekti.

bahadır2561
20.11.2014, 16:36
Cok sukur af filan cikmadi