PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Yumlu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Oruç
09.12.2013, 00:22
Eski günlerinden esintiler sundu reis.

tristram
09.12.2013, 00:28
mustafa'nin sorunu pozisyonunu kaybedip surekli rakibin ayagina hizli bir sekilde dalmasi.rakip az biraz teknik olunca hali sahada yenmeyecek calimi yiyor..
halbuki rakibi karsilarken pozisyon kaybetmese hantalligi bu denli su yuzune cikmaz.kisaca yumlu'dan en fazla bu kadar olur ve iki dunya bir araya gelse trabzonspor'un ilk 11inde oynayamaz-oynamamali..

poetricus
09.12.2013, 02:37
Yapmayın Allah aşkına; kontra atak yiyoruz, Mustafa geri dönerken herkesin koştuğu yere koşuyor adam karşılamaya.

Onur Akyüz
09.12.2013, 03:19
İlk golde çok sinirlenmiştim ama öyle bi oynadın ki gülmekten kızamadım artık.

Kötü de değil komikti!

Tayfun
09.12.2013, 11:11
İlk golden önce ne güzel çalım yedin öyle, hayran kalmamak elde değil .

Canberk
09.12.2013, 11:32
İlk golden önce ne güzel çalım yedin öyle, hayran kalmamak elde değil .

Ben de orada kahroldum zaten. Daha koşmaktan haberi yok çalımdan sonraki hareketlerine dikkat eden oldu mu ?

Fatih Birinci
09.12.2013, 11:40
Mustafayi severim ama dün bizi rezil etti yedigi bacak arası eski günlerini hatirlatti

Samet Berber
09.12.2013, 11:48
Şu bacaklarını kapatmayı öğrenemedin.

Tuğrul
09.12.2013, 19:45
Bekir gibi oyuncunun ıslıklandığı bir noktada Yumlu'ya methiyeler diziliyorsa bu takımda ciddi sorunlar vardır.

Yumlu rotasyonda kendine yer bulduğu müddetçe bu takımdan hiçbirşey olmaz.

Cafer Bulur
09.12.2013, 20:33
Dün cok kötü bir günündeydi,bu nedenle 3 gol yememiz kacinilmaz oldu.

Gecen haftalardaki iyi futbolu sanirim kalitesinden degil iyi bir form grafigi yakalamasindandi .

Samet Yildirim
09.12.2013, 21:18
Mustafa Yumlu aklima geldikce cildiriyorum.pozisyon alma ve oyun bilgisi rezalettt ! Kendi adamini birakip rakibe basan dunyadaki tek stoper

Emirhan Makul
10.12.2013, 10:32
Balıkesirspor ve Gaziantepspor maçlarının tek katili.

Eksiksiz her golde hatası var, adam tutma ve nerede duracağı konusunda zerre bilgisi olmayan profosyonel futbolcuyu hayatımda ilk kez görüyorum. Kendisini izliyor mu acaba sonradan çok merak ediyorum.

sem61
10.12.2013, 14:17
-pozisyon almasını bilmiyor
-yerini terkedip oyuncunun peşinden gidp yerini boşaltıyor sık sık
-kafa toplarında sadece cepheen gelenler vurabiliyor
-vurduğu kafa toplarının &90ı önündeki boş poyuncumuza değilde rakibe
-sürekli bi forveti kaçırma sevdası var bir asisti yapmış mı böyle bilmiyorum
-başka bir oyuncunun marke ettiği oyunca müdahele etmeye gidiyor (bunu anlamak gerçekten güç)

-bamba 1 milyon euro alıyorsa mustafa da en az o kadar almalı .

yazdığım son 5 maddeyi %100 uygulasa dahi bu yaştan sonra pozisyon almayı öğrenemeyeceğinden çok zor be mustafam .
keşke iyi olsanda oynasan ama hedef şampiyonluksa duracağı yeri bilmeyen bir stoperin ilk11de ne işi var

Samet Yildirim
10.12.2013, 19:56
Yapmayın Allah aşkına; kontra atak yiyoruz, Mustafa geri dönerken herkesin koştuğu yere koşuyor adam karşılamaya.

Komedi hocam komedi...

Dünyada adamini birakip rakibe basan tek stoper !

okadar cok yapiyor ki bunu...

Yemin ediyorum almanyada 14-15 yasindaki cocuklar bunu yapsa aninda yedege cekilirler ve büyük firca yerler...

TSemih61
10.12.2013, 20:42
Komedi hocam komedi...

Dünyada adamini birakip rakibe basan tek stoper !

okadar cok yapiyor ki bunu...

Yemin ediyorum almanyada 14-15 yasindaki cocuklar bunu yapsa aninda yedege cekilirler ve büyük firca yerler...

Ben bunu billinçli yaptığını zannediyorum. Bence bazen yararlı oluyor. Çok hatırlıyorum bu şekilde topu kaptığını. Takımda bu görevi ortasaha yapmayınca Mustafa vazife edinmiş bunu.

DEEP BLUE
10.12.2013, 20:47
Ben bunu billinçli yaptığını zannediyorum. Bence bazen yararlı oluyor. Çok hatırlıyorum bu şekilde topu kaptığını. Takımda bu görevi ortasaha yapmayınca Mustafa vazife edinmiş bunu.

Gudalis deniyor bunlara bizim köyde :)

SEDAT
10.12.2013, 20:47
* Arada iyi oynasanda kesinlikle bu takımın yedeği bile değilsin...

Sefa
13.12.2013, 00:39
2 tane can simidi var. Biri Onur diğeri taç..

artvints
13.12.2013, 01:16
bugün sahadaki duruşu iyiydi :D

Hunk
13.12.2013, 02:53
Takimin Onurla birlikte en istikrarlisi

Ragazzo
13.12.2013, 03:22
Onur'a verdiği geri pası bir an 90'a takacak sandım. Kaleleri şaşırdı herhalde.

Ali İhsan
13.12.2013, 09:05
Sıçrayarak fena kafalar vurdu, Allah'tan maç açık alanda oynanmadı, doldur boşaltlı oyunlarda en iyilerden olduğu için bütün topları karşıladı :)

Harun-61
13.12.2013, 10:33
Hasizliga Devam....

Su Takim'in su hali ile vazgecilmez 3-4 oyuncusundan biri.

İ. SARAL
13.12.2013, 11:01
İyidir iyi.

Sibel
13.12.2013, 11:05
İki pozisyonda zorlasa ikisi de gol. Olcan'ın ortasında. Ama ikincisinde faul vardı kendisine.

Ömer SEVİNÇ
13.12.2013, 11:09
Pozisyon alma sıfır. Bamba'ya dua etmeli.

Adem Akyüz'
13.12.2013, 13:19
Kafa toplarındaki hakimiyeti çok iyi. Keşke biraz da pozisyon alma konusunda kendini geliştirse.. Eksikleri olmasına rağmen şu an takımın vazgeçilmezlerinden biri..

Tolga
13.12.2013, 13:47
İkinci yarıda, Herifler boyuna aldandılar resmen. Nasıl olsa Mustafa alır diye kafa topları cacık dediler. Keza öylese oldu sağolsunlar :)

Ama bence kötü değildi.

alper*
13.12.2013, 13:55
Mustafa Yumlu şu an 1 numaralı, en başarılı ve en formda Türk stoperdir.

artvints
13.12.2013, 14:18
en iyi tarafı iyi pozisyon alması zaten, yoksa bu çelimsizlik ve kısmen ağırlıkla nasıl oynayacak trabzonda.bir de yerini kaybediyor diyorlar ama aksine forveti döndürmemek için ileri çıkıyor ve çok yararlı oluyor bu hareketi.sayısız top kazandı bu şekilde.giray gibi geri çekileceğine önde bassın döndürmesin daha iyi.

Tuğrul
13.12.2013, 19:25
Dar alanda ve pres altında top alışverişi yapamayan adamla ligde figüran bir takım olmaktan öteye gidemeyiz.

Yaşar
13.12.2013, 20:14
Dar alanda ve pres altında top alışverişi yapamayan adamla ligde figüran bir takım olmaktan öteye gidemeyiz.

Bunu yapabilen bir stoper varmıymış Türkiye'de yahu?
Terry bile, Puyol bile pres yediğinde topu taça veya kornere atıyor.

Cafer Bulur
13.12.2013, 20:54
Pozisyon alma konusunda sikintisi oldugu dogru ama dün macin genelinde böyle bir hatasi olmadi.

Bamba ile defansta güven verdiler tebrikler umarim eksik yönlerini gelistirir mustafa ben oldum dememeli halen daha yeterli degil performansi.

Samet Yildirim
13.12.2013, 20:56
Dünyada adamini birakip rakibe basan tek stoper oyuncusu mustafa yumlu...

Dün yine yapti bunu...

Rakip oyuncu kenardan iceri girmis ceza alanina,,,mustafa adamin önünü kesecegine ona dogru degilde sola dogru gidiyor...

Asla yeterli degil...

Oğuzhan
14.12.2013, 00:48

Türkiye'de bunu yapabilen bir tane stoper söyler misin bana peki :D

Adama nereden vuracağınızı şaşırdınız. Bizim orta saha adamlarımız bile pres yiyince pas yaparak pres kıramıyorlar sen bunu stoperlerimizden bekliyorsun.

gabriel omar
14.12.2013, 00:59
Beyler Mustafanın oynamadığı maçları da izledik.

Hani Aykutla Bambanın nasıl sıvadığını görmemiş olsak tamam diyeceğim.

Full HD
14.12.2013, 03:05
Yeri dolmali bence yeterli degil.

Samet Yildirim
14.12.2013, 12:07
Beyler Mustafanın oynamadığı maçları da izledik.

Hani Aykutla Bambanın nasıl sıvadığını görmemiş olsak tamam diyeceğim.

Akhisarspor, Gaziantep, Icerdeki Lazio maci felan filan yokmuydu yoksa ? :)

Yeterli degil kendimizi kandirmayalim.

gabriel omar
14.12.2013, 12:28
Akhisarspor, Gaziantep, Icerdeki Lazio maci felan filan yokmuydu yoksa ? :)

Yeterli degil kendimizi kandirmayalim.

Mustafaya hangi mesajımda yeterli demişim ?

Benim kavgam ,Bamba ve Aykut el üstünde tutulurken ,onlardan çok daha iyi oynayan Mustafanın ısrarla alaya alınmasıyla.

Mustafa yeterli olmayabilir,ancak senelik 1 milyon euro alan Bamba,ve 3 milyon bonservis ödenen Aykutun yanında çok daha iyidir.Bu ikiliden çok daha fazla güven veriyor Mustafa.

Samet Yildirim
14.12.2013, 12:51
Mustafaya hangi mesajımda yeterli demişim ?

Benim kavgam ,Bamba ve Aykut el üstünde tutulurken ,onlardan çok daha iyi oynayan Mustafanın ısrarla alaya alınmasıyla.

Mustafa yeterli olmayabilir,ancak senelik 1 milyon euro alan Bamba,ve 3 milyon bonservis ödenen Aykutun yanında çok daha iyidir.Bu ikiliden çok daha fazla güven veriyor Mustafa.
Bamba ve Aykut a süper degiler ama bence kesinlikle Mustafadan iyiler...Benim görüsüm bu.

30 maca yakin oynadik tas catlasa aykutun oynadigi mac sayisi stoperde 5-6 dir komedi...Aykuta kizmaya hakki yok Mustafa sol bek oynasin bakalim görelim...Haksizlik yapmamak lazim.

Bamba hayli hayli üstün ztn bu net. Mustafayi ingiltere 2.ligin yanindan gecirmezler...Fildisi Milli Takiminda ancak su siselerini tasir.

gabriel omar
14.12.2013, 13:01
Bamba ve Aykut a süper degiler ama bence kesinlikle Mustafadan iyiler...Benim görüsüm bu.

30 maca yakin oynadik tas catlasa aykutun oynadigi mac sayisi stoperde 5-6 dir komedi...Aykuta kizmaya hakki yok Mustafa sol bek oynasin bakalim görelim...Haksizlik yapmamak lazim.

Bamba hayli hayli üstün ztn bu net. Mustafayi ingiltere 2.ligin yanindan gecirmezler...Fildisi Milli Takiminda ancak su siselerini tasir.

Çok şekilci bakıyorsunuz.O Bamba bir transfer dönemi boyunca kapı kapı gezdi de neden tek bir talip bulamadı ,madem o kadar iyi bir stoperdi ?Bu Bamba ilk geldiği sezonun yarısına kadar iyi oynamış,ondan sonra yokları oynayan dengesiz bir stoper ?Nesini gördünüz aklım almıyor ?

Aykut sol bekte oynadı demişsiniz de ,stoper oynadığı maçlarıda gördük.Ayrıca sol bekte oynaması ağırlığını,rakibe yaptığı saçma sapan müdahaleleri değiştirmez ki.Ben adama niye sol bekten hücuma çıkmadın demiyorum ki .

Samet Yildirim
14.12.2013, 13:09
Çok şekilci bakıyorsunuz.O Bamba bir transfer dönemi boyunca kapı kapı gezdi de neden tek bir talip bulamadı ,madem o kadar iyi bir stoperdi ?Bu Bamba ilk geldiği sezonun yarısına kadar iyi oynamış,ondan sonra yokları oynayan dengesiz bir stoper ?Nesini gördünüz aklım almıyor ?

Aykut sol bekte oynadı demişsiniz de ,stoper oynadığı maçlarıda gördük.Ayrıca sol bekte oynaması ağırlığını,rakibe yaptığı saçma sapan müdahaleleri değiştirmez ki.Ben adama niye sol bekten hücuma çıkmadın demiyorum ki .

Bamba cok iyi oldugunu söylemedim. Takim bulur kolay ama bizdeki aldigi parayi alamayacagi icin gidemiyor. Janko milli takimda attikca atiyor oda bulamiyor cünkü aldigi parayi kimse vermez.
Dedigim gibi Bamba asla bir Ujfaluji veya Song felan degil ama Mustafa`dan iyi bana göre.

Aykut yeni geldi takimin ne yaptigi belli degil kac mac arka arkaya oynadi stoperde ? Inanilmaz haksizlik.

Mustafa Yumlu Akhisar, evimizdeki lazio macinda, Balikesirspor, Gaziantepsor vb yedirdigi golleride gördük.
Dedigim gibi dünyada Adamini birakip rakibe basan tek Stoper oyuncusu. Bunu ben 13-14 yasinda Hannover 96 alt yapisinda oynarken yapsaydim aninda eve yollarlardi beni...Böyle bir stoper anlayisi yok..

Ama dedigim gibi Aykut Demir de süper felan degil sacma sapan adama girisleri oluyor...

Song-Egemen, Glowacki-Egemen ikilisi yok yani Kadromuzda...

Song veya ujfaluji tarzi adam alabilirsek Aykut veya Mustafa ile belki farkli olabilir.

gabriel omar
14.12.2013, 13:11
Bamba cok iyi oldugunu söylemedim. Takim bulur kolay ama bizdeki aldigi parayi alamayacagi icin gidemiyor. Janko milli takimda attikca atiyor oda bulamiyor cünkü aldigi parayi kimse vermez.
Dedigim gibi Bamba asla bir Ujfaluji veya Song felan degil ama Mustafa`dan iyi bana göre.

Aykut yeni geldi takimin ne yaptigi belli degil kac mac arka arkaya oynadi stoperde ? Inanilmaz haksizlik.

Mustafa Yumlu Akhisar, evimizdeki lazio macinda, Balikesirspor, Gaziantepsor vb yedirdigi golleride gördük.
Dedigim gibi dünyada Adamini birakip rakibe basan tek Stoper oyuncusu. Bunu ben 13-14 yasinda Hannover 96 alt yapisinda oynarken yapsaydim aninda eve yollarlardi beni...Böyle bir stoper anlayisi yok..

Ama dedigim gibi Aykut Demir de süper felan degil sacma sapan adama girisleri oluyor...

Song-Egemen, Glowacki-Egemen ikilisi yok yani Kadromuzda...

Song veya ujfaluji tarzi adam alabilirsek Aykut veya Mustafa ile belki farkli olabilir.

Bana göre tüm stoperlerimiz yetersiz,fakat Mustafa içlerinde en iyi performans göstereni.Son söylediklerinize katılıyorum ,defansta bir lidere ihtiyacımız var.Hatta belki iki transfer birden yapılmalı.

alper*
14.12.2013, 13:18
Mustafa Yumlu Türkiye'de mevcut Türk stoperler içerisinde en iyisi şu anda.

Samet Yildirim
14.12.2013, 13:20
Bana göre tüm stoperlerimiz yetersiz,fakat Mustafa içlerinde en iyi performans göstereni.Son söylediklerinize katılıyorum ,defansta bir lidere ihtiyacımız var.Hatta belki iki transfer birden yapılmalı.

Sikinti iki yabanci stoper icin yer yok. Yerli desen oda yok elki Serdar Tasci rusyadan felan alabilirsen anca yoksa piyasada yok.
Song, Ujfaluji tarzi bir adam lazim...Yanina artik eldekilerle oynayacagiz.

Hunk
14.12.2013, 13:57
Kim ne derse desin Mustafa Yumlu su an ligin en formda defans oyuncusu. Bunu koruyabilicek yeteneklerede sahip.

okan6161
14.12.2013, 14:42
mustafa olmadığı maçlarda 3 yedik hep

Samet Yildirim
14.12.2013, 16:08
mustafa olmadığı maçlarda 3 yedik hep

Antep macinda ? Akhisar macinda ? Evimizdeki Lazio macinda ? Balikesir macinda ? hep 3 yedik...Yokmuydu ?
Bjk dan 2 yedik yokmuydu ?

Tuğrul
15.12.2013, 19:03
Bunu yapabilen bir stoper varmıymış Türkiye'de yahu?
Terry bile, Puyol bile pres yediğinde topu taça veya kornere atıyor.

Topu taça atmak ayıp değil. Boş adamı bulamayınca, iki üç kişilik agresif pres görünce topu istemdışı uzaklaştırmak makbüldür. Ama hemen hemen her topu kontrolsüz biçimde atmak, sorumluluk almamak ve toplu yardımlaşmada gözükmemek takımı deorganize yapıya sürükler.

Mustafa Yumlu/Bamba/Giray bu takımın oyuncusu olamaz. Neden mi ?

- İstanbul'un 3 büyük takımı/ SVS / Eskişehir stoper oyuncuları 10 topun 2'sini bilinçsizce uzaklaştırırken. Bamba/Yumlu 10 topun 9'unu bilinçsizce uzaklaştırıyor.

- fb-gs-bjk-svs-esk stoper oyuncuları kaleciden topu alarak oyunu başlatırken. Bamba/Yumlu orta alana yaklaşarak topu uzun oynamamıza, doğaçlama bir futbol oynamamıza sebep oluyor. Onur her kale vuruşunda topu uzun oynaması molozluklarını belli etmeye yeter.

- fb-gs-bjk-svs-esk stoper oyuncuları rakip oyuncu üstüne gelince pas atarken. Kaleciye topu verip topu takımından tutarken. Çizgiye yerleşip oyunu kurma hazırlığındayken. Boşa kaçıp topu al ver yaparken. Bamba/Yumlu toplu oyunda statik, edilgen görüntü veriyorlar.

Türkiye'de bunu yapabilen bir tane stoper söyler misin bana peki :D

Adama nereden vuracağınızı şaşırdınız. Bizim orta saha adamlarımız bile pres yiyince pas yaparak pres kıramıyorlar sen bunu stoperlerimizden bekliyorsun.

Türkiye'de pas yapabilen stoper söyler misin demişsin.

- bjk-gs-fb-svs-esk takımlarının her maç en az %55 topla oynamasından belli olmuyor mu ? Defanslarının orta çizgiye çıkıp oyunu kurması. Hatta bir bek gibi oynamaları.

Orta saha oyuncularımız zaten leş. Adrian-Colman-Zokora'nın tasfiye edilmesi gerektiğini çok defa dile getirdim zaten.

Yaşar
15.12.2013, 19:59
Topu taça atmak ayıp değil. Boş adamı bulamayınca, iki üç kişilik agresif pres görünce topu istemdışı uzaklaştırmak makbüldür. Ama hemen hemen her topu kontrolsüz biçimde atmak, sorumluluk almamak ve toplu yardımlaşmada gözükmemek takımı deorganize yapıya sürükler.

Mustafa Yumlu/Bamba/Giray bu takımın oyuncusu olamaz. Neden mi ?

- İstanbul'un 3 büyük takımı/ SVS / Eskişehir stoper oyuncuları 10 topun 2'sini bilinçsizce uzaklaştırırken. Bamba/Yumlu 10 topun 9'unu bilinçsizce uzaklaştırıyor.

- fb-gs-bjk-svs-esk stoper oyuncuları kaleciden topu alarak oyunu başlatırken. Bamba/Yumlu orta alana yaklaşarak topu uzun oynamamıza, doğaçlama bir futbol oynamamıza sebep oluyor. Onur her kale vuruşunda topu uzun oynaması molozluklarını belli etmeye yeter.

- fb-gs-bjk-svs-esk stoper oyuncuları rakip oyuncu üstüne gelince pas atarken. Kaleciye topu verip topu takımından tutarken. Çizgiye yerleşip oyunu kurma hazırlığındayken. Boşa kaçıp topu al ver yaparken. Bamba/Yumlu toplu oyunda statik, edilgen görüntü veriyorlar.

Türkiye'de pas yapabilen stoper söyler misin demişsin.

- bjk-gs-fb-svs-esk takımlarının her maç en az %55 topla oynamasından belli olmuyor mu ? Defanslarının orta çizgiye çıkıp oyunu kurması. Hatta bir bek gibi oynamaları.

Orta saha oyuncularımız zaten leş. Adrian-Colman-Zokora'nın tasfiye edilmesi gerektiğini çok defa dile getirdim zaten.

Ortasahasında dikine oynamayan Zokora ile oynarsan stoperlerin de topu şişirirler.
Zokora ya gelen her top tekrar stopere geri gelirse o stoper de topu ancak o anlattiğın şekilde kullanabilir.

Emre ÖZTÜRK
15.12.2013, 21:14
Dünyada adamini birakip rakibe basan tek stoper oyuncusu mustafa yumlu...

Dün yine yapti bunu...

Rakip oyuncu kenardan iceri girmis ceza alanina,,,mustafa adamin önünü kesecegine ona dogru degilde sola dogru gidiyor...

Asla yeterli degil...

Arkadaşım aç bu haftaki Chelsea maçına bak.Gör Dünyanın en iyi stoperi denilen David Luiz'in golde yaptığını.Sana başka hiçbir şey demiyorum.Abartmayın artık bazı şeyleri.Musti bu takıma yazılacak ilk oyunculardan şuanda

artvints
15.12.2013, 21:19
Arkadaşım aç bu haftaki Chelsea maçına bak.Gör Dünyanın en iyi stoperi denilen David Luiz'in golde yaptığını.Sana başka hiçbir şey demiyorum.Abartmayın artık bazı şeyleri.Musti bu takıma yazılacak ilk oyunculardan şuanda

evet ben de o golü izleyince bu eleştiriler aklıma geldi.mustafa çıktı mı yararlı oluyor yalnız.ya topa dokunuyor ya da rakibi geriye pasa zorluyor, döndürmüyor.o ara hızlı oynasa bile rakip bir zahmet kademye girsinler.büyük takım stoperinin önde basması lazım zaten.

Tuğrul
15.12.2013, 22:00
Ortasahasında dikine oynamayan Zokora ile oynarsan stoperlerin de topu şişirirler.
Zokora ya gelen her top tekrar stopere geri gelirse o stoper de topu ancak o anlattiğın şekilde kullanabilir.

Bir dişlide problem yaşarsan bu bütün takıma sirayet eder. Pas noktasında 11 oyuncunda harekatli olacak. sürekli yer değiştirecek. Bizim takım oyuncuları bu anlamda çok yetersiz. Dolasıyla bütün suçu Zokora'ya yüklemek haksızlıktır.

Misal Kadir Keleş çok beğendiğim bir oyuncu. Ayağına olan hakimiyeti, oyun zekası, dripling ve soğukkanlılık. Büyük takımda olması gereken bütün meziyetlere haiz. Yumlu/Bamba bu temel argümanların hiçbirine sahip değil.

Kadir topu atabileceği adamı bulamasa bile. Topla katederek, topu yana veya geriye çekerek topun takımında kalmasını sağlıyor. En basiti faul alabiliyor. Yumlu ise telaşlanıp bilinçsiz paslar atıyor.

Yumlu'nun pas aksiyonlarından eli belinde gezinip, rakip oyuncunun arasına saklanıp top almaktan kaçıyor. Eleştirdiğim diğer yönüde bu aymazlığı ve gamsızlığı.

Bir takımın merkezi yani stoperleri/orta alanı iyi olmazsa başarılı olması çok güç. Oyun anlayışımız kaotik-anti futbol ürünü. Bunu değiştirmek için de MRA'nin de antrenörlük diploması olmayan Carlos'tan eğitim almaktan başka çaresi yok gibi.

Tolga
16.12.2013, 01:37
David Luiz'in gerizekalı olması Mustafa'nın hata yapıyor olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Zaten kırılgan bile olmayan bir hücum ve orta saha hattına sahibiz.

Rakip elini kolunu sallaya sallaya ceza sahasına giriyor, savunma oyuncuları da böyle basit hata yapınca adamlar 10 saniyede kendi kalecilerinden başlayıp Onur'la karşı karşıya kalıyorlar.

Çok basit hücum yiyor ve pozisyon veriyoruz, bunu en aza indirmeliyiz. O zaman bu hata arada bir oluyor kanaatine varırız.

Bedri Sertkaya
16.12.2013, 15:12
Beni yanılt ben haksız oluyum böyle oyna

David Luiz'in gerizekalı olması Mustafa'nın hata yapıyor olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Zaten kırılgan bile olmayan bir hücum ve orta saha hattına sahibiz.

Rakip elini kolunu sallaya sallaya ceza sahasına giriyor, savunma oyuncuları da böyle basit hata yapınca adamlar 10 saniyede kendi kalecilerinden başlayıp Onur'la karşı karşıya kalıyorlar.

Çok basit hücum yiyor ve pozisyon veriyoruz, bunu en aza indirmeliyiz. O zaman bu hata arada bir oluyor kanaatine varırız.

DeAgLeMaNyAq
16.12.2013, 22:19
Uzun paslardaki başarısı artmış...

TSemih61
16.12.2013, 22:25
Bugün yine beğendim. Geçen sayfalarda yazmıştım Mustafa'nın tekniği çok iyi ve uzun pasları gayet başarılı diye. Hatta ara sıra attığı ara pasları bile ciddi manada tehlikeli oluyor. Mustafa bu tip pasları daha çok atması lazım fakat taraftar tepkisinden korkuyor. Taraftar azıcık destek olsa Mustafa'dan çok daha fazla yararlanırız.

Hüseyin Başoğlu
16.12.2013, 22:29
muhteşemdi bence.

Cafer Bulur
16.12.2013, 22:32
Iyi bir performans sergiledigini düsünüyorum uzun paslar konusunda baya isabetliydi ama ikinci golde iyi gözükmedi hataliydi bence.

Tuğrul
16.12.2013, 22:34
Bosingwa emrivaki de olsa Yumlu'yu insiyatif almaya, oyunu kurdurmaya yöneltti. Pas kanallarını oluşturma, oyunu kurma ve alanı açmada ilk defa bu kadar sorumluluk aldığını gördüm. Ama yeterli değil.

Sestak'ın attığı golde adam markajını bırakıp topa bakması yine başımıza bela oldu. Bu kronik sorunu düzeltemeyecek gibi. Çünkü bu handikapı futbol zekasının düşük olmasından kaynaklanıyor.

Bedri Sertkaya
16.12.2013, 22:52
hücum oynayan trabzonsporda defansta hata yapsada iş yapacağı belli

DeAgLeMaNyAq
16.12.2013, 22:57
Bir takımın en çok koşan oyuncusu Mustafa oluyorsa o takımda sıkıntı var demektir...

poetricus
17.12.2013, 04:10
Koyunun olmadığı yerde...
yediğimiz ikinci golde ne yapmaya çalışıyordu?
Defansımızın "en iyisi" Yumlu ise vay o defansın haline, vay o takımın haline, kısaca vay halimize!

Samet Yildirim
17.12.2013, 23:38
Uzun toplari iyidi bu macta...

Cok gereksiz fauler yapti baliklama adama daliyor sonra sirti dönük adama faul yapiyor.
2.golde ztn iyi görünmedi birtane adam var onu bile kontrol edemiyor...

cevre Kontrolü zayif..

Mustafa eskiye nazaran kesinlikle daha iyi ama hala aradigimiz stoper degil belki iyi bir lider stoperin yaninda sikinti yaratmayabilir.

28TS61
18.12.2013, 01:41
yenilen golde yine büyük pay sahibiydi

Hüseyin Başoğlu
18.12.2013, 11:11
yapmayın allah askına 2.golde yumlu ne yapabilirdi...orda aykut ve kadir aralarından çok basit şekilde adam geçirmeleriydi goldeki en büyük hata..

yumlu orda topun önüne geçse kendi kalesine gol atma durumu var onurun açılma durumunu engelleme durumu var..o pozisyonlarda ya kenarlardan içeriye top kestirmezler yada açılır kaleci alır topu..

mustafa08
21.12.2013, 12:55
Son yedigimiz gollere bakin, hemen hemen hepsinde Mustafa nin sucu var. Balikesir macinda iki golde onun hatasi var mesela.
Tamam mücadelesini takdir ediyorum ama malesef Trabzonsporda oynayacak kapasitede degil, olmayacakta hic bir zaman

Öznur61
21.12.2013, 13:26
Son yedilen gollerde Mustafa'nın payı var yada yok.Sahada bu kadar istekle ve azimle savaşan, elin gelen herşeyi yapan bi futbolcunun gitmesi istenilmesi gibi bir şey söz konusu olamaz bence.

TSemih61
21.12.2013, 13:43
Yediğimiz gollerde bir tek Mustafa'nın hatası varmış gibi konuşuyorsunuz. Mutafa'dan önce birçok kişiniin hatası var o pozisyonlarda. Yumlu'yu böyle basit argümanlarla eleştirmek mantıksız.

Hunk
21.12.2013, 13:49
Yediğimiz gollerde bir tek Mustafa'nın hatası varmış gibi konuşuyorsunuz. Mutafa'dan önce birçok kişiniin hatası var o pozisyonlarda. Yumlu'yu böyle basit argümanlarla eleştirmek mantıksız.

Oyle deme, o zaman nasil yerin dibine sokucaklar?

artvints
21.12.2013, 14:06
o gol bariz şekilde yusuf un hatası.takip etmesi gereken adamı bırakıp top atılan kişiye basıyor, kadir i de bozuyor.yusuf savunma yaparken böyle acemi hareketler yapıyor.ilk golde de gereksiz şekilde arkadan kaydı.dikkat etmesi lazım.

Muhammet YILMAZ
21.12.2013, 15:43
Atak Mustafa'nın tarafından gelmiyor ona gelne kadar sol kanat,sol bek,sol stoper var

DEEP BLUE
21.12.2013, 18:23
Senin 70 metrelik Beckenbauer tipi pasların için seyredeceğim bu maçı... Umarım beni ve futbol sevdalılarını mahrum etmezsin bu şölenden... Bir de yerini bulursa ballı börek tabii...

Harun
22.12.2013, 17:51
Futbol böyle bir şey işte.Bjk maçında attığı gol ile alınan üç puan sonrası birden taraftarın gözdesi oldu.Zaman geçtikçe, kalitesizliği ortaya çıktı.Yemediği hakaret kalmadı.Şimdi yine Aykut Demir'in sol bek oynadığı, Giray'ın sağlık sorunlarından dolayı bittiği,istenmeyen Bamba'nın yanında kral ilan edildi.Halbuki Mustafa aynı Mustafa.Şuanki kadroda ilk 18 i kurarken bile düşünmeyeceğim bir isim.

Lazman
22.12.2013, 21:46
Seni basimiza bela eden o bjk macina lanet olsun.

efo6161
22.12.2013, 21:49
Topu adamlardan kap diye ordasın, refakatçılık yap diye değil!..

Hunk
22.12.2013, 21:58
Onurla birlikte en formda oyuncumuz hala

DeAgLeMaNyAq
22.12.2013, 22:06
Gollerde önemli hatalar yaptı. Drogba ile didişmesi oyun konsantrasyonunu bozdu...

TSemih61
22.12.2013, 22:13
Drogba'nın alçakca hareketleri karşısında ne yapacağını şaşırdı saf Mustafa. Bu maçta Mustafa'nın hataları var elbet ama daha önce konuşulması gereken şeyler var. Ben tebrik ediyorum mücadelesi için. Ayrıca haksız bir sarı kart görmesi de Yumlu'nun performansının düşmesine sebep oldu.

Ali İhsan
22.12.2013, 22:20
İkinci goldeki hatası öyle böyle değil...

Mücadelesine laf yok ama.

İskender Çakmak
22.12.2013, 22:23
Ikinci golde kesinlikle hatalisin. Topu takip etmiyorsun adamla uğraşıyorsun sanane adamdan topu takip etsene. Bu arada pozisyon bilgin falan da yok lap lup top oynuyorsun

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

tristram
22.12.2013, 22:27
İkinci goldeki hatası öyle böyle değil...

Mücadelesine laf yok ama.

adamin kalitesizligi pacasindan akiyor ama mucadelesine laf yok diyoruz.bana golu yedirdikten sonra onun mucadelesine tukureyim..kaldi ki mucadele falan yok,bon bon sahada kosturuyor iste..pozisyon bilgisi bu kadar kotu olan bir stoper daha yok.allahin hantali..
bir degil iki degil hep ayni..yaptigi hatalardan dolayi yedigimiz golleri toplasak uzun metrajli iki film cekilir..
tez elden def edilmesi gerekiyor.hali sahalarda cok daha iyileri var..

Emre ÖZTÜRK
22.12.2013, 22:31
Armut Semih Kaya'ya ligin en iyi yerli stoperi deniliyorsa Mustafa bu ligin Pique'sidir

Erkan SÜNGER
22.12.2013, 22:37
Halen daha durman gereken yeri koşman gereken yeri bilmiyosun. Bamba ilk golde sana nereye gitmen gerektiğini sölüyo ama snejderi takip etmen gerektiğini düşünürsün diye tahmin etmiş herhalde.

ikinci golden bahsetmeye gerek yok herhalde.

İki goldede sağlam hatan var.

Tayfun
22.12.2013, 22:52
Yanında "yapışık" durduğun Burak o pozisyonda nasıl güzel gol attı dimi ? Allah'ın var iyi izledin pozisyonu ! Her defans izleyemez öyle ...

Sefa
22.12.2013, 22:53
Son kaç maçın içine ettin sayamadım..

Yaşar
22.12.2013, 22:55
Burak'ın 2 golü de tamamen şans eseridir, 2.sinde Mustafa suçludur evet ama o ayak o mesafeden o topu oraya 100 kere vursa ancak 1 i gol olurdu.
1. gol tamamen şans zaten.

Bera B.
22.12.2013, 22:56
Kardeş nolur etme bize bu zulmü artık. Sen, Boksör Aykut, Giray. Gidin nolur yalvarırım ya.

sem61
22.12.2013, 22:58
mücadele etmek yetiyorsa oynamak için buraya yorum yapanların hepsi terinin son damlasına kadar mücadele eder ...

Tuğrul
22.12.2013, 23:04
İyi niyetle mücadele ediyor, didiniyor.

Ama yeterli değil.

Bu takım bu kadar baskı yiyorsa 1. faktör MRA. 2. faktörlerden biri de Yumlu'dur.

Rakibin presini nasıl kırarsınız. Pas yaparak.

Eh işte bu Yumlu'da yok.

Serinkanlı biçimde hızlı ve harekatli pas kombinasyonuna girecek kapasitesi yok.

Bosingwa'nın sağ çizgiden sol tarafa yuvarlanması boşuna mı ?

Satılmalı

cimlagava
22.12.2013, 23:10
Seni tebrik ediyorum. Bugüne kadar iyi bir yedek olacağını düşündüm ama son dönemde çok ilerlettin kendini.
Ben mücadeleye bakarım. Bu rezil takımda ayakta kalan adamlardansın.
Kadir Keleş, Abdulkadir ve Zekiden umudum yok. Olcan,Onur,Bosingwa,Colman,Yusuf ve senin dışındakiler bu takımı haketmiyorlar.

28TS61
23.12.2013, 01:58
olmuyor olmazda. sana futbolcu diye para veriyorlar ya inanamiyorum

ibrahim
23.12.2013, 02:44
Drogbanin sana actigi psikolojik savasi kaybettin ama ilk yarida mamasini alamayan bebe gibi kivrattinya o adamdan bozma hiyari yetti bana kocum. Yüregine kurban olayim.

SALDIRAY
23.12.2013, 06:21
iyisin ama bugun golde hatan vardı

kudu_61
23.12.2013, 12:20
kesinlikle şampiyon olacağım diyen bir takımın stoperi değil kim ne derse desin 2.gol tam bir rezalet nasıl vurdurursun o adam ayağını sokarken sen ne yapıyorsun
yumluyla ancak rüyada şampiyon oluruz buna bamba da dahil
onur gibi dünya starı kalecinin önündeki 2liye bakatmısınız yumlu-bamba gülmede ne yap

nchls
23.12.2013, 12:40
rakip yarı alanda üstelik biz takım halinde gerideyken bir stoper pres yapıyorsa (sneijdere) bunda bir yanlış olması gerek .

keşke mücadele etmek yeterli olsaydı ozaman 1 numara olurdun ondan şüphem yokta işte yeterli değil.

OYılmaz
23.12.2013, 13:20
olmuyor olmazda. sana futbolcu diye para veriyorlar ya inanamiyorum

Şu başlığa ne zaman girsem taraftarlarımızdan nefret etme yüzdeliğimde artış oluyor.

Lazman
23.12.2013, 13:33
kesinlikle şampiyon olacağım diyen bir takımın stoperi değila

sonunda akilla yazilan bi mesaj.

Oğuzhan
23.12.2013, 14:57
Bırak sen milleti Drogba'yı Boateng ile Dante tutamadı sen 2 kere kaçırsan dünyanın en kötü stoperi olursun. Kimse verdiğin mücadeleyi görmez. Golü Mustafa atacak, adamları Mustafa savunacak. Henrique'den çok pozisyona giriyor stoperimiz. Bu takıma birinci sınıf forvet almadığımız sürece bu eziyet sürer gider.

Samet Yildirim
23.12.2013, 18:40
5 senedir görüsüm ayni...Cok kötü bir stoper.

2.goldeki neydi öyle ya ? Ben hayatimda böyle birsey görmedim...Ilk goldede hata yapti...

Cok kötü.

Yedire yedire bikmadi hoca ve taraftar anlasilan..

Sacit
23.12.2013, 18:43
Trabzonspor'un parasını bu özevlatçılar yiyor. Yazık bu kulübün parasına..
Bu kulübe hiçbir katkısı olmayan bu adamı daha ne kadar bu takımda tutacaklar. Bunun gibi niceleri..

FC-ST-PAULI-61
23.12.2013, 18:43
defansta onun yüzünden goller yiyoruz.duran toplarda etkili ama.Henrique yerinde forvette oynasin kesin daha iyi oynar.

DEEP BLUE
23.12.2013, 19:20
Dünyada, topa değil rakibe bakan tek stoper... Topa bakan santrforların ekmek teknesi...

Yaşar
23.12.2013, 19:34
Giray dan da iyi, Aykut tan da hatta bazı özellikleri ile Bamba dan da...
Semih Kaya dan, Ersan dan falan eksiği yok.
2 tane banko oynayacak stoper alınmazsa yine oynar bu takımda.

mustafa08
25.12.2013, 15:49
kusura bakmayin ama Mustafa iyi degil. Son haftalarda yedigimiz gollere bi baksaniz anlarsiniz. Hepsinde Mustafa nin hatasi var.
Tamam savasiyor, mücadele ediyor, takdir ederim ama bizde oynayacak kapasitede olmadi, olmayacak.

Cafer Bulur
25.12.2013, 18:09
Gs macinda yedigimiz 2 golde de hatasi vardi.

Yine özveriliydi tamam ama hata yapma orani halen daha cok fazla.

Ilk golde sneijder i daha fazla rahatsiz etmeliydi 2.golde gözü daha acik olmaliydi adeta uyudu.

Uğur Ö.
25.12.2013, 21:59
İçgüdüsel hareket ediyor ve başarılı oluyor bazı pozisyonlarda.Ancak pozisyon alması berbat.2.golde resmen rakibe baktı topa bakacağına.Hiçbir zaman istediğini yapsın şampiyonluğa giden takımda oynayamaz.Takımı her maç yakar.

Samet Yildirim
26.12.2013, 14:42
Asla Trabzonspor`un stoperi degil. 5 senedir görüsüm ayni...

Almanyada 5.liginde oynatmazlar...

Okadar cok hata yapyiorki inanilir gibi degil...Yaptigi hatalar bide 13-14 yasindaki cocugun yapmamasi gereken hatalar. gs macinda ilk golde hataso var. Ama 2.goldeki hata neydi öyle ya ? Skandal.

Anıl C
26.12.2013, 15:04
Asla Trabzonspor`un stoperi degil. 5 senedir görüsüm ayni...

Almanyada 5.liginde oynatmazlar...

Okadar cok hata yapyiorki inanilir gibi degil...Yaptigi hatalar bide 13-14 yasindaki cocugun yapmamasi gereken hatalar. gs macinda ilk golde hataso var. Ama 2.goldeki hata neydi öyle ya ? Skandal.

Aynen. Birde mustafa ilk 11'lere yazilmadi mi futbol cahili damgasi yeniliyo.
Asil bu gs gibi maclarda hatasiz oynayacaksin ki farkin olsun.
2 ay sonra juve macina cikacaksin sen

Ertan1982
26.12.2013, 15:30
su lig tv de program var futbolculara sorular soruluyor.Mustafa icin ortak görüs en cok makarnayi o yiyor.

DEEP BLUE
26.12.2013, 15:49
Sadece yemek yiyerek kas yapacağını zanneden müthiş stoper...

munzevil
26.12.2013, 16:32
Seni gördünmü aklıma hemen inek şaban geliyor.

artvints
26.12.2013, 17:46
karşı da oynayan gökhan ve semih ten daha bariz değildi hataları.hele öyle bir sarı kart aldıktan sonra insanın konsantrasyonu düşer tabi.
biz geçen senenin en iyi performans gösteren türk stoperini transfer ettik.mustafa yı geçemiyorsa, yapacak bişey yok.

DEEP BLUE
26.12.2013, 19:33
Seni gördünmü aklıma hemen inek şaban geliyor.

:D:D:D
Abi naaptın ya...:D

Fatih Birinci
26.12.2013, 20:35
seni gördünmü aklıma hemen inek şaban geliyor.

:d:d:d

artvints
26.12.2013, 20:44
liverpool stoperi sakho hızlı hücumda adamını takip etmediği için, gol yedi liverpool. allah allah böyle hataları bir tek mustafa yapıyor biliyorduk biz de!!!

Muhammet YILMAZ
26.12.2013, 22:40
Her kafa topa çıkışında ismini söylerim :) Beşiktaş'a attığı golden dolayı

Oğuz B.
08.01.2014, 22:09
https://pbs.twimg.com/media/BYgS4iXCEAAwoj8.jpg:large

Fotoğraf çok güzel.

nchls
09.01.2014, 22:33
her ikili mücadelesinde faul yapıyor bence.

Steril61
09.01.2014, 23:50
Bence Mustafa iyi bir defans oyuncusu. Onun şansızlığı etrafındaki mücadele azminden yoksun futbolcu çöplüğü. Bir de başındaki laf ebesi MRA. İyi bir teknik adamla çalışsa ve sistemli futbol yapısı içerisinde yer alsa kesinlikle iş yapar. Hızıyla ve ilk gelen topa müdahaleleriyle göze çarpıyor. Mücadele ediyor. Kafa toplarında çok etkili. Yanında Egemen gibi bir oyuncuyla oynasa mesela süper olurdu. Ancak yok işte.

Trabzonlu oyuncular arasında formayı hak eden ender futbolculardan biri. Sahip çıkmak lazım. En azından formayı kapmak için gösterdiği azmi kutlamak lazım.

unaLhso
10.01.2014, 00:31
Süpürücü :rolleyes:

Nazim Can
10.01.2014, 01:12
Bari makarnayi icinde et olan bir sos cesidiyle beraber ye, yaliniz yeme, nolur!!!

Samet Yildirim
11.01.2014, 00:50
Sende cok yetersizsin kocum kusura bakma.

SAFA
11.01.2014, 16:32
Mevcut takımda en son kızacağım adamlardan . Mustafa asla lider stoper olamaz iyi bir yabancı stoperin yanında çok verimli oynayabilir ancak biz ondan lider stoperlik bekliyoruz . Herşeyden önemlisi nerede duracağını pek bilmiyor ancak kızamıyorum :)

Adem Akyüz'
11.01.2014, 16:50
Yerini bırakıp adamının peşine koşması aslında adamını döndürmemek için yaptığı bir şey, eğer o zamanlarda bekteki adam onun kademesine girse bu hareket sorun olmayacak ama bizde o olmadığı için sorun oluyor.

Alihan Ertürk
12.01.2014, 00:22
19 bininci mesajım sana armağan olsun Mustafa'm.

Başkomutan Mustafa Yumlu!

Kazım Uzunboy
25.01.2014, 00:19
Yine Beşiktaş ve yine Yumlu. Yarın senin golünle galip geliriz inşallah..

Bedri Sertkaya
25.01.2014, 15:20
Beşiktaş'ı hakem kurtarırsa şaşırmayın...Yumlu kadar takımına sahip çıkan ama yetenekli 5 adam olsa hakem de kurtaramaz beşiktaş'ı

61trabzonomer
25.01.2014, 15:22
bugün çok iyi oynaması lazım.

DeAgLeMaNyAq
25.01.2014, 20:59
Çok gereksiz bir kart gördü. Bamba'nın yokluğunda cezalı duruma düşmesi iyi olmadı. Bakalım Rize maçında kim oynayacak...

TSemih61
25.01.2014, 21:12
Yine takımın en iyilerindendi. Klasik olacak ama böyle bir oyuncu başka bir takımda olsa hayranlıkla izlerdik. Cezalı duruma düşmesi kötü olud.

Hürgün Aygün
25.01.2014, 21:18
Çok iyi müdahaleleri vardı. Cezalı duruma düşmesi kötü oldu.

Öznur61
25.01.2014, 21:18
Bugün baya etkiliydi.
Keşke kart görmeseydin ya neyse..

zafer6161
25.01.2014, 21:32
helal,olsun............

Tuğrul
25.01.2014, 21:38
Pas sayısında, yüzdesinde vasat kalmamızda MRA'yle birlikte başfaktör.

Ağzı ile kuş tutsa yine yaranamaz ki öyle olmalı.

Emre ÖZTÜRK
25.01.2014, 21:41
Maçın adamı Mustafa'ydı

Cengiz Çubukcu
25.01.2014, 21:41
Takımın en iyilerinden biri, milli olmaması ayıp artık...hala daha beğenmeyen varsa gözüne gözlük taksın

bordomavi1
25.01.2014, 21:48
Muhteşemsin be Muhteşem

Sevda61
25.01.2014, 21:54
Müthişsin,müthiştin...

Tuğrul
25.01.2014, 21:56
Takımın en iyilerinden biri, milli olmaması ayıp artık...hala daha beğenmeyen varsa gözüne gözlük taksın

Topu oyuna sokamayan, top alışverişi içine girmeyen stoper tiplemeleri 90'lı yıllarda kaldı. Yumlu tarzı adamlardan medet umarsan oyuna hükmedemezsin, geriden ayağa topla çıkamazsın, pas yüzdesinde %39'la bitirmeye mahkum olursun.

Futbolu biraz olsun bilen, doğru ile yanlışı ayırt eden insan bunu çok iyi bir şekilde anlar.

erolizmts
25.01.2014, 22:06
Takımda mevcutlarının içinde en iyisi. Türkiye ligindeki diğer "yerli mevkidaşlarına" da bakınca en azından milli takım kadrosunu hak ediyor. Hatta bazen Zokora'dan da daha iyi top dağıtabiliyor.

Kadir
25.01.2014, 22:07
Hıı zaten Türkiye liginde ki stoperlerin alayı müthiş teknik ve acayip pas dağıtıyorlar..

Mustafa gayet iyi bir maç çıkardı, kritik hamleler yaptı.

Cengiz Çubukcu
25.01.2014, 22:15
Topu oyuna sokamayan, top alışverişi içine girmeyen stoper tiplemeleri 90'lı yıllarda kaldı. Yumlu tarzı adamlardan medet umarsan oyuna hükmedemezsin, geriden ayağa topla çıkamazsın, pas yüzdesinde %39'la bitirmeye mahkum olursun.

Futbolu biraz olsun bilen, doğru ile yanlışı ayırt eden insan bunu çok iyi bir şekilde anlar.

Topu oyuna nasıl soktuğunu istersen bir daha izle ve gor ama once önyargı gözlüklerini çıkar...

r9emre
25.01.2014, 22:18
Mustafa Yumlu şu anki performansıyla takımın en iyi stoperidir. Geçmişine göre bir futbolcuyu yargılamak taraftarımızın en iyi yaptığı iştir. Şu an oynadığı futbolla milli takımı dahi hakediyor.

Ercan DEMİRCİ
25.01.2014, 22:19
Mustafa bu takımın en iyi 3-4 futbolcusundan birisi, bugün de çok başarılıydı.

ibrahim
25.01.2014, 22:19
Ligin en formda stoperi. Nüfus cüzdanına göre adam yorumlayanlar boşa konuşuyorlar. Maşallahın var aslanım.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

TSemih61
25.01.2014, 22:32
Pas sayısında, yüzdesinde vasat kalmamızda MRA'yle birlikte başfaktör.

Ağzı ile kuş tutsa yine yaranamaz ki öyle olmalı.

Takım pas yapamıyor, Mustafa Yumlu ne yapsın? Mustafa tekniği bence gayet iyi fakat bunu bir türlü gösteremiyor.

Guidetti
25.01.2014, 22:37

yok renkdaş.soğukkanlı semih kaya ne güne dururyor.o kadar soğukkanlı ki kontrolündeki top ağlara gidiyor.bizim yumluya mı kaldı koskoca (!) (?) milli takım

artvints
25.01.2014, 22:40
adam kafasındaki şablona göre yorum yapıyor.trabzonlu adı mustafa, tipi de şaban demek ki pas yapamaz. izleyip baksa, en iyi özelliğinin bu olduğunu görür.özellikle bugün kaç tane önde baskı yapıp top kaptı ve takımı hücuma kaldırdı sayamadım. bizim olmayan ortasahamızdan daha fazla ortasaha gibiydi.gitti bir de oyun içindeki poizyonda hücuma katıldı, gol atıyordu neredeyse. mustafa oldu arkadaşlar, istemeyen olsa da oldu.yanına hızlı bir adam bulmaya bakalım.bugün aykut da iyiydi gerçi.

Adem Akyüz'
25.01.2014, 23:10
Bugünün en iyilerinden. Aldığı paranın hakkını kuruşuna kadar veriyor..

Ali İhsan
25.01.2014, 23:21
Yediğimiz golde Almedia'yı bırakması ve son anda kornere attığı toptan önce rakibe alan bırakan saçma öne çıkışı(bkz: Lazio maçında yediğimiz gol) ile hala ciddi pozisyon alma eksiği olduğunu gösteriyor.

Cafer Bulur
25.01.2014, 23:59
Takimin en iyisiydi tek kelimeyle helal olsun.

Buna ragmen almeida nin golünde gözlerimiz onu aramadi degil.

Uğur Ö.
26.01.2014, 00:19
Yediğimiz golde Almedia'yı bırakması ve son anda kornere attığı toptan önce rakibe alan bırakan saçma öne çıkışı(bkz: Lazio maçında yediğimiz gol) ile hala ciddi pozisyon alma eksiği olduğunu gösteriyor.
Her maç yapıyor ve her maç yakıyor.Semih Kayada öyle Mustafa Yumlu'da.Evet hamle olarak iyiler ancak her maç takımı bir kere yakıyorlar.

artvints
26.01.2014, 00:31

ama öne çıkışları ve kaptığı toplarla yakaldığımız net pozisyonları nereye koyacağız peki.saydıklarına hata denmez bence.o kadarı da olur bir derbide.ortasahamız yok ki, mecbur santraforu döndürmemeye çalışıyor, iyi de yapıyor.

Oğuzhan
26.01.2014, 02:04
Muhteşem oynuyor bence helal olsun.

Onur Akyüz
26.01.2014, 02:08
Özellikle ilk yarı muazzam paslar attı, gole kadar da takımın en iyisiydi.

Fatih Öztürk
26.01.2014, 02:39
Canla başla yırtına yırtına oynuyor,iyide oynuyor helal olsun.aylardır söylüyoruz bu takımın tandemi Mustafa-Aykut Demır olmalı.taş gibi defans yapıyorlar.

Bedri Sertkaya
26.01.2014, 13:26
O gördüğü sarı kart ve kendine attığı tokat Kemal Sunal'ı hatırlattı bana tekrar :) cezalı duruma düştü haftaya ya bu kaçıncı bu kadar gereksiz ve amatörce sarı kart görülür mü

TSemih61
26.01.2014, 13:26

Ya kardeşim çok zorlama bir eleştiri olmuş bu. Ona bakarsan o pozisyondan önce Malouda'nın topu kornere atması daha saçmaydı. Hatta o pozisyonda Bosingwa kafayı vurdurmayabilirdi Almeida'ya. İlk başta adamını bırakıp ileri çıkıyor deniyordu şimdi de yeni moda pozisyon alması zayıf oldu. Mustafa'yı böyle basit argümanlarla eleştirmeyi bırakmak lazım artık. Bence TS için gayet iyi bir defans oldu Mustafa.

Bedri Sertkaya
26.01.2014, 13:29
Orada Mustafa değil öndireği tutamayan ve solbekde görev alan Kadir hatalı.Almeida'nın golü tamamen tesadüf top sekti onun kafasına gitti kaç kere oraya seker top.

Ya kardeşim çok zorlama bir eleştiri olmuş bu. Ona bakarsan o pozisyondan önce Malouda'nın topu kornere atması daha saçmaydı. Hatta o pozisyonda Bosingwa kafayı vurdurmayabilirdi Almeida'ya. İlk başta adamını bırakıp ileri çıkıyor deniyordu şimdi de yeni moda pozisyon alması zayıf oldu. Mustafa'yı böyle basit argümanlarla eleştirmeyi bırakmak lazım artık. Bence TS için gayet iyi bir defans oldu Mustafa.

Samet Berber
26.01.2014, 13:35
Kornerde Almeida'yı kaçırmasaydın kusursuz diyebilirdik ama o dakikaya kadar çok iyiydi.

Gökhan Uzun
26.01.2014, 14:52
Rüştüye benzetiyorum. Mükemmel hamleler, gerçekten başarılı oyun ama sonlarda yapılmayacak hata. Ben çok beğeniyorum ama son dakikalara doğru oksijensiz mi kalıyor ne konsantrasyon eksikliği yaşıyor. Bence milli takımı hak ediyor ama.

Sibel
26.01.2014, 15:03
Dün kesinlikle çok beğendim.

Ali İhsan
26.01.2014, 15:34

Bu yoruma kesinlikle katılmıyorum.

Mustafa müthiş özverisi, mücadelesini böyle basit hatalarla çöpe attığı sürece büyük futbolcu olamaz.

Yediğimiz gol büyük bir fiyasko zaten, 85 dk top çevirmekten başka bişey yapmayan rakibe

ucuz bir korner veriyorsun(Malouda)
Atiba'ya bomboş vurduruyorsun(Henrique)
Rakibin en önemli silahi, kafa topu pozisyonlarında iki kişi tutman gereken adamı boş bırakıyorsun (ilk Mustafa aldı ve aldığını unuttu)

Mustafa Çolak
26.01.2014, 15:50
Geliştiriyor kendini.

poetricus
26.01.2014, 15:51
Özveri konusunda açık ara lider. Elinden gelen her şeyi yapıyor, ama gelin görün ki elinden çok az şey geliyor.

Arif Timurcioğlu
27.01.2014, 00:41
Valla helal olsun çok iyi maç çıkarttı bazen heyecan yapıyor ama onunda önüne geçer inşallah. Ben mustafanın futbolunu hiç beğenmiyodum ama kendini çok geliştirdi giraydan beklediğimiz sıçramayı mustafa yaptı.

Hunk
27.01.2014, 10:23
Takimin en iyisi, Onurdan sonra

Ufuk Turgut
02.02.2014, 18:18
cengaver yaaaaa..kımılerı begenmıyor ama canla basla oynuyor katkısı yadsınamaz.

gökhants1966
02.02.2014, 20:41
Beşiktaş maçının en iyisiydi.Pozisyonunu terkedip gitme olayından vazgeçmiş.Müdahaleleri çok iyiydi.

En azından her maç elinden geleni yapıyor.Her maçta CL maçıymış gibi bütün gücünü ortaya koyuyor.

İnşallah bu performansını devam ettirir.

unaLhso
05.02.2014, 23:36
Reyiz hazırlık maçlarıyla Ocak ayının en iyi futbolcusu seçildi :D

#MustafaYumlununAskerleriyiz

Fatih Öztürk
06.02.2014, 01:02
Özledik.

DeAgLeMaNyAq
06.02.2014, 01:54
Mustafa ödülü hak ediyor lâkin Ocak ayının futbolcusu demek biraz absürd olmuş. Ocak ayında sadece BJK maçı vardı...

ccd6167
06.02.2014, 08:33
Daha il günden beri dedik iyi stoper oldugunu ama cok bilen futbol ulemalarına anlatamadık.keza kadırde oyle..

Bence maaşında iyileştirme yapılmalı..

Hucum daha rahat skor bulsak daha ıyı olacaktır..

cakalkerem
06.02.2014, 08:37
Yumlu yokken golü unuttuk be...

Oyna taş kafa sen.....

Oranla buranla gol atabiliyorsun en azından...

Şaka bir yana kabiliyetsizliğin ön planda olmasına rağmen verdiğin olağanüstü mücadele diğer arkadaşlarına da örnek olmalı....

Ruh sende ki ruh olmalı...

İnatçı kabullenemeyen ve ısrarcı.....Eksiklerini biz kabul ederiz yeter ki o forma da terin kalmadığı zerre yer kalmasın....

demir
06.02.2014, 11:42
orta saha yoıl gecen hanı defans oyuncularımız macın en cok mucadele eden en cok kosan oyuncuları ?? kalecımız bır macta en az 7 buyuk pozısyon cıkarıyor bızde burada oturmus mustafayı elestırıyoruz ??? bjk macında yedıgımız golde uzun sure bjk ceza alanımızdan cıkmadı neredeydı orta sahamız ?? arkadaslar ıster kabul edın ıster etmeyın mustafa suan tSl de en ıyı turk defans oyunculardan bırısı ve her macta kendısını bıraz daha gelıstırdıgı acıkca ortada su takımda eldestırecek okadar cok sey varken mustafayla ılgılenmenızde cok manıdar..

Mert Acar
06.02.2014, 12:30
seveyrum ha bu uşagu da..son zamanlardan kendini en çok geliştiren altyapı oyuncusu umarım daha iyi olur ve futbolu bırakana kadar bu formayı terletir.

Oğuzhan
06.02.2014, 13:30
Mustafa Yumlu'nun yerinde Cannavaro oynasa yine hata yapar arkadaş. Bütün maç savunma yapan, atak yiyen bir takımın savunma oyuncusu hata yapmayacak da kim yapacak. Semih Kaya'ya maçta üç tane top geliyor, Mustafa'ya beşyüz üç tane. Bırakın da sektirsin iki üç tanesini.

Öznur61
06.02.2014, 15:23
Ocak ayının en iyi futbolcusu..
Yakışır :D

Bedri Sertkaya
10.02.2014, 00:09
Niasse'den yediği ilk yarıdaki ve ikinci yarıdaki çalım,şişirdiği amaçsız uzun toplar oyun zekası olmadığının kanıtı.O yenilen çalımda diğer futbolcuların hataları da kabul edilemez seviyede.Trabzonspor'da oynayacak bir stoper değil.

Veysel
10.02.2014, 00:10
Ocak ayının en iyisi!

Fatih Öztürk
10.02.2014, 00:12
Bugun sahanin en kotulerindendi. Bir tane kafa topu cikarmadi.

Ali İhsan
10.02.2014, 00:20
Parmakla gösterilecek bir hatası yok bugün bence...

Bedri Sertkaya
10.02.2014, 00:23
Yok evet sahanın en çok koşanı aynı zamanda!Sıra ona gelene kadar takımda gönderilecek dolu adam var.Mustafa Trabzonspor'da kalır herzaman.

Parmakla gösterilecek bir hatası yok bugün bence...

Kadir
10.02.2014, 00:26
Trabzonspor için ideal yedek oyuncudur. Fetret devrine şükretsin.

Fatih Öztürk
10.02.2014, 00:29
Bir tane kafa topu alamadı hata daha nasıl olur?

Murat Engin Akyüz
10.02.2014, 00:41
Mustafa'ya çatıp Aykut Demir'i beğenenler...Diyecek bir şey yok,futbol bu kadar göreceli heralde.

Fatih Öztürk
10.02.2014, 00:56
Mustafa kafa topuna cikmayip sol bekten Aykut adam bozmaya geliyorsa Mustafa ne ise yaradı ?

ilhan
10.02.2014, 12:32
Niase iki defa resmen pasaport vizesine gönderdi.

Hakan
10.02.2014, 21:49
At kendini yerlere at bakalım devam et.Rezil adam

Hüseyin Başoğlu
10.02.2014, 21:52
1 tane kafa topu alamadı diyorsunuzda ortalar mustafanın kanadına acılmadıki...

yediğimiz goller hep zokora-aykut tarafından geldi...

Murat Engin Akyüz
10.02.2014, 22:28
1 tane kafa topu alamadı diyorsunuzda ortalar mustafanın kanadına acılmadıki...

yediğimiz goller hep zokora-aykut tarafından geldi...

Aynen.Hala Mustafa'nın 2 sene önceki halinden dolayı kinini atamayıp yoktan hata biçiliyor adama.Kimse kusura bakmasın Mustafa'ya gelene kadar eleştiri yapılacak çok oyuncu var.

Alihan Ertürk
10.02.2014, 22:39
Arkadaşları ayın futbolcusu ödülünü almak için 4 hafta ter dökerken, O tek bir maçla Ocak ayının futbolcusu seçilip ödülü kaptı.

Tam 1 Reis, tam anlamıyla kaptan.

Seviyoruz seni cCc

Yaşar
10.02.2014, 23:30
Bu sezon Onur, Olcan ve Bosingwa ile beraber takımın en istikrarlı ve en iyi oyuncusudur.
Dünkü maçta yediğimiz gollerde stoper oynamayı bilmeyen partneri Zokora ve uçan adam, rambo Aykut'un payları büyüktü.
Ama 4 gol yiyen bir takımın savunma oyuncusuna iyi denemez.

slmn
15.02.2014, 23:24
Maçı izlemedim ama prensimiz hakkında hala yorum gelmemesi ilginç. Yerinde hamleleriyle gönüllerde taht kurmadı mı özevladımız :)

Tayfun
15.02.2014, 23:27
Defanstan gelişi güzel ileri vurduğun toplar gibidir bazen hayat, ne yöne gideceği belli olmaz...

Samet Yildirim
15.02.2014, 23:32
Ben senden biktim millet senden bikmadi.

Ilk verdigimiz pozisyonda Eneramo bizim stoper mustafa ise rakibin golcusu ! 2.gol ortada.

Yumlu dan biktim cok net.

F. Yıldırım
15.02.2014, 23:35
Trabzonspor'da olmasının tek nedeni kimliğinde Trabzon yazması.

Yaşar
15.02.2014, 23:36
Aykut'tan iyi ama son 2 maçtır kötü oynuyor.
Bugün de bireysel olarak çok hata yaptı.

Bera B.
15.02.2014, 23:39
Defansta bununla beraber Aykut'u görünce üzerime bir öküz oturmuş gibi oluyor. Hadi bu neyse, maliyeti az diğerinden yediğimiz kazık senelerce içimizde kalacak.

Öznur61
15.02.2014, 23:56
Elimizdeki en iyi stoper.Sert eleştirmek hiç uygun değil.

DeAgLeMaNyAq
16.02.2014, 00:03
Takımın şu anda en iyi stoperi gözükse de çok formsuz...

ibrahim
16.02.2014, 00:04
Bugün ilk iki senesideki gibiydi. Olur arada böyle maclar.

Ali İhsan
16.02.2014, 00:31
İkinci goldeki eskortluğu efsane...

Sivas günlerinde bir maçta Eneramo bunu yemişti, Musti hala aynı, bir gram fizik artışı yok, değdin mi olayı bitiyor.

Kadir
16.02.2014, 00:36
Bu takımın yedek oyuncusudur normal şartlarda.

Samet Yildirim
16.02.2014, 00:39
Mustafa Yumlu en iyi stoperimiz ise zaten degil Mustafa Resit Akcay, Mourinho gelse kurtaramaz bizi.

Not: Bamba sakat oldugu icin yok saydiginiz varsayiyorum...Yoksa en iyisi net Bamba.

ibrahim
16.02.2014, 00:39
Bir pozisyonda topa kayip kornere cikardi, sonra direkt hakeme bagirdi. Orda ne demek istedi acaba? Anlayan varmi? :)

murtabit
16.02.2014, 00:50
bu kardeşimize maçtan önce kafein, tein içeren ne varsa içirsinler. bariz uyuyor. hatalarının büyük kısmı konsantrasyon zaafiyetinden. ama bu durum bile defansı aciz durumda bırakan yumuşak orta sahamızın günahlarını örtmez.

Emirhan Makul
16.02.2014, 01:21
Yıldız futbolcular arada böyle kötü maçlar oynayabilir, fazla görmüyorum, mustafa büyük futbolcu, onur gibi oda takımın yükünü çekmekten yoruldu, morallarde bozuk, eski başarılı performansına yakın zamanda gelecektir.

kudu_61
16.02.2014, 06:00
elimizdeki en iyi stoper.sert eleştirmek hiç uygun değil.işte burda kaybediyoruz forvet yerine 2 stoper diyorum anlatamıyorum takım öyle böyle atıyor ama her maç kesin yiyor yiyor yiyor yumlu kesinlikle 1461 de değerlendirilmeli

Gürkan sa
16.02.2014, 06:06
Dustugumuz hale bak en iyi stoperimiz mustafa bakalim juve macinda napcaz

Hakan
16.02.2014, 12:37
Sen bu adama akıl fikir ver Yarabbi

Uğur Kalyoncu
16.02.2014, 20:07
Ben Mustafanın savunma özelliklerinden ziyade oyunu karşıya yıktığımızda arkadan olumlu toplar kullanarak hucuma katkı sağlamasını seviyorum yoksa savunma anlamında rakiple birebir kaldığında Allaha emanet o ayrı..

tristram
16.02.2014, 22:34
bir takimin en iyi stoperi mustafa ise o takimi lagvedip yerine takim kuracaksin arkadas.mustafa'nin en iyi hali en fazla 18e girer yedek kulubesinde bekler.

ibrahim
16.02.2014, 23:03
Yavrum Juventus maçında rakibi tuttun tuttun. Tutamazsan biz tuttuk. Ona göre ha. :D

TSemih61
16.02.2014, 23:04
Sürekli defans dörtlüsü değişiyor. Haliyle Mustafa'nın partner değişikliği formsuzluğa neden oldu. Bu maç yaptığı hatalarının aynısını Aykut da yaptı. Topa vuramayıp ayağı kaydı kaç kere ikisinin de. Bir oyuncu her zaman iyi olacak diye bir şey yok. O yüzden Yumlu'nun bu performansı mazur görülebilir.

Ayrıca eklemek isterim ki bu takımda en düşük ücretle oynayan oyunculardan biri. Buna rağmen hiç sesi çıkmıyor ve sürekli kendisini geliştiriyor. Maç içinde elinden geleni yapmaya çalışıyor. Milyon dolarlık adamlardan çok daha fazla katkı verdiği kesin.

Oruç
16.02.2014, 23:11
Bu takımın yedek oyuncusudur normal şartlarda.

Aykut'un helikopterle getirildigi çağımızda Mustafa uzay mekiğine layıktır.

Atakan
16.02.2014, 23:40
Aykut Demir'de fizik kalıp vücut kas adale güç var da neye yarıyor. Önemli olan aklını kullanıp yeteneklerini bilerek ona göre tam konsantre oynamaktır.Yumlu iyi bir teknik direktörle ve ona uygun iyi bir partnerle daha da iyi duruma gelebilir. En azından çok iyi bir alternatif olur.

Bugün Semih Kaya bombasının adı United ile geçiyor. Bana göre Semih'in oynadığı kişilerle Yumlu oynasaydı çalıştığı hocalarla Yumlu çalışsaydı şu anki durumundan çok daha iyi yerde olurdu.

Seviyoruz seni reis. Çalışmaya devam.

Bud Spencer
16.02.2014, 23:46
Mustafaya laf yok!
Adamdir...ve 200% ile oynuyor

Hala yetersizdir evet ama bu takimda olcan ve onur ile beraber kizamadigim tek oyuncudur

seçuk
17.02.2014, 17:48
Yumlu reisne oldu sana yaw. nefes aldırmazdın 2.devre batırdılar iyice.

Samet Yildirim
18.02.2014, 00:35
Mustafa Yumlu, Sampiyon olmak isteyen Trabzonsporun en fazla 2010-2011 deki gibi 4.stoper olur..

Mert'
18.02.2014, 11:44
Kendini Juventus maçına saklıyor Tevez falan korksunlar. :)

Ahmet Ulusoy
18.02.2014, 12:26
arkadaşlar yıkıcı değil yapıcı eleştirilerde bulunalım. Futbolculardan bazıları içimizdeki misafir arkadaşlardır. kendileri hakkında taraftarın ne düşündüğünü merak eden futbolculardır

Hüseyin Başoğlu
20.02.2014, 22:21
Adamsın lan adam...

Sen oynarken kendimi hissediyorum lan o sahada..

FC-ST-PAULI-61
20.02.2014, 22:22
Hic begenmedim.Teveze resmen asist yapti ilk yarida.Bircok hata yapti bu Mactada

TSemih61
20.02.2014, 22:23
Bugün çok iyi oynadı. Özellikle dünya klasındaki Juventus defans oyuncularının yaptığı hataları görünce Yumlu'nun on numara top oynadğını söyleyebilirim.

Arda'
20.02.2014, 22:24
Adamsın Yumlu .

Emre ÖZTÜRK
Daha iyi maçlarını da biliyoruz Musti.Bugün çok iyi değildin.

Yaşar
Takımın en iyisiydi.

Mert'
20.02.2014, 22:30
Mustafa ile bende dalga geçtim başlarda ama adam bazı maçlarda çok iyi oynuyor harbi. :)

bordomavi1
20.02.2014, 22:31
çok çok iyi ama topu aldı mı ne yapacağını şaşırıyor, hatalı paslar verebiliyor. zaten topu alınca kadife gibi oynasa real madrid'e gider.

outlaws61
20.02.2014, 22:31
Türkiye'de bulunan yerli stoperler arasında ilk 3'e rahat girer.

DeAgLeMaNyAq
20.02.2014, 22:33
Takımın iyilerindendi...

nchls
20.02.2014, 22:35
4-5 sefer helal lan mustafa dedim her ne kadar bazen yüzde yüz hatandan gol yesekte daha iyisi gelene kadar çok iyi.

mertacar
20.02.2014, 22:35
Harbi seveyrum seni delikanlı uşaksun ! :)

Sibel
20.02.2014, 23:04
Mustafa'nın bu gayret ve başarısı takdir edilesi.

Samet Yildirim
20.02.2014, 23:06
2-3 önemli hamle yapti...ama inanilmaz cok hatalarda yapti...kesinlikle Trabzonspor`un stoperi olmamali.

Atakan
21.02.2014, 00:01
Aktı resmen. Tevez ve Osvaldo ikilisi ile dünya çapında stoperler zor uğraşıyor. Zorlanmadan aklını kullanarak oynadı bugün. Sadece bazen yaptığı gereksiz geri pasları var. Onları da olumlu kullanırsa ve her zaman söylüyorum yanında akıllı sakar olmayan bir stoper olursa Yumlu her maçını üst düzey oynar.

Seviyoruz seni reiss.

truva28
21.02.2014, 00:25
çok iyiydi gerçekten,helal olsun.

Oğuzhan
21.02.2014, 01:20
Muhteşem oynadı bu maçta da

İskender YILMAZ
21.02.2014, 01:25
Mustafa Yumlu'nun gösterdiği gelişim/başkalaşım > Burak Yılmaz'ın gösterdiği gelişim/başkalaşım

Helal olsun Yumlu reis, yüreğine sağlık.

ibrahim
21.02.2014, 01:31
Yavrum benim. Hep dişlerim seni. :D

ibrahim ŞEN
21.02.2014, 01:37
Aykutla beraber butun hava toplarını rakıbe aldırdılar bır pozisyonda barceonun pas atmak ıcın acılın sag sola dogru acılın ısaretı geldı gozumun onune sonra dedım yumluyla aykuttan bahsedıyoruz oldugu yerde sabıt bekler onune dusen toplara dandun vurur ceza sahası cevresınde rakıbe faul yapar yapmadıgı zamanda kalenın ıcıne kadar gerı gerı kacarak adamı marke ettigini zanneder. bu saatten sonra futbol ogretmeye calısıyo borceda. :)

Hunk
21.02.2014, 01:40
Her zaman diyorum, Onurdan sonra adi yazilicak ikinci futbolcudur. Milli takima alinmamasida vatan hainliginden baska birsey degildir

h@msi61
21.02.2014, 01:42
Ilk yari soldan gelen ortaya vuramayip Tevez'e giden top disinda ciddi hatasi olmadi ama inanilmaz kritik mudahaleler yapti. Kendini oldukca gelistiriyor bence.

poetricus
21.02.2014, 07:47
Elinden geleni fazlasıyla yapan, ancak ne yazık elinden pek bir şey gelmeyen özverili uşak.

Bud Spencer
21.02.2014, 08:14
helal sana mustaa

ESER
21.02.2014, 08:47
Tipine hakaret edenlere oyunuyla kapak takmaya devam
agziyla kus tutsa takdir edilmemesine sasirmamak lazim.
Hata yapsin da tipine sallayalimcilar icin bu mac ekmek cikmadi.

Samet Yildirim
21.02.2014, 09:57
Mustafa Yumlu 3-4 cok iyi hamle yapti..

Ama genelde baya kötüydü...Verdigimiz pozisoynlarin yuzde 90 Mustafa nin yüzünden...

Asla bizim oyuncumuz degil inanilmaz hatalar yapiyor. 2.golde oldugu gibi...sacma sapan yere top atiyor kadirde sacmalinca golü yedik...
cok hatalari var.

Harun-61
21.02.2014, 10:08
Mustafa Yumlu 3-4 cok iyi hamle yapti..

Ama genelde baya kötüydü...Verdigimiz pozisoynlarin yuzde 90 Mustafa nin yüzünden...

Asla bizim oyuncumuz degil inanilmaz hatalar yapiyor. 2.golde oldugu gibi...sacma sapan yere top atiyor kadirde sacmalinca golü yedik...
cok hatalari var.

Cok özür dilerim ama acik ve net abartili bir yorum olmus.

Mustafa'ya resmen haksizlik yapiliyor. Su yazilanlari kesinlikle hak etmiyor.