PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Yumlu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Adem Erdoğan
16.03.2013, 18:33
Mustafa suçludur. Colman'a patlatmadı orada 2 tane.

kopeli
16.03.2013, 18:37
Zamanında Engin'e atacaktı o tokatı,soyunma odasında kelebek ile delik desik:)

Ali Can
16.03.2013, 18:43
bu olayı colman mı mustafa mı olayına dönüştürmeyin..

her ne neden dolayı olursa olsun, colman bu hareketi yapmamalıydı..

gir soyunma odasına, ne yapıyorsan orada yap lan, ne bu ukalalık!

Doğukan Uçan
16.03.2013, 18:56
Adamsın MUSTAFA ! Yemişim Colman'ı , Emerson'u , Cech'i.

bordox
16.03.2013, 20:30
Bu takımın belinin neden senelerce doğrulamadığının net açıklamasıdır bu ilk cümle. Bu takımın sahibi Mustafa Yumlular, Nevzat Şakar'lar, İbrahim Hacıosmanoğulları, Hacısalihoğulları, Zeyyad Kafkas'lar olduğu sürece 27 sene sonra zorla şampiyonluk alırız, onun da tescilini elin şerefsizine yaptıramayız.

Bu takımın beli M.Ali Yılmaz'ın başkanlığı ile başlayan İstanbul anlayışı ile 27 yıldır evelenip duruyor.Para için gelen futbolcu ve kendi ikbalini düşünen yönetici profilii ile başarı gelmeyeceğini bile bile hem de.
Ben yıllarca Hüseyin Cimşir'i savundum burda ona edilen küfürleri,yapılan hakaretleri unutmadım ama Zokora ondan iki kat para alıp el üstünde tutulunca anladım ki bize bu layıkmış.
O yüzden sana kızmıyorum takımda en az para kazanan ve 4.stoper olarak düşünülen Mustafalar,Hüseyinler suçludur ama parayı hamuduyla götürüp sahada yürüyenler haklıdır.

61_Hasan_69
17.03.2013, 00:47
Mustafa suçludur. Colman'a patlatmadı orada 2 tane.

Aynen Mustafanın tek suçu bu bencede.

FC-ST-PAULI-61
17.03.2013, 01:21
Birde su " Tipi yüzünden begenilmiyor" veya " Trazonlu diye mi kötülüyorsunuz"
sacmaliklari yazanlara inanamiyorum yahu bu Adam cok cok kötü bir Oyuncu ona kiziyoruz.
Koskoca Trabzonsporda oynayamaz.Banane tipinden memleketinden Adam gibi oynasin ama yok.

mashal61
17.03.2013, 01:36
Bu adama kötü diyenlerin stoperinde Puyol ve Pepe var da Mustafa'yı beğenmiyorlar.

En iyi stoperimiz Mustafa ve Trabzonsporlu olması da bir avantaj.

Colman defolsun gitsin bu takımdan. Kadro dışı bırakılmalı. Şu hareketinden önce tek kalması gereken yabancı Colman diye düşünüyordum, anladım ki yanılmışım. Trabzonspor'da bırakın yabancı futbolcuyu, Trabzonsporlu olmayan, bu takımda oynamanın hayalini kurmamış tek futbolcu kalmamalı.

FC-ST-PAULI-61
17.03.2013, 01:45
Bu adama kötü diyenlerin stoperinde Puyol ve Pepe var da Mustafa'yı beğenmiyorlar.

En iyi stoperimiz Mustafa ve Trabzonsporlu olması da bir avantaj.

Colman defolsun gitsin bu takımdan. Kadro dışı bırakılmalı. Şu hareketinden önce tek kalması gereken yabancı Colman diye düşünüyordum, anladım ki yanılmışım. Trabzonspor'da bırakın yabancı futbolcuyu, Trabzonsporlu olmayan, bu takımda oynamanın hayalini kurmamış tek futbolcu kalmamalı.
Mustafa Bambadan nasil iyi ? Bamba Ligin ilk yarisinda Takimin degil Ligin en iyi Stoperiydi.Kötü bir dönem geciriyor ama Takim en iyi Stoperi acik ara Bamba.Mustafanin paslari bile iyi degil,her Top ya taca ya kornere.Gücü zaten yok,hayatimda bundan gücsüz Stoper görmedim.Nerde duracaginida bilmiyor.Mustafa bu fizikle Eneramo,Sow,Webo gibilerle mücadele edemez.Edemiyorda zaten.

DeAgLeMaNyAq
17.03.2013, 05:43
Tip ve mimiklerle futbolculuğun ne âlakası var. Hele ki Trabzon'lu diye adam mı kötülenirmiş. 2002-2006 döneminde el üstünde tutulan Fatih ve Gökdeniz değil miydi?

TSKara61
17.03.2013, 06:45
Iyi ya da kotu. Colman'in yaptigi terbiyesizlikten baska birsey degildir.

Sibel
17.03.2013, 10:41
Keşke gidip karışmasaydın oraya. Neyse. Adına çok üzüldüm.

erolizmts
17.03.2013, 22:56
Bir yanlış anlamanın 2 masum kurbanından biri. Her takımda olması gereken centilmen tavırlı futbolcunun Trabzonspor'daki temsilcisi. Bazen çaktırmadan güzel faulleri olsada iyi niyetli bir futbolcu. Pozisyonlarda kendi takım arkadaşlarının yanı sıra rakip oyuncuları da teselli etmesi sempatisini artırıyor. Lakin Colman'ın pozisyonun da "kavga var galiba çocukları ayırayım bizimkini de tehlikeli bölgeden uzaklaştırayım" düşüncesi kendisine bir tokata mal oldu. Sanırım Colman derdini anlatacak kadar türkçe bilseydi ve "sakin ol birşey yok" diyebilseydi belki bunlar yaşanmayacaktı. Tabi bu da Mustafa'ya ders olacaktır. Özellikle 2 yabancu ve aynı ülke vatandaşı futbolcuların arasına gözü kapalı girmeyecektir. Yine de seviyorum bu adamı. Takımda mutlaka kalmalı.

ESER
17.03.2013, 23:24
Birde su " Tipi yüzünden begenilmiyor" veya " Trazonlu diye mi kötülüyorsunuz"
sacmaliklari yazanlara inanamiyorum yahu bu Adam cok cok kötü bir Oyuncu ona kiziyoruz.
Koskoca Trabzonsporda oynayamaz.Banane tipinden memleketinden Adam gibi oynasin ama yok.

farkli dusunen insanlarin yazdiklari icin sacmalik demeyelim de farkli gorusler diyelim bence. senin her yazdiginin mutlak dogru ,benzer dusunmedigin yazilanlarin ise fasarya olduklari gibi bir dusuncedeysen sana acizacene tavsiyem bu saplantidan siyrilmayi denemendir.

o sacmalik dedigin elestiriler bu sayfanin bile derinliklerinde mevcut. inek saban asagilamalari vs.

kendi kendine sor , Mustafa Colmana tokat atsaydi acaba ben Mustafayi savunurmuydum yada bunu normal karsilarmiydim diye. bunun cevabini buraya yazmana bile gerek yok. cevabi sen bil yeter;)

benim derdim(bu konu ozelinde) Mustafanin iyi oyuncu kotu oyuncu olmasi degil, kilik ,dis gorunus ve gunumuzun en populer kriteri karizma gibi noksanligi oldugu dusunulen bir zatin surekli asagilanmasi hatta fiilen hakarete ugramis olmasina ragmen bunun mazur gorulmesi..

Bera B.
17.03.2013, 23:29
Bu takımın beli M.Ali Yılmaz'ın başkanlığı ile başlayan İstanbul anlayışı ile 27 yıldır evelenip duruyor.Para için gelen futbolcu ve kendi ikbalini düşünen yönetici profilii ile başarı gelmeyeceğini bile bile hem de.
Ben yıllarca Hüseyin Cimşir'i savundum burda ona edilen küfürleri,yapılan hakaretleri unutmadım ama Zokora ondan iki kat para alıp el üstünde tutulunca anladım ki bize bu layıkmış.
O yüzden sana kızmıyorum takımda en az para kazanan ve 4.stoper olarak düşünülen Mustafalar,Hüseyinler suçludur ama parayı hamuduyla götürüp sahada yürüyenler haklıdır.

Laflarımı çarpıtmayın. Hep iki uçtan örnekler.

Sanki çok para alanlar yürüyor diye dandik oyunculara mecburuz. Zokora fazla alıyor ama dur orada Çimşir var az para alıyor bir işe de yaramaz çok ama oynasın. Bamba var yabancı sempatik ama her şeye de gülüyor Mustafa oynasın. Çıkarabiliyorsan adam gibi Trabzonlu futbolcu çıkar onlar oynasın. Sırf Trabzonlu diye bizi işkenceye mahkum etmeyin.

Bera B.
17.03.2013, 23:30
Bamba'nın kendisinden kötü olduğu veya kötü oynadığını söyleyenlere de diyecek kelime bulamıyorum.

61_Hasan_69
18.03.2013, 00:10
Bamba'nın kendisinden kötü olduğu veya kötü oynadığını söyleyenlere de diyecek kelime bulamıyorum.

Bamba Mustafadan çok daha iyi bir futbolcu ama şuan Mustafa daha iyi durumda.

Trapezunda
18.03.2013, 15:04
Kimse kusura bakmsain, görüntüleri izledim. Colman Vatandasiyla normal bi sekilde konusuyor. Tatisma yok, Mustafa gelip onu iteliyor, yani leb demeden leblebi yapiyor olayi, tartisma var zanederek. Colman da herhalde Mustafanin ona karsi bi tepkisi var zanedip o hareketi yapmistir. Düsünün size, sizden yas olaraka ufak biri aynisini yapsa siz ne yaparsiniz. Ben ama o bu suclu demiyorum. Ikisi de Basinin önüne cikip duruma aciklik getirmesi lazim.

unaLhso
27.03.2013, 10:39
Severiz seni Yumli.Ama seneye görmemek dileğiyle.Gerçi yine göreceğiz ama :)

Tayfun
27.03.2013, 10:46
Yeteneksiz "Trabzonlu futbolcular" sınıfında, tamam takımda Trabzonlu futbolcu sayısı artsın ama yetenekli olanlarından seçelim onları bi zahmet, sırf Trabzonlu diye kontenjandan yemesinler...

kürşat şen
27.03.2013, 10:49
her takıma yeteneksiz fakat yürekli bir adam lazım..
bu da mustafa..
liverpoollu carragher çok nu yetenekliydi..hayır..ee neden bunca yıldır oynadı..
çünkü liverpoolun kırmızı formasının hırsını efsanesini sahaya yansıtıyordu..
colmanda çok yetenekli ama umrunda değil takım..
aradaki farkı iyi anlamak lazım..

Tayfun
27.03.2013, 10:56
her takıma yeteneksiz fakat yürekli bir adam lazım..
bu da mustafa..
liverpoollu carragher çok nu yetenekliydi..hayır..ee neden bunca yıldır oynadı..
çünkü liverpoolun kırmızı formasının hırsını efsanesini sahaya yansıtıyordu..
colmanda çok yetenekli ama umrunda değil takım..
aradaki farkı iyi anlamak lazım..

:) Yapma dostum bari karşılaştırırken bu "Carragher" olmasın, hadi sırf yeteneksiz ama kırmızı forma tutkusu nedeniyle Liverpool'da formayı kaptı da, İngiliz milli takımına da mı lazım dı yeteneksiz bir adam o yüzden çağırıldı, o kadar İngiliz futbolcu içerisinden.. Bence defans bloğunda hem yetenekli, hemde akıllı futbol oynuyordu Carragher...

Colman yetenekli olabilir,Trabzonspor umrunda da olmayabilir bu ayrı konu, benim için esas olan Trabzonlu (yetenekli) olup Trabzonspor'u benimsemesi, sahada mücadele etmesidir, Trabzonlu (yeteneksiz) olup Trabzonspor'u benimsemesine tercih ederim, ilk söylediğimi...

Benim için yeteneksiz bir defans oyuncusudur Mustafa Yumlu abartmamak lazım...

alper*
27.03.2013, 10:59
her takıma yeteneksiz fakat yürekli bir adam
Adrian düşmanlığını şimdi anlayabiliyorum :)

kürşat şen
27.03.2013, 12:25
:) Yapma dostum bari karşılaştırırken bu "Carragher" olmasın, hadi sırf yeteneksiz ama kırmızı forma tutkusu nedeniyle Liverpool'da formayı kaptı da, İngiliz milli takımına da mı lazım dı yeteneksiz bir adam o yüzden çağırıldı, o kadar İngiliz futbolcu içerisinden.. Bence defans bloğunda hem yetenekli, hemde akıllı futbol oynuyordu Carragher...

Colman yetenekli olabilir,Trabzonspor umrunda da olmayabilir bu ayrı konu, benim için esas olan Trabzonlu (yetenekli) olup Trabzonspor'u benimsemesi, sahada mücadele etmesidir, Trabzonlu (yeteneksiz) olup Trabzonspor'u benimsemesine tercih ederim, ilk söylediğimi...

Benim için yeteneksiz bir defans oyuncusudur Mustafa Yumlu abartmamak lazım...

milli takımda öle abartılacak bir adam değildi..adam yokluğunda kadroya girdi.bunu kendisi söyledi hatta.
tamam bu adam fazla yetenekli değil ama fenerdeki bekir ve egemen'de fazla yetenekli değil..
bu adam 2011 şampiyonluğunda hiç fena oynamadı..
keza geçen sene de..
bu sene takımın tamamı kötü..
eğer düşmez isek bunun sebebi mustafa gibi yürekten oynayan oyuncuların çabasındandır..
adamın kapasitesi 60 litre ama dibine kadar oynuyor..
200 litrelik adamları görüyoruz sahada!
ayak tekniği iyi bir oyuncu..bunu şenol hoca söylemişti..
sadece kendini geliştirmesi gerekiyor...
mustafa ve mustafa gibilere ihtiyacımız var..
biz ne zaman kendi öz evlatlarımıza sırtımızı döndük kendimizi dipte bulduk..

MuratJ
27.03.2013, 13:39
trabzon yobazlığının hükmü var bu taraftar üzerinde. buda bu takımın büyümesinde ki en büyük engel. önce bi düşünün mustafa futbolcu mu değil mi. cevabı kesinlikle hayır. hala ona potansiyelli genç muamelesi yapıp trabzon yobazlığıyla destekleyin. böyle nice kümede kalma savaşlarında hayatınız geçer.

Bera B.
27.03.2013, 14:45
Sözleşmesine madde koyalım yarım milyon euro, belki gs alır.

Bedri Sertkaya
31.03.2013, 14:19
Bu adam bugün yakarsa bizi gene o yakar.Yada Bamba.Karmil bile oynasaydı bugün rahat ederiz...İnşallah yanılırım.

qlii
31.03.2013, 15:50
sözleşmesine madde koyalım yarım milyon euro, belki gs alır.

+1967

DeAgLeMaNyAq
31.03.2013, 17:59
Ciddi savunma hatası yapmasa da her topu inatla rakibe attı...

Ilelioglu
31.03.2013, 18:37
Her topu rakibe vermekte üstüne yok. Biraz gelistir kendini, bu sekilde kalici olman zor.

..

Tuğrul
31.03.2013, 18:38
2.yarıda ceza sahasına süzülen Diarra'ya geçilmesi, topları rakibe teslim ederek baskı yememize zemin hazırlaması.

Mustafa asla 11'de olmamalı. Oyun zekası düşük, hamlelerinde korku anları yaratan bir adam.

Hazırlık pası yapılırken rakip oyuncuya yapışıp boşa çıkmaması. Topu ileri atın telkini atlanmaması gereken birbaşka ayrıntı.

Emrah KabuL
31.03.2013, 18:42
Alakasız bir yerde uçarak topa kafa vurmak marifet değil.

Bu pozisyondan sonra yediğin o çalıma ne demeli Yumlu ?

Sibel
31.03.2013, 18:44
Vasat bile değildi.

FC-ST-PAULI-61
31.03.2013, 19:33
Hic begenmiyorum.Bugünde kötü oynadi.

Oruç
31.03.2013, 20:20
Ciddi savunma hatası yapmasa da her topu inatla rakibe attı...

İlk defa yapmıyor bunu. Mustafa bu maalesef.

Alihan Ertürk
31.03.2013, 20:21
Ruh'un yeter...

erik
31.03.2013, 20:23
ruh diyorsunuz işte ruh.amakalite derseniz ruh derim

Yasin Altuntas
31.03.2013, 20:27
Özelliklerine gelince 1,90 boyunda fakat oldukça ince bir oyuncu en bütük eksiğide bu olsa gerek
Boyuna göre tekniği iyi oyunu okuma ve topu oyuna sokma becerisi yüksek..
Fakat bir stoper için en önemli olan fizik açısından biraz zayıf ilerleyen zamanlarda bu eksiğini giderebilirse faydalı bir oyuncu olabilir.

Ilk geldiginde yazilan bir yazi. Birak eksigi olan zayif fizigini gidermeyi, iyi olan teknik özelligini bile kaybetmis bir Oyuncu.

bangkook_61
31.03.2013, 20:58
Ceza sahasının en köşesinde durup dururken rakibi arkadan ancak sen itersin zaten. Futbol IQ su forma numarası kadar bu adamın.

[KAPLAN]
31.03.2013, 21:28
Futbol zekası 0. Kendini 1 adım bile geliştirmemesi de cabası. Cok genc de degil. Israra lüzum yok

Samet Yildirim
31.03.2013, 21:35
Out cizgisinde Diarra dan yedigi calim tam amatör.

Ic tarafi yani kale tarafini kapatacagina gidiyor ters yere.

Amatörlük.

DeAgLeMaNyAq
31.03.2013, 21:40
İlk defa yapmıyor bunu. Mustafa bu maalesef.

Ya orası öyle ama takım kontraya tam çıkacakken heyecan ve korkudan gelişi güzel topu ileriye vurmasının izahı yok...

Kadir
31.03.2013, 22:45
Deli dolu bir adam kesinlikle takımda kalmalı..

Bedri Sertkaya
31.03.2013, 23:14
Kupada ve ileride yaşatacağı kaoslara engel olmak için 18'den bile dışarı atılmalı.Psv'ye 4*1 yenildiğimiz maçı ne çabuk unuttunuz!

seyduna_efil
31.03.2013, 23:15
Yaptığı net penaltı

Cengiz Çubukcu
01.04.2013, 07:13
dün güzel oynadı, hala beğenmeyenler varsa önyargı diyorum başka bir şey demiyorum...

Emre GÜRDAL
01.04.2013, 07:14
Valla ben maci kapalida izledim ve emin olun ben dahil a blok mustafayi begendi...

Soner Albayrak
01.04.2013, 11:35
Tamam öz evladımızdır sevebilirsiniz o ayrı fakar futbol zekası olmayan adamın bence şampiyonluk beklenilen bir takımda olmaması gerekli.

unaLhso
01.04.2013, 11:53
Kim oynattırıyorsa seni alsın Yumlu :)

kürşat şen
01.04.2013, 13:14
mustafa yumlu bu takıma lazım..

Doğukan Uçan
01.04.2013, 15:19
gülmekten öldüm musti ya :D :D :D

https://twitter.com/Yumlu22/status/317263496771428354

Serdar A
01.04.2013, 15:50
https://pbs.twimg.com/media/AyUouSECAAAcqOX.jpg
Mustafa Yumlu şınav çekerken aslında kendisi yükselmez; dünyayı aşağı iter.

Mustafa Yumlu saat takmaz. zamanın ne olduğuna kendisi karar verir.
https://pbs.twimg.com/media/A-vMNi6CAAAoEVu.jpg
durmadan genişleyen bir evrende yaşamamızın nedeni, evrenin Mustafa Yumlu'dan kaçmaya çalışmasıdır.

Mustafa Yumlu tamamen dolu bir revolver ile rus ruleti oynar ve kazanır.

Mustafa Yumlu nefes almaz hava onun ciğerlerine dolar...
https://pbs.twimg.com/media/A3oy_WHCEAA07oD.jpg
insanlar bir danaya 7 ortak girer. Mustafa ise 7 danaya tek başına girebilir.

Mustafa Yumlu'nun cv'sinde sadece adı yazar .

lord of the rings'teki yüzük Mustafa Yumlu'nun nişan yüzüğüdür.
http://www.takaonline.com/wp-content/uploads/2012/02/mustafa-yumlu3.jpg
Mustafa tek kuşla iki taş vurabilir

Mustafa Yumlu matrix'e yönetici şifresi ile girer .

https://pbs.twimg.com/media/A_r_5eKCUAIf962.jpg
Mustafa Yumlu'nun tekmesi o kadar kuvvetlidir ki, uzaydan bile çıplak gözle görülebilir.

Mustafa Yumlu halı saha maçında "ben tek siz hepiniz" der ve gol yemeden kazanır.

Bedri Sertkaya
01.04.2013, 22:31
Bu teziniz doğru halısahada 7 adama 2 mustafa rakip olsun gol atamazsın adam futbolcu sonuçta ama mustafa'nın yeri stoper değil.

Bedri Sertkaya
01.04.2013, 22:32
Kendini geliştirir diyemiyorum yaşı var.Ve fundemental yok.

cakalkerem
01.04.2013, 22:56
kesinlikle Trabzonspor'un oyuncusu değil....bu takımda ne işi var...yahu adam 1 tanemi olumlu pas atamaz.....uzun top oynamaması gerektiğini buna kimse söylemiyor mu?

ilhan
02.04.2013, 00:47
Yetenek olarak eleştirmişliğim vardır. Hatta hiç yeterli de bulmuyorum. Ama Yumlu'da Hüseyin Çimşir'de olmayan bir savaşçılık ve kenetlenme var. Neden Hüseyin dedim? Çünkü benzer yetersizliklere sahipler. Efektif değiller, çok düz adamlar ve öyle ahım şahım yakışıklı adamlar da değiller hani.
*
Ama bu sayfalarda okuduğum Carragher örneğinden etkilendiğimi inkar edemem. O da çok üst düzey değildi ama yüreğiyle savaşır, forması için gerekirse ölecek gibi koşardı. Mustafa gibi.
:)

Mustafa'yı seviyorum ama futbolunu beğenmiyorum.
**
Bamba-Yumlu ikilisi ile az gol yiyoruz ya da yemiyoruz.
Devam.

Ahmet Kuru
02.04.2013, 10:52
Twitter hesabındaki mesajlar güzel... birde hırsı var tabi.. ama hırs ile nereye kadar gidlir bilemem..

Alihan Ertürk
05.04.2013, 15:30
Adamım naber ya.. :)

O pazubandı takacaksın bir gün biliyorum!

Ergin Varlibas
05.04.2013, 21:46
Mustafaya gelene kadar 10 tane oyuncu sayarim bu takimda oynayamiyacak. Eminim o buralari okuyordur. Okumasina ragmen aldirmasiyina ve elinden geleni yapmasina cok seviniyorum. Aslanim benim

Alika87
05.04.2013, 21:55
Mustafa aslinda kötü oyuncu degil, hatta sadece futbolcu olarak bu ligin sayili stoperlerden bir tanesi, ama alt yapisi cok eksik, bu da onun günahi degildir. Yüregine saglik Mustafa, adamin dibisin, böyle devam.

Ergin Varlibas
05.04.2013, 22:36
Bazi pozisyonlarda topu taca atiyor diye elestirenler, ingilterede defans oyuncularina bu ogretiliyor, pas vermeye ya da topu cikarmaya calismak yerine taca atmalari..

Erbay
05.04.2013, 22:46
Riske girmeyip taca atsın; ama baskı yokken en uçtaki adamımıza havadan ara pas atmaya çalışmasın :)

Ergin Varlibas
05.04.2013, 22:55
Riske girmeyip taca atsın; ama baskı yokken en uçtaki adamımıza havadan ara pas atmaya çalışmasın :)

Bunda da ortasahadakilerin sucu var top almiyorlar o da ileri atmak zorunda kaliyor.

Edit: Atmaya calisiyor :))

Ahmet Kuru
05.04.2013, 23:16
sanırım Hüseyin Çimşir gibi kendini geliştiremeden gidecek takımdan...umarız öyle olmaz tabi...

Terzioğlu
05.04.2013, 23:35
Yumlu - Bamba ikilisi istatistik olarak müthis bir grafik ciziyor :) Simdilik böyle kalsin göbek.

Alihan Ertürk
05.04.2013, 23:42
Ayaklarını onun kadar etkili kullanan başka bir yerli stoper daha yok.

Öznur61
05.04.2013, 23:55
yeni tel. numarasi kestirdim gozume sonu 2261 liydi yanlis hatirlamiyosam yada tam tersi..neyse 92 61 den iyidir :D
bu arada mustafa aman nazar değmesin boyle kal :)

FC-ST-PAULI-61
05.04.2013, 23:58
Ayaklarını onun kadar etkili kullanan başka bir yerli stoper daha yok.
Yumlu bazen öyle paslar atiyorki kimi gördü belli degil.
Bu 40 metrelik uzun paslari denememeli.Egemen denen paraseverin paslari müthis.
Paslari hep yerden! Istedigi Oyuncuyada veriyor pasi.

gece_bekcisi
06.04.2013, 15:01
Lise arkadaşım ve okul takımında beraber oynuyorduk. O zamanlar idmanocağındaydı.. Kim derdi Mustafa Ts de oynicak.

gabriel omar
06.04.2013, 15:26
Yumlu bazen öyle paslar atiyorki kimi gördü belli degil.
Bu 40 metrelik uzun paslari denememeli.Egemen denen paraseverin paslari müthis.
Paslari hep yerden! Istedigi Oyuncuyada veriyor pasi.

Bence de bu pasları denememeli.Ama bir Allahın kuluda gelip defanstan top çıkarmıyor ki.Ver Zokoraya o versin sana geri,ver Sonere o versin sana geri.E bu durumda adam ileri şişirmeyip de napsın ?

MuratB.
07.04.2013, 17:35
Sen de bu takımda futbolcusun vay be.

Vkgz
07.04.2013, 17:37
1461de bile oynayamaz bu adam

Bedri Sertkaya
07.04.2013, 18:01
Bugün 34 puanda olmamızın tek sebebi Yumlu...

FC-ST-PAULI-61
07.04.2013, 18:01
Sen tam bir Amatörsün.

onur_alabuga_61
07.04.2013, 18:03
kardeşim sen trabzonlu değil misin lütfen bu takımı seviyosan traftar ol 5 senelik sözleşmen devam etsin ama lütfen tribüne gel bağır senini işin top oynamak değill :@

Bedri Sertkaya
07.04.2013, 18:06
Seneye jübilesini yapar.

SAFA
07.04.2013, 18:06
Ne desem bilmiyorum .

ESER
07.04.2013, 18:29
Sen tam bir Amatörsün.

cok sevgili bambanin bombasiyla maci kaybettik bugun ,

o uyduruk calimi yiyen mustafa degil bambaydi . sen maci izlemedin galiba.

otomatige baglayip adama sovuyorsun , anladik futboldan cok tip karizma filan fismana meraklisin da bugun gekastan zart diye calimi yiyen bambaydi mustafa degil.

Tuğrul
07.04.2013, 18:29
Gekas'ın golünün gelişiminde iki oyuncu topa harekatlenirken avantaj Mustafa'da olmasına rağmen topu Gekas alıyor. Sonrası malum. İkiye bir yapıyorlar. Gol geliyor.

Sarı kart pozisyonunda rakibin karşısında durmak gerekirken hamle yapıyorsun.

Bedri Sertkaya
07.04.2013, 18:37
Pozisyonun baş mimarı arkadaşın dediği gibi Mustafa!Zaten bamba'nın kötü olmasının yegane sebebi Mustafa ile ikili oynaması...

ESER
07.04.2013, 18:49
Pozisyonun baş mimarı arkadaşın dediği gibi Mustafa!Zaten bamba'nın kötü olmasının yegane sebebi Mustafa ile ikili oynaması...

cok zorlama olmus.

mustafa duz vasat bir adam ama bu bamba bildigin kutuk.

hatta kututlerin piri servet cetinin calim manyagi yapip belini kirdigi bir kutuk. rezalette son nokta yani.

Mustafanin cok kotu oynadigi cok maca sahit oldum da bamba gibi zavalli duruma dustugu bir maci bile hatirlamiyorum..

FC-ST-PAULI-61
07.04.2013, 18:53
cok sevgili bambanin bombasiyla maci kaybettik bugun ,

o uyduruk calimi yiyen mustafa degil bambaydi . sen maci izlemedin galiba.

otomatige baglayip adama sovuyorsun , anladik futboldan cok tip karizma filan fismana meraklisin da bugun gekastan zart diye calimi yiyen bambaydi mustafa degil.
Ben izledim merak etme.Sen Mustafanin Onura verdigi geri pasi görmedin herhalde.Tipten karizmadan banane gaymiyim ben tövbe ya su Yumlu tam bir sifir.
Bunu biri dedimide sizin gibiler basliyor "tipi yüzünden" falan demeye.
Mustafa Bambanin tirnagi olamaz.Ligin ilk yarisini izlemedin galiba.Suanda düsüste ama neler yapabilecegi ortada.Mustafa bu fizigyle alanzinhoylau mücadele edemez.
Bamba Mustafadan kötü demek istiyorsun öyüzden daha tartismamiza gerek yok :)

Mert'
07.04.2013, 18:56
Bir insan her kafaya çıkışta faul mu yapar arkadaş bi Varane'ı izliyorum birde Yumluyu ikiside futbolcu hesapta. :D

Uğur Ö.
07.04.2013, 18:57
Yazacak birşey yok.Rezalet bile değil.Sıfır.

Bedri Sertkaya
07.04.2013, 19:00
Bu konuyu kapatsın bence moderatörler ileriki haftalarda ağır sözler söyleyebilir bazı arkadaşlarımız.Çünkü bu akhisar maçı bu kaosun sonu değil.Ortası...

hamsihasan
07.04.2013, 19:04
.https://www.google.nl/search?hl=nl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=616&q=balon&oq=balon&gs_l=img.3..0i10l2j0j0i10l2j0l2j0i10l3.866.1509.0. 1660.5.5.0.0.0.0.100.301.4j1.5.0...0.0...1ac.1.8.i mg.4rFP7MJG6js#imgrc=4DWjun-HE3EueM%3A%3BP38jdrPswJZucM%3Bhttp%253A%252F%252Fw ww.happy-party.nl%252Fimages%252Fmetalic%252520balon%252520 rood.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.happy-party.nl%252Fballonnen-ballonnen-metallic-c-112_207.html%3B350%3B350

ESER
07.04.2013, 19:12
Ben izledim merak etme.Sen Mustafanin Onura verdigi geri pasi görmedin herhalde.Tipten karizmadan banane gaymiyim ben tövbe ya su Yumlu tam bir sifir.
Bunu biri dedimide sizin gibiler basliyor "tipi yüzünden" falan demeye.
Mustafa Bambanin tirnagi olamaz.Ligin ilk yarisini izlemedin galiba.Suanda düsüste ama neler yapabilecegi ortada.Mustafa bu fizigyle alanzinhoylau mücadele edemez.
Bamba Mustafadan kötü demek istiyorsun öyüzden daha tartismamiza gerek yok :)

ne demek istedigime birak ben karar vereyim;)

ben kiyas yapmiyorum ve ayrica futbolcu kiyaslama olcusu tirnak , gomlek olan birisini boyle bir kiyasta otorite olarak gormem.

senin bu takintili , adamina gore yorumlarini elestiriyorum sadece.

bambaymis.. bes para etmez menajer kazigi bir kutuk iste ederi..

mustafa duz vasat bir adam ,ama bu takima bamba zokora gibi kolpa starlardan her haliyle yararlidir.

sizin gibiler nedir bir de? sen herseyin dogrusunu bilen tek otorite misin?

FC-ST-PAULI-61
07.04.2013, 19:18
ne demek istedigime birak ben karar vereyim;)

ben kiyas yapmiyorum ve ayrica futbolcu kiyaslama olcusu tirnak , gomlek olan birisini boyle bir kiyasta otorite olarak gormem.

senin bu takintili , adamina gore yorumlarini elestiriyorum sadece.

bambaymis.. bes para etmez menajer kazigi bir kutuk iste ederi..

mustafa duz vasat bir adam ,ama bu takima bamba zokora gibi kolpa starlardan her haliyle yararlidir.

sizin gibiler nedir bir de? sen herseyin dogrusunu bilen tek otorite misin?
Sana simdi cevap verecektimde Mustafa Bamba ve Zokoradan her haliyle yararlidir diyen bir Adamsan seninle konusmaya gerek yok.

Mustafa Yılmaz.20
07.04.2013, 19:23
Şaşırıyorum hala Mustafa Yumlu'nun futbolcu olduğunu iddia eden var.

ESER
07.04.2013, 19:29
Sana simdi cevap verecektimde Mustafa Bamba ve Zokoradan her haliyle yararlidir diyen bir Adamsan seninle konusmaya gerek yok.

he gardasim he. bundan daha kaliteli bir cevap vermeni de beklemiyordum . sasirtmadin beni ;)

zokora diyor adam hala :) o zokora denen kan emici sulukleri superstar sanip havaalaninda apusunun arasindan kafayi uzatip omuzlara alan sekilci kartvizit sever ve senin gibi futbolu yalamis yutmus oldugunu sananlar yuzunden bu hallerdeyiz. yildiz futbolcu da yildiz futbolcu ...al sana yildiz futbolcu. oyle olunca da haliyle senin gibi (etiket-sever) taraftara sadri sener gibi (populist) baskan yakisir kardes.
zokorayi gtnun kili kadayif olduktan sonra alirsan ancak bu kadar oynar. sen de vay anasini zokoramiz var dersin.. isminin cafcafina goygoy yapip futboldan dibine kadar anliyorum zannedersin. o zokorayi en iyi oldugu zamanda al , o da aldiginin halkini versin , o zaman haklisinda kiyak emeklilige gelmis bir adamin sevsinler gecmisteki kariyerini. gecmise mazi diyorlar.

bu zokoragiller Turkiyede ekonomi canlanmadan once katara ve zengin arap ulkelerine gider , keriz yonarlardi . simdi sadece gidecekleri rota degisti, icraat ayni ama . sen devam et zokoralara avuc patlatmaya. biz seni tutmayalim..

sametaydin
07.04.2013, 19:42
Elinde giray varsa mustafa oynamaz hocam. Yapma lütfen dön şu hatadan yeter artık.

DeAgLeMaNyAq
07.04.2013, 19:59
Mustafa Trabzon'lu olmasa onu savunan çıkar mıydı acaba?

Sibel
07.04.2013, 20:37
Yani bazen futbolcu olmasa miydim diye düşünmen gerek.
Ben düşünüyorum senin yerine.

Oruç
07.04.2013, 20:43
Mustafa Trabzon'lu olmasa onu savunan çıkar mıydı acaba?

Halil muamelesi görürdü muhtemelen.

Çetocan
07.04.2013, 20:55
Takımda En Gereksiz Oyuncularından Biri

Zafer Fidan
08.04.2013, 00:14
Kapasite ancak 1461 icin yeterli.

ilhan
08.04.2013, 01:07
Top şişirildi geliyor. Havada yavaş yavaş süzülüyor ve Gekas topa hamle yapıyor. Mustafa orada 3-5 saniye yan hakeme bakıyor bayrak kaldıracak mı diye derken Gekas topla buluşuyor sonra set hücum vs. derken gol geliyor.
*
1. Sen profesyonel futbolcusun eğer o pozisyon ofsayt olsa hakem düdüğünü çalmaz mı?
2. Her ne olursa olsun hakem düdüğünü çalmadan neden pozisyonu bırakırsın?
3. Yakıştı mı bu hata sana?

Son olarak: Bamba-Mustafa ikilisi sene sonuna kadar oynamaya devam etmelidir.

Tayfun
08.04.2013, 08:46
Ondaki kapasiteyi çok yukarıda görüyor bizim taraftar hatta kendini geliştireceğine bile inanlar var buralarda . Mustafa'ya söylesen bunları güler geçer o bile.

Ahmet Kuru
08.04.2013, 09:15
Twitter atmayı daha iyi beceriyor. Bence futbolculuktan ziyade sanal aleme aksın. !

Bedri Sertkaya
09.04.2013, 22:07
Bugünkü ropörtajında resmen gafın alasını yapmış.Diyor ki "Trabzon'un çocuğu yumlu" diyorlarmış.Trabzonspor sadece trabzonluların takımı değildir.Bunu ne zaman idrak edecek böyle mustafa tarzı adamlar bilmiyorum!

Misina
10.04.2013, 00:03
Röportajdan bir kesit

Kısa ve uzun vadeli hedeflerin neler?

Kısa vadede Türkiye Kupası’nı kazanmak ve A Milli takımda forma giymek, uzun vadede ise kariyerimi Trabzonspor’da tamamlamak en büyük hedefim. Trabzonspor’a büyük hizmetlerde bulunmak istiyorum. Birçok futbolcu Avrupa’ya gitmeyi hayal eder. Benim hayalim hep burasıydı. Avrupa’ya veya başka bir takıma gitmeyi hiç düşünmedim. Bu büyük hedeflerim olmadığı anlamı taşımaz. Bana göre en büyük hedef Trabzonspor’da sembol olabilmektir. Hayatımın geri kalan bölümünde Trabzonsporlu Mustafa olarak anılmak istiyorum.

Bu düşünce yapısındaki futbolcular takımda çoğalırsa 70lerin efsane ruhu gelir.

Alihan Ertürk
10.04.2013, 00:06
Adam!

DeAgLeMaNyAq
10.04.2013, 00:41
Topu oyuna akıl ve ustalıkla sokan stoperlerden birisi.

Gerisini okumadım...

Bera B.
10.04.2013, 00:42
Buraya atılan mesajımın neden silindiğini, kim tarafından silindiğini öğrenebilir miyim? Bravo sizlere yönetici geçinen tayfa. Sansüre ne zamandır başladığınızı öğrenebilir miyim?

onur_alabuga_61
10.04.2013, 01:29
trabzonlusun helal olsun bu takımı seviyosan şov yapma tribüne çık takımı destekle senin işin değil heleki defans aman allahıııım... yediğimiz gollerin nerdeyse hepsinde imzan var ya başlangıcında yada ortasında..

FC-ST-PAULI-61
10.04.2013, 01:33
Gerisini okumadım...
Bunu kim dedi? Antrenmandami yapiyor bunu Yumlu?

Yaşar
10.04.2013, 02:09
Takım gol atamıyor, Colman efendi, Zokora efendi ve diğer yabancı saz arkadaşları elleri bellerinde dolaşıp, hiç sorumluluk almadan sahada geziniyor ama taraftarın derdi hala daha Mustafa...
Bu lanet olası sezonda bari bırakın çocuğu rahat da, oynasın bakalım...

61Cem61
10.04.2013, 03:33
Mustafa Trabzon'lu olmasa onu savunan çıkar mıydı acaba? .

DeAgLeMaNyAq
10.04.2013, 06:04
Bunu kim dedi? Antrenmandami yapiyor bunu Yumlu?

Resmi sitede daha doğrusu resmi dergide çıkan röportajın girişinde yazıyor. Oyuncularımızı yermeyelim diyoruz özellikle Trabzon'lulara tölerans gösterelim onlar takımı sahipleniyor haklarıdır diyoruz eyvallah ama gereksiz pohpohlamanın kimseye faydası yok...

Turan Bebek
10.04.2013, 07:57
futbolda hemşericilik olmaz...iyiysen oynarsın...burası kimsenin babasının çiftliği değil...acı ama gerçek...yumlu bu takımın oyuncusu değil maalesef.

agahozlu
10.04.2013, 08:35
Mustafa gibi oyuncuların yeteneği belli, tabi ki hedefi Avrupa olmayacak. Kendimizi kandırmaya devam ederiz böyle.

Savunmadan top sektirir, taç atışı kullanırken rakip stoperde değil de taç çizgisinden beklerse Mustafa biz daha çok gol yeriz.

Herkes düzgün, Mustafa mı kötü tabi ki hayır ama Mustafa Trabzonspor'un topçusu değil arkadaşlar.

Versinler bakayım Mustafa'ya şimdi aldığının 3 katı para gidiyor mu gitmiyor mu.

Bedri Sertkaya
10.04.2013, 21:49
Ne olur Ordu maçına çıkama grip ol birşey olsun.Jübileni yap bir an önce.

Bera B.
10.04.2013, 23:29
Buraya atılan mesajımın neden silindiğini, kim tarafından silindiğini öğrenebilir miyim? Bravo sizlere yönetici geçinen tayfa. Sansüre ne zamandır başladığınızı öğrenebilir miyim?

Bu soruya hala cevap alamadım. Mustafa'ya aman lütfen uzun yıllar takımda forma giyip bize de kendine de eziyet etme dediğim için mi silindi mesajım? Takım gibi forum da dinozorlar tarafından, yerlinin yerlisicileri tarafından yönetiliyor. Bir Allah'ın kulu da çıkıp cevap veremiyor. Veremez çünkü yediği herzenin farkında. Çoluk çombalağı yönetici yaparsanız böyle saçma sapan şeylerle uğraşıp dururuz biz de.

agahozlu
10.04.2013, 23:37
Bu soruya hala cevap alamadım. Mustafa'ya aman lütfen uzun yıllar takımda forma giyip bize de kendine de eziyet etme dediğim için mi silindi mesajım? Takım gibi forum da dinozorlar tarafından, yerlinin yerlisicileri tarafından yönetiliyor. Bir Allah'ın kulu da çıkıp cevap veremiyor. Veremez çünkü yediği herzenin farkında. Çoluk çombalağı yönetici yaparsanız böyle saçma sapan şeylerle uğraşıp dururuz biz de.

Benim de mesajım silinmiş, maç sonrası forum kurallarına aykırı bir şekilde yazıldığından olabilir. Böyle şeyleri çok dert etmeyelim bence. Bir daha aynı mesajı futbolcuya hakaret vs. olmadan yazarsan/yazarsak bir sıkıntı çıkmaz.

Bera B.
11.04.2013, 22:45
Benim de mesajım silinmiş, maç sonrası forum kurallarına aykırı bir şekilde yazıldığından olabilir. Böyle şeyleri çok dert etmeyelim bence. Bir daha aynı mesajı futbolcuya hakaret vs. olmadan yazarsan/yazarsak bir sıkıntı çıkmaz.

Kurallara aykırı bir şey olduğunu düşünmüyorum. Alıntı yaptığın mesajın aynısını yazdım. Silinmesi çok dert değil önemli olan iki yüzlülük. Trabzonlu diye toz konduramıyorlar Mustafa'larina ama Arjantinli Polonyalı olunca serbest tabi.

objek
12.04.2013, 00:05
Takimda oynayan oyuncular icersinde kaleciler haric fark yaratan oyuncumuz olmadigi icin kim oynarsa oynasin asagi yukari ayni ayarda olay bir tek oyuncu meselesi degil bu isler boyle olsaydi mustafanin oynamadigi maclari alirdik

Ogün'
12.04.2013, 20:21
Uzun pas atma atma atma

MuratB.
12.04.2013, 20:34
Kardeşim emekli ol ya Allah aşkına sen futbolcu değilsin.

must61
12.04.2013, 21:13
Trabzonspor'un as stoperi.Yazık.

DeAgLeMaNyAq
12.04.2013, 22:00
Oyununa yorum yapmam ama golde şampiyon olmuşuz gibi sevindi adam...

Ahmet Kuru
12.04.2013, 22:24
sanırım senin mesleğin futbolculuk olmamalıydı...

Bedri Sertkaya
12.04.2013, 23:04
Gereksiz 2 faul 1 penaltı tehlikesi...Futbolu sadece vücuduyla oynayan beyni olmayan bir futbolcu.Fazla söze gerek yok...

Murat'
12.04.2013, 23:16
Hasan Kabze'ye yaptığı hareket neydi öyle.

Arif Timurcioğlu
13.04.2013, 00:06
Zidan isiyinden sonra Stam mustafa :)

Courage
13.04.2013, 00:57
Defansı en ileriden başlatamadığımız için rakip takımın sadece forveti değil bilumum orta sahasıyla bütün maç karşı karşıya oynuyor.

Bence Semih (gs) bekir (şb) Ersan (bjk) 'den çok daha iyi bir defans.

ESER
13.04.2013, 01:44
Bugünkü ropörtajında resmen gafın alasını yapmış.Diyor ki "Trabzon'un çocuğu yumlu" diyorlarmış.Trabzonspor sadece trabzonluların takımı değildir.Bunu ne zaman idrak edecek böyle mustafa tarzı adamlar bilmiyorum!

mustafa yumluya hayranlik duyan , evinin duvarlari mustafa yumlu posterleri ile dolu bir adam degilim. Cok muthis , cok ustun yetenekleri sahip bir oyuncu oldugunu da dusunmuyorum ama bu adamin sacma argumanlar ile yerden yere vuruldugunu gorunce dayanamiyor yaziyorum bazen

Trabzonsporun kuruldugu sehrin cocugu olmasi ile ovunmesinin zarari ne onu anlamadim yapilan elestiride. Trabzonspor kitlelesmis , sinirlari sehrini asmis bir futbol felsefesi olmus ise bunun temeli Trabzon sehri ve hinterlandidir. Trabzonspor markasindan Trabzon'u cikarirsan geriye sadece "spor" kalir. o da sevilmeye yeterli bir deger degildir tek basina...

Fatih Kuloğlu
13.04.2013, 02:03
Antalya maçındada penaltı yaptı hakem vermedi bugünde yaptıgı hareket penltıydı hakem yine vermedi . Ve bu bahsedilen pozisyoların hepsi maçın en kritik anlarında. Bu adama kimse bişe izletmiyomu göstermiyo mu ?

Yasin Altuntas
13.04.2013, 02:28
Oyununa yorum yapmam ama golde şampiyon olmuşuz gibi sevindi adam...

O zaman tribün lideri olsun bir zahmet, TRABZONSPOR'un stoperi olmak icin bir iki özelligi daha olsun lütfen.

61Cem61
13.04.2013, 03:32
bu adam futbol katilidir taraftar olsun daha iyidir.

DeAgLeMaNyAq
13.04.2013, 03:43
O zaman tribün lideri olsun bir zahmet, TRABZONSPOR'un stoperi olmak icin bir iki özelligi daha olsun lütfen.

Bana uyar. :) Bir BJK golü 10 yılımıza mal oldu...

61_Hasan_69
13.04.2013, 10:44
Hasan Kabzeye yaptığı hareket net penaltıydı. Az daha dikkatli ol Yumlu

Fatih
13.04.2013, 10:57
Gram gelişme yok ne fizik ne mental.

Samet Yildirim
14.04.2013, 13:11
Resmen amatör kusura bakmayin...

unaLhso
14.04.2013, 13:33
Bence Trabzonspor'un gelmiş geçmiş en yetenekli futbolcusu.

DeAgLeMaNyAq
14.04.2013, 16:24
Yaptığı tüm penaltı girişimlerini elini kolunu kullanarak gerçekleştiriyor. Bu da mental eğitiminin ne kadar eksik olduğunu gösteriyor. Daha 2 hafta önce Antalya maçında yine benzer bir girişimi vardı. Sezon başında Cenk Tosun'u indirip Antep'e yenilmemize neden olmuştu...

Öznur61
14.04.2013, 17:11
trabzonspor dergisinin bu ay ki sayısında sırf kapak resminde sen varsın diye gittim dergiyi aldım :)
helal bana :D

İskender YILMAZ
14.04.2013, 17:25
Kesinlikle seneye kadroda olmamalı. İlla öz evlatlarımızdan bir stoper bulundurma zorunluluğumuz varsa bu hak Abdullah Karmil'indir. Sonrasında Mustafa Akbaş.

tsuzmani
16.04.2013, 16:34
Bu adam altyapı çocuğu, miniklerle özkan sümer önderliğinde ispanyada harikaydı, ayrıca ön libero, defansif ortasaha, oyun kurucu bu mevkileri iyi bilen bir oyuncu her,şeyden önce halil kadar henrike kadar takıma katkı yapan bir oyuncu. Samsunspor, gençler peşinde dolaşırken o bekledi 3.ligde, amatörde; sonra kaçkere kampa katıldı bu yerlere geldi. Trabzonda herkes futbolu biliyor diye yıllarca kandırıldık istanbul tafafından. Bilen konuşuyo bilmeyende konuşuyor en azından senden olana sahip çık... Oynamayı hakeden 3 kişi varsa bu takımda biri mutlaka mustafa yumlu......

İsmail ALİOĞLU
17.04.2013, 19:46
Bu adam derhal 1461'e gönderilmeli...

unaLhso
17.04.2013, 19:59
Seni ve diğer torpillileri alıp gitsinler de kurtulalım.

Uğur Ö.
17.04.2013, 21:01
İki goldede kademe hatası yaptı.Bu takımdan gönderilmesi gereken Volkan Şen ile birlikte birinci oyuncu

Gereksiz alan boşaltışı yüzünden kaç maç daha canımız yanacak.

Tolga
17.04.2013, 21:06
Maç için konuşayım, menajerlik oyununda mahalle takımının yönetimini alayım, Mustafa kadronda olacak her sene 50 milyon € transfer bütçen var desinler o oyunu milyon kere oynasam bir kere bile profiline girmezdim.Öyle oynadı.

İnsan olmaya gelirsek, Şaban diyerek onu alçalttığımızı zannedecek kadar düşmem.Kendi oyuncusuyla bu derece zıt olan ve sürekli aşağılama çabasında olan insanın taraftarlığından şüphe etmem, daima karşımdadır.2 dakika Trabzonspor'lu olun olamıyorsanız yazmayın.

antagonist
17.04.2013, 21:16
Maçın başında 45-50 metreden çektiği şutla gönüllerimizdeki tahtını iyice sağlamlaştırdı.

bahadır2561
17.04.2013, 21:17
Hikaye anlatmayin gecin

alper*
17.04.2013, 21:17
Bir süre dinlenmesinde fayda var.

DeAgLeMaNyAq
17.04.2013, 21:19
En büyük eksikliği oyun zekası. Bu yüzden rakibin ne yapacağını bilemiyor ve sürekli hata yapıyor...

Emrah KabuL
17.04.2013, 21:21
İlk golde Yumlu'yu gören oldu mu ?

Ali İhsan
17.04.2013, 21:22
Eğer içinde bir gram Trabzonspor aşkı varsa ya adam gibi oyna ya da artık bırak şu takımı, git hocana söyle beni oynatma de.

Bir insan takımın azıcık açıldığı her maçta hata yapar mı? Her maç Çanakkale geçilmez mi yapalım Mustafa! Adamlara zorla iki gol attırdınız ekürilerinle, başrolde sen vardın yine tabi, her maç rakip oyuncuları iter kakarsın, Serkan'la beraber saatli bomba gibisiniz...

Arif Timurcioğlu
17.04.2013, 21:22
Eleştirmeye gerek yok bu takımın yedek stoperini as yaparlarsa her maç 90 dakika oynarsa her maç bu onun değil yönetimin suçudur.

Uğur Ö.
17.04.2013, 21:23

Yada ikinci golde rakibe iki kişi basmasına rağmen başı kesik tavuk gibi rakibe koşmasını gören?

Tolga
17.04.2013, 21:24

Hunharca saklanmış gibiydi :D

Sibel
17.04.2013, 21:25
Bu adam bizim defansımız olamaz.
Süper ligde kimsenin defansı olamaz.

MuratJ
17.04.2013, 21:26
Kısacası bu adama futbolcu muamelesi yapanlar futboldan uzak dursun!

Trabzonspor büyük takımsa Trabzonspor'da kaliteli iyi hakeden futbolcular oynamalı. Trabzon'un yetersiz kalitesiz hatta futbolcu bile olmayan uşakları değil. Nasıl küçük yerel bir kafa bu ?

Bu küçük yerel kafadan %100 uzak olduğumuz yakın geçmişte şampiyonluk yaşadık. Bu küçük yerel kafa tekrar uyandı ve peşkeşçi başkanın diğer menejer çöpleriyle harmanlaştı. Sonucunda küme düşmemeye oynayan Trabzonspor oluştu.

Azacık ders alın.

Emrah KabuL
17.04.2013, 21:43
Bu adama güvenerek defansa takviye yaptırtmadı Şenol Güneş.

Yumlu hakkında yaptığı yorumlar halen daha hafızamda.

Ahmet Kuru
17.04.2013, 21:48
PTT 1.lig topcusu başkası da bu gidişle olamaz... Abdullah a şans verilmeli bence...

DeAgLeMaNyAq
17.04.2013, 21:55
Zeki Uzundurukan'ı pek tutmam ama az evvel Mustafa Süper Lig'de hiçbir takımda forma giyemez dedi...

Tolga
17.04.2013, 22:00
Zeki Uzundurukan'ı pek tutmam ama az evvel Mustafa Süper Lig'de hiçbir takımda forma giyemez dedi...

Vallahi bunu görmek için usta olmak gerekmiyor zaten :) Bozuk saat misali doğru bişey göstermiş oda gereksiz bişey olmuş :D

leavemealone
17.04.2013, 22:06
Janko yu koy defansa en azindan her kafa topunu alir .
Bu adamin yaptigi tek iyi bir sey yok !

murat yazıcı
17.04.2013, 22:11
siirt köy hizmetleri bile bu adama forma şansı vermez ne çapsız bir takım olduk

Erbay
17.04.2013, 22:12
Kontralarda kontrolü kaybediyor, nerede olduğunu ve nereye koştuğunu bilmiyor.

Oruç
17.04.2013, 22:14

Zeki bey 2 sene geriden geliyor belli ki. Günaydın diyelim mi ?

Sibel
17.04.2013, 22:16
Zeki bey 2 sene geriden geliyor belli ki.

:U :U
Duydun mu Sibel?

bahadır2561
17.04.2013, 22:29
Meaajlarimi silen yönetici bi aciklama yap da gorelim.
Kafana gore mesaj silemezsin, iyice suyunu cikarttiniz

Hüseyin Başoğlu
17.04.2013, 22:48
Maçın başında 45 metreden şut çektiğinde 2 saniyeliğinede olsa hayallere dalıp alın size yumlu adamda teknik muhteşem vs. die dalga geçmek için yazıcağım mesajlar aklımdan geçti....

Sonra uyandım :)

Yaşar
17.04.2013, 23:29
Stoperlerimiz Giray ve Yumlu eder 1...
Bekler Serkan ve Cech 1 de onlar eder 2...
Zokora 3, Soner 4, Adrian 5, kaleci 6...
Volkan rakipten zaten...
Henrique'de yarım olsa 6,5 oyuncuyla oynuyoruz...

Rakip ise en az 12 kişi oynuyor...

Yasin Altuntas
18.04.2013, 01:06
Iki goldede DIREK hatasi var, daha kac gol yiyecegiz onun yüzünden merak ediyorum...

İskender YILMAZ
18.04.2013, 01:30
İkinci golde zaten markaj altında -en azından Giray'ın hamle şansı var- olan oyuncunun üstüne koşu yapıp defansın göbeğini Konya ovası gibi bırakması sinirlerimi öyle bozdu ki sigaraya başlayabilirdim maçtan sonra. Bu kadar beyin fukarası stoper olamaz.

Kesinlikle ama kesinlikle Trabzonspor'u hak etmiyor.

Oğuzhan
18.04.2013, 01:38
Akaminko - Diego ikilisine bakıyorum, sonra Mustafa'ya bakıyorum. Gerçekten bizim takım aşırı sıradan. Akhisar'ın stoperi Çağdaş bile Avrupa görmüş, kendini kanıtlamış bir stoper.

Ilelioglu
18.04.2013, 01:46
Stoper eksigimiz devam ediyor. Bir zamanlar Egemen-Song oynarken Giray yedek bekliyordu. Giray'i yedek soyundurtacak iki kaliteli Stopere ihtiyac var. Biri diyelim Bamba, ya digeri.

..

Bera B.
18.04.2013, 02:52
İlk golde şöyle Aatıf'a doğru bir koşar gibi yapıp geri çekildi, çekildi ki adam güzel güzel şut çeksin. Sağolsun o da çekti çaktı golü. İkinci golü görmedim.

Samet Yildirim
18.04.2013, 07:52
Cok kötü herzamanki gibi...

ekleme: Ikinci golü simdi gördüm...Orda da büyük hatasi var...Giray topu sürene basiyor Mustafa niye Ermanin oldugu bölgeyi birakip top sürene basiyor ki ? Basarsan verir pasi atar...

Tayfun
18.04.2013, 08:11
Trabzonlu olup kontenjandan yiyor diyorum kimse inanmıyor...
Her şey ruh değil, yetenek de lazım...

nchls
18.04.2013, 09:34
2 golüde bu stoper diye adlandırılan şahıs yüzünden yedik . kim buna stoper lisansı çıkardıysa çok iyi anıyorum. Oynatanı daha iyi anıyorum

oflubektas
18.04.2013, 10:48
2 golüde bu stoper diye adlandırılan şahıs yüzünden yedik . kim buna stoper lisansı çıkardıysa çok iyi anıyorum. Oynatanı daha iyi anıyorum

Mustafa'nın sadece ikinci golde kademe hatası var.

Asıl siz her iki golde Totthenam ve Sevilla görmüş, oralarda "maestro" lakabı almış, yılda bimemkaç milyon avroya oynayan Zokora'yı seyredin.

Ahmet Kuru
18.04.2013, 10:56
kapasite olarak Trabzonspor da oynayabilecek bir oyuncu değil...

Necati ÇOLAK
18.04.2013, 11:17
Trabzon Spor' da Kötü olan ve sorun FUTBOLCULARDIR..

Şike süreciyle sistematik olarak çökertilen Trabzon Sporda yönetim ve teknik olarak bir çok hatalar yapılmış olabilir bu gün bu görevlere talip olanlarında daha iyisini başaracağının garantisi yoktur.Sadri Şener seçildiğinde bu takım için en iyisi denip bugün hakaret edilmesi karakter sorgulaması ve Trabzonlunun ayıbıdır.

Trabzon Spor üzerinde ülkeyi yöneten Başbakanın dahi baskısı ve üvey evlat muamelesi yaptığı spor bakanından Trabzon millet vekilleri ve TF Federasyonuna kadar dışlandığı itildiği bir gerçekken başarısızlığın tek nedenini o gitsin bu gelsin mantığıyla yönetimsel ve teknik sorumluluğa bağlamak çok amatör ve saçma bir düşüncedir.

Trabzon Sporun başarısız oluşunun nedeni teknik heyet ile alakası yokken, aynı şekilde Şenol GÜNEŞ e yapılanlar da affedilir değildir dünyanın öbür ucundan zorla getirilen tartışmasız bunca büyük bir değere verilen zarar, Türkiye' de spor kamu oyunun önünde düşürüldüğü durum utanç verici olduğu kadar Şenol GÜNEŞE sahip çıkmayan durumdan vazife çıkaramayan Trabzonlunun karakter bozukluğundandır.

Trabzon Sporun kadrolarında yıllardır 90 lı yaşlara gelmelerine rağmen tüketen sıfatıyla hiçbir şey üretemeyen üretilmesine de izin vermeyen bazı isimlerin yollana bilmesi, eceliyle ölmesi ile mümkün görünmektedir, bu isimler Trabzon şehrinde futbolcu yetiştirmek yerine dünyanın en uzak ülkelerinden getirdiği SORUNLU ve SORUMSUZ hamalları bize topçu diye kakalayıp menajerler aracılığıyla elde ettiği kazançların finansmanıyla uğraşırken Trabzon halkı bu gerçeklere gözünü kapamış ve asıl sorun olarak görmemiştir; ( Sorun olarak görmeyenler bu ranttan fayda sağlıyor olabilir)

Trabzon Sporun içinde bulunduğu durum bu kadar sıkıntılıyken taraftar olarak hiç birimiz elbetteki şampiyon olmayı hayal etmedik ancak; takımın işçileri sıfatıyla sahada ter döken futbolcular hak ettik dedikleri paraları ( Trilyonları ) almış utanmadan sıkılmadan boğazlarına takılmadan yemişlerdir, 45 yaşında ben TV başında seyrederken hepsinden daha fazla koşacağıma mücadele edeceğime inanıyorsam yine maçı seyreden 8 yaşındaki çocuk dahi bu futbolcuların sahadaki hallerine şaşırıyorsa ben daha iyi oynarım diyorsa asıl sorunun sahada olduğu çok nettir. Futbolcuların bu kadar kötü olmalarına inanmak çok zor, oynamak istemiyorlar bunların aldıkları para haramdır helal etmiyorum, aldıkları paraları doktorlara ilaçlara verirler inşallah.

TRABZON SPOR hatalı yönetilmiş olabilir, teknik açıdan istikrar bozulmuş olabilir, ama sahada koşan, son damlasına kadar ter döken, taraftarına karşı, işine mesleğine karşı birazcık sevgisi olan bir futbolcunun da hem aldığı paranın hakkını vermesi hemde takımına sahip çıkması ahlaki olarak çok çok önemli bir karakter meselesidir, bu karakteri de TRABZON SPORLU futbolcularda ne yazık ki göremiyoruz.....NÇ

nchls
18.04.2013, 14:47
Mustafa'nın sadece ikinci golde kademe hatası var.

Asıl siz her iki golde Totthenam ve Sevilla görmüş, oralarda "maestro" lakabı almış, yılda bimemkaç milyon avroya oynayan Zokora'yı seyredin.

siz iyisimi ilk golü bidaha izleyin.

Fatih
18.04.2013, 17:17
Giray'ı değil rakibi takip edeceksin.

tsuzmani
19.04.2013, 08:35
bu adam bizim defansımız olamaz.
Süper ligde kimsenin defansı olamaz.

allah aşkına yapma ya

Samet Yildirim
20.04.2013, 19:29
Mustafa Yumlu amatör liginde bile oynayamaz...

Mustafa-Giray ayakabilari civiyle duvara asmalidir !!!

S.DEMİRCİ
20.04.2013, 20:12
halen inanamıyorum koca TRABZONSPORun kadrosundasın..
Allahım bitsin bu kabus..
uyanmak istiyorum....

Bedri Sertkaya
20.04.2013, 21:53
Bu kabus biz kupadan elenince ve ligden düşünce biter ancak şu işe bak abi Yumlu yüzünden 7 gün ban yedim.Elbet Yumlu ile yüzyüze bir yerde karşılacağım!O zaman Allah bana sabır Yumlu'ya kaçma fırsatı versin!

halen inanamıyorum koca TRABZONSPORun kadrosundasın..
Allahım bitsin bu kabus..
uyanmak istiyorum....

Bedri Sertkaya
21.04.2013, 01:03
Antrenmanda falan sakatlandığı haberi gelse güzel olur.Sayayım isterseniz PSV'ye elenişimizin baş sorumlusu.Ligde bu hale gelmemizin baş aktörü.Takım savunmasını mahveden adam Yumlu out Karmil IN!

DeAgLeMaNyAq
21.04.2013, 05:34
Antrenmanda falan sakatlandığı haberi gelse güzel olur.Sayayım isterseniz PSV'ye elenişimizin baş sorumlusu.Ligde bu hale gelmemizin baş aktörü.Takım savunmasını mahveden adam Yumlu out Karmil IN!

Mustafa hiç sakatlanmaz. Üstüne öyle şanslıdır ki sürekli partnerleri sakatlanır veya cezalı duruma düşer o her zaman şans bulur...

Uğur Ö.
21.04.2013, 11:48
Giray ya Songla ya Egemenle ya da Glowacki ile oynayarak acemiliklerini kapatabiliyordu.Ancak şuanda futbolcu demeye bin şahit gereken bir oyuncu ile oynadığı için hem kendi acemilikleri hem de Mustafanın acemilikleri okadar belli oluyorki şuan ligde bu sıralamadaysak bence yüzde 50 bu yüzden.

Emirhan Makul
22.04.2013, 18:08
Lütfen daha ılımlı olmaya çalışalım abiler.

Emrah Akcagöz
22.04.2013, 18:16
Mustafa'ya hakaret eden gidip Giray'ı övüyorsa art niyet ararım. Giray'ın Mustafa'dan tek artısı tecrübesi.

unaLhso
22.04.2013, 19:02
Vurduğun gol olsun MUSTAFA YUMLU !

Tanju
22.04.2013, 19:06
Mustafa tipten kaybediyor, bence Türk defans oyuncuları arasında ilk 5e girer. Ama bize artist lazım.

Ali İhsan
22.04.2013, 19:26
Yine yeniden onbirde...

DeAgLeMaNyAq
22.04.2013, 22:05
Dayak atıp, dayak yediği bir maç oldu. Eskişehir'li oyuncuların mimiklerinden anladığım kadarıyla da Mustafa'nın yüzüğünü bantlamadığı için tartışma yaşandı...

Bedri Sertkaya
22.04.2013, 22:19
Bi adamı savun ama bu kadar komik olarak savunma...Adam kaç tane topu dikti.Son dakikada korner yaptırdı...Tamam mücadele etti,oynadı ama hep diyorum iq seviyesi çok düşük.Seneye Trabzonspor'da malzemeci bile olamaz.

Mustafa tipten kaybediyor, bence Türk defans oyuncuları arasında ilk 5e girer. Ama bize artist lazım.

Alihan Ertürk
22.04.2013, 22:21
Adamsın!

Faruk BERBER
22.04.2013, 22:23
Yine formundaydı, yine tartıştı, yine tartakladı ve tartaklandı.

İşte sen busun :)

Sibel
22.04.2013, 22:26
Allah ne verdiyse toplara girişiyor ya orda bayılır gibi oluyorum.

ibrahim
22.04.2013, 22:28
Ulan Musti gecmis olsun ney yaa :D:D:D

Emre ÖZTÜRK
22.04.2013, 22:29
Aşırı dengesiz

FC-ST-PAULI-61
22.04.2013, 23:16
Inanilmaz kötü.

Yaşar
22.04.2013, 23:20
Yaşasın Colman reis...
Geber Mustafa(!)

Hüseyin Başoğlu
22.04.2013, 23:31
Mustafada ben kendimi görüyorum....Maç sonu konuşmalarında gol sevinçlerinde veyahut pozisyonlardaki tepkisi....

Bugünde maçtan sonra söz veriyoruz o kupa bu sene gelicek demesi sanki ben demişim o cümleleri gibi hissettim...

Yumluyu severim ama hataları var...Abartıldığı kadar kötü olduğunu düşünmüyorum ama hatalarını düzelttikçe çok dahada iyi olucaktır....

Cafer Bulur
22.04.2013, 23:33
Iyi bir Trabzonsporlu ama iyi bir stoper degil elini rakibinin üstünden almamasi da cabasi.

Mustafa Çolak
23.04.2013, 00:35
Twitter'a katılda kamuoyu bi rahatlasın.

Travelair
23.04.2013, 09:20
Forumda övüldüğü zamanlar Trabzonspor'da yapamaz diyordum. Yapamıyor. Ruhuna diyecek bir şey yok fakat futbolculuk kalitesi düşük

mertacar
23.04.2013, 11:42
malasef as stoperimiz olamaz ama yedek stoper olarak kalmalıdır.sorun etmez,ruhunu ortaya koyar takım içinde önemli.

Mellih
23.04.2013, 11:44
bence iyi bi kadronun parçası olur.. o potansiyel var

Ali İhsan
23.04.2013, 12:07
Maçlarda çelimsizliği yüzünden adeta dayak yiyor, kendisi de elini kolunu çok kullanıyor, hakemlere sürekli gariip şekillerde itiraz ediyor.

Her yaz fiziğini geliştirir diye bekledim ama bu çelimsizlikle büyüklerin liginde işin yok Mustafa...

Harun-61
23.04.2013, 12:52
Iyi oynasada millet elestirmeye alismis. Dün uzun toplarin hemen hemen hepsini aldi.

Eminim farkli bir anadolu kulübünde oynasa idi, suan istedigimiz 3-5 futbolcudan biri olurdu.

.

Alihan Ertürk
23.04.2013, 13:17
İstediği kadar kötü oynasın, adam gibi adamdır.

İhtiyacımız var ona.

unique
23.04.2013, 13:29
Yedek olur sadece.

oflubektas
23.04.2013, 14:16
Kesinlikle ve kesinlikle şampiyonluğa oynayacak bir takımın ilk 11 stoperi değil, bunda hemfikiriz.

Ancak canhıraş mücadelesini, hırsını ve azmini çok seviyorum. Bu maçta da onca yetersizliğine, gereksiz faullerine rağmen takımın en iyilerinden biriydi. Mesela galatasaraydaki stoper Semih de saatli bomba gibi; hatalarıyla iki haftada önce Milli Takım'ı Dünya Kupası'ndan, sonra galatasarayı muhtemel bir Şampiyonlar Ligi finalinden etti ama hala baştacı ediliyor.

Mustafa ilk 18'de kalamayacak kadar da kötü bir oyuncu değildir. Bu nedenle giderse çok üzülürüm. Bazı hareketlerine ben de gülmüyor değilim. Ancak bu kadar azimli bir adamın taraftarımızca dalga malzemesi yapılması ayıp oluyor.

Yaşar
23.04.2013, 20:13
Bir stoper için partneri çok önemlidir...
Bizim Mustafa da , Giray da iyi bir partnerle önemli stoperler olabilirler...
Mesela Semih Kaya'nın özellik olarak Mustafa'dan üstün bir yanı yok...
Ama Ujfalusi gibi üst düzey bir stoperle oynayıp, kendine güvenini kazandığı ve sürekli ğstğne koyarak gittiğini söylemek yanlış olmaz....
Milli takımda ise Bekir veya Egemen ile oynadığında daha fazla sırıtıyor ve eksiklerini daha fazla görüyoruz...
O nedenle tecrübeli, işi bilen, süratli ve defansı toparlayacak bir stoper ile daha iyi olabileceğini düşünüyorum...

bangkook_61
23.04.2013, 20:16
Trabzonspor'un 4.stoperi olacaksa başımın üstünde yeri ver.

Necmettin ALTUNTAŞ
23.04.2013, 20:18
Dikkat edin golde elini açıpta sevinç gösterisi yapan tek adam.Diğer kısmını siz yorumlayın artık.

Kazım Uzunboy
23.04.2013, 20:23
Yüreğiyle oynayacak bir takımın ihtiyacı olan bir oyuncu kesinlikle. Yetenekleri tartışılabilir ancak cesaretine, azmine ve yüreğine kimse söz söyleyemez bence..

Ali İhsan
23.04.2013, 20:57
Yüreğine laf diyen yok, gitsin diyen de yok ama bilmem farkında mısınız adam bizim şu anda birinci stoperimiz, hatta defans hattında adı ilk yazılan adam. Çelimsiz vücuduyla süper ligin hayvani forvetleri karşısında eziliyor, çok uğraşsa da yaptığı hatalar pahalıya maloluyor.

cakalkerem
23.04.2013, 21:28
iyi niyetlii ama Trabzonspor un oyuncusu değil...yetersiz

Kazım Uzunboy
23.04.2013, 22:13
@Ali İhsan

Bu söylediklerini sadece Mustafa için değil tüm takım için de söyleyebiliriz.

orhan42
23.04.2013, 22:26
Git desen de gitmez..:)Yedek de kalsa sorun edecek bi oyuncu değil..Takıma ruh kazandıracak isimlerden bana göre Tolga ile beraber..Öz evlatçılara gıcık olan bi kitle var :) biliyorum ama has evlattır ve kalmalıdır takımda..

bordox
24.04.2013, 00:16
4.stoper olarak G.Zan'ı veya Bekir'i isterseniz bilmem ama Yumlu dün Nuhio gibi dev yavrusu ile iyi uğraştı.Hakemlerle konuşma tarzı falan çok sempatik ayrıca,hakeme bir yemin ediyor,masum yüzlü Mustafa,hakem olsam tamam Mustafa seni mi kıracam derdim herhalde.

SAFA
27.04.2013, 22:12
Yat kalk hakeme dua et .

gece_bekcisi
27.04.2013, 22:18
Bir kaç kritik pozisyon oldu kendini yere attı bence faul falan yoktu. Hakeme dua et iyi faul çaldı yoksa gol yicektik.

DeAgLeMaNyAq
27.04.2013, 22:21
Dengesiz diyeceğim ayıp olacak...

Bedri Sertkaya
27.04.2013, 22:27
Ermin zec'le mücadelesinde faul yok.Bu adam Trabzonspor'u yıkmak için kadroda tutulan bir bomba.Hoca daha neyi bekliyor bu adamı kadrodan göndermek için.Sivas maçında kesinlikle başımıza iş açma potansiyeli çok yüksek.Eneramo'yu bir de buna tuttururlar.Ne olur sakatlan desem de bu adam hala ilk 11...

Bir kaç kritik pozisyon oldu kendini yere attı bence faul falan yoktu. Hakeme dua et iyi faul çaldı yoksa gol yicektik.

Yasin Altuntas
27.04.2013, 23:03
Son üc mactir gol yemedigimiz icin kesilme ihtimali 0% Ne yazik ki sezon sonuna kadar katlanacagiz. Sivas macinda basimiza is acmasi iyidir.

Yaşar
27.04.2013, 23:09
Haha.
Çatlayın da , patlayın.
Adam oynuyor işte.

Sibel
27.04.2013, 23:31
Ne yaptığını bilmiyor.
Son haftalarda çok değişik hareketler içinde.
Onun adına kararım değişmiyor.

TSknbkTS
28.04.2013, 01:31
Abdurrahman Çelebi miz.

Oğuz B.
28.04.2013, 01:46
Çok değişik hamleleri var. Çözemedim.

unaLhso
28.04.2013, 09:27
Mustafa'yla OLMAZ

Emrah KabuL
28.04.2013, 09:37
Yaptığı pozisyon hataları,fauller,top çalması vs. herşeyi komedi bu adamın.

omondoles
28.04.2013, 09:43
Trabzonspor'un futbolcusu falan değilsin.

%61 Loading...

Samet Yildirim
28.04.2013, 12:04
Yetersiz oglu yetersiz...

Ali İhsan
28.04.2013, 12:38
Takımda 4. stoper olarak kesinlikle kalması gerekiyor.

Ama şu anda 1. stoper olarak oynadığı için bu sezonki durumumuza razı olduk, süperstar kalecilerimiz olduğu halde...

Hasan YAYLI
28.04.2013, 13:18
Teşekkür edip göndereceksin,bu fizikle son derece yetersiz kalıyor....

Drogba Mustafa'yı sırtına alıp maçı 90 dakika oynar bana mısın demez...Üstüne bir gol birde asist yapar...

Hasan YAYLI
28.04.2013, 13:20
Bu maçta da faul diye kendisini bıraktı bence pozisyonda hiçbir şey yoktu,rakip oyuncu Onurla karşı karşıya kalmıştı,hakem yanıldı...

Önce ki haftalarda da penaltıya neden olabilecek bir çok hareketi var,fizik yetersiz olunca itip kakmaya başlıyor...

Ahmet Kuru
28.04.2013, 22:56
mevcut oynayan 2 stoper sakat ve onların arkalarında bekleyen 2 stoper daha sakat ise oynamasında problem yok... Tabi ki kaliteli bir kadroda bu kadro yapısında eleştirilecek o kadar kişi var ki. Düşündüm de sıra sana gelmez....

Gurpas
29.04.2013, 10:29
Teşekkür edip göndereceksin,bu fizikle son derece yetersiz kalıyor....

Drogba Mustafa'yı sırtına alıp maçı 90 dakika oynar bana mısın demez...Üstüne bir gol birde asist yapar...

Yılın yorumuna aday:D

Harun-61
29.04.2013, 10:59
Son 5 mac'da sadece 1 gol yedik Beyler....

ve tüm maclarda Mustafa sahada idi.

.

Hasan YAYLI
01.05.2013, 13:39
Son 5 mac'da sadece 1 gol yedik Beyler....

ve tüm maclarda Mustafa sahada idi.

.

Sivas maçında ki 2 gol ve Akhisar maçında ki golü onun yüzünden yedik...

Antalya ve Orduspor maçların da birer tane penaltılık hareketi var ama hakemler vermediler...

Kendisini canlı izlemenizi tavsiye ederim,hiç güven vermiyor...Topu olulu kullandığı da çok nadir,hantal vasat bir defan oyuncusu...

Oğuz ZEYTİN
01.05.2013, 14:36
Şu anda A2 takımda veya 1461'deki çocuklardan hangisi A takıma gelirse gelsin, %99 ihtimalle Mustafa'nın, Tayfun'un, Hasan Üçüncü'nün, Hüseyin'in, Tolga'nın (taa 2 sene öncesine kadar) maruz kaldığı hakaretleri yiyecektir.

Ersan'dan, Serdar Kesimal'dan, Serdar Aziz'den, Semih Kaya'dan hele hele yere göğe sığdırılamayan Aykut Demir'den çok çok iyi stoper.

Kıymetinin anlaşılması için Olcan gibi 88 dk. çizgide yürüyüp hatta yürümeyip boş boş durup canı isterse 90'da gol atmalı.

*

D.Metin KULAK
01.05.2013, 14:39
Daha çok genç. Eleştiriler çok acımasızca. Hele ki Trabzonlu ve Trabzonsporlu bir futbolcu için.

ozzy!
01.05.2013, 17:36
Daha çok genç. Eleştiriler çok acımasızca. Hele ki Trabzonlu ve Trabzonsporlu bir futbolcu için.

Genç olabilir de çok genç değil, 25 yaşında. Ve gelişim gösterebilecek türden bir oyuncu değil Mustafa. Trabzonlu olması sebebiyle, yedek olabilir anca bu takımda.

unaLhso
01.05.2013, 17:46

Genç ? 26 yaşında :D:D

Mert'
01.05.2013, 18:13
Bu adam gençse St.Etienne'de oynayan Zouma bebek daha :)

unal.hso
01.05.2013, 18:16
;1919021301']Bu adam gençse St.Etienne'de oynayan Zouma bebek daha :)

Yumli 40 yaşına da gelse yine genç.Yine bizim ' Geleceğimiz :D

İleli
02.05.2013, 02:16
patlamaya hazir bomba bir bakmisin durduk yere patakut indiriveriyor rakibini yere

Tuğrul
02.05.2013, 19:54
Büyük takımda oynamanın temel kuralı.

Geniş alanda oynayacak fiziksel ve çabukluk özellikleri barındıracaksın( Mustafa buna haiz değil)

Pas aksiyonlarının içinde olacaksın. Topu olumlu bir şekilde kullanacaksın. Topa dan dun vurmayacaksın ( Mustafa buna da haiz değil )

TS gibi büyük bir takımın 4 veya 5 numaralı stoperi olur. Fazlası beklenmesin.

Fatih Özkan
04.05.2013, 22:46
Faul yapmadan 1 tane top kazanman, kafa toplarını takım arkadaşına indirmen çok mu zor ?
Hala zor geliyorsa bırak bence Mustafa...

Emrah KabuL
04.05.2013, 23:07
Şenol Güneş'in Türk futboluna armağanı..!

DeAgLeMaNyAq
04.05.2013, 23:18
Mustafa yedek stoperimiz olsa kimse niye var demez ama Mustafa ile zirveye oynanır mı orası soru işareti...