PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Yumlu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Hatice Aslan
15.09.2012, 22:03
Demekki Mustafa o zamandan bu zamana ben oldum havasına girmiş. Şu haliyle ancak bizde oynar tıpkı vazgeçemediğimiz Hüseyin Cimşir gibi. Kimse kusura bakmasın ne Giray ne Mustafa bu takımın stoperi olabilecek kapasitede değil.

Ne havasına girdiği veya havaya girdiği hakkında bir bilgim yok.
Bu ne şiddet bu celal? Sanki buraya Puyol Pepe Pique yazmışım gibi verdiğiniz cevaba bakın..
Birde Giray'a laf etmeyi bırakın lütfen arada hata yapıyor mu yapıyordur ama o adam mücadele ediyor elinden geleni yapıyor..
Kimin kapasitesi yeter bize efenim? Yedek kulübemizde daha iyisi var mı? Türkiye'de bulabileceğimiz Giray'dan üstün bir stoper (Egemen hariç) var mı?

Ben göremiyorum..

Sacit
15.09.2012, 22:47
Bu yaştan sonra kendini geliştiremezle başlayan cümleleri bir çok kişi için kurmuştur bu taraftar..
Yeter ki istek olsun her yaşta birşeyler öğrenir insan..

Eğer Barcelona'da oynasaydı, bu yaştan sonra da belki bir şeyler öğrenirdi.
Kendimizi kandırmayalım, kapasite yok, yetenek yok..

Her yaşta bir şey öğrenir insan doğrudur ama bu söz futbol da geçerli değildir.
Top sürmesni bilmeyen, pas atmasını bilmeyen, topu oyuna sokmasını bilmeyen, hamle yapmasını bilmeyen bir stoperin futbol dünyasında işi olamaz.

Niye bu kadar ısrar ediyoruz anlamıyorum.

Harun
15.09.2012, 23:06

Top sürmesni bilmeyen, pas atmasını bilmeyen, topu oyuna sokmasını bilmeyen, hamle yapmasını bilmeyen bir stoperin futbol dünyasında işi olamaz.

Dediklerine aynen ben de katılıyorum.Halısaha maçı dahi yaparken defansta oynayan arkadaşların senin bahsettiğin özellikle olmasına dikkat ediyorum.Tekniği iyi olacak, gerekirse çalım bile atabilecek olması gerekir.Fakat Türkiye'de ben bugüne kadar görmedim bir stoperin çalım atma yeteğinin olduğunu.
Bizde daha çok mücadele gücü yüksek oyuncular yıldızolmuştur.
Bülent,Alpay,Egemen,Toraman,Servet bunların net örnekleridir.Bu oyuncuların hepsi özünde" kazma" ama bir o kadar mücadeleci ve hırslı oyuncular.Tercih edilmelerinin sebebide budur zaten.
Gelelim Mustafa konusuna ,yukarıda saydığımız hiç bir özelliğin Mustafa'da olmadığını hepimiz biliyoruz zaten.Yapmaya çalıştığı tek şey mücadele etmek.Fakat bazen onuda beceremiyor.Elimizde oynatacak başka stoper olmadığından mecburen ona destek olmak zorundayız.Bana Cluska mı? Mustafa mı ?desen ben Mustafa derim.
Ha! gelişme konusuna gelince biz 60 yaşındaki Ş.G nin bile gelişeceğini düşünüyorsak Mustafa hayli hayli gelişir.

serdaracıl
15.09.2012, 23:06

Git umut Bulut'u izle

Sacit
15.09.2012, 23:15
Git umut Bulut'u izle

sağol, bu aklıma gelmemişti

Sacit
15.09.2012, 23:21
Dediklerine aynen ben de katılıyorum.Halısaha maçı dahi yaparken defansta oynayan arkadaşların senin bahsettiğin özellikle olmasına dikkat ediyorum.Tekniği iyi olacak, gerekirse çalım bile atabilecek olması gerekir.Fakat Türkiye'de ben bugüne kadar görmedim bir stoperin çalım atma yeteğinin olduğunu.
Bizde daha çok mücadele gücü yüksek oyuncular yıldızolmuştur.
Bülent,Alpay,Egemen,Toraman,Servet bunların net örnekleridir.Bu oyuncuların hepsi özünde" kazma" ama bir o kadar mücadeleci ve hırslı oyuncular.Tercih edilmelerinin sebebide budur zaten.
Gelelim Mustafa konusuna ,yukarıda saydığımız hiç bir özelliğin Mustafa'da olmadığını hepimiz biliyoruz zaten.Yapmaya çalıştığı tek şey mücadele etmek.Fakat bazen onuda beceremiyor.Elimizde oynatacak başka stoper olmadığından mecburen ona destek olmak zorundayız.Bana Cluska mı? Mustafa mı ?desen ben Mustafa derim.
Ha! gelişme konusuna gelince biz 60 yaşındaki Ş.G nin bile gelişeceğini düşünüyorsak Mustafa hayli hayli gelişir.

Harun abi, elimizde oynatacak başka stoper yok cümlesi ile ben ilgilenmem. bunu ben mi düşünecem ? bu iş yönetimin hocanın işidir. bu şahıs da hiçbir şeyin olmadığını yeni mi gördüler ? lig başlamadan bunun önlemini alacaksın ve gideceksin en iyisini alacaksın. bu kadar basit. ama bilerek önlemini almadılar.

elimizde başka stoper yok demek kendimizi kandırmaktır. Şenol hocanın aklı nerde ?

celutska ve mustafa mı diye sorsan, ben hiçbiri derim.
bu isimler Trabzonspor'da oynayacak kapasitede değildir.

Mustafa'nın gelişeceğine dair cümlene katılmıyorum.
Bunu neden göremiyorsunuz şaşırıyorum

serdaracıl
15.09.2012, 23:27
sağol, bu aklıma gelmemişti

Burak da olabilir. İkisi de yeteneksiz nede olsa

Emrah Akcagöz
15.09.2012, 23:54
Ne havasına girdiği veya havaya girdiği hakkında bir bilgim yok.
Bu ne şiddet bu celal? Sanki buraya Puyol Pepe Pique yazmışım gibi verdiğiniz cevaba bakın..
Birde Giray'a laf etmeyi bırakın lütfen arada hata yapıyor mu yapıyordur ama o adam mücadele ediyor elinden geleni yapıyor..
Kimin kapasitesi yeter bize efenim? Yedek kulübemizde daha iyisi var mı? Türkiye'de bulabileceğimiz Giray'dan üstün bir stoper (Egemen hariç) var mı?

Ben göremiyorum..
Size cevap vermek için yazmadım da her neyse. Yaptıkları da bu zaten "Mücadele". Futbolcular genel olarak mücadele etmek zorundadır. Mücadele edilmeyince bir maçın kazanılmayacağını hepimiz az çok biliyoruz. "Kimin kapasitesi yeter bize ?" diyorsunuz. Mesela topu dan dun oynamayan bir stoper olabilir. Tabiki yedek kulübemizde daha iyisi yok bunu belirleyip uygulamak da teknik heyet ve yönetimin işi. Araştırırsan Giray'dan da Egemen'den de daha iyisini bulursun. Kaldı ki o sizin en iyi kıyaslamanız. Bir de rakiplerimize bakalım.

GS= Semih Kaya, Dany, Ujfalusi, Cris, Gökhan Zan.
BJK= Sivok, Escude, Ersan, İ. Toraman.
fb= Egemen, Bekir, Yobo, Serdar Kesimal.
Bursa= Ömer, Serdar Aziz, İbrahim Öztürk.

Birde bizdekilere bakalım. Mustafa, Giray ve Bamba.

Bende isterim Mustafa ve Giray Türkiye'nin en iyi 2 stoperi olsun ve biz oyuncularımız için en iyileri diyelim ancak gerçekler farklı.

demir
16.09.2012, 00:15
en cok elestırdıgınız oyuncu umuttu hepınız angut kusu gıbı elestırdıgınız bu adamın sovunu seyredıyorsunuz ?? anlayamadıgım sey su ıstıyorsunuzkı oyuncularımız mukemmel yeteneklere sahıp olsun amenna bunu hepımız ıstıyoruz lakın yaptıgınız elestırıler elestırıdende ote assagılamaya gırıyor ıste bunu kabullenemıyorum...

bakın ornek umut assagılanmadıgında kendısını baskı altında hıssetmedıgınde demekkı oynayabılıyormus ??? begenmedıgınız mustafa evet cok yeteneklı ustun ozellıklerı olan bır oyuncu degıl ama suna ınanın sozlesmesını bugun feshedelım ılk ımza attırmak ısteyecek takım GS dır ...

onlar bızım degerlerımıze bızden cok sahıp cıkıyorlarsa bunun ıkı sebebı var ya turkıyede bunlardan ıyısı yok yada bız bu oyuncuları kendımız verıyoruz sızce hangısı ???

daha dun bjk ye attıgı golle hayatı degısen mustafa duzulen methıyelerı basa dınerek burada gostermeyecegım tabıkı ama kadro olarak takım olarak cok zor gunler gecırdıgımız su donemde elestırmesını dahı bılmeyen renkdaslarımızla ugarsmayıda uygun bulmuyorum hadı gelın bırlıkte bırseylerın altına elımızı sokalım desem burada bır kısı kalmayacak gıbı lakın konusulması lazım desem hepımız sıradayız....

ANLAMIYORMUSUNUZ BITIYORUZ ... BİTİRİLİYORUZ .. SUANDA KADROMUZDA KIM OLURSA OLSUN SAHIP CIKMALIYIZ DESTEK OLMALIYIZ cunkı hıc beklemedıgımız bır oyuncumuz bıze bır macta galıbıyetı getırebılır ve buna ınanın cok ıhtıyacımız var..

ilhan
16.09.2012, 00:24
Nedir yani bu; yetenek ve zeka anlamında Trabzonspor formasını taşıyamayacak bir ismi "bundan iyisi yok" ya da "elimizde varda biz mi oynatmıyoruz" gelişigüzel koruma çabaları anlayamıyorum. Hani şunların; eleştirilere karşı savunma argümanı olabilecek niteliği bile yok. Sacit gayet iyi bir açıklamayla özetlemiş olayı.

Kavun mu yetiştiriyoruz yoksa karpuz mu? "Belki tutar" teoremleri ile "büyük" takım olunmuyor. "Büyük takım oyuncusu" ise hiç olunmuyor.

Sacit
16.09.2012, 00:36
Trabzonspor'u geçtim 1461 Trabzon'da dahi oynayamayacak kadar amatör bir futbolcudur.
Kredisi nerden geliyor anlamıyoum, hatta anlıyorum da ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Sonuçta zararını Trabzonspor kulübü ve taraftar görüyor.

Stoper de eksiğin olduğunu bildiğin halde yine transfer yapmadın. Mustafa Yumlu ile iki kulvarda yarışmaya çalışıyorsun, kaybedeceğini bile bile bunu yapıyorsun.

Rakiplerinde olan stoperlere bak, bir de kendine bak. Nasıl mücadele edeceksin rakibinle ? nasıl yarışacaksın da şampiyon olacaksın ?

Şenol hocanın inadı kötü sonuçlar doğurursa pişmanlık fayda etmeyecek.

Erbay
16.09.2012, 01:06
Nedir yani bu; yetenek ve zeka anlamında Trabzonspor formasını taşıyamayacak bir ismi "bundan iyisi yok" ya da "elimizde varda biz mi oynatmıyoruz" gelişigüzel koruma çabaları anlayamıyorum. Hani şunların; eleştirilere karşı savunma argümanı olabilecek niteliği bile yok. Sacit gayet iyi bir açıklamayla özetlemiş olayı.

Kavun mu yetiştiriyoruz yoksa karpuz mu? "Belki tutar" teoremleri ile "büyük" takım olunmuyor. "Büyük takım oyuncusu" ise hiç olunmuyor.

Hayır, kazandibi kanka ne kadar çok pişerse o kadar iyi.

Hatice Aslan
16.09.2012, 01:14
"elimizde varda biz mi oynatmıyoruz" gelişigüzel koruma çabaları anlayamıyorum. Hani şunların; eleştirilere karşı savunma argümanı olabilecek niteliği bile yok.

Bu taş bana ise ben bu tip bahaneyle Mustafa'yı savunmuyorum.. Sadece Giray'ı savundum.
Ben olsam alternatif üretirdim ama yabancı sınırlamasına takılıyoruz ya da eksiğimiz varken bunun üstüne ortasahadan bir adam daha eksiltemiyoruz.

ilhan
16.09.2012, 01:21
Ben kimseye taş atmıyorum. Eğer birisinin fikrine karşıt bir görüş belirtirsem zaten onun mesajını alıntılarım. Diğer söylediklerine gelecek olursak; savunma oyuncusu bu ülkede bol bol yetişiyor. Bizde yetiştirebiliriz. Ama bizim alt yapımızdan nedense yetişmiyor. Gökdeniz dışında taraftarı tam olarak tatmin eden adam akıllı bir futbolcu çıkaramadık son 10 yıl içerisinde. Fatih Tekke oynamaya başladığında homurdanmalar var diye, Anadolu takımlarında biraz tatil yapıp geri döndü. Tolga başladığında nasıldı? Şimdi nasıl mesela. Başka da yok örneği. Tayfun Cora'dan ümidi olan var mı? Yok. Mustafa Yumlu da o yolda ilerliyor.

Kayserisporlu Furkan'ı al. Neden rakibin alıyor da sen bakıyorsun? Bursaspor'dan Serdar Aziz'i iste mesela veya git Kayserispor'a Eren'i al. Almak istersen var savunma oyuncusu. Koskoca sezonu Bamba, Giray ve Mustafa ile mi tamamlayacağız? Giray şu an sakat ama iyileşecek. Giray yine sakatlansa, Bamba kart cezalısı olsa; kim oynayacak?

Yani bunları görmek için futbol alimi olmak gerekmiyor. Bunları dile getirmek kötü şeyler de değil. Bazen eleştirmek güzeldir. Ama olmayacak dualara "amin" demeyi bırakalım artık.

ibrahim
16.09.2012, 02:16
Abdullah Karmil = Aytac Ak > Mustafa Yumli

Aksini iddia edene kurdele takilacaktir...

SEDAT
16.09.2012, 02:27
* Yarın yine mutlak asist bekliyorum senden, bak yanıltırsın felan darılırım yeminle !

Harun
16.09.2012, 10:58
Harun abi, elimizde oynatacak başka stoper yok cümlesi ile ben ilgilenmem. bunu ben mi düşünecem ? bu iş yönetimin hocanın işidir. bu şahıs da hiçbir şeyin olmadığını yeni mi gördüler ? lig başlamadan bunun önlemini alacaksın ve gideceksin en iyisini alacaksın. bu kadar basit. ama bilerek önlemini almadılar.

elimizde başka stoper yok demek kendimizi kandırmaktır. Şenol hocanın aklı nerde ?

celutska ve mustafa mı diye sorsan, ben hiçbiri derim.
bu isimler Trabzonspor'da oynayacak kapasitede değildir.

Mustafa'nın gelişeceğine dair cümlene katılmıyorum.
Bunu neden göremiyorsunuz şaşırıyorum

Dediğinde hemfikirim, sezon başında transfer listelerinde Stepanov kesin alınmalı ,yanınada bir Türk stoper şart diyordum.Fakat bunu görecek olan kişi ve bunun alınmasını talep edecek kişi benim sürekli eleştirdiğim Ş.G. olunca işler değişiyor.
Ben Mustafa iyidir demiyorum.Şuan kadronda 3 stoper var, mecbursun oynatmaya diyorum.
Bu takımda Mustafa dahil o kadar vasat topçu varki çıkarsan ilk onbir kurabilirsin.
Hatta Aykut Akgün başlığında bu oyuncuyu stoperde denemeliyiz diye belirttim.
Gelişme kelimesine gelince,bir futbolcunun gelişmesi sadece kişisel değildir.Yanındaki kişilerinde desteği ile açıklarını kapatabilir mantığını güdüyorum ben.
Hatırlarsan bir dönem Tolga-Erdinç ikilisi vardı savunmamızda.Bunların futbol tarzını,bilmeyen yoktur.Bu oyuncular bile bir dönem milli takıma kadar yükseldi.Gel görki ikisinide birbirinden daha kazma demeyelimde onunayarında oyunculardı.Fakat saha içindeki bütünlük bir nevi gelişmelerine sebeb oldu.Bugün hangi takımda oynadıkları zaten ne tür oyuncu olduklarını belli etmektedir.

Mustafa içinde aynı şeyleri düşünüyorum.Kişisel olarak vasat bir futbolcu.Fakat onu kadro içinde eritecek sistemi bulmalısın.Bu da Ş.G. nin işi. Ya bu oyuncuyu oynatmayacaksın, ya da oynattığında kalitei biri olmadığını düşünerek ona göre bir görev içine sokacaksın.

ha ! oyuncunun kapasitesi bu dersen, fazla beklenti içine girme dersen, o zaman hoca hiç oynatmayacak bizde eleştirmeyeceğiz :)

canna52
16.09.2012, 11:00
ts de oynayamaz çok açık. bu kadar zorlamanın manası yok.

Sacit
16.09.2012, 13:02
Dediğinde hemfikirim, sezon başında transfer listelerinde Stepanov kesin alınmalı ,yanınada bir Türk stoper şart diyordum.Fakat bunu görecek olan kişi ve bunun alınmasını talep edecek kişi benim sürekli eleştirdiğim Ş.G. olunca işler değişiyor.
Ben Mustafa iyidir demiyorum.Şuan kadronda 3 stoper var, mecbursun oynatmaya diyorum.
Bu takımda Mustafa dahil o kadar vasat topçu varki çıkarsan ilk onbir kurabilirsin.
Hatta Aykut Akgün başlığında bu oyuncuyu stoperde denemeliyiz diye belirttim.
Gelişme kelimesine gelince,bir futbolcunun gelişmesi sadece kişisel değildir.Yanındaki kişilerinde desteği ile açıklarını kapatabilir mantığını güdüyorum ben.
Hatırlarsan bir dönem Tolga-Erdinç ikilisi vardı savunmamızda.Bunların futbol tarzını,bilmeyen yoktur.Bu oyuncular bile bir dönem milli takıma kadar yükseldi.Gel görki ikisinide birbirinden daha kazma demeyelimde onunayarında oyunculardı.Fakat saha içindeki bütünlük bir nevi gelişmelerine sebeb oldu.Bugün hangi takımda oynadıkları zaten ne tür oyuncu olduklarını belli etmektedir.

Mustafa içinde aynı şeyleri düşünüyorum.Kişisel olarak vasat bir futbolcu.Fakat onu kadro içinde eritecek sistemi bulmalısın.Bu da Ş.G. nin işi. Ya bu oyuncuyu oynatmayacaksın, ya da oynattığında kalitei biri olmadığını düşünerek ona göre bir görev içine sokacaksın.

ha ! oyuncunun kapasitesi bu dersen, fazla beklenti içine girme dersen, o zaman hoca hiç oynatmayacak bizde eleştirmeyeceğiz :)

Abi, bu durum da yapılacak iş çok açık; 1461 Trabzon'un stoperini alacaksın, mustafa yumlu'dan çok çok daha iyiler. yani nasıl anlatsam bilemiyorum, mustafa yumlu'nun fiziksel yapısından kaynaklanıyor galiba.. kendisi bu işi yapamaz. 1461 Trabzon'un canavar gibi stoperleri var, al onu, ver mustafa'yı oraya..

Harun
16.09.2012, 13:15
Abi, bu durum da yapılacak iş çok açık; 1461 Trabzon'un stoperini alacaksın, mustafa yumlu'dan çok çok daha iyiler. yani nasıl anlatsam bilemiyorum, mustafa yumlu'nun fiziksel yapısından kaynaklanıyor galiba.. kendisi bu işi yapamaz. 1461 Trabzon'un canavar gibi stoperleri var, al onu, ver mustafa'yı oraya..

Sacit, başımızda Ş.G. var unutma ..Sen ne zaman Ş.G. nin böyle bir cesaret gösterdiğini gördün.Bırak 1461'i kendi elindeki kadroyu bile kullanamayan kişiden bahsediyoruz.
Ben olsan defansı Aykut-Bamba'dan kurarım.Mustafa burda en suçsuz kişi.Onu oynatanda suç var bana göre..

Harun
16.09.2012, 13:20
ts de oynayamaz çok açık. bu kadar zorlamanın manası yok.

O zaman şöyle diyelim;
Bana göre Serkan,Celuska,Halil,Barış,Ferhat,Aykut,Yasin, gibi oyuncularda TS de oynayamaz.Ama gel görki çoğu ilkonbirde bile başlıyor.
Şimdi suç bu oyuncularda mı? Yoksa onları oynatanda mı?

yorumsuz6117
16.09.2012, 16:19
Abdullah Karmil'in Trabzonspor Mustafa Yumlu'nun 1461 Trabzon kadrosunda olması gerekiyor.

DeAgLeMaNyAq
16.09.2012, 20:06
Savunma açısından iyi boğuştu ama her topu dan dun rakibe atmaya devam etti. Bunu ne zaman terk edecek merak ediyorum...

bahadır2561
16.09.2012, 20:11
Topu taça atınca rakip takım başlıyor bunu bilmeni istedim
Çok büyük bi marifetmiş gibi her topu dan dun vurma

[KAPLAN]
16.09.2012, 20:12
Bu adam bu özellikleriyle oynayamaz ama daha da kötüsü kendini de geliştiremeyeceği bariz ortada. Israra lüzum yok.

canna52
16.09.2012, 20:27
adama boşuna kızmayın.

şenol güneş dememiş miydi topu oyuna iyi sokuyor diye. mustafa da aldığı her topu hunharca oyuna sokuyor işte..

Hatice Aslan
16.09.2012, 20:30
Toplara dan dun vurması dışında, kritik müdahaleleride vardı bari bunu es geçmeyin.

Atakan
16.09.2012, 20:52
Şu topu yan yan sürmeye başlıyorsun ve ileriye sağ tarafa doğru şişiriyorsun ya işte o zamanlar cinnet geçiriyorum.

Soner Albayrak
16.09.2012, 20:54
Senden ne kadar tez zamanda kurtulursa bu takım o kadar iyidir.

Furkan S.
16.09.2012, 21:38
Topu oyuna sokma konusunda önceden çok iyiydi ama şimdi tam tersi her topu taca atıyor dan dun vuruyor...

Ibrahim Gaygusuz
16.09.2012, 21:41
Iyi oynadi Enaramo gibi bir ayibogana karsi, hani incecik fizigi ile zor gibi gozuksede bunu yapabildi. Bide gelistirsen su fizigini varya :) ozaman milli takim yollari bile acilabilir sana.

Süleyman Baykan
16.09.2012, 21:45
Futbol fizik,yetenek ve zeka ile oynanır.

Mustafa Yumlu'da sadece fizik var yetenek ve zeka 0'ın altında bir kere kafanı kaldırda bakarak top at be kardeşim bu kadar kazma olunmaz ki yazık o formayı giyiyorsun ya üzülüyorum git Mersin'e falan rahat edersin bizden uzak ol.

Canberk
16.09.2012, 21:52
Az kalsın gol atıyordu ya ama olsun gol atmasından korkacak attığı gole sevinmeyecek değiliz ya reisdir yapar :D Ah Mustafa ah yedin bitirdin ömrümüzü :D

Yavuz Hasan
16.09.2012, 22:12
Bugün nispeten iyiydi

Mustafa nin topu oyuna sokması ya da doğru yere atmaya çalışması beğendiğim özelliklerinden biriydi

Ama dan duna başladı hadi hayrılısı

hos_cocuk61
16.09.2012, 22:12
Verin eline 2 limon pazarda satsın. Başkada bir işe yaramaz zaten.

Dedim ama bu adam limonlarıda çaldırır.

Erbay
16.09.2012, 22:15
Riske girmeyip topu taca atmak ile dan dun oynamak arasındaki farkı şöyle güzelce oturtsa kafasında çok güzel olacak.

FC-ST-PAULI-61
16.09.2012, 22:16
Birak artik su 40 metrelik paslari daa.Beceremiyorsun.
Zaten önünde hüseyin ve hasan yok zokora,colman,soner,sapara,alan falan herzaman
Topu iyi kullanabilen Oyuncular var ver onlara gec yerine.

DeAgLeMaNyAq
17.09.2012, 16:03
Kısmeti baya açıkmış tüm lig maçlarında 90 dakika oynayan tek oyuncu...

Tolga
17.09.2012, 16:10
Kısmetine diyebilecek birşey yok.Bu hafta tamamen kontenjandan yırttı.Celustka oynayamadı.Bakalım ne olacak . . .

emre6167
17.09.2012, 16:31
Kendi sahamızdan asist yapmayı düşünüyor herzamam.Topu ayağına alıyo 5-10sn bekliyor rakip yerleşiyor geri çekiliyor ver önündekine al ver bambaya oyna kanatlara hızlı top çevirmek rakibin dengesini bozan en önemli şey vazgeç bu asist sevdasından, gelişigüzel vurmaktan.

severusnape
17.09.2012, 17:17
Giray dönene kadar Mustafa Yerine Celustka oynatılmalı Çok daha iyi oynar geçen sezondan biliyoruz.

Yunus Emre SEYHAN
17.09.2012, 17:17
Evladın olsa sevilmez

DeAgLeMaNyAq
17.09.2012, 17:32
http://i48.tinypic.com/epkhnl.jpg

Erbay
17.09.2012, 17:37
Tamam ben de beğenmiyorum da, aşırı bir tepki var Mustafa'ya.

Tolga
17.09.2012, 17:38
Evladın olsa sevilmez

Yok o kadar değil canım.Mustafa candır, ama adamı canından da edebilir :D Farklı sevilen bir uşak :D

Hatice Aslan
17.09.2012, 18:21
Evladın olsa sevilmez

http://i48.tinypic.com/epkhnl.jpg

:)

mavikan
17.09.2012, 18:25
destek.. destek.. destek.. ondan da daha fazla gayret bekliyoruz..

Samet Yildirim
17.09.2012, 20:03
Uzun top oynama hastaligina dvm ediyor...Bide allah rizasi icin gereksiz fauler yapma gözünü seviyim ya...

Uğur Ö.
17.09.2012, 21:47
İlk oynadığı zamanda cesur oynuyor diye hoş gelmişti şimdi onuda yapmıyor.PSV maçındaki yaptığı hatalardan sonra zaten Mustafa'ya olan güvenim bitti

Koray
17.09.2012, 21:57
Sivas maçında Emerson taç kullandı Bamba'ya attı, bizim Musti'de kaleciye at diye işaret ediyor Bamba'ya, e be akıllı sen boşsun Zeki boş Emerson boş niye kaleciye atsın, sinir sistemimize kastın mı var.

Gökhan Uzun
18.09.2012, 00:26
Zekiye ilk maçı diye destek verip doğrusunu yaparken Mustafayı bir sezon oynadı diye neden eleştiriyoruz acımasızca.. Yanlış yapabilir hatalı da oynayabilir ama ona da destek vermeliyiz...

Sacit
18.09.2012, 01:03
''Aşırı tepki var, çok üstüne gidiyorsunuz'' gibi klasik cümlelerin bize hiçbir faydası yok.

Duygusal davrandık aman kırmayalım etmeyelim dedik, fakat zararını biz gördük, ben gördüm.

Ve en çok güldüğüm ya da şöyle diyeyim sinirden güldüğüm durum ise Mustafa'nın defanstan oyunu başlatmaya çalışması.. Çaresiz kalıyorum o anda, elimden bir şey gelmiyor.

Şunu da belirtmekte fayda var; Mustafa'nın kapasitesi budur, bundan daha iyi olamaz. Bunu iyice anlayalım, anlamaya çalışalım. Bir bakıma Mustafa'ya da suç bulmuyorum ama olan Mustafa'ya oluyor.

Burada suçlu olan öncelikle Şenol Güneş sonra da Yönetimdir.

Giray'da 1 Ay yokmuş, bu gidişatı iyi görmüyorum

Yunus Emre SEYHAN
18.09.2012, 10:49

Ben kişiliğini kastetmemiştim.

Lafım , futbolculuğuna, oyun zekasına idi :)

Berk
18.09.2012, 11:32
Adını Stoper Koydum - Mustafa'nın İstikrarı
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=11482

Tolga
18.09.2012, 12:43
Bu resmi site olayına da ayrı ayar olmaya başladım.Ne kadar gereksiz haber varsa sürekli orada.Cenaze haberleri ve gereksiz bilgiler oluyor bu mesajdaki gibi.Mustafa'nın 4 maç oynaması başarıdır ancak gösterdiği performans (Yönetim Adına) rezalettir.

Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım.Bakın altyapıdan adam çıkarttık demeye mi getiriyorlar acep :D

İdris Toksoy
18.09.2012, 13:07
sana mecburuz mustafa. o yüzden de güveniyoruz :)

M.S.SOFU
18.09.2012, 16:50
Adını Stoper Koydum - Mustafa'nın İstikrarı

alın bunu alın
muhteşem :D

DeAgLeMaNyAq
18.09.2012, 17:38
Mustafa'nın imajını böyle haberlerle düzeltemezsiniz aksine böyle şeyler iyice antipatik oluyor. Mustafa göstereceği performansla hakkındaki eleştirileri yenebilir. Kadıköy'deki Süper Final maçındaki performansının % 80'ini gösterse kimse ağzını açmaz...

Uğurtan
18.09.2012, 18:03
Mustafa'nın imajını böyle haberlerle düzeltemezsiniz aksine böyle şeyler iyice antipatik oluyor. Mustafa göstereceği performansla hakkındaki eleştirileri yenebilir. Kadıköy'deki Süper Final maçındaki performansının % 80'ini gösterse kimse ağzını açmaz...

Ben dana kolay birşey önerebilirim Mustafa'ya.

Kendini bil. Bil yani aklını kullan.

Basit oyna.

Topu kullanmaya kalkma. Ver yanındaki Bamba'ya ya da Zokora'ya.

Gereksiz işlere girme.

Kendini bilmek çok önemli.

h@msi61
18.09.2012, 19:12
Mustafa bu kadar adi cikacak kadar kotu bir stoper degil kesinlikle. Sivas macinda da cok iyi mudahaleleri vardi. Fakat tez zamanda su topu alip ileri sisirmelerinden vazgecmesi sart.

yorumsuz6117
18.09.2012, 20:16

http://www.youtube.com/watch?v=_nb5fO1GFNM

Harun
18.09.2012, 20:23
Tebrikler Mustafa desteğe devam..

Bera B.
19.09.2012, 00:16
Ula Mustafa'nın her yeri istikrar olsa nolur yahu :)

antagonist
19.09.2012, 15:53
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/11495-4W8F7M7W.jpg

Deniz Tosunoğlu
21.09.2012, 00:53
Mustafa'daki tek sorun: özgüvensizlik. Kilo almasi lazim ve kuvvet calismasi yapmasi gerek. Takimda 2 sene oynuyor, kulübümüzde diyet yapabilen birisi yokmu. 2 sene icinde cok kilo alabilirdi.

Ibrahim Gaygusuz
21.09.2012, 04:26
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/11495-4W8F7M7W.jpg

Mustafa'daki tek sorun: özgüvensizlik. Kilo almasi lazim ve kuvvet calismasi yapmasi gerek. Takimda 2 sene oynuyor, kulübümüzde diyet yapabilen birisi yokmu. 2 sene icinde cok kilo alabilirdi.

Tabaktakileri gormedinmi :D almaya basliyacak kilo bizim Musti, 2 senedir deniyor.

hasancebi81
21.09.2012, 08:00
Tabaktakileri gormedinmi :D almaya basliyacak kilo bizim Musti, 2 senedir deniyor.

Cok gucsuzsun Mustafa, cooook. Dokunsalar aglayacak gibisin. Biraz guclen, kilo al, kas yap. Yiyosun yiyosun ama yedikce formun daha kotuye gidiyor.

Burak Sahin
23.09.2012, 00:24

özgüveni olmayan adam öyle her ayagina aldigi dan dun topu ileri atmaz sanki her topu gollük pozisyon oluyor, ayricada özgüveni olmayan adam her firsatta ileri cikip gol aramaz, adamda tam tersi cok büyük bir özgüven sikintisi var.....kilo ve kas olayina gelince makarna yeyip kilo yapmak yerine az futbol mentalitesini gelistirsin önce, öncelikle bir defans oyuncusunun ne yapmasi gerekiyor sadece bunlari ögrenip uygulasa yeter....

Jackdaniels
24.09.2012, 14:22
Bu akşam baya bi saçmalamasını bekliyorum açıkcası hiçte şaşırmicam sövmicemde.

Murat Engin Akyüz
24.09.2012, 14:24
Mustafa gerçekten kötü performans sergiliyor ama A takıma katıldığından beri kötü oynadığı derbi maç çok azdır,belki de yoktur.Böyle de bir yanı var bu adamın.Bundan dolayı Mustafa'dan yana bir sıkıntı olacağını sanmam.(yıldızlaşır da demiyorum ama en azından batırmaz maçı bence)

Ahmet Başkaya
24.09.2012, 17:53
Hadi oğlum yüzümü kara çıkart .

Murat Engin Akyüz
24.09.2012, 21:56
Mustafa gerçekten kötü performans sergiliyor ama A takıma katıldığından beri kötü oynadığı derbi maç çok azdır,belki de yoktur.Böyle de bir yanı var bu adamın.Bundan dolayı Mustafa'dan yana bir sıkıntı olacağını sanmam.(yıldızlaşır da demiyorum ama en azından batırmaz maçı bence)

Nitekim öyle de oldu...

DeAgLeMaNyAq
24.09.2012, 21:59
Maça kötü başladı. Oyun içerisinde gereksiz hamleler ve top kullanmaları oldu. Ama şu bir gerçek ki sezgileri sayesinde çok önemli hamleler yaptı...

Hasan61
24.09.2012, 22:02
Gereksiz fauller ve topla oynamada sıkıntıları gerçek ama müdahale anlamında çok iyi oynadı.

Uğur Ö.
24.09.2012, 22:11
Birkere risk almayan yapısı olduğu sürece bu takımda yeri yok.Yahu üç kişi bizden bir kişi Sow var onlardan.Gitti topu taca attı.Büyük takımda bu tür oyunculara yer yoktur.

Yavuz Hasan
24.09.2012, 22:31
iyiydi tebrikler

zafer6161
24.09.2012, 22:32
bence iyidi,,tabi bir bamba olamaz o ayrı

Batuhan
24.09.2012, 22:33
Sadece Kadıköy'de yıldızlaşıyor, haftaya Mustafa gene aynı Mustafa olacak zannımca. Tebrikler...

28TS61
24.09.2012, 22:34
her topu disari atmaktan yada ileri sisirmekten baska bisey yaptigi yok.

gurkankyildiz
24.09.2012, 22:36
Olcan'a verdiği pas mükemmel ötesi idi. Bence gayet iyiydi ama yanında Bamba'nın olmasının etkisi de büyük.

Özge
24.09.2012, 22:47
Maçın başlarından birkaç hatası oldu ama sonra toparlandı. Sow'u durdurdu. :)

Hürgün Aygün
24.09.2012, 22:58
Her maç şöyle oynasan olmaz mı Mustafa?

severusnape
24.09.2012, 22:59
İyi bir yedek. Bu aksam iyidi tebrikler..!

61_Hasan_69
24.09.2012, 23:00
Mustafa Yumlu'dan Volkan'a tarihe geçecek atar "Küfür etma , agılli ol ! " Futbolculuğuna laf edebilirsiniz , adamlığına asla

Batuhan
24.09.2012, 23:06
Haftaya muhtemelen yok kendisi.

Burak Sahin
24.09.2012, 23:08
mustafanin gözünüze iyi görünmesi tamamen bambadan kaynaklaniyor...kimse kendini kandirmasin....

Burak Sahin
24.09.2012, 23:10
Maçın başlarından birkaç hatası oldu ama sonra toparlandı. Sow'u durdurdu. :)

iste bunu yapmayin arkadaslar lütfen, sow diye bir futbolcuyu bugün biz sahada göremediysek bu tamamen bamba nin sayesindedir....

DeAgLeMaNyAq
24.09.2012, 23:16
Haftaya muhtemelen yok kendisi.

Ne oldu ki?

Batuhan
24.09.2012, 23:18
Ne oldu ki?

Volkan'ın evden aldırma potansiyelini hesaba kattım. :D

cimlagava
24.09.2012, 23:53
Biraz vücut çalış o cüsseyle o camışı tokatlarsın seneye.

Emirhan Makul
24.09.2012, 23:56
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63655F616A5F636162635163626B61666B666693757F817F.j pg

Oruç
25.09.2012, 00:11
Bamba olmasa yanında bu başlık küfürden geçilmezdi. Eminim.

:D

Misina
25.09.2012, 01:14
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63655F616A5F636162635163626B61666B666693757F817F.j pg

Reyiz La La Mustafa Paşa :D

Kereşenli
25.09.2012, 01:20
Bu Volkan itinin niye söylendigini hala anlamis degilim o pozisyonda?

DeAgLeMaNyAq
25.09.2012, 01:39
Bu Volkan itinin niye söylendigini hala anlamis degilim o pozisyonda?

Hava topunda bir şey yapmadı ama Mustafa yere düşünce sanırım Volkan'ın tekrar ayağa kalkmasını engelledi. Yayın sırasında o anı göstermediler tam o sırada kamera değişti ama pozisyon o şekilde gelişti diye tahmin ediyorum...

artvints
25.09.2012, 08:28
Hava topunda bir şey yapmadı ama Mustafa yere düşünce sanırım Volkan'ın tekrar ayağa kalkmasını engelledi. Yayın sırasında o anı göstermediler tam o sırada kamera değişti ama pozisyon o şekilde gelişti diye tahmin ediyorum...

pozisyon şöyle gerçekleşti.pozisyon sonunda volkan geri geri geliyodu, mustafa ayağı kalkıyodu, o sırada mustafanın ayağına takıldı.ama niyeyse mustafa nın kasti tekme attığını düşündü ve muhtemelen küfür etti.tamamen mal volkanın yanlış anlaması.

artvints
25.09.2012, 08:34
kardeşim mustafa seni çok seviyorum hazır yanında bamba varken rahat oyna, kendini geliştir.topu oyuna sokarken lütfen şişirme ve çabuk davran.
tabi ortasaha oyuncularının top olmamasının da büyük katkısı var bunda soner colman gelsin bu sorun da çözülür.

Özge
25.09.2012, 10:14
Bamba'nın performansı her maç böyle zaten , önceki maçlarda Mustafa kötü olunca yine sırıtıyordu haliyle ama bu maç kötü değildi yapmayın. :)

Erbay
25.09.2012, 11:27
Şişirmek, topu kaptırmaktan iyidir ama Mustafa Yumlu abartıyor bu işi.

sessizkral_1
25.09.2012, 11:28
topu taca atma olayını çözmesi lazım

Gurpas
25.09.2012, 15:07
Bi ara kolay pozisyonda topu taca attı Bamba da kendisinie bir şeyler söyleyip ters ters baktı neden taca attın der gibi

FC-ST-PAULI-61
25.09.2012, 15:51
Sowun Pozisyonunda Mustafa Bey kosmaya devam ederse bisey olmaz,ama
O kosmayi birakti Ofsayt dedi,ki Ofsaytla alakasi yok.Birde Topu gereksiz yerde Taca atmasi,
kötü paslar falan....

Ibrahim Gaygusuz
25.09.2012, 15:52
Volkani doveydin iyidi :D

Furkan S.
25.09.2012, 17:34
Vee genç Mustafa Yumlu 25 yaşında :)
http://www.zaguda.net/uploads/FCK/TSIDMANYASGUNU5.JPG

Timur Mikhail
25.09.2012, 17:46
İster inanın ister inanmayın FM'de bu adam 25 yaşından sonra gelişim gösterdi bende, paso yedekti önemsiz maçlarda oynatıyordum oynadığı her maçta kafa golu vardı kornerden ha yine aynı şekilde oyun kuramıyordu falan ama milli takıma bile girdi 3-4 kere oynadı, burak yılmazdan sonra ben bu adama inanırım ne kadar kazma olursa olsun şenol hocam sayesinde geliştirir kendini kazmada olsa adam Trabzonlu şuan ligdeki tüm anadolu takımlarında oynar bence. Eksisi teknik değil topu oyuna sokamıyor oyun kuramıyor adam akıllı ve paso şişiriyor lakin Türkiyede'ki yerli defansların en büyük sorunu'da oyun kuramamak topu oyuna iyi sokamamak, bu yönünü geliştirirse bu adam vazgeçilmez olur ha böyle devam ederse sert eleştirilerimiz neticesinde kaybolup gidecektir. Şuan alternatifsizlikten dolayı oynuyor o da ayrı mevzu.

Oğuzhan
25.09.2012, 17:48
Dün iyiydi gerçekten iyi oynadığında çok faydalı oluyor. Bamba ile iyi ikili olmaya başladılar.

Yaşar
25.09.2012, 17:48
O kosmayi birakti Ofsayt dedi,ki Ofsaytla alakasi yok.Birde Topu gereksiz yerde Taca atmasi,
kötü paslar falan....

Dünkü maçta kötü mü oynadı yani?
Bu mudur yani, Trabzonspor taraftarının adilliği?
İyi oynayan adama iyi oynadı bile diyemiyorsunuz...
İyi oynadı desen ne olacak yani, bir tarafın mı eksilir?

Fatih
25.09.2012, 17:50
Mustafa biraz ağırlık çalış.

Hürgün Aygün
25.09.2012, 18:14
Doğum günün kutlu olsun Mustafa.Nice mutlu, başarılı yıllara...

Koray
25.09.2012, 18:43
Dün Mustafa için iyiydi dinyenleri hayretlerle okuyorum.

http://s14.directupload.net/images/120925/sa954clv.swf

Bide Bamba'ya diyin aynısını ağız burun dalar size valla. :D

FC-ST-PAULI-61
25.09.2012, 23:06
Dünkü maçta kötü mü oynadı yani?
Bu mudur yani, Trabzonspor taraftarının adilliği?
İyi oynayan adama iyi oynadı bile diyemiyorsunuz...
İyi oynadı desen ne olacak yani, bir tarafın mı eksilir?
Evet dünkü Macta yine kötüydü nerde iyidi anlamiyorum.
Paslari kötü,gereksiz yere Topu taca atiyor,nerde duracagini bilmiyor......

Koray
25.09.2012, 23:09
Aklı sıra ofsayt taktiği uyguluyor.

Ulen yetersiz yüzün hem Bamba'ya hemde rakibe dönük körmüsün görmüyormusun ofsayt olmadığını, bide elini kaldırıyor ofsayt diye.

Ahh Giray ahh bu adamı başımıza sen musallat ettin ne halt yemeye alakasız topa yükselip çatlattın kolunu.

Yaşar
25.09.2012, 23:16
Evet dünkü Macta yine kötüydü nerde iyidi anlamiyorum.
Paslari kötü,gereksiz yere Topu taca atiyor,nerde duracagini bilmiyor......

Fbli Sow'un Marsilya maçında topu ileride nasıl tutabildiğini ve nasıl top sakladığını izlememişsin demek ki.
Dünkü maçta Sow topu her aldığında müdahale yaptı Sow'a.
Topu tutmasına izin vermedi.
Hata yapmadı mı? Yaptı tabii, tıpkı Zokora be Olcan gibi.

gabriel omar
26.09.2012, 02:42
Mustafanın üstüne biraz fazla gidildiğini düşünüyorum.Tamam mükemmel bir stoper değil,hataları oluyor ama kimin olmuyor ki.Dün mükemmel olan Bamba bile penaltıya sebebiyet veriyordu az kalsın.

Mustafa ilk 11 çıkacak seviyede olmayabilir ama alternatif olarak iyidir.Yani Mustafayı Sabrileştirmeye çalışmak pek doğru değil bence.Bu kadar dalga geçilmesine bir anlam veremedim.

Yasin Altuntas
26.09.2012, 02:45
Bencede genel anlamda Trabzonspor icin yetersiz, fakat bir Oyuncuyu bunun yüzünden HER mac sonra kötülemek cok ama cok yanlis. FB macinda gayet iyi oynadi, zamaninda müdaheleleri oldu, ve Sow'u oyuna sokmadi.

FC-ST-PAULI-61
26.09.2012, 12:09
Fbli Sow'un Marsilya maçında topu ileride nasıl tutabildiğini ve nasıl top sakladığını izlememişsin demek ki.
Dünkü maçta Sow topu her aldığında müdahale yaptı Sow'a.
Topu tutmasına izin vermedi.
Hata yapmadı mı? Yaptı tabii, tıpkı Zokora be Olcan gibi.
Izledim ama bu dediklerini Sol Bamba yapti diye düsünüyorum.

Hüseyin Başoğlu
26.09.2012, 12:23
mustafa iyidi ama bambanın gölgesinde kaldı ....

bizim fener macındaki taktiğimiz belli idi risk almadan pres baskı ile kıran kırana bir mac..

mustafada risk almama kısmını iyi yaptı ama bamba müthiş oldugu için o mac gölgesinde kaldı kötü gözüktü gözümüze :)

bu arada mustinin resmi yaşı büyültülmüş die biliyordum ben 25 değil 24 yada 23 üne girdi şuan galiba...

DeAgLeMaNyAq
26.09.2012, 16:14
Adalesinde yırtık var diyorlar. Bu doğruysa en az 2 hafta olmaz. Stopere mecburen Celustka çekilir...

Furkan S.
26.09.2012, 16:23
Adalesinde yırtık var diyorlar. Bu doğruysa en az 2 hafta olmaz. Stopere mecburen Celustka çekilir...

Aynı şekilde Sapara'nın da varmış adele sorunu...Mehmet abi Bamba'nın 4-5 kişiyi çalımladığı pozisyon sende varmı veya bulabilir misin? :)

Yaşar
26.09.2012, 16:43
Izledim ama bu dediklerini Sol Bamba yapti diye düsünüyorum.

Sen Mustafa Yumlu'Yu Bamba olarak görmüşsündür.
Ya da fena derecede göz bozukluğun var.

Ergin Varlibas
26.09.2012, 19:26
kötü paslar falan....

Orda bambayla arasindaki uyumsuzluk soz konusu, mustafa guzel bi sekilde ofsayt taktigi uyguladi ama bambayla uyumsuzluk gosterdiler o pozisyonda.

Hatice Aslan
26.09.2012, 20:15
Adamın üzerine bu kadar çok gidilmesinin sebebi hataları değil Trabzon'lu oluşudur..

yorumsuz6117
26.09.2012, 20:16
Adamın üzerine bu kadar çok gidilmesinin sebebi hataları değil Trabzon'lu oluşudur..

Tabi tabi kesin öyledir. :D

Hatice Aslan
26.09.2012, 20:27
Tabi tabi kesin öyledir. :D

Evet öyle. Kimse bana aksini iddia etmesin.. Fatih Tekke'ye bile neler yapıldı bilmiyoruz sanki.. Güya Trabzonspor'uz..

Ergin Varlibas
26.09.2012, 20:30
Adi Roy Fernandes falan olsa daha degisik gozle bakilicagi goz ardi edilemez. Ama bu sadece Trabzonspor taraftarinin degil, genel Turk taraftarinin futbola bakisidir ne yazikki.

DeAgLeMaNyAq
26.09.2012, 20:55
Aynı şekilde Sapara'nın da varmış adele sorunu...Mehmet abi Bamba'nın 4-5 kişiyi çalımladığı pozisyon sende varmı veya bulabilir misin? :)

http://s14.directupload.net/images/120926/qjb8ozgl.swf

Joomla!
26.09.2012, 21:10
Mustafa bu aralar 1461'e fena göz kırpmaya başladı.

Furkan S.
26.09.2012, 21:12

Teşekkür Ederim :)

ophius
26.09.2012, 21:15
[QUOTE=DeAgLeMaNyAq;1918739831][url]http://s14.directupload.net/images/12
çalımlar iyi de zıplaması süperdi ya :alkış:

M.S.SOFU
26.09.2012, 21:24

orası öyle
zaten mustafa dahil herkes mustafanın türkiyede gidebileceği en iyi takımın trabzonspor olduğunu biliyor
yani bunu yetenek anlamında algılamayın
şimdi gs fb bjk mustafaya teklif yapsa gider mi?gitmez.adam trabzonlu
yedek kalınca sıkıntı çıkarmıyor
taraftarda hatası oldu mu mustafaya yükleniyor.çünkü mustafa trabzonlu ve biz onu sevdiğimiz için rio ferdinand gibi görmek istiyoruz.daha doğrusu her maç kendisinden rio ferdinand performansı bekliyoruz

trabzonlu oyuncuların hepsinde bu olacak.çünkü bizim taraftar kendi oyuncusunu bu şekilde seviyor.

mesela paolo henrique ligin 15 maçında ibrahimoviç performansı sergilese kalan 19 maçtada yine kendi özüne dönse bi allahın kuluda demez ki bu adam niye böyle

ama mustafa 34 maçın 33 ünde rio ferdinand performansı sergilese ve bir maçta mustafanın hatası nedeniyle gol yesek yerden yere vururuz.
çünkü biz kendi oyuncularımızın(bizi satma ihtimali olmayanların) çok iyi olmasını istiyoruz

mustafanın buna darılıp gücenmemesi gerekiyor
çünkü trabzonlu ve trabzonsporda oynuyor
aynı şey zeki yavru içinde geçerli.

ha mustafa iyi kötü takıma oturacaktır,oturmuştur.
sorun bizim ondan her maç rio ferdinand performansı beklememizdendir.
bu durum tabii ki değişmeyecek :D
bu yüzden mustafa bu eleştirilere alışmalı ve yılmamalı,çalışmasına devam edip takıma uyum sağlamalı.

zaten mustafaya birazda gırgır olsun diye takılınıyor.
taraftar her zaman takımda maskot,sempatik,komik vs. adamlar arar.eskiden alan vardı,şimdide mustafa.yoksa bu forum sayfalarında millet birbirini kırar döker.

gabriel omar
26.09.2012, 21:47
M.S.Sofu

Birader senin üslubun bir başka hakikaten :)En ciddi yazdığında bile tebessüm ettirecek bişeyler yazıyosun .Boşluklarıda güzel yerde kullanıyosun o konudada tebrik etmek istiyorum kendini okutmayı beceriyorsun :)

Konuyla alakasız oldu ama belirteyim dedim .Bide Deaqlemanyaq nickli bir abimiz var o da tamamiyle bilgi deposu gibi bir adam.Daha sorulan bir şeye belgeyle,yazıyla cevap veremediğini görmedim.Onuda belirteyim :)

Mustafanın başlığında bunları niye yazdım bende bilmiyorum ama hoşgörün, yazasım geldi :)

Hatice Aslan
26.09.2012, 21:56
Valla son iki yoruma diyebileceğim bir şey yok.. :alkış:

FC-ST-PAULI-61
26.09.2012, 23:56
Sen Mustafa Yumlu'Yu Bamba olarak görmüşsündür.
Ya da fena derecede göz bozukluğun var.
Merak etme benim gözlerim iyi görüyor .

Bera B.
27.09.2012, 00:06

Şunu izledikçe gülüyorum ya. Adam resmen bundan bi cacık olmaz surat ifadesini vermiş.

Joomla!
27.09.2012, 02:04
Performansı düşük olabilir bu aralar ama yorum yaparken suyunu çıkarmamak lazım.

Kendinize yeni bir sabri yarattığınızın farkında mısınız? Az kendinize gelin.

asilhamsi
27.09.2012, 08:30
cok iyi oynadı.

Sow gibi bir adama karsı hic ezilmedi.Ben cok begendim.

Su uzun pas sevdasından vazgecip kısa pasla savunmadan cıkarsa cok daha iyi olacak.

Cok iyisin mustafa boyle devam.

oflubektas
27.09.2012, 09:56

Şunu izledikçe gülüyorum ya. Adam resmen bundan bi cacık olmaz surat ifadesini vermiş.

Ne varmış o pozisyonu bu kadar abartacak? Mustafa pozisyonda bir tercih yapmış. Top oynayanlar bilir; geride sarkan defans oyuncusu, kanattan kaçan adam olduğu zaman, üstelik de kullanmadığı ters ayağıyla topu kullanacaksa, mutlaka topu taça atmalıdır. Kullanmadığı sol ayağıyla çalım atmak veya pas vermeye çalışmak öyle hızlı bir pozisyonda çok risklidir. Birden rakibini kalecinin karşısında buluverirsin. Peki Bamba'nın siteminin sebebi neydi? : Bamba da Sow'un deparına iyi karşılık vermiş ve Mustafa topu taça attığında önde gözüküyor. Yani Bamba, "gelmene ne gerek vardı, ben öndeyim ve topu alacaktım zaten, sen de pasım için bekleseydin" demek istiyor.

Mustafa bir tercih kullanmış ve riske girmek istememiş. Bu kadar basit...

Daha önce de yazdım, Mustafa yetenekleri itibariyle iyi bir oyuncu, yalnız lig şampiyonluğuna oynayan bir takımın değişmezi olacak kapasitede değil. Yer tutması fena olmasa da top kullanmada telaşlı ve tandemdeki arkadaşını geride biraz "sarkık" oynamak zorunda bırakıyor. Stoper mevkiinde her zaman için ciddi bir alternatif olabilir. Zaten biz de o şekilde kullanıyoruz. Ayrıca her maç kapasitesini sonuna kadar zorluyor, adeta canını dişine takarak oynuyor. Yetersiz bir oyuncu olabilir ama gs'lilerin Sabri'ye, fenerlilerin Selçuk Şahin'e yaptıkları gibi sanal alemde dalga konusu yapılmasına kesinlikle karşıyım.

Osman Yavuz
27.09.2012, 10:34
cok iyi oynadı.

Sow gibi bir adama karsı hic ezilmedi.Ben cok begendim.

Su uzun pas sevdasından vazgecip kısa pasla savunmadan cıkarsa cok daha iyi olacak.

Cok iyisin mustafa boyle devam.

Aynen katılıyorum. Sow'a karşı yaptığı tek hata maçın başında yapmış olduğu ofsayt taktiğiydi. Onun dışında Sow'u sinirlendirdi. 3-4 faul aldı ondan. Süper finalde ne kadar iyi oynadığını hatırlatalım.Büyük maçlarda iyi oynuyor:)

M.S.SOFU
27.09.2012, 13:16
M.S.Sofu

Birader senin üslubun bir başka hakikaten :)En ciddi yazdığında bile tebessüm ettirecek bişeyler yazıyosun .Boşluklarıda güzel yerde kullanıyosun o konudada tebrik etmek istiyorum kendini okutmayı beceriyorsun :)

Konuyla alakasız oldu ama belirteyim dedim .Bide Deaqlemanyaq nickli bir abimiz var o da tamamiyle bilgi deposu gibi bir adam.Daha sorulan bir şeye belgeyle,yazıyla cevap veremediğini görmedim.Onuda belirteyim :)

Mustafanın başlığında bunları niye yazdım bende bilmiyorum ama hoşgörün, yazasım geldi :)

çok teşekkürler :)

deaqlemanyaq ın yazılarına bende hastayım
ansiklopedi gibi adam
maşallahı var.

MuratJ
27.09.2012, 13:40

abi senin arşivi çok merak ediyorum. anında da ulaşabiliyorsun aradığın, istediğin şeye.

Sezgin Öztürk
27.09.2012, 14:08
Mustafa da başka birşey var bazen bakıyorsun muazzam işler yapıyor bazen ise olmadık işler. Bir ortasını tuttursa değişik bir yeteneği var aslında. Şöyle bir baktığımızda ligimizin kazma stoperlerinden değğil kendisi bunu net söyleyebilirim Giray dan teknik olarak daha iyi ancak eksik bişeyler var onda ben bunu bulamıyorum bir türlü :)

DeAgLeMaNyAq
27.09.2012, 15:59
abi senin arşivi çok merak ediyorum. anında da ulaşabiliyorsun aradığın, istediğin şeye.

:) Bilgisayarımda öyle arşiv tuttuğum yok aslında internetten ulaşıyorum her şeye...

Koray
27.09.2012, 19:10
Bu sene 2 gol yedik 2side Mustafa'nın yüzünden maç içinde yaptığı hataları saymıyorum bile.

Her topa dandun vuran Şaban Şaban hareketler yapıp insanları sinir krizlerine sokuyor boşuna savunmayın, 1461'deki Abdullah Karmil Mustafa'dan çok daha iyi bi stoper.

Ilelioglu
27.09.2012, 19:19
Oynamasini istemedigim isimler tek tek gidiyor, yanliz yerlerine adam yok..:D

..

Hatice Aslan
27.09.2012, 19:20
1461'deki Abdullah Karmil Mustafa'dan çok daha iyi bi stoper.

Orda duracaksın, Abdullah Karmil'de 90 dakika içerisinde mutlaka 1-2 hata yapıyor. Mustafa'da 1-2 hata yapıyor.

Koray
27.09.2012, 19:24
Orda duracaksın, Abdullah Karmil'de 90 dakika içerisinde mutlaka 1-2 hata yapıyor. Mustafa'da 1-2 hata yapıyor.

Mustafa'nın yanında oynayan futbolculara bak bide Abdullah'ın yanında oynayanlara bak.

Hatice Aslan
27.09.2012, 19:26
Mustafa'nın yanında oynayan futbolculara bak bide Abdullah'ın yanında oynayanlara bak.

Hiçbir futbolcu hatasız değildir, ama hata yapıyor diye birini eleştirirsen diğerininde hatası olduğunu yazarım. 90 dakika boyunca hata yapıyor mu hayır 1-2 kez hadi diyelim 3..
Pique'de gitti süper kupada Ronaldo'ya kaptırdı topu gol yediler e bu mantığa göre piqueden cacık olmaz.

Tolga
27.09.2012, 19:31
Bende Abdullah'ın takıma gelmesinden yanayım.Bakalım Süper Lig'de nasıl oynayacak diye çok merak ediyorum.

Koray
27.09.2012, 19:31
Hiçbir futbolcu hatasız değildir, ama hata yapıyor diye birini eleştirirsen diğerininde hatası olduğunu yazarım. 90 dakika boyunca hata yapıyor mu hayır 1-2 kez hadi diyelim 3..
Pique'de gitti süper kupada Ronaldo'ya kaptırdı topu gol yediler e bu mantığa göre piqueden cacık olmaz.

Senin mantıkla bizim Musti Real ve Barça'da rahat oynar.:))

Hatice Aslan
27.09.2012, 19:33
Senin mantıkla bizim Musti Real ve Barça'da rahat oynar.:))

Aklınca kapak yapayım diyorsun.. Ben böyle birşey iddia etmedim. O zaman senin mantığınla Abdullah Karmil'de o takımlarda oynar.

Koray
27.09.2012, 19:35
Ümit Özat'laştırma beni.:))

Hatice Aslan
27.09.2012, 19:38
Dur sen geliyorum ben şimdi sohbete. Burda tartışmayalım :D

MuratJ
27.09.2012, 20:44
boşuna kasmaya gerek yok. mustafa bu ligde akhisarda bile oynayamaz. ama Trabzonspor'da oynuyor. bunun sebebi de çok açık şekilde belli. defans nedir bilmeyen sözde stoper oyuncusu mustafa yumlu. bazılarıda genç sanıyor kendisini oda ayrı komedi.

Ergin Varlibas
27.09.2012, 21:14
boşuna kasmaya gerek yok. mustafa bu ligde akhisarda bile oynayamaz. ama Trabzonspor'da oynuyor. bunun sebebi de çok açık şekilde belli. defans nedir bilmeyen sözde stoper oyuncusu mustafa yumlu. bazılarıda genç sanıyor kendisini oda ayrı komedi.

Futboldan 1 gram anliyorsan bende neyim

61Cem61
27.09.2012, 22:31
Herhangi bi süperlig takımının seni oynatması için bi sebebi olamaz sen 5.stoper falan olmlıydın bu takımda boşsun inş stoper transferi yparız.

artvints
27.09.2012, 22:36
bu hafta arkada beklemedi sürekli topa gitti, ve erken müdahelerle tehlike başlamadan bitirdi.ama topu oyuna sokma konusunda neden bu kadar geriledi bilmiyorum.tahminim, gelen eleştrilerden dolayı kendine güvensizlik ve oyun kurulurken ortasaha oyuncularının yeterince kendini göstermemesi.

Ufuk
27.09.2012, 22:44
http://www.hurriyet.com.tr/_np/5615/11705615.jpg

abi şu kalıba bakar mısınız sen stopersin azcık kas yap bambaya bakınca utanmıyomu bu anlamadım gitti

Yasin Altuntas
27.09.2012, 23:36

abi şu kalıba bakar mısınız sen stopersin azcık kas yap bambaya bakınca utanmıyomu bu anlamadım gitti

Bamba'yi birak o zaten genetik, ama Celustka bile daha kalipli...

Joomla!
28.09.2012, 01:03
Yahu ayıptır abartmayın. Yok gözünün üstünde kaş var yok başında beyaz saç var. Bu adam geçen sene efsaneleşmişti bu forumda performansı ile hatırlatırım.

Necmettin ALTUNTAŞ
28.09.2012, 09:15
Bu çocuğa haksızlık yapmayın.

alper*
28.09.2012, 15:45
https://pbs.twimg.com/media/A34O2GtCYAADtKK.jpg:large

Rakipten top istatistiği ne anlama geliyor?

İnternette rastladım da bu derlemeye.

Oğuzhan
30.09.2012, 16:45
Olcan Adın en fazla yemek yiyen futbolcuya Mustafa Yumlu demiş ama diyo yiyo ama hiçbir şey olmuyo yine de harbiden çok cılız adam yahu neden kilo alamıyor bu :D

Ali İhsan
30.09.2012, 17:11
Mustafa ne zamanında övdüğümüz kadar iyi oyuncu ne de yerden yere vurulacak kadar kötü.

Fiziği çok yetersiz ve bu fizik eksiğinden kaynaklı bir özgüven sorunu var. Bazı noktalarda da temel altyapı eksikliğinden kaynaklı hatalar yapıyor ama onlar oynadıkça düzelir. Bence bu kalıpla devam ederse bir kaç seneye 2. lig seviyesine iner ama fiziğine yatırım yaparsa Trabzonspor'da bile kalıcı olabilir.

Alihan Ertürk
30.09.2012, 22:22
Gönlüm hep seni arıyor neredesin sen?

DeAgLeMaNyAq
05.10.2012, 22:24
Müdahalelerde sıkıntı yok ama her maç aynı eleştiriyi yazmaktan bıktım. Topları rakibe atmaktan vazgeçmesi lazım...

Fatih
05.10.2012, 23:05
Bamgümü azaltması lazım.

Kereşenli
05.10.2012, 23:06
Müdahalelerde sıkıntı yok ama her maç aynı eleştiriyi yazmaktan bıktım. Topları rakibe atmaktan vazgeçmesi lazım...

Rakibe atsa iyi, hepsini disari atiyor.

yorumsuz6117
06.10.2012, 01:11
Bamgümcü Mustafa.

objek
06.10.2012, 01:35
Bamgümü azaltması lazım.

Cok dogru fakat o konuda bamba,da fena degil yani):

ilhan
06.10.2012, 01:37
Topla adam geçmeye hiç çalışma. Yani Bamba yapabiliyor diye bende yaparım tripleri gereksiz. Aha gördük, yapamadın. Yanında Bamba olduğu sürece hataların sırıtmaz. Giray olsaydı anlardın. Neyse; artık belli bir kalıbre ve standartı yakalaması lazım. Bknz: Gsli Semih.

Armağan Dere
06.10.2012, 01:40

Rahmetliye ne kadar benziyor.
Mekanı Cennet Olsun.

Samet Yildirim
06.10.2012, 01:53
Fena degil ama begenmiom genel olarak.

Onur Şeref
06.10.2012, 02:11
Rahmetliye ne kadar benziyor.
Mekanı Cennet Olsun.

:D:D:D:D Allah uzun ömür versin abi sana.

artvints
06.10.2012, 02:50
iyiydi işte,bam gümde zemin ve skor yüzündendir inşallah, yoksa olmaz, biz seni tekniği iyi ve geliştirilebilir diye savunuyoruz , savunmadan çok iyi oyun kuracağın günleri bekleyerek umutlanıyoruz, ama sen her topu ileri vuruyosun, umutlarımızı kırıyosun, biraz dikkat lütfen.

Onur Şeref
06.10.2012, 02:50
Askerde çok dayak yersin.

Yaşar
06.10.2012, 03:41
9 resmi maçta 3 gol yiyen bir takımın stoperi ve hala eleştiriliyor.
Eksikleri tabii ki var ama kendini geliştirdiğini de görmezden gelemeyiz.

DeAgLeMaNyAq
06.10.2012, 05:22
9 resmi maçta 3 gol yiyen bir takımın stoperi ve hala eleştiriliyor.
Eksikleri tabii ki var ama kendini geliştirdiğini de görmezden gelemeyiz.

Ne hikmetse 3 golün 2'si onun hatasından geldi. Sonuçta hepimiz daha iyi olması için eleştiriyoruz yoksa kimse babamızın oğlu değil... :)

severusnape
06.10.2012, 07:29
Ilk 11 adami degil iyi yedek bence. Yaninda Bamba var diye guzel korunuyor bu onu gelistirir bu bir gercek. Kilo almali ve vucut calismali bence stoperin fizigi guclu olacak. Bu yuzden Giray abi donene kadar Celustka oynamasinin taraftariyim cok yonden daha guclu ama kiloalip vucut yapaesa durumlar degisbilir

SAFA
06.10.2012, 08:29
Yat kalk Bamba'ya dua et ...

Ilelioglu
06.10.2012, 16:53
Takimda 3 tane Stoper var diye sen oynuyorsun mecburen, ama Allah askina her gelen topu ileriye vurma, biraz sagina soluna bak yerden oynamayi tercih et. Ha baski altinda olursun o ayri.

..

Necmi6161
06.10.2012, 17:14
boşta kim var bakmadan şişiriyorsun topları. bu huyun çok zarar getiriyor bize

M.S.SOFU
13.10.2012, 10:38
milli takıma semih kaya diye bir adamı seçiyorlarsa senin şu anda pique nin yanında oynaman lazımdı
bundan sonra sana laf etmeyeceğim

Emirhan Makul
13.10.2012, 11:57
Uzun zamandır Semih ile karşılaştırmalara inanmıyordum dün tam anlamı ile izledim tek cümle ile açıklaması şudur;

Semih Kaya'nın Mustafa Yumlu'dan tek fazlası güçlü vücut yapısıdır, Mustafa'da irileşsin, kaslansın, Semih'den daha iyi oynayabilir zira Mustafa'nın bazen yaptığı ayak içi pasları Semih'de yapacak yetenek yok, tam eski model defans stilinde oynuyor, afedersiniz kalas gibi.

Ergin Varlibas
13.10.2012, 17:17
Semih Kayanin oynamasinin tek nedeni Galatasarayda Mustafanin da Trabzonda olmasindan dolayidir.

DeAgLeMaNyAq
21.10.2012, 21:17
Formayı teslim etme vakti geldi güzel kardeşim...

FC-ST-PAULI-61
21.10.2012, 21:29
Bunun 30 Metrelik Paslari beni bitiriyor.

Yaşar
21.10.2012, 21:30
Bjk maçı için en son eleştirilecek adamlardan birsiydi.
Defans dörtlüsünün en iyisiydi.

Veysel
21.10.2012, 21:30
Çok güzel film izliyorsun maçta.

FC-ST-PAULI-61
21.10.2012, 21:32
Bjk maçı için en son eleştirilecek adamlardan birsiydi.
Defans dörtlüsünün en iyisiydi.
Haydi iyidi diyelim,Emersondan iyimiydi..

Fatih
21.10.2012, 21:35
Topu kaptığında önündeki oyuncuya ver gerisine karışma.

Yaşar
21.10.2012, 21:38
Haydi iyidi diyelim,Emersondan iyimiydi..

Yok, Emerson daha iyiydi, orada haklısın.
Mustafa bu kadardır arkadaşlar, daha ne bekliyorsunuz anlayamıyorum?

Harun-61
21.10.2012, 21:39
pas veremiyor ama bugün gayet iyidi, hakkini yemeyin.

FC-ST-PAULI-61
21.10.2012, 21:40
Yok, Emerson daha iyiydi, orada haklısın.
Mustafa bu kadardır arkadaşlar, daha ne bekliyorsunuz anlayamıyorum?
Bu sacma uzun paslari biraksin Abi,Pique bunlari cok iyi beceriyor ama dikkat
ettiysen Pique bile yerden oynuyor Topu Xaviye veriyor.

Burak Sahin
21.10.2012, 23:29
Yahu bu adam ligin acik ara en kolay calim yiyen defans oyuncusu bunu sirf ben mi görüyorum ?????

Hüseyin Başoğlu
21.10.2012, 23:31
Yahu bu adam ligin acik ara en kolay calim yiyen defans oyuncusu bunu sirf ben mi görüyorum ?????

evet..

DeAgLeMaNyAq
21.10.2012, 23:36
Bu maçta ilginç bir şey dikkatimi çekti. 3 net pozisyonda ellerini havaya kaldırıp bak dokunmuyorum minvalinde mücadeleyi bırakıp rakibe buyur geç dedi...

Hüseyin Başoğlu
21.10.2012, 23:39
Bu maçta ilginç bir şey dikkatimi çekti. 3 net pozisyonda ellerini havaya kaldırıp bak dokunmuyorum minvalinde mücadeleyi bırakıp rakibe buyur geç dedi...

evet haklısın...

sarı kart sınırında oldugu için bamba ile beraber belki onun tedirginliği olabilir..yoksa bizim bildiğimiz yumlu abanır :D:D

surmnli
22.10.2012, 00:05
oyun zekan. rakip oyunculara atılan uzun topları karşılama becerin oynadıkça dahada gelişiyor ,sadece arkadan oyunu kurarken uzun toplar kullanma alışkanlığından vazgeç ,zokaranın ileriye doğru topla attığı driplinglerin yarısını yaparak oyun kurmaya çalışsan , çok iyi bir stoper olacaksın, artık o hava toplarındaki zamanlama hatalarını her geçen gün dahada az yapmaya başladın ,çalış çok çalış ve bu takımın vazgeçilmezi ol bu şehri tanıyan ne istediğimizi bilen içimizden birisin

ilhan
22.10.2012, 02:08
Yanında müthiş bir stoper, arkasında müthiş bir kaleci olunca; en az gol yiyen takımda sırıtmıyor sanmasın kimse. Halen çok yetersiz.
*
1. Topu ayağına aldığında önü boşken, kat etmesi gereken mesafeyi beyninde iyi canlandıramadığı için hızına göre topu ayarlayamıyor,
2. Topu ayağına aldığında çok müsait adamlar boştayken, gereksiz yere çok top şişiriyor,
3. Top şişiriyor şişirmesine de, "kimsenin olmadığı" yere atıyor. Yani bakıyor atacağı yere, kimsenin olmadığı yere atıyor.
4. Halen pres yiyince panikliyor.
5. Topsuz oyunda ve kademe anlayışında ciddi bir ilerleme var. Görmezden gelinemez.
6. Yan toplarda pozisyon hataları yapıyor. Ciddi bir boy avantajı var ama hava topu mücadelelerinde sıska kalıyor.
7. Bir savunma oyuncusuna göre yeterli hızı ve boyu var. Fakat ayaklarına hükmetme konusunda eksik.
8. İyi bir Giray'ı kesemez.
9. Biraz daha güçlenmesi lazım.
10. Sol ayağıyla pas vermek zorunda değil.

Ali İhsan
22.10.2012, 02:16
En büyük eksiği hala fiziği ve geliştiremediği sürece de bu seviyenin üstüne çıkamaz. Benim kolum kalınlığındaki bacaklarla stoper mi olur?

jojuk
22.10.2012, 02:49
:Dhayatımda izlediğim hüseyin çimşirden sonra en yetenekli en klas en teknik en hızlı en stoper bu takıma çok yakışıyo mustafa :D her eve lazım :D

leviathan_-1461
22.10.2012, 15:39
Mustafa yakın oynamayı öğrenmedikçe, bu kadar kolay çalım yememeyi öğrenmedikçe bu seviyede kalır, daha fazlasını beklemek nafile..

h@msi61
22.10.2012, 16:53
Seni uzun oynayabilecegine kim inandirdi Mustafa?

seyduna_efil
22.10.2012, 17:44

Hayalperest :)

Hasan61
22.10.2012, 23:10

Herşey geçen sene A.gücü maçında attığı bir rasgele topun asist olmasıyla başladı. :(

diskus
28.10.2012, 19:53
nazar degmesin buna ne olmus böyle biran bamba zannettim.bugün cok iyiydi simdiye kadar.

severusnape
28.10.2012, 19:56
Nr yazayım işte aynı Mustafa ne yapacağı belli değil bamba emrediyor o yapıyor bamba olmasa bir hiç

bahadır2561
28.10.2012, 21:06
4 sarı kartı doldurdun haftaya yoksun çok şükür

Harun-61
28.10.2012, 21:38
Mustafa bugün ne yapti Allah askina ?

Sabri ile gs'liler
Selcuk ile fb'liler...dalga geciyor.

Sizde tutturdunuz Mustafa mustafa....

Gayet iyi oynadi bugün.

Emre ÖZTÜRK
28.10.2012, 21:44
Bence bugün kötü değildi.

Fatih
28.10.2012, 21:48
Şaşırtıcı bir şekilde çok iyi oynadı.

jojuk
28.10.2012, 21:51
şenol güneş inandırdı :D

bahadır2561
28.10.2012, 21:52
Mustafa bugün ne yapti Allah askina ?

Sabri ile gs'liler
Selcuk ile fb'liler...dalga geciyor.

Sizde tutturdunuz Mustafa mustafa....

Gayet iyi oynadi bugün.

Bu adam oyuncu moyuncu değil isterse 100 top çizgiden çıkarsın 100 tane de gol atsın

Yaşar
28.10.2012, 21:55
Tarbzonspor taraftarından ciddi anlamda soğumaya başladım.
Bugün takımın en iyisi olan adam Mustafa değiş miydi yahu?
Nedir bu önyargı?

erolizmts
28.10.2012, 21:58
Bu takımın savunma oyuncuları ofansif oynayan takım arkadaşlarından daha çok golü istiyor, düşünüyor ve çabalıyor. Biri Bamba diğeri de Yumlu. Artık ciddi ciddi Bamba Mustafa ikilisi forvet hattında daha başarılı olabileceğini düşünüyorum.

bahadır2561
28.10.2012, 21:59
Tarbzonspor taraftarından ciddi anlamda soğumaya başladım.
Bugün takımın en iyisi olan adam Mustafa değiş miydi yahu?
Nedir bu önyargı?

abicim ister soğu ister kayna
Bu benim fikrim siz ''önyargı vb'' diyin gocunmam
Sahada gördüm mü tüm hevesim kaçıyor

Harun-61
28.10.2012, 22:02
Bu adam oyuncu moyuncu değil isterse 100 top çizgiden çıkarsın 100 tane de gol atsın

kimdir futbolcu Allah askina.

neyse..!

bahadır2561
28.10.2012, 22:05
kimdir futbolcu Allah askina.

neyse..!

Bu adam TS'de oynayabilecek bi adam mı Allah aşkına
mecburiyetten oynuyor işte

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 22:07
böyle devam mustafa gereksiz uzun paslardan bir vazgeçmiş oyun sıkıstıgında oyuna girmeye baslamıs bamba gibi öyle kritik bir hatasınıda hatırlamıyorum böyle devam musti..

bahadır2561
28.10.2012, 22:10
vederson'a tekmeyi çaktı,kafaya çıkarken
hakem kırmızı verse kimse bişey demez

Cihan Kibar
28.10.2012, 22:23
maç genelinde fena değildi ama bi pozisyonda sarı gördüğü pozisyon hani orda o ayağın orda ne işi var resmen ayaklarına sahip çıkamıyo adam

SEDAT
29.10.2012, 01:45
* Sırf şu takımda olman bile taraftarı, takımını negatif etkilerken hiç umudu olmayan rakibe bile bir umut ışığı sağlıyor. Vallahi merak ediyorum bu takımda sen nasıl oynayabiliyorsun bu futbolla ?

Ömer TOPAL
29.10.2012, 01:50
hoca maç sonu açıklamasında demeseydi uzun toplarla sonuca gitmeye çalıştık sana kızardım...genelde de eleştiririm ama bu maç için bir şey diyemem...şişir dediler şişirdin indir mustafa derlerse indirirsin..kaderrr

severusnape
29.10.2012, 10:56
bugün bamba hariç her sayfada celustka ile ilgili yazdım cünkü yetersiz gördüm bu adamın yerinde celustka oynasın mevkisi değil ama daha iyi bence

ophius
29.10.2012, 11:16
en sevdiğim özelliği de tac çizgisi kenarında topu baammm diye taca atttıktan sonra o yüzünde oluşan ''en iyisini yaptım'' şeklindeki mutlu ifade...aferin mustafacım hep böyle taca vur emi bülent korkmaz ve alpay abin gibi

ilhan
29.10.2012, 11:41
Valla bende pek beğenmem ama dünkü maçta eleştirilecek tek hareketi Wederson'a yaptığı o insancıl olmayan fauldu. Onun dışında zaten eleştirilecek bir şey yoktu. Önümüzdeki maç cezalı.

Lazman
29.10.2012, 15:06
en sevdiğim özelliği de tac çizgisi kenarında topu baammm diye taca atttıktan sonra o yüzünde oluşan ''en iyisini yaptım'' şeklindeki mutlu ifade...aferin mustafacım hep böyle taca vur emi bülent korkmaz ve alpay abin gibi

benim en sevdigim tiplemeside, kaleye sektigi sut kafa artik neyse disari ciktiktan sonra kafasina sarilmasi. sanki her topu gol oluyoda bunu nasil kacirdim der gibi :D:D
alfabenin bittigi an.:)

seyduna_efil
29.10.2012, 23:40
Yaptığı en olumlu hareket aldığı sarı karttı..

Gelecek maçta oynamayacak olması takım adına olumlu bir gelişme..

Alihan Ertürk
07.11.2012, 18:05
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11911-8S8Y4D1K.jpg

Ne yabaysın olm ?

objek
07.11.2012, 21:55
Mustafa antalya macinda oynasaydi yedigimiz iki golde adamin ustune kalacakti akhisar macinda defansimiz gol yemeden maci bitirirse mustafanin defansin gizli kahraman olduguna yavas yavas inanmak zorunda kalacagiz!

gabriel omar
07.11.2012, 22:25
Mustafa niye hiç fiziğin gelişmiyor ?Hani ben bu işin piri değilim ama düzgün bir uzman ve programla bir sene çalışsan şu anki halinden çok daha sağlam olurdun.En azından millet üstüne çıkıp topa vuramazdı.

canna52
07.11.2012, 22:41
hoca maç sonu açıklamasında demeseydi uzun toplarla sonuca gitmeye çalıştık sana kızardım...genelde de eleştiririm ama bu maç için bir şey diyemem...şişir dediler şişirdin indir mustafa derlerse indirirsin..kaderrr

bir de şöyle birşey var, eğer bir stoper pas atacak ortasaha oyuncusu bulamıyor ve uzun oynamak zorunda kalıyorsa suç sadece stoperde midir?

neden zokora ilk topları almıyor, kendini göstermiyor diye de sormamız lazım.

vasatın altında bir stoperdir o ayrı ama uzun oynuyor diye eleştirmem kesinlikle. önce sen çık top iste ortasaha olarak. bakalım veriyor mu vermiyor mu..

Burak Sahin
07.11.2012, 22:41
Mustafa niye hiç fiziğin gelişmiyor ?Hani ben bu işin piri değilim ama düzgün bir uzman ve programla bir sene çalışsan şu anki halinden çok daha sağlam olurdun.En azından millet üstüne çıkıp topa vuramazdı.

Normal basarili bir defans oyuncusunun belden itibaren yukariya dogru gelismis bir vücut yapisinin olmasi lazim, bizim mustafa da fizik maalesef 0...

gabriel omar
07.11.2012, 22:56
Normal basarili bir defans oyuncusunun belden itibaren yukariya dogru gelismis bir vücut yapisinin olmasi lazim, bizim mustafa da fizik maalesef 0...

Ama bu çalışmayla beraber aşılamaz mı ?Varil gibi adamlar düzenli çalışarak 1 2 sene içinde kas yığınına dönüşebiliyorlarsa mesleği sporculuk olan birinin bunu hayli hayli başarması lazım.

Gerçi ben burda Mustafayada çok kızamıyorum,ondaki bu eksikliği görüp özel programlarla üstüne düşmeyenlerde kabahat.Adrian içinde aynısını düşünüyorum ha keza.Bu adamlar bunca zaman nasıl fizik olarak 1 gram bile gelişemezler ?

ibrahim
10.11.2012, 03:06
Eger bu hakiki profiliyse yilin olayina imza atmistir bizim musti. :D

"SPOR TOTO SÜPER LİG 'DE 26. HAFTANIN YILDIZI KİM?" sorusuna "MUSTAFA YUMLU TRABZONSPOR" cevabini verdi. :D:D

http://www.facebook.com/mustafa.yumlu.54

Tunga
10.11.2012, 03:11
Mustafa bana takımdaki en sempatik adam gibi geliyor. Takımdaki tek hemşerim olması da cabası. Bana 10 yaşındayken takımda tek Trabzonlu olacak deseler gülerdim; ama şimdi durum maalesef bu.

O çok büyük söylemlerle gelmedi, iddialı da değildi; ama ona ihtiyaç oldu ve stepne görevini de layıkıyla yaptı bence. Bamba eğer böyle iyi çıkmasaydı, eminim ki sezonda daha fazla şans da bulurdu; ama Bamba ve Giray kadrodayken, elbette oynaması zor.

Bir Eskişehir maçı hatırlıyorum sağ kanatta oynamıştı. Orada değerlendirilebilir. Hatta sıkışan maçlarda son bölümde ileri bile konabilir; ama giray - Bamba arasından forma şansı zor.

Yine de ona ihtiyaç olduğunda görevini yaptığı (ve özellikle fener maçlarında canını dişine taktığı) için ben kendisine müteşekkirim.

Lazman
10.11.2012, 12:30
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11911-8S8Y4D1K.jpg

Ne yabaysın olm ?

galiba bunu http://www.youtube.com/watch?v=60MQ3AG1c8o:rolleyes::rolleyes:

Ömer Faruk61
10.11.2012, 21:25
Kornerde gelişine vurduğu topa Janko vurdu sandım bir an.Bir baktım sonra bizim Mustafaymış...:D Bugün görevini yaptı helal olsun Mustafa oyun kurmaya kalkmadığın sürece iyi bir stopersin.

ophius
10.11.2012, 22:35
brunonun ikinci golüne asist yapıyordun az kalsın...iyi yırttın :)

Soner Albayrak
10.11.2012, 23:11
Ağzınla kuş tutsan da ben senin futbolculuğunu beğenmeyeceğim. Futbolu zekanla oynamıyorsun bir kere.

SEDAT
10.11.2012, 23:49
* Kardeş kusura bakma ama futboldan soğuyorum seni görünce, insan hiç güven vermez mi ? Attığı top bir kere takım arkadaşına gelmez mi ?

Hüseyin Başoğlu
11.11.2012, 00:02
* Kardeş kusura bakma ama futboldan soğuyorum seni görünce, insan hiç güven vermez mi ? Attığı top bir kere takım arkadaşına gelmez mi ?

30-40 kere felan geldi abi :)

Hatice Aslan
11.11.2012, 00:04
Evet Mustafa ağzıyla kuşta tutsa sırf onu sevmedikleri için iyi oynasada eleştiren gruba hiç iyi gözükmeyecek..

Görevini yaptın sade oynadın müdahalelerin yerindeydi hep böyle oyna Mustafa.

Alihan Ertürk
11.11.2012, 00:06
Aşk senin vurduğun voleydi Mustafa'm..

SEDAT
11.11.2012, 00:34
Evet Mustafa ağzıyla kuşta tutsa sırf onu sevmedikleri için iyi oynasada eleştiren gruba hiç iyi gözükmeyecek..

* Allah Allah bak sen :)

Ilelioglu
11.11.2012, 00:37
Iska gectin adam indirdi Bruno tamamladi. Bir mactada gol yedirme :)

Teknigini gelistir daha cok savas. ;)

..

İskender YILMAZ
11.11.2012, 00:40
Bugün seni Mustafa Yumlu'nun 'estetik' vole vurduğu top olarak yaratmayan Allah için ne yaptın ?

Soner Albayrak
11.11.2012, 00:43

Benim Mustafa ile kişisel bir problemim yok ki Hatice. Yani gıcık felan değilim Mustafa'ya. :)

Futbolculuğunu beğenmiyorum o kadar. Ben Mustafa'nın futbol için yaratılmadığına inanıyorum.

Hatice Aslan
11.11.2012, 00:44
Bende sırf sevmediği için sürekli laf söyleyenlerin taraftar olarak yaratılmadığına inanıyorum kızma sinirlenme abi. :D

Emirhan Makul
11.11.2012, 01:06
Mustafa o voleyi vurduğu anda oda da bir anda bir ışık belirdi, aha dedim bu top içeri girerse mayalar da haklı çıktı ışıkta geldi şahadetler ile sırat köprüsüne doğru gidiyoruz derken top üstten auta çıktı, mustafanın o topa voleye yatmasına bile ailecek şaşkınız.