PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Telekom'dan MÜJDE!

EMine_61
09.06.2008, 18:16
Türk Telekom, iletişim sektöründe büyük rekabet başlatacak iki yeni kampanyayı hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Türk Telekom birinci çeyrek mali sonuçlarını açıklandığı toplantı öncesi duyurulan kampanyada tüketicilere saatlerce bedava konuşma fırsatı sunuluyor.

Akşamdan Sabaha” olarak tanımlana tarife gündüz evde olmayan telefonu daha çok akşam kullanan ailelere yönelik. Bu kampanyada akşam 18.00'den sabah saat 08.00'e kadar tüm konuşmalar ücretsiz.

Sabit ücret, vergi her şey dahil 19 YTL ödeyen herkes bu kampanyadan yararlanabilecek. Günün kalan kısımlarında yapılan görüşmeler ise tüketicinin üye olduğu tarifeden ücretlendirilecek.

İsmail Alkan
09.06.2008, 18:19
Güzel haber,inşallah bir cinlik yoktur akabinde

EMine_61
09.06.2008, 18:21
bence de muhakkak vardır bunda bi şe....:(

ÜNAL
09.06.2008, 18:22
Resmi açıklamadır umarım..

Telekom işe yaramaya başladı desenize.

zafer6161
09.06.2008, 18:25
valla haber güzel ama ay sonunda vatandaşın elinde bomba gibi patlayabilir

Ahmet Kuru
10.06.2008, 01:19
Zafer abinin dediği gibi ay sonunda ödenemeyecek bir miktar çıkarsa şaşırmam ben...

Fatih
10.06.2008, 01:25
Türk kazıkkom un yeni icadı olsa gerek hiç konuşmadan 10 ytl sabit ücret alan 30 ytl lik internet fiyatının yarısı kadar hizmet vermeyen bu kurumun hiçbir kampanyası halka yönelik değildir

Sinan SARI
10.06.2008, 14:37
Türk kazıkkom un yeni icadı olsa gerek hiç konuşmadan 10 ytl sabit ücret alan 30 ytl lik internet fiyatının yarısı kadar hizmet vermeyen bu kurumun hiçbir kampanyası halka yönelik değildir

Özelleştiğimden beri bizi kendinden nefret ettiren bir kurum. Adındanki Türk ibaresini çıkarsalar bari.

EMine_61
10.06.2008, 14:41
iş yerleri için uygun bi tarife seçmeliler bence telekom buna bir çare bulmalı!
cep telefonumdan zaten 1 saati 6 kontöre konuşuyorum beni hiç etkilemedi bu telekomun haberi :D:D

Remzi
10.06.2008, 15:35
Türk Telekom hayrına bi iş yapmaz.Bunun acısını elbet çıkaracaktır:)

pReN@_61
10.06.2008, 16:09
bu tarifenin de altından bir şeyler çıkacaktır..

LazAnisT
10.06.2008, 16:34
Telekom özelleştikten sonra pek güvenim kalmadı bu kuruma..

krdnz
10.06.2008, 17:45
Türk telekoma her ay kullanmadığımız telefonun parasını ödüyoruz zaten,18:00-08:00 arası bedavaymış.

Kota aşımı bahanesiyle aldığı milyonlarda zaten ayrı bir sorun (neye göre hesaplanıyorsa,hiç aşmadığım ay yok):mad:

Emirhan Makul
10.06.2008, 18:00
güzel haber kopcaz telefonda :D

Badaloğlu
10.06.2008, 18:02
Herkes telefonlarını kapatmaya başlayınca anladılar Hanyayı, Konyayı...Şu Turkcell'de böyle bir şey yapsaya... konuşma ücreti 8 YTL fatura geliyor sana 20 YTL!!!

Murat'
14.06.2008, 08:58
Biraz Adsl için bişey yapsınlar bence...daha faydalı olur...

ÖmerFarukYılmaz
14.06.2008, 09:06
Türk Telekom...varsa işin içinde bir hinlik vardır gibime geliyor ama..

Neyse Hayırlı Olsun..

Kazım Uzunboy
14.06.2008, 09:09
Bence yazılanlarla sınırlı olabilir..

İşin içinde başka birşey yoktur yani..

Rekabet kızıştıkça kazanan kullanıcı oluyor ne güzel..

Dursun Kaplan
14.06.2008, 09:13
ADSL'ede eLa atsaLar tam süper oLucak.. :)

Miraç Atalay Çiftçi
20.02.2009, 14:16
ADSL'ede eLa atsaLar tam süper oLucak.. :)

ADSL için sabit hat zorunluluğu kaldırılıyor

Rekabet Kurulu, ADSL bağlantısı için sabit telefon hattı zorunluluğunun kaldırılmasını istedi.

Rekabet Kurulunun 18 Şubat 2009'da aldığı kararlar, Kurumun internet sayfasında yayımlandı.

Buna göre, Kurul, Türk Telekomünikasyon A.Ş tarafından ADSL bağlantısı için sabit telefon hattının zorunlu tutulmasının, 4054 sayılı Rekabetin Korunması Hakkında Kanuna aykırı olduğu iddiası üzerine inceleme yaptı. İnceleme sonucunda, Türk Telekomünikasyon A.Ş. hakkında soruşturma açılmasına gerek olmadığına karar verildi.

Ancak, söz konusu şirket tarafından yalın ADSL uygulamasının başlatılması ve şikayet konusu uygulamaya son verilmesini teminen 3 ay içinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna gerekli başvurunun yapılarak, Rekabet Kurumuna tevsik edilmesi kararlaştırıldı. Bu konuda, Türk Telekomünikasyon A.Ş'ye ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna görüş yazısı gönderilmesi için Başkanlığa yetki verilmesi karara bağlandı.

TELEKOM'DAN AÇIKLAMA
Türk Telekom'dan Borsa'ya gönderilen yazıda, Rekabet Kurulunun “Yalın ADSL” kararının şirkete ulaştığı belirtilerek, “Konu ile ilgili değerlendirmenin yapılabilmesi için gerekçeli kararın tarafımıza tebliğ edilmesi beklenmektedir” denildi.
Rekabet Kurulunun 18 Aralık 2008 tarih ve 08/73 sayılı toplantısında ADSL bağlantısı için sabit telefon hattı olmasının zorunlu tutulması konulu şikayet hakkında yapılan ön araştırma kapsamında Rekabet Kurulunun 18 Şubat 2009 tarih ve 09/07/127/38 sayılı toplantısında, dosya konusu iddialar ile ilgili olarak Türk Telekomünikasyon A.Ş hakkında 4054 sayılı Kanunun 41. maddesi uyarınca soruşturma açılmasına gerek olmadığı belirtilen açıklamada, bununla birlikte aynı kanunun 9. maddesinin üçüncü fıkrası uyarınca adı geçen teşebbüs tarafından yalın ADSL uygulamasının başlatılması ve bu suretle şikayet konusu uygulamaya son verilmesini teminen üç ay içerisinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna gerekli başvurunun yapılarak Rekabet Kurumuna tevsik edilmesi hususlarında Türk Telekomünikasyon A.Ş'ye ve karar hakkında bilgilendirilmek üzere Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna görüş yazısı gönderilmesi için başkanlığa yetki verilmesine karar verildiği aktarıldı.

Açıklamada, “Gerekçeli karar ve görüş yazısı tarafınıza ayrıca tebliğ edilecektir” denildi.

zafer6161
20.02.2009, 14:26
ne yalan söylim,adıma kayıtlı 2 tane internet bağlantısı var,2 siininde borçlarını 4-5 aydır ödemiyorum,tahminen 400 -500 yakın borcum vardır,acaip kazık yaa bu telekom :hırr

Serdar A
20.02.2009, 14:44

Halbuki internet hizmeti olan kullanıcılardan telefon hizmet bedeli alınmayabilir . VOIP ürünlerinin hızla arttığı , servis sağlayıcılarda büyük bir rekabetin yaşandığı teknolojiye TT'nin kulaklarını tıkaması ne garip .

TSezgin61
20.02.2009, 15:24
ya almanyadaki gibi niye yapmiyorlar.

burda 49€ ödüyorsun internet, almanya ici telefon ve Türkiyeye konusmak bedava. istedigin kadar.

bu sadece bir misal mesela. ödedigin ücrete göre internet hizin oluyor. yada biraz daha fazla ödüyorsun evden ceplerede bedava oluyor.

tabi burda telekom ana merkez, ama onun üzerinden kampanyalar yapan cesitli sirketler var. mesela arcor, alice, vodafone, vs vs.

28TS61
20.02.2009, 15:39
ben ayda 45 € ödüyorum internet, almanya ici ve tüm avrupa ülkelerine sinirsiz arayabiliyorum (cep haric, cep nr larini arayamiyorum kapattirdim)

Kazım Uzunboy
20.02.2009, 16:16
Eğer yazıldığı gibi geçerse uygulamaya harika olur. :alkış:

Alibeyoglu
20.02.2009, 16:21
bu sistem almanya basta olmak üzere cogu ülkede kullaniliyor suana kadar olmamasi hata

Dursun Kaplan
13.05.2009, 15:40
Türk Telekom yeni internet tarifesinde önemli değişikliklere gitti.

Türk Telekom, bugün başlattığı yeni tarifesi ile daha önce 1 Mbps hızında sunduğu erişim hizmetini sekiz katı hızına çıkararak, yaklaşık aynı fiyattan sunmaya başladı.
Kurum, bugün yaptığı toplantıda 8 Mbps hızında internet erişimini tek tarifede topladığını açıkladı.
Yeni tarifeye göre daha önce 1 Mbps bağlantı hızını 4 GB, 6 GB ve sınırsız kota seçenekleri ile sunan Türk Telekom, yeni tarifesinde bu bağlantı hızını 8 Mbps'e çıkarıyor.
Belirlenen yeni toptan satış tarifesine göre Türkiye'deki Internet Servis Sağlayıcılar'ın (ISS) daha yüksek hız ve daha uygun fiyatla hizmet sunabileceği belirtiliyor.

YENİ FİYATLAR

Toplantıda konuşan Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, yeni 8 Mbps hızı için fiyatların ISS'lerin daha önceki kar marjları ile orantılı hesaplandığında yaklaşık olarak şu seviyelerde oluşacağını söyledi:

Aylık Kota Eski 1 Mbps Fiyatı Yeni 8 Mbps fiyatı

4GB 26.8 TL 29 TL
8GB 36 TL 39 TL
Sınırsız 46 TL 49 TL

Fiyatlara tüm vergilerin dahil olduğunu söyleyen Demircan, sınırsız kota seçeneğinin ise isminden anlaşılacağı gibi sınırsız olmadığını, kullanıcılar tarafından suistimalini engellemek için aylık 15 GB'lık bir kota ile sınırlandırıldığını da açıkladı.
Demircan bu sınırın ay içerisinde aşılması durumunda, kullanıcının internet erişimin kesilmeyeceğini fakat 512 Kbps hızına düşürüleceğini de sözlerine ekledi.

HEDEF YÜZDE 85

Toplantıda konuşan Türk Telekom Operasyon Başkanı Celalettin Dinçer, kurumun toplam müşteri sayısının 6 milyon kişiye ulaştığını ve yapılan çalışmalar ile bu sayının yaklaşık 80'inin 4 Mbps'nin üstünde bir hıza ulaşabilecek durumda olduğunu söyledi.
Dinçer konuşmasına şöyle devam etti:
"Müşterilerimizin yüzde 85'ini aşan bir kesimine 8 Mbps ve üzeri hızları vermeyi hedefliyoruz. 8 Mbps'ye kadar hizmet alacak olan abonelerimiz toplam abonelerin yaklaşık yüzde 75'ini oluşturuyor. 8 ve üstü hızlardaki, 32 Mbps'ye kadar hizmet alacak grup da yüzde 25'i oluşturuyor. Müşterilerimizin yaklaşık yüzde 55'i 4-8 Mbps arasındaki hızdan yararlanabilecek durumda."

2008'DE 2 BİN 600 KİŞİYE İSTİHDAM

Türk Telekom'un teknolojik altyapısına ilişkin bilgiler de veren Dinçer, son 3 yılda 3,7 milyar lira yatırım yaptıklarını ve geçen yıl 2 bin 600 kişiyi işe aldıklarını belirtti.
2008'de konsolide yatırım miktarlarının 1 milyar 750 milyon liraya ulaştığını, söyleyen Dinçer bu yıl da grup olarak konsolide yatırım miktarlarını yaklaşık 2 milyar lira olarak hedeflediklerini kaydetti.

Kaynak (http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/11642055.asp?gid=229)
(http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/11642055.asp?gid=229)
http://www.hurriyet.com.tr/p/spacer.gif

Gökhan KAN
13.05.2009, 15:44
Benim kota 6 Gb ydi 8 mi oldu şimdi..

Mehdi
13.05.2009, 15:47
Fiyatlara tüm vergilerin dahil olduğunu söyleyen Demircan, sınırsız kota seçeneğinin ise isminden anlaşılacağı gibi sınırsız olmadığını, kullanıcılar tarafından suistimalini engellemek için aylık 15 GB'lık bir kota ile sınırlandırıldığını da açıkladı

Hiçbir şey anlamadım.Nasıl yani?

Dursun Kaplan
13.05.2009, 15:50
Fiyatlara tüm vergilerin dahil olduğunu söyleyen Demircan, sınırsız kota seçeneğinin ise isminden anlaşılacağı gibi sınırsız olmadığını, kullanıcılar tarafından suistimalini engellemek için aylık 15 GB'lık bir kota ile sınırlandırıldığını da açıkladı

Abi adamlar resmen dalga geçiyorlar bizle. Sınırsız internet paketinde suistimal nasıl edilir aklım almıyor. Rahat rahat nete girip dolaşmak için sınırsız yaptırıyoruz oda sonradan başımıza dert oluyor.

Ben bu gidişle smile adsle geçeceğim.

Hekimoğlu
13.05.2009, 15:54
Adamı deli eder bunlar sözde sınırsız özde 15 gb sınırlı ondan sonra hızın 5 sene geriye gidiyor andavaloğlu andavallar.

Mehdi
13.05.2009, 15:54
Bende daha geçen ay geçtim limitsize.Şimdi 15GB'ı geçtiğimde hızımı mı düşürecekler?Vay anasını.Delinin zoruna bak

Adem Erdoğan
13.05.2009, 15:55

Sanırım benim gibi internet sömürücülerinden bahsediyor.

Ömer SEVİNÇ
13.05.2009, 15:59
Sınırsız, özgürce, istediğim kadar internet kullanmak için sınırsız tarifeye abone oluyorum, sonra suistimal ediyorsun deniyor. Be hey yaratık ben zaten çok download, elimden geldiği kadar çok download yapmak için abone oldum bu sınırsıza.

Allah'tan biri'ye geçtim de telekom vs. dertlerim kalmadı..

Mehdi
13.05.2009, 16:00
Yahu cidden afalladım.İnternetten maç izliyorum,tv izliyorum,film,müzik,program indiriyorum.Şimdi eski yıllara dönüp e-mail okuyup çıkacaz mı yani:)

15 GB bana fazla birşey de değil.Madem öyle niye limitsiz demişler buna.Yakında döneriz vardiyalı internete.

Gökhan KAN
13.05.2009, 16:01
Diğer markalar nasıl acaba Biri, Smile falan ?

Kasım Hilal
13.05.2009, 16:02
Bende dtad hususunda bir gelişme diye heyecanlandım, kursağımda kaldı be..

Erbay
Saçmalık. Sınırlı sınırsızlar, sınırsız sınırlılar adamı kafayı yedirir bunlar.

Dursun Kaplan
Sınırsız, özgürce, istediğim kadar internet kullanmak için sınırsız tarifeye abone oluyorum, sonra suistimal ediyorsun deniyor. Be hey yaratık ben zaten çok download, elimden geldiği kadar çok download yapmak için abone oldum bu sınırsıza.

Allah'tan biri'ye geçtim de telekom vs. dertlerim kalmadı..

Memnunmusun peki tarifesinden,ücretinden vs. ? Ona göre bende değiştireceğim.

Hekimoğlu
13.05.2009, 16:03
Diğerlerinde de var mı böyle bir saçmalık yoksa bu gerizekalılar kendi ayaklarını mı kurşunluyor.

Mehdi
13.05.2009, 16:04
Yok baba al birini vur ötekine bunların.Nereye elimi atsam orası kuruyo.Dönecem köyüme,neyime teknoloji:)

Şu cümle tarihe geçer ya,kendimi enayi gibi hissettim;

''sınırsız kota seçeneğinin ise isminden anlaşılacağı gibi sınırsız olmadığını''

:)

Ben bayağı bayağı yanlış anlamışım bu adamları.Sınırsız deyince..Ne biliym.

Hekimoğlu
13.05.2009, 16:06
Yok baba al birini vur ötekine bunların.Nereye elimi atsam orası kuruyo.Dönecem köyüme,neyime teknoloji:)En iyisi bu dediğin vallahi ,yayladakiler 100 sene yaşıyormuş zaten. :D

Ömer SEVİNÇ
13.05.2009, 16:07
Memnunmusun peki tarifesinden,ücretinden vs. ? Ona göre bende değiştireceğim.

Şuana kadar oldukça memnunum. 2 yıllık tahattüt falan istemeden kablosuz oldukça kaliteli bir modemi -interneti kapatınca geri almak üzere- bedava verdiler, 3 ay 20 tl ödedim, şuanda 45 lira ödüyorum. 1 mbit, sınırsız paket. Herhangibir yavaşlık, kopma gibi bir sorunum da yok.

Telekomdan sonra özgürlük gibi geldi. Ah bir de şu telefon paralarını ödemesem şerefsizlere tam olacak..

Bu sene başında satın almıştım ben. Tarife devam ediyor mu bilmiyorum. Bulunduğunuz yere göre de internet stabilitesi değişebilir o konuda bir garanti veremem tabi:)

Ayrıca 3-4 aydır paralarını ödeyemedim, kesmiyorlar interneti hayret:)

Dursun Kaplan
13.05.2009, 16:09
Şuana kadar oldukça memnunum. 2 yıllık tahattüt falan istemeden kablosuz oldukça kaliteli bir modemi -interneti kapatınca geri almak üzere- bedava verdiler, 3 ay 20 tl ödedim, şuanda 45 lira ödüyorum. 1 mbit, sınırsız paket. Herhangibir yavaşlık, kopma gibi bir sorunum da yok.

Telekomdan sonra özgürlük gibi geldi. Ah bir de şu telefon paralarını ödemesem şerefsizlere tam olacak..

Bu sene başında satın almıştım ben. Tarife devam ediyor mu bilmiyorum. Bulunduğunuz yere göre de internet stabilitesi değişebilir o konuda bir garanti veremem tabi:)

Ayrıca 3-4 aydır paralarını ödeyemedim, kesmiyorlar interneti hayret:)

Bilgiler için sağol. Anlaşıldı bende geçeceğim. :)

zafer6161
13.05.2009, 16:13
valla ben eve internet bağlatalı 7 ay oldu,bağlattığımdan beri hiç fatura ödemedim,gecen akşam bi baktım interneti kesmişler,hattı mattı tplamışlar,gittim telekoma toplam aylık fatura borcumun 200 küsür olduğunu söylediler,bende ödedim,yeniden bağlatıtırdım,,,,

benim bağlantı aylık 29 tl idi, 7 ay boyunca devamlı maç ,filim resim ne varsa baktım,kota mota dinlemedim,genede bişe gelmemiş :D

hatice_61
13.05.2009, 16:17
umarım doğrudur altından başka şeyler çıkmasında

Selman
13.05.2009, 16:18
Dua edelim de sadece hızımızı düşürüyorlar yahu.Ya kotayı geçtiğimizde fazla para alsaydılar?:D

Kaya
13.05.2009, 16:18
Mevcut tarifeler devam ediyor diye biliyorum. Bu yeni paketler sanırım...

Fakat çok saçma... :)

Kısıtlamaya yeni formül icat etmeye çalışmışlar...

Mehdi
13.05.2009, 16:20
Hızı arttırma işlemi de yeni abonelere mi yapılıyor?Ben sanmıyorum.Bunlar ciddi ciddi bizi kastediyor:D

Kaya
13.05.2009, 16:24
Uydunet

1 Mbps (Sınırsız): 36,06 TL
2 Mbps (Sınırsız): 54,56 TL
4 Mbps (Sınırsız): 73,06 TL

iken;

TTNET-ADSL

1 Mbps (Sınırsız): 45,31 TL
2 Mbps (Sınırsız): 63,81 TL
4 Mbps (Sınırsız): 82,32 TL

Eğer sınırsız bir bağlantı istiyorsanız UyduNet'i ben tavsiye ederim... Kullanalı 9 sene oldu... 24 saat süren bir kesinti hiç yaşamadım...

Tek gerekli şey kablo tv yayını alıyor olmanız...

Ömer SEVİNÇ
13.05.2009, 16:27
Şuandaki aboneler isterlerse etkilenmeyebiliyor yalnız bunu da ekleyim.

Yeni aboneler ne olacak bilmiyorum.

Mehdi
13.05.2009, 16:30
Ne ballı adamım tam zamanında geçmişim:D

melâl
13.05.2009, 16:46
şu konunun başlığını değiştirin nolur :D :D
müjde müjde diye girdim ççç girmez olaydım :D

neyse ki bu ayın sonuna kapattırıyorum neti :rolleyes:

Seda
13.05.2009, 17:13
şu konunun başlığını değiştirin nolur :D :D
müjde müjde diye girdim ççç girmez olaydım :D

neyse ki bu ayın sonuna kapattırıyorum neti :rolleyes:
aferin Melal

Atakan
15.05.2009, 14:58
Bir şey sorcam.Şimdi bizim tarifede bir değişiklik olacak mı ?

Uğurtan
15.05.2009, 15:41
Yorumları okuduğum kadarıyla konuyu tam olarak kimse anlayamamış :)

TTNet'in yeni oluşturduğu bu kampanya(aslında kampanyadan ziyade farklı bir promosyon şekli neyse) 4-8Mbit arasında değişen hızda internet erişimi vermek yani o anki yurt dışı çıkışlara ve yoğunluğa göre min 4 mbit max 8 mbit olacak bir aralıkta internet hızı fiyatlarıdır.. Limitsize kota uygulaması mantıksızca dursa da (ttnet'in neyi mantıklı ki) asında sektör gerçeklerinde şu anki piyasada normal çünkü ayda 49'a limitsiz ancak 1 mbiti kullanabilirsiniz.. :)

Yani bu yukarda bahsettiğimiz tamamiyle farklı bir uygulama eğer 8 mbit sabit hızda limitsiz alacaksanız bunun karşılığı ayda 99 lira.. :)

Şuan limitsiz kullananlar panik yapmasın sorun yok.. :)

Biri, smileadsl falan bunların ücretlerinde en fazla 1-2 lira oynar daha fazlasını beklemeyin çünkü alt yapı hâlâ Telekom'da.. Bu uzun süre de değişmeyecektir malum tekel ve rant.. Yani paralar yine telekoma gidiyor müsterih olun :)

Kaya abinin bahsettiği uydunet ise Türksat kablonet'tir ve her şehirde yoktur.. Olsaydı kesinlikle bende ona geçerdim.. Zira kablonet internet kablosu yani fiber optik kablolarla evinize gelir kabaca 512 kbit kızındaki bir internet sizin telefonunuzun bakır tellerinden gelen 1 mbit internet hızına eşittir :) Fiyatlarının daha cazip olmasıda cabası ;)

Umarım özetleyebilmişimdir :)

Mehdi
15.05.2009, 15:50
Eyvallah Uğurtan.Şimdi çaktım,su serptin yüroğume:)

LazAnisT
15.05.2009, 16:33
Türk Telekomun ev telefonu faturlarını gördükçe her ay alayının kulaklarını çınlatıyorum.Diğer kampanyalardada vardır bir hainlik.Bana hiç biri samimi gelmiyor.Bu kadar reklamın parasını bir yerden çıkaracaklar.

tsliyim
15.05.2009, 19:24
arap telekomdan hayır mayır gelmez merak etmeyin vardır onda bir dalavere

SDanışmaz
15.05.2009, 21:27
Fiyatlara tüm vergilerin dahil olduğunu söyleyen Demircan, sınırsız kota seçeneğinin ise isminden anlaşılacağı gibi sınırsız olmadığını, kullanıcılar tarafından suistimalini engellemek için aylık 15 GB'lık bir kota ile sınırlandırıldığını da açıkladı.

Benim aylık download 100 Gb civarı. Ben bu pakete geçersem batarım ççç

Uğurtan
15.05.2009, 21:43
Ben 2 günde 15 Gb dolduruyorum :p Hd Filmler saolsun :)

bordo61
15.05.2009, 21:44
Herkesin kabul ettiği bir gerçek var sanırım telekom varsa soygunda vardır :)

Semih Aydın
15.05.2009, 21:48

Tebrikler . Bu başlığa 61.mesaj senden geldi :)

SDanışmaz
15.05.2009, 22:12

Bizde artık HD indirmeye başladık. Birde üstüne kendi film sitem olunca durum böyle oluyor :)