PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takımımıza Bir Yıldız da "BİZ" Kazandıralım!..

Sayfa : [1] 2

Çakır
09.06.2008, 13:29
http://img227.imageshack.us/img227/2351/yildizkazandirxb3.jpg

Yeni umutlarla başlayacak ışıl ışıl bir sezon için yönetim üzerine düşeni yapmaya devam ediyor.

Yapılan başarılı işlere destek için şimdi söz taraftarda!

Trabzonspor'umuza yeni sezon öncesi tam desteğimizi hissettirmek ve yalnız olmadıkları göstermek adına taraftarın insiyatifiyle başlatılan "Takımına Bir Yıldız da Sen Kazandır" kampanyasına tüm taraftarlarımızın güçleri yettiğince, imkanları el verdiğince katılımını bekliyoruz.

Haydi, parlak başarılarla, övünç dolu anılarla dolu yeni bir sezonu hep birlikte karşılamak için Trabzonspor Kulübü'nün resmi banka hesap numaralarına katkıda bulunalım, takımımıza bir yıldız da -taraftarlar olarak- "biz" kazandıralım!

Bu sezon hep birlikte, tüm coşkumuzla 7. şampiyonluğumuzu haykıralım!

Not: Banka hesap numaraları Trabzonspor Kulübü'ne aittir. Kişi ya da başka kuruluşlarla hiç bir ilgisi yoktur. Hesap numaraları, Trabzonspor'un bilgisi doğrultusunda kulüpten alınmıştır.

Çakır
09.06.2008, 13:31
Kampanyayı taraftarlarımızı duyuran ve medya aracılığıyla camiamızın geniş kitlelerine ulaşması adına büyük çaba harcayan Meltem ve Mesaj TV Spor Müdürü Sn. Mustafa Kahraman'a tüm Trabzonspor taraftarları adına teşekkür ederiz.

Haydi, hep birlikte üzerimize düşeni yapalım, tüm camiamızı kapsayan kampanyamıza destek vererek Trabzonspor taraftarının farkını bir kez daha ortaya koyalım. Tüm taraftarlarımızın bu özel kampanyaya desteğini bekliyoruz.

Külünkoğlu
09.06.2008, 13:32
Anlaşılan o dur ki bu sene ve önümüzdeki seneler BİZİM senelerimiz olacak.

murat
09.06.2008, 13:32
Bu guzel kampanyaya elbette destek verecegiz! 24 yillik hasrete son vermek icin bir yildiza ihtiyac var.

ilhan
09.06.2008, 13:35
Kombine için para biriktirirken bir de bu kampanya için biriktireceğiz sanırım. Öğrenci olmak gerçekten zor. İnşallah benim de payım olacak.

Hayırlı olsun umarım kampanya ses getirir.

Kamil Çakmak
09.06.2008, 13:35
Hayırlı olsun. Klüp üyeliği+Tsclup+kombine nin yanı sıra buruyada bir katkımız olacak. Her şey Trabzonspor'umuz için.

TSelif
09.06.2008, 13:36
Bu kampanyanın 7'den 70'e herkese , Edirne'den Kars'a Sinop'tan Hatay'a ülkemizin her yerine duyurulması gerekmektedir. Gazete ile radyo tv ile internet ile nasıl olucaksa olsun ama bi şekilde duyurmalıyız.
İmkanım dahilinde en kısa sürede bu kampanyaya destek vereceklerin arasında yerimi alacağım. Herşey daha güçlü bir TRABZONSPOR için ...

Ozzgur
09.06.2008, 13:36
Bu akşam Meltem TV'de Mustafa Kahraman resmen başlatıp tüm taraftarlara çağrı yapacakmış.İnşallah yüksek katılım olur.Herkes üzerine düşeni yapar.

karayamayman
09.06.2008, 13:39
Anlamadım bu kampanyayı kulüp mü düzenliyor, bir yayın organı mı?

Yönetim bu işin içinde mi, değil mi?

Kulüp, taraftarlara kampanyaya katılmaları için çağrı yapacak mı yapmayacak mı?

TSelif
09.06.2008, 13:46
Alınacak yıldızın formasına da 12 TARAFTAR yazdıralım :p

Osman Yavuz
09.06.2008, 13:47
Ben burada ilk önce Mustafa Kahraman'a teşekkür etmek istiyorum böyle bir projeyi ortaya çıkarttığı için.İlk önce Fatih Tekke'nin geri getirilmesi için ortaya atmıştı bu fikri.Ancak Gökhan Ünal'ın alınmasıyla bu projeyi yönetimin belirleyeceği bir isim şeklinde değiştirdi ve umarım buradan elde edilecek gelirle diğer takımları da çılgına çevirecek bir transfer yaparız.Haydi Trabzonspor taraftarları.Tam istediğiniz kampanya oluştu işte.Şimdi sıra sözde değil icraat zamanı.

bordo61
09.06.2008, 13:54
sms kampanyası isteyenler için seçenek burda :)

Özge
09.06.2008, 13:55
Herkes bu kampanyayı bekliyordu.Mustafa Kahraman'a çok teşekkür ederiz.En kısa sürede katkıda bulunacağım.

Ayşe Aygün
09.06.2008, 13:59
Bu takım için varolan herkesin karınca kararınca bu kampanyaya destek olmalı.Maaşımı aldığım gibi ilk işim buraya bağış olacak:)

okg_53
09.06.2008, 14:00
boşverin sms i
havale ile destek en güzeli
ben 100 ytl yollucam.

Halit Aydın
09.06.2008, 14:01
Bu konu burda 3 kere açıldı üçünde de kilit yemişti.. :)

marcelinhos100
09.06.2008, 14:02
Bu önemli bir hamledir ben kendi adıma üzerime düseni yapacagım:)

bordo61
09.06.2008, 14:04
sms kampanyasına kilit atılabilir daha iyi bir kampanyala bordomavi karşımızda

karayamayman
09.06.2008, 14:06
Bu para işleri netameli konulardır, arkasında Kulübün resmen kendisi yoksa veya BMN destek vermiyorsa, kalsın ben almayayım...

UğuR
09.06.2008, 14:12
Bu para işleri netameli konulardır, arkasında Kulübün resmen kendisi yoksa veya BMN destek vermiyorsa, kalsın ben almayayım...

!

Not: Banka hesap numaraları Trabzonspor Kulübü'ne aittir. Kişi ya da başka kuruluşlarla hiç bir ilgisi yoktur. Hesap numaraları, Trabzonspor'un bilgisi doğrultusunda kulüpten alınmıştır.

Konuyla ilgili şüpheniz herhalde Sitemizin yöneticisi olan Çakır arkadaşımızın verdiği dip notla açıklanmış olacaktır.

Ben de bu kampanyaya katılacağımı bildiriyor HER Trabzonspor lunun elinden geldiğince katkıda bulunacağını düşünüyorum..:)

iril
09.06.2008, 14:12
benden 100 ytl

iril
09.06.2008, 14:14
kampanya güzel. fakat tanıtımı için meltem ve mesaj TV yetersiz. bazı ulusal kanallardada duyurulması lazım. en azından karadeniz TV gibi yerel fakat uydudan ulusal yayın yapan kanallada duyurulmalıki yurtdışında yaşayan taraftarlarımızında haberi olsun.

Çakır
09.06.2008, 14:16
Anlamadım bu kampanyayı kulüp mü düzenliyor, bir yayın organı mı?

Yönetim bu işin içinde mi, değil mi?

Kulüp, taraftarlara kampanyaya katılmaları için çağrı yapacak mı yapmayacak mı?

"Takımına Bir Yıldız da Sen Kazandır" kampanyası tamamen taraftarın isteği ve insiyatifiyle başlatılmış ve hayata geçmiş bir proje. Üzerinde uzun süredir düşünülen ve Mustafa Kahraman'ın da desteğiyle hızlı bir şekilde hayata geçen bu kampanya, kulübümüze başvurularak hesap numaralarının alınması ve kulübümüzün kampanyadan haberdar edilerek desteklerinin alınması ile meşruiyet kazanmış oldu. Bu kampanya hiç kimsenin, ya da hiç bir grubun değil; ancak ve sadece Trabzonspor taraftarlarının kampanyası... Şimdi kulübümüze destek için sıra bizlerde.

Atalay
09.06.2008, 14:47
Bu sene telef olacagız desenize ama olsun TRABZONSPORUMUZA can feda...

Çakır
09.06.2008, 14:56
Konuyla ilgili şüpheniz herhalde Sitemizin yöneticisi olan Çakır arkadaşımızın verdiği dip notla açıklanmış olacaktır.

Ben de bu kampanyaya katılacağımı bildiriyor HER Trabzonspor lunun elinden geldiğince katkıda bulunacağını düşünüyorum..:)

Arkadaşlar, kampanya, proje olarak taraftarımızdan çıkmış, ancak tamamen kulübümüzün bilgisi, onayı ve desteği alındıktan sonra başlatılmış bir kampanyadır. İlgili hesap numaraları, ilk mesajımızda da belirtildiği üzere, kulübümüzden kampanyaya özel olarak alınmıştır.

Yarından itibaren tüm medya kuruluşlarında bu kampanyaya ilişkin bilgileri okuyabileceğiz :)

Ahmet AYDIN-28
09.06.2008, 15:00
Çakır kardeşim. Başlık daha önce bir kaç kez açılıp kapanan bir başlığı hatırlattığından insanlar yine bir temenni diye girmiyorlar herhalde. (Ben öyle zannettim)
Bunun için somut bir girişimin başladığı başlıkta belirtilirse ilgi daha fazla olur diye düşünüyorum.

vuralkara
09.06.2008, 15:12
tüm basında duyurulursa bir işe yarar. ayrıca duyurulurken de tamamen tarftarların başlattığı bir kampanya diye belirtilmesi lazım. yoksa düşmanın ağzına sakız oluruz. ilk etapta 100 ytl de benden. daha sonra duruma göre tekrar gönderirim. ama tüm basında duyurulması lazım çok ses getirmesi için. ayrıca bi de sms olarak da gönderilebilse daha iyi olurdu. şimdi herkes bankaya gidip havale ya da eft. yaptıramazki. bunun bi de masrafı sıra beklemesi var falan filan. ama sms olursa katılım daha çok olur. herkes kolayca cebindeki telefonu çıkarıp bir mesaj atar diye düşünüyorum.

falconnur
09.06.2008, 15:20
bence bu arada bi anket yapılmalı ve o yıldızıda taraftar seçmeli..

Akif Gür
09.06.2008, 15:21
bu başlık niye ilgisiz kaldı anlamıyorum...desteğin tam zamanı arkadaşlar

Cem Akyüz
09.06.2008, 15:32
gereken yapılacaktır

Can
09.06.2008, 15:33
bende gerekeni yapacağım

bordo61
09.06.2008, 15:33
bence bu arada bi anket yapılmalı ve o yıldızıda taraftar seçmeli..
ilginç olabilir ama ilk önce destek verilmeli

Osman Yavuz
09.06.2008, 15:40
Forma alacağız,kombine alacağız, para yatıracağız, şampiyon olacağız:DÇok para lazım çookkkçççççç

Dursun Kaplan
09.06.2008, 15:40
Bizim bütçemiz ortada.. Tabiki eLimizden geLeni yapacağız..

Ama Trabzon'lu büyükLerimiz, işadamLarı vs.. onLarında katkıLarını bekLiyoruz... ;)

A.İLELİ61
09.06.2008, 15:44
Yine 'TARAFTAR' olarak sadece -o alınsın, bu gitsin, şu gelsin, şöyle olsun v.s.- edebiyatı yapmaktan ileri gidemiyoruz..
Yeri geldiği zaman TRABZONSPORU en çok ben seviyorum, canım feda olsun o şanlı bordo-mavi renklere demekten geri kalmıyoruz..Amma iş icraata gelince ne hikmetse tık yok..! Bir zamanların Meşhur! Sülo'su (S.Demirel) gibi anca laf anca laf..
Tamam herkesin durumu fevkalade değil, kimse Sabancının veya koçunda evladı değil değil de bu ilgilisizlik neden...100 YTL büyük para olabilir çoğumuz için ama zaman fedekarlık zamanı eğerki sonunda gülmek istiyorsak..Bu miktarı tek başına gönderemezsen bile 3 - 4 arkadaş biraraya gelip halledebiliriz..Yeterki isteyelem...
Kuru ve Lafta Taraftar olmadığımızı birilerinin gözünün içine soka soka göstermemiz lazım ve inşallah bu fedekarlıkların sonunda sabahlara kadar sokaklarda coşup o özlediğimiz ŞAMPİYONLUĞU doyasıya yaşama şerefine erişeceğiz..
LÜTFEN ...!! BİRŞEYLER YAPALIM LAFTAN HARİÇ TRABZONSPORUMUZ İÇİN...

Akif Gür
09.06.2008, 16:05
ya millette para kalmadı heralde kimse dokunmuyo başlığa

arifberkay
09.06.2008, 16:10
işte fırsat aylardır para toplayalım dıyorduk lutfen herkes butcesıne gore katkı yapsın

Murat Aydın
09.06.2008, 16:14
trabzonsporluyum diyen herkesin katkısı gerek paranın miktarı önemli değil önemli olan yapılan katkıdır herkes taşın altına elini koymalı destekler çığ gibi büyüyerek bize özlenen şampiyonluğu getirecektir haydi şanlı takımımızın şanlı taraftarı sıra bizde...

ugurTS1989
09.06.2008, 16:21
gercekten bu para yıldız transfer ıcın toplanıcaksa olabılır ama ıllada 100 ytl mı gondermek gerekıyo 20-30-40--50 de olaabılırmı?

Ahmet AYDIN-28
09.06.2008, 16:24
1 ytl de olsa olur. Yeterki havuza bir damla katkımız olsun.

arifberkay
09.06.2008, 16:34
10 olsun 20 olsun yeterkı katkımız olsun ama lutfen ımkanlarımızı zorlayalım tarıhımızde bır ılk

Samet Yildirim
09.06.2008, 16:39
gercekten bu para yıldız transfer ıcın toplanıcaksa olabılır ama ıllada 100 ytl mı gondermek gerekıyo 20-30-40--50 de olaabılırmı?

nekadar gönderebilirsen yani herkesin kendi durumu ayridir tabi...

Murat Aydın
09.06.2008, 16:40

kalbinden ne koparsa önemli ola takımımıza sahip çıktığımızı göstermek

Halil Atalay
09.06.2008, 16:44
evet arkadaşlar herkes imkanı olduğu kadar vermeli ve sonuçda canımız kadar sevdiğimiz trabzonspor için bir yapılan hizmetdir ister yönetici ister taraftar olun herkes herkese haber verisin bu kampanya biran önce gecekleşmeli ve toplanan para ile güzel şeyler yapılmalı hadi arkadaşlar HEP DESTEK TAM DESTEK İNGİLİZLER GİBİ ÖLENE KADAR

Emo91
09.06.2008, 16:51
buraya destek millet, ve arada durumu aciklayalim lütfen ki ise yariyomu görelim

arifberkay
09.06.2008, 16:52
Tabiki GÖnÜl İsterdi Sms Kampanyasi Olsun Oturdugumuz Yerden Katki Saglayalim Ama Trabzonsporumuz Icin Biraz Zahmet Çekelim Onemli Degil

bkandil
09.06.2008, 17:03
Üsküdar Kirazlıtepe'de böyle bir kampanya başlatılmış.

lazmanyaq
09.06.2008, 17:05
elimizden geldiği kadar yardım edeceğiz..

Ahmet Kuru
09.06.2008, 17:05
Destek her yerde olduğu gibi bundada olmalı...
Kendi adıma ne kadar katkı sağlarım bilmiyorum ama destek mutlaka olacak...
Bu ve bundan sonraki seneler konuşulan tek konu TRABZONSPOR olacak...
Bunun için her türlü desteğe varız,BURDAYIZ!!!

Abdullah Altıntaş
09.06.2008, 17:07
Elimden geleni yapmaya çalışacağım.İnşallah sonuç verir.

Hünkar
09.06.2008, 17:12
cok guzel oldu bu iş..Allah utandırmasın diyelım hayırlı olsun elımızden geldıgınce destek vermek boynumuzun borcu...

verep
09.06.2008, 17:21
Arkadaşlar bence bir şeye yoğunlaşmalıyız.Öyle çok şey yapmaya kalkarsak hiç birini yapamayız.

ARAF
09.06.2008, 17:22
hemen yarın para yatıracağım
gelsin artık -7-

Sadık Bıyık
09.06.2008, 17:26
çok yerinde bir kampanya. şimdi başkan ne demişti "klübün hesabonda 10 milyon para olsun ben bunun bir kuruşuna dokunmam. önemli olan o gücü hissetmek" çoğu kimse bunu 10 milyon olursa transfer yapmaya gözümüz keser diye algılıyor. halbuki orada olan manevi bir destekten bahsediliyor ve ortalama bir trabzonlunun on milyon bir desteğinden bahsediliyor. bu gün ilkokul çağında bir çocuk bile babasının verdiği harçlıkla 10 milyon biriktirebilir. ve şuna emin olun bizim cebimizden çıkacak olan minimum 10 ytl (istersen bir ytl olsun) çok büyük bir bina için atılan bir harç olacak

Cafer Bulur
09.06.2008, 17:27
bu kampanya da ben de varim.50 euro yatirmayi düsünüyorum.yalniz yönetim bir söz vermelidir.misal olarak 1 milyon ytl toplandiysa gerekirse üstünü tamamlayip bir yildiz transfer edilmelidir.

bordo61
09.06.2008, 17:52
--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar Kan aranıyor istanbulda olanlar baksın
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9166

Volkan Albayrak
09.06.2008, 17:58
hep destek tam destek katılacam bu kampanyaya herkes duyarlı olsun 10-20 farketmez

Tangerine Dream
09.06.2008, 18:02
Bu gece Meltem TV'de Açık Tribün programında Mustafa Kahraman konuyla ilgili bilgi verecek sanırım. Program 23:30 da başlayacak.

Mustafa Önal
09.06.2008, 18:04
final sınavlarımı bitirip oh çekince ilk iş bir tane TEB bankası bulunup YILLIK AİDATIMI YATIRMAK, DERGİ ABONELİĞİNE TEKRAR BAŞLAMAK VE BİR MİKTARDA buraya katkıda bulunmaya çalışacağım. öğrenciliğin gözü kör olsun. üyelik, kombine dergi vs fazla katkımız olmayacak belki ama elimziden geleni yapacağız.

KUTADGU
09.06.2008, 19:57
Gereken yapılacaktır elbette..

Bir sorum olacak..

Parayı gerekli hesaba yatıranlar buraya dekont numarası falan mı yazdıracaklar?

Ne yapılacak, ortaya çıkan miktar nasıl açıklanacak?

Vesaire.

Volkan Albayrak
09.06.2008, 20:07
Gereken yapılacaktır elbette..

Bir sorum olacak..

Parayı gerekli hesaba yatıranlar buraya dekont numarası falan mı yazdıracaklar?

Ne yapılacak, ortaya çıkan miktar nasıl açıklanacak?

Vesaire.

kulüp açıklar

Nytre
09.06.2008, 20:11
bmn uyesi arkadaslardan kac kisi ne kadar destek yapmis bir liste olusturulabilir ..

sms kampanyasinin alternatifi. artik sms kampanyasini dusunmektense SMS KAMPANYASI ISTEYEN arkadaslarimizin bu kampanyaya kulak vermelerini isterim...

ben de destek olacagim bu kampanyaya!

KUTADGU
09.06.2008, 20:51
kulüp açıklar

Ben BMN organizasyonu açısından sormuştum..
Yani Bmn burada bir liste düzenleyecek mi?
Kurumsal olarak?

Akif Gür
09.06.2008, 20:54
Ben BMN organizasyonu açısından sormuştum..
Yani Bmn burada bir liste düzenleyecek mi?
Kurumsal olarak?

yetkililer açıklar :D:D

eMR3
09.06.2008, 21:11
Peki ne kadar para toplandığı hakkında açıklama olcak mı?Nasıl bilgi sahibi olcaz...

Cafer KILIÇSOY
09.06.2008, 21:17
Alın size sms'den bin kat daha anlamlı bir kampanya. Ben bunu diyordum işte.

Bende varım.

Ozzgur
09.06.2008, 21:47

Bende varım.

Bencede.SMS'de bin tane vergi kesiliyor.Böyle direkt kulübün hesabına net para.Daha faydalı.Bu akşam Mltem TV'de başlatacaklar kampanyayı.

Timur Mikhail
09.06.2008, 21:58
Herşeyimizle TRABZON ömrümde hiç TS şampiyonluğu göremedim ah bi şampiyon olsak istanbuldan koşa koşa gelirim Trabzona,aşığım o şehre o denize o sahile o insanlara o renklere ve hayal edemiyorum oraları Trabzon şampiyon olduğunda...

KUTADGU
09.06.2008, 22:40
yetkililer açıklar :D:D

Kuzum!

Siz burada fazlasıyla harcanıyor gibisiniz.
Bu şen şakrak, tepetaklak, akla hayele gelmeyecek sığlıktaki muhteşem esprilerinizi başka platformlarda sergileseniz harika olur kanısındayım...

İkidir düzgün bir soruya düzgün cevaplar alma umudundayım...
Ama her nedendir bilinmez, sizde ki sabote duygusu önüme engel olarak çıkmakta...

Bakın soru sormak istiyorum...
Ama üşeniyorum artık, daha doğrusu sormak istemiyorum..

Sebebi ne ola ki?

Terzioğlu
10.06.2008, 00:23
Meltem TV'yi izleyin. Mustafa Kahraman kampanya'dan detaylariyla birlikte bahsedecektir.

u$acuk
10.06.2008, 00:24
İlk başlarda söylenenlere bakınca bir hayli umutsuzluğa kapılmıştım.Bunlar da mı nuri albayrak çetesi gibi mi olacak diye hayıflanmıştım..Ama Sadri baba öyle hamleler yaptı kı ,nihayetinde çok şükür utanan taraf ben oldum.. İnşallah bu güçlü oyuncularımızla 7yi bu sene elde edeceğiz..
Kampanya da elbette varım.. En kısa sürede internet bankacılığından havalemi yapacağım.. Haydi kardeşler, takımımız için sıkalım kemerleri. Çünkü Trabzonspor sadece bir futbol kulübü değil. Trabzon'u geçtik bütün olarak bölgenin markası, fabrikası, iş sahası, tanıtım aracı...Kısacası herşeyi. Herşeyimiz...
Yepyeni başarılar , insanlarımızdaki moral motivasyon için tarifsiz doping olacaktır..

u$acuk
10.06.2008, 00:28
Meltem TV'yi izleyin. Mustafa Kahraman kampanya'dan detaylariyla birlikte bahsedecektir.
Bu meltem tv uyduda var mı???

Osman Yavuz
10.06.2008, 00:30
Meltem Tv'de şuanda kampanyayla ilgili konuşuluyor:)

Mehmet Fatih Yavuz
10.06.2008, 00:30
http://www.meltem-tv.com/cms/#

buradan pencereye tıklayıp izleyebilirsiniz.

sancakbeyi_61
10.06.2008, 00:37
programı izliyorum..ya bu cevat kol nasıl bir adamdır,yönetimle sorunumu var anlamadım gitti..hep olumsuz şeyler hep bi çomak sokma gayreti..ama spiker iyi yaptı,bişe sormadı teşekkür etti kapattı:)

Osman Yavuz
10.06.2008, 00:38
Çok güzel bir konuya değindiler.Bu bir yardım değil diyorlar bu bir destek kampanyasıdır.Çok önemli bir açıklama bu bence.

Atalay
10.06.2008, 00:40
Yahu bu zatın adını lütfen burda anmayalım....!

sancakbeyi_61
10.06.2008, 00:40
Çok güzel bir konuya değindiler.Bu bir yardım değil diyorlar bu bir destek kampanyasıdır.Çok önemli bir açıklama bu bence.

cevat kolun acıklamalarına istinaden yaptılar o acıklamayı,ki cok iyi yaptılar:.valla helal olsun hepsine..bize düşen bu kampanyayı tanıtmak..

Mehmet Fatih Yavuz
10.06.2008, 00:49
ya saçmalıyor dümdüz..
kendi teknik adamlarımıza destek olalım mevzusuna girdi gene.

kapı gibi delikanlı gibi hocanın arkasında duralım demek yok.
haaaala aynı yerde.

bu kafalara raiting kazandırıyorum ona yanıyorum.

Atalay
10.06.2008, 01:08
Şimdide Bordo mavi netten bahsetti Mehmet Kahraman ve şöyle dedi Trabzonspor tarftarlarının internet ortamındaki en önemli oluşumu...

Terzioğlu
10.06.2008, 01:24
Şimdide Bordo mavi netten bahsetti Mehmet Kahraman ve şöyle dedi Trabzonspor tarftarlarının internet ortamındaki en önemli oluşumu...

Mustafa Kahraman ;)

Tunga
10.06.2008, 01:33
7 geliyor 7 Biz Hazırız. Herkes de hazırlansın :)

Emre Emiroğlu
10.06.2008, 01:41
bu iş forumda yapılacak birşey değil arkadaşlar.. bir tv programıyla anlaşıllıp oraaya bir yöneticimizi koyup trbzonlu ve trabzonsporlu iş adamlarının desteği istenmelidir. forumun desteğiyle asla yıldız bir futbolcuyu aldıramayız.

Osman Yavuz
10.06.2008, 01:42
Mustafa Kahraman Bordo Mavi Net'in anasayfasında kampanyanın hesap numaralarını yazıyor diyor.Ayrıca Bordo Mavi Net'in bu organizasyona çok büyük katkı sağladığını ve ilgi gösterdiğinden bahsetti.

sancakbeyi_61
10.06.2008, 01:43
bu iş forumda yapılacak birşey değil arkadaşlar.. bir tv programıyla anlaşıllıp oraaya bir yöneticimizi koyup trbzonlu ve trabzonsporlu iş adamlarının desteği istenmelidir. forumun desteğiyle asla yıldız bir futbolcuyu aldıramayız.

kardeşim zaten meltem tv de var böyle bir program..onlar cıkardı zaten bu kampanyayı..uydudan yayın yapan bi kanal herkes izleyebilr..ha daha fazla reklamı yapılmalı mı,evet..ama o da olur inş zamanla..

Tunga
10.06.2008, 01:46
Mustafa Bey, spor medyasında da yer bulacağını az önce söyledi zaten.

İşin güzel tarafı Trabzonspor benim buna ihtiyacım var demiyor. İmece usulü taraftarlara (ki Mustafa Bey de çok iyi bir Trabzonsporludur) düzenlenen bir organizasyon.

Sadece BMN değil, elbette bütün Trabzonspor oluşumları buna destek verecektir, vermelidir.

matalar
10.06.2008, 01:46
bu işi fazla dallandırıp budaklandırmamak lazım. para verecek adam forma alsın kombine alsın. ha yurtdışında olanlarda kulübe katkıtkı yapacaksa tamam . ozaman hesap numarasına yollasın. yakında gs gibi bizimlede utanmasanız mendil açacaksınız diye dalga geçerseler şaşırmayın....

Tunga
10.06.2008, 01:47
Onu diyenler iki defa GS'nin şampiyonluğuna şahit oldular ve yerin dibindeler şu anda.

Nytre
10.06.2008, 02:05
bu kampanyayi baslatan meltem tv olmustur. ancak kampanyayi kimin baslattigi degil kimin sahiplendigi onemlidir.

her taraftar olusumu - sivil toplum orgutu (trabzon dernekleri ve trabzondakiler) - trabzondaki ve trabzonlu isadamlari dernegi gibi kuruluslar , sokaktaki tek bir kisiden en onemli toplumsal gruplara kadar destek vermelidir.

biz de bu kampanyayi TRABZONSPORLU OLARAK sahiplendik. bu tur organizasyonlar DALGA DALGA yayilan organizasyonlardir. trabzonda TRABZON TICARET ODASI`nin destegini ESNAF VE SANATKARLAR FEDERASYONUNUN destegini gormek isterim oncelikle. Onlar cogu zaman boyle konularda sessiz kaliyorlar.

sadece BELEDIYE-VALILIK isbirligi ile yasatamayiz boyle organizasyonlari. ORGANIZE SANAYI BOLGESI`ninde kampanyaya katilmasi lazim.

Bir diger unsur ise ; bu organizasyon YARDIM organizasyonu DEGIL , DESTEK KAMPANYASIDIR.

Yonetimimizin yaptigi ve yapacagi guzel islere kol kanat germek onlara YALNIZ DEGILSINIZ mesaji vermektir.

Herkesin bu kampanyaya en ufak para miktarida olsa katilmasini isterim. ve biz de bu katilanlarin listesini yaparak diger arkadaslarida tesvik etmis oluruz.

mAz
10.06.2008, 02:08
kampanyanın başladığını Meltem tv'de duyunca cok sevindim ve ilk iş 200 ytl yollamaya karar verdim...Programda Bordomavi.net'in adının geçmesiyle de hemen üye oldum bu güzel siteye , desteklerinizden dolayı bordomavi.net'e ve meltem tv'ye çok teşekkürler...

Yaşım gereği ,TRABZONSPORumuzun şampiyonluğunu daha önce görmemiş biri olarak, şampiyonluğu elele,hep birlikte kazanmamız dileğiyle...

Nytre
10.06.2008, 02:16
eger bir arkadas meltem tv.deki konusmayi ve bordomavi`nin nasil adinin gectigini ozetlerse sevinirim. cunku programi izleme imkanim yok.

Mehmet Fatih Yavuz
10.06.2008, 02:17
bu konuya sadece "tıp" diyerek susuyorum.:D

http://www.kalem.biz/images/Hemsireler_5_202.jpg

TS-FAN
10.06.2008, 02:26
kampanyanın başarılı olması için tanıtım çok önemli.

yetkin ağızların konuşmaları taraftarı ve katılımı cezbedecektir.

kampanyanın taraftardan gelen istek ve tv kanalının önayak olmasıyla başladığı unutulmamalı.

yani bu bir "sıkışık durumda olan takıma yardım değil","daha başarılı olmak için taraftarın başlattığı gönüllü yardımdır."

bunu bizler biliyorsak da herkese açıkça anlatılabilinmelidir.

bu kampanyayı daha önce yapılmış ve fiyaskoyla sonuçlanmış olan sms kampanyasıyla,diğer benzeri kampanyalarla kimse kıyaslamasın.

bu kampanyayı başlatan kulüp değil;taraftardır...bu bir...

ikincisi bu kampanya iyi yönetilirse hiçbir kampanyaya benzemez...fark atar..

canavar61
10.06.2008, 08:57
Hayirli olsun Almanyadan 200€
INSALLAH 13 yasinda yasadigim o mutlulugu tekrar yasayacagim.

CAFER ÖZER
10.06.2008, 09:19
Sn CAFER ÖZER ,
Adres: AMBARLI MH.HARMAN YERİ KOCATEPE No:
6 DA:2
34000
AVCILAR/İSTANBUL
TURKIYE
Açıklama: EFT/TRABZONSPOR KUL/CAFER OZER A.BAN/ŞB:T.EKONOMI B/TRABZON SB ALICI:TRABZONSPOR KULUBU DERNEGI
A.HSNO:254188 6880060306
Hesap Cinsi: ESNEK HESAP
Hesap Numarası: 20683596
Para Cinsi: YENİ TÜRK LİRASI
Müşteri No: 01064530

İşlem Tutarı: 150,00
İşlem Kodu:
KOM+MAS+VB:
Hesaba Geçen Tutar: 150,00

Tarih: 10/06/2008
Valör: 10/06/2008
Referansınız: 187881267249
Şube: 941 ÜMRNYE ALE
Tel No: 0(216)3163186

İşlem Açıklaması Tutarı

Yukarıdaki tutar hesabınıza BORÇ kaydedilmiştir . İşbu form bilgisayarca üretildiği için imza taşımamaktadır.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş .

kAMPANYAYA 150 YTL İLE destek verdim.
Sabırla Yeni Formaları bekliyorum.

legend_ts_61
10.06.2008, 09:26
bu guzel kampanyayı bıze sunan cakır ark.tesekkurler..Dun denızbank ın verılen subesıne bır mıktar para yatırdım ve devamı da gelecek...

başkents
10.06.2008, 09:31
bence herkes bu destek kampanyasına katılmalı ki halkımız buna hazırdır örneğin nuri albayrak(adını hatırlamak istemeyiz)döneminde yaşlı bi teyze bileziğimi al fatihi getir demişti..işte böle vefakar bir taraftar için bu destek kampanyasına katılmak zor olmasa gerek

Nytre
10.06.2008, 09:35
bu listeyi guzel bir sekilde tutsak guzel olur aslinda.

pReN@_61
10.06.2008, 12:15
Güzel uygulama olmuş.

Emeği geçen herkese teşekkürler...

MURAT SARI
10.06.2008, 13:28
sms kampanyası için kulube defalarca e-mail yollamıştım ama bu kampanya daha etkili olabilir çünkü direkt kulübe gidecek para.ulusal medyadan kimse medet ummasın tanıtım için çünkü transferlerimizi yazıp söylemeyenler kampanyamızı mı tanıtacak. herşey yerel basında ve taraftarda. herkes birlik olsun tek tek olmasada 5-10 kişi bir para göndersin.sigaraya günlük 5 ytl verip ts ye gelince maddi durumumuz iyi değil diyenler lütfen köstek olmasınlar.çünkü başka TRABZONSPOR yok. Bu heyecan da başka zaman bizde olmaz şimdi tam zamanı. ben yarın yatıracağım.

Tolpaş61
10.06.2008, 13:35
bu kampanya için elimden geleni yapmaya çalışacağım.çok kötü bir zamanıma geldi ama üstesinden geleceğim.

Akif Gür
10.06.2008, 14:31
bunun içinde bir liste düzenlermisiniz acaba?

freezenty
10.06.2008, 17:14
trabzonsporumuza gönül vermiş herkezin bu kampanya'ya sahip çıkması gerekli... bende bir öğrenci olarak elimden geleni yapacağım... allah izin verirse ayın 15'inde 40 ytl yatırarak katkıda bulunmayı düşünüyorum... bankaya para yatırdığımızda herhangi bir işlem parası kesilmiyor değilmi..... umarım bmn olarak bu organizasyonun altından başarıyla kalkabiliriz.... yukarda arkadaşların belirttiği gibi bir liste oluşturulması çok mantıklı olacaktır..... aynı şekilde para yatıran mavileşir.... saygılarımla....

Emo91
10.06.2008, 17:18
bir liste yardimci olur... ne kadar cok yardim gelirse herkezin yardim etme hisleri okadar kabarir..... hem bizde ise yariyomu biliriz.....
LISTE ISTERIZ!!

SEDER
10.06.2008, 17:57
benden de 100 ytl..il dışında olduğumuz için kombien alamıyoruz bari detek olalım...

Cafer Bulur
10.06.2008, 23:46
Valla Keşke Meltem Tv den başkası yapsaydı şu kampanyayı hiç içime sinmiyor açıkcası :mad:

Kendimde Dindar bi ailenin mensubuyum ama meltem tv ve tayfası çok samimiyetsiz

dini sömürmeye çalışan insanlar gibi geliyorlar hep bana

Biz forum olarak ayrı bir kampanya başlatamazmıyız arkadaşlar ???

forumumuzda basından abilerimizde var ve ben bmn nin yöneticilerinin ulaşamıyacagı yer yoktur diye

düşünüyorum gerekli desteği kendi öz kaynaklarımızla sağlayabiliriz bence
sapla samani karistirmayalim.ben de meltem ve mesajin yayinlarini begenmiyorum.buradaki ana kavram trabzonspordur.biz neticede trabzonspor icin böyle bir uygulamayi destekliyoruz.meltem ve mesaj sadece bir aracidir.ben sahsen bu kampanyaya olan ilginin bekledigimden düsük oldugunu görüyorum.daha aktif olmamiz lazim.

Doğan ATASOY
10.06.2008, 23:55
Bordomavi.net olarak biz bir havuzda para toplayıp, daha sonra bu meblayı açılan hesaplardan birine bordomavinet olarak gonderebiliriz.

Onur Akyüz
11.06.2008, 00:44
arkadaşlar sms kampanyası niye yok anlam veremedim açıkçası,hem çok daha etkili olur bence..bu kampanyaya sms de eklensin bence,lütfen..:D:D:D

Nytre
11.06.2008, 00:48
evet. sapla samani karistirmayalim...

BIZIM ORTAK PAYDAMIZ TRABZONSPOR CATIMIZ TRABZONSPOR BURADA.

Mehmet Fatih Yavuz
11.06.2008, 02:01
açık açık düşündüklerimi söylesem mi ??
neyse söylemeyeceğim..

birlikteliğe tabaktaki sinek gibi bulantı olmayayım..

6Şafak Aydın1
11.06.2008, 03:40
Almanya`dan biseyler yapmak icin Euro hesapli bir hesaba IBAN ve SWIFT codlari lazim. Mesela Garantinin kodlarini ekleyebilirseniz iyi olur..

cendelsahinov
11.06.2008, 05:00
arkadaşlar ne yapıyorsunuz?

lütfen kendinize gelin...

ve şu takımı yönetenleri bir kez olsun dinleyin...

bu takım bizim 100-500 ytlmize kaldıysa vay haline...

vay efsaneliğine...

engin çınar adında bir dengesizin ortaya attığı laf üstüne trabzonspor aciz bir kulüp gibi gösterilmek istenmektedir...

atıyorum, 100 ytl var...

kulübe yardım etmek istiyorum...

forma alırım veya kombine...

il dışındaysam kombineyi bir öğrenciye veririm...

sivasspor sms ile para toplamaya çalıştı ve garibanlığını küçücük bir takım olduğunu gösterdi...

ama kayseri gökahnı satıp işi düzetti, kimsenin diline düşmedi...

gs, bjk borçları devletinkinden bile çok ama hangisi taraftara gelin "camiye yardım" çağrısı yapıyor?

böyle bilinçli taraftarların olduğu bu birlikte bence bu tarz saçma sapan konular olmamalıdır...

efsaneler dilenci gibi para toplamaz, toplatmaz...

lütfen şu kulübü mesajdır, meltemdir, mustafadır, engin çınardır gibi çapsız adamların atmasyonlarıyla küçültmeyelim!!!

Şehzade
11.06.2008, 08:10
Bence Ulusal Kanalların Birinde de Bu Kampanya Duyrulmalı..
Show Tv deki Trabzonsporlu yöneticiye sesleniyorum bu çorbada bi tuzun olsun bi program yap hani galatasarayın yaptığı gibi gün birlik vve beraberlik günü..

Emeği Geçen Herkese Sonsuz Teşekkürler..

Mehmet Fatih Yavuz
11.06.2008, 08:43
ben hala bundan dönüş olabileceğini düşünüyorum..
dimyata prince giderken evdeki bulgurdan olacağız..

CAFER ÖZER
11.06.2008, 08:55
Burda hesap numarası kampanya başlatan TV nin değil,
Trabzonspor Kulübünün hesap Numarası,
Neticede sevelim yada sevmeyelim.Kimsede bu kampanyaya katılmak zorunda değil.Katılmak isteyenler Trabzonspor Kulübü adına parasını yatırır.Para TV nin hesaplarına geçmiyor.Direk Trabzonspor Kulübü hesabına yatıyor.

Mustafa Kahraman
11.06.2008, 21:01
Türk futbol tarihinde hep ilkleri başarmış Trabzonspor tarafraftarı için bir kimlik bir kültür bir sevda olmuştur bu onu diğerlerinden hep farklı kılmıştır. Bir farklılığa daha imza attı Bir yıldızda taraftardan bu bir yardım değil taraftarın kulübüne katkısıdır bu böyle bilinmelidir. Ayrıca bu talep TS yönetiminden değil taraftardan gelmiştir bizlerde bu talebi TS yönetimine ilettik yönetim kurulu olarak memnuniyetlerini bildirerek kulübün resmi hesap numaralarını bize verdiler bizde taraftara takdim ettik. Evet bu bir taraftar projesidir başka maksat ve niyet aranmamalıdır. şundan eminim bu büyük taraftar bunu başaracak, değil ülkemizin dünyanın gündemine girecektir son gelen bilgiler gerek yurt içi gereksede yurt dışından bu projeye katkı çığ gibi büyüyor daha da büyücektir BMN buyük gayratleri takdir toplamaktadır ayrıca bende çok teşekkür ederim. Türk futbolunun geleceği Trabzonsporun şampiyonluğunda... söz ve sıra sizde.... selam ve saygılarımla Mustafa Kahraman- İstanbul

Samet Yildirim
11.06.2008, 21:02
Türk futbol arihinde hep ilkleri başarmış Trabzonspor tqraftarı için bir kimlik bir kültür bir sevda olmuştur bu onu diğerlerinden hep farklı kılmıştır. Bir farklılığa daha imza attı Bir yıldızda taraftardan bir yardım değil taraftarın kulübüne katkısıdır bu böyle bilinmelidir. Ayrıca bu talep TS yönetiminden değil taraftardan gelmiştir bizlerde bu talebi TS yönetimine ilettik yönetim kurulu olarak memnuniyetlerini bildirerek kulübün resmi hesap numaralarını bize verdiler bizde taraftara takdim ettik. Evet bu bir taraftar projesidir başka maksat ve niyet aranmamalıdır. şundan eminim bu büyük taraftar bunu başaracak değil ülkemizin dünyanın gündemine girecektir son gelen bilgiler gerek yurt içi gereksede yurt dışından bu projeye katkı çığ gibi büyüyor daha da büyücektir BMN buyük gayratleri takdir toplamaktadır ayrıca bende çok teşekkür ederim. Türk futbolunun geleceği Trabzonsporun şampiyonluğunda... söz ve sıra sizde.... selam ve saygılarımla Mustafa Kahraman- İstanbul

Sonunda yazabildin Mustafa abi:)Roman yaziyorsun sandim:)

Destek vermeye devam !!!

Volkan Albayrak
11.06.2008, 21:04
Türk futbol arihinde hep ilkleri başarmış Trabzonspor tqraftarı için bir kimlik bir kültür bir sevda olmuştur bu onu diğerlerinden hep farklı kılmıştır. Bir farklılığa daha imza attı Bir yıldızda taraftardan bir yardım değil taraftarın kulübüne katkısıdır bu böyle bilinmelidir. Ayrıca bu talep TS yönetiminden değil taraftardan gelmiştir bizlerde bu talebi TS yönetimine ilettik yönetim kurulu olarak memnuniyetlerini bildirerek kulübün resmi hesap numaralarını bize verdiler bizde taraftara takdim ettik. Evet bu bir taraftar projesidir başka maksat ve niyet aranmamalıdır. şundan eminim bu büyük taraftar bunu başaracak değil ülkemizin dünyanın gündemine girecektir son gelen bilgiler gerek yurt içi gereksede yurt dışından bu projeye katkı çığ gibi büyüyor daha da büyücektir BMN buyük gayratleri takdir toplamaktadır ayrıca bende çok teşekkür ederim. Türk futbolunun geleceği Trabzonsporun şampiyonluğunda... söz ve sıra sizde.... selam ve saygılarımla Mustafa Kahraman- İstanbul

abi sizi kutlarız her zaman olduğu gibi takımımıza sonuna kadar hep destek

Volkan Albayrak
11.06.2008, 21:06
mustafa bey bu kampanyayı bi sitede güncel tutar anında göstererek ve en fazla bağış yapan kişi ve şirketleri o sitede göstersek dahaii olmaz mı?taraftara daha şevk vereceğine inanıyorum

Mehmet Fatih Yavuz
11.06.2008, 21:07
Amacım polemik yaratmak değil..
Başlatılan kampanyanın kötü niyetli olduğunu vurgulamak da değil.

Ama;
Başladığı günden bu yana bu kampanyaya karşıyım..
Tabi ki kuru kuru karşıyım demeyeceğim.
Bunun sebeplerini de paylaşacağım..

Karşılıksız destek tabii ki sadece gönüllüler tarafından yapılır. Kulüplerin gönüllüleri de taraftarlardır.
Ama karşılıksız destek kendi başına ayakta durabilen kişi ve kurumlara yapılmaz.
Hele hele iştigal ettiği faaliyet alanında belirli bir gücü temsil eden kurumlara hiç yapılmaz.
Bir futbol kulübünün yöneticilerinin görevi taraftar kitlesini organize ederek, ona gönül verenlerin manevi bağını
maddi desteğe dönüştürmektir. Zaten yönetimimiz bunu yapıyor.

Yardım etmek isteyen, kulübe katkıda bulunmak isteyen herkes için çeşitli yollar mevcut..
Trabzonda yaşayıp yardım etmek isteyen taraftarların zaten öncelikli görevi maddi imkanları elverdiği kadar
kombine alarak aile ve arkadaşları ile maçlara katılmak. Gene aynı nisbette kulübün lisanslı ürünlerini kullanmaya
gayret etmek.
Trabzon dışında özellikle büyük şehirlerde yaşayan benim gibi taraftarların destek verebilmesinin en kolay yolu
gene lisanslı ürünleri edinmek.. Biz buna ek olarak kombinelerimizi alıp bunları ya trabzondaki tanıdıklarımıza ya da bmn nin uygun gördüğü kişilere vererek desteğimizi sağlıyoruz.

Yurt dışındaki taraftarlarımız da buna benzer organizasyonlar yapabilirler.
İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerden çokça edinerek en büyük katkıyı sağlarlar.
Memlekette kalan yakınlarına kombine desteği vererek gene hem maddi hem de tribün desteği verirler..

Bunun dışında yapılacak karşılıksız yardımlar kişisel olabilir. İş adamları vs. kulübe aynı anda kendi isimlerini de duyurarak
futbolcu transferinde katkı sağlayabilirler, bugün olduğu gibi kombine biletleri çok daha üst fiyattan alarak ekstra destekte bulunurlar.

Bu karşılıksız desteği tabana yaymak demek çok büyük bir riske girmek demektir.
- Siz ne kadar aksini iddia ederseniz edin kulübün güçsüz görünmesini sağlar.

- İçinde bulunduğumuz çağda bu tarz bir kampanya, kulübün güçsüzlüğünün yanında son derece
anti-modern(farklı bir kelime kullanmak istemedim) şekilde yönetildiğini de insanlara düşündürecektir.

- Futbol dünyasında büyüklüğü tescillenmiş bir kulübün geniş taraftar kitlelerini organize etmek yerine, karşılıksız bağış alıyor
görünmesi o büyüklüğü de zedeleyecektir.

- Bu tarz kampanyalarda asla beklenen destek sağlanamaz. Çünkü yaşadığımız çağın gereği olarak bu tür
kurumlardan karşılıksız yardım alması beklenmez. Beklenenin dışında yapılan kampanyalara destek de sınırlı olur.

- Henüz birkaç ay önce sivasın denediği ve başarısızlıkla çıktığı bir uygulama bu. Ama bizim bir farkımız var. Biz futbol
kültürünü istanbuldan önce hazmetmiş bir topluluğuz. Bu tarz çağ dışı uygulamalarla futbol kültüründen bihaber yeni
anadolu takımlarımızdan farkımızı da ortadan kaldırmış oluruz.

- Kampanyanın başarısızlığının ise faturası çok daha ağır olur. Büyüklüğü ile övünen bir kulübün taraftar kitlesinin azlığından,
olanların da hiçbir katkıda bulunmadığından bahsedilmeye başlanacaktır.

- Kampanya kaş yapayım derken göz çıkaracaktır. Sivas gibi bu kulvarda henüz yeni ve çok fazla önemsenmeyen
kulüpler bunu hazmedebilir, ama Trabzonspor gibi büyük bir kulübün bu sonuçlara karşı alacağı darbe çok daha ağır olur.

Sonuç olarak bu kampanyaya başladığı günden beri karşıyım..
Kombinesini senede 2-3 maça gidebileceği halde alıp bmn yönetimine uygun birisine vermesini isteyen,.
Gittiği maçlarda maçı nasıl izlediği, gırtlağını nasıl patlattığı bu platformda yakinen bilinen,
Üzerine forma uyduramadığı için lisanslı ne kadar fuzuli ürün varsa alan,
Kulübe üye olma şerefine nail olmuş biri olarak karşıyım..
Yani kendi vazifesini yapmayarak hariçten gazel okuyan biri değilim.
Bu yüzden sonuçları ne olursa olsun imkânım neyi elverirse elversin kampanyaya katkıda bulunmayacağım..

DURAS
11.06.2008, 21:14
kampanya başladımı, başladıysa ilgi nasıl şimdilik. saygılar, mustafa bey

Samet Yildirim
11.06.2008, 21:15
kampanya başladımı, başladıysa ilgi nasıl şimdilik. saygılar, mustafa bey

Kendisi cikmasi gerekyiordu..
Kampanya basladi..Ve Mustafa Kahraman abimin demesine göre cok iyimis...yani o öyle dedi...

ÜNAL
11.06.2008, 21:16
Taraftar hazır..en azından BMN..

Karar yönetime kalmıştır.

Volkan Albayrak
11.06.2008, 21:16
yıldırm ne kadar toplanmış

Samet Yildirim
11.06.2008, 21:18
yıldırm ne kadar toplanmış

Pek konusamadik sadece ilgi nasul su an diye sordum oda cok iyi dedi süper dedi...ondan sonra gitmesi geerkyiordu soramadim...

Samet Yildirim
11.06.2008, 21:19
Türk futbol tarihinde hep ilkleri başarmış Trabzonspor tarafraftarı için bir kimlik bir kültür bir sevda olmuştur bu onu diğerlerinden hep farklı kılmıştır. Bir farklılığa daha imza attı Bir yıldızda taraftardan bu bir yardım değil taraftarın kulübüne katkısıdır bu böyle bilinmelidir. Ayrıca bu talep TS yönetiminden değil taraftardan gelmiştir bizlerde bu talebi TS yönetimine ilettik yönetim kurulu olarak memnuniyetlerini bildirerek kulübün resmi hesap numaralarını bize verdiler bizde taraftara takdim ettik. Evet bu bir taraftar projesidir başka maksat ve niyet aranmamalıdır. şundan eminim bu büyük taraftar bunu başaracak, değil ülkemizin dünyanın gündemine girecektir son gelen bilgiler gerek yurt içi gereksede yurt dışından bu projeye katkı çığ gibi büyüyor daha da büyücektir BMN buyük gayratleri takdir toplamaktadır ayrıca bende çok teşekkür ederim. Türk futbolunun geleceği Trabzonsporun şampiyonluğunda... söz ve sıra sizde.... selam ve saygılarımla Mustafa Kahraman- İstanbul

DESTEK VERMEYE DEVAM !!!

A.Gökhan AKIN
11.06.2008, 21:22
Kombineyi aldık, formada alacağız, elimizden geldiğince bu projedede varız allahın izniyle hiç bir sezon böyle heyacan duyduğumu hatırlamayıorum feybe maçlarında bile böyle heyecanlanmadım ben :))

okg_53
11.06.2008, 21:38
Bu proje bu şekilde tam olarak hayata geçmez.
Ergun Ata ve Cevat Kol araya sokulup Fanatik ve Fotomaç gazetelerinde hesap numaraları en az 2-3 hafta boyunca TS sayfalarında verilirse.Netice alınmaya başlar...

OLCAY ÇAKIR
11.06.2008, 21:38
Derhal durdurulması gereken bir kampanya.
Hazır fazlada duyulmamışken,yol yakınken.

Endişelerimi ara ara iletirim.

Kombine için herkes seferber gibiyken...

Formalar dört gözle beklenirken...

Bu biraz dikkat dağıtıcı bir organizasyon oldu-olacaktır.

Endişem derindir.

Zamansız,plansız buluyorum..

İçime sinmedi.

Açıkçası önceliklerimize yönelirken kafalarımız karışmasın,bocalama olmasın isterim.

Mehmet Fatih Yavuz
11.06.2008, 21:43
kombine kampanyası, lisanslı ürün kampanyası..
bunlar zaten kulübe destek vermek için yapılıyor.

bağış kampanyası olur mu allah aşkına bir büyük kulüpte.?

adını bir yıldız da bizden de koysan, tesisleri biz yapıyoruz da desen bu bir bağış kampanyasıdır.
destek verilebilecek onca yol açık.
gereksiz ve son derece sakıncalı bir yol..
sonuçları belirmeden inşallah önüne geçilir.

okg_53
11.06.2008, 22:44
kombine kampanyası, lisanslı ürün kampanyası..
bunlar zaten kulübe destek vermek için yapılıyor.

bağış kampanyası olur mu allah aşkına bir büyük kulüpte.?

adını bir yıldız da bizden de koysan, tesisleri biz yapıyoruz da desen bu bir bağış kampanyasıdır.
destek verilebilecek onca yol açık.
gereksiz ve son derece sakıncalı bir yol..
sonuçları belirmeden inşallah önüne geçilir.

devtele 300 milyonlarca borcu olduğu halde milyonlarca euroluk futbolcular alan 3 istanbul takımıyla nasıl yarışacaksın??
biz göreve geliyoruz.önce 3 kuruş borcumuzu kapatmaya çalışıyoruz.
+ özellikle gs ve fb son yıllarda yaptıkları başarılar sayesinde on milyonları cebe attı.
biz bu sırada transferde fiyasko üstüne fiyasko yaptık.
bu klübün paraya ihtiyacı vardır.
Mali sayman Mahmut Aksunun dediği gibi,"para gelsinde nerden gelirse gelsin" ...
hem bu bağış kampanyası değil.klübe fazladan bir yıldız alma kampanyası.
yönetimin gözü bizim alacağımız topçuda değilki,biz bunu fazladan alacaz.
yönetim zaten gereken transferleri yapıyor...
saygılar fatih abi...

okg_53
11.06.2008, 22:54

Endişem derindir.

İçime sinmedi.

Açıkçası önceliklerimize yönelirken kafalarımız karışmasın,bocalama olmasın isterim.
olcay abi özür dileyerek sanada cvp vermek istiyorum.
milyonlarca TS taraftarı varki(özellikle trabzonlu olmayanlar veya trabzonda tanıdığı olmayalar)
kombine alma şansı yok.
ayrıca lisanslı ürün alma şansı olmayan milyonlarca taraftarımızda var.(ben)
bu taraftarlarımız için en iyi fırsat.
3 ayrı kesimde klübe katkı sağlanmış olur

1-trabzonda ve trabzonda yakını bulunan kombine kart alanlar
2-kombine alıp veya almayıp lisanslı ürünleri alanlar.
3-benim gibi ikisinide yapamayıp.banka yoluyla klübe destek olanlar.
bence bu hareketin tam zamanıydı.çok iyi oldu.
ayrıca kombinenin ve lisanslı ürünün klübe maliyeti çok yüksek.ama banka yoluyla gelen paranın klübe maliyeti yok...

Mehmet Fatih Yavuz
11.06.2008, 23:46
devtele 300 milyonlarca borcu olduğu halde milyonlarca euroluk futbolcular alan 3 istanbul takımıyla nasıl yarışacaksın??
biz göreve geliyoruz.önce 3 kuruş borcumuzu kapatmaya çalışıyoruz.
+ özellikle gs ve fb son yıllarda yaptıkları başarılar sayesinde on milyonları cebe attı.
biz bu sırada transferde fiyasko üstüne fiyasko yaptık.
bu klübün paraya ihtiyacı vardır.
Mali sayman Mahmut Aksunun dediği gibi,"para gelsinde nerden gelirse gelsin" ...
hem bu bağış kampanyası değil.klübe fazladan bir yıldız alma kampanyası.
yönetimin gözü bizim alacağımız topçuda değilki,biz bunu fazladan alacaz.
yönetim zaten gereken transferleri yapıyor...
saygılar fatih abi...

kulübe yıldız alma kampanyası bağış kampanyasıdır..
adını nereye çekersen çek bağıştır bu.

ilk yazımda da belirttim sakıncalarını..

2008 yılında bir büyük kulübün topçu alabilmesi için o kulübe tabana yayılmış bağış kampanyası yapmak tek kelime ile fiyaskodur..

kombine alamayan benim gibi alır bmn ye yollar.
fiyatı yüksek gelen kulübe yardım mı etmek istiyor?

internetten ts club tan düşük fiyatlı ürünlerden alır.
atkı, anahtarlıktan tutun da şu anda 20m a satılan formalara kadar.

küçük yiğenlerimize alınır onlara takımı sevdirmek için küçük formalar vs..

bunun bin türlü yolu var.

adı "yıldız kazandırma" olunca bunun özünde bir bağış kampanyası olduğu gerçeği değişmiyor.

tekrar ediyorum bu tam anlamı ile fiyasko bir girişim..
nostaljik dünyalardan kurtulun.
sene 2008. kurumsallaşmaya çalışan kulüpler var ortada.

para vermek isteyen ts club ın internet sitesinden geliri elverdiğince küçüklü büyüklü alışverişi yapar para kazandırır takıma..

osmanlı zamanı vakıf anlayışına döndük 21. yüzyılda..
hangi devirde yaşıyoruz?

ÖmerFarukYılmaz
11.06.2008, 23:51

Endişem derindir.

İçime sinmedi.

Aynı fikirdeyim Olcay abi...

Art niyet aramıyorum ama sonra...

OLCAY ÇAKIR
12.06.2008, 00:28
Güzel söyledin Ömer.

Art niyet kesinlikle aramıyoruz,herkes bişeyler yapmak istiyor bende buna bağlıyorum bu organizasyonu.

Çekincelerimiz var.

Yöntem ve zamanı uygun olmadı.

Tartışalım,üretelim.

Ürünlere konsantre olursak,oldurursak zaten sorun kalmayacak.

Aynı fikirdeyim Olcay abi...

Art niyet aramıyorum ama sonra...

Çağatay_
12.06.2008, 01:03
Acaba ne kadar destek toplandığı klüp tarafından açıklanacak mı ?

Mehmet Fatih Yavuz
12.06.2008, 01:04
inşallah açıklanmaz..
çünkü büyük ihtimal düşük kalacaktır.

ve düşük kalmasının manevi sonuçları olacak.

bu kadar riskli ve saçma bi organizasyon olamaz.

KUTADGU
12.06.2008, 01:14
inşallah açıklanmaz..
çünkü büyük ihtimal düşük kalacaktır.

ve düşük kalmasının manevi sonuçları olacak.

bu kadar riskli ve saçma bi organizasyon olamaz.

Buna kesinlikle katılmıyorum...

Şimdi senden bir kopya çekeyim de..

Yahu elimizde saçma derecesi ölçer alet mi var?

Riskli de,
zamansız de,
plansız de ...
Ama saçma deme..
Dedirtmem.

Mehmet Fatih Yavuz
12.06.2008, 01:16
Buna kesinlikle katılmıyorum...

Şimdi senden bir kopya çekeyim de..

Yahu elimizde saçma derecesi ölçer alet mi var?

Riskli de,
zamansız de,
plansız de ...
Ama saçma deme..
Dedirtmem.

saçmalığı yaşadığımız dönemle alakalı..
2008 yılında bir büyük kulübe bağış toplanması saçmadır üstad..
kimse kusura bakmasın..

riski sonuçları ile alakalı.
saçmalığı ise ne bugün ortaya koyduğumuz vizyonla, büyüklüğümüzle ve içine yaşadığımız devirle alakalı..

kesinlikle saçma..

KUTADGU
12.06.2008, 01:20
saçmalığı yaşadığımız dönemle alakalı..
2008 yılında bir büyük kulübe bağış toplanması saçmadır üstad..
kimse kusura bakmasın..

riski sonuçları ile alakalı.
saçmalığı ise ne bugün ortaya koyduğumuz vizyonla, büyüklüğümüzle ve içine yaşadığımız devirle alakalı..

kesinlikle saçma..

Ben yine de özellikle saçma lafına katılmadığımı belirtiyorum...
Kendi bakış açımdan, vizyonsuzluk olarak da görmüyorum.

Neyse uzar gider bu konu bizde yarın sınava uyanamayız...

Kombineler öncelikli olsun...
Kombinelerimiz...
Rekor görelim İnşallah...

6Şafak Aydın1
12.06.2008, 01:29
bence cok yerinde bir kampanya ! Ben üyeyim konusurum diyenlere kapak...:D

Su IBAN ile SWIFT Kodlari lazim . Ilgilenin da birseyler yapalim yoksa havale zor.

Mehmet Fatih Yavuz
12.06.2008, 01:31
bence cok yerinde bir kampanya ! Ben üyeyim konusurum diyenlere kapak...:D

Su IBAN ile SWIFT Kodlari lazim . Ilgilenin da birseyler yapalim yoksa havale zor.

bu ne demek abi??
cidden anlamadım neyi kastettiğini..
ondan soruyorum..

Terzioğlu
12.06.2008, 01:32
çok yanlış bence . koca trabzonspor bizden gelecek 50-100 ytl ye kaldı görüntüsü oluşacak.

Hocam defalarca söylendi. Bu bir yardim kampanyasi degildir. Taraftarlarin ortak görüsü ile baslatilmis bir destek kampanyasidir.

Mehmet Fatih Yavuz
12.06.2008, 01:33
Hocam defalarca söylendi. Bu bir yardim kampanyasi degildir. Taraftarlarin ortak görüsü ile baslatilmis bir destek kampanyasidir.

ya doğan görünümlü şahin yorumlarından vazgeçin.

bu direk bağış kampanyasıdır.
üzerine ne boyarsan boya şahin şahindir.

Fatih
12.06.2008, 01:53
olcay abi ve fatihin görüşlerine yüzde yüz katılıyorum

benim taraftar olarak görevim kulübe maddi manevi destek vermektir ben manevi desteğimi karşılık beklemeden veririm ama maddi desteğin karşılığını beklerim 100 lira veririm forma alırım 100 lira veririm kombine alırım param çoksa 1 değil 2 forma alırım 1 değil 2 kombine alırım hem maddi destek olurum hemde stada gider manevi destek olurum ama cebimden 100 lira karşılıksız vermem bunun adına hibe denir bu yöntem genellikle amatör kulüplerde kullanılır Trabzonspor gibi büyük bir camianın hibeye ihtiyacı yoktur olmamalıdır zamanında yöneticiler tarafından verilen paraların ne şekilde geri alındığını hepimiz biliyoruz yönetimin görevi kulübe ekonomik anlamda kar getirecek projeler üretmektir taraftardan gelecek paraya güvenmek kolaya kaçmaktır

bu proje baştan sona zamansız plansız ve gereksiz bir projedir hele ki taraftarın yeniden takımına sahip çıktığı bir dönemde onları profesyonel yollara yönlendirmişken

Abdullah Altıntaş
12.06.2008, 02:08
100 ytl hesaba havale edilmiştir.İnşallah istenilen sonuca ulaşılır.

6Şafak Aydın1
12.06.2008, 02:37
anlamayacak birsey yok. Ha forma aldin, ha kombine aldin, ha üye oldun ha direk 100 200 lira verdin, farketmez.

Yurt disindakileri siz anlayamiyorsunuz. Banka kodlari lazim havale icin Euro/Dolar hesablarina. Bu 3 oldu.

Mehmet Fatih Yavuz
12.06.2008, 02:44
anlamayacak birsey yok. Ha forma aldin, ha kombine aldin, ha üye oldun ha direk 100 200 lira verdin, farketmez.

kombine almak - forma almak günün şartlarına uygun olarak kurumun işleyişine katkıda bulunmaktır.
süreklilik arz edebilir. süreklilik oluşturduğunda da kulübün kurumsallaşmasına yardımcı olur.

100-200 lira vermek tek seferliktir. sürekliliği söz konusu olmaz. kurumsal yapıya tamamen terstir. süreklilik oluşturduğunda direk acziyet ortaya çıkarır....

Mehmet Fatih Yavuz
12.06.2008, 03:03
Yurt disindakileri siz anlayamiyorsunuz.

bu kısm da cevap vereyim de yanlış anlaşılmasın.

sen yurt dışındasın ben şehir dışında..

aramızda kombine almak konusunda bi fark yok.
ben de maça gidemiyorum sen de..

lisanslı ürün konusunda ise ben biraz daha şanslıyım..
tek farkımız da bu..

yurt dışından bu olayların çok daha zor olduğu muhakkak..

sen ne kadar izne geliyorsan memlekete ben de o kadar gidebiliyorum trabzona.
o süre zarfında ne kadar katkı yapabiliyorsak yapıyoruz orada..

şartlar zor amenna.
ama memlekette muhakkak dostlar akrabalar vardır.
onlar aracılığı ile yapılabilir katkı.
bugün onlara birşey sipariş edilir, ya da bi kombine de benim için al gelince hesaplaşırız denilir.
bunun sonu yok.. çare bulunur..

trabzonsporun hesabına yatıracağınız parayı bir yakınınıza yollarsınız, o da o para ile kulübe katkı sağlar türkiyede..

tabana yayılmış bağış büyük bir kulübe yakışmaz.
gurbette takıma uzakta destek olma gayretinizi hem sevinçle karşılaşıyorum hem de saygı duyuyorum.
lakin bunun yollarını çağın şartlarına uygun bir şekilde halletmek çok daha güzel olur..

6Şafak Aydın1
12.06.2008, 03:05
uzatmana gerek yok kardesim. Gerektiginde kampanyalari cogaltirsin olur biter eger sürekliliginden cok endiseliysen.

Kombine alip hediye etmek taraftari degilim zira stadda ne olur biter ilerde sorumlulugu birine veriyorsun.

Mehmet Fatih Yavuz
12.06.2008, 03:07
asıl sorun da orada abicim.
bu tarz kampanyalar süreklilik arz edemez.

düşünelim, her sene trabzonspora para toplanıyor.
bundan daha acz ifade eden bir durum olamaz herhalde..

hiçbir şekilde hiçbir şartta takım için taraftardan para toplanmaz.
kombine kampanyası, lisanslı ürün kampanyası olur...
para kampanyası olmaz.

6Şafak Aydın1
12.06.2008, 03:15
sonucta hepsi para kampanyasi.

Eger kampanya basarili olursa mesela iyi bir 10 numara katki saglayabilirse kötümü olur yada üzülürmüsün...

Mehmet Fatih Yavuz
12.06.2008, 03:20
yıldız kazandırılmasına değil.. yıldız almak için çağ dışı yöntemlere başvurulmasına üzülürüm..

akıllara para toplamak geliyor.. tamamen kolaycılık..

mesela;
bi havuz yapıp atıyorum okullardaki gençlerimize forma kampanyası yapılır.
toplanan para ile gençlere ürün alınıp dağıtılır..

bir kulübe direk para yardımı olmaz abi.

kulüp bu. kurumsal bir yapı.
imkb ye bağlanmış borsada işlem görüyor.
taraftarlarla kulübe para toplanır mı allah aşkına??

bu kadar acz ifade eden bi durum olmaz..

6Şafak Aydın1
12.06.2008, 03:36
yahu ben senin derdini anliyamadim kusura bakma ortada bir kampanya, yeni bir heyecan var yöntemini elestiriyorsun.

Bu tip kampanyalarin futbolla yatip kalkmayan taraftarlara daha uygun oldugu düsüncesindeyim onun icin kampanya kampanyadir :D. Cagdisi yada aciz birsey oldugununu zannediyorsan yaniliyorsun.

6Şafak Aydın1
12.06.2008, 03:44
yönetim degil yöntem. Bence gayet yerinde. Kulübü aciz falanda düsürdügü yok. Engin baslattiysa tesekkür ederiz basarili olmasi dilegiyle iyi aksamlar.

Aksine benim aklim bu hediye edilen kombinelere gitti. Ilerde bir yaramazlik cikmaz insallah.

Burak
12.06.2008, 05:23
İlkleri yaşıyourz hep bmn'de, bunun ıcın tesekkurlerımı sunuyorum oncelıkle ...

Bır yıldız da bız kazandıralım kampanyasına en yakın zamanda ıstırak edecegım, ınsallah ıstedıgımız sonucu alırız

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takımın son dönemde yaptığı transferlerden hayli memnun olan Trabzonspor taraftarı da üzerine düşeni yapmak için kolları sıvadı.
12.6.2008

Takımın son dönemde yaptığı transferlerden hayli memnun olan Trabzonspor taraftarı da üzerine düşeni yapmak için kolları sıvadı. www.bordomavi.net (http://www.bordomavi.net/) isimli taraftar sitesi bir destek kampanyası başlattı. Sitenin ana giriş sayfasında hesap numaraları yayınlandı, organizasyona, “Bir yıldız da sen kazandır” ismi verildi.

Çakır
12.06.2008, 09:02
Arkadaşlar,

"Takımına Bir Yıldız da Sen Kazandır" kampanyası taraftarın insiyatifiyle başlamış, kulüp yönetimi tarafından da benimsenmiş ve onaylanmış bir kampanyadır. Kampanya, kulüpten aldığımız haberlere göre son derece başarılı gitmektedir.

Hatırlarsınız, daha geçtiğimiz aylarda Liverpool taraftarları kulübün Amerikalı bir işadamı tarafından satın alınmasını engellemek için kendi aralarında para toplamışlar ve bunda da başarılı olmuşlardı. Napoli, Boca Juniors, Athletico Madrid ve Mallorca kulüpleri benzer kampanyaları başlatan ve başarıya ulaşan kulüplerden ilk aklıma gelenleri. Bu kampanyalardan kimi transfer için, kimi ise yalnızca kulübünü maddi açıdan biraz daha güçlendirmek için, ama hepsi daha iyi ve daha güçlü bir gelecek için başlatılmıştı.

Taraftarın takımına desteğini belirli noktalarla sınırlayamazsınız. Taraftar, takımına destek verebilmek için rasyonel olan her yöntemi uygulayabilir. Taraftar yalnızca bunu, bunu yapsın, bunu yapmasın diyemezsiniz. Özellikle de, günümüzde, rekabet düzeyinin gittikçe arttığı ve başarı için şartların zorlaştığı durumlarda bunu yapamazsınız, yapmaya çalışırsanız da inandırıcı olamazsınız.

Günümüzde tüm kulüpler taraftarın takıma desteğini artırmak için yeni yöntemler ararken, başarıyla başlatılan, oldukça iyi devam eden ve "umut veren" bu kampanyaya elimizden geldiğince destek vermemiz ve takımımızın yanında olduğunu hissettirmemiz gerekiyor.

Tüm taraftarlarımızı, Trabzonsporlunun farkını ortaya koyan ve başarıyla devam eden kampanyamıza sahip çıkmaya ve takımımıza desteğimizi göstermeye davet ediyorum.

Haydi, şimdi sıra bizde!

iril
12.06.2008, 09:12
Fatih kardeşimin görüşlerine ve endişelerine katılıyorum fakat. neticede kampanya başlatılmış. Bu saatten sonra o endişeleri haklı çıkarmamak adına kampanyaya destek vermekten başka çaremiz yok. üzerimize düşeni yapalım, fiyaskoya dönüşmesin

TSercaN
12.06.2008, 09:35
bu saatten sonra birsey degismeyecegine gore , baska caremiz olmadigi icin boyle yardimda bulunacagiz... biz istedigimiz kadar bagiralim cagiralim... bu kampanyayi baslatan kisiye ben kendi adima tesekkur ediyorum... cunku cogu taraftarlar bir sekilde kulube yardim etmek istiyordu alin size firsat.. oyle yada boyle bu bir yardimdir... o yuzden bu yardimin boyle yurutuldugunden dolayi sikayet etmememiz lazim diye dusunuyorum

Kazım Uzunboy
12.06.2008, 09:37
Büyük ya da küçük katkı katkıdır deyip bende kendi çapımda birşeyler yapmayı planlıyorum.

Volkan Albayrak
12.06.2008, 09:47
Takımın son dönemde yaptığı transferlerden hayli memnun olan Trabzonspor taraftarı da üzerine düşeni yapmak için kolları sıvadı.
12.6.2008

Takımın son dönemde yaptığı transferlerden hayli memnun olan Trabzonspor taraftarı da üzerine düşeni yapmak için kolları sıvadı. www.bordomavi.net isimli taraftar sitesi bir destek kampanyası başlattı. Sitenin ana giriş sayfasında hesap numaraları yayınlandı, organizasyona, “Bir yıldız da sen kazandır” ismi verildi.

Mehmet
12.06.2008, 11:28
Arkadaşlar neden anti eleştiri yapıyorsunuz ki,
ne güzel işte damlaya damlaya göl olur. Bu kampanya böyle bişey.
Çok güzel bir katkı olacak kulübe.

2 YIL ÖNCESİ GALATASARAY'A MALİİ KRİZE DÜŞTÜĞÜ İÇİN PARA TOPLANDIĞINI UNUTMAYIN. ÜSTELİK GALATASARAYA SADECE TARAFTARI DEĞİL HERKES YARDIM ETMİŞTİ. BİZ KENDİMİZ KENDİ TAKIMIMIZA YARDIM EDİYORUZ, ÇORBADA BİR DAMLA SUYUMUZ OLSUN. FAZLA SÖZE GEREK YOK.
HER ŞEY TARBZONSPOR İÇİN, DÜŞÜNCE VE ORGANİZASYON İÇİN TEBRİK EDERİM.

cebcare
12.06.2008, 12:07
bu tür yardım kampanyalarını profesyonelliğe geçiş olalarak algılamamız gerekiyor kurumsallaşmayı tamamlayana kadar desteklemeliyiz ayrıca kurumsallaşmamız için taraftar desteği şart

mAz
12.06.2008, 14:06
arkadaşlar bu kampanya yardım kampanyası değil , kulubumüze destek kampanyasıdır ve bence çok olumludur. Çünkü yurtdışındaki taraftarlarımızın kulubümüze yardımda bulunması için en kestirme yoldur...Bu kampanya ile taraftar kulup bütünleşmesi daha anlamlı olmaktadır...

Lütfen kampanyaya destek olalım...bi 24 yıl daha beklemek istemiyoruz...hep birlikte,elele şampiyon olmak dileğiyle...

6Şafak Aydın1
12.06.2008, 14:08
Uluslararasi havalelerde bankadan bankaya gerekli:
Garanti Bankasinin BIC-Kodu: TGBATRIS
Denizbankin BIC-Kodu: DENITRIS

bordo_mavi_ts61
12.06.2008, 15:00
Eğer zamanında tesisleşseydik böyle şeylere gerek kalmazdı.

x_man
12.06.2008, 15:02
Eğer zamanında tesisleşseydik böyle şeylere gerek kalmazdı.

maalesef bundan önceki yönetimler sadece günü kurtarmaya çalıştılar ne günü kurtarabildiler nede geleceği en azından bu yönetim akıllı hamleler yapıyor biz taraftar olarakta onlara şükranlarımızı böyle sunuyoruz lütfen bunu amatörlüğe bağlamayalım kurumsallaşmayı tamamlayıncaya kadar bi geçiş olarak düşünün

Cem Balcı
12.06.2008, 15:13
kampanyamız fanatik gazetesinde haber olmuş.

tebrikler bmn...

ÜNAL
12.06.2008, 15:21
Trabzonspor ve BMN..

Arada başkası yok..sadece ikisi..

Terzioğlu
12.06.2008, 15:27
Yani birde söyle düsünmek lazim. Bizim su anda tahminen kac taraftarimiz var? 6 milyon.
Diyelimki bu 6 milyon'un 3 milyonu bu kampanyaya 1 YTL'lik bir katki ile katiliyor. Düz bir hesap ile kulübün kasasina giren rakam 3 milyon YTL, yani 1,5 milyon € oluyor. Az bir rakam degil.

Yani anlatmak istedigim su, kampanyaya 1 YTL ile olsun 100 YTL ile olsun Trabzonsporluyum diyen herkes katilmalidir. 1 YTL'nin bile ne kadar etkili olacagini yukarida anlattim. Yukarida bir arkadasimizinda dedigi gibi damlaya damlaya göl olur. Onun icin kesinlikle herkesin katilmasi gerektigini düsünüyorum.

Bu kampanya'nin gerceklesmesi icin büyük caba harcayan Mustafa abimede tesekkür ediyorum. Insallah cok faydali olur...

ÜNAL
12.06.2008, 15:29
kampanyamız fanatik gazetesinde haber olmuş.

tebrikler bmn...
O haber..

12.6.2008

Takımın son dönemde yaptığı transferlerden hayli memnun olan Trabzonspor taraftarı da üzerine düşeni yapmak için kolları sıvadı. www.bordomavi.net (http://www.bordomavi.net/) isimli taraftar sitesi bir destek kampanyası başlattı. Sitenin ana giriş sayfasında hesap numaraları yayınlandı, organizasyona, “Bir yıldız da sen kazandır” ismi verildi.

FANATİK

iboandibo
12.06.2008, 16:07
arkadaşlar 100 ytl den az yatırılabiliyormu birde yatırılan paradan havale ücreti alınıyormu cvplarsanız sevinirim

CAFER ÖZER
12.06.2008, 16:11
arkadaşlar 100 ytl den az yatırılabiliyormu birde yatırılan paradan havale ücreti alınıyormu cvplarsanız sevinirim

Rakam önemli değil,
İnternet üzerinden eft yaparsan masraf ödemessin.
istersen 1 ytl eft yap,
Rakam sana kalmış

Dursun Kaplan
12.06.2008, 16:15
Rakam önemli değil,
İnternet üzerinden eft yaparsan masraf ödemessin.
istersen 1 ytl eft yap,
Rakam sana kalmış

Evet abi hakLısın..

Herkes bütçesine göre hep destek tam destek..

Mehmet_Mercanlı
12.06.2008, 16:26
http://img258.imageshack.us/img258/5916/yildizkazanmo5.jpg

Tolpaş61
12.06.2008, 16:36
bu kampanya çok mükemmel bir kampanyadır.kesinlikle acizlik değildir.canımız kadar sevdiğimiz takıma destekten öte bir şey değildir.
aklına yatmayan arkadaşlar köstek olmasınlar lütfen.imkanı olanda kampanyaya katılsın.ne güzel bir yıldızda biz kazandıralım.:alkış::alkış::alkış:

Samet Yildirim
12.06.2008, 16:40
Destek vermeye devam !!!

6Şafak Aydın1
12.06.2008, 16:56
180 Euro yolladim elimden su anlik bu kadar geldi...

Selçuk Çetin
12.06.2008, 16:58
yıldız kazandıralım ama kimi alıcaz :)

Hüseyin Bağdat
12.06.2008, 17:01
Aslında şu an en çok bu sayfa ile kombine sayfası hareketli olması olması gerekirken maalesef fazla ilgi yok...

Arkadaşlar,hepimiz azda olsa yardımda bulunabiliriz.Biraz ilgi ve alaka lütfen...

Selçuk Çetin
12.06.2008, 17:05
Yani birde söyle düsünmek lazim. Bizim su anda tahminen kac taraftarimiz var? 6 milyon.
Diyelimki bu 6 milyon'un 3 milyonu bu kampanyaya 1 YTL'lik bir katki ile katiliyor. Düz bir hesap ile kulübün kasasina giren rakam 3 milyon YTL, yani 1,5 milyon € oluyor. Az bir rakam degil.

Yani anlatmak istedigim su, kampanyaya 1 YTL ile olsun 100 YTL ile olsun Trabzonsporluyum diyen herkes katilmalidir. 1 YTL'nin bile ne kadar etkili olacagini yukarida anlattim. Yukarida bir arkadasimizinda dedigi gibi damlaya damlaya göl olur. Onun icin kesinlikle herkesin katilmasi gerektigini düsünüyorum.

Bu kampanya'nin gerceklesmesi icin büyük caba harcayan Mustafa abimede tesekkür ediyorum. Insallah cok faydali olur...

taraftar 7 milyon oldu bir kere 6 yı unutun ayrıca 3 milyon tarfatara ulaşmak onları bu işe entegre etmek zor hedef 200 - 300 bin kişiye maksimum düzeyde katkı sağlatmak olmalı.

ortalama 250.000 x 100 = 2.500.000 ytl düz hesap (kendim 100 lira göndereceğim için 100 lira dedim fazlasını yapacaklara örnek teşkil etmesin :)

Gökhan Süleymanoğlu
12.06.2008, 17:19
taraftar 7 milyon oldu bir kere 6 yı unutun ayrıca 3 milyon tarfatara ulaşmak onları bu işe entegre etmek zor hedef 200 - 300 bin kişiye maksimum düzeyde katkı sağlatmak olmalı.

ortalama 250.000 x 100 = 2.500.000 ytl düz hesap (kendim 100 lira göndereceğim için 100 lira dedim fazlasını yapacaklara örnek teşkil etmesin :)

arkadasım iyi dilekler temenniler bunlar inş 250000kişiyide aşar ama hesabın yanlış 250000kişi 100ytl yatırsa25.000.000ytl eder:D buda cok iyi bir rakam ama ulaşılması cok zor

evrents
12.06.2008, 17:20
12.6.2008

Kaynak:fanatik

OKANIZM
12.06.2008, 18:16
ya bence hangi adamı alacakları veya taraftarın hangi adamı istedigi bir anket tarafından belilense daha iyi olur.mesela bütün taraftarlar JUAN PABLO AIMAR diye bir gorus belirtse ve o görüş etrafında birleşşek cok süper olur ve heyecan bin kat artar

okg_53
12.06.2008, 21:07
kombineyi herhangi bir sebepten dolayı alamayan.
aynı şekilde lisanslı ürün alıp yada alamayan.ve bununla beraber daha kolay yolla klübe destek çıkmak isteyen milyonlarca taraftar olduğundan eminim.(bende bir örneğim)

haydi koşalım bankalara.50-100-150 olmadı en az 20 ytl gönderelim...

Özkan
12.06.2008, 21:19
Takıma falanca iş adamı ya da filanca sponsor şirket futbolcu alıp hediye edince kırılmayan gururumuz neden para toplayıp kendimiz yıldız alınca kırılıyor ki, anlayabilmiş değilim. Bunda utanılacak sıkılınacak birşey yok. Hepimiz elimizden geldiği ölçüde yardım edeceğiz.

okg_53
12.06.2008, 21:25
hem bu kampanyanın kombine kampanyasından daha faydalı olduğunu söylemeliyim.
misal 15bin kombine alındı 10 milyon ytl para kazanıldı.stadın masraflarına gidecek çoğu zaten.
kombinesi olmayıpta maçı izlemye her maç 15 bin kişi kafadan gelir.dışarda kalacaklar cabası.
ama 10 milyon taraftarın 250 bini ortalama 100 ytlden para gönderse 25milyon ytl yapar.masrafsız tertemiz para...
not=yanlış anlaşılmasın kombine kampanyasının önemsiz olduğunu söylemiyorum.inşallah en az 15bin kombine bilet alan olur...
ben sadece yıldız kampanyasının kombine satışından çok daha fazla kar getireceğine inanıyorum.

hamsi3461
12.06.2008, 23:05
250 000 kişinin kampanyaya katılması bence büyük bir hayaldir.Çünkü kampanyanın reklamı iyi anlamda yapılmıyor.Bütün gün tv izledim kampanyayla ilgili hicbir haber görmedim.Ayrıca bankaya gidip para yatırmak bizim milletimiz için öyle kolay bir iş degildir.Yanına gidip ts için yardım topluyoruz desen belki verir ama bankaya para yatırmaz.Onun için Türkiyedeki taraftar sayısı üzerinden hesap yapmak bence sağlıklı değil.Kampanyaya 50 000 kişi katılırsa bence başarıdır bu da ortalama 5 milyon ytl yapar bence iyi paradır.Bu kadar yazdıktan sonra kampanyaya katılmazsam ayıp olur:D50 - 100 ytl arası göndereceğim inşallah.

bakigokhan
13.06.2008, 05:36
asıl sorun da orada abicim.
bu tarz kampanyalar süreklilik arz edemez.

düşünelim, her sene trabzonspora para toplanıyor.
bundan daha acz ifade eden bir durum olamaz herhalde..

hiçbir şekilde hiçbir şartta takım için taraftardan para toplanmaz.
kombine kampanyası, lisanslı ürün kampanyası olur...
para kampanyası olmaz.

Kesinlikle katılıyorum. direkt para toplamak şeklinde yapılan bir oluşum klübün maddi yetersizlik çektiği durumda en son çare olarak başvurulabilecek bişeydir bence de. Bir zamanlar Stadlarda yapılacak kongreler hayal edilirdi. İşte kampanya buydu bence. Hem başarısızlığı halinde protesto ettiğin ya da başarılarında gurur duyduğun yönetim ekibini seçme sanşın oluyordu hem de klübe her sene 100 ytl bağışta bulunma durumun. Peki buna ne kadar destek çıktık? Biz Trabzonspor olarak böyle anlık durumlara anlık tepkiler verdiğimiz sürece başarıyı yakalamamız zordur. Eyvallah güzel bir esintiyle yelkenleri şişirmişiz ama bu bir de fırtınaya dönerse bakalım kim orda olacak.
Ayrıca bu kampanyaların bir de handikapı vardır ki çok komik rakamlar bu hesaplarda toplanırsa bakın o zaman rezilliğe. bunun için de mecburen destek çıkacaz:) Napalım. Horona giren sallanur di mi :D

Nytre
13.06.2008, 08:33
yalniz bu kampanyayi trabzonspor kulubu duzenlemedi.

bir cok taraftarimizin duygusal davranarak direk olarak elini tasin altina sokma arzusundan dolayi bu kampanya cereyan etti.

tabiki insanlar biliyor forma-kombine-lisansli urun-dergiye abonelik-kulube abonelik ile kulube gelir saglanacagini.

fakat burada `daha hizli daha etkili` bir cozum isteyen taraftarlarin duygulari on plana cikti. `direkt katki` yaratmak icin kollari sivadilar.

hem bu kampanya yerel ve ulusal medyada sizlerin dile getirdiginizin aksine nasil baslanmissa amaci oyle devam etmektedir yani `taraftarin futbolcu almak icin baslattigi kampanya` .

demek istedigim su ki ; taraftarimizin bir kismi kulubu sahiplenme konusunda karmasik ve geri donus vadesi daha uzun olacak yollara girmeden `hemen` bir kaynak yaratmayi dusundu .

simdi kulubumuzun adi da onuru da lekelenmedi. eger icler acisi bir ekonomik durumda olsaydik ve bu kampanya baslatilsaydi o zaman rakipler alay ederdi.

su anda boyle bir durum yok. `tuglanin uzerine bir tugla koyan taraftar` mesaji verdigimizi dusunuyorum bu kampanyayla.

hem `iyi gununde hangi takimin taraftari boyle bir destek vermis takimina?` alin bu da bir ILK!...

Külünkoğlu
13.06.2008, 08:48
Trabzonsporumuz için sınırları zorluyoruz, zorlamaya da devam edeceğiz..

Badaloğlu
13.06.2008, 09:39
Arkadaşlar, bir seferde iyi ve güzel şeyler düşünemezmiyiz? Yok acz içindeymişizde falanda, filan... Yahu kardeşim, bu tip organizasyonlar Trabzonspor taraftarını kulübüne daha çok sahip çıkmaya sevk ediyor.
Yok kombine alsın, yok forma alsın demeyin... Onuda alan var, her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.Trabzonspor halkın takımıdır.Bizi para babalarına mahkum etmekten zevk mi alıyorsunuz?

Bırakında insanlar içlerinden geldiği gibi doğduğu toprakların, gönül verdiği takımları için, bu uğurda yürekleri gümbür gümbür atan insanları bırakında sevdikleri için bir güzellik yapsın...

Benim vereceğim 10 kuruşa tabiki Trabzonspor'un ihtiyacı yok! bize düşen açılan bu kampanyaya destek olmak...

TARAFTAR ALMAZ, VERİR!...

iboandibo
13.06.2008, 10:12
ya anlamıyorum neden aciz olacakmışız ki klüp zor duruma düştü de para istemiyor ki taraftar aşka geldi vermek istiyor bu az olsa da rezil olmayız.eminim ki klup zor durumda kalıp istese bi dünya para toplanır bu takımın arkasında böyle taraftar varken zor durumada düşümez zaten.bu takım albayrak depremini bile atlattıysa kimse deviremez bizi.bu kampanyayı taraftar kendi isteği ile başlattığı için sorun yok.bu saatten sonra klüp de ilan etse destek bekliyoruz diye ilk adımı taraftar attığı için öyle bişey söz konusu olamaz

Adil ÖZGÜR
13.06.2008, 10:17
bu kampanya çok mükemmel bir kampanyadır.kesinlikle acizlik değildir.canımız kadar sevdiğimiz takıma destekten öte bir şey değildir.
aklına yatmayan arkadaşlar köstek olmasınlar lütfen.imkanı olanda kampanyaya katılsın.ne güzel bir yıldızda biz kazandıralım.:alkış::alkış::alkış:

Kanuni'de TRABZONSPOR'ludur.

mustafakaya
13.06.2008, 11:45
kafi miktarda para yatıranlara yönetim kombine bilet verebilir, bu durumda kombine bilet kampanyası ile beraber yürüyerek yeni bir ivme kazanılabilir.

tnt61
13.06.2008, 22:21
trabzonspor tv yayına başladığı an bu kampanya kanalda yayınlanmalı ki iyice duyulsun.ayrıca kampanya en azından ilk yarı tatiline kadar devam etmeli.devre arasında da zor da olsa eksik mevkilere oyuncu alınabilir.

Cafer Bulur
14.06.2008, 00:14
hickimse bu kampanya ile trabzonsporun kücülecegini düsünmesin.zira bu kampanyayi trabzonspor kulübü baslatmadi.taraftarimizn trabzonsporun yaninda oldugunun bir göstergesi olarak görmek lazim.ails bu kampanyada hatiri sayilir bir para toplanamazsa kücülürüz.ben sahsen 50 euro ile destek verecegim.

Emo91
14.06.2008, 00:49
buraya yogunlasmak lazim arkadaslar, kombine forma ve bu kampanya bize kanat olur ucurur bizi ;)

OYılmaz
14.06.2008, 10:05
Paramız ne kadar birikti acaba bilgisi olan varmı ?

Ufuk Bayraktar61
14.06.2008, 11:15
evet arkadaşlar ne kadar para yatırıldı acaba, bende merak ediyorum..kombine sayısını her gün açıklayan yönetim bunu neden açıklamıyo..acaba bu kampanyayla sadece burda kendimimizi kandırıyoruz ?..

Erdem Keser
15.06.2008, 00:05
hickimse bu kampanya ile trabzonsporun kücülecegini düsünmesin.zira bu kampanyayi trabzonspor kulübü baslatmadi.taraftarimizn trabzonsporun yaninda oldugunun bir göstergesi olarak görmek lazim.ails bu kampanyada hatiri sayilir bir para toplanamazsa kücülürüz.ben sahsen 50 euro ile destek verecegim.
Kesinlikle...

Bu kulüp tabanlı organize edilen bir kampanya değil.Yani Galatasaray'ın 2004 senesinde yaptığı yönetici destekli bir yardım kampanyası değil.
"Yardım kampanyası" olarak kesinlikle düşünülmemeli çünkü değil.Basbayağı taraftarın başlattığı ve organize ettiği bir "Destek kampanyası"
Verilen mesajda çok önemli ve anlamlı...

Yurtdışında yaşayıp lisanslı ürün alamayan , desteğini doğrudan yapmak isteyen taraftarlar için çok iyi düşünülmüş bir kampanya...Reklam konusunda gerek yerel gerekse ulusal medyada biraz daha yer ederse istenen sonuçları elde edecektir.

KUTADGU
15.06.2008, 00:13
Kesinlikle...

Bu kulüp tabanlı organize edilen bir kampanya değil.Yani Galatasaray'ın 2004 senesinde yaptığı yönetici destekli bir yardım kampanyası değil.
"Yardım kampanyası" olarak kesinlikle düşünülmemeli çünkü değil.Basbayağı taraftarın başlattığı ve organize ettiği bir "Destek kampanyası"
Verilen mesajda çok önemli ve anlamlı...

Yurtdışında yaşayıp lisanslı ürün alamayan , desteğini doğrudan yapmak isteyen taraftarlar için çok iyi düşünülmüş bir kampanya...Reklam konusunda gerek yerel gerekse ulusal medyada biraz daha yer ederse istenen sonuçları elde edecektir.

Katılıyorum...

Dinamiklerin her yerden harekete geçmesi lazım..
Bu kampanya'da hedefe farklı bir taraftan bakmanın adı..
Planlı, programlı ve düzenli yürütülürse çok başarılı olacağına inanıyorum.

Cafer KILIÇSOY
15.06.2008, 00:46
Üzerimize ne düşüyorsa amenna ama açık söylemeliyimki bu tip destek organizasyonlarına sıcak bakmayanlardanım. Destek vermek istiyorsan çeşitli destek yolları vardır.

Cafer Bulur
15.06.2008, 00:49
Üzerimize ne düşüyorsa amenna ama açık söylemeliyimki bu tip destek organizasyonlarına sıcak bakmayanlardanım. Destek vermek istiyorsan çeşitli destek yolları vardır.
herkes ayni yolla trabzonspora destek olmasi lazimdir diye birsey sözkonusu olamaz.kimisi senin gibi kombine biletini alir,kimi de benim gibi bu destek olayina katkida bulunur.destek destektir.aslolan bu takimin yillar sonra elbirligiyle sampiyonluguna katkida bulunmaktir.

Cafer KILIÇSOY
15.06.2008, 00:53
herkes ayni yolla trabzonspora destek olmasi lazimdir diye birsey sözkonusu olamaz.kimisi senin gibi kombine biletini alir,kimi de benim gibi bu destek olayina katkida bulunur.destek destektir.aslolan bu takimin yillar sonra elbirligiyle sampiyonluguna katkida bulunmaktir.
Ee bişey demedik.

Buyrun, biz sizi tutmayalım:)

Cafer Bulur
15.06.2008, 00:56
Ee bişey demedik.

Buyrun, biz sizi tutmayalım:)
tutmayin beni!!!beni simdiye kadar bu yönetim gibi hickimse gaza getiremezdi.adeta fitili ateslediler.mustafa kahraman da devam ettirdi.bize de tamamlamak düser!

Cafer KILIÇSOY
15.06.2008, 08:31
Bazılarımızın öpmeye meramı yok ta ''Ya yanağın nerde, uzatta öpeyim'' diyor.

Mehmet_Mercanlı
15.06.2008, 10:21
bu takım benim...

benim için TRABZON SPOR aileden biri, en yakın arkadaşım ,hata sevgilim ,aşkım herşeyim... bu takım SADRI şener'in, M.Ali Yılmaz'ın., nuri albayak'in , vs. değil....... benim

her hangi bir yönetici cebinden para verince ,Sadrı Şener alacağı tirilyonları bu kulube hibe edince, herhangibir sorun yok. hatta TRABZON lu iş adamları hep versin, hep destek olsun ... neden bu kulubun ileri gelenleri birtürlü birleşmiyo ? birlik olsun sorunlar cözülsün; deniyo deilmi ? ileri gelen iş adamları milyar hatta tirilyon veriyoya sorun yok ... ama ben 100 ytl verince olmuyo, bu kulupbun benim 100 ylt me iğtiyacı yok dimi ...

ben bu yaşıma kadar her firsata elimden geldiğince bu kulube madi , manevi desteğimi verdim . ALLAHIMA ŞÜRÜK ÖLENE KADAR VERİCEM

hesaba paramı yatırdım , kombine'mi aldım yeni ürünleri dörtgözle beklıyorum... gecen sene 10 deplasmana gitmiştim bu sene vakıt bulursam bu sayıyı artırmayı duşunuyorum , izin verin yaz tatilinde stad tadilatında gönülü çalışım...

ve benim destek verebileceğim hertürlü yolu,imkanı,olanağı sağlayan herkezden ALLAH razı olsun

sena
15.06.2008, 12:40

Bende varım.

önce evet sonra hayır mı yoksa anlamadım

Mehmet Fatih Yavuz
15.06.2008, 12:42
Bazılarımızın öpmeye meramı yok ta ''Ya yanağın nerde, uzatta öpeyim'' diyor.

abi bu tartışmaya girmek istemiyorum da..

kimin öpmeye meramı yok??

daha meramımı nasıl gösterebilirim??

varsa yapılabilecek ekstra bişey daha onu da söyle onu da yapayım..

bu kampanyaya karşı olmak sorumluluktan kaçmak mı demek??

Cafer KILIÇSOY
15.06.2008, 14:17
önce evet sonra hayır mı yoksa anlamadım
Evet anlamamışsınız.

SMS Kampanyasından daha anlamlı dedim. Yani ikisi arasında bir tercih yaparsak bu daha anlamlı dedim.

Hatta taraftarın bir kulübe destek olma yolları vardır dedim.

Keşke o mesajları da bulup kopyalasaydınız ya buraya.

Cafer KILIÇSOY
15.06.2008, 14:22
abi bu tartışmaya girmek istemiyorum da..

kimin öpmeye meramı yok??

daha meramımı nasıl gösterebilirim??

varsa yapılabilecek ekstra bişey daha onu da söyle onu da yapayım..

bu kampanyaya karşı olmak sorumluluktan kaçmak mı demek??
Fatih galiba ben düşüncelerimi anlatmakta zorlanıyorum yada siz anlamıyorsunuz.

Diyorum ki; Bu kampanyada bana düşen neyse amenna ama bu tip destek kampanyalarına sıcak bakmayanlardanın.

Yani bu konuda fikirlerimiz aynı.

Yani bu zamana kadar bu başlıkta yazdıklarına cani gönülden katılıyorum.

Yani bu konuda bende senin gibi düşünüyorum. Sanırım açıklayıcı olmuştur:)

Cafer KILIÇSOY
15.06.2008, 14:27
Son birşey daha.

Daha düne kadar sokakta görüştüğümüzde sarıldığımız, aynı masada yemek yediğimiz insanlar düşüncelerimize lanet okuyor, yazıklar olsun diyor.

Öyle olsun!!!

Osman Yavuz
16.06.2008, 17:18
Hacıosmaoğlu 100 bin dolarlardan falan bahsediyordu.Bakalım ne kadar yatıracak bu hesaba.:)Ayrıca Mustafa Kahraman'la görüştüm.Kampanya süper gidiyor diyor.Ulusal basına yaymaya çalışıyorum ve bunu başaracağım dedi.

Uğurtan
16.06.2008, 17:23
Ben yardım, sms konularında Cafer abi ile aynı düşünüyorum..

OLCAY ÇAKIR
16.06.2008, 17:42
Takımımıza bir yıldız kazandıralım derken;önceliklerimizi,sıralamamızı bozmayalım.

Bu bir kaygıdır.

Ben bu konuda tartışmanın içinde olmadan,oldurmadan yinelemek istiyorum;

Bu kampanya,kombineler bitene kadar dondurulmalıdır.

Kombine konusu bir yarışma haline dönüşmektedir ve bizler çok geride kalma tehlikesi ile karşı karşıyayız.

Bu durum bizi daha da zor bir duruma düşmekten kurtaracaktır.

Kampanya kombineler bitene kadar dondurulsun.

Emo91
16.06.2008, 18:22
bunu niye spor haberlerinde falan vermiyorlar, veya sporx.com gibi spor sayfalarinda göstermiyorlar, bundan büyük olay mi var bir taraftar grubu icin, ne kombine nede forma , asil buna destek lazim....

biraz reklam yapalim suna, eger TS TV kurulursa sunun reklamini yapalim allahinizi severseniz

ugurTS1989
17.06.2008, 11:40
beyler bı yıldız gelıcekmı kesın genellıkle kımlerın uzerınde duruyo yonetım bılen varsa acıklASIN

Akif Gür
17.06.2008, 11:43
beyler bı yıldız gelıcekmı kesın genellıkle kımlerın uzerınde duruyo yonetım bılen varsa acıklASIN

transfer dosyasına gel öğrenmeyeceğin şey kalmaz:D

Emo91
17.06.2008, 14:39
hayde millet , herkezin elinden geldigi kadar yardim edilsin

unyeliguven
17.06.2008, 15:56
Bu sene her türlü katkıyı yapmaya ben de varım.
Forma aldım kombineyi de aldım Trabzon da bulunan ihtiyaç sahibi bir öğrenciye hediye edeceğim.

İstanbuldan ünyeli Güven

Abdullah Altıntaş
18.06.2008, 13:44
100 ytl de babam için hesaba havale yaptım.Hayırlı olur inşallah

Osman Yavuz
19.06.2008, 11:53
Yeterince duyuramadık şu kampanyayı.Ayrıca bu kampanyaya yardım kampanyası diye karşı çıkanlara şunu söylemem lazım.Bu bir yardım değil, destek kampanyasıdır.Allah'a çok şükür Trabzonspor'un kimsenin yardımına ihtiyacı yoktur.Ancak Erdem'in de dediği gibi yurtdışında yaşayıp da lisanslı ürünlere ulaşamayan gurbetçilerimiz Trabzonspor'a destek olmak istiyorlar.Bence destek olabilecekleri en iyi yol da bu şu anda.Biraz ulusal medyada gösterebilsek bu kampanyayı inanın bir değil iki tane yıldız kazandırırız bu takıma.

hamdi_61
19.06.2008, 13:33
bence resmi internet sitemizin giriş sayfasına "bir yıldız da sen kazandır" şeklinde bir intro koyulursa iyi olur.hala bu kampanyadan haberi olmayan renkdaşlarımız var ne yazık ki

mavilibordo
19.06.2008, 14:56
kanpanya gercekten çok güzel imkano olanütün tarftar bu organiziye katılmalı diyorum işte o zaman gercek bir taraftar olarak destek vermış oluruz bende sıkıntılı olarak yani matti durumum bozuk olsada katılacağım inş bütün taraftarıma devgiler

Guroni
19.06.2008, 15:22
bir şey söylemek istiyorum para yatıralan hesap trabzonspor hesabımı sitenin kendi açtığı hesap mı

Samet Yildirim
19.06.2008, 15:33
bir şey söylemek istiyorum para yatıralan hesap trabzonspor hesabımı sitenin kendi açtığı hesap mı

TRABZONSPOR...Ilk Sayfadaki yorumda yaziyor aslinda..

Mehmet_Mercanlı
19.06.2008, 16:55
:D
100 ytl de babam için hesaba havale yaptım.Hayırlı olur inşallah
:alkış:
abdundah abi organızasyon bitene kadar ailenin diğer bireyleri adınada 100 er ylt . yatırmanı beklıyoruz .. :D

Akif Gür
19.06.2008, 16:55

kulübün hesabı

akrep2961
19.06.2008, 22:26
ya öyledir ya böyle haydeyin uşaklar dalga dalga hedefe biz varız herşeye

akrep2961
19.06.2008, 22:28
ya öyledir ya böyle haydeyin uşaklar dalga dalga hedefe biz varız herşeye
:bmn2::bmn2:

BOZOHAN
20.06.2008, 11:34
maaşımı aldımmı yatıracam

Cafer Bulur
21.06.2008, 16:06
arkadaslar bu konu bu kadar arkada kalmasin!
sayet sampiyonluk istiyorsak elimiozden geldigince fedakarlikta bulunmaliyiz.
herkesi imkani cercevesinde destek olmasi kacinilmazdir.
aksi takdirde bu kampanya hüsranla sonuclanabilir.
sanirim bunu hicbirimiz istemeyiz.

Birtan Karaman
21.06.2008, 16:24
bu yıldız genc bır yıldız olsun...

tnt61
25.06.2008, 00:29
bu başlığı unutmayalım milletttttttttttt.sadri baba songu alırsan olacağı budur:D

Ahmet AYDIN-28
26.06.2008, 14:12
Hesaplara ne kadar yattı bir bilgi var mı?

guarin
26.06.2008, 15:50
bu güzel organizasyonda elde edilecek parayla kimin alınması istersiniz diye bir başlık olursa çok güzel olur. saygılar...

KUTADGU
26.06.2008, 16:57
bu güzel organizasyonda elde edilecek parayla kimin alınması istersiniz diye bir başlık olursa çok güzel olur. saygılar...

IMF ve Dünya Bankasının kredi politikasına benzetmeyelim olayı

Hüseyin Kurt
26.06.2008, 17:05
IMF ve Dünya Bankasının kredi politikasına benzetmeyelim olayı

:)
hem parayı verip hem de nereye harcanacağını belirlemek gibi bişey

Oğuzhan Fidan
28.06.2008, 18:07
başlık kurumuş

Kaan
04.07.2008, 02:21
Oooov... :(

Çok arkalarda kalmış bu başlık... :(

Biraz daha ilgi arkadaşlar... :o

Mustafa Önder
04.07.2008, 04:23
ilgi arkadaşlar ilgi dahaca ben de yatırmadım 7 sinde burs yatsın öle:D ee napak öğrenci adamız ama şu sinan aygünün kasayı aradan sıradan aşırsak da 3 milyon euro ya bi topçu alsak fene mı olur:D:D (şaka tabi)

Emo91
04.07.2008, 13:32
ilgi cok az, birseyler degismeli......
baskan bir istek yapsa repörtajda falan bence olay degisir

HADE SADRI BABA, bir istek yap, sonra gör paralari......

Murat'
04.07.2008, 13:36
Ben böyle kampanyalara destek vermiyorum...bunun yerine gidip ts clup'tan 5 Ytl'ye bir bileklik alırım daha iyi...sms kampanyasında önemli bir pay operatörlere gidiyor...

OLCAY ÇAKIR
04.07.2008, 13:42
Takımımıza bir yıldız kazandıralım derken;önceliklerimizi,sıralamamızı bozmayalım.

Bu bir kaygıdır.

Ben bu konuda tartışmanın içinde olmadan,oldurmadan yinelemek istiyorum;

Bu kampanya,kombineler bitene kadar dondurulmalıdır.

Kombine konusu istanbul takımları ile bir yarışma haline dönüşmektedir ve bizler çok geride kalma tehlikesi ile karşı karşıyayız.

Bu durum bizi daha da zor bir duruma düşmekten kurtaracaktır.

Kampanya kombineler bitene kadar dondurulsun.

Gökhan ÖZDEMİR
04.07.2008, 14:00
yatıralım arkadaşlar bütçemiz neye yetiyosa okadar yatıralım.1 ytlde olsa 1000 ytlde olsa yatıralım

miragef
04.07.2008, 15:44
Takımıza bir yıldızda biz kazan dıralım. kampanyasında bu taraftarlarımız yaptığı maddi desteleri, burada gösterilmesi mümkünmüdür, gösterilse çok daha çoşkulu bir ortam olur, ve daha çok kişinin ilgisini çekiceğine inanıyorum..

Badaloğlu
04.07.2008, 16:04
Takımıza bir yıldızda biz kazan dıralım. kampanyasında bu taraftarlarımız yaptığı maddi desteleri, burada gösterilmesi mümkünmüdür, gösterilse çok daha çoşkulu bir ortam olur, ve daha çok kişinin ilgisini çekiceğine inanıyorum..

Böyle bir imkanımız yok!... Bu hesap numaraları Trabzonspor'a ait olduğu için bu numaralara kimler tarafından, ne kadar para yatırıldığını göremeyiz...

Mustafa Önal
04.07.2008, 23:00
Ben böyle kampanyalara destek vermiyorum...bunun yerine gidip ts clup'tan 5 Ytl'ye bir bileklik alırım daha iyi...sms kampanyasında önemli bir pay operatörlere gidiyor...

arkadaşım bu kampanyada yatırdığın para direk kulübün kasasına gidiyor bunu 2. 3. şahıslar görmüyor direk kulüp hesabıyla alakalı. ben şahsen bu kampanyayı sonuna kadar destekliyorum. bu kampanya taraftar adına yapılmış bir kampanya bunun değişik versiyonlarını avrupa kulüpleri bile yaptı. örneğin şalke kulbünde stad yapılırken herkes belli bir bağış yaptı ve ordaki bir tuğla yada taşta taraftarın ismi yazılı . bunu bizzat bana hami mandıralı abimiz söylemişti.

Samet Yildirim
04.07.2008, 23:05
arkadaşım bu kampanyada yatırdığın para direk kulübün kasasına gidiyor bunu 2. 3. şahıslar görmüyor direk kulüp hesabıyla alakalı. ben şahsen bu kampanyayı sonuna kadar destekliyorum. bu kampanya taraftar adına yapılmış bir kampanya bunun değişik versiyonlarını avrupa kulüpleri bile yaptı. örneğin şalke kulbünde stad yapılırken herkes belli bir bağış yaptı ve ordaki bir tuğla yada taşta taraftarın ismi yazılı . bunu bizzat bana hami mandıralı abimiz söylemişti.

Veya mesela Neapel taraftari aya kalkti Maradonayi geri getirmek icin veya transfer etmek icin ve hakketen taraftar almisti Maradonayi