PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İsviçre 1 - 2 Türkiye | Hesabı Kestik!..

Sayfa : [1] 2 3

antagonist
08.06.2008, 00:35
11 Haziran Çarşamba günü , turnuvanın ev sahibi İsviçre ile , Fc Basel'in stadı olan St. Jakob Park'da karşılaşacağız.

Maçın hakemi, Lubos Michel.

Milli takımımıza başarılar diliyorum.

Serdær
08.06.2008, 00:36
Lubos Michel :alkış:

TolgaTopçu61
08.06.2008, 00:38
ne yapip bu maci kazanmamiz gerek.

fatih terim bakalim kadroyu degistirecek mi?

insallah bu sefer gökdeniz ve arda'yi oynatir

Remzi
08.06.2008, 00:38
İsviçre bugün çok iyi oynadı Çekler karşısında.Bu oyunu bizim karşımızda da sürdürürlerse işimiz zor.Fatih Terim bu maçta sonuca gidecek adamları oyuna sürse iyi olur.

Harun-61
08.06.2008, 00:39
İsviçre`nin gol silahı Frei bugün ki maçta ağır sakatlanmış.
turnuvayı kapatmış.

acil şifalar...

Selman
08.06.2008, 00:40
Eve dönüş bileti olur;)

TolgaTopçu61
08.06.2008, 00:46
bu mac'da büyük ihtimal defans'da emre asik ve emre güngör oynayacak

6Şafak Aydın1
08.06.2008, 00:47
Bu macta Emre Asik ile Emre Güngör oynatilacak habere göre. Gökhan neysede Servet zor.

Hüdai Pervaneli
08.06.2008, 00:50
Belki göl atabilmemiz icin bir sans

zalad22
08.06.2008, 00:50
Turkiye 1:0

alper*
08.06.2008, 00:51
Terim gitsin,zaten turnuva gitti.Maç da gidebilir.

Erkin
08.06.2008, 00:51
Servet de yok şimdiden geçmiş olsun :(

TolgaTopçu61
08.06.2008, 00:53
İsviçre, Çek Cumhuriyeti maçı sonrası ZDF televizyonuna konuşan İsviçreli Barnetta, ikinci devre baskın ve iyi oynadıklarını ama yedikleri golün cevabını veremedikleri için yenilen taraf olduklarını söyledikten sonra, konuşmasını “Bu yenilginin acısını Çarşamba günü Türkleri yenip unuttururuz” diye bitirdi.

Fatih Ersoy
08.06.2008, 00:54
Kazım'ı, emre aşık'ı milli takımda oynatan zihniyeti kınıyorum...

Terim istifa et...

Fatih
08.06.2008, 00:54
terime rağmen herşeye rağmen umudumu koruyorum

ÖzGür Ayar
08.06.2008, 00:55
bugün gördüğüm isviçre taş gibi takımdı. bizim maça büyük ihtimalla eren ve yakin 11 de başlayacak. işimiz zor hatta zor ötesi. terim saçmalamaz umarım.

Öztürk Adem
08.06.2008, 00:57
Ana bu mac cok daha tehlıkelı mac anaaaaaaa ısın cok zor zort terım

Kadir
08.06.2008, 00:58
Bugün Çek Cumhuriyeti karşısında ki oyununu oynarsa İsviçre bizi duman eder .

Cafer Bulur
08.06.2008, 01:01
Bugün Çek Cumhuriyeti karşısında ki oyununu oynarsa İsviçre bizi duman eder .
oynamak zorundalar.bizim de onlarinda galibiyetten baska secenegi bulunmuyor.kiran kirana bir mac olacak.umarim hakem de bir yamukluk yapmaz bize.

Egemen
08.06.2008, 01:02
turnuva benim için bitmiştir.. bu kadar yanlış turnuvanın favorisi olarak gösteren bir takımın maçında yapılmaz..

yaparsan benim de umudum kalmaz..

isviçre bugün izlediğim futboluyla bizi darmadağın eder.. keza çekler de..

yazık oldu..

vurgun_kiz_61
08.06.2008, 01:05
Bu maci oynamasakta olur turnuva bizim icin bitmistir...:(

Şenol YİĞİT
08.06.2008, 01:06
Ana bu mac cok daha tehlıkelı mac anaaaaaaa ısın cok zor zort terım

Hocam seninde bu yorumların öldürüyor beni..

Miraç Atalay Çiftçi
08.06.2008, 01:06
90 dakika Tuncay'a,
45 dakika Sabri'ye
90 dakika Emre'ye
Girdikten sonra Emre Aşık'a

Dayanmak kolay değildi...
Hiç birşey yapmadı takım. Ne olumlu tek bir hareket ne organize atak...
Aurelio bir çok oyuncudan daha iyiydi. Saha da ayakta kaldı, bazılarının utanması lazım...
1 puan anca diyordum, hala bu umudum yitirilmiş değil.
Umarım Terim hatadan döner ve Milli sömürüyü atrık sona erdirir ve çeker gider...

Şimdiden geçmiş olsun...

Müge ÇİFTÇİ
08.06.2008, 01:11
çok biliosun sen miraç:D

Muhammed KOÇ
08.06.2008, 01:42
adamların hem kendi evi (1), ve kesinlikle kazanmak zorunda (1) =2

biz de kesinlikle kazanmak zorundayız. (1) = 1

malesef kaybedince fikstürümüz de aleyhimize döndü >> isviçre : 2 türkiye :1

Serdær
08.06.2008, 01:43
adamların hem kendi evi (1), ve kesinlikle kazanmak zorunda (1) =2

biz de kesinlikle kazanmak zorundayız. (1) = 1

malesef kaybedince fikstürümüz de aleyhimize döndü >> isviçre : 2 türkiye :1

Alexander Frei yok ( 1 )

Servet yok ( 0,5 ) Gökhan Zan yok ( 0,2 )

Yani 3 -1,7 :D

Laz_61
08.06.2008, 01:46
Fatih terim kupayi alsana alsana alsana....
nah alirsin nah alirsin...Pabucum Imparatoru...

Kazım Uzunboy
08.06.2008, 02:07
Bu akşamki kadroyu gördümya artık hiç ümidim yok..

macka61
08.06.2008, 02:11
fatih terim futboldan alnadığını gerçekten zannediyormu o çekeriz yine

DeAgLeMaNyAq
08.06.2008, 03:47
Son katıldığımız 2 turnuvada ev sahiplerini yenmeyi başardık ama bu sefer ne yaparız bilemiyorum. İsviçre, Çek maçında hiç fena oynamadı ama şansları da pek yoktu. Bu maç için stoperlerde Gökhan ve Servet oynayamazsa yerlerine iki Emre geçecektir. Sağbekte Sabri oynar ama orta sahanın sağında kim oynar tartışılır. Fatih Terim, Hamit'i kesmez diye tahmin ediyorum ama Kazım'a da çok güveniyor. Tuncay'ın yerine Arda'nın oynayacağı kesin gibi. Forvette de muhtemelen Semih yer alacaktır. Bu maçta Gökdeniz'in sonradan oyuna girebileceğini düşünüyorum...

28TS61
08.06.2008, 03:48
terimin basinda oldugunu bildigimiz icin ne yazikki yine yenilcez

Ayaz
08.06.2008, 05:07
4-3-3 yada diğer kombinasyonu aynı 11 içerisinde 4-1-4-1 bizim ne oyun kurgumuza ne de futbolcu yapımıza uymaktadır.
Sinyor Terim, takım halinde hücumu ve takım halinde defans yapmanın üzerinde durup top rakipdeyken tüm oyuncuların topun gerisinde olmayı yeğlemiş 2 haftadır bu felsefenin peşinden koşmuş ama başarız olduğunu son Portekiz maçında ispatlamıştır. Yanlışlar futbolcu seçiminden başlıyor, bu takımda başta Tekke, Yıldıray, Halil, Mehmet Topuz, Toraman, Nuri Şahin ve özellikle bu taktiksel kurguda Mehmet Yıldız'ın olması gerekliliğini vurgulamak istiyorum, Nuri Şahin Hollanda liginde 29 maçta görev alarak 6 gole imza atmış ve başarılı bir sezon geçirmiştir. Nuri, emre belezoğlundan 10 kat daha katkı sağlayarak en azından geri çıkıp top alıp pas yapmadan, dikine giderek aralara pas atabilir, Fatih Tekke nokta santrafor yapıp topu ceza sahası çevresinde tutup nihat yada kanattan oyun bindirenlere servis yapıp tekrar aldığında tek vuruşla bitirici görevi üstlenebilirdi, Topuz gücü ve zekasıyla orta sahanın 3 lü kurguda topuz-hamit-aurelio 3lüsü ile portekiz maçına çıkılsaydı orta sahad a üstünlüğü ve topa sahip olmayı sağlayabilirdik bu üçlüyü hamiti bekte düşünüp nuri ile düşünebilirdik, ne tümer ne emre, tek gerçek yıldıray'ı oyunun gidişatına göre kullanmak topun bizde olması gerektiği anlarda onun kazandırdığı faullerle duran toplara sahip olmayı düşünmek herhalde çok zor olmazdı. 2002 dünya kupasında en çok faul yapılan oyuncuydu yıldıray. Çeklere karşı güçlü defanslarına mehmet yıldızı düşünmek çok zor olmasa gerek.Gökhan zan+2 emre nin toplamının bir Toraman etmeceyeğini bilmek 2+2=4 olduğunu bilmemek gibi bir denklem olsa gerek.. Rakiplerinin kimler olduğunu bilerek 3 ayaklı bir takım profili çıkarmak bunları tekrar tekrar düşünmek Terim'in herşeyi ben bilirim tavrı ve ordinaryüs düşünürlüğüne ters düşmektedir..

Yazıklar olsunki kaprislerine, belirlemiş olduğun uşaklara, Sakatlara ve kendi takımlarına hiç bir katı sağlamamış oyuncuları ilk 11 de maça başlatmana.. Yazıklar olsun...

yaranozlu
08.06.2008, 08:03
bence terim ve cıvata topçulara rağmen isviçreden en az 1 puan çıkarırız. Bomboş takım onlar da, dünki maçta iyi oynamışlar, ben izleyemedim ama tanımadağım takım değil, çeklere rahat yeniliriz. bu şekilde çek-portekiz liderlik mücadelesi, kalan düşmanlar da 3.lük mücadelesi verir. Hayırlı olsun herkese... Sakın Terimden de vazgeçmeyin, dünya 3.sü olunca eleştirenler şimdi ne diyecek. GSnin takımı iyiymiş o zaman, şimdi de Fenerin takımı iyi, hani nerde. Çalışmayınca olmuyor, sırf gazla futbol oynanır mı?

Emirhan Makul
08.06.2008, 08:17
isviçrenin defansı çok sağlam bence portekiz maçından daha zor olacak gol buluruz ama golde yeriz 2-1 felan yeniliriz

Hasan61
08.06.2008, 09:39
şansımmız yok maalesef 0 çekip eleneceğiz

Emre B.
08.06.2008, 10:02
İsviçre'nin maçını izlemedim ama bu oyunla şansımız yok.

Emirhan Çorumlu
08.06.2008, 10:57
Ben Halen Birseyler Yapacagimiza inaniyorum Sizde Inanin! Herzamanki gibi biz Türklere bir Tokat lazimdi simdi alsik o Tokati yeni uyaniyorlar cekleri ve isvicreyi yeneriz Asagida benim Isvicer Maci icin hazirladigim ilk 11 var! Yorumlarinizi bekliyorum!

Emirhan Çorumlu
08.06.2008, 10:58
Volkan
Sabri Servet G.Zan U.Boral
Hamit Aurelio Arda
Gökdeniz Tuncay
Nihat

Vkgz
08.06.2008, 11:07
ortada bi taktik maktik olsa kazanabiliriz diyeceğimde ne taktik var ne bişey.. ne olacağı belli olmaz diyorum sadece... Terim ne yapıyor anlamak mümkün değil... en başından dedik zaten bunu...

Ayaz
08.06.2008, 11:23
isviçrenin defansı çok sağlam bence portekiz maçından daha zor olacak gol buluruz ama golde yeriz 2-1 felan yeniliriz

doğru, o zaman bir Portekiz'in defansına bakalım öyleyse :)

Ferreira - Chealse
Carvalho - Chealse
Bosingwa - Porto ( Chealse ile anlaştı yeni sezon için )
Pepe - Real Madrid ( Portodan Real transfer olurken ispanya liginin en yüksek bonservis bedeli ödenen defans futbolcusu oldu )

bu kıyaslama isviçre'nin kötü bir defansı var anlamına gelmez elbet, Shuttagartta, Arsenalde, Liverpoolda oynamakta olan defans oyuncuları var.

Sacit
08.06.2008, 11:29
rakiplerin defansı çok iyi de olsa, kötü de olsa biz saçmalıyoruz.. doğru dürüst bir pozisyona bile giremiyoruz, nasıl gol atacaz.

Ayaz
08.06.2008, 11:39
Yinede herşey bitmiş değildir, ümit vardır yanlış seçimler olsada birşeyleri doğru yapabilmenin yoluda var, Kaprisleri bırakıp, Emre'yi takımdan kesip onun görevini Hamit'e üstlendirip, 4-3-3 den vaz geçip 4-4-2 sisteminde 2 göbek 2 sarkık kanat gökdeniz-kazım ya da tuncay-gökdeniz ki bu ikili kanat kurgusunda ardayı düşünebilirizde, oynatıp forvette nihat-semit ikilisine görev verip nihatı asıl iş bitirdiği geriden gelme özelliğinden faydalanmak en doğrucu taktik olabilir ve ayrıca kalede tartışmamız Rüştü ile başlamalıyız.. Ben daha iyisini bildiğimi iddaa etmiyorum, ben futbolcuların kendi takımlarında göstermiş olduğu performansı ve mevkii anlamında gözlemlerimi buraya yazıyorum. Dikkat ettiğim bir başka konu ise grubumuzdaki 3 takımında neredeyse 2004'den beri aynı kadrolarını korumaları ve biz kadroyu 2004'ü geçtim 2006'dan beri düşünüyorumda Terim'in kararsızlıklarına ve denemelerini nasıl sabredebiliyoruz bunu anlayamıyorum, ayrıca ben Fatih Terim'i beğenmeme sevmeme rağmen bu kadar kızdırabiliyor, sinirlerimi bozabiliyor ve güvencimi de tamamen bitirebiliyor. Adaletli ve performansa dayalı, istatiksel bir pörtföyden futbolcuları belirlemek, Uluslararası tecrübeleri göz önünde bulundurmak, İsviçreye yenerek takıma güveni tekrar kazandırmak en büyük dileğim arzum..

Ve siz saygı değer üyelerimiz, taraftarlarımız, arkadaşlarım dostlarım..
Her ne şartta olursa olsun Ayyıldız'dan soğumamak ve buna neden olanlar olsada bunda ısrarcı olmak, Yorumlarınızada dikkat etmenenizi aşağalamamanızı kişisel olarak algıları yansıtmamanızı da sizlerden rica ediyorum..

ilhan
08.06.2008, 11:41
Portekiz maçında kaleci Ricardo'yu yatıramadık İsviçre maçında Benaglio'yu yere yatırabilirsek başarıdır.

Murat Aydın
08.06.2008, 11:46
isviçreyi rahat geçeriz

murseltaskin
08.06.2008, 12:07
rahat olun isviçreyi yeneriz

Cem Balcı
08.06.2008, 12:10
kesin yenildik...

Kadir
08.06.2008, 12:14
İsviçre birleşmiş milletler gibi takım heryerden oyuncu var adamlarda ve çok kaliteli oyuncular behrami vonlanthen gökhan eren hakan senderos benaglio djouru diye gider bu hepsi kaliteli oyuncular ve isviçre iyi futbol oynuyor dün çekleri yenebilirlerdi ama olmadı ve bence bizim işimiz çok zor yenersek sürpriz olur ..Allah yardımcımız olsun . umarım Fatih terim yine saçmalamaz !

ÖmerFarukYılmaz
08.06.2008, 12:21
Yazık olucak bizim takıma...

Fatih şimdi bütün hırsıyla oynayacak...

poetricus
08.06.2008, 12:24
İsviçre - Türkiye ve hocamız Fatih Terim.
Mazoşistler için fantazi ve yaşantı zenginliği şölenine hoş geldiniz!

MahmutHSO
08.06.2008, 12:53
Fatih Terim,megaloman bir psikopattır.Kendi egoları uğruna,Türkiye yi tüm dünyaya rezil ediyor.
Futbolda zerre kadar anlamıyor.Tek bildiği şey,toplu hücüm,toplu defans.Ne bir varyasyon,ne bir taktik.
Ve koskocaman bir "ego"

pReN@_61
08.06.2008, 12:58
Zor maç olacak.
İnşallah kazanırız...

İsmail Çavuşoğlu
08.06.2008, 13:13
Fatih terim ile 3-0 mağlup oluruz
terimsiz 1-0 kazanırız..

sanatik
08.06.2008, 13:32
bu maci berebare bitirip cek macini kazanmamiz bizi grupdan cikarabilir. Ancak iki macida an fazla 2 puan ile bitirme ihtimali daha yüksek görünüyor. Tabii 0 puan ve 0 gol ile 96 da oldugu gibi dönmekde fatih terim hayranlari icin cok hos olacak. Acaba diyorum Ersun yanal ile su anda nasil oynamis olurduk ?

tsmetu
08.06.2008, 13:53
Yanlışların insanı fatih terim olduğu sürece,takımdan benim bir beklentim yok hele hele portekiz maçındaki kadroya,bakarmısın ya hadi ikimaç daha oynat fatih terim sonra evine gel yata yata tv maç izle.

Mert67
08.06.2008, 14:28
İsviçre'nin ilk maçını izledim.Çok iyi top oynamıyolar.En önemli oyuncuları A.Frei'da sakatlandı.Günümüzde olursak kazanırırz bence.Bu maçta beklere büyük görev düşecek.Çünkü kanatları kullanan bir takım İsviçre.

Erbay
08.06.2008, 14:29
Fatih Terim'in aklı başına gelirse belki yeneriz.Ancak defansta büyük ihtimalle Servet ve Gökhan Zan olmayacak.Emre Aşık ve Emre Güngör oynayacak.Yani işler daha da zorlaşıyor.Frei'ın sakatlanması bir şeyi değiştirmeyecek.Gol yememiz için sıradan bir forvet yeterli zaten.

Emiroğlu
08.06.2008, 14:34
İsviçre maçı için , en büyük tehlike (Terimden sonra tabi :)) basın unsurlarımız...

Eğer her zaman ki gibi , intikam maçı , rövanş , vs gibi baskı yaratılırsa bu maçı asla kazanamayız...

Eğer tek forvet çıkarsak bu maçı asla kazanamayız...Adamların defansları çok sağlam ve taş gibi takımlar...

Eğer oyuncularının çirkefliklerine (bknz çek maçı) yine karşılık vermeye kalkarsak asla kazanamayız...

Benim fikrim , bu maçı asla kazanamayız.Freekik ya da balına olmazsa Gol de atamayız...

Çek maçına ihtimal bile vermiyorum , konuşmuyorum ,tartışmıyorum...

28TS61
08.06.2008, 14:36
o gol ve 0 puanla geri döneriz ne yazikki ama en azindan terimden kurtuluruz

Hüdai Pervaneli
08.06.2008, 14:55
ben aklsam portekiz i destekledim macin belli bir bölümünden sonra

carsamaba gunu isvicreyi destekliyebilirim ama fatihterimi i asla

28TS61
08.06.2008, 15:05
fanatikte yaziyordu baslikta daha baslamadik diye, zaten hic baslicamizida sanmiyorum
yalaka medya

elenince yazarlar tam baslicaktik elendik diye:D

vurgun_kiz_61
08.06.2008, 15:16
Isvicre kazanmaya mecbur ve Turkiye maci onlar icin final maci olacak, felaket saldiracaklar bize...adamlarda hirs var o bizdede yok....

pReN@_61
08.06.2008, 15:43
Bu maçta Milli takımımızdan patlama bekliyorum..

sanatik
08.06.2008, 18:38
İsviçre maçı için , en büyük tehlike (Terimden sonra tabi :)) basın unsurlarımız...

Eğer her zaman ki gibi , intikam maçı , rövanş , vs gibi baskı yaratılırsa bu maçı asla kazanamayız...

Eğer tek forvet çıkarsak bu maçı asla kazanamayız...Adamların defansları çok sağlam ve taş gibi takımlar...

Eğer oyuncularının çirkefliklerine (bknz çek maçı) yine karşılık vermeye kalkarsak asla kazanamayız...

Benim fikrim , bu maçı asla kazanamayız.Freekik ya da balına olmazsa Gol de atamayız...

Çek maçına ihtimal bile vermiyorum , konuşmuyorum ,tartışmıyorum...

dün macdan sonra alman zdf dekilerde isvicre türkiye amci yüksek tansiyonlu gececegini ancak 3 yil önceki sorunlu macin aksine sorunsu bir mac beklendigini belirtti (isvicreli eski hakem urs meier özellikle).

futbol olarak isvicreye karsi zorlanacagimizi düsünüyorum cunkü onlar bizim tersimize effektiv - akilli ve caliskan futbol oynuyorlar. Bizim kadroda olan veya terim sayesinde olmayan topcular isvicrede olsun turnuvadan önce göbek atarlardi ama minimum potansiyel ile potansiyeli olan veya evinde maci izleyeni yenebiliyorlar futbol ülkesi olmadiklari halde.

Sorun var ve halen devam ediyor federasyon senol günesden sonra ersun yanalida postalamisdi simdi fatih terim ile destan yaziyor avrupada. Futbol ekölü yaratacagim diye ugrasan fatih terim acaba hangi ekölü yaratti (elindeki topculari gerekdigi gibi kullansan yetmezmi eköl düsünecegine) ?

Mehmet Fırat
08.06.2008, 18:55
Turnuvadaki tek sistemsiz takımız. Turnuvadaki tek pivot santraforsuz takımız. Turnuvadaki en kötü stoperlere sahip takımız. Ve sonuç olarak;

Turnuvanın en kötü takımı olacağız...

OYılmaz
08.06.2008, 19:39
Eğer dünkü 11 le çıkıp aynı futbolu oynarsak İsviçre en az 2-3 atar alır elimizdeki mevcut berbat kadroyla etkili bir 11 oluşturayım dedim bu 11 de nasıl etkiliyse.. orasıda tartışılır işte buyrun :

------------------Volkan-----------------

---Hamit----ServetÇetin----G.Zan-----UğurBoral

---Kazım----Gökdeniz-----Aurelio-----Emre---Arda

-----------------Nihat--------------------

Bari böyle oynat Terim efendiiii....

Ozan
08.06.2008, 19:48
Gruptaki iddiamızın devam etmesi için kesinlikle kazanmamız gereken bir maç . Beraberlik ise sıkıntı yaratabilir onun için elimizden geleni yapmalıyız . Umarım Fatih Terim yanlış oyuncu seçimleriyle maçı katletmez ve yine umarım oyuncularımız amatör futbolcular gibi hatalar yapmaz .

İsviçre - Çek Cum. maçında İsviçre'yi gayet iyi gördüm . Yinede Portekiz maçından daha rahat olabileceğimizi düşünüyorum .

Cem Balcı
08.06.2008, 19:52
Eğer dünkü 11 le çıkıp aynı futbolu oynarsak İsviçre en az 2-3 atar alır elimizdeki mevcut berbat kadroyla etkili bir 11 oluşturayım dedim bu 11 de nasıl etkiliyse.. orasıda tartışılır işte buyrun :

gökdenizide nihatın arkasına koydumu tamamdır.gerçekten harika bi kadro...

mehmet83
08.06.2008, 20:00

Su anda en iyi kadro bu. Fakat Yildiray'i gondermeseydi, Kazim'in yerine gokdeniz, Nihat'in arkasindada Yildiray olsaydi belki bu duruma dusmeyebilirdik.

mehmet83
08.06.2008, 20:03
4 puanla gruptan cikma gibi bi sansimiz varmi sizce? Porketiz, Isvicreyi yense 6 olacak. Ceklerle berabere kalsalar 7. Cekler bizle berabere, Portekizle berabere kalsa 5 eder. Ben 4 puanin bize yetecegini pek dusunmuyorum.

Hasan61
08.06.2008, 20:05
http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=46735

murat_bayram
08.06.2008, 21:56
inşallah bu maçta da yenilip turnuva ya sıfır puanlla veda edecez
sıfır puan diyorum çünkü çekleri yenmemiz teorik olarak imkansız

takımın yenilmesini istiyorum diye eleştirenler olabilri bu takım benim milli takımım değil arkadaş sinyor terim ve yalaka medyanın ürünü absürd bi takım

ersun yanal hakan şükür ü oynatmadı diye takımdan kovan dünya üçüncüsü yapan şenol güneş i karizması yok diye eleştirenler yine terim yalakalığı yapabilecek mi acaba

bana deselerki al milli takımı kötü oynat bu kadar kötü oynatmayı beceremem herhalde

Egemen Yılmaz
08.06.2008, 22:23
"karizmatik" "vizyon sahibi" teknik direktörümüze güveniyorum (!) :mad:

Punisher-61
08.06.2008, 23:29
yine defansif oynarsak
yine korkak oynarsak
yine mücade etmezsek
yine kosmazsak
yine rakipten korkarsak
yine tuncay,mevlüd oynarsa
VEEEE en önemlisi: Fatih Terim yine kadro ve taktik seciminde sacmalarsa isvicre bizi evire cevire yener

Erkin
09.06.2008, 00:04
Gökhan ve Servet yok ve sanırım Emreler oynayacak stoperde.. Gökhan'ın olmaması ancak avantaj olur da Servet olayı kötü.. Atak yapamıyoruz bari defansta sağlam olabilsek :(

ssparrow(61)
09.06.2008, 00:11
bari isviçreye yenilmesek adam gibi takım çıkarıpta güzel oynasak bari

Muhammed KOÇ
09.06.2008, 00:17

---Hamit----ServetÇetin----Çağdaş-----UğurBoral

-----Gökdeniz-----Aurelio---Yıldıray-------Arda

------------Nihat-------Fatih tekke-------------

söyleyin kim tutar şimdi bizi ??

Romeyiga
09.06.2008, 00:19
İsviçre (http://www.tr-botschaft.ch/) Taraftari : bye bye Turki.

Erdal
09.06.2008, 00:22
İsçivre yi de çekleride yeneriz( Terim e rağmen)...Sonrada milli takıma ego sunu bastırabilen "insan"bir hoca gelir ve 2010 a daha iyi hazırlanırız....

Fatih
09.06.2008, 00:26

---sabri----emre aşık----emre güngör-----hakan balta

----hamit-----Aurelio---Emre------Tuncay(arda)

------------Nihat-------semih -------------

şeklinde çakacağını tahmin ediyorum(sakatlar iyileşmezse)

tuncayın forvete hamitin orta alana yakın oynayacağını tahmin ediyorum

kamyonetçi
09.06.2008, 00:32
Isvicrenin yuksek tempolu ve disiplinli oyununa karsi bizim temposuz ve silik oyunumuz,mac baslamadan sonucu hakkinda bilgi vermektedir.Ben bu macin hezimet olacagini dusunuyorum.

sanatik
09.06.2008, 10:51
Erdal isvicreyi ve cekleri yendikden sonra terim gitmez niye göndersinlerki o durumda ?

Üstelik terim italyanca konusmaya baslar (kendini milanda filan sanacak - veya uyanacak).

_SeRKaN_
09.06.2008, 10:51
Bu maçı almalıyız diyeceğim ama hangi futbolla..

bordo(61)mavi
09.06.2008, 11:07
İsviçre ile kesilmesi gereken bir hesabımız var. Ne olursa olsun şu gruptan çıkamasak bile şu isviçreyi evinde yenmemiz lazım. Ama tahminim bol kartlı ve kavgalı bir maç olacağı yönünde. İnşallh kazanırızda bu isviçreliler görürler Türklerin ne şartlarda neler yapacağını... Ama topun bizi sevmesi lazım...

Emiroğlu
09.06.2008, 11:31
İsviçre ile kesilmesi gereken bir hesabımız var. Ne olursa olsun şu gruptan çıkamasak bile şu isviçreyi evinde yenmemiz lazım. Ama tahminim bol kartlı ve kavgalı bir maç olacağı yönünde. İnşallh kazanırızda bu isviçreliler görürler Türklerin ne şartlarda neler yapacağını... Ama topun bizi sevmesi lazım...

Dua edin de böyle düşünmesinler.

Anlam yüklenen hiçbir maçı alamıyoruz-alamayız.

28TS61
09.06.2008, 11:45
isvicre alir maci

Dursun Kaplan
09.06.2008, 11:50
Fatih Terim denen adam varken çok zor...

Murat'
09.06.2008, 11:51
Bana öyle geliyor ki bu turnuvayı gol atmadan tamamlayacağız...

UğuR
09.06.2008, 11:55
Tam bir horoz döğüşü olur.Grupda tek yenebileceğimiz takım.İsviçre de o kadar iş yok.

28TS61
09.06.2008, 11:58
Bana öyle geliyor ki bu turnuvayı gol atmadan tamamlayacağız...

öyle olursa terim taríhe gecer.

96 da 0 gol 0 puan
2008 de 0 gol 0 puan

Fatih Öztürk
09.06.2008, 12:00
milli takım ilk onbirinde arda gökdeniz ikilisiyle başlamadığı sürece gol yollarında yine büyük sıkıntı yaşanacağını ahanda buraya yazıyorum.

ve iddaa ediyorum üzülerek.

0 cekip geri döneceğiz.

tek suclu kahramanımız fatih terim.

TolgaTopçu61
09.06.2008, 18:06
Terim taktik değiştiriyor!
09.06.2008 14:47
Avrupa Şampiyonası A grubu mücadelesinde çarşamba günü Basel'de İsviçre ile karşılaşacak olan A milli takımda teknik direktör Fatih bu maç öncesi taktik olarak değişikliğe gidecek.
İlk maçta Portekiz'e karşı 2-0 mağlup olan ve oyun olarak büyük hayal kırıklığı yaratan A milli takımda İsviçre'ye karşı Arda Turan'nın ilk 11'de oynaması bekleniyor.
Portekiz'e karşı ilk 11'de görev yapan ve sol kanat etkisiz gözüken Tuncay Şanlı'nın ise Nihat Kahveci ile birlikte ilk 11'de görev yapacağı Mevlüt Erdinç'in ise yedek kulübesinde oturacağı belirtildi.
Bu arada Portekiz maçının iyi isimlerinden Colin Kazım da İsviçre'ye karşı yine ilk 11'de forma giyecek.
Öte yandan sakatlıkları bulanan Gökhan Zan ve Servet Çetin'nin tedavileri ise yoğun bir şekilde sürüyor. İsviçre maçında oynamayacak olan Gökhan Zan'nın yerine Fatih Terim Emre Aşık'a görev verecek.
Servet Çetin'nin ise oynama ihtimalinin bulunduğu ve durumunun maç sabahı kesinleşeceği belirtildi.

robinhood61
09.06.2008, 19:57
bu kadroda gökdeniz yok. fatih tekke zaten alınmadı. yahu sabri daha mı iyi işler çıkardı bunlardan. bu fatih terimin milli takımından bi cacık olmaz arkadaşlar. maça gelince. fark yeriz.(inşallah yanılırım)

Muhammed KOÇ
09.06.2008, 23:02
ya şu kadrodaki stoperlerden emregüngör ve emre aşık bizim çağdaştan daha iyi mi ??

servetle çağdaşı ortaya koyacaktık kaya gibi sovunma olurdu ..

Orhan_Gazi
10.06.2008, 00:20
$u Isvicreye fark atalim, gruptan cikmisiz cikmamisiz umrumda degil.

ve insallah kavga mavga cikmaz, zaten itibarimiz nerdeyse 0' a indi su Isvicre yüzünden

Mert M.
10.06.2008, 00:28
Sepp Blatter(yanlış yadıysam özür dilerim) İsviçreli...
Adamlar ev sahibi...
Zaten bize garezleri var,maçta her türlü çamur çirkefliği yapacaklar...
Hakem Lubos Michel...
Milli takım tam bir muamma...
E daha ne olsun.Sonucu varın siz söyleyin!

Terzioğlu
10.06.2008, 02:21
------------------------ Volkan Demirel ------------------------
Hamit Altintop --- Emre Güngör ----- Servet Cetin ---- Ugur Boral
--------------- Mehmet Aurelio ---- Emre Belözoglu -------------
Gökdeniz K. ----------------------------------------- Arda Turan
--------------- Nihat Kahveci ----- Semih Sentürk --------------

Bu mac icin benim kafamdaki ideal 11 budur!

Macin ilerleyen dakikalarinda Tuncay, Kazim, Mevlüt gibi oyuncular oyuna dahil olabilir.

Nytre
10.06.2008, 06:03
terime , hakeme , uefaya ve de `ruhlarini nerede biraktiklarini bilemedigim lejyoner ve artik milli takima bir sey katmadiklarina kanaat

getirmeme ramak kalan futbolculara` ragmen yenecegimizi dusunuyorum.

ilhan
10.06.2008, 09:29
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_u0_Hakan_Eren_Gokhan01.jpg
Türkler Türklere karşı !..

Almanya’nın Polonya’yı Polonya asıllı oyuncuları Klose’nin asistleri ve Podolski’nin golleriyle devirmesi İsviçre’ye kötü örnek oldu. İsviçreliler, A Grubu’nda yarın oynanacak kader maçı öncesi gurbetçi oyunculara sarıldı.

İsviçre basını, Teknik Direktör Kobi Kuhn’a üç Türk asıllı oyuncu Hakan Yakın, Gökhan İnler ve Eren Derdiyok’u ilk 11’de oynatması için açıkça baskı yapıyor. Hatta Blick Gazetesi, “Bizim Türkler bu işi halledecek” başlığını atıp, sakat Frei ve 1-0 yenildikleri Çek maçında sahanın en kötüsü olan Marco Streller’in yerine Hakan Yakın ile Eren Derdiyok’u oynatması gerektiğini yazdı.

TARAFTARA KIRMIZI KART
20 Minuten Gazetesi daha da ileri gitti ve “Bizim Podolskimiz kim olacak” diye anket düzenledi. Ankete katıların yüzde 61’i Türk Milli Takımı’nı Hakan Yakın’ın yıkacağına yönelik oy kullanırken, yüzde 25’lik kesim Eren Derdiyok ve yüzde 14 de Gökhan İnler’den yana oy kullandı. İsviçreliler, Türkiye’yi Türklerle yıkmanın planlarını yaparken, İsviçre basınının bir başka derdi ise seyircinin maçları tiyatrodaymış gibi izlemesi. Gazeteler “Böyle taraftara kırmızı kart” başlığını atıp, yarınki maça gelecek taraftarlardan daha fazla gürültü çıkarıp, stadı “Cehenneme” çevirmelerini de istedi.

kaynak : Ligtv

Bu pislikler yine iğrençleşmeye başladı. Varsın gruptan çıkamayalım, varsın çok kötü oynayalım ama bu pislikleri yenelim. Fatih Terim'e güvenmiyorum ama sahada Türk olduğunu hatırlayıp bir Türk'e yakışan mücadeleyi yapan futbolcular olur umarım.

Ali Can
10.06.2008, 09:32
ben anlamıştım bunların böyle bir şey yapacağını....
ama nafile ezeceğiz onları kendi sahalarında

legend_ts_61
10.06.2008, 09:32
arkadaşlar sızce macın sonucu ne olur galıbıyet beraberlık mağlubiyet

Kadir
10.06.2008, 09:48
Bizden önce ki Çek-Portekiz maçında portekiz çekleri yener bizde isviçreyi yenersek bir anda şansımız doğar fatih terim'in olmayan futbol anlayışına güvenemiyorum ama inş yeneriz ne diyelim .

Nytre
10.06.2008, 10:19
Provokasyon
İsviçre basını oyuncularımızı kıştırtmaya yönelik kirli oyunlarına başladı. Blick Gazetesi, 'Türkler'i duman ederiz', 'Türkler'i, Türkler'le vuracağız' diye yazdı.
10.6.2008

Volkan’a yüklendiler
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda yarın karşılaşacağımız ev sahibi İsviçre’nin basını, Türkiye’ye yönelik çirkin eylemlerine de başladı... Ülkenin en çok satan bulvar gazetelerinden Blick, 2006 Dünya Kupası baraj eleme maçı öncesi yaptıklarının bir benzerine de dünkü sayısında yer verdi. O dönem kalecimiz Volkan’a ‘palyaço’ diyen Blick, birinci sayfasında milli file bekçisinin bir fotoğrafını koyarak ağır bir uslüpla ‘Türkler’i 11 Haziran’da duman ederiz’ ifadesini kullandı.

Kubilay’dan destek
Gazetenin 2. sayfasında ‘Türkler’i, Türkler’le; Eren Derdiyok, Gökhan İnler ve Hakan Yakın’la vuracağız’ yorumunu yaptı.. Ve İsviçre’nin Millilerimiz karşısında sahaya çıkacağı onbiri, karikatür şeklinde yayınladı. 3. sayfada ise eski Galatasaraylı futbolcu Kubilay Türkyılmaz’a yer verildi. Kubilay, Werner Lorant’ın, “Türkiye’de futbolcular Terim’i dinlemiyor” şeklindeki sözlerinin gerçeği yansıtmadığını ve Lorant’ın bu ülkeyi iyi tanımadığını söyledi.

'Tek amacımız maçı kazanmak'
İsviçre’nin teknik direktörü Jakob Kuhn’un, Türkiye’ye karşı 3 Türk asıllı oyuncusu Gökhan İnler, Hakan Yakın ve Eren Derdiyok’a onbirde şans vereceği belirtildi. Kuhn’un, Frei’nin yerine forvette Eren ve Marco Streller’i görevlendireceği öğrenildi. Orta sahada Behrami, Barnetta, Gökhan ve Hakan’ın sahaya çıkacağı ifade edildi. Savunmada ise Senderos, Magnin, Müller ve Lichtsteiner’in oynayacağı bildirildi. Kuhn, “Taktiğimiz hakkında konuşmak istemiyorum. Tek söyleyeceğim şey bu maçı mutlak kazanmamız gerektiği” açıklamasını yaptı.

--------------

fanatik.com.tr

haberi PROVAKASYON diye veren gazetelerin asil kendileri PROVAKASYON yapiyorlar. adamlar gormusler iste milli takimimizda maalesef hic bir sey yok.

hadi bizim gazetelerimiz neden yazmiyor .. YENECEGIZ - UMUTLUYUZ - GELIYORUZ .. diye.. kim destek veriyor su anda fatih terime?

herkes susuyor.. elestirmeleri gerektigi yerlerde de susuyorlar...

bu gruptan cikin. ondan sonra konusmaya devam edelim.

sanatik
10.06.2008, 10:57
Bizden önce ki Çek-Portekiz maçında portekiz çekleri yener bizde isviçreyi yenersek bir anda şansımız doğar fatih terim'in olmayan futbol anlayışına güvenemiyorum ama inş yeneriz ne diyelim .

isvicre ile berabere bile kalabilirsek cekleri yenmemiz durumunda turlayabiliriz. Fakat bugün isvicre bize karsi ölümüne oynayacak. Biz kontradan gol atabilirsek maci alabiliriz berabere bitirebiliriz fakat pek ümidim yok son maci izledikden sonra.

pReN@_61
10.06.2008, 11:59
Kazanmak zorundayız...

LazAnisT
10.06.2008, 13:11
Normal şartlar altında rahatlıkla alabileceğimiz bir maç.
Fakat şartlar normal değil.Terimin ekstra motivasyon şekilleriyle bu maçıda veririz.Sallanma sallana eve döneriz.

murat_bayram
10.06.2008, 15:01
mağlubiyet tabiki de gol atarsak başarı olur

sbay
10.06.2008, 15:35
Emre şoku!

Portekiz yenilgisinin ardından sakatlıklarla boğuşmaya başlayan A Milli Takımımız'a bir kötü haber daha geldi! Arka adalesinde çekme meydana gelen Emre Belözoğlu'nun İsviçre ile yapılacak kritik mücadelede forma giyme ihtimalinin düşük olduğu açıklandı!

http://www.ajansspor.com/resim/emrebelozoglu_01.jpg

NTV Spor'dan Haluk Yürekli'nin verdiği bilgilere göre, A Milli Takımımız'ın dün akşam yaptığı idmanda arka adalesinde çekme meydana gelen kaptan Emre Belözoğlu'nun durumunun ciddi olduğu ve İsviçre ile yapılacak kritik mücadelede yüzde 80 ihtimalle forma giyemeyeceği belirtildi.

Sakatlığı süren bir diğer futbolcu Servet Çetin'in ise büyük bir fedakarlık göstererek İsviçre maçında sahadaki yerini alacağı kaydedildi.

pReN@_61
10.06.2008, 16:12
bu emre de sürekli sakatlanıyor kardeşim...eee ne anladık bu işten ??..

28TS61
10.06.2008, 16:18
Emre şoku!

Portekiz yenilgisinin ardından sakatlıklarla boğuşmaya başlayan A Milli Takımımız'a bir kötü haber daha geldi! Arka adalesinde çekme meydana gelen Emre Belözoğlu'nun İsviçre ile yapılacak kritik mücadelede forma giyme ihtimalinin düşük olduğu açıklandı!

http://www.ajansspor.com/resim/emrebelozoglu_01.jpg

NTV Spor'dan Haluk Yürekli'nin verdiği bilgilere göre, A Milli Takımımız'ın dün akşam yaptığı idmanda arka adalesinde çekme meydana gelen kaptan Emre Belözoğlu'nun durumunun ciddi olduğu ve İsviçre ile yapılacak kritik mücadelede yüzde 80 ihtimalle forma giyemeyeceği belirtildi.

Sakatlığı süren bir diğer futbolcu Servet Çetin'in ise büyük bir fedakarlık göstererek İsviçre maçında sahadaki yerini alacağı kaydedildi.

bi mac oynayip 5 mac yatiyor asagiya

Gürkan
10.06.2008, 16:20
Sensin turkuaz!
Mesela, Alex Ferguson...
9 defa İngiltere Şampiyonluğu.
1 defa İskoçya Şampiyonluğu.
2 Kupa Galipleri Kupası.
2 Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu.
2 Süper Kupa.
1 Kıtalararası Kupa aldı.
Ola ola "sir" olabildi.
*
Bizimki "imparator..."
Bu yalakalıkla 2-0 gene iyi.
*
Şenol Güneş, Gucci giymiyor.
Lucescu "çingene."
Löw "köylü."
Bosque "Yeniköy kasabı."
Zico "stajyer" bu arada.
*
Ama benim takıldığım yer başka...
*
Turkuaz Türk rengi değildir.
Turkuaz Türk rengi olsa...
En azından Türklerin haberi olur!
*
Turkuaz dediğin, aslında bir taş, firuze...
Türkiye’de yok!
Çin’de çıkarılıyor, İran’da çıkarılıyor. Türkiye üzerinden Avrupa’ya gittiği için, Fransızlar "Turquoise" demiş.
*
Renk, Doğu’dan.
Sıfat, Batı’dan.
Forma, okyanusun öte yanı...
Amerikalı Nike’tan.
Bunun neresi Türk?
*
Gıcıksanız kırmızı-beyaz’a açık açık söyleyin kardeşim, hiç lafı dolandırmayın.

Muhammed KOÇ
10.06.2008, 16:23
biz kazanırsak bu maçı çeklerle portekiz berabere kalsalar da olur..

sanatik
10.06.2008, 16:26
bu emre de sürekli sakatlanıyor kardeşim...eee ne anladık bu işten ??..

kesin isvicreli frei kadar üzülmüsdür.

Mayls
10.06.2008, 16:30
Servet - Emre Güngör ikilisi oynamali bence defansin göbeginde.

TolgaTopçu61
10.06.2008, 16:33
alman bir sitesine göre servet oynamazsa mehmet topal oynayabilirmis

mehmet topal ne arar defans'in ortasinda eger dogruysa fatih terim'e daha ne diyeyim

Çağatay_
10.06.2008, 16:38
En son beni çağıracak stopere koyacak.

Güleceksiniz ama ben olsam Tolga ve Çağdaş ikilisinden birini çağırırdım.İbrahim Kaş veya yeni aldığımız Giray bile olabilir.

Ayrıca Emre Güngör de çok iyi bir stoper.

Zamanında adapte edilse çok rahat oynardı.Tabi artık kupa başladı sadece Emre oynayabilir.Ona kesin şans verilmeli..

ÜNAL
10.06.2008, 16:43
Normal şartlar altında rahatlıkla alabileceğimiz bir maç.
Fakat şartlar normal değil.Terimin ekstra motivasyon şekilleriyle bu maçıda veririz.Sallanma sallana eve döneriz.
Öyle gibi..

Fakat her zaman gönlümüz onlarla..:cool:

Fatih BALTA
10.06.2008, 17:03
Servet - Emre Güngör ikilisi oynamali bence defansin göbeginde.
BEncede bu ikili elimizdeki kadro itibariyle savunmamızda görev yapmalıdır.
Emre Aşık Ve her an patlamaya hazır bomba gibi defansta dolaşan Gökhan dan kat be kat daha iyi bir oyuncudur Emre Güngör.

İsmail Çavuşoğlu
10.06.2008, 17:11
terimin manevi oğlu emre belozoğlu sakatlanmış.sakatlanır tabi kendi takımında 1 yıl oynamayan oyuncuyu illada oynatacağım diye verirsen küsküyü olacağı bu işte...
ALLAH kalbimi biliyor ya hiç yeneceğimizden ümidim yok..
hadi yendik diyelim bu seferde terimin o kendini beğenmiş konuşmalarını,yapacağı o mimikleri çekecek hiç halim yok..

winner
10.06.2008, 17:29
Emre gibi bir oyuncuya miili forma zaten yakışmıyor...

Terim'le beraber İsviçre maçının baş sorumlularından...

Hakkında ileri sürülen ırkçılıkla ilgili ciddi iddialar...

Macaristan maçında basın tribününe yaptığı hareket...

Bu liste uzar gider.

Ve bu adam hala milli takımın kaptanı...

TheRapZoNe
10.06.2008, 18:04
Emre,Tuncay,Sabri,Mevlüt vs gibi oyuncular değil de milli takım formasını layıkıyla hak edenler oynasaydı, ayrıca teknik direktörlük koltuğunda terim değil de başka bir teknik direktör olsaydı galibiyetten konuşabilirdim. İsviçre, etkili forvetlerinin oynamayacak olmasına rağmen galibiyete yakın taraf. En azından Çek maçındaki oyunları bizden kat kat daha iyi top oynadıklarını gösterdi..

Orhan_Gazi
10.06.2008, 21:12
arkadaslar emre kesin yokmus, herhalde Tümer oynar onun yerine. Birde Gökdeniz oynasa keske

Sacit
10.06.2008, 21:17
emre'nin sakatlanması süpriz değil bence, gayet normal..

ingiltere de 1 maç oynayıp 10 maç yatardı, şimdi de aynı.. her geçen gün daha fazla kilo alıyor gibi geldi bana..

kendisinden daha iyi olanlara karşı hiç bir varlık gösteremiyor. oynamasın daha iyi..

Gökdeniz'i bu maçta izleriz inşallah.

Hasan61
10.06.2008, 21:18
ne tümeri emre oynasa daha iyi

Terzioğlu
10.06.2008, 21:19
Tamam artik yarin Ayhan'i izleriz :)

Kasım Hilal
10.06.2008, 21:25
Emre'nin sakatlığı kötü oldu şimdi..
Ama bunu bile bir fırsat olarak değerlendirebiliriz.
Elimizde oyunu üzerine yıkabileceğimiz üç oyuncu daha var..
Arda, Gökdeniz ve Tümer (?)..
Tümer 90 dakika oynayamaz, onu geçelim..
Sağda Hamit eğer önünde Gökdeniz oynamayacak ise kesinlikle sağ açık oynamalı.. Gökdeniz oynarsa sağ bek olabilir ya da Emre'nin yerine de monte edilebilir ama Sabri o zaman sağ bekte ne yapar bilemeyeceğim..
Mevlüt her ne kadar bu turnuvayı kaldıramayacak biri olsa da eldekilerden iyidir ileride.. Nihat'ın yanında yine onu görmek isterdim...
Neyse..
Niye yazıyorum ki; ne de olsa Terim bulur bir saçmalık. Bakalım nasıl bir macera bekliyor bizi..

Fatih
10.06.2008, 22:46
emrenin yerine ayhan veya hamit oynar diye düşünüyorum

Hüdai Pervaneli
10.06.2008, 22:49
yarinki amca bakilmaz;D yada bakrsam bile turkiyeyi desteklemem

Orhan_Gazi
10.06.2008, 22:49
bence bu sakatliklar iyi bir sinyal olabilir, Yunanistan macindada iki kisi sakatlanmisti ve 4-1 yenmistik :DD

Vkgz
11.06.2008, 00:31
herşeye rağmen %50 %50 şanslar bence , isvicrenin forveti sakat

Terzioğlu
11.06.2008, 00:33
Sabri Sarioglu --- Emre Güngör ----- Servet Cetin ---- Ugur Boral
--------------- Hamit Altintop ---- Mehmet Aurelio -------------

6Şafak Aydın1
11.06.2008, 02:03
vay Emre B sakat, neden sasirmadim ? Hic olmazsa 11 kisi tamamlariz maci, öyle gözüküyor.

Kim oynarsa oynasin kazanma ihtimalimiz düsük. Bu en iyi ilk 11´imizlede degismezdi. Defansif kadro, hizli oyunculari tercih ederim cünkü oyunun büyük kismini ev sahibi takimi kontrol eder. Bizim takimda kontrol, oyuna hakim olma diye birsey söz konusu olamaz zaten.

Emirhan Makul
11.06.2008, 02:11
2-1 yenileceğiz...

Kazım Uzunboy
11.06.2008, 02:18
1-0 veya 2-0 yenileceğiz..

Bu takımla gol atmamız zor..

Mert67
11.06.2008, 07:53
Tamam artik yarin Ayhan'i izleriz :)
Evet Gökdeniz oynayacak diye hiç hayal kurmayalım kesin Ayhan oynar.:mad:

Ünyeli Murat
11.06.2008, 08:07
fatih terim milandan kovulduktan sonra kontrolunu kaybetti...bu maçtada büyük bir ihtimalle abuk subuk bir kadroyla çıkacak...sayesinde 2.kez sıfır çekip gelecez...

Dursun Kaplan
11.06.2008, 09:07
Açıkcası hiç ümidim yok... :S

Hasan61
11.06.2008, 09:35
keşke böyle oynasa ama f.terim bu
keçi gibi yanlış yapma inadı var

Çağatay_
11.06.2008, 09:35
Nedense ümitliyim.

Bekleyip görelim.

Ünyeli Murat
11.06.2008, 09:43
mustafa denizli içimizdeki irlandalı deyip belki fatih terimi kastetmiştir...

Mert67
11.06.2008, 09:48
Bende de yenebileceğimize dair bir umut var.Çünkü İsviçre bizden üstün bir takım değil.

Gokdeniz-61
11.06.2008, 10:50
2-1 yenilecez ve son maci formalite maci olacak
cok yazik :)

Mehmet Fırat
11.06.2008, 10:59
Sadece F.Terim değil, 1-2 spor yazarı dışında kimsenin aklından Gökdeniz geçmiyor. Varsa yoksa Tümer, Ayhan, Arda... :mad:

Sacit
11.06.2008, 11:19
fatih terim'in saçmalıkları aklıma geldikçe, bu maçı kazanacağımıza dair bir umut yok içimde. :mad:

İnşallah kazanırız...

Serdær
11.06.2008, 11:21
Yeneceğimiz konusunda hiç ümitli değilim.

Hatta yenersek SÜRPRİZ olur !

Portekiz - Çek maçını berabere biteceğini varsayarsak mutlak yenmemiz gereken bir maç !

Romeyiga
11.06.2008, 11:25
Bu milli takim kimin milli takimi! 70 milyon Turk insani bu milli takimi destekliyormu? medya sagolsun, nasil 9 kisi Turkiyenin gelecegini ayak altlarina aliyorsa! gene o 9 kisiler Turk sporunu ayak altina aliyorlar!.
3 mac sifir puan sifir gol gule gule Turkiye.
kala kala tek birlik beraberligimiz kalmisdi onuda elimizden alan fatih terimlere ne demeli yolunuz acik olsun fatih beyler lutven ulkeyide pasportunuzuda teslim edin biz bize yeteriz.

pReN@_61
11.06.2008, 11:55
--------------- Nihat Kahveci ----- Semih Sentürk --------------İyi kadro..
Bu kadroyla bu maçı kazanırız...

unique
11.06.2008, 12:43
Sokaktan bir adam koyun kadro yapsın kazanırız ama Terim ile...????

AYYILDIZ
11.06.2008, 13:38
Fatih Terime rağmen bu maçı alırız 3-1 lik skorla geçeriz isviçreyi.

Harun-61
11.06.2008, 13:39
Fatih Terim'in kaprislerini alistik artik...
argosunu tatmin edecek bir kadro sürer büyük ihtimal...

fakat Isvicre'nin 2006 öncesi bize yaptiklarini unutmus degilim.

umarim futbolcularda giydikleri formanin hakkini verirler.
insa. kendi sahalarinda rezil ederiz onlari !

.

Oruç
11.06.2008, 13:44
Turnuvadan sıfır çekerek döneceğimizden hiç kuşkum yok !

tuğba61
11.06.2008, 13:53
Ben desteklemiyorum milli takım olarak falanda görmüyorum bu takımı. İnşAllah tüm maçlarda mağlup oluruz.

pReN@_61
11.06.2008, 13:59
Biz böyle düşünüyorsak başarı hayal olur zaten..

Kadir
11.06.2008, 14:07
İçimde az da olsa bir umut var bugün isviçreyi yeneceğiz inşallah ..

tuğba61
11.06.2008, 14:07
Millilikten çıkmış sözde bir milli takımdan hiçbir başarı beklemem. Her maçıda utanarak izliyorum. Takım temizlenene kadar desteklemiyeceğim !

Berk
11.06.2008, 14:09
Biz böyle düşünüyorsak başarı hayal olur zaten..

Suçlu milli takıma her türlü adam kayırarak futbolcu alan, kendini bişey sanan Fatih Terim olmuyorda böyle bir milli takımı desteklemeyen biz oluyoruz öylemi.Tebrikler valla..

pReN@_61
11.06.2008, 14:23
Suçlu milli takıma her türlü adam kayırarak futbolcu alan, kendini bişey sanan Fatih Terim olmuyorda böyle bir milli takımı desteklemeyen biz oluyoruz öylemi.Tebrikler valla..Sonuç olarak yenildiğimizde f.terim kaybetti diye söylenmiyor.Türkiye kaybetti deniliyor.Tamam adam kayırmış olabilir.Kendini bir şey de sanabilir.Ama şuanda f.terimin Türkiye Milli Takımının başında oldugu gerçeğini değiştirebiliyor muyuz?Hayır.Yapabildiğimiz tek şey desteği çekmek ki ben bunu çok yanlış buluyorum.Böyle destek verilmemesi söz konusu olunca da başarı hayal oluyor.Görüşünüzü zaten suçladıgım falan da yok.Sadece kendi görüşümü bildirdim...

Ne olursa olsun Türkiye Milli Takımı'nın arkasındayım(z)...

Kaan Dilek
11.06.2008, 14:33
Insallah aksama Ay Yildiz formayi giyecek futbolcular benim gibi hic umudu olmayanlari yaniltip maci alirlar..
Insallah..Insallah

EMine_61
11.06.2008, 14:35
portekiz maçından sonra hayal gibi görünüyor ama yine bizim takımımız hep yanlarındayız!

AYYILDIZ
11.06.2008, 14:50
Ben desteklemiyorum milli takım olarak falanda görmüyorum bu takımı. İnşAllah tüm maçlarda mağlup oluruz.

Bu takımın neresi milli takım değil anlatır mısınız?Fatih Terim var diye milli takımı tutmamak olmaz o zaman Ersun Yanal varken başka takım taraftarı tutmasın Şenol güneş varken başkaları tutmasın madem destek değilsiniz o zaman mağlup oluruz inşallah demeyin LÜTFEN

AYYILDIZ
11.06.2008, 14:51
Suçlu milli takıma her türlü adam kayırarak futbolcu alan, kendini bişey sanan Fatih Terim olmuyorda böyle bir milli takımı desteklemeyen biz oluyoruz öylemi.Tebrikler valla..

isviçre basının yazdığı yazıları çizdiği karikatürleri görsen bizden çok desteklersin milli takımı.

Samet Türkmen
11.06.2008, 14:53
4 günde böylesine bir futbolun düzeleceğini sanmıyorum.Takımımızdan kırmızı-beyaz'ı bile aldılar. Fransızların ''turquise''sini Türk rengi diye yediriyorlar. Dostu olan futbolcuları oynatıyorlar. Avrupa şampiyonaları bitmez. Dünya'nın sonu değil. Sıfır çekelimde kurtulalım şunlardan.
İsviçre'yi 10-0 yensek bile Çekler'e diş geçiremeyiz.

AYYILDIZ
11.06.2008, 14:57
Türkiye bu gruptan çıkacak herkes görecek.

Kul
11.06.2008, 15:00
Bu akşam Kazım Kazım'ı ilk 11'de oynatırsa Sinyor Terim Kazım'a yakın bir futbolcu belirlemelidir. Top Kazım'a geldiğinde adamı 2-3 kişi karşılıyor doğal olarak topu istediği gibi değerlendiremiyor ama top Kazım'dayken ona yakın oynayan biri olursa çok rahat o kanattan organize ataklar yapabileceğimizi düşünüyorum.. Portekiz maçında ileride topu tutacak adam olmayışını gördük bu nedenle Arda'nın mutlaka ilk 11'de başlamalı.. Portekiz maçında futbolcular sanki adam eksiltme özellikleri yokmuş gibi oynamaları Ziya Doğan'ı hatırlattı bana, Fatih Terim futbolculara hiç çalım atmayın talimatı vermiş sanırım.. Orta alanda aldığımız toplarla bir iki adam eksiltecek(Yıldıray :() adamlarla maça çıkmalıyız.. Her ne kadar ümitsiz olsam da İnşallah bu akşam ki maçta gerçek gücümüzü ortaya koyarak yeneriz..

Romeyiga
11.06.2008, 15:06
Arkadaslar lutven gercekci olalim, kalplerimizin bizlere soyletdigini degilde gercekleri gorelim! bu Takim Malesef 70 milyon insani temsil etmiyor.
sen dunyanin en iyi futbolcular arasinda sayilan kisileri kadroya alma butun senedir basarili futbolu ile gos doyuran Turkiye super liginde baya basarili olan kisileri kadroya alma avrupanin onde gelen antronerleri tarafindan gelecegin futbolcusu sayilan nurileri kadroya alma sonrada neymis efendim basarili olacagiz dunyadan haberi olmuyan bile buna guler...
bu takimla banko sifir elde var sifir 1996 ingilterenin tekrari yani terim bey gecdigimiz 12 senede ne ogrenmis hic bir sey ogrenmemiz cunki o kapiliyet yok onda ondan ne kapici olur nede coban.

AYYILDIZ
11.06.2008, 15:19
Terimle Güneş arasında sıkışmak

Yaşadığımız günlerin modası Fatih Terim"i eleştirmek. Bir zaman Şenol Güneş"i eleştirmek modaydı. Allah"tan hoca uzaklara gitti de, eleştirilerden bir nebze kurtuldu. Bir nebze diyorum, hala daha, Şenol Güneş"i “bizi neden üçüncü yaptı da rezil olup gelmedik” diye eleştirenler oluyor, artık bu insanların da, düşüncelerinin de modası geçti.

Fatih Terim psikozu memlekette tavan yapınca ve işin ilk akla geleni, "vur hocaya" mantığı egemen olunca, Şenol Güneş"e yapılanları bir kez daha hatırladık. Yine Ersun Yanal"a yapılan benzeri başka şeyleri de. Fatih Terim"i eleştirmek işin kolayı. Nasıl Şenol Güneş"i o dönemde eleştirmek işin kolayı ise, aynı durum.

Şenol Güneş"i hiçbir Avrupalı"yala oynamadan dünya üçüncüsü oldu diye eleştirenler, Fatih Terim"i de, medyanın istediği oyuncuları almadı diye eleştiriyor. Ya da o eski Fatih Terim gibi hücum oynatmadı diye.

Şenol Güneş, camiamızın bir değeri. Ona yapılanları unutmadık. Şenol hoca yanımızda olsa ve sorsak, "Hocam, "Terim ile ilgili eleştirilere ne diyorsunuz" diye. Eminim ki derdi ki, "Beni sözleriyle yerin dibine sokmaya çalışanlar, aynı şeyi Fatih Terim için yapıyorsa, buna da karşı çıkmanız lazım."

Fatih Terim, bu milletin gönlüne inadına girenlerden. Başarısız olsa da, sahipleri var, sahip çıkılıyor. Şenol Güneş, başarılı olsa da, sahipsiz ve yalnız. Yoksa adam o kadan uzaklara gitmezdi. Onu Kore"lere gönderen de neticede biziz.

Herkesin Fatih Terim"le bir derdi var, belli. Herkesin derdi kendine, bizi ilgilendirmez. Biz Trabzonsporlular, hocamıza yapılan bu yanlışlığı Milli Takım üzerinden (dolaylı yollarla Fatih Terim üzerinden) tahvil etmeyelim, yeter.

Yani...

Terim, sevimsiz olabilir.

Terim, kendi camiası dışında kabul görmeyen bir adam olabilir.

Terim, bir başka dünyanın adamı da olabilir.

Bunların hepsine evet de, bu durumda Fatih Terim"i inkar mı edelim?

Şenol Güneş"i inkar etmeye çalışanların yaptığı yanlışa bizde mi düşelim?

Fatih Terim"i sevmiyoruz diye Milli Takım kaybetsin mi? Terim itici geliyor diye, gol atmadan dönelim mi? Milli takım yenilsin, hep yenilsin Fatih Terim aslında kötü hocaydı demenin zevkine varalım gibi bir ruh haline ne gerek var? Milli takım sıfır çekse de Terim, en fazla bugünkü kadar eleştirilir. Kariyerinde daha iyi bir takıma gider. Terim kaybetmeyeceğine göre, Milli takım hiç kaybetmesin.
98 Dünya kupasını Fransa kazandı. Fransa"yı Amie Jackie çalıştırıyordu ve Fransız medyası ona hiç güvenmiyordu. Jackie, Şenol Güneş"in yaşadıklarını yaşıyor gibiydi. Ama çok ilginç bir durum, hiçbir Fransız, Fransa yenilsin diye kamuoyu oluşturmadı. Sonunda Fransa dünya şampiyonu oldu, Jackie de gitti.

Terim Trabzonspor"dan hiç oyuncu almadı diye (Tolga hariç) ondan nefret edebilirsiniz, özgürsünüz. Şenol Güneş"in hesabı böyle görülmez. Hem hesap Güneş"in değil Trabzonspor"un. Trabzonspor, biriken tüm hesapları lig şampiyonu olarak kapatır.

aytekinakay@gmail.com

Romeyiga
11.06.2008, 15:36
Demo lasmis yazilarla kendini kandiranlardan biri daha, tas devrinde yasamaya devam.
Ne Trabzonsporu Kardesim gecin bu ayaklari Trabzonspor ne basari gosterdiki bir tane futbolcu gondere bilsin Milli takima.

Mehmet topuz (Kayserispor)
Mehmet yilmaz (Sivasspor)
Halil altintop (Schalke04)
Yildiray basturk (VfB Stuttgart)
Nuri sahin (Borussia Dortmund )
Fatih tekke (Fc Zenit)
ben bu listede Trabzonsporlu goremiyorum...
hem 3 hazirlik macinda sag acikda oynatilan muvlut bir bakiyoruz portekiz macinda sol acikda oynatiliyor, hamit altintop su gune kadar bayerin'de orta sagada oynatiliyor hazirlik maclari dahil ama nedense portekiz macinda devansa monta ediliyor forvetin arkasinda oynuyan nihata bakiyoruz nihati forvet olarak oynatiyor oyun kurucumuz yok iken sahaya semihi suruyor topu verecek adam yok sahada, sen 11 semih koysan ne yazar! ve terim bey efendi bu isi anliyor hemi ya dedigim gibi dunyadan haberi olmuyan kor cahil bile terim bey efendiyi guluyordur.

sanatik
11.06.2008, 15:40
aytekin akay ne güzel yazmis - dogrular bunlar iste.

özelliklede:"Trabzonspor, biriken tüm hesapları lig şampiyonu olarak kapatır."

sbay
11.06.2008, 15:48
Gökdeniz ilk 11'de başlayacakmış arkadaşlar...Sağ kanat Gökdenize emanet.

Kul
11.06.2008, 16:01
Kalede;
Volkan Demirel,
Geri dörtlüde;
Hamit Altıntop,
Servet Çetin,
Emre Aşık,
Hakan Balta,
Orta alanda,
Mehmet Aurelio,
Gökdeniz Karadeniz,
Tümer Metin,
Arda Turan,
Forvette;
Nihat Kahveci,
Tuncay Şanlı..

haber7.com

Berat
11.06.2008, 16:05
erken gol yersek dağılırız bu kadroyla.. hayırlısı bakalım..

leavemealone
11.06.2008, 16:05
İşte İsviçre karşısına çıkacak ilk 11'imiz:
Volkan Demirel, Hamit Altıntop, Servet Çetin, Emre Aşık, Hakan Balta, Aurelio, Tümer Metin, Arda Turan, Gökdeniz Karadeniz, Tuncay Şanlı, Nihat Kahveci.

Konuyla alakasız olsada bilmenizi istedim

Inanamiyorum bende acaba dogrumu bu haber ..
Hazirlik maclarinda herkesi oynatti fatih terim bi onu oynatmadi ..

Hasan61
11.06.2008, 16:07
bari servet'le emre güngör'ü koysaydı hi. yoktan aralarında bir uyum var emre aşık da kim

zahido
11.06.2008, 16:07
İşte İsviçre karşısına çıkacak ilk 11'imiz:
Volkan Demirel, Hamit Altıntop, Servet Çetin, Emre Aşık, Hakan Balta, Aurelio, Tümer Metin, Arda Turan, Gökdeniz Karadeniz, Tuncay Şanlı, Nihat Kahveci.

Konuyla alakasız olsada bilmenizi istedim

defansta ben olsam emre gungoru oynatirdim emre asik in yerine.. Ayrica takimi cift on libero oynatirdim madem tek santraforla oynayacagiz 2 onlibero arkayida saglalastirir ki defans hattimiz kotu oldugu icin o noktadada ise yariyabilir..

4-2-3-1

-----sabri------- emre-------- servet--------- hakan
------ mehmet(topal)-------- aurello
----------gokdeniz--------emre----------arda
------------------nihat-----------------------

bukadro aslinda cok daha iyi olabilirdi ama hoca bu futbolculari sectigi icin bu 11 cikti.. Mesela nihat gokdenizin yerine kaydirilip ilerde tek forvet olarak fatih tekkeyi gormek isterdim.. Solbek olarakta hernekdar cok elestirsekte umit ozat cagrilabilirdi..

AyhanPe
11.06.2008, 16:09
Konuyla alakasız olacak ama bu kadro ile milli takımımızın karşısındaki takımın pek şansı olmaz.

defansa igrenc demek bile az geliyor..bu defansa faraö adalari bile gol atar..malta ve moldova atmisti zaten:D

grange61
11.06.2008, 16:09
Inanamiyorum bende acaba dogrumu bu haber ..
Hazirlik maclarinda herkesi oynatti fatih terim bi onu oynatmadi ..

Haber doğru beyler bana hürriyt ve milliyetten haberler geliyor buda az önce geldi

baydere
11.06.2008, 16:10
İSVİÇRE

1- Benaglio 5- Lichtsteiner 4- Senderos 20- Müller 3- Magnin 19- Behrami 8- Gökhan 15- Fernandes 16- Barnetta 10- Hakan 11- Streller

TÜRKİYE

23- Volkan 20 -Sabri 15- E.Aşık 3- Hakan Balta 16- Uğur Boral 18- Kazım 22- Hamit 7- Aurelio 14- Arda 8- Nihat 9- Semih

grange61
11.06.2008, 16:11
İSVİÇRE

1- Benaglio 5- Lichtsteiner 4- Senderos 20- Müller 3- Magnin 19- Behrami 8- Gökhan 15- Fernandes 16- Barnetta 10- Hakan 11- Streller

TÜRKİYE

23- Volkan 20 -Sabri 15- E.Aşık 3- Hakan Balta 16- Uğur Boral 18- Kazım 22- Hamit 7- Aurelio 14- Arda 8- Nihat 9- Semih

bu haber doğrumu acaba kaynak ne

Hasan61
11.06.2008, 16:12
İSVİÇRE

TÜRKİYE

nerden çıktı bu kadro:confused::mad::mad::confused:

sümela61
11.06.2008, 16:13
sevgili Aytekin'in düşüncelerine aynen, harfi harfine katılıyorum... çok güzel yazmış... sürekli anlatmaya çalıştığım şey bu...

Şenol Güneş'e yapılan haksızlıkların faturasını Fatih Terim'e ödetmeye çalışmak en büyük hata olur... ve zamanında Şenol Güneş'e yapılanlar bizi rahatsız ettiyse, yapılmaması gerektiğini savunduysak; şimdi de aynı duruşu sergilememiz gerekir... yoksa tutarsız bir duruş sergilemiş oluruz...

Sefa Murat Dokuz
11.06.2008, 16:13
A MİLLİ TAKIMIMIZIN İLK 11i
VOLKAN
HAMİT-EMRE AŞIK-SERVET-HAKAN BALTA
GÖKDENİZ-AURELİO-TÜMER-ARDA
NİHAT-TUNCAY

Bence Tuncayın yerşne Mevlüt olmalıydı...

Ozan
11.06.2008, 16:14
Bence başarısızlık kesinleşmeden önce takımımız hakkında bu kadar kötü ve art niyetli konuşmamamız lazım . Kötü bir sonuç alınırsa turnuvadan sonra gereken protestoları yaparız zaten Fatih Terim ve oyunculara karşı . Turnuva devam ederken bu tür tavırlar takımı da olumsuz etkiler her zaman .

.....
İSVİÇRE

TÜRKİYE

hani gökdeniz :mad::confused:

Adil ÖZGÜR
İSVİÇRE

TÜRKİYE

---- -----

Volkan'nın yerine Rüştü, Ortaya Gökdeniz konulursa yeneriz.

grange61
11.06.2008, 16:15
hani gökdeniz :mad::confused:

sanırım bu yanlış kadro bu kadro da hrryt de ama sanırım diğeri doğru

baydere
kaynak internet spor

Hasan61
http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=46976
tamam sorun yok

Sencer Bulut
11.06.2008, 16:16
arkadslar gercek kadro gökdenizli olan kadrodur...

grange61
11.06.2008, 16:16
Kaynağıma güveniyorumm:D

.....
11.06.2008, 16:17
http://forum.bordomavi.net/images/1/187/7232_B_arda001b.jpg Arda ve Gökdeniz 11'de
11.06.2008 16:08
Kesin olmamakla beraber milli takım kampından elde edilen bilgilere göre Gökdeniz Karadeniz İsviçre karşısında ilk 11'de sahaya çıkacak.

Doğan Haber Ajansı'nın 15.58'de üyelerine servis ettiği habere göre;
A Milli Futbol Takımımızda Kazım yedeğe çekilirken, Emre Belözoğlu'nun yerine Tümer, Gökhan Zan'ın yerine Emre Aşık görev yapacak. Forvette ise Nihat tek kalmayacak ve Tuncay ile gol arayacak. Sol kanatta ise Arda oynayacak.
Muhtemel 11 şöyle:
VOLKAN
HAMİT-EMRE AŞIK-SERVET-HAKAN BALTA
GÖKDENİZ-AURELİO-TÜMER-ARDA
NİHAT-TUNCAY

.....
11.06.2008, 16:19
evet terim en sonunda iyi bi şey yaptı. amaa tuncay yerine semih tümer yerine kazım olsaydı.kadro bouluyo ama tümer ve tuncay olmamalıydı yani.

grange61
11.06.2008, 16:20
evet terim en sonunda iyi bi şey yaptı. amaa tuncay yerine semih tümer yerine kazım olsaydı.kadro bouluyo ama tümer ve tuncay olmamalıydı yani.

Sadece tümer çıkmalı tuncay saçma olur semih kütüğün önde gideni bence:D

leavemealone
11.06.2008, 16:21
Ilk defa fatih terim dogru birsey yapdi ..
Cakma c.ronaldo kazim kazimin takimda yeri yokdu hicbir zaman gözümde yerine gökdeniz hep oynatilmaliydi en sonundada oynicak ..

vurgun_kiz_61
11.06.2008, 16:21
Sanki Terim cok takiyordu elestirileride....:(

TSigalko
11.06.2008, 16:22
Tuncay yerine F.Tekke,Tümer yerine Yıldıray olsa mükemmel olurdu..

baydere
11.06.2008, 16:22
terimden cacık olmaz boş verin

Trabzonli_61
11.06.2008, 16:23
ben söyle bir kadro istiyordum aslinda

----------------Volkan----------------

---Sabri----Emre G--Servet----Balta---

----------Hamit------Aurelio-----------

---Gökdeniz--------------------Arda---

---------Nihat---------Tuncay---------

En ideali bu olurdu bence...

Akif Gür
11.06.2008, 16:23
zaten bu maçtada oynatmasaydı azımdan ne çıkarsa saycaktım bu terim e

Kaan Dilek
11.06.2008, 16:28
Birazdan cikip toplu halde maci seyredecegiz insallah kursagimizda kalmaz..
Her ne olursa olsun ben Savasan Mücadele eden varini yogunu ortaya koyan bir Milli Takim görmek istiyorum..

TSigalko
11.06.2008, 16:28
Bu maç berabere biter.Tek puanımızı bu maçta alırız..

Trabzonli_61
11.06.2008, 16:29
-----------------------Volkan------------------------

---Sabri-----Emre Güngör---Servet------Hakan Balta---

----------------Hamit--------Aurelio------------------

---Gökdeniz------------------------------------Arda---

--------------Nihat---------------Tuncay--------------

Simdi dogru yere yazmisimdir!

Bence en ideal kadro bu!

TS-Tiryaki
Bu Maci Alicaz Baska Yolu Yokkkkkkkkkk

atabaş
terim ile bu iş yürümez ama türk miili takımını destekliyorum...acıkcası bu mactanda umudum yok...

Akif Gür
11.06.2008, 16:30
hadi gökdenizim ye şu isviçreyi sonra terim gece uyuyamasın senin bu güzel futbolun karşısında...ah bu adamı portekiz maçında oynatcak tı bu terim adam olmaz şimdi zorlanınca oynatıyo gs yalakalığından çekilmeye başlıyo şerefsiz

Jetaime
11.06.2008, 16:30
Emre Aşık varsa kadroda bu maçtanda umut yok , ancak yedigimizden çok gol atarsak bişeyler olur ki oda bu kadroyla baya zor malesef...

.....
11.06.2008, 16:31
kesin kdaro ne zaman açıklanır?

grange61
11.06.2008, 16:33
Tümer yerine hamit,hamit yerine gökhan gönül,tuncay yerine FATİH SULTAN TEKKE olsaydı mükemmel olurdu:D

Uzunoğlu
11.06.2008, 16:34
defansımız çok kötü ve korkarım isviçrede oynarsa eren derdiyok yıldızlaşır. Bir ihimal belki transfer ederdik o da olmaz.

TSigalko
11.06.2008, 16:35
Hakan Balta nedir ya? Cidden başka sol bek'imiz yok mu?

OYılmaz
11.06.2008, 16:36
Emre sakatmış yerine Tümer , G.Zan sakat yerine Emre Aşık, Kazımmıdır nedir o da sakatmış yerine AYHAN AKMAN işte müthiş kadromuzdan enstanteler Reklamlardaki gibi oynasalar bu maçı alırlar başka söz bulamıyorum

Uzunoğlu
11.06.2008, 16:38
Tümer ile başlanması çok büyük bir hata tümer 90 dakikalık oyuncu değil

grange61
rüştü
gökhan toraman servet uğur boral

GÖKDENİZ hamit aurelio arda

FATİH TeKKE nihat

DeAgLeMaNyAq
NTV'nin de söylediğine göre Gökdeniz ilk 11'de başlayacak. Haydi hayırlısı...

İskender YILMAZ
11.06.2008, 16:39
berbat.. hamit hala sağbek, emre aşık oynuyo emre güngör varken.. arda turan, gökdeniz kadaraniz, tuncay, nihat, tümer çok fazla lüks. bu kadroyla portekiz maçının önüne geçemeyiz kanımca..

...................... rüştü .........................

sabri ........ servet ...... emre gü. ... uğur b.

......... hamit ........... aurelio ................

................... tümer ...........................

......... tuncay ............. arda ...............

.................... semih ..........................

grange61
11.06.2008, 16:39
NTV'nin de söylediğine göre Gökdeniz ilk 11'de başlayacak. Haydi hayırlısı...

Kadroyu verdik ya

leavemealone
11.06.2008, 16:41
Ahanda böyle oynuyormusuz :

-----------------------Volkan------------------------

-----Hamit-----Emre Asik---Servet------Hakan Balta---

-------Gökdeniz-----Aurelio-------Tümer ---------

-------------Tuncay------Arda--------

--------------------Nihat-------------

Ahmet Faruk
11.06.2008, 16:41
Gökdenizı, hazırlık maçlarında bile son iki dakika oyuna sokan adam, ne değişti de ilk 11e aldı. Ben istemezdim Gökdenizın ilk 11 de olması. Fatih Terim milli takım için çok büyük bir felaket ve galip gelmemiz halinde bu adam yine baş tacı edilecek. Hem de fatih terim bu takımın başındayken hiç bir güzel maç izlememiş olmamıza rağmen... Ayıp yaa. Sinirlerin tepeme geliyor...

.....
11.06.2008, 16:44
inş. gökdeniz oynar valla çok heyecanlanıyorum.

grange61
11.06.2008, 16:45
inş. gökdeniz oynar valla çok heyecanlanıyorum.

sen gönlünü ferah tut oynuyor:D

OYılmaz
11.06.2008, 16:49
Sonunda Gökdenizli milli takım izliyeceğiz fikrimi değiştirdim biz bu İsviçreye 3 atarız :D

Enes Berfin
11.06.2008, 16:49

Senin dilini keserim, dogru konus.

Uzunoğlu
11.06.2008, 16:53
Senin dilini keserim, dogru konus.

Şiddete gerek yok :)

Başarılı olamaz demek ile başarılı olmamalı demenin ayrımını bazen karıştırıp milli takımın başarısızlığına sevinilme boyutuna kayabiliyor insanlar. Onu söyleyen arkadaş gol attığımızda eminim ki sevinecektir. Ha gol atabilirmiyiz bu anlayışla biraz zor...

Mira_61
11.06.2008, 16:56
Maçı izlemeyi düşünmüyordum ama Gökdenizi izlemek için Terim eziyetine katlanacığız artık.:rolleyes:

Romeyiga
11.06.2008, 16:57
Bu kadro ile hayal kuranlar, daha dogrusu kadro kuranlara ne demeli!!! ne yapsinlar boyle gorduler, boyle biliyorlar, boyle beyinleri yikandi. :alkış:
kadroya cagirilan garibanlara ne demeli (suc onlarin degil) onlarda kendilerini futbolcu yerine koyuyorlar ya helal olsun.:cool:
0 elde var 0 yuru aslanlar! yuru gargalar! yuru kanaryalilar! ;) 100 senedir yuru babam yuru yolun sonu gorunuyor....:Bayrağımız:

Terzioğlu
11.06.2008, 17:15
Bu kadro ile hayal kuranlar, daha dogrusu kadro kuranlara ne demeli!!! ne yapsinlar boyle gorduler, boyle biliyorlar, boyle beyinleri yikandi. :alkış:
kadroya cagirilan garibanlara ne demeli (suc onlarin degil) onlarda kendilerini futbolcu yerine koyuyorlar ya helal olsun.:cool:
0 elde var 0 yuru aslanlar! yuru gargalar! yuru kanaryalilar! ;) 100 senedir yuru babam yuru yolun sonu gorunuyor....:Bayrağımız:

Yanlis bayragi koydun mesajin sonuna..

Serdær
11.06.2008, 17:41
Terim revizyon yaptı !..

A Milli Takımımızın İsviçre karşısına hangi 11 ileçıkacağı belli oldu. Fatih Terim Portekiz maçının kadrosundan 4 ismi değiştirdi. Millilerimiz son anda bir değişiklik olmazsa maça Volkan - Hamit, Emre Aşık, Servet, Hakan Balta - Gökdeniz, Aurelio, Tümer, Arda - Nihat, Tuncay dizilişi ile çıkacak.

SpLeNDidTuRK
11.06.2008, 17:47
Volkan

Sabri - Servet - Emre Güngör - Uğur Boral

Hamit Altıntop - Aurelio - Tümer - Arda

Nihat Tuncay

Son Güncel Kadro Bu

ilhan
11.06.2008, 17:51
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_ea_Blick_doner01.jpg
Provakosyana devam !..

İsviçre basınında Türkiye maçı öncesi provokasyonlar bitmek bilmiyor !.. İsviçre'nin yüksek tirajlı gazetelerinden Blick, kritik Türkiye maçı öncesi ortamı gerecek haberlerine devam etti.

Haberturk.com'daki habere göre 2005 yılında oynanan olaylı Türkiye-İsviçre maçını tekrar tekrar hatırlatan gazete, bugünkü sayısında yine gerginlik yaratacak bir kapak kullandı. İsviçre Milli Takım'ında forma giyen Türk asıllı oyuncu Hakan Yakın'ı elinde döner bıçağıyla döner tezgahının başında gösteren karikatürde Fatih Terim, Hakan Yakın'ın kestiği döner olarak gösterildi. Kullanılan yazıda ise "Öyle ya da böyle bugün menüde kebab var" deniyor.

Kaynak : Ligtv

Terim'i günahım kadar sevmem ama hiç hoşuma gitmedi bu yapılan hareket.

Enes Berfin
11.06.2008, 18:08
Şiddete gerek yok :)

Başarılı olamaz demek ile başarılı olmamalı demenin ayrımını bazen karıştırıp milli takımın başarısızlığına sevinilme boyutuna kayabiliyor insanlar. Onu söyleyen arkadaş gol attığımızda eminim ki sevinecektir. Ha gol atabilirmiyiz bu anlayışla biraz zor...

Ne olursa olsun takim isterse cok kötü olsun, sen Türksen destekliceksin Milli Takimini ne demek "desteklemiyorum" ozaman Trabzonsporu neden destekliyor gecen sezon okadar kötüydük hadi biraksin Trabzonsporu.

Fatih BALTA
11.06.2008, 18:10
Şu ne oldum budalası küstah İsviçre yi yenelim,çenelerini kapatsınlar artık.
İnşallah maç içinde oyuncularımız İsviçreli oyuncuların olası çirkef hareketlerinde galeyana gelip kart görmezler.

Mert67
11.06.2008, 18:25
Umarım 'Maradona Gökdeniz' oynar.:)

TolgaTopçu61
11.06.2008, 18:27
Umarım 'Maradona Gökdeniz' oynar.:)
oynuyor:)..

macka61
11.06.2008, 18:35
inşallah yeneriz ama çok zor gözüküyor bu turnuvadan elenirsek tek sebebi terim

Cafer Bulur
11.06.2008, 18:48
yenemezsek kesinlikle yenilmemeliyiz.zira biz bugün berabere kalirsak portekiz de cekleri yenerse biz son macta cekleri yenip ceyrek finale kaliyoruz.tabiiki galibiyet müthis olur.zor olacak ama neden olmasin?

sanatik
11.06.2008, 18:50
tek terim niye olsunki , onu basa getirenler suclu. senol günes ve ersun yanal begenmeyen - bicakcidan medyasina kadar hepsi.

daha mac oynanmadi bile neleri konusuyoruz. Bizim hakkimiz yokmu ümidlenmeye ya ne bicim durumdayiz böyle.

inschallah toplanir yeneriz yinede.

selcuk
11.06.2008, 18:56
yenecegizz insallah
bugün yine viyanadaki fanzone da izliyecegim maci
15 bin türkle beraber asagi yukari
ins yine üzülmeyiz

Romeyiga
11.06.2008, 19:04
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_ea_Blick_doner01.jpg
Provakosyana devam !..

İsviçre basınında Türkiye maçı öncesi provokasyonlar bitmek bilmiyor !.. İsviçre'nin yüksek tirajlı gazetelerinden Blick, kritik Türkiye maçı öncesi ortamı gerecek haberlerine devam etti.

Haberturk.com'daki habere göre 2005 yılında oynanan olaylı Türkiye-İsviçre maçını tekrar tekrar hatırlatan gazete, bugünkü sayısında yine gerginlik yaratacak bir kapak kullandı. İsviçre Milli Takım'ında forma giyen Türk asıllı oyuncu Hakan Yakın'ı elinde döner bıçağıyla döner tezgahının başında gösteren karikatürde Fatih Terim, Hakan Yakın'ın kestiği döner olarak gösterildi. Kullanılan yazıda ise "Öyle ya da böyle bugün menüde kebab var" deniyor.

Kaynak : Ligtv

Terim'i günahım kadar sevmem ama hiç hoşuma gitmedi bu yapılan hareket.

Adamlar hakli.
terimde biraz olsun gururlu namuslu olsaydi bu kadroyu secmezdi, secdirmezdi. ne hali varsa gorsun onu savunacak degilim, adamlar haklilar.
biz avrupada oynuyan, dogan Turkler icin neler demiyoruzki!!! gazeteleri bir acalim ve bakalim vatan hayini bile ilan edenlermi Turkceyi ogrensinlerde oyle milli takima girsinler diyenlermi ve nicesi yaziklar olsun yaziklarrrrr almanyada dogacaksin Turk milli takimini sececeksin verilen milyonlarca eurolari bir kenara birakarak Turk milli takimini sececeksin , genede vatan hayini ilan edileceksin, genede Turkce ogrensinde oyle gelsin diyeceksin, biz neyi konusuyoruz , birakin allah askina birakin...

Erdem Keser
11.06.2008, 19:13
Eğer bugün İsviçre'yi 1-0 yenersek,Portekiz'de Çekleri 2-0 la geçerse işler karışıyor:)
Böyle bir durumda son maçımızda Çeklerle berabere kalırsak kim çıkacak çeyrek finale?:)

nuri45
11.06.2008, 19:20
Eğer bugün İsviçre'yi 1-0 yenersek,Portekiz'de Çekleri 2-0 la geçerse işler karışıyor:)
Böyle bir durumda son maçımızda Çeklerle berabere kalırsak kim çıkacak çeyrek finale?:)

su an mac 1-1 oldu

Ali Can
11.06.2008, 19:26
isviçre döneri değil avucunu yalıyacak....

.....
11.06.2008, 20:12
http://www.dailymotion.com/related/x5mczp_milli-takim-hep-seninleyiz-turkiye_music/video/x52uod_turkiye-turquie-turkey-milli-takim_creation?from=rss
DİNLEYİN ARKADAŞLAR!!!

.....
11.06.2008, 20:43
haydi renkdaşlarım neşelenelim.
Maçada az kaldı gökdeniz yüzümüzü güldürür :)

Mehmet Fatih Yavuz
11.06.2008, 20:48
bu arada çek cumhuriyeti bizi 3 böler 5 le çarpar son maçta..
sadece duran toplardan 2 atane yeriz gibime geliyor..

grange61
11.06.2008, 20:50
bu arada çek cumhuriyeti bizi 3 böler 5 le çarpar son maçta..
sadece duran toplardan 2 atane yeriz gibime geliyor..

Bence her şey bu maça bağlı bunda yensek bile kötü oynarsak şansımız kalmaz

Mustafa Yılmaz
11.06.2008, 20:55
Uçan manda Volkan Demirel diyor ki;bana güvenin

Telha TANYILDIZI
11.06.2008, 20:56
arkadaşlar üzgünüm ama gerçekler açıkta ardayı kurtarıcı olarak gösteren f. terim ve basın eğer arda iyi oynar ve maçı alırsak inşallah öyle olur arda 20 milyon euroya satılacaktır ama birde düşündükleri olmazsa sen o zaman keyfi gör türk milli takımıyla bile oyunlar oynanıyor dikkatli izleyin olayları

Mustafa Yılmaz
11.06.2008, 21:01
arkadaşlar üzgünüm ama gerçekler açıkta ardayı kurtarıcı olarak gösteren f. terim ve basın eğer arda iyi oynar ve maçı alırsak inşallah öyle olur arda 20 milyon euroya satılacaktır ama birde düşündükleri olmazsa sen o zaman keyfi gör türk milli takımıyla bile oyunlar oynanıyor dikkatli izleyin olayları
Evet Arda kurtarıyor ama istanbulun batmakta olan barlarını.Arkadaşlarını doldurup zenci kadınlarla parti vererek gerçekleştiriyor kurtarma işini

Mustafa Hazıroğlu
11.06.2008, 21:02
La bu Fatih Terim bizi milli takımdan soğutacak yaa..
Ümit Karan, Fatih Tekke hadi neyse de Halil Altıntop'u Yıldıray'ı niye takıma niye almıyosun..Oyun düzenine uymuyomuymuşmuş..
Neyse konumuz transfer...:)
Bu aralar bi tane çok iyi yıldız gelcek yer yerinden oynucak haberleri alıyorum..Hadi hayırlısı..:)

Travelair
11.06.2008, 21:04
Bu maçta ya fark yeriz ya fark atarız. Ben 3-1 yeneriz diye tahmin ediyorum. Eren'den de bir kafa golü bekliyorum

ÜNAL
11.06.2008, 21:06
Ne kadar kardo içime sinmese de..

Bu maçı alırız.

Ali Can
11.06.2008, 21:07
2-0 alalımda bizim olsun maç daha farklı skorlarada razıyım :):)