PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Türkiye'de Başka Bir Takıma Gelirse

Muhammed
07.06.2008, 13:53
Fatih Tekke önceden futbol hayatına avrupada devam etmek istediğini söylemişti peki ya fatih tekke fb yada bjk nin tekliflerini kabul edipte türkiye'de baska bir takımda trabzonspora karsı oynarsa ne olur acaba tutumumuz? Halen herkesin kral saydığı bir insan tsclub da baskılı tişortü satılan bir futbolcu bana sorarsanız asla Türkiye'de trabzonspor dısında bir takımda forma giymemelidir. Yorumlarınızı bekliyorum...

Hasan61
07.06.2008, 13:55
ali kemal,abdullah,ogün..... hepsi bize karşı forma giydi bu takıma birşey olmadı oda giyse birşey olmaz

TSelif
07.06.2008, 13:56
Off ya :rolleyes:

Tunga
07.06.2008, 13:57
Hayırlı, uğurlu olsun der, şampiyonluğumuzu kutlamaya devam ederiz :)

Bunca gündem içinde buna mı kafa yoracağız şimdi?

Rahat olun, özgüveninizi yüksek tutun.

Konuyu Türk ve Dünya Futbolu Bölümümüz'e, yani "olması gereken" yere taşıyorum.

Emre7
07.06.2008, 13:59
çitlenbik ve çiklerin açtığuı konular geriyor ortamı...
gitsin insan değilmi onun da istekleri var ...
ama trabzonda da ayrı bir karşılaması var

Şuayip Aydın
07.06.2008, 13:59
Hayırlı, uğurlu olsun der, şampiyonluğumuzu kutlamaya devam ederiz :)

Bunca gündem içinde buna mı kafa yoracağız şimdi?

Rahat olun, özgüveninizi yüksek tutun.

Konuyu Türk ve Dünya Futbolu Bölümümüz'e, yani "olması gereken" yere taşıyorum.
aynen katılıyorum bundan sonra fatıh turkıyede trabzonspordan baska bir kllubete oynamaz ancak avrupada gitsede uzlmeem cunku bizde miyadını doldurdu

Kazım Uzunboy
07.06.2008, 14:00
Bence de olmaması gerek..

Hiç olmadı milletin ( eziklerin taraftarları ) dilinden düşmez artık

ilhan
07.06.2008, 14:00
Bunu burada tartışmanın ne bize ne de Fatih'e bir yararı var. Fatih'in yeri özeldir (benim için) ve hep öyle kalacaktır.

Mayls
07.06.2008, 14:09
1 yil yaziklar olsun deriz, sonra unuturuz...
Serdar Bali de Besiktas'ta oynamamis miydi?

Ayrica olmayacak konulari tartismaya ne gerek var, onu da anlamis degilim.

TSelif
07.06.2008, 14:10
Ben de kapanır dediydim bu konu ama taşınmış :D:D

Oğuzhan Fidan
07.06.2008, 15:51
prof. futbolcu ne oluca belli olmaz ama oynamaz bence.avrupaya gitmesi muhtemel

Murat'
07.06.2008, 15:59
Arkadaşlar bizden nice futbolcular istanbul takımlarına gitti...Onun için Fatih Tekke gitmez diyemeyeceğim ben....Bence bu sene büyük ihtimallede kezman ile takas edilecek...Biraz da onun açısından düşünelim orda kesinlikle mutlu değil...

h@msi61
07.06.2008, 16:11
Fatih'in abisi bu konuda sigortamizdi, ne oldu acaba...

ugurTS1989
07.06.2008, 16:13
YAKARIM LANN HIC BI YERE GIDEMEZ HELE FENEREMI?HAVAALANINDA ILK BEN KARSILARIM ONU BIR CUMLEYLE BITIRIM ISINI ZATEN BOLE BISEY OLMAZDA O BENIM ASKIM YA BAYILIYORUM ONA BEN ONUN ICIN RUSCA OGRENMISIM BANA RUSYAYI O SEVDIRDI ONUN SAYESINDE TANIDIM ONUN ICIN ZENITTEN GITMESINI ISTEMIYOM HEEE BI IDDAA DAHA ATIYIM ORTAYA FATIH EGER TAKIMDA KALIRSA ZENIT SUPER KUPAYI ALICAK GORURSUNUZ BU SENE UEFA DA GURUPTAN CIKAMAZ DEDILER BEN KUPAYI ALICAK DEDIM TUM MEDYA BUNA SUPRIZ DEDI ALAKASI YOK FAVORIYDI...............:alkış:

tsmetu
07.06.2008, 16:21
Arkadaşlar ben bir kaynaktan duydum fenere imza atması an meselesiymiş,inşallah böyle birşey olma fenere gitmesinde kimde oynarsa oynasın yakışırmı ona sarı-lacivert forma allahım,düşünemiyorum.

alper*
07.06.2008, 16:50
İstediği yere gitsin.Bize ne ?

Harun-61
07.06.2008, 16:53
Fatih`in yeri özel`dir.
Onu cok seviyoruz.
Trabzonspor`a büyük katkısı ve hizmeti olmuştur.

fakat, F. Tekke defteri artık kapandı.

endustriyel futbol`da herşey mümkün.
FB`ye dahi gitse bi şekilde Saygı göstermemiz lazım.
Yıl 2008, bazı şeyleri aşmamız lazım artık.

Hacı Sultan, Seni Seviyoruz ...başarılar...

.

Misina
07.06.2008, 17:02
Yazıklar olsun yediğin hamsilere derim başka bişe demem.

Kazım Uzunboy
07.06.2008, 17:46
Arkadaşlar ben bir kaynaktan duydum fenere imza atması an meselesiymiş,inşallah böyle birşey olma fenere gitmesinde kimde oynarsa oynasın yakışırmı ona sarı-lacivert forma allahım,düşünemiyorum.
Byük ihtimal fotomactır o kaynak :D

ÜNAL
07.06.2008, 17:52
Kariyeri açısından gideceği Avrupa varken Fb komik kaçar.

Vkgz
07.06.2008, 18:35
bu me be kardesim yeter bu muhabbet .. zaten tekke konusu mevcut... bu muhabbeti 9999 kere yaptık 10000. kez yapmaya gerek yok

Mert67
07.06.2008, 18:41
bu me be kardesim yeter bu muhabbet .. zaten tekke konusu mevcut... bu muhabbeti 9999 kere yaptık 10000. kez yapmaya gerek yok
Doğru:alkış::alkış:
Fatih daha önceden Türkiye'de Trabzon'dan başka takımda oynamayacağını söylemişti.

Cem Balcı
07.06.2008, 19:28
prof. futbolcu ne oluca belli olmaz ama oynamaz bence.avrupaya gitmesi muhtemel

artık fatihin avrupada oynaması imkansız gibi birşey.

bizim ligden yana da tercih yapacağını hiç sanmıyorum.

ÜNAL
07.06.2008, 19:34
artık fatihin avrupada oynaması imkansız gibi birşey.

bizim ligden yana da tercih yapacağını hiç sanmıyorum.
Arkadaşla iddiaya girdik Fatih Fb ye gelmez diye dedim..

Fatiiiiih!:D

Cem Balcı
07.06.2008, 19:37
:D gelmez gelmez :D

inşallah :D

ÜNAL
07.06.2008, 19:40
:D gelmez gelmez :D

inşallah :D
Ya geriye dönüp bakıyorum..Abdullah,Ogün de öyleydi ama..

Fatih Trabzonspor taraftarına böyle bişey yapmaz.:cool:(İNŞALLAH)

MertcaN.K.*61
07.06.2008, 19:40
olaya profesyonel bakmak lazım..ama adamın içimde deişik duygularda oluşmaz deil fenere giderse..

Cem Balcı
07.06.2008, 19:45
olaya profesyonel bakmak lazım..ama adamın içimde deişik duygularda oluşmaz deil fenere giderse..

o değişik duygular kesinlikle oluşur.:)

Murat Cömert
07.06.2008, 19:52
olaya profesyonel bakalım ve yorum yapalım :) tabıkıde gıdemez :)

Berat
07.06.2008, 19:55
Fatih Tekke son yıllarda biraz fazla profesyonelleşti(!). Fenerbahçe Nihat için uğraştığının yarısı kadar Tekke için uğraşsa Tekke bence gider..

Giderse de kendisi kayebeder. Camiasız kalacak olan o nasıl olsa..

TSelif
07.06.2008, 21:21
Fatih gittiğinden beri aynı şeyi konuşuyoruz ..yazık değil mi bize ya !!!

Egemen Yılmaz
07.06.2008, 21:23
o kadar şampiyonluklarımız Türkiye'de başka takımlara gitti de, Fatih gitse ne olur, gitmese ne olur?

Gürkan
07.06.2008, 21:33
reha muhtar gecen gun emre ıle alakalı bır yazı yazmıstı. o yazı da emrenın fenere gıtmesı durumunda ne fb li ne gs li olacağını hıcbır camıadan kabul gormeyecegını yazıyordu. ornegıde tanju idi. gs de herkes metin oktaydan sonra hakanı söylüyor kimse tanjudan bahsetmiyor diyor. 3-5 mılyon fazla için buna değermi diyordu.

aynı şey Fatih içinde geçerli olacak. başka bir takıma mesela fenere gelirse eline belki 5-10 fazla geçer ama onu ne fener camiası ne olursa olsun kabul eder. nede artık eski Fatih tekke olabilir Trabzonsporlular için.

şuan ogun le apdullah ta bence gittikleri için (nedeni önemli değil) bizim için Hami gibi olmayacaklar.

DNA-TS
08.06.2008, 01:52
kendisi bilir..ogün abdullahın başına gelenler onunda başına gelir..sanmasınki onu stadda alkışlarız o anca gaziantepsporda oynadığı dönemlerde olurdu..tribünlere falan çağırır yumruk show yaptırırdık...ama istanbula gidipte sonra trabzona deplasmana gelirse durumu hiç hoş olmaz...birde gönlümüzdeki yerini sonsuza dek kaybeder..örnek abdullah ,,,ogün

OnurKul
08.06.2008, 02:35
Helal olsun derim :) ne diyelim :)

Mertcan
08.06.2008, 08:49
giderse gitsin valla.. nerde mutlu oluosa orda oyynası.. eer olacakları, karşısına ne kadar düşman alacağını, trabzonda nasıl bir ortam oluşacağını biliyorsa gitmes..

Mayls
08.06.2008, 09:31
reha muhtar gecen gun emre ıle alakalı bır yazı yazmıstı. o yazı da emrenın fenere gıtmesı durumunda ne fb li ne gs li olacağını hıcbır camıadan kabul gormeyecegını yazıyordu. ornegıde tanju idi. gs de herkes metin oktaydan sonra hakanı söylüyor kimse tanjudan bahsetmiyor diyor. 3-5 mılyon fazla için buna değermi diyordu.

aynı şey Fatih içinde geçerli olacak. başka bir takıma mesela fenere gelirse eline belki 5-10 fazla geçer ama onu ne fener camiası ne olursa olsun kabul eder. nede artık eski Fatih tekke olabilir Trabzonsporlular için.

şuan ogun le apdullah ta bence gittikleri için (nedeni önemli değil) bizim için Hami gibi olmayacaklar.
Gürkan abi, bir sorum olacak; Serdar Bali Besiktas'ta oynamasina ragmen nasil 'deger' olabilmis camiamiz icin?

Yanlis anlasilmasin, gercekten bilmiyorum :) Ogün ve Abdullah bizim icin 'deger' olamadi ama Bali oldu. Bunun nedeni nedir?

Vkgz
08.06.2008, 11:15
yeterrrrrrrrrrr demek istiyorum.

Kubilay ŞAHİN
08.06.2008, 12:29
istanbul kulüblerine giderse benim için o KRAL biter ve daha beter düşmanlık oluşur... Ha cok gitmek istiyosa gitsin... ama kazanacağı düşmanların hesabını bilsin.... o gittiği zaman biz stadlarda onu boşuna yere istemedik boşuna yere bağırmadık e tabi giderse yazık olsun bize boşuna yere tezahüratlar bestelemişiz ona ....

Muhammed
08.06.2008, 13:19
Gitmez gitmez demeyin fenerbahçe için son fırsat o kaldı yerli santrafora ihtiyaçları var ve zenite gereken parayı verirlerse fatihe söz düşmez.

Mira_61
08.06.2008, 13:25
Fatih Sultan Tekke Trabzonspordan başka takımda oynamaz.Yok eğer oynarsa biz sadece ''Sultan'' diye kendimizi kandırmışız demektir.Biraz üzülürüz sonra unuturuz kimler unutulmadı ki ??
Ama Fatih hayatının sonuna kadar üzülür:cool: Böyle bir hata yapmayacığını umuyorum.Yaparsada keyfi bilir.:(

Timur Mikhail
08.06.2008, 13:36
Normal futbolcu gözüyle bakarsan neresi cazipse orada oynarsın kim ne derse desin,Trazbon tarafatarı gözüyle bakınca özellikle fener dahil Türk takımlarında oynaması insanı deli eder ama birde gerçek bir Trazbzonsporlu futbolcu o 3 kızkardeşlere gitmemek için ağlar orda ona 5 milyon verselerde burdaki 3 bine oynar çünkü bilirki Trabzonspor onun yaridir..
Fatih gerçek bir Trabzonluysa gelir Trazonda oynar yok Trabzonla paranın değeri çelişiyorsa o zaman gerisini siz bilirsiniz zaten..

attagümüshane
09.06.2008, 17:06
sakın!!!diyorum..onun yerine ben utanırım.bu işin profesyonelliği falan yok..o camiamıza mal olmuş bi isimse bunu yapmaya hakkı yoktur.onu çok seviyorum ama sakın!! demeyi de biliyorum..anlaşıldı galiba fikrim budur

Samet BuLut
15.07.2008, 15:00
Adam kendi ağzıyLa söyLedi Trabzonspor'dan başka takımda oynamam Türkiye'de diye..

OKANIZM
16.07.2008, 00:39
Gelİrse Tek Kalemde Sİlerİm Onu ..helede Fenere Gİderse

hakanhan
16.07.2008, 09:08
gitse ne olur gitmese ne olur.

ÖmerFarukYılmaz
16.07.2008, 09:31
Beyler bence Fatih tekke geri bize gelmesin diyeceğim ve burda büyük bir kavga başlayacak..

Bence gelmesin bize..Allah razı olsun,Çok büyük hizmetleri geçmiştir,her yönüyle mükemmel bir insandır,mükemmel bir topçudur..

Fakat yeni kadronun iyiliği için gelmesin...

TSelif
16.07.2008, 09:46
Gelmiyo zaten Tekke merak etmeyin .
O buraya TD olarak dönecek ve Başkan olarak bitirecek .

Trkz61
16.07.2008, 12:01
Zaten kendisini hiç sevmem.Rusya'yı bize tercih eden bir adam nereye giderse gitsin umurumda değil.

OYılmaz
16.07.2008, 12:14
Zaten kendisini hiç sevmem.Rusya'yı bize tercih eden bir adam nereye giderse gitsin umurumda değil.

Sevmiyorsan yazma kardeşim nasıl bir anlayışın var senin Fenere gitseydi kafasına sıkardın heralde (!) Trabzonspora en büyük hizmeti vermiş insana hiç sevmem kendisini demen çileden çıkarıyor insanı hazır Fatih yokken seni alalım forvet hattına

Trkz61
16.07.2008, 12:57
Sevmiyorsan yazma kardeşim nasıl bir anlayışın var senin Fenere gitseydi kafasına sıkardın heralde (!) Trabzonspora en büyük hizmeti vermiş insana hiç sevmem kendisini demen çileden çıkarıyor insanı hazır Fatih yokken seni alalım forvet hattına

Düzgün konuş.Sanane kardeşim.Bizi sattı adam resmen.Gittiği ülkede ülke olsa.Orada oynatmıyorlar kaç senedir hala bize dönmüyor adam.Ne hali varsa görsün umurumda değil.Önemli olan Trabzonspor.İster cimboma gitsin ister fenere...

Hasan61
16.07.2008, 13:00
profosyonel futbolcu der geçerim

OYılmaz
16.07.2008, 13:21
Düzgün konuş.Sanane kardeşim.Bizi sattı adam resmen.Gittiği ülkede ülke olsa.Orada oynatmıyorlar kaç senedir hala bize dönmüyor adam.Ne hali varsa görsün umurumda değil.Önemli olan Trabzonspor.İster cimboma gitsin ister fenere...

Yorumsuz...

Fatih BALTA
16.07.2008, 13:29
Neyi paylaşamıyoruz.Olmamış belkide olmayacak bir durumu olmuş gibi kabul edip kavga etmeyi başarabiliyoruzya bravo bize.

Tolpaş61
16.07.2008, 13:38
gelirse gelsin.

murseltaskin
16.07.2008, 13:38
hakkıdır başka takıma gitmek.eğer trabzonspor alamıyorsa adam türkiyede top oynamasın mı

Muhammed
16.07.2008, 15:21
Konuyu ben acmıstım ben actığım zaman fenerbahce türk santrafor arıyordu ve nihat reddedince fatihe yönelmişlerdi ve bence gercekten isteselerdi alabilirlerdi. Ancak su anda böyle bir durum olmadığı için baslık kilitlenebilir.

Cafer Bulur
17.07.2008, 21:28
gelecegini düsünmüyorum,ama bunu yaparsa fatih e olan sempatim iyice azalir.
fatih tekke trabzonspor taraftarinin kendisine olan sevgisine saygi duymali ve futbolu da trabzonspor formasi altinda noktalamalidir.

Trkz61
17.07.2008, 21:30
Zenit ile anlaşırlarsa Fener'e giderim demişti.Çekinmez gitmekte yani.

Kadir Baycan
24.07.2008, 01:33
hala giderim demişti diyosunuz yaa.adam kaç kere söledi kameralar karşısında türkiyede trabzonspor dan baska takımda futbol oynamam diye daha kaç kere sölesin...

İskender YILMAZ
24.07.2008, 01:39
gelirse;

1. Büyük bi hayranını derinden vurmuş olur..
2. Trabzonspor taraftarının gözündeki yeri çook değişir.
3. Ezikler onu bizim kadar sevemez, anlayamaz..

Emirhan Makul
24.07.2008, 02:39
bundan sonra gelemez zaten fener güllizarı aldı gs hiç almaz fatihi fatihin kanlı takımı gs unutmadık o bağırdıklarını bi bjk kalıyo ki oda belki kramponlarını felan alır oda idmanda kullandıklarını fatih için hayırlısı avrupaya kapak atmak yoksa arshavinin yanında futbol hayatı bitecek

Hüseyin İlkin
24.07.2008, 12:41
bundan sonra gelemez zaten fener güllizarı aldı gs hiç almaz fatihi fatihin kanlı takımı gs unutmadık o bağırdıklarını bi bjk kalıyo ki oda belki kramponlarını felan alır oda idmanda kullandıklarını fatih için hayırlısı avrupaya kapak atmak yoksa arshavinin yanında futbol hayatı bitecek
Arshavin Zenit'te mi kalacak,yoksa Arshavin nereye giderse Fatih'de oraya mı gidecek Emirhan :rolleyes:

theChatl@qq-28 ; sanırım ilk kez aynı doğrultuda düşünüyoruz :)

Emirhan Makul
24.07.2008, 12:45
bu sene arshavin zenitte kalacak gibi görünüyor o açıdan söyledim hem kalmasada Fatih tekke zenitde başarılı olamaz insan mutlu olmadığı yerde başarılı olamaz kendi ağızıyla dedi ben burda oynamak istemiyorum diye..

İskender YILMAZ
24.07.2008, 17:20
theChatl@qq-28 ; sanırım ilk kez aynı doğrultuda düşünüyoruz :)

hmm, sevindim.. :) devamı gelir inşallah..

seyyah61
24.07.2008, 18:03
Senin ailenin dükkani kursunlansa, ölüm tehditleri alsan, kendini güvende hissetmesen acaba ne kadar kalirdin Trabzon'da? Bizi satti da ne demek anlayamadim. Rekor transfer ücreti ile transfer olmadi mi Fatih Tekke? Nereye gittigi bizi mi ilgilendirir? Istedigi yere gitme hakki yok mu? Sana Rusya'dan iyi bir is teklifi gelse, sen de kabul etsen birilerini satmis mi olurdun? Niye Avrupa varken Rusya'ya gittin deseler hosuna mi gider? Belli ki Trabzonspor'a daha fazla para kazandirmak icin gitti Rusya'ya. Yoksa Avrupa'ya da giderdi. Ayrica Rusya'da yaptigi her röprtajinda Türkiye'ye dönerse Trabzonspor'da sadece oynayacagini söylüyor. Bize dönmüyor diye bir sey yok. Kulübü satmak istemiyor iste. Ne kadar meraklisiniz adam karalamaya.

ÖzGür Ayar
26.07.2008, 00:03
Umarım bu bjk haberleri yalandır. Yok bide bjk ye giderse üstüne birde 61 i giyerse ayıp eder. Avrupanın her orta sıra ve az da olsa üst sırayı zorlayan takımlarında rahatlıkla oynayabilir. bjk ye gelmek gibi bir hatası olmaz inşallah.

Onur Civelek61
26.07.2008, 00:10
bjk ya gitmez koskoca bi yalan haber...

a.fındıkoğlu
26.07.2008, 00:26
büyük ihtimal besiktas ta .. gecen seneden beri ugrasıyolar ya fb ya bjk alacaktı bjk aldı..bu sene rakiplerde 10 fatih tekke olsada 7rmeyiz..

Hüseyin İlkin
26.07.2008, 00:53
Eğer haber kesinleşirse,üzülürüm.

Hele 3.hafta bu sene ki ilk Avni Aker maçında rakipte onu görürsem,daha da üzülürüm ama sahada vereceğimiz yanıtlarla takımımız moralimi yerine getirir,şüphem yok.

İskender YILMAZ
26.07.2008, 00:57
Fatih gitmez.. Trabzonspor'lu o, Trabzon'lu.. bizim kraL'ımız.. gitmezsin dimi kraL? :)

hay1699
26.07.2008, 01:09
Adamın biri gece arabasıyla yolda ilerlerken aniden lastiği patlar.Ancak arabada kriko olmadığını farkeder ve çevreye göz atar.500m uzakta bir ev görür belki kriko vardır umuduyla eve doğru yürümeye başlar. Yürürken aniden durur ve içinden:
-"Ulan gecenin bir yarısı şimdi adamı uyukusundan kaldıracağız. O kızgınlıkla olsa da vermez krikoyu" diye düşünür. Ama şansını denemek ister ve devam eder yürümeye.Bir an yine duraklar.
- "Belki karısıyla sevişiyordur. Bide üstüne kriko istersem kesin dalar bu herif bana"diye düşünür. Ama yinede devam eder. Artık evin kapısının önündedir. Tam zile basacakken saate bakar:
-"Saatte bayağı geç olmuş bu saatte kiriko istersem sapık felan sanır belki küfür eder hatta dövebilir beni krikoyuda vermez bu ibne bana"diye düşünerek zile basar. Ev sahibi kapıyı açar ve bizim adam:
-"Senin vereceğin krikonun ta ...na koyiim" der.

enmavi61
26.07.2008, 01:47
Adamın biri gece arabasıyla yolda ilerlerken aniden lastiği patlar.Ancak arabada kriko olmadığını farkeder ve çevreye göz atar.500m uzakta bir ev görür belki kriko vardır umuduyla eve doğru yürümeye başlar. Yürürken aniden durur ve içinden:
-"Ulan gecenin bir yarısı şimdi adamı uyukusundan kaldıracağız. O kızgınlıkla olsa da vermez krikoyu" diye düşünür. Ama şansını denemek ister ve devam eder yürümeye.Bir an yine duraklar.
- "Belki karısıyla sevişiyordur. Bide üstüne kriko istersem kesin dalar bu herif bana"diye düşünür. Ama yinede devam eder. Artık evin kapısının önündedir. Tam zile basacakken saate bakar:
-"Saatte bayağı geç olmuş bu saatte kiriko istersem sapık felan sanır belki küfür eder hatta dövebilir beni krikoyuda vermez bu ibne bana"diye düşünerek zile basar. Ev sahibi kapıyı açar ve bizim adam:
-"Senin vereceğin krikonun ta ...na koyiim" der.

konuyla ne alaksı var arkdaşım bu anlattığının...gökhana verdiğimiz paradan biraz daha fedakarlık yapsaydık da alsayıdk madem...bjk ya giderse rusyadan kurtulmak için yapar.kimse bonservis parasına yanaşmıyo yoksa ister mi türkiye de bizden başka bi kulupte oynasın?bziden başka takımda oynamaz die bi kaide mi var ? futbol bu arkadaşlar duygusal olmayalımm o kadar da...

hay1699
26.07.2008, 02:01
konuyla ne alaksı var arkdaşım bu anlattığının...gökhana verdiğimiz paradan biraz daha fedakarlık yapsaydık da alsayıdk madem...bjk ya giderse rusyadan kurtulmak için yapar.kimse bonservis parasına yanaşmıyo yoksa ister mi türkiye de bizden başka bi kulupte oynasın?bziden başka takımda oynamaz die bi kaide mi var ? futbol bu arkadaşlar duygusal olmayalımm o kadar da...

konuyla şu alakası var: devamlı bu konu hakkında senaryo yazılıyor.. şoyle olursa bilmem ne olur..şu takıma giderse yazıklar olsun.... bu kurgulara inanıp adama durduk yerde hakaret ediliyor... bilmiyorum kurabildim mi alakayı...

hamdi_61
26.07.2008, 02:19
Beşiktaş Fatih Tekke ile el sıkıştı

Yeni sezon öncesi kadrosuna 9 yeni futbolcu katan Beşiktaş sürpriz bir ismi Türkiye'ye getirmeyi planlıyor. Siyah-beyazlı yönetim geçtiğimiz sezon Zenit'te fazla forma şansı bulamayan Fatih Tekke ile anlaştı.

http://www.ntvspor.net/Images/33316.jpg

NTVSPOR
Güncelleme: 23:50 TSİ 25 Temmuz 2008 Cuma

Futbol hayatına Zenit'te devam eden Fatih Tekke ile her konuda anlaşan Beşiktaş yönetimi, Rus kulübüylede pazarlıklarda son aşamaya geldi. Ancak, Fatih Tekke'nin Beşiktaş'a transfer olması için siyah-beyazlı yönetim Bobo ve Nobre ikilisinden birinin satılmasını bekliyor.

Öncelikli olarak Bobo'yu yüksek bir bonservis bedeliyle göndermek isteyen Beşiktaş yönetiminin Dinamo Kiev takımıyla tekrar pazarlık masasına oturduğu öğrenildi. Bobo'yu ısrarla isteyen Ukrayna kulübünün bu kez daha yüksek bir teklifle siyah-beyazlı kulübün kapısını çaldığı belirtilirken, Nobre için ise Brezilya'nın Internacional kulübünün devreye girdiği öğrenildi.

Siyah-beyazlılar, bu iki kulüpten biriyle anlaşırsa daha önceden el sıkıştığı Fatih Tekke'ye Beşiktaş formasını giydirecek.

Geçtiğimiz sezon Zenit'te fazla forma şansı bulamayan Fatih Tekke'yi bu sezon Bundesliga'ya yükselmeyi başaran Christoph Daum'un takımı Köln ve yine Bundesliga'nın yeni takımlarından Hoffenheim'ın da transfer etmek istiyordu

hamdi_61
26.07.2008, 02:20
az önce gördüm şok oldum

Mert67
26.07.2008, 09:18
Umarım yalandır.:(

Trkz61
26.07.2008, 09:22
Fatih paracının tekidir.Yapar bunu.Ben daha önceden söylemiştim.Fener'e, Cimbom'a bile gider para verseler.

Cengiz Çubukcu
26.07.2008, 09:26
Başka takıma giderse tabi ki çok üzülürüz ama tarihte birçok örneği var, dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır...

İdris Toksoy
26.07.2008, 10:08
şayet tekke bjk ye giderse bizdeki itibarı yerle yeksan olur.bizden profesyonel taraftar olmayı beklemeyin çünkü biz duygusal bir taraftarız.bjk formasını üstüne giyene kadar da inanmam tekkenin bjk li olduğuna.

Berk
26.07.2008, 10:22
Fatih yurt dışında oynadığı sürece böyle haberler çıkacaktır.Bu Fatih'e has bişey değil zaten bizim şer..siz medya yurtdışında top koşturan tüm Türk oyuncuları her transfer sezonunda Türkiye'ye getiriyor..

Ha olur mu bu iş derseniz olabilir, fazla da kafama takmam.Bunu yapan kişi sadece Fatih değil..

Sacit
26.07.2008, 11:03
Fatih Tekke, profesyonel bir futbolcudur. kimse ona; sen neden bjk ye ya da başka bir takıma gittin diyemez, ki deselerde bişi değişmez bana göre.. bjk ye giderse eğer, Avni Aker'e geldiği zamanda taraftar onu alkışlar ve bağrına basar.

Kazım Uzunboy
26.07.2008, 11:05
Fatih Tekke, profesyonel bir futbolcudur. kimse ona; sen neden bjk ye ya da başka bir takıma gittin diyemez, ki desede bişi değişmez bana göre..
Katılıyorum.

...bjk ye giderse eğer, Avni Aker'e geldiği zamanda taraftar onu alkışlar ve bağrına basar.
Katılmıyorum.

:rolleyes:

TSelif
26.07.2008, 11:07
Hele bi gitsin bjk a da bak sen :D
Birinci düşmanı ben olurum valla :U sen de alkışlarsan onu Sacit seni sahaya fırlatırım haberin olsun ççç kredi kartlarınının bütün borcunu da sana ödetirim :D
Not: bana cevap yazmayın :D

Sacit
26.07.2008, 11:07
Katılıyorum.

Katılmıyorum.

:rolleyes:

banada çok acı geliyor kazım, ama elimizde olan bişi yok..
bende şok olurum ama olsam ne olur ki.. :(

Kazım Uzunboy
26.07.2008, 11:11
Acı olacağı kesin.Benim için de öyle tabii ki ama adam prfesyonel,duygusal düşünmeyebiliyorlar. :(

Sacit
26.07.2008, 11:17
Acı olacağı kesin.Benim için de öyle tabii ki ama adam prfesyonel,duygusal düşünmeyebiliyorlar. :(

futbolun en acı yönü de bu..
ama biz; Tekke'ye sahip çıkacağız her yerde..

Hüdai Pervaneli
26.07.2008, 11:18
sadaece dedikodu sekiztas in uydurmasi ya

Trkz61
26.07.2008, 11:19

Sadece kendini kandırıyorsun usta.

emre1inci
26.07.2008, 11:20
giderse gitsin,yolu açık olsun,fatihin zaten bu saatten sonra patlama yapacağını
sanmıyorum.

Kazım Uzunboy
26.07.2008, 11:21
İnşallah öyledir ama sanmıyorum.:rolleyes::o

Mert67
26.07.2008, 11:26
Bobo,Holosko,Nobre,Batuhan ne yapacak bunlar 5. forveti.İnşallah yalan haberdir.

Emirhan Makul
26.07.2008, 11:34
geçen senede fatih kadıköye gelmişdi aziz yıldırımla yemek yemişlerdi işte de numara konusunu konuyorlar dı kaç numara giyeceğini ne oldu alakası yok oldu bence gelmez fatih ama oda bunalımda isterse gelir ama bu haberler doldurma

Mesut AKYILDIZ
26.07.2008, 11:37
İyide bunlar boboyu kaça satacakki Fatihi alıcaklar Fatihe 7 milyon euro gibi meblağ vermek pek akıl karı değil çünkü bu onun son transferi olabilir olursada üzülürüm valla....

Hüdai Pervaneli
26.07.2008, 11:37
Sadece kendini kandırıyorsun usta.

ben kendimi kandirmiyorum
okadar yazdilar cizdiler tekke orda tekke burda hani nerde zenitte

sadece bunlar palavra ben inanmiyorum vede zenit 8 milyon Euro istiyo tekke icin

AYYILDIZ
26.07.2008, 11:54
bjk Fatih Tekke'yi alamaz paraları yok o kadar, zenith verse Sadri Şener alır Kralı bjk'ye bırakmaz.

kapça_61
26.07.2008, 11:58
insallah gitmez ama gitsede Fatih Tekke bizim için her zaman Fatih Sultan Tekke olarak kalacak........

Erbay
26.07.2008, 12:04
Fatih Tekke,bjkye giderse kariyerini bitirir bence.Zenitte yedek beklese daha iyi.Bu sene Şampiyonlar Ligi de var.bjk gibi 8 yemez Zenit.Gitme!

Uğur Erdoğan
26.07.2008, 12:09
belki gider belki gitmez ama Fatih Tekke'nin yeri bende hiç değişmez

Emirhan Makul
26.07.2008, 12:43
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_5k_FatihTekke006.jpg
Kartal Tekke'yi bekliyor !..

Yeni sezon öncesi kadrosuna 9 yeni futbolcu katan Beşiktaş sürpriz bir ismi Türkiye'ye getirmeyi planlıyor. Siyah-beyazlı yönetim geçtiğimiz sezon Zenit'te fazla forma şansı bulamayan Fatih Tekke ile anlaştı.
Futbol hayatına Zenit'te devam eden Fatih Tekke ile her konuda anlaşan Beşiktaş yönetimi, Rus kulübüylede pazarlıklarda son aşamaya geldi. Ancak, Fatih Tekke'nin Beşiktaş'a transfer olması için siyah-beyazlı yönetim Bobo ve Nobre ikilisinden birinin satılmasını bekliyor.

Öncelikli olarak Bobo'yu yüksek bir bonservis bedeliyle göndermek isteyen Beşiktaş yönetiminin Dinamo Kiev takımıyla tekrar pazarlık masasına oturduğu öğrenildi. Bobo'yu ısrarla isteyen Ukrayna kulübünün bu kez daha yüksek bir teklifle siyah-beyazlı kulübün kapısını çaldığı belirtilirken, Nobre için ise Brezilya'nın Internacional kulübünün devreye girdiği öğrenildi.

Siyah-beyazlılar, bu iki kulüpten biriyle anlaşırsa daha önceden el sıkıştığı Fatih Tekke'ye Beşiktaş formasını giydirecek.

Geçtiğimiz sezon Zenit'te fazla forma şansı bulamayan Fatih Tekke'yi bu sezon Bundesliga'ya yükselmeyi başaran Christoph Daum'un takımı Köln ve yine Bundesliga'nın yeni takımlarından Hoffenheim'ın da transfer etmek istiyordu.

(ntvspor.net)

Haberi Ligtv dwe verdi ancak oda ntvspor kaynaklı halen daha somut birşey yok...

Trkz61
26.07.2008, 12:47
bjk Fatih Tekke'yi alamaz paraları yok o kadar, zenith verse Sadri Şener alır Kralı bjk'ye bırakmaz.

Tüpçü Demirören parayla oynuyor resmen.

zeyberoğlu
26.07.2008, 12:51
Ben bu zamana kadar çoktan gider diye tahmin ediyordum gitmedi.
Demekki hakikatten memleket sevgisi profesyonelliğinin önüne geçmiş yada takımı satmıyordu veya istedikleri ücreti kimse vermiyordu gibi

ugurTS1989
26.07.2008, 12:57
gıtmez kardesım gıtmez bunu 3 senedır soluyoz gıtmıcek eger gıderse benıde bu forumdan sılın atın zaten onu ılk karsılıyıcak ben olurum heralde :cool:

Bulut61-34
26.07.2008, 13:07
Aslında BJK'ya gitmesini isterim.

Gitsin ki Fatih Tekke'nin kıymetini bilmeyen Trabzonsporlular onu göndermenin bize ne kadar faydalı olduğunu anlama veya anlatabilme şansını yakalasınlar!!!

Fatih Tekke'nin gitmesinin ne bize ne faydası olduğunu hala anlamış değilim. İyi para aldık desek o paranın ne hayrını gördük diyesim geliyor. Ondan gelen para mı bize faha fazla faydalı olurdu yoksa bizde oynayan Fatih Tekke mi daha faydalı olurdu!!? Bilen varsa beri gelsin. :)

Trkz61
26.07.2008, 13:08
Bu adam bizdeyken eşek yüküylen gol atmıştı.31 tane gol atmış ligde.Gitsin Avrupa'ya...

Bulut61-34
26.07.2008, 13:12
Ha bir de, Türkiyeye dönme ihtimali varken bize dönmesi için bir gayret yoksa BJK'ya gitmekle en iyisini yapar.

Trkz61
26.07.2008, 13:18
Fatih Tekke ile ilgilenmiyoruz
Beşiktaş Futbol takımı Menajeri Sinan Engin, Rusya’nın Zenit takımında forma giyen milli futbolcu Fatih Tekke ile ilgi çıkan tüm transfer dedikodularını yalanladı.
Kartalhaber Genel Yayın Yönetmeni Erce Kaftan'ın sorularını yanıtlayan Menajer Sinan Engin, "Fatih Tekke ile hiçbir şekilde ilgilenmiyoruz. Beşiktaş Yönetimi böyle bir girişim içerisinde değildir. Biz gerekli transferleri yaptık. Takım şu anda ikinci kampı için Viyana'da sezona bomba gibi hazırlanıyor.. Zaten kadromuza çok kaliteli oyuncular dahil ettik. Kim nereden böyle haberler uyduruyor anlamıyorum. Bu takımın menajeri benim, eğer bir transfer çalışmasa varsa bundan benim haberim olur" dedi.

Gelişmeler kartalhaber.'de…

Oruç
26.07.2008, 14:00
Koca bir yalandır bu haberde. Kaç sezondur Fatih fenerde, Fatih sekiztaşta, Fatih Gesede... Ben bıktım bu yalanlardan, ama adamlar yazmaktan bıkmadılar. Haliyle yaz sezonu maç yok bişey yok ne yapsın adamlar okunmak için türlü yalanlar uyduruyorlar. Tabi Fatih gibi reytingi yüksek birini kullanmak da işlerine geliyor. Fatih Türkiyede Trabzonspor'dan başka bir takımda oy-na-maz ! Bu Kadar Basit !

omer61
26.07.2008, 17:50
fotomaç ın yazmaktan bıkmadığı, fenerlilerin de haberi her gördüğünde ilk gördükleri kadar sevinmesine şaşırdığım durum.

Nuh61
26.07.2008, 18:14
Son haberlerde Beşiktaş Fatih'i almaya çalıştığı yazıyor.

" Yılın operasyonu başladı (http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=102&go=119308) " başlıklı haberde.

Serhat ŞAHİN
26.07.2008, 18:37
Allahın selameti başına olsun...
Trabzonspor bir futbolcuya boyun bağlayacak bir takım olmamıştır.

Mayls
26.07.2008, 18:41
Fatih'in Türkiye'de bizden baska bir takimda oynamasina hala ihtimal verenler var, sasiyorum...

Emirhan Makul
26.07.2008, 19:24
Bak İşte Bu Haber Beni düşündürmeye başladı dakka 35 2. sarı kartdan dışarı atılıyor tekke....!

Fatih Zenit'i yaktı!Fatih Tekke'nin takımı Zenit St Petersburg, Dinamo Moskova'ya son dakikada boyun eğdi.

26.07.2008 17:13http://www.haberturk.com/2008/07/26/kuturesim/tekke.jpg HABERTURK.COM SPOR SERVİSİ DIŞ HABERLER
Rusya Premier Ligi'nin 15. haftasında Fatih TEkke'li Zenit, deplasmanda Dinmao Moskova'ya 1-0 mağlup oldu. Zenit'i yıkan gol 88. dakikada Kambarov'dan geldi.
Karşılaşma boyunca Dinamo Moskova ile başabaş bir futbol sergileyen Zenit, ilk yarısı golsüz eşitlikle geçilen maçın 88. dakikasında Kambarov'un müthiş golüne engel olamayınca karşılaşmadan 1-0'lık skorla mağlup ayrıldı. Maçın 34. dakikasında hakeme itirazı nedeniyle sarı kart gören Fatih Tekke, bu karttan 4 dakika sonra ceza sahasında hakeme aldatmaya yönelik bir hareket yapınca ikinci sarı kartı gördü ve kırmızı kartla oyun dışında kaldı.
Lider Rubin Kazan'ın 11 puan gerisinde 10. sırada yer alan Zenit bu mağlubiyetin ardından zirveden iyice uzaklaşmış oldu. Dinamo Moskova ise 27 puanla 2. sıraya yerleşti.
Öte yandan günün diğer maçında Rubin Kazan, kendi sahasında CSKA Moskova ile 0-0 berabere kalarak zirvedeki yerini sağlamlaştırma şansını zora soktu.

Trkz61
26.07.2008, 19:32
Fatih'in Türkiye'de bizden baska bir takimda oynamasina hala ihtimal verenler var, sasiyorum...

NTV'ye verdiği röportajda şartlar oluşursa FB'de oynarım demişti.O gider her takımda oynar merak etmeyin.Para yok mu para.:alkış:

ibrahim
26.07.2008, 19:59
bizden baska bir takima gitmez bence ama giderse bjkye gitmesini isterim fotomacta haberi ilk okudugumda ilk düsüncemde bu olmustu ama insallah gitmez trabzona gelsin bize lazim 4-3-3 oynariz :D

Halit Aydın
26.07.2008, 20:53
Bu sefer geliyor Türkiye'ye galiba. Kezman Zenit'e gidiyormuş fakat Fatih ile bi alakası yok

Fatih büyük ihtimal bu sene Bjk'ye geliyor

Kaya
26.07.2008, 21:08
Yazık olur...

Halit Aydın
26.07.2008, 21:12
Fatih'i gözden çıkardıkları kesin ki Kezman'ı Advocaat Zenit kulübüne istiyor.

Fatih de yediği son kırmızı kartla Zenit'i kafasından sildiğini gösterdi. Bundan sonra ne Zenit'in Fatih'e ne de Fatih'in Zenit'e faydası dokunur..

muratd61
26.07.2008, 21:52
ya uşaklar rahat olun fatih bjk ye gitmez.hatırlayın gökdeniz in ilk maçı zenite karşıydı ve maç öncesi lig tv den can karyağdı uzun bi röportaj yapmıştı ikisiyle.fatih mutsuzum alışamadım diyodu ve dönmek istiyorum deyince adam sordu nereye fatih de memleketime tabiki dedi....bence bu transfer gerçekleşmez.zaten zenit fatih i 11 de sahaya sürmeye başlamış demek ki yararlanmak istiyo kraldan..

ibrahim
27.07.2008, 02:09
fotomacin bu haberi sizce dogrumudur?

Fatih Tekke tamam
Transferde sürpriz bir atağa kalkan Kartal, Zenit'in yıldızıyla her konuda anlaştı. Fatih Tekke için 7 milyon euro talep eden Zenit'le pazarlıklar sürüyor. İki kulübün ortak noktada buluşup, el sıkışacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Yeni sezon öncesi kadrosuna 9 futbolcu katan Beşiktaş, transferde yeniden müthiş bir atağa kalktı. Siyah-beyazlı kulüp, Zenit'in Türk yıldızı Fatih Tekke ile her konuda anlaşma sağladı. Beşiktaş, Fatih Tekke'den kesin söz aldıktan sonra Zenit'le tekrar pazarlık masasına oturdu. Zenit, yıldız futbolcu için 7 milyon euro isterken, Beşiktaş ise 4 milyon http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
euro'luk bir teklifte bulundu. Pazarlığı sürdüren tarafların, 5 veya 5.5 milyon euro'ya anlaşmaları bekleniyor.

Beşiktaş Fatih Tekke'yi renklerine bağlamaya uğraşırken, bir yandan da Bobo ve Nobre ikilisinden birini satmaya çalışıyor. Öncelikli olarak Brezilyalı golcü Bobo'yu yüksek bir bonservis bedeliyle göndermek isteyen Kartal, Dinamo Kiev'le tekrar görüştü. Bobo'yu ısrarla isteyen Ukrayna kulübünün bu kez daha cazip bir teklifle siyah-beyazlı ekibin kapısını çaldığı belirtilirken, Nobre için de Brezilya'nın İnternacional kulübünün devreye girdiği öğrenildi.

FATiH TEKKE KiMDiR?
İsim: Fatih Tekke
Doğum tarihi: 9 Eylül 1977
Doğum yeri: Trabzon
Boy: 1.78
Kilo: 75
Takma adı: Fatih Sultan Tekke
Mevki: Forvet
Oynadığı kulüp: Zenit
Forma no: 9
Sözleşme bitiş tarihi: 01.08.2010

Profesyonel kariyeri:
YIL KULÜP MAÇ GOL
1994-97 Trabzonspor 44 5
1997-1998 Altay 24 8
1998-2000 Trabzonspor 38 14
2000-2002 G.Antepspor 55 36
2002-2006 Trabzonspor 118 82
2006- Zenit 43 14

Milli Takım kariyeri: (25 maç / 12 gol)

Kişisel başarıları: 2007-08 UEFA Kupası Şampiyonluğu, 2007 Rusya Ligi Şampiyonluğu, 2004-2005 Turkcell Süper Lig Gol Kralı (31 gol), 2 Türkiye Kupası Şampiyonluğu, A Milli Takım'ın tarihindeki 500. golünü attı. 2005 yılında 'Dünyada en çok gol atan ikinci futbolcu' ödülünü aldı.

(vay be kariyere bak gögüsüm kabardi yaww :D:D)

seyyah61
27.07.2008, 03:41
Bjk elindekileri satmadan Fatih Tekke'yi alamaz. Bobo, Holosko ve Nobre gibi bence Türkiye'nin mevkilerinde en iyilerinden üc oyuncuya sahipler. Fakat yabanci kontenjani sorunu var onlarda. Benim tahminim Bobo satilabilir ve o zaman Fatih Tekke'yi alirlar. Ama yalanladiklarina göre almiycaklar. Fatih Tekke gidecekse Avrupa'ya veya Rubin Kazan'a gitsin. Orda Gökdeniz ile daha rahat olur. Eger Zenit makul bir fiyata satarsa bize de gelmesine hayir demem ama.

Emirhan Makul
28.07.2008, 08:19
http://www.internetspor.com/images/news/18939.jpg
Fatih Tekke için çok özel rica!
28 Temmuz 2008 Pazartesi 08:03
Beşiktaş ile Zenit, Fatih Tekke konusunda kesin olarak anlaştı. Tekke'nin gecikmesi Zenit'in özel bir ricasından dolayı.

Milli futbolcu, 29 Ağustos'taki Süper Kupa finalinden sonra Kara Kartal'a imza atacak.

Siyah-beyazlılar, kadrosuna katmak için büyük uğraş verdiği Fatih Tekke transferinde sona yaklaştı. Zenit Teknik Direktörü Dick Advocaat, 29 Ağustos'ta M. United ile Zenit arasındaki Süper Kupa finalinde milli oyuncuya ihtiyacı olduğunu ancak final maçından sonra Fatih'in, Beşiktaş'a transferine izin vereceğini açıklaması siyah-beyazlı camiada sevinçle karşılandı. Geçen sezon Zenit'in, UEFA Kupası'nı almasında büyük rol oynayan milli oyuncu Beşiktaş'a sıcak bakıyor.

SORUN ÇIKARMAZLAR
Rus kulübü, milli futbolcunun bonservisini 7 milyon euro olarak açıkladı. Siyah-beyazlılar ise Zenit'ten bonservis konusunda indirime gitmesini bekliyor. Her fırsatta Rusya'da mutsuz olduğunu belirten Tekke'nin, "Beşiktaş'ta forma giymekten mutluluk duyarım. Kulübümün fazla zorluk çıkaracağını düşünmüyorum. Süper Kupa finalinde hocamın bana ihtiyacı var. Finalden sonra büyük ihtimalle Beşiktaş'tayım'' dediği öğrenildi.

İnternetspor

Onur Civelek61
28.07.2008, 09:43
komik bi haber.süper kupada oynıcakmış gelcekmiş:D:D:D

The Legend
28.07.2008, 12:25
fatih bjk'ye giderse üzülmem ama bence avrupa da kalmalı.

Emirhan Makul
28.07.2008, 13:31
Bence fotomaçın fatih tekkeden alacağı var kesin aralarında birşey var adamlar 5 seneden beri fatih tekkeyi fenerbahçe galatasara ve beşiktaşa satmaya uğraşır mı ya kesin birşey var

Mayls
28.07.2008, 13:36
Bence fotomaçın fatih tekkeden alacağı var kesin aralarında birşey var adamlar 5 seneden beri fatih tekkeyi fenerbahçe galatasara ve beşiktaşa satmaya uğraşır mı ya kesin birşey var
Arz talep meselesi. Istanbullu'lar okumak istiyor, Fotomac yaziyor :D

Burçak
28.07.2008, 14:45
fotomaçmış. sen ne acayip bi gazetesin ya :) haberlerinin %90 ı yalan

keremts61
28.07.2008, 16:21
ya ne turkiyesi fatihciğimiz zaten turkiyede futbol oynamak istemedigi icin rusyaya gitmisdi simdi yine turkiyeye mi gelecek sanmıyorum ama gelirsede trabzona gelsin baska bir klupde(türkiyede) gorursem eger onu inanın daha suratına bile bakasım gelmez ki hayatımda en cok sevdigim forvet oyuncusudur kendisi gidisine gunlerce aglamıstım ama simdi alıstık artık gokhanımız var umutumuz avr isaacımız var yani gereksiz boyle dusunmem gidenin yeri her zaman dolar tabii isi bilenler gelirse....

Onur Civelek61
28.07.2008, 16:47
Fener'den Tekke açıklaması

Fenerbahçe Kezman Tekke takası konusunda bir açıklama yaptı. Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:

Bugün tarihli Fotospor gazetesi kulübümüzün oyuncumuz Kezman ile Zenit'li oyuncu Fatih Tekke'nin takas edileceği yönünde bir haber yayımlamıştır. Bu haber doğru değildir. Fatih Tekke ile ilgilenmemekle beraber oyuncumuz Kezman'ı da böyle bir takasta kullanmak gibi bir düşüncemiz yoktur.

Aynı zamanda Milliyet ve Hürriyet gazeteleri de Zenit'in Kezman'a talip olduğu yönünde haberler yayımlamıştır. Bu haberler de doğru değildir. Kulübümüze oyuncumuz Kezman ile ilgili Zenit'ten gelen herhangi bir resmi teklif yoktur

Oruç
28.07.2008, 16:50
Şu Foto... ile başlayan gazetelerde hiç mi utanma yok merak ediyorum. Dün Bejekeye sattılar Fatih'i bugün de Febeye. Bu ne biçim yayıncılıktır ya. Yalan makinesine bağlasan bunları makine dayanmaz çıldırır valla. Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın ne diyim..

Burçak
28.07.2008, 18:29
fotomaçmış. sen ne acayip bi gazetesin ya :) haberlerinin %90 ı yalan
ilave yapmak istiyorum
kalan %10 luk doğru haberlerde,
puan durumu, günün tarihi vb konularda...

Travelair
28.07.2008, 18:40
Tahminim doğru çıktı. Hacıosmanoğlu Radyospor' bağlandı. Geçmişte yaptıkları muhabbetlerde eğer 3 ukalalarda oynamam gerekirse sadece bjk olabilir demiş. Bjk yöneticisi de yine daha önce bağlanıp Fatih Tekke ile ilgilendiklerini doğruladı. Bu durumda kulüple anlaşırlarsa tahminim gider. Çok garip karşılamayalım. Adam eşini çocuğunu dahi göremiyor. Mutsuz...

Berk
28.07.2008, 18:59
Suç fotomaç, fanatik gibi gazetelerin haberlerini dikkate alan sizlerde..;)

Mayls
28.07.2008, 22:19
Aklimizdaki 'acaba'lari silmek icin;
Fenerbahce Fatih Tekke iddialarini yalanladi.
Sinan Engin transferi kapattiklarini söyledi.
Skibbe takima topragini katmaya calisiyor, Fatih Tekke'ye yönelecegini düsünmüyorum.

Mesut AKYILDIZ
28.07.2008, 22:34
Şunu kabullenmeliyiz ki Fatih Zenitte olduğu müddet bu tip transfer haberlerini hep okumak zorunda kalacagız malesef Fatih gittiğinden beri okuyoruz zaten ama böyle birşey birgün gerçek olursa inanın bundan ne Fatih çok mutlu olacaktır ne biz Trabzonsporlular. Çünkü Fatihte en az bizler kadar Trabzonsporlu ama bir şekilde profesyonel olarakta futbol hayatını sürdürmek zorunda umarım şartlar öyle bir şekilde gelişirde tekrar Trabzonsporumuzun formasını giyer hem o çok mutlu olur hemde bizler......

seyyah61
29.07.2008, 09:24
Fatih bence Trabzonspor'a gelemiyorsa Türkiye'ye dönmesin. Tabi bunu söylemeye hakkim yok sadece rica ediyorum kendisinden. Eger Almanya'dan teklifler varsa gözü kapali kabul etmesi gerekir bence. Zaten kendisi üzerinde büyük emekleri olan abisi Bielefeld'de oturuyor. Ama Bielefeld'de Fatih'i alacak maddi imkan yok. Köln olabilir, ne de olsa Daum var takimin basinda ve Fatih Tekke'yi cok ama cok iyi taniyor. Forvet arayisindaymislar. Umarim Fatih Zenit'ten ayrilirsa Köln'e gider.

Tolpaş61
29.07.2008, 09:29
fatih bu haftalarda gösterdiği performans çok yetersiz.bu performansla hiçbir takıma gidemez.hızlı bir şekilde hazırı tüketiyor.zenit takımını kafasında bitirmiş olabilir ama futbol oynamayı bırakmaması gerekiyor.biran önce kendini toparlaması gerekiyor.

Mayls
29.07.2008, 09:36
Umarim Ispanya'ya siradan bir takima gider ve huzurlu, üzerinde baski olmadan devam ettirir futbol hayatindaki bu son günleri.

berkay_6161
29.07.2008, 10:01
Ben fatih tekke beşiktaşa geliyor diyo duydum ve gazetede yazıyordu.bence gelmez zannetmiyorum..

Emirhan Makul
29.07.2008, 11:08
Farkındaysanız 2 Gündür Haber Yapmıyorlar Fatihle İlgili :D ya ne adamlar bunlar ya

Emirhan Makul
29.07.2008, 12:10
Fatih Tekke yalanlaması!Beşiktaş Kulübü, Zenit'te forma giyen Türk futbolcu Fatih Tekke'nin transfer gündemlerinde olmadığına açıkladı.

29.07.2008 11:41http://www.haberturk.com/2008/07/29/kuturesim/fatihtekke.jpg Kulüp açıklamasında şu ifadelere yer verildi:
''Son günlerde bazı basın organlarında yer alan, Fatih Tekke'yi transfer edeceğimiz yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
Fatih Tekke çok değerli bir futbolcudur, ancak hiçbir zaman kulübümüzün transfer gündeminde olmamıştır.''

A.A.

Osman Yavuz
29.07.2008, 12:24
Fatih Tekke Trabzonspor haricinde kime gelirse gelsin bizi ilgilendirmemesi gerektiğini düşünüyorum.Kendisine teşekkür ederiz ve yolumuza devam ederiz.Tabii ki bizim haricimizde kimseye gelmesini istemiyoruz.Ancak başlıkta olduğu gibi ya gelirse.:)

OsKi61
29.07.2008, 12:28
Yeter yani yeter !

Bu adam kaç defa açıklayacak söyleyecek..!

Türkiyeye dönmeyeceğim..Eğer Dönersemde TrabzonSpordan başka bi takımda oynamam veya çalışmam diye..!

ßiz bıktık İSTANBUL Basını Bıkmadı !

Anti-İSTANBUL !

28TS61
29.07.2008, 15:02
8jk fatih tekke icin 3 yillik ödeme plani sunmus ve transfer teklifinde bulunmus ama zenit pesin para isteyince transfer olmamis

az önce ligtv de futbol gundeminde soylediler

TSelif
29.07.2008, 15:20
Dün bankada Halil Şanlı'ya sordum olayın boyutunu aynen şöyle dedi ;
"Evet doğru ve %90 gidecek Fatih çünkü mutlu değil orda ve bjk ta o parayı veriyor Fatih'e."
Ee ben ne diyim sana şimdi sayın Halil Şanlı :rolleyes: