PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KOMBİNENİ AL !..... Şimdi Sıra BİZDE ! (Satılan Kombine Sayısı: 15.000)

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Çakır
03.06.2008, 18:03
Gün bugündür!

Artık önümüze çok daha olumlu gözlerle bakabiliyoruz. Trabzonspor çarkları dönmeye başladı. Başarıya güdümlendirilmiş bir roket gibi mühimmat yüklüyoruz camia olarak.

Çarkların işlemeye başladığı sadece Karadeniz'de değil, tüm Türkiye'de hissediliyor. Dönmeye başlayan çarkların sesi Avrupa'dan duyuluyor. Şimdi bu sistemin en önemli dişlisi taraftara geldi sıra. Taraftarımızın "Ben başarı için mücadeleye hazırım" diyeceği döneme girdik. Sadece sözle değil icraatla da bunu göstermenin günüdür bugün.

Tribünde KOMBİNE olacağız!

Üstelik, gitmesek de, görmesek de kombinemizi alacağız. Sadece dosta düşmana söylemek için: "Başarıya hazırız" diye.

Yakın dönemde yaşanılan mutlulukların üzerine, başarıyı özlemişliğimiz de eklenince ortaya müthiş bir enerji çıktı. Bu enerjimizi ilk aşamada kombine satışına yönlendirmeliyiz.

KOMBİNE KART KAMPANYASI

Bu kampanyayı iki farklı boyutta düşünüyoruz. Kombine alarak maçlarda yerini alacak taraftarlarımız ve kombine alarak hediye edecek taraftarlarımız.

1- Kombine alarak maçlarda yerini alacak olan BMN üyeleri

BMN olarak bu sezon kombinelerimizi Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nun yol tarafı kale arkası tribününden alacağız. BMN Trabzon'daki arkadaşlarımız maçları sezon boyunca bu bölümden izleyecekler. Kombine biletlerinizi, Açık Tribün A BLOK, T-L sıraları (T-S-R-P-O-N-M-L), 27-38 arası nolu koltuklardan, yani bizim için rezerve edilecek yerden, BMN üyesi olduğunuzu söyleyerek alabileceksiniz. Sizlerin maçlara katılamayacağınız zamanlarda bu kombineleri arkadaşlarımız sizler için durumu müsait olmayan taraftarlarımıza verecekler ve maçlarda tribünlerimiz boş kalmayacak.

Açık Tribün - A Blok
T-L sıraları (T-S-R-P-O-N-M-L)
27 ve 38 nolu koltuklar

2- Kombine alarak hediye edecek olanlar

Bu üyelerimiz diledikleri tribünden kombine alarak diledikleri Trabzonsporlulara hediye edecekler. Amaç Trabzonsporumuz'un kasasına katkı yapmak ve tribünlerimizi canlı tutmak olduğuna göre burada kombine biletin alınacağı tribün konusunda bir yönlendirme yapmaktan kaçınıyoruz. Kale arkası, Maraton, Kapalı ya da tribünümüzün herhangi bir noktası, tercih sizlerin. Ancak tüm üyelerimizin, tüm taraftarımızın, çevreleri ile birlikte ve maddi durumları elverdiğince bu kampanyaya katılmalarını bekliyoruz.

http://img214.imageshack.us/img214/1017/kombinelx1.jpg

Trabzon dışındaki taraftarlarımız nasıl alacaklar kombinelerini?

Pazartesi gününden itibaren kulübümüzün bu iş için tahsis edeceği 0462 323 29 61 nolu telefonu arayarak ve bordomavi.net üyesi olduğumuzu belirterek (telefonda kredi kartı bilgilerimizi vererek) kombinelerimizi alabileceğiz. Kulübümüzün şu an için online kombine satışı bulunmuyor. Bu nedenle izlenebilecek en uygun yol bu. Dileyen taraftarlarımız, Trabzon'daki eş, dost, akrabası yardımıyla da kombinelerini alabilirler elbette. Kombine kartları daha sonra adreslerine postalanacak.

Kale arkası tribünde BMN Trabzon ekibimizin bulunduğu bölgede değil de, Maraton tribününde maçları izlemek isteyecek taraftarlarımız da dilerlerse, Maraton tribününün A bölgesinden kombinelerini alabilirler.

Şimdi katkı, destek, çalışma sırası Trabzonspor Taraftarı'nda.

Sıra bizde..!

Yeni bir sezona giriyoruz...
Elimizdekilerle, yenilerimizi harmanlayacağız,
Dün yaşanılan başarıların üzerine yenilerini yazacağız
İmrenilen tarihimize bu sene yeni bir sayfa açacağız.

Yine tribünde yerimizi alacağız
El ele vererek kulübümüzü kalkındıracağız
Dev dalgaları gibi Karadenizimiz'in, haykıracağız
İyi ki varsın TRABZONSPOR!

Koray
03.06.2008, 18:07
Tunga abi,

SDanışmaz adına 2 tane kombine,1 tane de benim adıma toplam 3 tane yazarmısın,liste yapıyosanız...

Keleşoğlu
03.06.2008, 18:07
ben ayın 12sinde Trabzonda olacağım Allah izin verirse gidip kombinemi alacağım!

Canİlker
03.06.2008, 18:09
ben pazartesi günü alacağım kombinemi. 2 yıldır alıyorum zaten. maratondaki aynı yerimde olacağım :)

Uğurtan
03.06.2008, 18:12
Benim alacağım kesinde bu sene Trabzon'da olup olmayacağım kesin değil.. Her halükarda kombine alacağım..
Sanırım maratona alacağım..

Ahmet Kuru
03.06.2008, 18:14
ben kombinemi BMN Trabzondaki yönetici arkadaşlardan birine aldıracağım...Kombinemide bir öğrenci arkadaşıma hediye edeceğim...

Mustafa Önal
03.06.2008, 18:14
inşallah konbinemizi alacağız. yaz dönemi giresuna gidersem ekim başına kadar 3 maça falan giderim. gitmezsekte yerimize trabzondaki arkadaşlar gider :)

Ali Can
03.06.2008, 18:16
arkadaşlar şöyle bir kampanyada gerçekleşebilir bir hesap açalım herkes gönderebileceği kadar göndersin. biriken parayla ihtiyaç duyulan birisine kombine alınsın.

Yunus Emre AYAZ
03.06.2008, 18:19
1 tane maraton kombine alacağım ve boş olduğum her an maçlara gideceğim thy zengin olacak :D

Gamze
03.06.2008, 18:19
Kardeşime alacağım bir tane inşallah.
Trabzon'da okuyor.

Hadi bakalım...

telkombe
03.06.2008, 18:21
Gökhan Ünal transferini haber vermek için babamı aradım.
Ben haber vermeden önce o duymuş zaten.Adam acaip heyecanlanmış.Daha ben bişey söylemeden kombine sözü verdi.İnşallah bende maraton tribünden kombinemi alacağım.

Burhan61
03.06.2008, 18:27
1 adet alacağım.

Burak
03.06.2008, 18:28
Gökhan Ünal transferini haber vermek için babamı aradım.
Ben haber vermeden önce o duymuş zaten.Adam acaip heyecanlanmış.Daha ben bişey söylemeden kombine sözü verdi.İnşallah bende maraton tribünden kombinemi alacağım.

Aynı seylerı yasamısız, sımdı kapadım telefonu :)

My
03.06.2008, 18:31
Kombinelerin patlaması lazım. Yoksa vallahi billahi çok büyük ayıp etmiş oluruz.

Forma satışlarının patlaması lazım. Yoksa vallahi billahi çok çok büyük ayıp etmiş oluruz.

Volkan Albayrak
03.06.2008, 18:32
ben kale arkasından alıp bmn trabzona verecem....

Badaloğlu
03.06.2008, 18:34
Kombinelerin patlaması lazım. Yoksa vallahi billahi çok büyük ayıp etmiş oluruz.

Forma satışlarının patlaması lazım. Yoksa vallahi billahi çok çok büyük ayıp etmiş oluruz.

Göreceğiz Muratım, inşaallah Sadri başkanın ddiği gibi kuyruk olur.Bu sene bence rekor kırılacak kombinede...Hedef 15.000 diyorlar ama bence bu rakamı da geçeceğiz...

Mertcan
03.06.2008, 18:37
ben aldım tunga abi...

kalearkası deniz tarafı:)

Mertcan
03.06.2008, 18:39
babam kendine alırken aldı bgn :) acayip heyecanlym

ilk defa bu kadar heyecanlıyım..... trabzonum için yakarız dünyayııııııııııııı!!!!!!

TSelif
03.06.2008, 18:40
ben aldım tunga abi...

kalearkası deniz tarafı:)

Tek bir tane mi çıkmış satışa :rolleyes:
Bu arada Trabzon dışından kombine alacak olanlar maça gidemeyecekse mutlaka Trabzon'da birilerine göndersinler kombineleri.
Satış patlaması yaşatacağız derken tirübünleri boş bırakmayalım :D

Volkan Albayrak
03.06.2008, 18:41
satışa çıktımı beyler kombineler ona göre alalım hemen

Volkan Albayrak
Tek bir tane mi çıkmış satışa :rolleyes:
Bu arada Trabzon dışından kombine alacak olanlar maça gidemeyecekse mutlaka Trabzon'da birilerine göndersinler kombineleri.
Satış patlaması yaşatacağız derken tirübünleri boş bırakmayalım :D

kesinlikle ve burada trabzondakilere çok iş düşüyor

turphan
Ben kale arkasından iki tane ( İndirimli arkadaşlar olursa dört tane ) alıp hediye edeceğim.Ama bana Trabzona geldiğimde bilet ayarlayacaklar :D:D

Mertcan
03.06.2008, 18:44
kaç tane alacaktım elif abla:D?

TSelif
03.06.2008, 18:45
Yani satışa çıkmamış kombineyi nasıl aldın demek istedim :D

Hülya Eyüboğlu
03.06.2008, 18:46
Maraton için abime siparişi verdim. Çok büyük talep olduğunu söyledi. Geçen yılda kombinem olduğu için öncelikli alacağım inşallah.Mümkün olduğunca Trabzon'daki maçlara gideceğim.Gidemediğim haftalarda ablama vereceğim.

turphan
03.06.2008, 18:47
0462 323 29 61 bu telefonu kimse açmıyor...

Mertcan
03.06.2008, 18:48
çıkmamışmı?

nasıl çıkmaz ?

ben babama çıktı dedim dün akşam oda yarın giderim kendime alacam sanada alırım demişti :S:S:S:S:S

offfffffffffffffffffffff ciddimisin elif abla

bende babamı bekliorum geldi gelecek die of yaaaa :(:(

erkankoc
03.06.2008, 18:50
trabzondaki arkadaslarmizdan ricamiz ilgi gosterin kombinelere..takimi istanbula tasiyin diyenlere inat bitiriin kombineleri...bizde avrupada yasiyanlar formalara agirligimizi verelim..haydi hep birlikte el ele

pReN@_61
03.06.2008, 18:52
Kombine almayan fenerli olsun!

Şimdi Trabzon'da olmak vardı..

Emo91
03.06.2008, 18:53
arkadaslar artik bu gökhan transferindne sonrada yane almayanin bordo mavililiginden süpe ediyorum, basin parayi kombine ve formalara

gökhan ünal, ceyhun, selcuk inan, colman, yakup bugun, giray ...... ve daha cok, bunlar az bi transfer degil, kactane oyuncuyu biz büyüklerin elinden aldik, mesala galatasaray gökhani 2 senedir istiyordu ama biz bir kac saat icind ebitirdik, büyüklük bir yerde budur kardesim.... biz dünyayi bordo-mavi görüyoruz, bu ask asla dinmeyecek

Burçak
03.06.2008, 19:21
Kombine için Liste yapmaya başladığımızda
_ Ben BMN Trabzon ile Kale arkasında izlemek istiyorum diyenleri listeye yazacağız.
_ Ben maça gelemiyorum ama BMN Trabzon un olduğu yere Kombine alıp , onların uygun göreceği ihtiyaç sahiplerine vermeleri için BMN Trabzon sorumlusuna göndereceğim diye Taahhüt edenleri listeye yazacağız.
_ Ve Kombine hediye edecek olanlar yarın bir gün Trabzona maça gelme imkanı bulduklarında istedikleri zaman bu biletlerle maça girebilecekler.

_ Ve İsteyen, tribünlerin herhangi birinden Kombinesini alıp kişisel olarak akrabasına yada herhangi bir tanıdığına verebilecek. benim şuan verebileceğim kimse yok siz uygun gördüğünüz birine verin diyenler olduğunda, Kombineleri en iyi şekilde değerlendirip ihtiyacı olanlara verebileceğiz.

Kısaca elimizden geldiğince çok kombine almalıyız. ve alacağız.

Bütün BMN üyelerini BMN Trabzon ile Kale Arkasında yanımızda görmek istiyoruz.

Tayyip Bosnalı
03.06.2008, 19:24
pazartesi ilk işim bu numarayı tuşlamak inş :) okulda bitiyor oh :)

bende kombineyi öğrenci bi arkadaşa yollayacagım ama derbi bikaç maçta alırım elinden :):):)

EmrahYalçınalp
03.06.2008, 19:25
Her zamanki yerim zaten benim. Ek olarak BMN ekibi ile kendim ve eşim için 2 tane daha alacağım.

SIRA BİZE GEÇTİ...!!!

yağız61
03.06.2008, 19:29
şu saatten sonra öyle veya böyle almazsak ayıp olur.

Serap
03.06.2008, 19:32

BMN olarak bu sezon kombinelerimizi Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nun yol tarafı kale arkası tribününden alacağız. BMN Trabzon'daki arkadaşlarımız maçları sezon boyunca bu bölümden izleyecekler. Kombine biletlerinizi, sıra ve koltuk numaraları yarın detaylarıyla açıklanacak olan bölgeden, yani bizim için rezerve edilecek yerden, BMN üyesi olduğunuzu söyleyerek alabileceksiniz. Sizlerin maçlara katılamayacağınız zamanlarda bu kombineleri arkadaşlarımız sizler için durumu müsait olmayan taraftarlarımıza verecekler ve maçlarda tribünlerimiz boş kalmayacak

Yani yarın bize ayırtılan yerleri söyleceksiniz bizde gidip BMN nin adını verip ordan alacaz.İnşaallah doğru anlamışımdır.Çünkü Pazartesi hemen almak istiyorum.Karaborsa falan olacak kalearkaları gibi bir his var içimde.İnşaallah sorunsuz ve kolayca alabiliriz.
Ayrıcana aynı yerde oturmak için iyi bir plan olmuş bu.Sağım solum BMN den olursa kimse bana otur göremiyoruz demez herhalde :D Nebiş ( Annemlerdeyim de :D )

Telha TANYILDIZI
03.06.2008, 19:37
ben alacam kombine amma velakin .......izleyemeyecem galiba eğer biriniz misafir ederse beni o zaman gelirim 1 maçta olsa avni akere çıkarım

EmrahYalçınalp
03.06.2008, 19:39
ben alacam kombine amma velakin .......izleyemeyecem galiba eğer biriniz misafir ederse beni o zaman gelirim 1 maçta olsa avni akere çıkarım
Kimde kalacağına karar vermekte zorlanırsın... YETER Kİ KOMBİNENİ AL.

S.DEMİRCİ
03.06.2008, 19:40
artık kombine zamanı...........

ssparrow(61)
03.06.2008, 19:40
kombinelere hücum bide formalar çıksa.................

Emre B.
03.06.2008, 19:43
Durumu müsait arkadaşlar mutlaka kombine alsın.100 YTL bu takım için hiçbirşey.

Cüneyt Canlıca
03.06.2008, 19:43
Kombine kartını verdiğiniz telefondan alıp adres olarak BMN Trabzon temsilciliğini yazmak istiyorum... Olurmu..Mümkünmü.. Adres ney??

EmrahYalçınalp
03.06.2008, 19:47
Kombine kartını verdiğiniz telefondan alıp adres olarak BMN Trabzon temsilciliğini yazmak istiyorum... Olurmu..Mümkünmü.. Adres ney??
Birine para ulaştırıp almasını sağlamak daha mantıklı olabilir. Karttaki isimle adrsin tutmasını isteyebilirler. Zaten "temsilcilik" adresi de yok. En kötü ihitmalle işin hamaliyesini ben üstlenirim. Yeter ki sen niyet et, kombine al.

Burçak
03.06.2008, 19:49
zaten oluşturacağımız liste bunun için. dışardan alıp kombinesini başkasına vermek isteyenleri belirleyip biletleri topluca almak.

Mehdi
03.06.2008, 19:51
Kale Arkası Yol Tarafında olacağız

Ve çok kalabalık olacağız.

Artık sıra bizde.

Cüneyt Canlıca
03.06.2008, 19:52
Birine para ulaştırıp almasını sağlamak daha mantıklı olabilir. Karttaki isimle adrsin tutmasını isteyebilirler. Zaten "temsilcilik" adresi de yok. En kötü ihitmalle işin hamaliyesini ben üstlenirim. Yeter ki sen niyet et, kombine al.

Tamam kardeş ben kombineyi bir şekilde alıp size ulaştırırım....

Mehmet_Mercanlı
03.06.2008, 19:53
bende ALLAH izin verirs bu ay icinde TRABZON'da olucam

1 - yılık üye bedelım

2 - kombinem

3 - 500 milyona yakım alış veriş

4 - SÜRMENE pidesi

5- yaylada mangal

6 - dedemin çeşmesinden su

taahhüt ediyorum

Mehdi
03.06.2008, 19:55
İl dışında olup ben bu işi Trabzon'dan kime yaptırabilirim diye düşünen herkese gereken kolaylığı kesinlikle sağlarız.Yeterki KOMBİNE ALALIM.

Akif Gür
03.06.2008, 20:05
ben açıktan bie kombine alcam ama o kombineyi bana nasıl ulaştırcaklar onu merak ediyorum

Mesut AKYILDIZ
03.06.2008, 20:08
Arkadaslar bu transferlere ragmen temmuz 20 ye kadar maraton kombinesi bulabilirmiyim? (Böyle bir soru sormak zorunda kalacagım aklımın ucundan bile geçmezdi)

TSelif
03.06.2008, 20:10
Burçak iş arkadaşım ve ayşe61'i de bu listeye yaz :)
ayşe biletini bana vericek yıl boyu bende duracak çünkü :)
Barış'la Şafağı unutma ;)

EmrahYalçınalp
03.06.2008, 20:11
Arkadaslar bu transferlere ragmen temmuz 20 ye kadar maraton kombinesi bulabilirmiyim? (Böyle bir soru sormak zorunda kalacagım aklımın ucundan bile geçmezdi)
Valla benim de böyle bir cevap vereceğim aklıma gelmezdi ama;
Umarım bulamazsın :D

Söz konusu Trabzonspor ise biz teferruatız! :)

Külünkoğlu
03.06.2008, 20:11
Rica etsem 11 numarayı bana ayırabilirmisiniz ?

Mesut AKYILDIZ
03.06.2008, 20:12
Peki telefon yoluyla kredi kartı ile almam mumkun olur mu?

Kaya
03.06.2008, 20:13
12-Kaya :)

Mehdi
03.06.2008, 20:14
İş arkadaşlarımdan ve sitemiz üyelerinden aytacmetin ve ibzolist'i listeye ekleyelim.Az önce bana telefonla ulşatılar.Bizimle beraber olacaklar.

Külünkoğlu
03.06.2008, 20:14
Geç kalıyorsun Kaya.. :)

Atalay
03.06.2008, 20:15
Arkadaşlar banada iki adet kale arkası yol tarafı yazın lütfen...

murat
03.06.2008, 20:17
Bende 2 tane alacagim ama yerimi baskalarina verecegim. Tabi sampiyonluk maci haric ;)

Atalay
03.06.2008, 20:18
Birde bir soru sorayım bari maratondanda böyle bir organizasyon yapılacakmı BMN'üyeleri için...?

Burçak
murat kale arkasına değil mi?

AYYILDIZ
Ben maraton tribününden almayı düşünüyordum ama siz orda olacaksanız bende ordan alacağım banada 2 tane kombine yazabilirmisiniz.

AYYILDIZ
03.06.2008, 20:19
Birde bir soru sorayım bari maratondanda böyle bir organizasyon yapılacakmı BMN'üyeleri için...?

Ben de merak ediyorum öyle olursa maratondan alacağım.

Külünkoğlu
03.06.2008, 20:20
Ya 1. sayfadaki açıklamayı okumuyormusunuz arkadaşlar. kolaya kaçmayın.

Mustafa Önal
03.06.2008, 20:21
burçak 28 numaraya beni yaz yol tarafı

UğuR
03.06.2008, 20:22
Peki telefon yoluyla kredi kartı ile almam mumkun olur mu?
Bu soruya cevap verecek bir babayiğit var mı?

Burçak
Gökhan abi Maratondan almak isteyen tabiiki alabilir.
aldığı kombine ile ister kendi gider il dışından alıp hediye edecekse kendi tanıdığı birine verebilir. yada bize vekalet verip ihtiyacı olan birine ulaştırmasına yarrdım ederiz.

Atalay
Ya 1. sayfadaki açıklamayı okumuyormusunuz arkadaşlar. kolaya kaçmayın.

Okuyoruzda...Belki talep olursa bir kontenjanda maratondan alınamazmı...??Talep bir..

Tunga
03.06.2008, 20:24
Bu soruya cevap verecek bir babayiğit var mı?

Var Uğur Abi,

İlk mesajda bunun yanıtı var.

LÜTFEN İLK MESAJI TAM OKUYUN ARKADAŞLAR!

UğurB
03.06.2008, 20:24
Ben de transfer sayfasında yazdığım gibi 9 haziranda maratondan (A tribünü) kombinemi alıp şampiyonluk maçı (ya da Trabzon'a geldiğimde) hariç tüm maçlarda ihtiyaç sahibi birine verilmek üzere BMN Trabzon yönetimine göndereceğim. Kombinem önce bana gelecek (hiç olmazsa kokusunu duyayım) sonra size yollanacak. Şimdiden hayırlı olsun

murat
03.06.2008, 20:26
murat kale arkasına değil mi?

tabiki, BMN neredeyse oradan ;)

Tunga
03.06.2008, 20:26

BMN olarak bu sezon kombinelerimizi Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nun yol tarafı kale arkası tribününden alacağız. BMN Trabzon'daki arkadaşlarımız maçları sezon boyunca bu bölümden izleyecekler. Kombine biletlerinizi, sıra ve koltuk numaraları yarın detaylarıyla açıklanacak olan bölgeden, yani bizim için rezerve edilecek yerden, BMN üyesi olduğunuzu söyleyerek alabileceksiniz. Sizlerin maçlara katılamayacağınız zamanlarda bu kombineleri arkadaşlarımız sizler için durumu müsait olmayan taraftarlarımıza verecekler ve maçlarda tribünlerimiz boş kalmayacak.

2- Kombine alarak hediye edecek olanlar

Bu üyelerimiz diledikleri tribünden kombine alarak diledikleri Trabzonsporlulara hediye edecekler. Amaç Trabzonsporumuz'un kasasına katkı yapmak ve tribünlerimizi canlı tutmak olduğuna göre burada kombine biletin alınacağı tribün konusunda bir yönlendirme yapmaktan kaçınıyoruz. Kale arkası, Maraton, Kapalı ya da tribünümüzün herhangi bir noktası, tercih sizlerin. Ancak tüm üyelerimizin, tüm taraftarımızın, çevreleri ile birlikte ve maddi durumları elverdiğince bu kampanyaya katılmalarını bekliyoruz.

Pazartesi gününden itibaren kulübümüzün bu iş için tahsis edeceği 0462 323 29 61 nolu telefonu arayarak (telefonda kredi kartı bilgilerini vererek) ve bordomavi.net üyesi olduğumuzu söyleyerek kombinelerimizi alabileceğiz. Kulübümüzün şu an için online kombine satışı bulunmuyor. Bu nedenle izlenebilecek en uygun yol bu. Dileyen taraftarlarımız, Trabzon'daki eş, dost, akrabası yardımıyla da kombinelerini alabilirler elbette. Kombine kartları daha sonra adreslerine postalanacak.

Kale arkası tribünde BMN Trabzon ekibimizin bulunduğu bölgede değil de, Maraton tribününde maçları izlemek isteyecek taraftarlarımız da dilerlerse, Maraton tribününün A bölgesinden kombinelerini alabilirler.

Nytre
03.06.2008, 20:27
bence trabzon disindakiler kombine bulamaz bu saatten sonra:)

Mehdi
03.06.2008, 20:29
Bizim Gökçe ve Uğurtan'ı unutmayalım Burçak.:)

Akif Gür
03.06.2008, 20:29
ya ben kombine alcam ama bu kombine bana nasıl ulaşcak bunu merak ediyorum...

Koray
03.06.2008, 20:31
SDanışmaz adına 2 tane kombine,1 tane de benim adıma toplam 3 tane yazarmısın,liste yapıyosanız...^
kale arkası...

^^^^^^^^^^^^

Atalay
03.06.2008, 20:31
Maraton A danda bir adet istiyorum arkadaşlar...Bu arda oturma planını göremezmiyiz acaba bu maraton A nerede oluyor...??

Nebiye
03.06.2008, 20:55
Burçakcım Fatmayı da ekleyebilirsin listeye.Daha önceki sezonlarda bizimle maça geliyordu.Çoğunuz tanır :D Kıvırcık saçlı olan (Cemale hamile olan mavi gözlü Fatma değil yani :D ) Bu sezon annesinin eve bağımlı olması ve maddi durumlardan dolayı pek gelemediydi.Körfezli arkadaşımız alıyor ona bi kombine. :yattara: Teşekkür ederiz :yattara:

Akif Gür
03.06.2008, 20:57
ya ben kombine alcam ama bu kombine bana nasıl ulaşcak bunu merak ediyorum...
yokmu buna cevap vercek biri

poetricus
03.06.2008, 20:59
Ben kısmetse gelecek hafta bir kendime bir de Alpgiray'a alacağım. Muhtemelen Maraton'dan alırım.
Ben de imkânı olan bütün arkadaşları kombine alıp kulübe destek olmaya davet ediyorum.

Murat'
03.06.2008, 21:00
Ben kombine almayacağım...Ama söz verdim ablama alacağım...Trabzonda olamadığım için kombine maalesef alamıyorum....

erkyilmaz
03.06.2008, 21:04
bende trabzondakı akrabalarımdan bırı ıcın alacagım dusuncenıze sonuna kadar katılıyorum

Akif Gür
03.06.2008, 21:05
şu listeye benide ekleyin ama nasıl bana ulaşcak kombine ben istanbul'dayım

Koray
03.06.2008, 21:06
Benim ki +2 olacak Burçak abi...

Tayyip Bosnalı
03.06.2008, 21:07
pazartesi ilk işim bu numarayı tuşlamak inş :) okulda bitiyor oh :)

bende kombineyi öğrenci bi arkadaşa yollayacagım ama derbi bikaç maçta alırım elinden :):):)

!!! bende artı bir demiştim ama saylanmamışız :)

Mehdi
03.06.2008, 21:08
Sevgili kardeşim.Açıkçası kombineni İstanbul'a gönderme konusunda ben yardımcı olurum sana fakat maçlara gelemeyeceksen bence kombineni hiç o taraflara göndertme:)

Atalay
03.06.2008, 21:09
Arkadaşlar burda on günden beri esip gürletenleri görmek istiyoruz....Bu işler sallamakla olmuyor hodri meydan...Bende Trabzonda oturmuyorum istanbulda oturuyorum...ama iki adet hediye kombine alıp BMN Trabzon üyelerine teslim edecegim onlarda bu kombineleri ihtiyaç sahibi maddi gücü olmayan bilinçli Trabzonsporu gönülden seven her maçına gidebilecek BMN üyelerine tahsis edecekler...

Bundan daha güzel bir kampanya olurmu..Hayden millet artık top bizde...sevgilerimle..

Akif Gür
03.06.2008, 21:10
maçlara gitcem gitmesem niye istiyimki ben gitmessemde birine vercem o gitcek zaten

Mehdi
03.06.2008, 21:11
Bu arada tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum.

Şuan yapılan liste Kale Arkası Yol Tarafına (Açık A) alınan veya aldırılan kombine listesidir.

BMN Trabzon olarak orada olacağız.

Ayşe Aygün
03.06.2008, 21:11
Tselif uyuma bana sahip çık. Kobinemi bana sormadan al:)Alacağını zaten biliyorum.Bu arada bayan olmamadaki ayrıcalıktan ilk defa yararlanacağım o zaman 2 kobine benden :)

Alibeyoglu
03.06.2008, 21:24
Sira Bizde
Degerli Renkdaslarim Sizleri GÖreve Davet Etiyorum
15 Bin Kombine Biletin Trabzonspor Taraftari Icin Yeterli Olmadigini BÜtÜn DÜnyaya GÖsterelim

Cafer KILIÇSOY
03.06.2008, 21:24
Niyetim ''Maraton''du benim.

TSelif
03.06.2008, 21:25
Ayşe ne demek her zaman :U
Bu arada teli duymadım gene her zamanki gibi :D şimdi arayabilirsin kombine detaylarını konuşalım ..ççç

Burçak
03.06.2008, 21:25
Cafer kafan karışmasın. Maratondan al sen. akraban tanıdığın birileri vardır mutlaka onlara teslim et. Kombinenin hakkını verecek birilerine;)

Atalay
03.06.2008, 21:26
Sira Bizde
Degerli Renkdaslarim Sizleri GÖreve Davet Etiyorum
15 Bin Kombine Biletin Trabzonspor Taraftari Icin Yeterli Olmadigini BÜtÜn DÜnyaya GÖsterelim

Tamamda güzel renktaşım sen elini taşın altına sokmayı düşünmüyormusun...

poetricus
03.06.2008, 21:26
Niyetim ''Maraton''du benim.

Kafam karıştı iyi mi?
Sakın vazgeçme Cafer.
Herkes kale arkasına hücum ediyor. Maraton'da beni ve oğlumu yalnız bırakmayacak dost yüzlere ihtiyacımız var.

batugol
03.06.2008, 21:27
ankarada yasiyorum
buradan kombine alabilir miyim ?

Fatih Bayrakdar
03.06.2008, 21:28
Yahu kale arkalarının ikisinin de arkasında yol var :) numune tarafı mı meslek lisesi tarafı mı?

Mehdi
03.06.2008, 21:28
Sustu sanki bu başlık.

Susma zamanı değil.

Bağırma zamanı.

Kombine diyoruz.Bu sene bu kombineler çok şeye şahit olacak.

Hatırası ücretinden daha pahalı bu kombinenin.

Kaçırmayın bu fırsatı.

Hasan61
03.06.2008, 21:29
Yahu kale arkalarının ikisinin de arkasında yol var :) numune tarafı mı meslek lisesi tarafı mı?
meslek lisesi tarafı
öbür taraf deniz tarafı olarak geçiyor

Tunga
03.06.2008, 21:29

Şimdi gidiyorsun ilk sayfaya, ilk mesajı okuyorsun.

Neden bir soru sormadan önce okumuyorsunuz duyuruyu?

"Trabzon dışındaki taraftarlarımız nasıl alacaklar kombinelerini?

Pazartesi gününden itibaren kulübümüzün bu iş için tahsis edeceği 0462 323 29 61 nolu telefonu arayarak (telefonda kredi kartı bilgilerimizi vererek) ve bordomavi.net üyesi olduğumuzu söyleyerek kombinelerimizi alabileceğiz. Kulübümüzün şu an için online kombine satışı bulunmuyor. Bu nedenle izlenebilecek en uygun yol bu. Dileyen taraftarlarımız, Trabzon'daki eş, dost, akrabası yardımıyla da kombinelerini alabilirler elbette. Kombine kartları daha sonra adreslerine postalanacak."

Burçak
03.06.2008, 21:30
ankarada yasiyorum
buradan kombine alabilir miyim ?
anladığım kadarıyla hediye etmek istiyorsunuz.
ister kale arkasına ister maratona nereye isterseniz alabilirsiniz.
kale arkasına alıp bilet sizde kalsın uygun kişiye verin derseniz de olur. yada benim akrabam arkadaşım var ona göndereceğim dersenizde ..
yeterki kombine alalım.

Cafer KILIÇSOY
03.06.2008, 21:30
Sakın vazgeçme Cafer.
Herkes kale arkasına hücum ediyor. Maraton'da beni ve oğlumu yalnız bırakmayacak dost yüzlere ihtiyacımız var.
Tamam Hocam.

Beraberiz:)

Fatih Bayrakdar
03.06.2008, 21:31
meslek lisesi tarafı
öbür taraf deniz tarafı olarak geçiyor

Ben de biliyorum da arkadaş yol tarafı yazmış o yüzden sordum ;)

Atalay
03.06.2008, 21:31
[QUOTE=poetricus;1381624]Sakın vazgeçme Cafer.
Herkes kale arkasına hücum ediyor. Maraton'da beni ve oğlumu yalnız bırakmayacak dost yüzlere ihtiyacımız var.[/QUOT
Hocam bende maratondan kombine almayı düşünüyorum...BMN üyeleri topluca maraton A bloktan alıyoruz.. sizde degilmi??

Mehmet_Mercanlı
03.06.2008, 21:32
pazartesi sabah tan arayıp alıyorum şimdiden hayırlı olsun

poetricus
03.06.2008, 21:33
Tamam Hocam.
Beraberiz:)
Eyvallah Cafer teşekkürler.
Eyvah, ufaklık kontrolden çıktı. Şimdi de bayrak istiyor.
ben en iyisi biraz kaçayım.

Cafer KILIÇSOY
03.06.2008, 21:33
[quote=poetricus;1381624]Sakın vazgeçme Cafer.
Herkes kale arkasına hücum ediyor. Maraton'da beni ve oğlumu yalnız bırakmayacak dost yüzlere ihtiyacımız var.[/QUOT
Hocam bende maratondan kombine almayı düşünüyorum...BMN üyeleri topluca maraton A bloktan alıyoruz.. sizde degilmi??
Gel Gökhan Abi, biz Maratondan alalım;)

batugol
03.06.2008, 21:35
anladığım kadarıyla hediye etmek istiyorsunuz.
ister kale arkasına ister maratona nereye isterseniz alabilirsiniz.
kale arkasına alıp bilet sizde kalsın uygun kişiye verin derseniz de olur. yada benim akrabam arkadaşım var ona göndereceğim dersenizde ..
yeterki kombine alalım.

cevabiniz icin tesekkurler
aslinda ben ankaradan kombine nasil alabilirim diye sormak istemistim
bir hesap numarasi var mi?

turphan
03.06.2008, 21:36
32- turphan (2)

Kime vereceğimi bilmemekle beraber... 2 adet

Tunga
03.06.2008, 21:36
cevabiniz icin tesekkurler
aslinda ben ankaradan kombine nasil alabilirim diye sormak istemistim
bir hesap numarasi var mi?

Şimdi gidiyorsun ilk sayfaya, ilk mesajı okuyorsun.

Neden bir soru sormadan önce okumuyorsunuz duyuruyu?

"Trabzon dışındaki taraftarlarımız nasıl alacaklar kombinelerini?

Pazartesi gününden itibaren kulübümüzün bu iş için tahsis edeceği 0462 323 29 61 nolu telefonu arayarak (telefonda kredi kartı bilgilerimizi vererek) ve bordomavi.net üyesi olduğumuzu söyleyerek kombinelerimizi alabileceğiz. Kulübümüzün şu an için online kombine satışı bulunmuyor. Bu nedenle izlenebilecek en uygun yol bu. Dileyen taraftarlarımız, Trabzon'daki eş, dost, akrabası yardımıyla da kombinelerini alabilirler elbette. Kombine kartları daha sonra adreslerine postalanacak."

Cevap ilk mesajda saklıdır...

Atalay
03.06.2008, 21:39
Arkadaşlar bizim içinde liste yapsanıza Maraton A bloktan 1 adet kombine..alooo..Bizim talebimiz niçin listelenmiyor??

61OKTAY
03.06.2008, 21:41
pazartesine nekadar kaldı?:) kale arkası için benide ekleyin bitanesi kesin belki iki olabilir haber veririm hayde taraftar göreve

batugol
03.06.2008, 21:42
sevgili tunga
mesajin icin tesekkurler
ama su gunlerde her baslikta daha once yazilanlari okumaya calisirsam vaktimin yetecegini sanmiyorum
iyi aksamlar

Mehmet_Mercanlı
03.06.2008, 21:44
BMN maraton

1 - Mehmet mercanlı
2 - poetricus
3 - Gökhan Atalay
4 - Cafer kılıçsoy
5 - Mavinisan
6 -

Atalay
03.06.2008, 21:45
Maraton yaz kardeşim...Gökhan Atalay...bir adet..

selejdonk61
03.06.2008, 21:51
Xxxxx Xxxxx

Mehdi
03.06.2008, 21:54
Bayanların giriş kapısını ayrı yapıyorlar kardeşim.Çok şeyi göze alman gerekecek:)

Burçak
03.06.2008, 21:54
XXXXX XXXXX
hayır :)
.........

selejdonk61
03.06.2008, 21:57
valla bn şuana kadar gittim ama ayrı görmedim .bide adam karısıyla nasıl yan yana oturacak :D ya 300 bi anda verilmezki ya

EmrahYalçınalp
03.06.2008, 21:59
Bayanların giriş kapısını ayrı yapıyorlar kardeşim.Çok şeyi göze alman gerekecek:)
Rantable değil :D

Atalay
XXXXX XXXXX

Ayıptır be güzel kardeşim oldu olacak birde peruk tak...zaten kombineler bedava hala işin üç kagıdına kaçıyorsunuz..!

Burçak
giriş kapısı farklı olmaz. ama mutlaka kombinenin renginde bi farklılık olur yani :)
herkes bi bayana aldırıp kendi gitmeyi düşünebilir. bileti satan da :)

AYYILDIZ
03.06.2008, 22:02
Arkadaşlar sezon açılışında Trabzondayım inşallah açılışa kombineyle mi gireceğiz yoksa açılış ücretsiz mi olacak isteyen istediği yere mi gidecek?

Açılışlar ücretsiz oluyor
Burçak_

Tayyip Bosnalı
03.06.2008, 22:03
Ayıptır be güzel kardeşim oldu olacak birde peruk tak...zaten kombineler bedava hala işin üç kagıdına kaçıyorsunuz..!

abicim beni çok güldürdün Allahda seni güldürsün inş

ya işin ticaretinde değiliz zaten öyle olsak millet niye istanbuldan zonguldaktan düzceden kombine alsın

he ticaretinde olsak bile arkadaşlar 100 / 17 maç bu paraya anca 3 lig maçlarını izlersiniz

Muhammed KOÇ
03.06.2008, 22:11
http://img170.imageshack.us/img170/2263/introkombine08tq5.jpg

Cabri61
03.06.2008, 22:18
Beni de yazın 1 tane :)

omerkucuk
03.06.2008, 22:53
acaßa trabzon dışındaki taraftarlar içinde sadece destek amaçLı ßir kart çıkarıLsa - zira şehir dışından kombine kart alacak olanlar maçların büyük çoğunLuğuna gidemeyeceği için tribünde boşLukLar oLuşaßiLir- ßöyLe ßir uyguLamaya gidiLeßiLir mi acep

maraton kombineyi aLacağız o ayrı taßi

Seyit Hoca
03.06.2008, 22:59
Bu akşam bu listenin 100 ü geçeneğini tahmin ediyor-dum...45 oldu...

oguzhants
03.06.2008, 23:01
Bende Almak Çok İstİyorum İstanbuldayim Ama Alcagimm HİÇbİr MaÇina Gİdemİyeceİgm Ama Şampİyon Trabzonspr

Nytre
03.06.2008, 23:03
simdiye kadar o liste kadar arkadas kombine alacaksa cok guzel..

Enes Berfin
03.06.2008, 23:07
Alin arkadaslar alin, bizimde bir faydamiz dokunsun bu kulübe.

Atalay
03.06.2008, 23:07
Hayden millet..10 gündür esen gürleyen mangalda kül bırakmayan..diger kombine başlıgına bir ton gaz verenleri yarından itibaren bu listede adını görmessem tek tek ifşa edecegim...

Burçak
03.06.2008, 23:09
acaßa trabzon dışındaki taraftarlar içinde sadece destek amaçLı ßir kart çıkarıLsa - zira şehir dışından kombine kart alacak olanlar maçların büyük çoğunLuğuna gidemeyeceği için tribünde boşLukLar oLuşaßiLir- ßöyLe ßir uyguLamaya gidiLeßiLir mi acep

maraton kombineyi aLacağız o ayrı taßi

Bende Almak Çok İstİyorum İstanbuldayim Ama Alcagimm HİÇbİr MaÇina Gİdemİyeceİgm Ama Şampİyon Trabzonspr

il dışınan Kombine alarak destek vermek isteyenler bizimle irtibata geçebilir.
Listedeki bi çok isim de bu şekilde yapacak.
Kombineleri alıp Trabzon İl Temsilcisine gönderecek. Kombineler uygun kişilere verilecek.
biletleri alanlar yarın birgün Trabzona maça gelirse aldıkları bu biletlerle maça girebilecekler.

Tunga
03.06.2008, 23:12
Ben 4 tane alacağım. Beni de ekler misin Burçak :atki:

cengizalioğlu
03.06.2008, 23:15
bende 2 tane almayı düşünüyorum 100 ytl olandan tabi ben gidemeyeceğim için trabzona gönderecem internetten alabiliyoruz diimi

S.DEMİRCİ
03.06.2008, 23:25
kale arkası 2 kombine benden hediye bmn TRABZONa.. nasıl yapılacağı konusunda artık anlaşırız... hayden dolsun tüm stad...

Volkan Yavuz
03.06.2008, 23:30
Trabzonda yasasaydim alirdim büyük bir ihtimalde

Atalay
03.06.2008, 23:33
Trabzonda yasasaydim alirdim büyük bir ihtimalde

Bizlerde Trabzonda yaşamıyoruz ama aldık hediye ettik...Sende bir dene istersen..veya başlıgı baştan bir daha oku...sevgiler

Burçak
03.06.2008, 23:33
Arkadaşlar Kombineleri Hediye edecekler bunu belirtirlerse çok güzel olur. (Hediye biletler BMN Trabzon Temsilcisine teslim edilecektir)

yada ben biletimi BMN Trabzonun olduğu yerden alacağım ama kendi bildiğim bi tanıdığıma vereceğim diyen varsa onlarda belirtsin. ;)

Cafer KILIÇSOY
03.06.2008, 23:35
Burçak aslında Maratondan alacakların listeside bu listeye eklenip ayrı bir renk tonuyla yazılabilir.

Mustafa Önal
03.06.2008, 23:36
burçak ben konbinemi sizden birine aldıracağım finaller nedeniyle. ama kime vereceğime gelince o kesin deil. orda okuyan öğrenci arkadaşlarıma da verebilirim. trabzon temsilciliğinede

Burçak
03.06.2008, 23:40
Burçak aslında Maratondan alacakların listeside bu listeye eklenip ayrı bir renk tonuyla yazılabilir.
Cafer Maraton bileti hediye edecekler yada oradan kombine alacaklar için farklı bir başlık düşünülüyor. yarın felan açıklanacak buda.
burada sadece BMN Trabzon ile maç izleyecekler listeleniyor;)

burçak ben konbinemi sizden birine aldıracağım finaller nedeniyle. ama kime vereğime gelince o kesin deil. orda okuyan öğrenci arkadaşlarıma da verebilirim. trabzon temsilciliğinede
ok Mustafa . şuan için önemli olan aynı yerden bilet alıyor olmamız. bileti kime vereceğinin tercihi senin tabiki. yeterki her maç gelen biri olsun;)

ümit tavsan
03.06.2008, 23:44
ben bursada ıkamet edıyorum kombıne almak ısdıyom maçlara gıdemem kombınemı bır ıhdıyacı olan tarafdara vere bılırım bursa dakı maç harıç ama nasıl alıcam kombıneyı bılmıyom kredı kartı kullanmıyom başka yolu yokmu acaba havale falan

emre1inci
03.06.2008, 23:45
vala yoğun ilgi beni bile heyacanlandırdı.trabzon da olsam kesin alırdım,
10 taksit hiçbir şey değil gerçekten.uşaklar saldırın pazartesi günü hadi bakem.
bizde gurbetçiler forma alarak takımı desteklemek isteyeceğiz...

biltrabzon
03.06.2008, 23:47
bende alirim 2 tane kale arkasini ,tabi kalirsa benim gelmemi bekliyor zaten bizimkiler.

Burçak
03.06.2008, 23:47
ben bursada ıkamet edıyorum kombıne almak ısdıyom maçlara gıdemem kombınemı bır ıhdıyacı olan tarafdara vere bılırım bursa dakı maç harıç ama nasıl alıcam kombıneyı bılmıyom kredı kartı kullanmıyom başka yolu yokmu acaba havale falan
ilk sayfada gerekli tüm açıklamalar var .
Kulüp Telefon ile BMN için ayrılan yerden biletinizi alabilirsiniz. Kredi Kartı ile alabileceksiniz. Kombine size gönderilecek kulüp tarafında.
sonrasında ister BMN Trabzon Temsilcisine isterseniz tanıdığınız her maça gelen birine verebilirsiniz.

Keleşoğlu
03.06.2008, 23:49
20bin kombine satılmazsa ayıp artık! kapasite tahmini 25bin olacak 5bin kişide bilet alıp girer artık

blacksea35
03.06.2008, 23:53
Bana bilet kalmadı mı ben nasıl izmirden bilet alcam bana yardım edinnnnn

cengizalioğlu
03.06.2008, 23:55
ön talep yapabiliyomuyuz

Burçak
03.06.2008, 23:59
Bana bilet kalmadı mı ben nasıl izmirden bilet alcam bana yardım edinnnnn

ön talep yapabiliyomuyuz

Pazartesi gününden itibaren kulübümüzün bu iş için tahsis edeceği 0462 323 29 61 nolu telefonu arayarak (telefonda kredi kartı bilgilerimizi vererek) kombinelerimizi alabileceğiz. Kulübümüzün şu an için online kombine satışı bulunmuyor. Bu nedenle izlenebilecek en uygun yol bu. Dileyen taraftarlarımız, Trabzon'daki eş, dost, akrabası yardımıyla da kombinelerini alabilirler elbette. Kombine kartları daha sonra adreslerine postalanacak.

telefonu Arayanlar bordomavi.net den olduklarını söylemeliler.

Taner Gündoğdu
04.06.2008, 00:12
o zaman kale arkasına bir hediyede benden :)

Burhan61
04.06.2008, 00:39
ben de kombine alıp Bmn Trabzon temsilciliğine vereceğim. Tek isteğim olur da Trabzon'a maça gelirsem ve bilet bulamazsam o kombine ile ben maça girerim:)

şampiyonluk maçı ve kombinenin sahibi o maç için geri istiyor ben olsam vermezdim:D

Emre GÜRDAL
04.06.2008, 01:05
ben askerım valla ıstanbulda ben nerden alıyım kardeslereım yardım lutfen

ZuCKeRLaZ
04.06.2008, 01:58
bende kalearkasi istiyorum rızedeyım ama farketmez trabzonspprum ıcın bu baskaldırım ıcın marsta olsam gelırım......

HAYRETTİN
04.06.2008, 02:32
Ben bir tane acık tribun kombine hediye etmek istiyorum öğrenci veya herhangi biride olabilri maroton almak isterdim insallah seneye...

Ali Sırrı
04.06.2008, 06:37
Ben bir tane acık tribun kombine hediye etmek istiyorum öğrenci veya herhangi biride olabilri maroton almak isterdim insallah seneye...Bu kişi ben olabilir miyim? Öğrenciyim :)

Mehdi
04.06.2008, 08:07
Haydi bismillah diyelim.

Listeye devam.

Nytre
04.06.2008, 09:11
trabzonspor transferlere harcadigi-harcayacagi yaklasik 15-17milyon euro`yu kombine - urun ve reklam gelirleriyle cikartir mi?

Samet Berber
04.06.2008, 09:16
trabzonspor transferlere harcadigi-harcayacagi yaklasik 15-17milyon euro`yu kombine - urun ve reklam gelirleriyle cikartir mi?
Eğer 13-14 bin kombine olur ve forma satışlarıda iyi giderse ki bunun için bende bir yıldız transferi bekliyorum tahminim 15-18 m avro luk bir gelir getirir.

Kamil Çakmak
04.06.2008, 09:26
Maraton içinde bir liste yapılması düşünülüyormu acaba.

ELA ELA LEOSE
04.06.2008, 09:27
bu transferlerden sonra bence istanbuldaki taraftar kitleside düşünülüp onlara gidiş geliş uçak ve maç bileti dahil şöyle bir uygulama yapsa yonetim çok iyi olur

AÇIKTRİBÜN 1.600 YTL 1,500YTL UÇAK PARASI 100 YTLSİ KOMBİNE
MARATON 1,800 YTL
KAPALI 2,250 YTL
KAPALI1 2,500 YTL
VIP 4,500 YTL

eger yönetim böyle bir şey yaparsa hem maç biletinden hemde uçak biletinden para kazanabilir bazı uçak firmaları 39.9 ytl uçuyur zaten uçak firmaları her 2 haftada bir buyuk yolcu sağlınıcağını düşünüyorum bu yuzden kulubun şartlarına uyacaktır
böylece hem takıma güzel bir gelir
hemde şehir hayatına esnafına iki haftada bir ek gelir getirilebilir

inşallah böyle bir uygulama yapabilir
ben bunu taraftar projelerine attım benim kardeşimde attı sizde gitmeyi düşünüyorsanız atın
özellikle 1 gunde 1 paket sigara içenlere diyorum sigara içmeyin bu kampanyaya katılın

LazAnisT
04.06.2008, 09:28
44-LazAnisT (hediye)

Ercan DEMİR
04.06.2008, 09:30
Keşke kombine yerine bilet ile her maç stadı ful doldursak. Çok daha fazla katkıda bulunmuş olurduk. Kombine ucuza geliyor.

Cafer KILIÇSOY
04.06.2008, 09:31
Maraton içinde bir liste yapılması düşünülüyormu acaba.

Evet Kamil abi, düşünülüyor. Sanırım bugün yapılacak

Kamil Çakmak
04.06.2008, 09:34
Evet Kamil abi, düşünülüyor. Sanırım bugün yapılacak

Tşk ederim cafer. Bak bu iyi işte:)

simavii
04.06.2008, 09:39
Ben Trabzonda canım takımımın maçını hiç izlemedim.Kütahya Trabzona uzak yakın maçlara gidiyorum.Allah banada büyük takımın büyük taraftarın kalbi Avni Akerde seyretmeyi nasip eder.İmkanım olduğunda hiç düşünmeden giderim.

LazAnisT
04.06.2008, 09:47
info@trabzonspor.org.tr

Ben boş kaldıkça Maç günü uçak organizasyonu için mail atıyorum.Destek verin bu iş olur.

UğuR
04.06.2008, 09:52
Yazın bana 1 tane
Görevimizi yerine getirelim....

Atalay
04.06.2008, 09:53
info@trabzonspor.org.tr

Ben boş kaldıkça Maç günü uçak organizasyonu için mail atıyorum.Destek verin bu iş olur.

Yani süleyman...Artık yönetimin bu konuda bir şeyler yapmasının zamanı geldi hatta geçiyor...Antlaşsınlar bir turizm firması ile her 15 günde bir hatta bazen milli maç arası bazen hava şartları derken nerdeyse ortalama ayda bire düşen zamanlarda uçak kiralansa ne biliyim maç günü bir uçak sabiha gökçenden bir uçak Atatürk hava limanından kalksa Hem taraftarın destegi alınsa hemde şehre çiddi bir ekonomik güç kazandırılsa fenamı olur....sevgiler...

leventturksoy
04.06.2008, 09:55
Gökhan Ünal’ı da kadrosuna katan Trabzonspor, kombine satışlarını bekliyor. Başkan Sadri Şener, biletlere ilgi gösterilirse yabancı yıldız getirmeyi planlıyor.

fanatik

Badaloğlu
04.06.2008, 09:57
Banada şimdilik 2 tane kale arkası yazın

ilhan
04.06.2008, 10:02
Kalearkasına ilgi çok. İlk kalearkası bitecek sanırım. Umarım beklentiler karşılanır ve en az 15-20 bin arası kombine satılır.

Volkan Albayrak
04.06.2008, 10:04
banada bi tane kale arkası hediye yazın

Nytre
04.06.2008, 10:05
bencede ilk kalearkalari bitecek hemdetamamen..

UğuR
04.06.2008, 10:06
Yazın bana 1 tane
Görevimizi yerine getirelim....
Metin Abi beni niye es geçiyorsun....
yanlış mı yaptık bilmeden....

Cengiz Çubukcu
04.06.2008, 10:07
Bana da bir kale arkası yazın lütfen..

Külünkoğlu
04.06.2008, 10:09
Metin Abi beni niye es geçiyorsun....
yanlış mı yaptık bilmeden....
Evet Uğur abi sana gıcığım ben o yüzden es geçtim. :)
Abi "tövbe tövbee" diyorum. Ve uzaklaşıyorum.

UğuR
04.06.2008, 10:13
Evet Uğur abi sana gıcığım ben o yüzden es geçtim. :)
Abi "tövbe tövbee" diyorum. Ve uzaklaşıyorum.

Ya Kızma Metin Abi biz de şaka yaptık ama:) bunu koymayı unuttuk:D
Seni seviyorum Metin Abi:)

Gökçebey
Yahu liste var benim adım yok bu nasıl iş? Trabzondaki her türlü organizasyona beni en başa yazın dememiş miydim :D

Demişim ve yeni listede ismimi gördüm sevinçliyim :D

Atalay
Kombine almayan famagusolu olsun....

Çakır
Trabzonspor'umuza taraftar desteğini her zamankinden daha güçlü ve daha coşkulu hissettirmemiz gereken bir dönemdeyiz.

Trabzonspor'umuzu ayağa kaldırmak ve eski günlerine döndürmek için girişilen çabaya destek veriyorsanız, "Ben her zaman takımımın yanındayım!" diyorsanız, şimdi kombinelere yönlenme zamanı...

Haydi, tüm zamanların kombine bilet ve tribün rekorunu kıralım!

Volkan Albayrak
04.06.2008, 10:15
p.tesi o kombineler bitmesse bu ayıp hepimize yeter ben başka bişey demiyorum

Volkan Albayrak
04.06.2008, 10:18
şu başlık ta bugün 100 ün aşağısına düşmemiz lazım ve bu başlığı hep yukarıda tutalım arkadaşlar lütfen

Ahmet Kuru
04.06.2008, 10:24
listede adımı göremedim.:cool:bana da bir kalearkası hediye olarak yazabilirmisiniz?

Volkan Albayrak
04.06.2008, 10:27
arkadaşlar bu arada bu hafta sonu babala günü tüm babaların babalar gününü kutladıktan sonra babalarımıza ya kombine yada ys club ürünlerinden hediyelerini alalım

Erdal
04.06.2008, 10:31
Madem herkes orda olacak bende orda olayım.:)) 200 lira kara geçtik:))

sarman61
04.06.2008, 10:33
internetten satış yapacaklar mı.

Külünkoğlu
04.06.2008, 10:33
Madem herkes orda olacak bende orda olayım.:)) 200 lira kara geçtik:))
Ne olacak senin bu halin bilmem :)

Erdal
04.06.2008, 10:35
Ne olacak senin bu halin bilmem :)

başkan bir vosvogen transporter alırsınız artık, 12 saat 5 şöför kimse yorulmaz :))

Remzi
04.06.2008, 10:36
internetten satış yapacaklar mı.

Pazartesi gününden itibaren kulübümüzün bu iş için tahsis edeceği 0462 323 29 61 nolu telefonu arayarak (telefonda kredi kartı bilgilerimizi vererek) kombinelerimizi alabileceğiz. Kulübümüzün şu an için online kombine satışı bulunmuyor. Bu nedenle izlenebilecek en uygun yol bu. Dileyen taraftarlarımız, Trabzon'daki eş, dost, akrabası yardımıyla da kombinelerini alabilirler elbette. Kombine kartları daha sonra adreslerine postalanacak.

Şimdi katkı, destek, çalışma sırası Trabzonspor Taraftarı'nda.

KUTADGU
04.06.2008, 10:37
Şimdi bende kombine almayı düşünüyorum..
Ancak Trabzon"da bulunan kardeşime gönoereceğim..
Sanırım maraton olacak..

Hayde kombineye...

Mustafa Önal
04.06.2008, 10:37
çok güzel gidyor ilgi şampiyonluk maçını inşallah hep beraber izleriz kalearkasında

BOZOHAN
04.06.2008, 10:38
2 yıldır maratona kombine alıyorum yine aYNI YERE ALACAM F SIRASI 62.KOLTUK CBLOK

Oğuzhan Fidan
04.06.2008, 10:38
0462 323 29 61
kombineni al takımı yalnız bırakma

Volkan Albayrak
04.06.2008, 10:41
bmn trabzon p. tesi kombieyi telefonla aldıktan sonra bi adres versenizde direk size yollasak daha ii olmazmı?

Burçak
04.06.2008, 10:45
yeni yerimiz o görülen reklam panolarının hemen dibinden başlayacak
muhtemelen İddaa reklamının hizasında yada biraz daha sağ tarafında kalan üst köşe de olacağız ;)

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v154/95/94/556612724/n556612724_224958_3039.jpg

kudu_61
04.06.2008, 10:46
ya bu kombineler toplu alınamıyor mu para toplayalım diyorum anlatamıyorum galiba kombine alamayacak 5 kişi 20 verse kombine eder

Burçak
04.06.2008, 10:46
bmn trabzon p. tesi kombieyi telefonla aldıktan sonra bi adres versenizde direk size yollasak daha ii olmazmı?
kombine elinize ulaştığında temasa geçeriz. Trabzon Temsilcisi arkadaşa gönderebilirsiniz. haberleşiriz tekrar.

Mehmet_Mercanlı
04.06.2008, 10:48
BMN maraton

1 - Mehmet mercanlı
2 - poetricus
3 - Gökhan Atalay
4 - Cafer kılıçsoy
5 - Mavinisan
6 -

bukadarmıyız

Serap
04.06.2008, 10:48
kombine elinize ulaştığında temasa geçeriz. Trabzon Temsilcisi arkadaşa gönderebilirsiniz. haberleşiriz tekrar.

bence bir adres belirleyin kombineyi alırken gönderecek olan arkadaşlar direk oraya göndersinler clupten,birdaha iki iş olmasın :confused:

Burçak
04.06.2008, 10:50
evet doğru.
Bileti telefonla alıp Trabzona göndermek isteyenler, Mehdi ile temasa geçip adres alırsa oraya gönderebilirler kombineleri.
2 iş yapmamış oluruz.

Volkan Albayrak
04.06.2008, 10:54
kesinlikle

A.Hilal Çakıroğlu
04.06.2008, 10:54
ya bu kombineler toplu alınamıyor mu para toplayalım diyorum anlatamıyorum galiba kombine alamayacak 5 kişi 20 verse kombine ederHediye edilecek kombineler bu şekilde de alınabilir.

Cafer KILIÇSOY
04.06.2008, 10:55
Not: Yukarıda verilen telefondan bilet almak isteyenler sadece kale arkasından bordomavi.net üyesi olduğunu söyleyerek BMN Trabzon için ayrılmış yerden bilet alabileceklerdir.

Maraton yada başka tribünden bilet almak isteyenler eşdost tanıdık birine aldırabilirler ancak. Bilginize.

-
Ne demek ya şimdi bu.

Ben bu numarayı aradığım zaman Maraton kombinesi alamayacakmıyım?

Madem BMN böyle bir iyilik yapmış neden Maraton'dan alacaklar düşünülmemiş.

Yani mutlaka insanları kale arkasına yönlendirmenin bir manası yok kanımca.

Ben Maratondan almak istiyorum. Verilen numarayı aradığım da alabilirmiyim alamazmıyım?

Şimdi diyorsunuz ki ''Kale arkasından alırsan al, almazsan başının caresine bak'' öyle mi?

Ne güzel memleket!!

poetricus
04.06.2008, 10:56
Ula Maraton kombinecileri nereyesunuz?
Bizi azınlıkta bırakmaya mı niyetlisiniz yoksa Maraton'u boş bırakmaya mı?
Hade da!

Nytre
04.06.2008, 10:56
Mehmet_Mercanlı tarafından yazılan
BMN maraton

1 - Mehmet mercanlı
2 - poetricus
3 - Gökhan Atalay
4 - Cafer kılıçsoy
5 - Mavinisan
6 -

----------

bmn maraton alacaklarin yas ortalamas biraz yuksek geldi kalearkasindakilere gore yaniliyor muyum :)

Külünkoğlu
04.06.2008, 11:00
Cafer bak burda ne yazıyor ?

"Kale arkası tribünde BMN Trabzon ekibimizin bulunduğu bölgede değil de, Maraton tribününde maçları izlemek isteyecek taraftarlarımız da dilerlerse, Maraton tribününün A bölgesinden kombinelerini alabilirler."

Külünkoğlu
04.06.2008, 11:01
BMN - Maraton Kombine

1 - Mehmet mercanlı
2 - poetricus
3 - Gökhan Atalay
4 - Cafer kılıçsoy
5 - Mavinisan
6 - afs - 2
7 - Kutadgu
8 - Kamil Çakmak
9 -

Ahmet Kuru
04.06.2008, 11:02
bu böyle devam ederse(ki edecek)Yıldız bir oyuncu daha geliyor demektir:)

poetricus
04.06.2008, 11:02
Maraton ekibi renkleniyor.
Haydenun uşaklar.
Bu sezon horon hızlı çekim oynanacak bilesunuz.

Atalay
04.06.2008, 11:11
Evet arkadaşlar maratondaki BMN üyeleri borda çekeçek kale arkasındaki BMN üyeleri mavi diye bagıracak...Tabiki marotonun sesi daha gür çıkacak sonuçta ben ordayım...

Gökçebey
04.06.2008, 11:15
Hodri meydan Gökhan Abi :cool:

Ahmet Faruk
04.06.2008, 11:15
Kombineler için kredi kartına taksit yapacaklar mı....

S.DEMİRCİ
04.06.2008, 11:16
istanbula gelmekle yanlış yaptık galiba.. 2 haftada bir bu takım stadta seyretmek varmış...

Volkan Albayrak
04.06.2008, 11:17

herhalde yapacaklar birde arkadaşlar p. tesi günü direk alabiliyoruz kombineleri bi ara bir arkadaş ilk hafta eskiden kombinesi olana satılacak diye yazıyordu

surmeneli_keles
04.06.2008, 11:19

evet 10 taksıt yapcaklar;)
bu arada kombıne satısına gore transfer yapılcakmıs sadri senerın acıklamasıı yabancı bı oyuncu olcakmıss heralde kievi n kalecısıdır bu yabancı

BOZOHAN
04.06.2008, 11:21
pazartesi piyasaya çıkacak geçen seneden kombinesi olanlar hafta müsade veriyorlar

Gökçebey

Yanlış bilmiyorsam 10 taksit imkanı var.

Şahinoğlu
2 adet kombinede bana yazın lütfen.

Ahmet Faruk
04.06.2008, 11:22
evet 10 taksıt yapcaklar;)
bu arada kombıne satısına gore transfer yapılcakmıs sadri senerın acıklamasıı yabancı bı oyuncu olcakmıss heralde kievi n kalecısıdır bu yabancı
Ula o zaman bi yer açalım kartımızda....

cavenaghi
04.06.2008, 11:23
aslında arkadaslar hanı kale arkasını tü kaka die goruyoruz ama bence yenı ınsaada kale arkası daha heyecanlı olacak kalenın bir kaç metre arkası dusunsenıze ambıansı...
sahsen benım ımkanlarım dogrultusunda her bolumden alabılırım. ama tercıhım kale arkası gıbı olcak sanırım.su trıbunlerı nasıl yerlestırdıklerını tam gorebılsem daha netlescek kafamda

Gökçebey
04.06.2008, 11:26
herhalde yapacaklar birde arkadaşlar p. tesi günü direk alabiliyoruz kombineleri bi ara bir arkadaş ilk hafta eskiden kombinesi olana satılacak diye yazıyordu

Eski kombine sahipleri eski yerlerini pazartesinden itibaren alabilecek. Eskiden kombine olarak satılmayıp bu yıl ilk kez kombine olarak satılacak koltuklar da anlaşılan pazartesi günü satışa çıkacak.

TSercaN
04.06.2008, 11:31
bu kale arkasi kombineleri nekadar arkadaslar? ben ihtiyaci olan birisine almak istiyorum. Yani gercekten alabilecek gucu olmayan ve gercek bir Trabzonsporlu olan bir arkadasima hediye etmeyi dusunuyorum.

poetricus
04.06.2008, 11:32
Ha bu listenun hali nedur uaşaklar. Kıskançlıktan karın kası yapıyorum burada.
Alo BMN Maraton! Sesim geliyor mu?
Derse gidiyorum. Dönene kadar şu listeyi geride bırakalım.

Cafer KILIÇSOY
04.06.2008, 11:35
Cafer bak burda ne yazıyor ?

"Kale arkası tribünde BMN Trabzon ekibimizin bulunduğu bölgede değil de, Maraton tribününde maçları izlemek isteyecek taraftarlarımız da dilerlerse, Maraton tribününün A bölgesinden kombinelerini alabilirler."

Güzel abim benim ögrenmek istediğim şu. Yukarıda verilen numarayı aradığımızda Maraton kombinesi alabilecekmiyiz. Yukarıda Burçak farklı yazıyor.

Ayrıca niye ille de kale arkası anlayabilmis değilim. Hep beraber maratonda olsak daha iyi olurdu.

Hüseyin Kurt
04.06.2008, 11:36
bana da 2 tane yazın

zahido
04.06.2008, 11:39
Ben suanda istanbuldayim ve nerden kombine alacagimi bilmiyorum acikcasi.. Internet ustunden alabiliyo muyuz yoksa illa ki stadin ordan mi almamiz lazim? Ayrica alacagim kombine karti kullanamayacagimdan dolayi Trabzonda ikamet eden birine vermek istiyorum.. Bu konuda bana yardim edebilecek biri var mi acaba?

Cengiz Çubukcu
04.06.2008, 11:52
Güzel abim benim ögrenmek istediğim şu. Yukarıda verilen numarayı aradığımızda Maraton kombinesi alabilecekmiyiz. Yukarıda Burçak farklı yazıyor.

Ayrıca niye ille de kale arkası anlayabilmis değilim. Hep beraber maratonda olsak daha iyi olurdu.

Cafer senin paran çok anlaşılan :)

Akın NAZİFOĞLU
04.06.2008, 11:57
alın size çok şık bir babalar günü hediyesi.ben öyle yapacağım.bir tane maraton kombinesi babama bir tanede kayın babama.ikiside trabzonspor aşığı ve son bir buçuk yıldır ne kadar üzgün ve ümitsiz olduklarını ben biliyorum.şimdi bu sene gitsinler keyifle maç izlesinler:)

Napoleon61
04.06.2008, 11:57
Fikstür çekildikten sonra oluşan programa göre bir uçak firmasıyla anlaşılarak ucuz uçak bileti sağlanabilir mi ? ( istanbul -trabzon - istanbul )

Şayet böyle bişey sağlanabilirse belki delilik ama ben ve bikaç tanıdığım kombine almayı düşünüyoruz

Var mı fikri olan ?

Arif Timurcioğlu
04.06.2008, 11:58
Bir kombinede bana yazın.

AbSoLuTt34
04.06.2008, 11:59
ben kombineyi alsam trabzonda kime verebilirim yaaaa acaba bi fikri olan varmıı....

----------------------------------------------------------------------------------------------

Kabus Geri Dönüyor!!!
İnadına Trabzonspor!!!

sarman61
04.06.2008, 11:59
Bonus Karta ve Finansbanka taksit varsa benide yazın :) Birtanede ben alacam.

pReN@_61
04.06.2008, 12:00
Fikstür çekildikten sonra oluşan programa göre bir uçak firmasıyla anlaşılarak ucuz uçak bileti sağlanabilir mi ? ( istanbul -trabzon - istanbul )

Şayet böyle bişey sağlanabilirse belki delilik ama ben ve bikaç tanıdığım kombine almayı düşünüyoruz

Var mı fikri olan ?
Bunu ben de düşündüm fakat çok zor gözüküyor..

pReN@_61
04.06.2008, 12:01
ben kombineyi alsam trabzonda kime verebilirim yaaaa acaba bi fikri olan varmıı....

----------------------------------------------------------------------------------------------

Kabus Geri Dönüyor!!!
İnadına Trabzonspor!!!BMN-Trabzon'a teslim edebilirsiniz.
Bakınız SAYFA 1

hdeliduman
arkadaşlar ben tokatta oturuyorum maçlara belki gidemiyeceğim ama kombinemi alıp sonuna kadar destek vereceğim eğer kombine alamayacak arkadaşım varsa kombine biletimi seve seve gönderirim.

Şuşoğlu

Var mı fikri olan ?
aynı seylerı dusunuyoruz keske olsa oyle bırsey bu konuda baskana gıtmeyı bıle dusunuyorum randevu ıcın bır arkadasa soyledım zor ama olursa oyle bırsey acayıp keyıflı olur
bende bır kac arkadas beklıyoruz ne olacakkı sabah gıdıp aksam gelecez kombıne+ucak bıletı paket program olur ınsaallah

Napoleon61
04.06.2008, 12:04
Bunu ben de düşündüm fakat çok zor gözüküyor..

prena bununla ilgili bi anket araştırma yapsak kaç kişi böyle bişeye ilgi gösteriyor bi baksak katılım yüksek olursa bişiler düşünülebilir ...

pReN@_61
04.06.2008, 12:06
prena bununla ilgili bi anket araştırma yapsak kaç kişi böyle bişeye ilgi gösteriyor bi baksak katılım yüksek olursa bişiler düşünülebilir ...

bende bır kac arkadas beklıyoruz ne olacakkı sabah gıdıp aksam gelecez kombıne+ucak bıletı paket program olur ınsaallahAslında bu paket program iyi fikir...

Mümkün müdür acaba :confused:

AbSoLuTt34
04.06.2008, 12:06
benim kredi kartım yok ama nakit almak istiyom onu nasıl yapacam ben arkadaşlarr....

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabus Geri Dönüyor!!!
İnadına Trabzonspor!!!

AbSoLuTt34
04.06.2008, 12:09
bide benim kombinemi vereceğiniz kişi oraya gidipte sinema izler gibi maç izleyecek bir trabzonspor taraftarı olmassa sevinirimm...:)

Şuşoğlu
04.06.2008, 12:09
Aslında bu paket program iyi fikir...

Mümkün müdür acaba :confused:

zor ama ılgılenılırse olur bence

Samet Berber
04.06.2008, 12:10
Kolay gelsin arkadaşlar inşallah 15 bin kombine satılır ,

Benim de sorunum aynı kredi kartım yok ve Çanakkale de oturuyorum ?

AbSoLuTt34
04.06.2008, 12:11
bana yardımcı olacak kimse yok sanırımm kredi kartık yok dedim ama nakit almak istiyorumm ben kombineyi nasıl yapabiliri,m acabaa..

Cafer KILIÇSOY
04.06.2008, 12:11
Cafer senin paran çok anlaşılan :)

Durumumu bilsen emin ol bunu yazdığına ömür boyu pişman olurdun.

Çok ciddiyim.

İstersen özelden göndereyim sen karar ver.

AbSoLuTt34
04.06.2008, 12:12

Benim de sorunum aynı kredi kartım yok ve Çanakkale de oturuyorum ?bize kulak veren yok sanırımm:):)

Samet Berber
04.06.2008, 12:13
bize kulak veren yok sanırımm:):)
Sanırım yoğunlar ... :confused::confused:

AbSoLuTt34
04.06.2008, 12:15
neyse cevap veren olur herhaldee...

--------------------------------------------

Kabus Geri Dönüyor!!!
İnadına Trabzonspor!!!

Dip.Ing.Mag.
04.06.2008, 12:15
Bizim aileden bir tek ben avusturya da yasiyorum :D ama ona ragmen kombine aldiracagim kardesime Agustosta tatile geliyorum Trabzon'a bari tatilde ki maclari kacirmam , avusturyaya dönünce de kardesime birakirim bileti...

Ayrica Kombine Bileti alirken bir kimsenin adina mi aliniyor yoksa sadece kartin uzerinde koltuk numarasi mi sabit?

Dip.Ing.Mag.
04.06.2008, 12:16

Benim de sorunum aynı kredi kartım yok ve Çanakkale de oturuyorum ?

kardes canakkale den trabzon a atla git 20 saatte ordasin :D