PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Ömer SEVİNÇ
18.11.2008, 15:16
Bak işte dakika 1 gol 1. Ula ilk kim salladı bu 5 asisti çok merak etmekteyim.

Mollasalihoğlu
18.11.2008, 15:17
Allaha binlerce kez şükretsin ki Trabzonlu değil..Maazallah onu da Augustine ile karşılaştırıp benzetmeler yapıp kakarakikiri yapıp forumun seviyesini Palandöken kadar yükseltenler olabilirdi..

Maazalllah..

İdris Toksoy
18.11.2008, 15:23
sivas maçında kendini affettirir umarım.

seyyah61
18.11.2008, 16:12
Üşenmedim attığımız bütün golleri izledim. 5 asisti olduğu yalan. 1 tane net asisti var, 1 tane de asist olduğu belli olup olmayan bir pozisyon. Net asist olan geçen hafta vurduğu kafası, emin olamadığım Antalya maçında Colman'ın attığı gol.

Tabi herkes diline dolamış bir kez 5 asist 5 gol diye anlatamazsın ki..

İnanmayan gidip ligtv.com.tr'den attığımız golleri izleyebilir..
Ankara macinda iska gectigi top, Selcuk'a asist olmustu.
Kupada da biri Isaac'e biri de Bjk macinda Egemen'e olmak üzere iki tane net asisti var.
Ayrica Colman'a attirdigi golde o pasi bilincli olarak vermis, ve asist olarak sayilmasi normal.

ÖmerFarukYılmaz
18.11.2008, 17:20
Dün akşam Hakan Ünsal Gökhan Ünal'ı çok iyi yorumladı.
Kayseri'ye karşı genel olarak çoğu takım açık oynar.Bu yüzden Gökhan orda başarılıydı.
Ama Trabzon'a karşı rakipler her zaman katı savunma yapıyor.Gökhan ayağına aldığı zaman topu 2-3 futbolcu hemen üşüşüyor çevresine.Tabiki topu kaptırdığı anlar oluyor.Fakat yinede Gökhan topu en verimli şekilde kullanmasını biliyor.Bunu verdiği derin paslarda görebiliriz.

Şunu burda çoğu kez dedik ama...

İşte Hakan Ünsal gibi işin içinden birisi deyince daha etkili oluyor...

İnanmayan özet görüntüleri bulup izlesin....

Ali Tunahan Güllü
18.11.2008, 18:39
bencede gökhan ünal son haftalrda iyi gidiyor...

hasret61
18.11.2008, 21:28
gökhan toparla kendini gollere devam

Muhammet
18.11.2008, 21:34
Şu kötü haliyle, istatistiklere geçmesini bildi bir şekilde, asist diye yazılanların birkaçı kaybettiği topların bizimkilerin önüne düşmesi şeklinde olsa da.

Beklemedeyiz. İyi halini.

bizcil
18.11.2008, 22:32
Merhaba Gökhan, Kayseriden beri futbolunu geliştirmeni takdir ile izlerim. Senden çok daha yetenekli gibi görünüp parlayamayan oyuncular arasından çok çalışman ile sıyrıldın, helal olsun.
Ama iş bitmedi. Senden futbolunu daha da geliştirmeni bekliyoruz.

Bence önündeki en önemli gelişme alanı, ileride top tutan bir forvet oyuncusu haline gelebilmen.

Maçlarda ileride top ayağına geliyor. Sen hemen depara kalkıyorsun ve genelde top ayağından açılıp gidiyor ve rakipler kapıyor. Şimdi bazı pozisyonlarda acele etmeye gerek yok. Her zaman depar atmak mantıklı gelmiyor bana. Bekle bakalım rakip gelip senden topu almaya çalışsın, top saklamayı becerebileceğini düşünüyorum. Yeter ki acele etme. Rakip sana hamle yapsa, o zaman daha rahat geçebilirsin. Topu şöyle tutup diğer arkadaşlarının sana yaklaşmaları için zaman kazandırsan, depar atmakla kazandıracağından daha fazlasını kazandırmış olmayacak mısın sence? Sen işin içinde olduğun için daha iyisini bilirsin.

mehmetdoğan
18.11.2008, 22:58
sivas maçında coşacak inşallah

azdiha6161
19.11.2008, 11:24
forveti kötülüyoruz bunlardan bişey olmaz diyoruz ama şöyle bir bakalım
umut ve gökhan attığı gollerle 19 puan kazandırmış bize.fenerde guiza denen okçu kılıklı kolpa forvet bile o kadar fenerde orta yapan adam olduğu halde kaç gol atmış??

bizim forvetimiz çok iyi ligteki en iyi forvet sadece şansızlık var çok pozisyona giriyoruz atamıyoruz.ama sivas maçında o şansıda kıracaz.

Hüseyin İlkin
19.11.2008, 17:47
Gökhan 'dan bu hafta jeneriklik bir gol bekliyorum :)

Kazım Uzunboy
19.11.2008, 17:53
Jenerik olmasına gerek yok yahu,atsında nasıl atarsa atsın. :)

ApoCaN28
19.11.2008, 18:29
Jenerik olmasına gerek yok yahu,atsında nasıl atarsa atsın. :)

Aynen katılıyorum...

Muhammet
19.11.2008, 18:40
forveti kötülüyoruz bunlardan bişey olmaz diyoruz ama şöyle bir bakalım
umut ve gökhan attığı gollerle 19 puan kazandırmış bize.fenerde guiza denen okçu kılıklı kolpa forvet bile o kadar fenerde orta yapan adam olduğu halde kaç gol atmış??

bizim forvetimiz çok iyi ligteki en iyi forvet sadece şansızlık var çok pozisyona giriyoruz atamıyoruz.ama sivas maçında o şansıda kıracaz.

Kesinlikle katılıyorum, hele bir ortalar gelmeye başlasın, o zaman göreceğiz.

Emo91
19.11.2008, 18:45
attttaaaaaaarrrr!!!!
daha cok atar!

Ali Tunahan Güllü
19.11.2008, 20:54
bencede gökhan ünal daha tacak ve attıracaktır...

Kazım Uzunboy
20.11.2008, 07:46
Bu maçta patlayacağını söylemiş.Bakalım,izleyelim ve görelim. :)

Adil ÖZGÜR
21.11.2008, 01:03
Karışık menü
Artık tamtamları susturdular, ağır ritimleri ile pranga çekiyorlar,
Eski duruşları yok, iştahları çekmiyor bu sene çok zor diyorlar,
Yüksekten atışlar ve bakışlar, böbürlenmeleri bitmiş baş kaldıramıyorlar,
Dudak ısırıyorlar, nasıl kaçırdık, Egemen'i buna mana veremiyorlar,

&&&&

İlk kapıyı Egemen ile kapatmışlar, kale sağlamda, Cale sol kanata yerleşti,
Serkan'ın yanında Song 90+9 luk tesbihin sabırı gibi bu dörtlüyle birleşti,
Şimdi titriyorlar, ıslanmış kunduz fırtınaya kapılır gibi çaresizleşti,
Dudak ısırıyorlar, Serkan ile Song'un kardeşliği onların gözünde ölümsüzleşti.

&&&&

Genç yaşta bir kadro ile ağır siklet oynayan Clay'ın talebesimi ne?
Güney'in afakından gelen Colman, Clay'dan öğütmü alarakmı gelmiş ne?
Efes ve Marmarise yakın Manisa'nın Selçuğu iyi oynuyorsa kime ne?
Yükselmemiz Hüseyin ile Yattarayla hoş sohbetin kaptanlığımı ne?

&&&&

Ez artık sahaları, basmadık yer bırakma boyu uzun cüsseli adam Gökhan,
Birbirlerinizi kıskanmayın! atın atacağınızı, Bulut'da yaşayalım Umut'dan,
Kara uşak giyinmiş, beli kara kuşaklı, Isaac ile oynar bazan karşılıklı,
Tony eh fena değil, Ceyhun duran topların piri, Yanal ile kulübede barışıklı.

&&&

Bakın size vereyim menüyü, Maç'a çıkarken madımaklı fileleriniz olsun,
Kara kuşak sağdan kessin ortayı, Petkoviçin kalesi gollerimizle dolsun,
Umut etli ekmek yemezki, hamsi kokusu burnunu kıçıklıyor,
Taraftarın elinde meşalesi Şampiyon Trabzon diye şimdiden sayıklıyor.

Mustafa Ayazoğlu
21.11.2008, 03:13
Gökan çok iyi bi golcü değil, Umut Bulut ta öyle ama bunlar ile idare edecez. Başkanda söyledi Emmanuel Adebayor isterdik ama paramız bu kadar çok şey beklememek lazım.. Devir ekonomi devri.

Muhammet
21.11.2008, 18:47
Biraz konsantre oldukları zaman, gerçekten istedikleri zaman nasıl oynadıkları gördük bjk maçında.

Aynı odaklanmayı istiyoruz sizlerden.

Ümit Tekşan
22.11.2008, 13:15
Bu hafta basında okuduğumuz haberlere göre , Sivas maçında patlama yapacakmışsın. İnşaallah dediğin olur ve bizde senin o güzel gollerini izleme imkanını görürüz.

Sivas maçında gollerini bekliyoruz Gökhan.

SDanışmaz
22.11.2008, 20:34
Gökhan'ı eleştirenler;

- Her maç kaç orta geliyor, kaç kez ceza sahasının içinde topla buluşuyor bunlara dikkat etti mi? Gelen toplar ya ceza sahasının solunda ya da sağında geliyor. Ön cepheden geldiğinde ise yanında veya önünde en az 2 rakip oyuncu oluyor..

- Bir maçta şut çekmekten çok orta çıkarıyor. Kendi çıkarttığı ortalara yetişip gol atmasını mı bekliyorsunuz?

- Umut çok koşuyor, çırpınıyor, birşeyler yapmaya çalışıyor, Gökhan pek koşmuyor, isteksiz, Kayserispordki Gökhan gibi değil diyorsunuz. Peki sonuç nedir: Umut 2-3 golde. Gökhan 5 gol 5 asist (18 golün 10'unda imzası var) vede gol attığı bütün maçları kazandık.

- Gökhan Trabzonspor forması giydiği için ve Türkiye ligi gol krallarından biri olduğu için ister istemez rakip takım bire-bir oyuncu veriyor. Umut'a verilmiyorda ne oluyor?

Gökhan'dan tabi ki beklentilerimiz yüksek ama bu beklentileri beklerken de ortam şartlarını düşünelim.. Eleştirmek hakkımız ama yiğidi öldürüp hakkını da verelim..

Zeki Akyol
22.11.2008, 21:54
Kendini kanıtlamak için canını dişine takan, sınırlı yeteneklerini kanıtlayabilmek için mücadele eden adam ile, 6 milyon gibi ciddi bir rakamla ligin en önemli takımlarından birisine transfer olan ve gerçekleşen 25 transferin içinde en değerli, en önemli imajı serpiştirilen adamı kıyaslayamazsınız. Aynı adamlar olsa bile.

Olmaz, olamaz.

İlk iki hafta attığı goller maç sonlarına doğru farkı ikiye çıkaran gollerdi ve çok büyük teknik beceri gerektirdiğini sanmıyorum.Ferhat da vursa gol olur tarzı gollerdi.
Antalyaspor maçında attığı kritik golü tekrar izleyin.Takım için çok önemli,değerli bir goldü ama tekrar izleyin şutu çekerken gökhan nereye bakıyor, nasıl bir vuruş yapıyor diye.İnanın bana Umut'un diziyle attıklarına göre çok daha komik bir gol bu :).
Denizlispor maçındaki golü topa dokunamasa Hüseyin atıyordu zaten tartışmaya bile değmez.
Antep maçında attığı gol ise bence Isaac'a kupa maçında yaptığı orta dışında sezon içerisindeki tek olumlu hareketti.

Keloo yazmış benden önce asistlere hiç değinmeye gerek yok zaten :).

Bütün bunların yanında birazcık takım için oynasa o asist sayısının en az 10 olacağını bilmek ironik.İbb maçındaki pas atmadığı pozisyonun eşi benzeri yoktur.Yanında adam koşuyor, boşa kaçıyor pası atmıyorsun.Adam artık gidebileceği maksimum noktaya gidip ellerini kaldırıyor sen hala topu bi sağa bi sola çekip kaleye nasıl vururum derdindesin.Adam artık ellerini kaldırmanın yanı sıra bağırmaya başlıyor ama sen topu kaleye vuruyorsun.Kendine pas atılmayınca kızıp ona buna bağıran sen, yaptığın bencilliğin sonucunda arkadaşını teselli etmeye bile gitmiyorsun.Çünkü o araklılı Colman, sen uyum sağlamaya çalışan kayserili büyük yıldızsın.Sonra penaltı oluyor, hiç demiyorsun bile bu çocuk atsın.Hala elin kolun yedek kulübesine doğru kalkıyor.Çünkü sen 6 milyonluk yıldızsın ve böyle ucuzluklarla sana verilen paranın hakkını ödeyebileceğini sanıyorsun.

Bu adam 30 tane gol de atsa hal, hareket, davranışlarıyla asla Trabzonsporlu olamayacak, acımasızca yerden yere vurduğunuz Umut'un tırnağı bile olamayacak hatta.Hiç bir maçta forma şansı bulamamış adamlar maç sonu taraftarla kucaklaşmaya giderken, o kendini nimetten sanan tavırlarıyla asla ama asla olmaz bu adam.

.:

:alkış: Cok yerınde bır acıklamaydı ...

Biz Gökhan Ünal için kötü futbolcu demıyoruz kendıne oynuyor,bencıl vs..,
süreklı ben dıyen bir futbolcu ıyı futbolcuda olsa yarın takımı en önemlı anında trasfer olamk ıstıyorum avrupaya gıtmek ıstıyorum dıye tutturacağı kesın..
zaten geldığı gun 2 sene sora avrupada olmak ıstıyorum dıye demeç verdı..
Gitmesin de demıyorum ama hanı futbocu oynar artık bu aştı gıtmelı dersınız ya ozaman gıder ama Gökhan gelır gelmez böle havalı bencıl hep kendıne oynarsa bırakın avrupayı bızde de zor durur..
İnşallah kendıne gelır sadece beynını değiştirmesı lazım nerde olduğunu hangı takımda olduğunu görmesı lazım başka sorunu yok

Zeki Akyol
22.11.2008, 22:04
Gökhan'ı eleştirenler;

- Her maç kaç orta geliyor, kaç kez ceza sahasının içinde topla buluşuyor bunlara dikkat etti mi? Gelen toplar ya ceza sahasının solunda ya da sağında geliyor. Ön cepheden geldiğinde ise yanında veya önünde en az 2 rakip oyuncu oluyor..

- Bir maçta şut çekmekten çok orta çıkarıyor. Kendi çıkarttığı ortalara yetişip gol atmasını mı bekliyorsunuz?

- Umut çok koşuyor, çırpınıyor, birşeyler yapmaya çalışıyor, Gökhan pek koşmuyor, isteksiz, Kayserispordki Gökhan gibi değil diyorsunuz. Peki sonuç nedir: Umut 2-3 golde. Gökhan 5 gol 5 asist (18 golün 10'unda imzası var) vede gol attığı bütün maçları kazandık.

- Gökhan Trabzonspor forması giydiği için ve Türkiye ligi gol krallarından biri olduğu için ister istemez rakip takım bire-bir oyuncu veriyor. Umut'a verilmiyorda ne oluyor?

Gökhan'dan tabi ki beklentilerimiz yüksek ama bu beklentileri beklerken de ortam şartlarını düşünelim.. Eleştirmek hakkımız ama yiğidi öldürüp hakkını da verelim..

Pekala sormak ıstıyorum 1 -Gökhan Ünal şuan sureklı 11 de olmasının nedenı perfonmansı Isaac Umut tan ıyı dıyemı yoksa uçuk rakamla transfer oldu yedek kalırsa mıllet ayağa kalkar neden yedek dıye sorarlar cevap veremeyız dıyemı !!!

2- şut cekmekten cok orta yapıyor dıyorsunuz İbb macında trübündeydım belkı kamera cekmıyordu goremedınız bom boş pozısyonda Colmon a Selcuk ve Umut a pas atmadı kanatta saağa sola top cekerek şut pozısyonları arıyor yada adamı gecme derdınde oluyor..

Tabıkı Gökhan kadar Umut gol atamazdı Isaac bır macta 2 gol atarak macı cevırdı şimdi neden yedek neden ortasahada forvet dolu dımı :)

Bakın ben Gökhanı kötülemıyorum asıl sucu teknıktrektörde buluyorum

Bakın jose Mourınho chelsea de hocayken lampart pas vermesı grekırken şut cekti hemen oyundan aldı ... bakın bu durumda Ersun hoca olsa Gökhanı veya başkasını cıkarsa aynı oyuncu bunu dığer macta yapmaz ama korkaklar işte eleştrıden korkuyolar ...

Emin Danışmaz
22.11.2008, 22:16
Bir GÖKHAN beş UMUT eder.

iyattara
22.11.2008, 22:21
at attır boş geçme bu haftayı bi katkı yapman şart bu haftaaa!

ÖmerFarukYılmaz
22.11.2008, 22:41
Bir diğerini haklı çıkarmak için,Diğer futbolcusunu haksız çıkarmaya çalışan tek bizim taraftarımız vardır herhalde...

Terzioğlu
22.11.2008, 22:55
Gökhan'a cok güveniyorum. Yarin en az 1 gol atacagini düsünüyorum.

promise61
22.11.2008, 23:32
bence gökhan ünal umut ile oynayamıyor isaac le daha iyi oynuyor

Hüseyin İlkin
23.11.2008, 00:47
Bir GÖKHAN beş UMUT eder.

Beş az , bir Gökhan 61 Umut eder ...

krdnz
23.11.2008, 01:28
Bir diğerini haklı çıkarmak için,Diğer futbolcusunu haksız çıkarmaya çalışan tek bizim taraftarımız vardır herhalde...

Benim de dikkatimi çekmişti:)

Anıl Caner
23.11.2008, 17:28
Eyvallah Gökhan. 3-4 maç daha istikrarlı şekilde böyle devam edersen farkın açılmasını engelleme konusunda olağanüstü katkılarından dolayı hayalindeki istanbul takımlarına gidebilirsin.

ÖmerFarukYılmaz
23.11.2008, 17:35
Bu kadar silik nasıl oynadın hala hayret ediyorum...

İslam Sezer
23.11.2008, 17:39
hepimiz kazanmak istiyoruz ve hepimiz farkı açmak istiyoruz ama her olumsuz maç sonrası burda umuta gökhana sallamaya ne gerek var.haftaya kayseriye golünü atacak gökhan göreceksiniz...

Birtan Karaman
23.11.2008, 17:39
Çok siliktin son kafa vuruşun gol olsaydı şimdi havalrda olurdun.

ÖmerFarukYılmaz
23.11.2008, 17:44
Son dakikada ki kafan gol olsaydı keşke...İyi yerede vurdun..

alper*
23.11.2008, 17:45
yanına top tutan bir adam lazım.

erol_izm
23.11.2008, 17:46
Maçın başındaki pozisyonda ancak amatör futbolcu o vuruşu yapabilirdi. Sen gol kralı olmuşsun, bu ülkenin en iyi golcüleri arasında gösteriliyorsun ve 5,5 milyon € gibi bir para senin için verilmiş. O pozisyon'da hem yerden hemde kaleyi kapatan futbolcunun üzerine vurmak Gökhan ismine yakışmadı. Hüseyin bile o pozisyonu gole çevirirdi. Daha ne söylenebilirki?

Anıl Caner
23.11.2008, 17:50
Yerden atılan paslar bile gitmezken top önüne doğru süzüle süzüle gelirken o topu kaleye asmamak.

İkili mücadelelerde son derece isteksiz ve başarısız olmak.

Önüne atılmış topların hiç birisini yakalayamayıp auta gidişini seyretmek.

Belki olur da gol pozisyonu buluruz bitirici adam lazım diye mücadeleye katılmadığı 90 dakikaya tahamül etmek.

91. dakikada başarılı o vuruş başarılı olsa tüm bunların unutulacak olması.

Artık bazı şeyleri kabullenmek gerektiğini farketmek.

Uyanmak.Ayılmak.

Gözünü seveyim elinden geleni yap artık. yemin ederim en çok ben sevineceğim katkılarına, olmazsa da canın sağolsun diyeceğim ama elinden geleni yap gökhan yap yap yap.

Mustafa K. Demirbaş
23.11.2008, 17:55
bikaç haftadır Gökhan hakkında hep aynı yorumu yapıyorum ve yine yapacağım
Gökhan,biz seni sahada gezesin diye almadık kendine gel aldığın paranın hakkını ver.

Samet Yildirim
23.11.2008, 18:02
oyuna canli basladi aslinda sonra önemli bi pozison kati normalinde atmasi gerkiyordu ama olmadi...sonra oyunda yoktu...

yinede gökhana güvenim tam...

ÖmerFarukYılmaz
23.11.2008, 18:06
Kendi futbolcusunu yemek isteyen,Onun hatalarını öldüresiye savunan bir bizim taraftarımız var..

Erbay
23.11.2008, 18:07
Gökhan Ünal hiçbir şey yapamadı. İkinci yarı inanılmaz silikti. Kimse kusura bakmasın ama biz bu kadar saldırırken hiçbir şey yapamıyorsa bu takımda işi yok. Sırtı dönük,tek forvet on forvet anlamam artık. Bu kaçıncı berbat oynayışı?

Hüseyin İlkin
23.11.2008, 18:08
Ah Gökhan , vah Gökhan ...

Arslan61
23.11.2008, 18:20
yine silik bir Gokhan, berbat oynuyor bu adam yaaa. Onde bir top tutacak adamimiz yok yahu...resmen gol sikintisi cekiyoruz bu Umutla Gokhanin yuzunden, nekadar beceriksizler, hicmi top tutamaz bir forvet yaaa....

Tekke'nin sol ayaginla topu tutmasini, bunlar sag ayaklari(iyi olan ayaklari) bile yapamazlar, arada dunya kadar fark var...ah Tekke aaaaaaaah, insallah donersin

Bahtiyar
23.11.2008, 18:22
anlışılan 6 milyonun altında bayağı ezilmiş. demekki 6 milyon etmiyormuş. bu maçta umut un yarısı kadar hırs ta sende olsaydı ikiniz sivası farka boğardınız.

Samet Yildirim
23.11.2008, 18:42
gökhan ünal, bu elestirilere gereken cevabi yakinda verecek ozaman baslikda gerekenler objektiflik icinde yazilcakdir...

Gökhan iyi degildi ama güvenim tam...

Muhammet
23.11.2008, 18:46
Geçmiş maçlara göre daha iyiydi.

En azından daha az top ezdi, tek pasları daha iyi yaptı. :rolleyes:

Sanırım Gökhan bu taktiğin bu dizilişin adamı değil, tek vuruş adamı, gol pozisyonu adamı.

Geriye gelip top almalar, topla oynayıp pozisyon üretmeler, top saklamalar ona göre değil. :o

Çetin
23.11.2008, 18:49
mücadele etmez, bomboş kaleye gol atamaz, kafa topu alamaz... peki ne iş yapar bu gökhan? cidden bu kadar ıslandığıma yandım bugün sayesinde.

alpozan61
23.11.2008, 18:57
hiç bir şey yapamadığı gibi adam bi tarafını kaldırıp koşmaktan aciz insan biraz aldığı paranın hakkını verir istekli oynar canla başla MÜCADELE eder

balli_kuymak
23.11.2008, 18:58
en vasat bir futbolcunun bile atacağı golleri kaçırdı yine yazık bu adama verilen paralara...

Murat'
23.11.2008, 18:59
Gökhan o golü nasıl atamadın yaa...Saçımı başımı yoldurdun bana..

Ahmet Kuru
23.11.2008, 19:07
Gökhan'ın sezon içinde takıma katkısı tartışılmaz ama sahaiçinde oynayış tarzı insanı çıldırtıyor...
Garip garip yerlerde çalıma giriyor..
Gökhan sen ne zaman 3 kişinin arasından top çıkardın?Amerika'yı keşife gerek yok ya...
Başkan olsaydım yapacağımı bilirdim de..
Değilim maalesef...

Bülent Bayraktar
23.11.2008, 19:17
mehmet yıldız la takas yapılması taraftarıyım yoksa kafamda yonacak saç kalmayacak

Serhat ŞAHİN
23.11.2008, 19:28
mehmet yıldız la takas yapılması taraftarıyım yoksa kafamda yonacak saç kalmayacak

ne mehmeti ne yıldızı arkadaşım.
böyle adi insanlarla işimiz olmaz.

Gökhan da artık bi dinlenmeye cekilsin aklı başına gelsin...

Mahmut Baran
23.11.2008, 19:30
sende kaçırırsan o golü kime ne diyelim gökhan

poetricus
23.11.2008, 19:35
Bildiğim potansiyel ve yetenekleriyle tepeden tırnağa futbolcu.

Sahada gördüğüm ise tepeden tırnağa fiyasko.

Giydiği formayı zerre kadar umursadığına inanmıyorum. Beyefendi giydiği formanın ütüsünün bozulmasından korkuyor olacak ki tenezzül edip toplara hamle bile yapmıyor.

Bu seneki en pahalı fantastik hamlemiz.
Neyse...
Giydiği formaya ben ondan daha fazla saygı duyuyorum.
O yüzden içindeki yaşam formuna kötü bir laf etmesem iyi olacak.

Anıl Caner
23.11.2008, 19:37
Bildiğim potansiyel ve yetenekleriyle tepeden tırnağa futbolcu.

Sahada gördüğüm ise tepeden tırnağa fiyasko.

Giydiği formayı zerre kadar umursadığına inanmıyorum. Beyefendi giydiği formanın ütüsünün bozulmasından korkuyor olacak ki tenezzül edip toplara hamle bile yapmıyor.

Bu seneki en pahalı fantastik hamlemiz.
Neyse...
Giydiği formaya ben ondan daha fazla saygılıyım.
O yüzden o formanın içindeki yaşam formuna kötü bir laf etmesem iyi olacak.

Abi yorumlarıni takip edip, fikirlerini en çok beğendiğim kişilerin arasında geliyorsun forumda.

Gökhan Ünal'ın potansiyel ve yeteneklerini tepeden tırnağa futbolcu olarak tanımlıyorsun ya bunun detaylarını açıklayabilir misin? Bende mi problem var bu adam piyasaya türedi türeyeli takip ediyorum ama hiç bir ekstra özelliği olmadığını düşünmekle beraber standart yeteneklerinin de son derece sınırlı olduğunu düşünüyorum.

Trabzonspor formasıyla ortaya koyduğu performansın zaten tartışılacak tarafı yok, fiyasko.Ama öncesinde bu adam sizleri nasıl etkilemeyi başardı?

poetricus
23.11.2008, 19:48
Gökhan Ünal'ın potansiyel ve yeteneklerini tepeden tırnağa futbolcu olarak tanımlıyorsun ya bunun detaylarını açıklayabilir misin?

Sevgili Anıl;
Gökhan tek vuruşları son derece iyi bir golcü.
Buna ilaveten neredeyse her pozisyonda kaleyi düşünen bir yapısı vardı.
Buna bir de gol pozisyonlarında doğru yerde bulunup doğru vuruşu yapabilen bir adam.

Oyunda değilse bile sonuçta çok etkili bir forvetten bahsediyoruz. Bir Fatih Tekke değildi elbette. Daha çok Mario Jardel, Tanju Çolak tarzı. Mükemmel bir pozisyon sezgisi ve son vuruş ustalığı.
Bunlar tepeden tırnağa futbolcu kısmı.
Tabiî bunlar Kayserispor'daki Gökhan Ünal'ın meziyetleri.

Fiyasko kısmını anlatmama gerek yok sanırım.

Özge
23.11.2008, 20:25
Ahh Gökhan ahh o gol kaçar mıydı?:)

Muhammet
23.11.2008, 20:27
Kaçırdığı golde vurması gerektiği gibi vurdu bence, adam da can havliyle yetişti ucu ucuna çıkardı. Bomboş kaleye gol kaçar mı diye düşünmemeli bence.

macka61
23.11.2008, 20:43
o golü kaçırmaması lazımdı eski gökhan değil kayserideki gökhan olsaydı o golü % 100 atardı

TheCrow
23.11.2008, 21:52
Bugün kaçırdığı golü atmak için değil golcü,futbolcu olmaya bile gerek yok.Herhangi bir meslek sahibi,mesela,bir overlokçu,ara ütücü veya Filipinler Ankara büyükelçisi bile orda olsa o golü atardı.Topa nasıl vurduysa artık,arkasındaki adam toptan hızlı koşup topa yetişti.Bazen PES oynarken oluıyor böyle,zaten gerçek hayatta olması imkansıza yakın bir olaydı.

Sen_Teksin_61
23.11.2008, 21:59
Ayağına gelen hemen her topu rakibe kolayca kaptırma hususunda çok mahir gözüküyor. Onun kaptırdığı birçok top rakip kontra atakların başlamasına sebep oluyor. Sırtı kaleye dönük olarak oyanayamadığı için rakibin baskısıyla topları kolay kaptırıyor. Boş alan bulamadığı müddetçe çok etkisiz kalıyor. Ne yazık ki biraz bencil. Hâlâ eski performans düzeyinin çok altında. Rakiple mücadele ettiğini pek görmedim. Kısacası attığı goller var ama yararından çok takıma zararı var. Eğer ayağında top tutmayı başarabilirse muhteşem olur. En büyük sorunu bu. Şutlarının etkili olduğunu biliyoruz ancak kendisine pozisyon yaratma konusunda yeterli değil. Artık futbolunun üstüne koyup kendini geliştirmeli. Bu şekilde devam ederse ayıp eder.

Umarım sivas maçı onun şahlanışa geçişi için bir dönüm noktası olur...

sivasspor maçından günler önce Gökhan Ünal hakkında bu yorumu yapmıştım. Gökhan için benim gibi birçok kişi iyi dileklerde bulundu, "inşallah daha iyi olacak" dedi ama ne yazık ki Gökhan sezon başından beri aynı performans düzyinde devam ediyor. Yukarıda saydığım tüm olumsuzluklarını bir kenara koydum bir "golcü", kalecinin olmadığı bir kaleye üç metreden gol atamazsa ona ne denir yav? Yazıktır günahtır bu oyuncuya verilen paralara. Biz böyle golleri kaçırması için mi aldık Gökhan Ünal'ı. Sezonun başından beri izlediğimiz Gökhan, ayağında top tutamaz, rakibe kaprtırır. Sırtı kaleye dönük oynayamaz, isabetli pas veremez, boş alan bulmadan koşamaz, rakibe pres yapamaz, isabetli şut çekemez, bugünkü maçta olduğu gibi kolayca gole çevrilebilecek pozisyonları değerlendiremez. Yav Allah aşkına biri çıkıp söylesin bu adam forvet görevi adına neyapar? Biz Umut'un golcülüğünden memnun değilken "al birini vur ötekine" cinsinden durumla karşı karşıyayız. Ey aklı maçta değil başka yerlerde olan Gökhan Ünal: "Kendine gel! Sırtındaki Trabzonspor formasını giymeye her futbolcu layık olamaz. Gol atamamanı şansızlığına verelim vermesine de maçı kazanma arzunun olmayışını neye verlim? Söyler misin. En azından sahada rakiple mücadele et be kardeşim. Aldığın parayı ve sırtındaki formayı kendine haram etmek istemiyorsan kendini maça ver. Yazık sana bağlanılan umutlara! Sen bu musun?

kudu_61
23.11.2008, 22:00
senin kayseride gol kralı olduğunun sezon attığın golleri bilmesem nerden bulup gelmişler bu yeteneksizi diyeceğim ama seni tanıyorum bu sene en çok sevindiğim transfer hala beni hayal kırıklığına uğratıyor çok isteksiz bir sorunu var ama çözemedim sahada yok zaten colman selçuk gökhan yattara kendileri gibi oynasa bize kimse lazım değil de bir sıkıntı var bu dörtlüde

İgzas-61
23.11.2008, 22:02
Gökhan bulmuşsun pozisyonu at be kardeşim at işte sende rahatla bizde rahatlıyalım ama olmadı işte neyse haftaya inşallah eski takımına atar bize 3 puanı getirirsin

asilhamsi
23.11.2008, 22:06
bu hafta her ne olursa olsun gökhan-umut yerine ergin-isac ikilisini 11 de görmeyi isterim..Gökhanın yedek kalarak iyi bir derse ihtiyacı var..O formayı giymek o kadar kolya değil...

TS-Tiryaki
23.11.2008, 22:23
Evet, 270 dakikadir gol atamiyor Gökhan. Bakalim ne zaman atmayi arz edecek beyefendi.
Ikinci yari birakin gol atmayi atti kafa topu haric ismini bile duymadim. Yazik cok yazik.

Fatih
23.11.2008, 22:30
Gol pozisyonu dışında sahada olmayan bir Gökhan Ünal izledik.

Muhammet
23.11.2008, 22:33
Gökhan, gol pozisyonları dışında oyunda pek görünmez zaten.

Ama, topla olur olmadık işlere kalkışınca, olan bize oluyor, kontra atak yiyoruz.

innocence
23.11.2008, 22:35
5 gol 4 asist sayısal olarak yeterli olabilir belki ama bir çoğumuzun istediği bu değil.Kayseri deki gökhan olsun varsın gol atamasın.En azından oyundan zevk duyarız.

ibilek
23.11.2008, 22:53
gökhan sayende delirecem....

TSKara61
24.11.2008, 04:08
Gokhan iyi olacak diye diye su ana kadar performansi iyiye degerlendiriyoduk, ama bekliyoruz eskiden bu adam zehir gibiydi ben Kayseri maclarinda korkardim hala hatirliyorum ceza sahasina yakin bi yerden top ayagina geldinmi golmu olacak diye korkardim ama simdi kendi kaybetmis gibi...

seyyah61
24.11.2008, 05:23
Umarim alisma devresi geciriyordur.
Ikinci yari eski Gökhan'i görmek ümidiyle.

coolank
24.11.2008, 07:12
Alındıgın zaman hiç benimsememiştim seni ...

Sebebi iki tane idi

1)Tolunay gibi bir adamla kavga eden oyuncu rahatsızdır ..Çünkü senin Tolunayın bilgi birikimi tecrübesine ulaşman için 37 sene geçmesi lazım ...Kitap okuma vs o işleri geçiyorum çünkü konu ile alakası yok ...6 ay top oynamamanı da geçiyorum ...

2) Ufak dagları ben yarattım havasındasın ama hem kişilik hem oyunculuk olarak kendini kandırma :)))

Sonuç olarak ne yazık ki sana güvenmeyenleri çok haklı çıkardın ...

Forvetsen bu maçlarda gol atacaksın OYNAYACAKSIN ...

Hacettepe denizli maçlarında değil ...

Türkiye de bedava para kazanan çok oyuncu var çok hem de ...

Hüseyin Bağdat
24.11.2008, 08:19
Yazıklar olsun.Azcık oyna be adam.Ne istiyorsun onca para aldın doymadın mı? Derdin ne? Bizi çileden çıkartmaksa çoktan başardın bile...

Ümit Tekşan
24.11.2008, 08:37
Gökhan o golü atsaydın bizde maçı kazanmış olsaydık seni yerlere göklere sığdıramazdık. Ama sen Kalecinin olmadığı bir kaleye golü atamadın ne yazıkki.

Bundan sonraki haftalarda inşaallah gol ve gollerini atarsın. Sana yakışanı yap ve artık atmaya başla.

Cafer KILIÇSOY
24.11.2008, 09:02
Transfer sezonunda adı geçen ne Gökhan Ünal'ı nede M.Yıldız'ı asla benimsememiştim bende. Çünkü Trabzonspora bir katkısı (Golcü olarak) olacağını düşünmemiştim. Haklı çıkmak ne kötü:(

Geçenlerde bir arkadaşım bir başlıkta çok güzel birşey yazmıştı: ''Gökhan Ünal'ı bize golcü diye pazarlayıp satanı yılın pazarlamacısı ödülü ile ödüllendirmemiz lazım''

Forvet bir kaçırır iki kaçırır, ama bu kadar da olmazki. Çıkıpta o pozisyonları benim atacak durumum yok ne yazıkki.

Gerçek anlamda bir forvete ihtiyacımızın olduğu gün gibi ortada.

Travelair
24.11.2008, 10:02
http://img529.imageshack.us/img529/1005/kayserspororgwn2.jpg

1- Kayserispor’un bu sezonki gidişatı sence nasıl?

Bence çok iyi. GeÇen sene 35 puanımız vardı bu sene 41 puanımız var takım olarak çok iyİz.!!

2- Gençlerbirliği alt yapısında yetiştin, ancak insanların senin parlayışını geç fark ettiklerini düşünüyor musun ?

Genclerbırlıgınde yeterınce sans bulamadıgım ıcın parlamam da o yuzden bıraz geç oldu.!!

3- Gökhan Ünal’ın hedefleri neler?

Benım hedeflerım asla bıtmez.. Hem karıyer hemde gelecegımı garantı almak ıcın herseyı yaparım.!!!

4- Senin için Hakan Şükür’ün veliahtı diyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsun?

Benı onun yerıne layık gormelerı gercekten cok guzel ama onun yerı aslaa dolmazzzz.!!!

5- Dünya’da ve Türkiye’de örnek aldığın isimler var mı?

Ronaldo, Henry Turkıyede Hakan Şükür ,Ümıt Karan ve Fatıh Tekke

6- Kayserispor içerindeki ortamı nasıl değerlendirirsin ?

Bızım ıcerımızdekı ortam hıc bı takımda yok arkadaslık ust sevıyede buda lıge yansıyo zaten.!!!

7- Takım içerisinde ya da takım dışında kendi yerine rakip gördüğün bir isim var mı?

Benım yerıme rakıp ılhan vardı benden sonra o gelecektı ama gıttı mutlaka bızım yerımızı dolduracak bırılerıde gelecektır.!!!

8- Son zamanlarda futbol camiası transferlerde yüksek rakamlar telefuz etmeye başladı. Sende bu teklifleri alanlardan biri olarak bu konuda ne düşünüyorsun ?

begenılen ve ıstenılen bırı olmak cok guzel ınsallah hersey guzel olurrr.!!!

9- Kayseri’deki taraftar hakkındaki düşüncelerin neler ?
Malum birçok kişi Kayseri’de taraftarlıktan çok seyircilik kimliğinin ön planda olduğunu düşünüyor.

Ben taraftar demıyorum cunku gelen seyırcı taraftar sadece kale arkasında çılgınlar desteklıyoo.!!!

10- Sence tecrübe nedir ? Nasıl kazanılır ?

Mac oynamak tecrubedır ne kadar cok oynarsanız okadar cok tecrube olurrr.!!

11- Futbol hayatında yeterince tecrübeli olduğunu düşünüyor musun ?

Evet yeterınce tecrube sahıbi oldumu dusunuyorum.

12- İstikrar senin için nedir ?Ve futbolda istikrarlı olmak sana neyi ifade ediyor ?

istıkrar kendıne bakarak olurrr devamlı oynuyarak. ben omzum kırılması harıc adele sorunu hıc yasamadım.!!!

13- Kaç gol hedefliyorsun sezon sonuna kadar ?

İnşallah 20 golü yakalıycam..

14- En beğendiğin golün hangisi?

Hepsını cok begenıyorum onlar benım yavrumlarım.!!

15- Gökhan Ünal, Kayseri’de futbol dışında neler yapıyor?
Nasıl vakit geçiriyor?

Sİnema gitmeyi ve arkadaslarımla eglenmeyı , muzık dınlemeyı ve araba kullanmayı cok sevıyorum..

16- Ankaralısın ve Ankara’ya farklı bir düşkünlüğün var.
Hemen hemen bütün izinlerinde Ankaradasın. Ailende orada ilerde herhangi bir Ankara klübünde forma giymek gibi bir düşüncen var mı ya da hiç düşündün mü böyle bir şeyi geçmiş dönemde ?

Ankarayı cok sevıyorum ve benım yasıcam yer zaman ne gosterır bılınmez kısmet ama kayserıyıde aslaa unutmam cunku devamlı gelıp gıdıcem

17- Ankara’ya gittiğinde neler yapıyorsun ?

Aılemle vakıt gecırıyorum ve arkadaslarımla

18- Futbolcular arasında son dönemde play-station modası var. Senin de böyle bir moda var mı?

Evet oynamayı bende cok sevıyorum vakıt buldukca oynuyorum...?

19- Araba senin hayatının vazgeçilmezi midir ?

Evet benım en cok sevdıgım hobımdır.!!!

20- Tv ile aran nasıl ? Takip ettiğin programlar var mı ?

Vakıt buldukca ızlıyorum.!!!

21- Bugüne kadar yapmak isteyipte yapamadığın hep ertelemek zorunda kaldığın bir şey var mı ?

Yok hayal ettıgım ve yapmak ıstedıgım herseyı gecde olsa yaparım.!!

22- Giyim tarzında nelere dikkat edersin ?

Genellıkle spor gıyınırm ve modayı takıp ederım

23- Eğitim sence ne kadar önemli ?

Bence gereklı olan bısey sonucda bılgılı olmak futboldada gereklı olan bısey.!!!

24- Dostlukları kurarken en değer verdiğin, dikkat ettiğin özellikler nelerdir ?

yalan olmaması ve durustluk arkamdan degıl yuzume konusmalrını tercıh ederım.!!

25- Kardeşlerinle aran nasıldır ?

2 tane abım var ve aram abı kardes gibi degıl arkadas gıbıdir ve onlar ıcın herseyı yaparım aılem ıcın ozellıkle

26- Özlemini çektiğin bir şey var mı ?

Aılemı cok özluyorum

27- Hayatındaki 3 vazgeçilmezin nelerdir ?

Herseyden vazgecerım ama aılemden asla bunun ıcınde futbolda var.!!

28- Asla yanından ayırmadığın bir eşyan varmı ?

Duamı asla yanımdan ayırmam, cep telefonum..

29- En sevdiğin renk ?
Yesil

En sevdiğin kıyafetin ?
Spor gıyınmek

En sevdiğin yemek ?
Patates kızartması

En sevdiğin Tv programı ?
Varmısn yokmusun

En sevdiğin yazar ?
Resat Nuri Güntekın

30- En son izlediğin film?
Ben bır efsaneyım

En son okuduğun kitap ya da başucu kitabın dediğin bir kitap var mı ?
Yaprak dokumu

31- Aşağıdaki kelimeler sana neleri çağrıştıyor?
Dostluk
=vazgeÇılmez

Sadakat
=guven

Futbol
=zevk

Huzur
=gereklı

Gol
=çocuk

Hırs
=bana uzak

Transfer
=bas agrısı

Para
=hayat ıcın gereklı

GGG
=Gökhan gol gol

aıle
=hayatımdakı hersey

32- Sezon ortalarına doğru nişanlanmıştın. Düğün ne zaman ?

Şuanda ole bısey yok daha erken nısan degıl soz..

33- İspanya liginde oynamak istediğine dair bir demecin olmuştu.Bu senin için bir hedef olabilir mi ? Eğer hedef olarak kabul edersek ne kadar yaklaştın bu hedefine ?

Sadece ıspanya degıl huzur buldugum heryerde oynarım burda benı cok ısteyen rusyada dahıl

34- Takım içerisinde hiç unutamadığın ya da seni üzen huzursuzlukların oldu mu?

Benı uzen cok olay oldu halanda devam edıyo. Ama bende saklı unutamadıgım arkadaslarımın hep yanımda olması ve onları hıc unutmuycam.

35- Kayserispor'da ne kadar mutlusun ?

Çok mutluyum hayatımın en guzel gunlerı sevıncıyle uzuntusuyle burda gecıyo. asla kayserıden kopmuycam..!!

36- Kayserispor'da yıldızının parladığını düşünüyor musun ?

Evet ve bunu kımse ınkar edemez.!!

37- Eğer mutluysan burada ve burada da parladığını düşünüyorsan neden transferlerde adın çok geçiyor ya da bazı yazılı basında hep gitmek istediğine dair haberler yayınlanıyor?

Çunku meyve veren agac taslanır bızde meyve verıyoruz ve bızı kayserıden koparamak ıcın herseyı yapıyolarrr .!!!

38- Spor eleştirmenlerinin seninle alakalı yaptığı eleştiriler sana neler düşündürüyor?
Uzun boylu, hızlı ve ayağına hakim bir oyuncusun. Senin stilinde pek fazla oyuncu yok. Oyun stilini benzettiğin bir oyuncu var mı?

Yapıcı ve kırıcı olmayan elestırılere herzman acıgım kendı stılımde fazla oyuncu oldugu fazla dusunmuyorumm ben benzetemıyorum ama benı stıl olarak henry benzetenler var.!!!

Emegi gecen herkese tesekkur ederım.!!

Levent Şeker..Ayhan Aydın...Özgür Yurdakoş'a tesekkur ederım http://forum.kayserispor.org/images/smilies/smile.gif

Bizde zamanını ayıran ve canı gönülden cevaplar veren Kralımız GÖKHAN ÜNAL'A
teşekkür ediyoruz

Kaynak:Kayserispor.org

http://img518.imageshack.us/img518/8943/kayserspororg1vb8.jpg

Gökhan Ünal röportajı...

Röportajda dikkatimi çeken birşey var. Gollerinden "Yavrularım" olarak bahsediyor, gol deyince "Çocuk" aklına geliyor. Ama giydiği tişörtte öyle söylemiyor. Artık o tişörtü çıkartmasını bekliyoruz

tsmusampa61
24.11.2008, 10:18
ya gökhanın tshirt gerçekten güzelmiş, caiz mi gökhan.:). Adam durdu durdu son anda yazacaktı bi tane ama bizim eski kaleci petkoviç iyi kurtardı. Petkoviç trabzonda oynasa yerdi bu gölü.. Gökhanın işi pozisyon geldimi yazmak.. aynen devam.

Tayfun
24.11.2008, 10:57
Ligin 12. haftası geride kaldı Gökhan yine sahada dolanıyor uzun sokakta gezer gibi !

Ali İhsan
24.11.2008, 10:59
Gökhan "Make Goals Not Love" diyorum sana...

mustafakaya
24.11.2008, 11:36
yapması gereken vuruşları yaptı, bir noktadan sonra nasip demek gerekiyor. yıpratmaya hiç gerek yok.

Mehdi
24.11.2008, 11:39
Sivas maçını izliyorum.Gökhan'ın kaybettiği topta saç baş yolarken önümdeki adamın lafına koptum.

La bana 10 trilyon verseler hau çimleri hep yerım.

SpOtLesS
24.11.2008, 11:43
Gökhan "Make Goals Not Love" diyorum sana...
aynen ole make goals artik sıkıldıkkkk:D

Samet Başdağ
24.11.2008, 12:13
ne olacak bunun hali bilmiyorum

Bahtiyar
24.11.2008, 12:21
Sivas maçını izliyorum.Gökhan'ın kaybettiği topta saç baş yolarken önümdeki adamın lafına koptum.

La bana 10 trilyon verseler hau çimleri hep yerım.

gerçekten gülmemek elde değil koptum burda.:)

Samet Yildirim
24.11.2008, 13:26
Elestiriler olur fakat büyütmemek lazim...kendine gelecekdir yakinda

ÜNAL
24.11.2008, 13:58
http://img234.imageshack.us/img234/7624/tsclubanketak9.jpg (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9172)

Kasım Hilal
24.11.2008, 14:20
Topu ayağında biraz daha tutabilse, dar alanda biraz daha seri olsa ve artık şu toplara düzeltmeden, gelişine vurabilse tam istediğim forvet olacak..
Hadi be Gkhan, biraz yıprat kendini..

Tolpaş61
24.11.2008, 14:28
biri yok ya yalan bu adama o kadar bonservis bedeli vermedik desin.biri şu müjdeli haberi gökhan ünal bu hafta yedek.!!!!

Tayfun
24.11.2008, 14:32
Topu ayağında biraz daha tutabilse, dar alanda biraz daha seri olsa ve artık şu toplara düzeltmeden, gelişine vurabilse tam istediğim forvet olacak..
Hadi be Gkhan, biraz yıprat kendini..

Abi istediklerin olsa İbrahimovic oldu o zaman :)

irfan61
24.11.2008, 14:41
-Demiş ki
Hırs
=Bana uzak
Yakında bizde sana "bizden uzak allah'a yakın ol"diyeceğiz gibi bir his var içimde.Senin durumun hiç iyi değil.

Tayfun
24.11.2008, 14:50
-Demiş ki
Hırs
=Bana uzak
Yakında bizde sana "bizden uzak allah'a yakın ol"diyeceğiz gibi bir his var içimde.Senin durumun hiç iyi değil.

Benim aklımın almadığı bu adam nasıl gol kral'ı oldu :rolleyes:

irfan61
24.11.2008, 14:53
Bu sene gol kralı olacağım demişti.Acaba bunları söylerken içten mi söyledi yoksa laf olsun diyemi söyledi.

Hasan Nasrallah
24.11.2008, 14:58
bir gol kacırdı diye adamı asıcaksınız ayıp utanın be kardeşim
adam ligdekı en sıkorer futbolcularımzdan hatta en iyisı körmüsünüz
cok para alıyo dıye hakaret eden cahiller zorlamı alıyo talıp olmasaydınız
guıza 3 katını alıyo daha 2 gol attı fenerliler ne yapıyo deıved de oldugu gibi sabrediyor
ayrıca sahada havalıymış lan adam trabzonsporun forveti benmı havalancam
gökhan biz senin golcu oldugunu biliyoruz dahası sen herkesten iyi biliyorsun neolur boyle yorumları kafana takma
ucur bizi gökhanım adın üstünde göklerin hakimi

Mehdi
24.11.2008, 15:03
Adamın bir günahı yok.İlk geldiğinde (gazetelerde boy boy gözüken) Güiza kimdir onu geçerim demişti.Nitekim geçti.Yalnız devam etmeyi unuttu.

Gökhan KAN
24.11.2008, 15:03
gökhan golü hiç aramıyo abi umut un verdigi cabanın yarısını verse yeter

irfan61
24.11.2008, 15:04
bir gol kacırdı diye adamı asıcaksınız ayıp utanın be kardeşim
adam ligdekı en sıkorer futbolcularımzdan hatta en iyisı körmüsünüz
cok para alıyo dıye hakaret eden cahiller zorlamı alıyo talıp olmasaydınız
guıza 3 katını alıyo daha 2 gol attı fenerliler ne yapıyo deıved de oldugu gibi sabrediyor
ayrıca sahada havalıymış lan adam trabzonsporun forveti benmı havalancam
gökhan biz senin golcu oldugunu biliyoruz dahası sen herkesten iyi biliyorsun neolur boyle yorumları kafana takma
ucur bizi gökhanım adın üstünde göklerin hakimiBizim yorumlarımızı okusaydı "Ya giydiği formamının hakkını verirdi.Yada çeker giderdi."

Hasan Nasrallah
24.11.2008, 15:06
5 gol 4 asist hangı formayla yaptı dostum

irfan61
24.11.2008, 15:09
5 gol 4 asist hangı formayla yaptı dostum4 assist nerde yaptı sayarmısın ben hergün ligtv de golleri tekrar tekrar izliyorum.4 assist göremedim.

Hasan Nasrallah
24.11.2008, 15:14
baba 3 olsun tamam 5 atmışmı atmış
kım oynasın ergın keleşmı yapmayın
adam iyi golcu ya menc unt .barca .real milan sankı her hafta yenıyo forvetler 2 şer gol atıyo
destek verin destek 7 için kardeşim

Süleyman50
24.11.2008, 15:21
bu kadar kötü olmaya hakkın yok 2 metreden topu kapatılan köşeye vuruyorsun yazık aldığın o kadar paraya diğer futbolcuların emeğine yazık...

irfan61
24.11.2008, 15:27
baba 3 olsun tamam 5 atmışmı atmış
kım oynasın ergın keleşmı yapmayın
adam iyi golcu ya menc unt .barca .real milan sankı her hafta yenıyo forvetler 2 şer gol atıyo
destek verin destek 7 için kardeşimBen Gökhan'ı her zaman destekliyorum.2004/05 sezonundan sonra 4 yıl aradan sonra ilk defa şampiyonluğa bu kadar inanmışken bu kadar basit topları gol yapamıcaksa insan kendi kendine soruyor Gökhan hangi önemli maçta gol atıp hem bizi hemde takım arkadaşlarını sevinderecek.Dün maçtan sonra röportaj da serkan dediki gol bölgelerinde şansız değildik sadece beceriksizdik.

Samet Yildirim
24.11.2008, 15:43
Ben bu basliga daha cok yazacam gibime geliyor..

neden hersey bi anda beklenir neden sabirla beklenmez neden zaman taninmaz adam 4-5 sene kayseride oynamis simdi geliyo yeni ortama trabzon farkli kaseri farkli biraz beklemek lazim...

Nomalinde olmasi gerken sudur; O takimin 2-3 senelik golcusu varsa o takimi sirtlar yeni gelen futbolcuda yavas yavas uyum saglamaya baslar ve gittikce daha iyi olur ama malesef bizde öylebi golcu olmadigi icin hemen hersey gökhandan bekleniyor sanki bu adam robot...haa bazi futbolcular yabanciar dahl hemen gelir takir takir oynar bazlarida yerli/yabanci zamanla acilir ve kendine gelir bu karekter yapisina baglidir...

Elestiri olur tabiki ama yeni geldigini de unutmamak lazim...

Zamala herkesin istedigi gökhan ünal olacakdir

Erbay
24.11.2008, 18:28
Bu kadar etkisiz oynamayı nasıl beceriyor anlamış değilim. 10 kişi oynattı resmen

karatasof
24.11.2008, 18:41
O yağmurlu havada önüne atılan topu yedi metrelik kaleye yerden plase vurmaya çalışması büyük golcülerin yapacağı bir hareket değildi.Maçın uzatma dakikalarında yere vurdurarak attığı kafa şutu usta golcülerin yapabileceği bir vuruştu.Sonuçta Gökhan dünkü maçta artıları ile eksileri eşitlemiş sonuçta SIFIR'dı.

ÖmerFarukYılmaz
24.11.2008, 18:49
Yazık Yazık Yazık....

Kendi futbolcusunu yerin dibine sokmak için bütün golleri tekrardan izleyerek,ayaptığı asistlerin asist olmadığını ispatlamaya çalışmak..

Bunu işte birtek biz yaparız...

Yetenekli bir herife birini sevip diğerinden nefret ettiğimiz için yeteneksizde deriz...

Yiğidin hakkını yiğide vermek yok bizde...

O kadar inatçı bir topluluğuzki, Ağzımızdan bir kere oduna yanlışlıkla taş dediysek o son nefesimize kadar taştır bizim için...

Kaçırdığı bir gol yüzünden işi asmaya kadar götürebilecek bir tek bizim taraftarımız var..

Beyler artık bu fikirleri değiştirelim...Doğrudur Gökhan Ünal maçlarda koşmuyor..Atıyor...Bunu kabul edin ya...Asistte yapıyor...

Yani şu adam gol atmasa diye dua edicekler var sanki...

Bu adam her ne kadar son maçta silikte oynasa 10 golümüzde ismi var...En skorer oyuncumuz...Ve daha geleli bir sene olmamış,Ve alışık olmadığı bir sistemde..Daha iyi olucak..

BU ADAM BİZİM FUTBOLCUMUZ... Bunuda unutmayın..

VE NE OLUR..SEMPATİ DUYMADIĞINIZ BİR İNSANI YERİN DİBİNE SOKMANIZA GEREK YOK..SİZ İSTEMİYORSUNUZ DİYE GÖKHAN ÜNAL BU TAKIMDA OYNAMAYACAK DİYE BİR ŞEY DE YOK....

Ben Gökhancı değilim...Sadece tepkimi göstermek istiyorum...Bir futbolcumuzu koruyupta diğerine saldırmak ne demek...İkiside benim...

Ve ayrıca olaylara objektif bakıyorum...Kendi görüşüm...Doğru olacak diye bir kaide yok..Saygı duyulsun yeter...

Sezar'ın hakkı sezara...

Uzunoğlu
24.11.2008, 19:13
Gökhan Ünal ligin ilk 12 haftası itibariyle benim gözümde Trabzonspora atılmış son yıllardaki en büyük kazıktır. Kayseriliyle ticaret yapmayacaksın derler :) Tam Kayserili - Laz fıkrasına döndü bu olay :)

Transfer edildiğinde sevinmiştim. Hatta tanıyanlar bilir Türkiye'nin son vuruşlarında en etkili futbolcusu diyordum Gökhan için. Bu kadar erken yanılıldığımı görmemek için neler vermezdim :)

Oynamıyor, azim yok, hırs yok. Trabzonspor'a geldiğinde ligin başında böyle soğuk durmasını profesyonelliğine vererek kendimizi avutuyorduk ama yine yanılmışız...

Hemen akıllara Gökhan -Umut karşılaştırılması gelecektir. Ben elma ile armutu karşılaştırmam.

Trabzonspora devre arasında gol atma becerisi olan ve büyük takım oyuncusu olabilecek bir transfer şart yoksa bir sezon boyunca küçük takım golcüsünden büyük takım golcüsü yapılma deneyinin canlı şahitleri olacağız...

hos_cocuk61
24.11.2008, 19:15
4 assist nerde yaptı sayarmısın ben hergün ligtv de golleri tekrar tekrar izliyorum.4 assist göremedim.
aslında yaptığı asisler ahım şahımlı değil ama en son onun ayağından çıkan toplar sonuçta 1 ankara maçında selçuğun attığı golde selçuğa pası verdi gençlerbirliği maçında umuta pası verdi ankaragücü maçında ıskaladığı topu selçuk gol yaptı bunuda asis saydılar 4 ise colmanın anlatyaya attığı golde topu yine ıskaladı onuda asis saydılar

karim@benzema10
24.11.2008, 19:16
forvet pozisyonunda mevcut kadro içerisinde tartışmaya gerek yok en iyi oyuncu gökhan ünal.fakat gökhan ünal'dan istenen ve beklenen futbol bu mu hayır?gökhan ünal'ın kalitesinin ve yeteneklerinin farkında olduğumuz için ondan daha etkili bir oyun ve maç içinde daha fazla sorumluluk almasını istiyoruz.son sivas maçında takımın en kötü oyuncu colman ve cale ile birlikte gökhan ünal'dı.gökhan eski maçlara nazaran hücum aksiyonlarında bir varlık göstemedi.gökhan ilerleyen zamanlarda inşaallah kendisini toplar da taraftarın ondan beklediği golleri atarak bizi başarıya ulaştırır.

Uzunoğlu
24.11.2008, 19:21
Gökhan Ünal ile Ergin Keleş arasında bana göre aldıkları ücret haricinde bir fark yok

Ergin 12 hafta oynasaydı o da eminim vasat futbol oynayacak cevherini gösterirdi...

Mahmut Baran
24.11.2008, 19:31
aslında bende gerçek gökhanı göremiyorum. ama sırf sevmediği için eleştirenlere diyorum ki ;
isteseniz de istemeseniz de , sevsenizde sevmeseniz de , sezon sonunda şampiyon TRABZONSPORumuzun EN golcü ismi olarak kupa elinde Avni Akerde tur atacak.. EN GOLCÜ ismi olarak.. çekemeyenler kendilerini alıştırsınlar...

Muhammet
24.11.2008, 20:01
Gökhan Ünal ile Ergin Keleş arasında bana göre aldıkları ücret haricinde bir fark yok

Ergin 12 hafta oynasaydı o da eminim vasat futbol oynayacak cevherini gösterirdi...

Ben buldum bir fark.

Ergin, Gökhan'ın attığı golleri atamazdı bence.

Mesela Antalyaspor'a son dakikalarda attığı gol.

Mesela Belediye'ye attığı usta işi kafa golü.

erol_izm
24.11.2008, 22:12
Hakan Şükür dün çok önemli bir şey söyledi. "Ben İngiltere'de oynarken forvet hocamız vardı. Antrenmanlardan sonra özel olarak çalıştırılırdık."

Gökhan Ünal'ın çok iyi düşünen ama düşüncesini uygulamada yanlış tercihlerinin kurbanı olduğunu düşünüyorum. Ceza alanı içinde ayağına gelen bütün toplara ayak içiyle ve yerden vurmak gibi tercihinden vazgeçmiyor. İngiltere liginde bu tip golleri çok izliyoruz ama her zamanda bu vuruşu yapmanın anlamı yokki. Dün kaçırdığı o %100'lük pozisyonda yine aynı şekilde ayak içiyle yerden vuruşu denemek yerine biraz topun altına girse farka gideceğimiz maçın başlangıç golünü atacaktı. Belkide Hakan Şükür'ün dediği gibi bir forvet hocası olsa sadece Gökhan için değil Umut içinde hayırlı olacaktır.

Arif Timurcioğlu
24.11.2008, 22:35
Trabzon Kayseri maçı aklıma geliyor Avni Akerde o maçtan aklımda kalan tekşey var oda gökhan ünal ayağında top tutması ortasahaya gelip top alması tek başına bir takım gibiydi şimdi ne oldu bu adama bu kötü futbol ne ayakta duramıyor.

Haluk Ongan
24.11.2008, 22:37
bugün çok iyi fenerbahçeli bir arkadaşım bana dediki siz hayatta şampiyon olamazsınız dedi neden dedim sizin taraftar 3 0 yenseniz niye 4-0 olmadı diye eleştirir hiçbişey beğenmiyorsunuz dedi benim de aklıma 95 yılındaki karabük maçı geldi ilk yarı 6-0 öndeydik 2.yarı gol atamadık die takım ıslıklanmıştı işte orada hak verdim arkadaşıma adamlar 15 milyona guizayı aldılar 2 gol attı ama her dakika alkışlıyolar motive etmeye çalışıyorlar gol kaçırsada bizde gökhan umut gol kaçırsa garip bi uğultu geliyo 27 puan almışız yepyeni takımız lideriz ve şampiyon olabilirsek bu sene oluruz ama asacak kesecek adam arıyoruz ergin oynasın diyen var hüseyin ne iş yapar diyen var ya bu takım lider biraz keyfini çıkarın biraz destek verin... gökhan formsuz olabilir ama illaki forma girecek...

_OziloZ_
25.11.2008, 04:49
Her ne kadar taraftar eleştirse de Gökhan şu an Trabzonspor'daki en verimli oyuncuların başında geliyor. Bu kendi iç verimi değil ancak Trabzonspor'un oynadığı 12 maça bakarsak bu maçlarda en verimli denilebilecek ilk 5 oyuncudan biridir. Antalyaspor maçında son dakikalarda attığı golle 3 puan aldık. Denizli maçını Gökhan'ın tek golüyle kazandık. Gençlerbirliği maçını Umut'a verdiği kafa pasıyla kazandık. Yani bunları konuşmak bile gereksiz ama kimisi çıkıp yok Gökhan bize kazıktır, Gökhan yedek olsun gibi laflar ediyor.

Gökhan Ünal eğer Umut gibi 90 dakika koşarsa ne topa vurabilecek gücü kalır ne de pas verebilecek. Umut 90 dakika mücadele ediyor evet ama son vuruşlarda ne oluyor? Topa vuracak mecali kalmıyor. Gökhan Ünal ise enerjisini verimli kullanıyor. Bir de şu var. Hani olur ya Gökhan'a nokta pası veren oyuncuların olur. Gökhan atamaz. Böyle de değil. Maç boyunca bu tip paslar 1 en fazla 2 defa geliyor. E bunların kimisini atıyor kimisini de atamıyor. 12 haftada 5 gol atmış. Tamam bu rakam tatmin edici olmayabilir ama bu adam Trabzonspor'a geleli daha ne kadar oldu ki? Bu kadarı bile başarıdır.

Gerçekten bu zihniyetle bizim şampiyon olmamız olanaksızdır. Kendi futbolcusunu, takımını bulunduğu konuma rağmen bu kadar eleştiren başka bir takım var mı bilmiyorum. Bir de Trabzonspor'da herkes teknik direktör maşallah. Bari aramızda bir konsey oluşturalım da Ersun Yanal'a yol verelim. Biz daha iyisini biliyoruz ya..

hamucera
25.11.2008, 08:43
Her ne kadar taraftar eleştirse de Gökhan şu an Trabzonspor'daki en verimli oyuncuların başında geliyor. Bu kendi iç verimi değil ancak Trabzonspor'un oynadığı 12 maça bakarsak bu maçlarda en verimli denilebilecek ilk 5 oyuncudan biridir. Antalyaspor maçında son dakikalarda attığı golle 3 puan aldık. Denizli maçını Gökhan'ın tek golüyle kazandık. Gençlerbirliği maçını Umut'a verdiği kafa pasıyla kazandık. Yani bunları konuşmak bile gereksiz ama kimisi çıkıp yok Gökhan bize kazıktır, Gökhan yedek olsun gibi laflar ediyor.

Gökhan Ünal eğer Umut gibi 90 dakika koşarsa ne topa vurabilecek gücü kalır ne de pas verebilecek. Umut 90 dakika mücadele ediyor evet ama son vuruşlarda ne oluyor? Topa vuracak mecali kalmıyor. Gökhan Ünal ise enerjisini verimli kullanıyor. Bir de şu var. Hani olur ya Gökhan'a nokta pası veren oyuncuların olur. Gökhan atamaz. Böyle de değil. Maç boyunca bu tip paslar 1 en fazla 2 defa geliyor. E bunların kimisini atıyor kimisini de atamıyor. 12 haftada 5 gol atmış. Tamam bu rakam tatmin edici olmayabilir ama bu adam Trabzonspor'a geleli daha ne kadar oldu ki? Bu kadarı bile başarıdır.

Gerçekten bu zihniyetle bizim şampiyon olmamız olanaksızdır. Kendi futbolcusunu, takımını bulunduğu konuma rağmen bu kadar eleştiren başka bir takım var mı bilmiyorum. Bir de Trabzonspor'da herkes teknik direktör maşallah. Bari aramızda bir konsey oluşturalım da Ersun Yanal'a yol verelim. Biz daha iyisini biliyoruz ya..

karaladığım kısımlara özellikle katılıyorum. aynı yorumları umut bulut içinde bekliyorum sizden. unutmayalımm ki umut o kadar rakip defansı zorlamasa gökhan o kadar neyt pozisyonlar bulamaz.

tslover
25.11.2008, 10:33
Gökhan iyi topçusun biraz daha gayret çak şu golleri.Ama şurası da bir gerçek TS'de gol atmak Kayseri'de gol atmaktan çok daha zor.Hem rakiplerin oyun anlayışları hemde futbolcuların üzerindeki baskıdan dolayı.Gene de tebrikler

Samet Yildirim
25.11.2008, 11:41
bi futbolcuyu yerin dibine sokmak kime ne yarari var anlamadim aynisi diger oyuncular icinde gecerli....

Hüseyin Kurt
25.11.2008, 11:48
gökhan'a güveniyorum...

bizim gibi kendi futbolcusuna laf sokan,laf sokmaktan hoşlanan,sırf laf sokacağım diye futbolcunun başarısız olmasını isteyen başka insanlar da var mıdır aceba???

Muhammet
25.11.2008, 11:54
Kendisine güveniyoruz, arkasındayız, tüm takımın arkasında olduğumuz gibi.

Erdem Keser
25.11.2008, 12:09
Gökhan iyi bir oyuncu , kaliteli bir golcü , kabul...Ama bizim istediğimiz özellikte bir oyuncu değil.Kimse Gökhan'ın kalitesini tartışmıyor.
Trabzonspor'un hücum bölgesinde oynayan oyuncu bu kadar çabuk top kaybetmemeli , takımın hücumda yerleşmesini sağlamalı , ayağında top tutmalı.
Umarım bundan sonraki haftalarda oyun içerisinde daha fazla aktif olur ve topları olumlu kullanır.

mizah
25.11.2008, 12:11
gökhanin yetenekleri sinirli aslinda.adam gecmeyi,top sürmeyi,calim basmayi beklememeliyiz.zaten kendisinden beklenilende gol atmasi.bu beceride var kendisinde buna gecmis yillar sahit olduk.cok top ezmesine ragmen atacagi gollerle görevini yapmis olacaktir.bence beyin olarak macta degil sanki.bir huzursuzlugu var gibi.sevkle istekle oyuna asildigini görmedim henüz.mücadele etmiyor kayserideki gibi.lakin kafa olarak rahatlarsa cok can yakar cünkü iyi bir golcü.sabredilmesi gereken bir oyuncu.ikinci yariya baska bir gökhan izlettirecegini hissediyorum.

özçelik61
25.11.2008, 13:21
çok sinirleniyorum bu adama aldığı paranın 10 da 1 inin hakkını versin yeter..adam gecmeyi,top sürmeyi,calim atmayı,mücadele etmeyi,4 pozisyondan 2sini atmayı bilmeyen bi forvete trabzonspor forması extra large kimse kusura bakmasın

TSKara61
25.11.2008, 13:32
Biraz daha formda olsan taraftar seni goklere sigdiramamaya hazirken sen kendini yerin dibine sokmaya basariyorsun. Gokhan lutfen kendine bir ceki duzen ver cunku seni cok seviyoruz ve senin basarin bizim basarimiz icin cok kritik.

fasop
25.11.2008, 13:39
gökhan kayserideyken top ayağına geldiğinde yüreğimiz ağzımıza geliyordu şimdi sahada varmı yokmu belli değil bize gelen adam kazmalaşıyor

mizah
25.11.2008, 13:40
hey gözünü sevdigim fatih.seni cok ariyoruz hemde cok.her yönüyle komple bir futbolcuydun.kafa gollerin vardi.sutlarin iyiydi.topu saklardin.asist yapardin,adam gecerdin,teknigin iyiydi.senin gibi bir golcüyü bulabilmek kolaymi? umut ile gökhani toplasan bir sen etmezsin.ne yapalim gecmise yanipta gelecegi kurtaramayacagimiza göre eldekilerle yetinmeye ve maksimum verimi almaya calisacagiz.

TSKara61
25.11.2008, 13:42
Ne olursa olsun 4.2 milyon euro verilmis sabredip sahip cikmak lazim. Potansiyelini hepimiz biliyoruz biz sabredip destek cikalim kendi gorevimizi yapalim ulasmasi artik kendine ve Ersun hocaya kalmis olsun.

Muhammet
25.11.2008, 16:54
Çapraz koşularından sonra önüne pas atılırsa,
Ceza sahası civarında ve içinde topla buluşturulursa,
Kafasına ortalar kesilirse,
Kontra ataklarda kaleciyle karşı karşıya bırakılırsa bolca gol atar Gökhan.

Üşenmeden Ligtv.com.tr'den Kayserispor'da attığı gollere baktım, teker teker.

Hepsi yukarda yazdıklarım gibi.

Yani hazırcı diye tabir edilebilir Gökhan. Uzaktan şutlarla, ceza sahasından çektiği isabetli şutlarla, kafa golleriyle skore katkı sağlıyor. Bu pozisyonları hep takım arkadaşları hazırlıyor, asistçiler yani.

Tek yaratıcı özelliği, kenarlardan içeri topla kat ederek plase vuruşlarla sonuca gitmek.

Burdan çıkardığım sonuç şu. Gökhan'a asist yapılması lazım, pozisyon yaratılması lazım. O dakikaya kadar da topla çok az buluşturulması lazım.

Top saklayan, topla oynayan, teknik paslarla oyundaki varyasyonların işlemesine yardımcı olan biri değil Gökhan. Ama bizim takımda, sahada bunları yapmaya çalışıyor.

ÖmerFarukYılmaz
25.11.2008, 17:03
Yani hazırcı diye tabir edilebilir Gökhan. Uzaktan şutlarla, ceza sahasından çektiği isabetli şutlarla, kafa golleriyle skore katkı sağlıyor. Bu pozisyonları hep takım arkadaşları hazırlıyor, asistçiler yani.

Tek yaratıcı özelliği, kenarlardan içeri topla kat ederek plase vuruşlarla sonuca gitmek.

Burdan çıkardığım sonuç şu. Gökhan'a asist yapılması lazım, pozisyon yaratılması lazım. O dakikaya kadar da topla çok az buluşturulması lazım.

Top saklayan, topla oynayan, teknik paslarla oyundaki varyasyonların işlemesine yardımcı olan biri değil Gökhan. Ama bizim takımda, sahada bunları yapmaya çalışıyor.

Çok doğru tespitler...

Ama işte bizim takımda alışık olduğu sistemde oynamıyor....Kanat gibi

Tabi anlayana....

vurgun_kiz_61
25.11.2008, 17:17
Zorla degil iste sinir oluyorum bu futbolcuya...Hicte yetenekli falan degil ona benzer ne futbolcular var yazik verilen paraya...

ÖmerFarukYılmaz
25.11.2008, 17:32
Yazık Yazık Yazık....

Kendi futbolcusunu yerin dibine sokmak için bütün golleri tekrardan izleyerek,ayaptığı asistlerin asist olmadığını ispatlamaya çalışmak..

Bunu işte birtek biz yaparız...

Yetenekli bir herife birini sevip diğerinden nefret ettiğimiz için yeteneksizde deriz...

Yiğidin hakkını yiğide vermek yok bizde...

O kadar inatçı bir topluluğuzki, Ağzımızdan bir kere oduna yanlışlıkla taş dediysek o son nefesimize kadar taştır bizim için...

Kaçırdığı bir gol yüzünden işi asmaya kadar götürebilecek bir tek bizim taraftarımız var..

Beyler artık bu fikirleri değiştirelim...Doğrudur Gökhan Ünal maçlarda koşmuyor..Atıyor...Bunu kabul edin ya...Asistte yapıyor...

Yani şu adam gol atmasa diye dua edicekler var sanki...

Bu adam her ne kadar son maçta silikte oynasa 10 golümüzde ismi var...En skorer oyuncumuz...Ve daha geleli bir sene olmamış,Ve alışık olmadığı bir sistemde..Daha iyi olucak..

BU ADAM BİZİM FUTBOLCUMUZ... Bunuda unutmayın..

VE NE OLUR..SEMPATİ DUYMADIĞINIZ BİR İNSANI YERİN DİBİNE SOKMANIZA GEREK YOK..SİZ İSTEMİYORSUNUZ DİYE GÖKHAN ÜNAL BU TAKIMDA OYNAMAYACAK DİYE BİR ŞEY DE YOK....

Ben Gökhancı değilim...Sadece tepkimi göstermek istiyorum...Bir futbolcumuzu koruyupta diğerine saldırmak ne demek...İkiside benim...

Ve ayrıca olaylara objektif bakıyorum...Kendi görüşüm...Doğru olacak diye bir kaide yok..Saygı duyulsun yeter...

Sezar'ın hakkı sezara...

Ve işte biz bu kadar konuşuruz bir işe yaramaz..:)

Sırf sinir olduğu için adama teneke adamda deriz...Herşey beklenir bizden...

Adem Erdoğan
25.11.2008, 17:38
Zorla degil iste sinir oluyorum bu futbolcuya...Hicte yetenekli falan degil ona benzer ne futbolcular var yazik verilen paraya...

Vay Mrs. Pesimist nerelerdesin sen yahu.:D

Geçen sene bana bu yönetime çok güveniyosun falan diyodun.Noldu.:D

Bu senede Gökhan'a güveniyorum.Yetenek var ama düşündüklerini sahaya yansıtamıyor.;)

(Attığı golleri tekrar izleyin.)

danger00
25.11.2008, 17:43
Çapraz koşularından sonra önüne pas atılırsa,
Ceza sahası civarında ve içinde topla buluşturulursa,
Kafasına ortalar kesilirse,
Kontra ataklarda kaleciyle karşı karşıya bırakılırsa bolca gol atar Gökhan.

Üşenmeden Ligtv.com.tr'den Kayserispor'da attığı gollere baktım, teker teker.

Hepsi yukarda yazdıklarım gibi.

aynen katılıyorum
ne yazık ki bizde sırtı dönük oynayan, top saklayan bir forvet tipi olmadığı için bunları gökhandan yapmasını bekliyoruz

oysa yanında bir tekke,m.yıldız tipi bir santraforla beraber oynasa bence mükemmel bir ikilili oluşturabilirlerdi

azdiha6161
25.11.2008, 17:43
Gökhan 12 maçta 18 gol atsaydi heykelini dikecekmiydiniz acaba eleştiren kardeşlerim???

Emirhan Makul
25.11.2008, 17:50
İlk yarıyı bir bitirsin bakalım bu kadar kötü olmasına rağmen daha erken eleştirmek için birşeyler olacak gökhan değişecek inşallah.

Rahman Gümüş
25.11.2008, 18:08
Gökhandan çok umutluydum hala da öyleyim.Bi kendine gelecek pir gelecek inşallah. O da beklentilerin farkında

poetricus
25.11.2008, 18:25
İçi boş bir forma beş gol attı.
Ah bir de dolduğu günleri görsek.

otuken55
25.11.2008, 18:41
dışarıya iyi dediğim fakat içimden tam şüphelenmeye başladığımda
ligtv de golleri izlerken gollerinin sayısı fazla geldi
gollerde güzele benziyordu
acaba maçın stresiyle mi yanlış gördüm:D

SDanışmaz
25.11.2008, 19:57
Yerden atılan paslar bile gitmezken top önüne doğru süzüle süzüle gelirken o topu kaleye asmamak.

İkili mücadelelerde son derece isteksiz ve başarısız olmak.

Önüne atılmış topların hiç birisini yakalayamayıp auta gidişini seyretmek.

Belki olur da gol pozisyonu buluruz bitirici adam lazım diye mücadeleye katılmadığı 90 dakikaya tahamül etmek.

91. dakikada başarılı o vuruş başarılı olsa tüm bunların unutulacak olması.

Artık bazı şeyleri kabullenmek gerektiğini farketmek.

Uyanmak.Ayılmak.

Gözünü seveyim elinden geleni yap artık. yemin ederim en çok ben sevineceğim katkılarına, olmazsa da canın sağolsun diyeceğim ama elinden geleni yap gökhan yap yap yap.

Bu maçtan sonra habu yoruma hak vermemek elde değil..

Armağan Dere
25.11.2008, 20:30
yazık bu adama verilen paraya...

Mesut
25.11.2008, 21:52
ben karamsar değilim gökhanı bende begenmem egoist bencilce top oynuyor 5 asisti var ama bu daha fazlada olurdu toparlanması lazım son vuruşlarında sorun yok biraz kulagı çekilmesi lazım :)

Cafer Bulur
25.11.2008, 22:37
Gökhan dan kayseri macinda gol veya asist bekliyorum.
Kötü oynamasina ragmen hep sahip cikiliyor ama onunda artik birseyleri göstermesi lazim.
Kayseri maci onun önünde cok güzel bir firsat.Bunu mutlaka degerlendirmeli.

Muhammet
26.11.2008, 00:03
Olacak Gökhan olacak, bir gün golleri, araya büyük zaman dilimleri koymadan dizmeye başlayacaksın, o zaman herkes mutlu olacak.

Serdar A
26.11.2008, 00:17
Gökhan'ın eksikleri yok değil . Fakat değerlendirme yaparken karşısına kimi koyuyoruz ?

Guiza 2 gol 3 asist
Semih 2 gol 3 asist
Baros 5 gol 3 asist
Ümit Karan 0 gol 1 asist
Bobo 4 gol 2 asist
Nobre 6 gol 3 asist
Holosko 3 gol 3 asist
Aghahowa 4 gol
Mehmet Çakır 7 gol 4 asist
Mehmet Yıldız 9 gol 3 asist .

Bu arada Mehmet Yıldız şu an ligin fizik olarak en güçlü forveti ancak gol sayısı aldatmasın . Ne demek istediğim videolig sitesinde gollerini izlerseniz daha net anlaşılacaktır .

Hamza Yilmaz
26.11.2008, 00:49
Daha demin Lyonun macina baktim ve birsey fark ettim. Bu Benzemanin oyun stili ayni bizim gökhanin ki. Gökhan eski formuna geri dönecek. Kayseri macinda cok seyler bekliyorum. Herkes Gökhana kiziyor. Ben gökhanin trabzonspora gelmeden once dogru dürüst macina bakmadim. Düsünyorum bazen, belki hep böyle oynadi bu gökhan. Ama olsun ben gökhanin arkasindayim ve inaniyorumki kayseeri macinda patlama yapacak

sifuni
26.11.2008, 02:41
Daha demin Lyonun macina baktim ve birsey fark ettim. Bu Benzemanin oyun stili ayni bizim gökhanin ki. Gökhan eski formuna geri dönecek. Kayseri macinda cok seyler bekliyorum. Herkes Gökhana kiziyor. Ben gökhanin trabzonspora gelmeden once dogru dürüst macina bakmadim. Düsünyorum bazen, belki hep böyle oynadi bu gökhan. Ama olsun ben gökhanin arkasindayim ve inaniyorumki kayseeri macinda patlama yapacak

lyon benzema icin 100.000.000€ bonservis bedeli istiyor;)

Süleyman50
26.11.2008, 08:46
alındığında çok sevinmiştim ama beni hayal kırıklığına uğrattı ..........

Mehdi
26.11.2008, 10:12
http://fanatik.ekolay.net/galeri/Image/Photo/3780_20081026184009771_a9.jpg

http://fanatik.ekolay.net/galeri/Image/Photo/3721_20080920002734075_ts21.jpg

http://fanatik.ekolay.net/galeri/Image/Photo/3732_20080928000511724_erol18.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/413-6Z3L5U6X.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/192-2K9V8U2H.jpg

Haydi Gökhan.Bu maçta sana çok ihtiyacımız var.

UğuR
26.11.2008, 11:11
Gökhan Ünal’dan önemli açıklamalar

Takımımızın golcü futbolcusu Gökhan Ünal, şuan sahada yüzde 70 performansla mücadele ettiğini belirterek, “Taraftarlarımız gerçek Gökhan Ünal’ı ikinci yarıda izleyecekler” dedi.

“Her şey olunda”

Sezona iyi başladıklarını belirten Gökhan, “İlk maçtan bu yana olumlu yönde gidişimiz devam ediyor. Belki tam takım olamadık ve bazı maçlarda sorun yaşadık ama sonuçta biz yeni oyunculardan kurulu bir ekibiz. Fakat biz bu sorunu büyük ölçüde aştığımızı da düşünüyorum. Ligin lideriyiz. Bu kolay değil. Hele hele bu yıl oluşturulan bir kadro için hiç kolay değil. Özetlemem gerekirse hem benim hem de takımım için her şey yolunda gidiyor” ifadelerini kullandı.

“Alışma dönemindeyim”

Gol atma açısından biraz sıkıntı çektiğini vurgulayan Gökhan, “Bu durum normal. Trabzonspor’a alışma dönemindeyim. Gün geçtikçe daha iyi olacağım. Maç içerisinde üzerimde kesinlikle bir baskı hissetmiyorum. Taraftarın tepkisi de normal. Çünkü onlar bizden gol atmamızı bekliyorlar. Bence ligin ikinci yarısında çok daha iyi işler yapacağız” diye konuştu.

“Şans yanımızda değildi”

Sivasspor karşısında şansın yanlarında olmadığını dile getiren golcü futbolcu, şöyle devam etti; “Sivasspor karşısında çok pozisyona girdik. Ben de beklediğim fırsatları yakaladım ama top bizi istemedi. Bir türlü sonuca gidemedik. Gol şansımız yanımızda değildi”

“Hedefim 20 gol”

Kendisine bu sezon 20 gol atma hedefi koyduğunu söyleyen Gökhan, “Ben sezon başında kendime 20 gol atma hedefi koymuştum. Eğer ilk yarıyı 8 golle tamamlarsam bu hedefime ulaşırım. İlk sezonumda 20 gol atmam da bana göre başarı” yorumunu yaptı.

“Kolej havası var”

Takımda bir kolej havası yaşandığını da belirten Gökhan, “Hem teknik heyet hem de oyuncular birbirine destek olmaya çalışıyor. Arkadaşlık üst seviyede. Zaten bu dışarıdan da görülüyor. Özellikle attığımız goller ve maç sonraları sergilenen tablo bunun en iyi kanıtı” açıklamasında bulundu.

“İyi ki Trabzon’a gelmişim”

Kayserispor’a karşı önemli bir maça çıkacaklarının altını çizen Gökhan, “Kayseri benim evim gibi. Orada tam 5 yılım geçti. Çok güzel anılarım var. Gol kralı oldum, milli takıma gittim. Ama artık bitti. Kayseri’de sadece yönetim anlamında biraz sıkıntılar oldu. Ben hiçbir yanlış yapmadım. Bunu çok iyi biliyorlar. İçim rahat. Şimdi Trabzonspor’dayım ve yine çok mutluyum. İyi ki Trabzon’a gelmişim. İnşallah burada çok başarılı olacağım. Cuma günü oynayacağımız maça gelirsek zor geçeceğini söyleyebilirim. Kayserispor kendi sahasında iyi oynayan bir takım. Eski güçlerinde olmayabilirler ama özellikle büyük maçlara çok iyi konsantre olduklarını görüyoruz. Son oynadıkları müsabakalarda gol sorunu çektikleri ortada ama savunmaları çok iyi. Hepsini iyi tanıyorum. Ligin en az gol yiyen takımlarından biri. Bana göre Sivasspor maçından daha zor geçecek. Ama biz Trabzonspor’uz. Oradan galibiyetle dönmek istiyoruz” dedi.

“Şampiyonluğu Anadolu belirler”

Ligde her takımın birbirini yenebileceğini ifade eden Gökhan, şöyle devam etti; “Ligde sadece büyük takımlar yok. Onları yenebilir ayrıca yenilebilirsiniz de. Ama şampiyonluğu Anadolu takımlarıyla oynadığınız müsabakalar belirler. Şu ana kadar deplasmanda en çok puan toplayan takım biziz. Sadece Galatasaray’a mağlup olduk. Eğer kendi sahamızdaki maçları kazanırsak mutlu sona ulaşırız”

“Asıl Gökhan ikinci yarıda”

Gol atmanın yanı sıra attırmayı da çok sevdiğini dile getiren Gökhan, “Ben Kayserispor’da 25 gol attığım dönem ayrıca 10 da asist yapmıştım. Bu özelliğim var. Ama Trabzonspor’da tam olarak özelliklerimi sahaya yansıtamadım. Ersun hocayla da sürekli konuşuyoruz bu konuyu. Ama geçen sene sorunlar yaşadım. Yeni yeni kendime geliyorum. Ne kadar kısa sürede toparlarsam o kadar iyi olacak. Şu anda sahada oran vermek gerekirse yüzde 70’le mücadele ediyorum. Ama belirtmeliyim ki taraftarlarımız gerçek Gökhan Ünal’ı ikinci yarıda izleyecekler. Eğer ilk yarıyı 8 golle tamamlarsam ikinci yarıda kimse beni tutamaz” şeklinde konuştu.

“Umut’la iyi anlaşıyoruz”

Umut’la sahada iyi anlaştıklarını da vurgulayan golcü futbolcu, “Yapılan eleştirilere katılmıyorum. Bazen bir pozisyonda aynı koşuyu yaptığımız oluyor. Ama genel anlamda uyumluyuz. Umut bu takım için çok önemli. Benden daha çok koşuyor ve rakip savunmayı yıpratıyor. Ben daha çok topla oynamayı seviyorum. Umut rakibi yıpratınca daha rahat oluyorum. Onun açtığı boşlukları değerlendirmeye çalışıyorum. Ayrıca Hacettepe maçında ben Umut’a gol attırdım. Son Sivasspor maçında da o bana asist yaptı. Demek ki uyumsuzluk yok” ifadelerini kullandı.

“Oyuncular olarak inandık”

Takımın gerçek gücünü ikinci yarıda ortaya koyacağını dile getiren Gökhan, “Tam olarak takım olamadığımız için belki istediğimizi sahaya yansıtamıyoruz. İkinci yarı daha rahat olacağız. Çünkü o zaman herkes birbirin ezberlemiş olacak. Şu an istediğimiz yukarıdan kopmamak. Eğer bunu başarırsak ikinci yarıda şampiyonluk hedefimize ulaşırız. Aslına bakarsanız sezona şampiyonluk hedefiyle başlamadık. Ama aldığımız sonuçlar bizi buna yönlendirdi. Oyuncular olarak inandık. Biz bu sene şampiyon olamasak bile Şampiyonlar Ligine katılacağız” yorumunu yaptı.

“Taraftara karşılığını vereceğiz”

Taraftarlardan destek beklerini de belirten Gökhan, “Kendilerine şu ana kadar verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Ama maç eşitlikle ve mağlubiyetle tamamlandığında bize sırtlarını dönmesinler. Lig uzun bir maraton. Onların desteğine çok ihtiyacımız var. Özellikle Trabzonlu oyuncuların bu desteğe ihtiyaçları var. Taraftarlarımıza desteklerinin karşılığında gerekeni vereceğiz” şeklinde konuştu.

“Milli göreve hazırım”

Milli takım hedefinin her zaman devam ettiğini de sözlerine ekleyen Gökhan, “Konyaspor maçı sonrası sakatlığım nedeniyle milli takım kampına dahil olamadım. Eğer gitseydim belki daha kötü olacaktı. Bu konuyu Fatih hocayla da konuştuk. Kendisi benim bu konudaki durumumu iyi biliyor. Milli takım için neler yapabileceğimin de farkında. Sonrasında davet gelmedi. Ben her zaman hazırım. Ne zaman görev verilirse elimden geleni yaparım. Milli takımın önünde zor maçlar var. Özellikle oynanacak iki İspanya maçı sonrası kaderimiz belirlenecek” dedi.

TSKara61
26.11.2008, 11:15
http://img185.imageshack.us/img185/8224/gokhanxu0.jpg

Onur Civelek61
26.11.2008, 11:18
Seri gollere başla artık Gökhan zamanı geldi:)

peker61
26.11.2008, 11:19
İnşallah dediğin gibi olur ben sana güveniyorum ..

Lumcera
26.11.2008, 13:42
Aman gökhan geç kalmada...

Cem Akyüz
26.11.2008, 14:14
sana olan desteğim devam ediyor Gökhan gerekli cevabı sahada vereceğinden şüphem yok

ÖmerFarukYılmaz
26.11.2008, 14:49
Bütün sorularınıza Gökhan cevap vermiş..:)Neymiş Ersun hoca vermiş görevi...

Hala sorusu olan???

keramiya
26.11.2008, 15:09
LÜTFEN paslı oyna lütfen saç baş yoluyorum..sana güveniyorum ama pas ver artık 3 kişinin arasına dalıp ordan çıkamazsın c.ronaldo bile yapamıyor hocam az el insaf..

Samet Yildirim
26.11.2008, 15:26
gökhana güvenim tam

Anıl Caner
26.11.2008, 16:14
Bütün sorularınıza Gökhan cevap vermiş..:)Neymiş Ersun hoca vermiş görevi...

Hala sorusu olan???

Ersun Hoca'nın verdiği görev neymiş diye ben başlayayım sorulara o zaman?

röportajda Ersun Hoca ile konuştuğu bölümde Ersun Hoca'nın verdiği görevle alakalı bir yer göremedim.

Rakip savunmayı yıpratma, ikili mücadelelere girme, pas alamadığın an arkadaşlarına bağırıp çağır, sinirlenince aldığım topları kendi kendine kullan, olur da gol pozisyonu yaratırsak yapabileceğin en mantıksız vuruşu yap mı demiş?

DePutaMadre
26.11.2008, 18:20
[quote=UğuR;1778625]Gökhan Ünal’dan önemli açıklamalar

Takımımızın golcü futbolcusu Gökhan Ünal, şuan sahada yüzde 70 performansla mücadele ettiğini belirterek, “Taraftarlarımız gerçek Gökhan Ünal’ı ikinci yarıda izleyecekler” dedi. :rolleyes:

Babam da okumus bu haberi "yahu bunlari turk futbolculari her zaman diyor. "
himm oylemi baba yani simdi bu yalanmi soyluyor?

Evet oglum yalanin en buyugunu hemde...

oldu Babacigim seni seviyorum bilmiyordum bunu demekki bu turkligindeki futbolcularin her zaman dedigi bir laf bu bunuda ogrenmis oldum Baba.

zaten iyide oynamiyor oynasaydi su an oynardi degilmi Baba !

Evet Oglum...

Yavuz Hasan
26.11.2008, 19:35
bir an önce kendine gelmesini umudediyorum uzun vadede çok yararlı olacak

kaplan6161
26.11.2008, 19:38
Bir futbolcu takım arkadaşlarını kariyeri için harcamaz. Zaten arkadaşlarını değil kendini harcıyor. Sen 11 kişisin karşı takım 11 kiş ama sen sahada bıraksınlar beni karşı takımın 11 ini de geçeyim diye çabalıyorsun. Geç geç ama en fazla 4 kişiyiyi geçersin ondan sonra ya nefes nefese kalırsın ya da biri ayağına vurur kırar ondan sonra da ne kariyerin kalır ne de futbolculuk hayatın. Bu bir takım oyunudur.O yüzden takım arkadaşlarınla iyi anlaş onlarla paslı oyna.

promise61
26.11.2008, 19:53
haberlede gördüm gökhan demişki performansımı diğer yarı göstereceğim(iş işten geçti gökhan göstersen ne olurki)

Ali Tunahan Güllü
26.11.2008, 20:28
Düzeleceğine inanıyorum.

bende pek inanma kalmadı artık umut ediyorum diyelim...

Erbay
26.11.2008, 22:24

O temam.

Ahmet Faruk
26.11.2008, 22:28
Gökhan Tolunaya yap bi kıllık da hep övündükleri savunmalarını aşıp, en az 3 gol atmamıza katkıda bulun...

Ula elimizde patlayacağına Kayseriye patla daa.

İdris Toksoy
26.11.2008, 22:34
gökhanın demeci beni umutlandırdı doğrusu :)

Cem Balcı
26.11.2008, 23:48
Gökhan Ünal’dan önemli açıklamalar

Takımımızın golcü futbolcusu Gökhan Ünal, şuan sahada yüzde 70 performansla mücadele ettiğini belirterek, “Taraftarlarımız gerçek Gökhan Ünal’ı ikinci yarıda izleyecekler” dedi.

“Her şey olunda”

Sezona iyi başladıklarını belirten Gökhan, “İlk maçtan bu yana olumlu yönde gidişimiz devam ediyor. Belki tam takım olamadık ve bazı maçlarda sorun yaşadık ama sonuçta biz yeni oyunculardan kurulu bir ekibiz. Fakat biz bu sorunu büyük ölçüde aştığımızı da düşünüyorum. Ligin lideriyiz. Bu kolay değil. Hele hele bu yıl oluşturulan bir kadro için hiç kolay değil. Özetlemem gerekirse hem benim hem de takımım için her şey yolunda gidiyor” ifadelerini kullandı.

“Alışma dönemindeyim”

Gol atma açısından biraz sıkıntı çektiğini vurgulayan Gökhan, “Bu durum normal. Trabzonspor’a alışma dönemindeyim. Gün geçtikçe daha iyi olacağım. Maç içerisinde üzerimde kesinlikle bir baskı hissetmiyorum. Taraftarın tepkisi de normal. Çünkü onlar bizden gol atmamızı bekliyorlar. Bence ligin ikinci yarısında çok daha iyi işler yapacağız” diye konuştu.

“Şans yanımızda değildi”

Sivasspor karşısında şansın yanlarında olmadığını dile getiren golcü futbolcu, şöyle devam etti; “Sivasspor karşısında çok pozisyona girdik. Ben de beklediğim fırsatları yakaladım ama top bizi istemedi. Bir türlü sonuca gidemedik. Gol şansımız yanımızda değildi”

“Hedefim 20 gol”

Kendisine bu sezon 20 gol atma hedefi koyduğunu söyleyen Gökhan, “Ben sezon başında kendime 20 gol atma hedefi koymuştum. Eğer ilk yarıyı 8 golle tamamlarsam bu hedefime ulaşırım. İlk sezonumda 20 gol atmam da bana göre başarı” yorumunu yaptı.

“Kolej havası var”

Takımda bir kolej havası yaşandığını da belirten Gökhan, “Hem teknik heyet hem de oyuncular birbirine destek olmaya çalışıyor. Arkadaşlık üst seviyede. Zaten bu dışarıdan da görülüyor. Özellikle attığımız goller ve maç sonraları sergilenen tablo bunun en iyi kanıtı” açıklamasında bulundu.

“İyi ki Trabzon’a gelmişim”

Kayserispor’a karşı önemli bir maça çıkacaklarının altını çizen Gökhan, “Kayseri benim evim gibi. Orada tam 5 yılım geçti. Çok güzel anılarım var. Gol kralı oldum, milli takıma gittim. Ama artık bitti. Kayseri’de sadece yönetim anlamında biraz sıkıntılar oldu. Ben hiçbir yanlış yapmadım. Bunu çok iyi biliyorlar. İçim rahat. Şimdi Trabzonspor’dayım ve yine çok mutluyum. İyi ki Trabzon’a gelmişim. İnşallah burada çok başarılı olacağım. Cuma günü oynayacağımız maça gelirsek zor geçeceğini söyleyebilirim. Kayserispor kendi sahasında iyi oynayan bir takım. Eski güçlerinde olmayabilirler ama özellikle büyük maçlara çok iyi konsantre olduklarını görüyoruz. Son oynadıkları müsabakalarda gol sorunu çektikleri ortada ama savunmaları çok iyi. Hepsini iyi tanıyorum. Ligin en az gol yiyen takımlarından biri. Bana göre Sivasspor maçından daha zor geçecek. Ama biz Trabzonspor’uz. Oradan galibiyetle dönmek istiyoruz” dedi.

“Şampiyonluğu Anadolu belirler”

Ligde her takımın birbirini yenebileceğini ifade eden Gökhan, şöyle devam etti; “Ligde sadece büyük takımlar yok. Onları yenebilir ayrıca yenilebilirsiniz de. Ama şampiyonluğu Anadolu takımlarıyla oynadığınız müsabakalar belirler. Şu ana kadar deplasmanda en çok puan toplayan takım biziz. Sadece Galatasaray’a mağlup olduk. Eğer kendi sahamızdaki maçları kazanırsak mutlu sona ulaşırız”

“Asıl Gökhan ikinci yarıda”

Gol atmanın yanı sıra attırmayı da çok sevdiğini dile getiren Gökhan, “Ben Kayserispor’da 25 gol attığım dönem ayrıca 10 da asist yapmıştım. Bu özelliğim var. Ama Trabzonspor’da tam olarak özelliklerimi sahaya yansıtamadım. Ersun hocayla da sürekli konuşuyoruz bu konuyu. Ama geçen sene sorunlar yaşadım. Yeni yeni kendime geliyorum. Ne kadar kısa sürede toparlarsam o kadar iyi olacak. Şu anda sahada oran vermek gerekirse yüzde 70’le mücadele ediyorum. Ama belirtmeliyim ki taraftarlarımız gerçek Gökhan Ünal’ı ikinci yarıda izleyecekler. Eğer ilk yarıyı 8 golle tamamlarsam ikinci yarıda kimse beni tutamaz” şeklinde konuştu.

Umut’la sahada iyi anlaştıklarını da vurgulayan golcü futbolcu, “Yapılan eleştirilere katılmıyorum. Bazen bir pozisyonda aynı koşuyu yaptığımız oluyor. Ama genel anlamda uyumluyuz. Umut bu takım için çok önemli. Benden daha çok koşuyor ve rakip savunmayı yıpratıyor. Ben daha çok topla oynamayı seviyorum. Umut rakibi yıpratınca daha rahat oluyorum. Onun açtığı boşlukları değerlendirmeye çalışıyorum. Ayrıca Hacettepe maçında ben Umut’a gol attırdım. Son Sivasspor maçında da o bana asist yaptı. Demek ki uyumsuzluk yok” ifadelerini kullandı.

“Oyuncular olarak inandık”

Takımın gerçek gücünü ikinci yarıda ortaya koyacağını dile getiren Gökhan, “Tam olarak takım olamadığımız için belki istediğimizi sahaya yansıtamıyoruz. İkinci yarı daha rahat olacağız. Çünkü o zaman herkes birbirin ezberlemiş olacak. Şu an istediğimiz yukarıdan kopmamak. Eğer bunu başarırsak ikinci yarıda şampiyonluk hedefimize ulaşırız. Aslına bakarsanız sezona şampiyonluk hedefiyle başlamadık. Ama aldığımız sonuçlar bizi buna yönlendirdi. Oyuncular olarak inandık. Biz bu sene şampiyon olamasak bile Şampiyonlar Ligine katılacağız” yorumunu yaptı.

“Taraftara karşılığını vereceğiz”

Taraftarlardan destek beklerini de belirten Gökhan, “Kendilerine şu ana kadar verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Ama maç eşitlikle ve mağlubiyetle tamamlandığında bize sırtlarını dönmesinler. Lig uzun bir maraton. Onların desteğine çok ihtiyacımız var. Özellikle Trabzonlu oyuncuların bu desteğe ihtiyaçları var. Taraftarlarımıza desteklerinin karşılığında gerekeni vereceğiz” şeklinde konuştu.

“Milli göreve hazırım”

Milli takım hedefinin her zaman devam ettiğini de sözlerine ekleyen Gökhan, “Konyaspor maçı sonrası sakatlığım nedeniyle milli takım kampına dahil olamadım. Eğer gitseydim belki daha kötü olacaktı. Bu konuyu Fatih hocayla da konuştuk. Kendisi benim bu konudaki durumumu iyi biliyor. Milli takım için neler yapabileceğimin de farkında. Sonrasında davet gelmedi. Ben her zaman hazırım. Ne zaman görev verilirse elimden geleni yaparım. Milli takımın önünde zor maçlar var. Özellikle oynanacak iki İspanya maçı sonrası kaderimiz belirlenecek” dedi.

sabırla bekliyoruz...

ne diyelim... :rolleyes:

thesiege61
27.11.2008, 00:41
kaliteli iyi bi futbolcu.
umuyorum ve inanıyorum çok daha iyi olacak.

Ümit Tekşan
27.11.2008, 09:53
Kayseri maçın'da sana gol atmak yakışır. İnşaallah gol atarsın ve senin attığın gol yada goller sayesinde galip geliriz.

tsmusampa61
27.11.2008, 10:29
Gökhan kayseriye güzel bi gol atacak inşallah. Şimdiden performansını %90 lara çıkar ikinici yarı geç olmasın..

Süleyman50
27.11.2008, 11:26
inşallah eski takımına karşı gerçek kimliğine dönersin gol ve goller bekliyoruz .........

irfan61
27.11.2008, 11:36
İnşallah eski takıma gol ve goller atar.

cendelsahinov
27.11.2008, 12:03
gökhanı eleştirmeden önce oynadığı maçlara bakalım

KUTADGU
27.11.2008, 12:43
Gözler onun üzerinde.
O da bunun farkında.
Performansının çok düşük olduğuna inanmıyorum ama çok daha iyisini yapabileceğini bildiğimiz için hayal kırıklığı hissediyor olabiliriz.
Onun işi de kolay değil.

mechanic
27.11.2008, 12:48
Asıl Gökhan ikinci yarıda demiş röportojda. Eee daha 5 hafta var ilk yarının bitmesine. Kalan 5 hafta maaş almayacak mı ki ikinci yarı Gökhan'ı izleyecekmişiz ? :confused::(

Erol Koç
27.11.2008, 12:54
Gökhan Ünal Trabzonspor Formasını Hak etmiyo Bize Hırslı Futbolcu Lazım Para İçin değil Azda Olsa Trabzonspor Taraftarının Beklentilerine Karşılayack şekilde Oynaması Lazımdır.Umut Bulut Yetenekli Olmasada Hırslı Oynadığı için Taraftarlardan Fazla Eleştri Almıyo. FATİH TEKKE yi Geri istiyoruz. Bu sene Şampiyon Olmak istiyorsak Fatih Tekke Ve Gökdeniz Geri Gelmesi gerektiğini Düşünüyorum.

EyüpKILIÇ61
27.11.2008, 13:08
Uçur bizi kaptan uçur bizi :D Gökhan Kayseri maçında çoşar görürsünüz :)

Hüseyin Kurt
27.11.2008, 13:17
Gökhan Ünal Trabzonspor Formasını Hak etmiyo Bize Hırslı Futbolcu Lazım Para İçin değil Azda Olsa Trabzonspor Taraftarının Beklentilerine Karşılayack şekilde Oynaması Lazımdır.Umut Bulut Yetenekli Olmasada Hırslı Oynadığı için Taraftarlardan Fazla Eleştri Almıyo. FATİH TEKKE yi Geri istiyoruz. Bu sene Şampiyon Olmak istiyorsak Fatih Tekke Ve Gökdeniz Geri Gelmesi gerektiğini Düşünüyorum.

bu nasıl bir eleştiridir.

yani hırslı olsunda top oynamayı hiç bilmesin bu anlama mı geliyor!! (burdan umut'u eleştirdiğim anlamı çıkmasın,umut'u en çok destekleyen ve inanan kişilerden biriyimdir.)

sen gökhan'ın trabzonspor formasını haketmediği kanısına nerden vardın?? neye göre bunu söylüyorsun??daha spesifik cümleler kurar mısın?

ben gökhan'a inanıyorum.
daha iyi olacağına da eminim.
altın,çamura düşse de değerinden bişey kaybetmez...
gökhan,formunu bulduğu an,eskisinden daha ışıltılı olacaktır,eminim...

Ömer SEVİNÇ
27.11.2008, 14:25
Keşke yüzde 70'imi izliyorsunuz gibi klişe bir laf söyleyeceğine neden istediğimiz Gökhan'ı göremediğimizi söyleseydi Gökhan.

Umarım eski takımına atar bir kaç gol. Mehmet Yıldız 9 oldu ona göre=)

ÖmerFarukYılmaz
27.11.2008, 15:09
Rakip savunmayı yıpratma, ikili mücadelelere girme, pas alamadığın an arkadaşlarına bağırıp çağır, sinirlenince aldığım topları kendi kendine kullan, olur da gol pozisyonu yaratırsak yapabileceğin en mantıksız vuruşu yap mı demiş?

Anıl bunları demiş ki 11'den kesilmiyor;)Kendisi demiş yukarda...

Hocanın planı Umut boşluk açıcak,Gökhan atıcak,Attıracak...

Atıyorda attırıyorda..Atacakta attıracakta...

Bence sevmemen,nefrete dönüşmüş Anıl...Biraz daha objektif olmalısın bence:)

Ömer SEVİNÇ
27.11.2008, 15:11
Nefret konusunda Anıl'a hak veriyorum. Maç izlerken resmen nefret ediyorum adamdan, sonra maç bitince yumuşuyorum:)

Adaş ben hocanın Gökhan'dan memnun olduğunu düşünmüoyrum.

Muhammet
27.11.2008, 15:13
Topla çok oynamamalı, zira hep kaybediyor, alıp yanındakine arkasındaki önündekine versin işte. :)

Hüseyin'den kapsın birşeyler. :D

ÖmerFarukYılmaz
27.11.2008, 15:34
Nefret konusunda Anıl'a hak veriyorum. Maç izlerken resmen nefret ediyorum adamdan, sonra maç bitince yumuşuyorum:)

Adaş ben hocanın Gökhan'dan memnun olduğunu düşünmüoyrum.

Adaş bende memnun değilim ki...:)

Ama takımdan gönderilcek kadar,Bu başlık içinde geçen hakaretleri hakedecek ne yaptı:)

Hadi geçtim daha 5 ay olmamış...Bu adam ne yaptıda bir yıllık sabrı bile haketmiyor...

Anlamıyorum...Bence tamamen antipati'den kaynaklanıyor ya neyse...

Erol Koç
27.11.2008, 17:04
Değerli Kardeşim Tabiki Günümüz Futbolunda Yetenek Çok Önemli ama Hırs Olmadığı zaman Yetenek neye Yarar. Gökhan Ünal İstekli Ve Arzulu Oynamıyo Biliğimiz Şımarık Topçu Gibi Oyun Oynuyo Umut Buluta İnadına Pas Atmıyo Kendi Vurmayı Tercih ediyo.

Mahmut Baran
27.11.2008, 17:10
hep inadına vursun ben razıyım zira gol olma ihtimali umutun topa vurabilme (gol atmayı bile demiyorum ) ihtimalinden daha yüksek :)

Ali Tunahan Güllü
27.11.2008, 17:19
ne diyelim inşallah yarın gol atar...

Samet Yildirim
27.11.2008, 17:23
Değerli Kardeşim Tabiki Günümüz Futbolunda Yetenek Çok Önemli ama Hırs Olmadığı zaman Yetenek neye Yarar. Gökhan Ünal İstekli Ve Arzulu Oynamıyo Biliğimiz Şımarık Topçu Gibi Oyun Oynuyo Umut Buluta İnadına Pas Atmıyo Kendi Vurmayı Tercih ediyo.

hrs ömli degil golcu futbolcu ici önemli olan top kabi az ve golleri cakmasi...JARDEL GS deyken terlemeden oyunu terkedip 2 gollünü atip evine dönerdi...

Her oyuncunun stili vardir...Gökandan umutun yaptigi mücadeleyi beklersen oaman cok bekleriz...formunu yakalarsa gökhan nasil bi adam oldugunu görecegiz zaten

Anıl Caner
27.11.2008, 18:55
Anıl bunları demiş ki 11'den kesilmiyor;)Kendisi demiş yukarda...

Hocanın planı Umut boşluk açıcak,Gökhan atıcak,Attıracak...

Atıyorda attırıyorda..Atacakta attıracakta...

Bence sevmemen,nefrete dönüşmüş Anıl...Biraz daha objektif olmalısın bence:)

Hocanın uyum planı ile alakalı işlemeyen bir şeyler var sanırım. Gökhan'dan kaynaklandığını kabul etmiyorsunuz bunun.Kıyas yapmamak lazım desek de bu iki başlıkta geldiğimiz noktadan mütevellit yapmak lazım kıyasları :).

Forvet oyuncularımızın şu an takım içinde en fazla sırıtan, en fazla aksayan oyuncular olduğunu söylemek zorundayız.Benim anlatmaya çalıştığım şey şu, Umut şu anda potansiyelini tam anlamıyla sahaya yansıtmayı beceremiyor, ona kızdığım husus bu. Gökhan Ünal'a gelecek olursak bence Gökhan'ın sergilediği performans onun potansiyelinden çok uzak değil.Gökhan bu kadarlık bir forvet.Daha fazlasını beklememek lazım uyarmaya çalıştığım nokta bu.Gökhan Ünal geldiği zaman methiyeler dizip, şimdi "adam gibi oyna lan" yorumları yapılmasın diye yazıyorum bunları.Zaten röportajında kendisi de söylüyor.Ben "Trabzonspor'da olmaktan mutluyum, takımın başarısı için elimden geleni yapıyorum.Performansımın yüzde 70'i de budur" diye.Teori üretmeye gerek yok "kafası bir şeylere takılmış, maça motive olamıyor" yorumlarına gerek yok.Bu adam bu kadar.En fazla Umut'un ve Yattara'nın ona hazırladığı 1-2 pozisyonu daha fazladan gole çevirebilirdi.Saha içinde yapabilecekleri son derece kısıtlı bir adam.Ancak yapabileceklerini tam olarak yapılınca nankör futbol sporunda "yıldız" diye tanımlanabiliyorsunuz.

Gökhan Ünal golcü oyuncu kimliğini takımda üstlenmesi gereken oyuncu.Zaten en çok golü de o atmış.

Daha fazlasını beklemeyin, eleştirmeyin, 6 milyon euro ödendi diye de Umut'u harcamayın.

Rolleri ve misyonlarının farklı olduğunu herkes kabul etse ve sonra bireysel olarak yorumlamaya geçse ben gelip de Umut-Gökhan kıyaslamalarına girmeye kalkmam.

Özetle Gökhan potansiyelini kendisinin de ifade ettiği gibi yüzde 70'le sahaya yansıtan, ilerde tam performans oynadığı zaman da en fazla üstüne 2-3 gol daha koyabilecek, saha içindeki mücadelesiyle takıma hiç bir zaman fazladan bir şey kazandıramayacak hücum oyuncumuzdur.

Umut ise son derece kötü bir sezon geçiren, bunun için kendisine hayli kırgın ve kızgın olduğum ancak potansiyel yeteneklerinin, sergilediği performansın çok çok üstünde olduğuna emin olduğum hücum oyuncumuzdur.Saha içindeki misyonu gereği mücadele özelliği, bitiriciliğinden çok daha önemlidir.

Objektif konusuna gelecek olursak son derece objektifim.Nefrete dönüşme durumu falan filan komik.Trabzonspor forması giymezken hiç önemsemediğim, benim gözümde Zafer Biryol,Serkan Aykut gibi adamlardan pek de farklı olmayan hatta bazılarından daha yeteneksiz olduğunu düşündüğüm bir adam Trabzonspor formasının ağırlığını kaldıramayacak mental özelliklere sahip olmadığını da kanıtlayınca sempati duymam imkansız bir haldı, olay budur.

İnsanların burada her fırsatta eleştirdiği İstanbul Medyasının kalçasından uydurduğu kolpa yıldızlara sınırsız destek vermek adına , armasının aşkıyla, adamlığıyla mücadele eden gerçek Trabzonsporluları harcama olayına devam ederlerse ilerde nefrete dönüşebilir bu konuda da haklısın.

Mahmut Baran
27.11.2008, 19:01
umutta olupta gökhanda olmayan bir meziyet sadece bir meziyet yazabilirmisin renktaş ?
(çok koşması haricinde) (ha birde kaval kemiği) sadece bir meziyet lütfen ?

Ali Tunahan Güllü
27.11.2008, 19:08
umutta olupta gökhanda olmayan bir meziyet sadece bir meziyet yazabilirmisin renktaş ?

önemli olan zaten koşup mücadele etmesi gökhanı bende maçta hiç beğenmiyorum ama maçtan sonra bakıyorsun 5 gol 5 asist yapmış...İNŞALLAH Daha iyi olur diyelim...

talibim
27.11.2008, 19:09
anıl caner'in yazdıklarının altına imzamı atarım.
gökhan dediği gibi bundan fazlasını veremeyecek yapıda bir oyuncu.trabzonspor'a imza attığında hatırlarsanız sanki uykudan zorla uyandırmışlarda gelmiş imza atmış gibi hali vardı.kendisinin kötü oyununu kendine dert ettiğinide hiç zannetmiyorum.velhasılı kelam evet gökhan gol atar,asist yapar ama oyuna katılmadaki eksikliğide hep konuşulur durur.

Anıl Caner
27.11.2008, 19:15

3-5 milyon euroyla kurulabilecek takımların, 100 milyon euroların söz konusu olduğu takımları "fazladan mücadele ve 90 dakika koşarak" yendiği günümüz futbolunda, "çok koşması haricinde" yazmak zaten yeterince açıklayıcı olmuş benim pek bir şey yazmama gerek yok.

Bütün bunlar zaten yeterliyken bir fazladan istersen hay hay yazayım değerli renktaşım.

Süratlenme özelliği Gökhan'a göre üstündür.Topa hareketlenişi, çarpraz koşuları , atikliği, ikili mücadelelerdeki dayanıklılığı, top takibi.

Objektif bulmazsınız bu yorumumu diye bunu ayrıca yazıyorum ama bence Umut, Gökhan Ünal'ın üstlendiği rolü üstlense ve yanında kendisi gibi bir adam olsa yani asıl yapması gereken iş bitiricilik olsa Gökhan'a oranla daha iyi başarır bu işi.

Zaten girdikleri gol pozisyonu ile attıkları gol yüzdeleri de çok farklı değil sanırım.Neyse bunu tartışırsak farklı bir boyuta gireriz hiç içinden çıkılmaz.

Kıyas yapmak istemiyorum yahu bu başlıkta.

Şunu da belirteyim Umut'un performansından zerre memnun değilim bu sezon.Açıkçası bu sezon Turkcell Süper liginin tozunu atar en önemli yıldızlarından olur gözüyle bakıyordum şu an takımımızın en zayıf 2-3 halkasından birisi.

ÖmerFarukYılmaz
27.11.2008, 20:01
Hocanın uyum planı ile alakalı işlemeyen bir şeyler var sanırım. Gökhan'dan kaynaklandığını kabul etmiyorsunuz bunun.Kıyas yapmamak lazım desek de bu iki başlıkta geldiğimiz noktadan mütevellit yapmak lazım kıyasları :).

Forvet oyuncularımızın şu an takım içinde en fazla sırıtan, en fazla aksayan oyuncular olduğunu söylemek zorundayız.Benim anlatmaya çalıştığım şey şu, Umut şu anda potansiyelini tam anlamıyla sahaya yansıtmayı beceremiyor, ona kızdığım husus bu. Gökhan Ünal'a gelecek olursak bence Gökhan'ın sergilediği performans onun potansiyelinden çok uzak değil.Gökhan bu kadarlık bir forvet.Daha fazlasını beklememek lazım uyarmaya çalıştığım nokta bu.Gökhan Ünal geldiği zaman methiyeler dizip, şimdi "adam gibi oyna lan" yorumları yapılmasın diye yazıyorum bunları.Zaten röportajında kendisi de söylüyor.Ben "Trabzonspor'da olmaktan mutluyum, takımın başarısı için elimden geleni yapıyorum.Performansımın yüzde 70'i de budur" diye.Teori üretmeye gerek yok "kafası bir şeylere takılmış, maça motive olamıyor" yorumlarına gerek yok.Bu adam bu kadar.En fazla Umut'un ve Yattara'nın ona hazırladığı 1-2 pozisyonu daha fazladan gole çevirebilirdi.Saha içinde yapabilecekleri son derece kısıtlı bir adam.Ancak yapabileceklerini tam olarak yapılınca nankör futbol sporunda "yıldız" diye tanımlanabiliyorsunuz.

Gökhan Ünal golcü oyuncu kimliğini takımda üstlenmesi gereken oyuncu.Zaten en çok golü de o atmış.

Daha fazlasını beklemeyin, eleştirmeyin, 6 milyon euro ödendi diye de Umut'u harcamayın.

Rolleri ve misyonlarının farklı olduğunu herkes kabul etse ve sonra bireysel olarak yorumlamaya geçse ben gelip de Umut-Gökhan kıyaslamalarına girmeye kalkmam.

Özetle Gökhan potansiyelini kendisinin de ifade ettiği gibi yüzde 70'le sahaya yansıtan, ilerde tam performans oynadığı zaman da en fazla üstüne 2-3 gol daha koyabilecek, saha içindeki mücadelesiyle takıma hiç bir zaman fazladan bir şey kazandıramayacak hücum oyuncumuzdur.

Umut ise son derece kötü bir sezon geçiren, bunun için kendisine hayli kırgın ve kızgın olduğum ancak potansiyel yeteneklerinin, sergilediği performansın çok çok üstünde olduğuna emin olduğum hücum oyuncumuzdur.Saha içindeki misyonu gereği mücadele özelliği, bitiriciliğinden çok daha önemlidir.

Objektif konusuna gelecek olursak son derece objektifim.Nefrete dönüşme durumu falan filan komik.Trabzonspor forması giymezken hiç önemsemediğim, benim gözümde Zafer Biryol,Serkan Aykut gibi adamlardan pek de farklı olmayan hatta bazılarından daha yeteneksiz olduğunu düşündüğüm bir adam Trabzonspor formasının ağırlığını kaldıramayacak mental özelliklere sahip olmadığını da kanıtlayınca sempati duymam imkansız bir haldı, olay budur.

İnsanların burada her fırsatta eleştirdiği İstanbul Medyasının kalçasından uydurduğu kolpa yıldızlara sınırsız destek vermek adına , armasının aşkıyla, adamlığıyla mücadele eden gerçek Trabzonsporluları harcama olayına devam ederlerse ilerde nefrete dönüşebilir bu konuda da haklısın.

Bu yazıyı okuyunca komik olmadığı anlaşılıyor dediklerimin...;)

Kaç yıldır üstüne koysunda bizde oda kazansın diye beklediğimiz Umut ve hala beklediğimiz,Umut ettiğimiz Umut...Genede bekleyeceğimiz,Gene sevdiğimiz, niye anlamıyorum ama ''umud'umuzu kaybettirmeyen kişi gene Umut...Ki hayattada yediğimiz yemeye kalkıştığımız bir oyuncuda değil..

Daha geleli 5 ay olan,Gol attığı attırdığı halde gene yediğimiz bitirdiğimiz,Özelliklerini yok saydığımız Gökhan..

Sırf koşmuyor diye,hırslı değil diye elimizdeki yıldızı düşürmeye kalkışıyoruz...

Benim tepkim birine yıllar yılı sabredilirken,Buna niye daha 5. ayda bu kadar tepki veriliyor...İkisinede tepkiye karşıyım...Ki hala üstüne koymadığı için Umut tatlı bir tepki hakediyor..

Objektiflik durumuna gelince,sen kendin dedin..Gökhanı sevmediğini Umutu sevdiğini..Ondan lafım;)

Karşılaştırmaya gelince Umut iyidir,hoştur ama Gökhan'dan yetenekli değildir..Bu bence kesindir..He ama bu takımda Günal'ın gol atmasıda Umut'a bağlıdır...İkiside farklı tiptedir...Gökhanın anlattığı gibi...

Bu konunun haklılığını zaman göstericek...

İnşallah ikisi birden gol kralı olur..

Uzunoğlu
27.11.2008, 20:03

Ruh desem yeterli :)

Mustafa K. Demirbaş
27.11.2008, 20:11
"Benim tepkim birine yıllar yılı sabredilirken,Buna niye daha 5. ayda bu kadar tepki veriliyor...İkisinede tepkiye karşıyım...Ki hala üstüne koymadığı için Umut tatlı bir tepki hakediyor.."

Ömer, Umut 6 milyon euroya alınmadı havaalanında yüzlerce kişi tarafından karşılanmadı Gökhan a verilen değerin yarısı bile verilmedi ama o hala mücadele etmeye devam etti yılmadı elinden geldiğinin fazlasını yapmaya çalıştı ama Gökhan öyle mi her hafta düzelir diye bekliyoruz fakat aksine her hafta formu düşüyor saç baş yoldurmaya devam ediyor stad da ve tv başındakileri deyim yerindeyse deli ediyor bunun nedeni ona aşırı güven duyulması ama onun bu güvene karşılık yeterince performansını sahaya yansıtamaması geliyor bence tabiki böyle oldu diye desteğimizi çekmeyeceğiz zaten her maçta taraftar yeterince destek veriyor ona ama oda bu taraftara layık olabilmek adına bişieyler yapmalı artık

Ali Tunahan Güllü
27.11.2008, 20:14
"Benim tepkim birine yıllar yılı sabredilirken,Buna niye daha 5. ayda bu kadar tepki veriliyor...İkisinede tepkiye karşıyım...Ki hala üstüne koymadığı için Umut tatlı bir tepki hakediyor.."

Ömer, Umut 6 milyon euroya alınmadı havaalanında yüzlerce kişi tarafından karşılanmadı Gökhan a verilen değerin yarısı bile verilmedi ama o hala mücadele etmeye devam etti yılmadı elinden geldiğinin fazlasını yapmaya çalıştı ama Gökhan öyle mi her hafta düzelir diye bekliyoruz fakat aksine her hafta formu düşüyor saç baş yoldurmaya devam ediyor stad da ve tv başındakileri deyim yerindeyse deli ediyor bunun nedeni ona aşırı güven duyulması ama onun bu güvene karşılık yeterince performansını sahaya yansıtamaması geliyor bence tabiki böyle oldu diye desteğimizi çekmeyeceğiz zaten her maçta taraftar yeterince destek veriyor ona ama oda bu taraftara layık olabilmek adına bişieyler yapmalı artık

daha ne denilebilirki eline sağlık....

ÖmerFarukYılmaz
27.11.2008, 20:34

Bu ona yukarda bahsettiğim gibi davranılmasına neden olmuyor Mustafa...

Birşeyler yapmalı diyorsunda,gol atıp attırmadımı...:)Dahasıda olucak..

Daha 11. hafta..

Uzunoğlu
27.11.2008, 20:35

Daha 11. hafta..

Helal olsun vallahi sende peygamber sabrı varmış :)

Ömer SEVİNÇ
27.11.2008, 20:37

Daha 11. hafta..
Adaş onu da yapmasaydı Guiza'dan beter olacaktı zaten:)

boztepeliyasin
27.11.2008, 23:46
bir guiza kadar kendisine ceza alanında pas gelse iyi işler yapacaktır. kayseri maçında kendisinden gol bekliyoruz.

Anıl Caner
28.11.2008, 01:48
Allah var Erdinç'i de hiç sevmedim yıllar yılı. Ama bir kere demedim ki ayağının altından kaçırsın topu da gol yiyelim.

Sanki Gökhan başarısız olsun diye duacı olduğum yansıtılıyor veya anlaşılıyorsa onu düzeltelim.

Ligimiz oyuncularından Song'un,Egemen'in,Giray'ın,Selçuk'un uyumuna 11 hafta sabredemezdim açıkçası.Ki aslında çok kritik rol üstlenen oyuncular ve en çok uyum gerektiren, bireyselliğin daha az olduğu mevkilerde oynayan oyuncular bunlar.
Yurtdışından gelen Cale,Colman'a sabrederdim.Maşallahları var o ayrı mesele.

Ama Türkiye liginden transfer ettiğimiz, hem de öyle böyle bir para harcanmamış, gelişinde omuzlarda taşınmış, bireysel yetenekleriyle bile takıma fazladan bir şeyler katması gereken (katabilecek kapasitede olduğu için değil) Gökhan'ın uyumunu beklemek istemiyorum ben arkadaş.

Uyum sorunu olduğuna da inanmıyorum ki zaten.Sizin uydurmanız bence.

Bunun utanılacak bir tarafı yok, cale ne diyor "forvetlerimiz önde biraz daha çabalasalar çok daha rahat oynayacağız ama...", Umut'u kastetmiyordur bence.

Kabul daha hırslı oynamasın, kabul daha fazla koşmasın, kabul daha fazla gol de atmasın ama bana pas atmadınız diye bağırıp çağırıp, aldığı topu kendi kendine kullanmasın, Colman ve Ersun Hoca penaltıyı kim atsın diye tartışırken elini kolunu sallayıp "ben abi ben" demesin.

Benim sabırdan yana sıkıntım yok ki.Kendisinin dediği gibi bunun çok üstünde olmayacağını zaten biliyorum.Siz de bilin. Mevcut Gökhan'ı yeterli buluyorsak zaten amenna.

Kayseri maçı önemli bir maç.En azından rakibin isminin hatrına hırslı, parçalayan bir futbol bekliyorum kendisinden.Umut(!)'luyum O'ndan.Hayırlısı :).

Bu olumsuz eleştirilere sinirlenmeye de pek gerek yok.Adı Umutçuya çıkmış birisi olarak Umut'a "kazma,bununla şampiyon falan olunmaz, baldırıyla attı,sadece koşuyor" gibi gerçek dışı iddialar dışında yapılan eleştirileri her zaman olumlu karşıladım.Ömer Faruk'un bir oyuncuyu övmek için diğerini aşağılamak teorisi her ne kadar beni hedef alsa da asla böyle bir düşüncem olmadı.Ancak artan "Umut gereksiz,Gökhan'ın yanında gerçek bir adam" olsa teorileri beni Umut'u Gökhan'a karşı savunmaya itiyor.Hele ki Gökhan 5 gol atmış sen sadece 3 gol atmışsın yorumları çileden çıkarıyor.Yoksa yanlış bir işe giriştiğimizin ben de farkındayım :).

Cem Akyüz
28.11.2008, 02:16
Kayseri ağlarını havalandıracak Gökhan.Sana her zamankinden daha çok güveniyorum Gökhan.Gerçek Gökhan'ı görmeye az kaldı

Süleyman50
28.11.2008, 08:29
artık kendini ispat etme zamanı geldi inşallah bu maçta gerçek kimliğine dönersin....

Fatih Ersoy
28.11.2008, 08:33
Gökhan bari bugün oyunda varmış gibi gözük...

Bu maçta gol kralı gökhan'a çok ihtiyacımız var...

Ali İhsan
28.11.2008, 09:16
Bir oyuncuya antipati ile bakıp saldırmayı gereksiz görüyorum. Maç içinde istediğiniz şekilde sinirlenseniz de maç bittikten sonra da o oyuncu hakkında negatif enerji yaratmaya uğraşmayalım. Bu Hüseyin için de geçerli. Bazı oyuncular çok kolay antipati topluyorlar ve her zaman aşırı eleştiri alıyorlar. Gökhan bu gün gol atsın bir haftalığına kendisini antipatik bulanları susturacaktır. Ben bu şekilde olmasını istemiyorum. Gökhan'ın eğrileriyle doğrularıyla tartışılmasını ama işin gemileri yakmadan yapılmasını istiyorum. Gökhan iyi oyuncudur, geçen yılda beri iyi oynamadığı da doğrudur. Fiziki olarak yetersizliği gözükmüyor. Hırsında da bir eksik göremiyorum. Şu anda takıma ve sisteme alışamadı diye düşünüyorum. Kayseri'de yıllardır yaptığı alışkanlıklardan kolayca vazgeçmesini bekleyemeyiz. Nasıl Fatih Sultan Tekke Rusya'ya gittiğinde Trabzonspor ortamını bulamadıysa o da buraya alışamadı. Hatta o Ertuğrul Sağlam'ın sisteminde çok başarılıydı ve o sisteme çok alışmıştı, Tolunay'la da yapamadı. Ama ben Gökhan'ın giderek düzeleceğine inanıyorum. Oyun sistemine alışana kadar sabredilmesini istiyorum. Çünkü ona sabredemeyen Tolunay şimdi oynatacak forvet bulamıyor. Biz de sabredemezsek klübümüzü maddi,manevi zarara sokarız.

Oyuncularımıza lütfen saldırmayalım. Burası çok önemli.Hüseyin,Colman,Tolga,Gökhan ve Umut çok fazla saldırılan oyuncularımız. Yedek oyuncularımız Adnan,Ferhat,Ergin,Tayfun zaten kimilerine göre futbolcu değiller. Oyuncuları göndererek yenilerini getirerek birşey elde edemeyiz. Özellikle takımımızın yakın zamanda ciddi transfer sirkülasyonu yapmayacağı kesinken bunları yapmak takımı baltalamaktır.

Fatih Ersoy
28.11.2008, 10:30
Yedek oyuncularımız Adnan,Ferhat,Ergin,Tayfun zaten kimilerine göre futbolcu değiller. Oyuncuları göndererek yenilerini getirerek birşey elde edemeyiz. Özellikle takımımızın yakın zamanda ciddi transfer sirkülasyonu yapmayacağı kesinken bunları yapmak takımı baltalamaktır.

Bu ksımına katılmıyorum.

"Oyuncuları göndererek yenilerini getirerek birşey elde edemeyiz" demişsiniz. Öyleyse hiç transfer yapmayalım olanları değerlendirelim. Sezon başında boşuna uraştık transferlerle.. Biz hasanlarla,keçelilerle,erdinçlerle idare ederdik değil mi arkadaşım...

Eğer bir bölgede eksiklik varsa ve bunun daha iyisini alabiliyorsak almalıyız.

Birde takımımız yakın zamanda transfer yapmayacak demişsin. Bunu neye dayanarak söyledin bilemiyorum...

Gökhan konusuna gelince umarım eski performansına dönüş yapabilir. Şu an itibari ile gerçekten çok yavaş ve oyunda bende varım diyemiyor..
İnşallah kayseri maçı ile güzel bir dönüş yapar :)

ÖmerFarukYılmaz
28.11.2008, 11:17
Bu olumsuz eleştirilere sinirlenmeye de pek gerek yok.Adı Umutçuya çıkmış birisi olarak Umut'a "kazma,bununla şampiyon falan olunmaz, baldırıyla attı,sadece koşuyor" gibi gerçek dışı iddialar dışında yapılan eleştirileri her zaman olumlu karşıladım.Ömer Faruk'un bir oyuncuyu övmek için diğerini aşağılamak teorisi her ne kadar beni hedef alsa da asla böyle bir düşüncem olmadı.Ancak artan "Umut gereksiz,Gökhan'ın yanında gerçek bir adam" olsa teorileri beni Umut'u Gökhan'a karşı savunmaya itiyor.Hele ki Gökhan 5 gol atmış sen sadece 3 gol atmışsın yorumları çileden çıkarıyor.Yoksa yanlış bir işe giriştiğimizin ben de farkındayım :).

Yazık Anıl...O kadar yazılardan bunu anladın ya yazık...Ki üstüne basa basa belirtmeme rağmen...

Kim yapıyor daha iyi analiz etmeliydin bu teoriyi....

Ben ne gidip Umut'a salladım,Nede Gökhana...

Ya konuşmaya gerek yok..:)Helal olsun...

Umut başlığında neler yazmışım bir gir bak...Eskilere kadar..

ÖmerFarukYılmaz
28.11.2008, 11:29
İlk iki hafta attığı goller maç sonlarına doğru farkı ikiye çıkaran gollerdi ve çok büyük teknik beceri gerektirdiğini sanmıyorum.Ferhat da vursa gol olur tarzı gollerdi.
Antalyaspor maçında attığı kritik golü tekrar izleyin.Takım için çok önemli,değerli bir goldü ama tekrar izleyin şutu çekerken gökhan nereye bakıyor, nasıl bir vuruş yapıyor diye.İnanın bana Umut'un diziyle attıklarına göre çok daha komik bir gol bu :).
Denizlispor maçındaki golü topa dokunamasa Hüseyin atıyordu zaten tartışmaya bile değmez.
Antep maçında attığı gol ise bence Isaac'a kupa maçında yaptığı orta dışında sezon içerisindeki tek olumlu hareketti.

Keloo yazmış benden önce asistlere hiç değinmeye gerek yok zaten :).

Bu adam 30 tane gol de atsa hal, hareket, davranışlarıyla asla Trabzonsporlu olamayacak, acımasızca yerden yere vurduğunuz Umut'un tırnağı bile olamayacak hatta.Hiç bir maçta forma şansı bulamamış adamlar maç sonu taraftarla kucaklaşmaya giderken, o kendini nimetten sanan tavırlarıyla asla ama asla olmaz bu adam.

"Ben sana kral olamazsın demedim,ben sana adam olamazsın" dedim vardı bi ara.

Birini yükseltip birini alçaltmak bu olsa gerek...

tsmusampa61
28.11.2008, 11:34
Gökhancım at golünü çostur bizi..

poetricus
28.11.2008, 12:00
Gökhan'ın boş forması beş gol attı. Formanın içi dolu olsa çok daha faydalı olacak.
Sabredelim, bakalım. Azalmaya başlasa da hâlâ ümidim var.

Onur Civelek61
28.11.2008, 13:32
Yıllardır gözlemlediğim olay:) eski takımına karşı oynayan oyuncu illaki gol atıyor:) Gökhan sende at golünü güveniyoruz sana:)

İdris Toksoy
28.11.2008, 13:33
gözler gökhanda olacak bu akşam.

Anıl Caner
28.11.2008, 13:36
Yazık Anıl...O kadar yazılardan bunu anladın ya yazık...Ki üstüne basa basa belirtmeme rağmen...

Kim yapıyor daha iyi analiz etmeliydin bu teoriyi....

Ben ne gidip Umut'a salladım,Nede Gökhana...

Ya konuşmaya gerek yok..:)Helal olsun...

Umut başlığında neler yazmışım bir gir bak...Eskilere kadar..

İşte sen benim seni kastettiğmi düşünüyorsun :). Ben senin tutumunun doğru olduğunu söylemeye çalışıyorum. Yok biz Eyüp maçında konuşalım bu konuyu seninle yoksa anlaşamayacağız :).

ömer faruk'un bir oyuncuyu övüp, diğerini aşağılama teorisi derken Ömer faruk bir oyuncuyu övüp diğerini aşağılıyor demedim, bunun böyle yapıldığını söylüyor dedim.Ve de çok haklı dedim.Biz de bu yanlışa düşüyoruz gaza gelip dedim.

ÖmerFarukYılmaz
28.11.2008, 13:46
İşte sen benim seni kastettiğmi düşünüyorsun :). Ben senin tutumunun doğru olduğunu söylemeye çalışıyorum. Yok biz Eyüp maçında konuşalım bu konuyu seninle yoksa anlaşamayacağız :).

ömer faruk'un bir oyuncuyu övüp, diğerini aşağılama teorisi derken Ömer faruk bir oyuncuyu övüp diğerini aşağılıyor demedim, bunun böyle yapıldığını söylüyor dedim.Ve de çok haklı dedim.Biz de bu yanlışa düşüyoruz gaza gelip dedim.

Özür dilerim Anıl;)

Ben yanlış anladım..

Aynen eyüp'te maç izleyemeyeceğiz senle:p

Mustafa Yılmaz
28.11.2008, 13:52
Haydi Gökhan uyuma çuval ağzı aç .Yeter artık boş durma paket yap!!
Bu akşam sen Kayseri'ye poponla bile gol atarsın koçum .

Muhammet
28.11.2008, 13:54
İyi hazırlan Gökhan, lazımsın. ;)

Hüseyin İlkin
28.11.2008, 14:02
Bugünden itibaren , gollerinin yanına mücadelesinide ekliyor .

Hazırız , bekliyoruz ... Gökhan ' da hazır tabii ki =)

Uzunoğlu
28.11.2008, 14:06
Bugünden itibaren , gollerinin yanına mücadelesinide ekliyor .

Hazırız , bekliyoruz ... Gökhan ' da hazır tabii ki =)

Hüseyin sen daha çok beklersin :)

Gökhan hazırlık kampından beri aynı bir gelişme yok

Tayfun
28.11.2008, 14:08
Hadi bakayım Gökhan eski takımına at golünü,sevindir bizi !

Ali İhsan
28.11.2008, 14:12
Bu ksımına katılmıyorum.

"Oyuncuları göndererek yenilerini getirerek birşey elde edemeyiz" demişsiniz. Öyleyse hiç transfer yapmayalım olanları değerlendirelim. Sezon başında boşuna uraştık transferlerle.. Biz hasanlarla,keçelilerle,erdinçlerle idare ederdik değil mi arkadaşım...

Eğer bir bölgede eksiklik varsa ve bunun daha iyisini alabiliyorsak almalıyız.

Birde takımımız yakın zamanda transfer yapmayacak demişsin. Bunu neye dayanarak söyledin bilemiyorum...

Transfer yapmayacak demedim, ciddi bir transfer sirkülasyonu olmayacak dedim ki bu gün gibi aşikar zaten. Birkaç oyuncu gidebilir, bir iki oyuncu gelebilir o kadar. Bundan fazlasına maddi gücümüz yetmez, zaten yetse de devre arasında iyi giden takımı risk alarak bozmak ne kadar akılcıdır.

İlk meseleye gelince ben kötü oyuncular dursun yerine adam almayalım demedim. Misal bir Elyasa konusu vardı. Şimdi herkes Tayfun,Ferhat,Adnan gitsin diyor. Elyasa'yı çoğumuz bilmediğimiz için bir iki büyük maçta oynayıp kendini gösterince alınabilir oyuncu oluyor ve alınınca seviniyoruz. Sonra aynı kişiler iki üç hafta oynayınca gitsin demeye başlıyorlar. Aynı süreci baştan yaşıyoruz. Bizim takımda şu anda bu adam kötüdür gitmesi gereklidir dediğim oyuncu yok. Ama Adnan'ı gönderip yerine M.Topuz, M.Çakır,Özer,Gökhan Emreciksin falan gelecekse kimse birşey demez. Ama Tayfun'u gönderip Elyasa gelecekse, Tayfun'a dört elle sarılırım.

Aynı şey Gökhan için de geçerli. Gökhan şu anda ligimizin en değerli oyuncularından birisi ve hiç olmazsa rakip defansa "Ulan bu adamın 3 senede 60 golü var, milli de olmuş orada da golleri var" dedirttirecek bir oyuncu. Bu tarz oyuncuların orada bulunması bile avantajdır. Bir arkadaşın dediği gibi formasıyla 5 golü var kendisinden de bir 15 tane daha bekliyoruz.

TS-Tiryaki
28.11.2008, 14:41
Hadi be Gökhan hadi be at su eski takimina golleri. Sende rahatla bizde.

Ümit Tekşan
28.11.2008, 14:51
Haydi Gökhan göster kendini bu akşam gol bekliyoruz senden.

atf61
28.11.2008, 15:01
biz bu adamı galatasaryın elinden aldık beee....herkes konuşuyo bonservis prim hepsi helal olsun...sen varken fatih tekkeye de gerk yok....devam gökhan çok gol atarsın sen bizde...hey yavrum benim beeee......

vurgun_kiz_61
28.11.2008, 15:44
biz bu adamı galatasaryın elinden aldık beee....herkes konuşuyo bonservis prim hepsi helal olsun...sen varken fatih tekkeye de gerk yok....devam gökhan çok gol atarsın sen bizde...hey yavrum benim beeee......

Aldikta sanki cok mu ise yaradi? Fatih Tekke kim Gokhan Unal kim?yapmayin Allah askina yarisi bile olamaz.....

Samet Yildirim
28.11.2008, 15:45
insallah golünü atar bu aksam

Özge
28.11.2008, 16:01
Bu akşam gol bekliyorum Gökhan'dan:)

Tayfun
28.11.2008, 17:17
Gökhan bu akşam kayseri taraftarının gözünün içine baka baka at golünü...!

Hüseyin İlkin
28.11.2008, 18:47
Hüseyin sen daha çok beklersin :)

Gökhan hazırlık kampından beri aynı bir gelişme yok

İkinci cümlene katılıyorum ama ben yinede beklemede kalıyım Engin abi :cool: O gün bugündür diyelim , umut edelim .

ÖmerFarukYılmaz
28.11.2008, 18:50
Helal olsun vallahi sende peygamber sabrı varmış :)

Umut sağolsun..Onun sayesinde oldu bu dayanıklılık süreci....Ama hala kendini geliştirmedi..Bir adım ileri gitmedi...Ve hala 'Umut'um var...Ona karşıda,Buna karşıda...

Mustafa K. Demirbaş
28.11.2008, 18:53
haydi bakalım Gökhan bugün göster kendini Umut atacak golünü senden de bekliyoruz:)

Uzunoğlu
28.11.2008, 18:58
Umut sağolsun..Onun sayesinde oldu bu dayanıklılık süreci....Ama hala kendini geliştirmedi..Bir adım ileri gitmedi...Ve hala 'Umut'um var...Ona karşıda,Buna karşıda...

Gökhan Umut gibi azimli olsun ben ona 10 yıl sabretmeye hazırım ama yarım metre ötesinden geçen topa hareket etmezse sabır filan beklemesin. İşler biraz sarpa sarsın ve bu performansını devam ettirsin Gökhan tribünler tarafından yuhalanmaya hazırlasın kendini bence. Sivas maçında bunun sinyalini tribünler verdi maç sonuna doğru. İnşallah yanıltır beni zira çok şey beklediğim bir oyuncuydu 5 gol 5 asist hikayelerine kanmam ben. Yıllardır izlediğim oyuncu bu değil...

Kendisini geliştirmekten bahsediyrsak orada da sıkıntı var. Misal Umut kendisini geliştiremedi diyoruz. Standartı belli Umutun. Sezon ortalaması 15 gol. Fena bir rakam değil. Gökhan nokta santraforu olarak alındı. Umuttan iyi olduğu için (geçmişi) daha çok şey beklemek hakkıkımızdır. Lakin sezon başlamadan idmanlarda izlediğim Gökhan ile Sivas maçında izlediğim Gökhan arasında hiç bir fark yok. Ergin'in yeteneksizliğine olan inancımı bilen bilir ama yavaş yavaş Ergin oynasın noktasına getiriyor Gökhanın bu performansı beni.

Muhammed KOÇ
28.11.2008, 18:58
bu maçta gözler gökhanın üstünde.. gol ve goller bekliyoruz.. hadi gökhan kayseriye patla !

Uzunoğlu
28.11.2008, 19:01
İkinci cümlene katılıyorum ama ben yinede beklemede kalıyım Engin abi :cool: O gün bugündür diyelim , umut edelim .

Hüseyin, insan hayal ettiği müddetçe yaşarmış :)

Umarım hayalin gerçek olur seviniriz hep beraber...

hos_cocuk61
28.11.2008, 19:04
gökhan bu maç kesin gol atıyor en az 2 tane buna eminim hadi gökhan

Sefa Murat Dokuz
28.11.2008, 19:14
bugun de ataamzsa gitsin zaten ne yapıyor forvette

Ali Tunahan Güllü
28.11.2008, 19:16
hadi gökhan at golünü kayseriye...

vurgun_kiz_61
28.11.2008, 20:57
Valla bugun gol atsanda (hic sanmiyorum) atmasanda hakinda dusunduklerim degismiyecek....Yani ben sana forvet demem...

AYYILDIZ
28.11.2008, 20:59
Fatih Tekke yerine Terim seni milli takıma alıyor ya gerçekten yazık 2-3 milyın euro'ya Rusya'ya satabilirsek kar sayalım.

Hüseyin İlkin
28.11.2008, 22:21
Hüseyin, insan hayal ettiği müddetçe yaşarmış :)

Umarım hayalin gerçek olur seviniriz hep beraber...

Ben biraz daha hayal ediyim ağabey . Gökhan bizi üzmeye devam ediyor ve görüntü hiçte olumlu değil mücadele anlamında .

Özge
28.11.2008, 22:28
Etkisizdi bugün.Hadi Gökhan toparlan artık.

balli_kuymak
28.11.2008, 22:32
gökhan = 0 etkisiz eleman

Mustafa K. Demirbaş
28.11.2008, 22:43
3 haftadır aynı şeyleri yazıyorum Gökhan seni sahada gezesin diye almadık yeter artık toparlan

Fatih
28.11.2008, 22:50
Bir futbolcu hele ki forvetse neden hiçbir topu ayağında tutamaz?

ÖmerFarukYılmaz
28.11.2008, 23:04
Rezil bir oyunda gene asist yaptın tebrikler....Ayrıca ik yarı topu rakibin önünden alıp sol ayakla vuruşun ustanın yapacağı işti...Ama ustanın yapmayacağı işleride yaptın..

Yukarda Fatih'in dediği gibi nasıl o topları tutamadın?

Tamam zemin berbat,Tamam başında hep 2 adam vardı..Ama boş yerlerdede hep bocaladın,Topu tutamadın...

Neyse sabır...

TS-Tiryaki
28.11.2008, 23:19
Yaziklar olsun lan sana. Yaziklarrrrrrrrr. Sana verilen paralar haram olsun. Sankin bana 5 gol atti demeyin. 13 macta 5 gol hicbirsey. Hele hele 6 milyon verlerek kulüp tarihinin en pahali transferi olarak alinan bir topcu icin kulübe hakarettir. Kendini dünyanin en iyi forveti zannediyor herhalde. Kocum burasi TRABZONSPOR kayserispor degil. Kendini büyük görmeye calisma.:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

TolgaTopçu61
29.11.2008, 00:22
Gökhan'a söyleyecek laf bulamiyorum,bukadar kötü oynanamaz be...iyice bir dinlendirilmeye ihtiyaci var Gökhan'in...