PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

corleone
07.11.2008, 14:25
antep kupa maçında yaptığı asist, belediye maçında vurduğu kafayı her futbolcu yapamaz, yetenek ister, şüphesiz gökhanda yetenek fazlasıyla var, ama biri gökhanı karşısına alıp bu takım taraftarları şampiyonluk istiyor hem de senin gol kralı olmak isteğinin yüzlerce katı kadar istiyor, o yüzden kendini vererek sağına soluna bakarak oyna demesi lazım, iki sene kasacaksın kendini şampiyon yapacaksın takımı, kendin zaten gol kralı olur gidersin gitmek istediğin avrupaya, ama şunu bil ki sadece gol atan forveti istemez hiçbir avrupa devi, ne kadar attırdığına da ne kadar takım oyuncusu olduğuna da bakarlar.

otuken55
08.11.2008, 23:21
gökhan yavaş yavaş oluyor...
bugün bir hayli beğendim

Samet Yildirim
09.11.2008, 00:04
ben cok begendigimi söyleyemem fakat sagdan soldan top gelmedi...bence yattara ve isaacden iyidi...umut sonra girdi batirdi oyunu

erol_izm
09.11.2008, 00:08
Gökhan son dakikalarda açılan bir futbolcu. Bunu geçmiş maçlarda gördük. Bugün ersun hoca'nın en büyük yanlışı Isaac dururken Gökhan'ı oyundan almasıydı. Aldığı paranın hakkını umarım önümüzdeki haftalarda verir. Devre arasında adam akıllı bir partner bulunmak zorunda. Umut ve Isaac'le bu ligi tamamlayamayız.

Fatih Ersoy
09.11.2008, 00:54
Bence gökhan hala etkili bir forvet değil. İstenileni veremiyor.

Bekliyor ki top ayağına gelsin. Kardeşim koş az kreatif bir oyun sergile.. Yok..

Ama şutları sert ve etkili. En azından umut gibi rakip defansın içinde kaybolmuyor..

Egemen
09.11.2008, 01:02
bilinçli şut çekiyor eyvallah ama mücadele ne menem birşeyse Gökhanda şu sıralar hiç yok.. toparlanacaktır ama ;)

Serhat ŞAHİN
09.11.2008, 01:14
Gökhan son dakikalarda açılan bir futbolcu. Bunu geçmiş maçlarda gördük. Bugün ersun hoca'nın en büyük yanlışı Isaac dururken Gökhan'ı oyundan almasıydı. Aldığı paranın hakkını umarım önümüzdeki haftalarda verir. Devre arasında adam akıllı bir partner bulunmak zorunda. Umut ve Isaac'le bu ligi tamamlayamayız.

adamn hakkında kazma deme boşver...
herkesin bi formsuz zamanı olur...

tsukru61
09.11.2008, 01:33
gökhan yavaş yavaş
Arkadaş ne güzel söylemiş :D
Gökhan takımın el freni gibi...

Murat'
09.11.2008, 10:23
Mücadele etmiyor...En çok buna sinir oluyorum...

Ertan 51
09.11.2008, 10:28
Takımın en klas adamlarından birisi,
varlığı güç bizim için
daha da iyi olacaktır sabredelim bekleyelim.
devre arasında zor gözüküyor ama seneye bitirici yabancı bir santrafor alınırsa ligin en etkili hücum hattı bizde olur.

ApoCaN28
09.11.2008, 10:47
Daha iyi olacağına inanıyorum...

genç61
09.11.2008, 11:26
sana kızıyodum gecen hafta canlı izledim bu haftada izledim sana oyle faal top gelmiyor senin de yapabilecegin bi şey yok zaten yeteneklerinde kısıtlıama bu kaddar kotu adam degilsin bence

matalar
09.11.2008, 16:46
bence en fos transferimiz oldu. takıma hiçbir katkısı yok. sahada resmen geziyor. sadece bedavadan gol atan forvet bize lazım değil. bence gökhan ben bu takımda nasılsa oynarım havalarında.

yns_emre61
09.11.2008, 16:50
Kalitesi ortada... kaleyi yokladıgında gerilme gibi bir şans yoktu direk vurdu cok sert ve güzel yere gitti top... top gelse yapacak birşeyler... hep böyle devam gökhan..

Egemen Yılmaz
09.11.2008, 17:59
hiç mücadele etmiyor. bu kadar gezinmemeli sahada. yattara, isaac ve gökhan ünal asla pres yapmıyor.

Fatih
09.11.2008, 22:03
Katkı maddesi içermeyen futbolcu.

poetricus
09.11.2008, 23:15
Gökhan asistler yapan, adam eksilten, boşa adam kaçıran, çizgiye inip orta yapan bir forvet tipi değil.
Kayseride'deyken de değildi, şimdi de değil.
Tek kelime ile golcü. Hem de tepeden tırnağa golcü. Attığı gollere bir bakın; neredeyse tamamına yakını tek vuruş. En zor pozisyonlarda dahi kaleyi gördüğü an tehlikeli.
Öyleyse şu an eksik olan ne?
Gökhan topun gelebileceği her yeri kestirip oralara giden ve sonuçta gol atan biriydi. Yani oyundan çok sonuçta etkili bir santrafor.
Trabzonspor'da sonuçlarda etkisini istenen seviyede olmasa da görüyoruz.
Asıl problem Gökhan'ın bir kendini ispat kaygısına kapılmış ve daha önce yapmadığı hatta üstüne vazife olmayan şeyleri yapmaya çalışıyor olması. Başarılı olamayınca da çok fazla göze batıyor.
Sanki bir çeşit saha içi patronluk misyonu üstlenmiş de bunu herkese kabul ettirmek istiyor gibi bir hali var.
Bütün bunlara rağmen 10 haftada 5 gol dört asist çok da kötü değil.

ÖmerFarukYılmaz
09.11.2008, 23:22
Katkı maddesi içermeyen futbolcu.

Her zaman sahada olması gereken futbolcu...

Pres'i olmayan futbolcu;)

TheDayAfter61
09.11.2008, 23:24
Yırtınman gerk sahada.Hakkını ver hakkını...

bariskaratas
09.11.2008, 23:27
Gökhan asistler yapan, adam eksilten, boşa adam kaçıran, çizgiye inip orta yapan bir forvet tipi değil.
Kayseride'deyken de değildi, şimdi de değil.
Tek kelime ile golcü. Hem de tepeden tırnağa golcü. Attığı gollere bir bakın; neredeyse tamamına yakını tek vuruş. En zor pozisyonlarda dahi kaleyi gördüğü an tehlikeli.
Öyleyse şu an eksik olan ne?
Gökhan topun gelebileceği her yeri kestirip oralara giden ve sonuçta gol atan biriydi. Yani oyundan çok sonuçta etkili bir santrafor.
Trabzonspor'da sonuçlarda etkisini istenen seviyede olmasa da görüyoruz.
Asıl problem Gökhan'ın bir kendini ispat kaygısına kapılmış ve daha önce yapmadığı hatta üstüne vazife olmayan şeyleri yapmaya çalışıyor olması. Başarılı olamayınca da çok fazla göze batıyor.
Sanki bir çeşit saha içi patronluk misyonu üstlenmiş de bunu herkese kabul ettirmek istiyor gibi bir hali var.
Bütün bunlara rağmen 10 haftada 5 gol dört asist çok da kötü değil.

ben de katılıyorum. bence golu daha cok dusunmesi lazım ve diger oyuncularında mumkun oldugunca pozisyonlarda goklhanı araması lazım.
ozellike umut ve isaac. cok kendilerine oynuyor ikisi de.
isaac ancak yedek olur bu takımda

bordo(61)mavi
09.11.2008, 23:28
E artık Beşiktaş maçında fileleri havalandır. Senden gol ve goller bekliyoruz :hıh

Mahmut Baran
09.11.2008, 23:29
bence veriyor hakkını 14 milyonluk güiza ya havada karada deniz de her yerde tercih ederim gökhanı. ama gökhan bu mu herkes ile aynı fikirdeyim gökhan bu değil daha iyi çok daha iyi bir futbolcu. biraz zaman

matalar
09.11.2008, 23:44
hala gökhanı beğenenlere şaşırıyorum.ben hiçbir ışık göremedim bu adamda.

vurgun_kiz_61
09.11.2008, 23:55

Maalesef o isigi bende goremedim....

ÖmerFarukYılmaz
10.11.2008, 00:03

Yeni geldiği bir takımda daha 10. haftadan gol krallığını ilan etmesi gerekiyordu dimi...

Hemde alışık olmadığı bir sistemde oynayarak...

Ama sırf pres yapsaydı...Sırf deli danalar gibi koşsaydı...

Bir ışık görürdünüz...

Sefa Murat Dokuz
10.11.2008, 00:08
Ben farklı sistem yok alışık değilim gibi bahaneleri yutmam sahada ne kadar istediğine bakarım Gökhan 5 gol attı Guizaın 1-2 golü var ama ben Guizada GÖkhandan 10 kat daha hırs ve istek görüyorum gökhan daki bu vurdumduymazlık nerden geliyor bilemiyorum...

Ümit Tekşan
10.11.2008, 08:39
Gökhan hertakımda olması gereken bir futbolcu. Biz bundan dolayı şanslıyız. Gökhana birazdaha zaman tanımak lazım o bizim golcümüzdür. İnşaallal gol kralımızda olur. Bu maçta peki iyi oynamasada gene de heran gol atabilecek pozisyonda idi.

Tebrikler Gökhan...

Hüseyin Bağdat
10.11.2008, 08:41
Lütfen biraz daha istekli oyna...

Uğurtan
10.11.2008, 10:14
Kapasitesinin çok çok altında oynuyor.. 2 şutu dışında yoktu Hacettepe maçında.. Beklentilerin biraz farkına varıp silkinmesi gerekli..

ÖmerFarukYılmaz
10.11.2008, 11:49

Yeni geldiği bir takımda daha 10. haftadan gol krallığını ilan etmesi gerekiyordu dimi...

Bir ışık görürdünüz...

Ayrıca bu adam alıştığı sistemde oynamaya devam ederse bu attığı 5 golü 7-8le çarpacaktır.. Bunada eminim...

Great White
10.11.2008, 12:05
Geldiği günden bu yana o müthiş sağ ayak içi şutları haricinde kendisinde "İyi ki almışız şu adamı.." diyebileceğim tek bir meziyetine dahi rastlamadım..

Ama o ayak içi vuruşları gerçekten de öldürücü..

Bu adamı bir şekilde oynatmaya mecbursak yüzünü kaleye dönebilmesini de bir şekilde sağlayabilmeliyiz..

Sırtı kaleye dönükken rakip stoperden farkı yok ne yazık ki..

Egemen Yılmaz
10.11.2008, 12:11
Gökhan' dan "deli dana" gibi koşmasını beklemiyoruz ama bir zahmet 3 metre önündeki topa da hareketlensin.

Arslan61
10.11.2008, 14:41
yok abilerim, ben inanamiyorum yaaa, Kayserili arkadasim bu adamin her macini izlerdi, inanin her macini, o bile taniyamiyor Gokhani

Bi futbolcu bukadarmi isteksiz olur yaa?ben kendi kendimi yiyor bitiriyorum tv karsisinda, sikintilara giriyorum.....lutfen oyna biraz Gokhan!!!!Lutfen!!!

Yoksa bu gidisle sen bu takimda fazla barinamazsin, o Avrupa hayallerinde soner gider, Avrupa'yi istiyorsan oncelikle Trabzonsporda basarili olman lazim...

Bu gune kadar attigin 5 gol benim gozumde buyuk bir rakam degil, istekli oynasan, iyi oynasan belki bunun 2 katini atmistin simdiye...

Samet Yildirim
10.11.2008, 15:46
düzelir bisi olmaz...hacettespor macinda isaac-gökhan-yattara hepsi iyi degildi fakat gökhan diger 2 futbolcuya göre daha iyidi...düzelir yakinda takmayalim...

colman elestirildi simdi ne oynuyor ortada...
sylva olayindan bikti millet gelmesin artik dediler 2 mactir neler yaptigi ortada...
gökhanda öyle yada böyle 5 gol ve 3 assist ve onun sayesinde maclarda aldik...son macta soldan 1 tane orta geldi mi ?? sagdn kac tane orta geldi 1 veya 2 mi ?? yani biraz bekleyelim ve bakalim nolacak...

Yavas yavas kendine gelecekdir....

KUTADGU
10.11.2008, 16:15
Hiç bir şey yapmasa da, hiç koşmasa da, sanki dünya umurunda olmasa da; bir şekilde gol pozisyonuna giriyor ve gayet iyi vuruşlar yapıyor.
Gökhan o istediğimiz formunun uzağında bunu kabul ediyorum.
Ama hepimizin çok beğenmediği halde bile 5 gol atıyorsa, Gökhan asıl kimliğini bulunca neler yapacaktır, düşünelim derim.
Ama artık, gerçek bir yıldız gibi olmasını,
İlerde bir lider gibi davranmasını,
Takımı hücuma çekmesini ve alışık gol vuruşlarını yapmasını bekliyoruz.

Beklediğimize değecek eminim.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
10.11.2008, 16:26
Hiç bir şey yapmasa da, hiç koşmasa da, sanki dünya umurunda olmasa da; bir şekilde gol pozisyonuna giriyor ve gayet iyi vuruşlar yapıyor.
Ama hepimizin çok beğenmediği halde bile 5 gol atıyorsa, Gökhan asıl kimliğini bulunca neler yapacaktır, düşünelim derim.

Burada bize yani tribüne de iş düşüyor... azcık gaza getiremek lazım bence:]

Zeki Akyol
10.11.2008, 16:47
Ben Ersun Yanalı anlayamıyorum ılkkez etkılı oyun oynayan uzaktan super şutlar atan ,öncekı maclarda cıkar şunu gormeyeyım daha ıı dediğim Gökhan ı ozamanlar cıkarmıyodu ılkkez ıı oynadı ama bukez kötü oynayan etkısız bıtkın ısaac ı cıakrıca na Gökhanı cıakrması benı şaşırttı ..
BARIŞ Memış için istedığımız konuma bı turlu gelemedı dıyosun madem öle cocuk yaşta guvenıp neden aldın ....
oynatmak zorundasın hayır barı yedek dursun artık ılk18 e bıle almyıosun
Birde Umut a mactan sonra yanına alıp hıc solemıyomusun olum yanında adam varken 5 kışının ıcınde ne işin var kafan mı guzel cıkyıon sahaya bu kadar bencıllık neden...
dıyehıc sormadığı kesın cunku ne zman oynasa aynı hareketlerı hep yapıyor onu en cok beğenen taraftarlardanım ama yanıdna takım arkadaşı soldan kacıyo arapas yapıcana 3 kışının 4 kışının bırde 5 kışının arasına gırıyo bunu son 3 macta yaptı şok edıyo benı az kendıne gel Umut ....:(

tsmetu
10.11.2008, 21:17
Üzerindeki şanssızlıkları atması lazım hadi bakalım sanada sabır edeceğiz.

matalar
10.11.2008, 23:00

Bir ışık görürdünüz...

zaten atacağı kadar atmış 5 tane gol fena değil.
ama ben 90 dakika boyunca 10 kişi oynamak istemiyorum.
sahada ben nasılsa bu takımda oynarım diye boş boş gezen bi adam istemiyorum.tv başında benim motivasyonumu bozuyor.sahadakileri düşünemiyorum.mücadele etmeyecekse gitsin. biz karadenizliyiz hırsı severiz.ama bu adam beni deli ediyor.:mad:

Ömer SEVİNÇ
11.11.2008, 00:13
Şimdiye kadar oynadığı futbolu beğenmiş değilim. Ama takımdan kesilmesini de istemiyorum. Yazılacak pek çok şey yazılmış zaten teknik olarak. Düzeleceği umudunu taşıyorum ben. Trabzonspor'un da büyük bir klüp olduğunu özümsediği an eski Gökhan'ı görmeye başlayacağız ben eminim:)

Süleyman50
11.11.2008, 08:13
gökhan artık futbolunu gösterme zamanı yeterince sabrettiğimizi düşünüyorum........

Dursun Kaplan
11.11.2008, 08:51

Karaladığım yer çok önemli aslında..

Evet kimse beğenmiyor Gökhan'ı bu bir gerçek ama bu halde bile 5 golü varsa,gerçek Gökhan'ı çok merak ediyorum gerçekten.. Ve o gerçek Gökhan'ı bir an önce görmek istiyoruz artık..

Ümit Tekşan
11.11.2008, 09:01
Bu gün senden mutlaka gol bekliyoruz haydi gökhan bu gün göster kendini....

Murat'
11.11.2008, 10:35
Gökhan lütfen o eski Gökhan gibi ol...

Biraz olsun koş mücadele et...

Kayserispor'daki Gökhan'ı görmek istiyoruz...

SeSSiS
11.11.2008, 13:27
sahada dolaşıyor bence. 5 gol atmış bile olsa bu adam golcü, atacak elbet. ama biraz daha mücadele ve hırs çok iyi olur diye düşünüyorum. başarılar...

ApoCaN28
11.11.2008, 13:40
Bende Eleştiriyorum bende kızıyorum ama bu akşam bir maç var ve bence maçlardan önce desteğimizi göstermek...Yine aynı devam eder gelir tekrar eleştiririz...Ama maçtan önce destek(lütfen yanlış anlaşılmasın)

vurgun_kiz_61
11.11.2008, 22:17
Yok yok yok zorla degil ya oynamiyor iste beceriksiz diyecegim ama Kayseride boyle degildi,moralsiz diyecegim her macta hoca ona gorev veriyor eee peki derdin ne senin? Kayseriyimi ozledin?O zaman en kisa zamanda gitmen dilegiyle....

FANATIK61
11.11.2008, 22:41
Oglum burasi Kayseri degil biraz kicini yirt ne o öyle 6 Milyon verdiler sana. O paraya degmiyorsun maalesef.

ÖmerFarukYılmaz
11.11.2008, 22:45
Hocam çalışıyorsun çabalıyorsun...Pres senin işin değildi kayseride ama burda işin içine presde girdi yapıcaksın...

Ayrıca açtığın 5 ortadan 3ü rakip futbolculara çarptı...Gözünü seveyim düzelt kendini...

Umuttan umudumuzu kestik..

Gerçi gene asistini yaptın tebrikler :alkış:

Ömer SEVİNÇ
11.11.2008, 23:05
Asisti batsın. Aldığı tek bir top bizim ayağımıza geri gelmedi. Olağanüstü sinir bozucu bir futbol oynuyor. Takımı yavaşlatıyor, top kaptırıyor, top alamıyor, top kovalamıyor.

İddia ediyorum o hiçbirşey yapmadığını söylediğiniz Umut'un yarısı kadar oynasın bu takımın dehşet bir hücum gücü olur..

ÖmerFarukYılmaz
11.11.2008, 23:15
Asisti batsın. Aldığı tek bir top bizim ayağımıza geri gelmedi. Olağanüstü sinir bozucu bir futbol oynuyor. Takımı yavaşlatıyor, top kaptırıyor, top alamıyor, top kovalamıyor.

İddia ediyorum o hiçbirşey yapmadığını söylediğiniz Umut'un yarısı kadar oynasın bu takımın dehşet bir hücum gücü olur..

Adaş bence Umut'un yarısı kadar oynarsa sahadan çıkması gerekiyor...

Bu arada yukarda saydıklarını Umut kaç seneden beri yapıyor sabrediyoruz:)

Çetin
11.11.2008, 23:17
hacı ne zaman gol atacaksın? yalandan yere topa vurma güçsüz güçsüz.

Murat'
11.11.2008, 23:18
Umut'la Gökhan'ı karşılaştırmak gibi bir niyetim yok ama Gökhan tam bir hayal kırıklığı benim için...Çok ama çok isteksiz oynuyor..Zaten imza atarken de yüzünde böyle bir ifade vardı..

vurgun_kiz_61
11.11.2008, 23:22
Umut'la Gökhan'ı karşılaştırmak gibi bir niyetim yok ama Gökhan tam bir hayal kırıklığı benim için...Çok ama çok isteksiz oynuyor..Zaten imza atarken de yüzünde böyle bir ifade vardı..

Iyide zorlami aldik gelmeseydi....keskede gelmeseydi belki yerine alacagimiz futbolcu bundan daha hirsli istekli oynardi...

ÖmerFarukYılmaz
11.11.2008, 23:26
Yani bir mağlubiyette yapılan muhabbetlere bak...

Yazık...Vallahi yazık...Gökhanla alakası yok ama yazık...

Gelmeseydi...Milyonluk eşşek...

Kınıyorum..

BDiler61
11.11.2008, 23:36
ne zaman duzeleceksin gokhan

Özge
11.11.2008, 23:40
Diğer maçlarına göre bu maç daha iyiydi sanki.

Murat'
11.11.2008, 23:44
Adamın sahada yürüyüşünde bile bir isteksizlik var....

Gökhan ne olursun toparlan...

Sen bu değilsin biliyoruz...Biraz olsun gayret et...Acaba bir derdi mi var ne?

Adem Erdoğan
11.11.2008, 23:45
En azından sahada beyniyle oynuyor.Umut gibi içgüdüleriyle değil.

ÖmerFarukYılmaz
11.11.2008, 23:47
En azından sahada beyniyle oynuyor.Umut gibi içgüdüleriyle değil.

Hay kurban olayım:)

Özkan Erdem
11.11.2008, 23:49
Bugün hucüm hattımızda oynayan 4 adamdan en iyisi Gökhan'dı. Yıllardır son vuruş golcümüz yok diyorduk, tam aldık bu sefer pozisyon hazırlayamıyoruz. 2 maçtır eskisine göre daha istekli görünüyor. Top almaya ve aldığı toplarla içeri girmeye çalışıyor.

Serhat ŞAHİN
11.11.2008, 23:54
bi sorun var bu adamda..
hayırlısıyla bi düzelse.

Emirhan Makul
11.11.2008, 23:56
Yazacağım yazacağım Ceyhuna Yazdığım gibi Gökhana da görüşümü yazacağım. Kredisi var az daha.

ibilek
12.11.2008, 00:18
bu adamda ne var anlamadım ama böyle devam ederse beni hasta edeceği kesin, toparlanması lazım...gökhan bu gökhan olmamalı...

ibilek
12.11.2008, 00:20
Iyide zorlami aldik gelmeseydi....keskede gelmeseydi belki yerine alacagimiz futbolcu bundan daha hirsli istekli oynardi...

eğer yerine burak gelseydi o daha kötüydü, dün gs-fener maçında gördüm oyuna girdikten sonra ama gökhan bu değil yada bu olmamalı...

TS-Tiryaki
12.11.2008, 00:20
Macta yapmaya calistigi her orta rakibe carpti.

Anıl Caner
12.11.2008, 01:22
Şimdi iki günde adamı ipe koydu olmasın diye diyorum.Transfer haberini okuduğumda "aha gene başa sardık" dediğim, hiç istemediğim tek transfer Gökhan'dı. İlginç bir şekilde beklediğimin çok üstünde istatistikler yaptı Gökhan.

Performans, istek ve yeteneklerini sorguladığım zaman en baştaki görüşlerimin hiç değişmediğini görüyorum.

Ersun Yanal'ın sistemiyle uzaktan yakından ortak noktası olmayan, Umut Bulut(ki son maçlarda dökülüyor)'un 2-3 gömlek aşağı kalitesinde bir futbolcu.

Aynı zamanda satılması veya yedek oturtulması imkansız olan futbolcu.

Bjk maçındaki performansı bence en iyi performansıydı istatistiki veri oluşturamasa bile. En azından maçın gazıyla efor sarfettiğini görebildik.Ben ondan fazlasını zaten beklemiyorum.Yattara hazırlık kampında olduğu gibi oynasa gol sayısı çok daha artar ancak Trabzonsporun da Ersun Yanal'ın da ihtiyacı olan adam değil Gökhan.

Ömer SEVİNÇ
12.11.2008, 01:27
Mehmet Yıldız'ı kazma diye istemiyordum, Gökhan ondan daha kürek çıktı yahu:) İnsan birtane pas atamaz mı? Bir tane orta açamaz mı? Kaç kez verkaça girdi, top Gökhan'a gelince kayboldu. Nasıl bir kazık yedik aklım hayalim almıyor..

ÖmerFarukYılmaz
12.11.2008, 01:29
Bence Gökhanda sorun yok..Sorun rakiplerde...:)

Okadar korkuyorlarki her maç en az 2 kişi başında oluyor...Oda ortadayken...

Ki maçta bir sağda bir soldaydı...Kanat gibi...

Gökhanda hiçbir problem yok...Oyunun hep içinde...Değerlendiriyorda...

Dahada gelişerek devam;)

ÖmerFarukYılmaz
12.11.2008, 01:31
Mehmet Yıldız'ı kazma diye istemiyordum, Gökhan ondan daha kürek çıktı yahu:) İnsan birtane pas atamaz mı? Bir tane orta açamaz mı? Kaç kez verkaça girdi, top Gökhan'a gelince kayboldu. Nasıl bir kazık yedik aklım hayalim almıyor..

Kazık yemedik Ömer emin ol;)

Ki 10 maçta nasıl kazık yiyoruz aklım hayalim almıyor...

Hemde 5 gol 5 asistle...

Ömer SEVİNÇ
12.11.2008, 01:38
Arz talep meselesi adaş. Ben Gökhan'dan 10 maçta takıma çoktaan ısınmış olmasını beklerdim. Bak Colman'a. Adam taa Belçika'dan geldi, takıma alışmaya başladı. Gökhan 500 kilometre öteden Kayseri'den geldi. Daha onun alışması vs. bahane değil bunlar.

5 milyon euro vermişsin adama. Takımı sırtlayacak o zaman. En pahalı oyuncumuz şuanda. Ama Serkan Balcı kadar fayda sağlayamıyor. ne anladık bu işten? Benim gözümde Hüseyin'den bir farkı yok bu yönden:) O kadar parayı alıyorsa ekstra bir şeyler yapacak. Yok öyle yağma.

Bu yönden tam bir kazık bence. Gökhan'ı aldığımız paraya yurtdışından, Arjantin'den dünya yıldızı forvet getirirdik yahu. Gökhan daha Türkiye'de yıldızlığa yükselemedi.

10 maçta 5 gol de öyle çok yüksek bir yüzde değil bence. Umut için yeterli olabilirdi ama Gökhan için değil.

Anıl Caner
12.11.2008, 01:42
Daha fazlasını beklerken hata yapmışsın bence Ömer. :).

Berkant Göktan'dan beri görmemiştim böylesine medya şişirmesi bir adam.

10 maçta 5 gol Gökhan Ünal gibi bir adamın trabzonspor'da yapabileceği en yüksek yüzde ben. zaten sezonluk ortalamaya vurursan 18 gol falan ediyor. Muhtemelen o civarda gol atar.

Zaten attığı golleri düşünmek bile yeterli bunun farkına varmak için :).

Ben verilen parada değilim de parayı verdikten sonra hocanın da takımın da elini kolunu bağlamasından rahatsızım.Atsan atılmaz, satsan imkanı yok satılmaz.

Ömer SEVİNÇ
12.11.2008, 01:46
Anıl sezonu o kadar golle kapatacağından da emi değilim ben. Sonuçta şimdiye kadar bütün basit maçlarımızı oynadık. Bundan sonraki maçlar hep ligin ortalama üstü takımlarıyla. Bariz bir fikstür avantajımız vardı şimdiye kadar. Şimdiden sonra da takımda bir düşüş olacak yüksek ihtimal.

Devre arasını 7-8 golle kapatmasını bekliyorum. 15 golle de sezonu kapatır. Tabi beni haksız çıkartıp bir den bir patlama yapmazsa:)

O patlamayı yapabilmesi için de çok dua ediyor, sabırla bekliyorum:)

Anıl Caner
12.11.2008, 01:51
işte ben maksimumunu yazıyorum :). bence de o kadarını da atamaz. anlatmak istediğim olay onun o kadar gol atıp, atmaması değil. takıma verdiği ciddi zarar. keşke atsa 30 tane de şampiyon olsak ama kendimizi kandırmaya devam edeceğiz o geçmişteki gollerine devam ettikçe.

erol_izm
12.11.2008, 01:57
Alındığı zaman 5,5-6 milyon € edecek bir oyuncu olmadığı ve iyi bir kazık yediğimizi düşünüyordum. Ama geçen maçlara baktığımızda Gökhan'ın gol yollarında iyi bir partnere sahip olmamasınında kötü futbolundan etken olduğunu düşünüyorum.

DeAgLeMaNyAq
12.11.2008, 02:17
Gökhan çabuk karar verip uygulayan bir futbolcu olsa, bugüne kadar çok daha fazla gol atardı. Top ayağına geldi mi kaleye gitmek yerine rakibin kendisine müdahale etmesini bekliyor oysa forvet oyuncusunun rakibin müdahelesine fırsat vermeden topu kaleye göndermesi gerek...

Varlıbaş61
12.11.2008, 08:08
gökhan daha iyi olacak
en formsuz dönemi olmasına rağmen asist yapıyor ya da gol atıyor

Emirhan Ömeroğlu
12.11.2008, 08:13
gökhan kadar laubali oynayan başka bir oyuncu yok şu takımda.. bu adamı kesiceksin takımdan bir iki hafta aklı başına gelsin.. laubali herif

Cengiz Çubukcu
12.11.2008, 08:29
Dün akşam istediği topları alamamasına rağmen çok çalıştı, ben size katılmıyorum laubali de değildi istesiz de değildi...

Süleyman50
12.11.2008, 08:36
daha diri olması lazım.......

Mustafa K. Demirbaş
12.11.2008, 08:39
Gökhan ın bir an önce toparlanması lazım onu sahada gezsin diye almadık

Dursun Kaplan
12.11.2008, 09:15
Maç günü yaklaşırken ;

-Bugün senden patlama bekliyoruz,
-Bugün artık göster gücünü,
-Bugün artık konuştur golcülüğünü,
-Artık gerçek Gökhan Ünal olma zamanın geldi vs vs vs...

Maçın ardından ;

-Yine bildiğimiz Gökhan,
-Gökhan daha iyi olacak,
-Daha diri,daha hızlı olması lazım,
-Toparlanması lazım,
-Artık kendine gel vs vs vs..

Bütün sezon böyle gitmesinden korkuyorum açıkcası...

Bahtiyar
12.11.2008, 09:19
artık senden umudum yok.

arifberkay
12.11.2008, 09:21
paşam ne bu tavırlar zorlamı oynatıyoruz seni zorlamı bu şehirdesin nedir bu tripler bu havalar ya adam gibi oyna ya da çek git

Ümit Tekşan
12.11.2008, 09:40
Toparlanman lazım sana bu taraftar güveniyor. Bunu bosa çıkarma haddini bil çık adam gibi topunu oyna.

Tolpaş61
12.11.2008, 09:43
akşam o güzel geceyi mahveden iki kişiden birisin.yazıklar olsun demekten başka elimden hiçbirşey gelmez.sana ve ekürine yazıklar olsun.azcık gayret göster ve her topu kaleye vurma yeter.bazen pas atmayıda dene.aynı zamanda çalım atma özürlüsün.

Emre B.
12.11.2008, 09:47
Eğer varsa sorununu çözmek lazım.Kafası maçta değil gibi.

Kazım Uzunboy
12.11.2008, 09:50
Yahu nerde olacak ki kafası.Bu adam profesyonel ise zaten kafası maçta olmayacaksa söyleyecek ve oynamayacak.Forvetten yana yüzümüz bir gülse..

Ahmet Kuru
12.11.2008, 14:35
Gökhan'ın kulağını biri çekmesi lazım...
Adam kendi topuna koşmuyor yahu böyle birşey yok...

Arif Timurcioğlu
12.11.2008, 14:38
Gökhan'ın kulağını biri çekmesi lazım...
Adam kendi topuna koşmuyor yahu böyle birşey yok... Doğru söylüyorsun zaten Sadri Başkan devreye girer yavaş yavaş sana dünyanın parasını verdik bu ne rezillik diyerek kulaklarını eşşek kulağı gibi uzatır.

hakantpl
12.11.2008, 14:49
Gökhan Ünal geçen Seneki görüntüsünden bir hayli Uzak Şansız olabilirsin ama Mücadele etmiyorsun Bunu anlamıyorum Zorlamı Geldi bu Takıma Alınışıda bir garipti zaten

Koray
12.11.2008, 15:08
Gökhan büyük golcü kim ne derse desin,yanında topu ayağında tutabilecek bi adam olsa leblebi gibi gol atar...
Gökhan'ın yanına kesinlikle Mehmet Yıldız alınmalı devre arası...

Hüseyin Kurt
12.11.2008, 15:12
Doğru söylüyorsun zaten Sadri Başkan devreye girer yavaş yavaş sana dünyanın parasını verdik bu ne rezillik diyerek kulaklarını eşşek kulağı gibi uzatır.

olmadı M.A.Y nin campbell a yaptığını yapsın "biz bu yamyamı gol atması için aldık ne yapıyor bu" desin.iki tokat çaksın.nasıl??

Mahmut Baran
12.11.2008, 15:48
Dikkat ediyorumda 4-5 sezondur umutu alkışlayıp duranlar dün daha çok dikkatimi çekti her hareketinde yuhalama demiyorum yakında oda olacak inşallah bu fırsatıu vermezsin gökhan senin kalitenin farkında olanları üzme lütfen.
eleştiri sebeplerine bakıyorumda
1-fatih tekkeyi gol kralı yapmamışta kendisi olmuş. ataydıda fatih olaydı
2-üç büyüklerde oynamak istemiş. her futbolcu bizi tutmak zorundamı ya da gelmek zorunda mı sonuçta gökhan ünal bizde ve en skorer oyuncumuz
3-umut a hayran taraftarlarımızın ne yapsada gözüne giremez. gerçi umuttan umut bekleyenlere hala şaşırıyorum.

Samet Yildirim
12.11.2008, 16:46
fena görmedim calisti bisiler yapmya calisti...fazla tek vurus yapabilcek yerde bulusamadi...gol pasi verdi ve tek tük iyi pozisoyn hazirladi...iyiye dogru gidiyor...kendisine inanyiorum

alpozan61
12.11.2008, 16:55
ne umut ne gökhan ikisinden de bi cacık olmaz bize FATİH TEKKE gibi birisi lazım...

gökhana verdiğimiz 10 trilyona yazık oldu :(

uğurlu2000
12.11.2008, 16:57
Gökhan mücadele etmiyor.neden ?yönetimin ciddi şekilde kendisini uyarması lazım ayağına top gelecekte şut çekecek böyle bir mantık yok

bence yattara ile aralarında ciddi bir problem var yönetimin işi araştırması lazım

maç esnasında dikkatimi çekiyor birbirlerinin suratına bile bakmıyorlar

Faik Yılmaz
12.11.2008, 17:02
Bir forvet hem defansa yardım edip hemde sağ kanatta iki oyuncu olmasına rağmen sağa geçip ( Yattara , Serkan) mücadele ederken hemde orta yapıp hemde 18 in içinde olamaz.

Suç Ersun Hocada en basit pozisyonları bile kaçıran Umut yerine 18 in içinde Gökhan olmalı. Görün bakın ondan sonra her maçta golü yokmu.

Gökhanın suçu yok suç onu yanlış yerde oynatanlarda....

SERDAR-61
12.11.2008, 18:19
Gökhan JUN-AL Hedeflerin doğrultusunda İNŞALLAH 3 BÖYÜKLERDE:) FORMA GİYERSİN bu forma sana herhalde BÖYÜK GELDİ;)

Samet Yildirim
12.11.2008, 18:22
gökhan ünal gittikce düzelyior ....inanyiorum

Emirhan Çorumlu
12.11.2008, 18:27
Bir forvet hem defansa yardım edip hemde sağ kanatta iki oyuncu olmasına rağmen sağa geçip ( Yattara , Serkan) mücadele ederken hemde orta yapıp hemde 18 in içinde olamaz.

Suç Ersun Hocada en basit pozisyonları bile kaçıran Umut yerine 18 in içinde Gökhan olmalı. Görün bakın ondan sonra her maçta golü yokmu.

Katiliyorum :alkış::alkış::alkış: Ersun Hoca Yattarayi cikartirkende yanlis yapti...
Isaac girdide ne oldu 10 Kisiydik (Umut Bulut) olduk 9 (Umut ve Isaac)
Ayrica Orta Sahada 2 tane Defansif Orta Saha Oyuncusu vardi: Hüseyin, Ceyhun ikilisi (Iki Uzun Boylu Hantali kaldirmaz bu Orta Saha)...
Sen Evinde Berabereyken Defansa Oyuncu alirsan Kaybetmeye Mahkumsun...

lazooo28
12.11.2008, 18:41
bence bu herifin düzelecegi falan yok,yedik bi ton kazik..onun yerine devre arasi daha iyi bi forvet bulsak fena olmaz..bana 5 gol atti falan demeyin, tabii atacak benim atacak halim yok ya

Remzi
12.11.2008, 18:43
Dün çok çabaladı Formu gittikçe yükseliyor.. Çalışması,Gayret göstermesi beni sevindiriyor. Dün de asistini yaptı. :alkış:

Samet Yildirim
12.11.2008, 18:47
bence bu herifin düzelecegi falan yok,yedik bi ton kazik..onun yerine devre arasi daha iyi bi forvet bulsak fena olmaz..bana 5 gol atti falan demeyin, tabii atacak benim atacak halim yok ya

niye 2-3 sezondur bizde olan UMUTUN gol sayisi 2 ve kac assisti var bilmiyorum...

Gökhan Ünal baska bisi demiyorum...

tsukru61
12.11.2008, 19:07

Ben de senin gibi düşünüyordum; fakat sonradan aklıma şöyle bir şey geldi: Bu adam defans oyuncularının arasında kalınca kıpırdayamıyor bile hemen topu kaptırıyor. Geniş alan bulsun diye Ersun Hoca onu kenara kaydırmış olabilir. Gökhan'dan patlama beklemek hayalcilik. Bu adam Trabzonspor'un yükünü kaldırabilecek bir oyuncu değil. Gol atar... Ya düşmeye yakın takımlara ya da maçı kopardıktan sonra...

OLCAY ÇAKIR
12.11.2008, 19:16
Kazanmak üzerinemi kaybetmek üzerinemi eleştiriler yapılıyor anlamış değilim.

10.hafta sonunda bileti kesmiş olanlar var.

Ne oluyoruz yahu?

Gökhan Ünal iyi futbolcudur.
Güiza gibi.

Fatih
12.11.2008, 19:37
Ben ışığı gördüm.

Bu maçta daha farklı oynadı.

Geriden top çıkardı zaman zaman pres yaptı uzaktan şut attı verkaça girdi koştu mücadele etti.

Devre arasına kadar 10 golü bulacaktır.

Remzi
12.11.2008, 19:40
niye 2-3 sezondur bizde olan UMUTUN gol sayisi 2 ve kac assisti var bilmiyorum...

Gökhan Ünal baska bisi demiyorum...

Birini övmek için diğerini yermeyi bırak artık ikiside bizim oyuncularımız. Unutma ki zamanında Umutun attığı gollere seviniyordun..

Samet Yildirim
12.11.2008, 20:04
Birini övmek için diğerini yermeyi bırak artık ikiside bizim oyuncularımız. Unutma ki zamanında Umutun attığı gollere seviniyordun..

ben zaten umut oynamali diyorum bu takimda...begenmyiorum ama oynamali...

gökhanin hakkini yemesin kimse...istenilen seviyede olmasa dahil

Cem Akyüz
13.11.2008, 02:04
Gökhan'ı her zaman savundum formunda bir düşüklük olduğu doğrudur ama biraz daha zaman tanımak lazım.Tek vuruş konusunda çok beğeniyorum Gökhan'ı

Murat Cömert
13.11.2008, 03:26
Umut ve Gokhanın en buyuk sorunu : Fatih Tekke'den sonra bu takımda forvet olmak..

Kazım Uzunboy
13.11.2008, 07:23
..Tek vuruş konusunda çok beğeniyorum Gökhan'ı
Evet o yönünü bende çok seviyorum.

Çünkü,yaptığı şeylerden sevilecek olan başka birşey yok.

kudu_61
13.11.2008, 13:32
Gökhan'ı her zaman savundum formunda bir düşüklük olduğu doğrudur ama biraz daha zaman tanımak lazım.Tek vuruş konusunda çok beğeniyorum Gökhan'ı
aynen katılıyor ve aynı düşünceleri tekrar yazmamak için alıntı yapıyorum gökhanın işi tek vuruş al git olmaz gökhana güven gerisini merak etme

Birtan Karaman
13.11.2008, 14:20
Bir Bu Eksikti!Tarih: 13.11.2008 07:33:55 (1817 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/eksikdi_13112008.071101.jpg Trabzonspor’un çok ciddi rakamlarla sezon başında Kayserispor’dan transfer ettiği gol umudu Gökhan Ünal’ın saç ektirdiği için toplara kafa vurmadığı konuşuluyor.Özellikle hava toplarından kaçtığı dile getirilen Gökhan Ünal’ın Trabzonspor’a imza attığı günlerde saç ektirdiği ve imza töreninde bu nedenle şapka taktığı belirtildi. Bordo-Mavili takımın 6 milyon Euro gibi bir külfetle transfer ettiği Gökhan Ünal konusunda yapılan eleştirilirde “ Gökhan’ın Kayserispor ve milli takımlarda kafa golleri vardı. Şimdi hava toplarından kaçıyor, yani kaçak güreşiyor” denildi.

Kaynak.TAKA Gazetesi

Ümit Tekşan
13.11.2008, 14:23
Gökhan kardeşim G.Birliği maçında artık biraz istekli oynr golü kovalarsın heralde. Ha yok yapmazsan o zaman kenara çekilmesini bileceksin. Sen yoksan senin gibiler olur.

Üzerindeki formanın değerini iyi bil. Forvetsen forvet gibi oyna yoksa git yedek bekle.

irfan61
13.11.2008, 14:32
Bir Bu Eksikti!Tarih: 13.11.2008 07:33:55 (1817 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/eksikdi_13112008.071101.jpg Trabzonspor’un çok ciddi rakamlarla sezon başında Kayserispor’dan transfer ettiği gol umudu Gökhan Ünal’ın saç ektirdiği için toplara kafa vurmadığı konuşuluyor.Özellikle hava toplarından kaçtığı dile getirilen Gökhan Ünal’ın Trabzonspor’a imza attığı günlerde saç ektirdiği ve imza töreninde bu nedenle şapka taktığı belirtildi. Bordo-Mavili takımın 6 milyon Euro gibi bir külfetle transfer ettiği Gökhan Ünal konusunda yapılan eleştirilirde “ Gökhan’ın Kayserispor ve milli takımlarda kafa golleri vardı. Şimdi hava toplarından kaçıyor, yani kaçak güreşiyor” denildi.

Kaynak.TAKA Gazetesi Şu yerel medyanın yaptığı habere bakın.İ.B.B maçında kafa golü attı.Ondan sonraki maçlarda bir tane kafa golü atacak poziyon mu yakaladı.Adam saç ektireli 3 ay oldu bırakın takımın yakasını.

Atakan
13.11.2008, 14:34

Kaynak.TAKA Gazetesi

Ne kadar saçma.Adamın 1 veya 2 kafa golü var.Buna artı olarakta atılan bütün kafa toplarını indiriyor.Kafa vurma sadece şut mu ki ?:rolleyes:

Adil ÖZGÜR
13.11.2008, 15:02
Üsteki yazı Taka gazetesine ait, bu haber iki hafta önce de basında yer almıştı.

Doğru ise tebrik ederim. Tam turşu zamanı şimdiden turşusunu kuralım, belki seneye tat verir.

Hüseyin Kurt
13.11.2008, 15:13
Şu yerel medyanın yaptığı habere bakın.İ.B.B maçında kafa golü attı.Ondan sonraki maçlarda bir tane kafa golü atacak poziyon mu yakaladı.Adam saç ektireli 3 ay oldu bırakın takımın yakasını.
denizli maçında da kafayla atmıştı golü.

poetricus
13.11.2008, 15:47
Yerel Fotomaç Taka boş durmamış; Gökhan'ın saç ektirmesine takmış.
Saç ektirdiği için kafa vurmuyormuş. Daha neler?
Denizli ve İBB maçlarındaki golleri neresiyle amıştı acaba?
Tövbe tövbe...

OLCAY ÇAKIR
13.11.2008, 15:51
Adamlar İspanyadan gol kralı getirdiler,taze avrupa şampiyonası kralını.
Bu kadar eleştirilmiyor.
En azından bu tipte eleştiri yok.

irfan61
13.11.2008, 15:51
denizli maçında da kafayla atmıştı golü.doğru bide denizleye kafa golü var.5 Gol attı 2 golü kafa ile ama bizim yerel medya sırf haber olsun diye saçma sapan şeyler yazmayı çok seviyor.

Cengiz Çubukcu
13.11.2008, 15:55
Hakikaten komedi haber tarzında birşey olmuş bu, daha da ileri gidelim ve şöyle diyellim. Top Gökhanın alnına değil kafasının üstüne gelirse eğiliyor :D

irfan61
13.11.2008, 15:57
Hakikaten komedi haber tarzında birşey olmuş bu, daha da ileri gidelim ve şöyle diyellim. Top Gökhanın alnına değil kafasının üstüne gelirse eğiliyor :DYada şöyle bir haberde yapabilirler.Gökhan Ünal ayak tırnaklarını kestiği için kaleye şut atmakdan kaçıyor. :)

Ertan 51
13.11.2008, 16:02
Yazıklar olsun böyle gazetecilik zihniyetine,
artık hiç şüphem kalmadı başarılı olunmasını istemeyen kesimler var
yine iyi motive oluyorlarda maça çıkıyorlar bizim topçular

Gökhanım gardaşım sen işine bak bırak bu dangalakları
biz seni seviyor ve destekliyoruz
biraz daha özveri ile gönüllere taht kuracaksın ben eminim.

ferdiT
13.11.2008, 16:10
gokhan tek oynasın solda adam gibi bir kanat oyuncusu olsun siz o zaman gorun gokhan ı bence.ne sagdan yattara birsey yapıyor ne de soldan cale gokhan napsın ortadan alınan toplarla bu kadar!

ÖmerFarukYılmaz
13.11.2008, 16:35
Arz talep meselesi adaş. Ben Gökhan'dan 10 maçta takıma çoktaan ısınmış olmasını beklerdim. Bak Colman'a. Adam taa Belçika'dan geldi, takıma alışmaya başladı. Gökhan 500 kilometre öteden Kayseri'den geldi. Daha onun alışması vs. bahane değil bunlar.

5 milyon euro vermişsin adama. Takımı sırtlayacak o zaman. En pahalı oyuncumuz şuanda. Ama Serkan Balcı kadar fayda sağlayamıyor. ne anladık bu işten? Benim gözümde Hüseyin'den bir farkı yok bu yönden:) O kadar parayı alıyorsa ekstra bir şeyler yapacak. Yok öyle yağma.

Bu yönden tam bir kazık bence. Gökhan'ı aldığımız paraya yurtdışından, Arjantin'den dünya yıldızı forvet getirirdik yahu. Gökhan daha Türkiye'de yıldızlığa yükselemedi.

10 maçta 5 gol de öyle çok yüksek bir yüzde değil bence. Umut için yeterli olabilirdi ama Gökhan için değil.

Daha fazlasını beklerken hata yapmışsın bence Ömer. :).

Berkant Göktan'dan beri görmemiştim böylesine medya şişirmesi bir adam.

10 maçta 5 gol Gökhan Ünal gibi bir adamın trabzonspor'da yapabileceği en yüksek yüzde ben. zaten sezonluk ortalamaya vurursan 18 gol falan ediyor. Muhtemelen o civarda gol atar.

Zaten attığı golleri düşünmek bile yeterli bunun farkına varmak için :).

Ben verilen parada değilim de parayı verdikten sonra hocanın da takımın da elini kolunu bağlamasından rahatsızım.Atsan atılmaz, satsan imkanı yok satılmaz.

Anıl sezonu o kadar golle kapatacağından da emi değilim ben. Sonuçta şimdiye kadar bütün basit maçlarımızı oynadık. Bundan sonraki maçlar hep ligin ortalama üstü takımlarıyla. Bariz bir fikstür avantajımız vardı şimdiye kadar. Şimdiden sonra da takımda bir düşüş olacak yüksek ihtimal.

Devre arasını 7-8 golle kapatmasını bekliyorum. 15 golle de sezonu kapatır. Tabi beni haksız çıkartıp bir den bir patlama yapmazsa:)

O patlamayı yapabilmesi için de çok dua ediyor, sabırla bekliyorum:)

işte ben maksimumunu yazıyorum :). bence de o kadarını da atamaz. anlatmak istediğim olay onun o kadar gol atıp, atmaması değil. takıma verdiği ciddi zarar. keşke atsa 30 tane de şampiyon olsak ama kendimizi kandırmaya devam edeceğiz o geçmişteki gollerine devam ettikçe.

Ben sizi utandıracak diyorum...:)

Sizin gibi bakarsak elimizde yeni bir JUN,BUSHAJ,AUGUSTİNE var...

E buyrun atın...Bide Gökhan Ünal eklensin..

Biz kaç yıldır Umut Bulutu izliyoruz sabırla..Ki Allah razı olsun elinden gelenide yaptı Umut...Ama yetenekleri belli...Onun yerine Gökhan'a sabretmek bana zevk verir...Adamın yapamadığı şey değilki gol atmak...

Bilmiyorum..10 12 maçtan görerek bu kadar umutsuz konusmak...

Ki alışık olmadığı bir sistemde...Ki kanat gibi oynarken...

Alıp topu kaptıracak,vuramayacak,Süremeyecek,Kontrol edemeyecek,Bitiriciliği olmayan ama full koşan bir forvet yerine,Sahada işini yapan bir Gökhan'ı tercih ederim...En azından yetenekleri elverişli...

Ayrıca medya şişirmesi..Kendi oyuncumuza...Olmadı be Caner:)

Emo91
13.11.2008, 16:50
gökhan ile cok ugrasiliyor.
adam 5 gol atti. hele bir forma girsin ikinci tekke olucakdir bize!

biraz zaman. herkeze zaman tanidikda bu adama rahatlikla veririm ben bu zamani. cünkü adam kalitesini senelerce kanitlamis

Anıl Caner
13.11.2008, 16:51
:). Sadece bir Zafer Biryol'dan bir Serkan Aykut'tan bir Okan Yılmaz'dan farklı özellikleri olmadığını söyledim ben.Medyada bu adamlar yıllarca yıldız şeklinde şişirildiler. Ki Gökhan Gs 5 milyon euro veriyor, Bjk 10 milyon euro veriyor haberleriyle diğerlerinden çok daha fazla şişirilme bir yıldız.

10-12 maç ile alakası yok benim eleştirilerimin.Gelmeden önce de aynı fikirdeydim hala aynı fikirdeyim ve eminim ki sezon sonu da aynı fikirde olacağım.En azından forvet transferi Ersun Yanal'ın istediği şekilde yapılmalıydı.Adam istediği stilde hücum oyuncularına sahip değil.Yattara'nın formsuzluğu da eklenince öyle başı kesik tavuk gibi bi kanada bir ortaya koşuşturup duruyorlar. Gökhan topu alıp gol yaratabilecek bir adam değil ki.Gol atılması için tüm imkanlar yaratıldıktan sonra yüzde 20-30 civarında bir yüzdeyle topu ağlara gönderebilecek bir oyuncu.

Kısacası düz adam, şişirme adam.Olur da Yattara kendine gelirse gene de sezonu 14-15 golle bitirebilecek ve sizler tarafından "işini yaptı daha ne yapsın" diye yorumlanabilecek bir adam.

Ama mevcut kadroda Trabzonspor 11'ine en yakışmayan, en isteksiz ve olmayan yeteneklerine verilen yüksek ücret sebebiyle asla vazgeçilemeyecek adam.

ÖmerFarukYılmaz
13.11.2008, 17:18
:). Sadece bir Zafer Biryol'dan bir Serkan Aykut'tan bir Okan Yılmaz'dan farklı özellikleri olmadığını söyledim ben.Medyada bu adamlar yıllarca yıldız şeklinde şişirildiler. Ki Gökhan Gs 5 milyon euro veriyor, Bjk 10 milyon euro veriyor haberleriyle diğerlerinden çok daha fazla şişirilme bir yıldız.

10-12 maç ile alakası yok benim eleştirilerimin.Gelmeden önce de aynı fikirdeydim hala aynı fikirdeyim ve eminim ki sezon sonu da aynı fikirde olacağım.En azından forvet transferi Ersun Yanal'ın istediği şekilde yapılmalıydı.Adam istediği stilde hücum oyuncularına sahip değil.Yattara'nın formsuzluğu da eklenince öyle başı kesik tavuk gibi bi kanada bir ortaya koşuşturup duruyorlar. Gökhan topu alıp gol yaratabilecek bir adam değil ki.Gol atılması için tüm imkanlar yaratıldıktan sonra yüzde 20-30 civarında bir yüzdeyle topu ağlara gönderebilecek bir oyuncu.

Kısacası düz adam, şişirme adam.Olur da Yattara kendine gelirse gene de sezonu 14-15 golle bitirebilecek ve sizler tarafından "işini yaptı daha ne yapsın" diye yorumlanabilecek bir adam.

Ama mevcut kadroda Trabzonspor 11'ine en yakışmayan, en isteksiz ve olmayan yeteneklerine verilen yüksek ücret sebebiyle asla vazgeçilemeyecek adam.

Düz adam..:)Günal..Allah Allah...

Biz farklı topçuları konuşuyoruz Caner;)

Bence önyargılısın,Eski senelere dayandığına göre..Hatta bence direk Kayseriden beri sevmiyorsun bu adamı...Bana öyle geldi..

Bende sevmem,Ama hakkınıda yemem...

Biz daha iyisini alana kadar en iyisi bu...

Katıldığım nokta...Doğru Ersun hocaya bırakılsaydı forvet seçimi çok daha iyi olurdu...Ama aldık ve elimizdeki en iyisi...

Çünkü Günal bizim sisteme göre değil...Ama asla düz,yeteneksiz,şişirme adam değil...

İsteksiz adam hiç değil...

Anıl Caner
13.11.2008, 17:24
Kayseri'den beri sevmediğim doğrudur. Farklı sistemlerde etkili olabilecek bir forvet olduğu da doğrudur. Ancak Türkiye'de şampiyonluk hedefleyen bir takımın ideal forvet oyuncusu olacak düzeyde değildir.

Sanmayın ki Gökhan gol atınca üzülüyorum. Beraber 1 golünü izlemişliğmiz var stadyumda :).

Neyse futbolcu başlıklarının altında tartışma yapmayı ben Ergin Keleş ve Hüseyin Çimşir başlıklarından beri içime sindiremiyorum.Gökhana da daha yazmayacağım :).

Hayırlısı olsun.

Ömer SEVİNÇ
13.11.2008, 17:24
Düzüün önde gideni bu adam be adaş. Şut tekniği yüksek, pozisyon alması iyi kabulümdür. Ama tek özelliği de bu. Hızı, hırsı, pas atma becerisi, top saklama kabiliyeti, uzun topları indirme becerisi Umut'tan daha kötü. Bunu bir tek ben mi görüyorum?

Adem Erdoğan
13.11.2008, 17:36
Düzüün önde gideni bu adam be adaş. Şut tekniği yüksek, pozisyon alması iyi kabulümdür. Ama tek özelliği de bu. Hızı, hırsı, pas atma becerisi, top saklama kabiliyeti, uzun topları indirme becerisi Umut'tan daha kötü. Bunu bir tek ben mi görüyorum?

Kardeş hırs dışındakileri bence birtek sen görüyosun.
(O hırsın 10 katı Hasan 3. de de vardı.)

Ömer SEVİNÇ
13.11.2008, 17:39
Peki Gökhan'ın attığı şöyle güzel bir pas söyleyebilir misin o zaman Adem? Ya da ortasahadan koşuyoluna atılan topa hareketlendiğini. Henüz birhava topu indirdiğini de göremedim ben.

Adamın ayağına giden "istisnasız" her top 5 saniye içinde rakibe geçiyor. Sinirlerimi bozuyor yahu:S

Adem Erdoğan
13.11.2008, 17:47
Çok güzel arapaslar atıyor.Özellikle dar alanda.
Bjk maçında Yattaraya verdi keşke vermeseydi.
A.G. maçında sol taraftan çok iyi götürdü vede çok iyi pas verdi Umuta al at dedi.Umut ne yaptı hatırlamıyorum.Bunun dışında yine çok kez ceza sahasında ince pasları var.Hava toplarına gelince orda haklısın.

Ömer SEVİNÇ
13.11.2008, 17:55
Abi Trabzonspor forveti olarak belli bir noktaya zaten gelmiş olması lazım. Sıfır topçu, kazma falan bunu kimse söyleyemez. Benim kastettiğim ara pası değil. Ara pası atmanın teknikle pek alakası yok bence. O daha çok futbol zekası ile ilişkili. O topları Serkan bile atıyor bazen:)

Güzel pas dediğin Yattara'nın Selçuk'a attığı Selçuk'un ise saçma kontrolü yüzünden Colman'a geri dönmek zoruında kaldığı ve dolayısıyla golü atamadığımız ve maçı kaybettiğiz pozisyondaki pastır mesela:)

Ali İhsan
13.11.2008, 18:02
Yazın Burak Yılmaz'ı almayıp son anda Gökhan'ı almıştık. O zaman kafam biraz karışıktı. Burak Yılmaz'ı daha çok beğeniyordum. Şimdi bakıyorum da birisi ligin orta sıralarında bir takımda yürümekten aciz beş on dakka takılıyor. Birisi ligin liderinin 5 gollü oyuncusu. Biz eskiden gol atamayan forvetlere bile avuntular üretirdik, koşuyor, çalışıyor falan diye, şimdi gol atanını bulduk koşmuyor, çalışmıyor diyoruz.

Hep aynı hikaye iyi oyun mu skor mu önce gelir gibi birşey?
Gol mü atsın, sürekli bir tarafları mı yırtsın? Hangisi öncelikli?

Ben net söyleyeyim; ben iyi oyunları çok gördüm, ligde ayda bir kere güzel futbol bana yeter ama ayda 4 maçın en az 10 puanı olması lazım, bana şampiyonluk lazım...

Ömer TOPAL
13.11.2008, 18:10
Peki Gökhan'ın attığı şöyle güzel bir pas söyleyebilir misin o zaman Adem? Ya da ortasahadan koşuyoluna atılan topa hareketlendiğini. Henüz birhava topu indirdiğini de göremedim ben.

Adamın ayağına giden "istisnasız" her top 5 saniye içinde rakibe geçiyor. Sinirlerimi bozuyor yahu:S

söylerim...1-0 hacettepe macı colman'a gol pasını gökhan verdi
besiktan macı attıgımız tek golde kale agzına egemene topu gokhan indirdi...bu sadece golle sonuclanan hatırladıklarım...gokhana sabredin o iyi bir yetenek

ÖmerFarukYılmaz
13.11.2008, 18:12
Beşiktaşa attığımız gol Egemen'in değil...

Umut topa dokunamayıp,Sektirmiş Günal'ın çabasıyla golü atmışızdır..

Yeteneksiz diyenlere katılmıyorum...Hemde hiç....

Ömer SEVİNÇ
13.11.2008, 18:18
söylerim...1-0 hacettepe macı colman'a gol pasını gökhan verdi
besiktan macı attıgımız tek golde kale agzına egemene topu gokhan indirdi...bu sadece golle sonuclanan hatırladıklarım...gokhana sabredin o iyi bir yetenek

O top rakibe gitti yahu:D Colman sonra rakipten kaptı topu, topa öyle vurdu:D

Beşiktaş'ın golünde ise Umut topu "bıraktı", Gökhan Allah'ı var iyi "orta" açtı. Pas diyorum yahu. Anlamak zor olmasagerek.

ÖmerFarukYılmaz
13.11.2008, 18:23
O top rakibe gitti yahu:D Colman sonra rakipten kaptı topu, topa öyle vurdu:D

Beşiktaş'ın golünde ise Umut topu "bıraktı", Gökhan Allah'ı var iyi "orta" açtı. Pas diyorum yahu. Anlamak zor olmasagerek.

Adaş ne bırakması Umut topa yetişememiş bile:D

Ve Gökhan o ortayı açtığına göre yetenekli dimi;)

Ömer SEVİNÇ
13.11.2008, 18:28
Ömer adama yeteneksiz demedim ki ben. Düz topçu dedim. Hele de bir forvet için düzün önde gideni:) Ekstra bir özelliği yok yani.

Pas mevzuunda birkaç mesaj üstteki mesajım söz konusu olan. Umut'la kıyaslama konusundaki.

Somers'i severdim ama tarihimizdeki düz topçulardan biri de oydu. Yine de uzaktan kaç tane gol atmışlığı vardır. Kaç tane iyi ortası vardır. Guiza da düz topçu mesela;)

Emo91
13.11.2008, 18:37
bu adam niye begenilmiyor anlamiyorum. ama su ortadaki, bu adami begenmiyeni susdurmak olmaz. elbette görüslerini ileticek bu arkadaslarimiz. begenmiyorsa begenmiyorum yazmalidir.

bakiyorumda 5 golü var. bir oakdarda asisti var galiba.
besiktas macinda bile egemene asisti gökhan yapdi.
KEYAT ÜZERINDE EN ETKILI OYUNCUMUZ!

galiba trabzon halki bu oyuncuya ödenen ücretden memnun degil ve onun icin bu oyuncuya isinamiyor. trabzon halki istiyorki hem dünya yildizi olsun ama beles oynasin veya beles gelsin.
simdi bu olabilirmi?
hic calismadan 4000€ kim kazaniyor?
cok kaliteli, yogun, basarili calisip da az kazanan varmi?
belki vardir ama demek istedigimi insallah anlar bazi insanlar.

insallah performansini yükseltir ve herkezin gönlünde taht kurar.

Ali Tunahan Güllü
13.11.2008, 19:19
gökhan hadi olum ya biraz daha şöyle istekli oyna....

CEMEFKER
13.11.2008, 19:23
Şu an takımda Gökhan Ünal'ı aktiv hale getirecek, daha doğrusu takıma vermesi gereken yeteneğinin ortaya çıkmasını sağlayacak sol ve sağ kanat bindirmeleri yok, Yattara hepimizin malumu, sol kanat şu an için Colman ile idare edilmeye çalışılıyor, bazen Isaac ve Yattara'nın bu kanata kaymaları........

Gökhan Ünal bir Fatih Tekke değil, ancak geriden ne kadar beslenirse o kadar faydalı olacağını düşünüyorum, Gökhan'ın geriden top alıp takımı ileri taşayacak, verkaçlarla kaleye inecek özellikleri yok, ancak rakip ceza sahasına kanatlardan ne kadar top gelirse, direk vuramazsa bile , seken toplara yapacağı tek vuruş hamleleri etkili olur.

Samet Yildirim
13.11.2008, 19:37
Gökhan Ünal sana güveniyorum inaniyorum yakin bi zamanda sanada herkes tebrikler yollicakdir:)

fairix
13.11.2008, 21:26
Aldigin paranın hakkını ver bee . Cok laubali bi futbolcu ....

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
14.11.2008, 00:13
Gol kralı olabilmiş bir "düz adam" ...

Az sabır yahu...
Forvetin Hüseyin'i de Gökhan mı oldu...

Bizim gibi oyuncularına acımasızca eleştiri yapan başka grup yoktur...

yaranozlu
14.11.2008, 00:25
ben Gökhanı beğeniyorum, daha da iyi olacağı inancım var. Adama orta yapmıyorlar kanattan ama o kendi iniyor ve Umuta falan orta yapıyor. maçı kanatlarda geçiriyor, halbuki Umutun Selçukun bulduğu pozisyonları bulsaydı bence yazardı. Yarın da ceza kesmeni bekliyoruz kral...

inprise
14.11.2008, 00:55
Tabiki forvet oyuncusu attığı golle değerlendirilir fakat başka kriterlerede bakmak lazım. Yoksa devre arasında çek liginin gol kralını alalım yine. Ben bir forvet oyuncusunda takım ile uyum, top tutma, top kullanma becerisi, dripling, çalım yeteneği ve hava hakimiyetine, ve son vuruş gibi özelliklerine de bakarım. Bu özellikler üzerinden değerlendirdiğimiz de gerçekten Gökhan 5 milyon euro etmez. 11-12 maçda sahada yaptıklarına da bakınca yine 5 milyon euro etmiyor bence. Bir kere aldığı her topu stoperin kucağında alıyor ve kucakda iken hemen yüzünü kaleye dönmeye çalışıyor böylece her topu istikrarlı bir şekilde kaptırmayı başarıyor. Çıkılan ani ataklarda çapraz koşu boşa koşu gibi defansı şaşırtacak olaylara hiç girmiyor her defasında ceza sahasının 5-10 metre dışında stoper kucağında bekliyor. Set hucumlarda verkaça gireyim öne çıkıp top alıp oyunu açayım gibi özellikleri hiç yok zaten. Kanattan sıfıra inilen her pozisyonda stoper arkasında pekliyor öndirek koşusu hiç yapmıyor.

Uzun lafın kısası bence 5 milyon euro yazık oldu, üstüne bir iki milyon daha koyup fatih alınamazmıydı acaba diye düşününce dahada yazık oluyor.

Cem Akyüz
14.11.2008, 00:59
Gökhan utandıracak bütün eleştirenleri:)bana göre son derece kaliteli bir futbolcu sağdan soldan ortalar gelmeye başladıkça özelliklerini daha net göreceğiz

el_conquistador
14.11.2008, 14:56
http://www.takagazete.com/haber_images/eksikdi_13112008.071101.jpg

Trabzonspor’un çok ciddi rakamlarla sezon başında Kayserispor’dan transfer ettiği gol umudu Gökhan Ünal’ın saç ektirdiği için toplara kafa vurmadığı konuşuluyor.

Özellikle hava toplarından kaçtığı dile getirilen Gökhan Ünal’ın Trabzonspor’a imza attığı günlerde saç ektirdiği ve imza töreninde bu nedenle şapka taktığı belirtildi. Bordo-Mavili takımın 6 milyon Euro gibi bir külfetle transfer ettiği Gökhan Ünal konusunda yapılan eleştirilirde “ Gökhan’ın Kayserispor ve milli takımlarda kafa golleri vardı. Şimdi hava toplarından kaçıyor, yani kaçak güreşiyor” denildi.

Kaynak.TAKA Gazetesi

Birde yerel basina niye kiziliyor diye soruyorlar. Bu basina ancak yuh ve cüs denir, kusura bakmasinlar ama icimizde ne kadar serefsiz insanlar var inanamiyorum ya. Bu Gökhan su ana kadar zaten bes gol atdi, bunlarin ikiside kafayla atilmadimi? Sanki adama her dakka orta yapiliyor. Birde adama kac tane orta yapilmis, onu yazinsana serefsizler. Haa, simdi kesin onada bisey uydururlar. Yok kanat oyunculari tirnaklari kirilmasin diye orta yapmiyor falan. Buraya yazmiyorum ama, icimden bütün küfürleri ettim su haberi yazana ve ortaya cikaran gazeteye.

Süleyman50
14.11.2008, 15:05
bugün gol bekliyoruz gökhandan, kalitesi ortada ama hala istediğimiz düzeyde değil....

erol_izm
14.11.2008, 15:14
Hadi artık Gökhan utandır bizi yahu.

Fatih Ersoy
14.11.2008, 22:23
En az 2 hafta bu adamı kadrodan uzak tutmalı ersun hoca...

Uzak tutsunda anlasın ilk 11 de başlamanın değerinni...

Anca boş boş dolanıp top kaybediyor..

Mustafa K. Demirbaş
14.11.2008, 22:30
Gökhan ın bir an önce toparlanması lazım onu sahada gezsin diye almadık
görüşümde herhangi bir değişiklik olmadı biran önce toparlanmalı

yns_emre61
14.11.2008, 22:45
asist kralı olcak bu adam :D

Hüseyin Kurt
14.11.2008, 22:48
bence gökhan gayet iyiydi.
daha iyi olacaktır...

Samet Yildirim
14.11.2008, 22:50
maci izleyemedim ama özetlerde iyi gözüktü...

ÖmerFarukYılmaz
14.11.2008, 22:55
asist kralı olcak bu adam :D

Harbiden asist kralı olabilir bu gidişle...:)

Adil ÖZGÜR
14.11.2008, 23:08
Yine hayal kırıklığı yaşadım, bir şutunu izledim, birde asist yaptı, Ceyhunla başlayan, Gökhan kafa ile pas verdi, Umut gol attı. Gerisi yalan.

Özge
15.11.2008, 00:03
Attığı gol ofsayt değildi sanki.:)

irfan61
15.11.2008, 00:05
Attığı gol ofsayt değildi sanki.:)Umut ofsaty da kaldığı için hakem bayrağı kaldırdı.Kabak gökhan ın başına patladı.

Adem Erdoğan
15.11.2008, 00:07
Ofsayt kralımız sağolsun.

TolgaTopçu61
15.11.2008, 00:20
gene cok kötüydü Gökhan,en kisa zamanda düzelmeli...

enmavi61
15.11.2008, 00:26
bir şutu var direği sıyırdı bir sayılmayan golü birde asisti var bu akşamlık fena değildi!!!

Remzi
15.11.2008, 00:31
Attığı golde umutta gökhanda ofsaytteydi arkadaşlar..

http://img143.imageshack.us/img143/3323/qweeeela5.jpg

Great White
15.11.2008, 00:33
İstatisiki olarak bu kadar somut katkıları olmasına rağmen sahada dolaştığı süre boyunca beni TV başında inim inim inleterek futboldan soğutan başka bir forvet görmedim daha:o

Yani Bushi, Jun, M. Yılmaz ve Agustin gibi daha kötülerini gördüm tabii ki ama onlar rakamsal olarak bunun kadar yararlı değillerdi..

En azından onlara dilediğim gibi sövüp sayabiliyordum ve maç sonunda lafı ağzıma tıkayamıyorlardı..

Oysa bu adam bambaşka bir tip..

Adamın şu kabız futbolundan kurtulabilmek adına şuraya "Defol git yahu" bile yazamıyoruz; zira ligde hem gol hem de asist krallığına gidiyor:D

Sonuçta ne desem boş yahu:S

TS-Tiryaki
15.11.2008, 00:37
Suana kadar beklenenin cok uzaginda. Birbirimizi kandirmaya gerek yok simdiye kadar bir mac iyi oynadigini görmedim. Simdilik bir golu 1 Milyon Euroya maal oldu. Artik cok klasik oldu bu laf ama Insallah en kisa zamanda toparlanir demekten baska yapacagimiz bir sey yok.

Göktuğ Altuntaş
15.11.2008, 00:42
ben hc bsey demiyorum gökhana bize her 90 dakka sac bas yolduran umuttan iyidr adam durur durr atar bu adam böyle ztn ben sewiorm daha iyi olabilr ama kötüde değldi ynede bence asist flnda yaptı bgn :D

TSKara61
15.11.2008, 00:42
Bugun bence sahadaki en iyilerdendi. Gayet cabaladi ugrasti. Forvet kendini pozisyona sokamaz. Takim forveti pozisyona sokacakki forvet gol atsin. Gokhan'a adam akilli sadece 1 pozisyon geldi o sutu da diregi siyirdi. Biraz sanssiz.

Sefa Murat Dokuz
15.11.2008, 00:49
nesini bependiniz gökhanın bugun ya çok kötüydü kaçırdığı gol olsun top sürerken kaybettiği onca top olsun bana göre 1 gram ilerleme yok gökhanda büyük hayal kırıklığı...

Göktuğ Altuntaş
15.11.2008, 00:53
önce adama ne kdr top geliyo ona bakmak lazm ne sağdan ne soldan top alabilyo kendi cabalaryla soldan yada sağdan alacakta üç bes kisyi calımlayacakta sonrada gol atack öylemi??ohooo..gökhan kötü oynuyor dien arkadslar önce buna baksn bir ..

Adil ÖZGÜR
15.11.2008, 01:00
dikkat ettinizmi bilmem ama, ilk üç maçtaki birlik ve beraberlikten hiçbirşey varmı sahada? Bu davranış hiç kimsenin gözünden kaçmaması lazım. Demekki takımda birlik ve beraberlik disiplininde zaaf var, zira Bakan çıkar takım iyi futbol oynamıyor diyor, Başkan çıkar takım iyi futbol oynamıyor diyor, D.Tirektör takım iyi futbol oynamıyor diyor, sağolası seyirciler trübünde iyi futbol oynamıyor diyor, Rakip takımların borazanı olan boyalı istanbul medyası da bundan güzel bir ÇOBAN SALATA yaparak servis yaparsa, takım isterse lider olsun, birlik ve beraberlik aşısını sahada kim verecek, ağabeylik kim yapacak, takım kaptanı kaka, orta saha kaka, ileri uç kaka, geri dörtlünün yarısı çıplak poz veriyor, kaleci 3 ileri bir geri idare ediyor,

Ben GÖKHAN olsam bende kendime oynarım arkadaş

Ben teknikdirektör, maçı seyretenler, yorum yapanlar herkes d.t. ne güzel hamsi de bol, takım lider, buyurun arkadaş hamsi mangala adam aranıyor.:(

ferhaTS87
15.11.2008, 01:02
gokhan daha ıyı olması ıcın takım oyunun ve yattaranın daha ıyı olması lazım yoksa gokhanın yapabılcegı pek bıse yok adam cezesahası ıcnde hıc topla bulusmuyo gokhan ı elestren arkadalr bıraz bunu dusnsun

okg_53
15.11.2008, 01:33
Gökhan'ı beğenmeyenler için; 11 maç 5 gol 4 asist.

Cem Balcı
15.11.2008, 01:34
inşallah daha iyi olursun...

ÖmerFarukYılmaz
15.11.2008, 01:42
Ben teknikdirektör, maçı seyretenler, yorum yapanlar herkes d.t. ne güzel hamsi de bol, takım lider, buyurun arkadaş hamsi mangala adam aranıyor.:(

Abi hiçbir futbolcumuzu yem etmeyiz;)

Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip eylesin..Herzaman heryerde...

TS-Tiryaki
15.11.2008, 01:45
Gökhan'ı beğenmeyenler için; 11 maç 5 gol 4 asist.

6 Milyon Euro verilmis bir forvet icin az. Daha fazlasini beklemek bizim hakkimiz.

Mahmut Baran
15.11.2008, 01:47
gökhan bu ne rezalet neden her maç hattrick yapamıyorsun ne biçim topçusun sen ? sen Umut u neden ofsayta yolladın bak attığın golü hakem ofsayt diye vermedi bundan sonra umutu ofsayta bırakma tut kulağından çek ne biçim golcüsün sen ? bak şu işe yaa sen 5 gol atmışsın daha her maçta 3 gol 11 maçta 33 gol atmış olman gerekirdi. hala 4 asistlesin her maçta 3 asist 33 te asistin olması gerekirdi. ayıptır günahtır yaaa bu taraftara !! yaptığın yeter artık çek git kurtulalım senden !!!!

alper*
15.11.2008, 01:52
11 maçta 9 golde payı var.
çok iyi değil ama çok kötü de değil.

Mahmut Baran
15.11.2008, 01:53
aynı yattara gibi kendi kapasitesinin altında normal standartların yinede bu haliyle üstünde

Ali Tunahan Güllü
15.11.2008, 11:21
ehhh işte bu maçta yine diğer maçlara göre iyiydi...

Murat'
15.11.2008, 11:27
Verdiği pas gerçekten de çok güzeldi...

Ama ondan çok daha fazlasını bekliyoruz...

TSKara61
15.11.2008, 11:39
Yerinde her hangi bir forvet olsa Gokhan'dan basarili olacagina inanmiyorum. Herkez Mehmet Yildiz'a sulaniyor ama istatistiklere bakinca fazla bir fark gozukmuyor.

Mehmet Yildiz 11 macta 9 gol 3 asist'i var. Bunlarin 2si penaltidan ama bunu gectim yine de 9 gol diyelim.

Gokhan Unal ise 11 macta 5 gol 4 asist.

Size en buyuk iki farki soyliyimmi? Sivasspor'da sistem tamamen Mehmet Yildiz uzerine kurulms. Bizde ise Gokhan hala yeni bir sistem icinde kendine yer edinmeye calisiyor.

Ikinci buyuk fark ise Mehmet Yildiz hayatinin en formda donemini yasiyor. Gokhan Unal'sa en formsuz ve sakatliktan yeni kurtulmus donemi.

Simdi 2 oyuncu arasinin durumlarinda dunyalar kadar fark var, ama istatistikler arasinda cok ucuk bir fark yok. Bence Gokhan'a taraftar daha sahip cikmali daha cok sabretmeli. Yattara sahada yururken yapilan tezaharutlar Gokhan Unal icin yapilsa daha hos olur mesela sahsen.

yns_emre61
15.11.2008, 11:40
6 Milyon Euro verilmis bir forvet icin az. Daha fazlasini beklemek bizim hakkimiz.
Kusura bakma ama ne 6 Milyon eurosu ? inanıyormusunuz bu rakama ? Gökhan Ünal'ın da alacakları ile bonservis bedelinin toplamıdır o rakam..
Her 6 milyon euro veren 50 golü garantilemiş mi olucak ?
Ör: milan baros,guiza.vs görüyoruz işte,

Ama Gökhan daha iyi olacak.

mehmetdoğan
15.11.2008, 11:49
biraz daha sabır daha iyi olacağına inanıyorum

Samet Yildirim
15.11.2008, 12:57
akadaslar gökhan ünalin katkisini hic bi allahin kullu inkar edemez...attigi goller ve yaptigi önemli asistlerle katisi ortada...ben izleyemedim nasil oynadi bilmiyorum ama oyun sürecin icerisinde daha iyi oynadigi zaman hersey kediliginden gelisiri ayrica net gollüde verilmemis...

cok cok önemli bi oyuncumuz

OLCAY ÇAKIR
15.11.2008, 13:11
Attığı gol verilmedi.

Pasifte olan adam (Tayfun) dikkate alındı.

Oysa bir gece evvel,Aydın(taraftarımızca methiyelere mazhar olan)golü atarken bariz ofsayt olan Arda'yı göremeyenlere yazıklar olsun diyorum.
Levent Tüzemende yorumlarken nedense bir türlü o pozisyonda Ardayı aktifleştiremedi ve gol dedi pozisyona...
Arda bırakın aktif olmayı,nerdeyse golü atacaktı...Ayak soktu,Aydın erken davrandı,o derece..

Şimdi bu ligde gelde dürüst yönetim ara.

Bu nedenledirki;hiçbir oyuncunun moralini bozmayalım.
Haftalardır kötülenen Umut,golüyle bizi havalara uçurdu.

Lütfen dikkat.

*Umutunda bir golü sayılmayanlardandı...!

Ümit Tekşan
15.11.2008, 13:16
İnşallah Düzelecek. Bizim Gökhan dan beklentilerimiz bu değil dün sadece bir şutu ve birde gol pası vardı. Onun dışında saha da varmıydı yokmuydu belli değil.

hüseyin1975
15.11.2008, 13:20
Orta sahaya Colmandan biraz daha üstün olan bir Oyuncu alindimi ve Gökhana daha iyi Toplar atildimi oda Gollerini atacak.
Su an bazen Top alabilmek icin cok geriye geliyor ve kendini tam anlamiyla gösteremiyor.
Devre arasi iyi calisip ikinci yari casacagini ümit ediyorum.

İgzas-61
15.11.2008, 13:27
Gökhan güzel bir asist yaptı ama tribünden izlediğim kadar bir kaç kritik pozisyonda topları kaptırdı biraz daha gayretli olursa daha iyi olacak

mechanic
15.11.2008, 13:34
Bende hayal kırıklığı oluşturmasına rağmen duruyor, koşmuyor, ama ya atıyor ya attırıyor. Son vuruşları biraz daha etkili olsa Jardel gibi olacak sanırım :) . Ama yine de TRABZONSPOR'un forveti denecek performansın çok uzağın da bence. Verdiği kafa pası süperdi ama.Yiğidi öldür, hakkını ver demişler.

Ahmet Kuru
15.11.2008, 14:20
Gökhan yine istenilen seviyede değil...
Herkes(bende dahil)Kayseri'deki Gökhan'ı sabırla bekliyoruz...

Özge
15.11.2008, 15:36
Attığı golde umutta gökhanda ofsaytteydi arkadaşlar..

http://img143.imageshack.us/img143/3323/qweeeela5.jpg
Buradan belli olmuyor.Dün Lig Tv'de gösterdiler ve Gökhan'ın ofsaytta olmadığı belli oluyor.

TS-Tiryaki
15.11.2008, 16:23
Kusura bakma ama ne 6 Milyon eurosu ? inanıyormusunuz bu rakama ? Gökhan Ünal'ın da alacakları ile bonservis bedelinin toplamıdır o rakam..
Her 6 milyon euro veren 50 golü garantilemiş mi olucak ?
Ör: milan baros,guiza.vs görüyoruz işte,

Ama Gökhan daha iyi olacak.

Ben Gökhan cok kötü oynuyor demiyorum. Sadece beklenenin cok altinda suana kadar.
Bonservis konusuna gelince. Ben medyada duydugum rakami yazdim. Hatta dün Serdar Bali 7,5 Milyon Euro verildi dedi. Biliyorum kendisi cok sacmaliyor ama ben sadece duydugumu yaziyorum. Ama su kesin, Gökhan Trabzonspor tarihinin en pahali transferi. Bunun icin ondan daha fazlasini beklemek hakkimiz oldugunu düsünüyorum.:)

Ali Tunahan Güllü
15.11.2008, 17:58
o golde gökhan ofsaytta değildi umut ofsayttaydı bence...

Mustafa Calik
15.11.2008, 20:11
gökhan ve umut ofsayttaydilar dün dogru karar.

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 22:53
Ayağına gelen hemen her topu rakibe kolayca kaptırma hususunda çok mahir gözüküyor. Onun kaptırdığı birçok top rakip kontra atakların başlamasına sebep oluyor. Sırtı kaleye dönük olarak oyanayamadığı için rakibin baskısıyla topları kolay kaptırıyor. Boş alan bulamadığı müddetçe çok etkisiz kalıyor. Ne yazık ki biraz bencil. Hâlâ eski performans düzeyinin çok altında. Rakiple mücadele ettiğini pek görmedim. Kısacası attığı goller var ama yararından çok takıma zararı var. Eğer ayağında top tutmayı başarabilirse muhteşem olur. En büyük sorunu bu. Şutlarının etkili olduğunu biliyoruz ancak kendisine pozisyon yaratma konusunda yeterli değil. Artık futbolunun üstüne koyup kendini geliştirmeli. Bu şekilde devam ederse ayıp eder.

Umarım sivas maçı onun şahlanışa geçişi için bir dönüm noktası olur...

corleone
15.11.2008, 23:19
denizli antalya gençlerbirliği doğrudan etkisi 9 puan, antep maçında bir puanı kurtardı ama ilk yarıda kaçırdıkları yüzünden galibiyeti kaçırdık nerden baksan takıma 8-9 puan katmış bu kötü haliyle, bu açıdan bakarsak başarısız sayılmaz, hepimizin isteği sahada çok mücadele etmesi ama gökhan bu tarz bir adam değil, belki form tuttukça daha iyi vuruşlar yapacaktır ama saha içindeki görüntüsünün değişeceğini sanmıyorum, destek verelim.

Mustafa Yılmaz
16.11.2008, 12:12
Gençlerbirliği maçında Umut'a yaptığı asistle galibiyete katkıda bulunan golcü oyuncu, bu sezon bordo-mavili takım forması altında 5 gol atarken 5 de asist yaptı.
Gökhan Ünal, Ankaraspor, Ankaragücü, Antalyaspor, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Gençlerbirliği maçlarında 1'er asist yaptı. Bordo-mavililer, bu 5 karşılaşmayı da kazandı.
Gökhan, Ankaraspor, Denizlispor, Antalyaspor, Gaziantepspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçlarında 1'er gol olmak üzere toplam 5 gol kaydetmeyi başardı. Karadeniz ekibi, bu maçlar içerisinde sadece Gaziantespor ile berabere kalarak puan yitirdi.
Böylece Gökhan Ünal'ın, bu sezon bordo-mavili takımın 18 golünün 10'unda katkısı oldu.

ÖmerFarukYılmaz
16.11.2008, 12:18
Evet attığımız 18 golün 10'unda bulunan düz bir topçu:)

Mustafa Yılmaz
16.11.2008, 12:24
Evet attığımız 18 golün 10'unda bulunan düz bir topçu:)
Okadar idare et toprağum ,suya sabuna dokunmamış kaptanumuz varken olsun da Gökhan düz olsun.

ÖmerFarukYılmaz
16.11.2008, 12:28
Okadar idare et toprağum ,suya sabuna dokunmamış kaptanumuz varken olsun da Gökhan düz olsun.

Mustafa abi;
ççç

iyattara
16.11.2008, 12:38
Gençlerbirliği maçında Umut'a yaptığı asistle galibiyete katkıda bulunan golcü oyuncu, bu sezon bordo-mavili takım forması altında 5 gol atarken 5 de asist yaptı.
Gökhan Ünal, Ankaraspor, Ankaragücü, Antalyaspor, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Gençlerbirliği maçlarında 1'er asist yaptı. Bordo-mavililer, bu 5 karşılaşmayı da kazandı.
Gökhan, Ankaraspor, Denizlispor, Antalyaspor, Gaziantepspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçlarında 1'er gol olmak üzere toplam 5 gol kaydetmeyi başardı. Karadeniz ekibi, bu maçlar içerisinde sadece Gaziantespor ile berabere kalarak puan yitirdi.
Böylece Gökhan Ünal'ın, bu sezon bordo-mavili takımın 18 golünün 10'unda katkısı oldu.

demek ki millet boşuna gökhana yüklenmiyo adam attı mı attırdımı kazanıyoruz:)

Ali Tunahan Güllü
16.11.2008, 12:43
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_55_Gokhanunal02.jpg

Hem attı hem attırdı

Trabzonspor'un forvet oyuncusu Gökhan Ünal, bu sezon attığı gollerin yanı sıra attırdığı gollerle de dikkat çekiyor.

Emo91
16.11.2008, 16:21
5 gol 5 asist, ben menunum bu adamdan!

böyle devam etsin!

_SeRKaN_
16.11.2008, 16:35
Bencilliği olmasaydı asist sayısında bir artış olabilirdi...

Great White
16.11.2008, 17:24
Maç içerisinde bu kadar kötü oynamasına rağmen somut istatistiksel veriler ışığında bu kadar başarılı olan ve kendi taraftarını maç içerisinde sinir krizlerine sokup daha sonra attığı bir gol ya da yaptığı bir asist ile bir şekilde gönlünü alabilen başka bir forvet tipi yoktur herhalde..

En azından ben daha önce hiç rastlamamıştım:S

Kasım Hilal
16.11.2008, 17:27
Bencilliğini fazla yadırgamıyorum.. Neticede forvet oyuncusu daha çok atmayı düşünür, bu doğal..
Gökhan Ünal'da gördüğüm tek eksik tek vuruş.. %90 ayağına gelen topu önce düzeltiyor sonra vuruyor.. Gelişine vurmaya başladığı ve bunu başardığı zaman çok daha büyük işler yapacağını düşünüyorum..
Hadi Gökhan'ım.. Tek vuruş.

Ahmet Faruk
16.11.2008, 18:50
Sanki gün geçtikçe iyi oluyor. Kendisinin gol atması gerektiği düşüncesini takımın gol atması gerekire çevirirse çok çok daha başarılı olacak. Bekliyoruz biz de işte.

Zeki Akyol
16.11.2008, 20:59
Maç içerisinde bu kadar kötü oynamasına rağmen somut istatistiksel veriler ışığında bu kadar başarılı olan ve kendi taraftarını maç içerisinde sinir krizlerine sokup daha sonra attığı bir gol ya da yaptığı bir asist ile bir şekilde gönlünü alabilen başka bir forvet tipi yoktur herhalde..

En azından ben daha önce hiç rastlamamıştım:S

Bize gol kralı yaramıyo galıba :)))
Ağustıne,

ama yınede Gökhan Ünal bırde tek forvet denenmelı..ısaac ı ortasaha olarak görmemek lazım adam ortada oynatıyo ama sureklı forvette :))zaten solda sağda bışe yapamıyo:)

Ali Tunahan Güllü
16.11.2008, 21:16
iyi oluyor bencede gün geçtikçe...

Great White
16.11.2008, 22:24
Bize gol kralı yaramıyo galıba :)))
Ağustıne

Aman aman!!

Yani Agustine ile Gökhan' ı aynı cümle içerisinde şaka yollu dahi kullanmak Gökhan' a yapılan en büyük haksızlıktır herhalde:S

ziyaretci
16.11.2008, 22:35
eskiden erdincler celaleddinler mustafa keceliler saymakla bitmeyen BU TAKIMDA NE ISI VAR BU ADAMIN diyecegim bi ton adam wardi

simdi takima bakiom oyuna bakiom bi tek GOKHAN goze batio. yazik cok yazik beni gercekten kanser edio TOP KONTROLLERI

Mustafa AYDIN
16.11.2008, 23:57
kalitesini tartışmak haddimiz değil 5 asist ve 5 golle oynuyo ama 5 golün yanına bir 5 gol daha eklemesi gerekirdi biraz bonkör davranıyo.

KeLLoO
17.11.2008, 01:21
o pas ve iskalara asist demek "asist" kelimesine büyük haksizlik olur. 5 asistmis.

Süleyman50
17.11.2008, 08:23
bir türlü istediğimiz gökhanı göremedik daha iyi olması lazım.......

Hüseyin Bağdat
17.11.2008, 09:25
Hala eski Gökhan'ı arıyor ve istiyoruz...

Tayfun
17.11.2008, 10:31
Bir gazetede gb maçından sonra bir köşe yazısı vardı Gökhan hakkında adam yazmış;

Kayserispor'da ayak basmadık yer bırakmayan Gökhan Trabzonspor'da yürüyerek oynuyor

Adam haksızda değil hani :)

Birtan Karaman
17.11.2008, 11:30
Fotogol . Gazetesinin haberi:)
Gökhan Ünal;
Saçlarım Trabzona Feda olsun:D

Cemalettin Taşkın
17.11.2008, 11:34
istatistiklere bakarsak en yararlı futbolcumuz. ama maçlara bakınca taraftarın en sinir olduğu futbolcu.

yattarayı seviyoruz ama gökhanın yarısı kadar faydası yok takıma.

gökhen bence görevini yapmaktadır.

ama bir maç hat-trick bekliyorum gökhandan artık hangi maç olursa.

Anıl Caner
17.11.2008, 11:39
Kendini kanıtlamak için canını dişine takan, sınırlı yeteneklerini kanıtlayabilmek için mücadele eden adam ile, 6 milyon gibi ciddi bir rakamla ligin en önemli takımlarından birisine transfer olan ve gerçekleşen 25 transferin içinde en değerli, en önemli imajı serpiştirilen adamı kıyaslayamazsınız. Aynı adamlar olsa bile.

Olmaz, olamaz.

İlk iki hafta attığı goller maç sonlarına doğru farkı ikiye çıkaran gollerdi ve çok büyük teknik beceri gerektirdiğini sanmıyorum.Ferhat da vursa gol olur tarzı gollerdi.
Antalyaspor maçında attığı kritik golü tekrar izleyin.Takım için çok önemli,değerli bir goldü ama tekrar izleyin şutu çekerken gökhan nereye bakıyor, nasıl bir vuruş yapıyor diye.İnanın bana Umut'un diziyle attıklarına göre çok daha komik bir gol bu :).
Denizlispor maçındaki golü topa dokunamasa Hüseyin atıyordu zaten tartışmaya bile değmez.
Antep maçında attığı gol ise bence Isaac'a kupa maçında yaptığı orta dışında sezon içerisindeki tek olumlu hareketti.

Keloo yazmış benden önce asistlere hiç değinmeye gerek yok zaten :).

Bütün bunların yanında birazcık takım için oynasa o asist sayısının en az 10 olacağını bilmek ironik.İbb maçındaki pas atmadığı pozisyonun eşi benzeri yoktur.Yanında adam koşuyor, boşa kaçıyor pası atmıyorsun.Adam artık gidebileceği maksimum noktaya gidip ellerini kaldırıyor sen hala topu bi sağa bi sola çekip kaleye nasıl vururum derdindesin.Adam artık ellerini kaldırmanın yanı sıra bağırmaya başlıyor ama sen topu kaleye vuruyorsun.Kendine pas atılmayınca kızıp ona buna bağıran sen, yaptığın bencilliğin sonucunda arkadaşını teselli etmeye bile gitmiyorsun.Çünkü o araklılı Colman, sen uyum sağlamaya çalışan kayserili büyük yıldızsın.Sonra penaltı oluyor, hiç demiyorsun bile bu çocuk atsın.Hala elin kolun yedek kulübesine doğru kalkıyor.Çünkü sen 6 milyonluk yıldızsın ve böyle ucuzluklarla sana verilen paranın hakkını ödeyebileceğini sanıyorsun.

Bu adam 30 tane gol de atsa hal, hareket, davranışlarıyla asla Trabzonsporlu olamayacak, acımasızca yerden yere vurduğunuz Umut'un tırnağı bile olamayacak hatta.Hiç bir maçta forma şansı bulamamış adamlar maç sonu taraftarla kucaklaşmaya giderken, o kendini nimetten sanan tavırlarıyla asla ama asla olmaz bu adam.

"Ben sana kral olamazsın demedim,ben sana adam olamazsın" dedim vardı bi ara.

irfan61
17.11.2008, 11:55
Gökhan'a atıp tutuyorsunuz.Sizce Sadri Şener geçen sezon çok az forma giymiş ve sezonun yarısı sakat geçiren bir oyuncuya 6 milyon euro verirmi? Gökhan Ünalı bize getiren yani transfer eden Faruk Özaktır.Kulübün kasasından para çıkmamıştır.Onun için benim gönlüm çok rahat İnşallah eski Gökhanı en kısa zamanda izleriz.

Samet Yildirim
17.11.2008, 16:40
Hacisalihoglu:

Gökhan'dan hırslı ve hırçın bir futbol sergilemesini beklemek yanlış, onun sitili bu değil. O tarz futbol hiç oynamadı. Bizde o tarz düşünüp onu transfer etmedik. O tarz oynayan bir kaç oyuncumuz var. Umut Bulut son derece başarılı oynuyor. Gökhan'ı Gökhan gibi Umut'u da Umut gibi değerlendirmek lazım. Kendi sitili içinde başarı beklemek lazım" açıklamasını yaptı.

haketten helal olsun su yönetime futboldan anlayan cok adam var...ama bazi insanlar halanda anlamak istemiyorlar orasi ayri bi olay...

mehmetdoğan
17.11.2008, 16:42
Gökhan'a atıp tutuyorsunuz.Sizce Sadri Şener geçen sezon çok az forma giymiş ve sezonun yarısı sakat geçiren bir oyuncuya 6 milyon euro verirmi? Gökhan Ünalı bize getiren yani transfer eden Faruk Özaktır.Kulübün kasasından para çıkmamıştır.Onun için benim gönlüm çok rahat İnşallah eski Gökhanı en kısa zamanda izleriz.
anlamadım yani beleşe mi geldi bu adam yapma ya faruk özak nerden bulmuş o kadar parayı

ÖmerFarukYılmaz
17.11.2008, 17:05
"Ben sana kral olamazsın demedim,ben sana adam olamazsın" dedim vardı bi ara.

Yuh diyorum...

Hatta yazık diyorum...Bu arada yazının sadece burasını okumadım,Genel olarak..

Bence seninki sadece Gökhan antipatisi...Umut sempatisi..Bana göre tabi Anıl..:)Biraz daha objektif olabilirsin bence Caner:)

Ve Antalyaspor maçındaki gole bu yorumu yaptın ya:)Yani usta olduğunu gösteren bu gole...Yani o gol komikse dünyada stand'uplara malzeme olmayacak gol yok...

Ve hatta asistlere...

Ya bu adamın adı Gockham olsa bunlar denmez işte...

Bir ara aynısını Umut için diyorduk;
''Atma Gökhanım sen gol...Asist'te yapma''

18 golün 10unda imzası var..

Ayrıca bu sevinç gösterilerinde kimler önde:)Eskiler...Yanlarında sempatikler:) Ayrıca belkide karakter meselesi...Gelemez çekinir...Yani nerden nereye..

Anıl Caner
17.11.2008, 17:14
Yuh diyorum...

Hatta yazık diyorum...Bu arada yazının sadece burasını okumadım,Genel olarak..

Bence seninki sadece Gökhan antipatisi...Umut sempatisi..Bana göre tabi Anıl..:)Biraz daha objektif olabilirsin bence Caner:)

Ve Antalyaspor maçındaki gole bu yorumu yaptın ya:)Yani usta olduğunu gösteren bu gole...Yani o gol komikse dünyada stand'uplara malzeme olmayacak gol yok...

Ve hatta asistlere...

Ya bu adamın adı Gockham olsa bunlar denmez işte...

Bir ara aynısını Umut için diyorduk;
''Atma Gökhanım sen gol...Asist'te yapma''

Ayrıca bu sevinç gösterilerinde kimler önde:)Eskiler...Yanlarında sempatikler:) Ayrıca belkide karakter meselesi...Gelemez çekinir...Yani nerden nereye..

Kaleye bile bakmadan atılmış bir şut. Direkt kalecinin üzerine atılmış bir şut. Ömer'in avanaklığı. Kuşbakışı izlersen inanılmaz usta işi gibi görünen ancak güzel bir açıdan izleyince bariz şans. Toplu halde izliyordum arkadaşlarımla.Ben golü överken "Allahaşkına Caner şunu bir dikkatli izle" dediklerinde kıvırmaya çalışsam da bariz kere bariz şans.

Umut'a sempatim,Gökhan'a antipatim olduğu konusunda haklısın.Ama bu yorumlarımın sebebi Umut'u övmek değil.

Anıl Caner
17.11.2008, 17:16
Hacisalihoglu:

Gökhan'dan hırslı ve hırçın bir futbol sergilemesini beklemek yanlış, onun sitili bu değil. O tarz futbol hiç oynamadı. Bizde o tarz düşünüp onu transfer etmedik. O tarz oynayan bir kaç oyuncumuz var. Umut Bulut son derece başarılı oynuyor. Gökhan'ı Gökhan gibi Umut'u da Umut gibi değerlendirmek lazım. Kendi sitili içinde başarı beklemek lazım" açıklamasını yaptı.

haketten helal olsun su yönetime futboldan anlayan cok adam var...ama bazi insanlar halanda anlamak istemiyorlar orasi ayri bi olay...

Yahu Gökhan bize kamboçya'dan gelmedi ki Gökhan'ın stilini bize anlatmaya çalışıyorsun.O tarz futbolu çok oynadı Gökhan gazetelerde yıldız diye lanse edilene kadar.Sonra Kayseri'de kayboldu gitti,millli takımda keza öyle.

Ali Tunahan Güllü
17.11.2008, 17:25
GÖKHAN ÜNAL PARLIYOR!.. http://www.maraton.com.tr/img/print.gifHaberi yazdırın (http://www.maraton.com.tr/print_news.php?news_id=61824&archieve=)16 Kasım 2008 09:53http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/61824_1_081116095533.jpg
Trabzonspor'un forvet oyuncusu Gökhan Ünal, bu sezon attığı gollerin yanı sıra attırdığı gollerle de dikkat çekiyor.

Samet Yildirim
17.11.2008, 17:26
Yahu Gökhan bize kamboçya'dan gelmedi ki Gökhan'ın stilini bize anlatmaya çalışıyorsun.O tarz futbolu çok oynadı Gökhan gazetelerde yıldız diye lanse edilene kadar.Sonra Kayseri'de kayboldu gitti,millli takımda keza öyle.

ben anlatmadim Gökhani Hacisalihoglu anlatti...

Ben her maci her hafta izlerim ve gökhani hic bi zaman hirsli mücadelci görmedim....cok az belki 10 macta bi öyle oynamistir

Anıl Caner
17.11.2008, 17:37
benim derdim beklentilerinizi azaltmak gökhan'ın başarısız olacağını iddia etmek değil. hayal kırıklığı yaşamayın diye nacizane fikirlerimi sundum. Mevcut Gökhan daha iyi olmayacak ben böyle düşünüyorum. Her seferinde bi daha tartışmayacağım diyip gene geri gelmekten rahatsızım aslında.

ÖmerFarukYılmaz
17.11.2008, 17:42
Kaleye bile bakmadan atılmış bir şut. Direkt kalecinin üzerine atılmış bir şut. Ömer'in avanaklığı. Kuşbakışı izlersen inanılmaz usta işi gibi görünen ancak güzel bir açıdan izleyince bariz şans. Toplu halde izliyordum arkadaşlarımla.Ben golü överken "Allahaşkına Caner şunu bir dikkatli izle" dediklerinde kıvırmaya çalışsam da bariz kere bariz şans.

Umut'a sempatim,Gökhan'a antipatim olduğu konusunda haklısın.Ama bu yorumlarımın sebebi Umut'u övmek değil.

Kaleye bakmamış:)Evet doğru..Direkt kalecinin beşliklerine atılmış bir şut...

Top o şekilde dar bir açıya geldiğinde,Kaldırıpta kafasını kaleye usta bir golcü bakmaz..Hemde kaleci ayaklarının altındayken...Usta'dır o...

Şu forumda 20000 kişi varsa,O gole bariz şans diyecek kimse olduğuna inanmıyorum..Antipati'si olanlar hariç...

Ayrıca Umut'u övmek için yazmıyor olabilirsin...Ama Gökhanıda yerden yere vurmaya,Hemde 18 golün 10'unda imzası varken gerek yok..

Oda senin futbolcun:cool:

Hemde önemli bir futbolcun...

Anıl Caner
17.11.2008, 18:32
Peki o gol usta işi :).Gökhan Ünal da inanılmaz usta bir forvet.

Ömer SEVİNÇ
17.11.2008, 19:10
"Sol" ayakla gayet güzel bir vuruş yapmış bence Anıl. Her gol biraz şans işidir ama bariz şans değil bence o gol.

Gökhan'dan benim beklentim pres yapması, top kapması değil. Hırslı oynasın, ayağına gelen her topu 3 saniye içinde rakibe vermesin yeter.

Emo91
17.11.2008, 19:36
bir gercek varki buda attigimiz 18 golün 10'unda gökhanin parmagi var!
kupada attigi ve attirdigi goller haric!

gelisinin ilk senesi bukadar basarili bir grafik ciziyorsa bence bu adama zaman ve destek verilmelidir.....

bakin fenere, adamlar 30 milyon € ya güizayi getirdi adam kac gol atti kac gol attirdi???????

LÜTFEN SABIR ABILER!!!!

ziyaretci
17.11.2008, 19:53
bir gercek varki buda attigimiz 18 golün 10'unda gökhanin parmagi var!
kupada attigi ve attirdigi goller haric!

gelisinin ilk senesi bukadar basarili bir grafik ciziyorsa bence bu adama zaman ve destek verilmelidir.....

bakin fenere, adamlar 30 milyon € ya güizayi getirdi adam kac gol atti kac gol attirdi???????

LÜTFEN SABIR ABILER!!!!

((( umutta gecen sene 14 gol atti diye basarili deniyordu )))
sadece senin icin demiyorum cunku eminimki taraftarimizn yarisi senin kadar rahat

tamam ya demekki sorun bende stres yapmama gerek yok
ayagina gelen toplari 2 sn de rakipe wersin problem deil
antremanda gibi sut ceksin problem deil
sag ayakla bile wuramazken sol sutlar denesin problem deil
bencilligin alasini yapsin problem deil

strese gerek yok
ne gerek war defansimiz war
ne gerek war serkan umut gibi ofansa cok da bisey katamasalarda gokhanin yerine kosanlar war

ahamitokutan
17.11.2008, 20:30
yanında umut örneği varken gökhan ünal gibi takıma bu kadar faydalı adamı bile eleştirebiliyorsak helal olsun bize

boztepeliyasin
17.11.2008, 20:40
gökhan herkesin beklentisinin altında bu bir gerçek ama çokta kötü sayılmaz. 5 gol 5 asist yapmış bunlarıda yabana atamayız. tabi gönül isterki gökhan her hafta bir gol atsın ama ortasahadan (bence) adam gibi güzel ortalar paslar gelmeyince anca bu kadar.

Ali Tunahan Güllü
17.11.2008, 20:45
gökhan ünal önceki maçlardan daha iyi durumuda...

TSercaN
17.11.2008, 20:51
sadece guluyorum ya... bu adamin attigi gol sansmis da soyleymisde boyleymisde .. ya birakin Allah askina... adam nefis bir bacak arasi atti.. ister kalecinin avanakligi isterse baska birsey.. o golu atti ya o bana yeter

mehmetdoğan
17.11.2008, 20:52
eğer gökhan topçu deilse umuta söylicek laf bulamıyorum

Ömer TOPAL
17.11.2008, 21:33
atmasa attırıyor...ikisinide aynı anda görücez insallah...cok az kaldı sabır sabır

Semih Kırsüleymanoğlu
18.11.2008, 00:14
milli takima cagrilmasi gereken topcularimizdan biri!

Barış
18.11.2008, 00:39
milli takima cagrilmasi gereken topcularimizdan biri!

çağrıldığında da ilk 11e,hatta ilk 18e alınması gerekenlerden :mad:

Ömer SEVİNÇ
18.11.2008, 09:59
Üşenmedim attığımız bütün golleri izledim. 5 asisti olduğu yalan. 1 tane net asisti var, 1 tane de asist olduğu belli olup olmayan bir pozisyon. Net asist olan geçen hafta vurduğu kafası, emin olamadığım Antalya maçında Colman'ın attığı gol.

Tabi herkes diline dolamış bir kez 5 asist 5 gol diye anlatamazsın ki..

İnanmayan gidip ligtv.com.tr'den attığımız golleri izleyebilir..

Adem Erdoğan
18.11.2008, 11:43
Dün akşam Hakan Ünsal Gökhan Ünal'ı çok iyi yorumladı.
Kayseri'ye karşı genel olarak çoğu takım açık oynar.Bu yüzden Gökhan orda başarılıydı.
Ama Trabzon'a karşı rakipler her zaman katı savunma yapıyor.Gökhan ayağına aldığı zaman topu 2-3 futbolcu hemen üşüşüyor çevresine.Tabiki topu kaptırdığı anlar oluyor.Fakat yinede Gökhan topu en verimli şekilde kullanmasını biliyor.Bunu verdiği derin paslarda görebiliriz.

Tayfun
18.11.2008, 11:45
Sivas maçında neler yapacak merak ediyorum .

Kazım Uzunboy
18.11.2008, 11:46
Hakan Ünsal'ı dinlemedim ama gerçekten yazdıkların çok doğru.

Bu görüşü benimseyerek ben de Gökhan'a karşı daha doğru bakabileceğim galiba.

akin0834
18.11.2008, 15:14
11.hafta..18 gol attık....gökhan ünal 5 gol 5 aisist..18 golun 10 tanesinde imzası war..ama öyle ama böyle..kendine geldiğinde dahada iyi olacak..tomaj jun ömer rıza ları unutmadık daha arkadaşlar...destek verin oyunculara ve takıma...