PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

ÖmerFarukYılmaz
26.10.2008, 19:14
Ya birakin adam gol kralliginda 2. 4 gol atti daha ne istiyorsunuz bi dunya pozisyona giriyor sahada aktif oluyor. O kadar ovdugunuz Umut kac pozisyona girdi?

Heh:)

İşte budur...Gerçi Umut'un görevi Günal'a boşluklar yaratmak ama onuda yapmadı...

Bu arada...

GOL KAÇIRMAYAN FORVET VARMI?

Ki girdiği 2 pozisyonda dar açıdaydı...

vurgun_kiz_61
26.10.2008, 19:20
Oldukca isteksiz bir ilk yari oynadi Ersun hocadan iyi bi firca yemis olmaliki ikinci yari biraz daha canlandi ama maalesef oda yetmedi...

Ömer SEVİNÇ
26.10.2008, 19:30
Ömer adaş o yazdığını Umut başlığında da görmek isteriz:)

İgzas-61
26.10.2008, 19:32
Golümüzü attı ama ilk yarıda kaçırdığı çok net pozisyon vardı atsa çok rahat bir maç olabilirdi

furkankayaoglu
26.10.2008, 19:33
gokhan aut - MEHMET YILDIZ İN eygidi başkan biraz daha düşünürek yapsaydık bu forwet transferini

ÖmerFarukYılmaz
26.10.2008, 19:39
Ömer adaş o yazdığını Umut başlığında da görmek isteriz:)

Oraya daha önce yazdım adaş;)

Ömer SEVİNÇ
26.10.2008, 19:42
gokhan aut - MEHMET YILDIZ İN eygidi başkan biraz daha düşünürek yapsaydık bu forwet transferini

O seçme biraz risk işiydi. Birini seçmek zorundaydık, Gökhan'ı seçtik. Orada başkanı suçlayacak birşey yok bence.

macka61
26.10.2008, 19:45
gökhan kayserideki gökhan değil inşallah en kısa zamanda toparlanır kolay pozisyonları kaçırıyor zorlarıda atıyor oda enteresan

murat_bayram
26.10.2008, 23:11
bu adam hiç toparlamıcak sanki yaw :((

lazooo28
27.10.2008, 00:09
adamim gs maciyla bugün ki macta yakaldigin pozisonylari atsaydin simdi gol kralliginda acik ara önde olcaktin

sifuni
27.10.2008, 00:12

bundan sonra olabilir yarida transfer olabilir mehmet yildiz cünkü umut ile gökhan ayni tip oyuncular birbirilerini engelliyorlar mehmet demirkolda dedi bugün stadyumda.o ya mehmet yildiz yada fatih tekke dedi bende ikisinin arasinda gidip geliyorum ama herhalde mehmet yildiz daha dogru bir tercih olur.cünkü fatih tekke gelirse fatih eski sayginligini geri isticektir takim icerisinde bu da gruplasmalara yol acabilir.ayni haminin schalkede döndügünde oldugu gibi.hem mehmet yildiz daha da genc ve son vuruslari Fatih Tekke olmasada fizigi cok süper .

coolank
27.10.2008, 00:25
İmza attıgın gün hiç sevinmemiştim ....

ÖmerFarukYılmaz
27.10.2008, 00:27
İmza attıgın gün hiç sevinmemiştim ....

Gol attığı zaman sevindinmi abi:)

Cem Balcı
27.10.2008, 00:43
her maç olduğu gibi pozisyonları bonkörce harcıyosun...

eski gökhanı izlemek istiyorum...

cabri
27.10.2008, 00:45
Daha çok gol istiyoruz.. daha çok :D

Attığın gol kaçırdıklarından daha zordu... Demek ki daha fazla atabilirsin.

Terzioğlu
27.10.2008, 00:51
Gökhan'in cok iyi bir forvet oldugunu formsuz olmasina ragmen 4 Gol 3 Asistle oynamasindan anliyoruz. Zamanla dahada iyi olacak. Ben cok güveniyorum Gökhan'a.

6Şafak Aydın1
27.10.2008, 03:55
ve liderlik yavas yavas uzaklasmaya basladi

Serdar A
27.10.2008, 05:24
Gökhan Ünal ile karşılaştırdığınız futbolcu ,

Mehmet Yıldız 5 gol , 3 asist . Gökhan Ünal 4 gol 3 asist . Sivas takımında geçen seneden bu yana 3 değişiklik var . Trabzonsporda geçen seneden oynayan 3 oyuncu kaldı . Henüz uyum sürecini aşamadı ve son sezonun büyük bölümünü sakat geçirmenin sıkıntılarını yaşıyor .
Mehmet Yıldız 27 yaşında , Gökhan 26 yaşında .
Mehmet Yıldız 80 süper lig maçında 31 gol attı . Gökhan 134 maçta 65 gol ( 35-40 maçta yedek soyundu ve oyuna dahil olmadı , yani toplam oynadığı maç sayısı 100 civarında ) attı .

Bu işin bir yönü . Gökhan Ünal'ın bundan 5 ay önce Trabzonspor'un ihtiyacı olan santrafor modeli mi sorusu ayrıca tartışılır . Ancak çok net olarak şunu söyleyebilirim ki o model Mehmet Yıldız'da değildir .

Puan tablosuna da bakalım :

26.10.2008

--------------------------O------G-----B-----M-----AV-----P-
1.BEŞİKTAŞ A.Ş.---------8------5-----3------0------9-----18
2.TRABZONSPOR A.Ş.---8------5-----2------1------3-----17
6.GALATASARAY A.Ş.----8-----4------2------2------9-----14
9.FENERBAHÇE----------8------4------0------4------3-----12

Uzaklaşan pek bir şey yok gibi...

EmrahYalçınalp
27.10.2008, 06:21
Gökhan Ünal'ın çok iyi bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Sahada genellikle 3 gole yakın adamla oluyoruz ve milet kaçırdığı için Gökhan'a yüklense de pozisyona giren başka biri olmadığını göremiyor. Geçen sene doğru dürüst top oynamamış bir adamın bu kadar çok yıpratılmaması gerektiğini düşünüyorum.

TSKara61
27.10.2008, 06:26
Arkadaslar bos vaktim olsun sizin icin bi klip hazirlicam. Bu sezon Gokhan'in performansinin gayet iyi olduguna inaniyorum gittikce iyiye gidecektir. Insallah bu kliplen bana katilanlarin sayisi artacaktir.

BALKAN 06
27.10.2008, 07:17
Gökhan Ünal kim ne derse desin görevini yapan oyuncularımızdandır diyorum.
sakatlıktan çıktığını ve çetrefilli bir transfer dönemi geçirdiğini düşünürsek yinede istatistikleri süper
daha da iyi olacaktır,ben güveniyor ve sonuna kadar destekliyorum.

Fatih Ersoy
27.10.2008, 08:03
Bu kadar pembe bir tablo yok aslında.

Gökhan ünal evet belki gol atıyor ama top rakipte iken hiç bir çaba harcamıyor. Oyunda sanki bir ölü gibi. Hırs ve kazanma arzusu yok gibi. Oysa kayseride böyle değildi sonraları bize gelince bir düşüş içerisine girdi.Umarım kısa sürede bu düşüşü atlatır...

Keşke diyorum umut'un hırs ve hız özelliğini gökhanın vuruş kabiliyeti ile birleştirip birine verebilsek...

promise61
27.10.2008, 08:04
gökhan ünal kayserispordayken fatih tekkenin gol kralı olmasına izin vermemişti

Onur Civelek61
27.10.2008, 10:17
Bu maç yine en iyi oyununu oynadı.Çok kaçırıyor ama.Tüm toplar ilerde onla buluşturuluyor.Çok eziyor topu.Pas vermesi gerektiğinde vermiyor.İyi bi golcü olduğunu tüm Türkiye biliyor.Gol atması iyi.Kaçırdıkları için kendiside üzgündür.Bulduğumuz pozisyonların 10 da 1 ini atsa zaten gol kralı olcak...

Mustafa K. Demirbaş
27.10.2008, 10:19
Gökhan bi an önce kendine çeki düzen vermeli biz ondan daha çok şeyler bekliyoruz

Ümit Tekşan
27.10.2008, 10:23
Kaçırdıklarını atsa su an ligde gol kralı idi. İstemesi lazım bizim tanıdığımız Gökhan ÜNAL bu değil daha çok istekli olması daha çok gol araması lazım. İnşaallah düzelecek diye umut ediyoruz.

ÖmerFarukYılmaz
27.10.2008, 10:27
gökhan ünal kayserispordayken fatih tekkenin gol kralı olmasına izin vermemişti

Fatih atsaydıda gol kralı olsaydı....:)

Saçma..

ÖmerFarukYılmaz
27.10.2008, 10:31
Bu maç yine en iyi oyununu oynadı.Çok kaçırıyor ama.Tüm toplar ilerde onla buluşturuluyor.Çok eziyor topu.Pas vermesi gerektiğinde vermiyor.İyi bi golcü olduğunu tüm Türkiye biliyor.Gol atması iyi.Kaçırdıkları için kendiside üzgündür.Bulduğumuz pozisyonların 10 da 1 ini atsa zaten gol kralı olcak...

Şunları gören varya...

Gam yemeden gidebilrim artık..:)

karatasof
27.10.2008, 10:31
Gökhan Ünal rahat değil.Aldığı paranın altında ezilmiş olma ihtimali büyük.Ben bu takımda bu parayı hakk edecek bir topçu değildim neden bana bu kadar para verdiler? sorularını sormaktan kendisini oyuna veremiyor.Kaçırdığı vuruşlar son derece acemice.İki haftadır ilk golu bulup rahatlama imkanına sahip iken acemice topları dışarı vurdu.Bence kızağa çekilme vaktidir..

arifberkay
27.10.2008, 10:32
Inan senin oynadigin oyundan da ben hicbirsey anlamadim gitti

Tayfun
27.10.2008, 11:50
Saçları kestirmiş çeki düzene girmiş :)

Gol attı ama Umut'un kafa ile arkaya aşırttığı topu gol yapabilmeliydi diye düşünüyorum..!

AYDIN KANTEKIN
27.10.2008, 11:55
Aurupada dan kralini alsaydik oda bukadar uyum sorunu cekerdi ve Jun gibi bomba elimizde patlar alir voltasini giderdi.Jun dan tek arti yani Türk kimligi tasimasi ve biriki gol atmasi.Kayseri gibi takimlarda gol krali olmak önemli marifet degil düsünün bir takimin tek forveti ve herkes sana calisiyor oyun planinda sen varsin nitekim Kayseri de kadro disi kaldi ve takim tökezledi.Insallah sonu hayirli olur.

enmavi61
27.10.2008, 12:00
tek forvete dönersek gökhan veya umutun hangisi oynarsa oynasın performasnları artacaktır...tabi isaac ile yattara oyunda olduğu müddetçe

ilhan
27.10.2008, 12:04
Şu yakalayıp kaçırdığın pozisyonları sen değil Umut kaçırsa forumda adamın yemediği hakaret kalmaz. Ben geldiğin ilk günde şunu dedim. "Kayserispor'dayken takır takır gol atan Gökhan'ı istiyorum." Mücadele edip etmemen pek umurumda değil. Yakaladın mı at, hepsini atma ama yarısını at. Hadi yarısını da atma dörtte birini at.

Yeterki gol at. Gol atmak için alındın ve son vuruşlardaki becerini Sağır Sultan biliyor. Bu sene bir çok maçta hattrick yapacak pozisyonlara girdin.

Sen gol kaçırdıkça benim canım sıkılıyor. Takım sana endekslenmiş durumda ve sürekli sana pozisyon hazırlıyorlar. Umut'un senin kadar becerisi olsa emin ol kulübeden çıkamazdın. Senin becerin Umut'un mücadelesiyle bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.

Silkelenmeni ve kendine gelmeni bekliyoruz artık. Burası Kayserispor değil ve büyük bir takımda oynuyorsun. Eğer büyük takımda oynuyorsan attıkların kadar kaçırdıklarının da hesabı yapılır. Umut'a yapıldığı, Jun'a yapıldığı gibi. Kimse yapmasa bile ben yaparım.

Girdiğimiz tüm gol pozisyonlarında varsın ve artık at Gökhan. Sadece gol at.

Emirhan Makul
27.10.2008, 12:18
Gökhan için kilit cümleyi söyleyeceğimde daha var zamanına.

Birtan Karaman
27.10.2008, 12:29
gökhan saç ektirdin ama 7 haftadır bizde saç bıraktırmadın ne olcak şimdi :)
''Bana ait bir söz değil haber61 de gördüm ama haklı:)

mechanic
27.10.2008, 12:42
Şu yakalayıp kaçırdığın pozisyonları sen değil Umut kaçırsa forumda adamın yemediği hakaret kalmaz. Ben geldiğin ilk günde şunu dedim. "Kayserispor'dayken takır takır gol atan Gökhan'ı istiyorum." Mücadele edip etmemen pek umurumda değil. Yakaladın mı at, hepsini atma ama yarısını at. Hadi yarısını da atma dörtte birini at.

Yeterki gol at. Gol atmak için alındın ve son vuruşlardaki becerini Sağır Sultan biliyor. Bu sene bir çok maçta hattrick yapacak pozisyonlara girdin.

Sen gol kaçırdıkça benim canım sıkılıyor. Takım sana endekslenmiş durumda ve sürekli sana pozisyon hazırlıyorlar. Umut'un senin kadar becerisi olsa emin ol kulübeden çıkamazdın. Senin becerin Umut'un mücadelesiyle bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.

Silkelenmeni ve kendine gelmeni bekliyoruz artık. Burası Kayserispor değil ve büyük bir takımda oynuyorsun. Eğer büyük takımda oynuyorsan attıkların kadar kaçırdıklarının da hesabı yapılır. Umut'a yapıldığı, Jun'a yapıldığı gibi. Kimse yapmasa bile ben yaparım.

Girdiğimiz tüm gol pozisyonlarında varsın ve artık at Gökhan. Sadece gol at.

Birebir katılıyorum.

Cengiz Çubukcu
27.10.2008, 12:46
Gökhan ilk defa büyük takımda oynuyor arkadaşlar, bizde yakaladığı pozisyonları Kayseride takır takır gole çevirirdi ...zamanla hem kendini bulacaktır...bu sene en az 15 gol atacağını düşünüyorum...

john_61
27.10.2008, 15:05
gaziantep maçında golcu (santrafor ) olmadığı tescil edilmiştir.

Süleyman50
27.10.2008, 15:08
ilk yarıdaki o pozisyonu gole çevirebilseydi şimdi liderdik kayserideki gökhandan eser yok........

Zafer Fidan
27.10.2008, 16:24
Gökhan bu takimin en iyi golcüsüdür..

ÜNAL
27.10.2008, 16:31
Hedefindeki gol krallığına emin adımlarla ilerliyor.;)

Erbay
27.10.2008, 17:02
Gökhan Ünal iyi oynamıyor. Topu ayağında tutamıyor. Gol pozisyonlarında eski golcülüğü de yok. Bu maçta dikkat ettim biz golü yedikten sonra 1 dakika çok hırslı oynadı ve 1 dakika içerisinde golü attı. İlk defa bu kadar hırslı gördüm ama çok kısa sürdü.

Birtan Karaman
27.10.2008, 17:16
Gol kaçırma yarışması olsa açık ara lider giderdi arkalarında isaac bekliyorya ona acıyorum kardesım:S

Samet Yildirim
27.10.2008, 17:55
Gökhan Ünal büyük golcu...gol pozisoyna giremeyen golcularin yaninda sen giriyorsun insallah daha iyi olacaksin olmalisin zaten...gol vuruslarinda daha dikkatli oldugunda hersey yoluna girer...son maclara nazaran daha hareketli buldum...

umutun ellerine kalsaydik vay halimize...hersey zamanla seni anlamayanalr var cünkü sen insan degilsin robotsun;)...

Sezon Sonu bu basligi hep beraber görecegiz...

Varlıbaş61
27.10.2008, 18:25
tamam gökhan kötü ve baya gol kaçırdı ama
her hafta bu kadar gol kaçıracağını mı zannediyorsunuz??

Ahmet Kuru
27.10.2008, 18:44
kendi demeçlerinde de kendi performansını beğenmediğini dile getiriyor,her hafta daha iyi olacağım diyor ama pozitif bir hareket göremedik...
Maç içinde özellikle bir gol pozisyonunda lakayit vuruşu hiç hoşuma gitmedi..
Verilen okadar paranın karşılığı bu olmamalı,kendisinden beklentiler çok fazla,en kısa zamanda bunun farkında olması gereliyor!

SERDAR-61
27.10.2008, 18:48
gökhan İNŞALLAH hedefin olan 3 istanbul takımından birinin formasını giyersin bu forma sana büyük geliyor:)

otuken55
27.10.2008, 19:20
sallayın bakalım:D
4 gol atmış bu adam golcümüz yok diyoruz hala
zamanla bulacak kendisini
kabul ediyorum hala savruk ama 1 dakika golü istemesi gol atmasına yetiyor
gökhan şuan ben küçük takımın büyük transferiyim havalarında da değil zaten
gol atamıyorum aldığım para helal mi hesabında

ApoCaN28
27.10.2008, 19:35
1 dakika değilde en az bi 40-50 dk gol isteyen Gökhan'ı Görmek İstiyoruz Ve De En Doğal Hakkımız...

.....
27.10.2008, 20:37
Gökhan Ünal sorunları aşsın bu ligde onu durduracak adam göremiyorum. Sadece biraz sabır. Bu sabırı En başta Takımımıza ondan sonra oyuncularımıza göstermeyiliz.....

Samet Yildirim
27.10.2008, 20:39
Gökhan Ünal sorunları aşsın bu ligde onu durduracak adam göremiyorum. Sadece biraz sabır. Bu sabırı En başta Takımımıza ondan sonra oyuncularımıza göstermeyiliz.....

ne sabiri ya...6 milyon euro verdik hemen gelip takir takir goller ve futbol oynamali sen ne diyorsun kardesum...görmüyormusun bos kaleye atamiyor....saka saka bunlar benim yorumum degil:D

Gökhan Ünal gol kralli olur...

.....
27.10.2008, 20:50
ne sabiri ya...6 milyon euro verdik hemen gelip takir takir goller ve futbol oynamali sen ne diyorsun kardesum...görmüyormusun bos kaleye atamiyor....saka saka bunlar benim yorumum degil:D

Gökhan Ünal gol kralli olur...
Yazının ilk başlarını okuyunca dedim ne oluyoz :D

Bencede bu sezon gol krallığını en fazla zorlayacak oyuncular arasında.(şu gesede ki oglancı da zorlar gibi geliyo)

Hüseyin İlkin
27.10.2008, 21:18
Yahu gidip Güiza ' yı eleştiriyorsunuz , ama bizim oyuncumuza gelince iş büyük golcü oluyor . Atıyor golünü , attığı kadar hatta daha çoğunu kaçırıyor . Bunun yanında sahada Yattara-2 gibi mücadele etmiyor . Koşmuyor , koşsada yetersiz kalıyor . Şu forumda Güiza geldiğinden beri Güiza ' ya verilen para boşa harcanmış paradır dedim . Haklı olduğumuda düşünüyorum şu sekiz haftalık süreçte . Ama Gökhan ' da yanıldım ... Ben ondan çok daha fazla şey bekliyorum çünkü .

Formunu artırmasından başkada birşey diyemiyorum . Çünkü sahada ki Gökhan , gerçekten Gökhan değil . Ben inanmıyorum Gökhan ' ın bu olduğuna . 4 golü var , bir o kadarda asistti var ama ben bunun yanında oyunda istiyorum . Çok şey istemiyorum çünkü Gökhan bunu yapabilecek bir oyuncu . Tescil edildi , kanıtlandı ...

Sezon sonu inşallah gol kralı olur , inşallah şampiyonluk kupasını kaldırmamızı sağlayan başlıca oyunculardan olur . Bunu isteyenlerinde başındayım eleştirsekte ;) Eleştiriyoruz diye Anti - Gökhan ' cı olmadık ... Geldiğinde ne kadar sevindiğimi bir ben bilirim bir Allah bir de annem . Evin içinde göbek atmalarımın haddi hesabı yoktu çünkü .

Bu arada yukarıda İlhan ' ın bir sözü var , senin kaçırdıklarını Umut kaçırsa forumda yemediği hakaret kalmaz diye . Çok doğru bir söz gerçekten , altına imzamı atarım .

okg_53
27.10.2008, 21:19
Gökhan Ünal git gide açılacak ve açılmaya başladı.Kaçırdığı goller çok net ama,dünya starı denen baros ve guiza nın kaçırdıklarının yanında hiç.Nobre yi söylemiyorum bile.
Biraz insaflı olun ve sabredin.

Yavuz Hasan
27.10.2008, 22:06
sabır sabır da nereye kadar kaçan bu puanların telafisi olacakmı bakalım

Onur Akyüz
28.10.2008, 05:51
zamana ihtiyacı var dedigimiz adam bu haliyle bile 2 maçta 1 gol atıyor,biraz sabır lütfen..maçı tv'den izlerken gökhan gol kaçırınca ciddi ciddi tepki oldugunu duyuyorum ve bu gökhan'ı olumsuz etkiliyecek diye çok korkuyorum..çok kaliteli bir oyuncumuz var degerini bilelim..
attımı da pis çakıyor ama dimi:D biraz daha hamsi yesin,lahana yesin,kuymak yesin bakın nasıl olacak..:D
daniel gülizar-15m €------1 gol---unutma,unutturma..

Süleyman50
28.10.2008, 08:23
bir an önce toparlanması lazım gökhan ünal bu değil...

Sümeyye Şahin
28.10.2008, 09:32
sabır sabır...hele bi sezonu kapatalım da...

61trabzonomer
28.10.2008, 10:40
gaziantep maçında gol atmışda olsa hiçde iyi değildi inşanlah kupa maçıyla oda bir seri yakalar eski gökhan bu değil.

Hekimoğlu
28.10.2008, 15:56
Formsuz olmasına rağmen golünü atıyor form tuttuğunda gökhan'dan korkulur.

Ali Tunahan Güllü
28.10.2008, 16:00
inşallah daha iyi olucak GÖKHAN ÜNAL...

azdiha6161
28.10.2008, 16:02
en azından adam gol atmaya çalışıyor bizler şota ve fatih tekkeden gördük golcülüğü.belki ondan beğenmiyoruz ama gökhan ünal Türkiye süper ligindeki en iyi golcüdür..

ApoCaN28
28.10.2008, 16:06
Fatih Tekke GİBİ Birini bulamadık daha o yüzden beğenmiyoruz...

azdiha6161
28.10.2008, 16:09
Fatih Tekke GİBİ Birini bulamadık daha o yüzden beğenmiyoruz...

aynı şeyi diyorum işte keşke fatih tekkeyi alsaydık ama artık kolpa fatih tekke stili birini yaratacağız o da gökhan ünal şu aşamada.

Delhorno
28.10.2008, 18:14
Gökhan gol kralı olur diyenler... Ey gidi uşaklar ey. Balık baştan kokar. Bu adamın gol kralı olması için varsayalım ki 25 gol gerekiyor. Sonvuruş ustası (!) Gökhanın bu golleri atabilmesi için her attığı bir golün yanısıra 5-6 net pozisyon bulması gerekir. Bu da, bu sezon Usta ayağın (!) en az 100 net gol pozisyonu yakalayabilmesiyle mümkün. Mümkün müdür dersiniz, bence çok zor.

Kendisi hakkında ufak bir notla yazımı noktalamak istiyorum. Belki , forumlarda kendi başlığını karıştırmak isterde gözüne çarpar.

Değerli Gökhan Ünal, seni bu takıma kazandırırken , senden önceki maçlarda cömertçe harcanılan pozisyonları artık senin gole çevirmen, pozisyon bulamadığımız maçlarda nevi şahsına münhasır yeteneklerini kullanarak bize olmaz dediğimiz maçları kazandırman ve en önemlisi " herkesin atabileceği golleri değil, özel ve zor goller atabilmen düşünülmüş ve net,cesinde astronomik bir meblağa tranferin gerçekleşmiştir.

Biz senden normal pozisyonları geçtik( çünkü onları hemen herkes atabilir); özel goller bekliyorduk. Çünkü bunu yapabileceğine inanıyorduk. Bu yüzden 6 milyon avro verildi senin için...

Gelinen noktada üzülerek gözlemliyoruz ki, bırakın özel, güzel golleri normal gol pozisyonlarını dahi değerlendiremez oldun. Bu da gösteriyor ki, bayağı bir santrfor görünümündesin.

Burası Kayseri değil, önce bunun ayırdına varmak gerekli. Burada hedefler büyük ve senin kaçıracağın her gol çetelene kocaman bir eksi olarak düşecektir. (taraftar tepkisini ve maruz kalacağın sıfatları saymıyorum bile)

Samet Yildirim
28.10.2008, 18:32
herkesle sezon sonu görüsmek üzere:) agir sakatlik felan olmasa tabi;)

agasaro
29.10.2008, 02:12
Gökhan iyi bir oyuncu ama henüz bir tane klas golünü izleyemedim. Takıma puan kazandıran, klasına yakışır gol ve goller bekliyorum Gökhan'dan. Önümüzdeki haftalarda hem Gökhan hem de biz güzel günler yaşayacağız diye düşünüyorum. Bunu hissediyorum.

Atakan
29.10.2008, 07:31
Atacaksın golünü Gökhan.

ApoCaN28
29.10.2008, 08:47
Kaçırma bu kez...

ilhan
29.10.2008, 10:54
Gökhan nerede oynadığının farkında olsa şimdiye 10golü atmıştı. Gökhan'ın girdiği pozisyonlara Umut girmiş olsaydı o beceriksizliğine rağmen Gökhan'ın attığının iki katını atardı.

Burada Gökhan hakkında yazdıklarım salt olarak benim görüşümdür. İsteyen;

* Gökhan'a sallıyor.
* Gökhan'ı sevmiyor ve istemiyor.
* Sırf Umut'u savunacak diye Gökhan'ı eleştiriyor.
* vs.vs.

istediğini düşünebilir zerre kadar umurumda olmaz. Kaldı ki Gökhan'ı da severim.

Gökhan gol kralı olacak sezon sonu görüşürüz ne demek?

Neyi görüşeceksin arkadaş? Neyi kime kanıtlayacaksın? Bu adam maç başına bi ton gol pozisyonuna giriyor. Golcü diye aldık gol atacak, kral olacak.

Sezon başı alındığında tamamdır bu iş dedim. Artık takır takır gol atan bir forvetimiz var diyorum. Geçen sene Umut'un kaçırdıklarını kaçırıyor bu sene. Biz bilmiyormuyuz Gökhan'ın şu an en iyi yerli forvet olduğunu? Biz bilmiyormuyuz Gökhan'ın hangi pozisyonlarda gol atacağını veya kaçıracağını? Adam buz gibi golleri kaçırınca ben deliriyorum. Umut kaçırınca delirmiyor muyum? Yine deliriyorum ama Gökhan ile Umut'un gol becerisi bir değil. Umut bunları zaten kaçırıyordu, Gökhan atsın bari.

Yahu bu adam Kayserispor'da oynarken bize sıfırdan gol attı. Sol ayağıyla bazuka gibi topu soktu kaleye. Sadece o vuruşu bu adamın ne denli yetenekli olduğu gösterir. Umut tabiri caizse hamal gibi koşup mücadele ederken Gökhan yakaladığını atamayınca bana biraz dokunuyor. Bırakın da bana dokunsun.

Ben bunları yazıyorum diye Gökhan'ı sevmiyor mu oluyorum?

Hadi hepsini geçiyorum gol de kaçırabilir. Girdiği her pozisyonu gol yapan forvet yoktur zaten. Ama biraz mücadele et be Gökhan. Gaziantepspor maçında attığımız goldeki hırsını 10 dakikaya yay bari.

Salt olarak savunma babında "Sonra görüşürüz" gibi ifadeler kullanmayalım. Bu adamın benim takımımın gol yükünü çekecek olan adam. Şimdisi sonrası yok bu işin. Gökhan atacak ki takım kazansın. Çok kötü maç olacak Gökhan çıkacak 2 tane çakacak maçı kazanacağız. Sonra da sonra görüşürüz öyle mi?

Yattara ile Gökhan coşacak. Yattara nasıl Fatih'e goller attırdıysa Gökhan'a da attıracak.
Bekliyoruz...
Bekliyorum..

Hekimoğlu
29.10.2008, 11:16
Gökhan en çok gol atan oyuncumuz ve en çok pozisyona giren oyuncumuz aynı zamanda formsuz olduğu kesin ,ama yanında oynayan yetenek fakiri sadece koşması ile bir kısım taraftarı tav ettiğinden -onun gol atmasına gerek yok- gökhan yakaladığı tüm pozisyonları atmak zorunda.işi zor yani.

onur_alabuga_61
29.10.2008, 11:36
yhaa gökhan ünla zaman verin yhaaa adam daha yeni geldi ama 3 senedir burda olan umuttan daha çok gol atmış adam pozisyomna giriyo kaçırıyo normaldir ama umut pozisyona giremiyo bnce isaac-gökhan ikilisini kimse tutamaz

Ümit Tekşan
29.10.2008, 13:25
Bu gün senden gene gol bekliyoruz. Sana güveniyoruz ...

poetricus
29.10.2008, 13:35
Arkadaşlar sakin, biraz daha sakin.
Gökhan'ın kaçırdığı goller yüzünden sanırım hepimiz en az bir kere saç baş yolarak Ziya Doğan'a dönüşme tehlikesi geçirdik.
Ama hayatın ve futbolun gerçeklerinden de kopmayalım.

Normal bir Gökhan Ünal oyunda değil sonuçta etkili olan bir isim. Daha ziyade tek vuruşluk goller atan bir forvet.
Bizde bu özelliğini henüz yeterince gösteremediği doğru ama bundan bir karamsarlık senaryosu çıkarmak için çok çok erken.
Bir kere uzun bir süre sahalardan uzak kalmış bir oyuncunun toparlanma sürecine ihtiyacı var.
Sonra bu oyuncunun takım değiştirdiğini ve yeni takımının neredeyse A'dan Z'ye değiştiğini, taşların yerli yerine oturması için zamana ihtiyaç olduğunu görmezden gelmeyelim. Çocuk bile 9 ay 10 günde oluyor...

Yine de şu ana kadar attığı ve attırdığı goller az değil. İstenilen seviyede değil elbette ama bir oyuncunun gerçek performansına zamanla kavuşacağını unutmayalım.

eminbayram
29.10.2008, 13:42
Arkadaşlar sakin, biraz daha sakin.
Gökhan'ın kaçırdığı goller yüzünden sanırım hepimiz en az bir kere saç baş yolarak Ziya Doğan'a dönüşme tehlikesi geçirdik.
Ama hayatın ve futbolun gerçeklerinden de kopmayalım.

Normal bir Gökhan Ünal oyunda değil sonuçta etkili olan bir isim. Daha ziyade tek vuruşluk goller atan bir forvet.
Bizde bu özelliğini henüz yeterince gösteremediği doğru ama bundan bir karamsarlık senaryosu çıkarmak için çok çok erken.
Bir kere uzun bir süre sahalardan uzak kalmış bir oyuncunun toparlanma sürecine ihtiyacı var.
Sonra bu oyuncunun takım değiştirdiğini ve yeni takımının neredeyse A'dan Z'ye değiştiğini, taşların yerli yerine oturması için zamana ihtiyaç olduğunu görmezden gelmeyelim. Çocuk bile 9 ay 10 günde oluyor...

Yine de şu ana kadar attığı ve attırdığı goller az değil. İstenilen seviyede değil elbette ama bir oyuncunun gerçek performansına zamanla kavuşacağını unutmayalım.

yorumlarını yakından takip ediyorum.hem Umut hemde Gökhan hakkında çok güzel tespitlerin var.yüreğine sağlık..

Mollasalihoğlu
29.10.2008, 13:43
poetricus bir yeere kadar haklı ama bu taraftar da haklı biraz bazı yönlerde g.ünal konusunda..

antep gibi maçları kazanmka için aldık gçkhan'ı biz,önüne 2-3 tane net top düştü atamadı..umarım ilerleyen haftalarda kayseri'de oynarken bize karşı sergilediği performansları sergilemeye başlar :)

OLCAY ÇAKIR
29.10.2008, 13:54
Pozisyona girmesi önemlidir.
Birgün atar nasılsa.
Hem adet bazında az da değil attıkları,ülke ortalamasına göre gayette iyi..

En önemliside şu bence;''yok hoca istedimi,başkan mı aldı'' tartışmalarının gündemi meşgul etmesi..
Oysa;
Gökhan'ın mevcut katkısından ziyade prestijli transfer oluşudur önemli olan.
Bizim takımın gündemde olması,korku vermesi bu tip hamleleri yapmış olması ilede alakalıdır.

Gökhan transferi dosta güven düşmana korku vermedimi?
Golleri atmaya başlayınca zaten sorunda kalmayacak.

Eleştiri tabiki olacak ama erkenden ''bu olmadı,şu olsun'' havasına girmek yanlıştır,yılların alışkanlığı bir yanlıştır hemde...
Dİkkat edelim.

ilhan
29.10.2008, 14:01
Benim yazdığım yorumları çarpıtanlar olduğu gibi anlayanlar da vardır. Ben Gökhan'a neden kızıyorum? Umut'un geçen sene kaçırdıklarını bu sene kaçırdığı için. Geçen sene Umut maç başına 3-5 gol pozisyonuna giriyordu. Atamayınca Poetricus hocamın da dediği gibi "Ziya Doğan'a kafa olarak benzemeye" başlıyorduk. Kafamızda saç kalmama durumları vs.

Ama Gökhan Ünal gerçeğini kimse inkar edemez. Bu adam takır takır gol atıyordu yahu Kayseri'den. Tamam Kayserispor'da son dönemlerde şans bulmadı ama bizim hazırlık kampında hiç antrenman kaçırmadı, tüm maçlara çıktı (hemen hemen). Zamana ihtiyacı olduğunun ben de farkındayım.

Antalyaspor maçında bize galibiyeti getiren gol nasılsa Antep maçında da x maçta da atsın istiyorum onları :) Bunu da bana reva görmeyin. :)

Ben hoca olsam Umut ile Gökhan'ı bir maç yanımda oturtur Isaac'i oynatırdım. Ama hoca değilim ve benden hoca olmaz. :D

ÖmerFarukYılmaz
29.10.2008, 14:09
Bizki SABIR konusunda doktora yapmış bir taraftar kitlesiyiz...

Eğer önümüze çıkan bu şanslara sabrımızı göstermezsek yazık olur sabrettiğimiz günlere...

Alışcak, Oda alışıyor takıma:)

Biz herşey hemen olsun istiyoruz ama olmuyor işte:)

poetricus
29.10.2008, 14:12
Bizki SABIR konusunda doktora yapmış bir taraftar kitlesiyiz...

Eğer önümüze çıkan bu şanslara sabrımızı göstermezsek yazık olur sabrettiğimiz günlere...
Sevgili adaşım;
Çok haklısın. Galiba az daha sabredip Yardımcı Doçent olursak işler yoluna girecek.

Emo91
29.10.2008, 14:18
ben gökhani begeniyorum.
belki futbolu etkili degil ama hemen hemen her hafta bizi kurtaran veya takima katki saglayan golleri atiyor.

ileride futboluda etkili hale geldigi zaman bizi kimse tutamaz.

ayrica umut-gökhan ikilisi böyle devam etmeli diye düsünüyorum! gol atmadigimiz sadece bir mac var oda GS maci. GS ye karsi da üstün oynadik. orda forvetlerimiz gercekden acemiceydi. ama diger maclai bos gecmediler.

Oğuzhan Fidan
29.10.2008, 14:19
iyi motivasyonla çıkar sahaya yüreğini koyup oynarsa çok gol atar.bugun inşallah böle yapar

ÖmerFarukYılmaz
29.10.2008, 14:22
Sevgili adaşım;
Çok haklısın. Galiba az daha sabredip Yardımcı Doçent olursak işler yoluna girecek.

Hocam Yrd. Doç. için son senemiz galiba:rolleyes:

Bir sene daha:)

poetricus
29.10.2008, 14:30
Hocam Yrd. Doç. için son senemiz galiba.
Bir sene daha.
YÖK canım; ay pardon yok canım. Af maf bir şeyler çıkar işte.
Şaka bir yana, söylediğiniz gibi; Bu kadroya sabretmezsek sabrettiğimiz onca sene ziyan olur.

Samet Yildirim
29.10.2008, 19:22
form cikisi devam ediyor...

Erdem Keser
29.10.2008, 19:58
O değilde ,bir zamanlar Gökhan Ünal'ın Fatih'ten bile iyi olduğunu iddia edenler vardı , hey gidi günler:)

Terzioğlu
29.10.2008, 20:25
Bugün oynadimi Gökhan?

hamucera
29.10.2008, 20:27
1 asist yaptı. başka ne işe yaradı anlamadım

alpozan61
29.10.2008, 20:50
gökhan çok isteksiz oynuyor biraz daha kalıbının adamı olmalı 10 trilyonluk adam gibi oynayıp aldığı paranın hakkını vermeli...

alper*
29.10.2008, 20:54
yaptığı asist gayet güzeldi.

Hüseyin İlkin
29.10.2008, 21:05
Şimdi bu 1 asisti diğer maçta da ilk 11 ' de başlatır onu :) Hey gidi hey ...

Gökhan Ünal ' ın oturduğu sitede , altta yapılan Lig-Tv odasında izledim maçı . Maçın sonunda yapılan yorumlardan biri ; Ersun Yanal ile Gökhan Ünal ' ın ne yakınlığı olduğuydu :cool:

Cidden bir yakınlık var mı aralarında ?

Cafer Bulur
29.10.2008, 21:20
Bugün oynadimi Gökhan?
Evet oynamaya calisti ve güzel bir asist yapti.:)
Bu aksam gecen maclara oranla daha fazla kostu ve istedi ama yine etkili olamadi.
Ne zaman formuna kavusacak merak ediyorum.
Bir nebze olsun düzelecegine olan inancim var..

ApoCaN28
29.10.2008, 21:40
Sabır Diyoruz Bazen Ya Arkadaşlar Sabır da bi yere kadar demek için erken mi(Gökhan Yanılt bi kere beni)

Murat'
29.10.2008, 21:49
Yaptığımız transferler içerisinde en büyük hayal kırıklığı kesinlikle Gökhan Ünal...En önemli eksiği çok isteksiz oynaması...sanki bu takımla zorla oynuyormuş gibi bir havası var...aslında imza atarken de yüzü hiç gülmüyordu...birşeyler yanlış gidiyor ama ne??

TS-Tiryaki
29.10.2008, 21:54
Birkere topla rakibinden siyrilirsan kurban kestiricem. Bir topcu bukadarmi ikili mücadelede kötü olur?? Hay Allahim. Biz bu adama 5 Milyon verdik. Bu paraya daha iyisi alinmazmiydi???

Lumcera
29.10.2008, 23:01
Birkere topla rakibinden siyrilirsan kurban kestiricem. Bir topcu bukadarmi ikili mücadelede kötü olur?? Hay Allahim. Biz bu adama 5 Milyon verdik. Bu paraya daha iyisi alinmazmiydi???

Diyesi geliyor insanın.

Samet Yildirim
29.10.2008, 23:11
form düsüklügü varsa hemen süper formuna gelemez yavas yavs ancak olur...bugün daha fazla mücadele etti baski yapmaya calisti....dogru izleyelim maclari...haa halanda istedigimiz adam degil ama oda olur

alper*
29.10.2008, 23:13
gol atıyor asist yapıyor bırakın şu adamın yakasını artık !

Samet Yildirim
29.10.2008, 23:19
bu macta ens on suclu gökhan en cok övgüyü gökhan almali...

yattara yok-isaac yok-colman hic yok-slecuk bi var bi yok-kanatlar var miydi ?? orta saha oynadi mi bugün ??

ondan sonra gelin gökhana elestiri yapin hey allahim ya ne günlere kaldik....ben gökhani TS formasi altinda bukadar mücadele bukadar pre yaptigini gördüm....

hakzizlik yapmaylaim gökhan ünal tek bsina takim olamaz

yaranozlu
29.10.2008, 23:19
gökhanın attırdığı gol çok iyiydi ama maç boyu etkisizdi. Daha diri olması gerekir, kendini de boşa yormamalı. Beklentilerimiz daha fazla ama en azından olağanüstü iyi bir asist yaptı.

TS-Tiryaki
29.10.2008, 23:31
bu macta ens on suclu gökhan en cok övgüyü gökhan almali...

yattara yok-isaac yok-colman hic yok-slecuk bi var bi yok-kanatlar var miydi ?? orta saha oynadi mi bugün ??

ondan sonra gelin gökhana elestiri yapin hey allahim ya ne günlere kaldik....ben gökhani TS formasi altinda bukadar mücadele bukadar pre yaptigini gördüm....

hakzizlik yapmaylaim gökhan ünal tek bsina takim olamaz

Rakibinden bir kere siyrildigini görmedim.:) Artik görsekde gözümüz acik gitmese.

Great White
30.10.2008, 01:22
Şu ana dek ama yurt dışından ama yurt içinden onca maç izledim fakat top ayağına değer değmez en fazla bir saniye içinde topu istisnasız bir şekilde kaybeden bir başka forvet oyuncusu asla görmedim..

Her maç iki gol, üç asist de yapsa ben bu adamın şu futboluna asla katlanamıyorum..

İnanılır gibi değil..

Fatih Ersoy
30.10.2008, 01:34
Topu ayağında tutamıyor..

Tek yapabildiği sert şut çekebilmek... Ayrıca isteksiz oynuyor gibi bir görüntü seziyorum...

Uğurtan
30.10.2008, 07:01
İstatistiklere bakıyorum bu sezon bize 4 gol 4 asist gibi bir katkı sağlamış 9 maçta.. Başarılı gibi gözüksede kağıt üzerinde.. Oyun içersinde yokları oynuyor.. Top kaybı bir hayli fazla ve takım tam yerleşmişken karşı ceza sahasına kalemizde kontra görmemize de neden oluyor.. Çok fazla izlememiş olsakta Kayseri'deki Gökhan asla bu değildi.. Toparliyacağını ummaktan başka çaremiz yok..

Süleyman50
30.10.2008, 08:19
bir oyuncu ayağında hiç top tutup adam geçemezmi nerde kayserideki gökhan....

mechanic
30.10.2008, 14:04
bir oyuncu ayağında hiç top tutup adam geçemezmi nerde kayserideki gökhan....

Rivayete göre Trabzonspor'da futbol hayatını devam ettiriyormuş. :)

promise61
30.10.2008, 14:12
Gökhan bu sezon çok etkisiz bence

Tayfun
30.10.2008, 14:33
İbb maçında Gökhan yedek otursun Umut tek forvet oynasın...!

Dinlensin,dinlensinde kendine gelsin..!

Samet Yildirim
30.10.2008, 15:08
gökhana sallamaya devam fakat hoca güvenmeye devam ediyor aslan hocam benim...sen biliyorsun bu i$i...

tek golcusu olan takimda bile yedek kalacakmis olacak is degil...yinede daha iyi oynamali gittikce dahada iyi olacakdir...

seyyah61
30.10.2008, 18:07
Gökhan Ünal'dan daha iyisini bekliyoruz.
Bence gittikce iyi olacaktir.
Son macta takim halinda kötü idik.
Buna ragmen bir de asist yapti Gökhan.

Emo91
30.10.2008, 18:13
gökhan cok enteresan.

cok kötü oynuyor ama her hafta ya gol atiyor yada asist yapiyor!

insallah oyununu gelistirir ve daha cok gol atar, ne diyelim!

ilhan
30.10.2008, 18:29
Gökhan'ın performansından memnun olmamak Gökhan'a sallamak oldu yani. :) Enteresan şeyler oluyor forumda.

Samet Yildirim
30.10.2008, 18:34
Gökhan'ın performansından memnun olmamak Gökhan'a sallamak oldu yani. :) Enteresan şeyler oluyor forumda.

bende menmun degilim ama salligim diyede sallamyiorum...elestiri baska sallamak baska...

elestiri olsun diye elestiri yapilmaz...

ilhan
30.10.2008, 18:45
Sen sallamak için sallama ne yapalım yani? Her eleştirene muhalefet olmayın yeter. Gökhan'ın 4 asisti 4 golü var diye eleştirmeyelim mi yani? Ee geçen sene bu kısır kadroda Umut 15 gol ve yine hatırı sayılır asist yaparken o adama sallanırken neredeydiniz yahu? İstatistik değil yani o adamınki :)

Valla Erdem, Fatih, Selman iyi bilir Gökhan alındığında ne kadar sevindiğimi. Ama şimdiye kadarki performansı benim için hayalkırıklığı.

Şimdiye kadar girdiği gol poziysonu sayısı attığı gol sayısınız 7-8 katıdır. Yetenekleri kısıtlı Umut'tan bahsetmiyoruz, Gökhan Ünal'dan bahsediyoruz. 4 gol beni tatmin etmiyor.

Bu eleştiri "ilhan eleştiri olsun" diye yapmış diye düşünseler ne olur düşünmeseler ne olur? Her mesajımda "ben, bence, bana göre, benim" diye başladığım yerleri kalınlaştırıyorum kimseyi bağlamaz diye. Ama son sayfalarda "sallayanlar" kategorisine koyuluyorum. Gerçi benim için pek bir şey ifade etmiyor o kategoride gözükmek.

Ama bırakında performansından memnun olmayanlar da fikirlerini dile getirsinler.

Yok öyle "Gol kralı olunca görüşürüz, Golleri atınca görüşürüz" gibi beylik laflar. Atacak tabii. İşi ne? Umut'un kaçırdıklarını bu sene Gökhan kaçırıyor.

Bu takımın gol yükünü çekmek için transfer edildi. Gökhan'ın kapasitesi belli. Türkiye'deki en iyi forvet. Ama biz de neden atamıyor?

Ayrıca Gökhan'ın yakaları elimde değil ya da elimizde değil. Basit goller kaçırmasını kabullenemiyorum. Adamın Kayseri'de sadece bize attığı goller jeneriklikti. :) Diğer gollerinden bahsetmiyorum hiç.

ÖmerFarukYılmaz
30.10.2008, 18:52
Performansının kötü olduğunu kabul etmeyen yoktur..Sadece değerlendirirken kriterler farklı..Mesela ilk defa beraber oynadığı 10 adamla 4 golü beğeniyorum...He ama bu buldumu atmamasını gerektirmiyor..Herkes kaçırıyor...Hatta kendini bence geliştiriyor..Daha taraftara bile tam ısınamamıştır..

Şuan performansını çok yüksek gördüğüm bir adam var takımda oda SERKAN.

Sabredebilsek bütün taraftarca..Herşey güzel olucakta:)

Sabır ya..Yapmadığımız iş sanki...Önceki sayfalarda yazmıştım,Biz bu işin doçentiyiz diye...Az daha..

Samet Yildirim
30.10.2008, 18:54
Ilhan...

4 gol 4 assist iyi mi oynuyor dedim...mükemmel bi gökhan mi var dedim...siz beklyiorsunuzki kayseriden adam gelecek bizi sampiyonluga götürecek böyle birsey ancak 100 futbolcunun 3tanesinin basina gelir...normalinde 2-3 senedir bu takimda golcu olan futbolcu bizi tasimali ve gökhanda takima yavas yavas uyum saglar ve iyi oynamyaya daha sonra baslar...ama dedigim gibi bende menmun degilim istedigim veya izledigim gökhan ünal daha göremedik ama oda olacak heralde

bi $öyle sabredelim bakalim noluyor isler nasil gelisiyor...hemen gökhani satin yok hemen yedek birakin....bunlari birakalim ve zaman taniyalim...

ya kötü oynuyor veya mücadele etmiyor veya veya hepsini desinler elestiri gayet dogal ama hemen satalim yada yedek kalsin daha oynamasin gibi yorumlari okudugumda dayanamiyorum ve yaziyorum...

ilhan
30.10.2008, 19:03
Mesajı attıktan sonra çıkmışsın o yüzden iletiyi düzenleyelim.
---

Yahu bırakın istediği gibi eleştirsin. Yahu şu Baroş ne zaman geldi bu ülkeye? Ne yaptı etti de alıştı takıma? Hazırlık kampını bile beraber geçirmedi takımda ama bir çok golü var adamın hem lig hem Avrupa'da. Ee bu adam alışırken Türkiye'nin herhangi bir yerinden gelmedi.

Gökhan'ınki uyum sorunu değil. Bana göre biraz silkelense ortalığı toza dumana katacak. Azıcık "ben bu takımın golcüsüyüm arkadaş" moduna girse çok canlar yakacak. Yanında Umut gibi rakip savunmayı sadece presleriyle yıpratan bir adam var.

Umut varken Gökhan'ın girdiği pozisyon sayısı artıyor. Antep maçının ilk yarısında hiçbir şey yapamadık, yapamadı. Ama ne zamanki Umut girdi o zaman Gökhan'da boşluklar bulmaya başladı. Net pozisyonlar değildi orası ayrı.

Performansından memnun değilim. Ayrıca Gökhan'ın kapasitesini bildiğim için memnun değilim. Jefferson'a attığı golün aynından istiyorum. :D

coolank
30.10.2008, 20:19
6 ay oynamadı şu anki durumu sürpriz değil ...

Ama böyle giderse sezon sonu ne olur bilemem :)

Misina
30.10.2008, 20:35
orta sahamız biraz üretken olsa umut gökhan ikilisi 50 gol atar

Hüseyin İlkin
30.10.2008, 20:35
Bir kişi eksik oynayarak mı formunu bulmasını bekleyeceğiz . Koy bir de yanına Yattara ' yı kaldık 9 kişi . Böyle eksik oynadıktan sonra , ne anlamı kaldı yapacağı 1 asisttin .

Bu arada hangi alışma süreci . Adam Amerika ' dan Türkiye ' ye gelmedi . Kayseri ' den Trabzon ' a geldi . Bunun yanında , kaç ay geçti Gökhan geldiğinden beri . Hala alışamadıysa , ooo ooo . İlhan ' ın dediği gibi Baros örneği de verilebilir . Adam hem ülkeye yabancı , hem dile . Ama takır takır oynuyor . He şu var , medyada Baros ' a kötü oynuyor dediklerini gördükten sonra bu konudada ilginç şeyler çıkabilir .

Gökhan ' a sallıyormuşuz , yahu neyine sallıyoruz . Gözümüz var çok şükür görüyoruz , olayları süzüyoruz . Gökhan ' ın 4 gol 4 asistini bizde gördük . Ama başka birşey göremedik işte :D Gördüysen sen Gökhan ' da başka bir şey , gidiyorum göz doktoruna yarın . Gördün mü ?

Hadi dün takım kötüydü , daha önce neredeydi Gökhan efendi . O zaman takım kötü bahaneside yoktu haliyle . Geçiniz efendim ; açıkca formsuzdur . Zararı , yararından fazladır . Bunu dedik diyede sallıyor olmuyoruz , olaylara toz pembe bakmıyoruz . Buraya gelip , 4 golü için aferin aferinde diyebilirdim . Ama Gökhan bu değil . Gerçekten değil ... Gökhan , Gökhan değilse eleştiri almasıda çok normal . Kaç hafta geçti şurada . Neyi bekliyor sezonun bitmesini mi ?

Şu noktadan sonra , Gökhan ' ı savunup Umut ' a " sallayanlarda " art niyet ararım . Gökhan ' ın girdiği pozisyonlara Umut girse ve kaçırsa vay haline zaten :)

Gökhan ' a sallayanlar diye bir grupta yap istersen bu arada ? He şu da var , Umut Bulut yedek oturup Gökhan ilk 11 ' de çıkıyorsa Gökhan Ünal yedek oturabilirdir . Oturmalıda . Acilen ... Satılması gereken diyen varsa , hatalıdır tamam da bu yine de performansının kötü olmasının önüne geçmez .

İstanbul Belediye maçında kenarda oturmalı ... Gökhan ' ın ne zaman katılacağını merakla bekliyorum . Bu kişi kendisinin yanından geçmiyor çünkü ...

Tanju
30.10.2008, 20:44
ne bu eleştiri ya adam ne yapsın orta açan mı var kanattan? kanatsız bi takımla oynayacağı gibi oynuyor işte boşluk bulursa atıyor...

Hüseyin İlkin
30.10.2008, 20:49
He yani 8 maçtır orta açılmasını bekliyor Gökhan :)

Mollasalihoğlu
30.10.2008, 20:51
kesinlikle ne kayseri'den alınan gökhan ünal bu,ne de 6 milyon euro edecek gökhan ünal bu..titre ve kendine gel gökhan :)

Tanju
30.10.2008, 20:54
He yani 8 maçtır orta açılmasını bekliyor Gökhan :)
Antep lig maçında 50 tane orta açtık hepsi rakibe, adamlar geldi soldan tek orta gol!, isabetli orta nerde? yozgatlı ile erman özgür bu takımda olsa oynatmaz mıydın? Aramıyor musun kanat oyuncusu sahada?

Erdem Keser
30.10.2008, 20:56
Gökhan Ünal iyi golcü ,Türkiye ligleri standardının üzerinde bir forvet. Ama asla 6 milyon euro edecek bir oyuncu değil.Eğer Kayserispor kulübü Gökhan'ı gerçekten bize bu rakama sattıysa helal olsun demekten başka birşey gelmiyor aklıma:)

Hüseyin İlkin
30.10.2008, 20:56
İyi de sen kanat adamlarını Gökhan ' ın formuna birinci derecede etki ediyor dersen , orada dur derler . Yoksa benim kanat oyuncularımızı beğendiğimi dediğimi hatırlamıyorumda . Demem zaten ... Şu takımda çizgiye inebilen bir adam olsa , çok müthiş işler olacak ama ama ama ...

Bunun yanında , Gökhan ' ın bu performansı kanat adamlarından çok öte birşey . Kendinde bir tutukluk var ...

Tanju
30.10.2008, 20:58
tamam orası da doğru ama Antep maçında gol attığında baya bi hırs yapmış gibi geldi bana, o da biliyor yazdıklarımızı:)

Samet Yildirim
31.10.2008, 12:01
Mesajı attıktan sonra çıkmışsın o yüzden iletiyi düzenleyelim.
---

Yahu bırakın istediği gibi eleştirsin. Yahu şu Baroş ne zaman geldi bu ülkeye? Ne yaptı etti de alıştı takıma? Hazırlık kampını bile beraber geçirmedi takımda ama bir çok golü var adamın hem lig hem Avrupa'da. Ee bu adam alışırken Türkiye'nin herhangi bir yerinden gelmedi.

Gökhan'ınki uyum sorunu değil. Bana göre biraz silkelense ortalığı toza dumana katacak. Azıcık "ben bu takımın golcüsüyüm arkadaş" moduna girse çok canlar yakacak. Yanında Umut gibi rakip savunmayı sadece presleriyle yıpratan bir adam var.

Umut varken Gökhan'ın girdiği pozisyon sayısı artıyor. Antep maçının ilk yarısında hiçbir şey yapamadık, yapamadı. Ama ne zamanki Umut girdi o zaman Gökhan'da boşluklar bulmaya başladı. Net pozisyonlar değildi orası ayrı.

Performansından memnun değilim. Ayrıca Gökhan'ın kapasitesini bildiğim için memnun değilim. Jefferson'a attığı golün aynından istiyorum. :D

GS trabzonla farkli...arkalarinda gecen seneden beri oynyan lincoln-arda var bide kewell eklendi eee ozaman degil baros hasan ücüncü de goller atar...sag dan desen sabri bindiriyor soldan arada bi hakan balta...ayhan felan yani baros degil basaksida basarili olur...sistemi olan takimda oynuyor bizde yeni kurulan takimiz yani durumlar farkli...

hersey zamanla olur bekleyelim:)

O golleri cok atacakdir

ilhan
31.10.2008, 12:06
Bizim sistemimiz yok yani?

Sistemsiz her maç Gökhan'ı en az 5 pozisyona sokuyoruz. Sistemli herhalde 20-30 pozisyona girer.

Kendimi anti-Gökhancı hissettirmeyin bana. :D

Samet Yildirim
31.10.2008, 12:13
Bizim sistemimiz yok yani?

Sistemsiz her maç Gökhan'ı en az 5 pozisyona sokuyoruz. Sistemli herhalde 20-30 pozisyona girer.

Kendimi anti-Gökhancı hissettirmeyin bana. :D

yani gecen seneden oturmus sistem yok...yep yeni sistem hatta bütün hazirlik maclarinda bu takim 4-3-1-2 oynadi ama bakti olmuyor lig maclarinda degestirdi yani bizim sistem yeni olusuyor..

5 pozisoyn abartmayalim ya...antep lig macinda ben 3 tane net pozsiyon gördüm gökhan icin...kupa macinda pozisoyn yok..denizlispor macinda pozisoyn yok..diger maclarin sayisi hatirlamyiorum...ama gökhan formuna girsin ozaman takir takir atar gollerini...

biz yinede bekleyelim bakalim nasil gelisecek hersey...:)

ilhan
31.10.2008, 12:33
Sadece özetlerde 3 pozisyon görürsün zaten. Maçı bir daha izle daha çok pozisyona girdiğini görürsün. :)

Bu kadronun bende 1 yıllık opsiyonu var zaten. Ama Gökhan kapasitesinde birisinin o golleri kaçırmasını sindirmekte zorlanıyorum. Hayır atamayacağını bilsem gam yemeyeceğim.

Samet Yildirim
31.10.2008, 12:41
Sadece özetlerde 3 pozisyon görürsün zaten. Maçı bir daha izle daha çok pozisyona girdiğini görürsün. :)

Bu kadronun bende 1 yıllık opsiyonu var zaten. Ama Gökhan kapasitesinde birisinin o golleri kaçırmasını sindirmekte zorlanıyorum. Hayır atamayacağını bilsem gam yemeyeceğim.

hehe:) neyse bosverelim...ama 90 dk izlemistim maci ama farketmez...

simdi atamiyor yarin atar:D

Ömer SEVİNÇ
31.10.2008, 13:00
Yahu alışması gereken adam top alamaz. ne bileyim koşu yapar, boşa kaçar ama top atmazlar, yanlış paslar atar, aynı bölgelere koşu yapar.

Bizim Gökhan'da bunlar yok ki. Top Gökhan'ın ayağına değdikten sonra direk kaptırıyor. Yani öyle böyle değil yahu. Tek bir top alamıyor tek bir top. Gol kaçırmak olur. Gol kaçırırsın. Ama bu oyuncuya 4.5 milyon euro verdik biz. Sonuçta bir fark ortaya koyması gerekiyor..

Semih Kırsüleymanoğlu
31.10.2008, 13:06
tamam orası da doğru ama Antep maçında gol attığında baya bi hırs yapmış gibi geldi bana, o da biliyor yazdıklarımızı:)

O mactaki golu cok güzeldi. Cok hirs yapmisti. Top tacsa cikmisti Gökhan kosup kendisi kullandi sonra ceza alanina kostu top önüne geldi vurdu gol oldu.
Taktir ettim, iste budur dedim:)

okg_53
31.10.2008, 14:45
O mactaki golu cok güzeldi. Cok hirs yapmisti. Top tacsa cikmisti Gökhan kosup kendisi kullandi sonra ceza alanina kostu top önüne geldi vurdu gol oldu.
Taktir ettim, iste budur dedim:)
Antep maçında yaptığı delicesi preslere ne demeli.2 top kaptı.
Olacak olacak...

serdar avcı
31.10.2008, 20:12
benim tarzım milan daki gattuso onun gibi sahada savaşacak.

vurgun_kiz_61
31.10.2008, 20:17
Ne yalan soyleyeyim Gokhan'dan hic umidim yok .....Aldigi parayi hak ediyormu?supheliyim....

akin0834
31.10.2008, 23:26
ya adam 4 gol attı asistleride var bi okadar..daha durun..ne bu acele arkadaşlar..takım otursun...destek verin biraz yaa..2 maç yendikmi şampiyonuz demeyin..2maç kaybettikmide tamam herşet bitti..istifa demeyin...lütfen

irfan61
01.11.2008, 10:24
Ne yalan soyleyeyim Gokhan'dan hic umidim yok .....Aldigi parayi hak ediyormu?supheliyim....güzel kardeşim gökhanı TS'a transfer eden Faruk Özak bonservis bedelini o ödedi.Kulübün cebinden 1 kuruş çıkmadı.

Sacit
01.11.2008, 10:35
bugünkü maçta gökhan'dan iyi bir performans bekliyorum ve de goller..
taraftarımızında desteğiyle kendine güveni artacaktır..

gökhan'ın üzerinde bir baskı unsuru olduğunu düşünmüyorum zira kendisi profesyonel futbolcudur ve de tecrübelidir. böyle sıkıntılı durumlarda ne yapacağını bilir.

peker61
01.11.2008, 10:39
Hadi gökhan bu maçta patlama yap çak bi kaç tane da ne zaman atacan ...

Mollasalihoğlu
01.11.2008, 11:35
güzel kardeşim gökhanı TS'a transfer eden Faruk Özak bonservis bedelini o ödedi.Kulübün cebinden 1 kuruş çıkmadı.

bunun gerçek olduğunu sanmyorum..

gökhan'a gelirsek,kendine bi gelse her hafta atacak ama nedenini bilmiyorum niye böyle oluyor..yoksa yıllarca izledik gökhan'ı 2 top düşse birini atar,biz de çok daha top düşüyo önüne ama olmadı mı olmuyo..

olacak ama inşallah..

Samet Yildirim
01.11.2008, 11:37
gol goller beklyiorum

ÖmerFarukYılmaz
01.11.2008, 11:45
Yakında burda ''bu adam topçu değil'' gibi laflarda edilir..:D

Şampiyonluğa herkes sabrediyor,Ne futbolcuya nede teknik direktöre kimse sabredemiyor..

Ronaldinho Milan'a gitti..Eski Ronaldinho'mu...Devre arasında gidebilir...

Gökhan kuzum herkes performansını yükseltmeni bekliyor...Hadi daa:)

Dursun Kaplan
01.11.2008, 11:53
Gökhan Ünal kendine gel yoksa fındık ışkasıyla girişcem sana.. Işka sağlam olur bilen bilir ona göre.. :D

Şaka bi yana artık bildiğimiz Gökhan Ünal olmanı bekliyoruz senden.. ;)

uftinci
01.11.2008, 11:54
İnsanın gökhan bumuymuş diyesi geliyor. Topları eziyor, birebirlerde hiç başarılı değil, pres yapmıyor. Yani anlayacağınız bana göre şu an trabzonda oynayacak kapasitede edğil. Umut un koşusu gökhanın da teknik kapasitesi( şu an hala göremediğimi) ancak bi adam eder. trabzon tek forvete dönmeden asla başarılı olmaz.

Hüseyin İlkin
01.11.2008, 12:52
Bakalım yine Umut ' u kesip , Gökhan ' ı ilk 11 ' e tek başına mı koyacak Ersun hoca . Açıkcası hücum hattında nasıl çıkacağız , merak etmiyor değilim .

Neyse Gökhan , inşallah Kayseri ' de ki performanslarına bir an önce dönersin .

Samet Yildirim
01.11.2008, 13:26
muhtemelen umut-gökhan beraber oynar bence...

Cafer Bulur
01.11.2008, 13:31
Son 2 macta biraz bir kipirdanma gördüm gökhan da.
Bugünkü macta biraz daha üstüne koyup bize maclar kazandirmasini bekliyorum.
Gökhan a verdigimiz söylenen 5-6 milyonun bosa gitmedigini görmek icin...

Samet Yildirim
01.11.2008, 13:32
Son 2 macta biraz bir kipirdanma gördüm gökhan da.
Bugünkü macta biraz daha üstüne koyup bize maclar kazandirmasini bekliyorum.
Gökhan a verdigimiz söylenen 5-6 milyonun bosa gitmedigini görmek icin...

hocam...gökhanin kesin 1 tane gollü var bugün...belkide fazla atar ama icimdeki ses gökhan iicn iyi diyor..

FANATIK61
01.11.2008, 13:40
Top sana gelirken biraz topa yaklas. Hizli dönüslerin var, birebir driplinglerin iyi. Kaleyi gördügün an sut cek seni öyle taniyoruz biz. Hayde bakalim görelim seni.

hamucera
01.11.2008, 15:52
ah gökhan o pozisyonda arkada ısaac boştaydı bi çıkarsan topu veya üstünden atlasan 2. gol gelecekti. ama olsun ara sıra şut çekiyor düzelmeye başladı sanki

macka61
01.11.2008, 16:58
bugünde gol attı gökhan gol attıkça kendine gelicek

Dursun Kaplan
01.11.2008, 17:01
Kötü oyna gol at.. :p Felsefimiz bu Gökhan.. :D

Şaka bi yanada Gökhan senden çok ümitliyiz..

Gol için tebrikler ve teşekkürler.. :alkış:

Great White
01.11.2008, 17:08
Yattara' nın kafasına adeta çarptırarak attırdığı gol haricinde bugünkü Umut' dan kötü olmasa bile son derece etkisizdi..

Gene bir çok maçta olduğu üzere ayağına aldığı her topu istisnasız bir şekilde 2 saniye içinde kaybediverdiği yetmiyormuş gibi iki net gollük atağımızı da rakip stoperlere taş çıkarırcasına kesiverdi..

Ama şu bir gerçek ki son derece zeki ve atak esnasında bulunması gereken yeri çok iyi bilen bir oyuncu..

Umut' un yaptığı mücadelenin ve gösterdiği hırsın yarısını gerçekleştirebilse Türkiye' nin tartışmasız en büyük forveti olur..

Dursun Kaplan
01.11.2008, 17:29
Attığı golü şimdi gördüm gerçekten profosyonelce bir kafa vuruşu olmuş..

Tayfun
01.11.2008, 17:31
Gol dışında yine yoklara oynadı..!

Fatih Ersoy
01.11.2008, 17:32
Tam manasıyla bir felaket...

Aldığı her topu sıkıştırarrak kaybetti bu gün..

Özellikle bir pozisyon varki gökhan'ın bencilliğini apaçık gösterdi bize.. Boş pozisyondaki colman'ı görseydi belki de maç 5-0 olmuştu...

Dogan
01.11.2008, 17:34
Oynamadan golünü atıyor. Kayseride böyle mi kral oldu bu adam?:)

ApoCaN28
01.11.2008, 17:34
Gol güzel evet te çok bencil oynuyor:S

Tayfun
01.11.2008, 17:35
Oynamadan golünü atıyor. Kayseride böyle mi kral oldu bu adam?:)

Mehmet Topuz sağolsun kral oldu :)

h@msi61
01.11.2008, 17:36
Bos alan buldugunda bire birlerde etkiliydi fakat gerisini getiremedi. Ama Yattara ile beraber cok daha iyi olacagina inaniyorum, bugunku gol de bunu gosterdi.

alper*
01.11.2008, 17:48
Attığı golü şimdi gördüm gerçekten profosyonelce bir kafa vuruşu olmuş..
ne alakası var ?
yattara kafasına çarptırdı onu :rolleyes:

Tayfun
01.11.2008, 17:53
Haa birde Colman'a çıkarmayıp kendi vurmayı denedi tam anlamıyla ,şekliyle buna bencillik denir Gökhan efendi...!

28TS61
01.11.2008, 17:56
cok ama cok bencil oynuyor malesef, bence haftaya yedek otursa iyi olur

Selami Gürpınar
01.11.2008, 18:02
Gökhan bugün çok bencil oynadı ve Kayseri deki hırsıda bizde göremiyorum çok yavaş hareket ediyor ama ben yinede Gökhan a güveniyorum kendisini gösterecektir ..

Erbay
01.11.2008, 18:05
Colman'a pas atmadığı pozisyondan sonra çileden çıktım. Yine golünü attı ama :D Bu kötü performansını bir golle kapatamıyor orası ayrı.

EyüpKILIÇ61
01.11.2008, 18:08
Birebirde ne kadar etkili olduğunu gördük bugün.Bu bir gerçek fakat o çirkin özelliğini gün yüzüne vurmasaydı çok daha güzel olacaktı.

Gökhan cimrilik yapma!!! Atamıyorsan attıracaksın.Kim müsaitse ona bırakacaksın!!!

yns_emre61
01.11.2008, 18:12
adamı cıldırtıyor ama sonunda atıyor golünü :D bu sezon 5.golünü attı heralde ?

Great White
01.11.2008, 18:19
adamı cıldırtıyor ama sonunda atıyor golünü :D bu sezon 5.golünü attı heralde ?

Maçı izlerken Gökhan' a o sinir ile sallayıp durduğum hemen her maçta bir şekilde attı golünü:D

alper*
01.11.2008, 18:20
5 gol 3 asist bence ne olursa olsun iyi performanstır.

TolgaTopçu61
01.11.2008, 18:29
kötü oynamaya devam ediyor,en kisa zamanda düzelmesi lazim...

Sadullah KAPICIOĞLU
01.11.2008, 18:33
beni kızdırdın. Bencil oynuyorsun. Tek sorunun bu.

Murat'
01.11.2008, 18:43
Çok daha üst düzeyde oynayabilir...Bugün yine eskisi gibi oynadı....

Colman'a vermediği pasta bencilliğini gösterdi..

Ama golü de çok güzeldi...

Gerçekten de iyi bir golcü olduğunu biliyoruz..

Ama formsuz..

Arslan61
01.11.2008, 18:57
Bugun yine kotuydun Gokhan, ne sen nede Umut top tutamiyorsunuz, biraz etkili olun yaaa, verkac yapin, mucadele edin, bukadar basit top kaybetmeyin kardesim yaaaa...

Sonrada defans niye SOS veriyor diye sorular olur tabi....defanstan cikan top aninda geri gelirse defans nezaman nefes alacak??

Insallah duzelirsin

Terzioğlu
01.11.2008, 20:15
Iyi oynamadi fakat yine golünü atmayi ihmal etmedi. Ligdeki 5.golü. Tebrikler.

Özge
01.11.2008, 20:21
Formsuz olduğu maçta yine golünü attı:)Tebrikler Gökhan.5 oldu devamı inşallah gelecek.

Ahmet Kuru
01.11.2008, 20:39
İyi bir oyun ortaya koymadı ama ona verilen 5 milyon euronun ne demek olduğunu atmış olduğu kafa golüyle gösterdi...O topu o noktaya her forvet atamaz...
(Umut hiç atamaz:))

Sait Yıldız
01.11.2008, 23:46
çok bencil oynuyor bencilliği attığı güzel golü gölgede bıraktı bence
ama inşallah düzelir ve ona güvenenleri yüzüstü bırakmaz.

Sencer Bulut
01.11.2008, 23:49
böle topculuk olmaz ya pas denilen biey yok büyük futbolcu atmaktan cok attırır...

ferhaTS87
02.11.2008, 00:01
gokhan hala hazır degıl ama hazır olmayan bu gokhan lıgdekı 5 golunu attı form tutunca gerısını sız dusunun

Hüdai Pervaneli
02.11.2008, 00:08
umutla gökhan i kiyaslamayin lütfen

ÖmerFarukYılmaz
02.11.2008, 00:13
Ben nedense gene üstüne koyduğunu görüyorum...Ve çok daha iyi olacağına olan inancım kuvvetleniyor...

Kadir
02.11.2008, 00:43
5. Golünü attı , devamı gelecek .

alper*
02.11.2008, 00:45
16 golün yarısında imzası var.
iyi performans.çok sayısal bir yaklaşım oldu ama :)

irfan61
02.11.2008, 00:46
Attığı kafa golü abartmadan söylüyorum bir FATİH TEKKE kafa golü izlemiş gibi oldum.

Hasan Ayvenli
02.11.2008, 00:50
colmana atmadığı pas yerine gidip yüzüne sövse daha iyiydi!

Alibeyoglu
02.11.2008, 00:52
suana kadar hayal kirikligina ugratdi bizi tabi birazdaha sabirli olmamiz gerekdiginin altini ciziyorum sunuda eklemek istiyorum bu kadronun golcülerine bakinca FATIH TEKKE yi cok ama cok özlüyorum

Cabri61
02.11.2008, 00:56
O atamadığı pozisyon gol bile olsa fikrimiz değişmezdi.Koşan oyuncuyu ödüllendirme prensibinden bi haber Gökhan.Atma ama attır yine Gökhan olarak kal.

ÖmerFarukYılmaz
02.11.2008, 01:04
colmana atmadığı pas yerine gidip yüzüne sövse daha iyiydi!

Sen yapma bari Hasan:)

Hasan Ayvenli
02.11.2008, 01:05
Sen yapma bari Hasan:)

ama öyle kanka zaten penaltıyı almışlar colman'ın elinden :D bi de orda pas alamayınca adam iyice küsüyo. hani görmese de vermese bişey değil ama bariz bomboş gördü de.

Hamza Yilmaz
02.11.2008, 01:19
Bence biz Gökhana cok yükleniyoruz. Oda stresse giriyor ve gol atmak istiyor. Biz onu cok elestiriyoruz. FBliler salliyor, bizim guiza böyle söyle ama gökhanin 5 golu var onun iki. Gsliler diyor, Baros yok söyle yok böyle ikisininde 5er golleri var, yada barosun 6. YIldiz dedikleri oyunculari bizim gökhan dan iyi degil. Gökhanin yanina koyun bi hizli teknik oyuncuyu, buraya yaziyorum her hafta 3 gol atariz. Gaziantepten alalim betoyu, bu ikili herkesi darmadagán eder.
.Ama Gökhan daha da iyi olacaktir. Cünkü potansiyeli var

Onur Akyüz
02.11.2008, 01:19
Gökhan'a laf yok..
Nası taktı ama doksana:P:P
5 gol 3 asist..formda halinden Rabbım bütün takımları korusun yauuu:D:D

Erdal
02.11.2008, 01:27
Sen iyi bir golcüsün..Bunu biliyoruz zaten...stres yapma...Gene gol kralı olacaksın belki yarın belki yarında da yakın...Üstelik bu sefer şampiyon takımın gol kralı...İnşallah...

murat_bayram
02.11.2008, 02:27
yok iyi hoş golzü tekniği iyi filan ona lafımız yok
ama maçlarda sanki bi hafta idman yapmamış gibi oynuyo ikili mücadelelerde çok çekingen
umutun mücadelesinin yarısı olsa gökhan da bi ton gol atar daha canlı daha mücadeleci olması lazım
gol krallığı konusunda evet şanslı 5 golü var yattara form tutuyo çok adrese orta gelecek o yeterki gol atmaya devam etsin

Adem Erdoğan
02.11.2008, 02:46
Gökhan çok ayıp etti Colmana.Kendisinden çok takıma oynaması lazım.Vermesi gereken pasları verse maç rahatlar ve devamında zaten leblebi gibi gol atar.Attığı gole gelince serinkanlı bir kafa vuruşu yaptı.Yattaranın ortası tam nokta atışıydı.Gökhan takıma daha fazla katkı sağlaması gerekir.

Mahmut Baran
02.11.2008, 03:23
nedense her maç yeter artık gökhan oyna diye hayıflandığım hiç ummadığım anlarda çıkıyorsun ya bu yüzden seviyorum seni. golü çoğu kişi boş kaleye attı ne var dese de geen topu öyle sakin bir şekilde beklemen antrenmandaymış gibi sorunsuz bir şekilde köşeye bırakman her babayiğidin hakkı değil. senin görevin gol atmak ve atıyorsunda en kötü zamanın bunlar . ama artık göster gerçek gökhanı ! milli takımında bizimde sana çok ihtiyacımız var

DeAgLeMaNyAq
02.11.2008, 04:22
ama öyle kanka zaten penaltıyı almışlar colman'ın elinden :D bi de orda pas alamayınca adam iyice küsüyo. hani görmese de vermese bişey değil ama bariz bomboş gördü de.

O pozisyon kaçıncı dakkada oldu tam hatırlamıyorum ama 2-0 falan öndeysek üzerindeki baskı sebebiyle gol atmak istemiş olabilir. Ancak yinede affedilebilir bir hareket değil bence...

TSKara61
02.11.2008, 05:11
Abi pas vermemesi buyuk hata kabul etmesi lazim ama mantalitesini anliyorum gol atmak cok istiyor mac icinde cok pozisyona da giremedi bir adam akalli o pozisyon var onu da atmak istedi yildizlasmak istedi sonucta adam forvet.

Bu arada attigi gol bos kaleye deyip de gecmeyin. O gollerin kactigini cok gorduk bunu hepimiz de biliyoruz. Gol kralliginda emin adimlarla ilerliyor.

BALKAN 06
02.11.2008, 07:41
duruşu yeter,varlığı yeter.
arkadaşına pas vermesi gerekirdi ama çok büyük baskı altında ve kendisini ıspatlama peşinde olduğu için kendim atıyım dedi.bu hırsı bile güzel,arkadaşından bir özür diler gönlünü alır sorun etmeye gerek yok.
biz şampiyon olacağız Gökhan gol kralı olacak ben buna inanıyorum
sanada helal olsun Gökhanım,gollere ve gol paslarına devam...

Anıl Caner
02.11.2008, 10:14
Dün Colman'a yaptığın benim için son noktaydı.

1461
02.11.2008, 10:23
Bencillikten vazgeçse çok daha süper olacak.

evrents
02.11.2008, 10:55
Gökhan Ünal çok şahsi (bencil) oynuyor buna dur demeli bu iş böyle gitmez dün bomboş pozisyondaki colmana o topu çıkartmadıya gökhandan soğudum

boztepeliyasin
02.11.2008, 11:18
gökhana yapılan yorumların ortak noktası dünkü maçta bencil oynaması yönünde. evet dün biraz becillik yaptı ama bir önceki hafta kupa maçında çok güzel bir asist yaptı bunuda unutmayalaım. bana kalırsa okadar bencil bir oyuncu değil sadece dünkü maçta biraz hırs yaptı galiba

Zafer Fidan
02.11.2008, 11:20
Bir forvetin bencil olmasi lazim... ama o pozisyonda colmana vermesi gerkiyordu

Sefa Murat Dokuz
02.11.2008, 11:21
hele penaltıda klübeye dönüp ben atcam gibisinden elini kaldırması neydi öle:D

erkankoc
02.11.2008, 11:46
bencildende ote...ve mac o zaman 1-0 sanirim..maci kopartacaksin colmana vermiyosun...isscak mac 3-2 ken konya macinda umuta vermek istemesini hatirlayalim...ve mactan sonra aciklamasinda umutu kazanmak icin ona vermeye calistigini soyledi.gokhansa tam tersi..bence bonservisi altinda eziliyo..

Samet Yildirim
02.11.2008, 11:48
gittikce formu artiyor...az top eziyor...ikili mücadelerde daha diri ...bencillik yapti olabilir birdaha yapmaz yapmiyorda aslinda ama oldu iste büyütmemek lazim...

Birtan Karaman
02.11.2008, 11:56
Harfi harfine katılıyorum:cool:

Yavuz Hasan
02.11.2008, 14:11
gol atmış da olsa umuttan iyi değil

otuken55
02.11.2008, 14:12
colman a yaptığı haksızlık o da anlamıştır zaten
penaltıyı istemesi güzeldi.:D
gol kralı olmak istiyor

Yavuz Hasan
02.11.2008, 14:39
colman dan topu gökhan alsa kızmazdım çünkü gol kralı olması söz konusu

tsukru61
02.11.2008, 14:46
Gökhan bencil onda hemfikiriz. Maçı dikkatli izleyenler Colman'ın da bencillikte Gökhan ile yarıştığını fark etmiştirler.

Burak_52
02.11.2008, 15:04
biraz kırsan şu bencilliğini çok süper olucak
inşallah zamanla atar üstünden

promise61
02.11.2008, 16:46
Gökhan maçlarda sadece kendini düşnüyor!!!

TS-Tiryaki
02.11.2008, 16:49

Madem yaptin öyle bir bencillik bari bi elini kaldir, özür dile birsey yap. Oda yok.

Berk
02.11.2008, 16:49
Dün yine golünü attı ama bazı pozisyonlarda gerçekten çok bencil davranabiliyor.2 pozisyonda topu diğer arkadaşına çıkarsa maç daha erken kopabilirdi..

Hüseyin İlkin
02.11.2008, 17:16
Colman ' a atmadığı pas nedir yahu . Erman Toroğlu ' na malzeme verdin o pas yüzünden ... İki saat , futbol ukalası diyip durdu . He haksız mı Erman Hoca , o pozisyonda sonuna kadar haklı orası ayrı . Malzeme vermemin yanında , ne güzel bir golümüzü yedin .

Neyse , dün yine Gökhan ' ı beğenmesemde adrese teslim pozisyon sonrasında golünü atmayı bildi . İnşallah form grafiğide golleri gibi artış gösterir ...

mehmet83
03.11.2008, 05:53
Bir Isaac'in 2-3 hafta yaptigina bakiyorum, bir de Gokhan'in Ibb macinda yaptigina. Dogrudur! Golcu adam bencil olur ama burnu kaf daginda olmaz! Insan bir ozur diler! Kusura bakma der! Kendisine pas atilmayinca, bagirip cagirmayi bilirsin dimi ama. Aklini basina topla Gokhan. Burasi babanin ciftligi degil. Seni cok seven ve guvenen bana bile bunlari yazdirdiysan, sana giydirmek icin firsat bekleyenler neler der Allah bilir.

Ümit Tekşan
03.11.2008, 09:43
Gökhan ÜNAL'ı tanıyamıyorum. Kayseri spor'da oynarken hırçın golü kovalıyordu ancak bizim takıma geldikten sonra bir tuaf oldu. Ekmeğine tereyağı süerecen , üzerine balı da süreceksin Gökhan'ın ağzına vereceksin yiyecek kendisinin yorulmasına zahmet etmesine gerek yok.

Yahu kardeşim insan biraz golü kovalar , biraz istekli olur. Düzelir düzelir diye bekliyoruz ama yok düzelceğin felan yok senin insaallah bizi yanıltırsında gollerini atarsın.

Ali İhsan
03.11.2008, 10:08
Takıma ve arkadaşlarına bir türlü ısınamadı. Yabancı ve emanet duruyor. Kişiliği öyle olabilir ama bir an önce takıma kaynaşması lazım. Bu takım onu çok rahat gol kralı yapar, kendi kendine olmaya kalkarsa biraz zor olur...

Dursun Kaplan
03.11.2008, 11:11
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/60586_1_081102172705.jpg

Trabzonsporlu futbolcu Gökhan Ünal, Aydın'da ağabeyi Serkan Ünal'ın açtığı Avva mağazasının açılışına katıldı.

Forum AydınAlışveriş Merkezi'ndeki mağazanın açılışına, Gökhan Ünal'ın yanı sıra Aydın Vali Yardımcısı Bayezit Bestami Alkan, Avva Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Atik de katıldı.

Mağazanın açılışında mankenler Aysu Baceoğlu ve Elif Ece Uslu da görev yaptı. Mankenlerle birlikte basın mensuplarına poz veren Gökhan Ünal, imzaladığı tanıtım ürünlerini açılışa katılan vatandaşlara dağıttı.

Ünal, gazetecilerin röportaj talebini, kulübünün basına demeç verme yasağı koyduğu gerekçesiyle geri çevirdi.

Süleyman50
03.11.2008, 11:14
çok bencil oynuyor...........

Hüseyin Bağdat
03.11.2008, 11:15
Çok bencil oynuyor. Özellikle Colman'a vermediği pas gol atmamızı engelledi.Kendini biraz daha takıma vermesi gerekiyor...

Dursun Kaplan
03.11.2008, 11:20
Gökhan Ünal'ın bencilliği oldum olası var zaten.. Kayserispor'dayken de böyleydi,bizde de böyle..

Ama bırakması lazım.. Uyarmaları lazım..

OLCAY ÇAKIR
03.11.2008, 11:40
Golcüler bencil olur.
Gökhanınki eski takımından kalma bazı alışkanlıklarlada birleşince aşırı bencillik durumu ortaya çıkıyor olabilir.

Gökhan bu takımın golcüsü.
İşini yapıyor.
Daha iyi olabileceği konusunda kimsenin tereddütü yok.

Adil ÖZGÜR
03.11.2008, 11:52
Anlamadığım noktasını açıklayayım;
Colman penaltıyı yaptırdı, topa eğildi, Gökhan'ın boyu uzunya hemen hocasına bir kol işareti http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon2.gif
Hocam ben hepsinden güzelim dedi.:)
Hocamızda hayır dedi, Yattara senden çok daha güzel dedi.:D

Penaltı atıldı,Isaac ellerini kaldırarak hocaya tekbir kelime etmedi.:alkış::alkış:

Samet Yildirim
03.11.2008, 13:50
Büyüksün gökhan sen görevine devam et...gittikce formun artiyor...iyi olma yolunda ilerliyorsun aslanim benim...

peker61
03.11.2008, 13:56
Arkadaşlar gökhan çok daha iyi olacaktır ben ona çok güveniyorum .

ApoCaN28
03.11.2008, 15:05
Bencilliği Olucaktır Ama Aşırı değil aşırı olmazsada süper golcü olur zaten...

Hasan61
04.11.2008, 09:39
golcünün biraz bencil olması ve golü düşünmesi çok sorun değil
ama gökhan bu çizgiyi çok aştı
tekrar kendini çizgisine oturtursa şampiyonluk,krallık gelir

Tolpaş61
04.11.2008, 09:43
5 gol 3 asistle oynuyor.rakamlara bakan yıldız zanneder.ama nerde!!!

halil ibo
04.11.2008, 09:46
9 maçta 5 gol 3 asist,yeni oluşturulmuş bir ekipte hiçte fena değil !
Taraftarımız bardağın dolu tarafına baksın lütfen.

Harun-61
04.11.2008, 09:56
Büyüksün gökhan sen görevine devam et...gittikce formun artiyor...iyi olma yolunda ilerliyorsun aslanim benim...

birde biz görsek :)

KUTADGU
04.11.2008, 11:58
Ligde 9 maçta kaydettiği 5 gol ile gayet iyi bir seviyede. Umarım bu gol performansını arttırarak sürdürür.

Hemen belirteyim; İBB maçında attığı kafa golü usta işi bir goldü. Daha iyilerini de göreceğime inanıyorum.

Ve yine hemen belirteyim ki; gol bencilliğini çok abartmadan, takım için oynadığını da hatırlaması lazım.

Onur Civelek61
04.11.2008, 12:20
Gol kralı olmak için oynarsan bencil olursun.Takım kazansın dersen bencil oynamassın bu kadar basit...

Cem Akyüz
04.11.2008, 14:56
hayranım sana Gökhan..Gollerine devam edeceğinden hiç şüphem yok

Orhan_Gazi
04.11.2008, 15:27
ibb macinda cok kizdim ona colmana pas vermeyince ama gölü attikdan sonra gönlümü kazani verdi ne olursa olsun türkiyenin en kaliteli forvetlerinden biri bizim kadroda daha iyi olacakdir insallah bidaha bencillik yapmaz sonuna kadar destek gökhancim

Ali Tunahan Güllü
04.11.2008, 15:55
ben ibb maçını staddan izledim gökhan ünal tamam iyi ama yani bir trabzonsporluya yakışmıyıcak şekilde şahsi...hep bana hep bana istiyor...ama inşallah düzelir...

ApoCaN28
04.11.2008, 17:33
ben ibb maçını staddan izledim gökhan ünal tamam iyi ama yani bir trabzonsporluya yakışmıyıcak şekilde şahsi...hep bana hep bana istiyor...ama inşallah düzelir...

Erman toroğlu bi yorum yaptı bu hep bana olayına...:D:D:D

Samet Yildirim
04.11.2008, 18:05
birde biz görsek :)

görürsün zaman vermek lazim;)...:)

2-3 senedir oynayan golcumuz daha 2 gollerde sürünoyur gökhan en azindan goller atiyor insallah yanina gittikce artigi formu dahada iyi olacakdir

Kara Mert61
06.11.2008, 14:25
biraz daha takım oyununu benimsemeli...

Süleyman50
06.11.2008, 16:20
bütün forvetler gol atmak ister ama biraz daha paylaşımcı olmasını bekliyorum ..........

yns_emre61
06.11.2008, 16:40
guiza'ya 1000000000 çeker :)

Ümit Tekşan
06.11.2008, 17:06
Hacettepe maçında 3 gol bekliyorum senden Gökhan ... Hadi görelim seni ...

ferhaTS87
06.11.2008, 17:54
gokhanın bencelıgınden soz eden arkadaslar onu buduruma bıraz da bız getrdık..gecen sene dogru duzgun mac yapmamıs adamdan her mac gol bekledık 90 dakıka mucadele etmesını bekldık ve haksız elestırler yaptık ve bunun dogal sonucu adam kendını ıspatlamak ıcın dogru kararları veremıyo cok gol atıp taraftrın gonlunu kazanmak ıstıyo gokhan a bıraz daha zaman verelım gokhan ın hazır olmadıgı asıkar yınede 5 gol 3 asıst hıc fena degıl

mehmet83
07.11.2008, 05:29
görürsün zaman vermek lazim;)...:)

2-3 senedir oynayan golcumuz daha 2 gollerde sürünoyur gökhan en azindan goller atiyor insallah yanina gittikce artigi formu dahada iyi olacakdir
Bir de o 2-3 senelik golcumuz kadar mucadele etse...

Anıl Caner
07.11.2008, 05:31
iddiamızı unutmadık değil mi?

mehmet83
07.11.2008, 05:36
iddiamızı unutmadık değil mi?
Unutmadim renkdas.:) Ama beni hayal kirikligina ugratti. Gol atma gibi bir sorunu yok ama bu vurdumduymazligi beni kahrediyor.