PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Samet Yildirim
16.09.2008, 14:10
Gökhan Ünal müthis golcu...her macta gol veya iyi oynicak hali yok...kendiini begenyiorum...6 miylon euroyu verebilecek golcudur...

Ts_CLuB1967
16.09.2008, 14:10
yok artık daha neler bu adam transfer edildiginde herkes ne düşünüyordu şimdi ne düşünüyolar şokdayım ben gökhan ünalı savunacagım aklımın ucundan geçmezdi biraz bencil oynuyor o doğrudur ama yok gitdi boşuna paralar görünce şok oldum bu adam türkiye liginin gol kralı herkes her hafta gol atacak diye bir kaide yok her futbolcu formsuz olabilir futbolcu kaybetmek çok kolaydır onu kazanmak önemli;)

genç61
16.09.2008, 14:15
valla bu adam transfer olduğunda ben gereksiz bir adam olduğunu soyledim o kadar para verilmemesi gerektigini tabi foruma üye değildim ozamanlar cevremdekilere söyledim

vestelden burak alınacaktı az kalsın onunn içinde cevremdekilere dedim çok boş adam beşiktaşlı arkadasım beşiktaşa geldiğinde super diyordu ben iki sene kalmaz gider dedim gitti onuda istemedim gokhanıda hiç istemedim

mimozam
16.09.2008, 14:19
arakadaşlar o okadar panige gerek yok bence gökhan cok gol atacaktır emin olun sanki çok para verdik die adam hermac 5 golmu atacak adamlar guizayı kaca aldı daha bi numara yok adamda biz destek olalım hersey dahada düzelecektir

Ömer TOPAL
16.09.2008, 16:02
Forvetimiz harika..gökhanı umutu ısacc (yazılışı nasıl dı bu adamın ya ) :) onlara güvenin arkadaşlar

hakantpl
16.09.2008, 16:10
Gökhan Ünal GEçen Yılda Ligin İkinci Yarıdında Böyle idi , Morali Bozuk Oyuna küsmüs bi şekilde Oynuyordu, Bu Sene Aynı şekilde Devam ediyor Gözlerinde O ışığı göremiyorum yeterki kendisi istesin Hırslı olsun Zaten herşey kendiliğinden Düzelecek Hocaları ile Problemi neyse konuşup halletmesi gerekir yoksa Yıldızların Yükseldiği Yerde Bir yıldız Kayacak. GökHan Kendine Gel !!

Kadir
16.09.2008, 17:11
gitti 6.250 milyon euro valla yazık bu adama o kadr para verilirmi bari mehmet topuzu alsaydık ustune gerekirse iki daha konulup mehmet topuz alınabilirdi

yada FATİH TEKKE geri alınmalıydı bu transfer yanlış kere yanlış

Daha bi durun ya . Hemen asıp kesmenin gereği yok . Adam 3 maç oynadı ve hemen asıp kesmeler .

Sani Kargaların Bobo'su müthiş oynadı ? O maçda iki takımda savunmaya ağırlık verdi ve iki takımın forvetleride kilitlendi. Gökhan önümüzde ki maçlarda takır takır atar gollerini.

Samet Yildirim
16.09.2008, 17:13
Hayretler icerisindeyim...Gökhan Ünal müthis golcudur hemen asmaya kesmeye gerek yok....yönetimi tebrik ediyorum böyle golcu aldiklarina...

Erkan SUİÇMEZ
16.09.2008, 17:28
Arkadaşlar her golcünün gol atamadığı maçlar olur bazen suç onlarda bazende takımdadır.ama şu bir gerçek gökhan türkiyenin en iyi 2-3 golcüsünden biridir.eminim yakında gollerini sıralar ve sizleri utandırır.Lütfen biraz daha sabır.beşiktaş maçında sadece 2 pozisyonu vardı ve olmadı.hepsini atacak değil ya :)

Arslan61
16.09.2008, 17:46
Herkes biliyor Gokhanin iyi bir golcu oldugunu.....

Ama soyle birseyde varki, Gokhan ve Umut benim gozumde cok uyumsuz gozukuyor, sanki anlasamiyorlar...Kayserili bir arkadasim dediki bana, Gokhan kimseyle anlasamaz, zamaninda Kayseride ne Cangele ile nede Leo ile anlasabildiydi....bu laflar beni acikcasi dusunduruyor..ama yinede umutluyum Gokhan' dan

Ama kendini acilen toparlamasi lazim, gordugum maclarin hepsinde sanki moralsiz, isteksiz bir goruntu cizdi...anlayamiyorum dogrusu....Insallah kendine gelir

HALİT KARAKAŞ
17.09.2008, 05:57
Küsmüsünüz!

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n8000/n7083/detail/Kusmusunuz.jpg

Umut ve Gökhan’ın bir birlerinden kopuk futbolu, pas alışverişi yapmamaları hayret uyandırıyor
Trabzonspor Yönetiminin tarihin en yüksek bonservis bedellerinden birini ödeyerek renklerine kattığı ve çok şey beklediği Gökhan Ünal ile birlikte Umut Bulut’un Beşiktaş karşılaşmasındaki verimsizlikleri kadar, iki ismin bir birleriyle iyi anlaşamaması ve pas alışverişinde bulunmaması dikkat çekti. Ankaraspor’a bir gol atan daha sonraki Ankaragücü ve Beşiktaş maçlarında beklentilerin altında kalan Gökhan Ünal’ın sadece top kendisine geldiğinde oynamaya çalışması, aldığı her topla kendine pozisyon yaratmaya çalışmasının yanında, kaçırdığı goller takımın futbolunu da olumsuz etkiliyor. Gökhan Ünal’ın çok daha verimli ve üretken bir futbol anlayışıyla sahada mücadele etmesi, gerçek anlamda liderlik yapması bekleniyor.

Sahada İki Yabancı Gibi!
Teknik Direktör Ersun Yanal’ın ısrarla birlikte oynatmaya çalıştığı Gökhan Ünal-Umut Bulut ikilisinin henüz taraftarı tatmin edecek bir oyun anlayışını sahaya yansıtamamaları geleceğe dönük endişeleri artırıyor. Umut Bulut’un da ligde oynanan 3 maçta da golle tanışamaması dikkatlerden kaçmıyor. Gökhan-Umut ikilisinin birbirleriyle pek pas alışverişinde bulunmaması eleştiri konusu olurken futbol otoriteleri, “Umut ve Gökhan sahada sanki küskünleri oynuyor. Birbirleriyle paslaşmıyorlar. ‘Gölü ben atayım’ düşüncesiyle takımın da atak gücünü zayıflatıyorlar. Bu iki oyuncunun da daha aktif olmaları gerekiyor. Birbirlerine daha çok yardım etmeleri halinde hem futbolları büyüyecek, hem de takıma yararlı olacaklar” ifadelerine yer veriyorlar

genç61
17.09.2008, 13:39
gokhana verdigim parayla keşke anderlectten lucası bibligayı alsayydık nasıl olsa gokhan forvet ihtiyacımızı görmuyor bibligayi iki sene sonra 20 milyona satardık çok iyi bir ortasaha adamıydı

Miraç Atalay Çiftçi
17.09.2008, 13:41
Gitmeyin üstüne, yapmayın, yapmayın.
Kalitesini ispatlamış bir isme yazık etmeyin, sakin.

Konuştuğumuz isim, Gökhan Ünal, Ligimizin Gol Krallarından.
Unutmayalım!

peker61
17.09.2008, 13:54
Bencede erken karar vermeye başladık hem biz hem medya gökhan bu sene en az 20 gol atar daha yeni başladı biraz zaman ermek lazım ben ona çok güveniyorum ..

Samet Yildirim
17.09.2008, 16:55
Gökhan Ünal müthis golcu kendine gelecekdir ve golleri teker teker sallicakdir...kisa zamanda cok mesaj attim gökhan icin ama kendisine güvenim sonsuz...

Mira_61
17.09.2008, 16:58
Gitmeyin üstüne, yapmayın, yapmayın.
Kalitesini ispatlamış bir isme yazık etmeyin, sakin.

Konuştuğumuz isim, Gökhan Ünal, Ligimizin Gol Krallarından.
Unutmayalım!
Katılıyorum.Gökhan da yanlış transferse ülkemizde golcü yok.:o

İskender YILMAZ
17.09.2008, 17:05
Gökhan'ın performansından ziyade oynama şevkinde, gol atma isteğinde, azminde bi bozukluk sezdim ben.. Toparlanması lazım acilen..

Travelair
17.09.2008, 17:07
2. hafta futbolu 1. haftadan iyiydi. Ama arada A Milli Takım'a gitti. Dönüşünde 3. hafta maçını iyi oynamadı. Gol attıkça açılan bir forvet. Kendi ifadesiyle "Ardarda 3 golsüz maçtan sonra" yavaş yavaş üzerinde baskı oluşurmuş. Forvet organizasyonlarında evet kabul ediyoruz bir dengesizlik, bir sorun var. Ama Umut bunu çalışkanlığı ile bir ölçüde aşıyor. Aynı çalışkanlığı ve araştırmacılığı Gökhan'dan da bekliyoruz. Yılmadan, nerde olduğunun bilincine vararak

Bahadır Şimşek
17.09.2008, 17:23
Gökhan'a güvenim sonsuz. Kesinlikle başarılı olacaktır. Ama hep destek, tam destek vermeliyiz.
Leblebi gibi gol attı bu adam daha evvel, yine atabilir ve atacaktır da.
Eğer gol atamadıysa, sorun Gökhan'da değil, ona pozisyon hazırlamayanlardadır.

stormtiger61
17.09.2008, 17:37
Bu hal ve tavirlari devam ederse kesinlikle bu takimdan devre arasinda gonderilmelidir. Umarim Kayserinin onu satmasininda altindaki asil sebep onun bu umursamaz, kendni bir sey sanan tavirlari degildir. Ama umarim ona birileri hatirlatir. Burasi kayseri degil Trabzon.
Kimsenin ama hic kimsenin bu takimin havasini bozmasina izin verilmemeli. Bu Yattara bile olsa ayni sey gecerli olmalidir.

Serkan Miletli
17.09.2008, 17:40
gökhan ve ısaac süper bir ikili olacaklar.

genç61
17.09.2008, 18:03
ya gokhanın futbolu bu işte siz heralde kayseride hiç izlemediniz oyle top alan indiren y ada çok iyi gol vurusu yapan adam değil tek özelligi iyi kontraatak topçusu o kadar o yuzden bizde oynayamıyor bize millet kapaniyor kayseriye ise kapanmiyordu

Sozin
17.09.2008, 18:21
gökhan gol kaçırdığı kadar atsa idi şimdiden gol krallığını garantilemişti

Mollasalihoğlu
17.09.2008, 18:43
ya gokhanın futbolu bu işte siz heralde kayseride hiç izlemediniz oyle top alan indiren y ada çok iyi gol vurusu yapan adam değil tek özelligi iyi kontraatak topçusu o kadar o yuzden bizde oynayamıyor bize millet kapaniyor kayseriye ise kapanmiyordu

gökhan top alan,topla dribling yapan son vuruşları çok bilinçli olmasa da genelde düzgün ve sert olan bir oyuncudur,çok kereler izledim kayseride de..bence yanlışın var senin..

Erkin
17.09.2008, 18:50
Usta çok basit bir şey gol vuruşları o kadar iyi değilse gol kralı olduğu dönemde 25 golü nasıl attı, bir de nerdeyse çoğunu sakat veya formsuz geçirdiği geçen sezonda 11 golü var.. Ayrıca izlediğim kadarıyla çok kez hava topu indirdiğini hatırlıyorum.. Onun oynadığı zamanlarda Kayseri iyi takım olabilir ama Gökhan'ın nasıl golcü olduğunu kanıtlamasına gerek yok sadece forma girmesi gerekli bizde.. İnşallah o da olacak..

Samet Yildirim
17.09.2008, 18:53
Gol vuruslari mükemmel...ara toplarini seven ve kisa alanda müthis hizlanan oyuncu....

eksiklikleri...oyunu hemen birakyior mücadele yok...top tutma vasat...

onun stili topu alip 2 kisiye calim basan felan tipde degil...

Mollasalihoğlu
17.09.2008, 22:04
kısa alanda yapar topu alıp 2 kişi geçme işini zaten..onu geniş alanda yapan adam santrafor değil kanat oyuncusu olur..yayın orda alıp süratlenip vurup atması yeter,gökhan da bunu yapar..birazcık sabır..

Emiroğlu
17.09.2008, 22:47
Gökhan herşeyi yapar.
Kafa vurur.
Bire bir de zor kaçırır.
Dribling yapar.
Pres yapar.

Ama , son bjk maçında ki farklı birşey di.
Ruh yok gibi idi.
Bi sıkıntısı var gibi.
Pek form durumuna bağlamıyorum bunu.

Eğer kafası rahatlarsa , rahatlatılırsa , Gökhan oturmuş bir Trabzonsporda çok rahat gol kralı olur !

canna52
18.09.2008, 13:41
yanında top tutan bir adam lazım

Arslan61
19.09.2008, 01:51
Arkadasimdan aldigim bilgiye gore Gökhan gecen hafta rahatsizligindan dolayi iyi bi oyun sergileyememis.. Hasta olusunun sebebidir performansinin dusuk olmasi.. Bu hafta kendini toparladigina gore umarim golunu atacaktir..

Daha sunun surasinda 3 mac olmus oynayali.. Gökhan icinde burasi yeni bi ortam yeni bir atmosfer ve alismasi gerek.. Bizlerde uc hafta icinde kotuydu, suydu, buydu diye baslarsak adamin özgüveni sarsilacak.. Unutmayalimki taraftarin baskisi cok üzerinde.. Oda farkinda herkesin ondan ne bekledigini.. Insan kendini kanitlamaya calistikca hatalarda yapabilir bu baskidan dolayi.. Bize ona destek olmak düser, köstek degil..

TSezgin61
19.09.2008, 01:56
yanında top tutan bir adam lazım

yanina alacagimiza kendisi top tutsun... becerme becerir, istek yok

Arif Timurcioğlu
19.09.2008, 14:28
yanina alacagimiza kendisi top tutsun... becerme becerir, istek yok Aynen katılıtorum.

surmeneli_keles
19.09.2008, 14:32
daha tam olrak alısamadı galıbaa..kendısı top tutarda onu da desteklıycek bırı lazımm nereye kadar tutsun topuuuuuuu

Harun-61
19.09.2008, 16:10
bu aksam gol bekliyorum gökhan :)

Cem Akyüz
19.09.2008, 17:42
Kral artık lige ağırlığını koyma vakti gelmiştir çok güveniyorum sana gerekeni yapacağına inaniyorum

Özge
19.09.2008, 17:56
Bu akşam at artık golünü :)

Murat'
19.09.2008, 18:00
Golünü bekliyoruz...inşallah geçen haftaki gibi tutuk oynamazsın...

Ahmet Demir
19.09.2008, 23:00
golünü attı işini yaptı

inşallah iyi de oynamıştır

TolgaTopçu61
19.09.2008, 23:02
golünü atti ama halen formsuz göründü

logitech
19.09.2008, 23:03
umut'dan tek farkın gol atmandı.Sende bir an önce toparla kendini.

Misina
19.09.2008, 23:06
Umut kadar çırpınmalı mücadele etmeli

Özge
19.09.2008, 23:24
Gol atmasına çok sevindim.Pek etkili değildi ama yine de golünü attı.

İdris Toksoy
19.09.2008, 23:25
saha da yok gibiydi.çok formsuz son zamanlarda.gol atması tek avuntumuz.

Onur Civelek61
19.09.2008, 23:26
Yattara olsa çok gol atarız.Hem Gökhan hemde Umut la.

danger00
19.09.2008, 23:26
bu gün pek etkili değildi ama gol atarak hiç değilse kendisini bir nebze olsun affettirdi:)

Dursun Kaplan
19.09.2008, 23:29
Gol attıkça kendine gelecek.. Daha çok atıcaksın Gökhan.. :)

ilhan
19.09.2008, 23:30
Bu maçta benim için önemli olan mücadele etmesi değil gol atmasıydı. Ne şekilde olursa ve ne şekil olursa olsun gol atmasını çok istiyordum. Gol atması kendi özgüveni için çok önemli. Halen istediğimiz Gökhan değil ama gol atsın gerisi teferruat. :)

Cem Balcı
19.09.2008, 23:35
tebrikler gökhan...

Arslan61
20.09.2008, 00:41
Tek iyi yaptigi sey golu atmasiydi bugun.....kendi ozguveni icin iyi

Ama hala cok durgun, ve formunu yakalamis degil...

Ama golculukde formsuzda olsan gol atmak cok onemlidir...Cok kotu oynasin, gol atsin, kimse birsey demez heralde:D

ÖmerFarukYılmaz
20.09.2008, 00:50
Umut kadar çırpınmalı mücadele etmeli
Gokhan o tip futbolcu değil...

Umut koşuyor çırpınıyor ama bosuna...Gokhan gerektıgı yerde...

Umut rakıp pas yapabılıcek alanı varken basıp kendını yoruyor....

Gol içinde tebrikler...

Great White
20.09.2008, 01:02
Maçın ilk yarısı bittiğinde "Yahu bu adam için şu maçta ne gördüysem forumda da yazacağım ama gene başlık karışacak ve bazı garip tepkiler gelecek. Ne yazsam da şu Gökhan' ın bu etkisiz halini bir şekilde anlatabilsem" diye düşünürken ikinci yarı başladı..

İşte Gökhan' a ne olduysa ondan sonra oldu..

İlk 3 maç ve bu maçta attığı gole kadar sahada adeta gezinen adam golden sonra bir anda coşuverdi..

Haftalardır özlem ile beklediğim Kayseri' deki Gökhan haline geldi. Ortasahaya kadar geldi, sahayı yanlamasına kat etti, gol kokladı, pres yaptı, adam kovaladı..

Bize galibiyeti getiren golü atmış olmasından çok Gökhan' ın geri dönüşüne daha çok sevindim..

Bu adamın morale ve dolayısı ile gole ihtiyacı var..

Umarım bundan sonraki haftalarda da şu maçın ikinci yarısındaki Gökhan' ı izleriz; tebrikler:)

magicyattara
20.09.2008, 01:17
Attığı gol bence ne kadar isteksiz gibi görünsede o ana kadar,Gökhanın böyle bir fırsatı dört gözle kolladığının ispatıydı.

O havadaki topa ordaki herkesten daha istekli bir şekilde yükselip golü atması bizim adımıza sevindiriciydi.

Tebrikler Gökhan.

Ahmet Kuru
20.09.2008, 01:21
Gökhan Ünal ona verilen 5 milyon euronun karşılığını ucundan bile gösteremedi daha...
Kayserideki 9 numarayı görmek istiyoruz...
Daha yeni uyum süreci var diyoruz ve daha iyi olması için sabrediyoruz...

Muhammet
20.09.2008, 01:34
Forvetler gol atmaları için vardır ama, çok çok daha iyi olabilir.

Beklemedeyiz.

#10 Fietra
20.09.2008, 01:36
Umut'a gol attırmak için uğraştığı kadar kendi gol atmak için uğraşsa daha yararlı olacak.Kayseri mantığından bir an önce çıkmalısın.Ortasahaya kadar gelip pas,ver-kaç yapması gerektiğini kendisi de biliyor.

Cafer Bulur
20.09.2008, 01:38
bu aksam macin ikinci yarisi dahil olmak üzere cok ama cok kötü bir gökhan izledik.
ezdigi toplarin haddi hesabi yoktu,sadece attigi golde vardi.
cektigi sutlardaki isabetsizlik de bu aksamki görüntüsüne uyuyordu.
sanirim gökhan halen Trabzonsporun büyük takim havasina alisamadi.
simdiye kadar bekledigimiz gökhan i seyredemedik.
artik önümüzdeki maclara bakacagiz ama gökhan in bir an önce sapkasi önüne koyup düsünmesi gerek.:)
yoksa basarisiz sonuclarin ardindan elestiri oklari gökhan i bulacaktir.

Emo91
20.09.2008, 01:48
daha etkili olmali hücum hattimiz... buna selcuk ve colman dahil... sadece umut ve gökhana degil bu mesaj!!!

elbette yattaranin eksikligini hisediyoruz.

ama umut ve gökhan birseyler yapmali ileride.

Great White
20.09.2008, 01:49
Önümüzdeki hafta kendi sahamızda oynayacağımız Antalya maçı hem onun hem de Umut' un muhtemelen çok fazla gol pozisyonuna girebileceği türden bir maç olacak..

Zira Antalyaspor tempolu olduğu kadar açık da oynayan bir takım..

Aman Gökhan..

Ne yap et de seni sıkça eleştirdiğim o ilk üç haftadaki silik ve isteksiz oyununu bize tekrar gösterme..

Bu gece ikinci yarıdaki yırtıcı ve mücadeleci Gökhan' ı istiyoruz artık..

Bundan sonraki en kötü halin şu maçta attığın golden sonası oynadığın oyun kadar olur umarım:)

Artık top sende;)

OLCAY ÇAKIR
20.09.2008, 01:49
Gözünü sevdiğimin gol atma durumu.

Adam canlandı,baskısı kalktı.

Darısı Umut'a.

O isteksiz gözüken Gökhan hayata döndü resmen.

DeAgLeMaNyAq
20.09.2008, 02:11
Sezon başında gol vuruşları Umut'tan çok daha iyi diyordum ama son maçlarda ki vuruşlarıyla beni hayal kırıklığına uğrattı...

sifuni
20.09.2008, 02:37
bu macta cok daha istekliydi hatta orta sahada top bile kovaladi ersun hoca niye cikartti anlamadim

Öztürk Adem
20.09.2008, 04:42
Iyı oynuo bıraz genıs alanı bulamıo o kadar bulsa cok daha etkılı olucaktır :) Ersun hoca cıkarmasına kızıom ya sankı buruk ayrılıo cıkarken:(

murat_bayram
20.09.2008, 11:17
bu maçta çok isteksiz di bence sanki hafta boyu hiç idman yapmamış
maçtan sonra üzerimdeki baskıyı attım filan gibi bişeyler demiş
artık daha iyi olacaktır kesinlikle bekleyip görecez ama umut ve gökhan ı düşündüğümde isaac ikisinden birini takımdan keser gibi geliyo

TSelif
20.09.2008, 11:18
Attığı golün haricinde oldukça etkisizdi Gökhan . Ama o golle de 3 puan aldık :)
Yalnız biz savunmaya dua edelim taş gibi nazar almasın :)

a d bacan
20.09.2008, 11:52
Gökhan'a uygun oyun dağildi desem
oyun futbolcuya değil futbocu oyuna uyacak drsiniz tabii

iyi olacak iyi puan kaybetmeden 3-5 hafta idare edebilsek gerisi gelir

Ümit Tekşan
20.09.2008, 13:01
gol attı sadece baska bişey yapmadı sondakikalara doğru biraz pres biraz defansa yardım etti onun dışında etkisizdi...

alper*
20.09.2008, 13:02
90 dk sahada gezin.
çık gol at.benim için yeterli.
zaten onun yapmadıklarını da umut yapıyor.
:)

Samet Yildirim
20.09.2008, 13:05
gol atti güzel oldu...yavas yavas kendine gelecekdir...isaacle daha iyi oynar...

Erbay
20.09.2008, 13:15
İkinci yarıdaki performansıyla toparlandığını gösterdi. İlk yarıdaki performansı felaketti :D

HALİT KARAKAŞ
20.09.2008, 17:21
her zaman klas gölcü olduğunu gösterdi,başarılar,,

Dursun Kaplan
20.09.2008, 21:27
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/200908idman3.jpg

Kadir
20.09.2008, 22:00
Gol atsın yeter . Koşma işlemini Serkan Balcı yapıyor zaten .

Selimag
21.09.2008, 04:19
geçen hafta dile getirmişmiydim bilmiyorum ama acaba bu çocuk besiktasli mi demistim oyundaki isteksizligini gorunce, dun ozellikle, ikinci yari golden sonraki canlanmasini gorunce, evet sanirim Gokhan Besiktasli imis diye dusundum desem ciddiye alip burdan laf atanlar olmaz umarım.
:pp

HALİT KARAKAŞ
21.09.2008, 07:21
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2008/09/21/im/7941B7016D02934D83A3C9C4b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifGökhan: Her maç final

Denizlispor'a attığı golle 3 puan kazandıran ve bordomavili forma altında 4 maçta ikinci golüne imza atan Gökhan Ünal, "Haftalar ilerledikçe her maç final havasına girecek'' dedi. Gökhan, namağlup yollarına devam etmenin mutluluğunu yaşadıklarını da ifade etti.
Yıldız futbolcu, "Dört maçta 10 puan topladık. Futbol olarak tabii ki eksiklerimiz var. Ama bazen iyi olana kadar puan kaybetmemek ve puanlar almak lazım. Biz o evreleri geçiriyoruz. Bu yüzden üç puanları aldıkça takım olarak daha iyi olacağız" şeklinde konuştu

Atakan
21.09.2008, 09:51
Gs maçında hat-rick isteriz.:D

Onur Civelek61
21.09.2008, 10:02
Saç ektirdiği için topa kafa atması yasakmış:D:D:D

Great White
21.09.2008, 10:34
Bu adam şu saç ektirme işini SSK' da falan mı yaptırdı acaba?

Ekilmiş hali buysa dökülmüş hali nasıldı merak ettim doğrusu. Elemanın kafa geçen sene de bundan farklı değildi ki zaten:)

GS' li Suat bile kaç yıl önceki tıp imkanları ile saç ektirdiğinde kürk gibi olmuştu kafası yahu:p

genç61
21.09.2008, 12:07
ben seni forvet olarak beğenmiyorum ama sen böyle gol at kötu oyna hiç farketmez bizew galibeyet getir yeter

Emo91
21.09.2008, 13:31
ben seni forvet olarak beğenmiyorum ama sen böyle gol at kötu oyna hiç farketmez bizew galibeyet getir yeter

abicim, sen niye böyle karamsarlik yapiyorsun anlamiyorum. TS taraftari degilmisin? eh TS taraftari isen niye böyle negativ düsünüyorsun.

colmanin basligindada düsüncelerini okudum onun icin yazim dedim.
diger basliklara bakmadim, belkide daha fazla negativ görüsler bulurdum.

Trkz61
21.09.2008, 13:36
İşte benim adamım.Gol kralı olacak bu sezon...

İskender YILMAZ
21.09.2008, 14:25
Bu adam Tekke'nin yanında oynasaydı 1-2 sezon şimdi Madrid senin Manchester benim kapışılıyordu.. =)

Gol kralı olur bu sezon Allah izin verirse..

Trkz61
21.09.2008, 14:35
2 gol 2 asisti var 4 haftada...

Adil ÖZGÜR
21.09.2008, 14:44
Ben Gökhanı Trabzonsporda verimli görmüyorum. Milli Tamkıma seçilmiş bir futbolcunun verimliliği bu düzeyde olmamalı. Bana göre vasatın altında oynuyor, plaka değişikliği rehavetini üzerinden atması lazım. Nasıl yapacaksa, zira takımın en pahalı oyuncusu olmuş,,,,

Birtan Karaman
21.09.2008, 15:27
Gökhan'dan özeleştiri!

Turkcell Süper Ligi'nin 4. haftasının açılış maçında Denizlispor'a attığı tek golle takımına 3 puanı kazandıran Gökhan Ünal, performansını yeterli bulmadığını söyledi. Golcü oyuncu deplasmanda attığı golle üzerindeki baskıyı da kaldırdığını ifade etti.
Ankaraspor'a karşı Avni Aker'de tek gol atan Gökhan Ünal, Ankaragücü ve Beşiktaş maçlarını boş geçmişti. Denizlispor karşısında deplasmanda attığı tek gol takımına hayat veren golcü oyuncu gol sayasını 2 çıkartırken, performansını iyi bulmadığını ifade etti.
Takımların, Trabzonspor'a karşı oynadığı zaman kapandıklarını belirten golcü oyuncu, "Denizlispor karşısında da bu böyle oldu. Golü bulana kadar sıkıntı yaşadık. Aslında biz bunları yaşayacağımızı biliyoruz. Çünkü biz şampiyonluğa oynayan bir takımız. Takımlarda buna göre bize direnç gösteriyorlar. Forvet oyuncusu olarak da, rakip savunmadaki oyuncularda bizim gibi forvet oyuncularına alan bırakmak istemiyorlar" dedi
Kayserispor'da oynadığı dönemde üzerinde bu kadar baskı hissetmediğini belirten Gökhan Ünal, "Belirli bir hedef koyulurdu ve o hedefe doğru ilerlemeye çalışırdık. Trabzonspor'da hedef belli şampiyonluğa oynuyorsunuz. İster istemez üzerinizde bir baskı oluyor. Gol atamadığınız zamanda bu baskı daha çok artıyor. Son iki haftadır gol atamıyordum. Üzerimde bir stres ve baskı vardı. Denizlispor karşısında attığı tek gol üzerimdeki bu baskıyı kaldırdım. Forvet oyuncuları gol atamadığı zaman ayrı bir baskı hisseder. Denizlispor maçında Umut kardeşimin de gol atmasını çok istedim. İnşallah o da gol atacak ve üzerindeki bu stresi kaldıracak. Çünkü üzerinde bir stres var ve çok üzülüyor."şeklinde konuştu.
Umut Bulut ile ileride anlaşamadıkları şeklinde yapılan yorumları golcü oyuncu, "İkimizde arkaya doğru koşmalı seviyoruz. Bunun sıkıntısını yaşıyoruz. İlerleyen haftalarda bunu çözeceğimizi düşünüyorum. Umut ile herhangi bir sıkıntımız yok ve çok iyi anlaşıyoruz" dedi
Takım arkadaşı İbrahim Yattara'nın çok özel bir oyuncu olduğunu ifade eden Gökhan Ünal, o sahada olduğu zaman rahatladıklarını belirterek, "Yattara'nın takımda olması bizi rahatlatıyor. Onun oynadığı maçlarda rakiplerimiz ona bir önlem almak zorunda kalıyor. O önlem alınınca da biz ileride daha rahat oluyoruz. Rahat olduğumuz zamanda pozisyonlar üretebiliyoruz. Rakibini üzerimizdeki baskısını azaltıyor. İbrahim Yattara'nın olmadığı maçlarda da kenarlardan gelen ortalarda biraz kısıtlama oluyor.

Ama onun yerine oynayan arkadaşlarımızda ellerinden geleni en iyisini sahaya yansıtıyorlar. Biz bir takımız ve saha içinde bütün hareketleri bir takım olarak yapıyoruz."şeklinde konuştu. Gökhan Ünal, 15 gün önce kendisinin de bir yeğenin olduğunu belirterek, "İki hafta öncede Egemen arkadaşımızın bir bebeği dünyaya geldi. Gol attıktan sonra böyle bir sevgi gösterisinde bulunduk. Herkesin hoşuna gitti. Bu galibiyeti onlara armağan ediyoruz." dedi

21.09.2008

Kaynak : İHA

M.S.SOFU
21.09.2008, 15:30
Gökhan'dan özeleştiri!

Bu galibiyeti onlara armağan ediyoruz." dedi

21.09.2008

Kaynak : İHA

teşekkürler :D

Cem Balcı
22.09.2008, 03:46
inşallah daha iyi olucak...

cabri
22.09.2008, 08:09
Ne sana ne de Umut a fazla kızamıyorum. Ne kanatlar çalışıyor ne de arkanızda bir 10 numara var... Böyle gitmez.

Remzi
22.09.2008, 12:38
Cola Turka Futbolcu Günlüğü

19.Hafta Gökhan Ünal

Trabzonspor’a transferim açıkçası benim için de sürpriz oldu. Trabzon’u çok sevmeme rağmen Trabzonspor’da oynayacağımı hiç düşünmemiştim. Daha önceki dönemlerde her Trabzon’a gelişimde hep iyi anılarla ayrıldım. Bu ben de çok önemli bir iz bırakmıştır. Ligler bittikten sonra Kemal Özdeş hocayla görüştük. O dönem transferle ilgili en ufak bir düşünce yoktu. Bana gelmek isteyip istemeyeceğimi sordu. Ben de seve seve gelebileceğimi söyledim. O şekilde Trabzonspor aklıma girdi. Ama bana Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’tan da teklif geliyordu. Kayserispor beni o kulüplere vermedi. Ancak Trabzonspor’la anlaşmaya vardılar. Sora benimle görüştüler. Ben artık Kayseri’den ayrılmayı istiyordum. Oradaki görevimi tamamlandığımı düşündüm. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’la yaptığım görüşmelerden de bir sonuç çıkmadı. Trabzonspor’u sevdiğim ve hedeflerimiz örtüştüğü için teklife evet dedim. Şu ana kadar yaşadıklarım sonrasında doğru bir karar verdiğime inanıyorum.

Trabzon’da havaalanında gördüğüm ilgi sonrası kendimi çok garip hissettim. Çünkü o zamana kadar hiç böyle şeyler yaşamamıştım. Kayserispor’da gol kralı olduğum dönemde bile taraftarların ilgilisini fazlasıyla çekememiştim. Bir anda kendimi omuzlarda buldum. Herkes beni destekliyor ve lehime tezahürat yapıyordu. Onurlandım. Bana güvendiklerini hissettim. En mutlu anlarımı yaşıyordum. Şimdi amacım bana böylesine güvenen insanları mahçup etmemek.

Uyum sorununu aştık. Herkes birbirini çok iyi anlıyor. Birbirimizle şakalaşıp eğlenebiliyoruz. Dertleşiyoruz. Genç arkadaşlar benim yanıma geliyor. Tecrübelerim doğrultusunda kendilerine yardımcı olmaya çalışıyorum.

Bu yıl takıma çok iyi transferler yapıldı. Ben en çok Song’un bizimle olmasına sevindim. Böyle bir futbolcuya ihtiyacımız vardı. Kendisinden her yönden faydalanıyoruz. Bunun dışında Yattara gibi önemli bir oyuncuya sahibiz. Yeni transferler olarak ben, Selçuk, Giray, Egemen, Colman ve Cale var. Bu takımın da hedefi doğal olarak şampiyonluk ve Fortis Türkiye Kupası’dır.

Taraftar baskısı benim üzerimde baskı oluşturmaz. 1 veya 2 maç gol atamadığımda üzerimde baskı hissetmem ancak 3. maç sonunda hala gol atamamışsam o zaman kendi kendime baskı oluştururum. Bu sezonun ilk maçında golümü attım. Sonra 2 hafta gole uzak kaldım. En son oynanan Denizlispor maçında tekrar gol sevinci yaşayınca kendime geldim. Şuan durumum gayet iyi.

Ben çift forvet oynama taraftarıyım. Böyle olunca iki forvette daha rahat oluyor. Tek kaldığınızda ise savunmanın işi kolaylaşıyor. Tek oynayacağınız zaman indirdiğiniz topları değerlendiren oyuncular olursa iyi ama eğer bu tarz futbolcular takımda yoksa forvet savunmanın arasında kaybolur gider. Çift oynadığınızda rakip savunma paylaşmakta zorluk çekiyor. Gol atma olasılığınız bir hayli yükseliyor. Hele iki oyuncu da hareketliyse tutulmanız çok zor oluyor.

Umut’la daha önce aynı takımda oynamıştık. Kendisi kişilik ve karakter olarak çok üst düzeyde. Geldiğimden beri sürekli onunla konuşuyorum. Bazı konuları paylaşıp, fikir alıyorum. Bu sezon Umut’la iyi anlaşıp çok gol atacağımızı düşünüyorum. Umut çok deplase olan, aralara iyi koşan bir futbolcu, ben de öyleyim. Birbirimize koridor açarsak hiçbir savunma bize engel olamaz.
Bana göre Yattara takımımızın kilit oyuncusu. Çok yetenekli bir futbolcu. Her an bizi pozisyona sokacak özelliklere sahip. Ona çok güveniyorum.
Trabzonspor’a gelmeden önce Ersun hocayla çok konuştum. Kendisine bana güveniyorsanız, gözü kapalı gelirim dedim. Hedeflerim arasında Avrupa’da futbol oynamak var. Kayserispor’da bana izin vermediler. İspanya’dan Real Betis ve Zaragoza, Almanya’dan Werder Bremen, Stuttgart, Fransa’dan Paris Saint Germain, Marsilya, İngiltere’den Manchester City gibi bir çok kulüp beni transfer etmek istedi. Ama Kayserispor yönetimi bana kolaylık sağlayacaklarına dair söz vermelerine rağmen bırakmadı. Kulübümle 3 artı 1 yıllık sözleşmem var. Önümüzdeki 2 yıl içinde şampiyonluk ve Türkiye Kupası’nı havaya kaldırıp, Avrupa’da takımımla başarı elde edip, aldığım parayı hak ettikten sonra kaliteli bir ligin kaliteli bir takımına transfer olmak istiyorum.
Ben kaleciyi sağa sola yatırıp gol atmayı sevmem. Yani kısacası vakit geçirmek bana yanlış geliyor. Çünkü rakipleriniz bir anda açıyı kapatabiliyor. Pozisyonu alınca ayak içiyle vuruşumu yaparım. Süslemeyi sevmiyorum. Sonuçta gol olunca yeterince süs oluyor. Uzaktan gol atmayı çok seviyorum. Gol kralı olduğum dönemde bu tarz golleri fazlasıyla atmıştım.
Ama Umut iyi bir futbolcu. Onunla birlikte oynamaktan dolayı mutluyum. Umut’un dışında Ümit Karan’ı beğeniyorum. Onunla oynamayı çok istiyordum. Bu yanlış anlaşılmasın. Galatasaray takımında olduğu için değil. Kendisini beğendiğimden böyle söylüyorum. Milli takımda yan yana oynadık. Kompleksli bir futbolcu değilim. Bu nedenle her oyuncuyla rahatlıkla anlaşabilirim.
Ersun hocayla aramda değişik bir bağ var. Ancak Trabzonspor’a transferim sonrası Ersun hocanın daha önceki yıllarda beni takımdan gönderdiği şimdi ise aldırdığı yönünde haberler çıktı. Bu kesinlikle doğru değil. Gençlerbirliği’nden ben ayrılırken o yeni göreve gelmişti. Kendisiyle hiç çalışmadık. Ersun hocayla yaptığımız görüşmede “Eğer ben sizinle Gençlerbirliği’nde çalışsaydım şimdi Avrupa’da oynuyordum” dedim. Şimdi yine büyük bir kulüpteyim. Ersun hocayla birlikte çok geliştireceğim. İnşallah bu sezon kendisiyle birlikte özlenen şampiyonluğa ulaşacağız.
Hüseyin Avni Aker Stadı’nın atmosferi çok iyi. Onların önünde oynamayı çok seviyorum. Trabzon şehri de çok güzel. Ayrıca bu kentin çok beğendiğim bir özelliği var. Türkiye’nin bütün kentlerinde farklı takımları tutan taraftarlar bulunuyor. Ancak Trabzon’da sadece Trabzonspor var. Taraftardan tek istediğimiz arada sırada istemediğimiz sonuçlar gelse bile alınan mağlubiyetlerden sonra desteklerini çekmeyip aynı şekilde bizi motive etmeleridir.
Reklam filminde oynadım. Kesinlikle oyunculuk yapmak çok daha zor. Çünkü kolay gibi gözüken bir reklam filminde oldukça yoruldum. Futbolda antrenmanlar en fazla 2 saat sürüyor. Ancak reklam filminde 6-7 saat vakit harcadım.
Futbol dışında vaktim olduğunca basketbol oynarım. Sporun dışında gezmeyi, arabayla yolculuk yapmayı, müzik dinlemeyi, arkadaşlarımla birlikte vakit geçirmeyi severim. Bana göre futbolcunun sosyal hayatı ne kadar iyi olursa kafası da o kadar rahat oluyor. Ama dengeyi çok iyi ayarlayıp yerine göre hareket etmek de son derece önemli.
İdolüm diyeceğim bir futbolcu yok. Ancak Türkiye’de Fatih Tekke, Ümit Karan ve Hakan Şükür’ü beğeniyorum. Yabancı olarak da Ronaldo ve Thierry Henry’yi çok beğeniyorum. Bu futbolcuların gollerini sürekli internete girerek izliyorum. Cristiano Ronaldo, Messi, Drogba da çok kaliteli futbolcular ama bana göre onların yeri çok farklı.

Cem Balcı
22.09.2008, 12:42
yattara ve ısaac ı takıma kattıkmı daha iyi işler yapacağına inanıyorum... :rolleyes:

Emo91
22.09.2008, 19:13
hersey cok güzel olacak.....
gökhanin performansi biraz gizli. 2 asist 2 gol atti 4 macta, aslinda süper ama futbolu etkili degil

atomania
22.09.2008, 22:13
Bu adam şu saç ektirme işini SSK' da falan mı yaptırdı acaba?

Ekilmiş hali buysa dökülmüş hali nasıldı merak ettim doğrusu. Elemanın kafa geçen sene de bundan farklı değildi ki zaten:)

GS' li Suat bile kaç yıl önceki tıp imkanları ile saç ektirdiğinde kürk gibi olmuştu kafası yahu:p

Suat sac ektirmedi. Degisik bir perük tarzi yani az yandaki az kalmis saclar file sekilde baglanmis bir perük (kendimde bi ara düsünyordum da, ondan biliyom).:)

Cafer Bulur
22.09.2008, 23:44
2 gol 2 asisti var 4 haftada...
2 golü anladik da 2 asist de nerden cikti?
ankaraspor macinda selcuga verdigi pasi asist saysak da,a.gücü macinda vuramadigi topun selcuk tarafindan golle sonuclandirilmasi asist sayilmaz herhalde.:)
bu arada gökhan dan bu hafta daha etkili bir oyun bekliyoruz.
antalya maci gökhan in maci olmali..

Alptuğ
22.09.2008, 23:46
iyi gidiyor umutla biraz daha iyi anlaşmaları gerekir

Emiroğlu
23.09.2008, 04:02
Biraz daha hareket , biraz daha gayret Gökhan.

Çok çok iyi olacağız ;)

istanbllue
23.09.2008, 13:58
umut bulut gökhan ünal şampiyon trabzon bu sene en çok gol atan takım biz olmasak şampiyon olduk saymıyacam;)

Burak
23.09.2008, 16:24
Fanatik haftalık soru-cevap blumunde bunu buldum ve cok uzuldum;

Soru: trabzonspor da senin gibi bi gölcuye ihtiyac var bu benım sahsı dusuncem.sen hiç trabzonsporla gorustun mu transfer meselesını yada gonlunden bole bı sey hıç gectı mı gokhan ?
ufuk ulusan
Gökhan Ünal: Böyle bir teklif gelmedi. Zaten yakın gelecekte Trabzonspor'da oynamayı düşünmüyorum.

bıze gelmesındekı esas neden neydı acaba

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?aType=CevaplananSorular&cId=91&search=&page=1

Murat'
24.09.2008, 22:37
kayserispor gökhan ı bize satmakla acayip ii bir iş yapmış bence...inanılmaz kötüydü bugün....düzeleceği konusunda da hiç umudum yok..

Dogan
24.09.2008, 22:55

Soru: trabzonspor da senin gibi bi gölcuye ihtiyac var bu benım sahsı dusuncem.sen hiç trabzonsporla gorustun mu transfer meselesını yada gonlunden bole bı sey hıç gectı mı gokhan ?
ufuk ulusan
Gökhan Ünal: Böyle bir teklif gelmedi. Zaten yakın gelecekte Trabzonspor'da oynamayı düşünmüyorum.

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?aType=CevaplananSorular&cId=91&search=&page=1
Yakın gelecekte düşünmüyordu. Şartlar oluştu ve geldi. Daha neyi kurcalıyosunuz. Takım Gökhan'ın birşeyler yapabileceği futbolu oynayamıyor bence. Hücum organizasyonumuz henüz yok. Destek olmalıyız.

Arslan61
25.09.2008, 00:07
Gökhan Kayseri'de oynarken orta saha Gökhan'a calisiyordu.. Özellikle Mehmet Topuz.. Pozisyonlar sunuluyordu ona ve Gökhan'a sadece gol atmak düsüyordu..
Su anda Gökhan Trabzonspor'a geldi.. Trabzonspor'un oyun stili farkli.. Bi Umut Bulut'a bakalim mesela.. Adam kendini sahada parcaliyor.. Gökhan'sa gezinip duruyor pozisyon gelsede gol atsam diye.. Gökhan aslinda Trabzon'un oyun stiline uygun bi oyuncu degil bana göre.. O iyi bi topcudan ziyada bana göre sadece iyi bir golcü.. Eger Trabzon'un oyununa adapte olabilirde kendide caba sarfetmeye baslarsa sahada onu kimse tutamaz.. Onun istedigi ve bizim bekledigimiz gibi gol krali olur, yoksa isi zor..

M.S.SOFU
25.09.2008, 17:00

ufuk ulusan

fazla üstüne gitmeye gerek yok adama parayı vermiş almışız bu adam gol atması iöçin orada atamazsa postalarlar bu iş bu kadar basit zaten gelmek istemeyen adam gelmezdi.adamı silah zoruylamı getirdik.

Samet Yildirim
25.09.2008, 17:02
gökhan ünal yakinda cakar golleri nekadar sabirziz bu millet ya deli ederler adami...sanki gökhan ünal robot birden herseye alisamya golleri atmaya...

güvenim sonsuz müthis golcu...

Erdinç Dilek
26.09.2008, 10:06
Gökhan Allahını seversen ceza sahası içindeki toplara tek vuruş yap topa basıp sonra vuruş yapma emin ol atacağın gollerin ikiden aşağı düşmez maçlarda,

İdris Toksoy
26.09.2008, 10:09
artık hücum oyuncularının ortaya çıkma zamanı.onlara çok iş düşüyor.

Arif Timurcioğlu
26.09.2008, 23:08
Haydi kral açılma zamanı geldi gollerini yarında bekliyoruz.

Misina
28.09.2008, 00:02
Maç boyunca saç baş yoldurdu ama attığı golle affettirdi.

TolgaTopçu61
28.09.2008, 00:03
uzaktan attigi sutlardan nefret ettim,ama golüyle kendisini affetirdi

Cem Balcı
28.09.2008, 00:10
attığın golle affettirdin kendini...

iyi değildin...

Sefa Murat Dokuz
28.09.2008, 00:12
ya çok tuhaf bir oyuncu adam 1 tane ma yapmadan 3 gol attı kayseidede acaba böylemiydi diye şüphe uyandı içimde...attığı şutlar ziganaya vardı...hiç oynayamıyor bence özellikle kapalı savunmalara karşı etkisiz açık oynayan takımlara karşı çok daha iyi.

Anıl Caner
28.09.2008, 00:15
maçın en kötüsüyken, kahramanı olmayı başardı.

bravo gökhan.

Hüseyin İlkin
28.09.2008, 00:17
Golünle kendini affettirdin gerçekten ama hala kötüsün . Haydi Gökhan , güveniyoruz sana ..

yasin6167
28.09.2008, 00:20
durdu durdu vurdu helal olsun.....

JeoTR
28.09.2008, 01:03
Asilsin ve ayağına çok hakimsin süpersin gökhan süpersin

Onur Civelek61
28.09.2008, 01:05
Zor pozisyonda ince ve nazik bi vuruş:)

unique
28.09.2008, 01:08
Tam golcü işte, sahada yok gibiydi, durdu durdu hedefi tam on ikiden vurdu. Ersun Hoca da onu doksan dakika sahada tutarak en iyisini yaptı; bu tip adamların sağı solu belli olmuyor görüldüğü gibi...

İgzas-61
28.09.2008, 01:08
dağlara taşlara attın topu ama sonunda çok güzel bir gol attın bravo Gökhan

TS-Tiryaki
28.09.2008, 01:09
Yanlis pas atsin, topu auta atsin beni ilgilendirmez adam golünü atiyormu??? Atiyor. Bir golcünün görevide budur. Kim ne derse desin.

enmavi61
28.09.2008, 01:14
golü çok istedi olmucak pozisyonu gol yaptıı...kaleyi gören şutu çekti de selcuk dışında düzgün şu atan bu maçta yoktu...geçen sene şut atmıyoduk kızıyoduk şimdi şut atıyoyolar yine kızıyoruzz şut olmadan gol olmaz ... her kaleyi gördüğünde de şut olmaz:D güzel bi gece oldu...antalyaya da tebrikler iyi mücadele ettiler

Sait Yıldız
28.09.2008, 01:14
bugun umutla yarısa girdiler gol kaçırmada ama sonuda kendilerini affettirdiler.
inşallah ilerleyen haftalarda daha iyi gol vuruşları izleriz.

Trkz61
28.09.2008, 01:17
Adam çakıyor...

Arif Timurcioğlu
28.09.2008, 01:18
Adam golcü hemde klas yaptığımız en isabetli tranfer gol yollarında.

alper*
28.09.2008, 01:19
Maç boyunca saç baş yoldurdu ama attığı golle affettirdi.

sezonun 20 macında böyle olmasına razıyım birkaç maçta da iyi oynasın yeter :)

Özge
28.09.2008, 01:26
Maçta etkili değildi ama yine golünü attı.Gol kralı mı geliyor yoksa:)

Harun-61
28.09.2008, 01:29
kötü oynasa dahi golünü atti...forvet budur abi !

.

Arif Timurcioğlu
28.09.2008, 01:38
Hep kötü oyna gökhan ama her maç bu klas gollerini at.

Emirhan Makul
28.09.2008, 01:39
Günü kurtardı yine ama kim ne derse desin kötü oynuyor

Kazım Uzunboy
28.09.2008, 01:41
Alakasız yerlerde uzak mesafeden şutları var.

Oyunu biraz daha takip etmeli diye düşünüyorum.

Ama hakkını yememek gerek,golü güzeldi. :)

İdris Toksoy
28.09.2008, 01:42
hani herhafta klasını konuşturacağını bilsem,90 dakika vasat futbolu pahasına izlemeye razıyım.

Trkz61
28.09.2008, 01:46
Adam maçı kurtardı hala eleştiriliyor.

sümela61
28.09.2008, 01:46
Gökhan zorla mı oynatıyorlar seni?... kaliten belli, golcülüğün tartışılmaz... ama maç mücadele etmeden, koşmadan, oynamadan kazanılmıyor...

bir an önce toparlanman dileğiyle...

işte görmek istediğim(iz) Gökhan bu... çok mu iyi oynadı, hayır... ama koştu, çabaladı, istedi... kalitesinden zaten şüphemiz yok... son goldeki vuruşunu kaç forvet yapabilir?... bu istekle oynamaya devam etsin, oyunu da iyileşecektir... haydi Gökhan, eski Gökhan geliyor...

macka61
28.09.2008, 01:51
gökhan yavaş yavaş ritmini buluyor gol attıkça daha iyi oynamaya başlar o merak etmeyin

GolaMTuRi
28.09.2008, 02:15
Gokhan o sut denemelerin neydi oyle,allah beterinden saklasin:D

Bu kadar kotu oynadigi bir macta galibiyeti getiren golu atmasi guzeldi.Kotu haliyle iki haftada bize 6 puan aldirdi,iyi halini dusunemiyorum..

pReN@_61
28.09.2008, 02:17
helal olsun maçı kurtaran golü attı..

ayrıca ömeri gafil avladı :)

kurnaz61
28.09.2008, 02:19
tebrikler gökan ama bierazdaha aktif oyuna katılsan emının cokdaha pozısyon bulacaksın ama sende haklısın yenı yenı ısınıyosun göreyimseni arkadaşca sarılın lige susuzlugumuzu gıdereceksiniz busene kesin şampiyonuz gökancım bizi unutma bol golat

DeAgLeMaNyAq
28.09.2008, 02:39
2 haftadır takımı kurtarıyor ama gerçekten o dağlara taşlara attığı şutlar 2-3 haftadır dikkat çekiyor. Oysa sezon başında takımda toplara en iyi vurabilen oyuncu olarak gözüküyordu...

Kazım Uzunboy
28.09.2008, 02:42
Kesinlike katılıyorum.
Sezon başında topa çok iyi vuruyor,ayakalrını raket gibi kullanıyor diyorduk ama şimdilerde o raketleri arar olduk.:S

Öztürk Adem
28.09.2008, 02:44
Gokan kotu oynamadı aslında o forvet oyuncusu adama servıs yapan yok adam da one cıkıo Bızım az yeteneklı Umuta verıo adam mukkemmel 1 oyuncu :) bence

Erdem Keser
28.09.2008, 02:55
Adam hakkında olmusuz konuşmaya gelmiyor :)

İki haftadır maçta beni çok fena morarttı.Bundan sonra maç esnasında ağzımı açmayacam:D
Hatta kenara "çıkarın" diye işaret ettiğinde,çıkar artık şunu ya demiştim,hay demez olaydım:D

Terzioğlu
28.09.2008, 02:57
Gercekten kötü oynadi, özellikle uzaktan cektigi sutlar beni deli etti :) Ama yine golünü atmasini bildi, ki bu herseyi affettirdi.

Ali Tunahan Güllü
28.09.2008, 03:15
EVET iki haftadır takımı kurtarıyor(son anlarda attığı gollerle)ama attığı şutlar biraz fazla kaçıyor.bu bi gerçekki yakaladığı zamanda kaçırmıyor:D

İleli
28.09.2008, 03:35
Kotu diyorsunuzda 5 macta 3 golu var ve 6 puani getiren adam oldu..

sümela61
28.09.2008, 03:40
Adam hakkında olmusuz konuşmaya gelmiyor :)

İki haftadır maçta beni çok fena morarttı.Bundan sonra maç esnasında ağzımı açmayacam:D
Hatta kenara "çıkarın" diye işaret ettiğinde,çıkar artık şunu ya demiştim,hay demez olaydım:D

ben de ilk başta çıkarın işareti yapıyor sanmıştım ama sonradan orada hakeme kaleci Ömer'in topu oyuna sokmada çabuk olması gerektiğini hatırlattığını farkettim...

#10 Fietra
28.09.2008, 03:50
Golcü olmak böyle bir şey işte.

Kadir
28.09.2008, 04:23
Maç içinde bende delirdim o çektiği şutumsu şeylerden sonra ama attığı gol herşeye değer .

Sen gol atmaya devam et Gökhan yani işini yap bu yeter :)

Bu hafta yine gemiyi kurtardı :)

genç61
28.09.2008, 10:44
maçta hiç bir şey yapmıyorsunama gol atıyorsun bana kalırsan kotu oynuyon ama gol attığın müddetçe sorunyok

Onur Civelek61
28.09.2008, 10:50
Eminim o da hatalarının farkında ve attığı golden çok kaçırdıklarını düşünüyordur:)

Karadağ06
28.09.2008, 10:55
bana gore bekledıgımı veremeyen tek futbolcu Gökhan Ünal
maç içinde çok boş işler yapıyor
şu ana kadar tam bir hayal kırıklıgı
inşallah düzelir...

Kadir
28.09.2008, 11:01
bana gore bekledıgımı veremeyen tek futbolcu Gökhan Ünal
maç içinde çok boş işler yapıyor
şu ana kadar tam bir hayal kırıklıgı
inşallah düzelir...

5 maç 3 gol 3 asist .

Hayal kırıklığı :)

halil ibo
28.09.2008, 11:06
Üslubumu bozmayayım diyorum ama sabredemiyorum.Gökhan koçum maça 3 parende,2 salvo ile başla maç içinde boş durma şınav,mekik ne bileyim işte şirin göster kendini bazı taraftarlarımıza,unut golü asisti...:)

SpOtLesS
28.09.2008, 12:15
mac boyunca umut ve gokhan delirtti beni ama o son golu gokhan atinca elestiresim gelmio :D

Samet Yildirim
28.09.2008, 12:17
Toplara berbat vurdu ama golu atti aslanim benim be...usta golüdür o gol...

Magic61
28.09.2008, 12:18
ben ersun yanal olsaydim barisi oyuna aldigimda isaac yerine gökhan ünali alirdim disariya. iyi ki ben yanal degilmisim,cünkü gökhan onca kacirdigi pozisyonlarin sonuncusunu atabildi^^
ama sezon boyunca böle devam etmemesi lazim, biz hicmi rahat mac izlemicez yahuuuu :P
fark atmayi bekliyorum fark.

Dogan
28.09.2008, 13:01
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/196-0N7Z9I0L.jpg

Gökhan'ın bir sıkıntısı var ama dur bakalım...

Birtan Karaman
28.09.2008, 13:03
ne kadar şut çekti yaa..
tmm çeksinde 1-2 tanesı kaleyı bulur be kardeşim ama attıgı gol ıle affettırdı kendını;)

yns_emre61
28.09.2008, 13:07
birinci golün asistini gökhan yaptı yine :) asist kralı olacak bu adam :D

Haluk Ongan
28.09.2008, 13:11
5 maçta 3 gol 3 asist yapmış adam hala beğenmeyenler var 5 maçta 8 gol 8 asist yapan adam mı arıyosunuz acaba varmı dünyada böyle adam.Gökhan golcü ve golünü atıyor daha bu takımda yeni 2 ay sora görüceksiniz bu kaçırdığı gollerin hepsini atacak...

M.S.SOFU
28.09.2008, 13:46
gökhan iyisin adamım bu sene trabzonla gol krallığına ve şampiyonluğa..

TS57
28.09.2008, 13:50
sana güvenenlerin güvenini boşa çıkarmıyorsun helal olsun gökhan

Ömer SEVİNÇ
28.09.2008, 14:04
Gökhan gollerini atıyorsun her maçta ama yine de kilo vermen lazım kesinlikle. Artık aklından İstanbul'a gidememenin ezikliğini çıkar ve Trabzonspora konsantre ol
:)

ugrpnk
28.09.2008, 14:11
valla dün maç boyunca saç baş yoldurdu.. son dakikada attı nefes aldırdı.. napcağı belli olmuyo..

İdris Toksoy
28.09.2008, 14:17
birinci golün asistini gökhan yaptı yine :) asist kralı olacak bu adam :D

asist ona mı yazıldı?sanki topa değmedi gibi geldi bana:cool:

EyüpKILIÇ61
28.09.2008, 14:20
Kalitesini, fırsatçı kişiliğini bir kez daha konuştu.Zaman her şeye gebe.Zaman Gökhan Ünal'ın zamanıdır artık :alkış:

lizarazu
28.09.2008, 14:22
Gerçek Gökhan'ın % 40'ını izliyorsunuz şu anda inşallah Kayseri'deki günlerine dönecektir. Biraz kilo sorunu var, birde biraz daha mücadeleci olması gerekli. Gökhan kapalı savunmalara karşı zorlanır. Ama hücuma hızlı çıkılırsa affetmez. Eğer havasını bulursa siz bir gole sevinirken, o diğerini atar.

otuken55
28.09.2008, 14:23
hermaç onun yüznden kellik tehlikesi de geçirsem bir şekilde gol atıyor
o da bize yeter...

EyüpKILIÇ61
28.09.2008, 14:38
hermaç onun yüznden kellik tehlikesi de geçirsem bir şekilde gol atıyor
o da bize yeter...

Gökhan gol kaçırdığında kendisi saçını başını yunuyor zaten kendisi kellik teklikesi geçiyor ne kaldı sen... :D

Kayserili arkadaşın dediği gibi Gökhan şuan daha yolun başında ve giderek ivme kazanmaya başladı :) Bundan sonra da daha iyi olacak inşallah :)

ferhaTS87
28.09.2008, 14:59
gökhan ın hazır olmadıgı kesın hazır olmayanı 3 gol 3 asıst se hazır olunca deyme taraftarın keyfıne

Cafer Bulur
28.09.2008, 18:25
Gökhan dün aksam takimimizin en kötü isimlerinden biriydi.
Eger galibiyet golünü atmasaydi cok sert elestirilere maruz kalirdi.
Gökhan in en büyük avantaji bana göre kötü oynadigi son 2 macta 3 puani getiren golleri atmasidir.
Bu gollerin morali ile gökhan in kendisine gelmesini umuyor ve futbol anlaminda bir an önce toparlanmasini bekliyoruz.

Samet Yildirim
28.09.2008, 18:27
Gökhan dün aksam takimimizin en kötü isimlerinden biriydi.
Eger galibiyet golünü atmasaydi cok sert elestirilere maruz kalirdi.
Gökhan in en büyük avantaji bana göre kötü oynadigi son 2 macta 3 puani getiren golleri atmasidir.
Bu gollerin morali ile gökhan in kendisine gelmesini umuyor ve futbol anlaminda bir an önce toparlanmasini bekliyoruz.

Hocam 2 mactir 3 puanlari trabzona getiriyor iyi futbolu ikinci planda kalmali bu sürec icerisinde cünkü adam golleriyle cevab veriyor zaten....

cok müthis bi golcu alinmisdir buna inancim tam....yakin bi zamanda saha icindeki performansi da artacakdir...

Terzioğlu
28.09.2008, 18:42
Gerçek Gökhan'ın % 40'ını izliyorsunuz şu anda inşallah Kayseri'deki günlerine dönecektir. Biraz kilo sorunu var, birde biraz daha mücadeleci olması gerekli. Gökhan kapalı savunmalara karşı zorlanır. Ama hücuma hızlı çıkılırsa affetmez. Eğer havasını bulursa siz bir gole sevinirken, o diğerini atar.

Gökhan'i cok iyi taniyan biri olarak bizimle paylastiginiz bilgiler icin sagol. Bende aynen sizin gibi düsünüyorum.

Emo91
28.09.2008, 18:58
gökhanin arkasindayiz!!!
biraz zaman taninmali..... yapabildiginin yüzde 30% ile oynuyor bence..... ona ragmen golleri atiyor ya helal olsun... yüzde 90% ile oynasa kac gol atar.... bence cok iyi olacakdir. biraz zaman verelim!

Ömer Yüce
28.09.2008, 19:00
Bir sorun yok sadece bizim taraftalar galiba her maçta gol atmasını bekliyo... Çok şey istiyoruz biz ya :S

61_EMRE_34
28.09.2008, 19:02
Bir santrafor en verimli yıllarını 26-31 yaşları arasında geçirir. Gökhanın formu giderek artacaktır bence. Yalnız biraz şut çalışması gerekiyor ve daha hızlı düşünüp gelişinede toplara vurabilmeli. Fırsatçılığına diyecek sözüm yok..

Cafer Bulur
28.09.2008, 19:04
Bir santrafor en verimli yıllarını 26-31 yaşları arasında geçirir. Gökhanın formu giderek artacaktır bence. Yalnız biraz şut çalışması gerekiyor ve daha hızlı düşünüp gelişinede toplara vurabilmeli. Fırsatçılığına diyecek sözüm yok..
Gökhan zaten sut calismasini dün geceki macta yapmadi mi?:)
Artik bunun semeresini konya macinda görürüz diye düsünüyorum.:)

Erbay
28.09.2008, 20:09
İyi oynadığını söyleyemem. Uzaktan attığı şutlar berbattı hiç yakışmadı kendisine. Maç içerisinde biraz enerjik olmalı. Koşacak hali yok sanki. Yalnız attığı gol muhteşemdi bence. Çok klas bir goldü. Top sadece oradan geçerdi herhalde başka boşluk yoktu.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
28.09.2008, 20:15
5 maçta 3 gol 3 asist yapmış adam hala beğenmeyenler var 5 maçta 8 gol 8 asist yapan adam mı arıyosunuz acaba varmı dünyada böyle adam.Gökhan golcü ve golünü atıyor daha bu takımda yeni 2 ay sora görüceksiniz bu kaçırdığı gollerin hepsini atacak...

Hocam futboldan anlayan var anlamayan var...
Burada herkesin lafına aldırmayın :)

O eleştirileri yapanlar Raul gelse Trabzon'a yine bir halt bulurlar laf edecek...

Gökhan gittikçe formaya ısınıyor ve ısındıkça daha verimli oluyor...
Allah bir sakatlık, kaza bela vermezse bu sezonun kralı Gökhan olabilir kanaatindeyim...

matalar
28.09.2008, 21:49
gökhanın kendine çeki düzen vermesi lazım. berbat oynuyor.
maçlarda 3 tane pozisyona giriyor. birini ya atıyor ya atamıyor.
sırtı dönük oynayamıyor. ikili mücadelelerden kaçıyor.
benim gözümde tam bir hayal kırıklığı. kendisini düzltmesi lazım.

agahozlu
29.09.2008, 00:13
Sadece şu hatırlatmayı yapmak istiyorum.Gökhan bize gelmeden önce kayseride yaklaşık 6 ay 90 dk. maç yapmadı.Maç eksiği ne idmanla ne çalışmayla kapatılır.Sadece zaman tanıyın.Futbol kültürünün otuuğu ülkelerde bir futbolcuya yeni gittiği takımda tanınan süre 6 aydır.Bizim takımın hepsi yeni buna rağmen her gün daha iyiye gidiyoruz lideriz ama bazı olumsuzluklar hala var.Sabır sabır...Nasıl büyük takım kötü oynadığında da kazanan takımsa büyük golcüde kötü oyandığında gol ata golcüdür.Hele bu goller galibiyet golleriyse anlamı bir başka olur

SpOtLesS
29.09.2008, 01:12
http://s7.directupload.net/images/080929/8bxx4ii9.jpg (http://www.directupload.net)

Birtan Karaman
29.09.2008, 11:57
''Spotless''kardeş her futbolcunu resmini multimedya daki duvar kağıtları başlığına atsan daha iyi olur;)

Samet Berber
29.09.2008, 12:45
Maçtan sonraki taraftarla ''Bordooooo , Maviiiii'' şovundaki bağırışın çok hoşuma gitti .

Çok içten bağırdığını hissettim Gökhan .

Great White
29.09.2008, 12:58
Ben şu Gökhan' a hemen her maçta sahadaki etkisiz görüntüsü sebebiyle TV başında ne zaman salladıysam "Al bu da Soner' e gitsin" dercesine bir gol atmıştır her nasılsa:D

Antalyaspor maçında da BMN maç başığında bir yandan maçı takip edip bir yandan da başlığa çiziktirirken son dakikalarda "Ulan Ersun Hoca. Şu adama 90 dakka nasıl tahammül ettin" diye yazıp postu yolladığım anda golü çakıverdi:D

Eh tabii biz de mesajımızı editledik hemen çaktırmadan:p

Tebrikler Gökhan.. Sen gol at da biz çuvallamaya razıyız:)

ApoCaN28
29.09.2008, 13:04
Gökhan Bu Sene Gol Kralllığını Sende Görmek İstiyoruz Ona Göre...

karatasof
29.09.2008, 13:08
Attığı gol dışında dünkü maçın en kötü oyuncusuydu ve neden değiştirilmiyor diye ? benim gibi kenar yönetimde bunu kendi aralarında tartışmış olmalı ki gol sonrası Ersun Hoca yardımcısına dönerek ''Gördün mü neden oyunda tuttuğumu?'' der gibi birbirlerine sarılıyorlardı.Ancak bu herzaman tutar mı? orasınıda bilemiyorum.Bence Gökhan kendini biraz daha toplamalı.Yoksa ne umut ettiği Milli formayı görür nede gol krallığını oynadığı bu futbolla.

x_man
29.09.2008, 13:26
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=530312
senin yanına mehmet topuz yakışır

reisoğlu61
29.09.2008, 14:04
Gol kralliginda iddiali!
Tekrakibi Semih Sentürkmis

Mahmut Baran
29.09.2008, 14:11
senin görevin gol atmak sen at istersen yürü sahada koşan topçumuz çok zaten kralımızsın sen bizim

Ali Tunahan Güllü
29.09.2008, 16:31
inşallah gol kralı olur bu sene KRAL GÖKHAN ÜNAL...

Feyzi Çavuşoğlu
30.09.2008, 01:15
Trabzonspor da başarılı işlere imza atacağına inandığım genç yetenek

Ömer SEVİNÇ
30.09.2008, 01:19
Genç? Şu takımda Song ve Hüseyin'le birlikte genç yeteneklikten en uzak 3 oyuncudan biri yahu bu adam:)

İsmail Çavuşoğlu
30.09.2008, 02:01
Genç? Şu takımda Song ve Hüseyin'le birlikte genç yeteneklikten en uzak 3 oyuncudan biri yahu bu adam:)
dur hemen da :) ruhu genç demek istemiştir benim yeğenim :)

HALİT KARAKAŞ
30.09.2008, 08:52
‘Kral olacağım’

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n8000/n7573/detail/Kral_olacagim.jpg

Gökhan Ünal Kayseri’den kopuş hikayesini anlattı ve iddialı mesajlar verdi
Trabzonspor’un golcü oyuncusu Gökhan Ünal hikayesini anlattı. Gökhan, Kayserispor’da son dönemlerde yaşadığını dile getirirken, “Kayserispor'la ilgili tüm bu olumsuz gelişmeler yaşanmadan önce, ben daha sezon başında yöneticilerle görüşüp "Gitmeme izin verin" demiştim. Onlar da beni kesinlikle göndermeyeceklerini, beni takımda görmek istediklerini belirttiler. Halbuki o dönem bana bilhassa yurtdışından çok ciddi teklifler geliyordu. Lens kulübü bonservisim için 6 milyon Euro teklif etti ama Kayserispor bunu reddetti. Daha sonra, devre arası geldiğinde yönetim bana sözleşme uzatma önerisinde bulundu. Zaten bir yıl daha mukavelem bulunuyordu. Ben de hakkımı kullanarak bu teklifi kabul etmedim. İkinci yarıda yedek kalmam bir nevi yıldırma politikasıydı. Kayserispor'dan ayrılmak istiyordum ama bu şekilde olsun istemezdim” diye konuştu.

Beni İsteyen Kulüp Aldı
Gökhan, Trabzonspor’a geliş hikayesini de anlatırken, “Beni gerçekten isteyen bir takım aldı. Eğer bir takım, bir futbolcuyla ciddi anlamda ilgiliyse, gerekli bonservis bedeli neyse onu öder ve oyuncuyu alır. Trabzonspor bunu yaptı. Galatasaray'la da görüşmem oldu. Beni kadrolarında görmek istediklerini belirttiler. Ben de "Alırsanız seve seve gelirim" dedim ama iş orada kaldı. Trabzonspor'a transferim üç gün gibi kısa bir sürede gerçekleşti. Bayındırlık ve İskân Bakanı Faruk Özak beni aradı, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'le görüştüm. Teknik Direktör Ersun Yanal da beni takımda görmek istediğini belirtti. Ben de geldim. Geldiğimde taraftarın ilgisi ve sevgisi çok üst düzeydeydi. Benden çok şey beklediklerinin farkındayım. Onların gösterdikleri sevgiye lâyık olmaya çalışacağım.

Bonservisim Bu Kadar Değil
Gökhan Ünal, çok tartışılan bonservis bedeli için de, “6.5 milyon euro bana çok abartılı bir rakam gibi geliyor. Açıkçası Trabzonspor'un ne kadar ödediğini ben de tam olarak bilmiyorum ama bence bu kadar yüksek değil. Baskı meselesine gelirsek, açıkçası Trabzon'da ve Trabzonspor'da çok güzel bir ortam buldum. Hiç yabancılık çekmedim. Yüksek bonservis bedeliyle gelen bir oyuncunun sıkıntılarına baktığımızda, Güiza örneğine eğilelim. O yabancı bir futbolu ve Türkiye'ye alışması için belli bir zaman gerekecektir. Oysa benim böyle bir ihtiyacım yok. Bonservisimin yüksek olması da beni strese sokan bir konu değil.” Trabzonspor'da ise bu sezon taraftarların takımdan beklentisi çok yüksek... Taraftardan bu noktada tek ricam bu beklenti takımı strese sokacak düzeye gelmesin. Çünkü yeni ve genç bir takımız” ifadelerini kullandı.

‘Unutulmaz Olmak İsterim’
Şampiyonluk konusuna da değinen Gökhan Ünal, “Beni Trabzonspor'a çeken şey de bu özelliğiydi zaten. Galatasaray geçen sezon şampiyon olmuş. Fenerbahçe evvelki sezon bu başarıya ulaşmış. Onlar şampiyonluğa alışkın. Fakat Trabzonspor'u 24 sezon sonra şampiyon yapmak, unutulmazlar arasına girecek bir başarı olacak. "İşte bu kadro şampiyon oldu" denilecek. Bana öyle geliyor ki, bir kez şampiyonluk elde edilebilse, Trabzonspor'un hegemonyasını kurduğu dönemler geri gelecek. Hatta sadece Türkiye'de değil, uluslararası alanda da başarı yakalanacağına inanıyorum. Umut ile uyumsuz olduğumuz tezine de katılmıyorum. Onunla farklı özelliklerimiz de var. İkimiz de başarı istiyoruz ve bunu yaşayacağımızdan da eminim” diye konuştu.

En Uyumlu İkinci Takımız
Çok transfer yapılmasının takıma etkilerini de anlatan Gökhan, “23'e yakın transfer yapılsa da bunlardan 12-13 tanesi A takımda oynuyor. Geri kalanları pilot takımımız Trabzon Karadenizspor'a gönderildi. Geride kalan haftalarda uyum sürecini aşmış gibi gözüksek de hâlâ eksiklerimiz var. Eksikler açısından şu anda kendimizi ikinci sırada görüyorum. Beşiktaş geçen sezondan kalan, oturmuş bir kadroya sahip. Geçen yıldan beri görev yapan Ertuğrul Sağlam takımın başında... Galatasaray ve Fenerbahçe ise yeni teknik adamlarla anlaştı ve hocaların oyuncularını tanıması belirli bir süre alacak. Bu anlamda ligin en hazır takımı Beşiktaş diyebilirim. Ardından da biz geliyoruz. Trazonspor’un Song’u transfer etmesine çok sevindim doğrusu. Çünkü defansta onun gibi bir oyuncuya ihtiyaç vardı” şeklinde konuştu.

Krallıkta Rakibim Semih’tir
İspanya Liginde oynamayı çok istediğini söyleyen Gökhan Ünal krallık yarışı içinde konuştu. Gökhan, “Ben şu anda kendime ciddi rakip olarak sadece Semih'i görüyorum. Semih kendini geçen sezonlar içinde çok geliştirdi. İnşallah böyle de devam eder. Bir futbolcunun böyle gelişme göstermesi hem Türk futbolunun önünü açıyor hem de kendi aramızdaki rekabeti artırıyor. Ben formda olduğum zaman yapamayacağım şey yok. Alex'in 19 atarak kral olduğu sezon omzum kırıldı, sakatlandım ve ilk yarıyı 4 golle bitirdim. İkinci yarıda ise 12 gol kaydettim. Yeri geldi sakat sakat oynadım. Gol kralı olduğum sezon 25 gol attım. Geçen sezon en kötü dönemimdi, buna rağmen 11 tane gol attım. Bunda sakatlığımın rolü büyüktü. Bu sezon sakatlık gibi bir şanssızlık yaşanmazsa, 20 gol barajını geçeceğimi düşünüyorum” dedi.

Kadir
30.09.2008, 10:57
Gökhan Ünal'ın gözü İspanya'da
Trabzonspor'un golcü oyuncusu Gökhan Ünal, İspanya Ligi'nin kendi oyun sistemine uygun olduğunu ve ileride orada oynamak istediğini söyledi.

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Gökhan Ünal, Trabzonspor'u 24 sezon sonra şampiyon yapmanın unutulmazlar arasında girecek bir başarı olacağını söyledi.

Gökhan Ünal, Tam Saha Dergisi'ndeki röportajında, Kayserispor'dan ayrıldıktan sonra Galatasaray'ın da kendisini istediğini belirterek, ''Beni gerçekten isteyen bir takım aldı. Eğer bir takım, bir futbolcuyla ciddi anlamda ilgiliyse, gerekli bonservis bedeli neyse onu öder ve oyuncuyu alır. Trabzonspor, bunu yaptı. Galatasaray ile de görüşmem oldu. Beni kadrolarında görmek istediklerini belirttiler. Ben de (Alırsanız seve seve gelirim) dedim ama iş orada kaldı. Trabzonspor'a transferim üç gün gibi kısa bir sürede gerçekleşti'' dedi.

Gökhan, 6,5 milyon avroluk bonservis bedeli karşısında kendisini nasıl hissettiği yönündeki bir soruya ilişkin olarak ise ''6.5 milyon avro bana çok abartılı bir rakam gibi geliyor. Açıkçası Trabzonspor'un ne kadar ödediğini ben de tam olarak bilmiyorum, ama bence bu kadar yüksek değil. Baskı meselesine gelirsek, açıkçası Trabzon'da ve Trabzonspor'da çok güzel bir ortam buldum. Hiç yabancılık çekmedim. Yüksek bonservis bedeliyle gelen bir oyuncunun sıkıntılarına baktığımızda, Güiza örneğine eğilelim. O yabancı bir futbolcu ve Türkiye'ye alışması için belli bir zaman gerekecektir. Oysa benim böyle bir ihtiyacım yok. Bonservisimin yüksek olması da beni strese sokan bir konu değil'' diye konuştu.

Trabzonspor'un 24 sezondur şampiyon olamamasının da kendisinde bir baskı oluşturmadığını ve kendisine Trabzonspor'a çeken şeyin de bu olduğunu kaydeden Gökhan, ''Galatasaray, geçen sezon şampiyon olmuş. Fenerbahçe, evvelki sezon bu başarıya ulaşmış. Onlar şampiyonluğa alışkın. Fakat Trabzonspor'u 24 sezon sonra şampiyon yapmak, unutulmazlar arasına girecek bir başarı olacak. (İşte bu kadro şampiyon oldu) denilecek. Bana öyle geliyor ki, bir kez şampiyonluk elde edilebilse, Trabzonspor'un hegemonyasını kurduğu dönemler geri gelecek. Hatta sadece Türkiye'de değil, uluslararası alanda da başarı yakalanacağına inanıyorum'' dedi.

''FORMDA OLDUĞUM ZAMAN YAPAMAYACAĞIM ŞEY YOK''
Gökhan Ünal, gol krallığında şu anda kendisine ciddi rakip olarak sadece Fenerbahçeli Semih'i gördüğünü belirterek, ''Semih kendini geçen sezonlar içinde çok geliştirdi. İnşallah böyle de devam eder'' dedi.

Bir futbolcunun böyle gelişme göstermesinin, hem Türk futbolunun önünü açtığını, hem de rekabeti artırdığını ifade eden Gökhan Ünal, ''Ben formda olduğum zaman yapamayacağım şey yok. Alex'in 19 atarak kral olduğu sezon omzum kırıldı, sakatlandım ve ilk yarıyı 4 golle bitirdim. İkinci yarıda ise 12 gol kaydettim. Yeri geldi sakat sakat oynadım. Gol kralı olduğum sezon 25 gol attım. Geçen sezon en kötü dönemimdi, buna rağmen 11 tane gol attım. O problemleri zaten herkes biliyor'' diye konuştu.

''GENÇLERBİRLİĞİ'NDE YANAL DEĞİL, YÖNETİM İSTEMEDİ''
Gökhan, Gençlerbirliği'nden ayrıldığı dönemde o dönemde görev yapan teknik direktör Ersun Yanal'ın kendisini istemediği şeklindeki söylentilerin doğru olmadığını ifade ederek, ''O daha takımın başına gelmeden ben kafamda Gençlerbirliği'ni bitirmiştim. Çünkü yönetim beni yeterince desteklemedi. Ligde forma giyerken, beni Utku Yılmaz adındaki arkadaşımla birlikte 3. Lig'e kiralık gönderdiler. Oysa beni takımda tutsalar, oynatsalar, ben şimdi Türkiye'de değil Avrupa'da futbol oynuyor olacaktım. Bu durum benim 2-3 yıl zaman kaybetmeme neden oldu. Ersun Hoca geldiğinde onunla 1 ay çalışabildim. Hiç hazırlık maçı da yapmadık, sadece kondisyon ağırlıklı idmanlar yaptık. Hocamız da o dönemde haklı olarak kendi istediği oyuncuları kadroya katmıştı. Kadroda şişkinlik istemiyordu. Ben de takımdan ayrılmak konusunda hevesli olunca, olaylar kendiliğinden gelişti. Özetlersek, beni istemeyen Ersun hoca değil, yönetimdi. Sonuçta Kayserispor'a gittim ve benim için daha iyi oldu. Her şeye rağmen o sezon gitmeyip, Ersun hoca ile çalışsaydım, bana katkısı çok fazla olacaktı'' dedi.

''İSPANYA LİGİNİ İSTİYORUM''
Trabzonspor'a gelirken kendisine iki senelik hedef koyduğunu vurgulayan Gökhan, ''Burada çok iyi şeyler başarmak ve daha sonra da Avrupa'ya gitmek istiyorum. İspanya Ligi'ni oyun stilim için de uygun bir lig olarak görüyor ve orada oynamak istiyorum'' diye konuştu.

Gökhan, Song'un Trabzonspor'a gelmesine çok sevindiğini ve bordo-mavili takımın onun gibi oyuncuya ihtiyacının bulunduğunu belirtti.

Gökhan, Umut Bulut ile birbirlerini tamamlayamadıkları yönündeki eleştirilere katılmadığını kaydederek, ''Ben bu iddialara katılmıyorum. Çünkü benzeyen çok özelliğimiz olsa bile birbirimizden farklı olduğumuz noktalar da var. Ben topla haşır neşir olmayı daha çok seviyorum. Bazı zamanlarda orta sahaya gelip top alıyorum. Umut daha çok uzun toplarla arkaya deplase olmayı seviyor. Top saklama özelliğim fazla olmasa da duvar olmayı seviyorum. Arkadaşlarıma gol attırmak da hoşuma gidiyor. Bu anlamda Umut ile bir uyum sorunu yaşayacağımızı düşünmüyorum'' diyerek sözlerini tamamladı.

www.ntvspor.net

Burak_52
30.09.2008, 11:07
ceza sahası dışında şuta biraz daha çalışsa çok güzel olur
ceza sahası içinde zaten affetmiyor

Erdem Keser
30.09.2008, 11:09

Çokta yaşlı değil.Daha 26 yaşında...

Fatih Efe
30.09.2008, 14:42
şu performansla oynayan bir golcüyü yeteneksiz'diye eleştirmek akıllı adam işi değil.yetersiz diyebilirsiniz,formsuz da diyebilirsiniz ama yeteneksiz kelimesi bence ne yerinde bir kelime ne de onun için yakışık kalan bir sıfatlama.
Umut mu umudumuz olsun...

Hüseyin İlkin
30.09.2008, 15:39
Gökhan Ünal ' ın Mehmet Topuz ' u veto ettiği haberi var Vatan gazetesinde bugün . Doğrulu nedir acaba ?

murat
30.09.2008, 15:53
Gokhan Unal cok iyi gidiyor. Bu haftaki kotu sutlari sahaya bagliyorum cunku topa gercekten iyi vuran bir futbolcu.

M.S.SOFU
30.09.2008, 16:42
Gökhan Ünal ' ın Mehmet Topuz ' u veto ettiği haberi var Vatan gazetesinde bugün . Doğrulu nedir acaba ?
kolpa
kaynak:ben
sebep:tecrübe :D

yns_emre61
30.09.2008, 21:29
hafif sakatlığı varmış.. inş konya macında oynamama gibi durumu olmaz :)

Koray
30.09.2008, 21:43
Mehmet Topuz ve Gökhan'ın arasının bozuk olduğunu daha önce yine bi yerde görmüştüm...

Birtan Karaman
01.10.2008, 11:55
Gökhan Ünal alev alev

Kayserispor'dan sezon başında transfer edilen Gökhan Ünal, Trabzonspor'da sezona iyi bir başlangıç yaptı. Sezonun flaş transferlerinden biri olan Gökhan Ünal, ilk 5 haftada attığı 3 golle takımına önemli katkı sağladı. Ligde 5 hafta sonunda 13 puan ile ilk sırada yer alan bordo-mavili takım, 3 maçta fileleri havalandıran golcü oyuncunun gol attığı maçlarda 9 puan toplamayı başardı.

-GOLLE BAŞLADI-

Gökhan Ünal, bu sezon Trabzonspor formasıyla çıktığı ilk maçta gol atma başarısı gösterdi.
Gökhan, ligin ilk haftasında Hüseyin Avni Aker Stadı'nda Ankaraspor ile yapılan ve bordo-mavili takımın 2-0 kazandığı maçta takımının ikinci golünü kaydetti.

-SON 2 HAFTADA ÖNEMLİ GOLLER-

Ligin ikinci ve üçüncü haftasında gol atamayan Gökhan Ünal, son 2 haftada ise önemli goller kaydetti.
Gökhan Ünal, ligin 4. haftasındaki 1-0'lık Denizlispor maçında takımının tek golünü atarken, geçen haftaki 3-2'lik Antalyaspor maçında 3. golü kaydetti.

01.10.2008

Kaynak : AA

TSercaN
02.10.2008, 18:00
Antalyaspor karsisinda o defansin arkasina yaptigin kosu cok guzeldi! Ve tabi ki Selcugun attigi pas da guzeldi.

Attigin bacak arasi o 2 guzel hareketin tamamlayicisi oldu zaten :)

Gollerinin devamini bekliyoruz.. Insallah eski formuna cabuk kavusursun

yaranozlu
04.10.2008, 12:27
kraldan bugün gol bekliyorum, Baros alıp başını gidecek yoksa. Faul, ofsayt adam atıyor.

ApoCaN28
04.10.2008, 12:35
Bizimki faul yapmadan gol kralı olucak...

İdris Toksoy
04.10.2008, 12:43
gökhan gol gol gol..

Serkan Miletli
04.10.2008, 14:05
kral yine gol atıcak o bizim yıldızımız.

Kazım Uzunboy
04.10.2008, 14:13
İnşallah atar yoksa yaranozlu nun dediği gibi Baros alıp götürür.

pReN@_61
04.10.2008, 14:43
bu maçta da gol bekliyoruz Gökhan'dan..

Özge
04.10.2008, 15:35
Yine atarsın golünü Gökhan:)

Cem Balcı
04.10.2008, 22:28
bugün bişeyler yapmaya çalıştı...inşallah daha iyi olursun...

Alibeyoglu
04.10.2008, 22:34
insallah daha iyi olur

TolgaTopçu61
04.10.2008, 22:36
begenmedim gökhani,kayserideki formunu yakalamasi lazim

S@K@RON_61
04.10.2008, 22:38
İnşallah sakatlığı ciddi değildir...

Özge
04.10.2008, 22:38
Pozisyonda sakatlanıp oyundan çıktı umarım ciddi bir şey değildir.

lizarazu
04.10.2008, 22:40
Gökhan gol pozisyonları dışında da oyuna katkı sağlaması lazım. En azından takım savunmasına katkıda bulunmalı. Bugün idare etti Kayseri'deki eski günlerine dönmesi gerekir.

hamucera
04.10.2008, 22:42
bugün bişeyler yapmaya çalıştı...inşallah daha iyi olursun...

bugün aynı maçı izlemedik mi. maç boyunca yaptığı tek iş topu alıp gitti vuramadı. vuramaması olabilir. ama birazda umut gibi mücadele isteği olsa, oyunda kaldığı süre boyunca4-5 defa ismi duyuldu.

Sefa Murat Dokuz
04.10.2008, 22:58
bugun berbattı ama ben gökhandan hala çok umutluyum formda gökhan 10 tane guiza eder şu anda çok formsuz

Burak_52
04.10.2008, 23:11
inşallah iyi olcaktır gökhan
bi hafta umut bi hafta gökhan

enmavi61
04.10.2008, 23:20
umut gökhan ergin değişmeli olarak oynasa formlarına artı katkı olabilir...gökhan kötü de oynasa her maç oynayacağını biliyorr galiba...bu takımda sakatlıklar cezalar olacaktır (inş olmaz) kadro içinde diğer oyuncularıda görmek gerek forma vermek gerek ki onlarda her an katkı verecek durumda olsunlar

Hekimoğlu
04.10.2008, 23:21
gökhan silkelen bir kendine gel sana ihtiyacımız var.

OLCAY ÇAKIR
04.10.2008, 23:23
Beni değiştir işaretide neyin nesidir?
Sen oyuna konsantre ol.
Herkes senden memnun.
Hoca işini bilir.
Yapma o hareketi.
Yakışmıyor.!

TS-FAN
05.10.2008, 00:03
bir tuhaflık var.hala çözemedim.
maçta Gökhan'ın oynadığı bazen unutuluyor.
tamam ortalar yağmıyor kafasına.
iyi paslar çok az geliyor..
ama başka birşeyler eksik gibi.
belki de bana öyle geliyor.

Hüseyin İlkin
05.10.2008, 00:32
Annesi ilk yarı sonunda efkarlanıp balkona attı kendisini :)

Gökhan hala tam bildiğimiz Gökhan değil , bekliyoruz ...

alper*
05.10.2008, 00:36
Gökhan'ın maç içindeki bazı hareketleri bana güven veriyor.
Yürüyerek adam geçiyor bazen,hoş.

AKSOY_61
05.10.2008, 01:37
valla bazen gol atman dışında oynuyomusun yoksa oynamıyosun anlaşılmıyor.

cabri
05.10.2008, 02:35
Gökhan bu ne hal??

Yakışıyor mu sana.. Tamam geriden top taşıyan kimse yok ama biraz daha gayret. Düşelim şu devre arasına.

İleri tek top taşıyan adam katar yollarında. Umut ve sen geriden top taşımakla uğraşıyorsunuz asıl göreviniz aksıyor.

Great White
05.10.2008, 11:12
Geldiği günden bu yana oynamış olduğu altı lig maçının sadece bir devresinde o eski Gökhan Ünal gibi top oynadı..

Dünkü maçta da ayağına aldığı her topu istisnasız bir şekilde ezdi..

O da Umut gibi iyi niyetli ve bir şeyler yapma savaşı veriyor belki ama fizik olarak asla hazır değil ve ayakta dahi kalamıyor..

Dün de maçı izlerken son ana kadar ondan bir gol ya da bir gol girişimi bekledim ama nafile.

Artık GS maçında kendisini gösterirse harika olur. Ne de olsa eskiden pek severdi GS' yi:)

Yunus Güneş
05.10.2008, 11:18
Koşmayan bir futbolcu gibi gösteriyor kendini. Biraz daha koşsa çok süper olucak...

Keleşoğlu
05.10.2008, 13:28
sakatlığı ne durumda açıklandımı

Erbay
05.10.2008, 13:48
Bu maç hiçbir şey yapmadı. Bir tane olumlu hareketini görmedim. Bu oyununa bir anlam veremiyorum. :(

Emirhan Makul
05.10.2008, 14:33
Gökhan ünalın Babası Fanatik fenerbahçeli,Annesi ve Ortanca kardeşi fanatik galatasaraylı büyük abiside Fanatik beşiktaşlıymış.

cabri
05.10.2008, 15:22
Kendisi de fanatik Trabzonsporlu... :)

Burak_52
05.10.2008, 16:00
gs maçında en güvendiğim oyuncu gökhan ünal
neden bilmiyorum ama öyle bi his var içimde

Birtan Karaman
05.10.2008, 16:05
Şuan geldiğinden beri hiç gayseri deki gökhan gibi oynamadı.

Cafer Bulur
05.10.2008, 17:00
Kayip araniyor...
Sezon basindan beri attigi 3 gole ragmen kayiplara karisan ve bir türlü bulunamayan gökhan i gercek performansi ile bulanlarin ersun yanal a müracaat etmeleri bekleniyor.:)
Önemle duyurulur...

sifuni
05.10.2008, 17:03
Şuan geldiğinden beri hiç gayseri deki gökhan gibi oynamadı.

kaysrideki gökhan da zaaten son iki sezonda yoktu cok isteksiz oyunyor hazirlik maclarinda daha istekliydi ne oldu acaba özel hayatda sorunumu var acaba

Berk
05.10.2008, 17:05
6 lig maçındaki en kötü performansını sergiledi Konya maçında.Bir sorunu veya uyumsuzluğu olduğunu düşünüyorum.Umarım kısa zamanda toparlanır..

Sen_Teksin_61
05.10.2008, 17:41
Ben Gökhan Ünal'ın şimdiye kadar kendisini toparlamasını ve Kayserispor'da gösterdiği performansını göstermesini beklerdim. Ancak ligin başından beri aynı düşük form düzeyinde seyrediyor. Bunun neden kaynaklandığını anlamış değilim. Umarım teknik heyet buna bir çare bulur ve eski Gökhan'ı geri getirir. Şu an için hücumda yetersiz olduğunu düşündüğüm Umut Bulut'tan bile çok geride.

Benim burada belirtmek isteiğim bir şikayetim var. Gökhan'ın bir ropörtajında kendisinin İspanya'da oynamak istediğini okudum. Bir de Trabzonspor ile olan iki senelik anlaşmasını dile getirmiş... Yav Allah aşkına Bismillah. Daha ne yaptın ki bu hedeften bahsediyorsun. İlk önce süper lige, Trabzonspor'un başarısına motive olman gerekirken sen hülyalara dalıyorsun. İlk önce Türkiye'deki sportif başarında istikrarı yakala ondan sonra böyle bir hedeften bahset. Evet Kayseri'de bir sezon başarılı oldun ama bu başarın seni göklere çıkarmasın lütfen. Şimdi o göklerden in. Ayağın yere bassın. Trabzonspor'da oynadığının farkında ol. İspanya ligine değil buradaki başarına odaklan...

Dip.Ing.Mag.
05.10.2008, 21:59
hazirlik maclarinda ki gökhan la lig de ki gökhan arasinda daglar kadar fark var... ve suan samimiyetle soyleyebilirim ki takimin en kötü oyuncusudur kendisi.ne sorunu var bilmiyorum amma kendine bir an once ceki duzen vermesi lazim... resmen toplara hic basamiyor sanki biyerine bisey olacak diye kadin gibi giriyor toplara...sutlari desen evlere senlik... daglara taslara

Yavuz Hasan
05.10.2008, 22:05
gökhan takıma katkı yapamıyor oyundan kopuk sanki maç boyunca bi topu bekliyor bi fırtastını bulup tek pozisyonda golünü atacak ve maçı kapatacak gibi ki dün pozisyonu bulmasına rağmen topu ayagından açınca golü kaçırdı ve ardından maçtan çıktı

Sen_Teksin_61
05.10.2008, 23:15
Yukarıda da belirttiğim gibi aklı maçta değil gibi. Kendisini biraz maça verebilse, pozisyonları koklasa şimdiki halinden çok daha etkili olur diye düşünüyorum...

Alibeyoglu
05.10.2008, 23:44
kayserispor gökhani bize verdi ingiltereden daha az paraya daha iyisini aldi performansinda ciddi bi artis bekliyorum

Gökhan Cebecioğlu
06.10.2008, 00:46
kayserispor gökhani bize verdi ingiltereden daha az paraya daha iyisini aldi performansinda ciddi bi artis bekliyorum

Bir maçta nasıl anladın daha iyi olduğunu?

Pişman olacağınız şeyleri yazmayın Gökhan yakında bu takımı sırtlayınca kral sensin iyi ki almışız diyeceksiniz.

Adil ÖZGÜR
06.10.2008, 07:47
Uykularım kaçıyor,
Neler oluyoruz Ya hu, hani ilk maçtaki heyecan,
İlk üç maçta futbolcuların hepsi sanki birer pehlivan,
Sonraki maçlarda, maçı çevirmesini bildik,
Pehlivanlık ünvanını defterimizden sildik.

Uykularım kaçıyor, Kayseri, Antep ve Bursa
Güzel futbol oynuyorlar, şuanda rakibimiz olsa,
Kötü futbol, şahsi becerilerle alıyoruz biz maçı
Çaresine bakılsın, duacıyız duacı

Tayfun
06.10.2008, 08:52
Şimdiye kadar sahada istediğim Gökhan'ı göremedim inşallah zamanla kendini bulur...!

alper*
06.10.2008, 08:57
Gökhan'ın şu ana kadarki performansından memnunum.
Devam böyle :)

Misina
06.10.2008, 10:16
Bir maç kötü oynadı diye yerden yere vuruluyor.Antalya maçında iğne deliğinden gol atanda gökhandı unutmayın.

Ümit Tekşan
06.10.2008, 10:33
Konya maçındaki performansını beğenmedim fakat Gökhanın adı belli daha iyi olacak..

Emirhan Makul
06.10.2008, 14:27
kaysrideki gökhan da zaaten son iki sezonda yoktu cok isteksiz oyunyor hazirlik maclarinda daha istekliydi ne oldu acaba özel hayatda sorunumu var acaba

adam annesi ve babasıyla yaşıyor özel hayat diye birşey yok kendi ağızıyla dedi ki

"Annem ve babam desin ki futbolu bırak gel ankara dönüyoruz ben bu kariyeri burda bırakır gider evimde yatarım annem babam ne derse o evlenmeyi de düşünmüyorum onlarla çok mutluyum"

ApoCaN28
06.10.2008, 14:35
Abi dursun dursun bi kere vursun ve maçı kazandırsın yeter...

Oğuzhan Fidan
06.10.2008, 14:36
umutla oynaması büyük şanssızlığı eminim yattaranın gitmesine üzülmüştür..