PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45

Ömer Kaya
13.01.2010, 18:10
Gökhan'ı biraz rahat bırakırsak eğer onu satmaya gerek yok...
Eğer rahat bırakmayacaksak hiç bekleme yapmadan satalım!
En Hayırlısı Satmak;)

Ahmet Kuru
13.01.2010, 18:12
En Hayırlısı Satmak;)
Kişinin bakış açısına göre değişir...
Rahat bırakılacaksa eğer kalması bence daha hayırlı...

61karradeniz61
13.01.2010, 18:12
gökhan satilirsa ozaman tekke bizdedir
bunu bilin

Ömer Kaya
13.01.2010, 18:14
gökhan satilirsa ozaman tekke bizdedir
bunu bilin
Rahat Bırakılmaz Bırakılmayacak Ahmet abii Fazla zorlamaya gerek yok.

SEDAT
13.01.2010, 18:16
-Tekke gelirse bişeylerin değişiceğine inanıyorum...

Vural Kuyumcu
13.01.2010, 18:19
nedir bu satma meraki allah askina

bahadır2561
13.01.2010, 18:23
Gökhan kalmalı

Murat Erdem
13.01.2010, 19:12
Kesinlikle satılmalı görüşümden vaz geçtim. Kolombiya'dan soru işaretlerini omuzlamaktansa, ikinci devre Gökhan'ı kazanmaya çalışmak daha rantbl...

Emre B.
13.01.2010, 19:24
Gökhan yetenekli bir futbolcu.Kafa olarak rahatlatmamız lazım.

cınar#7
13.01.2010, 21:14
4.5 milyon euro veya 4 milyon euro,hemen satılmalı..

orhan_61
13.01.2010, 21:15
Tayfun Cora var gücüyle mücadele ediyor, küfür yiyor, yuhalanıyor ama hala mücadele hala mücadele. Milli olmuş, gol kralı olmuş bir oyuncuda Tayfun kadar profesyonellik yok mu? Küfür olayını abartmayın, savunmak için başka bahaneler bulun...
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::):)

Great White
13.01.2010, 21:48
siz yine gidip yazdığım yazılar içinde sadece 6 kelimelik olan cümleyi alıntılıyorsun, ben yazdıklarımın arkasındayım

Bir yandan yazdıklarının arkasında durduğunu söylüyorsun, diğer yandan ben öyle demek istemedim ayakları:)

Senin yıldız olarak görmediğin Stephanov, Simek, Shota, Vugrinec gibi adamlar bize gelmeden önce de kendi ülkelerinin ya A milli ya da ümit milli takımlarında forma giyen yıldız futbolculardı. Ama senin yıldız anlayışın Messi ya da Ronaldo kıvamındaysa Özkan Hoca' nın dediği gibi gökyüzüne bakacaksın..

Jean Marie Pfaff, Lars Olsen, Musampa, Marcelinho, Song gibi yıldızlar da senin gözünde yıldız değildir muhtemelen. Hata onların da herbiri TS taraftarıyla papaz oldular senin gibilere göre..

Aslında şu çelişkili tavırlaın sebebiyle seni muhatap alıp cevap yazmamam gerekir ama benim amacım bu zihniyette olan bazı kişilere de senin üzerinden gönderme yapmak. Bunu açıkça söyleyeyim..

Zira spontane tepkileri kendilerine baz alarak "Bu taraftar yıldız oyuncuyu hak etmiyor" zırvalarını ortalığa saçanlar sadece senden ibaret değil maalesef..

Fatih Tekke' ye gösterilen tepki, benim maç izlerken anlık sinirle Yattara' ya gösterdiğim tepkiden biraz daha fazladır. Abartmayın. Zora geldiğinizde ise lafı evirip çevirip döndürmeyin..

Özellikle yabancı futbolcularına en fazla değer ve müsamaha göstermesiyle bilinen bir taraftara laf sokacak başka argüman mı bulamadınız yahu?

Bu takıma nice yıldızla geldi ve niceleri de gelecek. Hiçbir tanesinin de Gökhan kadar yeteneksiz, cansız ve ruhsuz olacağına ihtimal dahi vermiyorum ben..

Cem Akyüz
13.01.2010, 22:01
Sene sonuna kadar şans verelim bakalım nasıl olacak

SEDAT
13.01.2010, 22:06
-Aslında bi F.Tekkenin gelmesine bakıyor ya...

Great White
13.01.2010, 22:06
Ah be Cem..

Verelim vermesine de kendisinde iyiye doğru en ufak bir gelişme görebilen var mı aramızda?

Bırak iyiye gidişi, gerisin geri gidiyor eleman..

Vural Kuyumcu
13.01.2010, 22:09
Tayfun Cora var gücüyle mücadele ediyor, küfür yiyor, yuhalanıyor ama hala mücadele hala mücadele. Milli olmuş, gol kralı olmuş bir oyuncuda Tayfun kadar profesyonellik yok mu? Küfür olayını abartmayın, savunmak için başka bahaneler bulun...
tayfun sokakta da küfür yior mu`????:rolleyes:

Great White
13.01.2010, 22:17
tayfun sokakta da küfür yior mu`????:rolleyes:

Hadi tut ki 3-5 kişi küfür etmiş diyelim. Ne yapalım yani? Hep birlikte ağlayalım mı burada?

Adamlar kendi takımlarının ve milli takımın kaptanını kendi tesisleri içinde emanet sığırı marizler gibi dövdüler ama hiçbir FB li kalkıp da "Bize yıldız falan gelmez" diye mızırdanmadı yahu..

Bu ne hassas, duyarcıklı bünyelerdir böyle:)

Sezon başında masaya oturup milyon dolarlık sözleşmelere imza atarken gayet profesyonel olan adamlar böyle üç beş tepki görünce (ki çoğu da haklı tepkiler) salya sümük ağlamayacak arkadaş..

Soytürk
13.01.2010, 22:40
Hadi tut ki 3-5 kişi küfür etmiş diyelim. Ne yapalım yani? Hep birlikte ağlayalım mı burada?

Adamlar kendi takımlarının ve milli takımın kaptanını kendi tesisleri içinde emanet sığırı marizler gibi dövdüler ama hiçbir FB li kalkıp da "Bize yıldız falan gelmez" diye mızırdanmadı yahu..

Sezon başında masaya oturup milyon dolarlık sözleşmelere imza atarken gayet profesyonel olan adamlar böyle üç beş tepki görünce (ki çoğu da haklı tepkiler) salya sümük ağlamayacak arkadaş..

abi yazılarına hayranım takipteyim:D

Cafer Bulur
13.01.2010, 23:10

Sana katiliyorum ve sunu da eklemek istiyorum:Gökhan ünala bir sans daha vermeli ve belli bir süre asiriya kacacak tepki vermemeliyiz.

Cem Akyüz
13.01.2010, 23:15
Ah be Cem..

Verelim vermesine de kendisinde iyiye doğru en ufak bir gelişme görebilen var mı aramızda?

Bırak iyiye gidişi, gerisin geri gidiyor eleman..

Soner Abi açıklamalarında kafa olarak rahatım Şenol Hocadan memnunum gibi sözler söyledi ondan bir şans versek fena olmayacak gibi..

Great White
13.01.2010, 23:39
Cem, şimdiye dek hangi futbolcunun ağzından yeni hocası için daha ilk günden "Eski hocamız da çok iyiydi ama şu yeni gelen hocaya pek ısınamadım" gibisinden bir demeç duyduk:)

Neyse; en az zararla gider de hem kendisi hem de biz kurtuluruz umarım..

Cem Akyüz
13.01.2010, 23:41
Cem, şimdiye dek hangi futbolcunun ağzından yeni hocası için daha ilk günden "Eski hocamız da çok iyiydi ama şu yeni gelen hocaya pek ısınamadım" gibisinden bir demeç duyduk:)

Haklısın Abi:)

Gitsin o zaman

Misina
14.01.2010, 00:04
4 Milyon gibi bir fiyata satabilirsek hem kolombiyalıyı hemde Tekkemizi rahatlıkla transfer edebiliriz.

hamucera
14.01.2010, 00:19
Bir yandan yazdıklarının arkasında durduğunu söylüyorsun, diğer yandan ben öyle demek istemedim ayakları:)

Senin yıldız olarak görmediğin Stephanov, Simek, Shota, Vugrinec gibi adamlar bize gelmeden önce de kendi ülkelerinin ya A milli ya da ümit milli takımlarında forma giyen yıldız futbolculardı. Ama senin yıldız anlayışın Messi ya da Ronaldo kıvamındaysa Özkan Hoca' nın dediği gibi gökyüzüne bakacaksın..

Jean Marie Pfaff, Lars Olsen, Musampa, Marcelinho, Song gibi yıldızlar da senin gözünde yıldız değildir muhtemelen. Hata onların da herbiri TS taraftarıyla papaz oldular senin gibilere göre..

Aslında şu çelişkili tavırlaın sebebiyle seni muhatap alıp cevap yazmamam gerekir ama benim amacım bu zihniyette olan bazı kişilere de senin üzerinden gönderme yapmak. Bunu açıkça söyleyeyim..

Zira spontane tepkileri kendilerine baz alarak "Bu taraftar yıldız oyuncuyu hak etmiyor" zırvalarını ortalığa saçanlar sadece senden ibaret değil maalesef..

Fatih Tekke' ye gösterilen tepki, benim maç izlerken anlık sinirle Yattara' ya gösterdiğim tepkiden biraz daha fazladır. Abartmayın. Zora geldiğinizde ise lafı evirip çevirip döndürmeyin..

Özellikle yabancı futbolcularına en fazla değer ve müsamaha göstermesiyle bilinen bir taraftara laf sokacak başka argüman mı bulamadınız yahu?

Bu takıma nice yıldızla geldi ve niceleri de gelecek. Hiçbir tanesinin de Gökhan kadar yeteneksiz, cansız ve ruhsuz olacağına ihtimal dahi vermiyorum ben..

ben öyle demek istemedim diye bir cümlem yok,

senin yıldız olarak görmediğin kısmı tamamen sizin kendi algılamanız ile üretilmiş bir cümle, Ben bize geldiklerinde yıldız değildiler dedim sadece, siz çıkıp bana bu oyuncuların ülkelerinin A milli ve Ümit milli takımlarında oynayan oyuncular olduğunu yazarak milli olanların yıldız oyuncu olduğunu söylemek istiyorsunuz sanırım, o zaman bakalım yabancı ülkelerin Ümit Milli veya A milli oyuncularına nasılsa yıldız alalım değil mi,

Ben bu oyuncuların Trabzonspor'da kariyerlerini daha yukarı çekerek birer yıldız olarak gittiklerini yazdım, işinize geldiği gibi değil yazdığım gibi okuyun,

Musampa, sönmüş yıldız diyebiliriz, artık taliplisi olmayan ve kariyerinin sonuna gelen bir yıldız, Keza Song bizden aldığı parayı başka hiçbir kulüpten alamayacağı için bize geldi, kötü mü asla kötü değil, ama kariyerinin sonunda ve bu parayı başka bir kulüpten alamazdı, zaten gs de paradan dolayı gönderdi ve sözleşme yenilemedi

Aslında bende sizi muhatap almak istemem, yazılarınızı alıntı yapmak istemem, sonuçta siz 6 kelimelik bir cümleye takılı kalıp her mesajda aynı cümleyi koyulaştırarak yazarak, okuduğunuzu kendi işinize geldiği gibi anlayarak yazıyorsunuz.

yani önce Fatih Tekke'ye tepki gösterilmedi dediniz şimdi de çıkıp maç anında gösterilen tepkidir diyorsunuz, yani çelişki bu olsa gerek aslında, lafı ben değil siz evirip çeviriyorsunuz işte,

ben yıldız oyuncu demiştim, siz neden olayı yabancı ile sınırlandırdınız onuda anlamadım, hani sürekli şu 6 kelimelik yazı varya koyulaştırdığınız orada yabancı yıldız kelimesi geçmiyor ama siz yabancı oyunculara ençok musamaha gösteren taraftara laf etmişim gibi yazı yazmışsınız, bu nu da anlayamadım açıkçası, buda farklı bir nokta ilginç!

ben bu taraftar yıldız oyuncu haketmiyor demedim, siz diyorsunuz, ben bu taraftar büyük oyuncu göremez dedim, ama siz nerelerden neler neler ekleyerek yazıları nerelere getirdiniz, hani şu Fatih Tekke'ye küfredilmedi dedikten sorna aslında benim Yattaraya maç esnasında gösterdiğim tepkiden biraz daha fazlasıdır diye değiştirdiğiniz (sizin tabiriniz ile kıvırdığınız) cümleler gibi.

Gökhan yeteneksiz değildir, Yeteneklerini görmek istemiyorsanız bu sizin bileceğiniz bir iştir, hiçbir yeteneksiz oyuncu Ankaraspor maçında attığı golü atamaz, ha tesadüftü diyebilirsiniz, Kayserispor maçında da benzer vuruşu yaptı direkten dönmüştü,

birde çok ilginçtir ki siz başkalarının yazdığı yazılarda hakaret var ise bunu şikayet butonuna basarak yönetime göndermeye gammazlamak diyorsanız pes doğrusu, daha ne diyebilirim ki, atış serbest, hakaret etmek normal ama hakareti bildirmek gammazlamak

hamucera
14.01.2010, 00:20

gibisinden farklıdır, söyledi farklıdır, cümleyi tam açarmısınız, ben merak ettim şimdi ne demiş

playa
14.01.2010, 00:21
gökhanı fenere mi verdik şimdi

hamucera
14.01.2010, 00:30
ben inanmıyorum bu habere,
Başkan dememişmiydi, 5 tane Forvetimiz olmalı, ee halen 3 o zaman ne diye vereceğiz fenere, Burak üstelik, buna birteş şu şekilde inanırım, Zafer Yelen aklıma geldiği için, malum başkanın ilk icraatı oydu

M.S.SOFU
14.01.2010, 00:30
eğer gökhan'ı fenere verdiysek ve yerinede burak laındıysa yazıklar olsun

hadi gökhanı sattın ne işimiz olur burak'la
bu kulübü küçümseyen bir adam bu kulübün kapısından girerse başlarım böyle trabzonspor'a
tamam ligde iyi olmayabiliriz ama biz böyle şerefsiz topçuları kulübümüzde istemiyoruz
bu kadarda düşmedik

Great White
14.01.2010, 00:31
Hamucera..

Önce yazdıkların ve daha sonra köçek havasına bağladığın kısımlar yukarıda. Ama sen hala aynı yerde patinaj çekmeye devam edeceksin anlaşılan:)

Bu taraftar şimdiye dek çok yıldız gördü. Hali hazırda elinde de var. Şimdiden sonra da görecek. Senin gibiler de böyle oturdukları yerden taraftara çemkirmekle kalacak..

Bu taraftar münferit tepkiler haricinde ne Fatih Tekke' ye ne de bir başka yıldızına topyekün bir tepkiyi asla göstermemiştir. Varsa kanıtın boş beleş konuşacağına bunu ispatlarsın, biz de görürüz.. Mesela Tayfun' a istenmeyen tepkiler gösterilmiştir; bak onu desen yazdıklarında bir nebze de olsa mantık olabilirdi..

Bir Gökhan'ı savunacağım diye buralarda Ferdi Tayfur tribiyle taraftara yanık yanık gazel okumana gerek yok..

Bu taraftar yıldız göremezmiş. Böyle boş bir laf mı olur yahu? Ne sanıyorsun bizi, Kars Yol Su Elektrikspor mu:)

Bu taraftar senin gibi negatif yüklü adamları görmek istemiyor. Bunu o kafanıza sokun artık..

cınar#7
14.01.2010, 00:33
güle güle gökhan,sendende kurtulduk bide Fatih gelse bu iş tamamdır.

Hotaman
14.01.2010, 00:34
Fenerbahçe'ye gönderildiği söyleniyor.

Kendi adıma satılmasından dolayı üzgünüm.

Hizmetleri için kendisine teşekkür ediyorum.
Dilerim yolu açık olur.

hamucera
14.01.2010, 00:41
Hamucera..

Önce yazdıkların ve daha sonra köçek havasına bağladığın kısımlar yukarıda. Ama sen hala aynı yerde patinaj çekmeye devam edeceksin anlaşılan:)

Bu taraftar şimdiye dek çok yıldız gördü. Hali hazırda elinde de var. Şimdiden sonra da görecek. Senin gibiler de böyle oturdukları yerden taraftara çemkirmekle kalacak..

Bu taraftar münferit tepkiler haricinde ne Fatih Tekke' ye ne de bir başka yıldızına topyekün bir tepkiyi asla göstermemiştir. Varsa kanıtın boş beleş konuşacağına bunu ispatlarsın, biz de görürüz.. Mesela Tayfun' a istenmeyen tepkiler gösterilmiştir; bak onu desen yazdıklarında bir nebze de olsa mantık olabilirdi..

Bir Gökhan'ı savunacağım diye buralarda Ferdi Tayfur tribiyle taraftara yanık yanık gazel okumana gerek yok..

Bu taraftar yıldız göremezmiş. Böyle boş bir laf mı olur yahu? Ne sanıyorsun bizi, Kars Yol Su Elektrikspor mu:)

Bu taraftar senin gibi negatif yüklü adamları görmek istemiyor. Bunu o kafanıza sokun artık..

ben size gerek cevabı verdim, artık ne anlarsanız, son alıntımda kıvırma patinaj olaylarını da gösterdim, artık siz ne anlarsınız bilmem, yazılar açıkça ortada, şimdi siz çıkın yine aynı cümleyi yazın altına başka şeyler yazın, ama çok lüzum görmezsem alıntılamayacağım yazınızı, ama hakaret olursa size göre normal olan bir şey ama bana göre normal değil o zaman o butona basarım size göre gammazlık ya hadi neyse

Bekir
14.01.2010, 00:42
Seni çok özlüceğim Gökhan Ünal,Ama Fatih kadar özlüyemem onun için gitmen lazım:)

Ömer Kaya
14.01.2010, 00:46
Allahım ne güzel bir gece:)

Great White
14.01.2010, 00:50
Bu arada "Bu taraftar yıldız göremez" lafının tam üzerine Gutierrez' in alınışı da tam tirbüşonluk bir durum olmuş:D

Ne de olsa mantarı çıkarmak, kapak açmaktan daha zor olsa gerek;)

Mustafa Ayazoğlu
14.01.2010, 00:55
Gökhan Ünal kesinlikle kalmalı.

Miraç Atalay Çiftçi
14.01.2010, 00:57
Senin gidişine değil sinirim, Burak'ın gelişine!

Bu konu resmiyet kazanana kadar susuyorum.

Anıl C
14.01.2010, 01:04
valla keyfim gutierrez ile gelmişti
gökhan haberi gelince kaçtı
karşılığında sadece 3.5 milyon+artı burak lafını duyunca bu gece benim gözüme uyku girmez artık
eğer bu haber doğruysa ve de tekke'de alınmazsa döndük yine çift forvete
futbol bu satılabilirde gökhan
ancak burak nedir yahu!
en az 5 milyon euro verilmeli
valla tadım tuzum kalmadı

hamucera
14.01.2010, 01:07
Bu arada "Bu taraftar yıldız göremez" lafının tam üzerine Gutierrez' in alınışı da tam tirbüşonluk bir durum olmuş:D

Ne de olsa mantarı çıkarmak, kapak açmaktan daha zor olsa gerek;)

ne de olsa milli takım oyuncusu, her milli takım oyuncusu yıldız :)

Great White
14.01.2010, 01:07
3,5 milyon + Burak mı:eek:

Burak'ı bize kastıracaklar diye o kadar fazla para veriyorlardır kesin:))

Bu arada Hamucera, neşelen biraz yahu, bu gece senin gecen :D

Ömer Kaya
14.01.2010, 01:08
valla keyfim gutierrez ile gelmişti
gökhan haberi gelince kaçtı
karşılığında sadece 3.5 milyon+artı burak lafını duyunca bu gece benim gözüme uyku girmez artık
eğer bu haber doğruysa ve de tekke'de alınmazsa döndük yine çift forvete
futbol bu satılabilirde gökhan
ancak burak nedir yahu!
en az 5 milyon euro verilmeli
valla tadım tuzum kalmadı
Gokhan İle burak'ın Pek varkı yok.
Gokhanın gitmesine çok ama çok sevineceğim bir okadarda burak'ın gelmesine üzüleceğim ki gelmez ben şenol hocanın böyle bir saçmalık yapacagını düşünmüyorum haberi veren sallamış.

Mustafa Ayazoğlu
14.01.2010, 01:14
Trabzonspor'u istememişti diye hatırlıyorum. 3.250 milyon euro Fenerbahçe işi ucuza kapatmış olur.

Burak Yılmaz değeri "0" dır gözümde.

Serdar Şahin
14.01.2010, 01:18
burak yılmaz konusunda yönetim aynı zafer yelen için yaptığını yapiyo tükrük hesabı baska birsey değil
devre arasında TEKKE gelmezse bakalım ne yalayacaklar
o hasan yener adlı yöneticiyede biri Trabzonsporun buyuklüğünü anlatsın!!!

hamucera
14.01.2010, 01:18
3,5 milyon + Burak mı:eek:

Burak'ı bize kastıracaklar diye o kadar fazla para veriyorlardır kesin:))

Bu arada Hamucera, neşelen biraz yahu, bu gece senin gecen :D

neşelenmesi gereken sizsiniz, nede olsa Gökhan gidecek, hatta milli takımda oynayan oyuncu almışız :)

haber61 ne bomba patlattı ama, bakın başkan uzun zamandır pelinde olduğumuz oyuncu ile anlaştık dedi o haber bile bu kadar sallayamadı ortalığı, büyük adamsın Gökhan :)

cınar#7
14.01.2010, 01:20
Umut-Gökhanı izlemekten kurtuldum ya bu geceyi unutmam.

Murathan
14.01.2010, 01:23
Güle güleeeeee :):)

Anıl C
14.01.2010, 01:25
Gokhan İle burak'ın Pek varkı yok.
Gokhanın gitmesine çok ama çok sevineceğim bir okadarda burak'ın gelmesine üzüleceğim ki gelmez ben şenol hocanın böyle bir saçmalık yapacagını düşünmüyorum haberi veren sallamış.

ben öyle düşünmüyorum
gökhan Türkiye'nin şuan elinde bulundurduğu 3-5 yetenekli forvetten biri
eğer satılsa bile en az 6 milyon avro olmalı
şimdiye kadarki bize maliyeti neredeyse 9 milyon avro
ve burakta en fazla 500 bin dolarlık bi topçu

hamucera
14.01.2010, 01:26
şimdi seviniyorsunuz tamam da, bir haber atıldı ortaya sadece tek sayfada var, hemen millet güle güle falan filan, ne alaka, hadi diyelim gitti Gökhan

kim geliyor Burak ve yanına kim geliyor, Kolombiyalı golcü yani tamamen kapalı bir kutu sadece videoları var ortalıkta

benim Umut Bulut için yaptığım video bu oyuncunun videolarına 10 basar be Umut ve Gökhanı beğenmeyenler şimdi tüm umudu hala imzayı atmamış yeni transfere bağlamış çok ilginç

Anıl C
14.01.2010, 01:29
şimdi seviniyorsunuz tamam da, bir haber atıldı ortaya sadece tek sayfada var, hemen millet güle güle falan filan, ne alaka, hadi diyelim gitti Gökhan

kim geliyor Burak ve yanına kim geliyor, Kolombiyalı golcü yani tamamen kapalı bir kutu sadece videoları var ortalıkta

benim Umut Bulut için yaptığım video bu oyuncunun videolarına 10 basar be Umut ve Gökhanı beğenmeyenler şimdi tüm umudu hala imzayı atmamış yeni transfere bağlamış çok ilginç

bunun Türkçe'deki karşılığı bi nevi nankörlüktür

cınar#7
14.01.2010, 01:31
benim Umut Bulut için yaptığım video bu oyuncunun videolarına 10 basar be
senin umut için yaptıgın video gutierreze 10 basar??bu kadar kasma hamucera,anladık seviyosun umutu gökhanı..etoyu alsaydık yine uzulcektin ama iyi tarafından bak umut hala takımda yani hala koşabilir:)

bunun Türkçe'deki karşılığı bi nevi nankörlüktür
nankörlükmü?şahsen ben 1 senedir bu geceyi bekliyodum..tabi Fatihde gelsin bu iş tam olucak.

Uğur Cira
14.01.2010, 01:33
hamucera,
bu umut neymiş abi ya. gol makinesi herhalde. profil resminden belli umutun fanatiği olduğun. Ama bu kadar abartma. Umutu en az senin kadar bizde izliyoruz..

Ahmet Kuru
14.01.2010, 01:35
Eğer gitmişse yazık olmuştur....
Ama herhangi bir sitede göremedim haberi...

Great White
14.01.2010, 01:37
Ama herhangi bir sitede göremedim haberi...

Maalesef ben de göremedim daha be Ahmet..

Bakmadığım delik kalmadı..

Ahmet Kuru
14.01.2010, 01:40
Maalesef ben de göremedim daha be Ahmet..

Bakmadığım delik kalmadı..
umarım şu alınan yeni adama karşı aynı pencereden bakabiliriz abi:)

Great White
14.01.2010, 01:43
umarım şu alınan yeni adama karşı aynı pencereden bakabiliriz abi:)

Vallahi Gökhan gibi çıkarsa ben gene aynı pencerede takılmaya devam ederim Ahmet:)

Ama bu saatten sonra alınacak hiçbir forvetin bu adamdan beter çıkabileceğine asla inanmıyorum ben..

En azından bu güveni verdi bana Gökhan:D

hamucera
14.01.2010, 01:44
transfere üzülmüşüm gibi konuşuyorsunuz, üzülmedim neyi nasıl anlıyorsunuz,

bu adam iyi olabilir bilmiyoruz, sadece videolarına bakıyoruz adam takır takır atıyor ama kapalı kutu, tutacakmı tutmayacak mı belli değil, ben dediğim sadece Umut için video yaptım izlediğim videolarına baktığım zaman benim yaptığım videodaki goller daha zor ve daha güzeldi ,

siz de nereler çekiyorsunuz be

ha bu arada Burak için dediklerimi doğru mu anladınız bilmem ama, ben bu adamı Trabzonsporda görmeyi istemiyorum

Ahmet Kuru
14.01.2010, 01:44
Çok kolay adam harcıyorsun Soner abi...
İyi ki yönetimde değilsin...:D

Anıl C
14.01.2010, 01:47
senin umut için yaptıgın video gutierreze 10 basar??bu kadar kasma hamucera,anladık seviyosun umutu gökhanı..etoyu alsaydık yine uzulcektin ama iyi tarafından bak umut hala takımda yani hala koşabilir:)

nankörlükmü?şahsen ben 1 senedir bu geceyi bekliyodum..tabi Fatihde gelsin bu iş tam olucak.

dostum ben kulubun menfaatlerini düşünüyorum
neredeyse 9 milyona mal olan bi adamı 3.5 milyona elden çıkarıyoruz
menejerlik oyunu oynamıyoruz burada
hile yapıp rakip takımı sömürelim
sonra dersiniz niye stad yapılmıyor
niye transfer yapılmıyor
aynı hataya 2 defa düşürmenin peşindesiniz
tabi para cebinizden çıkmıyor

Cagdas Topal
14.01.2010, 01:50
Güle Güle Gökhan :)

cınar#7
14.01.2010, 01:51
dostum ben kulubun menfaatlerini düşünüyorum
neredeyse 9 milyona mal olan bi adamı 3.5 milyona elden çıkarıyoruz
menejerlik oyunu oynamıyoruz burada
hile yapıp rakip takımı sömürelim
sonra dersiniz niye stad yapılmıyor
niye transfer yapılmıyor
aynı hataya 2 defa düşürmenin peşindesiniz
6 milyon euro 9 değil..ve piyasasını kendisi düşürmüş gökhan,yönetim ne yapsın?gösterdiği performansla 2 milyon euro etmez şimdi ama geçmişi var işte..

Great White
14.01.2010, 01:55
Çok kolay adam harcıyorsun Soner abi...
İyi ki yönetimde değilsin...:D

Çok kolay heee?

Bir buçuk sene boyunca ayağına aldığı her topta karnıma ağrılar girerek, oturduğum yerde adeta kıvranarak izledim bu adamı yahu?

O kadar da kolay harcamadım yani:)

Neyse, çok da havaya girmeyelim. Ben hala emin değilim kurtulabileceğimizden..

Cagdas Topal
14.01.2010, 01:57
1-2 gün içinde o müjdeli haberi alacagımıza inanıyorum , bu baslığa da daha ömür boyu girmeyecegim :)

Guti İN , Gökhan Out :)

Anıl C
14.01.2010, 01:58
6 milyon euro 9 değil..ve piyasasını kendisi düşürmüş gökhan,yönetim ne yapsın?gösterdiği performansla 2 milyon euro etmez şimdi ama geçmişi var işte..

arkadaşım
6.250.000 milyon euro bonservis
1.500.000 milyon euro yıllık verdiğimiz para
pirimiydi, eviydi, arabasıydı, menejerine parasıydı derken ulaşıyor bu miktara
illa düşürdü diye satılması mı lazım
milletin derdi tekkeye yer açmak
başka birşey değil
bedavaya gitse çoğu adam senini çıkarmaz
futbol anlayışları bu kadar

Cagdas Topal
14.01.2010, 01:59
arkadaşım
başka birşey değil

Bedavaya bile degil , üstüne para verilerek gönderilmeli :p

MuratB.
14.01.2010, 03:28
inşallah gitmez.. bence çok kaliteli bir oyuncu ama bir türlü kendini gösteremedi..

Hami_41
14.01.2010, 03:49
Gökhan giderse fatih tekke gitmiş kadar üzülürüm.
Büyük topçu bu adam biraz daha sabır...

Alibeyoglu
14.01.2010, 07:53
gökhana ihtiyacimiz var gönderilmesin
umut gönderilsin daha iyi

Cemalettin Taşkın
14.01.2010, 09:08
gökhan ünal artık gitsin. bu kadar haberden sonra trabzona faydası olmaz. zaten olmuyordu o ayrı konu.

fener 3.250 veriyorsa iyi para. burak yılmaza bende karşıyım. 2 sezon önce bize gelmeyen futbolcuyu tekrar niye istiyoruz ve seyrettiğimiz kadar umuttan daha iyi değil.

gökhan ünal fenerde yine gol kralı olur bence.

bordo61
14.01.2010, 09:38
Gokhan'ı saçma rakamlara satmayın.

Versinler 7 milyon euro'dan fazla verelim :)

bordo61
14.01.2010, 09:39
arkadaşım
başka birşey değil

Katılıyorum.

Niye elimizdeki oyuncudan zarar edelim.

nbay
14.01.2010, 10:09
bir anket yapılsın bari kalsın mı gitsin mi,baya zıt görüşler var gibi

delikoyun
14.01.2010, 10:15
gökhanın yerine uğur boral ve ali bilgin alınsa bence çok faydalı olur biri sol açık biri sağ açık ciddi problemimiz var ikiside türkiyeden alıcağımız en iyi sağ ve sol açık

antagonist
14.01.2010, 10:19
Üçe beşe bakmadan göndermek lazım Gökhan'ı...

Trabzonspor'da Ergin Keleş'e bile ısındığım zamanlar oldu ama Gökhan'a hiç ısınamadım...

Yolu bahtı açık olsun...

Egemen Yılmaz
14.01.2010, 10:31
Gökhan'ı alırken çok para verdik diye zorla takımda tutmak bence Trabzonspor'a daha çok zarar verir. 3M Euro gibi paralar konuşuluyor, Gökhan fiyaskosunu 3M zararla kapatmak hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum, takımda tutarsak bize bir şey kazandırmayacak. Artık o da önüne baksın biz de önümüze bakalım.

Zeki Akyol
14.01.2010, 10:53
Gökhan giderse fatih tekke gitmiş kadar üzülürüm.
Büyük topçu bu adam biraz daha sabır...

Tekke nın yanında Gökhan ı ağzımıza almak bıze yakışmaz sabır sabır ya sabır dıyene kadar sabır taşı olduk bencede ıyı golcu bunu ıspatladı gol kralı oldu lakin
ruhsuzluğunu üzerinden atamaz yapısında var vurdumduymazlık ...Fb ye gıderse ona da bızede gün doğar... ben mac izlerken 4 fark gerıde olalım ama sahada yürme bana küfür eder gibi... ben senın vurdumduymazlığını ızlemek için gelmyıorum ...

macuka
14.01.2010, 11:01
Bugun d spor da Gokhan unal hakkinda yorumlar.. buyuk ihtimalle fenerli olan sunucularin yorumlari..
-Fenerbahce sacmaliyor, Trabzonspor da ne yapmis ki bu adam..
-Guiza 10 tane Gokhan Unal eder...
-Kolin Kazim in bile tirnagi etmez....
-Adam Ts nin forveti, Ts nin durumu ortada...

Gokhan taraftar baskisi diyordu, bakalim giderse medya baskisina nasil dayanacak?

Ne dusunmeliyiz?

Harun-61
14.01.2010, 11:03
antu'dan:

Gökhan Ünal Fenerbahçe´de...

3.250 Euro + Burak Yılmaz karşılığnda anlaşma yapıldı.

Ben Gökhan´ın Fenerbahçemizde iş yapacağı düşüncesindeyim..

Haber detayları bugün-yarın basın tarafından bildirecektir.

Kaynak: Trabzon Yönetiminden çok saydığım bir büyüğümdür.

yavuss
14.01.2010, 11:04
Teo Gutierrez geldikten sonrada gökhan ünal artık kulüpten kesinlikle ayrılacaktır.Fenere gidicek büyük ihtimalle ve en az zararla çıkmalıyızbu işten başkan işini bilir...

Vural Kuyumcu
14.01.2010, 11:07
gitmesinini hic istemiyorum ama hayirlisi neyse o olsun

Tayfun
14.01.2010, 11:09
Ohhh be kurtulduk şu ruhsuz heriften...!

Osman Yavuz
14.01.2010, 11:09
Bu akşam oynamasın gidecekse.Eğer oynarsa kalacaktır diye düşünüyorum.

Gökhan Döner
14.01.2010, 11:11
Bu haberler nasıl alınıyor anlayamıyorum.
Fısıltı gazetesine üyemi olsak he acaba..

Vural Kuyumcu
14.01.2010, 11:20
Bu akşam oynamasın gidecekse.Eğer oynarsa kalacaktır diye düşünüyorum.
osman abi sen ne düsüniosun kalsin mi gitsin mi bi isik görebilion mu gökhanda??

28TS61
14.01.2010, 11:23
bu aksam belli olur fazla kafamizi yormaya gerek yok.

eger bu aksam kadroda yoksa yada yedekte bekletilip oyuna alinmazsa gidici demektir.

Osman Yavuz
14.01.2010, 11:57
osman abi sen ne düsüniosun kalsin mi gitsin mi bi isik görebilion mu gökhanda??
Vural, Burak gelecekse Gökhan kalsın ama Fatih ve Teo'nun gelmesi durumunda gidebilir.

Vural Kuyumcu
14.01.2010, 12:04
Vural, Burak gelecekse Gökhan kalsın ama Fatih ve Teo'nun gelmesi durumunda gidebilir.
Fatih gökhan is yapmaz mi

Hami_41
14.01.2010, 12:37
ya kim uyduruyor bunları millet hemen kendi kafasına göre adam satmaya başlamış teo gelince bunlar balon haber...

Erbay
14.01.2010, 13:38
Bahsedilen transfer gerçekleşirse bu sefer harbiden kazık yemiş olacağız.

TSigalko
14.01.2010, 13:40
Gökhan'dan gelen parayla Fatih alınacaksa neden olmasın :D

Mira_61
14.01.2010, 15:08
Hoşçakal Gökhan.:)
Ferranini satmayaydın İstanbul da rahat rahat gezerdin.
İstemeye istemeye gelmiştin Trabzon'a.Umarım bundan sonra mutlu olursun.
Tek isteğim fenerde patlama yapma.:)

Great White
14.01.2010, 15:23
Şu transfer gerçekleşirse şayet en büyük sevincim, bana karşı tek zayıf noktam olan Gökhan Ünal kozunu kullanarak bana makara yapan Fenerli dostlarımı hayata küstürmek olacak:)

3,250 Bin Avro + Burak Yılmaz takasına gelince..

Burak Yılmaz olmasa bile mükemmel bir transfer olur bizim için..

Bazı arkadaşlar 6 milyona aldığımız adamı zarara verdiğimizi düşünüyor. Yahu bu adamı alırken zaten kazığın en yağlısını yemişiz. İzin verin de hiç değilse bir kısmını geri çıkaralım..

KUTADGU
14.01.2010, 15:26
Şu transfer gerçekleşirse şayet en büyük sevincim, bana karşı tek zayıf noktam olan Gökhan Ünal kozunu kullanarak bana makara yapan Fenerli dostlarımı hayata küstürmek olacak:)

2,250 Bin Avro + Burak Yılmaz takasına gelince..

Burak Yılmaz olmasa bile mükemmel bir transfer olur bizim için..

Bazı arkadaşlar 6 milyona aldığımız adamı zarara verdiğimizi düşünüyor. Yahu bu adamı alırken zaten kazığın en yağlısını yemişiz. İzin verin de hiç değilse bir kısmını geri çıkaralım..

2,250 Bin Avro değil sanırım meblağ 3,250 Bin Avro.

Bekir
14.01.2010, 15:27
Ben Gökhanın 6.25 Milyon euroya alındığına inanmıyorum,arada farklı olaylar oldu...
Hatta burada 3.25'ye aldığımızı söyleyen birçok kişi vardı...

Murat'
14.01.2010, 15:30
Yolu açık olsun.

Cihad Varlı
14.01.2010, 15:30
Gökhan gidici ..

Tolunay Abdioğlu
14.01.2010, 15:32
Senin için ve bizim için hayırlısı olsun Gökhan.

Fenerbahçe için olmasa da olur. :D

erolizmts
14.01.2010, 15:32
Gökhan Ünal'a karşılık 3,250 bin € + Burak Yılmaz veriliyorsa burada asıl kazığın büyüğünü yiyen taraf Fenerbahçe'dir.

Erbay
14.01.2010, 15:34
Soner abi bu zarardan dönüş yolu yok. Ne demişti başkan, Gökhan bilmem kaç Burak eder. Bitmiş Burak'ı alırsak vay halimize. Yedek kulübesinde oturur anca. Kimse fayda beklemesin. Semih alınsaydı tamam derdim. Bu transferden her türlü zararlı çıkacağız. Ne Burak'ı Allah aşkına...

Onur Civelek61
14.01.2010, 15:40
Burak eksik kalsın 4 milyona satılabilir :)

Murat'
14.01.2010, 15:41
Gökhan Ünal bu akşamki maçta forma giyecek mi acaba ?

Mollasalihoğlu
14.01.2010, 15:41
Soner abi bu zarardan dönüş yolu yok. Ne demişti başkan, Gökhan bilmem kaç Burak eder. Bitmiş Burak'ı alırsak vay halimize. Yedek kulübesinde oturur anca. Kimse fayda beklemesin. Semih alınsaydı tamam derdim. Bu transferden her türlü zararlı çıkacağız. Ne Burak'ı Allah aşkına...

Yahu Gökhan'ın kaç Burak ettiği halen ortada değil mi yanında verilecek olan paraya bakınca Burak'ın?

Samet Türkmen
14.01.2010, 15:42
Şu yerel gazeteler varya şu yerel gazeteler. Zerre kadar anlamıyorlar gazetecilikten. İki tane amatör internet sitesi açıp, Trabzonspor hakkında yalan,yanlış haber yapan kendini gazeteci sanıyor. Bordomavi.net'te yorum bile yapamayacak adamlar ! Çok mu zor resmi açıklamayı beklemecek. Sorsan habercilik yapacaklar.

Great White
14.01.2010, 15:49

Yahu bence zaten bu adama o kadar parayı aynı zamanda Burak' dan da kurtulmak için veriyorlardır ama sonuçta gelecek paraya bakalım biz. Yani Burak konusunda hemfikiriz..

Semih bir kere 5 tane Gökhan eder. Adam verir mi bize Semih' i para üstü verir gibi..

Zamanında 2 milyon etmeyecek adama 6 milyon parçalanırken zararın kralını etmişiz zaten. Hele ki adamın şu performansından sonra ortalığa çıkıp "Verdiğimden azına satmam" dersek gülerler bize. Bir sene sonra da bonservisini eline alır kapı kapı dolaşır eleman..

erolizmts
14.01.2010, 15:51
Gözü kapalı versinler. Resmi açıklamayı bekliyoruz. 6 kişi halay çekmek için ısınma hareketlerine başladık bile.

Mustafa Uzuner 61
14.01.2010, 15:57
Yarabbim bu günleri de gösterttin gökhan ünaldan kurtulduk ya şampiyon olmuş kadar sevindim

Özkan Erdem
14.01.2010, 16:00
Transferin sevindirici noktası peşin para alacak olmamız bana kalırsa. Şu dönemde 3 milyon 250 bin euro cidden iyi para.

Ancak Burak konusunda endişeliyim, forvet için düşünülüyorsa zahmet edilip eski maçları biraz izlensin. Son vuruşlarında ciddi sıkıntısı olan bir oyuncu, Eskişehirliler bayram ediyor gidecek diye.

Eğer sağ taraf için düşünülüyorsa eldeki verimsiz alternatif bolluğuna bir yenisini eklemek ne katacaktır merak ediyorum.

Bugün Gökhan'ı zarar etmeden satalım diye alacağımız Burak'a maaş ödeyip yarın satmak istesek bonservis veren takım bulamayacağız büyük ihtimalle. O yüzden keşke Burak yerine bir miktar daha para alabilsek diyorum.

Semih veya Uğur Boral'ın transferlerineyse ihtimal vermiyorum. Ayrılmaları durumunda yurt dışını tercih edecektir ikisi de.

Hasan YAYLI
14.01.2010, 16:04
Yarabbim bu günleri de gösterttin gökhan ünaldan kurtulduk ya şampiyon olmuş kadar sevindim

herşeye sevinir olmuşsun...yerine burağı veriyorlarmış haberin yok galiba:D

Great White
14.01.2010, 16:08
O yüzden keşke Burak yerine bir miktar daha para alabilsek diyorum.

Bırak bir miktar daha parayı, Burak olmazsa teklif 2 milyona iner muhtemelen:)

Hasan YAYLI
14.01.2010, 16:17
Bırak bir miktar daha parayı, Burak olmazsa teklif 2 milyona iner muhtemelen:)
çççççççççççç

Tanju
14.01.2010, 16:19
Gökhan'ın çooook eski zamanlardaki performansıyla savunup Burak'a sallayanlar; Bir zamanlar Burak'a 6m E teklif gelmişti Spartak Moskova'dan, demezler mi adama bizimkini dışardan istediler diye :D

Geçmiş geçmişte kaldı, bir zamanlar Okan Yılmaz'da gol atardı..

T.B_1461
14.01.2010, 16:21
Eğer Gökhan söylenildiği gibi 3.250 milyon dolara satılırsa 2010 yılının en mutlu haberini almış olacağım.

Samet Yildirim
14.01.2010, 16:31
Bu arada Trabzonspor yönetim kurulu, Fenerbahçe'nin Gökhan Ünal'ı transfer etme girişimlerine cevap verdi. Doğan Haber Ajansı'nın servis ettiği haber şu şekilde: İki kulüp arasında yapılan ilk görüşmelerde Bordo - mavili takım, Fenerbahçe'den transfer için nakit para talep etti. Takas konusunun ise ilk görüşmelerde gündeme gelmediği ancak daha sonra görüşmelere dahil edilebileceği belirtildi.Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu da, Gökhan'ın Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili gelişmeleri doğrulayarak, "Bu konuda, bugün net bir gelişme olmaz. Çünkü maçımız var. Ancak yarın Gökhan konusunda Fenerbahçe'yle görüşeceğiz. Uygun şartlar oluşursa transfer gerçekleşir. Biz şu ana kadar hiç kimseyi takas olarak kabul etmedik. Neredeyse Fenerbahçe'nin tüm oyuncularının bize takas olarak önerildiği yazıldı. Ama bizim için nakit oldukça önemli" diye konuştu.
Gökhan Ünal'ın Fenerbahçe'ye transferinin yarın netlik kazanmasının ardından futbolcunun Fenerbehçe'nin Antalya kampına dahil olabileceği belirtildi.

dha

Samet Yildirim
14.01.2010, 16:32
Eğer Gökhan söylenildiği gibi 3.250 milyon dolara satılırsa 2010 yılının en mutlu haberini almış olacağım.
dollar degil EURO

hamucera
14.01.2010, 16:46
eskiden istanbul basınına kızardık, hatta son Umut olauyınca çok kızdık tam oyuncular kendini bulurken, veya maç arefelerinde bu haberleri patlatıp ortamı iyice gerdikleri için

şimdi Tam transfer yaptık ama gel gör ki haber61 gece gece ortaya bir iddia attı ki zaten başka hiçbir yerde yayınlanmadı, bugün belkide Türkiye kupasında tamam veya devam niteliğinde maça çıkacağız sen çık böyle bir haber yap,

beklesene 1 gün daha yok ilk ben vereceğim haberi moduna girdiler, bir zamanlar medyatrabzon yapmıştı buna benzer haber Ersun Yanal için, yok arkadaş yok, derler ya bizim bizden başka dostumuz yoki bizim bizim içimizde olan kadar da ortamı geren yok

adem73
14.01.2010, 16:49
inşallah burak ı bize vermezler.zarardan başka bişey değil.sadece para isteseler.hatta 6 milyon euro ya satsınlar.şahsen ben satmam gökhanı

adem73
14.01.2010, 17:00
gökhanın fenerde gol kralı olacağına eminim.sabretmeyi öğrenemiyoruz bir türlü.gökhan değersiz ruhsuzsa habu fener ve gs ne diye ister .bu işte terslik var gerçekten

Tanju
14.01.2010, 17:02
gökhanın fenerde gol kralı olacağına eminim.sabretmeyi öğrenemiyoruz bir türlü.gökhan değersiz ruhsuzsa habu fener ve gs ne diye ister .bu işte terslik var gerçekten

Gökhan bir daha gol kralı olursa ben de bırakmakla hata etmişim diyip futbola tekrar başlıyacağım :D

Ömer Kaya
14.01.2010, 17:05
Gökhan bir daha gol kralı olursa ben de bırakmakla hata etmişim diyip futbola tekrar başlıyacağım :D
çççççççççççç

karatasof
14.01.2010, 17:18
1,5 sezon öncesi

Selçuk İnan'la beraber TS'a transferi bitti-bitiyor denilen Burak son anda Fb'nin teklifini kabul ederek Trabzon'dan ayrılması üzerine Başkan Sadri Şener kendisine uzatılan mikrofonlara
''Burak'tan çok daha kalitelisini transfer ederiz'' der.
Ve Gökhan Ünal TS tarihinin en yüksek bonservis bedeli ile 6.250.000 euroya transfer edilir.
Yine Başkan Sadri Şener ve mikrofonlara seslenişi
''Gökhan Ünal üç tane Burak Yılmaz eder.'' der.

Bugün Gökhan'ı fb'e pazarlamak adına sergilenenler ortada.
Üstelik kimle takası düşünülüyor.
Burak Yılmaz'la...
Ehh buna ne denir ki....

Samet Yildirim
14.01.2010, 17:28
Gökhan Ünal FB de gol krali olmasi imkansiz. Tek forvet yine oynicaklar ve yine Guiza oynicak. Semih gider sezon sonu heralde.

aaahmet61
14.01.2010, 17:34
düşünün 2. yarı gökhan fenerin forvetinde oynuyor.fener taraftarını şimdiden acımaya başladım.Allah kolaylık versin onlara :)

hamucera
14.01.2010, 17:35
düşünün 2. yarı gökhan fenerin forvetinde oynuyor.fener taraftarını şimdiden acımaya başladım.Allah kolaylık versin onlara :)

bende aksini düşünüyorum kendini bulmuş bir Gökhan Ünal'ı izleyen bizim taraftarı

Celal Demir
14.01.2010, 17:36
arkadaşlar medyatrabzondaki haber doğrumu :S gittimi yane gökhan ?

Ali Tunahan Güllü
14.01.2010, 17:36
Eğer gökhan gittikten sonra Tekkede alınacaksa hemen gitsin..

aaahmet61
14.01.2010, 17:37
valla bu gökhan ünalı ve umut bulutu kimse değiştiremez.50 gol pozisyonu 1 gol.fenere bombayı bıraktık.

Erbay
14.01.2010, 17:38
Bir fb'ye gitsin de ben o zaman Gökhan'a diyeceğimi biliyorum.

CRaCKs
14.01.2010, 17:46
bende aksini düşünüyorum kendini bulmuş bir Gökhan Ünal'ı izleyen bizim taraftarı

1,5 yılda bahsettıgınız klasda bır futbolcu knedını hala bulamamıssa , ya bırılerı onu cok buyutmustur , yada bulundugu yerde olmak ıstemıyordur...

Bırakalım da mutlu oldugu yere gıtsın demek duser sanırım bıze...

Suan fenerbahcenın ıhtıyacı warken vermek en mantıklısı...Cunku sezon sonu muhtemelen almayacaklardır ve sezon sonu gokhanı gondermek ıcın sanırım uzerıne para flan werırız...

Fatih Özkan
14.01.2010, 17:53
Burak Yılmaz muhabbeti kesin değilmiş...

Hekimoğlu
14.01.2010, 17:54
Bu adam geldiğinde uzun seneler sonra tesislere gitmiştim kendisini görmek için büyük bir transferdi şimdi bir o kadar büyük hayal kırıklığı oldu.Yolu açık olsun.

Tayfun
14.01.2010, 17:56
Gitisin ya ...!!!

fb taraftarında fazla saç var onları yoldursun :)

Bizim taraftar 26 yıldır yola yola saç kalmadı ...!

Emirhan Makul
14.01.2010, 17:56

Gerçekten mi kim söyledi ? İnşallah olmaz.

Fatih Özkan
14.01.2010, 17:58
Gerçekten mi kim söyledi ? İnşallah olmaz.

Öyle duydum ama kesin değil yani...
Bu tepkiden sonra da almazlar umarım...

Jackdaniels
14.01.2010, 18:03
Eğer Gökhan satılır yerine Burak Yılmaz ve bilmem kaç milyon euro alınır vee en önemlisi FATİH TEKKE alınmazsa yönetimin vayy haline diyorum.

ilhan
14.01.2010, 18:05

Az önce aldığım duyuma göre kesinmiş. Ama sadece bir duyum. Doğru olmama ihtimali de olabilir tabii ki.

Emirhan Makul
14.01.2010, 18:06
Bu tepkiden sonra da almazlar umarım...

Tepkiye göre haraket edilseydi ohooo Onlar isterlerse alırlar.

Fatih Özkan
14.01.2010, 18:07
Az önce aldığım duyuma göre kesinmiş. Ama sadece bir duyum. Doğru olmama ihtimali de olabilir tabii ki.

Bende de durum aynı (:

pReN@_61
14.01.2010, 18:07
Bu tepkiden sonra da almazlar umarım...Umarım almayız Burak ı

pReN@_61
14.01.2010, 18:08
Gökhan febe hayırlı olsun şimdiden guizayla paslaşırsın artık

Murat Erdem
14.01.2010, 18:24
Yeni yayın ihalesi, bütün parametreleri değiştirdi.
Türk futboluyla ilgili bütün rakamsal değerler, yeniden yazılacak.
Buna Gökhan Ünal'ın ki de dahil.
Bizim futbol ve kulüp yönetme kültürümüz belli.
Tamamen populist, günü kurtarmaya yönelik, reklam kokan hareketler bütünü.
Bunların ışığında, tıpkı 99-2000 sezonunda ki gibi,
Yaz sezonun da transfer çılgınlığı yaşanacak.
Hatırlayın o sezonu,
Ayhan Akman:9 milyon usd
Bülent Akın:7 milyon usd
Baliç:12 milyon usd
Serkan Aykut:8 milyon usd
Bizim aldığımız, Güngör-Erhan Namlı-Zafer Demiray'ın toplam maliyeti: 10 milyon usd+Hüseyin+F.Tekke
(Hatta Tofaş basket kulübü, İbrahim Kutluay için FB'ye 15 milyon usd bonservis önermişti)
O sene ki histerinin, bu yaz da yaşanacağını tahmin ediyorum ben.
Yerli futbolcular çok kıymetli olacak.

hamucera
14.01.2010, 18:27
medyatrabzon manşet atmış yarın imza atıyor,

haberin devamında da yarın netlik kazanması halinde fenerbahçe kampına katılabilir,

yönetim uyuma şu medyaya bi nota ver,

SEDAT
14.01.2010, 18:30
-Bu gökhanda bi galatasaraya gidemedi ya ne bahtı karaymış...:)

İlker ToSun
14.01.2010, 19:08
gökhan ünal mutlaka kazanılmalıdır çünkü kendisi bu ligdeki en iyi yerli forvet oyuncusudur. ancak umut'un anlamsız koşularına aldanan trabzon taraftarı ve teknik heyetleri gökhan'a gereken destek ve ilgiyi göstermedi.
evet geçen sene bazı maçlarda çok kritik goller kaçırdı ama yine de gönderilmemeli.
belki de gönderilmeli ama gökhan gidecek, umut kalacaksa bu kabul edilmesi güç bir durum.

İbrahim Keleşoğlu
14.01.2010, 19:11
ben kalmasından yanaydım ama yönetimden yapılan bu açıklamalardan sonra hiç verim alamayız fenere nakit satıp o paraylada fatihi alsınlar artık bahane üretmesinler

bestrafer
14.01.2010, 19:14
Ben hala daha söylüyorum en iyi topa vuran Türk futbolcudur. Kayserispor'daki ve geçen seneki halinden hiç bir eser yoktu. Vardı illa ki bir sıkıntısı ama artık geç, yönetim satmayı kafasına koymuş. Bir forvet oyuncusu da almış. Bundan sonraki hayatında bizde yakalayamadığı başarıları belki de Fenerbahçe'de yaşar.

sametaydin
14.01.2010, 19:22
Şu an dört forvetimiz oldu. Murat tosun, umut, gökhan ve gutierez. Bu sayı 3 e düşer gibi geliyor. Gidecek oyuncu da gökhan olur gibime geliyor.

yaranozlu
14.01.2010, 19:30
burak ne alaka yaaa... nefret ettiğim bi adam. burakı alcaklarsa gökhan kalsın. ben olsam gökhanı alana umutu da bedavadan veririm, temizlik olur. 5-6 milyon tl eder herhalde bu transfer. onun da bi kısmıyla fatihi geri getiririm. 3. santrofor olarak da genç bi çocuğu takımda denerim. ömer mi nedi

Mustafa Çolak
14.01.2010, 19:39
Burak Gelmesin !

hAtes
14.01.2010, 19:41
ilk 11 de yok, bence gönderildi.Maçtan sonra açıklanır...

Anıl C
14.01.2010, 19:57
ilk 11 de yok, bence gönderildi.Maçtan sonra açıklanır...

hatta 18'de bile yok
burak gelmemeli

leavemealone
14.01.2010, 19:59
Fenere verilecekse karsiliginda semih filan alinmali . Burak ta kimmis...

Mustafa Ayazoğlu
14.01.2010, 20:04
Gökhan Ünala kalsın ya. O giderse, Umut ta gitsin.

Burak yerine Semih'i tercih ederim

Ercan DEMİRCİ
14.01.2010, 20:14
Kadroyu yazabilirmisiniz arkadaşlar... teşekkürler...

izzet
14.01.2010, 20:16
Bu adam Fenerbahcede basarisiz olursa, Taraftar "Zaten GSli" diye yipratacak. Ne kara bahtli Adamsin be Gökhan.

Mesut
14.01.2010, 22:26
kadroda yoktu gördüğüm kadarıyla yolcudur abbas bağlasan durmaz

ts2861
14.01.2010, 22:44
kadroda yoktu gördüğüm kadarıyla yolcudur abbas bağlasan durmaz
yok kadrodaydı

Murat'
14.01.2010, 22:44
Gidici anlaşılan.

ts2861
14.01.2010, 22:45
ben gitmesi taraftarı değilim ama hayırlısı olsun...

İbrahim Keleşoğlu
14.01.2010, 22:46
maçta oynamadıgına göre gökhan yolcu

Harun-61
14.01.2010, 22:48
kadro'da olmadigina göre,
kesin gidecek...

erolizmts
14.01.2010, 22:49
Gökhan'ın satılmasını anlamsız bulan arkadaşlara hayret ediyorum. Halâ "Gökhan'ı kazanmalıyız vs..." düşünceleri mevcut. İstanbul rüyasını ve gece hayatını aklından çıkaramayan bu futbolcuyu kazanmak kolay değil. Ve Gökhan'ı böyle bir fırsat varken elimizden çıkaramazsak elimizde kesin olarak patlayacaktır. Sezon sonunda ne Gs nede Fb transferi için bu kadar istekli olmaz. Şimdi bile Fb taraftarları küplere binmiş ve kazık yediklerini düşünürkeni sezon sonunda 2 milyona bile alıcı bulunamaz. Üçmilyonikiyüzellibin €'yu bulduk ama beğenmiyoruz. Kaça satacaktık hacım bu adamı? 5 milyon €'yamı? Daha fazla zarar etmek yerine bu paraya gözü kapalı verilmeli. Bence sadece bu para bile gayet iyidir. Burak ise paranın yanında tatlısı olsun.

Özge
14.01.2010, 22:51
Gökhan'ı ilk 11'de görmeyince anladım zaten gideceğinin kesinleştiğine.

Ali Tunahan Güllü
14.01.2010, 22:52
Güler güle kesinleşti heralde..

Mesut
14.01.2010, 22:52
şimdi eğer gökhan giderse ondan sonraki açıklamalarını merak ediyorum

M.ALİ ÇOKLUK
14.01.2010, 22:54
medya trabzon 3.3 mılyon euro artı alı bılgın ve burak yılmaz karsılığında anlasıldığı hatta yarın imza atacağından bahsedıyo aslı varmı acaba.bu aksamda oynatılmadığına gore haber doğru olabılır

Mustafa Çolak
14.01.2010, 22:55
Yarım Sezon Daha Çekemem, Gidecek Gibime Geliyor. Umarım Güzel Bir Satış Olur.

Terzioğlu
14.01.2010, 22:55
Seni hic özlemeyecegim.

Vural Kuyumcu
14.01.2010, 22:56
Seni hic özlemeyecegim.
bu lafini bi kenara yazip sana hatirlatacagim :cool:

Terzioğlu
14.01.2010, 22:57
Yaz ne olursun. Su is hele bi resmilessin dünyanin en mutlu insani olacagim zaten.

Ilelioglu
14.01.2010, 22:57
Seni hic özlemeyecegim.

Ayni fikirdeyim...:)

Serdær
14.01.2010, 22:59
Adam gitmeden daha tabir-i caizse afaroz ettik.

Bazı şeylerin değerini kaybettiğin zaman anlarsın..

Gökhan Ünal'da bunlardan bir tanesi olacaktır..

Vural Kuyumcu
14.01.2010, 23:01

bizim huyumuz böyle gittikten sonra ahlariz vahlariz biz maglesef

Hüseyin Hatırlı
14.01.2010, 23:35
Fenere kazık olsun gökhana yazık olsun, bu kadar para yedi vermediği ruhu onun olsun!

vurgun_kiz_61
14.01.2010, 23:49

Birak Allah askina Serdar ne aramasi gitsin artik oda bizde rahatlayalim...Bakalim fb seyircisi bizim kadar sabirli olacakmi?

Serdær
14.01.2010, 23:50
Birak Allah askina Serdar ne aramasi gitsin artik oda bizde rahatlayalim...Bakalim fb seyircisi bizim kadar sabirli olacakmi?

Fb seyircisinin Guiza'ya gösterdiği sabrı biz Gökhan'a gösterdik mi acaba ?

Gitsin gitsin görelim..

Serhat ŞAHİN
14.01.2010, 23:56
fenerde oynar...

İslam Sezer
15.01.2010, 00:07
futbolcu iyi ama Trabzonsporda oynayacak adam en az Umutun yarısı kadar hırslı olmalı.
bize kız gibi oynayacak futbolcu lazım değil.eğer kalacaksa deli gibi oynasın formayı kolombiyalı ile beraber giysin.golleri atıp rakip üzerimize gelirken yerine Umut girsin.tabi bunlar bizim hayalimiz.
onun hayali ise malesef reina laila gelsin ferrari gitsin leyla.

vurgun_kiz_61
15.01.2010, 00:12
Fb seyircisinin Guiza'ya gösterdiği sabrı biz Gökhan'a gösterdik mi acaba ?

Gitsin gitsin görelim..

Fazlasiyla gosterdik...Gokhan icinde yipranmaninda geregi yok daha fazla sabri hak etmedigini dusunuyorum...

Great White
15.01.2010, 00:13
Gökhan' ın gidebileceğine hala inanasım gelmiyor ama eğer gidecek olursa kendisine son sözümü de söyleyivereyim burdan:)

Topla olan her münasebetinde topun yumuşaması gerekirken daha bir ivme kazanmasına sebep olan top kontrolü yetersizliğinin, yere düşmüş bir oyuncuyu dahi geçebilmekte zorlanan dripling zaafiyetinin, topu orta yerinden kıracakmış gibi ite kaka sürmeye çalıştığın topların, gözleri bağlı bir insan edasıyla topla birlikte rakibin üzerine üzerine gittikten sonra çarpışarak kaybettiğin trajikomik pozisyonların, ayağına aldığın her topu istisnasız en fazla iki saniye içerisinde kaybettiğin enstantanelerin, boş alanlara kaçarak top istemek yerine en pasif bölgede pinekleyip önünde hiç kimsenin olmadığı pozisyonları bekleme kurnazlığının, hiçbir hava topunda üstünlük kuramama zaafiyetinin ve bütün bunlardan daha da önemlisi sahadaki ruhsuzluğunun, isteksizliğinin, miskinliğinin hesabını veremeden gidiyorsun bunu bil..

Yolun açık olsun. Bizden uzak, elaleme yakın olasın..

magicyattara
15.01.2010, 00:14
http://img5.imageshack.us/img5/6762/fdgdfgdgdfgdfg.jpg (http://img5.imageshack.us/my.php?image=fdgdfgdgdfgdfg.jpg)

AMANSIZ!
:)

Bu kadar gamsız adam görmedim hayatımda..
Yahu insan hayatının en güzel yıllarında bir amaç için çalışır.
Poza bak..
Arda'ya bak,Hakan'a bak,Volkan'a bak bir de Gökhan'a bak,
Esniyor resmen:)

Güle güle Bay Hayalkırıklığı..

vurgun_kiz_61
15.01.2010, 00:16
Gökhan' ın gidebileceğine hala inanasım gelmiyor ama eğer gidecek olursa kendisine son sözümü de söyleyivereyim burdan:)

Topla olan her münasebetinde topun yumuşaması gerekirken daha bir ivme kazanmasına sebep olan top kontrolü yetersizliğinin, yere düşmüş bir oyuncuyu dahi geçebilmekte zorlanan dripling zaafiyetinin, topu orta yerinden kıracakmış gibi ite kaka sürmeye çalıştığın topların, gözleri bağlı bir insan edasıyla topla birlikte rakibin üzerine üzerine gittikten sonra çarpışarak kaybettiğin trajikomik pozisyonların, ayağına aldığın her topu istisnasız en fazla iki saniye içerisinde kaybettiğin enstantanelerin, boş alanlara kaçarak top istemek yerine en pasif bölgede pinekleyip önünde hiç kimsenin olmadığı pozisyonları bekleme kurnazlığının, hiçbir hava topunda üstünlük kuramama zaafiyetinin ve bütün bunlardan daha da önemlisi sahadaki ruhsuzluğunun, isteksizliğinin, miskinliğinin hesabını veremeden gidiyorsun bunu bil..

:alkış::alkış::alkış: Valla cok guzel yazmissin acayip guldum Allah senide guldursun.:D

Colakoglu
15.01.2010, 00:20
Daha durun bakalim biyere gitmedi henüz

Anıl C
15.01.2010, 00:24
http://img5.imageshack.us/img5/6762/fdgdfgdgdfgdfg.jpg (http://img5.imageshack.us/my.php?image=fdgdfgdgdfgdfg.jpg)

AMANSIZ!
:)

Bu kadar gamsız adam görmedim hayatımda..
Yahu insan hayatının en güzel yıllarında bir amaç için çalışır.
Poza bak..
Arda'ya bak,Hakan'a bak,Volkan'a bak bir de Gökhan'a bak,
Esniyor resmen:)

Güle güle Bay Hayalkırıklığı..

şimdi doğruya doğru
harbi esniyo gibi çıkmış:D:D

enmavi61
15.01.2010, 00:33
istanbul geceleri ve gökhan ünal hayırlı olsunn ...

Sefa Murat Dokuz
15.01.2010, 00:35
burak yılmaz gelmesin !

psikopat_hamsi
15.01.2010, 00:51
herkes için hayırlısı olsun ama şahsi düşüncem gökhan istanbulda kendini iyice kaybeder. sergenle birlikte alemlere akar artık gecelerin adamı gökhan :)

Kazım Uzunboy
15.01.2010, 00:52
Transfer gerçekleşirse umarım karlı çıkarız. Her nedense Gökhan Ünal'dan kar edemeyeceğiz gibi geliyor.

Sefa Murat Dokuz
15.01.2010, 00:54
Burak'ı almayalım , Semih olmadı U.Boral gelsin ama Burak artisi gelmesin. 3 milyon euro da peşin alalım.

OZDEN61
15.01.2010, 00:57
bece gökhanı satmaya niyetleri yok. sadece gökhanın fiyatını artırma politikası yapıyorlar. baktıla cok veren var o zaman satarlar. 3-3,5 e satmazlar bence

Gökhan KAN
15.01.2010, 00:59
Soner abi Gökhan analizin gerçekten müthiş..

Halit Akyüz
15.01.2010, 01:04
Burak gelicekse Gökhan gitmesin...

OZDEN61
15.01.2010, 01:10
politika dedik ama gökhanın gitmesi hem kendisi icin hem bizim icin iyi olur

hamucera
15.01.2010, 01:11
Fazlasiyla gosterdik...Gokhan icinde yipranmaninda geregi yok daha fazla sabri hak etmedigini dusunuyorum...

hiçte gösterilmedi geçen yılki guizanın performansı ile Gökhan'ın performansı ortada, fenerin yaptığı ortada bizim yaptığımız ortada,

Gökhan bizde aşısı tutmamış olsa da iyi golcü, anlamadığım bizim yönetimin mantığı, tamam paraya ihtiyacın var kabul ederim de yahu gidip en büyük rakiplerinden birisine elindeki forveti veriyorsun adamların ihtiyacı var verme, yada daha fazla paraya ver, paranın yüzü sıcak, hemen gevşiyorlar

görende Gökhan Denizli'ye falan gidiyor zannedecek, Gökhan Fenerbahçe'ye gidiyor, şu ligin lideri ve çok iyi bir kadrosu olan takım Fenerbahçe, zamanında verdiğinin 2 katını verip alamadıkları adamı alıyorlar adeta düşman çatlatırcasına, neden hiç bu yönlerden bakmıyorsunuz da sadece kurtulma düşüncesi ile bakıyorsunuz,

yine kala kala 2 forvet kaldı neden bunları hesaba katmıyorsunuz, 15 gol 11 asist çok kötü bir sonuç değildi ve biz şimdi onu dahi yapacak bir 3. forveti satıyoruz ama elimizde 3. forvetimiz olmuyor,

Sefa Murat Dokuz
15.01.2010, 01:17
Soner abi Gökhan analizin gerçekten müthiş..
aynı fikirdeyim.

vurgun_kiz_61
15.01.2010, 01:24
hiçte gösterilmedi geçen yılki guizanın performansı ile Gökhan'ın performansı ortada, fenerin yaptığı ortada bizim yaptığımız ortada,

Gökhan bizde aşısı tutmamış olsa da iyi golcü, anlamadığım bizim yönetimin mantığı, tamam paraya ihtiyacın var kabul ederim de yahu gidip en büyük rakiplerinden birisine elindeki forveti veriyorsun adamların ihtiyacı var verme, yada daha fazla paraya ver, paranın yüzü sıcak, hemen gevşiyorlar

Gokhan ile Guiza'yi kiyaslamaya gerek yok ama her iki futbolcunun yaptiklarina bakarsan fark ortada...Basarisiz olan futbolcuyu takimin gondermesi cok dogal hicte bu olayi buyutmenin anlami yok bence...

hamucera
15.01.2010, 01:29
Gokhan ile Guiza'yi kiyaslamaya gerek yok ama her iki futbolcunun yaptiklarina bakarsan fark ortada...Basarisiz olan futbolcuyu takimin gondermesi cok dogal hicte bu olayi buyutmenin anlami yok bence...

sence gerçekten başarısız olduğu için mi gönderiyorlar yani gerçek nedenin bu olduğuna inanıyorsanız tamam sizin dediğiniz gibi olsun,

tek neden para,para,para

Great White
15.01.2010, 01:39
tek neden para,para,para

Vallahi 24 saat boyunca buralarda yanık yanık "Gökhan Gökhan Gökhan" diye inleyeceğime Napolyon misali "Para para para" diye haykırırım çok daha iyi..

En azından para bir halta yarıyor:D

hamucera
15.01.2010, 01:44
Vallahi 24 saat boyunca buralarda yanık yanık "Gökhan Gökhan Gökhan" diye inleyeceğime Napolyon misali "Para para para" diye haykırırım çok daha iyi..

En azından para bir halta yarıyor:D

para bir halta yarıyorda kullanabilene, neye yarar iyi bir forvet almadıktan sonra o para,

ilk geldiğindeki yorumlara biraz baktım da15 gol atsın tamamdır diyen arkadaşlar sonraki yorumlarında 15 golden ne olur demeye başlamışlar, Fatih Tekke'den sonra 9 numaralı forma sahibini buldu diyenler çok fazlaydı,

neyse eğer giderse ki bu aşamadan sonra kalması çok zor görünüyor yolu açık olsun, kalırsa da ben her zamanki desteğimi yine veririm, ama bu politika ile bizim işimiz zor, 2 forvet var diye yakınırken 3. aldık diye sevinmeye başlamışken sen git yine sat elindekini, üstelik en büyük rakiplerinden birine,

Mustafa ÖZDEMİR
15.01.2010, 09:18
gidiyormuş camiamıza hayırlı olur inşallah...

Mesut
15.01.2010, 09:24
hadi bakalım bugun netleşir

mehmetali61_55
15.01.2010, 09:26
gitmesine sevinirim ama bu kadar ucuza gitmesine üzülürüm 3 milyon avro artı sezon başı burak bence iyi değil habertürkte yazıyor ama ne kadar doğrdu bilmiyorum

Mustafa ÖZDEMİR
15.01.2010, 09:27
gitmesine sevinirim ama bu kadar ucuza gitmesine üzülürüm 3 milyon avro artı sezon başı burak bence iyi değil habertürkte yazıyor ama ne kadar doğrdu bilmiyorum
yedik yine bir kazık...

Ahmet Ocak
15.01.2010, 09:28
burak kadar kazma bı futbolcu olamaz eskısehırın fener macında harcagıdı net fırsatlar umut buluttan bıle kotu eskıdehırın galıbıyetı kacırmasının bas mımarı

Harun-61
15.01.2010, 09:35

net bir aciklama olmus...
Tesekkürler Soner abi ;)

matalar
15.01.2010, 09:43
uğur boral +3,5 olursa olur.
veya takassız 5milyon € olursa yine olsun.
aksi durumda takımda kalsın 6,250 aldığımız adamı yarı fiyatına vermek mantıklı değil

CAFER ÖZER
15.01.2010, 09:54
Buraya yazıyorum,Gökhan Fb de golleri atmaya başladğında Herkes neden gönderdik diye feryat edecek.
Bana Göre Gökhan Kötü bir oyuncu değil.Trabzonsporda Talihsizlik yaşadı,Şu attı direkten döndü,Çıkmaz denilen Toplar kaleciler tarafından Çıkartıldı.
Medya habire yalan haberler yazdı.Adamın Yılbaşında izinde iken Çekilen görüntülerini Cevat Kol İmzası ile "Akadaşları kampta iken o sabahlara kadar eğlendi,Gece yarısı sarhoş kampa gitti" diye haber yaptılar,
Bir tanesi çıktı "Saç ektirdiği için topa kafa vurmuyor" dedi.
Her gün Bu golcü değil,Bu adam Topçu değil diye haberler yazıldı çizildi.
Tribünler her Gün Fatih Tekke diye bağırdı.
Tüm bunlara rağmen geçen sezon 15 gol 9 asistle Oynadı,Trabzonsporun attığı gollerin yarısına imza attı.Ayrıca Umuta al da at diye verdiği asistlerden en az 10-15 tanesi heba oldu.
Bu sezon takım komple kötü idi sanki sadece Umutla Gökhan kötü oynuyormuş gibi tüm suçu Bunlara yıktık,Hugo Bros faciasının suçlusu bile Umut Gökhan Oldu.
Bana göre Gökhan Kötü oyuncu değildi.
Umut ile Gökhanın aynı türde oyuncular olması,Gökhanın Umutla yan yana oynaması iki oyuncu içinde şansızlıktı,Ayrıca Yedek altarnatiflerinin olmaması,Tüm yükün iki oyuncuyabinmeside ayrıca şansızlıktı.
Yarın kimse Neden Bu oyuncuyu sattık demesin.
Gökhan Ünal Kötü oyuncu olsaydı Türkiyede Gol kralı olmazdı.
Büyük ihtimalle artık gitti.
Güle Güle Gökhan diyorum.
Ben Gökhanı Özleyenlerden olacağım.
Gökhan gitti diye Üzülenlerden olacağım.
Polemik konusu olmasın ben fikrimi söylüyorum.Herkes aynı düşünmek zorunda değil.

EMRE HASANOĞLU
15.01.2010, 09:55
git artık gokhan

Gökçebey
15.01.2010, 10:44
Gitti zaten. Gözünüz aydın.

Ve Gökhan Ünal transfer gerçekleşti. Galatasaray’ın da peşinde olduğu Trabzonspor’un golcüsü Gökhan Ünal Fenerbahçeli oldu.

Bordo mavili kulüp, golcü futbolcusunu Burak artı 3 milyon Euro karşılığında Fenerbahçe’ye verdi.

Hürriyet'in haberine göre: Fenerbahçe ile Trabzonspor Gökhan Ünal için transfer görüşmesine yaklaşık 15 gün önce başladı. Sarı lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım’ı arayan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, golcü futbolcuyu Fenerbahçe’ye önerdi:

Başkan, Gökhan Ünal ile ilgilenir misiniz?

Şener’in bu teklifine sıcak yaklaşan Yıldırım’ın yanıtı kısaydı;
Tabii ki başkan, neden olmasın.
Bu sözlerin ardından görüşmeler başladı. Fenerbahçe’nin Semih Şentürk ile yaşadığı sorunlar da bu transferin hızlanmasını sağladı. Sarı lacivertliler Gökhan Ünal’a karşılık öncelikle Önder Turacı ve Burak Yılmaz’ı Trabzon’a önerdi. Halen Eskişehirspor’da kiralık oynayan Burak Yılmaz sezon sonu itibariyle bonservisi ile birlikte Trabzon’a verilecekti.

Önder istemedi
Burak’ın yaklaşımı olumluydu, ancak Önder Trabzonspor’a gitmek istemiyordu. Bordo mavililer bu iki futbolcuyla birlikte Fenerbahçe’den para da talep ediyordu. Önder’in tavrı bir ara transfer görüşmesini çıkmaza soktu.

Ancak daha sonra pürüzler giderildi ve Önder’in yerine Fenerbahçe 3 milyon Euro önerdi.
Bordo mavililer Burak Yılmaz artı 3 milyon Euro’luk teklifi kabul edince sorun giderildi ve Gökhan Ünal Fenerbahçeli oldu.

Transferle ilgili konuşan Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, “Fenerbahçe’ye Gökhan konusunda verilmiş bir sözümüz vardı. Biz bu sözümüzü tuttuk ve Gökhan Ünal’ı Fenerbahçe’ye verdik. Gökhan artık Aykut Kocaman’a teslim” dedi.

Gökhan’ın bugün ya da en geç yarına kadar Fenerbahçe kampına katılması bekleniyor.

İnternetspor

hamucera
15.01.2010, 10:44
Buraya yazıyorum,Gökhan Fb de golleri atmaya başladğında Herkes neden gönderdik diye feryat edecek.
Bana Göre Gökhan Kötü bir oyuncu değil.Trabzonsporda Talihsizlik yaşadı,Şu attı direkten döndü,Çıkmaz denilen Toplar kaleciler tarafından Çıkartıldı.
Medya habire yalan haberler yazdı.Adamın Yılbaşında izinde iken Çekilen görüntülerini Cevat Kol İmzası ile "Akadaşları kampta iken o sabahlara kadar eğlendi,Gece yarısı sarhoş kampa gitti" diye haber yaptılar,
Tüm bunlara rağmen geçen sezon 15 gol 9 asistle Oynadı,Trabzonsporun attığı gollerin yarısına imza attı.Ayrıca Umuta al da at diye verdiği asistlerden en az 10-15 tanesi heba oldu.
Bu sezon takım komple kötü idi sanki sadece Umutla Gökhan kötü oynuyormuş gibi tüm suçu Bunlara yıktık,Hugo Bros faciasının suçlusu bile Umut Gökhan Oldu.
Umut ile Gökhanın aynı türde oyuncular olması,Gökhanın Umutla yan yana oynaması iki oyuncu içinde şansızlıktı,Ayrıca Yedek altarnatiflerinin olmaması,Tüm yükün iki oyuncuyabinmeside ayrıca şansızlıktı.
Polemik konusu olmasın ben fikrimi söylüyorum.Herkes aynı düşünmek zorunda değil.

tamamı olmasa bir büyük çoğunluğuna katılıyorum,

Gökhan golleri atmaya başlayınca neden gönderdik diye feryat etmeyecekler adamı hain ilan edecekler, bizde bilerek atmadı, hainlik etti, şimdi atar utanmadan diyecekler

magicyattara
15.01.2010, 10:56
O fiziki yapıyla bundan sonrası için burdan daha iyi olabileceğini zannetmiyorum.
Beli esnemiyor adamın.
Çok çok çok çalışması lazım ki ve kendini futbola vermesi lazım ki bir şeyler yapabilsin.O da çok zor görünüyor.Bu yaştan sonra extra hiç bir zahmetin altına girmez o bünye.
Fenerde de gol atamaz.
O kadar iddialıyım Gökhan konusunda.

Hüseyin İlkin
15.01.2010, 10:57
Daha goller atıp, bir türlü sahaya koyamadığı mücadelenin içinde olma isteğini bizlere gösterecekti. Nereye gidiyorsun Gökhan Ünal. :D

pazarkapılı
15.01.2010, 10:59
tamam dikiş tutmadı takımda oynayamadı evet hepsine kabul...simdi geriye dönelim iki bilemediniz üç yıl önceye...burak yılmazı isteyen trabzonspora ve burak tarafından aldıgı cevaba,ardından zafer yelene ardından vs....tüm sözler havada kalmıs tüm yapılanlar yok gibi davranılmıs...iş ahlakı...oyuncunu pazarlama yöntemi tipik bir cavcav, dogan usulu artırma yöntemleri...kimler ögretti karadenizin güzel insanlarına bunları yoksa sular mı yandı....

BAHADIR33
15.01.2010, 10:59
Herkes için hayırlı olur umarım..
Kızdık,bağırdık ama bizi çok sevindirdiği anlar da oldu.
Benim hakkım varsa helal olsun. Yolu açık olsun..

Tayfun
15.01.2010, 11:08
Ruhunu kaybetmiş futbolcuların Trabzonspor'da işi yok !

tslover
15.01.2010, 11:42
bu yazıya imzamı atarım.Trabzonda insanları harcamak çok kolay.Çünkü herkes futbolu biliyor ???!!!

Hotaman
15.01.2010, 12:11
Gitmesine üzülenlerdenim.
Geçen yıl iyi de bir performansı vardı.
Yolu açık olsun...

aaahmet61
15.01.2010, 12:46
gökhan ünal parayı alır ama fener taraftarından bir ton küfür yiyecek.

Enes Başkaya60
15.01.2010, 13:06
Ugurlar olsun..........

MuratJ
15.01.2010, 13:07
Düşündüm de yeter ki Gökhan gitsin. Burak Yılmaz'a bile alıştırabilirim kendimi. Hiçbir zaman kabul edemedim bu adamı sorumsuzun teki. Gittiğini görmek için sabırsızlanıyorum.

wien_ts
15.01.2010, 13:08
hayirli olur insallah herkes icin..

coach
15.01.2010, 13:16
Gökhan Ünal Fb ye gidip bir sürü gol atarsa atar..
Mesele Gökhan Ünal'ın fb de çok gol atması değil Trabzonspor Kulübün'deki kötü performansıdır..

Harun-61
15.01.2010, 13:19
Alex de Souza’nın açıklamalarından bazı önemli başlıklar şöyle:

“GÖKHAN ÜNAL ÇOK KALİTELİ”-

Gökhan Ünal gelirse benim görüşüm onun çok kaliteli bir oyuncu olacağıdır. Tıpkı bizim takımdaki oyuncular gibi o da çok kaliteli. Milli Takım’da da çok önemli işlere imza atmış bir oyuncu. Eğer gelirse bizim takımımıza çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Mesut
15.01.2010, 13:19
en doğru karar bu idi hem gökhan için hemde trabzonspor için
iki taraf içinde en hayırlı karar bu idi
ikiside birbirine zarar veriyodu.
iyi oldu.

Mert Pasa
15.01.2010, 13:21
Düşündüm de yeter ki Gökhan gitsin. Burak Yılmaz'a bile alıştırabilirim kendimi. Hiçbir zaman kabul edemedim bu adamı sorumsuzun teki. Gittiğini görmek için sabırsızlanıyorum.

Gokhan Unali bu haliyle kimsenin begenmesi mumkun degildi.Ama ben ondan futbolunu ve karakterini gelistirip buyuk futbolcu olmasini beklerdim.Olmasa da verilen paranin geri alinmasi karsiliginda gitmesini tercih ederdim.

Besiktas Fenerbahce Antalya Eskisehir vb bir cok takim gezmis sorumsuzlukta Gokhandan asagi kalmaz Burak Yilmazin Karadeniz Firtinasi denecek bir 11 icinde yeralmasina,gozumle gorsem, inanamam.

bence Semihle takasta israr edilmeli ya da tek para ile satilmaliydi.

MuratJ
15.01.2010, 13:23
En anlamadığım mantıkta şu; Gökhan orada çok gol atarsa görürsünüz siz! Yahu ne alakası var isterse 1876 tane gol atsın. Benim için önemli olan bu adamın benim takımımda yaptıklarıdır.(yapamadıklarıdır) Buna göre değerlendiririm bu adamı! Trabzon'da 1 gece daha geçirmeyi haketmiyor. Hiçbir özelliği yok sahada ayakta bile duramıyor bayağı kötü bir futbolcu. Varlığı bile zarar takıma gitsin çok sevineceğim üstelik o parayla Fatih'i kesin alabiliriz. Gitsin fb de goller atsın fikrim mi değişecek tabiki de hayır. Ben burda geçenlere bakarım.

Hadi Gökhan biran önce git!!

Mustafa Ayazoğlu
15.01.2010, 13:23
Fenerbahçeye giderse şu yönden sevinilir, artık biz onların artıklarını değil onlar bizim artıklarımızı transfer etmiş olur.

Samet Yildirim
15.01.2010, 13:26
Semih hic oynamadigi yerde gökhanin oynama sansi cok az...

3-4 milion euro arti ugur boral süper olur...

matalar
15.01.2010, 13:28
Lig TV yayınından aktarılan son dakika bilgisine göre, Gökhan Ünal Fenerbahçe ile anlaştığını takım arkadaşlarına da duyurdu.

İdmanda arkadaşlarıyla vedalaşarak takımdan ayrılacağını açıklayan golcü futbolcu, Fenerbahçe'ye transferi hakkında resmi açıklama yapmak için ise Başkan Sadri Şener'in Kolombiya'dan dönmesini beklediğini ifade etti.

Öte yandan iki kulüp arasında anlaşmanın sağlandığı, ancak Eskişehirspor'un da Burak Yılmaz'ı bırakmak istememesi nedeniyle transferin uzadığı ifade edildi. İddialara göre Eskişehirspor Burak karşılığında Engin Baytar'ı transfer etmek istiyor.

DETAYLAR AZ SONRA...

AJANSSPOR

ilhan
15.01.2010, 13:31
Başlığı benden başkasına kapattırmam.
:D

Great White
Lig TV yayınından aktarılan son dakika bilgisine göre, Gökhan Ünal Fenerbahçe ile anlaştığını takım arkadaşlarına da duyurdu.

Bir anda Gökhan sevgisi zuhur ediverdi bünyeme nedense:)

Ulen Fenerli tayfa.. Az kaldı. Çekeceğiniz var benden:D

AKSOY_61
Şu gökhan transferinde tek olumlu nokta gökhanı çingene zihniyetli gs nin alamaması.

Bu adamın sadece bir devrelik kötü performasından dolayı 3 milyona gitmesi bir de üstüne burak gibi bi adamın alınması
insanın moralini bozuyor.

sametaydin
15.01.2010, 13:32
Güle güle. Gökhan Ünalı arayacağımızı hiç sanmıyorum.

pazarkapılı
15.01.2010, 13:35
kendisini nostalji sayfalarındaki derin yolculugunda bekliyoruz....

krdnz
Aranacak oyuncular vardır;

Şota Arveladze,

Hami Mandıralı,

Fatih Tekke,

Gökdeniz Karadeniz ...

Yukarıda saydığım oyuncular gibi birçok isim daha ekleyebilirim ama buna Gökhan Ünal dahil olmaz.

Markaj61
Gitmesi sorun değil, gitsin. Ama sen dünyanın parasını verdiğin futbolcuyu takasa sokarken akıllı olacaksın. Semih+3.5 milyon€ olsa anlarım. Ya da Kazım+Semih olsa yine anlarım. Ve ya Kazım+Semih ya da Uğur Boral+Semih olsa yine güzel. Ama ne yapıyorsun? Seni istemeyen Burak' ı, gol kaçırma rekortmenini +3 milyon€ ile birlikte alıyorsun. Olmaz böyle transfer.

Mert67
15.01.2010, 13:37
Fb'de gol kralı da olsan,Şampiyonlar ligini de alsan bu taraftarın çoğunluğu seni hiçbir zaman aramıyacak.
Güle güle.

mehmet_35
15.01.2010, 13:37
yolu açık olsun..

Dursun Kaplan
15.01.2010, 13:38
Gökhan yolun pak, msn açık olsun ordan görüşürüz. :D

Hüseyin İlkin
15.01.2010, 13:39
Gitmeee, ne olur bırakıp gitmeeee.

sakaryalı.61
15.01.2010, 13:42
bahtın kapalı olsun sana şans mı dileyecem beceriksiz herif o kaçırdığın goller aklıma geliyorda sanki diyorumki.... neyse aklımda kalsın seni hiiiç aramayacağız aldığın o parada sana haram olsun ......anladın onu

inprise
15.01.2010, 13:43
fenerde de bizdeki gollerin yarısını kaçırsın, gökhan kaliteli iyi futbolcu deyip trabzon şehrine ve taraftarına çamur atan yorumcuları görecem ben.

mustafadinç
15.01.2010, 13:44
Fb'de gol kralı da olsan,Şampiyonlar ligini de alsan bu taraftarın çoğunluğu seni hiçbir zaman aramıyacak.
Güle güle.

15 gol 13 asistle oynamış olan süper forvetimiz yolun açık olsun bundan sonraki hayatında sonsuz başarılar Allah muvaffak etsin,aldığın para son kuruşuna kadar helal olsun...

slmn
15.01.2010, 13:46
Şükür namazına az kaldı :D

krdnz
15.01.2010, 13:46
Trabzoncell
FLAŞ

Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu: "Gökhan Ünal için Fenerbahçe ile prensip anlaşmasına vardık.İmzalar bugün veya yarın atılır"dedi

Mehmet Fırat
15.01.2010, 13:47
Hizmetlerin için teşekkürler. :)

erolizmts
15.01.2010, 13:48
En anlamadığım mantıkta şu; Gökhan orada çok gol atarsa görürsünüz siz! Yahu ne alakası var isterse 1876 tane gol atsın. Benim için önemli olan bu adamın benim takımımda yaptıklarıdır.(yapamadıklarıdır) Buna göre değerlendiririm bu adamı! Trabzon'da 1 gece daha geçirmeyi haketmiyor. Hiçbir özelliği yok sahada ayakta bile duramıyor bayağı kötü bir futbolcu. Varlığı bile zarar takıma gitsin çok sevineceğim üstelik o parayla Fatih'i kesin alabiliriz. Gitsin fb de goller atsın fikrim mi değişecek tabiki de hayır. Ben burda geçenlere bakarım.

Hadi Gökhan biran önce git!!
:alkış:
Artı olarak, acaba Gökhan Ünal da bizim kadar Trabzonspor'un ne kazanıp kaybedeceğini düşünüyormu? Ben hiç sanmıyorum. O şu an İstanbul'a gittiğinde oturacağı mevkideki gece kulüplerinin adreslerini araştırıyordur bence. Trabzonspor'a karşı gram sevgisi olsaydı zaten şu ana kadar 7-8 gol atabilirdi. Kimse psikoloji falan filan edebiyatı yapmasın. Milyon euroları götüren adam bu bahaneleri öne süremez. O parayı alan adam gerekirse kulağına pamuk tıkar ve sahaya çıkar.

Ama doğrudur, Fenerbahçe'de gol kralı bile olabilir tekrar. Fakat Trabzonspor'da kaldığı sürece daha iyi bir performans beklemek hata olur. Kafa da Trabzonspor'u bitirmiş futbolcudur.

Arif Timurcioğlu
Umarım seni aramayız süper ligteki sayılı forvetlerden biriydin.

mustafadinç
15 gol 13 asistle oynamış olan süper forvetimiz yolun açık olsun bundan sonraki hayatında sonsuz başarılar Allah muvaffak etsin,aldığın para son kuruşuna kadar helal olsun...

faik celikoflu
Guizayla dünyanın en iyi ikilisi olurlar :D

açın yolları G-G ikilisi geliyooor :)

Özge
15.01.2010, 13:49
Güle güle Gökhan.:DÇok büyük umutlarla alındın ama bekleneni veremedin.Guiza ile gol kaçırma rekoru kırarsınız umarım:D

krdnz
15.01.2010, 13:49
Guizayla dünyanın en iyi ikilisi olurlar :D

açın yolları G-G ikilisi geliyooor :)

Guizanın ruh ikizi :)