PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45

Emo91
04.01.2010, 21:01
Sevmiyorum bu adamı kimse zorlayamaz sevmem için ama sevmemem desteklemediğim anlamını içermiyor. Bu takımda oynadığı her dakika desteklerim ama biraz oynasun canum o da =)

mantik bir kere mantik degil bence....
ayrica adami sev diyen kimse yok, yeterki rahat birakin!!

inaniyorum ki gökhan herkezden fazla pozisyonlari gole cevirmek istiyordur!
aksini düsünmek biraz anormal olur.

Murat'
04.01.2010, 21:04
Gökhan ne olur en başta beni olmak üzere hepimizi utandır.

ESER
04.01.2010, 21:18
gokhanin kac sene daha kontrati var ?

Hqmi
04.01.2010, 21:19
Şaşırtıyor..

ÖmerFarukYılmaz
04.01.2010, 21:28
Rahat bırakın rahat..

orhan_61
04.01.2010, 21:29
size yaranılmaz cidden!
Birazcık insaf!
daha ne İnsafindan bahsedİyon gecen sezon sampİyonluk kİmİn yÜzÜnden gİttİ adamda ruh yok.....

Emrah KabuL
04.01.2010, 22:26
daha ne İnsafindan bahsedİyon gecen sezon sampİyonluk kİmİn yÜzÜnden gİttİ adamda ruh yok.....

Şampiyonluk dediğin yani bizim 26 senedir özlemini duyduğumuz hedefe ulaşabilmemiz bir tek oyuncuya mı bağlı ? ağzınız da sakız oldu ruh ruh.. psikiyatri de kesildiniz şimdi başımıza. Saldırmaya gelince ruh yok ama tribünde Gökhan ve Umut sahada ter döküyorken, Fatih Tekke sesleriyle orayı inletmek Trabzonspor ruhuna has olmalı..! İnsan da ruh mu bırakırsınız.

SEDAT
04.01.2010, 22:28
Şampiyonluk dediğin yani bizim 26 senedir özlemini duyduğumuz hedefe ulaşabilmemiz bir tek oyuncuya mı bağlı ? ağzınız da sakız oldu ruh ruh.. psikiyatri de kesildiniz şimdi başımıza. Saldırmaya gelince ruh yok ama tribünde Gökhan ve Umut sahada ter döküyorken, Fatih Tekke sesleriyle orayı inletmek Trabzonspor ruhuna has olmalı..! İnsan da ruh mu bırakırsınız.

-sen böyle herkese fırça attığınımı zannediyorsun kardeşim..
-Sen mi en iyisini biliyorsun herşeyin...
-Cevap verirken daha sakin yaz bence...

Ömer TOPAL
05.01.2010, 00:03
sükut durun uşaklar.....herkez takımın iyiligini istiyor..kırmayın birbirinizi

Sefa
05.01.2010, 00:07
gokhanin kac sene daha kontrati var ?
Seneye bitiyor.

atomania
05.01.2010, 01:30
''Üzerime araba sürdüler!''

Trabzonspor'un golcüsü Gökhan Ünal, trafikte üzerine araba sürüldüğünü açıklayıp şartlar uyarsa takımdan ayrılacağını söyledi.
04 Ocak 2010 Pazartesi 10:20

Trabzonspor'un ara transferde adı bir çok kulüple geçen suskun golcüsü Gökhan Ünal içini dün gazetecilere döktü. Antalya'daki kampta idman öncesi konuşan Gökhan, Şenol Güneş ile Trabzonspor'da yeni bir sayfa açtığını söyledi. Milli oyuncu, "Bu sezon birkaç maç dışında iyi oynadığım söylenemez. Kendimden ben de memnun değilim. Ancak şahsıma edilen küfürler, beni adeta futboldan soğuttu" diye konuştu

TRABZON'A KÖTÜLÜK YAPIYORLAR

Şartlar uyarsa ve bordo-mavili kulüp de kazanırsa Trabzonspor'dan ayrılabileceğini söyleyen Gökhan, "Artık yeni ve temiz bir sayfa açtım. Kalsam da kalmasam da ikinci yarıda bambaşka bir Gökhan Ünal sahada olacak. Beni Trabzonspor'dan soğutmak için bazı insanlar her şeyi yaptı. Küfürden tutun da trafikte tacize kadar... Kırmızı ışıkta duruyorum; arabayı üzerime sürüyorlar. Bunlar birkaç kişi. Ama bana değil; Trabzonspor'a kötülük yapıyorlar" itirafında bulundu.

FENERBAHÇE İLE GÖRÜŞMEDİM

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Gökhan Ünal transferi için görüştüğünü haberlerini yalanlayarak, "Aziz Bey ile en son Kulüpler Birliği toplantısında görüştük" dedi. Gökhan Ünal'ın şu an takımla idmanlara çıktığını hatırlatan başkan Şener, "Kendisi hâlâ bizim futbolcumuz. Değerini bulan her futbolcu satılabilir" ifadesini kullandı. Gökhan için Trabzonspor'a ilk teklifi Galatasaray yapmıştı.

Sabah

hamucera
05.01.2010, 08:55
Emrah 1,5 sene boyunca Bir arpa boyu yol almamışsın aksine geri gitmişsin...2 gol atmışsın ondan sonra destek istiyosun..Ne yapsın taraftar zamanında verdiği desteği verdi bu Barış Memiş gibi değil pişip geri gelsin 27-28 yaşında adam yok üstüne araba sürüyolarmış da yok taciz ediyolarmış da bıraksın bu işleri her şeyi taraftar yapıyor futbolcu sütten çıkmış ak kaşık geçen yılbaşı rus bayanlarla foto çektirmeyi biliyordu barda beni konuşturmayın Ha şimdi bazı arkadaşlar adamın özel hayatıdır sanane derler..O zmn taraftarın da özel hayatı Trabzonspordur Gökhan sahada boş boş dolanırsa Taraftar onu inip dövse haklıdır adam para biriktirip maça geliyor ama beyfendinin umrunda değil..Bakıp göreceğiz dediği 15 gole ulaşabilecek mi hiç sanmıyorum.Aşşağıdaki sahneyi çok göreceğiz görürsünüz

http://www.ajansspor.com/resim/gokhanunal_bursa_uzuntu.jpg

sen gerçekten amma boş konuşuyorsun, sanane, bana ne özel hayatından hocasından izin almış, istediğpi bayanla gece geçirir, aynı eleştirileri Yattara başlığında da yaptınmı, site sakinleri tarafından şikayet edildiğini bu yüzden, karısını dövdüğünü duyduk, böyle eleştirdin mi Yattara yı

adamın üzerine araba sürmüşler bunda bile adamı suçlu görüyorsun,sevmiyorsan yazma bu başlığa, bu şekilde yorumlar ile insanları daha da fazla germe, nedir ya 26 sene şampiyon olamayan takımın geçen yıl şampiyon olamamasını da 2 oyuncuya bağladınız ya öncesi, sen haklısın ya oyuncuyu dövmeye, git döv o zaman, sonra gelip buralarda yazma ama neden başarılı olamıyoruz, Ogün dövüldü hatırlarmısın, sanmıyorum ama hatırlıyorsan yaz bakalım ondan sonra neyin değiştiğini,

Faik Yılmaz
05.01.2010, 09:01
Gökhanın bu durumda olmasında biz taraftarında suçu var. Geldiği ilk günden beri hiç sabır göstermeden eleştirdik yuhladık. Hatta bazı densizler mail adresini ve telefonunu bulup küfür bile ediyorlar... Maçlardan önce sözlü tacizlerle saldırdılar. Her kaçırdığı pozisyonda büyük öfkeyle tepki gösterildi...

Aynı maçta Umut % 1000 lik pozisyonları leblebi gibi harcadı ama kimse ona bir şey demedi....

Suçu 6 milyon euroya gelmesiydi çok para verilmesi. Demek Fenerlilerin Guızayı asmas lazım o zaman...

Arkadaşalr birazda suçu kendimizde arayalım....

F.Erdem
05.01.2010, 09:08
Hep isyan hep negatiflik.
Taraftarın bu negatifliği futbolcuları da etkiliyor.

Taraftarımız psikolojik olarak herşeyi bitirmiş,böyle olunca da negatiflik tüm camiayı sarıyor.

Şenol Hoca geldi birşeyler vermeye çalışıyor.

Taraftar takımı için itici güçtür,ateşleyendir,ileriye gitmesini sağlayandır.
Biz ise takımımıza pati çektiriyoruz artık,herkes yorgun.

Sabretmeyi öğrenelim.

Cengiz Çubukcu
05.01.2010, 09:14
Hiç de aramayalım Faik, bir profosyonel futbolcu bu kadar çok bahanenin altına sığınmamalı....

SEDAT
05.01.2010, 09:18
-Acaba bu arkadaşın yaptığı açıklamaları tayfun cora yapsa ne olurdu diye düşünüyorumda ..

Erbay
05.01.2010, 10:33
Kendisi de geldiği günden beri istikrarla kötü oynuyor. Kupada gs maçında öyle kötü oynarken tüm dünya karşıma geçmiş küfür ediyoyordu sanki bana. Ne olacak şimdi Gökhan? İkinci yarı at golleri ve sahada konuş.

Armağan Dere
05.01.2010, 12:15
sen gerçekten amma boş konuşuyorsun, sanane, bana ne özel hayatından hocasından izin almış, istediğpi bayanla gece geçirir, aynı eleştirileri Yattara başlığında da yaptınmı, site sakinleri tarafından şikayet edildiğini bu yüzden, karısını dövdüğünü duyduk, böyle eleştirdin mi Yattara yı

adamın üzerine araba sürmüşler bunda bile adamı suçlu görüyorsun,sevmiyorsan yazma bu başlığa, bu şekilde yorumlar ile insanları daha da fazla germe, nedir ya 26 sene şampiyon olamayan takımın geçen yıl şampiyon olamamasını da 2 oyuncuya bağladınız ya öncesi, sen haklısın ya oyuncuyu dövmeye, git döv o zaman, sonra gelip buralarda yazma ama neden başarılı olamıyoruz, Ogün dövüldü hatırlarmısın, sanmıyorum ama hatırlıyorsan yaz bakalım ondan sonra neyin değiştiğini,

Sen yazdığımdan bunu anladıysan bravo!...Yandı Gülüm Keten Helva!..Yanlış anlamalara devam..Ben eğlenmesin demedim ki..kendini 1,5 senede bir arpa boyu geliştiremeyen bir adamdan bahsediyoruz..Eğlensin,gezsin ancak görevini yaptıktan sonra..Sen Çok dolu konuştun valla Vali yapmak lazım seni...

ibrahim
05.01.2010, 12:18
aga sunu dogru dedin valla mesela galatasaray macinda sahada ruh gibi dolandi durdu niye bi ise yaramadi demi ;) nerden baksan ruh fiskiriyo adamda

Murat'
05.01.2010, 12:24

Çok doğru söyledin.

Kelimesi , kelimesine katılıyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
05.01.2010, 12:28
hazırlık maçlarında atmaya devam...

hamucera
05.01.2010, 12:53
Sen yazdığımdan bunu anladıysan bravo!...Yandı Gülüm Keten Helva!..Yanlış anlamalara devam..Ben eğlenmesin demedim ki..kendini 1,5 senede bir arpa boyu geliştiremeyen bir adamdan bahsediyoruz..Eğlensin,gezsin ancak görevini yaptıktan sonra..Sen Çok dolu konuştun valla Vali yapmak lazım seni...

yazdıklarına bir daha bak, farklı birşey anlatmak istiyorsan farklı yaz, bizim özel hayatımız Trabzonspor, Gökhan sur kızları ile eğlendi diyerek yazdığın yazıdan ansıl bir anlam çıkar

Armağan Dere
05.01.2010, 12:57
yazdıklarına bir daha bak, farklı birşey anlatmak istiyorsan farklı yaz, bizim özel hayatımız Trabzonspor, Gökhan sur kızları ile eğlendi diyerek yazdığın yazıdan ansıl bir anlam çıkar

Demek İstediğim görevini yaptıktan sonra gezsin Beni ilgilendirmez.... yoksa kimseye bi art niyet taşımıyorum..ancak körü körüne de destek vermeyiniz...hem görevini yapmıyor hem de hocadan izin alıp gitme gibi profosyonelliklerin altına saklanıyor.6,25 milyon euro para verildi yazıktır günahtır...

Tyler Durden
05.01.2010, 12:57
Gitmesi gerektigini dusunuyorum ama sayet ozel hayatinda bu kadar taciz ediliyorsa cok buyuk ayip.Ustte bir arkadasda taraftar para biriktirip maca gidiyor,isterse dover gibilerinden bir sey yazmis.Yahu delimisiniz.Kotu oynuyor diye futbolcu dovulur mu?
Bos konusmayin.

Oğuz ZEYTİN
05.01.2010, 13:07

Trabzonspor'un golcüsü Gökhan Ünal, trafikte üzerine araba sürüldüğünü açıklayıp şartlar uyarsa takımdan ayrılacağını söyledi.

Trabzonspor'un ara transferde adı bir çok kulüple geçen suskun golcüsü Gökhan Ünal içini dün gazetecilere döktü. Antalya'daki kampta idman öncesi konuşan Gökhan, Şenol Güneş ile Trabzonspor'da yeni bir sayfa açtığını söyledi. Milli oyuncu, "Bu sezon birkaç maç dışında iyi oynadığım söylenemez. Kendimden ben de memnun değilim. Ancak şahsıma edilen küfürler, beni adeta futboldan soğuttu" diye konuştu

Şartlar uyarsa ve bordo-mavili kulüp de kazanırsa Trabzonspor'dan ayrılabileceğini söyleyen Gökhan, "Artık yeni ve temiz bir sayfa açtım. Kalsam da kalmasam da ikinci yarıda bambaşka bir Gökhan Ünal sahada olacak. Beni Trabzonspor'dan soğutmak için bazı insanlar her şeyi yaptı. Küfürden tutun da trafikte tacize kadar... Kırmızı ışıkta duruyorum; arabayı üzerime sürüyorlar. Bunlar birkaç kişi. Ama bana değil; Trabzonspor'a kötülük yapıyorlar" itirafında bulundu.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Gökhan Ünal transferi için görüştüğünü haberlerini yalanlayarak, "Aziz Bey ile en son Kulüpler Birliği toplantısında görüştük" dedi. Gökhan Ünal'ın şu an takımla idmanlara çıktığını hatırlatan başkan Şener, "Kendisi hâlâ bizim futbolcumuz. Değerini bulan her futbolcu satılabilir" ifadesini kullandı. Gökhan için Trabzonspor'a ilk teklifi Galatasaray yapmıştı.

Sabah

AYIP!

Başka bir ifadesi olamaz...

Eğer bu röportaj yalanlanmadıysa, kulüp de yönetim de susup kabul ettiyse;

Ayıp ettin Gökhan!

Bu formayı giyen yüzlerce insan oldu.

Ama biz Kaptan Cemil'i, Şenol'u, Turgay'ı, Ünal'ı, Şota'yı, Hami'yi... futbolculuklarından önce ADAMLIKLARI dolayısyla unutmadık...

Bu formayı giyen hiçbir oyuncuya olumsuz yorumum olmadı dost sohbetlerinde ve bu sayfalarda...

İlk oldun Gökhan...

AYIP Ettin Gökhan...

Artık gitsen de bir kalsan da...

Dağlara taşlara vursan da bir gol kralı olsan da...

Yazık ettin Gökhan...

hamucera
05.01.2010, 13:22
Demek İstediğim görevini yaptıktan sonra gezsin Beni ilgilendirmez.... yoksa kimseye bi art niyet taşımıyorum..ancak körü körüne de destek vermeyiniz...hem görevini yapmıyor hem de hocadan izin alıp gitme gibi profosyonelliklerin altına saklanıyor.6,25 milyon euro para verildi yazıktır günahtır...

izin alıp ta biryerlere gittiyse bu hocanın sorumluluğundadır, takımın başında hoca varsa ve bu hocaya destek verildiyse icraatlarına da saygı duyulmalıdır. Bu her oyuncu için aynıdır. 6,25 milyon euro verildiyse Gökhan'a bu suç Gökhan'ın mı yoksa hiç pazarlık yapmadan ne istiyorsanız kabul diyen başkanın mı ?

sessizkral_1
05.01.2010, 16:58
AYIP!

Başka bir ifadesi olamaz...

Eğer bu röportaj yalanlanmadıysa, kulüp de yönetim de susup kabul ettiyse;

Ayıp ettin Gökhan!

Bu formayı giyen yüzlerce insan oldu.

Ama biz Kaptan Cemil'i, Şenol'u, Turgay'ı, Ünal'ı, Şota'yı, Hami'yi... futbolculuklarından önce ADAMLIKLARI dolayısyla unutmadık...

Bu formayı giyen hiçbir oyuncuya olumsuz yorumum olmadı dost sohbetlerinde ve bu sayfalarda...

İlk oldun Gökhan...

AYIP Ettin Gökhan...

Artık gitsen de bir kalsan da...

Dağlara taşlara vursan da bir gol kralı olsan da...

Yazık ettin Gökhan...

Adam üstüme araba sürdüler nerdeyse beni öldürecekler nasıl bu ortamda kafamı futbola verebilirim yapmayın etmeyin diyor ve ayıp ediyor.?hiçbişi anlamadım

mustafadinç
05.01.2010, 17:29

Sabah

Gökhan kardeşime % 100 katılıyorum çok doğru adam geçen yıl 15 gol 14 asist yaptı daha küfür edildi bir maç gol kaçırdı tribünler Fatih Tekke diye inliyor siz kendinizi Gökhan kardeşimin yerine koyun omu dedi bonservisime 6,25 milyon euro verin diye
(bu arada Fatihin Futbolculuğuna sözüm yok süper golcü ona sözüm yok yanlış anlaşılmasın)

Kazım Uzunboy
05.01.2010, 17:34
Üzerine araba sürmek yerine kovalayacaksın İstanbul'a kadar olacak bitecek.

mustafadinç
05.01.2010, 17:43
Üzerine araba sürmek yerine kovalayacaksın İstanbul'a kadar olacak bitecek.

Bravo Kazım bizde bu mantık oldukça biz daha çooook 26 yıllar bekleriz.

Kazım Uzunboy
05.01.2010, 17:48
Abi bırakacaksın bu işleri. Adam istediği zaman oynuyor, istediği zaman oynamıyorsa bıraksın gitsin.

Bırakacaksınız bu ayakları ki daha da fazla beklemeyeceğiz.

Saygılarımla..

Ali Tunahan Güllü
05.01.2010, 17:53
Hadi Gökhan İnşallah ikinci yarıda seni daha farklı izleyecek..

mustafadinç
05.01.2010, 18:00
Abi bırakacaksın bu işleri. Adam istediği zaman oynuyor, istediği zaman oynamıyorsa bıraksın gitsin.

Bırakacaksınız bu ayakları ki daha da fazla beklemeyeceğiz.

Saygılarımla..

Esas siz bırakacaksnız bu işleri ki beklemeyelim.

Semih
05.01.2010, 18:22
Armağan Dere,

Siz insan mısınız?
Vicdan kelimesinden nasiplendiniz mi hiç?

Kazım Uzunboy
05.01.2010, 18:36
Esas siz bırakacaksnız bu işleri ki beklemeyelim.

Biz bırakıyorduk zaten ama durum ortada..

Serdær
05.01.2010, 23:18
Ben herhangi bir takımda profesyonel futbolcu olacağım ve o takımın taraftarı benim üzerime araba sürecek ondan sonra benden futbol oynamamı bekleyecekler.

Gökhan için , sorunlarının olduğunu gerek yönetimden gerek eski teknik direktör Hugo Bross onunla konuşmamasından dolayı bu duruma geldiğini bir çok defa söylemiştim.

Ne olursa olsun konuşarak herşey çözülür çözülmeyecek birşey yok.

Şenol Güneş'te Gökhan'ın durumunu bildiği için birebir görüşme yaparak gerekli açıklamaları yapıp moral verdi.

Şimdiye kadar gerek eski teknik direktör gerek Sadri Şener ve ekibi konuşmadığından dolayı Gökhan Ünal bu duruma geldi.

Eğer bizde kalırsa ki kalacağına inanıyorum , ikinci yarı çok farklı bir Gökhan Ünal izleyeceğiz.

Türkiyenin şuanda en iyi yerli forvet oyuncusuna sahibiz ve bunun maddi,manevi değerini bilmemiz gerekiyor ; bileceğiz !

İnadına Gökhan ÜNAL !

Armağan Dere
05.01.2010, 23:29
Armağan Dere,

Siz insan mısınız?
Vicdan kelimesinden nasiplendiniz mi hiç?

Pardon,Acaba neyin vicdanı anlayamadım Gökhan Ünal'ı eleştirdiğimden dolayı mı?...Şöle düşün başarısızlıkların üzerine giderek başarıyı yakalayabilirsin 1,5 sene boyunca futbol olarak gelişme kaydedememiş aksine gerilemiş bir adamdan bahsediyoruz...Bu RUHSUZLUĞUN ödülü alnından öpmek midir?...bizim başkan az girişken olsa Semih-Gökhan takasıyla bu iş biterdi...ha Gökhan beni 2.yarı utandırsın gelip kendisinden özür bile dilerim burda..Ama sanmıyorum yanılayım...

Serdær
05.01.2010, 23:35
Pardon,Acaba neyin vicdanı anlayamadım Gökhan Ünal'ı eleştirdiğimden dolayı mı?...Şöle düşün başarısızlıkların üzerine giderek başarıyı yakalayabilirsin 1,5 sene boyunca futbol olarak gelişme kaydedememiş aksine gerilemiş bir adamdan bahsediyoruz...Bu RUHSUZLUĞUN ödülü alnından öpmek midir?...bizim başkan az girişken olsa Semih-Gökhan takasıyla bu iş biterdi...ha Gökhan beni 2.yarı utandırsın gelip kendisinden özür bile dilerim burda..Ama sanmıyorum yanılayım...

İlk geldiği sezonda 14 gol 11 asist yaptığı.

Hangi 1,5 sezondan bahsediyorsunuz.

Bu devrenin ilk yarısında kötüydü.

Bizim taraftarı anlamakta güçlük çekiyorum..

Hangi 1,5 ?

25 gol attı ve attırdı . Ne yapmasını bekliyorsunuz daha ?

Umut'a kaval kemiğiyle gol attırdı ? Ne olacak daha ?

Armağan Dere
05.01.2010, 23:38

Hangi 1,5 ?

Bunun 5 katını da kaçırdığını niye yazmıyon İstatistikler hemen Arsene Wenger'in meşhur sözünü hatırlatırım serdarcım..bu arada modemin arayüzüne baktım problem yokmuş şifreyi bile değiştirdim sonra ttnet adsl'yi arayıp tekrar şifre istedim bağlanmadı internete şu an problem yok teşekkür ederim bu arada...Ama Gökhan konusunda anlaşamıyoruz:)..Ne seveni varmış

Serdær
05.01.2010, 23:40
Bunun 5 katını da kaçırdığını niye yazmıyon İstatistikler hemen Arsene Wenger'in meşhur sözünü hatırlatırım serdarcım..bu arada modemin arayüzüne baktım problem yokmuş şifreyi bile değiştirdim sonra ttnet adsl'yi arayıp tekrar şifre istedim bağlanmadı internete şu an problem yok teşekkür ederim bu arada...Ama Gökhan konusunda anlaşamıyoruz:)..Ne seveni varmış

İlk önce eski nick yazarmısın ? Çıkaramadım :)

Umut Bulut'un kaçırdıkları ?

İbrahim Yattara'nın yattığı yerden para kazanması ?

Bu arada Gökhan Ünal'ın bu sezon kaç maçta 90 dk oynadığını kaç maçta yedek oturduğu kaç maçta daha sonradan oyuna girdiğini bir araştırırsanız ona göre konuşalım ?

Ayrıca Gökhan Ünal , Vanspor'un oyuncusumu ?

Trabzonspor'un oyuncusu tabiki savunacağım .

Anıl C
05.01.2010, 23:45
destekçinim gökhan
hele bi seninle kalalım şampiyonlar ligine
bernabeu'da gollerinle taraftarı susturacağın günler yakın
sıkma canını sen
2. yarı senin yarın olacak

Armağan Dere
05.01.2010, 23:51
İlk önce eski nick yazarmısın ? Çıkaramadım :)

Umut Bulut'un kaçırdıkları ?

İbrahim Yattara'nın yattığı yerden para kazanması ?

Bu arada Gökhan Ünal'ın bu sezon kaç maçta 90 dk oynadığını kaç maçta yedek oturduğu kaç maçta daha sonradan oyuna girdiğini bir araştırırsanız ona göre konuşalım ?

Ayrıca Gökhan Ünal , Vanspor'un oyuncusumu ?

Trabzonspor'un oyuncusu tabiki savunacağım .

Eski nickim ÇAYKARALI_61'di...yüzyüze görüşmedik hiç...Umut'u savunmuyorum o ayrı bir konu..İlk 3 senesini hatırla Yattaranın Ha kötü olmaya Hakkı Var mı Tabiiki yok Yattara'ya dinamit koyuyor yönetim emin ol oynasaydı şu an farklı yerde olurduk..geçen yıl yaptığı kanat ortalarının %kaçı gol oldu ya da Colman'ın ara toplarının diyim...Neyse olanla ölene çare yok...Yine de Gökhan beni utandırsın razıyım gelip delikanlı özürümü de dilerim ancak diyom ya o saç ektirmeyi bilir:),Ferrariyle Gezer..Ondan sonra sahanın içinde dolanır Ferrarisi varya Her tarafa onla gitmekten koşmayı unuttu.Ama Gökhan büyük umutlar vadedilerek getirildi.Sabır Taşı Çatladı Emin ol

Serdær
05.01.2010, 23:53
Eski nickim ÇAYKARALI_61'di...yüzyüze görüşmedik hiç...Umut'u savunmuyorum o ayrı bir konu..İlk 3 senesini hatırla Yattaranın Ha kötü olmaya Hakkı Var mı Tabiiki yok Yattara'ya dinamit koyuyor yönetim emin ol oynasaydı şu an farklı yerde olurduk..geçen yıl yaptığı kanat ortalarının %kaçı gol oldu ya da Colman'ın ara toplarının diyim...Neyse olanla ölene çare yok...Yine de Gökhan beni utandırsın razıyım gelip delikanlı özürümü de dilerim ancak diyom ya o saç ektirmeyi bilir:),Ferrariyle Gezer..Ondan sonra sahanın içinde dolanır Ferrarisi varya Her tarafa onla gitmekten koşmayı unuttu.Ama Gökhan büyük umutlar vadedilerek getirildi.Sabır Taşı Çatladı Emin ol

Gökhan Ünal Ferrayi sattı . :)

Ayrıca daha önce birçok defa söyledim.

Oyuncuyu kaybetmek çok kolay kazanması çok zordur..

Dolayısıyla Gökhan Ünal'ı kazanmak için bizim elimizden geleni yapalım ondan sonra gerekirse tekrardan konuşuruz.

Biz taraftar olarak kazanmak yerine sürekli köstek olursak o zaman gerek MADDİ gerek manevi olarak oyuncuyu kaybedersin..

Bilmem anlatabildim mi.

Mustafa Yüksek
05.01.2010, 23:54
Sana gram inancım kalmadı...Gerçi sen kendine de inanmıyorsun...Her maç ' bu sefer olacak' diyorum gizli bir inançla, seni bekliyorum...Ama sen inadına umursamıyorsun...İstersen 50 gol at,istersen 5 sezon gol atma...Samimi olarak mücadele et sonuna kadar savunacağım seni...Ama çalmışlar ruhunu bir kere...Artık geri gelmeyecekse o ruhun, ki öyle gibi de görünüyor; yolun açık olsun Gökhan...Belki sen farkında değildin ama bu taraftar gönderilen Tekke'nin yerine seni basmıştı bağrına...

Armağan Dere
06.01.2010, 00:00
Gökhan Ünal Ferrayi sattı . :)

Ayrıca daha önce birçok defa söyledim.

Oyuncuyu kaybetmek çok kolay kazanması çok zordur..

Dolayısıyla Gökhan Ünal'ı kazanmak için bizim elimizden geleni yapalım ondan sonra gerekirse tekrardan konuşuruz.

Biz taraftar olarak kazanmak yerine sürekli köstek olursak o zaman gerek MADDİ gerek manevi olarak oyuncuyu kaybedersin..

Bilmem anlatabildim mi.

Hep zaten taraftar kazanmaya çalışacak,Gökhan Niye bizi utandırma yoluna gitmez de ulan hırslı oynıyım utansın bu taraftar diye düşünmez...Zaten eminim ki düşünmüyor düşünse böle olmazdı..Olaya bi de böle bakarsak Sanki destek verdikçe enayi yerine koyuluyormuşuz gibi geliyor...Ha şöle bişe var Ben çok severdim Gökhan'ı Şu anki psikolojimin bu duruma gelmesinde Kendisinin payı büyüktür..Ne diyim Hayırlısı Olsun..UTANDIRSIN BENİ 2. YARI GELİP BURDA ÖZÜRÜMÜ DİLERİM...

Ahmet Başkaya
06.01.2010, 00:08

Hangi 1,5 ?

Abi sen Gökhan'ın geçen sene iyi olduğuna inanıyor musun cidden :S ...

Semih
06.01.2010, 00:09
Armağan Dere,

Yazılarınızın yalnızca bir bölümü eleştiri adı altında okunabilir.

Efendim neymiş, üzerine araba sürmek de sokakta küfretmekte bu taraftarın hakkıymış.
Bunun adı eleştiri değil.

Bir terim türetmeli buna.

Hmmm...
Forma Faşizmi!

Serdær
06.01.2010, 00:10

Geçen sezon için Türkiye liginde altın karma oluşturulursa Gökhan Ünal'ı forvetlerden biri yapardım.

İlk geldiği sezon 25 Attı ve attrdı daha ne olacak Ahmet :)

seyyah61
06.01.2010, 00:14
Üzerine araba sürme hos bir sey degil ama ne maksatla sürdükleri de önemli.
Benim de tanidigim bircok kisi saka maksatli üzerime araba sürmüstür ama öldürme maksatli degil , sadece saka.

Semih
06.01.2010, 00:17
Seyyah61,

Bir futbolcu gördüğünde şaka yapmak için üzerine araba mı sürersin?

Mollasalihoğlu
06.01.2010, 00:18
Böyle şeyin şakası olmaz..

Ondan sonra neden Trabzon tercih edilmiyor diye düşünür dururuz..

Serdær
Seyyah61,

Bir futbolcu gördüğünde şaka yapmak için üzerine araba mı sürersin?

Yoksa gider imza almaya mı çalışırsın ?

Yoksa gider fotoğraf çekmek mi istersin ?

Yoksa forma sözümü istersin ?

Çoğaltabiliriz ..

Armağan Dere
Armağan Dere,

Yazılarınızın yalnızca bir bölümü eleştiri adı altında okunabilir.

Efendim neymiş, üzerine araba sürmek de sokakta küfretmekte bu taraftarın hakkıymış.
Bunun adı eleştiri değil.

Bir terim türetmeli buna.

Hmmm...
Forma Faşizmi!

Peki Gökhan sence kendine yapıcı bi özeleştiri yapmışmıdır? Yapsa böle oynar mı? bırakın röportajları kendini kral golcü sanıyor geçti o ayaklar..Taraftar beni bu hale getirdi diyor?..Sen iyi oynasan taraftar öle demez emin ol bunu sende bende biliyoruz.Almadan Vermek ALLAH'a mahsus...Ancak ben alalım da demiyorum ama 3 veriyosak 1 alalım sence biz 3 vermedik mi Gökhan'a

ne çok şey anlamışsın yazılarımdan aklımda öle bişey yoktu yazarken. ancak zorla tekrar tekrar Yazıyorum..Bi insan düşün parasını biriktirip maça geliyor Gökhan Oyuna giriyor yürüyor,koşmuyor pres yapmıyor 5 dk krampon değiştiriyor bunları uzatabiliriz..Peki Allah görmüyor mu Reva mı bu ben onu demek istedim yoksa sahaya atlayıp gökhan'ı dövsünler demedim..Ancak Evinin önüne Ruhsuz adam Ruhunu geri çağır yazılabilir:)...

Miraç Atalay Çiftçi
06.01.2010, 00:19
Çıık ve oyna, bildiğin gibi, aklıından geldiği gibi.

Serdær
06.01.2010, 00:21
Peki Gökhan sence kendine yapıcı bi özeleştiri yapmışmıdır? Yapsa böle oynar mı? bırakın röportajları kendini kral golcü o ayaklar..Taraftar beni bu hale getirdi diyor?..Sen iyi oynasan taraftar öle demez emin ol bunu sende bende biliyoruz.Almadan Vermek ALLAH'a mahsus...Ancak ben alalım da demiyorum ama 3 veriyosak 1 alalım sence biz 3 vermedik mi Gökhan'a

ne çok şey anlamışsın yazılarımdan aklımda öle bişey yoktu yazarken. ancak zorla tekrar tekrar Yazıyorum..Bi insan düşün parasını biriktirip maça geliyor Gökhan Oyuna giriyor yürüyor,koşmuyor pres yapmıyor 5 dk krampon değiştiriyor bunları uzatabiliriz..Peki Allah görmüyor mu Reva mı bu ben onu demek istedim yoksa sahaya atlayıp gökhan'ı dövsünler demedim..Ancak Evinin önüne Ruhsuz adam Ruhunu geri çağır yazılabilir:)...

Armağan,

Gökhan ilk geldiği sezon Trabzonspor'a çok büyük katkıda bulundu.

Yukarıda yaptıklarından bahsediyorsun bu sene zaten doğru düzgün 90 dk oynamadı.

Ayrıca futbolcu kötü olduğu zaman hemen köstek olmak mı lazım ?

Neden illa köstek olarak düşünüyorsun destek ol ?

Destek oldunuzmu Gökhan Ünal'a konuşuyorsunuz ?

Trabzonspor taraftarının birçoğunda ne yazık ki ''EMPATİ'' duygusu yok.

Yoksa bu durumlara gelmezdik !

Semih
06.01.2010, 00:22
O zmn taraftarın da özel hayatı Trabzonspordur Gökhan sahada boş boş dolanırsa Taraftar onu inip dövse haklıdır.

Ne okuduysam onu çıkarıyorum Armağan.

Ne eksik, ne fazla.

Bekir
06.01.2010, 00:25
Ben inanıyorum..
Gökhan Ünal geçen sezon Umutla yan yana oynamasına rağmen çok iyiydi,sonradan performansı düştü ama sebebi belli...
Ve Baros'un penaltı gollerini çıkarsak gol kralı oluyor,En çok asist yapan Forvet oyuncusuydu ayrıca...

Armağan Dere
06.01.2010, 00:26
Armağan,

Ayrıca futbolcu kötü olduğu zaman hemen köstek olmak mı lazım ?

Neden illa köstek olarak düşünüyorsun destek ol ?

Destek oldunuzmu Gökhan ÜNal'a konuşuyorsunuz ?

Tranbzonspor taraftarının birçoğunda ne yazık ki ''EMPATİ'' duygusu yok.

Yoksa bu durumlara gelmezdik !

Serdar,Emin ol oldum empati duygusu olmayan babama karşı bile Gökhan'ı ve Umut'u savundum:) Düşün 56 yaşında Neler gördü neler bana ne dedi biliyomusun sen şampiyon kadroları görseydin daha çok üzülürdün emin ol ondan dolayı o da Empati duygusunu kaybetmiş olabilir...hemen köstek olmadım ama bazı arkadaşlar artık buna kendini de dahil etmelimisin bilmiyorum hala şampiyonlar ligi diyor barnebau'da golleri sıralarsın diyor lütfen realist olalım...

Serdær
06.01.2010, 00:30
Serdar,Emin ol oldum empati duygusu olmayan babama karşı bile Gökhan'ı ve Umut'u savundum:) Düşün 56 yaşında Neler gördü neler bana ne dedi biliyomusun sen şampiyon kadroları görseydin daha çok üzülürdün emin ol ondan dolayı o da Empati duygusunu kaybetmiş olabilir...hemen köstek olmadım ama bazı arkadaşlar artık buna kendini de dahil etmelimisin bilmiyorum hala şampiyonlar ligi diyor barnebau'da golleri sıralarsın diyor lütfen realist olalım...

Ben genel olarak konuşuyor senin mesajını alıntılıyorum.

Yanlış anlama olmasın lütfen..

Zaman herşeyi gösterecek..

Bekleyip göreceğiz..

Hep destekle ama..

Armağan Dere
06.01.2010, 00:31
O zmn taraftarın da özel hayatı Trabzonspordur Gökhan sahada boş boş dolanırsa Taraftar onu inip dövse haklıdır.

Ne okuduysam onu çıkarıyorum Armağan.

Ne eksik, ne fazla.

Bi an kendimi o an ki duygularıma kaptırmış olabilirim,yoksa dövülsün demiyorum o da nihayetinde insan...Allah'ın bir kulu benim problemim boş boş dolanmasında Ruhsuz olmasında..

Semih
06.01.2010, 00:35
O halde anlaştık.

Afedersin üstelediğim için. :)

Fakat ne oluyorsa, anlık tepkilerden oluyor orası da ayrı.

Mesut
06.01.2010, 00:52
Ya çok eleştiriyoruz
Yada göklere çıkarıyoruz
Ortası yokmu bunun
Gökhan Ünal ne yaptı şimdi göklere çıkarılıp umut bulut yerin dibine sokuluyor hayırdır kaval kemiğiyle gol atıyomuş en azından atıyor
Ruhsuz sahada ne için var olduğunu bilmeyen hangi forma için mucadele etdiğini bilmeyen bir adam değil gökhan isterse ibrahimoviç olsun umut bulut,u tercih ederim

İlker ToSun
06.01.2010, 01:20
devre arasında gerekli dozda pastırma sucuk yüklemesi yapıldığı takdirde kayserideki performansına ulaşacağı kanaatindeyim :)

OZDEN61
06.01.2010, 01:24
gökhan bey küçük emrah modunda biraz açıklama yapınca bayağı acıyan cıktı. acırsınız tabi. gökhana verilen para hissetmesenizde bizim cebimizden cıkıyor, peki o ne yapıyor saha da koşmuyor mücadele etmiyor top gelsin diye bekliyor, top geliyor ama vuracak gücü yok, saç ektirmiştir dünyanın parasını aldığı takıma aldığı paranın 10 da 1 inin karşılığını vermeden toplara bile bile kafa vurmaz, bunları yaptıktan sonra yok efendim özel hayatıma saldırı var. saldırı olur tabii. bir futbolcuyu bitiren özel yaşamıdır. sen atla ucaga rusyaya git , istanbula git sonra karı kız pesinde gez vücut güçsüz kalsın koşma terleme, topa vuracak takatin kalmasın... sonra da yok sundan oynayamadım bundan oynayamadım soyle dediler boyle dediler. sen profesyonel sin. ama bizde topcu avrupadaki gibi yetişmiyorki. futbolcularımızın cogu cahil futbolu okuyamıyorlar, aldıkları parayı da harcarken bocalıyorlar.
senin aldığın paranın 10 da 1 i bana verilse senden daha cok hayrım dokunur takıma.

M.S.SOFU
06.01.2010, 01:47
gökhan bey küçük emrah modunda biraz açıklama yapınca bayağı acıyan cıktı. acırsınız tabi. gökhana verilen para hissetmesenizde bizim cebimizden cıkıyor, peki o ne yapıyor saha da koşmuyor mücadele etmiyor top gelsin diye bekliyor, top geliyor ama vuracak gücü yok, saç ektirmiştir dünyanın parasını aldığı takıma aldığı paranın 10 da 1 inin karşılığını vermeden toplara bile bile kafa vurmaz, bunları yaptıktan sonra yok efendim özel hayatıma saldırı var. saldırı olur tabii. bir futbolcuyu bitiren özel yaşamıdır. sen atla ucaga rusyaya git , istanbula git sonra karı kız pesinde gez vücut güçsüz kalsın koşma terleme, topa vuracak takatin kalmasın... sonra da yok sundan oynayamadım bundan oynayamadım soyle dediler boyle dediler. sen profesyonel sin. ama bizde topcu avrupadaki gibi yetişmiyorki. futbolcularımızın cogu cahil futbolu okuyamıyorlar, aldıkları parayı da harcarken bocalıyorlar.
senin aldığın paranın 10 da 1 i bana verilse senden daha cok hayrım dokunur takıma.
ne yapalım adamı satmayacağız diye açıklıyor kulüp
bizde taraftarlık görevimiz olan desteğimizi veriyoruz
gidip vuralım mı adamı oynamıyor diye
bence biraz gökhan yerinede koymalıyız kendimizi
mesela senin trabzonspordan kayserispora gönderildiğini düşünelim yüksek bir bonservis fiyatıyla
bonservise karışabilirmisin hayır
peki bonservisin yüzünden her gün sana forumlarda hoş şeyler söylenmemesi seni rahatsız eder mi?beni ederdi
gökhanın aldığı parayı kisme bilmiyor
yani kimsenin elinde yazılı bir belge yokken herkes senin aldığın para konusunda sana saldırıyor
yani şöyle düşün seni bir şirket maaşlı işe bağlıyor
sen 2000 tl maaş alıyorsun ama herkes senin oraya gelmenden bir anda rahatsız oluveriyorlar ve senin ne kadar maaş aldığını bilmeden ana bacı düz gidiyorlar.şirketi genel durumuda kötü.
şirketten çıktın altındki çalışanlar sana kızıp otoparkta üzerine araba sürüyorlar,tabi sen bir şey yapamıyorsun.
peki sana yüksek maaş verip işe alan şirket yöneticilerine beni almayın arkadaşım mı diyecektin,bu kadar parayı sen mi istedin?farz et ki istedin şirket yöneticileri senden daha ucuza çalışacak birini bulabilirdi ve zaten sen başka şirkette çalıştığından yer değiştirmekte istemezdin muhtemelen
daha sonra işrketin durumu senin yetersizliğin,otoparkta meydana gelen hadiseler üzerine işe gelmekte isteksizliğin oluşuyor,artık şirket giderken ayakların geri geri gidiyor ve şirketin durumu hala iyi değil
daha sonra şirket devredip yeni bir sahibi oluyor
sen tabi yeni sahibe çıkıp durumu anlatıyorsun
o da bütün şirketi toplayıp açıklıyor ki bundan sonra bu adamla çalışacaksınız
fakat arada altında çalışan bir kaç memur hala senden rahatsız
oysa şirketin yönetimi yeni değişti
nasıl olacak bu iş?
bir gazeteci çağırıp herş ey yolunda daha iyi olacağız gibisinden bir açıklamada bulunup çalışanlarınla yaşamaktan memnun olduğundan bahsediyorsun.....buna rağmen hala çıkıp seni istemeyenler olduğunu söyleyenler var
sen olsan ne yaparsın
ya da ne yapmalı ?

Uğur Cira
06.01.2010, 01:51
eleştirileri üstüme çekmek gibi bir niyetim yok. ama GÖKHAN ÜNALI destekleyenler alınmasın. bu adamın Trabzonspora bir hayır getirmeyeceğini transfer olduğu günde söylemiştim. ve hala bu fikrimde ısrarlıyım. bu ruhsuz haliyle devam ederse taraftarı kanser eder.

Temennim fazla zarar etmeden inşallah elimizden çıkartıp fatih tekke ve iyi de bir yabancı forvet alırız. Fatih,umut,murat , ?? ( 4. transfer)
bu 4 forvet bize yeterde artar bile....

seyyah61
06.01.2010, 02:11
Ben kimsenin üstüne araba sürmem tabi ki.
Bana yapilinca da öldürmek istiyorlarmis hissine de kapilmam ama.

Ahmet Başkaya
06.01.2010, 03:12
Geçen sezon için Türkiye liginde altın karma oluşturulursa Gökhan Ünal'ı forvetlerden biri yapardım.

İlk geldiği sezon 25 Attı ve attrdı daha ne olacak Ahmet :)

Haklısın bir bakıma ama çok gol kaçırdı yahuu çookk ... Ama olsun bizim oyuncumuz ve güvenmeliyiz ...

Ben kimsenin üstüne araba sürmem tabi ki.
Bana yapilinca da öldürmek istiyorlarmis hissine de kapilmam ama.

Yahu Bu futbolcu sen ben değil .. Sen tanımadığın adamın üstüne araba sürebilir misin ?

ibrahim_yattara
06.01.2010, 03:12
hiç değilse gökhan bir silkelenirse iş yapar diye umudum var,

umut bulut için o umudumda yok, birde tek forvet koymuyormuyuz bazı maçlarda onu,
3 saniye ayağında top tutamıyor tam trajedi..

seyyah61
06.01.2010, 10:06
Bizim insanimizda tanidigi kisiye saka yapma huyu vardir.
Ister futbolcu olsun ister akraba olsun.
Benim hosuma giden bir sey mi? Degil!
Ama insanimizin sicakkanliligindan kaynaklanan bir olay bu.
Kendisine yapilinca bunu gazetelere canina kastetmislermis gibi lanse etmesi dogru degil.
Kastettigim olay buydu.
Ama yine de o olay hic olmasaydi daha iyi olurdu.

OZDEN61
06.01.2010, 12:09
ne yapalım adamı satmayacağız diye açıklıyor kulüp
bizde taraftarlık görevimiz olan desteğimizi veriyoruz
gidip vuralım mı adamı oynamıyor diye
bence biraz gökhan yerinede koymalıyız kendimizi
mesela senin trabzonspordan kayserispora gönderildiğini düşünelim yüksek bir bonservis fiyatıyla
bonservise karışabilirmisin hayır
peki bonservisin yüzünden her gün sana forumlarda hoş şeyler söylenmemesi seni rahatsız eder mi?beni ederdi
gökhanın aldığı parayı kisme bilmiyor
yani kimsenin elinde yazılı bir belge yokken herkes senin aldığın para konusunda sana saldırıyor
yani şöyle düşün seni bir şirket maaşlı işe bağlıyor
sen 2000 tl maaş alıyorsun ama herkes senin oraya gelmenden bir anda rahatsız oluveriyorlar ve senin ne kadar maaş aldığını bilmeden ana bacı düz gidiyorlar.şirketi genel durumuda kötü.
şirketten çıktın altındki çalışanlar sana kızıp otoparkta üzerine araba sürüyorlar,tabi sen bir şey yapamıyorsun.
peki sana yüksek maaş verip işe alan şirket yöneticilerine beni almayın arkadaşım mı diyecektin,bu kadar parayı sen mi istedin?farz et ki istedin şirket yöneticileri senden daha ucuza çalışacak birini bulabilirdi ve zaten sen başka şirkette çalıştığından yer değiştirmekte istemezdin muhtemelen
daha sonra işrketin durumu senin yetersizliğin,otoparkta meydana gelen hadiseler üzerine işe gelmekte isteksizliğin oluşuyor,artık şirket giderken ayakların geri geri gidiyor ve şirketin durumu hala iyi değil
daha sonra şirket devredip yeni bir sahibi oluyor
sen tabi yeni sahibe çıkıp durumu anlatıyorsun
o da bütün şirketi toplayıp açıklıyor ki bundan sonra bu adamla çalışacaksınız
fakat arada altında çalışan bir kaç memur hala senden rahatsız
oysa şirketin yönetimi yeni değişti
nasıl olacak bu iş?
bir gazeteci çağırıp herş ey yolunda daha iyi olacağız gibisinden bir açıklamada bulunup çalışanlarınla yaşamaktan memnun olduğundan bahsediyorsun.....buna rağmen hala çıkıp seni istemeyenler olduğunu söyleyenler var
sen olsan ne yaparsın
ya da ne yapmalı ?

Gökhan önce kendini sorgulamalı, profesyonel olan o. etkilenmeyecek olan o. bu taraftar benden ne istiyor demeli. ama oyle oldugunu zannetmiyorum. senelerdir kimin üzerine araba sürülmüş burda, ogün olayı dısında kime vurulmu (ki oda tam bir cahilliktir). gökhan emin olun sizden daha rahat. bu taraftarı nasıl kandırırım hesabını yapıyor. senelerdir binlerce insanın onunde top oynayacaksın sonrada etkileniyorum diyeceksin. etkilenme kardesim. azacık kos, taraftar seni mücadele ediyor gorsun. bir futbolcuyu bitiren ozel yasamıdır. ha kimileri diyecek kimsenin ozel hayatına karısamayız diye, evet karısamayız. istediğin gibi özel hayatını yasasın ama sahada gelsin topnu oynasın, mücadelesini yapsın. adam kosmuyor ve oynamıyor. bunun tek sebebi özel hayatıdır. cinsel hayatıdır. kendine dikkat etmiyor. o yüzden gücü yok. futbolcu ekmek yediği klube hizmet edecek, emek sarfedecek. varmı onda bunlar. bi ara tomas jun geldi. kimse ona sehirde araba sürmedi, önünü kesmedi. neden???
sebebi Gökhan hala formasını kendine yakıstıramıyor, küçümsüyor, o yüzden mücadele etmiyor. sen önce kendine dikkat et, sonra taraftar kendini düzeltir gökhan efendi. 1,5 senedir ha düzeldi ha düzelecek dedik sabrettik, devamlı basında alısma sürecindeyim, umutla iyi anlaşıyoruz, vs... açıklamalar var. ben 1,5 senede mücadele ve hırs görmedim. şimdide küçük emrah modunda arkasına biraz taraftar alma çabasında.

hamucera
06.01.2010, 12:37
Bi an kendimi o an ki duygularıma kaptırmış olabilirim,yoksa dövülsün demiyorum o da nihayetinde insan...Allah'ın bir kulu benim problemim boş boş dolanmasında Ruhsuz olmasında..

bir anda kendini farklı duygulara kaptıramazmısın, Gökhan'ı savunamazmısın, yok ama arkadaş yok, az kötü olmayagörsün birisi vuran vurana, iyi günde destek herkes olur, ya kötü günde

ruhtan kasıt nedir, onuda çok merak ediyorum, Jardel sizin tabir ettiğini ruh onda da yoktu, yeri belliydi, koşmazdı ama top alır gol atardı ama aldığı topları durduğu yerde alırdı, gerçekten bu ruhsuz kelimesini bir kişi ortaya attı herkes tamam bulduk Gökhana güzel bir isim dedi ve yapıştı kaldı üstüne

Mustafa Yüksek
06.01.2010, 12:40
bir anda kendini farklı duygulara kaptıramazmısın, Gökhan'ı savunamazmısın, yok ama arkadaş yok, az kötü olmayagörsün birisi vuran vurana, iyi günde destek herkes olur, ya kötü günde

ruhtan kasıt nedir, onuda çok merak ediyorum, Jardel sizin tabir ettiğini ruh onda da yoktu, yeri belliydi, koşmazdı ama top alır gol atardı ama aldığı topları durduğu yerde alırdı, gerçekten bu ruhsuz kelimesini bir kişi ortaya attı herkes tamam bulduk Gökhana güzel bir isim dedi ve yapıştı kaldı üstüne

Jardel'in oyun stili durarak oynamaktı, doğrudur...Ama gökhan durarak oynayan biri değil...Koşması lazım, koşarak iş yapar...Bundan önce öyle iş yaptı...Peki şimdi ne yapıyor...Sağa bakıyor sola bakıyor...Ama koşmuyor,mücadele etmiyor...İşte bu noktada kendisine yakışan kelime de ruhsuzdur...

Mesut
06.01.2010, 12:41
okuduklarıma yemin ediyorum şaşırıyorum vallahi pes billahi pes

Ömer TOPAL
06.01.2010, 13:08
:) oku oku benimde kafam karıştı...artık bekleyip görücez..yönetim ve hoca onun satılmasını istemiyor anladıgım kadarı ile...eee gökhanda kendimee geldim diyor..Bakalım gelmişmi gelmemişmi....

M.S.SOFU
06.01.2010, 13:46
Gökhan önce kendini sorgulamalı, profesyonel olan o. etkilenmeyecek olan o. bu taraftar benden ne istiyor demeli. ama oyle oldugunu zannetmiyorum. senelerdir kimin üzerine araba sürülmüş burda, ogün olayı dısında kime vurulmu (ki oda tam bir cahilliktir). gökhan emin olun sizden daha rahat. bu taraftarı nasıl kandırırım hesabını yapıyor. senelerdir binlerce insanın onunde top oynayacaksın sonrada etkileniyorum diyeceksin. etkilenme kardesim. azacık kos, taraftar seni mücadele ediyor gorsun. bir futbolcuyu bitiren ozel yasamıdır. ha kimileri diyecek kimsenin ozel hayatına karısamayız diye, evet karısamayız. istediğin gibi özel hayatını yasasın ama sahada gelsin topnu oynasın, mücadelesini yapsın. adam kosmuyor ve oynamıyor. bunun tek sebebi özel hayatıdır. cinsel hayatıdır. kendine dikkat etmiyor. o yüzden gücü yok. futbolcu ekmek yediği klube hizmet edecek, emek sarfedecek. varmı onda bunlar. bi ara tomas jun geldi. kimse ona sehirde araba sürmedi, önünü kesmedi. neden???
sebebi Gökhan hala formasını kendine yakıstıramıyor, küçümsüyor, o yüzden mücadele etmiyor. sen önce kendine dikkat et, sonra taraftar kendini düzeltir gökhan efendi. 1,5 senedir ha düzeldi ha düzelecek dedik sabrettik, devamlı basında alısma sürecindeyim, umutla iyi anlaşıyoruz, vs... açıklamalar var. ben 1,5 senede mücadele ve hırs görmedim. şimdide küçük emrah modunda arkasına biraz taraftar alma çabasında.
tomas jun olayında hak veriyorum
arada sahada verilenmücadele konusunda açık fark var
fakat yarım dönem daha bekleyelim derim ben
zaten satamıyoruz,adamı satamayınca ve gökhan bizim futbolcumuzsa desteğimizi çekmeyelim en azından.ben hala biraz daha beklemeliyiz düşüncesindeyim
çünkü çok büyük yatırım yapıldı gökhan'a
ve eğer ki iyi bir forvet alınırsa forvet yarışının kızışacağını düşünüyorum
belkide takımda gökhan ile umut'a rakip olmamasından dolayı böyle bir isteksizlik var.bir kaç konuşmasında belirtmiş bunu hem gökhan hem umut.
senol hocamda bayabahsetti

Özge
06.01.2010, 14:41
Gökhan ÜNAL: Gidecek mi kalacak mı derken, Gökhan Trabzon'da kaldı. Teknik direktör Şenol Güneş'in en çok ilgilendiği isimlerden biri oldu. Güneş'in özel terapi uyguladığı Gökhan artık eski durgunluğunu üzerinden atmaya başladı Çalışmalardaki temposu iyi. Karşıyaka maçında oynadığı futbol ile de eski günlerine dönmeye başladığının mesajını verdi Çalışmalarda ki gayreti ile dikkat çekti Karşıyaka ile oynanan hazırlık maçında attığı golle geri dönüşünün sinyallerini verdi.

Antalya kampında Gökhan.

OZDEN61
06.01.2010, 14:43
tomas jun olayında hak veriyorum
arada sahada verilenmücadele konusunda açık fark var
fakat yarım dönem daha bekleyelim derim ben
zaten satamıyoruz,adamı satamayınca ve gökhan bizim futbolcumuzsa desteğimizi çekmeyelim en azından.ben hala biraz daha beklemeliyiz düşüncesindeyim
çünkü çok büyük yatırım yapıldı gökhan'a
ve eğer ki iyi bir forvet alınırsa forvet yarışının kızışacağını düşünüyorum
belkide takımda gökhan ile umut'a rakip olmamasından dolayı böyle bir isteksizlik var.bir kaç konuşmasında belirtmiş bunu hem gökhan hem umut.
senol hocamda bayabahsetti

ben zaten tribünde de dısarda da kufur olayına karsıyım. ama futboluyla bizi kızdıran insana bir iki söz söyledi diye " ayy acıdım cocuga " mantıgında olup bir söz yazan insanlara. kötü oynuyor diye üzerine araba sürülmez, yolu kesilmez, medenice eleştirini yap ama adam küçük emrah gibi olunca da eleştiri yapnlarda acımaya basladı adama. demekki taraftarımız anlık hareket ediyor, söylüyor, biraz düşününce başka şeyler söylüyor

Oğuz ZEYTİN
06.01.2010, 14:57
Adam üstüme araba sürdüler nerdeyse beni öldürecekler nasıl bu ortamda kafamı futbola verebilirim yapmayın etmeyin diyor ve ayıp ediyor.?hiçbişi anlamadım

Yazıyı anlamadığınız belli...

Bu forumda yazdığım tek olumsuz eleştirel yazıdır bu...

Sizin için tekrar izah edeyim:

Hiçbir profesyonel çalıştığı koşullardan şikayet edemez. Sonuçta onları oraya bağlayan sadece iş akdidir.

Memnun olunmayan şartlardan dolayı taraflar oturur konuşur anlaşır, gereği yapılır.

Ama etrafa -tabiri caizse- saldırmak acizlik ifadesidir.

Onlar gol kaçırdıklarında destek olduğum için ilgili sayfalarda adım "Brooscu", "yönetimin adamı"na çıkmıştı.

Sapla samanı karıştırmamak lazım. Sahadaki performans tolere edilir ama "üstüme araba sürüyorlar" gibi abuk sabuk demeçler vermenin alemi nedir.

Biz "üzerine araba sürmemiş" aksine destek olmuştuk. Bunları da paylaşsa kendisi...

Çıkıp dese ki "Bursaspor maçındaki golümden sonra tüm tribün beni ayakta alkışladı"...

Dönmesin Trabzon'a belki mazallah yine sürerler üzerine (!)

Ben 18 yaşıma kadar Trabzon'da yaşadım. İnsanların yolda yürürken sırf kendilerine bakan adamlara "niye baktın lan" diyip gidip dövdüklerini bilirim. Ama Trabzon bundan ibaretmiş gibi göstermek de acımasızlıktır.

Ben Zorlu'da, tesislerde, Uzun Sokak'ta, Bordo Mavi'de;

Samet Aybaba, Ziya Doğan, Oumar Dieng, F. Risp, Ferhat Çökmüş, Celaleddin Koçak, Fatih Tekke... vs. yolda karşılaşıp medenice sohbet edebildim uzun süre...

O, münferit bir olaya vurgu yaparak kendini aklamaya çalışıyor böylelikle...

Tekrar edeyim, o formayı giyen her insana saygı duydum destekledim, yazdıklarım ortada...

Ama Gökhan'a karşı sevgimi yitirip nefretimin başladığı noktadır o sözleri!!!

Mesut
06.01.2010, 17:29
gökhan ünal olayını çok büyütüyosunuz
destek sonuna kadar oluruz yeterki mücadelesini görelim
farklı gökhan izletecekmiş bize bekliyoruz inşallah izletir
ammaa forumda messi gibi ahkam kesmeyin savunmasın performansını iyi dileklerini iletirsin başarılı olur dersin ama geçmişi başarılıymış gibi kimse lanse etmesin
saha dışı olaylara katılmıyorum olmamalı
gökhanda insanların sabırlarıyla oynamamalı

EmreBir61
06.01.2010, 18:17
O Gökhan ki fildişi ile oynadıgımız milli maçta gösterdiği performansı üzerine şuan yaptıklarını begenmememiz çok normal.Daha iyisini yapabilir .He ama üstündeki formanın degerini anladıgı zaman bunu başarabilir.

Samet Yildirim
06.01.2010, 18:57
Serdær (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=14045)

14 gol 11 assist dogru bir rakam fakat ligin en cok pozisyonuna giren Gökhan Ünal di ve girdigi pozisoynlarin ancak yüzde 20 aglarla bulusmustu yani her 5.pozisyon gol demek bu...bu oran berbat bir orandir...

Bu sene zaten piyasada yok..

Ama okadar üstüne gitmeye gerek yok bir forvet daha alip umut-gökhani rahatlatmak lazim

Serdær
07.01.2010, 00:12
Serdær (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=14045)

14 gol 11 assist dogru bir rakam fakat ligin en cok pozisyonuna giren Gökhan Ünal di ve girdigi pozisoynlarin ancak yüzde 20 aglarla bulusmustu yani her 5.pozisyon gol demek bu...bu oran berbat bir orandir...

Bu sene zaten piyasada yok..

Ama okadar üstüne gitmeye gerek yok bir forvet daha alip umut-gökhani rahatlatmak lazim

Samet,

Bu verilerine nerden ulaştın merak ediyorum.

Kaynak verebilir misin ?

hamucera
07.01.2010, 08:46
geçen sene ligtv de bir amçata pozisyona girip gol kaçırınca Gökhan spiker söylemişti, 6 pozisyondan 1 tanesini gole çeviriyor, ama pozisyona girebilmekte bir marifet, hangi takım bu kadar pozisyona girebiliyor,

bence Gökhan geçen sene iyidi, bşarılıydı, 2. yarı yine kendini bulacaktır, 19 gol ile gol kralı oldu diyenler var, ama bunu savunup ta Semih'i beğenenlerde var, Semih 18 gol ile gol kralı olmuştu bunuda biliyorlarmı acaba

Dursun Kaplan
07.01.2010, 09:58
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm835337.jpg

Tehlikeli yakınlaşma

Galatasaray Başkanı Adnan Polat ile Trabzonspor'un golcüsü Gökhan Ünal'ın Antalya Havalimanı'ndaki sohbeti, basın mensuplarının gelişiyle birlikte apar topar son buldu...

Spor kamuoyu günlerdir Galatasaray-Gökhan Ünal flörtü hakkındaki haberlerle çalkalanırken, dün Antalya Havalimanı’nda flaş bir gelişme yaşandı. Bordo-Mavililer, Belek’te yapılan 8 günlük kampın ardından Trabzon’a dönerken; Gökhan Ünal havalimanında Galatasaray Başkanı Adnan Polat ile bir araya geldi. İkili arasında yaklaşık 10 dakika süren sohbet, basın mensuplarının deklanşöre basmasıyla birlikte
apar topar sona erdi.

Görüşme manidar bulundu

Hem Polat hem de Gökhan, sadece kamp çalışmalarıyla ilgili konuştuklarını ifade etti, görüşmede transferden bahsedilmediğini ileri sürdü. Ancak yaklaşık 1 aydır basında yer alan haberlerin ardından bu buluşma, ‘bir hayli manidar’ olarak değerlendirildi.

Fanatik

Sefa
07.01.2010, 14:25
Bu Adnan denen adam kesin aklını karıştırmıştır Gökhan'ın. Baktı ki düzeldi birşeyler sokmuştur kafasına..

faik celikoflu
07.01.2010, 14:32
gökhan ünalın zaten kafası taaa ilk günden karışıktı, hiç düzelmedi ki...

o karışık kafaya bi de saç ektirdi, iyice karıştırdı :)

imza töreninde ağlayacak gibi imza atarken belliydi işlerin buraya geleceği...

FANATIK61
07.01.2010, 14:41
Nasil biz Gökhan'i süpriz bir hamle ile GS'nin elinden aldik bu el sikismasi benim tuhafima gitti acikcasi var bunun icinde birsey.

Ahmet Başkaya
07.01.2010, 15:22
Samet,

Bu verilerine nerden ulaştın merak ediyorum.

Kaynak verebilir misin ?

Ben vereyim ustam ;) ...

Gökhan Ünal Ligin En Çok Gol Kaçıran Oyuncusu

Açıklama: Trabzonspor'un büyük umutlarla transfer ettiği fakat şuana kadar bekleneni veremeyen Gökhan Ünal ligin en çok gol kaçıran ismi oldu.
Kategori: Trabzonspor
Eklenme Tarihi: 05 Nisan 2009
Geçerli Tarih: 07 Ocak 2010, 15:15
Site: Trabzonspor
URL: www.futbol61.com/haber_detay.asp?haberID=728

Ligtv'de yapılan istatistiklere göre Trabzonspor'lu oyuncu Gökhan Ünal oynadığı karşılaşmalarda oratalama 5 gol pozisyonuna girerek türkcell süper ligin en çok gol pozisyonuna giren ismi oldu.Gökhan buna rağmen ligin en çok gol kaçıran ismide oldu.

kaynak:FUTBOL61.com

HALİT KARAKAŞ
07.01.2010, 15:32
bence 2.yarı şenol hocamızın motivasyonuyla çıkışa geçecektir,ben inanıyorum

SEDAT
07.01.2010, 16:06
-Üstüne araba sürmüşler kesinlikle inanmıyorum sana..
-Gökhan dan hiç bişey olmaz bakın görüceksiniz...
-Açıklama yapıcağına çıkta adam gibi topunu oyna ..
-Bir adam senin kadar beceriksiz olsa yüzü kızarır ama sen ...

yakarcı
07.01.2010, 16:35
Ben vereyim ustam ;) ...

Gökhan Ünal Ligin En Çok Gol Kaçıran Oyuncusu

Açıklama: Trabzonspor'un büyük umutlarla transfer ettiği fakat şuana kadar bekleneni veremeyen Gökhan Ünal ligin en çok gol kaçıran ismi oldu.
Kategori: Trabzonspor
Eklenme Tarihi: 05 Nisan 2009
Geçerli Tarih: 07 Ocak 2010, 15:15
Site: Trabzonspor
URL: www.futbol61.com/haber_detay.asp?haberID=728 (http://www.futbol61.com/haber_detay.asp?haberID=728)

Ligtv'de yapılan istatistiklere göre Trabzonspor'lu oyuncu Gökhan Ünal oynadığı karşılaşmalarda oratalama 5 gol pozisyonuna girerek türkcell süper ligin en çok gol pozisyonuna giren ismi oldu.Gökhan buna rağmen ligin en çok gol kaçıran ismide oldu.

kaynak:FUTBOL61.com
:o:ogeçen sene şampiyonlukdan etti bizi:o:o

Ahmet Başkaya
07.01.2010, 17:17
:o:ogeçen sene şampiyonlukdan etti bizi:o:o

Edenlerden biriydi kesinlikle...

Geçen sene iyiydi denilmesine inan şaşıyorum ...

ÖmerFarukYılmaz
07.01.2010, 17:20
Edenlerden biriydi kesinlikle...

Geçen sene iyiydi denilmesine inan şaşıyorum ...

Şaşıracak bir şey yok iyiydi.

Mollasalihoğlu
07.01.2010, 17:23
Gökhan geçen sene çok pozisyona girdi, normal sayıda gol attı, çok gol kaçırdı..

Yukarıda yazılanların kimisi iyi, kimisi kötü.. :)

Ahmet Başkaya
07.01.2010, 17:29
Şaşıracak bir şey yok iyiydi.

Nesnel bir yargı olmadığından öyle dedim :) ...

Şaşırıyoruz demedim :) ...

Bence 5 pozisyondan 1'ini gol yapan forvet iyi değildir hatta berbattır....

Geçen sene 191 pozisyonla en çok pozisyona giren takımız bunların 70 'e yakınına Gökhan girmiş ...

Peki sizce geçen sene sizce Guiza iyi miydi kötü müydü ?

ÖmerFarukYılmaz
07.01.2010, 17:34
Sizi düşünmeye davet ediyorum..Sadece Gökhan için yazmıyorum bu yazıyı.Diğer bütün futbolcularda dahildir bu söylemlerime..

Yarın maçınız var..Evinizdesiniz..Bir grup taraftarımsı balkonunuzun altına gelip size ana avrat tezahurat yapıyor..Fatih Tekke'nin bilmem neresini yiyin diye sofraya davet ediyor..Aşağıya forma at ulan gibi laflara kadar gidiyor bunlar..Siz Gökhan Ünal olsanız kafanızı maça verebilirmisiniz??

Antremandan çıkmışsınız eve gelmişsiniz,Evde yiyecek veya içecek herhangi birşey eksik.Bakkala gidiyorsunuz,Önceki gün gol kaçırmışsınız bir kaç tane..Bir tanede atmışsın..Bakkal ''Yok sana ekmek çık dışarı'' diyor..Tüm kapasitenizi maça yansıtırmısınız Umut'un yerinde olsanız.

Yapmayın..

SEDAT
07.01.2010, 17:36
Sizi düşünmeye davet ediyorum..Sadece Gökhan için yazmıyorum bu yazıyı.Diğer bütün futbolcularda dahildir bu söylemlerime..

Yarın maçınız var..Evinizdesiniz..Bir grup taraftarımsı balkonunuzun altına gelip size ana avrat tezahurat yapıyor..Fatih Tekke'nin bilmem neresini yiyin diye sofraya davet ediyor..Aşağıya forma at ulan gibi laflara kadar gidiyor bunlar..Siz Gökhan Ünal olsanız kafanızı maça verebilirmisiniz??

Antremandan çıkmışsınız eve gelmişsiniz,Evde yiyecek veya içecek herhangi birşey eksik.Bakkala gidiyorsunuz,Önceki gün gol kaçırmışsınız bir kaç tane..Bir tanede atmışsın..Bakkal ''Yok sana ekmek çık dışarı'' diyor..Tüm kapasitenizi maça yansıtırmısınız Umut'un yerinde olsanız.

Yapmayın..

-Bu adamlar gerçek bu adamlar değişmeli öncelikle..

Ahmet Başkaya
07.01.2010, 17:41

Yapmayın..

Eğer bu yorumun içinde bana da diyorsanız ayırmanızı istiyorum ...

Kesinlikle Gökhan'a veya başkasına yapılanları tsvip etmiyorum....

Ayrıca Gökhan'ın kalmasını istiyorum ... Düzeleceğine inanıyorum ...

Ama savunulurken geçen sene iyiydi denilmesi bana komik geliyor ...

Ali Tunahan Güllü
07.01.2010, 17:42

Yapmayın..

Yazdığın herşeye bende katılıyorum ama birde şu var bu oyuncular bu kadar para alıyor işlerine gelince profesyonel oluyor ama işine gelmeyince baskı var olmuyor bunlarında düşünülmesi lazım..

Ahmet Başkaya
07.01.2010, 18:00
Yazdığın herşeye bende katılıyorum ama birde şu var bu oyuncular bu kadar para alıyor işlerine gelince profesyonel oluyor ama işine gelmeyince baskı var olmuyor bunlarında düşünülmesi lazım..

Tunahanım profosyonellik de bir yere kadar be :) ...

Hakeme küfür ediliyor o artık alışmış ama senin kendi taraftarın sövünce çok kötüdür ..

Hele ki araba üzerine sürülüyorsa ...

Yemişim profosyonelliğini....

SEDAT
07.01.2010, 18:02
-Araba sürmüşler üstüne öylemi...şimdi bunu selçuk söylese inanırımda gökhan söyleyince pek inanasım gelmiyor dooğrusu..

Ali Tunahan Güllü
07.01.2010, 18:03
Tunahanım profosyonellik de bir yere kadar be :) ...

Hakeme küfür ediliyor o artık alışmış ama senin kendi taraftarın sövünce çok kötüdür ..

Hele ki araba üzerine sürülüyorsa ...

Yemişim profosyonelliğini....

Ahmet bende dediğim gibi buna karşıyım ama nabıza göre şerbet verilmesi beni geriyor:)

Erbay
07.01.2010, 18:06
Gökhan ile ilgili düşüncelerim de değişmedi. Değerini bilmiyor o formanın. Geçen sene ile bu sene arasındaki oyununda bir değişme görmedim ben açıkçası. Sadece gol atamadı. İnşallah ikinci yarı 2-3 maç üst üste gol atar da kendine gelir.

Ahmet Başkaya
07.01.2010, 18:08
-Araba sürmüşler üstüne öylemi...şimdi bunu selçuk söylese inanırımda gökhan söyleyince pek inanasım gelmiyor dooğrusu..

Gökhan'ı şahsen tanıyor musunuz ?

Selçuk'a inanıyorsunuz Selçuk'un en yakın arkadaşına inanmıyorsunuz ....

SEDAT
07.01.2010, 18:11
Gökhan'ı şahsen tanıyor musunuz ?

Selçuk'a inanıyorsunuz Selçuk'un en yakın arkadaşına inanmıyorsunuz ....

-Valla yakın arkadaşlar mı bilemem ama sahadaki mücaelelerine bakınca futbol dillerinin çok farklı olduğu belli..
-Gökhanı tanımıyorum tanımakta istemiyorum..demeçlerini okuyunca burda zorla durduğunu düşünüyorum..
-Geçen sene biraz iyiydi ..birisi ona nerde oynadığını hatırlatmalı..

Onur Şeref
07.01.2010, 18:18
-Valla yakın arkadaşlar mı bilemem ama sahadaki mücaelelerine bakınca futbol dillerinin çok farklı olduğu belli..
-Gökhanı tanımıyorum tanımakta istemiyorum..demeçlerini okuyunca burda zorla durduğunu düşünüyorum..
-Geçen sene biraz iyiydi ..birisi ona nerde oynadığını hatırlatmalı..

Sedat abicim sana körükörüne eleştirmek yakışmıyor be.

Yorumlarını beğenerek okuduğum kişilerden birisin ama Gökhan'a gelince işler,sende körükörüne eleştiriyorsun.Adam kendini toparlamaya başladı.Nerde olduğunu,niçin burada olduğunu biliyor,anlatmış Şenol Hoca.Röportajlarından da bunu anlamak mümkün zaten.

Biraz destek olalım.Lütfen..

Ahmet Başkaya
07.01.2010, 18:20

Yorumlarını beğenerek okuduğum kişilerden birisin ama Gökhan'a gelince işler,sende körükörüne eleştiriyorsun.Adam kendini toparlamaya başladı.Nerde olduğunu,niçin burada olduğunu biliyor,anlatmış Şenol Hoca.Röportajlarından da bunu anlamak mümkün zaten.

Katılıyorum ... :) ...

Ruhsuz Gökhan devam ederse beraber eleştirelim abi :D

SEDAT
07.01.2010, 18:23

-Tamam onur senimi kırıcaz..inşallah yanılan ben olurum..bunada hiç üzülmem..:)

Emirhan Çorumlu
07.01.2010, 18:26
ben aslinda Önder Turaci... Burak... ve 4 Milyon Euroya Gökhani satardim... =) Önder Stoper Ihtiyacini giderir... Burak Yilmaz Orta Sahayi tamamlar... parayla 1 milyon üstüne koyup Fatih Tekke, Gutierrez ve Mehmet Batdali alabiliriz yani Transfer ihtiyacimiz kapanirdi... =)

Kıvanç Çuvalcı
07.01.2010, 18:31

Yapmayın..
Bunlar gercekten olmusmu biliyormusun?yoksa duydunmu?eger bu yazilanlar gercekse vay benim trabzonumun haline.hani biliyordum da bu kadarinada pes dogrusu.

Emirhan Çorumlu
07.01.2010, 18:34
Bu ne ya??? Ne bicim Taraftar bunlar... Yeni okudum daha simdi... sok oldum... böyle... Taraftarim diye gecinen Insanlarin yüzünden kaliteli Yabanci Oyuncuda gelmez... kimsede gelmez...

Yunus Emre SEYHAN
07.01.2010, 18:35
Bunlar gercekten olmusmu biliyormusun?yoksa duydunmu?eger bu yazilanlar gercekse vay benim trabzonumun haline.hani biliyordum da bu kadarinada pes dogrusu.
Gökhan kendi ağzıyla söyledi www.ligtv.com.tr (http://www.ligtv.com.tr%27de) de var.
Gökhan Ünal: Üzerime araba sürüldü, Saha içindeki her türlü tepkiye hazırım ama saha dışında şahsıma küfür,hakaretler var vs.
Gökhan bu konuda haklı.

Kendi kalesine bile gol atsa bunları yapamazsın.

Biraz empati şart.

ÖmerFarukYılmaz
07.01.2010, 18:41

Yok duydum.Ama bize çok uzak olduğunu sanmıyorum.

leavemealone
07.01.2010, 19:35
Semih'te şok gelişme!
Devre arasında kadrosuna golcü transferi yapmayı planlayan sarı-lacivertli kulübün süpriz bir oyuncunun peşinde olduğu ortaya çıktı.

07/01/10 11:58

Teknik direktör Christoph Daum'un raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren F.Bahçe'nin Kayserispor forması giydiği dönemde istediği Trabzonsporlu Gökhan Ünal'ın tansferi için girişimlerde bulunma kararı aldığı öğrenildi. Sarı-lacivertlilerin, golcü oyuncuya karşılık Karadeniz ekibine Semih Şentürk takasını teklif edeceği belirtildi.
Her fırsatta Trabzonspor'dan ayrılmak isteyen Gökhan'ın da F.Bahçe'den gelecek transfer teklifine sıcak bakabileceği belirtildi. Sarı-lacivertlilerin ayrıca daha önce de Trabzonspor'un gündemine gelen Uğur Boral'ı da bu transferde takas olarak düşündüğü alternatifler arasında. Ancak F.Bahçe'nin, bu transferde öncelikli olarak kulübü federasyona şikayet eden Semih'i takasta kullanmayı planladığı kaydedildi.

(YENİ ŞAFAK)

------------------------------

Semih ile takas edilirse cok güzel. Gökhan da gitmek istiyor zaten .
Fatih - semih ikilisi takimi süper hale getirir .

cınar#7
08.01.2010, 01:45
git gökhan git,semihide getirirsen üstüne kaymak olur.

Salih Yazıcı
08.01.2010, 01:54
arkadaşlar gökhana ankaragücü 4.5 milyon avro teklif etmiş gökhanın kendisi ile 1.5milyon anlaşmış ankaragücü öle haber haberler var

Ahmet Kuru
08.01.2010, 10:52
Gökhan,eğer ikinci yarı kalırsa kendine düşeni layıkıyla yapacaktır..Ben inanıyorum...
Gidersede eğer onun bonservis ücretiyle çok iyi forvet alınır...
Her iki taraf içinde hayırlısı diyelim...

güneyli
08.01.2010, 20:47
Transfer süresi bitene kadar,birkaç kulübe daha satılır.Sonra Gökhan bizimdir.Şu istedi bu istedi sözleri? Müşteri böyle kızıştırılır.

Murat'
08.01.2010, 20:49
4,5 milyon euro gerçekten de çok iyi para.

Üstüne bir de Ediz'i alalım da versinler Gökhan'ı.

Samet Yildirim
08.01.2010, 21:21
Gökhan Ünal su an gitmesi zor en iyi sekilde faydalanmak lazim...Agir elestirileri birakalim artik

Fatih Özkan
09.01.2010, 02:18
Gökhan gitmeyecek ise desteklenmeli...

Uğurtan
09.01.2010, 04:38
Hele bi kendini toparlasın..

Sene sonu her halükarda gidicidir kanımca..

Armağan Dere
09.01.2010, 14:30
Gökhan Bu akşam golün vardır umarım bekliyoruz...

halukozcelik
09.01.2010, 17:29
bu adam bu takıma bile gol atamaz.kafasını eğer ve yere bakar.

Dursun Kaplan
09.01.2010, 17:36
İlk maçta hat-rick bekliyoruz.. :)

Hayırlı olsun..

Transfer olduğun zaman söylemiştim.

Bekliyorum hâlâ. :rolleyes:

Mesut
09.01.2010, 17:56
maçdan önce ısıınrken stadı gökhan diye inletsek bir barışma olsa

Cagdas Topal
09.01.2010, 19:47
Defol git gökhan , 1 saniye bile durma defol git

Berk
09.01.2010, 19:53
Bu akşam amatör futbol takımına hani olurda gol veya goller atarsa göklere çıkarılması pek muhtemel şahıstır kendileri..

Emrah KabuL
09.01.2010, 20:44
Allahaşkına şu maçtan sonra yok efendim Denizli Bld'ye karşı bnde oynasam gol atardım gibi saçmasapan msjlar yazmayın..!

Enes Ünal Kaya
09.01.2010, 21:27
Musait Pozisyonda Kaçırdı + Cezasahası içinden nasıl bi vuruşdu öyle dağlara taşlara :/ bu pozisyonlar büyük maçlarda lazım oluyor bize ..

sessizkral_1
09.01.2010, 21:29
musait pozisyon dediğiniz pozisyon çokta müsait değildi bence.ayrıca yaptığı ortada güzeldi o gol olsaydı şuan 1 gol 2 asistle oynuyordu.geçmişe göre daha gayretli böyle devam etmesi dileğiyle.

Ali Can
09.01.2010, 21:31
taraftar hala akıllanmamış... staddakiler gökhanın orta şut karışımı vuruşundan sonra hemen fatih tekke demeleri beni acayip sinir etti..

Ali Tunahan Güllü
09.01.2010, 22:31
İnşallah sakatlığı önemli değildir..

ilhan
09.01.2010, 22:33
Attığımız 4 golde vardı. İlk golde Engin'e topu çok iyi bıraktı. İkinci golü kendisi attı. Üçüncü golde Sezer'e harika bir top attı. Dördüncü golde Engin'e çok iyi top verdi.

Ben beğendim. Ha bu maçla göklere çıkarır mıyım? Hayır. Ama beğendim.

Anıl Caner
09.01.2010, 22:54
İyi oynadı.İnşallah en kötü maçı böyle olur artık.

sametaydin
09.01.2010, 22:56
Bu adam ağzıyla kuş tutsa artık bu taraftara yaranamaz bu akşam bunu gördüm.

b_m_61
09.01.2010, 23:15
İşini yaptı bu maçta ama merak etmeyin bu maçı ölçü alıp kimse Gökhan'ı göklere çıkartmaz! Hani daha en başından "aman haaa iyi oynarsa övmeyin sakın" der gibi yorum yapılmış bravo yani!

Artık şu adamı rahat bırakın, ilk defa para saydık İstanbul'un elinden çok istediği bi futbolcuyu çaldık, adam takıma geldiğinden beri rahat bırakmadınız! Yok saç ektirmş kafa vurmuyomuş, yok o alınacağına Fatih alınsaymış bilmemne... Her kaçan golde Fatih diye bağırmalar, ıslıklamalar vs...

Yapılan tehditleri, edilen küfürleri, üstüne araba sürülmesini kendisi açıkladı daha birkaç gün önce. İnsanda biraz insaf olması lazım. Ama eminim siz futbolcu olsaydınız bunlardan hiç etkilenmezdiniz, ha ama siz futbolcu olsaydınız zaten her maç 5 pozisyondan 4'ünü atardınız her maç hattrick yapardınız doğru ya...

Adama geldiği günden beri destek olmadınız bari susun da köstek olmayın. Adam tam kendini takıma vermeye kalmıyor kımıldanıyor yine başlıyor Fatih Tekke tezahuratları. Bu nasıl destek ? Adam daha golunu atalı yarım saat geçmemiş üstünden yine değişen birşey yok. Gol atsa bile bu işten kurtalamıycağını kafasına sokuyosunuz çok iyi bir iş yapmış oluyosunuz bravo size!

Şenol Güneş Gökhan'ı kazanma yoluna gitti. Saygı gösterin ve rahat bırakın artık !

Mesut
09.01.2010, 23:32
ula ben hangi maçı izledim gökhan umut alkışlandı gökhan ünal diye bağırıldı daha ne istiyosunuz
hasta etmeyin adamı ha :D
fatih tekke diyede bağrıldı bağırılacak tabi gelene kadar her maçda bağırılacak

askemo_garleli
09.01.2010, 23:35
Bu adam ağzıyla kuş tutsa artık bu taraftara yaranamaz bu akşam bunu gördüm.

yaranamaz tabi,yeterince şans verildi kendisine.artık benim gözümde sıradan bir futbolcudur tıpkı umut gibi..şu an forvetsiz oynuyoruz,yok öyle önemli maçlarda 90 dk yürüyüp böyle 3.sınıf takımlara karşı döktürmek.ayrıca geçen sene kafasına saç ektirdiği için aylarca kafa toplarına çıkmamış,defolup gider inşallah.

Great White
09.01.2010, 23:36
Karşı karşıya kaldığı pozisyonda topa öyle garip bir şey yaptı ki top bile ne yapması gerektiğini şaşırdı..

Orada topa vurdu mu, itti mi, dürttü mü çözemedim ben..

Ne diyeyim, geçmiş olsun..

ilhan
09.01.2010, 23:37
O pozisyonda kaleye vurmaya çalıştıysa da çuvalladı, Umut'a çıkarmaya çalıştıysa da.
:D

Bu dediklerimin ortasını bulsaydı, goldü zaten. :p

Nazlı Ayaz
09.01.2010, 23:38
İnsallah bundan sonra basarılarına yenisini ekler yeterki azmini yitirmesin....

Reşit
09.01.2010, 23:40
gökhan bu gün iyiydi bence adam oyundan çıkana kadar atılan her golde bir payı vardı. acaba sakatlığı ne durumda . bi arkadaşım bana 2 ay yok dedi doğrumu ?

Mesut
09.01.2010, 23:41
gökhan bu gün iyiydi bence adam oyundan çıkana kadar atılan her golde bir payı vardı. acaba sakatlığı ne durumda . bi arkadaşım bana 2 ay yok dedi doğrumu ?

yalan önemli bişeyi yok

Emre7
09.01.2010, 23:43
ula ben hangi maçı izledim gökhan umut alkışlandı gökhan ünal diye bağırıldı daha ne istiyosunuz
hasta etmeyin adamı ha :D
fatih tekke diyede bağrıldı bağırılacak tabi gelene kadar her maçda bağırılacak
basket maçında da dahil mi...
saçma sapan iş...!

Kubilay ŞAHİN
09.01.2010, 23:44
Güzel Bir Oyun Sergiledi.. Her Ne Kadar Ondan Beklediğimin Altı Olsada..

Teşekkürler Gökhan..

Mesut
09.01.2010, 23:46
basket maçında da dahil mi...
saçma sapan iş...!

basket maçını bilmıyorum bağrıldımı izlemedım
ama olabilir bağrılabilir yönetimin bunca oyunlarına karşı voleybol takımı kurulsa ondada bağrılır
bu duruma gelmesinin tek nedeni yönetimdir
en başında diyeceklerdi fatih gündemimizde yok başarılar bunu diyemediler
gündemimizde alacaz edecez derken 1 sene geçti tak etdi kabak tadı vermeye başladı ya alınacak ya alınacak dönüşü yok artık

Reşit
09.01.2010, 23:46
yalan önemli bişeyi yok
iyi ya maçta acayip üzüldüm. nedir bu sakatlıklar diye. inşallah iyileşir zaten ilerde eksiğiz bide gökhanın sakatlığını kaldırmaz bu beden

Ilelioglu
09.01.2010, 23:47
Ligde cok sey bekliyoruz Gökhan'dan...;)

Mesut
09.01.2010, 23:47
iyi ya maçta acayip üzüldüm. nedir bu sakatlıklar diye. inşallah iyileşir zaten ilerde eksiğiz bide gökhanın sakatlığını kaldırmaz bu beden

yanı abi bende trt spikerin yalancısıyım maç esnasında saha içindeki arkadaşlarımız gökhanın önemli bişeyi olmadığını belirtdi dedi

Orhan Kahraman
09.01.2010, 23:56
Denizli Belediye Spor: Gökhan atan alır sippooor. Bu maçta olması gerektiği yerlerde göremedim onu hiç. Bir forvet daha olsa takımda umut ve gökhandan başka belkide tetikleyici olur forma için. Ama gökhanı topcu olarak desteklemek gerektiğini düşünüyorum çünkü çok para verdik :)

alioglua
10.01.2010, 00:01
ben beğendim gökhanı bugün

enmavi61
10.01.2010, 00:08
patlama değil ama sıçrama yaptı...

Serdær
10.01.2010, 00:17
İlk 4 Gol'de en büyük katkısı olan oyuncu.

Tebrikler..

Serdær
10.01.2010, 00:53
KzcJTq9iOqI

Özkan Erdem
10.01.2010, 01:02
Attığı golden bir kısa süre sonra karşı karşıya kaldığı bir pozisyonda kendisi müsait olmasına rağmen Umut'a vermek istedi. Umut kötü bir noktaya koşu yapınca Gökhan da berbat bir vuruş sonunda topu dışarı yolladı.

Derdim pozisyon değil, 5 bilemedin 10 dakika önce gol atmış bir oyuncu böyle bir vuruş yaptı diye yükselen Fatih Tekke tezahüratıydı...

Bekir
10.01.2010, 01:07
Gökhan Her maç 3 gol de atsa,Bu takımda rahat edemez...
Değerini bulduğu gibi satılmalı,Değerini şimdi bulmazsa da Fatih ile beraber oynarsa bulur...

Gökhan KAN
10.01.2010, 01:09
Ben Gökhan'ın ilk yarıdan pek farklı olacağını düşünmüyorum. İnşallah yanılırım.

Reşit
10.01.2010, 01:11
Attığı golden bir kısa süre sonra karşı karşıya kaldığı bir pozisyonda kendisi müsait olmasına rağmen Umut'a vermek istedi. Umut kötü bir noktaya koşu yapınca Gökhan da berbat bir vuruş sonunda topu dışarı yolladı.

Derdim pozisyon değil, 5 bilemedin 10 dakika önce gol atmış bir oyuncu böyle bir vuruş yaptı diye yükselen Fatih Tekke tezahüratıydı...
hocam o kadar abartılacak bir şey değildi. ona bakarsan bütün stadda gökhan ünal diyede tezahurat yaptı. alkışlandı. bence gökhanın konuşmaları birazda olsa etkiledi taraftarımızı.

Adem Erdoğan
10.01.2010, 01:17
Fatih Tekke diye küfür icat edildi de bizmi duymadık acaba.

Great White
10.01.2010, 01:21
Attığı golden bir kısa süre sonra karşı karşıya kaldığı bir pozisyonda kendisi müsait olmasına rağmen Umut'a vermek istedi. Umut kötü bir noktaya koşu yapınca Gökhan da berbat bir vuruş sonunda topu dışarı yolladı

Vallahi bravo..

Yani Gökhan' a sorsaydık o bile bu şekilde altından kalkamazdı herhalde..

Bir şey değil, adamın sarsukluğu da Umut' a patladı iyi mi:D

sametaydin
10.01.2010, 01:21
Fatih Tekke diye küfür icat edildi de bizmi duymadık acaba.

Burada sorunun ne olduğunu herkes anlıyor. Söz oyunu yapmana gerek yok. :) Ama güzeldi. :)

Serdær
10.01.2010, 01:24
Vallahi bravo..

Yani Gökhan' a sorsaydık o bile bu şekilde altından kalkamazdı herhalde..

Bir şey değil, adamın sarsukluğu da Umut' a patladı iyi mi:D

Soner Abi,

Pozisyondan sonra Gökhan'ın vermiş olduğu tepkiye bakarsak bende arkadaşa katılyorum.

Fakat şöyle söylemek daha iyi olur ;

Düşündüğünü gerçekleştiremedi-yapamadı- :)

Fatih Özkan
10.01.2010, 01:25
Hadi Gökhan...
Göster kendini...

Great White
10.01.2010, 01:28
Valla Serdar, ben de senin avatara bakınca arkadaşa neden hak verdiğini anlıyorum :)

Ben Gökhan' ın yaptığı o garip atraksiyondan sonraki hareketlerini Yattara' nın berbat bir şut çektikten sonra ayakkabısını ya da çimleri yokluyor olmasına benzettim.

Hani aslında öyle çuvallamazdım da ayağım birden şey etti tribi:)

reisoğlu61
10.01.2010, 01:29
hala bi degisiklik göremedim

Serdær
10.01.2010, 01:31
Valla Serdar, ben de senin avatara bakınca arkadaşa neden hak verdiğini anlıyorum :)

Ben Gökhan' ın yaptığı o garip atraksiyondan sonraki hareketlerini Yattara' nın berbat bir şut çektikten sonra ayakkabısını ya da çimleri yokluyor olmasına benzettim.

Hani aslında öyle çuvallamazdım da ayağım birden şey etti tribi:)

Arkadaş dediğin Trabzonspor sözleşmeli futbolcusu, yapma bunu :)

Gökhan Ünal'ın asist yönünün ne denli yüksek olduğunu geçen sezon gördük.

Kaldı ki ilk devre kötü olmasına rağmen 4 asist yaptı .

Dolayısıyla asist yapmaya çalıştığını düşünüyorum :)

Özkan Erdem
10.01.2010, 01:32
Sezon içersinde Gökhan'a olan tepki neredeyse %100 haklıydı bence. İsteksiz hali, umursamaz tavırları herkesi olduğu kadar beni de sinir ediyordu.

Ancak bu tepki nereye kadar onu merak ediyorum. Oldu ya Gökhan'ı yolladık Fatih geldi, bjk'ın Nihat'ı gibi devre boyunca döküldü.
Ne diye bağıracak bu taraftar o zaman? Yada şöyle sorayım, Fatih Tekke tezahüratı sahadaki forvet oyuncusuna nasıl bir motivasyon sağlar.

Oyuncu çabalamıyorken tepki normal elbette, açıkçası Gökhan'dan ben de hazetmiyorum ama bugün herhangi bir tepkiyi haketmedi bana göre.

Great White
10.01.2010, 01:34
Arkadaş derken Özkan'ı kastettim yahu..

Gökhan' ı tanımıyorum:D

Ahmet Kuru
10.01.2010, 01:35
Gökhan dan ben ikinci yarı için umutluyum açıkcası...
Fakat her gol kaçırıldığında Fatih Tekke diye sesler yükselecekse bu iş biraz zor...
İnsan kendini Gökhan'ın yerine koyduğunda bunu daha iyi anlayacaktır...
Maçtan sonra yapılması bir nebze kabul edilir ama maç içerisinde pozisyonun akabinde bu tip olumsuz tavırların sergilenmesi ne Trabzonspor'a nede Gökhan'a fayda sağlayacaktır...
Trabzon zor bir şehir...
Bunu daha da zorlaştırmayalım!

Serdær
10.01.2010, 01:37
Arkadaş derken Özkan'ı kastettim yahu..

Gökhan' ı tanımıyorum:D

TV'lere çıkıyorsun artık , bu yüzden şey ettim :)

Tanımadığın futbolcu yazar yoktur senin :D

ugurozturk
10.01.2010, 01:38
Gokhani basit bi kupa maci olmasina ragmen cok etkili vehareketli buldum... bu gayreti gostersin; trafatar onu sahiplenecektir... mesele kacridiklari degil; sahada gezinmesiydi.. bunu asmis gibi gorunuyor...

İlker ToSun
10.01.2010, 01:39
gol atmış olmasına sevindim. kafaca hazır olan bir gökhan bu takıma daha büyük katkı sağlayacak inşallah.

Great White
10.01.2010, 01:40
Bir de şu 4 asist nedir ki be Serdar?

Koca ilk yarı bitmiş gol krallığı yarışında benim sadece iki gol önümde eleman..

Hala umutluysanız allah sabır versin size ne diyeyim:)

Serdær
10.01.2010, 01:43
Bir de şu 4 asist nedir ki be Serdar?

Koca ilk yarı bitmiş gol krallığı yarışında benim sadece iki gol önümde eleman..

Hala umutluysanız allah sabır versin size ne diyeyim:)

Oradaki 4 asist söyleme sebebim.

Geçen sezon daha çok olarak gördüğümüz gol attırma çabası.

Bu sezon kaleci ile karşı karşıya iken Colman'a vermiş olduğu pas gibi.

Bunu örnekleme açısından söyledim.

Açıkçası daha önce çok söyledim belki okuma fırsatın olmamıştır ;

Futbolcuyu kaybetmek çok kolay kazanmak ise zordur.

Taraftar olarak biz her zaman kazanmayı seçmeliyiz.

Ne olursa olsun !

Emo91
10.01.2010, 01:47
gökhan iyi yolda... takima cok faydali!
insallah sakatligi önemli degildir, cok gecmis olsun!

gökhan ünal, sen bize lazimsin ;)
böyle devam

Great White
10.01.2010, 01:49
Tamam o zaman. Transferi falan donduralım, artık kimsecikleri yollamayalım..

Daha önce beğenmeyip yolladığımız bütün forvetleri geri çağırıp karşılarında özür dileyelim, onları zamanında kazanmaya çalışmadığımız için:N
Vallahi ben Gökhan gittiğinde kazanacam. Hele bir de üzerine para falan gelirse tadından yenmez..

CEMEFKER
10.01.2010, 02:14
......Ben nasıl kombinemi alıyorsam.....
..... Formamı, kaşkolumu alıyorsam.....
......Soğukta maç seyrediyorsam/ sıcak evimde DİGİ'ye o kadar para veriyorsam......
......nı nı nı nı NI NI yapıyorsam.....

Eeeee ne olacaktı !

Siz o zaman hayata Trabzonlu olarak doğmakta, futbolu Trabzonsporlu olarak sevmekte arayın bedbahtsızlığını derim o zaman.

Bunları yapmış olmak Trabzonspor'da oynayan bir futbolcu/ işçi üzerinde tahakküm hakkını nerden bizlere veriyor anlamadım ben bunu.

Bunları net karşılık beklemeden , bir kumar şansı heyecanı ile yapıyorsak aldığımız bir zevk, bir heyecan da de vardır bu işten en azından ......;)

Gökhan Ünal'ı istemiyorsak o zaman Şenol Hoca'yı da istemiyoruz. O değil mi bu kadar Gökhan'ın üzerine düşen, onda bir ışık gören, güven hisseden, verim alabileceğini düşünen. Aksini ispatlama uğraşında olanlara Şenol Hoca TJ Kuzu'yu niye takımda istemedi de yaban Diyarlara gönderdi o zaman derim. O TJ ki takımın en sorunlu bölgesinde ilaç olacak adamdı sezon başı ve hala da birilerini arıyoruz o bölge için..... TJ niçin takımda oynamadı, niçin disiplinsiz davrandı, takımı yalnız bıraktı diyen yok. ( Daha ağır sözler söylicem ancak halen kiralık da olsa topçumuz) Gökhan 1 adamsa, TJ de 1 adam. Biri gol atamıyorsa, diğeri gol yememize neden oluyor......

Gökhan'ın ortada bir ihaneti varsa ancak hak eder bu kadar muhalefeti.......Her insanın hayatta duygusal dönemleri, başarısına etki eden dönemleri olabilir. Her insanın yapısı farklıdır.......Kimi çıkar eleştiri meleştiri dinlemez, Ben Karadeniz çocuğuyum der çıkar işini yapar......Kimisi de nazlıdır, huyuna gitmek lazımdır, ara gazına ihtiyacı vardır ( George Hagi ki yaptıkları ortada ) İnsanları rahat bırakalım lüften....... Eleştiri yapalım...... Ancak insanları rencide edici davranmayalım..... İşi ihanet noktasına getirmeyelim.......

Yönetime saygımız olmayabilir, Şenol Hoca'yı istemeyebiliriz, falancı topçuyu istemeyebiliriz......

Arkadaşlar ! Bunu değiştirmek elimizde. Sonuç almak istiyorsak bunun mücadalesini burada değil, uygun platformlarda aramalıyız. Burda boşuna zaman kayıp ediyoruz gibime geliyor.

Klubün olağan genel kurul tarihleri bellidir !

Cagdas Topal
10.01.2010, 02:14
Denizli Belediye macında yıldızlastın helal :alkış:

2. lig ekiplerine karsı basarılarının devamını dilerim kocum :alkış: :D

SEDAT
10.01.2010, 02:16
-ya gol atıyorsun bari bi taraftara koş ta bi kıvılcım yarat sürekli bu küskün tavırlar iyice sinirlenmeye başladım...

Burda genç arkadaşlara söz verdim eleştirmiyeceğim diye sabırları zorluyorsun azıcık sempatik olsan incilerinmi dökülür...

onur-ts
10.01.2010, 14:27
gökhan ünal git bu takımdan.desteklemiyorum seni.hiçbir heves yok bişe yok.karşı karşıya kaçırdığın bomboş pozisyon.sonra çıkıp da bi yönetici o Türkiyedeki en iyi golcülerden biri diyorya ya geçin o işleri.

Ali Tunahan Güllü
10.01.2010, 14:32
Müjde! Golcüler coştu

Suskun yıldızlar açıldı, Karşıyaka maçının ardından dün yine fileleri havalandırdı. Gökhan tek gol atıp çıktı, Umut Bulut ise hat-trick yaptı.
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm839415.jpg
Süper Lig’in ilk yarısında vasatı dahi aşamayan Umut Bulut ve Gökhan Ünal ikilisi, devre arasını iyi değerlendirdiklerinin sinyallerini veriyor. Kısa bir süre önce Antalya’da Karşıyaka ile oynanan hazırlık karşılaşmasında birer gol kaydeden ikili, Denizli Belediyespor mücadelesinde de rakip fileleri havalandırmayı başardı. Teknik direktör Şenol Güneş’in özel olarak ilgilenip moral aşıladığı hücum silahları böylece hocalarını mahcup etmedi. Taraftarın en büyük arzusu bu performansın Süper Lig’e de yansıması.

Alkışlar Sezer Badur’a
Takımın yeni transferlerinden Sezer Badur da dünkü futboluyla sahaya damgasını vurdu. İlk kez bir resmi maçta Bordo-Mavili formayı giyen oyuncu, kondisyonuyla ve orta alanın yükünü hafifletmesiyle tam not aldı

kaynak:fanatik

orhan_61
10.01.2010, 19:31
onlar parasını alıyorda oynuyolar babasının keyfıne oynamıyolar orda bizim verdigimiz paralarla oynuyolar orda.......

orhan_61
10.01.2010, 19:37
artık bırak futbolu.....

Özge
10.01.2010, 20:47
İstekliydi.Kendisini futbola verdi galiba:)İnşallah lig maçlarında da böyle olursun.

Atakan
10.01.2010, 21:12
Elimizde Gökhan gibi bir oyuncu var ama kıymetini bilmiyoruz.
Bu kıymeti bilinmemesinin bir nedeni de kendisidir ama yinede ben Gökhan'a hala çok güveniyorum.
Kendisini futbola veren, oyuna konsantre olmuş bir Gökhan bu ligi alt üst eder.
Bunu herkes biliyor.Ama bazıları bilmek istemiyor galiba.

Osman Pervaneli
10.01.2010, 21:18
icimden bir ses gökhanin eski günlerine dönmesi icin taraftar destegine ihtiyaci var diyor

Samet Yildirim
10.01.2010, 22:50
Bizim taraftar futboldan anlamiyor arkadas :)

Golü kacirdi fatih tekke bagrildi o pozisyonda cocuk egoistlik yapmak istemedi umuta vermek istedi ama karar veremince kötü sonuc cikti ortaya...bizimkilerde basladi Fatih tekke diye tövbe tövbe...

Istek olarak iyidi..

maxim
10.01.2010, 23:02
Bizim taraftar futboldan anlamiyor arkadas :)

Golü kacirdi fatih tekke bagrildi o pozisyonda cocuk egoistlik yapmak istemedi umuta vermek istedi ama karar veremince kötü sonuc cikti ortaya...bizimkilerde basladi Fatih tekke diye tövbe tövbe...

Istek olarak iyidi..

O pozisyonda Umut'a pas atmaya kalkıyorsa ben bunu hata olarak değerlendiririm şahsen...

Tabiri caizse daya gitsin arkadaş. Karşında kova bi kaleci ve bomboşsun...

Samet Yildirim
10.01.2010, 23:06
O pozisyonda Umut'a pas atmaya kalkıyorsa ben bunu hata olarak değerlendiririm şahsen...

Tabiri caizse daya gitsin arkadaş. Karşında kova bi kaleci ve bomboşsun...
Hata yapti tabi ama kaleye vurup kacirip heralde fatih tekke sesleri olacagina dedi pas verigim daha garantili olsun dedi ama olmadi...

futbol bu neler kaciyor neler öyle TV den gözüktügü gibi degil bu isler...

Anıl C
11.01.2010, 00:40
Elimizde Gökhan gibi bir oyuncu var ama kıymetini bilmiyoruz.
Bu kıymeti bilinmemesinin bir nedeni de kendisidir ama yinede ben Gökhan'a hala çok güveniyorum.
Kendisini futbola veren, oyuna konsantre olmuş bir Gökhan bu ligi alt üst eder.
Bunu herkes biliyor.Ama bazıları bilmek istemiyor galiba.

işine gelmeyenler var.

Ahmet Kuru
11.01.2010, 01:15
Adam pas verse suç,vermese suç...
Taraftar olarak biraz sakin olmamız gerekiyor galiba...
Şimdi kendimizi Gökhan'ın yerine koyup her kaçırılan pozisyonun ardından yuhalanıp ve akabinde güzel futbol beklemek ne kadar mantıklı?
işte ne kadar mantıklı olduğu Gökhan'ın performansından belli...

bahadır2561
11.01.2010, 01:42
Güveniyorum sana gökhan...

SEDAT
11.01.2010, 01:45
-Artık destek olmaz zamanıdır..gökhana da sesleniyorum oda küsmesin taraftara koşsun ..inşallah gollerini bekliyoruz..bide kurşun döktürsün hiç fena olmaz:)

seyyah61
11.01.2010, 03:41
Son macta golcülerimiz formda gözüktü.
Bu iyiye bir isaret olsa bile hem rakibin gücsüzlügü, hem skoru erken acmamiz dolayisiyla bir ölcüt olamaz.
Alternatif olusturmasi veya elimizdeki forvetlerin birini alternatif durumuna düsürecek forvet eksigimiz ligin basindan beri mevcut.
Yönetim en sonunda bu gercegi farketse bile, insallah bu mactan sonra Türkiye'nin en iyi yerli forvetleri bizde, transfere ihtyac yok diye taraftarla dalga gecmezler.

halukozcelik
11.01.2010, 09:13
gökhan gider gol sıkıntısı biter,mücadele ve yırtıcılık artar hatta agresif futbol bile oynanabilir.ama bu adam giderse yoksa herşey hayal en başta şampiyonluk...

10-61
11.01.2010, 12:58
Sitenin girişindeki haberlerde G.Ünal'ın sakatlığı ciddi değil haberini görünce gülmeden edemedim;adamın sakatlığı bile ciddi değil:)) Aman sakatlanmasın da hani ciddiyetsiz yakıştırması var ya ona binaen şey ettim:)

cınar#7
11.01.2010, 14:49
evet golcülar coştu ama denizli belediyeye..öyle kaleciye en az 10 gerekirdi,denizlinin bu maçı bizim kadar önemsemedikleri kesin..yoksa bu takıma gol attılar diye göklere çıkartılmazdı forvetler..

Ali Tunahan Güllü
11.01.2010, 16:46
Nihayet Gökhan'ın yüzü gülüyor
11 Ocak 2010 / 14:19
Kupa maçında sakatlanarak oyundan çıkan Gökhan Ünal'ın bugünki antrenmanda keyfi yerindeydi

Trabzon'da mutsuz olduğu belirtilen ve adının transfer listesinde yer aldığı konuşulan Gökhan Ünal, kupa maçında sakatlanmış ve bu sebepten dolayı da mücadeleye devam edememişti.
Bugünki idmana katılan Gökhan'ın moralinin yüksek olması ve çalışmadaki hırsı, teknik heyeti de sevindirdi.
Tecrübeli golcünün durumunun ciddi olmadığı ve Ankaragücü karşısında takımdaki yerini alabileceği ifade edildi.

Şenol Güneş'in Gökhan'la özel olarak ilgilendiği, Giray ve Cale ile de özel bir görüşme yaptığı belirtildi.

Öztürk Adem
11.01.2010, 16:57
Satsak da para kazansak :D

orhan_61
11.01.2010, 19:21
Satsak da para kazansak :D
sen dua etde bızden para isdemesinler :)

hamucera
11.01.2010, 19:27
-ya gol atıyorsun bari bi taraftara koş ta bi kıvılcım yarat sürekli bu küskün tavırlar iyice sinirlenmeye başladım...

Burda genç arkadaşlara söz verdim eleştirmiyeceğim diye sabırları zorluyorsun azıcık sempatik olsan incilerinmi dökülür...

tabi, taraftar çok sempatik ya, adamın evine kadar gidip küfretmişler, incilerin mi dökülürmüş,

bu taraftar asla büyük oyuncu göremez, bunu herkes bilsin, gelse de en fazla yarım sezon dayanır zaten (Campbell, Marcelinho örneklerinde olduğu gibi)

Adem Erdoğan
11.01.2010, 21:11
tabi, taraftar çok sempatik ya, adamın evine kadar gidip küfretmişler, incilerin mi dökülürmüş,

bu taraftar asla büyük oyuncu göremez, bunu herkes bilsin, gelse de en fazla yarım sezon dayanır zaten (Campbell, Marcelinho örneklerinde olduğu gibi)

Campbell ve Marcelinho'nun taraftarla ne alakası var?

ApoCaN28
11.01.2010, 21:46
Campel i Başkan .

Marcelinho yu da hoca yedi . . .

Great White
11.01.2010, 21:52
bu taraftar asla büyük oyuncu göremez..

Şu taraftar sanki hiç yıldız oyuncu görmemiş gibi böylesine altı hiçbir şekilde doldurulamayan boş beleş arabesk söylemlere de ayar olmamak elde değil..

"Bizden bir cacık olmaz" "Bu taraftar yıldız göremez" "Bize bunlar az bile" gibisinden fakir fukara edebiyatı da bitmedi bir türlü. Yani tam bir taşra zihniyeti..

Rakipler Lincoln gibi bir yıldızı maymuna çevirip postalar, Alex gibi bir adamı iki maç kötü oynadığında yerin dibine sokar ama biz sahada kadavra gibi dolaşan Gökhan' a iki sitem edemeyiz. Ne güzel iş bee..

KUTADGU
11.01.2010, 21:57
Yıldız oyuncu derken Gökhan'dan mı bahsediyoruz?

Ne kadar ayıp. Ne kadar.

Kimse görmesin...

Ah Uluğ Bey ah... Rasathane kurarken hiç bu günler aklına gelir miydi?

bangkook_61
11.01.2010, 23:47
Şu taraftar sanki hiç yıldız oyuncu görmemiş gibi böylesine altı hiçbir şekilde doldurulamayan boş beleş arabesk söylemlere de ayar olmamak elde değil..

"Bizden bir cacık olmaz" "Bu taraftar yıldız göremez" "Bize bunlar az bile" gibisinden fakir fukara edebiyatı da bitmedi bir türlü. Yani tam bir taşra zihniyeti..

Rakipler Lincoln gibi bir yıldızı maymuna çevirip postalar, Alex gibi bir adamı iki maç kötü oynadığında yerin dibine sokar ama biz sahada kadavra gibi dolaşan Gökhan' a iki sitem edemeyiz. Ne güzel iş bee..
Düşüncelerimin Halil Yazıcıoğlu su oldun..:)

Qolbasti_Kinq61
11.01.2010, 23:57
Eger teoyla fatih gelcekse kesin satilma durumu var gÖkhanin

Mustafa Ayazoğlu
12.01.2010, 00:51
Neyi niye satıyoruz? Amacımız fırtına oluşturmak değil mi? Şampiyon olmak o kadar mı kolay?

Fatih Tekke, Gutierrez, Gökhan Ünal, Umut Bulut, Mehmet Battal vs vs..

Şampiyonluk için bize en az bu kadar forvet gerekir. 2-3 forvetle şampiyon olunmaz. Kadro derinliği şart !

Sonrasında şampiyonlar ligi vs vs..

Ahmet Başkaya
12.01.2010, 02:29
Kalsın kalsın bu sene atacağı çok gol var ;) ...

M. Ali Senocak
12.01.2010, 11:20
Satılmasına kesinlikle karşıyım. Satılırsa gideceğ takımda kendini bulacaktır. Biz taraftar olarak biraz kendisini desteklesek yanına da gol atabilen forvet alsak eski Gökhanın geri geleceğini düşünüyorum.

UğuR
12.01.2010, 12:12
Maça bile çıkamam!"
Trabzonspor'un tartışılan ismi Gökhan Ünal, yerel basına gönderme yaptı: "Hakkımda yazılanları okumaya kalksam, sokağa değil maça bile çıkamam"

Trabzonspor'un forveti Gökhan Ünal, Türkiye Kupası'nda Denizli Belediyespor önünde suskunluğunu bozmanın keyfini yaşıyor. 23 Ekim 2009'dan bu yana süren gol orucuna son veren Gökhan, Trabzon yerel basınına göndermede bulundu. Eleştirilerden bunaldığını söyleyen bordo-mavili futbolcu, "Benim hakkımda her gün yazılanları okumaya kalksam, inanın sokağa değil maça bile çıkamam. Hatta antrenmanlarda bile faydalı olamam. Zaten taraftarların bana olan bakışlarından ve hareketlerinden, yerel basının beni eleştirdiğini hissediyorum" ifadesini kullandı.

Kendisine yardımcı olunmasını isteyen Gökhan, "Benim yerel basından ricam; fazla değil sadece bir ay benim için ya hiç haber yazılmasın ya da bana olumlu açıdan bakılsın. Bir insana kırk gün deli derseniz, o insan delirir. Ben de o duruma geldim. Olumsuz haberlerden yoruldum ve bu, performansımı etkiledi" itirafını yaptı.

'ŞENOL GÜNEŞ İLE KENDİMİ BULDUM'
Ara transfer döneminde Galatasaray ve Fenerbahçe ile ismi anılan yıldız oyuncu, "Ben Trabzonspor da mutluyum. Sadece talihsiz bir dönem geçirdim. Şenol Güneş ile kendimi buldum. Devre arası hazırlıkları, benim için iyi geçti" diyerek sözlerine son verdi.

sABAH

Soytürk
12.01.2010, 12:47
hadi gökhan taş olda baş yar...benim umudum yok o ayrı:)

hamucera
12.01.2010, 15:51
Campbell ve Marcelinho'nun taraftarla ne alakası var?

kusura bakma üstadım dolular arasında ara sıra boş konuşmak gerekir, ama sizler gibi futbol efsaneleri arasında futbol ve futbolcu hatta taraftar hakkında konuşmak ne haddimize, taşra zihniyeti nedir, bunu bir açıklasanız,

mesela yıllar önce daha futbolun varlığında bi haber şehirliler varken taşra olarak tabir edilen Trabzon köylerinde futbol oynanırdı,insanları artık düşüncelerinden dolayı taşralı şehirli olarak ta ayırt etmeye başlamışsınız görüyorum, hatta bilip bilmeden sormadan etmeden sallıyorsunuz hali hazırda.

Gökhan yıldız oyuncudur bunu sizler ister kabul edin ister etmeyin, kötü olduğu muhakkak, itiraz etmedim buna hiçbir zaman,

Alex yazmışsınız, geçen sene Aragones Alex'i hiç alışık olmadığı yerde oynatmış ve hiçte iyi bir performans sergileyememişti, hatta gönderilecekler sırasında ilk sıralardaydı. daha sonra takıma Daum geldi Alex yine harikalar yaratmaya başladı ki o oynayınca fener kazanıyor,

Yıldız oyuncu göremez den kastım şu iyi okuyun anlamadıysanız tekrar okuyun, gerçi taşra edebiyatı yapıyoruz ya biz neyse;

Mehmet Ali Yılmaz ile yapılan söyleşide kendisinin Campell'e söylediği sözden ziyade oyuncunun asıl probleminin eşinden dolayı olduğunu, eşinin siyahi olması sebebi ile Trabzon'da taraftarlar tarafından genelleme olmayacak şekilde tacize uğradığını ve oyuncunun bundan dolayı çok rahatsız olduğu zaten gitmek istediğini söyledi. Kendisi ile halen görüştüğünü aralarında bir kırgınlık olmadığını söyledi,

Marcelinho sadece hoca değil taraftarında etkisi vardı, yıldız diye alındı, ama uyumsuzluk, belki hoca faktörü oynayamadı yuhalandı, yabancı ülkelerden gelenler bu olaylara alışık değildir,

Gökhan, gerilerde okumuştum bir yazıda, adamın evinin önüne gidip adama küfretmişler, sövmüşler, üzerine araba sürmüşler (bazıları sahaya inip dövsek yeridir, veya şakadandır şakadandır söylesede nasıl şaka bu anlamadım ama) sahaya ısınmaya çıkıyor adama tribünden ana avrat küfret sen, oyuna girerken ıslıkla sonra bekle ki hemen sana katkı yapsın,

ama yok taraftar bilete para verip içeri giriyor ya, 3-5 lisanslı ürün aldı ya, birde yıllardır bu takımın taraftarı tamam herşeyin sahibi tüm hakları üzerine ipotek etmiş, ne yapsa haklıdır.

ben eleştirilerin olmasına hiçbir şey demedim ama sınırlar ölçüsünde, dozunu aşmadan, her insanın bir ailesi var, anası var bacısı var, sen bunların yanında adamın gözüne baka baka söversen sonra çıkıp banane oynası sövmeyeyim dersen çok bekelersin,

umarım bir nebze anlamışsınızdır taşra edebiyatımdan ne demek istediğimi

Hami_41
12.01.2010, 15:55
futbol katilleri ve futbolcu öğütücüleriyle dolu bi tribün...

Ahmet Başkaya
12.01.2010, 17:30

İkiz kuleler olayının ardında da bizim taraftar olmasın :S ...?

mustafadinç
12.01.2010, 17:54
Gökhana sallayan ey insanlar geçen yıl attığı Anakaraspora,Bursaspora,Antalyaspora,Eskişehirspor a attığı golleri bir açın izleyinde utanacaksanız utanın.

Ahmet Kuru
12.01.2010, 18:58
Ben Gökhan'ın kalitesine her zaman güvenmişimdir...
Geçen sezon başarısız denilsede 20 küsür golde onun imzası vardır...
Kurtarmış olduğu maçların bir çoğunu yukarıda arkadaş yazdı...
Ama Gökhan'a verilen 6.250 milyon euro luk bonservis bedelini ne biz taraftarlar nede yerel medya kaldıramadı...
6 milyon euro veriliyorsa avrupa gol kralı olacaksın havasıyla yaklaştık olaya.Buna bende dahil...Ama öyle değil elbette...
Birde olaya Gökhan'ın tarafından baktığımız da...Saha dışında yaşanılanları,Hugo Broos dönemindeki sakatlıkları eklersek,kendisi adına çok şanssız bir dönem geçirdi..
Ama hiçbirşey (eğer doğruysa) futbolcunun üstüne araba sürmeyi haklı gösterecek mazerette değildir...
Trabzon zor bir şehir evet...
Bu zorluğun en büyük nedeni küçük bir şehir olduğundan kaynaklanıyor...

Gökhan Ünal'ın da vermiş olduğu röportajda söylediği gibi (vermişse eğer),bir ay Gökhan hakkında eleştiri yapmayarak beklemek gerekir...

M.S.SOFU
12.01.2010, 19:10
İkiz kuleler olayının ardında da bizim taraftar olmasın :S ...?
yok onun arkasında illumunati var
illuminati bizim kulübede karşı olduğundan bizim taraftar olamaz :D

İbrahim Keleşoğlu
12.01.2010, 19:17
Ben Gökhan'ın kalitesine her zaman güvenmişimdir...
Geçen sezon başarısız denilsede 20 küsür golde onun imzası vardır...
Kurtarmış olduğu maçların bir çoğunu yukarıda arkadaş yazdı...
Ama Gökhan'a verilen 6.250 milyon euro luk bonservis bedelini ne biz taraftarlar nede yerel medya kaldıramadı...
6 milyon euro veriliyorsa avrupa gol kralı olacaksın havasıyla yaklaştık olaya.Buna bende dahil...Ama öyle değil elbette...
Birde olaya Gökhan'ın tarafından baktığımız da...Saha dışında yaşanılanları,Hugo Broos dönemindeki sakatlıkları eklersek,kendisi adına çok şanssız bir dönem geçirdi..
Ama hiçbirşey (eğer doğruysa) futbolcunun üstüne araba sürmeyi haklı gösterecek mazerette değildir...
Trabzon zor bir şehir evet...
Bu zorluğun en büyük nedeni küçük bir şehir olduğundan kaynaklanıyor...

Gökhan Ünal'ın da vermiş olduğu röportajda söylediği gibi (vermişse eğer),bir ay Gökhan hakkında eleştiri yapmayarak beklemek gerekir...
tebrik ediyorum :alkış::alkış::alkış::alkış:

Fatih Özkan
12.01.2010, 19:20

Tribün çok değişti...
Her maçta şaşkınlık ile izliyorum...
Sallamaya yer arıyor millet...
İnanılacak gibi değil...

smyrna
12.01.2010, 19:20
Gökhan bizim takımın topçusu değilmiş gibi davranmayı bırakın satsakda gitse demeyin gökhanda o kalite var onu eski günlerine döndermeliyiz.

Murat Erdem
12.01.2010, 19:46
Geçen sene Gökhan'a lakap bulmuştuk. ''susturucu''

Ömer Kaya
12.01.2010, 21:37
Fenerbahçe ile Anlaşması onun açısındanda bizim açımızdanda çok iyi olurrr

Hürgün Aygün
12.01.2010, 21:42
Geçen sene Gökhan'a lakap bulmuştuk. ''susturucu''
şimdi kendi susuyo maşallah

M. Ali Senocak
12.01.2010, 21:44
Gökhan a biraz inansak ve birkaç maç üst üste gol atsa kendine gelecek. Eğer Gökhani satarsak fenere veya geseye sattığımıza pişman olacağız.

Great White
12.01.2010, 21:56
kusura bakma üstadım dolular arasında ara sıra boş konuşmak gerekir, ama sizler gibi futbol efsaneleri arasında futbol ve futbolcu hatta taraftar hakkında konuşmak ne haddimize, taşra zihniyeti nedir, bunu bir açıklasanız,

Taşra zihniyeti nedir, açıklayayım..

Etrafında fikirlerini beğenmediği üç beş kişi yüzünden 5 milyonluk bir taraftar kitlesi hakkında genelleyici tabirler kullanarak "Bizden adam olmaz" kıvamında arabesk söylemler geliştirenlerin zihniyetidir kabaca..

Yani senin son derece ucuz bir popülist demogojiye başvurarak vurgulamaya çalıştığın "Sen şimdi burjuvasın, ben ise zavallı bir köylü müyüm" sığlığında bir tabir değil tabii ki..

Geçen sene salt bir futbolcunun kıçını kollayacağım ayağına tıpkı senin gibi yaklaşımlarda bulunarak hemen her başlıkta "Bu taraftardan bir cacık olmaz" diye bağırıp çağıran bir arkadaşa "Tabii ki bizden bir cacık olmaz. Ama sana biraz sarımsak, biraz da yoğurt eklediğimizde senden harika bir cacık olur" demiş ve bir hafta ceza almıştım. O yüzden gene demeyecem:D

Yahu ne kadar iddialı adamlarsınız siz böyle. Bir de bana sivri dilli derler. Mesela çok sevdiğim Yattara başlığında bu futbolcuya ne hakaretler, ne ithamlarda bulunuldu ama ben bir kere bile ağzımı açıp "Bu taraftardan bir halt olmaz" demedim. Niye böyle bir genelleme yapayım ki? Kafayı mı yedim ben?

Yani şu adamı körü körüne savunduğun yetmiyor, bir de futbolcuyu eleştiren taraftara sallıyorsun. Adama küfür eden ya da kişilik haklarına hakaret eden varsa zaten bu senin değil, yöneticilerin sorunudur. Sana ne oluyorsa:)

Ömer Kaya
12.01.2010, 22:00

Etrafında fikirlerini beğenmediği üç beş kişi yüzünden 5 milyonluk bir taraftar kitlesi hakkında genelleyici tabirler kullanarak "Bizden adam olmaz" kıvamında arabesk söylemler geliştirenlerin zihniyetidir kabaca..

Yani senin son derece ucuz bir popülist demogojiye başvurarak vurgulamaya çalıştığın "Sen şimdi burjuvasın, ben ise zavallı bir köylü müyüm" sığlığında bir tabir değil tabii ki..

Geçen sene salt bir futbolcunun kıçını kollayacağım ayağına tıpkı senin gibi yaklaşımlarda bulunarak hemen her başlıkta "Bu taraftardan bir cacık olmaz" diye bağırıp çağıran bir arkadaşa "Tabii ki bizden bir cacık olmaz. Ama sana biraz sarımsak, biraz da yoğurt eklediğimizde senden harika bir cacık olur" demiş ve bir hafta ceza almıştım. O yüzden gene demeyecem:D

Yahu ne kadar iddialı adamlarsınız siz böyle. Bir de bana sivri dilli derler. Mesela çok sevdiğim Yattara başlığında bu futbolcuya ne hakaretler, ne ithamlarda bulunuldu ama ben bir kere bile ağzımı açıp "Bu taraftardan bir halt olmaz" demedim. Niye böyle bir genelleme yapayım ki? Kafayı mı yedim ben?

Yani şu adamı körü körüne savunduğun yetmiyor, bir de futbolcuyu eleştiren taraftara sallıyorsun. Adama küfür eden ya da kişilik haklarına hakaret eden varsa zaten bu senin değil, yöneticilerin sorunudur. Sana ne oluyorsa:)
:):)
:alkış:

Tanju
12.01.2010, 22:07
Tayfun Cora var gücüyle mücadele ediyor, küfür yiyor, yuhalanıyor ama hala mücadele hala mücadele. Milli olmuş, gol kralı olmuş bir oyuncuda Tayfun kadar profesyonellik yok mu? Küfür olayını abartmayın, savunmak için başka bahaneler bulun...

hamucera
13.01.2010, 01:04

adama küfür edenlerin varsa yönetimin sorunudur diye kestirip atmak kolay bir iş,

sen hala anlamadın ne demek istediğimi sanırım, tabi ki bu tüm herkes için bir genelleme değil, ama bu grup her zaman başa bela olan bir grup ve ben bu grup yüzünden sıkıntıların çok olduğunu bunların yüzünden asla iyi olan oyuncuların Trabzona gelemeyeceğini belirtmek istedim, kimseyi körü körüne savunmadım,

savunduğum oyuncunun iyi bir oyuncu olduğuna inandığım için savundum hatta son mesajımda bunu da açıkladım, sen istediğin tarafları alıp onlara göre yazı yazıyorsun ya oda ayrı bir mesele,

taraftar olarak elindekinin kıymetini hiç bilemedi Trabzonspor taraftarı, zamanında Fatih Tekke'ye de küfretti ama şimdi o küfredenlerde ahh ahh çekiyor içinden, Gökhan gitsin yine aynı ahh lar çekilecek, neden çıkıpta oyuncunun özelliklerini ortaya çıkarabilen bir teknik adamımız varken en azından yarı sezon destek olmak yerine düşene bir tekme de ben vurayım modundasınız anlamış değilim,

senin edebiyat anlayışın beni ilgilendirmez, sen istediğin gibi düşün, benim için Trabzonspor formasını taşıyan her oyuncu bir değerdir, ve bu değerleri savunurum, ben Gökhan'da ışık görüyorum, siz görmeseniz de,

yazdıklarımın da tamamen arkasındayım, son iki mesajımı tekrar okuyun ne demek istediğimi ve nasıl anlamak istediğimi karşılaştırın,

eleştiriye asla karşı değilim, ama sınırı olması gerektiğini savunanlardanım

Adem Erdoğan
13.01.2010, 01:08
Hamucera; senin Gökhan'a güvendiğin kadar Gökhan kendine güvense burada başka şeyler konuşuyor olurduk.:)

SEDAT
13.01.2010, 01:09
-Benim yazdığım yazıdada bi hakaret yoktu ama siz olayı aldınız bizden hiçbişey olmaza getirdiniz hamucera kardeş..sonuçta taraftar hata yapar sen birazda gönül al dedik bunda fazla büyütülecek bişey yoktu..

Great White
13.01.2010, 01:18
Hamucera..

Sınırı aştığını düşündüğün bir adam görürsen ya gammazlama butonuna basarak yöneticileri ayıktırırsın ya da benim yaptığım gibi kendisinden alıntılayarak uygun bir şekilde cevabını verirsin..

Ama tabii, kaçak güreşmek en kolayı. Nasılsa karşında somut bir muhatap yok. Salla taraftara. Düpedüz şark kurnazlığıdır bu, başka bir halt değil..

Hala "Bu taraftar Fatih' e de küfretti" diye düpedüz yalan söyleyerek taraftara çemkiriyorsun. Yahu tribünde 3-5 kişinin münferit hareketlerini ne de kolay yamayabilorsunuz şu taraftarın sırtına. Hadi bilemedin 300 kişi küfretmiş olsun. Bu mudur kriterin? Şu ithamları okuyan da sanacak ki Avni Aker' de 25 bin kişi Fatih' e küfür etmiş. Yazık vallahi..

Gökhan gittikten sonra ah çekecekmişiz. Benim çekmeyeceğim kesin, ama sen şimdiden ah çekmeye başlamışsın bile:)

hamucera
13.01.2010, 01:39
-Benim yazdığım yazıdada bi hakaret yoktu ama siz olayı aldınız bizden hiçbişey olmaza getirdiniz hamucera kardeş..sonuçta taraftar hata yapar sen birazda gönül al dedik bunda fazla büyütülecek bişey yoktu..

hakaret olarak algılamayın, sizin yazınızı alıntılama nedenim sadece içindeki kırgınlığın nedenleridir taraftara koşmaması

hamucera
13.01.2010, 01:42
adama küfür edenlerin varsa yönetimin sorunudur diye kestirip atmak kolay bir iş,

sen hala anlamadın ne demek istediğimi sanırım, tabi ki bu tüm herkes için bir genelleme değil, ama bu grup her zaman başa bela olan bir grup ve ben bu grup yüzünden sıkıntıların çok olduğunu bunların yüzünden asla iyi olan oyuncuların Trabzona gelemeyeceğini belirtmek istedim, kimseyi körü körüne savunmadım,

savunduğum oyuncunun iyi bir oyuncu olduğuna inandığım için savundum hatta son mesajımda bunu da açıkladım, sen istediğin tarafları alıp onlara göre yazı yazıyorsun ya oda ayrı bir mesele,

taraftar olarak elindekinin kıymetini hiç bilemedi Trabzonspor taraftarı, zamanında Fatih Tekke'ye de küfretti ama şimdi o küfredenlerde ahh ahh çekiyor içinden, Gökhan gitsin yine aynı ahh lar çekilecek, neden çıkıpta oyuncunun özelliklerini ortaya çıkarabilen bir teknik adamımız varken en azından yarı sezon destek olmak yerine düşene bir tekme de ben vurayım modundasınız anlamış değilim,

senin edebiyat anlayışın beni ilgilendirmez, sen istediğin gibi düşün, benim için Trabzonspor formasını taşıyan her oyuncu bir değerdir, ve bu değerleri savunurum, ben Gökhan'da ışık görüyorum, siz görmeseniz de,

yazdıklarımın da tamamen arkasındayım, son iki mesajımı tekrar okuyun ne demek istediğimi ve nasıl anlamak istediğimi karşılaştırın,

eleştiriye asla karşı değilim, ama sınırı olması gerektiğini savunanlardanım

Hamucera..

Sınırı aştığını düşündüğün bir adam görürsen ya gammazlama butonuna basarak yöneticileri ayıktırırsın ya da benim yaptığım gibi kendisinden alıntılayarak uygun bir şekilde cevabını verirsin..

Ama tabii, kaçak güreşmek en kolayı. Nasılsa karşında somut bir muhatap yok. Salla taraftara. Düpedüz şark kurnazlığıdır bu, başka bir halt değil..

Hala "Bu taraftar Fatih' e de küfretti" diye düpedüz yalan söyleyerek taraftara çemkiriyorsun. Yahu tribünde 3-5 kişinin münferit hareketlerini ne de kolay yamayabilorsunuz şu taraftarın sırtına. Hadi bilemedin 300 kişi küfretmiş olsun. Bu mudur kriterin? Şu ithamları okuyan da sanacak ki Avni Aker' de 25 bin kişi Fatih' e küfür etmiş. Yazık vallahi..

Gökhan gittikten sonra ah çekecekmişiz. Benim çekmeyeceğim kesin, ama sen şimdiden ah çekmeye başlamışsın bile:)

siz gerçekten okuduğunu anlamıyor değil işinize gelenleri anlıyorsunuz,

ben yazıda da dedim, genelleme değil bir grup siz hala çıkıp diyorsunuz ki taraftara mal etme, yoksa yaranız mı var, işinize geldiği gibi algılıyorsunuz sadece hayırdır

ha şikayet kısmına gelince o dediğini yaptım sen rahat ol, gerekli gördüğüm şikayetleri zaten butona bastım, bu sen olursun veya başkası olur fark etmezi, kaçak oynayan ben değilim malesef sizlersiniz, yazdıklarımı okumadan çıkıp kafanıza göre yorum yazmışsınız. bence sizinki üpedüz şark kurnazlığıdır bu, başka bir halt değil..

gerçekten de yazık, şuı yazdıklarınızı okuyan benim yazdıklarımın tüm taraftara yazıldığını zannedecek, ama ben söylediklerimi ve sizin yazdıklarınızı karaladım, yani sizin dediğiniz gibi tüm taraftara mal etmemişim olanları, siz sadece görmek istediğinizi görmüşsünüz.

SEDAT
13.01.2010, 01:44
hakaret olarak algılamayın, sizin yazınızı alıntılama nedenim sadece içindeki kırgınlığın nedenleridir taraftara koşmaması

-Peki şimdi hacısalihoğlu bana stadın önünde yürü git kardeşim seni burda istemiyorum dese ben Trabzonsporumu bırakıcam atabilirmiyim o sevgiyi içimden..

-Pireye kızıp yorgan yakmak doğrumu..zaten tribünler herkes ayrı telden birlik beraberliğe ihtiyacımız var..

-GS ye gitmek istiyorum diye haberler çıkıyor çık taraftarın önüne gözlerine içine bakarak hepsi yalan haber de bu takımı istediğini göster..

-Zor şey değilki bunlar değilmi kardeşim..:)

Great White
13.01.2010, 02:28
Yani rencide etmeyeyim diyorum ama böyle yapılınca hiçbirşey demeden aynayı karşımdakinin yüzüne tutmak zorunda kalıyorum arkadaş:)

Senin o nefret ile körelmiş gözlerin belki görmemiş olabilir ama bu taraftar Shota, Simek, Stephanov, Vugrinec ve senin de yukarıda yazdıkların gibi bir çok yabancı yıldızı gördü, sevdi, sevildi ama bu futbolcuların hiçbiri taraftar yüzünden bırakıp gitmedi..

Ama sen ne yapıyorsun? "Bu taraftar asla büyük oyuncu göremez" şeklinde bomboş bir laf atıyorsun ortaya. Sonra da fırıncı küreği hesabı kıvır da kıvır..

taraftar olarak elindekinin kıymetini hiç bilemedi Trabzonspor taraftarı, zamanında Fatih Tekke'ye de küfretti

Bir kere umarsızca yalan hadi bilemedin yanlış konuşuyorsun. Fatih' e bu taraftar asla küfretmedi. Ayrıca ısrarla genelleme yapmadığını söylüyorsun ama sen daha kendi yazdıklarından bile habersizsin. Ya da bu kullanıcı adıyla yazı yazan bir kişi daha var sanırım:)

Uğurtan
13.01.2010, 04:19
Soner abi dediklerinin ana fikrine ve büyük bir kısmına katılmaktayılm..

Sadece şu var evet Fatih'e alenen futursuzca küfür etti bu taraftar.. Avni Aker'de..

Ben sahadaydım o zaman.. Tribünde de değil..

Halit Akyüz
13.01.2010, 04:26
Gökhan Ünal üst düzey bir oyuncu değil. Ara sıra güzel goller atan ama %100'lük golleri de kaçırabilen bir forvet. Kapanan takımlara karşıda varlık gösteremiyor. Trabzonspor forvetinin ilerde top tutup orta sahaya servis yapabilmesi lazım..

Kazım Uzunboy
13.01.2010, 08:56
Gökhan Ünal işi ciddileşti

Büyük umutlarla transfer olduğu Trabzonspor'da bekleneni veremeyen ve ayrılmak isteyen Gökhan Ünal'ın, Fenerbahçe'ye bir hayli yakın olduğu iddia edildi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm842753.jpg

Trabzonspor Yönetimi’nin de istedikleri bonservis bedelinin verilmesi halinde ayrılmasına sıcak baktığı golcü futbolcu için Sarı-Lacivertliler’in bir süredir alttan alta nabız yokladığı belirtildi. Özellikle Semih Şentürk’ün, sözleşmesinin kendisine danışılmadan tek taraflı uzatılması üzerine federasyona başvurması nedeniyle iplerin gerilmesinden sonra, Gökhan transferinin ciddileştiği öğrenildi. İyi ilişkiler içinde bulunan Fenerbahçe ve Trabzonspor yönetimlerinin, Gökhan’ın transferi için birkaç gün içinde anlaşmaya varmasının sürpriz olmayacağı dile getirildi.
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1263365747453&ids=(7615,24161,100333),(7615,24159,100348)

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Hqmi
13.01.2010, 09:49
Hemen satın valla.

Birtan Karaman
13.01.2010, 10:06
Satın Gitsin.

hamucera
13.01.2010, 11:05
-Peki şimdi hacısalihoğlu bana stadın önünde yürü git kardeşim seni burda istemiyorum dese ben Trabzonsporumu bırakıcam atabilirmiyim o sevgiyi içimden..

-Pireye kızıp yorgan yakmak doğrumu..zaten tribünler herkes ayrı telden birlik beraberliğe ihtiyacımız var..

-GS ye gitmek istiyorum diye haberler çıkıyor çık taraftarın önüne gözlerine içine bakarak hepsi yalan haber de bu takımı istediğini göster..

-Zor şey değilki bunlar değilmi kardeşim..:)

bunu sen yapamazsın ben yapamam, aradaki fark onlar futbolcu bizler taraftarız, biz çıkıp yönetime çek git diyebiliriz ama onlar diyemez, böyle bir karşılaştırma bence yanlış olur

Yani rencide etmeyeyim diyorum ama böyle yapılınca hiçbirşey demeden aynayı karşımdakinin yüzüne tutmak zorunda kalıyorum arkadaş:)

Senin o nefret ile körelmiş gözlerin belki görmemiş olabilir ama bu taraftar Shota, Simek, Stephanov, Vugrinec ve senin de yukarıda yazdıkların gibi bir çok yabancı yıldızı gördü, sevdi, sevildi ama bu futbolcuların hiçbiri taraftar yüzünden bırakıp gitmedi..

Ama sen ne yapıyorsun? "Bu taraftar asla büyük oyuncu göremez" şeklinde bomboş bir laf atıyorsun ortaya. Sonra da fırıncı küreği hesabı kıvır da kıvır..

Bir kere umarsızca yalan hadi bilemedin yanlış konuşuyorsun. Fatih' e bu taraftar asla küfretmedi. Ayrıca ısrarla genelleme yapmadığını söylüyorsun ama sen daha kendi yazdıklarından bile habersizsin. Ya da bu kullanıcı adıyla yazı yazan bir kişi daha var sanırım:)

stepanov ilk geldiğinde çamurlu bir sahada çekilmiş resmi vardı bu forumda ve herkes kapalı kutu diyordu, kimse ne olduğunu bilmiyordu,

Szmyek geldiğinde yönetici abimiz aldığımız oyuncu takımı 6-0 önde olsa bile kaptırılan toplardan sonra arkadaşlarına sinirlenip bağıran hırslı bir oyuncu demişti, ama bizler o zamanlar tanımıyorduk,

Vugrineç geldiğinde hiçte yıldız falan değildi, sadece hakkında geleceğin Davor Suker'i deniliyordu,

yani sizin saydıkalrınız yıldız değildi, hatta bunlara Şota'yıda ekleyebiliriz, hepsi Trabzonsporda çok iyi oynayarak kariyerlerinin çok daha yukarılara çıkmalarını sağlamış ve yıldız olmuşlardır, bize gelirken tanınmıyorlardı, hatta Trabzonspor taraftarının büyük çoğunluğu bu oyuncuların isimlerini bile duymamıştı,

siz yine gidip yazdığım yazılar içinde sadece 6 kelimelik olan cümleyi alıntılıyorsun, ben yazdıklarımın arkasındayım,

ha Fatih konusunda umarsızca bilmeden sallıyorsunuz diyorum artık, başka söz bulamıyorum çünkü sanırım ben cevap vermeme gerek yok, cevabı arkadaş vermiş zaten, kıvır da kıvır lafınınızı o mesaj ile size iade ediyorum,

yine söylüyorum bu anlayış devam ettiği sürece yıldız oyuncu göremez bu taraftar, 3 kişi 10 kişi 100 kişi hiç fark etmez sonuçta yapıldı mı yapılmadı mı oyuncular bunlara bakar, sen oyuncunun üzerine araba sür, evinin önüne git küfret sonra çık yıldız oyuncu bekle, çok bekler

Tayfun
13.01.2010, 11:20
Satın ya fenere musallat olsun ruhsuz insan !

Halit Akyüz
13.01.2010, 12:41
4.5 milyon euroluk teklifte gözü kapalı satılmalı 4 milyon euro'da biraz düşünüp satılmalı..:)

genç61
13.01.2010, 12:51
satın gıtsın ama para alın para takas yapmayın 100 bin dolara bile satılsın razıyım ama takasa karsıyım o yuzden para ile satılmalı bence

Dursun Kaplan
13.01.2010, 18:04
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3369-5N2R5T9Y.jpg

Hotaman
13.01.2010, 18:05
Soner abi dediklerinin ana fikrine ve büyük bir kısmına katılmaktayılm..

Sadece şu var evet Fatih'e alenen futursuzca küfür etti bu taraftar.. Avni Aker'de..

Ben sahadaydım o zaman.. Tribünde de değil..

Çocukluk dönemimde Fatih - Hami ve Sümer - Yılmaz çekişmesi vardı iyi hatırlıyorum.
O dönem doğru ya da yanlış Giray Hoca ısrarla Fatih'i oynatıyor ve onu kazanacağım diyordu. Fatih'in yerel bir tv de "en çok hocam için gol atmak istiyorum" dediğini de hatırlıyorum.

Ancak Trabzon'da cepeleşmek çok kolay. Söz konusu dönemde yani Fatih'i Antep'e verip üzerinde bir de para vererek Erhan Namlı'yı aldığımız dönemin hemen öncesinde Fatih'e ağır bir şekilde küfür etmiştir.

Fatih'in Trabzonspor dergisinin 2 ya da 3. sayısında ki röportajı herşeyi açıkça özetliyor zaten.

İlk çıktığı maçta ön libero olarak oyuna sürüldüğünü, John Lesiba Mosheou durdurmakla görevlendirildiğini görevini yapamayınca(!) takımın 2 gol yediğini ve tribünlerin kendisini hedef olarak gördüğünü net bir ifadeyle söylemiştir.

İşin özü, 22 yaşında ki ben Fatih'e daha benim yaşlarımda edilen küfürleri hatırlıyorum...

Konunun özünde ise düşüncelerim başkadır.
Bir sporcunun başarılı olup olamaması onu bağlar. Profesyonel sporcu kendini motive etmekle yükümlüdür.

Gökhan 3 maç takımı ipten alsın tüm tribünler ismiyle inleyecektir.

Önce başarı sonra sevgi böyle geldi böyle devam edecek. Bana göre doğru olanı da budur...

Gökhan kaliteli mi? Bence kesinlikle evet. O gol atsın o da rahatlasın bizlerde.

Ahmet Kuru
13.01.2010, 18:09
Gökhan'ı biraz rahat bırakırsak eğer onu satmaya gerek yok...
Eğer rahat bırakmayacaksak hiç bekleme yapmadan satalım!