PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45

SEDAT
29.12.2009, 14:54
Taraftar : Yan tutan, bir yanı destekleyen (kimse), yandaş.

Yukarida taraftarin sozluk anlami renkdaslar, bazi arkadaslarimizin Gokhan hakkindaki yorumlari , hakarete kadar giden sozleri bir taraftar olarak ne gibi bir arti yapabilir Trabzonsporumuza ?

Gokhan Unal hala bizim futbolcumuz ve ligin 2. yarisi kendisi sahada Trabzon icin oynayacak... Eger formunu bulursa burada hakaret eden arkadaslar ne diyecek o zaman ?
Ayni olay Ersun Yanal'a da yapildi burda Ersun Yanal icin denilmedik sey kalmadi ... Ne oldu sonra ??

Destek verelim biraz , kostek olmayalim .. .

Biraz taraftar olalim lutfen ....

Alsak rakip bir takimin taraftarini koysak su foruma oda ancak bu kadar kostek olurdu takima...

Lutfen biraz anlayis...

kim hakaret etmiş gösterirmisiniz..eleştirileri neden hakaret olarak gösteriyorsunuz...

Zeki Akyol
29.12.2009, 14:57
yazik be
bu adamida harcadiniz ya
ama zaten hangi futbolcuyu harcamiyoruzki

Şimdi Gökhan ı biz harcamışmı oluyoruz...maclar Almanya da farklı gösteriliyor galıba ...Harcanan bizmiyiz Gökhan mı? sonucta bızım hala futbolcumuz ağır konuşmak istemiyorum ilerde patlama yapabılır yeteneği sınırlı değil lakin isteksiz ve umursamaz tavırları olduğu sürece bu takımda tutunamaz bunun adı taraftar Gökhan ı harcadı ise evet harcadık ...

yabadallah
29.12.2009, 14:58
kim hakaret etmiş gösterirmisiniz..eleştirileri neden hakaret olarak gösteriyorsunuz...

Sedat Kardesim,
Bu basligi bir okusan soyle , sende gorursun.

SEDAT
29.12.2009, 14:59
Sedat Kardesim,
Bu basligi bir okusan soyle , sende gorursun.evet gördüm merak etmeyin...zaten hakaret edenlerde ceza aldı ..

ilhan
29.12.2009, 17:54
Gökhan Ünal'ı taraftar harcamadı arkadaşlar. Yani ben öyle düşünmüyorum. Taraftar ondan her maç 8-10 tane gol atmasını istemiyor. Azıcık istekli oynasın istiyor. Geçen sezon kaçırdıklarının (Umut'la beraber) yarısını atsalardı şampiyon olurduk. Bu sezon ise ikisinin attığı golün toplamı Colman'ın attığı gol kadar. İnsan kızıyor. Neden kızıyor? Ligin en çok pozisyona giren takımlarından birisiyiz.

Gökhan devre arası kampını en iyi şekilde geçirip ikinci devreye hazırlanmalıdır. Fatih Tekke'yi de alırsak, iyi bir forvet hattı oluşturabiliriz. Bu sayede sezon sonu şu an satacağımızın iki katına satabiliriz.

hamucera
29.12.2009, 17:59
ligin ençok şut çeken takımıyız,

ama direkler, kaleciler nedense bize gelince ayrı bir havaya giriyor

Sefa Murat Dokuz
29.12.2009, 18:14
Sezon sonunada kadar kalsın, Fatih'in belki etkisi olur ona.

Birtan Karaman
29.12.2009, 22:24
“Kayserispor’dan Trabzonspor’a gelirken 6 milyon 250 bin Euro’luk bonservis bedelini ben belirlemedim. Ve bu rakam her kötü sonuçtan sonra benim karşıma çıktı. Bugün Türkiye ve Trabzon’da oynanması en zor mevkii santrfor. Trabzonspor’u özellikle söylüyorum, çünkü burada bir de Fatih Tekke’nin gölgesiyle yaşıyorsunuz. Kaçan her golden sonra tribünlerden ‘Fatih Tekke’ sesleri yükseliyor. Eleştiriler hep bana dönük. Duygusal bir yapıya sahibim ve bundan çok olumsuz etkileniyorum. Bazen bencil olduğum yolunda eleştiriler alıyorum. Ama bir golcü ne kadar egoistse ben de o kadar egoistim ve yaptığım asistler ortada...”

SEDAT
29.12.2009, 22:32
o zman atsaydınız fatih gölgesinde yaşamazadınız gökhancığım..
-Sizin kaçırdığınız goller fatihin ayağına geldimi 5 saniye önce sevinirdik gol diye
-Boston celticisin ünlü oyuncusu larry bird e sormuşlar faul çizgisinde nedne bu kadar başarılısın diye çok az kaçırırmış..onunda cevabı idmanlardan sonra 2-3 saat binlerce basket atarmış..
-Şimdi bu örneğin ne alakası var herkes önce kendine bakmalı biraz daha çalışma özveri...o yetenek sende var ama tutturmuşunuz bi baskıda baskı...

Armağan Dere
30.12.2009, 03:08
'Çok mutluyum çok'
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/6/7_215163_gokhan0506bb.jpg
Trabzonspor'un son bombası Gökhan Ünal, imzayı attı, çok iddialı konuştu: "İstanbul takımlarında şampiyonluk daha kolay ama Trabzon'da daha anlamlı olacağı kesin. Adımı unutulmazlar arasına yazdıracağım."

‘Sempati duyuyordum’
Fenerbahçe, Galatasaray ile Beşiktaş gibi devleri peşinden koşturan ve imza Trabzonspor’a atan Gökhan Ünal, dün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde 3 yıllığına resmen Bordo-Mavili renklere bağlandı. Trabzonspor gibi ligin ‘büyük’ olarak nitelendirilen takımlarından birine geldiği için çok mutlu olduğunu vurgulayan yıldız futbolcu, “Kayserispor’da da Trabzonlu arkadaşlarım vardı. Ayrıca herkes bilir ki, Trabzon’a karşı birçok oyuncu gibi benim de özel bir sempatim vardı. Şimdi bu kulübün başarısı için mücadele edecek olmak beni gururlandırıyor, heyecanlandırıyor” yorumunu yaptı.
Kariyer planları...
Trabzonspor'a kariyerine çok önemli bir halka eklemek için geldiğini de sözlerine ekleyen Gökhan Ünal, kulübün hedefleri hakkında da yeteri kadar bilgi sahibi olduğunu bildirdi. Bordo-Mavililer’in golcüsü, şampiyonluk sevincine hasret olduğunun da altını çizerek, “Üzerimde bir baskı hissetmiyorum. Trabzonspor’un yapısını da biliyorum. İstanbul takımlarında şampiyonluk yaşamak belki çok daha kolay ama Trabzonspor’da bunu yaşamanın heyecanı daha fazla. Bende bunu başararak adımı unutulmazlar arasına yazdırmak istiyorum.”

'Gökhan 2 Burak eder'
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/6/7_215161_gokhan_sadri0506bb.jpg

Başkan Sadri Şener, "Transferi yüzde 97 tamamladık" dedi ve ekledi: "Burak defteri kapandı. Ayrıca biz çok daha iyisini aldık."
5.6.2008

‘Önümüzde 2 yol vardı’
Oldukça yoğun günler geçiren ve yeni sezon öncesinde çok güçlü bir kadro oluşturan Trabzonspor’da başkan Sadri Şener, Gökhan Ünal’ın imzasının ardından önemli açıklamalar yaptı. “Göreve geldiğimizde 2 yol seçme durumundaydık. Birisi herkesin edebi cümlelerinde söylediği gibi alt yapıdan ve civardan yetişen futbolcularla bu olayı yürütmek ki, bu zor gözüküyordu” diyen Şener, “Biz ikinci yolu, şampiyonluğa aday ve bunu başarabilecek bir kadro kurmayı tercih ettik” ifadesini kullandı.

fanatik.com.tr

Şu haberi okudumda tekrar bi gökhan'da okusa.....Eğer siteye giriyorsa

Hüdai Pervaneli
30.12.2009, 03:11
Birakin Adamin yakasini

demir
30.12.2009, 03:31
bencede bırakın yakasını hatta destek olun bır zmanlar fatihe katlandıgınız gıbı onada katlanın bakın goreceksınız bu cocuk neler yapacak

Armağan Dere
30.12.2009, 03:46
bencede bırakın yakasını hatta destek olun bır zmanlar fatihe katlandıgınız gıbı onada katlanın bakın goreceksınız bu cocuk neler yapacak

Abi kimsenin yakasına yapıştığımız yok...Kullandığı Kelimeleri tekrar hatırlamasını istedim...Ne kadar kendisini istemesemde takımda Aldığı paranın Hakkını vermek zorundadır

hamucera
30.12.2009, 08:53
milletin gözünü para bürümüş, hiç oynamadan tavan ücreti alanlar bu kadar eleştiri gelmedi be kardeşim, yazıktıri çok faydalı olabilecek bir oyuncu iyi işlenirse, geçen sene böyle değildi, bu sene de kendini toparlar, tabi her maç küfredilmezse, daha maça çıkmadan ısınırken adamı yuhalayıp küfrediyorlar

SEDAT
30.12.2009, 09:23
-Tabiki ona küfredilmesine karşıyız yada hakaret ama biraz dikkatide çekilmesi lazım...
-Kendiside öz eleştiri yapması lazım..
-Adamın yakaısnı bırakın vs...gibi yazan arkadaşlar ne yapalım yani şimdi gördüğümüzü yazmayalımmı..

mehmetali61_55
30.12.2009, 09:56
umarım bir gün giderde bu sayfa açılmamak üzere kapanır

macuka
30.12.2009, 09:56
Onun oynadigi kadar topu ben de oynarim, onun kadar top kaybeder, onun kadar kosarim, onun kadar sut atamam belki ama oda atmiyor ki zaten...
Eeee aradaki 7 fark nerde o zaman?

BAHADIR33
30.12.2009, 10:14
Onun oynadigi kadar topu ben de oynarim, onun kadar top kaybeder, onun kadar kosarim, onun kadar sut atamam belki ama oda atmiyor ki zaten...
Eeee aradaki 7 fark nerde o zaman?
saç ektirmişliğiniz var mı?
Ferrariniz var mı? :)

M.S.SOFU
30.12.2009, 11:54
bekleyelim
burda milleti bilömeden umutlandırmak istemiyorum ama şenol hoca'nın elbet gökhan için bir düşündüğü vardır diyorum
yani adam satılmayacak diye bas bas bağırıyor yönetim
yani bizim futbolcumuz diyor,bir nev'i sahip çıkılsın diyor
biz hala satılsın,gs almadımı gibi sorular soruyoruz
yok arkadaşlar bu adam satılmayacak.

ve bu yüzden biz bu adama sahip çıkmak zorundayız.
gökhan benim ne akrabam ne yakınım.ama sahip çıkmak zorundayız

trabzon taraftarına oyuncusunu arkadan bıçaklamak yakışmıyor.
gol atarken iyi gol atmazken ana-bacı düz git....
bizim futbol anlayışımız bu.

Dursun Kaplan
30.12.2009, 11:55
Saçı uzun olanı kadro dışı bırakıyolar. Hadi iyisin Gökhan. :)

nbay
30.12.2009, 12:04
psikolojik baskı diyip geçiyolar,,kesinlikle katılmıyorum buna ,gol kaçırırsın baskıdan tamam,ama topu ayağına alıp,rakibe verirsen,adam geçmekten acizsen ve ayakta bile duramazsan,kendine verilen şansları da sürekli itersen olacaklara da elbet katlanırsın.. kimse baskıdan maskıdan söz etmesn

Gökhan Döner
30.12.2009, 13:38
bize gelirken ne şaşalı gelmişti.
Şimdi ise satsan mı satmasanmı diye düşünüyosun

MetiN08
30.12.2009, 13:46
Arkadaslar herseyi acayip abartmayi nekadar cok seviyoruz ya böyle allah askina, bu sene hangi oyuncu iyidie gökhana suc buluyorsunuz, okadar hatali gol yedik onun suclusudami gökhan, yok gökhan öyle, yok gökhan böyle, yok gökhan kadar bende kosarim yok onun kadar bende top kaptiririm git oyna kos kaptir bakim okadar kolaymi hepsi senin dedin gibi, birakin allah askina böyle seyleri, bana bu sezon bir tane iyi oyuncu gösterin ondan sonra elestirin gökhani, tamam gökhanda iyi degildi kosmadi hirs yoktu kabul ama hangileri iyidiki, bence birini karalamak yerine onu geri kazanmak daha mantikli degilmi sizce, burdaki bazi cok bilmislere soruyorum bu soruyu

macuka
30.12.2009, 13:48
saç ektirmişliğiniz var mı?
Ferrariniz var mı? :)

Benim saclar da bol miktar beyaz var,
birde Wosvos var,
Gokhan in fukara versiyonuyum:)

Mustafa Ayazoğlu
30.12.2009, 13:50
Nonda sakat, takasa karşıyım.

yorumsuz6117
30.12.2009, 13:56
Nonda mı Allah korusun versinler Hakan Balta + 2 milyon euro kabul..

SEDAT
30.12.2009, 14:01
aydın+nonda + 3milyon euro fena olmaz..

Mustafa Ayazoğlu
30.12.2009, 14:04
Takasa karşıyım. Seçici olmak zorundayız. Başkalarının artıkları bize fayda sağlamaz.

Uğur Cira
30.12.2009, 14:09
bu balon haberlere inanmayın. gökhanı elimizden biraz zor çıkartırız. bu performansıyla zarar etmeden satmak veya takas etmek mucizedir mucize

denizgrsy
30.12.2009, 14:52
Trabzonspor ve Trabzonspor taraftarlarını sabır taşına çevirdiniz ! bu ne ya , her saçma sapan oynayan topcuya ''sabır edelim sabır edelim '' .... sonu var mı bu işin ? adam gözle görülür bariz bi şekilde ruhsuz oynayacak bizler takımın peşine ordan oraya koşturcaz ..eeeee ? neymiş az daha sabır !!! gelmesin kardeşim oynamasın bizde bıktık futbolcuya takıma yönetime sabır göstermekten ... her sene aynı film , takıma sabır göster , futbolcu saçmalar sabır göster , yönetim saçmalar sabır göster ..vs...Taraftar iki eleştiri yapar ama kimse sabır göstermez , kabahat yine bu ruhsuzları eleştiren taraftarda olur !!!

defol git Gökhan ...

servet nuh
30.12.2009, 14:59
Trabzonspor ve Trabzonspor taraftarlarını sabır taşına çevirdiniz ! bu ne ya , her saçma sapan oynayan topcuya ''sabır edelim sabır edelim '' .... sonu var mı bu işin ? adam gözle görülür bariz bi şekilde ruhsuz oynayacak bizler takımın peşine ordan oraya koşturcaz ..eeeee ? neymiş az daha sabır !!! gelmesin kardeşim oynamasın bizde bıktık futbolcuya takıma yönetime sabır göstermekten ... her sene aynı film , takıma sabır göster , futbolcu saçmalar sabır göster , yönetim saçmalar sabır göster ..vs...Taraftar iki eleştiri yapar ama kimse sabır göstermez , kabahat yine bu ruhsuzları eleştiren taraftarda olur !!!

defol git Gökhan ...

evet sabır felan hikaye,ruhsuz olmasıda başka bişey...gökhan ünal ruhlu da olsa yetenekli bi santrafor değil

Burak
30.12.2009, 15:02
Dün 61 sayfasına Gökhan Ünal resımlerı ekledım dıye anneme bıle kufur ettıler, bu adam neymiş yahu bu kadar nefret ettırmıs...Ikıncı yarıya senol hocayla daha ıyı olacaktır ınanıyorum ben, gosterecek herkese gokhan unalın kım oldugunu

Kubilay ŞAHİN
30.12.2009, 15:04
Artık Hiç Bir Umudum yok..

Gidecekse Mümkünse Hızlı Davransın..

Ali Tunahan Güllü
30.12.2009, 16:11
Şu nonda işi İnşallah yalandır..

Mustafa Ayazoğlu
30.12.2009, 16:18

defol git Gökhan ...

Trabzonspor düzlüğe çıkarsa Gökhan Ünal'da iyi olur. Trabzonspor çok mu iyi futbol sergiliyor yıllardır? İyi mi yönetiliyor?

2. devre Fatih Tekke ile birlikte çift forvet oynaması gerektiğini düşünüyorum.

İsa
30.12.2009, 16:21
Bir yandan futbolcuyu pazarlamaya çalışcaksın bir yandan da ikinci yarıya hazır olması için baskı yapacaksın...
Yönetim şaşkın...Ne yaptığını bilmiyor ve el koyması gereken kişiler uysal koyun modunda.

Sefaenes
30.12.2009, 16:57
tamam Gökhan formsuz belki bilerek yapiyor. gitmesini isterim ama Istanbulun cöplügünü transferine de karsiyim

Mesut
30.12.2009, 17:18
diyorsunuzki bizim taraftar küfrediyor vsvs destek olmuyor
gökhan şu haliyle bizdeki kaçırdıkları golleri beşiktaşda olsa fenerde olsa galatasarayda olsa ne olurdu galatasarayın gelmiş geçmiş en çok gol atan oyuncularından biridir hakan şükür adama demedikleri kaldımı ,ispanyada fırtına gibi esen nihat halini görüyoruz yuhalanmalar ıslıklanmalar ispanpa ligi gol kralın guizayıda görüyoruuz ne hallerde
ama iş trabzonspora geldimi suçlu taraftar.
neymiş bu taraftar
durduk yere yapıyor zaten hepsi manyak affedersiniz.durduk yere tepki koyuyor

yakarcı
30.12.2009, 17:28
Dün 61 sayfasına Gökhan Ünal resımlerı ekledım dıye anneme bıle kufur ettıler, bu adam neymiş yahu bu kadar nefret ettırmıs...Ikıncı yarıya senol hocayla daha ıyı olacaktır ınanıyorum ben, gosterecek herkese gokhan unalın kım oldugunu
ne gökhanı yha bu adam kayserideyken bitti bana gökhanı savunmayın bırakın ruhsuz topçuları umut gibi yürekten oynayan oyuncu lazım bize

Bekir
30.12.2009, 17:47
ne gökhanı yha bu adam kayserideyken bitti bana gökhanı savunmayın bırakın ruhsuz topçuları umut gibi yürekten oynayan oyuncu lazım bize
Bu işler yürekten oynamakla oluyorsa,çağıralım Hasan'ı,Hüseyin'i oynatalım Tolgayı,Tayfunu onlar kadar yürekli kimse oynuyamaz...

Yahu anlıyoruz Gökhan berbat oyuncu ama Umutun Gökhandan fazlası yok,eksiği çok...

Mustafa Ayazoğlu
30.12.2009, 18:09
İlk devrede ki gol atan oyuncu sıralamasını incelediğimizde

Kewell(9), Cezar(9), Alex(7), Colman(7), Moritz(7) Orta Saha Oyuncuları

Makukula(13), Bobo(7), Guiza(7), Nonda(7) Forvet Oyuncuları

Bir kere hepsi yabancı. Orta saha oyuncuları daha fazla gol attığını, bunun nedenini takımların forvetleri markaj altında tuttuğunu söyleyebiliriz. Diğer takımın forvetleride pek gol atamamış. Türk futbolunda sorun var. Kaliteli yerli forvet yok maalesef.

Gökhan Ünal sakat başladı lige. Şenol Güneş ile beraber Trabzonspor çıkış yakalarsa Gökhan Ünal daha iyi olabilir.

mehmetali61_55
30.12.2009, 18:17
gökhandan hala medet umanlara Allah kolaylık versin bol bol dua edin gökhana onu düzeltirse o dualar düzeltir!

Mehmet Zeki
30.12.2009, 18:24
gökhandan hala medet umanlara Allah kolaylık versin bol bol dua edin gökhana onu düzeltirse o dualar düzeltir!

Ben sadece Gokhan icin dua etmiyorum. TRABZONSPOR icin dua ediyorum. Gokhan'da TRABZONSPOR'un santrafor'u olduguna gore.

Mehmet Zeki
30.12.2009, 18:28
Trabzonspor düzlüğe çıkarsa Gökhan Ünal'da iyi olur. Trabzonspor çok mu iyi futbol sergiliyor yıllardır? İyi mi yönetiliyor?

2. devre Fatih Tekke ile birlikte çift forvet oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Katiliyorum.

Bu arada: Gokhan psikolojik destek goruyormus. Ayrica Gokhan cok isteksiz. Bunun nedeni ustunde olan baski.

Kaynak: Can Karyagdi.

mehmetali61_55
30.12.2009, 18:39
Ben sadece Gokhan icin dua etmiyorum. TRABZONSPOR icin dua ediyorum. Gokhan'da TRABZONSPOR'un santrafor'u olduguna gore.
o zaman sen baya hatim indirmen lazım gökhan için :)
Allah her zaman çalışanın azimli olanın yanındadır gökhan gibi vurdum duymazın yanında değil

HASAN_NASRALLAH
30.12.2009, 18:39
g.sarayı takdir ediyorum.Trabzonspor umuzun yolunu kesmeyi iyi biliyor. yıllar öncesinde hüseyine talip olmuşlardı.Hüseyin maalesef bizi tercih etmişti.yıllarca neler çektiğimizi herkes biliyor.şimdi aynı senaryoyu gökhan üzerinden oynuyorlar.valla helal olsun................)))))))))))))))))))))))))

Enes Ünal Kaya
30.12.2009, 19:07
Nonda 'nın Sürekli sakatlığı var ayrıca 32 yaşında..+ yabancı kapasitesi bence nonda olmasın gökhan giderse

Kereşenli
30.12.2009, 19:48
Gökhan'ı verip karşılığında Nonda'yı almak aptallıktır, evet Gökhan'ın performansı çok kötü olabilir ama Nonda bizim forvet problemimizi çözecek kapasitede değil. Gökhan Ünal'ın değeri bellidir almak isteyen verir parayı yönetim uygun görürse transfere onay verir. Gökhan Ünal'ın transferi ile gelecek parayı takımı güçlendirmek adına harcayabiliriz. Hem forvet problemini çözmüş oluruz hem de diğer bölgelerimizi güçlendirmiş oluruz.

Sefa Murat Dokuz
30.12.2009, 21:20
Nonda kim, Nonda 1 sene daha oynar futbolu bırakır. Böyle saçma birşey olamaz. Boşu boşuna kontejan dolduracak.

playa
30.12.2009, 21:27
Nonda mı Allah korusun versinler Hakan Balta + 2 milyon euro kabul..
Birbirimizi kandırmayalım gökhan şu anda 1 milyon euro bile etmez

Sefa Murat Dokuz
30.12.2009, 21:51
baltayı vermezler, zaten gerek yok.
Gökhanı böyle saçma şekilde vermek mantıksız.
2 milyon euro da verdiğimizin 2-3 te biri. Çok zarar olur.
Nonda da takasla alınacak oyuncu değildir. Biri istenecekse o barış özbek olabilir.
barış+2.5 milyon euro olabilir ancak.

SEDAT
30.12.2009, 21:56
barış , aydın üstüne 3 milyon euroda olabilir...

Mustafa Ayazoğlu
30.12.2009, 21:58
Birbirimizi kandırmayalım gökhan şu anda 1 milyon euro bile etmez

1 milyon euro edio diyelim Gökhan Ünal. Peki, kim sizin için 1 milyon euro verir :)

Olsun o da bir değer. Eden var etmeyen var :)

SEDAT
30.12.2009, 22:01
-Gökhan ünal şehre alışamadı herhalde..şuda bi gerçekki hiçte alışamıyacak..
-Her sene bi sorun çıkacak..
-Onun hayallerinde istanbulun şaşalı yaşantının hayalleri var..mısır ekmeği kesmes onu bu saatten sonra..

Hami_41
31.12.2009, 12:08
gökhan kal ve futbol körlerine göster yeteneklerini...

SEDAT
31.12.2009, 12:11
gökhan kal ve futbol körlerine göster yeteneklerini...
-biz olmayan yeteneği görebiliyoruzda çok şükür burda kör derken kendini kast ettin galiba..

soul sacrifice
31.12.2009, 13:03
galatasaray gökhanı istiyosa takas ve parayla işi bitirebiliriz. fatih tekke alındıysa yanına nondayı. orta sahayada güçlü bir ön libero takas edilebilir.

Murat'
31.12.2009, 14:18
Gökhan'ı ilk kez canlı izlediğim maç Trabzonspor - Kayserispor kupa maçıydı.Bizi sahamızda 3-0 gibi net bir skorla yenmişlerdi.O zaman takımın başında Ertuğrul Hoca vardı.Bize tam iki gol atmıştı.Gerçekten de izlerken çok etkilenmiştim.Sahada herşeyi yapıyordu koşuyordu,hava toplarını indiriyordu pres yapıyordu.Bence geçen sene de fena sayılmayacak bir performans sergilemişti ama bu sene gerçekten de mumla arıyoruz kendisini.Onu kazanmamız lazım.Burda en büyük görev taraftarlara ve Şenol Güneş'e düşüyor.

Kereşenli
31.12.2009, 15:49
Transfer dönemi 4 Ocak'ta başlıyor galiba. Gökhan ile ilgilenen takım varsa 4-5 milyona satalım. Zaten daha fazla para istemek mantıklı değil, Gökhan bizde oynadığı iki sezonda hiç bir varlık gösteremedi. Gökhan'ı 5 milyona satabilirsek hemen Fatih'i almak için çaba gösterelim kalan parayı da doğru bir şekilde harcayalım.

Benim düşüncem Gökhan'ı takasta kullanmayalım.

Hqmi
31.12.2009, 15:54
Bu adam her şeyi zarar valla. Acilen satılsın.

halukozcelik
01.01.2010, 13:28
Fatih Tekke konuşulan bir ortamda gökhandan bahsetmek zavallılıktır.

delikoyun
01.01.2010, 14:13
bence satılıp gürcü golcü aınsın zaten biz başka oyuncu alamayız

Mustafa AYDIN
01.01.2010, 16:40
Ben bu adama tahammül edemiyorum artık.Ruhsuzun önde gideni.

Kereşenli
01.01.2010, 16:44
Takımımız başka takımları sempati duyan futbolcular'la doldu. Bulursun kendine artık bir arkadaş takım içerisinde.

halil ibo
01.01.2010, 17:04
Allah'tan pazarlama tekniğinden yoksun taraftarımız yönetimde görev almıyor.?!

Murat Erdem
01.01.2010, 17:13
Murat Tosun'u, Umut'u falan düşünüyorum da, takımda kalması daha iyi olur gibi gelmeye başladı bana.

oulcan_ts
01.01.2010, 19:25
Eee ne zaman gönderiyoruz seni ?

Mustafa Çolak
01.01.2010, 19:47
İyi Para Veren Klüb Bulunursa Anında Satılması Gerekiyor, 4 Milyona Razıyım .

CEMEFKER
01.01.2010, 20:12
Bence Gökhan'ı kazanma yoluna gidilmeli, belli ki sorunları var, Trabzonpor'da oynamanın, Trabzon'da oynamanın yükünü kaldıramadı..........Her insanın bir karakteri var....Bir röportajını okudum da geçen gün, yanılmıyorsam genel hatları ile şunu demek istedi/söylüyordu " ......valla öyle bir hal aldı ki Trabzonspor/Trabzon'daki durumum rahat olarak bir cafeye, bir yere yemek yemek büyük sorun oluyor, adeta evimden dışarı çıkamıyorum ...."

Vallahi üzülmemek , hele ki halen bordo-mavili formanın en büyük gol ayağı olan bir adam için elde değil...........

Her insanın yapısı farklı. İnsan kendi kendine düşününce ".....gol kralı olan ben ne hallere düşdüm, olmuyor ne yapsam olmuyor, ne yapmalıyım bilemiyorum, SESİMİ DUYAN VAR MI...."

Geçenlerde burada bir başlıkta yazmıştım, Akl-ı selim davranmak tabirini kullanmıştım, bence Gökhan'ı şu içinde bulunduğumuz ortamda kazanmanın yollarına gitmeliyiz.

Çünkü konjonktür bunu gerektiyor.

Tanju
01.01.2010, 20:20
Çok saçma düşünceler var. Şimdi Beşiktaş Tabata'ya 8milyon€ verdi diye kadroda tutmak zorunda mı? Ya da en aşağı 6milyon€'a satması mı lazım?

Murat'
01.01.2010, 20:23
3 Milyon euro + Aydın karşığında Galatasaray'a verilebilir tabi bu takımda oynamayı artık düşünmüyorsa.

M.S.SOFU
01.01.2010, 21:06
KEREM77 adlı forumdaşa katılıyorum

kötü oynayan futbolcuya sahada bir ana avrat düz gidiliyor
dışarıda görülürse halini bilmiyorum
adam tabi tırsar
korkar
kafaında ki sorun açık ve net bu
sen sokakta her an dayak yiyecekmişsin gib dolaş bakayım ne olur
ha kimdayak yemiş bu güne kadar sokakta trabzonsporda diye bir soru akıllara düşüverir şöyle br durumda
ama adam korkuyor demek ki
yapacak bir şey yok
bu adam sokağa çıkıp gezmedikçe kafası rahatlamaz
biri çıkarıp gezdirecek
pohpohlanması lazım
sonuçta bunalr yıldız futbolcu
eğer ki biz taraftar olarak küfürdar değil cefakar isek bağrımıza basacağız
bu adamı kazanmanın başka yolu yok....
hergün küfredildikçe daah kötüye gidecek
bir allah'ın kulu çıksın bu adamın yerine koysun kendini
zor bir durum allah kolalık verin
ha bu arada gökhan'ın şu an mevcut durumdan hiç mi sorumluluğu yok
elbette var,belki hırslı değil v.s. gibi bir çok neden gösterilebilir ama şu durumda biz ve gökhan var
biz sürekli problem yaratan insalarız belki farkında değiliz ama her konuda bir görüşümüz var,çok yaygaracıyız,ortalığı hemen ayağa kaldırıyoruz filan belki ama bunun farkında değiliz
sonuçta gökhan bizim futbolcumuz ve onu desteklemeliyiz
ne kadar şu durum bizim suçumuz olmasa bile bağrımıza basmalıyız
biz işin kolay tarafına kaçıp sövüyoruz sürekli
kimse zora gelemiyor
eğer biz bu kulübü bir çok nedenden sevdiysek bazı fedakalıklarda göstermeliyiz

hangi isnan sevdiği için fedakarlık göstermez ki bu dünyada
şimdi bir çok arkadaşımıza sorsanız trabzonspor için canın feda mı
kimse arkasına bakmadan evet der ,canım feda olsun bu takıma
işte böyle derken karşımıza çıkan herhangi bir fedakarlık durumunda hemen kaçıp topukluyoruz
hani canımız fedaydı
yok onla bu aynı şey değil gibisinden sesleri duuyorum,bende şunu derim o zaman:neden savretmiyoruz,neden fedakarlık edemiyoruz bazı şeylerden
bu adamın güvene ihtiyacı var ve aradığı şey bizim taraftarımızda

her kaçırdığı gol sonrası alkışlanmak var,ingilteredeki gibi,ana avrat sövülmek var
adamın özgüveni gitmiş.
fedakarlık yapıp alkışlayacağız
yoksa bu adam düzelmez,istediği kadar uğraşılsın düzelmez..
bu adam trabzonda sokağa çıkıp rahat rahat gezebilmeli,topa vururken korkmamalı.

ÖmerFarukYılmaz
01.01.2010, 21:17
Kerem ile Sofu'yu görünce sağduyulu taraftarlarımız varmış diyorum..

FANATIK61
01.01.2010, 21:36
KEREM77 adlı forumdaşa katılıyorum

kötü oynayan futbolcuya sahada bir ana avrat düz gidiliyor
dışarıda görülürse halini bilmiyorum
adam tabi tırsar
korkar
kafaında ki sorun açık ve net bu
sen sokakta her an dayak yiyecekmişsin gib dolaş bakayım ne olur
ha kimdayak yemiş bu güne kadar sokakta trabzonsporda diye bir soru akıllara düşüverir şöyle br durumda
ama adam korkuyor demek ki
yapacak bir şey yok
bu adam sokağa çıkıp gezmedikçe kafası rahatlamaz
biri çıkarıp gezdirecek
pohpohlanması lazım
sonuçta bunalr yıldız futbolcu
eğer ki biz taraftar olarak küfürdar değil cefakar isek bağrımıza basacağız
bu adamı kazanmanın başka yolu yok....
hergün küfredildikçe daah kötüye gidecek
bir allah'ın kulu çıksın bu adamın yerine koysun kendini
zor bir durum allah kolalık verin
ha bu arada gökhan'ın şu an mevcut durumdan hiç mi sorumluluğu yok
elbette var,belki hırslı değil v.s. gibi bir çok neden gösterilebilir ama şu durumda biz ve gökhan var
biz sürekli problem yaratan insalarız belki farkında değiliz ama her konuda bir görüşümüz var,çok yaygaracıyız,ortalığı hemen ayağa kaldırıyoruz filan belki ama bunun farkında değiliz
sonuçta gökhan bizim futbolcumuz ve onu desteklemeliyiz
ne kadar şu durum bizim suçumuz olmasa bile bağrımıza basmalıyız
biz işin kolay tarafına kaçıp sövüyoruz sürekli
kimse zora gelemiyor
eğer biz bu kulübü bir çok nedenden sevdiysek bazı fedakalıklarda göstermeliyiz

hangi isnan sevdiği için fedakarlık göstermez ki bu dünyada
şimdi bir çok arkadaşımıza sorsanız trabzonspor için canın feda mı
kimse arkasına bakmadan evet der ,canım feda olsun bu takıma
işte böyle derken karşımıza çıkan herhangi bir fedakarlık durumunda hemen kaçıp topukluyoruz
hani canımız fedaydı
yok onla bu aynı şey değil gibisinden sesleri duuyorum,bende şunu derim o zaman:neden savretmiyoruz,neden fedakarlık edemiyoruz bazı şeylerden
bu adamın güvene ihtiyacı var ve aradığı şey bizim taraftarımızda

her kaçırdığı gol sonrası alkışlanmak var,ingilteredeki gibi,ana avrat sövülmek var
adamın özgüveni gitmiş.
fedakarlık yapıp alkışlayacağız
yoksa bu adam düzelmez,istediği kadar uğraşılsın düzelmez..
bu adam trabzonda sokağa çıkıp rahat rahat gezebilmeli,topa vururken korkmamalı.

Benim fakirim hamsi, misir, findik satacak eve ekmek getirmeyip hafta sonu gözünü kirpmadan parasini mac biletine verecek ve macta Gökhan gibi ruhsuz ve isteksiz birisini izleyecek sac bas yonduracak ve ertesi gün Gökhan Ünal'i kirmizi Ferrarisi ile Trabzon sokaklarinda hava atarken görürsem ne yaparim acaba diye soruyorum kendi kendime ?

Canberk
01.01.2010, 22:35
Karakter tahlili yapmak için karşındakindede karakter olması gerekiyor.
Taraftaramıza El kol hareketleri yapıp söven Bir adamın adamlığını bile sorgularım.
Tek isteğim Gokhansız Trabzonspor;)

Hadi size Davanızda Başarılar:)

Süper bir yorum çok haklısın Ömer abi :alkış:

Ben Umut'a kızamıyorum.Adam çalışıyor,çabalıyor,formasını terletiyor.

Gökhan'sa ben buraya neden geldim ki havasında.

Hiçbirşey umrunda değil.

Abi sende haklısın Umut çok uğraşıyor Gökhanın dünya umrunda değil :S

Ben birşey daha söyleyeyim başka bir yerede yazabilirdim aslında ama fırsat bulmuşken buraya yazayım;
Fatih veya bir başka FORVET oyuncusu lazım bize abilerim arkadaşlarım ve yönetim :S
Adamlar gidip 2 tane daha ORTASAHA alıyorlar.Benim lafım Sezere veya Murata değil gerçekten iyi futbolcular kötü diyemem ama adamlar gidip ORTASAHA transfer ediyorlar hani nerde forvet yaa alamasanda biriyse adın geçsin abartıyorum ama Trabzonspor Baros'un peşinde veya Semihle ilgileniyorlar diye bir haber duymak bütün herkeze bir ışık yakar yanlışmıyım bizimkiler ya kaleci arıyor ya defans ya ortasaha yapmayın beyler bize FORVET lazım FORVETTTTTT:confused::confused:
Yaa paran yoksa git 3.ligden al adamda ışık var de ama yeterki adamın Profilinde FORVET yazsın git A2 den adam al ama Forvet olsun 2 tane Adamla(Bakın hala adam diyorum ama bilmiyorum artık :S ) bu takımın forvet hattı yürümez bu bu zatlara forvet bile diyemiyorum :S Yeter artık lütfen bir forvet FORVET istiyoruz Hücuma yönelik Ortasaha oyuncularından bıktık artık bizim ortasahamızda defansa yönelik ortasaha yokki hepsi hücümcu:S
Lütfen bunlarıda düşünün lütfen...

hamucera
01.01.2010, 23:00
yahu Gökhan ne zaman küfretti taraftara, birisi ortaya bir laf attı hurra saldırın vurun moduna geçti herkes,

ha şuda var, sen adamın anasına söversen çıkıpta sana ya kardeş ne iyi ettin sen demesini mi bekliyorsunuz,

M.S.SOFU
01.01.2010, 23:01
Benim fakirim hamsi, misir, findik satacak eve ekmek getirmeyip hafta sonu gözünü kirpmadan parasini mac biletine verecek ve macta Gökhan gibi ruhsuz ve isteksiz birisini izleyecek sac bas yonduracak ve ertesi gün Gökhan Ünal'i kirmizi Ferrarisi ile Trabzon sokaklarinda hava atarken görürsem ne yaparim acaba diye soruyorum kendi kendime ?
yazdıklarımı tam okumadın galiba
yazının ortalarına doğru bir kısımda cefakarlık ve fedarlık gibi bir şeyden bahsetmişim
istersen etme
sonra takımdaki topçularıda küstürürsünüz
o çok sevsiğiniz trabzonlu yıldız oyuncularda fenere gider
öyle ... gibi ortada kalırsın işte

CEMEFKER
02.01.2010, 01:08
Tabii bordo-mavi renklere gönül vermiş genç arkadaşlara da hak vermek lazım....O dönemi yaşayanlara boşu boşuna Delikanlı dememişler.........kanları kaynıyor, her durum, olay karşısında ani, fevri tepkiler vermeleri doğal karşılamak gerekir de bu dönemin alışkanlık halini alıp, herşeyden önemlisi karakterin bir parçası haline gelmesi de vahim bir durum olsa gerek......

Haaa ! bir de bir insanı bir suçla, kabahatle itham ederken etki-tepki olayına bakmak lazım, yani bir adam bir suç, bir kabahat işlemişse buna neden olan, hukuk tabiri ile “Tahrik” unsuruna bakılması lazım. Aklı başında bir adam durup dururken istenmeyen bir eyleme kalkışmaz herhalde.

Başlığa tekrar gelirsek;
Gökhan'ın şu an en çok sıkıntısını çektiğimiz, kangren halini alan bir mevkide oynaması da bu işin tuzu biberi oldu. Gol yoksa yoksun, kim olsan fark etmez, İspanya'nın (Gol) Kralı olsan Küçük Emrah'a dönersin............

Deli gibi takımın en çok koşanı Umut olsan boşa....( Bugün bir istatistik yayınlamışlar Umut'un da baştacı olduğu, acaba bir bit yeniği mi var demekten kendimi alamadım.....hayır, yani bizim hayrımıza olacak pek birşey çıkmaz da medyada onun için ) Gökhan zaten koşan bir adam değil, dediğim gibi Gol yoksa yok ! Halbuki de ilk alındığı dönemleri hatırlıyorum da amma heyecanlanmıştım, büyük sükse olmuştu gs'nin de hesapları varken, muhtelemen sizler için de öyle olmuştur. ( ne çelişki ki şimdi aynı klubün alması için ,bir an evvel elden çıkarmak için seviniyoruz...)

Söz gümüşse sükut altındır lafının bir timsali olarak;
Daha önce de yazdığım gibi kazanmanın yollarını arayalım şu yoklukta, olmuyorsa da yollarımızı ayıralım usulüne göre, berrak kafalarla yola devam edelim, bizler taraftar olarak görevimizi yapalım, kimseye koz ( taraftar baskısı, küfür, kötü tazahürat, yuhalama .....) vermeyelim ki mızıkçılık, mızmızlık/ şehir üzerime geliyor teraneleri yapmasınlar, oyunu kuralına göre oynasınlar.......

Bu dereden daha çok sular akar, ne Gökhan Ünal'lar, Musampa'lar, Tomas Jun'lar, Marcelinho'lar,Campell'ler......... gelir geçer, ancak baki kalan bordo-mavi sevgisi sadece.....

Ali Tunahan Güllü
02.01.2010, 16:52
http://www.medyatrabzon.com/images/gallery/109_11.jpg (http://www.medyatrabzon.com/gallery.php?id=109&no=1)

izzet
02.01.2010, 16:53
Bu sezon en dikkat cekici Aksiyonu: GS macinda 5 dakikada krampon degismesidir...

yakarcı
02.01.2010, 17:02
yahu Gökhan ne zaman küfretti taraftara, birisi ortaya bir laf attı hurra saldırın vurun moduna geçti herkes,

ha şuda var, sen adamın anasına söversen çıkıpta sana ya kardeş ne iyi ettin sen demesini mi bekliyorsunuz,
bu iş işten ekme yiyorsa küfürlere aldırmıcan sen profosyenelsin seni oraya taraftar getirdi taraftar kötürür taraftar olmasa sen bir hiçsin taraftar güzelleştirir her şeyi

Hüseyin Hatırlı
02.01.2010, 17:04
Artık mümkünse bu formayı giymesin..

hamucera
02.01.2010, 17:10
bu iş işten ekme yiyorsa küfürlere aldırmıcan sen profosyenelsin seni oraya taraftar getirdi taraftar kötürür taraftar olmasa sen bir hiçsin taraftar güzelleştirir her şeyi

hayır efendim, sen adama küfret ondan sonra bu spor dalında normal bu işi yapan küfürü yer mantığıyla hareket et yok ya küfür olmamalı ayrıca onu oraya taraftar getirmedi, kendi bileğinin hakkıyla geldi

http://www.medyatrabzon.com/images/gallery/109_6.jpg

Harun-61
02.01.2010, 17:21
bence Takimdan ayrilmasi an meselesi....

hadi hayirlisi...

Mesut
02.01.2010, 17:41
gökhan sezon sonu gönderilecek bence yoksa şenol güneş bu kadar üstünde durmazdı

Ahmet Başkaya
02.01.2010, 18:56
Galiba takımda kalacak o zaman destekliyorum Gökhan seni unutuyorum tüm kaçırdıklarını ...;)

Muhammed
02.01.2010, 19:03
Gökhan buraya gelirken siteyi kitleyende biz taraftarlar değil miydik? Sözleşmesi var iken desteklemekten başka çaremiz yok.

wolf_TS61
02.01.2010, 19:04
Taraftar nasıl getirmiş onu oraya söylede bizde bilelim.Gol kralı olurken sen mi destekledin bu adamı.Gökhan ünal geyet yetenekli bi oyuncu ve bizim de ona sahip çıkmamız lazım.Sahiplenildiğini görürse eminimki oda giydiği formaya daha fazla sahip çıkacaktır.

bordo61
02.01.2010, 19:06
Eğer kalıp savaşmaya karar verirse

O zaman söylediklerimizden dolayı özür dileriz.

Ve desteğe devam ederiz.

Gökhan eğer kafası rahat olabilirse kalsın.

Çünkü kafası rahat olmayınca bizi rahatsız ediyor.

Cihad Varlı
02.01.2010, 19:06
Gökhan'ı kazanacağız , göreceksiniz .

Alp Yavuz 13
02.01.2010, 21:03
bence GÖKHAN ÜNAL İNŞALLAH gönderilmez GÖKHAN ÜNAL Gerçekten kaliteli bir forvet kimse profosyenellik demesin eğer sen hangi sporu yapıyorsan yap sen sporu yapmak için salona sahaya seyircilerin önüne çıktığın zaman taraftar her kaçırdığın pozisyon sonrası sana destek olmayıp ana avrat küfrediyorsa bu futbolcu'dan bir şey beklenemez diyorsunuz ya birde taraftar herşeydir diye o zaman taraftarlığımızı yapalım ve şuanda GÖKHAN ÜNAL'ın ne kadar kötü performansı olsa bile bunu ilk sebebini kendimizde arayalım bir maça çıktığınızı düşünün ve gol kaçırıyorsunuz ana avrat küfür yiyorsunuz bunu hiç kimse kaldıramaz profosyenellik bu konuda olmuyor eğer dediğimiz gibi bu kulubün gerçek sahipleri biz isek körelen futbolcumuzu tekrardan eski başarılı günlerine döndürelim......

hamucera
02.01.2010, 21:27
bence GÖKHAN ÜNAL İNŞALLAH gönderilmez GÖKHAN ÜNAL Gerçekten kaliteli bir forvet kimse profosyenellik demesin eğer sen hangi sporu yapıyorsan yap sen sporu yapmak için salona sahaya seyircilerin önüne çıktığın zaman taraftar her kaçırdığın pozisyon sonrası sana destek olmayıp ana avrat küfrediyorsa bu futbolcu'dan bir şey beklenemez diyorsunuz ya birde taraftar herşeydir diye o zaman taraftarlığımızı yapalım ve şuanda GÖKHAN ÜNAL'ın ne kadar kötü performansı olsa bile bunu ilk sebebini kendimizde arayalım bir maça çıktığınızı düşünün ve gol kaçırıyorsunuz ana avrat küfür yiyorsunuz bunu hiç kimse kaldıramaz profosyenellik bu konuda olmuyor eğer dediğimiz gibi bu kulubün gerçek sahipleri biz isek körelen futbolcumuzu tekrardan eski başarılı günlerine döndürelim......

ırkçılık ve anaya,bacıya,avrada küfür, hani karadenizde namus herşeyden önce gelir ya ama kendi namusun var sanki sadece başkasınınkine laf atınca sorun yok, Eto ırkçılığa karşı stadı terkederken iyi, ama Gökhan yediği küfürlere karşı iyi oynamayınca kötü öyle mi

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3303-1Q8C0L1N.jpg

Mesut
02.01.2010, 21:28
ırkçılık ve anaya,bacıya,avrada küfür, hani karadenizde namus herşeyden önce gelir ya ama kendi namusun var sanki sadece başkasınınkine laf atınca sorun yok, Eto ırkçılığa karşı stadı terkederken iyi, ama Gökhan yediği küfürlere karşı iyi oynamayınca kötü öyle mi

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3303-1Q8C0L1N.jpg

verdiğin örnege bak biri istanbul boğazı diğeri amerika kıtası
yahu benı konusturmayın meydanı boş sanmayın

hamucera
02.01.2010, 21:31
verdiğin örnege bak biri istanbul boğazı diğeri amerika kıtası
yahu benı konusturmayın meydanı boş sanmayın

konuş, konuşma diyen mi var, ırkçılığa karşı adam tepkisini koymuş, Gökhan'ın anasına,avradına, hatta sülalesine karşı yüzüne karşı tribünden küfrediliyor, ondan sonra hadi performans geçin bu işleri, sizde meydanı boş sanmayın

Mesut
02.01.2010, 21:34
konuş, konuşma diyen mi var, ırkçılığa karşı adam tepkisini koymuş, Gökhan'ın anasına,avradına, hatta sülalesine karşı yüzüne karşı tribünden küfrediliyor, ondan sonra hadi performans geçin bu işleri, sizde meydanı boş sanmayın

yahu bu umuta 5 yıldır sövülüyor adam mücadeleyi bıraktımı
100.00000000 kez diyorum bu kadar insan durduk yeremı gökhan ı eleştiriyor
avni akerde kim sövülmedi gökhan efendi sövüldü diye küstü oglemı geçiniz efendim geçiniz sustursun o zaman milleti

wizard
02.01.2010, 21:35
yaw bi haber okudum bmn anasayfada bu umut ile ilgili bir başlıktı orda umut 4 yıldır en fazla maçta forma giyen oluş ayrıca en çok gol atan oyuncu sıralamasında 2. GÖKHAN 3. garip bir durum dimi . bizim şutlamaya çalıştığımız adamlar ligin en çok gol atan adamlarında ikisi.....;)

hamucera
02.01.2010, 21:37
geçiniz efendim bu millet susmaz,

Umut gol atamadı eleştirildi, gol attı o golü nenemde atar denildi, top çarptı denildi eleştirildi, sadece eleştiri bu millet susmaz,

ne yani Avni Akerde çok kişi küfür yedi diye Gökhanda yediği küfürlere morali bozulmayacak mı,

bu nasıl mantıktır ya, biz kimlere sövdük, Gökhan'a da söveriz, buna ne denir bilmiyorum artık,

bir insanı 30 gün sırtında taşı 1 gün indir söver hemen diye bir laf var, buda aynı şekilde 89 dakika iyi oyna takımın galip olsun sen 90. dakikada gol kaçır yine söverler, yani sövmek için illa gol atmak gerekmiyor,

Mesut
02.01.2010, 21:45
geçiniz efendim bu millet susmaz,

Umut gol atamadı eleştirildi, gol attı o golü nenemde atar denildi, top çarptı denildi eleştirildi, sadece eleştiri bu millet susmaz,

ne yani Avni Akerde çok kişi küfür yedi diye Gökhanda yediği küfürlere morali bozulmayacak mı,

bu nasıl mantıktır ya, biz kimlere sövdük, Gökhan'a da söveriz, buna ne denir bilmiyorum artık,

bir insanı 30 gün sırtında taşı 1 gün indir söver hemen diye bir laf var, buda aynı şekilde 89 dakika iyi oyna takımın galip olsun sen 90. dakikada gol kaçır yine söverler, yani sövmek için illa gol atmak gerekmiyor,

siz ehrhalde pollanya masallarını çok okudunuz pempe hayallerde yaşamaya devam ediyorsun.
hakan şükür: türkiyenın en iyi gölcülerindendir en fazla gol atan oyuncudur ama gsde şaban vsvs sayısız lakabı vardır niye atdığı kadar kaçırdı diye
nihat:bjk nin avrupaya sürdüğü en yetenekli oyuncudur ispanyada gol krallığına oynamış bir golcudür dönü yuhalnıyor git deniliyor
guiza:ispanya gol kralıdır acıların çocugu emrahla kıyaslanıyor bana maval okuma bu gökhan adam gibi top oynasaydı kimse bu kadar ağır eleştirmezdi gol kaçırabilir atamayabilir ama ruhsuz istksiz sahada gezinmeyi kimse kabul etmez.bu takım için insanlar nelerden fedakarlık ediyor gidiyor avni akere dolanan amaçsız futbolcu görmek istemıyor istememside doğal hakkı
bana küfür olmayan stad söyle yok türkiyede yok pollanya masalları geçin

Alp Yavuz 13
02.01.2010, 22:27
yahu bu umuta 5 yıldır sövülüyor adam mücadeleyi bıraktımı
100.00000000 kez diyorum bu kadar insan durduk yeremı gökhan ı eleştiriyor
avni akerde kim sövülmedi gökhan efendi sövüldü diye küstü oglemı geçiniz efendim geçiniz sustursun o zaman milleti

işte bu kişilik farkı oluyor bana o zaman şunun cevabını ver

" futbolcusunun oynadığın kulüpte taraftar yüzünden rahat değilsin sürekli anana bacına küfür yiyorsun ve oynamaya çalışıyorsun hep bir korkun var acaba kaçırırmıyım diye "

bu durum altında sen rahatlıkla susturabilirmisin peki milleti.......

GÖKHAN'IM SUSTURDU BURSA MAÇINDA FRİKİKTEN ATTIĞI GOL SONRASI EMİNİMDE SUSTURACAKTIR YİNE TEKRARDAN ESKİ DÖNEMİNE DÖNÜP GOLLERİNİ SIRALAMAYA BAŞLAYACAKTIR BELKİ YAPAMAZ AMA BEN BUNA İNANIYORUM

AHMET AĞAOĞLUNUN ÇOK GÜZEL BİR SÖZÜ VAR BUSH GELSE BİLE YÖNETEMEZ DİYE ...

BENCE BÜTÜN TARAFTARLAR OLARAK GÖKHAN'A TAM DESTEK HEP DESTEK.......

Onur Şeref
02.01.2010, 22:55
http://www.youtube.com/watch?v=bsTt9X0CnyI

Gol sevincine bakın...

İnanıyorum sana Gökhan.

ergin cesit
02.01.2010, 23:08
hırs forma aşkı olmayan topçu

Mesut
02.01.2010, 23:48
işte bu kişilik farkı oluyor bana o zaman şunun cevabını ver

" futbolcusunun oynadığın kulüpte taraftar yüzünden rahat değilsin sürekli anana bacına küfür yiyorsun ve oynamaya çalışıyorsun hep bir korkun var acaba kaçırırmıyım diye "

bu durum altında sen rahatlıkla susturabilirmisin peki milleti.......

GÖKHAN'IM SUSTURDU BURSA MAÇINDA FRİKİKTEN ATTIĞI GOL SONRASI EMİNİMDE SUSTURACAKTIR YİNE TEKRARDAN ESKİ DÖNEMİNE DÖNÜP GOLLERİNİ SIRALAMAYA BAŞLAYACAKTIR BELKİ YAPAMAZ AMA BEN BUNA İNANIYORUM

AHMET AĞAOĞLUNUN ÇOK GÜZEL BİR SÖZÜ VAR BUSH GELSE BİLE YÖNETEMEZ DİYE ...

BENCE BÜTÜN TARAFTARLAR OLARAK GÖKHAN'A TAM DESTEK HEP DESTEK.......
koca 1.5 sezonda bir golden bahsediyosun ben sana koca 1.5 sezonda yüzde yüzlük en az 30 gol sayarım kaçırdığı.
ben gökhan ünalı eleştiriyorum gol atamadığından değil
formsuz olabilir gol kaçırabilie dünyanın en iyi forvetleri neleri kaçırıyor buna katılırım ama sahada turist gibi gezmeye katlanamam arkadaş hangi forma için oynadığını bilecek.niye kimse umuta kızamıyor gökhan umutdan kat kat daha iiyi oyuncu ama umut çalışıyor mücadele ediyor.
kusura bakma hem o kadar gol kaçırıp hemde ruhsuz amacı ne oldugunu bilmeden sahada duran adamı kimse poh pohlamaz
gökhan kaliteli iyi oyuncu kazanılırsa büyük iş çıkartırız ama bu tek taraflı olmuyor gökhanında istemesi gerekir şu zamana kadar isteğini göremedik

Özge
03.01.2010, 00:14
Açıklamalarını dinledim.İlk yarı çok kızdım Gökhan'a ama 2. yarı şansını iyi değerlendireceğine inanıyorum.Umarım eski Gökhan Ünal'ı tekrar görebiliriz.İnanıyorum kazanacağız Gökhan'ı.

Mehmet Zeki
03.01.2010, 00:19
hırs forma aşkı olmayan topçu

http://www.youtube.com/watch?v=bsTt9X0CnyI

Al sana hirs. Al sana forma aski!

Serdær
03.01.2010, 00:20
Gökhan Ünal'ı desteklemek için illa Gökhan'ın çıkıp açıklama yapması mı gerekiyor..

Bizim taraftarımızda ilginç.

Kora halinde 20.000 kişi sanada küfretsin + cabası psikolojin nasıl olur merak ediyorum.

Armağan Dere
03.01.2010, 00:22
Doğruluk payı nedir sizce?

Şampiyonluğu kaçırdılar, İstanbul’da bara koştular
Hakan Şükür: Ben bir kaç seminere gittim, gördüm. Herkesin futbolu çok iyi bildiğini iddia ettiği bir şehir. Biliyorlar da hakikaten. İşte bu çok seslilik de bazen zarar veriyor Trabzonspor’a.
Sergen Yalçın: Ben, Trabzonspor’la ilgili birşey söyleyeyim. Geçen sezon şampiyonluğa giderken, Denizli ve Konya maçlarını kaybetmişlerdi. Ben o gece Trabzon’dan 2 oyuncuyu İstanbul’da gece kulübünde gördüm. O gecenin akşamı. Maçın akşamı yani. İnanılır gibi değil, ama gerçek.
MD: Ersun Yanal dönemimde mi?
SY: Evet. Hem de önemli oyuncuları yani. İnanamadım. O gece maçtan sonra uçakla gelip soluğu gece kulübünde alan oyuncuları var yani. Şok geçirmiştim.

Buyur burdan yak! (kaynak fanatik)

Bunlardan Biri Gökhan Ünal diğeri de Yattaradır Varmı İddaaya giren?

Mesut
Gökhan Ünal'ı desteklemek için illa Gökhan'ın çıkıp açıklama yapması mı gerekiyor..

Bizim taraftarımızda ilginç.

Kora halinde 20.000 kişi sanada küfretsin + cabası psikolojin nasıl olur merak ediyorum.

sana şimdi katılıyorum bizim taraftar ilginç
şimdi kahraman gökhan oldu vay bire

Serdær
Gökhan Ünal'ı kazanmak 2 Milyon Euro veremediğimiz Fatih Tekke için ,

3 Tane Fatih Tekke parası kazanmaya bedel..

Serdær
03.01.2010, 00:24

Hakan Şükür: Ben bir kaç seminere gittim, gördüm. Herkesin futbolu çok iyi bildiğini iddia ettiği bir şehir. Biliyorlar da hakikaten. İşte bu çok seslilik de bazen zarar veriyor Trabzonspor’a.
Sergen Yalçın: Ben, Trabzonspor’la ilgili birşey söyleyeyim. Geçen sezon şampiyonluğa giderken, Denizli ve Konya maçlarını kaybetmişlerdi. Ben o gece Trabzon’dan 2 oyuncuyu İstanbul’da gece kulübünde gördüm. O gecenin akşamı. Maçın akşamı yani. İnanılır gibi değil, ama gerçek.
SY: Evet. Hem de önemli oyuncuları yani. İnanamadım. O gece maçtan sonra uçakla gelip soluğu gece kulübünde alan oyuncuları var yani. Şok geçirmiştim.

Sergen Yalçın kaynak alıp konuşmak ''kayda değer'' bile değil..

Kendisi bardan bara gezen bir adam olan Sergen'i ciddiye bile almıyorum ben..

Serdær
03.01.2010, 00:25
sana şimdi katılıyorum bizim taraftar ilginç
şimdi kahraman gökhan oldu vay bire

Bundan sonra benim yazılarımı alıntı yapmayacağını söylemiştiniz.

Bu yüzden dikkate almıyorum sizi.

Mesut
03.01.2010, 00:28
yanlışın var ben benım yazdıklarımı alıntı yapmazsan sevinirim demiştim neyse alıntı yapmamdaki maksat sen değilsin meraklanma gökhan hakkında dönüş yapanlara önemseme kendini o kadar

Armağan Dere
03.01.2010, 00:28
Sergen Yalçın kaynak alıp konuşmak ''kayda değer'' bile değil..

Kendisi bardan bara gezen bir adam olan Sergen'i ciddiye bile almıyorum ben..

Adamın Bara gitmesi,Yalancı olduğu anlamında mıdır? Ya da iftira da atacağını sanmıyorum Bara giderdi ancak takır takır da top oynardı Gökhan da oynasın gitsin kardeşim.....Emin olun Gökhan Ünal'ın geçen yıl ki yılbaşında Rus Bayanlarla fotoğrafları çıkmıştı bunları da hatırlatırım...Kesin Gökhan gitti diyemem ancak %80 Gökhan gitmiştir

Adem Erdoğan
03.01.2010, 00:32
isterse gay barlarına takılsın umrumda değil; Trabzonspor formasını giyiyorsan farkında olacaksın üstündeki sorumluluğun.

Ali Tunahan Güllü
03.01.2010, 00:33
Açıklamalarını dinledim.İlk yarı çok kızdım Gökhan'a ama 2. yarı şansını iyi değerlendireceğine inanıyorum.Umarım eski Gökhan Ünal'ı tekrar görebiliriz.İnanıyorum kazanacağız Gökhan'ı.

Özge abla açıklamaları özetleyebilirmisin?

Cihad Varlı
03.01.2010, 00:35
Özge abla açıklamaları özetleyebilirmisin?

Gökhan : Saha dışında ki küfürler beni çok yıpratıyor . Ben bu dönemde ayrılmak istedim . Saha içinde ki eleştirilere açığım ama dışarda ki küfürleri kaldıramıyorum . Şuan kafam inanılmaz rahat . Broos ile iletişim kuramıyordum . Şenol Güneş bana çok güveniyor .

Ali Tunahan Güllü
03.01.2010, 00:36
Gökhan : Saha dışında ki küfürler beni çok yıpratıyor . Ben bu dönemde ayrılmak istedim . Saha içinde ki eleştirilere açığım ama dışarda ki küfürleri kaldıramıyorum . Şuan kafam inanılmaz rahat . Broos ile iletişim kuramıyordum . Şenol Güneş bana çok güveniyor .

Teşekkürler iyi konuşmuş hadi hayırlısı:)

Başkan da konuşmuş heralde zahmet olmazsa onuda yazabilirmisin?:)

Cihad Varlı
03.01.2010, 00:38
Teşekkürler iyi konuşmuş hadi hayırlısı:)

Başkan da konuşmuş heralde zahmet olmazsa onuda yazabilirmisin?:)

Malesef başkanın konuşmasını kaçırdım , Gökhan'ın konuşmasını izleyebildim .

Ali Tunahan Güllü
03.01.2010, 00:39
Malesef başkanın konuşmasını kaçırdım , Gökhan'ın konuşmasını izleyebildim .

Tamam teşekkürler:)

Özge
03.01.2010, 00:39
4 ayım boşuna geçti.2. yarıda öyle olacağından ayrılmayı düşündüm(Broos kalsaydı yani).Şenol hoca bana güvendiğini belli ediyor ama çok iyi iletişimimiz var.

Aklımda kalanlar bunlar Tunahan:)

Ali Tunahan Güllü
03.01.2010, 00:46
4 ayım boşuna geçti.2. yarıda öyle olacağından ayrılmayı düşündüm(Broos kalsaydı yani).Şenol hoca bana güvendiğini belli ediyor ama çok iyi iletişimimiz var.

Aklımda kalanlar bunlar Tunahan:)

Teşekkürler Özge abla:)

Haydi Gökhan biraz hırslan bu taraftar unutur herşeyi..

OZDEN61
03.01.2010, 01:02
Gökhan açıklama yaptı diye daha önce gökhan a saldıranlar şimdi destek cıkalım diyor. önce o kendine gelsin. o kendini düzeltsin. bu adam geleli 1,5 sene oldu 1,5 senedir destek verildi, aldığı para TS tarihinin en pahalı transferlerinden biri olduğunu gösteriyor. boyle para alan bir oyuncudan bu paranın 10 da 1 i yarar sağlayamadık. bir futbolcuyu performansından düşüren özel hayatıdır. özel hayatında dikkat etmezsen sahada istediğini yapamazsın. biz gökhanın özel hayatını eleştirmiyoruz, özel hayatından dolayı sahada performans düşüklüğünden bahsediyoruz. bugun yattara neden sakat sebebi yine özel hayatıdır. barış neden değişti onunda sebebi özel hayatıdır. özel hayatından kasıtta cinsel hayatıdır. buna dikkat etmemişlerdir. bu adamlar dünyanın parasını alacak, en güzel arablara binecek, en güzel yaşamı yaşayacak, sonrada eleştirmeyeceğiz. tamam bir kaç ay sabret ama nereye kadar. sabır taşımız çatladı. 1 sene sabredtik artık onlarda kendine çeki düzen versin, yok vermiyorsa çektirsin gitsin. kimse TS den büyük değildir.

İsa
03.01.2010, 01:20
Gökhan'ın yaptığı açıklamalar yeniden transfer olmuş kadar heyacanlardı beni.Umuraım Tekke ile birlikte ligin altını üstüne getirirsiniz.

Harun-61
03.01.2010, 01:24
fb'nin forumuna girdim, Gökhan Ünal konusuluyor bir baslik'da...

asiri derecede olumsuz yazilar,
evet Gökhan hersey senin elinde....

göster el aleme ne kadar iyi golcü oldugunu.

Vural Kuyumcu
03.01.2010, 01:36

sergen bjk da oynarken kac kere mactan sonra barlarda sürtmüs allahim ya sen büyüksün

Armağan Dere
03.01.2010, 01:38
Adamın Bara gitmesi,Yalancı olduğu anlamında mıdır? Ya da iftira da atacağını sanmıyorum Bara giderdi ancak takır takır da top oynardı Gökhan da oynasın gitsin kardeşim.....Emin olun Gökhan Ünal'ın geçen yıl ki yılbaşında Rus Bayanlarla fotoğrafları çıkmıştı bunları da hatırlatırım...Kesin Gökhan gitti diyemem ancak %80 gitmiştir

Vural Kuyumcu
03.01.2010, 01:39
isterse gay barlarına takılsın umrumda değil; Trabzonspor formasını giyiyorsan farkında olacaksın üstündeki sorumluluğun.
yakisior mu bu sana abi :rolleyes:
bu laflarda bir Trabzonspor taraftarina yakismior

leavemealone
03.01.2010, 03:21
Alex ölüyü bile diriltir

http://www.hurriyet.com.tr/_np/6446/9546446.jpg

Kendisiyle ilgili son kararı Trabzonspor yönetiminin vereceğini söyleyen tecrübeli oyuncu, “Hayırlısı neyse o olsun. Ama, Alex’le birlikte oynarsam, milli takım yolu da bana açılır” dedi.

GOLCÜ transferinde rotayı Trabzonspor’lu Gökhan Ünal’a çeviren Fenerbahçe’nin adı milli oyuncuyu heyecanlandırdı. Aylardır Galatasaray ile anılan Gökhan Ünal, son gelişmelerden haberdar olmadığını ve Fenerbahçe’nin kendisini istediğini Hürriyet’ten öğrendiğini söyledi. Yöneticilere bu durumu sorduğunu ve “Doğru, Fenerbahçe seni istiyor” cevabını aldığını belirten tecrübeli golcü, şunları söyledi:
“Benimle sadece Galatasaray’ın ilgilendiğini sanıyordum. Ancak, ‘Gökhan, Galatasaray’a değil Fenerbahçe’ye’ haberini Hürriyet’te görünce şaşırdım. Gazeteyle birlikte hemen yöneticilerin yanına gittim ve olayı sordum. Onlar da Fenerbahçe’nin beni istediğini doğruladı. Bu tablo benim için gurur verici bir olay.”

Fener’de başarılı olurum
Şu anda transferden çok formasını giydiği Trabzonspor’u düşündüğünü de dile getiren Gökhan Ünal, “Sözleşmesi devam eden bir oyuncuyum. Yöneticilerin karar vereceği bir konu hakkında şu an konuşmak istemiyorum. Kulüpler görüşecek ve kararlarını verecekler. Fenerbahçe’ye transferim gerçekleşirse, orada da başarılı olacağıma inanıyorum” dedi.
Oyun stilinin Fenerbahçe’ye uygun olduğunu sözlerine ekleyen tecrübeli golcü, sözlerini şöyle tamamladı:

Çıtayı yükseltmeliyim
“Alex gibi bir mimarla oynamak benim için büyük bir şans ve keyif olur. Golcülerin işini daha da kolaylaştıran bir yetenek o. Alex, sahada ölüyü bile diriltir. Milli Takım yolu da bana açılır. Ancak henüz netleşmiş bir durum yok. Hayırlısı neyse o olsun. İtiraf etmem gerekir ki Trabzonspor’da eski hocamız nedeniyle aylardır moralsizdim. Bu sahadaki performansıma da yansıyor. Ancak Şenol Güneş geldikten sonra yeniden doğmuş gibi oldum. Özlediğim atmosferi yakaladım.
Milli forma hedefi her futbolcunun rüyasıdır. Benim için de ay yıldızlı forma altında mücadele etmek apayrı bir duygu. Milli Takım’da olabilmek için oynadığınız takımda da başarılı olmanız gerek. Ben kısa sürede eski performansımı yakalayacağıma ve çıtayı yükselteceğime inanıyorum.”

hurriyet (http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/13367459.asp?gid=229)

Cem Akyüz
03.01.2010, 03:28
Gazetelerin yazdıklarına inanmıyorum

yorumsuz6117
03.01.2010, 04:41
Hurriyet röportajı tamamen yalan..

SEDAT
03.01.2010, 09:28
-Hala konuşuyor yüzü kızarmadan...utanıyorum senden ...tez gidersin inşallah..

Ahmet Başkaya
03.01.2010, 10:10
Tekrar bir sempati kazandın benden hadi oğlum Gökhan ....

bordo61
03.01.2010, 11:18
Sergenin maçtan çıkar çıkmaz kendini istanbulda at yarışlarında bulduğu günleri de hatırlıyoruz.

Boş konuşmasın lütfen insan eleştiri yapınca önce kendine bakacak.

Bu adamların hiç bir yararı olmaz hep zarar

bordo61
03.01.2010, 11:19
Hürriyetin haberi kulliyen yalan bence

Adem Erdoğan
03.01.2010, 11:24
yakisior mu bu sana abi :rolleyes:
bu laflarda bir Trabzonspor taraftarina yakismior

özel hayatında yaşadıkları umrumda değil demek istedim sahada adam gibi oynadıktan sonra.Bırakta yakışıyormu yakışmıyormu kendimiz karar verelim Vural.;)

Cihad Varlı
03.01.2010, 11:25
Hürriyetin haberi kulliyen yalan bence

Yalan tabi , daha dün akşam adamın kendi ağzından duydum . Kalmak istiyor . Ve kafası inanılmaz rahatmış .

ÖmerFarukYılmaz
03.01.2010, 12:20
Kesinlikle bir sorunu var ama ne..Kalıp Şenol hoca ile denenmesi taraftarıyım..

Adem Erdoğan
03.01.2010, 12:29
Ersun ile denendi, Hugo ile denendi, Şenol ile de denensin tabi. Sonra da başka bir denek ile denensin.Kobay bol nasıl olsa memlekette.

Hotaman
03.01.2010, 12:34
Adem haklısın özellikle bu sezon çok kötü.
Bende kendisine kızıyorum inanılmaz derecede.
Ancak kalitesiz sporcu değil. Bak Şenol Hoca dahi söyledi idmanlarda onun kadar isabetli şut çeken görmedim diye.
Gökhan'ın önce kendisine bakması lazım kabul. Ancak Gökhan'dan Kayseri ve bizim yararlanma şekillerimiz çok farklı.
İnşallah hem takımımız hem o için iyi olacak.

Özkan
03.01.2010, 12:35
Vatan'ın haberine göre de Sadri Şener Gökhan'ı fenere önermiş ve azize bu teklifi reddetmiş. Şimdi hangisine inanaılm? Aynı medya grubunun iki farklı gazetesinde birbiriyle çelişen bir sürü haber çıkıyor.

ÖmerFarukYılmaz
03.01.2010, 12:39
Ersun ile denendi, Hugo ile denendi, Şenol ile de denensin tabi. Sonra da başka bir denek ile denensin.Kobay bol nasıl olsa memlekette.

Adem haklısın özellikle bu sezon çok kötü.
Bende kendisine kızıyorum inanılmaz derecede.
Ancak kalitesiz sporcu değil. Bak Şenol Hoca dahi söyledi idmanlarda onun kadar isabetli şut çeken görmedim diye.
Gökhan'ın önce kendisine bakması lazım kabul. Ancak Gökhan'dan Kayseri ve bizim yararlanma şekillerimiz çok farklı.
İnşallah hem takımımız hem o için iyi olacak.

Ersun ile denendi de ne oldu..Gayet yaptıkları açık Adem..Gollerin yarısında sadece onun imzası var.

Bizim sorunumuz Fatih'ten sonra her geleni onunla kıyaslamak..Bu sene en çok dikkat ettiğim şey..Gs maçlarını izliyorum..10 maçta hepsinden Nonda felaket goller kaçırıyor..Adamlar tepki veriyor,Ama 11. maç triünden hiç kimse Nonda'ya küfretmiyor ilk onbirde başladımı..

Gökhan ben evden dışarı çıkamıyorum diyor maçtan sonra.Gol atsa dahi..

Herkes diyor ki neler kaçırıyor..Allah aşkına bir diğer maçları izleyin,Guiza'ya hala sabrediyor fener..Bir diğer şeyde o baskıda kim ne kaçırmaz onuda söyleyin bana..

Ben Fener nasıl Guiza'ya sabrediyorsa,Gs her maç 1 tane atar diye Nonda'ya katlanıyorsa,Biz nasıl yıllarca Umut'a katlanıyorsak Gökhan'a da paşa paşa katlanacağız..

sessizkral_1
03.01.2010, 12:40
arkadaşlar gazetelerde yazanlara inanmayın gökhan dün akşam gerekeni söyledi istanbul medyasının gazına gelmeyin.

Erbay
03.01.2010, 12:55
Kemal Sunal ile ağa rolünü canlandıran Şener Şen arasında bir filmde şöyle sahneler vardır. Kemal Sunal ağasına kötülük yaparak kendini kovdurmaya çalışır. "Kovir misin ağam" der. Ağa da "Kovmirim uloo kovmirim" der her seferinde. Böyle birkaç olay olay olur. Ağa sonunda dayanamaz patlar, "Kovuldun uloooooooooo ......git".

hamucera
03.01.2010, 13:09
-Hala konuşuyor yüzü kızarmadan...utanıyorum senden ...tez gidersin inşallah..

sizin yorumun cevabı altta,

Yalan tabi , daha dün akşam adamın kendi ağzından duydum . Kalmak istiyor . Ve kafası inanılmaz rahatmış .

kobay bol nasılsa değil, Ersun Yanal ile başarılıydı bence, çift forvet oynadılar o dönemde sürekli, 15 gol 11 asist hiç tanımadığı özelliklerdeki oyuncular ile oynayan bir forvet için çok iyi, Türkiye'de kaç tane oyuncu var ilk sezonunda bu performansı sergileyen, üstelik buna tüm takımın yeni olduğunu da eklersek

Kemal Sunal ile ağa rolünü canlandıran Şener Şen arasında bir filmde şöyle sahneler vardır. Kemal Sunal ağasına kötülük yaparak kendini kovdurmaya çalışır. "Kovir misin ağam" der. Ağa da "Kovmirim uloo kovmirim" der her seferinde. Böyle birkaç olay olay olur. Ağa sonunda dayanamaz patlar, "Kovuldun uloooooooooo ......git".

kovulmaz sen rahat ol hiçte yorulmana erek bundan dolayı, Şenol Güneş ile daha iyi bir hava yakalayacak

bu arada tekrar yazıyorum Allah sizi bildiği gibi yapsın medyatrabzon, insanları galeyana getirmekten başka ne işe yararsınız, elin istanbul medyasının haberinin altına kendi yorumunuzu ekleyin sonra da çıkın kendi haberiniz gibi manşet atın, eyy yönetim nerde sizin cesaretiniz bu adamları mahkemeye vermeyecekmiydiniz

Ali Tunahan Güllü
03.01.2010, 13:23
Tekrar bir sempati kazandın benden hadi oğlum Gökhan ....

Bende öyle düşünüyorum İnşallah düzelecek..

Ali Tunahan Güllü
03.01.2010, 13:27
Şenol hoca çok neşeli

Genelde kontrollü ve mesafeli tavırlarıyla bilinen Şenol Güneş, Kore dönüşündeki değişim sinyallerini sürdürüyor.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm830009.jpg
İşte son örnek... İdmanda futbolcularıyla şakalaşan ayrılması olası Gökhan’ı bile kampa motive eden deneyimli hoca, attığı kahkahalarla görenleri hayrete düşürdü... Ancak bunların Tayfun’un talihsiz sakatlığından önce yaşandığını belirtmekte fayda var...
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1262518009609&ids=(7615,24159,100359)

hamucera
03.01.2010, 14:05
satmayın kardeşi, göndermeyin, tam keyfi yerine gelmiş, iyi sinyaller almaya başlanmış, Şenol Güneş kalmasını istiyor, bırakın oynasın, Fatih Tekke gelse dahi oynasın,

Büyük düşünüyorsan büyük risk alacaksın, Fatih-Gökhan-Umut (Murat Tosun, Ahmet Sarı) Türkiyenin en iyi forveti bizde olur

M.S.SOFU
03.01.2010, 14:19
Vatan'ın haberine göre de Sadri Şener Gökhan'ı fenere önermiş ve azize bu teklifi reddetmiş. Şimdi hangisine inanaılm? Aynı medya grubunun iki farklı gazetesinde birbiriyle çelişen bir sürü haber çıkıyor.
buna tdk ya göre NE ŞİŞ YANSIN NE KABEP YANSIN anlayışı diyoruz

Mehmet Fatih Silik
03.01.2010, 15:17
LigTV'de Can Karyagdi'yla yaptigi röportajda ilk defa uzun zamandan beri tebessüm ettigini gördüm :) Lütfen renkta$lar...artik bundan sonra köstek degil destek olalim...tmm bende cok kiziyorum öyle basit goller kacirdiginda...ama inanin bana Gökhan'in aldiginin 10 katini alanlarin kacirdiklarini gördükten sonra artik kizmamaya ba$ladim...futbol bu!
Her vurdugu gol olsa ne zevki kalir futbolun...insanlar hep dogrulari yapsa yalni$lari nasil görebilsin...hepimizin ayni dilegidir Gökhan'in o Kayseri'deki performansina kavu$masi ve göstermesi...ama bu küfretmeyle, a$agilamayla ve kovmakla olmaz...

Vural Kuyumcu
03.01.2010, 15:28
gökhanin lig tv ropartaji viedosu http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=66145

Vural Kuyumcu
03.01.2010, 15:30
özel hayatında yaşadıkları umrumda değil demek istedim sahada adam gibi oynadıktan sonra.Bırakta yakışıyormu yakışmıyormu kendimiz karar verelim Vural.;)
veriorsun zaten abim ;)

Erbay
03.01.2010, 15:33
gökhanin lig tv ropartaji viedosu http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=66145

60 kere "hadi bakalım" dedim herhalde Gökhan için. 61.kere hadi bakalım Gökhan diyorum :)

Nazlı Ayaz
03.01.2010, 15:33
Destek olmak bu kadar mı zor anlamıyorum... biz aynı tarafdayız unutmayalım yaptığınız tüm bu olumsuz elestiri ve davranısların sonunda alınan kötü sonuclar hem biz tarafdarları hemde takımı üzmekte...
karsılıklı güven lütfen baskasının ağzından yazılıp cizilen söylenitlere aldırmayalım...

Vural Kuyumcu
03.01.2010, 15:35
Gökhanin verdi roportaja aynen katiliorum ve inaniorum gökhan kocum sana inanmayanlar cekemiyenler utansin

Mustafa Çolak
03.01.2010, 15:39
Gökhan İnşaAllah Hepimizi Yanıltırsın. Kral Gökhan'ı Görmek İstiyoruz.

Mesut
03.01.2010, 15:41
bu taraftar gereğini yapmıştır eğer gökhan istekli oynarsa emınım avni aker gökhan diye inler

Vural Kuyumcu
03.01.2010, 15:43
sasirmam bir iki hafta inler kötü oldumu yine ana avrat küfür eder

Mesut
03.01.2010, 15:48
yahu niye anlamak istemıyorsunuz hangi gözle izliyosunuz anlamıyorumki
kafamı almıyor menejermısınız akrabasımısınız
bir forvet formsuz olabilir diyoruz
gol kaçırabilir diyoruz
sıkıntı günler geçirebilir diyoruz
ama el iinsaf 1.5 sene oıldu
hayalet gibi isteksiz futbolcu trabzonsporda oynayamaz isterse messi olsun

Vural Kuyumcu
03.01.2010, 15:50
gol kaçırabilir diyoruz
hepsine katlirim küfüre asla küfür ede ede bu adam böyle oldu
dip not: adamin sahsina özel hayatina hic bisey deme hakkimiz yok

Ali Tunahan Güllü
03.01.2010, 15:54
Gökhan İnşaAllah Hepimizi Yanıltırsın. Kral Gökhan'ı Görmek İstiyoruz.

İnşallah bekliyoruz:)

Tolunay Abdioğlu
03.01.2010, 15:58
İnşallah düzelirsin de ben yanılırım.

Ali Tunahan Güllü
03.01.2010, 16:16
Hadi Gökhan biraz hırslan biraz oyna bak bu taraftar öncekileri unutur..

Emrah KabuL
03.01.2010, 16:49
gol kaçırabilir diyoruz

1,5 sene olmadı geçen sene 15 golü 7-8 asisti vardı Gökhan'ın.. ha daha da iyi olabilirdi ama ilk senesinde bu istatistik öyle kötü falan değil.. Bu sezon ise hadi Gökhan çok kötü diyoruz da sanki takım olarak çok iyiyiz..

Ayrıca sen ve bazı arkadaşlar nasıl Fatih için yönetime sallayıp duruyorsanız ben ya da bir başkası da Gökhan'ı destekleyebilir.. buna karşı olarak da menejerımısınız ya da akrabasımısınız mı demek çok saçma.. o zaman sende Fatih'in menejeri ya da akrabasımısın ki tekrar transfer olduğunda sana da bir pay düşecek ?

Fatih konusu için yazmıyacam diyorum ama hala saçmasapan şeyler yazıyorsunuz şuraya.

Emrah KabuL
03.01.2010, 16:51
Küfer olayına hiç girmiyorum çünkü bu taraftar şu an transfer edilmesini dört gözle beklenen Fatih'i bile yuhalayıp,ıslıklamısdı A.Aker'de.

Nihal Ayvaz
03.01.2010, 16:54
1 buçuk senedir aynısını diyor,bizi kandırmaya devam..

Tanju
03.01.2010, 16:54
Gökhan'ın röpörtajını dinledim, sanki kariyerinin dibe vurmasından korkmuş gibi, biraz da Trabzonspor'un kendisi için nasıl bir şans olduğunu kavrayabilmiş gibiydi..

Hadi hayırlısı bakalım bekleyelim ne olacak...

Onur Şeref
03.01.2010, 17:00
Çok güzel konuşup herşeyi açıklığa kavuşturmuş.

Hadi Gökhan...

hamucera
03.01.2010, 17:18
b, gün forumdan atılmayı göze alıp sayacam medyatrabzona,

ulan adamın röportajını dinlemesek amenna, bu kadarda yalan olmaz ki,

Golcü futbolcu, kendisiyle iki İstanbul kulübünün ilgilendiğini, takımdan ayrılması durumunda bu takımlardan birine transfer olabileceğini sözlerine ekledi.

şu cümleyi nerede söyledi ben anlamadım 2 defa izledim röportajı

Ali Tunahan Güllü
03.01.2010, 17:20
Ve Gökhan Ünal konuştu
03 Ocak 2010 / 16:56
Ve Gökhan Ünal konuştu

Trabzonspor'da takımda kalıp kalmayacağı merak konusu olan Gökhan Ünal, Bordo-mavili takımda kalacakmış gibi çalıştığını ve kendisine inanan teknik direktörle birlikte yüzünün gülmeye başladığını söyledi. Bordo-mavili takımın Antalya kampında açıklamalarda bulunan Gökhan Ünal, transfer söylentilerinin kafasını çok fazla karıştırmadığını, sadece ikinci yarıya en iyi şekilde hazırlandığını belirtti.
2. yarıda çok farklı bir Gökhan olacağının altını çizen golcü futbolcu, "Transfer söylentileri beni fazla etkilemiyor. Kayserispor'dan beri böyle durumlara alışkınım. Ben şu anda ikinci yarıya en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyorum. Antrenmanlara konsantre oluyorum. Aslında yüzüm gülmeye başladı. Çünkü, bana inanan ve güvenen bir hoca var. Bu. Bana moral veriyor. Bu moralle performansımın artacağına inanıyorum" dedi.
Ligin ilk yarısında fiziki olarak yeterli seviyede olmadığını anlatan Gökhan Ünal, "Geçirdiğim hastalık ve sakatlıklar sonrasında fiziki olarak alt seviyede kalmıştım. Çok iyi çalışıyorum. Bu çalışmalarla birlikte fizik olarak üst seviyeye çıkıp goller atacağıma eminim. İkinci yarı, benim adıma il yarıyı telafi etme şansı olarak duruyor. Takımda kalsam da kalmasam da 2. yarıda çok farklı bir Gökhan olacağım" ifadelerini kullandı.
Trabzonspor'dan ayrılmayı şu anda düşünmediğini kaydeden Gökhan Ünal, "Fakat şu anda takıma kesin kalacağım da diyemiyorum. Buna yönetimimiz karar verecek. Ben, sahadaki eleştirilere her zaman açığım. Fakat, bir dönem bu acımasız eleştiriler saha dışında da olaya başlayınca ve hocayla iletişim problemi sonrasında yönetime gitmek istediğimi söylemiştim. Şu anda bana inanan ve güvenen bir hoca var. Şunu söyleyebilirim; takımda kalmasam da ikinci yarıda çok farklı bir Gökhan Ünal olacağım" diye konuştu.
Golcü futbolcu, kendisiyle iki İstanbul kulübünün ilgilendiğini, takımdan ayrılması durumunda bu takımlardan birine transfer olabileceğini sözlerine ekledi.
http://www.medyatrabzon.com/images/other/tt.20100103165946..jpg

M.S.SOFU
03.01.2010, 17:24
evet açıklaması hem bizlerii hemde camiayı rahatlatmıştır umarım

adam zaten saha içerisinde olan küfürlere bir şey demiyorum onlar olabilir diyor sorun dışarıda edilen küfür diyor
şöyle bir durumda bizim gökhan.2a destek çıkmamız gerekmektedir
yani daha öncede belirtmiştim
adamı alırken hava alanında karşılayıp şimdi anasına bacısına sövmek kişiyi arkadan bıçaklamaktır
ve biz bunu yaptık
taraftar olarak eğer bir şeylerden müsamaha gösterebiliyorsak takımımızın refahı için,bence bu olayda gökhan'a müsamaha göstermeli ve sabretmeliyiz.
bazı arkadaşlarımız ''yeter ulan nereye kadar sabredeceğiz'' diyebilir.belki demekte haklılıar.fakat gökhan hastalığını açıkça ve net bir şekilde ortaya koymuştur
yani doktor olsaydık gökhanda hastamız olsaydı hastamız bize ''benim böbreklerim ağrıyor'' demişti.
şimdi gökhan bize bu şekilde yaklaşmışken canımızı feda edeceğimiz trabzonspor'umuz için ve bu lafın havada kalmaması için onu desteklemeliyiz.canımızı değil sabrımızı göstermeliyiz.
burada haksız bir şekilde gökhan'ı savunan arkadaşlarımıza,sanki gökhan onlara para veriyormuşçasına iftira atılmış.
eleştirilerini gökhan'dan z,iyade arkadaşlarımıza iftira atarak arkadaşlarımızı çamura bulayan forumdaşlarımızı allah'a havale ederek umarım aynı zorluklarla başbaşa kalırsınız diyorum.
çünkü bir insan evladı için belirli noktalar vardır.o noktalardan sonra su bardağı taşar.
demek ki gökhan,biraz daha duygusal ve çabuk etkileniyor,meswela umut öyle bir insan değil.daha ziyade robot gibi,sahada 30 000 küfür etse yine çıkar mücadelesini verir.o mücadele etmeye,futbol oynamaya programlanmış bir robot gibi.
bence bu futbolcumuzuda zorolanı biz yaparak destekleyelim ve trabzonspor taraftarının adına leke sürmeyelim.
hele ki açıkça başkan beni kovmadıkça gitmem gibi bir laf söylemişken adamı daha da çileden çıkarmaya gerek yok.

gökhan'ın bizden istediği tek şey destek ve sabır,eğer biz taraftar olarak canım feda diyebiliyorsak bu takım için,sabrımızı göstermeliyiz,desteğimizi göstermeliyiz.
yoksa gökhanA ana bacı küfür edip kimse bu takıma canım feda demesin.çünkü kimse bir şey yapmak için elini taşın altına sokmuyor derim.bu durumdada kisme çıkıp şampiyonluk beklemsin.çünkü başarının yolu taşlıdır.
herkes bir sezon'da gökhan'ın 30-35 gol atmasını beklemiyordur umarım.

zaman destek zamanı
köstek olan arkadaşlarımızda umarım gökhan takımdayken şampiyon olduğumuzda sevinmezler.çünkü o arkadaşlarımızında futbolcularımıza karşı yapmış olduğu karalama kampanyasını bozarak şampiyon olduğumuzdan sevinmesinler.

hamucera
03.01.2010, 17:24
ben tamamını alıntı yapmak istemedim, ama neyse sen alıntılamışsın, bir röportajı dinleyin birde burada yazanlara bakın

b_m_61
03.01.2010, 17:37
M.S.Sofu söylediklerine hak veriyorum. Gökhan geçen sene futbol olarak vasat oynasada iyi katkı yaptı skora. Ama kimilerine göre berbattı bir oyuncu. Zaten başımıza ne geliyorsa bu çok bilmişler yüzünden geliyor. Varsa yoksa Fatih Tekke... İyi tamam Fatih gelicek ama en fazla 2 sene daha oynayacak. Eee ondan sonra ?

M.S.SOFU
03.01.2010, 17:41
M.S.Sofu söylediklerine hak veriyorum. Gökhan geçen sene futbol olarak vasat oynasada iyi katkı yaptı skora. Ama kimilerine göre berbattı bir oyuncu. Zaten başımıza ne geliyorsa bu çok bilmişler yüzünden geliyor. Varsa yoksa Fatih Tekke... İyi tamam Fatih gelicek ama en fazla 2 sene daha oynayacak. Eee ondan sonra ?
gelsin abi fatih tekke 'de gelsin
hatta muhteşem olur eğer fatih tekke gelirse
baskı var
adam fatih tekke'nin ismini duymaktan korkar olmuş
çünkü ne zmana kötü osla o ismi duymuş
ben şunu merak ediyorum
gökhan'ı kovup kimi alacağız
semih diye isim geçiyor forvet için
allah aşkına semih bize gelir mi?
eee başka kim kaldı
isaac gelecek seneye
onada ofsayta çok kaldığı için takıyoruz
bizim taraftarımız bulduğunu gol atan forvet istiyor
ama böyle bir forvet yok dünyada
hadi olsun trabzonda ne işi var?
huntelaar'ı al bu takıma yine küfür edilecek yine küfür edilecek
bu bir alışkanlık sonuçta

Ömer SEVİNÇ
03.01.2010, 17:46
Röportaj bana çok samimi geldi. Hadi Gökhan sana 2. bir şans. İnşallah değerlendirir, kalbimizdeki yerini alırsın.

Konuşmaya devam et. Susma. İçine atma.

Armağan Dere
03.01.2010, 18:02
Röportajı dinledim; Gökhan Ünal:''Trabzonspor'da severek oynuyorum''...Bi kaç şey sölemek istiyorum bir insan 5 dk krampon değiştirirse,2 adım topa koşmazsa,nası bi sevgidir bu bunu biri bana anlatsın...Sahadaki eleştirilere açığım diyor kendisi Peki 1,5 senedir neden 1 arpa boyu kadar yol almadın da hep geri gittin...Öz eleştiri yapmadan üstüne koymadan hatta hatta geri giderek oynarsan O taraftar naapsın..küfretmek hakkı değil ancak Gökhan Ünal 'da sabır sınırlarını zorlamayacak Saç ektirip artist artist dolaşmayı biliyor...Neden bi insan 1,5 senede futbolunun üstüne hiçbişey koymaz ve aksine geri gider tek cevabı var ''Oynamayı istemediğindendir''..2 kere 2 = 4

Kereşenli
03.01.2010, 18:36
Yeteneği hakkında söylecek fazla şey yok, oynadığı zaman ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu Türkiye'ye kanıtlamış bir futbolcu. Ama sıra Trabzonspor'a gelince işler değişiyor, Trabzonspor forması altında mücadele etmek istemiyor. Röportajın sonuna dikkat ettiyseniz, ben bu takımda kesinlikle sözleşmem bitene kadar kalacağım diye bir şey söylemedi, hala beklemedeyiz dedi. Kafam şu an çok rahat diyor ama bence gönlünden başka bir takımda oynamak geçiyor, madem öyle zorla takımda tutmanın bir anlamı yok. Çok kaliteli futbolcu olsa bile gönlünden başka takım geçiyorsa izin verelim gitsin.

Galatasaray'dan sonra Fenerbahçe'nin de ilgilendiği yazıyor gazetelerde, yakında takımdan ayrılır diye düşünüyorum.

hamucera
03.01.2010, 18:40
her saç ektiren artist dolaşmak için ektirmez, bu olayıda amma abarttı millet, adama net olarak kaç tane kafa ortası geldi, gelen ortalara kafa vurmaktan kaçtı mı, ben kaçtığını hiç görmedim, hatta sırf bu eleştirilerden dolayı ayak vuracağı topa bile kafa vurmaya çalıştı

Sefa
03.01.2010, 19:02
Bu takımın forvetinin takımın forvete ihtiyacı var diye açıklama yapması ne kadar mantıklı birşey ?

Sen ne işe yararsın..

Emrah KabuL
03.01.2010, 19:11
Bu takımın forvetinin takımın forvete ihtiyacı var diye açıklama yapması ne kadar mantıklı birşey ?

Sen ne işe yararsın..

Orda diyor ki şuan takımda 2 forvet var ben ve Umut. Birimiz sakatlansak ya da cezalı duruma düşsek yedek forvet yok diyor. Lafı neresinden anlıyorsun sen ? Bilip bilmeden,yarım yamalak anlayıp boş boş msjlar görmesek keşke şurda.

Özge
03.01.2010, 19:25
Lig Tv'de barbekü partisini gösterdi biraz önce.Başkan Gökhan'a Ferrari nerede dedi Gökhan sattım başkanım.Başkan tekrar, niye söyledin üzüldüm.Şimdi Lamborghini mi alacağız? dedi:D

yorumsuz6117
03.01.2010, 19:27
......çççççç

Ali Tunahan Güllü
03.01.2010, 19:53
Lig Tv'de barbekü partisini gösterdi biraz önce.Başkan Gökhan'a Ferrari nerede dedi Gökhan sattım başkanım.Başkan tekrar, niye söyledin üzüldüm.Şimdi Lamborghini mi alacağız? dedi:D

Başkanın en çok bu huyunu seviyorum:D

yorumsuz6117
03.01.2010, 19:59
http://video.ntvmsnbc.com/?471150#v22823303610716509615015611319708704000925 2108064

yorumsuz6117
03.01.2010, 20:03
Gökhan: "Fatih abi gelmeli"
03 Ocak 2010 / 19:39
Gökhan Ünal, "Trabzonspor'un forvete ihtiyacı var, Fatih abinin bu açıdan gelmesini çok isterim" dedi.

Transferde adı en çok geçen futbolcu olan Trabzonsporlu Gökhan Ünal, suskunluğunu Lig TV'ye bozdu.
Kulüpten ayrılmasıyla ilgili kararı yönetimin vereceğini belirten Gökhan, Trabzonspor'un santrfora ihtiyacı olduğunu da söyledi.
ŞENOL GÜNEŞ İLE KAFAM ÇOK RAHAT
Gökhan Ünal, Şenol Güneş ile kafasının inanılmaz rahatladığını belirterek, �Sezon başından beri sorunlarımız vardı onları giderdim. 4 ay benim için kayıp geçti. Şenol hocanın gelmesiyle tekrardan kafa olarak rahatladım. Bana çok inanıyor ve güveniyor, bunu belli ediyor, arkasından konuşmak gibi olmasın ama Broos ile iletişim kuramadık, ama Şenol hoca ile çok iyi bir iletişim kurduk, şuan her şey çok güzel gidiyor. Arkadaşlarımızla çok güzel çalışıyoruz� dedi.
ŞAHSIMA YAPILAN KÜFÜRLER BENİ FUTBOLDAN SOĞUTTU
Eleştiriye açık bir futbolcu olduğunun altını çizen Gökhan Ünal, �Her zaman eleştiriye açığım, şahsıma küfürler gelmeye başladı. Beni yıpratan ve futboldan soğutan onlar oldu, hak etmediğim şeyler yaşamaya başladım. Bunu Şenol hocam ile de paylaştım. Onları aşarsak, zaten benim bunlar dışında sorunum yok dedim. Saha içindeki tepkileri normal karşılayabilirim ben de özeleştirimi yapıyorum 4 aydır iyi değilim. Saha dışında çok şeyler yaşamaya başladım. O yüzden biraz futboldan soğudum. Trabzon'dan gitmeyi o zaman düşündüm ama şuanda Şenol hoca bana inanıyor ve güveniyor. Devamlı benimle konuşuyor, şuan her şey yolunda gidiyor� diye konuştu.
FATİH ABİNİN GELMESİNİ ÇOK İSTERİM
Trabzonspor'da başka bir forvete karşı olmadığını da kaydeden Gökhan Ünal, Fatih Tekke transferi ile ilgili olarak da şunları söyledi:
�Ben bir başka forvete asla karşı değilim, Trabzonsporun şuan forvete ihtiyacı var, Umut ve ben forvetiz, sakatlandığımız zaman alternatif yok, Fatih abinin ismi çok geçiyor gelmesini ben de çok isterim Fatih abiyi ile Milli Takımdan da berabere oynadık, kişiliğini ve karakterini biliyorum, gelirse hem bizim için de iyi olur, hem de Trabzonspor için de çok iyi olur, Fatih abi Trabzon'da çok iyi şeyler yaptı ve gitti, o da Trabzon'da şampiyonluk yaşamayı çok isttiyor, gelirse çok iyi olacağını düşünüyorum�
TRABZON'DAN BENİ ANCAK BAŞKAN GÖNDERİR
Trabzon'dan kendisini başkan dışında kimsenin gönderemeyeceğini da vurgulayan Gökhan , �Yaşadığımız sorunları ileri de yaşamaya devam edersek, bu çok kötü olur, hem Trabzonspor hem de ben kaybederim. Bunları yaşamamak için hocamla konuştuk şuan beklemedeyiz� dedi.

Haber61

İbrahim Keleşoğlu
03.01.2010, 20:05
lig tv'ye yaptıgı röportajı izledim şenol güneş ona motivasyon saglamış gibi duruyor sanki daha iyi bir gökhan izleyebilicez izlenimi aldım

Ali Tunahan Güllü
03.01.2010, 20:05
http://video.ntvmsnbc.com/?471150#v22823303610716509615015611319708704000925 2108064

Evet iyi konuşuyor Gökhana inancım geri geldi ama artık icraat zamanı..

mehmetali61_55
03.01.2010, 20:41
umarım gökhan kendini toparlarda bende dahil ona yüklenen taraftar ondan özür diler.

Mira_61
03.01.2010, 21:00
Yok efendim.Lafla peynir gemisi yürümüyor.
Tamam belki samimi açıklamalar yapmış olabilir ama çıkacak o lafların gereğini de yerine getirecek.
Gökhancığım ilk maçında çıkar sahaya takır takır futbolunu oynar,gollerini atar bu taraftarda onu bağrına basıp paşa paşa özür diler.
Tabii Bordo-Mavili formayla.;)
Allah yardımcın olsun Gökhancığım.Bu lafların gereğini bekliyorum.

Serdær
03.01.2010, 21:17
Selçuk İnan : Gökhan ÜNAL en iyi anlaştığım kişilerden. Onun gitmesini hiç istemiyorum zaten o da gitmek istemiyor.

Kendisinin bazı sıkıntılarını olduğunu hepimiz biliyoruz , bende biliyorum .

Sürekli eleştiri yaparak Gökhan Ünal'a zarar verdiğini hepimiz gördük bu süreçten sonra olumlu şeyler söylerek iyi yerlere geldiğini hepimiz göreceğiz.

Türkiyede gol kralı olmuş olan bir oyuncudan bahsediyoruz , bizim ve Trabzonspor'un ona ihtiyacı var.

Ömer Yüce
03.01.2010, 21:21
adamlar açık açık Gökhan ayrılmak istiyor demişler, ben açıklamasında gitmek istiyorum diye bir söz duymadım, ayrılmayı düşündüm ama şimdi herşey değişti diyor,

millet kazan kaynasın, ortalık durulmasın, Trabzon 2. yarı iyi olabilir buna lig başlamadan balta vurmamız gerekir düşüncesinde,

yönetime hak veriyorum konuşma yasağı getirdiğinde herkes kendi istediği yöne çekiyor, bizim taraftarında yaptığı gibi, lafı dinlemeden forvet oyuncusu neden takıma forvet lazım der, lafı bi dinle bakalım neden demiş

Ali Tunahan Güllü
03.01.2010, 21:41
Yeter da heryere konuşuyon:D

''Trabzonspor'da kaldım, diyemem'

Trabzonspor'da transfer sezonunda ismi en çok konuşulan isimlerden olan Gökhan Ünal, DHA'ya çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.
03 Ocak 2010 Pazar

HABER - KAMERA: YUNUS EMRE SEL - BELEK / DHA

(özel) TRABZONSPOR'UN GOLCÜ FUTBOLCUSU GÖKHAN: "ŞU ANDA TAM OLARAK TRABZONSPOR'DA KALDIM, DİYEMEM"
"EĞER ELEŞTİRİLER SAHA DIŞINDA DEVAM EDECEKSE GİTMEK İSTERİM"
Trabzonsporlu Gökhan Ünal, transfer dedikodularıyla ilgili olarak, "Şenol Güneş'in gelmesiyle kendime yeni bir sayfa açtım. Onun gelmesi bana ekstra bir güven sağladı. Ancak şu anda tam olarak Trabzonspor'da kaldım, diyemem" dedi. Gökhan, ikinci yarıda 15 golü aşacağını da iddia etti.
Trabzonspor'da transfer sezonunda ismi en çok konuşulan isimlerden olan Gökhan Ünal, DHA'ya çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gökhan, ilk yarıdaki performansını iyi bulmadığını da belirterek, "İlk yarıdaki performansımı, iyi buluyorum dersem yalan konuşmuş olurum. Çünkü yaşadığım sorunlar vardı ve bazı olumsuz etkenler vardı. Şu anda kafam Antalya kampında ve çok rahatım. Sorulardan kurtulduğumu düşünüyorum, çünkü yaşadığım sorunların bazıları Trabzon'da kaldı. Taraftarların tepkisi saha içerisinde olurdu, ama ben saha dışında da bazı tepkiler görmeye başladım. İşte bunlardan dolayı çok yıprandım ve eski gücüme ulaşamadım. Hastalandım ve sakatlandım. Eski hocamla da bir iletişim sorunu yaşadım, birbirimize soğuktuk" diye konuştu.
"ŞENOL GÜNEŞ'İN GELMESİYLE KENDİME YENİ BİR SAYFA AÇTIM"
Gökhan, Şenol Güneş'in gelmesiyle kendisine bir sayfa açtığını da ifade ederek, "Onun gelmesi bana ekstra bir güven sağladı. Yaptırdığı idmanlar zaten kalitesini belli ediyor. Bu antrenmanlar sayesinde yavaş yavaş kendi fizik gücüme ulaşacağımı düşünüyorum. Kendi futbolumu bildiğim için, güçlü olmazsam, diri olmazsam hiçbir şey yapamam. Ne gol atabilirim, nede attırabilirim. Şu anda gücüme ulaşmaya çalışıyorum. İkinci yarı başladığında eski gücüme tam ulaşmış olacağım. İkinci yarı başladığında beklenen Gökhan olacağım" şeklinde konuştu.
"EĞER ELEŞTİRİLER SAHA DIŞINDA DEVAM EDECEKSE GİTMEK İSTERİM"
Hakkında çıkan transfer dedikodularını fazla önemsemediğini de vurgulayan Gökhan, şöyle konuştu:
"Ben sadece antrenmanlarıma konsantre oluyorum. Yaşadığım sorunlardan dolayı gitmek istediğim yönünde transfer dedikoduları çıktı. Açıkçası bende gitmeyi düşünüyordum çünkü çok büyük sorunlar yaşıyordum. Saha içerisindeki sorunlar tamam ama saha dışındaki tepkilere katlanamıyorum. Şu anda kesin, 'Trabzonspor'da kaldım' diyemem. Ama ikinci yarı itibariyle kendimi Trabzonspor'a konsantre etmeye çalışıyorum. Futbol sahada bitmeli. Ben tepkileri saha dışında da yaşadım. İki maç iyi oynayıp, üçüncü maç kötü oynadıktan sonra saha dışında yine tepkilerle karşılaşacaksam, gitmek isterim. Çünkü bizim işimiz bu, sonuçta ekmeğimi buradan kazanıyorum. Her şeyi zamana bıraktım."
"İKİNCİ YARI 15 GOLE ULAŞACAĞIM"
Gökhan, ikinci yarıda 15 golü aşacağını düşündüğünü de ifade ederek, "Ben hiçbir zaman sezonun ilk yarısında iki golde kalmamıştım. Şu anda hiçbir gol sayısı vermiyorum ama ikinci yarı 15 golü geçeceğime inanıyorum" dedi.
"TRABZONSPOR'UN BİR FORVETE DAHA İHTİYACI VAR"
Gökhan, Trabzonspor'un kaliteli bir forvete daha ihtiyaç duyduğunu belirterek, "Kesinlikle başka bir forvete daha ihtiyacımız var. Bunu herkes biliyor, ben bile biliyorum. Forvetin gelmesi herkese ekstra bir güç olur. Bazen eleştirilerin dozunu kaçırılıyor. Sonuçta bizde gol atmak istiyoruz. Umut da, ben de bunu çok istiyoruz. Zaten kim gol atmak istemez ki" ifadelerini kullandı

pReN@_61
03.01.2010, 21:45
Gittin mi kaldın mı hangisi Gökhan? :)

Cihad Varlı
03.01.2010, 21:49
Gittin mi kaldın mı hangisi Gökhan? :)

Kendisi de bilmiyor ki . :)

Kazım Uzunboy
03.01.2010, 21:54
Git sonra bir ara uğrarsın Gökhan. :)

Cem Akyüz
03.01.2010, 22:08
gitsin diyordum ama kalsın diyorum..Kal bu takımda Gökhan

SEDAT
03.01.2010, 22:10
-Hala gitsin diyorum...

Kazım Uzunboy
03.01.2010, 22:20
Kararını değiştiren şeyi merak ettim Cem. :)

Vural Kuyumcu
03.01.2010, 22:52
burdaki viedoyuda izleyin adam sahadiki elestiriye de ammena derim diyo ama disarda sahsina yapilan elestiri küfürlere yakisir mi bu bize ....artik stada küfür etmeyi biraktik disarda baslioruz hellal olsun bize

http://www.holigan.com.tr/n.php?n=trabzonsporda-kaldim-diyemem-2010-01-03

Mustafa Ayazoğlu
03.01.2010, 22:54
Sahip çıkmak gerek bu aşamada. Yerli golcü sıkıntısı varken Gökhan Ünal en iyisi.

Fatih Tekke ile bu ligin çifte gol kralı olurlar.

yorumsuz6117
03.01.2010, 23:07
Gökhan: "15 golü geçeceğim"
03 Ocak 2010 / 22:27
Trabzonspor'da transfer sezonunda ismi en çok konuşulan isimlerden olan Gökhan Ünal, dan çarpıcı açıklamalar...

Gökhan tüm sorunlarından kurtulduğunu belirterek, Şu anda kafam Antalya kampında ve çok rahatım. İlk yarıyı kendim için bir kayıp sayıyorum. Futbol hayatımın hiçbir döneminde ilk yarıyı 2 golle kapatmadım İlk yarıda istediğim tempoya da fizik gücünü de ulaşamadım. Antalya kampında artık eski fizik gücüme ulaşmaya başladım.2 haftalık daha hazırlanma süremiz var.Burada daha iyi olacağımı düşünüyorum.2.Yarıda bambaşka bir Gökhan olacak.

İŞKENCE SÜRESİ BİTTİ
Ben illeda Trabzon'dan ayrılacağım dile bir durum yok.Artık kulübüm işleri götürüyor. Benim yaşadığım sorunları Şenol hocam biliyor.Onla birlikte aşmaya çalışıyorum.Şimdi buradayım ve antremanlarda çok çalışıyorum. Artık eski gücüme ulaşmaya başladım Başımda bana inanan ve güvenen bir hoca var. Benim için 4 aylık işkence süresi bitti.Artık yeni bir Gökhan geliyor.

BROOSLA SORUNLAR YAŞADIM
Daha önce oynadığım takımlarda taraftarların tepkisi saha içerisinde olurdu, ama ben Trabzon'da saha dışında da bazı tepkiler görmeye başladım. İşte bunlar beni yıpratıyor. Hastalandım ve sakatlandım. Eski hocam Broos ile da bir iletişim sorunu yaşadım, birbirimize soğuktuk.İlk yarıyı kayıp görüyorum.Trabzonspor taraftarlarının beklediği Gökhan ikinci yarıda sahada olacak.

�YENİ BİR SAYFA AÇTIM�

Gökhan, Şenol Güneş'in gelmesiyle kendisine bir sayfa açtığını da ifade ederek, �Onun gelmesiyle kendime yeni bir sayfa açtım. Ben kendimi biliyorum .Güçlü olmazsam, diri olmazsam hiçbir şey yapamam. Ne gol atabilirim, nede attırabilirim. Şu anda gücüme ulaşmaya çalışıyorum. İkinci yarı başladığında eski gücüme tam ulaşmış olacağım. İkinci yarı başladığında beklenen Gökhan olacağım� dedi.

�KONSANTRE OLMAYA ÇALIŞIYORUM

Yaşadığım sorunlardan dolayı gitmek istediğim yönünde transfer dedikoduları çıktı. Açıkçası bende gitmeyi düşünüyordum . Saha dışındaki tepkilere katlanamıyorum. Herşeye rağmen kendimi Trabzonspor'a konsantre etmeye çalışıyorum. Futbol sahada bitmeli. İki maç iyi oynayıp, üçüncü maç kötü oynadıktan sonra yine saha dışında tepkilerle karşılaşacaksam, gitmek isterim.

HEDEFİM 15 GOL

Ben hiçbir zaman iki golde kalmamıştım. Şu anda hiçbir gol sayısı vermiyorum ama ikinci yarı 15 golü geçeceğime inanıyorum.

Bizim kesinlikle başka bir forvete daha ihtiyacımız var. Bunu herkes biliyor, bende biliyorum. Forvetin gelmesi herkese ekstra bir güç olur. Bazen eleştirilerin dozunu kaçırıyoruz. Sonuçta bizde gol atmak istiyoruz. Umut da, ben de gol atmak istiyoruz. Kim gol atmak istemez ki!

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

sedatalis82
03.01.2010, 23:30
bence bitirmiş kafasında gitmeli...

Onur
03.01.2010, 23:51
Açık açık demiş işte Broos'u göndermek için oynamadım diye. Broos'dan sonraki oynamaması da kendini kovdurtmak içindi. Bakalım eğer kalırsa ikinci yarıdaki performans düşüklüğünü neye bağlıyacak...

Orhan Kahraman
03.01.2010, 23:56
Inşallah 2. yarıya iyi başlarda başta ben olmak üzere eleştirenlerin yüzünü kara çıkarır çünkü hayatımızda sadece 1 kere 2010 yılının forveti olur ve buda sen ve kısmetse fatih yada umut olacak inşallah iyi hazırlanır daha fazla yapıcı olmaya çalışırım

Vural Kuyumcu
03.01.2010, 23:58
Açık açık demiş işte Broos'u göndermek için oynamadım diye. Broos'dan sonraki oynamaması da kendini kovdurtmak içindi. Bakalım eğer kalırsa ikinci yarıdaki performans düşüklüğünü neye bağlıyacak...
bunu mu cikarta bildin :rolleyes::alkış:

Paksoy
04.01.2010, 00:03
http://www.facebook.com/video/video.php?v=238332418813&ref=nf

Cem Akyüz
04.01.2010, 00:32
Kararını değiştiren şeyi merak ettim Cem. :)

Açıklamasını samimi buldum Kazım..Kendisini eleştirmesini takdir ettim..2.yarıda takımda kalması gerektiğini düşünüyorum..Baktık yine aynı gamsız tavırları sergiliyor yazın gitsin derim:)

Ahmet Karadeniz
04.01.2010, 02:14
ferariyi satmış :)

Ahmet Başkaya
04.01.2010, 02:40
Şenol Güneş çok samimi ve güvenilir davranıyor sanırım ...

Selçuk'un videodaki sözleri çok güzel ve etkileyici hadi birde Gökhan'ın arkasında duralım ...

Selçuk'un bu sözleri söylerken biz diye bahsetmesi ise direk taraftarı karalamamak istemesinin göstergesidir ...

Tebrikler Selçuk , haydi Gökhan ....

61_Serhat_61
04.01.2010, 02:41
Gökhan TRABZONDA KALDIM DIYEMEM ne demek allah askina ya...
Tebrikler selcuk,güle güle gökhan...

Emo91
04.01.2010, 02:47
Bence Gökhan'ı kazanma yoluna gidilmeli, belli ki sorunları var, Trabzonpor'da oynamanın, Trabzon'da oynamanın yükünü kaldıramadı..........Her insanın bir karakteri var....Bir röportajını okudum da geçen gün, yanılmıyorsam genel hatları ile şunu demek istedi/söylüyordu " ......valla öyle bir hal aldı ki Trabzonspor/Trabzon'daki durumum rahat olarak bir cafeye, bir yere yemek yemek büyük sorun oluyor, adeta evimden dışarı çıkamıyorum ...."

Vallahi üzülmemek , hele ki halen bordo-mavili formanın en büyük gol ayağı olan bir adam için elde değil...........

Her insanın yapısı farklı. İnsan kendi kendine düşününce ".....gol kralı olan ben ne hallere düşdüm, olmuyor ne yapsam olmuyor, ne yapmalıyım bilemiyorum, SESİMİ DUYAN VAR MI...."

Geçenlerde burada bir başlıkta yazmıştım, Akl-ı selim davranmak tabirini kullanmıştım, bence Gökhan'ı şu içinde bulunduğumuz ortamda kazanmanın yollarına gitmeliyiz.

Çünkü konjonktür bunu gerektiyor.

agzina saglik abi!
seninle ayni duygulari paylasdik demek gökhanin repörtajini okurken!

aslinda bende cok kiziyorum golleri kacirmasina ama fazla gaza gelmemek lazim, adamda sonucda gol atmaya calisiyor ve ona BU KADAR yüklenmeye kimsenin hakki yok!

ne demekdir sokakda adama gol atamiyor diye saldirmak, küfür etmek veya herneyse....
TRABZONSPOR TARAFTARI ESKIYA OLMAMALI!!!

her gol kacirdigimda tüm stat bana da küfretse benimde kafam bozulur... simdi kimse cikip demesinki bana: "ozaman trabzonsporda isi yok"
bende ozaman derim ki:"bize cristiano ronaldo ile messi gelse ayni edersiniz!!!"

yorumsuz6117
04.01.2010, 02:51
Hadi bakalım son şansın bu , gol kaçır ama en azından yüreğini koyarak oyna bizim istediğimiz bu yüreğini koyarak oyna kimse sana küfretmez..

Vural Kuyumcu
04.01.2010, 02:58
Gökhan TRABZONDA KALDIM DIYEMEM ne demek allah askina ya...
Tebrikler selcuk,güle güle gökhan...
Şu anda kesin, 'Trabzonspor'da kaldım' diyemem. Ama ikinci yarı itibariyle kendimi Trabzonspor'a konsantre etmeye çalışıyorum:) her lafi da ters anlamiyalim

Vural Kuyumcu
04.01.2010, 02:59
Hadi bakalım son şansın bu , gol kaçır ama en azından yüreğini koyarak oyna bizim istediğimiz bu yüreğini koyarak oyna kimse sana küfretmez..
Futbol sahada bitmeli. Ben tepkileri saha dışında da yaşadım. İki maç iyi oynayıp, üçüncü maç kötü oynadıktan sonra saha dışında yine tepkilerle karşılaşacaksam, gitmek isterim.

yorumsuz6117
04.01.2010, 03:01
.............:rolleyes:

Vural Kuyumcu
04.01.2010, 03:02
:).............

yorumsuz6117
04.01.2010, 03:04
:cool:..........:cool:

Ahmet Başkaya
04.01.2010, 03:05
Helal Vural'ım ;)

Vural Kuyumcu
04.01.2010, 04:48
"Fatih Abi iyi de... 2 sene oynar"

Yine FANATİK'e konuşan Gökhan Ünal, Antalya'dan seslendi: Bir santrfor daha lazım, keşke Fatih abi olsa. Ama bizi yok saymasınlar, sahiplensinler. Çünkü hizmet süremiz daha uzun olur.

Attığı goller, yaptığı asistler ve özellikle bu sezon tabiri caizse saç-baş yoldurarak kaçırdığı fırsatlarla tanıyorduk kendisini. Selamlaşmalar falan dışında bir araya gelip de hasbıhal etmişliğimiz yoktu. Düne, Antalya’ya kısmetmiş. Bu kısa sürede, “yakınma, durum tespiti ve hedefler” diye üçe bölündü sohbet, farkında olmadan.

Yakınma bölümünün ana konusu, taraftar kitlesinin arasına sızmış, çoğu kez bizzat muzdarip olduğumuz “bir küçük azınlık” oldu. Çocuğun canını almışlar adeta! Küfürler, havaalanında sataşmalar, şehirde gezerken taciz etmeler, yine bizzat çokça mağdur edildiğimiz sahte kimliklerle alınmış e-posta adresleriyle hakaret ve küfürler.

Haklı olarak diyor ki, “Ben bu tip şeylerle muhatap olacak bir oyuncu değilim. Hak etmedim bunları.” Bize göre de, çünkü, gol kralının 5’i penaltıdan 19 gole ulaşabildiği ligde geçen sezonu 15 gol, 13 asistle tamamlamış bir oyuncu o. Yeni sezon için kendine daha büyük hedefler koymuşken, sakatlık, gıda zehirlenmesi ve “Broos şefkatsizliği-ilgisizliği-yok sayma hamlesi” gibi nedenlerle verimli olamamışken, bir de “küçük azınlığın, büyük tahribatı” doruk noktada demoralize olmasına neden olmuş. Bu mudur taraftarlık?

‘Allah’a havale ettim’
Bir bunları, bir de “saç ektirdi diye topa kafa vurmuyor” iddialarını unutamıyor: “Bu iddia ekmeğe ihanettir. Allah’a havale ettim, ne diyeyim!”
Durum tespiti, Fatih Tekke olayı ile başladı. Hemen her maçta Fatih Tekke tezahüratları, tabi ki düşük performansına neden olan ya da bunu tetikleyen unsurlardan biri ve çok mantıklı bir gerekçesi var bu konuda. Şöyle ki: “Bize bir santrfor daha lazım. Keşke bu Fatih abi olsa. O iyi bir golcü, hem de çok iyi. Ancak unutmamak gerekir ki, Fatih abi iki sene daha top oynar. Ama Trabzonspor, benden ve Umut’tan 5-6 sene daha yararlanabilir. Niye bizi yok sayıyorlar ki ya da neden bizi de sahiplenmiyorlar ki! Profesyonelim ben, bundan yakınıyorum sadece, bunu görememelerine üzülüyorum o kadar.” Medya bölümüne gelince: Her gün bir takıma transferi canını sıkıyor. Söylemediği şeyleri okuyunca, kendi tabiriyle “hayrete düşüyor” ve ekliyor: “Sadece şu kadarı bana ait yazılan, çizilenlerin: Maliyetim yüksek, eğer yararlı olamayacaksam ne kendime ne de Trabzonspor’a zarar vereyim. Antalya’ya gelene kadar böyle düşünüyordum.”

‘Yanal ve Güneş anladı’
Tam bu noktada sohbetin 3., yani hedefler bölümü başlıyor. Yine kendi söylemiyle Şenol Güneş faktörü devreye giriyor: “Ersun Yanal beni anlamıştı, verimim ortada. Hugo Broos yok saydı, gelinen nokta bu. Ama Şenol Güneş Antalya kampında, her an benimle konuşuyor. Kendimi ona anlattım. Dahası o beni benim anlattığımdan daha iyi anladı. Özgüvenimi kazandım. Kendime geldim ya. Kafam rahat, büyük hedefleri yeniden koydum önüme.”

Gökhan Ünal da Güneş’i gördü yani...

ERGUN ATA/FANATİK ÇOK ÖZEL

Seviorum seni Gökhan Ünal cok güzel konusmusun tessekürler ergun abi bu ropartaj icin :alkış:

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm831036.jpg

b_m_61
04.01.2010, 06:05

gelsin abi fatih tekke 'de gelsin
hatta muhteşem olur eğer fatih tekke gelirse
baskı var
adam fatih tekke'nin ismini duymaktan korkar olmuş
çünkü ne zmana kötü osla o ismi duymuş
ben şunu merak ediyorum
gökhan'ı kovup kimi alacağız
semih diye isim geçiyor forvet için
allah aşkına semih bize gelir mi?
eee başka kim kaldı
isaac gelecek seneye
onada ofsayta çok kaldığı için takıyoruz
bizim taraftarımız bulduğunu gol atan forvet istiyor
ama böyle bir forvet yok dünyada
hadi olsun trabzonda ne işi var?
huntelaar'ı al bu takıma yine küfür edilecek yine küfür edilecek
bu bir alışkanlık sonuçta

Söylediklerine A'den Z'ye imzamı atarım. :alkış: Herkesin kusurlarına odaklanmış durumdayız. Türkiye'nin en çok gol atan 3 oyuncusundan 2'sine sahibiz ama aslında bunlar futbolcu bile değilmiş öyle söylüyolar. Hani vasat falanda denmiyor. Yuh diyorum insafsızlığın bu kadarına!

Başka bi anlamadığım konu "Umut gol atamıyor hırslı olsa nolur! istediği kadar koşsun o kazmanın bu takımda işi yok" diyenlere bi bakıyosun Gökhan içinde "teknik oyuncu ama hırs yok o da gitsin" diyor. :) Yani bize gelen oyuncular illaki 4 4'lük olmak zorunda eğer 4 3'lük olursan küfür yemeye hazır ol. Isaac içinde aynı şey geçerli. Isaac'in sayılabilicek 10 tane olumlu özelliği varken birtek ofsayta çok kalması konuşuldu. Bir oyuncu değerlendirilirken sadece olumsuz yönleri konuşulmaz. Artısınıda eksisini de söyliyceksinki doğru tartıp doğru konuşalım.

Fatih'i de birde bu yüzden istiyorum. Fatih gelse bu üzerlerindeki baskı kalkabilir. Fatih harika bi golcü tabiki ama biz bu Fatih meselesini iyice takıntı haline getirdik, sanki Fatih mesih gelicek hepimizi kurtarıcak. Şampiyonluk sadece Fatih'in gelmesiyle de olmaz bana göre. Ortasahaya tecrübeli bi yıldız, stopere de Song'un yerine tecrübeli bir yıldız gerek ancak o zaman rakipleri yakalarız kalite olarak. Fatih'de supermen değil sonuç olarak.

Yukarda kendi mesajımı kopyaladım özellikle Gökhan'da ropörtajda benimle aynı şeyi söylemiş. Fatih birkaç sene daha oynuycak. Ee sonra ? Adam diyorki ben 10 sene hizmet edebilirim Fatih 2 edicek. Mantıklı düşünmek lazım. Bjkli ve fbli forvetlere bakın hangisi daha yetenekli Gökhan'dan?

Artık destek olalım biraz ya da olmayacaksak da rahat bırakalım. Böyle gidersek Umut'la Gökhan'ı mumla arıycaz. Tepkiler makul olmalı aksi halde sonuç ortada.

Hüdai Pervaneli
04.01.2010, 07:11
Anahtar Kelime Sabir

Fatih Özkan
04.01.2010, 12:01
Yaptığın açıklamalar beni umutlandırdı Gökhan...
Hadi bakalım...
Sen yeter ki oyna bizler sana sahip çıkarız...
Allah yardımcın olsun!

Mollasalihoğlu
04.01.2010, 12:05
Bizde umut hiç bitmedi de bakalım Gökhan'ın gerçekten umudu var mı kendisinden.. Onu görebildiğimiz zaman hiç tepki vermedik kendisine zaten, vermeyiz de..

Şahsına verilen tepkileri ise dikkate almamasını hatta ve hatta abartılı olanlarla ilgili resmi mercilere başvurmasını öneriyorum.. Ciddiyim..

hamucera
04.01.2010, 12:51
burdaki viedoyuda izleyin adam sahadiki elestiriye de ammena derim diyo ama disarda sahsina yapilan elestiri küfürlere yakisir mi bu bize ....artik stada küfür etmeyi biraktik disarda baslioruz hellal olsun bize

http://www.holigan.com.tr/n.php?n=trabzonsporda-kaldim-diyemem-2010-01-03

videoyu izlemedim, ama saha dışında küfür yakışırmı bize diyorsun ya, yakışıyor işte, gs maçı öncesi havaalanına gidenler, takımı katil gibi görmüş, onlar sizin için öldüler siz ne yaptınız pankartı asmış ki, orada ölen insanlar ecelinden öldü maç sadece bir sebepti Trabzon'a gelmeleri için, acaba biz o maçı kazansak ölmeyeceklermiydi, bunu düşünemeyecek kadar geri kafalılar var,

havaalanındaki karşılamaya gidenler direk Gökhan'a sözlü tacizde bulundu, bunuda desteklewyenler çıktı, hak etmiş miş, kim ister ki bile bile küfür yemeyi, bu şekilde taciz edilmeyi, üstelik 1 gün sonra gs ile maçımız varken,

BAHADIR33
04.01.2010, 12:56
Başkan'ın Ferrari iğnelemesini hoş bulmadım.

yakarcı
04.01.2010, 12:58
:)gökhandan 2ci yarı patlama bekliyom

Mollasalihoğlu
04.01.2010, 13:02

Küfür etmemiş en azından..
Kayseri'de oynadığının yarısı kadar oynasa yetecek bize..
Ha gayret..

Fatih Özkan
04.01.2010, 13:09
Küfür etmemiş en azından..
Kayseri'de oynadığının yarısı kadar oynasa yetecek bize..
Ha gayret..

Şüphesiz katkısı olacaktır...
Allah utandırmasın!

Dursun Kaplan
04.01.2010, 13:41

Başkan gülerek iğneleme yapmamış bence abi.

Armağan Dere
04.01.2010, 17:58
Gökhan Gol atmışsın İnanamıyorum...Adama çarpıp mı girdi acaba

Emrah KabuL
04.01.2010, 18:01
Şuraya saçmasapan msjlar yazmasanız ne güzel olacak.. mübarek sanki rakip takımın oyuncusu da dalga geçiliyor.. birisi de hazırlık maçında gol atmanın önemi yok demiş.. eğer atamasaydı da '' vay şuna bak hazırlık maçında bile gol atamıyor '' diyeceksiniz.. yeter yahu olmaz olsun sizin gibi seyirci.

Nazlı Ayaz
04.01.2010, 18:02
Çok güzel bir sekilde konusmus gercekten,sıra bizde artık konusurken kelimelerimizi daha özenli secsek,davranıslarımıza dikkat etsek iyi olacak...
Bu her iki tarafında yararına olacaktır:)

Fatih Özkan
04.01.2010, 18:04
Gökhan Gol atmışsın İnanamıyorum...Adama çarpıp mı girdi acaba

Size yaranılmaz cidden!
Birazcık insaf!

Armağan Dere
04.01.2010, 18:08
Size yaranılmaz cidden!
Birazcık insaf!

Bakıp göreceğiz.Emrah Kabul,Sen hemen savunmaya geçtiniz 1 gol attı diye...Senelik tam bilmiyorum ama 1 milyon euro alan bi adam bu, 10 gol atsa gol başı 100000 euro iyi para be..Fatih'e bu kadar para verildiğini sanmıyorum 32 gol attı 3,2 milyon euro eder

Cem Akyüz
04.01.2010, 18:09
Seni en çok ben savundum ama utandırdın beni..2.yarı ile birlikte iyi bir çıkış yaparsın umarım

Fatih Özkan
04.01.2010, 18:12
Bakıp göreceğiz.Emrah Kabul,Sen hemen savunmaya geçtiniz 1 gol attı diye...Senelik tam bilmiyorum ama 1 milyon euro alan bi adam bu, 10 gol atsa gol başı 100000 euro iyi para be..Fatih'e bu kadar para verildiğini sanmıyorum 32 gol attı 3,2 milyon euro eder

Zamanında ben de çok kötüledim Gökhan'ı!
Yazdıklarımızı bu bölümde görebilirsin!
Lakin şimdi kötülesek elimize ne geçecek ?
Var mı başka forvetin ?
Bordo-Mavi formayı giyiyor adam ne yapacaksın ?
Son açıklamalarından sonra içimde bir umut belirdi...
Napabilirim ?

esra61
04.01.2010, 18:13
bi haber sitesinde gökhanın röportajını okudumda futbolcuya yapılanları yakıştıramamdm taraftarımıza.......okudğum yeri aynen kopyalıyorum.....
Beni Trabzonspor'dan soğutmak için bazı insanlar her şeyi yaptı. Küfürden tutun da trafikte tacize kadar... Kırmızı ışıktaduruyorum; arabayı üzerime sürüyorlar. Bunlar birkaç kişi. Ama bana değil; Trabzonspor'a kötülük yapıyorlar.....diye devam ediyor.....

bu futbolcuya böle şeyler yapılıyosa haklı değilmi pskolojisinin bozulmasına........böyle olayların kendimize yapıldığını düşünürsek anlarız heralde gökhan abinin halini..........
yinede yorum sizin.....

Emrah KabuL
04.01.2010, 18:15

Arkadaşım Fatih şu an Zenit'in futbolcusu.. Gökhan ise şurada zaman ayırdığın, gönül verdiğin takımının futbolcusu.. neden bu 2 futbolcuyu kıyaslıyorsun ki..! He ona bakarsan Fatih'in de kaç sezon Ts formasıyla 2-3 gol atabildiği dönemler olmuştu.. hani tribünler yuhalayıp, ıslıkladığı dönemler.. bunu örnek vermemin sebebi futbolcuların bazı dönemler de sorunları olabilir .. performanslarını etkilerler.. ama siz hiç rahat vermiyorsunuz ki adam sadece işini yapabilsin..! hazırlık maçında iyi ne güzel gol atmış, Şenol hocayla birlikte yeni bir sayfa açtım diye röportaj vermiş ama siz hala Gökhan kötü Gökhan şöyle diyerek Fatih'le kıyaslamaya devam ediyorsunuz.. gına geldi artık Fatih Tekke futbolu bıraksa da huzura erse şu mevcut forvetlerimiz.. artık kim oynarsa.!

Emrah KabuL
04.01.2010, 18:19
Ha bir de yenik duruma düştüğümüz de ya da forvetlerimiz gol kaçırınca anlamsız bir şekilde tribünlerden Fatih Tekke sesleri yükselir.. sanki Fatih ilk 18'de de hoca onu oyuna alabilecek.. şu anlamsız tezahuratın yerine o an da saha içinde olan ve bordo-mavi formayı terleten mevcut forvetlerimize destek versek ne olur..! adam gol kaçırmış zaten moralmen çöküyor, ona tribünden destek verip kendisine gelmesini sağlıyacağımız yerde bilmem kaç km uzakta ki bir futbolcunun adıyla inletiyoruz o stadı.. böyle bir ortam da ne bekliyebilirsin ki o saha da ki futbolcundan.!

Fatih Özkan
04.01.2010, 18:21
Ha bir de yenik duruma düştüğümüz de ya da forvetlerimiz gol kaçırınca anlamsız bir şekilde tribünlerden Fatih Tekke sesleri yükselir.. sanki Fatih ilk 18'de de hoca onu oyuna alabilecek.. şu anlamsız tezahuratın yerine o an da saha içinde olan ve bordo-mavi formayı terleten mevcut forvetlerimize destek versek ne olur..! adam gol kaçırmış zaten moralmen çöküyor, ona tribünden destek verip kendisine gelmesini sağlıyacağımız yerde bilmem kaç km uzakta ki bir futbolcunun adıyla inletiyoruz o stadı.. böyle bir ortam da ne bekliyebilirsin ki o saha da ki futbolcundan.!

Allah biliyor...
Tekke hayranıyım ama hiç bir zaman stadta bu tür tezahüratlara katılmadım...
Gökhan'a kızdığım zamanlar oldu elbet...
Ama Bordo-Mavi formayı giyen kim ?
- Gökhan...
Bu açıdan Gökhan'ı desteklemek gerekir...
"Fatih Tekke" tezahüratı ise bizi sadece zarara sokar...

Armağan Dere
04.01.2010, 18:25

Emrah 1,5 sene boyunca Bir arpa boyu yol almamışsın aksine geri gitmişsin...2 gol atmışsın ondan sonra destek istiyosun..Ne yapsın taraftar zamanında verdiği desteği verdi bu Barış Memiş gibi değil pişip geri gelsin 27-28 yaşında adam yok üstüne araba sürüyolarmış da yok taciz ediyolarmış da bıraksın bu işleri her şeyi taraftar yapıyor futbolcu sütten çıkmış ak kaşık geçen yılbaşı rus bayanlarla foto çektirmeyi biliyordu barda beni konuşturmayın Ha şimdi bazı arkadaşlar adamın özel hayatıdır sanane derler..O zmn taraftarın da özel hayatı Trabzonspordur Gökhan sahada boş boş dolanırsa Taraftar onu inip dövse haklıdır adam para biriktirip maça geliyor ama beyfendinin umrunda değil..Bakıp göreceğiz dediği 15 gole ulaşabilecek mi hiç sanmıyorum.Aşşağıdaki sahneyi çok göreceğiz görürsünüz

http://www.ajansspor.com/resim/gokhanunal_bursa_uzuntu.jpg

Yunus Emre SEYHAN
04.01.2010, 18:34
Gökhan Ünal bizim forvetimiz..
Gökhan Ünal'a olumsuz tepki vermek hem takıma hem Gökhan'a zarar verir.
Adam sanki geçen yıl en skorer oyuncumuz değildi (Asist ve Gol sayıları ile )
05-06 sezonunda Fatih Tekke bizim takımdayken Gökhan Kayserispor'da gol kralı olmuştu. Gökhan kötü bir dönem geçirdi sadece... Boşuna yermeye gerek yok.

ApoCaN28
04.01.2010, 18:37
Sevmiyorum bu adamı kimse zorlayamaz sevmem için ama sevmemem desteklemediğim anlamını içermiyor. Bu takımda oynadığı her dakika desteklerim ama biraz oynasun canum o da =)

oulcan_ts
04.01.2010, 19:13
Bizim taraftar gerçekten insafsız ya.

Gol atar suç olur,gol atmaz suç

Ya bi rahat bırakın bakalım şu adamı.

Bekir
04.01.2010, 19:14
2.Yarı Gökhanın geri dönüşü olucak...

Cafer Bulur
04.01.2010, 19:16
2.Yarı Gökhanın geri dönüşü olucak...
Insallah,bu aksam iyi sinyaller aldik.

Devami haftaya belli olur...

Samet Yildirim
04.01.2010, 19:24
Allah rizasi icin su futbolcularimizi bir rahat birakalim ya.

Samet Yildirim
04.01.2010, 19:33
Gecen sene bursa macinda 2 güzel frikik vurmustu bugünde vurmus maclarda gökhan ünal kullanabilir kaleye direk vuruslarinda...

Emo91
04.01.2010, 20:57
gökhan gol atmis, bir de frikik de üst direge vurmus...

herhalde bursaspora karsi attigi son dakika golü gibi füzeydi :D

saka maka bir yana, nasil okadar az gerilip okadar sert vuruyor anlamak bazen zor...
bir de kayserispora karsi attigi gol cok enteresan.... hane üst direge vurup sonra süleymanu'nun kafasina carpip gol olan pozisyon....

kaliteli forvet, yeterki destek olalim, yetenekleri tartisilmaz bence, yeterki kafasi rahat olsun!!!
mutlaka kazanilmalidir!!

Emre7
04.01.2010, 20:58
Şuraya saçmasapan msjlar yazmasanız ne güzel olacak.. mübarek sanki rakip takımın oyuncusu da dalga geçiliyor.. birisi de hazırlık maçında gol atmanın önemi yok demiş.. eğer atamasaydı da '' vay şuna bak hazırlık maçında bile gol atamıyor '' diyeceksiniz.. yeter yahu olmaz olsun sizin gibi seyirci.

.......................................
(yorum yazıpta kirlilik yapmim cuk diye oturmuş)

Cafer Bulur
04.01.2010, 20:59
Gökhan kalite bir oyuncudur ama artik bu kalitesini de istikrarli bir sekilde ortaya koymali.

Yoksa hicbir Trabzonspor taraftarinin gökhan da kalite yok dedigine sahit olmadim.

Hami_41
04.01.2010, 21:00

:alkış::alkış::alkış::alkış: