PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45

Oktay AKKUŞ
27.12.2009, 09:48
Gökhan: "Karara saygılıyım"

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Gökhan Ünal, bordo-mavili kulübün şahsıyla ilgili vereceği karara saygı duymaktan başka bir tavır sergilemesinin mümkün olmadığını söyledi.Gökhan Ünal, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, Trabzonspor'un sözleşmeli futbolcusu olduğunu belirtti.Bordo-mavili formayı giyerken hiçbir takıma sempati duymasının düşünülemeyeceğini kaydeden Gökhan, ''Bizler profesyonel insanlarız. Amacımız formasını giydiğimiz kulübün menfaatlerini sonuna kadar korumak ve elimizden gelen en iyi hizmeti verebilmektir. Benim Trabzonspor forması altında da yapmaya çalıştığım budur. Sözleşmemle ilgili olarak elbette kulübümün şahsımla ilgili vereceği karara saygı duymaktan başka bir tavır sergilemem mümkün değildir. Ama bireysel olarak herhangi bir arayışım da bulunmamaktadır. Şu anda devre arası kampına kadar iznimi geçirmekteyim'' dedi.
Golcü bir oyuncu olarak geçen sezon iyi bir performans çizdiğini, ancak bu sezon ligin

Kazım Uzunboy
27.12.2009, 10:24
İstenmiyorsam giderim demişsin, istenmiyorsun git Gökhan.

BALKAN 06
27.12.2009, 10:51
şampiyon olmak istemiyoruz ki tekke-gökhan deneyelim
illa bir tarafımız aksak topal olacakki misyonumuz olan acı çekme durumları hafiflemesin
tekke gelse eldeki forvetlerin baskısı azalsa,kim daha iyi oynarsa tekke ye partner olsa olmazmı
yani de şimdi bizi gine küçük emrah moduna sokarsınız anlamadım,
yok abi yok bizim şampiyon olmamız doğa üstü tesadüflere bağlı bu zihniyetle olmaz...

Onur Şeref
27.12.2009, 11:01
Bordo-Mavili ekibe transfer olduktan sonra bir türlü kimseyi memnun edemeyen Gökhan Ünal sonunda sessizliğini bozdu... İsmi Galatasaray ile anılan tecrübeli forvet, FANATİK’e çok özel açıklamalar yaptı. Trabzonspor’un yaşadığı her kötü sonuçtan sonra sürekli isminin gündeme gelmesinden aşırı rahatsız olduğunu dile getiren Gökhan, duygusal bir yapıya sahip olduğu için bundan aşırı rahatsızlık duyduğunu söyledi. İşte yıldız golcünün ses getirecek sözleri:

‘Bonservisi ben mi belirledim?’
“Kayserispor’dan Trabzonspor’a gelirken 6 milyon 250 bin Euro’luk bonservis bedelini ben belirlemedim. Ve bu rakam her kötü sonuçtan sonra benim karşıma çıktı. Bugün Türkiye ve Trabzon’da oynanması en zor mevkii santrfor. Trabzonspor’u özellikle söylüyorum, çünkü burada bir de Fatih Tekke’nin gölgesiyle yaşıyorsunuz. Kaçan her golden sonra tribünlerden ‘Fatih Tekke’ sesleri yükseliyor. Eleştiriler hep bana dönük. Duygusal bir yapıya sahibim ve bundan çok olumsuz etkileniyorum. Bazen bencil olduğum yolunda eleştiriler alıyorum. Ama bir golcü ne kadar egoistse ben de o kadar egoistim ve yaptığım asistler ortada...”

‘Cim Bom’la anlaşmıştım’
“Geçmişte Kayseri forması giyerken, Galatasaray ile prensipte anlaşmıştım. Ama bu geride kaldı. Şu anda ne ben ne de menacerim, Sarı-Kırmızılı ekiple herhangi bir sözleşme imzalamadı. Şu bir gerçek ki çok üzgünüm ve kırgınım.

Neden her kötü sonuçtan sonra hep ben günah keçisi ilan ediliyorum, bunu bir türlü anlayabilmiş değilim. Trabzon’da herkes Trabzon-sporlu... Maçtan sonra yemeğe çık-tığı- nızda öyle ya da böyle eleştirilere maruz kalıyorsunuz. Bu yüzden çoğu zaman tesislerden çıkmadığım bile olmuştur.”

‘İstenmiyorsam giderim’
“Trabzon’da kentin baskısını hissettikten sonra bazı şeyler benim için daha zor oldu. Kendimi ispat etmek zorunda değilim ama benim de bir kariyerim var. Daha önce kim olduğumu gösterdim. İşte bu yüzden eleştirilere göğüs geremiyorum. Eleştiriye açığım ama çoğu zaman yersiz ve belden aşağı vuruluyor. Eğer Fatih Tekke, Trabzonspor için hayırlı olacaksa inşallah gelir ve başarılı olur. Bunu herkesten daha çok istiyorum. Yönetim, teknik heyet, camia beni istemezse benim yapabilecek hiçbir şeyim olmaz. Trabzonspor’dan ancak beni istemiyorlarsa ayrılırım.

Fanatik Özel Röportajı

Kalınla belirttiğim şeyde sonuna kadar haklı.

En son Galatasaray maçında en çok mücadele eden kişilerden biri olmasına rağmen hala bu sayfalarda RUHSUZ diye yazanlar vardı.

SEDAT
27.12.2009, 11:07
sen hala konuşuyormusun utanmaz gökhan efendi..sen umutun yarısı kadar eleştirilmedin.. hiç top oynamıyorsun bide konuşuyorsun yok istenmiyorsam giderim..defol kardeşim...

Colakoglu
27.12.2009, 13:09
yorumlarimiza futbolcularin bu siteleri takip ettigini düsünerek dikkat edelim , sonucda gökhan ünal kendini ispatlamis türkiyenin suan en iyi forvetlerinden birisidir bence,bizdeki sorunu ise psikolojik. bunu asmasi icinde bu tür yorumlardan uzak durmaliyiz, iyice taraftardan ve takimdan nefret etmesini saglamayalim bari. suda bi gercek iyi bir gökhan ve fatih tekke ikilisi forvet mevkiinde cok iyi isler yapar,türkiyenin en iyi ikilisi olur, eger fatih alinacaksa gökhanin satilmasi yanlis olur. gökhan bence fatihden kötü bir forvet degil,stilleri farkli sadece. gökhanin mücadele etmedigini düsünenlerdenim bende, ama fatihde mücadeleci bir forvet degil. 2 side sadece yetenekleriyle ön plana cikan futbolcular. Insanin yeteneklerini sergilemesi icinde rahat ve kendini huzurda hissetmesi gerekir.

afrojan61
27.12.2009, 13:15
goKhanı Fatih Tekke ayarında tutmak cok yanlıs bence!!! dusuncesi bile mantık dısıı..

iso_4939
27.12.2009, 13:16
hala ıstenmıyorsam gıderım dıyor...yav allah askına ıstenmedıgını net olarak gormuyormusun be adam...yok en ıyı söz ...defol git........

Colakoglu
27.12.2009, 13:20
goKhanı Fatih Tekke ayarında tutmak cok yanlıs bence!!! dusuncesi bile mantık dısıı..

hala ıstenmıyorsam gıderım dıyor...yav allah askına ıstenmedıgını net olarak gormuyormusun be adam...yok en ıyı söz ...defol git........

bende futbolcu olsam bende pek basarili olamam.

iso_4939
27.12.2009, 13:20
bıde gunah kecısıyım dıyor yav kardesım gol atmadan nasıl galıp gelecez soyleyın ya.kım atsın gol kalecı mi senol hocamı defansdakı adamlar mı aaaa pardon zaten atıyorlar ayıptır umut kadar kossa mucadele etse gam yemeyecem adamda ruh kalmamıs oynama ıstegı hiç yok bıde suçlu taraftar.. olsun zaten ne kötuluk varsa taraftara atın..

Onur
27.12.2009, 13:25
"Kulübümün şahsımla ilgili vereceği karara saygı duymaktan başka bir tavır sergilemem mümkün değildir. Bireysel olarak herhangi bir arayışım da bulunmamaktadır."

Gökhan Ünal

"Medya kuruluşlarında alan asılsız transfer haberleri beni çok rahatsız ediyor. Benim tek amacım Trabzonspor'a hizmet etmektir. Hiç bir yere gitmiyorum. VE herkese gerçek Gökhan Ünal'ı göstereceğim"

diyemedikten sonra benim şehrimde aldığın her nefes bize zarardır.

iso_4939
27.12.2009, 13:26
veya yenı bır onerı sunalım gokhana tekke gelene kadar beklesın geldıkten sonra nasıl gol atlır ona ögretsın...

macuka
27.12.2009, 13:26
Bu cocugu Fatih geldikten sonra da bir gormek lazim...
Eger ona ragmen basarili olamazsa o zaman gondermek lazim...

Bir sans daha vermek lazim... Her ne kadar ruhsuz oyunu ile bunu haketmiyor isede...

Cafer Bulur
27.12.2009, 13:29
"Medya kuruluşlarında alan asılsız transfer haberleri beni çok rahatsız ediyor. Benim tek amacım Trabzonspor'a hizmet etmektir. Hiç bir yere gitmiyorum. VE herkese gerçek Gökhan Ünal'ı göstereceğim"

diyemedikten sonra benim şehrimde aldığın her nefes bize zarardır.
Aynen,katiliyorum.

Gökhan in dünkü aciklamasi gitmek istedigini belgeleyen resimdir....

gerenimo
27.12.2009, 13:33
İstenmiyorsam giderim demişsin, istenmiyorsun git Gökhan.

kendine bu kadar büyük önem verme. senin isteğinin zerre kadar önemi yok. hocanın yönetimin ve futbolcunun isteği önemli. :)

Cafer Bulur
27.12.2009, 13:35
kendine bu kadar büyük önem verme. senin isteğinin zerre kadar önemi yok. hocanın yönetimin ve futbolcunun isteği önemli. :)
Bir futbolcuyu taraftarin yüzde 95 i istemiyorsa,ki istemiyor o futbolcunun o takima verecegi cok sey olamaz....;)

nbay
27.12.2009, 13:38
Aynen,katiliyorum.

Gökhan in dünkü aciklamasi gitmek istedigini belgeleyen resimdir....

eminimki konuşmasının yarısını yönetim yazmıştır,yavaş yavaş da zemini hazırlıyorlar işte,belki piyasasının yükselmesini sağlar bu yol,direk dışlanmış bir oyuncu gibi davranılmıyor

Gamze
27.12.2009, 13:39
Gökhan bu sözleri tartışmalardan önce söylese tamam anlayacağım tepkinizi de, sizin yöneticiniz çıkıyor "ucuza satmayız" gibi abidik gubidik açıklamalar yapıyor, ondan sonra suçlu Gökhan mı oluyor?
Hayır ben buranın evladıyım satmayın beni demesini zaten beklemiyordunuz herhalde?
Eskideydi o topçular, şimdi de bunu söyleyip samimi olanını zor buluruz.

Balık baştan kokar.
Ağzından çıkan lafa sahip çıkamayan yöneticiye böyle futbolcu çok bile...

Ben olsam, ben de Gökhan'ın açıklamalarını yapardım. Eteğine tutunamam kimsenin..
Ayrıca bkıyorum da Gökhan kötü ne söylemiş arkadaş?

Sen taraftar olarak tribünde Fatih Tekke diye bağırırsan o söz gider futbolcunun ensesine yapışır.
senin yöneticilerin bu açıklamaları yaparsa, gider yine futbolcunun ensesine yapışır.

Ne bekliyoruz, ne arıyoruz bilmem ki...

Baştan aşağı gelen bir boş konuşma furyasının içinde ve kendi hatalarımız da varken futbolcudan ne bekliyoruz Allah aşkına?

SEDAT
27.12.2009, 13:42
Gökhan bu sözleri tartışmalardan önce söylese tamam anlayacağım tepkinizi de, sizin yöneticiniz çıkıyor "ucuza satmayız" gibi abidik gubidik açıklamalar yapıyor, ondan sonra suçlu Gökhan mı oluyor?
Hayır ben buranın evladıyım satmayın beni demesini zaten beklemiyordunuz herhalde?

Balık baştan kokar.

Ben olsam, ben de Gökhan'ın açıklamalarını yapardım. Eteğine tutunamam kimsenin..

Sen taraftar olarak tribünde Fatih Tekke diye bağırırsan o söz gider futbolcunun ensesine yapışır.
senin yöneticilerin bu açıklamaları yaparsa, gider yine futbolcunun ensesine yapışır.

Baştan aşağı gelen bir boş konuşma furyasının içinde ve kendi hatalarımız da varken futbolcudan ne bekliyoruz Allah aşkına?ama bizde onun gs de oynamak isterim sözlerine bişey demedik:)gs maçında resmen oynamadı bilerek hemde...

Gamze
27.12.2009, 13:49
Gökhanın 385 tane açıklaması çıkmış sağda solda hangisi doğru ne bileceğim? Ben resmi siteyi baz alıyorum.

Gs maçında bilerek oynamadığı suçlamasını ise kabul etmem mümkün değildir.

Ben Gökhanı çok sevdiğimden savunduğumdan yazmıyorum. Umut'un yarısı kadar sevmem, yarısı kadar da yorumlamamışımdır.
Ama ben futbolcudan bütün bu söylenenlerden sonra hala yalvar yakar ben burda kalmak istiyorum sözleri bekleyenleri anlamadğımı söylüyorum.

Böyle yönetime, böyle topçu.

Yahu o değil de şimdi bir de resmi sitede açıklama yayınlanmasına sinir oldum.
Ulan senin yöneticin çıkmış konuşmuş abidik gubidik. Sen de çıkıp sonra resmi sitende topçunun aynı konu üzerindeki açıklamasını yayınlıyorsun. Amaç ne burda?
Hakikaten zemin mi hazırlanıyor? Yoksa gerçekten bukadar bilinçsiz mi hareket ediyor hepsi?

Travelair
27.12.2009, 13:49

Balık baştan kokar.

Baştan aşağı gelen bir boş konuşma furyasının içinde ve kendi hatalarımız da varken futbolcudan ne bekliyoruz Allah aşkına?

Dur diyeni yok ki. Başkan diyoruz ama daha asbaşkanına hakim değil

Tolunay Abdioğlu
27.12.2009, 13:50
Gökhanın 385 tane açıklaması çıkmış sağda solda hangisi doğru ne bileceğim? Ben resmi siteyi baz alıyorum.

Ben Gökhanı çok sevdiğimden savunduğumdan yazmıyorum. Umut'un yarısı kadar sevmem, yarısı kadar da yorumlamamışımdır.
Ama ben futbolcudan bütün bu söylenenlerden sonra hala yalvar yakar ben burda kalmak istiyorum sözleri bekleyenleri anlamadğımı söylüyorum.

Böyle yönetime, böyle topçu.

Bu açıklamalardan önce de kalması için yalvaranını ben görmedim.

Mustafa Ayazoğlu
27.12.2009, 13:51
"Yönetim, teknik heyet, camia beni istemezse benim yapabilecek hiçbir şeyim olmaz. Trabzonspor’dan ancak beni istemiyorlarsa ayrılırım."

‘Cim Bom’la anlaşmıştım’
"Geçmişte Kayseri forması giyerken, Galatasaray ile prensipte anlaşmıştım. Ama bu geride kaldı. Şu anda ne ben ne de menacerim, Sarı-Kırmızılı ekiple herhangi bir sözleşme imzalamadı. Şu bir gerçek ki çok üzgünüm ve kırgınım."

Gökhan Ünal

Kime kırgın? Geçmişte prensipte anlaştığı Galatasaray'a mı? Trabzonspor'da başarısız olduğunu kabul eden bir kişi kırgın olma hakkı değildir.

Özgüveni sıfır olan bir açıklama.

Onur Şeref
27.12.2009, 13:52
ama bizde onun gs de oynamak isterim sözlerine bişey demedik:)gs maçında resmen oynamadı bilerek hemde...

Gs maçında oynamadı mı?

Maçları bi dahaki sefere gözün açık izlemeni tavsiye ediyorum sevgili abicim.

SEDAT
27.12.2009, 13:53

Böyle yönetime, böyle topçu.gamze seni hep sakin görüyordum ama bugün biraz sinirlisin galiba..bilmiyorum bugün fanatikteki röpörtajı okudunmu..gökhan diyorki evet GS ile anlaşmıştım ama olmadı..ekliyor Trabzonda baskı var hep fatih tekke bazen tesislerden çıkamıyorum eleştiri dolayısıyla..bunlar onun söylediği..
-Bu kadar insan senden gol beklerken sen topu 1metreden stadın dışına vuruyosun..
-Sahada ruh gibi dolaşıyosun ama eleştiri geldimi baskı var ben onu kabul edemiyorum...sporcunun üstünde baskı yoktur baskı evdeki çocuklarına ekmek götürmek zorunda olan memurun üzerindedir..

SEDAT
27.12.2009, 13:55
Gs maçında oynamadı mı?

Maçları bi dahaki sefere gözün açık izlemeni tavsiye ediyorum sevgili abicim.sevgili onur senide anlıyorum sonuçta senin görüşlerin tabiki:)gözüm kapalı zaten sahayı göremem ama benim gördüğüm sadece yürüyen bi gökhan vardı ...

Travelair
27.12.2009, 13:56
Neden her kötü sonuçtan sonra hep ben günah keçisi ilan ediliyorum, bunu bir türlü anlayabilmiş değilim. Trabzon’da herkes Trabzon-sporlu... Maçtan sonra yemeğe çık-tığı- nızda öyle ya da böyle eleştirilere maruz kalıyorsunuz. Bu yüzden çoğu zaman tesislerden çıkmadığım bile olmuştur.”

Fanatik Özel Röportajı

Koyulaştırdığım yerde ayrım yapılmış. Bu Fanatik editörünün yorumu mudur yoksa Gökhan'ın mı bilemiyorum ama ima var. Sonraki cümlede de bir kelime yalandan hecelenmiş dalga geçer, çocuk kandırır gibi

sametaydin
27.12.2009, 13:58
Gökhan ünal konusunda oyuncu geldğinden beri gerçekten büyük bir baskı altında adam ayağına top gelince kendi taraftarı tarafından yuhalanıyor. Böyle bişey olamaz. Taraftar suçlu bence. Ama olan olmuş gökhan ünal kayserideki performansını burada gösteremiyor ve de hiç o performansı gösterecek gibi durmuyor. Bundan sonra gitmesi hem onun açısından hem de trabzonspor açısından daha iyi olur diye düşünüyorum.

Gamze
27.12.2009, 14:00
gamze seni hep sakin görüyordum ama bugün biraz sinirlisin galiba..bilmiyorum bugün fanatikteki röpörtajı okudunmu..gökhan diyorki evet GS ile anlaşmıştım ama olmadı..ekliyor Trabzonda baskı var hep fatih tekke bazen tesislerden çıkamıyorum eleştiri dolayısıyla..bunlar onun söylediği..
-Bu kadar insan senden gol beklerken sen topu 1metreden stadın dışına vuruyosun..
-Sahada ruh gibi dolaşıyosun ama eleştiri geldimi baskı var ben onu kabul edemiyorum...sporcunun üstünde baskı yoktur baskı evdeki çocuklarına ekmek götürmek zorunda olan memurun üzerindedir..

Benim kızgınlığım burda yazılanlara falan değildir yanlış anlaşılmasın.
Kulağımı tersten tuttum belki ama şöyle söyleyeyim;

üstüste ve üstüste yönetimdeki isimlerin yaptıkları ve yapmadıkları oldukça gerdi beni. Dün okudum Hacısalioğlunun açıklamalarını. Fanatik'teki açıklaamsını da okudum Gökhan'ın. Hacı'nınkinden daha çok koymadı ama..
Bu örneği vermeyeyim diye uğraştım durdum ama başka bir söz de bulamıorum; bu resmen imam cemaat ilişkisidir. Bilirsiniz öyküyü..

Bir takımın duruşunu belirleyen yönetiminidekiler oluyor.. Senin yöneticilerin eğik büğük duruyorlar, nereleri doğru ki oyuncusunun dik durmasını bekleyeceğiz?
Gökhan'ın - yine söylüyorum - Umut'un yarısı kadar Trabzonspora karşı heyecana, tutkuya, bağlılığa sahip olduğunu hiç düşünmedim zaten. O yüzden ne demişse beni yaralamaz.. Şartlar onu bu noktaya getirmiş. Belli ki satılacak, belli ki olacak bir şeyler. Yoksa bu kadar cahil cesaretiyle açıklamalar yapmak iş değil. Gerçi o açıklamaların doğruluğu da muallakta ya... Hatta resmi sitedeki sözlerin bile gerçekten Gökhan'a ait olduğuna inanamıyorum gönülden.

Tekrarlıyorum. Gökhan'ın açıklamalarından hiçbir rahatsızlık duymadım. siz de duymayın.Olup olabileceği zaten buydu ortama bakarsak. Şartları olgunlaştıran bir grubun da taraftar olduğunu rica ederim kabul edelim. Bizim herkesi eleştirme hakkımız var, eleştirdiklerimizin de azıcık da olsa yanıt hakkı olsun.. Beğensek de beğenmesek de..

Gökhan gidecekse de gitsin. O da umurumda değil.
Yakın zamanda birçok şeyin umrumda olmayacağı gibi...

Bu arada eski bir mesajımı buldum bu başlıkta, ben bile unutmuşum:

Rüyamda gördüm Gökhan'ı bugün.
'Futbolcusun ama nasıl parasız oluyorsun yahu'' gibi bir şey soruyordum ona.
Nabalım falan diyordu.
Sözde vakti geçmiş bir topçu haline dönmüş falan.
bilinçaltı mıdır nedir yahu.
Aman Gökhan.

Ömer Kaya
27.12.2009, 14:04
Gökhan ünal konusunda oyuncu geldğinden beri gerçekten büyük bir baskı altında adam ayağına top gelince kendi taraftarı tarafından yuhalanıyor. Böyle bişey olamaz. Taraftar suçlu bence. Ama olan olmuş gökhan ünal kayserideki performansını burada gösteremiyor ve de hiç o performansı gösterecek gibi durmuyor. Bundan sonra gitmesi hem onun açısından hem de trabzonspor açısından daha iyi olur diye düşünüyorum.
Gokhan Ünal'a Gösterlilen Sabır,Destek Kime gösterildi.

Bırakın bu işleriya ;)

SEDAT
27.12.2009, 14:05
Benim kızgınlığım burda yazılanlara falan değildir yanlış anlaşılmasın.
Kulağımı tersten tuttum belki ama şöyle söyleyeyim;

üstüste ve üstüste yönetimdeki isimlerin yaptıkları ve yapmadıkları oldukça gerdi beni. Dün okudum Hacısalioğlunun açıklamalarını. Fanatik'teki açıklaamsını da okudum Gökhan'ın. Hacı'nınkinden daha çok koymadı ama..
Bu örneği vermeyeyim diye uğraştım durdum ama başka bir söz de bulamıorum; bu resmen imam cemaat ilişkisidir. Bilirsiniz öyküyü..

Bir takımın duruşunu belirleyen yönetiminidekiler oluyor.. Senin yöneticilerin eğik büğük duruyorlar, nereleri doğru ki oyuncusunun dik durmasını bekleyeceğiz?
Gökhan'ın - yine söylüyorum - Umut'un yarısı kadar Trabzonspora karşı heyecana, tutkuya, bağlılığa sahip olduğunu hiç düşünmedim zaten. O yüzden ne demişse beni yaralamaz.. Şartlar onu bu noktaya getirmiş. Belli ki satılacak, belli ki olacak bir şeyler. Yoksa bu kadar cahil cesaretiyle açıklamalar yapmak iş değil.

Tekrarlıyorum. Gökhan'ın açıklamalarından hiçbir rahatsızlık duymadım. siz de duymayın.Olup olabileceği zaten buydu ortama bakarsak. Şartları olgunlaştıran bir grubun da taraftar olduğunu rica ederim kabul edelim. Bizim herkesi eleştirme hakkımız var, eleştirdiklerimizin de azıcık da olsa yanıt hakkı olsun.. Beğensek de beğenmesek de..

Gökhan gidecekse de gitsin. O da umurumda değil.
Yakın zamanda birçok şeyin umrumda olmayacağı gibi...-Herhalde sayın hacısalihoğlu ve alioğlundan rahatsız olmayan kimse yok forumda..
-benim eleştrimde gökhanın fırsattan istifade bu açıklamaları yapması..
-Kaç tane gol kaçırdı burda insanlar sinirden bi hal oldular ancak şimdi eleştiriyorlar..neden ha düzelir diye diye buraya kadar geldik...
-Sonuçta fatih tekkeyi taraftar istiyor tamam ama gökhan gitsin demiyorki..
-Umudunuda kesme bazen bende isyan ediyorum hatta yeminler dahi ediyorum bidaha maç izlemiyeceğim diye ama işte nasıl işlediyse ruhumuza olmuyor ya:)

Travelair
27.12.2009, 14:09
Anlayın işte yarısına satacaklar onun hazırlığı

Ömer Kaya
27.12.2009, 14:10
Anlayın işte yarısına satacaklar onun hazırlığı
Yönetimi Tek yadırgamıyacağım konu Yeterki Satsınlar;)

Tolunay Abdioğlu
27.12.2009, 14:11
Yönetimi Tek yadırgamıyacağım konu Yeterki Satsınlar;)

Aynı düşünce de olmamız çok güzel. :p

SEDAT
27.12.2009, 14:12
Yönetimi Tek yadırgamıyacağım konu Yeterki Satsınlar;)bende öyle düşünüyorum hatta dua ediyorum şöyle gs ye aydın birde para alsak ben aydını çok beğeniyorum;)

Colakoglu
27.12.2009, 14:13
Unutmayalimki Gökhan Ünal Fatih Tekkeninde oynadigi bir ligde gol krali olmustu ;)

Ömer Kaya
27.12.2009, 14:14
Aynı düşünce de olmamız çok güzel. :p

bende öyle düşünüyorum hatta dua ediyorum şöyle gs ye aydın birde para alsak ben aydını çok beğeniyorum;)
Biliyorum beni sevmiyorsunuz:D

Ama sizde değişme var fikirlerimiz harbiden uyuşuyor.
ççç

Ömer Kaya
27.12.2009, 14:15
Unutmayalimki Gökhan Ünal Fatih Tekkeninde oynadigi bir ligde gol krali olmustu ;)
Ligimizden Utanıyorum:cool:

Travelair
Yeter ki satsınlar ama kim verecek diğer yarının hesabını?

Uğradığımız sportif, maddi manevi zararların hesabını?

SEDAT

çççbi konuda anlaşamadık diye ömrü billah anlaşamıyacağız diye bişey yok ömer ..ayrıca seviyoruz seni :)

Gamze
27.12.2009, 14:16
Bu mesaj çok manidar... Gerçekten..

Tolunay Abdioğlu
27.12.2009, 14:16

ççç

Neden sevmeyeyim estafurullah. :)

Bazı düşüncelerimiz uyuşmuyor. :)

Onur Şeref
27.12.2009, 14:17
sevgili onur senide anlıyorum sonuçta senin görüşlerin tabiki:)gözüm kapalı zaten sahayı göremem ama benim gördüğüm sadece yürüyen bi gökhan vardı ...

Artık koşsada yürüyor algılıyorsunuz bunun en basit örneğide son Gs maçı hakkında yaptığınız yorumlardır.

Adamın rahat 5-6 pozisyon'u yendi bizim o dahi ortasaha oyuncularımız yüzünden.Verseler yüzde yüzlük net pozisyon olcak ama 40 metreden şut çekmek daha iyi geldi sanırım.Adam sahada kendi kendini dövüyordu pas alamıyorum diye.

Biraz insaflıca eleştirin.Kendiside söylüyor zaten;

''Her kötü sonuçtan sonra neden bana dönülüyor anlamış değilim.''

ilhan
27.12.2009, 14:18
- Akın abi,

Gökhan - Fatih Tekke ikilisini denemekte ne zarar olabilir sence? :) Yarım sezon oynatalım, sezon sonu gönderelim. Belki bu önümüzdeki yarım sezon Fatih ve Gökhan ligin altını üstüne getirecek. Sence denemekle bir şey kaybeder miyiz?

Gerçekten bu konuda senin, Champions'un ve Farabi'nin ne düşündüğünü çok merak ediyorum.

SEDAT
27.12.2009, 14:19
Yeni bi haber okudum Fenerbahçede gökhanı istemiş.
-Ama bakın şunu söylüyorum gökhan hangi takıma giderse gitsin bjk hariç ordada bizdeki hastalık var kesinlikle çok gol atar buna eminim...

Colakoglu
27.12.2009, 14:22
yazik olur, keske bazende harcamak yerine kazanmak adina biseyler yapabilsekki, kazancimizin cok büyük olacagindan eminim.

Gökhan KAN
Gökhan örnek aldığı beğendiği futbolcular arasında Fatih in olduğunu söylemişti yanlış hatırlamıyorsam..Bir araya gelirlerse nasıl bir etki yapar Gökhan da acaba..

SEDAT
Artık koşsada yürüyor algılıyorsunuz bunun en basit örneğide son Gs maçı hakkında yaptığınız yorumlardır.

Adamın rahat 5-6 pozisyon'u yendi bizim o dahi ortasaha oyuncularımız yüzünden.Verseler yüzde yüzlük net pozisyon olcak ama 40 metreden şut çekmek daha iyi geldi sanırım.Adam sahada kendi kendini dövüyordu pas alamıyorum diye.

Biraz insaflıca eleştirin.Kendiside söylüyor zaten;

''Her kötü sonuçtan sonra neden bana dönülüyor anlamış değilim.''
-Onurcum ben öyle pas alamadığını felan görmedim...sanki küsmüş gibiydi..
-Umut geldiğinden beri eleştiriliyor..Gökhan daha yeni eleştiriliyor nerdeyse..
-Takım kamptayken antalyada resimleri çıktı barlarda ama ona sahip çıktılar haberimiz var dediler o zaman problem yoktu..

Mollasalihoğlu
27.12.2009, 14:27
Fatih Tekke ile ben oynasam dikkat çekerim yahu.. Satılacaksa bile sezon sonu beklenmeli zannımca..

Serdær
27.12.2009, 14:27
Hayretler içersinde okuyorum yorumları ..

Travelair
27.12.2009, 14:30
- Akın abi,

Gökhan - Fatih Tekke ikilisini denemekte ne zarar olabilir sence? :) Yarım sezon oynatalım, sezon sonu gönderelim. Belki bu önümüzdeki yarım sezon Fatih ve Gökhan ligin altını üstüne getirecek. Sence denemekle bir şey kaybeder miyiz?

Gerçekten bu konuda senin, Champions'un ve Farabi'nin ne düşündüğünü çok merak ediyorum.

Fatih bir nebze ama Gökhan yoğun baskı olmadan ileri ucta kapalı defanslara birşey yapamaz. Gökhan'ı ancak açık oyunlarda Umut gibi geriden oynatırsanız faydalı olur. Umut'tan artısı kanatlardan da bence verimli gelebilmesi. İsteyen takımlar baskılı/yıpratıcı oynadıklarından onlar Gökhan'dan daha çok yararlanırlar. Gökhan'ın da hayallerinde Trabzonspor'un olmadığını düşünüyorum. Fatih geliyor diye forvete de Fatih'e yakın kalitede bir transfer yapmazlarsa fazla değişen birşey olmaz. Fatih yetmez

Serdær
27.12.2009, 14:30
Hüseyin Trabzonspor'da oynarken tüm olumsuz görüşler ona yapılıyordu.

Hüseyin'nin yerini Gökhan ünal aldı..

Şimdi kuş taşa çarpsa bunuda Gökhan ÜNAL'dan bilecek bizim taraftar..

Vallahi pes..

Onur Şeref
27.12.2009, 14:31
-Onurcum ben öyle pas alamadığını felan görmedim...sanki küsmüş gibiydi..
-Umut geldiğinden beri eleştiriliyor..Gökhan daha yeni eleştiriliyor nerdeyse..
-Takım kamptayken antalyada resimleri çıktı barlarda ama ona sahip çıktılar haberimiz var dediler o zaman problem yoktu..

Sedat Abi çok net hatırlıyorum hatta çok kızmıştım neden pas atılmıyor diye Tv başında.Hatta Serdar abi canlı olarak izleyip maçtan sonra benim dediklerimi kanıtlarcasına bu yazıyı yazmıştı.

Gökhan Ünal'a bugün o kadar hak verdim ki..

Bende futbolcu olsam bana da takım arkadaşlarım pas atmasa bende ''sinirden formamı yerim''..

Evet bazı arkadaşlar yanlış yazdığı düşünmüş olabilir , Gökhan ÜNAL hırsından formasını yedi saha içersinde..

Çapraz koşu , defans arasına kaçma verkaç , birtek amuda kalmakdığı kalmıştı pas istemek için.

Alanzinho,Gabric,Ceyhun , Engin Baytar pas atsa %100 gol pozisyonu..

Diyeceksiniz ki olabilir ; birinde olur ikisinde olur neredeyse her pozisyon bu şekilde.

Adam pas gelmiyor diye sahada çıldırdı.

Gökhan ÜNAL sen haklısın ..

Gökhan'ın satılmasına kesinlikle karşıyım,satılmayacağınada inanıyorum.

Gökhan'ın oyun yapısında durmadan kaleciye pres yapma,sağa sola koşma,top saklama,top indirme,top tutma yok.Gökhan bitirici bir forvet ve
bu bitiriciliğini Kayseri'deyken savunmanın arkasına yaptığı koşularda Mehmet Topuz'dan aldığı paslarla çok güzel bir şekilde gösterdi.İlerde top tutan bir forvetle -bu Fatih'te olabilir başkasıda olabilir- ben daha iyi olacağını tahmin ediyorum.

SEDAT
27.12.2009, 14:32
Hüseyin Trabzonspor'da oynarken tüm olumsuz görüşler ona yapılıyordu.

Hüseyin'nin yerini Gökhan ünal aldı..

Şimdi kuş taşa çarpsa bunuda Gökhan ÜNAL'dan bilecek bizim taraftar..

Vallahi pes..geçen sezon fb stadındaki maçı hatırlıyormusun..

Serdær
27.12.2009, 14:33
- Akın abi,

Gökhan Ünal'a sorulmalı ,Rusya'ya gitmek ister misin , diye .

Eğer hayır , derse , derhal Rusya'ya satılmalı . Rusya onun için uygun ise , Arap emirliklerinden gelecek tekliflere bakılmalı .

Gökhan çok yetenekli bir değerimiz olabilir , ancak o yeteneği taşıyacak karaktere sahip mi , işte orada bazı şüphelerim var .

Yorumu .. ..

Serdær
27.12.2009, 14:34
geçen sezon fb stadındaki maçı hatırlıyormusun..

Bütün maçları hatırlıyorum ..

SEDAT
27.12.2009, 14:34
Sedat Abi çok net hatırlıyorum hatta çok kızmıştım neden pas atılmıyor diye Tv başında.Hatta Serdar abi canlı olarak izleyip maçtan sonra benim dediklerimi kanıtlarcasına bu yazıyı yazmıştı.

Gökhan'ın oyun yapısında durmadan kaleciye pres yapma,sağa sola koşma,top saklama,top indirme,top tutma yok.Gökhan bitirici bir forvet ve
bu bitiriciliğini Kayseri'deyken savunmanın arkasına yaptığı koşularda Mehmet Topuz'dan aldığı paslarla çok güzel bir şekilde gösterdi.İlerde top tutan bir forvetle -bu Fatih'te olabilir başkasıda olabilir- ben daha iyi olacağını tahmin ediyorum.
-Bu son söylediklerini enginin verse gol olur dediğin pozisyonları hiç hatırlamıyorum..sinirden izlememiştim bazı bölümleri
-Ayrıca objektifliğine inandığım tüm bjk gs fb li arkadaşlarım umutla gökhandan Trabzonspora hayır gelmeyeceğini söylüyor..

SEDAT
27.12.2009, 14:36
Bütün maçları hatırlıyorum ..o kadar çok kaçımışlardkiki hepsini hatırlayamıyorum..
-ilk yarının sonu umut sağda bomboş gökhan topu çok basit bir hareketle bile umuta veremedi ama kimse onlara kızmamıştı..çünkü zmiştik feneri
-ama veremediği o pas tam bir beceriksizlik örneğiydi...

Serdær
27.12.2009, 14:36
-Bu son söylediklerini enginin verse gol olur dediğin pozisyonları hiç hatırlamıyorum..sinirden izlememiştim bazı bölümleri
-Ayrıca objektifliğine inandığım tüm bjk gs fb li arkadaşlarım umutla gökhandan Trabzonspora hayır gelmeyeceğini söylüyor..

Trabzonspor'un ilk yarı oynadığı futbolu göz önüne alırsak 1,2 futbolcu hariç bütün oyuncular için bu söylenebilir..

Serdær
27.12.2009, 14:38
o kadar çok kaçımışlardkiki hepsini hatırlayamıyorum..
-ilk yarının sonu umut sağda bomboş gökhan topu çok basit bir hareketle bile umuta veremedi ama kimse onlara kızmamıştı..çünkü zmiştik feneri
-ama veremediği o pas tam bir beceriksizlik örneğiydi...

0-0 maçtan bahsediyorsun herhalde..

Umut'un karşı karşıya Volkan ile kaçırdığı gol pozisyonunu unut !

Cale'nin net atamadığı 2 gol pozisyonunu unut !

Öyle bir yerden bir pozisyon bul ki Gökhan niye pas atmadı.

Vay efendim atsaydı..

11 Asist yaptı Gökhan Ünal daha ne yapacak..

Umut'a attırdığı golleri tek tek saydırmayın bana..

Kaval kemiğiyle bile Gökhan Ünal Umut'a gol attırdı !

SEDAT
27.12.2009, 14:39
Trabzonspor'un ilk yarı oynadığı futbolu göz önüne alırsak 1,2 futbolcu hariç bütün oyuncular için bu söylenebilir..
-Ha şuda var bende tekkeyle yan yana oynaması düşüncesindeyim...sanki Fatihin gelişiyle bi rahatlama gelicek..

ilhan
27.12.2009, 14:40
Fatih bir nebze ama Gökhan yoğun baskı olmadan ileri ucta kapalı defanslara birşey yapamaz. Gökhan'ı ancak açık oyunlarda Umut gibi geriden oynatırsanız faydalı olur. Umut'tan artısı kanatlardan da bence verimli gelebilmesi. İsteyen takımlar baskılı/yıpratıcı oynadıklarından onlar Gökhan'dan daha çok yararlanırlar. Gökhan'ın da hayallerinde Trabzonspor'un olmadığını düşünüyorum. Fatih geliyor diye forvete de Fatih'e yakın kalitede bir transfer yapmazlarsa fazla değişen birşey olmaz. Fatih yetmez

Çift forvet oynadığımız sürece ben Gökhan'dan verim beklerim. Ama çok güvenmem. Mesela Fatih Tekke ayağında top tutabilen bir futbolcu. Gökhan ise ver-kaçlarla etkili deplase olabilecek bir yapıya sahip.

Ben denemekten zarar görmeyiz diye düşünüyorum.

SEDAT
27.12.2009, 14:41

Vay efendim atsaydı..

-bak şmdi sen bu tarzda konuşursan hiç konuşmayalım..gökhandan bahsediyoruz diye onu söylüyorum ben...

Serdær
-Ha şuda var bende tekkeyle yan yana oynaması düşüncesindeyim...sanki Fatihin gelişiyle bi rahatlama gelicek..

Rahatlamamı ?

Bence Everest'e çıkmış gibi olacaktır ..

gerenimo
istenmediğini açık açık söylediğiniz üstüne de 4-4,5 milyon diye fiyat biçtiğiniz bi adama, istenmezsem giderim dediği için kızıyoruz.
taraftar ne istediğini bilmiyor, yönetici ne yapacağını bilmiyor.

Serdær
-bak şmdi sen bu tarzda konuşursan hiç konuşmayalım..gökhandan bahsediyoruz diye onu söylüyorum ben...

Tarzım da ne var ?

Ben ortaya veri koyarak konuşuyorum..

Böyle konuşmam abes mi oldu ?

Ben birşey sordum sizde cevaplayın lütfen ?

Ömer Kaya
27.12.2009, 14:42

Gokhanın Oyun yapısına bak:)

Ömer Kaya
27.12.2009, 14:44

Vay efendim atsaydı..

Senin Bahsettiğin Adam Trabzonspordamı oynuyor?
Sen kımden Bahsediyorsun?

SEDAT
27.12.2009, 14:45
Tarzım da ne var ?

Ben ortaya veri koyarak konuşuyorum..

Böyle konuşmam abes mi oldu ?

Ben birşey sordum sizde cevaplayın lütfen ?
-Hayır bende öyle konuşurum problem değilde yazının dili hareketi yok olduğu gibi alınca sen biraz sert yapıyormuşsun gibi oluyor..
-Herhalde umutun kaçırdıkları herkesin rüyalarına giriyordur..
-Cale yi saymıyorum atarsa bonus sayarım ki bence bu takımın en istikrarlılarındandır...
-Keşke gökhan atsada sevinsek ama adam kafada bitirmiş herşeyi..bu şehire alışamayan zorlanır uyum sağlamayada niyeti yok..bunlar benim gördüğüm

Onur Şeref
27.12.2009, 14:46
Gokhanın Oyun yapısına bak:)

Sen bak.Ben baktım,biliyorum ki yazdım.

gerenimo
27.12.2009, 14:47
ilk yarının tüm günahkarını bir kişiye yüklemek, adamın psikolojik olarak yıprandığını görmezden gelip karakter tahlili yapmak büyük haksızlık.
farabi karakter tahlili yapmak için çok iddalı olmak gerek. bir de adil olunmalı...

Gamze
27.12.2009, 14:48
Beyler sakin... ;)

Ömer Kaya
27.12.2009, 14:50
ilk yarının tüm günahkarını bir kişiye yüklemek, adamın psikolojik olarak yıprandığını görmezden gelip karakter tahlili yapmak büyük haksızlık.
farabi karakter tahlili yapmak için çok iddalı olmak gerek. bir de adil olunmalı...
Karakter tahlili yapmak için karşındaknide karakter olması gerekiyor.
Taraftaramıza El kol hareketleri yapıp söven Bir adamın adamlığını bile sorgularım.
Tek isteğim Gokhansız Trabzonspor;)

Hadi size Davanızda Başarılar:)

SEDAT
27.12.2009, 14:51
Beyler sakin... ;)sen sakinleştinmi..hımm evet sakinleşmişsin:)

Tolunay Abdioğlu
27.12.2009, 14:52
Ben Umut'a kızamıyorum.Adam çalışıyor,çabalıyor,formasını terletiyor.

Gökhan'sa ben buraya neden geldim ki havasında.

Hiçbirşey umrunda değil.

Onur Şeref
27.12.2009, 14:53
Taraftaramıza El kol hareketleri yapıp söven Bir adamın adamlığını bile sorgularım.

Ne zaman el kol hareketi yapmış,sövmüş?

Sen bu uslübunla nasıl il temsilcisi olmuşsun anlamış değilim.Uslubunu düzelt ilk önce.

SEDAT
27.12.2009, 14:55
arkadaşlar sakin olalım lütfen..burda kimsenin kırılması üzülmesi ni istemeyiz..

gerenimo
27.12.2009, 14:57

neden davamızın farklı olduğunu düşünüyosun ki. benim davamı anladığına göre kendi davanı da açıkla bilelim.
ben de şu an cevap verdiğim kişinin karakteri olmadığını düşünüyorum.
meşhur sözü de söylemek de fayda var. ben sana il temsilcisi olamazsın demedim; .... :)

SEDAT
27.12.2009, 14:58
neden davamızın farklı olduğunu düşünüyosun ki. benim davamı anladığına göre kendi davanı da açıkla bilelim.
-karışmak gibi olmasında oldumu şimdi ama..sen söyle o söylesin..birbirimizi kırmanın kime ne faydası varki..:cool:

gerenimo
27.12.2009, 15:08
-karışmak gibi olmasında oldumu şimdi ama..sen söyle o söylesin..birbirimizi kırmanın kime ne faydası varki..:cool:

neden olmadı, bir futbolcusuna açık açık karaktersiz diyen birisi kendisi içinde karakterini tartışmaya açar.
hiç tanımadığı ama takımdaşı olduğu birisine, şu an kendi futbolcusu olan birine sahip çıkıyor diye (her futbolcumuza sahip çıkarım), bi davası olduğunu, söylüyorsa, üstelik ben davamın ne olduğunu ben bile bilmiyorken, adıma ahkam kesiyorsa, bu hakkı bana bu da veriyor demektir.

SEDAT
27.12.2009, 15:12
neden olmadı, bir futbolcusuna açık açık karaktersiz diyen birisi kendisi içinde karakterini tartışmaya açar.
hiç tanımadığı ama takımdaşı olduğu birisine, şu an kendi futbolcusu olan birine sahip çıkıyor diye (her futbolcumuza sahip çıkarım), bi davası olduğunu, söylüyorsa, üstelik ben davamın ne olduğunu ben bile bilmiyorken, adıma ahkam kesiyorsa, bu hakkı bana bu da veriyor demektir.
-yok tabiki istediğinizi yapabilirsinizde ben sadece ortam gerilmesin diye..
-Ömer nereye yazarsa yazsın tarzı bu hatta broos konusunda bizde baya bi tartışmıştık en son esprili bi yaklaşım gösterdi herşey kapandı..

Travelair
27.12.2009, 15:22
İlla birbirimizi çok sert anlamaya gerek yok renkdaşlar. Hırs da karakter özelliği değil midir? Mesela bence Gökhan'da yeterince hırs yok. Çabuk küsüyor. Bu karaktersizlik demek değildir

El kol hareketi yapmışsa yanlış ama eğer küfür yiyor da el kol hareketi yapıyorsa ben Gökhan'dan yanayım

61karradeniz61
27.12.2009, 15:52
gökhan kaliyor

tekke sezon sonu

gökhan gidiyor

tekke devre arasi

Mustafa Ayazoğlu
27.12.2009, 16:25
Hepimizin ortak noktada buluşacağı tek neden Trabzonspor'un başarısı ise. Gökhan Ünal için değil hiç bir futbolcu için kırmaya kırılmaya değmez.

6.250 milyon € anadolu kulübünden alıp 2 milyon € Galatasaray'a pazarlamak Trabzonspor'un tarihi ayıbıdır. Tarihi transfer hatasıdır. Lange bile kulübe bu kadar yıpratıcı zarar vermemiştir.

Gökhan Ünal'a karşı ön yargılı olmama rağmen, kendisi oynamadığı futbol atamadığı gollerle nedenini bizzat göstermiştir. Ön görüşüm şu ki 2. devre Fatih Tekke ile çift forvet oymasıdır.

Trabzonspor bu ligde tek forvet oynayacak bir takım değildir.

Orhan Kahraman
27.12.2009, 16:26
Bitsede gitseeeee

isimsiz_61
27.12.2009, 16:31
ya kendini düzeltsin yada gitsin yeter artık....

Orhan Kahraman
27.12.2009, 16:38
Çok üzülecek çook

Mustafa Ayazoğlu
27.12.2009, 17:38
Güneş noktayı koydu

1967 Trabzonsporlular derneği kahvaltısına katılan Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş, son günlerde ismi sık sık Galatasaray 'la anılan Gökhan Ünal için son noktayı koydu. Gökhan Ünal bizimle kalacak.

Fatih Tekke sezon sonu görünüyor.

http://img694.imageshack.us/img694/2281/gokhangunes.jpg

Vural Kuyumcu
27.12.2009, 17:45
Gokhan Ünal'a Gösterlilen Sabır,Destek Kime gösterildi.

Bırakın bu işleriya ;)
Yattara :rolleyes:

Tanju
27.12.2009, 17:47
Gökhan Ünal'ın karakteri hakkında size bir ipucu;

Takım Toulese ve Diyarbakır'a yenilmiş Manisa'ya maça geldi. Ben de otel'e gittim futbolcuları görmek fotoğraf çekilebilmek için. Otelden dışarı otobüse doğru çıktılar, hepsinin morali çok bozuk yüzlerinden belli. Ama kimden rica ettiysem (Alanzinho, Selçuk, Tolga, Serkan, Giray) suratlarında hafif bir gülümsemeyle 5 saniye durup bir taraftarı kırmadılar.

Sonra baktım kapıdan sakallı bi adam çıktı, uzun boylu sert mizaçlı. Dedim "abi bir fotoğraf çekilebilir miyiz?" Hiç yüzüme bakmadan sert bir şekilde "maça gidiyoruz" dedi. :eek:

Ama yalan söylemişti o gün bana, ben maçtaydım daha çok seyahate gelmiş gibiydi...

Vural Kuyumcu
27.12.2009, 17:47
Ben Umut'a kızamıyorum.Adam çalışıyor,çabalıyor,formasını terletiyor.

Gökhan'sa ben buraya neden geldim ki havasında.

Hiçbirşey umrunda değil.
Adami da kanser ediyor :)

lazajan
27.12.2009, 18:18
dursun bakalımm dursun neye yarayacak kı

bordo61
27.12.2009, 18:21
Güneş, daha önce yaptığı bir açıklamada, oyuncusu Umut'u yetersiz bulduğu şeklinde sözlerinin olduğunun söylenmesi üzerine, bunun yanlış anlaşıldığını kaydederken, ''Umut iyi niyetli, yürekten oynuyor. Ama netice alınamadığı zaman o da rahatsız oluyor, biz de rahatsız oluyoruz. Çok olumsuz düşüncem yok Umut için. Ama Gökhan için tam tersini söyleyebilirim'' şeklinde konuştu.

Emirhan Ömeroğlu
27.12.2009, 18:28
Gökhan takımda kalmalı Umut'da takımda kalmalı. Fatih Tekke'de gelmeli. Büyük takımsan yedek oyuncun bile büyük olmalı!

Fatih Özkan
27.12.2009, 18:52
Fatih gelecek olsa bile takımda kalmalıdır!
Alternatif olmalı büyük takımda...
Her ne kadar bu adamın ruhsuzluğu beni deli etse de...

Mehmet Zeki
27.12.2009, 18:53
Gökhan Ünal'ın karakteri hakkında size bir ipucu;

Takım Toulese ve Diyarbakır'a yenilmiş Manisa'ya maça geldi. Ben de otel'e gittim futbolcuları görmek fotoğraf çekilebilmek için. Otelden dışarı otobüse doğru çıktılar, hepsinin morali çok bozuk yüzlerinden belli. Ama kimden rica ettiysem (Alanzinho, Selçuk, Tolga, Serkan, Giray) suratlarında hafif bir gülümsemeyle 5 saniye durup bir taraftarı kırmadılar.

Sonra baktım kapıdan sakallı bi adam çıktı, uzun boylu sert mizaçlı. Dedim "abi bir fotoğraf çekilebilir miyiz?" Hiç yüzüme bakmadan sert bir şekilde "maça gidiyoruz" dedi. :eek:

Ama yalan söylemişti o gün bana, ben maçtaydım daha çok seyahate gelmiş gibiydi...

Tam terside bende oldu. Otobuse binerken geldi bizlen fotograf cekildi?

Tanju
27.12.2009, 19:19
Tam terside bende oldu. Otobuse binerken geldi bizlen fotograf cekildi?
Sıfatımı mı beğenmedi :)

Mehmet Zeki
27.12.2009, 19:21
Sıfatımı mı beğenmedi :)

Ben: Gokhan abi imzani alabilirmiyim?
G.Unal: Tabii.

Burak TOSUN
27.12.2009, 19:27
Gökhan Ünal'a sonuna dek destek veriyorum. Adama maçtan önce havaalanında dersen seni istemiyoruz git takımdan, adamda böyle oynar. Gökhan için değil bu sadece normal olan her insanoğlu için böyledir.
Medyaya yansıyan buysa Trabzon'da adam sokakta gezerken kim bilir neler neler işitiyor?
Oynayabilir mi bu adam böyle taraftarların önünde?
Sizi bilmem ama ben olsam oynayamazdım.
Ayrıca işin bu kısmını geçelim, 6 milyon 250bin avro verdiğin adamı bir kalemde silip atmak Trabzonspor ekonomisi için fazla lüks.
Az daha sabredilsin bu adam kalsın bir toparlasın kendisini.
Şu ekonomik durumda satıp bu adamdan daha iyisini alamayız.

Ömer Kaya
27.12.2009, 19:32
meşhur sözü de söylemek de fayda var. ben sana il temsilcisi olamazsın demedim; .... :)
Eyvallah abiciğim Hakkımdaki düşüncelerin için teşekkür ederimm:)
Ama umrumda bile değil.

Adem Erdoğan
27.12.2009, 19:34
Isaac bu takımda 2 gol atamazmıydı?

Ali Tunahan Güllü
27.12.2009, 19:36

Manisa-bjk maçını izledim şuanki performansıyla daha da fazlasını atardı..

Ömer Kaya
27.12.2009, 19:37
Gökhan Ünal'a sonuna dek destek veriyorum. Adama maçtan önce havaalanında dersen seni istemiyoruz git takımdan, adamda böyle oynar. Gökhan için değil bu sadece normal olan her insanoğlu için böyledir.
Medyaya yansıyan buysa Trabzon'da adam sokakta gezerken kim bilir neler neler işitiyor?
Oynayabilir mi bu adam böyle taraftarların önünde?
Sizi bilmem ama ben olsam oynayamazdım.
Ayrıca işin bu kısmını geçelim, 6 milyon 250bin avro verdiğin adamı bir kalemde silip atmak Trabzonspor ekonomisi için fazla lüks.
Az daha sabredilsin bu adam kalsın bir toparlasın kendisini.
Şu ekonomik durumda satıp bu adamdan daha iyisini alamayız.
Bu Adam değilmiydi Havaalanında Krallar gibi karşılanan?

Tayfuna Her saniye sövülüyorya yedek olsa bile:)Ama o inadına daha çok mücadele ediyor ;) Yeri geldiğindede o söven taraftarımız Alkışlamasınıda biliyor.
Bu sezon 6 kere canlı izleme fırsatım oldu.Allahım bana birdaha gokhan ızdırapı çektirmesin Amin.

mehmetali61_55
27.12.2009, 19:43
gökhanın neyini savunuyorsunuz anlamış değilim adamın yaptığı tek şey casper gibi milletin içinden geçmeye çalışıyor tek fark var casper geçiyor gökhan geçemiyor ççç

lazajan
27.12.2009, 19:45
gökhanın neyini savunuyorsunuz anlamış değilim adamın yaptığı tek şey casper gibi milletin içinden geçmeye çalışıyor tek fark var casper geçiyor gökhan geçemiyor ççç

hıc bıseyı yok savunulacak

Mira_61
27.12.2009, 19:46
Zorlamanın alemi yok.
İstemiyor bu takımı belli.Taraftarların büyük bir çoğunluğu da onu istemiyor bu da belli.
Zaten istemeye istemeye gelmişti.
İyi bir rakama elimizden çıkaralım hayırlısıyla o da rahatlasın bizde.

Burak TOSUN
27.12.2009, 19:47
Gökhanı satmak kolaya kaçmaktır. Kolaya kaçıp Gökhan gibi bir golcüyü harcayacaksanız bu kadar zarara rağmen buyrun harcayın.
6milyon verdiysen bu adama sistemini bile ona göre kurman gerek.

mehmetali61_55
27.12.2009, 19:48
ofsayt kuralını öğrendiyse 10 golden fazla atardı bu takımda

yorumsuz6117
27.12.2009, 19:48
Hasan Ahmet bile 3 gol atardı..:)

mehmetali61_55
27.12.2009, 19:50
Gökhanı satmak kolaya kaçmaktır. Kolaya kaçıp Gökhan gibi bir golcüyü harcayacaksanız bu kadar zarara rağmen buyrun harcayın.
6milyon verdiysen bu adama sistemini bile ona göre kurman gerek.
bir atasözü vardır arkdaşım zararın neresinden dönersen kardır
ben senin düşüncenin tam tersini savunuyoru gökhanı daha fazla oynatıp değerini düşürmektense 4-4.5 milyon avroya satılmasından yanayım

gerenimo
27.12.2009, 19:52
Eyvallah abiciğim Hakkımdaki düşüncelerin için teşekkür ederimm:)
Ama umrumda bile değil.

düşüncelerime hakverdiğin için teşekkürler..:cool:

Ömer Kaya
27.12.2009, 19:53
bir atasözü vardır arkdaşım zararın neresinden dönersen kardır
ben senin düşüncenin tam tersini savunuyoru gökhanı daha fazla oynatıp değerini düşürmektense 4-4.5 milyon avroya satılmasından yanayım
Neresinden dönersen dön dönek derler değilmiydi:)

Şaka bir yana 1 milyona razıyım.

La bizdede kalp var dayanmıyor artık dayanmıyor

Burak TOSUN
27.12.2009, 19:55
Bende bu adamın psikolojisi düzeltilirse Fatih ile muhteşem bir ikili oluşturacağını düşünüyorum.
Ayrıca yönetimde kriz yönetimini beceremediğin Gökhan Ünal olayıyla birkez daha göstermiş oldu.
Adamın takımda kalma olasılığı varken nasıl fiyatı bu kadardır diye açıklama yaparsın?
Bu açıklama eğer Gökhan takımda kalacaksa Gökhana satılacaksa da fiyatına büyük bir sekte vurmuştur.

Kısacası değneğin iki uçuda çamura bulaştırıldı.

Ömer Kaya
27.12.2009, 19:58
Gitsede 9 numarayı Kral giyse

mehmetali61_55
27.12.2009, 19:59
Neresinden dönersen dön dönek derler değilmiydi:)

Şaka bir yana 1 milyona razıyım.

La bizdede kalp var dayanmıyor artık dayanmıyor
1 milyon mübala olmuş :) 4 milyondan az bir rakama satmak içler acısı olur sanıırm ankaragücüde ilgileniyor gökhanla gittiği yerde iyi bir performans çıkaracak gibime geliyor çünkü bize isteyerek gelmedi istemediğide her halinden belli ne kadar erken giderse o kadar iyi olur

sessizkral_1
27.12.2009, 20:14
“Kayserispor’dan Trabzonspor’a gelirken 6 milyon 250 bin Euro’luk bonservis bedelini ben belirlemedim. Ve bu rakam her kötü sonuçtan sonra benim karşıma çıktı. Bugün Türkiye ve Trabzon’da oynanması en zor mevkii santrfor. Trabzonspor’u özellikle söylüyorum, çünkü burada bir de Fatih Tekke’nin gölgesiyle yaşıyorsunuz. Kaçan her golden sonra tribünlerden ‘Fatih Tekke’ sesleri yükseliyor. Eleştiriler hep bana dönük. Duygusal bir yapıya sahibim ve bundan çok olumsuz etkileniyorum. Bazen bencil olduğum yolunda eleştiriler alıyorum. Ama bir golcü ne kadar egoistse ben de o kadar egoistim ve yaptığım asistler ortada...”

‘Cim Bom’la anlaşmıştım’
“Geçmişte Kayseri forması giyerken, Galatasaray ile prensipte anlaşmıştım. Ama bu geride kaldı. Şu anda ne ben ne de menacerim, Sarı-Kırmızılı ekiple herhangi bir sözleşme imzalamadı. Şu bir gerçek ki çok üzgünüm ve kırgınım.

‘İstenmiyorsam giderim’
“Trabzon’da kentin baskısını hissettikten sonra bazı şeyler benim için daha zor oldu. Kendimi ispat etmek zorunda değilim ama benim de bir kariyerim var. Daha önce kim olduğumu gösterdim. İşte bu yüzden eleştirilere göğüs geremiyorum. Eleştiriye açığım ama çoğu zaman yersiz ve belden aşağı vuruluyor. Eğer Fatih Tekke, Trabzonspor için hayırlı olacaksa inşallah gelir ve başarılı olur. Bunu herkesten daha çok istiyorum. Yönetim, teknik heyet, camia beni istemezse benim yapabilecek hiçbir şeyim olmaz. Trabzonspor’dan ancak beni istemiyorlarsa ayrılırım.

Mustafa Çolak
27.12.2009, 20:23
Gökhan'a Yakışır Bir Açıklama Olmuş. Şimdiki Gideceğin Bonservisi Sen Bilirledin ama Koçum.

Ömer Kaya
27.12.2009, 20:32
K.Emrah moduna girdi

aktan61
27.12.2009, 20:36
. Kolaya kaçıp Gökhan gibi bir golcüyü harcayacaksanız bu kadar zarara rağmen buyrun harcayın.

yıllardır biz harcandık
bu sefer gökhan harcansın,çok mu?

yabadallah
27.12.2009, 20:51
Gokhan Unal si anda Turkeuyedeki en iyi forvetlerden birisidir , bu goremeyen arkadaslara Gokhan Unal gittigi takimda en iyi cevabi verir....
Ben Gokhan Unal olsam bir dakika durmam boyle takimda.. yahu adam disari cikamiyorum diyor, tesislerde kaliyorum diyor, gol kacirilinca hemen FATIH TEKKE deniliyor diyor , tepkiler siniri asiyor diyor ... Messiyi getirsen oynaymaz boyle ortamda... yapmayin yahu !!!!

Not :Bende Gokhan Unal'a televisyon basinda sayisizi kufur erttim gol kacirdikca, bende Gokahn Unal'in gecen sene attigi gollerden sonra sevincden havalara ucdum ama bir taraftar futbolcusunu takimini bu kadar baltalar ancak ...
Ne diyeyim , boyle kafayla biz daha cok bekleriz sampiyon olmayi..
Huseyin kotu , tayfun kotu , su kotu bu kotu ... gorende sanir ki milyarlarimiz var elimizi sallayince messisi ronaldosu bize gelicek... Birazda morallendirin su futbolculari yahu... hep kostek hep kostek ... sampiyonluk gitmis zaten, cikin futbolculara biraz moral verin bu vakitden sonra kufur etsen ne olacak...

Atakan
27.12.2009, 20:53
Ne yaptın kendine.

lazajan
27.12.2009, 20:56
belkı duzelır ama verılen hakkı kullanamadı bundan sonra da kullanmasınn

Ahmet Kuru
27.12.2009, 21:14
Şenol Hoca'nın devra arasında Gökhan'ı ikinci yarıya hazır edeceğine inanıyorum...
Yada öyle olmasını istiyorum...
Hayırlısı diyelim...

oguzhann
27.12.2009, 21:18
taraftar ne dese haklı şu anki durumuyla saç-baş yolduruyor.gelgelelim gitmesine içim el vermiyor,umarım 2. yarı çok farklı bir gökhan izleriz.adam gibi oynasaydı,en azından çabalasaydı bu şehrin kralı olurdu.dilerim 2. yarı oyununda büyük farklılıklar olur.

Vural Kuyumcu
27.12.2009, 21:36

Burda hepimizin Tek davasi var oda TRABZONSPOR ;)

Ömer Kaya
27.12.2009, 21:40
Burda hepimizin Tek davasi var oda TRABZONSPOR ;)
1 sayfa geriye gidip mesajımı alıntılamana gerek yokki Bu sayfadanda alıntı yapabilirdin muhalefet olmak için:)

Vural Kuyumcu
27.12.2009, 21:45
1 sayfa geriye gidip mesajımı alıntılamana gerek yokki Bu sayfadanda alıntı yapabilirdin muhalefet olmak için:)
muhalefeti ben degil sen yapiyosun hic bisey tatmin etmiyor arkadas seni acik ve net yüzüne söylemek isterdim ama mesafeler var aramizda ......gökhan ünal baslini actimda ilk geride kalan sayfa acildi ve yazdini okudum ondan yaptim alinti;)

Ömer Kaya
27.12.2009, 21:50
muhalefeti ben degil sen yapiyosun hic bisey tatmin etmiyor arkadas seni acik ve net yüzüne söylemek isterdim ama mesafeler var aramizda ......gökhan ünal baslini actimda ilk geride kalan sayfa acildi ve yazdini okudum ondan yaptim alinti;)
Trabzona gelirsen görüşürüz kardeşim rahatlarsın ozman:)
Bordomavi.net Forum;)

Benim düşüncelerim seni ilgilendirmiyorki :)

Eleştirmek hakkım değilmi?

gerenimo
27.12.2009, 21:58
gökhan fatih umut üçlüsü açık ara ligin en kaliteli forveti olur. bunu bir devre olsun denemek en mantıklısı.
hem umuta hem de gökhana iyi bir rehabilitasyon süreci gerekir. fatih tekke aldığı sorumluluk ve karizmasıyla onları da takımı da rahatlatacaktr. gerçi bu taraftar zamanında fatihe de etmediği küfürü bırakmadı. ancak fatih türbüne kafa tutcak kadar cesur bir adamdı. yine pabuç bırakmaz çapulculara.
kendi futbolcusuna yaptığı zulüm konusunda açık ara öndeyiz. üstelik bunu pişkince yapar pis pis sırıtırız. forumdaysak eğer mesajımızın sonuna gülücük koyar pişkinliğe vururuz.
oyuncuyu aşalamayı karaktersiz olarak suçlamayı da benim görüşüm der pis sırıtışa devam ederiz. biz böyleyiz katlancaz elbet.

Vural Kuyumcu
27.12.2009, 22:15
Trabzona gelirsen görüşürüz kardeşim rahatlarsın ozman:)
Bordomavi.net Forum;)

Benim düşüncelerim seni ilgilendirmiyorki :)

Eleştirmek hakkım değilmi?
( Hadi size Davanızda Başarılar)
bumu elestirmek :rolleyes:

Ömer Kaya
27.12.2009, 22:22
( Hadi size Davanızda Başarılar)
bumu elestirmek :rolleyes:
Siz gokhanı savunmaya devam edin demek istedim ama bakıyorumda nerelere çekiliyor:)
oNU yAZArken sen yoktun;):)

Armağan Dere
27.12.2009, 22:58
Trabzon Tekke’yi alırsa...
Gökhan’ın Şenol Güneş’le görüşüp, “Hocam, burada kalmak istemiyorum” dediği, Trabzonspor Yönetimi’nin de bunun üzerine, “Fatih Tekke’yi alırsak, gidebilirsin” mesajı verdiği öğrenildi. Galatasaray, Gökhan’a karşılık Aydın+para önerecek; ancak Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu’nun düşüncesi kısa ve net: “6 milyon 250 bin Euro’ya aldığımız bir futbolcuyu kimse ucuza satacağımızı sanmasın. En az 4-4.5 milyon Euro talep ederiz.”

Gökhan güle güle koçum zaten Trabzonspor'u haketmedin..Git gs'de oyna...

Kaynak:Fanatik

Orhan Kahraman
28.12.2009, 03:39
GÖkhaaaaan atanalıııırsippppooor :) atamaysın ki alasın

Adama biri söylesin ki insanların içinden sadece sevimli hayalet CASPER geçebilir...
Insanlar insanların içinden geçemezler.
Ve bana maval okumayın arkadaşlar bende olsam alanzinhonun yerinde bende pas atmam gökhana gözlerimle habu ekrana baktığım gözlerimle gördüm hiç bir yere kaçtığı yok bizim oyuncu ona yaklaştıkça o daha da defansın içine saklanıyor ve yürüyerek saklanıyor koştuğu felan yok gökhan bitirmiş futbolu siz neresinden tutamaya çalışırsanız çalışın elinizde kalır. Ne diyeyim sene başında kombine almamı etkileyen adam beni hayal kırıklığına uğratan adam oldu. Umuta ettiğim kadar laf kimseye etmedim ama anlamadığım bir sevgi var umuta karşı fakat gökhanın hiç bir yerinden tutamıyorum

Anıl C
28.12.2009, 04:03
tabi kimse cebinden 6.5 milyon avroya vermediği için satın, atın, defolsun demek kolay.
arkadaş lafla peynir gemisi yürümüyo
klavye başından tuşlara basmak kolay
bize masrafı neredeyse 9 milyon avroya yakın.
bide yöneticiler çıkmış en az 4-4.5 milyon avro isteriz diyo.
hadi satmak istesek kim bu krizde bu paraları verebilir
sabretmemiz lazım
daha ligte doğru dürüst Türk forvet oyuncusu bulunamazken biz elimizdeki değerlere sahip çıkmıyoruz.
insan bu. robot değil ki kurup sahaya süresin.
siz destek olun
asıp kesme zihniyetindende kurtulun.

mehmetali61_55
28.12.2009, 08:25
gökhanın artık neyini savunuyorsunuz anlamadım ya ben hiç anlamıyorum bu futboldan yada bilmediğim birşeyler var

inprise
28.12.2009, 08:45
yönetim büyük zarar etmemek için blöf yapıyor ama boşuna uğraşıyolar. Zaten bu adamı alırken zararı ettik, bu devre arası elden çıkarmaz isek sezon sonu çok daha düşük fiyata çıkartmak zorunda kalıtız. Kimsede gökhan'nı yetenekli büyük topçu olarak görüp avuçlarını kaşımasın.
Ayrıca gökhan'nı savunan arkadaşları bende anlayamıyorum. Bence Ts'de gökhan hariç herkez savunulabilir, adam bir kere aldığı parayı hak edecek yetenekte değil, ikincisi azda olsa var olan potansiyelinide ortaya koymuyor. Hele gs maçında ki toptan ve posizyonlardan yürüyerek kaçan halini gördükten sonra diyecek başka birşey bulamıyorum.

hamucera
28.12.2009, 08:55
Trabzon Tekke’yi alırsa...
Gökhan’ın Şenol Güneş’le görüşüp, “Hocam, burada kalmak istemiyorum” dediği, Trabzonspor Yönetimi’nin de bunun üzerine, “Fatih Tekke’yi alırsak, gidebilirsin” mesajı verdiği öğrenildi. Galatasaray, Gökhan’a karşılık Aydın+para önerecek; ancak Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu’nun düşüncesi kısa ve net: “6 milyon 250 bin Euro’ya aldığımız bir futbolcuyu kimse ucuza satacağımızı sanmasın. En az 4-4.5 milyon Euro talep ederiz.”

Gökhan güle güle koçum zaten Trabzonspor'u haketmedin..Git gs'de oyna...

Kaynak:Fanatik

yahu biz neymişiz ya, gelirken her oyuncu için güzel güzel yaz, bu noktalara bileğinin hakkı ile çıktı de, sonra yarım sezon kötü olunca ( bana göre geçen sezon iyiydi, yarım sezonu oynamadan geldiği ilk sezonunda 15 gol 11 asist) sen bizi haketmedin. bir oyuncunun Trabzonspor'da oynamayı hak etme kriterleri nelerdir de bu kararlar veriliyor.

gökhanın artık neyini savunuyorsunuz anlamadım ya ben hiç anlamıyorum bu futboldan yada bilmediğim birşeyler var

belkide anlamıyorsundur, neden ısrar ediyorsun, sonuçta kalitesini ıspat etmiş oyuncu, Trabzonspor forması giyiyor neden savunmayayım,

lazajan
28.12.2009, 09:03
yahu biz neymişiz ya, gelirken her oyuncu için güzel güzel yaz, bu noktalara bileğinin hakkı ile çıktı de, sonra yarım sezon kötü olunca ( bana göre geçen sezon iyiydi, yarım sezonu oynamadan geldiği ilk sezonunda 15 gol 11 asist) sen bizi haketmedin. bir oyuncunun Trabzonspor'da oynamayı hak etme kriterleri nelerdir de bu kararlar veriliyor.

belkide anlamıyorsundur, neden ısrar ediyorsun, sonuçta kalitesini ıspat etmiş oyuncu, Trabzonspor forması giyiyor neden savunmayayım,

ee sana kalırsada trabzonun bu hallerde olmasını sorumlusu bızmıyızz gökhan degıl umut degıl yonetım hoca degıll eee kımm o zman

OLCAY ÇAKIR
28.12.2009, 10:59
Kesinlikle kadroda kalmalı.

Değersizleşip gitmesine müsade edilmemeli..

Tekkenin gelişi işe kıymetlenecektir.

Tüm takım kıymetlenecektir.

Sabredeceğiz.

Biraz parlatmamız lazım hepsi bu...

Nazlı Ayaz
28.12.2009, 11:09
Yerden yere vurmak kolay birazda destek olma yoluna gitsek....sonucta insanların hayatlarında bazen biseyler ters gidebilir sabırlı olup göreceğiz...
Kaliteli bir futbolcu olması trabzonspor forması giymezdi....

Orhan Aydın
28.12.2009, 11:13
Tekke'nin olduğu bir Trabzonspor'da vurdumduymaz sıfatınin herhangi bir futbolcu ile bir araya gelmesi teklif dahi edilemez:)

hamucera
28.12.2009, 11:19
Tekke'nin olduğu bir Trabzonspor'da vurdumduymaz sıfatınin herhangi bir futbolcu ile bir araya gelmesi teklif dahi edilemez:)

kusura bakma ama artık ilahlaştırmaya başladınız Fatih Tekke'yi,

Fatih'i överken birazda insaflı olun artık, Fatih Türkiyen'nin yetiştirdiği en iyi oyuncu olsa dahi, bu şekilde yazılar ile başka oyuncuları yerin dibine sokma sanatından vazgeçin,

Alp Yavuz 13
28.12.2009, 11:20
gökhan ünala haksızlık yapılıyor o kadar baskıyı hiç kimse kaldıramaz her top kaptırdığında veya gol kaçırdığında küfürler başlıyor gökhan ünal bu takımda kalmalı ve sabır gösterilmeli ve en önemlisi destek verilmeli yıpratmayalım futbolcularımızı fatih de gelince gökhan'ada destek verilirse gökhan kayseride olduğundan TRABZONSPOR'da daha çok başarılı olacaktır sabır ve destek............

Adem Erdoğan
28.12.2009, 11:32
Tez zamanda gönderilmeli.

krdnz
28.12.2009, 11:38

Sabredeceğiz.

Abi,o dediğin çok zor.Kendisi parlamak için hiçbir şey yapmayacaktır.Biz zaten taraftar olarak ona geçen sene yeteri kadar destek olduk,baştacı yaptık.

Orhan Aydın
28.12.2009, 11:48
kusura bakma ama artık ilahlaştırmaya başladınız Fatih Tekke'yi,

Fatih'i överken birazda insaflı olun artık, Fatih Türkiyen'nin yetiştirdiği en iyi oyuncu olsa dahi, bu şekilde yazılar ile başka oyuncuları yerin dibine sokma sanatından vazgeçin,

Tövbe haşa ne ilahlaştırması abi:)
Başka oyunculara alenen bir hakaretim felan olmadı ki

Lancet_61
28.12.2009, 12:01
gökhanın yeteneği konusunda büyük çoğunluğun bir şüphesi yoktur diye düşünüyorum...çoğu kişi ben de dahil olmak üzere ruhsuzluğuna,sıfır mücadelesine takıyoruz,gol kaçırışına değil...

yaptığı açıklamalarda üstünde baskı olduğunu söylemiş...tamam kardeşim eyvallah ama benim mantığım,bir forvet baskı yüzünden gol kaçırabilir diyor;mücadele edemez,koşamaz demiyor...

SEDAT
28.12.2009, 13:24
şimdi gökhan ünalı savunan arkadaşlar diyorki gökhana haksızlık yapılıyor..
-Benim düşüncemde fatihle yan yana oynaması en azından ne yapabileceği görülür..
-Ya sanki o kadar golü ben kaçırdım..ayrıca sahada yürüyor beyimiz...eleştiriyede gelemiyor..bide çıkıp açıklama yapıyor...
-Çıkıp açıklama yapıcağına gücünü hırsını öfkeni futbola ver lütfen..
-Ama benim gördüğüm bu adamın kafasında bu takım bitmiş...
-Diyorki bana hakszlık yapılıyor..sizde aldığınız mağlubiyetlerle bize haskzılık etmiyormusunuz..

61_Serhat_61
28.12.2009, 13:29
gökhana istanbul alemi iyi gelecektir...
trabzonda cani sIkIlIyor beyfendinin...

Ömer Kaya
28.12.2009, 17:08

Kim kalitesini ispat etmiş gokhan ünalmı?

Zafer biryolun,okan yılmazın gol Kralı oldugu bir ligde gol kralı olmuş yahu ne var bunda;)
Görende adam Avrupada top oynamış,milli takımın vazgeçilmez golcüsü sanar:rolleyes:

Vural Kuyumcu
28.12.2009, 17:14

Sabredeceğiz.

olcay abi cok yasa abim yazan ellerin dert görmesin :alkış:

Burak TOSUN
28.12.2009, 17:15
Sİze 1 kişi küfredince kan çıkartıyorsunuz, haksız dahi olsanız annenize küfür edildiğinde beyninize kaç fışkırıyor.
Bu adama 20bin kişi küfrediyor. Haksız dahi olsa küfür edilmesi adamı haklı çıkartıyor.

Fatih Tekke'nin gelmesini çok istiyorum ama onun gelmesine uğraştığınız kadar şu adamlar için uğraşsaydınız ne bileyim pankartla destek falan verseydiniz Fatihin gelmesine gerek bile kalmayacaktı. Ama herkes gibi satılsın kolaya kaçılsın diyorsunuz.
Parayı denizden topluyor sanki bu takım. Biraz zor olanı seçip, en azından deneyip bu takıma katkı yapmak gerek.

Ömer Kaya
28.12.2009, 17:18
Sİze 1 kişi küfredince kan çıkartıyorsunuz, haksız dahi olsanız annenize küfür edildiğinde beyninize kaç fışkırıyor.
Bu adama 20bin kişi küfrediyor. Haksız dahi olsa küfür edilmesi adamı haklı çıkartıyor.

Fatih Tekke'nin gelmesini çok istiyorum ama onun gelmesine uğraştığınız kadar şu adamlar için uğraşsaydınız ne bileyim pankartla destek falan verseydiniz Fatihin gelmesine gerek bile kalmayacaktı. Ama herkes gibi satılsın kolaya kaçılsın diyorsunuz.
Parayı denizden topluyor sanki bu takım. Biraz zor olanı seçip, en azından deneyip bu takıma katkı yapmak gerek.
Bu takımın Taraftarı böyle Arkadaşım bunu bile bile gelmedimi?
Tayfunada sövülüyor ,umut bulutada ama onlar küfür yememek içni canla başla çalışıyor,mücadele ediyor.Gokhan gibi Taraftarı destek olurken onlara el kol hareketi yapmıyor;)

Tanju
28.12.2009, 17:22
Kim kalitesini ispat etmiş gokhan ünalmı?

Zafer biryolun,okan yılmazın gol Kralı oldugu bir ligde gol kralı olmuş yahu ne var bunda;)
Görende adam Avrupada top oynamış,milli takımın vazgeçilmez golcüsü sanar:rolleyes:

Aynen Ömer sonuna kadar sana katılıyorum. Gökhan Güleç, Okan Koç, Burak Yılmaz, Hüseyin Kartal, Ergün Teber'den de insanlar çok şey bekliyordu. Gökhan Güleç'e Tigana Henry benzetmesi, Okan Koç'a Uefa; şampiyonlar ligine damga vuracak genç oyuncu yorumu yapıyordu. Bizim Türk oyuncularımız hayatlarının performansını 1 sene gösterebiliyorlar maalesef. Ötesine giden de karakter olarak çok güçlü ise devam edebiliyor..

Ömer Kaya
28.12.2009, 17:24
Aynen Ömer sonuna kadar sana katılıyorum. Gökhan Güleç, Okan Koç, Burak Yılmaz, Hüseyin Kartal, Ergün Teber'den de insanlar çok şey bekliyordu. Gökhan Güleç'e Tigana Henry benzetmesi, Okan Koç'a Uefa; şampiyonlar ligine damga vuracak genç oyuncu yorumu yapıyordu. Bizim Türk oyuncularımız hayatlarının performansını 1 sene gösterebiliyorlar maalesef. Ötesine giden de karakter olarak çok güçlü ise devam edebiliyor..
Aynen öyle Tanju abi;)
Şimdi sen gokhan ünala karaktersiz dedin Birazdan burası kaynar Allah yardımcın olsun
ççç

Vural Kuyumcu
28.12.2009, 17:25

gecen sezon 34 hafta Ts -fb macinda bir renkdas benim yaslarimda alayi sövuyordu gökhana bende dedim ne oliyoz sen in asaga ben sövim sana dedim hop mop dedi bende dedim bak nasil oliyormus asda birbirimize gircektik ama sonradan hatasini anlayip özür diledi .........

üste ömer kardesim yazmis bu takimin taraftari böyle diye Küfürbaz miyiz :cool: kendinizi böyle mi tatmin ediyonuz

Ömer Kaya
28.12.2009, 17:26
gecen sezon 34 hafta Ts -fb macinda bir renkdas benim yaslarimda alayi sövuyordu gökhana bende dedim ne oliyoz sen in asaga ben sövim sana dedim hop mop dedi bende dedim bak nasil oliyormus asda birbirimize gircektik ama sonradan hatasini anlayip özür diledi .........

asagda ömer kardesim yazmis bu takimin taraftari böyle diye Küfürbaz miyiz :cool: kendinizi böyle mi tatmin ediyonuz
Tatmin etmek için söylemedim.

Acı gerçekler bunlar;)

Burak TOSUN
28.12.2009, 17:27
Tayfun'un Umut'un küfürlere aldırış etmemesi küfürün normalliğini mi gösterir? Yada Gökhan'ın taraftarlar sayesinde moralinin bozulmasının ve buna yöneticilerinde destek vermesi Gökhan'ın anormalliğini mi gösterir?
Bu taraftarında ezelden beri böyle olması bu taraftarın normal olduğunu mu gösterir?

Adamı eleştireceğimize kendimize çeki-düzen versek daha mantıklı olanı yapmaz mıyız?

Ayrıca bak Şenol hoca ne diyor bu konuyla ilgili:

- Gökhan Ünal'ı satmayı düşünür müsünüz?
Şenol Güneş: Gökhan Ünal, bu ligde gol kralı olmuş ve kendisini kanıtlamış bir forvet. Ayrıca Trabzonspor, http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454) bu futbolcuyu 6 milyon 250 bin euro bonservis bedeli karşılığında transfer etmiş. Şimdi böylesine bir golcüyü değerini bulacak bir teklif gelmeden nasıl satarsınız? Gökhan'dan zarar etme lüksümüz yok. Onu tekrar eski günlerine döndürmeliyiz. O zaman zaten gerçek değerine ulaşacaktır. Bu golcümüzü tekrar vitrine çıkarmalıyız. Çok iyi bir teklif gelirse satabiliriz. Ama ben şu anda hiçbir yerli oyuncumdan vazgeçemem, satmayı da düşünemem. Ancak yabancı oyuncularımıza teklif gelmesi durumunda transferlerine izin veririz. Çünkü yabancı kontenjanımızı açmak istiyoruz. Trabzonspor, bundan sonra kadrosunda direkt oynayabilecek ve maç çevirebilecek kalitede yabancılar alacaktır.

Sanada 20bin kişi küfretsinde bakalım sen el kol hareketi yapmıyor musun...

Ömer Kaya
28.12.2009, 17:31
Tayfun'un Umut'un küfürlere aldırış etmemesi küfürün normalliğini mi gösterir? Yada Gökhan'ın taraftarlar sayesinde moralinin bozulmasının ve buna yöneticilerinde destek vermesi Gökhan'ın anormalliğini mi gösterir?
Bu taraftarında ezelden beri böyle olması bu taraftarın normal olduğunu mu gösterir?

Adamı eleştireceğimize kendimize çeki-düzen versek daha mantıklı olanı yapmaz mıyız?

Ayrıca bak Şenol hoca ne diyor bu konuyla ilgili:

- Gökhan Ünal'ı satmayı düşünür müsünüz?
Şenol Güneş: Gökhan Ünal, bu ligde gol kralı olmuş ve kendisini kanıtlamış bir forvet. Ayrıca Trabzonspor, http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454) bu futbolcuyu 6 milyon 250 bin euro bonservis bedeli karşılığında transfer etmiş. Şimdi böylesine bir golcüyü değerini bulacak bir teklif gelmeden nasıl satarsınız? Gökhan'dan zarar etme lüksümüz yok. Onu tekrar eski günlerine döndürmeliyiz. O zaman zaten gerçek değerine ulaşacaktır. Bu golcümüzü tekrar vitrine çıkarmalıyız. Çok iyi bir teklif gelirse satabiliriz. Ama ben şu anda hiçbir yerli oyuncumdan vazgeçemem, satmayı da düşünemem. Ancak yabancı oyuncularımıza teklif gelmesi durumunda transferlerine izin veririz. Çünkü yabancı kontenjanımızı açmak istiyoruz. Trabzonspor, bundan sonra kadrosunda direkt oynayabilecek ve maç çevirebilecek kalitede yabancılar alacaktır.

Sanada 20bin kişi küfretsinde bakalım sen el kol hareketi yapmıyor musun...
Gokhanı satmak için bunlar gerekli Gol kralı olmuş bir topcu :)

Ayrıca ben El kol hareketi yapmam Kardeşim.Düşünürüm ben Nerde Yanlış yaptım.

Gokhan ünala yeterince destek verildi.

Artık ben onun laubaliliğine dayanamıyorum:cool:

Mira_61
28.12.2009, 17:36
Zerrece inanmıyorum bu saatten sonra Gökhan'ın faydası olacağına.Bazı şeylerde çok ısrar ediyoruz.Gökhan faydalı olamadı,artık olması da çok zor.

Ömer Kaya
@@@@ Vural Kardeşim gokhan ünalı hiç canlı izledinmi busene?

Tanju
O mertebeye gelmiş profesyonel milli bir futbolcu küfürden etkilenmez kardeşim. 20.000 hepberaber Gökhan'a küfrettiği ne kadar abartıysa Gökhan'ın savunduğunuz teknik, son vuruş, adam geçme, golcülüğü falan fistan da o kadar abartı!...

Burak TOSUN
28.12.2009, 17:38
Sence Gökhan performansından memnun mu? Düşünmüyor mu nerede yanlış yaptığını? Tabii ki düşünüyor.
Ama adama performansını düzeltmesi için zaman vermiyorsunuzki yarım sezon kötü mü oynadı? Evet oynadı ve siz adama daha sorgulama fırsatı bile vermeden hemen darma duman ediyorsunuz bütün moralini. Biraz sabredin destek verin bu adam 1 sezon gol kralı olmuş, 15 gol 11 asist yapmış geçen sezon bunların hiç kıymeti yok tabii. Daha çok şampiyonluk bekleriz bu kafayla.

Vural Kuyumcu
28.12.2009, 17:38
@@@@ Vural Kardeşim gokhan ünalı hiç canlı izledinmi busene?
oldu:)......

Ömer Kaya
28.12.2009, 17:39
oldu:)......
Ne oldu ula:)
?

Erbay
28.12.2009, 17:41
Gökhan'ın bu sene attığı gol sayısı iki. İstatistikse istatistik. Futboluna-oyun kalitesine hiç girmeyelim. Çünkü oyunu istatistiğinden de kötü.

Ömer Kaya
28.12.2009, 17:41
Sence Gökhan performansından memnun mu? Düşünmüyor mu nerede yanlış yaptığını? Tabii ki düşünüyor.
Ama adama performansını düzeltmesi için zaman vermiyorsunuzki yarım sezon kötü mü oynadı? Evet oynadı ve siz adama daha sorgulama fırsatı bile vermeden hemen darma duman ediyorsunuz bütün moralini. Biraz sabredin destek verin bu adam 1 sezon gol kralı olmuş, 15 gol 11 asist yapmış geçen sezon bunların hiç kıymeti yok tabii. Daha çok şampiyonluk bekleriz bu kafayla.
Gecen sene Umut ile o Golleri Babammı kaçırdı?

Yinede Alkışladık,Alkışladım ;)

Adam gs'ye gitmk istiyor sezon başından buyana bilerek oynamadıgı ap açık ortada Siz neyin mücadelesini veriyorsunuz Adam bitirmiş kafada bitirmiş.

Vural Kuyumcu
28.12.2009, 17:42
Ne oldu ula:)
?
izledim demek istedim

Ömer Kaya
28.12.2009, 17:44
izledim demek istedim
İzlemiş olmana rağmen Arkasında duruyorsunya Helal olsun:)

Vural Kuyumcu
28.12.2009, 17:45
Gecen sene Umut ile o Golleri Babammı kaçırdı?

Yinede Alkışladık,Alkışladım ;)

Adam gs'ye gitmk istiyor sezon başından buyana bilerek oynamadıgı ap açık ortada Siz neyin mücadelesini veriyorsunuz Adam bitirmiş kafada bitirmiş.
gecen sezon 15 gölü ve 8 asisti ben yaptim dimi :rolleyes:

bu sezonda 2 gol ve 5 asisti var gölleri artacaktir

Burak TOSUN
28.12.2009, 17:46
Kafasında bitirmiş ve gitmek isteyen adam çıkar der ki kulübüm bana kolaylık sağlasın gitmek istiyorum.
Ama ben ağzından gitmek istiyorum diye bir söz duymadım.

Vural Kuyumcu
28.12.2009, 17:47
İzlemiş olmana rağmen Arkasında duruyorsunya Helal olsun:)
senin görmediklerini görüyorum :cool:

Ömer Kaya
28.12.2009, 17:52
senin görmediklerini görüyorum :cool:
22 bin kişinin göremediklerini görüyorsun helal olsun:alkış:

Vural Kuyumcu
28.12.2009, 17:53
22 bin kişinin göremediklerini görüyorsun helal olsun:alkış:
Tessekürler ;)

Ömer Kaya
28.12.2009, 17:54
Kafasında bitirmiş ve gitmek isteyen adam çıkar der ki kulübüm bana kolaylık sağlasın gitmek istiyorum.
Ama ben ağzından gitmek istiyorum diye bir söz duymadım.
:)
Ağzıyla söylemesimi gerekiyor Hal ve hareketleriyle söylüyor zaten:cool:

Burak TOSUN
28.12.2009, 18:05
Neyse tartışma gayri ciddi bir hal aldı. Bitirmek en mantıklısı. Siz her zaman ki gibi kolayı seçip yollayın Gs'ye Bjk'ye sonra da ah be adamın oynadığı futbola bak diye ağıt yakın arkasından.

Murat'
28.12.2009, 18:30
Neyse tartışma gayri ciddi bir hal aldı. Bitirmek en mantıklısı. Siz her zaman ki gibi kolayı seçip yollayın Gs'ye Bjk'ye sonra da ah be adamın oynadığı futbola bak diye ağıt yakın arkasından.

Gökhan Ünal olduğun konusunda şüphelerim var.

Mesut
28.12.2009, 19:05
15 gol 8 asist
2 gol 5 asist
çok işler başarmış gökhan ünal yok bide yapmasaydı 6.250 euro verildi ne için kalkıp rakamları koyuyorsunuz rakamlar eğer yazılacaksa umut bulut bu adamın yanında peledir.herşey rakamlar olmuyor istek ruh bir işi isteyerek yapacaksın zorla değil

Mesut
28.12.2009, 19:22
sırf mualefet olmak içinmı bu adamı savunuyorsunuz yoksa
insanların sabrını ölçüp eğlenmek içinmi
düşünüyorum düşünüyorum bu adamın elle tutalacak bir tarafı yokki
keşke olsa keşke olsada bende savunsam ama yok arkadaş

mehmetali61_55
28.12.2009, 19:46
XXX
sizin anlamadığınız şu gökhan kafaca bitirmiş bizi kaliteli bir oyuncu olabilir ama artık bizde iş yapacağını sanmıyorum devre arasında sihirli değnek değer onuda bilmiyorum..

sonuna dek katılıyorum

Ömer Kaya
28.12.2009, 19:48
Sırf muhalefet olmak için mesut Bazı Arkadaşlar Bana Alan başlığında takmış burda karşıma çıkıyolar:p

Dediğin gibi keşke olsa keşke bizdede gol kralı olsa ya insan biraz düşünür Bu taraftar Kendi furtbolcusuna neden bu kadar tepki gösterir:)

Vural Kuyumcu
28.12.2009, 19:58
bazilari da buralara girip kendini tatmin ediyorlar salladiklari küfürlerlen

Gamze
28.12.2009, 19:59
Amacını aşan bir kısım mesajlar kaldırılmıştır arkadaşlar.
Daha sakin lütfen...

halukozcelik
28.12.2009, 20:01
şenol söyleyeceğini söyleyi ama pek bi faydası olacağını sanmıyorum.adam kafasında trabzonsporu bitirmiş galatasaraya gitmek için elinden geleni yapıyor.gökhanın cep telefonu kayıtlarına bakarsalar(zahmet olucak) galatasaray klübünün numarasını bulabilirler.

Kaan
28.12.2009, 20:04
Her şey gol veya asist mi arkadaşlar ?

Yapmayın..

Adamda ruh yok bir kere..

mehmetali61_55
28.12.2009, 20:06
hasan ahmet sarı oynasın bence çok daha güzel işler yapar en azından yenilgiye tahamül edemez kendini yırtar bir şeyler yapmak için gökhan gibi sahada başı öne eğik dolaşmaz

pReN@_61
28.12.2009, 20:06
Gökhan hala imzalamadı mı gs ile?

Ömer Kaya
28.12.2009, 20:07
Malesefff:mad:

mehmetali61_55
28.12.2009, 20:10
o günleri gördüğümde gökhanın 5 gol atmış farzedip sevineceğim

Mira_61
28.12.2009, 20:29
Malesefff:mad:
Yazık yahu.Çocukta sempati duyduğu takımdan ayrı kalıyor.Transfer kesinleşse de hepimiz rahatlasak.:)

Yunus Emre SEYHAN
28.12.2009, 20:34
http://img.haberler.com/haber/958/gokhan-unal-ve-umut-bulut-un-golleri-sevindirdi_o.jpg

http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/Gokhan-Unal2.jpg

http://cdn1.cnnturk.com/handlers/file.ashx?FileID=215638&Width=580&Height=0&BlackWhite=False

http://i.media.goal.com/g/40793_news.jpg

Gökhan ruhsuzmuş,karaktersizmiş..

Gökhan Ünal'a hiç bir zaman sahip çıkılmadı. Geçen yıl oynadığımız Denizli maçından beri her gol kaçtığında "Fatih Tekke" sesleri vardı avniaker'de.
Aşırı derecede gole ihtiyacı olduğu anlarda bencillik yapmadı hep asist yapmaya calıstı.
Geldiği ilk sezon başarılıydı demiyorum ama başarısızda değildi, İlk sezon için kötü bir perfonmans değildi.

Bu yıl sene başında sakatlık geçirdi ardından iyileştikten sonra tekrar sakatlandı.

Hugo Broos sürekli farklı 11'ler ile sahaya çıktı.... Takım sürekli baskı ve sıkıntı halindeydi.

Gökhan Bu ligin en iyi yerli forvet oyuncularından birisidir.

Gökhan'ı tekrar kazanmaktan başka bir şansımız yok.

Ayrıca bu takımın tek sıkıntısı forvet değil....

Gökhan'ın Bursa'ya attığı son dakika golünü hiç unutmayacağım :)

---

İnanmak istediğiniz haberlere inanıyorsunuz bence :) Gökhan bir kaç gün önce konu hakkında resmi sitede yalanlama yapmıştı.

Mira_61
28.12.2009, 20:51
Ne demek istiyorsun arkadaşım şimdi bu fotografla?
Çocuk armayı da öpmüş daha ne olsun.(!):rolleyes:

Ömer Kaya
28.12.2009, 20:52
Ne demek istiyorsun arkadaşım şimdi bu fotografla?
Çocuk armayı da öpmüş daha ne olsun.(!):rolleyes:
ççç

Valla Kötü bişe demek istemedim:)

ilhan
28.12.2009, 21:09
Amacını aşan bir kısım mesajlar kaldırılmıştır arkadaşlar.
Daha sakin lütfen...

Uyarıya riayet etmeyenlere bir uyarı daha yapılmayacak.

Bir futbolcuyu beğenmek, beğenmemek eleştirmek, savunmak olağan şeylerdir. Ama saygıyı aşanlara artık uyarı yapma gibi bir niyetimiz yok. Savunun, savunmayın, eleştirin ya da eleştirmeyin demiyoruz kimseye.

Forum kurallarına riayet edin başka bir şey istemiyoruz.

Son uyarıdır.

Ömer Kaya
28.12.2009, 21:11
Bende Olağan şeyleri yapıyorum Eleştiriyorum.

Mesut
28.12.2009, 21:14
iyide ilhan göz var nizam var ben art niyet arıyorum bu gökhan ünal konusunda desinler tamam kötü oynuyor ama kaliteli gölcü kalması lazım bunu deseler gene tamam bişe demem sanki kafamıza messi kesiyolar.
15 gol 11 asist
2 gol 5 asist
bende umut bulut diyorum ozaman 3-4 senedir 15 gol ortalaması kimse umuta tek kelime bişe diyemez madem gökhan bu kadar savunuluyor madem rakamlar söylenıyor
insanların değerleri vardır oynamasınlar o değerlerle.
bu adam ruhsuz olduğunu görmemek için psikolog tutmaya gerek yok 10 yaşındaki çocuk bile anlar.kayıtsız şartsız savunulmasıı saçma gelmıyormu size

ilhan
28.12.2009, 21:15
Bordomavi.net deşarj olma yeri değil Mesut. Bizimde çok hoşumuza gitmiyor Gökhan'ın sorumsuzlukları. Ama burada kurallar var. Trabzonspor futbolcusuna "kişiliksiz" deme hakkını kimseye vermiyor kurallar.

Kadroda ismini gördüğümde tahammül edemediğim adamlar var. Ama girip sayfalarına yazmıyorum. Gerek bile görmüyorum. Bence Trabzonspor formasını hak etmiyorlar. Eğer öyle görüyorsam benim gözümde hiçtir. Bir hiç için yorum yapmam mesela. :)

gerenimo
28.12.2009, 21:18
Bordomavi.net deşarj olma yeri değil Mesut. Bizimde çok hoşumuza gitmiyor Gökhan'ın sorumsuzlukları. Ama burada kurallar var. Trabzonspor futbolcusuna "kişiliksiz" deme hakkını kimseye vermiyor kurallar.

Kadroda ismini gördüğümde tahammül edemediğim adamlar var. Ama girip sayfalarına yazmıyorum. Gerek bile görmüyorum. Bence Trabzonspor formasını hak etmiyorlar. Eğer öyle görüyorsam benim gözümde hiçtir. Bir hiç için yorum yapmam mesela. :)

karaktersiz olduğunu açık açık yazan il temsilciniz mevcut forumda. üstelik karaktere laf söylenmesin eleştiri hakaret olmadan yapılsın dendi diye.

Yunus Emre SEYHAN
28.12.2009, 21:19
iyide ilhan göz var nizam var ben art niyet arıyorum bu gökhan ünal konusunda desinler tamam kötü oynuyor ama kaliteli gölcü kalması lazım bunu deseler gene tamam bişe demem sanki kafamıza messi kesiyolar.
15 gol 11 asist
2 gol 5 asist
bende umut bulut diyorum ozaman 3-4 senedir 15 gol ortalaması kimse umuta tek kelime bişe diyemez madem gökhan bu kadar savunuluyor madem rakamlar söylenıyor
insanların değerleri vardır oynamasınlar o değerlerle.
bu adam ruhsuz olduğunu görmemek için psikolog tutmaya gerek yok 10 yaşındaki çocuk bile anlar.kayıtsız şartsız savunulmasıı saçma gelmıyormu size

Abi burda kimse Gökhan'ı bu yıl için başarılı bulmuyor.
Gökhan'da ki bu çöküşün sebebleri olduğu,Gökhan'ın ruhsuz ve karaktersiz olmadığı, Gökhan'ın tekrar kazanılması gerektiği (yani kulubun maddi menfaatine göre).. Savunuluyor.

Gökhan zaten başarısız bunu kimse inkar edemez.

Mesut
28.12.2009, 21:20
eminim insanları sinir edip gülüyorlardır eminim buna.
neyse ben bu başlığa pek girmeyim
başarılar gökhan ünal

Orhan Kahraman
28.12.2009, 21:22
İLk maçta hat-rick bekLiyoruz.. :)

HayırLı oLsun..

ilk sayfada yazılmış bir yazı umutlarımızı yok ettin.

ilk maçta değil 3 gol 17 maçta sadece 2 gol :)

gerenimo
28.12.2009, 21:23
Abi burda kimse Gökhan'ı bu yıl için başarılı bulmuyor.
Gökhan'da ki bu çöküşün sebebleri olduğu,Gökhan'ın ruhsuz ve karaktersiz olmadığı, Gökhan'ın tekrar kazanılması gerektiği (yani kulubun maddi menfaatine göre).. Savunuluyor.

Gökhan zaten başarısız bunu kimse inkar edemez.

gökhan, umut ya da herhangi bir futbolcu, yönetici ya da hoca için her türlü eleştiri olarabilir. eleştiri bu işim doğasında var. bu arenaya çıkan bu aktörler de eleştiriyi göze almak, eleştiri hakkını da diğer aktörlere vermek zorundadır. bu nedenle kimsenin kimseye eleştirmeyin deme hakkı yoktur.

ancak biz zaman zaman eleştiriyi aşıyoruz, alay ediyoruz suçluyoruz, hakaret ediyoruz küfür ediyoruz.. asıl amacı eleştiri bile olsa, böyle yapıldığında haksız konuma geçiyoruz.

Mira_61
28.12.2009, 21:25
Keşke Gökhan da alay eder gibi oynamasa değil mi ?
Bazen hırsızın hiç mi günahı yok diyorum.(Futbolcularımıza hakaret edilmemesi gerektiğini savunsam da)

mehmetali61_55
28.12.2009, 21:43
sanırım birilerinin istediği oldu gökhanın avukatlığını yapan arkdaşlara maçlardan sonra soracağım umarım ben yanılırımda onlar bana sorar

Manu61
28.12.2009, 21:45
En büyük hakareti Gökhan Ünal bize yapıyor ruhsuzluğu ile..Biz şurda iki eleştirmişiz çokmu ? Az bile yapıyoruz.

mehmetali61_55
28.12.2009, 21:51
sende karakter ölçermi var peki insanların karekterini değerlendiriyorsun yaşın benden büyük olduğun diye sana sert bir cevap vermiyeceğim ama milletin karekterini değerlendirmek sana kalmadı.
bende sana bir atasözü ile cevap vermek istiyorum her şeyi bilmene gerek yok hattini bil yeterli
yöneticilerdende arkadaşın şu cevabına karşın nasıl ceza almıyor anlamakta güçlük çekiyorum

ilhan
28.12.2009, 22:01
Keşke Gökhan da alay eder gibi oynamasa değil mi ?
Bazen hırsızın hiç mi günahı yok diyorum.(Futbolcularımıza hakaret edilmemesi gerektiğini savunsam da)

Haklısınız. Çok var. Hatta savunulacak bir tarafı da yok (bana göre.) Ama ben yinede takımdan gönderilmesi taraftarı değilim. 6.5 milyon euro verdik. Yarı fiyatına satılmasına karşıyım.

Gökhan Ünal'ı eleştireceğiz tabii ki. Eleştirmeliyiz de.. Ama parantez içinde işaret ettiğin gibi hakaret etmeden yapmalıyız.

sende karakter ölçermi var peki insanların karekterini değerlendiriyorsun yaşın benden büyük olduğun diye sana sert bir cevap vermiyeceğim ama milletin karekterini değerlendirmek sana kalmadı.
bende sana bir atasözü ile cevap vermek istiyorum her şeyi bilmene gerek yok hattini bil yeterli
yöneticilerdende arkadaşın şu cevabına karşın nasıl ceza almıyor anlamakta güçlük çekiyorum

Mehmet Ali,

Bu konuda günlerdir uyarı yapıyoruz. Gördük ki, bu uyarılar yine aşıldı. Son bir uyarı daha yaptım. Eğer Gs maçından sonra başlasak bir çok kişiye ceza vermemiz gerekirdi. Ama bizim bu iyi niyetimiz suistimal edilince hoş olmuyor.

--

Gökhan Ünal'ı konuşmaya devam edelim lütfen.

Teşekkürler.

Adem Erdoğan
28.12.2009, 22:02
Karakter ölçer soran arkadaşlar geçen sezon antepteki lig maçının gollerini ve sonrasını tekrar izlesinler.

teşhisi o zaman koymuştum.

mehmetali61_55
28.12.2009, 22:08
Karakter ölçer soran arkadaşlar geçen sezon antepteki lig maçının gollerini ve sonrasını tekrar izlesinler.

teşhisi o zaman koymuştum.
arkadaşım ben mesajından bir şey anlamadım açarsan sevinirim

mehmetali61_55
28.12.2009, 22:17
daha mesaj yazmıyorum buraya gökhanı sevenlerle baş başa bırakıyorum size mutluluklar diliyorum

Enes
28.12.2009, 22:18
Gökhan eleştirilmeli hemde sonuna kadar ama iş hakarete varmamalı...
Gökhanda artık kendine çeki düzen vermeli..
Ünal karamanın bizlerin yaptığı eleştirileri yapması iyi inşallah Ünal hocanın sözlerini dinler ve gereken dersleri alır, artık istemeye başlar...
Gökhan fatihle belki daha iyi olabilir şimdi zararına satmaktansa sene sonunu beklemek mantıklı olabilir...

gerenimo
28.12.2009, 22:27

ben foruma yazıyorsam bana cevap yazma hakkını herkese veriyorum demektir. yaş farkını da lehime kullanma taraftarı değilim. bu gibi yerlerde yaş mefhumu kimseye ayrıcalık getirmemeli. bu nedenle yaşıma büyüklüğüme takılmadan istedeğin gibi yazabilirsin.
yazdıklarımdam elimde karakter ölçer olduğunu nasıl çıkardın anlamadım. alıntıladığın mesajın öncesine bakmanı tavsiye ederim. konuya ortadan girdiğinde yanlış anlıyorsun.

gökhanla ilgili konuya gelirsek,
-performansını beğenmiyorum
-yeteneklerini bizde tam anlamıyla kullanmadı
-takımdan ayrılması hem bizim hem de kendi kariyeri açısından iyi olur.
-ancak takımda kalırsa eski günlerine dönebilir
-umut fatih ve gökhan ile ligin en iyi forvetlerine sahp olacağımızı düşünüyorum
-satılacaksa da kimse bedavaya almamalı, özellikle de gs nin işe yaramayan safralarıyla takas edilmemeli.
-bu oyuncudan zarar etme lüksümüz yok.

bununla beraber
-hiç bir futbolcu bilerek kötü oynamaz oynayamaz
-özellikle bizim takımımızda yer alan şuan sözleşmesi devam eden hiç bir oyuncuya hakaret edilmesine suçlanmasına gönlüm elvermez
- gökhanın kadroda kalmasına sebep ben ya da gökhanı savunanlar değildir. o nedenle kötü performansında benden hesap sorma hakkınız olmadığı gibi, iyi performansında da kimseden teşekkür bekleme hakkına sahip değilim.
bu karar yönetim-hoca ve futbolcu üçlüsünün eseri olur.
-gökhanın varlığı fatih tekkeye varşı bir tavır değildir. gökhan iyi demek fatih tekkeyle kıyaslamak değildir. umut yürekli demek fatihten daha trabzonlu demek değildir. bu oyuncular birbirinin önkoşulu-payandası-karşılığı olamaz benim gözümde.

Mustafa Ayazoğlu
28.12.2009, 22:44
-hiç bir futbolcu bilerek kötü oynamaz oynayamaz

Oynar, oynayabilir. Nasıl mı?

- Galatasaray ile prensipte anlaştığını belirtti sonra Trabzonspor ile anlaştı. Galatasaray'a gönülden bağı var yani. Kiminle görüştü Galatasaray'da bilmiyoruz. Tekrardan bir Galatasaray sözü almış olabilir.

- Bir futbolcu kendine bakmıyorsa fizik açıdan yetersizse bu nedenle sahada dolaşıyor ve gol vuruşları kötü ise bal gibi bilerek kötü oynuyor.

Trabzonspor ile birlikte düzeleceği kanaatindeyim. Trabzonspor düzelmese Gökhan Ünal'dan da birşey bekleyemeyiz.

hos_cocuk61
28.12.2009, 22:49
Konu ile ilgili fikrim;

Genelde futbolcu başlığında 2 kesimi daha çok görüyoruz bu 2 kesim 100'de 80 lik bölümü oluşturuyor. Diğer 100'de 20 lik kısım ise daha sakin kesim.

Bu iki kesimi Elma(nın) 2 yarısı gibi değerlendirebiliriz. Etki tepki kesimi gibi yada.

Bu Elma(nın) diğer yarısı kesim genelde futbolcu başklıklarında futbolcuları hakarete varan söler ile eleştiren futbolcunun performansından çok özel hayatını sorguluyan kesim oluyor. Pek tabiki böyle yorumlar hoş olmuyor.

Bu Elma(nın) diğer yarısı ise futbolcu meleği kişiler. Bu kişilerde futbolcuyu savunmak olsunda ne olursa olsun zihniyeti ile bakan kesim yani futbolcuyu savunmak için o kadar saçma masallar yazılıyorki gülmemek için kendinizi zor tutarsınız.

Yani futbolcu başlıklarında performans eleştirisinden çok; masal ve fıkra görüyoruz.

delikoyun
28.12.2009, 22:59
koskoca trabzon iki küçük sorunu çözemiyor biri gökhan biri umut 2 forvet bulup yolluyamıyor bunları yazık ya transfer komitesi diye bir şey var mı acaba

Mustafa Ayazoğlu
28.12.2009, 23:10
koskoca trabzon iki küçük sorunu çözemiyor biri gökhan biri umut 2 forvet bulup yolluyamıyor bunları yazık ya transfer komitesi diye bir şey var mı acaba

Sorun Trabzonspor'un forvet bulamaması değil. Alt yapılarda sıkıntı var. Kim önce uyanırsa ilerde o takım kazanacak alt yapıya önem vererek.

AZIZA MAKUKULA
KAYSERİSPOR 13
HARRY KEWELL
GALATASARAY A.Ş. 9
JULIO CESAR DA SILVA DE SOUZA
GAZİANTEPSPOR 9
ALEXSANDRO DE SOUZA
FENERBAHÇE 7
ANDRE FRANCISCO MORITZ
KASIMPAŞA 7
DANIEL GONZALEZ GÜIZA
FENERBAHÇE 7
GUSTAVO COLMAN
TRABZONSPOR A.Ş. 7
SHABANI CHRISTOPHE NONDA
GALATASARAY A.Ş. 7
DEYVISON ROGERIO DA SILVA
BEŞİKTAŞ A.Ş. 6
MUSTAFA PEKTEMEK
GENÇLERBİRLİĞİ 6

Yerli forvet yok. Türkiye Dünya Kupasına gidemedi. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş nede Trabzonspor'un yerli üst düzey forveti var.

Gökhan ve Umut şuan için Türkiye şarlarına göre iyi

Vural Kuyumcu
28.12.2009, 23:17
Gökhanin yetenegi tartisilmaz ama oynadi kötü maclar tartisilir

Adem Erdoğan
28.12.2009, 23:19
ayazoğlu; o listeye gökhan+umut 6 diye eklemeyi unutmuşsun.

Armağan Dere
28.12.2009, 23:22
Bordo-Mavili ekibe transfer olduktan sonra bir türlü kimseyi memnun edemeyen Gökhan Ünal sonunda sessizliğini bozdu... İsmi Galatasaray ile anılan tecrübeli forvet, FANATİK’e çok özel açıklamalar yaptı. Trabzonspor’un yaşadığı her kötü sonuçtan sonra sürekli isminin gündeme gelmesinden aşırı rahatsız olduğunu dile getiren Gökhan, duygusal bir yapıya sahip olduğu için bundan aşırı rahatsızlık duyduğunu söyledi. İşte yıldız golcünün ses getirecek sözleri:

‘Cim Bom’la anlaşmıştım’

‘İstenmiyorsam giderim’

Fanatik Çok Özel / Murat Akbaş

ilhan
28.12.2009, 23:23
Ayazoğlu'nun eklediği gol krallığı yarışı ülke futbolumuzun içler acısından bir tanesidir.

Vural Kuyumcu
28.12.2009, 23:29

‘Cim Bom’la anlaşmıştım’

‘İstenmiyorsam giderim’

Fanatik Çok Özel / Murat Akbaş
niye ikide bir eski haberleri atiyorsunuz buraya resmi aciklama yapildi bu habere karsi

aktan61
28.12.2009, 23:29
gayse ile anlaşamadı mı hala
?

Vural Kuyumcu
28.12.2009, 23:30
gayse ile anlaşamadı mı hala
?
yok faybeyle anlasti :rolleyes:
Tövbe tövbe

aktan61
28.12.2009, 23:36
yok faybeyle anlasti :rolleyes:
Tövbe tövbe
hayırlı olsun..

Armağan Dere
28.12.2009, 23:50
niye ikide bir eski haberleri atiyorsunuz buraya resmi aciklama yapildi bu habere karsi

1)resmi açıklama yapıldığını bilmiyordum
2)Resmi açıklama bile yapılsa Gökhan Ünal Kayserispor'un bize bir kazığıdır.. artık gökhan Trabzonspor'u kafada bitirmiştir..Bizse Onu bitirmeyerek kendimizi harap ediyoruz...Aslında alışığız böle adamlara

M.S.SOFU
29.12.2009, 00:10
arkadaşlar yapacak bir şey yok,
şu anda gökhana laf giydirerek birş ey olmuyor
kulübün açıklamalarından anladıysanız eğer kulüp bu adamı 5 mly. altında bir teklife satmayacak
eee
bu teklifi tsl de kimse vermeyeceğine göre gökhan elimizde
bari futbolcumuza destek olalım,sahiplenelim
tamam belki çok arkadaş küfrede<cek bu yazdıklarıma bende çok seviyor değilim gökhan'ı ama destek olmak zorundayız

lütfen zor zamanlarda kaçanlardan olmayalım
biraz daha dirayetli olalım

Mustafa Çolak
29.12.2009, 00:13
Fatih - Gökhan İkilisi İş Yapar mı ?

Vural Kuyumcu
29.12.2009, 00:19
1)resmi açıklama yapıldığını bilmiyordum
2)Resmi açıklama bile yapılsa Gökhan Ünal Kayserispor'un bize bir kazığıdır.. artık gökhan Trabzonspor'u kafada bitirmiştir..Bizse Onu bitirmeyerek kendimizi harap ediyoruz...Aslında alışığız böle adamlara
Oyuncumuz Gökhan Ünal son günlerde ismi etrafında yoğunlaşan transfer söylentileri üzerine bir açıklama yaptı.

Açıklamasında Trabzonspor’un sözleşmeli futbolcusu olduğunu dile getiren Gökhan, şu an itibariyle bunun dışında bir gerçeğin söz konusu olmadığını vurguladı. Bordo-Mavili formayı giyerken hiçbir takım sempati duymasının düşünülemeyeceğini kaydeden Gökhan, “Bizler profesyonel insanlarız. Amacımız formasını giydiğimiz kulübün menfaatlerini sonuna kadar korumak ve elimizden gelen en iyi hizmeti verebilmektir. Benim Trabzonspor forması altında da yapmaya çalıştığım budur. Sözleşmemle ilgili olarak elbette kulübümün şahsımla ilgili vereceği karara saygı duymaktan başka bir tavır sergilemem mümkün değildir. Ama bireysel olarak herhangi bir arayışım da bulunmamaktadır. Şu anda devre arası kampına kadar iznimi geçirmekteyim” diye konuştu.
Golcü bir oyuncu olarak geçen sezon iyi bir performans çizdiğini ancak özellikle bu sezon ligin ilk yarısında beklenen sayıya ulaşamamanın kendisini herkesten fazla rahatsız ettiğinin altını çizen Gökhan Ünal, “Bu durumdan dolayı bazı sıkıntılar ve rahatsızlıklar yaşadığım doğrudur. Ama bunlar benim şahsımla ilgili konulardır. Profesyonel futbolcular olarak karşılaştığımız zorlukları aşmada gereken gayreti göstermeliyiz. Üzerime düşen sorumluluğun farkındayım” yorumunu yaptı.

Cafer KILIÇSOY
29.12.2009, 00:49
Bişeyleri anlamak çok mu zor arkadaşlar. Aylardır şunu anlatmaya çalışıyoruz; Değil sadece Gökhan'ı, herkesi eleştirebilirsiniz. Bu sizin hakkınız. Bunu için buradayız zaten. Yalnız ALLAH aşkına şu ''Eleştiri'' ve ''Hakaret'' kavramlarını bir ayrıt edin gözünüzü seveyim. Hiçbir yönetici arkadaşım sizin mesajlarınıza müdahale etmekten veya ceza vermekten hoşnut değil. İnanın bu hoşumuza gitmiyor. Bir yorumu yazarken belirli bir zaman, belirli bir emek harcıyorsunuz. Yazık değil mi bu emeğinize? Bir mesaja müdahale ederken 10 kez düşünüyoruz. Şu bizim düşündüğümüzün onda birini siz düşünseniz sorun kendiliğinden hallolacak aslında. Hangi başlığa mesaja müdahale ediyorsak ilgili kişinin ya yalakası oluyoruz ya da düşmanı(!). Ayıp, vallahi ayıp. Lütfen biraz empati.

Gelelim asıl konumuza. Gökhan alındığı gün burada sevinç çığlıkları atılırken hiçte sevinemeyen birkaç kişiden biriydim o gün. Gökhan Ünal'ın bu takıma zerre kadar bir katkısının olacağına inanmıyordum. Kayseri'de oynarken bile böyle düşünüyordum. Sonuç; Bursa'ya geçen sezon 90+6'da attığı golden başka birşeyini hatırlamıyorum. Belkide çok iyi niyetlidir bilemem ama Trabzonspor ve Gökhan Ünal zıt kavramlar bence.

Eskilerimizin bir lafı vardır, ''Satıpta pişman olmak saklayıpta pişman olmaktan iyidir'' Eğer Galatasaray üç aşağı beş yukarı her iki taraf içinde makul bir fiyatla gelirse (ki Galatasarayın Gökhan'ı istemesini 25 senedir futbolu yakından takip eden birisi olarak çözebilmiş değilim) forvetsiz kalma pahasına da olsa satılması taraftarıyım. Bu hem Trabzonspor için hemde Gökhan için daha hayırlı olacaktır. Şenol Hoca da bugün üstü kapalı olarak buna vurgu yaptı bana göre.

Uzun lafın kısası Gökhan Ünal aşısı Trabzonspor'da tutmadı. Fazla üstelemenin de bir anlamı yok

Armağan Dere
29.12.2009, 00:57
Oyuncumuz Gökhan Ünal son günlerde ismi etrafında yoğunlaşan transfer söylentileri üzerine bir açıklama yaptı.

Açıklamasında Trabzonspor’un sözleşmeli futbolcusu olduğunu dile getiren Gökhan, şu an itibariyle bunun dışında bir gerçeğin söz konusu olmadığını vurguladı. Bordo-Mavili formayı giyerken hiçbir takım sempati duymasının düşünülemeyeceğini kaydeden Gökhan, “Bizler profesyonel insanlarız. Amacımız formasını giydiğimiz kulübün menfaatlerini sonuna kadar korumak ve elimizden gelen en iyi hizmeti verebilmektir. Benim Trabzonspor forması altında da yapmaya çalıştığım budur. Sözleşmemle ilgili olarak elbette kulübümün şahsımla ilgili vereceği karara saygı duymaktan başka bir tavır sergilemem mümkün değildir. Ama bireysel olarak herhangi bir arayışım da bulunmamaktadır. Şu anda devre arası kampına kadar iznimi geçirmekteyim” diye konuştu.
Golcü bir oyuncu olarak geçen sezon iyi bir performans çizdiğini ancak özellikle bu sezon ligin ilk yarısında beklenen sayıya ulaşamamanın kendisini herkesten fazla rahatsız ettiğinin altını çizen Gökhan Ünal, “Bu durumdan dolayı bazı sıkıntılar ve rahatsızlıklar yaşadığım doğrudur. Ama bunlar benim şahsımla ilgili konulardır. Profesyonel futbolcular olarak karşılaştığımız zorlukları aşmada gereken gayreti göstermeliyiz. Üzerime düşen sorumluluğun farkındayım” yorumunu yaptı.

Vural ben bu mesajı okuduğumda zerre kadar Gökhan'ın Trabzonspor'u düşündüğünü düşünmüyorum...Hep klişe laflar etmiş...Onları her insan söler futbolcu taraftara göre düşünmek zorundadır ve taraftara kendini sevdirmek zorundadır hangi açıdan deme bence anladın ne demek istediğimi Gökhan Ünal'ı da bu kadar savunma...Gözler görüyor herşeyi...

Vural Kuyumcu
29.12.2009, 01:13
Vural ben bu mesajı okuduğumda zerre kadar Gökhan'ın Trabzonspor'u düşündüğünü düşünmüyorum...Hep klişe laflar etmiş...Onları her insan söler futbolcu taraftara göre düşünmek zorundadır ve taraftara kendini sevdirmek zorundadır hangi açıdan deme bence anladın ne demek istediğimi Gökhan Ünal'ı da bu kadar savunma...Gözler görüyor herşeyi...
ben güveniyorum ona suc mu ayip mi :)

Emre7
29.12.2009, 01:15
Siz bir arkadaşınızın yüzüne küfür etseniz, sonrada bir şey isteseniz o bunu yerine getirir mi?
Gökhan Ts içinde istediği imkanı bulamadı. Bundan dolayı da bu durumda. Başarılı olabilr. Ama zorlamalımı bilemiyorum?

sifuni
29.12.2009, 01:17
bence ilk sezon buldu baski her takimda vardir nihatada ayni seyler daha 5.haftadan yapilmaya baslandi profesyonelin isi bunu kirmaktir kiramamissa ve duygularini yenemiyorsa gitmelidir bence

Armağan Dere
29.12.2009, 01:29
ben güveniyorum ona suc mu ayip mi :)

Ben sana suç ya da ayıp demedim..Sadece azcık duygusallığı bırak diyorum..Gökhan da diyoya bende duygusalım:).....Trabzonspor taraftarı yeri gelince gerçekçi düşünmelidir.

Cem Akyüz
29.12.2009, 01:31
Gökhan'ı en çok savunanlardan biriydim..Hatta bazı yazılarımda kalp bile kırmış olabilirim..ama bu sene itibari ile söylüyorum savunulacak bir yanı kalmadı..Ruhsuz bir adam var sahada..Kan uyuşmadı diyelim yolların ayrılması iki taraf içinde iyi olacaktır

yorumsuz6117
29.12.2009, 01:34
Gökhan sen daha burdamısın

Anıl C
29.12.2009, 01:38
tabi kimse cebinden 6.5 milyon avroya vermediği için satın, atın, defolsun demek kolay.
arkadaş lafla peynir gemisi yürümüyo
klavye başından tuşlara basmak kolay
bize masrafı neredeyse 9 milyon avroya yakın.
bide yöneticiler çıkmış en az 4-4.5 milyon avro isteriz diyo.
hadi satmak istesek kim bu krizde bu paraları verebilir
sabretmemiz lazım
daha ligte doğru dürüst Türk forvet oyuncusu bulunamazken biz elimizdeki değerlere sahip çıkmıyoruz.
siz destek olun
asıp kesme zihniyetindende kurtulun.

umarım gökhan giripte burada yazılanları okumuyordur.
bi anasına sövülmediği kaldı
onu da maçlarda diyen diyo.
ben yazdıklarımın hala arkasındayım
allah bu taraftar zihniyetindeki yoneticilerden bizi korusun

onur-61
29.12.2009, 03:24
yazik be
bu adamida harcadiniz ya
ama zaten hangi futbolcuyu harcamiyoruzki

Kubilay ŞAHİN
29.12.2009, 03:35
Bu Adamda Harcanmamak İçin Biraz Çaba Gösterseydi Keşke..

Ibrahim Gaygusuz
29.12.2009, 06:10
Bu adam benim gozumde Antep macinda bitti

M.S.SOFU
29.12.2009, 08:36
ntvsporu açın yaklaşık 20 dk dır bizim gökhan konusunu fatih transferini konuşuyorlar

SEDAT
29.12.2009, 09:45
-gs iyi bi para verirse hatta aydında olur satılmasından yanayım...

ESER
29.12.2009, 10:04
ersun yanal icin de ne bicim hoca gitsinde kurtulalim diyen bir kesim vardi, bu da hoca mi diyen,.. serdar bali gaziyla onu da harcamisti bu zihniyet ama cok gecmeden hugo bross markali silindir takimin ustunden gecince anlamisti onun kiymetini.. gokhan satilir ve gittigi takimda basarili olursa ayni seyler gokhan icin de soylenmez insallah da aramayiz onu.. fatih gelsin gokhan gitsin.. niye peki.. fatih gelsin gokhan kalsin olmuyo mu? bol mu gelir bize iki tane kaliteli forvet. bu gokhan bu kadar dogranmaya dayaniyor ya aslinda bu bile basari.. 20000 adam her mac sovsun, yolda yururken lafla taciz edilsin sonra ciksin takir takir gol atsin..heralde gs nin hakan sukuru zamaninda bizde olsaydi meydanda coktan asmistik onu, ben ondan daha balta bir futbolcu tanimadim hayatimda ama ona verilen deger de ortada.. gokhani elestirelim kabul ama bu kadar da hakaret yakismiyor.. iyi yada kotu o adam bizim formamizi giyiyor

SEDAT
29.12.2009, 10:23
-gökhana hakaret varsa gereği yapılır

-Ama artık eleştiri yapanlarda Trabzonspor düşmanı oluyor...
-Gökhanın gözlerinden konuşmalarından belli kafasında bitirmiş
-Kimse merak etmesin burda kimse kimseye hakaret edemez...

Tayfun
29.12.2009, 10:26
Bu adam futbolculuk ruhunu kaybetmiş be! Seni kim transfer eder acaba...!

yorumsuz6117
29.12.2009, 12:32
Gökhan Ünal Galatasaray yolunda
29 Aralık 2009 Salı 11:23
Gökhan Ünal’ın haklarını elinde bulunduran Batur Altıparmak Kulüpler görüşüyorlar, anlaşırlarsa bu transfer gerçekleşir dedi...

Galatasaray’a transferi söz konusu olan Trabzonsporlu Gökhan Ünal’ın temsil haklarını elinde bulunduran Batur Altıparmak, Kulüpler görüşüyorlar, anlaşırlarsa bu transfer gerçekleşir” dedi.
Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda konuşan Altıparmak, “Trabzonspor taraftarının kötü futbol nedeniyle tepki göstermesi duygusal bir kişiliğe sahip olan Gökhan’ı çok etkiledi. Psikolojik bir sorun yaşamaya başladı. Kafasındaki sorunu bir türlü yenemiyor. Buna karşın gitme talebi yok. Her şey kulübün vereceği karara bağlı” dedi.
KULÜPLER ANLAŞIRSA BU TRANSFER GERÇEKLEŞİR
Gökhan Ünal konusunda iki kulübün kendi aralarında görüştüğünü kaydeden Altıparmak, "Sonuç ne olur bilemiyorum, biz şu anda bekliyoruz. Trabzonspor ve Galatasaray’ın menfaatleri doğrultusunda bir noktada buluşulursa bu transfer gerçekleşir diye düşünüyorum. Galatasaray bizimle temasa geçmedi. Kulüpler anlaşırsa biz de görüşürüz." dedi.
GÖKHAN’IN PSİKOLOJİSİ BOZULDU
Gökhan'ın geçen yılki performansını hatırlatan Altıparmak, "Gökhan, Trabzonspor’da geçen sezon 15 gol atıp 12 gol pası vermişti ve bana göre performansının yüzde 70’ine yakın bir futbol oynamıştı. Bu sene sezon başı sakatlık geçirmesi, yüzde yüz hazırlanamaması ilk yarının kötü geçmesine neden oldu. Trabzonspor taraftarının kötü futbol nedeniyle tepki göstermesi duygusal bir kişiliğe sahip olan Gökhan’ı çok etkiledi. Psikolojik bir sorun yaşamaya başladı. Kafasındaki sorunu bir türlü yenemiyor." şeklinde konuştu.
GÖKHAN’IN GİTMEK GİBİ BİR TALEBİ YOK
Gökhan Ünal'ın Trabzonspor'dan gitme konusunda bir talebi olmadığını vurgulayan Batur Altıparmak, "Gökhan’ın gitmek gibi bir talebi yok; fakat bazen şartlar talepleri belirliyor. Trabzon’da geçen sezon mutluydu, fakat şu anda sıkıntılı, ama Şenol Güneş’in olması bizim ve taraftarın desteğiyle Gökhan’ın bu durumu atlatacağını düşünüyorum." dedi.
TARAFTAR KÖSTEK DEĞİL, DESTEK OLMALI
Gökhan Ünal’lar kolay kolay yetişmiyor. Bir futbolcu iyi olduğunda herkes sahip çıkıyor, kötü olduğunda da sahip çıkmamız gerekiyor. Dünya futbolunda bir çok futbolcu zaman zaman sorunlar yaşabiliyor, ama bunu destek olarak aşabiliriz, köstek olarak değil. Trabzonspor taraftarı fazla tepki veriyor. En azından şahsi tepkiden çok oyunla ilgili tepki verseler, hem oyuncuyu motive etmiş olurlar ham de takıma fayda sağlarlar. Gökhan’ın bu geçici süreci atlatması için taraftar desteğine ihtiyacı var.

İnternetspor

Miraç Atalay Çiftçi
29.12.2009, 12:34
Sorgulanması gereken konu Gökhan'ın performansıdır. Kişiliği değil.
Aynı zamanda düşünülmesi gereken ikinci bir konuda 6,5 milyon verdiğimiz Kayseri en iyi iki oyuncusunu birer sene ile satmasına rağmen, liderliği zorlayan pozisyondadır. Bizler Jun'dan itibaren çektiğimiz çile ile kalanlarız sadece.

demir
29.12.2009, 13:32
CAFER KILIÇSOY : hemen empatı yapıyorum herkez ıcın ;

fatih tekke buyuk yıldız olarak zenite gidiyor zenitinde eskı bır forvet oyuncusu var adam cok basırılı ? hatta taraftarların sevgilisi fatihde zenite o adamın yerini doldurması ıcın gelıyor ama bir acayiplik var ? fatihin o forvet ıle ozellık ve nıtelıklerı cok farklı ama taraftar o fatihden o futbolcu gıbı olmasını beklıyor ?? ve fatih sosyal baskıya dayanamayarak mac esnasında elı ayagı bırbırıne dolanmaya baslıyor o da ne ? taraftar yuhalıyor kufurler savuruyor hakaretler edıyor kızıyor sınırlenıyor ? ve dıyorlarkı fatihe senden forvet fılan olmaz ??taraftar ayaklanıyor her macın sonunda eskı futbolcularının adını tezahurat edıyorlar ?? fatihin durumu ne olur ???

arkaDASLAR hic kımse bu takımın her oyuncusunu sevmek zorunda degıldır ama desteklemek zorundadır ? taraftar ne ıcın vardır ? taraftar bagırır destekler ıtıcı guctur ? buyuzden futbol taraftar destegı ıle oynanır pekı ya bızde ? bızım taraftarımızın gozu burunmus sadece bordomavi sevgisi ile hareket edıyor ama yanlıs edıyor ? bızler basarı beklıyoruz ama destekleyerek degıl ? eskı basarılarımızdan dolayı burnumuzu oyle bır kaldırmısızkı her macı kazanmamız gerektıgını dusunuyor aksı durum oldugundada gunah kecisi arıyoruz ???

artık anlayın bu takımın sorunu futbolcular degıl taraftardır ?? taraftar taraftar olmayı artık ogrenmelıdır sızde bır futbolcu olsanız maca cıktıgınızda bır stadda 15 tane taraftar gurubunun farklı tezahurat yaptıgı ? ve bu taraftar guruplarının yarısının bırılerın adamı oldukları ıcın kufurler savurdugu bır takımda oynamak ıstemezdınız ?

hadi gelin bunu ılk bız yapalım bordomavi net olarak trabzondakı butun taraftar guıruplarının liderlerini toplayalım ve tek bır tezahurat yapalım eger bunu basarabılırsek ve bu takım basarısız olursa ben bu sıtede esek gibi anırır futbol ızlemeyıde bırakırım..!

Bekir
29.12.2009, 14:27
Gökhan Galatasaraya gitmemeli,Rusya'dan 5 Milyon üstü bir teklif gelirse satılmalı..

yabadallah
29.12.2009, 14:51
Taraftar : Yan tutan, bir yanı destekleyen (kimse), yandaş.

Yukarida taraftarin sozluk anlami renkdaslar, bazi arkadaslarimizin Gokhan hakkindaki yorumlari , hakarete kadar giden sozleri bir taraftar olarak ne gibi bir arti yapabilir Trabzonsporumuza ?

Gokhan Unal hala bizim futbolcumuz ve ligin 2. yarisi kendisi sahada Trabzon icin oynayacak... Eger formunu bulursa burada hakaret eden arkadaslar ne diyecek o zaman ?
Ayni olay Ersun Yanal'a da yapildi burda Ersun Yanal icin denilmedik sey kalmadi ... Ne oldu sonra ??

Destek verelim biraz , kostek olmayalim .. .

Biraz taraftar olalim lutfen ....

Alsak rakip bir takimin taraftarini koysak su foruma oda ancak bu kadar kostek olurdu takima...

Lutfen biraz anlayis...