PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45

bahadır2561
24.12.2009, 13:46
Serdaer arkadasımıza katılıyorum...

Cem Akyüz
24.12.2009, 13:47
Ayrılırsa gittiği kulupte iyi bir performans göstereceğine inanıyorum

Süleyman Sofu
24.12.2009, 13:55
Ben her nekadar Gökhana kızsamda yinede en azından yarım sezon Gökhan ve Fatih Tekkeyi yan yana izlemek istiyorum...

Futbolcuların düşüş dönemi mutlaka olacaktır.Amaç değerleri kaybetmekse buyrun hepbirlikte linç edelim adamı.Evet doğrudur Gökhan formsuz,boşvermiş,lakayt bi durumda ama söyleyin bana böyle bi değeri takımımızda bulundururken onu böyle yerin dibine sokmakmı kazanmakmı gerekir...

Geçen sezon Ankaraspor maçında cezasahası dışında çaprazdan attığı gol,Bursaya son saniyede çaktığı füze,Antalyaya son dakikalarda attığı ve 3-2 öne geçtiğimiz gol bunlar öyle unutulacak anlar deil lütfen arkadaşlar evet Gökhan formsuz Gökhan bitik durumda ama ben derimki onun gibi adamlar her zaman bir şansı daha hakeder...

Remzi
24.12.2009, 13:56
Rakibin içinden geçmeye çalışmana sinir oluyorum.Nasıl bir çalım atma şeklidir bu hayret ediyorum ya.

Emirhan Makul
24.12.2009, 13:56
Bence gitme ihtimali olduğu takımlar ;

Bursaspor
Kayserispor
Ankaragücü.

Bunun dışında rusya haberlerine inanmıyorum bu takımlar teklif yapacaktır belkide yapışmıştır bile.

Serdær
24.12.2009, 13:59
Gökhan ÜNAL'ın bu kadar eleştirilmesine şuna bağlıyorum ;

Geçmiş dönemlerde o kadar iyi performas sergiledi taraftar da ondan bunu bekliyor..

Bende bekliyorum ve olacak ..

Yoksa kimse gelip burada Gökhan ÜNAL'ı eleştirmez.

Gider Umut Bulut'u eleştirir..

macuka
24.12.2009, 14:03
Gokhan Unal in moralsizligi tamamen Trabzon kentinde mutsuzluktan kaynaklaniyor zannedersem... Istanbul veya Ankaradaki takimlardan birine gitmek isteyecektir eger giderse...
Gokhan Unal i gozumuzde ne yazik ki buyutmusuz... bizim ki bir tek topa iyi vurmayi iyi biliyor ama onada kimse o sansi vermiyor!
Ne yazik ki eridi gitti Trabzonda, satilmasi yanlis olur, kiraya verilince degerini bulacaktir ve o zaman degerinde satabiliriz..

Gerci bu yonetim onuda beceremez ya!

Zafer Fidan
24.12.2009, 14:05

Bursaspor
Kayserispor
Ankaragücü.

Bunun dışında rusya haberlerine inanmıyorum bu takımlar teklif yapacaktır belkide yapışmıştır bile.

Bursaspora yakisir

Cem Akyüz
24.12.2009, 14:08

Bursaspor
Kayserispor
Ankaragücü.

Bursaspor'a giderse Ertuğrul Hoca ile iyi bir hava yakalar

Özge
24.12.2009, 14:22
Gökhan Trabzonspor'u çoktan kafasında bitirmiş.Hal ve hareketleri çok belli ediyor bunu.Umursamaz bir şekilde sahada dolanıyor.

Emirhan Makul
24.12.2009, 14:24
Bursaspor'a giderse Ertuğrul Hoca ile iyi bir hava yakalar

Ya 3 takımda da bizden iyi oynayacağı kesin çünkü kayseri'de makakula ve kanat oyuncular bursasporda sercan volkan ve forvetlere destek olan mevki futbolcuları mevcut ankaragücü zor bir takım ama yinede bursa veya kayseri onun için iyi olacaktır.

Serdær
24.12.2009, 14:27
Ya 3 takımda da bizden iyi oynayacağı kesin çünkü kayseri'de makakula ve kanat oyuncular bursasporda sercan volkan ve forvetlere destek olan mevki futbolcuları mevcut ankaragücü zor bir takım ama yinede bursa veya kayseri onun için iyi olacaktır.

Emirhan,

Yazdıkların şunu anlıyorum.

Gökhan ÜNAL Trabzonspor takımında harcanıyor..

Top gelmediği zaman gol atamaz , pas atmadıkları zaman gol yapamaz.

Fakat saymış olduğun takımlar , takım oyunu oynadıkları için daha sağlam işlere imza atabilir diyorsun..

Yanlış mı anladım :)

lazo1967_61
24.12.2009, 14:28
Burda iyi oynamadiktan sonra isterse avrupada yilin futbolcusu secilsin.

Faik Yılmaz
24.12.2009, 14:29
Gökhana kızıyorum....

Hem oynamadığı için hemde Umut Bulutla bile karşılaştırılacak kadar kötü oynadığı için....

bahadır2561
24.12.2009, 14:30
Gökhana kızıyorum....

Hem oynamadığı için hemde Umut Bulutla bile karşılaştırılacak kadar kötü oynadığı için....

imza +1967

ApoCaN28
24.12.2009, 14:51
Ruhsuz Oyuncu İstemiyorum . . .

Emirhan Makul
24.12.2009, 14:57
Emirhan,

Yazdıkların şunu anlıyorum.

Gökhan ÜNAL Trabzonspor takımında harcanıyor..

Top gelmediği zaman gol atamaz , pas atmadıkları zaman gol yapamaz.

Fakat saymış olduğun takımlar , takım oyunu oynadıkları için daha sağlam işlere imza atabilir diyorsun..

Yanlış mı anladım :)

Aslında demek istediğim şu Trabzonspor'a karşı oynanan futbol ile kayseri,bursa,ankaragücüne karşı oynanan futbol aynı değil bu takımlarda daha açık alan var buda gökhanın işine gelir daha başarılı olur. Aynı kayseride gol kralı olduğu gibi veya umutun ankaragücünde daha iyi olduğu gibi veya agustinin daha bir çoğu.

Murat Erdem
24.12.2009, 15:08
Senden kurtulduğumuz günü görecekmiyiz bakalım.

Kemhacıoğlu
24.12.2009, 15:35
artık bu adamı görünce midem bulanıyor. bir adam da birazcık onur olsa oynar. bunda gram yok...

Anıl C
24.12.2009, 15:54
bize maliyeti neredeyse 9 milyon avroya yakın
hiç bir kulup bu parayı vermez
bide satarken darbe yicez

Emre Çömez
24.12.2009, 15:57
bize maliyeti neredeyse 9 milyon avroya yakın
hiç bir kulup bu parayı vermez
bide satarken darbe yicez

adam giderken bile zarar veriyor yahu

sametaydin
24.12.2009, 16:01

Bursaspor
Kayserispor
Ankaragücü.

Şimdi bir mantık kuruyorum. Bu oyuncuyu bedava elden çıkarsak bu yazdığın kulüplerden önce fb, gs ya da bjk gökhanı kesin alır en azından yedek filan yapar. Zira istanbul takımlarıyla yarışamazlar para bakımından. Parayla satmaya kalksak ne bursa, ne kayseri ne de ankaragücü bizim istediğimiz parayı veremez öyle bir güçleri yok. Gökhan ünalın bu takımlara gideceğini sanmıyorum.

hg61li
24.12.2009, 16:02
Gökhan Ünal 3 yıl önce bu ligin "GOL KRALI" oldu.
Bir sezonun içinde birbirinden güzel, birbirinden ilginç, hepsi de jeneriklik tam 32 gole imza attı.
Ama Trabzonspor'da uyum sağlayamadı.
Kendisinden duyduğum kadarıyla O da Trabzonspor taraftarından şikayetçi...
İlk geldiği maçlarda bile O oyundayken tribünler "Tekke Tekke" diye bağırıyordu.
Kaldı ki Gökhan tripli bir futbolcu.
Tutmadı Trabzon'da...

Mustafa Yılmaz.20
24.12.2009, 16:03
Gökhan'a talip çıkacağına sanmıyorum.Yani bursa,ankaragücü vs. takımları saymazsak.Bu takımlar zaten doğru dürüst bonservis veremez.Başkanın ligtv'deki açıklamalarına da bakarsak Gökhan bu takımın oyuncusu olmaya devam edecek.

maydin
24.12.2009, 16:23
verdiğimiz parayı alabilsek nereye giderse gitsin.

Semih
24.12.2009, 16:28
Bu işin içinden çıkamıyorum.

Gökhan Ünal, nasıl bu kadar ruhsuz olabilir?

1 değil, 2 değil, 3 değil...

halukozcelik
24.12.2009, 16:38
son krediside bitti...

yorumsuz6117
24.12.2009, 16:39
Ankaragücü'ne gidecek..

Mert Oğuzlu61
24.12.2009, 16:40
Ankaragücü'ne gidecek..

para varmı onlarda ? olsa bile gökhan oraya gitmek istermi ? :)

ihsanbayram
24.12.2009, 16:45
Gamsiz Gökhan ,dün aksamki halinden hic utanmadinmi ???????
Ayakta duramiyorsun ,yaziklar olsun sana !!!!!!!!
Hic icinden demiyormusun ,bu adamlar bana güvenip milyon eurolar yatirim yapti ,biraz kendime ceki düzen vereyim ????
Yazik cok yazik ,cok büyük kazik attin bize !
Dün aksam ki ruhsuz ve halsiz halini görünce senden hic umudum kalmadi ,insallah transfer sezonunda iyi bir paraya seni almak isteyen kulüp cikar yoksa bizi cok daha kahredeceksin !!!

JoKeR™
24.12.2009, 16:46
para varmı onlarda ? olsa bile gökhan oraya gitmek istermi ? :)
Gider heralde gitmesi lazım
Onlarda para bitmez ya hoş bana bana kalsa 10 tane mandal 1 plastik legene veririm ya gökhanı:D:D:D
İyiki ben kulüp yönetmiyom yoksa kasada para yerine madal olurdu:D

ÜNAL
24.12.2009, 16:50
Yorma bizi Gökhan .

http://www.seslichat.biz.tr/wp-content/uploads/2009/08/gokhan-unal-kadro-disi.jpg

ApoCaN28
24.12.2009, 17:03
Taraftarı Sevmeyebilirsin Önemli Değil Ben(biz) de seni sevmiyorum.

Klübü sevmiyor olabilirsin ama bir şekilde prof olmuşsun ve bunun getirdiği sorumluluk olarak aldığın paranın hakkını vermek zorundasın.

ugurozturk
24.12.2009, 17:05
Insallah bi yerde karsima cikarsin; havalaninda ya da forumda...

Sana diyeceklerim var....

Enes Ünal Kaya
24.12.2009, 17:07
Ruhsuz.. Bizi Sevmiyor Olabilirsin Aldığın Para nın Hakkını Ver Bari..
Bide Atamıyor Atamıyor.. Biri Ona Top Atmasın Hemen Bağrıyor.

ugurozturk
24.12.2009, 17:12
Takimdaki diger topcular ondan nefret ediyor. Kayseride de sorunu buydu.. .otu kalkik oldugu icin hic birzaman futbolcu olamayacaktir.

Ne Tolunay onu bi dha geri alir; ne de Ertugrulda gokhana para kaptiracak saflik bulunur.

Kabak tamamen TSnin elinde patlamistir.

Senol Hoca bu macta onu ilk 11 baslatmasinin tek nedeni var. Yonetim demistir...

GS nasilsa paf takimla cikacak; oynat su Gokhani da beki bi gol atar; piyasa yapar cikaririz elimizden denmistir Senol Hocaya..

Yoksa hoca onun notunu daha Koredeyken vermisti..

Uğur Ö.
24.12.2009, 17:14
90 dk hiçmi olumlu birşey yapamaz insan gerçekten olmuyacak kime satacaz acaba :)

Ali Tunahan Güllü
24.12.2009, 17:27
Yorma bizi Gökhan .

http://www.seslichat.biz.tr/wp-content/uploads/2009/08/gokhan-unal-kadro-disi.jpg

Abi adamda hiç futbolcu tipide yok..

Tayfun
24.12.2009, 17:37
La git haburdan ya ;sen forvetmisin ilerde 2 saniye bile topu ayağında tutamıyorsun isteksizsin güçsüzsün daha birsürü şey....

Tolunay Abdioğlu
24.12.2009, 17:38
Yazacak çok şey var ama.

Bunların özeti tek kelime.

'' Ruhsuz. ''

demir
24.12.2009, 17:48
başkan lig tv acıklama yapmıs ve acıklamasında diyor ki : BİZİM SATILIK YERLI OYUNCUMUZ YOKTUR SADECE YABANCILARI SATABILIRIZ ODA KARSILIGINI ALIRSAK ? diyor ? bu konusmadan ne cıkardınız bılmıyorum ama benım cıkardıgım sonuc su fatihle bırlıkte gokhan ve umut bu takımın forvetlerı olacaktır dıyor peki bu dusuncede olan bır baskan bu sebepden gokhanı oynat dermi ? bence demez trabzonspor teknik ekibi suanda Gokhan unalı kazanmaya calsıyor ve kazanma amacının ıcınde bırılerıne cok buyuk iş düşüyor o birileride bizleriz ? bizki cehennem deplasmanların kralıyız bizki 25 yıldır sampıyonluk bekleyen asi baş kaldırıcı taraftarlarız mademki baskanımız ve senol hoca boyle dusnuyor ozman bızde oyle dusunelım ve sahada sadece yuruyen bu oyuncuyu oyle bır hale getırelımkı bizler bunu cok rahat basarabılırız ? eger biz bunu tezahuratımızla guvenle destek olarak yapabılıyorsak zaten bız basarılı bır taraftarız ama yapamazsak ...! dahacok yapamayız

Badaloğlu
24.12.2009, 18:24
Arkadaşlar, eleştiri ayrı hakaret ayrı.Lütfen saygıyı yitirmeyelim... Gökhan'ın oynadığı futbolu halı sahada bile kabul etmiyorlar.Bu haliyle bu takımın forveti olamaz.Trabzonspor formasını giyen futbolcu ona yakışır şekilde sahada mücadele edecek.Yeneriz, yeniliriz o ayrı bir şey ama kesinlikle Trabzonspor'lu futbolcu mücadele etmeli.Arda'nın 90.dakikadaki presini görünce utandım.

Ah Tolunay, Ünal, Osman, Orhan ah! sizde dışardan geldiniz ama öz Trabzonlulardan daha çok sevildiniz zamnında.Neden? Çünkü sahaya adam benliğini koyuyordu oynarken.Eğer Gökhan'ın benliği bu kadarsa, onada bir şey diyemeyeceğiz...

Çakıroğlu İhsan
24.12.2009, 18:41
Ne takıma ne taraftara sevgisi var.Ne de olağanüstü yeteneği var kim bilir bunun gibi kaç tane futbolcu var piyasada hemde 60 kat ucuza bulunabilcek şekilde.
Umut'u eleştiriyolar ama bu Umutun gösterdiği azmin, hırsın onda birini gösterse bu takım bu halde olmazdı.

MuratJ
24.12.2009, 18:54
Toparlanda biran önce terket şehri gökhan!

Mesut
24.12.2009, 18:56
bu adamı savunacak adamın aklından şaşarım bana gökhan demeyin alerjim var

Mustafa ÖZDEMİR
24.12.2009, 19:04
Toparlanda biran önce terket şehri gökhan!
önce fatih gol atmayı öğretsinde ondan sonra gider...

gerenimo
24.12.2009, 19:23
art niyet aramadan, suçlamadan, aşşalamadan oturup düşünmeliyiz. gökhan kaliteli bir futbolcu. geçensene tam anlamıyla formda olmasa da kalitesini golleri ve asistleriyle ispatladı.
hiç bir futbolcunun bilerek kötü oynayacağına iananma, hiç bir futbolcumuzun da iyi niyetinden şüphe etmem. bu geçici bir süreç. taraftar da artık nefret mesajlarına son vermeli. sezonun kalanını tüm oyuncular için katlanılmaz bir hale getirmemeliyiz.

Mesut
24.12.2009, 19:24
satılmalı kesinlikle ersan martin de boşda bedelsiz onu alın yedeğe daha iyi

Tanju
24.12.2009, 19:47
Kimi arkadaşlar Gökhan'ı veriyor başka takımlara istediği oyuncuları alıyor bir de üstüne para alıyor :) yapmayın arkadaşlar Gökhan şu zamanda 3milyon€ bile etmez.

DEEP BLUE
24.12.2009, 19:56
Forum değil, karakter tahlil merkezi mübarek yer... Hey allahım ya... Kazara Tekke gelirse ve üç maç kötü oynarsa, aynı hazır kıta ona da bindirecektir emin olun. asmak kesmek en kolayı çünkü... Yazık, çok yazık...

onur-ts
24.12.2009, 20:17
bu takımdan gönderileceğin günü iple çekiyorum.git artık bu takımdan.istemiyorum seni.oynama artık bu takımda.

Mustafa Çolak
24.12.2009, 20:28
Satabildiğimiz En İyi Fiyata Satmamız Lazım.

serdaracıl
24.12.2009, 21:03
Forum değil, karakter tahlil merkezi mübarek yer... Hey allahım ya... Kazara Tekke gelirse ve üç maç kötü oynarsa, aynı hazır kıta ona da bindirecektir emin olun. asmak kesmek en kolayı çünkü... Yazık, çok yazık...

İyi oynamasını geçtik mücadele etsin yeter. Ama o da yok.

nbay
24.12.2009, 21:14
Kayseri'de Gökhan harekatı
Kayserispor, Trabzonspor'un gözden çıkardığı Gökhan Ünal için harekete geçti. Kayserispor'da gol kralı olan ve takımın başarısında büyük rol oynayan golcü oyuncu Gökhan Ünal, Trabzonspor'a transferinden sonra bir türlü kendisinden beklenen başarıyı sergileyemedi.

Eski günlerini mumla aratan Gökhan son olarak Galatasaray maçındaki kötü futbolu ile şimşekleri bir kez daha üstüne çekti. Trabzonspor yönetim kurulunun ve teknik heyetin sinirlerini geren hatta taraftarın protestolarına maruz kalan Gökhan Ünal, Trabzon'da adeta istenmeyen futbolcu olarak ilan edilmesi Kayserispor'u harekete geçirdi. Kayserispor yönetimi eski futbolcusunu yeniden takıma kazandırmak için Trabzon yönetiminin kapısını çalmaya hazırlanıyor.

Trabzonspor'a 1. 5 sezon öncesi Kayserispor'dan 6 milyon 250 bin Euro bonservis bedeli karşılığı transfer edilen Gökhan'ın yeniden yuvaya dönmesi için tüm olanakların seferber edileceği gelen haberler arasında.
kaynak sporx
Faruk Aydemir/Kayseri

Osman Yavuz
24.12.2009, 21:19
Azcık ruhun varsa yarın çıkar sahaya yansıtırsın.Hiç ümitli değilim ya.
Beni yanıltmadığın için seni tebrik ediyorum.Bir an önce ayrılman dileğiyle.

Adem Erdoğan
24.12.2009, 21:23
Kayserispor, Trabzonspor'un gözden çıkardığı Gökhan Ünal için harekete geçti. Kayserispor'da gol kralı olan ve takımın başarısında büyük rol oynayan golcü oyuncu Gökhan Ünal, Trabzonspor'a transferinden sonra bir türlü kendisinden beklenen başarıyı sergileyemedi.

Eski günlerini mumla aratan Gökhan son olarak Galatasaray maçındaki kötü futbolu ile şimşekleri bir kez daha üstüne çekti. Trabzonspor yönetim kurulunun ve teknik heyetin sinirlerini geren hatta taraftarın protestolarına maruz kalan Gökhan Ünal, Trabzon'da adeta istenmeyen futbolcu olarak ilan edilmesi Kayserispor'u harekete geçirdi. Kayserispor yönetimi eski futbolcusunu yeniden takıma kazandırmak için Trabzon yönetiminin kapısını çalmaya hazırlanıyor.

Trabzonspor'a 1. 5 sezon öncesi Kayserispor'dan 6 milyon 250 bin Euro bonservis bedeli karşılığı transfer edilen Gökhan'ın yeniden yuvaya dönmesi için tüm olanakların seferber edileceği gelen haberler arasında.
kaynak sporx
Faruk Aydemir/Kayseri

2 tane futbolcu versinler yeterlidir.Mehmet Eren + sağbekteki eleman.

Emre GÜRDAL
24.12.2009, 21:31

kaynak sporx
Faruk Aydemir/Kayseri

zaten dun aksmakı macta tolunay kafkasla hurma ordaydı herhalde gokhanı ızlıylardı

Hasan Ayvenli
24.12.2009, 21:46
9 Numarayı derhal çıkar gökhan. bir daha da giyme bu formayı. birazcık yüzün varsa!

Emre Çömez
24.12.2009, 23:18
gökhan olmuyor lütfen derhal git lütfen...

Toraman
25.12.2009, 00:28
Trabzon'da bir çok kalitesiz oyuncu izledim, Olivieralar, Tetteheler geldi geçti, ama bu kadar ruhsuz bir başka oyuncu şu anda hatırlayamıyorum. Ersen Mertin gibi bir adam bile bu takımda iyi kötü bir kaç maç oynadı. Sen ne oynadın Gökhan.

Mustafa Çolak
25.12.2009, 00:32
Abi her bu konuya girdiğimde günaha giriyorum, bu adam nasıl gol kralı oldu ya :mad:

hamucera
25.12.2009, 00:52
Trabzon'da bir çok kalitesiz oyuncu izledim, Olivieralar, Tetteheler geldi geçti, ama bu kadar ruhsuz bir başka oyuncu şu anda hatırlayamıyorum. Ersen Mertin gibi bir adam bile bu takımda iyi kötü bir kaç maç oynadı. Sen ne oynadın Gökhan.
ne oynadığını halen anlamadıysanız açıkça kasıtlı yorum derim,

15 gol 11 asist

Erdem Keser
25.12.2009, 00:53
2 tane futbolcu versinler yeterlidir.Mehmet Eren + sağbekteki eleman.
Ben birinede razıyım:D

Kar kardır:)

reisoğlu61
25.12.2009, 00:57
dünkü maca kadar icimde hep bir isik vardi, ama onuda söndürdün.
artik sirtindaki 9 numarali formayi cikar sahibine teslim et ve kayseriye geri dön

Murat Cömert
25.12.2009, 01:20
ne oynadığını halen anlamadıysanız açıkça kasıtlı yorum derim,

15 gol 11 asist
İstatistlik olarak bakacaksak..Kaç pozısyona girmiş kacını atmıs ? Gecen sezon 5 pozısyondan 1 tanesını atıyodu.. bu sene yanılmıyorsam 14 macta 2 golu var.. toplam 900 dakıka oynamıs.. 450 dakikada 1 gol atabılıyo.. Tam da aradıgımız forvet!

61_Serhat_61
25.12.2009, 02:27
Gökhan gidiyor

Trabzonspor'un ligde Fenerbahçe, kupada ise Galatasaray karşısında aldığı mağlubiyetler sonrasında Teknik Direktör Şenol Güneş'in takımda revizyona gitmesi bekleniyor.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm821979.jpg
GÖKHAN ÜNAL SATIŞ LİSTESİNE KONULUYOR
Trabzonspor'a 1. 5 sezon öncesi Kayserispor'dan 6 milyon 250 bin Euro bonservis bedeli karşılığı transfer edilen ancak aradan geçen zamanda beklenen performansı bir türlü gösteremeyen Gökhan Ünal, Galatasaray maçında ki futboluyla da yönetim kurulunun ve teknik heyetin sinirlerini gerdi. Bordo - mavili taraftarların da yoğun protestosuna maruz kalan futbolcuyu iyi bir teklif gelmesi durumunda satmayı planlayan yöneticilerin, bu konuda Teknik Direktör Şenol Güneş'in de onayını almaya çalışacağı vurgulandı.

Mesut
25.12.2009, 07:19
http://www.medyatrabzon.com/images/news/17912.jpg
Sadri Şener Rusya'ya gitti
25 Aralık 2009 / 01:01
Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener, Rusya'nın Zenit takımında oynayan Trabzonlu futbolcu Fatih Tekke transferi bu kulüple görüşmek üzere Rusya'ya gitti.

Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener, Rusya'nın Zenit takımında oynayan Trabzonlu futbolcu Fatih Tekke transferi bu kulüple görüşmek üzere Rusya'ya gitti.
Dün Tekke’nin bonservisinde küçük pürüzler yaşandığını ifade eden Kulüp Başkanı Şener, akşam saatlerinde gittiği Rusya’da Zenit Kulübü'yle görüşerek transferi gündemde olan Fatih Tekke işini bitirmek istiyor.
FATİH TEKKE OLURSA GÖKHAN GS'YE YOLCU...
Rijkaard’ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başlayan Cim-Bom’da, sürpriz şekilde Trabzonsporlu Gökhan Ünal ismi gündeme geldi.
Trabzonspor’la 2011 yılına kadar sözleşmesi bulunan 27 yaşındaki golcü futbolcu için temasın önceki gün Ali Sami Yen Stadı’nda yapıldığı ortaya çıktı. Galatasaray Başkanı Adnan Polat ile Trabzon Başkanı Sadri Şener’in konuyla ilgili ilk görüşmeyi gerçekleştirdiği öğrenilirken, Karadeniz ekibinin Fatih Tekke’nin işini bitirmesi durumunda transfere onay vereceği ve sarı-kırmızılılara öncelik tanıyacağı bildirildi.
İstanbul’da bulunan Gökhan Ünal transfer konusunun kendisinin dışında geliştiğini belirterek, “Mukavelem devam ediyor. Kulübüm gözden çıkarırsa o zaman önerileri değerlendireceğim” dedi. Galatasaray cephesinde ise Gökhan Ünal transferi ne yalanlandı, ne de doğrulandı.

bir haberde bu kadar mı güzel olur 2 güzel haber birden tekke gelirse gökhan gidecek kul istedi bir göz allah verdi 2 göz :D

crazyman_61
25.12.2009, 09:40
çok bile kaldı bu oyunla

inprise
25.12.2009, 15:53
ne iyi teklifi fatih'in maliyetini karşılayan bir teklif gelmesi durumunda hiç düşünülmeden satılmalı. Bu adamı hiç bir zaman beğenmedim ama hiç bir maçtada gs maçındaki kadar gezen halini görmemiştim. Top gs stoperlerinde iken topun olmadığı yerlere yürüdü durdu. Top sola gökhan sağa, top sağa gökhan sola. Çıldırmamak için zor tuttum kendim, gs maçındaki bu tavirlarını kulübe hakaret olarak kabul edip bileti kesmiş olmaları gerekir.

Serdar A
25.12.2009, 15:57
Gökhan Ünal'a sorulmalı ,Rusya'ya gitmek ister misin , diye .

Eğer hayır , derse , derhal Rusya'ya satılmalı . Rusya onun için uygun ise , Arap emirliklerinden gelecek tekliflere bakılmalı .

Gökhan çok yetenekli bir değerimiz olabilir , ancak o yeteneği taşıyacak karaktere sahip mi , işte orada bazı şüphelerim var .

Ömer TOPAL
25.12.2009, 16:10
Kayseri yada Gs hanginiz bu adamı alırsanız Hayır duamı alıcaksınız....!

T.B_1461
25.12.2009, 16:26
Mürsel dayanamaz ve Gökhan'a da o malum cümleyi kullanır.

http://www.itusozluk.com/img.php/0cb8ec88e0d0aa761420825dce87e72e27269/m%FCrsel+ko%E7ak

BAHADIR33
25.12.2009, 16:29
Gökhan Ünal GS'ye haberinin altındaki yorumlar

tam yerli guiza hatta ondanda beter bune ya allah rakibime vermesin
Misafir 25/12/09 16:16

gökhan galatasaraya ilk 11de oynatmak için alınırsa galatasarayı bırakırım hemde koyu galatasaraylı olmama rağmen...
Misafir 25/12/09 16:02

gökhan ünal'ın bir odundan tek farkı yürüyebiliyor olması. insanı çıldırtacak kadar kötü bir futbolcu, gitsin de nereye giderse gitsin.... gerçi bunların hepsi böyle gidince birden açılım gösterirler ...
Misafir 25/12/09 15:56

gökhan tam besiktasın forveti
Misafir 25/12/09 15:43

trabzon yönetimi gökhanın gitmesi halinde üste para versin.
Misafir 25/12/09 15:31

hangi mantık topa vurmayı beceremeyen birini kurtarıcı olarak almak ister? bu adam yerli guiza arkadaşlar aman haa
Misafir 25/12/09 15:26

Kazım Uzunboy
25.12.2009, 16:49
Rijkaard’ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başlayan Cim-Bom’da

Rijkaard'ın başka işi mi yok? :rolleyes:

İbrahim CİHAN
25.12.2009, 16:56
valla pek inanmadım ama inşallah gs alır bizden :D

Kazım Uzunboy
25.12.2009, 16:59
Kimbilir belkide Ankaragücü'ne gider.

Ali Tunahan Güllü
25.12.2009, 17:03
Bizden gitsinde nereye giderse yolu var..

Emre B.
25.12.2009, 17:24
GS, Gökhan'ı almaz.Transfer yaparken UEFA Avrupa Ligi maçlarında oynatabileceği oyuncuları tercih ederler.

Külünkoğlu
25.12.2009, 17:29
Merhaba Gökhan bu sayfalarda beni gören olmadığı için sen beni tanımazsın, benim adım Metin.
Bu takımın tek gerçek forvetiydin. Söylenenler doğru ise seni Galatasaray istemiş. Bir iyilik yap ne yapıp et bu teklifi kabul et.
Selamlar.

Mollasalihoğlu
25.12.2009, 17:30
Merhaba Gökhan bu sayfalarda beni gören olmadığı için sen beni tanımazsın, benim adım Metin.
Bu takımın tek gerçek forvetiydin. Söylenenler doğru ise seni Galatasaray istemiş. Bir iyilik yap ne yapıp et bu teklifi kabul et.
Selamlar.

:D :D :D

Bir dost..

Adem Erdoğan
25.12.2009, 17:38
Gs'nin istediği yönündeki haberlere hiç inanasım gelmiyor.

Adamlar daha 2 gün önce izledi hep beraber.

Neyse ya inşallah alırlar büyük golcümüzü, en azından gs maçlarımızda defansımız daha az yorulur.

Ahmet Başkaya
25.12.2009, 17:45
Gökhan burayı okuyorsan senden bir kardeş ricası git abi git ...

Atılay
25.12.2009, 17:52
Bi Fatih Tekke'yle de izlemek lazım sonra ah vah etmeyelim içimizde kalmasın çünkü eminim ki gittiği takımda baya gol atar

lazajan
25.12.2009, 17:56
gökhan unal yeter artık ıstemıyosan oynamak dekı ıstemıyorumm yedın bıtırdın takımı sana verılen paralar haram olsunnn

onur-61
25.12.2009, 17:58
gökhani satmak dogru olmaz
f.tekkele beraber oynarsa bence asil gücünü ortaya koyar
gökhan ünal bu degildir

eminimki eger giderse gitti takima gol krali olur

ugurozturk
25.12.2009, 18:25
art niyet aramadan, suçlamadan, aşşalamadan oturup düşünmeliyiz. gökhan kaliteli bir futbolcu. geçensene tam anlamıyla formda olmasa da kalitesini golleri ve asistleriyle ispatladı.
hiç bir futbolcunun bilerek kötü oynayacağına iananma, hiç bir futbolcumuzun da iyi niyetinden şüphe etmem. bu geçici bir süreç. taraftar da artık nefret mesajlarına son vermeli. sezonun kalanını tüm oyuncular için katlanılmaz bir hale getirmemeliyiz.

ne ispatladi gecen sene.... 1 gol atsa; golden sonra hic bir topa kosmuyordu;;

Amac gol atmak degilki; lider ruhlu olmak; takimi costurmak; heyecanlandirmak daha onemli.. salina salina gezersen orta sahan top mu surer...

Onur Şeref
25.12.2009, 19:54

Amac gol atmak degilki; lider ruhlu olmak; takimi costurmak; heyecanlandirmak daha onemli.. salina salina gezersen orta sahan top mu surer...

Anlamıyor musunuz yoksa anlamak mı istemiyorsunuz bilmiyorum.

Burda bu koşma mevzusunu binlerce kere anlattım.

Her futbolcunun bir stili vardır her insanın bir karakteri olduğu gibi.Gökhan'ında özelliği bitiriciliği.Her topa koşmak zorunda değil.Sen o adamı tehlikeli bölgede topla buluşturcaksın ki oda o özelliğini gösterebilsin.

En yakın zamandan size bir örnek veriyim.Son Galatasaray maçının 2.devresinde Gökhan'a atılmayan net 5-6 pas var.O paslar verilse yüzde yüzlük pozisyonlara giricek ve gol atma şansı doğucak.

Gördünüz mü bilmem ama Gökhan o pozisyonlardan sonra sinirinden formasını yedi,kendini dövdü.

Bırakın artık klişe laflarla eleştirmeyide objektif olun.

.....
25.12.2009, 20:00
İstediği yere gidebilir Ama Trabzonsporda kalmasın mümkünse!

yakarcı
25.12.2009, 20:02
gökhan the and oldu bitti istemiyoruz onu

delikoyun
25.12.2009, 20:07
galatasraya gitti gibi cale de satılırsa yerlerine fatih ve darragi alınırsa kimse bizi tutamaz

gerenimo
25.12.2009, 21:03

bu haksızlık olmuş. geçen sene sadece gol için oynamadı. yaptığı asistlerle de en fazla asist yapan futbolcuydu.
bu sene de 3 asisti var. ankaragücü maçında colmana attırdığı golde gol atamayan forvet baskısına rağmen kaleye vurmamış, pas vermiştir.
performansını, formunu, isteksizliğini yeteneklerini eleştirebiliriz ama insan onurunu zedelemeden, suçlamadan aşalamadan yapmalıyız bunları.
benim anlayışımda, geçmiştek tüm futbolcularımız dahil hiç bir futbolcuyu suçlamak yoktur. hepsinin iyi niyetli olduğunu düşünüyrum. gökhan için de bu böyle.
gökhan alındı haberi foruma düştüğü anı hatırlıyırum. o sevince canlı şahit oldum. iyi bir golcü olduğu tartışılmaz. taraftarla yıldızı barışmadı, formunu da bulamadı, şu an ciddi bir bunalım yaşadığı da anlaşılıyor. gökhan açısından da bizden ayrılmak en doğru karar. ancak çok iyi biliyorum ki gökhan gittiği takımda eski formunu yakalayacak. biz de niye bizde böyle olmadı diye düşüneceğiz.

Samet Yildirim
25.12.2009, 21:07
Kurtulmamiz lazim Gökhanla ugrasilmaz. Bekleneni veremedi.

Artik kac para aliriz bilemem ama 3-4 milion euro dan asaga olmaz cünkü cok para kaybi yasamis oluruz...

Mustafa Çolak
25.12.2009, 21:17
Suyun Çok Isındı Senin Burada, Gitmen Gerek Artık Buradan.

bahadır2561
25.12.2009, 21:24
eleştirin eleştirin ama sacma nedenlerle degil..neymiş bilerek oynamıyormus kendiniz inanmıyorsunuz dediklerinize.diger elestiri kosmuyormus adamın stili bu bitiriciligi umut kosuyorda noluyo...

gecmıs sayfaların birinde birisi yazmıstı ''gökhan sana cok kızıyorum cunku seni umutla bile karsılastırıyorlar demısti'' aynen katılıyorum..
su anda Türkiye super ligindeki en kaliteli TÜRK golcü bence..

Sacit
25.12.2009, 21:26
Futbolcu gittiği yerde uyum sorunu yaşayabilir, ama bu kadar da odun kalmak akıl almaz bir durum..

Mustafa Çolak
25.12.2009, 21:27
Tekke Gelip Güzel Bir Performans Gösterip ve Goller Atınca, Acaba Neler Hissedeceksin.

Mustafa Çolak
25.12.2009, 21:28
Futbolcu gittiği yerde uyum sorunu yaşayabilir, ama bu kadar da odun kalmak akıl almaz bir durum..
Yabancı Olsa Belki, Abi Bu Kadarda Olmaz Yani.

Tanju
25.12.2009, 21:32
Bazı arkadaşlar bitiriciliği bunun özelliği diyor, koşmaz diyor. Litmanen'i alalım koşamaz ama bitiriciliği vardır, yabancı statüsüne takılırsa Sergen de olabilir hazır devler ligi falan biraz kondisyonu da vardır. Hay Allah :D

Adem Erdoğan
25.12.2009, 21:35
Bitiriciliği çok iyi olduğuna katılıyorum, yedi bitirdi bizi..

Tanju
25.12.2009, 21:39
Herkes güzel güzel değer biçiyor Gökhan'a. Peki bir Fenerbahçe'li Galatasaray'lı olsanız kimi, kimleri takas verirdiniz Gökhan için?

Beşiktaş; Erhan Güven, Erkan Zengin bonservisiyle Batuhan kiralık uygun görmüş öyle diyorlar :)

hos_cocuk61
25.12.2009, 21:44
Yok koşmazmış, yok o stili imiş o sebepten koşmazmış; yok efendim kem küm, yok efendim kem kem, küm küm de falan filan. Bu sözler bana artık sinek vızıltısı olarak geliyor. Artık masal ve fıkra anlatmayı bırakalım.

Gökhan için en iyi karar; güzel bir fiyata elden çıkarmak olucaktır. Çünkü adam Trabzon'u kafasında bitirmiş artık bir fayda beklemek hayalcilik olur. Ben hayallerle yaşamak istemiyorum; ben gerçekler ile yaşamak istiyorum

Gökhan'dan fayda beklemek hayal; gerçek ise Gökhan'dan bir an önce kurtulmak.

Mustafa Ayazoğlu
25.12.2009, 21:57
GS 2 milyon € satmam, elimde çürütürm. Yedik Kayseri kazığı bir kere. GS giderse gol kralı felan olursa ağır olur. İstediği GS zaten performans onun için sergilemedi.

6.250 milyon € dan ziyade 2 yılda kaybedilen değerlerde Gökhan Ünal katkı payı yüksektir. Maddi açıdan çok manevi yıkımı büyük olmuştur.

Trabzonspor'a tarihinin en büyük dersini vermiştir. Orta sınıf takımlardan bonservis ödeyerek futbolcu almayız inşallah.

Tanju
25.12.2009, 22:00
Gökhan'ın bizden gittikten sonra eski günlerine döneceğini söyleyenler, Gökhan hayatının performansını gol kralı olduğu dönem yapmıştır. O şansı bir daha yok bence.

Onur Şeref
25.12.2009, 22:05
Bazı arkadaşlar bitiriciliği bunun özelliği diyor, koşmaz diyor. Litmanen'i alalım koşamaz ama bitiriciliği vardır, yabancı statüsüne takılırsa Sergen de olabilir hazır devler ligi falan biraz kondisyonu da vardır. Hay Allah :D

Koşmayan Jardel'in neler yaptığı hala akıllarda..

Hem adam pres yapmak mecburiyetinde değil.Sen getir o topları tehlikeli bölgede ver ona bak neler yapıcak.3 kişinin arasında tek kalıyor top kaptırınca top kaptırdı oluyor.Bırakın Allah'ınızı severseniz şu saçma sapan nedenler yüzünden eleştirmeyi.

Gs maçında rahat 5-6 pozisyonu yendi adamın,sahada çıldırdı.Atsalar pozisyon olcak Alanzinho ve Engin Bey 40 metreden şut çekmeyi seçiyor.Sonrada Gökhan suçlu,Gökhan koşmuyor oluyor.

Hiperaktif Umut gibi sağa sola amaçsız yere koşmasındansa koşmamasını nerde ne yapcağı bilmesini tercih ederim.

hos_cocuk61
25.12.2009, 22:15

Hem adam pres yapmak mecburiyetinde değil.Sen getir o topları tehlikeli bölgede ver ona bak neler yapıcak.3 kişinin arasında tek kalıyor top kaptırınca top kaptırdı oluyor.Bırakın Allah'ınızı severseniz şu saçma sapan nedenler yüzünden eleştirmeyi.

Gs maçında rahat 5-6 pozisyonu yendi adamın,sahada çıldırdı.Atsalar pozisyon olcak Alanzinho ve Engin Bey 40 metreden şut çekmeyi seçiyor.Sonrada Gökhan suçlu,Gökhan koşmuyor oluyor.

Hiperaktif Umut gibi sağa sola amaçsız yere koşmasındansa koşmamasını nerde ne yapcağı bilmesini tercih ederim.

Onur, burada kimse Gökhan'ın kalitesini tartışmıyor.

Kalite olarak ligin belli başlı forvetleri arasında; fakat adam Trabzon'u kafasında bitirdi artık adam "beni gönderselerde kurtulsam" diyor

Artık Gökhan bu mantık ile gider ise, hem kendine hemde bize zarar verir.

Ya mantığını düzeltip "ben bu takımı seviyorum" diyecek(takmda kalıp iyi bir performans yakalıyacak) ve takımı benimsiyecek yada başka takıma gidicek.

Belki gittiği yerde gollerini atar; ama burada kalsa o mantık ile yine aynı Gökhan'ı izleriz.

Birde şu açıdan bak, fiyat 6,250 Euro olunca pek tabiki insanların beklentisi yüksek oluyor. Bu beklentilere karşılık veremedinmi tepki olur.

Ahmet Kuru
25.12.2009, 22:17
Gökhan'ın bir sıkıntısı var bu belli..
Şenol Güneş bu sıkıntısını çözerse ne ala....
Yok çaözemezse eğer işimiz var demektir...

Onur Şeref
25.12.2009, 22:22
Haklısı beklenti konusunda ama şahsen bana o paslar atılmasa bende zıvanadan çıkarım.Dikkat ediyorum 4-5 maçtır hep aynı şey oluyor.Forvet oyuncusu beslenmek ister,sende ortasaha oyuncusu olarak onu besleyip gol attırmak zorundasın 40 metreden yanındaki adam boşken kaleye şut çekmek değil.

Ben Gökhan'ın gol attıkça açılcağına inanıyorum.Devre arasında kendini toplayıp ilerde top saklaya bilen bir forvet gelirse,Fatih Tekke veya bir başkası hiç önemli değil ben iş yapacağına inanıyorum.Çünkü ileri atılan her top duvara çarpar gibi geri dönmeyecek ve hücuma yerleşebilcez.

Erbay
25.12.2009, 22:36
Gökhan Ünal bitmiş. Kayseri'deki Gökhan olsa futbol konuşuruz ama bizdeki Gökhan'a bakınca futbol namına hiçbir şey göremiyorum. Beslenmiyor demeyin Gökhan Ünal için Allah aşkına. Geçen sezon en fazla pozisyona giren takımdık. Önce ayağında 3-5 saniye top tutsun. Tek yaptığı şey, topu alır adamın içinden geçmeye çalışır başka yaptığı hiçbir şey yok. Adamın yürüyecek hali yok, ben ne diyorum kendi kendime.

Bitmiş işte savunulacak tek yönü yok. Umut koşuyor işte. Kaptırdığı topun peşinden koşuyor. Gökhan'da o da yok. O sorumluluk o istek o güç bile yok. Tükenmiş. Dibe vurmuş. Ben neydim ne oldum psikolojisi bitirmiş adamı. Gökhan bu kadar yeneteksiz miydi? Hayır. Ama bu kadar kötü olmasının nedeni sadece kendisi. Beslenme çantası falan gerek yok bahane aramaya.

Mert Oğuzlu61
25.12.2009, 22:43
geçen sezon son haftalarda avni akerde 90+6 da attığı frikik golüyle bursalıları hayata küstürmüş, bizi sevinçten çıldırtmıştı, o golden sonra maçı izlediğim kahve yıkılmıştı :D

gitmesini isteyenlerdenim ama acaba şenol hoca onu düzeltebilirmi, şimdi fatihin yanına(sanki aldıkta:D) adam arıyoz ama gökhanı monte etse şenol hoca, düzeltse şu adamı, acaba diyorum 2 gol kralı yan yana ?? merak ne güzel şey :D

gerenimo
25.12.2009, 22:48
Kurtulmamiz lazim Gökhanla ugrasilmaz. Bekleneni veremedi.

Artik kac para aliriz bilemem ama 3-4 milion euro dan asaga olmaz cünkü cok para kaybi yasamis oluruz...

satılması gerektiğine, onun da kendi kariyeri için ayrılması gerektiğine inanıyorum. ama senin profilindeki yattaranın da aynı şekilde gönderilme zamanı gedli de geçiyor bile. hadi gökhanı satarız da yattara elimizde kaldı.

Murat Cömert
25.12.2009, 23:49
Gökhanı duzeltmek için tum takımı yakalım isterseniz ??? Yok top gelseymıs , Biraz daha pas atılsaymıs.. Hangi hikayeden bahsedıyosunuz siz ? Bu adam gecen sezon kac pozısyona girip kacını atmıs kacını kacırmıs ıyıce bı bakın..Bakmanızada gerek yok ızledık hepımız macları..Bu adam bizim forvetımız olacak kapasitede değil.. Ben Trabzonsporda oynadıgı futbola bakarım geçmısı benı baglamaz.. Bu adamda Hırs yok gıtmek ıster gıbı oynuyo..Koşmasına gerek yok jardelde kosmazdı dıyen arkadasımıza soruyorum jardel kac gol atmıs ? gokhan kac gol atmıs ? bırakın onun tarzı bu bahanelerını.. Trabzonsporun forveti koşacak! hırslı olacak! En azından yetenegı olmasa bıle bızı hırsıyla kandıracak bılmem anlatabılıyormuyum..

güneyli
25.12.2009, 23:55
Gökhanın bir sıkıntısı yok.Sıkıntının kendisi gökhan.Kan uyuşmadı.Olmadı.Yapamadı.Trabzonda olmayacak.

Cengiz Çubukcu
26.12.2009, 08:45
Gökhan'ın bizden gittikten sonra eski günlerine döneceğini söyleyenler, Gökhan hayatının performansını gol kralı olduğu dönem yapmıştır. O şansı bir daha yok bence.

çok doğru söylüyorsunuz Gökhan Ünalın kariyeri inişe geçmiştir, Gs'ye gitmek istiyormuş. Diyeceğim tek şey DEFOL layık olduğun yere git...

onur-ts
26.12.2009, 09:05
sen hala burda mısın?gitmedin mi?ne zaman ayrılacaksın bu takımdan?git artık istemiyoruz seni...

61_Serhat_61
26.12.2009, 09:14
gökhan benim enistem kahveyi kapatiyor sana alalim mi :) calistirirsin...
cay getir götür islerine bakarsin :)
ücretide iyidir haaa...
arada bi gelirim yanina yardim ederim sana :)

Ahmet Başkaya
26.12.2009, 09:16
Tipten kaybediyor ...

Takım için oynadığı imajı sergileyemiyor bi ruhsuzluk bi isteksizlik ...

En başından beridir ..

Kazım Uzunboy
26.12.2009, 09:27
Kayıp yıldız Gökhan Ünal!

Büyük umutlarla ve rekor bir bonservis bedeliyle geldi ama özellikle bu sezon vasatı dahi aşamadı. Verilen fırsatları elinin tersiyle iten golcü için Antalya son şans.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm822924.jpg

Kayserispor’da kelimenin tam anlamıyla harikalar yaratan, gol krallığı tacı takan ve devleri peşinden koşturan Gökhan Ünal, Trabzonspor’a geldiğinde herkes eski yıldızların boşluğunun dolacağını düşünmüştü. İlk sezonunda 15 gollük bir performans sergilemesine rağmen genel formuyla eleştirilen Bordo-Mavili oyuncu, bu dönemin ilk yarısında ise büyük hayal kırıklığı yarattı. Geride kalan süreçte sadece 2 golü bulunan ve bunların birini Egemen’in 3 golle yıldızlaştığı İstanbul Belediye, diğerini de Kayserispor’a atan Gökhan Ünal, isteksiz ve konsantrasyonu düşük görüntüsüyle tribünlerden tepki çekti. Fatih Tekke isminin daha sık telaffuz edilmesinde de bu performansıyla önemli rol oynayan golcüyü hayata döndürmek için hocası Şenol Güneş seferber olmuş durumda.

Yakından izlenecek
Geldiği günden beri Umut ile birlikte Gökhan’ın üzerine titreyen Güneş’in Antalya kampında her oyuncu gibi onları da göz hapsine alacağı belirtildi. Camiaya yakın kaynaklar, Gökhan’ın beklentilere yanıt verememesi ya da bu alana takviye yapılması halinde transfer listesine gireceği görüşünde birleşiyor.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Mesut
26.12.2009, 10:08
http://www.medyatrabzon.com/images/news/17980.jpg
'Gökhan için Kararı Şenol Güneş Verecek'
26 Aralık 2009 / 08:59
Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Galatasaray'ın Transfer Etmek İstediği Gökhan Ünal İçin Net Konuştu: "Kararı Şenol Güneş Verecek."

Yener, Radyospor'da Aydın Cingöz ile Gündem programına yaptığı açıklamada, "Galatasaray'ın Gökhan Ünal'a ilgisi yeni değil. Kayserispor'da oynadığı dönemden beri bu ilgisi var. Bu sezon Galatasaray Gökhan'ı almak istediğini bize iletti; ama transfere izin vermedik. Son tekliften ise haberim yok." dedi.
Gökhan Ünal'ın kendileri için değerli bir futbolcu olduğunu söyleyen Yener, "Gökhan Ünal ligin ilk yarısında üzerideki gol atamam basrkısını atamadı ama ondan beklentilerimiz büyük. Teklif gelirse bu oyuncuyu Galatasaray'a transferine olumklu ya da olumsuz yanıt verecek isim Şenol Güneş'tir. Gökhan Ünal, Şenol hocanında çok güvendiği ve sevdiği bir futbolcu." diye konuştu.
Yener, Fatih Tekke'nin transferi hakkında da, "Fatih ile sorun yok. Kulübü ile görüşmelere başladık. Zenit'in 2 milyon Euro bonservis bedeli istediğini duyduk." dedi.

delikoyun
26.12.2009, 10:13
gökhan bizdeki performansının üzerinde bir performans sergiler çünkü gs nin orta sahası çok koşan basan pres yapan top kapan orta saha gökhan koşmayan bir oyuncu bizim gibi orta sahası olan takımlarda gökhan fiyasko olur çok koşan takımlarda başarılı olur gs de bizdekinden daha başarılı olacağı kesin bizde ise daha da kötü olacağı kesin bir oyuncu alırken önce yanındakilerle uyumuna bakılarak alınır gökhan olayında hiç bakılmadan alındı gabriç alanzinho colman selçuk hiç biri pres yapmıyo gs de arda mehmet topql mustafa sarp ayhan hepsi at gibi koşuyo bu bağlamda değerlendirin

Serdær
26.12.2009, 10:59
Gökhanı duzeltmek için tum takımı yakalım isterseniz ??? Yok top gelseymıs , Biraz daha pas atılsaymıs.. Hangi hikayeden bahsedıyosunuz siz ? Bu adam gecen sezon kac pozısyona girip kacını atmıs kacını kacırmıs ıyıce bı bakın..Bakmanızada gerek yok ızledık hepımız macları..Bu adam bizim forvetımız olacak kapasitede değil.. Ben Trabzonsporda oynadıgı futbola bakarım geçmısı benı baglamaz.. Bu adamda Hırs yok gıtmek ıster gıbı oynuyo..Koşmasına gerek yok jardelde kosmazdı dıyen arkadasımıza soruyorum jardel kac gol atmıs ? gokhan kac gol atmıs ? bırakın onun tarzı bu bahanelerını.. Trabzonsporun forveti koşacak! hırslı olacak! En azından yetenegı olmasa bıle bızı hırsıyla kandıracak bılmem anlatabılıyormuyum..

Öncelikle sunu söylemek istiyorum..

Gökhan ÜNAL 15 gol 11 asistle oynadı.

Bu ne anlama geliyor hem asist yönünden hemde golcülük yönünden 1,5 sezonda Trabzonspor'da gayet iyi bir performans sergiledi.

Bu sezonun ilk devresinde zaten takım olarak kötü olan Trabzonspor'da Gökhan ÜNAL'ı kurtarıcı olarak görüp herşeyi ondan yapmasını bekliyorsanız zaten yanılgıdasınız demektedir.

Kaldı ki bu sezon birçok maçta yedek oturduğunuda unutmayalım..

Bak Gökhan ÜNAL Umut Bulut ile kıyaslanıyorsun..

Bunları görüp ona göre davran ..

Murat'
26.12.2009, 11:09
4 milyon euro artı Aydın karşılığı satılabilir bence.Kafasında Trabzonspor'da oynamak yok sanki.

Mesut
26.12.2009, 11:20
İste Son Dakika Gökhhan Haberi..
26 Aralık 2009 / 10:19
Gökhan Trabzon defterini kapattı

Golcu futbolcu Gökhan Ünal, Trabzonspor defterini kapattığını ve Galatasaray’da oynamak istediğini söyledi...

Gökhan Ünal, Trabzonspor defterini kapattığını ve Galatasaray’da oynamak istediğini söyledi. Golcü oyuncu, “Trabzon’da kafam hiç rahat olmadı. Bu yüzden beklentileri karşılayamadım” dedi
Galatasaray’ın sürpriz şekilde gündemine aldığı ve kupa maçının devre arasında Başkan Adnan Polat’ın Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’den istediği Gökhan Ünal, tatilini geçirmek için Ankara’ya giderken bordo-mavililer ile olan bağının koptuğunu söyledi.
Golcü oyuncu, “Trabzon’da artık faydalı olamayacağım. Galatasaray’ın her yönüyle bana uygun bir takım olduğunu düşünüyorum. Her şeyden önemlisi, bu takıma karşı bir sempatim olduğunu herkes biliyor” ifadesini kullandı.
Trabzon’daki dönemini anlatan Gökhan şunları söyledi: “Benim Kayseri’deki performansım ortada. Bir Anadolu kulübünde gol krallığına ulaştım. Ancak Trabzon’da kafam hiç rahat olmadı. Hep baskı, hep stres... 15 gol, 15 asist yaptım ama yine yaranamadım. Trabzon’da futbol oynamak çok zor. Bir futbol kenti ama sizden sürekli birşeyler bekleniyor. Kaçırdığınız gol sonrası sanki stat yıkılıyor. Trabzon’da ne yazık ki kafam hiç rahat olmadı. Bu yüzden de beklentileri karşılayamadım.”

27 yaşındaki futbolcu, “Galatasaray’ın istemesi bana gurur verir. Heyecanlıyım ve bu transferin gerçekleşmesini bekliyorum. Aslında Trabzon’a gitmeden önce de Galatasaray’a gitmem söz konusuydu. Ancak yüksek bonservisim yüzünden gerçekleşmemişti. Kısmet bugüne diyelim” yorumunu yaptı.
Bu arada Gökhan Galatasaray’a transfer olursa, Trabzonspor’la bu sezon Avrupa Ligi ön elemesinde oynadığı için Avrupa Kupaları’nda forma giyemeyecek.

diyor gökhan şimdi bişe derdimde senın için ceza yiyemem ona bile değmezsin

Serdær
26.12.2009, 11:26
İste Son Dakika Gökhhan Haberi..
Gökhan Trabzon defterini kapattı

Golcu futbolcu Gökhan Ünal, Trabzonspor defterini kapattığını ve Galatasaray’da oynamak istediğini söyledi...

Gökhan Ünal, Trabzonspor defterini kapattığını ve Galatasaray’da oynamak istediğini söyledi. Golcü oyuncu, “Trabzon’da kafam hiç rahat olmadı. Bu yüzden beklentileri karşılayamadım” dedi
Galatasaray’ın sürpriz şekilde gündemine aldığı ve kupa maçının devre arasında Başkan Adnan Polat’ın Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’den istediği Gökhan Ünal, tatilini geçirmek için Ankara’ya giderken bordo-mavililer ile olan bağının koptuğunu söyledi.
Golcü oyuncu, “Trabzon’da artık faydalı olamayacağım. Galatasaray’ın her yönüyle bana uygun bir takım olduğunu düşünüyorum. Her şeyden önemlisi, bu takıma karşı bir sempatim olduğunu herkes biliyor” ifadesini kullandı.
Trabzon’daki dönemini anlatan Gökhan şunları söyledi: “Benim Kayseri’deki performansım ortada. Bir Anadolu kulübünde gol krallığına ulaştım. Ancak Trabzon’da kafam hiç rahat olmadı. Hep baskı, hep stres... 15 gol, 15 asist yaptım ama yine yaranamadım. Trabzon’da futbol oynamak çok zor. Bir futbol kenti ama sizden sürekli birşeyler bekleniyor. Kaçırdığınız gol sonrası sanki stat yıkılıyor. Trabzon’da ne yazık ki kafam hiç rahat olmadı. Bu yüzden de beklentileri karşılayamadım.”

27 yaşındaki futbolcu, “Galatasaray’ın istemesi bana gurur verir. Heyecanlıyım ve bu transferin gerçekleşmesini bekliyorum. Aslında Trabzon’a gitmeden önce de Galatasaray’a gitmem söz konusuydu. Ancak yüksek bonservisim yüzünden gerçekleşmemişti. Kısmet bugüne diyelim” yorumunu yaptı.
Bu arada Gökhan Galatasaray’a transfer olursa, Trabzonspor’la bu sezon Avrupa Ligi ön elemesinde oynadığı için Avrupa Kupaları’nda forma giyemeyecek.

diyor gökhan şimdi bişe derdimde senın için ceza yiyemem ona bile değmezsin

Yok böyle açıklama ;

Kaynak nedir ?

4 Büyükte oynayan hiçbir futbolcu başka bir takıma transfer olmadan böyle şeyler söylemez.

Kendileri çalıp kendileri oynamışlar ..

Dursun Kaplan
26.12.2009, 11:27
Bence de sallamasyon bir haber. :)

Mesut
26.12.2009, 11:27
Yok böyle açıklama ;

Kaynak nedir ?

4 Büyükte oynayan hiçbir futbolcu başka bir takıma transfer olmadan böyle şeyler söylemez.

gökhan ünalı niye bu kadar savunduğunu merak ediyorum

Serdær
26.12.2009, 11:28
gökhan ünalı niye bu kadar savunduğunu merak ediyorum

Kaynak nedir arkadaşım ?

Mesut
26.12.2009, 11:29
Kaynak nedir arkadaşım ?
medyatrabzon
dün metin08 arkadaşda bile dedibi abim var gökhanın kankası gökhan ünal eşyalarını topladı gitdi ya gs yada kayseride gidecek diye odamı yalan

Serdær
26.12.2009, 11:30
medyatrabzon
dün metin08 arkadaşda bile dedibi abim var gökhanın kankası gökhan ünal eşyalarını topladı gitdi ya gs yada kayseride gidecek diye odamı yalan

Kaynağa bakarmısınız ?

MD.

Mesut taraftarı proveke etme ..

MD'nin nasıl bir kaynak olduğunu herkez biliyor..

Mesut
26.12.2009, 11:32
Kaynağa bakarmısınız ?

MD.

Mesut taraftarı proveke etme ..

MD'nin nasıl bir kaynak olduğunu herkez biliyor..

vay anasını prokovatörde olduk iyimi

corleone
26.12.2009, 11:33
fatih için yer açılacaktı o da yüksek ücreti olan gökhan ünal oldu, ikinci senesinde hiç oynamadı ya da ''oynatılmadı''

Serdær
26.12.2009, 11:35
vay anasını prokovatörde olduk iyimi

Gökhan Ünal için herkez yorum yapabilir eleştiri yapabilir.

Fakat MD'den alıntı yapıp altına ;

''diyor gökhan şimdi bişe derdimde senın için ceza yiyemem ona bile değmezsin''

dersen..

Mesut
26.12.2009, 11:38
Gökhan Ünal için herkez yorum yapabilir eleştiri yapabilir.

Fakat MD'den alıntı yapıp altına ;

''diyor gökhan şimdi bişe derdimde senın için ceza yiyemem ona bile değmezsin''

dersen..

bana bak hemşerim senın var bir sıkıntın benle ama ben internet ortamında kimseyle gerilmem ne gördüysem onu derim haberi gördüm yayınladım dün metin08de aynısını söyledi. kalkmış bana prokatör diyosun kimsin ne hakla
adamı germeyin

Serdær
26.12.2009, 11:40
bana bak hemşerim senın var bir sıkıntın benle ama ben internet ortamında kimseyle gerilmem ne gördüysem onu derim haberi gördüm yayınladım dün metin08de aynısını söyledi. kalkmış bana prokatör diyosun kimsin ne hakla
adamı germeyin

Metin08 kim :)

Onu mu kaynak alacağım..

Benim kimseyle sıkıntım yok olmazda..Trabzonspor'da oynayan futbolcu için savunma yapıyorum..

Gerektiği zaman diğer futbolcular içinde savunma yaparım..

Neyse Mesut uzatmaya gerek yok ..

Mesut
26.12.2009, 11:45
Metin08 kim :)

Onu mu kaynak alacağım..

Benim kimseyle sıkıntım yok olmazda..Trabzonspor'da oynayan futbolcu için savunma yapıyorum..

Neyse Mesut uzatmaya gerek yok ..

bu son olsun mumkünse bir daha benım yazdıklarımı alıntı yapmazsan sevinirim.
bennım ne derdim var gökhanlada burdaki insanları prokove edecem.adam zaten sahada gösteriyor iyi veya kötü olduğunu.benım dememle ne değişecek.ben bu adam sevmıyorum evet doğrudur.
burdaki taraftarı prokove etsem elime ne geçeçek ne karım olacak veya ne kazanacam sabah 9dan beri haber haber bakıyorum takımımla ilgili ne var ne yok neler dönüyor sen kalkmış bana ne diyosun.git başka başlıklarada bak gördüğüm haberi bakıyorum yayınlayan varmı yoksa ben alıntılıyaıp gösteriyorum bu söz olmadı.yakışmadı

macuka
26.12.2009, 11:54
Gokhan kendisi taraftari provoke ediyor zaten... neyi ile mi?
...Yuzundeki ifade ile
...Adamin icinden gecmeyi calismasi ile
...Topu bilerek kaptiriyormus gibi hissettirerek
...Sahada ki "Trabzon da ne isim var, ben bu kadar degersizmiyim?" havalari...

Daha saymaya gerek var mi?

Erbay
26.12.2009, 12:02
Eğer bu haber doğruysa... http://www.milliyet.com.tr/Spor/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&KategoriID=6&ArticleID=1178368&Date=26.12.2009&b=Ver%20elini%20Cim-Bom
Ki, doğru olduğuna inanmak istemiyorum. Yoksa Gökhan, Trabzon'da Abdullah ve Ogün'den fazla tepki alır.

Serdær
26.12.2009, 12:22
Az öncede söylemiştim ;

4 Büyük takımda oynayan hiçbir futbolcu başka bir takıma transfer olmadan bu şekilde yorum yapmaz..

İstisnalar vardır fakat bunlar kaideyi bozmaz..

Orhan Aydın
26.12.2009, 12:24
MDnin haberine ne gerek var sahada belli olmuyor mu ?

Mira_61
26.12.2009, 12:27
http://www.milliyet.com.tr/Spor/Habe...lini%20Cim-Bom (http://www.milliyet.com.tr/Spor/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&KategoriID=6&ArticleID=1178368&Date=26.12.2009&b=Ver%20elini%20Cim-Bom)
Ahhh canımm benimm.Kıyamam ben ona.:D
Kafası rahat değilmiş.:)

yorumsuz6117
26.12.2009, 12:38
Gökhan gidicek kesin gibi artık ..

nbay
26.12.2009, 12:42
bu kadar yazılan çizilenden sonra zaten trabzona hiç dönemez,ogün ve abdullahın ayrılmasından sonraki en nefret verici ayrılık olacak sanırım bizim için

ergin cesit
26.12.2009, 12:45
gitmesi gerekiyor.bu taraftar yeteneksiz olan umut a niye kızmıyor bu kadar kıyaslarsak çok iyi anlarız

Travelair
26.12.2009, 12:45
gs'nin ayak oyunları bunlar. Diyorum ama anlatamıyorum. Son hamleyle ellerinden kaptık ya. Futbolcu zaten dünden razı ama gs'nin ayak oyunları

Orhan Aydın
26.12.2009, 12:48
Akın abi niyet öyle olduktan sonra gsnin yaptıklarının önemi yok aslında.

yorumsuz6117
26.12.2009, 12:51
Adnan Polat'ın Şener'e sitemi
26 Aralık 2009 / 12:49
Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'e sitem ettiği ortaya çıktı.

http://ad.reklamstore.com/pixel?id=610315&t=2http://ad.reklamstore.com/pixel?id=616234&t=2

Bilindiği gibi Galatasaray'ın Gökhan Ünal için Trabzonspor'la temas halinde olduğu konuşuluyor; ancak Galatasaray'ın Gökhan'la ilgili talebinin yeni olmadığı herkesin bildiği bir gerçek.

Deneyimli forvet oyuncusuna, Kayserispor'da oynadığı dönemlerde Galatasaray talip olmuş, fakat Trabzonspor hızlı bir hamle yaparak, Gökhan'ı kadrosuna katmıştı.

Bunun üzerine iki kulüp başkanı arasında yaşananlara şu anda Trabzonspor Genel Sekreteri olan Hasan Yener, Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda açıklık getirdi.

Yener, �Galatasaray'ın Gökhan isteği uzun bir geçmişe dayanıyor. Biz Gökhan'ı Kayseri'den almadan önce Galatasaray istemişti. Biz transferi gerçekleştirdikten sonra Adnan Polat, Sadri Şener'e serzenişte bulundu. Biz bu transfer için koşulları oluşturmuştuk diye. Kısacası Galatasaray, Gökhan için öteden beri istekli. Ama bizim bu aşamada Gökhan'ı bırakmak gibi bir niyetimiz yok� dedi.

Haber61

yorumsuz6117
26.12.2009, 12:51
Gökhan'ın yaptığı açıklamadan önce söylemiş bunları Hasan Yener bakalım bu açıklamalardan sonra ne diyecek..

Tayfun
26.12.2009, 12:55
Trabzonspor kulübüne ruhsuz insanlar lazım değil ! git artık ....!

Punisher-61
26.12.2009, 13:00
tekke transferi icin para lazim...gökhan GSye virilirse cok iyi olur... zaten her maca 10 kisi cikiyoruz gökhan oynarsa..ruhsuz adam

yorumsuz6117
26.12.2009, 13:04
Vay be inanamıyorum.Gökhan ünal bizde.Müthiş bir transfer yaptık.Umut ve Gökhan döktürür vallaha.Burak efendi bu saatten sonra hiç gelme.Bak adam senin gibi yamuk değil.Başkanımla görüştü ve hemen kbul etti.Sadri Baba ve faruk Özak bakanım büyüksünüz.

hosgeldin KRAL artik 9 numaramiz bos kalmayacak

fatih tekke'den doğan boşluğu dolduracak ender futbolculardan biri

ÇOK DOĞRU SÖYLÜYORSUN.sonuna kadar sana katılıyorum.

Hayırlı uğurlu olsun. Umutla birlikte rakiplerin korkulu rüyası olurlar inş.

sadri sener en azinda bir 10 sene baskan kalir bu icraatlarinindan sonra :)

.............

bordo-mavii
26.12.2009, 13:10
açıkçası bana biraz sallama haber gibi geldi.galatasaray kurallar gereği avrupa liginde oynatamayacağı adamı niye alsın.bilemiyorum.
bence ankaragücü ya da bursa gibi takımlara gider

Murat 61
26.12.2009, 13:13
Vay bee. Ne kadar da sevinmişiz transfer ettiğimizde.
Bravo Gökhan. Biz bunları haketmedik ama sen hakettin bu takımdan gönderilmeyi.
Git bakalım kafanın rahat olacağı yere, görelim o göremediğimiz meziyetlerini.
----------------------
Eğer bugün medyada senin ağzından çıkmış olan açıklamalar doğruysa, bu taraftar sana çok güzel uğurlama töreni düzenler hatırlatayım.

Cafer Bulur
26.12.2009, 13:14
Bize ilk transfer oldugu zamanlar yaptigi aciklama kendisini ele veriyordu.

Daha bizle maca cikmadan hedefim avrupa diyordu gökhan.

Bizi basamak olarak bile kullanamadi gökhan...

Adem Erdoğan
26.12.2009, 13:45
Gokhan kendisi taraftari provoke ediyor zaten... neyi ile mi?
...Yuzundeki ifade ile
...Adamin icinden gecmeyi calismasi ile
...Topu bilerek kaptiriyormus gibi hissettirerek
...Sahada ki "Trabzon da ne isim var, ben bu kadar degersizmiyim?" havalari...

Daha saymaya gerek var mi?

bravo servet abi; güzel özetlemişsin.

isimsiz_61
26.12.2009, 14:01
gs maçında sanki içmişte çıkmıştı sahaya sakallar o biçim ne olacak bu gökhanın hali....

Cihad Varlı
26.12.2009, 14:05
Benim gözümde Gökhan bitmiştir . Kalkıpta kimse kendisini savunmasın .

lazajan
26.12.2009, 14:11
ya gokhan topcu muu buırksın gıtsın ya kıme gıdıyosa gıtsınn ona verılen paralara yazıkkk

playa
26.12.2009, 14:13
Böyle teklifleri bir daha bulamayız kesinlikle satılsın. Satamazsak elimizde patlıyacak.Satın gitsin

playa
26.12.2009, 14:13
İyi de para veriyor gs ile fb ben olsam 1milyon euro bile vermem

Tayfun
26.12.2009, 14:51
"Gökhan'ı Galatasaray istiyor ama..."

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, transferde Galatasaray'ın da istediği golcü oyuncuları Gökhan Ünal'ı şu an bırakmak gibi bir niyetlerinin olmadığını söyledi.

Yener, yaptığı açıklamada, transferde bütün yetkilerin teknik direktör Şenol Güneş'de olduğunu belirterek, ''Gökhan Ünal konusunda da kararı Şenol hoca verir. Bundan sonra kalacak ve gidecek oyuncuları hocamız belirleyecek. Yapılacak transferler de ücret belirlemesi de dahil herşeyin yetkisi Şenol hocada olacak'' dedi.

Güneş'in Gökhan'ı vermek gibi bir düşüncesinin bulunmadığını ifade eden Yener, şöyle devam etti:
''İlerleyen dönemlerde ne olur, nasıl olur, şartlar neyi gösterir birşey demek zor. Şenol hoca, Gökhan'ı beğeniyor zaten. Özellikle bu devre arası kampında fizik olarak onu hazırlayarak yararlanma düşüncesi vardı. Zaten bizim forvette oyuncu eksiğimiz var. Şu anda Gökhan'ın transferi konusunda birşey söylemek zor.''

Gökhan'a Galatasaray'ın eskiden beri ilgisinin bulunduğunu anlatan Yener, ''O dönemde Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Gökhan'ı Kayserispor'dan transfer ettiğimiz için başkanımız Sadri Şener'e kırılmıştı'' diye konuştu.

Yener, eski kaptanları Fatih Tekke'nin transferinin ise Zenit Kulübü ile yapacakları görüşmelerden sonra belli olacağını ifade ederek, ''Fatih'in transferinde sorun yok. Kulübünün tavrı önemli'' dedi.

gustavo_colman
26.12.2009, 14:52
direk gönderilmeli

tuncay1984
26.12.2009, 15:00
geldigi parayi veriyo mu gs verin gitsin bunun bize faydasi yok

Tanju
26.12.2009, 15:23

Jardel koşmuyordu atıyordu evet oynuyorsa hala alalım Gökhan'dan şu yaşıyla daha yeteneklidir. Koşmadan atan adam istiyorsan Tekke'miz var söyle koşmasın atsınlar dediğin topları Gökhan'dan kat kat daha çok gol atacaktır.

Ödediğimiz bonservise orantılı adamı da çok kaliteli sanıyoruz, ama unutmayalım biz o parayı Gökhan Ünal'ı alıyoruz diye değil; biz büyük klübüz basarız parayı İstanbul'dakilerle rekabet ederiz diye, prestij amaçlı yaptık. Sezon başı Aziz Yıldırım o kadar parayı Mehmet Topuz'a niye verdi? Sırf o şapkayı giydirebilmek için vermedi mi? Çok mu ihtiyacı vardı Mehmet Topuz'a, bulamaz mıydı daha ucuzunu?

Sende suç bulmuyorum. Geçen sezonki sıkıntıya rağmen Isaac ve Ergin'i gönderip üstüne forvet almayan yönetim suçludur. Suçludur ki senin gibi arkadaşların forvet kavramı son satırında bahsettiğin gibi Umut ve Gökhan'dan ibaret olmuştur...

Murat'
26.12.2009, 15:31
Vay bee. Ne kadar da sevinmişiz transfer ettiğimizde.
Bravo Gökhan. Biz bunları haketmedik ama sen hakettin bu takımdan gönderilmeyi.
Git bakalım kafanın rahat olacağı yere, görelim o göremediğimiz meziyetlerini.
----------------------
Eğer bugün medyada senin ağzından çıkmış olan açıklamalar doğruysa, bu taraftar sana çok güzel uğurlama töreni düzenler hatırlatayım.

Online rekoru kırmıştık o geldiği zaman.

albatros
26.12.2009, 15:33
çok değil yakında bu adamı satarız.ondan sonra dinleyin bakın gökhan bizim hakkımızda neler neler söyleyecek.bizleri nasıl aşağılayacak...

sessizkral_1
26.12.2009, 15:33
arkadaşlar basında gördüğünüz her yazıya inanmayın.Yani gökhanın böyle bir açıklama yapacağına inanıyormusunuz.Adam hiç rahat bırakılmadıki.Saçıyla başıyla heryeriyle uğraşıldı

Mustafa Ayazoğlu
26.12.2009, 16:19
“Trabzon’da artık faydalı olamayacağım. Galatasaray’ın her yönüyle bana uygun bir takım olduğunu düşünüyorum. Her şeyden önemlisi, bu takıma karşı bir sempatim olduğunu herkes biliyor”

“Galatasaray’ın istemesi bana gurur verir. Heyecanlıyım ve bu transferin gerçekleşmesini bekliyorum. Aslında Trabzon’a gitmeden önce de Galatasaray’a gitmem söz konusuydu. Ancak yüksek bonservisim yüzünden gerçekleşmemişti. Kısmet bugüne diyelim”

Gökhan Ünal eğer Galatasaray'a düşük bonservis ile gönderilirse yazıklar olsun.

Ufuk Bayraktar61
26.12.2009, 16:22
habu gökhan ünal ne diyyyyyyy laaaaaa..derhal bu adamı paf takımına yollıcaksın. Gsda vermiceksin. süründüreceksin. hacan sempatim var nedne gidip gsya karşı oynamıyon ... herif. neler derdim sana haşimdi ama burası forum..

Murat Cömert
26.12.2009, 16:30
Öncelikle sunu söylemek istiyorum..

Gökhan ÜNAL 15 gol 11 asistle oynadı.

Bu ne anlama geliyor hem asist yönünden hemde golcülük yönünden 1,5 sezonda Trabzonspor'da gayet iyi bir performans sergiledi.

Bu sezonun ilk devresinde zaten takım olarak kötü olan Trabzonspor'da Gökhan ÜNAL'ı kurtarıcı olarak görüp herşeyi ondan yapmasını bekliyorsanız zaten yanılgıdasınız demektedir.

Kaldı ki bu sezon birçok maçta yedek oturduğunuda unutmayalım..

Bak Gökhan ÜNAL Umut Bulut ile kıyaslanıyorsun..

Bunları görüp ona göre davran ..

Gökhan Ünalı kurtarıcı olarak gormuyorum..Gokhanla ılgılı dusuncem kendını bıle kurtaramayacagı yonunde..

Gokhan unal bu sezon 14 macta oynamıs..9 unda 11 baslamıs maca..toplam 900 dakıka oynamıs ve 2 gol atmıs..Bu adamın hıcbır savunması yok..

Gokhanı Umutla kıyaslamıyorum.. ikisininde bize hayırı yok..Ben neleri gorup nelere gore davranacagımı cok ıyı bılıyorum..O yuzden birinin soylemesıne gerek yok..

Emre Çömez
26.12.2009, 16:32
sana cinconlar yakışıyor

bb

61karradeniz61
26.12.2009, 16:32
Yok böyle açıklama ;

Kaynak nedir ?

kaynak milliyet saglam bir haber degil

Zaten haldun üstünel son noktayi koydu

Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, "Kısa sürede noktayı koymaya çalışıyoruz. Ancak son günlerde sık sık ortaya atılan Gökhan Ünal konusu gerçek değil. Biz bu futbolcuyla ilgilenmiyoruz" dedi.

Kaynak: http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=65896

Burak_52
26.12.2009, 16:46
gs bu haliyle gökhan ı almaz kolpa haberler bana göre

sametaydin
26.12.2009, 16:50
Walla ne olur ne olmaz bilmiyorum ama yöneticilerimiz ikide bir çıkıp da gökhanı bırakmak istemiyoruz gibi açıklamalar yapmasınlar yeter. Sinirlerim bozuluyor hele bir de gökhan gs yi istediğini ima eden açıklamalar yaptıktan sonra.

MuratJ
26.12.2009, 16:55
Gökhan Ünal, Trabzonspor defterini kapattığını ve Galatasaray’da oynamak istediğini söyledi. Golcü oyuncu, “Trabzon’da kafam hiç rahat olmadı. Bu yüzden beklentileri karşılayamadım” dedi.

MİLLİYET’e konuşan golcü oyuncu, “Trabzon’da artık faydalı olamayacağım. Galatasaray’ın her yönüyle bana uygun bir takım olduğunu düşünüyorum. Her şeyden önemlisi, bu takıma karşı bir sempatim olduğunu herkes biliyor” ifadesini kullandı.

Trabzon’daki dönemini anlatan Gökhan şunları söyledi:

“Benim Kayseri’deki performansım ortada. Bir Anadolu kulübünde gol krallığına ulaştım. Ancak Trabzon’da kafam hiç rahat olmadı. Hep baskı, hep stres... 15 gol, 15 asist yaptım ama yine yaranamadım. Trabzon’da futbol oynamak çok zor. Bir futbol kenti ama sizden sürekli birşeyler bekleniyor. Kaçırdığınız gol sonrası sanki stat yıkılıyor. Trabzon’da ne yazık ki kafam hiç rahat olmadı. Bu yüzden de beklentileri karşılayamadım.”

Kaynak: Milliyet / Nevzat Dindar

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=65904

sessizkral_1
26.12.2009, 16:56
arkadaşlar basının uydurması ortalığı karıştırıyorlar bir futbolcu böyle açıklama yaparmı lütfen ama

MuratJ
26.12.2009, 16:57
Sen çok küçük adamsın gökhan ünal her anlamda hemde.

Kazım Uzunboy
26.12.2009, 17:01
Başlığın kilitlendiğini görürüz umarım en kısa zamanda.

Murat Erdem
26.12.2009, 17:12
Sözleşmesi devam eden, profesyonel bir futbolcunun en son yapması gereken şeyi yapmış Gökhan Ünal.

uemit
26.12.2009, 17:24
ben bu fotbulcuyu begenen biri degildim!! ama yinede trabzonsporda da cok goller atacak diye umut ediodum.. hele de bu sezon! ama umdumdan kötü cikti!!

türkiiyede su an 6.5 million edecek golcü yok ve yoktu daè!è

ismail tüfekçi
26.12.2009, 17:25
bu sene antep maçından sonra ben bu forumda yazmıştım bu adam gol atmamaya çalışıyor diye ancak kimse anlamadıki gökganda haklı olarak son 5 maçta pozisyonlara bile girmemeye çalıştı tebrikler yönetim sonunda gördün

Hasan ZAİMOĞLU
26.12.2009, 17:32
işin aslını bilmeden sallamayalım arkadaşlar . bu basının neler yazıp çizdiğini hepimiz biliyoruz !!! sakin tavır sergilemek lazım ! muhakkak bir açıklama yapılacaktır ;)

Mustafa ÖZDEMİR
26.12.2009, 17:36
versinler nondayı alsınlar gökhanı...

sifuni
26.12.2009, 17:40
Gökhan ayni kayseriden bize gelmeden önce tolunay hoca tarafindan kadro disi birakmadan önceki oynadigi futbolu oynuyor .Bizdende gitmek istiyor bence hic durmadan hemen gönderilmeli

Ali Tunahan Güllü
26.12.2009, 17:40
Ver elini Cim Bom!

Gökhan Ünal, Trabzonspor defterini kapattığını ve Galatasaray’da oynamak istediğini söyledi. Golcü oyuncu, “Trabzon’da kafam hiç rahat olmadı. Bu yüzden beklentileri karşılayamadım” dedi.

MİLLİYET’e konuşan golcü oyuncu, “Trabzon’da artık faydalı olamayacağım. Galatasaray’ın her yönüyle bana uygun bir takım olduğunu düşünüyorum. Her şeyden önemlisi, bu takıma karşı bir sempatim olduğunu herkes biliyor” ifadesini kullandı.

“Benim Kayseri’deki performansım ortada. Bir Anadolu kulübünde gol krallığına ulaştım. Ancak Trabzon’da kafam hiç rahat olmadı. Hep baskı, hep stres... 15 gol, 15 asist yaptım ama yine yaranamadım. Trabzon’da futbol oynamak çok zor. Bir futbol kenti ama sizden sürekli birşeyler bekleniyor. Kaçırdığınız gol sonrası sanki stat yıkılıyor. Trabzon’da ne yazık ki kafam hiç rahat olmadı. Bu yüzden de beklentileri karşılayamadım.”

Ali Tunahan Güllü
26.12.2009, 17:43
Gökhan Ünal’ın açıklamaları
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3264-3H7P9Y0B.jpg

Oyuncumuz Gökhan Ünal son günlerde ismi etrafında yoğunlaşan transfer söylentileri üzerine bir açıklama yaptı.

Açıklamasında Trabzonspor’un sözleşmeli futbolcusu olduğunu dile getiren Gökhan, şu an itibariyle bunun dışında bir gerçeğin söz konusu olmadığını vurguladı. Bordo-Mavili formayı giyerken hiçbir takım sempati duymasının düşünülemeyeceğini kaydeden Gökhan, “Bizler profesyonel insanlarız. Amacımız formasını giydiğimiz kulübün menfaatlerini sonuna kadar korumak ve elimizden gelen en iyi hizmeti verebilmektir. Benim Trabzonspor forması altında da yapmaya çalıştığım budur. Sözleşmemle ilgili olarak elbette kulübümün şahsımla ilgili vereceği karara saygı duymaktan başka bir tavır sergilemem mümkün değildir. Ama bireysel olarak herhangi bir arayışım da bulunmamaktadır. Şu anda devre arası kampına kadar iznimi geçirmekteyim” diye konuştu.
Golcü bir oyuncu olarak geçen sezon iyi bir performans çizdiğini ancak özellikle bu sezon ligin ilk yarısında beklenen sayıya ulaşamamanın kendisini herkesten fazla rahatsız ettiğinin altını çizen Gökhan Ünal, “Bu durumdan dolayı bazı sıkıntılar ve rahatsızlıklar yaşadığım doğrudur. Ama bunlar benim şahsımla ilgili konulardır. Profesyonel futbolcular olarak karşılaştığımız zorlukları aşmada gereken gayreti göstermeliyiz. Üzerime düşen sorumluluğun farkındayım” yorumunu yaptı.

Kaynak= http://www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr/)

Serdær
26.12.2009, 17:57
Gökhan Ünalı kurtarıcı olarak gormuyorum..Gokhanla ılgılı dusuncem kendını bıle kurtaramayacagı yonunde..

Gokhan unal bu sezon 14 macta oynamıs..9 unda 11 baslamıs maca..toplam 900 dakıka oynamıs ve 2 gol atmıs..Bu adamın hıcbır savunması yok..

Gokhanı Umutla kıyaslamıyorum.. ikisininde bize hayırı yok..Ben neleri gorup nelere gore davranacagımı cok ıyı bılıyorum..O yuzden birinin soylemesıne gerek yok..

İlk yarıda Trabzonspor takım olarak vasattı zaten.

Sadece Gökhan ÜNAL kötü değerlendirmemek gerekir.

Kalecisinden forvetine kadar tüm oyuncular sorumludur.

Takım olarak kötü olan Trabzonspor'da Gökhan ÜNAL'ın iyi olmasını nasıl bekliyoruz anlamak güç.

Geçen sene takım olarak iyidik buda Gökhan ÜNAL'a yansıdı.

Doğru orantı kurarsak Trabzonspor iyise Gökhan Ünal iyi kötüyse Gökhan Ünal kötü :)

Emirhan Ömeroğlu
26.12.2009, 18:06
Medya'da çıkan haberlerin yalan olduğu belliydi zaten. Böyle haberlere itibar etmeyin. Fatih Tekke gelse bile Gökhan ünal kalmalıdır. Hatta Henry ile Tekke gelse bile Gökhan Ünal kalmalıdır. Ben hiç bir oyuncumuzun istanbul takımlarına gitmesine gönlüm razı olmuyor ezelden beri. fakat gökhan bizde daha çok iş yapacakatır.

bordo61
26.12.2009, 18:13
Ver elini Cim Bom!

Bu ne ya arkasındanda yalanlama gelmiş.

Emirhan Ömeroğlu
26.12.2009, 18:49
Hiç biriniz öğrenemediniz. Medya istanbul medyası haberleri uyduruyorlar bi taraflarından!

Mustafa ÖZDEMİR
26.12.2009, 18:55
6 milyon verdik bu adama.acaba kaça vereceğiz...

krdnz
26.12.2009, 18:57
Yok böyle açıklama ;

Kaynak nedir ?

Mehmet Topuz'un arkadaşı yapar :D

adem73
26.12.2009, 18:58
haber yalansa milliyeti mahkemeye versin

Emre ÖZTÜRK
26.12.2009, 19:00
Takasla Gs ye gidebilir ama bize gelecek oyuncular kim olacak asıl sorun o

adem73
26.12.2009, 19:01
gökhan 1.5 yıldır kasten oynamadıysa aldığı paralar haramdır.şeref....önde gidenidir derim.

delikoyun
26.12.2009, 20:04
Bence uĞur boralla takas yapalim 20 mİlyon euro verdİk bİr sol aÇik alamadik barİ gÖkhan sayesİnde uĞur borali alalimda bu İŞ bİtsİn bİzde faydasi olmaz bİze isiran forvet lazim

Sefa Murat Dokuz
26.12.2009, 20:11
4-5 milyon euro ya elden çıkarabilirsek çok iyi olur.

Zafer Fidan
26.12.2009, 20:19
4-5 milyon euro ya elden çıkarabilirsek çok iyi olur.

Böyle enayiler zor buluruz, tek umudum tüpcü :D

Serdær
26.12.2009, 20:21
Gökhan ÜNAL olmasaydı eğer Trabzonspor'da kim eleştirelecekti bilemiyorum..

Oynamayan Yattara bile bu kadar eleştiri almıyor..

Mustafa Ayazoğlu
26.12.2009, 21:08
"Kulübümün şahsımla ilgili vereceği karara saygı duymaktan başka bir tavır sergilemem mümkün değildir. Bireysel olarak herhangi bir arayışım da bulunmamaktadır."

Gökhan Ünal

MetiN08
26.12.2009, 21:18
bizde zaten forvet sikintisi var fatih tekke gelirse bile bence kalmasi lazim bizde bence gökhan iyi bir forvet ama bundan sonra zor bence gidecek trabzondan

must61
26.12.2009, 21:23
Bana Umut Bulut'u sevdiren forvet oyuncusu...

onur-61
26.12.2009, 22:05
insallah Trabzonda kalir ve burda fazlasiyla konusan üylerin azinin payini verir

geldi günden beri adama hakaret yapildi
trabzonda top oynamak tabi kolay degil
nasil kolay olsun ki herkez topu cok biliyorya

okadar biliyorsaniz topcu siz olsaydiniz

karsinizda makina yok her zaman ayni hareketi yapacak

Insan olun ve bi insan bi sahip cikmayada ögrenin

Fatih Özkan
26.12.2009, 22:09
Gökhan ÜNAL olmasaydı eğer Trabzonspor'da kim eleştirelecekti bilemiyorum..

Oynamayan Yattara bile bu kadar eleştiri almıyor..

Diğer arkadaşları bilmem ama ben Yattara'yı da eleştiriyorum ki benim gözümde bitmiştir Yattara...

insallah Trabzonda kalir ve burda fazlasiyla konusan üylerin azinin payini verir

Utandırsın...
Goller atsın da yeter ki bizi utandırsın!
Ama ruhsuz şekilde dolanmasın sahada!

Mesut
26.12.2009, 22:15
efex61 katılıyorum yeterki gol atsın takıma yararlı olsun utanayım yerin dibine gireyim kapak olayım ama yeterki o başarılı olsun

onur-61
26.12.2009, 22:19
adam gol krali olsa ne yazar
sizin kafar degismeyince
1 gün belki utanirsiniz ertesi gün kimbilir neyi koyardiniz yine
yalanlara gerek yok

siz hic bir futbolu icin stada bagirdinizmi

tabi bagirdiniz.. küfür ederek

Kac kere fotbolculara moral verildi ( tek G. Ünal icin gecerli degil)

Gökhan KAN
26.12.2009, 22:26
Bir ara lakap takıp pankart yaptırmıştık futbolculara ve teknik heyete..Gökhan a Kral demiştik..Şu resmi koyunda kahkahalara boğulayım biraz..

onur-61
26.12.2009, 22:39
Bir ara lakap takıp pankart yaptırmıştık futbolculara ve teknik heyete..Gökhan a Kral demiştik..Şu resmi koyunda kahkahalara boğulayım biraz..

kral degilmi adam....sonucda kral olmadimi
eehh iste alirsin ozaman cevapi

sonucta lakapi taraftar koydu
o demedi bana kral deyin....

adma topunu oynadi kral oldu

Mesut
26.12.2009, 22:43
sabır ya eleştiriyoruz şuçlu oluyoruz
övüyoruz yeterki başarılı olsun biz utanalım diyoruz gene şuçlu oluyoruz la bu gökhanda hiç mi şuç yok herşey biziz ne halt yediysek he biz yaptık sütde leke var gökhanda yok
sabır ey güzel allahım

cahana
26.12.2009, 22:45
nesini savunuyorsunuz şu ruhsuzun anlamıyorum ne yapmış bu sezon koca bir hiç.
bu adamı bu forma altında daha fazla görmek istemiyorum o kadar
go home yankee

onur-61
26.12.2009, 22:48
sücü vardir
adamin kötü zamanlarinda kimse destek cikmadi
anlatmak istedim oda insan

senin üstüne sirf bi iki üc kisi gitse sen ne yapardin

o futbolculara birden 30000 bin kisi üstüne gidiyor:mad::mad::mad:

Mesut
26.12.2009, 22:50
sücü vardir
adamin kötü zamanlarinda kimse destek cikmadi
anlatmak istedim oda insan

senin üstüne sirf bi iki üc kisi gitse sen ne yapardin

o futbolculara birden 30000 bin kisi üstüne gidiyor:mad::mad::mad:

ne kadar acıdım şimdi gökhana ağlayacam şimdi acıların çocugu guiza değilmiş meğer bizim gökhanmış vah canım benım ne üzüldüm şimdi

onur-61
26.12.2009, 22:51
nesini savunuyorsunuz şu ruhsuzun anlamıyorum ne yapmış bu sezon koca bir hiç.
bu adamı bu forma altında daha fazla görmek istemiyorum o kadar
go home yankee

sen ne yaptin bu sene
paso elestiri

Simdi dersin forma aldim kendime televisonun önüne gectim ve kafamda ne kadar küfür varsa onu saydim. yalanmi

hic destek cikmadik

was go home kansst stecke lasse

Mesut
26.12.2009, 22:53
sen ne yaptin bu sene
paso elestiri

Simdi dersin forma aldim kendime televisonun önüne gectim ve kafamda ne kadar küfür varsa onu saydim. yalanmi

hic destek cikmadik

taraftar kartı aldım 2 forma aldım 2 tanede alacam
atkı aldım
saat aldım daha sayamıcağım birsürü şey maçlarada gidiyorum elimden geldiği kadar ben bu fedakarlıkları yaparken gökhan ne yapıyor.
kimse durduk yere kimseyi eleştirmez akıntıya karşı kürek çekme boğulursun

cahana
26.12.2009, 22:55
umutun üstüne çok daha fazla gidildi ama o gitti oyununu oynadı sahada gezinmeyi tercih etmedi istemememin sebebi ileriye dönük hiç ümit vermiyor.ısrar edeceksek isaac çok daha fazla hak ediyor

onur-61
26.12.2009, 22:56
ne kadar acıdım şimdi gökhana ağlayacam şimdi acıların çocugu guiza değilmiş meğer bizim gökhanmış vah canım benım ne üzüldüm şimdi

pehhhh bu gökhan icin gecerli degil
her futbolcuya gecerli

korkma gökhan senin paranala zaten hayatini yasiyor bosuna acima ona

konu burda takima ve futbolculara sahip cikmak

onur-61
26.12.2009, 22:59
taraftar kartı aldım 2 forma aldım 2 tanede alacam
atkı aldım
saat aldım daha sayamıcağım birsürü şey maçlarada gidiyorum elimden geldiği kadar ben bu fedakarlıkları yaparken gökhan ne yapıyor.
kimse durduk yere kimseyi eleştirmez akıntıya karşı kürek çekme boğulursun

senin formaya saata atkiya verdin parayla gezip tozuyor ve hayatini yasiyor

konu bu degildi kocum

cahana
26.12.2009, 22:59
sen ne yaptin bu sene
paso elestiri

hic destek cikmadik

benim yapıp yapmadıklarım beni ve çevremdekileri, gökhanın yapıp yapmadıklarıda trabzonspor taraftarını ilgilendirir.

insanlara akıl dağıtma hastalığından kurtul burada hiçkimse senin gibi düşünmek zorunda değil unutma

Enes
26.12.2009, 23:01
Boğazınımı sıkmışlar Gökhanın ne olmuş,nasıl destek olacakmışız.
Millet üstüne gidiyor diyemi oynamıyor beyefendi...

Mesut
26.12.2009, 23:01
senin formaya saata atkiya verdin parayla gezip tozuyor ve hayatini yasiyor

konu bu degildi kocum

koçum benımde zoruma gidende bu ya ;) paranın hakkını verse gitsin gezsin helali hoş olsun ama bir bok yapmadan o parayla gezmesi zoruma gidiyr

onur-61
26.12.2009, 23:05
benim yapıp yapmadıklarım beni ve çevremdekileri, gökhanın yapıp yapmadıklarıda trabzonspor taraftarını ilgilendirir.

insanlara akıl dağıtma hastalığından kurtul burada hiçkimse senin gibi düşünmek zorunda değil unutma

yaww
ben kimseye kendi düsündümü zorla satmak istemiyorum
burasi forum degilmi
herkez kendi düsünüzlerini yazar

taraftar iste sensin iyi günler hersey cok güzel
ama sakin bi kötü gün gelsin hemen iyilikleri unutursun

iyiligi alda denize at

onur-61
26.12.2009, 23:10
[QUOTE=Enes;2861584
Millet üstüne gidiyor diyemi oynamıyor beyefendi...[/QUOTE]

ha sen anladin iste
tek gökhan degil
Trabzonsporda her oyuncu icin gecerli

nasil kafasi rahat olsun bir oyuncunun
hata yaparsam 30000 kisi anama babama ona buna küfür edecek
senin karsina bi kisi gelse küfür etse sen acaba ne yapardin

30000 bin kisi küfür etse ne yapardin

Mustafa Ayazoğlu
26.12.2009, 23:11
Hayrettin Hacısalihoğulu : "Gökhan'ı ucuza vermeyiz!"

Gökhan Ünal : "Karara saygılıyım"

Adem Erdoğan
26.12.2009, 23:18
ha sen anladin iste
tek gökhan degil

20 binlik stad oldu 30bin. ayrıca hepsi bir ağızdan sövüyor öylemi.:D

Ahmet Başkaya
26.12.2009, 23:18
ha sen anladin iste
tek gökhan degil

Yahu ne diyorsun sen bu taraftarı şerefsiz yaptın iyice ... Kimse kimseye sövmüyor ...

Hele ki toplu şekilde hiç bir futbolcuya sövülmedi ...

Sen 1 sene önce Alex'in tüm stadça ıslıklandığını hatırlıyor musun ?
Rüştü'nün dövüldüğünü ... ?

Bunlar güzel değil fakat bana acıların çocuğu Gökhan da yapma...

Gökhan dönecekmiş iyi oynayacakmış bozulacakmışız ...

Ben 1 sene Gökhan'ı savundum ... Gol kaçabilir insanlıktır ...

Ama önündeki topa koşmuyorsan , yenildiğin maçtan sonra hiç bir şey olmamış gibi yüzsüzce stadda rakibi tebrik edebiliyorsan sen bu takımı sevmiyorsun , üzülmüyorsun ...

İşte bunun açıklaması YOK ...

Vural Kuyumcu
26.12.2009, 23:25

katiliyorum sana onurum gökhan 2 yari daha faydali olcaktir :)

Enes
26.12.2009, 23:27
Gökhan kaç para alıyor onun karşılığını vermek için uğraşmalı,çabalamalı..
Gökhan sahada maç bitsede gitsek der gibi duruyor biz buna kızıyoruz bu forma için terinin sonuna kadar uğraşmalı...
Küfür edilmesin keşke ama ediliyor diyede böyle ruhsuz ruhsuz sahada dolaşmaya hakkı yok kimsenin...
Ben baskının olduğunada inanmıyorum artık,bjk de işler yarım sezon kötü gitsin ortalık karışıyor bizde ise yirmi küsür yıldır icraat yok,artık topu taraftara atmayı bıraksınlar sahada oynasınlar...
İyi niyetle bu formanın değerini bilerek mücadele etsin kimse gökhana ruhsuz demez en fazla eleştirir..
Ben hafta sonunu iple çekiyorum bi bakıyorum Gökhan beyin suratı asık ,iştah yok,mücadele yok..
Gökhan bu halıyle sahada gezinerek taraftara küfür etmiş gibi olmuyormu..

Vural Kuyumcu
26.12.2009, 23:28
Yahu ne diyorsun sen bu taraftarı şerefsiz yaptın iyice ... Kimse kimseye sövmüyor ...

Hele ki toplu şekilde hiç bir futbolcuya sövülmedi ...

Sen 1 sene önce Alex'in tüm stadça ıslıklandığını hatırlıyor musun ?
Rüştü'nün dövüldüğünü ... ?

Bunlar güzel değil fakat bana acıların çocuğu Gökhan da yapma...

Gökhan dönecekmiş iyi oynayacakmış bozulacakmışız ...

Ben 1 sene Gökhan'ı savundum ... Gol kaçabilir insanlıktır ...

Ama önündeki topa koşmuyorsan , yenildiğin maçtan sonra hiç bir şey olmamış gibi yüzsüzce stadda rakibi tebrik edebiliyorsan sen bu takımı sevmiyorsun , üzülmüyorsun ...

İşte bunun açıklaması YOK ...
ahmet avni aker bi defa olsun gökhani bariona basti mi bi hafta gol atti mi canim gökhan ondan sonra küfürler saydir bütün stad fatih tekke diye bagir bunlar robot degil insanlar gökhanin yetenmegi ortada kardesim tartisilmaz ....;)

Ahmet Başkaya
26.12.2009, 23:33
ahmet avni aker bi defa olsun gökhani bariona basti mi bi hafta gol atti mi canim gökhan ondan sonra küfürler saydir bütün stad fatih tekke diye bagir bunlar robot degil insanlar gökhanin yetenmegi ortada kardesim tartisilmaz ....;)

Gökhan'ı Kayseri'de iken çokça çıplak gözle izlemiş biri olarak , yeteneğine tek laf etmem hatta geldiğinde en sevinenlerdendim ...

Eyvallah bağrına basmamış olabilir ama suçu da seyircide aramayı bırakalım artık ..

Gökhan 2 gol atsa bu taraftar onu yine kral yapar ...

Ben yüzlerce denk geldim Gökhan bir pres yaptığında , gol atmada yeterki şöyle istekli ol diyeni ...

Çok da bir şey beklemiyor bu taraftar ama Gökhan kendinden soğumuş , takımdan soğumuş ...

pReN@_61
26.12.2009, 23:35
Adam kafada bitirmiş zaten...Kimbilir kaç gün belki de kaç ay önce bitirmişti.Gerek yokki tartışmaya..

futbalski60
26.12.2009, 23:38
Gökhan kaç para alıyor onun karşılığını vermek için uğraşmalı,çabalamalı..
Gökhan sahada maç bitsede gitsek der gibi duruyor biz buna kızıyoruz bu forma için terinin sonuna kadar uğraşmalı...
Küfür edilmesin keşke ama ediliyor diyede böyle ruhsuz ruhsuz sahada dolaşmaya hakkı yok kimsenin...
Ben baskının olduğunada inanmıyorum artık,bjk de işler yarım sezon kötü gitsin ortalık karışıyor bizde ise yirmi küsür yıldır icraat yok,artık topu taraftara atmayı bıraksınlar sahada oynasınlar...
İyi niyetle bu formanın değerini bilerek mücadele etsin kimse gökhana ruhsuz demez en fazla eleştirir..
Ben hafta sonunu iple çekiyorum bi bakıyorum Gökhan beyin suratı asık ,iştah yok,mücadele yok..
Gökhan bu halıyle sahada gezinerek taraftara küfür etmiş gibi olmuyormu..

Peki sen sordun mu kendine bu çocuk bu sene neden böyle oldu diye ? Gökhan da bu sene fom düşüklüğü var ve biraz da güçsüz ama bu sorun dikkat ettiyseniz çoğu oyuncumuzda var Serkan dışında maça odaklanan bir oyuncu göremiyorum ben. Gökhan mutsuz bizi sevmiyo aklı Gs'de lafları tamamen basının uydurması Fatih Tekke'nin faturasını taraftar-basın el ele vererek bu oyuncudan çıkarmaya çalışıyor. Gökhan bu takımda ne antreman kaçırmıştır ne de huzursuzluk yaratmıştır antremanlarda da sürekli arkadaşlarıyla şakalaşan, yüzü gülen bir oyuncu ben art niyetli olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca Gs sevdalası olan bir oyuncu olsaydı Kayseri'de oynarken çoktan Gs'ye giderdi. Gs bu oyuncuyu zamanında çok istedi ama alamadı Gökhan istese yönetime rest çeker Gs'ye giderdi. Bizim teklifimizi de 1 saatte kabul etmiş bir oyuncu hatta bu transfer Adnan Polat'la başkanımızın arasını açmıştı Gökhan istese yine Gs'ye transfer olurdu o dönemde. Bir oyuncuyu formsuz olarak eleştirebilirsiniz bu gayet doğal ama diğer türlüsü yanıştır.

Vural Kuyumcu
26.12.2009, 23:39
bakin ben Almanyada yasiyorum ve bicok Bundesliga macina gittim ve hicbir zaman duymamismdir taraftarlar oyuncuya küffür ettini size örnek verim luca Toni Miroslav Klose bunlar cok formsuzlar oynamiyolar oynadiklarindada kaciriolar atamiyolar ama Münich taraftari küfür ediyor mu hayir demek isdedim bu sirf trabzonda degil genel Türkiye anlaminda bizim millet sanki zevk aliyo oyuncuya küfür etmekten

sessizkral_1
26.12.2009, 23:39
Ben olsam gökhan için fatih i beklerdim.Düşünüyorum İleride top tutan bir forvetimiz olursa gökhana istediği şutluk pozisyonları hazırlar.

Bunun dışında fatihin gelmesi gökhanın üstünde hissettiği psikolojik baskıyı rahatlatır.

ben böyle düşünüyorum

oguzhann
26.12.2009, 23:41
"fatih gelirse gökhan gidecek" gitmesin kardeşim,dünyanın sonu sanki gökhan'ın kalması!

Vural Kuyumcu
26.12.2009, 23:41
Peki sen sordun mu kendine bu çocuk bu sene neden böyle oldu diye ? Gökhan da bu sene fom düşüklüğü var ve biraz da güçsüz ama bu sorun dikkat ettiyseniz çoğu oyuncumuzda var Serkan dışında maça odaklanan bir oyuncu göremiyorum ben. Gökhan mutsuz bizi sevmiyo aklı Gs'de lafları tamamen basının uydurması Fatih Tekke'nin faturasını taraftar-basın el ele vererek bu oyuncudan çıkarmaya çalışıyor. Gökhan bu takımda ne antreman kaçırmıştır ne de huzursuzluk yaratmıştır antremanlarda da sürekli arkadaşlarıyla şakalaşan, yüzü gülen bir oyuncu ben art niyetli olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca Gs sevdalası olan bir oyuncu olsaydı Kayseri'de oynarken çoktan Gs'ye giderdi. Gs bu oyuncuyu zamanında çok istedi ama alamadı Gökhan istese yönetime rest çeker Gs'ye giderdi. Bizim teklifimizi de 1 saatte kabul etmiş bir oyuncu hatta bu transfer Adnan Polat'la başkanımızın arasını açmıştı Gökhan istese yine Gs'ye transfer olurdu o dönemde. Bir oyuncuyu formsuz olarak eleştirebilirsiniz bu gayet doğal ama diğer türlüsü yanıştır.
dogru söze ne denir imzami atarim :alkış:

Vural Kuyumcu
26.12.2009, 23:43
Gökhan'ı Kayseri'de iken çokça çıplak gözle izlemiş biri olarak , yeteneğine tek laf etmem hatta geldiğinde en sevinenlerdendim ...

Eyvallah bağrına basmamış olabilir ama suçu da seyircide aramayı bırakalım artık ..

Gökhan 2 gol atsa bu taraftar onu yine kral yapar ...

Ben yüzlerce denk geldim Gökhan bir pres yaptığında , gol atmada yeterki şöyle istekli ol diyeni ...

Çok da bir şey beklemiyor bu taraftar ama Gökhan kendinden soğumuş , takımdan soğumuş ...

kampa kesin senol hoca onu hazirlicaktir formunu bulcandan eminim

Travelair
26.12.2009, 23:45
Gökhan az yapmışsın devam

Egemen Yılmaz
27.12.2009, 00:05
Gökhan Ünal'ı Trabzonspor formasıyla en hırslı gördüğüm anlar, gol attıktan sonra egolarını tatmin etmek için(bence) "bakın nasıl gol attım" dercesine korner bayraklarına tekme salladığı anlardı.

Aynı hırsı birazcık da topa karşı gösterseydi kimse onu ruhsuzlukla suçlamazdı eminim. Bir an önce takımdan gönderilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Onur Şeref
27.12.2009, 00:08
Ben olsam gökhan için fatih i beklerdim.Düşünüyorum İleride top tutan bir forvetimiz olursa gökhana istediği şutluk pozisyonları hazırlar.

Bunun dışında fatihin gelmesi gökhanın üstünde hissettiği psikolojik baskıyı rahatlatır.

ben böyle düşünüyorum

Bende bu şekilde düşünüyorum.

Erdogan
27.12.2009, 00:20
Ver elini Cim Bom!

veee,,

.Ve Gökhan Ünal Konuştu
26 Aralık 2009 / 17:56
G.Saray’a transferi gündemde olan Trabzonspor’un yıldız golcüsü Gökhan Ünal son günlerde ismi etrafında yoğunlaşan transfer söylentileri üzerine bir açıklama yaptı.
Açıklamasında Trabzonspor’un sözleşmeli futbolcusu olduğunu dile getiren Gökhan, şu an itibariyle bunun dışında bir gerçeğin söz konusu olmadığını vurguladı. Bordo-Mavili formayı giyerken hiçbir takım sempati duymasının düşünülemeyeceğini kaydeden Gökhan, “Bizler profesyonel insanlarız. Amacımız formasını giydiğimiz kulübün menfaatlerini sonuna kadar korumak ve elimizden gelen en iyi hizmeti verebilmektir. Benim Trabzonspor forması altında da yapmaya çalıştığım budur. Sözleşmemle ilgili olarak elbette kulübümün şahsımla ilgili vereceği karara saygı duymaktan başka bir tavır sergilemem mümkün değildir. Ama bireysel olarak herhangi bir arayışım da bulunmamaktadır. Şu anda devre arası kampına kadar iznimi geçirmekteyim” diye konuştu.
Golcü bir oyuncu olarak geçen sezon iyi bir performans çizdiğini ancak özellikle bu sezon ligin ilk yarısında beklenen sayıya ulaşamamanın kendisini herkesten fazla rahatsız ettiğinin altını çizen Gökhan Ünal, “Bu durumdan dolayı bazı sıkıntılar ve rahatsızlıklar yaşadığım doğrudur. Ama bunlar benim şahsımla ilgili konulardır. Profesyonel futbolcular olarak karşılaştığımız zorlukları aşmada gereken gayreti göstermeliyiz. Üzerime düşen sorumluluğun farkındayım” yorumunu yaptı.
http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=8068

hangisine inanacagiz......nasil haberciliktir bu anlamadim..

Enes
27.12.2009, 00:22

Gökhanın aklı Gs'demi bilemem ama bu aralar sahada olmadığı kesin..
Takımda geçen seneye nazaran odaklanma sorunu olabilir ama Gökhanın odaklanma sorunu arkadaşlarından çok daha büyük..
Kaldıki nedir Gökhanın sıkıntısını bunu biran önce yetkililerle beraber çözmeli veya sahaya yansıtmamalı..
Bu sene neden güçsüz Gökhan bunu kendi kendine sorgulamalı , bunun bir sebebi olmalı..
Gökhanın yeteneğine laf etmiyorum,yetenekli olduğunada inanıyorum ama bazı arkadaşların dediği gibi yok baskı varmış bu yüzden oynayamıyormuş bunlar bana göre yanlış..Hemen suçu taraftara atmaya alıştık.
İnşallah Gökhan ikinci yarı çok büyük katkı yapar takıma hepimizin temennisi bu...

lazajan
27.12.2009, 00:25
gs ye gıdecegıne daır haberler cıkıyo keske bızden gıtse de gıtmezzzzz gondermezler

Adem Erdoğan
27.12.2009, 00:25
Hadi avniakerdekiler küfür ediyor diyelim, deplasmandakilerdemi küfür edip baskı altına alıyor.17 maç ve attığı gol sayısı 2.

LazAnisT
27.12.2009, 00:38
Bu saatten sonra Gökhan 30 gol atsa umrumda değil.

Adam Ruhsuz.

hamucera
27.12.2009, 00:57

bu haberi medyatrabzon yazdı,

Oyuncumuz Gökhan Ünal son günlerde ismi etrafında yoğunlaşan transfer söylentileri üzerine bir açıklama yaptı.

resmi site açıklama yayınlamış,
26.12.2009 17:17:59

gece gece bir nete gireyim dedim, gün içinde fırsat olmadı, tüm gün trafikte saydıklarımın artık kaç katı olduğunu hesaplayamadığım kadar da bunlara saydım,

şimdi yönetim çıkıpta yerelbasın mensuplarına sizin derdiniz nedir kardeşim diyemiyorsa, ve çok merak ettiğim Ersun Yanal istifa etti haberini verdiği için bu siteye açacakları davadan vazgeçtilerse, o koltukta oturmayın o zaman, oyuncunuza teknik adamınıza kulübünüze sahip çıkamadıktan sonra ne işiniz var orada

geçen hafta Colman'a yaptığı asist sonrası sevinmedi diyenler vardı, kör gözler vardı, o kör gözlerde açsın gözlerini, pisligtv zaten yer arıyor ortalığı karıştırmaya Colman Gökhan gol sevincini bunun için göstermediler, bordo-mavi programında detaylı gösterdiler, Colman Gökhana koşuyor sarılıyorlar, sonra Alanzinho geliyor 3 lü sarılıyorlar, Gökhan Alanzinho yu işaret ediyor

Ahmet Başkaya
27.12.2009, 01:35
Hadi avniakerdekiler küfür ediyor diyelim, deplasmandakilerdemi küfür edip baskı altına alıyor.17 maç ve attığı gol sayısı 2.

Gökhan Ünal'ı Trabzonspor formasıyla en hırslı gördüğüm anlar, gol attıktan sonra egolarını tatmin etmek için(bence) "bakın nasıl gol attım" dercesine korner bayraklarına tekme salladığı anlardı.

Aynı hırsı birazcık da topa karşı gösterseydi kimse onu ruhsuzlukla suçlamazdı eminim. Bir an önce takımdan gönderilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Cidden harika yorumlar ...

Yahu birde Gökhan geçen sene 15 gol attı diye çok başarılı imiş gibi lanse etmeyin ...

Türkiyenin geçen sene en çok gol kaçıran oyuncusu olduğunu hatırlatırım ...

Cagdas Topal
27.12.2009, 01:46
Ben bu adama hakkımı helal etmiyorum , ben zor sartlarda elime gecen paraları kulübüme destek olabilmek için kombine ve forma alacagım . Benim verdigim paralar gökhan efendinin mac basına alacagı ücrete gidecek , yüzsüz ruhsuz vurdumduymaz nasıl olunur onu gösteriyor . İhanet ediyor herkese ne zor sartta evine götürecek ekmek parası olmayan adamlar maca gidiyor insaf ya onlar için oyna aldıgın paralar haram Allah ' ım sorar sana .

Helal etmiyorum hakkımı sana gökhan :mad:

futbalski60
27.12.2009, 04:58
Bordo-Mavili ekibe transfer olduktan sonra bir türlü kimseyi memnun edemeyen Gökhan Ünal sonunda sessizliğini bozdu... İsmi Galatasaray ile anılan tecrübeli forvet, FANATİK’e çok özel açıklamalar yaptı. Trabzonspor’un yaşadığı her kötü sonuçtan sonra sürekli isminin gündeme gelmesinden aşırı rahatsız olduğunu dile getiren Gökhan, duygusal bir yapıya sahip olduğu için bundan aşırı rahatsızlık duyduğunu söyledi. İşte yıldız golcünün ses getirecek sözleri:

‘Bonservisi ben mi belirledim?’
“Kayserispor’dan Trabzonspor’a gelirken 6 milyon 250 bin Euro’luk bonservis bedelini ben belirlemedim. Ve bu rakam her kötü sonuçtan sonra benim karşıma çıktı. Bugün Türkiye ve Trabzon’da oynanması en zor mevkii santrfor. Trabzonspor’u özellikle söylüyorum, çünkü burada bir de Fatih Tekke’nin gölgesiyle yaşıyorsunuz. Kaçan her golden sonra tribünlerden ‘Fatih Tekke’ sesleri yükseliyor. Eleştiriler hep bana dönük. Duygusal bir yapıya sahibim ve bundan çok olumsuz etkileniyorum. Bazen bencil olduğum yolunda eleştiriler alıyorum. Ama bir golcü ne kadar egoistse ben de o kadar egoistim ve yaptığım asistler ortada...”

‘Cim Bom’la anlaşmıştım’
“Geçmişte Kayseri forması giyerken, Galatasaray ile prensipte anlaşmıştım. Ama bu geride kaldı. Şu anda ne ben ne de menacerim, Sarı-Kırmızılı ekiple herhangi bir sözleşme imzalamadı. Şu bir gerçek ki çok üzgünüm ve kırgınım.

Neden her kötü sonuçtan sonra hep ben günah keçisi ilan ediliyorum, bunu bir türlü anlayabilmiş değilim. Trabzon’da herkes Trabzon-sporlu... Maçtan sonra yemeğe çık-tığı- nızda öyle ya da böyle eleştirilere maruz kalıyorsunuz. Bu yüzden çoğu zaman tesislerden çıkmadığım bile olmuştur.”

‘İstenmiyorsam giderim’
“Trabzon’da kentin baskısını hissettikten sonra bazı şeyler benim için daha zor oldu. Kendimi ispat etmek zorunda değilim ama benim de bir kariyerim var. Daha önce kim olduğumu gösterdim. İşte bu yüzden eleştirilere göğüs geremiyorum. Eleştiriye açığım ama çoğu zaman yersiz ve belden aşağı vuruluyor. Eğer Fatih Tekke, Trabzonspor için hayırlı olacaksa inşallah gelir ve başarılı olur. Bunu herkesten daha çok istiyorum. Yönetim, teknik heyet, camia beni istemezse benim yapabilecek hiçbir şeyim olmaz. Trabzonspor’dan ancak beni istemiyorlarsa ayrılırım.

Fanatik Özel Röportajı

TSercaN
27.12.2009, 05:10
Sana kiziyorum ama Allah senin ve bizim yuzumuzu guldurur INSALLAH ve sezonun ikinci yarisi dokturursun Fatih veya Fatihsiz.

yorumsuz6117
27.12.2009, 05:12
İstemiyoruz git..

Halit Aydın
27.12.2009, 05:40
Yok Fatih diye bagiriyomusuzda yok duygusalmista. Bu taraftari kanser etmeyin sen hirsli oynadinda taraftar Fatih diye mi bagirdi. Yok abi. Bir vurdumduymazlik bir kendinibegenmeler. Bir havalar. Umut kadar azmin olsa yeteneginle neler yaparsinda iste. Gecen seneki Gokhandan ne farkim var diye hic sordun mu kendine.

Fatih diye bagiriyorlar diye küstüm oynamiyorum diyorsan Fatih geldiginde sen hic durma buralarda o zaman.

61_Serhat_61
27.12.2009, 05:48
İsyan bu haykırış!

Trabzon'da kalıp kalmayacağı yılan hikayesine dönen Gökhan Ünal, FANATİK'e konuştu. Tecrübeli forvet, “Çok üzgünüm ve kırgınım. Camia beni istemezse yapabilecek birşeyim yok” dedi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm823900.jpg
Bordo-Mavili ekibe transfer olduktan sonra bir türlü kimseyi memnun edemeyen Gökhan Ünal sonunda sessizliğini bozdu... İsmi Galatasaray ile anılan tecrübeli forvet, FANATİK’e çok özel açıklamalar yaptı. Trabzonspor’un yaşadığı her kötü sonuçtan sonra sürekli isminin gündeme gelmesinden aşırı rahatsız olduğunu dile getiren Gökhan, duygusal bir yapıya sahip olduğu için bundan aşırı rahatsızlık duyduğunu söyledi. İşte yıldız golcünün ses getirecek sözleri:

‘Bonservisi ben mi belirledim?’
“Kayserispor’dan Trabzonspor’a gelirken 6 milyon 250 bin Euro’luk bonservis bedelini ben belirlemedim. Ve bu rakam her kötü sonuçtan sonra benim karşıma çıktı. Bugün Türkiye ve Trabzon’da oynanması en zor mevkii santrfor. Trabzonspor’u özellikle söylüyorum, çünkü burada bir de Fatih Tekke’nin gölgesiyle yaşıyorsunuz. Kaçan her golden sonra tribünlerden ‘Fatih Tekke’ sesleri yükseliyor. Eleştiriler hep bana dönük. Duygusal bir yapıya sahibim ve bundan çok olumsuz etkileniyorum. Bazen bencil olduğum yolunda eleştiriler alıyorum. Ama bir golcü ne kadar egoistse ben de o kadar egoistim ve yaptığım asistler ortada...”

‘Cim Bom’la anlaşmıştım’
“Geçmişte Kayseri forması giyerken, Galatasaray ile prensipte anlaşmıştım. Ama bu geride kaldı. Şu anda ne ben ne de menacerim, Sarı-Kırmızılı ekiple herhangi bir sözleşme imzalamadı. Şu bir gerçek ki çok üzgünüm ve kırgınım.

Neden her kötü sonuçtan sonra hep ben günah keçisi ilan ediliyorum, bunu bir türlü anlayabilmiş değilim. Trabzon’da herkes Trabzon-sporlu... Maçtan sonra yemeğe çık-tığı- nızda öyle ya da böyle eleştirilere maruz kalıyorsunuz. Bu yüzden çoğu zaman tesislerden çıkmadığım bile olmuştur.”

‘İstenmiyorsam giderim’
“Trabzon’da kentin baskısını hissettikten sonra bazı şeyler benim için daha zor oldu. Kendimi ispat etmek zorunda değilim ama benim de bir kariyerim var. Daha önce kim olduğumu gösterdim. İşte bu yüzden eleştirilere göğüs geremiyorum. Eleştiriye açığım ama çoğu zaman yersiz ve belden aşağı vuruluyor. Eğer Fatih Tekke, Trabzonspor için hayırlı olacaksa inşallah gelir ve başarılı olur. Bunu herkesten daha çok istiyorum. Yönetim, teknik heyet, camia beni istemezse benim yapabilecek hiçbir şeyim olmaz. Trabzonspor’dan ancak beni istemiyorlarsa ayrılırım.