PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45

Erkin Ekşi
19.12.2009, 14:47
fener macinda sana ilk 11 de eyr verirse hoca bu sansi iyi degerlendirmen lazim.
istersen olu gibi gez 90 dakka hicbisey yapma ama gol at goller at.

Bekir
20.12.2009, 17:40
İnşallah ilk 11'de çıkarsın ve maçın yıldızı olursun...

ugurozturk
20.12.2009, 22:04
Sen futbolcu degilsin, Gokhan Unal diye bir futbolcu yok. Sen girene kadar yine iyiydik.

hamucera
20.12.2009, 22:08
hadi be yalandan sallamayın, adama topmu attılar

Erbay
20.12.2009, 22:11
Hayatımda gördüğüm en inançsız futbolcu. Futbol inancı tabii ki...

Sefa Murat Dokuz
20.12.2009, 22:13
11 de başlamalı ne olursa olsun Umut'un hiç bişey yapamayacağı artık kesinleşti.

vurgun_kiz_61
20.12.2009, 22:15
11 de başlamalı ne olursa olsun Umut'un hiç bişey yapamayacağı artık kesinleşti.

Emin olki ilk 11'de oynasaydi yine skorda bir degisiklik olmazdi...Umut'tan hic bir farki yok en azindan Umut kosuyor Gokhan'da o'da yok...

Özge
20.12.2009, 22:16
Maçta yaptığı en olumlu hareket hakeme bayrağı bir indirip bir kaldırıyorsun demesiydi.

Cem Akyüz
20.12.2009, 22:23
Gökhan=Umut

Ulan şu lafı bana dedirttin ya sana yazıklar olsun Gökhan

Ahmet Başkaya
20.12.2009, 22:24
Maçta yaptığı en olumlu hareket hakeme bayrağı bir indirip bir kaldırıyorsun demesiydi.

Bu sezon yaptığı en olumlu hareket buydu ...

TheRapZoNe
20.12.2009, 22:35
İnşallah bu Trabzonspor forması altındaki SON maçın olmuştur . İnşallah..

Aksi takdirde işbilmez Trabzonspor yöneticilerine hakkımı helal etmiyorum

blackrain61
20.12.2009, 22:36
Trabzon´da oynama istegi yok. Mevzu bu kadar basit.

Sefa Murat Dokuz
20.12.2009, 22:36
Kapanmış fener savunmasına karşı ne yapabilecekti ki. Umuttan fazlasını gördüm bazen karambole adam geçti. Umutun doksan dk da tek olulu hareketi güzel bir dönüşle luganodan sıyrılışıydı.

Murat'
20.12.2009, 22:38
Gökhan maç boyunca tek bir şey bile yapmadın.

Kubilay ŞAHİN
20.12.2009, 22:48
Sadece hakeme laf demesi değil Lugano'ya kafa tutmasıda ayrı bir güzellikti.. Aha Dedim topsuz alanda Gol olacak..

Ahmet Pulusoğlu
20.12.2009, 23:01
Senden Ne kazansak Kardır. İster Rusyaya İster gayse ye git. ne verirseler razı olmak lazım...

Misina
20.12.2009, 23:13
Bir forvet gol kaçırabilir kötü olabilir ancak bu kadar ruhsuz olamaz.

Gökhanın bırakın gol atmasını Pozisyona girmesini gol kaçırmasını bile özledim.

enmavi61
20.12.2009, 23:26
umarım bu forma altındaki son maçı olmuştur...ne mücadele ne heves hiçbişey yokkk ...

Ali Tunahan Güllü
Gittttt ne olur hadi...

hamucera
ben bu ruhsuz lafına da acayip takıldım neye göre karar veriyorsunuz, 2 hafta önce de Colman'a attırdığı ol sonrası ruhsuz adam gol bile sevinmedi dediler, ama bugün Bordo-Mavi de izledim sarıldı 3 oyuncu eliyle Alanzinho'yu işaret etti sarılma esnasında,

Ruhtan kasıt nedir ben anlamış değilim, Trabzonspor da ilk sezonunda 15 gol 11 asist le oynadı denilmeyen kalmadı arkasından, bu sezonda daha lig başladı ilk maçtan itibaren Fatih Tekke sesleri altında sahaya çıktı,

şimdi diyeceksinşiz ki o kadar para alıyor, birisi size çıkıp sen gel bize ben sana şu kadar para vereceğim diye sorarsa ve siz kazandığınızdan daha fazlasını kazanacaksanız kabul etmezmisiniz,

bir kişi ruhsuz kelimesini ortaya çıkardı, adam gol atsa ruhsuz, atamasa ruhsuz, asist yapsa ruhsuz, yapamasa ruhsuz,

hiçbirşey bulunmasa sakalına laf eder bizim taraftar

Sinem Yılmaz61
20.12.2009, 23:27
Daha ne isin var senin bu Takimda, yaptin hicbirsey yok.

endlessdeath
20.12.2009, 23:27
Bence gökhan ilk yarı oynamalıydı ancak gökhan umutla ikili forvet işe yaramadı görüldüğü üzere Gökhan ünal golcülük değil hakemlerle uğraşır olmuş sizde çanak tutun birde umuttada var hakemle uğraşırken elle oynadı semih diye gol yiyecektik.Belliki gökhanın ya aklı karışık ya da formsuz ben gökhandan umutluyum ama umuttan o kadar değil.Gökhan ile konuşulmalı köşeye çekip sen kimin için sahada oynuyorsun diye en güzel soru bu olurdu

Hüseyin İlkin
20.12.2009, 23:28
Kan uyuşmadı diyelim.
Sen yoluna, biz yolumuza diyelim.
Daha da birbirimizi üzmeden hazır devre arası gelmişken 3'e, 5'e bakmadan elimizden çıkaralım.

Ahmet Pulusoğlu
20.12.2009, 23:29
ben bu ruhsuz lafına da acayip takıldım neye göre karar veriyorsunuz, 2 hafta önce de Colman'a attırdığı ol sonrası ruhsuz adam gol bile sevinmedi dediler, ama bugün Bordo-Mavi de izledim sarıldı 3 oyuncu eliyle Alanzinho'yu işaret etti sarılma esnasında,

Ruhtan kasıt nedir ben anlamış değilim, Trabzonspor da ilk sezonunda 15 gol 11 asist le oynadı denilmeyen kalmadı arkasından, bu sezonda daha lig başladı ilk maçtan itibaren Fatih Tekke sesleri altında sahaya çıktı,

şimdi diyeceksinşiz ki o kadar para alıyor, birisi size çıkıp sen gel bize ben sana şu kadar para vereceğim diye sorarsa ve siz kazandığınızdan daha fazlasını kazanacaksanız kabul etmezmisiniz,

bir kişi ruhsuz kelimesini ortaya çıkardı, adam gol atsa ruhsuz, atamasa ruhsuz, asist yapsa ruhsuz, yapamasa ruhsuz,

hiçbirşey bulunmasa sakalına laf eder bizim taraftar

Lig tv de Her sezonun Golleri Var. Kayseri de golleri sıraladağı zamanki Gökhan ile şimdiki Gökhanı izle Farkı sende hissedeceksin..

Mustafa Çolak
20.12.2009, 23:36
Ya Kardeşim Defol Git Şu Trabzondan, Topu Atıp Sonra Adamın İçinden Geçemezsin Bu Öğren !

hamucera
20.12.2009, 23:41
Lig tv de Her sezonun Golleri Var. Kayseri de golleri sıraladağı zamanki Gökhan ile şimdiki Gökhanı izle Farkı sende hissedeceksin..

kayseri tamamne Gökhana oynarken bakın bakalım kaç tane orta geliyor Gökhan'a

geçen sezon orta çoktu çok iyi olmasada 15 gol 11 asist

ahmet aydın
21.12.2009, 00:31

abi yattara yok işte yapacak bişey yok kanat adamı almak lazım.herkes yattaraya laf atar ama takımda orta yapacak 1 tane adam yok.

Erkin Ekşi
21.12.2009, 00:31
ahah bu maca gore nasil karar verdiniz ya
adam kac dakka oynadi oynuna girdiginde fener anadolu takimi gibi defansa kapanmis napacakti?

bi birakin yorum yapmayin artik.

Mellih
21.12.2009, 00:54
gökhan senin görevin ortada dolanan yuvarlak beyaz bişey var (biz ona top diyoruz), onu karşımızdaki takımın üç direkten oluşan çerçevesine (biz ona kale diyoruz) atman gerekiyor..

ilk dersimiz bitti, bunu çalış, ezberle, tekrar gel...

İsa
21.12.2009, 00:57
Tekke ile iyi bir ikili olacağını düşünüyordum...
Ama belliki gitmeyi kafana koymuşsun...
Güle güle...

Mustafa Yüksek
21.12.2009, 00:58
Artık bir şey yap da...Ben buradayım de...Ben bu takımın forvetiyim yıldızıyım de...Ruhunu koy arkadaş...Yarım sezon geçti bir halt etmemişsin...Hırslanman için daha ne gerekiyor?

yorumsuz6117
21.12.2009, 01:24
Çek git......

Ilelioglu
21.12.2009, 02:04
Birak git artik...:mad:

Fatih Özkan
21.12.2009, 03:11
Sen salmışsın kendini...
Bırak da git artık...

Jackdaniels
21.12.2009, 03:11
Adam olana kadar süründürücen bunu öyle parayı al yat aşağı yok....

61_Serhat_61
21.12.2009, 03:34
gökhan hala hangi yüzle o kutsal sahaya ayak basiyorsun anlamis degilim ya...
sen git hali sahada kur takimini hatta kaptanligi ve teknik direktörlügü bile ele alirsin ozaman...
trabzonsporda yerin bitti senin...
zamanin geldi gökhan...
GAME OVER...
git artik ya..

Hüseyin İlkin
21.12.2009, 08:34
Belki Trabzon'un cafeleri sana göreydi, ama takımı değilmiş kardeşim.
Kan uyuşmadı diyelim.
Birbirimizi anlayamadık diyelim.
Hatta suçlu biz olalım!

Geçen sene takıma yaptığın puansal katkı, belki oyununa yansır diye umutla bekledik.
Olmadı, olmayacakta.
Çünkü kan uyuşmadı.

Olmayacak bir şeyi zorlamanın anlamı da yok.
3'e, 5'e bakılmadan satılmalı.
Her iki taraf için de en iyisi bu olacaktır.

Hüseyin Bağdat
21.12.2009, 09:23
Her zaman seni destekledim. Her hafta patlama yapacağını gollerini atmaya başlayacağını umut ettim, ama sen hala aynı vurdum duymaz tavırlarına devam ettin. Devre arasında istediğin takıma gidebilirsin...

F.Erdem
21.12.2009, 09:27
körfezli abiyle aynı duyguları paylaşıyorum.

bilmiyorum oyun yapında agresiflik mi yok,hırs mı yok.ama böyle hırssız,çabasız futbolcunun trabzonda işi var mı?

iyi güzel gitsin de bu haliyle kim alacak? :)

61_Serhat_61
21.12.2009, 09:55
körfezli abiyle aynı duyguları paylaşıyorum.

bilmiyorum oyun yapında agresiflik mi yok,hırs mı yok.ama böyle hırssız,çabasız futbolcunun trabzonda işi var mı?

iyi güzel gitsin de bu haliyle kim alacak? :)
bu adami alacak olan takimin aklina sasarim valla :)
ama susun alan olsunda gitsin...

Erbay
21.12.2009, 10:35

Geçen sezon en çok pozisyona giren takımdık. Ağzına ortalasalar da atamıyor.

Murat'
21.12.2009, 11:19
Ben Gökhan'ın gitmesinden yana değilim.Ne yapıp edilip ikinci yarı faydalanılması gereken bir oyuncu.

Adem Erdoğan
21.12.2009, 11:30
Bu adamdan daha köy kasaba olmaz; müşteri varsa daha fazla bekletilmemeli; bundan daha bize hayır gelmez.

hamucera
21.12.2009, 12:56
Geçen sezon en çok pozisyona giren takımdık. Ağzına ortalasalar da atamıyor.

zaten 15 golü de o atmadı, morali bozulmasın diye ona yazdılar, hatta ağzına gelen topları yemeye çalıştı,

Sinem Yılmaz61
21.12.2009, 13:49
Anladik Gökhan gitmek istedini, anladik. Istedin yere güle güle git artik. Merak etme o 9 Numara hemen yerini bulur...

Adem Erdoğan
21.12.2009, 14:08
zaten 15 golü de o atmadı, morali bozulmasın diye ona yazdılar, hatta ağzına gelen topları yemeye çalıştı,

dün akşam senin çeyreğin kadar üzülmemiştir buna emin ol.;)

Mesut
21.12.2009, 14:09
mümkünse git bidahada dönme trabzona

Cem Akyüz
21.12.2009, 15:18
çarşamba maç istanbulda..satalım Rusyada bir takıma istanbuldan direk oraya uçsun

Mustafa ÖZDEMİR
21.12.2009, 18:24
merak etme sana topa vurmayı öğretecek adam geliyor...

Mellih
21.12.2009, 18:51
geçen sene ve bu sene marcelinho olsaydı çok iş yapardı.. Takım o tarzda oynamaya başladı.. Ama noolsun biz Gökhan-Umuta bel bağladık, yazık oldu bize..

Sinem Yılmaz61
21.12.2009, 18:57
Gökhan Ünal Zenite = Fatih Tekke Trabzonspora. Anliyan anladi bunu ;)

Mesut
21.12.2009, 18:58
bu adamdan nefret ediyorum giymesin trabzonspor formasını istemıyorum sahşi fikrim

hamucera
21.12.2009, 21:51
dün akşam senin çeyreğin kadar üzülmemiştir buna emin ol.;)

çeyreğim kadar üzülmemişti ona ne şüphe, biz bu renkleri bir galibiyetle sevmedik ki, bir mağlubiyetle üzüntülerimiz, sevinçlerimizde değişme olsun, futbolcular böyle değildir

krdnz
21.12.2009, 23:07
Gitmesi gerekenler listesinde ilk sırada.

Gökhan Ünal

güneyli
22.12.2009, 01:35
Maçta luganoya; kramponlarımı niye kirletiyorsun be adam,kramponunun tabanı çok kirli diyerek kızdı sanki.::)))

hos_cocuk61
22.12.2009, 04:20
Gökhan için formüller tükendi. Artık Gökhan için en iyi formul iyi bir miktara satmak olucaktır. Gelicek para ilede Fatih ve bir forvet daha alınmalı. Bu forvet yabancı olabilir.

Gerekiyor ise ortasahayı toparlıyacak bir ortasahada alınmalı. Çünkü Tjikuzu'nun gönderilmesi gündemde.

Fatih dışında alınacak 2 oyuncu, sırf oyuncu almak için oyuncu aldık mantığı ile inşallah alınmaz. Potansiyel olarak hedef oyuncusu, başayıra bizi taşıycak oyuncu olmalı.

hamucera
22.12.2009, 08:46
Maçta luganoya; kramponlarımı niye kirletiyorsun be adam,kramponunun tabanı çok kirli diyerek kızdı sanki.::)))

yaşınız itibari ile böyle bir söz beklemezdim doğrusu, gülücük te koymuşsunuz sonuna, 15 gol 11 asist ilk yılında, ısrarla üstüne basıyorum halen daha Türkiyede oynayan en iyi Türk forvet Gökhan Ünal'dır

Faik Yılmaz
22.12.2009, 09:04
yaşınız itibari ile böyle bir söz beklemezdim doğrusu, gülücük te koymuşsunuz sonuna, 15 gol 11 asist ilk yılında, ısrarla üstüne basıyorum halen daha Türkiyede oynayan en iyi Türk forvet Gökhan Ünal'dır
Bnede senin gibi düşünüyorum arkadaşım....

Herkes Gökhan Ünala saldırıyor kimse Umuttan bahsetmiyor.... 90 dakika oynayan o, ensesiyle kaval kemiğiyle inanılmaz goller kaçıran o..... Ama siz saldırın Gökhana neden 9 trilyon bonservs verildi diye... Gsnin Fbnin elinden aldık onu onlar alamazken biz aldık....

İlk 2-3 maç oynamadı sakattı. Onun dışında oynadığı süreler göz önünde tutlduğunda 2 gol 4 asisti var... Belki formunun zirvesinde değil hatta formsuz bile sayılabilir ama bu hakaretleri haketmiyor bence...

Ha şunuda yapabilirdi boş boş koşardı oraya buraya serseri mayın gibi numaradan.. belki o zaman kimse bir şey demezdi....

Mesut
22.12.2009, 09:36

anlıyorum senı trabzonspor forması gien her adamı bende severim savunurum
ama kardeşim yeter ya hadi umut mücadele ediyor bıkmadan çalışıyor bugökhan napıyor allah aşkına 15 gol atmış o sezon 30 gol atardı 15 gölü çok büyütüyosunuz o 30 da olurdu geçen sezon en çok pozisyona giren takım bizdik umut-gökhan ikilisi gol kaçırma rekorları açık ara ellerindeler ha umut çalışmasın azmını kaybetmıyor yılmadan koşuyor en azından mucadele ediyor kardeşim bu gökhan ne yapıyor

nbay
22.12.2009, 09:39
keşke her şey istatistikten ibaret olsa da sahada onu izlerken saç baş yolmasak,o zaman verdiğimiz o kadar para da boşa gitmemiş olurdu !!!
gökhanı kayserideyken en çok istediğim oyunculardan birisiydi,şimdi sizi bilmem ama ben bu oyuncuyu sahada gördüğüm zaman tahammül bile edemiyorum,kendisi bir misyon bile yaratamadan trabzon forması altındaki görevini tamamlamıştır,daha öncede yazmıştım,gökhan konusundaki tek beklentimiz bize kazandıracağı paralar olmalıdır !!!

BALKAN 06
22.12.2009, 10:08
yok yok seni göndereceğiz senden daha iyi olan batuhan veya batdal ı getireceğiz:confused:
tekke de sıkıntı,şekilli bir avrupalı da da para sorun olacağı için veya bunu becerecek yöneticimiz olmadığı için sen git biz umut ve batdal ile şampiyon oluruz:eek:...

machinist_61TS
22.12.2009, 11:49
bu gökhanı sahada görünce dünyam kararıyo sanki.üçe beşe bakılmaması lazım.Avrupadan ilk teklifi veren takıma gönderilsin.zararın neresinden dönülürse kardır.

macuka
22.12.2009, 12:02
Gokhan Unal i sanki degistirmisler, yerine uzayli biri gecmis ve futbol nedir bilmiyor...
Bundan sonra gokhan in lakabini "UZAYLI" Gokhan olarak oyunuza sunuyorum ve ilk macta kendisini trubunlere "UZAYLI Gokhan" olarak cagirmayi fikir olarak beyan ediyorum... Dunyaya donene kadar da bu lakap yapissin bu adama...

ESER
22.12.2009, 12:02
hem gokhani istemeyelim hemde adama yol haritasi cikaralim. yurtdisina gitsin... hangi yurtdisi..? Turkiyede begenilmeyen bir adami premier lige mi satalim yada la ligaya.. gokdenizi fatihi alan ruslar bile en formda olduklari zamanda aldi.. yani gokhan satilirsa yurticinde ankagucu - kayseri-bursa ya gider ki ben o takimlarda patlama yapar diyorum.. o zamanda hep birlikte gokhani satanlara sallariz... fatih tekkeye seviyor olmamiz gokhandan nefret etmemizi ve onu otekilestirmemizi gerektirmez.. geldigi gunden beri tribunler sevmedi bu adami, o da hep fatih tekke isminin golgesinde oynuyor.,, hadi adami sevmiyoruz bari giydigi forma hatrina bu kadar asagilamayalim..

machinist_61TS
22.12.2009, 12:19
hem gokhani istemeyelim hemde adama yol haritasi cikaralim. yurtdisina gitsin... hangi yurtdisi..? Turkiyede begenilmeyen bir adami premier lige mi satalim yada la ligaya.. gokdenizi fatihi alan ruslar bile en formda olduklari zamanda aldi.. yani gokhan satilirsa yurticinde ankagucu - kayseri-bursa ya gider ki ben o takimlarda patlama yapar diyorum.. o zamanda hep birlikte gokhani satanlara sallariz... fatih tekkeye seviyor olmamiz gokhandan nefret etmemizi ve onu otekilestirmemizi gerektirmez.. geldigi gunden beri tribunler sevmedi bu adami, o da hep fatih tekke isminin golgesinde oynuyor.,, hadi adami sevmiyoruz bari giydigi forma hatrina bu kadar asagilamayalim..

ben şahsen trabzonspor forması her futbolcuyu kimsenin tahmin edemeceyi kadar çok severim.Ama gökhan tarftarla dalga geçiyor sanki.ben böyle hissettiğim zaman bi futbolcuya olan güvenim biter.Artık bi maçta 5 tane de gol atsa ben gökhanı sevmiyorum.Bize gelmeden önce de antipatik buluyordum kendisini.Hadi bize geldi dedik bağrımıza bastık onu da ancak 1 sene yapabildik.artık bu saatten sonra her maç 5 gol atsada (ki atamaz) bence bu adamla beklenen şampiyonluklar gelmez.Son olarak avrupaya gönderilsin dememdeki amaç anadolu kluplerinden hiçbiri bizim yönetim isteğeyeceği parayı veremez,verebilen varsa da vermez zaten.Katardan rusyadan eğer teklif gelirse hemen gönderilmsi kanaatindeyim.

hamucera
22.12.2009, 13:17
Gökha Ünal ıoşmaz ruhsuz olur,

Umut Bulut koşar boş boşuna koşuyor olur

ee sonuç, sonuç Gökhan koş koş koş ruhsuz olma,

Umut koşma, boşuna koşuyor demesinler

Adem Erdoğan
22.12.2009, 13:24
Gökha Ünal ıoşmaz ruhsuz olur,

Umut Bulut koşar boş boşuna koşuyor olur

ee sonuç, sonuç Gökhan koş koş koş ruhsuz olma,

Umut koşma, boşuna koşuyor demesinler

haklısın; 17 maçta 6 gol atabilmiş forvetler bu taraftara fazla!

Erbay
22.12.2009, 13:58

Hangi yetenekleriyle en iyi? Ayakta durmakta zorluk çekiyor.

Süleyman50
22.12.2009, 13:58
1.5 yıldır ha bugü ha yarın düzelecek diye bekliyoruz ama nafile, mücadele hırs hiçbiri yok, gitmek istiyorsa gitmeli...

irfanb
22.12.2009, 14:28
http://www.load-it-up.de/100314/LFqgXr.jpg

-Şikayetiniz ?
-Doktor bey ! Birakin maclari, antremanlari,rüyalarimda bile gol atamiyorum.

hamucera
22.12.2009, 16:18
haklısın; 17 maçta 6 gol atabilmiş forvetler bu taraftara fazla!

22 maçtı sanırım yanlış hatırlamıyorsam nobre gol atamamıştı, bu hafta attı, ama gel gör ki bu taraftar nobre için hem Gökhan'dan hemde Umut'tan çok iyi diyor, komşunun tavuğu kaz görünür misali,

ayrıca 17 maçta kaç maçta ne kadar oynamış buna bakmak lazım, asistlerinide unutmamak lazım,

Adem Erdoğan
22.12.2009, 16:30
22 maçtı sanırım yanlış hatırlamıyorsam nobre gol atamamıştı, bu hafta attı, ama gel gör ki bu taraftar nobre için hem Gökhan'dan hemde Umut'tan çok iyi diyor, komşunun tavuğu kaz görünür misali,

ayrıca 17 maçta kaç maçta ne kadar oynamış buna bakmak lazım, asistlerinide unutmamak lazım,

Komşunun tavuğu tavuk hala, bizimkiler daha yumurtadan çıkamadı.
Forvetler 6 gol atmış henüz takım kaçıncı sırada olduğu belli değil hala polyannadan şarkılar dinliyoruz.
Kaç maç oynamışlar bilmiyorum ama Allah'tan tek forvete döndük en azından sahada 1 kişi fazla duruyoruz.
Neyse bekleyelim görelim Türkiyenin en iyisi olan forvetlerimizi, seneler bol, nasıl olsa her sezona 6 şampiyonlukla başlıyoruz.
Ayrıca denizde kum bizde hoca, gelir şenol gider bross, gelir bross gider ersun.

Mesut
22.12.2009, 17:19

yahu niye başkarını örnek veriyosun onlardan bizene nobre gökhan gibi goller kaçırsın gör bak bakayım ne olur daha 2 günlük nihat gol kaçırdı diye ı yuhlayanlardan bahsediyoruz gelmiş örnek verdiklerine bak

gerenimo
22.12.2009, 19:04
gökhanı rusyaya gönderen arkadaşlara hatırlatalım. gökhan kayserideyken rubine transfer olmak ,stememişti. rusyada oynamak istemediğini unutmayalım.

DEEP BLUE
22.12.2009, 22:11
Fatih Tekke'nin gölgesinde bitirdik adamı... Kına yakalım...

SEDAT
22.12.2009, 22:35
git abi..umutuda al git ya valla...

delikoyun
22.12.2009, 22:37
ben derim ki galatasaray maçına yönetime şenol gneşe baskı yapalım gökhan ve umutun yerine ceyhun ve tayfun oynatılsın bu adamlarla biz maç alamayız

Mesut
22.12.2009, 22:50

vay anasını ya biz neymişiz

Kaan
22.12.2009, 22:52
ben derim ki galatasaray maçına yönetime şenol gneşe baskı yapalım gökhan ve umutun yerine ceyhun ve tayfun oynatılsın bu adamlarla biz maç alamayız

Takıma çok faydası olur gerçekten.

Harika bir fikir (!) :alkış:

Mesut
22.12.2009, 22:55
birşey itiraf etmek istiyorum bu bordomavi.net forum linkini tıkladıgımda futbolcualr bölümünde bile 9-gökhan ünal ı görmek istemıyorum o derece

Cem Akyüz
22.12.2009, 22:59
Git..Açık ve net

TS-FAN
22.12.2009, 23:10
İyi bir tatili hakettin Gökhan Ünal!
Biraz uzun bir tatil olsun lütfen.
Belki bir yerlere takılırsın..
Ne dersin?

hamucera
22.12.2009, 23:13
yahu niye başkarını örnek veriyosun onlardan bizene nobre gökhan gibi goller kaçırsın gör bak bakayım ne olur daha 2 günlük nihat gol kaçırdı diye ı yuhlayanlardan bahsediyoruz gelmiş örnek verdiklerine bak

neden başkalarını örnek göstermeyeyim, Umut ile nobreyi kıyaslayanlar bizim taraftarlarımızdı bu sayfalarda, ben kıyaslayınca mı kötü oldu

budur işte, adam daha geldiği ilk aydan itibaren Fatih Tekke sesleri çıkıyordu, o zamanlar cılızdı ama her geçen gün artmaya başladı sesin şiddeti

yorumsuz6117
22.12.2009, 23:15
Ben bişey demiyorum..

hamucera
birşey itiraf etmek istiyorum bu bordomavi.net forum linkini tıkladıgımda futbolcualr bölümünde bile 9-gökhan ünal ı görmek istemıyorum o derece

oldu senin için çıkartırlar,

bende birşey itiraf etmek istiyorum, Trabzonspor taraftar birliği, topluluğu, bordomavi.net'te kendi oyuncularımız hakkında hakarete varacak şekilde yazılar yazılmasını görmek istemiyorum

Osman Yavuz
Azcık ruhun varsa yarın çıkar sahaya yansıtırsın.Hiç ümitli değilim ya.

Mert Oğuzlu61
22.12.2009, 23:20
oldu senin için çıkartırlar,

bende birşey itiraf etmek istiyorum, Trabzonspor taraftar birliği, topluluğu, bordomavi.net'te kendi oyuncularımız hakkında hakarete varacak şekilde yazılar yazılmasını görmek istemiyorum

hakarete karşıyız ama millet haklı eleştirisini yapıyor, sen niye hep atlıyorsun her eleştiriye cevap vermek zorunda hissediyorsun kendini renktaş ? sorun ne ? :)

hamucera
22.12.2009, 23:24
neden hep siz atlıyorsunuz diyorum o zaman bende, benim yorumlarıma cevap vermek için,

hakarete karşısınız değilmi, bu başlıktan silinen yorumları ben gördüm bilmiyorum siz gördünüz mü, haklı eleştiri yapıyormuş, daha ne için bile eleştiri yaptığını bilmeyenler var burada, ben kimseye cevap vermek zorunda da değilim,

gerenimo
22.12.2009, 23:27

katlancaksın. nasıl ki bazılarımız burda senin mesajlarına ve seninkiler gibi birsürü saçma mesajlara katlanıyoruz. sen de katlancaksın.
hem ne güzel bi fırsat. kendi futbolcuna kin kusma fırsatı yakalıyorsun fena mı.

Toraman
22.12.2009, 23:28
Bazı arkadaşlar Gökhan'ın yetenekli bir oyuncu olduğunu söylüyor. Benim gördüğüm tek yeteneği hareketli topa sert vurabilmesi, onun haricinde bir yeteneği yok. Sırtı dönük top alamaz, adam geçemez, tekniği iyi değildir, hava hakimiyeti yoktur, nerde nasıl vuracağını bilmez, her topa abanır, önde presi yoktur, güçlüyken dribling yapabilir ama nedense hiçbir zaman güçlü değildir vs.

Mustafa
22.12.2009, 23:30
Fatih Tekke gelse ve Gökhandan daha kötü oynasa ne tepki veririz acaba ?

OZDEN61
23.12.2009, 00:55

son 25 senedir taraftarında yaptığı zaten bu. bu yüzden bu hallerdeyiz.

Cafer Bulur
23.12.2009, 01:03
Sayesinde umut u bile begenir olduk.

Devre arasinda zararin neresinden dönülürse kardir mantigiyla elden cikarilmalidir....

Terzioğlu
23.12.2009, 01:08
Gökhan'i alana Umut bedava diye bi kampanya baslatsak acaba alici cikar mi?

bahadır2561
23.12.2009, 01:18
işin içinde umut varsa kimse almaz...

iso_4939
23.12.2009, 12:40
allahım bu kadar becerıksız bır forvet olurmu ben sunu merak edıyorum acaba gokhan kendıne golcuyum dıyormu....

serdaracıl
23.12.2009, 14:05
güle güle gökhan

Emre GÜRDAL
23.12.2009, 14:13
gokhan satıs lıstesınde hayırlı ugurlu olsun

Serdær
23.12.2009, 14:17
gokhan satıs lıstesınde hayırlı ugurlu olsun

Kaynak nedir ?

tslover
23.12.2009, 14:30
Gökhan'ın bu kadar acımasızca ve bilgisizce eleştirilmeyi hakettiğini düşünmüyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
23.12.2009, 18:02
kendine gel artık.bugün gol bekliyorum...

Sinem Yılmaz61
23.12.2009, 18:55
Hem kos, hem golünü at!

Kazım Uzunboy
23.12.2009, 18:56
Ne yapacak çok merak ediyorum?

OZDEN61
23.12.2009, 21:58
dak 25 oyunun basında bile gucsuz, halsiz gorunuyor.

Onur
23.12.2009, 22:00
Karaktersiz herif aldığın her kuruş para haram zıkkım zehir olsun. Sen bu takımda kaldığın sürece bir çöp almayacağım!

ugurozturk
23.12.2009, 22:05
Gökhan her gelen topu kaybediyor.

Bi insan bu kadar mi umursamaz olur. 30 dk topla 4 kere bulustu. Hepsini rakibe verdi, kalecoye pres yapmiyor, kaleci degajlari ceza shasi disindan yapiyor... Seni havaalaninda bekliycem Gokhan.

OZDEN61
23.12.2009, 22:11
gökhan dan umutlu olanlar, kayseride soyleydi boyleydi deyip avunanlar görün gökhanınızın halini.

OZDEN61
23.12.2009, 22:17
senol hoca seni maçta tuttuğu her dakika bize ihanet ediyor. sen trabzonun parasını verdiği en boş oyuncusun. sokak ağzıyla senin gibilere bir şey deniyor ama yazamıyorum.

TSelif
23.12.2009, 22:19
Zerre kadar param gidiyorsa sana haram olsun ruhsuz herif !!

Mustafa K. Demirbaş
23.12.2009, 22:19
Yaşayan ölü gibisin..

Erdem Keser
23.12.2009, 22:20
Seni bizim başımıza musallat edenede sanada hakkımı zerre helal etmiyorum.

SEDAT
23.12.2009, 22:22
bu klüpten aldığın paralar haram zıkkım olsun ruhsuz herif

Erbay
23.12.2009, 22:22
Her zamanki gibi oynuyor. Hiç şaşırmadım. Gol attığında da söylüyordum bunları. Türkiyenin en inançsız futbolcusu, önündeki topu alacağına inanmıyor.

bordo61
23.12.2009, 22:27
Git da Lütfen

Git de başka takımlarda gol kralı ol

Yeter ki git seni gördükçe sinirlerim boşalıyor.

Paf takımdan birini çıkarsa senin yerine 100 kat iyi oynar

Bu kadarına pes

KUTADGU
23.12.2009, 22:29
Senin bu takımdan gittiğin günü Celalettin'den Keçeli'den kurtulduğumuz günlerden daha da büyük bir coşkuyla kutlayacağım.

Hakkımı helal etmiyorum sana.

Bize yeterince ızdırap çektirdin. İnşallah sende bizden ayrıldıktan sonra futbol yaşantında ızdırap çekersin.
Kurursun, beş parasız kalır, sürünürsün.

Ferrariye binen haramzade.

Nihal Ayvaz
23.12.2009, 22:30
Hayatımızda yediğimiz en büyük ve en acı kazık!!..

Hüseyin İlkin
23.12.2009, 22:31
:D

Adını duyunca sinirden gülüyorum.
Teşekkürler.

Bu günlerde gülmeye ihtiyacım vardı.

m@rdi
23.12.2009, 22:32
Ruhsuz!
Kale direğinden ne farkın var?
O en azından arada iş görüyor ya sen?

mehmets61
23.12.2009, 22:34
senden umdumu çoktan kestim düşüncelerim imzamda belirttigim gibi...

Sinem Yılmaz61
23.12.2009, 22:36
Nerden gittik seni bulduk ya...

Harun-61
23.12.2009, 22:39
az daha atiyordu :)

ofsayyyyyt !

Ahmet Başkaya
23.12.2009, 23:08
Futbolcu olmadığın gibi karakter sahibi olduğundan da çok büyük şüphem oluşmaya başladı...

Uefa hakkında şike soruşturması açmalı acilen ...

TSercaN
23.12.2009, 23:17
sana ne diyeyim ki bilmiyorum vallahi. nasil bir kisilik ve futbolcu karakteri var sende anlamadim.

albatros
23.12.2009, 23:26
sana tarihimizin en büyük cezasını verip kadro dışı bırakmak lazım.
sonra rus klübüne mi satarız tahiti klübüe mi satarız nereye gidersen git.
bizden uzak ol

irfanb
23.12.2009, 23:27
Insallah seni bu forma altinda bu gece son defa seyretmis oldum.

Mustafa K. Demirbaş
23.12.2009, 23:29
Allah'a havale ediyorum seni..

Misina
Lanet Olsun seni aldığımız günkü yaşadığımız heyecana sevince.

mehmets61
bence bu başlık kapatılsın insanlar boşuna günaha girmesin seni görünce günahlarımı görüyorum...

Hotaman
Sana olan desteğimi bu maçla birlikte kesiyorum.

GERONIMO35
23.12.2009, 23:30
Gökhan aslında çok iyi golcüsün sen atamadıkça biz kızıyoruz biz kızdıkça sen moralin bozuyorsun hi. atamıyorsun hatta belki takıma küstün galiba ne bu isteksizlik ama artık yeter yaa

JoKeR™
23.12.2009, 23:31
Gökhan artık git git git git

Mehdi
23.12.2009, 23:31
İçimden sana söyleyecek çok laf geçiyor da,1 hafta cezaya değmezsin gol kralı.

Mehmet Zeki
23.12.2009, 23:33
Gol krali Gokhan'mis. Go home. Disko'ya git sen disko'ya.

Ruhsuz herif.

sifuni
yok birak git artik takimi sabote ettigini düsünüyorum hatta düsünmüyorum görüyorum 5milyon € verip ajan aldik sanki takima birak yakamizi

iso_4939
yav ne küsmesi ne moral bozuklugu ya bu adam daha ne ıstıyor fatih tekke bagırıyoruz dıyemı moralı bozuk bılsemkı o yuzden cıldırırım tabıkı bagıracaz sen fatih tekkemızın tırnagı bıle olamazsın...

Hakan Karadirek
23.12.2009, 23:34
6 Milyon euroya rakip takimlara defans oyuncusu transfer ettik .

Emre Çömez
23.12.2009, 23:34
Trabzona gelme kal istanbulda

TheRapZoNe
23.12.2009, 23:35
Seni bu kulüpten kovmayanları Allah ıslah etsin.

Suç sende değil,değil..

Murat'
23.12.2009, 23:35
Eve gidince aynaya dön bir bak ''Bugün ben ne yaptım'' diye birazcık olsun düşün.Elini vicdanına koy.Hem sana yazık hem de bize.

61karradeniz61
23.12.2009, 23:38
arkadaslar

birakin allahinizi seviyorsaniz
gökhani bu hale getiren kim?
size soruyorum

birakin gökhani elestirmeyi birakin
kim getirdi onu bu hale ?
bi düsünün

Onur Şeref
23.12.2009, 23:38
Aferin Gökhan bugün iyiydin.

Koştun,pres yaptın,kafa topuna çıktın,indirdin.

Koşu yapıp top almak istediğin yerlerde sana top atmayanlara aldırmadan devam ettin.Her maç böyle mücadele et yeter ki...

61_Serhat_61
23.12.2009, 23:39
sana sasirmiyorum artik gökhan..

kemaLAZ61
23.12.2009, 23:43
Bas git Gökhan. Hic, ama hic hak etmiyorsun o formayi.

yorumsuz6117
Defol git ömrümüzü yedin yeter artık..

Cem Balcı
zorla güzellik olmuyor arkadaş...

futbalski60
23.12.2009, 23:44
Yollar ayrılmadan rahat yok iki tarafada bu iş artık olmaz hem biz biliyoruz hem Gökhan umarım yönetim de anlar.

Onur Şeref
23.12.2009, 23:44
Klişe laflar dökülmeye başladı yine...

erdo6
23.12.2009, 23:47
gökhan ruhsuzuna 90 dakika nasıl tahammül ettin şenol hoca inanamıyorum

tek bir olumlu hareketin bile yoktu her kaptırdığın pozisyonda takımı sıkıntıya soktun

artık defol git bu takımdan

endlessdeath
23.12.2009, 23:49

Koşu yapıp top almak istediğin yerlerde sana top atmayanlara aldırmadan devam ettin.Her maç böyle mücadele et yeter ki...
İlk defa biraz olsun istekli olduğunu gören oldu arkadaşlar ister öyle ister böyle bu oyuncu forvetimiz adam gibi pas gelmeli 3 kere atamazsa forvet kötü oynamıştır böyle saçma sapan eleştirilir mi takım oynayamıyor organize edecek adam olmalı o da yok takım yine düşüşlerde engin girdi biraz hava değişti

Sinem Yılmaz61
23.12.2009, 23:49
Gitsene kardesim ya, yeter cektik seni...

JoKeR™
23.12.2009, 23:50
Cami avlusuna bırakıp kaçsak bence kimse almaz seni:D

Semih Aydın
Beğenmedim seni Gökhan.

61_Serhat_61
Cami avlusuna bırakıp kaçsak bence kimse almaz seni:D
hahaha...
ordanda kimse almaz onu inan..

Mehmet Fırat
23.12.2009, 23:51
Çalım atmasan daha faydalı olacaksın. Aldığın topu aynen ver. Topu ayağında tutma yeter ki.

İkinci yarıda az da olsa kafa topu da indirdin. Milim de olsa olumluya doğru bir gidiş var.

Ama Allah rızası için, adamın içinden geçmeye çalışma çalım atarken!

Egemen Yılmaz
23.12.2009, 23:57
Kurban olurum git şu takımdan, şehri falan terket ne bileyim, yap bir şeyler işte...

Fatih Özkan
23.12.2009, 23:58
Git...
Durma!
Hele Kalkınma'da sakın karşıma çıkma!
Sen patlama yapamadın ya, ben yapacam bu sefer sana patlamayı!

Onur Şeref
Vay vay vay.. Mesajım silinmiş..

Demek savunmamak küfür etmek gerekiyormuş Gökhan'a..

Yazık...

UğuR
Eğer bu kulüpde oynamak istemiyorsan bunu söyle....
Hal ve hareketlerin bunu gösteriyor...

Mehmet Fırat
23.12.2009, 23:59

Duruyor Onur. :)

Onur Şeref
24.12.2009, 00:00
Duruyor Onur. :)

Durmuyor silindi.

Emre Bekar
24.12.2009, 00:03
sadece gitme futboluda bırak bence...

Hüseyin İlkin
24.12.2009, 00:03
Acaba Gökhan'ı övdüğü için mi, yoksa başka bir üyenin beyin kıvrımlarına girdiği için mi silindi mesaj. Yok birincisi olsa, direk arka sayfadaki de silinirdi.

Mehmet Fırat
24.12.2009, 00:04
Neyse, uzatmaya gerek yok.

Onur Şeref
24.12.2009, 00:04
Acaba Gökhan'ı övdüğü için mi, yoksa başka bir üyenin beyin kıvrımlarına girdiği için mi silindi mesaj. Yok birincisi olsa, direk arka sayfadaki de silinirdi.

Beyin kıvrımları mevzusunu açan ben miyim o mu?

O açtı bende evet yetmiyormuş demekki dedim.Soruya cevap verdim yani.;)

Hüseyin İlkin
24.12.2009, 00:05
Eee?

O mesaj duruyor mu peki...

Özkan
24.12.2009, 00:06
Gökhan kendisini sevimli hayâlet Casper sanıyor ama ne sevimli ne hayâlet.

Yaşadığımız dünyâda br insanın, ya da herhangi bir katı cismin içinde geçmek mümkün değil. :D

Onur Şeref
24.12.2009, 00:07
İlgili mesajın ilgili yerini silmeni tercih ederdim.

Mücadele et bu maçtaki gibi yeter.O ışığı göster bana.Ben bugün o mücadele ışığını gördüm sende.

Samet Yildirim
24.12.2009, 00:07
Gökhan Ünalin ismi dolaysiyordu sahada ama kendisi yoktu..

sametaydin
24.12.2009, 00:12
Trabzonu kafasından sildiğine beni de inandırdı.

Mert Oğuzlu61
24.12.2009, 00:14
6.2m euro yu biz nasıl geri kazanacağız, ruslar fatihimizi gökdenizimizi aldı kopardı asıl şimdi ortaya çıkmaları lazım alın şu adamı arkadaş alın şunu ya yokmu taliplisi alın şunu yeter be !!!

albatros
24.12.2009, 00:15
fiziki duruşuna bile yansımış adamın ruh hali.
omuzlar çökük kafa önde.çöktür bir cami önüne,koy önüne bir mendil, süper para kapar bu acınası haliyle.

Serdær
24.12.2009, 00:21
Gökhan Ünal'a bugün o kadar hak verdim ki..

Bende futbolcu olsam bana da takım arkadaşlarım pas atmasa bende ''sinirden formamı yerim''..

Evet bazı arkadaşlar yanlış yazdığı düşünmüş olabilir , Gökhan ÜNAL hırsından formasını yedi saha içersinde..

Çapraz koşu , defans arasına kaçma verkaç , birtek amuda kalmakdığı kalmıştı pas istemek için.

Alanzinho,Gabric,Ceyhun , Engin Baytar pas atsa %100 gol pozisyonu..

Diyeceksiniz ki olabilir ; birinde olur ikisinde olur neredeyse her pozisyon bu şekilde.

Adam pas gelmiyor diye sahada çıldırdı.

Gökhan ÜNAL sen haklısın ..

irfanb
24.12.2009, 00:25
http://www.load-it-up.de/100314/LFqgXr.jpg

-Şikayetiniz ?
-Doktor bey ! Birakin maclari, antremanlari,rüyalarimda bile gol atamiyorum.

güneyli
24.12.2009, 00:26
Allah öldürür dünyadan alır.Sen bizi öldürdün hayatta bıraktın gibi birşeyler yazmak istedim.

Onur Şeref
24.12.2009, 00:26
Gökhan Ünal'a bugün o kadar hak verdim ki..

Bende futbolcu olsam bana da takım arkadaşlarım pas atmasa bende ''sinirden formamı yerim''..

Evet bazı arkadaşlar yanlış olabilir , Gökhan ÜNAL hırsından formasını yedi saha içersinde..

Çapraz koşu , defans arasına kaçma verkaç , birtek amuda kalmakdığı kalmıştı pas istemek için.

Alanzinho,Gabric,Ceyhun , Engin Baytar pas atsa %100 gol pozisyonu..

Diyeceksiniz ki olabilir ; birinde olur ikisinde olur neredeyse her pozisyon bu şekilde.

Adam pas gelmiyor diye sahada çıldırdı.

Gökhan ÜNAL sen haklısın ..

Altına imzamı atarım..Bundan sonra Gökhancıyım ben o hırsı gördüm.

albatros
24.12.2009, 00:28
gökhan ve hırs?

OrkHun
24.12.2009, 00:28
Beyin kıvrımları mevzusunu açan ben miyim o mu?

O açtı bende evet yetmiyormuş demekki dedim.Soruya cevap verdim yani.;)

göremedim cevabını keşke silmeselerdi de görseydim

çocuk git yat uyu sen
bu işlere kafanı yorma

biz düşünürüz senin yerine de
bakma sen tevazu gösterdiğime
benim kafam hepinize yeter...

Kader KORELİ
24.12.2009, 00:29
Oglum Gökhan, su arayi iyi degerlendir allah askina. Psikolog´a git, hocanlan görüs, ailenlen görüs, gel bizim Sivasli Abdurrahmanin köyüne ve kahveye bir ugra, cekinme yerli halkin arasina karismaya, konus ordaki taraftarlarla, iyi motive ederler seni.. bende kötü yorum yazdim hakkinda, ama yazmamak elde degil, kendinde farkindasindir.. artik kendini toparlama vaktin geldi.. sen gol krali olmus adamsin.. olan oldu artik, simdi ileri bakma zamani.. kaldir basini, aynanin karsisina gec ve haykir "herkese gercek Gökhani gösterecegim" diye.. sonra Sakip Sabancinin dedigi gibi hersey calismak, calismak ve calismak´dan gecer.. sen yüregini ortaya koyup istekle calisirsan cok yakinda düzelir isler.. ise ilk olarak tiras olmakla basla, kendine bir ceki düzen ver.. sonra özel hayatin hakkinda düsün bir hatan varmi diye.. ve en önemlisi kendini isine ada, futbola konsantre ol, yüregini koy ortaya, kafana takma bazi seyleri.. bizim burda yazdigimiz kötü yorumlardandan dolayida kafani asma, aksine yeniden basarili olmak icin hirslandirsin seni bu yorumlar.. sana simdiden mutlu ve oynadigin futbolundan tatmin yeni bir yil diliyorum..

irfanb
24.12.2009, 00:30
Yagmur,deprem, sel ; dogal afetlerimiz.
Gökhan Ünal ; suni afetimiz.

Onur Şeref
24.12.2009, 00:31
göremedim cevabını keşke silmeselerdi de görseydim

çocuk git yat uyu sen
bu işlere kafanı yorma

biz düşünürüz senin yerine de
bakma sen tevazu gösterdiğime
benim kafam hepinize yeter...

Allah'a havale ediyorum seni.

Çocuk mevzusuna gelince; O çocuk senden daha iyi anlar bu işlerden.Senin nasıl anladığın ortada.

Tüm maç boyunca milyonlarca pas alamadı.Alsa %100'luk pozisyon olcak.İyi bile dayanıyor bu takıma.

Mustafa Ayazoğlu
24.12.2009, 00:43
Trabzonspor'u sevmiyorsun!

Enes
24.12.2009, 00:47
Hangi takımda oynadığının hala farkında değil ,kafası başka yerde.
Alay eder gibi hiç bir şey umrunda değil,umutun yarısı kadar değilsin.
Aldığın paradan sonra bu ruhsuzlukla vicdanın rahatmı merak ediyorum..
Tez zamanda ayrılır inşallah yollarımız...

iso_4939
24.12.2009, 00:50
gökhan defol gıt yemınle dıyorum otobüs bıletını ben alacam kayserıye...

denizgrsy
24.12.2009, 00:52
ahlak sınırlarını zorluyorsun giydiğin formaya karşı ! DEFOL GİT !

OrkHun
24.12.2009, 00:53
Allah'a havale ediyorum seni.

Çocuk mevzusuna gelince; O çocuk senden daha iyi anlar bu işlerden.Senin nasıl anladığın ortada.

Tüm maç boyunca milyonlarca pas alamadı.Alsa %100'luk pozisyon olcak.İyi bile dayanıyor bu takıma.

yav şu "Allah ıslah etsin" ajitasyonunu yapınca tatmin mi oluyorsunuz nedir anlamadım?

şurada pek fazla tartışmıyorum insanlarla bu herşeyi bilirim havaları ve fikri olmadan zikri olanların zırvaları yüzünden

adamın yüzünden "lanet olsun bu takıma, neden geldim trabzon'a" akıyor resmen, maçı bir daha izle de sol kenarda topu atıp adamın yanından geçmeye tenezzül dahi edemediği pozisyonları gör, umuttan aldığı pası saçma sapan harcayışını gör, defansın arasında kayboluşunu gör, alanzinho her topla gelişinde en uygunsuz pozisyonu nasıl bulduğunu gör...

bak ben teknik direktör değilim, futbol yorumcusu hiç değil.
ben yönetimden anlarım, hali hazırda yöneticilik okuyorum.
ama gökhanın şu takımda oynamak istemediği gün gibi ortada
bunu görmek için teknik deha olmaya gerek yok...

Ahmet Kuru
24.12.2009, 00:54
Takımı kafandan sildiysen söyle bizde bilelim..
Boşuna günaha girmeyelim,sende rahat et bizde rahat edelim...

Gökhan,gökhan dedikçe sen içine ediyorsun olayın...
Gökhan ilk 11 de oynamalı diyorum,teknik kapasitesi daha yüksektir vs vs ama gel gör ki ilk 18 e bile girmen büyük hata...
Yazık etme...
Ne kendine ne bize...

reisoğlu61
24.12.2009, 01:00
Trabzonspor camiasiyla dalga gectigini düsünüyorum ben bu adamin.
satilacak ilk oyuncudur kendisi.

Ilelioglu
24.12.2009, 01:09
Ya satilsin yada kiralik verilsin, bizden uzak olsun..!

28TS61
24.12.2009, 01:12
ruhsuz, en iyisi seni satmak degilde ts de cürütmek yok etmek seni.
varsin bu bize 10 milyona patlasin ama bari futbol hayatini bitirmis oluruz

matalar
24.12.2009, 01:14
sen kafanda bitirmişsin bizi.
güle güle sana.

Ibrahim Gaygusuz
24.12.2009, 03:23
Taraftara cevap sahada verilir gulum :) Burasi Kayseri degil.

Keske geri donuste Istanbulda biraksaydilar sunu

yorumsuz6117
24.12.2009, 03:23
Ankaragücü'ne gidicek inş..

Cem Akyüz
24.12.2009, 03:32
Üzülüyorum Gökhan'a böyle olmamalıydı...Eğer giderse gittiği takımda iyi işler yapacaktır

ugrpnk
24.12.2009, 04:57
mümkünse yarın pılını pırtını topla ve defol git

Ali Tunahan Güllü
24.12.2009, 07:43
Ne olur git artık!!

Süleyman50
24.12.2009, 08:33
hep umutla bekledim düzelir diye ama artık gitmesi gerektiğine inanıyorum...

delikoyun
24.12.2009, 08:46
kontra futbol aynayan takımlarda iş yapabilir ani çıkşlarda çalımda var başarılı olur trabzon gibi rakip yarı alan yerleşen takımlarda markajda kayıpları oynuyor

agasaro
24.12.2009, 09:06
Hayatımda gördüğüm en ruhsuz, en haysiyetsiz futbolcu. Oynayabileceği en iyi takımda oynayıp hala daha gücünü ortaya koyamayan zihni karma karışık, ahlaken problemleri olan bir adam. Aldığı paranın tek kuruşunu bile haketmiyor.

Dursun Kaplan
24.12.2009, 09:12
Hayatımda senin kadar lakayıt,vurdumduymaz, sorumsuz bir futbolcu daha görmedim.

Eğer benim aldığım lisanslı ürünlerden senin cebine para giriyorsa,ben hakkımı helal etmiyorum sana.

nbay
24.12.2009, 09:25
topu ayağına her aldığında topu kaybedecek stesiyle boğuluyorum,zaten hepsindede kaybediyor,artık gökhanı sahada görmeye tahammül edemiyorum,derhal satılmalı

EMRE HASANOĞLU
24.12.2009, 09:29
çok komık oyuncu bı tane estetık çalımını gormedım topu alıyo dumduz kosunca adam gececegını sanıyo sankı ılk defa topu gormus gıbı TRABZONSPORU bunun gıbı oyuncularla oynatanlara yazık

Hüseyin Bağdat
24.12.2009, 09:32
Devre arasında gitmen en hayırlısı...

aggressors
24.12.2009, 09:38
defol git yeter artık..............

S.DEMİRCİ
24.12.2009, 09:41
kovun gitsin........

delikoyun
24.12.2009, 09:59
Satin gİtsİn umutu da unutmayin

Ahmet Faruk
24.12.2009, 10:08
Ne denilebilir bilmiyorum.
Bu adam zaten şuursuz.

Ama taraftarımızın motivasyon şekli de üstüne tuz biber oluyor.
Danışıklı dövüş...

Olmayan, olamayan, vizyonu bitti bu takımda.

Adem Erdoğan
24.12.2009, 10:09
dönmeseydin geri kalsaydın "yuvanda".

Serdær
24.12.2009, 10:21
Trabzonspor'un şuanda futbolcu olan bir oyuncuya BMN gibi bir yerde söylenmeyecek şeyler söyleniyor.

Bu söylenenlerden bir tanesi İbrahim Yattara veya benzeri bir oyuncuya söylense eğer ya mesaj silinir yada yazan ceza alınır ..

Eleştirelim ama saygı çerçevesinde ..

Koray
24.12.2009, 10:25
Trabzonspor'un şuanda futbolcu olan bir oyuncuya BMN gibi bir yerde söylenmeyecek şeyler söyleniyor.

Bu söylenenlerden bir tanesi İbrahim Yattara veya benzeri bir oyuncuya söylense eğer ya mesaj silinir yada yazan ceza alınır ..

Eleştirelim ama saygı çerçevesinde ..

Bırakın artık bu saygı ağızlarını ne saygısından bahsediyorsun Serdar...

Ben boşuna demiyorum bizim taraftar lıghtlaşmış diye.

Serdær
24.12.2009, 10:25
Gökhan Ünal'ın dün canlı gözle izledim ve hırsından neredeyse kendini dövüyordu.

Eğer oyuncuya sen pas atmazsan nasıl gol atacak ?

Şapkadan tavşan mı çıkartmasını bekliyoruz anlamıyorum..

Dün de yazdım Gabric,Alanzinho,Ceyhun,Engin pas atsa %100 gol pozisyonu fakat pas atmıyorlar..

Siz kendinizi Gökhan ÜNAL'ın yerine koyun,

Maça gelmeden havaalanında yapılmayacak şeyler yapılıyor maç içersinde pas atılmıyor.

Şuanda Gökhan ÜNAL çok zor bir durumdan geçiyor..

Allah yardımcısı olsun ..

Serdær
24.12.2009, 10:30

Koray,

Senden büyüğüm , öncelikle uslübuna dikkat etmeni rica ediyorum..

Daha sonra eleştiri yap..

Süleyman50
24.12.2009, 10:33
olmadı olmayacak gibi de gözüküyor, daha fazla ısrar etmenin bir anlamı yok bence...

Koray
24.12.2009, 10:35
Koray,

Senden büyüğüm , öncelikle uslübuna dikkat etmeni rica ediyorum..

Daha sonra eleştiri yap..

Serdar ben genel anlamda konuşuyorum, gerçekten lıghtlaştık,

lıghtlaştırıldık bu yönetimle...

Her yazılanı üstüne alınma.

Serdær
24.12.2009, 10:43
Serdar ben genel anlamda konuşuyorum, gerçekten lıghtlaştık,

lıghtlaştırıldık bu yönetimle...

Her yazılanı üstüne alınma.

Koray,

O zaman benim mesajıma alıntı yaparak yazma.

Alıntı yaparak yazacaksan da bu durumu belirtirsin o zaman anlaşılır ..

m@rdi
24.12.2009, 10:43
Gökhan Ünal'ın dün canlı gözle izledim ve hırsından neredeyse kendini dövüyordu.

Eğer oyuncuya sen pas atmazsan nasıl gol atacak ?

Şapkadan tavşan mı çıkartmasını bekliyoruz anlamıyorum..

Dün de yazdım Gabric,Alanzinho,Ceyhun,Engin pas atsa %100 gol pozisyonu fakat pas atmıyorlar..

Siz kendinizi Gökhan ÜNAL'ın yerine koyun,

Maça gelmeden havaalanında yapılmayacak şeyler yapılıyor maç içersinde pas atılmıyor.

Şuanda Gökhan ÜNAL çok zor bir durumdan geçiyor..

Allah yardımcısı olsun ..

Bizim ekranlarda yakın plandan gördüğümüz ise "boşvermiş, gezintiye çıkmış Casper' a "özemiş bir Gökhan'dı. Bir kere değil iki kere değil her görüntüsünde aynı haldeydi.

İstek yok, hırs yok, yürümeye dahi takati yoktu yahu.

Koray
24.12.2009, 10:45
Koray,

O zaman benim mesajıma alıntı yaparak yazma.

Alıntı yaparak yazacaksan da bu durumu belirtirsin o zaman anlaşılır ..

O zaman sende görüşünü belirt çekil kenara burda millete saygı adap dersi vermeye kalkma beni daha fazla konuşturma...

Bu son mesajım bu konuda daha cevap vermem.

Adem Erdoğan
24.12.2009, 10:47
Sen inat etmeye devam et, Gö.han denen adamın oynadığı maç kadar Yattaranın kazandırdığı maç vardır.

Gelip bana hikaye okuma burda yok türkiyenin en iyi golcüsüymüş bilmem ne.adamdan tabi adam geçmesini top sürmesini bekliyecem daha ne bekleyecektim; daha ne halta yarar. oldu atsınlar ağzının içine beyfendinin o da gol atıp egosunu tatmin etsin. onu da beceremiyor ya.

Gökhan şu haliyle bank asyada bile tutunamaz adam da karakter futbol terbiyesi yok bir kere.takımına taraftarına saygı yok .

dün 1 tane yaptığı olumlu işvardı o da ceyhun kullandığı serbest vuruştan önce kendisine faul yapılması başkada hiçbir şey yok.

Büyük golcü nede olsa yangel yat anasını satıyım.Ruhsuz.

Serdær
24.12.2009, 10:47
Bizim ekranlarda yakın plandan gördüğümüz ise "boşvermiş, gezintiye çıkmış Casper' a "özemiş bir Gökhan'dı. Bir kere değil iki kere değil her görüntüsünde aynı haldeydi.

İstek yok, hırs yok, yürümeye dahi takati yoktu yahu.

Ekranlardan izlediğinde Gökhan ÜNAL'a top geldiği zaman görebiliyorsunuz.

Bir pozisyonda Alanzinho sağdan topu alıp ceza sahasına doğru koşu yaptı,Gökhan ÜNAL'a pas verse eğer gol pozisyonu ..

Gökhan ÜNAL'ın Alanzinho'ya bağırmasını , daha sonra formasını yediğini TV'den göstermiyor ki bu yorumları yapabiliyorsunuz..

Taraftarımız alışagelmiş durumların üzerine ağız birliğince haraket ettiği için Gökhan ÜNAL'ı yadırgayanları eleştirmiyorum ..

Serdær
24.12.2009, 10:50
O zaman sende görüşünü belirt çekil kenara burda millete saygı adap dersi vermeye kalkma beni daha fazla konuşturma...

Bu son mesajım bu konuda daha cevap vermem.

Görüşümü yazıp neden kenara çekileyim ?

Ne yapıp ne yapmayacağımı sana soracağım Koray ?

Ne zamandan beri başkalarına akıl vermeye başladık ?

Benim haddim değil başkasına saygı dersi vermek ? Herkez ''görünüşte'' yaşını başını almış insanlar ..

Ben sadece uslüp'undan bahsediyorum..

Bu konuda benim dışında birçok abimizden uyarı aldın ama nafile demek ki.

Adem Erdoğan
24.12.2009, 10:50
baa alanzinhoya bağırmışta hırs olmuş. alanzinho'ya helal olsun. o da anlamış ne mal olduğunu; ilk yarı attı ona bir pas topu ayağına dolandırdı; helal olsun bir daha atmadı ona.

Koray
24.12.2009, 10:52
baa alanzinhoya bağırmışta hırs olmuş. alanzinho'ya helal olsun. o da anlamış ne mal olduğunu; ilk yarı attı ona bir pas topu ayağına dolandırdı; helal olsun bir daha atmadı ona.

Aynen öyle...

Alanzinho'da anladı bundan bi numara olmaz en iyisi kendi bildiğimi yapayım.

Serdær
24.12.2009, 10:55
Sen inat etmeye devam et, Gö.han denen adamın oynadığı maç kadar Yattaranın kazandırdığı maç vardır.

Gelip bana hikaye okuma burda yok türkiyenin en iyi golcüsüymüş bilmem ne.adamdan tabi adam geçmesini top sürmesini bekliyecem daha ne bekleyecektim; daha ne halta yarar. oldu atsınlar ağzının içine beyfendinin o da gol atıp egosunu tatmin etsin. onu da beceremiyor ya.

Gökhan şu haliyle bank asyada bile tutunamaz adam da karakter futbol terbiyesi yok bir kere.takımına taraftarına saygı yok .

dün 1 tane yaptığı olumlu işvardı o da ceyhun kullandığı serbest vuruştan önce kendisine faul yapılması başkada hiçbir şey yok.

Büyük golcü nede olsa yangel yat anasını satıyım.Ruhsuz.

Geçen sene atmış olduğu gol ve asist sayını yazmıyorum..

Yattaranın oynamış olduğu 6-7 sezon boyunca yaptığına eşit nerdeyse..

Onur
24.12.2009, 10:57
Gökhan hırsından formasını yemiş?

O yemek istesin istediği kadar pirzola yedirelim..Yeter ki;

-Kaleciye pres yapmak için bir tarafını kaldırıp 20 metre koşsun. Pres yapmak için Selçuk ortasahadan 45 m depar atmasın.

-Her aldığı topla rakiplerinin içinden geçmeye çalışmasın.

-Servet ve Emre ile kafa topuna 2. yarıda Umut'un girdiğinin yarısı kadar girsin.

-Uyuz olmasın.

Bu yukarıda yazdıklarımın olayın sadece bir kısımı. Maçta olabilirsin benim gibi binlerce kişi TV başında bunları gördü. Canlı izlerken görülmediyse yapacak bir şey yok...

Serdær
24.12.2009, 10:59
Gökhan hırsından formasını yemiş?

O yemek istesin istediği kadar pirzola yedirelim..Yeter ki;

-Kaleciye pres yapmak için bir tarafını kaldırıp 20 metre koşsun. Pres yapmak için Selçuk ortasahadan 45 m depar atmasın.

-Her aldığı topla rakiplerinin içinden geçmeye çalışmasın.

-Servet ve Emre ile kafa topuna 2. yarıda Umut'un girdiğinin yarısı kadar girsin.

-Uyuz olmasın.

Bu yukarıda yazdıklarımın olayın sadece bir kısımı. Maçta olabilirsin benim gibi binlerce kişi TV başında bunları gördü. Canlı izlerken görülmediyse yapacak bir şey yok...

-Şapkadan tavşan da çıkarmısın ?

Lancet_61
24.12.2009, 11:00
bitiyorum bu gökhan ünal türkiyenin en kaliteli yerli forveti mesajlarına...
ilk yarı sıfır forvettik,umut girince 1 forvet oldu...
trilyonları alan profesyonel bir futbolcunun koşmamaya,mücadele etmemeye hakkı yok!
benim cebimden çıkan paralar böyle ruhsuz bir adama gidiyor...yazık!

KUTADGU
24.12.2009, 11:01
Tiksiniyorum...

Tiksiniyorum....

Adem Erdoğan
24.12.2009, 11:01

bende bu senekileri yazmıyorum.

ayrıca geçen sene atamayıpta bizi şampiyonluktan eden gollerini de yazmıyorum.

sen 6-7 seneyi unutmuşsun belli.

Erbay
24.12.2009, 11:06

:eek: Görüşlerinizi beğenerek okuyorum ama Gökhan Ünal konusunda size zerre kadar katılmayacağım. Yattara'nın yaptıklarıyla Gökhan'ın yaptıkları değil yapamadıkları karşılaştırılır. Gökhan Ünal'da hırs yok, güç yok, teknik yok ki bu hırslı olmamasından kaynaklanıyor.

Serdær
24.12.2009, 11:07
bende bu senekileri yazmıyorum.

ayrıca geçen sene atamayıpta bizi şampiyonluktan eden gollerini de yazmıyorum.

sen 6-7 seneyi unutmuşsun belli.

Adem ,

Hangi atamadığından bahsediyorsun ,

Umut Bulut'un Konyaspor,Denizlispor ve İ.B.B atamadıklarından bahsetmiyoruz.

Ne olacak Umut koşuyor en azından..

Ne olacak İbrahim Yattara yatsın oynamasın alacağı indirime gidilsin , ben sakat değilim Sadri Şener ve ekibi beni oynatmıyor diye çıksın..

Bunları yutarız sorun değil ..

Onur
24.12.2009, 11:10
-Şapkadan tavşan da çıkarmısın ?

Yazdıklarımın içerisinde özel bir yetenek gerektiren bir kısım yok. Bu anlamak için alîm olmaya da gerek yok. Ama sanırım seni Gökhan'ın formanın tadını beğenmiş olması etkiledi.

Maçtaki futbolcular Gökhan'a pas atmasın diye hep dua ettim.

Srnz. m@rdi

m@rdi
24.12.2009, 11:12
Ekranlardan izlediğinde Gökhan ÜNAL'a top geldiği zaman görebiliyorsunuz.

Bir pozisyonda Alanzinho sağdan topu alıp ceza sahasına doğru koşu yaptı,Gökhan ÜNAL'a pas verse eğer gol pozisyonu ..

Gökhan ÜNAL'ın Alanzinho'ya bağırmasını , daha sonra formasını yediğini TV'den göstermiyor ki bu yorumları yapabiliyorsunuz..

Taraftarımız alışagelmiş durumların üzerine ağız birliğince haraket ettiği için Gökhan ÜNAL'ı yadırgayanları eleştirmiyorum ..

Top ayağındayken neler yaptığını/yapamadığını gayet iyi gördük.
İnsan yolda yürürken önüne duvar çıktığında sağa ya da sola hamle yapar üstüne üstüne gitmez değil mi? Gökhan 'ın önündeki adamın üzerine üzerine gittiğini her görüşümde tvden içeri girip saçını başını yolasım geldi.
Teknikten taktikten pek anladığım söylenemez. Sadece gördüğümü, hissettiğimi söylüyorum. Gökhan akşam canlı cenaze gibiydi.

Serdær
24.12.2009, 11:12
:eek: Görüşlerinizi beğenerek okuyorum ama Gökhan Ünal konusunda size zerre kadar katılmayacağım. Yattara'nın yaptıklarıyla Gökhan'ın yaptıkları değil yapamadıkları karşılaştırılır. Gökhan Ünal'da hırs yok, güç yok, teknik yok ki bu hırslı olmamasından kaynaklanıyor.

Bende sizin gibi uslüp'u düzgün olan kişilerin eleştrilerine cevap vermek haz veriyor.

İbrahim Yattara 7 sezon boyunca bu takımda oynuyor neredeyse 2,5 sezondur doğru düzgün faydalanamıyoruz..

Trilyonlar alıyor diyor bizim taraftar Gökhan Ünal için Yattara milyarlara oynuyor zaten..

Gökhan Ünal'ın oynamış olduğu bir sezonda bile Yattara'nın oynamış olduğu 2-3 sezona bedel..

Sabırsız bizim taraftar sabırsız..

Hoca değişir,oyuncular değişir seneye şampiyonluk gelir ..

Futbolcu kötü olur yerden yere vurmak bize düşer.

Futbolcu kaybetmek kolay fakat kazanmak zordur.

Neredeyse 6-7 Milyon Euro verilen bir oyuncuyu bu şekilde kaybetmek ne kadar doğrudur ?

Trabzonspor'un parası çok ise tamam ama ben baya borçlu olduğumuzu biliyorum.

Yanlış anlaşılmasın Gökhan Ünal'ı savunmam Trabbzonspor'un para kazanması için algılanmısın fakat buda etkenlerden bir tanesidir..

Adem Erdoğan
24.12.2009, 11:24
Evet sabretmeliyiz bu adama; ne de olsa daha yeni çıktı paf takımdan hatta pişsin diye gönderelim gs'nin paf takımına nasıl büyük topçu olunuyor kapsın onlardan bişeler.

Lancet_61
24.12.2009, 11:25
Bende sizin gibi uslüp'u düzgün olan kişilerin eleştrilerine cevap vermek haz veriyor.

İbrahim Yattara 7 sezon boyunca bu takımda oynuyor neredeyse 2,5 sezondur doğru düzgün faydalanamıyoruz..

Trilyonlar alıyor diyor bizim taraftar Gökhan Ünal için Yattara milyarlara oynuyor zaten..

Gökhan Ünal'ın oynamış olduğu bir sezonda bile Yattara'nın oynamış olduğu 2-3 sezona bedel..

Neredeyse 6-7 Milyon Euro verilen bir oyuncuyu bu şekilde kaybetmek ne kadar doğrudur ?

Yanlış anlaşılmasın Gökhan Ünal'ı savunmam Trabbzonspor'un para kazanması için algılanmısın fakat buda etkenlerden bir tanesidir..

sabır gösterilmesi gereken en son kişi gökhan ünaldır...arkadaşım topa ayağını uzatmaktan aciz bi adama neyin sabrını göstermesini bekliyorsun bu taraftardan?...biz gökhanı kötü oynuyor diye eleştirmiyoruz...kötü oynamak için de koşmak lazım çünkü...

yattarayla kıyaslamışsın ısrarla ne alaka onu anlamadım...ama şahsen bana yattara yerine istikrarlı bir sağ kanat verseler hiç düşünmem takas yaparım...

Fatih Özkan
24.12.2009, 11:42
Nefret ettirdin kendinden!

Berk
24.12.2009, 12:08
Bir insan hiç bile bile kendine bu kadar küfür yedirtir mi?Bu adam afiyetle yiyor işte.

Cafer Bulur
24.12.2009, 12:28
Bir tane bile dostun yok gökhan!

Pardon,senol hocayi unuttum!

hamucera
24.12.2009, 13:15

kesinlikle katılıyorum, akşam Gökhan yeterince beslenmedi, top aldığında da kenarlarda top aldı ve yardımına gidilmedi, isteksiz di değildi,sürekli bu tartışılıyor, yahu adam kafasını kaldıramıyor artık, bu hallere nasıl geldim ben diye, forvet oyuncusunu besleyeceksin, beslemezsen gol de beklemeyeceksin, 3 kişinin arasında Gökhanın 3 ünüde geçip gol atmasını bekliyorsunuz takım ne zaman adam gibi pozisyona girmeye başladı o zaman da Gökhan'a top atmadılar,

1 sezonda 15 gol 11 asist hiçte kötü değil,

hele hele şampiyon takımın forvetinin 20 hafta gol atamadığı bir sezonda hasta olarak başladığı sezona kadro dışı kalarak ve sezonun yarısını oynamayarak geçirirken 2 gol 4 asist yine kötü değl

hamucera
24.12.2009, 13:16
birde şunu belirtmek isterim ki, sağ ve sol kanattan orta gelmediği sürece Fatih veya başka forvet gelsin, Gökhan'dan farklı olmaz

Cafer Bulur
24.12.2009, 13:19
Su gökhan i savunanlar var ya,inanilir gibi degil.

Gökhan in elestirilmesi gol atmasi veya oynadigi oyun üzerine degildir.

Adam kafa olarak sahada degil,bunu neden görmek istemiyorsunuz?

Serdær
24.12.2009, 13:21
Su gökhan i savunanlar var ya,inanilir gibi degil.

Gökhan in elestirilmesi gol atmasi veya oynadigi oyun üzerine degildir.

Adam kafa olarak sahada degil,bunu neden görmek istemiyorsunuz?

Trabzonspor takımında şuanda ;

Song,Onur dışında kafa olarak sahada oynayan varmı?

Ayrıca Trabzonspor'un oyuncusunu savunuyorum diğer takımın oyuncusunu savunmuyorum.

Trabzonspor takımında oynadığı süre boyunca da savunacağım..

Bu konuda kimse kimseyide yargılamasın.

İsteyen istediği yorumu yapar , isteyen istediği oyuncu savunur.

Tabiki uslüp düzgün bir şeikde , saygı çerçevesinde.

atigol
24.12.2009, 13:22
ya gökhan beslenmedi diyorsunuz da gidip top istesin o zaman dün hiç gören oldumu top istemeye gittiğini..

Ayrıca dün ilk yarının tamamında ileriye top şişirildi alanzinho yu bile(o boyla) kaç kere topa kafa vurmak için yükseldiğini gördüm ama gökhan hiç yoktu. Bu kadar da oyundan kopuk olunmaz ki...bu saatten sonra bize fayda sağlayacağını sanmıyorum, hem zaten oynadığı oyunla oda bitirmiş trabzonsporu kafasında..

Cafer Bulur
24.12.2009, 13:23
Trabzonspor takımında şuanda ;

Song,Onur dışında kafa olarak sahada oynayan varmı?

Ayrıca Trabzonspor'un oyuncusunu savunuyorum diğer takımın oyuncusunu savunmuyorum.

Trabzonspor takımında oynadığı süre boyunca da savunacağım..

Bu konuda kimse kimseyide yargılamasın.

İsteyen istediği yorumu yapar , isteyen istediği oyuncu savunur.

Tabiki uslüp düzgün bir şeikde , saygı çerçevesinde.
Gökhan Trabzonspor takiminda oynuyor mu;ben göremiyorum.

Gören varsa beri gelsin.

Serdær
24.12.2009, 13:25
Gökhan Trabzonspor takiminda oynuyor mu;ben göremiyorum.

Gören varsa beri gelsin.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/OyuncuResimleri/690364.jpg
Kişisel Bilgiler

Doğum Yeri :ANKARA
Doğum Tarihi :23 Temmuz 1982
Uyruk:TC
Futbolcu Temsilcisi:BATUR ALTIPARMAK (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=659&ftID=1123774)

Lisans Bilgileri

Lisans No : 690364
Kulüp : TRABZONSPOR A.Ş.
Sözleşme Başlangıç T. : 30 Haziran 2008
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2011

Tff.org.

Cafer Bulur
24.12.2009, 13:29
Cevabin inandirici degil serdaer.

Gökhan Trabzonspor kadrosunda ama benligi ve ruhu ile degil.

Yani gökhan su ilk devre boyuncu kadromuzda idi ama bizim yararimiza oynamadi.

Basit seylerle demagoji yapmayin...

hamucera
Gökhan'daki isteksizliği bende görmüyor değilim, snki birşeyler eksik ama bu eksik ne bunu sorgulayan yok hiç, bununda sorgulanması lazım, Gökhan'ı tanımayan yok neden bu hale geldi, nasıl oldu da bu kadar performans düşüklüğü yaşadı,

devre arası iyi bir yükleme ve gelmesi muhtemel Fatih Tekke ile beraber Gökhan-Umut-Fatih Tekke 3 lüsü Türkiyenin en iyi forvet hattını oluşturacaktır, tabi burada en büyük iş önce Şenol Güneş'e sonra taraftara düşmektedir.

maxim
birde şunu belirtmek isterim ki, sağ ve sol kanattan orta gelmediği sürece Fatih veya başka forvet gelsin, Gökhan'dan farklı olmaz

Fatih Tekke'ye kurşun sıksan yine de gidip savunma oyuncusuna duvar gibi çarpmaz...

iso_4939
24.12.2009, 13:33
yav kardesım bende gokhanı cok savundum.olur duzelır,moralı yok,sakat,falan fılan ama kardesım bu kadarda lakayıt olunmazkı ıstemıyorsa
gıtsın zorla tutmuyoruz ya verın ucak parasını gıtsın .bır adam bu kadar ruhsuz bır sekılde oynamaz ve oynayamaz sonucta sen kayserı ve baska bır anadolu takımında degılın sen koskoca trabzonspor dasın mecbur oynayacaksın yoksa kovulursun...

Serdær
24.12.2009, 13:39
Cevabin inandirici degil serdaer.

Gökhan Trabzonspor kadrosunda ama benligi ve ruhu ile degil.

Yani gökhan su ilk devre boyuncu kadromuzda idi ama bizim yararimiza oynamadi.

Basit seylerle demagoji yapmayin...

Bence sen laf kalabaliği yapıyorsun..

Şuanda Trabzonspor takımında ilk yarı boyunca kim iyiydi ?

Hangi oyuncu ruhunu maça yansıttı ?

Laf söylüyorsun ama dayanak göster ..

Bu arada ismim Serdar .

Hami_41
24.12.2009, 13:39
Gökhanı sezon sonuna kadar her maç 11 çıkartsın bakalım ne oluyor ..?