PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45

yorumsuz6117
10.11.2009, 11:24
Haldun Üstünel yap bi güzellik kurtar bizi Gökhan'dan..:)

Tanju
10.11.2009, 11:32
Gökhan'da ben buranın ağasıyım havası var, çok antipatik sevmiyorum.

Fotoğraf çekilmemişti zaten benle ordan bi tavım :D

Özgür Öztürk
10.11.2009, 11:52
şimdide ayaklarına birşeyler yaptırdı galiba .topları hep tribünlere yolluyor...

Sabrı Sarıoğlu ilemi takılıyor acaba ;)

hamucera
10.11.2009, 13:04
Gökhan'a ödenen paradan dolayı kimse Gökhan'ı suçlayamaz,

Gökhan kimseye bana bu kadar parayı zorla vereceksin demedi, Gökhan'ın transfer hikayesini burada birkaç kez yazmıştım, ama sanırım görmek istemeyen yada okumayan taraftarlarımız anlamamış halen daha aldığı paradan ona ödenen paradan söz ediyor,

Gökhan kalitesini ıspatlamış bir oyuncu, gol atamıyor olabilir, bjk de nobre geçen 25 haftadır gol atamıyor, ilk 11 de çıkıyor, ama bizim taraftar Gökhan hangi İstanbul takımında ilk 11 de oynayabilir tartışmalarına giriyor,

Gökhana iyi ortalar açamıyoruz en büyük sorunlarımızdan birisi de bu, Trabzonda oynanan Trabzonspor-Kayserispor maçı vardı, Gökhan o maçta kariyerinin en güzel gollerinden bir tanesini bize atmıştı, ama ona göre de orta gelmişti,

sağ açığı şu an olmayan, sol açığı iyi derecede orta yapamayan, ortadan ceza sahası içine çok iyi toplar indiremeyen bir takımda malesef forvetrlerin çok başarılı olmasını bekleyemeyiz,

Selçuk ve Colman haricinde forvetlere uzun top atabilecek ve onları net pozisyona sookabilecek oyuncumuzun olmayışı ençok forvetleri etkiliyor, Geçen yıl çok gol kaçırdı evet, bu yılda kaçırdı tamam bunada kabul, ama geçen yıl attığı gollerin yarısından çoğu kendi bireysel yeteneği,

Eskişehire attığı 2 gol ve özellikle 2. gol, Ankaraspor'a attığı gol jeneriklik goller, bunları atabilen bir oyuncu kötü oyuncu değildir,

Gökhanve Umut ikilisinin yanında onlardan daha iyi bir forvet olması halinde ikiside çok daha iyi işler çıkaracaktır.

Enes Başkaya60
10.11.2009, 15:10
kURTARIN ŞU GÖKHANDAN BİZİ....

Mesut
10.11.2009, 15:21
galatasaray mı rubin kazan mı kayserispormu artık kimse aldığımız fiyata verin gitsin

yigits
10.11.2009, 15:23
Fatih Tekke=Gökhan+ bi miktar para ya da Gökdeniz=Gökhan+bi miktar para şeklinde transferde kullanabiliriz :D

avniaker
10.11.2009, 20:48
trabzonspora faydası olamayacağını yada trabzonsporda oynayacak kalitede olmadığını gösterdin gökhan ünal sen git kayseride oyna orda baskı yok belki gol grali olursun orda

Ali Tunahan Güllü
10.11.2009, 21:17
Yine bize hüsran demi Gökhan!!

Kazım Uzunboy
10.11.2009, 21:22
Kasımpaşa maçında onbirde başlamaz umarım.

Ömer Kaya
10.11.2009, 21:42
Kasımpaşa maçında onbirde başlamaz umarım.
İnşallahhhhh

sametaydin
11.11.2009, 05:05
Aslında kaliteli golcü ama bizde gösteremedi bir türlü.

Gitmek istiyorsa bırakılmalı bence. Kan uyuşmazlığı yaşıyoruz gökhanla.

Ali Haydar
11.11.2009, 08:30
Takıma hiçbir faydası yok bari başka takıma gitsinde bize para kazandırarak ilk defa iyi bir iş yapsın

Mira_61
11.11.2009, 14:29
Fotomaç'a bu kez inanmak istiyorum.

halukozcelik
11.11.2009, 15:34
arkadaşlar size söz teknik direktör beni kasımpaşa maçına bu adamın yerine oynatsın bu adamdan daha faydalı olmazsam teker teker yüzüme tükürebilirsiniz.

İHSAN
11.11.2009, 16:11
Şimdi Gökhan'a sorsak, 'Kardeşim, yürekten söyle; bu takımda oynamak istiyor musun?' diye, muhtemelen olumsuz yanıt alırız gibi geliyor bana.

Aslında oynamak istemesi yetmez, çok fazla istiyor olması gerekir. Eh istemiyorsa da niye zorla oynatılır ki!

61karradeniz61
11.11.2009, 20:44
Gökhan'a ödenen paradan dolayı kimse Gökhan'ı suçlayamaz,

Gökhan kimseye bana bu kadar parayı zorla vereceksin demedi, Gökhan'ın transfer hikayesini burada birkaç kez yazmıştım, ama sanırım görmek istemeyen yada okumayan taraftarlarımız anlamamış halen daha aldığı paradan ona ödenen paradan söz ediyor,

Gökhan kalitesini ıspatlamış bir oyuncu, gol atamıyor olabilir, bjk de nobre geçen 25 haftadır gol atamıyor, ilk 11 de çıkıyor, ama bizim taraftar Gökhan hangi İstanbul takımında ilk 11 de oynayabilir tartışmalarına giriyor,

Gökhana iyi ortalar açamıyoruz en büyük sorunlarımızdan birisi de bu, Trabzonda oynanan Trabzonspor-Kayserispor maçı vardı, Gökhan o maçta kariyerinin en güzel gollerinden bir tanesini bize atmıştı, ama ona göre de orta gelmişti,

sağ açığı şu an olmayan, sol açığı iyi derecede orta yapamayan, ortadan ceza sahası içine çok iyi toplar indiremeyen bir takımda malesef forvetrlerin çok başarılı olmasını bekleyemeyiz,

Selçuk ve Colman haricinde forvetlere uzun top atabilecek ve onları net pozisyona sookabilecek oyuncumuzun olmayışı ençok forvetleri etkiliyor, Geçen yıl çok gol kaçırdı evet, bu yılda kaçırdı tamam bunada kabul, ama geçen yıl attığı gollerin yarısından çoğu kendi bireysel yeteneği,

Eskişehire attığı 2 gol ve özellikle 2. gol, Ankaraspor'a attığı gol jeneriklik goller, bunları atabilen bir oyuncu kötü oyuncu değildir,

Gökhanve Umut ikilisinin yanında onlardan daha iyi bir forvet olması halinde ikiside çok daha iyi işler çıkaracaktır.

aynen sana katiliyorum
gökhan türkiyenin en iyi forvetlerden biri

gökhani galatsaraya verirsek cok büyük bi hata yapmis oluruz

Alihan Ertürk
11.11.2009, 22:06
7 Milyon € + Sabri = Gökhan Gs'de .. Yada Elano'yu da alabiliriz takasta.Futbol oynayacak kulüp arıyor kendileri.

Birtan Karaman
11.11.2009, 23:48
Ne 7 Milyon'u Alihan ; Gökhan Bu :D Bizim Gökhan .. Gökhan Ünal ..

Kazım Uzunboy
11.11.2009, 23:56
Sabri takası olacaksa eğer üstüne para isterler. :rolleyes:

Ahmet Başkaya
11.11.2009, 23:57
Gökhan + 2 Milyon Euro : Fatih Tekke 1 devre ( Kiralık ) ....

Ömer Yüce
12.11.2009, 10:24
Gökhan + 2 Milyon Euro : Fatih Tekke 1 devre ( Kiralık ) ....

Yok devenin nalı :D
Amatör kümede gözlüklü bi gol kralı var onla takas edelim. Ameliyat masrafı + kulübe 500 milyar karşılığında Gökhan Ünal :D

halukozcelik
12.11.2009, 12:44
hayaller alemindeki taraftarlar yeter artık uyanın.

Mustafa ÖZDEMİR
12.11.2009, 13:28
bence gitmemesi lazım .gelmesi muhtemel fatih tekke ile birlikte oynadımı her şey değişecektir...

Gökhan KAN
12.11.2009, 15:18
2004-2005 26. haftada Gs a attığı ilk golü izleyin..O zamanda Köşe bayrağıyla savaş içerisindeymiş..

karatasof
12.11.2009, 15:25
Gökhan'ı eleştirenlerden biriyim iyi bir forvet alınması durumunda satılabilirde.Ama eğer bu takım gs olacaksa iş değişir.Gs'a ancak bizim ona verdiğimizin üstünde bir para vermesi halinde satılmalı.Yoksa takas - makas işleriyle bize ellerinde kalan takozları kilitlemelerine müsade etmeyelim.Bu gs camiasına güven olmaz oradan alınan topçudan da hayır gelmez ona göre...

Ertan 51
12.11.2009, 15:39
Türkiye de Nonda ve Baros Gökhan'ın ayarında olup diğer hiç bir yerli yabancı golcü Gökhan dan üstün değildir benim gözümde..Tekke veya en az onun kalitesinde yabancı bir golcü alınıp adamı giyotinden kaldırır biraz nefes aldırırsak çok daha etkili olacaktır.

Gökhan ı takasta menfatimize uygun kullanabilecek yöneticilerimiz olmadığı için çok abes geliyor yazılan çizilen isimler bana ve klasik öz güven kaybına katkıda bulunuyoruz,yok dediğimiz baskının babasını yapıyoruz.

Ali Tunahan Güllü
12.11.2009, 16:27
Şu rusya haberi keşke doğru olsa.

Mustafa Calik
12.11.2009, 18:05
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2951-2P9B1K2M.jpg

Gökhan galiba Ferhat'lan gs üzerine konusuyor :D

Süleyman50
13.11.2009, 10:43
Gökhan'a 7 milyon euro!

Gökdeniz Karadeniz'in takımı Rubin Kazan, Trabzonspor'un golcüsü için kesenin ağzını açtı. Zenit'in de Gökhan Ünal'ı listeye aldığı, Kazan'ın bu nedenle elini çabuk tuttuğu ifade edildi..
Trabzonspor’da bir türlü bekleneni veremeyen Gökhan Ünal, Rus takımlarını da birbirine düşürdü...

Gökdeniz Karadeniz’in formasını giydiği Rubin Kazan, Kayseri’deyken de bir ara transfer etmek istediği Bordo-Mavili golcüyü Ocak ayında alabilmek için kesenin ağzını açtı. Gökdeniz Karadeniz’den Gökhan’ın son durumu hakkında bilgi alan Rus yöneticilerin 7 milyon euroluk bir teklifle Trabzonspor’un kapısını çalacağı öğrenildi.

Öte yandan Gökhan Ünal için Fatih Tekke’nin oynadığı Zenit’in de devrede olduğu belirtiliyor. Hatta Rubin Kazanlı yöneticilerin bu gelişmeden haberdar olunca elini çabuk tuttuğu ve menajerleri hemen devreye soktuğu bildirildi. Gökhan bu sezon Trabzon’da 2 gol attı.

BAHADIR33
13.11.2009, 10:49
Benim anlamadığım nokta şudur?
bizim şu anda kaç forvetimiz var?
2.
Yedekte forvetimiz var mı?
yok.
Bu forvetlerden biri sakatlanınca ya da formsuz ya da cezalı olunca ne olacak?
Bana göre bu takımda Gökan ve Umut kalmalı ve F.Tekke de gelmelidir.

M.S.SOFU
13.11.2009, 12:52
Benim anlamadığım nokta şudur?
bizim şu anda kaç forvetimiz var?
2.
Yedekte forvetimiz var mı?
yok.
Bu forvetlerden biri sakatlanınca ya da formsuz ya da cezalı olunca ne olacak?
Bana göre bu takımda Gökan ve Umut kalmalı ve F.Tekke de gelmelidir.
hele şöyle bir durumda isaac'ın kiralanması,sonra karadenizspora gönderilen bir adam vardı onun gönderilmesi saçmalığın daniskasıdır...
koskoca sezonu 2 forvetle geçireceğiz...:mad:

Arif Timurcioğlu
13.11.2009, 17:09
Gökhan'a 7 milyon euro!

Gökdeniz Karadeniz'in takımı Rubin Kazan, Trabzonspor'un golcüsü için kesenin ağzını açtı. Zenit'in de Gökhan Ünal'ı listeye aldığı, Kazan'ın bu nedenle elini çabuk tuttuğu ifade edildi..
Trabzonspor’da bir türlü bekleneni veremeyen Gökhan Ünal, Rus takımlarını da birbirine düşürdü...

Gökdeniz Karadeniz’in formasını giydiği Rubin Kazan, Kayseri’deyken de bir ara transfer etmek istediği Bordo-Mavili golcüyü Ocak ayında alabilmek için kesenin ağzını açtı. Gökdeniz Karadeniz’den Gökhan’ın son durumu hakkında bilgi alan Rus yöneticilerin 7 milyon euroluk bir teklifle Trabzonspor’un kapısını çalacağı öğrenildi.

Öte yandan Gökhan Ünal için Fatih Tekke’nin oynadığı Zenit’in de devrede olduğu belirtiliyor. Hatta Rubin Kazanlı yöneticilerin bu gelişmeden haberdar olunca elini çabuk tuttuğu ve menajerleri hemen devreye soktuğu bildirildi. Gökhan bu sezon Trabzon’da 2 gol attı. İnş. doğru bir haberdir aslı astarı vardır.

hamucera
13.11.2009, 17:49
İnş. doğru bir haberdir aslı astarı vardır.

Zenit Pavluchenko için bastırıyor, yani Gökhan il ilgilendiklerini sanmıyorum, Rubin iyi forvetlere sahip belki olabilir, zaten bu yönde teklif gelirse ocak ayında devre arasında değerlendirirler,

Serdar A
13.11.2009, 17:57
...Trabzonspor'un golcüsü için kesenin ağzını açtı. ...Gökhan Ünal, Rus takımlarını da birbirine düşürdü...

... Gökdeniz Karadeniz’den Gökhan’ın son durumu hakkında bilgi alan Rus yöneticilerin...

Öte yandan Gökhan Ünal için Fatih Tekke’nin oynadığı Zenit’in de devrede olduğu belirtiliyor. Hatta Rubin Kazanlı yöneticilerin bu gelişmeden haberdar olunca elini çabuk tuttuğu ve menajerleri hemen devreye soktuğu bildirildi. ...

:D

Ülkemizde spor servislerinde istihdam edilip ziyan olan yazarlar var . Bir yolunu bulup bu insanları hiç olmazsa çizgi roman yazmaları için gerekli teşviki yaratmalıyız .

hos_cocuk61
13.11.2009, 23:07
Bir konu var Türkiye'nin en iyi 5 forvetinden biri şeklinde, buna bir itirazım yok çünkü Türkiye'de iyi forvet yok! Eskileri saymaz isek şu anki en iyi forvet Fatih sonra diğerleri gelir...

Diğer konu ise ilk geldiği zamanki mesajlar farkında iseniz herkez Gökhan 1,2 hafta sonra gerçek performansını yakalar, şeklinden mesajlar hep görürdük 1,2 hafta geçerdi yine aynı mesajlar... 1,2 hafta daha bekliyelim gerçek performansını görürrüz şeklinde, bu cümleler sürüp gitti ve lig bitti Gökhan yine aynı Gökhan...

Yani Gökhan'dan fazla birşey beklemek hatadır. Şuan sahada gördüğümüz Gökhan bunun üstünden bir oyuncu değildir. Ara sıra klas goller atarak göz boyar bunuda unutmamak lazım.

Ilelioglu
13.11.2009, 23:13
Bir konu var Türkiye'nin en iyi 5 forvetinden biri şeklinde, buna bir itirazım yok çünkü Türkiye'de iyi forvet yok! Eskileri saymaz isek şu anki en iyi forvet Fatih sonra diğerleri gelir...

Diğer konu ise ilk geldiği zamanki mesajlar farkında iseniz herkez Gökhan 1,2 hafta sonra gerçek performansını yakalar, şeklinden mesajlar hep görürdük 1,2 hafta geçerdi yine aynı mesajlar... 1,2 hafta daha bekliyelim gerçek performansını görürrüz şeklinde, bu cümleler sürüp gitti ve lig bitti Gökhan yine aynı Gökhan...

Yani Gökhan'dan fazla birşey beklemek hatadır. Şuan sahada gördüğümüz Gökhan bunun üstünden bir oyuncu değildir. Ara sıra klas goller atarak göz boyar bunuda unutmamak lazım.

Eskiler kim? Bence Fatih Tekke'nin özelliklerine sahip Futbolcu sayisi Dünyada bile cok az..;)

hos_cocuk61
13.11.2009, 23:26
Eskiler kim? Bence Fatih Tekke'nin özelliklerine sahip Futbolcu sayisi Dünyada bile cok az..;)
"Eskileri saymaz isek" sözünün anlamı ne idi biliyormusun? Eskileri sayar isek Gökhan ilk 5'e giremez anlamında idi. :cool:

Mustafa ÖZDEMİR
14.11.2009, 16:01
komediye bak ya gökhan rusları birbirine düşürmüş. bu kadarda komik haber yapılmazki.şu adama hangi takım verir 7 milyon euroyu...

Koray
14.11.2009, 16:28
Hangi deli Gökhan'a şuan 7 milyon euro verir yahu...

Ilelioglu
14.11.2009, 20:42

6,5 Milyona'a biz aldik, bakalim kim ne kadar para verir bu Gökhan'a?

Kereşenli
15.11.2009, 13:49
Giresunspor'la oynadığımız maçta 60 dakika görev yapıp hiç bir gol atamadı, Hasan Ahmet Sarı 5 dakika içerisinde Gökhan'ın bütün maç yapamadığını yaptı. Yollayın gitsin, zararına bile olsa yollayın gitsin. Bizden ne kadar daha uzak olursa o kadar daha iyidir.

Mustafa Ayazoğlu
15.11.2009, 13:53

Rubin Kazan'a gitsin, Zenit'e gitsin Kayseri'ye gitsin ister Galatasaray'a

Takır takır atar gol adamın haseti Trabzonspor'a

Kereşenli
15.11.2009, 13:54
Zenit'e gitsin Fatih Tekke'yle değiştirebiliriz birde üstüne para verirler.

irfan61
15.11.2009, 18:19
Rubin Kazan'a gitsin, Zenit'e gitsin Kayseri'ye gitsin ister Galatasaray'a

Takır takır atar gol adamın haseti Trabzonspor'aAynen senin gibi düşünüyorum.Sadece Gökhan değil Umut da öyle bize gelene birşey oluyor.

inprise
16.11.2009, 09:10
:) sonunda bu adamdan bir çacık olmayacağının topluca fark edilmesi bile bir gelişmedir. İlk alındığında da dediğim gibi bu transfer kayserinin ticari bir başarısıdır. Kazanan sadece kayseri olmuştur, kaybeden tarafta herzamanki gibi biz varız.

halukozcelik
16.11.2009, 16:12
site yöneticileri gökhan faydalı mı faydasız mı diye anket yapabilirler mi?
Yada kimler gönderilmeli diye.bakalım gökhan kaçıncı sırada sırada çıkar.yeterki anket yapılsın.

uzunhakan
16.11.2009, 16:15
site yöneticileri gökhan faydalı mı faydasız mı diye anket yapabilirler mi?
Yada kimler gönderilmeli diye.bakalım gökhan kaçıncı sırada sırada çıkar.yeterki anket yapılsın.

Çok İyİ bİ futbolcu aslinda kayserİ'de oynarken neler yaptiĞini hepİmİz bİlİyoruz.,
ama adamin hasetİ trabzon'a abİ yok yok yok trabzon'a gelen adamin elİ ayaĞi tutuluyo olmuyo olmuyo

halukozcelik
16.11.2009, 16:35
Çok İyİ bİ futbolcu aslinda kayserİ'de oynarken neler yaptiĞini hepİmİz bİlİyoruz.,
ama adamin hasetİ trabzon'a abİ yok yok yok trabzon'a gelen adamin elİ ayaĞi tutuluyo olmuyo olmuyo
kayserideyken bende beğenirdim gökhanı ama şimdisini söylemeye gerek yok.ama kardeş dikkat et bazı arkadaşlar hala çok iyimser ve yazılanların % 1.5 ini anlıyor.unutmayın biz istanbula tek rakip,anadolununda abisiyiz.
Bu bilinçle kadro ve teknik ekip kurulmalı stresi kaldıramayan adam tutulmamalı.

oulcan_ts
16.11.2009, 18:05
Gökhanı verip Makukula'yı alsak (makukulanın kiralık olduğunu biliyorum) süper olur...Tam bir gol makinası..

irfan61
16.11.2009, 22:10
Gökhanı verip Makukula'yı alsak (makukulanın kiralık olduğunu biliyorum) süper olur...Tam bir gol makinası..TS forması ile avni akerde maça çıksın.Eli,ayağı tutulur.:)

İHSAN
17.11.2009, 03:24
TS forması ile avni akerde maça çıksın.Eli,ayağı tutulur.:)

Katılmıyorum. Baskıymış, stresmiş...Tüm bunları kuruntu haline getirenler dikkattinizi celbetmiştir ki, yerli oyunculardır. Yabancı oyuncuların böylesine dehşetengiz bir baskı, stres yaşayacağını zannetmiyorum. İllaki baskı hissedecektir. Bu normaldir çünkü. Stresin fazlası veya hiç olmaması en zararlı olanıdır; ideal olan az olmasıdır. Burada da durum böyle, hafif baskı hissetmelerinin faydası bile olabilir.

Ancak, yerli oyuncular konusunda tamamen haklı bir yorum. Buna mukabil, yerli oyuncuları fazla abartıp, 'Falancıyı niçin almıyoruz!' demeye lüzum yoktur. Nasıl olsa bize gelince vasatı aşamayacaktır.

Uğur Ö.
17.11.2009, 19:09
Bide gittiği takımda şov yaparmış valla kafayı yerim :D

kapça_61
17.11.2009, 19:30
şu adamı birde fatih tekke ile yanyana oynatıp görelip. gittiği ilk takımda kral olacak. yazıyorum buraya.

Mustafa ÖZDEMİR
18.11.2009, 17:23
kesinlikle devre arası gönderilmeli .tabi yerine gol böyle atılır diyecek cinsten bir forvet alınarak...

BALKAN 06
19.11.2009, 08:33
doğru düzgün 1 tane golcü alamadık şimdi gökhan gitsin deniliyor,
e sonra 2 tane gökhan dan iyi golcüyü nasıl alacağız onu diyen yok.
gökhan gitsin tekke gelsin,tekke-umut tamam öylemi.birisi sakat veya formsuz olunca ne olacak
vay beee
çok bilenler yine yanılacak olan benim takımıma olacakta ona yanarım...

Dip.Ing.Mag.
19.11.2009, 15:07
faydali olamiyor ve olacagada benzemiyor, devre arasinda iyi bir tekif gelirse elden cikartilmali, yerine canla basla mücadele eden ve kaliteli bir oyuncu alinmali...

61karradeniz61
19.11.2009, 17:35
bu gercek gökhan degil
bu iste bir sey var bana göre
bu sene cok hastalandi tuhaf degil mi?
hazirlik dünemindede antremanlarada cikmamisti

M.S.SOFU
19.11.2009, 19:06
gökhan takımda kalmalı
başka hocalar ve beşka oyuncularla başarılı olabilir
bu kadar sermaye yatırdığımız bir futbolcunun 1 buçuk sezon başarısız olması nedeniyle satılması biraz erken
en azından şu klüpte 3 sezon geçirmeli...

Ali Tunahan Güllü
19.11.2009, 19:07
Büyük takım oyuncusu değil..

2 seneden anladığım bu..

abanoz61
19.11.2009, 19:32
arkadaşlar biliyorum bu konuyla alakalı değil ama bu başlığa yığılma olacağı için yazmak istedim.bu pazartesi fox tv de trabzonlu bir arkadaşımız yarışıyor ve bu hafta final yapılacak.özlem arkadaşımızı desteklemek için lütfen pazartesi gecesi 302 YAZIP 3450 YE oy atalım.teşekkürler.

Yunus Emre SEYHAN
21.11.2009, 16:42
En az 2-3 tane Alanzinho'nun asistini ziyan edicek.

halukozcelik
21.11.2009, 17:49
forum yöneticilerinden tekrar rica ediyorum gökhan ünal gönderilsin mi kalsın mı diye anket yapılsın.

Gökçebey
21.11.2009, 18:03
Forum yöneticisi olarak ben de senden rica ediyorum. Yeter.

Ahmet Başkaya
21.11.2009, 18:04
Forum yöneticisi olarak ben de senden rica ediyorum. Yeter.

Ne yeter abi açık yazda :) ...

Sonradan bu kadar gol yeter anladım falan demesin ççç

Sevdamız_Bir
22.11.2009, 16:23
La yazdığım mesajın neresinde hakaret var da mesajımı siliyorsunuz. Bırakın muhalefet istemiyorsanız üyeliğimizi iptal edelim. Nedir bu ya. Bu forumda neler yazılıyor bize gelince olmayacak şekilde mesajımız siliniyor. Neden yazın buraya neden!!!

Sevdamız_Bir
22.11.2009, 16:28
Son zamanlarda transferiyle kulübü en büyük zarara uğratan futbolcudur Gökhan Ünal. Giydiği formanın hakkını hiç mi hiç verememiş golcü diye anılan bir şahıstır. Sahada varlığı ile yokluğu benim için aynıdır. Ne pres yapar, ne top kapar, ne verkaça girer, ne de doğru dürüst asist yapar. Vurduğu toplar genelde seyicilere gider. Sahadaki oyuncular içinde en hırssız, en vurdumduymaz oyuncudur Gökhan Ünal. Kazanma ve mücadele azminden yoksun, ücretini alıp eyvallah deyip gitmek havasında birisi. Trabzonspor da işi yoktur. En kısa zamanda gönderilmelidir. Aldığı paralar hayır getirmez inşallah kendisine.

Bir şey daha ekleyeyim. Gökhan Ünal ayağında top tutmayı beceremeyen, orta alan elemanlarının kaptıkları topları bir çırpıda heba eden ve çok pas hatası yapan bir oyuncudur. Onun yüzünden yediğimiz kontraların haddi hesabı da yoktur.

ugurozturk
22.11.2009, 16:38
her zaman defansin arkasinda kaliyor; bos alanlara hareketlenip pas almiyor; durdugu yere pas gelsin istiyor; umut buluta topcu degil diyenler; gokhan unal futbolu ek is olarak yapiyor

Sevdamız_Bir
22.11.2009, 16:49
Kasımpaşa maçının ilk yarısı bitti ve bir tane olumlu hareketini göremedim. Varsa gören, bilen, duyan yazsın. İşi gücü top kartırmak, pas hatası yapmak. Kendisine milyon euro lar verilen adamın bunları yapmaya hakkı yok arkadaşlar.

must61
22.11.2009, 16:53
Maçtaki herhangi olumlu hareketini geçtim bari şu umursamaz tavrından vazgeç ya...İnsan çileden çıkıyor...

yaranozlu
22.11.2009, 16:54
çok kötüydü ama umuta bomboş kafayla indirdi, ama tabi ki hiç heyecanlanmadım. Adım gibi emindim kaçıracağına. Bunların ikisini toplasak bir adam etmez.

ugurozturk
22.11.2009, 17:45
her topu kaptiriyor. her..

yani 13-14 kere topla bulustu ve hepsini kaptirdi. seni bu takima kazandiranlara bir kez daha selam ve iyi dileklerimi iletiyorum..

erolizmts
22.11.2009, 17:47
Yazık yahu yazık. Bomboş toplarda bile laubali ve umursamaz. Zorla oynadığını artık görmeyen kalmamıştır sanırım. Yazık sana verilen paralara.

ugurozturk
22.11.2009, 17:47
bir insan bu kadar laubali olabilir. sanki real madrid futbolcusu ama trabzonsporda oynamak zorunda kalmis.

bence satilmali. ama diyarbakirspora...

Berk
22.11.2009, 17:48
Gerçek yeri için (bkz: Bayrampaşaspor).

bordo61
22.11.2009, 17:50
Mümkünse eline sözleşmesi verilip fizana yollanmalı

Tolga_61
22.11.2009, 17:54
Kayseri istiyordu bunu 3-5 kuruş birşeye versek ya. Ben bedavaya da razıyım ya

annttiigs
22.11.2009, 17:54
kesinlikle yollansın. ben bile bu kadar destekledim ama yok. hak etmiyor. yollansın. üstüne para verilip yollansın.

61_Serhat_61
22.11.2009, 17:55
bedava mi?? hatta üzerine para verilmeli baska takimlarin almasi icin

Uğur Ö.
22.11.2009, 17:55
Forvete odun koyarım gene seni koymam gönderilmek için yapamıyacağın .... yok Türk futbol tarihini en büyük kazığısın

Ugur Kurucelik
22.11.2009, 17:56
Satilmasin, KOVULSUN ondan gelecek paradan hayir gelmez, zaten bu adama kimse para vermez.

Hüdai Pervaneli
22.11.2009, 17:57
hasan bile 15 dakikada yyapti senin 90dakikada yapamadigini

Kaan
22.11.2009, 17:59
Allah seni bildiği gibi yapsın Gökhan. Defol git !

Utanmadan bir de maçtan sonra forma değiştiriyorsun. O formanın önce hakkını vereceksin !

izzet
22.11.2009, 18:01
Galatasarayda oynama hayalini unut bu performansla zor gidersin :)

Uğur Ö.
22.11.2009, 18:08
Kayseri maçında bir taraflarını yırtıyor beni alsınlar diye bu tür maçlarda beyfendi yok şu anda sana nefretettiğim kadar dünyada hiçbir kimseye etmiyorum aldığın paranın 100 de 1 ni bile haketmiyorsun Takımda en çok tepki verilecek futbolcu gökhandır

İbrahim CİHAN
22.11.2009, 18:10
maç boyu tek olumlu hareketi umuta bi top indirdi.. bi tane adam geçemedi alanzinhonun asistini yedi.. yok gökhan kayseride iyiydin ama bizde tutmadın.. en kısa zamanda yolların ayrılması gerek.. olmuyo böyle..

Remzi
22.11.2009, 18:26
Sen futbolcu olamazsın.topu 3 saniye ayağında tutamıyorsun

Ali Tunahan Güllü
22.11.2009, 18:26
Sen nesin????

Uğur Ö.
22.11.2009, 18:29
Somut tepkiler yapalım bu adama herşeye razıyım bu adam gitsin artık bilerek oynamıyor sattırmaya çalışıyor kendini

İskender YILMAZ
22.11.2009, 18:30
Allah kahretsin ne diyim, Allah rızası için biri kadro dışı bıraksın bu adamı ya ..

Sefa Murat Dokuz
22.11.2009, 18:30
Ruslara gitmezsen hakkımı helal etmem!

Erbay
22.11.2009, 18:31
Hakkım varsa haram olsun.

28TS61
22.11.2009, 18:34
kosmuyor, pres yapmiyor, calim atamiyor, mücadele etmiyor ......

sen ne yapiyorsun gökhan. aldigin bütün paralar haram zikkim olsun.
keske trabzonda yasasamda sana bir iki laf etsem. diger arkadaslarin sahada terlesin dursun. sende ise bir damla ter yok.

Birtan Karaman
22.11.2009, 18:37
250 Bin Dolar mı Veriyorlar ?

Hemen Verin Hemen !

28TS61
22.11.2009, 18:38
son dakikalarda alanzinho alda at diyor ama gökhan efendileri uyuyor sonra alanzinhoya kiziyor

Yazici_61
22.11.2009, 18:40
Gökhan oynadi mi bugün ilk 11 de?? Ben göremedim ama önde bi kisi hep top kaptiriyordu o olmasin?
Niye Umut cikiyor da bu kazma cikmiyor, bu adam tam bir armut!

Burak
22.11.2009, 18:41
Ahmet sarı bıle 2 sut atarken gokhanın tek sutu yok 90 dakıkada nasıl bır santraforluk bu !!

M.S.SOFU
22.11.2009, 18:56
Ahmet sarı bıle 2 sut atarken gokhanın tek sutu yok 90 dakıkada nasıl bır santraforluk bu !!
hadi onu anladım gerçekten kötüydü
ama bu adamı niye tutyor bu t.d. ya
deli olacam...

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 19:05
Kim istiyorsa verilmeli hatta üzerine 1-2 milyon dolar vererek satışa sunulmalı..

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 19:06
kosmuyor, pres yapmiyor, calim atamiyor, mücadele etmiyor ......

sen ne yapiyorsun gökhan. aldigin bütün paralar haram zikkim olsun.
keske trabzonda yasasamda sana bir iki laf etsem. diger arkadaslarin sahada terlesin dursun. sende ise bir damla ter yok.
Bilerek ve isteyerek oynamıyor..

Mira_61
22.11.2009, 19:08
Ne diyeyimki ben sana?.Balık baştan kokmuş.
Sende haklısın.
Allah seni bizden,bizi senden kurtarsın tez zamanda.

fish_bone
22.11.2009, 19:13
Hemen kadro dışı bırakıLmaLı. Paf takımLa biLe idmana çıkmamaLı. YazıkLar oLsun bu adama. Ruhsuz herif. Zehir zıkkım oLsun aLdığı her kuruş.

Dursun Kaplan
22.11.2009, 19:16
Bana göre, aldığı milyonları zerre kadar haketmeyen bir adamsın.

Yunus Emre SEYHAN
22.11.2009, 19:17
Bana göre, bilerek oynamıyor.

Emre ÖZTÜRK
22.11.2009, 19:22
Kendisini Allah a havale ediyorum.

18 yaşındaki Hasan ın oyuna girip aldığı kafa topundan sonra acaba hiç mi utanmadın

Mellih
22.11.2009, 19:27
Bi dünya para veriyorlar sana.. benim forma alırken verdiğim para sana gidiyor.. yazıklar olsun. Hadi Sylva-Bross-Gabric yabancıdır 'ne koparırsam kardır banane trabzondan, banane türkiyeden' derler.. onlar neyse de sana noluyoo.. sen ne istiyosun bizden..insanda biraz şeref-onur-haysiyet olur be adam.. 13 hafta geçti 2 gol... yazıklar olsun..

28TS61
22.11.2009, 19:30
trabzonda bunu yolda gören hic biriniz yokmu iki cift laf edip kendini toparlamasini gerektigini söyleyecek.

Mellih
22.11.2009, 19:32
18 yaşındaki Hasan ın oyuna girip aldığı kafa topundan sonra acaba hiç mi utanmadın
utanmamıştır o..:mad: trabzonun en sinir dönemini yaşatıyor bize..:mad: daha önce de ÖmerRıza, ErsenMartin krizleri oldu ama bu kadar değildi.. Bross Bey de koşan çabalayan Umut'u çıkarıyor, bunu oyunda tutuyoo..:confused:

Mustafa Yılmaz.20
22.11.2009, 19:32
Bizim takımdaki futbolcuların hepsini iyi insanlar olarak düşünmüşümdür.Özellikle bugünkü maçtan sonra anladım ki yanlış düşünmüşüm.Gökhan belki şehri sevmiyo olabilir,taraftarı sevmiyo olabilir,gitmek istiyor olabilir.... Aldığı paranın hakkı meselesini geçtim.Takıma çok büyük saygısızlık yapıyo.Bi futbolcu ne kadar mutsuz olursa olsun en azından takım için oynar.Kasımpaşa maçında gördüğüm gökhan hayatımda gördüğüm en aciz insandı.Umarım o bizden biz ondan kurtuluruz.Ben artık ENGİN BAYTAR ların UMUT BULUT ların oynamasını bekliyorum.

halukozcelik
22.11.2009, 19:43
ya sev ya terk et.

Mellih
22.11.2009, 19:51
ya sev ya terk et.
direk terk etsin..

Mehmet Zeki
22.11.2009, 19:52
Nerden geldin sen bize. O kadar yaniniza geldik Hollanda kampina karsilik buydu ha. Insan top oynar. Senin gibi oyuncunun...

Ömer Kaya
22.11.2009, 19:57
Sana edeceğim başka küfür kalmadı

Kader KORELİ
22.11.2009, 20:04
Psikolojik olarak çökmüs. Tedavi görmesi lazim.

Özge
22.11.2009, 20:07
Ayakta durmaya halin yok bir de gol atacaksın .

Ilelioglu
22.11.2009, 20:30
Forum'un Kurallarina saygi duydugum icin istedigim seyleri yazamayacagim...

Artik bu Takimda kalman imkansiz...;)

Mustafa Çolak
22.11.2009, 20:35
Gökhan Bizden Git,
Bizden Yabancı Bi Ülkeye Git,
Bu Ligten Bi Takıma Gidip Trabzona Gol atarsan Bu Taraftar Seni Öldürür.

oulcan_ts
22.11.2009, 20:36
Sana mı 7 milyon avro veriolar ? Bu gökhan ünala mı talip ruslar ?
Sözleşmeni fesh etsinler zararına yararına bile bakmam ben bu durumda..
Teknik adam olsam suratına tükürürdüm...
Bu forma altında şampiyonluk yaşamış oyuncular kaç kere daha dicek sizlere ruh lazım ruh diye !
Başta sana olmak üzere bir kaç kişi hariç diğerlerine yazıklar olsun..
Bu takım sokakta oynasa kaldırıma çıkar destekleriz biz siz merak etmeyin ama sonra bize baskı uyguluyorlar falan filan demeyin !
Renklere aşığız biz formadaki asalete ;)

Fatih
22.11.2009, 20:39
Gökhan=Umut

Cem Akyüz
22.11.2009, 20:40
Seni o kadar savundum yeri geldi tek başıma savundum ama artık yetti..Git bu takımdan yada oynamak istemiyorum de bişey de..sahada ruhsuz ruhsuz dolaşıyosun..Devre arasında gitmen dileğiyle

delikoyun
22.11.2009, 20:45
bu adama 7 milyon avro veren altın bulsun allah razı olsun ey yönetim satmazsan yakana yapışırım allahınızı seviyorsanız satın bu adamı
beyler song sylva gabric cale thikuzu hemen yollayın hemen bu gabric ilk maçından beri yollayın diyorum adam kız gibi futbol oynuyor yazık ya

Harun CAN
22.11.2009, 21:02
yeteneksiz filan olabilir ama bu kişiliksiz de.. bu camiaya ve formaya hakaret ediyor artık !

furkankayaoglu
22.11.2009, 21:27
insan biraz çabalarda bari karaktersizliğini belli etmez burası bmn forum olmasa sana söylenecekler sözler belli ama neyse!!!

faik celikoflu
22.11.2009, 21:28
gökhan için yazmaya değmez...ne hali varsa görsün...

vurgun_kiz_61
22.11.2009, 21:29
Ne yalan soyleyeyim kadro disi birakildigina cok sevindim umarim yuklu bir para cezasida verir sana bu "yonetim"...

Uğur Ö.
22.11.2009, 21:34
Takımda ceza görmesi gereken ilk oyuncu gidene kadar verin ceza vs haram olsun aldığın bütün paralar

Mustafa Ağaoğlu
22.11.2009, 21:35
Kurban Bayramı'nda bir kurban daha mı kessek ne ?

Ahmet Karadeniz
22.11.2009, 21:49
allaha sukur ki ceza aldı

Zeki Akyol
22.11.2009, 22:04
Kurban Bayramı'nda bir kurban daha mı kessek ne ?

Aynı fikirdeyim :(lakin Umut oyundan alınmamalıydı :(her halıyle macı kazanmamız ıcın cırpındı durdu :( gıttı onu cıkardı

Murat'
22.11.2009, 22:08
İyi oldu.

Bu kadar vurdumduymazlık da fazla.

albatros
22.11.2009, 22:11
tek üzüldüğüm şey galiba seni adam gibi bir paraya elden çıkaramayacağız.

zafer6161
22.11.2009, 22:12
defol git l..n ,sen topçumusun,guiza bile sana 10 basar

Erbay
22.11.2009, 22:15
Takımdan gittiği gün, 5 yaşından sonra ilk kez dans edicem.

kaplan6161
22.11.2009, 22:15
Sen futbolcu değilsin. Senin yaptığın bi değil iki değil sezon başından beri ne gol atıyorsun ne de takıma fayda sağlıyorsun sen ancak bu takıma zarar veriyorsun. Bence sen kadro dışını boşver Trabzonspor gibi takımda oynayacak kapasite de biri değilsin. Ama ne yazık ki sana kesilecek ceza başka futbolculara kesildi.

Ali Tunahan Güllü
22.11.2009, 22:16
Ne olur git artık ne olur...

zafer6161
22.11.2009, 22:18
atsan atılmaz satsan satılmaz misali
en iyisimi karadenizspora verecen

Murat'
22.11.2009, 22:18
Maçtan sonra suratında tebessüm bile vardı.

Gerçekten de inanamıyorum.

Mustafa Ağaoğlu
22.11.2009, 22:19
Pılını pırtını topla , ilk uçakla şehri terk et !

Sinem Yılmaz61
22.11.2009, 22:19
Iyiki kadro disi birakildi...

Kader KORELİ
22.11.2009, 22:27
Takimin bu durumundaki payi büyük. Ruhsuzlugu futbolcularin geri kalanina yansidi.
Umut ile birlikte hep gol kaçirmalari diger futbolcularida bezdirdi bir süre sonra, diger futbolcularda
demotivasyona yol açti ve takimdaki dayanismaya zarar verdi. Takimda böyle ruhsuz adam tutarsan
sonu böyle olur. Gökhan Trabzonspora maalesef uyum saglayamadi ve bu Trabzonspora pahaliya patladi.

Ilelioglu
22.11.2009, 22:30
Pılını pırtını topla , ilk uçakla şehri terk et !

Aynen...Buna birde söyle 1-2 Milyon Avro civarinda para cezasi verilmeli...

Fatih Tekke'nin parasi cikar en azindan...

erolizmts
22.11.2009, 22:34
Hakan Şükür'ü bile çıldırtmış valla. Açık açık ruhsuz dedi Gökhan için.

albatros
22.11.2009, 22:36
azrail gelse bunda alacak ruh bulamaz

Mollasalihoğlu
22.11.2009, 22:38
Üzerindeki formadan utan..

Fatih Özkan
22.11.2009, 22:41
Hakettiğini aldın sonuçta!
Ruhsuz!
Adi herif!
Aldığın bütün paralar haram olsun!

Adem Erdoğan
22.11.2009, 22:41
Maçı izlemedim fakat şundan eminimki bugün her zamanki gibi laubaliydi.

Bu takımın ağzına eden 1. faktörsün tez zamanda defolup gidersin inşallah hakettiğin yere.

Halil Atalay
22.11.2009, 22:42
ben hayatımda bunun kadar vurdum duymaz bir adam görmedim adam bir koşar eğer birisi istatislik bilgilerine ulaşırsa koysun lütfen bu adamın

Mesut
22.11.2009, 22:43
ulan sana ne yazsam azdır ceza almak istemıyorum ona bile değmezsin senın göndermeyeceksin aslında 3-4 senelik sözleşmen var göndereceksin pafa oyna lan orda sözleşmen bitine kadar fifayaı gidersen uefayı nere gidersen git adi herif

Fatih Özkan
22.11.2009, 22:44
Bu adamı oynatmayacaksın!
Çürüsün orda burda!
Tribünden bile izlemesin!

faik celikoflu
22.11.2009, 22:45
kadro dışı bırakmak ceza olmaz ki ona...daha da iyi olmuş olur..zaten geziyodu sahada, ondan da kurtulmuş olur...

Mustafa Ayazoğlu
22.11.2009, 22:50
Göz var nizam var ! Yüzümü kara çıkarmadı iki yıldır !

Serdær
22.11.2009, 23:01
6-7 Milyon Euro ver.

Üstüne kadro dışı bırak.

Acaba kaç paraya göndereceğiz veya direk bonservisini mi eline vereceğiz ?

Tek suçlu Gökhan ÜNAL zaten .

Murat'
22.11.2009, 23:02
Üstüne para verip göndereceğiz herhalde bu adamı.

Harun-61
22.11.2009, 23:22
Go Hoooooooome !

Oruç
22.11.2009, 23:41
ulan sana ne yazsam azdır ceza almak istemıyorum ona bile değmezsin senın göndermeyeceksin aslında 3-4 senelik sözleşmen var göndereceksin pafa oyna lan orda sözleşmen bitine kadar fifayaı gidersen uefayı nere gidersen git....

10 numara yorum. Ceza dediğin böyle olmalı işte.

Küçük takımın büyük topçusu.

Barış Cem
23.11.2009, 00:02
10 numara yorum. Ceza dediğin böyle olmalı işte.

Küçük takımın büyük topçusu.

Paf takımındaki yetenekli futbolcuların önünü keser antremanda sakatlar felan, bence sözleşmesi bitene kadar sadece paf takımda antremanlarda düz koşu yapmalı

sözleşmesi nasıl bilmiyorum ama icabında yetkimiz varsa haftada 60 saate kadar mesai yaptırıp yıllık izni dışında izin vermeyip kazandığı parayı da ağız tadıyla yedirtmemek için her yolu denemek lazım

Emre Bekar
23.11.2009, 00:05
Trabzonspor tarihinin gelmiş geçmiş en kötü forveti....

TheRapZoNe
23.11.2009, 00:07
Bu artisti Trabzonspor'dan devre arasında kovmazsalar milyonlarca Trabzonsporlu'nun hakkı üzerlerinedir..

ugurozturk
23.11.2009, 00:35
bi yerlerle muhtemelen anlasmis; bizden kurtulmaya calisiyor... Bence kesinlikle satilmamali. futbol hayati bitirilmeli.

3 sene paf takimla idmanlara ciksin. ne zaman verilen bonservisi bulur biyerden getirir; ya da aldigi parayi geri oder; o zaman futbola geri doner. buyuk dedigin kulup oyle yapar..

M.S.SOFU
23.11.2009, 00:38
bi yerlerle muhtemelen anlasmis; bizden kurtulmaya calisiyor... Bence kesinlikle satilmamali. futbol hayati bitirilmeli.

3 sene paf takimla idmanlara ciksin. ne zaman verilen bonservisi bulur biyerden getirir; ya da aldigi parayi geri oder; o zaman futbola geri doner. buyuk dedigin kulup oyle yapar..
kesinlikle acımıyacan katılıyorum
bu kadar ruhsuzluk olur mu yahu...

Kazım Uzunboy
23.11.2009, 00:40
Sahada sadece yürüyen, hocası tarafından oyundan alınmayan ve aldığı topları, girdiği pozisyonları kolayca harcayan bu futbolcuyu artık kimse istemiyor. Bu karara ne kadar sevindim anlatamam.

ugurozturk
23.11.2009, 00:44
kotu futbolcu olsa gam yemiycem;

Umut cok yetenekli bi futbolcu degil; ama elinden geleni yapiyor; ben buyum; bu kadarim diyor; umuta asla kizamiyorum..

Ama sen var ya gokhan sen...

Umursamazligin; ruhsuzlugun diger futbolcularin keyfini kaciriyor;

kaybettigin her top kontra olarak geri geliyor; orta saha; Ceyhun senin yuzunden ileri cikamiyor.

cocuk yeter lan dedi bi kere ileri cikti; en guzel sutumuzu ve ilk kornerimizi kazandik.

ugurozturk
23.11.2009, 00:45
surda sabaha kadar sana lanet ve beddua okusam; yine soyleyeceklerim bitmez. 30 yasindayim; 15 senedir izlemedigim mac sayisi bir elin parmaklarini gecmez; senden daha RUHSUZ; senden daha LAUBALI birini bu formayla gormedim...

61_Serhat_61
23.11.2009, 00:46
ne oldu?? tiriviriii??
sen bir umut iki...
benim anlamadigim umut neden kadro disi birakilmadi ya...
egemenin yerine bu adam cikartilmasi gerek...

ugurozturk
23.11.2009, 00:47
Allah su futbol dunyasinda bi daha yuzunu guldurmesin!!

Allah sana bi daha vurdugun topun aglara gittigini gostermesin!!!

Lanet olsun senin gibi ruhsuza!

M.S.SOFU
23.11.2009, 00:49
ne oldu?? tiriviriii??
sen bir umut iki...
benim anlamadigim umut neden kadro disi birakilmadi ya...
egemenin yerine bu adam cikartilmasi gerek...
durum performansla alakalı değil galiba
bu durumda oynamayan engin'in kadro dışı kalması saçma...
bazı arkadaşlar maç sonunda soyunma odasında arbade yaşanmış olabileceğinden şüpheleniyorlar...

Ahmet Pulusoğlu

Bu adamdan bende nefret ediyorum ama bu şekilde bişey zaten olamaz olsada ts ye zararı olur. Ara transferde güzel bir fiyata satılıp hakklarımızı helal etmemek en iyisi olur..

61_Serhat_61
Allah su futbol dunyasinda bi daha yuzunu guldurmesin!!

Allah sana bi daha vurdugun topun aglara gittigini gostermesin!!!

Lanet olsun senin gibi ruhsuza!
sakin ol renkdas ya :)
trabzonspordan gitsin bu yeter...
diger takimlarda ne yaparsa yapsin bizleri ilgilendirmez :D

61_Serhat_61
23.11.2009, 00:51
durum performansla alakalı değil galiba
bu durumda oynamayan engin'in kadro dışı kalması saçma...
bazı arkadaşlar maç sonunda soyunma odasında arbade yaşanmış olabileceğinden şüpheleniyorlar...
bende öyle duydum soyunma odasinda bi takim seyler yasanmis...
artik ilerleyen günlerde görecegiz insallah isin aslini...

Kazım Uzunboy
23.11.2009, 00:51
Ne arbadesi yahu? Bence yalan haber.

M.S.SOFU
23.11.2009, 00:53
bende öyle duydum soyunma odasinda bi takim seyler yasanmis...
artik ilerleyen günlerde görecegiz insallah isin aslini...
zannetmiyorum işin aslını tam olarak öğrenebileceğimizi
yönetimin bu işi ayyuka çıkaracağını düşünmüyprum
öyle olursa kendi ipini çekmiş olur
25 adama sahip çıkmadınız derler

yarın muhtemelen fanatik ve fotomaçta böyle bir yazı yazabilir ama onlarda bizim forumdan yazdıkları için aslı olmaz...

bilmem dikkatinizi çekti mi içerdeki misafir sayısı

ben en son 71 gördüm bugün...

TheRapZoNe
23.11.2009, 00:54
Yönetim cidden radikal kararlar almak istiyorsa gökhan'ı devre arasında derhal kovmalı

61_Serhat_61
23.11.2009, 00:55
zannetmiyorum işin aslını tam olarak öğrenebileceğimizi
yönetimin bu işi ayyuka çıkaracağını düşünmüyprum
öyle olursa kendi ipini çekmiş olur
25 adama sahip çıkmadınız derler

yarın muhtemelen fanatik ve fotomaçta böyle bir yazı yazabilir ama onlarda bizim forumdan yazdıkları için aslı olmaz...

bilmem dikkatinizi çekti mi içerdeki misafir sayısı

ben en son 71 gördüm bugün...
ozamam bu forumu takip edipte gazetelere mi yazacaklar diyorsun renkdas?

M.S.SOFU
23.11.2009, 00:57
aynen öyle diyorum renkdaş
ben paranoyak adamım,71 misafir görürsem kıllanırım
yarın arbade haberini fanatik fotmaçta görürsem ve forumda misafir sayısı 71 ise bunun 50 si kasımpaşa taraftarı olsa 18i bizden olsa 2 si kesin fanatik fotomaçtandır....

Kazım Uzunboy
23.11.2009, 00:57

Farklı düşünen varmı ki? :rolleyes:

61_Serhat_61
23.11.2009, 00:59
Farklı düşünen varmı ki? :rolleyes:

aynen öyle diyorum renkdaş
ben paranoyak adamım,71 misafir görürsem kıllanırım
yarın arbade haberini fanatik fotmaçta görürsem ve forumda misafir sayısı 71 ise bunun 50 si kasımpaşa taraftarı olsa 18i bizden olsa 2 si kesin fanatik fotomaçtandır....
ozaman bekleyelim görelim rankdaslar...
benimde aklima gelmedi degil ama ön yargili olmak istememistim...
demekki yalniz ben degilmisim böyle düsünen...

corleone
23.11.2009, 01:00
sürüm sürüm...

lazo_61
23.11.2009, 01:37
gökhan inşallah af olmassın seni takımda değil TRABZONda bile görmek istemiyorum

28TS61
23.11.2009, 01:47
gökhani sözlesmesi bitene kadar takimda kalmali ama hic bir macta sahada olmamali.
cürüsün gitsin. tabi bu ara bizim paralarda gidecek ama en azindan bir baska takima sattigimizda vay be bu ne gökhanmis degerini bilemedik demeyiz sonradan

iboandibo
23.11.2009, 03:31
Yönetim gökhanı meydanda bi direğe bağlasın taraftarlarımız 26 yılın hasretini ve ona verilen bonservis ve 1 yıllık maaşı olan toplam yaklaşık 7.5 euro yu ona işkence yaparak çıkarsın.sadistmiyim miyim neyim :))

Egemen
23.11.2009, 03:33
Yönetim gökhanı meydanda bi direğe bağlasın taraftarlarımız 26 yılın hasretini ve ona verilen bonservis ve 1 yıllık maaşı olan toplam yaklaşık 7.5 euro yu ona işkence yaparak çıkarsın.sadistmiyim miyim neyim :))

biraz.. sanki :)

Ertan 51
23.11.2009, 08:10
Gökhan ın kadro dışı bırakılması yönetimin acizliğidir hamurdanan taraftara hoş görünme taktiğidir.Gol atamıyor diye dışladıysan Umut u da yolla yok vurdumduymaz diye yolluyorsan ödediğin 6 milyon euro ne olacak yazık değilmi,egona niye yem ediyon kulübün onca parasını, oynat iyi kötü yap piyasasını sat.Yapılan tam bir rezalet kafayı kuma gömme çabasıdır benim gözümde.

FANATIK61
23.11.2009, 08:13
Insallah devre arasi takimdan ayrilirsin. Dün Yilmaz Vural bile senden daha cok terletmistir üstünü. Senin formanda camur lekesi bile yoktu. Bu anlayis ile hayatda seni Trabzon'da barindirmazlar kocum.

mehmetali61_55
23.11.2009, 08:19
kadro dışı kalanlar arasında en çok sevindiğim kişi gökhan bir maçta 3 gol atsa bu kadar sevinmezdim şahsen gökhan senin miladın doldu bu takımda devre arasında valizini topla ve oynamak çiin sabırsızlandığın istanbulda oyna şunu unutma sadece hiç bir takımın taraftarı sana bizim kadar tahammül etmez

halukozcelik
23.11.2009, 08:30
ne oldi rengin soldi.

F.Erdem
23.11.2009, 08:33
Burası babanın çiftliği değil.

Dönde haline bir bak GOL KRALI olmuş adamsın!

Kader KORELİ
23.11.2009, 08:35
Gökhan bu durumdan memnundur. Takim degistirmek istiyordu zaten. Bu olayda isini kolaylastirmis oldu. En iyisi bunu elde tutmak, ama hiç oynatmamak, yani kadroya bile almamak.

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2009, 08:46
Her maç öncesi burda Gökhan bu sefer 2 tane atacak 3 tane atacak "hep destek" diyenlerin bugün Gökhan Ünal'ın kellesine sevindiğini görmek üzücü.

Ne diyorduk Gökhan Ünal için, yanılmadık! Teşekkürler Gökhan Ünal!

halukozcelik
23.11.2009, 09:13
kadro dışı kalması beni mutlu etti

Ümit Tekşan
23.11.2009, 09:15
Bence Koadro dışı kalması yanlış, ceza vereceksen baska cezalar ver. Gökıhan'ı kadro dışı bırakınca bişeyler değişecekmi yada x bir futbolcuyu kadro dışı bırakmak bence yanlış.. İnşallah her sey düzelir.

bordo61
23.11.2009, 11:12
Bu adamı oynatmayacaksın!
Çürüsün orda burda!
Tribünden bile izlemesin!

Katılıyorum.

Uğur Ö.
23.11.2009, 11:30
Hakan şükür dedikleri doğru ise daha uyuz olmaya başladım sana (h.ş=Antremanlarda çalışmıyor bilerek pozisyonlara girmiyor dedi) Alanzinhonun bir pasında gene hemen onu attığında doğruladım bilerek oynamıyor bu adam

Lancet_61
23.11.2009, 11:33
Hakan şükür dedikleri doğru ise daha uyuz olmaya başladım sana (h.ş=Antremanlarda çalışmıyor bilerek pozisyonlara girmiyor dedi) Alanzinhonun bir pasında gene hemen onu attığında doğruladım bilerek oynamıyor bu adam

hakan şükürün birşey demesine gerek yok ki!sahada gözüküyor herşey...gökhanda hiç antremanlarda çalışan bi futbolcu tipi görülüyor mu?:)

tunganyan
23.11.2009, 11:39
all we need is faith (Fatih)
kardeş imzandaki yazı ne kadar da doğru :)

ahmetto
23.11.2009, 11:43
Derhal gönderilemeli.Bilerek ve isteyerek kasten oymadıgını düşünüyorum artık.

Atılay
23.11.2009, 11:45
Tez zamanda git bu şehir senin gibi bi eziyet daha görmedi

Kazım Uzunboy
23.11.2009, 11:50

Kesinlikle öyle yapıyor. Bir oyuncu neden pres yapmaz? Neden aldığı bütün toplarla en gereksiz şekilde oynar?

raiföztürk61
23.11.2009, 11:54
arkadaşlar ne oldu fatih tekkeyi aldıkmı

corleone
23.11.2009, 12:00
ne göndermesi yaa, yönetimden ricamdır, parasını verip tutalım, sadece antrenmanlarda top oynasın, gidecekse gitsin milyon eurolar, en azından bundan sonra trabzona gelecek oyunculara bir ders olur, şu adamı aldığınız için yazıklar olsun demem ama eğer maliyetinden aşağı bir fiyata satarsanız yazıklar olsun diyeceğim yönetime, süründürülsün başka birşey istemiyorum, rezil herif hiç utanma yok insanlar parasızlıktan deliriyor sen milyon dolara keyif çatıyorsun terbiyesiz.

Murat'
23.11.2009, 12:14
Maçtan sonraki yüz ifadesinde en ufak bir hayal kırklığı bile göremedim ben.

Böyle mi olmalıydı, rezil oynadığımız bir maçtan sonra Gökhan'ın yüz ifadesi böyle mi olmalıydı.

Sinem Yılmaz61
23.11.2009, 12:27
Evet Gökhan bey istediniz yere sonunda ulasa bildiniz, tebrikler ederim...Artik aklin basina gelmistir sanirim...

Rasim YILMAZ
23.11.2009, 12:57
En mantıklı yol , Beşiktaş ile takas etmek...
Siz seçin karşılığını :)

karablue61
23.11.2009, 13:23
Sonunda mutlu son !

Hele şükür.Sıra Umut'ta.

BiZe HeR YeR 61
23.11.2009, 13:29
Sana o kadar para verip alan utansın sen değil gökhan...

Tolunay Abdioğlu
23.11.2009, 13:31
Hadi bakalım.

Kadro dışı kaldın mutlu ol.

Benim takımımda gol atamadıktan sonra istersen Barcelona'da 40 tane gol at.

Önemli olan benim takımımda gol atman.

oguz altinbas
23.11.2009, 13:34
işini en iyi şekilde yaptıgına inanmıyorum bu kadar para alan futbolcu kendi takımına ihanet etmemeli..

Ali YILDIRIM
23.11.2009, 13:43
En mantıklı yol , Beşiktaş ile takas etmek...
Siz seçin karşılığını :)

abicim ne takası gökhanı versinler üstünede para. yemin ediyorum psikolojimizi bozdu.

Uğur Ö.
23.11.2009, 14:13
Futbolunı bırak suratındaki ifadede insanı uyuz ediyor

hamucera
23.11.2009, 14:29
Aslında tartışılması gereken Gökhan'ın kötü oyunundan çok Gökhan neden bu hale geldiğidir,

Gökhan'ı bilmesem diyeceğim ki bu adam tam balon ama Gökhan'ı izleyen ve gollerini oyununu gören birisi olarak bu hale gelmesinin sorgulanması tarafındayım

Emrah Akcagöz
23.11.2009, 14:33
Aslında tartışılması gereken Gökhan'ın kötü oyunundan çok Gökhan neden bu hale geldiğidir,

Gökhan'ı bilmesem diyeceğim ki bu adam tam balon ama Gökhan'ı izleyen ve gollerini oyununu gören birisi olarak bu hale gelmesinin sorgulanması tarafındayım
İstemiyor abi bilerek ve isteyerek oynamıyor..:hırr:hırr:yumruk::yumruk:

hamucera
23.11.2009, 14:40

İstemiyor abi bilerek ve isteyerek oynamıyor..:hırr:hırr:yumruk::yumruk:

Gökhan Kayseride oynarkende bu şekildeydi saha içinde yani çok umursayan gibi gözükmeyen bir hali vardı, ama atıyordu, milli takımda da atıyordu, geçen sene direklere takıldı, çok kaçırdı ama toparladı, 15 gol attı, bu sene 2 gol atabildi

gerçi nobre var birde bjk de Gökhandan daha fazla oynuyor ama hiç golü yok, hatta geçen senenin son 4-5 haftasından beri golü yok

Atılay
23.11.2009, 14:46
Sana o kadar para verip alan utansın sen değil gökhan...

Yönetimi Gökhan transferi konusunda kesinlikle suçlayamazsınız

S.DEMİRCİ
23.11.2009, 15:09
geç kalınmış bir karar...

karablue61
23.11.2009, 15:50
Tesadüfler sonucu gol kralı olursanız sonucu bu olur.Bir zamanların gol kralları ve yıldızları Okan,Mustafa,Zafer,İlhan neredeler şimdi.

Piyangodan çıkar gibi geldiği takımımızda maalesef "kendi" oldu.Keşke Kayseri'dekinin üzerine koyabilseydi.

Bu adamı adam geçerken,dripling yaparken görmedik Kayseri'de.Belki de genel olarak sorunumuzdur bu.Popülaristin kurbanları.Maliyetinin kat ve kat altına elden çıkaramayacağız artık Gökhan Ünal'ı.Futbol ahlakından yoksun biriydi.Bunu bile bile o zaman ki heyecana kapılarak yapılan bir transferdi.Yeni yapılanmanın içerisinde "yeni" "oruç"lumuzu aldığımızı nerden bilebilirdik ki.Ama hep bu tarz futbolcuların kendileri kaybetmiştir.Yolun Açık Olsun...

bahadır2561
23.11.2009, 15:54
kayserili arkadasım gokhan'ı aldıgımız gün ts'YE ATILMIS EN BUYUK KAZIK DEMISTI INANMAMISTIM..

izzet
23.11.2009, 15:58

Fanatik gazetesi ile özel röportajinda Trabzonsporu Kücümseyip, "Hedefim Istanbul" diyen bir adami, rekor ücretle, hatta degerinin üstünde bir paraya, sakatliktan yeni cikmis iken almak Büyük Yöneticilerin isidir. Haklisin!

Eski Dün, 17:53 #1203
Izzet

Gökhandan cok iyi kadro disi olur...

Icime dogmus :)

Fatih Özkan
23.11.2009, 16:07

Hayır gönderilmeyecek!
Kalacak bu takımda ve çürüyecek!
Hiçbir maça çıkarılmayacak!

Ali Tunahan Güllü
23.11.2009, 16:18
Şimdi istediğin gibi oldu hadi sana kolay gelsin!!!

Tolunay Abdioğlu
23.11.2009, 16:24
Ben takımımda ruhsuz,ne yaptığını bilmeyen,hiç birşeyin umrunda olmadığı bir adamı(tartışılır) görmek istemiyorum.

Nereye gidiyorsan git.Ve gittiğin takımda istersen 100 tane gol at.

Umrumda değil.

hamucera
23.11.2009, 16:27

sanırım Gökhan nasıl alındı bilmiyorsunuzi bu konuda suçlabnacak birileri varsa tamamen Sadri Şener'dir, bilmiyorsanız araştırın biraz

OLCAY ÇAKIR
23.11.2009, 16:28
Toplara kafa vurmadığın o dönemle ilgili borcunu öde kulübe...

Öde.

Adem Erdoğan
23.11.2009, 16:35
sanırım Gökhan nasıl alındı bilmiyorsunuzi bu konuda suçlabnacak birileri varsa tamamen Sadri Şener'dir, bilmiyorsanız araştırın biraz

alınmasında herhangi bir suçluluk yok.
suçlu varsa o da taraftardır; karşı çıksaydık madem bu adamı almayın iş yapmaz diye.Kim böyle olacağını bekliyorduki.

oynamamasında ve sahada yan gelip yatmasında da Sadri Şener mi suçlu?

Kendini takımın üstünde gören bence futbol açısından ahlaksız bir adam.Taa geçen sezonki Antep maçından beri.

Elin arjantilisi maçın daha yarısı olmamış penaltıdan gol atıyor topu orta noktaya getiriyor; beyefendi de gol atmış 80. dakikada sanki takımı öne geçirmiş gibi tribünlere hareket çekiyor.Bu maçta gördüm ne kadar ciddi olduğunu.

Tez zamanda kurtuluruz inşallah.

Osman Yavuz
23.11.2009, 16:37
Ayakta durmakta zorlanan, kafa topuna çıkmakta aciz, maç boyu hiçbir şey yapmayan bir adamsın.Aldığın para helal değildir bilesin.

Ali Tunahan Güllü
23.11.2009, 16:39
Gitti okadar para boşuna Kayseride kazandığı paralarla gol kralı çıkaracak..

esra61
23.11.2009, 17:21
adamın suçu yok......verdik parayı her maçta takır takır parasını alıyo.....her maç mutlaka oynuyo.........ama gol atamıyo.niye atamıyon deyincede baskı diyo.ne baskısı ya ne baskısı bu taraftar evine ekmek götürmüyo gelip forma alıyo kombine alıyo.......hangisi baskı...onların orda her 90 dk tezahürat yapmalarımı yoksa senin gol atamamanmı......

inprise
23.11.2009, 17:26
çok şükür senden kurtulacağız. Merak ediyorum soluğu hangi büyük külüpte alacaksın !!!

Mustafa AYDIN
23.11.2009, 17:48
Bu adamı Trabzondan boş göndermeyin.2 yıldır bize çektirdiklerine karşılık bir ödülle gönderin.

hatice_61
23.11.2009, 17:59
zaten uzun zamandır oynamadı ama dün hepten beterdi resmen olduğu yerde duruyordu umut ondan daha iyiydi çıkarıldı çok mutlu oldum kadro dışı kaldığına

kudu_61
23.11.2009, 18:02
sana güvenmiştim yazıklar olsun aldığın paralara bi takım ancak bu kadar sabote edilebilir bunun başka adı yşok senin yaptığın resmen sabote etmek

hatice_61
23.11.2009, 18:04
gökhan oynamıyo bana göre düşüncesi benim mevkide oynayacak adam yok diye düşündü ben tekim oynasamda oynamasamda
ilk11de her zeman varım saldı kendini çok güzel oldu şimdi

İskender YILMAZ
23.11.2009, 18:47
Allah kahretsin ne diyim, Allah rızası için biri kadro dışı bıraksın bu adamı ya ..

Allah razı olsun ne diyim ..

Mehmet Zeki
23.11.2009, 18:49
Gokhan. Sen futbolcumusun be? Rezil ettin be bizi. Bu kadar isteksiz futboldan kopuk ruhsuz bir futbolu. Senin sucun degil gohkan. Benim sucum. Niye geldim kampta butun maclara? Benim hatam!

Alibeyoglu
23.11.2009, 18:53
Trabzon yan gelip yatma yeri degildir

Sefa
23.11.2009, 18:55
Yazık.

Ha unutmadan Gökhan bizden gittikten sonra yine eski performansına kavuşur.

Suç onun değil.

avniaker
23.11.2009, 19:43
gökhanın umrumdamı trabzonspor nasıl olsa alıyor her ay 300 bin 500 bin dolarları

İHSAN
23.11.2009, 19:43
Bunca olumsuz gelişmeler içerisinde tek memnun kaldığım şey Gökhanın kadro dışı bırakılmasıdır. Geç bile kalınmıştır.

Niçin Umut değil de Gökhan? Tahminim şu, Umut sahada kendini paralarcasına oynuyor, elinden geldiği oranda. Ve bunu herkes kabul ediyor. Yani, çabalıyor. Ama Gökhan'da bunu göremedik. Başkan ruhsuz oyuncular derken herhalde ilk aklına Gökhan gelmiştir.

İleli
23.11.2009, 19:53
istedigi oldu kadro disi kaldi gidecekte ulan forum kurallari olmasa oyle bi sovecem varya....

onur-ts
23.11.2009, 20:01
yazık bize yaşattığın hayaller...hayal ettin bize başarıları...

maydin
23.11.2009, 20:02
ruuuuuhsuuuuuuuuuz.

Mert Oğuzlu61
23.11.2009, 20:32
bize geldiğinde ne kadarda çok sevinmiştim... yazık oldu.

Ilelioglu
23.11.2009, 20:48
Halen para cezasi verilmedi suna...:cool:

Tanju
23.11.2009, 20:55
Yazık.

Suç onun değil.

Gökhan bize gelmeden önce Kayseri zaten kesmişti biletini, son sezon oynatmadılar doğru düzgün. Ben bir daha gol kralı olduğu zamanki performansını yakalayacağına ihtimal vermiyorum. Okan Yılmaz, Oktay, Zafer Biryol halkasına Gökhan'ı da koyun...

Bunca olumsuz gelişmeler içerisinde tek memnun kaldığım şey Gökhanın kadro dışı bırakılmasıdır. Geç bile kalınmıştır.

Niçin Umut değil de Gökhan? Tahminim şu, Umut sahada kendini paralarcasına oynuyor, elinden geldiği oranda. Ve bunu herkes kabul ediyor. Yani, çabalıyor. Ama Gökhan'da bunu göremedik. Başkan ruhsuz oyuncular derken herhalde ilk aklına Gökhan gelmiştir.

Gökhan'ın milli takım kampında parası yatmadığını öğrenince klübü arayıp "Hesabımız yatmamış, basına açıklama yapmak zorunda bırakmayın beni" gibi bir konuşma yaptığı iddaa ediliyor.

Cengiz Çubukcu
23.11.2009, 20:59
Gökhan bize gelmeden önce Kayseri zaten kesmişti biletini, son sezon oynatmadılar doğru düzgün. Ben bir daha gol kralı olduğu zamanki performansını yakalayacağına ihtimal vermiyorum. Okan Yılmaz, Oktay, Zafer Biryol halkasına Gökhan'ı da koyun...

Gökhan'ın milli takım kampında parası yatmadığını öğrenince klübü arayıp "Hesabımız yatmamış, basına açıklama yapmak zorunda bırakmayın beni" gibi bir konuşma yaptığı iddaa ediliyor.

haklısın ne yazık ki çalışmayı sevmeyen yapısı (tahminim) yüzünden bundan sonra kariyeri inişe geçecek...

Mesut
23.11.2009, 21:02
Yazık.

Suç onun değil.

gönderilmemeli futbol hayatı bitirilmeli fenerin ortegaya yaptıgını gökhana yapmak lazım

Nihal Ayvaz
23.11.2009, 21:59
Başka takıma gitsin isterse dünya gol kralı olsun..Ama yeterki gitsin artık!!

Kadrodan çıkarılması da ilk adım oldu,çok da güzel oldu..Gerçi bu bile fazla ona..

krdnz
23.11.2009, 22:51
Bize uymadı işte..

Başka takımda ne yapacağı umrumda değil..

Ne hali varsa görsün.İyi paraya satarsak biraz gözümde değeri artar belki.

Hürgün Aygün
23.11.2009, 23:12
saha da napıyo çok merak ediyorum 90 dk. canım yazıkk çok canı sıkılmıştır ruhsuz herif

reisoğlu61
23.11.2009, 23:17
devre arasi zararina olsa bile elden cikarilmali

özçelik61
23.11.2009, 23:30
tüm sinirim her zaman sende toplanıyor...aldığın parayı haketmiyorsun

Osman Pervaneli
23.11.2009, 23:34
performansini kasti bir sekilde düsürüyor diye düsünmeye basladim
kayseride böyle oynamiyordu nedense