PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Emre ÖZTÜRK
08.10.2009, 00:57
gökhan yetenekli oyuncu bunu kimse inkar edemez şuan formsuz ve en büyük sorunuda özgüvenini yitirmiş olması aynı sorun alanzinho da da mevcut.Gökhan ın kendine güveninin artması için gol atması gerek umarım gs maçında gol veya goller atarak kendine gelir ve kalitesini bize ispatlar.

halukozcelik
08.10.2009, 09:40
bir klüp artık çiftliğe benzemişse seninde orda top oynaman kadar doğal birşey yok.umurunda da olmadığını gayet iyi biliyorum çünkü trabzonlu değilsin,seni gördükçe öze dönüş projesini daha ve daha çok istiyorum,bu hal ve hareketlerin için teşekkür ederim çünkü senin gibi değer bilmeyenler kıvılcım çıkartıyor.yakında yönetimde uyanırsa DEVde uyanacaktır.

OLCAY ÇAKIR
08.10.2009, 10:07
Kadrodaki her futbolcuya sahip çıkan,destek veren bir yapım var.
Bilen biliyor.
Sanırım açıklama yapmam gerekmiyor bu anlamda.

Gökhan'ın saç ektirmesi,topa kafa vurup vurmaması gibi eleştiriler geçen yılın başında konuşulurken,ben dahil bir çok kişi eleştirileri haksız ve mesnetsiz buluyor,futbolcumuzu kazanma adına destek veriyorduk..

Dün klinikten yada saç eken uzmandan gelen açıklama gazeteye yansıdı.
6 ay dikkat etmesi gerekiyor dedi uzman kısaca..

Ben kendimi kandırılmış hissettim.

Halen bu konuda acaip kızgınım.

Benim affetmekte zorlandığım kriterlerim var.

Bu konuda gökhan açıklama yapacak..

Hep lay lay lom değiliz.

Hep ve sürekli destek verip motive edecek gücü kendimizde bulamıyoruz.

Bu açıklama milli maç sonrası gelebilir,bekliyoruz.

6 ay , saç ekilen bölge darbelerden korunmalı diye bir uzman önerisi var ise,bu herif hakikaten o dönemki eleştirileri dibine kadar hakediyor demektir.
Eleştirenlerden özür dilerim.

Şimdi çıkacak ve o dönemin karşılığı yıllık ücretinden düşülecek..

Terbiyesizliğin lüzumu yok.

Zira iddia doğru ise bu benim ölçülerimde profesyonellik değil koca bir TERBİYESİZLİKTİR.

Bekliyorum...

sessizkral_1
08.10.2009, 11:11
Arkadaşlar herzaman dedim Gökhan zaten kafayla gol atan bir oyuncu değil.Yani gerçekten 6 ay kafasıyla top vurmaması gerekmeseydi bile kafayla gol atacağını sanmıyorum.Gökhan a şut pozisyonu üreteceksin oda vuracak.Türkiyede kaleye vurduğu şutlar en isabetli oyuncu ortalamasıyla oynuyor şuan.

Bakın kendiside demiş bunu ;

Hacıosmanoğlu’nun “Saç ektirdiği için Trabzonspor’a geldiğinden beri topa kafa vurmadı” suçlamasına Gökhan, “Kayseri’de 14 golün birini kafayla attım. Herhalde beni Hakan’la karıştırdı” diye karşılık verdi

-------

Ayrıca Milli takıma alınmasıyla alakalı olarak da yazan bazı arkadaşlara şunu diyim.Bir futbolcunun Milli takım performansı farklıdır.Kazım fenerde 1 yıl ilk 11 e giremedi ama her milli maça çağrıldı.Bunun örnekleri çoğaltılabilir.Gökhan hangi milli maç kötü oynadı?Yanlış anlaşılmasın Gökhancı değilim ancak kendi futbolcumu bukadar yerden yerede vurmam.

Travelair
08.10.2009, 11:19
‘İnsan ben her şeyi biliyorum, ben oldum’ demeyecek. Biraz daha fazla fedakarlık yapmaları lazım.

Hami'nin üstü kapalı bu eleştirisi var. Gökhan başarılı olur ama daha rahat bir ortamda. Yani daha güçlü bir Trabzonspor'da. Bunun için daha yararlı, daha kaliteli, daha mevkileri güçlendirecek, daha da önemlisi taşıyacak oyunculara ihtiyaç var. Gökhan'a büyük para verildi, büyük beklentiler oldu. Gol atıyor ama ne yazık ki bu beklentileri karşılayamadı. Altında kaldı. Bu Gökhan'ın hatasından çok onu o parayı verip o beklentiyle alanların hatası

karatasof
08.10.2009, 11:24
Hacıosmanoğlu'nun Gökhan Ünal ile ilgili yaptığı son açıklama ne kadar gereksiz ise Gökhan'ın buna cevap yetiştirmeside o kadar boş olmuş.Yani Gökhan efendi ''Beni Hakan Şükür'le karıştırmayın'' demekle kafa golü atamamakta ne kadar yetenekli olduğunu mu ispatlamak istiyor.İyi de Gökhan sen Hakan Şükür'ün attığı gollerin 1/10'u nu dahi atamıyorsun ki kardeşim.Sorun sadece kafa golü atamamanla kalacak kadar basit olsa keşke.Kaleci ile karşı karşıya kaldığında Servet dahi senden çok daha klas golleri yaptı bu ligde.Bırak bu işleri kardeşim!Sen oyununu oyna,yakaladığın pozisyonları gole çevirmeye çalış.Ona buna laf yetiştirmek senin vazifen değil ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mustafa Ayazoğlu
08.10.2009, 14:01
Kadrodaki her futbolcuya sahip çıkan,destek veren bir yapım var.
Bilen biliyor.
Sanırım açıklama yapmam gerekmiyor bu anlamda.

Gökhan'ın saç ektirmesi,topa kafa vurup vurmaması gibi eleştiriler geçen yılın başında konuşulurken,ben dahil bir çok kişi eleştirileri haksız ve mesnetsiz buluyor,futbolcumuzu kazanma adına destek veriyorduk..

Dün klinikten yada saç eken uzmandan gelen açıklama gazeteye yansıdı.
6 ay dikkat etmesi gerekiyor dedi uzman kısaca..

Ben kendimi kandırılmış hissettim.

Halen bu konuda acaip kızgınım.

Benim affetmekte zorlandığım kriterlerim var.

Bu konuda gökhan açıklama yapacak..

Hep lay lay lom değiliz.

Hep ve sürekli destek verip motive edecek gücü kendimizde bulamıyoruz.

Bu açıklama milli maç sonrası gelebilir,bekliyoruz.

6 ay , saç ekilen bölge darbelerden korunmalı diye bir uzman önerisi var ise,bu herif hakikaten o dönemki eleştirileri dibine kadar hakediyor demektir.
Eleştirenlerden özür dilerim.

Şimdi çıkacak ve o dönemin karşılığı yıllık ücretinden düşülecek..

Terbiyesizliğin lüzumu yok.

Zira iddia doğru ise bu benim ölçülerimde profesyonellik değil koca bir TERBİYESİZLİKTİR.

Bekliyorum...

Bu saç olayı klinikten haber geldiğine göre %100 doğru mu? 50 maçta 20 golde Gökhan Ünal'ın 1 kafa golü var!

Serdar A
08.10.2009, 14:09
Kafayla sadece gol vuruşu yapılmıyor .

Benim gözlemim , Gökhan'ın rahatça farkedilecek ölçüde topa kafayla müdehaleden kaçmadığı yönünde .

hamucera
08.10.2009, 14:30
Kafayla sadece gol vuruşu yapılmıyor .

Benim gözlemim , Gökhan'ın rahatça farkedilecek ölçüde topa kafayla müdehaleden kaçmadığı yönünde .

bence de İBB,Konya,maçlarında kafa golü attı, Umut a kafa ile asist yaptı, zaten sırf bu eleştirilerden dolayı sürekli kafa vurmaya çalışıyor adam bi bırakın adamı ya

OLCAY ÇAKIR
08.10.2009, 14:30
Neyse,başka mecralara kayacağı kesin bu mevzunun.

Yaptığı yanlıştır.

Ama Gökhan Ünal,o günleri atlatmıştır.

Milli takımında ilk 11 deki golcüsü o olmalı bence.

Kendisine desteğimiz artarak devam edecektir.

mustafadinç
08.10.2009, 14:35
bir klüp artık çiftliğe benzemişse seninde orda top oynaman kadar doğal birşey yok.umurunda da olmadığını gayet iyi biliyorum çünkü trabzonlu değilsin,seni gördükçe öze dönüş projesini daha ve daha çok istiyorum,bu hal ve hareketlerin için teşekkür ederim çünkü senin gibi değer bilmeyenler kıvılcım çıkartıyor.yakında yönetimde uyanırsa DEVde uyanacaktır.

Haluk bu yazdıkların çok yanlış şeyler bizler burada Trabzonsporun bir dünya kulübü olması için uğraşıyoruz mesela Youla Eskişehirlimi Alex Kadıköylümü veya C.Ronalda Madrid limi,Messi Barcelona lımı ne alakası var Trabzonlu olmakla mesela ben Eskişehirliyim ama kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum ve takıma sonsuz destek veriyorum mesela sen Trabzonlusun ama takıma hep köstek oluyorsun en basiti yukarıda yazdıklarının ne faydası var Trabzona mesela Tayfun Trabzonlu mesela Tolga Trabzonlu ama taraftar en çok onlarla uğraşıyor bu işin memleketle doğduğun yerle alakası yok bu iş yürek ve yetenek işi.

mustafadinç
08.10.2009, 14:37
Saç olayı kesinlikle bizi karıştırmak isteyen art niyetli bir eski yönetici ile İstanbul medyasının ortak yapımı baştan sona düzmece ve yalan.

halukozcelik
08.10.2009, 16:57
Haluk bu yazdıkların çok yanlış şeyler bizler burada Trabzonsporun bir dünya kulübü olması için uğraşıyoruz mesela Youla Eskişehirlimi Alex Kadıköylümü veya C.Ronalda Madrid limi,Messi Barcelona lımı ne alakası var Trabzonlu olmakla mesela ben Eskişehirliyim ama kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum ve takıma sonsuz destek veriyorum mesela sen Trabzonlusun ama takıma hep köstek oluyorsun en basiti yukarıda yazdıklarının ne faydası var Trabzona mesela Tayfun Trabzonlu mesela Tolga Trabzonlu ama taraftar en çok onlarla uğraşıyor bu işin memleketle doğduğun yerle alakası yok bu iş yürek ve yetenek işi.
basit yerli futbolcuları takıma alacağımıza kendi çocuklarımızı takıma alalım bence daha faydalı olur.messi barcelonalı değil ama yıldız bir oyuncu bizde alalım böyle oyuncuları bizde dünya kulübü oluruz.ama sen biraz yukarlardan uçuyorsun dünya kulübü olmaya şimdilik gerek yok önce şampiyon olalım sonra dünya kulübü olmaya çalışırız ama bu basit ve ruhsuz futbolcularla olacak şey değil basit oyuncu olabilirsin ama trabzonsporda ruhsuz olamazsın o yüzden kendi çocuklarımıza sahip çıkalım onlar bizim yüzümüzü kara çıkartmaz

Mollasalihoğlu
08.10.2009, 17:03
basit yerli futbolcuları takıma alacağımıza kendi çocuklarımızı takıma alalım bence daha faydalı olur.messi barcelonalı değil ama yıldız bir oyuncu bizde alalım böyle oyuncuları bizde dünya kulübü oluruz.ama sen biraz yukarlardan uçuyorsun dünya kulübü olmaya şimdilik gerek yok önce şampiyon olalım sonra dünya kulübü olmaya çalışırız ama bu basit ve ruhsuz futbolcularla olacak şey değil basit oyuncu olabilirsin ama trabzonsporda ruhsuz olamazsın o yüzden kendi çocuklarımıza sahip çıkalım onlar bizim yüzümüzü kara çıkartmaz

O kadar Trabzonlu var kı değil o kutsal formayı, köpeğimi emanet etmem..
Trabzonspor tüm Türkiye'ye mal olmuş bir takımdır, yeteneği ve kişiliği paralelinde herkes bu formayı hak edebilir.
Ruhsuz dediğin Gökhan son 5 sezonda ligin en golcü 2-3 adamından birisi.. Bu dönemde Trabzon'un ona sunabildiği tek alternatif Ergin Keleş..

Geçelim bu işleri..

halukozcelik
08.10.2009, 17:16
yetenek ve kişilik bakımından iyi olan herkes bu formayı giymelidir sana katılıyorum ama gökhan gibi ruhsuzları bu takıma koyacağımıza kendi çocuklarımızı bu takıma kazandırırsak bize daha faydalı olur.

Mollasalihoğlu
08.10.2009, 17:17
yetenek ve kişilik bakımından iyi olan herkes bu formayı giymelidir sana katılıyorum ama gökhan gibi ruhsuzları bu takıma koyacağımıza kendi çocuklarımızı bu takıma kazandırırsak bize daha faydalı olur.

Bu dönemde Gökhan ayarında yetenek çıkmadı diyorum ben de..
Yetenekli olanlar ise kişilik olarak Gökhan'ın eline su dökecek kadar bile değil zannımca.. (örneğin Ali Şen)

halukozcelik
08.10.2009, 17:23
Bu dönemde Gökhan ayarında yetenek çıkmadı diyorum ben de..
Yetenekli olanlar ise kişilik olarak Gökhan'ın eline su dökecek kadar bile değil zannımca.. (örneğin Ali Şen)
gökhan yetenekli değil ki.ne topla adam geçmişliği var nede kafa toplarını değerlendirmiştir hiç birşey yapamamıştır.adam zaten yeteneksiz.bide üstüne üstlük sorumluluk yok koskocaman 0.alt yapıdaki kim olursa olsunbundan daha faydalı olur %100.

Mollasalihoğlu
08.10.2009, 17:24
gökhan yetenekli değil ki.ne topla adam geçmişliği var nede kafa toplarını değerlendirmiştir hiç birşey yapamamıştır.adam zaten yeteneksiz.bide üstüne üstlük sorumluluk yok koskocaman 0.alt yapıdaki kim olursa olsunbundan daha faydalı olur %100.

Gökhan yeteneksiz diyorsanız tartışmaya gerek yok daha..

mustafadinç
08.10.2009, 17:28
Sevgili arkadaşlar burada Gökhan tartışılıyor geçenlerde Şenol GÜNEŞin bir röportajını dinledim "Gökhan Türkiyedeki en iyi forvet ama Trabzonda tartışılıyor hayret"
diyordu düşünün Şenol GÜNEŞ diyor bunu.Koskoca Şenol hoca bilmiyormu örneğin Ergin KELEŞ veya Barış MEMİŞ benim hemşerim demeyi bilmiyormu onlar oynasın demeyi bilmiyormu.

mustafadinç
08.10.2009, 17:32

El insaf Gökhanın önüne top atıldığında rakibini geçemeyeceği hiç bir pozisyon yok çok süratli bir oyuncu,her türlü şut atan ve isabet yüzdesi çok yüksek bir oyuncu ,daha bir kaç ay önce Bursa maçının 96. dakikasında serbest vuruş golünde rakibin çaresizliğini hatırlatırım biz Eskişehirde Karadenizliler derneğinde o golden sonra 45 dakika tezahürat yaptık GÖKHAN ÜNAL,GÖKHAN ÜNAL diye ama sen sabit fikirliysen adam ağzıyla kuş tutsa farketmez.

cem arin
08.10.2009, 17:50
bu eski yöneticinin yapmaya calistigi nedir anlamis degilim! Farzedelim ki gelecek kurulda secim yapildi ve yönetime seicldi. Alti milyon euroluk adami sokaga mi atacak? anlasilacak bir sey degil yaptigi ancak aymazlikla aciklanabilir! böyle bir insandan medet uman taraftar da ayri bir yazinin konusu ki buna hic girmiyorum. ben sahsen maclarda gökhanin hicbir kafa topundan sakinmadigina sahidim o neredne bilyior bunu!

SDinc
08.10.2009, 17:59
Gökhan cidden kaliteli forvet ancak şu aralar bi özgüven sıkıntısı var. Bir tane gol atsın ondan sonraki maçta 1 tane daha atsın özgüveni kendine gelir. Çünkü topa vururken kimbilir titriyordur.

Öztürk Adem
08.10.2009, 18:23
Kafasına sacmı ektırmıs bu adam :D

İHSAN
08.10.2009, 18:44
Gökhan önceden çok iyidi amma şimdi şanssızlıklar bir türlü yakasını bırakmadı, diyenlere...

Gökhan ne zaman saç ektirme operasyonu yaptırdı tam olarak bilemiyorum ama muhtemelen 1-2 sene olmuştur. Şöyle bir ihtimal olabilir gibime geliyor; bilirsiniz futbol başta beyinle oynanır ve beyin de son derece hassastır. Acaba, Gökhanı operasyona alan klinik, saç ekerken fazla derine mi ektiler? Ya da yanlış bir cerrahi müdahale de mi bulunuldu? Neden olmasın? Çünkü, yetenekleri herkesçe bilinen bir futbolcunun bu kadar kötü oynaması başka türlü nasıl izah edilebilir ki?

Son dönemde bilindiği kadarıyla, gökhanın başına gelene tek şey bu galiba. Saksı mı düştü yoksa?

Ulen gökhan, ğs maçında yap bir kıyak, galip geleceğimiz bir gol at, yerin dibine dok bizi. Buna razıyız. Üzerindeki forma aşkına yap bunu.

hamucera
08.10.2009, 19:54

yeteneksiz oyuncu Ankaraspora o golü atamaz, yeteneksiz oyuncu Eskişehire atılan 2 golü atamaz, yeteneksiz oyuncu, Gençlerbirliği maçındaki gibi topla depar yaparken iki oyuncuyu geçip öyle asist yapamaz, hatta hatta yeteneksiz oyuncu Milli takımda oynayamaz. (yunanistan maçındaki golü, Fildişi Sahillerine attığı gol)

adam geçmişliği olmayan oyuncuyu iyi analiz etmemişsiniz, sorumluluk almayan oyuncu derkende geçen yılki Es-es maçı örnektir, alt yapıdan gelenleri görüyoruz kusura bakma arkadaşım ama Gökhan kendini herkese ıspatlamıştır, sana özellikle ıspatlama zorunluluğu da yoktur. Sahi yetenek derken size göre yetenek için kıstas nedir.

antagonist
08.10.2009, 20:03

Tabi tabi. Zaten takım altyapıdan çıkan oyuncularla kaynıyor!

Gökhan Ünal yetenekli bir futbolcudur fakat formsuzdur, -maalesef- tribünlerle arası bozuktur...

Saç ektirdi de topa kafa vurmadı diyenler, Gökhan'ın aldığı kafa toplarını nasıl yorumluyor?

Mustafa Ayazoğlu
08.10.2009, 20:12
Saç ektirdi de topa kafa vurmadı diyenler, Gökhan'ın aldığı kafa toplarını nasıl yorumluyor?

O anki heyecanı ile saç ektirdiğini unutmuştur , bir anlık dalgınlık.

Hotaman
08.10.2009, 20:14

Merak ediyorum Gökhan Kayserispor da oynarken hava hakimiyeti nasıldı biliyor musunuz?

Gökhan kafa topu alacak, ortalarla gelen topları kafa ile gole çevirecek diye aldıysak hem Gökhan'a hem verdiğimiz paralara yazık etmişiz.

antagonist
08.10.2009, 20:16

Her şeye bir kulp bulabiliriz tabi, siz de haklsınız...

Cafer Bulur
08.10.2009, 21:04
Gökhan in kayserispora dönme durumu varmis.

Böyle bir transfer olursa ne sevinirim ne üzülürüm.

Yalniz söyle bir gercek var,gökhandan daha iyisini alabiliriz.

Mustafa Ayazoğlu
08.10.2009, 21:45
Gökhan in kayserispora dönme durumu varmis.

Böyle bir transfer olursa ne sevinirim ne üzülürüm.

Yalniz söyle bir gercek var,gökhandan daha iyisini alabiliriz.

Fatih Tekke ile birlikte sahada performansını görmek gerek. Sezon sonu beklenmeli.

İHSAN
08.10.2009, 22:27
Gökhana kızmamızın bir çok nedeni var aslında. Bunlardan en önemlilerinden biri aldığı ücretle ters orantılı kalitede futbol oynamasıdır herhalde. Tonla para verip aldığın oyuncunun akılalmaz hatalarının insanı çileden çıkarması işten bile değil. Belki ücretsiz transfer etmiş olsaydık, bu kadar üzülmeyebilirdik. Şutlayın gitsin, derdik, amma gelin görün ki, astarı yüzonden pahalı muhteremin. Almak isteyen yoktur ki, satasın. El mahkum.

gerenimo
08.10.2009, 22:41
Gökhan Ünal iyi bir golcü değildir. Hele ülkenin en iyi golcülerinden hiç. Milli takımda kaç maç oynamış kaç gol atmış.

6 milyon euro verdikde Kayserili bizi kazıkladı mantığıda yanlış olsa gerek. Mehmet Topuz'un 9 milyon euro Tabatanın 8 milyon euro ederse Gökhan Ünal'da o kadar eder.

gökhan attığı ve attırdığı gollerle zaten geçen sene gayet iyi bir istatistik yakalamıştır. üstelik çok da iyi bir sezon geçirmemesine rağmen.
bu sezona önce sakatlık sonra hastalıkla başlamıştır. son maçlarda biraz daha canlı ve arzulu görüyorum ancak üzerinde gerçekten çok baskı var.
bunların dışında becerileri ve yeteneklerini ülkenin en iyi hocalarının taktir ettiği birini, forumda ahkam kesen biriyle tartışmam bile. gökhan bu tür boş yorumlara aldırmamalı en iyi bildiği işi, futbolunu oynamalıdır.

Cafer Bulur
09.10.2009, 00:26
Gökhan in beni en cok sinirlendiren hali rakipleri hep ayni hareketle gecmek istemesi ama cogunda basaramamasidir.

Gol kacabilir ama hep ayni hareketle rakip gecmek istersen yemez iste....

Terzioğlu
09.10.2009, 00:32
Ne olur Kayserispor'a dön..

Burak_52
09.10.2009, 00:57
vay be kayseri bize karşı oynarken hırçın agresif hırslı bir gökhan ünal izlerdik hep sallamışımdır o zaman kendisine
şimdi o halinden eser yok

Vural Kuyumcu
09.10.2009, 01:24
umarim kendini milli mac arasinda toparlarsin milli macta gölünü attiktan sonra seytanin bacani kirarsin insallah

mustafadinç
09.10.2009, 08:16

Basit yerli futbolculardan kastın Gökhan ÜNAL ise yanılıyorsun Gökhan Türkiye Cumhuriyeti Süper lig gol kralı,Gökhanı 3 İstanbul takımıda almak istedi o dönemde GS nin başkanı nın Gökhanla devre arasında transfer görüşmesi yapması ne kadar sansasyon olmuştu adam henüz 26 yaşında her türlü yeteneği var Gökhana saldırmadan önce iyice düşünün komik durumlara düşüyorsunuz.

mustafadinç
09.10.2009, 08:20
Gökhan saç ektirmişmidir veya ektirmemişmidir s vs vs onu bilmem ama bizim taraftarımız olduğunu söyleyen bir takım kişilerin göz veya beyin ektirmesi gerekiyor bu kesin.

halukozcelik
09.10.2009, 09:25
Gökhandan medet umuyorsanız allah size sabır versin çünkü ben sabr etmekten bıktım.lütfen arkadaşlar kafanızı kumdan çıkartın.

Gökçebey
09.10.2009, 09:39
Kafamızı kumdan çıkartınca Messi'yi mi göreceğiz? Peki Messi de bizi görecek mi?

mustafadinç
09.10.2009, 11:29
:alkış:
Kafamızı kumdan çıkartınca Messi'yi mi göreceğiz? Peki Messi de bizi görecek mi?:alkış:

BALKAN 06
09.10.2009, 12:03
Gökhandan medet umuyorsanız allah size sabır versin çünkü ben sabr etmekten bıktım.lütfen arkadaşlar kafanızı kumdan çıkartın.
tercumanımız halil abi taraftar baskısı efsane öyle bişi yok diyor,
gönüllerin kahramanı tekke ne diyor(bakınız ''Tekke konusun ardından'' başlığındaki en son röportajı)avni akerde oynamak çok zor,golcülerimiz çok baskı altında diyor,kolay değil orda oynamak diyor

yani medet ummayalım da ne yapalım,üstte denildiği gibi messi gelse beğenmez bizim taraftar
bence de kafanızı kumdan çıkarın :)

Bekir
09.10.2009, 12:28
Gökhanı çok abartarak eleştiriyorsunuz....
Geçen sezon,ilk sezonu olmasına ragmen harika bi performans sergiledi..
Bu sezon başı sakatlık falan oldu sezona iyi baslayamadı..
Eminim çok yakında üst düzey bi performans sergilicektir...

hamucera
09.10.2009, 12:45
Barça da ilk maçında İbrahimoviçi izledim sonraki maçlarda da izledim 5 gol atmış ama sanki oyunda hiç yok, 67 milyon euroluk adam, kalitesi zaten tartışılmaz, Ama gel görki bizim takımda olsa şuna bak yıldız diye kendini adam sanıyor, top oyna lan top oyna, yazıklar olsun sana vs. vs. bir dünya eleştiri alırdı.

kafasını kumdan kimin çıkarması gerktiğini kafamızı ellerimizin arasına alarak düşünmek gerekir, eminim ki burada onu acımasızca eleştirenler Kayserideki performansına bakarak ah ulan ahh, şimdi bizde olacaktı bu adam diye ne iç geçirmişlerdir.

Atılay
09.10.2009, 13:13
Barça da ilk maçında İbrahimoviçi izledim sonraki maçlarda da izledim 5 gol atmış ama sanki oyunda hiç yok, 67 milyon euroluk adam, kalitesi zaten tartışılmaz, Ama gel görki bizim takımda olsa şuna bak yıldız diye kendini adam sanıyor, top oyna lan top oyna, yazıklar olsun sana vs. vs. bir dünya eleştiri alırdı.

kafasını kumdan kimin çıkarması gerktiğini kafamızı ellerimizin arasına alarak düşünmek gerekir, eminim ki burada onu acımasızca eleştirenler Kayserideki performansına bakarak ah ulan ahh, şimdi bizde olacaktı bu adam diye ne iç geçirmişlerdir.

Sonuçta Fatih'in Zenitteki performansı Gökhan'ın Trabzonspor'daki performansından da üstün değildir

fish_bone
09.10.2009, 14:37
Kayseri açıkLama yaptı "O bizim kraLımız, herzaman kapımız açık" diye. Umarım ara transferde Başkan haber yoLLar Kayseri'ye de geri veririz. Mehmet'ten 10miLyon avro var kasaLarında, 4miLyon avro'ya aLsınLar geri, hertürLü kardaLar. Hem goL yoLLarında sıkıntı çekiyorLar, hem takıma abiLik yapacak, taraftarı stada çekecek bi kaptana ihtiyaçLarı var. Bizim için Fatih Tekke neyse Kayseri için Gökhan o. Umarım gider ara transferde. Bizde Tijikuzu'yu gönderip yabancı bir santrafor aLırız. Kris Boyd ne güzeL oLurdu :)

Cem Akyüz
09.10.2009, 14:42
Sonuçta Fatih'in Zenitteki performansı Gökhan'ın Trabzonspor'daki performansından da üstün değildir

Tekke Zenit'te eğer sorunlar yaşamasaydı Gökhan'ın performansını ikiye katlardı

mustafadinç
09.10.2009, 15:10

Sevgili kardeşim buradaki konu Fatih-Gökhan kıyaslaması değil ikisinin birbirinden çok farklı özellikleri var örnek (atıyorum) biri iyi sıçrar diğeri çok teknik vs vs vs hata yapıyorsunuz.

Atılay
09.10.2009, 15:12

Gökhan Trabzon'da çok rahat zaten

Cem Akyüz
09.10.2009, 15:13
Sevgili kardeşim buradaki konu Fatih-Gökhan kıyaslaması değil ikisinin birbirinden çok farklı özellikleri var örnek (atıyorum) biri iyi sıçrar diğeri çok teknik vs vs vs hata yapıyorsunuz.

Yok abi kıyaslamıyorum yanlış anlaşıldım sanırım..Gökhan'ı en çok savunan bendim forumda..Sadece Tekke orda sorunlar yaşadı performansı ondan düştü demek istemiştim

fish_bone
09.10.2009, 15:16
Kayseri açıkLama yaptı "O bizim kraLımız, herzaman kapımız açık" diye. Umarım ara transferde Başkan haber yoLLar Kayseri'ye de geri veririz. Mehmet'ten 10miLyon avro var kasaLarında, 4miLyon avro'ya aLsınLar geri, hertürLü kardaLar. Hem goL yoLLarında sıkıntı çekiyorLar, hem takıma abiLik yapacak, taraftarı stada çekecek bi kaptana ihtiyaçLarı var. Bizim için Fatih Tekke neyse Kayseri için Gökhan o. Umarım gider ara transferde. Bizde Tijikuzu'yu gönderip yabancı bir santrafor aLırız. Kris Boyd ne güzeL oLurdu :)

mustafadinç
09.10.2009, 15:17
Fatih bizim futbolcumuz değilki ekmeğini yedik bilmem kaç milyon euro ya Zenit e sattık o zenit in futbolcusu bizim Santraforumuz Gökhan ÜNAL bu bu kadar basit.Kafanıza iyice sokun Fatih TEKKE diye biri bizim 2009-2010 sezonu kadromuzda yok (gönlümüzde sevgisi var Fatih için Rusyada Zeniti tutuyorum)önümüzdeki hafta GS maçındada Fatih oynamayacak GÖKHAN ÜNAL oynayacak anlayın artık.

fish_bone
09.10.2009, 15:23
Biz anLayaLı çok oLdu ama Gökhan haLa anLayamadı TRABZONSPOR'da oynadığını! Bu taraftar Umut'a söverken Gökhan'ı baş tacı yapıyodu geçen sezon. Ama bukadar da ruhsuz, özverirsiz, gamsız oynanmazki!

mustafadinç
09.10.2009, 16:56
Biz anLayaLı çok oLdu ama Gökhan haLa anLayamadı TRABZONSPOR'da oynadığını! Bu taraftar Umut'a söverken Gökhan'ı baş tacı yapıyodu geçen sezon. Ama bukadar da ruhsuz, özverirsiz, gamsız oynanmazki!

Sevgili dostum şuna inan vallahi Gökhan canla başla oynuyor oyun tarzı böyle elinden gelenin fazlasını yapıyor bunu nerden çıkardın dersen her pozisyonda Gökhan var Colmann gol atar pası Gökhan vermiş Umut gol atar pası Gökhan vermiş ama kendisinin üzerinde müthiş bir kısmetsizlik var bunu futbol oynayan anlar ancak golcülerdede böyle bir dert vardır atmaya başladımı her vurduğu gol olur adama çarpar gol olur tıngır mıngır gider gol olur ama olmayacaksa çataldan döner girmez geçen yıl Gökhanın en az 15 topuda direkten döndü.

Ali İhsan
09.10.2009, 17:25
Gökhan'ın gamsız göründüğüne şiddetle katılıyorum.
Gamsız olduğuna ise kesinlikle katılmıyorum.
Umut mu Gökhan mı deseniz yüzde yüz Umut derim. Çünkü ben her ne kadar Gökhan'ın kalitesinin Umut'un çok üzerinde olduğunu düşünsem de Kayseri'deki son senesinde başlayan düşüşünün ısrarla devam ettiğini ve sahada yapmak istediklerini yapamayan bir Gökhan görüyorum. Oysa Umut yıllardır aynı çizgisinde devam ediyor. Bir ilerleme olmasa bile en azından geri gitmiyor.

Ben Gökhan'ın gamsız olduğunu düşündüğüm zaman an gelir coşar bir sebeple diye ümit ediyordum. Ama özellikle bu sezonki maçlarda didinip de birşey yapamadığını, aynı ortadan üç dört tane gelip de kalecinin soluna aynı yerden auta attığını gördükçe artık Kayseri'deki sakatlığından mı, yoksa özel hayatından mı, antremanlardaki durumundan mı bilemiyorum ama Gökhan sahaya çıktığında beyni ayaklarına hükmedemiyor.

halukozcelik
09.10.2009, 18:39
oh be gidiyormuş YAŞASIN...

gerenimo
09.10.2009, 21:17
gökhan taraftara inat güzel şeyler yaptı. yapacak da.
bu arada umut didiniyor diyip umuta küfredenlerle, gökhan gamsız deyip gökhana küfredenler aynı.
takımda trabzonlu kalmadı diyenler, tayfuna küfür edip tatmin oluyor, geçen sene de hüseyin üzerinden tatmin oluyorlardı.
bu taraftar ülkenin açık ara en kötü taraftarıdır. hiç bir tutarlılık sergileyemediği gibi, takım iyiyse iyidir, takım kötüyse gaddardır. takım üzerinde giyotini tutan cellat gibi.

Kazım Uzunboy
09.10.2009, 23:45
Yerine birisi gelmeden hiç bir yere gidemez.

atomania
10.10.2009, 00:50
beyler, eski Kayseri maclari takip edin. Yemin ederim Gökhan Kayseride daha az kosuyordu. Bizde daha cok kosuyor, belki o yüzden son vuruslarinda güc problemi var. Kayseri de hic birsey yapmiyordu ve birden enerjili sprint yapip takardi.

AntiFeneR61
10.10.2009, 02:18
valla burcu aslan oldugunu ögrendim yikildim =) ahh be kaderime bak....
valla iyi güzel ama bize yakismiyor yapamiyor, taraftar bi heeeyytt dese eli ayagina dolaniyor olmuyor... basaramiyor...
bence yolun acik olsun demeli yönetim;)

Kazım Uzunboy
10.10.2009, 06:32
En kralı Gökhan Ünal

http://www.fotomac.com.tr/2009/10/10/im/8288A2396C2E804EA15E933Cx.jpg

Eleştiri oklarının hedefindeki isim Gökhan Ünal... Son haftalarda formsuz ve isteksiz olduğu doğru ancak istatistikler Gökhan'ın, rakip takım golcülerinden iyi olduğunu ortaya koyuyor. Geçen yıl ve bu sezonki 8 hafta baz alındığında yıldız oyuncu emsallerini geçiyor.

Gökhan Ünal, söz konusu sürede 43 maça çıkıp 17 kez fileleri havalandırırken, Fenerbahçe'nin milyon euro'lar verip İspanya'dan getirdiği Güiza, 16 golle Gökhan'ın gerisinde kaldı. Milli futbolcu, Beşiktaş'ın forveti Nobre'yi de (15 gol) ardında bıraktı.
Cevat KOL

www.fotomac.com.tr (http://www.fotomac.com.tr)

Muhammed
10.10.2009, 12:13

Gökhan geldiği zaman yazdığınız iletiye baktımda artık şampiyonuz demişsiniz geldiği gün. İnsan biraz tutarlı olur.

Ertan 51
10.10.2009, 12:35
Muhammet zaten bütün sıkıntımız da tam bu senin bahsettiğin mesele.1-2 sefer bende yazdım, mesela Sadri başkan gelene kadar baş tacı,gelince ondan kötüsü yok.Gökhan gelene kadar öyle,gelince böyle.Yarın Tekke gelsin öbürsü gün Tekke den kötüsü yok.Başkanlık için adı geçen Ağaoğlu bizi gelip uçuracak,hasbel kader gelirse 1 ay sonra kuyusunu kazmaya başla.Gerçekten camiamızı anlayabilene aşk olsun.

oulcan_ts
10.10.2009, 13:41
fatih gelicek diye gökhan niye gönderiliyor ? yedek klubemizde bir değerimiz olur hiç olmassa...fatih gelirse birini ya kiralık verirsin yada satarsın...gökhan eğer böle bi durumda gönderilirse saçmalıktan başka bişey değildir bu..

Sefa Murat Dokuz
10.10.2009, 15:59
Gökhan psikolojik olarak Trabzonsporda oynadığının farkında değil yoksa yeteneğinden süphem yok. Aslında leblebi gibi gol atar Gökhan. Ligde oynayanlar arasında kendisinden daha iyisi yok. Baros'un penaltıları çıkarınca Gökhanla geçen sezon nerdeyse eşit gol attığını(en fazla 1-2 gol geçer) unutmayalım. Gökhan son Fb maçındada oynasaydı gol de atardı. Neyse psikolojik olarak Trabzonsporda olduğunun hissettirilmesi lazım Gökhana.

Mustafa Ayazoğlu
10.10.2009, 16:10
Gökhan geldiği zaman yazdığınız iletiye baktımda artık şampiyonuz demişsiniz geldiği gün. İnsan biraz tutarlı olur.

O anki heyecanım olsa gerek.

Mert Oğuzlu61
10.10.2009, 16:16
ANKARAGÜCÜ'NÜN GÖKHAN AŞKI

Öte yandan Trabzonspor'da mutsuz olduğu iddia edilen Gökhan Ünal için sezon başındaki transfer döneminde Ankaragücü'nün ciddi transfer girişimlerinde bulunduğu öğrenildi.
Ancak Bordo-Mavili yöneticilerin bu futbolcuyu satmaya yanaşmaması üzerine geri adım atan Sarı-Lacivertlilerin, "Devre arasında yeniden teklif yapacağız" diyerek Trabzonspor'la görüşmelerini sürdürdüğü belirtildi. Ara transfer döneminde kadroyu güçlendirmenin planlarını yapan Bordo-Mavili kurmaylar ise, "Bizde satılmayacak futbolcu yok" diyor.

basın bizle dalgamı geçiyor, kayseriyi anlarımda a.gücüne ne oluyor :D:D:D

AntiFeneR61
10.10.2009, 16:34
artik senelerin verdigi sapirsizlik geriyor ortami ;) hasret cok büyüdü ondan dolayi en kisa zamanda basari bekleniyor ama yanlis azize yildirim fbye gittiginde 4 sene gas. sampiyon oldu!!! 4 sene izledi fbliler, ama sabir ettiler!!! biz her sene illa bisilerin degismesini istiyoruz..... bence baskana zaman verilmeli

Kazım Uzunboy
10.10.2009, 17:02
Gökhan'a Ankaragücü kancası

Trabzonspor'da mutsuz olduğu iddia edilen Gökhan Ünal için sezon başındaki transfer döneminde Ankaragücü'nün ciddi transfer girişimlerinde bulunduğu öğrenildi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm739327.jpg

Ancak Bordo-Mavili yöneticilerin bu futbolcuyu satmaya yanaşmaması üzerine geri adım atan Sarı-Lacivertlilerin, "Devre arasında yeniden teklif yapacağız" diyerek Trabzonspor'la görüşmelerini sürdürdüğü belirtildi. Ara transfer döneminde kadroyu güçlendirmenin planlarını yapan Bordo-Mavili kurmaylar ise, "Bizde satılmayacak futbolcu yok" diyor.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

AntiFeneR61
10.10.2009, 17:07
arkadaslarim yoldaslarim bence zahmet edip Fanatik.com.tr kaynakli haberleri bosuna koymayin :))) emeginize yazik, haberleri yalanin daniskasi =))

Hasan Nasrallah
10.10.2009, 19:52
şans dönsün artık hadi be gökhanım güldür yüzümüzü

psikopat_hamsi
10.10.2009, 19:53
arkadaslarim yoldaslarim bence zahmet edip Fanatik.com.tr kaynakli haberleri bosuna koymayin :))) emeginize yazik, haberleri yalanin daniskasi =))

nereyi tavisye edersin bence türkiyede spor alanında en doğru haberi fanatik veriyor. spor alanında başka gazete ne alırım ne de okurum.

Mesut
11.10.2009, 10:47
iyi para vrilirse kesinlikle satılmalı 6 milyon bile hatda 5 milyon euro bile kardır :D

.....
11.10.2009, 12:26
Türkiye Liglerinin 2002 den beri en çok gol atan 3 oyuncusundan ikisi takımımızın gol yükünü çekiyor ama biz gol atamıyoruz. bu işte bir gariplik var.

Mesut
11.10.2009, 12:37
ömer güyaa şu meşhur baskımız varya ondandır bende bunu anlamıyorum yahu millet durduk yeremı forvetleri eleştiiyor atamıyorsunuz %100 lük golleri kimse sizde topu alın herkesi çalımlayın gol atın demıyoruki yaw yüzde 100 lük golleri atın yeter bize daa

Serdar A
11.10.2009, 12:50
1 sezon dışında hiç bir zaman 30 gol atan santraforu olmamasına rağmen her gelen santrafordan 30 gol atmasını beklemek , sanıyorum bizim camiamıza özel bir durum .

Ali Can
11.10.2009, 12:54
1 sezon dışında hiç bir zaman 30 gol atan santraforu olmamasına rağmen her gelen santrafordan 30 gol atmasını beklemek , sanıyorum bizim camiamıza özel bir durum .

Çok iyi açıklamışsın bu durumu:rolleyes:

Adem Erdoğan
11.10.2009, 12:57

30 gol beklemiyor kimse kimseden, kaldıki Fatih Tekke'den bile beklemiyor.

Erbay
11.10.2009, 13:22
Ben Gökhan'dan iyi ve hırslı oyun bekliyorum. Bu sönük oyunla gol atsa ne olur. Gol atınca kötü oynadığı dakikaların yerinde yeller mi esecek. Geldiğinden beri sol kanattan gelip adamın içinden geçmeye çalışıyor. 10 pozisyonun 9'unda da kaptırıyor topu.

hamucera
11.10.2009, 13:22
Umut çok koşuyor ne koşuyorsun senden koşmanı isteyen yok gol at koşunca vuramıyorsun toplara diye eleştirilir, Gökhan neden koşmuyorsun diye,

çok ilginç bir yapımız var, Gökhan bu takımda ve bu takımda kalacak

İHSAN
11.10.2009, 13:41
Bizim trabzonlu bir abimizin ifadesiyle söyleyecek olursa; "Gökhandan bir cacık olur, bir de ayran."

yorumsuz6117
11.10.2009, 13:45
Gökhan Ünal açıklaması!

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, Gökhan Ünal'dan şimdi ve gelecek yıllarda da yararlanmayı düşündüklerini söyledi, G.Saray maçını kazanacaklarını umut ettiğini belirtti. Yattara'ya da değinen Alioğlu, Egemen'in G.Saray maçında takımdaki yerini alabileceğini de sözlerine ekledi.

Alioğlu yaptığı açıklamada, Gökhan Ünal ile ilgili basın organlarında çıkan haberlerin hepsinin spekülatif haberler olduğunu belirterek, ''Kolaycılıkla gündem oluşturuluyor. Trabzonspor, Gökhan'a önemli yatırımlar yapmıştır. Gökhan, Türkiye'de gol kralı olarak kendisini ispat etmiş bir oyuncudur. Trabzonspor, şimdi ve gelecek yıllarda bu futbolcudan yararlanmayı düşünmektedir'' dedi.

Gol sıkıntısı içinde olmasına en çok Gökhan Ünal'ın kendisinin üzüldüğünü ifade eden Alioğlu, şöyle konuştu:
''Bu durum tabi ki camiayı da üzer, ama Gökhan Ünal'ı daha çok üzer. Neticede Gökhan Ünal'ın belli bir kalitesi var. Önümüzdeki her maç onun üzerindeki baskıyı tamamen atabileceği bir fırsattır. Biz bu bakış içindeyiz. Diğer bütün yorumları spekülasyon olarak düşünüyoruz. Genel kural, Trabzonspor değerini bulduğu zaman sadece Gökhan Ünal'ı değil her oyuncuyu satabilir, ama şu anda böyle bir gündemimiz yok.''

-GALATASARAY MAÇI-
Alioğlu, Galatasaray ile hafta sonu yapacakları maçın iki boyutta öneminin bulunduğunu kaydederek, ''Öncelikle bir derbi maçı oynayacağız. İkincisi hem Galatasaray, hem bizim cephemizde netice açısından camiaları mutsuz eden skorların olması. Her iki takım da bu baskıyı aşma, kendi özgüvenini kazanma ve camiasını rahatlatma manalarında bir sınava çıkacaktır. Ben bu maçın bu nedenle yüksek kaliteli bir maç olacağını düşünüyorum. Umut ediyorum, bu maç Trabzonspor'un kazanacağı bir maç olacak'' diye konuştu.

-YATTARA, BELİRSİZLİĞİ-
Trabzonspor'un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara'nın ayak bileğindeki sakatlığının büyük oranda iyileştiğini ifade eden Alioğlu, ancak futbolcunun var olan özgüven sorununu tam olarak aşamadığını, belli bir verimlilik için de tam ritmini yakalayamadığını söyledi. Teknik direktör Broos'un bir futbolcuya şans vermek için o futbolcunun üst düzey kullanıma gelmesini istediğini anlatan Alioğlu, ''Yattara, son 2 haftada taktik antrenmanlara katıldı ve sırıtmadı. Ama müsabaka şartları farklıdır. Tam kıvamını bulmuş değil. Ne zaman bulur, onu yaşayıp görmek lazım. Galatasaray maçıyla ilgili şu anda bir şey söylemek uygun değil. Futbolcunun duruşu ve hocanın ondan alabilecekleri bunda belirleyici olacaktır'' dedi.

Alioğlu, Yattara'nın Belçika'ya kontrolden geçmek için gittiğini kaydederek, ''Biz bu milli takım arasını sadece Egemen için değil, Yattara için de kullanmak istedik. Yarın aksilik olmazsa bu futbolcular antrenmanda yer alacaklar'' diye konuştu.

Alioğlu, Egemen'in Galatasaray maçında takımdaki yerini alabileceğini de sözlerine ekledi.
ajansspor

esra61
11.10.2009, 14:34
Sessiz ÇığlıkTarih: 09.10.2009 06:23:43 (2379 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/manset_09102009.061052.jpg İlk kez duygularını dile getiren Gökhan Ünal hem milli maçta hem de G.Saray’a karşı gol atacağını iddia etti.Trabzonspor’da sezon başındaki sakatlık ve hastalıklar sebebiyle gerçek performansını gösteremeyen Gökhan Ünal milli takım kampında yaptığı değerlendirmede taraftarı sevindirecek mesajlar verdi.

Gökhan Ünal lige geçerli sebepler nedeniyle iyi başlayamadığını itiraf ederek “ Her sezon başı benim için kabus oluyor.Bazen sakatlık, hastalık bazen da gol atamamak gerçek performansımı etkiliyor. Artık milli takımada çağrıldım. Bu bana moral ve güven oldu.” Dedi. Gökhan Belçika karşısında görev verilmesi halinde gol sözü de verdi.

Gökhan Ünal G.Saray maçının zirve yarışı açısından belirleyici olacağına da vurgu yaparak “ Onlarda düşüşe geçtiği bir dönemde bizimle oynayacaklar. Zirve yarışı ve moral için böyle bir maça ihtiyacımız vardı. Bütün arkadaşlarım adına söz verebilirim ki bu maçta herkes çok farklı bir Trabzonspor izleyecek.

Kendi adıma ise herkesin gerçek Gökhan’ı bu maçta izleyeceğine dair söz veriyorum” dedi. Gökhan transfer söylentilerinin lige verilen aralarda daha çok gündeme geldiğini de belirterek “ Trabzonspor’a olan borcumu ödemeden bir yere gidemem. Şuanda böyle bir şeyde söz konusu olmadı” diye konuştu.
Haberin devamı gazeteniz http://www.takagazete.com/haber_images/lo.jpg'da

biraz geç oldu ama yeni gördüm bu haneri...
inş söylediği gibi bi takım izleriz gs maçında ve gülen taraf biz oluruz....

Mustafa ÖZDEMİR
11.10.2009, 15:15
bazen yöneticilerde yalan söyleyebiliyor işte...

gerenimo
11.10.2009, 15:49

tutarlı olmak için hep heycanlı kalın.

Muhammed
11.10.2009, 15:56

Gökhan sizi baya bir heyecanlandırmış demekki :)

Sefa Murat Dokuz
11.10.2009, 17:13
Gökhan hala şu ligde sen den daha iyisi olduğuna inanmıyorum. Youla sprinter tarzda en iyisi Strafor tarzında ise kendini bulsan Baros la bu ligin en iyisisin. Ama psikolojik olarak sahaya %100 ünü koyamıyorsun. Sahada gezinen Gökhan değil benim kayseride izlediğim gökhan topu alıp götüren kuvvetli hırslı sinirli gökhan.

TSercaN
11.10.2009, 17:46
Gokhan Unal nekadar da gol kacirmis olsa da takimda kalmali. Eger kendisi gitmek istiyor ise o ayri bir mevzu tabi. Bence Gokhan cok iyi bir forvet ama ya isteksiz ya da cok buyuk bir sanssizlik var uzerinde. Bence isteksiz degil sanssizligin yaninda bu sene yine beceriksizlik var uzerinde. Onun Kayserisporda attigi golleri biliyorum ve ona hala cok guveniyorum. Bence ona iyi bir destek vermek lazim onun bu takimin futbolcusu oldugunu onu guzel bir dille anlatmamiz lazim. Hadi Gokhan kendine gel!!

Mustafa Çolak
11.10.2009, 18:34
Fatih- Gökhan İkilisi Süper Olur, Umut'a Katkılarından DOlayı Teşekkür Edip Yedek Olarakda Issac'ı Tutmak Lazım.

ÖmerFarukYılmaz
11.10.2009, 18:53
İddaya girerim gittikten sonra herkes ah vah çekecektir..Hatta şu benim yazdığım bu cümleleri alıntılayıp,ahlar vahlarsam bilmemne olayım diyeceklerde çıkacaktır..

Şu forumdaki 5 yılın tecrübeyle sabitidir..

Kubilay ŞAHİN
11.10.2009, 19:30
İddaya girerim gittikten sonra herkes ah vah çekecektir..Hatta şu benim yazdığım bu cümleleri alıntılayıp,ahlar vahlarsam bilmemne olayım diyeceklerde çıkacaktır..

En Çok Eleştirenlerden Olarak Kesinlikle Katılıyorum..:)

Tolunay Abdioğlu
11.10.2009, 20:03

Ben de Gökhan'ı eleştirenlerden olarak bu yoruma katılıyorum.

Ne oluyosa bizden gittikten sonra oluyor zaten.

halukozcelik
12.10.2009, 12:24
gökhan yada umut galatasaraya gol atsın bende taksimede etekle dolaşmazsam adam değilim.ama atamazsalar onları trabzon meydanında etekle gezdirelim.bence çok adil.

Mollasalihoğlu
12.10.2009, 12:25
gökhan yada umut galatasaraya gol atsın bende taksimede etekle dolaşmazsam adam değilim.ama atamazsalar onları trabzon meydanında etekle gezdirelim.bence çok adil.

Alıntı yapayım da kanıt kalsın maç sonrasına..

ilhan
12.10.2009, 12:26
Merak etme Metin o mesaj silinemez ve değiştirilemez artık. :)

izzet
12.10.2009, 12:28
Gol atarlarsa "ben onlari nasil gezdirecktim zaten, bende gezmiyorum" lafini duyariz büyük ihtimal...

Emre ÖZTÜRK
12.10.2009, 12:31

vay yeni bir ahmet çakar vakasımı oluyor :D:D

hamucera
12.10.2009, 12:46

büyük lokma ye ama büyük laf konuşma, hiçbir zaman,

birde şu var gol atmadılar omuzuna çarptı, o ortaya nenem vursa gol olurdu tarzı kelimelerde çıkabilir.

mustafadinç
12.10.2009, 13:24

Haluk ben bunu bir yere noty ettim herkeste not etsin maçtan sonra değerlendirelim.

mustafadinç
12.10.2009, 13:29
Haluk bu fotoğrafa bak ve gereğini yap :)

http://img522.imageshack.us/img522/78/82426p.jpg (http://img522.imageshack.us/i/82426p.jpg/)

halukozcelik
12.10.2009, 13:54
bu herifler gol atsın ,samiyende yenelim galatasarayı ben etek giymeye razıyım.

mustafadinç
12.10.2009, 15:30
Bu fotoğraftaki gibi mutluluk pozları vermelerini bekliyorum ben golü kim atarsa atsın veya kendi kalelerine atsınlar hatta hakeme çarpıp girsin farketmez.
(Gökhanın geçen yıl saç ektirdiğinde Denizlispora attığı kafa golünden sonra Egemenin yeni doğan bebeğine armağan edişleri)

http://img194.imageshack.us/img194/2622/8552.jpg (http://img194.imageshack.us/i/8552.jpg/)

Murat Hızal
12.10.2009, 15:49
Umarım Gökhan ve Umut gol atmaz da içimizden bazı arkadaşlar taksimde etekle dolaşmak zorunda kalmazlar:)

Gökçebey
12.10.2009, 16:05
Umarım Gökhan ve Umut gol atar da içimizden bazı arkadaşlar taksimde etekle dolaşmak zorunda kalırlar :)

Gökçebey
12.10.2009, 16:08

Ne oldu birden, açık artırma mı bu? Samiyen de yenelim gecekondu oldu sizin iddianıza.

Yemezler.

BAHADIR33
12.10.2009, 16:13

ilk mesajda galibiyetten söz etmiyordun ama ikinci mesajda araya galibiyet sıkıştırmışsın :)

Mollasalihoğlu
12.10.2009, 16:14
ilk mesajda galibiyetten söz etmiyordun ama ikinci mesajda araya galibiyet sıkıştırmışsın :)

Gökhan üst direk, yan direk, korner bayrağı, kısa bant-- sayı yaparsa, ben de iskoç eteği giyip, Kris Boyd'u Trabzonspor'a gelmeye ikna etmek için İskoçya'ya gideceğim.

Atılay
12.10.2009, 16:17
Lafınızı yemeyin ha hiçbiriniz :)

seyyah61
12.10.2009, 16:27
Gökhan üst direk, yan direk, korner bayrağı, kısa bant-- sayı yaparsa, ben de iskoç eteği giyip, Kris Boyd'u Trabzonspor'a gelmeye ikna etmek için İskoçya'ya gideceğim.
Araya korner bayragini sikistirmasaydin mümkün olabilirdi.
Gecen hafta Almanya'da Martins az daha öyle bir gol atiyordu. :D

Mollasalihoğlu
12.10.2009, 16:33
Araya korner bayragini sikistirmasaydin mümkün olabilirdi.
Gecen hafta Almanya'da Martins az daha öyle bir gol atiyordu. :D

Gökhan Kayseri'nin kalecisine çarptırıp atmıştı (kafasına), o aklıma geldi bir anda.. :)

Mustafa Ayazoğlu
12.10.2009, 18:45
Yakışır mı entari giymek bu takımın taraftarına , bu kadar kadar ucuz hee. Altta etek üste Trabzonspor forması olmasın!

AntiFeneR61
12.10.2009, 18:58
nereyi tavisye edersin bence türkiyede spor alanında en doğru haberi fanatik veriyor. spor alanında başka gazete ne alırım ne de okurum.

bende o gazeteyi okuyorum türkiyeye gelince =) ama medyamiz cok farkli disardan takip ettim icin buradan cikan haberlerle takip edince anliyorum =))

yok yattara ilk 11de cikcak sahaya yok tek forvet cikcaz sahaya :S biride dogru ciksin zamaninda ne yazdi biliyormusun :D hahahaha fenerbahce henryi getirdi etooyla anlasdi gassaray ronaldinhoyu aldi yok elanonun kankasi kakaymis ilk arayan tebrik eden olmus :D ne yani elano gsde diye gelcek mi adam!!! komedi haberler var anlican

en cok takip ettigim www.Transfermarkt.de (http://www.Transfermarkt.de) burdan süphem olmaz!!!
fanatikede gülmek icin bakarim=))) trye geldimde canim sIkIlmasin diye cay bahcesinde otururken alir okurum =))

SaYGiLaRiMLa

UğuR
14.10.2009, 10:06
Gökhan Ünal'a talibiz"
14 Ekim 2009 / 09:55
Gökçek, Trabzonsporlu Gökhan Ünal'ı kadrolarına katmayı çok istediklerini söyledi.

Ankaragücü'nün 30 Ağustos'ta yapılan olağanüstü genel kurulunda başkanlık koltuğuna oturan Ahmet Gökçek, 100. yılda şampiyonluk hedefleyen bir takım kurmak ve kulübü kurumsal bir yapıya kavuşturmak için yoğun bir mesai harcadıklarını söyledi.
GÖKHAN ÜNAL'A TALİBİZ
“100. yılda şampiyonluk elbette zor. Sadece önemli transferler yaparak, güçlü kadro kurarak bunu başarmak mümkün değil. Ama şampiyonluk hedefiyle yola çıkmak, bunu sonuna kadar kovalamak mümkün. Bununla ilgili çalışmalara şimdiden başladık. Gelecek sezonun kadrosunu şekillendirmek için önemli isimleri takibe aldık. Görüştüğümüz ve “Ankaragücü'ne geliriz” cevabı aldığımız, üst düzey yerli oyuncular var. Trabzonsporlu Gökhan Ünal da bu formayı giydirmek istediğimiz isimlerden biri. Ankaraspor'dan gelen yeni futbolcularla birlikte kadro çok kalabalık oldu. Ocak ayında mutlak şekilde bir daralma olacak. Teknik adamlarımızın izlediği yabancı oyuncular var. Raporları değerlendireceğim ve son kez bir de ben seyretmeye gideceğim. Ara transferde, gelecek sezonki kadronun omurgası, aşağı yukarı belli olacak. 7-8 kaliteli transferle, 100. yıl kadrosunu oluşturacağız. Alt yapı ağımız müthiş çalışıyor. Türkiye ve Almanya'da oynayan 250 kişilik bir oyuncu listemiz var. Özgür Çek'in transferi, tamamen bu ekibin yol göstermesi ile oldu. İnanıyorum ki Özgür, 2 yıl sonra hem Ankaraspor hem de Türk Milli takımının değişmez sol beki olacak.”

haber61

halukozcelik
14.10.2009, 10:19
inşallah maç sonucu iyi biterde bi ben etek giyerim aksi takdirde hepimize giydirmiş olurlar.farkındasınızdır inşallah.

Mollasalihoğlu
14.10.2009, 10:46
inşallah maç sonucu iyi biterde bi ben etek giyerim aksi takdirde hepimize giydirmiş olurlar.farkındasınızdır inşallah.

Trabzonspor yenildiğinde utanmıyoruz biz, sevinmek için sevmedik zira.

Gökçebey
14.10.2009, 10:52

Gökhan ya da Umut gol atsın etek giyerim ifadesi sonunda inşallah maç sonucu iyi bitere kadar geldi.

Anlaşılmıştır :)

halukozcelik
14.10.2009, 11:20
hahahahahaaa

Mollasalihoğlu
14.10.2009, 11:22
hahahahahaaa

Noel Baba geldi..

halukozcelik
14.10.2009, 11:22
ben lafımın arkasındayım bu herifler gol atsın etek giyip taksime çıkıp dolaşmassam adam değilim.

Mustafa Yüksek
14.10.2009, 11:23
ben lafımın arkasındayım bu herifler gol atsın etek giyip taksime çıkıp dolaşmassam adam değilim.

Aha Ahmet Çakar:eek:

halukozcelik
14.10.2009, 11:25
peki arkadaşlar siz bunları meydandan etekle gezdirebilecekmisiniz???

Semih
14.10.2009, 11:27
Ben Taksim'deki eylem için noter olmak istiyorum.

Mollasalihoğlu
14.10.2009, 11:27

Ana avrat küfür ediyoruz ya, daha ne yapalım..

Adem Erdoğan
14.10.2009, 11:36

Etek giymeme olasılığını yüksek görüyorum ama hani olurda becerebilirseler
eline bir de tulum al da millet seni iskoç zannetsin.:)

mustafadinç
14.10.2009, 11:55

Bu adamlar gol atamazsak biz etek giyeceğiz demedilerki gol atarlarsa etek giyip taksimde gezeceğim diyen sensin.

fish_bone
14.10.2009, 12:37
Ankaragücü ve Kayseri ciddi ciddi taLipLer ve bence en az 3.5 miLyon avro veririLer. Bence ara transferde bu iki takımdan birine satıp, hemen 2 miLyon avro'ya Fatih Tekke'yi aLmaLıyız.

halukozcelik
14.10.2009, 12:50
öyle olsun.bu adamlar gol atsın etek hazır.

Adem Erdoğan
14.10.2009, 12:53

hocam sen etek giymeye baya heveslisin anlaşılan etekte hazır olduğuna göre.:D

hamucera
14.10.2009, 13:16
etek hazır olmasa da hazırlanız zaten, önemli olan giyecek olanın hazı olması

erolizmts
14.10.2009, 13:24
Ankaragücü ve Kayseri ciddi ciddi taLipLer ve bence en az 3.5 miLyon avro veririLer. Bence ara transferde bu iki takımdan birine satıp, hemen 2 miLyon avro'ya Fatih Tekke'yi aLmaLıyız.

3,5 milyon avro, hemde Ankaragücü veya Kayseri! Baya güzel bir hayal. Yönetim Gökhan Ünal'ı 2 milyon avro'ya satacak kulüp bulsunda öpüp başlarına koysunlar.

mustafadinç
14.10.2009, 13:28
3,5 milyon avro, hemde Ankaragücü veya Kayseri! Baya güzel bir hayal. Yönetim Gökhan Ünal'ı 2 milyon avro'ya satacak kulüp bulsunda öpüp başlarına koysunlar.

Ya arkadaşlar o futbolcu bu kadar almış yok talibi varmış kaç lira verirler vs vs vs bunlar küçük kulüplerin düşünceleri biz büyük kulübüz biz sahaya çıkan takımı destekler ve başarı bekleriz.Bırakın parayı turayı o yönetimin problemi.Gökhan geleli 2 yıl oldu daha hala aldığı para konuşuluyor üstelikde parayı Gökhan almadı büyük bölümü kulübünün aldığı para.

Atılay
14.10.2009, 13:34
Neyi satıyoruz niye satıyoruz bi durun sabredin Fatih'le görelim bi ikisini de ondan sonra bakalım satmaya yanaşıyo musunuz?

halukozcelik
14.10.2009, 18:35
ben etek giymeye hevesli değilim beyler yanlış anladınız.bu adamlarla bi başarı elde edemeyiz onu anlatmaya çalışıyorum.

hamucera
14.10.2009, 19:31
ben etek giymeye hevesli değilim beyler yanlış anladınız.bu adamlarla bi başarı elde edemeyiz onu anlatmaya çalışıyorum.

bu adamlar ile başarı olur veya olmaz büyük söz söylediniz, Ben her maç gol atmalarını istiyorum inşallah bu maçta da atacaklar

Alihan Ertürk
14.10.2009, 20:21
Bugün kadroda mı acaba ?

halukozcelik
15.10.2009, 08:42
40 fırın ekmek yesinler bu maçta gol atamazlar...

mustafadinç
15.10.2009, 11:08
40 fırın ekmek yesinler bu maçta gol atamazlar...

Haluk bu adamlar gol atarsa hiç şansın yok.

EMRE HASANOĞLU
15.10.2009, 13:05
GÖkhan Ünal kesİnlİkle bu takimin oyuncusu deĞİl

izzet
15.10.2009, 13:24
12-10-2009, 11:28
Yanıtlar: 8.388
#9 - Gökhan Ünal
Görüntüleme: 100.859
Tarafından gönderildi Izzet

Gol atarlarsa "ben onlari nasil gezdirecktim zaten, bende gezmiyorum" lafini duyariz büyük ihtimal...

Bir gün sonra :

.....
15.10.2009, 18:36
gs maçında gol atmasını 4444444444 gözle bekliyorum. inşallah gerçekleşir.

Kazım Uzunboy
15.10.2009, 18:44
Gökhan Gs maçında gol atarsa, daha uzun süre gol atmaz sanırım. :rolleyes:

Sefa Murat Dokuz
15.10.2009, 19:08
arkadaşın üstüne fazla gidiyorsunuz, bir anlık sinirle öfkeyle söylenmiş olabilir hemen yediririz bu lafı mantığı çok yanlış, trabzonspor başarılı olunca bu arkadaş 1 kuruş kazandığı yok. Gökhan'ın Umut'un aldığı paraların haddi hesapları yok bu adamlara tepkiyi mübalaga ile gösteriyorsa taraftar yinede bu çamaşır makinelerini savunmaya geçip taraftarı düşmanmışcasına görmek yanlış.
Ben bu adamlara bir taraftarımız için çamaşır makinesi derim, neden?
Zor günlerde özellikle gökhanın bu arkadaşımız kadar üzüldüğüne asla inanmadım inanmayacağım da o yüzden.Ben trabzonsporun yenildiği hafta bir yakınıma birşey olmuşcasına geçmek bilmeyen günler yaşarken,bir sonraki maç gelsin diye sabırsızlanırken Gökhan'ın izin günlerinde rahatça eğlenebildiğini düşünüyorum.Gökhan yetenekli bir oyuncudur benim için hırslıyla oyunuyla kendini maça verse çok gol atar. Ruh gibi sahada gezmez. Bu arkadaşlar Gs maçında gol atarsa bu taraftırımız takım kazanıyor diye sevinsin mi etek giyecek diye üzülsün mü? Böyle muhabbetlere gerek yok. Üzerine gitmeyelim bu konunun arkadaşlar yakışmaz.

Kazım Uzunboy
16.10.2009, 13:27
Gole Susadım

http://www.fotomac.com.tr/2009/10/16/im/6DF125DC7B681E4898D96A27x.jpg

Trabzonspor'un eleştirilen santrforu Gökhan Ünal, Galatasaray maçında atacağı golle üzerindeki stresten kurtulmak istediğini dile getirdi. Ligde bu sezon tek golünü 5. haftada Büyükşehir Belediyespor'a atan bordo-mavili yıldız, "O maç da İstanbul'daydı. Gole susadım. İnşallah hafta sonu Ali Sami Yen'de fileleri havalandırıp şanssızlığımı kıracağım" yorumunda bulundu. Gökhan, Belçika ve Ermenistan milli maçlarında şans bulamaması içinse, "Hocanın takdiri" dedi.

Cevat KOL

halukozcelik
16.10.2009, 13:53
Haluk bu adamlar gol atarsa hiç şansın yok.
farkındayım ama bu adamlara inancım kalmadı artık.

Kaan
16.10.2009, 20:12

Bunu yazmak için mi üye oldun BMN'ye ? :cool:

Ali Tunahan Güllü
16.10.2009, 20:15
Gole Susadım

http://www.fotomac.com.tr/2009/10/16/im/6DF125DC7B681E4898D96A27x.jpg

Trabzonspor'un eleştirilen santrforu Gökhan Ünal, Galatasaray maçında atacağı golle üzerindeki stresten kurtulmak istediğini dile getirdi. Ligde bu sezon tek golünü 5. haftada Büyükşehir Belediyespor'a atan bordo-mavili yıldız, "O maç da İstanbul'daydı. Gole susadım. İnşallah hafta sonu Ali Sami Yen'de fileleri havalandırıp şanssızlığımı kıracağım" yorumunda bulundu. Gökhan, Belçika ve Ermenistan milli maçlarında şans bulamaması içinse, "Hocanın takdiri" dedi.

Cevat KOL

Problem değil Gökhan sen takma kafana alışığız yani.!!

gerenimo
16.10.2009, 21:15

saçma yorum vasat yorumcu. geçiniz..

halukozcelik
17.10.2009, 09:02
gökhandan hala medet umanlar artık UYANIN...

Kazım Uzunboy
17.10.2009, 12:52
Sıra geldi Gökhan Ünal'a

Milli aradaki antrenmanlarda takımdan ayrı olarak özel gol provalarına tabi tutulan Umut Bulut'tan sonra şimdi sıra Gökhan Ünal'a geldi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm746330.jpg

Hücumdaki aksamaları gidermek için ekstra idmanlara gerek duyan Trabzonspor’un hocası Broos’un, deneyimli futbolcunun performansını yakından izlediği öğrenildi. Kanat varyasyonlarında etkin rol oynaması planlanan Gökhan Ünal’ın milli takımdan hazır gelmesi de deneyimli antrenörü sevindirdi. Broos’un ayrıca takımın şut yüzdesini yükseltmek için de oyuncularına direktif verdiği vurgulandı.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

EMRE HASANOĞLU
17.10.2009, 12:57
saçma yorum vasat yorumcu. Geçiniz..
gÖkhan Ünalin bu takimda hala oynamasi saÇma olmuyoda yorummu saÇma her maÇ saÇ baŞ yolduruyo gol kaÇirma rekoru kiriyoruz %100 lÜk pozİsyonlari atamiyo taraftardan destek bekliyo fatİh tekke gibi gol pozİsyonuna gİrmeden gol atabilen oyuncuyu almiyolar.

EMRE HASANOĞLU
17.10.2009, 12:59
bunu yazmak için mi üye oldun bmn'ye ? :cool:
Şu anda takimdakİ en buyuk problemin gol sikintisi olduĞu İÇİn bunu yazdim

Murat'
17.10.2009, 12:59
saçma yorum vasat yorumcu. geçiniz..

siz de her konuya aynı şeyi yazmışsınız.

halukozcelik
17.10.2009, 15:09
gökhanın neyini savunurlar anlamış değilim,savunulacak adam olsa gam yemiycem.adam gol kaçırınca arkasına dahi bakmıyor,umurunda bile değil.umut hiç olmazsa samimi ne kadar kızsamda umuta iyi niyetli olduğunu biliyorum ama bu adamın svunulacak bi hareketi dahi yok...

BALKAN 06
17.10.2009, 16:10
etek giyenleri aşağılar gibi yazmışsın ama bu forumda etek giyenlerin hepsi de senden daha yapıcı,senden daha faydalı,senden daha delikanlı yorumlar yapıyorlar haberin olsun...

Alibeyoglu
17.10.2009, 16:12
kalitesinden süphem yok ama cok sansiz bir futbolcu

poetricus
18.10.2009, 14:21
Alanzinho, Yattara, Colman, Gabriç, Umut... Hanginiz oynar, hanginiz asist yapmaya teşebbüs eder bilmiyorum. Ama Gökhan'a asist yapmaya niyetiniz varsa kendisine topu e-mail yoluyla attachment yaparak göderin ve topu aldığında ENTER yerine ESC'ye basmaması için dua edin...

izzet
18.10.2009, 14:23
Bugün oynarsa bir kipirdanma bekliyorum.

Sonucta hayalini kurdugu stadlarin birinde oynayacak. Sutlarin kale arkasindaki barinaga gitmemesi dilegi ile.

esra61
18.10.2009, 14:24
Alanzinho, Yattara, Colman, Gabriç, Umut... Hanginiz oynar, hanginiz asist yapmaya teşebbüs eder bilmiyorum. Ama Gökhan'a asist yapmaya niyetiniz varsa kendisine topu e-mail yoluyla attachment yaparak göderin ve topu aldığında ENTER yerine ESC'ye basmaması için dua edin...
hahahahaha inş esc ye basmazda golü atar......

Kazım Uzunboy
18.10.2009, 14:35
kalitesinden süphem yok ama cok sansiz bir futbolcu

Kalite mi kaldı yahu.

Kubilay ŞAHİN
18.10.2009, 23:20
Bu Arada kimse Görmedi Sanırım Yaptığın Asisti..:)

Teşekkürler Gökhan..

sessizkral_1
18.10.2009, 23:25
birgün bir teknik direktör gelecek ve seni doğru yerde doğru şekilde kullanacak.ozaman gol kralı olacaksın.

h@msi61
18.10.2009, 23:27
Bugun gs defansinin arasina atilan toplarda cok etkili olabilirdi ki aldigi kisa surede boyle bir posizyonda asistini yapti. Gokhan'i bugun daha cok kullansaydik keske...

Ömer SEVİNÇ
18.10.2009, 23:29
Bizim takım çift forvet oynamadığı sürece forvetsiz çıkarız maçlara. Gökhan veya Umut farketmez.

albatros
18.10.2009, 23:30
Bizim takım çift forvet oynamadığı sürece forvetsiz çıkarız maçlara. Gökhan veya Umut farketmez.

bence de.bizim takım bir türlü beceremiyor tek forvet olayını.

Özge
18.10.2009, 23:31
Tek forvet oynayamıyoruz hala anlayamadı hoca.İlk 11'de oynatmıyorsun bari doğru zamanda al oyuna Gökhan'ı.

Adem Erdoğan
18.10.2009, 23:53
gökhanın neyini savunurlar anlamış değilim,savunulacak adam olsa gam yemiycem.adam gol kaçırınca arkasına dahi bakmıyor,umurunda bile değil.umut hiç olmazsa samimi ne kadar kızsamda umuta iyi niyetli olduğunu biliyorum ama bu adamın svunulacak bi hareketi dahi yok...

Hadi yine iyisin yırttın etek giymekten.:)

halukozcelik
19.10.2009, 08:42
etek giyenleri aşağılar gibi yazmışsın ama bu forumda etek giyenlerin hepsi de senden daha yapıcı,senden daha faydalı,senden daha delikanlı yorumlar yapıyorlar haberin olsun...
sen yapmaya devam et ben yanlışları konuşmaya decam edicem.25 senedir yapılanlar ortada.

halukozcelik
19.10.2009, 08:44
görünen köy kılavuz istemez.sen kimsin gol atmak kim.ancak gol atabilirse o da zahmet olmazsa belki anadolu takımlarına atar.

BALKAN 06
19.10.2009, 08:53
:)tam yırttı sayılmaz,
gol atamadı çünkü çok az süre aldı ve o kısa süre içerisinde gol pası verdi,
etek olmasa da eteğe benzer bişi giysin arkadaş tayt gibi bişi mesela,
yok olmaz gol pasını saymam derse haftayı bekleriz ne yapalım;)

Faik Yılmaz
19.10.2009, 08:57
10 dakikada güzel bir asist yaptı....

düşünüyorumda Colmana giden top Umuta gitseydi topu nasıl avuta atacaktı... Bir şey yapar eder avuta atardı eminim....

Varlıbaş61
19.10.2009, 09:39
oynasa bir dert oynamasa bir dert....

izzet
19.10.2009, 11:26
Büyük Trabzonsporlu, Trabzonsporu neden kücük harfle yazar?

Samet Yildirim
19.10.2009, 12:32
Bu kadro icerisinde gökhanin yeri garantidir..

Benim anlamadigim, bu ligde defans arkasina veya ara toplariyla en cok pozisyon veren takim GS ve bunu yapabilecek en iyi isim türkiyede gökhan ama adam yedek, olacak gibi degil...

Fatih Özkan
19.10.2009, 13:21
Bu maça çift forvet ile çıkmamız gerekiyordu!
Gökhan oynamalıydı...
Son dakkalarda girdi asist yaptı...
Bu maç için yeterli...

halukozcelik
19.10.2009, 13:28
Büyük Trabzonsporlu, Trabzonsporu neden kücük harfle yazar?
yazıda trabzonsporu büyük yazmak pek bi anlam ifade etmiyor diye düşünüyorum.ama sen daha ne denmek istendiğini anlayamadığın için sana anlatarak zaman kaybetme gibi bir zahmetede girmeyeceğim

Enavkrad
19.10.2009, 13:30
Bu adam Hiç gol atamıyor Kafa gölü hiç yok Bi yerde okumustum saç ektirmiş kafasına ondan kafa vurmuyomus topa...

Serdær
19.10.2009, 13:32
Türkiyenin en iyi yerli golcüsüdür.

Emre ÖZTÜRK
19.10.2009, 13:37

görüşüne saygı duyuyorum ama katılmıyorum

bu ülkenin en iyisi semih tir.

Nihal Ayvaz
19.10.2009, 13:41

Gol atamayan golcü ;)

Serdær
19.10.2009, 13:46

1.Gökhan Ünal

2.Semih Şentürk.

Bu doğrudur.

Gökhan Ünal'ın ne denli kaliteli bir oyuncu olduğunu dün 5-10 dk içersinde yaptığı asist'ten görebildik.

Gerek asist yapma yönüyle gerek gol atma yönüyle Türkiye Standartlarının üzerinde bir oyuncudur.

Fakat nedeni benimde tam olarak bilemediğim formsuzluğu mevcut.

Bazı arkadaşlar saç ektirmiş bu yüzden falan diyor,bu denli ''gereksiz'' yorumlara yapmanın anlamı yok.

Bu sezon sürekli oynamamasından dolayı bu sıkıntı yaşadığını düşünüyorum.

Umut Bulut'tan daha iyi bir forvet olduğunu düşündüğünden yedek beklemek onun performansını doğrudan etkiliyorda olabilir.

Emre ÖZTÜRK
19.10.2009, 13:54
1.Gökhan Ünal

2.Semih Şentürk.

Bu doğrudur.

Gökhan Ünal'ın ne denli kaliteli bir oyuncu olduğunu dün 5-10 dk içersinde yaptığı asist'ten görebildik.

Gerek asist yapma yönüyle gerek gol atma yönüyle Türkiye Standartlarının üzerinde bir oyuncudur.

Fakat nedeni benimde tam olarak bilemediğim formsuzluğu mevcut.

Bazı arkadaşlar saç ektirmiş bu yüzden falan diyor,bu denli ''gereksiz'' yorumlara yapmanın anlamı yok.

Bu sezon sürekli oynamamasından dolayı bu sıkıntı yaşadığını düşünüyorum.

Umut Bulut'tan daha iyi bir forvet olduğunu düşündüğünden yedek beklemek onun performansını doğrudan etkiliyorda olabilir.

semih in attığı golü izledinmi sevgili renktaşım :)
Semih bana göre en iyisi sırtı dönük dikine her türlü oynayan,çalım atabilen, şut çekebilen ve bitiriciliği gökhan dan çok daha fazla olan bir golcüdür

Serdær
19.10.2009, 14:09
semih in attığı golü izledinmi sevgili renktaşım :)
Semih bana göre en iyisi sırtı dönük dikine her türlü oynayan,çalım atabilen, şut çekebilen ve bitiriciliği gökhan dan çok daha fazla olan bir golcüdür

Hani şu omuzla karışık kafa vurduğu topmu :)

Başka bir takımın futbolcusunu Rakiplerimiz ve Maçları bölümünde tartışalım..

Konumuz Gökhan Ünal.

Emre ÖZTÜRK
19.10.2009, 14:12
Hani şu omuzla karışık kafa vurduğu topmu :)

Başka bir takımın futbolcusunu Rakiplerimiz ve Maçları bölümünde tartışalım..

Konumuz Gökhan Ünal.

o golün yarısı kadar gökhan da atsa yeter ama gökhan malesef kafa topu alamıyor.Artı sırtı dönükte oynayamıyor.Çalım zaten sınırlı birtek attığı şutlar ve pasörlüğü var semih in yanında o konularda da semih ten ne kadar iyi olduğu tartışılır.Sonuç olarak bana göre semih çok daha iyi.

Cem Akyüz
19.10.2009, 14:57
o golün yarısı kadar gökhan da atsa yeter ama gökhan malesef kafa topu alamıyor.Artı sırtı dönükte oynayamıyor.Çalım zaten sınırlı birtek attığı şutlar ve pasörlüğü var semih in yanında o konularda da semih ten ne kadar iyi olduğu tartışılır.Sonuç olarak bana göre semih çok daha iyi.

ikiside farklı tarzda oyuncular..Semih'in uzaktan şut denediğini görmedim..Oysa Gökhan uzaktan etkili vuruşlar yapabiliyor..Ama bizim takımda gerçekten formsuz neden bilmiyorum ama formsuz

psikopat_hamsi
19.10.2009, 15:50
semihin golünü umut ya da gökhan atsa kafa vurmayı bilmiyor omuz kafa karışımı bişey vurdu nasıl olduysa kaleyi buldu derdiniz ama başkası atınca ne gol attı bee oldu durum. semihin tek beğendiğim yönü son vuruşları isabetli onun dışında sevmediğim ve beğenmediğim bir futbolcudur.

halukozcelik
19.10.2009, 17:23
bi ara beşiktaşta nartallo diye bi herif vardı.o adam bile bundan daha iyidir.

mustafadinç
19.10.2009, 18:00

Semih çok iyiyse gitsin Gaziantepspora bakalım kaç gol atacak bir senede 5 golü geçerse ben bir şey bilmiyorum.
Gökhan Kayserisporda gol kralı oldu dikkatinizi çekerim.

futbalski60
19.10.2009, 18:02
Fatih ya da onun ayarında bir oyuncuyla yan yana oynamasını bekliyorum.

.....
19.10.2009, 18:09
Biraz daha önce girseydi çok şeyler yapabilirdi. Colmana adeta al hatta ben attırıveriyim sana dedi :) , Ama olmadı. Canı sağolsun bundan sonraki haftalar gol ve goller bekliyoruz.

Emre ÖZTÜRK
19.10.2009, 18:17
Semih çok iyiyse gitsin Gaziantepspora bakalım kaç gol atacak bir senede 5 golü geçerse ben bir şey bilmiyorum.
Gökhan Kayserisporda gol kralı oldu dikkatinizi çekerim.

sevgili abiciğim ben sadece görüşümü dile getirdim.Bana göre semih en iyi yerli forvettir.

Semih ile gökhan farklı tip oyuncular ama yinede karşılaştırmak gerekirse ben takımımda semih i isterdim.Ayrıca gökhan ın gol kralı olduğu sene kayserinin kadrosuda kötü bir kadro değildi.Ben iddaa ediyorum semih geçen sene bizim takımda olsaydı biz açıkara şampiyon semih te gol kralı olurdu.Neyse başlığın içeriğinden biraz uzaklaştım galiba.

Erbay
19.10.2009, 18:22
Kayseri'deyken iyiydi gerçekten. Ne varsa bizde var zaten bize gelen kötü oynuyor arkadaş. Hiç unutmam Kayseri-Alkmaar maçı... Gökhan deli gibi koşuyordu, ben de "bu adam çok koşuyor mücadele ediyor kendini erkenden yoracak" diyordum. Bize geldi top 10 cm yanına atılınca koşmaz oldu.

hamucera
19.10.2009, 20:52
Semih Gökhan'dan iyidir demek görüştür ama gerçekliği olmayan bir görüştür, bir ara arkadaş çıkarmıştı son 5 yıldaki golleri bir inceleyin semih ve Gökhan arasındaki farkı, birde şu saç muhabbeti bilen de konuşuyor bilmeyende, kafa golü atmadı diyenler zahmet etsinde geçen yıl attığı ve asist yaptığı pozisyonları izlesin tekrardan

Emre ÖZTÜRK
19.10.2009, 21:26
Semih Gökhan'dan iyidir demek görüştür ama gerçekliği olmayan bir görüştür, bir ara arkadaş çıkarmıştı son 5 yıldaki golleri bir inceleyin semih ve Gökhan arasındaki farkı, birde şu saç muhabbeti bilen de konuşuyor bilmeyende, kafa golü atmadı diyenler zahmet etsinde geçen yıl attığı ve asist yaptığı pozisyonları izlesin tekrardan

ya yazmayayım yazmayayım diyorum ama olmuyor.İki oyuncuyu karşılaştırırken o son 5 yıldaki golleri incelerken oynadıkları süreleride bir hesaplasanız diyorum.Adam yedekten gelerek gol kralı oluyor.Senin topçun geçen sene boş kaleye gol atamıyor.Gökhan pozisyona giren savunma arkasına iyi koşular yapan bir oyuncu ama malesef bitiricilik yok.Eğer ki gökhan ın semih kadar bitiriciliği oyun zekası olsaydı geçen sene abartmıyorum en az 30 gol atardı biz şampiyonduk o da avrupadaydı.Sen gördün mü hiç semih in gökhan gibi karşı karşıya gol kaçırdığını adam bulduğunu atıyor.Bende bizim oyuncumuzun daha yetenekli olmasını isterim ama malesef ki değil.

antagonist
20.10.2009, 08:57
@halukozcelik,

İfadelerinize dikkat edin lütfen.

hamucera
20.10.2009, 08:59
bi ara beşiktaşta nartallo diye bi herif vardı.o adam bile bundan daha iyidir.

acaba bizim takımımızda beğendiğiniz en alt kademeden en üst kademeye kadar 1 kişi varmı.

Adem Erdoğan
20.10.2009, 09:03
Semih ile Gökhan arasındaki en büyük fark semih'in futbol ahlakının daha gelişmiş olması.

halukozcelik
20.10.2009, 10:52
forum yöneticileri bi anket yapabilirler mi acaba?gökhan ünal kalsın veya gitsin diye.

mustafadinç
20.10.2009, 10:54
Semih ile Gökhan arasındaki en büyük fark semih'in futbol ahlakının daha gelişmiş olması.

Vay be nasılda anladınız ben ise tam tersini düşünüyorum Semihin bir yerlerden bir bağlantısı var bir maç yedek kalınca medya kıyameti koparıyor adam Fenerde yedek ama A milli takımda yeri garanti baksanıza siz bile tank yutmuş kadar ağır olan bu adama hayran olmuşsunuz.Bence Gökhan Türkiyenin en ahlaklı futbolcusudur hem sosyal yaşamda hem sahada.

halukozcelik
20.10.2009, 10:57
acaba bizim takımımızda beğendiğiniz en alt kademeden en üst kademeye kadar 1 kişi varmı.
var tabiki ama sana teker teker anlatmak gibi sıkıntım yok.:)

BALKAN 06
20.10.2009, 11:03
Türkiye liginin en iyi golcüsü bana göre de gökhan dır,
arkasından semih gelir
sonra umut diyeceğim amma yalan:D(ilk 2 sıra doğru)

Adem Erdoğan
20.10.2009, 11:05
Vay be nasılda anladınız ben ise tam tersini düşünüyorum Semihin bir yerlerden bir bağlantısı var bir maç yedek kalınca medya kıyameti koparıyor adam Fenerde yedek ama A milli takımda yeri garanti baksanıza siz bile tank yutmuş kadar ağır olan bu adama hayran olmuşsunuz.Bence Gökhan Türkiyenin en ahlaklı futbolcusudur hem sosyal yaşamda hem sahada.

bence siz farklı bir gezegende yaşıyorsunuz.;)

yedek kalmasının sebebi fenerbahçede bir türk futbolcu hatta forvet olmasıdır.;)

mustafadinç
20.10.2009, 11:22
Sahaya biz bunun normal bir futbol müsabakası olduğunu düşünerek 11 kişi ile çıkmıştık ama rakibin başka şekilde çıktığını ve Türkiyede söz konusu olan Gs Fb Bjk olunca futbol kurallarının değiştiğini nereden bilelim değilmi bu şartlarda yinede 3 gol atmışızki bence muhteşem bir olay o durumda o hakemle o sahadan Barcelona gelse puan alamazdı 4-4 yapsak mutlaka bir yolunu bulacaktı o ......... adam.Antalya bölgesinden gelen ve geçen yılda Bursa maçında 10 metre ofsayttan gol yediren mahluk .Buradan kendi futbolcularımıza salllamadan önce elinizi vicdanınıza koyun.

mustafadinç
20.10.2009, 11:24
bence siz farklı bir gezegende yaşıyorsunuz.;)

yedek kalmasının sebebi fenerbahçede bir türk futbolcu hatta forvet olmasıdır.;)

Ademciğim ben dünyadayımda ama sen Trabzonsporda değilsin sen Fenerbahçeyi tutuyorsun değilmi içten içten.

Adem Erdoğan
20.10.2009, 11:31
Ademciğim ben dünyadayımda ama sen Trabzonsporda değilsin sen Fenerbahçeyi tutuyorsun değilmi içten içten.

evet abi arda'nın futbolculuğunuda severim mesela bu durumda ezeli rakibimiz olan galatasarayı da tutuyorum haftasonu dostluk maçı var tuttuğum 2 takımın.:o

mustafadinç
20.10.2009, 11:31
Abitoğlu'na Hesap Soracak Adam Aranıyor
Maçın 30. dakikasında Arda'nın yüzde yüzlük sarı kartını vermeyen, üstelik yanına gidip elini sıkan, aynı pozisyonda Tayfun'a caart diye sarı kartını gururla çıkaran, Sabri'nin düdükten sonra tepki olarak topa vurduğunu gör(e)meyen, penaltı pozisyonunu es geçen, en ufak itirazda Engin'i sarı kartla cezalandıran ama Ayhan'ın yarım metre yanında Egemen'e yönelik ettiği onlarca küfrü LigTv kameraları sayesinde bizler ezberlemişken bunları kulakları duymayan Abitoğlu denen adamdan ve onun temsil ettiği zihniyetten hesap soracak yönetici aranıyor.

Bu kadar mı duyarsızlaştık yahu, hakkımızı arayamacak mıyız, çıkıp konuşsana başkan, çıkıp konuşsana Hacısalihoğlu, neden susuyorsunuz?

Hoca kovmak mıdır yöneticilik, kulübün sağladığı prestijden dibine kadar yararlanmak mı yoksa başka bir şey mi? Maç sonrası Adnan Bey'in elini sıkmak mı yoksa?

Çıkıp konuşsanıza be, dilinizi mi yuttunuz?

mustafadinç
20.10.2009, 11:33
evet abi arda'nın futbolculuğunuda severim mesela bu durumda ezeli rakibimiz olan galatasarayı da tutuyorum haftasonu dostluk maçı var tuttuğum 2 takımın.:o

Arda gibi birisinin futbolculuğunu sevenle konuşacak şeyim yok Allaha emanet ol sana Semihli ve Ardalı günlerinde başarışlar dilerim ben Ardanın Gabriçe attığı tekmeyle kahrolurken sen ne güzel futbolcu şu Arda dedin ya helal olsun senin gibi Trabzonsporluya.

Adem Erdoğan
20.10.2009, 11:38
Arda gibi birisinin futbolculuğunu sevenle konuşacak şeyim yok Allaha emanet ol sana Semihli ve Ardalı günlerinde başarışlar dilerim ben Ardanın Gabriçe attığı tekmeyle kahrolurken sen ne güzel futbolcu şu Arda dedin ya helal olsun senin gibi Trabzonsporluya.

Ben futbolcuğunu diye belirttim zaten çamurluğunu demedim.:)

Daha konuşacak çok şeyimiz vardı abi yapma böyle.:(

Dip.Ing.Mag.
20.10.2009, 11:45

renkdas sen hic nomal bir futbol musabaksina cikip oynadin mi? biryere gelecem de oyuzden soruyorum ... yani bak ben amator futbolcuyum , eger bir oyuncuda biraz hirs azim varsa , mac esnasinda bilerek veyahutta bilmeyerek bir cok sey yapabilir o tamamen macin atmosferine bagli , ben disarda gayet sakin biriyimdir , ama futbol oynarken cavarlasiyorum resmen cunku cok hirsliyim ve yenilgiye tahammulum yok iste arda nin da yapisi bu.. gabrice attigi tekme yuzunden kahroluyomussun ? ee bizim hüseyin yillardir super ligi bicti gecti ozaman niye kahrolmuyordun? yani demek istedigim bunlar futbolun icinde olan seyler, orda o faulu herkes yapabilir , hakemde bitiyor is orda gosterecekti karti ardaya bitecekti is... tamam trabzonlusunuz trabzonsporlusunuz duygusal yaziyorsunuz da e birazda kör olmamak lazim...

mustafadinç
20.10.2009, 11:50
-[ooD;2717479']renkdas sen hic nomal bir futbol musabaksina cikip oynadin mi? biryere gelecem de oyuzden soruyorum ... yani bak ben amator futbolcuyum , eger bir oyuncuda biraz hirs azim varsa , mac esnasinda bilerek veyahutta bilmeyerek bir cok sey yapabilir o tamamen macin atmosferine bagli , ben disarda gayet sakin biriyimdir , ama futbol oynarken cavarlasiyorum resmen cunku cok hirsliyim ve yenilgiye tahammulum yok iste arda nin da yapisi bu.. gabrice attigi tekme yuzunden kahroluyomussun ? ee bizim hüseyin yillardir super ligi bicti gecti ozaman niye kahrolmuyordun? yani demek istedigim bunlar futbolun icinde olan seyler, orda o faulu herkes yapabilir , hakemde bitiyor is orda gosterecekti karti ardaya bitecekti is... tamam trabzonlusunuz trabzonsporlusunuz duygusal yaziyorsunuz da e birazda kör olmamak lazim...

Bak kardeşim ben 32 yıl lisanslı futbol oynadım 18 yıl profesyonel kalecilik yaptım 600 ün üzerinde resmi profesyonel müsabakada oynadım 15 yıl takım kaptanlığı yaptım A T.Direktör diplomam var istersen taratıp buradan yayınlayayım.
Hüseyinin kimseye kasıtlı girdiğini görmedim kimseyi biçtiğini görmedim futbol yeteneğini geç efendiliği ve insanlığı taraflı tarafsız herkes tarafından takdir edilen bir oyuncudur ki bunu kazanmak için gerçektem ahlaklı olmak gerekir.Ben Trabzonsporlu hiç bir futbolcunun rakibe küfür ettiğini duymadım ama GS liler her maç küfür ediyor,, nerede Abitoğlu ne duygusalı tekmeyi Gabriç yiyor Umut yiyor yani sen ve ben yiyoruz haberin yok.

poetricus
20.10.2009, 11:52
Görmek istemesek de "Kral çıplak!"

annttiigs
20.10.2009, 11:54
-[ooD;2717479']renkdas sen hic nomal bir futbol musabaksina cikip oynadin mi? biryere gelecem de oyuzden soruyorum ... yani bak ben amator futbolcuyum , eger bir oyuncuda biraz hirs azim varsa , mac esnasinda bilerek veyahutta bilmeyerek bir cok sey yapabilir o tamamen macin atmosferine bagli , ben disarda gayet sakin biriyimdir , ama futbol oynarken cavarlasiyorum resmen cunku cok hirsliyim ve yenilgiye tahammulum yok iste arda nin da yapisi bu.. gabrice attigi tekme yuzunden kahroluyomussun ? ee bizim hüseyin yillardir super ligi bicti gecti ozaman niye kahrolmuyordun? yani demek istedigim bunlar futbolun icinde olan seyler, orda o faulu herkes yapabilir , hakemde bitiyor is orda gosterecekti karti ardaya bitecekti is... tamam trabzonlusunuz trabzonsporlusunuz duygusal yaziyorsunuz da e birazda kör olmamak lazim...

dostum aradaki farkı unutmuşsun. Evet arda çok hırslıdır falan filan ama o tekme hırs tekmesi değildi. Bir pozisyon önce ona yapılan faul'dü. Yani düpedüz karatersizce yapılmış fauldü arda'nın yapğtığı. Buna ben ekmek yediği mesleğe ihanet derim. O çocuğun ayağı kırılsa ne diyeceklerdi ? Ne yapacaklardı ? ağız birliği halinde futbol içinde oluyor bu üzücü ama oluyor. Kimse istemez falan da derlerdi acınaklı olsun diye.
hırs başka şey kasti yapılan hareket başka şeydir.

bu arada abitoğlu topa vuran sabri'ye şortu gösterdi. Halbuki takip ederseniz görürsünüz kartları hep yakadan çıkardı. Diyeceğim o ki ya kırmızı kart şortta ( ki çok zor topa vurdu diye kırmızı veremez, en fazla sarı ) o halde abitoğlu ile sabri aralarındaki ilişki boyutunu açıklasın :D

Dip.Ing.Mag.
20.10.2009, 12:01
Bak kardeşim ben 32 yıl lisanslı futbol oynadım 18 yıl profesyonel kalecilik yaptım 600 ün üzerinde resmi profesyonel müsabakada oynadım 15 yıl takım kaptanlığı yaptım A T.Direktör diplomam var istersen taratıp buradan yayınlayayım.
Hüseyinin kimseye kasıtlı girdiğini görmedim kimseyi biçtiğini görmedim futbol yeteneğini geç efendiliği ve insanlığı taraflı tarafsız herkes tarafından takdir edilen bir oyuncudur ki bunu kazanmak için gerçektem ahlaklı olmak gerekir.Ben Trabzonsporlu hiç bir futbolcunun rakibe küfür ettiğini duymadım ama GS liler her maç küfür ediyor,, nerede Abitoğlu ne duygusalı tekmeyi Gabriç yiyor Umut yiyor yani sen ve ben yiyoruz haberin yok.

abicim ona birsey dedigim yok zaten , atibogluna gs lilere yaptiklari serefsizliklere . ozaman ezdirmeyeceksin kendini ne masa basinda nede sahada . biz oraya yoneticileri o koltuklara otursunlar diye mi yolluyoruz... ama demek istedigim mac esnasinda bazen oyle oluyor ki , rakibin iyi oynayinca surekli seni demoralize ediyor ve dayanamiyorsun kasti faule basvuruyorsun , bunlar saha icerisinde olan seyler... kendimden ornek vermistim benide rakip demoralize ettiginde bazen kasti fauller yaparim ,he sonra pisman olurum ama yapiliyor yani nebileyim bazi durumlarda rakibine faul yapmazsan gol yiyeceksin ve takimin elenecek mesela yaparsin faulu. oluyor yani boyle pozisyonlar dunyanin heryerinde...

ama trabzonspor ve trabzonlulara karsi yapilan kasti hareketlerde de susamayiz dedigin gibi ...

Dip.Ing.Mag.
20.10.2009, 12:04
dostum aradaki farkı unutmuşsun. Evet arda çok hırslıdır falan filan ama o tekme hırs tekmesi değildi. Bir pozisyon önce ona yapılan faul'dü. Yani düpedüz karatersizce yapılmış fauldü arda'nın yapğtığı. Buna ben ekmek yediği mesleğe ihanet derim. O çocuğun ayağı kırılsa ne diyeceklerdi ? Ne yapacaklardı ? ağız birliği halinde futbol içinde oluyor bu üzücü ama oluyor. Kimse istemez falan da derlerdi acınaklı olsun diye.
hırs başka şey kasti yapılan hareket başka şeydir.

bu arada abitoğlu topa vuran sabri'ye şortu gösterdi. Halbuki takip ederseniz görürsünüz kartları hep yakadan çıkardı. Diyeceğim o ki ya kırmızı kart şortta ( ki çok zor topa vurdu diye kırmızı veremez, en fazla sarı ) o halde abitoğlu ile sabri aralarındaki ilişki boyutunu açıklasın :D

renkdas atiboglu meselesinda bizim taraftarlar olarak yapacagimiz sey iyi organize olup (trabzonspor taraftari ve organize olmak cok tuhaf ama neyse) bundan sonraki her mac mhk yi protesto etmek atiboglu aleyhinde pankartlar acmak , gibi olabilir. ama onun haricinde de yönetim el koymasi lazim duruma , yönetim susarda sirf formalite icabi hesap sorarsa olmaz bu isler

Vural Kuyumcu
20.10.2009, 13:54
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2815-8C4O4N7A.jpg

Sefa Murat Dokuz
20.10.2009, 16:37
Rıdvan"Gökhan oynarsa Gs nin başı çok ağırır"
O moral bozukluğu içinde oyuna giren Gökhan girer girmez en yakın rakip defansa 10 metre fark koyup golü attırdı.

x_man
20.10.2009, 21:07
umutu bırak gökhana bak hoca

Erbay
20.10.2009, 22:10
Oyuna girerken mutluluktan uçuyordu :). Yedek kalınca herkes üzülür ama Gökhan'ın tavırları hiç hoş değil. Bu da şimdi aklıma geldi unutmuştum.

Cem Akyüz
21.10.2009, 00:48
girdi asistini yaptı

Samet Yildirim
21.10.2009, 11:24
ilk 11 kesin, olmasi gerekende bu zaten...

Gökhan bu büyük kulüp baskisini kaldiramadi kendisi icin en iyi ilac fatih tekke olur...tekke-gökhan A$...

Mehmet Zeki
21.10.2009, 11:43
Guveniyoruz sana. Birde su Broos gorup oynatsa.

Harun-61
21.10.2009, 11:45
3-4 sene önce bizim Avni Aker'de Kayseri ile oynayip 3:0 maglup oldgumuz macta'ki Gökhan'i düsünüyorum da...

aman Allah'im ne oldu bu coccuga ??? :(

ahmet aydın
23.10.2009, 01:37
gökhanın kayseriye golü var

Zeki Akyol
23.10.2009, 11:49
mutlaka gol atracak dıyorum ! patlama yapabılrı Umut ve Gökhan ıkısıde gol atacak Yattara oynayacak herşey yoluna gırecek bu hafta eminim

Hqmi
23.10.2009, 11:52
Oyna be Gökhan bugün! Bugün inanıyorum gol atacağınıza.

Yunus Emre SEYHAN
23.10.2009, 12:20
Umut'dan kaliteli olduğu kesin.

Sefa Murat Dokuz
23.10.2009, 14:01
Gökhan kayseriyi boş geçmezsin sen hadi oğlum!

halukozcelik
23.10.2009, 18:11
bu adamdan bu akşam gol beklemeyin bilerek atmaz.sebebi çok açık bir tek kayserispor istiyor kendisini.

psikopat_hamsi
23.10.2009, 18:24
bu adamdan bu akşam gol beklemeyin bilerek atmaz.sebebi çok açık bir tek kayserispor istiyor kendisini.

çok ağır bir suçlama.

endlessdeath
23.10.2009, 21:00
Yahu bu adam aynı gol sevincini devam ettirdiği sürece 2 gol daha atarsa sarıl kartları dörtler evinde oturup çaıyını içer hadi hayırlı traşlar

gurkankyildiz
23.10.2009, 21:01
bir kapak sesi geldi...

sessizkral_1
23.10.2009, 21:04
gökhan ya ötesi yok.

Emre B.
23.10.2009, 21:23
Geçen aftalara göre daha istekli, ilk yarıda defanstan aldığı bir topta var.Yalnız, aynı sarı karttan 2. kez gördü.Dikkatli olması lazım.

İHSAN
23.10.2009, 21:53
Evet, gol atmış olmasına rağmen aslında golcü vasıflarına sahip olmadığını görmekteyiz.

Kazım Uzunboy
23.10.2009, 21:55
Kaçır bakalım Gökhan kaçır..

endlessdeath
23.10.2009, 22:04
bir de gol kaçırdı ki sormayın kendide inanamadı ya neyse

Özge
23.10.2009, 22:07
Hataları olmuştur tabi.Yaptığı presler sonunda kazandığı toplar da tabi.Attığı gol de var ama en önemlisi istekli olmasıydı bana göre.

Erbay
23.10.2009, 22:08
Gol kritik bir gol attı ama ben yine beğenmedim oyununu.

ApoCaN28
23.10.2009, 22:29
Biraz Hırs Vardı Gibi =)

Neyse Tebrikler Daha İyi Olun diyeceğim sadece =)

unique
23.10.2009, 22:30
Gökhan forvetinse şampiyonluktan bahsedemezsin; artık bu iyiden iyiye belli oldu. Baros, Nonda tarzı bulduğunu çakan bir adam lazım bize; açık ve net...

ilhan
23.10.2009, 22:33
Ben senin sağ ve solundaki adamlara indirdiğin topları sayamadım. Hazırladığın pozisyonlara değinmeye gerek görmüyorum. Ben bu akşam izlediğim Gökhan'ı tüm sezon boyunca izlemek istiyorum. Senden bundan fazlasını istemiyorum. Goldeki koşun ise pozisyon sezilerinin ne kadar kuvvetli olduğunun ispatıydı.

Böyle devam Gökhan. ;)

Cem Akyüz
23.10.2009, 22:34
bugün tam istediğim beklediğim Gökhan gibi oynadın..Tebrikler genç

Sefa Murat Dokuz
23.10.2009, 22:34
Evet kaçırdı çok kaçırdı ama çok hazırladı. Birde gökhan allah için çalım atmak için adamın üstüne gidilmez. Adamın yanından geçilir bunda ısrar etme.

Fatih
23.10.2009, 22:35
Kaçırdığı goller mükemmele yakın performansını gölgelememeli.

28TS61
23.10.2009, 22:49
gol attiktan sonra gereksiz yere sari kart yedi. gecen senede ayni hareketi yapmisti korner bayragina tekme atip

Ali Tunahan Güllü
23.10.2009, 22:50
Ben senin sağ ve solundaki adamlara indirdiğin topları sayamadım. Hazırladığın pozisyonlara değinmeye gerek görmüyorum. Ben bu akşam izlediğim Gökhan'ı tüm sezon boyunca izlemek istiyorum. Senden bundan fazlasını istemiyorum. Goldeki koşun ise pozisyon sezilerinin ne kadar kuvvetli olduğunun ispatıydı.

Böyle devam Gökhan. ;)

Hırs olunca herşey olur bravo Gökhan bravo:alkış:

Serdær
23.10.2009, 22:50
Daha öncede söylemiştim.

Türkiye'nin en iyi forvet oyuncusudur..

Kaan
23.10.2009, 22:51
bugün tam istediğim beklediğim Gökhan gibi oynadın..Tebrikler genç

Genç Semih'ten sonra, Genç Gökhan. :cool:

erolizmts
23.10.2009, 22:54
Türkiye'nin sıradan takımlarında oynayabilecek kapasiteye sahip forvet oyuncusudur kendisi. Sadece Trabzonspor maçlarını izleyen birisi için Gökhan iyi golcü olabilir. Fakat bu ligde şampiyonluğa oynayan diğer takımların maçlarınıda izleyen herkes çok iyi biliyor ki Gökhan bu takımın gol ayağı olamaz. Bugün 2-1 kazandık ve iyi diyoruz. Skora göre yorumlar olacaktır. Fakat güneş balçıkla sıvanmaz.

Cem Akyüz
23.10.2009, 22:55
Genç Semih'ten sonra, Genç Gökhan. :cool:

O anlamda söylemedim..Sevdiğim insanlara genç diyorum:)