PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

şenolkılınç
04.09.2009, 18:43
Çok komik olmaya başladınız. Gol atta golcü olduğunu görelim ne demek ya :)

Trabzonspor'a uzun vadede kupalar kazandıracak, şampiyonluklar yaşatacak, avrupada fırtına gibi esecek bir takımın golcüsü mü onu söyleyin!

15 gol Trabzonspor forması altında 34 maçta herkez atar!

kardeşim ağzına sağlık lafı ağzımdan aldın gitsin kayseride mi nerde ne atıyorsa atsın gol atmayan SONG bile gol atamaya defansı rahatsız etmeye başladı son maçlarda bunların halen isali bilemem neyi geçecek aldıkları paraya yazık umutla bunun bunların aldığı 1 senelik parayla o memlektin halkı 1 sene geçiniyor hayır şin kötüsü bunların yüzünden gerideki 20 futbolcuda zan altında kalıyor

annttiigs
04.09.2009, 21:13
Çok güzel tespit:alkış:

defansı da tribünden siz yaparsınız artık :)

Mustafa Ayazoğlu
05.09.2009, 15:31
http://www.medyatrabzon.com/images/news/10198.jpg

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=4868

öztürk_61
05.09.2009, 15:54
bu adama ne oldu ya kayseri de yaptıklarının hiçbirini burda yapamıyor kendini bi türlü toparlıyamadı....

Atılay
05.09.2009, 16:39
defansı da tribünden siz yaparsınız artık :)

Hahaha geçen sezon defansı biz mi yapıyoduk :)

Anıl C
05.09.2009, 21:59
hacıosmanoğlu şovmen benim için
ancak güzel bi tespitte bulunmuş
düşünüyorum da harbi gökhanın kafayla attığı gol neredeyse yok gibi

Ali Tunahan Güllü
06.09.2009, 00:15
O haber çok öncedende çıkmıştı

İHSAN
06.09.2009, 01:03
Gökhan'a verdiğimiz şansı bir de altyapıdan bir oyuncuya versek ne kaybederiz? Gökhanla çok şey kaybettik ve bir şey de kazanamadık; belki genç bir çocuğa şans verirsek en azından gelek adına bir çaba harcamış oluruz hem de çok daha "ucuza"...

Hüseyin Hatırlı
06.09.2009, 01:34
Bu adamı alacan kaleye koyacan karsısına da verecen Umut'u oynayın ulen deyecen..
Umut'un hırsını görecek kalecinin üzerine attıgı topları görecek kafa sarj edecek:D

Serhat
06.09.2009, 02:38
Yeni Moda: Üstümüzde Baskı var...

Baskıyı bilmem varmı yokmu ama olan bişey varki çoğu kişiyi delirtiyor bu... Ciddiyetsizlik...

Ciddi olman temennisiyle... Her maça çıkarken, ısınırken Tribünlere yolladığın topları saymıyorum bile Gökhan ;) Her nedense bir kerei iki kerede değil...

Sana güvenmiyorum anlamında d emiyorum bunları... Eminim toparlayacaksın kendini... Yeterki şu şansızlığını bir kır be Gökhan ...

stormtiger61
06.09.2009, 10:44
Gokhan in bir an once alternatifi bulunmali ve derhal bu takimdan yollanmali. Kendisinin bu takimda oynamasi bizim icin buyuk bir hakarettir bana gore. Bu adamdan bize hicbir hayir gelmez. Ya adam bir kere gicik bir tip ya. Olmuyor iste zorla degil ya. Hicbir zaman taraftarla barisik olmadi bu topcu. Olmayi da istemedi. Neden? Cunku herif kendini bulunmaz hint kumasi saniyor ama aslinda kendisi Polyester. Inanin bana maclarda veya disarida Gokhan in o igrenc mimiklerini ve suratini gormeye dayanamiyorum. Burda Ibrahim Haciosmanoglu hakkinda atip tutanlar var ama bence hic atip tutmasinlar. Su anda onun disinda bu takimi bir yerlere getirebilecek heyecana sahip kimse yok.

Samet Yildirim
06.09.2009, 13:16
Gökhan Ünal ve Umut Bulut elestirmek gereksiz olur su an. Onlardan baska forvetimiz yok demeki ara döneme kadar desteklememiz gerekiyor yapacak bisi yok.

AYYILDIZ
07.09.2009, 02:40
Bence biz abarttık Gökhan'ı.Umut'tan ne artısı var?Mücadele olarak Umut çok daha iyi.

KUTADGU
07.09.2009, 03:19
Açık açık söyleyeyim sinir oluyorum Gökhan Ünal'a. Hem de öyle böyle değil.

Ama forvetimiz o. Yapacak hiç bir şeyim yok.

O forma üstünde olduğu sürece de destekleyeceğim.

Fatih BALTA
07.09.2009, 03:31
Maç esnasında koşsa topu alacağı anlar oluyor ama Gökhan topun ona gelmesini beklerken araya giriyorlar.
Taraftarın Gökhan a tepkisinin en büyük sebebi bu umursamazlık.

amour_61
07.09.2009, 04:43
Gökhan Ünal sen şansız filan değilsin. Şu vurdum duymaz , umursamaz hallerin beni deli ediyor. Günden güne düzelmeni beklerken sen daha beterini yapıyorsun artık nerde futbol oynadığının farkına var böyle olmaz , aldığın paranın hakkını ver.Yazıktır burdan ekmek yiyorsun.

Cafer Bulur
08.09.2009, 22:34
Gökhan in anternmanlarda formsuz olmasini yadirgamamak lazim,gökhan hicbir zaman antrenman oyuncusu olmamistir.

Hersey bir tarafa,bu hafta golcülerimizinde katkilariyla kazanmamiz lazim.

Yoksa bu baski onlari yiyip bitirecek...

kraloflu
09.09.2009, 01:17
Gökhan in anternmanlarda formsuz olmasini yadirgamamak lazim,gökhan hicbir zaman antrenman oyuncusu olmamistir.

Hersey bir tarafa,bu hafta golcülerimizinde katkilariyla kazanmamiz lazim.

Yoksa bu baski onlari yiyip bitirecek...

yav ne kazandırıyon sen ne baskısından bahsediyon bu millet napcaktı bizim ömrümüzü yiğen adamları bağrınamı bascaktı yürüsün gitsinler yol alsınlar biraz gururları olsa istifa ederlerdi bizimkilerin bunları gönderceği zaten yok .
Bu saatten sonra onlara küfürden başka edecek söz laf yok.

Kazım Uzunboy
09.09.2009, 04:15
Gökhan'ı Broos Teselli Etti
Teknik direktör Hugo Broos, antrenman sonrasında saha kenarında Gökhan Ünal'ın yanına gidip tercüman aracılığıyla konuştu.

Konuşmanın sonunda Broos, Gökhan'ın başını okşayarak teselli etmeye çalıştı.

www.spor61.net (http://www.spor61.net)

Dip.Ing.Mag.
09.09.2009, 06:06
et bross ettt biraz daha et sen teselli, su adama aciyorum elinde ki forvetlere bakarmisin yaa , ben bu gökhan kadar lakayit bir oyuncu gormedim daha..kendisini ne saniyor bu herif ,bize geldiginde gs bjk ye calim attigimizi dusunuyorduk halbuki calimin alasini biz yemisiz , kaldiki gs bu oyuncuyu almadiysa demekki adamdaki ksiitli potansiyeli gorduler..gokhan unal in eskilerden ornek verirsek, alt takimlarda kral olupta buyuk takimlarda aniden silinen,zafer bir yol,serkan aykut,fazli ulusoy gibi oyunculardan hic bir farki yoktur.ustune bide lakayitlik eklenince iste bugunku gokhan gibi biri cikiyor karsimiza.bu adama birisi nerenden nereye geldigini hatirlatmali,bak ibrahim akin da oyleydi bjk de simdi belediye de calisiyor ama haril haril calisiyor, ben cok begeniyorum onu.

Çagman
09.09.2009, 14:19
İdmanda golleri yok!
Ligde golleri yoktu, “Antrenmanda da atamazlar” esprileri yapılıyordu. Ve espriler gerçek oldu; dünkü provada 32 yan top çalışmasında Umut Bulut ile Gökhan Ünal fileleri havalandıramadı.

Trabzonspor takımı sezona istediği girişi yapamazken en çok eleştiriyi hücum hattı almaya devam ediyor. Bordo-Mavililer’in gol yükünü sırtlaması beklenen Umut Bulut ve Gökhan Ünal, geride kalan 6 hazırlık, 4 Süper Lig ve 2 de Avrupa Kupası sınavında sadece 1 gol bularak (Umut-Maastricht maçı) bu tenkitlere zemin hazırladı. Artık neredeyse idman performansları yakın takibe alınıyordu ki, dün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nden gelen haberler pek iç açıcı olmadı. İstanbul Belediyespor maçının provalarını sürdüren Karadeniz temsilcisinin sabah idmanında teknik heyet gol çalışması yaptırdı.

http://fanatik.ekolay.net/Idmanda-golleri-yok_3_Detail_35_144954.htm
İlk gol Colman’dan
Kanat varyasyonları sırasında yapılan 32 ortada sadece 3 kez fileler havalanırken, isabetli vuruşlar Alanzinho, Colman ve Selçuk’tan geldi. İlk golü 18. ortada bulan Arjantinli’yi Broos alkışlarken, Umut ve Gökhan’ın formsuzluğu idmanda da sürdü. Bu durum teknik direktör Hugo Broos’un da keyfini kaçırırken, deneyimli çalıştırıcının bundan sonraki provalarda da ağırlığı yine hücum organizasyonlarına vereceği öğre

Çagman
09.09.2009, 14:20
:D:D:D:D:D:D Birşey demiyorum sizlere

Mollasalihoğlu
09.09.2009, 15:18
-[ooD;2632780']kaldiki gs bu oyuncuyu almadiysa demekki adamdaki ksiitli potansiyeli gorduler..

gs Gökhan Ünal'ı A-LA-MA-DI..

Gökhan Ünal dünyanın en iyi forveti de olsa, sandalye de olsa, gs peşinden koştu koştu koştu ama alamadı.. Bu gerçeği inkar etmenin alemi yok.

Mert Oğuzlu61
10.09.2009, 02:43
gs Gökhan Ünal'ı A-LA-MA-DI..

Gökhan Ünal dünyanın en iyi forveti de olsa, sandalye de olsa, gs peşinden koştu koştu koştu ama alamadı.. Bu gerçeği inkar etmenin alemi yok.

evet alamadı ve gitti teselli olsun diye baros u getirdi :)

şaka bi yana istanbulun elinden kaptık gökhan ı bu doğru, ama gökhan da ts de oynamak istemiyormuş gibi bir hava seziyorum, yaptığı herşeye eyvallah ama sahada gol atıp taraftara kendiini affettirmesi gerekirken o formayı giyip ts taraftarına inat yaparcasına bir oyun sergilemesi beni çok sinirlendiriyor..!

demir
10.09.2009, 03:05
ıcımızın yangıgı bağrımızın koptugu her gunde hep yaptıgımız seyi yapıp hıncımızı yıne mısralardan alıyoruz ...! bır kelle aramak gerekıyorsa 25 yıldır buluyoruz ucuracak bır kelle nıtekım yıne bulduk kopardıgımız bu kafaları bır yakından ıncelersek turkıyenın en ıyı yerlı forvetlerınden..!

fatıh tekkenın turkıyede oldugu donemlerde fatıh tekke kadar basarılı ama halk kahramanı olamamıs gokhan unal alındıgında herkesın naner attgı türkıyenın ıkıncı gol kralı umut bulut herkez gıbı benmde katılıyorum elestırme ısıne bu ıkısını amma velakın oyle elestırıler varkı ınsanın kanı donuyor futbol sevgısı bır yana korku flımlerınde gorulmeyecek rezalet yorumlarda cabası...! konusmamız gereken futbol ısını bırakmıs , takımımızı ıyı gunde kotu gunde destekleme ısını bırakmıs ıkı kellenın pesıne dusmus artık ve artık malesefkı futbolcularımızın tıpıne kadar gelmısız artık buna ne denırkı Yuh dan baska..!

gokhan ve umutta ıkısıde ıyı futbolculardır evet bızde basarısızdırlar ama rezalet futbolcularda degıller bızım takımdan ayrıldıkları anda cok gusel seylere yapabıleceklerıne emınım ama bu saatden sonra bıze bır fayada saglamayacakları kesın. haaaa bıze gelınce onlar gıttıkden sonra aradıgımız kafaları emınım kı bulmakda zorlanmayacagız nasıl olsa bıze hesap soran yok taraftar olarak....!

seyyah61
10.09.2009, 09:57
...........

OZDEN61
11.09.2009, 11:28
120 gündür gol atamamış. son 12 maçta hiç oyunda bile yok :-)

macuka
11.09.2009, 11:44
eleman in zaten 5 kilo da fazlasi var... Bu adam iyi topcu ama, psikolojik sorunlari varmis gibi duruyor... Zaten oyle sorunlari olmasa bizde ne isi vardi, en iyi doneminde bir suru talibi varken hic bir yere gitmedi, 10 kg fazlasi olunca da bize geldi... problemli usak belli...

Uğur Demircioğlu
11.09.2009, 12:15
İyi topçu ama bize uymadı.Bence devre arasında zarar etmeden satmalıyız.Bunun da tek yolu Rus ligine yollamak...

yorumsuz6117
11.09.2009, 12:31
Gökhan Ünal gol atmayı unuttu!

Turkcell Süper Lig'de zor günler geçiren Trabzonspor'da forvet oyuncularından Gökhan Ünal, geçen sezon oynanan Bursaaspor maçında bu yana(120 gün) ligde gol kaydedemiyor..

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png11 Eylül 2009 , 10:31
http://www.ajansspor.com/images/comment.png Yorumlar (4) (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090911/gokhan_unal_gol_atmayi_unuttu.html?ref=satb1#yorum laroku)
http://www.ajansspor.com/images/email.png Arkadaşına Gönder
html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylaş (http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090911/gokhan_unal_gol_atmayi_unuttu.html)
http://www.ajansspor.com/images/print.png Yazdır (http://www.ajansspor.com/yazdir.aspx?id=183035)

http://www.ajansspor.com/resim/gokhanunal_bursa_uzuntu.jpg

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR</SPAN>

Trabzonspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Trabzonspor)

Geçtiğimiz sezon Gökhan Ünal lige golle başlarken, Umut Bulut ise 5. haftada golle buluşmuştu. Bordo-mavili takımın iki golcü oyuncusu Gökhan Ünal ve Umut Bulut, birlikte 29 gole imza atarken, 15 golü Gökhan Ünal, 14 golü ise Umut Bulut rakip kalelere göndermişti.

Geçtiğimiz sezonki performanslarından uzak görüntü sergileyen golcü oyunculardan Gökhan Ünal gol hasretini İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında bitirerek geçmişe sünger çekmek istiyor.

Bordo-mavili takım bu sezon oynadığı hazırlık maçları da dahil yaptığı 12 maçta 22 gol atarken, Gökhan Ünal gol katkısında bulunamadı. 120 gündür gole hasret olan Gökhan Ünal İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında gol yollarındaki sıkıntısını aşmak istiyor.

Gol yollarında takımına katkı sağlayamayan golcü oyuncu en son golünü 120 gün önce Bursaspor'a karşı Hüseyin Avni Aker Stadı'nda atmıştı. O günden beri oynanan karşılaşmalarda gol atma başarısı gösteremeyen forvet oyuncusuna en büyük desteği ise teknik direktör Hugo Broos veriyor.

Gökhan Ünal'ın sıkıntılı dönemi atlatması için onunla sürekli görüşün Belçikalı teknik adam 15 günlük arada oyuncusunun yakın markaja aldı. Golcü oyuncuyla sürekli görüşerek, rahatlatmaya çalışan deneyimli teknik adam uyguladığı terapinin sonucunu hafta sonu oynanacak olan karşılaşmada almak için sabırsızlanıyor.
ajansspor

Kadir
11.09.2009, 18:30
Gökhan sen bir şeyler yapabilirsin, evet.

oguzhann
11.09.2009, 18:31
atarsın artık,acıma:D

Kazım Uzunboy
11.09.2009, 18:33
Gökhan'ı zarar etmeden satmak elde değil ki.

Samet Yildirim
11.09.2009, 18:38
Fatih Tekke le beraber umut ile gökhan cok rahatlicakdir..

Gökhan Döner
11.09.2009, 19:01
İnşallah O Pazaar günü fırtınanın nasıl kopacağını büyükşehir belediye
görecek Gökhan da 2 tane gol atacak bence

Murat Cömert
11.09.2009, 19:14
Senden daha bişe istediğimiz yok kendını gösterde bari birisi alsın senı Hem senın Hem bızım gonlumuz olur..

Mustafa ÖZDEMİR
11.09.2009, 21:21
gökhanında patlama yapacağı maç gelecektir inşallah ...

Travelair
11.09.2009, 21:29
Herşey bir anda değişebilir. Bakarsınız 5 tane birden atmış. Yeniden özgüvenini ve değerini kazanmış olur. Diğer oyuncuların da yardımcı olması lazım. Herzaman 30 metrelik pas atıp seyretmek çözüm değil. Yanaşsınlar biraz. Toplu hücum toplu defans topsuz hücum topsuz defans

ph=61
11.09.2009, 21:31
Bu başlık ne zaman kaldırılacak merak ediyorum!

Kazım Uzunboy
12.09.2009, 09:48
Bu kez olacak hocam!

Onlar sustu, Broos konuştu; “Güvenim sonsuz” dedi. Özgüveni yükselen Umut Bulut ve Gökhan Ünal da Belçikalı'ya söz verdi: Seni mahcup etmeyeceğiz.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm709694.jpg

Trabzonspor’da golcüler patlama yapmak için İstanbul Belediyespor maçını bekliyor... Henüz resmi karşılaşmalarda rakip fileleri havalandırmayı başaramayan Umut Bulut ve Gökhan Ünal, kendilerine büyük destek veren teknik direktör Hugo Broos’u mahcup etmemek için geri sayıma geçti. Deneyimli çalıştırıcı ile özel görüşme yaptığı öğrenilen ikilinin, “Bize en zor zamanlarımızda yardımcı oldunuz. Bu desteğinizin altında kalmayacağız” ifadelerini kullandığı belirtildi. Antrenmanlarda çok istekli görünen Bordo-Mavili ekibin golcülerinden hangisinin ilk 11’de sahaya çıkacağı ise hala merak konusu.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Ali Tunahan Güllü
12.09.2009, 09:50
Hadi artık patla bu maçta.

.....
13.09.2009, 19:01
Gökhannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Ünalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Yaptığın asistte attığın gol de harikaydı. Helal olsun :alkış:

Mira_61
13.09.2009, 19:15
Tebrikler Gökhan.İnşallah devemınıda getirirsin Umutla birlikte.

Sinem Yılmaz61
13.09.2009, 19:16
Süper oynadin bugün, hemde gol attin daha ne istim...Sana tessekür ederiz hep böyle devam et ;)

sifuni
13.09.2009, 19:32
Tebrikler Gökhan sonunda attin Belediye iyi geldi cocuklara terapi gibi :D

Vural Kuyumcu
13.09.2009, 19:35
tebrikler gökhan bu mac süperdin 1 gol bi asist süper eger colman okadar bencil olmasa 1 golden fazla atardin bidakisine insallah

Murat'
13.09.2009, 19:36
Gol için tebrikler Gökhan.

Sefa Murat Dokuz
13.09.2009, 19:53
Gökhanım sen ikili mücadelede 160 lık ali güzeldala top verecek oyuncumusun allah için İNAN!

ahmet aydın
13.09.2009, 20:15
kalitesini göstermeye başladı.topu aldımı adamda eksiltiyor.golünüde attı asistinide yaptı.

Burak_52
13.09.2009, 20:35
1 gol 1 asist tebrikler gökhan

Ali Tunahan Güllü
13.09.2009, 20:37
Geri döndü inşallah haftayada atar...

hamucera
13.09.2009, 20:38
kalitesini göstermeye başladı.topu aldımı adamda eksiltiyor.golünüde attı asistinide yaptı.

umut 3-0 dan sonra gol atınca suç ama gökhan 2-0 dan sonra atınca kalitesini göstermeye başlıyor, gökhan kalitesini göstermesi için zaman tanınması gerektiği hatta destek olunması gerektiği defalarca yazıldı ama o sadece eleştirildi.

şimdi gol attı asist yaptı bir anda yorumlar değişti

esra61
13.09.2009, 20:51
ekran başında görmeniz gerekiyodu bnm sevincimi yha...gökhanla umut orda bnd ekran başında onların gollerine en az onlar kadar sevindm yhaa.........devamı gelicek inş

Erbay
13.09.2009, 21:27
Maçın genelinde beğenmedim. 1 gol 1 asist yaptı ama o diriliği, canlılığı göremedim yine.

Özge
13.09.2009, 21:43
Güzel gol attı.Kaleciyi iyi geçti.Morali de yerine gelmiştir:)

Adem Erdoğan
13.09.2009, 21:50
kötüydü bugünde malesef

Atakan
13.09.2009, 22:06
Gol güzel Gökhan.:)

izzet
13.09.2009, 22:07
Bugüde pek icimi acmadi ama inisyatif ve sorumluluk aldigi anda neler yapabilecegini gösterdi. Beklentim daha yüksek. Yükselen bir form grafigi bekliyor/umuyorum.

Fatih
13.09.2009, 22:33
Sadece gol ve asist var.

Ali Tunahan Güllü
13.09.2009, 22:34
Golü güzeldi şık bir çalım attı.

Ahmet Faruk
13.09.2009, 22:36
Ben beğendim kendisini.
Daha bir derli toplu, daha bir azimliydi.

Çok daha iyi olacağının mesajını aldık bugün...

Ömer SEVİNÇ
13.09.2009, 23:34
Aldığın topları böyle verimli kullan canımı ye. Ben koşmamana, isteksizliğine gözümü kapamaya razıyım.

Umut'la oldukça iyi anlaşıyorsunuz milletin dediğinin aksine. Attığınız gollerden sonra birbirinize sarılmanız ise oldukça güzel görüntülerdi:)

Hep böyle devam et olur mu?:)

Cem Akyüz
13.09.2009, 23:48
Bugün beğendim üzerindeki ölü toprağını atmış gibiydi..Devam et oğlum

OLCAY ÇAKIR
13.09.2009, 23:51
İyi günde,kötü günde..

Seni milli takıma çağırmayan,kendi yavrularını çağırsın..

Sen asil bir golcüsün nazarımda..

İyi günde,kötü günde..

Ömer SEVİNÇ
13.09.2009, 23:52
Ayağına gelen topları verimli kullandı. Umut'a güzel asistler yaptı. Daha ne yapacak ki Gökhan? Artık olduğu gibi kabul etmek lazım. Ondan koşmasını, istekli olmasını, top alış verişine girmesini pek beklemiyorum ben.

SDinc
13.09.2009, 23:52
Çok iyiydi. Umursamazlıkta yapmadı. Ama benim istediğim gökhan hala tam olarak bu değil ancak daha iyi olacaktır.

Ali Tunahan Güllü
13.09.2009, 23:54
İyi oynadı ve hanesine 1 Gol 1 Asist yazdırdı.

Ahmet Kuru
13.09.2009, 23:57
Görmek istenilen Gökhan olmasada sahada gol atması onun için çok iyi oldu...
İnşallah her iki forvette üzerindeki şanssızlığı atar...
Başka diyecek birşey yok..

Muhammed
13.09.2009, 23:59
Arkadaşlar Gökhan düzgün antreman yapamadı. Sene başında 2 defa sakatlık geçirdi. Ardındanda mide rahatsızlığı geçirdi. Tam performans oynaması birkaç haftayı alacaktır.

OLCAY ÇAKIR
14.09.2009, 00:01
Şu umursamaz tavır kimin uydurmasıdır.

Bu nasıl saçmalıktır.
Bu nasıl analizdir.

Neyi umursamıyormuş?

Umursamaz tavır ne demek yahu..

Adamlar geberiyor stresden,umursamıyor ne demektir.

İnsaf yahu.

Gol attı,asist yaptı.

Yani Umursadı..

Yok artık.!

OZDEN61
14.09.2009, 00:02
çok ağır kalıyor. geldi geleli ısınamadım buna bir türlü. vurusları iyi. iyi asistte yaptı ama gel gör ki koşmuyor, hırsı yok. ben bordo mavi formayı giyiyorumu, trabzonun oyuncusuyumu hiç göstermiyor. gol atması aldatmasın. atacak tabii. "ben buraya aitim" i görmek istiyorum ondan

Yavuz Hasan
14.09.2009, 00:20
şık bir gol attı çalım güzeldi bence yanlış hatırlamıyorsam iki tane de dışarıdan şut çekti ama kaleyi bulmadı

futbalski60
14.09.2009, 00:30
Gökhan sezona iyi başlamadı sakatlık, hastalık..vs Bugün biraz daha canlıydı bir şeyler yapmaya çalıştı, fizik olarak da iyiye giden bir görüntüsü var inanırsa ve isterse bu ligde bir numara olur.

Ali Tunahan Güllü
14.09.2009, 00:32
Şu umursamaz tavır kimin uydurmasıdır.

Bu nasıl saçmalıktır.
Bu nasıl analizdir.

Neyi umursamıyormuş?

Umursamaz tavır ne demek yahu..

Adamlar geberiyor stresden,umursamıyor ne demektir.

İnsaf yahu.

Gol attı,asist yaptı.

Yani Umursadı..

Yok artık.!

Umursamaktan daha çok tam konsantre olmuyor desek daha doğru olur.

Ama yavaş yavaş oluyor kendini bellli ediyor.

Mert Oğuzlu61
14.09.2009, 00:39
ligimizdeki en iyi yerli oyuncu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz, evet bazen kızdırıyor bizi ama bu ligde semih dışında hiç bir yerli forvet onun yanına yaklaşamaz, hatta bana sorarsanız bu ligdeki en iyi yerli forvet...

umutlada iyi anlaştı bu maç, haftaya antalya maçında daha iyi bir gökhan izleriz umarım.

Ömer TOPAL
14.09.2009, 00:40
bu gol asist ve takımın galibiyeti onuda kendine getirecektir...beklediğimiz ve hayal ettiğimiz gökhan umarım sahalara döner...Hem kendine hem takıma faydalı olur..Tebrikler gokhan

Erkin Ekşi
14.09.2009, 00:43
aslinda bir asisti daha vardida umut atamadi.
onun haricinde bir topu onune alamadi alabilse klasini gorecektik.
bir iki yerdede sut cekebilirdi cekmedi kendine guveni gelse bir golu daha olabilirdi.

1 gol 1 asist cok iyi adam isterse butun macta kosede otursun 2 dakka oynasin bir gol bir asist yapsin susacaksiniz.
adamin isi gol atmak attigi zaman olay biter yok hirsmis suymus buymus hikaye.

Osman Yavuz
14.09.2009, 00:55
Bugün önceki maçlara oranla daha istekliydi.Umut'la iyi bir uyum yakaladılar.Golü attıktan sonra üzerindeki stres gitti ve daha iyi oynamaya başladı.Bu ligin en iyi yerli santraforu benim gözümde.İnşallah devamı haftaya gelir.

Ömer TOPAL
14.09.2009, 01:01
hele asistinde umut gol atınca ona sıkı sıkı sarıldıgında umutun sırtını sıvazlamsı yokmu...beni cok duygulandırdı..oldu işte arkadasım rahatla artık der gibi

fish_bone
14.09.2009, 01:06
Fena oynamadı. Attığı goLde topu iLk aLışı çok güzeLdi. Ama biraz daha iyi oLmaLı.

İHSAN
14.09.2009, 01:19
Biz onu nasıl ki kaçırdığı bir gol için eleştirmediysk, attığı bir gol için de göklere çıkartacak değliz.

Atığı gol için tebrik ediyorum kendisini, ancak bu, tahminlerimiz arasında vardı. Gökhan bu takımın golcüsü değil derken, asla gol atamaz da demedik. Kolay maçlar olacak, şanslı olduğu anlar olacak ve bir şekilde atacak elbet gol. Heleki Egemen'in üçleme yaptığı bir maçta gol atamasaydı, gülerdik herhalde bu haline.

Bilinmez, belki yine gol atacak ya da eski haline geri dönüp 10 kaçırıp 1 atacak; ama hiçbir zaman büyük takım oyuncusu olamayacak; taki sihirli bir değnekle ona yeni yetenekler kazandırlana dek. Yanlış anlaşılmasın, u onun kabahati değil, zaten ona kızan da yok.

Merak etmeyiniz, Gökhan bizi kırmaz, biz onu saç baş yoldurmasıyla sevdik; efsane geri dönecektir. Bir sonraki maçı bekleyiniz.

Mustafa Ayazoğlu
14.09.2009, 01:28
YORUMSUZ

http://www.medyatrabzon.com/images/gallery/47_2.jpg

LaZ_KoPaT
14.09.2009, 04:30
siftahi yapti insallah devami gelir

Halit Aydın
14.09.2009, 05:06
YORUMSUZ

Şimdi burdan Egemen'in golüne sevinmedi anlamı çıkarmayın sakın ;)

Ali Tunahan Güllü
14.09.2009, 08:40
YORUMSUZ

Niye yorumsuz:confused:

Gökçebey
14.09.2009, 08:43
YORUMSUZ

Yorumunuz yoksa ben yaparım yorumu :)

Bravo kral, 120 günlük gol orucun sonunsa kendi iftarımı yapmış kadar sevindim. Keşke yine golden sonra birileri için şşşşşş işaretini yapsaydın :rolleyes:

Sefa
14.09.2009, 08:53
Olacak, olacak..

hamucera
14.09.2009, 08:53
Biz onu nasıl ki kaçırdığı bir gol için eleştirmediysk, attığı bir gol için de göklere çıkartacak değliz.

Atığı gol için tebrik ediyorum kendisini, ancak bu, tahminlerimiz arasında vardı. Gökhan bu takımın golcüsü değil derken, asla gol atamaz da demedik. Kolay maçlar olacak, şanslı olduğu anlar olacak ve bir şekilde atacak elbet gol. Heleki Egemen'in üçleme yaptığı bir maçta gol atamasaydı, gülerdik herhalde bu haline.

Bilinmez, belki yine gol atacak ya da eski haline geri dönüp 10 kaçırıp 1 atacak; ama hiçbir zaman büyük takım oyuncusu olamayacak; taki sihirli bir değnekle ona yeni yetenekler kazandırlana dek. Yanlış anlaşılmasın, u onun kabahati değil, zaten ona kızan da yok.

Merak etmeyiniz, Gökhan bizi kırmaz, biz onu saç baş yoldurmasıyla sevdik; efsane geri dönecektir. Bir sonraki maçı bekleyiniz.

süper gol atsa olmaz atmasa olmaz, eleştirmek için özel nedenler aramayınız, tabiki gol kaçıracak nasılki defans oyuncuları ozisyon kaçırıyorsa, kaleci elinden kaçırıyorsa

YORUMSUZ

sevinmiş ve geri dönmüştür, aynen yanda kolu görünen oyuncu gibi

Gökçebey
14.09.2009, 08:54
Bu arada yorum yapılamayan fotonun önceki karelerinde bakın ne var :rolleyes:

Ona yoksa buna yorumunuz olsun!

http://www.medyatrabzon.com/images/gallery/47_7.jpg

http://www.medyatrabzon.com/images/gallery/47_4.jpg

http://www.medyatrabzon.com/images/gallery/47_1.jpg

AdemS
14.09.2009, 09:14
Gökçebey hocam gayet güzel bir şekilde cevap vermiş..
Gökhan da dün oyunuyla ve hırsıyla, kendisine hırsı, inancı yok diyenlere çok güzel cevap verdi..
Kaliteli futbolcu eğer kalitesini konuşturmaya başlarsa onu kimse durduramaz.. Gökhan'da da o kalite fazlasıyla var..

Dursun Kaplan
14.09.2009, 09:19
Maçtan sonra yaptığı konuşmada, hastayken 2 gün yoğun bakımda yattığını söyledi.

Kendini bir an önce bulman lazım. İnşallah bu gol başlangıç olur. :)

Mollasalihoğlu
14.09.2009, 09:58
Golden sonra yaptığı işaret umarım "bu daha ilk gol" manasındadır. ;)

Faik Yılmaz
14.09.2009, 10:02
Klasına uygun bir attı ayrıca son golde yaptığı asistte alda at der gibiydi..Zaten Umutta bana değil ona teşekkür edin işareti yaptı...

Golünden sonraki hareketi ise aşırı motivasyondan ve baskıdan olduğu kannatindeyim.

Geçen maçlara göre daha istekli bir oyun sergiledi. dilerim bu isteği artarak devam eder.

Ali İhsan
14.09.2009, 10:19
Maçta bence çok iyi oynamasa da çok klas bir gol attı. Umut'un yaptıklarını asla yapamaz ama Umut da onun yaptıklarını yapamaz. Bence istediği kadar kötü oynasın ama bu maçtaki gibi bir şekilde golünü atsın yeter.

Hüseyin Bağdat
14.09.2009, 10:52
Diğer maçlara nazaran bu maçta daha istekliydi.

Onur Civelek61
14.09.2009, 10:53
Güzel goldü tebrikler inşallah kendine gelmişindir.

nuhoglue
14.09.2009, 11:00
ılk 11 de direk oynayacak forvet şart.bir tanede yerli alternatif forvet gerekıyor.2 forvetle bı sezon bıtmez

ApoCaN28
14.09.2009, 11:05
Umarım artık üzerinizdeki ölü toprağını atmışsınızdır...

Samet Yildirim
14.09.2009, 11:09
Gökhanin kalitesi bellidir.

Attigi gol mükemmel bir kosu mükemmel calim ve sadece son dokunus.

Atılay
14.09.2009, 11:51
Kameralara da gösterdiğin gibi bu daha bir haydi devam

BALKAN 06
14.09.2009, 12:00
YORUMSUZ

gökçebey in karelerden sonra bir yorum bekliyoruz artık,
yanlış anladığınıza ve yanlış anlaşılmalara sebebiyet verdiğinize dair...

Tolunay Abdioğlu
14.09.2009, 12:20
Bu daha '' 1 ''.

Tahsin Ağaoğlu
14.09.2009, 12:46
inş. dha çok gol atarsın fatih tekke ile birlikte ne top oynarsın be o indirir sn vurursun hadi yavrum bnm :p

Yunus Güneş
14.09.2009, 12:59
Moral oldu gol atması ilerleyen haftalarda da gollerini atıcaktır...tebrikler gökhan...

Emre GÜRDAL
14.09.2009, 12:59
gokhan dun bos kosuları cok yaptı ama sedec bos kostu baska bıse yok asıstı harıka topu kalecının altından alması guzel mucadele yonude ıyıdı ama hala gamsız bu benım gorusum

boztepeliyasin
14.09.2009, 13:22
hoşgeldin gökhan.

Cafer Bulur
14.09.2009, 18:20
Sadece gol ve asist yapmakla kalmadi,hirsi ve iyi futbolu ile de göz doldurdu.

Umarim bunun devamini getirir,getirmeli de...

Sefa Murat Dokuz
14.09.2009, 18:24
gol+asist birde colmana verdiği harika pas var colman çok kötü vurdu.

kötü olan bir ara pasında topu önüne alamadı alsa %100 gol pozisyonu topuğuna çarptı top.

Hami_41
14.09.2009, 18:36
Golde klasını konuşturdu ben bu adama güveniyorum kim ne derse desin.
Ayrıca umutla gökhan o kadar da kötü değilmiş dün gördük...

Sefa Murat Dokuz
14.09.2009, 18:42
Biz Umutla özelliklede gökhanı o kadar aşşağıladık ki aslında o kadar da kötü oyuncu olmadıklarını farkedemedik. En azından gökhan için geçerli bu.

oguzhann
14.09.2009, 20:59
umut'un attığı 2. golden sonra umut taraftara gökhan ünal'ı gösterdi ve "asıl onu alkışlayın" dercesine bir hareket yaptı.gökhan ise taraftara en ufak bir hareket bile yapmadı.umarım taraftarımıza kırgın değildir,gökhan ünal'ı destekliyoruz.

Gökhan Döner
15.09.2009, 01:39
Sende gol orucunu bozdun.İnşallah Antalya maçında da Egemen gibi bir patlama da sen yaparsın.

yorumsuz6117
15.09.2009, 01:40
Golü attıktan sonra kameraya bu daha bir işareti yaptı demekki davamı var..:)

Ali Tunahan Güllü
15.09.2009, 01:41
Golü attıktan sonra kameraya bu daha bir işareti yaptı demekki davamı var..:)

Eeee olsun artık:)

Bu golü tam tamına 120 gün bekledik:)

İlker ToSun
15.09.2009, 01:51
golü atmasına çok sevindim, antalya maçında da gol bulursa özgüveni yerine gelir diye düşünüyorum

Kubilay ŞAHİN
15.09.2009, 01:57
Açık konuşuyorum.. Hala Daha Kırgınlığım Devam Ediyor Ona.. Bu Kadar Maçtır Şöyle Bir Caba Göstermedin, Ama Neyse Düzelttinya Kendini..

Teşekkürler..

Öztürk Adem
15.09.2009, 02:16
Kalıtene dıyecek yok ama az daha kendını ver be oyununa

Fatih Özkan
15.09.2009, 04:00
Haydi Gökhan...
Utandır beni...
Sen golleri ardı ardına sırala!
Yanına gelip senden özür dilemezsem adam değilim!

Cem Akyüz
15.09.2009, 04:03
Antalya maçında ya atar golünü yada asist yapar..bu sene umutluyum senden Gökhan'ım

Cafer Bulur
15.09.2009, 17:58
Gökhan gollerine devam edecektir,cuma aksami da antalyaya karsi avni akerde siftah yapacagina inaniyorum.

Ali Tunahan Güllü
15.09.2009, 17:59
Atcaktır inşalllah evinde gollere devam edecektir.

Mustafa Çolak
16.09.2009, 03:32
Son Belediye Macından Sizlere Bir Avatar
http://img193.imageshack.us/img193/3805/nefer34gkhannal.png

61_Serhat_61
16.09.2009, 05:23
aslinda gökhan umuttan daha iyi bir futbolcu..ama neden bi türlü yildizi barismadi kaleyle...insallah ilerleye zamanlarda olur...
taraftarlarida FATIH TEKKE die bagirtmaz :D

oguzhann
16.09.2009, 11:30
aslinda gökhan umuttan daha iyi bir futbolcu..ama neden bi türlü yildizi barismadi kaleyle...insallah ilerleye zamanlarda olur...
taraftarlarida FATIH TEKKE die bagirtmaz :D
taraftar bir kere de "gökhan gol gol gol" diye bağırsa dişimi kırarım zaten.

mustafadinç
16.09.2009, 13:21
Gökhan süper topçu 15 adet Fatih TEKKE yapar buradan bu fotoğrafı hediye ediyorum anlayan anlar.,

http://img25.imageshack.us/img25/1285/gkhank.jpg (http://img25.imageshack.us/i/gkhank.jpg/)

Mollasalihoğlu
16.09.2009, 13:25
Tekke'yi araya koymaya gerek yok Gökhan'ın iyi olduğunu belirtmek için..

OLCAY ÇAKIR
16.09.2009, 13:26
Ayazoğlu'ndan bir yorum geldimi fotoğrafa,hala mı yorumsuz?
YORUMSUZ

Muhammed
16.09.2009, 13:36
Gökhan süper topçu 15 adet Fatih TEKKE yapar buradan bu fotoğrafı hediye ediyorum anlayan anlar.,

http://img25.imageshack.us/img25/1285/gkhank.jpg (http://img25.imageshack.us/i/gkhank.jpg/)

Abi iyi futbolcu seviyoruz ama 15 Fatih Tekke olayı olmadı...

Emrah Akcagöz
16.09.2009, 13:47
Ayazoğlu'ndan bir yorum geldimi fotoğrafa,hala mı yorumsuz?
Abi o fotoğrafta Gökhanın yanında bi futbolcu daha var kolu görünüyo o kim..?

mustafadinç
16.09.2009, 14:00
Abi iyi futbolcu seviyoruz ama 15 Fatih Tekke olayı olmadı...

Tabii o benim fikrim katılırsınız veya katılmazsınız orasını bilemem birde bence en iyi futbolcu Trabzonsporun lisanslı futbolcusudur başka takımlarda oynayanların yerine kendi futbolcularımızı motive etsek çok daha fazla verim alırız diye düşünüyorum.

Hüseyin İlkin
16.09.2009, 14:02

Gökhan KAN
16.09.2009, 14:05
Selçuk.....

Gökhan KAN
16.09.2009, 14:06
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/62645F616A5F6361616A5162696B64646B61627584848A7E.j pg (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/2270/19.html#galeri)http://fanatik.ekolay.net/Galeri/Image/Photo/4344_20090913191533898_e6.jpg (http://fanatik.ekolay.net/Galeri/GalleryDetail.aspx?Gallery=4344&Photo=7)

Remzi
16.09.2009, 14:06
Bir fotoğraftan neler çıkarmaya çalışıyorsunuz ya. Gördünüz işte Golün sevincini yaşamış gitmiş ardından..

ilhan
16.09.2009, 14:09
Ayazoğlu'nun yorumunu bende merakla bekliyorum.

Arkadaşlar biriniz şu fotoğraf karelerini art arda koyarmısınız? Bakalım Ayazoğlu bizim göremediğimiz ne görmüş.

Tayfun
16.09.2009, 14:11
Daha 1 golü var açılacaktır.... :)

Atılay
16.09.2009, 14:12
Ayazoğlu'nun yorumunu bende merakla bekliyorum.

Arkadaşlar biriniz şu fotoğraf repliklerini art arda koyarmısınız? Bakalım Ayazoğlu bizim göremediğimiz ne görmüş.

Ayazoğlu'nu tanımıyorum ama klasik karadeniz insanı işte bi o fotoyu görüp gaza gelmiş olabilir:D

mustafadinç
16.09.2009, 14:12
Gökhan Ünal gol atmayı unuttu!

Turkcell Süper Lig'de zor günler geçiren Trabzonspor'da forvet oyuncularından Gökhan Ünal, geçen sezon oynanan Bursaaspor maçında bu yana(120 gün) ligde gol kaydedemiyor..

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png11 Eylül 2009 , 10:31
http://www.ajansspor.com/images/comment.png Yorumlar (4) (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090911/gokhan_unal_gol_atmayi_unuttu.html?ref=satb1#yorum laroku)
http://www.ajansspor.com/images/email.png Arkadaşına Gönder
html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylaş (http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090911/gokhan_unal_gol_atmayi_unuttu.html)
http://www.ajansspor.com/images/print.png Yazdır (http://www.ajansspor.com/yazdir.aspx?id=183035)

http://www.ajansspor.com/resim/gokhanunal_bursa_uzuntu.jpg

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR</SPAN>

Trabzonspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Trabzonspor)

Geçtiğimiz sezon Gökhan Ünal lige golle başlarken, Umut Bulut ise 5. haftada golle buluşmuştu. Bordo-mavili takımın iki golcü oyuncusu Gökhan Ünal ve Umut Bulut, birlikte 29 gole imza atarken, 15 golü Gökhan Ünal, 14 golü ise Umut Bulut rakip kalelere göndermişti.

Geçtiğimiz sezonki performanslarından uzak görüntü sergileyen golcü oyunculardan Gökhan Ünal gol hasretini İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında bitirerek geçmişe sünger çekmek istiyor.

Bordo-mavili takım bu sezon oynadığı hazırlık maçları da dahil yaptığı 12 maçta 22 gol atarken, Gökhan Ünal gol katkısında bulunamadı. 120 gündür gole hasret olan Gökhan Ünal İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında gol yollarındaki sıkıntısını aşmak istiyor.

Gol yollarında takımına katkı sağlayamayan golcü oyuncu en son golünü 120 gün önce Bursaspor'a karşı Hüseyin Avni Aker Stadı'nda atmıştı. O günden beri oynanan karşılaşmalarda gol atma başarısı gösteremeyen forvet oyuncusuna en büyük desteği ise teknik direktör Hugo Broos veriyor.

Gökhan Ünal'ın sıkıntılı dönemi atlatması için onunla sürekli görüşün Belçikalı teknik adam 15 günlük arada oyuncusunun yakın markaja aldı. Golcü oyuncuyla sürekli görüşerek, rahatlatmaya çalışan deneyimli teknik adam uyguladığı terapinin sonucunu hafta sonu oynanacak olan karşılaşmada almak için sabırsızlanıyor.
ajansspor

Gökhanın yaşadığı bence çok büyük kısmetsizlikti yani geçen yıl belkide 15 şutu direkten döndü bu sene ise sezonun ilk haftası sakatlandı sonra hocanın tek santrafor taktiği derken toulouse faciası ama Allaha şükür Gökhan aştı bu günleri artık her hafta 1-2 gol atmasını bekliyorum birde Trabzonsporda Penaltıları neden Gökhan atmıyor geçen yıl atsaydı gol kralı olacaktı mesela Baros geçen yıl 21 gol atmış 8 i penaltıdan sonuçta oyunda 13 gol atmış Gökhan ise 15 gol 13 asist takdir etmek lazım.

Hüseyin İlkin
16.09.2009, 14:13
Arkadaşlar biriniz şu fotoğraf repliklerini art arda koyarmısınız? Bakalım Ayazoğlu bizim göremediğimiz ne görmüş.

Bilerek atmamıştır,
Bilerek sevinmemiştir.

:D

Remzi
16.09.2009, 14:14
Ayazoğlu'nu tanımıyorum ama klasik karadeniz insanı işte bi o fotoyu görüp gaza gelmiş olabilir:D

Öyle biri değil o. Hep olumsuz şeyleri göz önüne çıkarmaya çalışan biri forumda. Ben öyle düşünüyorum onun hakkında.

ilhan
16.09.2009, 14:17
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/62645F616A5F6361616A5162696B64646B61627584848A7E.j pg (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/2270/19.html#galeri)

http://fanatik.ekolay.net/Galeri/Image/Photo/4344_20090913191533898_e6.jpg (http://fanatik.ekolay.net/Galeri/GalleryDetail.aspx?Gallery=4344&Photo=7)

---

YORUMSUZ!

Hasan Nasrallah
16.09.2009, 14:31
ajan bu gökhan ajan dış mihraklar tarafından görevlendirilmiş
gole bilenem sevinmiyor hain
attıgı golüde ajan oldugu belli olmasın diye attı zaten

Emrah Akcagöz
16.09.2009, 16:21
Adam sevinmiş geri gidiyomuş yahu Allahım sen bizlere bu mübarek ayda akıl fikir ihsaneyle...

AMİN..

Cem Akyüz
16.09.2009, 16:24
şu fotoğrafa bakıp yorumsuz denmiyor mu çıldırasım geliyor..adamın gol sevincine bakın hırsını göreceksiniz halen daha yorumsuz deniyor..art niyet ararım ben bu olayda..Gökhan'ım sen devam et at golünü ama sus işaretinide yap

hüseyin1975
16.09.2009, 16:30
Yahu Gökhan kisa ve öz sevinmis. Has etmis!
Sonucda IBB'ye Gol attik, abartmaya gerek yok dimi ama;)

Tayfun
16.09.2009, 16:30
Adamı rahat bırakın azcık illa uğraşacak birşey arıyorsunuz ....!!

Ali Tunahan Güllü
16.09.2009, 16:38
Bu foto da yorumsuz yazan arkadaşın şimdi ne diyeceğini merakla bekliyorum?

sifuni
16.09.2009, 16:54
Bencede sevinmemesi mümkün degil kendide golünü attiginda sevinmisti birakalim böyle isleri

Tolunay Abdioğlu
16.09.2009, 17:00
Neleri tartışıyoruz hayretler içinde bakıyorum. :)

Ali Tunahan Güllü
17.09.2009, 00:46
Antalya maçındada golünü atacaktır;

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/766-7B4N6W7Z.jpg

Kazım Uzunboy
17.09.2009, 01:03
2 maç üstüste mi?

Yok canım inanmam. :)

Kaan
17.09.2009, 07:52
Gökhan da Anlayamıyor

Gökhan Ünal’ın da yine yakın arkadaşlarıyla sohbetlerinde, “Trabzonspor’a severek geldim. İlk geldiğimde beni kurtarıcı olarak görüyorlardı. Sonra goller attım, asistler yaptım. Fakat ne saha içinde, ne de saha dışında taraftardan ilgi görmedim. Yattara, Alanzinho gibi oyunculara gösterilen sevginin onda biri bile beni mutlu ederdi ama o güzelliği yaşayamadım. Bana neden gerçekten sevgi göstermedikleri konusunda hiçbir fikrim yok. Oysa ben Trabzonspor’a hizmet etmek istiyorum. Başarılı olmayı arzuluyorum. Taraftarın da beni ateşlemesini bekliyorum” dediği kaydedildi. Gökhan’ın özellikle Fatih Tekke konusunda taraftarların tribünlerden sürekli tezahürat etmesi nedeniyle de motivasyon bozukluğuna uğradığı ama son dönemlerde bunu aşmaya başladığı da ileri sürüldü.

Günebakış

oguzhann
17.09.2009, 12:33
taraftarımız 5. haftadan tepkiyi verdi,haklıdır haksızdır bir şey diyemem ama şu adama tezahüratı,destekleyici hareketleri çok görmeyelim.daha doğrusu gökhan'a ve umut'a...

ilhan
17.09.2009, 12:40
Günebakış çok fena sallıyor. Adamların sallama kapasitelerine hayranım. Futbolcu adına ajitasyon bile yapabiliyorlar.

Kazım Uzunboy
17.09.2009, 12:43
Aynen ya adamlar resmen sallıyor.

28TS61
17.09.2009, 12:50
he oldu gözlerom doldu günebakis

Tolunay Abdioğlu
17.09.2009, 12:54
Hani yalan haber yapılır da bu kadarı da olmaz yani. :)

karatasof
17.09.2009, 12:56
Gazetede ki ifadelerin gerçek olmadığını düşünüyorum.Gökhan kardeşimizi de çalışmayı tavsiye ediyorum.TS taraftarı en kolay taraftarlardandır diye de ilave ediyorum.Sen işini düzgün yaptıktan sonra bu taraftar pek çoklarına yaptığı gibi seni de bağrına basar.

Ahmet Kuru
17.09.2009, 17:53
Geçenlerdede çıkmıştı yine böyle bir dedikodu...
Ersun Hoca zamanında yanılmıyorsam...
Ben pek takılmıyorum açıkcası bu tip haberlere...
Sevilmek istiyorsan sevdireceksin...Okadar basit...
Ki zaten Taraftarda seviyor..

Ali Tunahan Güllü
17.09.2009, 19:49
Gökhan da Anlayamıyor

Gökhan Ünal’ın da yine yakın arkadaşlarıyla sohbetlerinde, “Trabzonspor’a severek geldim. İlk geldiğimde beni kurtarıcı olarak görüyorlardı. Sonra goller attım, asistler yaptım. Fakat ne saha içinde, ne de saha dışında taraftardan ilgi görmedim. Yattara, Alanzinho gibi oyunculara gösterilen sevginin onda biri bile beni mutlu ederdi ama o güzelliği yaşayamadım. Bana neden gerçekten sevgi göstermedikleri konusunda hiçbir fikrim yok. Oysa ben Trabzonspor’a hizmet etmek istiyorum. Başarılı olmayı arzuluyorum. Taraftarın da beni ateşlemesini bekliyorum” dediği kaydedildi. Gökhan’ın özellikle Fatih Tekke konusunda taraftarların tribünlerden sürekli tezahürat etmesi nedeniyle de motivasyon bozukluğuna uğradığı ama son dönemlerde bunu aşmaya başladığı da ileri sürüldü.

Günebakış

Bu günebakış ne kadar sallıyor ya:)

Volkan
17.09.2009, 23:20
ula gökhan at 2 golde utandır bizi bu hafta

ilhan
17.09.2009, 23:28
Yazın bir kenara. Antalya'ya golü var.

Eğer atarsa abdala mâlum oldu dersiniz, atamazsa ben moron olmaya razıyım.

hamucera
17.09.2009, 23:59
gökhan kendisini ıspatlamış bir golcüdür, haber yalanda olsa şu gerçek ki Gökhan Trabzonspor a geldiği ilk zamanlar sevgi gösterilerinde bulunulmuş, ama ilerleyen zamanlarda küfür yemeye maruz kalmıştır, bu Trabzonspor da oynayan her futbolcunun başına gelen büyük bir talihsizliktir.

maç boyu 6 gol atsın 7. golü kaçırsın millet yine küfredecek, yine eleştirecektir.

Ahmet Suat Özyazıcı yanlış hatırlamıyorsam şöyle demişti;

2 kupa aldım, neden 3. kupayı almadım diye eleştirildim, ama eleştirenler 3 kupa olmadığını bilmiyorlardı,

Birde burda canını Trabzonspor için adadığını beyan edip kendisini kulübün sashibi gibi görerek futbolcularak hakaret edenler Trabzonspor da sadece skor taraftarlığı yaparlar, aslında maçtan sonra yaptıklarının yanlış olduğunu anlar ama ben geçen hafta çok küfrettim şimdi alkışlarsam millet yüzüme vuracaktır düşüncesi ile 90 dakika boyunca oyuncu hatası ararlar,

1 hata buldumu alıntı yaparak sürekli onu söylerler,

şimdi Gökhan bu şahsiyetleri susturmanın zamanı, desteğimiz seninle, senide seviyoruz ve gollerinin devamını bekliyoruz,

Ali Tunahan Güllü
18.09.2009, 00:03
Bu maçta golünü yazacaktır belli hırs yapmış:D

izzet
18.09.2009, 00:07
Bu is hep böyledir.

Ne yazikki forumumuzda -bence- bir kutuplasma var:
Kayitsiz sartsiz, tozpembe olumlu yaklasim <----> Sadece elestirenler.

Benim sahsi fikrim: Gökhan Ünal mevcut kadroda en sevmedigim oyuncudur. Benim icin zaten Trabzonspora gelmeden "Hedefim 3 Büyükler-Trabzona gelmek istemiyorum" tarzi aciklamalarinda bitmistir Gökhan.

Her sekilde Umutu ona tercih ederim. Cünkü Umut bana Trabzonsporlu oldugu hissini veriyor. Gökhanin pek umrunda oldugunu zannetmiyorum. Onda o ruhu, o aidiet duygusunu görmüyorum.

Ne yazikki yalnis bir transferler, degerinin cok üstünde gelmistir Trabzona. Ve ne yazikki bu isten zarar etmeden kurtulabilecegimizi de düsünmüyorum. Insallah cok gol atar, parasinin karsiligini verir. Ama ben golden cok Gökhanin yirtinmasini istiyorum. Hirs görmek istiyorum. Bu takimin bana ihtiyaci var, taraftara karsi sorumlu hissetmesini istiyorum.

Bakalim. Insallah bize daha iyi katkilar yapar.

gerenimo
18.09.2009, 00:25
Bu is hep böyledir.

Ne yazikki forumumuzda -bence- bir kutuplasma var:
Kayitsiz sartsiz, tozpembe olumlu yaklasim <----> Sadece elestirenler.

Benim sahsi fikrim: Gökhan Ünal mevcut kadroda en sevmedigim oyuncudur. Benim icin zaten Trabzonspora gelmeden "Hedefim 3 Büyükler-Trabzona gelmek istemiyorum" tarzi aciklamalarinda bitmistir Gökhan.

Her sekilde Umutu ona tercih ederim. Cünkü Umut bana Trabzonsporlu oldugu hissini veriyor. Gökhanin pek umrunda oldugunu zannetmiyorum. Onda o ruhu, o aidiet duygusunu görmüyorum.

Ne yazikki yalnis bir transferler, degerinin cok üstünde gelmistir Trabzona. Ve ne yazikki bu isten zarar etmeden kurtulabilecegimizi de düsünmüyorum. Insallah cok gol atar, parasinin karsiligini verir. Ama ben golden cok Gökhanin yirtinmasini istiyorum. Hirs görmek istiyorum. Bu takimin bana ihtiyaci var, taraftara karsi sorumlu hissetmesini istiyorum.

Bakalim. Insallah bize daha iyi katkilar yapar.

transferinin bedeli veya furbolcuyu sevmek ya da sevmemek elbette kişisel bişeydiir. ancak duygumuz ne olursa olsun o formayı giydiği sürece saygılı olmayı desteklemeyi ihmal etmemeliyiz.
gökhanın transferle ilgili o beyanını hatırlıyorum, o dönem içinde bulunduğumuz durum çok kötüydü, açıkçası gökhanlı kayseriden daha kötü ve amaçsız bir takımdık ve gittikçe değeri düşen sıradanlaşan bir yapı vardı. gökhan gibi büyük yurt içi talipleri olan bunun dışında yurtdışında teklif alan gol kralı olmuş bir futbolcunun dafa faklı hedefleri olması noröaldir. sonuçta gökhan hedefler konusunda ikna olmuş ve kendi ifadesiyle isteyrek klübe gelmiştir. bence bu tür dönemsel beyanatları değil olaya daha geniş bakmalıyız.

Vural Kuyumcu
18.09.2009, 00:27
kalitesi belli tartisilmaz bi oyuncu

izzet
18.09.2009, 00:30
Ben daha genis baktigim zamanda kendini Trabzonspora vermis bir futbolcu göremiyorum. Umuta baktigim zaman aldigim elektrigi alamiyorum Gökhandan.

Saci sakali birbirine karismis. Kafasi egik Gökhani istemiyorum.

Ve Trabzon her ne kadar kötü durumda olursa olsun, onu kücümseyecek yada begenmeyecek bir aciklama yapmak yakismaz. Sevmiyorum Gökhani. Ben samimi bir sekilde "Trabzonsporlu" oldugunu düsünmüyorum. Belki bu sadece kisisel bir antipatidir, ama bende böyle yani.

Cafer Bulur
18.09.2009, 00:36
Gökhan gecen sezon da cok kötü degildi ama Trabzonspor taraftariyla yildizi tam manasiyla barismadi.

Trabzonspor taraftari futbolcusundan takimiyla özdeslesmesini ister,tipki egemen gibi.

Gökhan bu konuda biraz geri kalmistir,kendisinin mesela gol sevinclerinde tribünle bütünlesmesi lazim.

ilhan
18.09.2009, 00:51
Umut ilk 2 senesinde ne yaşadıysa aynı şeyleri yaşıyor Gökhan da. Fatih Tekke gibi bir adamdan sonra bu takımın forveti olmak kolay bir olay değil. Gökhan Ünal ülke içerisinde en kaliteli yerli forvetlerden birisidir. Ama Trabzonspor taraftarının beklentisi ile Kayserispor taraftarının beklentisi bir olamaz.

Geçen sene bana görede verimliydi. Ama istatistiklere göre çok kötüydü. Girdiği pozisyon sayısı ile attıkları arasında uçurum vardı. Bu yüzden taraftarın tepkisini çekti bir bakıma.

Ama gol atmak bu adama yakışıyor. Ben yakıştırıyorum. :)

gerenimo
18.09.2009, 00:59
Gökhan gecen sezon da cok kötü degildi ama Trabzonspor taraftariyla yildizi tam manasiyla barismadi.

Trabzonspor taraftari futbolcusundan takimiyla özdeslesmesini ister,tipki egemen gibi.

Gökhan bu konuda biraz geri kalmistir,kendisinin mesela gol sevinclerinde tribünle bütünlesmesi lazim.

o kadar küfür yedikten sonra koşabilir misin? adamın saçına sakalına laf ediyoruz tranzonspora yakıştıramıyoruz. egemenin sakalı okunmuş olsa gerek. burdaki yorumlardan da anlaşılacağı üzere gökhan ne yaparsa yapsın taraftar sevmicek. bu uyumsuzluk onun da futbolundan götürüyor. bence onun için en iyisi başka bir takıma transferi olur. bizim için en iyisi bu mu ondan emin değilim.

yorumsuz6117
18.09.2009, 01:00
Gökhan'ın seneye Trabzonspor'da kalmak isteyeceğini sanmıyorum..

Ahmet Başkaya
18.09.2009, 01:03
Belediye'ye gol attıktan sonra bu 1 işareti yaptı umarım devamı gelecek ;)...

yorumsuz6117
18.09.2009, 01:05
Belediye'ye gol attıktan sonra bu 1 işareti yaptı umarım devamı gelecek ;)...
yarın gol atarsa 2 yapar peki ligin son maçında 22. golünü attı diyelim onu nası yapıcak 10+10+2:=22..:D

Ahmet Başkaya
18.09.2009, 01:08
yarın gol atarsa 2 yapar peki ligin son maçında 22. golünü attı diyelim onu nası yapıcak 10+10+2:=22..:D

ççç Çok komik bir görüntü olur harbiden :):)...

Ama o hareketi kendine olan güvenini belli etmek için yaptı sanırım bir diğer manayla düşünürsek atacağım gol sayısı elimle gösterebileceğim kadar mesajı da verebilir en fazla on gol yani ççç

oguzhann
18.09.2009, 11:18

Ama o hareketi kendine olan güvenini belli etmek için yaptı sanırım bir diğer manayla düşünürsek atacağım gol sayısı elimle gösterebileceğim kadar mesajı da verebilir en fazla on gol yani ççç
+10 da ayaklar :D

KUTADGU
18.09.2009, 11:44

Bu daha 1. si anlamını çıkardım bende.

Hayırlısı.

Kazım Uzunboy
18.09.2009, 12:09
Gökhan'ın seneye Trabzonspor'da kalmak isteyeceğini sanmıyorum..

Trabzonspor'un da seneye onu isteyeceğini sanmıyorum.

hamucera
18.09.2009, 12:33
Trabzonspor'un da seneye onu isteyeceğini sanmıyorum.

gökhan gerçek gücünü toplayıp aklını verse Trabzonspor da her zaman oynar

mustafadinç
18.09.2009, 14:03
Dakika 19 gol Gökhan ÜNAL

Osman Yavuz
18.09.2009, 17:25
Bu hafta da gol bekliyoruz senden.Beklentileri boşa çıkarma aslanım.:)

.....
18.09.2009, 18:37
Gökhan Ünal Attığı Gol sayısı 2

Allahın izniyle :)

ahmet aydın
18.09.2009, 19:59
gökhan forma girdi bu akşam sallar inşallah 1-2 tane

Cem Akyüz
18.09.2009, 23:11
Oyununu beğendim bencillik yapmayıp pas verdi genelde..son goldede öyle oldu ortaya çıkardı adama çarptı ve gol oldu..Umarım böyle devam edersin Gökhan'ım

.....
18.09.2009, 23:25
Gökhan Ünal Attığı Gol sayısı 2

Allahın izniyle :)

Ben golü Gökhan a yazdım :)

izzet
18.09.2009, 23:26
Bugün bence yine sahanin en verimsiz en tutuklarindandi. Takima adapte olmamis bir görüntüsü var. "Gol"dede jedinakin müdahalesine dua etsin. Yoksa Umut bosta iken kaleye paralel giden bir topta cok tepki cekerdi.

Özge
18.09.2009, 23:31
Bugün daha istekliydi.İlk yarıda daha önce görmediğim şeylerden birini yaptı rakiplere basıyordu:DGol onun sayılır:)

Mustafa Çolak
18.09.2009, 23:45
Umut Kadar Olmasada Kendine Geldi, Hadi Koçum Tam Topla Kendini

oguzhann
18.09.2009, 23:46
işte böyle gökhan,az daha hırs,biraz daha koş,sen bize lazımsın!

Samet Yildirim
18.09.2009, 23:47
Gökhani begendim.

Cok istekli gördüm takim savunmasina yardim ettigi zamanlarda sastim :)

Ali Tunahan Güllü
18.09.2009, 23:48
O gol Gökhanın:D

Samet Yildirim
18.09.2009, 23:55
Gökhani begendim.

Cok istekli gördüm takim savunmasina yardim ettigi zamanlarda sastim :)
Gökhan Ünal icin macin en güzel ani oyundan cikmasiydi taraftarin onu alkismasiydi oda tabi ki geri alkisladi..

Haketten cok mutlu oldum o an

izzet
19.09.2009, 00:02
Bugün bence yine sahanin en verimsiz en tutuklarindandi. Takima adapte olmamis bir görüntüsü var. "Gol"dede jedinakin müdahalesine dua etsin. Yoksa Umut bosta iken kaleye paralel giden bir topta cok tepki cekerdi.

Ki orada pasi Umutdan aldi. Müsait pozisyonda Umuta vermesi daha isabetli olurdu

Cem Akyüz
19.09.2009, 00:06
Ki orada pasi Umutdan aldi. Müsait pozisyonda Umuta vermesi daha isabetli olurdu

orada zaten ortaya çıkarmadı mı topu

izzet
19.09.2009, 00:07
orada zaten ortaya çıkarmadı mı topu

O topa jedinak müdahale etmese kimseye carpmadan kaleye paralel sekilde disari cikacakti. Umutu düsünmedi o pozisyonda. Golü tekrar izlersen daha iyi göreceksin bence.

ApoCaN28
19.09.2009, 00:08
Düzelme var gibi =)

SDinc
19.09.2009, 00:10
Geçen haftaki yırtıcılığını göremedim ama ilerleyen zamanlarda yine kendini gösterecektir.

OZDEN61
19.09.2009, 02:32
bu hafta da tutuktu. umut un hırsı yanında onun ki söz konusu olmuyor. hala trabzonsporlu olmadığını düşünüyorum. ilk yarıda bir pozisyonda topla kale ye kadar girmek istemese gol atacak. yine pozisyon takibi pres yok. sanki zorla oynuyor.

is_mail61
19.09.2009, 02:53
valla ben bu adamı bu günkü kadar hırslı hiç görmedim git gide oluyo heralde eskiye göre ii

AYDIN KANTEKIN
19.09.2009, 03:02
Yau sanki Türkiye´de forvetler defanslari yipratiyor dagitiyor tek basina maclari aliyor ves.etmeyin forvet top tasiyip gol atamaz öyle birsey olsa bu türkiye´de dafans oyuncularinin olmadigini gösterirki artik türkiye disariya bile defans elemani satiyor ha ama top tasiyamaz demiyorum.Gökhan´i belki burada encok ben elestirdim hatta gecen sene kacan sampiyonlugun bile faturasini ona kestim aklimca ama böyle oynayacaksa birakin birazda alkislayalim hem o kazanasin hem biz.Trabzonspor´lu degilmis varsin olmasin bugün oynadigi takimi tutan kac tane futbolcu taniyoruz Fatih Tekke den baska.

SüRMeNe_6161
19.09.2009, 03:03
Toparlanıyor Artık Gökhan

Ahmet KESKİN
19.09.2009, 03:49
cok seviyorum göhkanı cokkkkkkkkkkkkkkkkk

miaksoy
19.09.2009, 05:10
O topa jedinak müdahale etmese kimseye carpmadan kaleye paralel sekilde disari cikacakti. Umutu düsünmedi o pozisyonda. Golü tekrar izlersen daha iyi göreceksin bence.

Geriden Colman geliyordu , ona cikarmak istedi.

Cem Akyüz
19.09.2009, 05:16
Geriden Colman geliyordu , ona cikarmak istedi.

Evet ama arkadaş görmek istemiyor..Topu Colman'a çıkarmaya çalıştı Gökhan dikkatli bakın göreceksiniz

Vural Kuyumcu
19.09.2009, 05:22
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/62695F616A5F6361616A5163646B65646B666594A4A48A8B.j pg

F.Erdem
19.09.2009, 09:24
geçen hafta kendine getirdi.
aynen devam : )

Dursun Kaplan
19.09.2009, 09:29
Kendine gelmesi bu kadar zaman aldıysa,kendinden geçmesi daha fazla sürer inşallah. :)

Ali Tunahan Güllü
19.09.2009, 10:42
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/62695F616A5F6361616A5163646B65646B666594A4A48A8B.j pg

Toparlandı artık inşallah gollere devam:)

Erbay
19.09.2009, 12:55
Valla ben yine hiç beğenmedim.

halukozcelik
19.09.2009, 13:17
Trabzonspor forvetinin iyi yada kötü olduğunu antalyaspor maçı gözönüne alınarak değerlendirilmesi bence kendimizi kandırmaktan başka bişey değil.fenerbahçe galatasaray beşiktaş maçlarındaki performanslarını değerlendirmemiz lazım.bana göre ne gökhan nede umut bizim takımın forveti olamazlar.ama iyi yedek olabilirler...

Murat'
19.09.2009, 13:25
Ben dün beğenmedim Gökhan Ünal'ı.

Egemen
19.09.2009, 13:33
şu laubali oyun stilini nasıl değiştirecek acaba??

Kazım Uzunboy
19.09.2009, 13:33
Bizden gidene kadar bir şey değiştireceğine inanmıyorum.

esra61
19.09.2009, 14:00
antalya maçında iyi oynadı..istekliydi ...:):)

İHSAN
19.09.2009, 15:46
Bu maçta attırdığı golü bizzat kendisi atmış olsaydı klas bir gole imza atmış olcaktı; ama zaten bu kadarı da Gökhan'a XXL gelirdi. Neyse, yine de tebrik ederiz.

Şut mu çekti yoksa geriden gelen Colman'a mı çıkarmak istedi tartışmalarına gelirsek; orada Gökhan'ın en iyi yapabileceği şey şut atması olurdu, çünkü Colman'a atmayı düşündüğü pasın ona ulaşabilmesi için 2 antalyalı oyuncuyu geçmesi gerekiyordu; kaldı ki Gökhan'ın o pozisyonda Colman'ı görmesi bile zor, dolayısyıla şut çekmeyi düşündü anlaşılıyor. Önünde iki antalyalı varken Colman'a pas atmak ister miydi; iyi bir golcü şut çekmenin daha mantıklı olacağını bilir ve orada pas atmayı düşünmezdi; ama Gökhan'dan emin değilim. Sonuç olarak, Gökhan bile ne yapmaya çalıştığını bilemezken bizim bilmemiz mümkün değil; fakat ne yapmaya çalıştıysa ikisini de beceremediği açık: şut deseniz kaleyi tutmuyor; pas deseniz Colman'a değil, antalyalılara atılan bir toptu adeta. Antalyalının yerinde Colman olsaydı, iyi bir pas çıkardı denilebilirdi:D

Üzgünüm Gökhan ama, fıskiye misali beceriksizlik fışkırıyor attığın her pasta; bunu bir eleştiri olarak alıp daha ciddi oynmanı dilerim.

ergin cesit
19.09.2009, 15:59
kesinlikle trabzonun forveti olamaz

senol 6116
19.09.2009, 16:01
Umut çalışarak Gökhan'ı geçti.Gökhan da ise tam tersi geriye gidiş var.Gol vuruşları yetersiz.Gol çalışması lazım.

Ilelioglu
20.09.2009, 02:09
Biraz toparladi gibi ama daha gayretli olmali, ben olsam oynatmam ama Forvet olmayinca mecbur kaliyoruz...Umut'un yanina gelebilmesi icin cok calismali..:)

AdemS
22.09.2009, 05:58
Antalya maçındaki oyunundan sonra bile çok isteksiz, heyecansız diyen arkadaşlar var..
Yapmayın Allah aşkına, daha ne yapsın adam.. Koştu, didindi, pres yaptı..

Son iki haftadır forvetlerimiz çok iyi maşAllah.. Aman nazar değmesin inşAllah :)

oulcan_ts
22.09.2009, 12:28
ilerideki ikilimiz bence semih-alex ikilisinden daha etkili...

Kazım Uzunboy
23.09.2009, 10:15
Bu kez sıra Gökhan Ünal'da

Karadeniz temsilcisinin gol yollarındaki en önemli kozlarından biri olan Gökhan Ünal, eski havasını bulduğunu söyledi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm720621.jpg

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile oynanan karşılaşmada gol orucunu sonlandıran Gökhan, Antalya maçında ise fileleri havalandıramamıştı. Tecrübeli golcü, “Gençlerbirliği maçını iple çekiyorum. Tekrar çıkışa geçtik ve takımdaki moraller de üst seviyede. Bu mücadelede gol atıp, taraftarlarımızı mutlu etmek istiyorum” dedi.
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1253690036684&pid=7615&ids=23073|100108,22974|100335

Mollasalihoğlu
23.09.2009, 10:51
Bu kez sıra Gökhan Ünal'da

Karadeniz temsilcisinin gol yollarındaki en önemli kozlarından biri olan Gökhan Ünal, eski havasını bulduğunu söyledi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm720621.jpg

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile oynanan karşılaşmada gol orucunu sonlandıran Gökhan, Antalya maçında ise fileleri havalandıramamıştı. Tecrübeli golcü, “Gençlerbirliği maçını iple çekiyorum. Tekrar çıkışa geçtik ve takımdaki moraller de üst seviyede. Bu mücadelede gol atıp, taraftarlarımızı mutlu etmek istiyorum” dedi.
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1253690036684&pid=7615&ids=23073|100108,22974|100335

Kazım'ım son dönemde fanatik.com.tr'ye girmiyorum nasılsa sen buraya yapıştırırsın önemli bir şey olunca diye..

Teşekkürü borç bilirim :)

Ali İhsan
23.09.2009, 11:43
Boş pozisyonda arkadaşına pas verirsen gol atmandan daha çok sevineceğim. Haftasonu maçın yıldızı bence Gabriç'ti, gol atmadı ama attırdı, "kral yapmayacaksın, kral olacaksın" felsefesi yoktur umarım sende. Bence "kral olunmaz, kral doğulur", kanında var zaten o yüzden boş yere dar açılardan kaleye vurma, mesela İBB maçındaki son golde yaptığın gibi Umut'a attır golü seni daha çok alkışlayalım.

Aynı şeyler Umut için de geçerli...

oguzhann
23.09.2009, 12:27
Boş pozisyonda arkadaşına pas verirsen gol atmandan daha çok sevineceğim. Haftasonu maçın yıldızı bence Gabriç'ti, gol atmadı ama attırdı, "kral yapmayacaksın, kral olacaksın" felsefesi yoktur umarım sende. Bence "kral olunmaz, kral doğulur", kanında var zaten o yüzden boş yere dar açılardan kaleye vurma, mesela İBB maçındaki son golde yaptığın gibi Umut'a attır golü seni daha çok alkışlayalım.

Aynı şeyler Umut için de geçerli...
adam geçen sene yaptı bir sürü asist alkışlandığını görmedim.şahsen ben de pas atacağını düşündüm ama sonra da niye atmadın demedim.çünkü o bir golcü,önce golü düşünüyor ve atabileceği pozisyondu,rakip oyuncu kanalıyla da olsa attı ya o yeter :D

halukozcelik
23.09.2009, 13:25
karakterli bi oyuncu gol kaçırdımı dönüp bi arkasında bakar maşallah gökhan çok karakterli.

Ali Tunahan Güllü
23.09.2009, 13:25
İnşallah gençlerbirliğini golü var:)

Ali İhsan
23.09.2009, 14:16
adam geçen sene yaptı bir sürü asist alkışlandığını görmedim.şahsen ben de pas atacağını düşündüm ama sonra da niye atmadın demedim.çünkü o bir golcü,önce golü düşünüyor ve atabileceği pozisyondu,rakip oyuncu kanalıyla da olsa attı ya o yeter :D

Geçen sene Umut'la neredeyse aynı sayıda gol atmasına rağmen daha fazla asist yaptığı için alkışlanmıştı.

Golcü önce golü düşünür doğru ben de ısrarla bunu savunuyorum. Golcü kendisinin gol atma ihtimalinin %10 olduğu bir pozisyonda boş kaleye top yuvarlayacak durumda olan arkadaşına pas vermezse golü değil dağları taşları düşünmüş oluyor. Ben attığı golü eleştirmedim. O pozisyonda kaleye göndermesi daha mantıklıydı ve doğruyu yaptı ama ondan birkaç dakika sonra boş pozisyonda kendi önü kapalıyken ve açısı dar iken bomboş pas bekleyen Umut'a vermeliydi.

Sorun şurada; Umut ve Gökhan'da aşırı bir gol atma stresi var. Ben bunu gereksiz buluyorum, Gökhan Umut'a golü attırdığında kendi gol atmış kadar rahatlamalı.Gol attırmak sadece asist yapmak da sayılmaz, bir boş koşu, topun üstünden atlama, karambolde rakibi yıpratma, bunların hepsi hücum oyuncularının takımın golüne katkı yapacağı ama asist sayılmayacak pozisyonlar. Gabriç takımımızın üçüncü golünde hem Gökhan hem de Jedinak'tan daha fazla hak sahibidir ama ne gol ne de asist ona yazıldı. Buna rağmen çoğunluk hakkını teslim etti çünkü gol pozisyonunu kendi kişisel becerileriyle başlattı.

Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam İBB maçında yaptığı asisti çoğunluk övmüştü. Benim buradaki eleştirim şu anda takımda oynayan 10 oyuncu entegre olmuş durumda bir tek Gökhan ayrık duruyor. Bu haliyle bile takıma ciddi katkısı olduğunu ve son iki haftada daha iyi oynayıp rahat maç kazanmamızda en önemli etkenlerden birisinin çift forvetle oynamamız olduğunu görmezden gelmiyorum. Ben Gökhan takımla ve özellikle partneriyle daha uyumlu hale gelirse hem takıma hem kendisine faydalı olur diye düşünüyorum.

Dip.Ing.Mag.
23.09.2009, 18:49
son maclarda kendine gelmis gibi gozukuyor , baskida yapmaya basladi , bakalim boyle devam edecek mi yoksa yine sac basmi yolduracak

izzet
24.09.2009, 21:37
Birtürlü kanim sana isinamadi. Onda Trabzonsporlu olma heyecanini bir kenara biraktim, Trabzonsporun 11inde olma heyecanini bile göremiyorum. Hicbirsekilde elektrik alamiyorum. Bence Yönetimin yaptigi en büyük Transfer hatasidir.

Umarim beni yaniltir, ve formasini daha büyük bir istek, heyecan ve hirsla terletir.

Fatih Özkan
25.09.2009, 04:41
Gökhan, Gençler maçında da devam et gollerini atmaya...
Utandır bizi ne olur...

Kazım Uzunboy
25.09.2009, 08:13
Gökhan Ünal boş geçmeyecek

Karadeniz temsilcisinin en önemli gol silahlarından biri olan Gökhan Ünal, Gençlerbirliği karşılaşması öncesi iddialı açıklamalar yaptı.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm722780.jpg

Önceki maçların aksine Başkent’teki mücadeleye çok iyi motive olduğunu ifade eden Gökhan, “Gençlerbirliği karşısında gerçek gücümü göstereceğim. Son haftalarda takımın da çıkışa geçmesi, benim performansımı artırdı. Umut Bulut’la birlikte iyi bir ikiliyiz. Kazandıkça ve gol attıkça, kendimize olan güvenimiz de yükseliyor. Özellikle Belediye maçında attığım gol, beni kendime getirdi. Şanssızlığımı artık kırdığımı düşünüyorum. Gençlerbirliği ligin kaliteli takımlarından biri. Ancak onlara gol atacağım” yorumunu yaptı.

oguzhann
25.09.2009, 10:59
gol(ler) bekliyorum.

Özge
25.09.2009, 22:07
Oyundan çıkacak en son oyuncuydu bana göre.Çok yanlış bir değişiklikti.İstekli olan oyunculardan bir tanesiydi.Colman'ın golünü iyi hazırladı.

Dursun Kaplan
25.09.2009, 22:10
Oyundan çıkacak en son oyuncuydu bana göre.Çok yanlış bir değişiklikti.İstekli olan oyunculardan bir tanesiydi.Colman'ın golünü iyi hazırladı.

+28

Gökhan bugün çok istekliydi. Colman'a verdiği pasta çok mücadele etti.

Sağolsun hocamız yedi senide.

Erbay
25.09.2009, 22:12
Valla ben yine beğenmedim, asist dışında. İkili mücadelede bu kadar zayıf forvet görmedim.

Nazlı Ayaz
25.09.2009, 22:13
Hala oyundan neden çıkarıldığını anlamıs değilim bence çıkması gereken en son kişiydi, maalesef hoca bu maçta çok yanlış kararlar aldı buda onlardan biriydi.

Mustafa Ayazoğlu
25.09.2009, 22:14
İlk defa uzun bi aradan sonra istekli oynadığını gördüm ama oyundan çıkarıldı..

Topsuz alanda iyiydi.. En azından Gençlerbirliği fazla üzerimize gelmesini engelliyordu.. Nitekim çıktı golüde yedik !

mehmets61
25.09.2009, 22:15
ilk yarı neden bozdu anlamadım çift forvet biz galibiyet almaya alıştık ki 2 0 da çift forvetken yaptık tek forvete dönmesi hataydı...

izzet
25.09.2009, 22:15
Hic sevmedigimi herkes bilir, ama belkide ilk defa bu kadar istekli iken cikarilmasina ben bile üzüldüm!

sessizkral_1
25.09.2009, 22:16
Gökhan çıkmamalıydı.gökhanı çıkarıp serkanı almak maçı bitirdi.

_SeRKaN_
25.09.2009, 22:49
Bugün takımda sahanın en iyisiydi...Colman'a attırmış olduğu goldede takipçiliği ve mücadelesi sonucunda güzel bir asist yaptı...

F.Erdem
25.09.2009, 22:52
eyw. gökhan...
elinden geleni yaptın.

Ali Tunahan Güllü
25.09.2009, 22:53
Bugün ben beğendim neden çıktığınıda anlamadım?

erolizmts
25.09.2009, 22:56
Doğru düzgün bir yedek forvetimiz olsa çıkarılmasına amenna derdim. Çünkü biraz koşmasına bile taraftarımız "güzel oynadı" diyebiliyor. Beklentilerimiz o kadar düşük yani. Ama yedekte forvetin yoksa Umut'u yalnız bırakmanın mantığıda yoktur. Çünkü bizim 2 forvetimiz ancak 1 kaliteli forvet etkisi gösterebiliyor.

Gökhan KAN
25.09.2009, 22:58
Hayatımda gördüğüm en çok top kaptıran forvetlerden biri..

AdemS
25.09.2009, 23:12
Herkes anladı da bi hoca anlamadı... Gökhan olmadan Umut'tan hiçbir şey beklemeyin.. Gökhan'sız Umut düşünülemez..

2-1 öndesin ve sen Gökhan'ı çıkarıyorsun.. Ziya Doğan'ın mantalitesi Hugo'yu da vurdu..

İHSAN
26.09.2009, 01:07
Bugün yine formdaydı, gol atamamak üzerine yani.

MAçta iki gol attığımızı duyunca (ilk iki golü izleyemedim) içimden, forvetlerin dışında kaleci de dahil birisi atmıştır diye içimden geçti. Ve beni utandırmadılar. İkisi de birer asist yapmışlar, ama gol atmamayı da ihmal ememişler. Canlarım benim.

Kızmayın bana, biraz da ironiyle karışık söylorum; İvankov gibi bir kalecimiz olsaydı, Gökhanla gol yarışına girebilirdi. Varan 2: Tony Sylva'dan ne kadar gol atmasını bekliyorsam Gökhan'dan da o kadar bekliyorum.(Mübalağa ediyorum canım.)

Terzioğlu
26.09.2009, 01:08
Birseyler yapmaya calistigini görmek güzel. Onu her zaman böyle istekli göremiyoruz.

ilhan
26.09.2009, 01:10
Belkide sezon başından beri en pozitif futbolunu oynayacaktı ki......

AdemS
26.09.2009, 01:52
Belkide sezon başından beri en pozitif futbolunu oynayacaktı ki......

Kenarda duran bu takımın patronu, teknik direktörü dediğimiz Hugo Broos Serkan'la değiştirdi...Geriye yaslanırcasına hem de..
Mantık adına hiçbir geçerlilik bulamadım ben bu değişiklikte.. Ya siz?