PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Mehmet Zeki
07.04.2009, 20:05
Herkes Gökhan'ima yukleniyor. Sanki yuklenirseniz daha iyi oyniyacak. Aksine daha kötu oynayacak :(. Kral goster herkese kralligini...... Hadi ben sana inaniyorum.

Lancet_61
07.04.2009, 21:42
top tekniği zayıf adamı kanatlara indirirsen hiç bir şey yapamaz. Gökhan beklentilerimizin altında bir forvet ama iyi golcü. Sağ ayağı çok iyi ama adam şişirme kafa toplarında ve kanatlarda yoruluyor. Semih ve Baros tan 2-3 gömlek zayıf bir oyuncu Gökhan ama bu halini kullanmayı beceremeyen de hocadır.

hoca gökhanı nasıl kullancak acaba daha???her maç inanıp forma veriyor...her maç 3-4 pozisyona giriyor gökhan..herşeyi de ersun yanala bağlayan bu yorumlar gerçekten inanılmaz!!!ersun mu çıkıp atacak golleri..

ariffinike
07.04.2009, 21:47
Gökhan, iyi golcü, şanşsız golcü, hepsi kabulümüzdür. Fakat ligin ilk yarısında uzun süre gol atamadı. Attığı ilk golde, sus işareti yaparak seyirciye ders vermeye çalıştı. İşta canımızı sıkan nokta bu. Bakın Umut'ta kaçırıyor. Ama Umut, Gökhan kadar tepki almıyor. Gökhan'ın olaya birazda bu pencereden bakması gerektiğini düşünüyorum.

Burak_52
07.04.2009, 21:49
fanatik bi umut çu idim ama bi fatih tekke yi ikisine değişmem
destek destek te milyon euroları götüren bunlar üzülen cefasını çeken biz
acaba puan kaybı akşamı uykuları kaçıyomu bizim gibi hiç zannetmiyorum

TSelif
07.04.2009, 21:55
Altı pastan topu taca atan bir forvet forvet falan değildir.

ariffinike
07.04.2009, 21:56
Dediğine sonsuz katılıyorum Burak_52. Hafta sonunu iple çekiyoruz, puan kaybettiğimiz zaman o hafta bize zehir oluyor. Çocuğumuzu bile neşe ile sevemiyoruz. Ama bizim futbolcu kardeşlerimizden, bizimle aynı paralelde düşünen 5 kişi var mı acaba?

hamucera
07.04.2009, 22:10
göknhanın her maç forma alması veya koşması çabalaması bir sonuç verirmi tartışılır. Ama tartışılamayacak olan Gökhan ın kenarlardan sezon başından beri top alamadığıdır. ibb maçında orta sahada top almaya çalışan gökhanın oradan top alıp ibb lileri geçerek gol atması gerekirdi. bencilliğini bırakması lazım. alan çok güzel pas çıkardı devamında vermesi lazımdı ama vermedi. aslında bu şekilde çok golleri var.

kendini toparlayacağı kesin. bana göre semihten çok daha iyi bir forvet. bu maçta ben beğendim gökhanın mücadelesini. birşeyler yapmaya çalıştı. beğenmediğim tek yönü bencilliği.

blackrain61
07.04.2009, 22:17
Dediğine sonsuz katılıyorum Burak_52. Hafta sonunu iple çekiyoruz, puan kaybettiğimiz zaman o hafta bize zehir oluyor. Çocuğumuzu bile neşe ile sevemiyoruz. Ama bizim futbolcu kardeşlerimizden, bizimle aynı paralelde düşünen 5 kişi var mı acaba?

Aynen katiliyorum. Hafta sonun artik gelmesini istemiyorum, yenmeyi birak 90 dk futbol adina birsey yok. Sanki iskence., mac bitmek bilmiyor.Amator takim olsa, hic olmazsa mücadelesi ile zevk verir. Hersey monoton, hep ayni futbolcular, onlari sadece seyreden ve takintili bir teknik direktör. Eskiden hakemler sürekli yanlis kararlarla önümüzü keserlerdi, simdi ona bile gerek duymuyorlar. Nasilsa gelen gidene puan veriyoruz. Kümeye düsmemeye oyanayanlar bizle oynayinca bayram ediyorlar. Beraber kalanlar bile pek sevinmiyorlar. Daha ne demeli bilemiyorum. 60 Trilyonluk takim iste...

Onur Liman
07.04.2009, 22:19
bnce gökhanında satılması gerek ama gökhan iyi paraya alındı onun için satmazzlar!

Ömer TOPAL
07.04.2009, 22:42
kral hadi göster yüzündeki kral ifadeni karsı rakip kalelerede...güveniyorum sana ki hala bizim takımdasın güvenmek zorundayız..hadi birazda sen tut ipin ucundan baros semih senden iyi degillerr..yeterki sen sen ol....hadi gökhanım güveniyorum sana...

10-61
07.04.2009, 22:55
Herkes Gökhan'ima yukleniyor. Sanki yuklenirseniz daha iyi oyniyacak. Aksine daha kötu oynayacak :(. Kral goster herkese kralligini...... Hadi ben sana inaniyorum.

Kayseri bize kral sattı zannettik,meğer ki kralın soytarısını vermişler ,İBB maçında Umut'un kafayla önüne düşürdüğü topa Gökhan'dan iyi vurmazsam.

ilyskm
07.04.2009, 22:59
bundan sonra ondan olsa olsa karadenizspora idman topçusu olur. Santraforlara nasıl gol kaçırılacağını anlatmak için...

Mustafa Ayazoğlu
07.04.2009, 23:02
http://img14.imageshack.us/img14/6954/68576727.jpg

http://video.google.com/videoplay?docid=-521299360275129583

Kubilay ŞAHİN
07.04.2009, 23:03
Bu Seneden Umudum Yoktu Zaten. Seneye Olacakmı, Ya Nasip..

mashal61
07.04.2009, 23:20
Bu yönetimin yediği ilk kazık oldu. İnş. son olur. Bize daha ticari futbolcular lazım. 3 liraya alıp 5 liraya satacağımız türden. Yoksa 10 liraya alıp 2 liraya satacağımız türden futbolculara para verirsek ist. takımlarıyla zor yarışırız.

psikopat_hamsi
07.04.2009, 23:29
Bu yönetimin yediği ilk kazık oldu. İnş. son olur. Bize daha ticari futbolcular lazım. 3 liraya alıp 5 liraya satacağımız türden. Yoksa 10 liraya alıp 2 liraya satacağımız türden futbolculara para verirsek ist. takımlarıyla zor yarışırız.

sen de işi tamamen ticarete döktün. :rolleyes:

halukcan
07.04.2009, 23:39
Lütfen gökhana moral verelim.
sevgilerimizi gösterelim. pankart açalım.
moral bozmakla bir yere varmamız imkansızdır.
yapılmayacak işler değil bunlar. tüm futbolcularımıza moral verelim. hiç de zor değil.
impossible is nothing.

Cem Akyüz
07.04.2009, 23:43
Bak sen forvet değilmişsin adam değilmişsin gamsızmışsın bizde isteyerek oynamıyormuşsun öğrenmişsindir bizim seyirci herşeyi çok iyi bilir...Sen devam et bizim formamızı giydiğin sürece yanındayım inanıyorum sana

halukcan
07.04.2009, 23:44
kızıyoruz. en son söyleneceği en başta söylüyoruz.
lütfen bozguncu olmasın kimse.
8 hafta kaldı.
bu kadar da mı sabredemeyiz.
bizim üzerimize düşen, takımımıza tam destek olmak. teknik heyete tam destek olmaktır.
futbolcuların moral'e ihtiyacı olduğu gibi teknik heyetin de morale ihtiyacı vardır. yönetimin de ihtiyacı vardır. taraftarın da vardır.
moralsiz hiç bir yere varamayız arkadaşlar.
bunu herkes yanındakine aşılasın. moral depolayalım. moral verelim.
başka çare yok.
en büyük moral, başka büyük yoktur.
savaşlarda bile en büyük taktik düşman kuvvetlerinin moralini bozmak değilmidir?
bu tuzaklara düşmeyelim.
moralimizi yüksek tutalım. hep birlikte komple...
alt tarafı 8 hafta 2 aydan bile az.
çok mu zor.

Gökhan KAN
07.04.2009, 23:46
Ben hiç inanmıyorum cem..Küçük takımların büyük topçusu Gökhan...Kapalı defansa karşı oynayacak bir tip değil....

Ömer TOPAL
07.04.2009, 23:53
hala inanmayanlar var...! Destek moral moral moral.. hep destek tam destek..gökhanından umutuna hüseyininie teknik kadroya masörüne bile destek....İstanbul conconlarına sivas yalakalarına inat DESTEK

halukcan
07.04.2009, 23:53
Şimdi eleştiri zamanı değil.
tam destek zamanıdır arkadaşlar.
Sizler bunu bütün taraftarlara aşılayacak kalitede arkadaşlarsınız.
hep beraber çalışalım.
eleştirileri bırakalım.
tam destek verelim.
coşalım, coşturalım.
çatlak sesleri öyle bir sustururuz ki.

adem73
07.04.2009, 23:56
Ben hiç inanmıyorum cem..Küçük takımların büyük topçusu Gökhan...Kapalı defansa karşı oynayacak bir tip değil....
gökhan! burda okudugun kimsenin sözünü takma moralini de bozma sanssizlik var üzerinde.sen kralsin.tribune de kulaklarini tika isini yap sadece korkma golu kacirirsam diye,birde ALLAH a dua et bacagima kuvvet ver diye dua et.fakir fukara ya sadaka ver dua al bol bol....birde cok calis ki calisana ALLAH verir hakkini

halukcan
08.04.2009, 00:02
Geçen haftaların birinde, bir ingiliz lig maçında. rakibe amansızca giren misafir takım futbolcusu direkt kırmızı kart görüyor.
ve sahadan çıkarken ev sahibi takımın taraftarı, seni af ettik dercesine efendice alkışlıyor kırmızı kart alan futbolcuyu.

İşte centilmenlik bunu gerektiriyor. elbette Türk taraftarlar bunu yapamaz, ama demek ki yapılması gereken bu.
hani derler ya ordubozan.
evet en tehlikelisi de bu.
8 hafta kayıtsız şartsız destek versek canımız mı çıkar.
ve biz bağırıp çağırmakla neyi düzelteceğimize inanıyoruz.
istisnalar kaideyi bozmaz, bjk taraftarlarının antrenmanı basması ve o yıl bjk ın şampiyon olması bu olayla da pek ilgili olmasa gerek.
o zaman her taraftar futbolcusunu sıra dayağından geçirsin.
8 haftalık sabır ve destek. sonuna kadar.
bu takımın bence tek eksiği moral.
desteğe devam.
elbette benim de var ve vardı eleştirecek çok şeyim.
ama derin düşündüm ve hiç bir faydası yok dedim.
destekten başka çözüm yok.
eleştiriler sezon sonunda.
şimdi değil.
şimdi tam destek zamanı.
moral vermek zamanı. hem kendimize hem takımımıza.

10-61
08.04.2009, 01:53

http://video.google.com/videoplay?docid=-521299360275129583

Aman kalsın,sen gelecen diye beklemekten ağaç olduk birader mümkünse gollerinle gelme git.Hani bir fıkra vardır geliyorum,geliyorum diye biten,nerden geliyorsan bi türlü gelemedin.

Serdær
08.04.2009, 10:56
Daha öncede söylemiş olduğum gibi ;

Trabzonspor'a gelmiş en iyi forvetlerden bir tanesidir.

Golcü oyuncu kendisini pozisyona sokabilen kendisine pozisyon yaratabilen oyuncudur.

Gökhan Ünal'da bu fazlasıyla mevcuttur.

Bu sene gelen diğer futbolcular gibi zaman'a ihtiyacı vardır.

Ben kendisine son derece güveniyorum..

Mollasalihoğlu
08.04.2009, 11:21
Gökhan aç youtube'u Kayseri'deki gollerini izle..

Kızıyorsak sevdiğimizden..

BALKAN 06
08.04.2009, 11:32
Kesinlikle takımda en güvendiğim oyunculardan birisidir Gökhan
çok daha iyi olacak buna eminim
kader musade ederse tabii:)

Ayşe Aygün
08.04.2009, 11:38
Sadece en çok kızdığım, beni ikinci yarı görün demesiydi israrla.Sanki bir şey demek ister gibi.Gördük ama pek iyi şeyler değil.Sinir harebi yaşıyoruz.Lütfen bir daha beni ikinci yarı görün diye cümle kurma.

Great White
08.04.2009, 11:40

Bu fotoğrafın üzerine "Gollerimle geliyorum. Gonuşmayın laaaaaynn" dese daha iyiydi..

Serdær
08.04.2009, 11:45
http://www.medyaspor.com/Files/Images/2008_12_18_trabzonspor_sevinc_gokhan_unal_2.JPG

Daha önce yapmış olduklarım ileride yapacaklarımın TEMİNATIDIR..

Great White
08.04.2009, 11:47
Bir türlü "Yapamadıkları" da o teminat kapsamına girerse yandığımızın resmidir Serdar:))

Serdær
08.04.2009, 11:47
P5Tk6E1GCBk

Serdær
08.04.2009, 11:49
Bir türlü "Yapamadıkları" da o teminat kapsamına girerse yandığımızın resmidir Serdar:))

Girmez abi Girmez ;)

Gökhan Ünal bize çok şey katıcaktır.

Birazcık zaman..

Serdær
08.04.2009, 11:52
Bu arada Yukarıdaki video'da Gökhan Ünal kupa maçında bize 3 gol birden atmıştı.

4,25 deki golü atan bir futbolcu boş oyuncu değildir ;)

İHSAN
08.04.2009, 11:54
'Gollerimle geliyorum' ifadesi son derece klişe ve taraftarın duymaktan usandığı usanmakla da kalmayıp karnının tok olduğu bir ifade. İddialı ve hırslı olmaktan yoksun bir cümle... Bu sözüyle, sezon ortalarında sıkça dile getirdiği 'patlama yapacağım; bu maçta kesin golüm var' gibi demagoji kokan ifadeleri aynı şekilde düşünebilirsiniz.

Ayrıca, 'Gollerimle geliyorum' deyişinin arkasında hakaretamiz, alaylı bir anlayış yattığını da düşünüyorum ve şöyle soruyorum kendisine: şimdiye kadar niçin gelmedin, bunun için takımın bu hallere düşmesi mi gerekiyordu? Geçiniz bunları.

Gollerimle geliyorum, diyerek sezon sonu Kayseriye gideceğinin sinyallerini verdiğini düşünmek istiyorum. Hadi canım, gollerinle Kayseriye git....

Great White
08.04.2009, 11:58
Gökhan "son vuruş" açısından zaten boş bir oyuncu değil, bunu kimse iddia etmez..

Topla dripling, hız, adam eksiltme, çalım atabilme, hava hakimiyeti gibi özellikleri bakımından neredeyse sıfır olan bir forvetin artık izin verin de bari biraz şut yeteneği olsun..

Onu da yapamadıktan sonra senden benden ne farkı kalacak yahu:)

Bir şey değil.. Bize geldiği günden bu yana o son vuruş klasını da konuşturamadı birkaç maç dışında..

Daha önce de yazmıştım..

Bu adam bir sezonda hasbelkader 65 gol de atsa asla iyi bir futbolcu ya da ideal bir forvet olamaz..

Asla hücumda top tutup oyunu sete çeviremez..

Asla adam geçemez, drpiling yapamaz, verkaça giremez, rakibe duvar olamaz, hava hakimiyeti sağlayamaz..

10 yıl da sabretsek bu özellikleri bir futbolcu hele ki bu yaştan sonra asla ve asla elde edemez..

İHSAN
08.04.2009, 12:10
Great White, son vuruş klası derken; böyle bir özelliği olan oyuncunun son vuruşlarının tartışılıyor olması garip değil mi? Hem son vuruşlarda klas hem de son vuruşları en çok tartışılan sonvuruş özürlü olduğu söylenen bir oyuncu...Bu Gökhan mı?

Great White
08.04.2009, 12:20
Aslında Gökhan abartıldığı kadar son vuruş özürlü bir adam değil..

O konuda muhteşem de değil tabii ki ama o son vuruş özelliği elindeki yegane silahı..

Hiç kimsenin dikkatini çekmiyor nedense..

Dikkat edin Gökhan topu nerede alırsa alsın, önü ne kadar boş olursa olsun bulduğu anda topu anında kaleye yollayıveriyor..

Maçı beraber izlediğim birçok kişi de buna tepki vererek "Yahu önün boş işte, gitsene biraz daha" şeklinde isyan ediyorlar..

Oysa ki bir şeye dikkat etmiyorlar..

Gökhan' ın o topu alıp kaleye doğru sürebilmesine imkan yok. Öyle bir dripling yeteneği ve hızı yok. Kaleciyle karşı karşlıya kalıp açısı biraz daraldığında o topu kreatif bir hareketle kurtarabilme ya da kaleciyi etkisiz hale getirebilme özelliği yok..

Bunu birçok taraftar fark edemiyorsa da Gökhan kendisini çok iyi biliyor;)

İHSAN
08.04.2009, 12:28
Aslında son vuruş özürlü demek biraz ağır kaçar, fena halde son vuruşlarda beceriksiz demek(ersun hocanın beceriksiz demesini hatırlayalım) sanıyorum dah doğru olur. Ancak, son vuruş klası var demek de, kargaları kahkaya boğar herhalde. Biz neden bu haldeyiz, neden Trabzonspor eleştirilirken en başta golcülerden başlanıyor? Gökhan'ın hangi meziyetlerinin olduğu (varsa), bizleri sahada bunları yansıttığı kadarıyla ilgilendirir. "Gökhan şöyle yetenekli, böyle yetenekli..." kusura bakmayınız ama maça çıkarken bunları yanına almayı unutuyor galiba.

Serdær
08.04.2009, 13:01
Gökhan Ünal aksine dripling yapabilen,oyuncu geçebilen ve son vuruş yönünden iyi olan bir futbolcudur.

Hatta bunları Asist yönüde eklememiz yanlış olmaz.

Bunların dışında ileride top tutabilme,hız konusunda eksiklikleri olduğu aşikar.

Bence kaleden gelen toplar dışında yanlardan yapılan ortalar konusunda hava hakimiyeti olarakta iyi bir oyuncudur.

Tabi bunların çoğunu Trabzonspor'da göremedik.

Genellikle bahsetmiş olduğum özellikleri Kayserispor'da görüp buna istinaden Gökhan Ünal'ı transfer ettik.

Kayserispor'da bunları yapamadığını düşünen yoktur herhalde.

Dolayısıyla bunları yapabilen bir oyuncu artık bu saatten sonra bunları yapamaz demek yanlış hatta yargısız infaz olur.

Berk
08.04.2009, 13:11
Şu videodaki gollerden sonraki sevinçlerine bakıyorumda bizdekiyle arasında dağlar kadar fark var..

Serdær
08.04.2009, 13:18
Şu videodaki gollerden sonraki sevinçlerine bakıyorumda bizdekiyle arasında dağlar kadar fark var..

Berk videodaki görüntülerde Gökhan Ünal gol kralı olup yaklaşık 20 golün üzerinde gol atmıştı.

Bırakta o kadar sevinsin. ;)

Adam bizde Stres'ten ne yapacağını bilemiyor :D

Great White
08.04.2009, 13:18
Gökhan Ünal aksine dripling yapabilen,oyuncu geçebilen ve son vuruş yönünden iyi olan bir futbolcudur.

Kusura bakma ama topu sürerken adeta orta yerinden kırmaya çalışan ve topla dripling halindeyken istisnasız her defasında o topu iki ayağı arasına dolandıran ve bazen bu sayede şans eseri adam bile geçen (rakip ne yapmaya çalıştığını anlayamadığı için:D) bir adamın driplin yapabildiğini iddia etmene çok güldüm Serdar:))

Bence kaleden gelen toplar dışında yanlardan yapılan ortalar konusunda hava hakimiyeti olarakta iyi bir oyuncudur.

Evet, Hüseyin rakip takım kalecisinin kullandığı kaleci atışlarına nasıl büyük bir başarıyla(!) müdahale edebiliyorsa Gökhan da o derece etkili işte:)

Siz hangi maçları seyrediyorsunuz yahu?

Bu adamın rakip stoperler ile aynı anda kafaya çıkıp da alabildiği bir tane pozisyon mu var?

Etrafında kimsecikler olmadığında ya da Yattara topu onun kafasına çarptırdığında eyvallah. Ama o kadarını 1,5 metrelik Jaba da yapıyor zaten;)

LazAnisT
08.04.2009, 13:22
Great White yerli olarak sen hangi futbolcuları beğeniyosun?

akdin
08.04.2009, 13:23
Ben "son vuruştan" vazgeçtim;"ilk vuruşta" atsın golleri......Kusura bakmayın,benim moralimi bozanın,moralinin ne olduğu umurumda değil,hele de üste para alıyorsa....Gökhan'ın yaptığı hizmet kusurudur,tazminat gerektirir,ligin sonu gelmiş ne sabrı allahaşkına,çocuk mu kandırıyorsunuz?Yok seneye yok bilmem ne,geçin bunları,gerçekleri görün....Gamsız futbolcu istemiyorum,insan utanır biraz,yok golleri ile geliyormuş,biz böyle palavracıları çok gördük aslanım,sen paşa paşa voltanı al............

Great White
08.04.2009, 13:29
Great White yerli olarak sen hangi futbolcuları beğeniyosun?

Şu anda yerli statüsünde Fatih Tekke ve Semih' den daha iyi ve kaliteli bir forvet yok bana göre..

Her ikisinin de TS' a gelmesi imkansız olduğuna göre benim tercihim makul fiyata kaliteli bir yabancı forvet alınması yönünde..

Mesela onlarca kez adını zikredip durduğum Kamanan tipi bir forvet:)

sifuni
08.04.2009, 13:43
Great White katiliyorum zaaten bizde bu performansi gösterdigi halde Milli Takima alinan Gökhan Ünal, Türkiyenin nasil forvet sikintisi yasadigini gösteriyor. Seneye Yabanci yirtici bir forvet lagzim sert oynasin cirkef olsun raziyim (Milan Baros gibi) en azindan Rakip defansi yipratir.Umut ile Gökhan cok yumusak kaliyorlar.

Serdær
08.04.2009, 13:51
Kusura bakma ama topu sürerken adeta orta yerinden kırmaya çalışan ve topla dripling halindeyken istisnasız her defasında o topu iki ayağı arasına dolandıran ve bazen bu sayede şans eseri adam bile geçen (rakip ne yapmaya çalıştığını anlayamadığı için:D) bir adamın driplin yapabildiğini iddia etmene çok güldüm Serdar:))

Soner Abi,

Gökhan ünal'dan Messi vari veya C.Ronaldo vari haraketler yapmasını beklemek yanlış olur.

Senin beğenmiş olduğun Semih,Fatih Tekke veya Kamanan bunları yapabilen oyuncular değil.

Gökhan Ünal'dan bunları bekliyorsun ilginç :))

Evet, Hüseyin rakip takım kalecisinin kullandığı kaleci atışlarına nasıl büyük bir başarıyla(!) müdahale edebiliyorsa Gökhan da o derece etkili işte:)

Siz hangi maçları seyrediyorsunuz yahu?

Bu adamın rakip stoperler ile aynı anda kafaya çıkıp da alabildiği bir tane pozisyon mu var?

Etrafında kimsecikler olmadığında ya da Yattara topu onun kafasına çarptırdığında eyvallah. Ama o kadarını 1,5 metrelik Jaba da yapıyor zaten;)

Yukarıda yazmış olduğum paragrafta ;Genellikle bahsetmiş olduğum özellikleri Kayserispor'da görüp buna istinaden Gökhan Ünal'ı transfer ettik.

Demiştim,Bu sezon Gökhan Ünal'dan bunları göremedik ama bunları göremeyeceğimiz veya yapamayacağımız anlamına gelmiyor.

Dolayısıyla Gökhan Ünal'a bunları yapamaz edemez bunlar olmaz demek yanlış olur.

Great White
08.04.2009, 14:00
Soner Abi,

Gökhan ünal'dan Messi vari veya C.Ronaldo vari haraketler yapmasını beklemek yanlış olur.

Senin beğenmiş olduğun Semih,Fatih Tekke veya Kamanan bunları yapabilen oyuncular değil.

Gökhan Ünal'dan bunları bekliyorsun ilginç :))

Ahahahaha:)))

Kendimi bir an için Hüseyin başlığında sandım yahu:D

Orada da Hüseyin' in yapamadıklarını sıraladığımda hemen peşine Gerrard ya da Zidane gibi örnekler gelirdi..

Biraz kendinizi aşın yahu. hep aynı işe yaramaz ve sonradan da kendinizi komik duruma düşürücü taktiklerden bıkmadınız mı hala?

Semih ve hele hele Tekke' nin o sözünü ettiğim özelliklere sahip olmadığını ciddi ciddi savunuyorsan sen takıl kafana göre..

Ben seni artık hiç rahatsız etmem bile:))

Dolayısıyla Gökhan Ünal'a bunları yapamaz edemez bunlar olmaz demek yanlış olur.

Gökhan Kayseri' de n eyse burada da o..

Tek fark Kayseri' ye karşı fazla kapanmayan takımlara karşı daha çok pozisyon buluyordu o kadar..

Bu modelin siyah versiyonu Agustin de Ankara' da leblebi gibi atıyordu ama buraya gelince tıpkı Gökhan gibi kösülüvermişti:)

Neyse Serdar, selametle;)

Muhammet
08.04.2009, 14:03
Semih'i bilmem ama Tekke'nin top sürebilme özelliği vardı. İyi de yapardı bu işi. Ayıp olur aksini söylemek.

Mehmet Fırat
08.04.2009, 14:07
Semih'i bilmem ama Tekke'nin top sürebilme özelliği vardı. İyi de yapardı bu işi. Ayıp olur aksini söylemek.

Valla Semih de topu ayağında iyi tutuyor, boş alanları iyi görüp oralara isabetli pas atabiliyor. :)

FB Semih'i iyi değerlendiremiyor. Bizde olsa belki gol kralı olmazdı ama biz lider olurduk. :o

Muhammet
08.04.2009, 14:09
Semih çok beğendiğim bir oyuncudur zaten Mehmet. Formde olduğu zaman herhangi bir takıma çok şeyler katabilir. :)

Serdær
08.04.2009, 14:11
Ahahahaha:)))

Kendimi bir an için Hüseyin başlığında sandım yahu:D

Orada da Hüseyin' in yapamadıklarını sıraladığımda hemen peşine Gerrard ya da Zidane gibi örnekler gelirdi..

Biraz kendinizi aşın yahu. hep aynı işe yaramaz ve sonradan da kendinizi komik duruma düşürücü taktiklerden bıkmadınız mı hala?

Semih ve hele hele Tekke' nin o sözünü ettiğim özelliklere sahip olmadığını ciddi ciddi savunuyorsan sen takıl kafana göre..

Ben seni artık hiç rahatsız etmem bile:))

Soner Abi,

Peki o zaman şöyle söyleyeyim.

Gökdeniz,Arda gibi dikine gidebilmesi istiyorsan bence çok fazla şey istiyorsun demektir.

Bak bu sefer Türk oyuncularla kıyasladım.

Şimdi bunlara şöyle bir şey söylersin Mevkileri aynı oyuncular değil ki neye göre kıyaslıyorsun.

Eee senin söylemiş olduğun forvetlerde bunları yapabiliyor mu :)

Tek fark Kayseri' ye karşı fazla kapanmayan takımlara karşı daha çok pozisyon buluyordu o kadar..

Bu modelin siyah versiyonu Agustin de Ankara' da leblebi gibi atıyordu ama buraya gelince tıpkı Gökhan gibi kösülüvermişti:)

Neyse Serdar, selametle;)

Bu söylemide hiç anlamam yahu.

Yok Kayseri'ye kapanmayan takımlarmış mış falan filan.

Ee o zaman şimdi Dikine gidebilen Cangele veya Agahowa neden gol atamıyor.

Bunun dışında şuanda Taner Gülleri,Mehmet Yıldız dışında çok gol atabilen bir oyuncu varmıdır.

Senin anlayışına göre Anadolu takımlarındaki tüm forvetlerin 15-20 gol üzerine çıkması gerekiyor.

Serdær
08.04.2009, 14:12
Valla Semih de topu ayağında iyi tutuyor, boş alanları iyi görüp oralara isabetli pas atabiliyor. :)

FB Semih'i iyi değerlendiremiyor. Bizde olsa belki gol kralı olmazdı ama biz lider olurduk. :o

Semih ileride top tutup pas dağıtabilen bir oyuncu doğrudur.

Fakat Semih dripling yapıp adam geçebiliyor demek komik olur.

Mehmet Fırat
08.04.2009, 14:16
Fakat Semih dripling yapıp adam geçebiliyor demek komik olur.

Demediğime göre problem yok. :D

Gökhan'a gelirsek, ben Gökhan'ın bu olduğunu düşünmüyorum. Ama kafasında birşeyler var muhakkak, konsantre olamıyor maçlara.

Umut ya da o farketmez, bir maçta birisi yedek kalsın. En azından 2 gol kaçıran forvet yerine tek gol kaçıran forvet ile oynarız ki güzel olur bu. :)

Serdær
08.04.2009, 14:22
Gökhan,

Dün akşam Adebayor'un atmış olduğu gole benzer gol seninde atmanı istesem çok fazla şey mi istemiş oluyorum :D

Video : http://www.goalsarena.com/video/champions-league/07-04-2009-villarreal-arsenal-champions-league_en.html

Colakoglu
08.04.2009, 14:25
Bir futbolcunun basarisi icin sadece yetenek yeterli degil malesef,gökhan kuskusuz yetenekli bir golcü ama kesin bir sorunu var,motivasyonunu kaybetmis gibi,bi sikintisimi var bilinmez ama gitgide kötüye gidiyo,sezon basindan beri kendi kendime soruyorum acaba umutlan birbirine isinamadilarmi yoksa,eger öyleyse bu bence önemli bi faktör ve ikisinede yansiyabilir bu durum,bunu teshis etmekde ersun hocanin görevi,mesela gökhan tek forvet oynatilabilir,bütün bunlar dedigim gibi ersunun isi..

Great White
08.04.2009, 14:29
Daha önce de yazmıştım bir yerlere:)

Bu adamı al orta sahaya koy..

Al sana Hüseyin..

Hüseyin' i al forvete koy..

Al sana Gökhan..

Hatta ayağa pas konusunda Hüseyin' in daha fazla artısı olduğunu bile söyleyebilirim rahatlıkla:))

Bunun artı yöndeki tek farkı da durduğu yerden şut atıyor olmasından ibaret işte..

"Ya tutarsa" hesaabı;)

Gökhan KAN
08.04.2009, 14:32
Daha önce de yazmıştım bir yerlere:)

Bu adamı al orta sahaya koy..

Al sana Hüseyin..

Hüseyin' i al forvete koy..

Al sana Gökhan..

Hatta ayağa pas konusunda Hüseyin' in daha fazla artısı olduğunu bile söyleyebilirim rahatlıkla:))

Bunun artı yöndeki tek farkı da durduğu yerden şut atıyor olmasından ibaret işte..

"Ya tutarsa" hesaabı;)
İşe budur katılıyorum Soner Abime...

Gökhan KAN
08.04.2009, 14:35
Gökhan,

Dün akşam Adebayor'un atmış olduğu gole benzer gol seninde atmanı istesem çok fazla şey mi istemiş oluyorum :D

Video : http://www.goalsarena.com/video/champions-league/07-04-2009-villarreal-arsenal-champions-league_en.html
Gökhan o golü atsın Arsenal Adebayoru kovar Gökhanı alırdı....

Great White
08.04.2009, 14:35
Bir aralar Gökhan' ın inanılmaz derecede ağır ve hantal yapısını eleştirirken biraz da ironi yaparak "Bu adamla yüz metre yarışı yapsak beni ya çok az bir fark ile geçer ya da kafa kafaya finişe gireriz" demiştim:)

O zamanlar Mehmet Fatih bana çok içerlemiş ve fazlaca abarttığımı söylemişti..

Açıkçası şu aralar tam 4 kilo verdim ve koşu antrenmanlarına tekrardan da başladım..

İddiam daha da ciddi bir şekilde devam ediyor şimdi. Hatta belki geçebilirim bile:))

Serdær
08.04.2009, 14:41
Bir aralar Gökhan' ın inanılmaz derecede ağır ve hantal yapısını eleştirirken biraz da ironi yaparak "Bu adamla yüz metre yarışı yapsak beni ya çok az bir fark ile geçer ya da kafa kafaya finişe gireriz" demiştim:)

O zamanlar Mehmet Fatih bana çok içerlemiş ve fazlaca abarttığımı söylemişti..

Açıkçası şu aralar tam 4 kilo verdim ve koşu antrenmanlarına tekrardan da başladım..

İddiam daha da ciddi bir şekilde devam ediyor şimdi. Hatta belki geçebilirim bile:))

Pes doğrusu.

Sen yıllarca futbol oyna.

Üst düzey maçlarda goller at.

Türkiye liginde gol kralı olup 60-70 üzerinde toplamda gol at.

Koşarak onu geçerim.

Pes gerçekten pes.

Great White
08.04.2009, 14:50
5 metre de avans mı versem acaba:)

Ömer SEVİNÇ
08.04.2009, 14:50
100 metrede mümkün de 200 metrede sana şans vermiyorum Soner abi:)

Great White
08.04.2009, 14:52
100 metrede mümkün de 200 metrede sana şans vermiyorum Soner abi:)

O kadar da keriz değilim be Ömer:)))

Şaka bir yana keşke futbolcular arasında koşu yarışmaları falan yapılsa arada..

Ne keyifli olurdu bee :rolleyes:

Yattara ile Serkan iyi kapışırlardı kesin:)

Muhammet
08.04.2009, 14:57
Serkan geçer bence. :p

otuken55
08.04.2009, 14:58
gökhan'ın uzun mesafede ligdeki en hızlı forvetlerden olduğunu düşünüyorum,fakat bir serilik sorunu var.Abartıldığı kadar yavaş değil

Great White
08.04.2009, 15:00
Serkan geçer bence. :p

Yattara desen şaşardım zaten:))

Muhammet
08.04.2009, 15:03
Ahahahha :)

Eski hızında gücünde değil Yattara Soner Abi. Başa baş giderler tabi de, Serkan favorimdir bu konuda. :D

b_m_61
08.04.2009, 15:06
Gökhan'a Umut'tan daha çok kızıyorum çünkü Umut'un yapabilicekleri belli ve çoğu maçta maçta iyi niyetle çabalıyor ama Gökhan'da tam bir laubalilik var.Halı saha maçındaymış gibi hareket ediyor bence ceza kesilmeli Gökhan'a.(Umut, Selçuk, Yattara'ya da ceza kesilmeliydi, geç bile kalındı)

Gökhan KAN
08.04.2009, 15:10
Alanzinho hepsini geçer geçerken kimse görmez Finish te görürler ancak...

sifuni
08.04.2009, 15:14
hiz konusunda Alanzinhoyu herhalde kimse gecemz adam birden hizlaniyor 0-100 5 saniyede yapan arabalar gibi :D

türkiyem61
08.04.2009, 16:09
ts 34 gol atmis ligde..17 golün arkasinda gökhan ünal var..ilk senesi icin hic de fena performans sergilemiyor gökhan arkadaslar.. seneye daha iyi olacaktir

Lancet_61
08.04.2009, 16:09

zaten bizde zorla 1-2 pozisyon buluyo...her maç da bulamıyor hatta..onlar da gerçekten çok zor pozisyonlar!!!

gökhan her maç 3-4 tane--çok net bunlar genelde 6 pas üzeri oluyor--pozisyon buluyor..daha ne bulacak..kayseride ne buluyordu acaba?gol çizgisine mi indiriyodu m.topuz topu

BALKAN 06
08.04.2009, 16:15
hem ayrıca Umut iyi koşuyor da ne oluyor,100 m-200 m geyikleri hava civa
golcü dediğin golünü atsın yeter sanki Tekke çok iyi koşardı
Gökhan bu ligin en klas golcüsüdür nokta;)

Great White
08.04.2009, 16:21
Gökhan da tıpkı Zafer Biryol, Agustine, Taner, Veysel ve hatta Guiza gibi küçük takımların büyük golcüsüdür..

Sıradan Anadolu takımlarında oynarken karşısında kapanan bir defans olmadığından, tam aksine sürekli atağa çıkan bir defans yapısı bulduğundan dolayı tabii ki çok daha rahat pozisyona giriyorlar bu tip adamlar..

Ama büyük bir takıma geldiğinde kapanan ve sıkı markaj ile oynayan rakiplere karşı da tıpkı Gökhan örneğindeki gibi kösülüp kalıyorlar:)

Ayağında topu hiç değilse 2 saniye süreyle tutabilecek yeteneği olsa gene bu denli etkisiz kalmazdı ama maalesef dripling, hız, hava hakimiyeti ve top tekniği gibi yetersizliklerinin yanında topu ileride tutabilme ve saklayabilme özelliği de tek kelimeyle koca bir sıfır..

Emirhan Makul
08.04.2009, 16:22
Soner Abi Isaac'Da Aynı Tür futbolcu değil mi oda Anlattıklarına uyuyor !

Great White
08.04.2009, 16:23
Soner Abi Isaac'Da Aynı Tür futbolcu değil mi oda Anlattıklarına uyuyor !

Aynı tür derken:confused:

Fatih Tekke mi yoksa Gökhan tipinde mi?

Malum, arada dağlar kadar fark var da:)

Lancet_61
08.04.2009, 16:29
Gökhan da tıpkı Zafer Biryol, Agustine, Taner, Veysel ve hatta Guiza gibi küçük takımların büyük golcüsüdür..

Sıradan Anadolu takımlarında oynarken karşısında kapanan bir defans olmadığından, tam aksine sürekli atağa çıkan bir defans yapısı bulduğundan dolayı tabii ki çok daha rahat pozisyona giriyorlar bu tip adamlar..

Ama büyük bir takıma geldiğinde kapanan ve sıkı markaj ile oynayan rakiplere karşı da tıpkı Gökhan örneğindeki gibi kösülüp kalıyorlar:)

Ayağında topu hiç değilse 2 saniye süreyle tutabilecek yeteneği olsa gene bu denli etkisiz kalmazdı ama maalesef dripling, hız, hava hakimiyeti ve top tekniği gibi yetersizliklerinin yanında topu ileride tutabilme ve saklayabilme özelliği de tek kelimeyle koca bir sıfır..

aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz...gökhan küçük takımların büyük golcüsüdür demişsin tamam eyvallah..ama kayseride rahat pozisyon buluyordu burda bulamıyor yorumunu yapmak için maçları izlememek lazım..heralde izlemiyorsunuz...

Gökhan KAN
08.04.2009, 16:29

Soner Abi bu söylediklerine bişey daha ekleyeyim...Küçük takımlarda yoğun taraftar ve camia baskısıda olmadığı için Gökhan rahat gol vuruşları yapıyordu...

Emirhan Makul
08.04.2009, 16:35
Aynı tür derken:confused:

Fatih Tekke mi yoksa Gökhan tipinde mi?

Malum, arada dağlar kadar fark var da:)

Yok şu oyuncu katagorisine;

Bence Isaac'de böyle bir oyuncu...

Great White
08.04.2009, 16:36
Soner Abi bu söylediklerine bişey daha ekleyeyim...Küçük takımlarda yoğun taraftar ve camia baskısıda olmadığı için Gökhan rahat gol vuruşları yapıyordu...

Tabii ki onun da etkisi var..

Büyük oyuncu ile küçük oyuncu farklarından biri de bu zaten;)

Emirhan..

Açıkçası Gökhan' ın ilk gelişinde bir balon olduğunu yazmıştım zaten ama Isaac beni şaşırttı maalesef..

En azından yaşça Gökhan' dan çok daha genç olduğundan dolayı ileride bir gelişim geçirebileceğini düşünmüştüm ama şu an dek pek de bir ışık alamadım, yalan yok:S

Lakin gene de tam anlamıyla emin olabilmek için Gökhan' a katlanılan onca maçın hiç değilse birkaç tanesini de ona ayırarak karar vermek lazım;)

Samet Yildirim
08.04.2009, 18:08
Mac icerisinde daha faydali gördüm fakat inanilmaz pozisyonlar kacirdi yine...

Mustafa Ayazoğlu
08.04.2009, 23:19
http://img15.imageshack.us/img15/4813/tsdeger.jpg

Şu tablodan 10 gol nasıl çıkartırsın Gökhan !

Süleyman50
09.04.2009, 10:37
çok büyük hayal kırıklığı yaşattın bu taraftara gökhan, şampiyonluğun kaçmasındaki en büyük pay sen ve umutun...

M.S.SOFU
09.04.2009, 10:54

Şu tablodan 10 gol nasıl çıkartırsın Gökhan !
demek ki kaleciler gökhan topa vurunca azıyo....

murat
09.04.2009, 11:00

Kesinlikle katilmiyorum, Gokhan pozisyona girmezse sana katilirdim ama bugun biraz beceri/sans olsa 15 golden fazla atardi. Gokhanin yanina Fatih veya Ersen gibi bir futbolcu lazim. Ozaman daha etkili olacaktir.

Great White
09.04.2009, 11:56
Geçen sezonlarda gene bu sayfalarda senede ortalama 20 gol ile oynayan Umut' u acımasızca eleştirmek için kullanılan "O kadar pozisyona giriyor ama çoğunu kaçırıyor" teranesi bu sefer garip bir şekilde Gökhan' ı savunmak amacıyla kullanılmaya başlanmış anlaşılan:))

TheCrow
09.04.2009, 12:35
Dünkü gazetelerin birinde enteresan bir istatistiki bilgi vardı.Ligin en çok şut çeken takımı TRabzonspor ve en çok isabetli şut çeken futbolcusu Gökhan Ünal'mış !..

Onur Civelek61
09.04.2009, 12:44
Beceriksiz desem ne faydası var...
Bu kadar kötü oyunla bu kadar ıslıklamaya karşı bu adam daha gol atamaz.
Futbolda moral,motivasyon çok önemlidir.Destek vereceğiz.Başka çıkarı yok...

OLCAY ÇAKIR
09.04.2009, 12:45
Gökhan iyi bir oyuncu.
Kesinlikle iyi.

Alırkende,satarkende iyi.

Great White
09.04.2009, 12:49
Kalecinin üzerine vurulan bütün şutlar isabetlidir..

Hem de tam isabet:))

İHSAN
09.04.2009, 12:50
Hakkını vermek lazım; isabet oranı yüksek. Her şutunu kaleciye nişanlama konusunda son derece usta.

Basit bir mukayese yapalım şimdi: şampiyon olan takımların forvetlerine bir bakın ya da bizim şampiyon olduğunuz yahut çok yaklaştığımız dönemlere...Yakın zamanda şampiyonluğa çok yaklaştığımızda hatırlayalım forvet oyuncumuz Fatih Tekkeydi. Başka bir örnek; fb ya da gs şampiyon oldu(ruldu)ğu zamanlarda muhakkak iyi bir forvete sahiplerdi...

Bu istatistiki veriler geneli ifade ediyor şüphesiz. Ancak buradan aynı şekilde genel bir sonuç çıkarılabilir; bu forvetlerle şampiyonluk zor. Olursak da bu, ortasahanın 2 kişilik oynamasıyla mümkün olur.

ugurTS1989
09.04.2009, 13:04
seneye bu adamı ruslara felan kakalayabılsek..........:rolleyes:

Emre Okutan
09.04.2009, 13:09
Sene başı alındı haberini duyunca cok sevinmiştim,ama gel görki boşuna sevinmişim. İnş.hacettepe macıylan cıkışa başlar.

Tunga
09.04.2009, 13:19
Aslında Obama ya da benzer devlet başkanı ve ünlülerin yaptığı gibi yapmak lazım. Gökhan'a çok benzer bir dublör bulup onu saha kenarına gönderelim. Ardından da saçları sıfıra vurulmuş Gökhan'ı sahaya sürelim.

Belki biz dublör Gökhan'ı yemeye çalışıp dururken, sahada daha az stresle kalarak rahat oynayabilir.

Hatta dublörle anlaşalım ve yüzüne tükürmek de serbest olsun ki, Trabzonsporlular iyi bir deşarj olsunlar. Bu çocuğu da bir rahat bırakalım.

Aşağılayarak bahsettiğiniz adam, hem takımın en çok gol atan oyuncusu, hem de her şey bir tarafa en pahalı oyuncusu. Biz sövdükçe de değer kazanmıyor.

Taraftarın sabit fikirliliğine ve fevri tepkilerine anlam veremiyorum. Gömmüşüz kafaları yağmur yağıyor, haberimiz yok.

Serdær
09.04.2009, 13:19
Gökhan Ünal Türkiye'nin en iyi yerli forvet oyuncusudur..

mehmetali61_55
09.04.2009, 13:22
bu sezonda trabzonspor için messiden bile daha kıymetlidir elimizdki budur ve sahip çıkmak gerekir sezon bitsin kalır veya gider tartışılır ama sezon içi yapıcı olmada yarar var

turkish0061
09.04.2009, 13:27
Gokhancigim Artik Gool kacirmasan DIYORUM!!! Her hafta zehir ediyorsun Gunumuzu. sinirlenmekten Ve sac bas yolmaktan Biktim Yaww. Maclarin tadi Kalmadi Artik.
Kendine Gel oglum, O kadar taraftara Yazik degilmi ? maclari Televiziondan Izledigim zaman Cogu taraftarlara bakiyorum, acayip sinirli, SINIRDEN cikirdek Citliyorlar, SAnki Sahaya Inecek ve FUtbolculari deker deker Dovecek Gibi, Aman derim dikat edin! Ve hacete macini farkla ALin...

Ömer SEVİNÇ
09.04.2009, 13:28
Gökhan Ünal Türkiye'nin en iyi yerli forvet oyuncusudur..

Tamam oldu Serdar:)

Hatta Balkanlar'ı da işin içine katabiliriz.

Yahu Umut'un Ankaragücü'nde attığı golleri koysam Zidane sanılır ama Trabzon'da gösteremiyor bunları işte. Gökhan'ın Kayseri'deki hali hiç önemli değil. Göz var nizam var yahu. Aynı maçı izliyoruz hepimiz. "Trabzonspor'daki" Gökhan'da en iyi yerli forvet olacak ne özellik görüyorsunuz merak ediyorum vallahi.

Great White
09.04.2009, 13:33
Evet yahu kayıtsız şartsız düşünmeden hep beraber destek(!) olalım ki bundan sonraki 5 sezonumuzu daha ona emanet edelim:)

Nedense şu göz yaşartan destek manzumelerini bir kere olsun Yattara başlığında göremiyoruz;)

Serdær
09.04.2009, 13:59

Yahu Umut'un Ankaragücü'nde attığı golleri koysam Zidane sanılır ama Trabzon'da gösteremiyor bunları işte. Gökhan'ın Kayseri'deki hali hiç önemli değil. Göz var nizam var yahu. Aynı maçı izliyoruz hepimiz. "Trabzonspor'daki" Gökhan'da en iyi yerli forvet olacak ne özellik görüyorsunuz merak ediyorum vallahi.

Gökhan Ünal daha önce sergilemiş olduğu performans benim için yeterlidir.

Daha bir kaç sezon önce bütün kulüplerin peşinden koştuğu Türkiye'de Kral olarak çağırılan Gökhan Ünal bu denli yerden yere vurulması çok acımasız.

Açıkçası Gökhan Ünal'ın şuanki durumuna ben fizik kondisyon olarak yetersizliğine bağlıyorum.

Rıdvan Dilmen şöyle bir cümle kullanmıştı : Futbolcu kafasında bir şeyi yapmak ister ama vucudunu kondisyonu fiziği buna yapmasına izin vermez dedi.

Dolayısıyla Gökhan Ünal'da ben fizik,kondisyon mental olarak bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Not : Kendisine de bakmıyor olabilir.

Erdem Keser
09.04.2009, 14:47
-O boyuna rağmen tek bir tane kafa topunu indirmeyi bırakın , zamanında çıkmayı beceremeyen ,
-Ayağına gelen topu tek bir seferde stop etme becerisinden mahrum , 2 saniyeden fazla tutma yeteneğine sahip olmayan ,
-Maç içerisinde bir kez bile rakibini dikine geçemeyen ,
-Ayağından çıkan üç topun ikisini rakibine hediye eden bir oyuncunun şut istatistiğiyle övünülüyorsa vah bizim hallerimize.

"Bu adam Fatih'ten bile iyi" söylemlerini hatırlıyorumda , gülüyorum:)

Egemen Yılmaz
09.04.2009, 14:58
Kanserojen madde. Halk sağlığı için tehlike arz ettiğini düşünüyorum.

İHSAN
09.04.2009, 19:11
Tunga abıye bır yönüyle katilmam mümkün; sanirim kendisi takimin en pahali oyuncusu olmasi ve onunla sezonu tamamlamak zorunda oldmamız dolayısıyla gökhana sabretmemız gerektığı, hıç olmazsa ondan kurtulana kadar olan değerını yıtırmemesını ve en kötü ıhtımalle zarar etmeden satabılmemız gerektığını söyleyebılırz.

Az kaldı, kurtulana değin dişinizi sıkın. Takım ıçın yanı...

ApoCaN28
09.04.2009, 19:18
Dediğim gibi bizimle olduğu sürece desteğim sürer ama sene sonu kalması taraftarı değilim...

Umarım yedirir bu lafları bize...(bana)...

karatasof
09.04.2009, 19:21
Tek forvete dönülmesi halinde eldeki malzemenin iyisi olarak değerlendirilmeli.Ruh ikizi olana göre ( Umut ) en azından pozisyona girebiliyor,diğerinin onu yaptığıda yok.

TSercaN
09.04.2009, 19:25

Kardesim sen Umut un Ankaragucundeki attigi gollere deginiyorsun ve ona destek cikiyorsun. Ama Gokhan Unal a gelince Kayserideki hali hic onemli degil diyorsun ve Goz var nizam var diyorsun.

Biz Umut Bulut un oynadigi maclari degisik maclar olarak mi izledik ozaman?

Yorumun cok tuhafima gitti. Umut cok iyi bir performans sergilemis olsa bizim maclarda ozaman hak verirdim sana ama o da yok. Onun icin Ayni maci izliyoruz hepimiz lafi cok dogru ama gerisi yanlis.

Mustafa Calik
09.04.2009, 20:13
Seneye insallah Gökhan'in yanina bir forvet alinir, Umut'lan olmiyor bu is. Isaac büyük ihtimal gidecek ( satilmaz insallah yani kiralik olarak verilsin )

Kazım Uzunboy
09.04.2009, 20:43
Bugün Ankara' da takımımıza güzel bir karşılama yaptığımıza inanıyorum..

Gökhan' ın morali gerçekten çok bozuktu. Şimdi Gökhan' ı yuhalayıp moralini daha da fazla bozmaktansa, otobüse binerken omzuna dokunup ; Sıkma canını Gökhan abi demeyi daha doğru buldum açıkcası..

Ömer SEVİNÇ
09.04.2009, 20:48
Kardesim sen Umut un Ankaragucundeki attigi gollere deginiyorsun ve ona destek cikiyorsun. Ama Gokhan Unal a gelince Kayserideki hali hic onemli degil diyorsun ve Goz var nizam var diyorsun.

Biz Umut Bulut un oynadigi maclari degisik maclar olarak mi izledik ozaman?

Yorumun cok tuhafima gitti. Umut cok iyi bir performans sergilemis olsa bizim maclarda ozaman hak verirdim sana ama o da yok. Onun icin Ayni maci izliyoruz hepimiz lafi cok dogru ama gerisi yanlis.

Umut'a destek çıkmıyorum ki orada. İyi oku yorumumu:)

Umut da Ankaragücü'nde iyi oynuyordu ama bu önemli değil sonuçta Trabzonspor'da bu performansını gösteremedi.

Gökhan Kayseri'de çok iyiydi demek bir anlam ifade etmiyor bence.

TSKara61
09.04.2009, 21:21
Bu hafta da gol kaciracak merak etmeyin. Forvet gol kacirir. Bu normaldir.

Bu hafta GOL AT Gokhan. Lutfen.

oguzhann
09.04.2009, 21:23
gol kaçırmasına sözümüz yok çok gol kaçırmasına lafımız var.forvet pek tabi gol kaçırır ama bu 3-4-5 net pozisyon gibi astronomik rakamlara çıkarsa tepki görür!

TSKara61
09.04.2009, 21:29
Ben aslinda kimsenin cok ya da az gol kacirmasina kizacagimizi sanmiyorum. Onemli olan takimin kazanmasi. Takim kazandikca bu seyleri unutuyoruz. Takim kotu olunca suc atacak birileri ariyoruz, ve bu kimimiz icin teknik direktor, kimimiz icin forvetler, kimimiz icin selcuk, vs oluyor.

Gokhan ilk yarida da cok gol kaciriyordu. Bu 5 gol kacirma orani yeni cikan bir sey degil sezon basindan beri devam eden bir oran. Ama o zamanlar takimimiz galip geliyordu, bazen Gokhan'in golleriylen, bazen asistleriylen, ve bazen de Gokhan'a ragmen. Haa evet o zaman da elestiriliyormuy du? Elbette. Ama hic bi zaman su an ki seviyeye yukselmedigi de gercek. Sıkıntı da bu. Bu seviyeden once tolere edilebilecek bir haldeydi ama simdi artik cigirindan cikti.

NuDGeRR
09.04.2009, 21:46
özel haayatında sorunlar varmıs :S mac boyunca rahat kaleye 1 mt kala sevgilisi aklına geliyo auta atıyo :s umutta aynı model oda malum karısından bosanıyormus sanırım :S

psikopat_hamsi
09.04.2009, 22:09
özel haayatında sorunlar varmıs :S mac boyunca rahat kaleye 1 mt kala sevgilisi aklına geliyo auta atıyo :s umutta aynı model oda malum karısından bosanıyormus sanırım :S

eğer böyle şeyler varsa ne kadar profesyonel olursa olsun form düşüklüğü olur. insan yaşamaktan zevk almaz hale geliyor valla. :S

Ömer SEVİNÇ
09.04.2009, 22:16

Umut daha yeni evlendi yahu:S

Ne boşanması?

Hüseyin İlkin
09.04.2009, 22:19
Ömer, bende öyle duymuştum. Kesinmidir bilmem. Ama böyle bir boşanma olayını duyduğuma eminim.. Hatta bir idman ziyareti sırasında geçmişti bunun muhabbeti sanırım..

OZDEN61
09.04.2009, 22:23
Bırakın şu gökhanın gönlünü alır gibi laflar etmeye. bu adam yüzünden bu kadar geriye düştük avantajımızı yitirdik. halaa gökhancım, iyisin atarsın...
geçin bunları...

Mustafa Ayazoğlu
09.04.2009, 22:31

Bu istatistikler şunu gösteriyor ki Gökhan Ünal'ın gol vuruşları iyi değil.. Birde şu var,
61. Oğuzhan Konyaspor kalecisi Trabzonspor maçından sonra 2 maçta toplam 5 gol yedi.

Gaziantepspor bize ne oynadı Galatasaray'a ne oynadı? Trabzonspor'a daha iyi oyun sergiliyorlar..

psikopat_hamsi
09.04.2009, 22:47

Bu istatistikler şunu gösteriyor ki Gökhan Ünal'ın gol vuruşları iyi değil.. Birde şu var,
61. Oğuzhan Konyaspor kalecisi Trabzonspor maçından sonra 2 maçta toplam 5 gol yedi.

Gaziantepspor bize ne oynadı Galatasaray'a ne oynadı? Trabzonspor'a daha iyi oyun sergiliyorlar..

çoğu kalecide olur bu olay bi maçta devleşir diğer maçta gelene geç der. ilk yarıki antalya maçında ömer çatkıç bizden 3 yemişti ama bizden iki hafta önce galatasaray karşısında tek başına direnmiş ve 1 puanın mimarı olmuştu.
antep maçına gelince antep bizdeki gibi oynamasa da yine iyi bi performans sergiledi ama galatasarayın forveti gelen fırsatı değerlendirdi ve her zaman sonuca göre yorum yaptığımız için trabzonspor kötü galatasaray iyi oldu.

islam
09.04.2009, 23:07
gökhanı gol makinesi diye aldık adam çamaşır makinesi çıktı:)

Fatih Özkan
09.04.2009, 23:24
Ömrümden ömür yedi...
Kaçırdığı pozisyonlardan sadece 4'ünü atsaydı şu an kaçıncı olurduk ?

Muhammet
09.04.2009, 23:35
gökhanı gol makinesi diye aldık adam çamaşır makinesi çıktı:)

Ben bu sözü bir yerden hatırlıyorum. :)

Ömer SEVİNÇ
10.04.2009, 00:01
Ömer, bende öyle duymuştum. Kesinmidir bilmem. Ama böyle bir boşanma olayını duyduğuma eminim.. Hatta bir idman ziyareti sırasında geçmişti bunun muhabbeti sanırım..

Üzüldüm vallahi.

Bizler şurada dandik sevgilimizden ayrılınca hayata küsüyoruz, adam karısından ayrılıyor yahu. Yazık.

Formundaki düşüşün sebebi de bu olsa gerek..

Kazım Uzunboy
10.04.2009, 00:08
tebrikler kazim.sen ordamiydin?gökhan ünal cok mutsuz görünüyordu görüntülerde.

Evet abi, oradaydım.

Gökhan Ünal çok keyifsizdi. Otobüse binerken omzuna dokundum ve Sıkma canını Gökhan abi dedim.

Bunu belki söylemeyebilirdim, bende sinirliyim Gökhan Ünal'a ama yuhalamamın bir anlamı olmazdı. En azından olumlu birşeyler yapmaya çalıştık, elimizden geldiği kadarıyla.

Samet Yildirim
10.04.2009, 00:46
Ben bu sözü bir yerden hatırlıyorum. :)

Bu sözü fatih tekke kendisi icin demisti:)

efulimyoq61
10.04.2009, 00:48
bu adam ve umut bulut golcüyse ben trabzonsporu bırakacam bu kadar beceriksiz insanlar daha görmedim bunlar sırdan mahalle golcüleri ikisinin attığı golleri fatih tek başına attı bunlar derhal gitmesi lazım yoksa çok üzülecez

psikopat_hamsi
10.04.2009, 00:52

ben de mehmet ali yılmaz campbell için demişti diye hatırlıyorum :)

Samet Yildirim
10.04.2009, 00:53
ben de mehmet ali yılmaz campbell için demişti diye hatırlıyorum :)

Bilmiom ama ligtv de fatih tekke kendisi icin demistim...eger rekora fiyata bize bir oyuncu gelse ve gol atmasa "gol kral aldik ama camasir makinesi cikti " dmisti:)

psikopat_hamsi
10.04.2009, 00:53
bu adam ve umut bulut golcüyse ben trabzonsporu bırakacam bu kadar beceriksiz insanlar daha görmedim bunlar sırdan mahalle golcüleri ikisinin attığı golleri fatih tek başına attı bunlar derhal gitmesi lazım yoksa çok üzülecez

çok çabuk istanbul basınının gazına geliyoruz. bugün gazetelere bi göz attığın ortada :)

Hüseyin İlkin
10.04.2009, 00:54
Onları bilmem ama, bu sene bu lafın Güiza için dendiğini sık sık gördüm. Hatta kafasının üstüne ütü, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi resimleri koyuldu :)

Muhammet
10.04.2009, 00:57

Biliyorum canım, Ligtv'de programın birinde söylemişti. :)

TSKara61
10.04.2009, 02:18
çoğu kalecide olur bu olay bi maçta devleşir diğer maçta gelene geç der. ilk yarıki antalya maçında ömer çatkıç bizden 3 yemişti ama bizden iki hafta önce galatasaray karşısında tek başına direnmiş ve 1 puanın mimarı olmuştu.
antep maçına gelince antep bizdeki gibi oynamasa da yine iyi bi performans sergiledi ama galatasarayın forveti gelen fırsatı değerlendirdi ve her zaman sonuca göre yorum yaptığımız için trabzonspor kötü galatasaray iyi oldu.

Omer bizim macta da devlesmisti. Buldugumuz o 3 golu soke soke aldik. Hicbiri Omer'in hediyesi degildi.

psikopat_hamsi
10.04.2009, 04:02
Omer bizim macta da devlesmisti. Buldugumuz o 3 golu soke soke aldik. Hicbiri Omer'in hediyesi degildi.

haklısın renkdaş verdiğim örnek yanlış olmuş az önce bidaha izledim maçın özetini de gerçekten ömer yine devleşmiş. belki gökhanın attığı golü çıkarabilirdi ama gerçekten iyi oynamışız. futbolcular da taraftar da çok iyi iş çıkarmış. umarım şu hacettepe maçını alırız ve avni akerdeki maçta yine böyle bi atmosfer ve böyle bi futbol olur.

TSercaN
10.04.2009, 10:29
Umut'a destek çıkmıyorum ki orada. İyi oku yorumumu:)

Umut da Ankaragücü'nde iyi oynuyordu ama bu önemli değil sonuçta Trabzonspor'da bu performansını gösteremedi.

Gökhan Kayseri'de çok iyiydi demek bir anlam ifade etmiyor bence.

Yanlis okumusum :)

Neyse baristik ozaman :D

muribbi
10.04.2009, 17:38
gökhan ünal potansiyeli olan bir st. kayseride neredeyse girdiği her pozisyonu gole çevirip gol kralı olduğunu biiyoruz. o günlere elbet bir gün geri dönecek ve bir çok kişi kurduğu lafları yutmak zorunda kalacak. ama aynı şeyleri umut bulut için söylemek imkansız.

Travelair
10.04.2009, 21:26
Gökhan'ı hırslandırmak için bu sayfaya en son "Senden Trabzonspor'a forvet olmaz" demiştim. Umut'a da aynı mesajı yazdım. Bence ikinizin de kaliteli özellikleri var fakat artık tüm benliğinizle hedefe kilitlenmeniz lazım

Onur Şeref
10.04.2009, 21:54
Gördün mü elin Bobo'sunu nasıl taktı topu ağlara..

özçelik61
10.04.2009, 22:02
tirivirisin gokhan havandan başkası yalan

oguzhann
10.04.2009, 22:32
şu gökhan yarıştığımız çoğu ekibin golcülerinden iyi hatta şu haliyle bile daha çok gol attı bazılarından ama attığının 10 mislini kaçırdı.taraftarı kızdıran bu.her maç gol kaçırsın ama 1 tane de atsın bu taraftar hiç bir şey demez

mashal61
10.04.2009, 22:36
Bu adamdan ne kadar az zarar etsek o kadar iyi. Devre arası açıklamalarında ben artık seneye kendimi göstereceğim gibisinden konuşmasından belliydi zaten. Bu gidişle kendini Trabzonspor'da hiç gösteremeden kapı dışarı olacak. Ya da kendisinden iyi bir yedek olurdu. Bizim transfer döneminde orta sahadan sonra bir numaralı hedefimiz santrafor veya forvet falan değil, golcü olmalı.

şahinler61
10.04.2009, 22:39
sana ne desek boş gökhan kafana göre takıl...

Cafer Bulur
10.04.2009, 22:48
Yarinki macta golünü atacagina inaniyorum.Belki de 2 tane bile atabilir.

futbalski60
10.04.2009, 22:56
Gökhan'ın bu seneki performansına rağmen yetenekli bir golcü olduğuna inanıyorum ve ilerleyen zamanlarda Trabzonspor'a çok katkı sağlayacağını düşünüyorum.Kalan haftalarda üzerindeki baskıyı atarsa takıma katkı sağlayacaktır.

Y-DRMS
11.04.2009, 01:22
seney bellı olur ne olacagı bu seneden gectı artık ne kadar atarsa kardır arkadaslar

Egemen Yılmaz
11.04.2009, 01:31
Yarinki macta golünü atacagina inaniyorum.Belki de 2 tane bile atabilir.

Herhangi bir Trabzonspor forvetinin Hacettepe gibi bir takım karşısında 2 gol atacağını iddia ederken böyle bir kalıp kullanıyorsak o forvet, Trabzonspor' da oynamayı hak etmiyordur bana göre :)

M.S.SOFU
11.04.2009, 03:31
sana ne desek boş gökhan kafana göre takıl...
:alkış::alkış::alkış:

Hüdai Pervaneli
11.04.2009, 03:41
gökhan bu mactada gol atamassan kendine ikinci ligde takim bul

Emrah KabuL
11.04.2009, 04:43
Gökhan Ünal'ı bu hale getirenlerden biri TD Ersun Yanal , ikincisi de yanındaki partneri Umut Bulut'tur.

Erkin Ekşi
11.04.2009, 05:28
bakalim nolacak bu sefer:)

onur-ts
11.04.2009, 09:00
gökhan kaldı 8 hafta.bul artık kendini.at artık gollerini.kazandır bize bu 8 maçı...yeter bize çektirdiğin azaplar.biraz da mutlu et bizi...

Mesut
11.04.2009, 10:40
gökhan kaleci ile karşı karşıya gol atamıyor umut nasıl suclu oluyor anlamadım neyse 9 numaralı sahsiyet bu seneyi yediniz hadi bakıyım

Yunus Emre SEYHAN
11.04.2009, 11:13
Kalan 8 haftada 6 gol attığı taktirde taraftar herşeyi unutur. Kral Gökhan olur :)
Kalan maçlar çok önemli. Yoksa yazık olur, verdiğimiz paralara. Bir şekilde Gökhan'ı kazanmamız lazım.

ilhan
11.04.2009, 11:15
Umut'un ilk senesi geldi aklıma.
:)

İdris Toksoy
11.04.2009, 11:17
bu maçta ayağınla oyna :)

Miraç Atalay Çiftçi
11.04.2009, 11:31
Kendine gel, kredin tükeniyor...

oguzhann
11.04.2009, 11:40
isteksiz futbol is-te-mi-yo-ruz!

lizarazu
11.04.2009, 11:40
Gökhan Ünal'ı bu hale getirenlerden biri TD Ersun Yanal , ikincisi de yanındaki partneri Umut Bulut'tur.

Umut'un ne suçu var Gökhan'ın halinde. Umut'u bu hale getiren Gökhan desen anlarım. Vurdumduymazlığını Umut'a da aşıladı desen anların ama. Umut varken Gökhan'a sadece ceza sahasında bekleyip topa vurmak kalıyor.

oguzhann
11.04.2009, 11:48
umutsuz çok daha kötü oynuyoruz hücumda.gökhanın performansı otomatik olarak düşüyor.

Ömer SEVİNÇ
11.04.2009, 11:59
Umut'un ne suçu var Gökhan'ın halinde. Umut'u bu hale getiren Gökhan desen anlarım. Vurdumduymazlığını Umut'a da aşıladı desen anların ama. Umut varken Gökhan'a sadece ceza sahasında bekleyip topa vurmak kalıyor.

lizarazu hocam da bunu dediyse halin gerçekten yaş be Gökhan.

Hacettepe maçında bari at artık golünü. Bunu bari boş geçme..

Ali Tunahan Güllü
11.04.2009, 12:04
eğer bu maçtada gol atamazsan...

Ahmet Faruk
11.04.2009, 12:06
Gökhan bize gol atmayı bildiğini göster artık.
Darlandırma insanı ula :)

serdar61
11.04.2009, 12:25
gökhan hacettepeyi üçler bugün :/

ugurTS1989
11.04.2009, 12:33
tamam kardesım senden gol beklemıyoruz barı kalecıyle karsı karsıa pozısyonlarda kalecıye nısanlamada kendıne bos yere kufur ettırme

Mustafa Ayazoğlu
11.04.2009, 12:42
Pozisyona girer atmaz ise şaşırmyın yine!

Adem Erdoğan
11.04.2009, 12:43
Kalan 8 haftada 6 gol attığı taktirde taraftar herşeyi unutur. Kral Gökhan olur :)
Kalan maçlar çok önemli. Yoksa yazık olur, verdiğimiz paralara. Bir şekilde Gökhan'ı kazanmamız lazım.

Hiçbirşeyde olmaz.Sadece kendi adına sezonu kurtarmış olur.Atacakları atamadıklarını geri getirmeyecek çünkü.

İbrahim CİHAN
11.04.2009, 12:52
şampiyon olamazsak bana göre sorumlular forvet oyuncularımız.. bunların da başında gökhan..

Mira_61
11.04.2009, 12:57
şampiyon olamazsak bana göre sorumlular forvet oyuncularımız.. bunların da başında gökhan..
Aynı fikirdeyim.Gökhan bir ara kendini izlesin.Sene başından beri atamadıkları tek tek oturup izlesin.Sonrada iyice düşünsün bunların bize neye malolduğunu.Kendisine dair en ufak bir umudum yok.Kendine de biz de yazık ediyor.Farkında olarak yada olmayarak.

Serdær
11.04.2009, 13:16
Trabzonspor'un Ligde atmış olduğu 34 golün 17 sinde başrolde.

Erdem Keser
11.04.2009, 13:36
Trabzonspor'un altı pastan kaçırdığı bilmem kaç gol pozisyonununda başrolünde.

Muhammet
11.04.2009, 13:49
Pozisyona girer atmaz ise şaşırmyın yine!

Yine aynı yine aynı.

Ahlaki olarak ayıbın büyüğü bir kere senin yaptığın. Mide yoksa böyle olur tabi.

Neyse,
Gökhan'a maçta başarılar.

Hüseyin İlkin
11.04.2009, 18:01
Yedek başlıyor. Ersun hocanın yerinde ben olsam, bende Umut'u kesmektense Gökhan'ı keserdim. Doğru bir karar, bana göre.. Oyunun ilerleyen bölümlerinde girersen, başarılar.

Ömer SEVİNÇ
11.04.2009, 18:03
Çok doğru bir kararla yedek kulübesini boyladın Gökhan. Dikkat et kendine..

demirbilek
11.04.2009, 18:07
oyuna gene gökhanı sokmak zorunda kalacak.
gökhan gibi bir golcü az bulunur arkadaşlar.
göreceğiz.

melâl
11.04.2009, 18:08
gökhan yedekte

zaten mutluluktan ölmek üzereyim... tuzu biberi soya sosu oldu bu da :D

ersun hoca has bi karar vermiş :)

belki biraz izledikten sonra oyuna girmsi daha iyi olur gökhan için :D

Sadullah KAPICIOĞLU
11.04.2009, 18:21
gökhana inanlar inançları gereği teselli versin lütfen :D

Ömer SEVİNÇ
11.04.2009, 18:26
oyuna gene gökhanı sokmak zorunda kalacak.
gökhan gibi bir golcü az bulunur arkadaşlar.
göreceğiz.

Harbiden bu kadar yamuk adam çok az bulunuyor:)

Ancak nasıl bir şansımız varsa biz 2 tane birden bulmuşuz ve ikili olarak oynatıyoruz!

Erkin Ekşi
11.04.2009, 18:31
bence 65.dakka umutun kacridiklarindan bikar ersun yanal degistirir gokhan girer iki tane atar haftayada 2 forvete doneriz tekrar.

oulcan_ts
11.04.2009, 18:32
tek forvet mi çıkıcaz bilgisi olan var mı?

Sefa Murat Dokuz
11.04.2009, 21:16
Gökhan sen oynada kaçır arkadaş, ben rağzıyım sana.

Misina
11.04.2009, 21:18
Umarım kulube oturduğunda giydiğin formanın değerini anlamışsındır.

Ali Tunahan Güllü
11.04.2009, 21:20
umarım uyarıyı almışsındır???!!!!!!

Hüdai Pervaneli
11.04.2009, 21:21
Gökhan eski formuna dönecek

ÖmerFarukYılmaz
11.04.2009, 21:49
Gökhan'a destek olmak gerekiyor. Gökhan Ünal Türkiye'de en çok pozsiyona giren isim. Ben daha desteklendiğini görmedim. Oyuncuların morale ihtiyacı var. Kim verecek bu morali bize. Biz makina değiliz ve bu desteği yönetimden başka kimseden görmedik. Ersun Yanal

İnan hocam bende görmedim...Şu başlıkta benden başkasını görmedim...
Destek verdim diyen yalan söyler..
Hayır şunu anlamıyorum,bu adam ilk geldiği gün bile neler deniliyordu...Neden bu kadar önyargı,bir uyuzluk var bu adama karşı herkeste..Tamam performansı..O ayrı mesele..Onun haricinde giden bir tiksinç bir durum var ortada...

Yedeğe alınması çok doğru bir karardı.Tebrikler hocam..

Hüseyin İlkin
11.04.2009, 21:55
Belki Yattara kadar sevilmiyor, belki Alanzinho kadar ilgi odağı değil ama Avni Aker'de tribüne çağırılıyor, destek verilmeye çalışılıyor. Taraftar oyuncuları yuhluyor diyin, güzel tezahürat yapamıyor diyin. Ama yapılan iyi şeyleride söyleyin. Mesela altı pastan dağa taşa attığı top sonrası ikinci yarıya başlarken, sadece Gökhan Ünal'a tezahürat yapılmıştı o statta. Ses geldi mi bilmiyorum? Normal şartlarda gelmesi lazım. Maç başlangıçlarında, hepsi gruplar tarafından çağrılıyor.

Özge
11.04.2009, 21:55
Tek forvet oynanacaksa o kişi Gökhan olmalı.

oulcan_ts
11.04.2009, 21:56
tamam tribüne çağırılması filan güzel şeyler ama hak eden oynuyor ;)

Lancet_61
11.04.2009, 22:00
Belki Yattara kadar sevilmiyor, belki Alanzinho kadar ilgi odağı değil ama Avni Aker'de tribüne çağırılıyor, destek verilmeye çalışılıyor. Taraftar oyuncuları yuhluyor diyin, güzel tezahürat yapamıyor diyin. Ama yapılan iyi şeyleride söyleyin. Mesela altı pastan dağa taşa attığı top sonrası ikinci yarıya başlarken, sadece Gökhan Ünal'a tezahürat yapılmıştı o statta. Ses geldi mi bilmiyorum? Normal şartlarda gelmesi lazım. Maç başlangıçlarında, hepsi gruplar tarafından çağrılıyor.

bırak allahını seversen o maçta ben de ordaydım..kaçırdığı gol sonrası o kadar anormal bi tepki oldu ki stadda song ve hüseyin seyirciye ne yapıyorsunuz der gibilerinden işaretler yaptı..taraftar kendi sorumsuzluğunu düzeltmeye çalıştı orda gökhanı çağırarak..gökhana destek vermek için çağırmadı

Muhammet
11.04.2009, 22:01
Ersun hoca "Gökhan'a destek olunmalı" dedi.

Hüseyin İlkin
11.04.2009, 22:07
bırak allahını seversen o maçta ben de ordaydım..kaçırdığı gol sonrası o kadar anormal bi tepki oldu ki stadda song ve hüseyin seyirciye ne yapıyorsunuz der gibilerinden işaretler yaptı..taraftar kendi sorumsuzluğunu düzeltmeye çalıştı orda gökhanı çağırarak..gökhana destek vermek için çağırmadı

Öyle bir gol kaçırdı ki? Herhalde taraftardan gülmesini beklemiyordun. Belki aşırıya kaçanlar oldu ama azınlıktaydı öyle olanlar.

--------------------

Tamam taraftar Gökhan'ı desteklemiyor. Tek suçlu taraftar bu konudada. Bütün puan kayıplarında olduğu gibi ;)

pReN@_61
11.04.2009, 22:08
Gereken dersi almıştır tahminimce..

Cem Akyüz
11.04.2009, 22:12
Adamım sana son haftalarda kızdım ama umutu tek forvet gördükten sonra senin ölü halin umuttan daha iyi tek forvet oynayacaksak bu sen olacaksın

Ömer Faruk ula bende hep destek oldum Gökhan'a:)

Lancet_61
11.04.2009, 22:12
Öyle bir gol kaçırdı ki? Herhalde taraftardan gülmesini beklemiyordun. Belki aşırıya kaçanlar oldu ama azınlıktaydı öyle olanlar.

--------------------

Tamam taraftar Gökhan'ı desteklemiyor. Tek suçlu taraftar bu konudada. Bütün puan kayıplarında olduğu gibi ;)

maratonun %70i çok küçük bi azınlık gerçekten..o azınlık hep benim çevreme toplanmış heralde çünkü arkadaşımla ben kaldık sadece olduğumuz yerde çevremizdekiler kendini kaybetti arkadaşım o anda..bak sonunda yine taraftarı kendince aklamaya çalışıyorsun..maçı bi grupla mı izliyorsun acaba?merak ettim

Samet Yildirim
11.04.2009, 22:13
yakinda gökhan umutun yerine oynar

Hüseyin İlkin
11.04.2009, 22:19
maratonun %70i çok küçük bi azınlık gerçekten..o azınlık hep benim çevreme toplanmış heralde çünkü arkadaşımla ben kaldık sadece olduğumuz yerde çevremizdekiler kendini kaybetti arkadaşım o anda..bak sonunda yine taraftarı kendince aklamaya çalışıyorsun..maçı bi grupla mı izliyorsun acaba?merak ettim

Bende maraton'dayım, herhalde gruplarla ilgili sorduğun sorunun cevabını almışsındır şimdi.

Taraftarı eleştirdiğimizde oldu burada. Ama her şeyte suçlu onları yapmak. Bence yanlış. Mesela daha otuzuncu dakikada oyuncuyu yuhalamak yanlış. Ne kadar dolsalarda. Sahada bir şey oynanmadığını görselerde yanlış. Oyuncu çıkarken oyuncu ıslıklamak yanlış. Bunlar şimdi bir kenara. Yanlış yanlıştır, onlar dursun orada.

Gökhan ile ilgili, ben gerekli desteğin verildiğini düşünüyorum. Maç başlarında seyirci her futbolcu gibi onuda çağırdı. Gerekli yerlerde desteği verdi. % 70 olayına özelden devam edebiliriz, ikili tartışma olmasın. Mesela o yanındakiler neler yaptılar? Sen neler yaptın? Bunların cevaplarını özelden verirsen, sevinirim :)

magicyattara
11.04.2009, 22:37
Gökhan'a destek olmak gerekiyor. Gökhan Ünal Türkiye'de en çok pozsiyona giren isim. Ben daha desteklendiğini görmedim. Oyuncuların morale ihtiyacı var. Kim verecek bu morali bize. Biz makina değiliz ve bu desteği yönetimden başka kimseden görmedik. Ersun Yanal

İnan hocam bende görmedim...Şu başlıkta benden başkasını görmedim...
Destek verdim diyen yalan söyler..
Hayır şunu anlamıyorum,bu adam ilk geldiği gün bile neler deniliyordu...Neden bu kadar önyargı,bir uyuzluk var bu adama karşı herkeste..Tamam performansı..O ayrı mesele..Onun haricinde giden bir tiksinç bir durum var ortada...

Yedeğe alınması çok doğru bir karardı.Tebrikler hocam..

Gökhan'ın iyi futbolcu olduğu muhakkak.
Çok da desteklemişimdir ve takımın alternatifi olmayan tek ismi olduğunu yazmışımdır.
Attığı gollerden sonra,bu golleri atan futbolcular 10-15 milyon euroya alınıyor diye de yazmışımdır.

Ahmet Suat Samsun'dan Dobi Hasan'ı aldığımız zaman Tanju'yu da alalım diyenlere karşı çıkmıştı."Yaylada gezerken çok güzel bir çiçek görürsünüz,alıp şehirde evinizde yetiştirmek istersiniz ama o çiçek ya yaylada göründüğü gibi güzel olmaz ya da kurur" demiş ve Tanju'nun transferini istememişti.

Bugün aynı şeyleri Gökhan için söylemek mümkün.Ne yazık ki Gökhan çok iyi bir futbolcu olmasına rağmen bu şehrin çiçeği değil.

Hasan Ayvenli
11.04.2009, 22:39
haftaya umut yerine oyna. at gollerini de rahatla artık sen de biz de.

_SeRKaN_
11.04.2009, 22:39
Umut'un yerinde kesinlikle Gökhan oynamalıydı bugün en azından ayağında top tutabiliyor...

ApoCaN28
11.04.2009, 22:40
Dinlensin biraz belki iyi gelir...

mcpcpc
11.04.2009, 23:21
bugun maçı izlerken keşke klubeyi gösterse kamera ya dedim gökhan ın suratını görmek istiyorum dedim yedek kaldıgı için sinirlidir diye biraz güleyim dedim
ama tabiki yılların fanatiği babamdan cevap geldi
yüzü gayet normaldir kızım kimin umrunda ???

Mustafa Ayazoğlu
11.04.2009, 23:34
Gökhan Ünal yok takım 4 çeker :)

mashal61
11.04.2009, 23:36
Biraz aklın olsa gereken mesajı alıp vazgeçilmez oyuncu olursun. Ama zannetmiyorumki hırsa gelip kendine pay çıkartasın. Büyük ihtimalle içinden hocaya sitem etmişsindir. Ama bu takımda İsaac giriyor ve bir zamanların gol kralı Gökhan giremiyorsa buradan Gökhan'ın çıkaracağı dersler olmalıdır. Genel olarak taraftar Gökhan'ın oynamasını istemedi. Zaten son haftalardaki performansıyla Kayserispor'da bile yedek kalırdı. Bana öyle geliyorki bu adam iflah olmaz. İnş. yanılırım.

mcpcpc
11.04.2009, 23:40
ya ne diosun bunu kayseriye bedava versek almazlar geri valahi kanser olucaz bu adam yuzunden evet inş. yanılır gerçi artık yanılmak için bile geç..

Öztürk Adem
11.04.2009, 23:42
Bakalım degısıklık gorebılıcekmıyız haftaya :D

mcpcpc
11.04.2009, 23:43
görürüz bizim hoca yine bunu oynatır aşık ya gökhan a

Serhat
11.04.2009, 23:47
Dinlen gökhanım dinlen ...

Seviyoruz seni :)

Ömer SEVİNÇ
12.04.2009, 00:54
Yedek oturdu ya yıldız olmuş yine.

İlginç taraftarsınız vesselam..

ÖmerFarukYılmaz
12.04.2009, 00:58
Gökhan'ın iyi futbolcu olduğu muhakkak.
Çok da desteklemişimdir ve takımın alternatifi olmayan tek ismi olduğunu yazmışımdır.
Attığı gollerden sonra,bu golleri atan futbolcular 10-15 milyon euroya alınıyor diye de yazmışımdır.

Ahmet Suat Samsun'dan Dobi Hasan'ı aldığımız zaman Tanju'yu da alalım diyenlere karşı çıkmıştı."Yaylada gezerken çok güzel bir çiçek görürsünüz,alıp şehirde evinizde yetiştirmek istersiniz ama o çiçek ya yaylada göründüğü gibi güzel olmaz ya da kurur" demiş ve Tanju'nun transferini istememişti.

Bugün aynı şeyleri Gökhan için söylemek mümkün.Ne yazık ki Gökhan çok iyi bir futbolcu olmasına rağmen bu şehrin çiçeği değil.

Heh abi bunlara katılırım işte..Kesinlikle bu şehrin çiçeği değil..
Ama gidipte adamın kişiliğine varıpta,sırf ezmek için laf olsun torba dolsun destek ve eleştirilerine illet oluyorum..

Yiğit hakkını almalı...Ama sadece hakkını..

İdris Toksoy
12.04.2009, 00:59
haftaya da yedek bırakılsın,sivas maçında güzel bi patlama bekliyorum gökhandan.

leavemealone
12.04.2009, 01:04
2. yarida seni bekliyordum umutun yerine ama olmadi .
Haftaya insallah patlama yaparsin .

Selman
12.04.2009, 01:04
Yedek oturdu ya yıldız olmuş yine.

İlginç taraftarsınız vesselam..
Ömer, Umut cezalı olduğundan dolayı oynamazken yıldız yapıldığında da aynı cümleyi kurdun mu?:)

Yanlış anlama vallahi bilmediğimden soruyorum.

Kendi düşünceme gelirsem.Sezon sonu uygun bir fiyata satılır umarım.Bizim ilacımız olmadığı çok belli, tıpkı Umut gibi.

Ömer SEVİNÇ
12.04.2009, 01:15
Ömer, Umut cezalı olduğundan dolayı oynamazken yıldız yapıldığında da aynı cümleyi kurdun mu?:)

Yanlış anlama vallahi bilmediğimden soruyorum.

Kendi düşünceme gelirsem.Sezon sonu uygun bir fiyata satılır umarım.Bizim ilacımız olmadığı çok belli, tıpkı Umut gibi.

İyi bir laf mı dedin sen şimdi anlamadım ben:)

Vallahi şu yazılanlardan sonra düşünüyorum ki acaba Umut bir daha oynamasa mı? Ancak oynamadığı zaman sevenleri oluyor adamın.

Umut gözümüzde Adriano'laştı şimdi. Haftaya 1-2 gol kaçırırsa bütün laflar tam tersine döner. Buna da hazırlıklıyım açıkçası:)

;)...........

Selman
12.04.2009, 01:31
Umut takıma döndüğün o kadar belli oluyordu ki. Helal olsun, attığın gol için çok teşekkür ederim. Golle dönmen çok güzel.

Yalnız yine de sormadan duramayacağım kaleye 1 metreden dışarı atmayı nasıl başardın yahu?

Ben Umut'un oynamadığı maçlardan sonra size daha çok gülüyorum. Takımın top tutamayan, baskı kuramayan haline üzülüyorum ama size gülüyorum..

Bu takım şuanda 2. ise bunda en büyük pay Umut, Song ve Egemen'in kalbiymiş. Ben bugün bunu gördüm.

Bunlarda var ama daha eskiye gidemedim, ne kadar çok yazmışsın Umut başlığına:)Son 50 mesajından buldum bak, oynamadığı maçlar;)

Ömer SEVİNÇ
12.04.2009, 01:36
Bunlarda var ama daha eskiye gidemedim, ne kadar çok yazmışsın Umut başlığına:)Son 50 mesajından buldum bak, oynamadığı maçlar;)

E ben Umut'un takım için önemli bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Ne var ki bunda? Oynamasıyla alakası yok yani.

Umut bu hafta oynadı ve hala aynı düşüncedeyim.

Gökhan bu hafta oynamadı, hakkındaki düşüncem devam ediyor. Haftaya muhtemelen oynar, düşüncem yine aynı kalacak.

Benim lafım geçen hafta Gökhan'a sövüp bu hafta Gökhan'ı yıldız yapanlara;)

Harun-61
12.04.2009, 01:46
Ersun Hoca, mac sonunda Gökhan ile alakali ilginc aciklamalarda bulunmus.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=55086

M.S.SOFU
12.04.2009, 01:55
dk 80 deki pozisyonda hoca ofsaytı vermeseydi o golü yine atamazdın yine atamzdın...

umutun sayfasına taşındı :D....

Ömer SEVİNÇ
12.04.2009, 01:59
???

Oynamadan da mı gol kaçırıyor artık adam?

M.S.SOFU
12.04.2009, 02:06
???

Oynamadan da mı gol kaçırıyor artık adam?
umutun sayfaya alalım bunu :D....

Ömer SEVİNÇ
12.04.2009, 02:06
Hocam iyi misin? Bir yüzünü yıka sen:D

Gökhan yedekti, oyuna girmedi yahu.

Burak_52
12.04.2009, 09:45
haftaya görürsünüz gol atarsa (inşallah atar)
ya sevinmeyecek ya sus işareti falan yapacak vb.

lizarazu
12.04.2009, 12:09
Gökhan maçtan sonra Ersun hocanın senin için söylediklerini dinledim. Eğer ben futbolcu olsaydım, bana her zaman böylesine destek çıkan bir hocam olsaydı, takım için taraftar için olmasa bile sırf bu iyi iyetli adam için varımı yoğumu ortaya koyardım. Haftalarca kondisyonsuzdun oynattı, 2 metreden goller kaçırdın oynattı, yüksek top kaybıyla oynadın oynattı, en az 10 maçta tüm takımın emeğine yazık ettin oynattı ve şimdi diyor ki Gökhan iyi ve başarılı. Sana ne kadar güveniyor, senden hala ümitli kimse için oynama ama Ersun hoca için terinin son damlasına kadar savaş. Çünkü o sana bir babanın oğluna güvenmesinden daha fazla güveniyor.

İHSAN
12.04.2009, 12:58
Ben senin yedek olma ihtimalini sevdim, be Gökhan.

Zuhaha. ne güldüm ya. Bilinçaltımıza yerleşmiş artık, adam oynamasa da kaçırılan bir gol varsa kesin o kaçırmıştır sanıyoruz. Sözkonusu gökhansa, yüzlerce net pozisyonu atamama kabiliyeti olan bir oyuncu ise oynamadan bile gol kaçırabilir.:D

Gökhan, bunları okuma bence... Gerçekler acıdır azizim.

alper*
12.04.2009, 13:16
Hep yedek kal inşallah.

Samet Yildirim
12.04.2009, 13:49
Yakinda umutun yerine gecer..

sessizkral_1
12.04.2009, 14:03
Bence herşeye rağmen tek santrafor oynayacaksak bu umut değil Gökhan olmalı.

evrents
12.04.2009, 14:34
Bence herşeye rağmen tek santrafor oynayacaksak bu umut değil Gökhan olmalı.
Aynen katılıyorum

TS-Tiryaki
12.04.2009, 15:40
Yedek kaldigini duyunca o kadar sevindimki anlatamam. :D

Mustafa Calik
12.04.2009, 15:53
bence Gökhan Ünal ve Song sadece dinlendirildi, sanirim bu hafta Umut'un yerine Gökhan ve Giray'in yerine Song oynar.

Yavuz Hasan
12.04.2009, 18:40
hafta ya da umut kulubeye gökhan sahaya kulubenin tadına baksınlar sahanın kıymetini anlasınlar

Muhammed
12.04.2009, 18:49
Herşeye rağmen bu takımın forveti sen olmalısın. Sana Avni Aker'de küfür edenlerin ALLAH belasını versin.

Uğur Erdoğan
12.04.2009, 18:51
Herşeye rağmen bu takımın forveti sen olmalısın. Sana Avni Aker'de küfür edenlerin ALLAH belasını versin.

bela okumayalım.

Gökhan KAN
12.04.2009, 18:55
Gökhan ve Song efendi diğer yedekler devre arasında ısınırken ısınmaya tenenzzül bile etmediler....

alper*
12.04.2009, 18:57
Devre arasında yedekler ısınmadı.Sadece birbirlerine top atıp durdular :)
Tek bir hareket bile yoktu.Hatta bir ara Papy Hacettepe kale arkasina gidip bir şeyler yaptı.
O sıra o bölgede bir toplanma da oldu seyirciler falan.
(Bilen varsa yazabilir :))

Gökhan KAN
12.04.2009, 19:00
Tamam işte top attılar demişsin kendilerini oyuna hazırlamak değilmidir o...Bunu hemen hemen her takımın yedekleri yapar....

alper*
12.04.2009, 19:02
Konuyla pek alakası yok Gökhan Ünal başlığı neticede ama söylemem lazım o hareketleri görsen gülerdin.
Isınma falan değil.
Böyle mahallede çocuklar geçer ya biri yolun bir başına diğeri de diğer başına topu da birbirlerine atar dururlar öyle bir şey.
Hem Song sakat mıymış neymiş.

Ömer Kaya
12.04.2009, 19:04
gokhan biraz kesik yesin nerde oldugunun farkında değil

Cem Akyüz
13.04.2009, 03:22
hayde adamım gençler maçında at golünü

Vural Kuyumcu
13.04.2009, 03:49
gökhan sana inaniorum ve güveniorum hadi gökhan göster kendini genclere karsi gol bekliorum senden

onLy_61
13.04.2009, 04:04
qoKhan uNaL :)
kac kere sevindirdin bizi kac kere sac bas yoldurdun bi dusun ve bundan sonraki maclarda sana yakısanı yap...

onur-61
13.04.2009, 04:15
gökhan abi köpen olayimda bizi sampiyon yap
umudumu kesmedim senden
hadi gökhan abi sana yakisani yapda 31. mayis bize bayram olsun

adem73
13.04.2009, 05:06
gökhan abi köpen olayimda bizi sampiyon yap
umudumu kesmedim senden
hadi gökhan abi sana yakisani yapda 31. mayis bize bayram olsun
köpen nedir ki anlamadim:confused:

Ali İhsan
13.04.2009, 10:09
İkinci yarıdaki form düşüklüğümüzün en büyük sebebi Gökhan'ın beklentilerimizin çok altında oynamasıdır.

Ama yine de, bizim oyuncumuz olduğuna göre ve en önemli gol silahımız olduğuna göre bu maçta seyircimizin ona destek olması gerekiyor. Gökhan'ı seversiniz veya sevmezsiniz ama onun moralinin yükselmesinin faydası kendinden çok bize olur. Tabi destekten anlıyorsa!

worldmaster
13.04.2009, 10:30
Bence Gençler maçına da aynı 11 le başlanmalı, gerekirse Gökhan sonradan alınabilir.Hay Allah ım kendi söylediklerime şaşar oldum.Sanki oyuna golcü alıyoruz da ben de burda bahsediyorum.O da girip 2-3 tane de o kaçırır Umut gibi bu kadar basit...

LazAnisT
13.04.2009, 11:09
Gökhan ve Song efendi diğer yedekler devre arasında ısınırken ısınmaya tenenzzül bile etmediler....Galibiyet skorunu yakalamışız.Takım gol atıyor.Defanstada Giray iyi işler çıkarırken ben ısınmaları için bir sebep göremedim.:)

Zeki Akyol
13.04.2009, 11:29
Gökhan bu hafta ılk 11 de yerını alır bu haftada Umut klubenın tadına bakar :)
ama bu hafta Gökhan ın patlama yapacağını düşünüyorum..

no NAME
13.04.2009, 13:44
hangisi olduğunu bilmediğim bir rakibin başına bela olacaksın "dilerim bu sivas olur" bunu biliyorum. Bunun için sadece, "GÖKHAN ÜNAL'ın kendin olduğunu farketmen yeterli. Sana küfür edenlere gelince ;attığın her golü onlara :dansmuz: (armağan) edersin olur biter.
selam ve hürmetle.

Süleyman50
13.04.2009, 13:49
takımda en kızdığım futbolcuda olsa tek forvet oynanacaksa bu gökhan olmalı umut değil...

Cengiz Çubukcu
13.04.2009, 13:52
takımda en kızdığım futbolcuda olsa tek forvet oynanacaksa bu gökhan olmalı umut değil...

kesinlikle öyle, bu haftaki Hacettepe maçında iyice belli oldu bu....