PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

ccd6167
22.03.2009, 12:09
golün güzeldi tebrikler
bu sene ilk 3 golunde bencede

Mehmet Zeki
22.03.2009, 12:13
Hadi be Gokhan'im. Kendini Kayseride mi saniyorsun. Bu takimi sen sampiyonluga tasimalisin ama nerde. Simdi bir Fatih Tekke olsaydi.

Uluhan
22.03.2009, 13:26
İnşallah milli maçlarda döktürür ve piyasa yapar. Bu sezon bizde pek açılacağını sanmıyorum.

Mustafa Ayazoğlu
22.03.2009, 13:45
Terlemeyen forvet !

http://fanatik.ekolay.net/Galeri/Image/Photo/4055_20090321172214698_erol14.jpg

MuratJ
22.03.2009, 14:22
sezon sonu gelsede gitse su takımdan formaya bile hiç yakışmıyor

Mustafa Çolak
22.03.2009, 14:41
Gökhan Ünal Nike Milli Takım Videosu
http://inside.nike.com/blogs/nikefootball-tr_TR/2009/03/20/amans-z-ol-reklam-filmi

must61
22.03.2009, 14:42
Milli maçta oynarsa döktürür yine bi farklı oynuyor milli maçlarda

Sefa
22.03.2009, 15:05
Bu adamdan bize hayır gelmez maç seçiyor kafasına göre oynuyor Ersun Yanal bunu görmüyor(!)

Adam kafasına göre oynuyor ya olacak iş değil.

Sefa
22.03.2009, 15:08
Terlemeyen forvet !

Amansız, Rakibine Diz Çökmez.

Gökhan Ünal Nike Milli Takım Videosu
http://inside.nike.com/blogs/nikefootball-tr_TR/2009/03/20/amans-z-ol-reklam-filmi
Video'yu izledim Fatih Terim'in sözleri

Amansız Demek - İnatçı Demek, Sürekli Demek.
Amansız Demek – Gururuna Sarılmak Demek.
Amansız, Zamana Yenilmez.
Amansız, Acıyı Yener.
Amansız, Kendini Feda Eder.
Amansız Asla Pes Etmez.
Amansız Kanının Son Damlasına Kadar Savaşır.
Amansız Ol.

Gökhanda bu koyu olanların hangisi var :S

Alihan Ertürk
22.03.2009, 15:13
reklamlarda oynaya oynaya adam futbolu unuttu

Öztürk Adem
22.03.2009, 15:26
Daha cok cıleden cıkıcagız :(

Mustafa Calik
22.03.2009, 15:31
Topu alip cizgiye niye götürmiyor diyorsunuz, gol attiktan sonra Umut Bulut topun yanindaydi zaten o aldi topu götürdü orta sahaya.

Gökhan Ünal'i bir keren tek forvet olarak görmek istiyorum, bu iBB maci olmali. Arkasinda Yattara, Colman, Selcuk ve Alanzinho olmali. Hüseyini kesip Ceyhun yada Faty Papy oynamali, Hüseyin oynayinca Selcuk'a cok agir yük oliyor.

talibim
22.03.2009, 16:13
g.ü nün umursamaz ve lakayıt futbolu biz taraftarlardan ziyade sahadaki futbolcuları daha çok etkiliyor.onun bu hali takım arkadaşlarına saygısızlıktır.takım umurunda değil g.ü'nün.hatırlayın konya maçında gol yediğimizde forvetlerden birisi silva'ya bul gol yenmez gibi hareket yaptı.silvada hareketleriyle kaçırdıkları golleri hatırlattı.bu demek oluyor ki takımdakiler bile bunun samimiyetine inanmıyor.

smster.net
22.03.2009, 16:36
g.ü nün umursamaz ve lakayıt futbolu biz taraftarlardan ziyade sahadaki futbolcuları daha çok etkiliyor.onun bu hali takım arkadaşlarına saygısızlıktır.takım umurunda değil g.ü'nün.hatırlayın konya maçında gol yediğimizde forvetlerden birisi silva'ya bul gol yenmez gibi hareket yaptı.silvada hareketleriyle kaçırdıkları golleri hatırlattı.bu demek oluyor ki takımdakiler bile bunun samimiyetine inanmıyor.

Aynen katiliyorum. :alkış:

Dunku macta kimsenin fark etmedigi ilginc bir sey dha vardi. mac 2-0 olunca gokhan tazi gibi her topa kosmaya basladi; zaten penalti da taca cikan bir topa mermi gibi cikmasiyla kazandigi( o pozisyonda hep bir agizdan "Aaa gokhan kosabiliyormus" dedik) bir frikikten penalti geldi. Penalti gol oldu; beyfendi tekrar gezinmeye basladi.

Onumuzdeki sezon kaca satilirsa kardir; olmadi verin bon servisini eline yirtin sozlesmesini.

Uğur Ö.
22.03.2009, 16:43
dünkü maçta fomayı değiştirmeye gitse adam kabul ederdi adam terlememiştir bile

erik
22.03.2009, 16:52
dünkü maçta bence diğer maçlara nazaran iyi idi.Umut gönlümden ve gözümdfen çok düştü.

erolizmts
22.03.2009, 17:57
Yerini garanti gören bir futbolcu. Kendini fazla kasmıyor. Jeneriklik gol atma sevdası var adamda. Baros'un, Guiza'nın, Taner'in aynı pozisyonlarda vuruşlarına bakınca insan zaten yeterince çileden çıkabiliyor. Trabzonspor formasının ona bir şeyler ifade ettiğini düşünmüyorum. Nasıl olsa alacağı para garanti. Göndermeye kalksan yine cebine müthiş para koymak zorundasın. Çok rahat oynuyor. Adamın umurunda bile değil. Gol kaçırdığı pozisyonlarda yüz ifadesine bakınca bile yapmacık üzüntüsü belli oluyor. Umut'da onun kadar beceriksiz ama en azından "gol atmayı beceremedim bari rakip savunmaya pres yapıp çıkmalarını engelleyeyim" der gibi çabalıyor. Yani bu formayı sevmiyor Gökhan Ünal. O kadar büyük paraya alınması resmen yediğimiz kazıktı. Şimdi satmaya kalksan yarı fiyatına bile satamazsın. Allah'a duacayız artık. Atsın şu gollerinide bizi rezil etsin. Yazdığımız herşeyi yedirsin bize.

ibrahim
22.03.2009, 18:07
fatih tekkenin yerine düsünülen ve onun yerine oynayan adam
sagolsun klasini göstermeye devam ediyo
takimimizin umudu umudu
dokunmayin gökanima
tzss...

hamibasoglu
22.03.2009, 18:18
Şampiyonluğa oynayan bir takımın golcüsü olacak sıfatları taşımıyor Gökhan kardeş.
Gerçekci olmak gerekirse Gökhan + Umut , Fatih Tekke'nin tek bacağı etmez.
Sezon sonuna kadar Arkandayız,umarım kalan haftalarda utanırım bu yazdığım için.

ölümüne61
22.03.2009, 18:24
turkcell süper ligde en çok pozisyona girip en az gol atan forvet inş bundan sonrası daha iyi olur şampiyon trabzon

ibrahim
22.03.2009, 18:24
Şampiyonluğa oynayan bir takımın golcüsü olacak sıfatları taşımıyor Gökhan kardeş.
Gerçekci olmak gerekirse Gökhan + Umut , Fatih Tekke'nin tek bacağı etmez.
Sezon sonuna kadar Arkandayız,umarım kalan haftalarda utanırım bu yazdığım için.
aynilarini bende diyom ama genede utaniyom dedimmi
ama napim ben gercekci bi insanim
fatih tekkelen bunlarin ikisinin ismini ayni cümlede bile kullanasim gelmiyo

OZDEN61
22.03.2009, 18:28
ulan bir hat-trick yapsa şöle 20 milyon€ satsak reale sonra bişey yapamasa hayali bile güzelmiş:D

süper olur du :-)

Ali Tunahan Güllü
22.03.2009, 19:37
Terlemeyen forvet !

sanki çok koştuda bide yere çökmüş....

ilhan
22.03.2009, 19:37
"Futbol bir piyasadır. Eğer goller atarsan değerin artar ama goller kaçırırsan değerin azalır. Hiçbir forvet çıkıp bile bile gol kaçırmaz."

Şimdi Gökhan bilerek gol atmıyor diye sığ görüşüne katılmak mümkün değil. Böyle bir iddiayı ortaya atmakta hiç yakışık değil.

Ahmet Faruk
22.03.2009, 19:48
Sui zanda bulunmak vardır, sui zana sebep olmak vardır.
Sui zana sebep oluyorsun Gökhan.

Umarım bu hafta attığın gol, sana gol atabilme yeteneğinin olduğunu hatırlatmıştır.

yakup tekin
22.03.2009, 20:05
Amansız Demek - İnatçı Demek, Sürekli Demek.
Amansız Demek – Gururuna Sarılmak Demek.
Amansız, Zamana Yenilmez.
Amansız, Acıyı Yener.
Amansız, Kendini Feda Eder.
Amansız Asla Pes Etmez.
Amansız Kanının Son Damlasına Kadar Savaşır.
Amansız Ol.

Gökhanda bu koyu olanların hangisi var :S

Bence Hiçbirisi Gökhan'da Yok!

İHSAN
22.03.2009, 20:07
Gol attığı için onun yetenekli olduğunu; hatta onun gol atabilmiş olmasının bunca beceriksiz golcü olduğu eleştirilerinin haksız olduğu anlamına geldiğini düşünen yoktur umarım.

Gol attı...BEN SİZE DEMİŞTİM GÖKHAN'IN SIRADAN BİR GOLCÜ OLMADIĞINI. YAKINDA PATLAMA YAPACAKTIR, ANTEP'E ATTIĞI GOL BUNUN İŞARET FİŞEĞİYDİ. SİZ İNANMIYORSUNUZ AMA GÖKHAN GERÇEK BİR GOLCÜ VE YETENEKLERİ ASLA TARTIŞILAMAZ. BUNU ANTEP MAÇINDA TÜM TÜRKİYE GÖRDÜ. GOL ATTI, GOOOOOL.

ÖmerFarukYılmaz
22.03.2009, 20:28
Gökhan Ünal bilerek bazı maçlarda atmadı özellikle dışarı attığı toplara dikkat ! Trabzonspor'a gıcıklığı var sanki!

Tarftar ile barışık, taraftarın sevgilisi olamadı.. Olur mu? Bilinmez

Ayıp Ayıp...

Selami Gürpınar
22.03.2009, 20:46
Gökhan Ünal bilerek bazı maçlarda atmadı özellikle dışarı attığı toplara dikkat ! Trabzonspor'a gıcıklığı var sanki!

Tarftar ile barışık, taraftarın sevgilisi olamadı.. Olur mu? Bilinmez

Abimiz şaka yaptı heralde dimi Ayazoğlu. :)

RaİSTLİN610
22.03.2009, 20:48
ya bu adam oynamak mı istemıyorum milli takımda atıyor bize gelince yok ne biçim iştir:S

Mustafa Ayazoğlu
22.03.2009, 21:21
Yuh yuh yuh kere yuh ya!

"Futbol bir piyasadır. Eğer goller atarsan değerin artar ama goller kaçırırsan değerin azalır. Hiçbir forvet çıkıp bile bile gol kaçırmaz."

Şimdi Gökhan bilerek gol atmıyor diye sığ görüşüne katılmak mümkün değil. Böyle bir iddiayı ortaya atmakta hiç yakışık değil.

Ayıp Ayıp...

Abimiz şaka yaptı heralde dimi Ayazoğlu. :)

Sizce Gökhan 25 maçlık performansı nasıl? Mükemmel bir golcümü, orta düzeyde mi yada vasat bir golcümü?

Gol kralı olmuş birisi, vasat olamaz.. Pozisyona giremiyor mu? Giriyor.. Sorun nerde?

25 maç 10 gol ?

Muhammet
22.03.2009, 21:21
Bilerek atmıyor yani? Bu komediye inanıyorsunuz yani?

Hüseyin İlkin
22.03.2009, 21:25
Ne kadar çirkin bir söylem.

Yazık..

Muhammet
22.03.2009, 21:26
Hele şu formanın arkasına bakıp terlemeyen forvet diye sallamalar tam bir saçmalık..

Mustafa Ayazoğlu
22.03.2009, 21:27
Bilerek atmıyor yani? Bu komediye inanıyorsunuz yani?

25 maç üst üste koyunca, 45dk milli takım performansına bakınca !

Mustafa Ayazoğlu
22.03.2009, 21:28
Hele şu formanın arkasına bakıp terlemeyen forvet diye sallamalar tam bir saçmalık..

Gökhan Ünal'ın gönlünde hangi takım var hangi takımı tutuyor?

Muhammet
22.03.2009, 21:29
Öyle ünlem koymakla olmuyor. Resmen komedi, saçmalık, bomboş bir yazı, mesaj, yorum müsvettesi işte.

Hüseyin İlkin
22.03.2009, 21:29
Gökhan Ünal'ın gönlünde hangi takım var hangi takımı tutuyor?

Söylede bilelim.

Bu arada basket takımında Trabzonspor'u tutan bir çocuk var. Birinci olarak playoff'a kaldılar ;)

Ahmet Faruk
22.03.2009, 21:43
Yahu kıyaslamayayım diyorum ama,
Bugün Youlanın attığı goldeki gibi kaç pozisyon yakaladı Gökhan, ama kaç tane attı, 0...
Ben anlamıyorum ki niye bu kadar düşünmekten aciz.

Muhammet
22.03.2009, 21:44
Bilerek atmıyormuş Ahmet, bazıları çözmüş olayı.. ;)

Hüseyin İlkin
22.03.2009, 21:47
Bu arada Ayazoğlu'nun bir başka başlıkta attığı mesaj.

Gider yada gitmez çokta önemli mi? Galip gelsek sormazdınız bu soruyu! Komplo peşindeyiz hepimiz!

:)

güneyli
22.03.2009, 21:52
Fesuphanallah...Gökhan için bilerek gol atmıyor demek çok çok ayıp.Hangi takım konusuna gelince bizim maçlarda trbzon kökenli oyuncular bizi boş geçmiyor .Gökhanda hangi takımı tutarsa tutsun onlar kadar iş ahlakına sahiptir .Başarısız sonuçlar gelmeye başlayınca bazı nedenler araştırılır ,bunlar normal.Yukarıdaki şüpheler ise normal değil......

bogazici
22.03.2009, 22:07
Gol: Trabzonspor: 2 – Gaziantepspor: 3
Toplam Şut: Trabzonspor: 18 - Gaziantepspor: 9
İsabetli Şut: Trabzonspor: 6 - Gaziantepspor: 4

18 şut çekip de 2 gol atmak her takımın harcı degıldır arkadaslar. gökhan ünalı tebrık etmek lazım. ayrıca baska bır ıstatıstıge gore super lıgın en cok gol pozısyonuna gıren oyuncusu gokhan unalmıs

Adem Erdoğan
22.03.2009, 22:11
Gökhan'ın kaçırdığı bazı pozisyonlar varki kaçırmak istese bile kaçıramaz.

Beceriksizlik sadece.Bir de umursamamazlık.

AYDIN KANTEKIN
22.03.2009, 22:33
Valla benim kendi görüsüm kimsenin de bu görüse katilmasini beklemiyorum ama Gökhan Ünal tamamiyla arkadaslaranin emegini caliyor ve kesinlikle takimi sabote ediyor.Yau bir adam gol kacirir eyvallah Fatih Tekke hicmi kacirmadi ama sen alti pasin icinden yaklasik yedibucuk metre kaleye topu plaseleyemiyorsan ve bunu bir macta üc defa tekrarliyorsan kimse kusura bakmasin kesinlikle takimi sabote ediyor bu adam.

TolgaTopçu61
22.03.2009, 22:39
Bize transfer oldugunda,2 sene kalip sonra Avrupa'ya transfer olcam mi demisti Gökhan?
Yanlis hatirlamiyorsam böyle birsey demisti,ama bu performansiyla ellimizde patladi,satmak istesek bile satamayiz...

Yavuz Hasan
22.03.2009, 22:49
Valla benim kendi görüsüm kimsenin de bu görüse katilmasini beklemiyorum ama Gökhan Ünal tamamiyla arkadaslaranin emegini caliyor ve kesinlikle takimi sabote ediyor.Yau bir adam gol kacirir eyvallah Fatih Tekke hicmi kacirmadi ama sen alti pasin icinden yaklasik yedibucuk metre kaleye topu plaseleyemiyorsan ve bunu bir macta üc defa tekrarliyorsan kimse kusura bakmasin kesinlikle takimi sabote ediyor bu adam.
aynen katılıyorum işin altında art niyet aramaya başlıyorum ama olmuyor

bunları bilerek yapsa kendi kariyerini baltalıyor demektir

ne yapmaya çalışıyor anlayamıyorum

hadi taraftarı geçtim

takımiçinde arkadaşlarının emeğini çalmasını gçtim

kendi kedini bitiriyor bizde oynamazsa nerde oynayack

istanbul a mı gidecek avrupaya mı gidecek

yazık günah önce kendisine yazık günah

taraftarı geçtim takımı geçtim

kendi kariyerin için oyna be gökhan bencillik yap pas mas varme kimseye

ama bulduunu da at be kardeşim

titre ve kendine gel artık

Fatih Özkan
22.03.2009, 23:00
Hayallerimi yıktı...
Oysa ne kadar da sevinmiştim transfer haberini duyduğumda...
Noldu bu adama böyle anlam veremiyorum...
Önceden çok beğeniyordum!
Hiç gayret etmiyorsun Gökhan!
Vurdumduymazsın!

Uluhan
22.03.2009, 23:08
Yahu insanın söylediğini kulakları duyacak, ne demek bilerek atmıyor. Böyle şey mi olur ? En kötüsü takım için atmasa kendi için atar.

Ufuk Bayraktar61
22.03.2009, 23:10
Allah'tan dileğim, amansız olasın inşallah gökhan ünal

Fatih
22.03.2009, 23:36
Zafer Biryol da gol kralı olmuştu dimi.

Artık farkını göstermelisin Gökhan yoksa bu taraftar sana kapıyı gösterecek.

Vkgz
23.03.2009, 00:08
hala en büyük gol silahımızsın 15 gunluk arada kendine gelirsin zira son maçta attıgın gol kaliteni belli ediyor

Serhat
23.03.2009, 00:29
Hadi Gökhan... Ayıp Oluyor ama :(

M.Kılıç50
23.03.2009, 00:36
valla Nefret etmeye Basladim bu usagi... :( maalesef öyle... hem bencil hem beceriksiz bu sene... Milli Kadro´ya nasil girdi onu anlamis degilim... Insallah orada tekrar Gögsümüzü Kabartir...

Hadi Gökhan hadiiiii :(

Harun-61
23.03.2009, 00:38
Gökhan Ünala bakiyorum, sonra Fatih Tekke'ye....

bu Camia sana cok haksizlik yapmis Büyük Kaptan...
suan kadro da olsa idin 7 puanla liderdik...

!

Hamza Yilmaz
23.03.2009, 00:38
Gökhan bence iyi forvet ama bazen sacmaliyor. Denizli macinda kacirdigi golü hatirliyorum, inanilir gibi degil. Ama bu adamda klas var. 10 gol 8 assist fena degil aama ben gökhandan daha cok sey bekliyorum ve o kapasiteye sahip bir oyuncu.

Cem Akyüz
23.03.2009, 02:58
maçı izleyemedim nasıl oynadığını bilemiyorum ama gol atmışsın tebrik ederim

Mustafa Ayazoğlu
23.03.2009, 11:30
Bu hafta Fatih Tekke'nin Zenit'ê galibiyet golünü izledim.. Harika bir kafa vuruşu ile topu iğnenin deliğinden geçirip gol yaptı.. Fatih Tekke bildiğimiz gibi..

Gökhan Ünal boş kaleye topu atamıyor ! Trabzonspor şampiyon olacak bu golcü ile !

Mustafa Ayazoğlu
23.03.2009, 11:30
Bu hafta Fatih Tekke'nin Zenit'ê galibiyet golünü izledim.. Harika bir kafa vuruşu ile topu iğnenin deliğinden geçirip gol yaptı.. Fatih Tekke bildiğimiz gibi..

Gökhan Ünal boş kaleye topu atamıyor ! Trabzonspor şampiyon olacak bu golcü ile !

ApoCaN28
23.03.2009, 11:38
Şimdi gider harika bi oyun oynar milli takımda bende dellenirim bizde oynamıyo böyle diye...:D

Mehdi
23.03.2009, 11:41
Gökhan sana gol attırma formülünü buldum.Yalnız takımın kazanması yönündeki formülü unutmuşum.İmzam üzerinde çalşıyorum.

Bu arada gol attıktan sonra elinle ne işareti yaptın bilmiyorum ama birilerine bir mesaj verme kaygısından kurtulsan da artık şu işine odaklansan diyorum.Vallahi süper olur.

mehmetdoğan
23.03.2009, 11:46
valla Nefret etmeye Basladim bu usagi... :( maalesef öyle... hem bencil hem beceriksiz bu sene... Milli Kadro´ya nasil girdi onu anlamis degilim... Insallah orada tekrar Gögsümüzü Kabartir...

Hadi Gökhan hadiiiii :(
umuta dayandığımızın sadece 4te 1'i kadar sabretsek bence daha iyi olacaktır.gökhan şanssız bir dönem geçiriyo.

umuttan farkı umut futbolcu değil bu adam ise tipine baktın mı gerçekten futbolcu

Selçuk Demircioğlu
23.03.2009, 11:48
Gökhan sanki büyük bir marifet yapmış gibi attığı golden sonra birilerine mesaj göndermekle meşguldu...
Sanki galibiyet golüne imza attı arkadaş!!
Gıcık gıcık hareketlerin var...Trabzonspor bünyesi seni sen de bizi kabullenmedin olay bu kadar açık..
Milli maçlarda oynadığın oyunu gayreti göremiyoruz...
Suç biz de değil tüm desteğimizi verdik ama sen neyin nazını yapıyorsun anlamış değilim...

Faik Yılmaz
23.03.2009, 11:48
Bence bir kaç hafta dinlendirilmeli......

Çok kötü oynamaya daha doğrusu oynamamaya başladı...

Ahmet Faruk
23.03.2009, 11:53
Titre ve kendine gel daa.
Yeter ama artık...

Senin vurdum duymazlığın yüzünden takım eleştiriliyor bana göre...
Şu girdiğin pozisyonların 3 de 1ini içeri atabilseydin hem takım farklı yerde olurdu hem biz farklı şeyleri konuşurduk.

OLCAY ÇAKIR
23.03.2009, 11:56
Maçta 1-2 dakika hırs yaptı.
Hırs ona yakıştı.

Bunu birtek benmi gördüm?

Great White
23.03.2009, 12:04
İsterse hırsından çimleri yesin yahu, neye yarar?

Kendisini sıra takımlarının golcülerinden üstün kılacak hiçbir özel yeteneği yok bu adamın..

Hüseyin' in ofansif versiyonundan fazlası değil..

O derece yani..

Ahmet Faruk
23.03.2009, 12:12
Bizim formayı üzerine geçiren adamda Karadenizin hırçınlığı olacak.
Ben bile halı sahalara Trabzonspor formamla gittiğimde daha çok koşuyorum, daha çok çabalıyorum.

Kaldı ki, bizim formaya en çok yakışan da HIRStır, yetenek ise o oyuncuyu o forma altında eşsiz kılar.
Biz hırslı oyuncuyu severiz, yapımızda bu var.

Bunun için Umuta hala umut bağlıyoruz, bunun için Egemene Süpermen diyoruz, bunun için Colmana hayran kalıyoruz.

Azıcık hırs, sana da iyi gelecek Gökhan Abi, hadi daa yaa.

Kazım Uzunboy
23.03.2009, 12:12
Gökhan' ın yedek kulübesinde oturma zamanı hala mı gelmedi ?

Hadi hocam alma Gökhan' ı 11' e

OZDEN61
23.03.2009, 13:21
dedikodu da olabilir ama soylenenlere göre gökhan ve selcuk özel hayatlarında gece hayatı varmış ve üniversite çevresine takılıyorlarmış. üniversitede okumadıklarına göre ne yaptıklarını az çok tahmin edebiliyoruz.

Süleyman50
23.03.2009, 13:32
tamam Trabzonspor futbolcusu ama, ben bu arkadaşın Trabzonsporun başarısını düşündüğünü sanmıyorum tek düşüncesi kendinin gol atması, hoş onuda yapamıyorya .....
antep te gol atıyor sanki galibiyet golünü attı biryerlere mesaj gönderme gayretinde senin yüzünden bu takım buralarda...

Ahmet Faruk
23.03.2009, 14:09
dedikodu da olabilir ama soylenenlere göre gökhan ve selcuk özel hayatlarında gece hayatı varmış ve üniversite çevresine takılıyorlarmış. üniversitede okumadıklarına göre ne yaptıklarını az çok tahmin edebiliyoruz.

Ben Trabzondaki arkadaşlardan vukuat haberleri alıyorum bazen :)

Beni orası ilgilendirmez. Ahlak bir futbolcuda olmasını isteyeceğim şartlar biri değil.

Alihan Ertürk
23.03.2009, 14:11
geldiğinde yaptığı ilk açıklama ;

'' burada başarılı olup en geç 2 sene içinde avrupaya gitmek istiyorum..''
bu adam avrupa manyağı futbolculardan biri , Trabzonspor için değil keyfi için oynuyor..Maç seçiyor

Mollasalihoğlu
23.03.2009, 14:11
geldiğinde yaptığı ilk açıklama ;

'' burada başarılı olup en geç 2 sene içinde avrupaya gitmek istiyorum..''
bu adam avrupa manyağı futbolculardan biri , Trabzonspor için değil keyfi için oynuyor..Maç seçiyor

Bu formuyla Avrupa'da en iyi ihtimalle Kasımpaşa'ya gider..

Vites yükseltmesi lazım.. Fiziksel ve zihinsel olarak..

ismetcan
23.03.2009, 14:39
Bi de gol kaçırınca acı çekiyorum diye açıklama yapmış !! At şunları da sende çekme bize de çektirme daa gerçi artk geçti gibi ama ..

_SeRKaN_
23.03.2009, 14:49
Gökhan'ı oynarsa şayet İspanya maçında izleyelim bakalım nedense o en son milli maçtaki oyununu hiç bir maçta göremedik...Milli maçlarda değişik bir kişiliğe bürünüyor kendisi,pres yapmayan Gökhan pres yapmaya başlıyor rahatça çalıma giriyor ve laubali oynamıyor...Anladığım kadarıyla kendisine yeni bir macera arıyor...Ve kendisini Avrupa arenasında tanıtıp piyasa yapmaya çalışıyor...Ben açıkçası bizim takımda yüreğiyle oynadığına inanmıyorum...

Yavuz Hasan
23.03.2009, 15:03
Gökhan'ı oynarsa şayet İspanya maçında izleyelim bakalım nedense o en son milli maçtaki oyununu hiç bir maçta göremedik...Milli maçlarda değişik bir kişiliğe bürünüyor kendisi,pres yapmayan Gökhan pres yapmaya başlıyor rahatça çalıma giriyor ve laubali oynamıyor...Anladığım kadarıyla kendisine yeni bir macera arıyor...Ve kendisini Avrupa arenasında tanıtıp piyasa yapmaya çalışıyor...Ben açıkçası bizim takımda yüreğiyle oynadığına inanmıyorum...
bence bu hocayla alakalı terim i sevmem ama milleti iyi motive ediyor bizimkisi kondisyoner gibi çalışıyor

Kadir
23.03.2009, 16:28
Ruslara iteleyebilirsek verdiğimiz parayı çıkarırız belki .

Samet Yildirim
23.03.2009, 16:46
Gökhan Ünal seneye bu takimda yine kalacakdir...gitmesi imkanziz...kalmasida dogru...

Mustafa Ayazoğlu
23.03.2009, 17:11
Gökhan Ünal seneye bu takimda yine kalacakdir...gitmesi imkanziz...kalmasida dogru...

Çok para verdik ondan mı?

Samet Yildirim
23.03.2009, 17:14
Çok para verdik ondan mı?

Kimse Gökhana 3-4 milyon euro bile vermez su an...sonucta futbol 11 degil 25 kisi lazim...gökan-umut-??? ve birtane golcu daha lazim...yani 1 golcu lazim...ayrica gökhaninda seneye böyle olacagini düsünmüyorum...

Tanju
23.03.2009, 17:31
Kilit hareketi yaptı ama onu da zor attı, inşallah şansı döner...

turkish0061
23.03.2009, 17:57
Beceriksizin tekidir.

Adam. Goool kacirma golu

Sümeyye Şahin
23.03.2009, 17:58
beklentilerimizi karşılayamadı..artık daha fazlası için ateşleyip beklicez....

pReN@_61
23.03.2009, 18:46
Gökhan'ı oynarsa şayet İspanya maçında izleyelim bakalım nedense o en son milli maçtaki oyununu hiç bir maçta göremedik...Milli maçlarda değişik bir kişiliğe bürünüyor kendisi,pres yapmayan Gökhan pres yapmaya başlıyor rahatça çalıma giriyor ve laubali oynamıyor...Anladığım kadarıyla kendisine yeni bir macera arıyor...Ve kendisini Avrupa arenasında tanıtıp piyasa yapmaya çalışıyor...Ben açıkçası bizim takımda yüreğiyle oynadığına inanmıyorum...Gökhan'ın böyle bir düşüncesi varsa çok ayıp ediyor

28TS61
23.03.2009, 19:10
ayliginin yarisini keseceksin bak nasil takiyor toplari

OZDEN61
23.03.2009, 20:30
Yerel kanal TTV de biri " gökhan ünal sac ektirdi. sac ektiren bir kişi 3 ay topa kafa vurmayacak, vücut cok yorulmayacak dedi. ayrıca gökhan ünalın üni civarındaki kafelerde en kibar ifadeyle icraatta olduğunu ve gece hayatının olduğunu bunun yönetim tarafından da bilindiğini" söylüyor

Mustafa Ayazoğlu
23.03.2009, 20:34
Yerel kanal TTV de biri " gökhan ünal sac ektirdi. sac ektiren bir kişi 3 ay topa kafa vurmayacak, vücut cok yorulmayacak dedi. ayrıca gökhan ünalın üni civarındaki kafelerde en kibar ifadeyle icraatta olduğunu ve gece hayatının olduğunu bunun yönetim tarafından da bilindiğini" söylüyor

Özel hayatı bilinmez ama kafa vuruşu ile gol attı mı? Yada ilerde hava hakimiyeti hiç gözlemlediniz mi ki?

Hüseyin İlkin
23.03.2009, 20:36
Galatasaray maçında etkili kafa topları indirmişti.

Belediye'ye kafa golü atmıştı.

OZDEN61
23.03.2009, 21:08
Galatasaray maçında etkili kafa topları indirmişti.

Belediye'ye kafa golü atmıştı.

haftalar sonra kafa toplarına cıkıyor. sezon basından beri kafa golu yada indirdiğini pek hatırlamıyorum.

oulcan_ts
23.03.2009, 21:16
bu kadar amatörce davranmaz heralde..:S

Hüseyin İlkin
23.03.2009, 21:21
haftalar sonra kafa toplarına cıkıyor. sezon basından beri kafa golu yada indirdiğini pek hatırlamıyorum.

Belediye'ye attığı kafa golü 9.haftadaydı.

Ben kafa topuna çok iyi çıkıyor demiyorum. Hatırladıklarımı söyledim. Şuana kadar Gökhan Ünal diyince bu konuda iki şey aklıma geldi. 9.haftada attığı gol ve Galatasaray maçı..

OZDEN61
23.03.2009, 21:25
ben hic kafa topuna cıkmadı demiyorumki. gökhanı eleştiriyoruz cunku formu cok dusuk. bunun sebepleri ne olabilir üzerine tv de duyduklarımı yazdım. özel yaşamında problem olduğu belli. bunu her yerde duyuyoruz kendine dikkat etmiyor belli. ronaldo nun resimlerine internette bakarsanız oda son zamanlarda kendine dikkat etmemis bir futbolcunun sonunun nasıl olacagına dair iyi bir ornek

MetiN08
23.03.2009, 23:44
Beceriksizin tekidir.

Adam. Goool kacirma golu

:D size gülüyorum sade, ama ins. bu sanzislini üstünden aticak sonra görecem sizi yine beceriksizmi degilmi diye dicekmisiniz

Adil ÖZGÜR
23.03.2009, 23:48
Uşağum;
Gökhan sağa deyurum,
Gol at gol, sağa deyurum

OZDEN61
23.03.2009, 23:54
:D size gülüyorum sade, ama ins. bu sanzislini üstünden aticak sonra görecem sizi yine beceriksizmi degilmi diye dicekmisiniz

bizi bu kadar sitrese soktuktan sonra bundan sonra her mac gol atsa takım sampiyon olsa yine gonlumu alamaz.

mustafaction
23.03.2009, 23:54
antrenman bıtınce hemen evıne gıtme gokhan efendı kal tesıslerdede sut calıs hee dıyorsankı gerek yok ben kralım, sana bır ornek vereyım nistelrooy antrenman sonrası 100 şut çalışması yapmadan tesislerden ayrılmazmış, sende zahmet et te geliştir biraz kendini genç futbolcusun kendine katacagın cok sey var ve bunu sırf eleştiri olarak anlama sen bizim futbolcumuzsun bu sayfaları takıp ettıgınızı bılıyorum bunu yapıcı elestırı olarak algılaman dılegıyle

Muhammed
24.03.2009, 10:50
Gökhan Ünal'ın yeteneğini kalitesini tartışmaya gerek yok milli maçta özenerek baktığımız semih vb. yanında ezildiler resmen. İspanya maçında oynarsa kalitesini herkese kanıtlıcaktır. Ama su bizim maçlardada birazcık hırslı oynasın yaw. Antep maçında bir ara hırslandı.

Mertcan
24.03.2009, 15:34
ne kadar doğru bilmem ama bir dönem saç ektirdiği için toplara kafa vurmamış... ne amaçlarla geldiği belli oldu bu adamın parasını aldı yattı resmen... önümüzdeki sene %1.000.000 takımdan gönderilmeli

Samet Yildirim
24.03.2009, 17:41
Simdide sac ekimi ne alaka ya...

Dayim da sac ekimi yapti ve takir takir top oynuyor haftada 3 gün...hemde defansda oynuyor bol bol kafa toplarina cikiyor...sacma sapan yorumlar haberler oluyor ondan sonra delirme...hayret bis ya...

Arslan61
24.03.2009, 19:08
Kayserili cok degerli arkadasimin sozu!!!

"Bu adam istemiyor bu takimi kardesim, isteksiz oynuyor, Kayseride kendini yirtiyordu bu adam!!!! Gonulden oynamiyor sizde"

Daha fazla soze gerek varmi bilmiyorum, ayrica bu arkadasim Gokhani iyi tanir!!

sessizkral_1
24.03.2009, 20:03
Kayserili cok degerli arkadasimin sozu!!!

"Bu adam istemiyor bu takimi kardesim, isteksiz oynuyor, Kayseride kendini yirtiyordu bu adam!!!! Gonulden oynamiyor sizde"

Daha fazla soze gerek varmi bilmiyorum, ayrica bu arkadasim Gokhani iyi tanir!!

Hiçbir futbolcu kariyerini direk olarak etkileyecek bu tip bir davranışa girmez.Oynamak istemeyen Licoln gibi ukalalaşmaya ve takım içerisinde problemler yaratmaya ben gidiyorumcu olmaya başlar.Gökhan her maç az çok koşuyor birşey yapmaya çalışıyor .Kolay pozisyonları atamıyor doğrudur.Ancak bunu ciddi psikolojik,şans ve konsantrasyonla alakalı bir sorun olabileceğini düşünüyorum.

Yavuz Hasan
24.03.2009, 20:19
Hiçbir futbolcu kariyerini direk olarak etkileyecek bu tip bir davranışa girmez.Oynamak istemeyen Licoln gibi ukalalaşmaya ve takım içerisinde problemler yaratmaya ben gidiyorumcu olmaya başlar.Gökhan her maç az çok koşuyor birşey yapmaya çalışıyor .Kolay pozisyonları atamıyor doğrudur.Ancak bunu ciddi psikolojik,şans ve konsantrasyonla alakalı bir sorun olabileceğini düşünüyorum.
katılıyorm buraya zorla getirilmedi

onu buraya getiren yönetim teknikdirektör değşmedi

burda olmayı neden istemesin ki

hem istemese bile takım içinde problem çıkartır

o tarz görüşlere katılmıyorum

şuan ki performansı çok kötü ama bunların aşılabilinecek meseler olduğunu düşnüyorum

Mustafa Çolak
24.03.2009, 20:25
Nike’den Gökhan’a kıyak
Nike, milli futbolcular Gökhan Ünal ve Volkan Demirel'in kramponlarına adlarının ve soyadlarının baş harfleri ile forma numaralarını yazdırdı. Volkan ve Gökhan yeni maçlarda üstünde adları yazılı olan ve destek özelliği teller tarafından sağlanan Mercurial Vapor Superfly ile sahaya çıkacak.

Nike Flywire teknolojisi, asma köprülerdeki kablolar gibi hareket eden son derece güçlü teller yardımıyla ihtiyaç duyulan bölgelere gerekli desteği sağlıyor. Bu devrim yaratan teknoloji, ayakkabının üst yüzeyinde kullanılan malzemenin miktarını azaltarak ayakkabı tasarım sürecine yepyeni bir anlam yüklüyor ve bunu yaparken de dayanıklılıktan ve maksimum destek özelliğinden taviz vermiyor.

Ayrıca, Mercurial Vapor Superfly, Nike'ın gelmiş geçmiş en hafif ve en hızlı kramponu. Bu kampon, devrim yaratan, yeni, tüy kadar hafif yer tutuş çivileri ve ayakkabının ağırlığını gram bazında ciddi şekilde hafifleten karbon fiber şasi sayesinde oyuncuların hızdan, sağlam ve dengeli bir yer tutuştan taviz vermemesini sağlıyor.

lazooo28
24.03.2009, 20:28
Nike’den Gökhan’a kıyak
Nike, milli futbolcular Gökhan Ünal ve Volkan Demirel'in kramponlarına adlarının ve soyadlarının baş harfleri ile forma numaralarını yazdırdı. Volkan ve Gökhan yeni maçlarda üstünde adları yazılı olan ve destek özelliği teller tarafından sağlanan Mercurial Vapor Superfly ile sahaya çıkacak.

Nike Flywire teknolojisi, asma köprülerdeki kablolar gibi hareket eden son derece güçlü teller yardımıyla ihtiyaç duyulan bölgelere gerekli desteği sağlıyor. Bu devrim yaratan teknoloji, ayakkabının üst yüzeyinde kullanılan malzemenin miktarını azaltarak ayakkabı tasarım sürecine yepyeni bir anlam yüklüyor ve bunu yaparken de dayanıklılıktan ve maksimum destek özelliğinden taviz vermiyor.

Ayrıca, Mercurial Vapor Superfly, Nike'ın gelmiş geçmiş en hafif ve en hızlı kramponu. Bu kampon, devrim yaratan, yeni, tüy kadar hafif yer tutuş çivileri ve ayakkabının ağırlığını gram bazında ciddi şekilde hafifleten karbon fiber şasi sayesinde oyuncuların hızdan, sağlam ve dengeli bir yer tutuştan taviz vermemesini sağlıyor.

ayakkabiyi giyende bi numara olmadiktan sonra altin ayakkabi da giydirsen bi ise yaramaz keske nike biraz da yürek verseymis

Mustafa Ayazoğlu
24.03.2009, 20:36
Ersun Yanal ile maç sonu değerlendirmeleri

Trabzonspor 1 - 1 Gaziantepspor Ersun Yanal: "Gol becerimiz yoktu"

Kayserispor 1 - 1 Trabzonspor Ersun Yanal: "Pozisyonları değerlendiremedik"

Beşiktaş 1 - 1 Trabzonspor Ersun Yanal: "Eksiğimiz, kolellektif ataklar yapamamaktı"

Trabzonspor 0 - 2 Denizlispor Ersun Yanal: "Yenilgiyi takım olarak aldık."

Antalyaspor 0 - 1 Trabzonspor Ersun Yanal: "Gol kaçırma rekoru kırdık"

Trabzonspor: 0 - 1 Konyaspor Ersun Yanal: "Atamazsan atarlar kuralı gerçekleşti"

Trabzonspor 2 - 2 Galatasaray Ersun Yanal: " Oyuncumuza neden gol kaçırıyorsun diyerek şevklerini kıracak halimiz yok"

Gaziantepspor: 3 - 2 Trabzonspor Ersun Yanal: "Kredimiz azaldı"

Gökhan'ın gol atmama nedeni Ersun Yanal açıklamaları olabilir!

Alıntı Resmi Site
http://www.trabzonspor.org.tr

Muhammet
24.03.2009, 20:40
Ayazoğlu,

Gökhan'ın gol atamama nedenlerini çeşitli sebeplere bağlamaktasın son zamanlarda. Hatta bilerek atmıyor gibi haddini aşan bir yorumda da bulunmuştun.

Son mesajında da atmama nedeni demişsin yine bilerek atmıyor anlamına geliyor bu.

Neyin peşindesin?

Mertcan
24.03.2009, 20:47
Simdide sac ekimi ne alaka ya...

Dayim da sac ekimi yapti ve takir takir top oynuyor haftada 3 gün...hemde defansda oynuyor bol bol kafa toplarina cikiyor...sacma sapan yorumlar haberler oluyor ondan sonra delirme...hayret bis ya...

tepkin kime renkdaş? benim yazmamamı yoksa haberin kaynağınamı?

Mustafa Ayazoğlu
24.03.2009, 20:49
Ayazoğlu,

Gökhan'ın gol atamama nedenlerini çeşitli sebeplere bağlamaktasın son zamanlarda. Hatta bilerek atmıyor gibi haddini aşan bir yorumda da bulunmuştun.

Son mesajında da atmama nedeni demişsin yine bilerek atmıyor anlamına geliyor bu.

Neyin peşindesin?

Ersun Yanal'ın açıklamalarından futbolcular etkilenmiyor mu?

devilkid
24.03.2009, 21:05
valla kım ne derse desin..şuan tv reklamlarında gokhanı gormek daha doğrusu trabzonspordan bir oyuncuyu gormek benı cok mutlu ediyor

Hüseyin İlkin
24.03.2009, 21:11
Yeni ayakkabıları uğur getirir umarım. Daha iyi olur. Sevindirir bizi. Bu yolda onada ihtiyacımız var. Atacağı her gol. Akıttığı her ter damlası bizim için bir artı olacak. Gökhan'ı görmek isteyen LigTv'yi açsın, Milli Takım idmanını gösteriyor.

Muhammed KOÇ
24.03.2009, 21:16
en korktuğum şey bu maçlarda gol atarsa milli takımda takır takır atıyor bizde sahada geziniyor yorumları.. ki kesin olacak :)

Mustafa Ayazoğlu
24.03.2009, 22:15
Süper Lig çıkmazı

Trabzon'da fatura sürekli kısıtlı kadroya çıkıyor. Ersun Yanal 22 oyuncu kullanmış bu haftaya kadar, Sivas ise 20... Fark bu 2 oyuncuda mı? Trabzon'un son 12 yılın 25. haftalarında en çok gol attığı sezon 2004-05... Yani Fatih Tekke 'nin 31 golle 'kral' olduğu dönem... Fark burada! Sözde golcülerle şampiyonluk hayal...

http://sabah.com.tr/somer.html

Alihan Ertürk
24.03.2009, 22:45
Fatih Tekke'nin tırnağı olamazsın , sen ancak Kayseri de oynarsın..

Yavuz Hasan
24.03.2009, 23:04
en korktuğum şey bu maçlarda gol atarsa milli takımda takır takır atıyor bizde sahada geziniyor yorumları.. ki kesin olacak :)
fatih terimi sevmem ama milleti çok iyi motive ediyor

OLCAY ÇAKIR
24.03.2009, 23:31

Milli maçta oynarsa gol yaparsa çok güzel olacak.

sifuni
25.03.2009, 00:36
belki bazilari kizacak belki bazilari katilacak simdiye kadar Gökhani agir elestirmedim elestirmemde ama kötü performanis var kabul belkide Trabzona uymadi iste onun icin insallah milli macta oynar ve iyi performans sergilerde piyasa yapar ve iyi bir bonservise Satariz.

Emre7
25.03.2009, 00:38
ayakkabiyi giyende bi numara olmadiktan sonra altin ayakkabi da giydirsen bi ise yaramaz keske nike biraz da yürek verseymis

ne kadar abarttınız ya.
gene sakızları aldınız ağzınıza .
adam 3 maç önce formayı öptü ablemi öptü abartıp durmayın.
kişiliklere saldırıda bulunmayın.
oynamıyorsa çekersin yanına ama yüreksiz vs gibi saldırıda bulunamazsın. kaldıki bu adam geçen sene de böyle idi. alınmasaydı. sözleri sarf ederken mantıklı olun.

ilhan
25.03.2009, 00:40
Tebrik ediyorum Olcay abimi. :) :alkış:
Kısa bir zaman sonra benimde avatarım Gökhan olacak abi.;)

Milli maçta oynarsa gol yaparsa çok güzel olacak.

Arslan61
25.03.2009, 00:53

benim demek istedigim sey bence Trabzon sehrinde bu adam kendini daha bulamadi, alisamadi sanki hala sehire....Takim icinde problem yaratacak bir oyuncuya benzemiyor, ayrica Lincoln kadar olmadi daha kiyaslamani dogru bulmuyorum, 1 kez kral olmus okadar bu sayede isim yapmis henuz gerisini getiremedi ne yazikki...halbuki Trabzonspor onun icin buyuk bir firsat bence...GS, BJK veya FB'de boyle yapsaydi gorurdum ben onu ozaman, direk yedege cekerdiler onu, oda yillarca buyuk kluplere gidipte sonen yildizlardan biri olurdu

Trabzonsporun kiymetini bilmesi lazim ama bence bunu pek farkinda degil henuz

Mustafa Ayazoğlu
25.03.2009, 01:21
Gökhan Ünal Galatasaray formasını kim verdi ! Kendisi Trabzonspor formasını vermemiş, birinden Galatasaray forması istemiş sanırım durduk yere kimse formasını vermez ! Acı ama gerçek !

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1378-3B4H0M7T.jpg

ilhan
25.03.2009, 01:22
Ümit Karan ile forma takası yapıyorlardı sanırım. Ayrıca belki de "Ümit formayı içeride veririm." demiştir. Bunu bilemeyiz. Ama eleştireceğiz ya hani, daha çok malzeme buluruz. :)

Hüseyin İlkin
25.03.2009, 01:25
Ala ala Ümit'ten mi almış, peeh. Arda'dan, Kewell'dan almak varken. Ula Gökhan ne alem adamsın :D

antagonist
25.03.2009, 01:27
Yazıklar olsun Gökhan!

(Ne oluyor lan bana? :D )

Mustafa Ayazoğlu
25.03.2009, 01:42
7. Hafta maçımız yer Ali Samiyen 12-13 Dk felan maç 0 - 0 top Gökhan Ünal'da müsait pozisyonda, Umut Bulut'a topu çıkartmamak için topu dışarı attı.. 20m felan önümüzde oldu. Bunu ben değil Galatasaray'lı arkadaş yorumladı !

Galatasaray 3 - 0 Trabzonspor

Kayseri'de iken Galatasaray'a gol atmışlığı var mı? Bize çok atmıştır :)

İzleyin, http://en.sevenload.com/videos/2cmJPBO-Galatasaray-3-0-Trabzonspor-Mac-Oezeti

Hüseyin İlkin
25.03.2009, 01:48
Daha geçen seneki 1-1'lik Galatasaray maçında yazmıştı. 1-0 öne geçirmişti takımını hatta. Yenildikleri bir maçtada atmıştı, yetmemişti o gol. Unutmamak lazım. Başkada vardır kurcalasak..

Profosyenel futbolcu bunlar yahu. Bırakın takımı geçtim, kendini niye baltalasın.

antagonist
25.03.2009, 01:50
Gökhan zamanında bilerek Kayserispor'a transfer oldu, rengi sarı kırmızı ya;o bakımdan. ;)

Ayazoğlu, başka komplo teorin? :D

Vural Kuyumcu
25.03.2009, 02:00
Gökhan Ünal Galatasaray formasını kim verdi ! Kendisi Trabzonspor formasını vermemiş, birinden Galatasaray forması istemiş sanırım durduk yere kimse formasını vermez ! Acı ama gerçek !

7. Hafta maçımız yer Ali Samiyen 12-13 Dk felan maç 0 - 0 top Gökhan Ünal'da müsait pozisyonda, Umut Bulut'a topu çıkartmamak için topu dışarı attı.. 20m felan önümüzde oldu. Bunu ben değil Galatasaray'lı arkadaş yorumladı !

Galatasaray 3 - 0 Trabzonspor

Kayseri'de iken Galatasaray'a gol atmışlığı var mı? Bize çok atmıştır :)

İzleyin, http://en.sevenload.com/videos/2cmJPBO-Galatasaray-3-0-Trabzonspor-Mac-Oezeti

Mualefeti cok iyi yapiosun sende olmasan :alkış::alkış:

Cem Akyüz
25.03.2009, 02:42
ayazoğlu insanlar zaten Gökhan konusunda gergin sende kusura bakma ama saçma şeyler yazıp duruyosun..forma değişebilir ne var bunda..ğs ye gol atmadı demişsin ğs attığı 2 golle adını duyurmuştu Gökhan..şanssız bir sene geçiriyor seneye hatırlatırım bu yorumlarını sana

Muhammet
25.03.2009, 03:16
Ayazoğlu,

Ne ayaksın?

Buna da "sence gökhan'ın son durumu nasıl?" "sence nasıl oynuyor" gibi cevaplar verme. Direk amacını soruyorum. Ne yapmaya çalışıyorsun?

yakup tekin
25.03.2009, 04:27
Ersun hoca ile birlikte en kısa zamanda şehir dışı edilirler inşallah.

Uğurtan
25.03.2009, 06:26
Ersun hoca ile birlikte en kısa zamanda şehir dışı edilirler inşallah.

Onlardan önce seni dışarı atabilsek keşke..

Gökhan'a gelirsek.. Formsuz.. Formda bir Gökhan'ında bizim istediğimiz tarzda forvet olduğunu düşünmüyorum zaten.. Ancak bu sene bu hâliyle bile başarısızdır diyemem.. Bakıyorum takımın gol atanlarına Gökhan var.. Bakıyorum takımın asistçilerine orda da Gökhan var..
Durup bir düşünmek gerek bu takımın şuan bulunduğu konumda direk bu adamın etkisi var.. :)

Mustafa Ayazoğlu
25.03.2009, 07:26
Gökhan Ünal bir Fatih Tekke değil, iyi futbolcu olabilirsin ama ruhununda o takım olması gerek..

Gökçebey
25.03.2009, 09:03
Ya da.. Neyse..

Fatih Öztürk
25.03.2009, 09:40
trabzonspora gelirken galatasaraylı yada herhangi başka takımlı olabilirsin.
avni akerin çimlerine ayak bastığın zaman trabzonsporlusun!
karamanlı ünal karaman ankaralı tolunay kafkas tekirdağlı orhan çıkrıkcı trabzonlu değil ama bizden daha sağlam trabzonsporlu oldular!
gol attığın zamanki tavrın dillere destan.
atamadığında lakayit duruşun umursamaz halin hep bir şüphe bırakıyor içimizde aynı zamanda kemiriyor ufak ufak...
paranı takır takır aldın tatmin olmuşsundur
umutun yaptıklarının % 50'sini yap 5 kafa topundan 3 tanesini al biraz hırsını kat oyuna bizde tatmin olalım ne dersin gökhan ünal!..

OLCAY ÇAKIR
25.03.2009, 10:12

Hayde.

Gökhan'a destek.

Adem Erdoğan
25.03.2009, 10:18
Oynadığı takım umrunda olmayan bir futbolcu için avatarlar ne kadar etkili olur?

ilhan
25.03.2009, 10:28
Yuhalamalar, hakaret etmeler, kin kusmalar ne işimize yarar Adem'im? Biz taraftarız abi, sıkıcaz dişimizi. Ağzımızda diş kalmasa da sıkacağız. Şu durumda Gökhan'ı satabilir miyiz? Geriye kalan haftalarda atacağı gol ya da gollerle bize puan kazandırmasını bekliyoruz. Bunları yapmalı, yapmak zorunda.

Adem Erdoğan
25.03.2009, 10:40
İlhan kin kusma yuhalama tabiki olmayacak.İnşallah dediğin gibi olur.Ve bende "adi tutum" içerisine girerek bu laflarımı yerim.
Gökhan sahada bencil bir futbolcu.Buna eyvallah diyilebilir.Fakat son maçta golden sonraki tavrı takımın ne kadar umrunda olduğunu gösterdi.Şu da varki Fatih Tekke'yi kral yapan en önemli şey içerisindeki sahiplenme duygusuydu.Altay'da Antep'te ve Trabzonspor'da.
Bunun yanında Ersun Yanal'ın ağızlara sakız olmasının en önemli sebebi de Gökhan'ın kendine duyulan güveni boşa çıkarmasıdır.
Taraftar Gökhan'a hala güveniyor.Çünkü hala sabrediyor.

OLCAY ÇAKIR
25.03.2009, 11:10
Adem şu yazdığına inanma sakın.
Yaz ama inanma.
Etrafta bu tür hava estirenlerin etkisinde kalma.
Şımardı derler,
Sakalın modelini sevmezler kes derler,
Saçın modelini sevmezler kes derler,
Yavuz Selim'de çok var derler...
Küpeli derler.
..

Bunları aşalım en azından.

Sen o söylenenlere bakma.

Gökhan iyi bir golcü.
Markadır.
Gönderileceksede marka değeri düşmeden gönderilir.
Kıymetlimizdir.

Gökhan milli maçta oynarsa gol atar.
Bana inan.

Trabzonsporu önemsemiyor lafı,üretimdir,üretenin bile inanmadığı kızgınlık ifadesidir.

Oynadığı takım umrunda olmayan bir futbolcu için avatarlar ne kadar etkili olur?

senol 6116
25.03.2009, 12:26
Gökhan ın aslında çok pozisyona girmesi kalitesini gösteriyor,kaçan goller zamanla gol olacaktır. Ama çok hırslı değil ve yeterince koşmuyor.

Nebiye
25.03.2009, 12:40
Şimcik ben sizler gibi yorum yapamasam da Gökhan Ünal hakkında içimden geçöenleri yazayım bi dedim,başlığı görünce :D
İlk transfer edildiğinde herkes bombayı patlattık,süper oldu falan diye uçarken hiç unutmuyorum burdan birisi elimizde patlamasın da diye bişi yazmıştı transfer başlığına.Nasıl yani diye düşünmüştüm.Adam gol kralı niye öle dediki falan diye.
Şimdi ise çok sabrettiğimizi,hala beklenen patlamayı yapamadığını ve bundan sonrası için sde hiç ümitli olmadığımı söylemeliyim.
Hatta her maç saç baş yoldurduğunda kaleyi tutturamadığında boş kaleye bile atamadığında ya sağa ya sola yada tepelere dikince topu Allahım geri versek üzerinede para versek almazlar mı bunu acaba diye bağırasım geliyo ona.
Yuhlamalar ayrı mesele.Onlara zaten karşıyım ama Gökhan Ünaldan ümidi kestim ben.

Külünkoğlu
25.03.2009, 12:47

galatasaraylı arkadaşın böyle yorumlaması normal de senin buraya yazman değil. :) müsait pozisyonların can düşmanı Umut Bulut örneği varken Gökhan'a söz söylemek pek bi acımasızlık olur.

matalar
25.03.2009, 12:52
Ne zaman nerede olacaĞini Çok İyİ bİlİyor ama son vuruŞlarinda hayir yok.
Onu baros'tan ayiran Özellİkte bu...

yakup tekin
25.03.2009, 13:12
Onlardan önce seni dışarı atabilsek keşke..

Gökhan'a gelirsek.. Formsuz.. Formda bir Gökhan'ında bizim istediğimiz tarzda forvet olduğunu düşünmüyorum zaten.. Ancak bu sene bu hâliyle bile başarısızdır diyemem.. Bakıyorum takımın gol atanlarına Gökhan var.. Bakıyorum takımın asistçilerine orda da Gökhan var..
Durup bir düşünmek gerek bu takımın şuan bulunduğu konumda direk bu adamın etkisi var.. :)

Şu sözlerine gülmemek elde değil. Ya bu adam 6.5 milyon euro paranın üzerinde bir fiyata mâl edilmiş. Yav gol atanların arasında olmayacaktı da nerede olacaktı? Bir forvet olarak asist yapanların arasında olmayacaktı da nerede olacaktı? Defanstan top çıkarma görevi yok. Zaten yapmaz da. orta alandan topu alıp sürme yok. Onu da yapmaz. Orta alana gelip top almaz. Rakibe basmaz. Mücadele etmez. Binbir mücadele ile alınıp kendisine verilen topların birçoğunu rakibe hediye eder. Ceza sahası içine yaplan ortalara kafa vurma çabası içine girmez. Yattara'nın ortalarını kalenin dibinden defalarca havaya diker.

Şimdi böyle kendisine görev olarak sadece defansın arkasına sarkmayı görev edinip, buralardan gol bulmaya alışmış bir adam bırak da gol atanların arasında bulunsun. Bırak da iki-üç de asist yapsın. Yani bu futbolcu artık bu işleri de yapmayacaksa çöpe at gitsin o zaman. Ne işe yarar???

ÖmerFarukYılmaz
25.03.2009, 13:56
Ayazoğlu sen gt kv'ye senarist ol..

Doğru düzgün yorum yapıcaksan,Yap!!

My
25.03.2009, 14:14
galatasaraylı arkadaşın böyle yorumlaması normal de senin buraya yazman değil. :) müsait pozisyonların can düşmanı Umut Bulut örneği varken Gökhan'a söz söylemek pek bi acımasızlık olur.Bu onun ilk icratı değil. Baroş konusunda da gsliliere taş çıkartacak yorumlarda maşallahı vardı :)

Uğurtan
25.03.2009, 14:17
Ayazoğlu sen gt kv'ye senarist ol..

Doğru düzgün yorum yapıcaksan,Yap!!

Ömer yapamaz(-lar).. Çünkü amaç üzüm yemek değilki..! Bağcıyı dövmek.. Ego tatmin etmek.. :) Ama bıraksınlar Trabzonsporumun kafasını duvara vurmayı illa tatmin arıyorlarsa bi zahmet gidip kendi kafalarını vursunlar duvara..! Bi zahmet lütfen..

Mustafa Ayazoğlu
25.03.2009, 14:36
Formasını öpen oyuncuya saygı duyulmalı.. Rakip takımın özellikle en büyük hasımlarından biri olan takımın formasını Avni Aker de senin golcün istiyor ! Olaylara objektif bakmasını öğren ! Baros formasındaki logosunu öptü diye tepki verirken sen önece kendi futbocun ne yapıyor ona bak !

Beni izlemeye devam et :)

Bu onun ilk icratı değil. Baroş konusunda da gsliliere taş çıkartacak yorumlarda maşallahı vardı :)

Hüseyin İlkin
25.03.2009, 14:38
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/752-8M5X7H8J.jpg

Hüseyin İlkin
25.03.2009, 14:39
http://habercininyeri.files.wordpress.com/2008/12/susun.jpg

Mustafa Ayazoğlu
25.03.2009, 14:41

Mesaj alınmıştır! ;)

Mustafa Ayazoğlu
25.03.2009, 15:40
Eleştirenlerin yerine, kendine sallayanlara yapmıştır nereden biliyorsun.

Yok bilerek atmıyormuş, gönlündeki takım kimmiş. Böyle eleştiri olmaz.

Bizde eleştiriyoruz Gökhan'ı, ama sallamıyoruz. Sallayanların karşısındayız.

Yorumlarıma katılmayabilirsin, saygılı ol! Cevap verme !

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7-2Q0T2V9L.jpg

Gökçebey
25.03.2009, 15:44
Saygı görmek istiyorsan saygı duyulacak yorum yap.

Hüseyin İlkin
25.03.2009, 15:45
Ortada yorum yok.

Bilerek atmıyor yorum değildir. Saygısızlığı ben değil, Gökhan'a bilerek atmıyor diyerek sen yapıyorsun. Bilerek atmıyormuşmuşmuşmuş. Gökhan'ın kaçırdığı toplara bakın, istese kaçıramayacağı toplar var. Olmuyor ama. Kaçıyor. Bu bilerek atmıyor değildir. Hiç bir Trabzonspor taraftarına bilerek atmıyor demekte yakışmıyor.

My
25.03.2009, 15:48
Bunların bir karın ağrısı var ya hadi bakalım :)

Özge
25.03.2009, 15:48
Başka eleştirecek bir şey bulamadınız mı ya?

yakup tekin
25.03.2009, 15:55
yakup tekin;

Uyarınız üzerine aklımda yanlış şekilde yer etmiş olan kelimeyi düzelttim. Teşekkür ederim.

Ben Gökhan için hiçbir yerde bilerek atmıyor demedim. Burada bir başkası demiş olabilir ama o yorum beni ilgilendirmez. Ben Gökhan'ın gol kaçırma rekoru kırmasını maçlara yeterince motive olmamasına, maçı kazanmayı pek umursamamasına ve aklının maçlardan ziyade başka yerlerde oluşuna bağlıyorum. Kendisinin kalitesi tartışılmaz. Eskiden vuruşlarının ne kadar sert ve düzgün olduğunu görmüştük. Şimdi de toplara hiç vuramadığını görüyoruz. Bence gerekli çalışmaları yapıp kendini maça verirse düzelir. İşte benim şikayetim bu konuda. Israrla kendini düzeltmiyor ve bu yüzden koca bir şampiyonluk elden gidiyor...

Son olarak. Gökhan bu el haraketini kime yaparsa yapsın kendisine yakıştıramıyorum. Eleştirilere veya kendisine "sallayanlara" tahammülü yoksa, futboluyla ve attığı gollerle cevap vermeli. Böyle arada bir gol atıp bu gölünü de onlara karşı bir koz olarak kullanması hiç hoş değil. Senin işin zaten gol atmak. Attığın bir golün üzerinden çıkıp basit basit haraketler yapmak değil. Bu tür haraketleri şahsen hiç ama hiç sevmiyorum. Olay budur.

Great White
25.03.2009, 16:10
yakup tekin;

Aktrist değil öncelikle.

Yattara başlığındaki zihniyet buraya da bulaşmış sanırım:)

Vallahi Gökhan' ın bilerek gol atmadığını iddia edecek kadar kontrolden çıkmadım açıkçası ama atmayı istemesine rağmen atamıyor oluşu beni en az o kadar rahatsız ediyor maalesef;)

Fatih
25.03.2009, 16:14
Her yeni futbolcu gol attığında takımına bağlılığını göstermek için armasını öpebilir.

Ayrıca attığı gollerden sonra birilerine mesaj vermeye çalışması kafasının başka yerde olduğunun da kanıtıdır kim ne derse desin.

ÖmerFarukYılmaz
25.03.2009, 16:23
Formasını öpen oyuncuya saygı duyulmalı.. Rakip takımın özellikle en büyük hasımlarından biri olan takımın formasını Avni Aker de senin golcün istiyor ! Olaylara objektif bakmasını öğren ! Baros formasındaki logosunu öptü diye tepki verirken sen önece kendi futbocun ne yapıyor ona bak !

Yani Gökhan o kadar fakirki gitti maçta oynadı,Çıkıştata koştu gs forması aldı hemi:)

Aklın bu kadarmı çalışıyor daha yaratıcı olabilirsin...

Bak mesela bence o yaşın boşuna 26 değil..Eskişehir
Yer: İstanbul..
Bence Ayazoğlu Eskişehirli bir fb'li,gs'li yada bjk'li...

Her ne kadar senin kadar yaratıcı olmasada yorumların tıpkı bunlar gibi..
Yazık yahu...

Mustafa Ayazoğlu
25.03.2009, 18:07
Gökhan Ünal'ı çok eleştirdim, inşallah gün olur bir gün özür için uğrarız bu foruma tekrar.

karatasof
25.03.2009, 18:16
Gökhan'ın kapasitesi bu kadar,kendisinden beklentilerin yüksek olması onun kapasitesini arttırmaz.Aksine adamı strese sokar bu beklenti diyeceğimde Gökhan'da böyle bir stres halide gözlenmiyor.Adam inadına lakayt,inadına savruk.Ben bunu oynama garantisine bağlıyorum.Kötü oynadıktan sonra iki hafta kesilmiş olsa bu kadar rahat olamazdı.Bu durum sadece Gökhan'la sınırlı değil elbet,aynı duyguları taşıyan daha çok futbolcu var takımda.

Muhammed KOÇ
25.03.2009, 22:38

sustur bizi gökhan :)

TSercaN
25.03.2009, 22:48
la gozunu seveyim konustur su gol ayaklarini, calistir su makinayi gozunu seveyim ya

Cafer Bulur
25.03.2009, 23:04
Gökhan'ın kapasitesi bu kadar,kendisinden beklentilerin yüksek olması onun kapasitesini arttırmaz.Aksine adamı strese sokar bu beklenti diyeceğimde Gökhan'da böyle bir stres halide gözlenmiyor.Adam inadına lakayt,inadına savruk.Ben bunu oynama garantisine bağlıyorum.Kötü oynadıktan sonra iki hafta kesilmiş olsa bu kadar rahat olamazdı.Bu durum sadece Gökhan'la sınırlı değil elbet,aynı duyguları taşıyan daha çok futbolcu var takımda.
Gökhan in kapasitesinin bu oldugu fikrine katilmiyorum.
Gökhan simdiye kadar ortaya koydugu futbolun cok daha fazlasini yapabilecek yetenekte.
Buna örnek olarak da oynadigi sili ve fildisi sahilleri milli maclarini gösterebilirim.
Uluslararasi düzeyde basarili olabilecegini kanitlamis bir gökhan bu ligde leblebi gibi gol atar ama...
Devamini ben de getiremiyorum.:)

magicyattara
25.03.2009, 23:06
@ÖmerFarukYılmaz

O nasıl imza kardeşim.Kimsenin de dikkatini çekmemiş.

magicyattara
25.03.2009, 23:08

Gökhan'ın kapasitesinin bu olduğu hariç hepsine katılıyorum.

Cafer Bulur
25.03.2009, 23:12
Bizdeki futbolcular sampiyonluk yolunda katki yapmak icin mi ilk 11 de olmak isterler,yoksa daha fazla para kazanacaklari icin mi?
Eger ilk sikki tercih eden futbolcularimiz cogunluktaysa sansli sayiliriz ama ikincisi tercih ediliyorsa sampiyonlugu galiba unutmaliyiz.

Orhan Aydın
25.03.2009, 23:19
gökhan in kapasitesinin bu oldugu fikrine katilmiyorum.
Gökhan simdiye kadar ortaya koydugu futbolun cok daha fazlasini yapabilecek yetenekte.
Buna örnek olarak da oynadigi sili ve fildisi sahilleri milli maclarini gösterebilirim.
Uluslararasi düzeyde basarili olabilecegini kanitlamis bir gökhan bu ligde leblebi gibi gol atar ama...
Devamini ben de getiremiyorum.:)

Şİlİ ve fİldİŞİ maÇlarini bİzde neden gÖremedİk acaba ? İspanyaya karŞi oynarda gol atarsa kİmse ŞaŞirmasin adam mİllİ takimda bİr baŞka.ayrica bİr rÖportajdakİ '' bu sene bÖyle gİdecek gİbİ gÖzÜkÜor'' cÜmlesİ hİÇ hoŞ deĞİl .dİlerİm gÖkhan kayserİdekİ gÖkhan gİbİ olur tekrardan da baĞrimiza basariz ve onun hakkinda hİÇbİr olumsuz dÜŞÜnce olmaz.

Yavuz Hasan
25.03.2009, 23:48
sevmeyebilirsiniz ama provakatorlukde yapmayın be kardeşim

yok bilerek atmıyor

yok gitmiş forma istemiş ayıp ya

birini kötüleyeceğim derken komik duruma düşmeyelim

TSKara61
26.03.2009, 07:43
Gokhan belli ki bir dusus yasiyor. Ilk yarida fena degildi aslinda, ama ikinci yarida iyice kisirlasti oyunu. Bu da bizim sanssizligimiz. Gokhan bence cok kaliteli bir forvet. Hep takimimiza hem de milli takima yakisiyor.

Muhammet
26.03.2009, 18:20
Çok umutluydum. Olacak, çok maç eksiği var diyordum. Artık böyle düşünmüyorum. Umarım yanıltır beni, giderir eksiklerini.

Alihan Ertürk
26.03.2009, 18:41
Milli takıma alındı ama oynatılmaz..

ApoCaN28
26.03.2009, 18:58
Milli forma altında son terine kadar savaşıp bizde o performansının yarısını bile sergileyemezse ben bu adamdan ne bekleyeyim...
Ama Ts oyuncusu olduğu sürece Desteğim yanında ...

batın
26.03.2009, 18:59
iyiii olacaksınn gökiiiiii

hakantpl
26.03.2009, 19:04
Bence Trabzonspor a İsteyerek gelmedi Takımın bir parçası olarak görmüyor kendini bi kopukluk var bilmediğimiz birşeyler var gibi geliyor sanki.

hAtes
26.03.2009, 20:58
yetenekli ama şansı tutmuyor...

Fatih
26.03.2009, 21:42
Amansız olma Gökhan.:)

TSelif
26.03.2009, 22:28
Fatih'in gol krallığına oynadığı bi yıl yanlış hatırlamıyorsam bir maçta (son maç mıydı neydi ) 4 ya da 5 tane gol atmıştın Gökhan.. Demek ki istesen atabilirsin ..
İstemiyorsun , sevmiyorsun , inanmıyorsun , koşmuyorsun , yorulmuyorsun , umursamıyorsun.....

Umut'a kızardım nasıl gol kralı olmuş diye .. Haksızlık etmişim. Gol atamasa bile canla dişle çabalıyo .. ama çabalıyo ..

Yazıklar olsun !

turgut reis
26.03.2009, 22:31
valla bana da oyle geliyor ki bir macta patlayacak 3-4 gol atacak..ama o mac gelene kadar da iş işten geçmiş mi olacak bilmiyorum :(

Adem Erdoğan
27.03.2009, 17:10
http://static.guncel.net/archive/5816/qeyennl677a.jpg

http://www.sporx.com/images/1/187/4060_2813_B_nihat007b.jpg

leavemealone
27.03.2009, 17:19
Ahh gökhan ahh istesen neler yapabilecegini herkes biliyor ama bi türlü göstermek istemiyorsun .

halil ibo
27.03.2009, 17:23
önyargı,kızgınlık ve hatta nefretle bakmayalım bu olaya.Gökhan'ın yapabileceğini biliyoruz ve o da üzerine düşen görevi yapacak.Belki İBB maçından itibaren beklediğimizi alacağız ondan belkide önümüzdeki yıl.Ama mutlaka alacağız...

Orhan Aydın
27.03.2009, 17:30
[quote=TSelif;2095911]Fatih'in gol krallığına oynadığı bi yıl yanlış hatırlamıyorsam bir maçta (son maç mıydı neydi ) 4 ya da 5 tane gol atmıştın Gökhan.. Demek ki istesen atabilirsin ..

İSPANYAYA KARŞI DA BUNU İSTEMESİN:D

Sümeyye Şahin
27.03.2009, 18:02
hıç bır hırs göremıyorum malesef gokhanda...en son eskışehır maçıydı susturmuştu ortalığı...hadı gökhan yine sustur başta ben utanalım önyargılarımızdan...

Ömer SEVİNÇ
27.03.2009, 18:09
Umarım İspanya'ya karşı birkaç gol atar da bir İspanyol takımına falan satarız..

a f s
27.03.2009, 18:39
http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/0002009/Milli-Takimlar/amilli/IMG_1072.jpg

Kazım Uzunboy
27.03.2009, 18:46
Bu performans ile milli takıma girince kendi bile şaşmış :rolleyes:

ApoCaN28
27.03.2009, 18:48
[quote=TSelif;2095911]Fatih'in gol krallığına oynadığı bi yıl yanlış hatırlamıyorsam bir maçta (son maç mıydı neydi ) 4 ya da 5 tane gol atmıştın Gökhan.. Demek ki istesen atabilirsin ..

İSPANYAYA KARŞI DA BUNU İSTEMESİN:D

Habu Dediğine sen inanıyomusun ula...:D

Umarım atar ama...

Kazım Uzunboy
27.03.2009, 18:50
valla bana da oyle geliyor ki bir macta patlayacak 3-4 gol atacak..

İspanya' ya takım olarak 1 gol atabilirsek ne mutlu bize. :rolleyes: :confused:

Hüseyin İlkin
27.03.2009, 18:51
Resimde hepsi değişik bakıyor yahu. Gökhan ile Mevlüt'e bakarmısınız hele. Çok sevdim bu fotoğrafı. Batuhan bir başka değişik. Eren'de Torres'i düşünüyor herhalde. Allah'ım güç ver çocuklara. Gökhan oynarsan. Yaz gol veya gollerini. Hadi bakalım, başarılar sana..

Muhammet
27.03.2009, 20:37
Hepsinin bakışlar ayrı.

Oynarsa eğer, Gökhan'a başarılar dilerim.

oguzhann
27.03.2009, 21:03
şimdi bu adam maçta oynar,bir de gol atar.olur mu olur!kaçırdığı gollerin yarısını atsaydı gol kralıydı.

efekaptan
28.03.2009, 12:33
http://img5.imageshack.us/img5/6762/fdgdfgdgdfgdfg.jpg (http://img5.imageshack.us/my.php?image=fdgdfgdgdfgdfg.jpg)

Resimde gökhan hariç diğerlerinde bir amansız olma ifadesi var ama gökhanda sanki tribündeki yorgun bir taraftarın bağırma ifadesi var...Neden bu kadar ruhsuz oyunun ve duruşun var? belkide senin en iyi olabildiğin hal budur.peki öyleyse nasıl milli takıma çağrılıp bide reklamlarda oynayabiliyosun.benim aklıma gelen tek şey : o zaman senin arkanda seni tutan birileri var....

a f s
28.03.2009, 13:07
Amansız! Olamıyor demek ki.

Cengiz Çubukcu
28.03.2009, 13:13
http://img5.imageshack.us/img5/6762/fdgdfgdgdfgdfg.jpg (http://img5.imageshack.us/my.php?image=fdgdfgdgdfgdfg.jpg)

Resimde gökhan hariç diğerlerinde bir amansız olma ifadesi var ama gökhanda sanki tribündeki yorgun bir taraftarın bağırma ifadesi var...Neden bu kadar ruhsuz oyunun ve duruşun var? belkide senin en iyi olabildiğin hal budur.peki öyleyse nasıl milli takıma çağrılıp bide reklamlarda oynayabiliyosun.benim aklıma gelen tek şey : o zaman senin arkanda seni tutan birileri var....

çok basit onun arkasında Trabzonspor var :)

Anıl Caner
28.03.2009, 13:14
Resme baktıkça sinirlerim bozuluyor, gülüyorum. Allah iyiliğini versin gökhan.

BALKAN 06
28.03.2009, 13:24
diğerleri yapmacık amansız olmuş
Gökhan da diyor ki ben karda yürür izimi belli etmem fakat amansızım diyor
bakmayın esner gibi durduğuma diyor

diyor işte niye inanmazsınız yav.:D

Emirhan Makul
28.03.2009, 14:06
Bence günün eğlencesine koyulması gereken bir fotoğraf NDND'de dalga konusu olabilecek de bir fotoğraf Allah canını almasın Gökhan ya.

Great White
28.03.2009, 14:32

ahahahah:))

Yalçın Küçük bile düşünemezdi herhalde bu kadarını:D

Köşede mahsun mahsun bakan Tarator Terim için de birşeyler deseydin keşke:))

Can basten
28.03.2009, 14:36
Fatih niye bağırmıyor da artis artis bakıyor öyle? :)

Koray
28.03.2009, 14:40
Gökhan'ın duruşuna tipine gülenler,sizde kendinizin bi kaç fotoğrafını koyunda bizde sizi gülelim hadi...

Ayrıca Emirhan senin şu mesajını başka takım taraftarı görse kendi forumunun günün eğlencesine koyar eminimki...

Emirhan Makul
28.03.2009, 14:44
Gökhan'ın duruşuna tipine gülenler,sizde kendinizin bi kaç fotoğrafını koyunda bizde sizi gülelim hadi...

Ayrıca Emirhan senin şu mesajını başka takım taraftarı görse kendi forumunun günün eğlencesine koyar eminimki...

Ben manken değilim Gökhan gibi reklamda oynayan bir futbolcuda değilim orada pozu verebilecek olan gökhan poz verememiş ben onun yerinde olsaydım eminim daha iyi poz verirdim ama konu o değil konu Gökhan'ın bu resimde bile samimiliğini yansıtamaması tabi varsa !

Great White
28.03.2009, 14:48

Şu lafının içinde ben de var mıyım?

Ömer SEVİNÇ
28.03.2009, 14:51
Bir insanın tipiyle alay etmek bence de yakışmamış.

Koray
28.03.2009, 14:54
Ben manken değilim Gökhan gibi reklamda oynayan bir futbolcuda değilim orada pozu verebilecek olan gökhan poz verememiş ben onun yerinde olsaydım eminim daha iyi poz verirdim ama konu o değil konu Gökhan'ın bu resimde bile samimiliğini yansıtamaması tabi varsa !

Bunu başta söyleyeceksin ki ben ve benim gibi düşünenler yanlış anlamasın...

Biri senin fotoğrafın için,senin yaptığın yorumu sana yapsa kalbin kırılmaz mı ?.. Seni bilmem ama aynısı bana yapılsa benim kalbim kırılır...

Gökhan bu yazılanları mutlaka okuyordur çünkü blgisayarla içli dışlı biri,umarım şu yazılanları kafasına takmıyordur...

Koray
28.03.2009, 14:59
Şu lafının içinde ben de var mıyım?

Dalga geçtiysen evet...

Great White
28.03.2009, 15:03
Dalga geçtiysen evet...

Sen o mesajımda Gökhan' ın bir fotoğrafı ile kendince koskoca bir kompozisyon çıkaran arkadaşın tavrını tiye aldığım mesajımdan Gökhan ile dalga geçtiğim fikrini çıkarabilmişsen ve ciddi ciddi şu algılama kabiliyetindeysen o halde aç benim forumdaki bütün fotolarımla dalga geçmeye başla şimdiden..

Ya da benim yukarıdaki mesajımı birkaç yüz defa daha oku, Yalçın Küçük' ün kim olduğunu ve ne tür komplo teorileriyle uğraştığını bir araştır; ondan sonra gel buraya..

Koray
28.03.2009, 15:09
Ukalalığın lüzumu yok,karşında beni görünce başladın yine çirkefçe yazmaya...

Lafı dediğim kişinin mesajına üste alıntı yaptım zaten,sen bana bu mesajın içinde bende varmıyım diye sordun bende Gökhan'la dalga geçtiysen evet dedim...

Gökhan'la dalga geçmediysen sorun ne ?

Great White
28.03.2009, 15:17
O zaman ortaya zarf atmayacaksın..

Kime tepki verdiysen ona göre yorum yazacaksın..

Benim sorduğum soruya hala şüphedeymiş gibi cevap yazarsan ben de açıklama gereği duyarım tabii ki..

Ne demek yahu "Dalga geçtiysen evet"

Benim mesajımda öyle bir şüphe uyandıracak bir şey mi var da hala devam ediyorsun..

"Senin mesajında öyle bir ima olduğunu sanacak kadar anlayışsız değilim" der geçersin en fazla..

Çirkeflikmiş..

Sen o çirkefliğin kitabını yazdın Yattara başlığında..

Biz o konuda senin eline su dökemeyiz yahu..

Koray
28.03.2009, 15:26
Madem şüphe uyandıracak bişey yoktu ne diye bu mesajın içinde bende varmıyım diye soruyorsun ?

Sen sordun bende seni zan altında bırakmamak için cevap verdim,eğer dalga geçtiysen evet diye, ama nerde sende o anlayış haklısın tabi...

Yahu sen daha kendi attığın mesajın ne manada atıldığından haberin yok,bugün beni güldürmeye niyetlisin anlaşılan ama hiç halim yok yeminle...

İyi günler sana.

magicyattara
28.03.2009, 15:31

Poz verememiş:)

Ağzıyla birlikte gözlerini de açıp kaşları çatıp bağıracağına,gözlerini kısmış ve bu sonuç ortaya çıkmış gibi...

Ağlıyor gibi görünüyor.:)

Great White
28.03.2009, 15:35

Bak arkadaş..

Benim mesajımın hemen altına şu mesajı atmışsın..

Ardından da "Ayrıca Emirhan" diye devam etmişsin..

Madem öyle, önce düşünüp sonra yazacaksın ki kimse yanlış anlamasın..

Hadi yanlış anladık diyelim, cevabını da uzatmadan açıklayıcı yazacaksın..

Haa.. Bu dediklerimi yapmaya mecbur musun? Senin anlayışına, zikriyatına kalmış..

Ama doğru olanı budur..

Onu söylüyoruz..

Şimdi gülmeye devam edebilirsin..

Orhan Aydın
28.03.2009, 15:44
Bravo ya saÇma sapan sebeplerden burda trabzonsporlularin atiŞmasini gÖrmek ÜzÜyo benİ

Koray
28.03.2009, 15:51
Bak arkadaş..

Benim mesajımın hemen altına şu mesajı atmışsın..

Ardından da "Ayrıca Emirhan" diye devam etmişsin..

Madem öyle, önce düşünüp sonra yazacaksın ki kimse yanlış anlamasın..

Hadi yanlış anladık diyelim, cevabını da uzatmadan açıklayıcı yazacaksın..

Haa.. Bu dediklerimi yapmaya mecbur musun? Senin anlayışına, zikriyatına kalmış..

Ama doğru olanı budur..

Onu söylüyoruz..

Şimdi gülmeye devam edebilirsin..

Attığım mesaj seni bu kadar yaraladığına göre sende Gökhan'la dalga geçtin demekki...

Lafı orda sana değdirmek aklımın ucundan bile geçmemişti ama sen zorla kafamıza evet Gökhan'la dalga geçtim izlenimi bırakıyorsun farkında değilsin...

şurutlu
28.03.2009, 15:55
bakın kardeşlerim önce birbirimizi kırmayalım hepiniz cok gencsiniz anlıyorum ama boyle olmaz sakin olun sonra tartışalım ben şahsen gökhanı hic sevmiyoru cun ku adam gercekten atmıyor buna emin olun ben 40 senedir futbol izlerim bu kadar kacıran görmedim

Emirhan Makul
28.03.2009, 16:17
Attığım mesaj seni bu kadar yaraladığına göre sende Gökhan'la dalga geçtin demekki...

Lafı orda sana değdirmek aklımın ucundan bile geçmemişti ama sen zorla kafamıza evet Gökhan'la dalga geçtim izlenimi bırakıyorsun farkında değilsin...

Laf bana mı değdi ben ne dedim ya tartışacak birşeyi yok emanet bir poz vermiş Gökhan Ünal işte apaçık belli.

Fatih
28.03.2009, 16:23

Amansız olanlarla olamayanların örneği verilmiş burada.:)

Gökhan da bu kadar amansız oluyorum der gibi poz vermiş.:)

Great White
28.03.2009, 16:27
Vallahi komedi..

Foruma değil de suya yazıyoruz sanki:)

Koray
28.03.2009, 16:28
İlk defa sana katılıyorum...

Kazım Uzunboy
28.03.2009, 17:08
Bak böyle anlaşabilesiniz diye siliyorlar işte :rolleyes: :)

Bırakalım sert tartışmaları da destek verelim destek :rolleyes: :)

ÖmerFarukYılmaz
28.03.2009, 18:03
Hey Allahım!!!

Hani bu adam söz konusu milli takım oldumu herşeyi yapıyordu..Bak poz verememiş...

Demekki bu adamın suratından okuduklarınız,bu adamın karakteri...Adamin fıtratı böyle..

Alihan Ertürk
28.03.2009, 18:14
Çek git buralardan , çek git Kayseri'de pastırmanı ye sen..

ÖmerFarukYılmaz
28.03.2009, 18:32
Tam diyordum koca adam bunu dermi diye,Yaşının 14 olduğunu gördüm..Normal karşılıyorum..

Bu zamana kadar yaşının üstünde yorumlar yazardın oysa..

Muhammet
28.03.2009, 18:35
Benim gördüğüm 2. gaz mesajı bu Ali Han'ın. Diğeri de sen ancak Kayseri'de oynarsın tarzı bir mesajdı.

Ayıp oluyor, ayıp. Ayıp dediğin de her yaşta bilinen birşeydir, dikkat edilmelidir.

Alihan Ertürk
28.03.2009, 18:39
Kusura bakmayın abilerim dayanamadım,Trabzonspor'un futbolcusu böyle olmamalı :)

Muhammet
28.03.2009, 18:40
Asıl taraftar böyle olmamalı. Anlıyorsun bizi değil mi?

Alihan Ertürk
28.03.2009, 18:41
Asıl taraftar böyle olmamalı. Anlıyorsun bizi değil mi?

Anlıyorum tabi Muhammet abi ama bir anlık birşeydi zaten..O sırada kaçırdığı golleri izliyordum :)

Ahmet Faruk
28.03.2009, 19:30
Alihan bile darlanmış. E normal yaani...

Adem Erdoğan
28.03.2009, 21:18
Bu akşam sahiplenme duygusunu görüp öğrenmesini yada hatırlamasını umuyorum.

Tepeye çıkmak kolaydır.Orada kalabilmek fedakarlık ister.

vurgun_kiz_61
28.03.2009, 21:21
Bu akşam sahiplenme duygusunu görüp öğrenmesini yada hatırlamasını umuyorum.

Tepeye çıkmak kolaydır.Orada kalabilmek fedakarlık ister.

Adem oldumu simdi...Gokhan'dan cok sey umuyorsun...

Fatih YAZICI
28.03.2009, 21:38
Güveniyoruz sana Gökhan. Güldür bizi şu son 9 haftada (:
Senden fazla birşey istmeiyoruz. Zaten sende olanı istiyoruz.

elbera
29.03.2009, 22:10
eskisi gibi değil sanki gökhan tsde mutsuz gibi....

elbera
29.03.2009, 22:12
aslında süper oyuncu ama neden oynayamıyor bir insan 25 hafta boyunca formsuz olurmu eskisi gibi değil gerçekten....

M.S.SOFU
30.03.2009, 02:01
eskisi gibi değil sanki gökhan tsde mutsuz gibi....
eskiden mutlumuydu ki...?

Egemen Yılmaz
30.03.2009, 09:43
Eyy gidi Gökhan, eskiden kızardım ama, aslında sen de haklısın.

Ali Haydar
30.03.2009, 10:21
kayserideki gökhan nerde Trabzon'daki gökhan nerde.

İkisinin arasında çok fark var..

Sümeyye Şahin
30.03.2009, 15:21
eyy ruh! burdaysan maçta 3 gol at:D güveniyoruz sana gökhan ;ama daha istekli:o

Cafer Bulur
30.03.2009, 22:11
Ispanya macindaki durumu da bizdekinden farkli degildi.
Daha önceki milli maclarda istekliydi ama ispanya macinda buda yoktu.
15 dakikalik süre zarfinda kendisini yirtmasi gerekirken üzerinden gecen toplari seyretmekle yetindi.

KUTADGU
31.03.2009, 11:04
Benim gördüğüm 2. gaz mesajı bu Ali Han'ın. Diğeri de sen ancak Kayseri'de oynarsın tarzı bir mesajdı.

Ayıp oluyor, ayıp. Ayıp dediğin de her yaşta bilinen birşeydir, dikkat edilmelidir.

Ayıp kriterini merak ettim açıkcası.

Alihan'ın mesajında ben ayıplık bir şey göremedim halbuki.
Hakarete de rastlayamadım.

Ve başka bir şey,
Gökhan bu kadar vurdumduymaz, bu kadar gamsız, bu kadar adamsende.. oynayacaksa çekip gitmesinde sakınca görmüyorum.

Hatta "Çek git" artık demekte de bir beis görmüyorum.
Haa Kayseri'de pastırma mı yer, kuru fasülye mi yer, onu da inanın önemsemiyorum.

Ömer Kaya
31.03.2009, 12:03
gokhan kayseride böylemiydi be okadar hırslı gokhan nerde

Ali Tunahan Güllü
31.03.2009, 12:36

okadarda değil canım:) yanlış yorumlar bunlar....

Ali İhsan
31.03.2009, 12:50
Gökhan'ın yaptıklarını Umut yapsa forumun yarısı ana avrat söver ceza alırdı.

Adamın geçmişten gelen bir kredisi vardı ama tüketti.

Gol attı mı klas atıyordu ama artık atamıyor.

Gökhan artık üç yıllık Umut gibi olmaya başlar yakında.

Song'un bile kredisinin dolduğu bir ortamda Gökhan gibi bu sezonun şu ana kadar ki en büyük hayalkırıklığı olan isim çok tepki alacaktır bu sekilde devam ettiği takdirde.

Umarım koskoca yönetimin, bakanın, hocanın ve en önemlisi taraftarın çabası,emeği bir Gökhan'ın gamsızlığı yüzünden çöpe gitmez. Ya adam gibi oynar, sahada oynamak istediğini gösterir, ya da bu şekilde ruhsuzluğa bu camia sabretmez...

Kubilay ŞAHİN
31.03.2009, 13:34
Bakalım Bu maçta Neler Yapacak..
Nede Olsa Takımımızın Bir Oyuncusu..

Yunus Emre SEYHAN
31.03.2009, 13:50
Gökhan,
*Cok gol kacırıyor
*top tutma özelliği yok
*kafa topları iyi değil. vs vs sayabiliriz
Ama TSL'de yerli forvetler olarak Mehmet Yıldız,Taner vs. var.. Yani alternatif yok. Taner'in bitiriciliği cok iyi ama 31 yaşında.
Yerli oyunculardan Gökhan gitsin, bu oyuncu gelsin diyebileceğim 3 isim var. Semih,Nihat ve Fatih tekke... bunlarda cok zor isimler :)

Neticesinde Çek git demek doğru birşey değil bence.

Yabancı forvet alma gibi bir ihtimalimiz yok. Tony-Song-Alanzinho-Yattara-Colman-Cale 'den birine ilk 11 için elveda dememiz gerekir.

TSercaN
31.03.2009, 13:51
biz onlarin 3 unu de aliriz :)

Mustafa ÖZDEMİR
31.03.2009, 14:23
inşallah gol atarda lige moralli girer

Kazım Uzunboy
31.03.2009, 14:30
biz onlarin 3 unu de aliriz :)

Bende nedense tam tersini düşünüyorum.. :rolleyes:

Gerçi Tekke' yi alabiliriz diyordum ama yapılan açıklamlardan sonra sanmıyorum..

Gökhan' la takasa girseler keşke..

Cemalettin Taşkın
31.03.2009, 14:49
aklıma gökhan kayserideyken bir kupa maçında hemde trabzonda hattrick yapmıştı maçı 3-0 kaybetmiştik o geliyor.

bize karşı aslan kesilen futbolculkar bizim takıma gelince kediye dönüyorlar.