PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

lazanist61
19.03.2009, 13:12
evet bu adam boş degil iyi bir golcü ama büyük takım futbolcusu olmak farklı birşey herkez bu baskıyı kaldıramaz sizce gökhan yazılanları okumuyo mu okuyo ve bu baskıyı kaldıramıyo ne zaman bu baskıdan kurtulur o zaman gercek gökhan ortaya çıkar ve oyılın bu yıl olduguna inanmıyorum gökhan bu yıl 5 gol daha atar ancak...

yakup tekin
19.03.2009, 13:37
tamam madem öyle diyorsunuz gökhan umut işe yaramıyor çıkarın ikisinin kazandırdığı puanları bide öyle puan durumu yapın görün o zmn

Bana göre şu ana kadar topladığımız puanları Gökhan ile umut'tan ziyade defanstaki oyuncularımıza borçluyuz. Dikkat ederseniz Song biraz performans düşüklüğü yaşıyor diye son haftalarda ard arda puan kaybediyoruz.

Ligin dibindeki Kocaeli bile bizden fazla gol atmışsa, lütfen çıkıp da şu forvetlerimizi savunmayın. Ben Umut'tan fazla birşey beklemiyorum zaten. Elinden geleni yapıyor. Kapasitesi belli. Ama Gökhan Ünal'ın elinden geleni yapmadığı kanaatindeyim. Umut gibi beceriksizliğinden değil de, isteksizliğinden ve maça motive olmayışından dolayı o golleri kaçırıyor. Kendisinde maçı kazanma arzusu olsa vallahi de billahi de bugün gol krallığında lider konumda olmuştu. Ben bu futbolcuda, maçı kazanma isteğini göremiyorum. Taraftarın duygusunu taşımadaığı kaaatindeyim. Onun için ilk onbirde görmek istemiyorum.

UğuR
19.03.2009, 13:38
Alanzinho asisti,Gökhan Ünal ın golü ile Trabzonspor 1-0 önde Antep karşısında ....
Spikerin bu hafa söyleyecekleri :cool:

Yavuz Hasan
19.03.2009, 14:54
bu şampiyonluk potasındayız değişiklik zarar verir diyen arkadaşlar ve her maç sıkıntılı hiç rahat maç olmuyor ki gençler oynasın diyen arkadaşlar

merak etmeyin böyle gideresek kısa bir süre sonra o potadan çıkmış olacağız

o zaman her maç rahat olacak ceyhunu da göksuyu da o maçlarda rahat rahat oynatırız artık

Süleyman50
19.03.2009, 14:55
alınmasına çok sevinmiştim ama hayal kırıklığına uğradım bütün Trabzonspor taraftarı gibi...

Muhammet
19.03.2009, 14:56
FM oynadığım zamanlarda kadromu kurarken futolcuların form durumunun yanında piyasa değerlerine de bakarak karar verirdim..

Ersun Hoca da Gökhan' da ısrar ederken bunu mu düşünüyor acaba:confused:

Öyle ya, Ersun Hoca da sever bu türden teknolojik açılımları;)

Ben bu yüzden hiç kesilmediğini düşünüyorum bazen.. Malum, en pahalı transferimiz kendisi.

Great White
19.03.2009, 15:30
Malum, en pahalı transferimiz kendisi.

Umalım ki "en pahalıya mal olan" futbolcumuz olmaz..

Hüseyin İlkin
19.03.2009, 15:32
Konu faklı bir noktaya geldi aslında. Benim şu an savunduğum ve olması gereken ilk onbir de Gökhan Ünal ın olmaması taraftarıyım. Bir müddet dinlendirilmesini istiyorum. Onun yerine ille de Göksu oynasın demiyorum. Sylva, Serkan-Song-Egemen-Cale, Yattara-Selçuk-Hüseyin-Colman-Alenzinho, Umut Bulut. İlk onbir böyle olmalı ve Göksu da Selçuk'un etkisiz olduğu zaman oyuna girmeli. Orta sahdaki direncimizin artması açısından bu çocuk iş yapar. Selçuk çok erken pes ediyor. Dikkat çekmek istediğim hususlardan biri buydu.

Burada farklı düşünmüyoruz. Aynı noktadayız. Bende ilk 11'den kesilmesinin kendisi ve takım için daha iyi olacağını düşünüyorum. Özellikle şu son haftalardan sonra. Mesela bu hafta denenebilir. Denenmesi iyide olacaktır. Yattara-Alanzinho-Umut 'lu bir ileri uç istiyorum ben ilk maçta. Olur mu böyle bir şey. Zannetmiyorum orası ayrı.

Mira_61
19.03.2009, 15:39
Yahu Gökhan,
İçimde bir his var.Sen birazcık kıpırdansan,hani çok bişe istemiyorum beş pozisyondan birini değilde üç pozisyondan birini gol yapsan,sanki tüm rüzgar lehimize dönecek.Başarabilirsin bence,Başarabilirsin değilmi?
İddaa ediyorum,bu Gökhan birazcık kıpırdansın 2-3 haftaya liderliği geri alırız.

Cafer Bulur
19.03.2009, 17:01
Bu hafta patlama yapabilir mi?Insallah.
Ben gökhan dan fildisi milii macinda ortaya koydugu ne istedigini bilen oyuncu profilini istiyorum ve bekliyorum.
Sabrin sonu selamettir.:)

Samet Yildirim
19.03.2009, 17:06
Bu hafta patlama yapabilir mi?Insallah.
Ben gökhan dan fildisi milii macinda ortaya koydugu ne istedigini bilen oyuncu profilini istiyorum ve bekliyorum.
Sabrin sonu selamettir.:)

Birak patlamayi:) Gol atsin menmunum bu haftalik:) Yani galibiyetlik bir gol:)

ÖmerFarukYılmaz
19.03.2009, 17:12
Kendisini seneye göstereceğini düşünüyorum..

He bulurda atarsa ne ala...

Sabretmemiz gerek....Seneye inşallah..

Cafer Bulur
19.03.2009, 17:16

Desene bizim de sampiyonluk umutlarimiz seneye kaldi o zaman:confused:

ÖmerFarukYılmaz
19.03.2009, 17:17
Yok abi daha neler...

Bu takım sadece Gökhanla oynamıyorki...
Diğer oyuncularda görevlerini layıkıyla yerine getirecektir..

Samet Yildirim
19.03.2009, 17:17

Yok bu sene ne kadar iyise okadar faydalanmak lazim...

Insallah bu hafta atar golünü ve galib ayriliriz

SERDAR-61
19.03.2009, 17:26
Bu maÇta gol atacaksin
bu maÇta gol atmayacaksin
SONUÇTA BU MAÇI KAZANACAĞIZ
GÖKHAN GOL BEKLİYORUZ

Cafer Bulur
19.03.2009, 17:28
Yok abi daha neler...

Bu takım sadece Gökhanla oynamıyorki...
Diğer oyuncularda görevlerini layıkıyla yerine getirecektir..
Bu takimin gol yükünü ceken 2 futbolcudan biridir gökhan.
Ayrica takimda gol pozisyonlarina en fazla giren futbolcu da kendisi.
Gökhan bu pozisyonlari atamazsa sampiyonlugun gelmesi cok kolay bir is degil.

Ömer SEVİNÇ
19.03.2009, 18:48

Adaş Belçika'dan gelen Colman takıma ısındı. Yahu taa Norveç'ten gelen Alanziho bile takıma ısınıyor neredeyse, Kayseri'den gelen Gökhan ısınamıyor. Önce bir kaç maç geçmesini bekledik, sonra ikinci devreyi bekledik, şimdi seneye oynar diye bekleyeceğiz bu ne yahu? Gökhan'ın futbolu bu gibi görünüyor. İyi veya kötü kabul etmek lazım. Beklemekle değişen bir şey yok çünkü.

Önündeki topu süreceksin, karşı karşıya gol atacaksın bunun uyumu mu olur? Isınması mı olur? Pozisyona giremese, ne bileyim pas alamasa anlarım takım arkadaşlarıyla sıkıntı yaşıyor diye ama adam "boş" alanda top süremiyor. Ayaklarına dolanıyor top. Ne uyumu ne beklemesi Allah aşkına?

Mollasalihoğlu
19.03.2009, 18:55
Girdiği pozisyonlar bile yeteneğinin göstergesi.. Neden atamıyor kendisi de, ben de, hepimiz de şaşkınız sanırım..

Yunus Emre SEYHAN
19.03.2009, 19:00
Adaş Belçika'dan gelen Colman takıma ısındı. Yahu taa Norveç'ten gelen Alanziho bile takıma ısınıyor neredeyse, Kayseri'den gelen Gökhan ısınamıyor. Önce bir kaç maç geçmesini bekledik, sonra ikinci devreyi bekledik, şimdi seneye oynar diye bekleyeceğiz bu ne yahu? Gökhan'ın futbolu bu gibi görünüyor. İyi veya kötü kabul etmek lazım. Beklemekle değişen bir şey yok çünkü.

Önündeki topu süreceksin, karşı karşıya gol atacaksın bunun uyumu mu olur? Isınması mı olur? Pozisyona giremese, ne bileyim pas alamasa anlarım takım arkadaşlarıyla sıkıntı yaşıyor diye ama adam "boş" alanda top süremiyor. Ayaklarına dolanıyor top. Ne uyumu ne beklemesi Allah aşkına?
İşte her oyuncu cabuk uyum sağlayamıyor. Ör: Lincoln.
Forvet zor bir mevkii. Beklentiler cok yüksektir. Atamadıgın zaman da baskı 10 kat daha artar.

Benim Tanıdığım Gökhan, Bu Gökhan değil.

Bence Gökhan'ın psikolojik olarak sorunları var. İlk defa büyük bir takımda oynuyor. Baskı altında ve beklentiler yüksek vs.

TolgaTopçu61
19.03.2009, 19:01
Kayseri'deyken yildizi parlarken topa hep ayagin ucunlan vuruyordu,bolca da atiyordu, o aralar kendisini hic begenmiyordum,artik cogu kez ayagin icinlen vuruyor,acaba ayagin ucuyla vursa bazi posizyonlari daha iyi degerlendirebilirmiydi:rolleyes:.
En iyisi ayagin ucunlan vurmaya devam et Gökhan belki daha basarili olursun...

Ömer SEVİNÇ
19.03.2009, 19:04
İşte her oyuncu cabuk uyum sağlayamıyor. Ör: Lincoln.
Forvet zor bir mevkii. Beklentiler cok yüksektir. Atamadıgın zaman da baskı 10 kat daha artar.

Benim Tanıdığım Gökhan, Bu Gökhan değil.

O oyuncunun problemi. O zaman uyum sağlayana kadar daha az para verelim. Uyum sağlayınca esas alacağı maaşı almaya başlasın.

Belçika'dan gelen adam çoktan uyum sağladıysa Gökhan da uyum sağlayacak. Lamı cimi yok. Bence zaten uyum problemi yok o ayrı mesele.

seyyah61
19.03.2009, 19:05

Belki de Gökhan'dan beklentilerimizi degistirmemiz gerekiyor.
Gökhan'i bu sezon elestirebilecegimiz tek nokta, gol vuruslarindaki eksikligidir bence.
Bunun disinda forvet oyuncularinin alisma süreleri diger oyunculardan uzun sürebilir.
Gökhan santrafor olarak nerede ne zaman duracagini cok iyi bilen bir oyuncu.
Bu da onu bu sezon en cok pozisyona giren forvet oyuncusu yapti.
Tek sanssizligi ise, son vuruslardaki etkisizligi.
Her futbolcuda olabilecek bir durum.
Bu sezon yedek birakilirsa bir sey söyleyemem ama eger bu tutuklugu üstünden atarsa, belki Gökhan degismeyecek ama attigi gol sayisi önemli ölcüde artacaktir.

Yunus Emre SEYHAN
19.03.2009, 19:10
O oyuncunun problemi. O zaman uyum sağlayana kadar daha az para verelim. Uyum sağlayınca esas alacağı maaşı almaya başlasın.

Belçika'dan gelen adam çoktan uyum sağladıysa Gökhan da uyum sağlayacak. Lamı cimi yok. Bence zaten uyum problemi yok o ayrı mesele.
Uyum problemi yoksa geriye 2 seçenek kalıyor.
1) isteksiz /Formsuz
2) Yeteneksiz

Yeteneğinden kimsenin şüphesi yoktur.

Ömer SEVİNÇ
19.03.2009, 19:12
Belki de Gökhan'dan beklentilerimizi degistirmemiz gerekiyor.
Gökhan'i bu sezon elestirebilecegimiz tek nokta, gol vuruslarindaki eksikligidir bence.
Bunun disinda forvet oyuncularinin alisma süreleri diger oyunculardan uzun sürebilir.
Gökhan santrafor olarak nerede ne zaman duracagini cok iyi bilen bir oyuncu.
Bu da onu bu sezon en cok pozisyona giren forvet oyuncusu yapti.
Tek sanssizligi ise, son vuruslardaki etkisizligi.
Her futbolcuda olabilecek bir durum.
Bu sezon yedek birakilirsa bir sey söyleyemem ama eger bu tutuklugu üstünden atarsa, belki Gökhan degismeyecek ama attigi gol sayisi önemli ölcüde artacaktir.

Ustam Gökhan'ın futbol tarzı nedir? Son vuruş yapmak.

Başka bir özelliği yok bu adamın. Pası, driplingi, adam geçmesi, hızı, fizik gücü, presi, kafa vurması, hiçbiri yok.

Bua rağmen o tek özelliği olan son vuruş yapmayı düzgün yapsa kabul edeceğiz Gökhan'ı. Ama bunu da yapamayınca savunulacak en ufak bir tarafı kalmıyor. Gökhan'ı eleştirebileceğim tek nokta son vuruş eksikliği çünkü tek özelliği bu.

Kendisi de bunu düzeltmeye çalışacağına bu sene böyle gider herhalde havalarında. Ulan şampiyonluğa oynuyoruz ne böyle gitmesi. Düzelteceksin kendini. Artık ayağın için rot balansçıya mı gidersin naparsın bilemem.

@Yunus Emre

Biraz yeteneksizlik biraz da isteksizlik. Trabzonspor'u küçük görme ve umursamama.

talibim
19.03.2009, 19:22
trabzonspor hakkındaki düşüncelerini hepimiz okyoruz,dinliyoruz vs..
g.ü ' kendisi dedi ki;özel hayatım düzgün değil,kendimi futbola vermek istiyorum.buradan baksak bile anlaşılıyor vaziyet.kimse ondan fatih tekke'nin yaptığını beklemiyor.altıpas çizgisine bir kazık çakılsaydı yattara'nın ortalarının en az beş tanesi ona çarpıp girerdi kaleye.şayet seneye g.ü nün eşref saatini beklemeye kaldıysak durum vahim.trabzonspor'a şota gibi leblebici forvet lazım.Allah nasib ederse inşallah trabzonspor seneye şampiyonlar liginde oynayacak.
g.ü 'a üstündeki şanlı formadan sebeptir desteğimiz,hürmetimiz.biz bu takımın mağlubiyetini de seviyoruz.dünyada hiç bir takım taraftarında olmayan sevgi var burada.şampiyon olduk mu yüzlerce insan coçuğuna ersun adını,umut adını,egemen adını takacak.hatta cocuğuna iki isim verenler bir isminide colman koyacak.biz takımımızıda futbolcumuzuda böyle seviyoruz.
öyle veya böyle g.ü şu anda iyi durumda değil,adam yokluğundan oynuyor.

Tolga
19.03.2009, 19:26
çok değil abi kaçırdıklarının 3'te birinide at bize oda yeter.ama bu sezon 3'ün 1'ini alıcak vuruşlar yapıyosun :D umarım daha iiy olur :confused:

Kazım Uzunboy
19.03.2009, 19:51
' Eomer ' zaten olanı biteni yazmış, daha ne demeli.

genç61
19.03.2009, 20:24
seni trabzona alan en buyuk kotulugu yapmıstır bence trabzon adına
senin ederin en fazla 1 milyon euro etmez benim gozumde sende kabahat yok seni alanda kabahat bide sana 6.250 millyon euro verdiler hey allahım valla

ya bu adam kayseride de aynıydı bu tam kontra atak topcusu defasnın arkasaan atcan o kosu atcak anca oyle gol atan bir adam bunda gol vurusu murusu yoktu zaten kandırmayalım birbirimiz bu adamı bir an önce ruslara yada bir yerlere satmalıyız

ÖmerFarukYılmaz
19.03.2009, 21:19

Adaş ilk önce her futbolcu aynı şekilde bir ortama çabucak ısınmaz...Onu geçtim psikolijileri farklıdır..

Hadi onlarıda geçtim...Hadi gönderelim takımdan...Satalım...Oynatmayalım..

Bu adamın sözleşmesi var...6 milyon euro'da değeri....O 6 milyon euro'yu çöpe atmak istiyorsak beklemeyelim..Sabretmeyelim..
Direk ya zarara satalım,Yada 3 sene daha yedek klübesinde bekletelim..

Bu devran böyle gelmiş böyle gider...Değişmezde..
Gelen hiçbir forvete sabretmedik,durmadan zarar ettik..Adam akıllı oynatmadık bile...Edelim anasını satayım,zarar edelim..Para çok ya...

Lange geldi,oynamadı..Bizden gittiği gibi gol kralı oldu adam...Jun 3 milyon euro'ya geldi..Oynamadan gitti...Keza diğerleri..Lincoln,Delgado,Deivid bir sene oynamadı,Şimdi takımlarını sırtlıyorlar...

Kervana bir yenisi gelsin istermisiniz??

Ömer SEVİNÇ
19.03.2009, 21:40
6 milyon euro zarar söz konusu.

Peki bu adamın kaçırdığı gollerle, top oynamadığı maçlarla şampiyonlar ligine katılma hakkı elde edemezsek gireceğimiz zarar ne olacak?

aggressors
19.03.2009, 22:50
buna verilen paranın her kuruşuna acıyorum......

akdin
19.03.2009, 23:01
Adaş ilk önce her futbolcu aynı şekilde bir ortama çabucak ısınmaz...Onu geçtim psikolijileri farklıdır..

Hadi onlarıda geçtim...Hadi gönderelim takımdan...Satalım...Oynatmayalım..

Bu adamın sözleşmesi var...6 milyon euro'da değeri....O 6 milyon euro'yu çöpe atmak istiyorsak beklemeyelim..Sabretmeyelim..
Direk ya zarara satalım,Yada 3 sene daha yedek klübesinde bekletelim..

Bu devran böyle gelmiş böyle gider...Değişmezde..
Gelen hiçbir forvete sabretmedik,durmadan zarar ettik..Adam akıllı oynatmadık bile...Edelim anasını satayım,zarar edelim..Para çok ya...

Lange geldi,oynamadı..Bizden gittiği gibi gol kralı oldu adam...Jun 3 milyon euro'ya geldi..Oynamadan gitti...Keza diğerleri..Lincoln,Delgado,Deivid bir sene oynamadı,Şimdi takımlarını sırtlıyorlar...

Kervana bir yenisi gelsin istermisiniz??
Gökhan lütfen oynuyor,gamsız,sanki zorla oynuyor.....

ÖmerFarukYılmaz
19.03.2009, 23:09
6 milyon euro zarar söz konusu.

Peki bu adamın kaçırdığı gollerle, top oynamadığı maçlarla şampiyonlar ligine katılma hakkı elde edemezsek gireceğimiz zarar ne olacak?

Adaş bu seneki performansı için doğru diyorsun...Kaçırdı golleri ve gitti diyelim ş.l. .. E üstüne birde 6 milyon daha ekleyelim..Neler ediyor...Zaten ş.l gelecek gelir,ama elimizdeki değerli bir sermayeye bu sene iş yaptıramadık,Yapmadı...
İlk onu kullanıcaz,zararımızı çıkarıcaz,sonra attıklarıyla kara geçicez..

Hadi bunları geçelim...
Çözüm ne adaş??
Tek ümit oynasın ve atsın..Hem ş.ligine katılalım,hemde Gökhanı kazanalım..

futbalski60
19.03.2009, 23:14
Ben Gökhan Ünal'ın Trabzonspor'a beklenen katkıyı yapacağına inanıyorum fazla kuruntu yapmaya gerek yok kaliteli bir golcü her forvetin geçirdiği kötü dönemler olabilir Gaziantepspor maçında iyi bir oyun sergileyip golünü de atacaktır.

Fatih
19.03.2009, 23:36
Gökhan kaliteli ama oyun sistemimize uygun bir forvet değil.Yapması gerekenleri şuana dek yapamadı atması gerekenleri kaçırdı yine de güvenmekten başka yapacak birşeyimiz yok.

Ahmet Faruk
19.03.2009, 23:45
Gökhan kaliteli ama oyun sistemimize uygun bir forvet değil.Yapması gerekenleri şuana dek yapamadı atması gerekenleri kaçırdı yine de güvenmekten başka yapacak birşeyimiz yok.

Abi adam 50 pozisyondan 40ini kacirmis. Bunlarin kac tanesi zor pozisyon. Hadi giremese sistem, oyun yapisi falan anlarim ama bu baska birsey. Afedersiniz kicina dokunsa gol olacak toplari duzgun durumda skora ceviremiyorsa daha ne sisteminden bahsediyoruz

TSercaN
19.03.2009, 23:49
seneye takir takir gollerini atinca ,, vay aslanim vay kocum helal olsun gibi laflari cok duyacaz

Fatih
19.03.2009, 23:50
Abi adam 50 pozisyondan 40ini kacirmis. Bunlarin kac tanesi zor pozisyon. Hadi giremese sistem, oyun yapisi falan anlarim ama bu baska birsey. Afedersiniz kicina dokunsa gol olacak toplari duzgun durumda skora ceviremiyorsa daha ne sisteminden bahsediyoruz

O golleri atmış olsaydı sistemimize gene de uygun değildir Ahmet.:)

Sistemden kastim orta saha ve forvet oyuncularının birlikte hazırladığı bir gol var mı ben hatırlamıyorum.Selçuk ve Colman bu kadar az gol atmışsa forvetlerimizin yetersizliğinden değil sistemimize uygun olmayışındandır bana göre.

erkankoc
19.03.2009, 23:50
rusyadan bi takima satabilsek keske bunu

Ahmet Faruk
19.03.2009, 23:57
Fatih abi irdeledigim sey sistem değil. Bu kadar gol nasil kacar onu anlamiyorum. Oyle yada boyle buldugun pozisyonlar ortada. Acaba adam " bunlar sistem urunu değil " mi atmiyor anlamiyorum ki. Tanerin girdigi gol pozisyonu sayisina ve attiklarinin sayisina bakalim, birde bizim sistem magduru gokhaninkilere. Ilginc bir goruntu ortaya cikar yani

TSercaN
20.03.2009, 00:05
Allah senin yardimcin olsun Gokhan!
ben sana inaniyorum ve guveniyorum!
sen bu sene olmazsa seneye garanti gol makinasi olup cikacan

Fatih
20.03.2009, 00:08
Fatih abi irdeledigim sey sistem değil. Bu kadar gol nasil kacar onu anlamiyorum. Oyle yada boyle buldugun pozisyonlar ortada. Acaba adam " bunlar sistem urunu değil " mi atmiyor anlamiyorum ki. Tanerin girdigi gol pozisyonu sayisina ve attiklarinin sayisina bakalim, birde bizim sistem magduru gokhaninkilere. Ilginc bir goruntu ortaya cikar yani

Forvet oyuncuları böyle şanssızlıklar yaşayabilir.Önemli olan konsantrasyonunu yitirmemesidir.

Bazı forvetler vardır kaçırdıkça daha kötüye gider toparlayamaz (örneğin Guiza) Gökhan da öyle gol attıkça kendine gelecektir ama ligin de sonu geliyor biraz acele etmeli.:)

Taner Gülleri komple forvet hava hakimiyeti var adam eksiltme yeteneği var son vuruşları çok etkili bize tam da böyle bir forvet lazımdı kısmet değilmiş.:)

seyyah61
20.03.2009, 00:19
Her futbolcu belli dönemlerde performans düsüklügü yasar.
Bunu anlatmaya calisiyoruz.
Gökhan'in sorunu adaptasyon sorunu degil.
Kayseri'de de Henry degildi Gökhan.
Son vuruslari düzgün bir forvet oyuncusu sadece.
Ayrica bir de uzaktan cok güzel kesme sut atiyor o kadar.
Bu sezon cok pozisyon harcadigi icin paramiz bosa gitti diye düsünüyorsunuz fakat Gökhan form tuttuktan sonra gollerini siralayacaktir.

Kazım Uzunboy
20.03.2009, 09:52
Trabzon’un silahı Gökhan Ünal

Son haftaların suskun golcüsü Gökhan Ünal, Trabzonspor´un Gaziantepspor karşısında en önemli kozu olacak.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_247697_20FAN09GOK1-C-B.jpg

Bordo-Mavililer’in teknik direktörü Ersun Yanal’ın yarın oynanacak maçta Gökhan’a çok güvendiği belirtilirken, yıldız futbolcuyla sık sık görüşmeler yaptığı öğrenildi. Yanal, idmanlarda da özel olarak ilgilendiği Gökhan için, “Şeytanın bacağını bu kez kıracak. Attığımız bir çok golün gerek hazırlanışında gerekse son vuruşunda payı var ancak daha iyi olması gerekiyor. Kendisini kazanmak ve motive etmek için gerekeni yapıyoruz” dedi. Bu arada bugün Gaziantep’e geçecek olan Bordo-Mavililer, dünkü idmanını eksiksiz tamamladı.

Kaynak : http://fanatik.ekolay.net/fanatik/TRABZONSPOR-Trabzonun-silahı-Gökhan-Ünal_3_HDetail_35_128370.htm

akkese_61
20.03.2009, 10:09
gökhanın kaçırdığı goller hakkaten inanılmaz pozisyonlar ama ben gökhana güveniyorum ve daha iyi şeyler yapacağına inanıyorum,en azından inanmak zorundayım..tabi kaçırdıklarını atsa şuanda ligdeki durumumuz ne olurdu onu da düşünmek lazım...:(:(
ama yine de umutluyum...

Uğur Ö.
20.03.2009, 11:54
biri bu adamın kaçırdığı gollerin videolarını yapabilirmi

Cem Akyüz
20.03.2009, 14:01
hayde adamım be seni savunduğum için yemediğim küfür kalmadı mahallede utandır şu insanları be

Alihan Ertürk
20.03.2009, 14:03
aldığı paranın hakkını vermeli artık..

halil ibo
20.03.2009, 14:19
Bu sene şampiyonluk potasında olmak hiçbirimize yaramadı anlaşılan.:)
Keşke liderliği erken değil 3.-4.sıralarda takip ederek şimdi yakalasaydık.
Bu şampiyonluk kovalamacası hepimizi yanıltıyor,şu anda futbolcularımızın performansını ve ligi ilk 3 içinde bitirebilmeyi başarı saysak belkide herşey yoluna girecek.
Futbolcularımız üzerinde gereksiz baskı yaratmayalım,uyum ve kaynaşma sürecini atlattıklarında hepsi daha iyi olacak.Şu anda iyi gibi görünenler bile daha iyi olacak.
Gökhan bunlardan sadece biri...

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2009, 16:26
gökhan bu sene yi 15 gole tamamlarsa bence başarı sayılır seneye 30 u bulacaktır

MuratJ
20.03.2009, 16:29
aldığı paranın hakkını vermeli artık..
verecegine hiç ama hiç inanmıyorum bize yapacagı en büyük iyilik takımdan ayrılması olacaktır.

Alihan Ertürk
20.03.2009, 17:03
bu hafta 2 gol atsın , affedelim :)

MuratJ
20.03.2009, 17:08
hayatta affetmem

Hüseyin İlkin
20.03.2009, 17:51
Gökhan Ünal yarın ilk 11'dede çıksa, yedekte otursa başarılar dilerim kendisine.

Bu takımın formasını giydiği sürece desteğimiz yanında olacaktır ;)

Hakan Baki
20.03.2009, 17:53
gökhan ünal bu seneyi 16 golden fazla golle tamamlar. Bu hafta 2 tane atar antepe

A.Ali Karanis
20.03.2009, 18:26
Eskişehir maçında neler yapabilecegini göstermişti.Gönül isterki o maçtaki performansını tüm sezona yayabilse..
Bu takımda bulunduğu sürece,desteğimiz arkasında..yalnız,artık başlaması lazım.

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2009, 18:28
inşallah bu hafta gökhan kendine gelir . yoksa kafayı yeriz burda

Abdülkadir Kılıç
20.03.2009, 19:17
Gökhan'ın kendisine gelmesini temenni ediyorum. 26 pozisyon buluo sıfır gol atmak bir defans için bile zor. Bu hafta gollerini bekliyoruz.

Mollasalihoğlu
20.03.2009, 21:22
Gökhan Ünal yarın ilk 11'dede çıksa, yedekte otursa başarılar dilerim kendisine.

Bu takımın formasını giydiği sürece desteğimiz yanında olacaktır ;)

aklı selim :)

demir
20.03.2009, 21:32
o bu sezon ıcın kendısı bıle kendısınden umidi kesmis bir acıklamasındada oole dıyor bu sezonboole oldu bır dahakı sezon daha ıyı olacam dıyor ???? kım olursa olsun bu takımda oldugu surece desteklemeye devam ama bu acıklamayı yapan bır futbolcuyada soleyecek soz bulamıyorum valla ben cogu macta gokhanı sahada goremıyorum bıle gol attıgı maclardada sadece o gol attıgı pozısyonlarda var gerı kalanlardada zaten kazırırken verdıgı pozları goruyorum bır futbolcu tabıkı kacırabılır ama bızımkıler kadar kacırıyorolarsa bence sorun sudur

evet cok ıyı futbolcularsınız ama kendınıze bukadar guvenırken lakait de davranıyorsunuz cidiye almıyorsunuz ve en onemlısı zekanızla oynamıyorsunuz futbol zeka isidir iste en buyuk ornek TS GS macı ıkı aynı pozısyon bırısı kactı bırısı attı fark ne ??????? Futbol hızlı dusunerek ve zeka ıle oynanır ınsallah yureten ınanıyorumkı duselecekler sanssızlıklarını da kıracaklar ama ne olur bunu bızım kalbımızı kırmadan yapın yoksa azınızla kus tutsanız ......!!!!!

Ali Tunahan Güllü
20.03.2009, 21:43
artık bu maçta gol atmalısın sana güveniyoruz...

Süleyman Özcan
20.03.2009, 21:52
Bu adam Kayserispor da iken herkes bu adamın peşinde idi. Buna bizde dahil.. İmreniyorduk ne güzel golcü diye ve içten içe hayal kuruyorduk keşke bizde olsa gibisinden.. ( Bu lafıma kimse ben demiyordum diye laf söyleyip, ikili polemik konusu yaratmasın. Sadece çevremden bir genelleme yaptım. ) Ama biz aldıktan sonra diğer takım taraftarlarınca kötülenmeye başladı.. Şu anda Gökhan bizim takımın golcüsü olamaz, büyük takım golcüsü değil vs. vs. izlenimler var ve başka isimler dolaşıyor aramızda şu bizde olsa bu bizde olsa falan filan..

Konuşulan isimler gelince oda atamayacak, oda kaçıracak.. Bu sefer başka isimler dolanacak aramızda..

Kısacası demek istiyorum ki ; kaybettikten sonra değerini anlayacağımız adamlardan birisidir Gökhan Ünal.. Golcüdür, yeteneklidir.. Atabilir de kaçırabilirde. Bizim ona her zaman destek olmamız lazım, adam gol attığında nasıl beraber seviniyorsak, kaçırdığında da onunla beraber üzülmeliyiz.. Üzüntümüzü içerden yaşayacağız, eğer ki gol kaçırdığında basit bir refleks ile onu alkışlarsak desteğimizi hissedip eminim bizim için daha çok uğraşacaktır. İsmini kazanmış bir futbolcudur, istese şu anda Avrupa bir takımda oynar.. Ama şu anda bizim takımda ve ondan sonuna kadar yararlanmalıyız..

Yani uzun lafın kısası ; Gökhan Ünal iyi bir forvettir ve bizim takımın en önemli gol silahıdır.. Her zaman desteğimiz arkasındadır ve inanıyorum ki bu sene olmadı ama seneye birbirine alışan ve 1 seneyi birlikte geçirdiği takım arkadaşları sayesinde daha da verimli olup gol krallığında kendisi zirvede, lig sıralamasında da takımımızın zirvede olmasını sağlayacaktır..

omrky61
20.03.2009, 22:06
atamadığı gollerle bizi şampiyonluktan uzaklaştırdı ben bunu bilirim. umudumda kalmadı artık bu adamdan

Özge
20.03.2009, 22:33
Yarın patlama bekliyorm Gökhan'dan:)

Cem Akyüz
20.03.2009, 22:34
hayde be adamım hayde utandır herkesi

Remzi
20.03.2009, 22:38
Gökhan sakin ol gol vuruşunu sakin kafayla yap.İnanıyoruz biz sana güveniyoruz.. Utandır herkesi hadi ...

Samet Yildirim
20.03.2009, 22:38
Yarın patlama bekliyorm Gökhan'dan:)

Dikkatimi cekti her hafta birisinden patlama beklyiorsun:D

Ahmet Faruk
20.03.2009, 22:45
Gökhan bak yarın patladın patladın, yoksa millet patlayacak.
Senin yüzünden Takım tartışılır duruma geldi...

onur-ts
20.03.2009, 22:47
Gökhan bak yarın patladın patladın, yoksa millet patlayacak.
Senin yüzünden Takım tartışılır duruma geldi...

aynen katılıyorum.hade gökhan göster kendini...

Özge
20.03.2009, 22:48
Dikkatimi cekti her hafta birisinden patlama beklyiorsun:D
Her hafta bekliyorum ama hala patlayamadı ama bu hafta kesin:D

Onur Civelek61
20.03.2009, 22:49
2 golü var yarın:)

Samet Yildirim
20.03.2009, 22:55
Her hafta bekliyorum ama hala patlayamadı ama bu hafta kesin:D

hehe:D insallah öle olacak:)

Mustafa Önal
20.03.2009, 22:57
yarın kesin gol bekliyorum. belkide gökhan dan ilk defa gol bekleidğimi yazıyorum :)

Adem Erdoğan
20.03.2009, 22:59
E artık patlasın zahmet olmazsa.

Uğur Cira
20.03.2009, 23:41
ben birşey beklemiyorum.adam kıpırdamıyor bile sahada.atarsa umut yada alanzinho atar.

reisoğlu61
20.03.2009, 23:46
ersun hoca 90 dakika boyunca neden israr ediyor gökhana anlamiyorum

Cihad Varlı
20.03.2009, 23:49
Topun ağzındasın Gökhan..

MetiN08
21.03.2009, 00:08
Ula Gökhan birsey yapda bize yalanci cikar, söyledeimizi yalat, birsey yapda

Cihad Varlı
21.03.2009, 00:41
http://img27.imageshack.us/img27/9584/adszmcp.png (http://img27.imageshack.us/my.php?image=adszmcp.png)

Arslan61
21.03.2009, 00:47
Bende Gokhandan artik patlama filan beklemiyorum gercekten.... patlarsada buyuk bir surpriz olur dogrusu.....(patlasa uzulmeyiz yani)

miaksoy
21.03.2009, 00:59
Atacak bugun insallah . Onun gol attigi hicbir maci da kaybetmetik. kazanacagiz Allah'in izniyle

Erkin
21.03.2009, 01:02
Hadi be Gokhan ya kendine gel bi be :atki:

Öztürk Adem
21.03.2009, 01:26
Ne olur bu macta yanlıslık yap da at da :D

yakup tekin
21.03.2009, 01:37
Gökhan yedeğe çekilmeli. Sahada gezintiye çıkan bir adamın bize yükü çok ağır olur. Eğer Gökhan oynarsa, Antep bir adam fazla oynamış gibi zayıf olan orta sahamızı kolaylıkla aşacaktır. Rakibi orta alanda durdurup Umut-Alenzinho-Yattara üçlüsü ve Selçuk-Colman gibi süpriz golcülerle sonuca gitmeliyiz...

Erkan
21.03.2009, 02:26
Bu mac bir kac tane artik be gokhanim:)

ugurozturk
21.03.2009, 06:04

bu hafta iki gol atsin; piyasasi yukselsin; hemen satalim.

ugurozturk
21.03.2009, 06:08
Gökhan yedeğe çekilmeli. Sahada gezintiye çıkan bir adamın bize yükü çok ağır olur. Eğer Gökhan oynarsa, Antep bir adam fazla oynamış gibi zayıf olan orta sahamızı kolaylıkla aşacaktır. Rakibi orta alanda durdurup Umut-Alenzinho-Yattara üçlüsü ve Selçuk-Colman gibi süpriz golcülerle sonuca gitmeliyiz...

kesinlikle :alkış:

peker61
21.03.2009, 09:46
Bugün atacak bir tane ona güveniyorum..

Dursun Kaplan
21.03.2009, 09:49
Rüyamda gördüm iki tane atıyodu. :)

:rolleyes:

oguzhann
21.03.2009, 09:59
boş geçme daaaaaa

Harun-61
21.03.2009, 10:34
Rüyamda gördüm iki tane atıyodu. :)

:rolleyes:

ule ne dersun :o
Rüya ile Amel edilmez ama Hayali bile güzel :)

Haydi Gökhan !!!! Haydeeeeeeeeeee....

Ali Yerlikaya
21.03.2009, 12:09
Ins artik gol atarsin gökhan yaaa inanilmaz golleri kaciriyon tam ihtiyac duydugumuz dönemlerde susman hic iyi olmadi ins artik geri kalan maclardatakimi gollerinle sirtlarsinl.

oflu engin
21.03.2009, 12:43
gol kıralı patentini bu maçta taçlandıracak.

güneyli
21.03.2009, 12:50
bu hafta golcüler konuşacak.Gökhan kolay konuşurda..Umut kekeleyerekte olsa konuşacak gibi.İkisi birarada 1 gol atalım ..yemeyelim yeter..

Hüseyin İlkin
21.03.2009, 13:03
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/752-8M5X7H8J.jpg

http://habercininyeri.files.wordpress.com/2008/12/susun.jpg

Bu sevinçleri bir daha yaşayabilirsin, yaşatabilirsin :)

yakup tekin
21.03.2009, 13:08
Dilerim ki sahaya ilk onbirde çıkmaz. Sahaya çıkarsa da gamsız gamsız gezinmez.

Jackdaniels
21.03.2009, 13:35
Bu maçta çok çabalayacağını düşünüyorum gol atabilirmi bilmiyorum ama elinden geleni yapacak çünkü hafta içi milli takım kadrosu açıklanacak ;)

MetiN08
21.03.2009, 13:46
Gökhan hadi bir Gol at, güldür benim gibi garibani hayde da :D

Yunus Emre SEYHAN
21.03.2009, 13:47
Bu maç Gökhan'dan gol ve goller bekliyorum.

vurgun_kiz_61
21.03.2009, 16:08
Tu es nul !!!!

AYDIN KANTEKIN
21.03.2009, 16:13
Bu maç Gökhan'dan gol ve goller bekliyorum.

Ne söyleyelim bende bekliyorum ama olmayacaginida biliyorum bunlar bos hayaller.Adam da denge bozuklugu var ayakta duracak hali yok her top rakipte Allah askina su adamdan ne beklenir.

Mustafa K. Demirbaş
21.03.2009, 16:48
yeter artık Gökhan yeter bir değil iki değil üç değil deli ettin bizi
aldığın paranın hakkını vr artık

vurgun_kiz_61
21.03.2009, 16:49
Omer Faruk Yilmaz Gokhan Unal icin yorumlarini bekliyorum....Ama eminim hala ayni dusuncelerdesin degilmi?

ÜNAL
21.03.2009, 16:50
Bu taraftar Gökhan'dan çok şey bekliyordu . . .kolay kolay affedilmezsin Gökhan.:cool:

ApoCaN28
21.03.2009, 17:13
Güle Güle ...

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2009, 17:15
Omer Faruk Yilmaz Gokhan Unal icin yorumlarini bekliyorum....Ama eminim hala ayni dusuncelerdesin degilmi?

Yasemin benim yazılarımı tamamıyla okuduğuna eminmisin??

Bu kadar emin geldin yorum bekliyorsun..Ben en azından sadece kötü demiyorum..Hakkını hakkına veriyorum;)

Erbay
21.03.2009, 17:17
Yine çok kötü oynadı. İyi oynadığını görmedim zaten.

PiYADE
21.03.2009, 17:19
gol attı ama oynamadıki. senden cok sey bekliyen taraftar dan aldıgın bedduaların küfürlerin haddi hesabı yok.
KAYSERİNİN ATTIGI BİR KAZIKSIN. SENDEN TOPCU OLMAZ OLSA BİLE ANCAK YAVUZ SELİMDE OYNARSIN

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2009, 17:20
He bu arada Gökhan şu koca forumda ben; o bu seneki berbatlar ötesi performansına rağmen tebrik ederim gol için...

Sefa Murat Dokuz
21.03.2009, 17:21
Berbat oynadı bencildi yattara boş vermiyor saçma sapan hareketler, artislikle olmuyor bu işler gökhan.

vurgun_kiz_61
Yasemin benim yazılarımı tamamıyla okuduğuna eminmisin??

Bu kadar emin geldin yorum bekliyorsun..Ben en azından sadece kötü demiyorum..Hakkını hakkına veriyorum;)

Elbette yazdiklarini tamamiyla okudum....dogru sen kotu demiyorsun bol bol tebrik ediyorsun amabisey demiyorum artik sende haklisin...

Berk
Bu adamı Kocaeli'ye ver, oynatmazlar..

MuratJ
21.03.2009, 17:22
bu adam varya hacettepede anca oynar umut la beraber.

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2009, 17:24
Elbette yazdiklarini tamamiyla okudum....dogru sen kotu demiyorsun bol bol tebrik ediyorsun amabisey demiyorum artik sende haklisin...

Sadece iki sayfa geriye gittinmi bu senenin Gökhan için bittiğini yazmışım,Ondan dahada geriye gittinmi Eskişehir maçından sonra bir maçta beğenmemişim adamı...

Ben bu sayfalara sadece ''Gökhan berbatsın'' yazmıyorum..Yanına ümidimi,Adamın hakkını,Yapabilceklerini de yazıyorum...

Sizde deneyin...

Ömer SEVİNÇ
21.03.2009, 17:25
Gökhan bay bay. 38 gol atıp gol kralı da olsan istemiyorum seni artık. Benim için bittin.

vurgun_kiz_61
21.03.2009, 17:31
Sadece iki sayfa geriye gittinmi bu senenin Gökhan için bittiğini yazmışım,Ondan dahada geriye gittinmi Eskişehir maçından sonra bir maçta beğenmemişim adamı...

Ben bu sayfalara sadece ''Gökhan berbatsın'' yazmıyorum..Yanına ümidimi,Adamın hakkını,Yapabilceklerini de yazıyorum...

Sizde deneyin...

Geriye gitmeme gerek yok Omer hafizam iyidir neler yazdigini biliyorum...Denememe hic gerek yok kendimi zorlayamamya ben Gokhanda hic birsey gormuyorumki destek vereyim o yuzden "Gokhan berbatsin" demekle kaliyorum ama sen destek vermeye devam et belkide dogrusunu yapiyorsun...Saygilarimla...

Özge
21.03.2009, 17:32
Ahh Gökhan ahh haftalardır patlama bekliyorum ama lig bitiyor hala patlayamadın.

Remzi
21.03.2009, 17:33
Ahh Gökhan ahh haftalardır patlama bekliyorum ama lig bitiyor hala patlayamadın.

Sadece Gökhan değil Takım patladı Özge.:)

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2009, 17:34
Geriye gitmeme gerek yok Omer hafizam iyidir neler yazdigini biliyorum...Denememe hic gerek yok kendimi zorlayamamya ben Gokhanda hic birsey gormuyorumki destek vereyim o yuzden "Gokhan berbatsin" demekle kaliyorum ama sen destek vermeye devam et belkide dogrusunu yapiyorsun...Saygilarimla...
İşte benımde demek istediğim daha ilk senesinde olduğu için desteği hakediyor..Onun yanında 6 milyon..

He seneye gene ruhsuz ruhsuz dolanırsa zaten gidicek..Benimki bir ümit...Umut'a sabrettiğim yarısından fazlasını bile hakediyor bu adam..

Saygılarımla.:)

TolgaTopçu61
21.03.2009, 17:35
Attigin gole bile sevinmedim,zaten mac gitmisti,ama artik kac tane gol atsan bir daha sevinmeyecegim...
Ellimizde patladin,insan hic mi bir tane de olsa olumlu bir calim basarir...

Ömer SEVİNÇ
21.03.2009, 17:35
Seneye ruhsuz ruhsuz dolaşırsa sadece takımdan gitmez. Vururlar bu adamı. Fatih'i bile kurşunladılar da..

Sene souna kadar ilk 11'den, sene sonunda takımdan ayrılmasını diliyorum.

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2009, 17:36
2. Golümüzü kaydettiği için kendisine teşekkürşer yani her insan atamazdı onu Yani birde gökhan ünalın durumu çok zor hem futbolculuk lisansı yok hem zihinsel olarak eksiklik yaşıyor yeteneklerini kaybetmişdi onun için çok zor bir gol attı teşekkürler gökhan.

ççç ççç ççç

Hüseyin İlkin
21.03.2009, 17:37
Bakalım milli takımda nasıl oynayacak..

Great White
21.03.2009, 17:37
Bu adamı al, önliberoya koy.. Al sana Hüseyin..

Hüseyin' i al, forvete koy.. Al sana Gökhan..

Ahanda bu kadar..

Tek fark.. Bunun çektiği şutlar rakip kale çizgisine kadar gidiyor işte..

Ömer SEVİNÇ
21.03.2009, 17:38
Bu adamı al, önliberoya koy.. Al sana Hüseyin..

Hüseyin' i al forvete koy.. Al sana Gökhan..

Ahanda bu kadar..

Tek fark.. Bunun çektiği şutlar rakip kaleye kadar gidiyor işte..

Mükemmel yorum yahu.

Helal olsun.

Adem Erdoğan
21.03.2009, 17:40
Zahmet edip topu kaleye yuvarlayabildiği için sonsuz şükranlar.

Egosu tatmin olsun o bize yeter.

Yemişim şampiyonluğu.

TS-Tiryaki
21.03.2009, 17:40
Allah belami versin Taner Gülleri ile degisirmisin deseler bir saniye bile teredüt etmem hemen degisirim.

Fatih BALTA
21.03.2009, 17:44
Sanki zorla oynatıyorlar seni.Ne bu isteksizlik.Maç bitsede gitsek havaları.İnsanın yüzünde biraz hırs ifadesi olur.
Fazla değil sana verdiğimizin 5 te 1 ini bize versen yeterdi.

Fatih
21.03.2009, 17:44
Aynı tas aynı hamam gol mü o da eşantiyon.

Ahmet Faruk
21.03.2009, 17:45
Attığı gole de sevindi, ula ben bile sevinmedim.
Kramponun dişleriyle mi attı ne...
Yazık yahu...

Gökhanla bu iş olmaz.

Hüseyin İlkin
21.03.2009, 17:45
Belediye maçında kulübeye oturtulursun inşallah.

Ali Tunahan Güllü
21.03.2009, 17:46
gökhan olmuyor olmuyor attığın golde balaydı bu saatten sonra sanada güvenmiyorum...

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2009, 17:51
Diyorum ya..

Öyle yada böyle bir seneyi geçirdi...Yiyorsa seneyede böyle oynasın..

Genede o gol için tebrik edenler yok şurda:)

Emirhan Makul
Allah belami versin Taner Gülleri ile degisirmisin deseler bir saniye bile teredüt etmem hemen degisirim.

Youla'yı versinler kredi çeker üstüne kendim koyarım gönderirim ama elden ne gelir.

61ofli1967
Geçen hafta Gökhan için 'şerefsiz' yazdım.Küfür etmekle suçlanıp bi hafta ceza aldım.Sözüm Gökhan'a 'şerefsiz' yazdırtmayanlara.Şimdi alın bu Gökhan'ı.Başınızın tacı yapın.O da sizi kesin şampiyon yapar, kesinn (TERSTEN)....Tekrarlıyorum bu Gökhan tam bi ŞE-REF-SİZZZ!!!!!.

Fatih BALTA
21.03.2009, 17:53
Bu sezonu en büyük hayal kırıklığısın.
Birde attığın göle seviniyorsun sanki galibiyet golüymüş gibi.

gustavo_colman
21.03.2009, 17:54
gökhan ne bu isteksizlik ya bence gitmek istiyor istediği yere de gidebilir

Egemen Yılmaz
21.03.2009, 17:55
Sanki zorla oynatıyorlar seni.Ne bu isteksizlik.Maç bitsede gitsek havaları.İnsanın yüzünde biraz hırs ifadesi olur.
Fazla değil sana verdiğimizin 5 te 1 ini bize versen yeterdi.

Milli takımda oynar ama, hem de öyle bir oynar ki...

Ömer SEVİNÇ
21.03.2009, 17:56
Diyorum ya..

Ne tebrik edeceğim be.

Keşke atmasaydı. Eksik olsun attığı gol.

Vkgz
21.03.2009, 17:56
çok iyi bir vuruştu tebrikler ama yetmedi.

alioglua
21.03.2009, 17:57
o değil de satmak istesek satamayız da artık aynı parayı kimse vermez bize

ihsanbayram
21.03.2009, 17:58
yazik sana verilen tonlarca milyon euro lara ,keske hic gelmeseydin trabzona ,senden hic umudum yok ,bir an evvel trabzonu terk et !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2009, 17:59
Ne tebrik edeceğim be.

Keşke atmasaydı. Eksik olsun attığı gol.

Zamanında Umut'a yapılanların aynısını sen yapıyorsun adaş..O başlıkta azmı beraber dedik,Madem sevmiyorsunuz bari attığı gol için tebrik edin..

Sen böyle dersen adaş,Gökhan'ın attığı diğer golleride keşke başkası atsın demişsindir..

vurgun_kiz_61
21.03.2009, 17:59
Diyorum ya..

Omer sen ettin ya yeter :)

macka61
21.03.2009, 18:00
hayret gol atabildi bide yenmişiz gibi seviniyor

Hünkar
21.03.2009, 18:00
motifin adı eli belinde

unique
21.03.2009, 18:01
Forvet oyuncusu, Baros gibi Taner gibi olur; biraz koşar, adam geçer , bulduğunu atar ve en önemlisi yüzünde rakibi korkutan kazanma hırsı olur. Yok arkadaş, öyle laubali laubali sahada dolaşıyor. İki forvetimizde de en ufak adam geçebilme, dribling yeteneği yok gol sayımızın az olması çok normal.

Berk
21.03.2009, 18:02
3 haftada bir zar zor gol atan adamı tebrik edecekmişiz.Bak sen şu işe.İşi ne bu adamın?

KUTADGU
21.03.2009, 18:03
Ayıp değil ya; düşündüğümü söyleyeceğim sadece.

Sakatlandığın pozisyon sonrası inşallah sezonu kapatmıştır diye düşünmedim değil.
Allah biliyor içimi, yalan söyleyecek değilim.

Gerçi, benim düşüncelerim de, Trabzonspor taraftarının beklentileri de takımın düştüğü durum da seni pek enterese etmiyor nasılsa.

Yazık sana yazık, ayıpoğlu ayıp yaptığın.
Ne yüzünü görmek istiyorum ne de senin üzerinde bordo mavili formayı görmek.

SERDAR-61
21.03.2009, 18:03
sana kızıyorduk burada kaçırdığın MUTLAK GOLLER İÇİN fakat sana daha kızma bile kızamıyoruz çünkü gol pozizyonuna bile giremiyorsun:D KAYSERİLİ GÖKHAN KARDEŞİM SENİ TEBRİK EDİYORUZ:)
ALKIŞLAR GÖKHAN JUNal'a:alkış::alkış:

Ömer SEVİNÇ
21.03.2009, 18:04
Zamanında Umut'a yapılanların aynısını sen yapıyorsun adaş..O başlıkta azmı beraber dedik,Madem sevmiyorsunuz bari attığı gol için tebrik edin..

Sen böyle dersen adaş,Gökhan'ın attığı diğer golleride keşke başkası atsın demişsindir..

Umut'la Gökhan'ın durumu çok farklı Ömer. Şunu anlayamadın bir türlü.

Gökhan'la ilgili küçük de olsa bir umudum vardı her zaman. Artık kesinlikle yok.

Milli takımda oynayacağı futbolcu görürsün. Sana bunu diyeyim..

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2009, 18:05
3 haftada bir zar zor gol atan adamı tebrik edecekmişiz.Bak sen şu işe.İşi ne bu adamın?
Senin işin ne??

Madem taraftarsın moral vericeksin,Oynamasada tebrik ediceksin...

En önemli görevidir bu...

ÜNAL
21.03.2009, 18:05
Beklentileri vermesi gerek artık.Az çok Trabzonspor taraftarını bilmesi gerekir.

Biz nasıl tahta çıkardıysak,

İnirmesini de biliriz:cool:

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2009, 18:07
Umut'la Gökhan'ın durumu çok farklı Ömer. Şunu anlayamadın bir türlü.

Gökhan'la ilgili küçük de olsa bir umudum vardı her zaman. Artık kesinlikle yok.

Milli takımda oynayacağı futbolcu görürsün. Sana bunu diyeyim..

Adaş benim o umutlarım Umut için kaç kere bittide,Ulan yapar deyip yeniden Umutlandık...O yapmadı,Suya düşürdü Umutlarımızı...Kaç senedir burda..

Ama Gökhan daha bir senedir burda...Daha seneyede burda olacak..Ben tabi ümit bağlayacam ona...

Adem Erdoğan
21.03.2009, 18:09
Tebrik falan etmem Ömer.

Şampiyon olmak falan bu adamın umrunda değil.

Colman gol attı aldı topu ortasahaya getirdi.

O ne yaptı sanki galibiyet golü atmış gibi değişik değişik hareketler yaptı.Tamamen egodan ibaret bu adam.

Verilen paraya acıyorum.Yoksa daha ağır hakaretleri hakediyor.

Kutadgu'nun düşünceleri benimde aklımdan geçmedi değil.

Sefa Murat Dokuz
21.03.2009, 18:12
Ossuruktan teyyare selam söle o yare gökhan...

Ömer SEVİNÇ
21.03.2009, 18:12
Adaş benim o umutlarım Umut için kaç kere bittide,Ulan yapar deyip yeniden Umutlandık...O yapmadı,Suya düşürdü Umutlarımızı...Kaç senedir burda..

Ama Gökhan daha bir senedir burda...Daha seneyede burda olacak..Ben tabi ümit bağlayacam ona...

Ümit bağlarsan senin seçimin. Mazoşizmine üzülürüm sadece. Ben bağlamıyorum ümit falan.

Hayatımda ilk kez kendi takımımın oyuncu kırmızı kart görsün diye dua ettim. Daha ne yapayım?

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2009, 18:15
Ne ümit bağlayın,Ne tebrik edin:)

Kapatalım bu başlığı ve en yakın zamanda ''Gökhan git'' kampanyası yapalım...

Bu adam 30 gol atsın kalan maçlarda genede sevilmez onu anladım ben...

Gökhan benden sana ''Boşuna boşuna oynama boşuna kim inanır senin şampiyonluk inancına,Ya sana inansam,Kahrolur insan,Senin gibi forvet düşmanım başına''

Şaka maka daha seneyede burda nede olsa..Beraber kararımızı veririz..

Dursun Kaplan
21.03.2009, 18:17
Beklentileri vermesi gerek artık.Az çok Trabzonspor taraftarını bilmesi gerekir.

Biz nasıl tahta çıkardıysak,

İnirmesini de biliriz:cool:

Tehdit etme la adamı. :)

Ömer SEVİNÇ
21.03.2009, 18:18
Ne ümit bağlayın,Ne tebrik edin:)

Kapatalım bu başlığı ve en yakın zamanda ''Gökhan git'' kampanyası yapalım...

Gökhan benden sana ''Boşuna boşuna oynama boşuna kim inanır senin şampiyonluk inancına,Ya sana inansam,Kahrolur insan,Senin gibi forvet düşmanım başına''

Şaka maka daha seneyede burda nede olsa..Beraber kararımızı veririz..

Son satır hariç doğru tespitler;)

Seneye takımdan ayrılacağını düşünüyorum. Düşünmek istiyorum.

zaferyıldız
21.03.2009, 18:19
kutadgu düşüncelerine aynen katılıyorum..burda bursa da etrafımda en az on kişi biliyorum fanatik ts li en iyi zamanlarında bile,ya bu gokhanı sevemedim diyen!...arkadaş var bişey bende sevmiyorum..ama aslında selçuk gokhan ve de ersun yanal gibi adamların mizacı bizim gibi trabzonlulara çok ters yani her zaman gamsız ve de profesyonel bir hallleri var..bu bize ters bence zorlamamalı..

Berk
21.03.2009, 18:20
Senin işin ne??

Madem taraftarsın moral vericeksin,Oynamasada tebrik ediceksin...

En önemli görevidir bu...

Ben en berbat, etkisiz oldukları maçlardan sonra bile futbolcuları yerden yere vuranlardan, teknik direktöre sallayanlardan ve maç boyunca stadda çekirdek çıtlatıp kendi futbolcularına ana avrat küfredenlerden değilim kardeşim.Bundan şüphen olmasın..;)

Trabzonspor forması altındaki her oyuncuya sahip çıkmalıyız, çıkmak zorundayız.Ancak şuda bir gerçek ki o sahadaki oyuncuda bu kulübün büyük bir kulüp olduğunu bilecek, hırsıyla, azmiyle ölümüne mücadele edecek, canını dişine takacak, aldığı parayı terinin son damlasına kadar hakedecek..

Ben Gökhan'ı attıklarıyla, kaçırdıklarıyla savunan birisiydim 3-4 hafta kadar önce.Ancak son zamanlarda takımın ruhuna işlemiş olan gariplik, Gökhan'ı çok daha fazla etkilemiş gözüküyor.Maç içinde ne bir olumlu hareketini ne de suratında bir hırs ifadesini görebiliyorum 1-1.5 aydır.Ha sen görüyorsan ayrı mesele ama 100 kişiden 99'u da aynı şeyi söylüyorsa orada bir yanlışlık var demektir..;)

Egemen Yılmaz
21.03.2009, 18:20

Kendi adıma konuşmam gerekirse, benim Gökhan' ı sevmeme nedenim atamadığı goller değil. Umut da gol atamıyor mesela...

Ama Gökhan' da hiçbir şekilde istek yok, hırs yok.

Milli takımda oynadığı Fildişi Sahili maçında canını dişine takıp rakibi kovalayan, yerde kayıp top kazanmaya çalışan Gökhan acaba Trabzonspor formasıyla bir tane rakip defans oyuncusunu kovalamış mı, rahatsız etmiş mi?

Şimdi ben bu adamın nesini seveyim?

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2009, 18:26
100 kişiden 99'u da aynı şeyi söylüyorsa orada bir yanlışlık var demektir..;)

Berk inan bende bunu anladım...:)

Hayır zerre kadar sevsem Gökhanı neyse...Derim ki Gökhancıyım sonuna kadar...Ama değilim...Ben sadece sabredilmesini istiyordum...Anladım harbiden cüzzamlı birisinin sanki halkın içine girmesini istemiş gibi muamele görüyorum...Topluluğa uymak gerek..Çünkü koca başlıkta tek ben...

Cüzzamlı Gökhan...

Samet Yildirim
21.03.2009, 18:30
Malesef bu sezon yeterziz

Ama umuta göre daha golcu onun ici gökhan oynar yattara-alanzinho kenardan oynar...umut yedek...

TS-Tiryaki
21.03.2009, 18:31
Yahu biz bu adama Kral dedik KRAL. Fatih Tekkeye ayip oldu galiba.

Egemen Yılmaz
21.03.2009, 18:32
Cüzzamlı benzetmesine asla katılmıyorum, zira istenmemesi kendi elinde olmayan bir durumdan kaynaklanmıyor, Umut' un onda biri kadar mücadele etse sonuna kadar saygı duyacağım ama yok, lutfedip rakibe basmıyor kral hazretleri...

Fatih Tekke Gökhan' dan daha küçük golcü müydü de kendi sahasının ortalarına kadar gelip takımın top tutmasına yardım ediyordu?

Adem Erdoğan
21.03.2009, 18:33
Berk inan bende bunu anladım...:)

Hayır zerre kadar sevsem Gökhanı neyse...Derim ki Gökhancıyım sonuna kadar...Ama değilim...Ben sadece sabredilmesini istiyordum...Anladım harbiden cüzzamlı birisinin sanki halkın içine girmesini istemiş gibi muamele görüyorum...Topluluğa uymak gerek..Çünkü koca başlıkta tek ben...

Cüzzamlı Gökhan...

Ömer sabır sabır nereye kadar.

Şampiyonluğa oynamıyoruz o zaman.

Şampiyonluğa oynayan takımlarda sabır diye bir kelime çok az kullanılmalı.

Neşter daha olumlu.;)

Ömer SEVİNÇ
21.03.2009, 18:33
Malesef bu sezon yeterziz

Ama umuta göre daha golcu onun ici gökhan oynar yattara-alanzinho kenardan oynar...umut yedek...

Umut'a göre daha golcülüğü 20 pozisyon daha fazla girip 1 gol fazla atması mı?

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2009, 18:36
Ömer sabır sabır nereye kadar.

Şampiyonluğa oynamıyoruz o zaman.

Şampiyonluğa oynayan takımlarda sabır diye bir kelime çok az kullanılmalı.

Neşter daha olumlu.;)

Heh bak buna varım işte:)

Bende aynısını diyorum...Takımdaki bütün forvetleri at gıtsın..

Ama bu adam 6 milyon euro hem eskiden neler yaptıklarınıda biliyoruz..Yeteneklerini...Onun için..

Hadi onu geçtim..Bari golü için tebrik edilebilir..

TS-Tiryaki
21.03.2009, 18:36
Bence Umut ile gökhani karsilastirmak yanlis olur. Bu sezon Umut forvet haric heryerde oynadi ama Gökhan sezon basindan beri forvet oynuyor ve attigi gollerde ortada.

Adem Erdoğan
21.03.2009, 18:40
Tek forvet değil forvetsiz oynayalım.

En azından Barış Alanzinho ve Yattaranın şovunu izleriz.

Ömer SEVİNÇ
Bir 6 milyon euro tuttu gidiyor.

Trabzon'daki Gökhan kaç euro eder? Önemli olan bu benim için..

KUTADGU
Vallahi çok sık böyle şeyler söylemem
Ama Gökhan Ünal benim için bitmiştir.
Kaçırdıkları için değil, formayı özümseyemediği için.
Terbiyesizim ki, bulunduğumuz durum zerre kadar ilgilendirmiyor bu adamı.

Trabzonspor umurunda bile değil bence.
Sağolsun Ersun Yanal'da bir türlü kesmiyor Gökhan'ı.
Olan yine bize oluyor tabii ki...

Yunus Emre SEYHAN
21.03.2009, 18:42
Gökhan,kaliteli bir oyuncu.. Şansız bir dönem geçiriyor. Tamam razıyız ama 3-1 yenik durumdayız sen golü atıyorsun ve seviniyorsun.. Hep kendini düşünme Gökhan

Adem Erdoğan
21.03.2009, 18:42
Heh bak buna varım işte:)

Bende aynısını diyorum...Takımdaki bütün forvetleri at gıtsın..

Ama bu adam 6 milyon euro hem eskiden neler yaptıklarınıda biliyoruz..Yeteneklerini...Onun için..

Ömerim adam rahat neden çünkü kendisini kesecek başka bir futbolcu yok.Şöyle düşünelim.Alanzinhodan önceki Yattara ve sonraki Yattara.Büyük değişim gösterdi bu sezon içinde.

Gökhan da kesilmeli bu takımdan o bölgede vazgeçilmez olmadığını görmeli.

Ersun hoca tabiki bunu da yapacak olan.

vurgun_kiz_61
21.03.2009, 18:43

Ya Omer Faruk hala tebrik diyosunya daha ne diyeyim ....

Ömer SEVİNÇ
21.03.2009, 18:45
Gökhan'ı milli takıma satalım bence..

Adem Erdoğan
21.03.2009, 18:48
Gökhan'ı milli takıma satalım bence..

Şu milli maçlarda 1-2 gol atsada bari müşterisi çıksa en az zararla atlatsak.

Sezon başında çok ümitliydim bu adamdan.Türkiyenin en iyi forveti olduğunu düşünürdüm.
Şimdi ise resmen hayal kırıklığı.

MuratJ
21.03.2009, 18:49
asrın kazığı GÖKHAN ÜNAL

Mustafa K. Demirbaş
21.03.2009, 18:49
deli ettin bizi deli külübe yolu gözüktü hatta elimde olsa kadro dışı ama bakacaz

MuratJ
21.03.2009, 18:50
bu akşam gökhan umut ve selcuk kadro dısı kalsın!
iyi oynayınca nasıl ödüllendiriyorsa "uzun süreli" kötü oynayınca neden bu adamlara ceza verilmiyor babalarının yerimi burası diycem ama cevap evet babalarının yeri ersun babalarının

İskender YILMAZ
21.03.2009, 19:19
Kral'a bak .. :)

ilyskm
21.03.2009, 19:22
Ersun hoca bu takıma hırs, taktik ve teknikten başka herşeyini verdi...???????????????????

Fatih Ersoy
21.03.2009, 19:26
Alemin kralı :D

Şöyle 3-5 gol daha atsada en az zararla birine kakalasak..

yakup tekin
21.03.2009, 19:32

Gece yaptığım yorum. Gökhan ile 1 kişi eksik oynadık ama takımda kim 1 kişilik oynadı ki???

yakup tekin
21.03.2009, 19:34
Beceriksizliğinden değil de isteksizliğinden atamadığı o net gol pozisyonlarından sonra gözümden tamamen düştü. Bu adamda Trabzonspor sevdası filan yok. Cebine koyacağı parayla ve birtakım hülyalarla meşgul. Oynadığı hemen tüm maçlarda aklının maçı kazanmada değil, başka şeylerde olduğunu düşünüyorum. Bu adam Trabzonspora faydadan daha ziyade zarar vermiştir ve vermeye de devam etmektedir. Şu sıralar Trabzonsporun 1. sırada almış başını şampiyonlığa gitmesi gerekirken, ilk beşe bile girememe tehlikesiyle karşı karşıya kalmasının en büyük nedeni bu adamdır. Kısaca söylemek gerekirse ben bu adamı da futbolunu da sevmiyorum. Ona, takımın tüm emeklerini bir anda heba eden, emek hırsızı gözüyle bakıyorum. Gökhan, acilen yedek kulübesine çekilmeli ve Trabzonspor tek forvet oynamalıdır. Sağda yattara, solda Alen, ilerde de Umut Bulut'tan oluşan forvet hattı bu takımı şampiyonluğa taşır Allah ın izniyle. Emek hırsızı Gökhan da uzaktan seyreder bu şampiyonluğu...

Üç gün önce Yaptığım yorum. Ersun yine ezberi bozmadı ve takımı çift forvet oynattı. Kanat organizasyonu diye birşey göremedik Ersun hocam sağ olsun.

Bulut61-34
21.03.2009, 19:36
Gökhan çok top ezdi.
Zar-zor hücum bölgesine taşıdığımız topları ya rakibe kaptırdı, ya geri verdi, ya da auta attı.
Vurdumduymaz halleri var gibi ama bu çok da önemli değil. Soğukkanlı oynması bir bakıma iyidir.
Aldığı topları daha verimli kullanması gerek.
Kendine güveni var gibi duruyor. Böyle üzerine gidilirse bu güveni kaybetmesine sebep olunur. Kendine güveni olmayan golcüde pek işimize yaramaz.

yakup tekin
21.03.2009, 19:41
Vallahi hocam benim kanaatim şampiyonluk yarışında Gökhan Ünal'ın form tutmasını bekleyeceğimize, her maç saç baş yolacağımıza, orta alanda top kapacak, rakibe basacak, hücumda sürpriz goller bulacak Göksu oynasın çok daha iyi olur. Gol atamasa bile, hata yapsa bile yenidir-gençtir deyip geçeriz. Ancak Gökhan'a ne yeni ne de genç derim ben. Bir futbolcu 6.5 milyon euronun üzerinde maliyetle transfer edildiyse, klası belli bir futbolcuysa ve ligin başından beri birçok maçta oynadıysa, şu berbat görüntüyü sergilemeye devam etmemelidir. Devam ediyorsa onun yerine Göksu'lar Barış lar oynayıp yetişsin daha iyi. En azından geleceğimizi kazanmış oluruz. Şampiyon olamayacaksak Gökhan Ünal ve Selçuk İnan oynayarak değil, Göksu-Barış-Ceyhun oynasın da olmayalım. Böylelikle gelecekti şampiyonluklarımızın temelini atmış oluruz. Ama şimdi ne şampiyon olabiliyoruz ne de gelecekteki şampiyonluklarımızın temelini atabiliyoruz.

Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

İki gün önce... Ah ah şu derdimi anlatmaya çok çalıştım ama dinleyen kim. Ersun hoca ezber bozmaz. Devam Ersun hocam bu kadroyla! Sakına kadroyu bozma. Sonra Allah çarpar, cehenneme gidersin.

Evet maalesef dirayetsiz bir hocanın eline kalmış vaziyettetyiz. Radikal kararlar alamayacak kadar aciz.

yakup tekin
21.03.2009, 19:46
Gökhan-Tayfun ve Selçuk yedek kulübesine, Alenzinho-Serkan ve Göksü ilk onbire. Ersun hocanın bir karar verip bunu uygulaması lazım artık. Taraftarın ve yazarların gördüğünü hocanın da görmesini bekliyoruz. Ben bu değişikliği bekliyorum artık.

Üç gün önce.... Bir tek Tayfun'u değiştirdi. Aslında yeni ezberinden eski ezberine döndü. Olsun. Biz de öyle istiyorduk zaten. Bakalım Gökhan-Selçuk ve hatta Umut ezberi bozulacak mı? Gerçi oyuncu mu kaldı diyeceksiniz. Vallahi alt yapıdan ömı gelecek nereden gelecekse gelip oynasın. En azından geleceğe ümitle bakarız.

antagonist
21.03.2009, 19:59
@Emirhan Makul,

Sen , BMN'de daha önce "bir futbolcuyu yuhalama" çağrısı yapıldığını gördün mü?

Yakışıyor mu?

innocence
21.03.2009, 20:03
bjk maçından bu yana kaç pozisyon sonra gol attın gökhan 15 mi ? 20 mi ?

Muhammet
21.03.2009, 20:22
Olmuyor Gökhan. Olmuyor. Senin bu oyunun bize uymuyor.

Bu senelik idareten oynayan oyuncuların başında geliyor Gökhan. Diğerleri Hüseyin, Tayfun. Bu 3'ünün yerine daha iyi adamlar alınmalı seneye. O zaman çok daha iyi olacak herşey.

alpozan61
21.03.2009, 20:28
golü için tebrik etmek mi atmasaydı bir de (hoş az daha onu da atamıyordu ya)

Mira_61
21.03.2009, 20:31
Gökhan,sene sonu Umut'unu da al git.

Armağan Dere
21.03.2009, 20:32
krala bak krala..gol kralıymış rahmetli kemal sunalın bi filmi vardı gol kralı diye....(not son cümlem kemal sunalla dalga geçmek amaçlı değildir gökhanla dalga geçmek amaçlıdır)...

MİSSE_MİSSE
21.03.2009, 20:39
takasa veririz ankaraspora

arifberkay
21.03.2009, 20:46
Vallahi çok sık böyle şeyler söylemem
Ama Gökhan Ünal benim için bitmiştir.
Kaçırdıkları için değil, formayı özümseyemediği için.
Terbiyesizim ki, bulunduğumuz durum zerre kadar ilgilendirmiyor bu adamı.

Trabzonspor umurunda bile değil bence.
Sağolsun Ersun Yanal'da bir türlü kesmiyor Gökhan'ı.
Olan yine bize oluyor tabii ki...

açık ve net bizim zorumuza giden de bu işte

alioglua
21.03.2009, 20:58
ya arkadaşlar bu adamı en az zararla elden nasıl çıkarabiliriz buna dair bir başlık açmalıyız bence

bir arkadaşın dediği gibi %99 herkes aynı şeyi söylediğine göre başkan da bunu görmüştür ve o da elbet düşünüyordur gökhanın yerine birini almayı

6250 euro bu adama verilen para en az kayıpla nasıl satabiliriz

anth
21.03.2009, 21:01
Golü attıktan sonra kendince mesajlar! vermeye çalıştı bugün:) Tv başında herkes o harektine küfretti ama... Biraz düşünmesi lazım... En az zararla satılmalı...

Erdem Keser
21.03.2009, 21:14
Ne günahımız vardı da seni başlarımıza bela ettik.

güneyli
21.03.2009, 21:38
Golü attıktan sonra yaptığı hareket iki elin baş parmağını içiçe geçirip, ikimiz içiçe(umutla) oynuyoruz.Bundan rahatsızlığını belirtti gibi geldi.Hala o hareketi niye yaptı anlamadım.

Cafer Bulur
21.03.2009, 21:40
Attigi gol disinda sahada varligi ile yoklugu belli degildi.
Sanirim bu sezon gökhan da cok fazla bir düzelme olmayacak,umarim yanilirim.

Vural Kuyumcu
21.03.2009, 21:43
yapti hareketi anlamadim ne demek isdedi ????

Uğurtan
21.03.2009, 21:44
Sene sonuna kadar destekleyeceğiz, seveceğiz, başarılı olması için dua edeceğiz.. Zira onun iyi olması bizim iyiliğimizi de doğudan etkiliyor..

Sene sonu diğer durumları gözde geçiririz.. Şuan yersiz..

Muhammed
21.03.2009, 21:44
Umut'a göre daha golcülüğü 20 pozisyon daha fazla girip 1 gol fazla atması mı?

Bir umutun attığı gole birde gökhanın attığı golleri izle de ömer abi golcü hangisiymiş gör umutu savunup gökhanı eleştirmek çok ilginç ikiside çok kötü.

Mira_61
21.03.2009, 21:47
yapti hareketi anlamadim ne demek isdedi ????
Ben hareketi bile bilmiyorum.Arkadaşlar lütfen biri söylesin Gökhan attığı golden sonra nasıl bir hareket yaptı???

zafer6161
21.03.2009, 21:50
gol attıktan sonra iki elinin baş parmağıyla kalp işareti yaptı,şahsen ben öyle gördüm

Oğuzhan Turhan
21.03.2009, 21:51
Gökhan inşallah bu yazılanları okuyorsundur..
Sen bu takımı elin kayserisiyle karıştırdın galiba, aklını başına al doğru düzgün futbol oyna.
Yoksa geldiğin yere aynen geri dönersin, öyle paramı alıyorum deyipte umursamaz futbolunu devam ettirirsen...

Pehhh birde seni Fatih Tekkeyle kıyaslıyorduk..

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2009, 22:13
Kayserispor'a gönderebilir miyiz? Yarı fiyatına, ekonomik kriz var, ciddi söylüyorum..

cihatöztürk
21.03.2009, 22:17
Kayserispor'a gönderebilir miyiz? Yarı fiyatına, ekonomik kriz var, ciddi söylüyorum..

üstüne para verelim gönderelim :D

Adem Erdoğan
21.03.2009, 22:20

Takasa da razıyım.

Mehmet Eren hiç fena olmazdı.Yanında da bir futbolcu.

futbalski60
21.03.2009, 22:22
Bir oyuncuyu değerlendirirken hemen damga vurmayalım ben Gökhan Ünal'ın takıma katkı sağlayacağına inanlardanım bunun nedeni ise bu oyuncunun yetenekli olduğuna bu işi başaracak kapasiteye sahip olduğuna inanmamdır.Bu sene kötü bir Gökhan Ünal izliyoruz doğrudur her forvet de bu dönemlerden geçer Trabzonspor'un Gökhan'ı satayım keseyim gibi bir lüksü de yok neticede bütçesi dar bir kulüp sürekli radikal kararlar alacak bir potansiyeli yok bu yüzden sürekli istikrarı seçmeliyiz.

blackrain61
21.03.2009, 22:24
Son iki sezon kayserisporda zaten basarili sezon gecirmedi, hatta gecen sezon bircok macta yedek klübesinde gecirdi. Neden 6 Milyon Euro verildi, hala anlamis degilim. Simdi satmaya kalsak 1 Milyon Euro veren cikar mi acaba?
Zaten biz kime cok para verip aldiksak faydalanamadik. Örnek Thomas Jun, Campell, Lange, Umut Bulut vs..

Cafer Bulur
21.03.2009, 22:25
Bir oyuncuyu değerlendirirken hemen damga vurmayalım ben Gökhan Ünal'ın takıma katkı sağlayacağına inanlardanım bunun nedeni ise bu oyuncunun yetenekli olduğuna bu işi başaracak kapasiteye sahip olduğuna inanmamdır.Bu sene kötü bir Gökhan Ünal izliyoruz doğrudur her forvet de bu dönemlerden geçer Trabzonspor'un Gökhan'ı satayım keseyim gibi bir lüksü de yok neticede bütçesi dar bir kulüp sürekli radikal kararlar alacak bir potansiyeli yok bu yüzden sürekli istikrarı seçmeliyiz.
Katiliyorum,istikrar bizim bas siarimiz olmalidir.
Dedigin gibi Trabzonsporun her sezon milyon dolarlik futbolcu alacak lüksü yok,Türkiye de hicbir kulübün yok.
Seneye daha etkili bir gökhan mutlaka olacaktir ama bu sezon da gökhan in toparlanmanin yollarini aramasi lazim.

oguzhann
21.03.2009, 22:32
gökhan seneye patlar o kesin de bu sene gerçekten ihtiyaç var.bu takımda planlar önümüzdeki sezon için yapıldı aslında ama şampiyonluğa yakınken kaçırmamak lazım.bu yüzden gökhan'ın istekli lması şart.

Emirhan Makul
21.03.2009, 22:34
@Emirhan Makul,

Sen , BMN'de daha önce "bir futbolcuyu yuhalama" çağrısı yapıldığını gördün mü?

Yakışıyor mu?

Yakışmadığının bende farkındayım ama ben çağrıda bulunmadım o oradakilerin bileceği bir iş ben futbolcuya duyduğum kini kustum ama yanlışlık olmasın kimseyi yuhalamaya çağırmıyorum ama hakedene de tepki verilmelidir. İnşallah taraftardan önce hoca veya yönetim verir.

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2009, 22:35
gökhan seneye patlar o kesin de bu sene gerçekten ihtiyaç var.bu takımda planlar önümüzdeki sezon için yapıldı aslında ama şampiyonluğa yakınken kaçırmamak lazım.bu yüzden gökhan'ın istekli lması şart.

Patlamaz ben sana söylim, olan Trabzonspor'un 2 senesine olur..

Samet Başdağ
21.03.2009, 22:39
fatih tekkeyi istemeyenler şimdi gökhani kabullensinler.adamda bir kere yürek olacak...

magicyattara
21.03.2009, 23:12
Takım 3-1 mağlup Gökhan 2. golü atıyor,yüzük öpmeler falan...Gülsem mi ağlasam mı.

Belli ki istatistiğe oynuyor."10.golü de attım oh be" sevinişi o.

Yazık bu zihniyetteki adamlarla oynadığımıza yazık ki ne yazık.

Topu kaleden alıp santraya koşmuyor da kameralarla mesaj gönderiyor.

Vah Trabzon'um vah ki ne vah.

aggressors
21.03.2009, 23:21
bence yönetim bu futbolcuyu nasıl elden çıkarabiliriz bunun planını yapmalı şimdiden..yokmu şöyle cebi dolu rus yada katar takımı...bunun iki üç hareketinden bi janjanlı video yapsak güzel bi müzikle kazıklayamazmıyız kimseyi acaba :)

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2009, 23:54
gol attıktan sonra iki elinin baş parmağıyla kalp işareti yaptı,şahsen ben öyle gördüm

Aynen bunu yaptı ama kim ne görmek isterse..

Samet Yildirim
22.03.2009, 00:00
Yiprat babam yiprat sonra performans bekle...
saka gibi

gökhan oynar ve oynamalida

Uğur Cira
22.03.2009, 00:06
bursaspordaki sercan yıldırımla takas için kullanılması süper olurdu.gerçi yusuf meselesinden sonra bizim başkan daha bursayla iş yapmaz herhalde.ama şu sercan mükemmel.

Hutame
22.03.2009, 00:07
daha top stop etmeyi beceremeyen bi adamın oynamasındaki bu ısrar nedendir.. 2. yarıda oynadığına futbol bile demeye deneyim ve gözlemlerim izin vermiyor.. sahada sadece bir hiç var.. koca bir hiç.. her maç aynı.. uzun bir topa ayağını atıyor top 2 metre ilerde.. kafa topuna çıkamıyor.. daha bir adam geçtiğine şahit olmuş değilim.. oynasın.. biz alıştık makus kadere.. oynasın.. artık üzüntülere garkolmuş yüreğimizi bir beceriksiz gökhan ünal mı perişan edecek.. hakkın var... oynamalı da !!!

poetricus
22.03.2009, 00:17
"Bazı futbolcular vardır formsuzlukları yüzünden takımdan keserseniz ağır travmalar yaşar ve tamamen kaybolurlar. ...... da bunlardan biri. Bu futbolcuların teşebbüs hakkını, hatalarını telafi etme ve kendini geliştirme imkânını ellerinden almamalısınız. Oyuncumun teşebbüs hakkını elinden alıp onu kaybetmektense puan hatta maç kaybetmeyi göze almalıyım."

Hakkımda böyle düşünen bir hocam olsaydı o hoca için sahada yapmayacağım şey olmazdı.
Ama sen Gökhan...
Bir bak bakalım 90 dakikayı terlemeden bitirebilen başka bir forvet var mı bu ülkede?

Hüseyin İlkin
22.03.2009, 00:18
Gol kaçırmalarına kızdık. Kızmadık değil. Bu Gökhan'a has bir şey değil ama. Tayfun'da kaçırsa kızıyoruz. Selçuk'ta, Yattara'da, Alanzinho'da, Umut'ta. Asıl benim kızdığım noktalardan biri onun gol kaçırması değil. Forvettir, atarda, kaçırırda. Bizimki biraz fazla kaçırıyor ama yinede buna bir şey demiyorum. İlk etapta ele almıyorum. Benim asıl kızdığım nokta. Gökhan'ın mücadeleden kaçmasıdır. Sahada olup,olmadığını belli etmemesidir. Diri bir şekilde sahada yer almamasıdır. Bunlar yetenekle ilgili bir şey değil. Çıkarsın. Mücadeleni verirsin. Ondan sonra beş tane kaçır istersen. Yine sabrederim, yine sabrederim. Ama böyle olmaz. O formanın hakkını vereceksin. Giyiyorsan o formayı hakkını vereceksin. Bizden destek görüyorsan, senin kaşına gözüne hayran olduğumuzdan değil. O formayı üstünde taşıdığındandır. Bundan sonra hoca seni oynattığında. Yine destek vereceğim. O forma için. O amblem için. Trabzonspor'um için.

Milli takımda tam beklediğim Gökhan gibi bir maçın vardı. Mücadeleden kaçmayan. Top almak için ikili mücadelelere giren. Maçı isteyen. Daha önemlisi top oynamak isteyen Gökhan. Geri gelip top aldığını gördüm o maçta. Trabzonspor forması altında bundan uzaksın. Hocanın sana çık, öyle böyle dolaş dediğini zannetmiyorum. Herkesi zor durumda bırakıyorsun. Hocanı, arkadaşlarını ve taraftarını.

Senden beklentim mücadeleden kaçmaman. Sahada ayaklarının üstüne basabilmen. Bunları yapamayıp, bir de üstüne girdiğin pozisyonları değerlendirmeyince daha fazla tepki alıyorsun. Böyle giderse almayada devam edeceksin. Önünde Belediye maçı olacak. Çık ve kazanmak için her şeyi yap. Hee, ben olsam bu halinle seni ilk 11'e koymam orasıda ayrı bir konu .

Muhammet
22.03.2009, 00:24
Geçen sene bir röportajında, hedefinin İstanbul takımlarına gitmek olduğunu söylemişti. "Peki Trabzonspor?" diye sorulduğunda şu an öyle bir düşüncem yok demişti. Yalan yok, biz de kötüydük o zaman, Kayserispor da bizden yukardaydı sıralamada. O zaman demiştim ki "o istediği kadar küçümsesin, biz talip olduk mu öyle bir gelir ki". Gökhan, o forma o kadar kolay değil. Kıymetini bilmelisin.

Ahmet Pulusoğlu
22.03.2009, 01:49
Geçen sene bir röportajında, hedefinin İstanbul takımlarına gitmek olduğunu söylemişti. "Peki Trabzonspor?" diye sorulduğunda şu an öyle bir düşüncem yok demişti. Yalan yok, biz de kötüydük o zaman, Kayserispor da bizden yukardaydı sıralamada. O zaman demiştim ki "o istediği kadar küçümsesin, biz talip olduk mu öyle bir gelir ki". Gökhan, o forma o kadar kolay değil. Kıymetini bilmelisin.

Kolay olmadığını nasıl kanıtlıyabilirsin ki sorun burda zaten..

Ahmet Pulusoğlu
22.03.2009, 02:03
Isaac a kaldıysak küllüm yandık o zaman. Onlarda Biliyorlar Ersun Hocanın Çaresiz olduğunu ama işte içlerinde heves yok azim yok. Aslında bana göre umut kapasitesi yettiği kadar savaşıyor ama gökhan çokta umrumda ayaklarında.. Allah hakkından gelsin ne diyim..

Mustafa Ayazoğlu
22.03.2009, 02:17
3 - 2 nin golünü atıyorken sevincine hiç anlam veremedim?

MuratJ
22.03.2009, 02:20
Isaac a kaldıysak küllüm yandık o zaman. Onlarda Biliyorlar Ersun Hocanın Çaresiz olduğunu ama işte içlerinde heves yok azim yok. Aslında bana göre umut kapasitesi yettiği kadar savaşıyor ama gökhan çokta umrumda ayaklarında.. Allah hakkından gelsin ne diyim..
vallahi en kötü budur diye dusunuyorum yani göksu barış veyahut isaac oynasa eger kötü olacaksa en fazla bu olur. Alınması gereken kararlar alınmazsa nasıl cıkılacak bu durumdan

Muhammet
22.03.2009, 02:21
Bayılıyorum 1 2 oyuncu kötü oynayınca aynı mevkinin genç oyuncuları için atılan "ilk 11de olmalı" naralarına..

MuratJ
22.03.2009, 02:21
3 - 2 nin golünü atıyorken sevincine hiç anlam veremedim?
aklı sıra taraftara kalp işareti yapıyor gökhan ünal basit taraftar degiliz biz koçum futbolu da biliriz

MuratJ
22.03.2009, 02:22
Bayılıyorum 1 2 oyuncu kötü oynayınca aynı mevkinin genç oyuncuları için atılan "ilk 11de olmalı" naralarına..
elimdeki diger oyuncular genç ise ne yapayım.

28TS61
22.03.2009, 04:31
önümüzdeki mac yedek otursun, belki o zaman akli basina gelir

Kazım Uzunboy
22.03.2009, 05:06
Dışarı, dışarı, Gökhan Ünal dışarı !

Uluhan
22.03.2009, 08:19
Biri Gökhan'a insanların içinden geçilemeyeceğini, böyle şeylerin ancak Casper gibi çizgi filmlerde olduğunu lütfen söylesin.

orhan42
22.03.2009, 08:28
Herif sanki galibiyet golünü atmış gibi bir de hareket çekiyor..O golü başka bi oyuncu atsa topu alır santraya doğru koşardı..10 gol atmış ama kaçırdıkları..Canımız yakan onlar..Patlayacağım deyip duruyor..Ptlayacak de elimizde patlayacak bu gidişle..Forumdaki bi arkadaşın yazdığı gibi bukadar parayı baa verseler ha bu çimlerin hepsunu yerum:)

Rahman Gümüş
22.03.2009, 09:09
Golü attıktan sonra topu alıp santraya niye koşmuyosun?

bordo61
22.03.2009, 10:40
Biri Gökhan'a insanların içinden geçilemeyeceğini, böyle şeylerin ancak Casper gibi çizgi filmlerde olduğunu lütfen söylesin.

:alkış: süper değerlendirme

mora1157
22.03.2009, 10:47
[Golü attıktan sonra topu alıp santraya niye koşmuyosun?]

adam takımı için oynamıyo ki kendi için oynuyor.orda onun için önemli olan bir gol atmış olması.takımın kaçıncı golü,gol skoru nasıl değiştirdi onun için önemli değil.Trabzonsporda skoru 3-2 ye getiren golü atmak çok sevinilecek bişey değil onu da bilmiyor bi işaretler yapıyo ne demek istediğini de anlayamadım.3-4 yap maçı ondan sonra sevin!!!

ergin cesit
22.03.2009, 10:57
ben onu bilmem hazır futbolu olmasada ismi varken çok iyi bir topçu ile takasta kullanılmalıdır

Onur Civelek61
22.03.2009, 10:58
2.yarı patlama yaparım dedi.Elimizde patladı resmen.Her futbolcunun kötü dönemi olabilir ama bu kadar da olmaz.Bize gelen topu unutuyor galiba.Bi golcü kalenin dibinden gol kaçırır mı 10 kere? 3 tanesini atsa yine liderdik?

Gökhan Koç
22.03.2009, 11:01
Gelmiş geçmiş en kötü trabzon forveti heralde,

Hamilerle, Şotalarla, Tekkelerle, Gökdenizlerle oynadıktan sonra gökhan ve umut kötü soğuk birer şaka gibi...

Hüseyin İlkin
22.03.2009, 11:27
Haftaya inşallah İspanya'ya karşı ilk 11'de oynarsın. Performansını çok merak ediyorum...

Uğur Ö.
22.03.2009, 11:29
Haftaya inşallah İspanya'ya karşı ilk 11'de oynarsın. Performansını çok merak ediyorum...
ulan bir hat-trick yapsa şöle 20 milyon€ satsak reale sonra bişey yapamasa hayali bile güzelmiş:D

Lancet_61
22.03.2009, 11:35
aklı sıra taraftara kalp işareti yapıyor gökhan ünal basit taraftar degiliz biz koçum futbolu da biliriz

kalbi taraftara yapmamıştır zaten merak etme..kalkınmada her gece bekleyenlerine yapmıştır..

Vkgz
22.03.2009, 11:36
golün güzeldi tebrikler