PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Mehmet Zeki
15.03.2009, 22:02
Gokhan biraz oyna lutfen.

Nihal Ayvaz
15.03.2009, 22:04
Kazandırdıkları olmasa bu maçı bu havada oynayamazdın;)

Gökhan olmasa neler olurdu bi düşünsene??...LİDER olurduk sadece.

Fatih Ersoy
15.03.2009, 22:05
İnanılmazdın gökhan... İnanılmaz...

Attığın golleri yaptığın asistleri saymak mümkün değil..

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 22:06
Gökhan olmasa neler olurdu bi düşünsene??...LİDER olurduk sadece.

Atılmayan gollerle,Yapılmayan asistlerle nasıl lider oluyorsun açıklarmısın Nihal???

INSTINCT61
15.03.2009, 22:06
Çok gamsızsın be Gökhan

_SeRKaN_
15.03.2009, 22:08
Bugün resmen sahada yokları oynadı...

Oruç
15.03.2009, 22:09
Ömrümde bu kadar gamsız bi oyuncu görmedim. Adam çok rahat ya sahada pes valla

Nihal Ayvaz
15.03.2009, 22:09
Atılmayan gollerle,Yapılmayan asistlerle nasıl lider oluyorsun açıklarmısın Nihal???

Eh bende onu diyorum Gökhan olmasa,asist yapanımız da olurdu GOL atanımız da..
Hala neyini savunuyorsun Gökhan'ın..Haklı olduğun hiçbiyer göremiyorum ben.

İHSAN
15.03.2009, 22:12
Allah askina Omer hala savunuyormusun Gokhani? bir akrabaliginizmi var analayamadim?

Ne kazandirdi bize 8 golu ve asistlerinimi kast ediyorsun?
Ablam benim, ne de güzel söyledin öyle. Ölene kadar kaçır, biz severiz seni.
Ömer öyle sanıyorum ki; Jun ve augustinin gitmesiyle de kahrolmuştur. Onlar da oynamalıydı.

Yo, yooo! Trabzonspor böylesne oyuculara tahammül edecek kadar küçük bir takım olamaz. Gereği yapılacaktır.

Gökhan Ünalı transfer ederken ondan sıradışı şeyler bekliyorduk. Bu sayede büyük takım olma statümüzü pekiştircektik. Diğer takımlarda böylebir oyuncu olmadığı için onlardan daha iyi bir forvetimiz olmuş olacaktı. Eee?

Gökhan ne yapıyor? Biz ondan neler bekliyorduk zamanında. Şimdi ise soradan bir golcü kadar oynasa diye bakıyoruz. Fazla bir şey istemek şöyle dursun...Normal bir oyuncu olsun yeter!!! Erginden, jun'dan augustinden, mehmet yılmazdan farkın yok. Yoksa, bu takımda yerin de olmamalı; onlar gibi...

Mustafa K. Demirbaş
15.03.2009, 22:14
Gökhan sana helal olsun valahi helal olsun ki hala o kadroda 11 de yer alıyorsun
bence artık kredın tükendi kulübede yerini almalısın

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 22:16
Eh bende onu diyorum Gökhan olmasa,asist yapanımız da olurdu GOL atanımız da..
Hala neyini savunuyorsun Gökhan'ın..Haklı olduğun hiçbiyer göremiyorum ben.

He he olurdu..

Isaac çıkarır Hüseyin kafayı vururdu...

Eskişehir'e attığı golleri kim atabilir bu kadroda,Tek başınaydı o günlerde..KRAL'dı..Mükemmeldi...

Ankaraspor'a o süper golü atarken Henry'di...Yetenekleri tartışılmazdı..

9 gol atıp,7 asist yaptı adam...Hemde ole bole maçlarda değil...Attığı her gol puan kazandırdı...

Ben Gökhan iyi oynadı demiyorum Nihal,Daha ilk senesinde kellesini almaya,Yerin dibine sokmaya gerek yok...Sonra çok kral diceksiniz..

Asıl ben sizi anlamıyorum...Bir futbolcuyu kaybetmek çok kolay...Kazanmak zordur...Siz böyle yaparak 6 milyon euro artı Yetenekli bir futbolcuyu kaybediyorsunuz..Bense kazanacağız diyorum...

Ayrıca o takımda tek Gökhan oynamıyor..Her maç sonrası kaçırsın,Kaçırmasın eleştiriliyor bu adam...Bu garez niye onuda anlamıyorum...

Fatih Ersoy
15.03.2009, 22:16
Artık dinlendirilmeli...

Hatta en az 2-3 hafta dinlendirilmeli..

endlessdeath
15.03.2009, 22:17
Bugün adama düzgün pass gelmedi.Fazla eleştiri iyi değiil

İHSAN
15.03.2009, 22:18
İstirahat etmeli; mümkünse seneye uyanmak üzere uyutulmalı:D

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 22:19
Allah askina Omer hala savunuyormusun Gokhani? bir akrabaliginizmi var analayamadim?

Ne kazandirdi bize 8 golu ve asistlerinimi kast ediyorsun?

Akrabalığım yok...Sevmemde kendisini sebeplerini yukarda yazdım..

Sadece acıyorum bu çocuğa..

Bende sana şunu sorayım neden bu kadar inatsın Gökhan'a??

boztepeliyasin
15.03.2009, 22:19
gökhan bu hafta patlama yapacak diye beklerken, yine eski gökhan olduğunu gördük. sen böyle oynadıkça sana verilen paraya acıyorum.

Fatih Ersoy
15.03.2009, 22:20
He he olurdu..

Eskişehir'e attığı golleri kim atabilir bu kadroda,Tek başınaydı o günlerde..KRAL'dı..Mükemmeldi...

9 gol atıp,7 asist yaptı adam...Hemde ole bole maçlarda değil...Attığı her gol puan kazandırdı...

Ben Gökhan iyi oynadı demiyorum Nihal,Daha ilk senesinde kellesini almaya,Yerin dibine sokmaya gerek yok...Sonra çok kral diceksiniz..

Asıl ben sizi anlamıyorum...Bir futbolcuyu kaybetmek çok kolay...Kazanmak zordur...Siz böyle yaparak 6 milyon euro artı Yetenekli bir futbolcuyu kaybediyorsunuz..Bense kazanacağız diyorum...

Ayrıca o takımda tek Gökhan oynamıyor..Her maç sonrası kaçırsın,Kaçırmasın eleştiriliyor bu adam...Bu garez niye onuda anlamıyorum...

Lig geneline bir bak kardeşim...

Kaç maçta ne vermiş nasıl oynamış.. ??

6 miyon euro diyorsun.. Sence 6 milyonluk bir futbol oynadı mı bu sene ?

Saha içerisinde hiç bir olumlu hareketi yok...

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 22:20
Bana birisi Gökhan'ın kaçırdığı çok önemli bir pozisyonu söylesin bugün??

messiburhan
15.03.2009, 22:21
gokhan unalı her zaman savunurdum ama gokhanım cok gol kacırıorsun be bıraz daha gam olsa bıraz daha ıstek olsa cok daha ıyı olacaksın ama yınede bu takımda kım ne derse desın en kalıtelı forvet sensın yanı kımse bunu ınkar edemez

vurgun_kiz_61
15.03.2009, 22:21
He he olurdu..

Omer Faruk inan bizde seni anlayamiyoruz...Ama sen desteklemeye inanmaya devam et saygi duyariz...Ama korkarimki hala ona "kral" diyecek tek sen kalacaksin...Saygilarimla...

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 22:22
Lig geneline bir bak kardeşim...

Kaç maçta ne vermiş nasıl oynamış.. ??

6 miyon euro diyorsun.. Sence 6 milyonluk bir futbol oynadı mı bu sene ?

Saha içerisinde hiç bir olumlu hareketi yok...

Fatih kardeşim...Bak işte ben bunu anlamıyorum..

Ya bu adamın iik senesi...En az bir sene daha müddeti var...

Tabiki 6 milyon euro'luk bir katkısı olmadıda kim ilk senesinde bu kadar verimli olabildi...Anelka'mı Kezman'mı Deivid'mi Lincoln'mü....

Gökhan 2 sene önce kayserideyken herkes keşke bizde oynasa derdi...

2.Anelka olur...Bizden sonra değeri ortaya çıkar..

Emirhan Makul
15.03.2009, 22:23
Ben taraftarıma güveniyorum gökhan o insanlar Ceyhun Eriş'i Yuhalayarak döve döve gönderdi seninde sonun öyle olacak inşallah o günü bekliyorum gökhan o günü hasretle bekliyorum.

vurgun_kiz_61
15.03.2009, 22:23

Allah askina Gokhan oynadimiki gol pozisyonu kacirsin?

AYDIN KANTEKIN
15.03.2009, 22:24
Bana güvenin,bu hafta patlama yapicam.Evet patladin hemde elimizde patladi bu bomba transfer zaten rakip sahada otomatik 12 adam ile baslamis birde sen etti 13.Ne diyelim daha bilmem ama sende kabahat inanki yok seni orada doksan dakika tutan nasil bir futbol zihniyeti anlamadim.

innocence
ne zaman ki bir maçta 3 gol birden atarsın işte o zaman sana yorum yaparım

Kazım Uzunboy
Gökhan maçı kenardan da izleyebilir aslında ama neden sahada duruyor anlayamadım.

DarthVader
15.03.2009, 22:25

Giremediki...

Nihal Ayvaz
Gol attığında tabiki seviniyoruz..Sen anlamak istediğin gibi anlıyorsun.

Başta bikaç maç kötüydü bişey dedik mi???Güvendik..

Her maç yapmasa bunu ,yine bişey demezdik.

Haftalardır böyle her maçta,attıklarının kaç katını kaçırdı..Kaç puan kaybettirdi bize.

Neyse daha uzatmaya gerek yok.Herkes biliyor kimin ne olduğunu..

Otursun yedeğe Barış'ın Göksu'nun önünü kapatmasın bari..

İHSAN
Ömer çok espritüel birisin.:D

Bir oyuncu gol kaçırıyorsa kötü; hiç pozisyona girememişse bu onun facia olduğunu gösterir. Sahada gezen birinin kaçıracak top bulamaması da gayet doğal olsa gerek.

Fatih Ersoy
15.03.2009, 22:26
Fatih kardeşim...Bak işte ben bunu anlamıyorum..

Ya bu adamın iik senesi...En az bir sene daha müddeti var...

Tabiki 6 milyon euro'luk bir katkısı olmadıda kim ilk senesinde bu kadar verimli olabildi...Anelka'mı Kezman'mı Deivid'mi Lincoln'mü....

Gökhan 2 sene önce kayserideyken herkes keşke bizde oynasa derdi...

2.Anelka olur...Bizden sonra değeri ortaya çıkar..

Ömer iyi diyorsun hoş diyorsunda biz 2 sene 3 sene bir futbolcuyu bekleyecek bir takım değiliz.. Şu an şampiyonluğa oynuyoruz ve golcüye ihtiyacımız var..

Top oynamayan Kral'a değil..

melâl
15.03.2009, 22:27
gökhanın bu isteksizliği.. ve özrü kabahatinden büyük "bu sezon böyle gider" açıklaması...

sana ne umutlar bağladık biz yahu... sorun nedir anlamış değilim :S

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 22:30
Gol attığında tabiki seviniyoruz..Sen anlamak istediğin gibi anlıyorsun.
Başta bikaç maç kötüydü bişey dedik mi???Güvendik..
Her maç yapmasa bunu ,yine bişey demezdik.
Haftalardır böyle her maçta,attıklarının kaç katını kaçırdı..Kaç puan kaybettirdi bize.
Neyse daha uzatmaya gerek yok.Herkes biliyor kimin ne olduğunu..
Otursun yedeğe Barış'ın Göksu'nun önünü kapatmasın bari..

Nihal,Adamlar avrupada dünyaları kaçırıyor..Son maçta,Şampiyonluğu götürüyor adam...Bütün taraftarlar onu sahipleniyor...Neyse...

Ben devran aynı şekilde dönsün istemiyorum o kadar...Jun gelir bir sene bile oynamadan gider...Augustine gelir oynamadan gider..Ali güzeldal,Cem demir..v.b...

Gökhan benim için onları sembolize ediyor...Yoksa özel bir sevgim yok ona..

Gitsin paralar...Adam gelsin,bir sene oynasın...2 seneye taraftarlar istemesin,Beğenmesin alsın tazminatını gitsin..

Olan Trabzonspora olsun...

Varsın olsun...

Ömer çok espritüel birisin.:D

Bir oyuncu gol kaçırıyorsa kötü; hiç pozisyona girememişse bu onun facia olduğunu gösterir. Sahada gezen birinin kaçıracak top bulamaması da gayet doğal olsa gerek.

İhsan bu tek o adamın suçumu...Takım pozisyona sokamıyorsa..

Ben girdiği pozisyonları sayarım ama;)

TolgaTopçu61
15.03.2009, 22:32
Söylenecek birsey yok,ayni Gökhan...
Hayal kirikligi...

Fatih Özkan
Gökhan Gökhan Gökhan...
İsteksiz Gökhan...
Vurdumduymaz Gökhan...
Ruhsuz Gökhan...
"Bu sezon böyle gider" dimi Gökhan ?
Bu maçta gol kaçırmadın haklısın...
Peki pozisyona girmek için ne yaptın ?
Peki hiç çaba gösterdin mi ?
Ruhsuzsun Gökhan!
Ben bu yataklık halimle maça geldim, o yağmurun altında bekledim!
Senin bu kadar ruhsuz oynamaya hakkın yok!

Mustafa K. Demirbaş
ben baştan beri diyorum Gökhan Ünal büyük takım futbolcusu değil olamaz da

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 22:34
Ömer iyi diyorsun hoş diyorsunda biz 2 sene 3 sene bir futbolcuyu bekleyecek bir takım değiliz.. Şu an şampiyonluğa oynuyoruz ve golcüye ihtiyacımız var..

Top oynamayan Kral'a değil..

Fatih 2-3 senedir şampiyonluğa oynasak neyse derim...Sene başında ne olacağı belli değilken,Bir anda liginde karmaşasıyla zirvede bulduk kendimizi..

Bu takımın daha geçen yaz kurulduğunu unutmayalım...Ve otoriteleri şaşırtan bir başarıda bulunduğunuda...Biz sene başında seri galibiyetler alıp,Lider olmasaydık şuan herkes şunu derdi''Bu takım yeni sabredeceğiz''..

Adamlar mükemmel oynayıp,Bize üst sıralarda sabredin diyorlar...Biz diyoruzki yok öyle yağma..

Acıyorum futbolculara..Keşke hiç o şekilde başlamasalardı lige...

Nihal Ayvaz
Hayal kurmaya gerek yok,Gökhan şampiyon yapamaz bizi..

Diyelim mucize oldu yaptı,o zaman alır cevabımızı susarız.

Biz olacaklardan bahsetmiyoruz burda olanlardan bahsediyoruz..

zarha6155
Senden de umudumu kestim.

Arif Timurcioğlu
15.03.2009, 22:35
Gökhanı rusyadan bi takım istermi mesela soçi spor :D

Adil ÖZGÜR
15.03.2009, 22:35
Bizi şampiyonluktan eden adam=Gökhan ÜNAL,

Uğur Cira
15.03.2009, 22:36
işin en kötü yanıda bu adamın sezon sonuna kadar forvette oynayacak olması.Allah bize sabır versin.Bu adamı görünce tiksinmeye başladım.Ben bu kadar gamsız ,vurdumduymaz, takıma zerre kadar fayda sağlamayan bir adam görmedim

DeeP__61
15.03.2009, 22:37
hiç bir şey yoktu bugün gokhanda.
pozisyona bile girmedi. bırak pozisyona girmeyi kılını kıpırdatmadı bu akşam ...

seni gerçekten görmek istemiyorum bu takımda .

Nihal Ayvaz
15.03.2009, 22:38

Konunun özeti..:alkış::alkış:

ilhan
15.03.2009, 22:38
Attığı kritik gollerle, yaptığı kritik asistlerle bizi şampiyonluk yolunda en çok umutlandıran adam = Gökhan.

Fatih Ersoy
15.03.2009, 22:40
Fatih 2-3 senedir şampiyonluğa oynasak neyse derim...Sene başında ne olacağı belli değilken,Bir anda liginde karmaşasıyla zirvede bulduk kendimizi..

Bu takımın daha geçen yaz kurulduğunu unutmayalım...Ve otoriteleri şaşırtan bir başarıda bulunduğunuda...Biz sene başında seri galibiyetler alıp,Lider olmasaydık şuan herkes şunu derdi''Bu takım yeni sabredeceğiz''..

Adamlar mükemmel oynayıp,Bize üst sıralarda sabredin diyorlar...Biz diyoruzki yok öyle yağma..

Acıyorum futbolculara..Keşke hiç o şekilde başlamasalardı lige...

Ne yani biz gökhanı 2-3 sene bekletip sonra şampiyonluğa oynamak için mi aldık ? Bu adamın yaşı kaç ömer ?

Yada madem 2-3 sene sabredecektik neden göksu ya sabretmedik.. Neden 6 milyonu sokağa attık ..? Biz çok zengin bir klüp müyüz ?..

Ben kötü futbolcu demiyorum.. Ama isteksizce ve başıboş oynuyor daha doğrusu oynayamıyor... Sen bu parayı alıyorsan oynayacaksın arkadaşım..

endlessdeath
takımın en kötülerindendi forvet dediğin o gsdeki bir artist var onun gibi olur az bişiler kap bari
İyide adama doğru pass gelmedi 1 tane geldi onda da ikli mücadeleyi kaybetti penaltı yaptırmak istedi el koyuyorsa omzunu koy dağalsın adam

ÖmerFarukYılmaz
Hayal kurmaya gerek yok,Gökhan şampiyon yapamaz bizi..

Diyelim mucize oldu yaptı,o zaman alır cevabımızı susarız.

Biz olacaklardan bahsetmiyoruz burda olanlardan bahsediyoruz..

Nihal hadi kampanya yapıyorum...

Gökhanın gitmesini isteyenler!!!

Katılırsın dimi:)

Nihal o olanlarda bir zamanın olacaklarıydı;)

Şimdininde olacakları,Bir zamanın olanları olacak...Bu arada o mucize'yi Gökhan yapmıyor...Takım yapıyor...Bu takım Gökhan'dan ibaret değil...Gökhan hadi şampiyon olalım dedimi,Olmuyoruz...

Daha 2 sene daha burda...

extremer
15.03.2009, 22:41
herkesin anlaması gereken bir şey varsa bizi bu kadar kızdıran gökhan ünal'ın gol kaçırması değil ruhsuz 2 adım atmayan vurdumduymaz oyunudur. bu nedenle umut bulut başlığına onun kadar hatta daha fazla gol kaçırmasına rağmen bişey yazmıyorum. çünkü umut atamasada zorluyor kovalıyor ruhuyla oynuyor. bu kadar sabit duracaksan bulduğun pozisyonları atacaksın o zaman susmasını biliriz.

Emirhan Makul
15.03.2009, 22:42
Attığı kritik gollerle, yaptığı kritik asistlerle bizi şampiyonluk yolunda en çok umutlandıran adam = Gökhan.

Atamadığı Kritik gollerle yapamadığı kritik gollerle bizi şampiyonluk yolunda en çok umutsuzlandıran adam = Gökhan.

Pardon Futbolda Nötr Olma Durumu var mı Birbirini Götürme felan.

Nihal Ayvaz
15.03.2009, 22:43
Nihal hadi kampanya yapıyorum...

Gökhanın gitmesini isteyenler!!!

Katılırsın dimi:)

Nihal o olanlarda bir zamanın olacaklarıydı;)

Şimdininde olacakları,Bir zamanın olanları olacak...Bu arada o mucize'yi Gökhan yapmıyor...Takım yapıyor...Bu takım Gökhan'dan ibaret değil...Gökhan hadi şampiyon olalım dedimi,Olmuyoruz...

Daha 2 sene daha burda...

Sen hala ne anlattığımızı anlamak istemiyorsun..
Kampanya başlatcakmış sanki biz bunun peşindeyiz!!Anlamamakta ısrarcısın.
Şunu söyliyim ben futbolcusunu her daim kötüleyen taraftar değilim,öyleymişim gibi göstermeye çalışıyorsun ama..
Neyse susuyorum.

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 22:44

Ya şunu gören birisi var ya şu forumda,Ölsemde gam yemem..

Ne yani biz gökhanı 2-3 sene bekletip sonra şampiyonluğa oynamak için mi aldık ? Bu adamın yaşı kaç ömer ?

Yada madem 2-3 sene sabredecektik neden göksu ya sabretmedik.. Neden 6 milyonu sokağa attık ..? Biz çok zengin bir klüp müyüz ?..

Ben kötü futbolcu demiyorum.. Ama isteksizce ve başıboş oynuyor daha doğrusu oynayamıyor... Sen bu parayı alıyorsan oynayacaksın arkadaşım..

Fatih allah aşkına..Biz Denizlimiyiz,Altyapıdan yepyeni bir kadro kuracağız...

Veya bizim altyapımız ne zamandan beri şampiyonluğa oynuyor...

Bende iyi oynuyor demiyorum bu arada,Ama her ne olursa olsun, geçerken bir tokatta şuna atayım demenin mantığı ne ben onu anlamıyorum..

ilhan
15.03.2009, 22:45
Pardon Futbolda Nötr Olma Durumu var mı Birbirini Götürme felan.

Futbolda nötr olma durumu yok. Anca kimyasal olabilitelerde vardır. Futbolda bakış farklılıkları vardır. Sen öyle bakmak istiyorsun ben böyle. :)

Selman
Yetenekli olduğunu biliyorum ama yok artık, benim için bitmiştir yani.Yahu pas vermeye bile mecalin kalmamış.Hoca'nın yerinde olsam haftaya senle başlamam.Yattara ve Alanzinho sahada olsun, forvetimiz Umut Bulut olsun.O da sezon sonuna kadar..Sezon sonunda ikisine de güle güle.Rakip stoper misiniz forvet mi belli değil.Giden para da umrumda değil benim saçlarım, tırnaklarım gidiyor.

Tekke gittiğinde zil takıp oynayanlar umarım mutludur.

Hüseyin İlkin
Milli takımdaki Gökhan nerede bizdeki Gökhan nerede.

Bu konu ciddi bir konudur bence.

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 22:46
Sen hala ne anlattığımızı anlamak istemiyorsun..
Kampanya başlatcakmış sanki biz bunun peşindeyiz!!Anlamamakta ısrarcısın.
Susuyorum!.

(Gökhan'sız)Takımıma İ-N-A-N-I-Y-O-R-U-M...

Nihal bu ne o zaman:)

Ben başka birşey anlamadım..Söyle neyi anlatacağını, anlat, anlayayım,Öle sus..

Kadir
15.03.2009, 22:46
Top kontolu bu kadar kötü olamaz ya , yemin ediyorum sıkıntı stres veriyor başka birşey değil .

6Şafak Aydın1
15.03.2009, 22:47
bu oyuncuyu desteklemiyorum artik, nefret ediyorum artik bu adamdan. 50 tane gol atsanda bu degismeyecek artik.

Fatih Özkan
15.03.2009, 22:48
Top kontolu bu kadar kötü olamaz ya , yemin ediyorum sıkıntı stres veriyor başka birşey değil .

Güzel söledin renkdaş...

ÖmerFarukYılmaz
Şunu söyliyim ben futbolcusunu her daim kötüleyen taraftar değilim,öyleymişim gibi göstermeye çalışıyorsun ama..

Nihal seni ne kadar iyi tanıyorum biliyorsun...

Senin bunu yapmıyacağınıda biliyorum,Biliyorsun...

He eğer öyle anlaşıldıysam,Çok özür dilerim...

Biliyorsun zaten demeyeceğimi:)

Mustafa Ayazoğlu
Gökhan 10 maç daha devam edelicek elbette ki, eğer böyle devam ederse ve şampiyonluk kaçarsa

Önümüzde ki yıl farklı arayış içinde olmalıyız mutlaka..

Fatih Ersoy
Fatih allah aşkına..Biz Denizlimiyiz,Altyapıdan yepyeni bir kadro kuracağız...

Veya bizim altyapımız ne zamandan beri şampiyonluğa oynuyor...

Bende iyi oynuyor demiyorum bu arada,Ama her ne olursa olsun, geçerken bir tokatta şuna atayım demenin mantığı ne ben onu anlamıyorum..

Kendinle çelişiyorsun ömer madem denizli değiliz aldığımız oyuncu takıma direkt katkısı olan bir oyuncu olmalı sahada gezmemeli..

Eğerki sen bu takıma büyük ümitlerle geldiysen ruhsuz ruhsuz sahada dolaşmayacaksın... Varlığını sahada hissettireceksin..

Eğer yetenekliysen ki öyle bunu sahaya yansıtacaksın...

ilhan
Milli takımdaki Gökhan nerede bizdeki Gökhan nerede.

Bu konu ciddi bir konudur bence.

Zaten o sorunu bir çözebilse tadından yenmeyecek. :)

Sefa Murat Dokuz
umutun ortasında 2.yarı ayakla değilde kafanı soksan topu ağlara sokca adam ayklarıyla çekti topu be gökhan, penaltıda ilk pozisyonda düşsen verecek kırmızı emre ah gökhan ah

Hami_41
15.03.2009, 22:49
Arkadaşlar şuan performansı iyi olmıyabilirr bana bir kişi Gökhan iyi bir santrofor değil diyebilirmi kalitesini hepimiz biliyoruz.
3 istanbul takımınında kadrosuna katmak istediği bir topçu biraz sabır
Gerçek gökhan bu dğeil kendiside söledi kendi performansından memnun dğeil bir dahaki seneyi bekleyin dedi.
ben güveniyorum gökhana kendini kanıtlayacak

İHSAN
15.03.2009, 22:50
Bir imza da benden. Gerçekçi olup pembe hayal kurmayanlara selam.

Cafer Bulur
15.03.2009, 22:50
Bugün cok etkisizdi.
Kendisine emre nin yaptigi faul penaltiydi bence,hakem es gecti.
Bu sezon icin gökhan patlama yapacak gibi görünmüyor,umarim yanilirim.

Hüseyin İlkin
15.03.2009, 22:52
Zaten o sorunu bir çözebilse tadından yenmeyecek. :)

İlhan söyle bana abi. Bu adam değilmiydi Fildişi maçında müthiş mücadele eden adam. Neden Trabzonspor forması altında olmuyor bu. İstemiyor mu? Takımda birisi ile sorunu mu var? Taraftarı mı sevmiyor? Trabzon halkını mı sevmiyor? Gökhan Ünal'ın kim olduğunu biliyoruz hepimiz. Kaliteli. Ama iyice umutlarımızı kırmaya başladı.

Fildişi maçını izledikten sonra çok şeyler beklemiştim. Olmuyor,olmuyor,olmuyor. Göremiyoruz bir türlü.

Dinlenmek iyi gelecektir,bence...

Süleyman Eruyar
çok kötü oynadın bile diyemiyorum gökhan.. biraz kendine gelmelisin...

Nihal Ayvaz
(Gökhan'sız)Takımıma İ-N-A-N-I-Y-O-R-U-M...

Nihal bu ne o zaman:)

Ben başka birşey anlamadım..Söyle neyi anlatacağını, anlat, anlayayım,Öle sus..

Anlatıyorum 2saattir anlamıyorsan dicek bişeyim yok.

Ben her yenilgide takımını kötüleyen,İyi gün taraftarı da değilim..

Burda benle aynı şeyi savunanların çoğuda ,öyle değil..

Ama ortada bazı gerçekler var,bunu kabullenmek lazım artık..

Neyse kapattık konuyu.

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 22:53
Kendinle çelişiyorsun ömer madem denizli değiliz aldığımız oyuncu takıma direkt katkısı olan bir oyuncu olmalı sahada gezmemeli..

Eğerki sen bu takıma büyük ümitlerle geldiysen ruhsuz ruhsuz sahada dolaşmayacaksın... Varlığını sahada hissettireceksin..

Eğer yetenekliysen ki öyle bunu sahaya yansıtacaksın...

Bak işte ben şunu demek istiyorum...Bu adamdan, bırak diğer topçulardanda ilk senesinde,Farklı bir şehirde,Farklı bir sistemde,Farklı takım arkadaşlarıyla mükemmel formlar beklemeyelim...

He bekliyorsak..Bu sene alamadık...Gönderelim...

Fatih Özkan
15.03.2009, 22:53
Gökhan keşke bundan sonraki her maçta golün olsa da beni utandırsan!
O kadar gurur duyarım ki bu utancımdan...
Nolur utandır, yerin dibine sok beni Gökhan!

Fatih Ersoy
15.03.2009, 22:55
Bak işte ben şunu demek istiyorum...Bu adamdan, bırak diğer topçulardanda ilk senesinde,Farklı bir şehirde,Farklı bir sistemde,Farklı takım arkadaşlarıyla mükemmel formlar beklemeyelim...

He bekliyorsak..Bu sene alamadık...Gönderelim...

Arkadaşım mükkemel form bekleyen yok...

İnsan az biraz top oynamak için çabalamaz mı ?

Bak mesela umut.. Mükemmel oynadı diyebilir misin ama adam en azından birşeyler yapabilmek uğruna çabalıyor...

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 22:57
Arkadaşım mükkemel form bekleyen yok...

İnsan az biraz top oynamak için çabalamaz mı ?

Bak mesela umut.. Mükemmel oynadı diyebilir misin ama adam en azından birşeyler yapabilmek uğruna çabalıyor...

Fatih adam top oynamak istemese,Süper ligin en çok pozisyona giren forveti olurmu???

ilhan
15.03.2009, 22:58
Bu sene kazandığımız maçlara bak Hüseyin'cim. Gökhan'ın attığı her gol puanlar kazandırmış. Ya geriden gelmişiz Gökhan atmış öne geçirmiş ya da Gökhan atmış kazanmışız. Şurada ligin bitmesine sayılı haftalar kaldı. Gökhan'ın gerçek kalitesini hepimiz biliyoruz. Haftaya G.Antep'e 1-2 gol atar maç kazandırır altın değerinde 3 puanımız olur. Ben Gökhan'ın şu anki performansından memnun değilim. Ama şu an ligde bu konumdaysak bu adamın katkılarını gözardı edemiyorum.

Benimde saçımı, başımı yolduruyor ama ne yapayım? Taraftarız çekeriz cefâ diyorum. :)

Şu an bizim futbolcumuz ve taraftar olarak üzerimize düşen destek. Bu taraftar Umut'a ilk geldiği sene küfrediyordu. Geçen sene yine hakaretler ediyordu. Ama bu sene Umut'un olmadığı bir maçtan sonra ilk Umut'u arıyor. Bu taraftar Hüseyin'e, Tayfun'a her maç aynı şekilde davranıyordu. Ama Hüseyin şu an takımın kaptanı ve her maçta sahada yer alıyor.

Yani bir şeyi kaybetmek istiyorsak bunu çok kolay yaparız. Şurada ligin bitmesine kalmış 8-10 hafta, elimize bir şey geçmez Gökhan'ı kaybedersek. Şu bir gerçek ve ben buna inanıyorum. Haftaya kadrodan kesilsin, olası puan kaybında taraftarın ilk umutlanacağı adam Gökhan olacak. :)

Eleştirileri anlamak zor değil. Gökhan'ın istediğinde maç kazandırabilecek bir potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Az kaldı ligin bitmesine takıma inanıyorum, her futbolcuya inanıyorum. Ben inanıyorum. İnanmak zorundayım. Benim işim bu. :)

Fatih Ersoy
15.03.2009, 22:59
Fatih adam top oynamak istemese,Süper ligin en çok pozisyona giren forveti olurmu???

Yani sen bana gökhan istekli ve müthiş oynadığını ve bir kral edası ile görevini yaptığını mı söylüyorsun..

Peki arkadaşım öyle olsun ;)

Uğur Cira
Arkadaşlar şuan performansı iyi olmıyabilirr bana bir kişi Gökhan iyi bir santrofor değil diyebilirmi kalitesini hepimiz biliyoruz.
3 istanbul takımınında kadrosuna katmak istediği bir topçu biraz sabır
Gerçek gökhan bu dğeil kendiside söledi kendi performansından memnun dğeil bir dahaki seneyi bekleyin dedi.
ben güveniyorum gökhana kendini kanıtlayacak
trabzonspor deneme tahtası değil.Kimse seneye beklemez merak etme.bavuluyla geldiği gibi gider.

ÖmerFarukYılmaz
Yani sen bana gökhan istekli ve müthiş oynadığını ve bir kral edası ile görevini yaptığını mı söylüyorsun..

Peki arkadaşım öyle olsun ;)

Demediğimi sende biliyorsun;)

Emirhan Makul
15.03.2009, 23:02
Demediğimi sende biliyorsun;)

Ömer senin için yeni çıktı katıl takıl hayatını yaşa !

http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=55759374642&ref=ts

Uluhan
15.03.2009, 23:03
Çok istikrarlı, helal olsun !!!!

Fatih
15.03.2009, 23:03
Bugün sıkça söyledim durdum.

Gökhan+Umut+İsaac=Baros

Uğur Cira
15.03.2009, 23:05
sene sonu iyi bir takasta yada bir rus takımına falan satabilsek :p süper olur.
vallahi meirayı alan takım bu adamıda alır.Bizde sokağa attığımız parayı kurtarıp iyi bir forvet alırız.Bobo gibi bir futbolcumuz olsa ligde puan farkıyla liderdik şimdi

OZDEN61
15.03.2009, 23:08
Bu sene kazandığımız maçlara bak Hüseyin'cim. Gökhan'ın attığı her gol puanlar kazandırmış. Ya geriden gelmişiz Gökhan atmış öne geçirmiş ya da Gökhan atmış kazanmışız. Şurada ligin bitmesine sayılı haftalar kaldı. Gökhan'ın gerçek kalitesini hepimiz biliyoruz. Haftaya G.Antep'e 1-2 gol atar maç kazandırır altın değerinde 3 puanımız olur. Ben Gökhan'ın şu anki performansından memnun değilim. Ama şu an ligde bu konumdaysak bu adamın katkılarını gözardı edemiyorum.

Benimde saçımı, başımı yolduruyor ama ne yapayım? Taraftarız çekeriz cefâ diyorum. :)

Şu an bizim futbolcumuz ve taraftar olarak üzerimize düşen destek. Bu taraftar Umut'a ilk geldiği sene küfrediyordu. Geçen sene yine hakaretler ediyordu. Ama bu sene Umut'un olmadığı bir maçtan sonra ilk Umut'u arıyor. Bu taraftar Hüseyin'e, Tayfun'a her maç aynı şekilde davranıyordu. Ama Hüseyin şu an takımın kaptanı ve her maçta sahada yer alıyor.

Yani bir şeyi kaybetmek istiyorsak bunu çok kolay yaparız. Şurada ligin bitmesine kalmış 8-10 hafta, elimize bir şey geçmez Gökhan'ı kaybedersek. Şu bir gerçek ve ben buna inanıyorum. Haftaya kadrodan kesilsin, olası puan kaybında taraftarın ilk umutlanacağı adam Gökhan olacak. :)

Eleştirileri anlamak zor değil. Gökhan'ın istediğinde maç kazandırabilecek bir potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Az kaldı ligin bitmesine takıma inanıyorum, her futbolcuya inanıyorum. Ben inanıyorum. İnanmak zorundayım. Benim işim bu. :)

daha ne kadar sabredeceksin. ben edemem. her macta nerdeyse ilk 11 de, oyununa bakıyorsun hırs yok, tepkisiz, oylesine gelmis maca bitsede gitsek derdinde, aldıgı para zehir zıkkım olsun ona.

BİZİ ŞAMPİYONLUKTAN EDEN İSİMDİR bu herif. alısmıs kayseride her topun kendisine gelmesine, digerleri calısıp bu adama atacaklar oda golu atacak. ama burası trabzon ve hala trabzonda oynadıgının farkında degil. senin gibi futbolcu istemiyoruz insallah ersun hoca seni keser yerine goksu yu oynatır.

turphan
15.03.2009, 23:08
Git kendine çok sövdürmeden... En azından iste yahu ! Umut gibi beceriksiz ol ama iste...BİR IŞIK GÖSTER !

ilhan
15.03.2009, 23:11
Tamam Özden abi, bana niye kızıyorsun ki? :) Ben de opsiyonu var. Sermayeden yiyor. Ne yapayım yani? :)

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 23:11
Ömer senin için yeni çıktı katıl takıl hayatını yaşa !

http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=55759374642&ref=ts

Süper ;)

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 23:13

İlhan baştan sonra mükemmel bir yazıydı,Fakat özellikle şuranın okunmasını çok istiyorum..

Buyrun..

tiftiko
15.03.2009, 23:13
yok abicim gokhan la olmaz bu Takım

Kubilay ŞAHİN
15.03.2009, 23:15
Maçı İzlemedim, Sinirli Değilim, Yorum Yapabilirim..
Lütfen Şu çabaları boşuna çıkarma artık gözünü seviyim..

ApoCaN28
15.03.2009, 23:17
Seneye akıllı bir forvet şart...:D
Bu ne Gökhan raul 37 yaşında hiç durmadan koşuyo sen...:D

Hüseyin İlkin
15.03.2009, 23:18

Kazandırdığı puanlar , attığı goller ya da atmadığı goller değil benim eleştirim. Yeterli mücadeleyi göstermemesine benim tepkim. Goller kaçırılabilir, doğaldır. Gerçi bu bizde biraz fazla ama orası değil benim anlatmak istediğim. Bu sene Gökhan'ı kaç maçta Fildişi maçındaki gibi gördün İlhan ? O maçta orta sahaya gelip top almalar , defansa kadar adam kovalamalar. Bunu yapabiliyor.

Mesela Selçuk o da bize çok puan kazandırmıştır. Ama iki hafta çok kötü oynadı. Bu hafta Galatasaray maçı olmasaydı yedek başlaması gerektiğini düşünürdüm. Her ne kadar puanlar kazandırsada bize yeterli işleri yapamamıştı çünkü. Dinlenmesi onu kaybetmek değildir, böyle olmamalıdırda. Mesela Yattara bir maçta yedek kalmıştı. O maçtan beri çizgisi hep yukarıya doğru gidiyordu. Bazen böyle etkiler yapabilir.

Gökhan'ı seviyorum. Trabzonspor forması giyiyor. Kalitesini biliyoruz. Yapabilir. Puan ve puanlarda kazandırdı bize. Ama dinlensin bir maç. Sonradan girer. Belki onun içinde iyi olur.

Goller kaçırsın ama mücadelen kaçmasın. Helede bunu yapabildiğini gördükten sonra yapamadığını görünce daha bir üzülüyorum.

Son olarak benim amacım Gökhan'ı kaybetmek değil , aksine kazanılmasına katkı sağlamaktır. Bu gidiş onu daha da yıpratıyor. En azından ben böyle düşünüyorum...

SDanışmaz
15.03.2009, 23:18

Gökhan+Umut+İsaac=Baros

Burda yanlışlık var, sağ taraf hala daha ağır basıyor..

İHSAN
15.03.2009, 23:22
İnanmak zorundayım. :)
İLHAN VE ÖMER, düşünce yapınız ve bunca yazılarınızın bilinçaltını bu cümlen özetlemiş. Bu da şu demek oluyor; arkadaşlar, sizinle aynı şeyleri düşünüyoruz ama "desteklemek zorundayız". Bu da, Gökhan hakkında yazılalnların doğru olduğunu sizin de kabl ettiğiniz anlamına geliyor ve biz de sizinle aynı şeyi düşünüyoruz; şöyle ki inanmak zorunda olduğumuz hususunda hemfikiriz. Umarsızca, olmayacağını bile bile biz de sizin gibi İnanmak zorundayız. Olmayacak duaya amin deme meselesi yani.

NeoTs
15.03.2009, 23:23
Erman Toroğlu:Trabzonspor' da Gökhan ile Umut'un yerine Taner Güleri olsaydı şuan 8-9 puan farkla liderdi

ilhan
15.03.2009, 23:24
Hüseyin'cim,

Ligde 2-1 geriden gelip 3-2 kazandığımız Antayaspor maçında Gökhan hiç mücadele etmiyordu. Hatta Ersun Yanal'a beni oyundan al demişti. Adam 90+'da gol attı maçı kazandırdı. :) 90 dakika mücadele etmese bile 90+'da gol atabilecek potansiyeli var.

Sahadaki formsuzluğu ve takım oyunundan kopukluğunu ben de sevmiyorum, beğenmiyorum. Diyorum ya; kesik yese ve o hafta puan kaybetsek ertesi hafta aranılacak ilk isim olacaktır.

Dişimi sıkmaya devam edeceğim. Ligin sonuna kadar kırılır o diş ama ne yapayım? :)

@ İhsan,

Ben Gökhan'ı çok eleştirdim. Yine eleştiririm. Ama ben bu sayfalardan Gökhan'ın anasına, avradına küfür edilen mesajları sildim. O insanlarla aynı fikirde olmamak adına yıkıcı yorumlar yapmak istemiyorum.

Ben bilmiyor muyum "Senden topçu olmaz?", "Yaktın bizi", "Defol bu takımdan" gibi yorumlar yapmayı? Bugün Gökhan'a yaparız, yarın A futbolcusu gelir O'na yaparız.

Hüseyin İlkin
15.03.2009, 23:25
O zaman bir dişte ben feda ediyim :)

Sonu güzel olacaksa bir dişin lafını edecek değiliz.

Fatih Ersoy
15.03.2009, 23:26
Burda yanlışlık var, sağ taraf hala daha ağır basıyor..

Gökhan+Umut+İsaac=Baros

2*(Gökhan+Umut+İsaac) =Baros

Gökhan KAN
15.03.2009, 23:31
Yine seninle atacağız golleri desteğe devam...

ApoCaN28
15.03.2009, 23:35
O çirkefi mi yakıştırdınız Trabzon a :D
şaka tabiki adamın son vuruşları iyide saptırmayalım konuyu Gökhan başlığında...

İHSAN
15.03.2009, 23:36
Ah be İlhan! Derdimiz ortak anlşılıyor bu. (yazdıklarından zor ama).

İllaki küfür etme boyutuna vardırmak doğru değil tepkileri. Eleştirisiz de olmaz. Sorun ne? -Sorun, eleştiriyi yaparken ölçüyü tuturabilme sorunu. Bir tarafta küfür edenler; diğer tarafta polyanacılık oynayanlar.

Üzgünüm ama, yeri geldiği zaman eleştirmeyip pempe düşlere dalanlar takıma katkı sağladıklarını düşünüyorlarsa çok üzgünüm ama yanılıyorlar. Eleştiri, anlayabilen ve bundan ders çıkarabilen için velinimettir. E peki, Gökhan kötü oynadığı zaman onun eleştirmemek; hatta şöyle söyleyelim, onun elinden geleni yaptığını düşünmek onu hatalarını sorgulamaya mı yoksa onun iyi yolda olduğunu düşünmeye mi iter?

Aynı şeyleri düşünüyoruz, bu gayet açık ve net. En azından futbol anlayışımız (hemen hemen) ve izlediğimiz maç aynı. O halde gerçekçi olup ne pahasına olursa olsun gerçekleri dillendirmeliyiz. Ölçülü bir şekilde tabi.

bordox
15.03.2009, 23:36
Gökhan gol atmak zorunda değilsin, gerçekten formsuz zamanın gol atamayabilirsin ama bir forvet olarak orta sahanın rakibin defansına yanaşıp varyasonlara girmesi veya şut çekmesine de yardımcı olmuyorsun.
Atılan her top ya rakibe gidiyor ya da siz veriyorsunuz Umut'la beraber.Oyunu sete çeviremiyoruz ve rakibi baskı altına alamıyoruz.

Kadir
15.03.2009, 23:37
Yine seninle atacağız golleri desteğe devam...

Hocam zoraki pembe tablolar çizmeye gerek yok bu adam stres sıkıntı yaratamak dışında birşey yapmıyor .

Bana kalsa cesur bir karar alır keserim kadrodan bunu .
Göksu'yu Barış'ı koy oynat boy moy fark yaratmaz en azından oynarlar .
Bu adam oynamıyor .

Colakoglu
15.03.2009, 23:42
Hocam zoraki pembe tablolar çizmeye gerek yok bu adam stres sıkıntı yaratamak dışında birşey yapmıyor .

Bu adam oynamıyor .

Aynen katiliyorum kardesim,ayni sey umut icinde gecerli ben artik feci sekilde sikilmaya basladim.

ilhan
15.03.2009, 23:45
İhsan,

Ne yalan söyleyeyim kendimi polyanna olarak görmediğim gibi pembe hayallerimde yok. Eleştirisel boyutlar konusunda sahadaki durgunluğunu ve savrukluğunu eleştirebilirim. Kopuk kopuk oyununu da eleştiriyorum zaten. :)

Ama eleştirmek ile eleştirmek çok farklı. Elinde somut örnekler varken eleştiriler yapabilirsin. Ben ilk yarıda attığı golleri somut örnekler olarak elimde tutuyorum. Diyorum ya, sermayeden yiyor. Zirve yarışından koptuğumuzu düşünmüyorum. Ligde kimin kime puan kaybedeceğini kimse bilemez.

Yarın öbürgün şampiyonluğa havlu atarsak ve Gökhan aynı ciddiyetsizlikle devam ediyor olursa elimdeki o somut örneklerde pek bir işe yaramaz. Benim kadar kimse eleştiremez. :)

OZDEN61
15.03.2009, 23:47
Tamam Özden abi, bana niye kızıyorsun ki? :) Ben de opsiyonu var. Sermayeden yiyor. Ne yapayım yani? :)

benim gibi cok insanda opsiyonunu kullandı. artık kızaga cekilmeli, göksu yu oynatsınlar yerine...

ilhan
15.03.2009, 23:48
benim gibi cok insanda opsiyonunu kullandı. artık kızaga cekilmeli, göksu yu oynatsınlar yerine...

Abi Göksu'yu kaybederiz. Isaac felan oynasın deseniz anlarım ama Göksu'ya birden böyle şans verip kaybetmemeliyiz.

Gökhan KAN
15.03.2009, 23:49

Bu adam oynamıyor .
Yapma gözünü seveyim..Bu sert ligde göksu oynayamaz...

Kadir
15.03.2009, 23:54
Göksu 21 Mart tarihinde 19 yaşına girecek bir futbolcu bugün oynamazsa yarında oynamaz bir yerden başlamak lazım diye düşünüyorum.Fizisel olarakda gücüyle hızıyla ligde oynayabilecek bir oyuncu gibi geliyor bana.

OZDEN61
15.03.2009, 23:58
göksu yu oynatacaksınki burnu havada forvetlerimiz vazgecilmez olduklarını dusunmeyecekler. bu sinir yatısmazsa ilk idmana gidip gökhana bagıracam

İHSAN
16.03.2009, 00:01
GS'yi ve Bülent KOrkmazı pek sevmeme rağmen ( 'pek' kelimesi az oldu ama neyse) Bülent hoca'nın Lincolnü oynatmama konusundaki tavrını yakdir ettiğimi belirtmeliyim. Malum, Lincoln hamburg maçında kendisini oyundan alan hocasına el-kol hareketiyle karşılık vermişti. Ve muhtemelen de Bülen hoca bu maçta onu oynatmayarak ona "Ne kadar iyi olursan ol, saygıyı ve profesyonelliği öğrenmedikçe bunun bedelini ödersin" tarzında bir mesaj vermek istedi.

Buradan yola çıkarak; nice büyük kulüpler (avrupayı kastediyorum) milyon dolarlar verdikleri oyuncularını takımın en önemli oyuncusu olmasına bakmaksızın etik bulmadıkları bir davranışı sergilemesi halinde gerek kenarda oturtma gerek kadrodan çıkarma ve hatta takımdan uzaklaştırma gibi radikal cezalara başvurmaktan çekinmemekteler. Bu davranışlarını da asla bir oyuncunun takımın önüne geçemeyeceği ve büyüklüğüne gölge dşüremeyeceği teziyle desteklemektedirler.

Trabzonspor yönetimi ve Hocası da benzer durumlarda aynı duyarlılığı ve karakteri gösterebilmelidir. Gökhan'ı göndersinler demiyorum ama gerekiyorsa ona formanın kıymetini ve değerini tekrar kavratmak için çeşitli yöntemlere başvurmaktan geri durmamalılar. Onun astronomik bir ücretle transfer edilmesi ve eski gol kralı apoleti taşıması Onun takımın vazgeçilmezi yapmaz, yapmamalıdır. Ve kanaatim odur ki; birkaç hafta kızağa çekilerek ve yerine genç bir oyuncu oynatılarak tatlı bir ceza verilebilir. Emin olun bir şey kaybetmeyiz, hatta kazanma ihtimalimiz var.

Colakoglu
16.03.2009, 01:29
Göksu oynayamaz diyenlere sadece sunu diyorum,al göksuyu gökhanin yerine oyuna gol atamassa birsey kaybedmessin cünkü zaten gökhanlan umutta atamiyo,ama böyle bi macta göksu gol atarsa hem gol atmis olursun hemde süper bi yetenegi kazanmis olursun.

Rahman Gümüş
16.03.2009, 02:05
Bugün bişeyler yapmaya çalıştı.Bir pozisyonu vardı ki umut olsa kesin ayağını sokmuştu oraya.Ama hakem penaltı da verebilirdi. Vermedi... Gökhan girdiğin pozisyonların 3 te birini at yeter...

Halit Aydın
16.03.2009, 02:08
Geçen sene Umut tek forvet gol yükümüzü çekiyordu. Tek forvet oynayacaksak kesinlikle Umuttan yanayım. Gökhanın dinlendirilmesi lazım fakat ona verilen para ortada o yüzden sanırım yedeğe çekemiyorlar.

Bugün Gökhan kaleye şut çekemedi sanırım. Fakat kafa toplarına çıkarken bu hakemler oldukça Ersen Martin gibi çok faul yapacak galiba :)

Rahman Gümüş
16.03.2009, 02:21
Her ne kadar eleştirsekte beğenmesekte bizi buralara kadar bu topçular getirdi bundan sonrasını da onlar götürecek.10 maçımız kaldı.Hepsi final! Hep destek tam destek... İnanıyorum ki futbolcularımızda burayı takip ediyorlar (özellikle futbolcular kısmını) ve etkileniyorlar. Eleştirilerimizi dozunda ve yapıcı yaparsak olumlu olur...

antagonist
16.03.2009, 02:24
Konuyla ilgisiz mesajları sildim.

Seviyemizi korusak iyi olur!

BALKAN 06
16.03.2009, 07:55
evet ilginçtir şut çekemedi ama dün çok fazla istekliydi her topa koştu çok mücadele etti fakat takımımız gibi oda çok şanssızdı.
bu hırsın azmin devam etsin ben razıyım,devamı gelecektir gollerinin.

Ahmet Pulusoğlu
16.03.2009, 08:03
Sezon Başında Beklediğim Gökhan'dan çok farklı bir Gökhan var şimdi. Şu "beniim yerim garanti" atabilirsem atarım atamassam çokta umrumda" triplerin öldürüyo beni. Ama yinede teşekkür ediyorum sana seninle umut sayesinde bugün bu noktadayız ama şu üstte belirtiiğim muhabbetleri yapmasan hem kendine hem TS ye çok büyük iyilik yapmış olursun..

Süleyman50
16.03.2009, 09:03
denizli ve konya maçındaki o pozisyonları gole çevirseydi şimdi liderdik, ayrıca çok bencil ve vurdumduymaz seneye kaliteli bir forvet almazsak yine aynı şeyleri yaşarız....

Zeki Akyol
16.03.2009, 09:07
Böyle gitmezzzzzzzzzzz Göksu nun suçu ne ! Barış ın günahı ne?

ApoCaN28
16.03.2009, 09:44
Büyük Takımız Oynamıyosa Yedeğe Çekilir Ama sorun yerine oynayanında ondan farkı olmaması...

Ayşe Aygün
16.03.2009, 09:49
İkinci yarı görün beni ikinci yarı deyip durdun.Evet gördük , gol rekoru değil ama gol atamam ve beceriksizliğini yeterince ikinci yarı izlettin bize. Şunu çok iyi anladım.Gökhan büyük takımda oynacak bir takım oyuncusu değil.Yollayın geldiği yere normal Anadolu klüplerine.Yeter ya.

Ömer SEVİNÇ
16.03.2009, 09:55
Düşünüyorum.:rolleyes:

Gökhan, Gökhan atan alırspor yapsak, auta attığı topları gidip kendisi getirse;

Daha çok kaleyi tutturmaya mı çalışır, topları getirmeye üşendiği için şut çekmeyi mi bırakır?

2. si diyenler el kaldırsın!

inprise
16.03.2009, 10:32
İlk geldiği günden beri Trabzonspor formasının hakkını veremiyeceğini düşünüyordum malesef düşüncelerim doğru çıktı. Ben gol sayısından çok oyun içersinde ki performansına bakıyorum, aldığı her topu kaptıran ikili mücadelelerin hepsini kaybeden, rakip eksiltemeyen, sırtı dönük top alamayan bunların üstünede girdiği pozisyonları değerlendiremeyen forvet şampiyonluğa oynayan bir takımın forverti olamaz, hele ki o takımda zaten bunların aynısını yapan bir forvet daha varsa (umut)

Ali Haydar
16.03.2009, 11:02
Artık nedir bu adamdan çektiğimiz satalım gitsin..

Samet Yildirim
16.03.2009, 11:28
Gol pozisona giremedi...saha icinde ben varli gösteremedi....zaten öyle biriside degil...

Yinede önemli golcu ama ilk senesi vasat geciyor öylede bitecek heralde...

ÖmerFarukYılmaz
16.03.2009, 12:03
Düşünüyorum.:rolleyes:

Gökhan, Gökhan atan alırspor yapsak, auta attığı topları gidip kendisi getirse;

Daha çok kaleyi tutturmaya mı çalışır, topları getirmeye üşendiği için şut çekmeyi mi bırakır?

2. si diyenler el kaldırsın!

Ne yani adaş bilerek mi dışarı atıyor..

Hayır sen bölede demezsin ama,Anlamadım..:)

Ömer SEVİNÇ
16.03.2009, 12:05
Yok be niye bilerek dışarı atsın. Anlatamadım herhalde:)

Adam kendini kasmıyor demek istiyorum. Yani adama çektiğin şutlardan sonra kaçan topu git getir desek, uğraşmaktansa şut çekmeyi bırakır.

Kalenin içine veya dışına vurması değil olay.

Great White
16.03.2009, 12:18
Birisi bana bu adam ile sadece 1 yıllık sözleşme imzalamış olduğumuzu ve sezon sonunda serbest kalacağını söylesin..

Yalan da olsa söylesin, razıyım vallahi..

Bana Hüseyin' i bile unutturacak yakında. Az kaldı..

İHSAN
16.03.2009, 12:40
Birisi bana bu adam ile sadece 1 yıllık sözleşme imzalamış olduğumuzu ve sezon sonunda serbest kalacağını söylesin..

Yalan da olsa söylesin, razıyım vallahi..

Bana Hüseyin' i bile unutturacak yakında. Az kaldı..
Great White, ister misin Gökhan Ünal kadrodışı bırakılsın:D En yakın ihtimal bu çünkü.

Eomer, Soru sormuşsun ya yukarıda; benim cevabım: bu maçta olduğu gibi pozisyona dahi girmeyerek işi garantiye alır. Böylece ne dışarı atacak şut ne de vurup vurmama sorunu yaşar.

Zeki Akyol
16.03.2009, 12:44
offf şu yorumları okuyorumda ne hallere düştük :((( TEKKKEEEEEEEEEEEEE nerdesunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnn

Bizum Gönül'ün şarkısı var Duyarmısun sesumi ,beni duyayimisun faydasi yok bilirum dön desem dönemezsun. Benden sana gelsın Tekkkem yokluğun okadar aşikar belliki sen olsaydı çokkkk farklı olurdu ::(

Great White
16.03.2009, 12:48
Great White, ister misin Gökhan Ünal kadrodışı bırakılsın:D En yakın ihtimal bu çünkü.

Vallahi niye yalan söyleyeyim..

Sadece uğrayacağımız maddi zarar adına üzülürüm. O kadar..

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2009, 13:04
Gökhan büyük bir golcü olamaz, onun golcü olmasını her maç patlama yapmasını beklemek yanlış..

Gökhan'ın kapasitesi bu !

erolizmts
16.03.2009, 13:57
Atsan atılmaz satsan satılmaz. Elimizde patladı büyük ihtimal. Atamıyormu yoksa atmıyormu düşüncesinde atmıyor düşüncesi ağır basacak neredeyse. Gökhan Ünal beklenen patlamayı ne zaman yapar sorusuna verilecek en mantıklı cevap 'Trabzonspor şampiyonluk yarışından düştüğü zaman' cevabı çokta anormal yaklaşım değil artık. Başka takımda oynamak istiyorduda silah zoruylamı aldık bu adamı anlamadımki.

Faik Yılmaz
16.03.2009, 13:59
Son zamanlarda iyice formsuz.....

dinlendirilmesi gerek....

Hekimoğlu
16.03.2009, 14:00
6 milyon euro verilmesi ve eski gol kralı olman hasebiyle hiç yedekte beklemedin ama artık sıra senin seni kulübeye alalım bi zahmet.

Great White
16.03.2009, 14:03
Atamıyormu yoksa atmıyormu düşüncesinde atmıyor düşüncesi ağır basacak neredeyse.

Seninkisi gene son derece masumane gözüküyor olsa da bu yaklaşımın çok daha ağırını Yattara başlığında o kadar fazla gördüm ki, takımda olmasından zerre kadar haz etmediğim ve izlerken adeta mideme kramplar girmesine neden olan Gökhan' ın bile böylesi ithamlara maruz kalmasını doğru bulmuyorum..

Gökhan' ın karakteri değil, mizacı bu maalesef. Mizaç da karakter gibi sonradan değişebilen bir olgu değil, doğuştan sahip olunan bir özellik..

Bu adam senede hasbelkader, uydura kaydıra 35 gol bile atsa, asla gerçek bir forvet oyuncusunun sahip olması gereken meziyetlere ulaşabilecek yapıda bir oyuncu değil..

Dripling, hız, hava topu, adam eksiltebilme, hırs ve mücadele açısından neredeyse koca bir sıfır..

Tek olumlu meziyeti son vuruş ve uzaktan attığı sağ ayaklı şutlardan fazlası değil..

Onları da ancak ayda bir görünce dayanılabilitesi kalmıyor ne yazık ki..

Berat
16.03.2009, 14:08
Tek kelimeyle "RUHSUZSUN" Gökhan.. Aldığın paralar haram.. Maçı canlı izleyince herşey daha açık ve net gözüküyor.. Garibim Umut orada pres yaparken,kendini yırtarken Gökhan 3 metre önündeki adama koşmaktan aciz.. Haramdır o kazandığın paralar..

The Legend
16.03.2009, 14:20
Allah aşkına dün sahada ne yaptın :confused::mad: sıfıra sıfır elde var sıfır.

Erbay
16.03.2009, 15:22
Gökhan Ünal, Trabzonspor formasını giymeyi hak etmiyor. Neden böyle düşünüyorum? Hırslı değil. 1 metre önünden top geçse koşmaz. İyi oynamıyor. Geldiğinden beri iyi oynadığını görmedim. Maç içerisinde inanılmaz etkisiz. Diğer takımlardaki forvetlere baktığımızda hepsi pas alışverişinde bulunabiliyor ve hava toplarını az veya çok da olsa indirebiliyor. Gökhan'a bakıyorum verilen topların çoğunu kaptırıyor. Hava toplarının hiçbirini indiremiyor. Topu aldığında sanki karşısında hiç rakip futbolcu yokmuş gibi bodoslama dalıyor. Adam eksiltme yeteneğini sahaya yansıtamıyor, tabii varsa. Her şeye rağmen bir futbolcu bu yeteneklere sahip olmayıp fırsatçı,takipçi olabilir. Ama bakıyorum Gökhan'ın gol atması için bir maçta 6-7 kere pozisyona girmesi gerekiyor. Takımın bilmem kaç golünde payı olabilir. Tabelada öyle. Oyun sıfır. Mücadele sıfır. Hırs sıfır. Bu formaya yakıştığını düşünmüyorum. Belki de ilk defa bir futbolcu için bunları söylüyorum.

Aynen devam Gökhan aynen.:mad: Hala aynı düşüncedeyim. Adam top oynamıyor yahu. Topa değemiyor. Bu mudur forvet oyuncusu? Oyun içerisinde olumlu hareketi yok. Gol atsa ne olur atmasa ne olur? Bir hava topu kazan, bir adam geç, aldığın bir topu olumlu kullan.

Gökhan KAN
16.03.2009, 15:25
Vallahi niye yalan söyleyeyim..

Sadece uğrayacağımız maddi zarar adına üzülürüm. O kadar..
Merak etme abi şuna eminimki seneye alınacak forvet için çalışmalar başlamıştır....Onlarda bizim gördüğümüzü görüyordur heralde...:confused:

Cem Akyüz
16.03.2009, 15:36
bak adamım seni bugüne kadar hep savundum çünkü yeteneklerini ve neler yapacağını biliyorum..Yahu sana ne oldu kayseriden beri takip ediyorum seni çizgiye inip topu alıp kaleye inerdin bu yeteneğinden dolayı sana Henry diyenler oldu..Hava toplarında etkiliydin orta sahaya gelip top alıp dağıtırdın kanatlara doğru.bunların hiç birini henüz bizde yapmadın her hafta savundum seni ama gs maçından sonra savunamadım vallahi neredeyse küfür yedim senin yüzünden kendine gel Gökhan o kadar yeteneklisin kaybolup gideceksin sende eğer böyle devam edersen umarım toparlanırsın

Süleyman50
16.03.2009, 15:40
bu sezon şampiyonluk kaçarsa bunun en büyük sebebi gökhan-umut ve bu takıma forvet lazım olduğunu görmeyen hoca ve başkandır....

Kaan
16.03.2009, 15:58
Etkisizdi.

Fatih'i özlememek elde değil. :o

güneyli
16.03.2009, 17:01
Şimdiye kadar gerkli verimi alamadık,bizi verem etti doğru..Ama bu adam golcü ve var bir sorun.Biz bunu bilmiyoruz.Yoksa gökhan iyi bir golcü.Bu yıl böyle olacak gibi.

6Şafak Aydın1
16.03.2009, 17:30
Şimdiye kadar gerkli verimi alamadık,bizi verem etti doğru..Ama bu adam golcü ve var bir sorun.Biz bunu bilmiyoruz.Yoksa gökhan iyi bir golcü.Bu yıl böyle olacak gibi.

Sorunu: Kendisini vazgecilmez zannediyor.

Samet Yildirim
16.03.2009, 17:33
Gökhan bu kadronun icinde oynar...bukadar basit...

Herkesin düsüncesine saygi duyarim ama umut veya gökhan deeler gökhan derim...

Gökhan ÖZDEMİR
16.03.2009, 17:35
Arkadaşlar öyle demeyin Gökhan çok iyi oyuncudur.

Tamam pas atamıyor,

Gol atamıyor,

Çalım atamıyor,

Orta açamıyor,

ama olsun pozisyona giriyor :):)

Samet Yildirim
16.03.2009, 17:43
Gökhan kötü bir sezon geciriyor diye kötü futbolcu dersek ozaman durumlar vahim...

Ümit Karanin gollü yok ama normaline iyi bir golcu...
Fatih tekke gittigi günden beri dogr dürüst gol atamiyor...onuda biraktim ilk 11 e girmiyor...
Almanyanin en iyi golcularindan KLOSE gecn sezon 11 mac arka arkaya oynadigi halde gol atamadi ama vasat golcu diyen birisini görmedim...

dah cok örnek var futbol bu her sezon ayni gecmez...gökhan ünal kendii ispatlamis bir golcudur türkiyede...ama kendisi bilmiyor bizde bilmyioruz neden tamadigini...

Onur Şeref
16.03.2009, 18:14
Dün oldukça hırslıydı,inatçıydı.

Emirhan Makul
16.03.2009, 18:29
Ergin keleş'den sonra ben 2. defa böyle top süren bir forvet oyuncusu görüyorum.

MuratJ
16.03.2009, 19:26
bu adam tahammülüm falan kalmadı umut cıkıyo bu adam oyunda delirdim resmen. kesinlikle sezon sonu satılmalı kesinlikle bu forma altında gormek bile istemiyorum bu herifi artık 90dakikada hiçbirşey yapmadı bunlar sayesinde emre asık gibi adamlar 40 yasına kadar oynar bu liglerde

Yavuz Hasan
16.03.2009, 22:55
sabretmekte fayda var diye düşünüyorum elbet kendini toparlayacktık

ama her maça ilk 11 başlayıp kötü olmasına rağmen sahada kalması adamı delirtiyo gerçekten

ayrıca satılsın diyen arkadaşlara soruyorum kime kaç paraya satacağız

Arslan61
16.03.2009, 23:54

ama her maça ilk 11 başlayıp kötü olmasına rağmen sahada kalması adamı delirtiyo gerçekten

bu kendini bence anca sezon sonunda Antalyada havuzlarda, barlarda, plajlarda toparlar......

Mollasalihoğlu
17.03.2009, 00:01
Ergin keleş'den sonra ben 2. defa böyle top süren bir forvet oyuncusu görüyorum.

o kadar da değil..

ibrahim
17.03.2009, 00:01
hey gidi buna 6 milyon verecegimize fatih abiyi alsak üstüne 3 milyon daha ilave etsek daha iyi olmazmiydi ya
ligin en cok orda yapip sut atan takimiymisiz ama tutturamiyoz
hem gol atabilen hem trabzon ruhuna onun kadar uyan bi adam varmi ya
onun yerine fatih tekke olsaydi daha iyi olmazmiydi sizcede??

Mollasalihoğlu
17.03.2009, 00:03
hey gidi buna 6 milyon verecegimize fatih abiyi alsak üstüne 3 milyon daha ilave etsek daha iyi olmazmiydi ya
ligin en cok orda yapip sut atan takimiymisiz ama tutturamiyoz
hem gol atabilen hem trabzon ruhuna onun kadar uyan bi adam varmi ya
onun yerine fatih tekke olsaydi daha iyi olmazmiydi sizcede??

fatih abin yılda 2,5milyon euro'dan aşağısına imza atar mıydı acaba :)

Selman
17.03.2009, 00:05

Valla onu bilmem de sene sonunda şampiyon olduğumuzda klübe kaç para gelicek ona da bakmak lazım.Bir de bu kaçan goller yüzünden sıralama da geriye düşersek kaç para gidecek hesaplamak lazım;)

Mollasalihoğlu
17.03.2009, 00:06
Valla onu bilmem de sene sonunda şampiyon olduğumuzda klübe kaç para gelicek ona da bakmak lazım.Bir de bu kaçan goller yüzünden sıralama da geriye düşersek kaç para gidecek hesaplamak lazım;)

ben forvet alınmasın gibi birşey dedim mi selman aga :)

MuratJ
17.03.2009, 00:08

satılmayan her sene bu adamın degeri inanılmaz düşecektir. hiçbir zaman daha iyi olacagına inanmıyorum denizli konya antalya macları yetti benm için üstelik birde gs macında 90 dakika sahada kaldı onu sahada gordugum tek pozsyon emrenin yanında güya topa vurmaya calısıyo gibi gorunmesiydi

diplomat61
17.03.2009, 00:44
bu adam neden kadrodan kesilemiyor....

Kesilmeyi birakin oyundan bİle Çkartilamiyor...

Cok merak ediyorum acaba sÖzleŞmesinde bununla alakali bi madde mi var....???

Ya da baŞka bİr Şeyler mİ var...???

hatirlayin sezon basinda gs az daha lincolnu satacakti, takimda istenmeyen adam ilan edildi....2-3 hafta yedeĞe cektiler adamı simdi "riske" edilmiyor trabzonspor maÇinda bİle....

ugurozturk
17.03.2009, 01:46
Gokhanla Emre Asigin pozisyonda; (penalti istedigi) Gokhan ruzgarla savrulan basaklar gibi; bir forvet beceriksiz olabilir, ama en azindan guclu olur; ayakta kalir; emre vucudunu koyuyorsa koy sende at ona bir kic; top onunde zaten ama nerde; bizimkinin kramponlar yerden kesilmis bile; yikiliyor pizza kulesi gibi..

Sorun su ki; Ersun da dahil kimse Gokhani kesemez.

Forvetin Gokhansa yanina kimi koyarsan koy; sampiyon olamazsin. Umutla fatih Tekke oynar; ama Gokhanla kimse oynayamaz.

Serdar Bali; gokhan icin mactan sonra 50 sine kadar top oynar boyle diyordu; hakkaten oyle; gucun yok; hizin yok; hava toplarinda yerden kesemiyorsun kendini; formayi alan da yok senden; 50 sine kadar oyna; nerden bulacaksin beles formayi.

Tolunay Kafkas ki tribunlerden kafasina tas yagmasina; yonetimin restine ragmen seni oynatmadi; BUYUK HOCAYMIS.

ugurozturk
17.03.2009, 01:49

Yuhh' adam gelmek icin resmen yalvardi devre arasinda; para isteyecek adam; kendini kucuk dusurur mu? Trabzon sevdasidir bunun adi; yasin musait degil herhalde; git Fatih Tekke kimdir; nedir ogren oyle gel buraya.

x_man
17.03.2009, 01:50
ewt bende eleştiriyorum ama 9 gol 7 asist 8de direkten dönen top adam kötü halde bunları yapıyorsa iyi halinde neler yapardı diye düşünüyorum

ugurozturk
17.03.2009, 02:00
ewt bende eleştiriyorum ama 9 gol 7 asist 8de direkten dönen top adam kötü halde bunları yapıyorsa iyi halinde neler yapardı diye düşünüyorum

45 pozisyonda 9 gol; ligdeki herhangi bir forvet bu istatistigi tutturur; baros her iki pozisyondan birini; taner guleri her 2 pozisyondan 1.2 sini gol yapmis.

gokhana carpip colmanin onunde kalan; colmanin da ceza sahasi disindan 90a taktigi topu gokhana asist yazan menajerin varsa 7 asistin olur. 8 diregi sayani da tebrikediyorum; cifter cifter saymis olmali.

el_conquistador
17.03.2009, 02:06
45 pozisyonda 9 gol; ligdeki herhangi bir forvet bu istatistigi tutturur; baros her iki pozisyondan birini; taner guleri her 2 pozisyondan 1.2 sini gol yapmis.

gokhana carpip colmanin onunde kalan; colmanin da ceza sahasi disindan 90a taktigi topu gokhana asist yazan menajerin varsa 7 asistin olur. 8 diregi sayani da tebrikediyorum; cifter cifter saymis olmali.

Kardes, bu istatistiklere nerden ulastin? Ulastigin yeri yazarsan sevinirim.

ugurozturk
17.03.2009, 02:17
Kardes, bu istatistiklere nerden ulastin? Ulastigin yeri yazarsan sevinirim.
guntekin ony soyledi ntv 100 de 100 futbol

el_conquistador
17.03.2009, 02:19
guntekin ony soyledi ntv 100 de 100 futbol

Cok sagolasin, tesekkürler.

TsPolice
17.03.2009, 02:44
Gökhan bana göre çok talihsiz bir futbolcu. Kaçırdığı goller hususunda tabi. Ama bu talihsizliği kıracağına inanıyorum.

Ahmet Pulusoğlu
17.03.2009, 03:11
Gökhan bana göre çok talihsiz bir futbolcu. Kaçırdığı goller hususunda tabi. Ama bu talihsizliği kıracağına inanıyorum.

Talihsizden öte çok isteksiz oynuyo beni delirten o sadece. Kayserideki Gökhanı bilmesem tamam dicem ama.

Uğur Cira
17.03.2009, 03:15
gökhan kulube seni paklar bu saatten sonra....
seneyede bye bye ...
fatih tekkenin kranponunun çivisi bile olamazsın.kusura bakma belki bu forumu takip ediyorsundur...

Kazım Uzunboy
17.03.2009, 10:59
Bazı ataklarda, hatta çoğunda Gökhan kanatlardan gelip orta açıyor.

Bunun nedenini anlayabilmiş değilim..

Mollasalihoğlu
17.03.2009, 11:09
Yuhh' adam gelmek icin resmen yalvardi devre arasinda; para isteyecek adam; kendini kucuk dusurur mu? Trabzon sevdasidir bunun adi; yasin musait degil herhalde; git Fatih Tekke kimdir; nedir ogren oyle gel buraya.

yaşım fatih tekke'nin appiah'lı gs paf takımı ile oynadığı maçı izlemeye yetecek kadar var çok şükür..

Fatih Tekke devre arasında kime, hangi şartlarla yalvarmış???
Gideceği zaman gayet cool takılan, havaalanında yaptığı konuşmalarla içimizi burkan fatih abimiz ne olmuş da yalvaracak duruma gelmiş???

Fatih Tekke kimdir?? iyi bir Trabzonsporludur, akıllı bir adamdır, dünyalığını yapmış durumdadır rus kulübünden..

Kusura bakmayın ama benim gözümde 4 milyon euro bonservis ve yıllık 2 milyon euro etmiyor mevcut durumu ile.. bu şartlardan daha iyi şartlarla getirilebiliyorsa başım gözüm üstüne ama bana burada yok yaşın yetmiyor yok fatih tekke kimmiş git öğren diye hikaye anlatma yalandan..

Samet Yildirim
17.03.2009, 11:32
Herkes baros icin süper der

Karriyeri boyunca bir sezonda 11 gol den fazla golü yok adamin(oda 7-8 sene önce) o zamn diliminden bugüne kadar hep 5-6 gol ortalamayla lgi bitiren adam ve son 2 sezon düsüste olan adam türkiyede kendine geldi...bundan önceki baros top oynamasini bilmyior muydu ?? vs. vs.

Gökhan da önemli bir golcudur am bu sezon istenilen düzeyde degil onu herkes biliyor ama bakiyoruz türkiye liginde gökhandan daha iyi adam yok(semih haric) bide avrupada olan fatih var okadar...
Ozaman gökhani yipratmadan destek verip faydalanmak lazim...

seneye yabanci golcu alinir mi ilk 11 icin ?? sanmyiorum...

Sylva, Cale, Song, Colman, Alanzinho, Yattara etti 6 yani yer yok(yattara gitse ile büyük ihtimalle yabanci isi alinir)

Almanlarin en iyi golcusu Klose gecen sezon 11 mac arka arkaya oynadi gol atamadan(ama bu sene yine ilk 11 de oynuyr)
daha cok örnek vadir..

Sezon Sonuna kadar gökhani rahat birakip rahat oynamasini saglamak lazim..

Emre7
17.03.2009, 11:34
ah gökhan ah istekli olsan şuralarda neler yazılırdı ya

amour_61
17.03.2009, 12:52
tehdit almasa boş sözleşmeye imza atardı emin ol

amour_61
17.03.2009, 13:01
Herkes baros icin süper der

Karriyeri boyunca bir sezonda 11 gol den fazla golü yok adamin(oda 7-8 sene önce) o zamn diliminden bugüne kadar hep 5-6 gol ortalamayla lgi bitiren adam ve son 2 sezon düsüste olan adam türkiyede kendine geldi...bundan önceki baros top oynamasini bilmyior muydu ?? vs. vs.

Gökhan da önemli bir golcudur am bu sezon istenilen düzeyde degil onu herkes biliyor ama bakiyoruz türkiye liginde gökhandan daha iyi adam yok(semih haric) bide avrupada olan fatih var okadar...
Ozaman gökhani yipratmadan destek verip faydalanmak lazim...

seneye yabanci golcu alinir mi ilk 11 icin ?? sanmyiorum...

Sylva, Cale, Song, Colman, Alanzinho, Yattara etti 6 yani yer yok(yattara gitse ile büyük ihtimalle yabanci isi alinir)

Almanlarin en iyi golcusu Klose gecen sezon 11 mac arka arkaya oynadi gol atamadan(ama bu sene yine ilk 11 de oynuyr)
daha cok örnek vadir..

Sezon Sonuna kadar gökhani rahat birakip rahat oynamasini saglamak lazim..
Olaya duygusal yaklaşma onu sadece gol atmadığı için eleştirmiyoruz sahada hiç bir şey yapmıyor yazık değilmi diğer arkadaşlarının emeğine anladık şansızlık var ama be kardeşim top kontrolüde mi şansızlık, adam geçememek mi şansızlık, pas verememek mi şansızlık, mücedele etmemek mi şansızlık; bırakın yaa Umut Bulut'un çeyreği kadar mücedele etsin, boğuşsun lafını dahi etmem.

Mollasalihoğlu
17.03.2009, 13:01
tehdit almasa boş sözleşmeye imza atardı emin ol

öyle ya da böyle faydalanmadık kaç zamandır, daha da faydalanamayız gibi geliyor bana..
yeri gönlümüzde ama odaklanıp kalmayalım, başka alternatifler düşünelim..

Samet Yildirim
17.03.2009, 15:25
Olaya duygusal yaklaşma onu sadece gol atmadığı için eleştirmiyoruz sahada hiç bir şey yapmıyor yazık değilmi diğer arkadaşlarının emeğine anladık şansızlık var ama be kardeşim top kontrolüde mi şansızlık, adam geçememek mi şansızlık, pas verememek mi şansızlık, mücedele etmemek mi şansızlık; bırakın yaa Umut Bulut'un çeyreği kadar mücedele etsin, boğuşsun lafını dahi etmem.

Hayrettin Hacisalihoglu ne demisti, Umut ve Gökhani ayri degerlendirmeklazi...umut kosan mücadele eden tarzda bir isim gökhan ise öyle degil..Bize geldikdn hemen sonra takim arkadasi ragip; Gökhan saha icerisinde fazla gözüken adam degil amapat bir cikar ve golünü atar bititir demisti(yani mücadele etmez oyuna gimez, topla alisveris icerisinde bulunmaz)..sen simdik tayfun sag bekde oynarken serkan kadar neden mücele etmedigini neden onun kadar kosmadigini söyleyemezsin ikisi farkli tipde oyuncular...gökhan su an ki Mücadelesi kayseride yoktu ama golleri vardi aradaki fark budur...
Gökhan bir 25 sene daha oynasin umut kadar mücadele edemez adamin öyle bir futbol yapisi yok bunu anlamak mi zor anlatmak mi zor bilmyiorum...gökhanda herzaman umuta göre daha golcu olcakdir bir 25 sene daha oynasinlar isterlerse...

Elma ile armut karistrmayalim...birisi gol üzerine birisi mücadele üzerine oynuyor ama gol üzerine oynayan gökhan bu sezon atamiyor...

1 sezon istenilen performansda olmadigi icin silip atan birisi degil...gökhan icin 9 gol 7 assist haketten kötü muhtemelen sezon sonuna kadar 9 gol ve 7 assisti gecer ama yinede peformansi düsük demeki iyi olursa 25 gol 15 assistle bitirecek bu ligi...oda insallah seneye olur...

Mehmet Zeki
17.03.2009, 16:26
Gökhan seni özluyoruz. Nerde o eski gollerin :(

Great White
17.03.2009, 18:18
Ey gidi Gökhan..

Şurada Hüseyin ile birlikte en fazla eleştirdiğim adam sensin..

Hadi Hüseyin' den artık umudumu kestim, bari sen utandır beni be:)

Yani bu saatten sonra senden komple bir forvet olacağını zaten beklemiyorum ama hiç değilse bulduğunu at da Umut' dan bir fazlalığın olsun..

Şu Antep maçında bari göster kendini..

Yunus Emre SEYHAN
17.03.2009, 18:57
Tamamen kendine olan güvenini kaybetti.

miaksoy
17.03.2009, 19:15
Hayrettin Hacisalihoglu ne demisti, Umut ve Gökhani ayri degerlendirmeklazi...umut kosan mücadele eden tarzda bir isim gökhan ise öyle degil..Bize geldikdn hemen sonra takim arkadasi ragip; Gökhan saha icerisinde fazla gözüken adam degil amapat bir cikar ve golünü atar bititir demisti(yani mücadele etmez oyuna gimez, topla alisveris icerisinde bulunmaz)..sen simdik tayfun sag bekde oynarken serkan kadar neden mücele etmedigini neden onun kadar kosmadigini söyleyemezsin ikisi farkli tipde oyuncular...gökhan su an ki Mücadelesi kayseride yoktu ama golleri vardi aradaki fark budur...
Gökhan bir 25 sene daha oynasin umut kadar mücadele edemez adamin öyle bir futbol yapisi yok bunu anlamak mi zor anlatmak mi zor bilmyiorum...gökhanda herzaman umuta göre daha golcu olcakdir bir 25 sene daha oynasinlar isterlerse...

Elma ile armut karistrmayalim...birisi gol üzerine birisi mücadele üzerine oynuyor ama gol üzerine oynayan gökhan bu sezon atamiyor...

1 sezon istenilen performansda olmadigi icin silip atan birisi degil...gökhan icin 9 gol 7 assist haketten kötü muhtemelen sezon sonuna kadar 9 gol ve 7 assisti gecer ama yinede peformansi düsük demeki iyi olursa 25 gol 15 assistle bitirecek bu ligi...oda insallah seneye olur...

Kimse Gokhan'dan Umut kadar kosmasini beklemiyor zaten. Son vuruslari duzgun yapsin yeter.

Mustafa Hazıroğlu
17.03.2009, 19:20
Gökhan yürü yedek kulübesine ;)

Emirhan Makul
17.03.2009, 19:33
wsHoOpz9Ydw

Bize gelene birşeyler oluyor adam top sürerken titriyor birde Kayserideki rahatlığa bakın dersin zlatan ibrahimoviç top sürüyo.

TSercaN
17.03.2009, 23:36
ben eminim ki kendinden cok sey beklendigi icin rahat oyniyamiyor

eger bu seneyi atlatirsa iyi bir gol ortalamasiyla, seneye daha rahat oyniyacaktir ve daha cok alismis olacaktir.

Kayserispor da iken rahat oynuyordu cunku kendisini ispatlamisti,, simdi ispatlamak icin stress yapiyordur tahminimce

omrky61
18.03.2009, 01:59
bunlar sadece attıkları ya kaçırdıkları...

MuratJ
18.03.2009, 13:06
sezon sonu bu takımdan gitsin.
şampiyon olamazsak bundaki payın %70sahibi gokhan unaldır.

Proof
18.03.2009, 13:28
Gokhani neden yollamak istiyorsunuz anlamiyorum. Tamam cok gol kaciriyor, ama pozisyona hep kendisi giriyor, oyun zekasi yuksek.

Sansislik var adamin ustunde, direklere vuran 10 topun 5i girse su an kimse konusmuyor olacakti. Gordunuz milli takimda nasil oynadi, adama biraz zaman verin, sabirli olun.

Nihal Ayvaz
18.03.2009, 14:24
Trabzonspor dergisine verdiği röportajda, neden böyle olduğunu kendisinin de anlamadığını,
bu sezon böyle devam ederim ama seneye takıma uyum sağladığımda herşey farklı olacak,vs..bunun gibi şeyler söylemiş.
Yani bu sezon Gökhan'dan çok bişey beklemeyelim arkadaşlar kendisi de kabullenmiş bunu zaten.

AYAN61
18.03.2009, 15:06
Toparlayacaktır kendini yani İnşAllah :D

RaİSTLİN610
18.03.2009, 15:33
ya adam kosmuyor hadei onu gectik son vurusları yapamıyor.klubeye ceksen yerine adam yok napacagız bilmiyorum Allah kolaylık versin

Cem Akyüz
18.03.2009, 15:41
adamım toparlayacaktır kendisini inanıyorum

Hekimoğlu
18.03.2009, 16:01
Bize gelmeden önce hayranlıkla seyrederdim yürüyerek adam geçerdi bizim kayseri ile olan maçlarımızda en çekindiğim oyuncuydu şimdi bizde ki hali ise inanılır gibi değil yürüyerek adam geçmeyi bırak 2 saniye ayağında top tutamıyor.

MuratJ
18.03.2009, 16:10
hala toparlayacaktır napalım ki bizim elimizden en fazla bu gelir sezon basından beri toparlayacaktır diyoruz.
bu adam bu takımda hiçbir zaman forvet olamaz bence hiçbir zamanda toparlayamayacaktır. denizli konya macını bu adam yuzunden kaybettik. gs macında adını 1 kere duymadım hiçbir özelligi yok hiçbir katkısı yok. konya macından sonra ne yaparsa yapsın bu adamı bir daha sevmeyecegim

Ömer SEVİNÇ
18.03.2009, 16:23
Topu ayağına dolaştırması en sinir olduğun hareketi. Boş alanda bile topla giderken bir şekilde bacaklarının arasına kaçıyor top.

DeeP__61
18.03.2009, 16:31
Trabzonspor dergisine verdiği röportajda, neden böyle olduğunu kendisinin de anlamadığını,
bu sezon böyle devam ederim ama seneye takıma uyum sağladığımda herşey farklı olacak,vs..bunun gibi şeyler söylemiş.
Yani bu sezon Gökhan'dan çok bişey beklemeyelim arkadaşlar kendisi de kabullenmiş bunu zaten.

ben söylim neden böyle .
Gökhan nasılsa alacağını almış . Tkıır tıkır maaş gelir. Ne yenilgide ne de beraberlikte para cezası yok . Oh babasının çiftliği ( bi kaç tane daha futbolcu dahildir bu yazdıklarıma) . Ekmek elden su gölden.
Umrunda mı takım yenilmiş. İtibar gitmiş . Taraftar üzülmüş. O aldığı paraya bakar... Ne güzel memleket :mad:

yakup tekin
18.03.2009, 17:24
Beceriksizliğinden değil de isteksizliğinden atamadığı o net gol pozisyonlarından sonra gözümden tamamen düştü. Bu adamda Trabzonspor sevdası filan yok. Cebine koyacağı parayla ve birtakım hülyalarla meşgul. Oynadığı hemen tüm maçlarda aklının maçı kazanmada değil, başka şeylerde olduğunu düşünüyorum. Bu adam Trabzonspora faydadan daha ziyade zarar vermiştir ve vermeye de devam etmektedir. Şu sıralar Trabzonsporun 1. sırada almış başını şampiyonlığa gitmesi gerekirken, ilk beşe bile girememe tehlikesiyle karşı karşıya kalmasının en büyük nedeni bu adamdır. Kısaca söylemek gerekirse ben bu adamı da futbolunu da sevmiyorum. Ona, takımın tüm emeklerini bir anda heba eden, emek hırsızı gözüyle bakıyorum. Gökhan, acilen yedek kulübesine çekilmeli ve Trabzonspor tek forvet oynamalıdır. Sağda yattara, solda Alen, ilerde de Umut Bulut'tan oluşan forvet hattı bu takımı şampiyonluğa taşır Allah ın izniyle. Emek hırsızı Gökhan da uzaktan seyreder bu şampiyonluğu...

Samet Yildirim
18.03.2009, 17:30
Nasil Cale, colman, alanzinho ilk basta agir elestiriler aldiysa hatta ve hatta sylva mac oynamadan yerden yere vurulurken sonra bazi insanlari utandirdiysa GÖKHAN ÜNAL bunu da yapacakdir ozamanda ben o insanlari agir elestirecem...kimse kusura bakmasin

GÖKHAN ÜNAL gibi klas golcu tartisiliyor ya helal olsun...

Gelecek futbolculara uyari aman haaa sakin kötü bir dönem gecirmeyin...benden söylemesi...

Ömer SEVİNÇ
18.03.2009, 17:32
Nasil Cale, olman, alanzinho ilk basta agir elestiriler aldiysa hatta ve hatta sylv mac oynamadan yerden yere vurulurken hepsi sonra bazi insanlari utandirdiysa GÖKHAN ÜNAL bnu da yapacakdir ozamanda ben o insanlari agir elestirecem...kimse kusura bakmasin

GÖKHAN ÜNAL gibi klas golcu tartisiliyor ya helal olsun...

Gelecek futbolculara uyari aman haaa sakin kötü bir dönem gecirmeyin...benden söylemesi...

Gökhan gollerini tespih gibi sıralamaya başlasın da ben en ağır eleştirileri almaya razıyım. Vallahi de billahi de.

Erdem Keser
18.03.2009, 17:34
Şu yukarıda eklenen videoda bile en az 2-3 gol pozisyonunda topu ayaklarına dolaştırmış :)

Samet Yildirim
18.03.2009, 17:36
Gökhan gollerini tespih gibi sıralamaya başlasın da ben en ağır eleştirileri almaya razıyım. Vallahi de billahi de.

Oda olacakdir sabirla;) bende menmun degilim bende üzülüyorum ama kalitesini tartismiyorum hic bir zamanda tartismam eger tartisirsak 3 sezondur yedek kulübüsenden cikamayan ve ilk sezonunda 9 mac arka arkaya oynayip gol atamayan fatih tekkeyi de tartisirim ama ben öyle klas futbolculari hic bir zaman tartismam siz tartismaya devam edin...

Miroslaw Klose bize gelip 11 mac arka arkaya oynayip ve gol atama ise nolur bilemiyorum(ilk sezonunda bayern münihde atamamisti ondan yazdim)

Tolga_61
18.03.2009, 17:45
Gökhan'ın kötü bir oyuncu olduğuna ben de katılmam.Fakat kaçırdığı gollerden sonra bence başka oyunculara da şans verilmeli.BElki bu isim paf liginde gol krallığına giden göksu bile olabilir.Boy olarak kısa olsa da Gökhanında boyunu fazla kullandığını görmüyoruz.

Erdem Keser
18.03.2009, 17:47
Klose'yle aynı değerlendirme içerisinde kullanılması eksik kalmıştı , sonunda o da oldu:D

Birde yetenekli/klas golcü demezler mi...Adam topu ayağında tek seferde stop edemiyor yahu.Adam geçemiyor , topu saklayamıyor , top indiremiyor.Bu adam bir senede futbolu unutmadı ya , aynı Gökhan.Defansın arkasına top atarsın 3 pozisyonun bir tanesini günündeyse atar içeri.Ama ekstra ne meziyeti varmış , hangi özelliğiyle klas oyuncu kategorisine giriyor anlamış değilim.
Ey gidi Fatih'le bile kıyaslanmıştı zamanında:D Vasat takımlarda ön plana çıkan bir golcü Gökhan , fazlası değil

Samet Yildirim
18.03.2009, 17:56
Klose'yle aynı değerlendirme içerisinde kullanılması eksik kalmıştı , sonunda o da oldu:D

Birde yetenekli/klas golcü demezler mi...Adam topu ayağında tek seferde stop edemiyor yahu.Adam geçemiyor , topu saklayamıyor , top indiremiyor.Bu adam bir senede futbolu unutmadı ya , aynı Gökhan.Defansın arkasına top atarsın 3 pzoisyonun bir tanesini günündeyse atar içeri.Ama eksttra ne meziyeti varmış , hangi özelliğiyle klas oyuncu kategorisine giriyor anlamış değilim.
Ey gidi Fatih'le bile kıyaslanmıştı zamanında:D

Yok örnek veriyoruz mesela simdk guiza adam 27 gol atmis ve kötüymüs eger kötü ise ozaman 27 gol nasil atti ispanyada...demeki ispanya ligi cok kötü:) bir o eksikti:) veya ispanya ligi iyi ama guiza futbol oynamayi unuttu:) :D

Gökhan Ünal gibi ara kosulari yapan futbolcu var mi türkiyede ??
Formda olan gökhan kadar gol vuruslari iyi olan adam var mi ??
Gökhan gibi ceza alanin disindan topa vurabilen var mi ??
vs. vs.

Sunu herkes bilmiyor mu gökhan formda olsaydi su an 20 gollü oldugunu(rahat olurdu)...ozamn tartismaya gerek yok...söylenecek laf su gökhan formzuz bir sezon geciriyor...bari sezon sonuna kadar idare etsek...

Fatih Tekke zaten baska bir golcu:)

Erdem Keser
18.03.2009, 18:12
"Sunu herkes bilmiyor mu gökhan formda olsaydi su an 20 gollü oldugunu(rahat olurdu)...ozamn tartismaya gerek yok..."

Tamam tartışmayız :)

Bu arada yukarıdaki saydıklarını Gökhan'dan daha iyi yapan tabikide yok bu ligde , hiç olur mu:D

Bizde farklı bişey demedik zaten , defans arkasına atılan topların 3 tanesinden birini atar.Ayağına oturdumu senede bir iki tanede plase yapar , olay tamamdır.Al sana klas golcü...

Koray
18.03.2009, 18:17

Birde yetenekli/klas golcü demezler mi...Adam topu ayağında tek seferde stop edemiyor yahu.Adam geçemiyor , topu saklayamıyor , top indiremiyor.Bu adam bir senede futbolu unutmadı ya , aynı Gökhan.Defansın arkasına top atarsın 3 pozisyonun bir tanesini günündeyse atar içeri.Ama ekstra ne meziyeti varmış , hangi özelliğiyle klas oyuncu kategorisine giriyor anlamış değilim.
Ey gidi Fatih'le bile kıyaslanmıştı zamanında:D Vasat takımlarda ön plana çıkan bir golcü Gökhan , fazlası değil

Aynı Gökhan değil kesinlikle Erdem...

Bu adam Kayseri'deyken sol çizgiden topu aldığı gibi kale sahasının içine giriyordu...

Adamda geçiyordu,fazla olmasada topta saklıyordu,topta indiriyordu...

Şuan ki Gökhan Kayseri'deki Gökhan'ın sol baş parmağı bile değil malesef...

Samet Yildirim
18.03.2009, 18:18
"Sunu herkes bilmiyor mu gökhan formda olsaydi su an 20 gollü oldugunu(rahat olurdu)...ozamn tartismaya gerek yok..."

Tamam tartışmayız :)

Bu arada yukarıdaki saydıklarını Gökhan'dan daha iyi yapan tabikide yok bu ligde , hiç olur mu:D

Bizde farklı bişey demedik zaten , defans arkasına atılan topların 3 tanesinden birini atar.Ayağına oturdumu senede bir iki tanede plase yapar , olay tamamdır.Al sana klas golcü...

tmm anladik senin icin FATIH TEKKE disinda klas golcu yok...ok anladik...

Samet Yildirim
18.03.2009, 18:20

Bu adam Kayseri'deyken sol çizgiden topu aldığı gibi kale sahasının içine giriyordu...

Demeki futbolu unutmus:D

Özgüven eksikligi var ve gol atamadigi icin tutuk kendine güvenemiyor...

Erdem Keser
18.03.2009, 18:20
tmm anladik senin icin FATIH TEKKE disinda klas golcu yok...ok anladik...
Anladıysan mesele yok canım benim.

oguzhann
18.03.2009, 18:27
zamanında fatih'i kötüleyen zihniyetlerden uzaklaşıp oyuncumuzu sahiplenelim

Erdem Keser
18.03.2009, 18:30

Valla Kayseri'de olmadığım için bütün maçlarını takip etme şansım olmuyordu Koray.O yüzden büyük takımlara karşı emin ol bu söylediklerimden fazlasını yapmıyordu , yani zaten potansiyeli belli olan bir oyuncu.
Emin ol 2006 yılında bu forumda Gökhan için ne yazmışsam 2009 'da da düşüncem değişmedi.Gökhan standardı belli olan bir oyuncu , yapabilecekleri belli yani.Defans arkasına iyi sarkan , gol vuruşları vasat üstü olan bir oyuncu.Kayserispr'da ön plana çıkıyordu doğru ama burası Trabzonspor.Kimse Trabzonspor'a açık futbol oynamıyor , defansını mümkün olmadıkça ilerde kurmuyor .Trabzonspor'da oynayan oyuncu topu ayağında tutup ortasaha oyuncularına koridor açmalı , takımı rahatlatmalı , özellikle Avniaker'de ki maçlarda takımın rakip sahada yerleşmesi için topu ayağında saklama meziyetlerine sahip olmalı.Ama Gökhan'da bu özellik yok , bu saatten sonrada olmayacağına göre düşüncemde değişen bir şey olmayacak.Bana göre tamamen fiyasko bir transfer.

yakup tekin
18.03.2009, 18:31
Gökhan-Tayfun ve Selçuk yedek kulübesine, Alenzinho-Serkan ve Göksü ilk onbire. Ersun hocanın bir karar verip bunu uygulaması lazım artık. Taraftarın ve yazarların gördüğünü hocanın da görmesini bekliyoruz. Ben bu değişikliği bekliyorum artık.

Muhammet
18.03.2009, 19:50
Gökhan-Tayfun ve Selçuk yedek kulübesine, Alenzinho-Serkan ve Göksü ilk onbire. Ersun hocanın bir karar verip bunu uygulaması lazım artık. Taraftarın ve yazarların gördüğünü hocanın da görmesini bekliyoruz. Ben bu değişikliği bekliyorum artık.

Hocanın işine kimse karışamaz. Nasıl uygun görüyorsa öyle yapar. Taraftarın işi de destek olmaktır. Yazarların işi de yorumlamak..

Mollasalihoğlu
18.03.2009, 22:02

Bu taraftarın önüne atıp bir de Göksu'yu mu yedirelim..??

Çiğ çiğ yerler çiğ çiğ..

Yavuz Hasan
18.03.2009, 23:29

Çiğ çiğ yerler çiğ çiğ..
arkadaşın fikri bence gayet güzel

tayfun ara ara iyi maçlar çıkarsa da hayati tehlikeler yapabiliyor

selçuk un bir süre kızağa çakilmesi lazım kendine gelmesi için

göksu ilk maçına avni akerde çıkar kötü bir performans sergilerse doğru kafadan kaybedilebilir

fakat deplasmanda ki maçlarda oynarsa eskaza bide gol atarsa -ki çok fazla gol pozisyonnuna giriyoruz atma ihtimali oldukça yüksek- iki maçta kendine güveni olan canavar gibi bir golcümüz olur

Kadir
18.03.2009, 23:33
Hocanın işine kimse karışamaz. Nasıl uygun görüyorsa öyle yapar. Taraftarın işi de destek olmaktır. Yazarların işi de yorumlamak..

Hocanın işine kimse karışamaz ne demek ?

Herkes kadro konusunda yorum yapma hakkına sahip değil mi ?

O zaman biz haksız yere mi Fatih Terim'in kadro seçimlerini eleştiriyoruz ?

Tabi ki hocanın çıkardığı takımı desteklemek görevimiz ama kadro eleştirisi yapmak gayet doğal .

akdin
18.03.2009, 23:39
Gökhan gamsız,heyecansız,bitse de gitsek futbolu oynuyor.Takıma hiçbir extra katkısı olmadı,koca sezonu heba edecek...........

yakup tekin
18.03.2009, 23:47

"Hocanın işine kimse karışamaz" deyip de haddini aşma. Ben fikirlerimi-düşüncelerimi söylüyorum. Gidip de "ya hoca kadroyu şöyle şöyle kur! Kurmazsan sana şunu yaparım" demiyorum. Beni bırak kimse de bunu söyleyecek konumda değil zaten. Dolayısıyla kimse hocanın işine karışmıyor. Şu bir gerçek ki; taraftarın Tayfun'u oyundan çıkarken ıslıklamasını istemiyorsak veya sahadan alınması gereken Selçuk varken Colman'ı alınca Ersun hocanın tepki görmesini istemiyorsak hoca da kendini düzeltmelidir.

Şimdi soruyorum bazı Ersun'dan çok Ersuncu kesilenlere: Hoca neden Colman'ı oyundan alma hatasına düşmedi son maçta. Hadi cevap verin. Bakın ben söylüyorum: Taraftarın tepkisinden dolayı ki bu tepki baştan sona haklıdır. Bu haklılığı Colman'ın son dakkikalardaki golü ve performansıyla da görmüş olduk. Eğer taraftar Ersun hocaya tepki göstermeseydi, hoca büyük ihtimalle yine ezberini bozmayacak, gidip Colman'ı oyundan alacaktı.

Demek ki taraftar fikrini söylemeli, gerektiğinde de tepkisini koymalı. Şu iyi bilinmelidir ki bazen işin içinde olan insanlar, sahada olan bitenleri dışarıdakiler kadar iyi göremez. Taraftar işin içinde değil ama birçok şeyi Ersun hocadan daha iyi görüyor ve anlıyor. Onun için taraftarın tek işi takımına tezahürat anlamında destek olmak değildir. Taraftar birçok anlamda olduğu gibi fikir beyan ederek, gerektiğinde tepkisini de göstererek destek olmalıdır.

Ersun hocaya eleştiri getirildiğinde hemen savunma pozisyonu almayın. İlle de savunacaksanız fikirlere saygılı olun!

antagonist
18.03.2009, 23:52
@yakup tekin,

Foruma yeni üye oldun. Şunu bilmeni isterim ki , BMN'de böyle bir üsluba yer yok.

Bundan sonra daha dikkatli olmanı bekliyorum.

Yavuz Hasan
18.03.2009, 23:59
aynı şeyleri ziya doğan içinde söyledinizmi söylermiydiniz merak ediyorum

yakup tekin
19.03.2009, 00:07
@yakup tekin,

Foruma yeni üye oldun. Şunu bilmeni isterim ki , BMN'de böyle bir üsluba yer yok.

Bundan sonra daha dikkatli olmanı bekliyorum.

Bana uyarıda bulundunuz anlıyorum da, neden bana cevap yazan arkadaşa bir uyarıda bulunmuyorsunuz? Eğer objektif davranacaksanız o arakdaşa fikirlere saygı duyması gerektiğini hatırlatın bir zahmet. Size bir yakınlığı var diye beni suçlamınız adaletsiz bir yaklaşım. Herkes sizin gibi veya forum üyelerinin geneli gibi düşünmek zorunda değil. Eğer böyle bir zorunluluk varsa söyleyin. Biz de ona göre hareket edelim.

antagonist
19.03.2009, 00:11
Ben sizi sırf yukarıdaki mesajınızdan dolayı uyarmadım. Önceki mesajlarınızda Gökhan'a söyledeğiniz bazı sözler var, hatırlarsınız.

Diğer arkadaşın bana bir yakınlığı yok bu arada. Onu da hiç görmedim, sizi de.

Herkes benim gibi düşünmek zorunda kesinlikle değil. Böyle bir sonuca nereden vardınız bilmiyorum. :)

OZDEN61
19.03.2009, 00:12
gökhan bu saatten sonra isterse her mac 2 golü olsun yine de gönlümde bir yer alamaz. simdiki maclarda gamsız gamsız oyna, 1 metreden kaleye atma, rahat 7-8 puan fark la lider olacakken sampiyon olacakken bu kral bozuntusunun yüzünden riske et ondan sonra da "gökhan kaliteli oyuncudur tespih gibi golllerini dizecektir" diyelim. yok öyle yagma. pabucumun kralı. aldıgı paraları rahat yiyormu acaba.

MuratJ
19.03.2009, 00:18
Gökhan gamsız,heyecansız,bitse de gitsek futbolu oynuyor.Takıma hiçbir extra katkısı olmadı,koca sezonu heba edecek...........
katılıyıyorum.
şampiyon olamazsak bunda en büyük pay tek başına gökhan ünalındır takımın bu kadar puan kaybetmesinin en büyük nedeni gökhan ünaldır. 5 gol atsın her maç farketmez bu adamı bir daha sevecegimiz hiç sanmıyorum inşallah sezon sonu terkeder trabzonu.

yakup tekin
19.03.2009, 00:18

Çiğ çiğ yerler çiğ çiğ..

Öyle bir yazmışsın ki bilmeyen de taraftarımızı başka birşey sanır. Tayfun gibi takımına fazlasıyla zarar veren bir adama zorda olsa tahammül eden bir taraftar, gencecik bir çocuğu üstelik iyi oynadığı halde niye yesin. Göksu Trabzonspor da oynadı. Şimdi hangi maç olduğunu hatırlamıyorum ama gayet iyi oynamıştı. O maçta güzel de bir asisti olmuştu. Hatırlayan bir renkdaşım varsa o maçı bir söylesin.

Göksu takımda, orta alanda ileriye dönük bir süpriz golcü olarak görev alabilir. Bana göre Gökhan Ünal'dan çok daha iyi iş yapar. Aynı zamanda orta alanda Selçuk'un gösteremediği mücadeleyi de gösterir. Bu benim fikrim. İsteyen katılır isteyen katılmaz. Ersun hoca bu oyuncuya ne yazık ki yeterince şans vermemiştir. İlkonbir deki birçok futbolcudan daha fazla iş yapableceği halde...

Hüseyin İlkin
19.03.2009, 00:19
Belediye kupa maçıydı o bahsedilen maç.

Bu arada bende erken olur diyorum Göksu için. Şöyle rahat rahat bir maç izleyemiyoruz. Bu ortamda Göksu'nun üstüne yük bindirmek, kaldıramayabilir. Biraz daha vakit var...

MuratJ
19.03.2009, 00:21
Öyle bir yazmışsın ki bilmeyen de taraftarımızı başka birşey sanır. Tayfun gibi takımına fazlasıyla zarar veren bir adama zorda olsa tahammül eden bir taraftar, gencecik bir çocuğu üstelik iyi oynadığı halde niye yesin. Göksu Trabzonspor da oynadı. Şimdi hangi maç olduğunu hatırlamıyorum ama gayet iyi oynamıştı. O maçta güzel de bir asisti olmuştu. Hatırlayan bir renkdaşım varsa o maçı bir söylesin.

Göksu takımda, orta alanda ileriye dönük bir süpriz golcü olarak görev alabilir. Bana göre Gökhan Ünal'dan çok daha iyi iş yapar. Aynı zamanda orta alanda Selçuk'un gösteremediği mücadeleyi de gösterir. Bu benim fikrim. İsteyen katılır isteyen katılmaz. Ersun hoca bu oyuncuya ne yazık ki yeterince şans vermemiştir. İlkonbir deki birçok futbolcudan daha fazla iş yapableceği halde...
şu gökhandan herkes cok daha yararlı olur takıma göksü veya bir başkası. forvetsiz oynuyoruz vallahi

fehmi burnaz
19.03.2009, 00:27
ya arkadaslar bu kadar umutsuz olmayın.. gşkhan ii bi forvet ama biraz formsuz herhalde.. ondan atamıyo.. ya aslında keske FATİH TEKKE alınsa hiç bi sorun kalmazzz...

yakup tekin
19.03.2009, 00:30
şu gökhandan herkes cok daha yararlı olur takıma göksü veya bir başkası. forvetsiz oynuyoruz vallahi

Aynen öyle renktaş. Bir forvet topu kalenin dibinden defalarca avuta dikiyorsa, kafa toplarının kahir ekseriyetini alamıyorsa, önü boş olmadan şut çekemiyorsa, topun nereye gideceğini sezip ona göre hareket edemiyorsa, ayağına gelen topları ezip rakibine kolayca kaptırıyorsa, o topçuyu forvet diye kullanan takım forvetsiz oynuyor demektir. Size katılıyorum.

MuratJ
19.03.2009, 00:30
ya arkadaslar bu kadar umutsuz olmayın.. gşkhan ii bi forvet ama biraz formsuz herhalde.. ondan atamıyo.. ya aslında keske FATİH TEKKE alınsa hiç bi sorun kalmazzz...
bence iyi bir forvet degil biraz formsuz dedik ligin bitmesine 10 maç kaldı bu adam yüzünden belkide şampiyon olamayacagız. onun için harcanan paralarda ortada yazık vallahi yarısının yarısının yarısını bile haketmiyor o paraların

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2009, 00:33

Yabancı sayımızın önümüzde ki yıl için yeterli olduğu düşünürsek, yerli bir transferde Fatih Tekke ile Gökhan Ünal bir arada oynaması güzel olur. Forvet hattı güçlenir.

Umut - Fatih , Umut - Gökhan , Gökhan - Fatih

yakup tekin
19.03.2009, 00:55
Belediye kupa maçıydı o bahsedilen maç.

Bu arada bende erken olur diyorum Göksu için. Şöyle rahat rahat bir maç izleyemiyoruz. Bu ortamda Göksu'nun üstüne yük bindirmek, kaldıramayabilir. Biraz daha vakit var...

Vallahi hocam benim kanaatim şampiyonluk yarışında Gökhan Ünal'ın form tutmasını bekleyeceğimize, her maç saç baş yolacağımıza, orta alanda top kapacak, rakibe basacak, hücumda sürpriz goller bulacak Göksu oynasın çok daha iyi olur. Gol atamasa bile, hata yapsa bile yenidir-gençtir deyip geçeriz. Ancak Gökhan'a ne yeni ne de genç derim ben. Bir futbolcu 6.5 milyon euronun üzerinde maliyetle transfer edildiyse, klası belli bir futbolcuysa ve ligin başından beri birçok maçta oynadıysa, şu berbat görüntüyü sergilemeye devam etmemelidir. Devam ediyorsa onun yerine Göksu'lar Barış lar oynayıp yetişsin daha iyi. En azından geleceğimizi kazanmış oluruz. Şampiyon olamayacaksak Gökhan Ünal ve Selçuk İnan oynayarak değil, Göksu-Barış-Ceyhun oynasın da olmayalım. Böylelikle gelecekti şampiyonluklarımızın temelini atmış oluruz. Ama şimdi ne şampiyon olabiliyoruz ne de gelecekteki şampiyonluklarımızın temelini atabiliyoruz.

Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Muhammet
19.03.2009, 01:18
Vallahi hocam benim kanaatim şampiyonluk yarışında Gökhan Ünal'ın form tutmasını bekleyeceğimize, her maç saç baş yolacağımıza, orta alanda top kapacak, rakibe basacak, hücumda sürpriz goller bulacak Göksu oynasın çok daha iyi olur. Gol atamasa bile, hata yapsa bile yenidir-gençtir deyip geçeriz. Ancak Gökhan'a ne yeni ne de genç derim ben. Bir futbolcu 6.5 milyon euronun üzerinde maliyetle transfer edildiyse, klası belli bir futbolcuysa ve ligin başından beri birçok maçta oynadıysa, şu berbat görüntüyü sergilemeye devam etmemelidir. Devam ediyorsa onun yerine Göksu'lar Barış lar oynayıp yetişsin daha iyi. En azından geleceğimizi kazanmış oluruz. Şampiyon olamayacaksak Gökhan Ünal ve Selçuk İnan oynayarak değil, Göksu-Barış-Ceyhun oynasın da olmayalım. Böylelikle gelecekti şampiyonluklarımızın temelini atmış oluruz. Ama şimdi ne şampiyon olabiliyoruz ne de temel gelecekti şampiyonluklarımızın temelini atabiliyoruz.

Birincisi Ersun hoca gençleri ne zaman oynatıp ne zaman kazanacağını bilen bir hoca.

İkincisi Göksu oynadığı zaman kimse gençtir öyledir böyledir demez hata yaptığında. Tayfun da gençti zamanında ama bol bol ıslıklandı yuhalandı.

Potaya girmişken tecrübesi olmayan ne zaman ne yapacağı ve ne kadar yapabileceği belli olmayan gençleri oynatmak hatadır. Buna ne zamanımız vardır ne de sabrımız. Belki rahat oynanan erkenden farkın açıldığı maçlarda sonradan oyuna alınabilirler.

Forvetlerimizin bizi mutlu edemediği ortada. Sene sonuna kadar bu duruma katlanmalıyız. Eminim sonradan daha iyileri bakılacaktır bu takım için. Bize düşen sabretmek. O kadar..

yakup tekin
19.03.2009, 01:46
Potaya girmişken tecrübesi olmayan ne zaman ne yapacağı ve ne kadar yapabileceği belli olmayan gençleri oynatmak hatadır. Buna ne zamanımız vardır ne de sabrımız. Belki rahat oynanan erkenden farkın açıldığı maçlarda sonradan oyuna alınabilirler.

Söylediklerinin birçoğuna katılmıyorum. Özellikle de şu "potaya girmişken" ifadesine... Bence potadan çıkmak üzereyiz. Önümüzdeki Antep maçını da kaybedersek, tamamen potadan çıkmış olacağız. Tabi "potadan" kastımız şampiyonluk yarışıysa bu böyle...

Muhammet
19.03.2009, 02:20
Söylediklerinin birçoğuna katılmıyorum. Özellikle de şu "potaya girmişken" ifadesine... Bence potadan çıkmak üzereyiz. Önümüzdeki Antep maçını da kaybeder$sek, tamamen potadan çıkmış olacağız. Tabi "potadan" kastımız şampiyonluk yarışıysa bu böyle...

İnanmasanız bile, genç bir oyuncunun öyle dediğiniz gibi sabır ve destekle karşılanacağını zannetmiyorum. Örnekleri mevcut..

Cem Akyüz
19.03.2009, 02:24
İnanmasanız bile, genç bir oyuncunun öyle dediğiniz gibi sabır ve destekle karşılanacağını zannetmiyorum. Örnekleri mevcut..

genç olarak değilde olaya ben şu açıdan bakıyorum Trabzonlu oyuncuyu bizim seyircimiz yuhalar bu hep böyle olmuştur.özellikle Tayfun anorthosis maçı yüzünden olan ön yargılar yüzünden hep yuhlandı halen daha öyle

Muhammet
19.03.2009, 02:26
Yani Cem öyle ya da böyle. Göksu'yu forvette oynatmalı ya da ilk 11de oynatmalı söylemleri doğru değil. Ona da yazık biz de.

Cem Akyüz
19.03.2009, 02:28
Yani Cem öyle ya da böyle. Göksu'yu forvette oynatmalı ya da ilk 11de oynatmalı söylemleri doğru değil. Ona da yazık biz de.

kesinlikle sana katılıyorum Muhammet

sessizkral_1
19.03.2009, 04:54
Söylediklerinin birçoğuna katılmıyorum. Özellikle de şu "potaya girmişken" ifadesine... Bence potadan çıkmak üzereyiz. Önümüzdeki Antep maçını da kaybedersek, tamamen potadan çıkmış olacağız. Tabi "potadan" kastımız şampiyonluk yarışıysa bu böyle...

Diyelimki antep maçını kaybettik sonraki 2 maç istanbul ve hacettepe biz bu maçları alabilecek kapasitedeyiz.rakiplerin maçları çok daha zor.Bence bu ligde son 5 haftaya kadar ilk sıradaki 5 takımın şampiyonluk şansı olacak.

AYDIN KANTEKIN
19.03.2009, 10:07
Gökhan basliginda Göksu´yu tartismayalim darilir,kirilir,incinir kiralimiz.bu fitböl cok nankör meslek kardesim dün neydin bugün ne oldun.ya ayni temel dursun fikrasi gibi ama malesef gülemiyoruz artik.yeter artik hoca bu adami kadro disi birakmanin zamani gelmedimi daha neleri yapamamasini bekliyoruz.bunun kacirdigi golleri baros kacirsa tesislere girmesi yasaklanir ama bizde bastan beri hedefte olmadigi icin bu adamlar istedigi gibi at oynatiyor.

Mollasalihoğlu
19.03.2009, 10:39

senin hatırladığın maç bir hazırlık maçıydı bence..

tayfun'un bu takıma fazlasıyla zarer verdiğine katılmıyorum açıkçası, kendi kişisel görüşün.. kaldı ki tayfun'a bu taraftar zamanında tahammül etmedi adam gitti kayseri'de aslanlar gibi oynayınca biz dedik ya bu adam neden bizde oynamıyor diye..

Hüseyin İlkin
19.03.2009, 10:49
Vallahi hocam benim kanaatim şampiyonluk yarışında Gökhan Ünal'ın form tutmasını bekleyeceğimize, her maç saç baş yolacağımıza, orta alanda top kapacak, rakibe basacak, hücumda sürpriz goller bulacak Göksu oynasın çok daha iyi olur. Gol atamasa bile, hata yapsa bile yenidir-gençtir deyip geçeriz. Ancak Gökhan'a ne yeni ne de genç derim ben. Bir futbolcu 6.5 milyon euronun üzerinde maliyetle transfer edildiyse, klası belli bir futbolcuysa ve ligin başından beri birçok maçta oynadıysa, şu berbat görüntüyü sergilemeye devam etmemelidir. Devam ediyorsa onun yerine Göksu'lar Barış lar oynayıp yetişsin daha iyi. En azından geleceğimizi kazanmış oluruz. Şampiyon olamayacaksak Gökhan Ünal ve Selçuk İnan oynayarak değil, Göksu-Barış-Ceyhun oynasın da olmayalım. Böylelikle gelecekti şampiyonluklarımızın temelini atmış oluruz. Ama şimdi ne şampiyon olabiliyoruz ne de gelecekteki şampiyonluklarımızın temelini atabiliyoruz.

Göksu genç. Hataları görmezden gelinir olmaz bizim tribünde. Yine kötü oynayanı yuhlarlar, yine. Yaşına filan bakmazlar. Bir maç sabrederlerse, ikinci maç sabretmezler. Bu böyle gelmiş, böyle gitmez inşallah ama hiç biteceğe benzemiyor. Daha birinci dakikadan sövmeye başlayanlardan bahsediyoruz. Belkide bizim tribünün en kötü yönü. Olmuyor, durduramıyoruz. Ne kadar durdurmaya çalışsakta boş. Yuhlamayanları takan yok orada.

Bu takım geleceğin takımıdır. Duyanda Gökhan-Selçuk 35'ine merdiven dayamış zannedecek. Biri 26 biri 24 yaşında. Gökhan Ünal'ın kalitesi ortada. Bende yedek otursun biraz dinlensin diyorum ama yerine oynaması gereken isim Göksu olmamalı. Şampiyonluğa gidiyoruz, sen ister kabul et ister etme. Her şey ortada. Bu haftaki maçı yenilirsek çok ciddi yara alırız. Ama şuan tam şampiyonluk yarışının içindeyken Göksu'nun sırtına o yükü vermek ne kadar doğru olacak? Verilirse kaldırabilecekmi? Kaldıramazsa o taraftarın ıslıklamalarını duymazdan gelebilecekmi? Birde bu taraftan bakın. Belediye maçında yuhlanmazsa. Gençlerbirliği maçında yuhlanır kötü oynaması halinde. Hiç gerek yok riske girmeye. Oynasın paf maçlarında, çıksın idmanlarına. Hee farklı bir şekilde rahat rahat oynarız ikinci yarı denenebilir. Ama pat diye 11'e girmemeli.

Bu takım Göksu,Barış,Ceyhun oynamasada gelecek yıllarda üst sıralara ambargo koyacak takımdır. Tabii yapılması gereken takviyeleri görmezden gelmezsek...

matalar
19.03.2009, 11:27
bu adamın üstünde nazar yoksa bunu derhal seepetlemek lazım.
yoksa millet kafayı yiyecek.
hoş bizde nazar olacak bi maçta oynamadı ama(biraz eskişehir maçı hariç)

yakup tekin
19.03.2009, 12:07
Diyelimki antep maçını kaybettik sonraki 2 maç istanbul ve hacettepe biz bu maçları alabilecek kapasitedeyiz.rakiplerin maçları çok daha zor.Bence bu ligde son 5 haftaya kadar ilk sıradaki 5 takımın şampiyonluk şansı olacak.

Bak kardeşim. Bir maçı kazanabilecek kapasitede olmak, o maçı kazanmaktan farklıdır. Trabzonspor olarak biz, Denizli ve Konya maçlarını da kazanabilecek kapasitedeydik ama gördük avucumuzu nasıl yaladığımızı. Trabzonsporun, bir takımı yanecek güçte olması, o takımı kesinlikle yeneceği anlamına gelmez. Dolayısıyla senin hareket noktan yanlış. İbb ve Hacettepe yi küçümseme. Zaten hep bu yüzden Avni Aker de olmadık kayıplar yaşadık. Bu arada Eskişehir, Kocaeli ve Sivas deplasmanları var. Buralardan kayıpsız ayrılmak, böyle beceriksiz ve isteksiz forvetle gerçekten çok zor.

Ben iddia ediyorum ki Antep maçından da yenilgi ile ayrıldığımız takdirde, ilk dört içerisine giremeyeceğiz.

yakup tekin
19.03.2009, 12:14
senin hatırladığın maç bir hazırlık maçıydı bence..

Bir renktaşım, Göksu'nun oynadığı o maçın kupadaki Gaziantep belediye maçı olduğunu hatırlattı. Senin dediğin gibi hazırlık maçı filan değildi.

Tayfun konusunda görüş ayrılığındayız. Bence taraftar ona fazlasıyla tahammül etmiştir. Takıma en büyük zararı olan futbolcuların başında gelir. Ben ondan gol atmasını değil, adam gibi sağ bek olmasını bekliyorum.

yakup tekin
19.03.2009, 12:29
Ama şuan tam şampiyonluk yarışının içindeyken Göksu'nun sırtına o yükü vermek ne kadar doğru olacak? Verilirse kaldırabilecekmi? Kaldıramazsa o taraftarın ıslıklamalarını duymazdan gelebilecekmi?

Bu takım Göksu,Barış,Ceyhun oynamasada gelecek yıllarda üst sıralara ambargo koyacak takımdır. Tabii yapılması gereken takviyeleri görmezden gelmezsek...

Konu faklı bir noktaya geldi aslında. Benim şu an savunduğum ve olması gereken ilk onbir de Gökhan Ünal ın olmaması taraftarıyım. Bir müddet dinlendirilmesini istiyorum. Onun yerine ille de Göksu oynasın demiyorum. Sylva, Serkan-Song-Egemen-Cale, Yattara-Selçuk(Göksu)-Hüseyin-Colman-Alenzinho, Umut Bulut. İlk onbir böyle olmalı ve Göksu da Selçuk'un etkisiz olduğu zaman oyuna girmeli. Orta sahdaki direncimizin artması açısından bu çocuk iş yapar. Selçuk çok erken pes ediyor. Dikkat çekmek istediğim hususlardan biri buydu.

İkinci paragraftaki cümlene katılmıyorum. Bugün Trabzonspor, ilk sralarda tutunamıyorsa, bunun en büyük nedenlerinden biri de yedeklerimizin tam anlamıyla hazır olmayışıdır. Oyuna giren kişi çoğu zaman çıkanı aratıyor. İşte Isaac Promise örneği. Dolayısıyla Barış,Göksu,Ceyhun gibi oyuncular, yeterince şans bulmalı ki her an hazır olsunlar.

Erdem Keser
19.03.2009, 12:35
Göksu'nun o boyuyla süper ligde forvet oynayabileceğine ihtimal vermiyorum.
Yani Gökhan'ın yerine değilde ortasahada kullanılabilir.Ben Ersun hocanın Göksu'dan -daha teknik- bir Serkan Balcı yaratma çabası içerisinde olduğunu düşünüyorum.Ama şu aşamada Göksu'yu oynatmak ne kadar mantıklı ne kadar akılcı olur tartışılır.Stres katsayısının her geçen zaman yükseldiği şu haftalarda genç oyuncuların bu baskıya mental olarak ne kadar hazır olduklarıda tartışılır.Sonuçta teknik direktörülük klavye üzerinden forumlarda kadro çıkarmaktan ibaret bir olay değildir , bu işe yıllarını veren Ersun hoca , Göksu'nun ne zaman , hangi mevkide oynayacağını daha iyi bilir ve bizden daha çok düşünür bunu.

okanyildirim
19.03.2009, 12:45
tamam madem öyle diyorsunuz gökhan umut işe yaramıyor çıkarın ikisinin kazandırdığı puanları bide öyle puan durumu yapın görün o zmn

Mollasalihoğlu
19.03.2009, 13:04
Bir renktaşım, Göksu'nun oynadığı o maçın kupadaki Gaziantep belediye maçı olduğunu hatırlattı. Senin dediğin gibi hazırlık maçı filan değildi.

Tayfun konusunda görüş ayrılığındayız. Bence taraftar ona fazlasıyla tahammül etmiştir. Takıma en büyük zararı olan futbolcuların başında gelir. Ben ondan gol atmasını değil, adam gibi sağ bek olmasını bekliyorum.

hiçbir iddiamız olmadan çıktığımız bir kupa maçıydı evet.. hazırlık maçından hiçbir farkı olmayan..

murat
19.03.2009, 13:05
tamam madem öyle diyorsunuz gökhan umut işe yaramıyor çıkarın ikisinin kazandırdığı puanları bide öyle puan durumu yapın görün o zmn

Neden cikaralim? onlarin yerine baska golculer olsaydi belki aha cok puan alirdik? yani senin mantigin dogru degil. Ben hala Gokhana inaniyorum ve guveninyorum ama iyi bir Gokhan bize suan ekstradan en az 6 puan kazandirirdi..

Great White
19.03.2009, 13:10
FM oynadığım zamanlarda kadromu kurarken futolcuların form durumunun yanında piyasa değerlerine de bakarak karar verirdim..

Ersun Hoca da Gökhan' da ısrar ederken bunu mu düşünüyor acaba:confused:

Öyle ya, Ersun Hoca da sever bu türden teknolojik açılımları;)