PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

poetricus
01.03.2009, 20:21
Umut'la birlikte hangimiz daha çok gol kaçırırız diye yarış yapıyordu herhalde.
Umut sonunda pes etti.

oguzhann
01.03.2009, 20:58
isyan ettim tv karşısında yazık bu taraftara diye ama hakikatten yazık bize at bu basit golleri.

ÖmerFarukYılmaz
01.03.2009, 20:58
Eski maçlarına oranla çok daha fazla mücadeleciydi...BU çok güzel bir gelişme..

Ama o topa değemediğin pozisyonda,Yani bende yeter dedim...Kontralarda çok top eziyor,Aksine geride topla mücadele ediyor..Pas alışverişlerine giriyor...

Bu maçtaki gibi devam..

2.pozisyonda zaten senin suçun yok...Şans ne diyelim..

Hayırlısı...

Burak_52
01.03.2009, 21:18
çok şanssızdı bugun ama konya maçında kendini affettirecektir eminim

poetricus
01.03.2009, 21:23
Gökhan'ın kaçırdığı gollerin haddi hesabı yok.
Hele ne yaptığını kendisinin de bilmediği bir kaval kemiği ayak dışı karışımı vuruşu vardı ki evlere şenlik.

Nedense sanki zorla sahaya sürülmüş gibi bir hali var.
Attığında krallar gibi davranıyor kaçırdığında umurunda değil.

Yeteneklidir nankörlük etmek, futbolcumuzdur saygısızlık yapmak istemem ama bir insan işinde ancak bu kadar lakayt ve laubali olur.

ÖmerFarukYılmaz
01.03.2009, 21:27
Hocam bugün lakaytsa, bu adam hayatta ciddi olamaz...

Hiç görmediğimiz bir şekilde ortasahaya geldi,Top kaptı,Pas alışverişi yaptı...Pres yaptı...

He kaçırdığı golse,Umut kaçırdığı golle lakaytın yanında laçka oluyor...

Sümeyye Şahin
01.03.2009, 21:27
adam ne yaptıysa girmiyor bi türlü top kaleye...şanssızlık desen bi maç bilemedin iki maç...niye anlamıyorum ki?:confused:

Reşit
01.03.2009, 21:29
bu uşak çok bahtsız yaww ne ediyosa girmiyo bu topiş top kaleye. abdestsizmi geliyo maça ne ediyo :D :D

DeeP__61
01.03.2009, 21:29
Gökhan haftalardır bekliyoruz . Biraz gayret et bak bu yıl bu iş bitecek diyorsak bunda senin de bir katkın olsun.
Bir an önce aklını başına topla bi zahmet. Otur geçmiş maçlardan kaçırdığın golleri bir cdde topla ve defalarca izle .....
İzle de bak neler kaçırıyorsun

poetricus
01.03.2009, 21:30

Hiç görmediğimiz bir şekilde ortasahaya geldi,Top kaptı,Pas alışverişi yaptı...Pres yaptı...

İki mahkum dışarıya bakmış demir parmaklıklar arkasından.
Biri yerdeki çamurları görmüş diğeri gökyüzündeki yıldızları.
Bakış açısı meselesi.

Umut'un kaçırdığı bir golü herkes görüyor Gökhan'ın kaçırdıklarını sadace birkaç kişi.
Umut'un sahada dişe diş kora kor mücadelesi pek göze batmıyor ama Gökhan'ın arada bir koşması, pres teşebbüsü çok kişinin dikkatini çekiyor.

Gol attığı, maç kurtardığı müsabakalardan sonra Umut'u yerden yere vuranların, bir sürü pozisyonu harcadığı maçta Gökhan'ı göklere çıkaranlardan daha fazla olması çok düşündürücü.
Dedim ya bakış açısı meselesi.

Cafer Bulur
01.03.2009, 21:32
Kacirdigi gollerden degil ama ortaya koydugu futboldan memnunum.
Genelde faydali oynadi ve elinden geleni yapti.
Ama gol pozisyonlarinda daha dikkatli olmali.
Ya da ne bileyim,atmak icin kendini bu kadar kasmamali,biraz da rahat olmali.

fark_var
01.03.2009, 21:34
Bence bu sezon en çok konuşulması gereken isim Gökhan Ünal'dır. Gol pozisyonları kaçabilir. Hepsini atacaksınız diye bir şey yoktur. Kabul ama kardeşim gol pozisyonlarının tamamı kaçar diye de bir şey yok ki. Gol pozisyonları bu kadar lâubâlice vuruşlarla kaçırılır mı! Kalitesi ve potansiyeli belli olan bir adamın, bu kadar basit pozisyonları kaçırmasına gerçekten bir anlam veremiyorum. Yani nedir sorun? Az mı çalışıyor, maça motive mi olamıyor, üzerinde baskı mı var? Bu adamın bonservisine 6.5 milyon euro gol atmaması için mi verildi anlamıyorum. Hadi Umut çok koşuyor, rakibe basıyor, yoruluyor. Bu durumda toplara iyi vuramıyor. Bunu anlıyoruz. Zaten onun kalitesi belli. Vasatı hiçbir zaman aşamayan bir oyuncu kendisi. Peki ya Gökhan? Ne pres yapar, ne top kovalar. Ona sadece pozisyona girmek ve gol atmak kalıyor. Pozisyona iyi giriyor açıkçası ama gel gelelim en amatör topçunun bile rahatlıkla gole çevirebileceği pozisyonları cömertçe harcıyor. Birilerinin buna dur demesi lazım artık. Madem Yattara oynamıyor diye uyarı alıyor ve eleştiriliyor, Gökhan da kendi payına düşeni almalıdır. Ben iddia ediyorum ki Yattara'nın moral bozukluğunun, oyundan kopuk oynayışının en büyük nedeni yaptığı o harika ortalarını gole çeviremeyen forvetlerimizdir. Forvetlerin beceriksizliği Yattara'yı haklı çıkarmaz ama gerçek bu arkadaşlar. Kara belanın o adrese teslim, kalecileri çaresiz bırakan ortalarını değerlendirecek bir adam yok bizde. Bana göre bu sene şampiyon olamazsak bunun en büyük müsebbibi Gökhan Ünal olacaktır. Rakiplerimizin bizden iyi olmadığı şu dönemde, şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken, artık kendi göbeğimizi kendimiz kesmemiz gerekir. Kendi kendimizin rakibi olduk çıktık ya. Yazıktır. Denizli maçında iki net gol pozisyonu, bu maçta birisi gol olmak üzere 9 net gol pozisyonu var. Fark atacağımız yerde düştüğümüz duruma bakın. Tayfun’un rakibe hediye ettiği penaltı bir gol olsa o golün altından kalkamayacak ve üst üste ikinci mağlubiyetimizi alacaktık. Sonrasında kaçan o gol pozisyonlarına ne kadar yanacaktık bir düşünün. Ah Fatih Tekkem ah. Nerdesin! Bu takım senin gibi bir forveti arıyor şimdi. Keşke Gökhan'a verilen 6.5 milyon euroya 5 daha ekleyip seni alsalardı. Forvet oyuncusu nasıl olurmuş cümle âleme gösterirdin...

Great White
01.03.2009, 21:40
Maçı izleyemediğim için ciddi ciddi soruyorum..

Gökhan bu gün bir kez olsun rakibini eksiltebildi mi?

Yani herhangi bir defans oyuncusunu topla beraber ekarte edebildi mi?

Eses maçından bu yana pek görememiştim de, merak ettim :)

Muhammet
01.03.2009, 21:41
Benim hatırladığım yok Soner Abi.

Cafer Bulur
01.03.2009, 21:43
Maçı izleyemediğim için ciddi ciddi soruyorum..

Gökhan bu gün bir kez olsun rakibini eksiltebildi mi?

Yani herhangi bir defans oyuncusunu topla beraber ekarte edebildi mi?

Eses maçından bu yana pek görememiştim de, merak ettim :)
Evet,zaman zaman adam eksiltti.
Birincisini gectikten sonra diger defans oyuncularina takildi,yani devamini getiremedi.
Gökhan diger maclara oranla cok saga sola deplase oldu ama son vuruslari iyi degildi.

Great White
01.03.2009, 21:48
Eyvallah:)

Gene bildiğimiz Gökhan yani..

Ba®ış
01.03.2009, 21:50
Ömer in tek eliyle çıkardığı pozisyonda Gökhan ın bir kabahati yok bence.o pozisyonda eto'o da olsa van nistelrooy da olsa aynı şekilde vururdu.kaleci balı diyelim o pozisyona :)

Miraç Atalay Çiftçi
01.03.2009, 21:51
Gökhan'ın Colman'ın pası ile ceza sahasına girişi topu önüne alışı ve pası bana Kayserispor'daki dönemlerini hatırlattı. Pası da olumluydu ama Umut müsait pozisyonda topu stadın dışına kadar yolladı sanırım :D

suat kalkan
01.03.2009, 21:55
birisi bu adama oynadığı takımın trabzonspor oldugunu iyice hatırlatmalı burası vuruş deneme takımı değil.adam gibi oyna hata yapabilirsin top kaptırabilirsin ama pozisyonlardan sonra pispis sırıtması çıldırtıyor insanı

reisoğlu61
01.03.2009, 22:01
Gökhanda degisen bi sey yok.
bu sezon net pozisyonlarin yarisini atsaydi en az 20 golü vardi simdi.

trab61
01.03.2009, 22:02
bugun gene umuta yaptgin asist superdi. kim ne derse desin sana ihtiyacimiz var. sen boyle devam et. hersey cok guzel olacak insallah.

Cafer Bulur
01.03.2009, 22:07
Ömer in tek eliyle çıkardığı pozisyonda Gökhan ın bir kabahati yok bence.o pozisyonda eto'o da olsa van nistelrooy da olsa aynı şekilde vururdu.kaleci balı diyelim o pozisyona :)
Bence o pozisyonda gökhan topu kalenin ortasina degilde ömer in kostugu kösenin tersine yollasaydi goldü.
O golü gökhan kacirdi,ömer kurtarmadi.
Ankaraspor macinda da tipa tip benzer bir pozisyonda direge nisanlamisti.O da sanssizlik degil beceriksizlikti.

hamucera
01.03.2009, 22:12
gökhan bugün biraz mücadeleci gibi geldi bana. aslında atamadığı gol demeyelim de ömerin çıkarrdığı gol diyelim. çünkü kaleci yatmış son anda elini kaldırıyor ve o top eline vuruyor. bu maçta sürekli olarak eleştirilen yönlerini kapatmaya çalıştılar aslında. Anlaşamıyorlar asist yapmıyorlar denildi sürekli pas vermek için bir birini aradılar umut ile gökhan kaleye ceza sahasının içi dşı demeden çok güzel toplar atabilen bir oyuncu biraz daha bu özelliğini kullanması lazım

MuratJ
01.03.2009, 22:43
denizli macında takımın kaybetmesinde başrolu oynayan en buyuk adam. O baskı anlarında golu atsaydı karşı karşıya olan %90 kazanırdık o maçı en azından kaybetmezdik. Bugun de az daha yakıyolardı takımı çeki düzen vermeli kendine şampiyonluga kosuyoruz cok ararız boyle pozisyonları.

Cafer Bulur
01.03.2009, 22:46
denizli macında takımın kaybetmesinde başrolu oynayan en buyuk adam. O baskı anlarında golu atsaydı karşı karşıya olan %90 kazanırdık o maçı en azından kaybetmezdik. Bugun de az daha yakıyolardı takımı çeki düzen vermeli kendine şampiyonluga kosuyoruz cok ararız boyle pozisyonları.
Denizli macini takim halinde,hatta camia halinde kaybettik.
Gökhan in ihtiyaci olan destektir,kendisinin yeteneklerini ona hatirlatmaktir.
Onun sayesinde mac kazandigimizi da unutmayalim.
Bu hafta umut kazandirir,haftaya da gökhan.Bu isler böyledir.

Yavuz Hasan
01.03.2009, 22:48
haydi gökhan daha iyisini yapabilirsin

Mahmut Baran
01.03.2009, 23:06
ah o Yattara'nın ortasında biraz daha köşeye vursan süper gol olacaktı ama napalım şans. gitti kel ömerin eline çarptı

Adil ÖZGÜR
01.03.2009, 23:12
Ben bugün kendimi kandırıp, gönül fukarası olmayacağım.
Ben bugün Gökhan ÜNAL için muayene değil, teşhis koyacağım,
Ben bugün Gökhan ÜNAL için etkili ve yerinde reçete yazacağım,
Ben bugün Gökhan ÜNAL için, boyuna ve posuna hiç bakmayacağım,
Ben bugün Gökhan ÜNAL için Milli Takımda olan oyuncumuz demeyeceğim.

Tespit 1; İlk pozisyonda sol ayağı ile maçın ilk dakikalarında yaptığı ayak haraketi Japonca HARA-KİRİ,

Tespit 2; Colman'ın kaleyi gören ve direkten dönen topta golcümüzün bacakları birbirine dolaştı Yaban asması gibi.

Tespit 3; Karşıkarşıya kaldıktan sonra güzel şekilde vurduğu ve kalecinin eline çarpan pozisyonunu az düşünse ve plase ile yerden vursa yüzde yüz gol, bir golcü bu kadar kara balta vuruşu yapmaması lazım.

Tespit 4; Yattaranın haftanın gol pasında ilk kafaya çıkan Gökhan o topu Umut'a bırakmaması lazım, iyi ki Umut arkadaydı, olmazsa ne olacaktı.?

Tespit 5; sağ ayağına topu çektiğinde kaleyi gördümü vuruyor, en iyi haraketi bu.

Tespit 6; iyi bir pas verdi gol olmadı, bu da ikinci iyi haraketi,

Oyundan çıktı, değiştirildi. Bundan daha Gökhan'ın kendisinin ders çıkarması lazım. Puanlar alıyoruz ama kağnı arabaları kadar süratli bir hızla, oysa el oğulları leblebi gibi gol atıyor.

Harun-61
01.03.2009, 23:21
deli ettin bizi bugün....

nerede Kayseri'deki Gökhan :(

Uluhan
01.03.2009, 23:26
En önemli özelliği iyi gol vuruşu yapabilmesi, ama ne acı ki bugün de golü bulamadı. Gerçi Ömer, yattaranın pasına ayak içiyle vurduğu pozisyonu şansına çıkardı ama şüphesiz Gökhan'dan beklentilerimiz oyun içinde daha fazla gözükmesi ve mücadeleci olması.

İHSAN
01.03.2009, 23:31
İki mahkum dışarıya bakmış demir parmaklıklar arkasından.
Biri yerdeki çamurları görmüş diğeri gökyüzündeki yıldızları.
Bakış açısı meselesi.

Umut'un kaçırdığı bir golü herkes görüyor Gökhan'ın kaçırdıklarını sadace birkaç kişi.
Umut'un sahada dişe diş kora kor mücadelesi pek göze batmıyor ama Gökhan'ın arada bir koşması, pres teşebbüsü çok kişinin dikkatini çekiyor.

Gol attığı, maç kurtardığı müsabakalardan sonra Umut'u yerden yere vuranların, bir sürü pozisyonu harcadığı maçta Gökhan'ı göklere çıkaranlardan daha fazla olması çok düşündürücü.
Dedim ya bakış açısı meselesi.

Biz yazınca pek itibar görmüyor. En iyisi hocamıza kulak verelim, bakalım ne demiş.

Adil ÖZGÜR
02.03.2009, 00:22
Gökhan her topu alışında sağ tarafına alıp vurmayı deniyor,
Her ikili haraketlerinide ligdeki bütün takımlar ezberledi, adım atamıyor, yani düz topçu.
Birde gol pozisyonlarındaki ŞIP-SEVDİ rolleriyle hoyratça davranışları,

İşte bu görüntüler T.S. forvetinde olmaması gerekenler.

Anıl Caner
02.03.2009, 00:30

ömer gene Umut'a giydiriyorsun aradan yahu :).

Hiç görmediğim kadar istekli falan değildi Gökhan.Zira Fildişi maçını izledim. O maçtaki isteği sahada göstermedikten sonra, her maç Eskişehirspor maçında attığı gibi 2 gol de atsa pek samimi bakamayacağım kendisine.

Umut'un kaçırdığı golde bir lakayıtlık yok. Anlık beceriksizlik artı şanssızlık karışımı bir durum var. Gökhan daha kötülerini de kaçırdı. Hatta gol kaçırmanın ötesinde bugün anlamsız vuruş teknikleri geliştirmeyi denedi ki Umut'un gol olan kaval kemiği şutlarına taş çıkartır şekilde.Tek farkı top 20 cm bile ileri gitmiyordu bu vuruşta.

Ben Gökhan'ı seveceğim bir gün. Ama ne attığı goller ile sevebiliyorum, ne asistleriyle. Ben biraz mücadele ettiği zaman severim oyuncuyu, istatistiki verileriyle değil.Bahsettiğim sevgi Hasan'ın tekmeye kafa sokması gibi değil.Umut gibi, Milli takımdaki Gökhan Ünal gibi, maç sonrası soyunma odasında kapıları yumruklayan Colman gibi,Egemen gibi.

Sözün özü Gökhan'ı elbette destekliyoruz.Ama mevcut haliyle pek kendisini sevdiremedi taraftara. Ve sevdiremesinin sebebi ne kaçırdığı goller, ne az sayıda gol-asist yapması. İstatistiklere baktığımız zaman pek kötü bir durumu yok zaten Gökhan'ın. Eksik olan şeylerin farkında olur ve düzeltmek için çabalar sanırım.

M.S.SOFU
02.03.2009, 00:33
Ben bugün kendimi kandırıp, gönül fukarası olmayacağım.
Ben bugün Gökhan ÜNAL için muayene değil, teşhis koyacağım,
Ben bugün Gökhan ÜNAL için etkili ve yerinde reçete yazacağım,
Ben bugün Gökhan ÜNAL için, boyuna ve posuna hiç bakmayacağım,
Ben bugün Gökhan ÜNAL için Milli Takımda olan oyuncumuz demeyeceğim.

Tespit 1; İlk pozisyonda sol ayağı ile maçın ilk dakikalarında yaptığı ayak haraketi Japonca HARA-KİRİ,

Tespit 2; Colman'ın kaleyi gören ve direkten dönen topta golcümüzün bacakları birbirine dolaştı Yaban asması gibi.

Tespit 3; Karşıkarşıya kaldıktan sonra güzel şekilde vurduğu ve kalecinin eline çarpan pozisyonunu az düşünse ve plase ile yerden vursa yüzde yüz gol, bir golcü bu kadar kara palta vuruşu yapmaması lazım.

Tespit 4; Yattaranın haftanın gol pasında ilk kafaya çıkan Gökhan o topu Umut'a bırakmaması lazım, iyi ki Umut arkadaydı, olmazsa ne olacaktı.?

Tespit 5; sağ ayağına topu çektiğinde kaleyi gördümü vuruyor, en iyi haraketi bu.

Tespit 6; iyi bir pas verdi gol olmadı, bu da ikinci iyi haraketi,

Oyundan çıktı, değiştirildi. Bundan daha Gökhan'ın kendisinin ders çıkarması lazım. Puanlar alıyoruz ama kağnı arabaları kadar süratli bir hızla, oysa el oğulları leblebi gibi gol atıyor.
baba büyüksün...:alkış::alkış::alkış:

Mustafa Ayazoğlu
02.03.2009, 01:51

Milli takımda ki golüde öyle attı ,, plase kabiliyeti yok ,, kaleci ile karşı karşıya kaldığında da vuruş becerisi yok gibi

Kafa vuruşlarında da etkisiz :)

ertek_ts61
02.03.2009, 11:00
ben kalitesine tek kelime etmeyecem ama çok laubali geliyor bana sahada duruşu...golcüler çok enteresan pozisyonlar harcayabilirler ama her maç bu kadar harcanır mı onu düşünmek lazım...pozisyonlarda hep doğru yerde tek eksiği vuruşların verimi...kayseri'de böyle değildi gökhan az yakalardı çok atardı...

Harun Karadeniz
02.03.2009, 11:03
çakmasınımı aldık ne yaptık ya Gökhan gerçekten bu değildi

Cemalettin Taşkın
02.03.2009, 11:08
gol kralı alıyoruz bize gelince golü unutuyorlar.

gökhanla umutun gol sayısının olması çok ilginç bence.

İHSAN
02.03.2009, 11:12
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, müsabaka sonrası yaptığı açıklamada, “Gol kaçırma rekoru kırdığımız bir maçı kazandığımız için mutluyum” dedi.

Hocamız kimi kastetmiş dersiniz?

Gökhanın gol kaçırma becerisini şansa yoran arkadaşlar! Bakınız Ersun hoca öyle düşünmüyor. Alenen, forvetlerin beceriksizliğinden bahsediyor; şansızdık falan demiyor. Anlayabildiğimizi umuyorum.

Onur Civelek61
02.03.2009, 11:13
Umut kadar koşmaz,pas vermez.Ama şutları çok iyi.Ömer'in çıkardığı top ise tamamen şans.Gökhan en iyi vuruşunu yaptı bence Ömer'in tek artısı toptan korkmayışıydı.Elini açtı çıkardı.Bu hafta olmadı Gökhan haftaya gol bekliyoruz:)

Ali Yerlikaya
02.03.2009, 11:18
Kalitesi tartisilmaz ama cok laubali artist yani ben yildizimi topu verin atim havasinda Trabzonsporumuzda öyle yildiz olunmaz, ama neyse ins artik ilerliyen haftalarda acisini cikarir yine uzakdan isabetli sert sutlarini bekliyoz.

poetricus
02.03.2009, 11:19
Umut kadar koşmaz, pas vermez. Ama şutları çok iyi. Ömer'in çıkardığı top ise tamamen şans. Gökhan en iyi vuruşunu yaptı bence Ömer'in tek artısı toptan korkmayışıydı. Elini açtı çıkardı. Bu hafta olmadı Gökhan haftaya gol bekliyoruz.
O pozisyon için Gökhan'ı suçlamak insafsızlık olur.
Anlık refleksle tek vuruş hakkınız var. Oldu oldu, olmadı başka bahara.
Kaçırdığı diğer pozisyonlarda inanılmaz bir konsantrasyon eksikliği var. Benim "lakayt" veya "laubali" derken kastettiğim de bu.
Gökhan Umut gibi çok koşan, aşırı efor sarf eden biri değil. O halde en iyi olduğu tek vuruşlarda bu kadar kötü olmasının sebebi ne?

karatasof
02.03.2009, 11:26
Kesinlikle Gökhan için yaptığı işe saygısı olmayan biri olarak bakmaya başladım.Dünkü maça gelene kadar pek çok defa bunu izlemiştik ancak dünkü maçta yaptıkları zirve noktası gibiydi.İlkinde sanırım Colman'ın ara pasıydı kaleci ile karşı karşıya topa öyle laubali bir dokunuş yaptı ki kendi dahil kimse ne yapmak istediğini anlayamadı.Yattara'nın alda ta diye gönderdiği topa yaptığı vuruşu eleştirmek te mümkün amma biz kendisine torpil geçelim ve topu kaleci Ömer kurtardı diyelim.Yine Colman'ın direkten dönen topuna yaptığı müdahale akıllara zarar.Gökhan'ın bir an evvel görüşme odasına alınması gerekir.Geride kalan haftaların ve oynanacak maçların zorluk derecesinin artarak devam edeceği ortada.Her maçta bu kadar gol kaçırıp rakibin penaltıyı dışarı atmasını bekleyemezsiniz.

erol_izm
02.03.2009, 12:37
Trabzonspor için değil ama kendi için baya bir çaba harcıyor. Çok gol kaçırmasının nedenlerinden biride bencil düşünüyor olması. Trabzonspor için yürekten oynadığını düşünmüyorum. Varsa yoksa jeneriklik gol atma peşinde. Neredeyse cetvel pergelle maçlara çıkacak adam. En kolay pozisyonlarda bile en zor olanı düşünüyor.

mustafakaya
02.03.2009, 12:40
hocam daha önce gol kralı olman çalışmadığın müddetçe aynı seviyede olacağın anlamına gelmez. ayakların rot balans ayarı için hafta içi bol şut çalışması yapmak gerek.

bordomavi5561
02.03.2009, 13:06
gökhan' ın henüz ilk sezonu. daha iyi olacağına inancım sonsuz. sabırlı olalım, çünkü bu aşamada yapabileceğimiz en iyi şey bu.

Great White
02.03.2009, 13:26
Ömrü hayatımda bir futbolcuyu salt gol kaçırdığı ya da sıkça top kaybettiği düşüncesiyle eleştirmem.

O şekilde düşünecek olsam pozisyonu itibarıyla en çok top kaybı yapan oyuncular olan Selçuk, Colman ve Yattara' yı darağacına çekmem gerekirdi..

Benim için futbolcuda aradığım kriterler defansta olsun, ofansta olsun en başta yetenek, sonra hırs ve ardından disiplin gelir..

Ben Gökhan' da bir çok maçta onu dahi yapamadığı son vuruş yeteneği haricinde herhangi bir özel meziyet göremiyorum. Bundan sonra da göremeyeceğimden eminim. Görebilen varsa buraya hangileri olduğunu yazsın..

Hırs konusunda da ben Gökhan' da bir Eses maçının ikinci golü hariç pek fazla ışık göremiyorum. Sahada miskin, hantal ve durağan bir yapısı var. Arada orta sahaya kadar gelerek top isteme çabasına saygı duyuyor olsam da bence yeterli değil..

Disiplin durumunu ise ben bilemem. Onu Ersun Hoca çok daha iyi bilir. Bu sebeple o konuda bir yorum yapabilmem mümkün değil..

Erbay
02.03.2009, 13:27
Aldığı kaç topu olumlu kullandı sayamadım. Çünkü hiç kullanamadı. Biri Gökhan'a Trabzonspor'da oynadığını söylesin.

Erdal
02.03.2009, 13:30
Gökhan iyidir...Daha iyi olacaktır...

iso_4939
02.03.2009, 13:32
abi allah askına gol kacırma krallıgı olsaydı ınanın gokhan krallıktaydı kardesım sankı bızı cıldırtmak ıstıyor yav yedi metre kale her hafta gol kacırıyor bu nedır...

Faik Yılmaz
02.03.2009, 13:35
Son iki haftada kaçırdığı goller klasına pek yakışmadı ama bunları ilerki haftalarda telafi edeceğine eminiz sana güveniyorum Gökhan.....

birazda şans olacak adam gelişine o kadar güzel vurdu kaleci olacak zatı muhteremin eline resmen çarptı top..... olsa olsa bu şans olur başka bir şey değil....

ApoCaN28
02.03.2009, 13:46
Arkadaş kaçırdıklarının 3 te 1 ini atsa 20 golü aşmıştı çoktan...

Faik Yılmaz
02.03.2009, 13:51
Arkadaş kaçırdıklarının 3 te 1 ini atsa 20 golü aşmıştı çoktan...

9 gol 7 asist = 16 gol yaklaşık o kadar atmış, attırmıştır zaten...

kaldıki bütün pozisyonları gol atan bir forvet daha çıkmadı.....

kimse gol kaçırmayı istemez Umut Bulut en az 3 net pozisyonu harcadı mesela.

ugrpnk
02.03.2009, 14:06
9 gol 7 asist = 16 gol yaklaşık o kadar atmış, attırmıştır zaten...

kaldıki bütün pozisyonları gol atan bir forvet daha çıkmadı.....

kimse gol kaçırmayı istemez Umut Bulut en az 3 net pozisyonu harcadı mesela.

abi çok haklısın.. bütün pozisyonları atacak diye birşey yok ama...
bunlarda kaçmaz ki be abi...

takımdaki hemen hemen bütün futbolculara sene başından beri aşırı tepkili olmadım hiç.. düşüncelerim yine aynı..

inşallah gökhan gollerini devam ettirir ilerleyen haftalarda..
umutluyum

Faik Yılmaz
02.03.2009, 14:08
abi çok haklısın.. bütün pozisyonları atacak diye birşey yok ama...
bunlarda kaçmaz ki be abi...

takımdaki hemen hemen bütün futbolculara sene başından beri aşırı tepkili olmadım hiç.. düşüncelerim yine aynı..

inşallah gökhan gollerini devam ettirir ilerleyen haftalarda..
umutluyum

haklısın kardeşim. özellikle önüne aldığı bir pozisyon var onu nasıl atamadı anlamadım. ancak daha sonra umutun karşıya karşıya kaçırdığı 2 pozisyonu görünce dedimki demek kaçarmış :)

inşallah ilerki haftalarda kaçırdıklarını telafi eder. bu potansiyel onda fazlasıyla mevcut....

halil ibo
02.03.2009, 14:11
Tepki yok,sonuna kadar destek var özellikle bu sene.
Zaten şampiyonluk stresi var gibi üstlerinde (kaçırılan golleri buna bağlıorum artık),ekstra stresle germiyelim golcülerimizi.
Kalite var,yetenek var şansa çok ihtiyaçları var.El alemin golcüleri nasıl vurursa vursun giriyor.Bizimkilerinki olmuyor.
Olacak inşallah,desteğe devam.

Atakan
02.03.2009, 14:12
Gökhan gollerine devam et.

ugrpnk
02.03.2009, 14:13
haklısın kardeşim. özellikle önüne aldığı bir pozisyon var onu nasıl atamadı anlamadım. ancak daha sonra umutun karşıya karşıya kaçırdığı 2 pozisyonu görünce dedimki demek kaçarmış :)

inşallah ilerki haftalarda kaçırdıklarını telafi eder. bu potansiyel onda fazlasıyla mevcut....

abi potansiyel tabii ki var.. ona kimsenin bişey dediği yok ama..
azcık gayretli olması lazım.. çok laubali görüyorum onu..
bi futbolcu kötü gününde olabilir,gol kaçırabilir,hatalı pas yapabilir..
ama umursamaz bir şekilde olamaz yani...

herkes tayfun'a kızıyor dünkü maçta penaltı yaptırdı diye..
ama hiç pozisyon öncesine bakmıyor.. orda yattara'nın ayağını laubali şekilde kaldırması,topu kaptırması ve tayfun'un yaptırdığı penaltı..
tamam tayfunun da suçu var ama yattaranın da en az onun kadar var..

gökhan ünal başlığında tayfun ve yattara'dan yazdık ama :))
demek istediğim eğer sen TRABZONSPOR'un bir neferiysen laubali olma lüksün yok,şansın yok...

Tolga
02.03.2009, 14:18
Gökhan'ın tek sorunu inişli çıkışlı futbol oynuyor olması.Tamam futbolcu her pozisyonda atamazda sonuçta senin buraya geldiğin ücret ve oynadığın futbol yine uyuşmuyor ki bırakın kadromuz kötü olsa normal derim ama bu ligde ne kadroların önündeki forvetler kaç gol atmış bizim kadronun önündekiler kaç gol atmış.Yine de sorun sürekli değişen bir maç grafiği.Bunlara dikkat edilmediği sürece çok yanlışımız olur.Bakın maçlarda kaç maçımız 3 ve üzeri gollerle sonuçlanmış???Ya 4 Ya 5.Çok fazla kaçırıyoruz bundada sorun olarak forvet hattını görüyorum.Ama ben kötü oynuyoruz vs gibide söylemiyorum.Sadece çok fazla kaçırıyoruz.Buna dikkat etmemiz gerektiğini belirtiyorum.

Samet Yildirim
02.03.2009, 15:57
Cok kacirdi 1-2 taneside sansizlikdi bence...

Önemli bir oyuncu...

peker61
02.03.2009, 16:09
Biraz ciddiyet vede biraz rahat vurabilirse 20 golü geçmişti şimdiden ne olur biraz dikkat et artık....

Uğur Ö.
02.03.2009, 16:21
yav atma desen atar o pozisyonları nasıl kaçırıyor anlamadım üstelik bide hırs yok gol kaçırdımı hiç yoktan umut kaçırdımı bağırıyo felan bari bunları yap (gerçi okadar parayı niçin verdiysek)

ApoCaN28
02.03.2009, 16:24
Kusura bakmayın ama Trilyonlar alan bir forvetten karşı karşıya 5 de 3 atmasını istemek hakkım diye düşünüyorum...
Karşı karşıya kaçırırsın da bu kadar fazla olmamalı ama desteğe devam...

Samet Yildirim
02.03.2009, 16:27
Simdik cok kacirdigi icin ister istemez baski altinda oynuyor yükü fazla...cünkü 25 yillik özlem...ts baskisi...vs. bunlar kolay degil zinciri kirdigi zaman leblebi gibi goller atacak....

Oruç
02.03.2009, 17:29
Gökhan kaldığı yerden devam ediyor. İstatistik tutulsa gol kaçırmada krallığı açık ara alır.

boztepeliyasin
02.03.2009, 20:44
gol atma desek belki atar. mekanizma ters işliyordur belki. lig bitecek adam hala artistik goller peşinde.

Kadir
02.03.2009, 21:02
Çok gol kaçırıyor . Umarım geride kalan haftalarda gollerini sıralar .

CEMEFKER
02.03.2009, 21:25
http://www.youtube.com/watch?v=1-zLUq42PmU&feature=related

Şimdi yukardaki videonun 13 saniyesinde sahneye bir adam çıkıyor, o yağmurun,çamurun içinde öyle mücadeleye giriyorki 5 kişi ile helal olsun dedim kendi kendime.

Ben birine benzettim bu futbolcuyu ACABA KİM ?

poetricus
02.03.2009, 21:41
Eksileri ve eksikleri var.
Oyuna katkısı çok alt seviyelerde.
Emsalsiz son vuruş yeteneğini de istenilen seviyede gösteremiyor.
Zaman zaman herkese saç baş yolduran hareketler yapıyor.
Hepsine amenna ama unutmayalım ki gol yükümüzün büyük bir kısmını çeken iki isimden biri ve daha iyisi gelmediği sürece de öyle kalacak.
Yiğidi öldürelim ama hakkını da verelim.

pReN@_61
02.03.2009, 21:42
Çok gol kaçırıyor . Umarım geride kalan haftalarda gollerini sıralar .İnşallah diyelim..

Gökhan KAN
02.03.2009, 21:45
Bu hafta gol atacak buraya yazıyorum..

TSercaN
02.03.2009, 22:00
simdi Gokhan sen utancin dan bu takima kus en iyisi. Sen nasil olur da Umut tan fazla gol atamazsin?
Cok rezil bir kisilige sahipsin sen Gokhan coook..

ne gunlere kaldik Allahim...

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 22:15
Ben olsam Gökhan Ünal 'ın yerinde , futbolu bırakırım !!!

Ömer SEVİNÇ
02.03.2009, 22:20
Tamam ben de sevmiyorum Gökhan'ın futbol tarzını ama abartmayalım. Sonuçta bu adam iyisiyle kötüsüyle 9 gol attı 5'den fazla asist yaptı. Takım şampiyonluk yolundaysa bunun mimarlarından biri de Gökhan. Yiğidi öldür, hakkını ver. Bizim amacımız Gökhan nasıl daha iyi olur. Yoksa yakıp yıkmayı da biliriz.

agahozlu
02.03.2009, 22:21
Gökhan Ünal,transfer sezonunda Trabzonspor'a geldiğini duyunca açıkçası inanamadım.İstanbula gideceğini sanıyordum ve bu transferi beklemiyordum.Beklenmedik anlarda attığı jeneriklik golleriyle benim aklımda daha çok kalmıştı.
Umut la Gökhan karşılaştırması yapmayın Allah aşkına.Birinin gol vuruşu iyi topa vuruşu iyi yani topa vuruş tekniği var.Umut'un ise hırsı mücadelesi var.İkiside kulvarında lider.
Gökhan'ın Ankaraspor,Eskişehir,Antalya maçında attığı goller atılacak cinsten goller değildi.Fener,denizli..maçında kaçırdıkları da kaçırılacak cinsten değildi.Böyle garip bir durum var ortada.Tüm bunlar olabilir arkadaşlar.Bu basir golleri atamazken takım bu pozisyonda ise bu goller girince daha iyi olacağız.
Tüm bu iyimser düşüncelerden sonra,Gökhan'ın özellikle son 2 maçtır çok lakayıt,vurdumduymaz oynadığını söylemeden geçemeyeceğim.Şimdi yazacağım cümle her iki golcümüz içinde geçerli,ceza sahasında,6 pasta Allah aşkına şut çekin kaleye birbirinize fener maçındaki gibiyseniz pas verin.Kaleciyle karşı karşıya kalmışsın vur topu bir tarafa biri girmezse diğeri girer.Sen antalya da çok net pozisyonlar bulmuşsun zar zor maçı almışsın.
Şut çekilmeyecek yerden şut çek,çekilecek yerde pas ver.Olacak iş değil bana göre.

Mesajı yazdıktan sonra gördüm: Gökhan futbolu bırakmalıymış.Kişisel görüştür saygı duyarım.Ama bunu söylerken bir alternatif gösterilmelidir.Mevcut kadroda gösterilecek tek alternatif Isaac'tir.Isaac in ne tecrübesi ne de dar alanda oynama özelliği Gökhan'la kıyaslanamaz.Isaac maçı 1-0 veya 2-0 yaptıktan sonra rakip arkada açık alana bıraklınca oyuna alınacak futbolcudur.Eğer siz Gökhan'ın yerine daha iyi bir oyuncu söyleyebilirseniz kadroda oynamasın Gökhan.Fakat Gökhan futbolu bıraksın ne demek bunu anlıyamıyorum.Bizim üst düzey forvetlerimiz vardı,fatih,şota,hami hatta vugrinec diyebiliriz.Birde saç baş yoldurtan forvetler ergin,mehmet yılmaz(elbette bunlarında iyi oynadıkları maçlar vardı) Gökhan bu iki kategoriye de girmiyor.Üst kategoriye yakın ama bu performansıyla asla değil.Potansiyel var,böyle bir oyuncuya bu tarz yorumu ağır buluyorum.

ilhan
02.03.2009, 22:26
Ben olsam Gökhan Ünal 'ın yerinde , futbolu bırakırım !!!

Niye futbolu bıraksın yahu? :)

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 22:28
Niye futbolu bıraksın yahu? :)

Umut Bulut'la gol sayısı aynı .

Olur mu ama İlhan :)

ilhan
02.03.2009, 22:29
Umut'un 7 golünün asistini yaptı yahu Gökhan. :) Çift forvet oynamanın güzelliği de bu olsa gerek. Yarı yarıya atıyorlar. Tabii Gökhan'ın kaçırdıkları daha fazla. :)

futbalski60
02.03.2009, 22:33
Gökhan, Yattara'nın ortasına hareketlenmese Umut o golü atamayabilirdi Gökhan gibi oyuncuların sahada durması bile takıma katkıdır.

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 22:34
Neyse şaka bir yana , sanırım o mesajım yanlış anlaşıldı .
Futbolu bırakmasın tabii ki :)
O mesajı atmamdaki amaç farklıydı ama atmamdaki sebep olan mesaj silinmiş zaten gerek kalmadı onu dememe ;)

Daha çok şeyler yaşayacağız onunla .
Gelecek sene daha da iyi olacaktır .

Ben bu sene zaman zaman eleştirdim Gökhan 'ı ama buna rağmen bilmem kaç golü , bilmem kaç asistti var . Çok daha iyi olacaktır Gökhan . Kalitesini tartışamam , Kayseri'deki Gökhan 'ı biliyoruz . Bugün LigTv'ye çıkan Muammer Saka'da dedi , Gökhan ile ilgili benzer şeyler .

9 gol 7 asistti için teşekkürler .
Daha artabilirdi bu rakamlar .
Ama bunlarda fena rakamlar değil .
Neresinden bakarsan bak 16 gol .
Kaç puan ediyor onuda biri hesaplasın işte :)

Sefa Murat Dokuz
02.03.2009, 22:36
Gökhan son vuruşlarda çok beceriksiz dikkatli olsaydı 16-17 golü vardı şuanda. Vuruşlarda dikkat dışında birde hovarda böyle salmış gibi kendini. Hiç kasmıyor umutsa aşırı kasıp panik yapıyor kale ağzından atamıyor.

iboandibo
02.03.2009, 23:12
gökhanın özel çabasına pek gerek yoktu sadece % 100 lük pozisyonları atsa şimdi 17 den fazla golü vardı

TSercaN
02.03.2009, 23:12
Ula Gokhan su son maclarda sanssizligini kir da milletin agzini kapat gozunu seveyim.
Allahim sen bizim futbolculara yardimci ol

Cem Akyüz
02.03.2009, 23:53
9 gol 7 asist yapmış bir adama futbolu bıraksın diyenler bravo valla helal olsun gol kaçırıyo olabilir bazen eleştirinin dozunu kaçırıyorsunuz... hepinizi utandıracak

Kubilay ŞAHİN
03.03.2009, 00:00
Nedense Gökhanın Daha iyi olucağına dair bir his var içimde. Sanki bir maçta patlayacak ama Hangi Maç ? :rolleyes:

Anıl Caner
03.03.2009, 00:21
Gökhan'ı sevmem, beğenmem. Ama burada gelip de gökhan'ı asmaya kalkan karşısında beni bulur.

Kaldı ki kazandığımız maçlarda dört dörtlük oynamasını da istemiyorum. Takımın hiç olmadığı bir gün çıksın alsın maçı.Bu susuşun ardından gelecek patlamayı da ben biliyorum. Yapacaktır Gökhan. Kalmış 12-13 tane maç.

İlk yarıda pek önemli goller atamıyordu. Bu devre ise gerek Ankaraspor, gerekse BJk maçlarında iki tane çok önemli gol attı. Daha da fazla atacak. Yeter ki aklını biraz sahaya versin.

Bu adam Eskişehir maçında o armayı öptü mü kardeşim? Öptü.

Ve sus işareti yaptı.

Yani beni eleştirmeyin, destekleyin ben size yapacağımı yaparım diyor. Gelin öyle yapalım. Olumsuz bulduğumuz şeyleri yazalım ama bel altı çalışmadan.

Ben Gökhan'a güveniyorum.Şu ana kadarki başarımızda büyük katkısı var. Çok daha büyük katkı sağlayabilir. Aklını ve kalbini sahaya yansıtırsa. Gelin bunu biz sağlayalım. Olmazsa asarız tamam.

Muhammet
03.03.2009, 00:23
Biraz daha diri olsun, istekli olsun. O kadar. Başka birşey istemez. Umut gibi koşmasına da gerek yok. O gol atmalı bizim için. O yüzden alınmadı mı? O yüzden alındı. Atsın o zaman da mutlu olsun herkes..

Adem Erdoğan
03.03.2009, 09:38
Kaçırdığı golleri oturup tekrar tekrar izlemesi lazım.Aynı gol 2'den fazla kaçırılmamalı.

Hüseyin Kurt
03.03.2009, 09:56
Kaçırdığı golleri oturup tekrar tekrar izlemesi lazım.Aynı gol 2'den fazla kaçırılmamalı.

Bir pozisyonu bir kere kaçıyorsan eğer şanssızlıktır,ikinci kez kaçırıyorsan beceriksizlik ama birçok kez kaçırıyorsan lakaytlıktir...

Gökhan,beceriksiz bir golcü olmadığını,attığı müthiş gollerle gösterdi buna karşın biraz lakaytlik var ama o da geçicidir...

Ama Gökhan'ı uzun süredir lakaytlık,laubalilikle ve futbola kendini vermemekle suçlayanlar,atılan gollerden sonra ki sevincine ve içtenliğine baksınlar...

Ben Gökhan'ın futbolunu seviyorum ve de çok daha iyi olacağına inanıyorum...

OLCAY ÇAKIR
03.03.2009, 10:15
Gökhan eleştirileri Avni AKER'de Alanzinho'nun yuhalanması rezaleti gibi birşeye dönüşürse ...

Umarım erken gol buluruz.
Umarım..

a f s
03.03.2009, 10:47
Bazen bu kadronun bu sene kurulduğunu ve Trabzonspor'da ilk yılları olduğunu unutuveriyoruz. Bu görüşüm Gökhan Ünal ve diğer tüm yeni futbolcularımız hatta eski olup yenilerle beraber oynayan tüm oyuncularımız için geçerli.

Her şey daha güzel olacak.

Sezon sonu tüm gollerimizi ve kaçırdıklarımızı keyifle izleyeceğiz, başka takımların böyle bir lüksü yok. Bırakın golü başka takımların bu kadar gol pozisyonu yok.

Bizde olmasa 'keşke bizde olsa' diyeceğimiz kalitedeki oyuncuları, bize gelince yerin dibine batırmayalım.

Erdal
03.03.2009, 10:49
Gökhan kısmetsiz...Vuruşlarının çoğu doğru zamanda doğru şekilde...Ama kısmetsiz...

Adem Erdoğan
03.03.2009, 10:50
Bazı futbolcuların(Gökhan da dahil) dünyada başka hiçbir yerde göremediği veya göremeyeceği ilgi ve desteği Trabzonsporda gördüğünü unutmayalım.

tuncay1984
03.03.2009, 10:50
umutla birbirinize pas atilacak yerde atmiyonuz atilimayacak ......

Serdær
03.03.2009, 10:51
Trabzonspor tarihinde gelmiş geçmiş en iyi forvetlerin arasındandır.

Gökhan ÜNAL gerçekten üst düzeyde bir futbolcu olup;

Şimdiye kadar yapmış oldukları ilerde yapacaklarının teminatıdır !

irfan61
03.03.2009, 10:58
Birazda şans olur bir insan da o şans yok Gökhan da yok.6 pas'ın üstünden güzel bir plase vuruş yaptı gitti Ömer'in eline çarptı.

Faik Yılmaz
03.03.2009, 11:03
Bazen bu kadronun bu sene kurulduğunu ve Trabzonspor'da ilk yılları olduğunu unutuveriyoruz. Bu görüşüm Gökhan Ünal ve diğer tüm yeni futbolcularımız hatta eski olup yenilerle beraber oynayan tüm oyuncularımız için geçerli.

Her şey daha güzel olacak.

Sezon sonu tüm gollerimizi ve kaçırdıklarımızı keyifle izleyeceğiz, başka takımların böyle bir lüksü yok. Bırakın golü başka takımların bu kadar gol pozisyonu yok.

Bizde olmasa 'keşke bizde olsa' diyeceğimiz kalitedeki oyuncuları, bize gelince yerin dibine batırmayalım.

Evet Abi bu takım şu anda 4. ya da 5. olsa bu kadar ne takım ne de Gökhan bu kadar eleştiri almazdı. yeni kurulan bir takım der işin içinden çıkardık ama hep üste oynayınca ufkumuz genişledi....

Tabi eleştiri ufkumuzda :)

poetricus
03.03.2009, 11:14
Evet Abi bu takım şu anda 4. ya da 5. olsa bu kadar ne takım ne de Gökhan bu kadar eleştiri almazdı. yeni kurulan bir takım der işin içinden çıkardık ama hep üste oynayınca ufkumuz genişledi....

Tabi eleştiri ufkumuzda :)
Eleştiri ufkumuzun genişlediğinden emin misin Faik?
Özellikle futbolcular başlığında yazılan tyorumlara bakıyorum da pek çoğunun putlaştırmayla linç etme arasında gidip geldiğini görüyorum ne yazık ki.

Adem Erdoğan
03.03.2009, 11:17
Özellikle futbolcular başlığında yazılan tyorumlara bakıyorum da pek çoğunun putlaştırmayla linç etme arasında gidip geldiğini görüyorum ne yazık ki.

Aynı durum takımda t.d.lük yapanlar içinde geçerli.

Ortasını bulamıyoruz.Ya yerin dibine ya göklere...

Hüseyin Bağdat
03.03.2009, 11:20
Genel olarak isteksiz gibi görünsende kazandırdığın puanlar yeter. Kaçırdığın gollerde biraz şansızlık birazda o anki beceriksizlik diyelim...

Senden bir maçta patlama bekliyorum. Bu maç ya Galatasaray yada Sivas maçı.Bu iki maçtan biri senin maçın olacak...

Genel anlamda teşekkürler...

Faik Yılmaz
03.03.2009, 11:21

Genişledi derken olumlu anlamda kullanmadım Hocam zaten.... Yani 2 .olmak çok güzelde geçen sene bir Feneri yendik öyle bitirdik ligi kimseninde sesi çıkmadı...

şimdi ise güzel bir takım kurduk. takım tam olarak oturunca en az 5 sene zirveye oynar. ama birbirimizi yiyoruz maalaesef. buna bende dahilim. kendimi ayırmıyorum neden böyle oluyor neden bu tahammülsüzlük onuda bilmiyorum.

örnek olarak. Maç boyunca sağ kannata oynayan asistler yapan goller atan Gökhan Ünala sırf transfer parasını yüksekliinden dolayı edilmeyen laflar kalmıyor.

Kendisine 40 trilyon fazla peşin para ödenmesine rağmen Guiza sadece 4 gol attı. asistide hiç yok bildiğim kadarıyla oysa Luganonun bile 6 golu var. ama o oyuncu bile Gökhan kadar eleştirlmiyor.

Kanatlara iniyor defansına yardım ediyor asistler yapıyor. Neymiş 10 trilyon verişmiş gol kaçırmamalıymış. Umut onun kaçırdığının daha netlerini kaçırıyor kimsede yok. neymiş koşuyormuş...

o koşuyor tamam canla başlada çalışıyor onada tamam. ama Gökhanda elinden geleni yapıyor .

Erkan SUİÇMEZ
03.03.2009, 11:31
lig başından beri bütün maçlarını tv den denizli maçını canlı olarak izledim tam olarak bilmiyorum ama sezon başından itibaren her maç en az 2 şer kez kaleciyle karşı karşıya kalınıyor.bu 22 maçta 44 kez yapar bunlardan 10 tanesini ancak atmışızdı diye tahmin ediyorum ki karşı karşıya pozisyounun yüzde 50 si atılması gerektiğine inanıyorum..

böyle pozisyonlar üretebildiğimiz için sevinmelimiyim yoksa bunların çoğunu golle sonuçlandıramadığımız için üzülmelimiyim bilmiyorum :(

İslam Sezer
03.03.2009, 12:14
rıdvanın bir lafı var önemli olan pozisyona girebilmektir bir forvet için varsın kaçırsın sonunda bir tane atar önemli olan budur.
ancak pozisyona giremiyorsa kötüdür,örnek guiza adam tehlikeli hiç bir pozisyonda yok.gökhan ise mutlaka tehlikeli oluyor ama tabiki hepsini yarısını atsa daha iyi olur,fakat bir tane de yetiyor bazen.o olmadı umut atıyor ki o da birçok pozisyona giriyor.
umutun olmadığı gökhanın tek kaldığı denizli maçında az fırsat geçti ve o da gol olmayınca asıl insan o zaman üzülüyor.
bjk maçı ise tersiydi tek pozisyonla gol bulmuştuk.futbolda var bunlar yeter ki mücadele etsin gökhan biz destekleriz onu sonuna kadar.

Ali Tunahan Güllü
03.03.2009, 13:27
aslında posizyonları maçtan sonra izlediğimde gökhana hak veriyorum çünkü çok şanssız ya direkten dönüyo yada kalecinin biyerine çarpıyo ama yinede antalya maçında iyiydi inşallah konyaya golünü atar...

hamucera
03.03.2009, 13:29
şanssızlık ta var. bu maçta vurduğu topun ömerin eline çarpması diyorum ben büyük şanssızlıktı. mesela umutun ki beceriksizlikti kale önünde dağlara attı topu. ama gökna ters tarafa vurdu ömer işte her maç böyle olur olmadık pozisyonları çıkartıyor. bu maçtada gökhan a denk geldi.

üzerindeki şanssızlığı atacak ve patlayacak ama kime belli değil.
oda campbell bigi olsa adam durdu durdu gs ye patladı. aynı patlamayı gökhandan da bekliyoruz.

denizgrsy
03.03.2009, 15:01
Gökhan : bekler ki top ayağıma gelsin iki çalım atayım şut çekeyim
Umut : beklemez , gözleri beyni topa kilitlenir ... top nereye o oraya :) bütün enerjisini topu kapmak, rakibi bozmak , pres yapmak için kullandığından son vuruşlarda alakasız işler yapabilir ama takımda bekleyerek oynayan kadar golü var ;)

mustafaction
03.03.2009, 15:07
Colman'ın direkten dönen topuna vuruş yapan Gökhan'a çok sinirlendim..Görüyorsun önünde 2-3 tane adam var vuruyorsun üzerine doğru çek topu bir tarafa biraz çabala ya.

otuken55
03.03.2009, 16:48
Bence Gökhan geçmişini bi sorgulasın bi genç kıza iftira atıp onun bedduasını alıp böle olmuş olmasn kendisine bu soruyu bi sorsn bence..... Şanssızlık fln deil........:confused:
cami duvarına da işemiş olabilir:)
ilk mesajın neden bu kadar alakasız:D

Anıl Caner
03.03.2009, 19:13
Genişledi derken olumlu anlamda kullanmadım Hocam zaten.... Yani 2 .olmak çok güzelde geçen sene bir Feneri yendik öyle bitirdik ligi kimseninde sesi çıkmadı...

şimdi ise güzel bir takım kurduk. takım tam olarak oturunca en az 5 sene zirveye oynar. ama birbirimizi yiyoruz maalaesef. buna bende dahilim. kendimi ayırmıyorum neden böyle oluyor neden bu tahammülsüzlük onuda bilmiyorum.

örnek olarak. Maç boyunca sağ kannata oynayan asistler yapan goller atan Gökhan Ünala sırf transfer parasını yüksekliinden dolayı edilmeyen laflar kalmıyor.

Kendisine 40 trilyon fazla peşin para ödenmesine rağmen Guiza sadece 4 gol attı. asistide hiç yok bildiğim kadarıyla oysa Luganonun bile 6 golu var. ama o oyuncu bile Gökhan kadar eleştirlmiyor.

Kanatlara iniyor defansına yardım ediyor asistler yapıyor. Neymiş 10 trilyon verişmiş gol kaçırmamalıymış. Umut onun kaçırdığının daha netlerini kaçırıyor kimsede yok. neymiş koşuyormuş...

o koşuyor tamam canla başlada çalışıyor onada tamam. ama Gökhanda elinden geleni yapıyor .

Gökhan'ı savunmak için Umut'a vurmaya gerek yok.

Bunu çok kişi yaptı bu başlıkta. Şimdi Umut'a methiyeler dizmekle meşguller.

Gökhan'ı başka futbolcuları kullanmadan savunmak lazım. Guiza'yı falan filan da örnek göstermemek lazım.

Gökhan'a güveniyoruz.

MuratJ
03.03.2009, 19:18
Gökhan'a güveniyoruz tabiki de! Ancak şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu hiç unutmamalı konsantrasyonunu hiç kaybetmemeli 2 maçtır kendisine yakışmayacak şekilde pozisyonları harcıyor sonuçta gol atamazsanız maçı kazanamazsınız.

Kazım Uzunboy
03.03.2009, 19:20
Pozisyonları daha iyi değerlendirmeli, unutmamalıyız ki takım averajımızda çok önemli..

Gökhan KAN
03.03.2009, 19:21
Bu hafta golü atar...Bi umut bi o atıyor demekki cincona gol umuttan gelecek...

Mustafa Ayazoğlu
03.03.2009, 23:50
Türk Futbol Tarihi sayfalarında önemli golcüler arasında görmek istiyorsa, bir an önce kendisini kanıtlaması gerek..
Yoksa unutulur gider..

Eleştirilmesi gayet doğal, geçmişte kendini her türlü kanıtlamış Hakan Şükür bile eleştirliliyorken..

Mustafa Ayazoğlu
03.03.2009, 23:57
Örneğin bir müsabakada gol atan sporcumuz o karşılaşma sonrasında büyük övgüler alırken skor üretemediği bir müsabakanın ardından yerden yere vurulabilmektedir. Bu yaklaşım bizim açımızdan kabul edilebilir bir bakış açısı değildir. Bu vesileyle değerli medya mensuplarımızın ve ekran yorumcularının söz konusu abartılı görüşlerden kaçınarak daha sağduyulu ve futbolun gerektirdiği temel değerler çerçevesinde yorumlarda bulunması, yönetim kurulu olarak özellikle dileğimizdir.

Resmi sitede yapılan bu açıklama sanırım Gökhan Ünal için.. Açıklama yapılmışsa, Gökhan Ünal'ın morali bozulmuş demek ki..

Hüdai Pervaneli
04.03.2009, 00:11
Bilmiyorum Gökhan Bu kadar Asisst YApmasa Umut bu Kadar Gol Atabilirmiydi?

Cifte Forvet Oynuyoruz Buda Onun farki

ÖmerFarukYılmaz
04.03.2009, 00:21
Gökhan kısmetsiz...Vuruşlarının çoğu doğru zamanda doğru şekilde...Ama kısmetsiz...

Abi bizim takıma gelenin kısmetide,Şansıda kaçıyor...

Gökhan kayseride vururdu,Oraya çarpar buraya dokunur içeri girerdi top..Ama bizde girmiyor..

Keza Augustine v.b örnekleri gibi...

Muhammet
04.03.2009, 00:30
Öyle demeyin. Bir gün başlayacak atmaya. Eskisi gibi değil artık. Sabır ve istikrar ilk şart. :)

Tunga
04.03.2009, 02:17
Oyuncularımızı değerlendirirken unutmamamız gereken bazı gerçekler var.

Birincisi onlara sahaya çıkarken ne görev verildiği. Bunu bilmiyoruz çoğu zaman. Biz bir şeyleri yapamıyor diye kızıyoruz; ama hocası ona öyle bir görev verdi mi bilmiyoruz. Zaten hoca, istediğini yapmayan planına uymayan oyuncusunu alıyor kenara. Bazen sadece bir noktaya odaklandığımız için diğer alanı görüşün dışında bırakıveriyoruz.

İkincisi ise oyunun bir takım halinde oynandığı gerçeği. Orta sahası verimli çalışmayan bir takımın forveti ne yapsın. Ya da her geleni önünde bulan kaleci veya defans. Söylemiştim: Bizim takım ya komple iyi, ya da komple kötü oynuyor. Yani her nasılsa performansı komple aynı oluyorlar hemen hemen. Bu son maçta da böyleydi ve vasatta kalan bir takımdı Trabzonspor. Bu da yetti Antalyaspor için.

Attığımız golü gözünüzün önüne getirin. O dakikaya kadar saç baş yolduran Yattara getirdi topu o kadar mesafede. Ardından her zamanki gibi çok iyi bir orta attı. Ön direğe hareketlenen ve iki oyuncuyu peşinden sürükleyenj ise zaman zaman çok eleştirilen Gökhan'dı. Böyle olunca da onca gol kaçırdığı için kızılan Umut golünü rahatlıkla atıverdi. Yani tam bir ekip çalışmasıydı.

Bu nedenle futbocularımızı eleştirirken daha dikkatli olmalı ve yapıcılıktan şaşmamalıyız diye düşünüyorum. Pozitif düşünmenin kime zararı olmuş ki?

Baroş, Guiza, Semih, Ümit Karan, Mehmet Yıldız, Delgado, Bobo, Nobre, Holosko, Lincoln'ün olduğu ligde bizi taşıyan bu çocuklardır.

Benim için hepsi de kıymetlidirler.

BALKAN 06
04.03.2009, 08:17
Bende hep bunu diyorum
(gerçi ben şanssız diyorum ama doğrusu kısmetsiz:))
Gökhan vuruyor kaleci hayatının kurtarışını yapıyor,Gökhan vuruyor top direkten dönüyor:eek:

Trabzonspor tarihinde gelmiş geçmiş en iyi forvetlerin arasındandır.

Gökhan ÜNAL gerçekten üst düzeyde bir futbolcu olup;

Şimdiye kadar yapmış oldukları ilerde yapacaklarının teminatıdır !
şimdilik bende böyle düşünüyorum
Şota dan sonra en büyük golcü diyelim(öz evlatları saymıyorum gelen diyorum aman yanlış olmasın)

birde çoğu abilerimizinde dediği gibi biraz yapıcı olalım,bizi başarıya götürecek olan kadro bu kadro,(iyisiyle-kötüsüyle,yanlışıyla-doğrusuyla)
Denizli maçında ıslık çalan arızalı bünyelerede meydan vermeyelim
haftaya Gökhanı ıslıklar,öbür haftaya Umut'u
bi 25 sene daha beklemeyelim;)

cheker
04.03.2009, 12:00
cami duvarına da işemiş olabilir:)
ilk mesajın neden bu kadar alakasız:D
bilmm herkes şanssz dioda bende öle olmadığını söleym dedim :D

Cemalettin Taşkın
04.03.2009, 12:10
geçen sene golcümüz yok diyorduk sadece umut bulut vardı golcü olarak.

mağlubiyet sayımız bu sezona göre çok fazlaydı ama geçen sezon bu hafta itibariyle bu sezondan daha çok gol atmışız. hemde bu sezon çift forvet oynadığımız halde.

gökhan istatistik olarak başarılıdır tabi ama biz daha iyisini yapabileceğini biliyoruz ve istiyoruz.

BALKAN 06
04.03.2009, 12:20
bilmm herkes şanssz dioda bende öle olmadığını söleym dedim :D
Almanya da veya İngiltere de olsan anlıyacağımda Ankaradan böyle bir Türkçe ile yazman üzüntü verici:cool:

Gökhan olayına gelince
sıkma canını herşey güzel gidiyor tadını çıkar
şahsi meselen varsa ona bişi diyemen ama iş işten geçmiş gibi yarına bak sen:D

matalar
04.03.2009, 12:56
pozisyona çok güzel giriyor.
arkaya çok güzel sarkıyor.
ama gelgelim son vuruşa.
işte tam orda beni deli ediyor.

Hüseyin İlkin
04.03.2009, 13:26
Yakıştında , hadi başarılar bakalım :)

cheker
04.03.2009, 23:02
Almanya da veya İngiltere de olsan anlıyacağımda Ankaradan böyle bir Türkçe ile yazman üzüntü verici:cool:

Gökhan olayına gelince
gökhanla benm sorunm yok ama o okuyosa burayı çok ii anlamıştr ne demk istediğimi.... umarım gol atamamasınn sebebi o deildr yoksa üzülürm :rolleyes:

erdincyilmaz61
05.03.2009, 01:23
Müthiş Bir YeTenek Son Vuruslarda Usta İnş Dahada iyi olur :D

Turgay 6161
05.03.2009, 11:23
Şöyle bir maçtada patlama yapsa hattirick falan yapsa acaba konya maçı olabilirmi diye düşünüyorum.hayırlısı bakalım..

Mustafa Ayazoğlu
05.03.2009, 11:33
Şöyle bir maçtada patlama yapsa hattirick falan yapsa acaba konya maçı olabilirmi diye düşünüyorum.hayırlısı bakalım..

Gökhan Ünal bir maçta 3 gol atcak, inanmam :)

ergin cesit
05.03.2009, 12:45
anlamıyorum gitti.gökhan çok kolay goller atardı ne oldu

matalar
05.03.2009, 14:14
Gökhan Ünal bir maçta 3 gol atcak, inanmam :)
eskişehir maçında çok yaklaşmıştı.ama olmadı.
gerçi en verimli maçı o oldu zaten.

Cem Akyüz
05.03.2009, 14:43
goller kaçırıyorsun doğrudur ama bir atmaya başlayacaksın ondan sonrada durmayacaksın..Hayde aslanım göster gerçek performansını

DKaraduman
05.03.2009, 14:51
Almanya'da ya da İngiltere'de olsan anlıyacağım boşluk da Ankara'dan böyle bir Türkçe ile yazman üzüntü verici:cool:

Gökhan olayına gelince

Düzelteyim dedim. ;)

decocem
05.03.2009, 15:12
ben ona kısaca yerli henry diyorum umarım bize daha cok goller izletecek

sifuni
05.03.2009, 15:15
gökhan yetenekli ona birsey diyen yok ama biraz umuttaki hirs ondada olsa süper olur

Mustafa Ayazoğlu
05.03.2009, 18:23
Bu hafta en az 1 gol :)

innocence
05.03.2009, 18:31
Bu hafta en az 1 gol :)

ve gökhan eğer gol atarsa yenilmeyiz.istatistikler öyle diyor

Onur Şeref
05.03.2009, 19:02
Kendiside anlamıyor nasıl kaçırdığını.Topa öyle bir vuruyor ki nereye giderse gitsin gibilerinden biraz daha dikkatli ve ciddi olması lazım.Kaçırdığı hiçbir golü NŞA'da kaçırmayacağını bildiğimiz bir oyuncu.

BOZOHAN
06.03.2009, 13:18
gökhandan bir patlama bekliyorum bence iyi oynuyo ama tek sorunu gol kaçırması onun dışında asist yapıyo iyi koşular yapıyo golde atıyo yavaş yavaş herkes gercek gökhanı görecek

AYYILDIZ
06.03.2009, 14:46
Yine çok gol kaçıracaktır.

Öztürk Adem
06.03.2009, 15:02
Super pozısyonda yer alıor nerede duracagını cok ıyı bılıor ama nedense son vurusları kendınden cok emın davrandıgı ıcın yanılgıya dusuyor . Balının dedıgı gıbı hıc bır sey yapmıorsun barı gelen gollerı at yeter dedıgı gıbı.

atf61
06.03.2009, 16:06
abi bu hafta yapması gerekeni yaptı bekletmeden müthiş vurdu kaleciler şanslı oluyo hep gökhana karşı....

ApoCaN28
06.03.2009, 16:10
Gol Bekliyorum ama hep yanılıyorum artık yanıltma beni...

Mehmet Dinç
06.03.2009, 16:26
İki haftadır suskun gökhan inşallah bu maçta klasını konuşturur.Şansda biraz yanında olsa bu maçta 1 gol atacağını düşünüyorum

lazooo28
06.03.2009, 16:34
insallah yine bana sac bas yoldurmazsin

İHSAN
06.03.2009, 16:52
Bakıyorum da herkesin Gökhan'dan beklentisi oldukça yüksek; patlama bekleyenler, 3 gol atar mı diyenler, coşacaktır diyenler...

Benim beklentim ise, her oynadığı maçta beni yanıltmadığı ve olduğu gibi bolca gol kaçırması, ama en azından gol kaçırma yüzdesini 5'e 1'le sınırlı tutması. Yani, 5 net gol pozisyonu yakalarsa, birini atsın benim için kafi.

Orhan Aydın
06.03.2009, 16:57
FutbolculuĞu tartiŞilmaz bİr oyuncU ama bu kaÇirdiklari gollerİn sebebİ bİraz cİddİyetsİzlİĞİ

Cafer Bulur
06.03.2009, 22:44
Yarin gökhan in uzun zamandir devam eden avni akerde gol atamama özlemine son verecegine inaniyorum.

oguzhann
07.03.2009, 08:52
çok kaçırdı.avni aker'de güldür yüzümüzü.

Hüseyin İlkin
07.03.2009, 11:26
Bugün ilk girdiği pozisyon gol olacak inşallah :)

Alihan Ertürk
07.03.2009, 12:10
Bugün ilk girdiği pozisyon gol olacak inşallah :)

atarsa 2 tane atar diye düşünüyorum :)

Ömer SEVİNÇ
07.03.2009, 15:01
Bu sene 41 kez gol pozisyonuna girmiş -ligde en çok gol pozisyonuna giren adam-, 9 gol atabilmiş. Yüzde 20 ile oynuyor. Bir forvet için oldukça düşük bir yüzde.

Baros yüzde 40 ile oynuyormuş.

Fatih
07.03.2009, 16:05
Durmak yok kaçırmaya devam.

Armağan Dere
07.03.2009, 16:48
yaktın bizi git artık şu takımdan Aldığın paranın hakkını veremiyorsun...

Mustafa Ayazoğlu
07.03.2009, 17:05
denizli ve konya 6 puan allah cezanı versin gökhan yaktın bizi

macka61
07.03.2009, 17:14
sayın yöneticiler lütfen bu başlığı kapatın yoksa çok ağır konuşacam vede derhal sezon sonu gönderilmelidir takımdan

fetih aydın
07.03.2009, 17:14
Aklını başına al Gökhan..! :)

bekir61
07.03.2009, 17:15
yaziklar olsun sana verilen paralar

Hüdai Pervaneli
07.03.2009, 17:16
Gökhan 3 tane net Pozisyon en azindan 1 Tansii Atsaydin

AYYILDIZ
07.03.2009, 17:17
Aferin böyle devam et büyük futbolcu olacaksın.

ilhan
Terbiyesizlik yapmayın arkadaşlar. Ne dediğinize ne yazdığınıza dikkat edin, LÜTFEN!

FANATIK61
Hey gidi Gökhan hey. Yeni reklam cekiminde sana basarilar dilerim.

Sefa Murat Dokuz
07.03.2009, 17:18
Sana gülüyorum sadece Gökhan şerefin varsa hocam beni yedek bırak dersin.

unique
Bu kadar gol kaçmaz arkadaşım; adamın stoperi bulduğu pozisyonu tık diye değerlendiriyor; sen her maç 3-4 tane kale ağzından kaçırıyorsun. Yazık olmuş galiba sana verilen paralar; bugüne kadar sana güveniyordum ama son haftalarda senin yüzünden giden puanlardan sonra ümidimi kestim.

TolgaTopçu61
Gökhan 3 tane net Pozisyon en azindan 1 Tansii Atsaydin
En az 5 posizyon gerekiyormus,ozaman ancak atabiliyormus Gökhan beyefendisi:mad:

leavemealone
07.03.2009, 17:19
Kesinlikle o verilen 6 milyon euroyu hak etmiyorsun artik ona inaniyorum ....

Emre B.
07.03.2009, 17:19
Kayseri'liler başkasını Gökhan diye bize yutturdu mu acaba?

canna52
07.03.2009, 17:21
sene basi ben cok yazdim forvet gerekli diye ama sol kanat ta sol kanat diyordunuz
elbette bir yere kadar sansla;son dakika goluyle kazanmak

Öztürk Adem
07.03.2009, 17:21
Hadı oglum ne zaman atacaksın sen gol :D Cok daha beklermıyız senı acaba

Hüdai Pervaneli
07.03.2009, 17:22
En az 5 posizyon gerekiyormus,ozaman ancak atabiliyormus Gökhan beyefendisi:mad:

Bes azdir en azindan 10 ya kacirdigi gollerin hepsi birbirine benziyor

Adnan Mollasalihoğlu
Gökhancım zahmet edip idmanlara çıkma ne gerek var koçum nasılsa hocan her maç banko 11 de oynatıyor seni...Sen Maradona'sın ya senden vazgeçemiyoruz evladım.Ha gayret biraz dahaa gez toz kafelerde boşver ya gol atacaksın da nolacak.Üstünde kısmetsizlik var dimi ? Hemen acıklma yaparsın şanssızım diye.Diyemezsn ki açık açık beceriksizim altıpasın üstünde kaleciye carptırıyorum topları,havaya dikiyorum.Fatih Terim'in en güzel sözü futbolda şans mans olmaz.7 mt lik kaleye topu beceriip sokama sonra da şansızlık vayy be ne gusell ya

Arif Timurcioğlu
Lakayıt başka bişey değil.

ilhan
Gökhan Ünal'ın yüzüne edemeyeceğiniz hakaretleri, hadi hakaretleri geçtim anasına kadar varan küfürleri buraya yazamazsınız, yazdırmayız. Eleştiri böyle olmaz. Bir futbolcunun anasına küfür edeceğiniz yer Bordomavi.net değil. Herkes ne yazdığına dikkat etsin.

BALKAN 06
07.03.2009, 17:23
en güvendiğim oyuncumuzdun yazıklar olsun sana
inşallah gs maçında telafi edersin ama ne işe yarar oda ayrı konu.

Özge
Gökhan tebrik ediyorum seni.O golleri kaçırmak inan daha zordu bunu başardın.

TolgaTopçu61
Bes azdir en azindan 10 ya kacirdigi gollerin hepsi birbirine benziyor
Istastik 5 gösteriyordu,ama yakinda dedigin gibi 10 olur...

Ömer SEVİNÇ
07.03.2009, 17:24
Sana edeceğim hakaretleri maç sırasında ettim.

Burda ancak eleştirebiliyoruz ne yazık ki. Yoksa daha fazlasını hakediyorsun.

h@msi61
07.03.2009, 17:24
fenerde gsde oynasan onlara bu kadar katkin olamazdi onlara. Transferinde acayip sevinmistim, nerden bilirdim kupayi ellerimizden alacagini. Bu taraftarin hayallerini yiktin Umut ile beraber.... Yandan gelen bir ortayi ayak icinle defalarca kaleye yuvarlayamiyorsan daha ne anladim ben senin golculugunden....

AYDIN KANTEKIN
07.03.2009, 17:25
seni seyrettikce futboldan nefret ediyorum insallah sana bu formayi veren senden insallah almasinida bilir.

Kadir
07.03.2009, 17:25
Ne diyelim ki ?

Remzi
07.03.2009, 17:26
Hadi be Gökhan hani 2. yarı görecektik gerçek Gökhan'ı?

Gökhan KAN
07.03.2009, 17:27
Bundan sonra hat trick yapsan ben eskisi gibi sevinmem artık......

canna52
07.03.2009, 17:28
atarsa 2 tane atar diye düşünüyorum :)

simdi daha komik duruyor degilmi

Çağatay Özmen
07.03.2009, 17:29
ayıp gökhan
vallahi ayıp

Erbay
07.03.2009, 17:30
Ya kimse Gökhan Ünal'ı falan savunmasın kardeşim BU GOLLER KAÇMAZ ya.Kaçırılcak gol var kaçırılmayacak gol var ya bunlar yarışıyorlar birbirleriyle yeter yaaa çıldırıcam valla pozisyona girmeyip yenilsek bir şey demiyecem bariz golleri atamıyoruz.

akdin
07.03.2009, 17:32
Gökhan Ünal'ın misyonu bitmiştir,Trabzonspor staj yeri değil;gamsız futbolcuyla uğraşmaya gerek yok.........

blackrain61
07.03.2009, 17:34
Yeni bir Van faciasi gibi oldu sanirim.96 yi hatirladim. Ama hangi macimiz facia degil ki (Denizli, BJK, iyi oynamamiza ragmen FB) Ama bu golcülerle bundan fazlasini beklemekte yanlis olur. Gökhan zaten son yildir futbol olarak ortada yok. Ona bu kadar para verenler, sapkayi önleri koyup düsünmeleri lazim. Ama bunu yaptiklarini, veya yapacaklarini da hic sanmiyorum. Yöneticiler ve Teknik direktörler gelecegi görüp öyle plan yapip takim kurmalari gerekir. Sakatligi var, formsuzlugu var. Simdi Gökhan oynamasin, Umut oynamasin... (Bence de oynamasinlar)... Ama yerine var mi adam klube de? :) Persembenin gelisi carsambadan bellidir.

Gökhan kafa olarak halen Trabzon degil. Sanirim akli Istanbul´da kalmis. Bizim sampiyonluk hayallerinin mazide kalmasi gibi sanirim... :)

watergirl
07.03.2009, 17:34
O pozisyonları benim liseli öğrencilerimden futboldan anlamayan biri bile yakalasa en azından birini atardı.Yazık sana verilen paraya.Değer mi o kadar paraya?

Sefa Murat Dokuz
07.03.2009, 17:36
Senin yerine paftan biri çıksaydı en az 1 tane atardı.

Egemen Yılmaz
07.03.2009, 17:36
Gökhan Ünal...

Bir gecede mutasyon geçirip dünyanın en mükemmel golcüsü haline geleceğini de bilsem İSTEMİYORUM senin topçuluğunu...

Bir Trabzonsporlu olarak senin samimiyetine inanmıyorum. Sorun gol kaçırmak değil. Umut da gol kaçırıyor ama onun hakkında böyle düşünmüyorum. Birazcık ciddi olsan, birazcık kendini versen başımızın üstünde yerin var ama artık YETER !!!

The Legend
07.03.2009, 17:42
bundan sonra 200 golde atsan senin Trabzonspor üzerinden daha fazla para kazanmanı istemiyor. Başkan olsam şu dakka sözleşmeni fesh ederdim.

inprise
07.03.2009, 17:43
Gökhan senle maçı anlatan spiker bile dalga geçti, kaçırdıkların yetmiyormuş gibi aldığın her topuda ezerekde kaliteni gösterdin. Bir Veysel'e bakıyorum bir sana.

vares
07.03.2009, 17:46
Aldığın paranın hakkını veriyormusun helal kazandığını düşünüyormusun yazık sana yazık

Coloradoydu
07.03.2009, 17:48
Seni izledikçe Ersen'li günlerin değerini anlıyorum.

ugurozturk
07.03.2009, 17:50

Mehmet Yılmaza laf atıyorduk, Allah carptı bizi, Seneye kariyerine Ankaragucunde falan devam eder artık.

Sefa Murat Dokuz
07.03.2009, 17:53
Ersen Martin Ersen Martin seslerini özledim, gökhan oğuzhan gökhan oğuzhan... o paraları haketmiyorsun

Uğur Ö.
07.03.2009, 17:53
yahu bunasıl gol kralı oldu hale onu düşünüyorum ulan gol kaçırıyon bari üzül be ulan şu takıma junu koy o bile gol kralı olurdu okadar diyom

CRAZY BOY
07.03.2009, 17:54
Hayır arkadaşlar bu kabul edilemez bir futbolcu bu kdar sorumsuz olamaz forvetdir elbette gol kaçıracaktır ama gol dikkat edin goller deil bugün ligtvde spiker maç başlamadan önce şunu söyledi 40 net gol pozisyonundan sadece 9 gol çıkarabilmiş gökhan efendi size bi şey söyliim mi bu kadar gölü emin olun altyapıda kaçırmıyorlar onu bunu bilmem kardeşim futbolcunun gol kaçırma lüksü bir yere kdardır bkn dikkat edin kaybettiğimiz bütün maçları atamadığımız gollerden dolayı kybettik işin özü yönetim bundan snra kaçan her gole para cezası uygulamasına başlasın özellikle bunu gökhandan başlasın belki o zmn anlar kayseride olmadığını....:alkış:

UmutBaykan
07.03.2009, 17:54
sana verilen para haram olsun havalara at topları

mkmsas
07.03.2009, 17:55
Yazık, çok yazık..

10 futbolcunun emeğini, sahada yok ettin.. Koca bir şampiyonluk yarışında topu 5 metreden kaleye atamayan ve bunu her maç istikrarla devam ettiren bir gol kralına mahkum olmak insanın içini acıtıyor..

Sefa Murat Dokuz
07.03.2009, 17:56
Gökhan Ünal bugun kitap yazdı
"Tolga Zengine Degaj Dersleri" bu yüzden dikti topları. Kitabın satmaz, aldığın paralarını gece hayatında kaybedersin inşallah.

Fatih
07.03.2009, 17:56
Pozisyona girme sayısı:45

Gol sayısı:9

Gol yüzdesi:%20

Emin ol Gökhan herhangi bir futbolcu bile bu rakamlara ulaşabilirdi.

Erbay
07.03.2009, 17:57
Forvetler gol kaçırır, evet. Ama Gökhan Ünal forvet değil.

cınar#7
07.03.2009, 17:58
Colmanın tek ayagı olamazsın sen!..

UmutBaykan
07.03.2009, 17:59
Odun gibi ayakların var gökhan ünal

blackrain61
07.03.2009, 17:59

Ah keske su anda takimda olsa en az 10 Puan öndeydik

Fener´den extra 2 puan
BJK´tan extra 2 Puan
Denizli 3 Puan
Konya 3 Puan

sadece 2. Yari icin bunlar

TSKara61
07.03.2009, 18:02
Ne Gokhan'dan ne Umut'tan adam olur ama sezon sonuna kadar malzeme bu disimizi sikacagiz ve onlarin attigi gollerlen sevinecegiz.

Arslan61
07.03.2009, 18:06
Fazla ağır oldu hakaret etmeyelim....

valla bunu yazan kisi 17 yasinda, bende 24 ama inanki benimde icimden gecenleri o soyledi, bence fazla agirda degil artik hakediyorlar bu laflari, bizi her mac cildirtiyor bunlar, her mac!!! 6 tane pozisyondan 1 tanemi gol atamaz bu anderler, ne icin aldik bunlari biz?? sylva mi atsin golleri??

unique
07.03.2009, 18:07
Adamların Veysel'i bile buna on basar bugünkü futbollarına bakarsak; Veysel takımı için terinin son damlasına kadar akıtıyor bizim efendi de laubali laubali ortalarda dolaşıyor.

Gökhan KAN
07.03.2009, 18:08
valla bunu yazan kisi 17 yasinda, bende 24 ama inanki benimde icimden gecenleri o soyledi, bence fazla agirda degil artik hakediyorlar bu laflari, bizi her mac cildirtiyor bunlar, her mac!!! 6 tane pozisyondan 1 tanemi gol atamaz bu anderler, ne icin aldik bunlari biz?? sylva mi atsin golleri??
Tamam abi ama burası stres atma yeri değil...

Misina
07.03.2009, 18:13
Bir Şehrin Kaderiyle Oynuyorsun Gökhan.Umarım Sırtındaki formanın kıymetini geç olmadan anlarsın.

Hünkar
07.03.2009, 18:13
san averilen paralara ve gösterilen sevgiye yazık.gol kaçırman sorun değil beni çıldırtan laubalilğin.gerçi sende hata yok ki hata seni orada tutan da umarım haftaya ilk 11 çıkmazsın.eğer yine ilk 11 başlarsan hocanın adaletli davrandığından şüphe edicem.senin yerine oaynayan kim olursa olsun en kötü senin yapamadıgını yapamaz ve gol atamaz en azından sunları kacırıp bize beynımızı yedirtmez

Ömer SEVİNÇ
07.03.2009, 18:16
Allah korusun eğer son maçta yine Fener'e yenilir ve şampiyonluğu kaybedersek baş sorumlusu sen olacaksın Gökhan. O üzüllecek çocukların, bir şehrin yıkılan hayallerinin bedeli senin sırtına binecek. Bunu iyice belle.

Gs bitti artık kardeşim. Trabzonda oynuyorsan oyna. Oynamıyorsan git..

extremer
07.03.2009, 18:17
forumda defalarca söyledim yine bıkmadan usanmadan söyleyeceğim

gol kaçırman bi tarafa bu lauballi umursamaz tavırları hiç bir topa koşmayan babaanne oyun tarzıyla uzak dur bizden gökhan. bank asya'ya lütfen. veysel cihan'ın diri futboluna bakıp utan biraz.

Mehmet Fırat
07.03.2009, 18:19
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=53647

Impossible is nothing!

Gerçekten de öyle. Bu golü kaçırmak imkansız diye tabir ediliyor futbol literatüründe.

ugr_61
07.03.2009, 18:24
ya git allah aşkına sana verilen paraya acıyorum güyada forvet olacan hani kaç gol attın kaç kritik maç kurtardın hee türkiye maçında yırtarsın kendini bu maçlarda nasıl atamaysın yaaa çeki düzen ver kendine o sırtındaki formanın hakkını ver oynamıyacaksan nereye gidersen giit şampiyonluk yolunda çalme takma şu takıma adam gibi oyna

28TS61
07.03.2009, 18:26
bu forvetlerle hic bisey olmaz

Gökhan KAN
07.03.2009, 18:29
Gökhan şu foruma girde kendin hakkında bi yorum yap bakalım ne yorum yapacaksın çok merak ediyorum...

evrents
07.03.2009, 18:30
Gökhanla umutun bu takımda ne işi var

M.S.SOFU
07.03.2009, 18:30
mehmet fırat arkadaşım konuyu güzel özetlemiş...
Impossible is nothing...

OZDEN61
07.03.2009, 18:31
40 yasında veysel her hava topunu aldı indirdi. senden bir halt olmaz. 1-2 gol attın diyesana sahip cıkanlar senin ne kadar vasat bir oyuncu oldugunu bugun gorduler. sen yavuz selimde bile oynayamazsın. geldigin gunden beri antipatiksin. umut gibi en aazından yuregini koy sahaya ama yurek bile yokki. hala kayseride zannediyorsun kendini. aşdıgın parayı gece alemlerinde yedin. haram olsun o para. defol git....

Mustafa K. Demirbaş
07.03.2009, 18:31
yine beni yanıltmadın sağol Gökhan:)

akdin
07.03.2009, 18:45
Gökhan ısrarı Ersun'un başını yer........GAMSIZ futbolcu istemiyorum.........

Koray
07.03.2009, 18:46
Gökhan gol at diye daha ne yapılsın senin için Allah aşkına ?
Yazıklar olsun ya...

MetiN08
07.03.2009, 18:52
Bravo Gökhan böyle devam et sen

Bilâl ÇOBAN
07.03.2009, 18:52
colman - yattara - selçuk gibi pasörlerimiz var, ki herbiri de attığı milimetrik paslarla ün yaptı...

hadi umut koşuyor rakip savunmayı dağıtıyor 10 vuruşundan 1 i gol oluyor vs. en azından kıvıracak payı var...

yav sen ne halt edersin, tamam şanssız olursun, atamazsın vs. vs. vs. ama nedir bu vurdumduymazlık? ula burası çemişgezekspor mu?

yok yav, sezon sonuna kadar 30 gol atsan da, bu vurdumduymazlıkla burada işin yok, adam almış rolantiye atsam da olur atmasam da havasında...

burası Trabzonspor, burada formalardan ter damlayana kadar savaşılır, bireysel olarak başarılı olduğu halde takımın mağlup olduğunda taraftarın yüzüne bakamayıp sessiz sessiz ağlamaktır burada olmak ( colman gibi )

akdin
07.03.2009, 18:58
Gökhan sen iyi bir yedeksin,biz Trabzonluyuz,gamsızlarla işimiz olmaz,bizimle oynama,topla oyna.....

Travelair
07.03.2009, 18:59
Gökhan işe yaramaz bir golcüsün. Hayır diyorsan gelecek hafta gerçek Gökhan'ı gösterirsin

akdin
07.03.2009, 19:03
Gökhan işe yaramaz bir golcüsün. Hayır diyorsan gelecek hafta gerçek Gökhan'ı gösterirsin

Bundan sonra,göstereceği birşey yok,gönderilmesini de istemiyorum,yedekte biraz sürünmesi lazım;burası Trabzonspor.......................

Hünkar
07.03.2009, 19:04
elimde bi odun olsa sabaha kadar sana vursam hırsımı alamam heralde.of ulan of sinirden çatlicam

erol_izm
07.03.2009, 19:07
Atamıyormu yoksa "atmıyormu" cidden insanı düşünceler içine sokuyor. Trabzonspor şampiyonluk yarışından kopar ve bu adam o zaman golleri atmaya başlarsa cinnet geçiririm sanırım.

Koray
07.03.2009, 19:12
Saltanatlıkla yönetilseydik en az 100 kırbaça çarptırılırdı bu kaçırdığı goller yüzünden...

zarha6155
07.03.2009, 19:17
Nasılsa milyonlarca avroyu aldın.Trabzon umurunda mı senin, Allahın vurdumduymazı. Senin truva atı olduğunu düşünmeye başladım.
Umut yeteneksiz sen yetenekli olduğun halde o golleri atmıyorsan bu işte bir iş var demektir.

Ömer SEVİNÇ
07.03.2009, 19:23
Saltanatlıkla yönetilseydik en az 100 kırbaça çarptırılırdı bu kaçırdığı goller yüzünden...

Aah keşke:)

Mert67
07.03.2009, 19:24
İlk geldiği zaman Trabzon'dan sonra Avrupa'ya gitmek istediğinden bahsediyodu.Bu futbolla yavaş git.

Murat Erdem
07.03.2009, 19:30
Başkanın bir konuşması lazım, Gökhan sıkıntın ne ? demesi gerek.

Volkan Taş
07.03.2009, 19:32
bu futbolla bunu amatöre almazlar.. anca köyüne gider..

İleli
07.03.2009, 19:33
utan gokhan utan yaziklar olsun sana git biraz Kral Fatih Tekkenin golelrini izle belki bi ise yararsin

Cem Akyüz
07.03.2009, 19:38
ah be adamım ah..Seni kayseriden beri dikkatle izliyorum çok defalar yazmıştım bu adamı almak lazım diye ama bize geldin neler oldu... sana tanıyamadım bugün seni..kayseride topu alır giderdin birebirde geçerdin vururdun heryerden topu kovalardın bizde bunları yapmıyorsun..Kaçırdığın goller ise akılllara zarar sana genede güveniyorum kendini maça ver resmen farklı dünyada gibisin..hayde aslanım be göster kendini

TUNCAY HİÇYILMAZ
07.03.2009, 19:43
Hakkından yorum yapmaya bile değer bulmuyorum..Herşey ortada.. Ahh nerdesin Fatih Tekke...

Ahmet Pulusoğlu
07.03.2009, 19:47
seni bi konuda tebrik etmek istiyorum Kayserispor'a 10 trilyon kazandırdın. Şu Türkiye-Fildişi maçındaki performansının 10 da 1 ini Ts'de ortaya koysan yeterdi bize..

Hekimoğlu
07.03.2009, 19:49
Bize gelen futbolu gol atmayı unutuyor inanamıyorum.

mashal61
07.03.2009, 19:50
Yazık sana inanıp da parayı basan Sadri başkana! gs maçında oynamasın.

innocence
07.03.2009, 20:06
bir kayseri deki gökhan a bakıyorum, birde Trabzonspor daki..ikisinin arasında resmen uçurum var.ne yazık ki artık aldığın paranın hakkını vermediğini düşenmeye başladım

Mira_61
07.03.2009, 20:08
Yeteneğini herkes biliyor.En iyi Türk forvetlerden biri.Tek bir açıklaması var ciddiye almıyor ki bu en kötüsü.Sen giydiğin formayı ciddiye almıyorsun,statı dolduran taraftarını ciddiye almıyorsun.Bu ne terbiyesizliktir yahu.9 numarayı sırtında gördükçe içim parçalanıyor.

Night61
07.03.2009, 20:10
Geçen hafta bu başlıkta gökhana bazı şeyler söylemiştim ve 1 hafta ban yemiştim.Kimseden korkum yok 10 sene ban versinler umrumda değil ama bu adam o laflara bile değmez !

SERDAR-61
07.03.2009, 20:23
gökhan nerden geldin nereye gideceksin sezon sonu göreceğiz:)
ya arkadaş bu TRABZONSPORDA forvet olmak varmış hazır para reklam çekimleri bence istanbul takımları daha böyük camialar oralara git:D
son olarak sana HELAL OLSUN NEDE OLSA ATAN ALIRSİPOR:D

mHİÇYILMAZ
07.03.2009, 20:28
Sezon sonu en çok canı yanacakardan olur böyle giderse. Düzelmesi ümidiyle.

Erdem Keser
07.03.2009, 20:55
Yeteneğini herkes biliyor.En iyi Türk forvetlerden biri.Tek bir açıklaması var ciddiye almıyor ki bu en kötüsü.Sen giydiğin formayı ciddiye almıyorsun,statı dolduran taraftarını ciddiye almıyorsun.Bu ne terbiyesizliktir yahu.9 numarayı sırtında gördükçe içim parçalanıyor.
Hangi yetenek ? Ayağında top mu tutabiliyor , adam mı geçebiliyor , kafa topuna mı çıkabiliyor ? Hadi bunların hepsini geçtim gol yüzdesi nedir bu adamın.

Ayda yılda bir kere tutarsa plase yapacak diye adamın ayağına bakıyoruz.Bu adamın ilk transfer edildiği dönemi bile hatırlıyorum , Fatih'le kıyaslanıyordu , hatta daha iyi olduğu söyleniyordu :)

Cafer Bulur
07.03.2009, 21:00
Ben de gökhan a cok destek verdim ama artik pes ettim.
Bu adam büyük takim golcüsü degil.
Artik kendisine olan güvenim iyice zayifladi.
Gol kacar da bu kadarda kacar mi be kardesim?

Gökhan BAYRAK
07.03.2009, 21:01
size yemin ediyorum ki bu kaçırdıklarının 10da 1ini mehmet yılmaz kaçırsaydı adamı linç ederlerdi...