PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Onur Akyüz
10.12.2008, 21:16
gökhan yuhalanmadııııı...!!!!

yuhalanmadı..!!!

yuhalanmadııı..!!!!

oooffff oooffffff...!!!!!

Emo91
10.12.2008, 21:53
gökhan her hafta ya gol attiriyorsa yada gol atiyorsa benim göümde cok iyi bir forvetdir!

gökhan atmazsa umut atar, oda atamadi yattara atar, odami atamadi gerekirse glir sylva atar!

elbet golü atan ve olü attiran bulunur. her hafta yildizlasan oyuncularimiz var, yane her hafta maci bize kazandiracak futbolcu oluyor!!

Mollasalihoğlu
10.12.2008, 22:46
şu konuya maçta olanlar bir tam olarak açıklık getirse artık..
ne oldu da gökhan golden sonra ve de kime sus işareti yaptı??

gerçekten meraktan soruyorum..

Ertan 51
11.12.2008, 11:30
Gökhan'ın yuhalandığı falan yok aslında. Birçok oyuncu ve birçok konu hakkında forumdaki marjinal yaklaşımlarla stadyumdakiler arasında ciddi farklılıklar var. Top kaybetme konusunda fazla kredisi yok, o doğru. Ama son maçta herkes çok beğendi Gökhan'ı. Sadece Umut'a asistindeki deparı bile gamsız olmadığının ispatı.

Müsterih olun. Gökhan oynar, desteği de bulur. Bence zaten iyi oyuncu, belki ve belli ki alışması zaman aldı.
Emrah bunları duymak güzel
siz o atmosferin içindesiniz,tabiki daha iyi analiz edersiniz.
ben tv den izledim öyle bir hava oluştuğunu hissettim ve üzüldüğüm için 1-2 seferdir yazıyorum ama genel olarak böyle bir olumsuzluk yok diyorsan yoktur
teşekkür ederim,benim ve takımım adına çok sevindirici senin bu aydınlatman.

macka61
11.12.2008, 14:37
bir patlama bekliyorum bu maçta gökhandan

Anıl Caner
11.12.2008, 17:35
öyle ya da böyle bu olay televizyonda, radyolarda hep gökhan bir kısım taraftar tarafından ıslıklanıyor şeklinde duyuruldu. Biz ıslıklamadık bize ne diyip geçemeyiz. Gökhan'ın gönlü alınmak zorundadır. İnşallah o öncelikle atacağı bir golle herkesin gönlünü alır tabi :)

ceka61
11.12.2008, 19:52
Yakısanı yapacaktır sabredın bu adam bos degıl ama gerıden gelen destek bıraz noksan.ıkıncı yarıda bı gorun bakalım yapacak...

Cem Akyüz
12.12.2008, 00:37
Sanada laf söylüyorlar ya şaşıp kalıyorum

ÖmerFarukYılmaz
12.12.2008, 00:49
Sanada laf söylüyorlar ya şaşıp kalıyorum

Aynen :)

Cem Balcı
12.12.2008, 01:30
sabırla bekliyoruz :)

tümay_61
12.12.2008, 03:59
Umarım kendisinden beklenenin daha fazlasını yapar çünkü şampiyonluğa susamış büyük taraftar var bunun bilincindeyse ne mutlu...

Dursun Kaplan
12.12.2008, 09:22
Gökhan'a özel terapi

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/12/7_236278_gunal2011_414_232.jpg

5 haftadır suskun ama hocası özellikle Kocaeli maçındaki formundan çok memnun. Yanal, yıldızıyla yakından ilgileniyor, Bursa mücadelesinde patlama bekliyor.

Suskun golcü Gökhan Ünal’ın performansını yükseltmek için teknik direktör Ersun Yanal düğmeye bastı. Son 5 maçta rakip fileleri havalandıramayan deneyimli futbolcuyla antrenmanlarda yakından ilgilenen Bordo-Mavililer’in hocasının, geçtiğimiz haftaki Kocaelispor müsakabasından da hatırlatmalar yaptığı belirtildi. Bu maçta oyuncusunun ortaya koyduğu oyundan çok memnun olduğunu dile getiren Yanal’ın, “Geldiğin günden bu yana en iyi maçlarından birini çıkardın. Gol atamamanın üzerinde bir stres yaratmasına izin verme. Sana çok güveniyorum” telkinlerinde bulunduğu öğrenildi. Gökhan Ünal, geride kalan 14 haftada Trabzonspor formasıyla 5 gol attı.

Recep Alkan
12.12.2008, 13:37
beklenilen gökhan bu değildi asla olamazda. kendisine en kısa zamanda çeki düzen vermeli.

Uğurtan
12.12.2008, 16:47
Kocaeli maçındaki Gökhan tam kapasite olmasada iyi bir Gökhandı.. Bu istekliliğini Bursa maçına da yansıtırsa en az 2 golü olacağı inancındayım.. Hadi hayırlısı..

.....
13.12.2008, 02:44
Bu gün Kesinlikle bir gol bekliyorum başka yolu yok Gökhan :)

tslover
13.12.2008, 10:06
iyisin iyi.çakacaksın sende

Hüseyin İlkin
13.12.2008, 10:51
Kocaelispor maçında beğenmiştim ...

Bu maçta o performansını sergiler , bir de gol atarsa tamamdır bu iş :)

Muhammed KOÇ
13.12.2008, 10:57
gol atacağına eminim hemde birden fazla atacak :)

Mira_61
13.12.2008, 11:12
Gökhanı eleştirenlerin artık özel bir kini olduğunu düşünmeye başlayacağım.Geçen maç gayet iyiydi.Yavaş yavaş açılacaktır.Bu maç bir şanssızlığını kırsa.Gerisi gelir diye düşünüyorum.Devre arasıda iyi bir fırsat onun için.Haydi göster kendini.:)

Ümit Tekşan
13.12.2008, 11:17
Gökhan'ın performansı son haftalarda çok iyi , Bence bu gün gol atacak Bursa'ya inşaallah bekliyeroz Gol ve gollerini....

ÜNAL
13.12.2008, 18:09
Daha ne diyeyim sana..

TS-Tiryaki
13.12.2008, 18:16
Evet gökhan simdi 6 haftadir gol atamiyor. Yazik. Cok yazik. Biz daha cooooooook bekleriz gol atmasini. Bravo sana. Ama olsun sen nede olsa padisah cocugusun. :mad:

_SeRKaN_
13.12.2008, 18:35
Futbolunu düzelteceğine gitgide negatif hava veriyor...Sercan oyuna girdi golünü attı...Sen hala gol atacaksın be Gökhan...

Dogan
13.12.2008, 18:51
Kocaelinin toplama defansına karşı beni koy oynarım zaten. Bu maçlarda oynayacan sen...

bingolts
13.12.2008, 19:51
Sercan ofsayftan gol attı Umuttta attı ama nerde

Fatih
13.12.2008, 21:40
Yine asistini yaptı tamam da bu silik futbolla nereye kadar.

Emirhan Makul
13.12.2008, 23:32
Ceyhun Eriş Bizde Oynarken de Onun Başlığına Hep Yazardım Hep Kızarlardı Çok Kızarlardı

Ceyhun'a hep faul yapılırdı hep faulden sonra hakeme aşırı kızardı üstüne yürürdü hiç gerek yokken agrasif haraketler yapardı çalım atmayı çok severdi bencildi düzensiz disiplinsizdi

Ve...Ben derdim ki bu ceyhunu bizim taraftarımız yuhalaya küfrede ede gönderir diye ve aynen dediğim gibi oldu son maçında zor çıktı avni akerden ve kadro dışı kalıp gitti...

Ve şimdi iddaa ediyorum Gökhan Ünal Trabzon İlinden yuhalana yuhalana gönderilecek daha onun sorunlu halini görmediniz kayseride ki piskopat günleri bir gelsinde bakın o zaman siz göreceğiz hep beraber.

Cafer Bulur
13.12.2008, 23:39
Olmadi,olmuyor ama olmayacak demiyorum.
Gökhan su ana kadar oynadigi futbolla bende büyük bir hayal kirikligi yaratti.
Ne zaman kendine gelecek bilmiyorum.Ama bildigim bir sey var ki,o da gökhan in taraftarin gözündeki kredisini gitgide tükettigi gercegidir.

ibilek
13.12.2008, 23:47
gökhan gol atamıyor olabilirsin...ama bu hallerin beni hasta edecek...dinlendirilme vaktin gelmedimi hala..............

Gökhan KAN
13.12.2008, 23:50
gökhanın kapalı savunmalara karsı bisey yapamayacagı iyice ortaya cıktı......

futbalski60
13.12.2008, 23:53
Gökhan Ünal'ın 2.yarıda sazı eline alacağına gönülden inanıyorum.Hazırlık maçlarında takımın en iyisiydi daha sonra özgüven sorunu ortaya çıktı.Gökhan artık 'Ben Gökhan Ünal'ım' demeli.

Varlıbaş61
14.12.2008, 00:44
ya sabır
ya sabırrrrrrr

erol_izm
14.12.2008, 01:24
Gol atamıyormusun yoksa "atmak istemiyormusun" bunu bile düşünür hale geldim. Çokda fena komplo teorisi üretirim ama hayırlısı artık. Töbe diyim.

Dursun Kaplan
14.12.2008, 01:33
Asist yapma be adam gol at gol.

Ligin ilk yarısı bitti hala gerçek Gökhan'ı göremedik.

Erkin Ekşi
14.12.2008, 02:19
bu mac cok kotu oynadi gokhan...oan guvenim sonsuz ama bu mac olmadi hakkaten,gel gorki butun takim kotuydu o yuzden fazla yuklenmiyorum ancak forvet dedigin olmiyacak amclarda olmiyacak goller atmali gokhana verilen para 5milyon euroysa dedikleri gibi paranin hakkini kesinlikle vermiyor su an...inaniyorum ikinci yari duzelecek.

raula bakin 2 gol pasi aliyor 3 gol atiyor bide turkiyedeki forvetlere:(

Arif Timurcioğlu
14.12.2008, 02:47
Asist kralı gökhan araya 2 3 de gol sıkıştırsan fena olmayacak.

hamucera
14.12.2008, 03:00
gökhan ın bu hale gelmesinin en büyük nedenlerinden biriside kayseride yeterince dinlendirilmesi değilmi

Gökhan KAN
14.12.2008, 03:02
gökhan ın bu hale gelmesinin en büyük nedenlerinden biriside kayseride yeterince dinlendirilmesi değilmi
hayır bnce gökhan kapalı savunmalara karsı oynayabilen biri olmadıgı için böle kayseri ye kimse kapanmıyodu atıyodu bize herkes canakkale gecilmezi oynuyo

Muhammet
14.12.2008, 09:25
Top tutamıyor, çok top kaybediyor.

Ve bir de, iki adım önündeki topu izliyor, koşmuyor.

Asistini yaptı ama daha etkili olmasını bekliyoruz.

genç61
14.12.2008, 09:53
gecen hafta iyidin bu hafta cok kotuydun boyle olmaz bize top tutabilen adam lazım bu iki forvetle olmaz bunu gene anladık inşallah transfer yapılır

arifberkay
14.12.2008, 10:27
bu tavırlarla senden hıcbırsey olmaz

Mesut
14.12.2008, 10:29
gol atamadıgı her hafta özgüvenini yitiren futbolcu gol atamadıgı her hafta huzursuzlanan bir futbolcu bir gol atması yeterli kendine gelmesi için gol atdıkca formu yükselen futbolcu gol.eskişehir macında gol atmanı cani gönülden istiyorum

Murat'
14.12.2008, 10:42
Bir forvet oyuncusu neden kaleyi gördüğü zaman topa vurmaz gerçekten anlamıyorum..

Muhammet
14.12.2008, 10:45
Bir forvet oyuncusu neden kaleyi gördüğü zaman topa vurmaz gerçekten anlamıyorum..

Ben Gökhan'a kızıyordum ilk haftalarda, her aldığı topu kaleye yolluyor diye.

Şimdi yine kızıyorum, çok güzel elverişli pozisyonlarda şut çekmiyor iyi şutlar çıkarabildiği halde.

Hüseyin İlkin
14.12.2008, 10:52
Kocaeli maçında beğenmiştim , umutlanmıştım ...

Ama dün yine çileden çıkardı oynadığı oyunla . Yok , asist yaptı yine güzelde başka hiç bir alanda yok . Az oynasa , mücadele etse kapılar açılacak zaten . Yaptığı asistler , attığı goller artacak ama yok ... İstikrara kavuşmaktan kaçıyor . Bir iki oynuyor , sonra yatıyor . Bizi de üzüyor ...

Travelair
14.12.2008, 11:13
Çok gamsız ve kibirli görüyorum Gökhan seni. Güçsüzsen güçlen. Halter çalış ne yapacaksan yap. Bu taraftar yine sana sahip çıkar. Ama şu huy edindiğin şeylerden kurtul. Bizi beğenemediysen de buraya geldiğin parayı ver git nereye istersen

Erkut Ay
14.12.2008, 11:33
ilerleme kaydedeceğe benzemiyor bursa maçında şutu bile yok..

Armağan Dere
14.12.2008, 11:37
aklım almıyor şu adam nasıl gol kralı oldu ya zamanında...

Özkan Erdem
14.12.2008, 11:46
Bazı oyuncuyu formsuz döneminde oynatarak kazanırsın, bazısını da daha fazla morali bozulmadan yedeğe çekersin ve kendini toparlamasını beklersin. Gökhan her maç öncekinden biraz daha kötü oynuyor ne yazık ki. Asist yapmış tamamdır ama ona verilenleri atsa bugün hala liderdik.

lazkızı6161
14.12.2008, 12:31
çok büyük hayal kırıklığı bence adam sanki werdiği kilolarla beraber yeteneğinide kaybetti yazık...

ApoCaN28
14.12.2008, 12:54
100 tane asist yap umrumda deil girdiğin pozisyonları gol yap yeter en azından bir 2 tanesini...

Samet Yildirim
14.12.2008, 14:38
cok vasat oynadi..ara dönem iyi gelecekdir

OLCAY ÇAKIR
14.12.2008, 18:41
İki seçenek var önümüzde.
1-Yuhalayıp kaybedeceğiz.
2-Alkışlayıp destek olacağız,kazanacağız.

Elbette iyi oyuncu.Elbette farklı özellikleri var.
Gol bekliyoruz.
Atmaya çok yakın,attırmayada.

Bu maç beğenmedik diyelim.
Kazanmak için elimizden geleni yapalım.

Bence çok iyi bir oyuncu.

İlk yıl sendromu diyelim.

Uğur Ö.
14.12.2008, 22:19
transferdeki tek hatamız bence forvet için acele ettik bunun yerine çok daha iyi yabancı biri bulunabilirdi 6 milyon € ya

mizah
15.12.2008, 10:20
her gol krali iyi degildir kardesim.zafer biryolda gol kraliydi bir zamanlar veya bursasporlu okan keza yine gs nin bir zamanlar getirdigi jardel ama hepsininde yetenegi kisitliydi ve hic biride milli forma altinda oynatilmadi bir iki mac haric.jardel 2 kez avrupa gol krali oldu yine almadi adamlar.zaferle okanda denenmek icin zannedersem 1-2 kez milli oldu hepsi bu.iste gökhan ünalda böyle bir oyuncu.gol krali olmus vasat bir oyuncu.görün bunu artik.okan,zafer,jardel nasil top tutup adam gecemediyseler gökhanda gecemez.kumaslari,oyun tarzlari,stilleri,becerileri bu.benim icin fiyasko bir transfer.dahada rezilce oynayip piyasasini yari yariya düsürmeden devre arasi satilmasi en iyi cözüm olacaktir.

DarthVader
15.12.2008, 10:51
her gol krali iyi degildir kardesim.zafer biryolda gol kraliydi bir zamanlar veya bursasporlu okan keza yine gs nin bir zamanlar getirdigi jardel ama hepsininde yetenegi kisitliydi ve hic biride milli forma altinda oynatilmadi bir iki mac haric.jardel 2 kez avrupa gol krali oldu yine almadi adamlar.zaferle okanda denenmek icin zannedersem 1-2 kez milli oldu hepsi bu.iste gökhan ünalda böyle bir oyuncu.gol krali olmus vasat bir oyuncu.görün bunu artik.okan,zafer,jardel nasil top tutup adam gecemediyseler gökhanda gecemez.kumaslari,oyun tarzlari,stilleri,becerileri bu.benim icin fiyasko bir transfer.dahada rezilce oynayip piyasasini yari yariya düsürmeden devre arasi satilmasi en iyi cözüm olacaktir.

Jardel mi vasatdı??? Adamın kafayla ve ayakla atmadığı gol kalmamıştı Türkiye Liginde. Gökhan olayına gelince bu adam Trabzonspora torpille getirilmişdir. Kendisi gs ile anlaşmış daha sonra sayın bakanımız Faruk Özak' ın katkıları sonucu Trabzonspora getirilmişdir. Sizmisiniz beni TS ye alan ben gs le anlaşmışken, alın size futbol o zaman. Ayrıca alışma süresi fln boş laflar. Benim bildiğim gökhan ceza sahası dışındanda goller atardı. Şut çekmek içinde alışması mı lazım?

mizah
15.12.2008, 11:04
Jardel mi vasatdı??? Adamın kafayla ve ayakla atmadığı gol kalmamıştı Türkiye Liginde. Gökhan olayına gelince bu adam Trabzonspora torpille getirilmişdir. Kendisi gs ile anlaşmış daha sonra sayın bakanımız Faruk Özak' ın katkıları sonucu Trabzonspora getirilmişdir. Sizmisiniz beni TS ye alan ben gs le anlaşmışken, alın size futbol o zaman. Ayrıca alışma süresi fln boş laflar. Benim bildiğim gökhan ceza sahası dışındanda goller atardı. Şut çekmek içinde alışması mı lazım?

ne yazmak istedigimi acikladigim halde anlamamissin.her gol krali iyi degildir diye basladim oysa cümleme.evet golleri okanda atardi zaferde ve yine keza jardelde.ama jardel adam gecemezdi,top saklayamazdi,pres yapamazdi,mücadele vermezdi.isabetli sutlari ve kafa toplari vardi.bu yüzdende golleri saydirirdi ardi ardina ama yinede milli takima alinmadi yillardir portoda ve türkiyede gol krali oldugu halde.nedenide artik günümüzde mücadele vermeyen,top tutamayan,teknik olmayan,adam gecemeyen forvetler tercih edilmiyor.tanju colak gibi,jardel gibi adamlar eski tip futbolda kaldi.simdi atletik,mücadeleci,adam gecen,top tutan forvetler revacta.bilmem anlatabildimmi? iste bu yüzden vasatti jardel ve diger saydiklarim.gökhan ünalda onlardan farksiz.kim alacaksa alsin.gs mi aliyor buyursun versinler.bu adamdan birsey olmaz.90 dakika sonunda terlemeyen adamin yeri yok takimda.terini son damlasina kadar akitanlarin sucu ne peki?

DarthVader
15.12.2008, 12:54
anlamadım değil. Umut pres yapıyorda ne oluyor? Takım pres yapıyorda ne oluyor? Bi takım gol atmadan nasıl maç kazanacak. Gökhanın görevi pres yapmak değil, gol atmak. O presi Umut yapıyor zaten.

Gökhan ceza sahası çizgisinde önü boşken şut çekmeyip pas verdi, önünde adam varken ortasahadan şut çekti ve farklı şekilde auta gitti. Kim bunu açıklayabilir??? Bunun presle felan alakası yok. Benim korkum gökhan değil bu form düşüklüğüne rağmen Isaac i oynatmıyolar onuda soğutacaklar.

Kazım Uzunboy
15.12.2008, 13:00
transferdeki tek hatamız bence forvet için acele ettik bunun yerine çok daha iyi yabancı biri bulunabilirdi 6 milyon € ya
Gökhan Ünal 6 milyon € ya alınmadı ki.Bu yanlış bir bilgidir,bilginize.

ApoCaN28
15.12.2008, 13:50
edittt....yanlış bilgi...

Uzunoğlu
15.12.2008, 16:21
Gökhan beyniyle Umut içgüdüleriyle oynuyor demiştim bir zamanlar.

Eklemeyi unutmuşum.Sığırlardada beyin var.

Bu nasıl bir mesaj

Kimse görmemiş mi ?

Gökhan bence Karadenizsporu hak ediyor ama bu ona hakaret etme hakkını vermez bize ayıp oluyor cidden...

TS-Tiryaki
15.12.2008, 16:36
Gökhan Ünal 6 milyon € ya alınmadı ki.Bu yanlış bir bilgidir,bilginize.

Evet, yanlis bilgi. Dogrusu 6.250.000 €.

Kaynak: Sadri Baskan.:)

Hüseyin İlkin
15.12.2008, 18:22
Evet, yanlis bilgi. Dogrusu 6.250.000 €.

Kaynak: Sadri Baskan.:)

Evet yaptığı açıklamayı bende dinledim LigTv'de .

Kayserispor 'a paranın hepsinin henüz verilmediğini ve Mayıs ' a kadar verilecek tarzı birşey söyledi . Net olarakta , 6.250 'yi söyledi ...

boztepeliyasin
16.12.2008, 00:06
gökhan 6 haftadır sadece asist yapıyor. artık gol de atmasını bekliyoruz. kendisine belki istediği toplar gelmiyor ama birazda becerisini konuşturmalı.

poetricus
16.12.2008, 00:53
İki seçenek var önümüzde.
1-Yuhalayıp kaybedeceğiz.
2-Alkışlayıp destek olacağız,kazanacağız.
Elbette iyi oyuncu.Elbette farklı özellikleri var.
Gol bekliyoruz.
Atmaya çok yakın,attırmayada.
Bu maç beğenmedik diyelim.
Kazanmak için elimizden geleni yapalım.
Bence çok iyi bir oyuncu.
İlk yıl sendromu diyelim.

Abi söylediklerine harfiyyen katılıyorum.
Ve ekliyorum:
İnşallah "İkinci Yıl Sendromu", "Üçünmcü Yıl Sendromu" da yaşamaz.

Gökhan KAN
16.12.2008, 00:56
gökhan iyidir arkasına bi adam gelsin bak neler yapacak o...

Cem Akyüz
16.12.2008, 01:06
Gökhan'ı eleştirenler 2.yarıdaki futbolunu gördükten sonra üzülecekler

Misina
16.12.2008, 01:25
Şu takımda Tekke nin olması Gökhanı Gökhan kral yapar

poetricus
16.12.2008, 03:07
Gökhan'ı eleştirenler 2.yarıdaki futbolunu gördükten sonra üzülecekler.
Onlar da Trabzonspor taraftarı değil mi?
Niye üzülsünler ki?

Cem Akyüz
16.12.2008, 03:28
Onlar da Trabzonspor taraftarı değil mi?
Niye üzülsünler ki?

hocam o anlamda demedim topçu değil golcü değil nasıl gol kralı oldu gibi laflar söyledikleri için üzülecekler dedim.Yanlış anlaşıldıysam affola.

Halil Atalay
16.12.2008, 10:37
çanlan biraz kımılda hadi çanlan bira diye bir şarkı vardı hatırlayan varsa bunu birisi gökhan dinletsin

Ümit Tekşan
16.12.2008, 10:52
Gökhan ÜNAL , eğer sen gol ve goller atabilsen , biizm takım her maçı farklı kazanır. Birazdaha gayret etsen her maçımızda 3 golden aşağa olmaz.

Bursa maçında güzelde oynadın asistte yaptın ama , bu forma altında bunlar az canını dişini takacaksın gerekirse , ölümüne oynatayacaksın. Biz seni beğeniyor ve sana inanıyoruz. İnşaallah Eskişehir spor ile patlamaya başlarsın.

ApoCaN28
16.12.2008, 11:11
Sana güvenimizi boşa çıkartma...At artık şu gollerini...

Muhammet
17.12.2008, 05:55
Daha önce de söyledim.

Gökhan'ın tarzına uygun futbol oynamıyor takım. O da çok zorlanıyor. Bizim takıma gelene kadar ayağındaki topu sağa sola servis yapmayı adet edinmemiş, direk kaleyi düşünen bir yapısı vardı.

Burda farklı oynamak zorunda kalıyor, olmuyor. Neyse idare edeceğiz, destek olacağız.

Mahmut Baran
17.12.2008, 08:36
ne yazmak istedigimi acikladigim halde anlamamissin.her gol krali iyi degildir diye basladim oysa cümleme.evet golleri okanda atardi zaferde ve yine keza jardelde.ama jardel adam gecemezdi,top saklayamazdi,pres yapamazdi,mücadele vermezdi.isabetli sutlari ve kafa toplari vardi.bu yüzdende golleri saydirirdi ardi ardina ama yinede milli takima alinmadi yillardir portoda ve türkiyede gol krali oldugu halde.nedenide artik günümüzde mücadele vermeyen,top tutamayan,teknik olmayan,adam gecemeyen forvetler tercih edilmiyor.tanju colak gibi,jardel gibi adamlar eski tip futbolda kaldi.simdi atletik,mücadeleci,adam gecen,top tutan forvetler revacta.bilmem anlatabildimmi? iste bu yüzden vasatti jardel ve diger saydiklarim.gökhan ünalda onlardan farksiz.kim alacaksa alsin.gs mi aliyor buyursun versinler.bu adamdan birsey olmaz.90 dakika sonunda terlemeyen adamin yeri yok takimda.terini son damlasina kadar akitanlarin sucu ne peki?

iyi futbolcu olmak için çalıp atmak adam geçmekmi lazım ? şuan takımda yattara dahil terlemeyen futbolcu yok . yahu ben başka bir adamımı izliyorum.

Tolpaş61
17.12.2008, 09:18
hadi artık be kardeşim.işte ligde dengelendi,göster kendini.inan forvetsiz oynadığımıza inanır olduk sayende.

Yavuz Hasan
17.12.2008, 19:28
bi başlasın hem oynayacak hem oynatacak biraz sabır

Gökhan KAN
17.12.2008, 19:33
gökhan asiisti bırak gol at birazda...........

Emirhan Makul
17.12.2008, 19:53
Şu takımda Tekke nin olması Gökhanı Gökhan kral yapar

Anlaşamaya bilirler !

Benim Bildiğim Tekke Tek Forvet Oynar.

Berk
17.12.2008, 19:55
Kır artık şeytanın bacağını Gökhan..

6Şafak Aydın1
18.12.2008, 01:25
Şu takımda Tekke nin olması Gökhanı kral yapar

Tekke`yi kafalardan silin artik!

Uzunoğlu
18.12.2008, 12:56
Fatih Tekke paranoya oldu artık bizim taraftarda :)

Ah ulan ah Hami Mandıralı yı transfer etmemiz lazım

Çakar her maç bir frikik bağlar maçları :)

hamucera
18.12.2008, 13:13
gökhan asiisti bırak gol at birazda...........

siz yazmamış olabilirsiniz ama umut başlığına girin orada da artık asist yapmaya başla yazılıyor.

irfan61
18.12.2008, 13:29
Gökhan golll golll golll :)

Muhammet
18.12.2008, 13:54
Hamsi ye Gökhan!

Titre ve aslına dön Gökhan! :D

ÖmerFarukYılmaz
18.12.2008, 18:32
Managerlik oyunu zaten bu izlediklerimiz:)

Oyuncu gücü neyse onu oynayacak her zaman....

Cafer Bulur
18.12.2008, 23:52
Eskisehir macinda gökhan dan gol veya goller bekliyorum.
Nadarevic ve vucko gibi 2 önemli oyunculari yok es es in.Yani gökhan in gol atmasi icin en uygun maclardan biri.
Sezonu golle kapatip elestirilere biraz cevap vermesi lazim gökhan in.Sadece asist yapmakla olmuyor .

Ömer SEVİNÇ
18.12.2008, 23:55
2 golü var Eskişehir'e inşallah;)

sercann53
19.12.2008, 00:05
Gökhan Atacak, Trabzon Alacak..! Lider Kapatacagiz..!

TÜM ENGELLERE RAGMEN...!

Ahmet Aksoy
19.12.2008, 00:07
siz yazmamış olabilirsiniz ama umut başlığına girin orada da artık asist yapmaya başla yazılıyor.
Ne istediğimizi bilmiyoruz o zaman.:)

kamyonetçi
19.12.2008, 00:28
Çok yakında eski günlerine döneceğini düşünüyorum.

Dursun Kaplan
19.12.2008, 09:55
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/729-9Y7B9D6T.jpg

UğuR
19.12.2008, 10:23
Eskişehir maçında patlama bekliyorum.
At artık Gökhan ....

ilhan
19.12.2008, 10:47
Rüyamda hattrick yaptı :) Gökhan'ın patladığı an gelene gidene 3-5 atarız zaten. :) Rüyalar tersine çıkmamalı :) 3 tane gol isterim. :D

Cemalettin Taşkın
19.12.2008, 15:55
yılın bomba transferiydi ama ilyarı itibariyle elimizde patladı.

15 maçta 5 gol çok az oldu.

tamam umuta gol attırıyor ama umut zaten her sene 15 gol atıyor bir şekilde.

irfan61
19.12.2008, 16:06
Rüyamda hattrick yaptı :) Gökhan'ın patladığı an gelene gidene 3-5 atarız zaten. :) Rüyalar tersine çıkmamalı :) 3 tane gol isterim. :DKalbi temiz olanların rüyası doğru çıkarmış.:)

Gökhan KAN
19.12.2008, 16:10
gökhan bu hafta 2 golden asagı atmaz ahada buraya yazıyorum....

Emo91
19.12.2008, 18:29
gökhan artik 2. yarida ne yapicaklarini bu devrenin son macinda göster!!

en az 2 gol atarsin insallah!

Muhammet
19.12.2008, 20:29
Bir gol atmalı artık.

Baya hasret kaldı.

Hüseyin İlkin
20.12.2008, 07:21
Kalbi temiz olanların rüyası doğru çıkarmış.:)

Üç gol atamazsa , İlhan 'ın derinliklerine inmemiz lazım o zaman :cool: :) :p

ilhan
20.12.2008, 10:29
Kalbi temiz olanların rüyası doğru çıkarmış.:)

Hapı yuttuk o zaman :)

Üç gol atamazsa , İlhan 'ın derinliklerine inmemiz lazım o zaman :cool: :) :p

Psikiyatrlar inemedi derinliğime sen mi ineceksin:)

Maçlardan önce sevmediğim bir şeydir aslında başlıklara girip "Bugün gol atacaksın içime doğdu" demek. Ama Gökhan sanki sükse yapacak bu maçta :)

Mesut
20.12.2008, 10:33
haydi gökhan haydi gökhan haydi tam zamanı tam zamanı şimdi :)

Ali Tunahan Güllü
20.12.2008, 10:44
bu haftada gol atamazsın umudu kesicem haydi gökhan at bu hafta............

halil ibo
20.12.2008, 11:27
bu haftada gol atamazsın umudu kesicem haydi gökhan at bu hafta............

Bence Umut'u kesme.Çünkü Gökhan'ın asistleriyle Umut gol kralı bile yapabilir. :)

Mustafa Yılmaz
20.12.2008, 11:32
Sana güveniyoruz koçum ..

Ali Tunahan Güllü
20.12.2008, 13:37
Bence Umut'u kesme.Çünkü Gökhan'ın asistleriyle Umut gol kralı bile yapabilir. :)

ya abi doğru söylüyorsunda biz gökhanı asist yapsın diye almadık ki:D kral diye aldık ama daha kralın yardımcısını bile göremedik:D

Kadir
20.12.2008, 14:09
Bugün golü var .

AKSOY_61
20.12.2008, 15:17
3..4 haftaya kadar ben de çok eleştiriyordum ama son haftalarda bakıyorumki neredeyse her golde katkısı var.ve giderek açılıyor gibi daha çok alışıyor takıma.

Muhammet
20.12.2008, 16:21
Gol atamazsa asist yapsın yine.

İdare ediyoruz biz öyle. :D

Cem Balcı
20.12.2008, 16:28
Gol atamazsa asist yapsın yine.

İdare ediyoruz biz öyle. :D

doğru söze ne denir :)

Burak_52
20.12.2008, 16:29
inşallah es ese gol atacak gökhan ünal

Berk
20.12.2008, 17:45
Gökhan seriye başlayacak bu akşam..;)

yaranozlu
20.12.2008, 18:37
son eses maçında şotayı gol kralı çıkarmıştık, bundan da sen çıkabilirsin. hadi koçum kes cezayı!..

Berk
20.12.2008, 19:37
Gökhan seriye başlayacak bu akşam..;)

Ne dedim?:)

Erkin Ekşi
20.12.2008, 20:00
helal sana aslanım benim.
bi tane daha at varsa baska konusacak onlarida sustur.

Uluç
20.12.2008, 20:37
Seni kafadan satılacak listesine koyanları utandır hep böyle.. :)

mizah
20.12.2008, 20:46
güzel bir mac cikardi helal olsun sana.seni böyle golcülügünle tanimistik.bir gol daha atabilirdin orada yattaraya degil kaleye atmaliydin yinede görevini yaptin 2 gol atarak.umarim bu gollerin devam eder ve seni en cok elestirenlerden biri olarak bende utanir özürümü dilerim..

Muhammet
20.12.2008, 20:56
Tebrikler.

:alkış:

vurgun_kiz_61
20.12.2008, 20:56
Bugun iki gol attin cok sasirdim dogrusu tesekkurler sayende kazandik ama bu senin hakinda dusunduklerimi degistirmez...

AKSOY_61
20.12.2008, 20:58
çıkışa geçti demiştik ama..

Berk
20.12.2008, 20:59
Bugün gerçekten çok iyiydin Gökhan.Kalede İvesa değilde başka kaleci olsaydı hat-trick bile yapabilirdin..:alkış:

Ama bir pozisyonda Yattara'ya attığın pas çok amatörceydi..:p

Özge
20.12.2008, 20:59
İşte Gökhan bu.Çok iyi goller attın.Morali yerine geldi.Kolbastıyı da öğrenmiş:DGolleri her atışta aklıma İlhan geldi:)Çok yaklaştı hattrick yapıyordu ama olmadı.İlhan'ı ve Gökhan'ı tebrik ediyorum:)

Nihal Ayvaz
20.12.2008, 21:01
Son haftalarda affettirdin kendini Helal sanaa

Erkin Ekşi
20.12.2008, 21:01
iki gol atti 2 topu direkten dondu iki tane daha atabilirdi.

artik bidaki maca:)

ilhan
20.12.2008, 21:04
Ey gidi Gökhan :) Ne pas atarsın Yattara'ya :D Atsana golünü.

Sezon başından beri izlemek istediğim Gökhan son 2-3 haftadır izliyorum. İşte benim istediğim Gökhan bu. Maçın yıldızı..

Muhammet
20.12.2008, 21:07
Kendi gibi oynadı.

Ceza sahası civarında yakaladığı topları direk kaleye yolladı.

Biri gol oldu, biri direkten döndü.

Yattara'ya pas olarak yolladığı pozisyona gelirsek, aslında Yattara'nın pozisyonu pek uygun değildi. Kaleye vurmalıydı ama, kaçırması halinde gelecek tepkiden mi çekindi bilmem, hiç oralı olmadı, sonunda gol gitti.

Ömer SEVİNÇ
20.12.2008, 21:08
2 golü var Eskişehir'e inşallah;)

Beni haksız çıkarmadığın için teşekkürler Gökhan:)

Cem Balcı
20.12.2008, 21:09
helal olsun gökhan ne diyelim :)

Gürkan
20.12.2008, 21:10
iki süper gol. bu gökhan istiyoruz.

Gökhan KAN
20.12.2008, 21:11
benim güvenimi bosa cıkarmadı bayada iddaalı konusmusum..

Cem Akyüz
20.12.2008, 21:14
Aslanım benim her zaman savundum seni sonunda yaptın patlamanı 2 gol attın armayıda öptün.Ligin 2.yarısında umutla birlikte çok can yakacaklar...

ÜNAL
20.12.2008, 21:18
Helal olsun Gökhan..taraftarına affettirdin kendini..:)

Umut'a rağmen çok güzel oynadı.

Ahmet Kuru
20.12.2008, 21:21
Bu 2 golden sonra eski Gökhan ı tekrar göreceğiz inşallah...
Gollerin ikiside güzeldi...

Remzi
20.12.2008, 21:29
Tebrikler Gökhan.. Dönüşün muhteşem oldu.. Bir pozisyonda Yattaraya orta yapmak yerine kaleye vurmayı deneseydin daha iyi olurdu. Sanırım gelecek tepkilerden çekindin:)

Salih Sezer
20.12.2008, 21:30
allahıma şükürler olsun.İnşallah bu şekilde devam eder.

AYYILDIZ
20.12.2008, 21:31
Helal olsun Gökhan sana mükemmel oynadın lütfen Umut'a da şut çalıştır.

Misina
20.12.2008, 21:34
Umarım bu 2 gol gökhanı kendine getirmiştir.Çok şey bekliyorz Gökhandan Nazar değmesin.

Gökhan KAN
20.12.2008, 21:34
kral geri döndü........

Özge
20.12.2008, 21:38
"Şanssızlığımı kırdım"

Trabzonspor ligin 16. haftasında Eskişehirspor'u 2-1 mağlup etmeyi başardı. Maçın ardından konuşan Trabzonspor'un forveti Gökhan Ünal, Eskişehirspor karşısında şanssızlığını kırdığını dile getirdi.
Gökhan Ünal, "6 hafta boyunca çok eleştirildim. Hakettiğim eleştiriler oldu ama haketmediklerim de oldu. Beni yıpratacak açıklamalarda bulundular. Buraya zorla geldiğimi düşünenler oldu. Beni kimse buraya zorla getiremez. Hakkımda söylenenlere katılmıyorum. Uyum sürecini atlatmaya çalışıyorum. Son 6 haftada 6 asist yaptım; ama kimse bundan bahsetmiyor. Üzerimdeki şanssızlığı attığımı düşünüyorum. Bugün de hat-trick yapabilirdim ama olmadı. Ligin ikinci yarısında çok daha iyi olacağım" şeklinde konuştu.

Maç sonunda iyi konuştu.Ayrıca gollerden sonra formayı öpmesi ve kameralara sus işareti yapması güzeldi.:)

Oğuz B.
20.12.2008, 21:39
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/749-6C3N6X6Z.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/749-1C2J8N5V.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/749-4O1A3J4M.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/749-0J8M0O4T.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/749-4K5Q1U8C.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/749-8V2E1L8K.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/749-7E5H8J2O.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/749-5Y6F2J9Q.jpg

Mustafa AYDIN
20.12.2008, 21:58
Hoşgeldin Gökhan.Seriyi bozmak yok fener maçında aynı performansı bekliyoruz.

mehmetdoğan
20.12.2008, 22:01
şükürler olsun bir tane adamakıllı forvetimiz vardı geç de olsa geri döndü

Hüseyin İlkin
20.12.2008, 22:30
Helal olsun Gökhan 'a ... Bu sayfalarda zamanında eleştirdik onu , belki Anti Gökhan'cı olarakta gözüktük ama biz Gökhan Ünal 'ın hep iyi olmasını istedik . Çünkü yeteneklerini , yapabileceklerini biliyoruz ;) Bugün golleri geçiyorum , gol pozisyonlarını geçiyorum öyle kafa topu indirişi var ki helal olsun cidden . İlk yarı özellikle 4-5 tane müthiş hava topu indirdi ve hepside bizim oyunculara başarılı bir şekilde ulaştı . Şimdi pozisyonlara gelirsek , gollerdeki vuruşları klas . Hele ikinci golde kendini yere atmaması ki çoğu futbolcu orada kontrolü kaybedince atlayabilir taktire şayandı . Direkten dönen topu , Yattara'ya çıkardığı pozisyon ve iki gol ...

Ayakta alkışladım seni statta . Bir de buradan alkış yolluyorum :alkış:

Devre arası dönüşü Fenerbahçe'yi de bir görde ağlamasınlar sonra bize niye gol atmadı diye :D

Arif Timurcioğlu
20.12.2008, 22:47
HEp böyle olnaman dileğiyle helal olsun golcü.

pReN@_61
20.12.2008, 23:14
Bugün hat-trick yapamamasına üzüldüm açıkçası :)

TS-Tiryaki
20.12.2008, 23:20

Yemin ediyorum su mesaja alitin yapip söyle bir cevap vericektim.

"Hahaha:D:D Gökhanmi iki gol atacak?? O bir tane atsinda ikincisi kala bilir"

Ama sonra düsündüm. Adam haftalardir gol atamiyor, rakib eskisehir. Ulan dedim simdi kesin atar ve cevap vermedim. Iyikide vermemisim.:D:D

Seni tebrik ediyorum. Gökhanida tabiki. Insallah gollerini siralamaya devam eder.

h@msi61
20.12.2008, 23:33
Gokhan'i bugun cok begendim, Kayseride oynadigi gibi oynadi, toplara vurdu. Golleri gercekten cok iyiydi, direkten donen topundaki alip donmesi ve topa vurusu da harikaydi. Kendine geldigini umit ediyorum, hep boyle insallah...

Atakan
20.12.2008, 23:34
Bence çok süper oynadı.Yattara'ya atmasaydı hat-rick yapıyordu.Süperdin Gökhan.;)

Gökhan KAN
20.12.2008, 23:37
Saolasın adaşım...her hafta biri sahneye cıksa yeter...

Koray
20.12.2008, 23:38
İşte Gökhan bu...
Ona zaten hep güvenmiştim beklentilere karşılık vereceğini biliyordum,çünkü o ''yıldız '' bi futbolcu...
Son haftalarda müthiş bi çıkış içinde gol atmamış olmasına rağmen,şansızlığını bu maç kırdı...
Hep böyle olursun inşallah...

erik
20.12.2008, 23:48
7 gol 6 asist ilk devre istatistiği.Daha iyisi ikinci devreye.Ve hiç penaltısı yok.Yıldız mehmet diyenlere hatırlatılır.

İskender66
21.12.2008, 00:14
Efsane gol kralı Gökhan Ünal tekrar döndü. Helal olsun Gökhan. Hep böyle oyna. Tebrikler :alkış:

_SeRKaN_
21.12.2008, 00:28
Kendini bulmaya başladı...İnşallah devamıda gelir...Tebrikler...

Gökhan KAN
21.12.2008, 00:30
durmak yok yola devam.......

erol_izm
21.12.2008, 00:31
Hele şükür!! golcümüz varmış.

poetricus
21.12.2008, 00:33
Tebrikler Gökhan.

Hüseyin İlkin
21.12.2008, 00:36
Bir 10 numara gelirse , misal Tabata . Gökhan 'ın performansı ikiye katlanır . Belkide üçe ...

Maçtan sonraki moralinin yerine gelmesi çok sevindirdi beni özellikle :) Bazen seni mutsuz görünce endişeleniyordum . Neyse ki ilk devreyi iyi oyunla kapattın . Devamı ikinci devreye ;)

irfan61
21.12.2008, 00:38
İkinci yarı kaldığın yerden devam Gökhanım.

seyduna_efil
21.12.2008, 00:40
gökhan ünal önceki haftalarda şansszılğından dolayı gol atamıyordu.vurduğu toplar ya direkten dönüyor yada kaleciler cıkarılmayacak topları çıkarıyorlardı.ama bu hafta şanssızlıgını kırdı..gökhan ünal'ın en güzel yanı egoist biri değil.örneğin son dakikalara doğru kaleci ile karşı karşıya kaldığında kendi atmak yerıne yattarata attırmaya çalıştı ama olmadı.kendi vursa garanti gol olurdu..

ferhaTS87
21.12.2008, 00:44
bugun cok etkılıydı..7 gol 8 asıstle 16 haftalık perıyodu bıtrdı ve bunu hıcte hazır olmadn yaptı..devre arası kampından sonra gercek gokhan ortaya cıkar..bız gercek ts taraftrı olarak hep yanındayz

TSKara61
21.12.2008, 00:45
Kac haftadir elestiriliyor ama aslinda takimi ipten alan isim ta kendisi. Yaptigi kritik asistler goz ardi edilebilecek gibi degil. Bugun de cabasinin karsiligini attigi 2 gollen gordu.

Terzioğlu
21.12.2008, 01:03
Formda olmayan bir Gökhan 7 gol atip 7 asist yapiyorsa formda olan bir Gökhan ne yapar? :)

Adil ÖZGÜR
21.12.2008, 01:04
70. dakikaya kadar aklımda bir gitti, bir geldi.

70. dakikadan sonra aklımı çeldi.

Her zaman 70.dakikadan sonraki oyununu oyna .

karim@benzema10
21.12.2008, 01:07
gökhan ünal'ı oyunun diğer alanlarına verdiği katkılardan dolayı alkışlamamız gerekir.eskişehirspor maçında attığı 2 gol ile şanssızlığını kırarak bize galibiyeti getirdi.ilk yarıda attığı 7 gol ve 6 asist ile bana göre ts'un en değerli futbolcusu olmuştur.

Murat'
21.12.2008, 01:11
Bugünki hırsını çok beğendim...İlk golü yunanistana attığı golün kopyası idi bence...İkinci yarıda çok daha iyi bir Gökhan İzleriz umarım...

Serdær
21.12.2008, 01:14
Tebrikler Gökhan.

Gol kralı olmasını istiyorsak penaltıları Gökhan'a attırmamız lazım.. ;)

cyberentalpi
21.12.2008, 01:38
gökhan ünal'ı oyunun diğer alanlarına verdiği katkılardan dolayı alkışlamamız gerekir.eskişehirspor maçında attığı 2 gol ile şanssızlığını kırarak bize galibiyeti getirdi.ilk yarıda attığı 7 gol ve 6 asist ile bana göre ts'un en değerli futbolcusu olmuştur.

En degerli oyuncu dersek
Song ve Egemen e buyuk haksizlik etmis oluruz

Anıl Caner
21.12.2008, 01:43
Şutları harikaydı.Goldeki çabası fevkaladeydi.İlk yarıda gol yaptığı vuruş dışında sahada yoktu.İkinci yarı oynayan Gökhan, hatta 70'ten sonraki Gökhan bu takıma fayda sağlayabilir.Tebrikler Gökhan.

OnOuR
21.12.2008, 02:09
Müthiş bitirici vuruslarından enstantaneler sundu bize bu aksam ;)

Adem Erdoğan
21.12.2008, 02:32
2 tane klasik Gökhan Ünal golü.

Tebrikler.Hep böyle devam eder inşallah.

Orhan_Gazi
21.12.2008, 03:04
her topcu onun ilk attigi goldeki vurdugu sutu yapamaz inanilmaz düzgün vurdu resmen kalitesini konusturdu
kiymetini bilelim gökhanimizin bidahakine hatrick yapacak kadiköyde:)

bravo kralim benim bravo:)

Onur Akyüz
21.12.2008, 10:54
eh be Gökhan'ım sana laf söyleyenlere çok güzel ama biraz geç cvp verdin..

yinede teşekkürler,hep arkanda olduk(m) olacağız(m)..

7 gol 7 asist..

1i gol olan toplam 3 penaltıyı o atmış olsaydı yada direkte patlayan şutlarının yarısı girseydi..

sanırım ortaya değişik bir istatistik çıkacaktı..

13 gol 7 asist gibi:)

kısmet..

aynen devam kral..

Ali Yerlikaya
21.12.2008, 11:33
Bonservisine verdigimi rakami duyunca cok sinir olmusdum ve ilk haftalardaki vurdum duymaz futbolu beni cileden cikarmiyordu degil yani.
Ama son haftalardaki assistleri ve dünkü golleri beni acikca fikrimden vazgecirdi helal hos olsun senin icin verilen paralar, ins bu son macdaki performansini daha artirarak 2 devre müthis bi cikis yakalarsin. Sende kalite belli sirf isde takimdaki sansizlik sanasa yansimiz maalesef. Devre arasi ins. partnerinle cok daha uyumlu bi calisma gecirirsin.

Gökhan KAN
21.12.2008, 11:36
15 gol atar bu sezon......

Mustafa Yılmaz
21.12.2008, 11:37
Sana güveniyoruz koçum ..
Bu maç güvenimizi boşa çıkarmadın ,teşekkürler.

Mustafa Hazıroğlu
21.12.2008, 11:50
PenaLtıLarı Gökhan'ın kullanması gerekir.Son vuruşLarı çok iyi ayağı düz.Kayseri'de de o kullanıyodu yanlış hatırlamıyorsam.

Ali Tunahan Güllü
21.12.2008, 11:58
bu maçta çok iyiydi...inşallah hep böyle olursun....

Alptuğ
21.12.2008, 12:32
aradığımız özlediğimiz gökhan vardı dün akşam
ilk goldeki diziyle düzelttiği topu yere düşmeden gelişine vurarak gol yapması hariküladeydi

h@msi61
21.12.2008, 12:44
PenaLtıLarı Gökhan'ın kullanması gerekir.Son vuruşLarı çok iyi ayağı düz.Kayseri'de de o kullanıyodu yanlış hatırlamıyorsam.

Kayseride bize karsi penalti kacirmisti, Tolga kurtarmisti :)

ilhan
21.12.2008, 12:47
"Belki zor maç kazanıyoruz ama bize karşı oynayan rakipler nedense bizden sonraki maçlarda böyle oynayamıyorlar." Gökhan Ünal

Maçtan sonraki şu sözlerin attığın gollerden daha anlamlıdır benim için.
Bir kez daha helal olsun.

M.S.SOFU
21.12.2008, 12:55
"Belki zor maç kazanıyoruz ama bize karşı oynayan rakipler nedense bizden sonraki maçlarda böyle oynayamıyorlar." Gökhan Ünal

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: gökhan'a

TSezgin61
21.12.2008, 12:59
son maclardaki performansi ve mac sonunda yukarida yazilan yaptigi aciklamasi gösteriyorki, futbolcularimiz olayin ciddiyetinin farkina varmaya baslamislar....

helal olsun gökhan... devamini bekliyoruz....

Great White
21.12.2008, 13:07
Öncelikle maçın bana göre Song ile birlikte yıldızı olan Gökhan' ı tebrik ederim:)

Ben zaten kendi adıma Gökhan' dan önüne atılan topları fuleler ile rakip cezasahasına taşımasını, rakiplerini birer birer geçerek gol pozisyonları yaratmasını, sırtı kaleye dönükken topu ayağında saklayıp hücuma yerleşebilmemizi sağlamasını beklemiyordum..

Fakat kendisinin en önemli özelliği olan tek vuruşlarında etkili olmasını ve biraz da istekli, saldırgan olmasını bekliyor ve bu bağlamda da sıkça eleştiriyordum; hatta umarım gerek kalmaz ama belki gene eleştireceğim:)

Mesela dünkü Eses maçında attığı ilk gol klasik bir Gökhan golüydü ve pek de şaşırmadım. Ama beni Gökhan hakkında ilerisi için biraz olsun umutlandıran ikinci goldeki inanılmaz çabası, hırsı, fizik üstünlüğünü kullanması ve golü adeta zorlamasıydı..

Belki de o goldeki abartlı sevincimin sebebi de buydu:))

Senden çok fazla şey değil, sadece şu maçtaki isteğini ve azmini görmek istiyorum kendi şahsıma..

Umarım bu maç senin için bir başlangıç olur artık:)

ÖmerFarukYılmaz
21.12.2008, 16:23
Bu oyuncu ''düz'' bir oyuncu değil...Asla:)

Attığı ilk golü atıcak forvet bu ülkede birde Baroş'tur..

Aslında bugün okuduğm bir söz herşeyi açıklıyor...

''Gökhan'ı devreye sokamazsan, Song'u savunmada tutamazsınız''

Bugüne kadar dediklerimiz çıkıyor..Yanılmadık çok şükür...

Muhammet
21.12.2008, 16:24
İlk golü çok güzeldi.

Dediğim gibi, kendi gibi oynadı. Attığı goller O'nun tarzı idi.

İkinci golündeki çabası da takdiri hak ediyor.

ÖmerFarukYılmaz
21.12.2008, 16:28
Ersun hoca soruları cevaplamaya devam ediyor...:)

'Gökhan çok iyi bir futbolcu fakat sadece gol atamıyordu. Bugüne kadar attığımız 17 golün içerisinde hep Gökhan var. Bizim taraftarımız futbolcunun her pozisyonda agresif ve mücadeleci olmasını bekliyor. Gökhan yavaş yavaş o pozisyona da geliyor ama onun kendi stili var. Bu oyuncuları kazanıyoruz.

Samet Yildirim
21.12.2008, 16:53
Valla Gökhan Ünal büyük golcu diyip duruyordum inandigimi güvendigimi belirtiyordum...yavas yavas kendine gelecegini yüzde yüz uyum sagladikdan sonra iyi isler yapacagini söyledikden sonra eskisehirspor macinda patladi..

ILK gol büyük golcu vurusu..
IKINCI gol daha da zor bir gol cünkü dü$e kalka gidip o kaleciyi devirmek helal olsun..

2.yarida dahada iyi görecek herkes GÖKHAN ÜNAL nasil bir golcu oldugu...

CEMEFKER
21.12.2008, 17:36
1-Gökhan son maçta oyuna katkı adına artı birşeyler yapmaya çalıştı, çalıştı, mücadele etti , ancak Gökhan'ın mücadele gücü bu. Gökhan'ın asıl verimi artıracak takımın orta sahasına veya Yattara dışında artı olarak sol kanada alınacak transferdir.

Gökhan vuruş tekniği ile ayırt edilecek oyuncu, hatta son Kocaeli maçında benim gördüğüm zaviyeden Umut topu aldığı öyle bir kesme vurdu ki köşeye plase tarzı kaleci Kılıç Arslan son alda çeldi, sonra kendi kendime dedim ki Umut bu tarz vuran bir adam değildi nasıl oldu da vurdu diye kendi kendime söylendim Umut adına umutlandım birkaç saniyeliğine de olsa, ancak televizondan pozisyon ağır çekimde tekrar gösterilince Gökhan olduğunu gördüm, tabi ya dedim böyle bir vuruşu ancak Gökhan yapardı takımda.............

2- Madem ki Kayseri-Trabzonspor başlığı kapalı, bir iki kelimede dünkü maçla ben edeyim ve döneyim Kocaeli maçına;
Geçen haftaki Sivas macı, dünkü Kayseri maçı olmak gösterdi ki acilen devre arasına kapak atmamız lazım. Takımın oyununda düşüş var. Oyunu bize kazandıracak olan orta saha faktörü Colman ve Selçuk ikilisi olmadığı müddetçe ne Gökhan Ünal Gökhanlığını yapar, ne Umut Umutluğunu, ne de kanatlar çalışır. Bir dertleri mi var, sakatlar mı bilemiyorum.

Yüz kere yazdık Gökhan ve Umut ikilisi top tutacak, taşıyacak forvet tipleri değil, orta sahanın başarısı bu ikilinin başarısı olur dedik. İş bir tek sağ kanatta oynayan Yattara'ya kalıyor dedik. Dünkü maçta ve Sivas maçında Colman ve Selçuk sahada vardılar, mücadele ettiler, takım savunmasında yerlerini aldılar, ancak asıl görevleri oyunu ileriye taşımak görevini yapamadıkları için ilerde sorun yaşıyoruz. Ayrıca Kayseri maçında Yattara'dan bir Cangele olmasını isterdik ama göremedik. Cangele ne yapmadı ki penaltı yaptırdı, yıpratıcı oyun tarzı ile savunmanın sinirini yeterince bozdu, Egemen'i saha dışına attırdı. Eee bir forvetten daha ne beklenir ki.

Kocaeli maçına gelirsek, bu maç dahil bundan sonra oynanacak devre arasına kadarki maçlarda ne olur belli olmaz. Yukarda anlatmaya çalıştığım sorunlar nedeniyle devre arasına olabildiğince az puan kaybı ile zirveden kopmadan acilen kapak atmamız lazım.

3- Şu an takımda Gökhan Ünal'ı aktiv hale getirecek, daha doğrusu takıma vermesi gereken yeteneğinin ortaya çıkmasını sağlayacak sol ve sağ kanat bindirmeleri yok, Yattara hepimizin malumu, sol kanat şu an için Colman ile idare edilmeye çalışılıyor, bazen Isaac ve Yattara'nın bu kanata kaymaları........

Gökhan Ünal bir Fatih Tekke değil, ancak geriden ne kadar beslenirse o kadar faydalı olacağını düşünüyorum, Gökhan'ın geriden top alıp takımı ileri taşayacak, verkaçlarla kaleye inecek özellikleri yok, ancak rakip ceza sahasına kanatlardan ne kadar top gelirse, direk vuramazsa bile , seken toplara yapacağı tek vuruş hamleleri etkili olur.

DİYE YAZMIŞTIK BİR ARALAR...............

Gökhan Ünal budur, bir de son maçtaki son goldeki mücadelesini ortaya koydu muydu, bambaşba bir Gökhan 2. yarıda bizi bekliyor. Tabi TRANSFER ŞART.

Emirhan Makul
21.12.2008, 17:38
Şimdi 15 golü olması lazımdı.

Cafer Bulur
21.12.2008, 17:42
Iste gercek gökhan ünal bu.Dün aksam tek basina bize maci kazandirdi.
Dünkü futbolumuzla asla maci cevirecek konumda degildik.
Gökhan ustalik kokan iki hareketi ile resmen bize maci kazandirdi.
Dün aksam tek kelime ile muhtesemdi gökhan.Tebrikler...

ApoCaN28
21.12.2008, 18:32

Aynen tek biz değil futbolcular da farkında bunun...:alkış::alkış:

Fatih Solmaz
21.12.2008, 19:39
gol attıkça kendine geleceksin. kaval kemikçiler ne derse desin. :)

hamucera
21.12.2008, 21:52
fatih biz gökhanı yere vurmuyoruz. gökhan gol atmadığı maçlarda da çok iyi oynadı diye yazabiliyoruz. ama sen çıkmış burada dahi kaval kemikçiler diyorsun. yazık gherçekten yazık oluyor. böyle zaanlarda bile galibiyet aldığımız maçlar sonunda dahi bir oyuncumuza giydirmek için fırsat kolluyorsunuz. siz sanırım Trabzonspor teknik direktöründen daha iyi biliyorsunuz futbolu. ç.ünkü oradaki teknik adam umut u tercih ederken gökhana partner olarak acaba neden sizin gibi düşünmüyor. ben gökhanı da umutusda çok beğeniyorum. sen beğenmek zorunda değilsin tabiki ama bari farklı başlıklarada bir oyuncumuzu överken diğerine laf sokmaya çalışmayalım. ve oyuncumuzu savunanlara laf sokmayalım.

Ben umut için olumlu çok kez yazarken kötü olduğu zamanlarda da eleştirimi yapabiliyorum. bunu gökhan içinde yapıyorum. mümkünse sizde artık iyi olan oyuncuları iyi oldukları zamanlarda eleştiri yaparken biraz daha gerçekçi yapalım

lütfen!!

Barış Kaptanoğlu
21.12.2008, 22:07
gökhan ünal bu hafta kendi gibi oynamaya başladı umarım fener maçında devam eder

erik
21.12.2008, 22:17
Bu Umut düşmanlığı nedendir bir türlü anlamıyorum.Arkadaşlar Umut 3 senedir bizim oyuncumuz ve 3 sendir bu formayı hiç ama hiç lekelemedi.Hakkını vermek için can siperane oynadı.Bu sene de Gökhanımızla çok iyi ikili oldular.Bazıları görmek istemesede.

Arif Timurcioğlu
21.12.2008, 23:55
Maçta gökhan sol umut ortada yattarada sağda oynadı ileri uçta. Gökhan'ın solda çok zorlandığı gözden kaçmıyor doğrusu zaman zaman ortaya sokulduğunda etkili olduğunu golleriylede gösterdi. Umut çıkınca ortaya geçti tamemen ve gole iki kez daha yaklaştı, çok güzel bir kafa vuruşu yaptı gol olmamasıda tamamen kalecinin fiziki üstünlüğünden kaynaklanan bir talihsizlikti. İkinci yarı sol açığa bir adam alrsak tek forvet oynamalı diye düşünüyorum daha yararlı olacağına eminim.

Tansu Onur Erdoğan
22.12.2008, 00:31
valla benim icin önemli olan samimi sekilde o ts logosunu öpmendi
helal olsun diyorum baska bişey demiyorum

Dursun Kaplan
22.12.2008, 09:56
En çokta maçtan sonra yaptığı samimi açıklamaları beğendim. :)

Hocasına teşekkür ediyor bravo. Beni buraya kimse zorla getirmedi gibi bir laf söyledi. Gerçekten beğendim. :)

Maçta 4 golde atabilirdin ama kısmet değilmiş. O Yattara pozisyonunda pas yerine kaleye vursan büyük ihtimal gol olurdu. :p

İkinci yarıda çok daha iyi olacaksın inşallah. Şimdi tatil zamanı. :)

Faik Yılmaz
22.12.2008, 10:00
Gökhana laf söyleyenler bu maçta kalitesini görmüşlerdir umarım....

Adam ya gol atıyor ya da attırıyor bir forvetten daha ne bekliyoruzki....

Ertan 51
22.12.2008, 10:07
Attığı 2 gole rağmen yine çok şanssızdı diye düşünüyorum
Gökhan klasında 2 şutu varki jeneriklik
biri direkten döndü,diğerini kaledeki dev çıkardı
tek kelimeyle yıldız bir futbolcu,2.yarı çok çok daha iyi olacak buna eminim.

ilhan
22.12.2008, 10:15
Bir insan gerçek Gökhan'ı göstermek için ligin ilk yarısının son maçını bekler mi be Gökhan? :D

Dursun Kaplan
22.12.2008, 10:16
Bir insan gerçek Gökhan'ı göstermek için ligin ilk yarısının son maçını bekler mi be Gökhan? :D

Sadece bir insanmı İlhan. :D

Mehdi
22.12.2008, 10:17
Fener ucuz atlattı diyorum ben.Bekleyeceğiz 1 ay.

ilhan
22.12.2008, 10:19
Sadece bir insanmı İlhan. :D

Hea bir insan :) ne olacağıdı yoksa :D

Fener ucuz atlattı diyorum ben.Bekleyeceğiz 1 ay.

Ahh, ahh.. Noel babadan fenere kucak dolusu sevgiler.

Süleyman50
29.12.2008, 08:45
inşallah ikinci yarıda kaldığı yerden devam eder...

Proof
29.12.2008, 14:10
Gokhan cok degerli bir futbolcu ve insan, ust duzeyde oynamasa bile Trabzona cok katkisi oldu. Bide %100 oynasa kim bilir neler olacak.

ApoCaN28
29.12.2008, 14:12
fenere de at sonra 3 hafta daha kazandır sonra biraz dinlen öbürleri atsın:D

onur-61
29.12.2008, 19:18
Bu adam goal krali olacak bu sene....
icimde bir his var
belki barosu gecmek biraz zor olacak ama bu adam onuda basarir

Muhammet
29.12.2008, 20:49
Gökhan ılımlı mesajlar verdi taraftara. :)

Kubilay ŞAHİN
29.12.2008, 20:54
bu sene en çok ümit bağladıklarımdan inşallah ikinci yarı performansını ikiye katlar..

Zeki Akyol
30.12.2008, 15:40
Gökhan'ın yanında Tekke olacaktı ah ah :(
Bjk alıyormuş Tekke yi inşallah yalandır :( tahammül edeemem bize karşı oynamasına :(

Viseralı Ömer
30.12.2008, 20:27
trabzonun gol kaynağı ve gol kralı olacak

Adil ÖZGÜR
01.01.2009, 00:40
Ünal bize yabancı değil, eski göz ağrımız kaptanımız,
Kayseriden getirdik seni, Gök altında açık kapı Han'ımız...

Muhammet
01.01.2009, 20:41
İlk zamanlarda iyi değildi. Çokca söylediğim gibi bizim taktik ve dizilişe uymadığındandı, bana göre tabi. Ayrıca uzun bir süre düzenli futbol oynamamıştı.

Sonradan açıldı. Umut'la uyumları iyiye gitmeye başladı ki birbirlerine asistler yaptılar.

Gökhan'ın ikinci yarı performansı daha iyi olacaktır.

tsmusampa61
02.01.2009, 11:14
Bence 2.yarı çok gol atıcak. tam bir power forvet.

Zeki Akyol
03.01.2009, 09:16
ikinci yarı Isaac ,Gökhan ,Selcuk , Colman ın performansları nın artacağını düşünüyorum

Thales
03.01.2009, 11:18
Gol atıyor,pas vermeyede başladı ama halen daha hırs yok.Sadece top ayağına geldiğinde oynuyor.Oyunun başka hiç bi yerinde gözükmüyor.Biraz daha hırslı olursa çok daha başarılı olur.

Arif Timurcioğlu
05.01.2009, 19:21
Haydi golcü coştur bizi her maç artık.

yaranozlu
06.01.2009, 18:00
bu sonuçta ciddiyetsizliğinin payının olduğunu bilmen yeter sana sanırım.

Hüseyin İlkin
06.01.2009, 18:06
Kendini fener'e saklıyor :rolleyes: Oyuna girdiğinde zaten bir şey beklemiyordum . Benim Gökhan 'dan tek beklentim var ilk aşamada . fener'e üç golü ardı ardına yazması ...

Gökhan KAN
06.01.2009, 18:11
gökhan hala tatilde.....

sifuni
06.01.2009, 18:16
bu mactan sonra gökhanin derinin bilmemiz lagzim cünkü en azindan topu kontroll edebiliyor umut gibi dur durdugu top on metre acilmiyor yanindaki adama havadan top atmiyor

ilhan
06.01.2009, 18:44
Sahada varlığı yetiyor. Hani mücadele etmiyor, koşmuyor diye eleştiriyordum hep ama sahada olması takıma ekstra güç katıyor. Sonradan girdiği için böyle gelmiş olabilir gözüme ama artık yedek kulübesinde oturmaz. Bundan eminim. :)

Samet Yildirim
06.01.2009, 18:45
Gökhan ilk yazlacak isimlerden birisidir bu taimda....

erik
06.01.2009, 19:25
Sahada varlığıyla büyük bir güç olduğunu belli etti.

Uluç
06.01.2009, 21:01
Sen olmadan çalışmıyor forvet..

messiburhan
06.01.2009, 22:28
bu adamın yanına ne olur fatıh tekkede fatıh tekke fatıh tekkeyle gokhan unal bu takımda forvet oynasın trabzonspor her mac en az 3 gol atar ıddaa edıorum burada

TSKara61
07.01.2009, 01:50
Colman 1 Gokhan 2 kadroya yazilacak ilk iki isim

Süleyman50
07.01.2009, 08:49
gökhan gerçekten kaliteli bir forvet ama ya yanında oynayan............

Muhammet
08.01.2009, 20:56
Son maçlarda isteği hırsı iyiydi.

Bu arada Gençlerbirliği ve Kocaelispor maçlarında Umut'a yaptığı asistler, takımı ve takım oyununu ne kadar önemsediğinin de göstergesi.

ApoCaN28
08.01.2009, 20:59
Yarın ki maçta 11 de olur umarım özledik 11 de yahu:D

kamyonetçi
09.01.2009, 00:30
İddia ediyorum Yusufla oynamaya başlasın gol rekoru kırar.18 maçta en az 20 gol.Trabzonsporda eksik olan topu hücum bölgesinde tutup araya pas atacak adamdır.Gökhanın en büyük sorunu önüne atılamayan toplardır.Yusuf yada benzeri bir oyuncuyla Trabzonspor gol sorununu tümüyle çözer.

Semih Kırsüleymanoğlu
09.01.2009, 01:26
http://www.trabzonspor.mobi/wp-content/uploads/2008/06/gokhanm.jpg

Kral Kral... Sevmeye basladim cok nedense ya

Gökhan KAN
09.01.2009, 01:46
http://www.trabzonspor.mobi/wp-content/uploads/2008/06/gokhanm.jpg

Kral Kral... Sevmeye basladim cok nedense ya

son macta gol atdı diyedir belki...

Erdem Keser
09.01.2009, 08:38
Gökhan fena yakalandı
Trabzonspor'un milli futbolcusu Gökhan Ünal adından çok söz ettireceğe benziyor. Ünal, takım kamptayken kaçamak yaparken görüntülendi. Bordo-Mavili takımın Antalyaspor ile yaptığı ve 3-3 berabere kaldığı Fortis Türkiye Kupası maçından bir gün sonra Antalya'da Eski Lara yolundaki bir gece kulübüne giden deneyimli oyuncu, yanındaki sarışın bir bayanla geç saatlere kadar oldukça samimi görüntüler sergiledi.

Görenler şaşkına döndü

Alkollü olduğu gözlerden kaçmayan Gökhan Ünal, alkolün de etkisiyle çevredeki meraklı gözlere aldırmadan yanındaki sarışın bayanla eğlenceye devam etti. Gökhan Ünal ve bayan arkadaşı saat 01.00 sıralarında geldikleri mekandan sabaha karşı ayrıldılar. Trabzonspor, 50 kilometre uzaklıktaki Belek'te kamp yaparken Gökhan'ın Antalya'da alenen eğlenmesi görenleri şaşkına çevirdi.

Yönetim ne yapacak?

Takım arkadaşları kamptayken, gece kulübüne giderek sabaha kadar eğlenen Gökhan Ünal'a yönetimin nasıl bir tavır takınacağı merak konusu.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/139339/

İdris Toksoy
09.01.2009, 08:48
alemci gökhan

Engin Koltuk
09.01.2009, 10:16
İnşallah takımımız kötü etkileyecek olaylara sebebiyet vermez bu hareketin G.Ünal. Sana inanıyoruz. İkinci yarı sana ihtiyacımız var.

Ertan 51
09.01.2009, 10:36
Şerefsiz İst.yalakası basının gazına gelip kendi değerlerimizi üzmeyelim,kırmayalım.
kendi oyuncularının kepazeliklerini görmeyip bizim elemanın ufak bir kaçamağı manşet yapıyorlar.
olacak böyle ufak tefek meseleler,
Gökhan 2. yarı gerekli cevabı sahada verecektir.

maydin
09.01.2009, 10:42
fatih tekke

karatasof
09.01.2009, 11:04
Alın size Trabzon Tribünleri için aparma bir slogan;
'' Gökhan bizide Pavyona götür...''
İlk yarının flaş transferi aldığı ücretle müsemma olmayan performansı ile dillerden düşmezken şimdide devre arası kampında paparazzilere malzeme olarak gündemde kalmayı sürdürüyor.Umarım ve dilerim ki ikinci devrede ilk devreden daha başarılı maçlar çıkartır.Aksi halde ilk bir kaç maç sonrası ki bunlar son derece önemli takımlara karşı oynanacak alınacak kötü neticelerde faturanın çıkarılacağı isimlerin en başında Gökhan Ünal'ın ismi olacaktır.

Hüseyin İlkin
09.01.2009, 11:07
Gökhan'a ceza yok

Yusuf Şimşek'in transferinde büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Trabzonspor'la ilgili basında bugün bir önemli haber daha yer aldı. Bordo-mavili takımın golcü oyuncusu Gökhan Ünal'ın Antalya kampı sırasında gece bir bayanla sarmaş dolaş görüntüleri bugün gazetelerde sayfa sayfa yer aldı.Trabzonspor camiasının bu olayla ilgili nasıl bir tutum sergileyeceği merak ediliyordu. Editörümüz Hilmi Sever, Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'na bu olayı sordu. Gökhan'ın genç bir oyuncu olduğunu söyleyen Hacısalihoğlu, izin gününde oyuncumuz istediği gibi eğlenebilir, bu Onun en doğal hakkı. Gökhan'a ceza verecek bir durum ortada yok, sonuçta o bizim futbolcumuz ancak köle değil açıklamasında bulundu.

Hilmi SEVER
09.01.2009
[İ]Kaynak : Sporx.com[/İ]

M.S.SOFU
09.01.2009, 11:10
aslanım benim hep böyle alemlerden alemlere yür bea... kim tutar seni...

Harun-61
09.01.2009, 11:11
aslanım benim hep böyle alemlerden alemlere yür bea... kim tutar seni...

:rolleyes::cool::eek::confused:

Kazım Uzunboy
09.01.2009, 11:15
Haber yalan değil galiba çünkü fotoğrafta var. :S

Hüseyin İlkin
09.01.2009, 11:23
Gökhan Ünal'ın Antalya'da bir gece kulübünde bir bayanla birlikte olduğunu gösteren fotoğraflarının basına yansıması ile ilgili olarak ise Başkan Şener, "Bu fotoğraf yılbaşı akşamı çekilmiş bir fotoğraf. Ama bunca süre geçtikten sonra bugün basında çıkması oldukça ilginç. Bu resmi sanki futbolcu Antalya'da kamptan ayrılmış ve eğlenmeye gitmiş gibi göstermek ne kadar doğru bunu anlamak oldukça güç. Yılbaşı akşamı hoca herkese izin verdi. Genç bir futbolcu. Kayınvalidesi değilim ki müdahale edeyim. Bu tamamen izinli gününde yapılan bir eğlence" diye konuştu.Transfer başlığında Sadri Şener 'in söylediklerini koyan arkadaştan alıntıdır ...

Mahmut Baran
09.01.2009, 11:25
uzatmaya gerek yok arkadaşlar o resim komplo kulüp için yani. sadece huzur bozmak için ortaya atılmış bir resim. çünkü bu fotoğraf yılbaşı gecesi çekilmiş bir fotoğraf. yani kamp ile alakası yok. eğlenmek tabiki herkesin en doğal hakkı ( kamp süresinde olmadığı sürece)

Harun-61
09.01.2009, 11:26
Gökhan Ünal'ın Antalya'da bir gece kulübünde bir bayanla birlikte olduğunu gösteren fotoğraflarının basına yansıması ile ilgili olarak ise Başkan Şener, "Bu fotoğraf yılbaşı akşamı çekilmiş bir fotoğraf. Ama bunca süre geçtikten sonra bugün basında çıkması oldukça ilginç.
Bu resmi sanki futbolcu Antalya'da kamptan ayrılmış ve eğlenmeye gitmiş gibi göstermek ne kadar doğru bunu anlamak oldukça güç. Yılbaşı akşamı hoca herkese izin verdi. Genç bir futbolcu. Kayınvalidesi değilim ki müdahale edeyim. Bu tamamen izinli gününde yapılan bir eğlence" diye konuştu.

.

Kazım Uzunboy
09.01.2009, 11:41
Yuh diyorum ya !

Yılbaşı çekilen fotoğrafı koymuşlar oraya,ben görünce inanmıştım,günahını almışım Gökhan'ın. :S

Ertan 51
09.01.2009, 11:42
Sadri Başkanım seviyorum seni

- ''Yılbaşı akşamı hocası izin vermiş genç çocuktur eğlenmeye gitmiş,ayrıca Kayın valdesi değilimki müdahale edeyim''demiş

bizi germeye çalışan bizi kışkırtan kiralık kalemler mos mor olmuşlardır
ne demek olduğunu bilmiyorum da böyle durumlarda kullanılan bi sözü bende kullanıyım
*Kapak olsun* bizi karıştırmak isteyen yalakalara.

OLCAY ÇAKIR
09.01.2009, 11:46
Haberin üstüne balıklama atlayan camiamız mensuplarınıda Allah'a havale ediyorum.

Helal sana başkan.
Kalitene,Asaletine,Karakterine,Medeniyetine,Görgün e........Hepsine helal.