PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deniz Durdu Horona! l 31 Mayıs Cumartesi Saat:19.00'da l Yer: Yeni Melek

ezgi cubukcu
30.05.2008, 11:31
Sevgili BMN uyeleri,Yarin aksam Taksim-Yeni Melek'de 'deniz durdu horona' adli ve tamami dogu karadeniz yöresi muzigi icra eden gruplarin yer alacagi bir konser serisi var...Grup Feluka, Entu, Helesa ve Ebral Aydın!Karadeniz muziginin popülerlesme surecinde gelmis oldugu noktadan rahatsızlık duyan ve hatta bundan da onemlisi kendi oz muzigene deger veren herkesin kacirmamasi gereken bir organizasyon! Boyle bir organizasyona Yeni Melek gibi bir mekanin (ustelik Cumartesi gecesi) ev sahipligi yapiyor olmasi oldukca iyi bir gelisme Karadeniz muzigi adina... daha iyilerini de hakediyoruz tabii ama ;) simdilik onumuzdeki organizasyona bakacak olursak insanlara yanilmadiklarini gostermemiz ve o gece Yeni Melek'i doldurmamiz ve birazda inletmemiz gerekiyor!!!Organizasyon biletlerini biletixten satin alabilirsiniz, biz 'Cubukcu' lari temsilen gecede yerimizi aldik.Tum muzik ve memleket severlere de benden bir hatirlatma olsun..!Ezzgi

Aydinlatici bilgi olarakta;
31 Mayıs Cumartesi
Saat: 19.00'da
Yeni Melek
Gazeteci Erol Dernek Sk. No: 13
Istanbul
http://www.biletix.com/event.htm?id=JVM18

Kazım Uzunboy
30.05.2008, 11:33
Güzel bir organizasyon olabilir :)

Oralara yakın olsam bende gelirdim ama biraz uzak kalıyor :S

Cengiz Çubukcu
30.05.2008, 11:50
Uyyy ezgi !!! İlk başlığın ve mesajın hayırlı olsun....

cemilsezgin
30.05.2008, 11:50
bence gidelebilir güzel oolaca benziyo
kazım ne dersin istanbul şurası

Kazım Uzunboy
30.05.2008, 11:51
bence gidelebilir güzel oolaca benziyo
kazım ne dersin istanbul şurası
Aklımdan geçmedi değil ama biraz geç haberimiz olmadı mı :rolleyes:

Birkaç gün erken bilseydik giderdik biliyorsun :D

cemilsezgin
30.05.2008, 11:53
Aklımdan geçmedi değil ama biraz geç haberimiz olmadı mı :rolleyes:

Birkaç gün erken bilseydik giderdik biliyorsun :D

evet kazımcım yarın akşamda zaten türkiye spor yazarları derneginin yaza merhaba partisi var bu iş yattı yani

Kazım Uzunboy
30.05.2008, 11:55
evet kazımcım yarın akşamda zaten türkiye spor yazarları derneginin yaza merhaba partisi var bu iş yattı yani
Yarın akşam halısaha maçımız var :D

Neyse konuyu saptırmayalım biz Ezgi :)

Nytre
30.05.2008, 11:58
karadeniz muzigine emek veren ve onu istanbul muzik piyasasinin siradanligina bulastirmadan ozunu koruyarak muzik yapan kisi ve gruplara halkimiz her zaman gereken destegi verir...

Onlar oldukca bu muzik yasayacak...

Nytre
30.05.2008, 11:59
"Deniz durdu horona"
28 Mayıs 2008 / 11:18
Karadeniz müziğinin yeni sesleri İstanbul'da sahne alıyor.
Beyoğlu Yeni Melek sinemasında 31 Mayıs 2008 Cumartesi akşamı gerçekleşecek konserin amiral gemisi GRUP FELUKA. Denizin, hırçın dalgaların, coşkunun, paylaşımın, horonun ve özünü bozmamış Karadeniz müziğinin buluşacağı gecede, birbirinden önemli grup ve isimler de olacak. Feluka'nın kaptanı Abdullah Akat, “Karadeniz müziği doğru temsil edilmeli. Doğru temsil noktasında Grup Feluka üzerine düşeni yapıyor. Bu gecede bir bölgeyi doğru adımlarla temsil edenler bir araya gelecek” şeklinde konuştu. Feluka dışında, Harun Topaloğlu - Entu, Helesa ve Ebral Aydın da Yeni Melek'te bir araya gelecek.

“DENİZ DURDU HORONA” hep bir ağızdan umut şarkılarının söyleneceği, duyguların her türlüsü ile yoğrulmuş yöre türkülerinin kalplerde çarpacağı, horonların el ele, tek yürek olup, kardeşlik için edileceği bir ortamı hayal edebilen herkesi çağırıyor. İşte konsere gitmek için yapmanız gerekenler:

Yer: Beyoğlu Yeni Melek Gösteri Merkezi
Tarih: 31 Mayıs 2008
Kapı Açılış Saati: 19:00
Biletler: 20 YTL (Biletix)
Bilgi: 0543 901 65 78

Aytekin AKAY / haber61.net /İstanbul

Kaynak: haber61

sümela61
30.05.2008, 12:36
paylaşım ve bilgi için çok teşekkürler... yarın akşam kısmetse orada olacağım ben de... :yattara2:

tabi bilet kaldıysa... :N

Mehmet_Mercanlı
30.05.2008, 13:31
orda olmaya calışıcam ...

ezgi cubukcu
30.05.2008, 14:00
Uyyy ezgi !!! İlk başlığın ve mesajın hayırlı olsun....

Tesekkurler, devami gelicek kuzen merak etme :)
Siz gelemiyosunuz galiba?

EyüpKILIÇ61
30.05.2008, 14:06
İstanbul'da olsaydım asla kaçırmazdım.Kazım, Cemil bir İstanbul organizasyonuna ne derseniz yapmadımız şey değl yani :)

Kazım Uzunboy
30.05.2008, 14:17
İstanbul'da olsaydım asla kaçırmazdım.Kazım, Cemil bir İstanbul organizasyonuna ne derseniz yapmadımız şey değl yani :)
Erken haberimiz olsaydı gidebilirdik ama artık çok geç :rolleyes:

Başka zaman gideriz yine dicem ama Cemil taşınıyor sende yazın Trabzon'a gidiyosun..Ben tek başıma nasıl gideyim :S

Mehmet_Mercanlı
30.05.2008, 18:42
az önce cnn türk 'te afiş programına cıktılar gercekten cokgüzel

kacırmamaya calışıcam...

sümela61
31.05.2008, 13:25
hala bilet alacak vakit bulamadım, umarım kalmıştır...

Hasan Ayvenli
31.05.2008, 13:36
gidebilmeyi isterdim

Murat Aydın
31.05.2008, 13:41
evet arkadaşlar harika bir organizasyon olacak feluka o aksam super hazırlandı bunuda belırtebılırım

Ömer SEVİNÇ
31.05.2008, 13:42
O değil de 0(sıfır) mesajlı bir üye nasıl konu açabildi? Sınır 50 değil mi??:D

Seyit Hoca
31.05.2008, 14:05
Burası Türkiye Ömer.
Bulunmuş demek ki bir çare..

Gedecek olanlara iyi eğlenceler...

ErayAkyüz
31.05.2008, 14:24
kesinlikle sacma sapan karadeniz muzigi yapan insanlara inat has muzigimizi korumak adına gidiyoruz yeni melekte aksam gorusmek uzere

fındıkoğlu
31.05.2008, 14:29
iyi eğlenceler herkeze sizlerle olabilmeyi isterdim fakat bu ara düğünlerden başımı kaşıyacak vaktim yok.:rolleyes:

Remzi
31.05.2008, 16:03
O değil de 0(sıfır) mesajlı bir üye nasıl konu açabildi? Sınır 50 değil mi??:D

Serbest Kürsü haricinde geçerli o kural:rolleyes:

eys_61
31.05.2008, 16:44
Kadro çok sağlam imkanı olan herkes gitmeli (artık bilet bulabilirlerse tabi :rolleyes:).Biz de winampla idare edecez,napalım:o.

LazAnisT
01.06.2008, 09:02
Dün akşam bir iki arkdaşımla beraber ordaydık.Şahsım adına çok keyif aldığım bir gece oldu.Performans olarak Feluka gecenin en iyisiydi.Sanatçı arkadaşlar sahneye hazırlık yapmak için her çıktığında çalan Kazım Koyuncunun Oy Trabzon Trabzon şarkısı bence gecenin bombasıydı.

Tabi bu arada bizde BMN olarak üç beş arkadaşımızla daha orda buluştuk.Nedim Çubukcu sümela 61 ben ve Erdal bu misyonu üstlenmiştik.Erdal eşi ve dünyalar tatlısı kızıyla beraber geldiği için biraz uzakta kalmak zorunda kaldı.Diğer arkadaşlarlada program ilk başladığında değişik yerlerdeydik ama Kazım Koyuncu'nun şarkısı her çaldığında bir adım daha yaklaştık ve en son hatırladığım avazımız çıktığı kadar Trabzon diye bağırdığımız ve ordaki İnsanların hayret bakışlarıyla bizi izlemesi oldu.

Bu arada BMN olarak acil bir horon kursu organizasyonu geldide geçiyor bile.Dün akşam millet deliler gibi horon oynarken bizde kenarda kimse görmesin diye birşeyler yaptık ama öyle olmuyor işte:)Yönetici arkadaşlarında bu işe olumlu baktığını biliyorum.Bence ilk işimiz bu olmalı:cool:

Ah be Trabzonum. Dün akşamda gördümkİ taraftar bu sene inanılmaz umutlu.Bir şampiyon olda şu millete şampiyonluk nasıl kutlanır gösterelim.

ErayAkyüz
01.06.2008, 14:52
Dün akşam bir iki arkdaşımla beraber ordaydık.Şahsım adına çok keyif aldığım bir gece oldu.Performans olarak Feluka gecenin en iyisiydi.Sanatçı arkadaşlar sahneye hazırlık yapmak için her çıktığında çalan Kazım Koyuncunun Oy Trabzon Trabzon şarkısı bence gecenin bombasıydı.

Tabi bu arada bizde BMN olarak üç beş arkadaşımızla daha orda buluştuk.Nedim Çubukcu sümela 61 ben ve Erdal bu misyonu üstlenmiştik.Erdal eşi ve dünyalar tatlısı kızıyla beraber geldiği için biraz uzakta kalmak zorunda kaldı.Diğer arkadaşlarlada program ilk başladığında değişik yerlerdeydik ama Kazım Koyuncu'nun şarkısı her çaldığında bir adım daha yaklaştık ve en son hatırladığım avazımız çıktığı kadar Trabzon diye bağırdığımız ve ordaki İnsanların hayret bakışlarıyla bizi izlemesi oldu.

Bu arada BMN olarak acil bir horon kursu organizasyonu geldide geçiyor bile.Dün akşam millet deliler gibi horon oynarken bizde kenarda kimse görmesin diye birşeyler yaptık ama öyle olmuyor işte:)Yönetici arkadaşlarında bu işe olumlu baktığını biliyorum.Bence ilk işimiz bu olmalı:cool:

Ah be Trabzonum. Dün akşamda gördümkİ taraftar bu sene inanılmaz umutlu.Bir şampiyon olda şu millete şampiyonluk nasıl kutlanır gösterelim.

abi aksam bende ordaydım arkadasım fenerli oldugundan fazla tezahrat edemedim ben ama sizin oldugunuz bolgeyi gordum gusel bir ambians oldu orda:) senin oldugunu bilemedim bilseydim yanına gelirdim

sümela61
02.06.2008, 10:01
harika bir geceydi... öncelikle başlığı açıp, beni uyandırdığı için Ezgi'ye (ve doğal olarak BMN'ye) sonsuz teşekkürler...

ben tek başıma gitmiştim... ama illaki BMN'den birileri olur diye düşünüyordum (Çubukçu ailesinin geleceğini zaten biliyordum forumdan)... kapıda Nedim'le karşılaştık ve tabi akrabaları ile... biz organizasyon 19:00 da başlayacak diye bildiğimizden (bana da çok erken gelmişti bu saat), 19:00'da kapının önündeydim... 19:30'da içeri girdik... içerisi bomboştu tabi... :) meğer olay zaten 21:00'de başlıyormuş... :)

içerde Erdal Abi'yi (HAMSİ)gördük... sonrasında Süleyman Abi'yi (lazanist), iş arkadaşları ve kuzeniyle gelmişti O da... Süleyman Abi'nin "horon bilmiyorum" dediğine bakmayın, kuzeniyle birlikte döktürdüler vallahi... asıl bilmeyen benim... millet oynarken benim içim gitti desem yeridir... saat 01:30 gibi mekandan çıktık...

bu arada çıkışta yemek ısmarlayan (Nedim'in kuzeni)Yasin'e de tekrar teşekkürler, bir dahaki kısmet olursa sıra bende... ;)

BMN'liler olarak (bu arada Erdal Abi tişörtünü de giymişti), "Trabzon" diye tuttuğumuz tempo sanırım herkes tarafından farkedildi... eşlik edenler de oldu...

güzel, keyifli bir Cumartesi gecesi geçirdim, umarım yine böyle bir organizasyon gerçekleşir yakın zamanda...

Gamze
16.06.2008, 01:11
Tartışma ve gereksiz gerginlik yaratabilecek mesajlar kaldırılmıştır.
Mesajı silinen arkadaşlar, yine de, kusura bakmasınlar.

Keyifli bir akşam geçirilmiş, tadını çıkarın... güzellikleri konuşun. :)

Sağlıcakla.