PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bize Düşenleri Yapalım

cyberentalpi
30.05.2008, 01:49
Evet Arkadaslar. Ersun Hoca ya cogumuzu guveniyoruz. Sadri baskan iyi bir ekiple transferi su ana kadar hakkı ile yapıyor. Birinci ligden alınabilecek en iyi futbolculari alıp ustune genclere yatırım yapılıyor. Ama Taraftar olarak bizede gorevler dusuyor.
Maddi Gorevler
1-Klube uye olalım. Ben sahsen eylul ekim gibi olacagim. Bu cagri defalarca yapıldı
2- Oncelikle Trabzondaki arkadaslar artık kombinelerini almalı.
3- Tum arkadaslar ozelikle Pumanın bu indirim kapmaynasindan en az bir forma almalı. Hatta cocuklarimiza bebeklerimize bu ucuzluktan birer forma almalıyız. Elimizde stok kalmasınç
4- Yeni forma sponsoru ile birlikte herkes en az iki forma almalı. Birinin sırtında en begendigimiz oyuncu digerini ise kendi isim ve no istegimize gore olmalı. Futbolcu formalarımız satılmalı ki onlarında reklamı yapılsın. Ben sahsen colman yada cale alacagim. Biraz daha parlarsa Onur dusunuyorum. Yattara en mantiklisida ona talip zaten ok.
5- Yeni sponsor anlasmasi ile umarim ki cok iyi urunler cikar. Bize bu yan urunlerden almalıyız. Seneye Ts maclarinda sole bordo agirlikli bir Trubun gormek super olcaktır.
Manevi Gorevler.
1- Oncelikle takımın oturmasi icin sabır. Gerekirse 1 belki 2 sezon sabır. Ersun Hcaya da yonetimede destek. 5 macta olduk bitik demek yok.
2- Hangi sehir olursa olsun mumkun oldugunca trubunlere destek.
3- İnternet uzerinde haksızlıga tepki. Karma taraftar forumlarinda Ts yi yalnız birakmamak

Birazda siz yazabilirsiniz. Aklıma ilk gelenlerdi

Fatih Bayrakdar
30.05.2008, 10:34
Ben de üye olmayı düşünüyorum ... Olmamam için hiçbir sebep ve engel yok ... Formalara ve diğer ürünlere talebin çok artacağını düşünüyorum zaten ...Maçlara gidemeyecek olmama rağmen kombine de almayı düşünüyorum ... Bu sezon üzerime düşen görevi fazlasıyla yerine getireceğim ...

deneme61
30.05.2008, 10:39
yenı formalar ne zaman cıkacak haberınız var mı arkadasım.. hem eskı hem de yenı almak ıstıyorum bır gelısımde.15 gun sonra memleketteyım ınsaallah

Hüseyin Kurt
30.05.2008, 10:50
kombine,forma,üyelik,dergi aboneliği ne varsa yapmak lazım.

iril
30.05.2008, 10:54
izmirde ts club var mı? bilgisi olan yazsın lütfen.

Kazım Uzunboy
30.05.2008, 11:07
yenı formalar ne zaman cıkacak haberınız var mı arkadasım.. hem eskı hem de yenı almak ıstıyorum bır gelısımde.15 gun sonra memleketteyım ınsaallah

Trabzonspor.com.tr den alabilrsin indirimdeki ürünlerden :) Hem kargo ücretide yok

Bildiğim kadarıyla yok İzmir'de ki arkadaşlar öyle diyordu :S

CAFER ÖZER
30.05.2008, 11:12
Kulübe Üyeyim
Dergiye aboneyim.
Birde NIKE nin formaları çıktığında yeni ürünlerden alacağım.
Adım Hıdır elimden Gelen budur.

Kasım Hilal
30.05.2008, 11:14
1-Klube uye olalım. Ben sahsen eylul ekim gibi olacagim. Bu cagri defalarca yapıldı
3- Tum arkadaslar ozelikle Pumanın bu indirim kapmaynasindan en az bir forma almalı. Hatta cocuklarimiza bebeklerimize bu ucuzluktan birer forma almalıyız. Elimizde stok kalmasınç
4- Yeni forma sponsoru ile birlikte herkes en az iki forma almalı. Birinin sırtında en begendigimiz oyuncu digerini ise kendi isim ve no istegimize gore olmalı. Futbolcu formalarımız satılmalı ki onlarında reklamı yapılsın. Ben sahsen colman yada cale alacagim. Biraz daha parlarsa Onur dusunuyorum. Yattara en mantiklisida ona talip zaten ok.
5- Yeni sponsor anlasmasi ile umarim ki cok iyi urunler cikar. Bize bu yan urunlerden almalıyız. Seneye Ts maclarinda sole bordo agirlikli bir Trubun gormek super olcaktır.

Abi n'aptın?
Ocağıma incir ağacı diktin..
Ben bunların yarısını yapsam aç gezerim..

ilhan
30.05.2008, 11:16

Hayır yok abi.

Ünal Er
30.05.2008, 11:17
Ben bütün sülaleyi organize ediyorum kombineler için, fiyatlar belli oldumu bizimde adet belli olacak. Ayrıca ben nike ürünlerinden yeni doğmuş bebekten 100 yaşındaki dedeme kadar ürün bekliyorum. Çocuğumuza forma giydirip dolaştıramıyoruz, en küçük forma bile büyük geliyor. Ayrıca kulübe zaten üyeyiz, gerekirse bir daha üye de oluruz.

Kasım Hilal
30.05.2008, 11:19
Forma muhakkak alacağım...
Yeni kanun ile sigarayı mecbureb epey azalttım..
İnşallah bırakırsam kulübe üye olmayı da düşünüyorum..
Hayırlısı inşallah..

Ünal Er
30.05.2008, 11:25
Bence en önemli olan şey Trabzonda oturanlar değil, Trabzonun dışında hatta ülke dışında oturanların kombine alması. Orda bulunanlar zaten ellerinden geldiği kadar destekci. Bizler dışarıda bulunanlar, dışarıdan konuşacağımıza aktif olarak işi katkıda bulunmamız gerekiyor. Benim maçlara gitmem çok zor ama bir kaç tane kombine alıp akrabalara olmadı BMN ye göndermeyi planlıyorum. Keşke bütün kombineler yurt dışında yaşayanlar tarafından alınsa. Belki şehrimize borçumuzu bu şekilde öderiz.

sadman
30.05.2008, 13:50
bende Trabzonsporuma destek olmak için yeni ürünleri beklemekteyim. üyelik benim için bu aşamada biraz zor ama imkanlar olgunlaşınca mutlaka olacam. ankarada olduğum için kombine de alamam ama babamdı, akrabalardı kim varsa teşvik edecem artık :) dergiyi de her ay olmasa da alıyorum. herkesin bi şekilde az veya çok katkı vermesiyle klüp için büyük bir gelir ortaya çıkmış olur. özellikle maddi durumu iyi olan taraftarlarımıza büyük görev düşüyor. saygılarımla...

Koray
30.05.2008, 13:54
Kombine satışlarında patlama olacağından eminim,hatta korkuyorum ya biterse diye,ilk gün gidip alacam kombinemi...

macka61
30.05.2008, 14:11
pumanın ilk indiriminden formayı almıştım şimdide kardeşime alırım bir tane nikedan alıcam dergiyi her ay almaya çalışıyorum kulüp üyeliği tüzük tadilatı olsun öyle istanbylda oturuyorum ama kombine almaya çalışıcam

Egemen Yılmaz
30.05.2008, 14:47
eğer yönetim kulübe üye olmayı bilinçli bir şekilde zorlaştırmasaydı, olurdum. gerisine katılıyorum.

Hasan61
30.05.2008, 16:37
albayrak sağolsun kapattı hepsini

Murat'
30.05.2008, 16:38
ben kendimce üzerime düşeni yaptığıma inanıyorum....ama her zaman bu kulübe destek vermek için can atıyorumö...iki forma daha alacağım...

EyüpKILIÇ61
30.05.2008, 16:53
Ben bir öğrenci olarak elimden gelen desteği göstermeye çalışıyorum.Takımda yaratılan bu havayla birlikte inanıyorum ki TrabzonSpor taraftarı da gereken hassasiyeti gösterip elinden geleni yapacaktır.

tncy
30.05.2008, 16:58
Arkadaşlar forma işinin içinde olan biriyim. Eğer forma almayı düşünüyorsanız Lütfen Kulübe ait TSCLUPlardan alın. Diğer mağazalarda satılan formaları almayın, orjinal dahi olsa ilk tercihiniz kulübün TSCLUPları olsun. Ayrıca illa ki kulübe yardım etmek istiyorsanız dergiye üye olun, ya da direkt kulübün banka hesabına havale yapın artık gönlünüzden ne koparsa.

Kubilay ŞAHİN
30.05.2008, 17:07
bu sene olanlar 4 formam 3 atkı 2 berem var aylık dergi abone değilim ama alıyom....
seneye olacaklar 9 formam 5 atkım 5 berem v.s v.s ama yeterki habu uşaklar doğru düzgün top oynasın....

Dogan
30.05.2008, 17:07
Bence BMN olarak, takıma bir marş kazandırabiliriz. Uyarlama veya orjinal. Ama daha önce hiç bir takımın kullanmadığı bir şey olmalı....

İskender Çakmak
30.05.2008, 17:16
2 forma ve işe girersem klübe üye olacağım yan ürünlerdende düşünüyorum sweat ve t shirt gibi inşl hep birlikte yapacağız ve güzel günler göreceğiz

ÖmerFarukYılmaz
30.05.2008, 17:16
Uzun zamandır düşündüğüm halde klübe üye olmamadım...

Ama bu yaz halledicem...

Dergimizi alıyorum,Formaları alıyorum...

İstanbuldaki maçlara bilet alıyorum:)Ama bazılarına gidebiliyorum...

selcuk
30.05.2008, 17:25
yani bu fiyatada forma almayana yaziklar olsun
daha kisin 4 tane almisdim tatildeyken pazartesi bi 4 tane daha ismarliycagim
biyerden penye alacaginiza forma alin fiyat farkimi kaldi sanki
nike leri hic karistirmayalaim ise onlardan saaten mecburuz almaya yeniden
bu transferlere verilen paralar biyerden cikmali
yani daha cogunu görmek isteyen elini cebine atsin

Emir BAYRAK
30.05.2008, 17:33
2 tane de ben sipariş vericem bu akşam da bedenlerinden anlayamadım ben bir şey. numaralar filan var..?

ccd6167
30.05.2008, 21:47
valla 2 tane kendıme kesın forma alcam.allah nsıp ederde kız arkadaşım olursa bı tanede ona alırım
benm tokatlı bı arkadaş var ezikbahcelı bızım nıke formalrını gosterdım ona muhtemelen boyle olcak dıye ben de sizin formalardan alırım dedi valla cok gusel dedi formlarınız..

Akif Gür
30.05.2008, 22:05
http://www.trabzonspor.org.tr/images/black.gif

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Haberlerhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Kombine kartlarının fiyatları belli oldu
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifHaftalık olağan toplantısını Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu başkanlığında bu akşam (Cuma) M. Ali Yılmaz Tesislerinde gerçekleştiren yönetim kurulumuz 2008-09 sezonu kombine kartlarının fiyatlarını belirledi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Buna göre kombine kartlar VİP Tribünü için 2500, Kapalı 1 (A-B Blok) için 1000 YTL, Kapalı 2 (C-D Blok) 750 YTL, Maraton Tribün için 300 YTL, Açık Tribün içinde 100 YTL’den satışa sunulacak. Kombine kart satışlarında bayanlara ve 14 yaşından küçük çocuklara yüzde 50 indirim uygulanacak. Kombine kart alan taraftarlarımıza kredi kartına 10 taksite kadar imkan tanınacak.

Yönetim kurulumuzun aldığı karar gereceğinde yeni sezon kombine kartları 9 Haziran Pazartesi gününden itibaren satışa çıkarılacak. Kombine kartların satışa sunulmasının ardından ilk bir haftalık sürede eski kart sahiplerine öncelik tanınacak.

Yönetim kurulumuz ayrıca önümüzdeki sezon oynanacak müsabakalardaki bilet fiyatlarını netleştirdi. Buna göre normal müsabakalarda H. Avni Aker Stadı’nda VİP biletleri 250, Kapalı 1 biletleri 75, Kapalı 2 biletleri 50, Maraton Tribünü biletleri 20, Açık Tribün biletleri de 7.5 YTL’den satılacak. Derbi maçlarda bu rakamlar VİP için 250, Kapalı 1 için 100, Kapalı 2 için 75, Maraton için 30, Açık tribün içinde 10 YTL olacak.
KOMBİNELERİ UNUTMAYALIM

seyyah61
30.05.2008, 22:16
Evet Arkadaslar. Ersun Hoca ya cogumuzu guveniyoruz. Sadri baskan iyi bir ekiple transferi su ana kadar hakkı ile yapıyor. Birinci ligden alınabilecek en iyi futbolculari alıp ustune genclere yatırım yapılıyor. Ama Taraftar olarak bizede gorevler dusuyor.
Maddi Gorevler
Manevi Gorevler.
1- Oncelikle takımın oturmasi icin sabır. Gerekirse 1 belki 2 sezon sabır. Ersun Hcaya da yonetimede destek. 5 macta olduk bitik demek yok.
2- Hangi sehir olursa olsun mumkun oldugunca trubunlere destek.
3- İnternet uzerinde haksızlıga tepki. Karma taraftar forumlarinda Ts yi yalnız birakmamak

Birazda siz yazabilirsiniz. Aklıma ilk gelenlerdi
Biz üzerimize düsen görevi yapariz ama bu arada yönetime de bazi isler düsüyor. TsClup bazinda bazi önerilerim olacak.
Ilk olarak TsClup'larin sayisi artirilmali. Büyük takima yakisacak sayida olmali
Ikinci olarak buralardaki ürün cesitliligi artirilmali ve formanin disinda günlük yasamda da kullanilabilecek ve göz zevkine hitap edecek ürünler olmali. Kimsenin giymeyecegi tarzda mesela bir esofman satilirsa, ragbet de olmaz dogal olarak.
Son olarak da degisik yeni ürünler olmali, bazi arkadaslar futbolcularin kücük heyekli olabilir demisti, bunun gibi fikirler ortaya atilabilir.

iril
30.05.2008, 22:30
arkadaşlar spor show fuarının nerede olduğunu bilen varmı?