PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 | Ayrılan Futbolcularımız

Sayfa : [1] 2

Erkan
29.05.2008, 18:34
Trabzonspor'dan ayrilan futbolcular

Manisaspor: Ufukhan, murat ocak, emrah kol ve cem demiri transfer etti. (Hatirlayabildigim kadariyla)

Mehmet Fırat
29.05.2008, 18:39

Manisaspor: Ufukhan, murat ocak, emrah kol ve cem demiri transfer etti. (Hatirlayabildigim kadariyla)

Nereden öğrendin? Ve kiraladık mı sattık mı?

Emirhan Makul
29.05.2008, 18:40
işte hep bu başlığı beklemiştim ya hadi başlasın vedalar hadi ayman bırak yakamızı hadi be abicim

bordolumavi61
29.05.2008, 18:41
kiralık gitti bunlar
ayrıca ayman gitti bildiğim kadarıyla
keçeli bursaya gidecek

Anıl C
29.05.2008, 18:42
arkadas keceli gitsinde gerisi onemli deil

alper*
29.05.2008, 18:44
Emrah Kol :eek:
Bizim alalım dediğimiz yetenekli golcü değil mi ?

Anıl C
29.05.2008, 18:45

harbi ya manisaya harbi verdimi bu oyuncuları

Mehmet Ç.
keceli = bursa

cagdas = almanya

hüsinho = rusya

ayman = ziya nerdeyse oraya

jun = 2. lige

Egemen
Emrah Kol :eek:
Bizim alalım dediğimiz yetenekli golcü değil mi ?

bizim değilmiydi zaten :)

kiralıktı diye biliyorum :S

kafa karıştırdın alper.. haunu bi araştıralım :)

bordolumavi61
29.05.2008, 18:46
sanıldığı kadar yetenekli olsa verilmez di herhalde ayrıca kiralık olarak verildi zaten

Mehmet Ç.
en uygunu bu olur

OYılmaz
Ayman ülkesinde oynayacak Jabi,Keçeli,Adnan,Çağdaş,Tolga seyhan bunlarda yüksek ihtimal gidecekler arasında

Mehmet Ç.
keceli = bursa

cagdas = almanya

hüsinho = rusya

jun = 2. lige

böyle en uygunu

Emirhan Makul
29.05.2008, 18:47
ömer rıza ve jun halen daha bizim oyuncumuz mu ?

Adem Erdoğan
29.05.2008, 18:47
keceli = bursa

cagdas = almanya

hüsinho = rusya

jun = 2. lige

artı

Hasan:Trabzonspor judo takımına
:rolleyes:

Terzioğlu
29.05.2008, 18:48
Ne Emrah Kol nede Murat Ocak bizim oyuncumuz degildi zaten. Yalan haber okumussun..

Adem CAKIR
Anlaşılan daha kesin olarak giden bi Moawad var başka da sözleşme imzalayan yok...
Hadi bakalım hayırlısı...

Mehmet Ç.
evet hasan gidecekse zaman futbolu biraksin kasap olsun iyi is yapar ünlü diye milet ondan alir etini hem yetenege futbola degil kasapliga mis

yunuse61
29.05.2008, 18:49
güzel oldu ziyenın oynayamayan topçularıydı

Mehmet Ç.
29.05.2008, 18:50
baris i da firina 40 firin ekmek yesin dönsün gökdenizi aratmasin

ssparrow(61)
29.05.2008, 18:51
kalsalarda oynayamazlarki artık

alper*
29.05.2008, 18:52
bizim değilmiydi zaten :)

kiralıktı diye biliyorum :S

kafa karıştırdın alper.. haunu bi araştıralım :)

Benim dediğim Giresunspor da oynayan.
Arkadaşlar hep adını yazıyordu alınsın kaçmasın yetenekli diye ..

Hasan61
artı

+
ömer rıza=bebek bakıcılığı konusunda evlere gönderilsin

Remzi
Emrah Kol bizim oyuncumuz değil tff sitesinde gördüklerime göre
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=232406

Anıl C
29.05.2008, 18:53
artı

hasanın bi poziyonunu hatırlıyorum
ya famagusta macı yada apoel
adamın omzuna tekme atmıstı:)

pReN@_61
29.05.2008, 18:54
Şu listeye jabi ne zaman girecek..Sabırsızlıkla bekliyorum.

Hüseyin Çümen
29.05.2008, 18:55
inşallah hüso iyi bi paraya rusyaya gider

Özge
29.05.2008, 18:56
Geçen sezon Emrah'ın Giresunspor, Murat'ın İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Ufukhan'ın ise Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da kiralık oynadığını belirten teknik direktör Levent Eriş, "Bank Asya 1'inci Ligi tecrübesi bulunan bu 3 oyuncunun yanı sıra, genç bir yetenek olan Cem Demir'i alarak çok kaliteli 4 transfer gerçekleştirmiş olduk" dedi.

Kiralık mı gittiler acaba?

Adem Erdoğan
29.05.2008, 18:58

Apoel maçıydı.

Çağrı Bilici
29.05.2008, 18:59
:rolleyes:[/quote]

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

psikopat_hamsi
29.05.2008, 19:00
hiçbirine acımam da cem demir verilmeseydi keşke :( kiralık olarak verildiyse sorun yok tabi :)

ssparrow(61)
29.05.2008, 19:00
zaten o hareketi bi hasan bide jetli yapar

Adem Erdoğan
29.05.2008, 19:08
"O Arjantinli Ortegaysa bende Sürmeneli Hasanım" demişti ve o maçta Ortegaya nefes aldırmamıştı.Seviyoruz Hasanı.301. Spartalı.:)

Bahtiyar
29.05.2008, 19:17
arkadaşlar bi Emrah Kol muhabbeti dönüyor bizde kiralıktı. fakat sezon sonu Trabzonspor la sözleşmesi sona erdiği söylendi. Yani bu duruma göre Emrah şu an serbest kiralık nasıl verliyor. hem facebook Emrah Kol fun club dan mesaj gelirdi öle bişi yok. En son Rize ilgilenmişti.

Uğurtan
29.05.2008, 19:17
Ne Emrah Kol nede Murat Ocak bizim oyuncumuz degildi zaten. Yalan haber okumussun..

Murat Ocak ile 2010 senesine kadar sözleşmemiz var.. Belediyede kialıkmış ;) Tff.org.tr den öğrenebilirsiniz..

Mayls
29.05.2008, 19:18
"O Arjantinli Ortegaysa bende Sürmeneli Hasanım" demişti ve o maçta Ortegaya nefes aldırmamıştı.Seviyoruz Hasanı.301. Spartalı.:)
"O Fenerbahceli Anelka'ysa, bende Trabzonsporlu Ufukhan'im" diye hatirliyorum ben o olayi :) Sanirim agabeyini örnek almis Ufukhan :)

Serdær
29.05.2008, 19:22
İyi hoş elimizdeki oyuncular satalım da.

Birazcıkta paza kazanalım.

Çağdaş bonservissiz gidiyor.

Musa öyle.

Keze Mustafa Keçeli.

Sadece Hüseyin ve Erdinç'ten para kazanabiliriz.

Yönetim bu yüzden en azından futbolcu gönderirken -az da olsa-para kazanmalı bence.

Mustafa Ayazoğlu
29.05.2008, 19:25
http://www.trabzonspor.org.tr/futbolcular.asp?sezon=2007-08

Çağatay_
29.05.2008, 19:26

Murat'ın bonservisi bizde olması lazım ;) Emrah için emin değilim

Kadir
29.05.2008, 20:42
Emrah'ın bonservisi bizde değildi ama Murat'ın bizde .

oguzkoc
29.05.2008, 20:44
hasan kocaelispor'da...

lazooo28
29.05.2008, 20:49
ahmet sahin,jefferson (maalesef),jabi,erdinc,tolga seyhan,keceli,ergin,ömer riza,jun,cem demir,ayman gide bilir

Kubilay ŞAHİN
30.05.2008, 00:27
hasan kocaelispor'da...

oyle bişe yokmuş hasan acıkladı...

Emirhan Makul
30.05.2008, 00:32
oyle bişe yokmuş hasan acıkladı...

hasan ben burda rahatım dedi

Onur Civelek61
30.05.2008, 00:38
ilk ömer rıza gtsin bn o adamdan hiç bişi anlamadım.jabi,tolga seyhan,erdinç.hasan da giderse baya rahatlarız:) Hüseyin'de gitse fena olmaz hani:):)

Sefaenes
30.05.2008, 01:13
bence gidenlere hic üzülmem 2 sene bize cile cektirdiler giden oyuncu onun icin gidecekleri yerde basarilar dilerim tek Ömer riza haric onu ne satacaksin nede oynatacaksin. Onu mükavesi bitene kadar satmiyacaksin ki futbol hayati bitsin. Trabzonuma ne verdide kacip gitti.

TSezgin61
30.05.2008, 01:18
hasan ben burda rahatım dedi

rahat tabi oynamadan yatarak para aliyor... bende öyle rahat olurdumki, 50 yasina gelsem bile jübile yapmazdim, heyy gidi hasan

akin0834
30.05.2008, 04:21
ayman..tolga seyhan...m.keceli...erdinc..jabi...jefferson...has an ucuncu...adnan gungor...== kesin gitmeli
ferhat...cagdas...ergin keles...= hazirlik kapinda denenmeli..iyi olan kalsin

Hüseyin Kurt
30.05.2008, 09:01
siz hiç özet yapmamışsınız :)
gidenler:
1.ahmet şahin
2.jefferson
3.tolga seyhan
4.erdinç yavuz
5.moawad
6.keçeli

gitmesi muhtemel olanlar:
1.jabi
2.ayman
3.çağdaş
4.hasan

daha eklenebilir.

SarR52
30.05.2008, 09:56
ufukhan bari gitmeseydii kiralıkda gittiyseee neden gitti hayret bişey yaaaaaa
ilk maçını hatırlıyorumm fener maçıydı deli top oynamıstıı keza sonraki maçalrıda öleydii......

Emirhan Makul
30.05.2008, 09:59
Gönderilenler gidemiyorlar!

TRABZONSPOR'UN gelecek yıl kadroda düşünmediği oyuncula dan Jabi, Jeferson, Erdinç, Tolga ve Cem için resmi teklif gelmediği öğrenildi. Yönetim, bu oyuncuları yurt içinde yapılacak olan transferlerde takasta kullanmayı planlıyor.

Bahtiyar
30.05.2008, 10:00
EMRAH KOL’DAN RİZE’YE 3 YILLIK İMZA

www.spor28.com (http://www.spor28.com) un spor haberciliğindeki tartışmasız üstünlüğü devam ediyor.

Çok değil daha birkaç gün önce sitemizde yer alan “Emrah Kol’un şimdi Çaykur Rizespor peşinde” haberi kısa bir süre içerisinde resmiyet kazandı ve Çotanakların golcü oyuncusu Emrah Kol, az evvel Çaykur Rizespor ile 3 yıllık anlaşmaya vardı.

İKİSİ TAM BİR YILI OPSİYONLU

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Metin Diyadin’in ısrarla istediği Emrah Kol, bugün öğlen başlayan pazarlıkların ardından akşam saatlerinde Çaykur Rizespor ile kesin anlaşmaya vardı.

Emrah Kol’un, Turkcell Süper Ligine dönme hesapları yapan Çaykur Rizesspor ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıllık anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Giresunspor forması altında rakip fileleri toplam 9 kez havalandıran ve Çotanakların ligdeki başarısında önemli rol oynayan Emrah Kol’un bu transferden ötürü ne kadar ücret aldığı ise açıklanmadı.

GİRESUNSPOR’DAKİ GÜNLERİMİ UNUTAMAM

Çaykur Rizespor’a imza attıktan hemen sonra ilk resmi açıklamasını www.spor28.com (http://www.spor28.com) a yapan golcü Emrah Kol, Giresunspor’da geçen günlerini unutmayacağını ifade ederken; “Çotanak diyarlarında çok güzel günler geçirdim. Orada her şey mükemmeldi. Başkanımız Kitapçı’nın kongre kararı almasına çok üzüldüm. Daha önce Başkanımızdan gelecek telefonu bekleyeceğimi söylemiştim ama zaman daralınca geleceğim açısından bu önemli kararı almak durumunda kaldım.

Başkanımız Fatih Kitapçı başta olmak üzere tüm Giresunspor camiasına ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

GÜÇ KATACAĞIM

Öte yandan Malatyasporlu Serdar Samatyalı’nın ardından Çaykur Rizespor ile bugün kesin anlaşmaya varan ikinci futbolcu olan santrfor Emrah Kol, yeni takımında başarılı olacağını söyledi.

Kol, Rizespor hakkında yaptığı açıklamada ise; “Atacağım gollerle takımımı Turkcel Süper Ligine taşıyacağım” dedi.

of Emrah of

efulim67
30.05.2008, 10:23
Şu listeye jabi ne zaman girecek..Sabırsızlıkla bekliyorum.

Jabi kalsın!
iyi bir adam bulacaklarını sanmıyorum Jabi iyi topçu.
Daha da iyi olur.
Jabi orta sahada bilem çok iyi işler yapar.
Tikkat eyleyin pak !

CAFER ÖZER
30.05.2008, 11:14
Ben teknik direktör olsam
Onur-Yattara-Musa-Barış-Serkan-Umut haricinde eskilerden eser bırakmam.
Serkan ile musada ücretlerde indirime giderse,Yoksa onlarıda Tutmam elimde.

sadman
30.05.2008, 13:42
genel olarak adı pek geçmiyo ama ferhat gönderilmez inşallah. kumaşı iyi olan ve birçok mevkide oynayabilecek bir oyuncu. altyapısı sağlam en azından ve daha çok genç. onur, tolga, barış, musa, serkan, umut, ferhat, yattara, kadir ve tayfun kalsın gerisi gidebilir. geçtiğimiz sezon hiçbir faydası olmayan futbolculardan bu sene de medet ummanın bir anlamı yok bence.

ÖmerFarukYılmaz
30.05.2008, 17:19
Arkadaşlar

Emrah Kol sözleşmesi bittiği için Rize ile anlaştı....

ÖmerFarukYılmaz
30.05.2008, 17:23
Yattara,Barış,Onur,Serkan,Umut,Musa,Ferhat ve ücrette indirime giderse Çağdaş...

Gerisini göm gitsin...:cool:

mustafaalpgiray
30.05.2008, 19:36
Arkadaşlar

Emrah Kol sözleşmesi bittiği için Rize ile anlaştı....

bugun fotomacta selcukla burakı aldık yhaa 3.5 mılyon euro artı 4 futbolcu yazıyodu ıclerınde emrah kolda vardı...

taşkın kadıoğlu
30.05.2008, 19:38
bilali aldık mı?

yaranozlu
30.05.2008, 19:49
keçelinin gidişi bu senenin en olumlu transferiydi. Aslında Keçeliyi alana Ferhat bedava verilebilirdi. Yine Erdinç, Hasan, Ergin, Hüseyin ilk fırsatta elden çıkarılması gereken oyuncular. Hüseyin eğer 500 bin ytl ye fit olursa kalsın. Ama 501 isterse hemen gitsin, misyonu doldu Trabzonda maalesef, kaptanlık da yapamıyor, Sivas maçının sorumlularından biri de odur. Ama asıl gitmesi gereken içimizdeki çapulcu taraftarlardır. Sürekli takımımızı yaralayan ve zarar veren, bunu kötü niyetli değil, bilinçsiz olduklarından yapan, bana göre olmaması gereken veya ıslah edilmesi gereken taraftarlar da bıraksın yakamızı. Avni Akerde benim senede bir kez maç izleme zevkimi engelleyene çapulcu dediğim için kusura bakmayın ama hak ediyor.

Salih Kara
30.05.2008, 19:50
Emrah'ı 2-3 sene sonra almak için çok uğraşırız.

Sait Yıldız
30.05.2008, 20:18
ufukhan, cem demir, murat ocak ve emrah kol bonservisleriyle mi? yok sa kiralık mı? gittiler kesin bi cevap yok mu

ÖmerFarukYılmaz
30.05.2008, 20:25
bugun fotomacta selcukla burakı aldık yhaa 3.5 mılyon euro artı 4 futbolcu yazıyodu ıclerınde emrah kolda vardı...

Aynen, bende bu çıkmazdayım nasıl olucak...

Emrah'ı 2-3 sene sonra almak için çok uğraşırız.

Aynı fikirdeyim,Zira Ali güzeldal'dada yaşayacağız aynısını...

Emo91
30.05.2008, 20:31
bence ayman güzel bir oyuncu, satilacak oyuncular:

tolga seyhan, erdinc yavus, cem demir, sayed moawad, jefferson, ahmet sahin, bunlar olmali , bunlarin bagzileri saten örnek olarak manisaya verilmis

bordo61
30.05.2008, 20:44

dogrudur murat ocağı biz bonservissiz belediyeye verdik

psikopat_hamsi
30.05.2008, 21:59
dogrudur murat ocağı biz bonservissiz belediyeye verdik
murat ocak'ı ne zaman belediyeye verdik biz.zaten belediyeden almak için ali güzeldal'ı vermedik mi?ortalık karıştı, biz kimi verdik selçuk ve burak karşılığında :D

Furkan Dündar
30.05.2008, 22:03
bi selçukla buragı aldık vermediğimiz adam kalmadı işe bak :D

töre61
30.05.2008, 22:04
murat ocak manisaya transfer oldu diye haber geçti bugun ntvsporda alt yazı

töre61
30.05.2008, 22:05
bilali aldık mı?

galiba daha değil

stormtiger61
30.05.2008, 22:09
Gideceklerin icinden bir tek Erdinc in arkasindan davul calarim. Bu adami oldum olasi hic sevmedim. Ruhunu sahaya yansitmayan, isteksiz, meymenetsiz bir adam. O giderse gitsin. Gerisi de ondan asagi kalmaz. Bir Tolga seyhan, Mustafa Keceli, Adnan ne verdi bu takima bir sezon boyunca? Hicbirsey.

Ha bu arada arkadaslar, gordugunuz gibi Trabzonspor yonetimi verdigi sozleri yerine getirdi. Artik bundan sonrasi bizlee kaliyor. Ben yurtdisinda olmama ragmen kombine bilet alacagim. Maclara gidemeyecegim ama olsun. Kalbim takimimla birlikte. Ama eger bu kulup 10 bin tane kombine bilet satamazsa biz, hep mertligimiz ve delikanliligimizla ogunen Trabzonspor taraftarlari Trabzon da etek giyip dolasmaliyiz .

servet nuh
30.05.2008, 22:36
keçelinin gidişi bu senenin en olumlu transferiydi. Aslında Keçeliyi alana Ferhat bedava verilebilirdi. Yine Erdinç, Hasan, Ergin, Hüseyin ilk fırsatta elden çıkarılması gereken oyuncular. Hüseyin eğer 500 bin ytl ye fit olursa kalsın. Ama 501 isterse hemen gitsin, misyonu doldu Trabzonda maalesef, kaptanlık da yapamıyor, Sivas maçının sorumlularından biri de odur. Ama asıl gitmesi gereken içimizdeki çapulcu taraftarlardır. Sürekli takımımızı yaralayan ve zarar veren, bunu kötü niyetli değil, bilinçsiz olduklarından yapan, bana göre olmaması gereken veya ıslah edilmesi gereken taraftarlar da bıraksın yakamızı. Avni Akerde benim senede bir kez maç izleme zevkimi engelleyene çapulcu dediğim için kusura bakmayın ama hak ediyor.
..sayın renkdaş,ferhat hariç dediklerine katılıyorum.trabzonda araya top atabilen tek adam.tamam süper değil ama iyi bir yedek.diğer mevzu ise...bazı serseriler görüyorum ve diyorumki yav şunla ben aynı takımı mı tutuyorum.eşim ve çocuğumla uzunsokaktan geçiyorum.elinde davul 3-5 zibidi etrafta kadın varmış aile varmış umrunda değil küfürlü tezahürat yapa yapa ilerliyor.birde birisi bize bişe desede bi kavga etsek der gibi bakıyolar millete.ben bunlardaki trabzonspor sevdasına da inamıyorum zaten.
her takımın taraftarında psikopat vardır elbette ama(yanlış anlaşılmasın) kadiköyde 2yıl kaldım.bu tür şeyler hiç görmedim.maçta neyse de sokaklarda insanları rahatsız etmemek lazım.milletin bedduasını alırsak etoyuda ronaldinhoyu da alsak başarılı olamayız....

Emre7
30.05.2008, 23:26
transferetmek kadar elindeki adamları da kullanmak önemli
emrah kol izlemedim ama bahsettiğiniz gibiyse çok arayacaz....
bu arada bende çağdaşın kalmasını isterdim...

Mehmet Ç.
30.05.2008, 23:54
hüseyinbelki kölne gidecek

Dogan
31.05.2008, 00:22
İnşallah Musa'yı görmem bu başlıkta. Sadece bunu söylüyorum...

hodlu
31.05.2008, 02:00
Ferhat satılmadımı daha...

cyberentalpi
31.05.2008, 02:09
Ferhat kalmalı diyorum. Bu cocuk iyi oyuncular yanında iyi olur.
Musa ve Serkan giderse bile uzulmem ama kalsalar iyi olur. Tayfun icin ben nedense olumlu dusunemiyorum. Onur Baris Umut yattara haricindekiler gitsin diyorum.

coolank
31.05.2008, 02:10
Barış ve yattara dışında bir tek kişiyi bırakmam tertemiz yapardım ...Umuttan tolgaya kadar .... takasda kullanırdım epey de işe yararlardı .. zaten bakacaz şimdi kaç kişi oynayacak geçen seneki takımdan .) kaleci ve sag bek alınırsa ben geçen seneki takımdan sadece yattara oynar derim .)

İslam Sezer
31.05.2008, 02:20
yok arkdaş o kadar uzun boylu değil.
o dediğine maliyette yetmez hiç bir takımda.
sence umut yedek olarak bile kalmayı haketmiyor mu.
sanki iki yıldır çok pas yapan inanılmaz atakalr yapan bir takım vardı sahada.
umut bence bu kadar kötü bir takımda yine de çok başarılıdır.
başka kalmasını istediğim oyuncular da var ama neyse...

coolank
31.05.2008, 02:25
bazı oyuncular mesela Umut yedek olarak kalmayı hak ediyor ama takas da çok işe yarar ...Çok takım Umutu ister ..Sadece tahmin ... Kayseri de Sivas da hemen umutu kabul edip mehmet veya gökhan pazarlıgında yelkenleri suya indirirlerdi .. ben o açıdan bakıyorum olaya ...yani illa hepsi oynayamaz yedek kalamaz diye değil ..

Terzioğlu
31.05.2008, 02:33
Su ana kadar kesin olarak ayrilan herhangi bir oyuncumuz varmi?

el_conquistador
31.05.2008, 02:50
Su ana kadar kesin olarak ayrilan herhangi bir oyuncumuz varmi?

Kesin olarak Moawad var, Tolga Seyhan var (ikiside kiralikti), Mustafa Kecelinin anlasmasi pazar günü bitiyor (oda gidici gibi, Bursadan teklif var kendisine), Cagdas gidici gibi (anlasmasi sona erdi, burda yazmistim Energie Cottbus istiyor diye ama Trabzonsporun daha opsiyonu varmis anlasmayi uzatmak icin pazartesiye kadar, eger uzatirsa Trabzonspora bonservis ödemek zorunda kalacaklarindan korkuyorlar ve o yüzden daha imza attiramamislar). Hasanin anlasmasi sona erdi, büyük olasilikla oda gidecek. Musanin anlasmasida bitiyor, ama onla insallah uzatacagiz. Bunun disinda Jefferson zaten sezon basindan beri gitmek istedigini söylüyordu, anlasma olmasina ragmen onu göndermeyi planliyorlar, Erdinc, Jabi ve Ahmetinde anlasmasi bitmedi ama bunlarin ücüde yolcu.

Hamdi Karamahmutoğlu
31.05.2008, 03:39
Kesin olarak giden Tolga ve Moawad var bildigim kadariyla.

MeNdaKkaDukKa
01.06.2008, 23:32
musa bu sene alacağı ucreti beğenmemiş anlaşmaya yanaşmamış ve sözleşme yenilenmemiş kendisinle...
Adam geçensene ayağı kırıldı oynamadı parasını aldı ama bugun sözleşmeye imza atmamasını anlayamıyorum 750bın teklıfı reddetmiş...

Emirhan Makul
01.06.2008, 23:33
ayman ayrıl artık da 4 gözle bekliyorum

KUTADGU
01.06.2008, 23:33
musa bu sene alacağı ucreti beğenmemiş anlaşmaya yanaşmamış ve sözleşme yenilenmemiş kendisinle...
Adam geçensene ayağı kırıldı oynamadı parasını aldı ama bugun sözleşmeye imza atmamasını anlayamıyorum 750bın teklıfı reddetmiş...

Son üç maçta..
Evet sadece üç maçta..

Attı taklayı, aldı baklayı, yayılacak zannediyor kendini..

Yemezler efendim, yemezler.

Ömer Yüce
01.06.2008, 23:37
Barış ve yattara dışında bir tek kişiyi bırakmam tertemiz yapardım ...Umuttan tolgaya kadar .... takasda kullanırdım epey de işe yararlardı .. zaten bakacaz şimdi kaç kişi oynayacak geçen seneki takımdan .) kaleci ve sag bek alınırsa ben geçen seneki takımdan sadece yattara oynar derim .)
Yuh be ne ettin sende...

Cem Balcı
01.06.2008, 23:40

ne diyelim;hayırlısı olsun... :(

TSezgin61
01.06.2008, 23:47

gidecek ozaman tabiki, yan gelip yat, al parani, sonra fiyatinda indirime gidildiginde yanasmiyor....

profesyönel futbolcu olsaydi hepsi, bu sene "ulan ne yapip ediyim bu takimda kalim, sonucta büyük basarilar gelecegi kesin, bir ismim olur" derdi kalirdi...

belliki harbiden hepsi odunmus

el_conquistador
02.06.2008, 00:05

Nerden biliyorsun bunu arkadas? Gercektende uzatmadimi anlasmasini??

Bu arada Musanin haberini ararken buldugum bir linki yollamak istedim http://www.istanbulfm.com.tr/spor/?mview=makale&mid=17447

shenka61
02.06.2008, 12:52
ÇAĞDAŞ ATAN almanyanın e.cottbus takımına transfer olmuştur hayırlı olması dileğiyle............

Metin Ural
02.06.2008, 14:22
bu donem sozlesmesi biten futbolcularimiz kimlerdi? henuz kimlerle sozlesme yeniledik? kisacasi ic transferde durumumuz nedir?

psikopat_hamsi
02.06.2008, 14:23

nerde okudun bu haberi.böyle bişe yapacağını sanmıyorum.bi sezon boyunca yattığı yerden para aldı,şimdi sahaya çıkıp aldığı paranın karşılığını vermek zorunda.

psikopat_hamsi
02.06.2008, 14:27
bu donem sozlesmesi biten futbolcularimiz kimlerdi? henuz kimlerle sozlesme yeniledik? kisacasi ic transferde durumumuz nedir?

iç transferde durum hiç iyi değil.çağdaşla anlaşma sağlanamadı ve çağdaş cottbus ile anlaşmaya varmış.tolga ve moawad zaten kiralıktı,süreleri dolduğu için geri yollandılar.hasan,hüseyin'e hala bi teklif yok,onlar da takımda kalacak gibi.şu anda kesinlikle giden bi tek çağdaş var, başka da bi gelişme yok,kimseyle sözleşme uzatılmadı.

metinulusoy
02.06.2008, 15:42
çağdaş ın sözleşmesi bitmişmiydi,yoksa 1 yıllık klüp opsiyonu varmıydı hala.bonservissiz mi gitti yani şimdi?

DeAgLeMaNyAq
02.06.2008, 16:55
Opsiyon hakkımızı kullanmadık. Kullansaydık bonservis ödeyeceklerdi...

x_man
02.06.2008, 16:57
jeffersona aek talipti öyle denniyordu ne oldu durumu jabiyi takasta kullanamayızmı musayı aymmanı verelim genlerbirliğine alalım engin baytarı

ApoCaN28
02.06.2008, 16:58
çağdaş ın sözleşmesi bitmişmiydi,yoksa 1 yıllık klüp opsiyonu varmıydı hala.bonservissiz mi gitti yani şimdi?
opsiyon hakkı war ama henüz kullanmadık...
görünen o ki bonservissiz gidicek...

Ömer Yüce
02.06.2008, 16:59
Musa, Jefferson, Ayman + az miktar para yerlerine Engin ve Mehmet çakır mükemmel olur...

Ömer Yüce
02.06.2008, 16:59
Çağdaş bonservisi elinde gitti arkadaşlar...

Emiroğlu
02.06.2008, 17:01

Çakalları uzakta aramaya gerek yok demekki...

Mayls
02.06.2008, 17:28
Musa haberinin kaynagi nedir?
UEFA böyle uzun sakatliklarda kulübün sözlesmeyi ayni fiyatla sakatlik süresi kadar uzatmasina izin veriyor. Yani sözlesme uzatmak yönetimin elinde. 3 yil falan uzatilmaz ama Musa istese de istemese de yönetim 1 yil, her hangi bir zam yapmadan, uzatabilir sözlesmeyi.

DeAgLeMaNyAq
02.06.2008, 18:22
Musa zam istemiyor ki zaten yönetim daha önce önce aldığı ücrette indirime gitmek istiyor. Bu sırf Musa'ya has değil sözleşmesi biten tüm oyuncular için geçerli. Ayrıca Musa'nın sakatlığı ligin sadece ilk yarısındaydı. İkinci yarı forma şansı bulamamasının nedeni sakatlık değildi...

el_conquistador
06.06.2008, 03:37
Cem Manisasporla anlasmis, yani oda kesin gidici. Kesin Gidiciler sayisi böylelikle bese yükseldi arkadaslar. Moawad, Tolga Seyhan, Cagdas, Mustafadan sonra simdide Cem.

mehmet83
06.06.2008, 03:57
Gidenlerden tek Cagdas'a uzuldum. Insallah Musa gitmez. Allah korusun Yattara sakatlanirsa falan sag acikta iyi bir yedek olur.

Hüseyin İlkin
06.06.2008, 07:16
Yıldızlarımız birer birer gidiyor,ne yapacak şimdi bizim uşaklar :S =)

Şaka bir yana,pek üzüldüğümü söyleyemeyeceğim hiç biri için.Bir Ufukhan'ı severdim,oyununu beğenirdim,Fm kadromunda değişmezlerinden zaten ama gelen isimleri görünce,gidenleri pek aramıyor insan.

Hamdi Karamahmutoğlu
06.06.2008, 17:09
Hepsi icin hayirli olsun.
Basarilar dilerim yeni takimlarinda.

Harun_ayar_ts
06.06.2008, 19:55
gitsinler ya bize layik oyuncular degildiler onların yüzünden avrupa ya gidemiyoz

sametok61
07.06.2008, 10:48
musa cok iyiydi boşu boşuna sattılar bence musayı süratli bir oyuncu yattrayla ayak uyduruyorlardı boşu boşuna sattılar musayı

_SeRKaN_
07.06.2008, 11:05
Nereye gitmiş Musa gittide bizim mi haberimiz yok..

Emre B.
07.06.2008, 16:18
Musa'nın ayrılması kötü oldu.İyi bir alternatif olabilirdi.

Murat'
07.06.2008, 16:19
Güle güle musa...çok para verdi sana kocaeli herhalde...yolun açık olsun...

erol_izm
07.06.2008, 16:20
Nereye gitmiş Musa gittide bizim mi haberimiz yok..

aynen..ne zaman ve nereye?

Egemen Yılmaz
07.06.2008, 16:21
musa iyi yedek olurdu ama, gitmesine çok da üzüldüm diyemem, yolu açık olsun

Varlıbaş61
07.06.2008, 16:22
musa yı oldum olası istemedim
o adam bizim isteklerimize cewap werecek kapasitede değil
hücumu biraz iyi ama
defansı yol geçen hanı gibi
hiç üzülmedim
öyle adamlara ihtiyacımız yok

Murat'
07.06.2008, 16:23
kocaelispora gitti musa

Reşit
07.06.2008, 16:25
kocaeli sporla anlasmıs musa

arminas61
07.06.2008, 16:26
musa gittiğine göre sag bek de adam kalmadı serkan balcı da orada oynamak istemediğinie göre.... büyük bir hitimalle abdurrahman dereliyle anlastılar yoksa pat die yollamazdılar musayı

Reşit
07.06.2008, 16:27
way bee ne kadar az kişi görüntülüyo sayfayı sasırdım walla yönetimin acilen bi bomba patlatması lazımmm :D

Arif Timurcioğlu
07.06.2008, 16:29
kocaelispora gitti musa Acaba kocaeli bizim verdiğimiz parayı verebilecekmi diye sorarlar adama.

Harun-61
07.06.2008, 16:57
Musa`nın Kocealispor`a gittigi haberleri dolaşıyor ortalıkta.

Resmi bi Haber varmı ?

.

_SeRKaN_
07.06.2008, 17:20
Musa Kocaeli'ndehttp://www.spor61.net/images/news/musa_buyuk.jpg07 Haziran 2008 16:02

Geçtiğimiz sezon Trabzonspor’da forma giyen Musa Büyük , Kocaelispor ile anlaştı

Musa Kocaeli'nde

Turkcell Süper Lig'e yeni çıkan Kocaelispor, he rgün yeni bir transfere imza atıyor. Kadrosunu güçlendiren Körfez ekibinin yönetimi, bugün de Trabzonspor'da forma giyen Musa Büyük ile prensip anlaşmasına vardıklarını açıkladı. Futbolcunun önümüzdeki günlerde İzmit'e gelerek 2 yıllık sözleşmeye imza atacağı belirtildi. 1980 doğumlu olan Büyük, İstanbulspor ve Ankaraspor takımlarında ve son olarak da Trabzonspor'da 2 yıl oynadı. Musa Büyük, orta saha ve savunmanın sağında görev yapıyor.

Spor61

Serdær
07.06.2008, 17:24
Bonservis bedeli almadan oyuncu gönderiyoruz.En azından para kazanabilsek bari.

İdris Toksoy
07.06.2008, 17:27
ersenmartin ile birlikte gelmişlerdi zaten.ersen de yok artık musanın canı sıkılır trabzonda.

Gökhan Cebecioğlu
07.06.2008, 18:14
gitmesi kötü oldu gerçekten

Cafer Bulur
08.06.2008, 00:39
musa nin gitmesi kötü oldu.kendisinin trabzonun teklifini reddedip kocaeli ile anlasmasi hayret verici.bu durumda sagbek eksikligimiz apacik göze carpiyor.gelecek sezon bu takimin sagbeki olabilecek oyuncu su anda yok.kimse serkan olur demesin.serkan dan sagbek olmaz.bunu gecen sezon bazi maclarda gördük.

matalar
08.06.2008, 01:02
musanın gidişi kötü oldu. yönetim hangi akla hizmet bıraktı anlamak mümkün değil . sağ kanatta kim oynayacak. şimdi gidin transfer yapın. zannedersem bunlar fener maçını izlememiş çok kızdım.:mad::mad::mad::mad::mad:

Erkan
08.06.2008, 02:02
musanın gidişi kötü oldu. yönetim hangi akla hizmet bıraktı anlamak mümkün değil . sağ kanatta kim oynayacak. şimdi gidin transfer yapın. zannedersem bunlar fener maçını izlememiş çok kızdım.:mad::mad::mad::mad::mad: sanirim yonetim bu isi bizden daha iyi biliyor....:rolleyes:

Sefaenes
08.06.2008, 02:09
bizdeki parayi begenmiyen acaba gittigi takimda daha mi fazla aliyor neyse musaya 1 sene sonra asya liginde basarilar dilerim.

Erkan
08.06.2008, 02:16
bizdeki parayi begenmiyen acaba gittigi takimda daha mi fazla aliyor neyse musaya 1 sene sonra asya liginde basarilar dilerim.
Cagdas musa cok cekti sakatligi doneminde falan dediydi canli yayinda.... tam o konuya girmedi ama bilip bilmeden konusmayalim bence..

h@msi61
08.06.2008, 02:21
musanın gidişi kötü oldu. yönetim hangi akla hizmet bıraktı anlamak mümkün değil . sağ kanatta kim oynayacak. şimdi gidin transfer yapın. zannedersem bunlar fener maçını izlememiş çok kızdım.:mad::mad::mad::mad::mad:

bence fener maci izlendigi icin gonderilmis olabilir, nitekim adamin bekte ne kadar yetersiz oldugu o macta ortadaydi...

robinhood61
08.06.2008, 02:21
hayırlısı olsun. bence iyi oldu. çünkü takımımız yeni bir yapılanma içinde. ayrıca musa ve çağdaşın yaptığı pas hatalarını unutmayalım. özellikle bu sene istanbulda oynadığımız bjk maçında çağdaşın defanstan topu uzaklaştırmak isterken topu rakipe verip gol yememizi unutamıyoum. musa da çok pas hatası yapıyordu

ilhan
08.06.2008, 02:24

Musa ücretindeki indirimden rahatsızlık duymuş sanırım. Sakatlık döneminde parası takır takır ödenmişti. Biraz vefalı davranmasını beklerdim.

Sağ bek sorunumuz yok. Buğra bu sene patlayacak.:cool:

Emirhan Makul
08.06.2008, 16:30
Ver Aymanı Al Engini Başkada birşey Demiyorum..!

POYRAZ
08.06.2008, 16:51
Musa'nin gönderilmesi bana göre tartisilir. Faydali olabilirdi bence. Hayirlisi olsun.

Canİlker
08.06.2008, 17:06
musa bekte başarılı değildi. bence doğru karar bizim topçumuz değil. orda serkan ya da tayfun oynayacak.

pReN@_61
08.06.2008, 18:10
Jabi den var mı haber ??..

Adil ÖZGÜR
08.06.2008, 18:14
Musa bence Vasat bir futbolcu. Boyu benim boyum kadar, güçsüz gelenlerin daha iyi olduğunu umarım. Hem sakatlığında tıkır tıkırken, ne verdiki Trabzonspora. Takıma hiç giremeyen bazı futbolculardan bile para kazanıldı. Gitmesi kayıp değildir.

erkankoc
08.06.2008, 18:29
musa bekde gercekten cok kotuydu..yattarin arkasindaki adam cok iyi olmali...yani ileride iyi olmasin bekte iyi olsun..yattara ilerideki herseyi yapiyo zaten

Tolga Okumuş
08.06.2008, 20:17
Musa Trabzonspor gibi özelikle bu seneki güçlü Trabzonspor'un sağ bekini kapatabilecek bir futbolcu değil.

Kısa,zayıf,güçsüz ve oldukça da kolay çalım yiyebilen birisi.

Tayfun yada Serkan mevcut kadrodan orayı kullanabilecek oyuncular değil.Bu seneki transfer Buğra'dan da çok fazla bir şey beklemiyorum.

Bunların yerine çalışma oranı yüksek,Yattara'da doğabilecek açıkları kapatabilecek bir sağ bek transfer edilmelidir,yerli yada yabancı...

pReN@_61
08.06.2008, 21:26
Musa Kocaelispor'la anlaşmış...

Serdar A
08.06.2008, 21:39
Musa ücretindeki indirimden rahatsızlık duymuş sanırım. Sakatlık döneminde parası takır takır ödenmişti. Biraz vefalı davranmasını beklerdim.

Sağ bek sorunumuz yok. Buğra bu sene patlayacak.:cool:

Takır takır ödendiğini nereden biliyoruz ?

Bir yalnışlığı düzeltelim ;

Türkiye'de uzun süreli sakatlık yaşayan futbolcular sözleşmesinde yazan ücretlerden mahrum bırakılır .

Musa geçen yıl bu anlamda ekonomik olarak zor günler geçirmiş , üstüne gelecek yıl mevcut sözleşmesinde yazılan ücretin yarısı teklif edilince kendince klüpten ayrılmayı uygun görmüştür .

Musa'yı bir çok yönden eleştirebiliriz fakat " geçen yıl haketmediği kadar para kazanmıştır " demek haksızlık olur .

ilhan
08.06.2008, 21:42
Takır takır ödendiğini nereden biliyoruz ?

Yönetim kurulu üyelerinden birisi söylüyordu geçmişte. Gerçi artık ilgilendirmiyor. Almamışsa da kusura bakmasın kimse yanlış bilgilendirmek istemem. En azından haketmediği kadar para kazandı deme gafletine düşmemişim ;)

pReN@_61
08.06.2008, 22:39
Musa Büyük Kocaelispor'da
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/6/7_215919_musa0505bb.jpgTurkcell Süper Lig'in yeni ekiplerinden Kocaelispor, Trabzonsporlu Musa Büyük ile 2 yıllık ön protokol imzaladı.
8.6.2008

Kocaeli Eğitim Vakfı (KEV) Sefa Sirmen Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde konuşan Kocaelispor Kulübü Başkanı Serhan Gürkan, dün anlaşmaya vardıkları bordo-mavili ekipten orta alan oyuncusu Musa Büyük’ün transferiyle, kulübe üçüncü ismi kazandırdıklarını söyledi. Kocaelispor forması giyerek gazetecilere poz veren Büyük ise "köklü bir camia" olarak nitelendirdiği Kocaelispor’da ilk hedefinin milli takıma seçilmek olduğunu söyledi.

Dogan
08.06.2008, 22:43
Musa'nın gitmesine üzüldüm. O bizim atom karıncamızdı. Eğer yönetim gerçekten konuşulan miktarı önermişse haklıdır gitmekte.

TolgaTopçu61
08.06.2008, 22:44
Musa'nın gitmesine üzüldüm. O bizim atom karıncamızdı. Eğer yönetim gerçekten konuşulan miktarı önermişse haklıdır gitmekte.
nekadar önerilmiski?

Dogan
08.06.2008, 22:46
nekadar önerilmiski?
450 bin ytl'den bahsedilmişti bi dönem. Doğru-yanlış bilmiyorum ama...

AKSOY_61
08.06.2008, 22:54
her ne kadar ofansta iyi olsa da defansif anlamda bu takımı kaldıracak yapıda değil.
zaten yeni kurulan kadro şemasına baktığınız zaman musanın o mevkide sırıttığını göreceksiniz.
uğurlar ola diyelim inşallah başarılı olur

hem o yerde serkan ve buğra da var.çok sıkıntı çekilmez yani

Emirhan Makul
08.06.2008, 22:56
darısı aymanın başına lütfen Allahım bir adam kaldı mustafa gitti erdinçde kesin gider aymanda gitsin birşey istemiyorum ondan nefret ediyorum çünkü

Cem Balcı
08.06.2008, 22:59
ayman,ferhat,hüseyin gibi adamlar dururken neden musayı veriyoruz anlamıyorum...

AKSOY_61
08.06.2008, 23:01
ayman,ferhat,hüseyin gibi adamlar dururken neden musayı veriyoruz anlamıyorum...

Bunun gibi adamları isteyen varsa vermek zorundasın.
birde bunlar musanın anternatifi değilki zaten ayman veya hüseyin gidene kadar musayı tutalım.

musayı yani sağ beki gönderdik sırada liberolar var.Ayman gider de hüseyin zor valla

Dogan
08.06.2008, 23:01
Özer'i alırken Erdinç'i, Engin'i alırken de Ayman'ı vermek dileğiyle...

pReN@_61
08.06.2008, 23:13
Şu jabiden ne zaman kurtulacağız acaba..

AKSOY_61
08.06.2008, 23:15
Eski kadrodaki vasat oyuncuların isimlerini duyunca eski günler aklıma geliyor, içim daralıyor ya
Satsakta şunları kurtulsak yoksa önümüzdeki sezon bu kadroda doğal olarak yer bulamayıp iyice beleşe gidecekler

Cem Balcı
08.06.2008, 23:17
Bunun gibi adamları isteyen varsa vermek zorundasın.
birde bunlar musanın anternatifi değilki zaten ayman veya hüseyin gidene kadar musayı tutalım.

musayı yani sağ beki gönderdik sırada liberolar var.Ayman gider de hüseyin zor valla

ferhat musanın alternatifidir.

demem o ki;musa gibi takıma katkısı olabilecek oyuncu yerine;hiçbir geleceği,önemli bir katkısı olmayacak oyuncuları neden takımda tutuyoruz...

a d bacan
09.06.2008, 12:42
musanın gidişine bende çok üzüldüm
çağdaş ve musa gönderilmemeliydi

hayırlısı diyelim
musa için birazda duygusal davranıyorum heralde

hayat hikayesinden bayağı etkilenmiştim

başarılar diliyorum her ikisinede

Atmaca
09.06.2008, 17:50
Musa bizden alacagi 700 milyari begenmedi.Kocaeli daha cokmu verecek.

macka61
10.06.2008, 00:55
mustafa keçelide gitti yeni takımında başarılar ve bugüne kadarki emekleri içinde teşekkür ediyorum

Osman Yavuz
10.06.2008, 00:58
Artık sıra Erdinç'e geldi.Ne zaman gidecek bu adam Allah aşkına.:)

Gürkan
10.06.2008, 01:00

o kayseriye gitmedi daha yahu. neyse en kısa zamanda inşallah.

pReN@_61
10.06.2008, 16:32
Artık sıra Erdinç'e geldi.Ne zaman gidecek bu adam Allah aşkına.:)Ve jabi :)

Tayfun
12.06.2008, 15:09

"Her körün bi topal alıcısı vardır" çıkar elbet birileri :)

macka61
12.06.2008, 15:27
ayman ayrılmış 750 bin dolar bonservis bedeli almışız

ErtuGrul
12.06.2008, 15:29
ayman ayrılmış 750 bin dolar bonservis bedeli almışız
Bedava bıle gıtmesıne razıydım..sadri başkan gercekten bu ısten anlıyor...

ErtuGrul
12.06.2008, 15:32
http://www.internetspor.com/images/news/5111.jpg
Ayman Trabzon'dan ayrıldı
12 Haziran 2008 Perşembe 15:12
Trabzonspor'un, Mısırlı oyuncusu Ayman Abdelaziz ile yollarının ayrıldığı bildirildi.

Kulüp menajeri Caner Çuvalcıoğlu, yaptığı açıklamada, Ayman'ın özel ve ailevi yaşantısından dolayı futbol yaşamını Mısır'da sürdürmek istediği yönünde kendilerinden bir talepte bulunduğunu belirterek, ''Biz de kendisine bizim için önemli bir oyuncu olduğunu, onu kadromuzdan bırakmak istemediğimizi söyledik. Ama talebinde ısrarcı olunca biz de ona yardımcı olmak adına bir bonservis bedeli belirledik'' dedi.

Ayman'ın da belirlenen bonservis bedelini Trabzonspor'a verdiğini kaydeden Çuvalcıoğlu, ''Bunun ardından sözleşmesini feshettik. Artık Trabzonspor ile bir ilişkisi kalmadı. Bize ülkesinde futbol oynayacağını söyledi. Ama istediği kulüpte futbol oynayabilir'' diye konuştu.

Ayman'ın bordo-mavili kulübe bonservis bedeli için 750 bin dolar ödediği öğrenildi.

Emirhan Makul
12.06.2008, 15:40
aymanda gitti satılacak bir adnan jabi jefferson ergin kaldı acaba bunlar kimlere verilecek kimler karşılığında

robinhood61
12.06.2008, 15:46
adnan'ın bizim takıma ne gibi bir katkı yaptığını merak ettim doğrusu. yol verin şuna yaav.

Yavuz Hasan
12.06.2008, 15:49
giden arkadaşlara yeni takımları hayırlı olsun

_SeRKaN_
12.06.2008, 17:45
Gitti kereta ustası..:D

TSigalko
12.06.2008, 18:07
Jabi kalsın iyi oyuncu..

şahinler61
12.06.2008, 18:24
adnan'ın bizim takıma ne gibi bir katkı yaptığını merak ettim doğrusu. yol verin şuna yaav.
abi hep söylüyorum adnan eğer topçuysa biz daha yaşamayalım

İskender
12.06.2008, 18:37
hepsinin yolu açık olsun,gitmeleri değil alınmaları hata idi...

DeAgLeMaNyAq
12.06.2008, 18:38
Forumda Adnan fanatikleri var aman dikkat. :) Kimileri Adnan çok genç ileride tecrübe edinir dedi. Artık 28 yaşındaki futbolcu ne kadar genç oluyorsa. Kimileri İstanbul takımlarına karşı ilk kez oynuyor ayaklarının titremesi normal dedi. Oysa bu adam Samsunspor'dayken bu takımlara karşı defalarca oynadı. Sonuçta Adnan geçen seneki kadroda bile bütün sezonu yedek geçirdi ve ligde yalnızca 1 maçta 90 dakika forma giyebildi. Bu tabloya göre, yeni sezonda kurulan takımda nasıl şans bulacak merak ediyorum...

Mayls
12.06.2008, 18:59
Güle güle Ayman, bir daha görüsmemek üzere :)

sozveren
12.06.2008, 19:29
hepsinin yolu açık olsun,gitmeleri değil alınmaları hata idi...

Yürekten katılıyorum. ZD ve ekibinin artıklarını hala temizlemeye çalışıyoruz. Kim olursa olsun, performansı iyi değilse gönderilmeli, buna Hasan Üçüncü de dahil. Tekmeye kafa atmak falan ifadeleriyle bu takımda ne zamana kadar barınacak? İş tekmeye kafa atmakla bitmiyor. . .

Furkan Dündar
12.06.2008, 19:34
hasan-jabi-adnan-tolgaseyhan-ayman-Hüseyin(ruslara)-ahmet şahin-jeferson-jun-

Bnce Bunlar Gider gençleri bilemem

Furkan Dündar
12.06.2008, 19:35
Jabi kalsın iyi oyuncu..

Şu jabiyi bir tek ben Göremiyorum heralde

Jabiden Kaleye direk bile olmaz :D

serkan tayfun ona 10 basar :)

Emirhan Makul
12.06.2008, 20:04
erdinç in nereye gidceği belli olmadı dimi sıra ondadır

Cafer Bulur
12.06.2008, 22:02
aymanin gitmesine üzüldüm.anladigim kadariyla kadroda düsünülüyordu ama kendisi gitmek istedi.hayirlisi olsun.umarim gelen gideni aratmaz.trabzonspor bu islerden kazancli cikar.gerci bence aymandan önce gitmesi gerekenler vardi.jabi,erdinc ve hatta adnan gibi.hayirlisi olsun.

Sait Yıldız
13.06.2008, 05:24
arkadaslar yeni anlasmaya göre manisaya hangi futbolcular verildi.

alpo_55
13.06.2008, 16:31
Bence Trabzonspora yeni ve daha tecrübeli oyuncular alınmalı ama bunlar Türk olmalı mesela Samsunspor'dan Mehmet Hakkı Hocaoğlu, Celil Sağır, Serkan Aykut
gibi profesyonel oyuncular alınmalı....

FatmaÇelik
13.06.2008, 16:44
Bence Trabzonspora yeni ve daha tecrübeli oyuncular alınmalı ama bunlar Türk olmalı mesela Samsunspor'dan Mehmet Hakkı Hocaoğlu, Celil Sağır, Serkan Aykut
gibi profesyonel oyuncular alınmalı....

Alperencim yanlış başlığa yazmışsın bu yazını canım.Transfer başlığı bu konu için ideal diye düşünüyorum.

Bu arada biz zaten oldukça genç ve tecrübeli futbolcular transfer ettik takip etmiyosun galiba...:cool:

Mustafa Hazıroğlu
14.06.2008, 13:18
Şu jabiyi bir tek ben Göremiyorum heralde

Jabiden Kaleye direk bile olmaz :D

serkan tayfun ona 10 basar :)

Bende Jabi'yi göremeyenlerdenim.
Nasıl bi Jabi sevdası:D var taraftarda anlamadım..
Her Gine'ye gidişinde sorun yaratır mı insan..Bir kere de tam zamanında gel..
Böyle disiplinsiz futbolcunun bizde ne işi var..
Yattara'da böyle ama Yattara artık düzeldi.. :)

Emirhan Makul
14.06.2008, 15:16
tolga seyhan nereye gitti ya başlığı kapatılmışda ?

Hüdai Pervaneli
14.06.2008, 15:17
kiralikdi schaktar geri dönmüs olmali

Cafer Bulur
14.06.2008, 15:18
tolga seyhan nereye gitti ya başlığı kapatılmışda ?
kiralik olarak alinmisti.shakhtar a geri dönmesi lazim.gerci orada da fazla tutunacagini zannetmiyorum.

Metin Ural
20.06.2008, 13:22
İlker'in yerine Ahmet Şahin!
Kaleci transferinde pürüz yaşanan Adana Demirspor'un tecrübeli file bekçisi İlker Avcıbay'dan vazgeçen Manisaspor'un, Trabzonspor'un tecrübeli kalecisi Ahmet Şahin'i renklerine bağladığı öğrenildi.

20 Haziran 2008 , 12:49

Manisaspor'da 4.5 yıl forma giyen kaleci Bülent Ataman'ın kulüpten ayrılma isteğini yönetime bildirmesinin ardından, kaleci arayışlarına hız veren Manisaspor, ilk olarak Teknik Direktör Levent Eriş, Adana Demirspor'dan eski öğrenicisi İlker Avcıbay ile görüştü. Yapılan görüşmelerin ardından prensip anlaşmasına varılan oyuncunun transferinde dün pürüzlerin çıktığı ve Manisaspor'un bu transferi kapattığı öğrenildi.

İlker Avcıbay'dan vazgeçen Siyah-beyazlı yönetimin, Trabzonspor'da sözleşmesi sona eren Ahmet Şahin ile görüşerek her konuda anlaşma sağladığı ve önümüzdeki günlerde tecrübeli eldivenin Manisa'ya geleceği bildirildi.

1978 İstanbul doğumlu olan Ahmet Şahin, daha önce İstanbul BB, Kocaelispor, Diyarbakırspor ve Trabzonspor formaları giydi.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20080620/ilkerin_yerine_ahmet_sahin.html

yns_emre61
20.06.2008, 14:09
darısı hasan,jeff,erdinç,jabi'ye.

H.Tolga YİĞİT
20.06.2008, 14:11
erdinç in nereye gidceği belli olmadı dimi sıra ondadır

Eskişehir'e gidecek

Adem ÖZER
20.06.2008, 15:15
bir tek Musa'nın gitmesine üzüldüm o kadar.ama koca 1 sezon yatan parasını takır takır alan bi adamın verilen teklifi beğenmeyip gitmesine de üzülmedim.

Burak_52
21.06.2008, 16:32
geçen sene benim boynumu eğik yürüttünüzya nereye giderlerse gitsinler

Cafer Bulur
21.06.2008, 16:34
Eskişehir'e gidecek
kesin degil galiba.
gerci baska sansi da yok!
eskisehir olmazsa herhangi bir takima gitmek zorunda.
trabzonsporun kiymetini bilemeyen erdinc belki gittigi kulüpte anlar.

Emre B.
21.06.2008, 16:50
Velihat Prensimiz Celallettin Koçak galiba Konyaspor ile anlaşmış.

Cafer Bulur
21.06.2008, 16:52
Velihat Prensimiz Celallettin Koçak galiba Konyaspor ile anlaşmış.
konyasporun transferde ne kadar akilci davranmadiginin resmidir!
onlarin sonu da manisa gibi olursa hic sasirmam.

TSigalko
21.06.2008, 17:13
Celaleddin Konya'da mı? Eyvah, Küme düşen ilk takım belli oldu.. :D

Cafer Bulur
22.06.2008, 20:51
jabi halen daha bir takimla anlasamadi.
elimizde iyi bir sagbek olmadigini hesaba katarak acaba bir sans daha verilir mi diye düsünüyorum.
gecen sezonki performansi ile bu sansi haketmiyor.
kulübümüz transferinde para kazanmasa bile elden cikartilmasi gerektigini düsünüyorum.
zira sahada herseyini ortaya koymayan bir futbolcu ile trabzonspor bir yere varamaz.

yaranozlu
22.06.2008, 21:25
hadi ferhat, hadi ergin, hadi hüseyin... kendinize kulüp bulun, forma yok size bı sezon

Murat'
22.06.2008, 21:31
jabi takımda kalacak gibi görünüyor....

Cafer Bulur
22.06.2008, 21:32
hadi ferhat, hadi ergin, hadi hüseyin... kendinize kulüp bulun, forma yok size bı sezon
ücüde takimda kalacak gibi.
senin adina üzgünüm.
kendi adima ise hüseyin icin mutluyum.
ferhat ve ergin icin ise cekimserim.kalsa da olurlar kalmasada.

Cafer Bulur
22.06.2008, 21:33
jabi takımda kalacak gibi görünüyor....
sanirim takima renk katmasi icin herhalde.
bu takima baska bir katkisi olacagini zannetmiyorum.

Emirhan Makul
23.06.2008, 21:17
Ergin Keleş'in satılmasını rüyanızda görürüz çünkü neden yedek forvet almadık çift forvet oynayacaz yedek kim ergin adamda gündem de yok o zaman ergin :S

Tolpaş61
24.06.2008, 15:34
giden tüm futbolcularımıza yeni takımlarında sonsuz başarılar.nede olsa düne kadar kalplerimiz onlarla beraber çarpıyordu.yetersiz olmaları onların değil onları transfer edenlerin suçu.

fetih aydın
24.06.2008, 17:07
giden tüm futbolcularımıza yeni takımlarında sonsuz başarılar.nede olsa düne kadar kalplerimiz onlarla beraber çarpıyordu.yetersiz olmaları onların değil onları transfer edenlerin suçu.
vaLLaa gdnLrdn çouyLa atmıodu bnm kaLbım dha cook top onLara geLdiğinde duruoduu nefes aLamıodum....:rolleyes::rolleyes:

TolgaTopçu61
25.06.2008, 15:39
Adanaspor, kaleci sorununu Trabzonspor'dan Ahmet Şahin'i renklerine bağlayarak çözdü.
Reklam

Adanaspor kalecisini buldu
Dış transfere hız veren turuncu-beyazlılar, kaleci transferi konusunda ilk somut adımı atarak, Trabzonspor'un 30 yaşındaki file bekçisi Ahmet Şahin ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Geçen sezon bordo-mavili takımda Tolga'nın sakatlandığı dönemde forma şansı bulan Ahmet Şahin, hedefleri olan bir takıma geldiğini ve Adanaspor'da şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi. Birçok kulübün kendisine teklifte bulunmasına rağmen Adanaspor'u seçtiğini söyleyen tecrübeli kaleci, "Başkanımızla bir araya geldiğimizde kendisinin de genç ve idealist birisi olduğunu gördüm. Adana, hem futbol hem de seyirci anlamında potansiyeli olan ve başarıya aç bir şehir. Adanaspor takımı üst üste iki kez mutlu sona ulaşmış. Futbol kariyerimde turuncu-beyazlı forma altında bu mutluluğu ben de yaşamak istiyorum" dedi.

Rıza ÇOLAK
25.06.2008, 19:20
Ahmet te gitti.Bi yük daha kalktı takımın omuzundan....

selcjK
25.06.2008, 19:23
bizim jun nerde ya? ne yapar, nerde yatar? ne içer? bilen var mı? resmi bi açıklama gelse.

robinhood61
25.06.2008, 19:27
ohoo jun çoktan gitti. ben erdinç ve jabiyi merak ediyorum. gidecekler dimi?
bu arada adnan torpilli herhalde. adamın takıma katkısı sıfır ama oynuyor hala.

Erkan
25.06.2008, 19:29
Erdinc bi gitse//....

Mayls
25.06.2008, 19:37
Erdinc ve Tayfun gitse acayip rahatlayacagim...

Oynayabilme ihtimalleri bile korkutuyor beni...

Erkan
25.06.2008, 19:52
Erdinc'i oynatmaz Ersun hoca, ama yinede giderse rahatlayacagim.

Trabzonli_61
25.06.2008, 20:22
Erdinc ve Tayfun gitse acayip rahatlayacagim...

Oynayabilme ihtimalleri bile korkutuyor beni...

bu sezon herkes tayfun gibi oynasaydi sampiyon olurduk...
adam savunmadaki en iyi oyuncumuzdu anlamiyorum nedir cekemedigin

DeAgLeMaNyAq
25.06.2008, 20:45
Tayfun kötünün iyisiydi. Özellikle ligin ilk yarısında takıma kaç defa hatalı goller yedirdiğini hatırlıyorum. Sırf Trabzon'lu diye ona karşı bir kayırmacılık yapıldığı da gerçek. Tayfun'da Erdinç gibi Kayseri'li olsa çoktan ipi çekilmişti. Tayfun bu takımı şampiyonluğa ulaştıracak stoper olsaydı defansa 4 adam alınmazdı...

TSknbkTS
25.06.2008, 21:11
Tayfun bu takımı şampiyonluğa ulaştıracak stoper olsaydı defansa 4 adam alınmazdı...

bugün duyduğum en mantıklı en güzel söz...

hos_cocuk61
25.06.2008, 22:40
arkadaşlar yönetim makalele ile ilgileniyor bence alınsa süper ötesi olur dünyanın en iyi ön liberosu büyük sansasyon yaratırız

pReN@_61
25.06.2008, 22:44
Ahmet'e başarılar..

Kasım Hilal
25.06.2008, 22:47
arkadaşlar yönetim makalele ile ilgileniyor bence alınsa süper ötesi olur dünyanın en iyi ön liberosu büyük sansasyon yaratırız

İşte Hüseyin'in yerine geldiğinde bende soru işareti bırakmayacak adam Makalele'dir..
İngiltere'de 90 dakikayı çıkaramıyor ama fiziği Türkiye için yeterli.
Çok çok çok yaarlı bir transfer olur, olursa tabi..

tisan61
26.06.2008, 00:48
ya şu erdinçi kayseriye neden vermediler
gökanın parası biraz daha düşerdi

MehmetGÜRSOY61
26.06.2008, 00:50
zaten kadro dışı bırakır ersun hoca yüzde 90 güzel stoper miz var zaten defansımızda süper olduı

Emirhan Makul
26.06.2008, 01:01
ergine git diyen yok ben ergini bekliyorum

Proof
26.06.2008, 01:02
Ya erdincin kafasini 0 a vurup Yunanistanda bi takima gonderseler..

TolgaTopçu61
26.06.2008, 01:03
kime giderse gitsin'de yeterki gitsin

lazrail8989
26.06.2008, 01:37
Tayfun kötünün iyisiydi. Özellikle ligin ilk yarısında takıma kaç defa hatalı goller yedirdiğini hatırlıyorum. Sırf Trabzon'lu diye ona karşı bir kayırmacılık yapıldığı da gerçek. Tayfun'da Erdinç gibi Kayseri'li olsa çoktan ipi çekilmişti. Tayfun bu takımı şampiyonluğa ulaştıracak stoper olsaydı defansa 4 adam alınmazdı...
dogru söze ne denir tayfunla mustafa kecelıyı bırlestır ortaya yıne bısey cıkmaz tayfunun asla yapılmayacak pas hataları yuzunden yenıldıgımız macları unutanlar war

Hüseyin Çümen
26.06.2008, 01:43
gidenlerin çoğu zaten bu klübü rüyalarında bile zor görecek insanlar malesef gene de başarılar dileriz

legendUFUK
26.06.2008, 08:28
Çağdaş ve Musa'nın gitmesi bence yanlıştı(tabi bunu futbol acısından diyorum,diğer sebebplerden ötürü değil) özellikle para konusu!!!
Gönderilecekler listesinde olan; suana kadar giden ve gidecek olan tüm futbolcular Trabzonsporda oynayacak adamlar değil...

_SeRKaN_
26.06.2008, 08:48

Yok siyaha boyayıp Avrupa ülkelerine afrikalı diye satalım...:)

ts_61
26.06.2008, 15:25
şu erdinç ve jabi dende kurtulsak daha bişe istemem

ARAF
26.06.2008, 16:57
giden futbolçuların listesini bilen biri yazabilirmi
resmi sitede bile hala gidenlerin resimleri duruyor

karatasof
26.06.2008, 17:07
Said Moawad,Ayman,M.Keçeli,Çağdaş Atan,Musa Büyük ve son olarakta Kaleci Ahmet benim aklıma gelenler.

_SeRKaN_
26.06.2008, 17:08
Ve ek olarak Kadir Keleş...

DeAgLeMaNyAq
26.06.2008, 17:14
1) Ahmet Şahin
2) Ayman Abdelaziz
3) Cem Demir
4) Çağdaş Atan
5) Kadir Keleş
6) Murat Ocak
7) Musa Büyük
8) Mustafa Keçeli
9) Ömer Rıza
10) Sayed Moawad
11) Tolga Seyhan
12) Ufukhan Bayraktar

Ayrıca Erdinç, Jabi ve Jefferson'da önümüzdeki sezon kadroda düşünülmüyor...

Cafer Bulur
26.06.2008, 23:36
1) Ahmet Şahin
2) Ayman Abdelaziz
3) Cem Demir
4) Çağdaş Atan
5) Kadir Keleş
6) Murat Ocak
7) Musa Büyük
8) Mustafa Keçeli
9) Ömer Rıza
10) Sayed Moawad
11) Tolga Seyhan
12) Ufukhan Bayraktar

Ayrıca Erdinç, Jabi ve Jefferson'da önümüzdeki sezon kadroda düşünülmüyor...
kadir keles ve eyüp kadri ataoglu.

Orhan_Gazi
27.06.2008, 00:18
abi Kadir Keles niye ayriliyor yaa?

Cafer Bulur
27.06.2008, 00:25
abi Kadir Keles niye ayriliyor yaa?
ersun yanal a sormak lazim.
paf takimimizda leblebi gibi gol atan adami pilot takima bile göndermiyorlar.
vardir bir bildikleri herhalde...

KUTADGU
27.06.2008, 00:27

Zannediyorum Ufukhan'ın gittiği takıma gönderildi.
Gaziantep B.B ile bu konuda bir anlaşmamız var gibi.

Ben gözden çıkarıldığını düşünmüyorum.
Bekleyip görelim bence.

Kadir'den şahsen bende umutluydum.

Cafer Bulur
27.06.2008, 00:29
Zannediyorum Ufukhan'ın gittiği takıma gönderildi.
Gaziantep B.B ile bu konuda bir anlaşmamız var gibi.

Ben gözden çıkarıldığını düşünmüyorum.
Bekleyip görelim bence.

Kadir'den şahsen bende umutluydum.
dogru söylüyorsun da neden pilot takimimiza kiralanmiyor?
kiralanmasina zaten hickimse birsey diyemez.

KUTADGU
27.06.2008, 00:31
dogru söylüyorsun da neden pilot takimimiza kiralanmiyor?
kiralanmasina zaten hickimse birsey diyemez.

Bu konu hakkında ikna edici bir bilgim yok ne yazık ki.
Belki ortada maddi sebepler vardır ya da başka türlü.
Bilemiyorum yani.
Bekleyelim görelim.

Onur Civelek61
27.06.2008, 00:33

Ben izledim FB paf maçında.Çok bencil.Yeteneğine bişey diyemem ama aşırı bencil.Takımda ona yer yok bence.Kendisi için iyi olmuş.İnşallah başarılı olur ve döner bize:)

edimurphy_61
27.06.2008, 00:33
Hasanin Gİtmemsİ Lazimdi
Bİze Hasn Gİbİ Trabzonsporu Seven Bi Adam Lazim

KUTADGU
27.06.2008, 00:36
Hasanin Gİtmemsİ Lazimdi
Bİze Hasn Gİbİ Trabzonsporu Seven Bi Adam Lazim

Peki Trabzonspor'u sevmek kaçıncı derece de önemli bir kriter size göre?
10 yıldır Trabzonspor'u seviyor,
10 yıldır kulübede oturuyor,
10 yıldır iyi para kazanıyor.
10 yıldır takıma hiç bir katkısı olmuyor.

Bence bir an önce gitmesi lazımdır.
Bir an önce.

Onur Civelek61
27.06.2008, 00:40

Bir an önce.

Aynen.Bende Trabzonspor'u çok seviyorum.Kimse demiyor gel malzemeci ol diye:D:D
Hasan'a kaptanlık verdiler.Ama klubeden çıkamadı.Nasıl mantık anlamadım...

Cafer Bulur
27.06.2008, 00:41

Bir an önce.
trabzonun öz evlatlarini hararetle savunan birisi olarak hasan ücüncünün miladini doldurduguna inaniyorum.
zira trabzonsporda yillardir yedeklikten öteye gidemeyen bir futbolcunun bundan sonra bu takima verecek bir seyi olamaz.
takim arkadaslari tarafindan cok sevildigi gerekcesi ile trabzonsporda bir futbolcu tutulmamali.

Kasım Hilal
27.06.2008, 00:43

Bir an önce.

Gitti diye ağıt yakanlardan değilim ama sevgili Kutadgu eklememiz gereken bir şey daha var..

10 yıldır bu takım tarafından isteniyor (ki kalıyor)..

ferhaTS87
27.06.2008, 00:52

Bir an önce.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Serdær
27.06.2008, 01:01
Ben doğdum doğalı ;

1 Paola Maldini

2 Costacurta

3 Hasan Üçüncü

1 ve 2 futbolu bıraktı Hasan Üçüncü yeter artık.

Osman Yavuz
27.06.2008, 02:00
Şu Erdinç'i bir türlü gönderemedik ya.Kadir hoca istiyormuş onu Malatya'ya.İnşallah alır da kurtuluruz ondan.Ayrıca giden oyuncularımızdan üzüldüğüm kimse yok gibi.Sadece Musa olsaydı iyi bir alternatif olurdu.

DeAgLeMaNyAq
27.06.2008, 05:21
Maldini daha bırakmadı...

Cem Zırıh
27.06.2008, 07:49
Ben izledim FB paf maçında.Çok bencil.Yeteneğine bişey diyemem ama aşırı bencil.Takımda ona yer yok bence.Kendisi için iyi olmuş.İnşallah başarılı olur ve döner bize:)
senin izledigin kadir keles degil ergin keles arkadasim diger arkadasda ergin kelesle kadir kelesi karistiriyor olmasi lazim cunku kadir keles sol defans oyuncusu eger o halde leblebi gibi gol atiyorsa helal olsun ne diyim:) ergin keles ise aslinda bana kalirsa iyi denilebilcek bi oyuncu fakat yontulmasi lazim sanirim:) toplara vurusu cok sert ama isabetsiz ve dengesiz calimlar atmaya calisiyo :D

Varlıbaş61
27.06.2008, 08:08
ya şu hasan, jabi, jefferson, hüseyin , ergin ( kiralık) ve bilumum elde kalanlar gitsede para gelse biraz kulube

Onur Civelek61
28.06.2008, 03:02
senin izledigin kadir keles degil ergin keles arkadasim diger arkadasda ergin kelesle kadir kelesi karistiriyor olmasi lazim cunku kadir keles sol defans oyuncusu eger o halde leblebi gibi gol atiyorsa helal olsun ne diyim:) ergin keles ise aslinda bana kalirsa iyi denilebilcek bi oyuncu fakat yontulmasi lazim sanirim:) toplara vurusu cok sert ama isabetsiz ve dengesiz calimlar atmaya calisiyo :D

sol defans mı ne karıştırması yahu.Kadir Keleş hatta kaptandı.Yanındada Şaban Keleş oynuyordu.Şaban Keleş Kadir'i en az 2 ye katlar.Ergin'le Kadir'i asla karıştırmam:)

Bera B.
28.06.2008, 13:49
ergine git diyen yok ben ergini bekliyorum
biz çok git diyoruz kendisine ama demek ki bizim dememizle değil malesef :( :D

Emirhan Makul
16.07.2008, 17:07
Resmen Aymandan Kurtulduk ya varmı böyle birşey

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/7_11047__ayman2911.jpg