PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teşekkürler Faruk Özak

Serdær
29.05.2008, 01:29
Transferleri art artına patlatıyoruz.

Yalnız burada unutulmaması gereken bir durum söz konusu.

Giray transferi.

Selçuk ve Burak'ın transferi .

Bilemediniz ilerki günlerde alacağımız oyuncuların transferlerinde Sayın Faruk Özak'ın büyük rol oynadığını hem ajanslardan hem medyadan duyuyoruz.

Dolayısıyla bize yapmış olduğu destekten dolayı Sayın Faruk Özak'ı teşekkür ve tebrik ediyorum..:alkış:

highlaz_61
29.05.2008, 02:19
Transferlerde emegi gecen herkese tesekkurler...

Mehmet Fatih Yavuz
29.05.2008, 02:20
yönetim seçilene kadar çok uğraştı:D
neyseki desteği seçilene kadar değilmiş..

şu stad işini de bi hallediver be bakanım..:D
hemi de bayındırlık bakanım:D

Egemen
29.05.2008, 02:21
alkış

:alkış:

Hüseyin Çümen
29.05.2008, 02:23
albayraktan hiç memnun değildi kendisi

gerçekten hayatını Trabzonspora adamış olan bir yönetime katkıda kusur etmiyor çok teşekkürler

Osman Yavuz
29.05.2008, 02:41
Bence transfer işinden çok stad işine el atsa daha iyi olacak.Yaptıkları için teşekkürler.:alkış:

Kazım Uzunboy
29.05.2008, 03:14
Bence transfer işinden çok stad işine el atsa daha iyi olacak.Yaptıkları için teşekkürler.:alkış:
Transferin daha önemli olduğu görüşündeyim :rolleyes:

Mustafa Önder
29.05.2008, 03:28
Tşk Ederim Bakanım Allah sağlığınızı sıhhatinizi bozmasın...

seyyah61
29.05.2008, 04:01
Sayin Bakan'imiza tesekkür ediyorum. Umarim Faruk Özak'in bu örnek yardimini diger Trabzsonspor büyüklerinden de görürüz. En azindan Fatih Tekke'yi alin bu firsat gelmisken. :)

Hamdi Karamahmutoğlu
29.05.2008, 04:23
Tesekkurler buyuk baskan.

b_m_61
29.05.2008, 05:11
Özak'da gizli golcü hesabı gizli başkan. :) Sadece Özak'a değil transferlerde emeği geçen herkese teşekkür etmek lazım.Allah da sizin işlerinizi rast getirsin diyorum.:)

keles76
29.05.2008, 05:30
kendisinden beklenen budur Kendisine tesekkur ederim

cemka
29.05.2008, 06:49
Gerçek bir TRABZONSPOR sevdalısı olan ve takımın iyiliği için elinden gelen herşeyi yapan bakanımıza çok teşekkür ediyorum... Hiç bir amaç gütmeden Trabzonsporu herşeyin üstünde tutmak buna deniyor işte... Tekrar teşekkürleeer.....

Hüseyin İlkin
29.05.2008, 07:08
Bana,bize,Trabzonspor'umuza gönül verenlere böyle güzel olaylar yaşattınız ya,kendi adıma size çok teşekkür ediyorum.Uzun süredir ilk defa,"doğru",gelecek düşünülerek,sistem düşünülerek atılan adımlar görüyoruz ve bu insanı ayrıca mutlu ediyor,daha transferlerin bitmediğini de düşünürsek,gerçekten müthiş iş yaptı yönetimimiz ve bu devam edecektir önümüzdeki yıllarda da ama biz ilk yenilgide,ya da bu sene gelebilecek bir başarısız sonuçta hemen köstek olmak yerine planlı hareket eden "yönetimimizin" yanında olmalıyız,teknik heyete destek vermeliyiz.Onlar bana ışığı verdi,elinde sonunda başarı gelecek,bu sene olmadı,ondan sonra ki sene kesin zirveye oynarız bu şekilde devam edersek ama sabır lazım dediğim gibi sabır.Umarım diğer Trabzon seyircileri de benim gibi "sabır" lı olabilir.

DipNot=Ben bu sene başarılı olacağımızı düşünüyorum da,olursa da başarısız olduk hemen protestolar olmasın diyorum.

Teşekkürler emeği geçen herkese =)

EmrahYalçınalp
29.05.2008, 07:09
"Faruk Özak" denince gözlerim doluyor benim. Olur-olmaz bilemeyiz, ama şu takım gerçekten gerçek havasını bulur ve tekrar yarışmacı olursa bunda sayın bakanın rolü inanılmaz büyük olacak. Kongre öncesi endişelerini birebir dinlemiş ve Trabzonspor'un onun için ne kadar önemli olduğunu anlamıştım. Herkes hoşnutsuzdu ama ses çıkartan da yoktu. Somut bir tepki koyan ve çözüm arayan tek adamdı sayın bakan.

Sadri başkan ve ekibinin başarısını küçümsemek kimsenin haddi değil. Hepsine tekrar tekrar teşekkürler. Ama onu harekete geçiren, tüm gücünü Trabzonspor'un hizmetinde kullanmaya çekinmeyen, daha önemlisi öyle böyle değil, basbaya "adam" olan sayın Özak'a bir kez de buradan şükranlarımı sunuyorum.

TS57
29.05.2008, 07:10
teşekkürler sayın bakanım işte TRABZONPOR sevdası budur işte başka söze ne hacet

x_man
29.05.2008, 07:12
Trabzonspora katkısı olan herkesin başımız üstünde yeri vardır

Mert67
29.05.2008, 07:17
Teşşekkürler sayın Özak.

Muhammed KOÇ
29.05.2008, 07:21
tabii ki teşekkür ediyoruz. ve nice görünmez kahramanlarımza da teşekkür ediyoruz..

a d bacan
29.05.2008, 08:19
İŞTE ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI
tüm büyüklerden aynı hassasiyeti bekliyoruz
çünki gelecek olan başarıda sizin de emeğiniz olsun dimi!!

Mustafa Hazıroğlu
29.05.2008, 08:31
Transferde emeği geçen herkese teşşekürler..
DEVAMI DA OLMALI...
Şampiyon TRABZON ! ! !

Ömer Yüce
29.05.2008, 08:33
Gerçekten dediğinz gibi teşekkürü hak ediyor. Ama ben bu stad projesini çok istiyorum onu yapsın canımı alsın... :D

UZLU
29.05.2008, 09:11
Yönetime desteğini sadece lafta değil icraatta da veren başta Sn. Özak olmak üzere tüm camia büyüklerimize teşekkürler....

Bu arada unutmadan;

TRABZON'LULUK ve TRABZONSPOR'LULUK BUDUR NURİİİİİİİİİİİİİİ,

bakta öğren biraz, hangi yüzle yaşıyorsun bilemiyorum ama her gün seni itina ile anıyorum, anladın sen onu..................

Sağlıcakla kalın dostlar...

tsakrep61
29.05.2008, 09:13
faruk ozak trabzonspor camıasının zaten en onemlı sımalarından bırısı transfer yapsada yapmasa da tesekkuru hak edıyor ama ılla kı bı tesekkur edılecekse stadımıza her turlu destegı saglasın sonra edılebılcek en guzel tesekkurlerı edelım bakanımıza

Dursun Kaplan
29.05.2008, 09:13
Burnunu seveyim senin Faruk Abicim.. :D

Herşey için sağoLasın.. ;)

poetricus
29.05.2008, 09:23
Bugüne kadar seçip meclise yolladıklarımızdan gördüklerim yüzünden bayağı tereddütlüydüm. Yaklaşık son yirmi yıldır bizi "temsilen" orada var olanlar Koray Aydın hariç bizim oradaki adamlarımız olmaktan çok politikanın içimizdeki ajanları olmaktan öteye gitmiyordu. Bir de üç İstanbul takımlarının emrine verilen devlet imkânlarını görünce Faruk Bey hakkında bayağı tereddütlüydüm. Diğer Trabzon milletvekillerinden zaten bir şey beklediğim yoktu. Özellikle ikisinin takıma el uzatışı midemi bulandırıyordu.

Son birkaç ayda yaşadığımız ömre bedel gelişmelerde katkısı ve etkisi gördükten sonra bir Trabzonsporlu olarak kendisine teşekkürü bir borç biliyorum. Uzun bir aradan sonra nihayet Trabzonspor'dan alan değil ona veren bir bakanımız oldu.

Belki bütün bu emekleri siyasi yatırım olarak görenler olacaktır ki yakın çevremde olduğunu görüyorum. Aynı kanaatte değilim. Zira Sadri Bey'in siyasi bir kimliği olmasa da Faruk Bey'den çok çok farklı bir politik kökeni var.

Ayrıca imza attığı onca hizmetin kendisine siyasi bir getirisi olacaksa anasının ak sütü gibi helal olsun.
Teşekkürler Sayın ÖZAK.

ilhan
29.05.2008, 09:32
Olması gereken ve Sayın Faruk Özak'a yakışanda buydu.

Teşekkürler Faruk Özak.

KUTADGU
29.05.2008, 09:34
Bugüne kadar seçip meclise yolladıklarımızdan gördüklerim yüzünden bayağı tereddütlüydüm. Yaklaşık son yirmi yıldır bizi "temsilen" orada var olanlar Koray Aydın hariç bizim oradaki adamlarımız olmaktan çok politikanın içimizdeki ajanları olmaktan öteye gitmiyordu. Bir de üç İstanbul takımlarının emrine verilen devlet imkânlarını görünce Faruk Bey hakkında bayağı tereddütlüydüm. Diğer Trabzon milletvekillerinden zaten bir şey beklediğim yoktu. Özellikle ikisinin takıma el uzatışı midemi bulandırıyordu.

Son birkaç ayda yaşadığımız ömre bedel gelişmelerde katkısı ve etkisi gördükten sonra bir Trabzonsporlu olarak kendisine teşekkürü bir borç biliyorum. Uzun bir aradan sonra nihayet Trabzonspor'dan alan değil ona veren bir bakanımız oldu.

Belki bütün bu emekleri siyasi yatırım olarak görenler olacaktır ki yakın çevremde olduğunu görüyorum. Aynı kanaatte değilim. Zira Sadri Bey'in siyasi bir kimliği olmasa da Faruk Bey'den çok çok farklı bir politik kökeni var.

Ayrıca imza attığı onca hizmetin kendisine siyasi bir getirisi olacaksa anasının ak sütü gibi helal olsun.
Teşekkürler Sayın ÖZAK.

Hocam!
Yani düşünün ki, altı çizili yere bile sonuna kadar katılıyorum...

Trabzonsporun Kaptanı, Trabzonsporun Başkanı, Trabzonsporun Bakanı'dır Faruk Özak.

Sadece oy kaygısıyla değil, Trabzonspor kaygısıyla hareket ettiğini düşünüyorum.

Güçlerin birleşmesi olayı işte burdadır. Tek düşüncenin Trabzonspor olması.

Yoksa Sadri Şener çok farklı bir siyaset kültüründen, Faruk Özak bambaşka bir siyaset kültüründen, ben bambaşka bir siyaset kültürden geliyorum.. Ama tek gayemiz Trabzonspor'umuz...

Not: Bu arada bana ne oluyorsa artık.

Sadık Bıyık
29.05.2008, 09:39

trabzon sevdalısı bir bakan; öyle sadece kimliğinde trabzon yazan trabzon sporu kendisine çıkar sağlamak için kullanan şahsiyetsiz insanlardan değil. teşekkürler faruk özak

35deniz
29.05.2008, 09:42
bızım gıbı oda sevdalı

bızı tekrar heyecanlandıranlara gonulden tesekkurler

7can61
29.05.2008, 09:44
Zamanında elinde poşetle istanbulda geziyor diye eleştirilen, parası yok diye alay edilen, haksızlığa uğrayan Faruk başkana hem özür hem de teşekkür borçluyuz... Neydim değil ne olacağım diyeceksin işte

Atmaca
29.05.2008, 12:07
Neolduda F. Özaka methiyeler diziyorsunuz.Kafaniza tasmi düstü.Daha düne kadar Trabzona siyaset bulastirdi, denilmiyormuydu.Allah sizi bildigi gibi yapsin emi...

poetricus
29.05.2008, 12:09
Ne olduda F. Özak'a methiyeler diziyorsunuz. Kafanıza taş mı düştü. Daha düne kadar Trabzon'a siyaset bulaştırdı, denilmiyor muydu. Allah sizi bildiği gibi yapsın emi...
Bu mesajın muhatabı kim?

TSelif
29.05.2008, 12:12
Çekirdekten TRABZONSPOR lu olmak çok önemli . Teşekkürler Özak :)

antagonist
29.05.2008, 12:14
Neolduda F. Özaka methiyeler diziyorsunuz.Kafaniza tasmi düstü.Daha düne kadar Trabzona siyaset bulastirdi, denilmiyormuydu.Allah sizi bildigi gibi yapsin emi...

Siyasetle bunun ne ilgisi var? Gören de kulüple ilgilenen kimselerin "siyasetle ilgili olmama" gibi bir yemin etmeleri gerekir der.

Faruk Özak, kulübe siyasi duruşuyla ilgili bir şey yansıttı mı?

Nuri Albayrak ve çetesinin sırf X partisiden milletvekili olacak diye Aydın Pisireni başkan yardımcısı yaptığını unutmadık.

` Allah sizi bildigi gibi yapsin emi...` Zaten öyle yapıyor... ;)

Bu arada, Teşekkürler sayın bakan...:)

Erkut Ay
29.05.2008, 12:16
Teşekkurler içindeki Trabzonspor sevgisine özlenen başarının tekrar gelmesini en üst düzeyde istediğine ve tüm eleştiri ve hamlelerinin bu çaba için olduğuna hiç şüphesiz inandığım kişidir....

poetricus
29.05.2008, 12:16
Nuri Albayrak ve çetesinin sırf X partisiden milletvekili olacak diye Aydın Pisireni başkan yardımcısı yaptığını unutmadık.
Ayrıca iki milletvekilinin, özellikle de birinin malum yönetimle kulübü nasıl söğüşlediğini de unutmadık.
Kim mi?
Söylersem başıma Göktaş'ı düşürülür, Allah korusun!

Ölçü belli aslına: Siyasi, ekonomik vs. gücünü Trabzonspor için kullanandan Allah razı olsun-ki Sayın Özak bugün bunu yapmıştır- tam tersini yapanın da Allah belasını versin.

Sayın Özak meclise gönderdiğimiz ne ilk başkan ne de ilk politikacı. Yüzlerce insan yollarının hasbelkader de olsa Trabzonspor'la kesişmesi sayesinde bir yerlere geldi ama çok azı vefa gösterdi. Özak az sayıdaki vefalılardan biri.

Atmaca
29.05.2008, 12:22
Bu mesajın muhatabı kim?

Merak etme kardes bu mesajin muhataplari kendilerini cok iyi bilir.
Medyada kendine yer tutmus birilerinin, art niyetli görüslerine baliklama düsmeyelim.

Mustafa OK
29.05.2008, 12:38
bir tek Faruk Özak yada başkana değil emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliyorum teşkkürler trabzonspor...

ÖmerFarukYılmaz
29.05.2008, 12:43
Yapması gerekeni yaptı...

Teşekkürler...

Burçak
29.05.2008, 12:54
bu mesajı isim vererek yazın öyleyse. başlığa yakışmıyor.

Adem CAKIR
29.05.2008, 12:57

Evet en büyük endişemiz buydu.
Seçim zamanı rol alıp sonra sahneden çekilmesiydi.
Gelip geçici olmadığını ve Vefasını her fırsatta gösteriyor... TEŞEKKÜRLER...

Evet şu aşamada yapacağı en büyük iyilik bu projeyi Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda Trabzon Şehrine kazandırmak. Sabırsızlıkla bekliyoruz...

7can61
29.05.2008, 13:07

Bu mesajın muhattabı benim sanırsam fakat bu arkadaş beni yanlış anladı ben o zamanda karşıydım Özak' a yapılan haksızlığa, özür borçluyuz derken benmerkezcil olmak istemediğim içindir yoksa özür dilemesi gerekenler kendilerini bilirler.

Ümit Tekşan
29.05.2008, 13:09
Emeği geçen herkese teşekkürler..

alper*
29.05.2008, 13:09
Gökhan Ünal'ı da alırsa o zaman teşekkür ederim.
Ama yine de teşekkürler.
Onlar oradaysa Trabzonspor sayesinde onlar da teşekkür etsinler Trabzonspora.
Bu onların görevi.

Adem Erdoğan
29.05.2008, 13:12
Söz konusu Trabzonsporsa gerisi teferruattır sözünün en iyi örneklerini gösteriyor Faruk Özak.

Trabzondaki 30bin kişinin katıldığı yürüyüşte insanlarla kolkola en önde yürümesi Trabzonspor konusunda ne kadar hassas olduğunu göstermişti.

Emorfo
29.05.2008, 13:14
Faruk Özak başkanımızın bu özverili çalışmasını istediği kişiler başkan olmadığı zamanlarda da bekleriz. Sadece Faruk Özak'dan değil bu kulübün duayenlerinden bu davranışı bekliyorum. Mehmet Ali Yılmaz başta olmak üzere herkes elinden gelen bir şeyler yapsaydı biz zaten 24 sene beklemezdik şampiyonluk için.

metehan
29.05.2008, 13:15
Faruk Özak, TS'u tıpkı bizim gibi seven birisi. Konumu gereği TS için yapabilecekleri, sıradan bir taraftardan çok çok fazla. ÖZellikle stat projesi konusunda çok eleştirilmişti. Bunlara o zaman da karşı çıkıp, tek yanlı yorumlar yapıldığını, bir de Faruk Özak'ı dinlemek gerektiğini söylemiştim. Bugün ise transfer konusunda gösterdiği çabalar takdir ediliyor. Benim bildiğim Faruk Özak, TS için elinden geleni yapar. Bunları yaparken de siyasi çıkar gözettiğini hiç sanmıyorum.

OLCAY ÇAKIR
29.05.2008, 13:33
Herkes teşekkür etti sanırım.

Ben çekimser kalayım.

İyi duygularımla çekimser kalayım.

Siyasilerin lokal iyiliklerini istemem.

İstesemde istemem.

Siyasiler önceliklerini yerine getirsinler.

Halka hizmet.

Her şehrin siyasisi takımına destek için ilişki kullanmasın.

Bissürü teşekkürlük siyasi var kendi yörelerinde.

Ben sevmem bu işleri.

Futbola bulaşmasınlar.

Derim ama tamda ortalarındadır.
Çünkü futbol sahnedir.
Şovun olduğu yerdedir tamda.

Varmıdır mesela,Hollandada,Almanyada böyle örnekler diyede merak eylerim...

Varmı böyle mükemmel bir model.?

Ben sevmem.

Çekimser kalırım.

Saygı duyarım.

Bahtiyar
29.05.2008, 13:38
Herkes teşekkür etti sanırım.

Ben çekimser kalayım.

İyi duygularımla çekimser kalayım.

Siyasilerin lokal iyiliklerini istemem.

İstesemde istemem.

Siyasiler önceliklerini yerine getirsinler.

Halka hizmet.

Her şehrin siyasisi takımına destek için ilişki kullanmasın.

Bissürü teşekkürlük siyasi var kendi yörelerinde.

Ben sevmem bu işleri.

Futbola bulaşmasınlar.

Derim ama tamda ortalarındadır.
Çünkü futbol sahnedir.
Şovun olduğu yerdedir tamda.

Varmıdır mesela,Hollandada,Almanyada böyle örnekler diyede merak eylerim...

Varmı böyle mükemmel bir model.?

Ben sevmem.

Çekimser kalırım.

Saygı duyarım.

abi tam düşündüklerimi yazmısınız bence siyasi kimliği olanlar benim hiçbir şeyime bulaşmasınlar nefret ediyorum.

Can
29.05.2008, 13:41
katkısı olan herkeze çok teşekkür ederiz helal olsun

İsmail Çavuşoğlu
29.05.2008, 13:59
Teşekkürler Sayın Bakanım...

macka61
29.05.2008, 14:15
katkısı olan herkese teşekkürler

Ali Can
29.05.2008, 14:16
Transferlerde emeği geçen herkese teşekkürler....

EmrahYalçınalp
29.05.2008, 14:17
Merak etme kardes bu mesajin muhataplari kendilerini cok iyi bilir.
Medyada kendine yer tutmus birilerinin, art niyetli görüslerine baliklama düsmeyelim.
Muhattabını açıklamak bir seçenek değil, yükümlülük. Lütfen açıklayın, bildiğinizi herkes bilsin.

Ya da konuşmayın.

Benim sayın bakana teşekkür ederken de, minnet duyarken de "basında kendine yer tutmuş" kişilere ihtiyacım olmayacak kadar kafam basıyor, çok şükür...

Ahmet Karaman
29.05.2008, 14:22
önce özür diliyorum sonra da teşekkür ediyorum

Emir BAYRAK
29.05.2008, 15:53
Onca milletvekili, bakanlar, iş adamları istanbul takımlarının etrafında yalakalık için dönerken bizimle birlikte olan ve gönül verdiği renklere yardım eden Fatuk Özak'a teşekkürler tabii ki.

Biz çok gördük seçimlerde laf ebeliği yapanları...

Biz çok gördük medyaya çıkıp dır dır konuşanları...

Biz çok gördük seçimi kaybettikten sonra rakibin elini havaya kaldırıp reklamını yapanı...

Biz çok gördük her sene medyalara çıkıp açıklama yapıp da her sene bir transfer de benden diyenleri...

Her sene birileri transfer yapıyor, yardımlar yapıyor...

İcraat yoktu ortada...

Helal olsun.

Erdal
29.05.2008, 16:27
Emorfo, Sevgili Faruk , eskilere dönmek istemiyorum,ama ne olduğunu sen de biliyorsun. Bakan kim ben Başbakan ın kankasıyım tavırları ile hareket edersen bakan da ben kimim ki der. Ayrıca yaptığın işler kör göze parmak sokarcasına yanlışsa insanların seni desteklememesi normal...Buna rağmen ısrarla Nuri bey de dahil bu yönetimin Trabzonda ki ilk maça tüm eski başkanları çağırmalarını ve onore etmelerini umuyorum. Herkes gelir Nuri bey ve M.Ali beyden emin değilim ...

Olcay Abi bakan ı tanırmısınız bilmem ben çok yakın tanımam ama yakın tanıyanlardan bilirim bakan siyasetçi falan değil...klasik siyasetçi değil... O sebeple de kimsenin başını ağırtmayacağı garanti olduğu için böylesine önemli bir bakanlığa getirildi. Türkiyede hemen her hükümetin başbelasıdır bayındırlık bakanlığı...Lütfen o gözle bakın hadieseye..

Son olarak sık söylediğimi tekrarlıyorum;

İyi bir bakan tarafından temsil ediliyor şehir,

İyi bir valisi var,

İyi bir belediye başkanı ,

İyi bir başkanımız ,İyi bir hocamız, muhtemelen artık iyi de bir takımımız var...İyide bir taraftarımızda olursa medya falan da istemez hani..... Teşekkürler sayın bakan...

ÜNAL
29.05.2008, 16:32
Amaç hep aynı olsa tüm Trabzonlu işadamları birleşip,takıma faydalı işler yapmaya başlarsa bizi kim tutar?

Tebrik ediyorum Faruk Özak'ı:alkış:

Hasan61
29.05.2008, 16:34
desteğini esirgemeyen sayın Özak ve herkese sonsuz teşekkürler

OLCAY ÇAKIR
29.05.2008, 16:40
Sevgili Erdal,

Bayındır işlerde iyi bir bakanımız var olsun,hep olsun.

Futbol işlerinde isim öne çıkmasın.
Hiçbir şehirde,hiçbir iklimde.

Yokmu ortası bu işin.?

Bu tip karışmalar,çatışmalarıda beraberinde getirir diyorum.

Ve bakanımıza karşı hislerimi slogan etmeyip içimde saklıyorum.

Saygıyla:)

Not:Yanlış anlamalara müsait bir yazı benimkisi.

Fazlaca ideal bir arayışta denebilir.

Neyse..:)

Emorfo, Sevgili Faruk , eskilere dönmek istemiyorum,ama ne olduğunu sen de biliyorsun. Bakan kim ben Başbakan ın kankasıyım tavırları ile hareket edersen bakan da ben kimim ki der. Ayrıca yaptığın işler kör göze parmak sokarcasına yanlışsa insanların seni desteklememesi normal...Buna rağmen ısrarla Nuri bey de dahil bu yönetimin Trabzonda ki ilk maça tüm eski başkanları çağırmalarını ve onore etmelerini umuyorum. Herkes gelir Nuri bey ve M.Ali beyden emin değilim ...

Olcay Abi bakan ı tanırmısınız bilmem ben çok yakın tanımam ama yakın tanıyanlardan bilirim bakan siyasetçi falan değil...klasik siyasetçi değil... O sebeple de kimsenin başını ağırtmayacağı garanti olduğu için böylesine önemli bir bakanlığa getirildi. Türkiyede hemen her hükümetin başbelasıdır bayındırlık bakanlığı...Lütfen o gözle bakın hadieseye..

Son olarak sık söylediğimi tekrarlıyorum;

İyi bir bakan tarafından temsil ediliyor şehir,

İyi bir valisi var,

İyi bir belediye başkanı ,

İyi bir başkanımız ,İyi bir hocamız, muhtemelen artık iyi de bir takımımız var...İyide bir taraftarımızda olursa medya falan da istemez hani..... Teşekkürler sayın bakan...

Mehmet Fatih Yavuz
29.05.2008, 16:52
eski bakanlardan eyüp aşık seçim dönemi bir tv kanalında siyaset tartışırken adayları değerlendiriyordu..
faruk özak için söylediği sözler siyasi rakibi olmasına rağmen mealen şunlardı..

"faruk özak, allahı var şimdi, herkes sever.. sevmeyen hiç kimsenin çıkacağını zannetmiyorum"...

erdal abinin teşhisine kesinlikle katılıyorum..
klasik siyasetçi değil.
bu kadar riskli, ve bu dönemde en çok bütçeye sahip bakanlıklardan birinin başına 2. kez getirilmesinin sebebi de bu...
kimsenin şüphe etmeyeceği, kimsenin art niyet aramayacağı bir isim..

bakanım şu akyazı işine bi el at kurbanın olayım.:D

6161onur
29.05.2008, 17:52
ya okdr da abartmaya gerek yok zatan hepmizin görevi bu bütün trabzonluların iş adamların ve siyasetçilerin yapması lazm

ÜNAL
29.05.2008, 17:53
ya okdr da abartmaya gerek yok zatan hepmizin görevi bu bütün trabzonluların iş adamların ve siyasetçilerin yapması lazm
Bir teşekkürü de fazla görmemek lazım değil mi?;)

6161onur
29.05.2008, 18:01
Bir teşekkürü de fazla görmemek lazım değil mi?;)

yok tabi tşkür edeceksin yigidi öldür hakkını wer!! misali

Mustafa Ayazoğlu
29.05.2008, 18:07
Gerçek Trabzonsporlu bir başkan kendisini ve saç sitilini severim, bide Akpli olmasa iyi olurdu :) Teşekkürler

Cafer KILIÇSOY
30.05.2008, 00:33
Yeri geldiğinde Faruk Özak'ı eleştirdim ve yeri gelirse yine eleştiririm. Bu konuda kimseden de çekinmem!! Kimse laf sokmaya kalkmasın lütfen! Benim için önemli olan Trabzonspordur. Yapılan icraata bakarım ben.

Nankör değilim, olmamda!!. Gelinen bu noktada sayın Faruk Özak'ın kulübe olan desteği tartışılmaz. Bundan dolayıdır ki o zaman bunca kişinin içinde nasıl eleştirdimse şimdi de bunca kişinin içinde kendisine sonsuz teşekkür ederim. Asla ''ya ben bakanı nasıl eleştirmişim'' ikilemine düşmem. Eleştiri de teşekkür de hakedene. Şu anda sayın bakan teşekkürü hakediyor mu? Hakediyor. Teşekkürler bir kez daha:alkış: Kimse burada Faruk Özak'ın kişiliğine adamlığına laf edemez. Sokakta görsem önümü ilikler, saygıda kusur etmem. Nuri Albayrak içinde aynı şeyi yaparım, Sadri Şener içinde! Bizi ilgilendiren bu insanların Trabzonspor tarafıdır

Kimse burada '' ben demiştim''cilik oynamasın lütfen.

Tekrar teşekkürler sayın bakanım:alkış:

Kasım Hilal
30.05.2008, 00:38
Allah razı olsun..
Başkanlığı bıraktığı zaman içim burkulmuştu açıkçası...
Hele ki kendisinden sonra gelen Mehmet Ali Yılmaz olunca (yanlış hatırlamıyorumdur umarım) iyice içerlemiştim..
Hey gidi günler hey...

Yahu bu araar herkese teşekkür ediyoruz..
Bana da şükranlarını sunacak çıkmaz mı?

kuymakk
30.05.2008, 00:47
Başkanlığını,millet vekilliğini ve en önemlisi adamlığını taktir ettiğim SayınFARUK ÖZAK bey'e katkılarından dolayı sonsuz minnetlerimi sunarım .:alkış::alkış::alkış:

lazumsuz
30.05.2008, 00:58
gerçek Trabzonluluk Trabzonsporluluk budur işte... Her zaman yardıma hazır olmak....:alkış:

LazAnisT
01.06.2008, 09:31
Abartmayayım ama insanların bilmesi lazım.Şu ana kadar yapılan tüm transferlerde Faruk Özak'ın maddi desteği var.Desteğin oluş şekli biraz değişik ama olsun.(Yıllarca Trabzonu ve Trabzonsporu kullanan ve dünyalar kadar para kazanan iş adamlarını arıyor:cool:) Yinede teşekkür ederiz:)

Mustafa AYDIN
01.06.2008, 19:33
Trabzonspora hizmet etmek için yönetici olmanın gerek olmadığının en büyük kanıtıdır Faruk Özak.Teşekkürler bakanım.

Tahir
01.06.2008, 19:49
Faruk Özak ismi trabzon ve trabzonspor için çok önemlidir ve birilerine karşılıksız sevmenin ne demek olduğunu gösteren insandır Faruk Abi. kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız

kalavara
01.06.2008, 20:09
sayın özak'ın trabzonspor için hissettiklerini biliyorum. bu nedenle sonsuz bir saygım vardır kendilerine...

Kobalas61
01.06.2008, 20:20
Teşekkürler Bakanım

okg_53
01.06.2008, 20:55
Allah razı olsun.

owonkoshami@
01.06.2008, 21:27
Geçen sene neredeymiş sn ÖZAK ! bıraksın gitsin ona ihtiyacımız yok bizim

_SeRKaN_
01.06.2008, 21:45
Faruk Özak yönetim oluşurken göstermiş olduğu yakınlığı sağolsun transferlerdede gösteriyor..

owonkoshami@
01.06.2008, 21:50
Faruk Özak yönetim oluşurken göstermiş olduğu yakınlığı sağolsun transferlerdede gösteriyor..

Faruk Özak adam kayırıyor işte ... Bunlara gösterdiği yakınlığın yüzde 10'unu Albayrak'a göstermedi ve hep MUHALEFET oldu . Stad projesine hayal dedi önüne geçti vs.

KENDİ MENFAATLERİ OLDUGU SÜRECE KENDİ ADAMLARI OLDUGU SÜRECE İYİ ADAMDIR O ADAM UNUTMAYIN !

İlhan Usta
01.06.2008, 21:53
teşekkürler sayın bakanım.sizede bu yakışır.stadıda yaparsanız.heykeliniz.trabzonun göbeğine dikilir.trabzondan selamlar.

EmrahYalçınalp
01.06.2008, 21:55
Faruk Özak adam kayırıyor işte ... Bunlara gösterdiği yakınlığın yüzde 10'unu Albayrak'a göstermedi ve hep MUHALEFET oldu . Stad projesine hayal dedi önüne geçti vs.

KENDİ MENFAATLERİ OLDUGU SÜRECE KENDİ ADAMLARI OLDUGU SÜRECE İYİ ADAMDIR O ADAM UNUTMAYIN !

İyi yapmış.

Erdal
01.06.2008, 21:56
Geçen sene neredeymiş sn ÖZAK ! bıraksın gitsin ona ihtiyacımız yok bizim

Rumuzunzu gibi söylediklerinizde anlaşılmıyor arkadaşım....Ayrıca "siz"i bilmem ama "biz"im herkes e ihtiyacımız var. Bakan bey i bir kez olsun ziyaret etmeyen Nuri bey e bile...

Sönmez Özlü
01.06.2008, 21:58

Bir şey yapabilecek, bir şey yapmaya niyeti olan adama destek verilir.

Nuri Albayrak'a neden destek versin? Ben de olsam ben de vermezdim.

Rasim YILMAZ
01.06.2008, 22:03
Faruk Özak adam kayırıyor işte ... Bunlara gösterdiği yakınlığın yüzde 10'unu Albayrak'a göstermedi ve hep MUHALEFET oldu . Stad projesine hayal dedi önüne geçti vs. KENDİ MENFAATLERİ OLDUGU SÜRECE KENDİ ADAMLARI OLDUGU SÜRECE İYİ ADAMDIR O ADAM UNUTMAYIN !Kardeşim Siyasi yönünü hiç bilmediğim ve bilmek istemediğim Sn Faruk ÖZAK eminim Nuri Beye de bazı konularda yardımcı olmaya çalışmıştır:)Çalışmaya başladığı yönetim kurulu üyelerinden 6 sı bile çatışmaya düşüp istifa etmişlerdi.Uzunun özü; Ben bilirimci bir insana yardım etmek zordur, öğüt vermek ise imkansız!!!

owonkoshami@
01.06.2008, 22:03
TAMAM, adam hiç bir şey yapmadı diyelim...Stadyum projesine nie karsı cıkmıs o bakan! YARDIM ETCEGİNE ZORA SÜRMÜŞ İŞİ ?

pReN@_61
01.06.2008, 22:05
Emeği Geçen Herkese Sonsuz Teşekkürler...

EmrahYalçınalp
01.06.2008, 22:38
TAMAM, adam hiç bir şey yapmadı diyelim...Stadyum projesine nie karsı cıkmıs o bakan! YARDIM ETCEGİNE ZORA SÜRMÜŞ İŞİ ?
Stadyum konusu sayın bakanın bir sözü ile zora girebilecekse, sayın bakan bu kudrete sahipse, aynı zamanda Trabzonsporluluk konusunda su götürmez bir ağırlığı varsa önce gidip ona danışacaksın, konuşacaksın. Şaka gibi yahu... İnşaate başlıyorsun, "inşaat" bakanıyla aynı apartmanda oturuyorsun (hatta ev sahibin :) ), adam gelişmeleri gazeteden öğreniyor...

Ayrıca, ben onu bunu bilmem. Trabzonspor camiası "tepki" konusunda Albayrak döneminde sınıfta kalmıştır. Divanda bile doğru dürüst bir silkinme gerçekleştirilememiştir. Ağırlığı olanlar genelde yaşlı olduklarından herhalde, sessiz kalmayı tercih etmişlerdir. Sayın bakan sağolsun, dayanamamış ve müdahil olmuştur. İyi de etmiştir, iyi ki vardır. "Bitmiş akü"yü şarj edip dinamizm katan kişi olmuştur.

Elbette tüm bunlara rağmen başarının garantisi yoktur. Ancak son yıllardan farklı olarak bu sene birazcık heyecan duyabiliyorsak, kombineleri dört gözle bekliyorsak, adı geçen hemen her oyuncuyu kamplara yetiştirebiliyor ve saçma sapan adamlarla sinir harpleri yaşamıyorsak bunun temel nedenlerinden biri de değerli YK üyelerinin yanında sayın bakandır.

Ayrıca, emin olun Selçuk'tan Egemen'e her oyuncunun alınmasında ciddi bir katkısı vardır.

Hasılı, politik bir kişilik olduğu için ve bu platformu mümkün mertebe siyasetten uzak tutmaya çalıştığımızdan, tüm bildiklerimizi yazamıyoruz ama, kimseyi hak etmediği laflarla bozup küstürmeye çalışmanın da anlamı yok. Adam olmasaydı biz şu an aslında transfer ettiğimiz, ama uçağı kaçırdığı için imza attırmadığımız adamlardan falan bahsediyorduk.

Lütfen yani... Sayın bakanı sevmeme hakkınızı sonuna kadar kullanın ama,
göz var nizam var!

antagonist
03.06.2008, 17:29
Gökhan Ünal'ın transferinde sayın bakanın büyük payı olduğuna inanıyorum.

Teşekkürler Faruk Özak!

eys_61
03.06.2008, 17:59
Gerek transferler gerek tesisleşme konusundaki katkıları için Sayın Bakan'a teşekkürler.

Emre B.
03.06.2008, 18:14
Çok teşekkürler Faruk Özak.Gerçek bir Trabzonsporlu.

oskanonur
03.06.2008, 18:15
Emegi gecen herkese cok tesekkur ederim.

Tahir
03.06.2008, 18:24
Faruk abinin o yani bu yani beni ilgilendirmez benionun ADAM GİBİ ADAM olması ilgilendiriyor teşekkürler
FARUK ÖZAK......

poetricus
03.06.2008, 18:28
Dün Köprübaşı'nda cennet-mekân Ahmet Hilmi Hoca'nın cenazesinde bir aradaydık.
Büyük bir tevazu ile tek tek elimizi sıktı. Cenaze atmosferinde bütün cesaretimi toplayıp kendisine teşekkür etmiş; "Bakanım bu acıyı hafifletecek bir şeyler yapın demiştim." mütebessim bir edayla "İnşallah" demişti.

Başka bir söze gerek var mı?

Muhammet
03.06.2008, 18:34
Böyle insanlarla aynı camiaya üye olduğum için gurur duyuyorum.

Serdær
03.06.2008, 18:53
Bayındırlık ve İskan Bakanımız Faruk Özak'ın da hazır bulunduğu törende kulübümüz tarafından hazırlanan sözleşme Ankara'ya gönderilerek Gökhan Ünal tarafından imzalandı.
:alkış: :alkış:

Emo91
03.06.2008, 18:54
saol , allah razi olsun
hekrez iyi calissa bizim önümüze kim gecer

AKSOY_61
03.06.2008, 18:55
Helal olsun
allah razı olsun

poetricus
03.06.2008, 18:58
"Niye Albayrak yönetimine yardım etmedi de bu yönetime ediyor?"
Eleştirinin özeti bu galiba…

Albayrak yönetimi bakandan yardım mı istedi yoksa basına hayali projeler dağıtarak Faruk Bey'i saygısızca sansasyonel hayal ticaretine alt etmek mi istedi?

Albayrak yönetimin neyine yardım edecekti?
Satılan yıldızların yerini vasatın altındaki mental ucubelerle doldurmasına mı?
Para kurtarma operasyonlarına mı?
Trabzonspor'un, keramet kendinden menkul bir milletvekilinin politik arpalığına dönüşmesine mi?

Kişilerden mutlak değerler üretilmesine her zaman ve zeminde karşıyım.
Sayın Özak'ın yanlış bir icraatını görürsem ona da karşı çıkarım.
O günlerde biraz da isyankârlıkla Sayın Özak'ı; "yaptığı değil, yapmadığı şey için" eleştirdiğimi söylüyordum. O şey de malum yönetime destek olmaması değil, her şeye rağmen toleranslı davranıp tepkisini dile getirmemesiydi. Bugün gecesini gündüzüne katmış bir yönetime destek olan; üstelik bakan sıfatıyla kendisinin “Trabzonspor'un emrinde” olduğunu söyleyen ve her hamlesiyle ispat eden birine ancak ve ancak minnet ve şükran duyulur.

Sayın Özak'ın Trabzonspor'a yaptığı ve yapacağı hizmet birilerine vereceği destekten çok daha önemli ve değerlidir. Mebus olup adam olamayanların inadına her şeyden önce Trabzonspor'un TBMM'de adam gibi adam bir hâmisi ve temsilcisi var.

Bir Trabzonspor taraftarı olarak kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

Misina
03.06.2008, 19:02
Yıllardır Trabzonspora olumsuz şekilde siyaset bulaştı.Bundan sonra bürokrasinin böyle olumlu şekilde Trabzonspora yansımasını istiyorum.Teşekkürler Faruk Özak

The Legend
03.06.2008, 19:05
teşekkürler sayın bakanım stad işine de bir el atsanız iyi olur.

EmrahYalçınalp
03.06.2008, 19:22
Ağzından, canlı canlı duyduğum laftır: "Benim için Trabzonspor benden de, ailemden de, siyasetten de önemli".
Daha konuşsak ne olur, konuşmasak ne...

Poetricus hocamın bahsettiği cenaze törenine -ki Allah rahmet eylesin, çok kaliteli bir insan ve hocamızdı- bakanlar kurulu toplantısından affını isteyip, çocukluk arkadaşını ebediyete uğurlamaya gelen, orda da göz yaşlarını tutamayan birinden bahsediyoruz.

Allah yolunu açık etsin, sağlık sıhhat versin...

ps:Avni Aker'in tadilatı meselesine hiç girmeyelim bu arada...

fatih28
03.06.2008, 19:25
Transferin daha önemli olduğu görüşündeyim :rolleyes:öyle deme gökhan ünalin gollerini alttan isitmali bir statta izlemek istemezmisin ?

Özge
03.06.2008, 19:25
Yaptığı her şey için teşekkürler.

surmeneli_keles
03.06.2008, 19:34
faruk özak trabzonsporun tüm transferlerınde secımlerde başkan olmasını ıstedıgı şadri şeneri yalnız bırakmamıstır helal olsunn özlenen trabzonu gerı gtırmek için cabalıyolarrr helal sıze beee

Vkgz
04.06.2008, 09:00
siyaset spora karışmamalı

hüseyin1975
04.06.2008, 09:14
Allah razi olsun Faruk Baba

UZLU
04.06.2008, 09:17
Emeği geçenlere, bildiğimiz bilmediğimiz herkese teşekkürler....

EmrahYalçınalp
04.06.2008, 09:18
Kardeş, öyleyse adama oy verme, "helal olsun" de, "onun yaptığını kimse yapmaz" de, geç karşıya...

Ne bu yaw...

Vkgz
04.06.2008, 09:24
faruk özak yönetime destek oluyor diyerek akp ye oy veren yoktur zten, varsa sorun vardı demektir, geçenlerde unukıtanı eleştiriyorduk , sıra bize gelince caiz oldu olay. tarafsız bakmalıyız bu tarz olaylara. benim dunya gorusum bu

Ali İhsan
04.06.2008, 09:28
faruk özak yönetime destek oluyor diyerek akp ye oy veren yoktur zten, varsa sorun vardı demektir, geçenlerde unukıtanı eleştiriyorduk , sıra bize gelince caiz oldu olay. tarafsız bakmalıyız bu tarz olaylara.

Benim düşüncem transferde bakan ne kendi ne de devletin cebinden para çıkartıp da vermemiştir, sadece Kayseri camiasını ikna aşamasında yardımcı olmuştur. Bunu da bakan olarak değil de Trabzonspor'un eski kaptanı, başkanı ve bir Trabzonspor taraftarı olarak yapmıştır. Ayrıca transferde astronomik bir rakam da yoktur. Bu açıdan bakıldığında sayın Faruk Özak'ı bakan olarak değil bir Trabzonspor taraftarı olarak değerlendirebiliriz. Ama Unakıtan ne Eskişehir'li ne de Eskişehirspor'ludur. Sadece Eskişehir milletvekili olarak seçimlere günler kala şov yapmıştır... Lütfen sapla samanı ayıralım...

hakanhan
04.06.2008, 09:33

ben trabzonsporluyum onemli bir mevkiye gelince trabzonspor teferruatmi olacak. mevzu bahis trabzonsporsa gerisi angaryadir.. ben sayin faruk ozaki bakan olarak degil trabzonsporumuzun eski baskani trabzonspor sevdalisi olarak anlarim oyle nitelerim gerisi hava civa.. kim olursa olsun boyle soylemlerle eylemleri karıstırmayalim lutfen..

Uluhan
04.06.2008, 09:37
Yaptigi katkilarla, kosesine cekilmis etliye sutluye karismayan yada oturdugu yerden bos bos konusan bir cok Trabzon kokenli
nufuz sahibi sahsiyete nasil davranilmasi gerektigini gostermistir.

Nytre
04.06.2008, 09:39
siyasetin amaci ,trabzonsporun amacina bulasmamali desek daha iyi olur.

trabzonsporumuzun basarisi icin ugrasan en alt tabakadaki insandan en ust tabakadaki insana kadar her kim ise ona tesekkur edilmeli...

Burçak
04.06.2008, 09:40
düşünsenize!
Mehmet Ali Yılmaz çıksa Aimar ı ben alıyorum dese
Ağaoğlu Şirketler gurubu çıksa Yıldırayı ben alacağım dese
Cevahirler çıksa vsvs.

bunları onlardan beklemek bizim hakkımız değil mi.?
neleri eksilir ki?

İşte bakalım o ruhun önünde kim durabilir di.

Kamil Çakmak
04.06.2008, 09:43
Trabzonspor' siyasetin bulaşması her dönemde olmuştur. Ama böle bulaşmayada cad feda:) Bakanın Trabzonspor için cabası siyaset olarakda düşünülmemeli. O harbiden Trabzonsporlu
Teşekkürler bakanım..

halil ibo
04.06.2008, 09:48
Burada bir değerden bahsediyoruz,bir siyasetçiden değil.:Necmi,Ali Kemal,Turgay,Necati,Şenol gibi Trabzonspor'u Trabzonspor değerlerinden biridir Faruk Özak.Kaptan,başkan ve Trabzonspor'u yaşam felsefesi olarak algılamış ateşli bir taraftardır.
Oy avcılığı yapan basit bir politikacı değildir.Başkanımız kendi özverili çalışmalarının yanında Faruk Özak'a teşekkürü esirgemezken,bizlerinde Faruk başkanımıza teşekkür etmemiz çok görülmemelidir.
Bu olay kesinlikle siyasetin girift ve bir o kadarda iğrenç kulvarına çekilmemelidir.

Mustafa Hazıroğlu
04.06.2008, 10:20
düşünsenize!
Cevahirler çıksa vsvs.

neleri eksilir ki?

Süper olur...
Sonra kombine biletlerin alsak..Sonra da formalarda patlama yapsak...
Başkan bir yıldız daha alsa...SÜPER OLUR

Teşekkürler Sayın Bayındırlık Bakanı Faruk Özak.. :)

BOZOHAN
04.06.2008, 10:39
sağolasın bakanım desteğini esirgeme

EmrahYalçınalp
04.06.2008, 11:07
faruk özak yönetime destek oluyor diyerek akp ye oy veren yoktur zten, varsa sorun vardı demektir, geçenlerde unukıtanı eleştiriyorduk , sıra bize gelince caiz oldu olay. tarafsız bakmalıyız bu tarz olaylara. benim dunya gorusum bu
Madem oy potansiyelini etkilemiyor, öyleyse sorun ne? Zaten milletin ne dediğini önemsese hiç bulaşmazdı bu işlere sayın bakan. Adam bakan yahu. Onun kadar sık Akçaabat'ta oturan dayımı göremiyorum Trabzon'da. Bu kadar uğraşa, eleştriye rağmen yılmıyor. Bu kadar işin gücün arasında yeterince eleştri varken en azından bizim "heves kaçırıcı" şeyler söylemememiz gerekiyor diye düşünüyorum. MAY gibi "en karizmatik başkan Adnan Polat" demek çok daha kolay. Gökhan nasıl geldi sanıyorsunuz? Trabzonspor'un bu kadar transfer yaptığı bir dönemde bir de stadyumla uğraşabilmesini nasıl açıklıyorsunuz? Adam önüne gelene "kombine alın, bu takıma sahip çıkın haa" diyor. Çünkü önce adam, sonra da süper bir Trabzonsporlu. O olmasaydı da biz şu an Afrika'dan almayı düşündüğümüz oyuncunun nasıl paraşütle atlayarak elimizden kaçtığını falan konuşuyor olurduk. Sattığımız adamın parasını alamadık yahu...

Ve son olarak... Bu başlıkta yazılanlardan haberdar sayın bakan. Sevmeyebilirsiniz elbette. Ama hiç değilse aklından bile geçirmediği "siyaset bulaştırıyor" imaları ile hevesini kırmayalım. Şu an camianın lokomotifi o. Sevseniz de, sevmeseniz de. Kabul etseniz de, etmeseniz de... Dediğim gibi, bir gıcığınız varsa oy vermeyin, etrafınızdakilere de verdirmemek için elinizden geleni yapın. Ama adamın samimiyetini de kabul edin lütfen. Amacı siyaset yapmak olsa yedi göbekten siyasi Sadri başkana değil, bir göz kırpışıyla 20 kişiyi listesine sokacağı Albayrak'ı desteklerdi.

Yazmayayım diyorum ama olmuyor. Bir tane Faruk Özak var elimizde. Onu da çok ekonomik kullanmak ve saygı duymak durumundayız diye düşünüyorum. Ben de kendisini babam kadar seviyorum. Sadri başkanı da öyle... Bir kaç kez karşılaşmamız dışında 10 dakika konuşmuşluğumuz olmayan Nizamettin Algan'ı da öyle. Biraz daha dikkatli olmak lazım. En azından bence...

Cengiz Çubukcu
04.06.2008, 11:11
Ula Volkan hele biraraya gelelim de ben sana Faruk Özağın nasıl bir insan olduğunu anlatayaım ...Emrah kardeşim öyle güzel yazmışsın ki anlatacak başka birşey bırakmamışsın...bir Faruk Özağımız var, o kadar...

poetricus
04.06.2008, 11:18
Çünkü önce adam, sonra da süper bir Trabzonsporlu. O olmasaydı da biz şu an Afrika'dan almayı düşündüğümüz oyuncunun nasıl paraşütle atlayarak elimizden kaçtığını falan konuşuyor olurduk. Sattığımız adamın parasını alamadık yahu...

Olay budur; gerisi kıyl ü kâlden, laf u güzâftan ibaret!

İsmail Çavuşoğlu
04.06.2008, 11:19
Teşekkürler Sayın Kaptanım,Başkanım Bakanım.ALLAh sizden razı olsun ve başımızdan eksik etmesin..
bazıları sapla samanı birbirine karıştırmış ya yuh diyorum yani..
Trabzonsporumun başarısı için efsaneyi tekrar yakalamak için her kim ne yaparsa yapsın başımın üzerinde yeri vardır.
lütfen Bakanımıza saygı duyalım ve kendisini alkışlayalım...

ÖmerFarukYılmaz
04.06.2008, 11:23
düşünsenize!
Cevahirler çıksa vsvs.

neleri eksilir ki?

Hep aynı hayali kurdum...

Ama istemiyorlar sanki...:cool:Neden istemesinler yahu...Alıcaklar...

Ayrıca Faruk Özak'ın ellerinden öpüyorum...

OLCAY ÇAKIR
04.06.2008, 11:28
Bakanımızı seviyoruz,burda sorun yok.
Belkide sevdiğimiz için böyle yazıyoruzdur.

Havaya kendimizi kaptırmıyoruz hepsi bu.

Bakanımız ilk günden de uyarmaya çalıştığımız gibi,yönetenlerin önünde ismi telaffuz edilmesin istiyoruz.

Bunu nedenmi yapıyoruz,İsmi özeldir,kamuoyu anlamaz Trabzon gerçeklerini.
Unakıtanla bir kefeye konursa yarın bigün üzülürüz,ağır gelir bize.

Unakıtana onca tepkiyi veriyorken ben,kendi bakanıma sahip çıkıyor olamam .

Bu transferlerde emeği geçen herkese başkan ve yönetimi teşekkür eder olay biter.

Bu bukadar masum ve kolay bir teşekkür etme işi değildir.

Siyaset bulaşmasın diyoruz.
Bana bulaşsın ona bulaşmasını yok bu işin diyoruz.

Saygıda sevgide kusur eylemiyoruz,seviyoruz.

oflubektas
04.06.2008, 11:48
geçenlerde unukıtanı eleştiriyorduk , sıra bize gelince caiz oldu olay. tarafsız bakmalıyız bu tarz olaylara. benim dunya gorusum bu

Aslen Edirneli olan ve seçimlere kadar Eskişehirspor hakkında benim kadar bile bilgi ve sempatisi olmayan "Unakıtan Oportunizmi" ile Faruk Özak'ın Trabzonsporluluğunu aynı kefeye koymak yanlış olur. Trabzonsporumuz için yaptıkları bir yana, hiçbir zaman "masaya yumruğunu vuran başkan" görüntüsü vermemesine rağmen 3 kızkardeş dışındaki takımları bir araya toplayarak Anadolu takımlarının hakkını savunmak amacıyla Kulüpler Birliği'nin kuruluşuna öncülük etmesi bile sayın bakanımızın adalet anlayışını ortaya koymaktadır.

Ancak "Öğretmen Vkgz" nin (İnşallah Türkçe öğretmeni değildir :) ) görüşünü de son derece haklı ve ahlaki buluyorum. En geç 3 yıl içindeki Trabzonspor şampiyonluğunun şikesiz, teşviksiz ve şaibesiz olacağına şüphem yok. Fakat başarılarımızın aynı zamanda "KIYAKSIZ" olması gerekiyor.

EmrahYalçınalp
04.06.2008, 11:49
Bakanımızı seviyoruz,burda sorun yok.
Belkide sevdiğimiz için böyle yazıyoruzdur.

Havaya kendimizi kaptırmıyoruz hepsi bu.

Bakanımız ilk günden de uyarmaya çalıştığımız gibi,yönetenlerin önünde ismi telaffuz edilmesin istiyoruz.

Bunu nedenmi yapıyoruz,İsmi özeldir,kamuoyu anlamaz Trabzon gerçeklerini.
Unakıtanla bir kefeye konursa yarın bigün üzülürüz,ağır gelir bize.

Unakıtana onca tepkiyi veriyorken ben,kendi bakanıma sahip çıkıyor olamam .

Bu transferlerde emeği geçen herkese başkan ve yönetimi teşekkür eder olay biter.

Bu bukadar masum ve kolay bir teşekkür etme işi değildir.

Siyaset bulaşmasın diyoruz.
Bana bulaşsın ona bulaşmasını yok bu işin diyoruz.

Saygıda sevgide kusur eylemiyoruz,seviyoruz.

Olcay bey,

siyasetin var oluş sebebi "bulaşmak"tır. Hayata dair her şeye. Steril ortam yok. Önemli olan ne şekilde "bulaştığı". Faruk Özak Özhaseki'yi arayıp "şu işi hallet" diyorken bulaşsın. Hiç sorun yok. Hatta bu "bulaşmak" ne yahu. Siyaset felsefi anlamda "kusmuk" gibi bir şey değildir. İçine eden bazı siyasiler yüzünden de top yekün öyle ifade etmenin anlamı yok. Mesela Volkan Canalioğlu'da "bulaştırsın" siyaseti futbola. Geçen sene BMN'ye ödül töreni için yer tahsis etti, bize de "bulaştı".

Mesele kapalı kapılar ardında yapılan puan pazarlıkları, hesap-kitap olunca, eyvallah. Olmamalı. Ama eğer dünyada yaşıyorsak "duygusal" sebeplerle kurulan tezgahların yok edilmesi için siyasetin "bulaşmasına" ihtiyacımızın olabileceğini de unutmamak lazım. Gerçek hayatta Şirinler'in yaşadığı şirin mantar evlerden yok çünkü.

Kaldı ki, Türkiye'de yaşıyoruz. Birçok Avrupa ülkesinde bile neler oluyor. Almanya'da Bayern adamı ne yapar, biliyorsunuzdur. Daum niçin kaçtı Türkiye'ye? Kim çıkardı o kadar olayı meydana ve medyaya? Leverkusen'e ne oldu birden? İtalya'da Milan'ın başkanı aynı zamanda parlementonun başkanıydı... İsviçre'de çıkan olaylardan sonra aldığımız cezalar sadece futbolla mı ilgiliydi? Falan filan, daha çok yazılır...

Yani, felsefe kitaplarında ütopya başlığında tartışılır bu steril ortam. Ama ben, kişisel olarak, Faruk Özak özelinde değil, genel olarak, siyasetin de kullanılması gereken dinamiklerden biri olduğunu düşünüyorum.

Faruk Özak özeline dönersek, adamın Trabzonspor üzerinden siyaset yapmak gibi bir düşüncesi olmadığını birebir bilen biri olduğumun altını çizerek, gerçekten çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Ben bakan olsam, iki görüş belirttim diye muhalif kanat açıklama yapmış, genç arkadaşlar forumlarda hakkımda sallamış olsalar, vallahi hiç karışmazdım. Bakan öyle değil işte. Belki de farkı o zaten...

"Unakıtan ile karşılaştırma riski" var diye ben sayın bakanın desteğinden olmak istemem. Ayrıca "Unakıtan'la karşılaştırma riski"ni gündeme getirmekte bir siyasi yaklaşımdır. Unakıtan'ı kötülük birimi olarak kullanmak yani. Görüldüğü gibi hayatın içinde bir kavram siyaset.

Neyse, sayın bakanım, tekrar sağolun.

ilteriş
04.06.2008, 11:55
Artık birlik beraberlik olma zamanı.Ligde kalan tek karadeniz takımı Trabzonspor artık şampiyonluğa yelken açmalı.
Bekleyin KDF geliyor.

OLCAY ÇAKIR
04.06.2008, 12:00
Yaşamadan öğrenemeyeceklerimizden biride bu mevzu.Öyle anlaşılıyor.
Bekleyip görelim derim güllerin savaşını.
Her yere müdahale eden bir siyaset dönemi yaşıyoruz,apartmanlara bile..
Umarım,haklarımızı savunma gereği duyulduğunda ezilmeyiz başka bakanların şehirlerine.
Ben o zaman hakikaten çok üzüleceğim,üzüldüğüm günler olduğu gibi yine.
**
Kendi adıma fikirlerim belli,donduruyorum.Umarım hiç ısıtma gereği duymayız.

**
Birde Emrahcığım,şu bey lafını parke taşı gibi örme aramıza.:)

Tayyip Bosnalı
04.06.2008, 17:23
Umarım,haklarımızı savunma gereği duyulduğunda ezilmeyiz başka bakanların şehirlerine.
**

**

abi son cümlen yedi bitirdi beni ya

ne kadar güzel bir cümle çok hoşuma gitti :alkış:

karşıdaki kişiyle yakınlaşma isteği daha güzel anlatılamaz herhalde :)

müsadenle ben bunu herdaim kullanırım abi :)

gerçi itiraf edeyim müsade etmesende kullanırım :D:D

halil ibo
04.06.2008, 18:27
Son yıllarda göremediğimiz birlik ve beraberlik had safhadayken.Artık birileri çomak sokarak bu güzelliğe mani olmasın.Mümkünse bu ve benzeri başlıklar kapatılsın.Hem Ahmet hem Ali Ağaoğlu,Faruk Özak,Atay Aktuğ,Sadri Şener,Serdar Bali,Ali Kemal,Şenol Güneş hatta ve hatta Nuri Albayrak,M.Ali Yılmaz el ele,hadi hep birlikte 7'ye...

zafercalikoglu
04.06.2008, 18:29
Allah bozmasın Sadri başkan birlik beraberliği iyi sağladı,ula nuriiii yazık oldu senle gecen yıllara ,

Vkgz
04.06.2008, 19:03
Ula Volkan hele biraraya gelelim de ben sana Faruk Özağın nasıl bir insan olduğunu anlatayaım ...Emrah kardeşim öyle güzel yazmışsın ki anlatacak başka birşey bırakmamışsın...bir Faruk Özağımız var, o kadar...

Emekleri elbetteki yadsınamaz ortadada zaten ama ne bileyim keşke spor spor olarak kalsa hayatımızın bir köşesinde... Teşekkür ederiz Bakanımıza destekleri için...

ozturk
04.06.2008, 19:07
valla helal olsun faruk özakın ben iyi bir Trabzonsporlu olduğuna inanıyorum.. Teşekkürler kendisine

Vkgz
04.06.2008, 19:09
yarın şampiyon olacagız millet diyecek yok kabineden destekli vsvs... endişemiz o bizim... Faruk Özakın trabzon aşkını bizde biliyoruz... saygıda duyuyoruz...

Fatih Ersoy
04.06.2008, 19:13
Tüşekkürler büyük başkan ;)

tonya_leee
04.06.2008, 19:19
faruk özak birde ankarasporda oynayan gurbetci ve klas topcu özer hurmacı icin girişimde bulunnursa ve o topcu trabzona gelirse bizim takımı tamam olur alayına giderizz.fenerin 2 milyon karsılıgında aldı dedikleri topcuyu trabzopnun devreye girmesiyle alamadı yani imzalatamadılar haberde yalanmıs özer adı fazla duyulmamıs ama yakında cok duyulacak bi topcu youtubeden izleyip gorebilirsiniz kalitesini dahası trabzonlu ve genc 2 milyon veremeyiz ama 2 toppcu ayman erdinc mesela artı biraz para karsılşıgında bize gelebilir fener direk parayı veriyor onlar icin sorun diil ama bizim okadar verecek para yok bu sene cok para harcadk cünki faruk baskan devreyer girip onu trabzona kazandırırsa cok buyuk iş tyapmıs olacaklar inşallah...

sozveren
04.06.2008, 19:42
düşünsenize!
Cevahirler çıksa vsvs.

neleri eksilir ki?

Harika olur, futbolcu almasalarda onlardan farklı şekilde yararlanılabilir. Örneğin TS Club için Cevahir'den yer alınabilir (tabii ki kiralık değil), Ağaoğlu da bunun gibi hizmetler sağlayabilir kulübümüze. Transferden sonra yatırımı, kulübün geleceğini düşünmeliyiz bence. Sayın Özak ve başkanımızın önderliğinde bu işler başarılabilir.

antagonist
04.06.2008, 19:49
Özak " Yer değişelim." diyebilir

Trabzonspor kulübü başkanı Sadri Şener'in ardı ardına patlayan transfer bombalarının ardından keyfi yerine geldi.

Başkan Sadri Şener Gökhan transferi sonrasında yaşadığı bir anı anlatırken keyfine diyecek yoktu.

Trabzonspor'un artık üç İstanbul takımının talip olduğu futbolcuları onların elinden aldığını ifade ederek' İşte Gökhan, burada Selçuk da burada şimdi onların talip olduğu futbolcuları da alıyoruz. Ankara'da Gökhan'ın imzası sırasında Bayındırlık ve İskân Bakanı Faruk Özak ile eski Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe'de yanımıza geldi. Onların heyecanının göreceksiniz. Bakan Özak'ın içindeki Trabzon spor sevgisi bir başka. Transferlerden sonra yüzünden mutluluk ve heyecan akıyordu. Zaten Trabzonspor dedin mi onunu için akan sular duruyor. Bakan Özak Gökhan'ın imzası esnasında o kadar heyecanlı ve mutluydu ki bakan değil de sanki Trabzonspor başkanı gibiydi. Bir ara korktum ki bana gel başkan yer değişelim' Sen Bakan ol ,ben Başkan' diyecek.

emraba
04.06.2008, 20:50
bakan gerçek bir trabzon sevdalısı. tam bir trabzonlu. her yönüyle trabzona tam destek veriyor trabzonla ilgili ne yapılıyorsa onun arkasından büyük baskan cıkıyor. hatırlayın gectiğimiz yaz ankarada trabzon günleri yapıldı bu organizasyonda da büyük baskanın büyük destekleri vardır.

tsakrep61
04.06.2008, 21:07
Faruk Özakın ne ınsanlıgı ne de trabzonspor sevgısı tartısılır sagolsun baskanımız her kesın trabzonsporlu oldugu trabzon da bıle kendısı ıle alısverıs(sanırım cannakkale seramık tı) ederken baskanım bız koyu trabzonsporluyuz dedıgımızde oyle sevınırdı kı hemen indırım yapardı bı ınsan trabzonda kı ınsanların bıle trabzonsporluyuım demesınden haz duyacak kadar kulubumuzu seven bır ınsandır ınsallah kulubumuze ve sehrımıze nıce yardımlar yatırımlar yapacaktır ama bu yatırımların oncelıgı stat olsa cok daha muhtesem olucak o ayrı mesele

ÖmerFarukYılmaz
04.06.2008, 22:59
M.A.Y. Tesislerinden Haluk Ulusoy tesisleri geldi. Artı 170 milyon dolar...

Bunun 100 milyon doları borca harca gitse kalır 70 milyon dolar...

Ayrıca stad yıkılıp yeniden yağılıyor,TFF de eğer 2000 kişilik çocuk tribünü yaparsanız butun tadilatı ben yaparım diyede söz vermiş...

Bunların altında kimin yardımı vardır dersiniz;)

ÖmerFarukYılmaz
05.06.2008, 00:10
M.A.Y. Tesislerinden Haluk Ulusoy tesisleri geldi. Artı 170 milyon dolar...

Bunun 100 milyon doları borca harca gitse kalır 70 milyon dolar...

Ayrıca stad yıkılıp yeniden yağılıyor,TFF de eğer 2000 kişilik çocuk tribünü yaparsanız butun tadilatı ben yaparım diyede söz vermiş...

Bunların altında kimin yardımı vardır dersiniz;)

Hatta üstüne üstlük Remzi Gür'ün sahibi olduğu RAMSEY firması hiç yapmadığı bir şeyi yaparak takımımıza sponsor oluyor...

Remsi Gür'ü baya iyi tanır Özak;)

calypso
05.06.2008, 09:56
**

**

olcay aynen katiliyorum dusuncelerine..
yonetim de kendini siyasetten korumali, baskanimiz yılların spor yoneticiligi deneyimiyle - bunun farkindadir diye dusunuyorum.
bu kulube hizmet edenler hep basimizin uzerindedir ve kendilerine saygida kusur etmeyiz
ancaak, çıkar hesapları yapılarak yapılan hizmetlerin de o kadar karşısında olacağız. (bu konu ile ilgili soylemiyorum bunu)

"Güllerin savaşı" tabirini begendim, bende çok kuşkuluyum. Umuyorum aklımıza gelenler gerçekleşmez yarın öbürgün.

yaranozlu
05.06.2008, 11:11
Faruk Özakın siyasi görüşünün de sadece Trabzonspor olduğunu düşünüyorum, Trabzonspor konusu olduğunda en solcu ve en sağcı Trabzonsporlu kardeş olur görüşündeyim. Faruk Özak çok iyi bir Trabzonsporlu, teşekkür ederim kendisine, sevgilerimi iletirim. Çok iyi bir kenetlenme var Trabzonsporda, her şey yolunda gidiyor, tek korkum yine kendimizdir, bu tabloyu ancak kendi kendimize yapabiliriz, taraftarın bundan sonra akıllı olması gerekiyor, kalearkaları sahaya yakınlaşacak, çapulcuları barındırmamak gerek tribünlerde, çok dikkatli olmalıyız.

Cafer Bulur
05.06.2008, 21:58
tesekkürler bakanim ve baskanim.her nerede trabzonsporu yasiyor ve yasatiyorsan....

lazmanyaq
06.06.2008, 12:40
Yıl 1997 babamın personel servislerini aldığı bir tekstil firmasına bir adam geldi (ben ozaman 11 yaşındayım gelen adamı tanımıyordum ama koyu bir trabzonsporluydum ozamanda ). babam bu adamı görünce bana sen geç içeriye bekle beni benim işim var dedi ve gelen adamı karşıladı ve ayak üstü 10-15 dakika muhabbet ettiler.. daha sonra babam adamla tokalaşıp ayrıldı yanından.adam bizim servisini aldığımız firmanın sahibinin yakın bir dostuymuş.. ve ben daha sonradan öğrendim ki o adam trabzonspor başkanı faruk özak imiş.. ben ilerleyen yıllarda aklımın bu işlere ermeye başladığında babama sordum ozaman başkanla ne konuşmuştunuz? " babam faruk bey e sormuş ne olacak bu işler biz bu şampiyonluğu fenerbahçeye sattık nasıl oluyor bu neden engel olamıyoruz dış güçlere ? ( ozamanlar alişen bir tv programında ben 1996 da şampiyonluğu M.ALİ başkandan rica ettim masa başında aldım gibi sözler etmişti )
Faruk Özak ın cevabı kısa ve netti " gücümüz yetmiyor bu ş...size " :)
ama şimdi işler değişti kimin kime gücünün artık yetmediği apaçık ortada.. M.ALİ bey'in iskan bakanımız Sayın F.Özak hakkında şu sıralar neler düşündüğünü çok merak ediyorum..
İyiler mutlaka kazanır.. bunu unutmamak lazım...

Serdær
20.06.2008, 11:07
Vallahi bakanım süpersiniz. Her yere el atıyorsunuz.

Teşekkürler.

malik5461
20.06.2008, 11:14
eski kulüp başkanı sıfatı olmasına rağmen şu anda ise devletin bakanı sıfatı ile memleketi ve trabzonsporu bu kadar açık ve bu kadar dikine destelediği için teşekkürler neden böyle dedim siyasetçiler genelde renk lerini belli etmeden hareket ederler valla sayın faruk özaka teşekkürler hizmetleri ve açık yürekliliği için:alkış::alkış:

Harun-61
20.06.2008, 11:43
Canakkale Seramik kulübe 200.000 $ yardimda bulunuyor, organize yine Sn. Bakan'dan...

Tesekkürler Sn. Özak.

.

ApoCaN28
20.06.2008, 11:46
Bize sağlamış olduğu katkılardan tutun takım için çalışmasına her şey için teşkekkürler:D

omermk
20.06.2008, 15:20
faruk özak işi gücü bıraktı trabzonspor' un peşinden koşuyor. kendisine teşekkür ediyoruz tabiki ama korkuyorum yakında başbakan kendisini görevini ihmal ettiği gerekçesi ile görevden alacak :)
neyse faruk özak bu kadar koştururken bir de hiç adı geçmeyenl trabzonlular var . kimdir bunlar? hemen aklıma gelenler;
1)may
2)cevahir
3)ulusoy
4)albayrak

may; kendisinin yapmadığı hiç bir girişime destek vermez
cevahir;???
ulusoy;trabzonludurlar ama trabzonspora bir çakıl taşı verdiklerini ne gördüm ne duydum. başka takımları tutuyor olabilirler ama ne olursa olsun kazandıkları paranın büyük bir kısmını trabzon insanından kazanmışlardır. bir destek çağrısı yapıp destek olmadıkları taktirde kesinlikle protesto edilmelidirler. en azından biz çevremizdeki insanları ulusoy haricinde başka firmaları kullanmaları yönünde telkin edebilirz.
albayrak;tartışmasız trabzonspor tarihinin üstüne düşen kara bir buluttur nuri albayrak. verdiği yıldız sözünü marcelinho' yu alarak tutmuştur ama 6 ay sonra satıp o parayı geri almıştır. dolayısıyla aslında yıldız sözü hala havadadır. bence bmn olarak tüm yaptıklarına rağmen kendimizi kinlerimizden soyutlayıp nuri albayrak' a verdiği yıldız sözünü ve böylece trabzon ve trabzonspor' a karşı olan özür borcunu da bu vesile ile yerine getirmesi için bir barış çubuğu uzatmalıyız.bu fırsatı değerlendirip değerlendirmemek kendisine kalmış...

Kasım BEKTAŞ
20.06.2008, 15:32
neyse faruk özak bu kadar koştururken bir de hiç adı geçmeyenl trabzonlular var . kimdir bunlar? hemen aklıma gelenler;
1)may
2)cevahir
3)ulusoy
4)albayrak

cevahir;???
ulusoy;trabzonludurlar ama trabzonspora bir çakıl taşı verdiklerini ne gördüm ne duydum. başka takımları tutuyor olabilirler ama ne olursa olsun kazandıkları paranın büyük bir kısmını trabzon insanından kazanmışlardır. bir destek çağrısı yapıp destek olmadıkları taktirde kesinlikle protesto edilmelidirler. en azından biz çevremizdeki insanları ulusoy haricinde başka firmaları kullanmaları yönünde telkin edebilirz.
albayrak;tartışmasız trabzonspor tarihinin üstüne düşen kara bir buluttur nuri albayrak. verdiği yıldız sözünü marcelinho' yu alarak tutmuştur ama 6 ay sonra satıp o parayı geri almıştır. dolayısıyla aslında yıldız sözü hala havadadır. bence bmn olarak tüm yaptıklarına rağmen kendimizi kinlerimizden soyutlayıp nuri albayrak' a verdiği yıldız sözünü ve böylece trabzon ve trabzonspor' a karşı olan özür borcunu da bu vesile ile yerine getirmesi için bir barış çubuğu uzatmalıyız.bu fırsatı değerlendirip değerlendirmemek kendisine kalmış...

diğerlerini biliyorumda may kim??

Kasım BEKTAŞ
20.06.2008, 15:33
hmm yazımı yazdıktan sonra anladım :) mehmet ali yılmaz demek istedin sanırım :)

Cafer KILIÇSOY
20.06.2008, 16:56
Hakan Kulaçoğlu'nun ''Fırtına, İhtilal, Efsane Trabzonspor'' adlı kitabında Devrim Sağıroğlu'nun Mehmet Ali Yılmaz hakkında bir yazısı vardı. ''MAY başkan olduğu 7 sene Trabzona gitmedim'' diyordu yazısında. Güzel bir yazıydı ve herşeyi anlatıyordu May hakkında.

Misina
20.06.2008, 17:06
Nike anlaşması konusundada yardımı olmuş.Tekrar Teşekkürler Sayın Bakanım.

a f s
20.06.2008, 17:09
Efsane Başkan böyle olunur.

Teşekkürler sayın Faruk Özak.

zeki gursoy
20.06.2008, 17:19
değerli hemşerim,
Ulusoylar için kesinlikle sözlerine katılıyorum...
hem Trabzonlusun , hem tüm trabzonlulardan destek beklerisin hemde bu zamana kadar ismin bir şekilde trabzonspor la geçmeyecek..
ayıptır ayıp...
kesinlikle protesto edilmeli..
may için çok doğru söylemişsin, may gidip al ahan kulübün anahtarı demediğin sürece yardım bekleme ki o mayı albyrak varken o bari gelsin demiştim düşün..
albayrak için bırakın yardımı, topçu alımını, ismi bizimle anılmasın, uğursuzluk getirir...
hayatım boyunca ona ve muhteşem hocasına nefret duyacağım..
burda tek yardım alınabilecek cevahirdir bence..
çalışalım üstüne...

faruk özak işi gücü bıraktı trabzonspor' un peşinden koşuyor. kendisine teşekkür ediyoruz tabiki ama korkuyorum yakında başbakan kendisini görevini ihmal ettiği gerekçesi ile görevden alacak :)
1)may
2)cevahir
3)ulusoy
4)albayrak

cevahir;???

poetricus
20.06.2008, 18:41
Umarım bütün bu olanlardan sonra "onursal" ve "duayen" kavramlarını olur olmaz herkese yakıştırmaz, hak edeni gözetiriz.

illaki
20.06.2008, 18:57
Faruk ÖZAK başkan lduğu günlerdeki gibi kulübümüzün tekrar ayaga kalkması için elinden gelenin fazlasını yapıyor gerçekten...:sevinç2:

Son hizmet NİKE ikna ederek forma ve malzeme sponsorumuz olmasını sağladı..:bmn1:

Teşekkürü hak ediyo sonuna kadar....:yattara:

Mustafa Önal
20.06.2008, 19:00
sanırım bakan olduğu halde katkısı yok diyenlere en güzel cevabı her platformda sözleriyle deil icraatlarıyla veriyor. akyazı işinede el atacak ve orayıda halledecek diye düşünüyorum.

Ayhan Yüksek
20.06.2008, 19:07
Kendisine minnattarız emekleri için teşekkür ederiz,mükemmel bir insan kişilikli,kendisi onursalıda duayenliğide sonuna kadar hakediyor bence.

Ilelioglu
20.06.2008, 19:09
Tesekkürler................

Cafer Bulur
20.06.2008, 20:42
albayrak zamaninda etliye sütlüye karismiyordu.
sadri senerin gelisiyle adeta saha kalkti.
kendisine tesekkür ediyor,yardimlarinin devamini bekliyoruz.

Selman
20.06.2008, 21:31
Herhangi bir siyaset adamı herhangi bir spor kulübüne Faruk Özak kadar yardım etmiş midir?

Bu sorunun cevabı "Evet".

Ama unutulmaması gereken önemli nokta, "etik" olmayan hiçbirşey yapmadan.(Vergi borcu sıfırlaması, arazi peşkeşi vs.)

Gürkan
20.06.2008, 21:32
Yapılan tüm olumlu işlerde bir şekilde parmağı var. Teşekkürler sayın Bakan. Keşke örnek alınsa.

Fatih
20.06.2008, 21:34
teşekkürler sn. özak

Mustafa
20.06.2008, 21:37
Bence onursal başkanımız sayın Faruk Özak olmalı.

My
20.06.2008, 21:38
Yeri değil ama söylemeden yapamayacağım. Seçim öncesi Faruk Özak'ı yerden yere vuranların düşüncüleri umarım değişmiştir.

Cafer KILIÇSOY
20.06.2008, 23:07
albayrak zamaninda etliye sütlüye karismiyordu.
.
Benim o zamanki isyanımda bunaydı aslında.
Şu ana kadar yaptıklarından ötürü sayın Bakanımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Bazı Onursal Muhalefetler yapılana çomak sokmaya çalışırken, o bakanlığında bütün işleri bırakmış Trabzonspor için çalışıyor.

Teşekkürler Faruk Özak, tekrar teşekkürler:alkış::alkış::alkış:

Cafer KILIÇSOY
20.06.2008, 23:14
Yeri değil ama söylemeden yapamayacağım. Seçim öncesi Faruk Özak'ı yerden yere vuranların düşüncüleri umarım değişmiştir.
Seçim öncesi Faruk Özak'ı eleştirenlerdendim. Hatta sevgili Emrah'la da epey tartışmıştık bu konuyu (tartışmadan kastım karşılıklı görüş alışverişi).

Evet, Emrah haklıymış bu konuda.:) Bunu da söylemekten zerre kadar gocunmuyorum.(gocunmuyorumdan kastım ''Tüh be nasıl yanıldım demiyorum)

Bu takıma zerre kadar iyiliği dokunan her kimse ALLAH razı olsun

matalar
21.06.2008, 00:54
efsane başkan bakanlıktan çok trabzonla trabzonsporla ilgileniyor. her platformda çekinmeden trabzonun hakkını savunuyor. ve tüm olumlu icraatların altında imzası var. sadri başkanla el ele vererek uyuyan devi uyandırdılar.tarbzonspor başkanına yönetim kuruluna ve faruk özaka teşekkürler...

61mehmet61
21.06.2008, 01:13
birçok kişiye göre manevi başkan M.ali yılmaz'dır. bana göre bu takımın manevi başkanı F.Özak'tır. Kendisi iş yapıyor laf değil.

TS-FAN
21.06.2008, 02:19
Hepimiz Trabzonsporluyuz.
Faruk Özak başka bir trabzonspolu.Bambaşka..

Hüseyin Çümen
21.06.2008, 02:36
gerçek bir Trabzonspor sevdalısı

bulunduğu makam gereği tarafsız görünmesi gerekirken bir fanatik gibi takımı için uğraşıyor helal olsun

TS57
21.06.2008, 12:18
teşekkürler sayın bakanımız bize o kadar desteğin olduki iyi günde de kötü günde de hep yanımızdasın tekrar teşekkürler

İskender Çakmak
21.06.2008, 12:28
herkese teşekkür ederiz herkes Trabzonspor'un bvaşarısı için ter döküyor sıra bize geçti önümüzdeki 2 ay sıra bizde olacak forma kombine falan sıramız geçmeyecek ama ondan sonra sıra futbolculara gelecek herkes işini iyi yapsın ve sonunda hepimiz mutlu olalım

Burak_52
21.06.2008, 16:26
valla helal olsun bakanımıza

ts artvinlee
22.06.2008, 12:07
emeği geçen herkeze teşekkürler.ayakbağı olanlarada teşekkürler.

Emirhan Makul
22.06.2008, 12:08
Helal Olsun Faruk Özak

Travelair
22.06.2008, 12:27
Başta Faruk Özak ve Sadri Şener olmak üzere Hayrettin Hacısalihoğlu, Muammer Saka, Mahmut Aksu, Necmettin Aytekin, Saner Ayar, Hasan Yener, Ali Sürmen, Levent Erkuloğlu, Mehmet Öksüzoğlu, Kenan Sönmez ve adını hatırlayamadığım diğer yönetim kurulu üyelerine şimdiye kadar verdikleri hizmetlerden ötürü teşekkürü borç bilirim.

Dürüst, kulüp menfaatini üstün tutan ve doğru yönetim anlayışının bundan sonra da devam etmesini tememnni ederim

Emo91
22.06.2008, 13:00
büyüksün, herkez senin gibi calissa biz direk oynamadan sampiyon oluruz

Hüda Topaloğlu
22.06.2008, 13:28
birde bir babayigit çikip MAY tesislerini Özak tesisleri yaptirsa vefa borcumuzu ödemis oluruz. Yeterki su MAY i artik TS yle anilmasina izin vermeyelim. Gönüllerin baskani FARUK ÖZAK...

littlebighorn
22.06.2008, 14:49
Başka siyasiler karıştımı takımlarını şampiyon yapabiliyor dolayısı ile tercihim hiçbir siyasinin futbola karışmaması. Böylesi daha adilane olur, bizim için de daha iyi.

FaLqOn_61
22.06.2008, 20:33
Faruk Özak bakanlık görevini de TRABZONlu olma görevinide TRABZONSPORlu olma görevinide en iyi şekilde yerine getirdiği bi gerçek. Bütün bu gayreti için kendim adına da teşekkür ediyorum. Ve hakkettiği değerinde verileceğini umuyorum.
TRABZONlu olup da özünü unutan diğer iş adamlarına da örnek olmasını dilerim..Uyanın biraz beylerr. Yoksa bu canlanmanın içinde olmadığınız için üzüleceksiniz ama iş işten geçmiş olacak...

bordolumavi
22.06.2008, 21:28
TRABZONSPOR daha once may bakan yaptı meclıse yolladı tr yeye tanıttı ona bır kımlık bır sıfat verdı sagolsun oda trabzonsporun sahıbı oldu oyuncagı kendı tatıl koyunde transferlere ımzalar attırıp zıgana tatıl koyunu herkese tanıttı elınde tesbıhı tv lara cıkıp ben kımseyle yarısmam ısterlerse gelıp ayagıma benden rıca ederler(yalvarırlar)o zaman baskan olurum...bu sahıs onursal baskanımızmıs hcbır yardım gecesınde yok hıcbırseye katkısı yok ama onursal baskan...evet kesınlıkle onursal baskan ozak olmalı gercek bır trabzonspor lu herseyıyle onursal baskanlıgı hak edıyor...bunun ıcın kesınlıkle bırseyler yapmalıyız