PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selçuk İnan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Ahmet Kuru
22.02.2009, 21:39
Dün Selçuk sahada üzerine düşen herşeyi yaptı diyebiliriz...
Mücadele,top çalma,adam geçme vs vs bu örnekleri çoğaltabiliriz...
Bu çizgisinin hep böyle devam etmesi dileğiyle..
Ondan beklentilerin oda farkındadır elbet...

Cem Balcı
22.02.2009, 21:49
gelişme var selçuk...

daim olsun...

kalavara
23.02.2009, 14:31
denizli maçında gayet iyiydi bence!! çok da hırslıydı ama olmadı. futbol bu işte!!

TheCrow
23.02.2009, 14:34
Bu seneye alışma senesi diyelim de,seneye çok lazımsın bize Selçuk...Seneye işler çok daha zor olacak gibi görünüyor.

ilhan
23.02.2009, 16:18
Bir kez daha baktım Denizlispor maçındaki kritik pozisyonlarımıza. Yani net gollük pozisyonlarımıza. :) Yine hepsinde Selçuk var. Tayfun'u yüzde yüzlük pozisyona sokan, Alanzinho'nun Gökhan'a al da at diye verdiği pozisyonun başında felan hep Selçuk var.

Sorumluluk alıp, orta sahanın yükünü kaldırabileceğini herkese gösterdi. Keşke Colman biraz daha iyi olsaydı. Teşekkürler Selçuk. ;)

zafer6161
23.02.2009, 16:56
selçukda düzelme var,dahada iyi olacak,devam selçuk

TolgaTopçu61
24.02.2009, 22:27
Selcuk suan iyi oynamiyor,bence dinlenmesi lazim ve Antalya macinda yedek kalmasi lazim...
Ersun hoca Selcugu herzaman oynatiyor,iki hafta birden de kötü oynasa bidahaki hafta forma giymesi garanti,Selcuk da bunu bildigi icin performansini hic arttirmiyor...
Baska bir teknik direktör olsaydi eminimki Selcugu yedege cekerdi,Ersun hoca her oyuncuya ayni mesafede olmali,nasil Yattara'yi yedege cekiyorsa Selcugu da cekmesi lazim...

Fatih
24.02.2009, 22:35
Yedek kulübesine baktığım zaman Selçuk'un yerine oynayacak adam göremiyorum.Bu takımdaki herhangi bir futbolcu o bölgede oynasa Selçuk'un en kötü performansının üstüne çıkamaz.

Cafer Bulur
24.02.2009, 22:37
Yedek kulübesine baktığım zaman Selçuk'un yerine oynayacak adam göremiyorum.Bu takımdaki herhangi bir futbolcu o bölgede oynasa Selçuk'un en kötü performansının üstüne çıkamaz.
Selcuk son macta takimin en iyisiydi.
Genel olarak da selcuk takima faydali oluyor.
Yedek birakilmasi dogru olmaz,zaten böyle bir seye de ihtimal vermiyorum.

TolgaTopçu61
24.02.2009, 22:40
Peki Yattara'nin yerinde oynayacak biri varmidi,bence yoktu ama genede yedege cekildi Yattara ve yedegi cok kötü oynamisti Denizli macinda...Burda da belli oluyor ki Ersun hoca her oyuncu'ya ayni mesafede degil...
Eminimki Ceyhun söyle 1-2 hafta oynasa,suanki Selcuk'dan cok daha iyi oynar...
Selcuk da ozaman anlar ancak yedek'de alternatifi oldugunu ve daha cok calisir...

ilhan
24.02.2009, 22:41
Bu takımdan Song, Egemen, Çale, Selçuk, Hüseyin, Sylva ve Umut cezalı ya da sakat olmazlarsa kolay kolay kesilemezler. :)

Ahmet Kuru
24.02.2009, 22:45
Şimdide Selçuk'u yedek bırakıyoruz:)
Kolay gelsin ne diyeyim...

Mollasalihoğlu
24.02.2009, 22:45
bu takımda şu an,o mevkide selçuk'tan iyi oynayacak kapasitede kimse olduğunu düşünmüyorum şahsen..

Fatih
24.02.2009, 22:48
Peki Yattara'nin yerinde oynayacak biri varmidi,bence yoktu ama genede yedege cekildi Yattara ve yedegi cok kötü oynamisti Denizli macinda...Burda da belli oluyor ki Ersun hoca her oyuncu'ya ayni mesafede degil...
Eminimki Ceyhun söyle 1-2 hafta oynasa,suanki Selcuk'dan cok daha iyi oynar...
Selcuk da ozaman anlar ancak yedek'de alternatifi oldugunu ve daha cok calisir...

Selçuk'un böyle bir düşünce yapısına sahip olduğunu düşünmüyorum.

Her maçta elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor aldığımız puanlarda da katkısı yadsınamaz derecede fazladır.

Ceyhun'la Selçuk farklı mevkilerin futbolcuları yetenek anlamında da aralarında oldukça fark var.

Emo91
24.02.2009, 22:50
selcuk pekde iyi olmayan performansina denizlispor macinda son verdi!

hüseyinin yoklugundan mi bilmiyorum ama takimin lideri gibi oynadi!
ben cok begendim!

insallah hüseyin ile oynadigi maclardada bu kadar aktiv olur!!

TolgaTopçu61
24.02.2009, 22:51
Bu takımdan Song, Egemen, Çale, Selçuk, Hüseyin, Sylva ve Umut cezalı ya da sakat olmazlarsa kolay kolay kesilemezler. :)
Yukardaki saydigin bazi oyuncular kesilmedikleri sürece iyi bir performans göstermez,bunlar da Song ve Selcuk'dur bence...
Iki oyuncunun ne kadar kaliteli oldugunu biliyorum,ama Song suan biraz yorgun gözüküyor ve yorgun olunca kötü bir performans gösteriyor...
Selcuk ise biliyor her hafta oynayacagini ve performansini hic arttirmiyor...
Takim icinde rekabet olursa takimimiz daha da iyi olur,bunun icinde bazilerin kesilmesi gerekiyor...

futbalski60
24.02.2009, 22:51
Selçuk stilinde başka bir oyuncumuz yok ama yeri doldurulmaz diye de bir kural yok Serkan Balcı da onun yokluğunda o bölgede oynayabilir.

ilhan
24.02.2009, 22:52
Yukardaki saydigin bazi oyuncular kesilmedikleri sürece iyi bir performans göstermez,bunlar da Song ve Selcuk'dur bence...

Formsuz halleriyle bize 42 puan kazandırdıysalar başımın üzerinde yeri var hepsinin. :)

Fatih
24.02.2009, 22:54
Selçuk stilinde başka bir oyuncumuz yok ama yeri doldurulmaz diye de bir kural yok Serkan Balcı da onun yokluğunda o bölgede oynayabilir.

Serkan Selçuk kadar mücadeleci olabilir hatta fazlası bile olabilir ama yaratıcı olamaz.

Fatih BALTA
24.02.2009, 22:56
Bu akşam Selçuk,Umut ve Gökhan idman sonrasında ek olarak 15-20 dk şut çalışması yaptılar.

futbalski60
24.02.2009, 22:57
Serkan Selçuk kadar mücadeleci olabilir hatta fazlası bile olabilir ama yaratıcı olamaz.
Tabiki Serkan yetenekleri sınırlı bir oyuncu pas trafiğini artıramaz ama topla beraber hızlı bir şekilde hücuma çıkabilir bu da onun bir artısı.O bölgede Selçuk mu Serkan mı oynasın deseler ben de her zaman Selçuk derim ama eksikliğinde Serkan da orda etkili olabilir.

TolgaTopçu61
24.02.2009, 22:57
Selçuk'un böyle bir düşünce yapısına sahip olduğunu düşünmüyorum.

Her maçta elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor aldığımız puanlarda da katkısı yadsınamaz derecede fazladır.

Ceyhun'la Selçuk farklı mevkilerin futbolcuları yetenek anlamında da aralarında oldukça fark var.
Selcuk son haftalar da kötüdü bunu kimse yadirgayamaz sanirim,demiyorum ki herzaman icin kesilsin bir hafta kesilsin akli basina gelsin,haftaya gene yerini alir ilk onbir'de...
Birseyler yapmaya calisiyor ama suan beceremiyor,tanidigimiz Selcuk degil bu...
Ceyhun'un baska özellikleri var Selcugun da ama bir hafta idare eder Selcugu...

TolgaTopçu61
24.02.2009, 22:59
Formsuz halleriyle bize 42 puan kazandırdıysalar başımın üzerinde yeri var hepsinin. :)
Ilhan abi herzaman icin söylemiyorum bunu elbette,sadece son 2-3 mac icin...

Fatih
24.02.2009, 23:01
Selcuk son haftalar da kötüdü bunu kimse yadirgayamaz sanirim,demiyorum ki herzaman icin kesilsin bir hafta kesilsin akli basina gelsin,haftaya gene yerini alir ilk onbir'de...
Birseyler yapmaya calisiyor ama suan beceremiyor,tanidigimiz Selcuk degil bu...
Ceyhun'un baska özellikleri var Selcugun da ama bir hafta idare eder Selcugu...

Son haftalarda iyi olan futbolcumuz yoktu ki Selçuk iyi olsun.Hatta tel tel döküldüğümüz Denizli maçında bile iyi bir Selçuk izledik.

ilhan
24.02.2009, 23:01
Ilhan abi herzaman icin söylemiyorum bunu elbette,sadece son 2-3 mac icin...

Selçuk, Antalyaspor maçında da vasat oynuyordu. 90. dakikada bir pas attı Gökhan'a maçı çevirdik. Ankaragücü maçında yine vasat göründü. Bir orta kesti Umut'a atmamak ayıptı. :)

Selçuk'suz orta saha işlemez Tolga'cim. Bu takımın orta sahası Hüseyin, Yattara, Colman ve Selçuk. Oyun şablonu da bu, sistem de. :)

Mollasalihoğlu
24.02.2009, 23:04
yattara çıkınca ofansif gücümüz kalmıyor diye feryat ediliyorsa selçuk çıkınca olacaklara yürek dayanmaz.. :)

TolgaTopçu61
24.02.2009, 23:11
Son haftalarda iyi olan futbolcumuz yoktu ki Selçuk iyi olsun.Hatta tel tel döküldüğümüz Denizli maçında bile iyi bir Selçuk izledik.
Oda dogru tabiki ama Selcugun bu formsuzlugu daha uzun sürdü,ikinci devre basladigindan itibaren ben dogru dürüst görmedim Selcugu hatta Denizli macinda berbat buldum onu...Ama cogunuz begendiniz Selcugu,saygi duyarim tabi...

Selçuk, Antalyaspor maçında da vasat oynuyordu. 90. dakikada bir pas attı Gökhan'a maçı çevirdik. Ankaragücü maçında yine vasat göründü. Bir orta kesti Umut'a atmamak ayıptı. :)

Selçuk'suz orta saha işlemez Tolga'cim. Bu takımın orta sahası Hüseyin, Yattara, Colman ve Selçuk. Oyun şablonu da bu, sistem de. :)
Peki Ilhan abi ozaman Ersun hoca neden Yattara'yi kesti:)
Tabiki önemli bir oyuncumuz Selcuk ama oda bir insan ve suan cok yorgun gözüküyor ve bir macta olsa dinlendirilmeli ...
Yattara'nin da yedegi yok ama kesildi,aynisi da Selcuk icin gecerli olmali...

ilhan
24.02.2009, 23:15
Yattara son zamanlarda formdan çok düşmüştü. Açıkcası bekliyordum. Ama Selçuk'u kesme riskine girişemez Ersun hoca. Bir nevi intihardır yahu. :) Tahminim bu hafta sart kart yiyecek Selçuk. Haftaya cezalı olacak. Mazallah Gs maçına cezalı felan olur, o hiç iyi olmaz.

TolgaTopçu61
24.02.2009, 23:21
Yattara son zamanlarda formdan çok düşmüştü. Açıkcası bekliyordum. Ama Selçuk'u kesme riskine girişemez Ersun hoca. Bir nevi intihardır yahu. :) Tahminim bu hafta sart kart yiyecek Selçuk. Haftaya cezalı olacak. Mazallah Gs maçına cezalı felan olur, o hiç iyi olmaz.
Bende Selcugun formundan cok düstügünü ve dinledirilmesi gerektigini söylüyorum,bunu sade ben mi görüyorum acaba:rolleyes:Teknik direktör isen her oyuncuya ayni mesafede davranmak zorundasin ve bence Ersun hoca bunu yapmiyor...
Madem sari kart cezalisi bu hafta oynayip görsünde haftaya zorunlu dinlenmis olur:) gs macinda da insallah bildigimiz Selcugu görürüz sahada:)...

ilhan
24.02.2009, 23:28
Bazı futbolcular takım için çok önemlidir. Hocanın ondan beklentileri farklıdır. Yani şu mesafe olayı böyle durumlarda ortadan kalkar. Selçuk dinlendirilebilir ama şu durumda değil. :) Son maçta en çok mücadele eden adam Selçuk'tu yahu. O Selçuk'u bu hafta kesmek düpe düz bindiğin dalı kesmektir. :)

TolgaTopçu61
24.02.2009, 23:35
Bazı futbolcular takım için çok önemlidir. Hocanın ondan beklentileri farklıdır. Yani şu mesafe olayı böyle durumlarda ortadan kalkar. Selçuk dinlendirilebilir ama şu durumda değil. :) Son maçta en çok mücadele eden adam Selçuk'tu yahu. O Selçuk'u bu hafta kesmek düpe düz bindiğin dalı kesmektir. :)
Yattara da bu takim icin pek önemlidir ve herkes ondan cok seyler bekler,benim düsüncem Ersun hoca'nin en sevdigi oyuncu Selcuk'dur,sezon öncesi onu cok istedi ve ona farkli bir mesafede davraniyor,sanki Baba-Ogullar nasil bir Baba cocugun hep sahada olmasini ister Ersun hoca da aynisini yapiyor bence...
Dedigim gibi son macda hic begenmedim Selcugu,son olarak diyelim ki bu macta da oynasin sari kartini görsün haftaya da zorunlu dinlensin:)

Cihan_Şumul
26.02.2009, 23:26
Kalan tüm maçlarımızda her futbolcu gücünün son damlasına kadar sahada galibiyet için savaşmalıdır. Denizli maçındaki gibi mücadele azmi olmayan bir takım görmek istemiyorum. Şampiyonluğa bu kadar yaklaşılmışken, hiçbir futbolcunun sorumluluktan kaçmaması ve takımı için yüreğini sahaya koyması lazım. Futbolcularımız, sırtlarına giydikleri bordo-mavili formanın hakkını vermelidirler. O formayla Avrupa'nın en büyük takımlarını dize getirdik biz. Şimdi bu formayla ligin dibindeki Denizliye yenilme rezaleti yaşattılar bize. Lütfen her futbolcu aklını başına devşirsin. Sahada ortaya koyduğu performansı iyi değerlendirsin. Antalya maçı şampiyonluk için son fırsattır. Bu fırsatı da harcarsanız bunun altından kalkamazsınız...

Selçuk kardeşim. Biraz daha gayret bekliyoruz senden. Oyuna ağırlığını koy biraz ya. Hüseyin defansa çekilir, Colman hakeza öyle, bari sen biraz hücuma destek ver. Sert şutlarını özledik. Hadi bakalım defansa gömülüp kalma. Cesur ol, sorumluluk al, takımı hücuma kaldır. Bu forma altında kaybedersen kariyerinde gerileme yaşarsın. Bunu böyle bil...

osmançakır
27.02.2009, 15:00
maalesef takımın direnci ne hocadan nede futbolculardan kaynaklanıyo takımın direncini bizler düşürürüyoruz takım 1 0 geriye düşebilir bu çok normal birşeydir her takım evet her takımı yenebilir çünkü artık bütün takımlar mücadele ediyo.futbol eskisi gibi oynanmıyo ismi yeter dönemleri bitti artık bu sadece bizim ligimize has bi durumda değil bu her lig için geçerli.bizlere düşen takımı maç bitimine kadar desteklemekten başka hiç biirşey değildir.selçuk inan bu takımın bel kemiğidirki eğer forvet oyuncularımız son vuruşları birazdaha dikkatli kaliteli yapabiliyo olsalardı şu an selçuk ligin asist kralıydı rahatlıkla.oyun stilini ayağına hakimiyetini en çok beğendiğim bir kaç oyuncumuzdan biri selçuk.yanlız takımın özgüveni bizler taraftarlar yüzünden sarsılmış durumda kimse eskiden olduğu gibi kaleye şut atamıyo olurki farklı auta gider birileri yuhlar korkusundan.her vurduğu kaleyi tutan he şutu gol olan oyuncu dünyanın hiçbiryerinde yok bunu unutmamak ve her oyuncumuza eşit yaklaşmak gerekiyo.

Mustafa Ayazoğlu
27.02.2009, 18:34
Topal sakat artık Selçuk milli takıma seçilir, şu önümüzde ki 3 maç önemli

oguzhann
28.02.2009, 10:46
colman dinlensin onun yerine 1-2 hafta oynasın

Orhan Aydın
28.02.2009, 10:57
arkadaşlar bişey dicem selçuk'un yüz ifadesi TS de oynamaktan mmnun değilmiş gibi ya da tam tersi bi durum var onu çözemedim bn.

Muhammet25
01.03.2009, 11:35
2. Yarıda Fb Maçı Ve Ankaragücü Maçları Dışında Yoklara Oynadı .

Muhammet
01.03.2009, 12:51
Selçuk'a başarılar.. ;)

Mustafa ÖZDEMİR
01.03.2009, 13:17
selçuk bugün o müthiş paslarını atarsa kesin yeneriz...

Jo-Ann
01.03.2009, 15:14
Bugünku maç için başarılar Selçuk'um ;)

Ömer SEVİNÇ
01.03.2009, 17:28
Bir hafta var, bir hafta yoksun be Selçuk. Topla kendini.

Hüseyin İlkin
01.03.2009, 17:33
90 dakika sahada kalması çok ama çok yanlış bir tercihti .
Hiç oynayamadı .
Haftaya inşallah kendine gelir .

Onur
01.03.2009, 17:41
Selçuk'un bu kadar vasat bir oyununu daha hatırlamıyorum... Takımın kötü oyununa ayak uydurdu...

Mustafa ÖZDEMİR
01.03.2009, 17:42
selçuk eridin gittin bugün . geri dön artık

h@msi61
01.03.2009, 17:49
Selcuk sezon basindan beri buna yakin bir futbol oynuyor, zaman zaman attigi sutlar veya guzel paslarla on plana cikmaya basariyordu. Onlari yapamadigi gunlerde kendisine tahammul etmek biraz zor oluyor, toparlanmasi lazim...

evrents
01.03.2009, 17:57
Selçuk son haftalarda hiç sahada yok kendine gelmesi lazım

balli_kuymak
01.03.2009, 18:03
ersun yanal selçuğa neden bu kadar tahammül ediyor anlamakta güçlük çekiyorum...

hAtes
01.03.2009, 18:08
ah selçuk ah senelerdir seni severim, potansiyeline inanırım ama kendini göstermek için bu kadar büyük şansları tepme..Yarın bu şanslarıda bulamazsın belki...
Düzeleceğine inanıyorum...

unique
01.03.2009, 18:20
Bugün gerçekten kötüydü; umarım en kısa zamanda düzelir.

karim@benzema10
01.03.2009, 18:22
selçuk orta alanda insiyatif almasını ve bir general gibi takımı yönetmesini bekliyoruz o ise bizi ezdiği toplarla,ayağından topları çabuk çıkarmaması ve hücum'a hiçbir katkı yapmayarak taraftarları ve ersun hoca'yı hayal kırıklığına uğratıyor.konya maçında selçuk inan yerine alanzinho düşünülmelidir.

İgzas-61
01.03.2009, 18:23
Selçuk uzaktan gollerini özledik artık konya maçında gol bekliyorum senden

macka61
01.03.2009, 18:33
ilk maçlardaki performansı yok bu aralar çok kötü inşallah biran önce toparlanır

Kubilay ŞAHİN
01.03.2009, 18:39
Sanki üzerine biraz daha bir yük biniyor gibi. Ha Gene iyiydi ama ondan beklediğimiz daha üstü.

TS-Tiryaki
01.03.2009, 18:40
Son maclarda maalesef iyi oynayamiyor. Sutlarinda artik ya disari cikiyor, yada etkisiz kaliyor. Lütfen toparlan artik. Bu takimin sana cok ihtiyaci var.

lizarazu
01.03.2009, 18:46
Yahu Selçuk'a bu kadar yüklenmeyin oyunu o kuruyor, takımı yönetiyor, insiyatif alıp to istiyor, defansa yardım ediyor. Takım savunması için Yattara'nın yerine de koşuyor.Her maç can mı dayanır buna. Bir istatistik yapılsın Trabzonspor'da en çok kime faul yapılıyor Selçuk çıkar kesinlikle. Çünkü çok iyi top saklıyor.

Muhammet
01.03.2009, 19:01
Vasat bir performanstı bence.

Samet Yildirim
01.03.2009, 19:02
Vasatbuldum uzun bir aradan sonra...ama önemli bir oyuncu

ilhan
01.03.2009, 19:04
Geçen haftaki mücadelesine nazaran sahada beklediğimiz Selçuk yoktu. Selçuk sana inanıyorum. Sen maç kazandırabilecek potansiyele sahip bir futbolcusun. Umarım Konyaspor maçında kart görmezsin. :) Seviyoruz seni. [göz kırpma smileyi]

Gökçebey
01.03.2009, 19:15
Selçuk bir daha formana TS arması yaptırmayı unutma. Armasız forma, bunu da gördük.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1251-0A7M9V0Y.jpg

Muhammet
01.03.2009, 19:17
Selçuk bir daha formana TS arması yaptırmayı unutma. Armasız forma, bunu da gördük.

Hadi ya.. İyi olmamış bu. Allah'tan fazla dikkat çekmedi. Maç sırasında kimse bahsetmedi.

socrates
01.03.2009, 19:18
istikrar bir futbolcu için kariyerinde çok önemli bir husus.
umarım selçuk takımımızdaki kariyeri boyunca istikrarlı olmak için çabalar ve yeteneği sayesinde başarılı bir futbolcu olma fırsatını tepmez.
şu hali ile cepten yiyor çünkü...

erik
01.03.2009, 19:18
Selçuk çok yeteneklisin ama iyi oynuyamıyorsun 2-3 haftadır.Kendini lütfen topla ve eski Selçuk u bize göster.

Fatih
01.03.2009, 19:39
Vasatın üstüne çıkamadı.

Bizde kredi bol neler yapabileceğini çok iyi biliyoruz Selçuk.:)

TolgaTopçu61
01.03.2009, 19:55
Halen formsuz bir düzelme yok,3-4 haftadir böyle...
Kisa zamanda kendisini toparlamasi lazim...

Özge
01.03.2009, 20:18
Selçuk'tan çok daha iyisini bekliyoruz.İyi değildi.Umarım toparlanır.

ApoCaN28
01.03.2009, 20:45
Bende Niye vasattı diyorum meğersem hangi takım adına oynadığını bilmiyormuş...
O nası bi iştir neden yapıştırılmaz o arma kim yapıyo bu işi anlamadım..

Ahmet Kuru
01.03.2009, 20:48
Fazla birşey demeye gerek yok...
Kötü günündeydi...

oguzhann
01.03.2009, 20:49
yeterli değildi

Hüdai Pervaneli
01.03.2009, 20:49
sari kartmi gördü bugun kendisi

Faruk UYSAL
01.03.2009, 20:53
Takımımız hiç pozisyon vermeden, 4-5 tane de net pozisyon harcamasına rağmen bulduğu 1 golle sonuçta temiz, güzel bir galibiyet aldı.
Peki, yukarıdaki cümle ile anlattığım tablonun oluşumunda Selçuk ne yapıyordu?
Herhalde çay içmiyordu.
Kalabalık ve dirençli rakip orta saha oyuncuları ile kimler boğuştu?

Selçuk ile herhangi bir akrabalığım, tanışıklığım yok.
Ama yine yazıyorum, Ülkemizde beğendiğim 5-6 orta saha oyuncusundan birisidir kendisi.
Hâlâ da öyle!
Tek hatası(!) lige skor açısından muhteşem bir başlangıç yapmış olmasıydı...

Ligin altı üstü iyice karışmış...
Her takım birbirini iyice ezberlemiş...
E haliyle mümkün olmuyor; şut çekip topu çatala asmak.

Selçuk yeter ki asgari olarak böyle oynamaya devam etsin.

Faruk UYSAL
01.03.2009, 21:01

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1251-0A7M9V0Y.jpg
İlginç...
Maçın stresi ile futbolcu farketmemiş olabilir.
Zaten forma vb işler başkalarının görevidir diye düşünüyorum.

Burak_52
01.03.2009, 21:15
sari kartmi gördü bugun kendisi
hayır görmedi

Cafer Bulur
01.03.2009, 21:40
Vasatin üstüne cikamadi ama hüseyin ve colman iyi oynayinca bu durum göze batmadi.
Selcuk uzaktan cok isabetli sutlar atiyordu,bu konuda baya bir gerileme var kendisinde.
Halbuki kötü oynadigi maclarda dahi isabetli sutlariyla bu takima cok faydali olabilecek bir futbolcu.
Konya macinda daha iyi olacaktir insallah.

Arif Timurcioğlu
01.03.2009, 22:00
Valla selçuk kötüde oynasa yıllardır şu takımda oynayan ortasahaların hepsine 5 basar iyi oynadığı zamanda uzaktan golünüde atar asistinide yapar. Seviyoruz seni selçuk!

reisoğlu61
01.03.2009, 22:11
selcuk bir an önce kendine gelmeli
haftaya konya karsisinda dinlendirilebilir.

Sezgin Öztürk
01.03.2009, 22:23
Selçuk çok formsuz ayağına gelen her topu eziyor bence konya maçında dinlendirilmeli....

Uluhan
01.03.2009, 23:06
18 kere topu alıp etrafında döndü, benim de başım döndü.
Halen beklenen seviyeye gelemedi. Gerçi bizim forvetler Selçuğun rahat 6-7 asistini harcamışlardır şu ana dek, ama çok daha iyisini yapabilecek kapasitede. Umarım formu artar yakın zamanda.

Mahmut Baran
01.03.2009, 23:08
anlamıyorum formsuzda formsuz diyenleri. hele geçen hafta takımın ayakta kalan tek oyuncusu idi. Fakat antalya maçında ise geldi geleli en kötü futbolunu oynadı :( sanki maçtan önce bir 90 dakika çıkarmışta gelmiş gibiydi.

Harun-61
01.03.2009, 23:24
artik ilk 11'i hak etmiyorsun Selcuk !

kendine gel !

Yunus Emre SEYHAN
01.03.2009, 23:46
artik ilk 11'i hak etmiyorsun Selcuk !

kendine gel !
PEki Selcuk'un yerine kim oynayacak?

TSercaN
01.03.2009, 23:47
devam et Selcuk seni seveyrum

Adil ÖZGÜR
02.03.2009, 00:09
Bu maçta bence vasat altı idi.

futbalski60
02.03.2009, 01:45

Serkan Balcı'yı alabilirdi neticede iyi pres yapan ve hızlı bir şekilde hcuma çıkabilen bir oyuncu ikinci yarıda Selçuk-Serkan değişikliği olabilirdi Selçuk'un bugün direnç sorunu vardı ikili mücadeleleri kazanamadı ve etkisiz kaldı.Haftaya daha iyi bir Selçuk bekliyoruz.

Mustafa Ayazoğlu
02.03.2009, 01:47
13 haftadır gol atamıyor ,, uzaktan şutlarına hasret bıraktın

TURHAN
02.03.2009, 04:56
Belkide Selcuk- Ceyhun veyahut Selcuk - Faty Papy degisiklikleri dusunulebilir. Kritik donemlerde zor olur bu degisiklikler ama vasat performanslarda bu oyunculara sans tanimaliyiz diye dusunuyorum.

Ali Yerlikaya
02.03.2009, 11:31
Son zamanlarda müthis etkisiz oyniyor neden bilemiyorum, belki defansa fazla yardim ediyor ve geri boguliyor ama hucum a katkisi bu ara hic yok eskiden arada bi öyle olumcul ara paslari atardi simdi onlarda yok yada selcuk inan i selcuk inan yaopan bazukalari nerde.

Yani bir an evvel toparlan Selcuk Manisadayken 2 tane uzakdan cakmisdin Gayseye yoksa Gayse yemi sakliyon sutlarini:D

oflubektas
02.03.2009, 11:34
Arkadaşlar aynı maçtan bahsediyoruz, değil mi? Geldiğinden bu yana, hatta Ankaraspor maçında attığı muhteşem golde bile oyununu beğenmiyordum ama bu hafta sezonun en iyi performansını sergiledi. Göbekte hem çok çalışıp, alan daralttı, top kaptı, rakip atakları hızla ileriye taşıdı, galip olduğumuz dakikalarda top dağıtarak nefes aldırdı, daha ne yapsın ?

Evet, golü, etkili bir şutu veya asist olacak pası yoktu ama kendisini ilk kez beğendiğimi söyleyebilirim. Fakat bu performansın sebebi, Antalya orta sahasının kanatların aksine göbekte oldukça kalitesiz oyunculardan kurulu olmasından mıdır, onu da zaman gösterecek.

Harun-61
02.03.2009, 11:37

Serkan veya Ceyhun....

Göksu'yu, Faty'i yazmiyorum bile, Ersun Hoca maalesef genclere pek sans tanimiyor.

.

Ali Haydar
02.03.2009, 11:43
Selçuk bu aralar çok kötü kendine hemen çeki düzen vermesi gerekiyor..

mustafakaya
02.03.2009, 12:22
selçuk kendine gelinceye kadar birkaç hafta serkan denenebilir mi diyeceğim ama onun da pas isabet yüzdesi epey düşük. bu sıralar selçuk'un da düşük ama. hayırlısı. inşallah toparlar.

bordomavi5561
02.03.2009, 13:19
gençleri deneme zamanı değil arkadaşlar. selçuk iyi değil ama vasatta istikrar da bir ayrıcalıktır. ben selçuk' un kötü oynadığı bir maç hatırlamıyorum. takımı bozmadan devam. olacak inşallah.

tugay_98
02.03.2009, 13:26
selçuk yavaş yavaş düşüyo ama gendini daha iy göstermeye çalışıyo

cınar#7
02.03.2009, 14:00
hiç bir katkısını gormedim dun,sadece etrafında dolasıp geriye pas verdi..topla cok daha hızlı ve oyunun içinde olması lazım...

Sinan Ayaz
02.03.2009, 14:04
çok istikrarsız bi maçı bi maçına tutmuyo

halil ibo
02.03.2009, 14:07
Takım kaldığı yerden devam etti bu hafta,hadi Selçuk sende Konya maçı ile dön ve orta sahanın makine gibi işlemesine katkıda bulun.Hadi gözümün nuru,yaparsın sen...

Atakan
02.03.2009, 14:15
Çok kötüydü yahu.Bu kadarda kötü oynanmaz.Hemen kendine gelmesi lazım.

Cem Akyüz
02.03.2009, 14:35
oyunda fazla görünmüyor hatta gerçek Selçuk değil ama topsuz alanda Hüseyin ile birlikte alan savunmasını çok iyi yapıyor formunu yükseltecektir

Koray
02.03.2009, 15:06
Geldiğinden beri ilk defa bu kadar kötü gördüm Selçuk'u...

Samet Yildirim
02.03.2009, 15:53
Uzun bir aradan sonra kötü gördüm selcuku oda gayet dogal her hafta ilk 11 oynamak kolay degil orta sahada...

İslam Sezer
02.03.2009, 16:36
arkadaşlar gökbekte colman ve selçuk iklisini oynatmamak intihar olur.en verimsiz bir selçuku ben belirsiz bir maceraya tercih ederim şu kritik aşamada.üstelik ceyhun ve serkan nasıl bir alternatif olabilir selçuk için hiç emin değilim.zaten serkan bu hafta cezalı.mecburen selçuk oynayacak.bence gol atmayı kafasına takmamalıdır.rakibi engellese ve arada ofansa yardım etse yeter.bakın denizli maçında rakibin 2 buçuk atağından 2 gol geldi ama bence suç alakasız çıkan defans ve topu gereksiz kaybeden ceyhundaydı.uzun lafın kısası selçukun daha iyi olması için dua etmekten başka şansımız yok.belki ilerde faty ona iyi bir alternatif olabilir.

Osman Yavuz
02.03.2009, 17:18
Bu kadar potansiyeli olan bir futbolcunun bunu sahaya yansıtamamasına gerçekten onun adına çok üzülüyorum.Mücadele adına iyi mücadele ediyor ama toplu oyunda katkıdan çok zarar veriyor.Umarım Galatasaray maçına kadar toparlanır.Onun neler yapabileceğini biliyoruz ama hâlâ beklenen Selçuk'u göremiyoruz maalesef.Takımımız adına en kötü 2-3 isimden biriydi bence bu maçta.

Öztürk Adem
02.03.2009, 17:19
Dınlendırılmesı sart bence

ugrpnk
02.03.2009, 17:25
son 2 haftadır çok kötü...
ersun hoca dün nasıl 90 dk sabretti bilmiyorum..
çok top ezdi dün.. oyunu yavaşladı...
eski selçuk en kısa zamanda geri döner inşallah...

ugurozturk
04.03.2009, 01:51
Haftalardir ilk yaridaki formunu mumla aratan bir Selcuk var. Son Antalya macini HD olarak kaydetmistim. Sadece Selcugun istatistikleri bi kenara not alarak 90 dakikayi tekrar izledim. Durum dusundugumden de kotu cikti.

Ilk yari:

8 top kaybiyla oynamis.
Isabetli pas 0.
Sut 2. isabetli 1/ ama bu da yuvarlanarak geldi desek yeridir.

Bir kez calenin kademesine girmis ve topu taca kesmis; onun disinda caldigi bir top; ya da toplu oyuncuya top kaybettirecek bir presi yok. Aslinda ilk yarida dogru durust kameraya bile cikmadigi icin ne kadar kostugu hakkinda bir yorum yapamayacagim; ama genel olarak orta saha yuvarlagi +- 10 metrede oynamis.

ikinci yari biraz daha oyuna giriyor; en azindan pres yapiyor; buna ragmen ilk olumlu pasi dakika 60'da yattaraya. golden sonra da bir tane yattaraya iki tane colmana olmak uzere guzel ara paslari var;

fakat ikinci yarida da on libero olmasina ragmen rakibin kestigi bir atagi ya da araya girdigi bir rakip paslasmasi yok; bir tane bile; rakibin ceza shamiza yaptigi ortalarda ve sisirdigi toplardada 4-5 metreden izlemekle yetiniyor; seri bir sekilde basma; hataya zorlama gibi cabalari yok; yine bulustugu toplarda 5 top kaybi var; bunlarin 3'u kontrol yetersizligi; digerleri rakibin ikili sikistirmasi sonucu kaybedilmis;

Dk. 82'de giren alanzhinyonun bile daha cok pasi var; Selcuk; sadece duran toplarda ceza sahasina orta yapmis; ki her duran topu da onun kullandigi bir gercek. Arasira colman niyetlense de; selcugun elinin tersiyle uzaklas isaretini gorunce geri donuyor.

Selcuk bu performansina ragmen; ilk 11'de ve mac icinde degistirmek Ersun Yanalin aklina gelmiyor. Colman daha cok kosmasina ragmen; yattara rakip sahaya getirilen toplarin %85inde olmasina ragmen daha once cikariliyor.

Bu durum bana Ziya Dogan - Celaleddin iliskisini hatirlatiyor. bu sebeple hocamizin ve Selcugun dikkatini cekmek istiyorum. Ziya dogan doneminde pek cok oyuncu; onun prenslerinden asla forma alamayacagini dusundugu icin futboldan sogumus; formlari dusmustu. Ayni kanaat bu takimda da olusursa; Barislar; Ceyhunlar; Goksular; Fatyler kaybedilebilir.

Selcuk kesinlikle mukemmel bir oyuncu; ve futbolumuzun nadide yeteneklerinden. Ama formasinin surekli garanti olmasi; hem onun hem de mevkidaslarinin form dusuklugune neden olacaktir.

Cagdas Topal
04.03.2009, 02:24
@ ugurozturk

Abicim insan elestirilir ama böylesine olur mu hic sen ne yazdıgının farkında degilsin herhalde , farkında mısın ? yuh diyorum !

TSKara61
04.03.2009, 03:07
Elestiriside neyi abes buldun. Bence gayet gercekci ve mantikli bir yaklasim.

kalavara
04.03.2009, 03:14
ya bu adam denizli maçında çok istekli ve etkiliydi ama antalya maçında ortalarda gözükmedi hiç!
valla bir sorunumu var nedir anlamadım!!

Yasin İriş
04.03.2009, 03:35
selçuk toparlan be aslanım sen bu değilsin

ugurozturk
04.03.2009, 03:40
@ ugurozturk

Abicim insan elestirilir ama böylesine olur mu hic sen ne yazdıgının farkında degilsin herhalde , farkında mısın ? yuh diyorum !

genc kardesim; ben doksan dakka usenmedim elimde kagit kalem; maci tekrar izledim; adamin istatistiklerini cikardim; bu degerlendirme sadece bu macla ilgiliydi; selcugun bu takima neler kattigi tarafli tarafsiz herkesin malumudur.

her futbolcunun kotu oynama hakki vardir; Antalya macinda selcuk bu hakkini kullanmisitir; yukarda selcukla ilgili tek elestiri serbest vuruslarda colmanin moralini bozan hareketineydi; bunun disinda selcuga elestri yok; sadece ortaya konulan istatistikler. asil elestirimi mesaji bir daha okursan ersun yanala yaptigimi gorursun; hem takimdaki gencler icin hem de Selcugun eski performansina donmesi icin arasira da ilk once selcugu cikarmasi gerektigini belirttim..

'Yuhh' diyebiliyorsan; bir anlam ifade etmesi icin yorum yapacaksin; mesela Selcugu hangi pozisyondan hatirliyorsun; rakip cezasahasina kac kere girdi; ilk kez hangi dakikada girdi; bunlari bana soyleyebilirsen; dinlerim seni. :alkış:

Erdem Keser
04.03.2009, 11:44
Haftalardir ilk yaridaki formunu mumla aratan bir Selcuk var. Son Antalya macini HD olarak kaydetmistim. Sadece Selcugun istatistikleri bi kenara not alarak 90 dakikayi tekrar izledim. Durum dusundugumden de kotu cikti.

Ilk yari:

8 top kaybiyla oynamis.
Isabetli pas 0.

Yahu tamam eleştirirsin de bu kadarıda ayıptır be.Yada karşınızdakileri salak yerine mi koyuyorsunuz ?

İsabetli pas 0 imiş.:)Yalancı ne olsun peki? Bizde zeka seviyesi düşük insanlar topluluğuyuz değil mi ? Selçuk'un ilk yarıda başlattığı bir çok olumlu topu göremedik !
Çok dikkatli seyretmiş ve ilk yarıda mücadele etmediğinden , top çalamadığından bahsetmişsin.Colman'ın direkten dönen topu öncesinde rakibinin ayağından topu sökerek alan ve arkadaşlarına kazandırarak atağın başlamasına sebep olan kimdi ?
Bundan sonra bizde kağıdı kalemi elimize alıp dakika dakika ne yapmış , ne yapmamış yazacağız.Yalansız dolansız...

Ali İhsan
04.03.2009, 12:03
Ben Selçuk'ta ciddi bir düşüş görmüyorum. Adamın özellikleri belli, süratli değil, uzaktan şutları var (uzun zamandır, bel sakatlığından beri kaleyi tutturamıyor), topu ayağına aldığında arapası atacaksa atıyor ama asla topu rakibe kaptırmıyor. Orta alanda sıkıştığımız anlarda top onun ayağındaysa büyük ihtimalle bir serbest vuruş kazandırıyor. Sonra da o serbest vuruşu adrese teslim arkadaşlarına ortalıyor.

Selçuk'tan benim beklentim çook fazla değildi, sadece ortasahada topu biraz daha seven bir oyuncumuz olmasını istiyordum ve gayet de başarılı olduğunu düşünüyorum. Bir kaç haftadır düşüşte olan takımın geneli olduğu için sahada az gözükenleri berbat oynuyor diye eleştirmek bence biraz yersiz.

Selçuk-Colman-Hüseyin üçlüsü birbirlerini iyi tamamlıyorlar ve yakın oynadıklarında ilerideki oyunculara iyi arapasları atıyorlar. Bu üçlünün dağıldığı maçlarda genelde pozisyon üretmekte zorlanıyoruz.

matalar
04.03.2009, 13:03
bize ilk yarıdaki antalya maçına tek başına kazandırmıştı.
çok iyi hatırlıyorum.
oyunu çok müthiş yönlendirmişti.
inşallah eski formunu yakalar.

Erdem Keser
04.03.2009, 13:05
bize ilk yarıdaki antalya maçına tek başına kazandırmıştı.
çok iyi hatırlıyorum.
oyunu çok müthiş yönlendirmişti.
inşallah eski formunu yakalar.
O maç hatırlanmaz hocam.Hatırlamazlar.

Adam 27. maçına çıktı bu sezon ki ve her maç aynı performansı bekliyoruz ondan.Robot zaten kendisi , makine...

TURHAN
04.03.2009, 13:31
Acikcasi henuz bir olayini goremedik. Her futbolcunun kendini gosterdigi belirli ozellikleri var. Selcuku daha once ligde takip etmiyordum ama sert vuruslarinin agresif oyununun oldugu soyleniyordu. Soylenenleri henuz gerceklestirmis gozukmuyor. Boyle derken tabiki iyi oynadigi maclar var ama 2-3 mac ustuste o agresifligi gosteremedi.

Selcukun performans dususunu onlemek adina Ceyhun ve Faty alternatifi dusunulmeli...

Muhammet
04.03.2009, 13:49
Selçuk genelde bire bir adam markajına karuz kalıyor ve rakip takım oyuncuları özellikle Selçuk kendi yara sahalarında iken önünü kapatıyorlar ve ona karşı agresif oynuyorlar. Böyle bir durumda Selçuk'tan sürekli uzaktan sert şutlar çekmesini bekleyemeyiz. Kendisinin görevi pas yapmak, top dağıtmak, asist yapmak, orta sahada top tutmak, maç temposunu ayarlayabilmek vs.. Bazen sahada silik kaldığı oluyor ama öyle durumlarda bile oyunu etkilediği, arkadaşlarına pozisyon hazırladığı oluyor.

Pozisyonları daha derin incelemek lazım. Bir bakarsınız ki bir gol pozisyonunun en başında Selçuk'un yönlendirdiği ya da düzgün ustaca verdiği bir pas var. Play station oyunları mantığıyla oyuncu eleştirilmez. Maalesef ki tribünlerde olaya böyle bakılıyor.

innocence
04.03.2009, 14:03
.....ben doksan dakka usenmedim elimde kagit kalem; maci tekrar izledim; adamin istatistiklerini cikardim; bu degerlendirme sadece bu macla ilgiliydi; selcugun bu takima neler kattigi tarafli tarafsiz herkesin malumudur. ...

üşenmeyip maçı izlediğiniz şuradan belli oluyor.

....Ilk yari:

8 top kaybiyla oynamis.
Isabetli pas 0.
Sut 2. isabetli 1/ ama bu da yuvarlanarak geldi desek yeridir.....

sanırım maçın tekrarı başladı ve siz uyudunuz.geçiniz efendim bu işleri

ugurozturk
04.03.2009, 14:30
Yahu tamam eleştirirsin de bu kadarıda ayıptır be.Yada karşınızdakileri salak yerine mi koyuyorsunuz ?

İsabetli pas 0 imiş.:)Yalancı ne olsun peki? Bizde zeka seviyesi düşük insanlar topluluğuyuz değil mi ? Selçuk'un ilk yarıda başlattığı bir çok olumlu topu göremedik !
Çok dikkatli seyretmiş ve ilk yarıda mücadele etmediğinden , top çalamadığından bahsetmişsin.Colman'ın direkten dönen topu öncesinde rakibinin ayağından topu sökerek alan ve arkadaşlarına kazandırarak atağın başlamasına sebep olan kimdi ?
Bundan sonra bizde kağıdı kalemi elimize alıp dakika dakika ne yapmış , ne yapmamış yazacağız.Yalansız dolansız...

belki gozumden kacmistir diye az once gittim tekrar izledim; pozisyonu aynen anlatiyorum sana:

ceza sahamiza sisirilen top songtan sekiyor; tayfun kafayla bombos durumdaki selcuga aktariyor; selcukta arkasi bos ve hizlica oyun baslatmak yerine hazirlik pasi yapicam diye topu geri huseyine atmak istiyor; ama araya antalyali giriyor; (ben bunu selcuga top kaybi seklinde yazmisim); huseyinde adamin ayagina girerek topun acilmasina neden oluyor; (huseyine top calma +1 ) selcukda kayarak topun tekrar huseyinin onunde kalmasini sagliyor; ve colmana o akini baslatan mukemmel pasi kaptan huseyin atiyor.

En nihayetinde kardesim; oturduk bi istatistik cikardik; ha sen ne anlarsin dersen; 15 senemizi de bilgisayar basinda kod yazarak gecirdik; inan inanma; beni ilgilendirmez; sacma sapan konusmazsan kimse de seni salak yerine koyamaz.

Ikincisi bir takimin sut cekmeden mac tamamlayabildigi bir oyunsa futbol; bit futbolcunun da ilk yarida isabetli pasinin olmamasi mumkundur; kotu gunundedir; markededir; bunlar futbolun icerisinde olan seyler... onemli olan bunlardan ders cikarilip cikarilamadigidir.

Mesajimin tamamini okumayarak macin geceyarisi tekrarini izledigimi sanan diger arkadaslarla muhatap olmayacagim.. diguturk plus var; HD olarak her maci kaydediyorum; ileri geri oynatarak istatistikleri cikarma sansim oluyor.

Erdem Keser
04.03.2009, 19:21
En nihayetinde kardesim; oturduk bi istatistik cikardik; ha sen ne anlarsin dersen; 15 senemizi de bilgisayar basinda kod yazarak gecirdik; inan inanma; beni ilgilendirmez; sacma sapan konusmazsan kimse de seni salak yerine koyamaz.

Ikincisi bir takimin sut cekmeden mac tamamlayabildigi bir oyunsa futbol; bit futbolcunun da ilk yarida isabetli pasinin olmamasi mumkundur; kotu gunundedir; markededir; bunlar futbolun icerisinde olan seyler... onemli olan bunlardan ders cikarilip cikarilamadigidir.

Mesajimin tamamini okumayarak macin geceyarisi tekrarini izledigimi sanan diger arkadaslarla muhatap olmayacagim.. diguturk plus var; HD olarak her maci kaydediyorum; ileri geri oynatarak istatistikleri cikarma sansim oluyor.
İnan beni zerre kadar ilgilendirmiyor."İsabetli pas 0" şeklinde yazıp sonra biranda olayı çevirme şansın yok.Ne anlatmaya çalıştığımı net bir şekilde anlattığıma inanıyorum.Madem maçı tekrar tekrar seyretme imkanına sahipsin , tekrar açıp ilk yarıda isabetli pasları varmıymış , yokmuymuş görmüş olursun.O cümleden de kimin saçma sapan konuşup insanları aptal yerine koymaya çalıştığını anlayanda anlamıştır heralde.

Hadi iyi akşamlar.

Faruk UYSAL
05.03.2009, 00:54

Ilk yari:

8 top kaybiyla oynamis.
Isabetli pas 0.

Bir kez calenin kademesine girmis ve topu taca kesmis; onun disinda caldigi bir top; ya da toplu oyuncuya top kaybettirecek bir presi yok. Aslinda ilk yarida dogru durust kameraya bile cikmadigi icin ne kadar kostugu hakkinda bir yorum yapamayacagim; ama genel olarak orta saha yuvarlagi +- 10 metrede oynamis.

Uğur kardeş, bir Trabzonspor taraftarı, şampiyonluğa giderken hele hele çok önemli bir deplasmandan 3 puanla dönmüşken haklı bile olsa böyle yazılar yazmamalı diye düşünüyorum.

Selçuk diyelim ki Antalyaspor maçında rezil kepaze bir futbol sergiledi. Bunu ispatlayınca ne geçecek elinize?
Siz Selçuk'un yerine ara dönemde özel maçlarda bile doğru dürüst şans verilmemiş Ceyhun, Papy gibi oyuncuların böylesine önemli bir dönemde mecbur kalınmadan oynatılabileceğine mi inanıyorsunuz?
Ha, bu oyuncular gelecek sene takımımızın çok önemli oyuncuları olabilirler...
Ama gelecek sene.
E o halde?
Şu dönemde diğer oyuncularımıza olduğu gibi Selçuk'a da çok ihtiyacımız var. Durduk yere Selçuk'u bitirmeyelim.

Neden böyle yazıyorum; şunun için:
Futbolcu, doktor, mühendis, öğretmen, çiftçi, işçi vb hangi meslek grubundan olursa olsun her insan yaptığı icraatın sonuca nasıl yansıdığını yani karnesini merak eder. Öğneğin ben 18 yıllık bir öğretmen olarak okulumuz ile ilgili açılan özel bir siteyi çaktırmadan takip ediyorum acaba benim hakkımda öğrencilerim nasıl düşünüyor diye. Onun için ben adım gibi eminim, takımımızın en büyük taraftar sitesi olarak adlandırılan bu oluşumun futbolcularımız tarafından takip edildiğine. Çünkü insan yapısında varolan merak ve ego duygusu bunu istemek bir yana, emreder.

Sonuç olarak Selçuk'u bitirmeyelim.
Hüseyin'i de, Yattara'yı da...
Ben vazgeçtim, mümkünse sen de vazgeç.
Oyuncuların olumlu taraflarını görelim artık!..
En azından bu dönemde.

TheCrow
05.03.2009, 01:18
İyi işte Faruk Abi,eğer sorumluluk sahibi bir insansa burayı okuyunca belki biraz silkinir de kendine gelir.Şampiyonluğa gidiyoruz,orta saha elemanlarımızın attığı veya attırdığı gol sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.Asistleri de golleri de beğenmediğimiz iki tane forvetimiz yapmış...

Selçuk az canlan kardeşim yahu,şampiyonluk diyoruz,size ihtiyacımız var diyoruz,hadiyin artık...

TSKara61
05.03.2009, 01:23
Bu performansiyla hic de ideal bir oyuncu konumunda degil. FTK'de ki Besiktas macinda Denizli macinda goruyoruzki iyi oynayabiliyor, ama bazen de aynen o kadar berbat oynayabiliyor. Ben olsam mevkisine takviye yapardim ve mevkideki rekabeti arttirirdim.

erdincyilmaz61
05.03.2009, 01:35
Savunmanın Arkasına Harika Toplar Atıyor Birazcık Daha Form tutarsa Bizi Tutamazlar :D

ugurozturk
05.03.2009, 02:37
Uğur kardeş, bir Trabzonspor taraftarı, şampiyonluğa giderken hele hele çok önemli bir deplasmandan 3 puanla dönmüşken haklı bile olsa böyle yazılar yazmamalı diye düşünüyorum.

Selçuk diyelim ki Antalyaspor maçında rezil kepaze bir futbol sergiledi. Bunu ispatlayınca ne geçecek elinize?
Siz Selçuk'un yerine ara dönemde özel maçlarda bile doğru dürüst şans verilmemiş Ceyhun, Papy gibi oyuncuların böylesine önemli bir dönemde mecbur kalınmadan oynatılabileceğine mi inanıyorsunuz?
Ha, bu oyuncular gelecek sene takımımızın çok önemli oyuncuları olabilirler...
Ama gelecek sene.
E o halde?
Şu dönemde diğer oyuncularımıza olduğu gibi Selçuk'a da çok ihtiyacımız var. Durduk yere Selçuk'u bitirmeyelim.

Neden böyle yazıyorum; şunun için:
Futbolcu, doktor, mühendis, öğretmen, çiftçi, işçi vb hangi meslek grubundan olursa olsun her insan yaptığı icraatın sonuca nasıl yansıdığını yani karnesini merak eder. Öğneğin ben 18 yıllık bir öğretmen olarak okulumuz ile ilgili açılan özel bir siteyi çaktırmadan takip ediyorum acaba benim hakkımda öğrencilerim nasıl düşünüyor diye. Onun için ben adım gibi eminim, takımımızın en büyük taraftar sitesi olarak adlandırılan bu oluşumun futbolcularımız tarafından takip edildiğine. Çünkü insan yapısında varolan merak ve ego duygusu bunu istemek bir yana, emreder.

Sonuç olarak Selçuk'u bitirmeyelim.
Hüseyin'i de, Yattara'yı da...
Ben vazgeçtim, mümkünse sen de vazgeç.
Oyuncuların olumlu taraflarını görelim artık!..
En azından bu dönemde.

hocam saygilar; yazdiklarinizdan istifade ettim.

Faruk UYSAL
05.03.2009, 13:38
hocam saygilar; yazdiklarinizdan istifade ettim.
Saygılar bizden kardeş.

TheCrow renktaşım, ortak hedefe ulaşabilmede savunduğumuz yöntemlerde bu gibi farklılıkların olması gayet doğal bir durumdur.
İnşallah mutlu sona bu sezon ulaşırız.

Ali İhsan
05.03.2009, 14:09
Selçuk hakkında Ersun'un prensi falan gibi laflarla antipati oluşturulmaya çalışılıyor. Ben açıkçası bu durumdan çok rahatsız oluyorum. Selçuk bu takımın uzun vadede en önemli değerlerinden biridir ve direk ilkonbire düşünülen bir oyuncudur. Selçuk bu takıma gelmeden önce taraftarımızın neredeyse tamamı bu oyuncuyu istiyordu, yönetim ve hoca da istedi ve alındı.

Bu oyuncuyu sağlamken kızağa çekmek çok saçma olur. Oynatılarak da performansı artıralabilir. Zaten hocamız olumsuzluklarla oyuncu kazanmanın prensiplerine uymadığını söylemişti. Oyunculara ceza vererek değil de başka yöntemlerle kazanmaya çalıştığı için ondan böyle bir şeyi beklememiz yanlış olur. Ayrıca takımda belli bir yer etmiş oyuncuyu kızağa çekmek onu motive etmek yerine daha da çökertebilir.

Selçuk bence sezon genelinde bize çok faydalı oldu. Doğru düzgün şut çeken, frikiklerde iyi ortalar yapan ve çok övülen dirençli ortasahamızda takımı rahatlatan bir kimliği var. Hücum anlamında riskleri genelde Colman aldığı için çok fazla risk almıyor ve aldığı zaman da Colman'a göre topu daha zor kaybediyor.

Son birkaç maçtır formu düşük, hatta bel sakatlığından beri ilk haftalardaki formuna yaklaşamadı ama yine de takıma asla zararlı bir oyun oynadığını iddia edemeyiz.

Prenslik konusuna gelince de, hocamızın eğer prensiyse hocamıza helal olsun diyorum. Biz prensi Celaleddin olanları da gördük...

Hüseyin İlkin
05.03.2009, 17:15
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1297-2L6U5B5L.jpg

Mustafa Ayazoğlu
05.03.2009, 18:18
Fatih Terim Konyaspor maçına geliyor, Galatasaray maçınada gelebilir. 2 iyi maç çıkarması halinde Milli Takımda..

Mehmet Topal sakat o bölgede ilaç olur..

canna52
05.03.2009, 21:24
Fatih Terim Konyaspor maçına geliyor, Galatasaray maçınada gelebilir. 2 iyi maç çıkarması halinde Milli Takımda..

Mehmet Topal sakat o bölgede ilaç olur..

gsde ne zaman topcu biterse o zaman alir selcugu

daha ayhan var olmadi sabri oynar ortasahada

Mustafa Hazıroğlu
05.03.2009, 23:50
0-2 yenildiğimiz Denizli maçında takımın en iyisiydi Cale'yle birlikte.Antalya maçında çok kötüydü.Colman'ın yerine Selçuk oyundan çıkmalıydı.İnşallah önümüzdeki Konya maçında çok iyi bir performans gösterir.

Muhammed
06.03.2009, 20:23
Selçuğa kötü derken neye göre diyoruz? Hocanın ona verdiği taktikleri nerden bilebiliriz? Bence denizli macında harika oynamasına rağmen takımın kötü olması onun en büyük handikapıydı. Takımın tam ortasındaki oyuncu köprü görevi görüyor. Yedek olsun diyenlere gülerim ancak. Bırakın trabzonsporda türkiyede onun alternatifi olabilecek yerli bir oyuncu yok.

oguzhann
06.03.2009, 22:19
yeteneği tartışılmaz ama biraz daha hızlı ve hırslı olsa harika olur.ünal karaman'ı diğerlerinden ayıran kesinlikle iş ahlakı,hırsı,hızı(sağından atıp solundan geçerdi),mücadelesi,azimi.selçuk da bir karaboğa neden olmasın?

NeoTs
07.03.2009, 13:47
Bu maç çok iyi oynamasını beklemeyin sarı kart sınırında ve gese maçında oynaması lazım.Ama yinede gol atmasında sakınca yok :D

Sadullah KAPICIOĞLU
07.03.2009, 16:11
Çok tutuk nedir bu ya.

Vkgz
07.03.2009, 17:14
hiç bir faaliyeti yok sahada

TS-Tiryaki
07.03.2009, 17:16
Sizin neyinize be pankart mankart. :mad:

macka61
ya ersun futboldan anlamıyor ya ben ceyhunu koyup selçuğu çıkartmalı bu adam takıntısı nedir

FANATIK61
Ersun Hocanin sayesinde oynuyor. 1-2 güzel golu var uzaktan o kadar. Cok kötü oynuyor sezonun ikinci deveresi basladigindan beri.

Uğur Ö.
07.03.2009, 17:17
ulan sen ersun hocanın torpillisi olmasan kadroya bile giremezsin

TolgaTopçu61
07.03.2009, 17:17
Halen cok kötü ama nasil oluyorsa oynuyor,böyle devam ederse daha da kötü oynar...
Artik yedege cekilmeli...

leavemealone
07.03.2009, 17:20
Hoca bu adama nasil tahamül ediyor sasiyorum ... yaptigi hicbirsey yok ...

unique
07.03.2009, 17:22
Son haftalarda inanılmaz kötü; Ersun Hoca göz göre göre hala oynatıyor ya aklım almıyor.

Emre B.
07.03.2009, 17:23
Haftalardır yok sahada.

Sefa Murat Dokuz
07.03.2009, 17:23
Çeilsin artık yedeğe ilk 11 garanti diye hiç oynamıyor..

canna52
07.03.2009, 17:25
beyler sakin olun orta sahada tek akli basinda pas alip veren;arapas atan colmanla birlikte selcuk var

ziya dogan felsefesiyle hareket etmeyelim

Ali Yıldız
07.03.2009, 17:27
ya bırak gördük pas alıp vereni o önceden topa tuttuqumuz hüseyinden beter oldu...sen oqlunu oyunda tut colmanı çıkart...hemde bu macın en iyilerinden olan colmanı kötü ooynasa neyse...
selcuqu cıkarıp alanzinhoyu alcaktı...düzen öle dewam etcekti...brawo aynı zamanda tebrik ediyoruz kendilerini

Öztürk Adem
07.03.2009, 17:28
En son lıg baslarken ankara macında oynadın Daha sonrasını bende hatırlamıyorum selcuk gıbı :D

Varlıbaş61
07.03.2009, 17:29
resmen dökülüyorrr

Sefa Murat Dokuz
07.03.2009, 17:30
beyler sakin olun orta sahada tek akli basinda pas alip veren;arapas atan colmanla birlikte selcuk var

ziya dogan felsefesiyle hareket etmeyelim

selçuk akıllı pas yahu dk 89 geriye oynuyor tırsıyor top kaybetcez diye, doğru düzgün bişey yaptığı yok anca yere düşer.

h@msi61
07.03.2009, 17:30
torpilli herif sanki defalarca frikikten gol atmis da Yattara'ya topu birakmiyor... Antipatiksin Selcuk, Colman cikarken sahada kaldigin icin, kendi eksenin etrafinda surekli dondugun icin, sahada aylak aylak gezdigin icin...

Çağatay Özmen
07.03.2009, 17:33
çok top eziyorrr sinir oluyorum topla boş yere oynadıkça

cınar#7
07.03.2009, 17:36
takımın forvetlerden sonra en kötü oyuncusuydu,1 tane pozitif katkısını gören varmı?

artık bu takımdan kesilmesi lazım,Alanzinho monte edilmeli..

Mahmut Baran
07.03.2009, 17:39
ne oldu sana selçuk :(

TolgaTopçu61
07.03.2009, 17:40
ne oldu sana selçuk :(
Selcuk'a olan birsey yok nerdeyse 10 macdir birsey yapmiyor,ama nedense her mac ilk on birde oynuyor:mad:...

Erdem Keser
07.03.2009, 17:41
Rezil rüsva bir maç çıkardı.Aferin böyle devam edin diyecem ama sende kabahat yok , seni sürekli oynatan hocada kabahat.

Fatih
07.03.2009, 17:41
Çok kötüydü kısa zamanda eski formunu yakalamalı şampiyonluk yolunda ona da ihtiyacımız var.

Onur
07.03.2009, 17:43
Ersun hocanın Selçuk'u kes-e-meyeceğini düşünürsek umarım lig sonuna kadar düzelirde avrupa kupalarına gidebiliriz.

Fatih Öztürk
07.03.2009, 17:44
atağa kalkarken kaptırdığı toplar yüzünden orta alanı yönetemdik.
dikkat edin konya orta alanda her istediğini yaptı.
hüseyin ne kadar zorlasada olmadı alamadık orta sahayı elimize.
selcuğun mutlak süretle galatasaray macında yedek bekletilmesi gerekir.
ceyhunu hazırlayıp orta alanda lincoln ve ayhanı durduramazsak galatasaraya cok pozisyon veririz.

ugurozturk
07.03.2009, 17:46

Ilk yari:

8 top kaybiyla oynamis.
Isabetli pas 0.

ikinci yari biraz daha oyuna giriyor; en azindan pres yapiyor; buna ragmen ilk olumlu pasi dakika 60'da yattaraya. golden sonra da bir tane yattaraya iki tane colmana olmak uzere guzel ara paslari var;

fakat ikinci yarida da on libero olmasina ragmen rakibin kestigi bir atagi ya da araya girdigi bir rakip paslasmasi yok; bir tane bile; rakibin ceza shamiza yaptigi ortalarda ve sisirdigi toplardada 4-5 metreden izlemekle yetiniyor; seri bir sekilde basma; hataya zorlama gibi cabalari yok; yine bulustugu toplarda 5 top kaybi var; bunlarin 3'u kontrol yetersizligi; digerleri rakibin ikili sikistirmasi sonucu kaybedilmis;

Dk. 82'de giren alanzhinyonun bile daha cok pasi var; Selcuk; sadece duran toplarda ceza sahasina orta yapmis; ki her duran topu da onun kullandigi bir gercek. Arasira colman niyetlense de; selcugun elinin tersiyle uzaklas isaretini gorunce geri donuyor.

Selcuk bu performansina ragmen; ilk 11'de ve mac icinde degistirmek Ersun Yanalin aklina gelmiyor. Colman daha cok kosmasina ragmen; yattara rakip sahaya getirilen toplarin %85inde olmasina ragmen daha once cikariliyor.

Bu durum bana Ziya Dogan - Celaleddin iliskisini hatirlatiyor. bu sebeple hocamizin ve Selcugun dikkatini cekmek istiyorum. Ziya dogan doneminde pek cok oyuncu; onun prenslerinden asla forma alamayacagini dusundugu icin futboldan sogumus; formlari dusmustu. Ayni kanaat bu takimda da olusursa; Barislar; Ceyhunlar; Goksular; Fatyler kaybedilebilir.

Selcuk kesinlikle mukemmel bir oyuncu; ve futbolumuzun nadide yeteneklerinden. Ama formasinin surekli garanti olmasi; hem onun hem de mevkidaslarinin form dusuklugune neden olacaktir.

Antalya macinda bu yorumu yaptıgım icin beni aforoz eden selcukcular nerde acaba.

yine cift on libero, ilk sutunu dakka 39, ilk kornerin dakka 42.

bari icerde selcuksuz oynasa, su macta selcuk yerine Alanzinyoyla baslasa fene mı olurdu?

Cıkacak adam her topa kosan Colman mı olmalıydı, topac gibi donmekten baska birsey yapmayan SELCUK mu?

Ziya Dogan Celalettin elele nasil gittiyse Ersun Selcuk de kolkola haftaya duser yola.

erol_izm
07.03.2009, 17:47
Ligin ilk 5 haftasında güzel futbol oynadı. O zamandan bu güne gram ilerleme kaydedemedi. Açıkcası milli takımıda hak eden bir futbol oynamıyor. Fatih Terim kendi kendine verdiği kararda ne kadar haklı olduğunu düşünmüştür. Hatta başkanımız bile. Milli takımda oynadığı mevkide kesebileceği futbolcu yok şu an için.

ugurozturk
07.03.2009, 17:48
atağa kalkarken kaptırdığı toplar yüzünden orta alanı yönetemdik.
dikkat edin konya orta alanda her istediğini yaptı.
hüseyin ne kadar zorlasada olmadı alamadık orta sahayı elimize.
selcuğun mutlak süretle galatasaray macında yedek bekletilmesi gerekir.
ceyhunu hazırlayıp orta alanda lincoln ve ayhanı durduramazsak galatasaraya cok pozisyon veririz.

adam kartta gormuyor anasını satıyım, bir sari daha gorse kurtulucaz, sari gormesi icin topa girmesi, adama basması lazim, teknik olarak imkansiz.

UmutBaykan
07.03.2009, 17:53
Ersun hocam oğlun selçuk inanı bakalım daha ne kadar kollayacaksın...

The Legend
07.03.2009, 17:55
kaç maçtır formsuz ruh gibi sahada geziniyor. top almamak için rakip takım oyuncularının arkasına saklanıyor. oyundan çıkması gereken birisi varsa o da sendin ersun yanalın prensi.

Gökhan KAN
07.03.2009, 17:56
Devam Selçuk devam Mehmet Demirkolun sözlerine inandırıyorsun herkesi...

mkmsas
07.03.2009, 17:59
En büyük hayal kırıklığı...

Onu izlerken, Hüseyin'i sevmeye başladım bugün...

İnşallah toparlanır, Gese maçında kendini affettirir..

ugurozturk
07.03.2009, 18:06
En büyük hayal kırıklığı...

Onu izlerken, Hüseyin'i sevmeye başladım bugün...

İnşallah toparlanır, Gese maçında kendini affettirir..

GS macına onu cıkaranın Allah...

UmutBaykan
07.03.2009, 18:07
Keşke sarı kart görseydin be selçuk yanal

ugurozturk
07.03.2009, 18:27
Keşke sarı kart görseydin be selçuk yanal

bizde o sans olsa bugun en az bi de golumuz olurdu. Gormez o kart, nası gorsun kı, bi tane ikili mucadeleye girmis mi, yaptıgı faul var mı? sarı kart gormek ıcın oyuna gıreceksın, hırslı olacaksın.

tuncay1984
07.03.2009, 18:27
yine yoksun yoksuuun

leavemealone
07.03.2009, 18:28
Selcuk sen suanki oyununla ilk 11 i hak ediyorsan bende birsey anlamiyorum futboldan ..
Ama ne hikmetse 90 dakika ersun yanal sana tahamül ediyor ...

Ömer SEVİNÇ
07.03.2009, 18:28
Resmen " 0 "

otuken55
07.03.2009, 18:30
GS macına onu cıkaranın Allah...
her başlıkta enteresan yorumlar,
bıktım sizin gibilerden,
şampiyonluğu bizimle kutlarsan allah senin...

ugurozturk
07.03.2009, 18:34
bıktım sizin gibilerden,

sen sampiyonluk kutla, ben razıyım bir kosede yalnız basıma kalmaya..

surrealist kardesim..

UmutBaykan
07.03.2009, 18:35
bıktım sizin gibilerden,

Laflarını seçerek kullan arkadaşım...

Terzioğlu
07.03.2009, 18:36
Kusura bakmayin ama bu Selcuk GS macinda ilk 11'de oynarsa ap acik torpilli oynadigi ortaya cikacak. Bu kadar berbat oynanmaz haftlardir ruh gibi dolasiyor sahada. Kendi ekseni etrafinda dönmekten yaptigi baska birsey yok.

UmutBaykan
07.03.2009, 18:37
Kusura bakmayin ama bu Selcuk GS macinda ilk 11'de oynarsa ap acik torpilli oynadigi ortaya cikacak. Bu kadar berbat oynanmaz haftlardir ruh gibi dolasiyor sahada. Kendi ekseni etrafinda dönmekten yaptigi baska birsey yok.

Kusurluk bir laf etmiyosun ki arkadaşım görünen köy kılavuz istemez...

M.S.SOFU
07.03.2009, 18:38
selçuk colmanı iyi izle....

İlker ToSun
07.03.2009, 18:38
Kontenjan Senatörü Selçuk efendi.
Ersun'un torpillisi.

otuken55
07.03.2009, 18:40
sen sampiyonluk kutla, ben razıyım bir kosede yalnız basıma kalmaya..

surrealist kardesim..
muhtemeldir aramızda olacaksın ve ben sırf bu yüzden kahrolacağım,
sürrealistim,
optimistim
pollyanna yım
ya sen?
her maç kaybettiğimizde realizm damarları kabaran buram buram popülizm kokanlardan mısın?

OnOuR
07.03.2009, 18:44
Günün hayal kırıklıgı yaratan insanı... Acilen kendine çeki düzen vermesinden başka şansı yok...

Cabri61
07.03.2009, 19:09
Selçuk önce kendine gel.Sonra Colmandan topla beraber hareket etmeyi öğrenmen lazım.Orta saha da oyun kurmakta bu yüzden çok zorlanıyoruz.Çalım atmada ve top saklamada kendini geliştirmen gerek yoksa durumun kritik.

arifberkay
07.03.2009, 19:13
kendı eksenın etrafında doneceksen sana bır de mevlana elbısesı alalım

zarha6155
07.03.2009, 19:14
Torpilli olmaktan başka bi özelliğin yok.

Ömer SEVİNÇ
07.03.2009, 19:16
Teşbihte hata olmaz.

Ziya Doğan - Ayman Abdelaziz
Ersun Yanal - Selçuk İnan

Muhammed Ayaz
07.03.2009, 19:28
takımda en çok sevdiğim adam selçuk ama en berbat top oynayanda selçuk artık hakermiyor bu kadroyu

Ahmet Pulusoğlu
herkes 2 hafta önce yattaranın formsuzluğundan dem vuruyordu ama senden hiç bahseden olmadı. Sezon başı fırtına gibiydin ama artık sen ve gökhan yüzünden 9 kişi oynuyoruz. Maç sonunda seni değilde colmanı çıkartan Ersun hoca haftayada seni ilk 11 e alırsa nüfus müdürlüğüne gidin birlikte hocanın kütüğüne kayıt olun. yazık binlerce kez yazık bu taraftara..

Muhammed Ayaz
hüseyinden öğren be selçuk

Murat Erdem
07.03.2009, 19:32
Burada yazılanlara kızamıyorum, maalesef Selçuk sabır taşını çatlattı.
Haftalardır ceza sınırında olmasına yorduk ama keşke cezalı olsa dedirtti.

aggressors
07.03.2009, 19:48
dinlendirilmeli gidegit daha kötüye gidiyor...

mashal61
07.03.2009, 19:57
Gökhan gibi Sel da dinlenmeli. Serkan oynasın Selçuk yerine.

Mira_61
07.03.2009, 19:59
Bu ne ciddiyetsizlik.Yeteneksiz bir adama kızamazsın çünkü elinden gelen odur.Peki Gökhanla ne yapmaya çalışıyorsunuz Selçuk.Açıklayında öğrenelim.Toparla kendini yeter yahu YETER.En sevdiğim,en çok güvendiğim adam ne hale geldi Allahım.Çıldırtacaksınız taraftarı.Umarım okuyorsundur bunları.

Emre7
07.03.2009, 19:59
Mehmet abi nerdesin senin elamana laf atanlarla doldu burası. :)
Ortalığı bulandırmak kolay sakin olmakta fayda var.

lazooo28
07.03.2009, 20:27
bu adami sezon basinda ne kadar met ediyorlardi..bu foss bu herif

Özge
07.03.2009, 20:28
Sezon bitecek hala toparlanmasını bekliyoruz Selçuk'un.

ozcan_asanoglu
07.03.2009, 20:29
Müthiş bir formsuzluk yaşıyor, hakarete gerek yok. Yapılacak olan ilk 11'den kesilmesi. Ersun Hoca'nın ısrardan vazgeçmesi gerekiyor.

Osman Yavuz
07.03.2009, 21:03
Artık kimse çıkıp Selçuk'u savunmasın.Herkes ne kadar yetersiz olduğunu görüyor heralde.Artık Ersun hoca yerine Serkan'ı mı kimi koyar bilemem ama bana göre çok fazla göstermiş olduğu tolerans bitmiştir.

efekaptan
07.03.2009, 21:08
Selçuk kesilsin artik....

eldeki kadro ile

-----------Sylva-----------

serkan--egemen--song--cale

------hüseyin--colman
Yattara-------------Alanzinho

-----Gökhan ----- Umut

denenmeli bence

Cafer Bulur
07.03.2009, 21:08
Ne yazik ki durum bundan ibaret.

Rahman Gümüş
07.03.2009, 21:13
Buraya kadar getirdiniz noldu be size.Selçuk aklını başına al şampiyonluk gidiyo.Bu maçların telafisi yok artık. Ben biliyorum Ersun hoca seni yine oynatcak.O yüzden kendine çeki düzen ver... Bu taraftar seni sevdi ama sen de bunu suistimal etme lütfen....

Samet Yildirim
07.03.2009, 21:24
Iyi oynamadi...

GS macinda oynamali

daha sonra yedek kalabilir...

Alihan Ertürk
07.03.2009, 21:26
gs maçında ilk yarı oynadıktan sonra duruma göre oyundan çıkabilir.Hüseyin | Colman oynar sağda Yattara solda Alanzinho güzel bir takım olur.Selçuk çok yoruldu artık

Ömer Aydın
07.03.2009, 21:27
Fazla abartmayin torpil filan, ... Iyi oynadiginda gelecegin Önliberosu, Milli Takima kadar cikarttiniz, simdi torpil ha?

Selcuk, ne oldu sana, bende anlamis degilim, ama cabuk toparlan.

Hüseyin İlkin
07.03.2009, 21:28
90 dakika sahada kalmayı hak etmiyor .

Muhammed
07.03.2009, 21:30
İlk hafta o harika golü attıktan sonra çılgınca sevinmen geliyor aklıma. Neden performansı düştü acaba...

turphan
07.03.2009, 21:31
En az 10 maçtır top oynamıyor....

Uluhan
07.03.2009, 21:34
En az 10 maçtır top oynamıyor....

Bu da abartı oldu ama, Fener ve Ankaraspor maçlarında çok iyiydi. Ondan beri oynamıyor, haftaya oyuna başlamalı yinede ama bu formuyla gidecekse bence Serkan Balcı daha çok iş yapar. Ersun Hoca'nın gözünde kredisi yüksek belki ama bu böyle devam edemez.

TS-FAN
07.03.2009, 21:39
sezon başında alınmasını en çok istediğim oyuncuydun.
transfer ettiğimiz tüm oyuncular bir yana ,sen bir yanaydın benim için.
o kadar güveniyor,inanıyordum sana.
ah Selçuk ah.
kaç maçtır üzüyorsun beni.
eskiden şut çekerdin.
o da yok şimdi.

Hüseyin İlkin
07.03.2009, 21:41
Selçuk bugün ne iş yaptı ?

Ben çözemedim , çözen varsa söylesinde öğreniyim .

61_ts
07.03.2009, 21:44
ersun hocacanin sanki cocugu....adami hich macdan almiyor.....

bize göre bir futbolcu degil...

boztepeliyasin
07.03.2009, 21:47
ilk 3 hafta oynadı ondan sonra kendisinden haber alınamadı. kayıp aranıyor. bulanların avniakere getirmeleri rica olunur.

Öztürk Adem
07.03.2009, 21:47
Yeter be adamım benım.Oyna artık be

Adil ÖZGÜR
07.03.2009, 22:02
Sınıfta kalan bir Selçuk, Takımı bugün sırtlayamadı.

Emirhan Ömeroğlu
07.03.2009, 22:02
Selçuk 'un ayağına gelen toplar geri dönmek zorunda! yok bu adam artık top oynamıyor yeri garanti görüyor demek ki kendini..

Emirhan Ömeroğlu
07.03.2009, 22:05
Senin 90 dakika oyunda kalmana anlam veremiyorum Selçuk! nereden torpillisin!?

TolgaTopçu61
07.03.2009, 23:43
Ersun hoca'nin en sevdigi oyuncu oldugu icin oynatiliyor,suanki futboluyla nerde olsa yedege cekilirdi...
Nerdeyse 5-7 mactir cok formsuz,cekilsin artik yedege,gerci hic sanmiyorum ancak sari kartini yerse dinlenecekdir,görmesede her hafta ayni futboluyla sahada olacakdir...

şahinler61
08.03.2009, 00:22
selçuk ilk günlerdeki gibi olmasa da yine de takımın bankolarından biri olmalı

lazo1967_61
08.03.2009, 00:32
selçuk ilk günlerdeki gibi olmasa da yine de takımın bankolarından biri olmalı

yapma abicim. Bunu neye gore diyorsun. Adam kac haftadir yoklari oynuyor.
Bence yerini serkan birakmalidir.
Insan bu kadar kotu olamaz.

Ama ne olursa olsun bu selcugu isliklamamiz icin bir neden degildir.
Unutmayin o trabzonsporun futbolcusu.
Bu aralar kotude olsa ( bu sezon iyi oynadigi mac az olsa bile).

reisoğlu61
08.03.2009, 00:41
gs macinda yedek olarak baslamali

TSKara61
08.03.2009, 00:44
Artik Serkan'i gorme vakti geldi. Bi Selcuk'a bakin bir de Colman'a. Selcuk'u cok seviyorum ama adam boslara oynuyor. Umarim duzeltir kendini.

mHİÇYILMAZ
08.03.2009, 01:06
Selçuk ile başlamak mantıklı gibi geliyor. Yorulduğu an kenara alınmalı kanatimce.

blackrain61
08.03.2009, 02:14
Selçuk ile başlamak mantıklı gibi geliyor. Yorulduğu an kenara alınmalı kanatimce.

Zaten hep yorgun hali var sahada. EL freni cekilmis gibi oynuyor, her topu aldiginda kendi etrafinda bir tur attiyor. Takim hücum cikacagi zamanlar top kaptiriyor, takim dengesiz yakalaniyor. Kesinlikle bu hali ile yedege bile alinmamali. Gerekirse Papy ya da baska oyuncuya sans verilmeli.

M.S.SOFU
08.03.2009, 02:21
ya bu adamada kızmak istemiyorum ama biraz dinlense iyi olacak gibi....
galiba ersun serkanı bu günler için saklıyordu...
vakti geldi...
orta sahada koşan 2. bi adam daha ihtiyacımız var(1.si colman)

Fatih BALTA
08.03.2009, 03:57
İyi bir Selçuk un neler yaptığını bildiğimiz içindir sitemimiz.
Toparlan bir an önce.Daha 11 hafta var ve sana bu takımın ihtiyacı var.

ugurozturk
08.03.2009, 08:25
Bu da abartı oldu ama, Fener ve Ankaraspor maçlarında çok iyiydi. Ondan beri oynamıyor, haftaya oyuna başlamalı yinede ama bu formuyla gidecekse bence Serkan Balcı daha çok iş yapar. Ersun Hoca'nın gözünde kredisi yüksek belki ama bu böyle devam edemez.

Ankaraspor macinda umutun golunun pasini verdi; ama onun disinda hic bir sey yapmadi. ikinci yari yok.

Sümeyye Şahin
08.03.2009, 10:07
sarı kartı görsün biranönce... bi kafasını toplasın çok tedirgin oynuyo...

Bilâl ÇOBAN
08.03.2009, 10:33
nerede benim kızılcık sopam...

gustavo_colman
08.03.2009, 11:26
selçuk ' un cristiano ronaldoya benzeme isteğini kesinlikle anladım.Her maçta ona benzer hareket yapmaya çalışıyor çoğunda da kaptırıyor. Selçuk düz futbol oyna daha yararlı olursun.Galatasaray maçında yedek bekletilmen taraftarıyım...

Rahman Gümüş
08.03.2009, 11:29
Kendi ekseni etrafında dönmen deli ediyo beni.Her maç aynı hareket.Hücuma çıkacaz hızlı oynamak yerine durup bi eksenin etrafında dönüyosun.Rakip defans o anda yerleşiyor.Ne yapmaya çalışıyorsun anlamadım ki!

ApoCaN28
08.03.2009, 11:29
Bir Futbolcu formsuz olur anlarım ama haftalar boyu olmaz dimi desteğimizi boşa çevirme(yin)...

ergin cesit
08.03.2009, 11:43
onda hiç suç yok ana o formayı veren kepazede

SERDAR-61
08.03.2009, 13:42
Nede olsa Özevlat
fatİh terİm İÇİn emre neyse
ersun yanal İÇİnde selÇuk odur

Yavuz Hasan
08.03.2009, 14:11
ohoo millet olayı farklı fantazilere dökmeye başlamış

Oğuzhan Turhan
08.03.2009, 14:23
Hadi aslanım benim sen sana yapılan olumsuz yorumlara bakma, her futbolcunun formsuz dönemi olabilir..
Sen sadece işini yapmaya çalış..
Bizim gibi sizlerde 7 ye inanın hayde Selçuğum...

otuken55
08.03.2009, 14:34
onda hiç suç yok ana o formayı veren kepazede
sensin kepaze haddini bilerek knuş...

İdris Toksoy
08.03.2009, 14:40
sensin kepaze haddini bilerek knuş...

beyler ortamı germeye,birbirimizi kırmaya gerek yok.kenetlenmemiz gerekli

otuken55
08.03.2009, 14:49
beyler ortamı germeye,birbirimizi kırmaya gerek yok.kenetlenmemiz gerekli
hocam haklısında adamın mesajına bak,
çıkışta istifa diye bağıran kendini bilmezlerle aynı kafada,

hamucera
08.03.2009, 15:18
Selçuğa güvenmek hata değil ama bu kadar kötüyken onda bu kadar ısrar edilmesi hata.

uftinci
08.03.2009, 15:49
Ersun hocaya bu forum sayfalarına bi göz atması tavsiye etmeli. O meşhur bilgisayarından arada birde net'e girip taraftara bi kulak versin. Selçuğun kötü oynadığını herkse kabul ediyor hoca hariç.

Zeki Akyol
08.03.2009, 18:20
yoyoyoyyo formsuz falan demeyin bana Gs macında 40 golde atsa goruşum değişmez Selcuk ıcın
yedekte beklemeli
kendı eksenı etrafında ddönmesıne benı krize sokuyor ya düz oyna cabuk pas versen daha mantıklı değilmi takımı yavaşlatmanın anlamı manası ne ?

Uğur Ö.
08.03.2009, 19:17
bi tane çalım öğrenmiş gidiyo sonra bi dönyo 360 derece yahu bu adam bu kadar formsuzken çıkar be hoca ulan şu takıma torpil yapmayan hoca gelmicekmi

Ahmet Pulusoğlu
08.03.2009, 21:03
Hiç kasmayın kendinizi selçuk gs maçında ilk 11 de olucak adım gibi eminim.
Ersun hoca selçuğun klübede oturmasına dayanamaz..

OLCAY ÇAKIR
08.03.2009, 21:05
Kim GS maçına farklı bir 11 deneyebilir.
Ben denemem.

İdeal 11 sahada olacaktır.
Adı üstünde ideal.

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 21:07
Selçuk 'u iki haftadır bende beğenmiyorum .
90 dakika sahada kalmasına anlam veremiyorum .

Ama Galatasaray maçında sahada olmalıdır .
Yine aynı performansı sürdürürse 90 dakika sahada kalmamalıdır .

Mehmet Fırat
08.03.2009, 21:10
Selçuk'u GS maçında sahada görmek istiyorum. ;)

Adem Erdoğan
08.03.2009, 21:22
Alternatifi yok.Olsa bile bu maçta muhakkak oynamalı.

Özelliği olan bir futbolcu.Yaptığı tek hareket maç kazandırabilecek nitelikte.Yattara gibi.

Mehmet Fırat
08.03.2009, 21:25
Özelliği olan bir futbolcu.Yaptığı tek hareket maç kazandırabilecek nitelikte.

En son Ankaragücü maçı işte.

Bütün maç olumlu hareketi yoktu.

Son dakikada Umut'un kafasına topu indirdi, galip geldik. :)

Terzioğlu
08.03.2009, 21:26
Ben görmek istemiyorum. Sebebi cok basit. Hak etmiyor arkadas.

Serkan'i orta sahada görmek istiyorum.

Mehmet Fırat
08.03.2009, 21:28
Serkan sağbekte iyi.

Hele Tayfun'dan çok çok daha iyi. ;)

Terzioğlu
08.03.2009, 21:42
Serkan'in mevkisi kesinlikle sag bek degildir. Asil yeri orta sahanin ortasidir. Hem ileriye hem geriye calisan orta saha oyuncusu. Yani aynen Selcuk gibi. Su anda Tayfun'u kesmek sacmalik olur.

hamibasoglu
08.03.2009, 21:52
Selçuk son 2 değil 2.yarının başından beri yok.
doğru dürüst 1 şutu bile yok.
Nedir kardeşim sorunun,
Kaliten belli,4 büyüğün en şanlısında Forma giyiyorsun,Aldığın ücret iyi,
taraftar destekler,hoca sever, e ne oldi?
aloooooooo ,
SELÇUK
K E N D İ N E G E L !!!! O FORMANIN H A K K I N I V E R !!!!!!!!

ugurozturk
08.03.2009, 22:34
Selçuk kesilsin artik....

eldeki kadro ile

-----------Sylva-----------

serkan--egemen--song--cale

------hüseyin--colman
Yattara-------------Alanzinho

-----Gökhan ----- Umut

denenmeli bence

kesinlikle.. katiliyorum.