PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selçuk İnan

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

İdris Toksoy
20.10.2008, 17:15
yaa selçuk benim adamımdır.sima olarak da beni çok benzetirler selçuğa.ilginçtir bu sefer bende benzettim kendimi.o sebepledir ki kendisine daha özel bi sevgim var.

.GvN.
21.10.2008, 15:10
Beklentilerin altında kaldı şuana kadarki performansıyla selçuk özellikle son maçlarda. Yeteneği var umarım kendini daha çok gösterir

Tayfun
21.10.2008, 15:12
Selçuk efendi bir kişiliğe sahip,oynadığı futbola gelirsek;daha da iyi olacağına eminim...!

TS-Tiryaki
21.10.2008, 17:09
Acikcasi ondan daha fazlasini bekliyorum ve istiyorum. Sen Trabzonsporda oynuyorsun daha fazla verimli olma mecburiyetindesin.

Cem Balcı
22.10.2008, 00:21
güvenimiz tam selçuk...

toparla artık kendini...

61serhat16
22.10.2008, 00:49
selçuk çok değerli iyi bir oyuncu ama bence biraz daha teknik alanda kendini geliştirmesi gerekiyor bu konuda yattaradan yardım alsa sizce nasıl olur arkadaşlar

Rahman Gümüş
22.10.2008, 01:24
çok iyi yaa.Tam aradığımız adam. Takımı ayakta tutuyor.Çok mücadeleci. Bizi çok hop oturup hop kaldırcak daha:)

memoli61
23.10.2008, 15:32
Selçuk abi galatasaray maçındaki şutlarını hiç beyenmedim diyerki maçta sana başarılar dilerim..

EN BÜYÜK TRANZONSPOR

tugay_98
23.10.2008, 15:37
ya bu colman on numara yada selçuk

freyzbi
23.10.2008, 15:44
selçuktan umutluyum zaman geçtikçe çok iyi bir futbolcu olduğunu gösterecektir herkese

sifuni
23.10.2008, 15:52
konustugumuz bütün oyuncular genc oyuncular selcuk,colman,cale,isaac,giray,ceyhun bunlarin hepsi bu sene zecrübe kazanacak bence bu sene sampiyonluk yarisinin icinde oluruz belki sampiyon bile oluruz ama seneye kesin dsampiyonuz

Ali Tunahan Güllü
24.10.2008, 23:37
O BİZİM fabregasımız(ben çok benzetiyorum hem tio olarak hemde oyun olarak):...

ÖmerFarukYılmaz
25.10.2008, 09:53
Hala kendi kapasitesine çıkamadı...Colman gibi onunda biraz zamana ve alışmaya ihtiyacı var...

Zaten bu sorunlar aşıldımı,kim yıldızmış görünür:)

İdris Toksoy
25.10.2008, 09:55
bu maçta uzaktan gol bekliyorum,bol bol şut bekliyorum selçuktan.

Emre7
25.10.2008, 10:50
trt yorumcunun bir sözü vardı...
mehmet demirkol'un sadece tv maçlarında ön planda olan bir oyuncu, alınmasını isteyenlerden biriydim ama gördüğüm kadarıyla biraz etkisiz kaldı, belki partnerinden dolayı olabilir

Tolpaş61
25.10.2008, 11:12
bizler inandık sende'İNAN'

Hüseyin İlkin
25.10.2008, 11:47
Yarın kendini göstermen dileğiyle Selçuk ...

Yapabileceğini sen bizden daha iyi biliyorsun :p

ApoCaN28
25.10.2008, 11:50
Selçuk Gerçek Performansını sahaya yansıt görsünler 3 ezikdekiler mi daha iyi sen mi daha iyisin...

Ömer TOPAL
25.10.2008, 12:10
hadi selçuk

ozzy!
25.10.2008, 16:04
inancımız tam

ph=61
25.10.2008, 16:05
Selcuk,artık agırlıgını koy..

sifuni
25.10.2008, 16:11
bazen yavas kaliyor artik gelisirse iyi olur yukarida dedigim gibi cok gencler hepside Trabzonspor Galatasarayin 2000 senesinden önce kurdugu takim gibi bir takim kurdu bu sene belki basarili olmayabilirler ama ondan sonra gelecek 5 yil bizim hem türkiyede hem avrupada

AKSOY_61
25.10.2008, 18:56
Selçuğun uzaktan vurduğu şutlar her zaman önemli bizim için
bu şutlar gol olmasa da dönen toplar rakip defansda her zaman tehlike yaratır.
dönen topun nereye gideceği belli olmadığı için defans hazırlıksız yakalanır.
sen şutlara devam et selçuk

Birtan Karaman
26.10.2008, 12:08
Artık oynamavakti geldi ilk 2 haftadaki selçuğu istiyorum ben.

Rahman Gümüş
27.10.2008, 12:37
Kimse seni değerlendirmemiş Selçuk... Elinden geleni yapıyorsun sana çok güveniyorum. Forvetler beceriksiz sana çok iş düşüyor. At gollerini lütfen.Yoksa forvetlerden olacak gibi değil

Onur Civelek61
27.10.2008, 12:41
Zidane a benzetiyorum.Çok teknik gibi görünmüyor ama topu saklaması vede attığı çalımlar güzel pasları da öyle şutlarıda iyi.Arada Zidane ın hareketinide yapıyor:D

Tayfun
27.10.2008, 12:46
Zidane a benzetiyorum.Çok teknik gibi görünmüyor ama topu saklaması vede attığı çalımlar güzel pasları da öyle şutlarıda iyi.Arada Zidane ın hareketinide yapıyor:D

Nede olsa idolü Zidane :)

Onur Civelek61
27.10.2008, 12:56
Nede olsa idolü Zidane :)

İyi bi idol seçmiş kendine tıpa tıp benziyor.İnşallah onun kadar başarılı olur:)

Ümit Tekşan
27.10.2008, 16:36
Selçuk istekli arzulu takımın dinamosu ama biraz da tekniği olsa süper olacak. Dün aksamki maçda iyi oynadı. Böyle devam et selçuk sen Trabzonsporlu Selçuk olarak anılacaksın.

Süleyman50
27.10.2008, 16:40
daha fazlasını yapabilecek kapasite var zamanla daha iyi olacak bence.........

Hüseyin İlkin
27.10.2008, 16:43
Burak Yılmaz ile Selçuk İnan transferleri arasındaki 100 farkı söyleyin . Bakalım biri Burak lehine çıkacak mı :D

Selçuk bu takımın orta sahasındaki dinamosu olacak zamanla , bunlar sadece bir başlangıç .

Mahmut Baran
27.10.2008, 16:44
bence yattaradan sonra takımın en teknik oyuncusu zaten arzu ettiğimiz kadarda teknik olsa deco nun tıpkısının aynısı olurdu :)

Samet Yildirim
27.10.2008, 17:45
iyi oynyuor begeniyorum

sifuni
27.10.2008, 17:48

zaaten farkettiyseniz mac icerisinde birkac defa zidane nin hareketini denedi :alkış:

karatasof
27.10.2008, 18:28
Selçuk bir türlü beklenen oyunu oynayamıyor.Takımda orta sahayı toparlaması gereken futbolcu Colman değil bence Selçuk İnan olmalı.Ancak o bunun bilincinde mi? olmadığını görüyorum.Topu aldığı zaman kendi etrafında dönüp bir kaç çalım atmak yerine daha sade oynayıp pas atsa rakibi daha kolay avlayabilecek.

SERDAR-61
27.10.2008, 18:51
selçuk kardeşim iyi niyetli oynuyorsun fakat oyun içinde aktif bir futbol sergileyemiyorsun fakat eminim ki bu eksikliğini kapatırsın sana güveniyoruz:alkış::alkış:

otuken55
27.10.2008, 19:21
23 yaşındasın be
yürü selçuk kim tutar seni

İdris Toksoy
27.10.2008, 20:02
artık taşın altına elini koyma zamanı selçuk.

ilhan
27.10.2008, 20:13
Geldiğinden beri oynadığı en kusursuz futbolu oynadı. Colman ile beraber sahanın yıldızıydı. Tabii bu yine benim için böyleydi.

Uğurtan
27.10.2008, 20:13
Aslında sorumluluğunun farkında.. Kötü de oynamıyor bence.. Yalnız kanat elemanlarımızın yeterli düzeyde olmaması ya da hiç olmaması neticesinde oyun şablonumuz göbeğe sıkışınca burada top yapamıyor malesef yalnız kalıyor.. Hüseyin'e çok zorda kalmadıkça vermediğine göre (-ki vermemesi daha iyi) elinden geleni yaptığına inanıyorum..

Bizim sorunumuz ortaya sıkışmamız kanatlara açılabilse takım hem karşı defansı dengesiz yakalayabilecek hem orta açıldığından daha fazla şut deneme imkanı doğacak..

promise61
27.10.2008, 21:21
Trabzonsporun hamisi selçuk şotasi gökhan ünalida colman olacak

Yavuz Hasan
27.10.2008, 21:59
Aslında sorumluluğunun farkında.. Kötü de oynamıyor bence.. Yalnız kanat elemanlarımızın yeterli düzeyde olmaması ya da hiç olmaması neticesinde oyun şablonumuz göbeğe sıkışınca burada top yapamıyor malesef yalnız kalıyor.. Hüseyin'e çok zorda kalmadıkça vermediğine göre (-ki vermemesi daha iyi) elinden geleni yaptığına inanıyorum..

Bizim sorunumuz ortaya sıkışmamız kanatlara açılabilse takım hem karşı defansı dengesiz yakalayabilecek hem orta açıldığından daha fazla şut deneme imkanı doğacak..
katılıyorum bide rakip tarafından sürekli sıkıştırılınca etkisiz gibi görünüyor kanatların özellikle yattaranın performansı oun oyununu da etkiler

Ahmet Faruk
27.10.2008, 22:39
Uşaklar yavaş yavaş toparlanıyor... Ben dün akşam beğendim. Ama biraz daha şut çekmesini bekliyorum. Böylece önlem alınacak adam sayımız bir artmış olur ve daha rahat bir top oynarız.

Cafer Bulur
27.10.2008, 22:59
Sezon basindan beri begeniyordum,dün aksam da begendim.
Orta sahamizda defansif-ofansif oyun dengesini saglayan en önemli oyuncumuz olarak selcugu gösterebilirim.
Umarim böyle devam eder,hatta daha fazla üstüne de koyarak.
Selcugu almakla cok iyi bir transfer yapmisiz.Türkiye icinden daha iyisi alinamazdi.

Terzioğlu
29.10.2008, 20:18
Selcuk beni yaniltmaya devam ediyor. Inanilmaz kötüydün bugün Selcuk. Lütfen kendine gel.

hamucera
29.10.2008, 20:28
ne gerek var. ersun hocanın en torpilli oyuncusu. ne kadar kötü de olsa bu takımda oynatılacağı bariz belli. ama kendini toplamaz ve ersun hocanında takımda olamayacağı durum olursa o zaman işi çok zor

zafer6161
29.10.2008, 20:32
bugün trabzonspordaki en kötü oyununu oynadı,

promise61
29.10.2008, 20:38
Bencede umut girdikten sonra bir gol daha yedik zaten!

Erdem Keser
29.10.2008, 20:45
Yine golümüzün hazırlayıcısydı.
İki kişinin arasında sıyrılıp güzel bir derin topla golü hazırladı.Bugün ortasahamızın eksikliği ve rakibin 5 li ortasahası karşısında etkisiz kaldığı doğru ama en fazla çabalayan oyunculardan bir tanesiydi.Ne yazık ki topu atıpta oyunu rahatlatacağı , yardımlaşacağı ,pas alış verişi yapacağı oyuncu yok gibi.Bu yüzden herşeyi ondan bekliyoruz.
Selçuk oyun kuracak , Selçuk şut çekecek , Selçuk asist yapacak , Selçuk defansa yardım edecek v.s..Bi Selçuk hangi birini yapacak tek başına:)
Torpilliymiş , azıcık insaf yahu...

Sefa Murat Dokuz
29.10.2008, 22:17
Selçuğu çok savundum ama bugun beni de delirtti. Bir pozisyonda sol kanata baksa 2 boş oyuncu varken kaleciye döndü.Hemde 2-1 gerideyken anlamak güç bazen oyuncularımızı.Üstüen her hangi bir baskı yokken 2 kişinin bastığı ferhata pas atmasını da anlayamadım.Alternatifsiz ne oynarsa kabulumuzdur pozisyonunda.İlk maçlardaki performansına yaklaşmasını bekleyeceğiz.

TS-Tiryaki
29.10.2008, 22:21
Son iki üc macdir cok kötü oynuyor. Nerde o ilk maclardaki hircin ve savasci Selcuk???

Mollasalihoğlu
30.10.2008, 00:12
selçuğu eleştirmek için demiyorum ama defansif yönünü hüseyin'le kıyaslamaya varan yorumlar yapan arkadaşlar için ders niteliğinde bir maç oldu herhalde bu antep maçı..

torpile gelirsek,evet torpilli..ama yaradan tarafından..yetenekli maşallah ..inşallah çok daha da iyi olacak..

AYDIN KANTEKIN
30.10.2008, 00:41
selcuk ilk maclarda cok iyi oynuyordu ne oldu sana öyle birden,toparla bari sen yapma

Great White
30.10.2008, 01:33
Bu gün vasat bir futbol ortaya koymasına rağmen attığımız tek goldeki çabası ve Gökhan' a yaptığı servis takdire değer..

Gene de kötü değildi Selçuk..

Fatih Ersoy
30.10.2008, 01:36
Belkide maçtaki en diri adamdı...

Arkadaşlarında dediği gibi ilk 3 haftadaki selçuk kayboldu sanki....

-trapzonely-
30.10.2008, 01:42
her futbolcu başlığında ortak düşünce " sen böylemiydin topla kendini , inşallah ilerde daha iyi olacak vs."

umarım boşuna yormuyorlardır bizi

Uğurtan
30.10.2008, 06:59
Hep söylüyorum kanatsız oynadığımız sürece Selçuk ve yanında oynayan 2. top yapabilen elemanımız bu çoğunlukla Colman olmakta kötü gözükecektir.. İlk maçlarda iyi gözükmesinin sebebi rakip defansların önde olması sebebiyle arkaya yaptığı asistlerdi..

Son haftalarda bu çözüldü.. Hiçbir rakibimiz bize defansını bu şekilde çıkartmıyor.. Orta alanda da sıkı baskı uyguluyor.. Kanatlara açılamadımız sürece buralarda sıkıntı çekeceğiz ve Selçuk kötü gözükecek..

Süleyman50
30.10.2008, 08:21
beklenen selçuk bu değil............

Ali Yerlikaya
30.10.2008, 09:00
Beni son maclarda büyük hayal kirikligina ugratiyor tamam iyi kötü bi mac gecirebilirsin ama öyle sahada ruh gibi dolasmakda ne demek. Bi iki mac oynadin diye yildizmi olunur yaaa. Suan takim eppeyi havalanmis gibi ins bu maglubiuyetler onlari uyandirir.
Selcuk un en büyük özelligi hirsi ve mücadelesiydi suan onu hic yansitmiyor. Orta sahamiz cökmüs vaziyette ayni Colman gibi.

Ümit Tekşan
30.10.2008, 12:51
Toparlanman lazım senin iyi oyununla önümüzdeki maçları almamız lazım sen , aralara pas atacaksınki golcülerimizde gol atsın sen kötü oynarsan takımda kötü oynar. Bizim bildiğimiz selçuk orta sahada savaşır , top kazanır , paslarını olumlu kullanır ve kaleyi gördüğü zaman şutunu çekerdi.

Dün akşamki maçta bunlar yoktu toparlan Selçuk.

peker61
30.10.2008, 12:53
Selçuğa olan inancım gün geçtikçe zayıflıyo ne oldu bu uşağa anlamadum ..

TolgaTopçu61
30.10.2008, 15:48
Selcuk bu aralar cok kötü oynuyor en kisa zamanda düzelmesi lazim...
artik o güzel sutlarindan da atmiyor daha, kendisine daha güvenmeli...

Samet Yildirim
30.10.2008, 15:57
manisadan gelen bi futbolcu böyle zamanalr gecirmesi noraml...düzelir

mehmetdoğan
30.10.2008, 16:44
canlı syrettim konya maçında cok iyi bir futbolcu oyun sitilini barcelonalı xavi ye benzetiyorum

ApoCaN28
30.10.2008, 17:05
Zamana İhtiyacı var ancak yinede iyi oynuyor...

mechanic
30.10.2008, 17:05
biraz daha kafasını kaldırarak oynasa da , boşta kim var görse daha faydalı olacak. Tek pasını da geliştirmesi lazım.

ilhan
30.10.2008, 19:26
Şimdiye kadarki tüm maçlarda performansından memnunum. Gaziantepspor maçında belki de kötü olmayan tek futbolcumuzdu. Kusursuz değildi ama o kadar da kötü değildi.

Hırsına, azmine ve mücadelesine hayranım.

Mustafa K. Demirbaş
30.10.2008, 19:45
Manisa da ki Selçuk la şimdiki Selçuk arasında çok fark var sanki bişiler olmuş Selçuk'a ilk maçlarda iyiydi fakat oda takıma ayak uydurdu düşüşe geçti inşallah tez zaman da kendini toparlar

Tanju
30.10.2008, 19:56
selçuk daha ne yapacak?

Misina
30.10.2008, 20:34
selçuk daha ne yapacak?

Asist yapacak mücadele edecek en önemlisi forvetleri pozisyona sokacak.

Tanju
30.10.2008, 20:39
Asist yapacak mücadele edecek en önemlisi forvetleri pozisyona sokacak.
selçuk pas dağıtacak, topu olmayan kanatlara oynayacak, adamın özelliği bu kimi aldığını sanıyorsun sen yıldıray baştürk mü?

ilhan
30.10.2008, 20:42
Misina,

Maçları izliyorsun değil mi?

Adamın her maç (genelde) Gökhan'ı ve Umut'u %100 lük gol pozisyonlara sokarken attığı ara pasları, derinlemesine attığı pasları, savunmanın arkasına bıraktığı süper pasları görmüyor musun? Bu adamın işi geriden oyun kurmak ise en alasını yapıyor. İleride pres yaptığı yetmiyormuş gibi geriye koşup toplar alıp sağa sola dağıtıyor ve servis yapıyor.

Attığımız golleri sil baştan izleyin de görün bakalım Selçuk neler yapıyormuş. Yahu her maç belli dönemlerde tel tel dökülürken koşan mücadele eden sayılı adamlardan bir tanesi Selçuk.

Gollerde servisleri zaten Selçuk yapıyor. Gökhan'a attığı pasın bir benzerini Türkiye süper liginde ancak Delgado, Alex, Lincoln tipi futbolcular atabilir. Kafa başka yerde top başka yere gidiyor.

Selçuk pozisyonu hazırlayan, forvetleri her maç en az 2-3 pozisyona sokabilen bir pozisyonda ve gayette iyi yapıyor.

Erdem Keser
30.10.2008, 20:48
İlhan dün golümüzü hazırlayan oyuncu kimdi sahi ? :)
Hani iki kişiden kurtulup , derinlemesine bir topla Gökhan'a servis yapan adamın adı neydi ?

Tanju
30.10.2008, 20:50
Selçuk pozisyonu hazırlayan, forvetleri her maç en az 2-3 pozisyona sokabilen bir pozisyonda ve gayette iyi yapıyor.
kiii bu onun bence ekstrası, selçuk defanstan top alıp oyun kuracak oyuncumuzdur, bir de asist goller gelirse tadına doyum olmuyor tabi... :alkış:

Hüseyin İlkin
30.10.2008, 20:53
Aynen devam Selçuk :)

Senin sorunun gol atmaman , tabelada mutlaka golün veya asistin yazacak . Yoksa diğer şeylere bakılmıyor burada bazı kişilerce .

Şunu söyliyim , Colman = Selçuk olsa performans olarak namağlup olurduk şimdi ...

ilhan
30.10.2008, 20:55
Erdem,

Ceyhun, Serkan, Colman değildi ama kimdi hatırlayamadım. ççç

Bu arada Selçuk en büyük hatasını Ankaraspor'a uzaktan bir bazuka yollayarak yaptı.:D Şimdi Selçuk'a önlemler alınıyor. Topu ayağına aldımı uzaktan şut atma imkanı verilmiyor.

Hüseyin İlkin
30.10.2008, 20:57
İlhan ;

Yoksa Tony miydi :D

Tanju
30.10.2008, 21:00
adnan olmasın:))

Ömer SEVİNÇ
30.10.2008, 21:35
Vallahi bende bu senenin en büyük hayal kırıklığı oldu Selçuk. İnşallah bu formu geçicidir.

Geçen seneki önliberolarımızın yanında Zidane gibi duruyor doğrudur ama Selçuktan çok daha büyük bir futbol bekliyordum ben. Sonuçta üçlü ortasaha oynuyoruz ve geriden gelip top alması lazım Selçuk'un. Pek yapmıyor nedense. Defansif yönden de oldukça zayıf kalıyor. En büyük eskiği de bu. Şöyle temiz bir top kaptığı çok nadir.

Cafer Bulur
30.10.2008, 22:08
Şimdiye kadarki tüm maçlarda performansından memnunum. Gaziantepspor maçında belki de kötü olmayan tek futbolcumuzdu. Kusursuz değildi ama o kadar da kötü değildi.

Hırsına, azmine ve mücadelesine hayranım.
Ayni görüsteyim.
Dünkü macta bile selcuk ayakta kalmaya calisan 1-2 futbolcumuzdan biriydi.
Selcuktan hayal kirikligi olarak bahsedenlerin kendisinden ne beklediklerini dogrusu anlamis degilim.
Belki mükemmel oynamiyor ama elinden gelenin fazlasini bile yapiyor.
Yaninda oynayan oyuncularin etkisizliklerini de görüp selcuga biraz insafli davranmak lazim.
Simdiye kadarki performansi ile transferlerin icinde ilk 3 tedir.Daha ne bekliyoruz ondan?

AYDIN KANTEKIN
30.10.2008, 22:25
Selcuk dedik Hüseyin dedik Ceyhun dedik ilerde Ahmet Mehmet de deriz biz sistemli bir sekilde futbol erozyonuna ugratilmis bir kent takiminin taraftariyiz,önce bunu anlayalim.Yau usaklar biraz sagduyu lütfen savunma dedigin tek bir adam ile yapilmaz savunma takim halinde olursa olur.X ön liberosunun önünde ve onlarinda önlerinde oynayan X´ler topa basma lütüflarinda bulunmazlar ise bize hicbir sey fayda etmez ama bunu cözecek olan ersun hocadir.

ilhan
30.10.2008, 22:27
Vallahi bende bu senenin en büyük hayal kırıklığı oldu Selçuk. İnşallah bu formu geçicidir.

Geçen seneki önliberolarımızın yanında Zidane gibi duruyor doğrudur ama Selçuktan çok daha büyük bir futbol bekliyordum ben. Sonuçta üçlü ortasaha oynuyoruz ve geriden gelip top alması lazım Selçuk'un. Pek yapmıyor nedense. Defansif yönden de oldukça zayıf kalıyor. En büyük eskiği de bu. Şöyle temiz bir top kaptığı çok nadir.

Yapmadığı maçları sıralar mısın kanka?

Merak ettim bu adam forvet ile savunma arası mekik dokuyor diye gözükürken hangi maçlarda geriden gelip top almadı.

Ömer SEVİNÇ
30.10.2008, 22:36
Abi çok dikkat ettim defanstan sonra ilk topları her zaman Hüseyin ya da son 2 maçtır Ceyhun alıyor. Haliyle de o top en olmadık yere atılıyor. Selçuk'un buna izin vermemesi lazım.

Gözümde çok çok fazla büyütmüşüm Selçuk'u galiba. Bir nevi Zidane olmasını bekliyordum ben:)

Takımda bu kadar dökülen adam varken kötü oynadığı için kızmak abes olur belki ama benim gözümde bekleneni veremedi hala.

yaranozlu
31.10.2008, 23:22
selçuk benim beklediğime yakın hatta beklediğimden iyi diyebilirim. standart, topa iyi vuran, savunma yönü vasata yakın ama vasat bile değil, son derece yavaş bir oyuncu. Verilen bonservisi karşılayamadığı çok net. Tek olumlu düşüncem genç olması ve oynuyor. Oynadıkça kendini geliştirir, zaten bu takım şampiyon olmaktan çok ileriye yönelik hamleleri düşündüğü için, oynasın işte. ama transfer olarak maddi anlamda hataydı. Ama ilerde iyi yerlere gelme ihtimali çok yüksek, tekniği iyi, seriliği kazanırsa ilerisi için umutluyum.

lazooo28
01.11.2008, 02:05
sana da ayni yorumu yapiyorum ilk hafta yaptin oldu..kale yi görüdügün zaman karsinda asil su topa

Erdem Keser
01.11.2008, 07:03
:):):):)

'Ben demiştim'cilerin vasat oynadığı bir maçta bile soluğu aldığı başlık haline geldi burası.Yahu bu kadarda insan içinde bulunduğu ruh halini dışarı yansıtmaz ki:)
Arapası yapmıyor dediler ; her maç gözlerine sokarcasına 2 'şer 3 'er tane yaptı.Asist yapmıyor dediler ; her maç golün asistini yapan yada golü hazırlayan oyuncu oldu:)
Yahu nasıl bir mantık ve zeka ürünü ; Antep maçında attığımız golden önce iki rakibinin arasından serilikle kurtulan ve topu hızlı bir şekilde derinlemesine gönderen oyuncuya yavaş diyebilir:DYada Ceyhun'un Avniaker'de ki maçta az farkla dışarı çıkan frikik pozisyonun oluşumundan önceki Selçuk'un seri bir hamleyle rakibinden kurtulup arkadan müdahalesine maruz kaldığı pozisyonda.:)
Var mı bunun bir açıklaması futbol literatüründe.
Zaten az kaldı , 'bonservisini karşılamıyor' diyenler çok yakında uğrayamayacaklar bile buraya:)

TSKara61
01.11.2008, 08:19
:):):):)

'Ben demiştim'cilerin vasat oynadığı bir maçta bile soluğu aldığı başlık haline geldi burası.Yahu bu kadarda insan içinde bulunduğu ruh halini dışarı yansıtmaz ki:)
Arapası yapmıyor dediler ; her maç gözlerine sokarcasına 2 'şer 3 'er tane yaptı.Asist yapmıyor dediler ; her maç golün asistini yapan yada golü hazırlayan oyuncu oldu:)
Yahu nasıl bir mantık ve zeka ürünü ; Antep maçında attığımız golden önce iki rakibinin arasından serilikle kurtulan ve topu hızlı bir şekilde derinlemesine gönderen oyuncuya yavaş diyebilir:DYada Ceyhun'un Avniaker'de ki maçta az farkla dışarı çıkan frikik pozisyonun oluşumundan önceki Selçuk'un seri bir hamleyle rakibinden kurtulup arkadan müdahalesine maruz kaldığı pozisyonda.:)
Var mı bunun bir açıklaması futbol literatüründe.
Zaten az kaldı , 'bonservisini karşılamıyor' diyenler çok yakında uğrayamayacaklar bile buraya:)

Abi hic bosuna ugrasma. Biz kendi degerlerimizi hic bilemiyoruz. Simdi burdakilere sorsan Mehmet Topal ya da Ugur Inceman nasil topcu diye herkez uffff super susu mukemmel busu harika der, ama bu adamlar bize transfer olsa 2 mactan sonra silerler adami. Ayni sekilde su an Selcuk Fener'de oynuyor olsaydi kesin "Uff su Selcug'u da nasil kacirdik elimizden" gibi yorumlar yapilirdi.

Erbay
01.11.2008, 09:59
Şu ana kadar Selçuk'a baktığımda, ne kusuru var diye aradığımda :D ,sadece ikili mücadelelerde zayıf kaldığını görüyorum. Başka de eksiklik göremiyorum. Evet, hızlı ve çabuk bir oyuncu değil, zaten bir kanat oyuncusunun hızına sahip olmasını beklemiyoruz Selçuk'tan.

Selçuk'un daha önde kullanılırsa daha yararlı olacağını düşünüyorum. Son iki maçta güme gitti ama acayip çalımlar atmaya başladı. Önünde uçurum var zaten, önünde en yakınındaki adam Umut veya Gökhan oluyor. Aralarında uzun mesafe olduğu için onlara arapas atması zor oluyor.

Mollasalihoğlu
01.11.2008, 11:33
bugün maçın adamı olacak sanki,öyle hisler var içimde :)

Samet Yildirim
01.11.2008, 11:37
orta sahada en büyük i$ sana düsüyor....

ApoCaN28
01.11.2008, 11:37
Hadi Selçuk sana güvenimiz sonsuz...

uftinci
01.11.2008, 11:55
2-3 haftadır geziniyor sahada. Kesik yemesi gerekn fakat alternatifi olmayan bi oyuncu bana göre..

Hüseyin İlkin
01.11.2008, 12:47
Bugün yine takımın en iyi oyuncularından olacaktır . Ondan yana şüphem kesinlikle yok ...

Dursun Kaplan
01.11.2008, 16:38
Güzel golmüş selçuk tebrikler.. :p

Ben daha göremedim golü.. :)

macka61
01.11.2008, 16:54
bende daha göremedim golü çok güzel diyolar tebrikler selçuk hep böyle devam et

Jo-Ann
01.11.2008, 16:57
Tebrikler Selçuk :)

Dogan
01.11.2008, 16:58
Golü çıkar sahanın en kötüsüydü. Acı ama gerçek...

Tayfun
01.11.2008, 17:18
Selçuk iyi gol attı tebrikler...!

Erkan
01.11.2008, 17:26
Fifa da bile bukadar guzel atamazdim :D :) Tebrikler!

Fatih Ersoy
01.11.2008, 17:30
Süper bir gol attı...

Gol'ün haricinde de etkiliydi zaten..

Dursun Kaplan
01.11.2008, 17:33
Golü seyrettim.. Seyrettim hemde defalarca.. :)

Manyak bir gol olmuş harbiden.. :alkış:

ApoCaN28
01.11.2008, 17:34
Mükemmel Goldü Oyun İçerisinde de fena oynamadı.

Erbay
01.11.2008, 17:41
Mükemmel bir gol attı. Ayakta alkışlanacak cinste bir goldü. Genel performansı çok iyi değildi. Orta sahada çok kritik bölgelerde çalıma giriyor, kaybedince çok tehlikeli oluyor. Bazen daha basit oynamalı ve oyun içinde daha aktif olmalı. Bazen " Selçuk oynuyor muydu yaa " diyorum :).

h@msi61
01.11.2008, 17:45
Macta iyi degildi fakat golu muhtesemdi. Insallah futbolu da iyiye gider, beklentiler oynadiginin cok ustunde..

Great White
01.11.2008, 18:00
Macta iyi degildi fakat golu muhtesemdi. Insallah futbolu da iyiye gider, beklentiler oynadiginin cok ustunde..Ne yazsam diye düşünüp duruyordum ama bunu gördükten sonra uzatmaya gerek olmadığını düşündüm:rolleyes:

Sonuçta bu takımda alternatifi olmayan oyunculardan Selçuk..

Tebrikler o jeneriklik gol için:)

Selami Gürpınar
01.11.2008, 18:07
Helal Olsun demekden başka birşey bulamıyorum ..

Bu adamın ayakları çok sağlam ve toplara hem düzgün hemde klas vurabiliyor ..

Bugünü golde kaleci öndeydi ve bu hatayı affetmedi ..

Ayrıca maç içersinde de iyi oynadığını düşünüyorum güzel paslar atabiliyor uzaktan iyi şut atabiliyor ..

Ama birazdaha geri gelip top alıp oyun kurması lazım colman la birlikte bunu yapabilirler ..

Bunu gerçekleştirdikleri zaman inanıyorumki yaşı da daha çok genç ilerde büyük takıma gider ..

SpOtLesS
01.11.2008, 18:19
cok guzel bi gol izlettigin icin tesekkur ederim :)

Sadullah KAPICIOĞLU
01.11.2008, 18:34
ardanın golünden daha iyiydi.

sifuni
01.11.2008, 18:40
oyunu iyi degildi ama golü süperdiiiiiiiiiiiiiiiiiii

TolgaTopçu61
01.11.2008, 18:45
gercekten müthis bir gol atti,hatirladigim kadariyla sanki Maradona'nin da böyle bir golü vardi,yanlis hatirlamiyorsam,ayni onun gibi atti Selcuk:)

Murat'
01.11.2008, 18:50
Bu gol bana Ceyhun'un Vlazznia maçında attığı aşırtma golünü hatırlattı..

Tebrikler Selçuk....

Ama bence bugün vasattı...

Arslan61
01.11.2008, 18:51
Selcuk cokta iyi bir mac cikartmadi aslinda. Forvetleri pozisyona sokacam diye, cok top kaptiriyor, her attigi pasin gol pasi olmasini istiyor, ancak bu imkansiz birsey...Bunu farkina varmasi lazim bence...Ama iyi topcu ve dahada iyi olacak insallah

Ama attigi gole diyecek laf yok, mukemmel bir gol

genç61
01.11.2008, 19:07
brn golune bakmam gerçekten kaç haftadır dokuluyorsun kendine gel biraz

Mollasalihoğlu
01.11.2008, 19:26
hepsini bi kenara bırakıyorum ama yaptığı yalandan presler nedeni ile tehlikeler yaşıyoruz,bugün yine oldu çizgide..bastın mı tam bas adamım defans sana güvenip pozisyon alıyor sonra da rakiple burun buruna kalıyorlar..

golü anlatmaya ise gerek yok..sar başa defalarca izle :)

Burak_52
01.11.2008, 19:39
bugün gününde değildi ama attığı gol muh-te-şem

karatasof
01.11.2008, 19:54
Maçta yaptıkları ile attığı gol arasında dağlar kadar fark vardı.Bir futbolcu böyle bir vuruşu yapabilme meziyetine sahip ise b sahada bu kadar serkeş dolaşamaz,çok daha evvel sazı eline almalı ve takıma akort vermeli.Selçuk bu meziyetlere sahip iken bu kadar sorumluluk almadan oynayamaz oynamamalı.Yeteneklerini biraz daha kullansa takım bu maç öncesindeki gibi dedikodulara maruz kalmaz.Haydı Selçuk,sen bu işi yapabilirsin..

furkankayaoglu
01.11.2008, 20:00
o sırada öle birşey yapıcağı hiç aklıma gelmemişti ama o wuruşu yapınca ersun yanalın transferlerinin kalburüstü ve iyi transferler oldugunu anladım;)

Sait Yıldız
01.11.2008, 20:09
içimden geçmişti bugun gol atacağı çok da güzel bi gol attı helal olsun...

Alptuğ
01.11.2008, 20:17
sadece gol atmıyor tüm gollerine güzellik katıyor

Özge
01.11.2008, 20:19
3 golü var üçü de birbirinden güzel.O nasıl bir goldür öyle Selçuk:)Ama vurduğu an gol olacağını tahmin ettim.Çünkü topa vuran Selçuk'tu:)Tebrik ediyorum.

sifuni
01.11.2008, 20:24
sezon basinda galatasaraylilarla selcugu konusunca onlarda begendigini söylüyorlardi daha ali samiynde attigi iki golü unutamayan bir galatasaraylida selcugun bir huyu var golleri hep doksana atiyor atiyorsa doksan dan asgiya atmiyor demisti hakikaten öyle bugünkü golüde doksanaydi

Ahmet Kuru
01.11.2008, 20:37
Mükemmel bir gol attı gerçekten...
SAha içindede iyi mücadele ediyor,ama gel gör ki anlamsız yerlerde anlamsız top kayıpları yok mu delirtiyor adamı...
Ama yinede Selçuk iyiydi...
Ondan beklentiler çok fazla bunun karşılığını verecektir inşallah.

TSKara61
01.11.2008, 20:55
Cok daha iyi olacak...Olmasi lazim...

AMA Ne goldu be abi. Hayatimda en cok sevdigim gol stili bu asirtma gol. Bir de Selcuk atinca ayri bir costum valla. Muhtesem bir goldu kardesim tebrik ediyorum.

M.S.SOFU
01.11.2008, 21:17
bir topun kaleye süzülerek gitmesi için nasıl vurulacağının dersiydi.

Emo91
01.11.2008, 21:24
süper gol, süper etkili, cok güzel zirvenin kokusu!!!

Gökçebey
01.11.2008, 21:31
Nacizane fikrimdir, yönlendirmek gibi olmasın sonra.. Seneye BMN 3. Taraftar ödüllerini verirken, yılın en güzel golü ödülümüzün sahibi şimdiden belli olmuştur :)

Ahmet Karadeniz
01.11.2008, 21:37
gercekten çok guzel bir gol attı allah performansını bozmasın

Alptuğ
01.11.2008, 21:38
Nacizane fikrimdir, yönlendirmek gibi olmasın sonra.. Seneye BMN 3. Taraftar ödüllerini verirken, yılın en güzel golü ödülümüzün sahibi şimdiden belli olmuştur :)

bu hafta mı belli oldu ben 1.haftadan vermiştim oyumu

Gökçebey
01.11.2008, 21:43
bu hafta mı belli oldu ben 1.haftadan vermiştim oyumu

Seçeneklerde yer alırsa ben oyumu şimdilik bu gol için kullanacağım. Trabzonspor için attığı ilk golün değeri de çok yüksek ama bu gol o golden daha değerli benim gözümde. 6 haftadır vasat performans gösteren futbolcumuz hem attığı bu şık golle eski performansına dönmek ümidi aşılamıştır, hem de 1-0'ın tedirginliğini takımın üzerinden atarak oyunu rahatlamıştır :)

Selman
01.11.2008, 21:44
O nasıl bir vuruş öyle yahu. Sen topa vurdun top kaleye süzülürken ben önümdeki adamın sırtına çıkmaya başlamıştım bile:)

İdris Toksoy
01.11.2008, 21:44
attığı gol yorumsuz zaten ne denebilir ki?

alper*
01.11.2008, 21:54
golü çok güzeldi.
tebrik ediyorum kendisini :)

Ömer SEVİNÇ
01.11.2008, 22:06
Tam küfür edecektim niye pas attın diye, bir baktım şut çekmiş:)

Helal olsun sana Selçuk:)

ÖmerFarukYılmaz
02.11.2008, 00:02
Mükemmel bir goldü...

Tebrikler...

Onur Civelek61
02.11.2008, 00:20
Zidan ya :) maşallah...

Kadir
02.11.2008, 00:41
Harika bir gol atmış fazla söze gerek yok .

Erdal
02.11.2008, 00:43
Bir takımın "takım" olmasında estetik gollerin payı vardır..Sağolasın Selçuk seviyoruz seni ...Seni seveni de seviyoruz:)

Ahmet Karaman
02.11.2008, 01:30
o ne goldü bee. uzun zamandır takımız bu kalitede bir vuru ile gol atamamıştı . taaa ankaraspor maçında atılmıştı.

Semih Kırsüleymanoğlu
02.11.2008, 02:01
Göl müthisdi ayagina saglik. Helal olsun
Ama mac icerisinde cok bozuktu bence, cok basit toplar kaybeti. görmezden gelmeyin

Ha gayret Selcuk abicim benim. Seni cok seviyorum

sifuni
02.11.2008, 02:28
fenerliler golü gördükten sonra deliye dönmüs yorumlarinda maldonado ile selcku sahin bir selcuk inan yapmiyor diye konusuyorlardi aziz beye duyrulur diye laflar ediyorlardi

murat_bayram
02.11.2008, 02:33
bu 3. golü yine ceza sahası dışı bu sefer sert şut değil daha klas akıl dolu gol
hep böyle devam eder inşallah

Mahmut Baran
02.11.2008, 03:25
2. karaboğa ünal geliyorrrr yavaş yavaş sindire sindire. ama yinede çoğumuz performansını beğenmiyoruz selçuk ! neden mi ? sen çok ama çok daha iyisini yapabilecek kalitedesin. o golden sonraki gülüşün yok mu RABBİM her daim güldürsün O gül yüzünü :)

DeAgLeMaNyAq
02.11.2008, 04:25
Selçuk'un şık vuruşuyla Hagi'nin eski gollerini anımsadım. Adamın attığı her gol klas ama...

TSKara61
02.11.2008, 05:04
Selcugun bu mactan resimlerini ariyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

BALKAN 06
02.11.2008, 07:54
attığı gol o kadar muhteşemki anlatılmaz anca seyredilir(10 kere 100 kere):)
ve kesinlikle tesadüf değildi,kaleye baktı ölçtü biçti beyinden ayağına bi sinyal yolladı 90 a taktı
sadece attığı gol değil maçta komple süper oynadı,çok hırslıydı,azimliydi
neyse ne diyeceğimi bilemedim
sanada helal olsun Selçuk,eksik olma...

Samet Yildirim
02.11.2008, 12:02
selcuk klas bi futbolcu oldugunu söylemeye gerek yok helal olsun....süper bi gol attii

Birtan Karaman
02.11.2008, 12:07
Mükemmel bir gol!

corleone
02.11.2008, 12:07
hala iyi oynamıyor, ama bu maçta öncekilere göre daha çok gayret ettiğini gözledim, golü ekstradır, güzeldir ok'dir ama benim selçuktan öncelikli olarak beklediğim ortasahayı toparlaması takımı yönlendirmesidir, serkanın dünkü maçta yaptığı şeydir, bilmiyorum sezon öncesi çok mu beklentilerim fazlaydı ama selçuktan görmek istediğim oyunu hala göremedim.

Birtan Karaman
02.11.2008, 12:17
Selçuk'un gol videosunu youtube atmalıyız!;)Daha doğrusu gol videosunu nerde bulabiliriz.

Emirhan Makul
02.11.2008, 12:23
Muhteşem Bir Gol Attı Ama Futbolunun Bunla Kapanmaması Lazım;

Yani Selçuk "Selçuk" Gibi oynamıyor birşeyler Eksik Ama Anlayamadım.

Birtan Karaman
02.11.2008, 12:57
Ayağına sağlık Selçuk..
01 Kasım 2008 16:58
Trabzonspor’un İBB spor karşısındaki zaferinde öyle bir gol vardı ki,

Jeneriklere girecek cinstendi. Golün sahi Selçuk’tu.

Trabzonspor’umuzun orta alanındaki dinamosu Selçuk ikinci golde öyle akıllı bir vuruş yaptı ki, helal olsun o ayaklarına dedirtecek cinstendi.

Gol, olimpiyat stadının ruhuna da tam oturdu.

Selçuk’un gol vuruşundaki estetiği, akıllı tespiti, vuruş tekniği ve topun gittiği yer futbol adına en mükemmel denilebilecek bütün olguların yaşandığı bir bütünlük estetiği ortaya koyuyordu.

Maçtan sonra Selçuk golünün mükemmelliği ile ilgili olarak “Daha çok böyle goller atacağım” dedi..

TS-Tiryaki
02.11.2008, 16:43
Dün macta biraz soluk kaldi ama sonra attigi o gol ayakta alkislanicak cinstendi. Tebrikler Selcuk.

Berk
02.11.2008, 16:49
Hastayım sana be Selçuk..:D

Cafer Bulur
02.11.2008, 22:08
Dünkü macta cok etkili degildi ama harika bir gole imza atarak önce cikmayi basardi.
Kendisini tebrik ediyor,basarilarinin devamini diliyorum.

Fatih
02.11.2008, 22:10
Zidanevari bir gol attı:)

bysurmeneli
02.11.2008, 22:32
selçuk sadece gol de vardın özellikle ilk yarı nerdeyse oyunda yoktun... ikinci yarı biraz toparlandın sonrasında güzel bir gol attın ama bizim senden beklentilerimiz çok daha farklı orta sahayı toparlamanı orta saha da top yapmanı bekliyoruz.. bir takımın orta sahası iş yapmazsa defanstan gelen doldur-boşaltlarla o takımdan bişey olmaz onun için giydiğin formanın hakkını ver ve sazı eline al artık çünkü zamanı geldi ve geçiyor...

Muhammet*
02.11.2008, 22:44
bu adamın her maçta gol atmasını istiyorum

mehmet83
03.11.2008, 03:10
Selcuk golu atinca ne yapacagimi sasirdim. Hemen telefona sarilip birilerini aramak istedim gordunuzmu golu demek icin. Ama tam o sirada arkadas beni aradi. Asagi yukari 15 dk golu konustuk. Mukemmeldi. Harikaydi. Attigi gollere bir de guzellik katiyor Selcuk. Kaleyi gordugun an da bombala Selcuk. Cunku gol olma ihtimali %90.

TSKara61
03.11.2008, 05:03
Bizim Selcuk super ya. Bence su ana kadar ligin en iyi 2 golune imzasini atti.

Ankarasapor
NaMsaUhoEOY

IBB
U-FAWOjaFA8

Ümit Tekşan
03.11.2008, 12:58
Akıl dolu bir gol attın tebrik ediyorum. Diğer maçlarda da sana çok ihtiyacımız var.

Tolpaş61
03.11.2008, 13:12
bu sezonun en iyi on golü arasına şimdiden 2 tanesini soktun bile.her iki golünde mükemmeldi.helal olsun.

Süleyman50
03.11.2008, 13:16
daha iyi olacak buna eminim...........

Mustafa Calik
03.11.2008, 16:43
üc golün ikisi inanilmazdi devamini bekliyoruz selcuk

mehmetdoğan
04.11.2008, 11:29
ben onu barcelonalı xaviye benzetiyorum helal olsun

UğuR
04.11.2008, 11:33
2 Ağustos 1967 tarihinde kurulduktan sonra 7 sezon ikinci, 35 sezondur da aralıksız birinci ligde mücadele eden bordo-mavililer, bin 351 maçta 2 bin 2 gol kaydetti.

Trabzonspor, birinci ligde bin 129 maçta bin 735, ikinci ligde ise 222 maçta 267 kez rakip fileleri havalandırdı.

2000. GOL SELÇUK'TAN
Trabzonspor'da 2000. golü, orta alan oyuncusu Selçuk İnan kaydetti. Selçuk, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçındaki ustaca vuruşuyla maçtaki ikinci golü, bordo-mavili takımın da tarihindeki 2 bininci golü atmış oldu.

Trabzonspor'un tarihindeki ilk golü ise ''Grundig'' lakaplı Osman Türk kaydetmişti. Birinci ligdeki ilk golü ise Ali Yavuz atmıştı

KUTADGU
04.11.2008, 11:57
Trabzonspor’lu Selçuk’un lig karnesi esas olarak parlak gözükmekte. Attığı 3 gol ile –ki bunların iki tanesi fevkaladenin fevkinde J gollerdi- skorsal olarak etkili olduğu ortaya çıkıyor. Ama sanki bize bazı şeyler eksik geliyor.

Potansiyelini bildiğimiz, yeteneğini önemsediğimiz ve gelecekte çok büyük bir futbol yıldızı olacağına inandığımız için Selçuk İnan konusunda bazen efkarlanıyor olabiliriz.

Beklediğimiz oyun içerisinde de devamlılığını sağlayıp, oyun liderliğinde etkin olması.

Beklediğimize değecek eminim.

ApoCaN28
04.11.2008, 12:22
Beklediğimize değecek eminim.

Sadece burayı alıntı yapmak istedim katıldığımı belirtip İNANdığımızıda söyliyelim...

Ali Tunahan Güllü
04.11.2008, 15:58
çok güzel gol....harika bir gool...muhteşem bir gol....:D

enmavi61
04.11.2008, 16:04
lider vasıfları olan ama bunu her maçta ortaya koyamayan futbol zekası ve topa vuruş kabiliyeti fevkalede ...biraz daha serbest oynarsa yani top kapma savaşından çok ofansif katkısı daha fazla olursa daha çok iş yapar... gollere kim olursa olsun şapka çıkarrır

Uğurtan
04.11.2008, 16:20
Kollektif oyun anlayışımız geliştikçe Selçuk daha fazla ön plana çıkmaya başlayacak.. Çünkü bizim oyun sistemimizin en önemli isimleri colman-selçuk ikilisi.. Takım komple oynamaya başladığında en çok topla oynicak, asist ve gol yapacak ayaklar bunlar olacak..

Selçuk için özel parantez açmak gerekirse henüz ısınma turlarında çok çok daha iyi olacak.. ;)

ApoCaN28
04.11.2008, 17:11
Selçuğun çok daha iyi olacağına eminiz değil mi ?

Atakan
04.11.2008, 18:50
Eminiz.;)Yürü be Selçuk.

Ali Yerlikaya
04.11.2008, 18:58
SÜper bi yetenek hirsi ve mücadelesini birakmadiig sürece ilk 11 in vazgecilmezi olicakdir. Ins bu hirsin hic bitmez tükenmez.

TSezgin61
04.11.2008, 18:58
Trabzonsporumun 2000. golüne böyle bir gol yakisirdi...

helal olsun selcuk

Ali Tunahan Güllü
04.11.2008, 19:01
çok iyi:D süper selçuk...

yaranozlu
05.11.2008, 13:11
bir arkadaşın yazısını okudum bana itafen yazdığını biliyorum, çok güldüm:). teşekkür ederim kendisine. o kendini biliyor.

öncelikle selçukun ilk haftaki golü bence daha güzeldi. bu haftaki golü de mükemmeldi ama bu iyi oynadığı anlamına gelmez. 2-3 pozisyonda "ağırlığından" net gol pozisyonları yedi ve kaptırdığı toplardan gol pozisyonu verdi. bir adamın hep iyi yönlerini görürsek bir yere varamayız. 10 küsür maç oynamış bir adam mutlaka vasat bile olsa bir şeyler yapar. ben de oynasm sene başından beri "taraflı" düşünen biri beni savunur. önemli olan sürekli vasatın üstünde oynayıp takıma sürekli bir şeyler katmak. bütün maç kötü oynayıp bi tane olumlu hareketle adam savunmak son derece tehlikelidir çünkü aynı insan normal hayatta da her konuda önyargılıdır. sanki biz oyuncularımızın kötü olmasını istiyoruz, biz de umutluyuz ama şu haliyle bu takımda yetersiz. belki gerçek oyununu oynayamıyor ama ortasahada ne yaptığını ben anlayabilmiş değilim. topu ayağına alıyor, atana kadar bütün defans oturuyor. seri oynamıyor, tekniği iyi ama bu ağırlığıyla işi zor.

tanjueren
05.11.2008, 20:28
Yarazoglu sana katılıyorum.Stadda golden ıkı dakıka once yanımdakı arkadasım selcuk'un pasıflıgınden ve oyuna yeterı kadar agırlıgını koyamamasından bahsetmiştiki hemen arkasından golü attı ve günü kurtardı.Ama bu onun kapasıtesını yakaladıgı anlamına gelmez serkanın son haftalardakı futboluyla selcuk'tan cok daha etkılı oldugunu dusunuyorum ama bu adamda nekadar ozel oldugunu hermac bıyerde sahneye cıkarak gosterıyor işte.Umarım oyununda ıstıkrarıda yakalayabilir.O zaman onun için bütün kapılarda iyice açılıcaktır.Zira emre belözoglunun ıntere gıttıgı bı dunyada selcuk'un avrupada ıyi takımlara gitmesi pek de anormal olma...

TSKara61
06.11.2008, 04:13
Lampard o Lampard. Lampard gibi oynamani bekliyoruz Selcuk hadi goster kendini.

Kara Mert61
06.11.2008, 14:27
alternatifi olmayan nadir futbolcularımızdan...defansif katkısnı biraz daha artırsaa takım adına çook iyi olur.

Tolpaş61
06.11.2008, 14:51
bencede çok üstün performansla oynamıyor ama yinede takımın en iyilerinden.en önemlisi gol vuruşu yapabilmesi.attığı her gol takımımız için ekstra güç demek.zaten geçen yıllardaki en büyük sıkıntımız forvet oyuncuları dışından kimsenin skora katkısı olmamasıydı.bu sezon bu konuda daha iyiyiz.bunda en önemli etken tabiki selçuk inandır.ankaraspor maçında kilidi açan gol.a.gücü maçında maçı koparan gol ve belediye maçında takımı baskıdan kurtaran gol selçuk tarafından atıldı.colman'ında en az selçuk kadar golü düşünmesi gerekiyor.her şeye rağmen selçuk bu sezonun şimdiye kadar en verimli transferi.

Ahmet Faruk
08.11.2008, 17:39
Selcuk herhafta liverpoolun maclarini izlesin. Biz ona Trabzonlu Gerrard gozuyle bakiyoruz cunku

Berk
08.11.2008, 18:26
Geçen haftaki golünden bi tane daha istesek fazla mı ileri gitmiş oluruz?:p

ApoCaN28
08.11.2008, 18:28
Hacettepe ye de Golü olucak İNŞALLAH...

Ali Tunahan Güllü
08.11.2008, 18:56
selçuk bizim fabregasımız...

Mahmut Baran
08.11.2008, 21:29
hep böyle devam et selçuk sen çoook büyük bir yıldız olacaksın

Ahmet Kuru
08.11.2008, 21:32
Bugün fena bir oyun sergilemedi,sadece Colman gibi anlamsız yerde anlamsız pas hatalarını düzeltmesi gerekir...

macka61
08.11.2008, 21:32
olur öyle şeyler mazur görmek lazım

Erdem Keser
08.11.2008, 22:29
Bir insana ne kadar anlatırsan anlat , anlayabildiğinden fazlasını anlayamaz.
Hemen her vasat performansında bile şu başlığa üşüşen futbol ulemalarını gördükçe tereddütler içerisinde kalıyorum.Gülsem mi ağlasam mı diye.Takımın en kötü Antep maçında bile ayakta kalmayı başaran, ortasahadan hücuma çıkaran tek oyuncu olan ve en önemlisi hemen her golümüzün bariz pay sahibi ve hazırlayıcısı rolündeki bir oyuncuya getirilen , komik ve karşısındakini aptal yerine koymaya çalışan hiçbir açıklamanın mantıklı ve izah edilebilir bir tarafı yoktur benim gözümde.
2 -3 net pozisyonu ağırlığından dolayı yemiş Selçuk efendi.Bunu iddia eden arkadaş bir zahmet bu pozisyonları da söylesin,biz de bilelim.Yada benim bir önceki yazımda gösterdiğim pozisyonların izahını yapsın.Ağır bir oyuncu Antep maçındaki golden önce öne doğru bu kadar seri hamle yapıp rakiplerinden sıyrılabilir mi?Yahu bir kere ağır bir oyuncu vücudunu kullanamaz.Rakibin müdahalesinde topu ayağında tutmakta zorluk çeker.Seri dönüşler ve hamleler yapamaz.Neyin tartışmasını yapıyoruz Allah aşkına:)
Unutmuş yada görmemiş olabiliriz.Nasıl ki gol pası atmıyor ,Arapası yapamıyor dediklerinde pozisyonları görsellerle gözlerinin içine soktuysakta anlayamadılar.Hani bir kere o oyuncu için 2 maçını oturupta seyretmeden “bu adam kötü , verilen bonservise yazık” yorumunu yaptılar ya sene başında.İster istemez yemiyor geri vites yapmak.
Bugünkü performansına gelirsek ; ilk yarıda yine pas trafiğimizin başrolündeki isimdi Colman’la beraber.İlk yarıda terse doğru Cale’nin önüne attığı muhteşem top , bunun dışında ilk yarıdaki olumlu pas yüzdesi görebildiğimiz olumlu yanlarıydı.İkinci yarıda ise vasattı.Performansını daha da arttıracaktır.

Gamze
08.11.2008, 22:31
Top ayağına çok yakışıyor, kısa ve öz. ;)

_SeRKaN_
08.11.2008, 22:35
Bugün çok özverili oynadı...

mkmsas
08.11.2008, 23:11
"Chovy" arkadaşın müsadesi olursa birazcık Selçuk'u eleştireyim. Zira kendisi iflah olmaz(!) bir Selçuk savunucusu.:)

Selçuk'u çok önemseyen, bu seneki oluşumda en önemli rollerden birine sahip olduğunu düşünen ve de beğenen biri oarak, savunmadan sırtı dönük top aldığında, etrafında kimse olmasa bile, en az 10 metre geri gelip, ondan sonra yüzünü rakip kaleye dönmesine ya da savunma oyuncularına pas vermesine anlam veremiyorum..

Baskı yediği anlarda (ki bu sıkça oluyor) zaman zaman bunu yapması gerekebilir..

Ancak benim itirazım, sırtı dönük top aldığında çok yüksek ihtimalle bunu yapmasına...

Bu hareketi bence takımın hızını kesiyor, çoğu zaman rakibe zaman kazandırıyor..

Halbuki onun kapasitesinde bir futbolcu, direkt yüzünü kaleye dönmeli, dönebilmeli..

İgzas-61
08.11.2008, 23:17
Bugün iyiydi Selçuk birde o serbest vuruşu gol olsaydı daha iyi olacaktı ama olsun Bravo Selçuk

Erdem Keser
08.11.2008, 23:20
"Chovy" arkadaşın müsadesi olursa birazcık Selçuk'u eleştireyim. Zira kendisi iflah olmaz(!) bir Selçuk savunucusu.:)

Selçuk'u çok önemseyen, bu seneki oluşumda en önemli rollerden birine sahip olduğunu düşünen ve de beğenen biri oarak, savunmadan sırtı dönük top aldığında, etrafında kimse olmasa bile, en az 10 metre geri gelip, ondan sonra yüzünü rakip kaleye dönmesine ya da savunma oyuncularına pas vermesine anlam veremiyorum..

Baskı yediği anlarda (ki bu sıkça oluyor) zaman zaman bunu yapması gerekebilir..

Ancak benim itirazım, sırtı dönük top aldığında çok yüksek ihtimalle bunu yapmasına...

Bu hareketi bence takımın hızını kesiyor, çoğu zaman rakibe zaman kazandırıyor..

Halbuki onun kapasitesinde bir futbolcu, direkt yüzünü kaleye dönmeli, dönebilmeli..
Benden ne diye müsaade isteyeceksin yahu.İstediğini yazarken bana mı soracaksın.Ben Selçuk kusursuz demiyorum , şuan için potansiyeli en yüksek oyuncularımızın başında bir oyuncu diyorum.Olumlu taraflarını göstererek ve izah ederek yazmaya çalışıyorum.Elbette oyun içerisinde eksik olduğu noktalar var.1985 doğumlu bir oyuncudan pat diye her haliyle bir Gerard olmasını elbette bekleyemeyiz.
Zamanla futboluda olgunlaşacak ve daha fazla katkı yapacak.

Dursun Kaplan
08.11.2008, 23:22
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/467-1P8A8Z1M.jpg

İyiydin Selçuk.. :) O şutlar gol girseydi.. :p

mkmsas
08.11.2008, 23:35
Benden ne diye müsaade isteyeceksin yahu.İstediğini yazarken bana mı soracaksın.Ben Selçuk kusursuz demiyorum , şuan için potansiyeli en yüksek oyuncularımızın başında bir oyuncu diyorum.Olumlu taraflarını göstererek ve izah ederek yazmaya çalışıyorum.Elbette oyun içerisinde eksik olduğu noktalar var.1985 doğumlu bir oyuncudan pat diye her haliyle bir Gerard olmasını elbette bekleyemeyiz.
Zamanla futboluda olgunlaşacak ve daha fazla katkı yapacak.

O mesaj, kimseden müsade almak için, ya da kimseye "buraya yazayım mı" diye sormak için, ya da gerilim yaratmak için yazılmadı...

En başından beri Selçuk'un alınmasını ne kadar çok istediğini, bu sayfadaki bir çok eleştiriye cevap verip, her maç Selçuk'u savunduğunu gören biri olarak, öyle bir giriş yapmak istedim.. (cevabından anladım ki anlamsız bir giriş olmuş)

Neyse, konuyu uzatmayalım..Selçuk konusunda aynı noktada olduğumuzu düşünüyorum.. Sadece bir önceki mesajımda yazdığım gibi, oyununda gördüğüm bu eksiğni geliştirmesi gerekiyor..

Samet Yildirim
08.11.2008, 23:36
ben cok begendim selcuku ortasahada zaten herzaman begeniyorum:)

erol_izm
09.11.2008, 00:25
Yanında oynayan oyuncular Hüseyin ve Colman olunca gerçek performansını bir türlü gösteremiyor. Aynı Selçuk'u bugün Fenerbahçe'nin veya Galatasaray'ın orta sahasına koy her maç show yapardı.Malesef takımın orta sahasında Selçuk'a ayak uydurabilecek futbolcumuz yok.

Fatih Ersoy
09.11.2008, 00:43
İsabetli pas ve şutlarıyla belkide sahanın en iyisiydi..

yaranozlu
09.11.2008, 01:08
mkmsas arkadaşımıza teşekkürlerimi iletip aynı doğrultuda düşündüğümüzü söylemek istiyorum.

Önyargı hakkaten kötü bir şey. Bu takım neden pozisyon bulamıyor sorusunu sorsak kendimize, cevabı açık, kanatlar çalışmıyor, bunun da nedeni ortasaha pas yapmyor. Bugün de net hücumlarda Isaac solda boşken birinde Selçuk atamadı. Ben demiyorum ki Selçuk kötü adam, ama şu haliyle yetersiz. Oynaya oynaya iyi hale gelecek, ama süper şut çekiyor. İki ayağına da hakim ama ağır işte. Oyunu okuyamıyor, yönlendiremiyor. Maç boyu onlarca atması gereken pastan bi iki tane atıp da bunları gündeme getirmek komedidir. Hacettepe değil Trabzonspor. Büyük takımların ortasahasında komple bir oyuncu vardır. Türkiyedekiler için, Delgado, Alex ve Lincoln gibi. Biz de yok, Colman ve Selçuk oyun kuramıyor, yönlendiremiyorlar. Ersun da istemiyor zaten, savaşalım mantığında.

Bu takımda Barış da yetenekli ama forma giyemiyor. Oynayamaz mı sanki? o da oynadıkça gelişebilecek bir oyuncu.

ayrıca gözümün gördüğünü ispat etmeme gerek yok kanımca, görmek istemezsen burnunun ucunu göremezsin.

TSunami
09.11.2008, 01:27
Selçuk iyi bir oyuncu, ancak takım genel olarak iyi pas yapamıyor, defansif açıdan ve mücadele olarak yardımlaşma iyi olsa da ofansif yardımlaşma az, pas veren kadar pas alan da önemli. bu yüzden pas alışverişinin merkezinde olan selçuk colman hüseyin gibi oyuncular mevkisi itibariyle göze batıyor, pas hatası yapmak zorunda kalıyor.
daha iyi daha hızlı pas yapmamız lazım. her oyuncunun (bekler-kanatlar-forvetler) oyunun içine aktif katılması lazım.
bu yüzden çok geri dönmek yada top sürmek zorunda kalıyor. rakiple de çok boğuşmak durumunda kalıyor.

Adem Erdoğan
09.11.2008, 01:30
Kornerleri düzeltmesi lazım.

Birtan Karaman
09.11.2008, 10:30
Bence kornerleri colman kullansın kardeşim ibb maçında gördük!

Erdem Keser
09.11.2008, 10:56
Önce ağır denildi , şimdi ise oyun kuramıyor ve yönlendiremiyormuş :)

Birazcık izan ya.Dedik ya ; geri vites yapmak yemiyor.
Zaten az kaldı , bu başlığa girmeye yüzleride olmayacak...

Bir insana ne kadar anlatırsan anlat , anlayabildiğinden fazlasını anlayamaz.
Hemen her vasat performansında bile şu başlığa üşüşen futbol ulemalarını gördükçe tereddütler içerisinde kalıyorum.Gülsem mi ağlasam mı diye.Takımın en kötü Antep maçında bile ayakta kalmayı başaran, ortasahadan hücuma çıkaran tek oyuncu olan ve en önemlisi hemen her golümüzün bariz pay sahibi ve hazırlayıcısı rolündeki bir oyuncuya getirilen , komik ve karşısındakini aptal yerine koymaya çalışan hiçbir açıklamanın mantıklı ve izah edilebilir bir tarafı yoktur benim gözümde.
2 -3 net pozisyonu ağırlığından dolayı yemiş Selçuk efendi.Bunu iddia eden arkadaş bir zahmet bu pozisyonları da söylesin,biz de bilelim.Yada benim bir önceki yazımda gösterdiğim pozisyonların izahını yapsın.Ağır bir oyuncu Antep maçındaki golden önce öne doğru bu kadar seri hamle yapıp rakiplerinden sıyrılabilir mi?Yahu bir kere ağır bir oyuncu vücudunu kullanamaz.Rakibin müdahalesinde topu ayağında tutmakta zorluk çeker.Seri dönüşler ve hamleler yapamaz.Neyin tartışmasını yapıyoruz Allah aşkına:)
Unutmuş yada görmemiş olabiliriz.Nasıl ki gol pası atmıyor ,Arapası yapamıyor dediklerinde pozisyonları görsellerle gözlerinin içine soktuysakta anlayamadılar.Hani bir kere o oyuncu için 2 maçını oturupta seyretmeden “bu adam kötü , verilen bonservise yazık” yorumunu yaptılar ya sene başında.İster istemez yemiyor geri vites yapmak.
Bugünkü performansına gelirsek ; ilk yarıda yine pas trafiğimizin başrolündeki isimdi Colman’la beraber.İlk yarıda terse doğru Cale’nin önüne attığı muhteşem top , bunun dışında ilk yarıdaki olumlu pas yüzdesi görebildiğimiz olumlu yanlarıydı.İkinci yarıda ise vasattı.Performansını daha da arttıracaktır.

Ayrıca "şu şu pozisyonda , ağırlığından dolayı şunları yaptı" cinsinden safsatalarla , aklı sıra insanları ya salak yada futboldan bihaber yerine koymayan çalışan arkadaşlar bir zahmet göstersinler o pozisyonları.Nasıl ki biz gösterdiysek onlarda bir zahmet koysunlar.Ama dedik ya bir kere ; geri vites yapmak yemiyor.:)Oyun kurmanın , oyunu yönlendirmenin mealini bilmeden gelip burada sallayarak rating toplamaya çalışıyorlar , en vahimide buydu.
Selçuk geriden oyunu başlatır , takım 2. pasta topu kaptırır.Suçlu Selçuk olur:D Hey güzel Allahım:)
Yahu birisi oyun kurmak nedir çıksın açıklasın ; ben bilmiyorum:)

ApoCaN28
09.11.2008, 11:00
Selçuk fena oynamadı yine...

genç61
09.11.2008, 11:29
selçuk ilk 4 hafta çok iyidin sonra buyuk dusus yasadın anlamıyorum bu işi boyle oyun olmaz toparlan biraz

yaranozlu
09.11.2008, 17:08
ağır, oyunu kuramıyor ve yönlendiremiyor çünkü çabuk düşünemiyor. görünen köy kılavuz istemez, gereksiz savunmaların anlamı yok, yarın iyi oynarsa yerdiğimiz gibi överiz. komik komik yorum ypmanın anlamı yok. futboldan anlamadığından zaten artık şüphe etmiyorum. burada prim yapmayı düşünmek de ancak senin aklına gelir, benim aklımın ucundan geçmedi. (bordomavi.nette yorum yapmak ve prim yapmak, çocukluk olsa gerek) ben Selçuku sevmiyor falan değilim, şu haliyle yetersiz. inş. ilerde iyi olur.

Erdem Keser
09.11.2008, 17:59
:D:D:D

Bazı gerçekler heralde birilerini çok fena üzmüş olacak ki forumda ki hezeyanlarını yansıtmaya devam ediyorlar:)
Neyse biz gereksiz savunmalarımızı yapmaya devam edecez.İspat noktasında ortada kalınca , ortaya attığı uyduruk savlarını destekleyecek somut türden herhangi birşey bulamayınca böyle komik haller alınabiliyor.Heralde futbolu Sensible Soccer yada Fm'den ibaret sanıyorlar.:)

Neyse ; 'geri vites' dediğimiz olay hakikaten çok zor bir durum.:)

yaranozlu
09.11.2008, 18:28
senin yüzünden bundan sonra her maç özel olarak selçukun yanlışlarını not alacam.

Erdem Keser
09.11.2008, 18:31
Çok ama çok önemliydi zaten benim için:D

Bu arada , yapıcılıktan uzak bu tartışmaya girdiğim için öncelikle kendimden sonrada Selçuk'tan özür diliyorum:)

hüseyin1975
09.11.2008, 18:34
Cok güzel sut atabiliyor fakat oyunda devamliligi yok.
Kopuk oynuyor. Daha cok kosmasi lazim.
Agir olmasi cokda önemli degil.
Alexde agir ama Takimina katkisi Harika.
Selcukda daha cok kosmaya ve oyuna katilmaya basladigi an cok daha verimli olacakdir.

yaranozlu
09.11.2008, 20:07
madem önemli değil, o zaman sürekli istekte bulunma :) Tutarlı olmak gerekir konuşurken

Erdem Keser
09.11.2008, 21:06
Heralde idrak edemedin söylediklerimi:)

Konuşurken yada tartışırken söylenen düşüncelerin havada kalmaması için düşünceyi destekleyecek türden somut göstergeler ortaya koyabilmelidir düşüncesini savunanlar.Sürekli bir takım olumsuzlukları var gibi gösterip , destekleyemiyorsa o zaman bir zahmet susmalı , laf kalabalığı yapmamalı.

Burdan sakın ola ki düşünceni önemsediğimi ve merak ettiğimi çıkarma:)

Fatih
09.11.2008, 21:32
Selçuk görmek istediğimiz Selçuk değil fakat bunun faturasını Selçuk'a çıkarmak yanlış olur.

Yanında ve önünde oynayan futbolcular daha yaratıcı olsalar Selçuk daha çok kendini gösterecektir.

Fırsat buldukça kaleye vuran milimetrik paslar atan koşan mücadele eden bir futbolcuya biraz müsamaha göstermek gerek:)

Ahmet Faruk
09.11.2008, 23:00
Selçukda gelişim var gibi geliyor bana... Hadi bakalım, gelişim varsa daha iyi olacak demektir

ilhan
09.11.2008, 23:01
Selçuk'un transferine en çok sevinenlerden biriyimdir. Alındığı gün bayram etmiştik forumdan Fatih, Egemen ve Erdem ile beraber:) Hani Selçuk'u savunma durumları olsa üstlenecek 4 kimlik oluruz ama ne gerek var? İsteyen istediğini tabii yazacak. Herkes aynı şeyi düşünse yaşamanın bir anlamı olmaz zaten.

Selçuk'tan Gerrard vari oyun bekleyip o maçı Zannetti gibi oynadığında eleştirmeye gerek yok. Antayaspor'a attığımız 3. golü tekrar izleyin. Topu almış ve kaç saniyede düşünüp Gökhan'a mükemmel bir top bırakmış. Basit bir örnek bu :)

Takımda Colman ve Yattara ile beraber beyniyle ayaklarını paralel kullanabilecek en önde gelen topçulardan birisi bana göre. Oyun zekası olarak söylüyorum yanlış anlaşılmasın.

Selçuk maçlarda öne çıkması bile sahada varlığı ile rakibi psikolojik olarak rahatsız eden bir futbolcu. Bitirici ve ısıran bir pres anlayışı var. Rakip eksiltme işi tamam, pas isabetleri süper, ama bazen ikili mücadalelerde zayıf kalabiliyor. Ee o kadarda olsun artık. Fatih'in dediği gibi yanında oynayan futbolcularda çok önemli. Hüseyin ve Colman ile tam olarak birbirlerini tamamlamıyorlar. Ama zamanla daha iyi olacakları muhakkak.

Orta sahada topla Selçuk buluştuğunda ve topu 5-10 metre sürdüğünde "Aha şimdi kaleye çakacak" diye heyecanlanmayan yoktur. Valla Selçuk topla nerede buluşursa buluşsun kaleye vursun istiyorum. :)

Selçuk'un şimdiye kadarki performansından gayet memnunum. Daha iyi olduğunda zaten eleştirecek bir yer bulamayacağız. Ben zaman tanıyorum ama kimse zaman tanımak zorunda değil.

[KAPLAN]
09.11.2008, 23:08
Uzaktan şut çekmesine çekiyor da, oyun içinde varlığıyla yokluğu birbirini aratmıyor. Artık futbol tek yönlü topçulardan ibaret değil, hele de bu yön yalnızca iyi şut çekebilme kabiliyeti ile sınırlı ise... Colman mevkisi olmamasına rağmen sol kanatta ondan çok daha başarılı bir performans sergiliyor.

yaranozlu
09.11.2008, 23:17
sürekli "anlayamadın, idrak edemedin" gibi yorumlarda bulunmak ancak senin gibi düşünen kişilerden beklenir. ben senin seviyende konuşmamaya çalışmaya devam edeceğim.Ama mümkünse benim yorumlarımla ilgili yorum yapma, ben de seninkilerle ilgili yapmayacağım. Madem anlaşamıyoruz muhatap olmayalım. Aksi taktirde gitgide daha çirkinleşir.

şutlarındaki başarısını oyunda da gösterecğini bekliyorum Selçukun...

ilhan
09.11.2008, 23:18
Yahu sezon başından beri Gökhan'a attığı, Umut'a attığı hadi hepsini geçtim Isaac'e attığı baktığımızda "Zidane mısın be mübarek" dedirten paslarından neden bahsetmezsiniz? Bu adam sahada göze batmasa bile mücadele ediyor. Rakibi boğuyor, bazen forvetlerin duraksadığı anlarda rakip 18 çevresinde pres yapıyor.

Aman.. Kime anlatıyorsam.

Benim Selçuk'un performansından memnun olmam önemlidir.

Erdem Keser
09.11.2008, 23:20
Memnun olurum:)

Mahmut Baran
09.11.2008, 23:33
ben selçuk tan hep memnundun ve sonuna kadar olacağım :) selçuk sen bizim herşeyimizsin

matalar
09.11.2008, 23:49
selçuk takımı ileriye taşıyan en önemli isim. takımın vazgeçilmezi bence.
selçuk olmadan bi maç oynarsak herkes selçuğun ne işe yaradığını anlayacak.
zaman zaman colmanda takımı iyi ileriye taşıyor ama selçuk başka.

Ümit Tekşan
10.11.2008, 08:45
Selçuk bu maçda vasatın altındaydı. İnşaallah bu haftaki iki maçda da daha iyi oynayacak çünkü bizim Selçuk'a ihtiyacımız olacak.

Tebrikler Selçuk .....

İdris Toksoy
10.11.2008, 09:05
kendini trabzonsporda geliştireceğine inanıyorum.

Ali İhsan
10.11.2008, 09:16
Selçuk gerçekten biraz ağır, ama çok hızlı düşünüyor ve düşündüklerini de güzel uyguluyor. Çok risk almıyor, çok fazla hata da yapmıyor ve futbol zekası üst düzeyde ve takıma katkısı çok büyük...

Süleyman50
10.11.2008, 09:28
kesinlikle daha iyi olacağına inanıyorum.........

Uğurtan
10.11.2008, 10:13
Selçuk'tan ne bekliyorsunuz inanın anlayamıyorum..Evet şuan tam kapasitesinde olmadığını bende görebiliyorum.. Fakat Selçuk gayet iyi oynuyor.. Hiçbir maç vasatın altında olduğu fikrine katılmıyorum.. Çok çok daha iyi olacak.. ;)

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
10.11.2008, 20:34
takımı tanıdıkça daha da oturacak...
Çok ümit verici bir oyuncu...
hakkındaki eleştirilere gelince;
ben o lafları Fatih Tekke için de Hami için de, Şota için de duymuştum...
Kayda değer değil :)

Ali Tunahan Güllü
10.11.2008, 20:35
selçuk daha trabzonsporda çok gol atacak çok iyi şut çekiyo maşallah:D

TS-Tiryaki
10.11.2008, 20:36
Futbolu ayni Zidane,
ama adi Selcuk Inan.

alper*
10.11.2008, 21:04
Türkiye'nin en iyi iki Türk orta saha oyuncusu Selçuk İnan ve Mehmet Topuz'dur.

Sezgin Öztürk
10.11.2008, 21:24
Bazı kişiler forumda Selçuğa hızlı düşünemiyor dio bunu diyenler Büyükşehir maçında attığı golü izlemediler galiba o pozisyonda süper ligde kaç futbolcu vardır öyle düşünüpde uygulayacak merak ediyorum açıkcası...

M.S.SOFU
10.11.2008, 22:13
Bazı kişiler forumda Selçuğa hızlı düşünemiyor dio bunu diyenler Büyükşehir maçında attığı golü izlemediler galiba o pozisyonda süper ligde kaç futbolcu vardır öyle düşünüpde uygulayacak merak ediyorum açıkcası...
biz buna kapak diyoruz....:alkış::alkış::alkış:

Serhat ŞAHİN
11.11.2008, 05:52
biz buna kapak diyoruz....:alkış::alkış::alkış:

ya genç arkadaşım hayırdır kapakçımısın sen. yorumları izliyorum genelde hep kapak olsun falan
ne bu ya? ayıptır ya. karşındaki düşmanın deil renkdaşın.
eleştirmenin üslubunu öğrende ona göre yaz.

gerçi bilmeyen baya bi kişi var forumda...

kırıcı deil yapıcı olmak lazım...

TSKara61
11.11.2008, 06:12
Selcuk Zidane

veya Zinedine Inan

:D

Ben sahsen Lampard'a benzetiyorum Colman'da Deco.

Süleyman50
11.11.2008, 08:07
bugün çok şeyler bekliyoruz selçuktan........

Arif Timurcioğlu
11.11.2008, 13:07
Şu takımda orta alanda adlarını saymaya gerek duymadığım bir çok kazmayı izledik yıllarca. Kimilerine kasap dedik kimilerine ise kalas yakıştırmasını yaptık en nihayetinde ünal karamandan sonra bu bölgede bir futbolcumuz var ve izlemekten zevk alıyoruz. Zakımımızın adına yakışır güç Selçuk İnan.

ApoCaN28
11.11.2008, 13:59
Rüştü kimse bana uzaktan gol atamaz diyomuş ...

Bende Bi Selçuğun Şutları gör o zaman dedim...

Gol yada Asist bekliyorum bol şans...

Mira_61
11.11.2008, 14:07
Selçuk'tan ne bekliyorsunuz inanın anlayamıyorum..Evet şuan tam kapasitesinde olmadığını bende görebiliyorum.. Fakat Selçuk gayet iyi oynuyor.. Hiçbir maç vasatın altında olduğu fikrine katılmıyorum.. Çok çok daha iyi olacak.. ;)
Ve o çok çok daha iyi olduğunda Marco forma yüzü göremeyecektir;)

Ahmet Kuru
11.11.2008, 16:04
Bu akşam Selçuk'tan çok iyi bir performans bekliyorum...
Ortasahada Selçuk'un performansı maçın kaderini belirleyecek bence...

Mustafa Çolak
11.11.2008, 17:06
Facebook'ta Selçuk İnan İçin Açılmış Tek Grub Var Arkadaşlar İsteyen Katılsın
http://www.facebook.com/group.php?gid=35655552474

Jo-Ann
11.11.2008, 18:00
Facebook'ta Selçuk İnan İçin Açılmış Tek Grub Var Arkadaşlar İsteyen Katılsın
http://www.facebook.com/group.php?gid=35655552474

Ben ekledim :)

mechanic
11.11.2008, 18:54
Gelecekte Trabzonspor'a çok daha fazla değerler katacağına inanıyorum. Umarım bu akşam ki k-bjk kupa maçında da ligteki performansının üstüne koyup ta oynar.

Fatih
11.11.2008, 22:03
Maçın en iyilerinden biriydi o kadar koştu ki oyundan çıkmak zorunda kaldı aynen devam et Selçuk.

Murat'
11.11.2008, 22:05
Bugün maçın 70. dakikasından sonra sürekli belini tuttu...Çok yoruldu...

Gençlerbilirği maçında dinlendirilmesi gerek bence...

Erdem Keser
11.11.2008, 22:18
Seni avuçlarım patlayıncaya kadar alkışlıyorum.Aferin koçum...

Elaleme top nasıl oynanır dersi verdin, helal olsun....

AYYILDIZ
11.11.2008, 22:21
Mükemmeldin tebrikler.

TS-Tiryaki
11.11.2008, 22:50
Mükemmeldi. Macin yildizi. O attigi paslari dünyada sayili futbolcular atar. Hep böyle devam et.

ilhan
11.11.2008, 23:00
Selçuk'un artılarını yazacaktım kalem kağıt alıp. Sırf Erdem (Chovy) için. Ama baktımki aklımda tutmak bir yana sığdıramayacağım boşverdim. Alnından öpüyorum. Helal olsun.

Remzi
11.11.2008, 23:03
Tebrikler Selçuk yine terinin son damlasına kadar mücadele ettin..

Gamze
11.11.2008, 23:06
Bir başkasın Selçuk, bir başka...

Teşekkürler!