PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selçuk İnan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42

Cem Zırıh
24.05.2011, 01:51
:) bosuna dil dokuyoruz egemen ve selcuk ikiside gelecek sene takim kadrosunda olmayacaklar arkadaslar gecmis olsun diyecek birsey yok :)

İsmail Coşgun
24.05.2011, 01:52
Şuanda çok duygusal düşünüyor olabilirim. Sakın İstanbul'a gitme Selçuk! Gideceksen Avrupa'ya git. İlla İstanbul'a gideceksen de bari bu sene gitme.

memozcan
24.05.2011, 01:54
İlhan haberi bırakta yorumunu yap. :) Selçuk'u tutmak pahasına FB-GS'nin önerdiği söylenen 3 milyon euroyu vermeli miyiz? Diğer yandan Burak-Colman gibi oyunculara da 550-650 bin euro verdiğimizi hatırlatayım. Yani takım arkadaşlarının bir çoğunun 5 katı ücretinin verilmesi sana doğru geliyor mu? Takım arkadaşları buna saygı mı gösterir yoksa insanoğlu çiğ süt emmiş misali içten içe çekememezlik mi yapar?
yattaranın1milyon 800bin euro aldığı bir yerde selçuğun 3 milon euro alması çok doğal değil mi????

AdemS
24.05.2011, 01:55
Ya Avrupa ya Trabzonspor..

Avrupa'ya giderse gururla izleriz Selçuk'u, ama yok İstanbul'a giderse Trabzonspor taraftarını çok üzecektir..

Ümit Küçük
24.05.2011, 02:23
2.5 milyon veriyoruz kanaltürke gelen mesaj sonrası suratlar düştü selçuk bizimdir bizdendir adamdır bizde kalacak

Fatih Özkan
24.05.2011, 02:27
2.5 milyon veriyoruz kanaltürke gelen mesaj sonrası suratlar düştü selçuk bizimdir bizdendir adamdır bizde kalacak

Kimden, nasıl geldi bu mesaj ?

Ümit Küçük
24.05.2011, 02:30
Kimden, nasıl geldi bu mesaj ?

selcugun kendinden geldi transfer dosyasında ayrıntılı var
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=25102&page=2072

Fatih Özkan
24.05.2011, 02:38
selcugun kendinden geldi transfer dosyasında ayrıntılı var
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=25102&page=2072

Şahane kapak yapmış (:
Kalsın, efsane olsun!

.....
24.05.2011, 02:57
Selçuk bizi bırakıp istanbula gitmez.

Haydi Selçuk bu taraftarın gözbebeğisin sakın değerini kaybetme.

DeAgLeMaNyAq
24.05.2011, 03:25
yattaranın1milyon 800bin euro aldığı bir yerde selçuğun 3 milon euro alması çok doğal değil mi????

Hocam Yattara 1 milyon 300 bin euro alıyordu. Başkan canlı yayında bunu açıklamıştı. Kaldı ki adam bir önceki jenerasyonun Fatih ve Gökdeniz'le birlikte 3 kilit isminden biriydi. Sözleşme yenilediği 2008 yılında da formunun zirvesindeydi. O dönem Hüseyin'le birlikte sözleşme yenilediklerinde her ikisine de tavan ücret verildi. Şimdi ilk 11'de oynayan oyuncularımızın aldığı ücretler 550-750 bin euro iken, tavan ücret olarak belrileyeceğin rakam bunun 2 bilemedin 3 katını geçemez. Bu durum bize has bir şey değil. Bugün FB'de Emre-Alex, BJK'de Quaresma-Guti, GS'de Arda-Baros'ta tavan ücreti alıyorlar. Ama bunların aldıkları ücretler, diğer arkadaşlarının aldığı ücretlerin en fazla 2.5 katı. Takım dengesini bozmama adına aynı düzen tüm takımlarda uygulanır. BJK'nin Forlan'ı alamamasının nedeni de bu. Bu durumda bizim tavan ücretimizin de 2 milyon euroyu geçmemesi lazım. Burak Yılmaz'a 650 bin euro veriliyorken, Selçuk'a 4.5 katının verilmesini normal karşılıyorsanız bilemiyorum...

bangkook_61
24.05.2011, 05:38
Büyük ihtimalle bugün yarın Galatasaray'a transferi açıklanacak. Profesyonellikse olay inşallah başarısız olup pişman olursun. Ne de olsa artık rakipsin.

Ayrıca bu kadroya yazık oldu.

DJTT
24.05.2011, 08:02
Panik yapmayin! Selcuk giderse bence onun sucu olmaz.Suc Yönetimde olur ellerinde bomba patlar, ve göz göre göre Trabzonsporu battirirlar. Sampiyonlarliginde resil oluruz!

oflubektas
24.05.2011, 11:05
Egemen'dir, Ceyhun'dur, Jaja'dır hepsinin yeri dolar ama bu adamın yeri en az 2 senede dolmaz. Yerli olarak tek alteratifi Emre Belozoğlu'dur ki saha dışı etkenler ve karakterinden dolayı gelmesini hiç istemem. Açıkçası alacak gücümüz de yoktur. Yabancı alternatifleri de ya 35'ini geçmiş olur (Seedorf) ya da biraz daha genç olanlarını anca rüyamızda görürüz. (Xavi, Gerard) Bu nedenle alternatifsiz tek oyuncumuzu mutlaka takımda tutmalıyız.

Hotaman
24.05.2011, 11:45
Yönetimin yerinde olsam Selçuk'un yanına Burak'ı da çağırır tavan fiyattan ikisine mukavele önerirdim. Bu imzayı atarsanız tüm geleceğiniz kurtulur futbolu bırakınca yine burda birlikte çalışma şanısını yakalarsınız derdim. Fiyat olarak hak ettiklerini verirdim.
Selçuk'un kalması çok önemli giderse, hele ki İstanbul'a giderse çok üzer bizi anlayamayacağı kadar çok.

Onur
24.05.2011, 12:01
Selçuk şuan ki haliyle Türkiye standartlarının çok üzerinde bir oyuncu. Eğer Avrupa hayali var ise Avrupa'ya gitmeli. Zira tam olgunluk zamanında. İddia ediyorum yurt dışında kalbur üstü bir takıma gidebilirse 2-3 seneye kalmaz dünyanın en iyi kulüplerinde (Real Madrid, Barcelona, Man Uni, Arsenal, Chelsea, Inter, Milan, Juventus, Bayern) top oynayabilir.

Hal böyleyken gerçekten Selçuk'un hayalinde Avrupa varsa -ki öyle olduğuna adım gibi eminim- İstanbul kulüplerine gitmesi Selçuk'u hedefinde bir adım ileri götürmez. Götüremez. O yüzden Selçuk'un yurt içinde bir takıma transferinin olacağını düşünmüyorum. Tüm Türk futbolcular bilir eğer Avrupa hedefiniz varsa bu ülkedeki en kolay kapı Trabzonspor'dur.

Fakat şunu belirtmeliyim Selçuk'a önerilen paralar korkunç. Fb 3-3,5, Gs ise 4 Milyon Euro vermeye hazır. Bjk de devreye girerse tüpçü ve Adalı bu rakamlara yakın bir teklifte onlardan gelir. Bizim verebildiğimiz rakam yırtınsak 2 Milyon Euro. Fark neredeyse 2 Milyon Euro X 2.25= 4.500.000 TL Bu fark yıllık 3 yıl oynadığını düşünseniz. 13.500.000 TL Bu para sadece İstanbul kulüpleriyle bizim verdiğimiz para arasındaki fark. Uçurum korkunç...

Bunlar Selçuk açısındandı tabii ki... Gelirsek kendi açımıza. Bu seneki tramva 96'daki gibi etki yapacağı belli. Büyük ihtimal kadrodaki önemli roldeki bir çok oyuncu (Selçuk, Jaja, Burak, Egemen hatta Engin ) takımdan ayrılmak isteyebilir, aklı çelinebilir, tongaya düşürülebilir. Mevcut başarının yöneticilerimiz ve taraftarlarımız tarafından değilde sadece teknik heyet ve futbolcular tarafından kazanıldığını düşünürsek, olası bir iskelet değişikliği bizi yeniden "Sıradan Anadolu Kulübü" sınıfına doğru sürükleyebilir. O yüzden mümkün olduğunca kadromuzu korumaya çalışacağız. Zor olsa da...

Ahh be Selçuk senden "Kal be takımda. Bu senin takımın. Bulls nasıl Jordan'ın ise Trabzonspor'da senin." demekle ne kadar büyük bir fedakarlık beklediğiminde farkındayım...

Ali İhsan
24.05.2011, 12:09
Selçuk bu forma sana, sen de bu formaya çok yakışıyorsunuz.

Şampiyonluk gittiğinde ağlamadım, ama senin gideceğini düşünmek içimi acıtıyor.

Aytaç Çakıroğlu
24.05.2011, 12:10
At imzayı Efsane olllllllllllllllllllllllllllllllll

Miraç Atalay Çiftçi
24.05.2011, 12:13
Hagi gitti, Alex bitmek üzere son anları. Sıra sende Selçuk, efsane olacaksın haydi...

Deniz Tosunoğlu
24.05.2011, 12:18
Haftaya Hollandaya geliyor Selcuk. Bir seyler yapmam gerek. Nasil ikna edebilirim, tavsiyeleriniz!??

irfan61
24.05.2011, 12:19
Haftaya Hollandaya geliyor Selcuk. Bir seyler yapmam gerek. Nasil ikna edebilirim, tavsiyeleriniz!??Haftaya kadar kesin bir sonuç çıkar zaten senin ikna etmene gerek kalmaz. :)

Deniz Tosunoğlu
24.05.2011, 12:20
Şakar, iç transferde Egemen Korkmaz'ın gitmekten yana tavır kullandığını belirterek, "Egemen'in Trabzonspor'a iyi hizmetleri oldu ama tavrını gitmekten yana kullandı. Selçuk İnan ile görüşmelerimiz sürüyor. Kendisi bize net bir şey diyemiyor. Milli maç sonrası bu konuyu çözüme kavuşturacağız. Başkanımız da Selçuk ile görüşecek ve konuyu bağlayacağız" dedi.

DJTT
24.05.2011, 12:47
saka gibi!!! Yani tren coktan yanindan gecdi ey Yönetim!!!! Uyan uyan kendi icimden yaptim tüm küfürleri size ihlan ediyorum! cok cok tsk!!!!

hanifta
24.05.2011, 13:43
SELÇUK SÖZÜNÜN ERİ DEĞİL

Selçuk Trabzonspor’a öyle bir yumruk attı ki âdete bordo-mavili camiayı nakavt etti. Efendi görülen Selçuk saman altından su yürüttü. Önce kongreyi öne sürdü. Şener tekrar seçilirse Antalya kampında imza atacağını söyledi. Antalya kampında yapılan görüşmede ikinci kez kıvırtan Selçuk Avrupa’ya gitmek istediğini denklere etti. Avrupa’ya gidemezsen Trabzonspor ile anlaşırım. Lig bitine kadar Selçuk transferi kimse ile konuşmadı. Herkes Selçuk delikanlı biri olduğunu kendisine Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatsaray’ın yaptığı teklifleri görüşmediğini söyledi.
Onu tanıyan gazeteci Selcuk için her şeyin para olmadığını ve sözünün eri olduğunu söylüyor.
Yok yaaa..
Dilakanlılık böyle ise vay böyle delikanlılığa..
Selçuk delikanlı değil..
Delikanlı olan biri verdiği sözü yerine getirir.
Selçuk’a Avrupa’dan teklif yok.
Öyle demeçler verilerek, Trabzonspor camiasını oyaladı.
Kata kuleyle getirdi..
Selçuk, Fatih Terimin sözünden dışarı çıkmaz.
Terim Galatasaray’ın başına geçtikten sonra ilk icraatı Selçuk’un transfer edilmesini istedi. Selçuk ve yakın arkadaşları yazdıkları senaryoyu iyi oynadılar.
Mahsum futbolcu rolüne bürünerek, “Beni isteyen kulüplerle görüşmüyorum, Gönlüm Trabzonspor’dan yana”gibi mesajlar verildi.
Selçuk kararını vermiş.
Kafasında Trabzonspor’u bitirmiş. Yakın çevresine “Trabzon’dan ayrılmam tam değil. Trabzonspor’da olabilir olmayabilir. Trabzonspor olmaması zor” diyerek İstanbul’un yolunu tuttu.
Selçuk’un gitmesi kankası olan Burak’ın moralini çok bozdu. Yarın bugün Burakta yönetime başkaldırıp bende gitmek istiyorum derse hiç şaşırmam. Futbolculara kimsenin kızmaya hakkı yok. Bosman yasaları futbolcuları serbest bırakabiliyor. Trabzonspor yönetimi ipin ucunu Selçuk konusunda zamanında kaçırmış. Selçuk’a şu kadar para ve kaptanlık vereceğiz diyorlar.
Yemezler beyler yemezler.
Mencester United menajeri Ferguson kadar olamadınız.
İngiliz kulübü ile Rooney’in bir buçuk yıllık sözleşmesi olmasına rağmen kulübü kendisiyle sözleşme yenilemek istedi. Rooney önce yanaşmadı. Ferguson,adeta Rooney’e kapıyı gösterdi.Rooney baktı iş ciddi kulübü ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.
Trabzonspor yönetimi Selçuk’a kapıyı gösteremedi.
Bunu bile beceremedi.
osman başkır karadeniz gazetesi,şayet doğru ise yazıklar olsun....

Davut Özdemir
24.05.2011, 14:38
Boş boş sıkmayın...

Sıkana da itibar etmeyin..

Giderse bile bize yaşattığı hiç mi mutluluk yokmu bu adamın.

Bu kadar da vefasız olunmaz

iskenderliden
24.05.2011, 14:45
Selçuk inan ve egemen trabzonspordan ayrıldı.

slmn
24.05.2011, 14:46
Kalacak bence gideceksede avrupaya gidecek,Selçuk karaktersiz biri değil.

iskenderliden
24.05.2011, 14:50
Kalacak bence gideceksede avrupaya gidecek,Selçuk karaktersiz biri değil.

Keşke dedigin gibi olsa ama artık çok geç olay bitmiştir.

Miraç Atalay Çiftçi
24.05.2011, 14:51
@iskenderliden ya kaynak belirt ya da duyumlarla ortalığı germe.

61_Hasan_69
24.05.2011, 15:38
Kalsa süper olur ama ....aması var işte...

Samet Başdağ
24.05.2011, 15:42
Can Çobanoğlunun Selçuk Gs'de demesine inanmak istemiyorum..

Off :(

Efendioglu
24.05.2011, 15:43
Ben asla İstanbul klüplerine gideceğini düşünmüyorum ama eğer gidersen gelecek sezon Avni Aker'e nasıl çıkacaksın inanılmaz merak ediyorum.Para için bizi terketmen koyar bize , imzayı at efsane ol !

h@msi61
24.05.2011, 15:58
Bari sen gitme be Selcuk...

61_ts
24.05.2011, 16:09
Bari sen gitme be Selcuk...

gitti bile kardes.....acilen yerini doldurmamiz lazim..iyi transfer gerek....

ThePatriot61
24.05.2011, 16:14
Geseye gittiyse gram beyin yoktur Selcukta.

federer61
24.05.2011, 16:17
Ya git ya kal,ama çabuk karar ver de kafamız rahat olsun,finaller başlamış ben hala Selçuk la Egemen gitti mi kaldı mı diye site site, forum forum dolanıp haber arıyorum.

Hürgün Aygün
24.05.2011, 16:21
Açıkcası Avrupa'ya giderse kendisi adına çok iyi olur.Sonuçta o bir futbolcu ömrü boyunca burda kalacak değil ya şuanda genç,yetenekli,performansı iyi profosyonellik olarak daha da gelişir ancak Gs veya Fb'ye giderse çok üzülüyürüm gerçekten.

Seyfi_B
24.05.2011, 16:22
Kariyeri değil, parayı ve eğlenceyi (İstanbul geceleri) seçti.

Mert Marabaoğlu
24.05.2011, 16:24
Kariyeri değil, parayı ve eğlenceyi (İstanbul geceleri) seçti.
bu yazın Egemen için olsaydı altıma imzamı atardım.. ama Selçuk için aynı şeyleri diyemem.

ahamitokutan
24.05.2011, 16:28
eğer ki istanbul kahpelerine gidersen sana yazıklar olsun.trabzondaki ilk maçı nasıl bitirirsin böyle bir durumda hesap edersin artık.inşallah kalırsın diyemiyorum artık belli ki gideceksin bari inşallah avrupaya gidersin.parayı seçersen bu taraftar egemen kadar müsamahalı bakmaz sana böyle bir gidişten sonra.Öyle ki insanlığımdan utanmasam delikanlı gabric'in yerinde sen olaydın da istanbula gittiğini görmeyeydik diyeceğim ama neyse.içimiz yanıyor zaten bir de şu güvendiğimiz adamların yaptığına bak arkadaş.biz bunları hakedecek ne yaptık ki...

halil ibo
24.05.2011, 16:31
Şampiyonluğu kaçırmanın ardından bu söylentiler hiç çekilmiyor.
İyice karamsar ve aynı zamanda çekilmez oluyorum.
Sana amatör ruhlu profesyonel olarak bakıyorum.Belki de kalmanı istediğim için böyle düşünüyorum.
Hedefin Avrupa değil mi be çocuk ? Eğer İstanbul'u Avrupa olarak görüyorsan yazık sana da...

SefaÇetinKulak
24.05.2011, 16:31
Önümüzdeki sene şampiyonlar liginde oynayacak takımı bırakarak , uefada dahi maç yapamayacak bir takıma gidecekse hiç düşünmeyin buradaki profesyonelliği . Eğer böyle bir durum gerçekleşirse bunun adı Parasallaşmaktır , proflaşmak değil .

Emirhan Makul
24.05.2011, 16:35
bu yazın Egemen için olsaydı altıma imzamı atardım.. ama Selçuk için aynı şeyleri diyemem.

Neden Selçuk Şakirt mi ?

Deniz Tosunoğlu
24.05.2011, 16:37
Giderse kendisi cok pisman olacak. Bundan eminim.

Bera B.
24.05.2011, 16:39
Neden Selçuk Şakirt mi ?

Değil de adam paso evde takılıyormuş Burak anlatıyordu.

Serdær
24.05.2011, 16:39
Selçuk Trabzonspora geldiğinde : Manisaspor'dan hedefim büyük takıma gitmekti.Trabzonspora geldim , Türkiye Trabzonspor'dan daha büyük olmadığı için buradayım demişti.Sözünün eriyse eğer kalır ..

Mert Marabaoğlu
24.05.2011, 16:40
Neden Selçuk Şakirt mi ?
ne alaka ?

Emirhan Makul
24.05.2011, 16:42
ne alaka ?

Bilmem,Sence ?

Anıl Caner
24.05.2011, 16:43
Ulan Emirhan güldürdün beni ya :)

S.DEMİRCİ
24.05.2011, 16:44
gözünü sevdiğimin dünyası..
para insanı nasılda dansöze çeviriyor..
o kadar konuş ondan sonra gs ve fb görüşeceğim de..
yazıklar olsun...

Turgay Atalay
24.05.2011, 16:54
Sen de git la bebe, madem bir yara var hicranlarından arınsın artık bu kulüp, sıktınız iyice canımızı, cehennemin dibine kadar yolunuz var senin de egemenin de

SeRHaD
24.05.2011, 16:56
Avrupa takımım barcelona ama selcuk hangi avrupa takımına giderse artık o benim avrupadaki takımım olacak..GS'de oynarsa da kendine zarar verir..

Ömer SEVİNÇ
24.05.2011, 17:09
Hangi takım daha fazla para verirse o takıma gidecek. Kimse kimseyi yemesin yok Avrupa'ymış yok ideallermiş falan. Money talks. Gittiği yerde de buradaki huzurunu bulamayacaktır. İstanbul'da müzmin yedek Selçuk. Yolun açık olsun müstakbel Deniz Barış.

Ömer SEVİNÇ
24.05.2011, 17:12
Yarın öbür gün sözleşmeleri bittiği zaman görürsün Giray'la Burak'ın da takıma nereleriyle bağlı olduklarını.

Seyfi_B
24.05.2011, 17:12
Değil de adam paso evde takılıyormuş Burak anlatıyordu.

Ama ne de olsa dünya'nın sayılı metropollerinden biri, eminim kararında bu da rol oynamıştır.

Efendioglu
24.05.2011, 17:14
Yarın öbür gün sözleşmeleri bittiği zaman görürsün Giray'la Burak'ın da takıma nereleriyle bağlı olduklarını.

Giydiği formaya ihanet etmeden giderler , kalıp diyip kıvırak kaçmazlar.

Fatih
24.05.2011, 17:14
Malum haber sitesi kaynaklı yazıları forumda paylaşmak yasak arkadaşlar gördüğünüz yerde raporlayın lütfen.

Efendioglu
24.05.2011, 17:15
Bu kadar insanın ahını alıp gittiğin yerde nasıl başarılı olacaksın merak ediyorum...

TUNCAY HİÇYILMAZ
24.05.2011, 17:16
Önümüzdeki sezon sana çok ihtiyacımız olacak umarım kalırsın

hanifta
24.05.2011, 17:53
anlamadığım o kadar konuştu avrupa olmaz ise trabzondayım diye,şimdi ne yüzle o kulüplerle anlaşacak....

Emre Emiroğlu
24.05.2011, 18:03
Önce Sadri başkan kalırsa bende kalırım
Sonra şampiyon olursak kalırım
Türkiyede trabzondan başka biryerde oynamam
Transferi düşünmüyorum sene sonunda OTURUP KONUŞACAĞIZ

Vs.. Vs... Vs....

Film hepsi.

Adamlar daha büyük klüplerde oynamak istiyor. Bu kadar basit.

Hata bu adamlarla zamanında sözleşme yenileyemeyenlerde.

Selçuk inan manisa taraftarından küfür yediğinde basın toplantısı yapıp ,
Ben bu klübe para kazandırarak gittim , bu tepkileri anlamıyorum demişti.

Şimdi anlarsın selçuk.

Efsanelikten , yedekliğe.. Trajik bir kariyer seni bekliyor.

Deniz Tosunoğlu
24.05.2011, 18:10
Efsane olmak istemiyorsan git.

Sefa
24.05.2011, 18:10

Giray sezon içi imzaladı. Kaldı ki 2. yarı performansıyla kendine rahat takım bulurdu..

AYYILDIZ
24.05.2011, 18:13

Burak'in karakterini bilmem ama Giray iyi bir Trabzonspor'lu kendisi Istanbul'a gitmez.

Mustafa Yüksek
24.05.2011, 18:20
Her ne yapıyorsan bugün yap. Bitsin artık bu belirsizlik.

hamucera
24.05.2011, 18:53
çok ilginç o kadar sözler varki burayı okusa kalacağı varsada kalmaz

bordox
24.05.2011, 19:07
İyi piyasa yaptı iyi para kazanacak aynı parayı biz versek kalırsan adamsın yok değilsen yolun açık olsun.Sen ne kadar profosyonelsen biz de o kadar profosyonel olmayı biliriz.
Şimdi moda böyle.

Merve H.Oğlu
24.05.2011, 19:13
Bugün Olivium'daydı Selçuk.
Engellirlerle ilgili bir kampanya vardı, ben de görmeye gittim kendisini :)
Hakikaten çok düzgün bir insana benziyor, şimdi herkes diyecek nerden anladın diye. Oturması, kalkması, konuşması, hareketleri belli eder insanı az çok.
Akülü araba veriliyordu engellilere, Selçuk genç bir arkadaşa arabasını veriyordu, nasıl ilgilendi onunla görmeliydiniz.
Benim fazla yakınına gitme imkanım olmadı ama Trabzonspor formalı bir uşak koştu peşinden Selçuk abi diye :)
Ama çıkıyorlardı, yetişemedi.
Sonra çocuk gidip otoparkın çıkışını tuttu ve yakaladı da kendisini :)
Siyah bir Range Rover ile çıktılar :D
Çocuk bağırdı Selçuk abi diye, onlar da otopark çıkışını kapatmamak için gidip az ilerde durdular.
Çocuklar koştu hemen, fotoğraf filan çektirdiler Selçuk'la.
Sonra çocuğa sordum "Selçuğa sordun mu, gidecek miymiş?" diye.
"Yok öyle bir şey bir yere gitmiyorum." demiş.
Kulaklarımla duymadım, o uşağın yalancısıyım :D

http://img856.imageshack.us/img856/7504/foto1041t.jpg

http://img845.imageshack.us/img845/2462/foto1043.jpg

http://img856.imageshack.us/img856/287/foto1047.jpg

Elimde defterlerim filan vardı, resimleri kaydırmışım biraz :)

Ömür Karadeniz
24.05.2011, 19:16
Hamsi kafalı uşak eğer istanbula gidersen tutunamazsın oralarda.Ama avrupaya gidersen seni ayasofyadan havaalanına sırtında taşımayan şerefsiz olsun.

federer61
24.05.2011, 19:31
Bugün Olivium'daydı Selçuk.
Engellirlerle ilgili bir kampanya vardı, ben de görmeye gittim kendisini :)
Hakikaten çok düzgün bir insana benziyor, şimdi herkes diyecek nerden anladın diye. Oturması, kalkması, konuşması, hareketleri belli eder insanı az çok.
Akülü araba veriliyordu engellilere, Selçuk genç bir arkadaşa arabasını veriyordu, nasıl ilgilendi onunla görmeliydiniz.
Benim fazla yakınına gitme imkanım olmadı ama Trabzonspor formalı bir uşak koştu peşinden Selçuk abi diye :)
Ama çıkıyorlardı, yetişemedi.
Sonra çocuk gidip otoparkın çıkışını tuttu ve yakaladı da kendisini :)
Siyah bir Range Rover ile çıktılar :D
Çocuk bağırdı Selçuk abi diye, onlar da otopark çıkışını kapatmamak için gidip az ilerde durdular.
Çocuklar koştu hemen, fotoğraf filan çektirdiler Selçuk'la.
Sonra çocuğa sordum "Selçuğa sordun mu, gidecek miymiş?" diye.
"Yok öyle bir şey bir yere gitmiyorum." demiş.
Kulaklarımla duymadım, o uşağın yalancısıyım :D

http://img856.imageshack.us/img856/7504/foto1041t.jpg

http://img845.imageshack.us/img845/2462/foto1043.jpg

http://img856.imageshack.us/img856/287/foto1047.jpg

Elimde defterlerim filan vardı, resimleri kaydırmışım biraz :)
Çok iyi geldi bu haber yaa,her ne kadar Selçuk küçük bir çocuğu üzmek istemeyip net bişey söylemese de, duymak istediğim şeyi duydum ben,o bana yeter :)

Burak TOSUN
24.05.2011, 19:59
http://www.youtube.com/watch?v=3uHqXKQs-r4

At artık imzayı. Kime atacaksan at be Selçuk.

Hasan Nasrallah
24.05.2011, 20:10
Akıllı olun karaktersizlik yapmayalım adam imza atmadan konuşmayın bu kadar olmaz facede olsa çok şey söylerdim sizin gibilere ama dua edin böyle bir şey varmı ARDA gitcem diyor taraftar hala peşinde gitme koşuyor diye bizim yaptığımıza bakın ya .

Deniz Tosunoğlu
24.05.2011, 20:13
Arkadas bana bunu yolladi, sadece gülüyorum :D:D
Selçuk İnan konusunda ilginç bilgiler geliyor! Şuan S.Adalı-C.Zülfikaroğlu-Selçuk ve menajerinin birlikte yemek yedikleri söyleniyor !!

SAMSUNLU60
24.05.2011, 20:19
Arkadas bana bunu yolladi, sadece gülüyorum :D:D
Selçuk İnan konusunda ilginç bilgiler geliyor! Şuan S.Adalı-C.Zülfikaroğlu-Selçuk ve menajerinin birlikte yemek yedikleri söyleniyor !!

ha fb bitti, gs bitti, şimdi de oraya mı transfer oldu...

vay canına...

dedi dersiniz, bu adam bizde kalır!

hamucera
24.05.2011, 20:25
selçuk milli takım kampında hangi görüşmeymiş o. Benim bildiğim akşam kampa katıldı

DeAgLeMaNyAq
24.05.2011, 20:30
selçuk milli takım kampında hangi görüşmeymiş o. Benim bildiğim akşam kampa katıldı

Milli Takım, 25 Mayıs Çarşamba saat 19.00'da Swissotel the Bosphorus'ta toplanacak.

TS-FAN
24.05.2011, 20:37
Bir yıllık sözleşmeye hayır!!

Zafer Fidan
24.05.2011, 20:45
Bizim külübümüzde bir oyuncu digerlerinden 3 veya 4 katinin kazanmasina karsiyim.

İskender YILMAZ
24.05.2011, 20:49
Bizim külübümüzde bir oyuncu digerlerinden 3 veya 4 katinin kazanmasina karsiyim.

Yani Trabzonspor'un İstanbul'un kahpeleriyle yarışmasına karşısın .. Başka yolu yok. Elinde çok iyi bir oyuncu varsa, elinde tutacaksın. Başka hiçbir yolu yok. Kimse vazgeçilmez değildir evet ama vazgeçilmez işte. Yok arkadaş yok, başka yolu yok.

blackrain61
24.05.2011, 20:54
Arkadaslar böyle olacagi belli degil miydi? Bütün bunlar yönetimin isgüzarligi. Örnek mi? Teofilo, Yattara, Egemen ve Selcuk sirada. Hic bosyere umutlanmayan. Bunlar hepsi bir planini parcasi. Bunlarla yönetimin antlasmaya niyeti zaten yok. Tribünlere oynuyorlar. Bence Trabzonsporun rakibi ne GS ne BJK ne de FB aksine kendimiz. Böyle yönetim varken rakibe ne gerek var. Kos kos sampiyonluga ondan sonra hediye. Eger bu yönetimin döneminde son üc yillinda basarilar hep son elden gitmisse, buna tesadüf denmez.

Zafer Fidan
24.05.2011, 20:56
Yani Trabzonspor'un İstanbul'un kahpeleriyle yarışmasına karşısın .. Başka yolu yok. Elinde çok iyi bir oyuncu varsa, elinde tutacaksın. Başka hiçbir yolu yok. Kimse vazgeçilmez değildir evet ama vazgeçilmez işte. Yok arkadaş yok, başka yolu yok.

Ekonomik sartlarda istanbul külüperinle asla yarisamayiz zaten. Bunu anlamaliyiz.

Coloradoydu
24.05.2011, 21:02
Kimse alternatifsiz değil arkadaşlar. Yönetim Selçuk'a imza attırmak için harcadığı çabayı yeni Selçuklar bulmak için harcasın, onun yeri de dolar.

fırtına89
24.05.2011, 21:06
güle güle selçuk.aslında ne egemene nede selçuğa kızıyorum.yönetim dediğin aktif olucak şampiyonluk gitti diye 40 gün yasa bürünmüş gibi şu anda malesef yönetimimiz

esra61
24.05.2011, 21:23
selçuk hadi yha kal bi sene daha, ondan sonra yurt dışına git....

Cem Zırıh
24.05.2011, 21:30
bu cocuk da yaparsa eger boyle birseyi turkiye'de adam gibi adam futbolcu kaldigina inanmam :)

TUNCAY HİÇYILMAZ
24.05.2011, 21:34
galatasaray 4-5 yıllık teklifte bulunuyormuş bizde bu şekilde bir teklifle neden gitmiyoruzda 1 yıllık sözlesme öneriyoruz anlamıyorum. Eğer galatasarayın uzun vadeli bu sözlesmesini düşünebiliyorsa bizimkinide düşünür. Demek konu sadece avrupada oynamak değil

SAMSUNLU60
24.05.2011, 21:59
Anlamadığım GS'ye gidip ne olacak, Avrupa'da dahi yoklar, kendini nasıl pazarlayacak Avrupa'ya eğer böyle bir hayali varsa. Anlam vermekte güçlük çekiyorum doğrusu.

DeAgLeMaNyAq
24.05.2011, 22:06
galatasaray 4-5 yıllık teklifte bulunuyormuş bizde bu şekilde bir teklifle neden gitmiyoruzda 1 yıllık sözlesme öneriyoruz anlamıyorum. Eğer galatasarayın uzun vadeli bu sözlesmesini düşünebiliyorsa bizimkinide düşünür. Demek konu sadece avrupada oynamak değil

Bizim amacımız Selçuk'un en azından bir sene daha hizmet edip, öyle Avrupa'ya gitmesi. Burada Selçuk'a bonservissiz gitme imkanı sağlıyoruz. GS ise "sen boşver Avrupa'yı gel 4 senede 11 milyon euroyu al yedi sülalen bir ömür boyu bu parayla geçinsin" düşüncesinde. Tabii Selçuk GS'nin teklifini kabul edip oradan da Avrupa'ya gitmeyi hedefliyebilir. Nihayetinde Mehmet Topal gibi transfer olmaması için bir neden yok...

OFLU_79
24.05.2011, 22:14
Atay Aktuğunun bir sözü vardi, Fatih ve Gökdeniz icin:

"Ben kendi oyuncularimi niye rakibime vereyim, Sampion olmak istiyorsam onlari vermem!"

Ey gidi ey.....

Zafer Fidan
24.05.2011, 22:14
Anlamadığım GS'ye gidip ne olacak, Avrupa'da dahi yoklar, kendini nasıl pazarlayacak Avrupa'ya eğer böyle bir hayali varsa. Anlam vermekte güçlük çekiyorum doğrusu.

Istanbul yeter ya. Bu ligde böyle düsününen bir cok vizyonsuz futbolcular var. IBB de oynar bizde oynamaz.

Sibel
24.05.2011, 22:27
Önceliğin Trabzon'du hani Selçuk...Git bakalım...

Asi Çaykaralı61
24.05.2011, 22:34
Selçuk sana güveniyoruz Kaptan kal bizde çıkışın devam eder.Taraftarlar olarak seni seviyoruz ve güveniyoruz

Murat'
24.05.2011, 22:34
Bizimkilerin son teklifi ortalıkta dolaşan rakamlara göre 2.5 milyon euro'ymuş, yani bugünün parasıyla tamı tamına 5.7 milyon lira.Üstelik böyle yüklü bir miktara rağmen 1 yıllık sözleşme önerilmiş, ben vallahi de billahi de bu rakamla yapılan 1 senelik teklifi Trabzonspor'a hakaret sayarım.

Tyler Durden
24.05.2011, 22:46
Bu bir yillik teklif dogru ise ise sacmalik.Bu ne abi burasi cemisgezekspor mu..ne o oyle yalvarir gibi..
ne olacak 2.5 milyon euro parayi ver sonra sene sonunda baska takima gitsin..
minimum uc yillik sozlesmeye imza atmiyorsa selcuk gitsin bence.Trabzonspor burasi..Selcuk en kaliteli futbolcumuzdur yildizimizdir tamam ama Trabzonspor onlardan oncede buyuktu onlardan sonrada buyuk olacak..
Ben esas istanbulda dikis tutturamazlarsa gorecegim bunlari.

blackrain61
24.05.2011, 22:54
Birseyin farkinda misiniz, gidenlerin hepsi (en iyi futbolcularimiz) bonservissiz gidiyorlar, biz ise bonservisle, (ikinci hatta ücüncü sinif adamlara) bol bol para vererek futbolcu almaya calisiyoruz. Size hic mantikli geliyor mu?

güneyli
24.05.2011, 23:00
Takım ruhunu oluşturan nedenlerden biride takım içi ücret dengesidir...Bunu hangi oyuncu lehine fazla bozarsanız o takımdan başarı beklemeyin...Empati yapın...

Ömür Karadeniz
24.05.2011, 23:56
Bırakın artık takım içi denge laflarını.Eloğlu topçusuna yıllık 4-5 milyon veriyorken biz 2 verdiğimiz zaman dengeler bozuluyor.Kimse kusura bakmasın ama şey ederim öyle dengenin içine.

Cengiz Çubukcu
25.05.2011, 00:16
şu işe bak yahu, 5 dakika röportaj yapmışlar bir kere kaptanlık yaptığı takımı Trabzonsporun ismi zikrediliyor o da bunu kabullenmiş görünüyor...inşallah yanılırım ve kalır!!!

talsuv61
25.05.2011, 00:20
Selçuk konusu sıkmaya başladı, giderse güle güle. Alternatifsiz olduğunu düşünmüyorum.

exelans_25
25.05.2011, 00:31
bu saatten sonra kalsa da eski selçuk olamaz benim gözümde.birgün beşiktaşla birgün galatasarayla bir gün fenerler görüşüyor ortadaki mal gibi.

Misina
25.05.2011, 00:36
Giderse tek üzüleceğim konu 3 yıl önce 3 milyon euroya aldığımız ve bugün itibariyle mevkisinin en iyi yerli oyuncusu olan Selçuktan 1 lira kazanamayacak olmamızdır.Ali Kemaller Fatihler Gökdenizler geçti bu kulüpten...

Erhan Gursoy
25.05.2011, 00:46
Sana bordo mavi daha cok yakisiyo, birak su Istanbulu

irfan61
25.05.2011, 01:03
bu cocuk da yaparsa eger boyle birseyi turkiye'de adam gibi adam futbolcu kaldigina inanmam :)Böyle bir futbolcu yok zaten türkiye de görüyoruz sözünün ne kadar eri bir insan olduğunu.

nesta61
25.05.2011, 03:18
selcuk avrupada oyniyamaz giderse tuncay sanli den iki kat beter olur.... istanbula giderse durumu neolur bilemem bizde kalirsa beklentiler artar...

durito
25.05.2011, 03:25
Bence şu an menejeri futbolcusunu açık arttırmaya çıkarmış kapı kapı geziyor. Selçuk kalmak istiyorsa bu işe bir nokta koymalı, devre arasında dediği gibi; Avrupa olmuyorsa Trabzon...

Tereddüt ediyorsa; güle güle Selçuk...

Sinan Ayaz
25.05.2011, 04:52
Gsli yönetici Selçuk yüzde 99 bizde demiş yüzde 1 ihtimal Avrupaya gidebilir demiş

Mert Pasa
25.05.2011, 06:48

O zaman Ali Tandogan,Sivasli Kamanan ve Ankaragucunden Elyasayi alip sampiyonlar liginde de ses getirecek dengeli bir kadro kuralim.Kabul edelim ya da etmeyelim kesenin agzini acmak zo-run-da-yiz.

Ya Selcuku tutmak icin ya da garanti onun yerini kapatabilmek icin(mesela Senol Gunes'in elinde bir Sezer Ozturk ayni duruma gelebilir bence,onu almaya da ayni sey lazim ;harcama)

Cagdas Topal
25.05.2011, 08:03
Ne oluyor bize ya biz kadroyu bozmayın dedikçe parçalanıyoruz . Herkes kendisine yakışanı yapar Selçuk ' da giderse karakterini belli etmiş olur . Avrupaya git birşey demem ama bjk fb ve gs ile görüşmek ne demek ? Hani önceliğin Trabzonspor ' du , senin yalanını ....

mk.esen35
25.05.2011, 08:15
delikanlı adam verdiği sözü tutar.avrupa olmazsa trabzon demiştin.ama o para denilen şey yok mu

DJTT
25.05.2011, 08:39
Bu yönetim onu tutamaz. Simdi Istanbul garilari bikinilerini giyip onunla fört eder (Istanbul Garilari= FB,GS ve BJK)= seni Ham yapar bu Zilliler!
Bizim Yönetimde i$ yok! Anca konu$urlar vidi vidi....

Eren Karaahmetoğlu
25.05.2011, 08:45
Selçuk, ne kadar adamsın göreceğiz.

Başka bir şey demiyorum.

Çok uzadı bu konu. Hala imzayı atmamış olman bile insanın canını sıkıyor.

GULER
25.05.2011, 09:18
Selçuk, ne kadar adamsın göreceğiz.

Başka bir şey demiyorum.

Çok uzadı bu konu. Hala imzayı atmamış olman bile insanın canını sıkıyor.

Adamlik la ne alakasi var anlamadim renkdas. Selcuk giderse ki oyle gorunuyor bunun tek sebebi bence yonetimin zaafidir. Devre arasi 9 puan farka guvenip ic transferlerde 0 ceken bir yonetim.

Emre Emiroğlu
25.05.2011, 09:30
Kimse alternatifsiz değil arkadaşlar. Yönetim Selçuk'a imza attırmak için harcadığı çabayı yeni Selçuklar bulmak için harcasın, onun yeri de dolar.

Yeni selçuklar mı ?
Çok iyi niyetlisin be kardeşim.
O Mevkide , o yaşta , TÜRK bulacaksın öyle mi ?
Arayın siz..

Atakan
25.05.2011, 09:53
Selçuk giderse demiyorum Türkiye'den bir takıma giderse harbi adammış.

zafer6161
25.05.2011, 10:00
Selçuk Beşiktaş'a 'İnan'dı gibi!
(ÖZEL HABER) Trabzonspor'la sözleşmesi sona eren ve adı Fenerbahçe ve Galatasaray'la geçen Selçuk İnan için devreye giren Beşiktaş, rakiplerinin arasından sıyrıldı..
24 Mayıs 2011 , 23:54

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Trabzonspor
Beşiktaş
SKOR TAHMİN OYUNU

Beşiktaşlı yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu, Selçuk İnan'ın menajeriyle 3-4 saat süren bir görüşme yaptı.
Yıldız oyuncuya, yıllık 3 milyon Euro ile şu ana kadarki en yüksek teklifi yapan siyah beyazlılar, transferi bitirme aşamasına geldi.

Babası fanatik bir Beşiktaş taraftarı olan ve ailesi tarafından siyah beyazlı takıma gitmesi için baskı yapılan Selçuk'un daha yüksek fiyat veren bir takım çıkmadığı taktirde birkaç gün içinde imza atması bekleniyor.

Oğuz ZEYTİN
25.05.2011, 10:14
Çok önemli mi hangi takıma gideceği...

Şu sözleri kamuoyuyla paylaşan ben değilim, Selçuk!

* "Sadri Şener kongrede seçilirse kalırım"

* "Türkiye'de sadece Trabzonspor'da oynarım"

Eee, devleti yönetenler bile "dün dündür, bugün ise bugün" diyor. Şimdi kimse çıkıp da Selçuk, Egemen filan savunmasın.

Bunların hiçbiri sen ben gibi yürekten bağlı değil. İşlerini yaptıkları sürece canımız oluyorlar. Onlara göre doğru olanlar bana göre yanlışın en büyüğü.

Bu nedenle nereye giderse gitsin... Beni, Trabzonspor forması giyen oyuncu ilgilendirir.

Evet, vefasızım; tıpkı onlar gibi. Aradaki fark ise onlar parayı tercih edip gidiyor, benim sadakatim renkler ve formaya, kısacası davama!

Deniz Tosunoğlu
25.05.2011, 10:32
Selcuku ve Egemeni anlamakta zorlaniyorum. Sampiyonlar ligi oynayacaksin, ha olmadi, elendik, o zaman avrupa ligindeyiz hala.

Mustafa Yılmaz.20
25.05.2011, 10:33

Eee, devleti yönetenler bile "dün dündür, bugün ise bugün" diyor. Şimdi kimse çıkıp da Selçuk, Egemen filan savunmasın.

Bunların hiçbiri sen ben gibi yürekten bağlı değil. İşlerini yaptıkları sürece canımız oluyorlar. Onlara göre doğru olanlar bana göre yanlışın en büyüğü.

Bu nedenle nereye giderse gitsin... Beni, Trabzonspor forması giyen oyuncu ilgilendirir.

Evet, vefasızım; tıpkı onlar gibi. Aradaki fark ise onlar parayı tercih edip gidiyor, benim sadakatim renkler ve formaya, kısacası davama!
Katılıyorum ek olarak; 2,5M € + kaptanlık + 1 yıllık sözleşme + Avrupa'ya transferinde kolaylık...

Böyle bir teklife rağmen gidiyorsa defolsun gitsin.

Şenol Hocanın kampın ilk günü takımı toplayıp; Eğer aranızda bu takımı satacak, İstanbul takımlarından gelen ilk teklifte kafası karışacak, verdiği sözlerde durmayacak hain varsa şimdi söylesin hemen yollayalım demesini istiyorum... Nedir la bu profesyonellik de profesyonellik. Görende bizim 1M başkarının 3M teklif ettiğini sanacak. Selçuk fenere mi gidecek gs'ye mi gidecek yoksa son anda araya girip beşiktaşa mı gidecek dediklerini görünce çıldırıyorum. Bizi böyle bir duruma düşüren futbolcu da istediği yere gitsin. Eğer bunu yapacak başka oyuncu varsa kadroda o da defolsun gitsin. Beni bile özevlatçı yapacak bunların kaprisleri, yalanları...

Hotaman
25.05.2011, 11:20

Bende vefasızım.
Aynen katılıyorum.
Bu camiaya hiçbir çıkar göz etmeden emek verenlere karşı emeğinin karşısında maddi karşılığını alanları savunmak fazlasıyla moda oldu.
Eğer avrupaya giderse yine anlarım, üzülürüm ama kızmam. Eğer istanbula giderse defolsun gitsin, bizi yaptığı bu ihaneti fazlasıyla görecektir zaten!

izzet
25.05.2011, 11:24
"Lan Gerizekalilar, Selcuk bu takima para kazandirmadan gitmez" Tadinda Mesajlar vardi bi ara burada.

Babana bile güvenmiyeceksin. :)

Ali İhsan
25.05.2011, 11:26
"Lan Gerizekalilar, Selcuk bu takima para kazandirmadan gitmez" Tadinda Mesajlar vardi bi ara burada.

Babana bile güvenmiyeceksin. :)

Evet, yönetime güvenmiyorum, Selçuk da güvenmemiş demek ki.

ozzy!
25.05.2011, 11:32
Selçuk İstanbul takımlarına giderse gözümde biter.

izzet
25.05.2011, 11:35
Hı hı evet, içi kan agliyordur şimdi :)

Barış Burak
25.05.2011, 11:37
giden gitsin kalan sağlar bizimdir.

Ali İhsan
25.05.2011, 11:40
İçi kan ağlasın ağlamasın, gitti evet kendisi mutludur ben gitmesine üzüldüm.

Sonuçta bu adam son ana kadar bu takımın en önemli ve en etkili oyuncularından biriydi. Ben teşekkür ederim, bundan sonra umarım aynı performansı göstermez...

Uğur Ö.
25.05.2011, 11:46
Adamsan Avrupaya gidersin eğer sözünü tutmazsan erkek değilsin.Artık bizde kalmasınıda istemiyorum millete kendini sakız ettin bu saatten sonra avrupaya gitmek zorundasın

Uğur Ö.
25.05.2011, 11:49
Adamlik la ne alakasi var anlamadim renkdas. Selcuk giderse ki oyle gorunuyor bunun tek sebebi bence yonetimin zaafidir. Devre arasi 9 puan farka guvenip ic transferlerde 0 ceken bir yonetim.
Sanki yönetim bilerek imzalamadı mantığa bak

Selçuk bir senedir bu takımı oyalıyor bizle imzalamayacağı belliydi zaten saçma sapan bahanelerle bir sene geçti ulan.

esra61
25.05.2011, 11:53
haberleri okuyunca şok oldum.......
şenol hoca büyük ihtimalle ayrılacak dedi...bir spor siteside bjk ile anlaşma ihtimalinin yüksek olduğunu söledi......
şoklardayım sende mi selçuk....bumudur profesyonellik ....en azından sezon devam ederken anlaşmadın hiç bir kulüple....bizdeki çalışmalarından dolayı teşekkürler ama gidiceğin takımda ist.ise eğer başarı dileklerimi iletemicem kusura bakma.........

bordo(61)mavi
25.05.2011, 11:57
selçuğun dün akşam ntv spora verdiği röportaj... http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntvspor&seekTime=25-05-2011%2011:53 (http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntvspor&seekTime=25-05-2011%2011:53)

Samet Demir
25.05.2011, 11:59
oyuncumuzun transferinde bizden başka herkesin adı geçiyor. sindiremiyorum bunu içime. g.antepten gençlerbirliğinden ne farkımız kaldı. adamlar en azından parayla veriyorlar topçularını. yönetimin artıları çok ama bu son dönemde suları ısınıyor.

oguzhann
25.05.2011, 12:07
selçuk'un kalması mental olarak bir sürü dezavantaj getirecektir. İstanbul'a gitmesi sözünü yemesidir ki yakışmayacaktır.asla bir ÜNAL olamayacaktır.

Barış Burak
25.05.2011, 12:12
sıkmayın canınızı,ne günler gördük biz,bunların mı üstesinden gelemeyeceğiz.

düzene karşı olmanın zararlarıdır bunlar işte,ama en azından düzene karşı olmanın verdiği keyif bambaşka. Sonuna kadar Trabzonspor.

Egemen ve Selçuk Trabzonsporda tanındı, istanbulda bakalım aynı kalabilecekler mi? Ne Selçuklar gelir,neleri gider.

tek dezavantajımız,bu sezon sanırım geride bıraktığımız sezon gibi olmayacak.olsun ,hedefimiz avrupa kalsın önümüzdeki sezonda napalım...

ESER
25.05.2011, 12:14
sadri sener secilirse imza atacaktin selcuk kardes, hayirdir? alem harbi dot olmus yahu.. soz dediginin bir onemi yok,, tukurdugunu yalamak kisilik ogesi olmus..

sozunun arkasinda durmayacak kadar adamsan cehennemin dibine kadar yolun var,. ama adamsan o sozu soyledikten sonra atarsin imzayi olur biter..

Ünal Er
25.05.2011, 12:14
Arkadaşlar nasıl kendi kendinizi gaza getiriyorsunuz, adam kimseyle şu an serbest giderse yolu açık ola... Fatih Tekke gitti Gökdeniz gitti..Selçuk gitse ne olur. Ki adam kimseyle konuşmadım milli takım arasından sonra diyor,...Yapacak bir şey yok beklicez...Ortamı gereksiz yere germeyelim zaten gerginiz...

Ünal Er
25.05.2011, 12:16
selçuk'un kalması mental olarak bir sürü dezavantaj getirecektir. İstanbul'a gitmesi sözünü yemesidir ki yakışmayacaktır.asla bir ÜNAL olamayacaktır.

Bu tarz düşünce yanlış...Sadri Şener başkan olursa Trabzonda kalacam demiştir. bu sözü yemesidemi yanlıştır.
Lugano aylarca kulüp bulamadı döndü dolaştı fb ye geldi gene oynadı. Emre gs formasıyla ağladı döndü fb oldu.. Sözünü yemek meselesi yanlış bu adamlar para için oynuyor sizin bizim gibi taraftar değiller

Oynar parasını ver oynar

Ünal Er
25.05.2011, 12:19
selçuk kalırsa ne diyecez adama yok kardeşim senin hakkındasöylenti çıktı artık olmaz...
Transferde adı geçti kafası karıştı artık burda durması iyi değil gitmesi lazım tamamen istanbul o.ç. verdiği bir yanıltmacadır. Messi'ye teklif götürsek kafasımı karışacak da transfer olacak. Ardaya veya Alex'e astronomik rakam versek onlarda kafası karıştı gitmesi lazım artık burda olmaz mı diyecekler...Bence kesinlikle gazete okumayın hattaa Trabzona bu gazeteleri sokmayın

Samet Metin
25.05.2011, 12:33
yıl 2011 selçuk ,egemen için bkz: 1996 ogün,abdullah.

ogün ve abdullah trabzonlu oldukları halde yaptılar bunu selçuk ve egemen niye yapmasın ki?

karakterli duruş sergilemek bir Ünal Karaman olmak kolay değil işte...

ogeday6106
25.05.2011, 12:44
gidenin arkasından bakmayacaksın , arkasından konuşmayacaksın demişler.

bu kadar küçültmeye gerek yok trabzonsporu kaldı ki selçuk trabzonsporda aldıgı paranın hakkını verdi ve elinde hukuki bir hakkı var.

para meselesini falan geçtim kaçınız istanbulda üniversite okumak varken kalıp trabzonda okuyorsunuz.

exelans_25
25.05.2011, 12:47
hadi koçum artık sıktı senin bu ha gitti ha gideceğim mevzuların

mda61
25.05.2011, 12:48
Selçuk kalırsa, hepinize yedirir bu lafları.

Giderse de yolu açık olsun. Sanki bizimkiler çok uğraştı da, adam sanki şampiyonluk için terinin son damlasına kadar mücadele etmedi de, son maçta bile arkadaşlarına kızacak kadar hırslı değildi de, gidince hain oldu.

Asıl hain, şampiyonluk kaçtığında üzülmediği, attığı golden sonraki sevinmesinden belli olan, tek derdi eğlence olan, doğuştan gelen yetenekleriyle buraya gelmiş ama mental yeteneklerden nasibini alamamış, bizi bir çok maçta 10 kişi oynatan o brezilyalı oyuncudur. Gidin ona hakaret edin.

Mustafa Yılmaz.20
25.05.2011, 12:54
Bir an önce hangi takıma imza atıyorsa at da artık kapansıın şu başlık. Yattara'ya hain diyenler kimin hain olduğunu görmüştür herhalde. Egemen'e bi yerde hak verebilirim ama senin yaptığın hainlikten başka birşey değil. Bu taraftar sana hiçbir zaman tepki göstermedi, yönetim istediğin parayı verdi, hocan kaptanlık pazubandını verdi, Avrupa'ya transferinde kolaylık sözü verildi. Bunlara rağmen bizi satıp bizim düşmanlarımıza gidiyorsun ya artık benim için emre y.vş.kından farkın yok. Avrupa gidicem olmazsa burada kalıcam diyerek bizi bunca zaman oyaladın ya helal olsun sana diyorum. İnşallah istanbulda kariyerin biter bir daha başarı yüzü göremezsin.

hamucera
25.05.2011, 13:02
yönetim Selçuk'a kal ve fiyatını sen belirle demiş diye duydum bugün ne kadar doğru bilmiyorum

melih61
25.05.2011, 13:02
Selçuk kalırsa, hepinize yedirir bu lafları.

Giderse de yolu açık olsun. Sanki bizimkiler çok uğraştı da, adam sanki şampiyonluk için terinin son damlasına kadar mücadele etmedi de, son maçta bile arkadaşlarına kızacak kadar hırslı değildi de, gidince hain oldu.

Asıl hain, şampiyonluk kaçtığında üzülmediği, attığı golden sonraki sevinmesinden belli olan, tek derdi eğlence olan, doğuştan gelen yetenekleriyle buraya gelmiş ama mental yeteneklerden nasibini alamamış, bizi bir çok maçta 10 kişi oynatan o brezilyalı oyuncudur. Gidin ona hakaret edin.

ben selçuğu sivvas maçına benzetiyorum sivasa saydık kazansaydı saydıklarımı tek tek yutmaya hazırdım.selçuk da öle;)

Uğur Ö.
25.05.2011, 13:04
Aguero aptalmıydı 5 ay önce sözleşmesini uzattı ve şimdi gitmek istiyor .Aguero kendini adam eden kulübüne para kazandırabilmek için sözleşme uzattı , onun kulübüne saygısı vardı.Ama Selçuk 'u Selçuk yapan kulübe beş kuruş kazandırmamak ne biçim iştir

Deniz Tosunoğlu
25.05.2011, 13:06
Haftaya benden lokum, cicek, baklava, hepsi benden Selcuk. Yeterki kal!

TolgaTopçu61
25.05.2011, 13:38
Bir insani böyle kisa sürede ne degistirebilir,tabi ki para...
Madem kendine güvenin yok neden büyük konusup bunca taraftari üzüyorsun,yok neymis Türkiye de baska takimda oynamam...hedefim Türkiye'de büyük takimda oynamakti,bunu gerceklestirdim!!!
Ben Selcuk'u adam gibi adam zanederdim Türkiye liglerinde nadir olanlarindan,ama lafin arkasinda durmazsa benim icin bir Emre'den farki yoktur...
Madem takimdan ayrilmak istiyor ayrilsin bu düsünceye karsi saygiliyiz ama dedigi gibi Avrupa'ya giderse...Hatta bir okadar gurur duyarim onu öyle büyük liglerde görmeyi...

TSelif
25.05.2011, 13:40
Seni Selçuk İnan yapan bu kulübü ve Şenol hocayı bırakıp (istanbula) gidersen ... üzgünüm ama yazıklar olsun demekten başka bir şey yazmaz bu ellerim Selçuk :)

federer61
25.05.2011, 13:52
Aguero aptalmıydı 5 ay önce sözleşmesini uzattı ve şimdi gitmek istiyor .Aguero kendini adam eden kulübüne para kazandırabilmek için sözleşme uzattı , onun kulübüne saygısı vardı.Ama Selçuk 'u Selçuk yapan kulübe beş kuruş kazandırmamak ne biçim iştir

Avrupa nın futbolcusu bizimkilerden daha delikanlı arkadaş kim ne derse desin.Yattara bile en iyi olduğu sezonda Beşiktaş ın Galatasaray ın peşinden koştuğu dönemde bizde kalıp 2 sene uzatmıştı sözleşmesini.Biz de havaalanına uğurlamaya bile gitmedik...

MuratB.
25.05.2011, 13:56
Ligtv'nin sitesinde videosu var Trabzonspor'un T'sinden bahsetmiyorlar.

mehmetali61_55
25.05.2011, 13:58
Selçuk gitti diye Trabzonspor büyüklüğünden bir şey kaybetmez ama Selçuk İstanbul'da ne kara Selçuk olacak bunu hep beraber önümüzde sene göreceğiz.Her şeyin hayırlısı olsun...

Ahmet Başkaya
25.05.2011, 14:02
Selçuk İnan : Hedefimi gerçekleştirmiş bulunuyorum . Trabzonspor benim için kariyerde zirvedir . ( Geldiği gün )

Selçuk İnan : İlk önceliğim her zaman Trabzonspor'dur . Ama Avrupa'da oynamayı çok istiyorum Türkiye'de Trabzonspor'dan başkasıyla anlaşmam . ( Sezon içerisinde)

Selçuk İnan : Manisaspor taraftarı bana neden sövüyor anlamadım ben bu kulübe para kazandırarak gittim . (Sezon içerisinde)

Selçuk İnan: Önceliğim tabiki avrupa olmazsa işte diğer tekliflere bakacağız şimdilik hiç bir karar vermedim . ( Sezon sonu )

Benim için SELÇUK İNAN adamlık tanımının tarifiydi ama bu değişkenler ondan bile soğuttu beni. Verdiklerin için teşekkürler . Düşün diğer teklifleri bak Fatih Hoca Gs'ye geçti İmparator . Fener desen Şampiyonlar liginde oynayacak . Beşiktaş dünya karması değerin daha da artar.

Düşün seç birini üzülürsem şerefsizim . Trabzonspor büyüklüğünden hiç bir şey kaybetmez ama emin ol sen adamlığından çok şey kaybedersin .

Karar senin .

Profosyonel Taraftar Ahmet Başkaya .

zafer6161
25.05.2011, 14:02
selçuk :"Benim öncelikli hedefim Avrupa'da oynamak. Gerekli görüşmeler yapılıyor. Menajerime gelen teklifler var. Avrupa'dan cazip teklif olmadığı takdirde diğer teklifleri değerlendirmeye alacağız" ifadelerini kullandı.

diğer teklifler,yani avrupa olmassa fb gs bjk ,,en yüksek kim verirse ona gidecek

balli_kuymak
25.05.2011, 14:05
Şenol güneş büyük ihtimal gidecek diyorsa gitmiştir sanada güle güle selçuk kalsaydın takım adına çok iyi olurdu ama gitmek istiyorsan selçuğum eğer git dilediğince yollar senindir...

Şahinoğlu
25.05.2011, 14:07
Sende kolpa çıktınya bişey demiyorum .

Çetocan
25.05.2011, 14:07
Hic Bir Forma Yakısmaz Sana Bordo Mavi Gibi

tslover
25.05.2011, 14:09
Böyle bir çıkış yapmışsa gitmek hakkıdır kim ne derse desin.

Fatih Özkan
25.05.2011, 14:15
Git yavrucum...
Git evladım...
Git tatlım...
Ama bizim beddualarımız meşhurdur bunu unutma...
Bizler tükürdüğünü yalayan adamı da unutmayız...

balli_kuymak
25.05.2011, 14:16
Selçuk bu sezon kaç gol ve asistle oynadı arkadaşlar tam bilen varmı ? edit: 2 gol 7 asistmiş şimdi öğrendim...

Berkedogan
25.05.2011, 14:16
o kadar konuştuktan sonra istanbulun eziklerine giderse ilginç olur.

ysfemr
25.05.2011, 14:19
sen barı yapma be de dıyelimki bızım takımımızda delikanlı futbolcular bız fener gs gibi degiliz diyelim ya

Coloradoydu
25.05.2011, 14:24
Bu saatten sonra Selçuk'u istemiyorum.

Merve H.Oğlu
25.05.2011, 14:32
Bu durumdan onun da rahatsız olduğunu düşünüyorum. NTV Spor'a yaptığı açıklamada belli oluyor zaten. Hala inanmak istemiyorum. Yapma Selçuk, yeme o söylediğin lafları, giyme o pis formaları!

ertek_ts61
25.05.2011, 14:56
Eğer giderse verdiği emekler için çok teşekkür ederiz. Tek sıkıntı keşke giderken para kazandırsaydı. Neyse o da önemli değil. Yönetimin bu durum karşısında yapacağı basit. Daha iyisini alacak.Paraya kıyacak.

Nonserviam
25.05.2011, 15:05
alex abinin yedeği olursun sende abisi :) biz daha iyi selçuklar bulmasını biliriz. messi olsan ne yazar 3 sene sonra pırtsın :)

Mehmet Fatih Silik
25.05.2011, 15:12
Yolun acik olsun Selcuk...Burak'la verdigin röportajda niyetini belli etmi$tin zaten...profesyonellik, mutlu olmak ve para kazandirmak demi$tin...ne diyim sende hakklisin...sonucta "I$'in" bu...biz bunu bir türlü anlayamiyoruz...cok duygusal davrandigimizdandir...cok fazla deger verdigimizdendir...
ALLAH yar ve yardimcin olsun...

Efendioglu
25.05.2011, 15:17
12 Asistle oynadı Selçuk bu sezon onu çok sevdik o bize Egemen gibi ihanet ederse işte o zaman görüşürüz.Bu kadar taraftarın bedduasını,ahını alıp nasıl başarılı olacaksın merak ediyorum...

Mustafa Yüksek
25.05.2011, 15:33
Ünal Karaman olmak sadece yetenekle olacak şey değil.

Erbay
25.05.2011, 15:36
İyi ki dün tenezzül edip dibimdeki Olivium'a gidip seni görmeye gitmemişim.

DeAgLeMaNyAq
25.05.2011, 15:45
Valla Şenol Hoca yüzde 99 gitti dediğine göre, bu başlıkta 2 hafta içinde kapanır...

Kazım Uzunboy
25.05.2011, 15:50
Gitti, gidecek ama nereye gidecek?..

Bir an önce açıklansa artık.

magicyattara
25.05.2011, 15:51
Ünal Karaman olmak sadece yetenekle olacak şey değil.

Mustafam Ünal da her transfer döneminde bir istanbul turu yapmış adamdır..kimse inkar etmesin bunu..çok iyi biliyorum o zamanları..Allah'tan Bosman kanunları yoktu o dönemler..

Bu takmın boş sözleşmesine kendi evlatlarından başka kimse imza atmadı bugüne kadar..zannettiğiniz gibi değil her şey..

MDanışmaz
25.05.2011, 15:58
Burak'tan hiç ders almadın mı üstelik ev arkadaşın..Onun yaşadığı sıkıntıları eminim sende yaşayacaksın..

Mollasalihoğlu
25.05.2011, 15:58
İmzanı atana kadar susuyorum..
Konuşma hakkım baki kalacak şekilde..

Mustafa Yüksek
25.05.2011, 16:01
Mustafam Ünal da her transfer döneminde bir istanbul turu yapmış adamdır..kimse inkar etmesin bunu..çok iyi biliyorum o zamanları..Allah'tan Bosman kanunları yoktu o dönemler..

Bu takmın boş sözleşmesine kendi evlatlarından başka kimse imza atmadı bugüne kadar..zannettiğiniz gibi değil her şey..

Abi tabi ki sen daha iyi bilirsin ama Ünal gerçekten gitmek isteseydi giderdi bir şekilde. O dönem gitmek isteyenler gitti istanbul klüplerine.

magicyattara
25.05.2011, 16:10
Abi tabi ki sen daha iyi bilirsin ama Ünal gerçekten gitmek isteseydi giderdi bir şekilde. O dönem gitmek isteyenler gitti istanbul klüplerine.

Kimse gitmedi ki o dönemler..

Hami,Lemi,Soner,Hamdi,Ogün,Abdullah..hepsi boş mukavele imzalamış futbolculardır..Ogün-Abdullah iş işten geçtikten sonra gittiler..ona gitmek denmez..

Rıdvanın hoca olduğu dönem yani 96-97 sezonunda Ünal fenerle çok konuştu ama gitmedi..bunu hafızası olan herkes hatırlar..

Cengiz
25.05.2011, 16:15
ekşi sözlükte hakkında girilen yorumlar gülme krizine soktu beni

324.son olarak nba draftına gireceği konuşuluyor. orada seçilemezse survivor ünlülerde pascal'dan doğan boşluğu dolduracakmış.
323.sağlam kaynaklardan edindiğim bilgiye göre nfl takımlarından baltimore ravens ile anlaşmış futbolcu. yaptığı açıklamada da «insanın niyeti futbol oynamak olduktan sonra ne futbolu olduğu çok da önemli değil» demiştir. selçuk inan bu takımda kicker ya da punter olarak düşünülüyormuş. hayırlı olsun.
326.eniştemle prensipte anlaşmış oyuncu. çocuğunun düğününde oynatacakmış.
320.trabzonspor'da oynayan bi kaleci arkadaşımdan aldığım duyuma göre takımla çıktığı son antremanda fener formasını öpmüş ama sonra hemen cimbom armasını ısırmış. yani durum ortada henüz ama bu akşam borsa kapanana kadar kesin galatasaray'a gelebilirmiş

Sibel
25.05.2011, 16:32
Son durum nedir?

Ahmet Başkaya
25.05.2011, 16:36
Son durum nedir?

Avrupa.

Avrupa olmazsa Fb , Gs veya Bjk .

Sibel
25.05.2011, 16:51
Soruyorum Selçuk'a,Avrupa olmazsa önceliğin Trabzonspor'du...Açlıktan ölüyor musunuz da para için laflarınızı böyle unutup gidiyorsunuz...Tamam iyi oyuncusun,hayır çok iyi,hatta en olan oyuncusun belki,ama bütçemizi zaten biliyordun zannımca.Ne bekliyordun ki Trabzonspor'dan? 5milyon euro mu? Şampiyon olamadık diye para hayallerin bellki ki suya düşmüş.Madem öyle biraz seçerek konuşun ne olur.Duygusal bir taraftarız,o dediğin öncelik sözünden sonra insanın kalbi kırılıyor ama.Senin için hayırlısı olsun...Git bakalım!

Turgay Atalay
25.05.2011, 16:52
Defol git lan sende, kalktı bir yerlerin millet gazı verince. Kalsan da gitsen de sana sevgim de saygım da sıfır.

DeAgLeMaNyAq
25.05.2011, 17:00
Yönetim yine çıkmış Umut haberi için "sözleşmesi olan hiçbir oyuncumuzu bırakmayacağız" diye açıklama yapıyor. Eee nerede o zaman Avrupa'ya gitme kolaylığı? Selçuk yemez tabi bunları imza da atmaz...

Çakıroğlu İhsan
25.05.2011, 17:04
Avrupa olmazsa gideceği takım normalde hangi takımı tutuyorsa o olacaktır..

maydin
25.05.2011, 17:16
dansöz bunlar

Seda_Engin
25.05.2011, 17:28
Ntvspor son dakika fatih terim'in yardimcisi hasan şaş, astoria alışveriş merkezinde selçuk inan ile görüştü.

Oğuz ZEYTİN
25.05.2011, 17:28
Astoria'da Hasan Şaş'la görüşüyormuş (NtvSpor).

Barış Burak
25.05.2011, 17:32
senin kalmandan çok, gerçek bir profesyonel gibi olmanı beklerdik aslanım. olmadı böyle. hiç olmadı.

osmih
25.05.2011, 17:35
Umut da toulouse ile anlaşmış NTVspor

Fatih Özkan
25.05.2011, 17:36
Git yavrucum...
Zoru gördün ya kaç hemen...
Tükürdüğünü yalamaya devam et...

Ali Tunahan Güllü
25.05.2011, 17:36
Seni Selçuk İnan yapan bu kulübü ve Şenol hocayı bırakıp (istanbula) gidersen ... üzgünüm ama yazıklar olsun demekten başka bir şey yazmaz bu ellerim Selçuk :)

Aynen öyle tükürdüğünü yalamak nasıl birşeymiş sende göreceksin Selçuk.
İnsanların bu kadar vefasız olmasını anlamıyorum.
Yazıklar olsun.
Hergün başkasıyla görüşüyor adam..

Çağatay Özmen
25.05.2011, 17:39
yurtdışına iyi bir takıma gitmesine hiçbir şey demem fakat istanbula giderse basit birisi olduğunu ilan eder

Sefa
25.05.2011, 17:39
Türkiye'de alacağı parayı hiç bir Avrupa kulübünden alamaz o yüzden İstanbul takımlarından birine imza atar..

sethfilo
25.05.2011, 17:51
Kimse gitmedi ki o dönemler..

Hami,Lemi,Soner,Hamdi,Ogün,Abdullah..hepsi boş mukavele imzalamış futbolculardır..Ogün-Abdullah iş işten geçtikten sonra gittiler..ona gitmek denmez..

Rıdvanın hoca olduğu dönem yani 96-97 sezonunda Ünal fenerle çok konuştu ama gitmedi..bunu hafızası olan herkes hatırlar..

Aslında rıdvanın özellikle istediği 2 futbolcu vardı ogün ve abdullah ikiside gitti bir çoğunuzun bildiği gibi iş iştende geçmemişti.
Haminin durumu farklıydı onu her sene hepsi istiyordu ama o kendine hiç birinin formasını yakıştıramamıştı.
Lemiyi hiç bir zaman ıstanbul kulüpleri istemedi zaten oda burada gördüğü anlayışı ve formayı hiç bir yerde göremeyeceğini biliyordu bu taraftar onu başbakan yaptı oda yeğenini fenere gönderdi.
Soner aralarındaki en şansız olanıydı Kocaeline gitmek zorunda bırakıldı ve her zamanda Trabzonsporlu olarak kaldı.
Hamdiyi en çok g.saray istedi ancak o dönem takımın jokeriydi kale dahil nereye koysan oynuyordu forvet kanat libero bek bu yüzden gözden çıkarılamadı.
Gelelim Ünala onu da her sene hepsi istedi o ise hiç bir zaman girmek gibi fikre sahip değildi ancak siyasi görüşünden dolayı bazı takunyalılar onu resmen yolladılar ve giderken tesislerden eşyalarını topladığında gözyaşlarını saklamak için eşorfmanı kafasına çekmişti

Celil Köse
25.05.2011, 17:52
Selçuk kendini pazarlamaya çalışmadığın kulüb kaldı mı ?

sethfilo
25.05.2011, 17:53
sezonun başında selçuk için yazdığım yazıyı öncfeki sayfalara dönüp bakabilir merak eden arkadaşlar ben bunları aylar önce yazdım methiyeler düzdüğünüz selçuk tası topragı toplayıp gidecek yazık benim gibi cahil bir adamın gördüğünü koca yöneticiler görmemezliğe geldiler!

Kereşenli
25.05.2011, 17:57
Avrupa'ya gideceksen yolun açık olsun Selçuk. Ama yok bir aptallık yapıp İstanbul takımlarından birine gidersen bizim için hiçbir değerin kalmayacaktır. İnşallah böyle bir aptallık yapmazsın. Git Avrupa'ya. Gidemiyorsan da at imzayı kal takımda.

Ömür Karadeniz
25.05.2011, 17:59
Selçuk kalsanda gitsen benim gözümde artık değerin yok.

oflubektas
25.05.2011, 18:02
Hamit Altıntop REAL MADRİD ile yıllığı 4 milyon €'ya anlaştı. İş ahlakına hiç bir şey demedim, son dakikaya kadar savaştı ama "Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımda oynamam" geyiği (ki aynısını takımın öz be öz Trabzonlu eski kaptanından da duymuştuk) bir kez daha yalan olabilir.

osmih
25.05.2011, 18:06
şuan spormax da açıkladı trabzondan ayrılmış kariyerini istanbulda sürdürecekmiş

Kazım Uzunboy
25.05.2011, 18:07
şuan spormax da açıkladı trabzondan ayrılmış kariyerini istanbulda sürdürecekmiş

Yuh!..

Hani nerde Avrupa?..

Kereşenli
25.05.2011, 18:09
Harbiden açıklamış mı? :S

osmih
25.05.2011, 18:10
trabzondan ayrılmadan önce yönetimle konuşmuş yönetim teklifini sunmuş Selçuk ta teşekkür ederek kalkmış ver elini istanbul yani

ÖmerFarukYılmaz
25.05.2011, 18:11
Selçuk İnan'ın ''Kariyerime Avrupa'da devam etmek istiyorum'' demesinden İstanbul'u anlamamıştık..Adam doğru konuşmuş.

osmih
25.05.2011, 18:11
Yuh!..

Hani nerde Avrupa?..

yinede öncelikle avrupa diyor ama teklifler iyi değilmiş belki milli maçta iyi oynarsa belkiii

Kazım Uzunboy
25.05.2011, 18:14
yinede öncelikle avrupa diyor ama teklifler iyi değilmiş belki milli maçta iyi oynarsa belkiii

Milli maçı beklemeden imza atar Avrupa'da bulunan Gs'a.

zafer6161
25.05.2011, 18:15
o değilde tarihimiz boyunca böyle bir durumda olan hiç bir futbolcumuza imza attıramadık,,,

zafer6161
25.05.2011, 18:18
Yattara, "özellikle sakatlıktan sonra yönetim beni göndermek istedi. Arkamdan çok şey yaptılar. Ama takıma zarar vermemek için fazla konuşmak istemiyorum. Türkiye'de başka bir takıma gidebilirim ama bu takım benim kalbimde. O yüzden Türkiye'de başka takımda oynamak istemiyorum ve ayrılıyorum" dedi.

demekki herkes yattara olamaz...

Mira_61
25.05.2011, 18:18
Bu saatten sonra kalmasın.Selçuk'a eski sevgi kalmadı.Bir iki hafta içinde üç senede kalplerimize yerleştiriği sevgiyi yıktı resmen.Onun da aklı bizde değil bariz belli.Zorlama imzalar atılmasın boş yere.Git nereye istersen Selçuk'cum,uğurlar ola.

TSelif
25.05.2011, 18:19
Bu yönetim çok adamlar yedi !!

zafer6161
25.05.2011, 18:20
"Umarım bu takım seneye Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olur ve ben de onları izlerim. Türk değilim yabancıyım ama inşallah ben bu takımı ne kadar seviyorsam diğerleri de o kadar sever ve bu takımda kalırlar. Umarım üzerine çok titrenenler, benim gibi Trabzonlu olup kalırlar ve kaçmazlar. Herkes görecek Trabzon'u gerçekten gönülden sevenleri. Beni kenara atanlar da bunu görecek."

tigin
25.05.2011, 18:26
Avrupa'dan kasıt avrupa yakasıymış demek.
Canı isteyen gider. Kimse Trabzonspor'dan büyük değil, kimse vazgeçilmez değil.
Uğurlar ola.

osmih
25.05.2011, 18:26
Trabzonspor Kulübü, medyada Umut Bulut'un Fransa'nın Toulouse takımıyla anlaştığı yönünde çıkan haberleri yalanladı.
Bordo-mavili kulüpten konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Bu haberlerin hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Kulübümüzle herhangi bir kulüp arasında bahsedilen yönde bir anlaşma olmamıştır.

Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak düşüncemiz mukavelesi devam eden hiçbir oyuncumuzun elden çıkarılmaması yönündedir" denildi.

osmih
25.05.2011, 18:27
Trabzonspor Yönetim Kurulu toplantı halinde. Bakalım transferle ilgili hangi sonuçlar çıkacak. Bekliyoruz ve sonucu aktaracağız.

- Yunus Emre Sel / DHA -

Sibel
25.05.2011, 18:30
Vay be...Yaptıkların için sağol,buraya kadarmış!

osmih
25.05.2011, 18:30
Ekinci'den Demirkol'a büyük tepki!

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/247943_219671394728332_126332284062244_835181_4488 39_a.jpg

Trabzonspor’un efsane başkanlarından Şamil Ekinci, spor yorumcusu Mehmet Demirkol’un bordo-mavili takımın Teknik Direktörü Şenol Güneş’in basın toplantısının sona ermesinin ardından NTV Spor’da katıldığı bir programda yaptığı yoruma çok sert tepki gösterdi.

Efsane başkan Şamil Ekinci, Haber61.net’e yaptığı özel açıklamada, Mehmet Demirkol’un “Fenerbahçe’nin bu sezonki lig şampiyonluğu şaibeliyse Trabzonspor’un da 6 şampiyonluğunda şaibeli olabileceği” yönündeki açıklamasına ateş püskürdü.
Şamil Ekinci, Haber61.net’e, “NTV Spor’da Mehmet Demirkol’u, Şenol Güneş’in basın toplantısından sonra izleme olanağı buldum. Oradaki bir sözü bana cevap hakkı doğurdu.

Trabzonspor’un 6 şampiyonluğunun da eğer Fenerbahçe’nin ki şaibeliyse bordo-mavili takımımızın da şaibeli olacağını ve o sıralarda 8-10 yaşlarında olduğunu söyledi. Ben tabi onun bu üstün zekasına hayret ettim. 8-10 yaşındaki bir çocuğun pardon oğlanın Trabzonspor’un 6 şampiyonluğunu o çağlarda analiz etmesi onun çok üstün bir zekaya çok da üstün bir futbol bilgisine sahip olduğunu ta o yaşlarda gösterdi” dedi.

ÇOK ZEKİ, ANNESİNİ TANIMAK İSTERDİM
Şamil Ekinci, sözlerini şöyle sürdürdü: “Çok zeki bir çocuk, onu doğuran anayı kutlamak isterdim, keşke tanışabilseydim. Ayrıca bu şampiyonluğa siyasetin nasıl bulaştığını da Trabzonspor’un hakkının nasıl yendiğini önümüzdeki günlerde açıklayacağım buradan söylüyor ve beyan ediyorum” ifadelerini kullandı.

Fatih Özkan
25.05.2011, 18:32
Trabzonspor Yönetim Kurulu toplantı halinde. Bakalım transferle ilgili hangi sonuçlar çıkacak. Bekliyoruz ve sonucu aktaracağız.

- Yunus Emre Sel / DHA -

Ciddi ve sağlam bir karar çıksın! Hedeflerini açık açık belirlesinler ve doğru hamleleri yapsınlar.
Sonra da hepimiz şaşıralım...

Necmi6161
25.05.2011, 18:33
Ya Selçuk YaDa Menejeri Yalan Söylüyor Bu Kadar Basit.

zafer6161
25.05.2011, 18:36
Ekinci'den Demirkol'a büyük tepki!

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/247943_219671394728332_126332284062244_835181_4488 39_a.jpg

Trabzonspor’un efsane başkanlarından Şamil Ekinci, spor yorumcusu Mehmet Demirkol’un bordo-mavili takımın Teknik Direktörü Şenol Güneş’in basın toplantısının sona ermesinin ardından NTV Spor’da katıldığı bir programda yaptığı yoruma çok sert tepki gösterdi.

Efsane başkan Şamil Ekinci, Haber61.net’e yaptığı özel açıklamada, Mehmet Demirkol’un “Fenerbahçe’nin bu sezonki lig şampiyonluğu şaibeliyse Trabzonspor’un da 6 şampiyonluğunda şaibeli olabileceği” yönündeki açıklamasına ateş püskürdü.
Şamil Ekinci, Haber61.net’e, “NTV Spor’da Mehmet Demirkol’u, Şenol Güneş’in basın toplantısından sonra izleme olanağı buldum. Oradaki bir sözü bana cevap hakkı doğurdu.

Trabzonspor’un 6 şampiyonluğunun da eğer Fenerbahçe’nin ki şaibeliyse bordo-mavili takımımızın da şaibeli olacağını ve o sıralarda 8-10 yaşlarında olduğunu söyledi. Ben tabi onun bu üstün zekasına hayret ettim. 8-10 yaşındaki bir çocuğun pardon oğlanın Trabzonspor’un 6 şampiyonluğunu o çağlarda analiz etmesi onun çok üstün bir zekaya çok da üstün bir futbol bilgisine sahip olduğunu ta o yaşlarda gösterdi” dedi.

ÇOK ZEKİ, ANNESİNİ TANIMAK İSTERDİM
Şamil Ekinci, sözlerini şöyle sürdürdü: “Çok zeki bir çocuk, onu doğuran anayı kutlamak isterdim, keşke tanışabilseydim. Ayrıca bu şampiyonluğa siyasetin nasıl bulaştığını da Trabzonspor’un hakkının nasıl yendiğini önümüzdeki günlerde açıklayacağım buradan söylüyor ve beyan ediyorum” ifadelerini kullandı.
kısacası anasının hatrını sormuş,,,helal olsun valla:)

Şahinoğlu
25.05.2011, 18:39
Ulan herşey para mal mülkmü, bu türk milleti ne kadar basiretsizleşti , yokmu bizim gibi hayat felsefesi olan güçlülerin düzenine karşı duracak inadına takımında kalacak futbolcular, yok anasının satıyım yok, gitsinde görsün ebesininkini .

osmih
25.05.2011, 18:39
Trabzonspor'dan LİG TV'ye veto! Trabzonspor’da Lig TV isyanına Trabzonsporlu yöneticiler öncülük ediyor.

25 Mayıs 2011 Çarşamba, 18:33 tarihinde TRABZONSPOR A.Ş (http://www.facebook.com/TRABZONSPOR.ANONIMSIRKETI) tarafından eklendi

Trabzonspor’un 2010- 2011 sezonunda 82 puan alıp averaj farkıyla şampiyonluğu Fenerbahçe’ye kaptırmasının ardından, sezon boyunca Fenerbahçe yanlı olarak yayın yapan Lig TV’ye tepki büyüyor.
Haber61 Spor Servisinin aldığı son bilgiye göre Şampiyonluğa giden yolda Trabzonspor aleyhine ve Fenerbahçe lehine yayın yapan Lig TV için taraftarlar uzun süredir Digitürk Decoderlerini geri iade ediyordu.
Bugün Şenol Güneş’in yaptığı basın toplantısını canlı olarak yayınlamayan Lig TV’ye Trabzonsporlu yöneticilerin de tepki koyduğu öğrenildi. Trabzonsporlu yöneticilerin ev ve iş yerlerindeki decoderleri tek tek iptal ettiği ve tüm Trabzonsporluları da Trabzonspor’a karşı olan Lig TV’ye tepki göstermeye davet ettiler

Bayraktaroğlu
25.05.2011, 18:40
sende defol git selçuk..kendini avrupada mı yoksa haramilerde mi kanıtlayacaksın karar ver sende git.Ama bu taraftarın ahınıda alıyorsunuz.vebali sizin üzerinize olsun

Anıl Caner
25.05.2011, 18:41
.....................

yektakurtulus
25.05.2011, 18:43
TERBIYESIZ!
seni parayla aldik!
seni biz selcuk yaptik
iki yilda hic birsey yapmadin
ilk iyi senen ve hemen ihanet et.
bari para kazandirip gitseydin

DEF OL SENDE!

Kazım Uzunboy
25.05.2011, 18:43
Selçuk Gs ile, babası ile menejeri de Bjk ile görüşüyor. Kim kaldıysa o da Fb ile görüşsün..

esirgolge
25.05.2011, 18:45
Bizim takımda da ne çok Brutus varmış.Kaçan kaçana

Bayraktaroğlu
25.05.2011, 18:46
git git Fenerde beşiktaşta galatasarayda emin ol gücüne güç katarsın ne de olsa bu takımlar her sene şampiyonlar liginde final oynuyorlar seni avrupaya iyi 'pazarlarlar'

Chiko
25.05.2011, 18:46
Yaziklar olsun.

Bayraktaroğlu
25.05.2011, 18:48
Bizim takımda da ne çok Brutus varmış.Kaçan kaçana

rahat batıyor birader rahat batıyor.Bunlarda etik diye bişey yok.Şampiyonluğu son anda kaçırmış takımı bırakıp başka takımlarla görüşüyorlar

fırtına89
25.05.2011, 18:49
sende kafa olsa iskeleti olamayan avrupada olmayan gs ye gitmezsin zaten yazık

Bayraktaroğlu
25.05.2011, 18:57
Hepiniz İstanbul'da toplanırsınız farklı takımlarda jaja'yı da alır beraber geceleri gezersiniz.

Ömer Faruk61
25.05.2011, 18:57
Selçuk efendi Manisa maçından sonra ne demişti.Ben Manisaya para kazandırıp gittim Manisalıların bu küfürlerini haketmedim.Peki biz küfür edince bahanen ne olacak Selçuk efendi???

Bayraktaroğlu
25.05.2011, 19:00
Selçuk efendi Manisa maçından sonra ne demişti.Ben Manisaya para kazandırıp gittim Manisalıların bu küfürlerini haketmedim.Peki biz küfür edince bahanen ne olacak Selçuk efendi???

bahane bulunur.ben istedim onlar istemedi der.bunlar böyle

DJTT
25.05.2011, 19:02
Böyle arkadaslar bu ülkede FB GS yada BJK tzutmak lazim. Baska takim yok onun icin ben bu ligten tiksindim artik

Asi Çaykaralı61
25.05.2011, 19:03
Selçuk verdiğin emeklerden dolayı teşekkürler.Biz sana para veripde aldık.Senden gideceksen para kazandırıp Avrupa'ya gitmeni beklerdim.Bunu hiçbir zaman unutma sen bizde SELÇUK İNAN oldun

Kaan
25.05.2011, 19:05
Selçuk verdiğin emeklerden dolayı teşekkürler.Biz sana para veripde aldık.Senden gideceksen para kazandırıp Avrupa'ya gitmeni beklerdim.Bunu hiçbir zaman unutma sen bizde SELÇUK İNAN oldun

Avrupa'ya gittiğinde para mı kazandıracaktı? Ne alakası var şimdi.

Bizim tepkimiz "Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımda oynamam" söylemlerine...

Samet Türkmen
25.05.2011, 19:05
Selçuk İNANmamış demek ki.

Celil Köse
25.05.2011, 19:06
İstediğin yere s. git...

yigits
25.05.2011, 19:07

Para kazandırsa ne olacak güzel kardeşim gittiği takım Galatasaray...Yazıklar olsun sana.Artist Fatih Terim'in aklına uyup gittin oraya ama bilmiyorsun ki o adam orda 2 sene duracak en fazla ondan sonra tekme...Git Selçuk git ama sakın gelmeyesin Trabzon'a sakın çünkü çok üzülürsün verilecek tepkilerde!!!

Arda'
25.05.2011, 19:09
Adam avrupada oynamak istiyorum derken İstanbul'un Avrupa yakasını kastetmiş.

Özge
25.05.2011, 19:09
Madem dediğini yapmayacaksın ne diye milleti kandırma çabası içindesiniz anlamıyorum.

orkun kır
25.05.2011, 19:12
şimdi selçuk gitse...trabzon bi adam almakiçin aynı kalitede..3milyon euro bonservis artı adamada atacak üç beşbişiler...yaa arkadaş benmi gerizekalıyım yoksa yönetimdemi sorun var...ben olsam derimki bn zaten klüp olarak bu parayı bi adama werecem..selçukla yıllık ücreti anlaş örnek 1.5mu... deki al kardeşim sana bonservis bedeli 2m. da benden at şuraya 3 yıllık imza daha...

Kaan
25.05.2011, 19:16
şimdi selçuk gitse...trabzon bi adam almakiçin aynı kalitede..3milyon euro bonservis artı adamada atacak üç beşbişiler...yaa arkadaş benmi gerizekalıyım yoksa yönetimdemi sorun var...ben olsam derimki bn zaten klüp olarak bu parayı bi adama werecem..selçukla yıllık ücreti anlaş örnek 1.5mu... deki al kardeşim sana bonservis bedeli 2m. da benden at şuraya 3 yıllık imza daha...

Ben her suçun da yönetime atılmaması taraftarıyım. 2,5 milyon euro teklif edildiği konuşuluyor Selçuk'a bizim yönetimin.

Kazım Uzunboy
25.05.2011, 19:17
Selçuk Gs'a giderse Arda'da Gs'da kalır. Ve demedi demeyin seneye bu zamanlarda Burak için de üzülebiliriz.

Mollasalihoğlu
25.05.2011, 19:19
Selçuk Gs'a giderse Arda'da Gs'da kalır. Ve demedi demeyin seneye bu zamanlarda Burak için de üzülebiliriz.

Boşversene Kazım.. Ünal'ın, Şota'nın, Tekke'nin, Yattara'nın gidişini görmüş bu gözler..

Değer bilen değerini bulur Trabzon'da.. Gerisi hikaye.

Mollasalihoğlu
25.05.2011, 19:20
Ben her suçun da yönetime atılmaması taraftarıyım. 2,5 milyon euro teklif edildiği konuşuluyor Selçuk'a bizim yönetimin.

Egemen de, Selçuk da yönetimi uyuttular.. Yönetimin hatası Selçuk'a "inan"mak, eğer Selçuk yurtiçine gidiyorsa..

Tyler Durden
25.05.2011, 19:25
Ya yonetim ne yapsin beyler..Adamlar imzalamiyor.Yok bir sene onceden imzalatsalardi deniyor.Adamin kafasinda gitmek varsa baglasan durmaz.Ayrica burasi cemisgezekspor degil,gitmek isteyen defolsun gitsin..

Asi Çaykaralı61
Selçuk İnan kimse ile görüşmedim kimse ile anlaşmadım

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=93007 (http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=93007)

Ve söz Selçuk'ta

Trabzonspor'la yollarını ayırmaya karar veren Selçuk İnan, LİG TV'ye özel açıklamalarda bulundu. Transferiyle ilgili değerlendirmeler yapan Milli futbolcu, kararını Belçika maçı sonrası vereceğini söyledi.

albatros
Bizim tepkimiz "Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımda oynamam" söylemlerine...

aynen öyle

Kazım Uzunboy
25.05.2011, 19:27
Boşversene Kazım.. Ünal'ın, Şota'nın, Tekke'nin, Yattara'nın gidişini görmüş bu gözler..

Değer bilen değerini bulur Trabzon'da.. Gerisi hikaye.

Elbette öyle.

Bu saatten sonra gidecek olanın yolu açık olsun. Ama yinede insanın canı sıkılıyor.

Asi Çaykaralı61
25.05.2011, 19:29
Para kazandırsa ne olacak güzel kardeşim gittiği takım Galatasaray...Yazıklar olsun sana.Artist Fatih Terim'in aklına uyup gittin oraya ama bilmiyorsun ki o adam orda 2 sene duracak en fazla ondan sonra tekme...Git Selçuk git ama sakın gelmeyesin Trabzon'a sakın çünkü çok üzülürsün verilecek tepkilerde!!!

Bir açıklaması olmuştu Selçuk'un internette okumuştum Türkiye'de Trabzonspor'dan başka bir takımda oynamam.Gidersem Avrupa'ya giderim demişti

Avrupa'ya gittiğinde para mı kazandıracaktı? Ne alakası var şimdi.

Neden Kaan hangi takıma giderse gitsin para kazandırıpda gidecekti.Türkiye'de bir takıma gideceği iddia ediliyor benim şahsen beklemediğim bir karar

yektakurtulus
25.05.2011, 19:30
biktik!!!!
git!!!!

nedir bu naz yaaaa...sanki telavivde oynayacakta düsünüyor halen

git iste

Batuhan
25.05.2011, 19:32
Gideceksen git, midem bulandı artık..