PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selçuk İnan

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Zeki Akyol
11.09.2008, 12:35
paylaşım ıcın teşekkurler

Ömer TOPAL
11.09.2008, 13:23
FatİSTERİM :D heheh güzeldi bu...selcuk varken ayhan, gökhan varken mevlüt..bu hafta sacımı sıfıra vurdurdum Allahtan kestirmişim yoksa yonacaktım yine saçlarımı..

LazAnisT
11.09.2008, 15:06
Bir önceki sayfada aynı yazı vardı:)

Ben selçuğun daha fazla sorumluluk alması gerektiğine inanıyorum.Attığı goller bu açıdan çok önemli.Beşktaş maçında şutlarına çok ihtiyacımız olacak..

Özge
11.09.2008, 15:30
Beşiktaş maçında yine gol bekliyorum Selçuk'tan.:)

Dursun Kaplan
11.09.2008, 15:32
Beşiktaş maçında yine gol bekliyorum Selçuk'tan.:)

Fena alıştırdı bizi.. :)

Great White
11.09.2008, 16:35
Futbol tekniği desen gerek şutları, gerek oyunu açan pasları ve asistleri ile örnek bir oyuncu..

Mücadele azmi ve hırsı desen gırla gidiyor..

Disiplin ya da futbol ahlakı desek fazlasıyla var..

Trabzonspor sevgisini sorgulamaya kalksak röportajlara sığmayacak kadar büyük..

Üç Büyükler yerine bizi tercih etmiş olması bile yeterli onun bir Trabzonspor aşığı olduğunu söyleyebilmek için..

Peki kendisi için "Özevlat mıdır?" diye sorsak; yukarıdaki gerçek kriterler hususunda "Özbe öz evlat" dır Selçuk..

ApoCaN28
11.09.2008, 16:44
Bi de Rüştüye Uzaktan attımı tamamdır...
Sora Gol Kralı :D

cabri
11.09.2008, 16:49
Milli maçta oynamaması şaşırtmadı beni..

fatih terim gitmeden bizim oyuncular milli takımda en fazla yedeklik yaparlar...

Cafer Bulur
11.09.2008, 18:23
Futbol tekniği desen gerek şutları, gerek oyunu açan pasları ve asistleri ile örnek bir oyuncu..

Mücadele azmi ve hırsı desen gırla gidiyor..

Disiplin ya da futbol ahlakı desek fazlasıyla var..

Trabzonspor sevgisini sorgulamaya kalksak röportajlara sığmayacak kadar büyük..

Üç Büyükler yerine bizi tercih etmiş olması bile yeterli onun bir Trabzonspor aşığı olduğunu söyleyebilmek için..

Peki kendisi için "Özevlat mıdır?" diye sorsak; yukarıdaki gerçek kriterler hususunda "Özbe öz evlat" dır Selçuk..
selcuk inan hakkinda güzel ve yerinde degerlendirmeler.
bu yorumunun altina imzami atiyorum.

Great White
11.09.2008, 18:38
Neyse ki Selçuk için "Şimdilik pek hazır değil ama ilerisi için son derece ümitliyim" şeklinde bir yaklaşımda bulunmamışım:p

Eyvallah Cafer.. O imzanı bütün yorumlarımın altına atabilmeni isterim:)

Cafer Bulur
11.09.2008, 19:05
Neyse ki Selçuk için "Şimdilik pek hazır değil ama ilerisi için son derece ümitliyim" şeklinde bir yaklaşımda bulunmamışım:p

Eyvallah Cafer.. O imzanı bütün yorumlarımın altına atabilmeni isterim:)
kaprisim yoktur ,merak etme.
yeri gelince cale ve gökhan ünal hakkindaki yorumlarinda da hakli cikarsan sana ilk tebrik de benden gelecektir.
sahsi fikrim gökhan ünal ve cale hakkindaki endiselerinin yersiz oldugudur.
zaman herseyi gösterecektir...

Great White
11.09.2008, 19:14
Cafer@

Özellikle Gökhan ve Cale' nin ileride form tutmaları beni daha da haklı çıkaracaktır; rahat ol;)

Ben de zaten kendilerinden şu an pek memnun kalmasam da ilerisi için umutlu olduğumu yazdım durdum oralarda:)

Cafer Bulur
11.09.2008, 19:20
Cafer@

Özellikle Gökhan ve Cale' nin ileride form tutmaları beni daha da haklı çıkaracaktır; rahat ol;)

Ben de zaten kendilerinden şu an pek memnun kalmasam da ilerisi için umutlu olduğumu yazdım durdum oralarda:)
gökhan ünal ve cale ilk 2 macta faydali oynamislardir.
özellikle cale hakkinda tarafsiz olan spor yazarlari bile begendim,iyiydi tarzinda yazilar yazarken ,
bu forumdakilerin yüzde 95 i cale icin methiyeler düzerken,
senin zamaninda yapmis oldugun cale keceli kadar bile isiran bir oyuncu degil yorumunu anlamak mümkün degildi.
belki de senin Trabzonsporda görmek istedigin oyuncu kalitesinin kriterleri oldukca yüksek olsa gerek.:)

HALİT KARAKAŞ
12.09.2008, 05:07
Geri dönüş yok

Transferde yönetimin yaptığı fedakârlığın karşılığını vermek için kenetlenmiş durumdayız

Geri dönüş yok

Camiaya şampiyonluk sevinci yaşatmadan Trabzon'a veda etme gibi bir düşüncem yok Basamakları hep bir bir çıktım. Kulübüm ile yolları ayırdıktan sonra sıra Avrupa'ya gelecek.

Trabzonspor'un bu sezon oynadığı iki maçta da fileleri havalandırmayı başaran Selçuk İnan, takım olarak şampiyonluk yoluna baş koyduklarını söyledi. Dönüşü olmayan bir yolculuğa çıktıklarını belirten başarılı futbolcu, "Transfer döneminde büyük fedakârlıklar yaparak gerçekten güçlü bir kadro kuran yönetim ve camia bizden şampiyonluk bekliyor. Şu an tek düşüncemiz onların bu beklentisine karşılık vermek" dedi.

İşimiz kolaylaşır
Beşiktaş karşılaşmasının bu yolda büyük önem taşıdığını vurgulayan genç oyuncu, "Derbiyi kazandığımız taktirde takımda oluşacak özgüven ortamı hedefe giden yolda işimizi daha da kolaylaştıracak. Sadece ben değil, tüm arkadaşlarım bu bilince sahip. Takım olarak el ele vermiş, kenetlenmiş durumdayız. İnanan kadromuzla sonuna kadar şampiyonluk yarışının içinde olacağız. Tek handikapımız ise yeni bir takım olmamız" diye konuştu.

Planladığım gibi
Camiaya şampiyonluk mutluluğu yaşatmadan Trabzon'dan ayrılmayı aklına bile getirmediğini vurgulayan Selçuk, sözlerini şöyle sürdürdü: "3 yıl daha buradayım. İnşallah bu süreçte camiayı tatmin edecek başarılara imza atarız. 3 yıl sonunda sözleşmemi yenilemek isterim. Ancak zamanı geldiğinde Avrupa'ya gitmeyi hedefliyorum. Hızlı bir düşüş yaşamamak için basamakları hep bir bir çıktım. Her şey de planladığım gibi devam ediyor."

Ön libero uygun
"Trabzon formasını ilk kez giydiğim Ankaraspor maçı öncesi müthiş heyecan yaşadım. Tesislerden çıkmadan başlayan heyecan taraftarın konvoyu ile tavan yaptı. 'Böyle bir şey olamaz' dedim kendi kendime. Güzel bir gol atarak onlara hediye vermenin mutluluğunu yaşadım. Umarım devamı da gelir. Bana uygun olduğu için ön liberoyu seviyorum. Ama hocam başka bir bölgede görev verirse onu da seve seve yerine getiririm."

macka61
12.09.2008, 11:45
bu maçtada gol bekliyorum Selçuktan

corleone
12.09.2008, 15:01
attığı goller getirdiği puanlar çok güzel ama ben selçuktan orta alanda daha fazla sorumluluk almasını bekliyorum, en azından colman iyice takıma alışana kadar, bu alanda biraz eksikliği var ama hamiden sonra ayağına top gelince heyecanlandıran birini takımda görmek müthiş.

Tolpaş61
12.09.2008, 15:06
şu an itibariyle doğru transfer olduğu kesin.ilerleyen zamanlarda üzerine koyacaktır.çok çok daha iyi durumlara gelecektir.gelecekte takımın liderliğini dahi üstlenebilir.

bahadır2561
12.09.2008, 15:07
bejekeye frikikten atacak içime doğdu...

Mustafa Calik
12.09.2008, 15:13
bejekeye frikikten atacak içime doğdu...

bencede, cünkü 3 yada 4 oyuncu yattarayi kapatmaya calisirsa ozaman selcuk bos kalacak ozaman frikik gölü atabilir :)

KUTADGU
12.09.2008, 15:55
Hedefe güdümlü füzelerden görebilecek miyiz?

Çok fazla alıştık sanırım.

Selçuk'um, Yiğidim... Alın bu maçı.

Arkadaşlara da selam, güveniyoruz hepinize.

Alptuğ
12.09.2008, 19:16
ilk 2 maçtaki yüksek performansını bu maçta da görmek istiyoruz

alper*
13.09.2008, 16:02
2758384480671721516

fazla söze gerek yok ...
:cool:

Mustafa Mahmutoğlu
13.09.2008, 16:04
bizim maçlardada aynılarını atıyor- atacak inşallah :)

alper*
13.09.2008, 18:32
6347714619087267591

mükemmel bir gol daha...
gerrard.

TSezgin61
13.09.2008, 19:29
bu ne bicim gol beee... helal olsun

FatmaÇelik
13.09.2008, 20:26
Topu çok iyi kesiyo valla.

Adam ayağına hakim olmayı biliyo.

Bu gidişle Trabzonsporda çok iyi işler yapar bence...

Great White
14.09.2008, 12:08
O yokken yapmış olduğumuz kanat ortalarından ya da köşe vuruşlarından ceza sahası dışına seken toplar, devamlı olarak yeteneksiz ve şut kabiliyeti düşük önliberolarımızın önüne düşer ve onlar da bu son derece kıymetli pozisyonları ya geriye oynayarak ya da ceza sahasına doğru rast gele şişererek harcarlardı..

Oysa şimdi o bölgede Selçuk var. İsterse her iki ayağıyla kaleye de vurur, ver-kaça da girer, asist de yapar.. Zira onda bu özelliklerin her biri fazlasıyla var:)

Özge
14.09.2008, 20:27
Yine 90'a çak Selçuk bekliyoruz:)

Fatih
15.09.2008, 00:59
orta alandaki pasifliği uzun toplara neden oldu daha çok top kullanmalı takımı ileri taşımalı

Serdær
15.09.2008, 01:09
Bugün orta sahada yalnız kaldı demek yanlış olmaz.

Fakat ileriye sürpriz çıkışlarını çok fazla göremedik.

Cisse nin olması onu biraz etkiledi.

Frikik pozisyonunda sağ tarafa Ferhat verse büyük ihtimal goldü.

Murat'
15.09.2008, 01:17
Bugün orta sahada yalnız kaldı demek yanlış olmaz.

Fakat ileriye sürpriz çıkışlarını çok fazla göremedik.

Cisse nin olması onu biraz etkiledi.

Frikik pozisyonunda sağ tarafa Ferhat verse büyük ihtimal goldü.
cidden yaaa o pozisyonda nasıl vermedi pası....bomboştu..

Selimag
15.09.2008, 01:52

aynı şeyi herkes mi dusunmus yahu... :)) 5 dakka onu konustuk kardesimle, verse Ferhat bombostu, bu arada macta ne iyi ne kotu idi. Ama kesinlikle varligi sahada bana guven veriyor. Zamanla daha da tecrubelenecek ve kesinlikle en buyuk kozlarimizdan biri olacak.

ilhan
15.09.2008, 01:56
Bugün koşu yollarını kapatan Uğur ve Cisse vardı. Selçuk'u topla buluşturmamaya çalışıyorlardı. Orta sahayı geçtiği an can siperhane önüne geliyordu bu iki futbolcu. Selçuk devam.. Denizlispor maçında atarsın bir tane coşarız. :)

BALKAN 06
15.09.2008, 08:37
takımımızın göz bebeği
daha iyi işler bekliyorduk bu maçta ama ekstra önlem almış Ertuğrul hoca
canın sağolsun sen bize her zaman lazımsın.
gelecek Trabzonsporun ve bunun en önemli taşlarından biriside Selçuk
hadi hayırlısı.

ÖmerFarukYılmaz
15.09.2008, 08:52

Kafayı yedim o pozisyonda...

İdris Toksoy
15.09.2008, 09:45
şut çekme fırsatı olmadı.olsaydı......

Misina
15.09.2008, 13:52
Çok iyi toplar kesti.Fakat Colmanla beraber hücümda etkisiz kaldı.

Ümit Tekşan
15.09.2008, 14:08
Selçuk İNAN iyi yolda fakat bizim ondan beklentimiz daha fazla dolayısıyla biraz daha pas oranlarında yüzdesini arttırması Lazım ve oyunu iyi okuması Lazım aksi halde beklentilere cevap veremez.. Ama biz olumlu yönden bakıyouz olaya Dolayısıyla Selçuk daha da iyi olacak o ışık görünüyor kendisinde istediğinden hırsından özellikle gol attığı zaman gol sevincinden...

Anıl Caner
15.09.2008, 14:11
Uzaktan iyi şut atmak iyi bir ofans oyuncusu olma manası taşımaz.

Selçuk malesef ofansif olarak ciddi seviyede zayıf.Oyunu açacak pasları doğru zamanlamayla atamıyor.Bu konuda kendisini geliştirmesi lazım.

Çok kaliteli bir oyuncu olmasına rağmen bu şekilde devam ederse büyük topçu olma şansı az.

Tolpaş61
15.09.2008, 14:43
bana göre akşam iyilerdendi.bu takımda çok rahat oynar.evet frikik pozisyonunda hatalıydı.ferhata topu çıkarabilirdi.hatta ince düşünüp çok zıplayan barajın altından dahi plaseleyebilirdi.olsun canı sağolsun.

corleone
15.09.2008, 14:52
iyi, ama hücum yönü azdı dün akşam, belki de hoca öyle görev vermiştir, bilmeden eleştirmek ukalalık olur, tecrübe kazandıkça performansı artar inşallah, ama dünkü performansı ile bize çok fazla şey katmaz.

M.S.SOFU
15.09.2008, 15:35
türkiyenin iyi iki önliberosuna rağmen güzel oyun sergiledi.dikkatinizi topu ayağına aldığında onu karşılayan uğur ve cisse idi.

Emirhan Makul
15.09.2008, 15:38
karşısındaki raikpleri kontrol etmesinden dolayı hücum yönüne ağırlık veremedi ama istikrar gösteren futbolcularımızdan

Arif Timurcioğlu
15.09.2008, 15:45
Çok güzel oynadı ve iyi top dağıttı dahada iyi olacak inşallah.

Kadir
15.09.2008, 17:10
Denk getirse tıklardı ama olmadı :)

Emo91
15.09.2008, 17:55
bence selcuk iyi oynadi dün.
yattaranin eksikliginden kaynaklandi hersey. takim ona bir keren alismis!
yattaranin yerini doldurabilecek baris vardi, onu da hoca 90 dakika oynatmadi.... oyuna girdiginde biraz hareketlilik vardi sanki!

ama selcuk inan hocadan aldigi görevi tam anlamiyla yerine getiriyor bence. hoca ona sen cok ileriye acil dememisdir, hic sanmiyorum

Cafer Bulur
15.09.2008, 18:55
ben selcugu dün aksam yine begendim.
defansta ve ofansta bir seyler yapmaya calisiyor.
oyunun iki yönünü de oynayabilmesi bizim adimiza sevindirici bir durum.
bu sekilde istikrarli bir sekilde oynamaya devam ettikce orta sahamizin direncli ve kreatif olacagini düsünüyorum.

hamucera
15.09.2008, 19:17
sanırım buradaki çoğu arkadaş ile aynı maçı izlemedik. yada ne için olduğunu bilmiyorum selçuk çok iyi oynadı demekten kendilerini alamıyorlar. ya hüseyin o kadar iyi oynarken adamı halen daha eleştirenler var akşamki maça göre. ama selçuk eleştiri almıyor. neden ?. selçuk akşam hiç iyi değildi. adeta colman ile top kaybetme yarışına girdiler. son pozisyonu zaten konuşmaya gerek yok. her maçta boş alan bulamazsın. 90 dk boş alan bulup şut çekecek diye takımda oynamıyor. çok daha fazlasını beklerdim akşam ama olmadı. inşallah önümüzdeki maçlarda

İskender YILMAZ
15.09.2008, 19:21
Selçuk dün normal çizgisinden baya bi uzaktı bence.. Hiç varlık göstermedi desem, abartmış olmam.. Selçuk'un çok iyi oynaması çok önemli, çok önemli takım için onun performansı..

Cafer Bulur
15.09.2008, 19:22
sanırım buradaki çoğu arkadaş ile aynı maçı izlemedik. yada ne için olduğunu bilmiyorum selçuk çok iyi oynadı demekten kendilerini alamıyorlar. ya hüseyin o kadar iyi oynarken adamı halen daha eleştirenler var akşamki maça göre. ama selçuk eleştiri almıyor. neden ?. selçuk akşam hiç iyi değildi. adeta colman ile top kaybetme yarışına girdiler. son pozisyonu zaten konuşmaya gerek yok. her maçta boş alan bulamazsın. 90 dk boş alan bulup şut çekecek diye takımda oynamıyor. çok daha fazlasını beklerdim akşam ama olmadı. inşallah önümüzdeki maçlarda
macin son dakikalarinda takimda´selcuk dahil bir cok futbolcuda yorgunluk belirtileri vardi.
bu sebepledir ki bir cok futbolcumuz sürekli top kaybetti.
sanirim su kondisyon calismalarina hocamizin tekrar agirlik vermesi gerekiyor gibi..

yaranozlu
15.09.2008, 19:35
selçukta eksiklikler var ama bu takımda oynar tabi ki. Derinlemesine pası öğrenmesi gerek, dünki maçta yine aynı oyununu oynadı. Ama bu oyunda üretkenlik yok, ortasaha oyuncusu üretken olmalı. Şut da çekebilmeli, asist de yapabilmeli. Şut tamam da asist yönünü geliştirmesi gerek.

Emirhan Makul
15.09.2008, 21:42
http://galeri.milliyet.com.tr/2008/9/15Trabzonspor0__Besiktas0_(14.09.2008)/26.jpg (http://www.milliyet.com.tr/content/galeri/yeni/goster.asp?prm=0,226866&id=9&galeriid=4501#galeriStart)

cengizalioğlu
15.09.2008, 22:21
arkadaşlar maçı seyrederken bi şeyi kaçırıyoruz galiba biz nasıl delgadoyu hüseyinle tuttuysak ertuğrulda selçuğu uğurla durdurdu ha durmasa iyiydi ama uğurda iyi adam yani şunu unutmayalım selçuk ufak deediğimiz maçlarda bize çok puan kazandıracaktır

alper*
15.09.2008, 23:02
uğur artı cisse diyorlar :)

genç61
16.09.2008, 00:06
bi 10 dakka varsın bi 10 dakka yoksun olmuyor sen bu takımı atesliyorsun gözünü seveyim birazdaha sorumluluk al sana çok güveniyorum hadi selçuk

ilhan
16.09.2008, 00:07
Yalnız Emirhan'ın eklediği fotoğraf süper çıkmış. :)

hamucera
16.09.2008, 08:54
macin son dakikalarinda takimda´selcuk dahil bir cok futbolcuda yorgunluk belirtileri vardi.
bu sebepledir ki bir cok futbolcumuz sürekli top kaybetti.
sanirim su kondisyon calismalarina hocamizin tekrar agirlik vermesi gerekiyor gibi..

maçın son 10 dakikasından değil maçın genelinden bahsetmiştim ben. selçuk bjk maçında kötüydü. iyi olmasını herkes istiyor olmalıda ama iyi değildi.

Sezgin Öztürk
16.09.2008, 11:37
selçuk daha 23 yaşında ve şimdiden spor otoriteleri Türkiye nin en iyi ortasahalarından birisi dio ileride çok büyük işler yapıcak bu forma altında...

otuken55
16.09.2008, 23:17
bu saatten sonra kondisyon idmanı yapılmaz topçuları yataktan toplayamayız 2 hafta ara bulursak yine bir ihtimal bir de kondisyon şuan belli olmaz 5. haftaya doğru anca meyvesini verir çalışmalar.

canna52
18.09.2008, 13:35
selçukta eksiklikler var ama bu takımda oynar tabi ki. Derinlemesine pası öğrenmesi gerek, dünki maçta yine aynı oyununu oynadı. Ama bu oyunda üretkenlik yok, ortasaha oyuncusu üretken olmalı. Şut da çekebilmeli, asist de yapabilmeli. Şut tamam da asist yönünü geliştirmesi gerek.

kendisini geliştirecektir ama şunuda unutmamak lazım 8taş maçında sağında serkan,solunda hüseyin gibi iki teknik fukarası:) olduğu için performansı düştü... yanında hüseyin yerine aurelio tarzı bir futbolcu olsa performansı hiç kuşkusuz artar

Cafer Bulur
20.09.2008, 18:28
sasirmamak elde degil..
orta sahamizin en önemli oyuncusu selcuk hakkinda denizli macindan sonra tek satir yazi yazilmamis.:confused:
selcugu dün aksam da oynadigi futbolla begendim.
takimimiz adina gayet olumlu isler yapti.
hem defansif anlamda,hem de ofansif anlamda vasatin üstüydü.
golde yaptigi orta sert ve etkiliydi.
selcuk daha iyi olacaktir insallah.

TolgaTopçu61
20.09.2008, 18:37
selcuk dün iyi oynadi.
kendisine biraz daha güvenmesi lazim, iyi sutlari var uzaktan bol bol sut cekmeli

Zeki Akyol
20.09.2008, 19:11
asıst yaptı sayılır :))
etkılı şut ve orta bırde pas alışverış yuzdesı yukselırse super oalcak

Samet Yildirim
21.09.2008, 01:03
sasirmamak elde degil..
orta sahamizin en önemli oyuncusu selcuk hakkinda denizli macindan sonra tek satir yazi yazilmamis.:confused:
selcugu dün aksam da oynadigi futbolla begendim.
takimimiz adina gayet olumlu isler yapti.
hem defansif anlamda,hem de ofansif anlamda vasatin üstüydü.
golde yaptigi orta sert ve etkiliydi.
selcuk daha iyi olacaktir insallah.

kanatlari kullanacak adam olsa...forvetimiz en azindan birisi pas yapabilen orta sahaya girip cikan birisi olsa selcuk dahada iyi olaackdir..ben begenyiorum

portwolf
21.09.2008, 01:08
abi deli bir fulbolcu fm de keşfettigim muazzam futbolculardandır.İnşallah bizde parlayıp altın bir çag başlatan futbolculardan olacak.Selçuk inan inşallah ileride premier Ligde çok guzel bir takımda oynayacak BAŞARILAR TRABZONUMUZA ve SELÇUK Arkadaşımıza

İsmail Çavuşoğlu
21.09.2008, 01:08
selçuk zamanla bu takımın en vazgeçilmez oyuncusu olacaktır.kendisine inanıyor ve güveniyorum.

sifuni
21.09.2008, 01:13
gecen sezon ne kadar az skor degitirebilcek oyuncu vardi gökdeniz,yattara ve umut

ama bu sezon cok daha farkli selcuk inan,umut,gökhan ünal,yattara,isaac,colman,baris memis bunlarin icine birde savunmadan gelen song ile egemen de eklenirse ne kadar iyi olur

Alptuğ
21.09.2008, 01:30
selçuk çalışkan oynuyor ama ben ondan ayağında biraz daha fazla top tutmasını adam eksiltmesini bekliyorum biraz erken davranıyor gibi

M.S.SOFU
21.09.2008, 15:10
selçuk kaleyi gördün mü vur baba...

ilhan
21.09.2008, 15:30
Hüseyin için Song ve Egemen'e çok yaslanıyor dediğimde gelen tepkilere Denizlispor maçıyla cevap verebilirim. Selçuk topa basan tek futbolcu olarak kalıyor. Olası top kayıplarında orta sahada geniş bir koridor oluyor ve rakip orta sahamızı çok kolay geçiyor.

Hüseyin ile birbirlerine yakın oynamaları her ikisininde performansını etkileyecektir. Selçuk topu kaptırır veya ileride ani kontra yersek rakibe eskortluk ediyor taa ki Hüseyin rakibin önüne geçene kadar.

Denizlispor maçında orta sahamızı çok beğenmedim. Colman dışında vasatın üzerine çıkan yoktu. Benim bildiğim Selçuk bu değil. Seni seviyoruz Selçuk ve her hafta gol beklemiyorum kendi adıma. İki şut çek uzaklardan yeter. :)

Ayrıca Selçuk'un kornerlerini beğendim. Güzel noktaya bırakıyor topu. ;)

İskender YILMAZ
21.09.2008, 15:33
Vur hacı sen, dağa taşa da olsa vur, 1 olmaz 2 olmaz 3. 'Selçuk ve mükemmel bir gooll' olur..

M.S.SOFU
22.09.2008, 15:18
Vur hacı sen, dağa taşa da olsa vur, 1 olmaz 2 olmaz 3. 'Selçuk ve mükemmel bir gooll' olur..
:D:D:D güzel olmuş :D:D:D

atomania
22.09.2008, 22:37
Defansimizin iyi olmasinin Selcuk Inanin büyük emekleri var. Herkese baski uyguluyor. Kac kere gördüm Rakipe sut attirmiyor. Resman kendini sutlarin önüne atiyor. Bence Milli Takimda Aurellio oynamadiginda ilk tercih SELCUK INAN olmasi gerek.

ApoCaN28
22.09.2008, 23:07
Selçuk İnan Çok Kaliteli Takım Halinde Hücümu sağladıkmı o da bir çok gole imza atıcaktır...

Selimag
23.09.2008, 00:57
bu hafta Antalya'ya şov yapariz, Selcuk'da golunu atar ceza alanı dışından bir şutla ...

Mollasalihoğlu
23.09.2008, 01:20
kendine güveni arttıkça,ne canlar yakacak...

TSKara61
23.09.2008, 02:15
Oyun kurucu gorevine artik soyunmali. Ofansif yonden cok pasif kaliyor.

Erdem Keser
23.09.2008, 02:25
Oyun kurucu gorevine artik soyunmali. Ofansif yonden cok pasif kaliyor.

Bak sen ...

Hüseyin'le arasında 20 mesafe varken,Colman sola yakın oynarken, top tutamayan bir çift forvetle mücadele ederken ,koca alanda garibim Selçuk hem adam karşılayacak,hem oyunu yönlendirecek,hem gol atacak,hem takımı hücuma çıkaracak v.s...
Ofansta zayıf kalıyormuş ,çok basit geliyor heralde ...

Emiroğlu
23.09.2008, 03:55
Selçukta eksik gördüğüm tek durum , tıpkı Colman'da olduğu gibi , dikine adam geçememesi , ya da denememesi.

Bu arada , topu aldığında etrafında pas isteyen olmadığı sürece , Selçuk'un nasıl zeki bir futbolcu olduğunu anlayamayız.
Topu ayağına aldığında sağdan - soldan oyuncularımız kaçacaklar , pas isteyecekler ki , Selçuk görevini yapsın.

Bunu da hallederse(ler) tadından yenmeyecek...

Birde , ilk iki hafta attığı gollerden sonra , şut pozisyonu geldiğinde maşallaha rakip oyuncular kendini topun önüne kesiyorlar.Forvetlerimizin , Selçuğun önünü , çapraz koşularla daha fazla boşaltmaları gerekiyor.

Mollasalihoğlu
23.09.2008, 15:19
süper ligin bu hafta en çok top kaybeden oyuncusu kendisi bu arada..dikkatimizi çekmedi o kadar ama..

otuken55
23.09.2008, 16:26
süper ligin bu hafta en çok top kaybeden oyuncusu kendisi bu arada..dikkatimizi çekmedi o kadar ama..
iyiye işaret bu

Jo-Ann
23.09.2008, 16:38
Umarım Selçuk bu sezon en çok goller atacak

Yavuz Hasan
23.09.2008, 17:47
yattaranın olmayışı onu da etkiledi gibi

Erdem Keser
27.09.2008, 23:53
Umut'un kaçırdığı pozisyondaki ,hele hele 3. goldeki akıllara zarar pasını tekrar tekrar seyredin:)

Cem Balcı
28.09.2008, 00:01
iyi selçuk iyi...aynen devam...

Misina
28.09.2008, 00:03
Yaptığı asistle szmek i hatırlattı bana.

TolgaTopçu61
28.09.2008, 00:08
müthis bir asist yapti,helal olsun

Hasan Ayvenli
28.09.2008, 00:18
müthiş asistler. şutlar. bravo bravo!

ilhan
28.09.2008, 00:21
Sağdan sıfıra inip yaptığı orta beni mest etti. :) Çizgiye kadar inebiliyor yahu baya baya. Bu akşam Colman ve Hüseyin'le beraber beğendiğim futbolculardandı. Hatta maçın en'lerinden.

Hüseyin İlkin
28.09.2008, 00:22
O sağdan indiği pozisyonda atlasaydı yere kesin penaltıydı :D

Anıl Caner
28.09.2008, 00:24
Golün asistinden ziyade Umut'un kaçırdığı pozisyondaki pas inanılmazdı.

tuncay1984
28.09.2008, 00:45
süper oynadi böle devem

İgzas-61
28.09.2008, 00:48
Selçuk bugün iyiydi gittikçe daha iyi olacak

JeoTR
28.09.2008, 00:55
O ne pasdı be selçuk okullarda ders olarak okutulmalı bence süperdin

Onur Civelek61
28.09.2008, 01:03
Şutları da güzeldi.Asistine diyecek yok harika.Başarılarının devamını dilerim...

TS-Tiryaki
28.09.2008, 01:06
Orta sahanin lideri. Masallah.

Harun-61
28.09.2008, 01:07
Umut'un kaçırdığı pozisyondaki ,hele hele 3. goldeki akıllara zarar pasını tekrar tekrar seyredin:)

müthis oynadi, asist/ler süper....

Bravo Selcuk Inan:alkış:

Sait Yıldız
28.09.2008, 01:08
bravo selcuk böyle devam :alkış:[/QUOTE]

unique
28.09.2008, 01:19
Orta sahada savunma ve hücumda çok ağır işlerin altından başarıyla kalkıyor; iyi ki bize gelmiş. Ayman ve Hasan Üçüncü de futbolcu muydu, orta saha oyuncusu muydu diyesi geliyor insanın Selçuk'u görünce...

alper*
28.09.2008, 01:20
asist böyle yapılır !

Özge
28.09.2008, 01:22
Çok iyi paslar attı.Asisti de çok güzeldi.

TS-FAN
28.09.2008, 01:24
iki mükemmel pas ,biri gol.
maçın adamı bence Selçuk.

Burak_52
28.09.2008, 01:26
ronaldinho gibi asist yaptın helal sana
top kap top dağıt kaleye yönel
dinemomuz oldun selçuk

Onur Civelek61
28.09.2008, 01:26
Ünal'ın 8 numaralı formasını ancak sen taşıyabilirdin:)

İdris Toksoy
28.09.2008, 01:29
çok daha iyi olacak...en ümitli olduğum iki oyuncudan ilki.diğeri de colman.

Arif Timurcioğlu
28.09.2008, 01:32
Helal olsun 4 4 lük oynadı ve oynattırdı keyif verdi.

Emirhan Makul
28.09.2008, 01:34
kralsın krallll

macka61
28.09.2008, 01:56
çok güzel oynuyor helal olsun

Emirhan Makul
28.09.2008, 02:24
maldonado yanında avakado yemiş koçum benim

genç61
28.09.2008, 11:31
helal olsun sana maçın adamıydı top alma verm gol pası atma sut çekme herşeyi yaptın senin yanına senn gibi bi tane daha olsa tammdır kralını yeneriz helal olsun sana

Kazım Uzunboy
28.09.2008, 11:36
Dünkü maçta o füzelerinden bir tanesini bekledik son dakikalarda ama fırsat bulamadı bir türlü.

Seviyoruz Seni Selçuk.

Mert67
28.09.2008, 11:39
Kıskananlar çatlasın.:)
Helal Selçuk.

LazAnisT
28.09.2008, 11:43
Transfer sezonu açıldığında alınması için dua ettiğim futbolcuydu.Hatta Burak Yılmaz adisine bile ses çıkarmamıştım sırf Selçuğa arkdaşlık etsin diye.Müthiş karakterli biri.Git gide sorumluluk almaya başladı ve hergeçengün üzerine koyuyor.Her yönüyle Trabzonsporumuza yakışan bir futbolcu.

antagonist
28.09.2008, 11:47
Açıkçası dünkü maçta Selçuk'u beğenmedim. Yaptığı asist ve Umut'a attığı pas dışında çok fazla sahada görünmedi.

Defanstan çıkarılan topları Selçuk'un alıp dağıtmasını bekledim. Ama o hiç bu işi yapmadı. Böyle olunca da Song ve Egemen topu şişirmeye başladı. "Doldur-boşalt" futboluna döndü iş.

Sonraki haftalarda daha aktif bir Selçuk bekliyorum.

Samet Yildirim
28.09.2008, 12:22
Cok iyi yonadi bence ben cok beegndim...gökhana attirdigi gol RONALDINHO pasidir....umutun 2. golden sorna pozisoyna girdi o pasida inanilmaz sekilde süper verdi...

Haluk Ongan
28.09.2008, 13:17
selçuğu beğenmeyenler hasan üçüncü ve aymanı özlediler sanırım kaç tane gollük pas attı adam şut atıyor top kapıyor napsın daha insaf

M.S.SOFU
28.09.2008, 13:46
ah ayman ah gel gör pas nasıl atılır topa nasıl vurulur adam her maç kaleye 1 füze yolluyor.bi ankaragücüne gol atmayla olmuyor.helal selçuk.

TS57
28.09.2008, 13:52
her hafta böyle devam et koçum benim

Ömer SEVİNÇ
28.09.2008, 14:03
Mükemmeldin.

Başka kelimelere hiç gerek yok..

Sadullah KAPICIOĞLU
28.09.2008, 14:47
bence eksik oynadı. Gelip top taşıması lazımdı. Colman yaptı bunu genelde. Ve tutuktu. Yinede İYİYDİ.

hamucera
28.09.2008, 14:53
kötü değildi ama iyide değildi. oyun kurucu olmaya çalıştı ama colman u görevi çok daha iyi yaptı. gökhana asisti süperdi. fırsat buldukça uzaktan çekmesi lazım. çünkü kaleyi tutsun gol olasılığı %60

Salih Kara
28.09.2008, 16:33
Werder bremenle oynadığımız hazırlık maçında da Umut'a dünküne benzer bir asist yapmıştı.Sanırım bu sene bu tür pasları çok göreceğiz.Bu kadar kısa mesafeden o şekilde o kadar güzel bir pas vermesi önemli bir meziyet.
Haydi Selçuk gerek karakterinle gerek yeteneklerinle çok güzel şeyler hakediyorsun böyle devam et.

antagonist
28.09.2008, 16:39
selçuğu beğenmeyenler hasan üçüncü ve aymanı özlediler sanırım kaç tane gollük pas attı adam şut atıyor top kapıyor napsın daha insaf

Ben Selçuk'tan daha farklı şeyler bekliyorum. En azından defanstan gelip top alması lazımdı.

Ayman'ı da özlemedim.

Nasıl oluyor bu iş? :)

Atakan
28.09.2008, 16:42
Tamam da yani yoruma bakınca adamın gülesi geliyor.Tabi ki daha iyi olacak.Asıl selçuk daha iyide.Şuan tam uyum sağlayamadı ve buna rağmen iyi oynuyor.

Attırdığı golden başka bir şey yapmadı.

Buna gülünür.

sifuni
28.09.2008, 16:45
defansa gelipte top alincida stoperlerin arasina cok giriyo deniliyor mesela hüseyinde öyle yapsa selcuk ozamanda böyle bir elestiri gelceginden eminim

antagonist
28.09.2008, 16:47
Tamam da yani yoruma bakınca adamın gülesi geliyor.Tabi ki daha iyi olacak.Asıl selçuk daha iyide.Şuan tam uyum sağlayamadı ve buna rağmen iyi oynuyor.

Attırdığı golden başka bir şey yapmadı.

Buna gülünür.

Gül o zaman abicim. ;)

Song ve Egemen'in şu takımda top şişirmesini is-te-mi-yo-rum. :)

Erdem Keser
28.09.2008, 16:55
Gül o zaman abicim. ;)

Song ve Egemen'in şu takımda top şişirmesini is-te-mi-yo-rum. :)
Süleyman ben çok fazla şahit olmadım bu 'şişirme' olayına.
Gerçi dünkü maçta Selçuk çok fazla geriden top almadı ama 75. dakikadan itibaren özellikle Colman gelip top alarak oyunu başlattı , ki düşünün bu pas girişimleri maçın en stresli dakikalarında gerçekleşti.Hatta maç esnasında şişirme top yapmadığımızın muhabbetinide yapmıştık:)Bunun dışında belli bölümler dışında ortasahamız çok güzel 2'li , 3'lü paslar yaparak forvet oyuncularımızın olduğu bölümlere toplar gönderdi.Yani izlediğim kadarıyla 'şişirme' oynamıyoruz,yani en azından bana göre.

Herşeye rağmen dünkü maçta Umut'a verdiği zeka ve meziyet ürünü pası, Türkiye'de verecek başka adamın olduğunu pek sanmıyorum:p

antagonist
28.09.2008, 17:00
Süleyman ben çok fazla şahit olmadım bu 'şişirme' olayına.
Gerçi dünkü maçta Selçuk çok fazla geriden top almadı ama 75. dakikadan itibaren özellikle Colman gelip top alarak oyunu başlattı.Hatta maç esnasında şişirme top yapmadığımızın muahbbetide geçmişti:)Bunun dışında belli bölümler dışında ortasahamız çok güzel 2'li 3'lü paslar yaparak forvet oyuncularımızın olduğu bölümlere toplar gönderdi.Yani izlediğim kadarıyla 'şişirme' oynamıyoruz,yani en azından bana göre.

Herşeye rağmen dünkü maçta Umut'a verdiği zeka ve meziyet ürünü pası, Türkiye'de verecek başka adamın olduğunu pek sanmıyorum:p

Erdem, haklısın. ;)

Bizim maç izlediğimiz topluluk da son dakikalara doğru Selçuk'un düştüğünden dem vurdu.

Genel olarak top şişirdiğimiz söylenemez ama arada şişiriyoruz. Bunu da tamamen sıkıştığımız için yapıyoruz. (Geçen sene alışık olduğumuz bu olaya bu sene tepki gösteriyouz. :) ) İşte bu sıkışık noktalarda oyunu açmak Selçuk ve Colman'a düşüyor.

Umut'a attığı pas harikaydı, bir de Umut fileleri yırtmak istemeseydi. :p

Ben "Selçuk kötü" demiyorum, sadece potansiyel enerjisini kinetiğe geçirmesini bekliyorum O'ndan. ;)

Ali Tunahan Güllü
28.09.2008, 17:01
selçuk iyi oynadı özellikle ikinci yarıda ilk yarıda okadar etkili değildi ama genelde performansı çok iyi:D

magickiss
28.09.2008, 17:11
basarılarr hayatında selcukummm

oguzhann
28.09.2008, 17:12
biraz daha fazla savunma.diğer yanları ise gayet iyi

Cafer Bulur
28.09.2008, 18:02
Selcugu sezon basindan bu yana begeniyordum ,dün aksamki oyununu yine begendim.
Özellikle macin ikinci yarisinda colman in etkisiz kalisindan sonra takimi ataga kaldiran isimdi selcuk.
Harika bir pasla da galibiyetin hazirlayicisi oldu.
Selcugun simdiye kadarki performansi ile takimimiz icin ne kadar önemli bir oyuncu oldugunu gösterdigini düsünüyorum.

Emo91
28.09.2008, 19:04
daha iyi olabilirdi ama yinede iyi....

her hafta tam performans beklemiyoruz, yeterki birbirilerinin aciklarini kapatsinlar, ve yenelim....

haftaya 2 füze sallar yine olur!

SpOtLesS
29.09.2008, 01:09
http://s1b.directupload.net/images/080929/lyi8segi.jpg (http://www.directupload.net)

yaranozlu
29.09.2008, 11:09
Sonunda derinlemesine pas atmayı başarabildi. İkinci yarı iki tane gollük pasıyla yapması gerekeni yaptı. Oyunun bütününde yoktu ama daha iyi olacak izlenimini veriyor. Herşeyden önemlisi sorumluluk almaktan kaçınmıyor, topu alıyor ikili mücadeleye giriyor. Son maçta pas hataları yaptı ama genel olarak her maç iyiye gidiyor. Selçuk bu sene yaptığımız en önemli transferlerden biri. Ben o parayı hak edebileceği konusunda şüpheliydim ama hak edecek gibi görünüyor.

OLCAY ÇAKIR
29.09.2008, 11:32
Colman,Selçuk ve Gökhanın gerçek performanslarını göstermeleri için biraz zaman var diyordum,Antalya maçı bu açıdan güzel ve anlamlı idi.

Selçuk hem koşuyor hemde ince yapıyor,nazar değmesin.!

Maçın en iyisi oyum onaydı.

Birtan Karaman
29.09.2008, 11:54
Selçuğun performansını tüm 90dk.ya yayması lazım bir var bir yok:)

Mahmut Baran
29.09.2008, 14:41
en iyimizsin selçuk devam ama çok daha iyisini yapabilirsin o kapasite var sende .... ALLAH cc nazardan saklasın

Alptuğ
29.09.2008, 14:43
antalya maçında harikaydı attığı güzel paslarla olumlu işler yaptı böyle devam ederse milli takımda rahatlıkla emrenin yerinde oynar

Jo-Ann
29.09.2008, 15:31
http://s1b.directupload.net/images/080929/lyi8segi.jpg (http://www.directupload.net)

Çok güzel teşekkürler :)

Recep Alkan
29.09.2008, 15:46
antalya maçında harikaydı attığı güzel paslarla olumlu işler yaptı böyle devam ederse milli takımda rahatlıkla emrenin yerinde oynar

mıllı takımda emrenın yerınde kım olursa olsun bıraz zor oynar. fatıh terımın manevı evladı ne de olsa.

Ali Tunahan Güllü
29.09.2008, 16:21
o bizim fabregasımız harikasın selçuk:D

Varlıbaş61
29.09.2008, 18:18
helal olsun
trabzonda doğmayıp has trabzonlu gibi oynayanlardan biri:)

Burak_52
01.10.2008, 22:57
defansa yardm et
hucuma yardım et
oyun kur
asist yap
şut çek
gol at

lampard oldun be selçuk

Onur
01.10.2008, 23:03
defansa yardm et
hucuma yardım et
oyun kur
asist yap
şut çek
gol at

lampard oldun be selçuk

Emin ol çok daha iyi olacak...

Selçukkkkkkkkkk İNAAAAAAAAAAANNNNNNNNN!!!

Uluç
02.10.2008, 00:05
Ezikler forumlarında bu adamı alamadıklar için çıldırıyorlar ve kendisini yeni Fabregas olarak görüyorlar.. ki Fabregas'a uzak degil :)

Erkin
02.10.2008, 02:27
defansa yardm et
hucuma yardım et
oyun kur
asist yap
şut çek
gol at

lampard oldun be selçuk

Kardes Selcuk'un ozellikle son macta cok daha iyi yaptigi giderek daha da iyi yapacagina inandigim her seyi listelemissin.. Orta Sahayi gercekten cekip cevirdi helal olsun.. Insallah boyle devam edecek..

İdris Toksoy
02.10.2008, 02:35
konya maçında bir füze bekliyorum senden selçuk inan.

Anıl Caner
02.10.2008, 04:41
Kabul etseniz de etmeseniz de Selçuk ve Colman'ın daha iyi oynamalarının sebebi bir maç daha fazladan yapıp takıma alışmaları değil, yattara'nın ayrılması.

Bjk ve Konya maçlarında ofansif olarak bu kadar öne çıkamamalarının sebebi Yattara'nın yerinde oynatılan Serkan'a, Yattara rolü verilmesiydi.

mehmet83
02.10.2008, 04:56
Kabul etseniz de etmeseniz de Selçuk ve Colman'ın daha iyi oynamalarının sebebi bir maç daha fazladan yapıp takıma alışmaları değil, yattara'nın ayrılması.

Bjk ve Konya maçlarında ofansif olarak bu kadar öne çıkamamalarının sebebi Yattara'nın yerinde oynatılan Serkan'a, Yattara rolü verilmesiydi.
Anil'cim kusura bakma. Biraz uykum var ve kafam pek calismiyo su an:p Biraz daha acik soylersen sevinirim. Yattara yok diye daha fazla sorumluluk almalarindan mi bahsettin? Yoksa oyun kurgusunda olan bir degisiklikten mi?

Anıl Caner
02.10.2008, 05:07
Anil'cim kusura bakma. Biraz uykum var ve kafam pek calismiyo su an:p Biraz daha acik soylersen sevinirim. Yattara yok diye daha fazla sorumluluk almalarindan mi bahsettin? Yoksa oyun kurgusunda olan bir degisiklikten mi?

İkisini de kastettim aslında. Yattara varken veya Yattara rolünde oynatılan Serkan varken her topu ısrarla o kanada taşıma kaygısındaydılar. Takım kitlendiği zaman da ortasaha topu ileriye taşıyamıyor gibi bir hava oluşmaya başladı.Ben de dahil olmak üzere bir çok kişi "takım savunmamıza katkıları çok iyi ama hücumda yoklar" dedik.Aslında bunun böyle olmadığını gördük.

Şimdi hem sorumluluk alıyorlar oyun içinde hem de forvet oyuncularını araya kaçıracak paslar deniyorlar.

Selçuk zaten ilk 2 maçta gol atarak cesaretini erken kazandı.Şimdiki sistemle beraber takım adına çok daha faydalı işler yapacaktır.

Sonuçta onun hücumdaki asıl işi gol atmak değil, Antalya maçındaki gibi pozisyonlar hazırlamak. Gökhan'a attığı olsun, Umut'un kaçırdığı olsun harika toplardı. Zekiceydi, yetenek gerektiren toplardı.

E bu adam takım savunmasına inanılmaz katkı yapıyor.
Asistin kralını yapıyor.
Gol desen şimdiden yılın golünü atmış.

Bu şekilde sorumluluk aldıkça çok daha başarılı olur.

Al topu ver yattara'ya, uygun değilse vur kaleye devirleri geçti.Şimdi tam Selçuk gibi oynuyor.

mehmet83
02.10.2008, 05:17
Tesekkurler Anil. bende aslinda tam senin gibi dusunuyordum ama senin yazmani bekledim:D Saka bir yana, Yattara'nin gitmesiyle(ki Yattara'ya adeta tapiyorum) takimdaki herkes sorumluluk almaya basladi. En bastada Selcuk. Boyle devam ettigi surece cok iyi yerlere gelecektir. Iyi bir Selcuk benim gozumde Turkiye'deki en yetenekli 3 orta saha oyuncusundan biridir.

Burak_52
02.10.2008, 07:03
Selçuk İnan da FANATİK´e konuştu: "Tek endişemiz uyumdu ama rahatlıkla söyleyebilirim ki, aştık. Ekip halinde yıldız olmanın peşindeyiz. Dışarısını bilmem ama Yattara takımın gündemi değil"

Sezona ‘fırtına’ gibi girip ilk iki maçta gollerini sıralamış, genel itibariyle de takımın orta sahasına büyük işlerlik kazandırmıştı. Geçtiğimiz hafta tekrar sahneye çıktı... Karşılaşma boyunca kelimenin tam anlamıyla ‘savaşan’ Selçuk İnan, bitime kısa bir süre kala Gökhan Ünal’ın attığı golün yaratıcısı olup, başrollerden birine imzasını koyuyordu. Sadece kendisi iyi oynamakla kalmıyor, birlikte oynadığı isimleri de rahatlatıyordu. Örneğin, geçtiğimiz sezonlarda ıslıklanan kaptan Hüseyin Çimşir, şimdilerde Selçuk ile birlikte uyumlu bir ikili olmanın getirdiği artılarla takımın yıldızlarından oluyordu. Kısa sürede Trabzonspor taraftarının sevgilisi, takımın da yıldızı olmayı başaran Selçuk İnan, FANATİK’e konuştu, gündemdeki konular hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.
‘Artık hiç sorun yok’
“Doğrusunu söylemek gerekirse sezon başında en büyük sıkıntımız ve aramızda konuştuğumuz sorun, uyum problemiydi. Uyum süresinin uzama endişesi hep aklımızdaydı. Ama artık özellikle de Antalyaspor maçıyla müthiş bir kenetlenme yaşadık. Trabzonspor’daki uyum sürecinin atlatıldığının müjdesini kendi adıma verebilirim. Şimdi bu sorun ortadan kalktı ve sadece hedeflere konsantre olacağız. Bunlar da daha önce konuştuğumuzda belirttiğim gibi büyük takımlara yakışır ideallerdir.”
‘Sıkıntılar unutulacak’
“Belki klasik olacak ama bayram öncesi taraftarımıza iyi bir armağan verdiğimizi düşünüyorum. Geçtiğimiz sezonlarda bu taraftarların çok üzüldüğünü, böyle adrenalin ve heyecana aç olduğunu biliyoruz. Bizim misyonlarımızdan biri de camiayı tekrar havaya sokmaktı, yavaş yavaş başarıyoruz. Bu bayramı sezon sonuna kadar sürdürmük için elimizden geleni yapacağız.”
‘Bizim işimiz farklı’
“Dışarıda ne yorumlar yapılıyor ya da ne tahmin ediliyor bilmem ama açıkçası Yattara’nın gidişi bizim takım içindeki gündemimiz değil. Sakın yanlış anlaşılmasın, Yattara elbette ki, çok kaliteli bir futbolcu, kalsa da iyi olurdu. Ancak gittiyse bunun üzerinde durmak biz futbolcuların işi değil. Ben ilgilenmiyorum, arkadaşlarımın da ilgilenmediğini biliyorum. İşimizi yapmaya çalışan, birbiriyle yardımlaşan bir ekibiz. Ben değil, biz olarak hareket ediyoruz. Şahsıma yapılan övgülerde arkadaşlarımın katkısının da olduğunu söylemek istiyorum.”
‘Biraz sabır lütfen’
“Taraftarların verdiği destekten çok memnunuz. Zaman zaman sıkıntılar olabiliyor, bunu son maçta Tayfun konusunda yaşadık. Ancak bunun tribün geneline hakim bir görüş olmadığını biliyoruz. Aile içerisinde olabilecek bazı sıkıntılar da aşılabilecektir.”
Kaptanlık ona yakın
Yattara sezon başında teknik heyet ve yönetimin ortak kararıyla 2. kaptan olmuştu. Gineli’nin ayrılışının ardından Hüseyin Çimşir’den sonra pazubandını kimin takacağı merak konusu haline geldi. Song’un, “Gençlerden birine verelim, motivasyonu artsın” jestini yaptığı ve ibrenin de Selçuk?İnan’a kaydığı öğrenildi.
Serhat DEMİRTAŞ

Bera B.
02.10.2008, 21:23
ilk haftaki golünü izleyip duruyorum.. yeminle yok böyle bir 90 ya.. tam çatal.. inanılmaz..

Erdem Keser
02.10.2008, 21:38
Bundan sonra muhtemelen 2. kaptanımız olacak gibi görünüyor.

"Kaptan Selçuk" , yakışıyorda:)
Bu sorumluluğun oyununada olumlu şekilde yansıyacağını umuyorum.

matalar
02.10.2008, 23:28
antalya maçındaki müthiş oyununu sürdürsün yeter.

genç61
03.10.2008, 11:37
helal sana uşak hep boyle oyna aktif oyna senin suçun turk olmak eger arjantinli yada brezilyalı olsaydın bu millet sana tapardı
ama ben san özellikle iki haftadır tpıyorum beşiktaş maçında ve ankaragucu maçında zaman oyuna agırlıgı koydun ama iki haftadır bu olayı 90 dakka yaydın aferin boyle devam etmelisin

M.S.SOFU
03.10.2008, 12:20
kaptanlık selçük'a da yakışır

TS57
03.10.2008, 12:21
süper gidiyosrun koçum böyle devam et

Samet Yildirim
04.10.2008, 14:47
milli takimda yok yazik günah ya

ApoCaN28
04.10.2008, 14:58
Seni Milli Takıma Çağırmayan ... Malum Kişinin ...

Semih Kırsüleymanoğlu
04.10.2008, 15:23
insallah bu macda hirs yapar ve Gsli Milli takim hocamiza gösterir kendini

M.S.SOFU
04.10.2008, 15:28
Seni Milli Takıma Çağırmayan ... Malum Kişinin ...
şöyle desek
seni milli takıma çağırmayanın sevgilsi ölsün :D

Özge
04.10.2008, 15:29
Milli takıma nasıl çağrılmaz anlamıyorum.Gerçi Fatih Terim varken şaşırmamak lazım.Fatih Terim bugün izlesin de görsün.

Cem Balcı
04.10.2008, 22:27
hüseyin kadar bile oyuna giremedin...katkın bazı maçlarda çok az oluyor...maç içinde kendini daha çok göstermelisin...

Erdem Keser
04.10.2008, 23:04
Çok ama çok pasiftin.
Bir an önce toparlanmalı ve oyun sıkıştığında sorumluluk almalısın.

İgzas-61
04.10.2008, 23:06
Bugün eski Selçuk yoktu sahada ama elinden geleni yaptı yine

alper*
04.10.2008, 23:29
marsilya ruletine kurban !
:)

Keleşoğlu
05.10.2008, 01:10
selçuk gs macının yıldızı olacak

Hüseyin İlkin
05.10.2008, 01:31
Fatih Terim ' i morartmanı çok istiyorum :D

Galatasaray maçına sakladı kendini herhalde ...

DeAgLeMaNyAq
05.10.2008, 02:47
Selçuk'un milli takıma alınmaması ayrı bir olay ama bu performansının yeterli olmadığının o da farkındadır. Oyunu dikine kat etmesi şart. Sadece attığı harika ara pas ve şutlarla anılmaması gerekiyor...

Ahmet Kuru
05.10.2008, 02:50
Haftalar ilerledikce görmek istediğimiz Selçuk özlemi daha da artıyor..
İnşallah bu hasreti tez zamanda bitirir...

Erbay
05.10.2008, 14:06
Bu haftaki performansını beğendim. Orta sahada oyunu tutmamızı sağlıyor. Diğer oyuncular bunu hiç yapamıyor.

Birtan Karaman
05.10.2008, 16:12
Seni milli takıma almayanın......futbol bilgisine şaşıyorum:)

Cafer Bulur
05.10.2008, 17:16
Selcuk da diger futbolcularimiz gibi silik ve etkisizdi.
Simdiye kadarki en verimsiz futbolunu oynadi selcuk.Bunun kazandigimiz bir maca denk gelmesi iyi oldu.
Gs macinda iyi bir selcuga cok ihtiyacimiz olacak.Bir an önce toparlanmasini umuyorum.

Ömer1967
05.10.2008, 17:21
İnşallah gs maçında süper oynar ,Terim maça gelir kesin.

Hasan61
05.10.2008, 17:27
manisada oynarken samiyen'de çaktığı füzelerden yine çakar inşallah

Sen_Teksin_61
05.10.2008, 17:29
Selçuk bence Trabzonspor'un en istikrarlı oyuncusu. Sezon başında ne ise hala aynı. Orta sahada kendine verilen görevi yapmaya çalışıyor. Ancak yeteri kadar etkili olamıyor. Takımdaki birçok oyuncu gibi onun da sorumluluk almaktan kaçındığını görüyorum. Ben onun topla daha fazla oynamasını, rakip kaleyi daha çok yoklamasını, takımı ateşlemisini, çabucak atağa kaldırmasını bekliyorum. Ancak bunları hala göremiyorum. Futbolunda gördüğüm olumsuzluklara rağmen ondan daha fazla faydalanacağımız noktasında umutluyum. İnşaallah kendisine verilen görevi yapmanın yanı sıra ekstra katkılarını da göreceğiz.

HADİ SELÇUK GÖSTER KENDİNİ...

Arif Timurcioğlu
06.10.2008, 00:44
Biraz daha inan ve lider ol hem sen coş hemde bizi coştur.

Adil ÖZGÜR
06.10.2008, 07:49
Uykularım kaçıyor,
Neler oluyoruz Ya hu, hani ilk maçtaki heyecan,
İlk üç maçta futbolcuların hepsi sanki birer pehlivan,
Sonraki maçlarda, maçı çevirmesini bildik,
Pehlivanlık ünvanını defterimizden sildik.

Uykularım kaçıyor, Kayseri, Antep ve Bursa
Güzel futbol oynuyorlar, şuanda rakibimiz olsa,
Kötü futbol, şahsi becerilerle alıyoruz biz maçı
Çaresine bakılsın, duacıyız duacı

alper*
06.10.2008, 08:53
İki kelime : Zinedine Zidane.
:cool:

Ümit Tekşan
06.10.2008, 10:39
Selçuk artık tam TRABZONSPOR lu oldu değişmez isimler haline geldi. Kendisine güveni de arttı. Böyle devam et..

Engin Koltuk
06.10.2008, 13:50
Selçuk sana güveniyoruz.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.10.2008, 14:42
Selçuk çok sever GS'yi :]

Artık ellerinden öper bakalım :D

ApoCaN28
06.10.2008, 14:43
Gs Maçını Selçuğ'a Bırakıyoruz...

Burak_52
06.10.2008, 23:38
geçen sene gs ye attığı goller aklımdan çıkmıyor
hadi selçuk sen seversin samiyeni at bitane uzaktan uçur bizi

Mahmut Baran
06.10.2008, 23:44
inşallah bu maçtaki eksikliği gs maçında giderirsin hiç şut çekmedin gsyemi sakladın :)

Hüseyin İlkin
06.10.2008, 23:51
Galatasaray ' ı bitirecek adam .

Şimdiden geçmiş olsun Galatasaray 'a :)

sifuni
06.10.2008, 23:53
konya macinda iyi degildi insallah bu macta patlarsin

iyattara
07.10.2008, 00:08
gözlerimi kapatıyorum manisadayken galatasaray ağlarına takılan muhteşem golleri geliyor aklıma, parçalamıştı kaleciyi, o zaman yokki biz de şöle bi adam çaksın 2 tane demiştim şimdi o adam bizde :) 2 de bizdeyken çakarsın artık Selçukcum:)

genç61
07.10.2008, 11:38
selçuk selçuk bayılıyorum futboluna ama bu hafta kotuydun hemde çokkötu sen oynarsan zaten bu takım dokturuyor hadi göreyim seni bu hafta

FatmaÇelik
07.10.2008, 11:48
Nerde Ankaragücü maçındaki Selçuk....
Nerde o ayagına ve topa hakim adam...
Bir an önce Selçuğu geri istiyoruz.
Bu takımın sana ihtiyacı var...

Engin Koltuk
07.10.2008, 11:50
Selçuk biraz daha sorumluluk al. Biliyoruz rakipler farkına vardı ve markaja alınıyorsun ama sana ihtiyacımız var.

SpOtLesS
07.10.2008, 11:57
gecen sene gs ye attigin o golleri bir daha izlet bize:D

M.S.SOFU
10.10.2008, 15:26
terbiyecin burada
terbiyecin meydanda
uslan aslanım uslan
hadi bakalıkm selçuk sen çok seversin aslanı :D

Süleyman50
10.10.2008, 16:11
daha fazlasını yapabileceğine inanıyorum hadi selçuk göster kendini...

Ali Tunahan Güllü
10.10.2008, 18:30
SelÇuk İnan bİzİm fabregasimiz...

SAmet_61.34
10.10.2008, 18:33
camiamıza yarasın yeter...

Yavuz Hasan
11.10.2008, 15:21
selçuk yattaranın saktlandığı ankaragücü maçından bu yana tutuk oynuyor acaba yattaranın yokluğunda rahat oynayamıyor mu yoksa başka bişey mi var bilemem ama taraftarın hemen hepsi selçuk a güveniyor bende güveniyorm yanıltma bizi

Tayfun
11.10.2008, 15:23
Selçuk gs maçlarını sever :)

alper*
11.10.2008, 15:46
selçuk beyaz krampon giyerse iyi olur :)

ilhan
11.10.2008, 15:59
Selçuk sen Galatasaray'ı uzaktan çok iyi öpersin. Geçmişte öpmüş olmasan bir şey demeyeceğim ama bir tane "kiss" atarsın uzaklardan tam süper olacak.

pReN@_61
11.10.2008, 16:02
Olacak olacak ;)

.....
11.10.2008, 16:30
Selçuk mu maçta da boş geçmez.

Şöyle 30-40 metrelerden kaleye şut çekerse anlayın ki gol :)

Dursun Kaplan
11.10.2008, 17:18
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/279-3G4N0R7Z.jpg

Ali Tunahan Güllü
11.10.2008, 17:38

İŞTE BU:D

Fatih Ersoy
12.10.2008, 03:38
Geçen sen yada evvelki sene gs'ye uzakta süper bir gol atmıştı :)

Tekrarını bekliyoruz....

sonlimit.com
12.10.2008, 13:05
çok güzel bir oyuncu bu oyuncunu galatasaraya attığı golleri unutamıyorum

Jo-Ann
12.10.2008, 15:24

Çok tatlı. Galatasaray maçında umarım gol atacak. Hadi Selçuk :)

cerasus
12.10.2008, 21:35
Bence goldan cok gs macinda paslari cok önemli olucak cün ki gs defansi ortadan cok pozisyon veriyor. Tam selcuk icin yaratilmis bri defans yani. Iyi paslar atmasi bizi galibeyete götürür

M.S.SOFU
14.10.2008, 15:16

İŞTE BU:D
çalış uşağum çalış

M.S.SOFU
14.10.2008, 15:22
aslan terbiyecisi hadi bakiimmm

Birtan Karaman
16.10.2008, 16:54
http://www.hataykentgazetesi.com/haberresim/31050825.jpg

Selçuk gs'ye o enfes gollerinden yine takar inşallah...!

evrents
16.10.2008, 19:21
selçuk'un ankaraya attığı gol müthişti statta tam önümden vurmuştu süperdi :D

Alptuğ
16.10.2008, 20:25
mondragon türkiye ligi kariyerindeki avrupa maçları da dahil ilk frikik golünü selçuktan yedi
keşke onu bu performansıyla milli takımda izlemek kısmet olsaydı

İgzas-61
16.10.2008, 22:44
ezikler Selçuğu iyi tanır :)

macka61
17.10.2008, 00:38
geçen sene manisa formasıyla cincona attığı golün benzerini istiyoruz senden selçuk

DeAgLeMaNyAq
17.10.2008, 05:29
Selçuk gribal enfeksiyon sebebiyle 2 gündür idmanlara çıkamıyor. Umarım maç gününe kadar hastalığını üzerinden atıp, kalitesini ispatlar...

Jo-Ann
17.10.2008, 12:16
Geçmiş olsun Selçuk. Umarım Galatasary maçında oynayabilirsin

Hüseyin İlkin
17.10.2008, 12:45
Havalar öyle dengesiz ki hasta olmamak imkansız :) İki üç gündür bende hastayım . Umarım Selçuk ' un rahatsızlığı onun oynamasına bir engel teşkil etmezde Galatasaray oyuncu görür :p Geçmiş olsun Selçuk ..

Süleyman50
17.10.2008, 16:04
gs maçında senden çok şeyler bekliyoruz selçuk...

Murat'
17.10.2008, 16:30
Selçuk sen galatasarayı seversin...hadi göreyim seni geçen sene çaktığın gibi yine en az iki tane çak..

peker61
17.10.2008, 16:46
Ben bitaneyede razıyım bi tane çaksa yeter bi tanede gökhan çakar olur biter :D:D

Erdem Keser
17.10.2008, 17:08
Gol atmasın Selçuk.Adam gibi topunu oynasın,görevini yapsın yeter.

Cafer Bulur
17.10.2008, 23:33
Kendisinden gs macinda cok seyler bekliyorum.
Kendisinin artik yetenekli ve gelecek vaadeden futbolcu profilinden büyük takim futbolcusuna yükselme zamani geldi.
Bunun adina simdiye kadarki maclarda iyi sinyaller almistik,umarim artik istikrari ile orta sahamizin yildizi olur.

Cem Balcı
18.10.2008, 01:33
gs maçında inşallah oyuna katkın fazla olur...oyun içinde biraz daha kendini belli etmelisin...

DeAgLeMaNyAq
18.10.2008, 01:46
Serumlar işe yaramış akşam antrenmana çıkmış...

hamibasoglu
18.10.2008, 10:34
İlk 6 Maç için ortalama alırsak Ortalamanın biraz altında bir performans gösterdi.
Gerçek kapasitesinin %50 si bile değil bence.
Ama inanıyorum ki, GS maçında herkezden çok koşacaktır.
Hadi Selçuk.....

ApoCaN28
18.10.2008, 11:13
Gs Sever seni sende onları...:D

Cem Balcı
19.10.2008, 21:26
eski selçuktan eser yok...

takıma hiçbir katkın yok...

SarR52
19.10.2008, 21:28
takımdaki tek oynayan kişii tabi o verdiğin pasları atamayan forvetede ne demek gereksee....

Sefa Murat Dokuz
19.10.2008, 21:29
bugun en kötü oyununu oynadı ayakları titredi resmen milli takımdada böyle korkak oynuyor...çok top kaybetti

yaranozlu
19.10.2008, 21:39
ne oynaması, rezaletti. Ayakta duramıyor ve son derece yavaş. Bizim yıllardır sorunumuz bu tip maçlarda ortasahamızda ön plana çıkan oyuncumuzun olmaması. Colmanla beraber ortasahada çok kötüydüler, şutları da kötü olunca oyuna zerre kadar katkısı olmadı.

alper*
19.10.2008, 21:41
berbat oynadın selçuk.
sıfır "0".

Murat'
19.10.2008, 21:44
bu performansı görünce.....szymek szymek diyorum....nerdesin sarı saçlı çocuk...

TUNCAY HİÇYILMAZ
19.10.2008, 22:19
Hiç sorumluluk almıyosun ne zaman doğru dürüst oynamayı düşünüyosun acaba !!!!

İskender YILMAZ
19.10.2008, 22:34
%100 Hayal kırıklığı.. Ne yaptın be hacı? :S

DeAgLeMaNyAq
19.10.2008, 23:01
Selçuk niye milli takımdan kesildi diyenler nerede acaba? Bu formuyla milli takımı hak ediyor mu ki?

unique
19.10.2008, 23:03
Bugün kötüydü, ama zaten takım olarak döküldük. Çok da fazla yüklenmemek lazım, ilk sezonu daha ve çok başarılı olacak; inanıyorum.

onur_alabuga_61
19.10.2008, 23:15
arkadaşlar siz ne diyorsunuz yhaaa takımın en iyi 3 oyuncusu vardı serkan,egemen,selçuk yapmayın arkadaşlar gidin tolgayı eleştirin tolga saçmalamasıydı ortasaha sadece selçuğa kalacaktı

Cafer Bulur
19.10.2008, 23:16
Selçuk niye milli takımdan kesildi diyenler nerede acaba? Bu formuyla milli takımı hak ediyor mu ki?
Ben selcugun milli formayi hakettigini düsünüyorum.
Herkesin dillendirdigi gibi bu aksam selcugun cok kötü oynadigini düsünmüyorum.
Belki iyi degildi ama cok da kötü degildi.
Ben selcugu sezon basindan beri begeniyorum bu macta da vasat oynadigi inancindayim.

Özge
19.10.2008, 23:43
Çok kötüydün be Selçuk.

Emirhan Makul
19.10.2008, 23:44
Aşırı kötü bir performansdı.

Jo-Ann
19.10.2008, 23:54
Selçuk bugün çok iyi değil oynamadı ama onu desteklemek devam edeceğim. Haydi Selçuk....gelecek maç daha iyi olacaksın eminim

Ömer SEVİNÇ
20.10.2008, 16:01
Aldığı topu şut çekmeye çalıştı. Galatasaray'a uzaktan 2 gol attığından mı sorumluluk almak istemesinden mi anlamadım. Ama şut atılacak yer var, atılmayacak yer var be hacı. Arada güzel toplar da attı defansı arkasına.

mechanic
20.10.2008, 16:04
vasattı......

İdris Toksoy
20.10.2008, 16:08
benim gözümde selçuğun kredisi çoktur.kaldı ki selçuğun bu krediyi kolayca harcayacağını da sanmıyorum.

otuken55
20.10.2008, 17:01
hastalıktan yeni çıktı bu adam
olsun yeni takımız benim kızdığım yeteneğine ihanetin vasatı aşmanın zamanı geldi
takımda dişli değil anahtar olma zamanın geldi
ummuyorum ama
sen de yenetekli kariyersiz futbolcular kervanına katılıp 30unda adanaspor bursaspor tarzı takımlarda olacakmışsın gibi
utandır beni artık
hadi be selçuk al topu sür biraz...

Terzioğlu
20.10.2008, 17:07
Abartilacak kadar kötü degildi. Hele burada yazildigi gibi asla degildi.

Ahmet Kuru
20.10.2008, 17:14
Selçuk hala beklenilen Selçuk olamadı ne yazık ki...ne kötü oynuyor ne iyi...
Onca transfer etmek için yapılan emeğin karşılığı bu olmamalı kesinlikle...
Arkadaşın dediği gibi kredisi daha var...İlerleyen haftalarda daha iyi olacaktır...