PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selçuk İnan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42

KUTADGU
13.01.2011, 14:26
Sahaya çıkmadan önce taktik tabelasına ilk yazılacak isimdir bence Selçuk.

Şampiyon olacağız yahu...

SEDAT
13.01.2011, 14:27
sorun selçuk ta değil, ona ve diğer 3 oyuncumuza sözleşme imzalatmayı beceremeyen yönetimde.

- Ne yapıcaklar döve dövemi attırıcaklar ...

Gökçebey
13.01.2011, 14:46
Ha gayret arkadaşlar. Takımın beyninin fişini çekmemize az kaldı. Sonra deriz ki neden şampiyon olamıyoruz?

Az sakin olun bakalım yahu. Şampiyonluğa konsantre olalım. Şu an Selçuk'u konuşup tartışmak, moralini bozmak, onu hain ve vefasız ilan etmek kimin ekmeğine yağ sürer? Bizim olmadığımız kesin.

TheCrow
13.01.2011, 15:08
Ha gayret arkadaşlar. Takımın beyninin fişini çekmemize az kaldı. Sonra deriz ki neden şampiyon olamıyoruz?

Az sakin olun bakalım yahu. Şampiyonluğa konsantre olalım. Şu an Selçuk'u konuşup tartışmak, moralini bozmak, onu hain ve vefasız ilan etmek kimin ekmeğine yağ sürer? Bizim olmadığımız kesin.

Kendi kendimizi imha etmeden hayırlısıyla şu sezonu şampiyonlukla kapatsak bari...

Samet Yildirim
13.01.2011, 15:08
Bu konuyu artik uzatmaya gerek yok biz maclarimiza bakalim.

ÖmerFarukYılmaz
13.01.2011, 15:09
Adamımsın Selçuk..

Bu takımı şampiyon yap,Ondan sonra gönlüne göre davran..İmza atsan tabi daha hayırlı ama.Neyse..

Bu arada İstanbul'a gideceğine intihar et:)

güneyli
13.01.2011, 15:29
Asıl şu anda selçuğu destekle ki;sana gereken zamanda performansı üst düzey olsun.Sene sonunda da kalmak için bir gerekçesi daha olsun....Biraz insaf..Biraz sabır lütfen..

Mesut
13.01.2011, 15:35
17 maç var bize lazım sene sonunda kendi bileceği kalırsa başımızın tacı kalmaz ise yolu açık olsun

mehmetdoğan
13.01.2011, 15:36
burdan yöneticilerimize rica ediyorum selçuk inan konusunu içeren her başlık kapatılsın.yoksa yarın içerdeki bir maçta selçuk'un olası kötü oynaması halinde ıslıklanması potansiyeli oluşabilir maalesef

ilhan
13.01.2011, 15:41
Şampiyonluğa giden takımda karavana atışlara ismi kadroya ilk yazılacak isimle başladık. Darısı diğer futbolcularımızın başına...

İslam Sezer
13.01.2011, 15:42
dürüst olmak gerekirse bizim şampiyon olmamız o kadar ama o kadar önemli ki bu sene herzamankinden farklı davranmalıyız,sabırlı olmalıyız.selçuk kalsa iyi olur ama önemli olan 2.yarıdaki performansı.mesela seçim sizin,hangi şıkkı tercih edersiniz?
1-)Selçuk 3 senelik imza attı bugün ama bu sene şampiyon olamadık.
2-)Selçuk imzalamadı ama mayısa kadar müthiş performansıyla şampiyonluğumuza katkıda bulundu,sezon sonu ise gitti.
.
şimdi arkadaşlar kusura bakmasın ama ben gözü kapalı 2.şıkkı tercih ederim.
bir de 3.şık var tabi hem şampiyon olmuşuz hem de selçuk 3 sene imza atmış,
ancak ben olaya nasıl bakmamız gerektiğini anlatmak için 2 şıktan hangisini tercih edersiniz diye merak ediyorum.

Gökçebey
13.01.2011, 15:44
Başlığı kapatmaktansa futbolcusuna sahip çıkan bir taraftar profili için çalışmalıyız. Yürüyen tekere çomağı bir başkası soksa yeri göğü inletiriz. Gel gör ki bu işi bizzat biz yapıyoruz. Neden? Selçuk yeni sözleşme imzalamış. Şu anki derdimizin Selçuk'un yeni sözleşmesi mi, yoksa şampiyonluk mu olduğuna karar vermeliyiz. Şampiyon olursak Selçuk tıpış tıpış imzalayacak zaten. Şampiyonlar liginde oynayacak adam. Ayrıca Trabzonspor'daki ortamı Türkiye'de başka bir kulüpte bulamayacağını o da biliyor. Ha olamazsak? Bence o zaman Selçuk kariyeri için Avrupa'dan gelen teklifleri değerlendirsin. Burada arkadaşların da asıl meselesi şu. Gidecekse bile bedava gitmesin. En azından kendisini Selçuk yapan kulübüne para kazandırarak gitsin. Ben inanıyorum ki Selçuk sezon sonu şampiyon olamasak bile sözleşmesini 1 yıl uzatıp öyle transfer olacaktır. Olmadı mı? O zaman gidenin arkasından küfredeğimize yeni Selçuklar "yaratma" zamanıdır.

pReN@_61
13.01.2011, 15:52
Yönetim askıya almış bu imza olayını.Madem gündemden kalktı bizim de artık konuşmamız yersizdir.Konuyu uzatmak takıma zarar verir.Sırası gelince bakacağız artık ne yapalım?Artık futbol konuşmalıyız...

volkan_627
13.01.2011, 16:05
selçuk olayı sezon sonuna kalsın. isterse gider isterse kalır. bu yönetimle selçuk un çözeceği bir olay. ama daha takımda egemen ve ceyhun var. bunlarla neden konuşulup sözleşme imzalanmıyor acaba???

ilhan
13.01.2011, 16:12
Başlığı kapatmaktansa futbolcusuna sahip çıkan bir taraftar profili için çalışmalıyız.

İşte budur.

pReN@_61
13.01.2011, 16:14
Bu arada Selçuk'un sakatlığı tamamen düzelmiş.

Tolunay Abdioğlu
13.01.2011, 16:22
Selçuk,

Takımımızın her futbolcusu gibi değerli bir insandır.Kimse,ona sallamaya yetkili değildir.

Eleştiri yapılır,ama yıkıcı değil.Eleştirinin amacı,yapıcı olmasıdır.

muribbi
13.01.2011, 16:27
selçuk işiniz yapacaktır. en azından sene sonuna kadar.

Onur Civelek61
13.01.2011, 16:29
Maçlarımıza bakalım.Selçuk bu formayı giydiği heran takımı için mücadele edeceğinden eminim...

Sinan Ayaz
13.01.2011, 16:39
selçugun performansında bi değişimin olmayacağı kesin insallah kalır bizde ama eger avrupanın üst seviye bi takıma giderse onun adına sevinirim şampiyon olursak kesin kalıcağını düşünüyorum

Y.Çuvalcı61
13.01.2011, 16:55
genel kuruldan sonra oturup konuşalım diyen selçuk efendi yaptığı açıklama le gözümdeki değerini sıfıra indirdi
insanın ağzından laf bi kere çıkar onu da tutar
senin de pek farkın yokmuş anlaşılan diğer futbolculardan
bu takım seni adam etti senin yaptığın işe bak
ayıptır ayıp
sanki bir yıllık imza atsan sene sonunda takıma da para kazandırarak gitsen kötü olur ya da takım seni zorla elinde tutar değil mi

Mollasalihoğlu
13.01.2011, 17:00
Şampiyon yapsın, heykeli dikilecek.
Ondan sonrasını kendisi bilir, ister gider ister kalır.

NE kadar kızsam da parasal konularda, sahada elinden geleni yapacağını adım gibi biliyorum.

magicyattara
13.01.2011, 17:02
İmzalar imzalamaz ayrı konu..buraya gelip "imzalamazsa defolsun" tarzında yazılar yazanlar;bu söylemlerin takımın belki de en formda oyuncusu olan Selçuk'ta nasıl bir izlenim bırakacağını hiç düşünmez misiniz..
Şenol hocadan alacağınız çok dersler var..zahmet olmazsa hoca ne diyor diye bir kulak verin..

yorumsuz6117
13.01.2011, 17:18
Biliyordum bu için olmayacağını.

Ekrem D.
13.01.2011, 17:19
Bence Selçuk çoktan teklifimizi kabul etti. Ama yönetim bunu açıklamak istemiyor. Eğer Selçuk'a 1.5 mio'dan fazlasını verdilerse -ki vermeleri lazım- Colman başta olmak üzere diğer oyuncuların ister istemez moralleri bozulur. Yönetim ve teknik kadro aptal değil arkadaşlar herkes Selçuk'un ne kadar önemli olduğunu biliyor, ona göre de davranılır.

Bir diğer yandan, Yattara'nın da sözleşmesi bitiyor. Eğer Selçuk'un sözleşmesi uzatılıp Yattara'ya sezon sonunu bekle dersek Yattara'dan ufacık bir verim bile alamayız. Ben bu konuda Sadri başkanıma ve Şenol hocama güveniyorum.

Buraya boşu boşuna asılsız komplo teorileri yazarak takımımıza köstek olmaya gerek yok.

Süleyman Eruyar
13.01.2011, 17:23
Şampiyon yapsın, heykeli dikilecek.
Ondan sonrasını kendisi bilir, ister gider ister kalır.

NE kadar kızsam da parasal konularda, sahada elinden geleni yapacağını adım gibi biliyorum.

Heykelini dikmeden önce eğer gidecekse gideceği kulübü öğrenmek lazım

Sonra yanlış bir durum olmasın :)

Mert67
13.01.2011, 17:29
Sanki babasının takımı, adam ister imzalar ister imzalamaz.Sahada terinin son damlasına kadar savaşıp,mücadele ediyor mu? Ben ona bakarım.

Kendisi istemedikten sonra Trabzon da kalmasının bize ne faydası olucak.Şimdi sözleşme imzalamıyor diye küfür yerken.O zamanda oynamıyor diye küfür yiyecek.

Davut Özdemir
13.01.2011, 17:37
Taraftar nedir,Takım sevgisi nedir, Desteklemek, Takıma ışık olmak,Takım unsurlarını motive etmek, takıma yol göstermek nedir? bu soruların cevabını istiyorum.
Umarsızca, hatta cahilce, takımın şu an beğensenizde beğenmesenizde en değerli oyuncusuna sallayan arkadaşlardan.

Ben sadece size bu sorulara verilebilecek en anlamlı cevabı vereyim anlayan anlasın.

Sizin davrandığınız,sizin söyledikleriniz gibi değil...

Ayıptır,günahtır bu yaptığınız..

Hiç mi Şenol hocayı dinlemiyorsunuz siz.

Neyse sinirlendim daha yazmayacam..

Sami Kuk
13.01.2011, 17:41
Yönetım ıstedıgıkı ucretı vermesı lazım..Hak ediyor türkiyenın en ıyı orta saha oyuncusu yerlılerde..3 ezıkler tonla para verıyor yabancılara bız elımızdekını kacırmamamız lazım..

Zaten sampiyonlar lgıınde oynamak ıster uzatacak bence rahat olun

Sami Kuk
13.01.2011, 17:44
sadri sener hallederiz kolay diyordu..Boş konuşmaz baskanımız,bence selcuk önümüzdeki sezonda trabzonda..rahat olun türkiyede baska takıma gitmez..

Cihad Varlı
13.01.2011, 17:45
İmzalarsan sen kazanırsın , imzalamazsan yine sen kaybedersin .
Trabzonspor hiç birşey kaybetmez Selçuk ;)

yorumsuz6117
13.01.2011, 17:50
sadri sener hallederiz kolay diyordu..Boş konuşmaz baskanımız,bence selcuk önümüzdeki sezonda trabzonda..rahat olun türkiyede baska takıma gitmez..

Sadri Şener hiçbir zaman Selçuk konusunda kesin konuşmadı hep yaparız ederiz şekline konuştu ve yapamadı malesef. :)

lutfu61
13.01.2011, 18:27
resmi siteye bakıyorum bütün antrenman resimlerinde sezer badur var :))
bence komik oluyoruz, bu kadar küçük şeylerle adama imza attırılacağını mı sanıyorlar
yoksa taraftara mesaj mı veriyorlar, selçuk yoksa sezer var :)))
boşuna o resimler oraya konmuyor
küçük oyunlar bunlar, yazık...

ama şu da bir gerçektir, hiçbir futbolcu trabzonspor formasından değerli değildir, sözleşme süresi içerisinde, verilen parayı haketsin, özlemi dindirsin yeter...

mehmets61
13.01.2011, 18:29
bence çok takıyoruz kafaya lideriz ve bunun keyfini çıakrtmalıyız.selçuk imzalamak istediginde zaten imzalar.ikinci yarıda başarılar diliyorum...

leavemealone
13.01.2011, 18:37
Takimda en sevdigim oyunculardandi Selcuk..
Ama devre arasinda aylar öncesinden demesine ragmen imzalamamasi beni hayal kirikligina ugratti..
Sampiyon olsakta olmasakta sezon sonu en azindan bize para kazandirmadan giderse biter benim icin Selcuk..
Insan bir düsünür ben mi Trabzonspora cok sey verdim yoksa Trabzonspor-Ersun Yanal-Senol Günesmi bana daha cok sey verdi..
Bugün en iyi yerli orta sahalarindansa buda Trabzonspor sayesindedir..
Acaba zamaninda istanbula gitseydi Tabatalar Mehmet topuzlar gibi olmuyormuydu..
Insan hele su sampiyonluk sürecinde vefa dan gider imzalar . Sonra ayrilmak istese bile para kazandirip gider..
Ayrica Sanki yönetim gel belese oyna dedi..
Ayiptir bence.. Bildigimiz Selcuk tabiki ikinci devredede elinden geleni yapacaktir bundan süphem yok ama ayip etti imzalamamakla..
Kulüp olarak bizi bu duruma sokmaya hakki yoktu Selcukun.. Simdi yazin neler olacagini herkes biliyor..
Gerek varmi bu tür seylere arkadas.. Madem gitmek istiyorsun ozaman simdi git.. Ben bizi sampiyonluga göre degelendirecek oyuncu istemiyorum..

Vkgz
13.01.2011, 18:40
Çocuk haklı liverpool ayarındaki her takımda oynama kapasitesi var.
ben ist takımlarında oynamak için diretiyor sanıyordum ama niyeti avrupaymış
şimdi gözüme girdin
sene sonuna kadar son ter damlana kadar savaş ve sonra seni spormaxtvde izleyelim

LaZ_KoPaT
13.01.2011, 18:48
sampiyon olursak gidecek ama giderse bize bi kurus bile kazandirmadan gidecek. selcuk'u selcuk yapan biziz. nankorluk etmezse iyi olur en azindan bir sene imzalasa avrupaya yollarken en az 5 milyon euro para kazaniriz selcuktan.

İskender YILMAZ
13.01.2011, 19:54
Olmadı bu .. Selçuk Trabzonspor'un menfaatlerini görmezden geldi ..

Hüseyin Hatırlı
13.01.2011, 19:59
sampiyon olursak gidecek ama giderse bize bi kurus bile kazandirmadan gidecek. selcuk'u selcuk yapan biziz. nankorluk etmezse iyi olur en azindan bir sene imzalasa avrupaya yollarken en az 5 milyon euro para kazaniriz selcuktan.

Senin takım şampiyon olursa 30 küsür milyon dolarlar götürecek, ve bu adma da büyük pay sahibi olacak ama bonservissiz gitti diye sen bu adama bi şey kazandrımadan gitti diyebileceksin yani ?
5 milyon kazanmak için satılacak bi oyuncu asla değil ama bu takımdaki Selçuk her takımda böyle oynayamaz. Milli takımda Emre'nin yanında varlık gösteremediği gibi avrupada da gösteremez ise Tuncay gibi bi sonu olur.
En iyisini düşünüp yap Selçuk hayırlısı olsun senin için.

aaahmet61
13.01.2011, 20:01
selçuğa avrupada bu parayı vermezler.ya istanbul takımlarına gider ya bizde kalır.elimizi çabuk tutmakta fayda var.

HIZIR_IR
13.01.2011, 20:30
Giderse de sağ olsun kalırsa da. Kendisi Süper Lig'in en değerli oyuncusudur. Bizimle imzalamasa bile sene sonuna yani hazirana kadar bizimle. İmzalasa da imzalamasa da şimdiden teşekkürler. Bir de Selçuk İnan bizden çok şey almıştır. Bunun yanında çok şey de vermiştir. Sadece bizim Selçuk'u, Selçuk yaptığımız falan yanlış yorumlar bence. Kendisine şimdiden takımımıza verdikleri için teşekkürlerimi tekrar tekrar sunarım.

Paksoy
13.01.2011, 20:34
Şampıyon olamazsak giderim maddesi koydursun,çok pis kıllandım ben.

namık
13.01.2011, 20:49
Mevcut kadromuz şuanda futbolculara bağlı olan bir takım diil. Şuanda tüm kadrodaki futbolcularımız şenol hocanın sisteminden dolayı gözde durumdalar. Çok uzağı diil gecen seneyi düşünün selcuk 60 dakkikadan sonra hep oyundan düşüyordu.Şuankı formuyla yakından uzaktan alakası yoktu.Diğer örnekleri Egemen ve umut. Şuanda takımın sisteminde değerli birer taşlar fakat gideceği takımda bu taşlar belkide şuankı gibi boşlukları dolduracak futbolcular diiller. Bu sistemde bu oyuncuları keza takımın oynayan,oynamayan tüm topcularını yontarak bize bir sanat eseri gibi sunan şenol hocadır. Kendisi takımın başında olduğu sürece selcuk gitmiş başkası gelmiş pekte önemli diil.İllaki kan kaybı fakat arada kan vermekte iyi bişi. Sonuçta taze kan herzaman daha iyidir. Bunun içinde şenol hocaya görev düşüyor.

Baran Önder
13.01.2011, 21:40
Kulup buguün çok güzel bir açıklama yaptı. Herşey sezon sonu belli olacak. Şimdi herkesin sahada kazanılacak puanlara odaklanması gerekiyor. Selçuk için kimse merak etmesin, morali iyi, hafif sakatlığını atlattı. Maçlarda görev verilirse, çıkıp en iyisini yapmaya devam edecek.

Özkan
13.01.2011, 23:20
Selçuk kardeşim, senin giydiğin formayı daha önceden Ünal Karaman ağabeyimiz giyerdi. Ona göre davran. Gözümüz yok, Allah daha çok versin ama bu yıl kazandığın parayı kazanmak için bir doktor 60 yıl çalışmak zorunda. Bence Ünal Karaman'ın formasını giyen ve hal-i hazırda yedi ceddine yetecek parayı bu yaşında kazanmış olan bir insana para pazarlığı yapmak yakışmıyor.

Napoli
13.01.2011, 23:32
Hakketen cok siktik artik bu konu...Gidecekse yolu acik olsun Istanbulda.Iyki Smpiyonluga oynadik Herkes Inesta havasina girmis...
Selcuk Istanbua giderse Biter.Kendi dusen aglamaz yolu acik olsun.

yektakurtulus
14.01.2011, 02:20
gökdenizler fatihler gitti bu takimdan
bir selcugunda elbette yerini doldurabiliriz
ama selcuk birdaha sistemi kendine kurulmus takim bulurmu?--sanmiyorum!

Serdær
14.01.2011, 08:57
Heyecanlandıran Selçuk iddiası!

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/1/13/fft1mm1311165.jpg

Dünya yıldızlarını renklerine bağlayan Beşiktaş'ta, son olarak Süper Lig'de ilk yarıyı lider olarak tamamlamayı başaran Trabzonspor'un orta saha oyuncusu Selçuk İnan'la anlaşmaya varıldığı iddia edildi.

Takımıyla olan sözleşmesini henüz uzatmayan milli futbolcunun, bedelsiz olarak Siyah-Beyazlılar’a imza atacağı öne sürüldü. Kara Kartallar’ın bonservisi elinde olan Selçuk’a bu nedenle 2 milyon 200 bin Euro teklif ettiği ve kendisinden de olumlu yanıt aldığı kaydedildi. Bilindiği gibi Trabzonspor dışında birçok Avrupa kulübünün de, artık milli takımın da önemli isimlerinden olan Selçuk’a kontrat önerisinde bulunduğu açıklanmıştı.

Fanatik.

-----------------------------------

Selçuk ile sözleşme yenilemedikçe bu haberler çıkacak olup oyuncunun konsantrasyon eksiği olacak.

Daha sonra gelip Trabzonspor yönetimi bunu önümüze sürmesin.

Cemalettin Taşkın
14.01.2011, 09:02
ben selçukun takımda kalmayacağını düşünüyorum sezon sonu gidecektir ve büyük ihtimalle istanbula gidecektir.

sezonun 2. yarısında nasıl bir performans sergiler çok merak ediyorum.

mkmsas
14.01.2011, 09:05
Selçuk gitse de gitmese de ikinci yarıda elinden geleni yapacaktır.. İlk yarıdaki performansının fazlasını bile bekliyorum kendisinden...

inception61
14.01.2011, 10:28
SANA GÜVENİYORUM SELÇUĞUM İNANIM bu takımı sen ve senin arkadaşların BU SENE ŞAMPİYON YAPACAKSINIZ .Sene sonu senin isteğine bağlı biz taraftar olarak seni bu takımda görmekten oldukça mutluyuz ve buradada futbolu bırakmanı canı gönüldn istiyoruz eğer gideceksende avrupaya gitmeni isteriz
başarılar sakatsız bir sezon dilerim

talsuv61
14.01.2011, 10:40
Performansı düşmesin adam gibi oynamaya devam etsin şampiyon olalım da nere istiyorsa gitsin. Ondan sonra da Trabzonu özler durur ama kendi bilir. Trabzondan istanbula giden bütün oyuncular yedek kalmışken İstanbula gitmek isteyeceğini de sanmıyorum ya neyse.

Bi ara umut başlığı çok aktifti şimdi selçuk konusu aktif.

lutfu61
14.01.2011, 10:52
Hasan Yener, bir gazetecinin daha önce devre arasında sözleşmesini uzatacağı yönünde açıklama yapan Selçuk İnan'ın neden imza atmadığı yönündeki sorusu üzerine de ''Bu sorunun muhatabının normalde Selçuk olması gerekiyor. O nedenle bu soruya cevabı Selçuk versin'' diye konuştu.

sporx

bu nedir ya, sen futbolcunu nasıl camianın önüne atarsın
demekki problem sanıldığından daha büyük, sakatlık bahaneleriyle bu taraftarı uyutmaya çalışmasınlar, adam imzayı atmıyor...

Mustafa Yılmaz.20
14.01.2011, 10:57
Hasan Yener zaten açıklama yapmazsa olmaz. İlla birşeyler söylemek zorunda.. Selçuk'un sözleşme uzatıp, uzatmamasını geçtim ben. Şampiyon olalım da -İstanbul takımları dışında- istediği yere bonservis kazandırmadan gitsin. Ama önce şampiyonluk.

Aman Selçuk inşallah İstanbul kulüplerine gitmeyi falan düşünmüyorsundur. Efsane olacakken hain olabilirsin birçok taraftarın gözünde.

hamza61omer
14.01.2011, 11:00
imza atmaması kıllandırıyor ama beni şu an için ilgilendiren tek şey, 2. yarı performansıdır.C.L.nin büyüsü ona nasıl olsa imzayı attırır.

ilhan
14.01.2011, 11:16
Hocaya sorun zihniyeti,
Futbolcuya sorun zihniyeti...

Be adam size ne soracak bu taraftar?

Kubilay ŞAHİN
14.01.2011, 11:21
Zaten klüpte gitmesi gerekenlerden bir tanesi bu Hasan Yener..

Açıklamalar.. En anlamsız açıklamayı yaparmı bir klüp yöneticisi..

Emrullah
14.01.2011, 11:22
Selçuk ile Burak ev arkadaşı. İstanbul takımlarına gitmenin ne kadar yanlış olacağını Burak anlatıyordur herhalde. Ben böyle bir yanlışı(kendisi açısından) yapacağını zannetmiyorum. Kaderi diğerlerinden farklı olmaz.

Avrupa'ya gitme hevesini anlamakla birlikte Avrupa'nın çok büyütüldüğünü düşünüyorum. Önümüzde illa Avrupa diye tutturan Tuncay örneği var. Gideceksen adam akıllı takıma gideceksin, yoksa gitmenin bir manası olmaz.

Turgay Atalay
14.01.2011, 11:27
Hasan Yenere ne soracağız acaba, annesinin kızlık soyadını mı

Travelair
14.01.2011, 11:30
Selçuk ayıp ediyor

Bekir
14.01.2011, 11:30
Siz bu zamana kadar sözleşme imzalatmayın sonra da çıkıp Selçuk'a sorun deyin...

Sezon başı neden imzalamadınız ya da Geçen sezon niye imzalamadınız??

Ya da yüksek bonservis Bedeli ödeyip Genç yaşta bir oyuncu transfer ediyorsunuz neden sadece 3 yıllık sözleşme imzalıyorsunuz??

Yönetim şu saçma açıklamaları ne zaman bırakır bilmiyorum,Adam bu zamana kadar durmuş elinde Olağanüstü meblağlar kazanma şansı var Serbest kalıp Bonservis bedeli kadar imzalama ücreti isteme şansı bile var...

Olay bu raddeye geldikten sonra Selçuk tabi ki kararsız kalıcaktır...

Şunu da söylüyim Selçuk İstanbul takımları hariç Hiçbir yerde 1.5 Milyon Euronun üstünde para kazanamaz,imkansız...

Hadi Selçuk'ta Futbolcu suçlu da Egemen'i neden Sezon sonuna bıraktılar,Daha önce Bursa'yı bırakıp gitmedi mi??
Kim garantisini verebilir bizi de bırakmıcağının...

Ömer Yüce
14.01.2011, 11:48
Siz bu zamana kadar sözleşme imzalatmayın sonra da çıkıp Selçuk'a sorun deyin...

Sezon başı neden imzalamadınız ya da Geçen sezon niye imzalamadınız??

Ya da yüksek bonservis Bedeli ödeyip Genç yaşta bir oyuncu transfer ediyorsunuz neden sadece 3 yıllık sözleşme imzalıyorsunuz??

Yönetim şu saçma açıklamaları ne zaman bırakır bilmiyorum,Adam bu zamana kadar durmuş elinde Olağanüstü meblağlar kazanma şansı var Serbest kalıp Bonservis bedeli kadar imzalama ücreti isteme şansı bile var...

Olay bu raddeye geldikten sonra Selçuk tabi ki kararsız kalıcaktır...

Şunu da söylüyim Selçuk İstanbul takımları hariç Hiçbir yerde 1.5 Milyon Euronun üstünde para kazanamaz,imkansız...

Hadi Selçuk'ta Futbolcu suçlu da Egemen'i neden Sezon sonuna bıraktılar,Daha önce Bursa'yı bırakıp gitmedi mi??
Kim garantisini verebilir bizi de bırakmıcağının...
İmzalamıyor olabilir mi? Bunu düşünmüş olamaz mı?

Tatar Kemal
14.01.2011, 13:10
telaşa gerek olmadığını düşünüyorum. görüşmelerin sezon sonuna bırakılması daha iyi. selçuk akıllı çocuktur. şampiyon olursak ve şampiyonlar ligine gidersek sözleşmeyi uzatacaktır. yurtdışından iyi bir teklif gelirse sözleşmeden sonra gidecek ve Trabzonspor'a da para kazandıracaktır. Türkiye'de başka bir takıma gitmesi zaten söz konusu değil. çünkü yeni sözleşmede Trabzonspor'un vereceği parayı selçuk'a kimse veremez. ne bejeke ne gese ne de febe selçuk için yabancılar seviyesinde ödeme yapmaz. ama Trabzonspor'da parasını günü gününe alır. hem de iyi bir zamla. ama yurtdışından iyi bir teklif gelirse mutlaka değerlendirecektir.

Murat Erdem
14.01.2011, 13:24
Hasan Yener'in bu lafından sonra, Selçuk'un hiç bir maçta kötü oynama-yanlış pas atma şansı kalmadı. Hele ki A.Aker'de...
Böyle zeka parıltıları !!! gösteren über sonik şahsiyetleri yönetici yapmakta bize has galiba.

Murat Erdem
14.01.2011, 13:26
Bütün medya kuruluşlarına yalvarmak gerek. "Nolursunuz Trabzonspor yöneticilerine mikrofon göstermeyin" diye...
Mikrofonu gören şakıyor, hem de ne şakıma !!!

Murat Erdem
14.01.2011, 13:29
Tilki, kargaya ne demiş ?
-o güzel sesinle bir şarkı söylesene ( ! )

Ne büyük üstadmış La Fontaine...

ahmettt
14.01.2011, 13:29
Selçuk'un imza atmaması yüzünden çok uğraşacağız çokkk.
Hoppaaa işte başladık dakika 1 gol 1 biz böyle sene sonunu nasıl getirecez.

Cemalettin Taşkın
14.01.2011, 13:31
hasan yenerin açıklamasından ben selçukun oyaladığını düşünüyorum sabah selçuk artık bu takımda kalmaz diye yazmıştım benim tezime uygun bir açıklama olmuş.

kesin istanbula gidiyor.

bordo08
14.01.2011, 13:33
Peki bu konuyu selçuğa soralım.

Daha geçen günlerde gayet rahat bir ifadeyle kampta imzaları atarız diyen sayın başkana ne soracağız merak ediyorum.

Bırakın artık insanları suçlamayı birazda aynaya bakın.

Kimse dert etmesin bü yük TRABZONSPOR TARAFTARI herşeyin hesabını gün gelir herkesten sorar.

Adem Erdoğan
14.01.2011, 13:34
Başının altına bi yastık koyar sonra da güler geçeriz; ha büyük iş.

Tunay ERDEM
14.01.2011, 13:48
belli ki gidecek, her sey icin tesekkür etmek lazim.

ilhan
14.01.2011, 14:05
Selçuk ayıp ediyor

Kime ayıp ediyor Akın abi? Bence senin bu mesajında sana yakışmıyor. Gerçi benim ya da bir başkasının bu mesajı sana yakıştırıp yakıştırmaması önemli değildir ama neyse..

kesin istanbula gidiyor.

Ya "kesin" gitmezse?

Travelair
14.01.2011, 14:12
Bence ayıp ediyor. Camiaya ayıp ediyor. Takımın kaptanı sıfatındaki bir Trabzonspor futbıolcusunun hele de takımın şampiyonluğa koştuğu bu hassas dönemde kendisine yakışanı yapıp işi yokuşa sürmemesi lazım. Selçuk'a bu yakışır. Her mesajımı ince ince yufka açar gibi açmak zorunda mıyım? Zaten forum olarak benim mesajlarımı devamlı takip etseniz tespitlerimde tecrübelerimde isabet sağladığımı görürdünüz

Mustafa Yüksek
14.01.2011, 14:16
Selçuk konusunu uzatmanın manası yok. İkinci yarı takımımız için elinden geleni yapacaktır. Bu konuda hiç şüphem yok, şüphesi olanlar da ayıp etmiş olurlar. Bizi şampiyonluğa taşıyacaktır. Normal bir futbolcudan bundan fazlası istenebilir mi? Selçuk'un nereden geldiği sorgulanıyor, peki biz nereden geldik? Bu gün takımda oluşan sistemde Selçuk'un katkısı tartışılmaz derecede.

Ancak hayalkırıklığı yaşadığımı inkar edemem. Hevesim kursağımda kaldı diyebilirim. Ben çok daha farklı kalmasını isterdim Selçuk'un. Ama benim hayal ettiğim gibi olmadı diye, suçlayacak değilim. Suçlamaya da kimsenin hakkı yok. Terini akıtmaya devam ettiği sürece değerli olacaktır.

ilhan
14.01.2011, 14:16
"Ayıp ediyor" kelimesi hangi durumlarda kullanılır ya da kullanıyorsun bilmiyorum abi.
:)
*
Taraftarda Selçuk'a "ayıp ediyor" o halde.

Selçuk'un işi yokuşa sürdüğü sadece bir tespit. Mutlak doğru mu? Değil. Selçuk gidecek diyenler sene sonu "ben demiştim" mi diyecek? Ya da ben dahil gitmez diyenler "biz demiştik" mi diyeceğiz?

Tespitlerin hepsi doğru mu bilmiyorum. Çünkü açıkca takip etmiyorum. Forumda en çok hakim olduğum konu futbolcular başlıkları. Kim ne yazar, ne çizer okurum. Niyet okuyuculuğuna girişmem. Ama "Selçuk ayıp ediyor" demek, sonrada "tespitlerimde isabet sağlarım" demek sağlıklıysa devam ediniz.

volkan_627
14.01.2011, 14:21
peki sizlere bir şey soracam. ya selçuk ve egemen çoktan imzayı atmışsa. yönetim bu konuyu sezon sonuna kadar saklıyorsa. sadece şampiyon olamazsak avrupaya gidebilir maddesi koyulmuşsa. egemen ve selçuk a bu konuyu kapatalım. eğer rakamlar telafuz edilirse diğer oyuncuların performansında etkilenme olur denmişse. o zaman bu ayıp eden selçuk baştacınız olacak. asıl o zaman siz ayıp etmiş olmayacak mısınız? o zaman bu adamı kötülemekten utanmayacak mısınız???

Bekir
14.01.2011, 14:30
İmzalamıyor olabilir mi? Bunu düşünmüş olamaz mı?
İmzalamıyor diye bir şey yok Sen Trabzonspor'un Başkanı isen zamanında ikna ediceksin,Baktın yanaşmıyor yolcu ediceksin...

Şimdi Selçuk Ali Turan gibi 6 ay Kala sözleşme imzalama hakkını kullansa Sezon sonu için İstanbul takımlarından biri ile anlaşsa ne olucak??
Şampiyonluğa ramak kala böyle bir darbe yesek bunun hesabını kim vericek??

Bazıları 500.000 Euroyu, 1 Milyon Euroyu oyuncak sanıyor herhalde...

Travelair
14.01.2011, 14:30
Devam edeceğim. Bu konuda tevazu göstermeyeceğim, çok gösterdim değerim bilinmedi. En azından fikirlerimi söyleyebiliyorum buna da şükür: Selçuk ayıp ediyor. Takımına, camiasına bugünlerde sahip çıksın. Kariyerse, paraysa, yanlış yaparak onlara yaklaşılmaz, uzaklaşılır. Çok örneği var

Bekir
14.01.2011, 14:38
Devam edeceğim. Bu konuda tevazu göstermeyeceğim, çok gösterdim değerim bilinmedi. En azından fikirlerimi söyleyebiliyorum buna da şükür: Selçuk ayıp ediyor. Takımına, camiasına bugünlerde sahip çıksın. Kariyerse, paraysa, yanlış yaparak onlara yaklaşılmaz, uzaklaşılır. Çok örneği var
Peki Ben de size şöyle bir soru sorayım:

Siz Selçuk'un yerinde olsanız Sezon sonu serbest kalıp çok yüksek meblağlar kazanmayı mı tercih edersiniz Yoksa Trabzonspor'da mı kalırsınız...

Misal Selçuk Sezon sonu serbest kaldı 2 Milyon İmzalama,2.5 Milyon da yıllık 3 yılda eder 7.5 Milyon,Yani 3 yılda Toplamda 10 Milyon civarı bir teklif geldi..
Trabzonspor ise 3 yıllık 5 Milyon euro teklif yaptı...

Şimdi Selçuk'a yüklenen herkes cevap verebilir,3 yılda 10 Milyon Euro kazanıp İstanbul'da yaşamayı mı seçersiniz;
Yoksa Ben Trabzon'da kalırım 3 yılda 5 Milyon Euro daha az kazansam da olur mu dersiniz??

Ama kendinizi Selçuk gibi Trabzon'la ve Trabzonspor'la daha önceden alakası olmayan bir insan olarak düşünün,Ne Trabzonlusunuz ne de Trabzonsporlu..

Herkes cevap verebilir...

Travelair
14.01.2011, 14:41
Ben paraya bakmam. Benim için huzur mühimdir

izzet
14.01.2011, 14:43
Eger Selcuk para kazandirmadan Istanbula giderse ayip etmis olur.

Ben buna inanmiyorum. Selcuk bence Tuncay gibi bedelsiz Avrupaya gitmenin artisini eksisini düsünüyor.

bu arada birseyi hep en uca cekmeye gerek yok.. Ne Selcuk bazilarinin anlatmaya calistigi kadar kalitesiz ve önemsiz bir futbolcu, nede Barcelona, Real gibi takimlara transfer olacak kadar piyasasi var..

Zaten Real ve Barca gibi Dünyanin en iyi Kulüplerinin menzilinde bir Futbolcu olsa, coktan imza atmisti -bence-

Adem Erdoğan
14.01.2011, 14:47
Bekir çok güzel soru sormuş; madem bazı üyelerimiz çok tamahkar şu anda da İstanbul'da yaşayarak kazandığı paranın yarısını Trabzon'da da kazanabilir ve de daha huzurlu olur..

Travelair
14.01.2011, 14:52
Kaç para kazandığımı söyledim mi? Huzur önce gelir arkadaşlar. Oraya buraya çekmeye gerek yok. Benim fikrim bu. Kariyerse de alasını Trabzonspor'la devam ederek yaşayabilir. Avrupa ise bizden gider ama bu dönemde örnek olmaması benim için hatadır

Bekir
14.01.2011, 14:52
Bekir çok güzel soru sormuş; madem bazı üyelerimiz çok tamahkar şu anda da İstanbul'da yaşayarak kazandığı paranın yarısını Trabzon'da da kazanabilir ve de daha huzurlu olur..
Bir de şöyle söyleyelim Bu adam Futbolu iş olarak yapıyor,Bizim gibi Futbola uç boyutlarda bağımlı olup olmadığını bilemeyiz,Bağmlıysa da Trabzonspor bağımlısı değildir orası ayrı...

Sadece iş olarak bakınca Ben 2 katı maaşla Trabzon'da yaşamak yerine,yarısı maaşla İstanbul'da yaşamayı tercih ederim...

Süleyman Eruyar
14.01.2011, 14:53
10 milyon tl için 3 yıl huzursuz bir takımda oynayabilirim,

yok yok, bu cümle bile iddialı,

10 milyon tl için huzursuz bir takımda kesin oynarım..

izzet
14.01.2011, 14:54
Öyle bir hava yaratiliyorki, senki Selcugun Istanbula Transferi kesinlesmis gibi... Bence Gereksiz...

mourner
selçuk imza atmıyorsa atmasın arkadaş..selçuk imza atmak istemiyor,sezon başından beri sallıyor bizi buna rağmen bazı arkadaşların yönetime kızmalarını anlamıyorum..bir de 'selçuk seni çok seviyoruz gitme' diyenler var..bu adam bizim takım için çok önemli farkındayım ama sezon başında ne dedi? sadri şener tekrar başkan seçilsin imzayı atacağım dedi..sadri şener başkan seçildi..devree arası dedi,devre arası bitmek üzere hala atmıyor..transfer dedikoduları ortalıkta geziyor,biz de selçuğun 'türkiye'de trabzondan başka takımda oynamam' gibi klasik popülist bir açıklamasıyla teselli oluyoruz..gitmek istiyorsan söyle,adam kafasında plan kuruyor,'iyi bir teklif gelirse yurtdışından giderim,yok gelmez de şampiyon olursak burda şampiyonlar liginde oynarım'..hesabı bu..şimdi gitmek istiyorum deyip kendini ortaya düşürmemesinin tek nedeni,sezon sonu şampiyon olursak ve üst düzey takımdan teklif gelmezse,şampiyonlar liginde oynayacak..
kısacası,bu takımdan biz kimleri göndermedik,şotayı gönderdik,fatihi gönderdik,gökdenizi gönderdik,hami vugrinec,szymek ve daha niceleri..ama hepsi trabzonda marka oldu..selçuk da trabzonda marka oldu,trabzon selçuğun gitmesiyle büyüklüğünden birşey kaybetmez,yeni değerleri çıkartırız,yıldızlarımızı yine aramızdan çıkartırız.selçuğun bu yanar döner hallerinden iyice tiksindim artık..sezon sonu şampiyon olursak da göndersinler yurtdışına..

okg_53
Selçuk, İstanbul takımlarına gitmez, bunu artık aklımıza yerleştirelim.

En kötü ihtimal , sene sonu serbest kalır , avrupaya istediği bir takıma gider .

Yeterki sezon sonuna kadar tam performans versin .. gerisi , canı sağolsun , yapacak birşey yok, babamızın oğlu değil.

bASTURk
14.01.2011, 14:56
Akın abi maalesef haklı.

Selçuk burada futbolcu oldu.Piyasası varsa,Avrupa'dan teklif alıyorsa Trabzonspor sayesinde.Selçuk önce Trabzonspor demeyi bilmeliydi,bizi şaşırttı.Bu, öncelikle Trabzonspor'la görüşmek demek değildir,anlaşmaya yanaşmaktır.

''Oyuncuyu savunacağız,yönetime sallayacağız'' diye kafayı kuma gömmeye gerek yok.Her şey ortada.Selçuk Avrupa işini sağlama almak için enterasan sözleşme maddeleri koymaya çalışmış,tuhaf paralar istemiştir.

Bir sene sonra gidecek adam için mi bu kadar ezilecekti yönetim?..Yönetim yapması gerekeni yapmış,ağırlığını koyarak herkese restini çekmiştir.Şampiyon takım olarak Avrupa'da boy gösterecek kulüp kimsenin nazını çekemez.

Oyuncular nerede olduklarını bilmiyorlar.Kime hava yaptıklarını bilmiyorlar.Herkes kendini nimetten sayıyor,nereden geldiklerini unutuyorlar.

Selçuk hangi takıma gidecek, ne kadar oynayacak,kaç para alacak hep beraber göreceğiz.

Aurelio'yu biz çok iyi oyuncu bilirken İspanya ikinci ligde dahi tutunamamıştır.

Gittikleri yerde buradaki gibi muamele mi görecekler,topun başına seni mi geçirecekler,herkes sana mı oynayacak...Sanıyorlar ki burada bıraktığı performansını gittiği yerde devam ettirecek.

Süresiz kadro dışı bırakılmasında sakınca görmüyorum.

sethfilo
14.01.2011, 14:57
Bir de şöyle söyleyelim Bu adam Futbolu iş olarak yapıyor,Bizim gibi Futbola uç boyutlarda bağımlı olup olmadığını bilemeyiz,Bağmlıysa da Trabzonspor bağımlısı değildir orası ayrı...

Sadece iş olarak bakınca Ben 2 katı maaşla Trabzon'da yaşamak yerine,yarısı maaşla İstanbul'da yaşamayı tercih ederim...
İşte burda kopuyoruz çünkü açıklamanda sadece iş olarak diyorsun ve 2 katı maaşa Trabzon diyemiyorsun demekki iş mantığı ile eğlenme mantığını karıştırıyorsun canım kardeşim... İstersen yazdığını tekrar oku ve tezatı kendin gör ne dersin ?

seyyah61
14.01.2011, 14:59
Istanbul'da kazandigimin yarisini kazanayim ama Trabzon'da kalayim diyen cok tanidigim var. Bana sorarsan ben dünyanin öbür ucuna bile giderim. Sonucta herkes farkli düsünebilir. Selcuk bence büyük sehirde yasamak istiyor. Zaten her hafta Istanbul'a gidiyor. Ama üc Istanbul takimindan birine gitmektense Avrupa'ya gitmeyi yegler diye düsünüyorum. Zaten sezon sonuna kadar bizde, imza atip sözlesmesine Avrupa'dan teklif gelirse su paraya gider diye bir madde koydurabilir. Böylece hem kendini bu seviyeye cikaran takimina vefa borcunu öder, hem de Avrupa hayallerini gerceklestirmis olur. Bence bu olayda Selcuk'tan cok menejerinin parmagi var. Selcuk sezon sonuna kadar bu isleri düsünmek istemiyor, menejer suyu bulandiriyor bence.

Adem Erdoğan
14.01.2011, 14:59
İstanbul'da Trabzon'dan daha huzursuz olacağı da garanti değil.; çıkıp birileri şunun oğlu bunun oğlu diye iftira atmaz en azından.

ilhan
14.01.2011, 15:02
Adam İstanbul'a gitmeyeceğim diyor ama bizim taraftar İstanbul'a satıyor. Adamın Avrupa hedefinden zerre kelime yok. İstanbul'a gider, ayıp ediyor, Trabzon'da Selçuk oldu, paragöz vs. vs. bir çok etiketi şimdiden yiyecek. Kime faydası var şu aşamada bunları konuşmanın?

Ellerini ovuşturarak Selçuk kötü oynasın diye bekleyip, soluğu bu başlıkta alacak birçok insan olduğunu benim gibi herkes biliyor.

Sağolsun Trabzonspor kulübü yöneticiside bugün "Gidin Selçuk'a sorun" diyerek bir güzel Selçuk'u istim üzerine oturttu. Selçuk şu saatten sonra vasat oynasa bile onu acımasızca eleştirecekler, hep beraber göreceğiz. Forum sayfalarında bunları çok yaşadık. Jaja kampa katılana kadar adamı sattık, kadro dışı bıraktık ama Şenol hoca "ben sana güveniyorum" dedi adama.

İlerde "ben demiştim" demek için yazıyorum bunları.

Bekir
14.01.2011, 15:03
İşte burda kopuyoruz çünkü açıklamanda sadece iş olarak diyorsun ve 2 katı maaşa Trabzon diyemiyorsun demekki iş mantığı ile eğlenme mantığını karıştırıyorsun canım kardeşim... İstersen yazdığını tekrar oku ve tezatı kendin gör ne dersin ?
Tezat cümle kurduğumu ben de görebiliyorum ama demek istediğimi anlamıyorsunuz...

Ben Trabzonlu olmama rağmen Trabzon'da yaşamayı istemem diyorum,İstanbul'da çok daha fazla huzurlu olurum diyorum,Yani parayı takmıyan bir insan olarak bakınca bile Selçuk'un Trabzon'da mutlu olması için bir sebep yok??

Kaldı ki benim bahsettiğim rakamlar çok düşük rakamlar,3 yılda fazladan 10 Milyon kazanmak için Somali'de bile yaşarım

Travelair
14.01.2011, 15:04
Selçuk'un Trabzonspor'a karşı sorumluluğu büyük. Bunu anlatmaya çalışıyorum

Dip.Ing.Mag.
14.01.2011, 15:04
Adam İstanbul'a gitmeyeceğim diyor ama bizim taraftar İstanbul'a satıyor. Adamın Avrupa hedefinden zerre kelime yok. İstanbul'a gider, ayıp ediyor, Trabzon'da Selçuk oldu, paragöz vs. vs. bir çok etiketi şimdiden yiyecek. Kime faydası var şu aşamada bunları konuşmanın?

Ellerini ovuşturarak Selçuk kötü oynasın diye bekleyip, soluğu bu başlıkta alacak birçok insan olduğunu benim gibi herkes biliyor.

Sağolsun Trabzonspor kulübü yöneticiside topu bugün "Gidin Selçuk'a sorun" diyerek bir güzel Selçuk'u istim üzerine oturttu. Selçuk şu saatten sonra vasat oynasa bile onu acımasızca eleştirecekler, hep beraber göreceğiz. Forum sayfalarında bunları çok yaşadık. Jaja kampa katılana kadar adamı sattık, kadro dışı bıraktık ama Şenol hoca "ben sana güveniyorum" dedi adama.

İlerde "ben demiştim" demek için yazıyorum bunları.

Kısacası kendi ayagımıza sıkıyoruz, bunun baska acıklaması yok!

ilhan
14.01.2011, 15:05
"Ersun'un torpillisi"
"Ersun'un prensi"
Diye yaftalanırken,

"Takımı sabote ediyor"
diye suçlanırken;

O zaman burada yazmayanlar şu an Selçuk'a saldırıyor. İşte göreceli kavramlar, göreceli davranışlar.
Bugünlük nokta.
:)

izzet
14.01.2011, 15:06
Selçuk'un Trabzonspor'a karşı sorumluluğu büyük. Bunu anlatmaya çalışıyorum

Peki trabzonsporun Selcuga karsi bir Sorumlulugu yokmu?

Belkide Yönetim Selcuga karsi "ayip" ediyor? Ortada belki Yönetimin verdigi Sözlerden dönmesi mavcut olamazmi? Olayin ic yüzünü bilemiyoruzki...

Olay birsekilde acikliga kavusur, o zaman derizki "Su hakli/haksiz"...

Ama simdiden Istanbula kesin gidecek demek cok erken bence...

Adem Erdoğan
14.01.2011, 15:07
Selçuk Trabzonspor'dan aldığının karşılığını fazlasıyla vermiştir ve de veriyor hala. Takımın 5 puan farkla lider olmasında katkısı büyük.
Ayrıca geldiğinde de Selçuk'tu, ki bonservis ücreti ödeyerek aldık. Yani rastgele alınıp sonradan keşfedilmiş bir futbolcu değildi.

sethfilo
14.01.2011, 15:11
Tezat cümle kurduğumu ben de görebiliyorum ama demek istediğimi anlamıyorsunuz...

Ben Trabzonlu olmama rağmen Trabzon'da yaşamayı istemem diyorum,İstanbul'da çok daha fazla huzurlu olurum diyorum,Yani parayı takmıyan bir insan olarak bakınca bile Selçuk'un Trabzon'da mutlu olması için bir sebep yok??

Kaldı ki benim bahsettiğim rakamlar çok düşük rakamlar,3 yılda fazladan 10 Milyon kazanmak için Somali'de bile yaşarım

Canım kardeşim yaşın itibariyle olaya böyle bakmanı saygıyla karşılıyorum ama kazın ayağı öyle değil birincisi; Istanbul'da değil popüler kişiler normal vatandaş bile huzurlu değil , ikincisi , senin huzurdan çıkardığın anlam önemli , üçüncüsü, Somalide 3 yıl değil 3 ay yaşarken bile o mutlu olamam dediğin Trabzon'un Zağnos köprüsünü bile özlersin ne alaka dersen işim dolayısıyla bir müddet Somali'ye yardım ekibinde gittim.

Ahmet Başkaya
14.01.2011, 15:15
Selçuk'a hak vermekle birlikte . Selçuk'un önce Trabzonspor demesini beklerdim belki de isterdim .

Selçuk'un Avrupa için Trabzonsporla mukaveleye yaklaşmaması da kendisiyle çelişen bir durum sanırm ilk geldiğinde hedefleri sorulduğunda ben hedeflerimi gerçekleştirdim demişti .

Bunu neyi düşünerek söyledi bilemeyiz . O gün için Trabzopnspor da olmak ona onur verici idi şu an daha onurlu bir şey var ki kafasında imzalamıyor buna da adam değislin falan değilsin demek bize yakışmaz . Selçuk'a teşkkür eder ayırırız yolları .

İlker Akçay
14.01.2011, 15:18
Selçuk geldiğinden beri her zaman destek olmuşumdur ve hala destek oluyorum ve olacağım...İlhan ile aynı görüşlerdeyim..Selçuk defalarca İstanbul'a gitmeyecem dedi ve sene sonu Şampiyon olamama ihtimalini düşünerek Avrupa'ya gitmeyi düşünüyor sanırım..Hayalleri ve hedefleri var onun için neden imzalamadın demiyorum açıkçası ki şampiyon olduğumuz takdirde kalacaktır ama olamazsak ve giderse de kötü birşey diyemem arkasından Trabzonspor'un Selçuk'ta olduğu gibi Selçuk'un da Trabzonspor'da büyük emeği var ve emin olun ki Selçuk hepimiz kadar hatta daha fazla biliyor bu ihtimalleri ve en yakın arkadaşı Burak'ın İstanbul'da yaşadıklarını bildiğinden benim gönlüm İstanbul konusunda çok rahat..

Travelair
14.01.2011, 15:18
Peki trabzonsporun Selcuga karsi bir Sorumlulugu yokmu?

Belkide Yönetim Selcuga karsi "ayip" ediyor? Ortada belki Yönetimin verdigi Sözlerden dönmesi mavcut olamazmi? Olayin ic yüzünü bilemiyoruzki...

Olay birsekilde acikliga kavusur, o zaman derizki "Su hakli/haksiz"...

Ama simdiden Istanbula kesin gidecek demek cok erken bence...

İstanbul'a gideceğini ben söylemedim. Yorum konusunda da hiçbirşeyin iç yüzünü tam manasıyla bilemeyiz. Bize yansıyan kadarıyla bilebiliriz. Onun için ilahi adalet vardır. Biz adaleti, vicdanı gözeterek yorum yaparız, gerisine en doğrusunu bilen Allah karar verir. Ben burda Selçuk için kötü birşey söylemiyorum. Bence hata yaptı diyorum. Sorumluluğu büyük diyorum. Örnek olması lazım diyorum

Elbette Trabzonspor'un da Selçuk'a karşı sorumluluğu var. Ama şu aşamada fedakarlık Selçuk'tan gelmeli. Avrupa'ya gitmek Trabzonspor'la sözleşme yenilemeyerek gelecekse bazılarının ahını da alarak gidiyor demektir. Veya mesele paraysa kaptan olduğunu ne çabuk unutuyor diğerleri 500 750 alırken şampiyonluğa giderken en kilit durumdaki oyuncumuz bizden ne isteyecek? Düşünün atıyorum benim bir işim var ihaleyi almışım ucu ucuna hizmeti bitirip çarkı döndürmeye çalışıyorum. O sırada en has adamım geliyor diyor ki benim kariyerimi düşünmem lazım büyük şirketlere gideeğim, veya çok para veriyorlar siz de ona yakın para verin kalayım. Oldu mu? Sırası mı en azından? Bu, şirketi zor durumda bırakmak değil midir? Şimdi iş sezon sonuna kaldı ama sürüncemede kalan yumuşak karnımız olan bir konumuz peyda oldu, bunu da kötü niyetliler bolca kullanacaktır. Ben ben demiştim diye söylemiyorum, katkım olsun diye söylüyorum.

Tayfun
14.01.2011, 15:20
Selçuk İnan’ın açıklamalarıhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6281-5U2G4P5S.jpg
Oyuncumuz Selçuk İnan, ikinci devre öncesi mesajlar verirken, transferiyle ilgili yapılan spekülasyonları da değerlendirdi.

Ligin ilk devresini hem oyun hem de sonuç olarak zirvede tamamladıklarının altını çizen Selçuk, tüm takım ve camia olarak en büyük hedeflerinin bu başarıyı sezon sonuna taşımak olduğunu vurguladı.
Takımda çok iyi bir arkadaşlık ortamı bulunduğunu ve Antalya’da iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Selçuk, şunları söyledi: “Bu kamp süreci fiziksel anlamda son derece iyi hazırlanmamıza sebep oldu. Teknik heyetin antrenman programı sayesinde gerek özel gerekse de takım halindeki çalışmalarla fiziksel eksikliklerimizin tamamı giderildi. Konya’da aldığımız galibiyetin ardından hafta sonu kupada oynayacağımız Manisaspor karşılaşmasını da kazanarak önce bu alanda iddiamızı sürdürmek, daha sonra da lige moralle başlamak istiyoruz” dedi.
Ligin ikinci yarısıyla birlikte sadece futbola konsantre olacağını da savunan milli oyuncu, “Devre arasında gerek yönetim kurulumuz gerekse de teknik direktörümüzle görüşerek transferim hakkındaki düşüncelerimi kendilerine aktardım. Kulübümle ilgili hiçbir olumsuz düşüncem söz konusu olamaz. Şu anda belki de kariyerimin en önemli fırsatlarından birine yaklaşmış durumdayım. Şampiyonluk hayalim her şeyin ötesinde. Bu yüzden değişik gündemlerle kafamı meşgul etmek istemiyorum. Trabzonspor formasını giyerken, bu takımla şampiyonluğa koşarken hele de yurt içinden başka bir kulüple transfer görüşmesi yapmam mümkün değildir. Taraftarlarımızdan ricam bu yönde kamuoyuna yansıyan bilgilere itibar etmemeleridir. Yapılan görüşmeler sonrasında yönetimle gelmiş olduğumuz nokta öncelikle kulübümle masaya oturmak kaydıyla transfer konusunu konuşmaktır. Avrupa’da futbol oynamak benim için küçüklüğümden beri hayalini kurduğum hevestir. Ancak elbette Şampiyonlar Ligi’nde forma giymek de önemli bir hedeftir. Tüm bunlar benim sezon sonu için düşüncelerimdir. Ama öncelik her zaman Trabzonspor’undur. Bu ifadelerin dışında önümüzdeki günlerde kamuoyuna yansıyacak bilgilerin tamamı gerçek dışıdır. Transfer konusu benim için lig sonuna kadar kapanmıştır” diye konuştu.

Resmi Site

Ahmet Başkaya
14.01.2011, 15:21
Bunu görmemiştim Selçuk bunları demişken bize laf demek düşmez tam da dediklerime cevap olarak konuşmuş gibi .

Artık Masallar uydurulmasının bir manası yok diye düşünüyorum.

EMRAH ERTEMOĞLU
14.01.2011, 15:21
haberden anladğım kadarıyla şampiyon olursk kalırım şampiyonlar liginde oynama fırsatım olur.ama allah göstermesin şampiyon olamazsak ben giderim sezon sonu demek istiyor...

Ömer Yüce
14.01.2011, 15:23
Selçuk İnan’ın açıklamalarıhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6281-5U2G4P5S.jpg
Oyuncumuz Selçuk İnan, ikinci devre öncesi mesajlar verirken, transferiyle ilgili yapılan spekülasyonları da değerlendirdi.

Ligin ilk devresini hem oyun hem de sonuç olarak zirvede tamamladıklarının altını çizen Selçuk, tüm takım ve camia olarak en büyük hedeflerinin bu başarıyı sezon sonuna taşımak olduğunu vurguladı.
Takımda çok iyi bir arkadaşlık ortamı bulunduğunu ve Antalya’da iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Selçuk, şunları söyledi: “Bu kamp süreci fiziksel anlamda son derece iyi hazırlanmamıza sebep oldu. Teknik heyetin antrenman programı sayesinde gerek özel gerekse de takım halindeki çalışmalarla fiziksel eksikliklerimizin tamamı giderildi. Konya’da aldığımız galibiyetin ardından hafta sonu kupada oynayacağımız Manisaspor karşılaşmasını da kazanarak önce bu alanda iddiamızı sürdürmek, daha sonra da lige moralle başlamak istiyoruz” dedi.
Ligin ikinci yarısıyla birlikte sadece futbola konsantre olacağını da savunan milli oyuncu, “Devre arasında gerek yönetim kurulumuz gerekse de teknik direktörümüzle görüşerek transferim hakkındaki düşüncelerimi kendilerine aktardım. Kulübümle ilgili hiçbir olumsuz düşüncem söz konusu olamaz. Şu anda belki de kariyerimin en önemli fırsatlarından birine yaklaşmış durumdayım. Şampiyonluk hayalim her şeyin ötesinde. Bu yüzden değişik gündemlerle kafamı meşgul etmek istemiyorum. Trabzonspor formasını giyerken, bu takımla şampiyonluğa koşarken hele de yurt içinden başka bir kulüple transfer görüşmesi yapmam mümkün değildir. Taraftarlarımızdan ricam bu yönde kamuoyuna yansıyan bilgilere itibar etmemeleridir. Yapılan görüşmeler sonrasında yönetimle gelmiş olduğumuz nokta öncelikle kulübümle masaya oturmak kaydıyla transfer konusunu konuşmaktır. Avrupa’da futbol oynamak benim için küçüklüğümden beri hayalini kurduğum hevestir. Ancak elbette Şampiyonlar Ligi’nde forma giymek de önemli bir hedeftir. Tüm bunlar benim sezon sonu için düşüncelerimdir. Ama öncelik her zaman Trabzonspor’undur. Bu ifadelerin dışında önümüzdeki günlerde kamuoyuna yansıyacak bilgilerin tamamı gerçek dışıdır. Transfer konusu benim için lig sonuna kadar kapanmıştır” diye konuştu.

Resmi Site

Ya inandırıcı gelmiyor artık...

Süleyman Eruyar
14.01.2011, 15:24
haydi, herkes evine..

ApoCaN28
14.01.2011, 15:24
Olmadı Selçuk niye böyle açıklamalar yapıyorsun ki . Şimdi hangi gazete seni İstanbul'a yollayacak .

Olmadı =)

Tayfun
14.01.2011, 15:25
Selçuk birilerini morartıyor ama millet morarmaktan bıkmadı !

izzet
14.01.2011, 15:25
Ben düsüncelerimin dogruluk payini arttigini düsünüyorum.

Selcuk ya Avrupa ya Trabzon diyor. Ve Bonservis sorunu olmasini istiyor...

Eger Sampiyonlugu ne kadar erken garantilersek, o kadar erken imzalar atilir...

Dip.Ing.Mag.
14.01.2011, 15:28
selcuk gerek performansi, gerekse yetenekleriyle cok rahat avrupanin gözde klüplerinde oynayabilecek kapasitede. Trabzonspor icin de oyunuyla her seyini ortaya koydugu bir gercek. Aciklamalarindan da anlasilacagi üzere, planlarini bizim sampiyonlugumuz üzerine olusturmus. sampiyon oldugumuz takdirde takimda kalacaktir diye düsünüyorum.

okg_53
14.01.2011, 15:29
"Ama öncelik her zaman Trabzonspor’undur." Selçuk İnan.

Konuyu uzatıp, takıma ve Selçuğa zarar vermeyelim.

DeAgLeMaNyAq
14.01.2011, 15:30
Hasan Yener pası Selçuk'a attı. Selçuk'ta golünü attı...

ilhan
14.01.2011, 15:31
Teşekkürler kaptan, teşekkürler.

Gökhan KAN
14.01.2011, 15:33
Çıkan haberlerden inşallah etkilenmezsin. Yoksa kötü performans sergileyip takım tökezlerse önce senden başlarlar..

Mehmet Zeki
14.01.2011, 15:34
Cok iyi bir aciklama oldu. Insallah Selcuk ile sampiyon olup sampiyonlar ligine gideriz.

Samet Yildirim
14.01.2011, 15:35
Selcuk Inan yanlis yapmistir cünkü daha önce Sadri Sener kalirsa ben mukavelemi uzatacagim dedi ama malesef görüsmeyi bile kabul etmedi.
Böyle pazarliklar kaptana yakismaz hele hele TS un kaptanina hic yakismaz yani tsk hikaye.

Bana göre giderse avrupa ya gider yoksa Trabzonsporda kalir.

Fatih Tekke, Hami Mandirali felan böyle pazarliklar yaptigini hatirlamiyorum yani su kalirsa bende kalirim diye hele hele kaldikdan sonra hala imza atmadigini hic ama hic hatirlamiyorum.

Sadri Sener icin mi ? Trabzonspor icin mi ? Oynuyorsun ?

sessizkral_1
14.01.2011, 15:36
vrupa’da futbol oynamak benim için küçüklüğümden beri hayalini kurduğum hevestir. Ancak elbette Şampiyonlar Ligi’nde forma giymek de önemli bir hedeftir. Tüm bunlar benim sezon sonu için düşüncelerimdir. Ama öncelik her zaman Trabzonspor’undur.

Bu cümle herşeyi açıklıyor.Şampiyon olursak selçuk kalır.Ama olamazsak yurt dışından bir takıma gider dahada tartışmaya gerek yok.(şampiyon olursak yurt dışında vasat bir takıma gitmek yerine şampiyonlar liginde kendini göstermek isteyecektir.)

Mehmet Zeki
14.01.2011, 15:36
Selcuk Inan yanlis yapmistir cünkü daha önce Sadri Sener kalirsa ben mukavelemi uzatacagim dedi ama malesef görüsmeyi bile kabul etmedi.
Böyle pazarliklar kaptana yakismaz hele hele TS un kaptanina hic yakismaz yani tsk hikaye.

Bana göre giderse avrupa ya gider yoksa Trabzonsporda kalir.

Fatih Tekke, Hami Mandirali felan böyle pazarliklar yaptigini hatirlamiyorum yani su kalirsa bende kalirim diye hele hele kaldikdan sonra hala imza atmadigini hic ama hic hatirlamiyorum.

Sadri Sener icin mi ? Trabzonspor icin mi ? Oynuyorsun ?

O dedigin Fatik Tekke gidip Besiktas formasini giyindi ama.

Neyse konu Selcuk. Insallah kalacak bizde...

bASTURk
14.01.2011, 15:37
Bunu görmemiştim Selçuk bunları demişken bize laf demek düşmez tam da dediklerime cevap olarak konuşmuş gibi .

Artık Masallar uydurulmasının bir manası yok diye düşünüyorum.
Ahmet, hiç bir şey ifade etmiyor dedikleri.Selçuk zaten bize geldikten sonra ''Türkiye ligi kariyer hedefime ulaştım'' demiştir.İstanbul haberlerini onların basını çıkarıyor ve zaten bu şekilde suçlanmıyor Selçuk.

Açıklamanın özeti şudur:''Trabzon'da kalıp Şampiyonlar Ligi oynamak da istiyorum,Avrupa'ya gitmek de'' anlaşmazlık burada zaten.
Kimse Selçuk'un göbeğini Trabzonspor'la bağlama gayretinde değil.Selçuk gitmek isterse gider ama nasıl gideceğine yönetim karar verir.
Yönetim Selçuk'u beş milyondan aşağı göndermemek isteyebilir.Selçuk'un buna karışma hakkı yoktur.Ya da fiyat belirleyecekse yönetimin fiyatına yaklaşmaya çalışmalıydı.

O zaman sorarlar:Madem beş milyon(misal) edeceğini düşünmüyorsun ne diye bu Avrupa aşkı?

Samet Yildirim
14.01.2011, 15:49
O dedigin Fatik Tekke gidip Besiktas formasini giyindi ama.

Neyse konu Selcuk. Insallah kalacak bizde...
Önemli degil selcuk da gidip giyebilir sadece ic Transfer anlaminda pazarligi ben belirtmek istedim.
Ozaman bastan söylesin sezon sonuna birakmak istiyorum diye niye ozaman sadri sener kalirsa imzayi atarim felan filan diyip gereksiz aciklama yapiyor.

Neyse sezon sonu belli olur.

aaahmet61
14.01.2011, 15:51
bu selçuk inan gs li arda gibi neden olamıyor anlamış değilim.ardanın söylediği şu başka klübe gidersem gs ye para kazandırmadan gitmem diyor haklıda .bizimki imza atmıyor.gittimi sezon sonu klübümüz beş kuruş para kazanmıyacak.

Gökhan KAN
14.01.2011, 15:54
Alt yapıdan çıkan futbolcunun önemini herkese göstermiş oldu Selçuk..

TheCrow
14.01.2011, 15:59

Resmi Site.

Biz de kapatalım bu bahsi o zaman sezon sonuna kadar. Neden imza atmadığını açık açık söyleseydi daha iyiydi ama ne yapalım artık.

magicyattara
14.01.2011, 16:00
Bence kafası en rahat futbolcumuz şu an Selçuk..form durumu iyi,oynadığı takım şampiyonluğa koşuyor,taliplisi çok,sezon sonu bonservisini eline alacağından dolayı transfer görüşmelerinde rahat olacak..kendini bağlayan hiç bir şey yok,futbol oynamak dışında..

Kafası rahat olan adam işini iyi yapar..işini iyi yapan da başarılı olur..

Bu defteri şimdilik kapatalım..Selçuk bu takımı şampiyon yapıp burada kalacaktır..

Adem Erdoğan
14.01.2011, 16:02
Gündem boş olduğu sürece bu konu kapanmaz; maçlar başlayınca anca kapanır.

Kubilay ŞAHİN
14.01.2011, 16:08
Alt yapıdan çıkan futbolcunun önemini herkese göstermiş oldu Selçuk..

Fatih Tekke'mi Gökhan..

Alt Yapı değil.. Profesyonellik..

Ünal Alt yapıdan gelmemişdi sanırım..

Aynı Selçuk gibi.. Kendi ağzından dinledik nasıl profesyonelliğinden vazgeçtiğini..

Trabzon'a gelen adam profesyonel olmasın arkadaş..

Gökhan KAN
14.01.2011, 16:08
Bence kafası en rahat futbolcumuz şu an Selçuk..form durumu iyi,oynadığı takım şampiyonluğa koşuyor,taliplisi çok,sezon sonu bonservisini eline alacağından dolayı transfer görüşmelerinde rahat olacak..kendini bağlayan hiç bir şey yok,futbol oynamak dışında..

Kafası rahat olan adam işini iyi yapar..işini iyi yapan da başarılı olur..

Bu defteri şimdilik kapatalım..Selçuk bu takımı şampiyon yapıp burada kalacaktır..
Boşta bir adamın kafası bundan sonra nasıl rahat olur abi. Şimdi Avrupa kulüpleri olsun İstanbul kulüpleri olsun sürekli kapısını çalıcak. Hadi İstanbul'a kapıyı kapattı diyelim. Avrupa'dan gelenlere görüşecektir. Buda insanı etkiler bence. İşine odaklanmada sorun yaşayabilir..

Gökhan KAN
14.01.2011, 16:14
Fatih Tekke'mi Gökhan..

Alt Yapı değil.. Profesyonellik..

Ünal Alt yapıdan gelmemişdi sanırım..

Aynı Selçuk gibi.. Kendi ağzından dinledik nasıl profesyonelliğinden vazgeçtiğini..

Trabzon'a gelen adam profesyonel olmasın arkadaş..
Alt yapıdan gelen bir oyuncuda en azından vefa duygusu oluyor. Para kazandırmak istiyor kulübüne.

Ama senin dediğinde doğru..Profesyonel olmasalar keşke. Selçuk'un bu açıklamalarından sonra İstanbul'a gitmeyeceği ne malum. Şampiyon olamadık. Taraftar çıldırır zaten. Avrupa'dan da kafasına göre teklif gelmediğinde bu adam 2.5 milyona İstanbul'a gider abi..

Gökhan KAN
14.01.2011, 16:26
Ne diyelim hayırlısı olsun. Orta sahaya transferde yapmadık. Selçuk ve Colman'a iyi bakalım. Hasta olmasınlar sakatlanmasınlar. Telefon, Gazete , Dergi vs. ellerine vermeyelim. Özellikle Selçuk'un..:)

KUTADGU
14.01.2011, 16:27
Ben buraya bir kaç gün önce ne yazmıştım. Sağolsun bir Forum yöneticisi yorumumu silmişti. Ama gerçeklere sansür yapılamaz. Yine tekrarlıyorum!

Buradaki bir bahis bürosundan Selçuk İnanın bir İstanbul kulübüyle anlaştığını ve gitmek istediğini öğrenmiştim. Büro sahiblerinin kimlerin olduğunu tahmin ede bilirsiniz.

GİDEN GİDER KALAN SAĞLAR BİZİMDİR...

Her dedikoduyu burada mı paylaşalım yani?
Mahalle kadınlarından bir farkımız olmasın mı?

Üstelik takım şampiyonluğa giderken, takımı bu potaya sokan en önemli oyuncularımızdan Selçuk bu işi resmi açıklamayla "noktalamaya" çalışırken.

Üstelik adı üstünde bahis bürosu.

magicyattara
14.01.2011, 16:30
Boşta bir adamın kafası bundan sonra nasıl rahat olur abi. Şimdi Avrupa kulüpleri olsun İstanbul kulüpleri olsun sürekli kapısını çalıcak. Hadi İstanbul'a kapıyı kapattı diyelim. Avrupa'dan gelenlere görüşecektir. Buda insanı etkiler bence. İşine odaklanmada sorun yaşayabilir..

Sezon sonu iyi bir anlaşma yapacağını biliyor en azından..o yönden demek istedim..kuş gibi özgür adam..ipler kendi elinde..baskı yok..

Söylediğini de düşünmedim değil..o yönden de ipler kendi elinde..bir sürü teklif gelir,bu onu rahatsız etmez ki..nasılsa birini seçerim rahatlığı olur insanda..:)

Emrullah
14.01.2011, 16:37
Ligin ikinci yarısıyla birlikte sadece futbola konsantre olacağını da savunan milli oyuncu, “Devre arasında gerek yönetim kurulumuz gerekse de teknik direktörümüzle görüşerek transferim hakkındaki düşüncelerimi kendilerine aktardım.

1. Kulübümle ilgili hiçbir olumsuz düşüncem söz konusu olamaz.

2. Şu anda belki de kariyerimin en önemli fırsatlarından birine yaklaşmış durumdayım. Şampiyonluk hayalim her şeyin ötesinde. Bu yüzden değişik gündemlerle kafamı meşgul etmek istemiyorum.

3. Trabzonspor formasını giyerken, bu takımla şampiyonluğa koşarken hele de yurt içinden başka bir kulüple transfer görüşmesi yapmam mümkün değildir.

4. Taraftarlarımızdan ricam bu yönde kamuoyuna yansıyan bilgilere itibar etmemeleridir.

5. Yapılan görüşmeler sonrasında yönetimle gelmiş olduğumuz nokta öncelikle kulübümle masaya oturmak kaydıyla transfer konusunu konuşmaktır.

6. Avrupa’da futbol oynamak benim için küçüklüğümden beri hayalini kurduğum hevestir. Ancak elbette Şampiyonlar Ligi’nde forma giymek de önemli bir hedeftir. Tüm bunlar benim sezon sonu için düşüncelerimdir.

7. Ama öncelik her zaman Trabzonspor’undur.

8. Bu ifadelerin dışında önümüzdeki günlerde kamuoyuna yansıyacak bilgilerin tamamı gerçek dışıdır.

9. Transfer konusu benim için lig sonuna kadar kapanmıştır” diye konuştu.

Resmi Site

Bu açıklamalar üzerine hala daha kamuoyuna itibar edecek kimseler muhakkak olacaktır Selçuk. Sana güvenmektense ne idüğü belirsiz dedikodulara inanmak daha akılcı geliyor insanlara. Sen her hafta bunları ısrarla söylesen de bu değişmeyecektir. Çünkü biz dedikoduyu daha çok seviyoruz. Keşke bu açıklamaları dedikodu mahiyetinde kulaktan kulağa söyleseydin. Dedikodu severler için daha inandırıcı olurdu.

8. Bu ifadelerin dışında önümüzdeki günlerde kamuoyuna yansıyacak bilgilerin tamamı gerçek dışıdır.

Resmi Site

Yapma Selçuk gerçekleri dedikoduculardan daha mı iyi bileceksin.

murat
14.01.2011, 16:39
Kapatalim artik bu konuyu, futbol konusalim. Sezon sonuna kadar ne dersek bos, destege devam edelim sampiyonluk gelsin, kutlamalardan sonra bu konu hallolmus olacaktir..

lazfather61
14.01.2011, 16:57
Bu açıklamalar üzerine hala daha kamuoyuna itibar edecek kimseler muhakkak olacaktır Selçuk. Sana güvenmektense ne idüğü belirsiz dedikodulara inanmak daha akılcı geliyor insanlara. Sen her hafta bunları ısrarla söylesen de bu değişmeyecektir. Çünkü biz dedikoduyu daha çok seviyoruz. Keşke bu açıklamaları dedikodu mahiyetinde kulaktan kulağa söyleseydin. Dedikodu severler için daha inandırıcı olurdu.

Yapma Selçuk gerçekleri dedikoduculardan daha mı iyi bileceksin.

Yapılan görüşmeler sonrasında yönetimle gelmiş olduğumuz nokta öncelikle kulübümle masaya oturmak kaydıyla transfer konusunu konuşmaktır.

ben bu aciklamada hicbir samimiyet ve netlik goremiyorum, oncelikle bizle konussa nolcak konusmasa nolcak, bundan sezon sonu oncelik bizde anlamina geldigini pek sanmiyorum, ilk once bizle konusur ama oncelik baskasindadir vs.vs. imzalar imzalamaz o sorun degil ama bence daha samimi bir aciklama yapsa, soyle filan dese ben parama bakarim arkadas veya trabzonda yasiyamiyorum beni hos gorun bu sezon sizi sampiyon yapip alemlere akcam istanbulda, veya beni avrupadan klupler istiyor ama bonservisime para vermek istemiyorlar ondan sebep, avrupa hayalimi gerceklestirmek icin bedava gitmek zorundayim, veya herneyse, aslinda benim icin pek bir onemi yok imzalar veya imzalamaz sonucta ben futbolcuya asik degilim tsye asigim ama kalmasini isterim acikcasi cunku su anda geldigi noktada hakikaten iyi futbolcu, neyse bu sene sampiyon olalim gerisi tefferruat. giderse gider kalirsa kalir yapacak birsey yok kimseyi zorla tutamayiz, yanlis anlasilmasin ben selcuk niye imzalamiyor filan demiyorum bu samimiyetsiz demecler hosuma gitmedi o kadar, aklindan geceni veya menecerinin ona dayattigi seyleri soylemiyor. neyse artik bu konuyu kapatip sirf sampiyonluk icin 3 maymun misali anlamamis numarasina yatip kandirilmis numarasi yapip gormezlikten gelcez yapacak birsey yok, bir arakadasin dedigi gibi altyapinin ne kadar onemli oldugunu selcuk bize gostermis oldu ...

volkan_627
14.01.2011, 17:12
ADAM DAHA NE DESİN ANLAYAMIYORUM. sadece futbol oynamak istiyorum diyor. şimdiden hiç bir dedikoduya itibar etmeyin diyor. hayalim avrupa ama ŞL de çok önemli diyor. yani ŞL ye kalırsak imza atarım yoksa avrupa ya giderim diyor. hala açık konuşsun diyorsunuz. adam daha ne desin. bu takımı şampiyon yapacak unsurların başında selçuk geliyor. eğer şampiyon olursak kalma ihtimali büyük. çünkü kendini Şl de de ispat etme şansı var. avrupada ŞL de oynayacak hiçbir kulüpte 11 de başlayamaz selçuk. bunu kendisi de biliyor. sıradan takımlara gitmektese bizde kalıp ŞL de oynamayı tercih edecektir. konu kapatılsın arkadaşlar. adam söyleyeceğini söylemiş. selçuk un kalmasını isteyenler şampiyon olmamız için dua etsinler...

mhayri
14.01.2011, 17:15
Bu takım şampiyon olmasın da bak neler oluyor Selçuk kardeşim...

Abluka
14.01.2011, 17:16
Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir takımdan teklif alabileceğini sanmıyorum o nedenle Şampiyonlar Ligi'ne direk katılabilirsek takımda kalacağını düşünüyorum.

Ayrıca yönetimin olayları sezon sonuna ertelemesini çok doğru bir hareket olarak görüyorum zira olası bir sıralama kaybında bu çocuklara taahhüt edeceğimiz rakamları verirken kulübü sıkıntıya sokabilirdik. Ligi şampiyon bitirelim gelen parayı da hakedene hakettiği kadarıyla verelim doğrusu budur.

volkan_627
14.01.2011, 17:19

bak bu cümleye katılırım işte. burası trabzon ve burda şampiyonluk kaçtığında canlar kayboluyor. öyle elini kolunu sallaya sallaya gidemez selçuk. çok başı ağırır. zaten taraftar herşeye müsait. adam ne derse desin hala bildiğini okuyor. birde şampiyonluk kaçarsa düşün bu taraftarın yapabileceklerini...

Turgay Atalay
14.01.2011, 17:22

Ne yapacağız canım abicim,şampiyon olamadılar diye futbolcuları mı keselim, ortalığı savaş alanına mı cevirelim ne yapalım.

Sizler şurada abuk sabuk haberlere,dedikodulara inanarak sallayan,asan kesen kardeşlerimizi rehabilite edecek yaşlarda insanlar olarak, onlara şampiyonluk yolunda yapmamız gerekenler hakkında akıl vereceğinize, açık açık bir futbolcumuzu tehdit ediyorsunuz.

Yok ya, bizim gerçekten taraftar transferine ihtiyacımız var, hemde en acilinden...

Turgay Atalay
14.01.2011, 17:26
bak bu cümleye katılırım işte. burası trabzon ve burda şampiyonluk kaçtığında canlar kayboluyor. öyle elini kolunu sallaya sallaya gidemez selçuk. çok başı ağırır. zaten taraftar herşeye müsait. adam ne derse desin hala bildiğini okuyor. birde şampiyonluk kaçarsa düşün bu taraftarın yapabileceklerini...

Peki elimize ne geçecek :confused: Napar taraftar kelpçe mi vurur selçuka, dövsen ne olacak... bacaklarını kıralım futbol hayatı bitsin...Canımıza kıyalım bir spor için, ne geçecek elimize :confused:

Abluka
14.01.2011, 17:28
Manisa maçında Selçuk İnan bütün tribünleri tek tek dolaşmak zorunda kalmalıdır. Desteğimizi ve sevgimizi eksik etmeyelim. Sezon sonu giderse de Trabzonspor'lu Selçuk'tur kalırsa da!

Mustafa Yüksek
14.01.2011, 17:29
Bundan sonra sadece destek arkadaş. 27 yıllık özlem sonlanacak. Bunun hatrına bu konuyu uzatmamak lazım. Selçuk'u kaybedip 2. yarıya başlanamaz. Sabredeğiz, o mübarek gün için sadece destek vereceğiz.

volkan_627
14.01.2011, 17:31
Peki elimize ne geçecek :confused: Napar taraftar kelpçe mi vurur selçuka, dövsen ne olacak... bacaklarını kıralım futbol hayatı bitsin...Canımıza kıyalım bir spor için, ne geçecek elimize :confused:

burda futbolcuyu dövmek veya futbolcuya saldırmak yok. geçmişte olan yaşanan olaylardan sonra bizim taraftar daha duygusal yaşar demek istedim. dolayısıyla kaçan bir şampiyonluk olsun diyip 3 gün sonra unutulmaz. zamanında da böyle oldu. yani selçuk o kadar rahat bir ortam bulamayabilir. herkes öyle gerilmiş ki her yazılan için açıklama yapmak gerekiyor. sizde haklısınız. bende kimsenin selçuk un yolunu keseceğine inanmıyorum. ama taraftarın tepkisi de büyük olacaktır. neyse burda kimse kimseye fiziki şiddet kulanmaz. taraftar yine kendi kendini yer bitirir. tıpkı 96 da olduğu gibi...

volkan_627
14.01.2011, 17:33
o zaman:

selçuk inaaann oleyyyyy, selçuk inaannn oley, selçuk inaaann oleeyyyyy...

Emrullah
14.01.2011, 17:40
Taraftar profilimiz eskiye göre olumlu yönde değişmiştir. Dengesiz taraftarlarımız olsa da bu sayı çok değildir. Her takımda olabilecek dengesiz taraftarlar vardır zaten.

Bir kısım taraftarımız Trabzonspor taraftarı olarak kendisini her türlü harekete, eyleme, fiile yetkili zannediyorlar. Halbuki alakası yok. Taraftar haddini bilmeli biraz. Burnunu sokmayacağı yerlere burnunu sokmamalı.

Birde bazılarında şu anlayış var. Kendisi gibi düşünenler bu takımın gerçek taraftarı, diğerleri değil. Ne kadar ahmakçana bir düşünce değil mi? Sen kimsin ki, ne yaptın ki bu takıma gönül verenlerin taraftarlığını sorguluyorsun. Herkes senin gibi düşünmek zorunda değil ki, herkes sevgisini senin gibi göstermek zorunda değil ki.

Birde yanlış işler yaptığı halde yanlışlığı göremeyecek körlükte olup, üstüne yaptığı yanlışlığa destek vermeyenlerin taraftarlığını sorgulayanlar var. Bunlara da katmerli ahmak diyoruz.

Bunların sayısı eskiye nazaran çok değil. Bunlar bitmez ama azalır inşallah.

Bu dünyaya kütük olarak gelip hafif yontulup kalas olarak gidenlere çok üzülüyorum.

Turgay Atalay
14.01.2011, 17:41
o zaman:

selçuk inaaann oleyyyyy, selçuk inaannn oley, selçuk inaaann oleeyyyyy...

Hah işte böyle amaca ulaşacağız:) Kızarak küserek değil...

trab61
14.01.2011, 17:43
ayip senin yaptigin selcuk. imzala sonra nereye gideceksen git. ama bu kulube para kazandirmadan gidersen cok kufur yersin. adam ol at imzayi bizde bagrimiza basalim seni. bence ya gs yada bjkye gidecek,eger giderse istanbul takimlarina ozaman seni hic bir zaman affetmeyecek bu taraftar.

Horispin
14.01.2011, 17:47
Biraz da olaya Selçuk açısından bakmak lazım. Bence performansını etkileyecek bir durum yok ortada. Selçuk duruma Avrupa açısından bakıyo Bonservisi elinde olan başarılı bir futbolcu bedava üst düzey kulüplere gidebilir. Bize para kazandırmadan gitmiş olur belki ama burada suçlu aramamak lazım. Koskoca Trabzonspor bir orta saha oyuncusunun gidip gitmemesiyle zarar görmez kaldı ki bu sene Allah'ın izniyle şampiyonluğu kaptıktan sonra Selçuk'tan çok daha başarılı orta saha oyuncuları alabiliriz. Direk Şampiyonlar ligine gidecek takımda kim oynamak istemez.

Selçuk'un tek hatası bizim yerimize başka bir türk takımına gitmek olur onu da yapacağını zannetmiyorum. Akıllı bir adama benziyor çünkü

Mustafa Yüksek
14.01.2011, 17:51
ayip senin yaptigin selcuk. imzala sonra nereye gideceksen git. ama bu kulube para kazandirmadan gidersen cok kufur yersin. adam ol at imzayi bizde bagrimiza basalim seni. bence ya gs yada bjkye gidecek,eger giderse istanbul takimlarina ozaman seni hic bir zaman affetmeyecek bu taraftar.

Öncelikle bir konuda anlaşalım. Selçuk'u sevmek zorunda değiliz. Ancak canımız kadar sevdiğimiz takımımız son düzlükte. Son düzlüğü çıkabilmesi için iyi bir Selçuk'a ihtiyacı var. Sözleşmesi bitene kadar var gücüyle mücadele ediyorsa sorun olmamalı. Destek olmalıyız. Eğer vurup kırarsak, Selçuk'tan çok kendimizi sabote etmiş oluruz. Sabredelim yahu, kaç kere elimize geçti böyle bir fırsat?

Olay gayet net. Selçuk Avrupa planı yapıyor. Efsane olmaktansa, başka türlü bir karıyer düşünüyor. Yapacak bir şey yok. Hepimiz üzülüyoruz ama elden bir şey gelmez. Çocuğun üstüne gitmemizin hiçbir faydası olmayacaktır. Açık ve net. Sevmeyebilirsin ama destek olmak zorundasın. Biz kimlere alkış tutmak zorunda kaldık, 3 yıldır elinden geleni yapan Selçuk'a yükleneceğiz?

ahmettt
14.01.2011, 17:51
Selçuk İnanın iş bu safhaya geldikten sonra kötü oynamaya hakkı kaldımı sizce.

Az kötü oynadımı bak sakatlanmamak için oynamıyor yorumları ve haberleri gazetelerde tvlerde uçuşur.

İmza Atmayacak ama onun kafası rahat olacak ya TS taraftarının kafası rahat olacakmı.

Egemen ve Selçuk imzalasa hem takımın hem taraftarın motivasyonu artmazmıydı.

Sami Kuk
14.01.2011, 17:55
Artık uzatmaya gerek yok suan selcugun dedıgı gibi tek düsüncemiz sampiyonluk..Sampıyon olursak hersey bızım ıstedıgımız gibi olur..Imzalar sonra avrupadan teklıf gelırse gıder..Gitsinde bırakın artık bu konuyu.Tek kızdıgım kampta konusuruz baskan varsa bende varım falan demesi..

UYANIN Bİ SİRKİLİN YA KENDİ KENDİMİZİ İMHA EDİYORUZ RESMEN..

Mesut
14.01.2011, 17:56
ee herkez gökdeniz,fatih değil trabzonsporun menfaatlerini düşünsün.(maddi) külübe 8-9 milyon eurolar kazandırsın :)
selçuk doğal hakkını kullanıyor bişe diyemeyiz.
sezon sonu şampiyon olalım bitsin bu özlem.
gerisi selçuk'un bileceği iş kalırsa seviniriz.

leavemealone
14.01.2011, 17:57
Yönetimin ne sucu var . Burada yan cizen varsa oda Selcuktur..
Bizde seviyoruz Selcuku ama harbiden ayip ediyor..
Kendisi aylar öncesinde demedimi ben burada mutluyum sorun olmaz baskan secilirse imzalariz diye..
Ne diye simdi yan ciziyor büyük ihtimalle sampiyonluga göre degerlendiriyor ??
Sanki yönetimde gel belese oyna dedi.. yapmayin arkadaslar..
Bari gidecekse avrupaya gitsin.. istanbula giderse cok koyar..

Serdær
14.01.2011, 17:58
Selçuk İnan açıklamasından benim anladığım ;

Sezon sonunda şampiyon olup Şampiyonlar Ligine gidersek ; Sözleşme imzalarım.

Sezon sonunda şampiyon olamazsak ; Sözleşme imzalamam..

O zaman Selçuk İnan bizi şampiyon yapacak ..

ahmettt
14.01.2011, 18:00
Demekki neymiş mukavele uzatma işini son seneye bırakmıyacaksın...

Sen geriye bıraktıkça futbolcunun eli güçlenir.

Suçlu Yönetimdir bana göre

Mustafa Yüksek
14.01.2011, 18:09
Basit bir soru. Sene başında 2 seçenek sunulsaydı hangisini seçerdiniz?

1. Şampiyon olacağız ama Selçuk sözleşmesini uzatmayacak.

2. Şampiyon olamayacağız ama Selçuk sözleşmesini uzatacak.

Arkadaşlar, yola hangi amaçla çıktığımızı unutuyoruz. 27 senelik hasret dile kolay. Kolay mı geldik bu noktalara? Çok çileler çektik, fedakarlıklar yaptık. Şu anda şampiyon olmamız garanti mi ki bu kadar rahat davranıyoruz?

Kırılmış olabiliriz, ben de kırıldım. Çünkü her oyuncumuzdan bağlılık bekliyoruz. Ancak bu çocuk sene sonuna kadar var gücüyle oynar, bizim şampiyonluğumuza katkı sağlarsa denecek bir şey kalmayacak. Ona hasretimizi dindirmesi için fırsat tanıyalım. Tüm oyunculara bu şansı tanıyalım. Bugünkü tabloyu yaratan bu oyuncular.

Şampiyon olduktan sonra her şey Selçuk'a bağlı. Kalır efsane olur, gider kendi kaderini yaşar.

Şampiyonluk için fedakarlık vaktidir. Şampiyonluğu ne kadar istediğimizi şimdi göreceğiz!

alibafrali
14.01.2011, 18:38
Selçuk İnan açıklamasından benim anladığım ;

Sezon sonunda şampiyon olup Şampiyonlar Ligine gidersek ; Sözleşme imzalarım.

Sezon sonunda şampiyon olamazsak ; Sözleşme imzalamam..

O zaman Selçuk İnan bizi şampiyon yapacak ..

Ben de başka anlam çıkaramadım. Aynen böyle diyor: "Şampiyon olamazsak da, ben Avrupa'dan istediğim takıma elimi kolumu sallaya sallaya giderim!!!"
Ben, "Selçuk bizi şampiyon yapacak" görüşüne ise katılamıyorum... Koskoca Trabzonspor, tek oyuncuya bağlı değil ki. Bu, bir ekip işi... En önemli halka Şenol hoca... Yaramazlık yapanın kulağını çekmezse, işimiz zorlaşır... Bazı oyunculara zaman zaman kızsak bile, şampiyon olursak, 24-25 kişilik kadronun tamamını da alınlarından öpmek gerekir.

alibafrali
14.01.2011, 18:41
Basit bir soru. Sene başında 2 seçenek sunulsaydı hangisini seçerdiniz?

1. Şampiyon olacağız ama Selçuk sözleşmesini uzatmayacak.

2. Şampiyon olamayacağız ama Selçuk sözleşmesini uzatacak.

Arkadaşlar, yola hangi amaçla çıktığımızı unutuyoruz. 27 senelik hasret dile kolay. Kolay mı geldik bu noktalara? Çok çileler çektik, fedakarlıklar yaptık. Şu anda şampiyon olmamız garanti mi ki bu kadar rahat davranıyoruz?

Kırılmış olabiliriz, ben de kırıldım. Çünkü her oyuncumuzdan bağlılık bekliyoruz. Ancak bu çocuk sene sonuna kadar var gücüyle oynar, bizim şampiyonluğumuza katkı sağlarsa denecek bir şey kalmayacak. Ona hasretimizi dindirmesi için fırsat tanıyalım. Tüm oyunculara bu şansı tanıyalım. Bugünkü tabloyu yaratan bu oyuncular.

Şampiyon olduktan sonra her şey Selçuk'a bağlı. Kalır efsane olur, gider kendi kaderini yaşar.

Şampiyonluk için fedakarlık vaktidir. Şampiyonluğu ne kadar istediğimizi şimdi göreceğiz!

Yüzde 100 katılıyorum...

Travelair
14.01.2011, 18:42
Arkadaşlar burası forum kurallarının dışında serbest bölge mi?

Armağan Dere
14.01.2011, 18:45
2.yarı Selçuk'a ölümüne sallayanları göreceğim...adam şampiyon olalım kalayım diyor ve haklı...şu takımda asılacak son adam Selçuktur..ona gelmeden yıllardır kahırları çekilen adamlar var..şunu bilin Selçuk ve Colman bu takımın olmazsa olmazlarıdır...

SEDAT
14.01.2011, 18:47
- Arkadaşlar şu başlığa yazmak kime ne kazandırıyor , önümüze baksak , enerjimizi takıma yansıtsak olmazmı.

alibafrali
14.01.2011, 18:59
Kariyerinin en önemli noktasına gelmişsin.
Şampiyon olacaksın. Şampiyonlar Ligi'ne gideceksin!
Gidemezsen de Avrupa'ya gideceksin...
Peki, kariyerinin en önemli noktasına ulaştığın Trabzonspor'dan sezon sonu Avrupa'ya gidersen, tek kuruş kazandırmayacak mısın kulübe?
Sana talip olan kulüp, "Bonservis çıkarma başımıza" demeyecek mi!
Resmi site aracılığıyla verilen mesaj tuhaf...
Trabzonspor bizim için herşeyin ötesinde. Fakat Selçuk için önemli olan, Avrupa kariyeri!!!!
"Tek derdim takıma daha fazla katkı sağlamak!!!! Fakat aklım Avrupa'da!!!! Avrupa olacaksa Trabzon'da da kalırım. Şampiyon olursak da sözleşmeye 2-3 milyon Euro yazarım!!! Tavan ücreti alırım!!!"
Selçuk'tan, bizim gibi olmasını bekleyemeyiz.
Bence kulüp, "Takımın en önemli halkası olan oyuncumuza, hedeflerine ulaşma yolunda başarılar dileriz!!!" havasında olmamalıydı...

Fakat sağlıklı düşünmeye devam etmek zorundayız

Ertuğrul_
14.01.2011, 19:02
azıcık empati yapın. adam belli avrupa istiyo su anda takıma zarar vermemek icin bu stratejiyi izliyo. kariyeri acısından bende gormek isterim avrupa da .. bizde kalsın kaptan olsun amenna. ama adam aldgı paranın hakkını verdi. eger gitmek isterse de yolu acık olsun. ki zaten 1.2 milyon onerilen adam neden kalsınki?? eminim diger takımlar cok daha fazlalarını verirler selcuk a

Mert67
14.01.2011, 19:03
Teşekkürler Selçuk tam zamanında ve yerinde açıklamalar yapmış.

asimetrik
14.01.2011, 19:15
Sabah börekçide okuduğum gazete sonrası işe giderken Selçuk bir açıklama yapmalı diye düşünüyordum. Hem de açıklamanın kafamda oluşan Selçuk figürüne uyacak detaylarını bile kurgulamıştım. Şimdi eve geldim ve ilk okuduğum haber ligtv sitesindeki Selçuk açıklaması. Yemin ediyorum ne dilediysem aynen söylemiş. Acayip şaşırdım. Çok takdir ettim. Olması gereken buydu. Selçuk'a güvenim bir kat daha arttı. Tek yandığım şey, sabah keşke şampiyonluk kutlamalarının detaylarını düşünseymişim:)

İlker Akçay
14.01.2011, 19:17
Gayet açık ve net konuşmuş Selçuk hala uzatmanın bir anlamı yok...Türkiye'de Trabzonspor'dan başkası olmaz..Şampiyon olursak kalırım...Şampiyon olmazsak ya Avrupa ya Trabzonspor demiş ki yine öncelik Trabzonspor'da..Ve sadece FUTBOL'a ve ŞAMPİYONLUĞA ODAKLANMAK İSTİYORUM demiş ki haklı da..Eee sorun ne o zaman hadi bizde ŞAMPİYONLUĞA odaklanalım...

Teşekkürler SELÇUK...

Ömer Faruk61
14.01.2011, 19:20
Ne yabancı futbolcuların geç gelmesi, ne imza atmayan futbolcular Trabzonspor taraftarının müdahil olması gereken sorunlar değildir ve Trabzonspor’un önceliği de değildir. Trabzonspor’un bir numaralı önceliği şampiyon olmaktır.

Artık kapatalım bu bahsi ve

:sevinç::sevinç::sevinç:
:atki::atki::atki::atki::meşale2::meşale1::meşale2 ::meşale1:

Ahmet Başkaya
14.01.2011, 19:38
Ahmet, hiç bir şey ifade etmiyor dedikleri.Selçuk zaten bize geldikten sonra ''Türkiye ligi kariyer hedefime ulaştım'' demiştir.İstanbul haberlerini onların basını çıkarıyor ve zaten bu şekilde suçlanmıyor Selçuk.

Açıklamanın özeti şudur:''Trabzon'da kalıp Şampiyonlar Ligi oynamak da istiyorum,Avrupa'ya gitmek de'' anlaşmazlık burada zaten.
Kimse Selçuk'un göbeğini Trabzonspor'la bağlama gayretinde değil.Selçuk gitmek isterse gider ama nasıl gideceğine yönetim karar verir.
Yönetim Selçuk'u beş milyondan aşağı göndermemek isteyebilir.Selçuk'un buna karışma hakkı yoktur.Ya da fiyat belirleyecekse yönetimin fiyatına yaklaşmaya çalışmalıydı.

O zaman sorarlar:Madem beş milyon(misal) edeceğini düşünmüyorsun ne diye bu Avrupa aşkı?

Dediklerine harfiyen katılıyorum aslında bir üstteki mesajımı okusaydın aynı dediklerini ben de söylemiştim .

Selçuk bize gelirken hedeflerimi gerçekleştirdim demişti . Bencede özellikle bir kulübün kaptanı takımına para kazandırarak ayrılmalı ayrılıyorsa . Ama tabiki tam olarak empati kuramıyoruz ne düşündüğünü ne koşullarda yaşadığını bilemeyiz belki farklı düşünceleri var . Bunlarda da zorlamanın hayırlı olacağını sanmıyorum .

Teşekkür edilir yollar ayrılır . Bu arada para mevzusunda katılmıyorum . Avrupa takımları bizim kulüplerimiz gibi har vurup harman savurmuyorlar . Ondan dolayı 5 ile bdava bonservisin çok farkı var . Gider başka oyuncu bulurum diye düşünüyorlar .

Eee Mehmet Topal diyeceksin valla ben hala şaşırıyorum o işe :D

Mehmet Zeki
14.01.2011, 20:05
Simdi tabii butun futbolseverlerin izledigi gibi iyi bir oyun oynadik. Takim olmak onemli.
Selcuk deger bir oyuncu. Kaptan olan bir oyuncu. Ust duzey bir oyuncu. Biz Selcuk ile
gorusmeler yaptik. Turkiyede sadece trabzaonspor'de oynamak istiyor. Kucuk yastan beri yurt disi hayali oldugunu soyledi....

Hasan Yener/ Lig TV Canli

Erkan SUİÇMEZ
14.01.2011, 20:05
ne yazıkki kulubümüzün en iyi oyuncusu sezon sonu bize hiç para kazandırmadan gidecektir.burada yönetimin hatası oldukça büyüktür.3 ay sonra sözleşmesi biten oyuncuyu ikna etmek imkansızdır.selçuk bu fırsatı eline geçirdiyse değerlendirecektir.şampiyon olursak bütün oyunculara talep fazlasıyla olacaktır. avrupanın iyi takımlarıda selçuğu isteyecktir.bu saatten sonra kalma ihtimali çok düşüktür selçuğun.
ama yönetimin bu kdr doğruları arasında ki bu önemli yanlışı beni şaşırttı.yazıkki en az 8-9 milyon euro kazanabilirdik.

İsa
14.01.2011, 20:09
Selçuk'un açıklamalarından sonra bu mesele artık kapanmalı.Kurcalayıp durmaya gerek yok.Hata varsa yönetimin hatasıdır...

LaZ_KoPaT
14.01.2011, 20:16
İnşallah gitmezsin Selçuk su takımda efendiliği futbolu kişiliği ile en sevilen insanlardan birisisin inşallah seneye şampiyonlar liginde kendiniviyice gösterip sonra gidersin

Ali İhsan
14.01.2011, 20:25
Kulübünün sportif başarılarından çok mali tablosuyla ilginenen taraftarlar her zaman kafamı karıştırmıştır...Bana para kazandıran futbolcu değil, şampiyonluk kazandıran futbolcu lazım. Şampiyon olunca zaten bir oyuncu satmaktan çok daha fazla para kazanılıyor.

Özge
14.01.2011, 20:57
Selçuk net konuştu.Merak edilenlere cevap vermiş.Umarım basın da artık saçma haber yapmayı bırakır.

HIRCINBEY
14.01.2011, 21:31
Selçuk net konuştu.Merak edilenlere cevap vermiş.Umarım basın da artık saçma haber yapmayı bırakır.
Basını boş verin, Taraftarımız bıraksın bu işin yakasını, Rahat bıraksın futbolcuyu zırt bırt her ortamda dile getirmesin takıma futbolcuya köstek olmasın yeter.

Hedeften Şaşmayalım, Oyuna Gelmeyelim arkadaşlar.

Hatta bir süreliğine bu başlığı mesaja kapatsın site yönetimi mümkünse.

İlker Akçay
15.01.2011, 00:22
Bir hata veya hatalı aramak yanlış...İki tarafta kendine göre haklı..Yönetim en değerli yerli oyuncusunu elinde tutmak istiyor ancak sözleşme imzalatırken de baskı altına almak ve motivasyonunu bozmak istemiyor..Selçuk ise hayallerinin peşinden gitmek istiyor ve Şampiyonlar Ligi de hayallerinden birisi ;) İki tarafta birbirine anlayışlı bir şekilde yaklaşmışlar ve madem imzalamak istemedi Selçuk şimdilik en doğru yolu,krize sebep vermeden bulmuşlar...Bizde bir an önce bitirelim bu konuyu...Selçuk'ta gereken herşeyi açıksözlülükle söylemiş son röportajında;Şampiyon olursak devam yoksa Avrupa'dan gelecek teklife göre Avrupa ya da Trabzonspor...

Başarılar Selçuk :)

Fatih Öztürk
15.01.2011, 02:21
selcuk ınan net konustu hos konustu kendınce ama trabzonsporun alî menfaatınıde düsunmek zorundadır.selcuk tartısmasız takımın en ıyı oyuncularından bırıdır.fakat sembolıkte olsa yönetımle masaya oturup 1 sene daha uzatıp,olası form dusuklugunde taraftarın aklına suphe bırakmamasi gerekır.hıc bır zat camıamız ıcın vazgecılmez degıldır.hıc bır futbolcuda.gıder selcuk gelır kelçuk.sen rahat ol selcuk her futbolcunun olamadıgı gıbı, her trabzonspor futbolcusuda efsane olamaz.

Emirhan Makul
15.01.2011, 02:28
Ben Sözleşme Uzatamadum da Param Yoğidi Param
Ben Sözleşme Uzatamadum da Param Yoğidi Param

Seni Benden Alana da Haram Olasun Haram
Seni Benden Alana da Haram Olasun Haram

Ara pası Ataaaaannaaaaaaa
Duvar pası Yapaaaaaanaaaa
Orta Saha Elemanlarınaaaaa
Haram Olasunnnn Harrraammm

Yanarım Sözleşmenede Deli Olmişim Deli
Yanarım Sözleşmenede Deli Olmişim Deli
Transfer Teklifi yapanunnnndaaaa Elii Kırılsınn Eliiii
Transfer Teklifi yapanunnnndaaaa Elii Kırılsınn Eliiii

Defansdan Oyun Kurana
Kaleden Degaj Yapanaa
Asistini Gol Yapanaaaaaa daaa
Haram Olasunnn Haraaaammmmmmmmmmm

Armağan Dere
15.01.2011, 02:49
Emirhan gene yıkmış geçirmişsin ortalığı:):)

İleli
15.01.2011, 04:25
basin basin diyip duruyoruz ama bizimde onlardan farkimiz yok suan hep birsey ariyoruz hep...acik konustu konu kapandi bizde bu isin uzerinde durmayip agirligi lige verelim artik...takimda kalmasini istedigim futbolcularin basinda geliyor selcuk ama yapacak birsey yok oda kendini dusunuyor anlmiyorumda...

ben selcuk inanin bu saatten sonrada takim icin elinden geleni yapacagina inancim tamdir yuru be...

OKTAY YILMAZ
15.01.2011, 09:36
Kendileri Serkan Balcı'dan sonra takımdaki en sevdiğim topçuydu
Son yaptıkları maalesef içinde vefa duygusu olmadığını gösteriyor
Ayrıca hem klübümüzü hem de taraftarımızı resmen ENAYİ yerine koyuyor.
Seni Selçuk yapan Trabzonspor'dur sen şu an Konyada yada Antep de olsaydın ve daha fazla bir performans gösterseydin Avrupa da kimse görmezdi seni ama Trabzondayken gördüler, çünkü biz hep göz önünde olan bir takımız
3 yıl boyunca demekki senin için takım değil Transferin önemliymiş, kalan 17 maçta da takım için değil piyasanı daha da yükseltmek için oynayacaksın.
Çünkü şu anda Trabzonu sadece Türkiye'nin değil bütün Avrupa'nın da takip ettiğini biliyorsun
Yani biz senin için Merdivenin herhangi bir basamağıyız.
30 yıllık taraftarım senin kadar bu klübü küçük gören bir futbolcu hatırlamıyorum.
YAZIK...

SEDAT
15.01.2011, 09:56
Seni Selçuk yapan Trabzonspor'dur sen şu an Konyada yada Antep de olsaydın ve daha fazla bir performans gösterseydin Avrupa da kimse görmezdi seni ama Trabzondayken gördüler, çünkü biz hep göz önünde olan bir takımız
3 yıl boyunca demekki senin için takım değil Transferin önemliymiş, kalan 17 maçta da takım için değil piyasanı daha da yükseltmek için oynayacaksın.
Çünkü şu anda Trabzonu sadece Türkiye'nin değil bütün Avrupa'nın da takip ettiğini biliyorsun
30 yıllık taraftarım senin kadar bu klübü küçük gören bir futbolcu hatırlamıyorum.
YAZIK...

- Abartıyorsunuz , ne yaptı nasıl küçük gördü , şu konuyu bu kadar uzatmanın kime ne yararı var anlamıyorum...

Ceyhun Öncü
15.01.2011, 10:02
I. Affelay gibi oynar ve gider gibime geliyor

Benim icin bir hayal kirikligi oldu zira en cok begendigim sezonu bu sezondu , bizi Sampiyon yapip gider, bende tesekkürler derim

Tuncayin hali ortada

Burak_52
15.01.2011, 11:48
sezon sonu avrupa ya mı gitceksin yap sembolik olarak bir yıllık sözleşme hem çakalları başından atarsın hem taraftarını rahatlatırsın
manisa ya bir dünya bonservis verildi ben selçuktan şunları duymak isterdim trabzonspor a para kazandırmadan gitmek istemiyorum
selçuk un futbolculuğuna lafımız yok ama bizim ona değer verdiğimiz kadar o bize değer vermiyor heralde

OKTAY YILMAZ
15.01.2011, 12:03
- Abartıyorsunuz , ne yaptı nasıl küçük gördü , şu konuyu bu kadar uzatmanın kime ne yararı var anlamıyorum...
Sen hatırlıyormusun beleşe iyi bir futbolcu aldığımızı?
Hep dünya bonservis verdik ayrıca bütün dünyada bu böyle futbolcuların %99 u bonservisli gidiyor.
Avrupa hayaline saygı duyuyorum, profesyonel futbolcu atarsın sembolik bir imza bizde yolumu buluruz sonuçta yukarıda da belirttiğim gibi Selçuktan çok biz selçuğa bir şey kattık, 3 kuruş kazandırıp gidebilirdi. Adam gideceği takıma bonservissiz gidip bonservis parasını da cebe atmak istiyor.
Aklını bu denli karıştıran ve böyle bir yol izlemeye çalışmasını isteyen O "SAHTEKAR" menejerinden başkası değil bence.
Trabzonspor Selçuktan önce de büyük takımdı, Selçuk'tan sonra da büyük takım olacaktır.
İnanıyorum kibiz selçuksuz da şampiyon oluruz, onun yaptığı terbiyesizliğe bizde onu oynatmayarak piyasasını düşürebiliriz, nasıl olsa gidecek.
Biraz radikal oldu ama ben Selçuksuz da bu saatten sonra şampiyon olacağımıza inanıyorum...

Hürgün Aygün
15.01.2011, 12:21
Artık kapatalım bu konuyu Selçuk gerekli açıklamayı yaptı.

Sami Kuk
15.01.2011, 12:36
Akıl var mantık var yaa..Şampiyon olduktan sonra neden gıtsın..Zaten herkes sampıyon olalımda gıderse gıtsın dıyor..Kovsan gitmez şampiyonlar ligi var.euro 2012 var..Önümüzdeki sezon selcugun sezonu olucak

Muhalif
15.01.2011, 12:39
Selçuk en doğrusunu yapmıştır, arkasındayım. Yattara'nın 1.8 aldığı yerde Selçuk 2.5 milyon eder. Mesele para ise 2 milyon verirdim ben Selçuk için. Ama yok para değil Avrupa hedefi varsa, takım da şampiyon olursa gidebilir yani. Tuncay da bu şekilde gitmedi mi? Ne olmuş ki. 27 sene sonra biz hedefimize ulaşmayı nasıl bunca sabırsızlıkla bekliyorsak, adamın da 27 yaşında Avrupa hayali gerçek olacaksa o da o şekilde gidebilmeli. Kaldı ki şampiyon olursak ve 3 İstanbul takımının verdiği kadar olmasa da makul bir rakam teklif ederlerse bizimkiler Selçuk'un 1 sene daha şampiyonlar liginde forma giymek için kalacağını düşünüyorum. 1+1 opsiyonlu sözleşme yapılırsa önümüzdeki sene devre arası veya sene sonu hem onun Avrupa hayali gerçek olur, hem de biz para kazanmış oluruz.

Her neyse Selçuk'un arkasındayım sonuna kadar. Selçuk Ersun Yanal gitti diye bilerek oynamıyor diyen adamlar bu camianın medyada önde gelenleri olarak tanınıyorsa Selçuk da çekip gitse çok değil hani!

bahadır2561
15.01.2011, 13:46
Sen hatırlıyormusun beleşe iyi bir futbolcu aldığımızı?

İsaac
Egemen

Vkgz
15.01.2011, 13:58
YAZIK...

Arkadaşım abartarak oyuncuyu sıkıştırmaya gerek yok.
Yeryüzünde akıllı mantıklı herhangi bir insana " seneye 2 takımdan birine anlaşma imzalayacaksın juventusmu trabzonspormu" dense hepsi juventus der.

Malesef takımımız 30 yıldır kulubu yonetenler yuzunden oyuncular için bir basamak atlama takımı. umarım bu sene bunu değiştirmeye başlarız

Trabzonspor şampiyon olduktan sonra ben selçuğa teşekkür ederim sene sonu ve kendisi için en iyi kararı-ülke içi hariç- vermesini isterim. Kendisi çok çok iyi bir oyuncu.

Hem piyasasını arttırsın yurtdışı taliplerini arttırsın hemde Takımımızın şampiyonluguna katkısı olsun.

Tuncay stoke cityde oynuyor bize mutsuz gibi görünüyor ama nedense milli takım kamplarında yüzü gülen nadir oyunculardan. türkiyede baskı altında şampiyon olmaktansa futbola düzgün bakabilen bir ülkede 5. olmak daha iyi birşeydir.

ESER
15.01.2011, 14:00
İsaac
Egemen

ve

mehmet cakir

Ali Yerlikaya
15.01.2011, 14:01
Selcuk son aciklamayi yapti artik sezon sonuna kadar bu konu kapanmali biz tartistikca konu cözülmicek ve bibirimizi kirmakdan baska ise yaramaz...

Ins. performansini etkilemez gerisini suan benim icin teferruat acikcasi SL deneyimi olmadn büyük klüpler Selcuk a suanlik talip olicagini tahmin etmiyom büüyk olasilikla yine bize kalicakdir, kalmasada bile bizi Sampiyon yaptikdan sonra yolu acik olsun...

Burak
15.01.2011, 14:05
ve

mehmet cakir

Serkan Balcı :D

bahadır2561
15.01.2011, 14:08
ve

mehmet cakir

Serkan Balcı :D

uzar gider valla :)

ESER
15.01.2011, 14:14
uzar gider valla :)

ayrica " senin bonservisi sorununu biz cozeriz , sen gel sozlesmeyi imzala , gerisine karisma diye tony sylva y sozlesme imzalanmasi , adami usulsuzluk yapmis durumuna dusurup madur edilmesi gibi bir ornek var hafizalarda.

bahadır2561
15.01.2011, 14:16
ayrica " senin bonservisi sorununu biz cozeriz , sen gel sozlesmeyi imzala , gerisine karisma diye tony sylva y sozlesme imzalanmasi , adami usulsuzluk yapmis durumuna dusurup madur edilmesi gibi bir ornek var hafizalarda.

tabi bunları da unutmamak lazım. .

biz fatih'i antepten alırken para ödemişmiydik hatırlıyor musun abi?

talsuv61
15.01.2011, 14:45
Trabzona gelen yerli oyuncular; Trabzonu sıçrama tahtası olarak görüyor.Selçukunda, Mehmet çakırın da amacı bu.Biliyorlar ki istanbul takımlarına gitseler harcanacaklar Trabzona gelince yıldız olacaklar. Bir kaç sene oynarım ondna sonra da ver elini avrupa diye düşünüyorlar.
Bunun için yerlilerle sözleşme yapılırken en az 5 senelik yapacaklar ve altyapıya Trabzonlu kaliteli oyunculara önem verilmeli.

Baran Önder
15.01.2011, 21:57
Daha önce burada yazdıklarımın doğrultusunda Selçuk açıklamasını yaptı. Aklında İstanbul olmadığını, şampiyonluğa konsatre olduğunu ve sezon sonu önceliğin Trabzonspor'da olmak kaydıyla görüşeceğini yazmıştım. Bunları kafamdan atmadım zaten. Emin olun, Selçuk yakın çevresine ne dediyse, aynısını resmi sitede yayınlattı. O yüzden artık bu konu üzerinde konuşmaya gerek yok. Zaten artık maçlarda başlıyor. Yarın güzel bir Manisaspor galibiyeti ve mükemmel bir Selçuk İnan performansı izleriz inşallah.

ESER
15.01.2011, 22:40
tabi bunları da unutmamak lazım. .

biz fatih'i antepten alırken para ödemişmiydik hatırlıyor musun abi?

emin degilim:)

Sibel
16.01.2011, 11:12
Ne olursa olsun,O bir özelliğiyle özellikle ayrı bir yerde...O gerçekten OLGUN bir futbolcu..

DeAgLeMaNyAq
16.01.2011, 22:18
Bıraktığı yerden devam ediyor. Mücadele isteği en üst seviyede olan oyuncumuz...

EROS87
16.01.2011, 22:24
varlığı nasıl belli oluyor, nasıl hissettiriyor kendini.

selçuk'u kaybedersek 90 dk da 2-3 pas hatasıyla oynayıp takımın savunma hücum bağlantısını sağlayan birini nasıl buluruz merak ediyorum.
yıllık maaşlarda da takım içi dengeleri önemseyen biriyim ancak selçuk konusunda hertürlü fedakarlık da gösterilmeli.:) günümüzün modern futbol anlayışında selçuk tipi adamlar zaten zor bulunuyor, elimizdekinin kıymetini bilelimde kaybetmeyelim bari.

trab61
16.01.2011, 22:26
hadi selcuk lutfen imzala.

sakaryalı.61
16.01.2011, 22:31
varlığı nasıl belli oluyor, nasıl hissettiriyor kendini.

selçuk'u kaybedersek 90 dk da 2-3 pas hatasıyla oynayıp takımın savunma hücum bağlantısını sağlayan birini nasıl buluruz merak ediyorum.
yıllık maaşlarda da takım içi dengeleri önemseyen biriyim ancak selçuk konusunda hertürlü fedakarlık da gösterilmeli.:) günümüzün modern futbol anlayışında selçuk tipi adamlar zaten zor bulunuyor, elimizdekinin kıymetini bilelimde kaybetmeyelim bari.

aynen katılıyorum orta alanın meastrosu böyle olgunlukta birini kolay bulamayız imzalasa artık ne olur yaa

Hqmi
16.01.2011, 22:37
Orta sahanın beyni. Gelecek sene Şampiyonlar Ligi'nde çok lazım.

Mira_61
16.01.2011, 22:50
Nereye gideyisun e yamali yamali ??Yoluna feda olsun Sadri Baba'mın mali.:D
Şampiyon olduktan sonra iyi bir sözleşme imzalar,rahatlarız.Ben daha uzuuunn seneler onun bu formayı gururla taşıyacağına inanıyorum.

SEDAT
16.01.2011, 22:53
- Gerçek bir profesyonelsin :)

pReN@_61
16.01.2011, 22:54
Sana helal olsun.Maşallahın var ne diyeyim daha..Maşallah.

Abdülkadir Kılıç
16.01.2011, 22:54
Bu adam imzalasa ne olur imzalamasa ne olur? Adam gönülden oynuyor. Benim için önemli olan bu.

Baran Önder
17.01.2011, 00:10
Uzun bir aradan sonra ilk kez resmi bir maçta oynadı buna rağmen çok faydalıydı. Kafasında en ufak bir soru işareti olmadığını gösterdi. Şimdi sırada BJK ve FB maçları var. Onları da anlının akıyla atlatsın, o zaman herkes gönülden Selçuk'a inanacaktır. Her konuştuğumda kendisine ne kadar güvendiğimi, ve FB maçında gol atacağını hissettiğimi söylüyorum. Bakalım diye diye olur belki.

Özge
17.01.2011, 01:22
Selçuk oluca orta sahanın nasıl bir hal aldığını görmüş olduk bir kere daha.

Sinan Ayaz
17.01.2011, 01:24
adamsın selçuk yine takımın en iyilerindendin

Mustafa Önder
17.01.2011, 01:43
Selçuk bildiğimiz Selçuk.
Bu çocukla ne edip edip, sözleşme uzatmalıyız.
Sanılanın aksine. Adam bir başka iştahla çıktı sahaya.
Aslında tribünler Selçuk'a biraz kıyak geçebilir.

Turgay Atalay
17.01.2011, 08:57
Yine müthiş oynadı, hatta kendini daha hırslı gördüm maçta:D ilk kez itirazdan sarı kart, sol çizgide var gücüyle 2 rakibin ayağına kayıp top alması...Allah bozmasın kaptan

Tayfun
17.01.2011, 09:00
Kendini işine veriyor, yazılanları çizilenleri tınlamıyor sezon bitsin diyor işimize bakarız...

Süleyman50
17.01.2011, 09:46
Hataylı Fabregas!

9. dakikaydı: Selçuk önce rakip sahada oyun kurdu, arkadaşları topu kaptırınca da geriye doğru sanki Şampiyonlar Ligi finalinde oynuyormuş kadar ateşli bir depar attı. Savunmadaki arkadaşları kontratak ustası Manisasporlu hücumculara doğru hareketlenirken, Selçuk eski tip liberolar gibi savunmasının arkasına sarktı. Tehlikeyi olabilecek en doğru zamanda kesip süpürürken hemen kafasını kaldırıp Trabzonspor’u ani atağa kaldıracak en efektif pası verdi.
Selçuk İnan, mücadele gücü ve bordo mavi futbol ateşiyle sanki Faroz mahallesinde büyümüş, Trabzon’un arka sokaklarında top oynarken küçüklükten beri Avni Aker’in hayalini kurmuş çocuklar gibi! Aynı Selçuk oyun zekâsı ve iki ceza alanı arasında 21. yüzyılın meşhur orta sahaları misali mekik dokumasıyla da Arsenal ya da Barcelona altyapısında yetişmiş sanki.

Aslen Hatay Karaağaçspor’da yetişen Selçuk, bu sezona damgasını vuran “Karadeniz soslu Arsenal”vari Trabzonspor futbolunun beyni, kalbi, nefesi, bir nevi Fabregas’ı misali…

Cale ise halen takımın en zayıf halkalarından. Yine de Şenol Güneş yönetimindeki Trabzonspor formasına öyle bir kolektif uyum sinmiş ki Hırvat sol bek bile bir yerden sonra çok fazla sırıtmıyor, hatta Umut’un golündeki gibi ortalar yaptığı bile oluyor! Umut’un attığı gol bir yana, gole kadarki insanüstü presi başlı başıan yazı konusu: Keşke Kazım Koyuncu usta yaşasaydı da Umut’un pres yaparkenki emeğini kelimelere dökebilecek bir şarkı yazsaydı!

Kazım Koyuncu demişken, zaman zaman Jaja’nın da yaratıcılığı ve harika tekniğiyle Trabzon’da “krampon giymiş Kazım Koyuncu” etkisi yarattığının da altını çizmek lazım. Futbola bağlarsak: Orta sahanın ortası her şeyden önce kolektif kimya işidir: Her başarılı Jaja’nın arkasında mutlaka bir Selçuk İnan vardır!
Ali ECE
Akşam

Bdeniz_61
17.01.2011, 10:01
Sözleşme mevzusundan sonra performansı soru işaretiydi bazılarına göre.Ama gene süper oynadı.:alkış:

sifuni
17.01.2011, 12:25
onamadığı maclar ile oynadığı maclar arasındaki farkı hissedebildik bu maçta.

ilhan
17.01.2011, 12:31
Ali Ece müthiş bir yazı çizittirmiş yine. Şu kısımlara bayıldım;

Aslen Hatay Karaağaçspor’da yetişen Selçuk, bu sezona damgasını vuran “Karadeniz soslu Arsenal”vari Trabzonspor futbolunun beyni, kalbi, nefesi, bir nevi Fabregas’ı misali…

Kazım Koyuncu demişken, zaman zaman Jaja’nın da yaratıcılığı ve harika tekniğiyle Trabzon’da “krampon giymiş Kazım Koyuncu” etkisi yarattığının da altını çizmek lazım. Futbola bağlarsak: Orta sahanın ortası her şeyden önce kolektif kimya işidir: Her başarılı Jaja’nın arkasında mutlaka bir Selçuk İnan vardır!

*

Jaja'nın geldikte sonra "En beğendiğim oyuncu Selçuk İnan" demesinin sebebi de bu değil mi zaten? :)

Serhat
17.01.2011, 12:41
İmza atsanda atmasanda göstermiş olduğun gayret, gözümdeki değerini bir kat daha artırıyor...

volkan_627
17.01.2011, 13:05
bu takım şampiyon olur. selçuk 2 yıllık imzalar. 1 sene şampiyonlar liginde oynar. sonra gider avrupaya. bu kadar basit. istediği de bu sanırım. ben sezon sonu çok büyük bir aksilik olmazsa imzalar atılır diye düşünüyorum...

.....
17.01.2011, 13:05
Şampiyon olalımda imza işini ondan sonra düşünürüz :)

izzet
17.01.2011, 13:33
Macta nahos bir durum cikar diye cok korktum, olmadigina sevindim.

bestrafer
17.01.2011, 13:55
Bazı insancıklara kapak olmuştur umarım... :)

Sefa
17.01.2011, 13:57
Kıvrak dönüşünle rakipten sıyrılışın yok mu ona hastayım.. :)

Mert Oğuzlu61
17.01.2011, 13:58
paraya boğalım, ne yapıp edip imzalatalım adam harbi yerli fabregas... onun gibisi bu ülkede yok.

Ahmet Başkaya
17.01.2011, 14:26
Adamsın adamm .

Fatih Özkan
17.01.2011, 14:46
Adam gibi adam işte...
Hele 2. yarıda taç çizgisi üstünde topu yakalaması mükemmeldi!
Helal olsun Selçuk!

Hüseyin İlkin
17.01.2011, 15:10
İstikrarlı bir şekilde performansını sürdürmeye devam ediyor.

Müthiş.

lutfu61
17.01.2011, 16:19
kim ne derse desin, bu takımın herşeyi
bana eski pinokyo bisikletleri hatırlatıyor, iki parçadan oluşan iskeleti ortadan civatalarla bağlıyor
bu adam olmasa, ilerisiyle gerisi bağlantısız olur, o zaman nasıl yürür bu bisiklet :)

Samet Yildirim
17.01.2011, 18:04
Selcuk zaten herzamanki gibi maestro...

Asi Çaykaralı61
17.01.2011, 20:33
Selçuk'un dün her zaman ki gibi MAŞALLAHı vardı :)

İlker Akçay
17.01.2011, 22:41
Ali ECE'nin Kaleminden;

HATAYLI FABREGAS: SELÇUK İNAN

http://www.aksam.com.tr/hatayli-fabregas-selcuk-inan-752y.html (http://www.aksam.com.tr/hatayli-fabregas-selcuk-inan-752y.html)

seyduna_efil
18.01.2011, 00:00
HATAYLI FABREGAS: SELÇUK İNAN

17 Ocak 2011 Pazartesi 02:30
E-Posta Gönder (ali.ece@aksam.com.tr)
9 . dakikaydı: Selçuk önce rakip sahada oyun kurdu, arkadaşları topu kaptırınca da geriye doğru sanki Şampiyonlar Ligi finalinde oynuyormuş kadar ateşli bir depar attı. Savunmadaki arkadaşları kontratak ustası Manisasporlu hücumculara doğru hareketlenirken, Selçuk eski tip liberolar gibi savunmasının arkasına sarktı. Tehlikeyi olabilecek en doğru zamanda kesip süpürürken hemen kafasını kaldırıp Trabzonspor'u ani atağa kaldıracak en efektif pası verdi.
ZEKASIYLA FARKLI
Selçuk İnan, mücadele gücü ve bordo mavi futbol ateşiyle sanki Faroz mahallesinde büyümüş, Trabzon'un arka sokaklarında top oynarken küçüklükten beri Avni Aker'in hayalini kurmuş çocuklar gibi! Aynı Selçuk oyun zekası ve iki ceza alanı arasında 21. yüzyılın meşhur orta sahaları misali mekik dokumasıyla da Arsenal ya da Barcelona altyapısında yetişmiş sanki.
Aslen Hatay Karaağaçspor'da yetişen Selçuk, bu sezona damgasını vuran 'Karadeniz soslu Arsenal'vari Trabzonspor futbolunun beyni, kalbi, nefesi, bir nevi Fabregas'ı misaliÖ
Cale ise halen takımın en zayıf halkalarından. Yine de Şenol Güneş yönetimindeki Trabzonspor formasına öyle bir kolektif uyum sinmiş ki Hırvat sol bek bile bir yerden sonra çok fazla sırıtmıyor, hatta Umut'un golündeki gibi ortalar yaptığı bile oluyor! Umut'un attığı gol bir yana, gole kadarki insanüstü presi başlı başına yazı konusu: Keşke Kazım Koyuncu usta yaşasaydı da Umut'un pres yaparkenki emeğini kelimelere dökebilecek bir şarkı yazsaydı!
JAJA'DA KAZIM ETKİSİ
Kazım Koyuncu demişken, zaman zaman Jaja'nın da yaratıcılığı ve harika tekniğiyle Trabzon'da 'krampon giymiş Kazım Koyuncu' etkisi yarattığının da altını çizmek lazım. Futbola bağlarsak: Orta sahanın ortası her şeyden önce kolektif kimya işidir: Her başarılı Jaja'nın arkasında mutlaka bir Selçuk İnan vardır!

adam inanılmaz tespit yapmış so cümlesiyle..her başarılı messi'nin arkasında bir xavi veya iniesta olduğu gibi..

nesta61
18.01.2011, 05:04
Macta nahos bir durum cikar diye cok korktum, olmadigina sevindim.

usta onu bunu biraktimda valla resmine bayildim :D toki bi tabela asmis hemen profiel resmi yapmissin :D:D:alkış: , gerisini zaten dusunmek istemiyorum :alkış::D

Sefa Murat Dokuz
18.01.2011, 18:52
Şu anda en değerli Türk oyuncu benim için, şu oynadığı oyunu uzun yıllardır TSL de kimsede görmedim ben.
Şampiyon olmamızı istiyorum,ama onun Selçuğu takımda tutmasının payını da arttıracağın düşünerek daha çok istiyorum.

atlantis
18.01.2011, 21:04
Selçuk umarım 3 yıllık imza atar.. Çok faydalı bir oyuncu artık takımın beyni, top ayağına gelince sıfır panik ve yerinde paslarla vazgeçilmezim

ilhan
18.01.2011, 21:12
"Selçuk öyle bir adamki, daha topu ayağına almadan kafasında ne yapacağına, topu nereye atacağına karar vermiş oluyor. Bu çok önemli meziyet..."

Ali Ece - Ligtv 3 Korner 1 Penaltı programında söyledi.

Travelair
18.01.2011, 21:19
Fakat hala gideceğine kalacağına karar vermedi

İlker ToSun
18.01.2011, 23:54
"hataylı fabregas"

güzel benzetme yapmış ali ece :)

Madshine
19.01.2011, 00:19
Aslan parçası.

Muhammet*
19.01.2011, 00:42
"Her başarılı Jaja'nın arkasında mutlaka bir Selçuk İnan vardır!" :)

Serdær
19.01.2011, 17:30
Selçuk, Egemen, Yattara (http://www.sporx.com/yattara/), Ceyhun (http://www.sporx.com/ceyhun/) onların bütün görüşmeleri yapıldı, yapılıyor. Mayıs ayına kadar bıraktık. Herhangi bir sorun olacağına inanmıyorum. O veya ona benzer konuları konuşmak istemiyoruz."

Sadri ŞENER / Sporx

Ali Tunahan Güllü
19.01.2011, 22:50
Ali Ece'nin yazısı harika.

C.Altuntaş
19.01.2011, 22:58
bence ımzalamasını garantı altına alabıldıysek sezon sonuna bırakılması coook dogru bır davranıs suan sızın selcuga vercegınız yıllık 2mılyn euro takımı alt üst edebılırdı bence ıns sezon sonu kendı dedıgı gıbı ''sampıyon olduktan sora sampıyon lıgınde oynım nıye bıyere gıdeyım kı '' sozlerını hatırlayıp gıtmez ben yonetımı tebrık edıyorum selcukda eger dedıklerının arkasındaysa sezon sonu selcuk yıne bızde kalacaktır!!

Salih Edip
20.01.2011, 09:40
Şampiyon yap bizi yolun açık olsun :)

Külünkoğlu
20.01.2011, 10:41
Dün gayet iyi ve moralli görünüyordu. :)

Travelair
20.01.2011, 10:53
Şampiyon yap bizi bedava git dersek yanlış olur. İmzayı atsın gitmek istiyorsa kulübe kazandırarak gitsin. O halde salıverelim diğer futbolcuları da şampiyon olursak. Kontratının bitiyor olması bazı değerleri yok etmemeli. Gidecekse kulübe bonservis geliri getirmeden gitmemeli