PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selçuk İnan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

ilhan
04.12.2010, 15:08
Vay be, Serdar Bali bir zamanlar "takımı sabote etmekle suçladığı" adamı şimdi "takımı şampiyon yapacak oyunculardan biri" diye söylemesi ne kadar tuhaf.

Yavuz Hasan
04.12.2010, 15:49
inşallah hep tarbzonlu selçuk olarak anılır

Merve H.Oğlu
04.12.2010, 19:49
nerde demiş ki bunları?

komikmiş valla..
dün akşam Stadyum'da söyledi

Mert67
04.12.2010, 20:05
Her maçın yıldızı.:)

Mert Oğuzlu61
05.12.2010, 00:59
bu ay içinde sözleşme yenilemesi lazım... hadi artık selçuk, istanbul olayını bi kere geçelim oraya gitmen için mantıklı tek bir sebep yok, avrupaya gidersin ama onunda zamanı var hele bi şampiyon olalım efsane ol bak seneye CL de oynayacağız inşallah, ben sana güveniyorum kaptan, at artık şu imzayı.

İsa
05.12.2010, 12:49
http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/selcuk-inan-imzayi-atiyorSXHBQ215407SXQ

Hadi hayırlı olsun:)

Fatih Özkan
05.12.2010, 12:58
Serdar Bali: "Onur, Egemen, Egemenin yanında oynayan stoper Giray, Glowacki veya Mustafa ve SELÇUK bu takımı bu sene şampiyon yapacak oyunculardır."

Kıvırma Bali...
Kıvırma!

agahozlu
05.12.2010, 13:23
Selçuk'un açıklamaları bugünkü en güzel haberdi :)

Alihan Ertürk
05.12.2010, 13:30
Selçuk Şahin imzalıyormuş Sporx'e göre..:)

bestrafer
05.12.2010, 13:56
"Trabzon'da huzurluyum"
Trabzonspor'la sözleşme imzalamak için kongrenin geçmesini bekleyen Selçuk İnan, Trabzon'da huzurlu olduğunu belirterek, "Burada maddi ve manevi hiçbir sıkıntı çekmiyoruz. En kısa zamanda sözleşmeyi imzalayacağız" dedi.

Trabzonspor yönetim kurulu, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Selçuk İnan'a Aralık ayının ardından yeni sözleşmeyi imzalatmak istiyor. Selçuk İnan da yönetimin bu çabalarına olumlu cevap verdi. Tecrübeli orta saha oyuncusu Trabzon'da huzurlu olduğunu belirterek, "Bir futbolcu neden başka bir takıma transfer olmak ister. Çünkü ya hedefleri vardır, ya da para kazanmak istiyordur. Burada bugüne kadar maddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Oldukça da huzurluyum. Tabi her futbolcu gibi bende Avrupa'da oynamak isterim ama şu anda da zirveye oynayan bir takımda oynuyorum. En kısa zamanda sözleşmeyi imzalayacağımızı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Selçuk, Trabzon'da futbol oynamak için bir çok ideal ortam bulunduğunu vurgulayarak, "Trabzonspor forması altında o uzun süreli şampiyonluk hasretine son vermek bir futbolcunun isteyeceği en önemli şeyler birisi olmalı. Bende bu hayalle yaşıyorum. Umarım bu mutluluğu sezon sonunda yaşarız. Şu anda her şey çok iyi gidiyor. Gelecek hafta İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile yapacağımız maçı kazanıp, galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz. İstanbul'da taraftarlarımızın yaratacağı o müthiş atmosferi şimdiden düşünmek zor. Ama sahaya çıkınca çok farklı şeyler hissedeceğimize inanıyorum" diye konuştu.

ANTRENMANLAR YARIN BAŞLIYOR

Trabzonspor gelecek hafta İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına yarın akşam yapacağı antrenmanla başlayacak. Futbolculara Bucaspor maçı sonrası iki gün izin veren tecrübeli teknik adam Güneş'in, tüm oyuncularından rahatlamış bir şekilde antrenmanda olmalarını istedi.

EYÜP AŞIK YARIN BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK

Trabzonspor'da ilk 10 - 11 Aralık günleri gerçekleştirilecek olan seçimli olağan genel kurul öncesi ismi başkan adaylığı için anılan Eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık, yarın saat 10.00'da Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde bir basın toplantısı düzenleyecek. Bu toplantıda adaylık süreciyle ilgili olarak açıklamalar yapması beklenen Eyüp Aşık'ın, mevcut yönetimle ilgili olarak bazı eleştirilerde bulunması bekleniyor.

DHA

Semra
05.12.2010, 14:49
iyiki varsın!

trab61
05.12.2010, 15:58
takimin beyni,kalbi kisacasi bence colmanla birlikte takimin herseyi. harikasin boyle devam et bu halk seni bagrina basti bile. trabzonlu gibi oldun bile. ama cizgini bozma ve boyle devam et.

yorumsuz6117
05.12.2010, 21:38
Selçuk 'Trabzon'da huzurluyum'
05 Aralık 2010 / 14:50
Selçuk İnan, Trabzon'da huzurlu olduğunu söyledi.

Trabzonspor'la sözleşme imzalamak için kongrenin geçmesini bekleyen Selçuk İnan, Trabzon'da huzurlu olduğunu belirterek, "Burada maddi ve manevi hiçbir sıkıntı çekmiyoruz. En kısa zamanda sözleşmeyi imzalayacağız" dedi

Trabzonspor yönetim kurulu, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Selçuk İnan'a Aralık ayının ardından yeni sözleşmeyi imzalatmak istiyor. Selçuk İnan da yönetimin bu çabalarına olumlu cevap verdi. Tecrübeli orta saha oyuncusu Trabzon'da huzurlu olduğunu belirterek, "Bir futbolcu neden başka bir takıma transfer olmak ister. Çünkü ya hedefleri vardır, ya da para kazanmak istiyordur. Burada bugüne kadar maddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Oldukça da huzurluyum. Tabi her futbolcu gibi bende Avrupa'da oynamak isterim ama şu anda da zirveye oynayan bir takımda oynuyorum. En kısa zamanda sözleşmeyi imzalayacağımızı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Selçuk, Trabzon'da futbol oynamak için bir çok ideal ortam bulunduğunu vurgulayarak, "Trabzonspor forması altında o uzun süreli şampiyonluk hasretine son vermek bir futbolcunun isteyeceği en önemli şeyler birisi olmalı. Bende bu hayalle yaşıyorum. Umarım bu mutluluğu sezon sonunda yaşarız. Şu anda her şey çok iyi gidiyor. Gelecek hafta İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile yapacağımız maçı kazanıp, galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz. İstanbul'da taraftarlarımızın yaratacağı o müthiş atmosferi şimdiden düşünmek zor. Ama sahaya çıkınca çok farklı şeyler hissedeceğimize inanıyorum" diye konuştu

Haber61

Mustafa ÖZDEMİR
05.12.2010, 21:40
inşallah izmalar...

Asi Çaykaralı61
05.12.2010, 22:37
Selçuk 'Trabzon'da huzurluyum'
05 Aralık 2010 / 14:50
Selçuk İnan, Trabzon'da huzurlu olduğunu söyledi.

Trabzonspor'la sözleşme imzalamak için kongrenin geçmesini bekleyen Selçuk İnan, Trabzon'da huzurlu olduğunu belirterek, "Burada maddi ve manevi hiçbir sıkıntı çekmiyoruz. En kısa zamanda sözleşmeyi imzalayacağız" dedi

Selçuk, Trabzon'da futbol oynamak için bir çok ideal ortam bulunduğunu vurgulayarak, "Trabzonspor forması altında o uzun süreli şampiyonluk hasretine son vermek bir futbolcunun isteyeceği en önemli şeyler birisi olmalı. Bende bu hayalle yaşıyorum. Umarım bu mutluluğu sezon sonunda yaşarız. Şu anda her şey çok iyi gidiyor. Gelecek hafta İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile yapacağımız maçı kazanıp, galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz. İstanbul'da taraftarlarımızın yaratacağı o müthiş atmosferi şimdiden düşünmek zor. Ama sahaya çıkınca çok farklı şeyler hissedeceğimize inanıyorum" diye konuştu

Haber61

Hadi Hayırlı olsun :)

İNŞALLAH en yakın zamanda sözleşmesini uzatacaktır :)

Armağan Dere
06.12.2010, 12:46
Trabzon'a büyük müjde
Takımın çıkıştaki isimlerinden olan milli oyuncu, 'gidecek mi, kalacak mı?' şeklindeki papatya falına noktayı koydu: Niye sorun çıkarayım ki, Trabzon'da huzurluyum, sıkıntım yok.

Trabzonspor’da sözleşmesi bittiği için camiayı ve taraftarları endişelendiren isimlerin başında gelen Selçuk İnan, herkesi rahatlatan ifadeler kullandı. Mevcut yönetimle son derece iyi diyaloglar içerisinde olan ve kongrenin hemen ardından masaya oturulması beklenen genç futbolcu, oldukça pembe bir tablo çizdi. Görüşme periyodunda takınacağı tavra ilişkin ip uçları veren milli oyuncu, “Niye sorun çıkarayım ki, burada huzurluyum. Maddi ve manevi hiçbir sıkıntı çekmiyoruz. En kısa zamanda sözleşmeyi imzalayacağız” dedi.

Geldiği günden bu yana Trabzon’da futbol oynamak için ideal bir ortam bulduğunu da sözlerine ekleyen Selçuk İnan, “Her maç bir final aslında. O nedenle Belediye sınavına da bu gözle bakıyoruz. Olimpiyat Stadı’nda taraftarımızın desteğiyle deplasman atmosferi yaşamayacağımızdan eminim” dedi.

Samet Yildirim
08.12.2010, 13:26
Haftaya imzalıyor

Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Selçuk İnan ile her konuda anlaşıldığı ve önümüzdeki hafta sözleşme imzalanacağı belirtildi.

Trabzonspor’da sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan futbolculardan Selçuk İnan ile her konuda görüşüldüğü ve başarılı futbolcunun önümüzdeki hafta sözleşme imzalayacağı öğrenildi.
İbrahim Yattara ile birlikte sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Selçuk İnan ile yapılan görüşmelerde, Selçuk’un Manisaspor’da yaşadığı bir olaydan dolayı sözleşme imzalamak için yapılacak genel kuruldan sonraya zaman vermişti.
Genel Kurul öncesinde adaylar konusunda yaşanan gelişmeler ve mevcut başkan Sadri Şener’in genel kurula tek aday olarak girecek olması Selçuk İnan’ın sözleşme imzalama kararında etkin rol aldı…
Başkan Sadri Şener’in detaylarla ilgili daha önce prensip anlaşmasına vardığı Selçuk İnan’ın Avrupa’da bir takıma gitme yolu açık kalmak koşulu ile bir yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme yenileceği öğrenildi. İmza töreninin ise Kardemir Karabük maçından önce yapılacağı ifade edildi…

spor61(özel)

Turgay Atalay
08.12.2010, 13:29
Seviyoruz seni Selçuk

sifuni
08.12.2010, 15:31
selcugun bizde kalsmasi cok hos birsey insallah bizden bayer münihe van bommelin yerine oynamya gider.

boztepeli61
08.12.2010, 22:59
Uzun saçlarınla daha da çok seviyorum seni Selçuk:)

Bekir
09.12.2010, 15:36
Avrupa'ya serbest kalma maddesi için MedyaTrabzon inandıcı olmasa da 4 Milyon euro rakamı geçiyor..

Eğer Serbest kalma maddesi konulucaksa 7.5 Milyon Eurodan ağağı olmamalı...

Eren Karaahmetoğlu
09.12.2010, 15:38
Selçuk, 10 milyon eurodan aşağı bir bedele bu klüpten çıkamaz. :)

O da ancak Avrupa'da büyük bir takıma olabilir.

Baştaclarımızdan birisin Selçuk.

Bunu biliyorsun zaten. Seni seviyoruz. :)

Bekir
09.12.2010, 15:50
Selçuk, 10 milyon eurodan aşağı bir bedele bu klüpten çıkamaz. :)

O da ancak Avrupa'da büyük bir takıma olabilir.

Baştaclarımızdan birisin Selçuk.

Bunu biliyorsun zaten. Seni seviyoruz. :)
Hep kendimiz merkezli düşünmüyelim olayı...

Biraz da Selçuk'un açısından düşün,Selçuk'un sözleşmesi bitmiş olsa Astronomik bir yıllık ücretle Avrupa'da az çok tanınmış bir takıma transfer olabilir...

Fakat sözleşme sorunu varken Kimse yüksek yıllık ücret vermez ve Avrupa'nın büyükleri yüksek bonservis vermez...

Selçuk Vefa borcunu yerine getiricektir Ama Avrupa'ya düşük bi ücretle Serbest kalmak da isteyecektir...

Eren Karaahmetoğlu
09.12.2010, 15:56
Selçuk'un 4m euro maddesini koydurtmaya çalışacağına inanıyor musun? Veya bunu yönetimin kabul edeceğine? Selçuk bu kadar mı güvenmiyor sence kendine? Bunun kendimiz merkezli düşünmekle falan alakası yok. Bu ligde orta saha denilince yazılacak 1-2 adamdan biridir Selçuk. Herkes de bunun farkında. 4 milyon euro oldukça komik. Medyatrabzon'un Selçuk'un sözleşmesi 1 sene uzatılacak söylemi de bir o kadar komik.

Samet Yildirim
09.12.2010, 15:58
Sadri Sener: Selçuk İnan (http://www.sporx.com/selcuk-inan/)'la da görüştük. Devre arası kampında ona imza attıracağız" diye konuştu.

dha

Bekir
09.12.2010, 16:01
Selçuk'un 4m euro maddesini koydurtmaya çalışacağına inanıyor musun? Veya bunu yönetimin kabul edeceğine? Selçuk bu kadar mı güvenmiyor sence kendine? Bunun kendimiz merkezli düşünmekle falan alakası yok. Bu ligde orta saha denilince yazılacak 1-2 adamdan biridir Selçuk. Herkes de bunun farkında. 4 milyon euro oldukça komik. Medyatrabzon'un Selçuk'un sözleşmesi 1 sene uzatılacak söylemi de bir o kadar komik.
Yahu Ben 4 Milyon mu dedim??
4 Milyon tabi ki komik...

Benim demek istediğim böyle bi madde olabiliceği ve Bu maddenin Selçuk'un ederinin altında olucağı,Bana kalsa Ben Selçuk'u 10 Milyona da satmam...

Tolga Kurt
09.12.2010, 17:19
Selçuk Türkiyenin Xavisidir.

Hasan Nasrallah
09.12.2010, 20:22
Selçuk Türkiyenin Xavisidir.

cezalı xavisidir

mda61
11.12.2010, 13:02
Olimpiyat'ta Selçuk'a bir jest yapsak fena olmazdı. En azından tezahüratlarımızla. Bunu en çok hakeden oyuncumuz olduğunu düşünüyorum.

serdar
12.12.2010, 18:18
Bugün yine takimin en iyi Futbolcusuydun... Bi insan hic hatasiz oynarmi o pozisyonda...

Sefa Murat Dokuz
12.12.2010, 18:23
Xavi seni kıskanıyor, böyle devam et =))

ilhan
12.12.2010, 18:44
Ben artık Selçuk'u tamamlayan bir cümle yazamam. Onu tamamlayan bir kelime söyleyemem. Susuyorum. Muazzam bir futbolcusun Selçuk...

İsmail Coşgun
12.12.2010, 18:48
Selçuk çok iyi yerlere geleceksin...

http://www.ressim.net/6/upload/2e00cafb.jpg

Onur
12.12.2010, 18:53
Allah nazarda, beladan, sakatlıktan korusun. Şu bir gerçek ki Türkiye liginin çok çok üzerinde. Avrupa'nın önemli kulüplerinde oynayabilecek düzeyde.

Selçuk gibi bir oyuncu daha bulabilsek Türk olarak tadından yenmez. Çünkü oynamasa yerine oynatacak oyuncu yok. Şenol hoca da farkındadır ligin ikinci yarısının ilk yarısı gibi kolay geçmeyeceğinden...

SelçÜÜkkk... Büyüksün.... :)

Ahmet Başkaya
12.12.2010, 20:05
Seeeeeenn başkasııııın .

Ali Tunahan Güllü
12.12.2010, 20:07
Forma alıcam arkasına futbolcu ismi yazdırmak istiyorum.
Bu isim futboluyla kendisine hayran bırakan Selçuk İnan olacak İnşallah.

trbzonsporlu
12.12.2010, 20:45
son günlerde gazeteler hep komutan kelimesinin ingilizcesini manşet yapıyorlar alex v.b için ben futbol anlamında 2 tane komutan tanırım. 1- xavi, 2- selçuk inan. yahu hayret ediyorum doğu tribünü herkesi bugün tribüne çağırdı selçuğu çağırmadı neden niçin çok merak ediyorum. bu durum futbolcuda kırgınlık yaratır.

hAtes
12.12.2010, 21:01
bir tanesin ve şükrolsun bizdesin..

Hasan61
12.12.2010, 22:21
Büyük lider

Cem Akyüz
12.12.2010, 22:35
Allah seni kazadan,beladan,sakatlıktan korusun

Özge
12.12.2010, 22:45
Bildiğimiz Selçuk işte.:)Müthişsin Selçuk.

futbalski60
12.12.2010, 23:30
Özellikle ikinci yarı iyi oynadı Selçuk vitrine çıkmayınca takım çok açık veriyor.

Fatih
12.12.2010, 23:33
Spor Toto Süper Lig'de bir eşi daha yok.

Estragon
12.12.2010, 23:59
Futbol anlayışlarını değiştiren adam. Çok iyisin Selçuk!

DeAgLeMaNyAq
13.12.2010, 00:08
Oyununa laf söylemeye gerek yok, ama en önemli özelliğini (duran toplar) sahaya yansıtamadı...

serdaracıl
13.12.2010, 00:55
ne istiyorsa verin

ThePatriot61
13.12.2010, 01:00
Muhtesem ya. Premier League de bile oynar.

seyyah61
13.12.2010, 01:01
Xavi

http://twshot.com/2X43

Selcuk Inan

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?c=11&r=1&hid=83704

ApoCaN28
13.12.2010, 01:01
Coşkun Sabah'dan Sen Bambaşkasın parçası gelsin sana yahu =)

Osman Pervaneli
13.12.2010, 01:03
helal olsun, oynadigin futbol türk ligi seviyesinin üzerinde

Hasan Nasrallah
13.12.2010, 01:16
seni kim yetiştirdi tanımıyorum ama tanısam elini öperdim
maşallah maşallah çok yahşi futbol

Deniz Telci
13.12.2010, 01:19
Xavi'yi örnek alan, Kaptanımız'ın imza attığı ele sağlık:alkış: mükemmel bir profesyonel oyuncularımızdan.

Turgay Atalay
13.12.2010, 09:43
İmza töreni Avni Aker de yapılsın:)

peker61
13.12.2010, 10:40
Selçukla ömürlük imza atsınlar futbolu bizde bıraksın..

ilhan
13.12.2010, 10:44
seni kim yetiştirdi tanımıyorum ama tanısam elini öperdim
maşallah maşallah çok yahşi futbol

Onu Çanakkale Dardanelspor'dan bulup oynatan ve bize gelmesinde %80 paya sahip olan Ersun Yanal. :)

Erbay
13.12.2010, 11:31
Çok farklı bir tekniği var. Topu aldığında, diğer 21 futbolcudan farklı yani topun Selçuk'a geldiğini hemen anlıyorsunuz. Top ayağındayken, baskı altında olsa da dönebiliyor pasını çok daha rahat atıyor diğer oyunculara göre.

Ahmet Başkaya
13.12.2010, 11:33
Çizgide öyle bir hareketle topu çıkarttı ve geriye verdi ki :)

İstemsiz olarak napıosun Selçuk Sen yaaa dedim :D Ama kötü olarak değil şaşkınlıktan :)

Babam dönmüş napacak daha 3 kişinin arasından , çizgiden çıkarıyor dedi :)

Eee onu diyorum baba onlarda insan napıyor bu dedim :D

macuka
13.12.2010, 11:35
Orta sahada bir pozisyonda 4 tane istanbulsporlu basmasina ragmen, ve hic bir arkadasi yardima gelmemesine ragmen o topu bir sekilde kendi oyuncusuna aktaracak yeri bulmasi bence macin hareketi idi...
Gercekten de Xavi gibi oynuyor, Allah nazardan saklasin...

KUTADGU
13.12.2010, 11:35
Muhteşemdi...

Söyleyecek başka bir şey bulamıyorum...

agahozlu
13.12.2010, 11:39
Kendisini anlatmak için kelimeler yetersiz kalıyor. Son 2 sezondur her maç üstüne koyarak oynuyor. Allah nazarlardan korusun..

Salih Edip
13.12.2010, 11:40
Seni Çok Seviyoruz be abi bırakma bizi Allah nazarlardan saklasın :alkış:

Gulsum Yavuz
13.12.2010, 12:31
canimsin beee aslanimmmmmmmmmmm ALLAH seni nazarlardan korusun...

Samet Yildirim
13.12.2010, 13:31
Selcuk herzamanki gibi iyi oynuyor zaten süpriz degil :)

Yasin Altuntas
13.12.2010, 19:13
Herkeze karsi cikacagim belki ama bence Selcuk Xavi gibi oynamiyor.......

Bence Xavi Selcuk gibi oynuyor her HAfta STSL izleyip Selcuktan Hareketler kopyaliyor :D

Cafer Bulur
13.12.2010, 21:15
Artik belli bir istikrari yakaladi,vasatin altina düsmüyor.

Su ana kadar takima en cok katki saglayan oyuncu oldu,verimi yüksekti.

serdaracıl
14.12.2010, 00:46
spartacus gibi

Gökhan KAN
14.12.2010, 00:48
Busqets'in yerine rahat oynar..

pReN@_61
14.12.2010, 00:57
Yine çok iyi maç çıkardı tebrikler.

Selman
14.12.2010, 01:16
Maç sonunda 3'lü çekerken Selçuk yoktu.

Sizce neden olabilir ?

Ahmet Başkaya
14.12.2010, 01:56

Sizce neden olabilir ?

Bilmiyorum ama Selçuk'un taraftara hafif bir kırgınlığının olduğu kesin .

Röportajlarında da taa 2-3 yıl önceki ıslıklanmayı unutmamış gibi konuşuyor .

Sadece profosyonel olarak hizmet ediyorum , taraftarın tepkisine bakmıyorum aldığım paranın hakkını veriyorum gibisinden .

Ek olarak Selçuk Manisa'da da başka bir takımda da seyirciye oynayan bir tip olmadı . Karakteri durağan biraz .

Gulsum Yavuz
14.12.2010, 16:07
Bilmiyorum ama Selçuk'un taraftara hafif bir kırgınlığının olduğu kesin .

Röportajlarında da taa 2-3 yıl önceki ıslıklanmayı unutmamış gibi konuşuyor .

Sadece profosyonel olarak hizmet ediyorum , taraftarın tepkisine bakmıyorum aldığım paranın hakkını veriyorum gibisinden .

Ek olarak Selçuk Manisa'da da başka bir takımda da seyirciye oynayan bir tip olmadı . Karakteri durağan biraz .

Taraftara kirginligi oldugunu sanmiyorum cunku maca gitmis biri olarak diyebilecegim tek sey SELCUK saten 90 dk bittikden sonra masorlerin sirtinda soyunma odasina gitti son anlarda bi sakatlik yasadigi icin...
yani o kadar aci icinde akil isi degil 3 lu cektirmek..
Bundan onceki maclarda ne zaman gittiysem kesinlikle kolbastiya kutlamaya kalmistir selcuk.. ama artik taraftar olarak TAMAMEN SELCUK icin bir tezahurat yapmamiz lazim..
Kisilik olarak da saten bildigimiz bi sey dir selcuk un sakin bir kisilige sahip oldugu yani mesela engin gibi deli dolu degildirr..

bangkook_61
14.12.2010, 16:19
Gerçekten bir tezahuratı hakediyor. Taraftar gruplarının birşey yapması lazım.

Cemalettin Taşkın
14.12.2010, 16:22
Aman Allah nazarlardan saklasın birşey olmasın yoksa ne yaparız?

maydin
14.12.2010, 22:55
adamsın adam.

ilhan
14.12.2010, 23:08

Sizce neden olabilir ?

Sence neden olabilir Selman'ım? :)

trbzonsporlu
14.12.2010, 23:13

Sizce neden olabilir ?

eğer seyirci belediye maçı öncesi onur, yattara, jaja, colman, engin, umut, egemen v.d tribüne çağırıp takımın en önemli oyuncusunu kaptanını tribüne çağırmazsa oda kırılıp maç biter bitmez soyunma odasına gider.

Hasan61
14.12.2010, 23:31
eğer seyirci belediye maçı öncesi onur, yattara, jaja, colman, engin, umut, egemen v.d tribüne çağırıp takımın en önemli oyuncusunu kaptanını tribüne çağırmazsa oda kırılıp maç biter bitmez soyunma odasına gider.

Çağırmadığını nereden biliyorsunuz acaba?
Çağırıldı ama o diğerlerinden önce soyunma odasına gittiği için duymadı ve gelemedi.

trbzonsporlu
14.12.2010, 23:45
batı tribünündeydim maç öncesi ısınırken çağrılmadı ya da bizim tribünden duyulacak şekilde yüksek sesle çağrılmadı hatta giray, cale v.b de çağrılmadı

Hasan61
14.12.2010, 23:53
batı tribünündeydim maç öncesi ısınırken çağrılmadı ya da bizim tribünden duyulacak şekilde yüksek sesle çağrılmadı hatta giray, cale v.b de çağrılmadı

Evet Giray ve Cale çağrılmadı ama Selçuk baya çağırıldı ama soyunma odasına gitmişti sanırım.
Kaçırmışsınız demekki Selçuk kısmını:)

mustebaTS
15.12.2010, 01:01
yanlışın var kardeşim bi kere en son ve yarım ağız cağrıldı takımın liderine bu yapılmzdı nedir bu yattara olayı ya adam bi gram koşmuyor takıma zarar önce yattara cağrılıyor.. olmaz bnde dikkat ettim maç sonunda da gitti hemen soyunma odasına...adam haklı....

Mustafa ÖZDEMİR
15.12.2010, 10:09
selçuğu taraftar çağırırken sahada değildi...

trbzonsporlu
15.12.2010, 19:54
bence bizim takımda önce selçuk inanı sonra egemeni çağracaksın ondan sonra kimi çağıracaksan çağır ama olimpiyattada gördük ki takım sahaya çıkınca yattarada yattara sanki takımda başka oyuncu yok.

Davut Özdemir
15.12.2010, 22:39
Selçuğa bu takımın en özel oyuncularından biri olduğu taraftar tarafından hissettirilmesi gerekiyor.

Ahmet Başkaya
15.12.2010, 23:59
Bir oyuncumuzu yermeden diğerini övme kapasitesine ne zaman ulaşırız allah büyük .

Ömer TOPAL
16.12.2010, 03:37
sana teşekkür etmekten baska bi yorumum yok kardeş..Allah saglık sıhhat versin her daim..

yorumsuz6117
16.12.2010, 14:25
takımda tavan ücreti almak koşuluyla, sözleşmesinin 1 yıl daha uzatılması konusunda anlaşılan beyefendi topçu.

sezon sonunda sadece yurtdışından gelecek minimum 4 m€ teklife transferi söz konusu olacak.

Ekşisözlükten

1 yıl mı yalandır inş :(

Hotaman
16.12.2010, 14:58
Çağrıldı,
Ayrıca çağrılmasa bile gönül koyacağını düşünmüyorum.
Zaten sağlam tekme yedik tüm takım olarak. Eğer yanlış görmediysem, maçın sonuna doğru İBB'nin kasaplarından biri sağlam biçti çocuğu. Hatta tedavi için saha kenarına geldi diye hatırlıyorum.
Havanında etkisiyle bir çekmeden ürkmüş olabilir. Zaten soyunma odasına giderken acayip bitkin hareket ediyordu. O durumu özellikle dikkatimi çekti.

Atakan
16.12.2010, 15:04
İnanılmaz bir oyuncu.

Seda_Engin
16.12.2010, 22:14
Türkiye'nin xavi'si.

Semra
17.12.2010, 13:52
Duran topları kullanırken rakibe korku salıyor, inşallah bu maç ve sonrakilerinde daima hedefine ulaşan vuruşlar yaparsn...
Allah yardımcın olsun.

Davut Özdemir
17.12.2010, 14:37
Bu maç senin maçın olacak adamım

Hasan Nasrallah
17.12.2010, 19:18
iyiki oynuyor yav

erolizmts
17.12.2010, 20:38
Garibim şu dakikaya kadar Ceyhun'un yerinede oynuyor. 2 kişilik yani. Ne kadar kaldırabilecek bu yükü bilemiyorum.

trbzonsporlu
17.12.2010, 22:07
yine mükemmeldin, baskı anında topu kaptırmadan en müsait olan futbolcuyu topla buluşturman harika bunu zaten türkiyede senden başka yapabilen oyuncu yok. at artık imzanı

Vkgz
17.12.2010, 22:10
dinamo, sahada her yerde o var

DeAgLeMaNyAq
17.12.2010, 22:10
Colman'ın eksikliğini en çok hisseden oyuncu olmasına rağmen, maestroluğu her zamanki gibi kusursuzdu...

Fatih
17.12.2010, 22:11
Yaptığı asistle iyi futbolunu süsledi Allah sakatlık vermesin.

mehmets61
17.12.2010, 22:12
sana diyecek söz yok:)

Hasan61
17.12.2010, 22:13
Savaşçı Maestro...

Erdem Keser
17.12.2010, 22:15
2 tanede net gollük top attı.Sahanın yine en iyisiydi.

Kazım Uzunboy
17.12.2010, 22:17
Sıra sözleşmeye geldi Selçuk.

Yapsınlar artık bir kıyak.

Gökhan KAN
17.12.2010, 22:17
Süpersin süper.. Helal olsun koçuma..

Sefa
17.12.2010, 22:19
Xavi futbolu güvenle bırakabilir.. :)

Özge
17.12.2010, 22:31
Colman olmayınca orta sahada yalnız kaldı biraz.Umut'a attığı uzun top çok iyiydi fakat Umut değerlendiremedi malesef.:)Artık gözlerimiz imzada;)

enmavi61
17.12.2010, 22:33
izlemek büyük bir zevk kaptırmaz diyosun tam ayağa atar diyosun hep böle ....

Mollasalihoğlu
17.12.2010, 22:35
babaaaa büyüksün..

sessizkral_1
17.12.2010, 22:36
Bu adamın sözleşmesine 4 milyon euroya yurt dışına gider maddesi eklenmesin bence.Daha yüksek bir bedel kazandırabilir bize.yurt dışına giderse.

Asi Çaykaralı61
17.12.2010, 22:37
Bugün takımımızda MAŞALLAHı olan futbolcularımızdan bir tanesiydi :)

Uğur Ö.
17.12.2010, 22:53
Selçuk en iyisi olma yolunda emin adımlarla gidiyor.Her maç daha çok gelişiyor.Şampiyonlar ligine gidersek fazla tutamayız Selçuk'u

Taner Uykuçeken
17.12.2010, 22:57
Türkiye standartlarının üzerindesin:alkış::alkış::alkış:

unique
17.12.2010, 22:58
Adam bu sene resmen altın çağını yaşıyor, aman nazar değmesin. At şu imzayı da yüreklerimiz ferahlasın bir an önce:)

ma80
17.12.2010, 23:00
2 haftadır ortalarında sorun var ama bugün 3.goldeki asistiyle ve colmansız top kapma ve dağıtma işini harika yaptı.

hAtes
17.12.2010, 23:07
Maç sonu üçlüsünde selçuk da var dı ve deliler gibi eğleniyordu.Açıkçası bakıyorumda öyle eğlenen bir adam neden başka takıma gitsin...

Kubilay ŞAHİN
17.12.2010, 23:18
Maçın bir numaralı adamı..

Helal olsun.. Maşallah..

Arif Timurcioğlu
17.12.2010, 23:18
Colman'ın yokluğunda çok yoruluyosun ama üstesinden geliyosun Selçuk, süper performans için teşekkürler.

Selçuk Aydın61
17.12.2010, 23:21
lider olma yolunda büyük adımlar atıyor..

Alibeyoglu
17.12.2010, 23:27
selcuk cok iyiydin ALLAH nazardan saklasin

Mustafa ÖZDEMİR
17.12.2010, 23:49
ayaklarına sağlık selçuk...

bangkook_61
18.12.2010, 00:03
Türkiye de eşi yok. Verin tavan ücreti.

Hasan Nasrallah
18.12.2010, 00:03
ya selçuk sen ne ayaksın
bir adam hepmi iyi oynar yuh be abi

mehmet83
18.12.2010, 00:11
Bugun cok yoruldu. Bu takimin herseyisin. Sensiz olmaz.

metehan
18.12.2010, 00:36
Süper Ligin ilk yarısının tartışmasız en iyi oyuncusu. Geçtiğimiz iki sezonda Selçuk'a soru işareti ile bakanlar çoktu. Doğrusu gerçek performansını da yansıtamıyordu ama bu sene kendini buldu. Günümüz futbolunun en zor işini yapıyor. Gerektiğinde ceza sahası önüne kadar geliyor, defansa yardım edip top çıkarıyor. Bunun üstüne hücuma da destek veriyor, çok zor bir görev ama maşallah ilk yarı bunu çok iyi yaptı. İnşallah ikinci yarı aynen devam eder ve Colman da O'na destek olur. İkisinin iyi oynadığı bir TS'u alt etmek kolay değil !

Hürgün Aygün
18.12.2010, 00:38
Emre yanında halt etmiş helal olsun.

Cafer Bulur
18.12.2010, 00:41
Süper Ligin ilk yarısının tartışmasız en iyi oyuncusu. Geçtiğimiz iki sezonda Selçuk'a soru işareti ile bakanlar çoktu. Doğrusu gerçek performansını da yansıtamıyordu ama bu sene kendini buldu. Günümüz futbolunun en zor işini yapıyor. Gerektiğinde ceza sahası önüne kadar geliyor, defansa yardım edip top çıkarıyor. Bunun üstüne hücuma da destek veriyor, çok zor bir görev ama maşallah ilk yarı bunu çok iyi yaptı. İnşallah ikinci yarı aynen devam eder ve Colman da O'na destek olur. İkisinin iyi oynadığı bir TS'u alt etmek kolay değil !
Sonuna kadar katiliyorum.

Bu takim devreyi 42 puanla kapatmissa bunda selcugun emegi cok fazla.

Emegine ve yüregine saglik,tesekkürler selcuk.:alkış:

Samet Yildirim
18.12.2010, 00:47
Selcuk Inan herzamanki gibi cok iyidi...Zaten kalitesi ortada...

Selimag
18.12.2010, 02:00
maşallah, nazar değmesinden en korktuğum oyuncu... Takımda yeri dolmayacak tek adam. Çok iyi bu sene, ve mücadelelerde çok güçlü...

ahamitokutan
18.12.2010, 02:01
artık sözleşme imzalama vakti geldi selçuk...

futbalski60
18.12.2010, 02:03
Müthişti gerçekten maç içinde daha ne yapabilir dedim her şeyi yaptı tebrikler.

Fatih Özkan
18.12.2010, 02:39
Maşallah!
Allah nazarlardan saklasın!
O kadar sakin oynuyor ki...
5 yıllık sözleşmeyi bekliyoruz (:

cimlagava
18.12.2010, 03:08
Bir pozisyonda selçuk bayağı uğraştı pas atacak yer aradı gitti geldi en sonunda egemene döndü. O anda Colman 'ın önemini anladım ve senin de insan olduğunu hatırladım . tebrikler kaptan . Nice yıllara Trabzonsporda.

Deniz Telci
18.12.2010, 05:09
Maçın adamıydı bence :atki:

Ertan 51
18.12.2010, 08:10
Bir futbolcu anca bu kadar klas ve anca bu kadar düzgün bir insan olabilir.
Harikaydın Selçuk,Allah nazardan saklasın.

Turgay Atalay
18.12.2010, 08:52
Sana diyecek söz yok, büyük topçusun vesselam

Dursun Kaplan
18.12.2010, 09:49
Nazar değmesin Selçuk, maşallah diyelim. :)

Ömür Karadeniz
18.12.2010, 10:13
Şu selçuk gsde ,selçuk fbde naraları atan istanbul gazetelerinin maç sonu 3lüsünü izlemelerini tavsiye ederim.

mda61
18.12.2010, 11:09
Takımın tartışmasız en iyi oyuncusu.

Erbay
18.12.2010, 11:30
Sen olmasan orta sahayı geçebileceğimizi sanmıyorum çünkü diğerleri rakibin gölgesini görünce hemen geri dönüyor. Bu takım için hayati öneme sahip o kadar söylüyorum :)

Emrah Akcagöz
18.12.2010, 11:32
Süperdi !..

Asi Çaykaralı61
18.12.2010, 11:53
MAŞALLAHı vardı Selçuk İnan'ın her zaman ki gibi

ALLAH nazarlardan saklasın ben zamanla daha da iyi olacaktır diye düşünüyorum

Selçuk İnan'dan en az 3 yıllık sözleşme bekliyorum devre arasında :)

dinceraydogan
18.12.2010, 12:28
Colmana ve Jajaya 1 verilen yerde Selçuğa 2 verilmesi lazım.

Bdeniz_61
18.12.2010, 12:45
Her maç olduğu gibi bu maçta da en fazla yük onun omuzlarındaydı.O topu saklayıp pas vermesi yok mu müthiş müthiş.

Sinan Ayaz
18.12.2010, 13:28
Emre belezoglunun tahtı sallanmaya basladı :-) selcuk tek kelimeyle muthiş oyuncu insallah uzun yillar bizde kalır dicem ama bu performansla ust seviyede bi avrupa kulubüne gider gibime geliyo

zafer6161
18.12.2010, 13:36
bundan 15 sene öncesinin kadrosunda
ünal gibi orta saha bir daha gelmez diyorduk geldi .selçuk
şenol gibi kaleci gelmez dedik geldi .onur
ogün gibi defans gelmez dedik geldi .egemen
hami gibi forvet gelmez dedik geldi ,burak
şota gibi topçu gelmez dedik geldi gibi .jaja
lemi gibi sağbek gelmez dedik geldi .serkan

selçuk şuanda türkiyenin xavi sidir,hergün üstüne katarak oynuyor:alkış:

21 22 23
18.12.2010, 13:51
bu sezon hariç en fazla 1 sezon daha oynar bizde.

Bıyıklıoğlu
18.12.2010, 13:53
At artık şu imzayı da rahatlayalım :) Her zamanki gibi görevini yerine getirdin.Tebrikler...

mehmetdoğan
18.12.2010, 14:00
bi de senin formanı alacaz artık napalım:alkış:

Hakan Karadirek
18.12.2010, 14:46
Mukemmel, exzellente, excellent, eccelente, uitstekend, excelente.

Ali Yerlikaya
18.12.2010, 15:08
YIne süper mi mac cikardin ama Colman in yoklugunda daha cok yoruldun ama yinede aksamadin...
Devre arasid artik imzayi atta bizde rahatliyalim...

Uğur Ö.
18.12.2010, 15:18
Inesita sı olmayan Xavi = Colman'ı olmayan Selçuk

Emre EFENDİOGLU
18.12.2010, 16:09
Bu adamdan nasıl top alınır anlamıyorum :) Şaşırıyorum ya sanki top ayağına yapışmış o istemeden çıkmıyor ayağından top :)
Allah nazardan saklasın, belki takımın her şeyi değil, ama çok şeyi.

Ali Tunahan Güllü
18.12.2010, 19:23
Selçuk her yerde hücumda savunmada takımımızın en önemli futbolcusu.

muribbi
18.12.2010, 19:36
maç sonu sevinci inanılmazdı.

ensar6161
18.12.2010, 20:49
bence topa hakimiyeti xaviden çok zidane anımsatıyor..topa basması dönmesi filan...her türlü şekilsin be Selçuk :)

Yavuz Hasan
19.12.2010, 12:56
sözleşme zamanı geldi

hayırlı haberleri bekliyoruz

balli_kuymak
19.12.2010, 13:01
ben ona xavi diyorum :cool:

Ahmet Faruk
19.12.2010, 15:46
Allah nazardan saklasın...

bangkook_61
19.12.2010, 17:38
ben ona xavi diyorum :cool:

Ben de Xavi ye Selçuk diyorum eheh:D

Madshine
20.12.2010, 00:12
trabzonspor'un xavi'si hakkaten de ama eminim xavi'yi alıp şu takıma monte etsen selçuk kadar başarılı olmaz bence.
bir de şu adamın karizmasına, efendiliğine falan hastayım ben. şampiyonluğu görmeyi o da en az trabzonspor kadar hakediyor ve görecek de.

Fatih Öztürk
20.12.2010, 12:10
türkiye ligleri geneli en iyi oynayan oyuncudur selçuk inan.bizimde en yetenekli akıllı disiplinli oyuncumuz.

Armağan Dere
21.12.2010, 02:31
** Ligin ilk yarısının açık ara en iyi takımı Trabzonspor. Tamamen hakederek elde edilen bir liderlik var. Ama sakatlık yaşamamaları ile alakalı tamamen bu. Selçuk İnan sakatlandıgı anda puan farkı kapanır. O kadar da basit aslında.

Bir fenerlinin yorumu...Aslanım Benim herkese kendinden söz ettirtiyorsun...

toksoy61
21.12.2010, 09:17
bence ts nin en iyi oyuncusu şu anda. vazgeçilmez, alternatifi olmayan...

Emrah Akcagöz
21.12.2010, 09:56
Şüphesiz takımın en iyisi..

FC-ST-PAULI-61
21.12.2010, 20:25
biraz daha havali oynasaydin bügün

Chiko
21.12.2010, 21:19
Elestirmek yasak arkadaslar :D
belki kötü oynadi ama bugün sadece 1-2 iyi oyuncumuz vardi.

Samet Yildirim
22.12.2010, 02:43
Kötü oynamadi laubali laubali oynadi rakibi ciddi almadi nasil olsa kazaniriz gibi oynadi ama öyle olmuyor iste umarim birgün bizim oyuncular bu beyin yapisina gelir...

DeAgLeMaNyAq
22.12.2010, 02:54
Laubali demeyelim de kendini hiç sıkmadı. Kendisinden hiç beklenmeyecek şekilde top kayıpları yaptı. Yakınındaki toplara bile koşmaması dikkat çekti. Sonuçta kendisini ispatlayacak oyuncuların düşünmesi gereken bir maçtı olur o kadar...

Turgay Atalay
22.12.2010, 09:19
Selçuku değerlendirebilmek için yanında oynayan adamları da dikkate almak gerek. Sezer ve Barış ikisi de iyi değildi

TSkaplanTS
22.12.2010, 09:20
SelÇuk gerÇektende sÜper bİ yetenek

dumanpub
22.12.2010, 10:26
yok böyle bir futbolcu,Arsenalda oynamalı Avrupada izlemeliyiz Selçuğu,gerçi daha zamanı var gitmesine

yatmaztara
22.12.2010, 16:15
zaten ben selçuğun türkiyede başka bir takımda oynayacağına ihtimal vermiyorum. yurt dışından iyi bir takıma giderse kızmam. tabiki sezon sonunda :D

Adil ÖZGÜR
23.12.2010, 00:37
Her zaman iyi adam.

Ali İhsan
23.12.2010, 01:26
Serdar Bali bile 180 derecelik dönüşle Selçuk aşağı Selçuk yukarı diyorsa, yani ona bile laflarını yedirdiyse artık Selçuk tamamen olmuş demektir.

61_Serhat_61
23.12.2010, 04:52
imzala
imzala
selcuk
imzala :-)

Alihan Ertürk
24.12.2010, 16:12
Selçuk İnan ailesiyle şuan İskenderun'da tatilde ve gelen teklifleri değerlendiriyor. Selçuk Trabzonspor'da kalırsa sözleşmesine '' Avrupadan teklif gelirse serbest kalır '' maddesini koydurmayı düşündüğü öğrenildi.

Az önce Ligtv haber bülteninde söylendi.

TUNCAY HİÇYILMAZ
24.12.2010, 18:26
Selçuk İnan ailesiyle şuan İskenderun'da tatilde ve gelen teklifleri değerlendiriyor. Selçuk Trabzonspor'da kalırsa sözleşmesine '' Avrupadan teklif gelirse serbest kalır '' maddesini koydurmayı düşündüğü öğrenildi.

Az önce Ligtv haber bülteninde söylendi.

Öyle bişe olamaz. Bunu hiçbir kulüp kabul etmez. Sadece avrupadan teklif gelirse kolaylık sağlanır maddesi koydurulabilir.

Asi Çaykaralı61
24.12.2010, 18:51
Trabzon'da forvet harekatı

Sezonun ikinci yarısına nokta transferler yaparak girmeye hazırlanan Trabzonspor, Liverpool'da forma giyen Jovanovic, Rosenburglu Annan ve Kasımpaşasporlu Yekta'dan sonra sürpriz bir ismi daha gündemine aldı.

Avrupa da forvet arayışlarını sürdüren bordo-mavililer, Sırbistan ligi ekiplerinden Partizan'da forma giyen 25 yaşındaki Brezilyalı forvet oyuncusu Cleo'yu transfer listesine dahil etti.

2009 yılından itibaren forma giydiği Partizan'da 41 maçta 22 kez fileleri havalandıran Cleo'nun, Şampiyonlar Ligi'nde de 7 golü bulunuyor. Bonservis bedeli 3.5 milyon Avro olan Cleo'nun, Trabzonspor'un öncelikli transfer listesinde yer aldığı vurgulandı.

Kasımpaşa'dan Yekta Kurtuluş'u transfer etmekte kararlı gözüken Trabzonspor'un bu transfer için ciddi bir teklif hazırladığı öğrenildi..

Trabzonspor'da, sezonun ilk yarısında oynadığı futbolla herkesin beğenisini kazanan Selçuk İnan'ın sezon sonu bitecek sözleşmesini uzatıp uzatmamakla ilgili kararını 29 aralıkta başlayacak Antalya kampında vereceği öğrenildi

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=84461

bangkook_61
24.12.2010, 20:00
Yahu arkadaşlar siz cümleyi niye böyle yanlış anladınız. Bedava gidecek değil.

HH_52
24.12.2010, 20:23
Bu Selçuk işi de gerçekten mide bulandırmaya başladı. Ya sözleşmeyi imzalar yada satın gitsin. Bedava gidecek değil ya.

Selçuk İnan Ünal Karamanın yarısı bile etmez. Beyefendi baya kıymete bindi...

bangkook_61
24.12.2010, 20:56
Bu Selçuk işi de gerçekten mide bulandırmaya başladı. Ya sözleşmeyi imzalar yada satın gitsin. Bedava gidecek değil ya.

Tutmayın küçük enişteyi.

Mollasalihoğlu
24.12.2010, 21:14

Birincisi adam imza atmak zorunda değil.
İkincisi adam açık açık ben burada mutluyum, kalmak istiyorum dedi. Verirsin istediği parayı (makul ölçülerde) kalır, veremezsen gider.

Uçmayın..

Murat SİSMAN
24.12.2010, 21:15
İmzalayıp devre arası bizleri rahatlatması gerekiyor.

HH_52
24.12.2010, 22:21
Birincisi adam imza atmak zorunda değil.
İkincisi adam açık açık ben burada mutluyum, kalmak istiyorum dedi. Verirsin istediği parayı (makul ölçülerde) kalır, veremezsen gider.

Uçmayın..

O zaman neden bu kadar uzadı bu iş? Bunlarla ön görüşmeler yapılmıştı...

cihan uçar
24.12.2010, 23:40
takımın yıldızıdır selçuk
hakkını verirler illaki

volkan_627
25.12.2010, 00:14
selçuk burada utluyum imzayı atacam diyor. başkan o işi hallettik devre arası imzalarız diyor. ama nedense herkes selçuk gidecekmiş gibi konuşuyor. hadi kafanızdan haber uyduruyorsunuz, selçuk un kendi ağzından söylediklerini demi kaale almıyorsunuz. selçuk kampta imzayı atar bu işkence de biter...

Madshine
25.12.2010, 01:00
imza antalya'da atılmayacak mı zaten? adam tatilde şimdi. hem selçuk'un sözleşme imzalamayıp başka takıma gideceğini sanmıyorum. kendisi benim gözümde bir xavi ve çok değerli bir futbolcu. belki sezon sonunda takımına çok paralar kazandırarak başka takıma gideceğini düşünüyorum.

Mollasalihoğlu
25.12.2010, 01:38
O zaman neden bu kadar uzadı bu iş? Bunlarla ön görüşmeler yapılmıştı...

Ön görüşmeler bitti, son görüşme de kampta.
Atacak ya da atmayacak. O kadar basit.

r9emre
25.12.2010, 02:32
Selçuk'tan yana zerre şüphem yok da yıllık ücretine yaklaşık bir %80 zam gelir onu biliyorum o da helal olsun ona. :)

İskender YILMAZ
25.12.2010, 09:41
Selçuk beni bu süreçte hayal kırıklığına uğrattı, umarım korktuğumuz son olmaz ..

Mustafa Yılmaz.20
25.12.2010, 09:53
Uzun süredir bu tip haberler çıkıyor ama inşallah bu kez gerçekten iş bitmiştir. :)

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20101225/ilk_imza_selcuk_inandan.html

mda61
25.12.2010, 10:34
Bitti arkadaşlar,iş bitti. Selçuk, akıllı adamdır. Trabzon'u da çok seviyor. İmzayı atacağından eminim.

Tatar Kemal
25.12.2010, 10:44
selçuk en akıllı olanı yaptı. ücretine yapılacak zam bana kalırsa yüzde yüz bile olabilir. çünkü bunu fazlasıyla hakkediyor. diğer oyuncularımız da öyle. selçuk'un imzasıyla bu yılın en flaş transferini biz yapmış oluruz.

istanbul takımları istedikleri kadar yıldız futbolcu alıp gelsinler. Türkiye'de bütün yıldız futbolcuların performansları düşüyor. geçmişte bir çok örneği var. roberto carlos, ariel ortega, anelka, kewell, misimoviç, jhon craw, andre santos ve daha niceleri. bu sebeple en akıllı transferleri biz yapmış olacağız. egemen, ceyhun ve yattara da imzaladımı kadroyu korumuş oluruz. şimdi bize çok iyi bir forvet, çok iyi bir defans ve orta saha transferi şart. Sadri başkanla Şenol Güneş istanbul'da bir araya gelip bu işi halledeceklerdir. o zaman önümüzdeki 4-5 sene Türkiye ligine kabus gibi çökeriz. tıpkı geçmişte olduğu gibi.

zafer6161
25.12.2010, 10:59
selçuk imza atacak orası kesin ama neden 1 yıllık izmza atacak ???
1 yıl sonra yine serbest kalacak :(

Mustafa Yılmaz.20
25.12.2010, 11:10
selçuk imza atacak orası kesin ama neden 1 yıllık izmza atacak ???
1 yıl sonra yine serbest kalacak :(
1 yıllık imza atması çok kötü olur. Şampiyonlar liginde oynayıp, gitmek istiyor herhalde.. :) Ben en az 3 yıllık istiyordum ama artık 2 ye bile razıyım. 1,5 sene daha kalsın. Sonra 7-8 milyon € ya İspanya'ya transfer olsun :p

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 11:19
Selçuk Antalya'da imza atacak

http://www.haber61.net/images/news/32814.jpg

Şener yönetiminin ilk icraatı Antalya'da Selçuk'un sözleşmesini uzatmak olacak.

Yeniden başkan seçilen Sadri Şener yönetiminin ilk icraatı Antalya'da Selçuk'un sözleşmesini uzatmak olacak.
Selçuk, Antalya kampında bordo-mavili takımla nikah tazeleyecek.
İstanbul takımlarından da teklifler alan yıldız futbolcunun Trabzon'da kalmaya ikna olduğu ve iki taraf arasında her konuda anlaşma sağlandığı öğrenildi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=72347

Gökhan KAN
25.12.2010, 11:44
3 yıllık imza bile beni kesmezken 1 yıllıkta ne oluyor. 5 yıl atması lazım..

Ustaalioğlu
25.12.2010, 11:51

Hamur olarak belki etmez doğru ama ben Ünal'ın ful oynadığı 1 sezon bile bilmiyorum. Ünal 10 yıl oynadıysa Selçuğun 3 sezonda yaptığını dahi yapamamıştır. Selçuk tavan ücreti istiyorsa haklı ve verilmesi gerek. 300-500 için 10 mio €ya dahi alamıyacağın bir oyuncunun kaçırılmaması gerek...

volkan_627
25.12.2010, 12:36
selçuk bu takımda kalacağını, trabzonda mutlu olduğunu bir sorunu olmadığını, şampiyonluğa oynadığını ve bu kulüpten gitmesi için herhangi bir sebep olmadığını açıklamadı mı? ayrıca kendi ağzından kongreden sonra imzalayacağını söylemedi mi? nedir bu endişe anlamıyorum. bu kadar kaypak bir oyuncu mu selçuk. hem öyle diyecek hem imzalamayacak çekip gidecek. devre arası kampı başlasın imzayı atar hepimizde derin bir ohhh çekeriz. ben öyle 1 yıllık falan da imza atacağını sanmıyorum. atılacak imza 3 yıldan aşağı olmaz. bu 3 yıl içinde avrupanın önmeli kulüplerinden teklif gelirse kolaylık sağlanır diye madde koydurur o kadar. dikkat edin kolaylık diyorum, serbestlik demiyorum. imza atmanın anlamı nedir arkadaşlar. hem imza attıracan hemde avrupadan teklif gelirse serbest gidecek varmı böyle bir anlaşma şekli???

Hekimoğlu
25.12.2010, 12:54
1 yıllık sözleşme ne demektir ben seneye bedavaya gitmek istiyorum demektir yolun açık olsun çok ararsın bizi.

güneyli
25.12.2010, 13:27
Selçuk iskenderunda tatil yaparken yerel medyada temelsiz 1 yıllık anlaşma istiyor sözleri gerçeğin uzağında gibi geliyor bana..Yani tahmin...Selçuk önümüzdeki 3-4 yıla Türkiyede damgasını vuracak bir oyuncu.Avrupa macerasını yaşamak isteyebilir.Benim tahminim 3 yıllık anlaşma yapılır fakat gelecek sene özel madde gereği yüksek bedelle avrupaya yolcu olur.

Tatar Kemal
25.12.2010, 14:08
1 yıllık imza olayı hikaye bence. hem tavan fiyat isteyip hem de neden 1 yıllık sözleşme istesin ki. üstelik sözleşmeye avrupaya gitmesi durumunda kolaylık sağlanacaktır ibaresi konulacak. tavan fiyatı alma konusunda bence son derece haklı. şu an bu takımın en yıldız oyuncusu selçuk.

Merve H.Oğlu
25.12.2010, 14:14
Ufak bi kıvılcım yeterli taraftarımızı alevlendirmeye. Bir tarafta "Tatil başlar başlamaz İskenderun'a ailesinin yanına gitti. Transfer konusundan sıkıldığı için telefonunu kapattı. Kampta görüşme yapılacak." deniyor. Diğer tarafta "1 yıllık sözleşme imzalayacak. Tavan ücret olan 1,8 milyon £ istiyor." deniyor. Nedense herkes ikinci habere inanıyor. Bizim taraftarımızın tek eksiği sabır. Bu kadar beklemişiz 1 hafta daha bekleyip ne olacağını görmektense, herkes Selçuk aleyhine konuşmaya başlıyor. Ondan sonra da Selçuk niye maç sonu üçlüde yoktu, taraftara küs mü, bilmem ne diyip duruyoruz!!!

Abluka
25.12.2010, 14:28
Selçuk 3 yıllık imzayı atar sözleşmeye en az 4 milyon euroya avrupaya gider maddesi koydurur yıllıkta 1,75-2.00 arası bir para kazanır gibi geliyor bana

yektakurtulus
25.12.2010, 14:44
Selçuk 3 yıllık imzayı atar sözleşmeye en az 4 milyon euroya avrupaya gider maddesi koydurur yıllıkta 1,75-2.00 arası bir para kazanır gibi geliyor bana
4milyon neredeyse biz vermistik ona hemde selcugun bir hic oldugu zamanda
en az 7-8 eder kendini ts´de inanilmaz gelistiren selcuk

Faruk UYSAL
25.12.2010, 14:50
Bir taraftar olarak temennim odur ki; içeriğinde Avrupa sözcüğü geçmeden en az 3 yıllık bir anlaşma yapılması.
İfrit oluyorum şu Avrupa muhabbetinden. Sanki burası Boğaziçi Köprüsü.

Mert Oğuzlu61
25.12.2010, 15:47
Bir taraftar olarak temennim odur ki; içeriğinde Avrupa sözcüğü geçmeden en az 3 yıllık bir anlaşma yapılması.
İfrit oluyorum şu Avrupa muhabbetinden. Sanki burası Boğaziçi Köprüsü.

aynen, benimde beklentim bu.. mok var avrupada :) sen at imzanı, ilerde teklif gelirse oturur konuşursunuz yönetimle, avrupa kulağa hoş geliyorda la liga da mesela, bu ligde ilk 4 e giremeyen takımlardan birine gitsen ne olacak ??? tuncay örneği var işte, adamın hangi kulüpte olduğunu bilmiyorum :) fb den gitti işi bitti !

''büyük bir takımdan'' teklif gelirse eyvallah oturur konuşur kulüpler anlaşır gidersin ama orta sıralarda mücadele veren takımlardan birine gitmek bana göre vites küçültmektir, bu benim düşüncem.

KUTADGU
25.12.2010, 16:04
Siz siz olun her gördüğünüz sakallıyı hoca, her gördüğünüz haberi de doğru sanmayın.

Heleki yerel medyanın tamamen asparagas ve belli hedeflere güdümlü haberlerini gerçek sanmayın.

Bu sürecin en başından beri özellikle yerel medya Trabzonspor taraftarını sadece kandırmaktadır.

Bir haberleri diğerini tutmamakta, bugün söylediklerine ertesi gün kendileri yalanlamaktadırlar.

Hal böyle iken biraz daha beklemekte bir sakınca yok. Bekleyelim görelim.

Beklerken de "adamlık" konusunda ortaya çok çabuk kelimeler dökmeyelim.

seyduna_efil
25.12.2010, 18:37
Arda Turan, Sporbucks'a verdiği demeçte, "Türkiye'de en çok beğendiğim oyuncu Selçuk İnan. Kendisini Galatasaray'da görmeyi çok isterim" şeklinde konuştu.

eraytaskin61
25.12.2010, 19:04
selçuk iyisin hoşsun seviyoruz seni iyi topçusunda, bizde trabzonsporuz ne öyle atarım ama avrupaya giderim falan kasımpaşa sandın heralde. şampiyonlar liginde oynayacaksın daha ne istiyorrsun at imzayı efsane ol!!

yorumsuz6117
25.12.2010, 19:06
Arda Turan, Sporbucks'a verdiği demeçte, "Türkiye'de en çok beğendiğim oyuncu Selçuk İnan. Kendisini Galatasaray'da görmeyi çok isterim" şeklinde konuştu.

Rüyasında görür anca. :p

Erdem Koltuk
25.12.2010, 19:07
Şimdi gitmesse, seneye kesin gider Avrupa'ya.Yekta'yı alıp Selçuk'un yerine monte etmeliyiz.

bangkook_61
25.12.2010, 19:07
Arda o demeci Sporbucks'a değil Starbucks'a vermiştir.

seyduna_efil
25.12.2010, 19:24
ardan turaN'ın selçukla milli takımdan muhabbetini az çok herkes bilir,çok samimidirler..Herkesin bilmediği birşey var ki arda turan selçuk'un galatasaraya transferi için çok uğraştı yakın zamana kadar..bunu,bulunduğum bir ortamda bizzat gs li yöneticilerden biri dile getirmiştir...

ilhan
25.12.2010, 19:39
Avrupa'nın önde gelen takımlarında oynamak her futbolcunun hedefidir. Eminim Selçuk Avrupa'ya gitse aynı Tugay Kerimoğlu gibi olur. Gittiği takımda tutunur. Selçuk beleşe gitmeyi kafasına koysa sözleşme falan imzalamaz. Kimse de ona neden imzalamıyorsun demez. Ama adam diyorki; sözleşme imzalayacağım ama Avrupa'dan gelen cazip teklifleri değerlendirme insiyatifini istiyorum. Bundan doğal ne olabilir?

Selçuk İnan Trabzonspor menfâatlerini düşünen bir isimdir. Bunu hiçbir Trabzonspor taraftarına ispat etmek zorunda değildir, olmayacaktır. Ama Selçuk İnan'ı medyanın gazıyla bir çırpıda çarmıha gerecek taraftar profilimiz var maalesef.

yorumsuz6117
25.12.2010, 19:45
Elinde sonunda gidecek bu adam yerini doldurmamız çok zor.

21 22 23
25.12.2010, 21:00
Yooo hiç de zor değil.Şimdiden yetenekli bir adamı alır arkasına koyarsan arada oynatırsan rahat rahat satarsın iyi paraya hem de

Mustafa Hazıroğlu
25.12.2010, 21:15
Alternatifi olmayan tek futbolcumuz.

Mustafa Hazıroğlu
25.12.2010, 21:16
Avrupa'nın önde gelen takımlarında oynamak her futbolcunun hedefidir. Eminim Selçuk Avrupa'ya gitse aynı Tugay Kerimoğlu gibi olur. Gittiği takımda tutunur. Selçuk beleşe gitmeyi kafasına koysa sözleşme falan imzalamaz. Kimse de ona neden imzalamıyorsun demez. Ama adam diyorki; sözleşme imzalayacağım ama Avrupa'dan gelen cazip teklifleri değerlendirme insiyatifini istiyorum. Bundan doğal ne olabilir?

Selçuk İnan Trabzonspor menfâatlerini düşünen bir isimdir. Bunu hiçbir Trabzonspor taraftarına ispat etmek zorunda değildir, olmayacaktır. Ama Selçuk İnan'ı medyanın gazıyla bir çırpıda çarmıha gerecek taraftar profilimiz var maalesef.
Doğru söylüyorsun İlhan abi. Hangi futbolcu istemez ki Avrupa'da oynamayı. Hem Selçuk bazı şeyleri aşmış durumda :)

HH_52
25.12.2010, 23:05
İlk imza Selçuk İnan'dan..

Yeniden başkan seçilen Sadri Şener yönetiminin ilk icraatı Antalya'da Selçuk'un sözleşmesini uzatmak olacak.
http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png25 Aralık 2010 , 08:54

Kalıp kalmayacağı çok konuşulan Selçuk, Antalya kampında bordo-mavili takımla nikah tazeleyecek. İstanbul takımlarından da teklifler alan yıldız futbolcunun Trabzon'da kalmaya ikna olduğu ve iki taraf arasında her konuda anlaşma sağlandığı öğrenildi.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20101225/ilk_imza_selcuk_inandan.html#yorumlaroku

Kubilay ŞAHİN
25.12.2010, 23:23
Selçuk gitmeden önce bir alternatif bulmamız gerekecek.. Bize kendi giib bir alternatif bulup öyle gitme maddesi koysun..:)

Faruk UYSAL
26.12.2010, 01:41

Selçuk Avrupa'ya gittiği zaman tutunsa da tutunamasa da bize hiçbir faydası olmaz. Hatta tutunamadığı takdirde 1 yıl sonrası İstanbul'a dönme ihtimali de var. Yarışmacı takım kurmak zor bir iş. 3 yıl önce Ersun Hoca zamanında iyi bir iskelet oluşturuldu. Selçuk da bu iskeletin -bana göre- en önemli bir parçası. Benim bu Avrupa muhabbetine bir taraftar olarak objektif bakmam mümkün değil. Ben isterim ki Selçuk bu performansını sürdürdüğü takdirde hep bizde oynasın, futbolu bizde bıraksın. Bu sağlıklı bir düşünce mi, tartışılır. Ben öyle isterim. Çünkü ben tarafım.

Selçuk Avrupa'ya gitti diyelim. Tugay gibi kalıcı oldu. Ara sıra goller de atıyor. Ne olacak İlhan? Gerçekten bu bize taraftarlık anlamında mutlu olmamıza yetecek mi? Örneğin, Trabzonspor yenildiği hafta ben hep üzgün dolaşıyorum; atıyorum Selçuk o hafta Avrupa'da destan yazsa bile ne değişir ki?..

Avrupa'dan gelen cazip teklifleri değerlendirme insiyatifi Selçuk da dahil, hiçbir oyuncuya verilmemeli. Bu tamamen kulübün tasarrufunda olmalı. Onun için kalması istenilen oyuncuların en az 1 yıl öncesinde mukavaleleri uzatılmaya çalışılmalı. İş, son raddeye bırakıldığı zaman durum birçok açıdan sarpa sarıyor.

Hasan61
26.12.2010, 01:44
Kalacağına inancım %1000000
3 yıllık olur bence sözleşme,madde olarak-avrupaya giderken 4-5 milyon(ne belirlenirse artık) getirirse transferine izin verilir-konulur.

r9emre
26.12.2010, 04:00
Selçuk en az 3 yıllık sözleşme yenileyecek rahat olun ama tavan ücret alacak olma ihtimali doğru olabilir.Bu arada tavan ücreti kim alıyor? Cidden bilmediğimden soruyorum bilen varsa aydınlatsın.Ayrıca bence gayet tavan ücret isteme hakkı var o olmasa orta saha ne hale düşer düşünmek bile istemiyorum.Takımın Onur-Egemen-Serkan-Selçuk bu 4'ü vazgeçilmezdir.İleri uca kolay adam bulabilirsin ama bu tarz mevkilere üst düzey adam kolay bulamazsın hele Selçuk gibi 2 yönlü bir Türk orta saha asla bulamazsın.Yok kolay bulunur falan demeyin Fb,Gs bakın orta sahalarına piyasada öyle futbolcu olsa orta sahaları bu halde olmazdı emin olun parayı basar alırlardı.Yekta'ymış Yekta kim ya? Tjikuzu,Sezer Badur 50 kere söyledim yine söyleyeceğim bu adamlar özellikle Sezer geldikleri takımın Yekta'larıydı ne durumdalar bakın.Defansif yönü neredeyse yok denecek kadar az bu adamın her pozisyonda rakip ceza sahası içinde neresi bunun 2 yönlü orta saha.Selçuk ile arasında dağlar,galaksiler kadar fark utandım ya Yekta,Selçuk'un yerini dolduracak diyenleri görünce.Ben Selçuk olsam bunu görsem kaçarım bu takımdan ya taraftarın kıyasladığı adama bak beni diye.

toksoy61
26.12.2010, 10:07
Selçuk bence şu anda takımın en iyi oyuncusudur. Ve kolay kolay yeri doldurulamayacak bir oyuncu. Üstelik Türk. Avrupa da bile böyle adamlar zor bulunuyor. Olanlarda ateş pahası. Oyunun iki yönünü de iyi oynuyor.

Tavan ücreti istemesi bence normal. Şu anda bildiğim Yattara 1,8 milyon euro ile tavan ücreti alıyor. Aslına bakarsanız 800 bin euro bile yattaraya fazla ama neyse. bu sene sonunda zaten alacağında indirim yapacaktır yoksa yolcudur. bu şartlarda Selçuk un da Umut kadar, Yattara kadar ücret talep etme hakkı var bence. Bedavaya gitmesine kesinlikle müsaade edilmemeli. Selçuk un İstanbul takımlarına gideceğini sanmıyorum. Avrupaya gitmek istiyor ve doğaldır. ama bonservis almadan gitmemeli.

eyinc
26.12.2010, 11:21
selcuk şuanda takımımız için gerçektende çok önemli bir oyuncu öyle veya böyle sözleşme imzalanacaktır bu konuda şüphem yok ancak selcuk bizde en fazla bir yıl daha oynar. sonra avrupaya gidecektir. bizim gözden kaçırdığımız en önemli nokta şu biz sistem takımıyız her futbolcu kendi özünde bir değerdir ancak yeri dolmayacak hiç bir oyuncu yoktur bu sistemde yeterki bütün futbolcular aynı anda gitmesin. selçuğun alternatifleri ülkemizde mevcyttur kayseriden abdullah eskişehirden alper potuk iki önerim öncelikli olan ise kayserideki abdullah fizik olarakta çok sağlam bir oyuncu.

Erdem Keser
26.12.2010, 11:52
selcuk şuanda takımımız için gerçektende çok önemli bir oyuncu öyle veya böyle sözleşme imzalanacaktır bu konuda şüphem yok ancak selcuk bizde en fazla bir yıl daha oynar. sonra avrupaya gidecektir. bizim gözden kaçırdığımız en önemli nokta şu biz sistem takımıyız her futbolcu kendi özünde bir değerdir ancak yeri dolmayacak hiç bir oyuncu yoktur bu sistemde yeterki bütün futbolcular aynı anda gitmesin. selçuğun alternatifleri ülkemizde mevcyttur kayseriden abdullah eskişehirden alper potuk iki önerim öncelikli olan ise kayserideki abdullah fizik olarakta çok sağlam bir oyuncu.
Biz sistem takımıyız deyip sıyrılmak kolaycılık olur.Şunu kabul etmeliyiz ki bu takım Selçuk'un üzerine kuruluyor ve bu adamın ligde alternatifi şu olur diyebileceğimiz bir oyuncu yok.Abdullah top tekniği olarak zayıf, Furkan için ise daha zaman var.Milli takımda yurt içi ve yurt dışı yerli oyunculardan bu mevkide oynayabilecek 4. oyuncuyu sayamıyoruz; Selçuk, Emre, Nuri.

Serdær
26.12.2010, 12:43
Biz sistem takımıyız deyip sıyrılmak kolaycılık olur.Şunu kabul etmeliyiz ki bu takım Selçuk'un üzerine kuruluyor ve bu adamın ligde alternatifi şu olur diyebileceğimiz bir oyuncu yok.Abdullah top tekniği olarak zayıf, Furkan için ise daha zaman var.Milli takımda yurt içi ve yurt dışı yerli oyunculardan bu mevkide oynayabilecek 4. oyuncuyu sayamıyoruz; Selçuk, Emre, Nuri.

Erdemin söylediklerine katılmakla beraber.

Seneye neden gideceğini düşünüyorsunuz.

Şampiyonlar liginde oynamak her futbolcunun hayali.

O yüzden Selçuk kendini orada daha iyi gösterebilir.

Ayrıca şunuda söyliyim Türkiyenin en iyi orta saha oyuncusu hatta Avrupanın sayılı oyuncularından ..

ilhan
26.12.2010, 13:00
Selçuk Avrupa'ya gittiği zaman tutunsa da tutunamasa da bize hiçbir faydası olmaz. Hatta tutunamadığı takdirde 1 yıl sonrası İstanbul'a dönme ihtimali de var. Yarışmacı takım kurmak zor bir iş. 3 yıl önce Ersun Hoca zamanında iyi bir iskelet oluşturuldu. Selçuk da bu iskeletin -bana göre- en önemli bir parçası. Benim bu Avrupa muhabbetine bir taraftar olarak objektif bakmam mümkün değil. Ben isterim ki Selçuk bu performansını sürdürdüğü takdirde hep bizde oynasın, futbolu bizde bıraksın. Bu sağlıklı bir düşünce mi, tartışılır. Ben öyle isterim. Çünkü ben tarafım.

Selçuk Avrupa'ya gitti diyelim. Tugay gibi kalıcı oldu. Ara sıra goller de atıyor. Ne olacak İlhan? Gerçekten bu bize taraftarlık anlamında mutlu olmamıza yetecek mi? Örneğin, Trabzonspor yenildiği hafta ben hep üzgün dolaşıyorum; atıyorum Selçuk o hafta Avrupa'da destan yazsa bile ne değişir ki?..

Avrupa'dan gelen cazip teklifleri değerlendirme insiyatifi Selçuk da dahil, hiçbir oyuncuya verilmemeli. Bu tamamen kulübün tasarrufunda olmalı. Onun için kalması istenilen oyuncuların en az 1 yıl öncesinde mukavaleleri uzatılmaya çalışılmalı. İş, son raddeye bırakıldığı zaman durum birçok açıdan sarpa sarıyor.

Faruk abi,

Avrupa'ya karşı olan tutumunu hem takdir ediyorum hem de biraz daha iyimser olabileceğini düşünüyorum. Birçok konuda hem fikir oluyoruz ama bu konuda ayrışabiliyoruz.

Mesela bir Totti motifinde Selçuk ömür boyu takımda kalsın isterim. Ama bir yandanda Avrupa'da oynamak yakışır Selçuk'a. Ben gurur duyarım. Sonuçta Selçuk İnan artık Trabzonsporlu Selçuk İnan'dır "benim için".

Selçuk geldiği zaman "Büyük takımda oynama hedefim vardı ve gerçekleştirdiğim için çok mutluyum" dedi. Daha sonrası için "belki ileride Avrupa olabilir" demişti. Selçuk mevcut hali ile Avrupa'da oynayacağına inanıyorsa ve aklının bir ucunda Avrupa varsa haklıdır.

*
Selçuk İnan'ı orta sahadan çıkaralım bakalım sistem falan kalıyormu. Alternatifi olmayan tek oyuncumuz. Onur, Egemen ve Selçuk bu takımın omurgasıdır. Eğer bir sistem varsa bu 3 oyuncunun çevresindeki oyuncuların şablonunda vardır. Şu 3'lüyü bozunca ne sistem kalır ne oyun şablonu.

bangkook_61
26.12.2010, 13:36
Bu arada Selçuk tavan ücret hak ediyor o kesin de tavan ücret takımda aşağı yukarı 2 milyon TL. Hüseyin gitmeden önce 2.1 alıyordu. Yani 2 milyon euro değil. Ama bu sene sanırım tavan ücret artacak.

Faruk UYSAL
26.12.2010, 13:44
Faruk abi,

Avrupa'ya karşı olan tutumunu hem takdir ediyorum hem de biraz daha iyimser olabileceğini düşünüyorum. Birçok konuda hem fikir oluyoruz ama bu konuda ayrışabiliyoruz.

Mesela bir Totti motifinde Selçuk ömür boyu takımda kalsın isterim. Ama bir yandanda Avrupa'da oynamak yakışır Selçuk'a. Ben gurur duyarım. Sonuçta Selçuk İnan artık Trabzonsporlu Selçuk İnan'dır "benim için".

Selçuk geldiği zaman "Büyük takımda oynama hedefim vardı ve gerçekleştirdiğim için çok mutluyum" dedi. Daha sonrası için "belki ileride Avrupa olabilir" demişti. Selçuk mevcut hali ile Avrupa'da oynayacağına inanıyorsa ve aklının bir ucunda Avrupa varsa haklıdır.

*
Selçuk İnan'ı orta sahadan çıkaralım bakalım sistem falan kalıyormu. Alternatifi olmayan tek oyuncumuz. Onur, Egemen ve Selçuk bu takımın omurgasıdır. Eğer bir sistem varsa bu 3 oyuncunun çevresindeki oyuncuların şablonunda vardır. Şu 3'lüyü bozunca ne sistem kalır ne oyun şablonu.
Katılıyorum İlhan. Zaten Selçuk çok eleştirildiği dönemlerde dahi sen, Erdem ve bazı renktaşlar çok savunmuştuk bu başlıkta onu. Selçuk konusunda sadece Avrupa noktasında ayrılıyoruz. Bu konuda katı bir tutum sergilememin sebebi de yazdığın son paragraf ile alakalı.

Emrah Akcagöz
27.12.2010, 15:01
Selçuk 1 yıllık mı imzalayacak..?

Uğurtan
27.12.2010, 15:55
Yalan haberdir o.

Ne o ücrete Selçuk imza atar ne de göstermelik 1 yıl imzalanır..

Selçuk, minimum 1,6 milyon Avro'nun altına imza atmayacaktır.

Uğur Ö.
27.12.2010, 18:37
Zaten 4 milyon € gibi bir rakama aldık adamı o paraya göndermeyiz

trbzonsporlu
27.12.2010, 20:21
İlk yarının yıldızı: Selçuk İnan
Adeta beline bir ip bağlı gibi. Ve o ipin 10 ucu, takımdaki diğer 10 arkadaşının bellerinde. O ileri gittikçe, Trabzon ileri gidiyor. Bu performansıyla Euro 2012’ye de göz kırpıyor.

UĞUR MELEKE

Toraman
27.12.2010, 21:38
Ben Selçuk'un Avrupa'da oynayabileği konusundaki yorumları biraz iyimser buluyorum. Bu yanlış anlaşılmasın Selçuk'un oyuncu kalitesiyle alakalı değil. Selçuk gayet kaliteli bir adam. Fakat şöyle bir düşünelim bugün Türkiye'de bizim "büyük oyuncu" "süper yetenek" dediğimiz mesela Arda Turan'a veya Gökhan Gönül'e neden Avrupa'nın orta halli takımları bile teklif yapmıyor. Son dönemde giden oyunculara bakalım bugün Tuncay Şanlı Türkiye'de herhangi bir takımda oynasa lige damgasını vurabilecek bir oyuncudur ama gittiği sıradan bir İngiliz takımında bile oynayamıyor niye? Selçuk bugün Trabzonspor'un saha içindeki lideri konumnda bir oyuncu, serbest vuruş oluyor topun başına geçiyor mesela bırak Avrupa'yı Fener'de oynasa Alex'in Emre'nin olduğu takımda sadece Mehmet Topuz rolü görebilir. Kimse kusura bakmasın ama Avrupa'nın ikinci sınıf takımında görev adamı olarak oynayıp durumu idare edeceğine şampiyon Trabzon'un şampiyonlar ligi maçlarına kaptan olarak çıkmasının çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Tabi belki bir taraftar olarak bu benim "taraflı" yorumum.

bangkook_61
27.12.2010, 22:22
Ben Selçuk'un Avrupa'da oynayabileği konusundaki yorumları biraz iyimser buluyorum. Bu yanlış anlaşılmasın Selçuk'un oyuncu kalitesiyle alakalı değil. Selçuk gayet kaliteli bir adam. Fakat şöyle bir düşünelim bugün Türkiye'de bizim "büyük oyuncu" "süper yetenek" dediğimiz mesela Arda Turan'a veya Gökhan Gönül'e neden Avrupa'nın orta halli takımları bile teklif yapmıyor. Son dönemde giden oyunculara bakalım bugün Tuncay Şanlı Türkiye'de herhangi bir takımda oynasa lige damgasını vurabilecek bir oyuncudur ama gittiği sıradan bir İngiliz takımında bile oynayamıyor niye? Selçuk bugün Trabzonspor'un saha içindeki lideri konumnda bir oyuncu, serbest vuruş oluyor topun başına geçiyor mesela bırak Avrupa'yı Fener'de oynasa Alex'in Emre'nin olduğu takımda sadece Mehmet Topuz rolü görebilir. Kimse kusura bakmasın ama Avrupa'nın ikinci sınıf takımında görev adamı olarak oynayıp durumu idare edeceğine şampiyon Trabzon'un şampiyonlar ligi maçlarına kaptan olarak çıkmasının çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Tabi belki bir taraftar olarak bu benim "taraflı" yorumum.

Arda yı bilmem de Gökhan'a teklif çok. Ama Fenerbahçe de yıllık kazandığını verecek takım yok.

poetricus
28.12.2010, 09:54
Arkadaşlar sakin lütfen... Ailesiyle birlikte tatil yapan futbolcumuz hakkında kendisinin bilgisi dışında hazırlanıp sükse yapmak ve köşe doldurmak için yazılan haberlerden hareketle yorum yapmak sağlıklı değil.

Serdær
28.12.2010, 11:35
http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n39000/n38494/detail/Selcuk_tavan_yapacak_.jpg
Trabzonspor’da tavan ücret olan yılda 1 milyon 800 bin Euro'yu alan kaptan İbrahim Yattara yerini Selçuk İnan’a kaptırmak üzere. Yönetim sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Gineli futbolcuya 900 bin Euro önerecek, kabul etmezse gönderecek. Sözleşmesi bitecek futbolcular arasında yer alan Selçuk ile de masa oturup ilk görüşmede 1 milyon 200 bin Euro teklif eden yönetim yıldız oyuncuya en fazla 1 milyon 500 bin Euro verecek ve bu rakam tavan olacak.
Bordo-Mavililer bu operasyon ile hem 1 milyon 800 bin Euro olan tavanı aşağı çekmiş hem de sözleşme yenilemeyi çok istediği Selçuk İnan’ı takımın en fazla kazanan oyuncusu haline getirip onore edecek.

Günebakış

Emre GÜRDAL
28.12.2010, 15:21
aldııg parann hakkını vererek savstıgı için helali hoş olsun....

SEDAT
28.12.2010, 21:15
- En fazla para verilip ödüllendirilmeli , kesinlikle tam bir profesyonel , Allah sakatlık vermesin...

Kazım Uzunboy
29.12.2010, 11:51
Fal bakmayın kolbastı öğrenin

Liderin maestrosu Selçuk İnan, FANATİK'e konuştu... Milli yıldız özetle, “İşi yarım bırakmayız, kimse heveslenmesin” mesajı verdi...

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/12/28/fft1mm1293378.jpg

“Evet, rakiplerimiz ikinci yarıya daha iddialı girecek ama çok dert değil. Sonuçta ipler elimizde. Kazandığımız sürece onların stresi katlanır.”

“Biz rakipler kötü diye iyi değiliz. Bu yorum haksızlık. Bugünler istikrarın, aile olmanın eseri. Ayrıca gündemimde sözleşme değil, şampiyonluk var.”

Şüphesiz son dönemde Türk futbolunun en çok dikkat çeken, kendini geliştiren, mevkisindeki ‘yabancı’ egemenliğine kafa tutan isimlerden biri o... Bunun karşılığında lider Trabzon’un ‘organizatörü’ olan, Hiddink’in de aklını çelip Ay Yıldızlı formayı daha sık giymeye başlayan Selçuk İnan’dan bahsediyoruz. FANATİK’in sorularını yanıtlamayı kabul eden ve çok önemli noktaların altını çizen genç yıldız, hem kendi taraftarlarının hem de onu takımlarında görmek isteyen futbolseverlerin aksine sözleşme meselesinin değil, şampiyonluk işinin asıl gündemi olduğunu gün gibi ortaya koydu. Neredeyse her sorumuzun yanıtı bir şekilde o ‘büyük günün’ hayallerine çıkarken, ne yıldızlar topluluğu Beşiktaş ne de Fenerbahçe’nin iddiasını pek kafasına takmadığı da belliydi. Şimdi sizi Selçuk İnan ile yaptığımız tele-röportajla başbaşa bırakıyoruz.

Soru: Genç yaşında 3 yıllık kariyer sonrası Trabzon’un ‘deneyimlisi’ oldun. Nedir bu sezonki bambaşka görüntünün sırrı?
Cevap: Doğrusu bizim takım ben buraya geldiğimden beri bu oyunu oynamaya çalışıyor. Hep bunu geliştirmeye uğraştık, bu sezon ise tavan yaptık. Genele bakacak olursanız neredeyse ideal kadromuzun yüzde 70’i 3 sezondur beraber oynmayan, aynı havayı soluyan, bir takımdan çok bir aile gibi yaşayan futbolculardan kurulu. O nedenle de bu istikrarın korunmasının gelişen, sadece kendine bağımlı oyun stilimizi direkt etkilediği inancındayım.

Soru: Yani Trabzonspor’un iyi olması, rakiplerinin kötü olmasından kaynaklanmıyor öyle mi?
Cevap: Böyle düşünceler gerçekten de bizim emeğimize karşılık ayıp düşünceler. Ben böyle bir fikre katılmıyorum. Ne olurdu rakiplerimiz de iyi bir sezon geçirseydi, fark açılmazdı ama en fazla aynı puanda olurduk diğer adaylarla. Yani bizim topladığımız puanlara bir etkisi olmazdı bence diğerlerinin performansı.

Soru: Birlikte oynama durumu büyük bir artı, katılıyorum. Kadrosu en kolay sayılabilecek takımsınız. Bunda tek faktör oyuncular mı?
Cevap: Sistemden bahsediyorsak öncelik hocalarımızda. Diğer yandan işin görünen yüzünde ise sadece biz futbolcular ön planda bulunuyoruz. Ancak bizim arkamızda sakatlık problemlerinin en az olmasını sağlayan, bizi hazırlayan, sorunlara çözümler üreten önemli bir ekip de söz konusu. Onların da hakkını buradan sizin aracılığınız ile vermek istiyorum. İstikrarlı kadroda çok insanın emeği söz konusu.

Soru: Peki hepsi olmasa da bu sorunlu yabancıların derdi ne?
Cevap: Çok samimi konuşacağım. Teo’nun bildiğimiz kadarıyla ne kulüple ne de şehirle ilgili bir sıkıntısı vardı. Onun ailevi problemleri olduğunu duymuştuk. Gitmesi ve kafasının karışıklığı bundan olsa gerek. Yoksa Teo oynamaya başlamıştı, goller atıyordu, piyasası artıyordu. Niye rahatsız olsun ki! Jaja içinse yorumlar biraz yanlış sanki. Çünkü benim takım içinde yakından tanıdığım birlikte vakit geçirdiğim, İstanbul’a geldiğimde bile görüştüğüm arkadaşlarımdan. Öyle abartılacak bir derdi yok. Sadece ülkesinden uzakta ve çocuğunun sıkıntısına takıldı. Mutlaka dönecektir, ilk yarıdan da iyi oynayacaktır.

Soru: Siz aslında bir algıyı da yıktınız... Handikaplı, sosyal şartları sıkıntılı şehir olarak görülen Trabzon’da sen, Burak, Umut, Onur, Giray vs. gibi genç isimler gayet başarılı işler yapıyorsunuz. Sıkıntı başka o zaman değil mi?
Cevap: Bu durum biraz da önceliklerinizle alakalı bence. Asıl sıkıntı kafalarda. Biz hepimiz Trabzonspor’da bu yolun sonunda o ışığı görerek, ona ulaşmak isteyerek çalışan insanlarız. Ayrıca bizim takımımızın bir başka özelliği de aramızda öyle çok büyük başarılar yakalamış oyuncu sayısı fazla değil. Özellikle bir de Trabzonspor’da şampiyonluk hayali gerekirse sosyal hayattan ödün vermenizi kolaylaştırıyor. Bu bilince sahip oyuncu sayısının fazlalığı da o karamsar görüşlerin aşılmasını sağlayacak kadar fazla.

Soru: Bu şampiyonluk hissi gerçekten o kadar etkili bir duygu mu?
Cevap: Trabzon’un avantajı var burada biraz da. Yani size bu şehirde futbolun ne kadar önemli, değerli ve sosyal hayatın en büyük parçası olduğunu gösteriyorlar.
O nedenle kendimizi daha fazla sorumlu hissediyoruz, kafa olarak daha iyi hazırlanıyoruz. Olumsuz şeyleri öteleyip o şampiyonluk anında yaşanacakları düşünüyoruz.

Soru: Beşiktaş kadrosuna önemli takviyeler yaptı, Fenerbahçe de işin peşini bırakacak gibi değil? Onların bu hali nasıl etkiler yarışı?
Cevap: Bizim için bir sıkıntı olmaz. Tam tersine belki işimize daha da fazla konsantre oluruz. Ancak rakiplerimizin kimleri aldığı, ne kadar iddialı olacağı Trabzonspor’un gündemi olmayacak. Çünkü biz zaten hocamızın da defalarca altını çizdiği gibi, işi bitirdik, şampiyonuz havasında değiliz. Maç maç düşünüyoruz, her rakibi ciddiye alıyoruz. Biz kazanmaya devam ettiğimiz sürece de rakiplerimiz tedirgin olacaktır.

Soru: Milli takıma yükselmek nasıl etkiledi seni? Sonuçta artık daha revaçtasın o kadroda?
Cevap: Ben uzun zamandır milli takımlara seçiliyorum aslında. Ancak son zamanlarda durum biraz daha benim lehime gelişti ama yine de kendimi takımın ası olarak görmüyorum. Çünkü bu fikir insanı geriye götürebilir. Trabzonspor benim A Milli Takım kariyerimde, A Milli Takım forması da Trabzonspor’daki
yüksek performansımda etkili oldu. Umarım bu denge içinde de sürer.

Soru: Duran top kullanma işinde bize güzel örnekler veriyorsun. Hatta kendi aramızda ‘toplara fısıldayan adam’ ismi taktık sana. Ne şekilde geliştirdin kendini?
Cevap: (Toplara fısıldayan adam bölümü hayli güldürdükten sonra yanıtlıyor) Altyapıdan beri bu özelliğimi geliştirmek için çalışıyorum. Biraz fark ediliyorsak ne mutlu, teşekkür ederim. Ancak zaman zaman kasık sakatlığı sebebiyle bu konuda ekstra çalışamadığım anlar oldu. Normalde hep özel olarak idman bitimi çalışıyoruz. Zaten takımımız da buna müsait. Hava topu etkinliği fazla arkadaşlarım işimi kolaylaştırıyor. Son 6-7 maçta biraz sorunlu oynadım. O nedenle ikinci yarıda bu özelliğimi daha da öne çıkaracağım.
Ancak dediğim gibi bu artılar özel çalışma olmadan gelişmez.

Soru: Klasiktir ama bir de 2011 için yeni yıl mesajı versen?
Cevap: Yeni yıl mesajı da bundan öncekiler ve sonrakilerle aynı olacaktır; bizi taraftarımız yalnız bırakmasın. Ne olursa olsun... Ne olursa olsun diyorum, çünkü her zaman kazanamayabiliriz. O anlarda açığımızı kapatsınlar. Eleştireceklerse, kötü bir tepki vereceklerse vermesinler, sezon sonuna ötelesinler lütfen.

Soru: Sıkılıyosun bu sorudan ama sormamak olmaz. Ne oldu sözleşme işi?
Cevap: İnan ki gündemim değil, kafamı takmıyorum. Başkanımızla Antalya’da bu konuyu görüşeceğiz, ondan sonra konuşmak lazım.

İşte Trabzon karnesi
Maç Dakika Gol Asist Sarı
Süper Lig 77 6476 7 20 8
Türkiye Kupası 14 1108 - 4 2
Süper Kupa 1 90 - 1 1
Avrupa Kupası 4 357 - - -
A Milli 8 402 - - 1
Toplam 96 8031 7 25 11

Serhat Demirtaş

www.fanatik.com.tr

mehmets61
29.12.2010, 14:07
büyük keyifle okudum taraftarlara verdigi mesaj umarım alınır.bu sene hep destek tam destek.seviyoruz seni selçuk...

Turgay Atalay
30.12.2010, 09:24
Dünyaca ünlü yıldızları renklerine bağladıktan sonra gözünü yerli isimlere çeviren Beşiktaş’ın transfer listesinde Selçuk İnan zirvede yer alıyor. Ancak Başkan Yıldırım Demirören’in, genç yıldızın transferine temkinli yaklaştığı kaydedildi. Milli futbolcu için, Demirören’in bizzat Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’le bir görüşme yapacağı öğrenildi. Gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında Başkan’ın, yöneticilere, “Sadri Başkan ile konuşmadan ne oyuncu, ne de menaceriyle telefonda bile görüşmeyin. Trabzonspor’la olan dostluğumuz önde gelir. Sadri Başkan’ın vereceği yanıta göre belki de görüşmeye gerek kalmaz” yorumunu yaptı.

Sözleşmesi bitiyor
Trabzonspor’la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Selçuk İnan, kulübüyle görüşmeleri sürdürüyor. Ancak genç yıldızın senelik 1.5 milyon Euro istediği biliniyor.

fanatik

Sen önce devlete olan vergi borcunu öde piknik tüpü kafalı,

volkan_627
30.12.2010, 09:42
bu adamlar sanırım bizi iyiden iyiye salak sanıyorlar. selçuk u satacak yönetim artık o kultukta barınabilir mi???

Fatih Özkan
30.12.2010, 15:11
Tüpçü versin 20 Milyon Euro satalım Selçuk'u :D

TylerDurden
30.12.2010, 15:41
tavan ücretin selçukta olması gerekiyor bence..gerekirse kessinler yattaradan selçuk'a versinler..

61_Serhat_61
31.12.2010, 06:51
selcuk bu sözlesmeyi imzalamicak bence...
veya anlasamicaklar...
ama selcuk mecbur bu takimda kalmali...
ihtiyacimiz var...

Semih Kırsüleymanoğlu
31.12.2010, 23:19
Selcuku cok seviyorum ve aktif futbol hayatimda idolum olarak görüyorum. Her macini cok dikatli izliyorum. Cok akilli oynuyor. Ayagindan top almak cok ama cok zor. Topla rakip arasina vucudunu cok akillica sokuyor.

bana göre rahat Avrupanin önde gelen liglerinde (takimlarinda) oynuyabilir. Ama o Trabzonsporun unutulmaz oynucusu olucak. Bizde efsane olmayi secicek insallah. Basaridan basariya kosturacak bizi insallah

Sevgiler Saygilar büyük futbolcu Selcuk Inan

Mustafa ÖZDEMİR
01.01.2011, 11:05
yarın imzalıyor ...

seyduna_efil
01.01.2011, 13:27
yarın imzalıyor ...

kaynak nedir abi????

AYYILDIZ
01.01.2011, 14:29
En yuksek ucret verilmeli.Hatta sampiyon olursak heykeli dikilmeli.